PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای دیدن کانالهای تلویزیونی در ویندوز 7

ila
11-01-2011, 00:23
سلام
نرم افزار honestech DVR که برای دیدن کانالهای تلویزیونی در ویندوز 7 می باشد رو بدهید
و همچین اگر هر برنامه دیگری که برای دیدن کانالهای تلویزیونی روی ویندوز 7 جواب میده..ممنون

***Spring***
11-01-2011, 13:06
سلام ...

راهنما و توضیح برنامه ها داخل تاپیک ها هست :

anyTV | تماشاي آنلاین کانالهای تلویزیونی ورادیوئی در کامپیوتر شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free internet TV دیدن تصاویر تلویزیون بصورت آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Satellite TV / مشاهده تمام کانال های ماهواره ای از طریق اینترنت در پی سی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تلویزیون های آنلاین OnLineLive / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TVplayer | مشاهده کانالهاي ماهواره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشاهده بیش از 2600 شبکه تلویزیونی و ایستگاه رادیویی به صورت انلاین توسط Easy WebTV and Radio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TV Player Classic /تماشای انلاین تلویزیون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه online tv
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دیدن تصاویر تلویزیون در PSP Watch Tv on your PSPonline tv

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ابزار پخش زنده راديو و تلويزيون هاي اينترنتي ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RaimaRadio | ابزاری برای گوش دادن به رادیو در کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک ===> آموزش جامع دانلود آفلاین و برنامه Skynet از ابتدا تا مباحث پیشرفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گروه --- و ریسیور و موضوعات مربوط به ماهواره (برنامه ها، شبکه ها، دانلود آفلاین و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehdi-23
11-01-2011, 16:05
اگر برای ----T می خوای DVBViewer عالیه
اگر برای Analog TV می خوای Blaze HDTV Player
WinDVR3 هم خوبه ولی به صورت کامل 7 رو ساپورت نمیکنه

ila
12-01-2011, 14:14
مثل اینکه من منظورم رو بدگفتم منظورم این بود من یک کارت تی وی دارم...حالا نرم افزاری می خوام که به وسیله اون کانالهای تلویزیون رو دید با انتن معمولی...اونم روی ویندوز 7 ...windvr روی ویندوز 7 هیچ کانالی رو سرچ نمیکنه..ممنون

ila
19-01-2011, 18:54
دوستان عزیز میشه به درخواست منم توجه کنید..ممنون

alireza1411
19-01-2011, 19:08
ویندوز مووی میکر تو ویندوز سون که نداریم ولی جدا میشه دانلود و نصب کرد. اون این کارو میکنه تا جایی که یادمه ...
با نرو هم یادمه میشد کپچر کرد. مخصوا اون WinDVR کار نمیکرد مجبور شدم با نرو کار کنم و جواب میداد
:11::11::11: