PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : "طراحی کافی نت"

diana_1989
10-01-2011, 22:06
سلام
کسی اینجا هست که پروژه "طراحی کافی نت" رو با "sql و ویژوال استدیو سی شارپ " و یا هر زبان دیگه ای نوشته باشه ؟؟

kourosh_sos
10-01-2011, 23:02
نرم افزار آماده برای کافی نت موجود هست شما میخواید چیکار کنید خیلی کلی گفتید.

diana_1989
11-01-2011, 12:13
پروزه طراحی کافی نت برای درس آزمایشگاه پایگاه داده هاست . ما بیاد نرم افزاری رو بوسیله sql و ویژوال استدیو سی شارپ و یا هر برنامه ی دیگری طراحی کنیم که مثلا یک باکس شامل نام ورود و پسوورد داشته باشه به اضافه ی ساخت خروج و قیمت ! و یا مثلا ساعت ورود رو از سیستم بگیره و ساعت خروج رو حساب کنه .. امکاناتی نظیر اسکن ، پرینت و ... هم داشته باشه خیلی خوبه ...

Ehsan-l-able
11-01-2011, 13:22
این نرم افزار خوبی برای مدیریت کافی نت هست که تحت شبکه هم کار می کنه. فقط فایل exe اون موجوده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

diana_1989
11-01-2011, 19:08
این نرم افزار خوبی برای مدیریت کافی نت هست که تحت شبکه هم کار می کنه. فقط فایل exe اون موجوده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ما باید این نرم افزار رو خودمون طراحی کنیم و سورسش رو به استادمون نشون بدیم :19::31: بعد واسش اجرا کنیم تا ببینه خطایی چیزی نداره .... :13:
در رابطه با طراحیش سوال داشتم که مثلا نیاز به چه توابعی داره و... :27:

Andaron
08-02-2011, 21:23
سلام

دوست عزیز شما اگر می خواهید از پایه اونو درست کنید باید ابتدا جداول پایگاه داده رو درست و بعد برید خودتون در c# به هر روشی (شی گرا) اونو کد نویسی کنید ود مورد اینکه چه توابع خواصی نیاز دارید شما اول برید شروع کنید بعد هرجا نیاز بود مانند توابع زمان و غیره بعد بپرسید

MosaferJade
20-02-2011, 17:51
سلام
من خیلی هم وارد نیستم ولی خیلی دوس دارم برنامه نویسی رو
اگه مایل باشی میتونم کمکت کنم(خیلی خوشحال می شم)
من کلا با C# کار میکنم از Xml در برنامه نویسی میتونم استفاده کنم(یه چیزایی بلدم)
و تازه شرو کردم می خوام با اس کیو ال سی شارپ آشنا بشم
خیلی برنامه ها مد نظرم بوده که درست کنم اما آدم تنهایی حوصله نمیکنه
اگه گروهی انجام بشه (حد اقل دو نفر) بهتر میشه نوشت ( چه با من چه بی من )
خلاصه اینکه می تونی رو من حساب کنی هر جوری بتونم کمک میکنم
مرسی