PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ASHAMPOO BURNIG

hhhh_1360
10-01-2011, 20:57
سلام دوستان من با نرم افزار ASHAMPOO BURNIG یک DVD برنامه رایت کردم ویندوز من 7 می باشد زمانی که dvd را به دوستم دادم زمانی که dvd را در dvd رم یا DVD رایتر می گذارد هیچگونه اطلاعاتی داخل سی دی وجود ندارد مثل اینکه سی دی خام می باشد ویندوز دوستم xp می باشد ولی زمانی که dvd را در dvd رم خودم قرار می دهم فایل هاو اطلاعات را کامل نشان میدهد مشکل از چیست و جالب تر از این هست که من ویندوز سون 32 بیتی خودم را پاک کردم و ویندوز سون 64 بیتی که بر روی سیستم نصب کردم dvd که بر روی ویندوز سون 32 بیتی نشان داده می شود ولی بر روی ویندوز 64 بیتی نشان داده نمی شود

joe_satriani
10-01-2011, 21:31
با سلام
به دوستتون بگید که نرم افزار ISO BUSTER رو نصب کنن و سپس دی وی دی یا سی دی رو باهاش باز کنن و اطلاعات رو بخونن

موفق باشید.

hhhh_1360
22-01-2011, 00:33
سلام دوستان من با نرم افزار ASHAMPOO BURNIG یک DVD برنامه رایت کردم ویندوز من 7 می باشد زمانی که dvd را به دوستم دادم زمانی که dvd را در dvd رم یا DVD رایتر می گذارد هیچگونه اطلاعاتی داخل سی دی وجود ندارد مثل اینکه سی دی خام می باشد ویندوز دوستم xp می باشد ولی زمانی که dvd را در dvd رم خودم قرار می دهم فایل هاو اطلاعات را کامل نشان میدهد مشکل از چیست و جالب تر از این هست که من ویندوز سون 32 بیتی خودم را پاک کردم و ویندوز سون 64 بیتی که بر روی سیستم نصب کردم dvd که بر روی ویندوز سون 32 بیتی نشان داده می شود ولی بر روی ویندوز 64 بیتی نشان داده نمی شود در ضمن دوستان زمانی که dvd را باز می کنم این نوشته به صورت فایل Desktop این ارور را می دهد

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21815

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

با سلام
به دوستتون بگید که نرم افزار ISO BUSTER رو نصب کنن و سپس دی وی دی یا سی دی رو باهاش باز کنن و اطلاعات رو بخونن

موفق باشید.

دوست عزیز باز نشد

joe_satriani
22-01-2011, 19:23
با سلام
پس به احتمال زياد چيزي هم نباشه توي سي دي و يا دي وي دي

موفق باشيد.