PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای برداشتن رمز فایل RAR

pc.MSC
10-01-2011, 20:55
سلام

یه برنامه میخام برای برداشتن رمز فایلهای RAR .

با برنامه RAR Password Recovery Magic 6.1.1.146 تست کردم جواب نداد فقط نشون داد که فرمت رمز AES -128 بیت هست.

با برنامه Rar password cracker 4.2 هم تست کردم جواب نداد . کار باهاش پیچیده هست هرچی سروکله زدم جواب نداد.

alireza1411
11-01-2011, 00:21
سلام

یه برنامه میخام برای برداشتن رمز فایلهای RAR .

با برنامه RAR Password Recovery Magic 6.1.1.146 تست کردم جواب نداد فقط نشون داد که فرمت رمز AES -128 بیت هست.

با برنامه Rar password cracker 4.2 هم تست کردم جواب نداد . کار باهاش پیچیده هست هرچی سروکله زدم جواب نداد.

رمزی که راحت برداشته بشه رمز نیست دیگه. ببینید این برنامه ها معمولا با الگوریتم سعی و خطا رمز رو پیدا میکنن. یا اصطلاحا زوری Brute Force.
در واقع شما مثلا میگی کلیه ی حالتهایی که میشه 3 حرف یا عدد رو چید به عنوان رمز تست میکنن. و این کار اگه تعداد حروف بشه 7 8 تا خیلیییییییییی شاید 1 سال طول بکشه !!!! تازه یارو ممکنه رمزی طولانی بزاره که دیگه هیچیییییی

راه های ساده تر اینه که کلمات دیکشنری رو تست کنند .... البته این دو برنامه فکر کنم نداشت ولی برنامه های دیگه ای هست که کل لغات رو تست میکنه و حتی ترکیب دو تایی لغت ها رو هم به عنوان رمز تست میکنه.

بعید میدونم به این راحتی ها کار انجام بشه. تازه این ها واسه همین الگوریتم AES 128 هست .. فرض کن اگه از الگوریتمهای خفنتر استفاده میکرد دیگه چه میشد ... تلاشتون رو بکنید ولی به این سادگی نیست ...

:11::11::11:

pc.MSC
11-01-2011, 00:31
با winhex میشه کاری کرد؟

منظورم اینه که بشه password رو یه جاهاییش پیدا کرد.

Ship Storm
11-01-2011, 18:46
نرم افزار هایی که در این زمینه هستند فقط قابلیت شناسایی رمز های با کاراکتر های کم و ساده رو دارا هستند و اگر یکم رمز پیچیده بشه دیگه قابل شناسایی با نرم افزار نیست
تا 3 کاراکتر رو تست کردم نتیجه داده ولی یکم تعداد کاراکتر ها رو ببری بالا دیگه جواب نمیده
نرم افزار معرف Rar Password Recovery بود

alireza1411
11-01-2011, 19:40
با winhex میشه کاری کرد؟

منظورم اینه که بشه password رو یه جاهاییش پیدا کرد.

نه دیگه خیلی باید حرفه ای باشی و یه جورایی غیر ممکن میزنه.:41:

actros 1843
20-01-2011, 13:30
اگه پس اش بیشتر از 4رقم باشه کار هر کسی نیست من یه بار 300 مگ فایل زیپ دانلد کردم قفل بود به هر کی گفتم حتی یه حرفه ای گفت دو سه روز کار میبره.:13: