PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیس بوک بسته می شود !!! –

sahand86
10-01-2011, 16:50
صاحب سایت فیس بوک face *book پریروز اعلام کرد که سایت فیس بوک در مارس 2011 خواهد بست !!!

mmiladd
10-01-2011, 16:55
سلام..

منبع خبر رو بيارين دوست من..

هر چند فك نكنم منبعي داشته باشه..!

sahand86
10-01-2011, 17:47
نگاهی به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بکنید.
البته باید منتظر خبرهای بعدی بود.

mmiladd
10-01-2011, 18:06
يعني شما باور مي كني دوست من كه يكي از 3 سايت غول دنيا بخواد چند ماه ديگه بسته بشه..

از ديد من شنونده بايد عاقل باشه..

موفق باشين..

Elmira 021
10-01-2011, 18:09
شاید تحریم های ایران اثر کرده:27:

sahand86
10-01-2011, 18:29
من به شخصه فکر نمیکنم و از این که یاهو این شایعه رو پخش میکنه تعجب کردم. شاید هم یاهو میخاد حاشیه واسه فیس بوک درست کنه.
در هرحال تو اینترنت بدجوری این شایعه پخش شده.

MusicManiac
10-01-2011, 18:31
این ماجرا از زمانی شروع شد که وب‌سایت weeklyworldnews شروع به درج این خبر در صفحه اول خود کرد. خبری که بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی نظیر تویتر به اشتراک گذاشته شد. اما ماجرای مطرح شده توسط این سایت شایعه‌ای بیش نبود و از پایه و اساس، غلط بود.
دلایلی زیادی وجود دارد که به‌وسیله آن‌ها می‌توان عدم صحت چنین خبری را تایید کرد. قطعا اگر چنین خبری صحت داشت، از سوی خود فیس‌بوک به صورت رسمی اعلامیه‌ای برای ۵۰۰ میلیون کاربرش منتشر می‌شد. از طرفی، سایتی که ۵۶ میلیارد دلار ارزش دارد، ناگهان به این شکل تعطیل نخواهد شد و قطعا از قبل، فکری برای فروش و یا انتقالش به دیگری می‌شود.
شنیدن و پرداختن به چنین خبری در حد سرگرمی شاید جالب باشد اما جدی گرفتنش چندان منطقی نیست. اگر کاربر فیس‌بوک هستید، نه نیازی به ترس و دلهره دارید و نه نیازی به بستن حساب و گرفتن خروجی از اطلاعات‌تان. همه چیز در امن و امان خواهد بود!

Arash4484
10-01-2011, 18:45
این ماجرا از زمانی شروع شد که وب‌سایت weeklyworldnews شروع به درج این خبر در صفحه اول خود کرد. خبری که بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی نظیر تویتر به اشتراک گذاشته شد. اما ماجرای مطرح شده توسط این سایت شایعه‌ای بیش نبود و از پایه و اساس، غلط بود.
دلایلی زیادی وجود دارد که به‌وسیله آن‌ها می‌توان عدم صحت چنین خبری را تایید کرد. قطعا اگر چنین خبری صحت داشت، از سوی خود فیس‌بوک به صورت رسمی اعلامیه‌ای برای ۵۰۰ میلیون کاربرش منتشر می‌شد. از طرفی، سایتی که ۵۶ میلیارد دلار ارزش دارد، ناگهان به این شکل تعطیل نخواهد شد و قطعا از قبل، فکری برای فروش و یا انتقالش به دیگری می‌شود.
شنیدن و پرداختن به چنین خبری در حد سرگرمی شاید جالب باشد اما جدی گرفتنش چندان منطقی نیست. اگر کاربر فیس‌بوک هستید، نه نیازی به ترس و دلهره دارید و نه نیازی به بستن حساب و گرفتن خروجی از اطلاعات‌تان. همه چیز در امن و امان خواهد بود!

البته با پاسخی به این کاملی که عزیز داد جایی برای حرف نمیماند. فقط من چند نکته اضافه کنم:

buzz -1 یاهو محل شایعات و شوخی است اکثرن.

2- این حرفها بعد فیلم جنجالی((شبکه اجتماعی)) راه افتاده ... اصلن صاحب خاصی فیس بوک ندارد،این شرکتها وسایتها عمومن سهامی عامند و در بازار بورسند، مثل گوگل،مثل مایکروسافت،اینها دیگر از دست صاحبان اولیه شان وافراد معدودبنیانگذار خارجند. بیل گیتس هم نمیتواند مایکروسافت راببندد (حالا بفرض اینکه دیووانه شود و بخاهد شرکتش را ببندد)

3- علت دیگر این شایعات و گاسیپها اعلام این خبر شوک آور است که فیسبوک از تمام سایتهای جهان در سال اخیر پربازدیدتر بوده است ؛ حتا بیشتر از موتورهای سرچ مثل گوگل یا بینگ؛ حتا بیشتر از پرتالهای چون AOL و یاهو!هدف این شایعات مردم آزاری است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما فکر کن حتا درصدی از مردم کانادا (که بیشترین معتاد به فیس بوک و کلن نت رو دردنیا دارند) با شنیدن این حرف چه حالی میشوند!(مثل اینکه از فردا اعلام شود ورود سیگار و دخانیات به کشور ممنوع است!)

پ.ن:روزی فیس بوک و امثالش(فرندفید-های-...) تعطیل میشود که اینترنت به کلی بمیرد!!که این هم موقعی صورت میگیرد که بشر ماقبل کشف آتش بازگردد:31:

Spiffy
10-01-2011, 22:42
بچه ها قضیه ی رسانه ها و مایکل جکسون یادتونه؟؟؟
شاید اینام مثله مایکل اجازه میدن یه شایعه پخش بشه تا با انعکاس کردن اون سود کنن
همین

officer
10-01-2011, 22:56
یاهو Buzz که منبع خبر نیست ... یه چیزی مثل بالاترینه که هی میان Buzz up میکنن ... همون داغ کردن در واقع : دی

The Facebook Corporation suggests that users remove all of their personal information from the website before March 15th

خواستن آدمای زود باور رو یکم اذیت کنن : دی

ADRIEN
10-01-2011, 22:59
فيس بوك كه متعلق به يه نفر نيست
ديگه جنرال شده
اين خبر هم توي باز ياهو منتشر شده كه جايي بي اساسه

DJ POLESTAR
10-01-2011, 23:06
اونی که تو نظرسنجی به (موافق یا خوشحال هستید) رای داده مثلا چرا خیلی خوشحاله!؟
دلایل:
1. از عوامل ساندیس خوران میباشد!
2. کلا نمیدونه فیس بوک چیه!
3. میدونه اما خوشو به اون راه زده!
4. صفحه فیس بوک فیلـــــتر شده اینم فکر کرده مدیرای فیس بوک دسترسیش رو به سایت مسدود کردن!
5. کلا تو این باغا نیست!

البته با کمال احترام به رای دهنده عزیز:11:

officer
10-01-2011, 23:23
منم قصد داشتم بزنم خوشحالم ... اما نه به دلایلی که شما فرمودی ...

6. برای خلاصی از اعتیادش : دی

Spiffy
11-01-2011, 08:09
کسایی که خوشحالن واسه اینه که فکر میکنن از این به بعدش کسی به خاطر عضو نبودنشون تو فیس بوک سرزنششون نمیکنه