PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه براي نمايش مشخصات كامل سيستم

manli7
09-01-2011, 13:32
سلام من يه نرم افزار مي خوام كه به راحتي با اون بشه مشخصات كامل سيستم خودم رو ببينم

اگه ميشه حجمش كم باشه مرسي

Dark Shine
09-01-2011, 13:41
:40:
EVEREST Ultimate Edition

manli7
09-01-2011, 13:49
سلا اين همون برنامس كه لينك دانلود هم ميده ؟ مثلا صدا و گرافيك؟

Dark Shine
09-01-2011, 13:52
این برنامه کارهای زیر را انجام می دهد:

- نشان دادن اطلاعات دقیق از کلیه قطعات سیستم

- مقایسه سرعت قطعات سیستم شما با تست های انجام شده روی این قطعات در یک حالت ایده آل

- امکان فهمیدن ضعف و مشکلی در سیستم و یکی از قطعات با مقایسه با حالت استاندارد آن

- نشان دادن حرارت CPU (به تفکیک هسته)

- نمایش درجه حرارت هارد

- نمایش سرعت چرخش فن CPU

- نمایش درجه حرارت مادربرد

- تست رم و نشان دادن مشکل ان در صورت وجود

- بدست آوردن اطلاع دقیق نرم افزاری سیستم

- بررسی هارد و گزارش وضعیت و مشکل احتمالی در آن

- پشتیبانی از CPU‌های جدید Intel Core i7 و AMD Phenom II

- امکان بررسی OpenGL 3.0 در کارت گرافیک

- پشتیبانی از ساختارهای جدید Windows 7 و Windows Vista

- امکان مانیتورینگ شبکه و سازگاری با ویندوز سرور 2003 و SQL Server 2005

:40::40:

***Spring***
09-01-2011, 14:08
سلام ...

Passmark BurnInTest | نرم افزاری خوب و مفيد برای تست پويايی اجزای مختلف سيستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Everest Corporate & Ultimate Edition | بررسی و تست قطعات سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

System Information Viewer | نمایش اطلاعات سخت افزاری سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SiSoftware Sandra | بدست اوردن اطلاعات سخت افزاری سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Cpu-Z | برنامه ای برای مشخصات کامل کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HARDiNFO | نمايش مشخصات سيستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دما ، ولتاژ و سرعت CPU ،هارديسك و وضعيت فن ها با SensorsView Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RightMark CPU Clock Utility | کنترل دمای CPU ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو كردن كل اطلاعات سيستم نرم افزاري و سخت افزاري مخصوص اف بي آي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نشان دادن اطلاعات سيستم بر روي Desktop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CPUCool نمايش اطلاعاتي مفيد در مورد Cpu سيستم شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

popowoody
09-01-2011, 15:53
نیاز به نرم افزار نیست ! می تونی با Windows + R منوی Run رو باز کنی و بنویسی DxDiag و Ok کنی بعد اطلاعات کاملی رو نشونت میده !

alireza1411
10-01-2011, 00:29
نیاز به نرم افزار نیست ! می تونی با Windows + R منوی Run رو باز کنی و بنویسی DxDiag و Ok کنی بعد اطلاعات کاملی رو نشونت میده !

دمای سنسور ها یا مشخصات ریز کارت گرافیک و سی پی یو و اینها رو نشون نمیده فکر کنم.

Speccy
SIW
CPU-Z
GPU-Z
Everest
HWiNFO
CoreTemp
HDTune
RealTemp
GPU Cap Viewer

تعدادی از برنامه های خوب در این زمینه هستند. با توجه به این که اون اولی رایگانه من همون رو توصیه میکنم. کامل هم هست و خوشگل. تو سایت FileHippo داره.

nautilus_214
22-04-2011, 23:53
دوستان یه نرم افزار میخوام که وقت خرید لپ تاپ بتونم باهاش سخت افزار سیستم رو روی DOS که از اول رو سیستم هست چک کنم. یعنی بشه رو سی دی زد و برد فروشگاه بصورت پرتابل Run کرد. موضوع مهم فرکانس رم و سی پی یو و همینطور مدل کارت گرافیگ هستش.

Aida و Astra رو امتحان کردم رو سیستم خودم جواب نداد. لطفا اگه امکانش هست لینک دانلود هم بهم بدید.

ممنون.

mamadcity
23-04-2011, 14:26
FreePCAudit 1.10 – نمایش مشخصات کامل سیستم
نرم افزار FreePCAudit یک ابزار جهت نمایش مشخصات سیستم اعم از سخت افزار و نرم افزار می باشد. این نرم افزار قادر است تمام مشخصات رایانه همچون کارخانه سازنده ، قطعات رایانه ، نرم افزارهای نصب شده ، ورژن نرم افزارها و… را استخراج کرده و نمایش دهد. همچنین امکان بررسی و یافتن درایورها جهت بروز رسانی آنها نیز دارا می باشد. ضمن اینکه این نرم افزار به صورت Portable و بدون نیاز به نصب می باشد.

حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد:

FX
23-04-2011, 19:49
PC Wizard 2010

رمز:

Ship Storm
23-04-2011, 20:34
یکی از بهترین و معروفترین SiSoftware Sandra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

nautilus_214
23-04-2011, 23:13
دوستان عزیز ممنون از پیشنهادهاتون. اما نرم افزار تحت ویندوز که خیلی زیاده.

لطفا یه نرم افزار تحت DOS معرفی کنید. البته Portable هم باشه.

sandra & freePCaudit & PCwizard هرسه تحت ویندوز هستند. مگه اینکه شما ورژن تحت DOS ازشون بشناسید. که ممنون میشم همون رو بهم پیشنهاد بدید.

nautilus_214
24-04-2011, 10:20
دو تا نرم افزار پیدا کردم به نامهای:
Configus
HWinfo
اما وقتی رو سی دی رایت میکنم DOS قادر به خوندنش نیست. کلا سی دی تو DOS خونده نمیشه. میشه اینجای کار رو راهنمایی کنید؟
من اگه DOS 7.1 رو نصب کنم ویندوزم مشکلدار میشه؟ چون تو DOS 7.1 سی دی رام ساپورت میشه

nautilus_214
29-04-2011, 21:49
کسی راهکاری نداشت؟

System information in DOS (portable with CD) ?

jafarian
29-04-2011, 21:59
کسی راهکاری نداشت؟

System information in DOS (portable with CD) ?

شما میتونی ازاین برنامه استفاده کنید:20:

لینک دانلود حجم 339 مگ

این پست پایینم یک برنامه کاملترهست میتونید ازاینم استفاده کنید

لینک