PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید گوشی 500 تومانی

Terova
08-01-2011, 17:46
سلام

دنبال یک گوشی هستم حدود قیمت 400 تا 500 تومن..

مشخصاتی که مد نظرم هست

اول یک مولتی مدیا کامل باشه یعنی بتونم فیلم و موزیک رو با بهترین کیفیت نگاه کنم..
دوم میخوام تو محیط وب کار کنم
سوم دوربین عکاسی خوبی داشته
چهارم طراحی زیبایی داشته باشه.
پنجم صفحه نمایش بزرگی داشته باشه

من خودم HTC Desire رو مناسب میدونم ولی تا به حال با این برند کار نکردم و مشکلاتش رو نمیدونم

HTC Legend هم شرابط من رو بر آورده میکرد ولی به نظر من صفحه نمایش کوچکی داره

XPERIA X10 هم به نظر خودم از لحاظ اندازه صفحه نمایش ، طراحی و دوربین خوب به نظر میرسه اما یک سری از مشکلاتش خصوصا صفحه نمایش میگن..

Nokia N8 هم هست که یکم گرون هست و سیستم عامل سیمبین داره که نمیدونم کار کرد باهاش چه طوره..؟

Samsung I8700 Omnia 7_16GB به نظر چیز شاخی میاد ولی قیمتی ازش ندارم..

و در آخر Samsung Wave2 که به نظر از همه لحاظ عالی به نظر میرسه ولی طراحیش برای من جالب نیست

در کل اگر Samsung Wave2 رو کنار بگزاریم به نظر شما کدام از این گوشیها با شرایط من جور در میاد اگر هم مدل دیگری مد نظرتون هست ممنون میشم معرفی کنید..

با تشکر..

aRThaS_08
08-01-2011, 18:37
اینجور که میخوای بنظر من ویندوز رو کلن بیخیال شو.

از همه ی انتخاب هات دیزایر قوی تره

پیشنهاد من دیزایره، بدون شک یکی از بهترین گوشیهای بازاره

rawen.west69
08-01-2011, 18:51
شما هم شرایطی مثل من داری
بین desire و waveII انتخاب کن (شک نکن)
اگه از طراحی ویو2 خوشت نمیاد هم فقط دیزایر...
(جالبه من از طراحی دیزایر خوشم نمیاد!!!!!)

hoha881
08-01-2011, 19:00
غیر مورد دوربین بقیه امکانات رو دیزایر داره.
در کل توی این رنج بهترین گزینه اندرویدی بازار همین دیزایر هست.

AsireZendegi
08-01-2011, 19:01
منم ویو رو می گم
البته نظر شخصیه:8:

Atropates
08-01-2011, 19:22
بین گوشی هایی که اسم بردی و الان هم توو ایران هست Desire از همه بهتره برا شما , اگه با گوشی های HTC هم کار نکردی نگران نباش , HTC یکی از شرکت های پیشرو توو اسمارت فون هاست

اون 8700 هم هنوز ایران نیومده , اگه بیاد هم تا یکی دو ماه توو محدوده ی 650 تا 700 تومن باقی میمونه , سیستم عاملشم فعلا خیلی دردسر داره ارزش 500 تومن رو هم نداره در مقابل دیزایر , هرچند صفحه نمایشش مال دیزایر رو با فاصله ی زیادی جا میزاره

-----------------------------

500 تومن می خوای خرج کنی , 570 خرج کن گلکسی بخر تا :

اول یک مولتی مدیا کامل باشه یعنی بتونم فیلم و موزیک رو با بهترین کیفیت نگاه کنم..

گوشی رو داشته باشی که توو این دو زمینه بهترین هست بین گوشی های موجود . البته این یه پیشنهاد جدا از بحث بود

Terova
08-01-2011, 23:41
اینجور که میخوای بنظر من ویندوز رو کلن بیخیال شو.

از همه ی انتخاب هات دیزایر قوی تره

پیشنهاد من دیزایره، بدون شک یکی از بهترین گوشیهای بازاره

ممنون از شما

حالا مشکل ویندوز موبایل چی هست چون تا به حال باهاش کار نکردم ولی خیلی تعریفش رو از طرف ماکروسافت شنیدم..

غیر مورد دوربین بقیه امکانات رو دیزایر داره.
در کل توی این رنج بهترین گزینه اندرویدی بازار همین دیزایر هست.

منم دقیقا همین مشکل دوربین رو دارم که نمیخوام زیاد بی کیفیت باشه حالا به نظر شما دوربین دیزایر نسبت به هم رده های خودش در چه سطحی قرار داره..

آیا دوربین WAVE 2 برتری داره یا دیزایر..؟

گرافيكار
09-01-2011, 00:04
منم دقیقا همین مشکل دوربین رو دارم که نمیخوام زیاد بی کیفیت باشه حالا به نظر شما دوربین دیزایر نسبت به هم رده های خودش در چه سطحی قرار داره..

كلا به نظر من بين همه اين گوشيا خوش ساخت ترينشون ويو2 هست
من هم مثل اكثر دوستان ديزاير و ويو2 رو برتر از بقيه گوشيا ميدونم
ولي به خاطر اينترفيس بسيار زيباتر و روونتر ويو2 رو انتخاب ميكنم
درضمن من دوربين ويو2 رو نديدم ولي اگه مثل دوربين ويو باشه كه احتمالا هست صد در صد بهتر از ديزايره

rawen.west69
09-01-2011, 10:24
شما اینجا رو ببین متوجه میشی دوربین ویو2 خیلی بهتر از دیزایره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من که 100% ویو2 رو میخرم:40:

ha789di
10-01-2011, 08:44
ممنون از شما

حالا مشکل ویندوز موبایل چی هست چون تا به حال باهاش کار نکردم ولی خیلی تعریفش رو از طرف ماکروسافت شنیدم..

دوست عزیز اصلا به ویندوز فکر نکن
من بعد حدود 5یا 6ماهی که امنیا 2 گرفتم الان میخوام بفروشم یا x10 بگیرم یا همین ویو 2
ویندوز همش هنگه....

maziarzar
11-01-2011, 13:40
اگه دوربین صدا برات مهمه که ان8 عالیه وگرنه که دیزایر بهترین گزینس

bibak_fa
11-01-2011, 22:27
سلام

دنبال یک گوشی هستم حدود قیمت 400 تا 500 تومن..

مشخصاتی که مد نظرم هست

سوم دوربین عکاسی خوبی داشته
چهارم طراحی زیبایی داشته باشه.
پنجم صفحه نمایش بزرگی داشته باشه

من خودم HTC Desire رو مناسب میدونم ولی تا به حال با این برند کار نکردم و مشکلاتش رو نمیدونم

HTC Legend هم شرابط من رو بر آورده میکرد ولی به نظر من صفحه نمایش کوچکی داره

XPERIA X10 هم به نظر خودم از لحاظ اندازه صفحه نمایش ، طراحی و دوربین خوب به نظر میرسه اما یک سری از مشکلاتش خصوصا صفحه نمایش میگن..

Nokia N8 هم هست که یکم گرون هست و سیستم عامل سیمبین داره که نمیدونم کار کرد باهاش چه طوره..؟

Samsung I8700 Omnia 7_16GB به نظر چیز شاخی میاد ولی قیمتی ازش ندارم..

و در آخر Samsung Wave2 که به نظر از همه لحاظ عالی به نظر میرسه ولی طراحیش برای من جالب نیست

در کل اگر Samsung Wave2 رو کنار بگزاریم به نظر شما کدام از این گوشیها با شرایط من جور در میاد اگر هم مدل دیگری مد نظرتون هست ممنون میشم معرفی کنید..

با تشکر..
به نظره من بین گزینه هایی که نام بردین دیزایر یکی از بهترین گزینه ها میباشد
اچ تی سی هم شرکت بسیار خوبیه و همیشه از گوشی هاش ساپرت خوبی میکنه

Delkook
12-01-2011, 14:06
دیزایر. دوربین بدی هم نداره. اگه هم دوربین و صدا میخوای N8 .

Terova
12-01-2011, 14:41
WAVE 2 نسبت به دیزایر چه برتری های داره..؟ یا بر عکس..؟

اگه دوربین صدا برات مهمه که ان8 عالیه وگرنه که دیزایر بهترین گزینس

قیمتش بالاست اگر 500 بود یک چیزی..

javad33
12-01-2011, 17:10
ویو 2 نسبت به دیزایر در کیفیت صفحه نمایش کمی برتری داره. دایویکس پخش میکنه و دوربینش هم با کیفیت اچ دی فیلم میگیره.

اما تفاوت سیستم عامل های این دو گوشی کلا شاید عامل مهمتری در انتخاب گزینه مناسب باشه.

bibak_fa
12-01-2011, 22:51
ویو 2 نسبت به دیزایر در کیفیت صفحه نمایش کمی برتری داره. دایویکس پخش میکنه و دوربینش هم با کیفیت اچ دی فیلم میگیره.

اما تفاوت سیستم عامل های این دو گوشی کلا شاید عامل مهمتری در انتخاب گزینه مناسب باشه.
از نظره سیستم عامل هم که اندرویید بسیار بهتر میباشد فکر نکنم نیاز به توضیح داشته باشه

Terova
13-01-2011, 01:22
از سیستم عامل BADA زیاد شنیدیم .. یعنی در حد اندورید نیست..؟ (بیشتر برای وب رفتن)

Atropates
13-01-2011, 01:55
از سیستم عامل BADA زیاد شنیدیم .. یعنی در حد اندورید نیست..؟ (بیشتر برای وب رفتن) کلا توو هر زمینه ای که بگی اندروید سرتره نسبت به بادا از جمله توو زمینه اینترنت (هرچند بادا هم سیستم عامل خوبیه به نسبت هم رده هاش مثل سیمبین 3 و غیره) . یه بار دیگه هم توو یکی دو تا تاپیک پایینتر گفتم , اون اوایل کلا هدف اصلی گوگل از به وجود آوردن سیستم عاملی به اسم اندروید پیوند اینترنت و موبایل به بهترین شکل بود

javad33
13-01-2011, 10:44
از سیستم عامل BADA زیاد شنیدیم .. یعنی در حد اندورید نیست..؟ (بیشتر برای وب رفتن)

بادا سیستم عامل نوپاییست. در حال پیشرفته. نه سر و صدای گوگل پشتشه نه اومده که مثل آندروید پوز ios رو بزنه!!

یه تجربه ی نو از سامسونگ که خیلی آروم داره به پیشرفتش ادامه میده. در زمینه وب گردی خوشبختانه سیستم عامل خوبیه! حداقل اپلیکیشنهای مناسبی داره از مسنجر و مرورگر و فیسبوک و توییتر و یوتیوب و دیلی موشن و کلاینت ایمیل و تلویزیون اینترنتی ووو

من خودم هم آندروید دارم هم بادا. میشه گفت تنها تفاوتشون تو این زمینه اینه که اگر آندروید مثلا 10 تا مرورگر داره بادا 2-3 تا داره! اگر آندروید 10 تا اپلیکیشن مرتبط با توییتر داره مثلا بادا 2 تا داره ولی مهم اینه که داره!

اما اصل حرفم اینه که وب گردی شاید بصورت کلی گزینه خوبی برای مقایسه بین این سیستم عاملها نباشه! باید ببینید حد نیازتون کجاست و آیا توسط بادا برآورده میشه و یا حتما باید برید سراغ آندروید؟

maziarzar
13-01-2011, 11:17
WAVE 2 نسبت به دیزایر چه برتری های داره..؟ یا بر عکس..؟

قیمتش بالاست اگر 500 بود یک چیزی..
1-ان8 قیمتش بازم افت می کنه
2-من اگه جای شما بودم این همه پول گوشی نمی دادم...
3-یه گوشی مناسب وخوب مثل سی7 که قیمتش بازم افت میکنه وبسیار مقرون به صرفه هست
اینا همه نظر شخصی من هست
درکل اگه بین ویو و دیزایر موندی شک نکن برو دیزایر روبگیر

Delkook
13-01-2011, 14:16
دیزایر گوشی تاپی هست.. من حتی به گلکسی ترجیح میدمش.. البته گلکسی هم عالیه اما شخصا ساخت htc رو به سامسونگ ترجیح میدم.