PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داستان غم انگیز روشن نشدن لپتاپ!!!

bahahs
08-01-2011, 12:07
با سلام خدمت دوستان
من بعد از سه سال لپتاپ قبلیم رو ماه گذشته عوض کردم
بدون مشگل کار میکرد تا پریشب که بعد از Hibernate کردن دیگه روشن نشد(لپتاپ نو)!!!
به این صورت که با آداپتور اصلا چراغ پاورش هم روشن نمیشه و با باطری فقط سه ثانیه
چراغ پاور روشن میشه و بعد قطع میشه!
از دوستان تعمیر کار پرسیدم اولا گفتند چیپست مادربورده
بعد گفتند کلش هم باید عوض بشه
و بعد به ترتیب همه اینها مرخص شده
گرافیک.سی پی یو.رم.هارد
خلاصه من موندم و یک ال سی دی تازه اگه سالم باشه
سر علتی که خودم هم نفهمیدم چی بود!!!
حالا اگه دوستان تجربه ای دارند و یا علت رو دقیق میدونند یا جایی رو سراغ دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایند.
مرسی

amd>intel
08-01-2011, 12:12
لپتاپ براي چه برندي بوده ؟ دوستان تعميركار به خرابي قسمت تغذيه برد اشاره نكردند ؟

bahahs
08-01-2011, 15:06
لپتاپ براي چه برندي بوده ؟ دوستان تعميركار به خرابي قسمت تغذيه برد اشاره نكردند ؟

اج پی
نه دوست من
در مورد اون چیزی نگفتند
میشه توضیح بفرمایید

bahahs
08-01-2011, 19:28
دوستان تجربه دیگه ای نداشتند؟

H@mid-Vista
09-01-2011, 17:45
این نوع ایرادها در فروم قابل حل نیست. باید مراجعه كنید به تعمیرگاه

ahmadhafezy
07-02-2011, 00:18
اگر وقتی لپ تاپ رو روشن میکنید چراغ پاور روشن میشه اما صفحه نمیاد مربوط به رم هست . رمها رو امتحان کنید و یا عوض کنید و رم پایینتر بزارید.شاید درست بشه

Vahab60
09-03-2011, 10:13
سلام من مشکل مشابهی پیدا کردم .
لپ تاپ من Hp pavilion dv3 است که دو سه ماهه خریدم دیشب یک کابل HDMI به AV خریدم و لپ تاپ رو با اون به تلویزیون وصل گردم به محض اتصال کابل دیدم که صفحه ال سی دی سیاه شده و انگار که سیستم خاموش است اما چراغ پاور لپ تاب روشن بود هر کاری کردم روشن نشد حتی به برق وصل کردم و یک بار باتری را دراوردم دوباره جا گذاشتم چراغ پاور خاموش شد اما لپ تاپ دیگر روشن نمیشود .
میخواستم ببینم ایراد از کجاست آیا ربطی به کابلی که نصب کردم دارد یا خیر ممکن است از گرافیک باشد ؟ ممنون

Vahab60
12-03-2011, 09:45
با اجازتون من لپ تاپم رو بردم برای گارانتی بعد از بازرسی کامل دستگاه توسط مسئول مربوطه !! و پرسیدن سوالات مختلف که بیشتر شبیه بازجویی بود با کمال تعجب زیاد موردی رو به من گفتند که تا بحال تو عمرم نشنیده بودمم اونا گفتن که نصب game شامل گارانتی نمیشه یعنی اگر گیم روی سیستم نصب باشه گارانتی باطل هست و هزینه تعمیرات رو باید خودم بپردازم . من نمیدونم لپ تاپی که با نصب بازی بخواد مادر برد یا کارت گرافیکیش بسوزه آخه به چه درد میخوره .
لطفا دوستانی که اطلاعات دارند بفرمایند آیا چنین چیزی صحت دارد یا خیر چون مسئول مربوطه با اطمینان خاطر زیاد این حرف رو زد و گفت که این شرط برای گارانتی تمام لپ تاپ ها صدق می کند . لطفا کمک کنید که سرم کلاه نره .

Vahab60
13-03-2011, 11:13
دوستان کسی نیست جواب من رو بده ؟ لطفا کمک کنید

kavian123
14-03-2011, 00:58
با اجازتون من لپ تاپم رو بردم برای گارانتی بعد از بازرسی کامل دستگاه توسط مسئول مربوطه !! و پرسیدن سوالات مختلف که بیشتر شبیه بازجویی بود با کمال تعجب زیاد موردی رو به من گفتند که تا بحال تو عمرم نشنیده بودمم اونا گفتن که نصب game شامل گارانتی نمیشه یعنی اگر گیم روی سیستم نصب باشه گارانتی باطل هست و هزینه تعمیرات رو باید خودم بپردازم . من نمیدونم لپ تاپی که با نصب بازی بخواد مادر برد یا کارت گرافیکیش بسوزه آخه به چه درد میخوره .
لطفا دوستانی که اطلاعات دارند بفرمایند آیا چنین چیزی صحت دارد یا خیر چون مسئول مربوطه با اطمینان خاطر زیاد این حرف رو زد و گفت که این شرط برای گارانتی تمام لپ تاپ ها صدق می کند . لطفا کمک کنید که سرم کلاه نره .
ه
مگه میشه!!!!!!
....نصب بازی شامل گارانتی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
مطمئنی من فردا سوال میکنم خبرشو میدم
اگه اینطوریه که خیلی خیلی تو پاچمون دارن میکنن بی پ...

Vahab60
14-03-2011, 10:36
ه
مگه میشه!!!!!!
....نصب بازی شامل گارانتی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
مطمئنی من فردا سوال میکنم خبرشو میدم
اگه اینطوریه که خیلی خیلی تو پاچمون دارن میکنن بی پ...

بله عین حرفی بود که خودشون زدن کلی هم مسخره کردن که لپ تاپ برای بازی نیست و ... تازه شرکتش هم از معروفترین شرکتهای گارانتی و تعمیر لپ تاپ هست

Pami
14-03-2011, 11:41
اسم شرکت چی هست ؟ ایران اچ پی یا ابزار پیشرو ؟

Lady parisa
14-03-2011, 11:50
خوب من می خوام لپ تاپ بخرم!!!یعنی چیییییییییییییییییی!!!!!!

teknosys
14-03-2011, 12:03
سلام

اینها بهانه هایی هست که شرکت ها برای شونه خالی کردن از تعهدات گارانتی انجام میدن . دلیلش هم نبود نظارت مستقیم شرکت های مادر هست. زیاد پیش میاد این موارد توی ایران.

این تایپیک رو بخونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

Vahab60
14-03-2011, 12:22
اسم شرکت چی هست ؟ ایران اچ پی یا ابزار پیشرو ؟

هیچکدام ، اگر اجازه بدید بعد از تحویل دستگاه اسمش رو بگم چون گفتند دارن روش کار میکنند.

Vahab60
14-03-2011, 12:29
خوب من می خوام لپ تاپ بخرم!!!یعنی چیییییییییییییییییی!!!!!!

یعنی همین !! دوست عزیز اگر نظر من رو بخوای در انتخاب مدل لپ تاپ و گارانتیش دقت کن و از تجربیات دیگران استفاده کن تا مثل من پشیمون نشی . نسبت به هیچ برندی هم قبل از اینکه تحقیق کنی تعصب نداشته باش

pooriya_hp
14-03-2011, 16:11
گارانتی های ایران متاسفانه گارانتی های جالبی نیستند و بود و نبودشون هیچ تفاوتی نداره ...

فقط دنبال یه موضوع هستند که بگن شامل گارانتی نمیشه !!!