PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شركت در كنكور رياضي براي يك دانشجوي كارداني مكانيك

mmm1366
07-01-2011, 17:44
با سلام
من در حال حاظر فوق ديپلم مكانيك خودرو هستم و از اونجايي كه در رشته ما امكان قبول شدن در كارشناسي دولتي غير ممكنه ميخوام با بچه هاي ديپلم رياضي دانشگاه ازاد امتحان بدم و كارشناسي پيوسته مكانيك جامدات كه در نزدبكي شهرمون است برم ميتونم كارشناسي ناپيوسته هم كه مربوط به رشتمون است هم شركت كنم ولي چون خارج از استان است زورم مياد هم پول دانشگاه رو بدم هم پول كرايه خونه و غذا و...
از دوستان ميخواستم بپرسم كه ايا تطبيق واحد ميدن؟نشه كه من برم بعد بجاي 2 سال 4 سال بخونم
شما راه ديگه اي پيشنهاد دارين ؟:41:
محل زندگي لاهيجان

Alireza SM
07-01-2011, 20:28
تطبيق كه قطعا ميدن ولي مهلت ثبت نام در كنكور سال90 تموم شد الان ديگه بايد به فكر دانشگاه آزاد باشين

mmm1366
08-01-2011, 13:36
تطبيق كه قطعا ميدن ولي مهلت ثبت نام در كنكور سال90 تموم شد الان ديگه بايد به فكر دانشگاه آزاد باشين

منظورتون كنكور ازاد 89 است يا سراسري89؟ من ميخوام ازاد شركت كنم
اگر لطف كنيد تاريخ هر دوتاشونو بگيد ممنون ميشم

mmm1366
08-01-2011, 13:44
كتابهايي كه بايد براي كنكور كارشناسي پيوسته دانشگاه ازاد بخونم كدوماست؟ تخصصي و عمومي
مثلا اگر بخوام كارشناسي مكانيك جامدات در دانشگاه ازاد لاهيجان قبول بشم بايد چه رتبه اي كسب كنم؟
ممنون

Alireza SM
08-01-2011, 17:59
ببين دوست عزيز شما ميخواي كه :

ميخوام با بچه هاي ديپلم رياضي دانشگاه ازاد امتحان بدم و كارشناسي پيوسته مكانيك جامدات كه در نزدبكي شهرمون است برم

خب بايد تا يك ماه ديگه صبر كني كه ثبت نام كنكور سراسري سال 90 دانشگاه آزاد برگزر بشه و بري كنكور آزاد رو در تيرماه بدي و در صورت پذيرفته شدن از سال 90 شروع كني به كارشناسي رو خوندن . واحدهات رو هم حتما معادل ميزنن ولي بهتره بازم بري به اون دانشگاهي كه ميخواي توش تحصيل كني از مشاورشون بپرسي ببيني چطور واحدها رو معادل ميزن