PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش روت کردن و s-off و نصب ریکاوری مد و فارسی ساز کردن و نصب کاستوم رام برای گوشی HTC DESIRE HD

ninja3000sh
06-01-2011, 23:00
دیدم اکثر دوستان تو روت کردن و بخصوص S-OFF و ریکاوری مد مشکلات زیادی دارن و بخوبی نمیتونن فارسی ساز رو نصب کنن لازم دیدم یه آموزش کلی با عکس بزارم.
امیدوارم که مورد استفاده دوستانی که گوشی HTC DESIRE HD دارن قرار بگیره.
قبل از هر کاری به دوستان توصیه میکنم اگه قبلا فونتی یا برنامه های دیگه ای واسه روت کردن و یا ریکاوری مد و... انجام داده اند اول گوشی رو یه بار ریست فکتوری کنند تا به تنظیمات کارخونه برگرده و همه چی پاک بشه در ضمن حتما مموری کارتشون هم با خود گوشی یا PC یه بار فرمت کنند که عالی میشه.
خوب بریم سر آموزش :
کارهای کلی که میخواهیم انجام بدیم بترتیب زیر هستش:

DOWNLOAD
ON YOUR SD CARD
1-Download visionary(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
2-HBOOT S-OFF(
3-Download the Arabic files(
ON YOUR DESIRE HD:
1-super user(Android Market)
2-Shared apk(Android Market)
3-Terminal Emulator(android terminal emulator)(Android Market)
ON YOUR COMPUTER:
1-Recovery Image – clockwork.img(
2-Android SDK(
3-Fatboot (for windows)(
STEPS:
1-Install VISIOnary and ROOT your Desire HD(from “Shared apk” on Android)
2-HBOOT S-OFF(from “Terminal Emulator”application on Android)
3-Flash your recovery image with clockwork (from your computer)
4-Install the Arabic (from the recovery mode)
5-Install the PERSIAN KEYBOARD

خب :

گوشی رو ریستارت کرده و موقع ریستارت که صفحه میخواد خاموش بشه دکمه پاور و DOWN VOLUME رو با هم بگیرین تا به صفحه HBOOT بره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا گزینه recovery رو انتخاب کرده موقعی که آرم سبز htc میاد کلید پاور با volum up رو بگیرید تا به قسمت android system recovery بره مثل شکل زیر:

همانطوری که میبینید گوشی تو حالت ریکاوری مد قرار نداره:

اگه گوشی به حالت ریکاوری مد نره نمیشه روش رامهای کوک شده ریخت و یا بکاپ گرفت و یا فارسی ساز نصب کرد و ... که حتما نیازه که گوشی به حالت ریکاوری مد بره:

الان بالا روی گزینه reboot system now کلیک کنید تا گوشی ریبوت بشه.

بعد از روشن شدن گوشی به قسمت settings>applications رفته و روی گزینه unknown sources کلیک کنید تا تیک سبز رنگ بشه . سپس روی گزینه development کلیک کنید و در داخل روی گزینه usb debugging هم کلیک کنید تا تیک سبز رنگ بشه.

حالا برنامه هایی که بالا مشخص شده برای کپی کردن به مموری کارت عبارتند از:

1:دانلود برنامه visionary از خود گوشی از طریق وایرلس یا gprs که این برنامه از خود گوشی دانلود بشه بهتره .

2:دانلود برنامه HBOOT S-OFF که بالا لینک دانلود گذاشتم.

3:دانلود فونت عربی که اونم بالا لینک دانلود داره.

گزینه های 2 و 3 رو از طریق pc دانلود کنید و به مموری گوشی کپی کنید.

برنامه هایی که مشخص شده از مارکت دانلود بشه رو هم از آندروئید مارکت یا applanet دانلود کنید.

که غبارتند از :super user و apkshare یا astro و android terminal emulator .

برنامه apkshare رو باز کرده و از قسمت sdcard برنامه visionary رو نصب کنید.

بعد از نصب کردن برنامه visionary رو باز کنید و روی گزینه temproot now کلیک کنید صبر کنید گوشی رو روت کنه.حالا روی گزینه attempt permroot now کلیک کنید وقتی منوی super user request اومد گزینه allow رو بزنید و صبر کنسید گوشی ریستارت بشه.

حال برید برنامه terminal emulator رو باز کنید:

بصورت زیر با دقت تایپ کنید:

su

اینتر رو بزنید.

که گزینه super user میاد و باید allow رو بزنید.

تایپ کنید:

sh /sdcard/DHD/check

اینتر رو بزنید.

نکته1:برای بعضی ها ممکنه ارور not found بده که این از تایپ هستش بعد از تایپ sh تو مرحله بالا و کلیه مراحل پایین حتما یه اسپیس یا فاصله بزارید و سپس علامت اسلش یا / رو وارد کنید تا ارور not found نده.

نکته2:بعضیها ممکنه بگن کیبورد چرا ظاهر نمیشه تایپ کنیم؟؟؟؟در جواب باید گفت با زدن کلید menu و انتخاب گزینه toggle soft keyboard کیبورد ظاهر میشه.

نکته3:فایل DHD رو که بالا لینک دانلودش رو گذاشتم حتما از حالت زیپ خارج کرده و به مموری گوشی کپی کنید.

تایپ کنید:

sh /sdcard/DHD/backup

اینتر رو بزنید.

تایپ کنید:

sh /sdcard/DHD/hboot

اینتر رو بزنید.

الان مرحله hboot s-off تمام شد.

خب الان دکمه بک رو زده و از برنامه بیایید بیرون.

همانطوری که بالا هم مشخص کردم برنامه های لازم برای pc عبارتند از android sdk و recovery img و fastboot windows .

من دو تا برنامه recovery img و fastboot رو تو android sdk داخل tools کپی کرده ام و نیازی نیست که شما دانلودش کنید همون android sdk که لینکش رو بالا گذاشتم دانلود کنید کافیه.

گوشی رو الان به حالت hboot ببرید.بالا طریقش رو گفتم.حال روی گزینه fastboot دکمه پاور رو بزنید و انتخابش کنید.بعد usb رو به گوشی وصل کنید تا fastboot usb ظاهر بشه.بصورت زیر:

الان برید قسمت run یا command prompt رو باز کنید.

خب تو android sdk داخل گزینه tools رفته و مسیرش رو کپی کنین به قسمت run :

مثلا تو کامپیوتر من به شکل زیر هستش:

خب بعد از تایپ کردن اینتر رو بزنید تا ریکاوری مد نصب بشه که باید بصورت زیر دستور okay بده.

حال تو گوشی گزینه reboot رو زده و دستتون رو روی پاور و volume down بزارید تا به حالت hboot بره.

روی گزینه recovery دکمه پاور رو بزنید.

دکمه پاور و volume up رو بگیرید تا وارد منوی clockwork recovery v2.5.1.2 بشه:

مثل شکل زیر:

بعد روی گزینه install zip from sdcard پاور رو زده و گزینه choose zip from sdcard رو انتخاب کرده و اونجا هم روی گزینه arabic-android-plus-for-HTC پاور رو بزنید و در آخر گزینه yes-install arabic-android-plus رو بزنید تا فونت عربی نصب بشه.

حال GO back رو زده و به عقب برگرشته و روی گزینه reboot system کلیک کنید تا گوشی ریستارت بشه.

الان دیگه گوشی هم سایتهای فارسی رو باز میکنه و هم sms های فارسی رو.

برای نصب کیبورد فارسی هم میتونید از persian soft keyboard استفاده کنید.

برای نصب کاستوم رام حتما باید گوشی ریکاوری مد بشه و طریقه نصبش هم بصورت زیر هستش:

بعد از دانلود رام که بصورت زیپ هستش اونو به مموری کارت کپی میکنین و گوشی رو به حالت ریکاوری مد آورده و تو قسمت install sd card روی رامی که کپی کرده اید دکمه پاور رو میزنید و نصب میکنید.

کلیه رامهای اصلی و کاستوم رامها رو هم میتونید از لینک زیر دانلود کنید.:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

استفاده از مطالب بالا با ذکر نام نویسنده و منبع بلامانع است.

موفق باشید.

rain5858
13-01-2011, 12:10
خیلی ممنون دستت درد نکنه عالی بود

farzad_10931
18-01-2011, 16:27
ای ول خیلی عالی بود ، کامل ترین راهنمایی بود که تو کل اینترنت موجود بود

ar_masoud
21-01-2011, 18:43
سلام
از راهنمایی شما ممنونم ولی کاش می گفتید از کدام رام استفاده کنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 28a.60.140e_26.03.02.08_M_release_153610_signed.ex e) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0e_26.03.02.08_M_release_153610_signed.exe) RUU_Ace_HTC_Asia_WWE_1.32.707.1_Radio_12.28a.60.14 0e_26.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0e_26.03.02.08_M_release_153610_signed.exe)exe298. 4 MB 06-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .14b_26.02.00.29_M4_release_151852_signed.zip) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2.00.29_M4_release_151852_signed.zip) RUU_Ace_HTC_WWE_1.24.405.1_Radio_12.27.60.14b_26.0 2.00.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2.00.29_M4_release_151852_signed.zip)zip288.2 MB 01-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.60.140e_26.03.02.08_M_release_153392_signed.zip) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _26.03.02.08_M_release_153392_signed.zip) RUU_Ace_HTC_WWE_1.28.405.1_R2_Radio_12.28a.60.140e _26.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _26.03.02.08_M_release_153392_signed.zip)zip290.9 MB 01-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.140e_26.03.02.15_M3_release_155032_signed.zip) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .03.02.15_M3_release_155032_signed.zip) RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.3_Radio_12.28b.60.140e_26 .03.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .03.02.15_M3_release_155032_signed.zip)zip291.4 MB 01-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.140e_26.03.02.26_M_release_155891_signed.exe) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .03.02.26_M_release_155891_signed.exe) RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26 .03.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .03.02.26_M_release_155891_signed.exe)exe292.5 MB 06-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 140e_26.03.02.08_M_release_153755_signed.exe) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.02.08_M_release_153755_signed.exe) RUU_Ace_O2_DE_1.32.207.1_Radio_12.28a.60.140e_26.0 3.02.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.02.08_M_release_153755_signed.exe)exe294.1 MB 07-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 60.140e_26.03.02.26_M_release_157531_signed.exe) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6.03.02.26_M_release_157531_signed.exe) RUU_Ace_Orange_UK_1.40.61.2_Radio_12.28b.60.140e_2 6.03.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6.03.02.26_M_release_157531_signed.exe)exe319.0 MB 15-11-10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .140e_26.03.02.26_M_release_156008_signed.exe) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 03.02.26_M_release_156008_signed.exe) RUU_Ace_TMO_DE_1.39.111.1_Radio_12.28b.60.140e_26. 03.02.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 03.02.26_M_release_156008_signed.exe)exe293.5 MB 06-11-10

AryanLand
21-01-2011, 22:59
سلام
از راهنمایی شما ممنونم ولی کاش می گفتید از کدام رام استفاده کنیم

[

سلام.

معمولا" هر کسی با توجه به نیازهاش رامی رو انتخاب میکنه که بدردش میخوره.قاعده تا" هر رامی یکسری توضیحات داره اونارو باید بخونید و با توجه به نیازتون بهترین رو انتخاب کنید.:11:

abimabi
23-01-2011, 20:03
سلام از کجا میشه فهمید گوشی روت شده .اخه من روت کردم واسه فونت فارسی اما نشد.حالا میخوام انروت کنم به خاطر گارانتی .چه جوری انروت کنم؟

M@hdi-B
23-01-2011, 20:27
سلام از کجا میشه فهمید گوشی روت شده .اخه من روت کردم واسه فونت فارسی اما نشد.حالا میخوام انروت کنم به خاطر گارانتی .چه جوری انروت کنم؟

ریست فکتوری کن

شاید راه دیگه ای هم باشه ولی من ساده ترینش رو گفتم:46:

abimabi
23-01-2011, 21:58
ریست فکتوری کن

چه چیزایی میپره؟

behnamgerami
24-01-2011, 18:30
دوستانی که روت کردن لطفا اگه مزایای اون رو بگن ممنون میشم

ar_masoud
25-01-2011, 22:10
سلام
ببخشید من این قسمت رو متوجه نشدم:
(برنامه هایی که مشخص شده از مارکت دانلود بشه رو هم از آندروئید مارکت یا applanet دانلود کنید.
که غبارتند از :super user و apkshare یا astro و android terminal emulator ).
اگه باید دانلود بشه لطف کنید سایت و لینکشو برام بذارید یا باید تو گوشی پیدا کنم نمی دونم.
از لطف شما بی نهایت متشکرم
ar_masoud@yahoo.co.uk (ar_masoud@yahoo.co.uk)

M@hdi-B
27-01-2011, 18:12
سلام
(برنامه هایی که مشخص شده از مارکت دانلود بشه رو هم از آندروئید مارکت یا applanet دانلود کنید.
اگه باید دانلود بشه لطف کنید سایت و لینکشو برام بذارید یا باید تو گوشی پیدا کنم نمی دونم.

سوپر یوزر که با برنامه Visionary نصب میشه .. اینم فایل منجر آسترو و ترمینال امولاتور:

برنامه HTC Sync رو هم از لینک زیر بگیرید:

برای نصب برنامه ها و همچنین درایور کابل هم محسوب میشه

ninja3000sh
27-01-2011, 20:19
سلام

دوست عزیز مهدی جان زحمتش رو کشیدن و لینک دانلودش رو گذاشتن.
این برنامه ها باید از خود مارکت که تو گوشی هستش دانلود بشن همون android market.
بهترین کاستوم رامها هم بنظرم revolution hd و leedroid هستن که آخرین ورژن revolution hd ورژن 2.0.8 iهستش:
لینک دانلود:

و آخرین ورژن leedroid هم ورژن 1.41 iهستش:
لینک دانلود:

mnaderpour
03-02-2011, 20:12
ریست فکتوری کن

سلام

آقا من روت کردم ! و یه رام هم نصب کردم ولی کلی مشکل برام پیش اومده ! البته دقیقا رامی هم که نصب کردم 2.2.1 هستش (اورنج)!
حالا یه سوال من چطوری میتونم همه چیز رو چطوری به حال اول برگدونم ؟؟
یعنی رام فابریک بریزم ! و آن روت کنم ؟؟

مرسی

ninja3000sh
03-02-2011, 21:37
سلام

آقا من روت کردم ! و یه رام هم نصب کردم ولی کلی مشکل برام پیش اومده ! البته دقیقا رامی هم که نصب کردم 2.2.1 هستش (اورنج)!
حالا یه سوال من چطوری میتونم همه چیز رو چطوری به حال اول برگدونم ؟؟
یعنی رام فابریک بریزم ! و آن روت کنم ؟؟

مرسی
چه مشکلی پیش اومده؟؟
اتفاقا مشکل تا زمانیه که گوشی روت نشه دوست عزیز.:31:
شما سعی کن بعد از بردن گوشی به حالت ریکاوری مد روش کاستوم رام بریزی تا بیشتر حال کنی.:46:
به هر حال برای بردن گوشی به حالت اولیه برو settings>sd&phone storage>factory data reset رو بزن.
شما رام leedroid ورژن 1.5.1 رو نصب کن و حالشو ببر:

frbmjb
04-02-2011, 02:01
سلام
با گوشی من نمیتونم به آندروید مارکت وصل شم و اون برنامه ها رو دانلود کنم

mnaderpour
04-02-2011, 11:09
چه مشکلی پیش اومده؟؟
اتفاقا مشکل تا زمانیه که گوشی روت نشه دوست عزیز.:31:
شما سعی کن بعد از بردن گوشی به حالت ریکاوری مد روش کاستوم رام بریزی تا بیشتر حال کنی.:46:
به هر حال برای بردن گوشی به حالت اولیه برو settings>sd&phone storage>factory data reset رو بزن.
شما رام leedroid ورژن 1.5.1 رو نصب کن و حالشو ببر:

سلام
موضوع اینه که رامی که ریختم (البته ناخواسته) ورژن 2.2.1 هستش .
پس روتم پریده. الان دیگه نمیتونم برم تو ریکاوری مد . از طرفی دوباره هم میخوام روت کنم نمیشه !!! (تو برنانه visionery یه صفحه مشکی میاد گیر میکنه )
رامی که ریختم orang هست . مثلا تو سینک گوگل گلی اذیت میکنه ! و ...
ممنون میشم کمکم کنید

M@hdi-B
04-02-2011, 11:18
سلام
موضوع اینه که رامی که ریختم (البته ناخواسته) ورژن 2.2.1 هستش .
پس روتم پریده. الان دیگه نمیتونم برم تو ریکاوری مد . از طرفی دوباره هم میخوام روت کنم نمیشه !!! (تو برنانه visionery یه صفحه مشکی میاد گیر میکنه )
رامی که ریختم orang هست . مثلا تو سینک گوگل گلی اذیت میکنه ! و ...
ممنون میشم کمکم کنید

روت فقط با فکتوری ریست می پره یا آنروت کردن.

آیکن سوپر یوزر تو منوی برنامه هات هست؟

چرا به ریکاوری نمیره؟ دقیقا چه کاری انجام می دی؟

mnaderpour
05-02-2011, 10:17
روت فقط با فکتوری ریست می پره یا آنروت کردن.

آیکن سوپر یوزر تو منوی برنامه هات هست؟

چرا به ریکاوری نمیره؟ دقیقا چه کاری انجام می دی؟

سلام
ببین من برنامه visionery رو که نصب میکنم و میخوام روت کنم صفحه سیاه میشه و گیر میکنه
تو همین برنامه unroot رو که میزنم میگه گوشی روت نیست . super user رو هم بعد از نصب رام از دست دادم ولی خوب دوباره میتونم نصب کنم .
و اما ریکاوری مد ! دکمه کم کردن صدا و پاور رو نگه میدارم میره تو Hboot بعد رو گزینه recovery میزنم و دکمه زیاد کردن صدا و پاور رو نگه میدارم ! (قبل از نصب این رام یه صفحه با کلی منو سبز می اومد که میشد کلی کار باهاش کرد مثل نصب زبان فارسی یا ... ) اما الان یه صفحه میاد که وسطش یه مثلث قرمز هست ! دکمه پاور رو که میزنم همون منو های سبز میاد ولی به رنگ آبی و منوهاش خیلی کمه (reboot system now - apply sdcard:update.zip - wipe data/factory wipe cach partition )
البته من هم تو hboot و هم منو بالا ریست فکتوری رو زدم ولی ... همچنان رام اورنج روش نصبه

مرسی

M@hdi-B
05-02-2011, 20:58
شما احتمالا موقع روت کردن گزینه permroot (روت دائم) رو نزدید و با نصب رام روت پریده.

شما از قسمت Settings>SD & phone storage>Factory data reset گوشی رو هارد ریست کن(همه چی جز مموری کارد پاک میشه) دوباره روت کن.

mnaderpour
06-02-2011, 10:17
شما احتمالا موقع روت کردن گزینه permroot (روت دائم) رو نزدید و با نصب رام روت پریده.

شما از قسمت Settings>SD & phone storage>Factory data reset گوشی رو هارد ریست کن(همه چی جز مموری کارد پاک میشه) دوباره روت کن.

سلام
من این کار رو هم کردم ولی نشد
یه چیزی ، من شنیدم که رام 2.2.1 روت نمیشه فعلا . شاید واسه اینه که روت من پریده و دیگه هم روت نمیشه !؟؟

ninja3000sh
06-02-2011, 12:48
سلام
من این کار رو هم کردم ولی نشد
یه چیزی ، من شنیدم که رام 2.2.1 روت نمیشه فعلا . شاید واسه اینه که روت من پریده و دیگه هم روت نمیشه !؟؟
شما از لینکی که صفحه قبل گذاشتم دوباره برو ورژن 2.2 رو دانلود کرده نصب کن و روتش کن.
بعد اینکه ریکاوری مد رو هم نصب کردی از کاستوم رامها استفاده کن که ورژن 2.2.1 رو دارن.
کاستوم رام leedroid 1.5.1 واقعا عالیه که لینک دانلودش رو گذاشتم.

mnaderpour
06-02-2011, 13:33
شما از لینکی که صفحه قبل گذاشتم دوباره برو ورژن 2.2 رو دانلود کرده نصب کن و روتش کن.
بعد اینکه ریکاوری مد رو هم نصب کردی از کاستوم رامها استفاده کن که ورژن 2.2.1 رو دارن.
کاستوم رام leedroid 1.5.1 واقعا عالیه که لینک دانلودش رو گذاشتم.

سلام
ممنون اما یه سوال
خوب الان گوشی من روت نیست ! چطور میتونم روش ران نصب کنم ؟؟؟؟

ninja3000sh
06-02-2011, 13:41
سلام
ممنون اما یه سوال
خوب الان گوشی من روت نیست ! چطور میتونم روش ران نصب کنم ؟؟؟؟
عزیز اول باید گوشی روت بشه و بعدا s-off و بعدا ریکاوری مد.
که از طریق ریکاوری مد میتونی کاستوم رام نصب کنی.
همه مراحل باید بترتیب انجام گیرند.
اگه منظورت نصب رام آفیشال 2.2 هستش خوب اون رامها بصورت فایل exe هستند و بعد از دانلود و ارتباط گوشی از طریق کابل با pc اون رام رو اجرا میکنی و خودش راهنماییت میکنه و به آسونی نصبش میکنی.
شما همیشه سعی کن کاستوم رام رو گوشیت بریزی چون رام آفیشال زیاد تعریفی نداره.

shahhesam
06-02-2011, 14:32
حال برید برنامه terminal emulator رو باز کنید
سلام.این نرم افزارتو pc باز بشه گوشی؟چه نرم افزاری هستش؟گوشی باید به pcوصل باشه؟

mnaderpour
06-02-2011, 14:38
عزیز اول باید گوشی روت بشه و بعدا s-off و بعدا ریکاوری مد.
که از طریق ریکاوری مد میتونی کاستوم رام نصب کنی.
همه مراحل باید بترتیب انجام گیرند.
اگه منظورت نصب رام آفیشال 2.2 هستش خوب اون رامها بصورت فایل exe هستند و بعد از دانلود و ارتباط گوشی از طریق کابل با pc اون رام رو اجرا میکنی و خودش راهنماییت میکنه و به آسونی نصبش میکنی.
شما همیشه سعی کن کاستوم رام رو گوشیت بریزی چون رام آفیشال زیاد تعریفی نداره.

سلام
ببخشید من کمی گیج شدم . اگر این رام شما leedriod کاستوم هست که باید از طریق ریکاوری مد نصب بشه . با توجه به اینکه الان رام من 2.2.1 اونج هستش ، پس روت نمیشه که s-off بشه که بره تو ریکاوری مد !!! ( البته توضیح بدم که گوشی من 2.2 بود روتش کردم از تو ریکاوری مد یه رام جدید نصب کردم که ناخاسته 2.2.1 اورنج در اومد و ..... دیگه گوشیم بعد از اون تو ریکاوری مد نرفت)!
اگر رام آفشیال هست که خودت توصیه میکنی به درد نمیخوره !

ببخشید ها من شاید منظور شما رو نمی فهمم.

mnaderpour
06-02-2011, 15:34
سلام
دارم دیوانه میشم . عملا گوشیم رو با روت کردن نابود کردم . دیگه حتی 1 برنامه رو هم درست اجرا نمیکنه . حتی در حالت htc sync به کامپیوتر وصل نمیشه . هیچ کاری هم نکردم . این رام مسخره رو ریست که میکنم 1 روز خوبه بعدش ...
فکر کنم باید بندازمش دور !!!!
:41:
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41:

tiyam 01
06-02-2011, 19:36
با این روش منوی گوشی کامل فارسی میشه یا فقط امکان فارسی نویسی بهش اضافه میشه؟

ninja3000sh
06-02-2011, 21:59
سلام
ببخشید من کمی گیج شدم . اگر این رام شما leedriod کاستوم هست که باید از طریق ریکاوری مد نصب بشه . با توجه به اینکه الان رام من 2.2.1 اونج هستش ، پس روت نمیشه که s-off بشه که بره تو ریکاوری مد !!! ( البته توضیح بدم که گوشی من 2.2 بود روتش کردم از تو ریکاوری مد یه رام جدید نصب کردم که ناخاسته 2.2.1 اورنج در اومد و ..... دیگه گوشیم بعد از اون تو ریکاوری مد نرفت)!
اگر رام آفشیال هست که خودت توصیه میکنی به درد نمیخوره !

ببخشید ها من شاید منظور شما رو نمی فهمم.
خب دوست عزیز رامهای آفیشال 2.2.1 روت نمیشن.
شما باید به رام آفیشال 2.2 دانگرید کنید تا روت بشه.لینک دانلود به رام 2.2 هم تو صفحه قبل گذاشتم.
بعد از اینکه به رام 2.2 دانگرید کردی روت کن و ریکاوری مد و سپس کاستوم رام2.2.1 رو نصب کن.

با این روش منوی گوشی کامل فارسی میشه یا فقط امکان فارسی نویسی بهش اضافه میشه؟
با این روش تو مرورگر و sms میتونی کلمات فارسی رو ببینی و منو بندی گوشی فارسی نمیشه.
مهم هم همون وب بروزر و sms هستش عزیز.

mnaderpour
07-02-2011, 15:41
سلام
درستش کردم . گفتم اینجا بگم که اگر کسی به روز من افتاد بتونه درستش کنه
. طبق گفته دوستمون دانگریدش کردم بعد رام اورجینال 2.2 ریختم روش .
تازه حسنی که داره اینه که گوشی من رامش آسیا بود شد رام اروپا

بابای

galaxyoo
08-02-2011, 03:48
اگه میشه دانلود مستقیم sdk رو بزارین ممنون

ninja3000sh
10-02-2011, 15:26
اگه میشه دانلود مستقیم sdk رو بزارین ممنون

Benygh
15-02-2011, 21:46
سلام
من گوشیم روت شده و فارسی ساز هم نصبه، ولی مشکل راست چین نشدن اس ام اس های فارسی رو دارم، کافیه یک متن انگلیسی وسط متن فارسی بیاد تا کل متن به هم بریزه ...
چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
گوشیم 2.2 هست و میخوام به 2.2.1 آپگرید کنم، رام رسمی رو از کجا دانلود کنم ؟

jinjer
21-02-2011, 15:32
ممنون خیلی عالی و کامل بود
بهترین راهنمایی بود که تو کل اینترنت پیدا کردم :11:

amiva
05-03-2011, 01:01
سلام
حین روت کردن و ... دو تا مشکل اساسی پیش میاد توی کارم، یکی اینکه اون اول کار که گفتین گوشی باید وارد ریکاوری بشه و عکسی هم از اون قسمت گذاشتین، گوشی من فقط اون آیکن مثلث قرمز رنگ رو نشون میده، بعد من گفتم شاید مشکلی نداشته باشه، آسترو و اینا رو ریختم و رسیدم به terminal emulator که اونجا هم هرچی میزنم su جواب میده su: permission denied میشه راهنمایی بفرمایین لطفاً؟

M@hdi-B
11-03-2011, 20:33
با اجازه نینجای عزیز یه آموزش مختصر آماده کردم برای اونایی که یه کم مطالب پست اول براشون گیج کنندس.

1.ابتدا برنامه HTC Sync رو دانلود و نصب کنید.

2.گوشی رو با کابل به حالت HTC Sync وصل کنید و منتظر بمونید گوشی رو بشناسه.

3.برنامه Visionaryplus.r14 رو دانلود و طبق آموزشی که تو پست بعدی می ذارم نصب کنید.

4.برنامه terminal-emulatur رو هم نصب کنید.

5.فلدر DHD رو دانلود و اکسترکت کرده و به روت مموری انتقال بدید.

6.برنامه Visionaryplus.r14 رو اجرا کرده و گزینه Set system r/w after root رو تیک بزنید.

7.گزینه Temproot now رو بزنید(اصلا حین مراحل کار عجله نکنید)صبر کنید گوشی روت بشه.

8.گزینه Attempt Permroot now رو بزنید(در این مرحله سوپر یوزر ازتون یه سوال می پرسه که Allow رو بزنید) و صبر کنید تا گوشی ریست بشه.

9.گوشی که بالا اومد برنامه Terminal Emulator رو اجرا و دستورات زیر رو به ترتیب وارد کنید(بعد از هر خط اینتر بزنید)

su
sh /sdcard/DHD/check

اگر دقت کنید دستور بعدی رو خودش می نویسه

sh /sdcard/DHD/backup

در آخر هم:
sh /sdcard/DHD/hboot
در پایان اگر با پیغام

If the flash went correct you can now reboot and install a custom recovery trough fastboot

مواجه شدید با کلید بک از امولاتور خارج شده و ری استارت کنید.

تمام.

M@hdi-B
11-03-2011, 20:44
گوشی رو با کابل به پی سی وصل و حالت HTC Sync رو انتخاب کنید و صبر کنید گوشی رو بشناسه.

برنامه HTC Sync اجرا میشه .با زدن گزینه Application installer به محلی که برنامه ها و بازیها(فرمت apk دارن) رو ذخیره کردید برید و برنامه دلخواه رو سلکت و Open کنید.

در آخر هم با زدن گزینه install برنامه نصب میشه.

M@hdi-B
11-03-2011, 21:37
بعد از موفقیت در روت و s-off کردن اولین چیزی که به ذهنتون می رسه نصب یه رام خوبه که برای این امر باید بتونید گوشی رو به حالت ریکاوری مود ببرید.

1.ابتدا فلدر tools رو که از SDK آندروئید استخراج کردم دانلود و به دسکتاپ یا در هر مسیر دلخواه اکسترکت کنید.

2.فایلهای fastboot.exe و recovery-clockwork-2.5.1.3-ace.img رو دانلود و در فلدر tools کپی کنید(این دو فایل در فلدر tools موجوده و برای کسانی که sdk رو دارن جداگونه آپلود کردم)

3.cmd رو اجرا کنید و به مسیر فلدر tools رفته وتایپ کنید:

adb shell
reboot bootloader

صبر کنید گوشی به حالت بوت لودر بره .. سپس تایپ کنید:

fastboot flash recovery recovery-clockwork-2.5.1.3-ace.img

در پایان اگر با پیغام سندینگ و رایتینگ ریکاوری OKAY مواجه شدیدموفق به نصب ریکاوری شدید.

Dead Space
13-03-2011, 21:06
اين فارسي ساز با حرف (ي) مشكل داره? منظورم اينه كه بعضي اوقات حرف (ي) رو به صورت مربع نشون ميده? در اس ام اس يا اينترنت عرض كردم.

M@hdi-B
14-03-2011, 21:10
اين فارسي ساز با حرف (ي) مشكل داره? منظورم اينه كه بعضي اوقات حرف (ي) رو به صورت مربع نشون ميده? در اس ام اس يا اينترنت عرض كردم.

خیر هیچ مشکلی نداره

vahid1r2n3
16-03-2011, 16:33
سلام
عالی بود به زحمتش می ارزید
من با هزار مکافات فایلهای پیش نیاز دانلود کردم و با هزار مکافات نصب کردم .
چون من دورزه گوشی Desire hd خریدم و کاملا مبتدی هستم ...
نمیدونم قبلا روش آوردن کیبرد به محل نوشتن آموزش داده شده یا نه ولی اگه قبلا گفته شده من و ببخشید ...
اول از همه به مسیر زیر برید ..
menu\settings\language & keyboard\
گزینه ...
persian soft keyboard
تیک بزنید
بعد به قسمت messages رفته و compose message انتخاب کرده . یک بار کلید بک زده و انگش خود رو روی قسمت to نگه داشته تا منوی input method ظاهر شود آن را انتخاب کرده بعد گزینه persian soft keyboard زده.
حالا کیبرد فارسی شما با زدن انگشت به قسمت های قابل تایپ ظاهر میشه ...

faghatiman
09-05-2011, 17:11
سلام . ببخشید اگه سوال تکراریه ولی هرچی گشتم پیدا نکردم.

من چطور میتونم گوشیم رو S-on کنم؟

M@hdi-B
09-05-2011, 19:22
سلام . ببخشید اگه سوال تکراریه ولی هرچی گشتم پیدا نکردم.

من چطور میتونم گوشیم رو S-on کنم؟

سلام

واسه چی می خوای اس آن کنی؟ تا اونجایی که من می دونم باید دانگرید کنی.

faghatiman
13-05-2011, 22:47
سلام

واسه چی می خوای اس آن کنی؟ تا اونجایی که من می دونم باید دانگرید کنی.

چند روز پیش آپدیت جدیدی برای گوشیم اومد اون رو دانلود کردم و گوشیم ری استارت شد اما وسط نصب ارور میگیره و نصب انجام نمیشه و گوشی هنگ میکنه و فقط میشه باطری گوشی رو از جا بکشی تا دوباره گوشی راه اندازی بشه.
گفتم شاید چون گوشی رو روت کردم آپدیت روش نصب نمیشه برای همین میخواستم گوشیم رو s-on کنم مثل قبل شاید نصب شه . اگه راهی هست لطفآ کمک کنید.

اینم نام فایلی که دانلود کردم: OTA_Ace_Gingerbread_S_HTC_WWE_2_36_405_8_R-1_32_405_6_release_187434em4h8vxqx0xssxyf.zip

Dead Space
15-05-2011, 11:51
خسته نباشید. دوستان یه سوال داشتم. من گوشیم واسه یاس هست و 2 ماه و نیم پیش (حدودا 15 روز قبل عید) گوشی رو بردم نمایندگی یاس (بازار موبایل تهران) و برام فارسی ساز نصب کردن. همون اول کار از دوشیزه ای که اونجا بودن پرسیدم که گوشی روت میشه؟! گفت: نه، ما خودمون نماینده ی رسمی هستیم، به کار غیر قانونی دست نمی زنیم. خلاصه فارسی ساز ریختن و منم الان 2 ماه و نیم که هیچ مشکلی ندارم. فقط این فونت زشتش داره منو دیوانه می کنه. مشکل دیگه هم اینه که حرف ی رو مربع میندازه (البته آمارشو گرفتم می گن اگه فونت رو عوض کنی مشکل ی هم حل میشه!).
حالا الان اگه بخوام فونت رو عوض کنم و مثلا tahoma بندازم باید چی کار کنم!؟ باید گوشیو روت کنم؟! اصلا این کار به صرفه هست؟ چون 2 هفته دیگه 2.3 میاد و ممکنه نتونم آپدیت کنم... ببینم، اصلا گوشیو که دادم نمایندگی چه بلایی سرش آوردن؟! روت کردن!؟ یعنی همین الان هم روت هست!؟...خلاصه اگه می شه یه راهنمایی کامل کنید چون به کلی گیج شدم.
واقعا ممنونم

M@hdi-B
15-05-2011, 20:20
تا اونجایی که من می دونم بدون روت نمیشه فارسی ساز نصب کرد

ببین آیکن سوپر یوزر تو لیست برنامه هات هست؟ آیکنش شبیه پرچم دزدای دریاییه :31:

Dead Space
16-05-2011, 13:00
تا اونجایی که من می دونم بدون روت نمیشه فارسی ساز نصب کرد

ببین آیکن سوپر یوزر تو لیست برنامه هات هست؟ آیکنش شبیه پرچم دزدای دریاییه :31:
ممنون بابت جوابتون! نه! نیست... البته بعد اینکه دادم فارسی ساز ریخت، مواردی چون: Arabic dictionary, Android market اضافه شد و 2-3 تا برنامه که اسمشونم یادم نیست پاک شد. ولی کلا فرایند فارسی سازیش 10 دقیقه هم طول نکشید.

Dead Space
16-05-2011, 20:12
حالا در هر صورت مهدي جان، با اون روشي كه شما گفتي پيش رفتم و busy box هم نصب كردم (براي ريختن فونت) و font manager هم ريختم اما از قراره معلوم آموزشي كه شما گذاشتي فول روت نيست و اين برنامه فول روت مي خواد... روشي نيست با همين آموزش شما فول روتش كنم؟

M@hdi-B
16-05-2011, 20:24
حالا در هر صورت مهدي جان، با اون روشي كه شما گفتي پيش رفتم و busy box هم نصب كردم (براي ريختن فونت) و font manager هم ريختم اما از قراره معلوم آموزشي كه شما گذاشتي فول روت نيست و اين برنامه فول روت مي خواد... روشي نيست با همين آموزش شما فول روتش كنم؟

اگه منظورت روت دائم هست چرا عزیزم روت دائم هست این روش.

پ.ن: راستی نیازی به ریختن فونت نیست این فارسی سازی که گذاشتیم فونتش قشنگه

Dead Space
01-06-2011, 18:39
آقای نینجا و مهدی جان من با این روش که شما گفتین پیش رفتم ولی 2 جا به مشکل می خورم:
1.بعد از طی مراحل وقتی توی terminal emulator دستور su رو تایپ می کنم پیغام superuser نمیاد تا allow رو بزنم و می نویسه: permissions denied
**با این حال بقیه ی دستورات رو نوشتم و نهایت پیغام If the flash went correct you can now reboot and install a custom recovery trough fastboot هم اومد... ولی فکر کنم یه جای کار میلنگه.
2.هنگامی که وارد fastboot می شم و usb رو وصل می کنم یه پیغام از طرف ویندوز میاد که دستگاه رو نشناخته... هرچند HTCSync_3.0.5439 رو نصب کردم... با این حال دستورات رو وارد می کنم، ملاحضه بفرمایید:
وقتی آخرین دستور (fastboot flash recovery recovery-clockwork-2.5.1.3-ace.img) رو وارد می کنم ارر زیر رو هم میده:
گوشی رو 3-4 دفعه مستر ریست کردم و رم هم فرمت و چند دفعه تست زدم ولی باز اینطوری شد.
به نظرتون مشکل از کجاست!؟ لطفا راهنمایی کنید.
ممنونم

M@hdi-B
01-06-2011, 20:58
سلام

اگه سوپر یوزر اجازه نمی خواد گوشی روت نشده

دستوری رو هم که الان می بینم تو cmd وارد کردید اشتباست یه بار خودت بخونش.

اون پیغام هم یه فایل dll رو میگه از پوشه tools حذف شده از اینجا بگیر بریز تو پوشه مربوطه ببین درست میشه:

Dead Space
02-06-2011, 13:09
ممنون بابت راهنمایی.

اگه سوپر یوزر اجازه نمی خواد گوشی روت نشده
این اولین مشکله منه... اول این باید حل بشه بعد برم سراغ cmd و...
خوب من دقیقا طبق گفته های شما پیش رفتم چرا سوپر یوزر اجازه نمی خواد؟!
-------------------------
پ.ن: راستی، من درایور گوشی رو دانلود کردم. چطوری باید نصب کنم؟! درایور 7 و ویستا رو دانلود کردم...
نه اینستال داره و نه از طریق دیوایس منیجر میشه نصب کرد. محتویاتش:

M@hdi-B
02-06-2011, 16:39
روت کردن حوصله می خواد اصلا نباید عجله کنی .. راستش من دیگه دیزایر ندارم یه کم یادم رفته .. گزینه Set system r/w after root رو تیک می زنی؟

Temproot now رو که می زنی ممکنه یه کم طول بکشه .. باید صبر کنی تا خودش به صفحه اول برگرده.

بعد که Attempt Permroot now رو می زنی هم سوپر یوزر اجازه نمی گیره؟

اون درایور اصلا احتیاج نیست همون HTC Sync رو نصب کنی کافیه. من خودمم این درایور رو دانلود کردم ولی نتونستم نصب کنم و رفتم سراغ همون HTC Sync

Dead Space
03-06-2011, 12:27
راستش من دیگه دیزایر ندارم یه کم یادم رفتهعجب! دقت کردم که خیلی از دستش می نالیدی... حالا چی کار کردی؟ فروختی؟! چند...؟!

گزینه Set system r/w after root رو تیک می زنیبله

Temproot now رو که می زنی ممکنه یه کم طول بکشه .. باید صبر کنی تا خودش به صفحه اول برگرده.
بله، صبر می کنم. خودش بر میگرده.

بعد که Attempt Permroot now رو می زنی هم سوپر یوزر اجازه نمی گیره؟نه، اینجا سوپر یوزر اجازه می خواد. منم allow رو می زنم.
**تنها مشکل اینجاست وقتی su رو تایپ می کنم می نویسه permissions denied و هیچ سوالی نمی پرسه.

اون درایور اصلا احتیاج نیست همون HTC Sync رو نصب کنی کافیه. من خودمم این درایور رو دانلود کردم ولی نتونستم نصب کنم و رفتم سراغ همون HTC Sync اچ تی سی سینک نصبه ولی وقتی گوشیو به ریکاوری مد می برم و usb رو می زنم گوشیو نمیشناسه... البته در همه حال میشناسه ولی تو این یه مورد نمیشناسه.
HTC Sync من همونیه که تو رمش بود: HTCSync_3.0.5439
شمام از همین استفاده کردید یا نسخه جدیدتر؟!

M@hdi-B
03-06-2011, 12:40
پوشه DHD رو می ریزی تو مموری؟ از همون ورژنی که لینک دادم.

والا دیگه عقلم به جایی قد نمی ده .. برو موبایلستان ببین چی می گن :46:

Dead Space
03-06-2011, 12:49
ممنون مهدی جان! خودمم قاطی کردم چون فولدر dhd هم می ریزم.
واقعا ممنونم از راهنماییت.

mnamazi
04-06-2011, 10:21
سلام !!

لطفا و خواهشا آموزش روت و فارسی سازی htc wildfire را بطور کامل بزارید !؟
ممنونم !

amsane
19-09-2011, 16:02
با سپاس بی کران من اموزشها را یک هفته هست که دارم دنبال می کنم ولی ورژن گوشی من ومشخصات کلی اون اینها هستش با همین مراحل که شما فرمودید می تونم گوشیم را روت کنم با همین نرم افزارهایی که شما قرار داده اید یا نسخه جدید تر باید پیدا کنم
ممنونم از جوابتان

HTC DESIR HD A9191
android version:2.3.3
htc sense version:2.1
baseband version:12.54.60.25u_26.09.04.11_m2
kernel version:2.6.35.10-g3bf3222
htc-kernel@and18-2#1
mon apr 11 22;46;37cst2011
build number
2.37.832.6cl66021release-keys
software number2.37.832.6
browser version
webkit/533.1

amsane
19-09-2011, 23:08
کسی نیست به من جواب بده

vipmaster
22-09-2011, 14:46
سلام دوستان
من legend دارم. ورژن اندرویدم هم 2.2 هست. هرچی سرچ کردم بی فایده بود.
الان من چیکار کنم برای روت کردن گوشیم؟

erni
22-11-2011, 01:55
سلام من گوشیم روت نمیشه 10 بار این کارو کردم صفحه گوشیم سیاه میشه تو همون حالت میمونه هر جقدرم صبر میکنم روت نمیشه کمکم کنید خسته شدم:41:

mmsoft
15-12-2011, 00:26
واقعا خیلی خوب و مفید بود دستتون درد نکنه

mahradn
18-12-2011, 21:25
سلام
دوستان من مراحل روت کردن رو شروع می کنم و وقتی می رسم به بخشی که باید داخل Terminal Emulator چند خط فرمان بنویسم ، وقتی می نویسم SU می گه Permission Denied . میشه یکی از دوستان کمک کنه بگه مشکل از کجاس ؟؟؟؟؟

soulslayer
23-12-2011, 13:04
سلام
واسه desire z هم میشه از این روش به همین شکل استفاده کرد؟

soulslayer
26-12-2011, 21:54
سلام
واسه desire z هم میشه از این روش به همین شکل استفاده کرد؟

کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟؟؟ :41:

Masoud m1370
26-02-2012, 18:45
من وقتی گزینه temproot now می زنم تو این حالت یه صفحه سیاه میاد هرچی صبر می کنم نمیره.45دقیقه صبر کردم بازم همینطور موند.

b.s.m
14-03-2012, 12:32
سلام . من گوشیم htc desire هستش. یه مشکلی پیدا کردم کسی میتونه کمکم کنه؟

گوشیم روشن نمیشه .. یعنی تا حالتی که صفحه سفید میشه و htc مینویسه بالا میاد بعدش دیگه جلوتر نمیره همونجا گیر میکنه..

باید چیکارش کنم؟

مرسی

idinahora
03-06-2012, 13:23
سلام خسته نباشین
من قبلا گوشیمو روت و اس آف کرده بودم رام کاستوم ریخته بودم ولی بعدا خوشم نیومد رام اورجینال نصب کردم روتش پرید ولی همچنان s-off باقی موند الان میخام روتش کنم چیکار کنم ؟ شما هم که میگید باید به ترتیب باشه اول روت بعد s-off...

setayesh71hs
12-06-2012, 21:53
من توی مرحله دوم گیر کردم باید چیکار کنم

gandolf1
08-08-2012, 18:08
har kar mikonam goshim s-off nemishe chera ? hamin rahi ke shoma goftin miram . goshi ro rest konam s-on mishe mage ? plz komak konin :(

migmigvizzzzz
25-10-2012, 22:40
:sq_3:سلام ممنون از سایت خوبتونیه سوال داشتم من نرم افزار visionary روی گوشیم نصب کردم اما اون گوزینه ای هم که گفتینو زدم اما الان یه ساعته که نه پیغامی داده نه چیزی فقط میگه لطفا صبر کنید گوشی هم desire hd هست ممنون میششم کمکم کنید

alibaseri
04-05-2013, 19:42
سلام. گوشی من desire hd است
من برنامه ی visionary رو باز کردم و روی گزینه ی temproot now کلیک کردم.بعد یک صفحه ای اومد که آیکون خود برنامه با نوشته هایی زیر اون اومد اما بعد صفحه سیاه شد و بیشتر از یک ربع صبر کردم اما همونجوری موند.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

jafar01
10-08-2013, 06:26
باسلام اموزش روت htc desire sرادارید لطفاراهنمایی کنید باتشکرjafar01

nasert0098
19-02-2014, 17:51
سلام من میخوام روی گوشیم ریکاوری مد رو نصب کنم اما بلد نیستم .میشه راهنمایی کنید .لطفا توضیحات بیشتری در این مورد بدید چون من زیاد وارد نیستم ممنون

nasert0098
19-02-2014, 17:52
گوشیم galaxy 5 GT-I5500

nasert0098
19-02-2014, 18:11
گوشیم galaxy 5 GT-I5500

لطفا لینک دانلود ریکاوری مد برای این گوشی را هم بزارید

با تشکر

valigheydar
30-08-2014, 18:43
سلام .من به تمام لینکها که گذاشتیدبرای دانلود رفتم ولی همه پاک شده خواهش میکنم کمکم کنید .
farzad_gheydar@yahoo.com

lege
22-01-2016, 19:31
سلام من یک کوش htc legendدارم که s-onشده ... عیب دیکه این کوشی تیک usbقعال نمی شه که به کا مپیوتر وصل شه .میشه مرا راهنمایی کنید تشکر