PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

m3rdyid
06-01-2011, 22:08
در این تاپیک به طور جامع به Service Menu تلویزیون های سامسونگ، قابلیت های غیرفعال شده و کد های مخفی مربوط به آن پرداخته خواهد شد.

:: توجه ::

1. هر آنچه در این تاپیک مطرح می شود اطلاعاتی است که صرفا بر اساس تجربه به دست اومده. هیچ کدوم از این مطالب از دل مستندات و مطالب منتشر شده توسط سامسونگ استخراج نشدند. پس همواره احتمال خطا و تغییر در اونا وجود داره.

2. به علل فوق، راهنماها و مطالب منتشر شده در این تاپیک کاملن می تونن تلویزیون شما رو به یک قاب عکس بزرگ تبدیل کنن. پس اگه از نوشته های اینجا مطمئن نیستید، یا موقعیت ریسک کردن رو ندارید ابدن کاری به تلویزیون تون نداشته باشید. نویسنده های مطالب، مدیران سایت و فروم هیچ مسئولیتی رو درباره اثرات و خطرات مجتمل نمی پذیرند.

3. آپدیت کردن firmware معمولن قابلیتی رو به دستگاه تون اضافه نمی کنه، اما حتمن بعضی از راه های نفوذ رو مسدود و ایمنی سیستم عامل رو افزایش می ده. پس چون در اکثر مواقع هیچ نیازی به آپدیت وجود نداره لطفن آپدیت نکنید.

4. قبل از اقدام به تغییرات، از تمام منوهای مخفی عکس بگیرید تا در صورت بروز اشکال بتونید تلویزیون رو به حالت اولیه برگردونید. هیچ منبع کاملی از تنظیمات منوی سرویس تلویزیون شما در اینترنت وجود نداره.

5. تمامی این مطالب از طریق جریان آزاد اطلاع رسانی موجود در اینترنت و تجمیع اطلاعات هزاران نفر در سراسر دنیا به دست اومده. پس در نشر و گسترش آزاد و درست اون سهیم باشیم.

.

m3rdyid
06-01-2011, 22:30
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.

در تلویزیون های جدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در تلویزیون های قدیمی تر:

m3rdyid
06-01-2011, 22:40
:: توجه::

هر کجا که کدی معرفی میشه از چپ به راست باید وارد بشه.

برای حرکت در منوهای سرویس فقط از کلید های بالا و پایین استفاده بشه.

برای وارد شدن به یک منو از کلید راست استفاده بشه.

برای تغییر تنظیمات از کلید های راست و چپ استفاده بشه.

برای برگشت به مرحله قبل یا منوی بالاتر از کلید menu استفاده بشه.

برای خارج شدن کامل از کلید power استفاده بشه.

m3rdyid
06-01-2011, 23:20
همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

منوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB
این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

m3rdyid
06-01-2011, 23:27
با استفاده از آموزش پست قبلی و پیش از اینکه Hotel Mode رو خاموش کنین به آدرس زیر برین.

t_tanhayam
07-01-2011, 01:11
-جا داره ازتون تشكر كنم بخاطر پست مفيدتون واطلاعات خوبي كه براي من وبقيه دوستان گذاشتين
-روش تست شد بر روي C6200 و ----t فعال شد وكانال هاي ديجيتال دريافت شد
سپاس فراوان :10:

-عكس ها گويا پاك شده براي دوستان :

amuhasan
07-01-2011, 12:06
سلام
از دوست عزیزمون برای ارائه این مطلب خوب و جالب بسیار متشکرم
موفق باشید

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

باز هم سلام
دوستان وفتی کانالهای دیجیتال رو پیدا میکنه چطوری میشه اونو مرتب کرد و شبکه 1 رو کانال 1 تلوزیون باشه تا آخر؟
الان شبکه 1 رو کانال 5 هست و نتونستم با تنظیم دستی هم کاری کنم.

راستی اگه دوست عزیزمون m3rdyid یا سایر دوستان در مورد فعال کردن سایر قابلیتها هم مثل ضبط روی هارد از کانالهای دیجیتال (مثل PVR ها) یا سایر چیزها اطلاعاتی دارن خوشحال میشیم به بقیه هم کمک کنن

pandora tomorro
07-01-2011, 12:37
سلام
من هر کاری میکنم نمیتونم برم تو هتل مد ! دقیقا باید کی اون کد رو بزنم؟ تلوزیون رو به حالت منوی مخفی روشن کنم بعد اون کد رو بزنم یا وقتی عادی روشن میکنم تی وی رو؟! چون کمتر از 3 ثانیه باید بزنم دقیقا نمیدونم کیه! وقتی صدای اهنگی که وقتی تی وی روشن میشه باید کد رو زد یا وقتی صفحه میاد ؟!

t_tanhayam
07-01-2011, 13:04
سلام
من هر کاری میکنم نمیتونم برم تو هتل مد ! دقیقا باید کی اون کد رو بزنم؟ تلوزیون رو به حالت منوی مخفی روشن کنم بعد اون کد رو بزنم یا وقتی عادی روشن میکنم تی وی رو؟! چون کمتر از 3 ثانیه باید بزنم دقیقا نمیدونم کیه! وقتی صدای اهنگی که وقتی تی وی روشن میشه باید کد رو زد یا وقتی صفحه میاد ؟!

-نه براي اين مد احتياجي به خاموش بودن نيست زماني كه hdtv روشن هست كليدها رو بزنيد و وارد بشين

pandora tomorro
07-01-2011, 13:27
اقا ایول ! یه دنیا ممنون واسه c8000 تست شد و جواب داد :5:
منوی فارسی نداشت وقتی local set گزاشتم روی ایران درست شد! راستی چرا وقتی تلتکس رو میزنم میگه not availble !
البته قبل این تغییرات هم این طور بود! بعضی وقت ها کار میکرد بعضی وقت ها نه و چون فارسی نداشتم اجق وجق! نشون میداد زیاد دنبالش نرفتم...

lord69
07-01-2011, 13:31
2 تا سوال دوستان.

اول اینکه usb حتما باید fat32 باشه؟یعنی fat یا ntfs نباید باشه؟

دوم اینکه بعد از اینکه local set رو تغییر دادیم باید power رو بزنیم و بعد دوباره روشن کنیم tv رو بعد بریم تو hotel menu دوباره و از اونجا hotel mode رو غیرفعال بکنیم یا
میشه از تو همون service menu این کارو انجام داد و نیازی نیست مجددا بریم تو hotel menu؟

t_tanhayam
07-01-2011, 13:36
اقا ایول ! یه دنیا ممنون واسه c8000 تست شد و جواب داد :5:
منوی فارسی نداشت وقتی local set گزاشتم روی ایران درست شد! راستی چرا وقتی تلتکس رو میزنم میگه not availble !
البته قبل این تغییرات هم این طور بود! بعضی وقت ها کار میکرد بعضی وقت ها نه و چون فارسی نداشتم اجق وجق! نشون میداد زیاد دنبالش نرفتم...

-براي تست تلتكست هم ميتوني بري شبكه 3 و از منوي set up قسمت زبان تنظيماتي براي زير نويس ها و انتخاب ربان تلتكست وجود داره

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

2 تا سوال دوستان.

اول اینکه usb حتما باید fat32 باشه؟یعنی fat یا ntfs نباید باشه؟

دوم اینکه بعد از اینکه local set رو تغییر دادیم باید power رو بزنیم و بعد دوباره روشن کنیم tv رو بعد بریم تو hotel menu دوباره و از اونجا hotel mode رو غیرفعال بکنیم یا
میشه از تو همون service menu این کارو انجام داد و نیازی نیست مجددا بریم تو hotel menu؟

-من با fat ‌تست كردم و مشكلي نداره
-بايد tv رو خاموش كنيد و دوباره اين مد رو غير فعال كنيد
-از طريق منوي مخفي من جايي نديدم كه غير فعال بشه

pandora tomorro
07-01-2011, 14:14
سلام
نه این رو میدونستم و این طور درست نشد!
خودم درستش کردم ! اول رفتم و زبان منو رو گزاشتم روی فارسی بعد تلتکست رو باز کردم و این بار درست بود دیگه بعد رفتم و دوباره زبان رو گزاشتم روی انگلیش این بار دیگه تلتکس به حالت قبلش برنگشته بود و درست بود...

-بايد tv رو خاموش كنيد و دوباره اين مد رو غير فعال كنيد
-از طريق منوي مخفي من جايي نديدم كه غير فعال بشه نه اتفاقا من از همون منو مخفی غیرفعالش کردم!
ببین اول باید از تو تی وی فعالش کنی چون اگه نکنی و یه راست بری تو منو مخفی کار نمیکنه بعد وقتی که خواستی خاموشش کنی چون الان فعال هست (در تی وی فعالش کردیم) میشه از تو منو مخفی آفش کرد(گزینش روشنه)

+++++++

راستی این قابلیت PVR چیه و به چه درد میخوره ؟!
Model رو عوض کنی چی میشه کارش چیه؟

t_tanhayam
07-01-2011, 14:18
دوستان وفتی کانالهای دیجیتال رو پیدا میکنه چطوری میشه اونو مرتب کرد و شبکه 1 رو کانال 1 تلوزیون باشه تا آخر؟
الان شبکه 1 رو کانال 5 هست و نتونستم با تنظیم دستی هم کاری کنم.

-توي منو تنظيمات channel برين به قسمت channel manager اونجا روي هر كانال كليد tools رو بزنيد وتغييرات رو اعامل كنيد

amuhasan
07-01-2011, 14:53
سلام
من یه اشتباهی تو منو مخفی کردم که حالا پنل تلوزیون خاموش روشن میشه و هیچکدوم از دکمه های کنترل یا حتی خاموش روشن روی خود پنل کار نمیکنه
تلوزیون هر 10 ثانیه هی خاموش روشن میشه

راهی هست خودم درستش کنم یا باید بره تعمیرگاه؟

qazplm
07-01-2011, 15:51
راستی این قابلیت PVR چیه و به چه درد میخوره ؟!
Model رو عوض کنی چی میشه کارش چیه؟
برای ضبط کانال رو فلش مموری و هارد که خیلی بدرد میخوره

-جا داره ازتون تشكر كنم بخاطر پست مفيدتون واطلاعات خوبي كه براي من وبقيه دوستان گذاشتين
-روش تست شد بر روي C6200 و ----t فعال شد وكانال هاي ديجيتال دريافت شد
سپاس فراوان :10:
هر 14 تا کانال رو میگیره راحت؟درصد سیگنال هم میده کیفیت چطوره؟ D:

t_tanhayam
07-01-2011, 17:51
سلام
من یه اشتباهی تو منو مخفی کردم که حالا پنل تلوزیون خاموش روشن میشه و هیچکدوم از دکمه های کنترل یا حتی خاموش روشن روی خود پنل کار نمیکنه
تلوزیون هر 10 ثانیه هی خاموش روشن میشه

راهی هست خودم درستش کنم یا باید بره تعمیرگاه؟

-كجا رو دست زدين ؟
-از برق بكشين بعد چند ساعت دوباره بزنيد ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه ؟
-گارانتي داره ؟

m3rdyid
07-01-2011, 17:53
در منوی سرویس و زیر مجموعه Options بخشی هست که Type دستگاه تعریف شده. برای مدل های 2009 به این ترتیب تعریف می شه:

به عنوان مثال Type دستگاه من اینه:

46A2UF8E
46: سایز صفحه نمایش بر حسب اینچ
A: تولید کننده پنل ( A = Samsung; D = CMO; L = AUO; I = CPT)
2: فرکانس ( 6 = 50/60 هرتز، 1 = 100/120 هرتز، 2 = 200/240 هرتز)
U: نوع پنل (A = AntiGlare; T = TN; U = Ultra Clear)
F: رزولوشن ( F = Full HD; H = HD; U = UD )
8: سری ( از سری 1 تا سری 9)
E: تکنولوژی نوردهی (C = CCFL; L = LED; E = Edge LED)

تمامی 80 مد هم به ترتیب ایناس:

t_tanhayam
07-01-2011, 17:53
هر 14 تا کانال رو میگیره راحت؟درصد سیگنال هم میده کیفیت چطوره؟ D:

-من 8 تا شبكه روي فركانس 482 فكر ميكنم رو دريافت كردم با كيفيت قابل قبول منتها فركانس 506 رو هنوز نتونستم بگيرم
شايد وحتما مربوط به منطقه يا نوع انتني كه استفاده ميكنم هست (انتن گردون )

Danial_4139
07-01-2011, 19:35
6200 منم درست شد :10:

amir_fatal
07-01-2011, 19:55
کسی هست c7000 داشته باشه و با این کار فعال شده باشه؟

pandora tomorro
07-01-2011, 20:13
دوست عزیز فکر نمیکنم فرقی بکنه مدلتون چی باشه! من 8000 دارم تست کردم مشکل نداشت بچه ها هم در پست های قبلی مدل های مختلف رو گفتن که مشکل نداشته...

+++++

ایول پس PVR هم فعال شد ! :دی
چطور میتونیم ضبط کنیم ؟! من روی دکمه ی رکورد روی کنترل میزنم چیزی نمیشه!

amir_fatal
07-01-2011, 20:22
دوست عزیز فکر نمیکنم فرقی بکنه مدلتون چی باشه! من 8000 دارم تست کردم مشکل نداشت بچه ها هم در پست های قبلی مدل های مختلف رو گفتن که مشکل نداشته...

+++++

ایول پس PVR هم فعال شد ! :دی
چطور میتونیم ضبط کنیم ؟! من روی دکمه ی رکورد روی کنترل میزنم چیزی نمیشه!

من Local Set به ED_Iran تغییر دادم
این قسمت اضافه شد

اما چیزی پیدا نمیکنه!!:41:
کار دیگه ای غیر از عوض کردن local set که نباید انجام بدم؟!

pandora tomorro
07-01-2011, 20:34
:دی
خب دوست عزیز فکر نمیکنم قزوین دیجیتال شده باشه شبکه هاش! فعلا چند تا شهر هستن که دیجیتال شده تهران و مشهدش رو خبر دارم ولی به زودی جاهای دیگه ی کشور دیجیتال میشه بهتره بری از روابط عمومی صدا سیما شهرتون بپرسی...

amir_fatal
07-01-2011, 20:42
:دی
خب دوست عزیز فکر نمیکنم قزوین دیجیتال شده باشه شبکه هاش! فعلا چند تا شهر هستن که دیجیتال شده تهران و مشهدش رو خبر دارم ولی به زودی جاهای دیگه ی کشور دیجیتال میشه بهتره بری از روابط عمومی صدا سیما شهرتون بپرسی...

نه2 ماهی هست که دیجیتال شده

qazplm
07-01-2011, 21:04
این قسمت اضافه شد

انتن زدی پشت تلویزیون یا نه :|؟

amir_fatal
07-01-2011, 21:08
انتن زدی پشت تلویزیون یا نه :|؟

اره,فکر کنم گیرنده دیجیتال c7000 نداره :41:

qazplm
07-01-2011, 21:11
اره,فکر کنم گیرنده دیجیتال c7000 نداره :41:
نه اتفاقا باید داشته باشه که همچین منویی اضافه شده از رفیقی اشنایی که دستگاه --- t داره قرض کن انتن و بزن با اون تست کن شاید ایراد از انتنه

rezasdx
07-01-2011, 21:21
من هم همین کار رو برای c7000 انجام دادم ولی تنظیمات tunner رو هم عوض کردم و در حالات t t2و tc جواب نداد و البته در حالت t وقتی digital سرچ میکنم تصویر tv میره و سیاه میشه ولی اگر از آنتن هم باشه آنتن من کانالهای آنالوگ رو خیلی ضعیف میگیره البته توی تصویر منو مخفی که در صفحه اول گذاشته شده زیر گزینه lighteffct گزینه ی دیگری به نام ch table هست که روی ایران گذاشتهشده که توی منو c7000من نیست لطفا راهنمای کنید

rezasdx
07-01-2011, 21:22
من هم همین کار رو برای c7000 انجام دادم ولی تنظیمات tunner رو هم عوض کردم و در حالات t t2و tc جواب نداد و البته در حالت t وقتی digital سرچ میکنم تصویر tv میره و سیاه میشه ولی اگر از آنتن هم باشه آنتن من کانالهای آنالوگ رو خیلی ضعیف میگیره البته توی تصویر منو مخفی که در صفحه اول گذاشته شده زیر گزینه lighteffct گزینه ی دیگری به نام ch table هست که روی ایران گذاشتهشده که توی منو c7000من نیست لطفا راهنمای کنید

t_tanhayam
07-01-2011, 21:22
این قسمت اضافه شد

-در مورد سري هاي 7 حرف وحديث بسيار است
اميدوارم بتوني بگيري حالا با تعويض نقطه اي كه انتن رو گذاشتي ويا بالاتر بردن اون

amuhasan
07-01-2011, 22:05
-كجا رو دست زدين ؟
-از برق بكشين بعد چند ساعت دوباره بزنيد ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه ؟
-گارانتي داره ؟

سلام
گارانتی نداره
نمیدونم بعد از اینکه هتل مد فعال شد تو منو مخفی چی رو دستکاری کردم
الان ال سی دی هر 10 ثانیه خاموش روشن میشه و هیچ دکمه ای نه رو پنل و نه رو ریموت کنترل کار نمیکنه
حتی نمیشه خاموشش کرد
چهار ساعت از برق کشیدم مشکل هنوز حل نشده

راهی هست؟
مدل LA40C650

t_tanhayam
07-01-2011, 22:34
سلام
گارانتی نداره
الان ال سی دی هر 10 ثانیه خاموش روشن میشه و هیچ دکمه ای نه رو پنل و نه رو ریموت کنترل کار نمیکنه
حتی نمیشه خاموشش کرد

راهی هست؟
مدل LA40C650

-نميدونم راه حلي به ذهنم نميرسه
-دوستان ديگه هم اگر راهكاري به ذهنشون ميرسه راهنمايي كنند

Danial_4139
07-01-2011, 23:39
سلام
گارانتی نداره
حتی نمیشه خاموشش کرد

راهی هست؟
مدل LA40C650

وقتی خاموش هست این کد رو وارد کن info > menu > mute > power احتمالا کار میکنه و بعد ریست فکتوری رو بزن .

احتمالا روی حالتی قرارش دادی که با نبودن سیگنال از پورت های ورودی مثل AV تلوزیون استندبای میشه .

omidfarzad
08-01-2011, 09:17
با سلام
من مدل 40c650ساخت مالزی رو خرداد ماه از بانه گرفتم اون زمان وقتی که وارد منو مخفی میشدم local set و type قابل تغییر بودولی دو ماه بعد که با فریمور 1010 آپگرید کردم ocal set و typeغیر فعال شده آیا راهی است که به همان فریمور قبلی برگردونم

t_tanhayam
08-01-2011, 10:10
با سلام
من مدل 40c650ساخت مالزی رو خرداد ماه از بانه گرفتم اون زمان وقتی که وارد منو مخفی میشدم local set و type قابل تغییر بودولی دو ماه بعد که با فریمور 1010 آپگرید کردم ocal set و typeغیر فعال شده آیا راهی است که به همان فریمور قبلی برگردونم

-شما كارهايي كه توي اين تاپيك عنوان شده رو انجام دادين ؟

iman_s
08-01-2011, 11:17
كسي تونسته --- رو براي C585 فعال كنه.
كارهاي كه تو صفحه اول گفتين رو انجام دادم.Local set روي ايران بود CH table رو هم روي ايران گذاشتم ولي نيومد.
وقتي دوباره تو منوي سرويس رفتم ديگه خبري از CH Table ‌نبود

t_tanhayam
08-01-2011, 11:25
كارهاي كه تو صفحه اول گفتين رو انجام دادم.Local set روي ايران بود CH table رو هم روي ايران گذاشتم ولي نيومد.

-توي سري هاي 5 مشخص نيست ايا ----t وجود داره يا نه
-شما اگر كارهاي گفته شده رو انجام دادين و چيزي اضافه نشد ه احتمالا كاريست نشدني

iman_s
08-01-2011, 11:58
جالبه فروشنده ميگفت داره و نصاب ميگفت نداره
اگه ميدونستم نداره سري 6‌ ميگرفتم كه هم DVB‌داشته باشه و از دردسرهاي --- اضافه راحت بشم هم كيفيت بهتري داشته باشم.

amir_fatal
08-01-2011, 12:54
کسی تو ----T c7000 فعال نکرد ؟

t_tanhayam
08-01-2011, 12:58
جالبه فروشنده ميگفت داره و نصاب ميگفت نداره
اگه ميدونستم نداره سري 6‌ ميگرفتم كه هم DVB‌داشته باشه و از دردسرهاي --- اضافه راحت بشم هم كيفيت بهتري داشته باشم.

-خوب فروشنده ها ...
-حالا شما كارهايي كه گفته شد رو كامل انجام دادين و چيزي اضافه نشد ؟

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

کسی تو ----T c7000 فعال نکرد ؟

-شما اين مدل رو دارين گويا امير جان تست نكردين ؟

amir_fatal
08-01-2011, 13:01
-خوب فروشنده ها ...

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

-شما اين مدل رو دارين گويا امير جان تست نكردين ؟

تست که کردم اون قسمت اضافه شده اما کانالی که پیدا نمی کنه! :13:

t_tanhayam
08-01-2011, 14:09
تست که کردم اون قسمت اضافه شده اما کانالی که پیدا نمی کنه! :13:

-ممكن مثل مدلهايي از b650 تنها اين گزينه نرم افزاري فعال ميشه و سخت افزاري خبري ازش نيست
-البته ببينيد انتن تنظيم هست يا نه ؟ چون ممكن از انتن هوايي تون باشه

Ali.Mirzaie
08-01-2011, 14:36
سلام به اساتید.
اگر این کار و توی c8000 انجام بدیم و لوکال ست و عوض کنیم از ایران. میتونیم اینترنت تی وی هم داشته باشیم؟!

t_tanhayam
08-01-2011, 15:56
سلام به اساتید.
اگر این کار و توی c8000 انجام بدیم و لوکال ست و عوض کنیم از ایران. میتونیم اینترنت تی وی هم داشته باشیم؟!

-همه چي ممكن امكان داشته باشه عزيز در اين اشفته بازار
-تست كنيد بزرگوار

sahar@rasool
08-01-2011, 16:03
m3rdyid عزیز دستت درد نکنه واقعا عالی بود لطف می کنی بگی pvr رو چه جوری فعال کنیم
ممنون

majid219
08-01-2011, 16:24
با سلام
من pvr رو از طریق نرم افزار فعال کردم ولی زمانی که دکمه رکورد رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته
قسمت دیجیتال هم فعال شد .
مدل دستگاه من 46c6200 و همچنین در شهر ما شبکه های دیجیتال قابل دریافت نیست . ممکنه pvr با شبکه های دیجیتال کار کنه .

rezasdx
08-01-2011, 18:16
من یک سوال داشتم در قسمت area قسمت air رو باید انخاب کنیم یا قسمت coble رو من وقتی قسمت air رو انتخاب میکنم تصویر مشکی میشه کسی اگر در مورد راه اندازی کامل حتی در مدل های دیگر هم باشد راهنمای کنه که تنظیمات خوده area چگونه هست ممنون میشم

Danial_Cartio
08-01-2011, 18:37
سلام ، ببخشید من این کار ها رو رو 6200 انجام دادم فعال نشد میشه راهنمایی کنین ؟

این کار ها رو انجام دادم ولی فعال نشد .

بعد اینکه فلش مموری رو تو USB زدم ...

1 - وقتی تلوزیون روشن بود کد mute > 1 > 1 > 9 > OK رو وارد کردم و هتل مود رو فعال کردم
2 - تلوزیون خاموش کردم
3 - با کد info > menu > mute > power وارد منو سرویس شدم
4 - از قسمت منوی سرویس وارد Control شدم و رفتم قسمت Hotel Option و گزینه Clone TV to USB رو انتخاب کردم
5 - بعد از انتخاب این گزینه تلوزیون خودش وارد منوی هتل مد که با کد mute > 1 > 1 > 9 > OK می آمد شد و دوباره از تو اون منو باز Clone TV to USB رو انتخاب کردم و در آخر هتل مد رو غیر فعال کردم و تلوزیون رو خاموش کردم وقتی روشن کردم ----T فعال نشده بود و باز تلوزیون رو خاموش کردم و با کد منو سرویس وارد شدم ببینم اصلا Local Set فعال شده دیدم نشده :41:

کاری رو جا انداختم ؟

lord69
08-01-2011, 18:44
من دیشب توی منوی مخفی بودم و متاسفانه دستم خورد یک تنظیمش عوض شد.البته شکر خدا از اون اساسی هایی نبود که TV رو از کار بندازه.

تنظیمش مربوط میشه به Front Color که توی control هست.من ممنون میشم اگه کسی از شما دوستان که c650 (یا مدل مشابه دیگه ای) داره یه عکس از اون جا بذاره من ببینم تنظیم اصلیش چی بوده.

لطفا به من کمک کنید.

rezasdx
08-01-2011, 18:53
من میخواستم بدونم تنظیم antena رو باید روی air بگذارم یا روی cable و کسای که این قابلیت رو روی tv فعال کردن گزینه tunner رو توی منو مخفی روی چی گذاشتن

pandora tomorro
08-01-2011, 19:19
4 - از قسمت منوی سرویس وارد Control شدم و رفتم قسمت Hotel Option و گزینه Clone TV to USB رو انتخاب کردم

بعد اینکه Clone TV to USB رو بزنی یه صفحه میاد که یه درصد پر میشه و میزنه complete ولی اینکه واسه شما نمیاد شاید مشکل از فلشتون هست ! یعنی تنها چیزی که به نظر میاد همینه ! مطمئن بشین فلشتون fat32 هست و یا اگه fat32 بود و باز نشد یه فلش دیگه رو تست کنین ببینین چی میشه...

mahdi-001
08-01-2011, 19:24
سلام دوستان من اینکارارو برا سی7000 انجام دادم ولی فقط قسمت مدل تلویزیون قابل تغیر شد! ولی لوکال ست همچنان غیر فعاله!چیکار کنم؟

Danial_Cartio
08-01-2011, 19:35
بعد اینکه Clone TV to USB رو بزنی یه صفحه میاد که یه درصد پر میشه و میزنه complete ولی اینکه واسه شما نمیاد شاید مشکل از فلشتون هست ! یعنی تنها چیزی که به نظر میاد همینه ! مطمئن بشین فلشتون fat32 هست و یا اگه fat32 بود و باز نشد یه فلش دیگه رو تست کنین ببینین چی میشه...

چرا وقتی Clone TV to USB رو میزنم یه دایره پر میشه و داخل فلش مموری هم الان نگاه کردم یه سری فایل ذخیره شده وقتی این دایره که پر میشه خودش میره تو منو Hotel Mode باید همینجور باشه ؟

rezasdx
08-01-2011, 19:40
من میخواستم بدونم تنظیم antena رو باید روی air بگذارم یا روی cable و کسای که این قابلیت رو روی tv فعال کردن گزینه tunner رو توی منو مخفی روی چی گذاشتن

iman_s
08-01-2011, 19:48
-خوب فروشنده ها ...

امروز رفتم سراغ فروشنده گفت داره و كاتالوگ نشون داد توش نوشته بود داره.بهش گفتم روي تلويزيون نشونم بده پنج دقيقه ور رفت آخر گفت شرمنده كاتالوگ اشتباه نوشته.اين همه ميگن هديه ميده و .. ولي 5 ميليون خريد كردم يك سي دي خام هم اشانتيون روش نداد
ميخواستم يك گيرنده Xvision بگيرم كه پورت HDMI‌داشته باشه ولي ديدم صرف نميكنه.

sahar@rasool
08-01-2011, 21:48
با سلام
من pvr رو از طریق نرم افزار فعال کردم ولی زمانی که دکمه رکورد رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته
قسمت دیجیتال هم فعال شد .
مدل دستگاه من 46c6200 و همچنین در شهر ما شبکه های دیجیتال قابل دریافت نیست . ممکنه pvr با شبکه های دیجیتال کار کنه .
میشه بگید چه جوری از طریق نرم افزار فعال کردید ممنون

pandora tomorro
08-01-2011, 23:11
چرا وقتی Clone TV to USB رو میزنم یه دایره پر میشه و داخل فلش مموری هم الان نگاه کردم یه سری فایل ذخیره شده وقتی این دایره که پر میشه خودش میره تو منو Hotel Mode باید همینجور باشه ؟

اره دیگه! بعدشم نباید کار خاصی بکنی و فعال باید شده باشه

majid219
08-01-2011, 23:25
ابتدا منوی هتل رو فعال کردم
بعد از خاموش کردن lcd به منوی مخفی رفتم و clone tv to usb رو زدم
بعد این مسیر رو دنبال کنید
control > sub option > pvr support off
pvr support رو on کنید

t_tanhayam
09-01-2011, 00:22
امروز رفتم سراغ فروشنده گفت داره و كاتالوگ نشون داد توش نوشته بود داره.بهش گفتم روي تلويزيون نشونم بده پنج دقيقه ور رفت آخر گفت شرمنده كاتالوگ اشتباه نوشته.اين همه ميگن هديه ميده و .. ولي 5 ميليون خريد كردم يك سي دي خام هم اشانتيون روش نداد
ميخواستم يك گيرنده Xvision بگيرم كه پورت HDMI‌داشته باشه ولي ديدم صرف نميكنه.

-پس در سري هاي 7 با گارانتي ----t فعال نيست ويا موجود نيست
-در غير اين صورت چاره اي نيست ميتونيد سراغ مارك هاي بهتري مثل بلوسنس برين

omidfarzad
09-01-2011, 09:18
با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی مفید و ارزنده تان
من با راهنمایی شما توانستم کانالهای دیجیتال c650 رو فعال کنم و کارکرد پنل را نیز ببینم

Soroush-S
09-01-2011, 10:33
با اطلاعاتی که دوستان دادن و گشتی که تو اینترنت زدیم ، راهی هست(منو مخفی) که بشه فهمید پنل LCD و LED های سامسونگ چیه؟ یعنی ساخت کدوم شرکته؟(AUO,CMO,SAMSUNG ,...) درسته؟

lord69
09-01-2011, 12:49
من دیشب توی منوی مخفی بودم و متاسفانه دستم خورد یک تنظیمش عوض شد.البته شکر خدا از اون اساسی هایی نبود که TV رو از کار بندازه.

تنظیمش مربوط میشه به Front Color که توی control هست.من ممنون میشم اگه کسی از شما دوستان که c650 (یا مدل مشابه دیگه ای) داره یه عکس از اون جا بذاره من ببینم تنظیم اصلیش چی بوده.

لطفا به من کمک کنید.

اگه دوستانی که میرن تو service menu کمک کنند واقعا ممنون میشم.

pandora tomorro
09-01-2011, 13:22
سلام
واسه فعال شدن PVR باید چیکار کرد؟ به نظرم باید Model رو عوض کرد ! درسته ؟! باید مدل رو روی گزینه ی اروپایی بزاریم ؟ اخه فقط واسه اروپا فعاله PVR

m3rdyid
09-01-2011, 14:22
با اطلاعاتی که دوستان دادن و گشتی که تو اینترنت زدیم ، راهی هست(منو مخفی) که بشه فهمید پنل LCD و LED های سامسونگ چیه؟ یعنی ساخت کدوم شرکته؟(AUO,CMO,SAMSUNG ,...) درسته؟

در پست شماره 18 همین تاپیک توضیح داده شده.

t_tanhayam
09-01-2011, 14:33
اگه دوستانی که میرن تو service menu کمک کنند واقعا ممنون میشم.

-عزيز توي تاپيك c650 قبلا عكس هايي گذاشته شده بود از دوست خوبم ابي :

lord69
09-01-2011, 15:44
t_tanhayam واقعا ممنونم.

اتفاقا یادم بود که ایشون یه همچین عکسهایی گذاشته بود ولی یادم نبود کجا!(راستی چرا ban شده؟!)

اگه کس دیگه ای هم بتونه عکس بزاره که من مطمئن بشم همشون یکسانند ممنون میشم.

t_tanhayam
09-01-2011, 17:00
t_tanhayam واقعا ممنونم.

اتفاقا یادم بود که ایشون یه همچین عکسهایی گذاشته بود ولی یادم نبود کجا!(راستی چرا ban شده؟!)

اگه کس دیگه ای هم بتونه عکس بزاره که من مطمئن بشم همشون یکسانند ممنون میشم.

-خواهش ميكنم خوب ديگه بنا به مسائلي البته هستند :46:
-همين هست من b650 كه داشتم يادم مياد همين تنظيمات بود ديفالتش

mahdi-001
09-01-2011, 17:18
سلام من هم البته با کمک دوستان و کمی هم دستکاری تو منو مخفی دیجیتال سی7000 رو فعال کردم ولی در کانال یابی دیجیتال اتوماتیک که میزنم هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه !دوستانی که فرکانس و پهنای باند کانالهای دیجیتال رو دارند لطف کنن بگن ببینم میتونم دستی بهش کانال بدم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینم عکسشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pandora tomorro
09-01-2011, 20:36
دوستمون رضا حبیبی (reza-habibi) اموزش وصل شدن به internet tv رو تو تاپیک سری C گفت که خبر خیلی خوبیه :11:

جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode این کارها رو انجام بدید
control>hotel option>clon tv to usb
بعد از اون به اینجا برید
control>sub option>info link country
و اون رو به استرالیا تغییر بدید و تلویزیون رو خاموش و روشن کنید
سپس به menu>setup>network>network test
بعد هم internet tv رو بزنید و بعد از تایید کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روی تلویزیون میتونید از امکانات internet tv لذت ببرید

rezasdx
09-01-2011, 20:39

sahar@rasool
09-01-2011, 20:45
با سلام
یکی نیست نحوه فعال کردن pvr رو توضیح بده

mahdi-001
10-01-2011, 00:05
آقا کسی نبود تنظیمات دستی کانالهای دیجیتال(فرکانس و پهنای باند هر کانال)رو به من بده؟

t_tanhayam
10-01-2011, 11:43
آقا کسی نبود تنظیمات دستی کانالهای دیجیتال(فرکانس و پهنای باند هر کانال)رو به من بده؟

-وب لاگ بسيار خوب و فعالي هست براي تمام نقاط كشور :

mahdi-001
10-01-2011, 19:41
-وب لاگ بسيار خوب و فعالي هست براي تمام نقاط كشور :

سایتش به دردم نخورد!فرکانس هارو 602و650مگاهرتز نوشته ولی تو تلویزیون که وارد میکنم هیچی پیدا نمیکنه!کسی فرکانس و پهنای باند دیجیتال تهران رو داره؟

rezasdx
10-01-2011, 20:01
اقا من توی منو hotel option یه pvr هست که اونم فعاله من نمیدونم اصلا چه کارای داره لطفا راهنمای کنید

t_tanhayam
10-01-2011, 23:01
اقا من توی منو hotel option یه pvr هست که اونم فعاله من نمیدونم اصلا چه کارای داره لطفا راهنمای کنید

-قابليتي مربوط به ركورد شبكه ها بر روي حافظه جانبي
-توي سري هاي 7-8-9 گويا وجود داره منتها مطمئن نيستم توي ريجن هاي اسيايي فعال بشه يا نه

mahdi-001
11-01-2011, 01:21
من وقتی جستجوی خودکار برای کانال یابی دیجیتال به صورت اتوماتیک رو میزنم چیزی پیدا نمیکنه!کسی میدونه باید چیکار کرد؟راستی فردا طریقه فعال سازی anynetوpvr رو میگم
منتظر باشین:40:

t_tanhayam
11-01-2011, 09:35
من وقتی جستجوی خودکار برای کانال یابی دیجیتال به صورت اتوماتیک رو میزنم چیزی پیدا نمیکنه!کسی میدونه باید چیکار کرد؟راستی فردا طریقه فعال سازی anynetوpvr رو میگم
منتظر باشین:40:

-اين هم پورتال صدا وسيما هست :

-اتصال ها كابل ها انتن هوايي مشلي ندارند ؟

mahdi-001
11-01-2011, 19:09
مشکل ارسال عکس درست شد

mahdi-001
11-01-2011, 19:15
همونطوری که قولش رو داده بودم که روش فعال کردن pvr و anynet رو امروز آموزش میدم
ایتدا از همون روشی که دوستمون گفتن(روش هتل مد)تلویزیون رو روی حالت هتل مد میگزارین و فلش را به تلویزیون وصل میکنید
سپس گزینه تلویزیون رو خاموش میکنید و دوباره وارد منوی مخفی میشوید
حالا در قسمت option همانند عکس زیر asia option رو انتخاب میکنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سپس صفحه ای برای شما باز میشود که دارای option های بسیار زیادی از قبیل pvr میباشد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و در نهایت با انتخاب pvr آن را به حالت onتغییر میدهید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به همین سادگی !این روش بر روی c7000 کاملا تست شده میباشد.
در ضمن ریسک انجام این کار به عهده خودتونه و من مسئولیتی بابت مشکلات آن نخواهم داشت!راستی در تمام طول این فرآیند اصلا فلش رو از تلویزیون جدا نکنید!که بر میگرده به حالت اول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه سوال بود در خدمتم
با تشکر مهدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_fatal
11-01-2011, 20:15
این قسمت تو تلویزیون من تو sub option نه asia option

rezasdx
11-01-2011, 20:17
من این کار رو انجام دادم ولی این قابلیت کار نکرد ممکنه بگین رو چه پورتی کار میکنه یا فقط کانالهای که از طریق آنتن معمولی پخش میشه میشه ضبط کرد

pandora tomorro
11-01-2011, 20:47
واسه من تو هیچ کدوم ! C8000 هست تی ویم !
ASIA OPTION رو هم اصلا پیدا نکردم تو SUB OPTION هم گزینه ی PVR فعال نیست...

mahdi-001
11-01-2011, 21:15
واسه من تو هیچ کدوم ! C8000 هست تی ویم !
ASIA OPTION رو هم اصلا پیدا نکردم تو SUB OPTION هم گزینه ی PVR فعال نیست...
شما تلویزیون رو به فلش وصل کردین و حالت هتل مد هم فعال نگه داشتین؟در تمام این مراحل اصلا فلش رو جدا نکنین و هتل مد رو غیر فعال نکنین:19:
باید همه این شرایط باشه تا اونها نمایش داده بشه:46:
بازم اگه سوالی دارین درخدمتم:11:

pandora tomorro
11-01-2011, 21:52
شما تلویزیون رو به فلش وصل کردین و حالت هتل مد هم فعال نگه داشتین؟در تمام این مراحل اصلا فلش رو جدا نکنین و هتل مد رو غیر فعال نکنین:19:

فلش کاملا وصله یعنی از قبلشم وصل بود !
بله هتل مد هم روشنه ولی بازم چیزی نیست... :41:

sahar@rasool
11-01-2011, 21:53
دستتون درد نکنه آیا شما تونستید چیزی رو ضبط کنید اگه تونستید چه جوری چون تو tv من از اول این گزینه on بود ولی نمی تونم برنامه ای رو ضبط کنم

rezasdx
11-01-2011, 22:12
من هم c7000 دارم و این قسمت تو تلویزیون من تو sub option نه asia option

amir_fatal
11-01-2011, 22:21
Region تی وی من سر IRAN_DTV
PVR سر On بود اما چیزی ضبط نمی کرد
Region عوض کردم گذاشتم سر Asia_ATV و PVR , روشن کردم فرقی نکرد چیزی ضبط نمکنه

Immunology
12-01-2011, 00:48
حالا این aynet چیه؟؟؟؟منم توی tools این گزینه رو دارم اما میزنم هیچی نمیشه.یکی میتونه بگه چیه؟؟؟

majid219
12-01-2011, 08:47
حالا این aynet چیه؟؟؟؟منم توی tools این گزینه رو دارم اما میزنم هیچی نمیشه.یکی میتونه بگه چیه؟؟؟

اگه شما خروجی صدای lcd رو با یک کابل optical به سینمای خانگی وصل کنید (به شرط اینکه سینمای خانگی شما این قابلیت رو پشتیبانی کنه ) و همچنین از یک کابل HDMI که اونم باید این قابلیت رو پشتیبانی کنه استفاده کنید . زمانی که lcd رو روشن کنید سپس سینمای خانگی رو روشن کنید و تنظیماتش رو روی tv ببرید . صدای lcd قطع و فقط صدا از سینمای خانگی پخش میشه و با کم و زیاد کردن صدای lcd خود بخود صدای سینمای خانگی کم و زیاد میشه . و اگه LCD رو خاموش کنید سینمای خانگی هم خاموش میشه . خیلی جالبه .
ولی با همه کابلهای HDMI فعال نمیشه و باید از کابل خوب و سرعت بالا استفاده کنید ( نسخه کابل باید حتما" 1.3A باشه ) . من دوتا کابل HDMI داشتم و فقط یکیش این قابلیت رو داشت .

t_tanhayam
12-01-2011, 10:07

-درود ابي جان :10:
-قابليتي هست مربوط به كنترل وسايلي كه از طريق كابل hdmi به hdtv تون متصل ميشه ميتونيد از طريق يك كنترل بقيه دستگاههاي متصل رو خاموش روشن كنيد ويا كارهاي ديگه (hdmi-cec)

pandora tomorro
12-01-2011, 10:58
چی شد؟ کسی تونست با c8000 این pvr ش رو پیدا کنه ؟ هر چی میگردم نیست! شاید مربوط به ریجن هست!

rezasdx
12-01-2011, 18:27
من نمیدونم چرا دوستان توی این سایت اطلاعات کاملی نمیدهند هم در مورد اینترنت تی وی و هم در مورد pvr و سایر قسمتها همه اطلاعات ناقص هستند وهمه میگن مثلا intrnet tv من فعال شد ولی توضیح کامل و جامعی در مورد سوالاتی که از طرف دوستان برای رفع مشکلاتشان میشود جواب درستی در بر ندارد و معمولا بدون پاسخ میماند

sahar@rasool
12-01-2011, 18:30
چی شد؟ کسی تونست با c8000 این pvr ش رو پیدا کنه ؟ هر چی میگردم نیست! شاید مربوط به ریجن هست!
تو پنلهای اروپایی تو قسمت media گزینه ای بنام recorded tv هست فکر می کنم pvr مربوط به اون باشه

mahdi-001
13-01-2011, 00:17
من نمیدونم چرا دوستان توی این سایت اطلاعات کاملی نمیدهند هم در مورد اینترنت تی وی و هم در مورد pvr و سایر قسمتها همه اطلاعات ناقص هستند وهمه میگن مثلا intrnet tv من فعال شد ولی توضیح کامل و جامعی در مورد سوالاتی که از طرف دوستان برای رفع مشکلاتشان میشود جواب درستی در بر ندارد و معمولا بدون پاسخ میماند
در جواب شما دوست گلم باید بگم همونطوری که قبلا هم گفتم در حال حاضر که زمان امتحانات دانشگاست خیلی کمتر میام نت و بیشتر درس میخونم الانم که اومدم برای چند لحظه استراحت پای کامپیوترم نشستم:2:
خب میرسیم به توضیح pvr

دوستانی که نتونستن pvr رو در آموزش قبلی من فعال کنن!براشون روش دیگری رو معرفی میکنم:
این روش درست مثل روش قبل هست با این تفاوت که یکبار دیگر هم باید هتل مد را در منوی مخفی دستکاری کرد که به طور کامل براتون توضیح میدم:(تا دیگه بهونه ای نباشه!!!!!در جواب دوستی که میگن توضیحم ناقص بود !!!؟؟؟)
ابتدا وقتی که فلش به تلویزیون وصل است و تلویزیون روشن است کد زیر را بزنید:
mute-1-1-9 را به ترتیب از سمت چپ وارد کنید بعد از باز شدن منویی شبیه منوی مخفی از اولین حالت که هتل مد نام دارد. hotel mode را روی on قرار داده و تلویزیون را خاموش کنید
سپس تلویزیون را روشن کرده و از همان کد بالا وقتی وارد منوی هتل مد شدید گزینه clone tv to usb را انتخاب کنید
سپس تلویزیون را خاموش کنید
در حالت خاموش کد زیر را بزنید info-menu-mute-power وتلویزیون روشن میشود حالا وارد option شوید وسپس hotel mode شوید و clone tv to usb را انتخاب کنید
حالا تلویزیون شما دارای منو های مخفی بیشتری شده که در آموزش قبلی که نوشتم میتوانید asia option و سپس pvr خود را فعال کنید
در این منوها تقریبا همه جای تلویزیون قابل تغییر است حتی میتوانید مدل تلویزیون خود را به مدل های بالاتر و یا پایین تر تغییر دهید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد anynet هم باید بگم بعد از انجام اعمال فوق وارد منوی خود تلویزیون شوید و از آنجا به راحتی این سیستم را فعال کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه نفر هم جواب من رو بده !من دیجیتال c7000 رو فعال کرد اما کانالی رو پیدا نمیکنه !منطقه ما هم تحت پوشش دیجیتال هست چون همسایمون داره از دیجیتال استفاده میکنه روی b685 که از سام تو تهران مثل من خرید کرده!چیکار کنم؟:19:

rezasdx
13-01-2011, 01:10
من هم c7000 دارم و هر کاری انجام دادم با دیجیتال کانالی رو پیدا نکرد و در مورد pvr من کارهای که شما گفتید رو انجام دادم و pvr هم در منو مخفی روشن بود ولی کار انجام نمیداد

rezasdx
13-01-2011, 13:00
آقای mahdi-001 در قسمت تنظیمات ----t شما چه گزینه های رو امتحان کردید و آیا آنتن شما کانال های analoge رو صاف میگیره ؟

mahdi-001
13-01-2011, 13:13
آقای mahdi-001 در قسمت تنظیمات ----t شما چه گزینه های رو امتحان کردید و آیا آنتن شما کانال های analoge رو صاف میگیره ؟
سلام خدا رو شکر که یه نفر جواب من رو داد
تنظیمات ----t کجاست؟تو منو خود تلویزیون یا منو مخفی؟
بله آنتن هوایی هست و کیفیتش هم خوبه
تو منوی مخفی نباید تیونر هم تغییر بدم؟الان تو منو مخفی تیونرش اینهsec-tc
نباید عوضش کنم؟

rezasdx
13-01-2011, 13:47
من c7000 رو از بانه گرفتم در تنظیمات منو مخفی بیشتر گزینه ها رو امتحان کردم البته آنتن من کانال های آنالوگ رو هم خوب نمیگیره البته در چند پست گفته شد که توی منو مخفی تنظیم tunner باید روی sec-tc باشه ولی من فکر میکنم که کانال های ایران رویsec-t باید پخش بشه البته دوستانی که این کار رو انجام دادند و موفق به گرفتن شبکه های دیجیتال شدند متاسفانه همکاری نمیکنند مشکل دوم من این هست که توی منو خود tv از کدام گزینه باید استفاده کنم در sec-t وقتی روی air میگذارم و سرچ میکنم تصویر tv سیاه میشه لطفا شما هم چک کنید ای قضیه رو بنابرین شما که آنتن هوایت مشکل نداره گزینه tunner رو رو sec-tنیز امتحان کنید
با تشکر

sahar@rasool
13-01-2011, 16:37
من هم c7000 دارم و هر کاری انجام دادم با دیجیتال کانالی رو پیدا نکرد و در مورد pvr من کارهای که شما گفتید رو انجام دادم و pvr هم در منو مخفی روشن بود ولی کار انجام نمیداد
دوست عزیز Region تی وی روبه IRAN_DTV تغییر بده شاید دیجیتالش راه افتاد

rezasdx
13-01-2011, 16:59
من این کار رو نیز کردم ولی جوابی نگرفتم

mahdi-001
13-01-2011, 17:44
من این کار رو نیز کردم ولی جوابی نگرفتم
برا منم روی iran-dtvهست و دیجیتال فعاله ولی کانالی پیدا نمیکنه!
تیونر رو نباید عوض کنم؟

rezasdx
13-01-2011, 17:48
دوست عزیز اگر شما دیجیتال tv خودتون رو راه انداختین یک توضیح کامل از نحوه فعال کردنش به ما هم بدید شاید ما هم تونستیم راهش بندازیم
مثل تنظیمات در منو مخفی tunner و تنظیمات داخل منو antenna

mahdi-001
13-01-2011, 18:21
دوستان گلم الن داشتم توی تاپیک های خارجی هم میگشتم نوشته بود pvr در آمریکا نیز بلاک شده!علتش هم نوشته بود حق کپی رای‍‍‍‍‍‍‍ت!!!!!!!!
اینم لینکش
یه نفر لطفا با هارد اکسترنال هم امتحان کنه من هارد اکسترنال نداشتم تست کنم

pandora tomorro
13-01-2011, 18:54
با هارد 1 ترابایت سیگیت تست کردم نشد...

sahar@rasool
13-01-2011, 19:08
دوست عزیز اگر شما دیجیتال tv خودتون رو راه انداختین یک توضیح کامل از نحوه فعال کردنش به ما هم بدید شاید ما هم تونستیم راهش بندازیم
مثل تنظیمات در منو مخفی tunner و تنظیمات داخل منو antenna
دوست عزیز متاسفانه تو منطقه ما دیجیتال فعال نیست

sahar@rasool
13-01-2011, 19:23
دوستان گلم الن داشتم توی تاپیک های خارجی هم میگشتم نوشته بود pvr در آمریکا نیز بلاک شده!علتش هم نوشته بود حق کپی رای‍‍‍‍‍‍‍ت!!!!!!!!
اینم لینکش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نفر لطفا با هارد اکسترنال هم امتحان کنه من هارد اکسترنال نداشتم تست کنم
دوست عزیز اگه دفترچه راهنمای فارسی رو بخونی تو اونجا نوشته که pvr فقط تو+ anynet فعاله ولی تو مدل های اروپایی تو قسمت media گزینه recorded tv قرار داره که با اون میشه بروی هارد یا فلش برنامه ها رو ضبط کرد من وقتی داشتم tv رو از بانه می خریدم مدل اروپایی هم بود که 200 هزار تومان از مدل اسیایی گرونتر بود و فروشنده می گفت حتی هارد داخلی هم داره که متاسفانه نخریدم حالا هم باید با این مدلهای اسیای بسوزیم وبسازیم

mahdi-001
13-01-2011, 20:23
آقایون لطفا هر کسی که دیجیتالش فعاله بگه تیونرش چیه؟(از داخل آپشن منوی مخفی)
برا من sec-tcهستش

pandora tomorro
13-01-2011, 21:58
دوست عزیز اگه دفترچه راهنمای فارسی رو بخونی تو اونجا نوشته که pvr فقط تو+ anynet فعاله ولی تو مدل های اروپایی تو قسمت media گزینه recorded tv قرار داره که با اون میشه بروی هارد یا فلش برنامه ها رو ضبط کرد من وقتی داشتم tv رو از بانه می خریدم مدل اروپایی هم بود که 200 هزار تومان از مدل اسیایی گرونتر بود و فروشنده می گفت حتی هارد داخلی هم داره که متاسفانه نخریدم حالا هم باید با این مدلهای اسیای بسوزیم وبسازیم

چطور میشه فهمید تی ویم مدل اروپایی هست یا اسیایی؟!
یعنی فکر میکنین من مدل رو بزارم رو یه کشوری مثل انگلیس امکان داره PVR فعال بشه ؟

sahar@rasool
13-01-2011, 22:15
چطور میشه فهمید تی ویم مدل اروپایی هست یا اسیایی؟!
یعنی فکر میکنین من مدل رو بزارم رو یه کشوری مثل انگلیس امکان داره PVR فعال بشه ؟

دوست عزیز توی منوی مخفی کشورهای اروپایی نیست و فعلا امکان نداره مگه اینکه بشه با پچ اروپایی tv رو اپدیت کرد .

pandora tomorro
13-01-2011, 23:12
که این کارم ریسک داره و فکر نکنم کسی حاضر باشه این ریسک رو قبول کنه...

mahdi-001
14-01-2011, 12:26
یک نفر هم تو این تاپیک که دیجیتالش فعال باشه نیست به من بگه تیونرش از منوی مخفی روی چی قرار داره؟:19::19:

rezasdx
14-01-2011, 13:42
یک نفر هم تو این تاپیک که دیجیتالش فعال باشه نیست به من بگه تیونرش از منوی مخفی روی چی قرار داره؟:19::19:
من هم دقیقا مشکل شما رو دارم:41::41:

mohammad53
14-01-2011, 14:03
من هم دقیقا مشکل شما رو دارم:41::41:

با سلام
من مدل 40c6960 درام كه گارانتي سام است. از روز اول كه نصاب آمد ديجيتال آن فعال بود و آنرا به آنتن هوايي منزل وصل كرد و سرچ كرد دقيقا تمام كانالهاي تلويزيوني و راديوئي را آورد. من داخل منوي مخفي آن مي روم و سعي مي كنم عكس هايي برايتان بگيريم و در سايت بگذارم

rezasdx
14-01-2011, 14:21
با سلام
من مدل 40c6960 درام كه گارانتي سام است. از روز اول كه نصاب آمد ديجيتال آن فعال بود و آنرا به آنتن هوايي منزل وصل كرد و سرچ كرد دقيقا تمام كانالهاي تلويزيوني و راديوئي را آورد. من داخل منوي مخفي آن مي روم و سعي مي كنم عكس هايي برايتان بگيريم و در سايت بگذارم
سلام و درود
من از شما پیشاپیش به خاطر این کار تشکر میکنم اگر زحمتی نیست از منو اصلی antenna نیز تصویر بگذارید
با سپاس

aliminaei01
14-01-2011, 14:36
با سلام و خسته نباشسد ...
آقا ببخشید من به منو مخفی تلوزون سامسونگ مدل CS-5360 TPS رفتم و بعد یه تغییر کوتاه تو PIP تلوزون رو خاموش و روشنم کردم ولی دیگر کلا نوشته های منو ها حذف شده و دیگر حتی منوی ولوم کنترل هم نمی افته هیچ منو.یی ظار نمی شه و فقط پشت پرده خاکستر رنگ منو ظاهر می شه ... منو مخفی هم که می روم دیگر هیچ نوشته و منویی ظاهر نمی شه تا ببینم که کجا هستم .....
منو راهنمائی کنید ....
**** مینایی ****

qazplm
14-01-2011, 14:39
بزار روی auto تو c8000 من گذاشتم رو این گزینه

t_tanhayam
14-01-2011, 15:00

-مهدي جان براي من روي Sec-tc هست البته روي چند مورد ديگر هم گذاشتم تفاوتي نميكنه

amir_fatal
14-01-2011, 15:02
بزار روی auto تو c8000 من گذاشتم رو این گزینه

فرقی نکرد کانالی پیدا نمی کنه!

rezasdx
14-01-2011, 15:07
گزینه LAN مربوط به چی میشه من در sub option فعال کردم یک گزینه به قسمت antenna در منو اصلی اضافه شده که نمیدونم چکاری انجام میده لطفا راهنمای کنید
با تشکر

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

من هم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکرد البته من آنتنم تنظیم نیست و آنالوگش رو هم به زور میگیره ضمنا طول سیمم هم زیاده البته یه چند جای مکث میکنه

t_tanhayam
14-01-2011, 15:17
گزینه LAN مربوط به چی میشه من در sub option فعال کردم یک گزینه به قسمت antenna در منو اصلی اضافه شده که نمیدونم چکاری انجام میده لطفا راهنمای کنید
با تشکر

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

من هم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکرد البته من آنتنم تنظیم نیست و آنالوگش رو هم به زور میگیره ضمنا طول سیمم هم زیاده البته یه چند جای مکث میکنه

-مدل hdtv شما چيه رضا جان ؟

rezasdx
14-01-2011, 15:20
c7000 که از بانه گرفتم

t_tanhayam
14-01-2011, 15:24
c7000 که از بانه گرفتم

-در مدل هاي c7000 هم گويا مشابهتي هست با سري هاي b650 از داخل منوي مخفي تيونر ديجيتال فعال ميشه بدون نياز به hotel.. منتها كانالي ر دريافت نميكنه
-نمايندگي هاي البته نا مطلع هم در مورد عدم وجود تيونر ديجيتال در سري هاي 7 صحبت ميكنند
-تنها راهش تست شما وبقيه دوستاني كه اين مدل رو دارين هست
-شما STB از اشنايي همسايه اي بگيرين و در مورد انتن مطمئن بشين بعد سراغ تنظيمات ديگر برين
-چون امكان داره مربوط به انتن هوايي باشه

mahdi-001
14-01-2011, 17:10
-در مدل هاي c7000 هم گويا مشابهتي هست با سري هاي b650 از داخل منوي مخفي تيونر ديجيتال فعال ميشه بدون نياز به hotel.. منتها كانالي ر دريافت نميكنه
-نمايندگي هاي البته نا مطلع هم در مورد عدم وجود تيونر ديجيتال در سري هاي 7 صحبت ميكنند
-شما STB از اشنايي همسايه اي بگيرين و در مورد انتن مطمئن بشين بعد سراغ تنظيمات ديگر برين
سلام دوست من فکر نکنم به آنتن ربطی داشته باشه چون من دارم آنالوگ رو با کیفیت خوب میگیرم ولی دیجیتال چیزی پیدا نمیکنه:2:

rezasdx
14-01-2011, 17:13
من کاری که شما گفته بودید رو انجام دادم و همه جوره هم تست کردم مشکل از آنتن من نبود بلکه به این نتیجه رسیدم که c7000 تیونر داخلی نداره چون تغریبا هر کاری که میشد انجام دادم وجوابی نگرفتم :13::41::13::41::13::41:

rezasdx
14-01-2011, 17:40
گزینه LNA مربوط به چی میشه من در sub option فعال کردم یک گزینه به قسمت antenna در منو اصلی اضافه شده که نمیدونم چکاری انجام میده لطفا راهنمای کنید
با تشکر

sahar@rasool
14-01-2011, 18:13
من کاری که شما گفته بودید رو انجام دادم و همه جوره هم تست کردم مشکل از آنتن من نبود بلکه به این نتیجه رسیدم که c7000 تیونر داخلی نداره چون تغریبا هر کاری که میشد انجام دادم وجوابی نگرفتم :13::41::13::41::13::41:
دوست عزیز مدل ty رو به uc8000 یا uc9000 تغییر بده ببین دیجیتال رو میگیره

rezasdx
14-01-2011, 18:21
دوست عزیز مدل ty رو به uc8000 یا uc9000 تغییر بده ببین دیجیتال رو میگیره
به نظر شما این کار خطری نداره میترسم دیگه بالا نیاد

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

گزینه LNA هم مربوط میشه به جاهای که سگنال ضعیفی دارند با ON کردنش یک آمپیلی فایر روشن میشه که سیگنال دریافتی رو قوی تر میکنه

banehjok
14-01-2011, 19:31
سلام
یه c6200 گرفتم که روشنش می کنی روصفحه سمت چپ نوشته دیجیتال نویز فیلتر اف و سمت راست هم نوشته دیجیتال نویز فیلتر ان این گزینه رو چجوری حذف کنم

ممنون

sahar@rasool
14-01-2011, 19:33

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

گزینه LNA هم مربوط میشه به جاهای که سگنال ضعیفی دارند با ON کردنش یک آمپیلی فایر روشن میشه که سیگنال دریافتی رو قوی تر میکنه
من خودم هم مدل uc8000 ,uc9000 رو امتحان کردم مشکلی پیش نیومد وبنظرم کیفیت تصویر بهتر شد ولی چون تو منطقه ما دیجیتال فعال نیست نتونستم دیجیتال رو امتحان کنم ولی با این احوال ریسکش پای خودتونه

farezz
14-01-2011, 20:53

سلام
با تغییر مدل TV به احتمال زیاد Fine Tunning های مربوط به تنظیم رنگها به حالت پیش فرض کارخونه ای می رود. در نتیجه در کل، تنظیمات رنگ شما حتی با تعویض مدل TV به نوع اولیه آن، به جای اینکه به حالت قبل برگردد به تنظیم اولیه کارخونه ای می رود. نتیجه اینکه قبل از هر تغییری در تنظیمات منو مخفی حتما از تمامی تنظیمات خاصی که برای TV شما در کارخونه انجام شده (خصوصا تنظیمات مربوط به رنگ) عکسبرداری کنید.

t_tanhayam
14-01-2011, 22:30
سلام دوست من فکر نکنم به آنتن ربطی داشته باشه چون من دارم آنالوگ رو با کیفیت خوب میگیرم ولی دیجیتال چیزی پیدا نمیکنه:2:

-اخه براي خودم هم جاي تعجب هست چرا اين گزينه روي سري 7 وجود نداشته باشه ؟
-در مورد دست كاري منو هاي مخفي هم دوستان كمي مراقب باشين خداي نكرده باعث پشيماني نشه
-مورد هايي قديم پيش ميومد حالا چه دستكاري وچه فريمور اشتباه كه باعث مشكلاتي ميشد از جمله پريدن usb

mohammad53
14-01-2011, 22:59
سلام و درود
من از شما پیشاپیش به خاطر این کار تشکر میکنم اگر زحمتی نیست از منو اصلی antenna نیز تصویر بگذارید
با سپاس

سلام
این هم عکس منوی مخفی تلویزیون من که دیجیتالش فعاله

omidfarzad
15-01-2011, 09:26
با سلام ممنون
من هم تونستم به اینترنت وصل بشم واز applicationهای جالب اون مثلpicasa لذت ببرم ولی در استفاده از you tube مشکل دارم
ظاهرا این سایت فیلتر است

qazplm
15-01-2011, 12:46
با سلام ممنون
من هم تونستم به اینترنت وصل بشم واز applicationهای جالب اون مثلpicasa لذت ببرم ولی در استفاده از you tube مشکل دارم
ظاهرا این سایت فیلتر استبله youtube twitter facebook فیلترن v*P*N میخواد

rezasdx
15-01-2011, 19:36
سلام و درود
کسی از بچه ها هست تنظیمات مربوط به allsher و کانکت شدن رو توضیح بده من هر کاری کردم جواب نداد اگر میشه ازش تصویر بگزارید
با سپاس

mahdi-001
15-01-2011, 20:29
آقایون خواهشا به منوی مخفی دست نزنین به خدا خیلی خطرناکه!من تلویزیونم که 10روزم نیس 2300پولش رو دادم از بین رفت!دیگه روشن نمیشه!کسی اینجا گفت مدل رو ببر بالاتر منم از7000بردم رو8000 الان دیگه تصویر نمیاد و پشت سر هم ریست میشه!کسی میدونه چطوری یشه تلویزیون رو ریست کامل کرد؟دکمه یسخت افزاری جایی از تلویزیون نیس که نگه دارم تمام تنظیمات بشه مثل روز اول؟چون تلویزیون زمان به من نمیده تا وارد منو مخفی بشم و هی ریست میشه!حالم خیلی گرفتس !خیلی پشیمونم که خواستم دیجیتالی که 70 تومن ارزش داره رو فعال کنم تلویزیون2300 به فنا رفت
کسی راهی میدونه؟:41:

Steps-Rap
15-01-2011, 21:03
دوستان رو مدل UAB7000 اجرا نمیشه ؟

t_tanhayam
15-01-2011, 21:37
آقایون خواهشا به منوی مخفی دست نزنین به خدا خیلی خطرناکه!من تلویزیونم که 10روزم نیس 2300پولش رو دادم از بین رفت!دیگه روشن نمیشه!کسی اینجا گفت مدل رو ببر بالاتر منم از7000بردم رو8000 الان دیگه تصویر نمیاد و پشت سر هم ریست میشه!کسی میدونه چطوری یشه تلویزیون رو ریست کامل کرد؟دکمه یسخت افزاری جایی از تلویزیون نیس که نگه دارم تمام تنظیمات بشه مثل روز اول؟چون تلویزیون زمان به من نمیده تا وارد منو مخفی بشم و هی ریست میشه!حالم خیلی گرفتس !خیلی پشیمونم که خواستم دیجیتالی که 70 تومن ارزش داره رو فعال کنم تلویزیون2300 به فنا رفت

-مهدي جان من كه توي پست بالا خدمت دوستان وارن دادم كه مراقب باشين :41:
-يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل براش پيش اومد چند روز پيش توي همين فروم خاطرم نيست كجا بود
-يكي ديگه از راههاي رست البته زماني كه سيستم مياد بالا نگهداشتن كليد exit براي مدتي هست كه با پيغام رست مواجه ميشين
-حالا ان شاا... راهي پيدا ميشه

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

دوستان رو مدل UAB7000 اجرا نمیشه ؟

-مطمئن نيستم ولي b7000 هم مشابه b650 ممكن در بعضي مدل ها فعال بشه ولي كانالي رو دريافت نكنه

Steps-Rap
15-01-2011, 21:40
من الان لوکال ستم خودش رو ایران بود مدلش هم کاملا خودش مشخص کرده بود...

t_tanhayam
15-01-2011, 21:47
من الان لوکال ستم خودش رو ایران بود مدلش هم کاملا خودش مشخص کرده بود...

-EA داريم و ED
گزينه دوم رو اگر بزارين يا موجود باشه تيونر ديجيتال فعال ميشه

Steps-Rap
15-01-2011, 21:48
-EA داريم و ED
گزينه دوم رو اگر بزارين يا موجود باشه تيونر ديجيتال فعال ميشه

تو قسمت لوکال رو میگین؟
اگه اونه من گزینه هاشو ددیدم فقط ایران داره و پنج شیش تا دیگه...
ED , EA واسه ایرن نداره

amuhasan
15-01-2011, 21:52

سلام آقا مهدی گل
من هم چند روز پیش با منو مخفی ور رفتم و تلوزیون رفت کما
اولش مثل شما حالم گرفته شد . چاره ای هم نداره جز اینکه ببری نمایندگی یا برد اصلی رو فلش کنن یا آی سیش رو عوض کنن
نگران نباش و به فکر امتحانا باش
دنیا همینه غصشو بخوری باید تا آخر عمر هی غصه بخوری
ریلکس ریلکس باش:11:

t_tanhayam
15-01-2011, 21:55
تو قسمت لوکال رو میگین؟
اگه اونه من گزینه هاشو ددیدم فقط ایران داره و پنج شیش تا دیگه...
ED , EA واسه ایرن نداره

-بله
-باز هم فكر نميكنم B7000 تيونر ديجيتال داشته باشه عزيز

farezz
15-01-2011, 23:19
سلام
بنده هم اکیدا تاکید می کنم تا زمانی که مجبور نباشیم به هیچوجه به تنظیمات منو مخفی نباید وارد شد.
کدهای زیر را صرفا جهت شما که تلویزیونتان روشن نمیشه، جهت بازیابی تنظیمات آورده ام امیدوار هستم به کارتان بیاید

kamyab11
15-01-2011, 23:54
با سلام

تلويزيون سامسونگ من
model:ua40c6900vr
model code:ua40c6900vrxzn
version no:ss02
ميباشد
لوكال ست را تبديل به ايران كردم زبان فارسي شد اما وقتي دكمه تله تكست ميزنم مينويسد موجود نيست درضمن تنظيمات تله تكست غير فعال ميباشد
اما مشكل اينجاست كه اشتباها type رو عوض كردم همچنين front colorخواهش ميكنم type تلويزيون وfront color آنرا بنويسيد
از زحمات شما سپاسگزارم

t_tanhayam
16-01-2011, 00:58
با سلام

تلويزيون سامسونگ من
model:ua40c6900vr
model code:ua40c6900vrxzn
version no:ss02
ميباشد
لوكال ست را تبديل به ايران كردم زبان فارسي شد اما وقتي دكمه تله تكست ميزنم مينويسد موجود نيست درضمن تنظيمات تله تكست غير فعال ميباشد
اما مشكل اينجاست كه اشتباها type رو عوض كردم همچنين front colorخواهش ميكنم type تلويزيون وfront color آنرا بنويسيد
از زحمات شما سپاسگزارم

-عزيز شما مجددا HOTEL MODE رو OFF ميكنيد ؟ چون در صورت ON بودن تعدادي از فانكشن ها غير فعال ميشن
-در قسمت SETUP منوي اصلي هم گزينه هايي براي تلتكست موجود هست چك كنيد

-FRONT COLOR هم در واقع touch of color black هست t-c-blk
-type هم براي شما بايد 40D1UF0E باشه احتمالا

amuhasan
16-01-2011, 07:00
سلام
بنده هم اکیدا تاکید می کنم تا زمانی که مجبور نباشیم به هیچوجه به تنظیمات منو مخفی نباید وارد شد.
کدهای زیر را صرفا جهت شما که تلویزیونتان روشن نمیشه، جهت بازیابی تنظیمات آورده ام امیدوار هستم به کارتان بیاید

سلام
کدوم کدها ؟

omidfarzad
16-01-2011, 09:16
استاد گرامی چطوری میشه در تلویزیون از فیلتر عبور کرد و به you tube وصل شد
ضمنا light effect در منو مخفی مربوط به چیه

t_tanhayam
16-01-2011, 10:23
ضمنا light effect در منو مخفی مربوط به چیه

-توي بعضي از سري ها و مدل ها يك led زير لوگوي سامي وجود داره كه ابي ويا قرمز روشن ميشه
اين گزينه مربوط به خاموش وروشن كردن اون هست

چطوری میشه در تلویزیون از فیلتر عبور کرد و به you tube وصل شد

-شما v.p.n دارين و تست كردين ؟

iman_s
16-01-2011, 10:45
سلام و درود
کسی از بچه ها هست تنظیمات مربوط به allsher و کانکت شدن رو توضیح بده من هر کاری کردم جواب نداد اگر میشه ازش تصویر بگزارید
با سپاس
شما دانگل وايرلس به تلويزيون نصب كردي؟

mahdi-001
16-01-2011, 11:04
سلام
سلام کدهارو یادتون رفت بفرستین؟:10:

kamyab11
16-01-2011, 11:52
-عزيز شما مجددا HOTEL MODE رو OFF ميكنيد ؟ چون در صورت ON بودن تعدادي از فانكشن ها غير فعال ميشن
-در قسمت SETUP منوي اصلي هم گزينه هايي براي تلتكست موجود هست چك كنيد

-FRONT COLOR هم در واقع touch of color black هست t-c-blk
-type هم براي شما بايد 40D1UF0E باشه احتمالا

با سلام
hotel mode را off كردم
در قسمت setup منوي اصلي گزينه زبان تله تكست موجود ميباشد كهblock ميباشد

لطف كنيد واز كارايي type توضيح بدهيد چون روي بعضي گزينه هاتلويزيون كار ميكند وبعضي ديگرتصوير كاملا برفكي وقاطي شدن رنگ ديده ميشود و بادقت زياد ميتوان كلمات منوي مخفي ومنوي اصلي را تشخيص داد
درضمن الان روي type ديگري است وكار ميكند به منزل كه رفتم type اعلامي شما را امتحان ميكنم

راستي تعويض type ممكنه به tv آسيب برسونه
با سپاس

t_tanhayam
16-01-2011, 12:02
با سلام
hotel mode را off كردم
در قسمت setup منوي اصلي گزينه زبان تله تكست موجود ميباشد كهblock ميباشد

لطف كنيد واز كارايي type توضيح بدهيد چون روي بعضي گزينه هاتلويزيون كار ميكند وبعضي ديگرتصوير كاملا برفكي وقاطي شدن رنگ ديده ميشود و بادقت زياد ميتوان كلمات منوي مخفي ومنوي اصلي را تشخيص داد
درضمن الان روي type ديگري است وكار ميكند به منزل كه رفتم type اعلامي شما را امتحان ميكنم

راستي تعويض type ممكنه به tv آسيب برسونه
با سپاس

-در مورد تلتكست نبايد مشكل خاصي داشته باشه
-در مورد type هم مهم هست عزيز قبلا دوستمون توضيح دادند ببينيد:

-سعي كنيد تغيير نديدن عزيز

dad1979
16-01-2011, 12:38
در مدل b650من پس از روشن کردن هتل مد گزینه ذخیره کانالها در فلش در منو موجو نیست ؟

t_tanhayam
16-01-2011, 12:40
در مدل b650من پس از روشن کردن هتل مد گزینه ذخیره کانالها در فلش در منو موجو نیست ؟

-توي b650 نيازي بع اين كار نيست تا جايي كه يادم هست local set تغيير ميكرد و البته شرچ ديجيتال هم اضافه ميشد ولي كانالي رو دريافت نميكرد

farezz
16-01-2011, 13:09
سلام کدهارو یادتون رفت بفرستین؟:10:
سلام
من کدها را به فرمت jpg دارم و نمیدونم چرا ارسال نشده
ایمیل خودتون را بدید تا براتون ارسال کنم

kermany
16-01-2011, 14:02
ممنون از راهنماییتون

rezasdx
16-01-2011, 17:32
شما دانگل وايرلس به تلويزيون نصب كردي؟
درود
من با مودم d-linkخواستم وصل بشم که متاسفانه وصل نمیشه وحتی در allsher هم چیزی پیدا نمیکنه
نمیدونم چکار کنم
لطفا راهنمای کنید :2::2::41::41::41:
با تشکر

lucky_luke
16-01-2011, 19:04
من عکس های پست های اول رو نمیبینم

کس دیگه ای هم هست که همچین مشکلی داشته باشه؟

Steps-Rap
16-01-2011, 19:12
آقا پس من بیخیالش شم ؟

iman_s
16-01-2011, 19:22
درود
من با مودم d-linkخواستم وصل بشم که متاسفانه وصل نمیشه وحتی در allsher هم چیزی پیدا نمیکنه
نمیدونم چکار کنم
لطفا راهنمای کنید :2::2::41::41::41:
با تشکر
من خودم هنوز نرفتم سراغش ولي يك نگاه به اين 2 تا تاپيك بنداز:

آموزش شبکه کردن کامپیوتر با HDTV B650 / B690

DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

iman_s
16-01-2011, 19:33

منم نميبينم.مثل اينكه از روي سرور پاك شده
به جاي عكس مينويسه:
NO Image by that name was found!

t_tanhayam
16-01-2011, 21:13
آقا پس من بیخیالش شم ؟

-شما در B650 خودتون قسمت LOCAL SET غير فعال هست ؟
-سري هاي LA كه ريجن هاي اسيايي هستند رو من تست زدم فعال ميشه ولي انگار سخت افزارش موجود نيست وكانالي رو دريافت نميكنه عزيز
-در سري هاي LE ‌كه مربوط به اروپا ميشه گويا دوستاني توانستند شبكه هاي ديجيتال رو دريافت كنند

amuhasan
16-01-2011, 21:18
سلام

سلام
میشه کدها رو به ایمیل من هم لطف کنید بفرستید
apz1352@yahoo.com

Steps-Rap
16-01-2011, 22:23
-شما در B650 خودتون قسمت LOCAL SET غير فعال هست ؟
-سري هاي LA كه ريجن هاي اسيايي هستند رو من تست زدم فعال ميشه ولي انگار سخت افزارش موجود نيست وكانالي رو دريافت نميكنه عزيز
-در سري هاي LE ‌كه مربوط به اروپا ميشه گويا دوستاني توانستند شبكه هاي ديجيتال رو دريافت كنند

واسه ما همون b7000 هستا !

t_tanhayam
16-01-2011, 23:29
واسه ما همون b7000 هستا !

-سري هاي اروپايي كه از بانه خريداري ميشد تنها تيونر ديجيتال داشتند عزيز

FAHIM2
17-01-2011, 13:13
من از بانه خریدم b7000 را و دیجیتال را فعال کردم ولی کانالی سرچ نمیکنه
نتیجه گیری اخلاقی این که b7000 تیونر دیجیتال نداره

cleverchild
17-01-2011, 15:22

منم نميبينم.مثل اينكه از روي سرور پاك شده
به جاي عكس مينويسه:
NO Image by that name was found!

همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB
این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

مشکل عکس هارو برا دوستان رفع کردم:11:

farezz
17-01-2011, 15:48
با سلام خدمت همه دارندگان تلویزیون سامسونگ
بنده هم تی وی سامسونگ مدل b7000 دارم و مایل هستم از تجربه ای که در مورد این تی وی دارم برایتان بگویم
در منو مخفی تی وی، مدل تی وی را عوض کردم و بعد از آن با وجود اینکه مدل تی وی را به نوع اولیه خود برگردوندم کیفیت نمایش تصاویر حدود پازده درصد پایین اومد
پس از بررسی متوجه شدم که در کارخانه بر روی تنظیمات دیفالت (اولیه) به کمک دستگاههای گرانقیمتی که دارند کالیبراسیون رنگ انجام می دهند. و برای هر مد نمایش ورودی مثل 1080 یا 576 یا ... یک سری تنظیمات رنگ خاص آن مد که خاص تی وی شما نیز هست در حافظه منو مخفی ذخیره می کنند
نتیجه اینکه اعداد مربوط به مقادیر رنگ در منو مخفی برای هر مد نمایش یک سری ارقام است که در صورت دستکاری منو مخفی بایستی در تمامی مدهای نمایش از اعداد تنظیم شده مربوط به رنگ جهت بازیابی اطلاعات، عکسبرداری کرد.
بنابراین بهتره از دستکاری منو مخفی بدون دلیل جدا خودداری بشه.

amir56
17-01-2011, 18:41
سلام
من امروز موفق شدم با یکی از بچه های وی آی پی سام سرویس صحبت کنم
بهم گفت بعضی از مدلهای سری 6 در اوایل وارد شدن تیونر دیجیتال داشتن ولی در سری های 7-8 که سام سرویس وارد کرده تیونر دیجیتال وجود نداره وقتی بهش گفتم من فعالش کردم ولی چیز ی گیر نمیاره گفت شما فقط بصورت نرم افزاری فعالش کردین و سخت افزارش روی تلوزیون موجود نیست
حالا از دوستانی که از تهران و یا شهرستانها با گارانتی سام سرویس خریداری کردن و تیونر دیجیتالش رو فعال کردن بگن ما هم بدونیم خصوصا سری 8
با تشکر از همه

t_tanhayam
17-01-2011, 19:49
سلام
من امروز موفق شدم با یکی از بچه های وی آی پی سام سرویس صحبت کنم
بهم گفت بعضی از مدلهای سری 6 در اوایل وارد شدن تیونر دیجیتال داشتن ولی در سری های 7-8 که سام سرویس وارد کرده تیونر دیجیتال وجود نداره وقتی بهش گفتم من فعالش کردم ولی چیز ی گیر نمیاره گفت شما فقط بصورت نرم افزاری فعالش کردین و سخت افزارش روی تلوزیون موجود نیست
حالا از دوستانی که از تهران و یا شهرستانها با گارانتی سام سرویس خریداری کردن و تیونر دیجیتالش رو فعال کردن بگن ما هم بدونیم خصوصا سری 8
با تشکر از همه

-عزيز سري 6 و 8 تيونر ديجتال داره

amuhasan
17-01-2011, 21:06
سلام

دوست عزیز منتظ دریافت از طرف شما هستم
apz1352@yahoo.com

majid219
17-01-2011, 22:39
با سلام
آیا کسی از دوستان از تیونر دیجیتال 6200 استفاده کرده ؟

chargahi
17-01-2011, 23:28
با سلام خدمت همه دوستان من چند روز پیش مدل 6260 خریدم 40 اینچ ولی متاسفانه اصلا زیر نویس srt چه فارسی و چه انگلیسی را پخش نمی کند و در منو tools هم اصلا گزینه subtitle ندارد. در کاتالوگی هم که از مغازه گرفتم نوشته پخش زیر نویس ندارد.
خواستم ببینم با منو مخفی می شود زیر نویس را آورد یا نه
در ضمن تیونر دیجیتالم هم از همان اول فعال بود.

t_tanhayam
18-01-2011, 01:29
با سلام خدمت همه دوستان من چند روز پیش مدل 6260 خریدم 40 اینچ ولی متاسفانه اصلا زیر نویس srt چه فارسی و چه انگلیسی را پخش نمی کند و در منو tools هم اصلا گزینه subtitle ندارد. در کاتالوگی هم که از مغازه گرفتم نوشته پخش زیر نویس ندارد.
خواستم ببینم با منو مخفی می شود زیر نویس را آورد یا نه
در ضمن تیونر دیجیتالم هم از همان اول فعال بود.

-البته زير نويس زماني فعال ميشه كه شما فايل srt رو داخل پوشه فيلم داشته باشين در tools ‌ قسمت زير نويس فعال ميشه
-در عين حال شما وقتي روي عربي ويا فارسي بگذارين بدون مشكل بايد اجرا كنه

t_tanhayam
18-01-2011, 13:27
با سلام
آیا کسی از دوستان از تیونر دیجیتال 6200 استفاده کرده ؟

-بله براي يكي از دوستان فعال كرديم وتست شده

clickestan
18-01-2011, 13:29
آقا این تیونر دیجیتال چی هست و به چه کاری میاد؟

cleverchild
18-01-2011, 16:19
آقا این تیونر دیجیتال چی هست و به چه کاری میاد؟

گیرنده دیجیتال هستش
کارش هم گرفتن سیگنال های دیجیتال هستش(چندی هستش که صدا و سیما پخش دیجیتال رو در بعضی از استانها شروع کرده)
سابق بر این به صورت آنالوگ بوده که ما هم با گیرنده آنالوگ دریافت میکردیم(همین تصویری که الان رو tv خودتون میگیرید و می بینید)

saeedraz
20-01-2011, 09:34
با سلام به دوستان
من یه 40c650 خریدم و با توضیحات اینجا PVR اون رو فعال کردم اما وقتی دکمه ضبط رو میزنی هیچ اتفاقی نمیوفته
علت چی هست

t_tanhayam
20-01-2011, 09:43
با سلام به دوستان
من یه 40c650 خریدم و با توضیحات اینجا PVR اون رو فعال کردم اما وقتی دکمه ضبط رو میزنی هیچ اتفاقی نمیوفته
علت چی هست

-عزيز عنوان ميشه كه اين قابليت تنها در سري هاي c7000-c8000 وجود داره اون هم در ريجن هاي غير اسيايي واغلب اروپايي

amuhasan
20-01-2011, 12:10
سلام
برای دوستانی که با دستکاری منوی مخفی تلوزیونشون رو خراب کردن و درست روشن نمیشه تو این صفحه یک راه معرفی کرده تا دستگاه ریست بشه
من دستگاه خودم تعمیرگاه هست و امکان امتحانش رو نداشتم
شیوه کار اینه که دستگاه رو باز کرده و آی سی EEPROM که یک آی سی هشت پایه هست رو در برد اصلی نزدیک CPU پیدا میکنید و پایه های 5 و 6 رو به هم متصل میکنید ....

instruction what to do:

Red line: TV of from wall. Join pins pins 5 and 6 shown in red line, do not release it and plug tv to wall. After (if it turns to standby mode directly, press info menu mute power and wait until lcd lightens on, release pins), if tv starts to power on w/o going to stand by - wait until LCD lightens, release pins and power of to stand by mode.

Go to service menu (info - menu - mute - power) while joining red line pins and do factory reset (First screen first option - factory reset).

If you did not get any success with red line, repeat by joining blue line pins (4 and 5).

Be very carefull, you can burn chip or whole m/b....

منظور از خط قرمز اتصال پایه های 5 و 6 هست و خط آبی اتصال پایه های 4 و 5

آدرس این مطلب به همراه چند عکس از برد اصلی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسانی که حرفه ای نیستند برای خودشون زحمت رو بیشتر نکنن:10:

amuhasan
22-01-2011, 21:48

سلام
Local set رو روی ED-Iran گذاشتید؟
اگه فعال شد خبر بده سایر دوستان هم استفاده کنن

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

iman_s
23-01-2011, 10:36
سلام
Local set رو روی ED-Iran گذاشتید؟
اگه فعال شد خبر بده سایر دوستان هم استفاده کنن
ED-IRAN‌ نداره.فقط EA-IRAN‌ هست.توي ريجن هم Asia-ATV‌هست.فكر ميكنم نداره.

تو سايت زير فريمورهاي اروپايي رو هك كردن و قابليتهايي رو بهش اضافه كردند.ميشه اينها رو روي فريمورهاي آسيايي هم اعمال كرد؟

amuhasan
23-01-2011, 13:41
سلام
دوستانی که به کدهای مخفی علاقه مندند این یک سری از کدهای مخفی:

POWER (off) INFO MENU MUTE POWER (on) -> /i]
POWER (off) MUTE 1 8 2 POWER (on) -> on older models
POWER (off) MUTE 8 2 4 POWER (on) -> pin reset
MUTE 1 1 9 OK -> "HotelFactory"
MUTE 1 2 0 EXIT -> "LEDDemo" (didn't seem to do anything?)
MUTE 1 8 4 EXIT -> "DV"
MUTE 1 8 5 EXIT -> ?
MUTE 1 8 7 EXIT -> "DSG" (some HDMI test)
MUTE 7 3 7 OK -> "PDPFactory"
MUTE 7 5 0 EXIT -> "FlashPlayerDemo" (goes to content library screen)
MUTE 9 4 8 EXIT -> "YahooFactoryReset" (resets widgets)
MUTE OK MUTE OK -> "InfoLinkDemo"
MUTE ["RSS" key?] -> "ControlPanelVoltage"
INFO [unknown key with code 0x3B] -> "Factory"
INFO 3 2 1 EXIT -> "Calibration"
INFO for 10 secs -> Digital signal quality information
RETURN for 10 secs -> Internal diagnostics and report
EXIT for 10 secs -> Factory reset (also TV channels has to be re-tuned)

t_tanhayam
23-01-2011, 16:08

تو سايت زير فريمورهاي اروپايي رو هك كردن و قابليتهايي رو بهش اضافه كردند.ميشه اينها رو روي فريمورهاي آسيايي هم اعمال كرد؟

-معمولا قابليت كپچر روي مدل هايي وجود داره كه ----s دارند مثل برندهاي ديگه نظير پاني هاي اروپايي
-توي مدله اي اسيايي ما ----s هم نداريم علاوه بر وجود نداشتن ويا غير فعال بودن pvr

amuhasan
24-01-2011, 13:02

سلام
آخرین نرم افزار ثابت (فیرم ویر) دستگاه خودتون رو نه ریجن دیگه ای رو دانلود کنید و بعد از ارتقاء دستگاه دوباره تو منو مخفی ببینید ED-Iran اضافه شده یا نه
خبر بدید چی شد
موفق باشید

MyDyingBride
26-01-2011, 12:13
با سلام و درود فراوان
برادران من 1 هفته تحقیق کردم برای خرید LED و چندین روز SAMSUNG 6960 گرفتم،و از هر لحاظی خدا رو شکر تا الان عالی بوده
و از همتون ممنونم.
چند سوال :
1.من 14 کانال ایران دیجیتال گرفتم به راحتی و فراتر از ذهنم،پس به منوی مخفی برای این کار نیازه ؟ تفاوتی داره؟
2.روی کنترل دکمه رکورد داره ولی هر کاری کردم کار نمیکونه...
3.من نمیتونم APP سایت samsung مثل game روش نصب کنم..
و در انتها سینما خانواده 655 و1000W گرفتم ولی صداش 400ٌw نیست...
باسپاس

t_tanhayam
26-01-2011, 15:45
با سلام و درود فراوان
برادران من 1 هفته تحقیق کردم برای خرید LED و چندین روز SAMSUNG 6960 گرفتم،و از هر لحاظی خدا رو شکر تا الان عالی بوده
و از همتون ممنونم.
چند سوال :
1.من 14 کانال ایران دیجیتال گرفتم به راحتی و فراتر از ذهنم،پس به منوی مخفی برای این کار نیازه ؟ تفاوتی داره؟
2.روی کنترل دکمه رکورد داره ولی هر کاری کردم کار نمیکونه...
3.من نمیتونم APP سایت samsung مثل game روش نصب کنم..
و در انتها سینما خانواده 655 و1000W گرفتم ولی صداش 400ٌw نیست...
باسپاس

-منوي مخفي براي دوستاني بود كه اين قابليت رو فعال نداشتند روي Hdtv شون -تفاوتي هم نداره عزيز
-اون كليد ها مربوط ميشه به pvr در بعضي سري هاي سامي و يا مربوط به كنترل دستگاههايي كه از طريق anynet به hdtv تون متصل ميشه
-در مورد App ها هم فكر ميكنم بايد متصل بشين به اينترنت و از اون طريق اقدام به نصب كنيد
-در مورد صدا هم ديگه نميدونم چي بگم

amirreza1362
27-01-2011, 20:28
سلام
بنده یه سوالی که داشتم اینه که مدل تلویزون من 550 هست از منوی مخفی رو فارسی گذاشتم ولی بازهم زیرنویس فارسی مشکل داره رو عربی میزارم تا حدودی حل میشه ولی بعضی از حرف هارو نشون نمیده ممنون میشم منو راهنمایی کنین که چطور زیرنویس فارسی رو فعال کنم ممنون

t_tanhayam
27-01-2011, 23:15
سلام
بنده یه سوالی که داشتم اینه که مدل تلویزون من 550 هست از منوی مخفی رو فارسی گذاشتم ولی بازهم زیرنویس فارسی مشکل داره رو عربی میزارم تا حدودی حل میشه ولی بعضی از حرف هارو نشون نمیده ممنون میشم منو راهنمایی کنین که چطور زیرنویس فارسی رو فعال کنم ممنون

-قاعدتا نبايد مشكلي داشته باشين عزيز حتي با زبان عربي
-اگر منوي hdtv ‌تون رو روي فارسي گذاشتين و باز هماين مشكل رو دارين ممكن از فونت زير نويس تون باشه

amirreza1362
28-01-2011, 16:58
نه فونتش نیست چون چندین زیرنویس رو امتحان کردم راهی نیست که توی منوی زیرنویس تلویزیون فارسی رو هم اضافه کرد؟؟

t_tanhayam
28-01-2011, 20:40
نه فونتش نیست چون چندین زیرنویس رو امتحان کردم راهی نیست که توی منوی زیرنویس تلویزیون فارسی رو هم اضافه کرد؟؟

-توي قسمت subtitle setting در منوي encoding شما اگر زبان رو بر روي عربي قرار بدين (كه من زبان فارسي رو تا حالا نديدم ) بدون مشكل بايد همه زير نويس ها رو بدون مشكل نشون بده

mehrban1
29-01-2011, 11:52
با سلام جناب آقای t_tanhayam یا هر عزیز دیگه ای که در پست های قبلی خیلی همکاری کرده ضمن تشکر از مطالب با ارزشتون ، سوالی داشتم
من یک ال ای دی 40c7000 دارم با کنجکاوی منوی مخفی را دستکاری کردم پس از خاموش شدن و روشن شدن مجدد به شدت قاطی کرده با مکافات زیاد بالاخره بعضی تنظیم ها رو به حالت اول برگردوندم ولی بعضی از دکمه های کنترل از راه دور کار نمی کنند از جمله دکمه های عددی ، به همین خاطر نمی تونم به منوی Hotel Mode برم ، خواهش می کنم کمکم کنید.

t_tanhayam
29-01-2011, 15:58
با سلام جناب آقای t_tanhayam یا هر عزیز دیگه ای که در پست های قبلی خیلی همکاری کرده ضمن تشکر از مطالب با ارزشتون ، سوالی داشتم
من یک ال ای دی 40c7000 دارم با کنجکاوی منوی مخفی را دستکاری کردم پس از خاموش شدن و روشن شدن مجدد به شدت قاطی کرده با مکافات زیاد بالاخره بعضی تنظیم ها رو به حالت اول برگردوندم ولی بعضی از دکمه های کنترل از راه دور کار نمی کنند از جمله دکمه های عددی ، به همین خاطر نمی تونم به منوی Hotel Mode برم ، خواهش می کنم کمکم کنید.

-قربونت برم اينقدر با اين منوي مخفي ور نرين چيز خاصي نيست :46:
-ببين ميتوني رست فكتوري كني ؟
-وقتي پنل روشن هست كليد exit رو نگهدار براي 15 ثانيه تقريبا وپيغام رو ok بده

amuhasan
29-01-2011, 21:03
-قربونت برم اينقدر با اين منوي مخفي ور نرين چيز خاصي نيست :46:
-ببين ميتوني رست فكتوري كني ؟
-وقتي پنل روشن هست كليد exit رو نگهدار براي 15 ثانيه تقريبا وپيغام رو ok بده

سلام
دوستان اگه یه کمی تو تاپیکها بگردید میبینید تعدادی از دوستان و از جمله خود من با کنجکاوی در منوی سرویس یا همان منوی مخفی دچار مشکل شدن و چیز جدیدی جز همون فعال شدن گیرنده دیجیتال تو بعضی مدلها نصیبشون نشده
من خودم به هشدارهای دوستان توجه نکردم و از تجربه اونها استفاده نکردم
بهتره سایر دوستان از تجربه های تلخ ما عبرت بگیرن وگرنه خودشون میشن مایه عبرت بقیه:20:

bas ali
29-01-2011, 21:41
دستتون درد نکنه برای منم فعال شد .
فقط این زبان تلنکست رو چجوری درست کنم چون با یک سری فونت نامفهوم نشون میده ؟ و چجوری میتونم روی فلش ضبط بکنم ؟

t_tanhayam
29-01-2011, 22:11
دستتون درد نکنه برای منم فعال شد . :46:
فقط این زبان تلنکست رو چجوری درست کنم چون با یک سری فونت نامفهوم نشون میده ؟ و چجوری میتونم روی فلش ضبط بکنم ؟

-بسيار خوب
-براي تلتكست هم بايد زبان منو رو روي فارسي بگزاري وبعد ok ميشه

bas ali
29-01-2011, 22:22
-بسيار خوب
-براي تلتكست هم بايد زبان منو رو روي فارسي بگزاري وبعد ok ميشه
ممنون ابی جان:7:
برای ضبط روی فلش چیکار کنم ؟
دکمه رکورد رو میزدم ضبط نمیکرد

t_tanhayam
30-01-2011, 00:32
ممنون ابی جان:7:
برای ضبط روی فلش چیکار کنم ؟
دکمه رکورد رو میزدم ضبط نمیکرد

-قربونت برم علي جان pvr توي سري هاي c7000-8000-9000 موجود هست و البته ريج هاي غير اسيايي

kamyab11
30-01-2011, 21:02
بادرود آقا يا خانم تنهايم
از حدود دوهفته گذشته چند بار پيام دادم كه تلويزيون40c6900 كه تازگي خريدم در اتصال كامپوننت رنگ آبي يخصوص در زمينه هاي تيره پخش ميكنه شما هم با بزرگواري راهنمايي لازم را ارائه نموديد
تا اينكه امروز يكي ازدوستان كه مقداري در اين باره سر رشته داره گفت در منوي مخفي قسمتي به نام with balance وجود داره كه در آن قسمت ميتواني رنگ آبي را مقداري كم كني شايد درست شود
اما واقعيت اينه از ورود به منوي مخفي ودستكاري بدون اطلاعات لازم پرهيز ميكنم خواهشمندم در صورتيكه چنين چيزي وجود دارد راهنمايي لازم را بفرماييد كه چگونه وبه چه مقدار بايد رنگ آبي را كم كنم

t_tanhayam
30-01-2011, 21:49
بادرود آقا يا خانم تنهايم
از حدود دوهفته گذشته چند بار پيام دادم كه تلويزيون40c6900 كه تازگي خريدم در اتصال كامپوننت رنگ آبي يخصوص در زمينه هاي تيره پخش ميكنه شما هم با بزرگواري راهنمايي لازم را ارائه نموديد
تا اينكه امروز يكي ازدوستان كه مقداري در اين باره سر رشته داره گفت در منوي مخفي قسمتي به نام with balance وجود داره كه در آن قسمت ميتواني رنگ آبي را مقداري كم كني شايد درست شود
اما واقعيت اينه از ورود به منوي مخفي ودستكاري بدون اطلاعات لازم پرهيز ميكنم خواهشمندم در صورتيكه چنين چيزي وجود دارد راهنمايي لازم را بفرماييد كه چگونه وبه چه مقدار بايد رنگ آبي را كم كنم

-بزرگوار اين ربطي به تنظيمات نداره شما اگر رست فكتوري كردين وباز هم اين مشكل رو دارين
-دو دليل براي اين تغيير رنگ ميمونه
-اول اينكه دستگاه و يا ورودي هاي مربوط به اون ايراد داره
-دوم اينكه پنل ايراد داره

-براي مطمئن شدن هم بهتون عرض كردم يك دستگاه ديگه با خروجي كامپوننت بزنيد ببينيد باز هم مشكل باقي هست يا خير

arash11
31-01-2011, 01:02
با درود
من تاپیک را نخوانده ام ولی خواهش میکنم به طور خلاصه بگویید که چطور به منوی مخفی سامسونگ c575 وارد
شوم و کجا مدت زمان کارکرد را پیدا کنم؟
ممنون

t_tanhayam
31-01-2011, 02:36
با درود
من تاپیک را نخوانده ام ولی خواهش میکنم به طور خلاصه بگویید که چطور به منوی مخفی سامسونگ c575 وارد
شوم و کجا مدت زمان کارکرد را پیدا کنم؟
ممنون

منوي مخفي :

info+menu+mute+power

-زمان كاركرد كمي متفاوت هست در سري هاي مختلف :

-در سري هاي قديمي A هم در بالاي منوي مخفي PANEL DISPLAY TIME هست

imanwarm
31-01-2011, 08:46
آیا مدل c585 گیرنده دیجیتال داره که فعال کنم؟
مثل اول تاپیک

من ورژن جدید اپدیت lcd خودم رو یعنی c550 رو گرفته ام ولی فایل رو نمی شناسه آایا سام سرویس بسته این امکان رو؟

t_tanhayam
31-01-2011, 09:37
آیا مدل c585 گیرنده دیجیتال داره که فعال کنم؟
مثل اول تاپیک

من ورژن جدید اپدیت lcd خودم رو یعنی c550 رو گرفته ام ولی فایل رو نمی شناسه آایا سام سرویس بسته این امکان رو؟

-سري هاي 5 گويا تيونر ديجيتال ندارند
-در مورد اپديت اگر فايل مربوط به tv خودتون رو صحيح دانلود كنيد اپديت ميشه

Evil0077
31-01-2011, 10:38
سلام به همه
میشه راهنمایی کنید که از کجا میشه میزان کارکرد تلویزیون رو دید؟؟؟

t_tanhayam
31-01-2011, 16:10
سلام به همه

imanwarm
31-01-2011, 20:12
-سري هاي 5 گويا تيونر ديجيتال ندارند
-در مورد اپديت اگر فايل مربوط به tv خودتون رو صحيح دانلود كنيد اپديت ميشه

در مورد آپدیت واقعا دیگه نمی دونم چی بگیرم چون میدونید که c585 سامسونگ توی سایتش نداره ولی c550 داره

همین هست شما می گید چی رو دانلود کنم
مدل من : LA40C585J1R
و مدلی که دانلود می کنم

t_tanhayam
31-01-2011, 20:53
در مورد آپدیت واقعا دیگه نمی دونم چی بگیرم چون میدونید که c585 سامسونگ توی سایتش نداره ولی c550 داره

همین هست شما می گید چی رو دانلود کنم
مدل من : LA40C585J1R
و مدلی که دانلود می کنم

-مدل مورد نظر همين هست عزيز c550

-در مورد اپگريد كار هاي زير رو انجام ميدين ؟

-وقتي فايل حدودا 101 مگا بايتي رو دانلود كردين :

-روش كليك كنيد ومسير فلش تون رو بهش بدين تا اكستراكت بشه اونجا
-فلش هم ترجيحا خالي وفرمت fat32 باشه

imanwarm
01-02-2011, 01:11
ببخشید اسرار به سوال دارم

ولی بنده طبق دفترچه اپدیت در آخر باز همین کار رو کردم ولی دریغ از نتیجه ؟؟
ممکنه از منوی تی وی چیزی عوض کرده باشم و حالا یاد نیست که فایل رو قبول نمی کنه ؟
یا نهایتا فایل مورد داشته باشه؟ درسته؟

t_tanhayam
01-02-2011, 01:56
ببخشید اسرار به سوال دارم

ولی بنده طبق دفترچه اپدیت در آخر باز همین کار رو کردم ولی دریغ از نتیجه ؟؟
ممکنه از منوی تی وی چیزی عوض کرده باشم و حالا یاد نیست که فایل رو قبول نمی کنه ؟
یا نهایتا فایل مورد داشته باشه؟ درسته؟

-خواهش ميكنم
-نه فكر نميكنم ارتباطي به منوي مخفي نداره
-يك امكان ديگه هم هست ببينيد ورژن فعلي تون چيه و چون دارين همون ورژن رو دوباره ميدين دتكت نميكنه

imanwarm
03-02-2011, 12:45
نه بنده این ورژن رو هنوز نصب نکردم من هی سایتشو چک می کنم تا شاید آپدیت جدیدی بیاد

من آپدیت می کنم شاید فرمت های بیشتری از ویدئوها ساپورت کنه

مثل DAT مال ویدئو سی دی رو ساپورت نمی کنه
شما برنامه خاصی سراغ ندارید که ویدوئو ها رو تبدیل به فرمت دیگه کنم تا بتونم بخوندشون

t_tanhayam
03-02-2011, 14:22
نه بنده این ورژن رو هنوز نصب نکردم من هی سایتشو چک می کنم تا شاید آپدیت جدیدی بیاد

من آپدیت می کنم شاید فرمت های بیشتری از ویدئوها ساپورت کنه

مثل DAT مال ویدئو سی دی رو ساپورت نمی کنه
شما برنامه خاصی سراغ ندارید که ویدوئو ها رو تبدیل به فرمت دیگه کنم تا بتونم بخوندشون

-تا امروز كه اپديتي نيومده براي اين فرمت
-اصلا نيازي نيست كانورت وتبديل براي dat
-خيلي اسون ميتونيد تغيير پسوند بدين از .dat به .mpg و به راحتي اجرا ميشه

online_amin
03-02-2011, 23:20
ما یک تلویزیون 29" سامسونگ داریم. مدلش رو نمیدونم چیه. رنگش نقره ای هست. دکمه های روی تلویزیون در کنار Screen هست نه در زیر

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

ما یک تلویزیون 29" سامسونگ داریم. مدلش رو نمیدونم چیه. رنگش نقره ای هست. دکمه های روی تلویزیون در کنار Screen هست نه در زیر Screen. این رو گفتم تا مدلش رو بتونید تجسم کنید.

حالا مشکل من: عرض تصویر من زیاد شده. یعنی مثلا الان که تلویزیون روشنه و روی شبکه 2 هست, آرم شبکه 2 رفته زیر. یعنی به اندازه چند سانت از راست و چند سانت از چپ تصویر نشون داده نمیشه.

خیلی کارها هم انجام دادم. آنتن رو عوض کردم. دستگاه دیجیتال گرفتم. کانال یابی کردم. تو تنظیماتش گشتم ولی هیچ چیز خاصی ندیدم.

این مشکل در همه شبکه ها هست. حتی تو شبکه های AV.

t_tanhayam
03-02-2011, 23:56
ما یک تلویزیون 29" سامسونگ داریم. مدلش رو نمیدونم چیه. رنگش نقره ای هست. دکمه های روی تلویزیون در کنار Screen هست نه در زیر

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

ما یک تلویزیون 29" سامسونگ داریم. مدلش رو نمیدونم چیه. رنگش نقره ای هست. دکمه های روی تلویزیون در کنار Screen هست نه در زیر Screen. این رو گفتم تا مدلش رو بتونید تجسم کنید.

حالا مشکل من: عرض تصویر من زیاد شده. یعنی مثلا الان که تلویزیون روشنه و روی شبکه 2 هست, آرم شبکه 2 رفته زیر. یعنی به اندازه چند سانت از راست و چند سانت از چپ تصویر نشون داده نمیشه.

خیلی کارها هم انجام دادم. آنتن رو عوض کردم. دستگاه دیجیتال گرفتم. کانال یابی کردم. تو تنظیماتش گشتم ولی هیچ چیز خاصی ندیدم.

این مشکل در همه شبکه ها هست. حتی تو شبکه های AV.

-خوب مربوط به تنظيمات تصويرتون نيست ؟
crt ? ممكن مربوط به هاي ولتاژ باشه

online_amin
05-02-2011, 08:05
نمی دونم اگر اینطور هست که شما میگید راه حل درست کردنش چیه؟

من تو منوی مخفی یه بار reset رو زدم. ولی باز هم همونطوری هست.

Evil0077
05-02-2011, 08:41
سلام به همه
دوستان من تونستم وارد منو مخفی بشم ولی واقعیتش هر چی گشتم ندیدم کجا مقدار کارکرد رو زده......
مدل 6900 هستش و ال ای دی

t_tanhayam
05-02-2011, 10:09
نمی دونم اگر اینطور هست که شما میگید راه حل درست کردنش چیه؟

من تو منوی مخفی یه بار reset رو زدم. ولی باز هم همونطوری هست.

-جمع شدن ويا بزرگ شدن لامپ تصوير معمولا مربوط ميشه به هاي ولتاژ وتعمير اون كار يك تعمير كار هست كه مجددا ولتاژ رو تنظيم كنه

mehrban1
06-02-2011, 20:18
-جمع شدن ويا بزرگ شدن لامپ تصوير معمولا مربوط ميشه به هاي ولتاژ وتعمير اون كار يك تعمير كار هست كه مجددا ولتاژ رو تنظيم كنه

در تلویزیونهای crt سه عدد پتانسیومتر هست که یکی در قسمت تغذیه هست و مربوط به کم و زیاد ولتاژ هست و با تغییر اون به چپ یا راست تصویر بزرگتر یا کوچکتر میشه دو عدد دیگر معمولاً در کنار هم و نزدیک های ولتاژ هستند ، یکی از اونها مربوط به کشیدگی تصویر عرضی هست و دیگری مربوط به کشیدگی ارتفاع ( بالا و پائین) می باشد که البته کسانی که از تعمیرات اطلاع ندارند بهتر است دستکاری نکنند و به یه تعمیرکار نشون بدن

t_tanhayam
06-02-2011, 21:39
دوستان من تونستم وارد منو مخفی بشم ولی واقعیتش هر چی گشتم ندیدم کجا مقدار کارکرد رو زده......
مدل 6900 هستش و ال ای دی

-ابتدا بايد hotel mode رو فعال كنيد :

-بعد hdtv تون رو خاموش كنيد و وارد منوي مخفي بشين :

-بعد وارد مسير زير بشين :

control-hotel option

روي گزينه clone tv to usb كليك كنيد تا منوهاي بيشتري براتون باز گشايي بشه

-بعد بياين بيرون و داخل svc بشين

اونجا ميبينيد panel display time رو

-بعد يادتون باشه مجددا hotel mode رو غير فعال كنيد تا منوهاتون غير فعال نباشند

dad1979
07-02-2011, 10:16
آقا من هر کاری کردم منوی local set تلوزیون c650من غیر فعاله . و نمی تونم از EA IRAN به ED IRAN تغییرش بدم تمام کارهای گفته شده در مورد هتل مد رو هم انجام دادم . لطفا کمک کنید

t_tanhayam
07-02-2011, 10:40
آقا من هر کاری کردم منوی local set تلوزیون c650من غیر فعاله . و نمی تونم از EA IRAN به ED IRAN تغییرش بدم تمام کارهای گفته شده در مورد هتل مد رو هم انجام دادم . لطفا کمک کنید

-شما مطمئن هستين كه اپشن hotel mode روشن ميشه وبعد وارد منوي مخفي ميشين ؟

dad1979
07-02-2011, 18:17
بله مطمئنم و البته tv رو با آخرین ورژن موجود در سایت امارات آپدیت کردم . میتونه مربوط به این باشه و راحلش چیه؟

t_tanhayam
07-02-2011, 21:26
بله مطمئنم و البته tv رو با آخرین ورژن موجود در سایت امارات آپدیت کردم . میتونه مربوط به این باشه و راحلش چیه؟

-مگه پنلتون ريجن كجاست ؟
-نميدونم اگر مسير هاي گفته شده رو ميرين و تغييري ايجاد نميشه شايد

mehrban1
08-02-2011, 00:18

پس از فعال کردن hotel mod پنل را خاموش کنید سپس وارد منوی مخفی بشید اینبار وارد hotel option بشید پس از اون روی clone tv to usb اینتر کنید و بعد ok کنید سپس به option برگردید و تنظیمات را انجام بدید. یادتان باشد به دیگر تنظیمات کاری نداشته باشید که من چشیدم!!!:13:

dad1979
09-02-2011, 09:51
پس از فعال کردن hotel mod پنل را خاموش کنید سپس وارد منوی مخفی بشید اینبار وارد hotel option بشید پس از اون روی clone tv to usb اینتر کنید و بعد ok کنید سپس به option برگردید و تنظیمات را انجام بدید. یادتان باشد به دیگر تنظیمات کاری نداشته باشید که من چشیدم!!!:13:

آقا ممنون از شما . فعال شد البته هنوز آنتن ندارم تست کنم ببینم میگیره یا نه . دیجیتال تبریز هم فعال شده

amuhasan
10-02-2011, 06:29
با سلام
این طور که دوستان گفتند در سری های 5 گیرنده دیجیتال وجود نداره
مدل استرالیایی همین سری 5 که آسیایی هم هست دارای گیرنده دیجیتال هست و احتمال زیاد دوستان با تلاش میتونن راه فعال کردن اون رو در مدلهای وطنی هم پیدا کنن
در ضمن فیرمویر 2011 این مدل در سایت مالزی هست با دانلود اون ببینید فعال میشه
در منوی مخفی Local set رو رو استرالیا بگذارید و امتحان کنید
در ضمن در سایت استرالیا میتونید فیرمویر انگلیسی رو دانلود کنید و از اون راه هم تست کنید البته شاید دیگه زبان فارسی رو پشتیبانی نکنه
من خودم سری 6 دارم و نمیتونم امتحان کنم

farid_10471
11-02-2011, 19:54
اقا کمممممممممممممک
من این منو مخفی رو فعال کردم بعد یه سری دست کاری کردم
آخرشم یه delet log fileo زدم
خالا کلی رنگ قاظی کرده و تنظیمیتش خراب شده
و هر چی resec factori میزنم به حالت اول برنمیگرده
بگیییییییید چه کار کنم

t_tanhayam
11-02-2011, 21:30
اقا کمممممممممممممک
بگیییییییید چه کار کنم

-اينقدر از دوستان خواهش كرديم با منوي مخفي كاري نداشته باشند بخاطر همين مشكلات بود بزرگوار
-اگر مشكل برطرف نميشه احتمال داره شما هم بايد اي سي مادر بورد رو ببرين فلش كنيد
-دوستاني اينجا همين كار رو كردند گويا

amuhasan
11-02-2011, 22:39
اقا کمممممممممممممک
بگیییییییید چه کار کنم
سلام
اگه فقط مشکل رنگ دارید فکر کنم تو صفحه اول منوی مخفی مدل پنل رو به اشتباه پلاسما معرفی کردید
برید تو options گزینه ٰTYPE رو تغییر بدید. اگه 40 اینچ هست این گزینه رو امتحان کنید 40A1UFoC و اگه 46 هست 40 رو به 46 تبدیل کنید. ای کاش تایپ اصلیش یادتون باشه که مناسب ترین گزینه همونه
تلوزیونتون پلاسما که نیست؟
میدونم تو این به همریختگی رنگ دیدنش سخته ولی با کمی دقت میتونید ببینید و عوضش کنید
مال منم اینجوری شد ولی با همین تغییر خودم درستش کردم
ولی یه دفعه دیگه جوری دستکاری شد که 2 هفته تو کما بود و تو تعمیرگاه به هوش اومد
اینهمه میگن دست به منوی مخفی نزنین باور کنید باهاتون دشمنی ندارن:11:

baby27784
12-02-2011, 01:00
دوستمون رضا حبیبی (reza-habibi) اموزش وصل شدن به internet tv رو تو تاپیک سری C گفت که خبر خیلی خوبیه :11:

در مورد internet tv من این مراحل رو رفتم ولی مشکل دارم:

1-جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode این کارها رو انجام بدید
control>hotel option>clon tv to usb 2

بعد از اون به اینجا برید اینجا باید وارد منوی مخفی بشیم؟اگه بله من در این ادرس این گزینه ها رو نمیبینم.لطفا راهنمایی کنید؟

بعد هم internet tv رو بزنید در کجا باید internet tv رو بزنیم؟
و بعد از تایید کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روی تلویزیون میتونید از امکانات internet tv لذت ببرید

لطفا اگر میشود با عکس نشان دهید

سامسونگ c6260

iman_s
12-02-2011, 11:09
اقا کمممممممممممممک
بگیییییییید چه کار کنم
منم يك مشكلي شبيه شما پيدا كردم ولي چون اولين باري كه به منوي مخفي رفتم از همه منوها و زير منوها عكس گرفتم تونستم مشكلم رو حل كنم.
يك قسمت بود كه مربوط به رنگها بود و مقدار SUB Brightness‌ كم شده بود.
پيش فرض پنل من اينها بودشما ببين كي مدل شما رو داره و ازش بپرس مقدار اينها چيه:
SUB Brightness‌ 128
R-Offset 512
G-Offset 512
B-Offset 512
SUB Contrast 128
R-Gain 512
G-Gain 512
B-Gain 512

mc_laren
12-02-2011, 21:56
شرمنده دوستان من دو روز پیش یک lcd مدل 450 خریدم و منو فارسی نداشت که فروشنده گفت برو تو منوی مخفی و اونجا ایران رو انتخاب و بقیه ماجرا
حالا من هم رفتم تو این منو دنبال ایران می گشتم که نمی دونستم که دکمه سمت راست حکم کلید تائید رو داره و اشتباها اگه اشتباه ننویسم گزینه av collebration رو تائید کردم حالا تصویری که نشون داده میشه تمایل به سیاهی داره البته بعضی کانالارو بهتر نشون میده و ماهواره رو هم مثل تلویزیون نشون میده ولی کیفیت تصویری که از ایکس بکس فرستاده می شد تغییر نکرده بود
گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه رو هم زدم ولی فایده نداشت
کسی نیست که تنظیمات اصلی رو داشته باشه

mc_laren
12-02-2011, 22:49
با عرض پوزش اینو تازه متوجه شدم الان تلویزیون ما تصاویر ورودی از آنتن و کایل av رو با مشکل نشون می ده
ولی تصویر رسیده از ایکس باکس که با کابل hdmi وصل شده است رو بدون مشکل نشون می ده

iman_s
13-02-2011, 10:45
شرمنده دوستان من دو روز پیش یک lcd مدل 450 خریدم و منو فارسی نداشت که فروشنده گفت برو تو منوی مخفی و اونجا ایران رو انتخاب و بقیه ماجرا
حالا من هم رفتم تو این منو دنبال ایران می گشتم که نمی دونستم که دکمه سمت راست حکم کلید تائید رو داره و اشتباها اگه اشتباه ننویسم گزینه av collebration رو تائید کردم حالا تصویری که نشون داده میشه تمایل به سیاهی داره البته بعضی کانالارو بهتر نشون میده و ماهواره رو هم مثل تلویزیون نشون میده ولی کیفیت تصویری که از ایکس بکس فرستاده می شد تغییر نکرده بود
گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه رو هم زدم ولی فایده نداشت
کسی نیست که تنظیمات اصلی رو داشته باشه
منم همينكار رو كردم پست قبلي كه جواب يكي ديگه از دوستان رو داده بودم در مورد شما هم صدق ميكنه
SUB Brightness‌ كم شده

osmaan
13-02-2011, 20:51
در منوی سرویس و زیر مجموعه Options بخشی هست که Type دستگاه تعریف شده. برای مدل های 2009 به این ترتیب تعریف می شه:

به عنوان مثال Type دستگاه من اینه:

46A2UF8E
46: سایز صفحه نمایش بر حسب اینچ
A: تولید کننده پنل ( A = Samsung; D = CMO; L = AUO; I = CPT)
2: فرکانس ( 6 = 50/60 هرتز، 1 = 100/120 هرتز، 2 = 200/240 هرتز)
U: نوع پنل (A = AntiGlare; T = TN; U = Ultra Clear)
F: رزولوشن ( F = Full HD; H = HD; U = UD )
8: سری ( از سری 1 تا سری 9)
E: تکنولوژی نوردهی (C = CCFL; L = LED; E = Edge LED)
[/CODE]
سلام مدل tv من 40L6AF0C هست با توجه به اطلاعات بالا میخواستم بدونم تولید کننده این دستگاه که شرکت auo هست کجاییه؟

t_tanhayam
13-02-2011, 21:38
سلام مدل tv من 40L6AF0C هست با توجه به اطلاعات بالا میخواستم بدونم تولید کننده این دستگاه که شرکت auo هست کجاییه؟

-بزرگوار AUO and CMO هر دو كمپاني هاي بزرگ تايواني هستند

baby27784
14-02-2011, 01:05
در مورد internet tv من این مراحل رو رفتم ولی مشکل دارم:

1-جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode این کارها رو انجام بدید
control>hotel option>clon tv to usb 2

بعد از اون به اینجا برید اینجا باید وارد منوی مخفی بشیم؟اگه بله من در این ادرس این گزینه ها رو نمیبینم.لطفا راهنمایی کنید؟

بعد هم internet tv رو بزنید در کجا باید internet tv رو بزنیم؟
و بعد از تایید کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روی تلویزیون میتونید از امکانات internet tv لذت ببرید

وقتی internet tv وصل میشه برای ورود به سایت ها باید مثل pc عمل کنیم؟ ادرس رو چجوری وارد کنیم؟ وای چه سئوالی...

لطفا اگر میشود با عکس نشان دهید

سامسونگ c6260

دوستان اگر کمک کنند جمعی را از سرگردانی میرهانند.

mc_laren
14-02-2011, 10:10
از دوستان کسی تنظیمات بخش سرویس منوی مدل la32c450e1 رو نداره ؟
کماکان بعد از دست کاری منوی سرویس تصاویر رسیده از ورودی av و آنتن تلویزیون تصویر تیره و کمی محو ولی بقیه ورودی ها مثل usbو hdmi مثل قبل شفاف و بدون مشکل.
دوستان اگه لطف کنند ممنون میشم هنوز 4 روز نیست خریدیم

hamidashouri
15-02-2011, 08:59
با عرض سلام خدمت كليه دوستان
آقا از اطلاعات مفيدي كه در اختيار من و ديگران قرار داده شده كمال تشكر را دارم.
كانانهاي ديجيتال توسط دستورات فوق دريافت شد.
Samsung 6200 مدل 40 اينچ بانه
فقط تلتكس فعال نيست اين راهم اگه فعال بشه عاليه!
:11:

t_tanhayam
15-02-2011, 12:38
با عرض سلام خدمت كليه دوستان
آقا از اطلاعات مفيدي كه در اختيار من و ديگران قرارداد داده شده كمال تشكر را دارم.
كانانهاي ديجيتال توسط دستورات فوق دريافت شد.
Samsung 6200 مدل 40 اينچ بانه
فقط تلتكس فعال نيست اين راهم اگه فعال بشه عاليه!
:11:

-چطور فعال نيست ؟

hamidashouri
15-02-2011, 15:55
با سلام مجدد
تلتکس رو میزنم میگه not availble !
Samsung اينچ 40 مدل 6200
ممنون از راهنمايي هاي دوستان

m_jasour
15-02-2011, 18:19
سلام
من 32B690 دارم. آیا کسی از شما، روی پورت HDMI تونسته تلتکست رو فعال کنه ؟ یعنی وقتی به عنوان مثال کانال 3 رو بوسیله ----- و از طریق پورت HDMI داریم میبینیم، با زدن دکمه تلتکست خود تلویزیون بتونیم وارد تلتکست بشیم.
ممنون

iman_s
15-02-2011, 19:25
سلام
من 32B690 دارم. آیا کسی از شما، روی پورت HDMI تونسته تلتکست رو فعال کنه ؟ یعنی وقتی به عنوان مثال کانال 3 رو بوسیله ----- و از طریق پورت HDMI داریم میبینیم، با زدن دکمه تلتکست خود تلویزیون بتونیم وارد تلتکست بشیم.
ممنون
نه نميشه :41:

farid_10471
15-02-2011, 19:53
اقا من واقعا ممنونم؛
نمی دونم چه طور تشکر کنتم
کمی درست شد ولی بازم صورتها قرمز شده
دست همتون درد نکنه
مخصوصا
iman_s
amuhasan
t_tanhayam

hamidashouri
15-02-2011, 21:00
-چطور فعال نيست ؟

پيغام : not available را ميدهد

t_tanhayam
15-02-2011, 23:38
سلام
ممنون

-باور كنيد من تا حالا همچين چيزي نشنيدم يا نديدم

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

با سلام مجدد
تلتکس رو میزنم میگه not availble !
Samsung اينچ 40 مدل 6200
ممنون از راهنمايي هاي دوستان

-منوي مخفي رو كه دست نزديد؟
-local set روي iran هست؟
-در منوي setup قسمت language وتلتكست فارسي هست ؟

m_jasour
16-02-2011, 00:36
-باور كنيد من تا حالا همچين چيزي نشنيدم يا نديدم

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

-منوي مخفي رو كه دست نزديد؟
-local set روي iran هست؟
-در منوي setup قسمت language وتلتكست فارسي هست ؟

ممنون
حالا چرا اینجوری ؟:20: