PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

AliAlizadeh68
19-06-2013, 12:36
دوست عزیز

تلویزیون شما دیجینال ندارد این مشخصات تلویزونتان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و این هم دانلود فریمورتان

سلام آقای متین پور،:»
میخواستم ببینم راهی هست که با دستکاری توی برد تلویزیون (همین LA40C530F1RXTW) بشه گیرنده دیجیتال براش نصب کرد؟ :n13::n04:
(یک روش خشن!:n24::n10: ببخشید اگه سوال عجیبه، سوال برام پیش اومد دیگه!:n18: )
یک سوال دیگه این که، برای پخش فایل های زیر نویس فارسی srt چیکار باید کرد؟:n15:
از وقت و اطلاعاتی که در اختیار ما قرار میدید خیلی خیلی متشکرم.:n12:

matinpour
19-06-2013, 14:38
سلام آقای متین پور،:»
میخواستم ببینم راهی هست که با دستکاری توی برد تلویزیون (همین LA40C530F1RXTW) بشه گیرنده دیجیتال براش نصب کرد؟ :n13::n04:
(یک روش خشن!:n24::n10: ببخشید اگه سوال عجیبه، سوال برام پیش اومد دیگه!:n18: )
یک سوال دیگه این که، برای پخش فایل های زیر نویس فارسی srt چیکار باید کرد؟:n15:
از وقت و اطلاعاتی که در اختیار ما قرار میدید خیلی خیلی متشکرم.:n12:

دوست عزیز
در مورد اول خیر نمی شود کاری کردو در مورد دوم
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
دوست عزیز
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید. دوست عزیز برای دریافت این فایل اسم آن را در گوگل جستجو کنید و پس از دانلود و اجرا یک صفحه کوچک نمایان می شود که به انگلیسی مطلبی نوشته فایل srt را که میخواهید اصلاح کنید با ماوس گرفته ودر آن صفحه کوچک رها کنید به همین سادگی شما یک فایل اصلاح شده خواهید داشت.

دانلود Sh Persian Subtitle Fixer - نرم افزار حل مشکل زیرنویس های فارسی با فرمت SRT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliabolfazl
20-06-2013, 22:42
با سلام و تشکر ، آقای متین پور آیا ال سی دی UA40EH5000R گیرنده دیجیتال دارد یا خیر ؟

matinpour
21-06-2013, 10:46
با سلام و تشکر ، آقای متین پور آیا ال سی دی UA40EH5000R گیرنده دیجیتال دارد یا خیر ؟

دوست عزیز
این مدلی را که ذکر کردید LED می باشد نه LCD
بله تلویزیون شما دارای دیجیتال آماده فعالیت است که باید از منوی مخفی آن را فعال کرد.این سایت برای دیدن مشخصات
و اینم برای دانلود فریمور تان

aliabolfazl
21-06-2013, 12:27
با سلام ، استاد ، در منوسرویس گذینه های مورد نظر مثل ED IRAN وجود ندارد آیا به روش دیگری باید آنرا فعال کرد ؟ممون از راهنمایی شما

matinpour
21-06-2013, 13:14
با سلام ، استاد ، در منوسرویس گذینه های مورد نظر مثل ED IRAN وجود ندارد آیا به روش دیگری باید آنرا فعال کرد ؟ممون از راهنمایی شما

دوست عزیز

برای فعال کردن از منوی مخفی باید کنترول مخصوص داشته باشید که برای ساخت می توانید به این تایپیک بروید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

aliabolfazl
21-06-2013, 17:13
با سلام ، با کنترلی که ساختم وارد منو سرویس میشوم ولی در منوی option و در قسمت localset گذینه EDiran ندارد . آیا با آپدیت فریمور این گذینه ها اضاف میشود ؟

matinpour
21-06-2013, 18:23
با سلام ، با کنترلی که ساختم وارد منو سرویس میشوم ولی در منوی option و در قسمت localset گذینه EDiran ندارد . آیا با آپدیت فریمور این گذینه ها اضاف میشود ؟

دوست عزیز
در قسمت localset چه گزینه های دارد و اگر مدل تلویزیون تان این باشد UA40EH5000R باید داشته باشد لطفا روی گزینه localset کیلیک کرده و تمامی آیتمهای آن را برایم بنویسید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم. و با آبدیت هم تغییراتی در تلویزیون تان ایجاد خواهد شد و اگر این آیتم را نداشته باشید ممکن است ایجاد شود.

kdi
21-06-2013, 19:41
دستت درد نكنه درست شد . خيلي ممنون:31:
اقا یکی هم به ما کمک کنه
همین مشکل را دارم
کدام عکس را میگید؟
لطفا به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

aliabolfazl
21-06-2013, 19:47
EA_M_ASIAوEA_E_ASIAو EA_AFR و EA_MAL و EA_PHL و EA_VIET و EA_THAI و EA_INA و EA_CHINA و EA_INDIA

aliabolfazl
21-06-2013, 20:29
با سلام ، با آپدیت گزینه جدیدی اضافه نشد ، ضمنا در قسمت ch table گزینه ایران ندارد و در sub aption فقط گذینه ttx goupe را از موارد بالا دارد .

matinpour
21-06-2013, 20:35
EA_M_ASIAوEA_E_ASIAو EA_AFR و EA_MAL و EA_PHL و EA_VIET و EA_THAI و EA_INA و EA_CHINA و EA_INDIA

دوست عزیز
این آیتمها همه گویای این هستند که شما در هیچ گشوری دیجیتال ندارید و همه انها که پسوند EA دارند یعنی اینکه آنالوگ هستند در منوی
SUB OPTION و در قسمت Region نگاه کنید آیا چیزی که پیشوند ED و مخصوصا ED-DTV دارید اگر نه مطمئن باشید که شما دیجیتال ندارید.

aliabolfazl
21-06-2013, 21:36
با سلام ، در بخش sub option گزینه ای بنام Region نداریم و همچنین 'گزینه زبان .آیا امکان فارسی شدن هم ندارد .

matinpour
22-06-2013, 13:10
با سلام ، در بخش sub option گزینه ای بنام Region نداریم و همچنین 'گزینه زبان .آیا امکان فارسی شدن هم ندارد .

دوست عزیز

آیا شما از کنترول مخصوص استفاده می کنید ؟ چون غیره ممکن است که شما این آیتمها را نداشته باشید اگر دوربین دارید از تمامی منوهایتان عکس بگیرید و به ایمیلم بفرستید تا بتوانم بهتر رهنماییتان کنم .alimatinpour@yahoo.com

matinpour
22-06-2013, 18:32

دوست عزیز
در عکسی که برایم فرستادید آن را بررسی کردم متاسفانه نه زبان دارد و نه منطقه یعنی با این حساب نه قابلیت دیجیتال دارد و نه زبان فارسی را ساپورت می کند.

xp70
22-06-2013, 22:54
سلام دوستان
امروز یه پلاسما سری 4 سامی گرفتم و دیدم دیجیتال رو نمیگیره به تاپیکی تو سایت بود که گفته بود گیرنده دیجیتالش توسط یه دستگاه دیودی فعال بشه من بدون اون دستگاه فقط رمز رو زدم و تو قسمت option یک قسمت local رو ایران بود که خاکستری بود و قسمت tuner رو یه گزینه بود که یادم نیست تو تاپیک نوشته بود tuner رو بزاریدش رو حالت auto من فقط همین کارو کردم و تی وی رو خاموش بعد روشن کردم ولی دوباره به گزینه قبلی برگشته بود و دیجیتالا رو دریافت نمیکرد بعد tuner رو گذاشتم رو یه گزینه که ----t داشت فکر کردم فعالش میکنه در ضمن فکر کردم مثل قبل ذخیره نمیشه ولی وقتی ریست کردم بعد از ارم سامسونگ هی ریست میکنه :n03:
دوستان راهی برای رفع مشکل است؟
ایا این کار گارانتی رو باطل میکنه ؟
هزینه تعمیرش با گارانتی چقدر میشه؟
دوستان ممن.ن میشم سریع جواب بدید بدجور ضد حال خوردم:n27:

matinpour
22-06-2013, 23:23
سلام دوستان
امروز یه پلاسما سری 4 سامی گرفتم و دیدم دیجیتال رو نمیگیره به تاپیکی تو سایت بود که گفته بود گیرنده دیجیتالش توسط یه دستگاه دیودی فعال بشه من بدون اون دستگاه فقط رمز رو زدم و تو قسمت option یک قسمت local رو ایران بود که خاکستری بود و قسمت tuner رو یه گزینه بود که یادم نیست تو تاپیک نوشته بود tuner رو بزاریدش رو حالت auto من فقط همین کارو کردم و تی وی رو خاموش بعد روشن کردم ولی دوباره به گزینه قبلی برگشته بود و دیجیتالا رو دریافت نمیکرد بعد tuner رو گذاشتم رو یه گزینه که ----t داشت فکر کردم فعالش میکنه در ضمن فکر کردم مثل قبل ذخیره نمیشه ولی وقتی ریست کردم بعد از ارم سامسونگ هی ریست میکنه :n03:
دوستان راهی برای رفع مشکل است؟
ایا این کار گارانتی رو باطل میکنه ؟
هزینه تعمیرش با گارانتی چقدر میشه؟
دوستان ممن.ن میشم سریع جواب بدید بدجور ضد حال خوردم:n27:

دوست عزیز

اول اینکه مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید تا ببینیم که دیجیتال دارد یا خیر که معمولا سری 4 دیجیتال ندارد. دوم اینکه اگر می توانید دوباره به منوی مخفی بروید و آن آیتم را روی auto بگذارید و تلویزیون را خاموش و روشن کنید اگر درست نشد فقط یک راه حل می ماند که باید آن کنترول مخصوص را داشته باشید تا منوهای بیشتری باز شود تا کار نهایی را انجام دهید و اگر موفق نشدید که وارد منومخفی شوید
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

xp70
22-06-2013, 23:35
ممنون دوست عزیز مدل plasma 43e4950 است اصلا بالا نمیاد بعد از ارم سامسونگ دوباره ریست میکنه .
در همین حالت ستند بای exit رو نگه دارم/

xp70
23-06-2013, 09:56
دوستان کسی میتونه تنظیمات پیش فرض منوی مخفی پلاسمای 43e4950 سامسونگ رو برام بفرسته شامل type -tuner - local ,color font دوستان خواهشا کمک کنید فقط یه روز بود که خریدمش
تنها راه باقی مونده برام ریست سخت افزاری چیپ eeprom بود که خدا رو شکر به خوبی پیش رفت :n19:
هشدار:به هیچ وجه هیچ تنظیم منوی مخفی رو دستکاری نکنید اصلا ارزش ریسکش رو نداره:n04:

matinpour
23-06-2013, 12:06
دوستان کسی میتونه تنظیمات پیش فرض منوی مخفی پلاسمای 43e4950 سامسونگ رو برام بفرسته شامل type -tuner - local ,color font دوستان خواهشا کمک کنید فقط یه روز بود که خریدمش
تنها راه باقی مونده برام ریست سخت افزاری چیپ eeprom بود که خدا رو شکر به خوبی پیش رفت :n19:
هشدار:به هیچ وجه هیچ تنظیم منوی مخفی رو دستکاری نکنید اصلا ارزش ریسکش رو نداره:n04:

دوست عزیز

front color P - S - C - BK و type 43EHHCD و tuner auto و local set اگر ایران را دارد روی ایران و گر نه روی یک کشور آسیایی نزدیک به ایران بگذارید چون مهم نیست

و دوست عزیز برای فعال کردن دیجیتال و فارسی ساز نیاز به کنترول مخصوص دارید که برای ساخت باید به این تایپیک مراجعه کنید

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

xp70
23-06-2013, 14:54
دوست عزیز دقیقا چه زمانی فایل ها صوتی رو با دستگاه پخش کنم ؟
بعد از اینکه رمز [INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] رو زدم و قبل اینکه پنل روشن شه ؟
یا بعد اینکه پنل کاملا روشن شده و منوی سرویس ها دیده میشه؟
و مطلب دیگه اینکه میشه دو فایل صوتی factory و 3speed رو جداگانه بزارید اخه کلی فایل صوتی با این نام توی این زیپی که دانلود کردم وجود داره

matinpour
23-06-2013, 15:40
دوست عزیز دقیقا چه زمانی فایل ها صوتی رو با دستگاه پخش کنم ؟
بعد از اینکه رمز [INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] رو زدم و قبل اینکه پنل روشن شه ؟
یا بعد اینکه پنل کاملا روشن شده و منوی سرویس ها دیده میشه؟
و مطلب دیگه اینکه میشه دو فایل صوتی factory و 3speed رو جداگانه بزارید اخه کلی فایل صوتی با این نام توی این زیپی که دانلود کردم وجود داره

دوست عزیز
بعد از اینکه رمز [INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER] رو زدید و بعد از اینکه پنل کاملا روشن شده و منوی سرویس ها دیده آن وقت از کنترول مخصوصی که ساختیید استفاده کنید. و در ضمن آیا TYPE و FRONT COLOR درست بود و مشگلتان حل شد؟ و در آن زیپ که دانلود کردید بطور جداگانه هم فایل دارد و ممکن است اینطوری نوشته باشد
3SPEED_from_REMOTE_inv این همان 3SPEED
FACTORY_from_REMOTE_inv این همان FACTORY
FACTORY+3SPEED_inv و اینکه با قرمز برایتان مشخص کردم فایل میکس شده آن دو فایل بالا است.

می توانید از اینجا دانلود کنید

aliabolfazl
23-06-2013, 17:07
با سلام ،ال ای دی UA40D5000PR گیرنده دیجیتال دارد یا خیر ؟ با تشکر

xp70
23-06-2013, 18:42
با تشکر از دوست عزیز جناب matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تمام مشکلات حل شد و مثل روز اولش شد انشا اله یه اموزش در مورد UNBREIKED کردن تی و ی های سامسونگ میزارم به کمک ریست ای سی EEPROM

matinpour
23-06-2013, 22:38
با تشکر از دوست عزیز جناب matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تمام مشکلات حل شد و مثل روز اولش شد انشا اله یه اموزش در مورد UNBREIKED کردن تی و ی های سامسونگ میزارم به کمک ریست ای سی EEPROM

دوست عزیز
این آموزش را شما می توانید از این تایپیک ببینیدقسمت قرمز رنگ

matinpour
23-06-2013, 23:24
با سلام ،ال ای دی UA40D5000PR گیرنده دیجیتال دارد یا خیر ؟ با تشکر

دوست عزیز

خیر تلویزیون شما دیجیتال ندارد
اینم آدرس سایت برای دیدن مشخصات
دانلود فریمور

msm_353
23-06-2013, 23:49
دوستان کسی در مورد منوی مخفی تلوزیون های crt اطلاعتی داره تلوزیونم به حالت xray mode رفته و هی ری استارت میشه .
دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه و اگه میدونه بگه توکدوم تاپیک در این مورد بحت شده
باتشکر

matinpour
24-06-2013, 11:49
دوستان کسی در مورد منوی مخفی تلوزیون های crt اطلاعتی داره تلوزیونم به حالت xray mode رفته و هی ری استارت میشه .
دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه و اگه میدونه بگه توکدوم تاپیک در این مورد بحت شده
باتشکر

دوست عزیز
آیا می توانید وارد منوی مخفی بشوید یا نه اگر نه دکمه exit را 5 تا 10 ثانیه نگهدارید تا ریست کارخانه بشود
فکر کنم شما در قسمت Deflection وارد شدید و کاری که نباید می کردید را انجام دادید اگر وارد منوی مخفی شدید قبل از هر کاری اطلاعات سیستمتان را یادداشت کنید مخصوصا اطلاعات option را بعد به این تایپیک رفته و قسمت قرمز رنگ را مطالعه کنیدفکر می کنم سیستمهای سامسونگ یک جور عمل می کنند
اگر نتوانستید وارد منوی مخفی بشوید باید تلویزیون تان را باز و آی سی EEPROM را ریست کنید
منوی مخفی شامل این موارده:
Deflection
Video Adjust1
Video Adjust2
Video Adjust3
Option B1 2B 00 06 07
Option2
YC Delay
Test Pattern: 0
EEPROM
Bus stop
Check sum: 0000
Reset / 2006-5-16
G2 Adjust

masoudtb
24-06-2013, 14:55
سلام دوستان آیا سامسونگ ledc6900vr گیرنده دیجیتال داخلی دارد؟ با تشکر

aliabolfazl
24-06-2013, 15:32
استاد عزیز ،با سلام، در فایلهای صوتی که هنگام کار با کنترل دست ساز
برای پخش در اختیار داریم سه یا چهار فایل صوتی بصورت مشخص کاربرد دارند
، مثل 3SPEED_from_REMOTE_inv یا FACTORY+3SPEED_inv و
POWER_from_REMOTE_inv لطفا، در صورت امکان، کارایی و محل استفاده بقیه
فایلهای صوتی موجود در فایل زیپ را شرح دهید .با تشکر
--

matinpour
24-06-2013, 18:04
استاد عزیز ،با سلام، در فایلهای صوتی که هنگام کار با کنترل دست ساز
برای پخش در اختیار داریم سه یا چهار فایل صوتی بصورت مشخص کاربرد دارند
، مثل 3SPEED_from_REMOTE_inv یا FACTORY+3SPEED_inv و
POWER_from_REMOTE_inv لطفا، در صورت امکان، کارایی و محل استفاده بقیه
فایلهای صوتی موجود در فایل زیپ را شرح دهید .با تشکر
--
دوست عزیز
هر کدام از فایلها همان کارهای کنترول را انجام می دهند مثلا : INFO_from_REMOTE_inv همان کلید info در روی کنترول است و MENU_from_REMOTE_inv همان دکمه menu و MUTE_from_REMOTE_inv همان mute و PR_UP_from_REMOTE_inv همان کلید جهت دار روبالا و پایین INFO+MENU+MUTE+POWER کلیدهای میکس شده در یک فایل که نیازی به استفاده سریع کلیدها نیست و غیره

matinpour
24-06-2013, 18:09
سلام دوستان آیا سامسونگ ledc6900vr گیرنده دیجیتال داخلی دارد؟ با تشکر

دوست عزیز
تلویزیون شما دیجیتال ندارد برای دیدن مشخصات به این سایت مراجعه کنید

و دانلود فریمور

msm_353
24-06-2013, 21:30
دوست عزیز
آیا می توانید وارد منوی مخفی بشوید یا نه اگر نه دکمه exit را 5 تا 10 ثانیه نگهدارید تا ریست کارخانه بشود
فکر کنم شما در قسمت Deflection وارد شدید و کاری که نباید می کردید را انجام دادید اگر وارد منوی مخفی شدید قبل از هر کاری اطلاعات سیستمتان را یادداشت کنید مخصوصا اطلاعات option را بعد به این تایپیک رفته و قسمت قرمز رنگ را مطالعه کنیدفکر می کنم سیستمهای سامسونگ یک جور عمل می کنند
اگر نتوانستید وارد منوی مخفی بشوید باید تلویزیون تان را باز و آی سی EEPROM را ریست کنید
منوی مخفی شامل این موارده:
Deflection
Video Adjust1
Video Adjust2
Video Adjust3
Option B1 2B 00 06 07
Option2
YC Delay
Test Pattern: 0
EEPROM
Bus stop
Check sum: 0000
Reset / 2006-5-16
G2 Adjust

ممنون از پاسختون دکمه exit رو در چه حالتی نگه دارم واینکه بعد از روشن شدن تلوزیون تا میخوام وارد منوی مخفی بشم تلویزون خاموش میشه
در کل تلوزیون بلافاصله بعد از روشن شدن خاموش میشه

gladiyator_abi
25-06-2013, 12:23
از اساتید میخام منو راهنمایی کنن
1-wifi , بروزرسانی نرم افزار و تصویر در تصویر غیر فعاله؟؟؟!!!
2- تو گیرنده دیجیتال تو بعضی جاها مثلا فیلم اکشن تو سرعت های بالا تصویر بلور میشه(اصطلاحا میکشه)!!!؟؟
3- وقتی برنامه ها رو دانلود میکنم کجا نشون میده که دانلود میشه یا نه (یکی دو بار برنامه دانلودی رو صفحه اصلی با نوار دانلودی زیرش اومد دیگه کلا نمیاد !!! دانلود نمیشه؟؟؟
4- وب براوسرم که قربونش برم ارور میده از اولش بللا نمیاد چرا؟!! وب براوسر دیگه ای نیس دانلود کنیم
سوال آخر بهترین کالیبریشن واسه es7770 کسی پیدا کرده
خواهشا بنده حقیر را راهنمایی کنید مرسی

matinpour
25-06-2013, 13:19
از اساتید میخام منو راهنمایی کنن
1-wifi , بروزرسانی نرم افزار و تصویر در تصویر غیر فعاله؟؟؟!!!
2- تو گیرنده دیجیتال تو بعضی جاها مثلا فیلم اکشن تو سرعت های بالا تصویر بلور میشه(اصطلاحا میکشه)!!!؟؟
3- وقتی برنامه ها رو دانلود میکنم کجا نشون میده که دانلود میشه یا نه (یکی دو بار برنامه دانلودی رو صفحه اصلی با نوار دانلودی زیرش اومد دیگه کلا نمیاد !!! دانلود نمیشه؟؟؟
4- وب براوسرم که قربونش برم ارور میده از اولش بللا نمیاد چرا؟!! وب براوسر دیگه ای نیس دانلود کنیم
سوال آخر بهترین کالیبریشن واسه es7770 کسی پیدا کرده
خواهشا بنده حقیر را راهنمایی کنید مرسی

دوست عزیز
عملکرد تصویر در تصویر تنها زمانی موجود است که از HDMI یا منبع کامپوننت ها استفاده می کنید.برای بروز رسانی به این سایت رفته و از روش زیر استفاده کنید
مدل نام گذاری ایران es7770 و نام گذاری اصلی es7500s

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
wifi زمانی فعال است که شما از Samsung Wireless LAN Adapter استفاده کنید که یک دستگاه کوچکی است که به usb پشت تلویزیون تان وصل می شود
و آن مشگل در گیرنده دیجیتال مربوط به ایستگاه پخش دیجیتال است نه تلویزیون شما
سعی کنید همیشه تاریخ و زمان تلویزیو نتان صحیح باشد تا در موقع دانلود و استفاده از اسمارت هاب دچار مشگل نشوید و اگر منظور تان از برنامهای اپلکیشنهای اسمارت هاب است که وقتی دانلود می شود تو همان صفحه اسمارت هاب قابل دیدن است ولی اگر منظور شما چیز دیگریست باید بگویم که هیچ کجا دانلود نمی شود
برای Browser Web تاریخ و زمان بروز باشد

Web Browser (رفع اشِکالات)
1- برای باز کردن Web Browser ، Web Browser. را در Smart Hub انتخاب کنید. اگر تلویزیون به PC وصل شده باشد ممکن است به Web Browser ، صورت متفاوتی نشان داده شود.
2- Web Browser با کاربردهای Java سازگار نیست.
3- هنگامیکه سعی می کنید فایلی را دانلود کنید ولی فایل قابل حفظ کردن نبوده و پیغام خطائی نمایان خواهد شد.
4- ممکن است دسترسی به بعضی وب سایت ها یا براوزرهای وب که توسط شرکت های خاصی اداره می شوند مسدود شده باشد.
5- پخش ویدئوی Flash ممکن است ممنوع باشد..
6- از E-commerce برای خرید محصولات به طور. آنلاین پشتیبانی نمی شود.
7- پیمایش یک صفحه وب که فقط پیمایش بخشی از )و نه تمام( صفحه را امکان پذیر می کند ممکن است موجب تحریف حروف شود.
8- ActiveX پشتیبانی نمی شود.
9- بعضی از گزینش ها در حالت مرور لینک قابل دسترسی نیستند. )برای دسترسی به این گزینش ها، به حالت مرور با اشاره گر سویچ کنید.
10 . در بعضی متون ممکن است تحریف ایجاد شده باشد چون تعداد قلم های پشتیبانی شده محدود است

و برای کالیبراسیون به این تایپیک رفته و قسمت کنتراست را مطالعه کنید

اتصال

gladiyator_abi
25-06-2013, 14:50
ممنون از پاسخگوییتون اما اولا تصویر در تصویر زمان hdmi هم غیر فعاله!!!؟؟
وقتی میگم بروز رسانی غیر فعاله از کجا نصب کنم!!!!!! چرا غیرفعاله اصلا!!!!
Samsung Wireless LAN Adapte دیگه چیه!!!! تیوی من وایفای داخلی داره اولاش مشکلی نداشتم الان غیر فعال شده!!!!؟؟؟
تنظیمات تاریخ و زمان web browser رو از کجا بدم !! هر چند 100 / 90 مطمئنم مشکل از اونجا نیس !! ارور سرور میده از موقعی که خریدم!!!

matinpour
25-06-2013, 15:33
ممنون از پاسخگوییتون اما اولا تصویر در تصویر زمان hdmi هم غیر فعاله!!!؟؟
وقتی میگم بروز رسانی غیر فعاله از کجا نصب کنم!!!!!! چرا غیرفعاله اصلا!!!!
Samsung Wireless LAN Adapte دیگه چیه!!!! تیوی من وایفای داخلی داره اولاش مشکلی نداشتم الان غیر فعال شده!!!!؟؟؟
تنظیمات تاریخ و زمان web browser رو از کجا بدم !! هر چند 100 / 90 مطمئنم مشکل از اونجا نیس !! ارور سرور میده از موقعی که خریدم!!!

دوست عزیز
تاریخ و زمان در تلویزیون خیلی مهم است
برای بروز رسانی ازاین مسیر بروید منو---> پشتیبانی---> بروزرسانی اگر غیر فعال بود یکبار برید روی TV امتحان کنید و برگردید روی AV برای تنظیم زمان از این مسیر بروید تنظیم ساعت و تاریخ تلویزیون دیجیتال سامسونگ
تلویزیون تان را بطور خودکار ساعت آن را تنظیم کنیداز مسیر زیر بروید.
منو <---- سیستم <----- زمان <--- ساعت< ---- حالت خودکار و در همان منوی ساعت منطقه زمانی <----- دستی< --- ok میکنید . و سپس در منوی دستی GMT<---- را می گذارید.و نه آیتم دیگری مانند GMT 2 و غیره

نگاه کنید ببیند که تاریخ و ساعت تلویزیون تان تغییر نکرده چون خیلی اثر دارد. هیچگاه ساعت تلویزیونتان را روی خودکار نگذارید اگر خودکار می گذارید باید از روش بالا استفاده کنید .بدلیل اینکه دیجیتال تلویزیون شما نسبت به مکانهای جغرافیایی و ایستگاه های پخش دیجیتال ساعتهای متفاوتی دارد و وقتی که روی زمان یا ساعت خودکار باشد بر اساس همان دیجیتال تنظیم می شود . برای جلوگیری از این اشکال این مسیر را دنبال کنید.

منو ← سیستم ← زمان و سپس روی زمان ( ساعت ) را کلیک کرده و آن را از خودکار به دستی تغییر داده تاریخ و زمان را به طور دستی تنظیم کنید. می توانید تاریخ و وقت کنونی را با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کنید. لازم به ذکر است که هر وقت تلویزیونتان را از پریز برق جدا کنید تنظیمات ساعت به حالت اول در می آید و باید دوباره تنظیم کنید. در غیر اینصورت تنظیمات تغییر نمی کند. و همچنین اگر به منوی سرویس یا همان منوی مخفی بروید تنظیمات به حالت اول یعنی خودکار درمی آید که باید مجدد ساعت را تنظیم کنید.

silverbios
25-06-2013, 15:49
خب آخه اگه دستی کنیم epg بهم میریزه جناب متین پور!

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

matinpour
25-06-2013, 15:54
خب آخه اگه دستی کنیم epg بهم میریزه جناب متین پور!

دوست عزیز
اگر در حالت خودکار آیتم منطقه زمانی دارید از آن استفاده کنید که در پست بالا توضیح دادم و در غیر این صورت وقتی که با اسمارت هاب و اینترنت کار دارید آن رادستی و در موقعی دیگر خودکار بگذارید.

silverbios
25-06-2013, 16:02
دوست عزیز
اگر در حالت خودکار آیتم منطقه زمانی دارید از آن استفاده کنید که در پست بالا توضیح دادم و در غیر این صورت وقتی که با اسمارت هاب و اینترنت کار دارید آن رادستی و در موقعی دیگر خودکار بگذارید.

البته من مدل تی ویم ua40d6960 mwهست و فریمور gasdaac-1018
وقتی روی منوال میزارم سستم epg بهم میریزه و وقتی روی اتو میزارم ساعت بهم میریزه
نکته اینجاست که من اصلا گزینه ای برا gmt یک یا دو ندارم

gladiyator_abi
25-06-2013, 16:08
مجددا مرسی اما من نفهمیدم قسمت اول رو اگه غیر فعال بود روی tv دکمه منو رو بزنم بهد برم رو av (اصلا چیه av??!!!

matinpour
25-06-2013, 22:13
مجددا مرسی اما من نفهمیدم قسمت اول رو اگه غیر فعال بود روی tv دکمه منو رو بزنم بهد برم رو av (اصلا چیه av??!!!

دوست عزیز

روی کنترول شما دکمه Source هست بالای کنترول وقتی که روی آن بزنید می توانید منبع ورودی تان را روی tv یا هر منبعی ببرید یعنی واقعا شما از تلویزیونتان هیچی نمیدانید . اینها یک کاربرد ساده تلویزیون است لطفا منوال یا همان راهنمای تلویزیونتان را مطالعه کنید .

Reb3llious
25-06-2013, 22:15
همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB
این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

ممنون از پست خوبتون
اول اینکه ممنون میشم عکسها رو یه جای دیگه اپلود کنید
دوم اینکه ایا این روش روی تلوزیون samsung ua40es6200 جهت فعال کردن گیرنده دیجیتال جواب میده یا خیر؟

matinpour
25-06-2013, 22:29
ممنون از پست خوبتون
دوم اینکه ایا این روش روی تلوزیون samsung ua40es6200 جهت فعال کردن گیرنده دیجیتال جواب میده یا خیر؟

دوست عزیز

شما برای فعال سازی نیاز به کنترول مخصوص دارید
برای فعال کردن از منوی مخفی باید کنترول مخصوص داشته باشید که برای ساخت می توانید به این تایپیک بروید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

lucifer67
02-07-2013, 17:42
سلام
من منوی مخفی رو دستکاری کردم حالا led صدا نداره،وقتی ولوم رو کم یا زیاد میکنم تصویرهدفون میاد(قبلا تصویر یک بلندگو بود)

matinpour
02-07-2013, 22:20
سلام
من منوی مخفی رو دستکاری کردم حالا led صدا نداره،وقتی ولوم رو کم یا زیاد میکنم تصویرهدفون میاد(قبلا تصویر یک بلندگو بود)

دوست عزیز
از این مسیر بروید
منو---> صدا--->تنظیمات بلندگو --->بلندگو تلویزیون---->از روی بلندگوی خارجی بگذارید روی بلندگوی داخلی

SHABANIAN
03-07-2013, 04:15
ممنون از پست خوبتون

سلام
بله دوست عزیز شما با این روش samsung ua40es6200 میتوانید فعال کنید

faryadpezhvak
04-07-2013, 09:53
در جواب شما دوست گلم باید بگم همونطوری که قبلا هم گفتم در حال حاضر که زمان امتحانات دانشگاست خیلی کمتر میام نت و بیشتر درس میخونم الانم که اومدم برای چند لحظه استراحت پای کامپیوترم نشستم:2:
خب میرسیم به توضیح pvr

دوستانی که نتونستن pvr رو در آموزش قبلی من فعال کنن!براشون روش دیگری رو معرفی میکنم:
این روش درست مثل روش قبل هست با این تفاوت که یکبار دیگر هم باید هتل مد را در منوی مخفی دستکاری کرد که به طور کامل براتون توضیح میدم:(تا دیگه بهونه ای نباشه!!!!!در جواب دوستی که میگن توضیحم ناقص بود !!!؟؟؟)
ابتدا وقتی که فلش به تلویزیون وصل است و تلویزیون روشن است کد زیر را بزنید:
mute-1-1-9 را به ترتیب از سمت چپ وارد کنید بعد از باز شدن منویی شبیه منوی مخفی از اولین حالت که هتل مد نام دارد. hotel mode را روی on قرار داده و تلویزیون را خاموش کنید
سپس تلویزیون را روشن کرده و از همان کد بالا وقتی وارد منوی هتل مد شدید گزینه clone tv to usb را انتخاب کنید
سپس تلویزیون را خاموش کنید
در حالت خاموش کد زیر را بزنید info-menu-mute-power وتلویزیون روشن میشود حالا وارد option شوید وسپس hotel mode شوید و clone tv to usb را انتخاب کنید
حالا تلویزیون شما دارای منو های مخفی بیشتری شده که در آموزش قبلی که نوشتم میتوانید asia option و سپس pvr خود را فعال کنید
در این منوها تقریبا همه جای تلویزیون قابل تغییر است حتی میتوانید مدل تلویزیون خود را به مدل های بالاتر و یا پایین تر تغییر دهید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد anynet هم باید بگم بعد از انجام اعمال فوق وارد منوی خود تلویزیون شوید و از آنجا به راحتی این سیستم را فعال کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه نفر هم جواب من رو بده !من دیجیتال c7000 رو فعال کرد اما کانالی رو پیدا نمیکنه !منطقه ما هم تحت پوشش دیجیتال هست چون همسایمون داره از دیجیتال استفاده میکنه روی b685 که از سام تو تهران مثل من خرید کرده!چیکار کنم؟:19:

با سلام...و تشکر بابت زحماتتون
مدل tv من ua46c6200ur هست//میخواستم بدونم با این روش منوی tv فارسی میشه...و دیجیتال را میافته...
چون با توجه به صحبت های قبلی دوستان یه خورده میترسم مشلکی پیش بیاد..
میخواستم از تجربه شما استفاده کنم...
مرسی

faryadpezhvak
04-07-2013, 10:01
دوست عزیز
در عکسی که برایم فرستادید آن را بررسی کردم متاسفانه نه زبان دارد و نه منطقه یعنی با این حساب نه قابلیت دیجیتال دارد و نه زبان فارسی را ساپورت می کند.

مدل tv من ua46c6200ur هست//میخواستم بدونم با این روش منوی tv فارسی میشه...و دیجیتال را میافته...
مرسی

matinpour
04-07-2013, 10:19
مرسی

دوست عزیز
تلویزیون شما دیجیتال ندارد و برای فارسی کردن هم می توانیداز روش فارسی کردن مطلب زیر استفاده کنید
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

این سایت دانلود فریمورتان

faryadpezhvak
04-07-2013, 18:37
دوست عزیز
تلویزیون شما دیجیتال ندارد و برای فارسی کردن هم می توانیداز روش فارسی کردن مطلب زیر استفاده کنید
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

این سایت دانلود فریمورتان

با تشکر..
میخواستم بپرسم این نرم افزار فریمور ، چه قابلیتی به تلویزیون اضافه میکنه....آیا تاثیری در کیفیت تصویر یا کارایی تلویزیون داره؟؟
استفاده ازش هیچ مشکلی نداره؟؟
مرسی

ILDC2
05-07-2013, 10:41
سلام
دوستان من تلویزیونم 8880 46 هست 3-4 ماهی هست خریدم اما جدیدا وسط کار یهو ریستارت میشه و ممکنه 5 دقیقه بعد بازم این اتفاق تکرار بشه
ممکنه از طریق آپدیت درست بشه یا مشکل سخت افزاریه؟
لینکی برای آپدیت از طریق PC هست چون با خود تلویزیون ب شدت کند دانلود میشه و وقت زیادی باید tv باید روشن بمونه!!!

matinpour
06-07-2013, 10:54
سلام
دوستان من تلویزیونم 8880 46 هست 3-4 ماهی هست خریدم اما جدیدا وسط کار یهو ریستارت میشه و ممکنه 5 دقیقه بعد بازم این اتفاق تکرار بشه
ممکنه از طریق آپدیت درست بشه یا مشکل سخت افزاریه؟
لینکی برای آپدیت از طریق PC هست چون با خود تلویزیون ب شدت کند دانلود میشه و وقت زیادی باید tv باید روشن بمونه!!!

دوست عزیز
نام گذاری ایران برای مدل تلویزیون شما es8880 و نام گذاری اصلی es8000 است و می توانید از این سایت فریمورتان را دانلود کنید.

gladiyator_abi
06-07-2013, 12:32
سلام خسته نباشین دوستان wifi من تو تلویزیون سری 7 غیرفعاله تنظیم شبکه رو هم که میزنم پیدا نمیکنه اینترنت بی سیمم رو !!؟؟؟ وب براوسر که کلا باز نمیشه ارور میده البته بعد دریافت اینترنت؟؟!! واسه دانلود برنامه هم یا کلا وقتی دانلود رو میزنم نشون نمیده برنامه دانلودی رو یا تا 50 -60 درصد دانلود میشه بعد میپره!! خواهشا منو راهنمایی کامل بفرمایید مرسی

matinpour
06-07-2013, 19:03
سلام خسته نباشین دوستان wifi من تو تلویزیون سری 7 غیرفعاله تنظیم شبکه رو هم که میزنم پیدا نمیکنه اینترنت بی سیمم رو !!؟؟؟ وب براوسر که کلا باز نمیشه ارور میده البته بعد دریافت اینترنت؟؟!! واسه دانلود برنامه هم یا کلا وقتی دانلود رو میزنم نشون نمیده برنامه دانلودی رو یا تا 50 -60 درصد دانلود میشه بعد میپره!! خواهشا منو راهنمایی کامل بفرمایید مرسی

دوست عزیز
اول ساعت و تاریخ تلویزیونتان را بطور صحیح واردکنید تا بتوانید از اینترنتان و کارهای مربوط به آن استفاده کنید و برای استفاده از WIFI باید منوی صفحه نمایش----> شبکه----> Wi-Fi Direct
و سپس جستجو کنید اگر غیر فعال است باید ازSamsung Wireless LAN adapter که یک دستگاه کوچک است استفاده کنید. و تلویزیون فقط برنامه های مخصوص خود یعنی فریمور و آپلکیشنهای سامسونگ را دانلود و ذخیره می کند

gladiyator_abi
06-07-2013, 22:08
داداش قبلا غیر فعال نبود نیازی به این دستگاهی هم که گفتین نبود!!!!؟

:n13:

siros007
07-07-2013, 07:21
داداش قبلا غیر فعال نبود نیازی به این دستگاهی هم که گفتین نبود!!!!؟

:n13:
آقا من هم مشکل شما را دارم تا یک هفته پیش وای فا وصل بود اما امروز اینجوری شده
تلویزیون من سامسونگ 6980 که نام گذاری خارجیشUA46ES6800W است وای فا داخلیش غیر فعال شده کار نمیکنه تا چند روز پیش بهش وصل میشدم

جستجو شبکه که میزنم هم هیچی پیدا نمیکه تنظیمات هم نمیاد مشکل از چیه
بعضی وقتیی ها که زبان را از فارسی به انگلیس تغییر میدم چند ثانیه میاد دوباره مینویسه این عملکرد در دسترس نیست در ضمن آخرین آپدیت را هم ریختم باز حل نشد

matinpour
07-07-2013, 11:41
آقا من هم مشکل شما را دارم تا یک هفته پیش وای فا وصل بود اما امروز اینجوری شده
تلویزیون من سامسونگ 6980 که نام گذاری خارجیشUA46ES6800W است وای فا داخلیش غیر فعال شده کار نمیکنه تا چند روز پیش بهش وصل میشدم

جستجو شبکه که میزنم هم هیچی پیدا نمیکه تنظیمات هم نمیاد مشکل از چیه
بعضی وقتیی ها که زبان را از فارسی به انگلیس تغییر میدم چند ثانیه میاد دوباره مینویسه این عملکرد در دسترس نیست در ضمن آخرین آپدیت را هم ریختم باز حل نشد

دوست عزیز
یکبار ریست کارخانه کنید اگر درست نشد ممکن است داخل منوی مخفی wifi تان off شده باشد در قسمت suboption و یا svc نگاه کنید ببینید که wifi تان اگر خاموش است روشنش کنید

siros007
07-07-2013, 12:55
دوست عزیز
یکبار ریست کارخانه کنید اگر درست نشد ممکن است داخل منوی مخفی wifi تان off شده باشد در قسمت suboption و یا svc نگاه کنید ببینید که wifi تان اگر خاموش است روشنش کنید

ریست کردم نشد داخل اون گزینه هم روشن بود
مرسی از جوابتون

matinpour
07-07-2013, 13:51
ریست کردم نشد داخل اون گزینه هم روشن بود
مرسی از جوابتون

دوست عزیز
در رابط با اینترنت تان مشگلی ندارید یعنی ببینید قبل از اینکه WIFI تان قطع شود کاری انجام ندادید که این مشگل برایتان بوجود آمده باشد چیزی را جای تغییر ندادید

ILDC2
09-07-2013, 13:11
چطور باید ریست فکتوری کرد TV رو؟ ریست تنظیمات منظورم نیست منظورم اینه tv مثل روز اول بشه فرمور و باقی تنظیمات

matinpour
09-07-2013, 14:08
چطور باید ریست فکتوری کرد TV رو؟ ریست تنظیمات منظورم نیست منظورم اینه tv مثل روز اول بشه فرمور و باقی تنظیمات

دوست عزیز
به این تایپیک رفته و قسمت قرمز رنگ را مطالعه کنید.

aryamehr62
10-07-2013, 21:26
با سلام
متاسفنه بعد از ورود به منوي مخفي و تغيير ناآگاهانه برخي آيتم ها ديگه هيچ تصوير و منويي ندارم. مدل LCD LA32B530P7R مي باشد. چطور ميشه منو مخفي را نيز ريست كرد.؟ ممنون از راهنماييتون

matinpour
10-07-2013, 22:23
با سلام
متاسفنه بعد از ورود به منوي مخفي و تغيير ناآگاهانه برخي آيتم ها ديگه هيچ تصوير و منويي ندارم. مدل LCD LA32B530P7R مي باشد. چطور ميشه منو مخفي را نيز ريست كرد.؟ ممنون از راهنماييتون

دوست عزیز

ILDC2
12-07-2013, 17:46
دوست عزیز

منوی مخفی رو چطور باید آورد؟

matinpour
12-07-2013, 19:00
منوی مخفی رو چطور باید آورد؟

دوست عزیز
دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه البته با کنترول.
در تلویزیون های جدید:

کد:
info > menu > mute > power
در تلویزیون های قدیمی تر:
کد:
mute > 1 > 8 > 2 > power
بعضی از آیتمها پنهان هستند برای رویت آنها باید از کنترول مخصوص استفاده کنید
این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

mojtaba-p30
12-07-2013, 20:10
سلام من مدل تلویزیونم پلاسما مدل ps43-480a توی منوی سرویس توی قسمت آپشن و گزینه tuner رو تغییر دادم بعد از خاموش و روشن کردن دیگه تصویر ندارم فقط ارم سامسونگ میاد دیگه تصویری نیست بعد خود تلویزیون خاموش رو روشن میشه منوی سرویسم دیگه نمیاره چی کار کنم ؟
دکمه Exit رو هم برای ریست نگه داشتم افاقه نکرد

matinpour
12-07-2013, 21:12
سلام من مدل تلویزیونم پلاسما مدل ps43-480a توی منوی سرویس توی قسمت آپشن و گزینه tuner رو تغییر دادم بعد از خاموش و روشن کردن دیگه تصویر ندارم فقط ارم سامسونگ میاد دیگه تصویری نیست بعد خود تلویزیون خاموش رو روشن میشه منوی سرویسم دیگه نمیاره چی کار کنم ؟
دکمه Exit رو هم برای ریست نگه داشتم افاقه نکرد

دوست عزیز
بنظر من باید آی سی eepram آن را ریست کنید یعنی پشت تلویزیون را باز کنید و از روی مین برد آی سی eepramرا که نزدیک آی سی cpu است را ریست کنید و این نیاز دارد به اینکه اطلاعات تلویزیون تان مانند type - front color - مدل لکالست و دیگر اطلاعات option رادر صفحه اول منوی مخفی چون حتما بعد از ریست این آی سی به آنها احتیاج پیدا می کنید امیدوارم که قبلا از منوی مخفی خود عکس تهیه کرده باشید

mojtaba-p30
13-07-2013, 11:17
اقای متین پور راهایی که گفتید جواب نداد بردم نمایندگی شهرمون گفت باید بردش عوض بشه این راه ریست eeprom رو بهش گفتم بلد نبود قرارشد راهش رو براش ببرم امتحان کنه اما اگه جواب بده مشخصات توی options رو یادداشت نکردم ازکجا گیر بیارمشون شما ندارین؟
مدل PS43E480A سامسونگ
اون می گفت شاید اطلاعات توی ای سی کاملا پاک شده اصلا اینجور چیزی امکان داره؟
ادرس ایمیلم رو براتون پیغام خصوصی زدم:)

matinpour
13-07-2013, 12:36
اقای متین پور راهایی که گفتید جواب نداد بردم نمایندگی شهرمون گفت باید بردش عوض بشه این راه ریست eeprom رو بهش گفتم بلد نبود قرارشد راهش رو براش ببرم امتحان کنه اما اگه جواب بده مشخصات توی options رو یادداشت نکردم ازکجا گیر بیارمشون شما ندارین؟
مدل PS43E480A سامسونگ
اون می گفت شاید اطلاعات توی ای سی کاملا پاک شده اصلا اینجور چیزی امکان داره؟
ادرس ایمیلم رو براتون پیغام خصوصی زدم:)

دوست عزیز
اطلاعات به ایمیلتان ارسال شد

mojtaba-p30
13-07-2013, 13:19
دوست عزیز
اطلاعات به ایمیلتان ارسال شد
دوتا روشه از کدوم برم اولی یا روش لینک زیر:
بعد مدل تلویزیون من بردش چه شکلیه؟ شبیه کدوم عکسه؟

matinpour
13-07-2013, 14:26
دوتا روشه از کدوم برم اولی یا روش لینک زیر:
بعد مدل تلویزیون من بردش چه شکلیه؟ شبیه کدوم عکسه؟

دوست عزیز
همه روشها به یکجا ختم می شود مهم نیست چه شکلی است مهم همان آی سی است که به شما مکان و شکل ظاهری آن را توضیح دادم

mansoori_ahmad
14-07-2013, 11:48
درود بر دوستان
من يك ال سي دي la32d455 گرفتم كه usb هارد اكسترنال رو ساپورت نميكنه و فلش 8 گيگ بهش زدم نشون داد و پخش كرد
آيا از طريق نرم افزاري ميتوان كاري براش انجام داد تا بتونه هارد رو بشناسه ، يا مثلا نرم افزار رو آپديت كرد ؟؟!!
به نظر من يه مشكل نرم افزاري بايد باشه

matinpour
14-07-2013, 12:33
درود بر دوستان
من يك ال سي دي la32d455 گرفتم كه usb هارد اكسترنال رو ساپورت نميكنه و فلش 8 گيگ بهش زدم نشون داد و پخش كرد
آيا از طريق نرم افزاري ميتوان كاري براش انجام داد تا بتونه هارد رو بشناسه ، يا مثلا نرم افزار رو آپديت كرد ؟؟!!
به نظر من يه مشكل نرم افزاري بايد باشه

دوست عزیز
از طریق نرم افزار خیر معمولا led ها قابلیت هارد اکسترنال تا حدود 1 تا 2 ترتا را پشتیبانی می کند ولی lcd گمان نکنم

mehdi_mst
17-07-2013, 23:31
سلام آقای متین پور
من یک تلویزیون ps43e400u1w دارم که بدون گارانتی هست . خواستم تلتکست انو فارسی کنم از منوی مخفی وارد شدم ولی اشتباها دستکاری کردم اونو اجازه ندادم wait اون تموم بشه و در حین انجام عمل دوشاخه تلویزیون رو از پریز برق کشیدم و مجددا زدم به برق اما دیگه تلویزیون روشن نشد و حتی چراغ استندبای اون هم دیگه روشن نمی شه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم . اگر امکان داره جواب رو هم اینجا و هم به ایمیلم ارسال کنید . متشکرم سلیمانی mehdi_mst@yahoo.com

matinpour
18-07-2013, 00:59
سلام آقای متین پور
من یک تلویزیون ps43e400u1w دارم که بدون گارانتی هست . خواستم تلتکست انو فارسی کنم از منوی مخفی وارد شدم ولی اشتباها دستکاری کردم اونو اجازه ندادم wait اون تموم بشه و در حین انجام عمل دوشاخه تلویزیون رو از پریز برق کشیدم و مجددا زدم به برق اما دیگه تلویزیون روشن نشد و حتی چراغ استندبای اون هم دیگه روشن نمی شه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم . اگر امکان داره جواب رو هم اینجا و هم به ایمیلم ارسال کنید . متشکرم سلیمانی mehdi_mst@yahoo.com

دوست عزیز
اطلاعات به ایمیلتان ارسال شد و در این تایپیک هم جواب دادم

hossein1332
20-07-2013, 20:56
سلام: منوی مخفی samsukg LCD40C585 دستکاری شدوType,Fron color, Modelرا تغییر دادم وفراموش کردم راهنمایی کنیدخواهشاً پشت دستگاه نوشته شده model name LA40C585
model code LA40C585 1RSHD
TYPE LA40C585 که توی منو نیست
فکر می کردم دیجیتالشو فعال کنم .

matinpour
20-07-2013, 22:13
سلام: منوی مخفی samsukg LCD40C585 دستکاری شدوType,Fron color, Modelرا تغییر دادم وفراموش کردم راهنمایی کنیدخواهشاً پشت دستگاه نوشته شده model name LA40C585
model code LA40C585 1RSHD
TYPE LA40C585 که توی منو نیست
فکر می کردم دیجیتالشو فعال کنم .

دوست عزیز
مدل نام گذاری ایران برای تلویزیون شما la 40c585 و نام گذاری اصلی آن la40 c550 و تلویزیون شما گیرنده دیجیتال ندارد پس دیگر دستکاری نکنید
در این تایپیک - Type 40A6AF0C ,Fron color T-R-BLK, را گذاشتم

hossein1332
20-07-2013, 22:30
ممنون آقای متین پور دکمه تشکر نمی بینم

matinpour
20-07-2013, 22:37

دوست عزیز
گوشه سمت راست همانجای که نوشته تشکر از کار بر

hossein1332
20-07-2013, 22:38

matinpour
20-07-2013, 22:41

دوست عزیز
گوشه سمت راست همانجای که نوشته تشکر از کار بر شما وقتی آن را می بینید که پست مر بوط به پاسخ دهنده را مطالعه می کنید نه پست خودتانرا

shalineh
20-07-2013, 22:56
سلام.

آیا مدل زیر دارای قابلیت PVR هست؟

samsung led ua40d6000/6920

ممنون.

matinpour
20-07-2013, 23:07
سلام.

آیا مدل زیر دارای قابلیت PVR هست؟

samsung led ua40d6000/6920

ممنون.

دوست عزیز
خیر تلویزیون شما PVR ندارد این سایت دیدن مشخصات تلویزیونتان

hossein1332
21-07-2013, 20:49
سلام: آقای متین پورباتشکرمجدد من باراهنمایی شما تغییرات روتصحیح کردم وظاهراً تلویزیون بدون اشکال کار میکنه ولی من نگرانم که بعضی تغییرات منوها که موقع بهمریختن تلویزیون که تصویر وارونه وناواضح بود دستکاریها یی کرده باشم که بعداً دردسر ساز شود منfirmware ی دانلود کردم آیا با نصب ش منوهای اولیه تصحیح میشود یانه برای کسانی مثل من که بدون عکس گرفتن از منوها ویادداشت برداری منو ها را بهم زده اند راه چاره چیست؟

hossein1332
21-07-2013, 20:53
ببخشید بخاطر پیری وکم حافظه بودن تشکر از کاربر در هیچ پستی اول نبود بعداز اضافه کردن این پست تازه ظاهرشد

alibm2580
22-07-2013, 01:27
سلام آقای متین پور
آیا UE46ES8000منوش فارسی میشه
آخه به سفارش اروپاست و آیا قابلیت pvrدارد

alibm2580
22-07-2013, 04:12
راستی فروشنده میگفت اگه فارسیش کنه ممکنه قابلیت گیرندگی دیجیتال و
ر*س*ی*ورش میپره/که فکرنکنم درست باشه

matinpour
22-07-2013, 11:17
راستی فروشنده میگفت اگه فارسیش کنه ممکنه قابلیت گیرندگی دیجیتال و
ر*س*ی*ورش میپره/که فکرنکنم درست باشه

دوست عزیز
در مدل تلویزیون شما 29 زبان اروپایی را پشتیبانی می کند و نمی دانم که فارسی را می تواند اگر بتواند قابلیت ریسیور و دیجیتال تان بهم نمی خورد چون ربطی به هم ندارند و اینکه سیستم شما می تواند عمل ضبط را هم انجام دهد یعنی Personal Video Recorder Ready در حالت آماده است در موقع جستجوی کانال دیجیتال را با ریسیور انتخاب کنید.
و برای دانلود آخرین فریمورتان به این سایت بروید.

matinpour
22-07-2013, 11:28
سلام: آقای متین پورباتشکرمجدد من باراهنمایی شما تغییرات روتصحیح کردم وظاهراً تلویزیون بدون اشکال کار میکنه ولی من نگرانم که بعضی تغییرات منوها که موقع بهمریختن تلویزیون که تصویر وارونه وناواضح بود دستکاریها یی کرده باشم که بعداً دردسر ساز شود منfirmware ی دانلود کردم آیا با نصب ش منوهای اولیه تصحیح میشود یانه برای کسانی مثل من که بدون عکس گرفتن از منوها ویادداشت برداری منو ها را بهم زده اند راه چاره چیست؟

دوست عزیز
اگر آلان تلویزیون تان به درستی کار می کند پس دیگر نگران نباشید. و با خیال راحت فریمور تان را دانلود و از تلویزیونتان اسنفاده کنید
اینم سایت دانلود فریمورتان

alibm2580
23-07-2013, 00:35
باتشکر از شما آقای متین پور
اگر یادتون باشه گفته بودم تلویزیون برادرم UA40EH6030هست منومخفیش رو آنلوک کردم وتغییرات را انجام دادم هم منوش فارسی شد هم سرچ دیجیتال اضافه شد ولی روی
آسیا/اروپا و چین و چند کشور دیگه که داشت سرچ کردم کانال دیجیتالی پیدا نکرد/قسمت کانال یابی دستی هم فرکانس و پهنای باند را وارد کردم چیزی پیدا نکرد/البته همان قسمت کانال یابی دستی شماره کانال را 5 زده بود درحالی که تی وی خودم 33 زده/چه راهنمایی میتونید بکنید???

reza936936
23-07-2013, 03:08
دوستان من در منوی مخفی reset factory کردم و از اون موقع خیلی از کانال ها رو در خیلی از تصویر هایی که نمایش میده باحاشیه سیاه رنگ در بالا و پایین نشون میده .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.صفحه نمایش در حالت 16:9 است

matinpour
23-07-2013, 11:35
باتشکر از شما آقای متین پور
اگر یادتون باشه گفته بودم تلویزیون برادرم UA40EH6030هست منومخفیش رو آنلوک کردم وتغییرات را انجام دادم هم منوش فارسی شد هم سرچ دیجیتال اضافه شد ولی روی
آسیا/اروپا و چین و چند کشور دیگه که داشت سرچ کردم کانال دیجیتالی پیدا نکرد/قسمت کانال یابی دستی هم فرکانس و پهنای باند را وارد کردم چیزی پیدا نکرد/البته همان قسمت کانال یابی دستی شماره کانال را 5 زده بود درحالی که تی وی خودم 33 زده/چه راهنمایی میتونید بکنید???

دوست عزیز
اگر شما تنظیمات آنتن - کابل - و فیش را بدرستی وصل کرده باشیدو هیچ نقص در این مورد نداشته باشید و تنظیمات دیجیتال تان را هم بدرستی انجام داده باشید وقتی که کانال یابی می کنید کانالهای تان از شماره 800 به بعد ذخیره می شود که می توانید با زدن دکمه اسمارت هاب همان دکمه مکعب روی کنترول به قسمت اسمارت هاب رفته و آیکون کانال را زده ولیست کانالهایتان را ببینید.
نکته: حتما کابل تان را تست کنید که سالم و اتصالی نداشته باشد . چون بوده که کابل نقص داشته و تمام موارد را خنثی کرده و نگذاشته که کانالی پیدا بشود.

matinpour
23-07-2013, 11:44
دوستان من در منوی مخفی reset factory کردم و از اون موقع خیلی از کانال ها رو در خیلی از تصویر هایی که نمایش میده باحاشیه سیاه رنگ در بالا و پایین نشون میده .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.صفحه نمایش در حالت 16:9 است

دوست عزیز
در قسمت تصویر اندازه تصویر را روی عریض خودکار بگذارید و بعضی از کانالها برنامه هایشان را همانطوری ارسال می کنند .چون اگر تلویزیون تان مشگل داشته باشد تمام کانالها به همانگونه پخش می کنند. و اگر از ریسیور استفاده می کنید این می تواند مشگل از دستگاه پخش کننده باشد شما باید در منوی ریسیور وارد شوید و از قسمت تنظیمات ریسیور در قسمت تنظیمات خروجی نسبت صفحه نمایش را تغییر دهید. و برای هرکانالی که می خواهید ببینید اگر همین مشگل بود باید همان کار را از طریق ریسیور دوباره انجام دهید.چون ایستگاهای فرستنده بر اساس سیستم خودشان سیکنال ارسال می کنند.

alibm2580
23-07-2013, 13:44
تشکر از پاسختون آقای متین پور
من آنتن راهم تست کردم درست بود و کانال های آنالوگ را به خوبی میگیره راجب کانال 800 و اسمارت هاپ هم میدونم چون کلأ اگر بگیره در قسمت سرچ اتومات مینویسه چندتا کانال پیدا شد/شما راه دیگری در منومخفی سراغ ندارید و یا با به روز کردن فریمور امکانش هست که دیجیتالو بگیره?

matinpour
23-07-2013, 16:47
تشکر از پاسختون آقای متین پور
من آنتن راهم تست کردم درست بود و کانال های آنالوگ را به خوبی میگیره راجب کانال 800 و اسمارت هاپ هم میدونم چون کلأ اگر بگیره در قسمت سرچ اتومات مینویسه چندتا کانال پیدا شد/شما راه دیگری در منومخفی سراغ ندارید و یا با به روز کردن فریمور امکانش هست که دیجیتالو بگیره?

دوست عزیز
دیجیتال تلویزیون شما در حالت ready یعنی در حالت آماده است و اتفاقا آخرین فریمور تلویزیون شما برای تیرماه است آن را دانلود و استفاده کنید .اگر مشگل حل شد که هیچ و گر نه باز نگاه کنید به سیم کابلتان اگر داخلی است یک سیم جداگانه به آنتن ببرید و از آن استفاده کنیدو اتصالت تان را چک کنید که بدرستی وصل باشد و هیچگونه اتصالی وجود نداشته باشد چون قبلا هم یکی از دوستان همین مشگل را داشت که کابل داخلی آن مورد داشت و با اینکه کانالهای آنالوگ را می گرفت ولی کابل ش اتصالی داشت و کانالهای دیجیتال را نمی توانست بگیرد.
نکته: اگر تمام تنظیمات از منوی مخفی بدرستی اعمال شده باشد راه حل دیگری در منوی مخفی وجود ندارد یا سیستم شما دیجیتال آن بصورت مجازی نمایش داده می شود و در واقع دیجیتال ندارد یا اینکه ارتباطات آنتنی شما بدرستی وصل و تنظیم نیست.

و برای دانلود به سایت امارات بروید

badboys_87
23-07-2013, 18:42
سلام مدل تلویزیونم سامسونگ UA40C5550 با گارانتی سام سرویس هستش سری 5

میخواستم کمک کنید چه جوری کالیبراسیون رنگی انجام بدم؟؟؟ و تنظیمات اونو رو بهترین حالت بذارم

در ضمن من مودم روتر وایرلسtplink دارم چرا تلویزیونم از طریق وای فای اونو پیدا نمیکنه؟؟/

matinpour
23-07-2013, 20:31

میخواستم کمک کنید چه جوری کالیبراسیون رنگی انجام بدم؟؟؟ و تنظیمات اونو رو بهترین حالت بذارم

در ضمن من مودم روتر وایرلسtplink دارم چرا تلویزیونم از طریق وای فای اونو پیدا نمیکنه؟؟/

دوست عزیز
برای کنتراست بهتر رنگ و نور به این تایپیک بروید و پست اول مربوط به کنتراست را مطالعه کنید.
WIFI برای ارتباط با تلفن همراه و دستگاههای خاص است نه ارتباط با مودم

matinpour
23-07-2013, 20:32

دوست عزیز
برای کنتراست بهتر رنگ و نور به این تایپیک بروید و پست اول مربوط به کنتراست را مطالعه کنید.

alibm2580
24-07-2013, 16:27
سلام و تشکر استاد متین پور عزیز
راجع به ‏UA40EH6030R‏ که فعالش کردم ولی دیجیتالی پیدا نمیکنه.
استاد من مطمئنم داره چون سرچش یه 20ثانیه ای طول میکشه/یکی از دوستان نوشته بود در این موارد داخل منومخفی منطقه را روی استرالیا بزارید 1_منظور از منطقه کدام گزینه هست? /2_آیا نظرش درسته و مشکلی پیش نمیاد?/ 3_به نظرشما اگر تیونر را از Auto ‎تغییر بدیم مثلأ روی
‏ ‏SEC_TCبزاریم ممکنه راه بیفته و خطری نداره?چون یه جا خوندم اگر روی SE‎_ISB ‎بزاریم مین برد میسوز. ممنون میشم اگر پاسخ همه سوالاتم را بدید

matinpour
24-07-2013, 19:11
سلام و تشکر استاد متین پور عزیز
راجع به ‏UA40EH6030R‏ که فعالش کردم ولی دیجیتالی پیدا نمیکنه.
استاد من مطمئنم داره چون سرچش یه 20ثانیه ای طول میکشه/یکی از دوستان نوشته بود در این موارد داخل منومخفی منطقه را روی استرالیا بزارید 1_منظور از منطقه کدام گزینه هست? /2_آیا نظرش درسته و مشکلی پیش نمیاد?/ 3_به نظرشما اگر تیونر را از Auto ‎تغییر بدیم مثلأ روی
‏ ‏SEC_TCبزاریم ممکنه راه بیفته و خطری نداره?چون یه جا خوندم اگر روی SE‎_ISB ‎بزاریم مین برد میسوز. ممنون میشم اگر پاسخ همه سوالاتم را بدید
دوست عزیز
Region همان منطقه است که آن را روی ED-DTV قراردادید و اگر آن را روی ed- asia قراردهید بجای آسیا/اروپا و چین و چند کشوردیگر کشور استرالیا و چند کشور در حوضه آن کشور نمایان می شود و فکر نکنم تاثری داشته باشد چون اگر قرار به گرفتن باشد همان اولی بهتر می گرفت و در ضمن وقتی که شما auto را انتخاب میکنید خود تلویزیون آن سیستمی را که قابلیت وصل شدن به دیجیتال دارد را فعال می کند ولی اگر می خواهید می توانید سیستم دیگری را امتحان کنید و همانطور که قبلا هم گفتم اگر همه موارد را برای فعال کردن دیجیتال درست انجام داده باشید آلان مشگلی نباید داشته باشید و فقط مشگل در نسب آنتن و کابل و فیش است و گرنه ........

badboys_87
24-07-2013, 19:42
دوست عزیز

استاد عزیز من وای فای تلویزیونم رو با دوتا گوشی موبایل و یک تبلت تست کردم به هیچ کدوم وصل نمیشه اصلا" توی جست و جو هیچی رو پیدا نمیکنه با گوشی هم سرچ میکنم تلویزیونم رو پیدا نمیکنه از روز اول که خریدم همینطوری بود یعنی خرابه؟؟

matinpour
24-07-2013, 21:57
استاد عزیز من وای فای تلویزیونم رو با دوتا گوشی موبایل و یک تبلت تست کردم به هیچ کدوم وصل نمیشه اصلا" توی جست و جو هیچی رو پیدا نمیکنه با گوشی هم سرچ میکنم تلویزیونم رو پیدا نمیکنه از روز اول که خریدم همینطوری بود یعنی خرابه؟؟

دوست عزیز
باید از یک دستگاه تلفن همراه ای که از Wi-Fi Directپشتیبانی کندبه تلویزیون وصل کنید و اینکه اگر wifi تان روشن نیست و یا کار نمی کند به Samsung Wireless LAN adapter نیاز دارید.

alibm2580
25-07-2013, 01:21
سلام آقای متین پور
تشکر از راهنماییتون/این تی وی برادرم که فعلأ دیجیتالش چیزی رو پیدا نمیکنه البته راه هایی رو که گفته بودم هنوزامتحان نکردم/ولی جهت استفاده دوستان :تیوی همکارمو کهUE46ES8000‎ ‎بود منومخفیشو آنلوک کردم و تغییرات را انجام دادم منوش فارسی شد بدون اینکه کاراییهاش محدود بشن و اینکه واقعأ سامسونگ یک تیوی جهانیه

alibm2580
25-07-2013, 06:15
سلام آقای متین پور
از اینکه وقت میذارید و به سوالات ما و دوستان دیگر جواب میدین متشکرم%
میخوام هفت تا گزینه ای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تغییر میدیم رو از روی UE46ES8000‎ ‎نگاه کنم و رویUA40EH6030‎ ‎پیاده کنم منظورم تنظیمات کارخونشه که به سفارش اروپاست آخه راحت دیجیتالو دریافت میکنه
لوکال ستش روی EU ‎بود حالا یه خواهش ازتون دارم " بیزحمت 1_توضیح بدین که هر گزینه چه کاربردی دارد?/2_کدامشون مربوط به فعال کردن دیجیتاله و کدامشون زبان? ممنون میشم%

matinpour
25-07-2013, 09:38
سلام آقای متین پور
از اینکه وقت میذارید و به سوالات ما و دوستان دیگر جواب میدین متشکرم%
میخوام هفت تا گزینه ای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تغییر میدیم رو از روی UE46ES8000‎ ‎نگاه کنم و رویUA40EH6030‎ ‎پیاده کنم منظورم تنظیمات کارخونشه که به سفارش اروپاست آخه راحت دیجیتالو دریافت میکنه
لوکال ستش روی EU ‎بود حالا یه خواهش ازتون دارم " بیزحمت 1_توضیح بدین که هر گزینه چه کاربردی دارد?/2_کدامشون مربوط به فعال کردن دیجیتاله و کدامشون زبان? ممنون میشم%

دوست عزیز
را local set ed-iran این آیتم مشترک برای زبان و دیجیتال است را tuner auto این مربوط به دیجیتال است Region را ED-DTV اینم باز مربوط به دیجیتال است PnP language را Per و language-arabic را iran وiran را ch table وttx groupar را abi/Hbrw را یا iran مربوط به زبان و تل تکست است

reza936936
25-07-2013, 11:44
سلام آقای متین پور

مدل تلویزیون من ua40c6200ur هستش .type که در منو مخفی هستش چی باید باشه

matinpour
25-07-2013, 15:16
سلام آقای متین پور

مدل تلویزیون من ua40c6200ur هستش .type که در منو مخفی هستش چی باید باشه

دوست عزیز
این را تست کن
40A1UF1E یا 40A1UF6E

alibm2580
27-07-2013, 12:59
سلام آقای متین پور" کمک کمک....
متأسفانه تی وی همکارم که مدلشUE46ES8000بود سه روز بعد از اینکه منوش رو فارسی کردم بدون هیچ دلیلی شروع به خاموش و روشن شدن کرده/من صددرصد مطمئنم که در منومخفی به غیر از هفت تا گزینه چیز دیگه ای رو تغییر ندادم تازه تیونر را چون گزینه اتوماتیک نداشت اصلأ دست نزدم و همانجور که بود گذاشتم/فقط میگه دیشب گوشی N8را باکابل اچ دی بهش وصل کرده و عکس نگاه کرده بعدشم مشکلی نداشته تا اینکه امروز بعد از اینکه تی وی را به برق زده خود به خود روشن و خاموش میشود بعضی وقتها که دکمه پشت تی وی را چند ثانیه نگه میدارم راحت روشن میشود اما به محض اینکه تصویر میاد ۲۰ ثانیه بعد خاموش و روشن میشه/البته همیشه تصویر درست نیست و به صورت راه راه رنگی عمودی کل صفحه پر میشه یا نصف صفحه سیاهه نصف دیگش سفید/ راستی وقتی هم تصویر یه ۲۰ثانیه ای درسته اگر یکی از دکمه های کنترل را بزنی تصویر راه راه رنگی میشه لطفأ راهنمایی کنید /ممنون میشم%

alibm2580
27-07-2013, 13:15
متأسفانه تی وی همکارم که مدلشUE46ES8000بود سه روز بعد از اینکه منوش رو فارسی کردم بدون هیچ دلیلی شروع به خاموش و روشن شدن کرده/من صددرصد مطمئنم که در منومخفی به غیر از هفت تا گزینه چیز دیگه ای رو تغییر ندادم تازه تیونر را چون گزینه اتوماتیک نداشت اصلأ دست نزدم و همانجور که بود گذاشتم/فقط میگه دیشب گوشی N8را باکابل اچ دی بهش وصل کرده و عکس نگاه کرده بعدشم مشکلی نداشته تا اینکه امروز بعد از اینکه تی وی را به برق زده خود به خود روشن و خاموش میشود بعضی وقتها که دکمه پشت تی وی را چند ثانیه نگه میدارم راحت روشن میشود اما به محض اینکه تصویر میاد ۲۰ ثانیه بعد خاموش و روشن میشه/البته همیشه تصویر درست نیست و به صورت راه راه رنگی عمودی کل صفحه پر میشه یا نصف صفحه سیاهه نصف دیگش سفید/ راستی وقتی هم تصویر یه ۲۰ثانیه ای درسته اگر یکی از دکمه های کنترل را بزنی تصویر راه راه رنگی میشه لطفأ راهنمایی کنید /ممنون میشم%

alibm2580
27-07-2013, 13:20

matinpour
27-07-2013, 14:34

دوست عزیز
به این تایپیک رفته و قسمت قرمز را مطالعه و طبق آن عمل کنید

alibm2580
27-07-2013, 22:12
تشکر آقای متین پور عزیز
من جوابمو نگرفتم آخه نگاه کردن چندتا تصویر چه ربطی به کالیبره شدن دارد آخه کسی وارد منومخفی نشده که کالیبراسیونش را دستکاری کنه بعدم کالیبره شدن چه ربطی به ریستارت شدن داره که هی خاموش و روشن میشه/امروز بعدازظهر خودبه خود تصویر درست شده ولی فقط کنترل معمولیش کار میکنه و کنترل هوشمند و کنترل با دوربین کار نمیکنه/کالیبره به اینا چه جوری مربوط میشه?ممنون میشم مارو ارشاد کنید/بازم تشکر

matinpour
27-07-2013, 22:33
تشکر آقای متین پور عزیز
من جوابمو نگرفتم آخه نگاه کردن چندتا تصویر چه ربطی به کالیبره شدن دارد آخه کسی وارد منومخفی نشده که کالیبراسیونش را دستکاری کنه بعدم کالیبره شدن چه ربطی به ریستارت شدن داره که هی خاموش و روشن میشه/امروز بعدازظهر خودبه خود تصویر درست شده ولی فقط کنترل معمولیش کار میکنه و کنترل هوشمند و کنترل با دوربین کار نمیکنه/کالیبره به اینا چه جوری مربوط میشه?ممنون میشم مارو ارشاد کنید/بازم تشکر

دوست عزیز
مثل اینکه شما توجه نکردید که گفته بودم قسمت متن قرمز رنگ را بخوانید این برای زمانی استفاده می شود که تلویزیون شما دچار بهم ریختگی شده است با این کار تلویزیون شما به روز اولی که از کارتن باز کردید برمی گردد البته به شرط اینکه تمام مراحل را درست انجام بدهید.

alibm2580
28-07-2013, 21:58
تشکر آقای متین پور
بعداز دو روز که تیوی درست شد دوباره ریستارت میشه و تصویرهمونجور که گفته بودم خراب هست/البته هم دفعه اول و هم امروز این ریستارت شدن با فشار دادن دکمه های تغییر صدا بر روی کنترل معمولی شروع شده/1_امکانش هست کنترل خراب باشه و فرمان نامربوطی ارسال کنه? /2_اگر راهی که در قسمت قرمزرنگ نوشته بودید را برم بعد 5دقیقه باید تیوی را روشن کنم و دوباره خاموش و وارد منومخفی بشم وفقط چهارتا آیتم را باهمان کنترل معمولی وارد کنم یا خودش داره باید انتخاب کنم و اینکه فقط همین چهارتا آیتم هست یا آیتم دیگری هم هست که باید وارد کنم و مشکلی پیش نمیاد/تشکر

matinpour
28-07-2013, 22:07
تشکر آقای متین پور
بعداز دو روز که تیوی درست شد دوباره ریستارت میشه و تصویرهمونجور که گفته بودم خراب هست/البته هم دفعه اول و هم امروز این ریستارت شدن با فشار دادن دکمه های تغییر صدا بر روی کنترل معمولی شروع شده/1_امکانش هست کنترل خراب باشه و فرمان نامربوطی ارسال کنه? /2_اگر راهی که در قسمت قرمزرنگ نوشته بودید را برم بعد 5دقیقه باید تیوی را روشن کنم و دوباره خاموش و وارد منومخفی بشم وفقط چهارتا آیتم را باهمان کنترل معمولی وارد کنم یا خودش داره باید انتخاب کنم و اینکه فقط همین چهارتا آیتم هست یا آیتم دیگری هم هست که باید وارد کنم و مشکلی پیش نمیاد/تشکر

دوست عزیز
در آخر کار باید تمامی اینکارها را انجام دهید پیامی می دهد که
LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL را وارد کنید . که آنها را بعد از وارد شدن به منوی مخفی اطلاعاتی را که از قبل یادداشت کرده بودید وارد می کنید.و تمامی کارهای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تلویزیون تان انجام داده بودید را دوباره انجام دهید. و سپس تلویزیون را خاموش و روشن کنید.
4- به منوی اصلی رفته و تمامی تنظیمات کانال – ساعت و تاریخ – شبکه و دیگر کارهای که نیاز دارید را انجام دهید. و مشگلی هم بوجود نمی آید

Alfredo
28-07-2013, 23:18
سلام دوستان

من يك ٦٩٤٠ دارم كه دانگل واييفايي هم داره و چندتا سوال داشتم

١- الان چند وقته ماركت سامسونگ ديگه برنامه هاي خارجي نداره و فقط چندتا برنامه ايراني توش هست جمعا پنج يا شش عدد برنامه! من ده ها برنامه داشتم كه همش خودبخود پاك شده! مشكل چيه؟

٢- پارسال رفتم تو منوي مخفي و كشورش رو گذاشتم روي استراليا، موفق شدم به برنامه هاي خارجي دسترسي پيدا كنم... ولي بعد از يك ماه خود بخود همشون پاك شدند و جاشون يه سري برنامه ايراني دوباره نصب شد ! آخه چرا؟؟؟؟

٣- الان اگه دوباره همون كارها رو تكرار كنم باز هم بعد از مدتي همه چيز برميگردد مثل قبل؟

با تشكر!

alibm2580
29-07-2013, 01:21
خیلی خیلی تشکر میکنم جناب متین پور
به نظر شما بهتر نیست اول فریمورش را آپدیت کنم شاید حل بشه/بیزحمت آدرس فریمورشو بذارید/تشکر
UE46ES8000
یادم نیست آخرش Sداشت یا چیز دیگه ای

sepahiyan
29-07-2013, 11:27
درود
دوستان tv من وقتی
mute>1>1>9>Ok
گزینه HOSTEL MENU میاد و وقتی اون رو فعال میکنم بازم گزینه local set فعال نمیشه مدل تی وی هم UA 40D6960WM
هست کسی میتونه بگه چرا local set فعال نمیشه؟

matinpour
29-07-2013, 11:33
خیلی خیلی تشکر میکنم جناب متین پور
به نظر شما بهتر نیست اول فریمورش را آپدیت کنم شاید حل بشه/بیزحمت آدرس فریمورشو بذارید/تشکر
UE46ES8000
یادم نیست آخرش Sداشت یا چیز دیگه ای

دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید

matinpour
29-07-2013, 11:42
درود
دوستان tv من وقتی
mute>1>1>9>Ok
گزینه HOSTEL MENU میاد و وقتی اون رو فعال میکنم بازم گزینه local set فعال نمیشه مدل تی وی هم UA 40D6960WM
هست کسی میتونه بگه چرا local set فعال نمیشه؟

دوست عزیز
برای فعال کردن نیاز به کنترول مخصوص است این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

alibm2580
29-07-2013, 12:18
سلام آقای متین پور عزیز
ما شمارو بی زحمت نمیزاریم
شرمنده ولی این تلویزیون به محض اینکه دوشاخه اش را به برق میزنم خودبه خود روشن میشه و همینکه آرم اسمارت تیوی میاد دوباره خاموش و روشن میشه بعضی وقتها بعد آرم صفحه ای نیم سیاه و نیم سفید بدون صدا میاره یا رنگهای جورواجور ودوباره خاموش و روشن میشه/حالا چه جوری کارهایی را که گفتید را انجام بدم? راستی برای فریمورش
UE46ES8000Q‏ لفأ آدرس ‏

sepahiyan
29-07-2013, 12:47
دوست عزیز
برای فعال کردن نیاز به کنترول مخصوص است این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

تی من سری D است ایا نیاز به همین کنترل دارم ایا با نرم افزار خاصی نمیشه چون من تو کارای فنی صفرم

matinpour
29-07-2013, 13:54
تی من سری D است ایا نیاز به همین کنترل دارم ایا با نرم افزار خاصی نمیشه چون من تو کارای فنی صفرم

دوست عزیز
از این نرم افزار هم می توانید استفاده کنید
موزش فعال کردن سرویس منو ال ای دی های سامسونگ با نرم افزار rusamsungTVcommunicator
آموزش فعال کردن سرویس منو ال ای دی های سامسونگ با نرم افزار rusamsungTVcommunicator

با سلام دوستان خوب
تقدیم دوستان آموزش را با نام خدا شروع میکنیم

قبل از شروع نرم افزار ruSamsungTVCommunicator رادانلود کرده

دریافت نرم افزار...............................
کد:

1. نرم افزار دانلود شده را از حالت زیپ در آورده............ اجرا نکنید
2. کامپیوترتان را با یک کابل لن به پنل متصل نمائید
3. وارد منو پنل .نتورک.نتورک ستینگ.استارت.وایر.ای پی را روی آتو گزاشته بعد از جستجو یه ای پی میده انرا یاداشت کنید- آنتی ویروس و فایروال خاموش به طور موقت! - با دوبار کلیک بر روی "ruSamsungTVCommunicator.exe
.حالا نرم افزا را داخل کامپیوتر اجرا کنید نرم افزار بالا میاد از شما ای پی پنل را میخواد ای پی یاداشت شده را وارد کنید
وقتی نرم افزا ای پی را شناخت و بالا امد ..یعنی نرم افزار پنل را شناخته وبخوبی کار میکنه
5. نرم افزا را خاموش کنید. یعنی ببندید
6. پنل را هم خاموش کنید... استاند بای
7. دکمه کنترول info-menu-mute-power وارد سرویس منو میشی ......به هیچی دست نزنید
9. حالا پنل داخل سرویس منو است نرم افزا را در کامپیوتر اجرا نمائید
10. نرم افزار بالا امد روی دکمه factory بعد 3Speed کلیک کنید.... یک بار کلیک کنید
11. حالا متوانی داخل سرویس منو پنل مانور بدی همه اپشنهای فعالند حالش ببرید
بعد از اتمام کار داخل نرم افزا دکمه پاور را کلیک کنید تا پنل خاموش شود
سعی کنید چیزی که ازش سر در نمیاری دستکاری نکنید
کد:
برای اطلاعات و کارهایی بیشتر به سایت سازنده مراجعه کنید...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinpour
29-07-2013, 14:17
سلام آقای متین پور عزیز
ما شمارو بی زحمت نمیزاریم
شرمنده ولی این تلویزیون به محض اینکه دوشاخه اش را به برق میزنم خودبه خود روشن میشه و همینکه آرم اسمارت تیوی میاد دوباره خاموش و روشن میشه بعضی وقتها بعد آرم صفحه ای نیم سیاه و نیم سفید بدون صدا میاره یا رنگهای جورواجور ودوباره خاموش و روشن میشه/حالا چه جوری کارهایی را که گفتید را انجام بدم? راستی برای فریمورش
UE46ES8000Q‏ لفأ آدرس ‏

دوست عزیز
برای دانلود این UE46ES8000Q‏ فقط می توانید از سایت ایتالیا استفاده کنید
و برای ریست کردن هنگامی که تلویزیون روشن است دکمهEXIT "را برای" تا 12 ثانیه 15 فشار دهید بهتر است از آنجایی که شما نمی توانید تصویر تلویزیون تان را ببینید اول کلید Left "و سپس ""Enter"را فشار دهید "
نکته: در حالی که پایین نگه داشتن دکمه EXIT نور آماده به کار باید در تمام مدت بدون وقفه چشمک بزند.

reza936936
29-07-2013, 16:26
:آقای متین پور من از موقعی که reset factory کردم دیگه وقتی ارتقای نرم افزار رو می زنم پیغام میده که فعلا نرم افزار جدید برای ارتقا وجود نداره.در حالی که ورژن فعلی مربوط به 2010 هست .قبالا یک بار آنلاین آپدیت کردم. فریمور رو هم دانلود کردم که با usb هم آپدیت نشدویک سوال دیگه اینکه وقتی یک کانال تلویرزیون رو می بینیم ابعاد 576*720 با فرکانس 50 رو صفحه نمایش داده میشه.چطورمیتونم این رو به 1080*1920 تغییر دهم.سپاس

reza936936
29-07-2013, 16:28
model:ua40c6200

alibm2580
29-07-2013, 20:46
تشکر آقای متین پور
من وقتی تیوی روشن بود اگزیت را تا 15ثانیه نگه داشتم دکمه چپ و اینتر را زدم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد/حتی روی تیوی خودم هم که سالم است امتحان کردم به طوری که چراغ چشمک زن بود ولی هیچ پیامی ظاهر نشد/ بیزحمت راهنمایی کنید

matinpour
29-07-2013, 21:27
:آقای متین پور من از موقعی که reset factory کردم دیگه وقتی ارتقای نرم افزار رو می زنم پیغام میده که فعلا نرم افزار جدید برای ارتقا وجود نداره.در حالی که ورژن فعلی مربوط به 2010 هست .قبالا یک بار آنلاین آپدیت کردم. فریمور رو هم دانلود کردم که با usb هم آپدیت نشدویک سوال دیگه اینکه وقتی یک کانال تلویرزیون رو می بینیم ابعاد 576*720 با فرکانس 50 رو صفحه نمایش داده میشه.چطورمیتونم این رو به 1080*1920 تغییر دهم.سپاس

دوست عزیز
شما می توانید از این سایت آخرین ورژن فریمورتان را دانلود کنید.
و برای اندازه به این مسیر بروید منو--> تصویر--->اندازه تصویر

matinpour
29-07-2013, 21:31
تشکر آقای متین پور
من وقتی تیوی روشن بود اگزیت را تا 15ثانیه نگه داشتم دکمه چپ و اینتر را زدم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد/حتی روی تیوی خودم هم که سالم است امتحان کردم به طوری که چراغ چشمک زن بود ولی هیچ پیامی ظاهر نشد/ بیزحمت راهنمایی کنید

دوست عزیز
عجیب است من با هر مدل تلویزیون این کار را کردم جواب داده پس باید از منوی مخفی و از قسمت option وارد شده و ریست فاکتوری کنید.

Alfredo
29-07-2013, 23:28
سلام دوستان

من يك ٦٩٤٠ دارم كه دانگل واييفايي هم داره و چندتا سوال داشتم

١- الان چند وقته ماركت سامسونگ ديگه برنامه هاي خارجي نداره و فقط چندتا برنامه ايراني توش هست جمعا پنج يا شش عدد برنامه! من ده ها برنامه داشتم كه همش خودبخود پاك شده! مشكل چيه؟

٢- پارسال رفتم تو منوي مخفي و كشورش رو گذاشتم روي استراليا، موفق شدم به برنامه هاي خارجي دسترسي پيدا كنم... ولي بعد از يك ماه خود بخود همشون پاك شدند و جاشون يه سري برنامه ايراني دوباره نصب شد ! آخه چرا؟؟؟؟

٣- الان اگه دوباره همون كارها رو تكرار كنم باز هم بعد از مدتي همه چيز برميگردد مثل قبل؟

با تشكر!

جناب متين پور، ميشه به بنده هم پاسخ بديد؟

من ميترسيم اين همه وقت بذارم و همه اون كارهارو انجام بدم تا به برنامه هاي خارجي دسترسي پيدا كنم، بعد دوباره خودبخود همشون حذف بشند و زحماتم به هدر بره...

matinpour
30-07-2013, 01:07
جناب متين پور، ميشه به بنده هم پاسخ بديد؟

من ميترسيم اين همه وقت بذارم و همه اون كارهارو انجام بدم تا به برنامه هاي خارجي دسترسي پيدا كنم، بعد دوباره خودبخود همشون حذف بشند و زحماتم به هدر بره...

دوست عزیز
شما اگر هم اینکار را بکنید چون دارید از دیتا بیس اینترنت ایران استفاده می کنید باز بطور خودکار به سایت سامسونگ ایران وصل شده و برنامهایتان مطابق با این سایت آبدیت می شود.و برنامه های قبلی تان هم پاک می شود در ضمن باید ساعت و تاریخ تلویزیون تان بطور دقیق تنظیم باشد شاید برنامه ها کمتر از دست برود.

alibm2580
30-07-2013, 02:58
تشکر جناب متین پور
ولی تیوی یک ثانیه هم درحالت استندبای قرار نمیگیرد و تقریبأ هر ۲۰ثانیه ریستارت میشود وتصویرش سیاه است/اونوقت چه جوری تو منومخفیش برم و ریست فکتوریش کنم/بازم ببخشید اگر میشه راهنمایی کنید

matinpour
30-07-2013, 15:41
تشکر جناب متین پور
ولی تیوی یک ثانیه هم درحالت استندبای قرار نمیگیرد و تقریبأ هر ۲۰ثانیه ریستارت میشود وتصویرش سیاه است/اونوقت چه جوری تو منومخفیش برم و ریست فکتوریش کنم/بازم ببخشید اگر میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز
تنها کاری را که می توانم به شما پیشنهاد بدهم ریست کردن آی سی eeprom بطور دستی است و از روش زیر استفده کنید
قبل از هر کاری مشخصات منوی option یعنی Model / Type / Tuner / Font Color را یاداشت کنید
EEPROM چیست؟
EEPROM در واقع یک تراشه کوچک الکترنیکی با حافظه فقط خواندنی پاک شدنی قابل برنامه ریزی است. که در تلویزیون های سامسونگ، تمام تنظیمات منوی سرویس در آن نگه داری می شود. شما می توانید این تراشه را میلیون ها بار حذف و تغییر برنامه بدهید. به طوری که آنها سریع و قابل اعتماد هستند.
مشخصات آی سی EEPROM
این آی سی کوچک دارای هشت پایه است که پنج سوراخ در کنار آن است وبا یک مثلث سفید که شمار پایه از آن شروع می شود در نزدیکی آی سی CPU قرار دارد

Reseting NVRAM (EEPROM)
برای تنظیم مجدد تلویزیون، تنظیمات، شما نیاز به حذف آی سی EEPROM از دستگاه تلویزیون دارید. اما این کار لازم نیست. در جهان الکترونیکی، اگر شما ارتباطات را از تراشه غیر فعال کنید ، این کار باعث حذف اطلاعات می شود . بنابراین ما فقط نیاز به از بین بردن ارتباطات EEPROM را داریمEEPROM . در تلویزیون سامسونگ برقراری ارتباط از طریق پروتکل I2Cمشترک است. این پروتکل حمل داده ها را از طریق خط SDA یعنی پایه شماره 5 و ارسال ساعتها از طریق خط SCL یعنی پایه شماره 6 انجام می دهد. برای شرایط ما، هر دو SCLوSDA برای مسدود کردن با این نسخهها کار می کند.اما من برای این کار تصمیم دارم با SDA کار را شروع کنم.
شما باید برای تغذیه پایه GND) یعنی پایه شماره 4 و یا VCC (3.3V) یعنی پایه شماره 8 را به خطSDAیعنی پایه شماره 5 با یک سیم اتصال دهید . از آنجایی که این خطوط HIGH (v3.3) درIDLE هستند، بهتر است آن را از طریق VCC نگه دارید.شما همچنین می توانید این خطوط را از طریق GND بیش از حد نگه دارید.اما سعی نکنید برای اتصال هر دوپایه GND وVCC. را اتصال دهید چون موجب اتصال کوتاه خواهد شد و احتمالا مین بورد تان آسیب میخواهد دید.
زمانیکه VCCوSDA را اتصال دادید، تلویزیون را روشن کنید و به مدت 20 ثانیه نگه دارید این مقدار برای تلویزیون طراحی شده است. این کار باعث می شود خطا های تنظیمات را از EEPROM به خواندن و از بین ببرد ، آنجا که نمی توان هر چیزی را به خواند منظورModel / Type / Tuner / Font Colorیک پیام هشدار نمایان می شود و با پیش فرض شروع می شود.که باید بعدا مقدار همان آیتمها را وارد کنید این چیزی است که ما می خواهیم. سیم را از خطSDA قطع و تلویزیون را خاموش می کنیم ، تنظیمات بر روی EEPROM با محتوای خالی به روز رسانی می شود ، که تلویزیون می تواند با آن بوت.

alibm2580
31-07-2013, 01:11
تشکر میکنم از شما آقای متین پور
من تعمیرکار نیستم ولی اگر شما راهنمایی کنید از پسش برمیام
آیا برای این کار فقط لازمه طلق پشت تیوی رو باز کنم و آیسی و سی پیو قابل دسترس هستن?

matinpour
31-07-2013, 14:21
تشکر میکنم از شما آقای متین پور
من تعمیرکار نیستم ولی اگر شما راهنمایی کنید از پسش برمیام
آیا برای این کار فقط لازمه طلق پشت تیوی رو باز کنم و آیسی و سی پیو قابل دسترس هستن?

دوست عزیز
بله باید اول کاور پشت را باز کنید و سپس از روی مین بورد آی سی را پیدا و طبق دستورالعمل بالا عمل کنید ولی اول از هرکاری اطلاعات تلویزیونتان را یادداشت کنید
اینم عکس آی سی روی مین بورد
13:34, 25 December 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alibm2580
31-07-2013, 15:01
خیلی ممنونم جناب متین پور
از آنجا که قیمت تیوی بالاست احتیاط میکنم و زیاد سوال میکنم شمارو هم تو زحمت میندازم
1‏_پایه ها را از روی خود آیسی اتصال دهم یا از روی مدارقسمت سوراخها اینو بخاطر خط قرمزه گفتم
2‏_سیم را روی پایه پنج لهیم کنم یا نه همینجوری هم میشه روی هردوپایه نگه داشت?
3‏_بعداز بیست ثانیه خودش برای تغیر چهارتا آیتم پیغام میده و بعد اتصال را قطع کنم?

matinpour
31-07-2013, 15:28
خیلی ممنونم جناب متین پور
از آنجا که قیمت تیوی بالاست احتیاط میکنم و زیاد سوال میکنم شمارو هم تو زحمت میندازم
1‏_پایه ها را از روی خود آیسی اتصال دهم یا از روی مدارقسمت سوراخها اینو بخاطر خط قرمزه گفتم
2‏_سیم را روی پایه پنج لهیم کنم یا نه همینجوری هم میشه روی هردوپایه نگه داشت?
3‏_بعداز بیست ثانیه خودش برای تغیر چهارتا آیتم پیغام میده و بعد اتصال را قطع کنم?

دوست عزیز
اول پایه ها را ردیابی کن ببین با آن مشخصاتی که دادم به کدام سوراخ مرتبط می شود بعد با یک سیم مفتولی که اندازه روی سوراخ است پایه ها را نگهداری و از لحیم کردن بپرهیزید و مطابق دستورالعمل باقی کارها را انجام دهید

alibm2580
31-07-2013, 20:40
تشکر میکنم آقای متین پور
انشاالله از این شبهای پربرکت سال و عمری پرخیر و برکت نصیبتان شود
1_ببخشید نگفتید که بعد از 20ثانیه اتصال را قطع کنم یا بعد از اینکه پیغام تغییر چهارتا آیتم را داد اتصال را قطع کنم ?
2_الان تیوی هی ریستارت میشه حتی آرم اسمارت تیوی رو هم نمیاره/ شما مطمئن هستد که با این روش مشکلش حل میشه? میترسم مشکل از پاورش باشه و با این کار مشکل دیگه ای بوجود بیاد

matinpour
31-07-2013, 21:01
تشکر میکنم آقای متین پور
انشاالله از این شبهای پربرکت سال و عمری پرخیر و برکت نصیبتان شود
1_ببخشید نگفتید که بعد از 20ثانیه اتصال را قطع کنم یا بعد از اینکه پیغام تغییر چهارتا آیتم را داد اتصال را قطع کنم ?
2_الان تیوی هی ریستارت میشه حتی آرم اسمارت تیوی رو هم نمیاره/ شما مطمئن هستد که با این روش مشکلش حل میشه? میترسم مشکل از پاورش باشه و با این کار مشکل دیگه ای بوجود بیاد

دوست عزیز
خیر از پاورش نیست اگر آی سی را بدرستی پیدا کرده باشید و طبق دستورالعمل انجام داده باشید باید مشگل حل بشود ما این عمل را وقتی که سیم را به آن دو آیتم وصل کرده و سپس تلویزیون را روشن کرده و 20 ثانیه نگهدا شته و وقتی که پیام ظاهر می شود سیم را قطع کرذه و تلویزیون را خاموش می کنیم و سپس با کنترول وارد منو مخفی شده و اطلاعات مورد نیاز را وارد می کنیم

alibm2580
02-08-2013, 12:40
سلام آقای متین پور
دقیقأ طبق دستورالعملی که گفته بودید پایه شماره پنج را با پایه هشتم اتصال دادم تیوی را به برق زدم اولش نصف صفحه سفید و نصفی سیاه شده و بعدش باسرعت رنگهای قاطی پاطی عوض میشدن و بعد صفحه سیاه شد تا ۲۵ الی ۳۰ثانیه هم اتصال را نگه داشتم ولی پیامی ظاهر نشد/چندبار دیگه هم این کارو انجام دادم ولی دقیقأ بعد هجده ثانیه خودبه خود ریستارت میشود/ با راهنمایی های مفیدتان خیلی امیدوارشدم که درست بشه ولی با اینکه درست انجام دادم نشد که نشد و آبرویمان....
به نظر شما علت چیه و آیا خرابیه دیگه ای داره?

matinpour
02-08-2013, 16:27
سلام آقای متین پور
دقیقأ طبق دستورالعملی که گفته بودید پایه شماره پنج را با پایه هشتم اتصال دادم تیوی را به برق زدم اولش نصف صفحه سفید و نصفی سیاه شده و بعدش باسرعت رنگهای قاطی پاطی عوض میشدن و بعد صفحه سیاه شد تا ۲۵ الی ۳۰ثانیه هم اتصال را نگه داشتم ولی پیامی ظاهر نشد/چندبار دیگه هم این کارو انجام دادم ولی دقیقأ بعد هجده ثانیه خودبه خود ریستارت میشود/ با راهنمایی های مفیدتان خیلی امیدوارشدم که درست بشه ولی با اینکه درست انجام دادم نشد که نشد و آبرویمان....
به نظر شما علت چیه و آیا خرابیه دیگه ای داره?

دوست عزیز
آیا تلویزیون به شما فرصت داخل شدن در منوی مخفی را حالا می دهد اگر بتوانید وارد منوی مخفی بشوید می توانید تلویزیونتان را دوباره درست کنید اگر با این کار مشگلتان حل نشود احتمالا بردتان آسیب دیده که نمی تواند از هیچ راهی وارد بشود و متاسفانه باید آی سی eerprom آن تعویض شود

alibm2580
02-08-2013, 23:16
متشکرم جناب متین پور
فعلأ که گذاشتیم تو کارتن که 700کیلومتر از چابهار بفرستیم زاهدان
احتمالأ اونا هم بردش را عوض میکنن چیز زیادی حالیشون نیست/شما گذرتون اینورا نمیاقته در خدمتتون باشیم

matinpour
02-08-2013, 23:41
متشکرم جناب متین پور
فعلأ که گذاشتیم تو کارتن که 700کیلومتر از چابهار بفرستیم زاهدان
احتمالأ اونا هم بردش را عوض میکنن چیز زیادی حالیشون نیست/شما گذرتون اینورا نمیاقته در خدمتتون باشیم

دوست عزیز
اگر برد را تهران بیاورید به خیابان جمهوری -ساختمان آلومینیم - طبقه چهارم -تعمیرگاه مرکزی نوری احتمال 99% درست می شود البته بشرطی که برد مشگل زیادی نداشته باشد

noushi
03-08-2013, 13:54
با سلام دستگاه ال سی دی دارم مدل37LB505 که تایم شیفت آن از کار افتاده چه کار باید کرد ؟باسپاساز شما

alibm2580
03-08-2013, 17:09
تشکر جناب متین پور
متأسفانه به دلیل بعد مسافت و الی...
امکان تهران آمدن نیست و فعلأ میفرستیمش زاهدان/تیوی رو بردیم پیش فروشنده گفت احتمالأ به خاطر تحریم با فارسی کردن جریانی فعال شده که تیوی خودبه خود خراب بشه
آیا همچین چیزی درسته? و اینکه تیوی سه روز بعد از فارسی کردنش اینجوری شد.

matinpour
03-08-2013, 17:29
تشکر جناب متین پور
متأسفانه به دلیل بعد مسافت و الی...
امکان تهران آمدن نیست و فعلأ میفرستیمش زاهدان/تیوی رو بردیم پیش فروشنده گفت احتمالأ به خاطر تحریم با فارسی کردن جریانی فعال شده که تیوی خودبه خود خراب بشه
آیا همچین چیزی درسته? و اینکه تیوی سه روز بعد از فارسی کردنش اینجوری شد.

دوست عزیز
اصلا همچین چیزی امکان ندارد و اصلا ربطی به تحریم هم ندارد با فارسی ساز کردن این اتفاق بوجود نمی آید و تا حالا در هیچ کجا یک همچین مسله ای گزارش نشده است و اصلا با عقل جور در نمی آید چون این جزء امکانات تلویزیون است

silverbios
24-08-2013, 13:31
سلام
دوسوال:
1.چرا تو مدل های سری d60 با اینکه پی وی ار پیفرض فعاله ولی بازم تو منومخفی که با rusamsung فعال شده بازم pvr تو منوی sub خاکستری رنگه به جای رنگ زرد؟
2.در مدل ua40d6960
auto power در منو مخفی باید رو چه حالتی باشه؟
always off؟
درسته؟
ممنون

matinpour
24-08-2013, 13:48
دوسوال:
1.چرا تو مدل های سری d60 با اینکه پی وی ار پیفرض فعاله ولی بازم تو منومخفی که با rusamsung فعال شده بازم pvr تو منوی sub خاکستری رنگه به جای رنگ زرد؟
2.در مدل ua40d6960
auto power در منو مخفی باید رو چه حالتی باشه؟
always off؟
درسته؟
ممنون

دوست عزیز
بعضی از آیتمها نیازی به تغییر کردن ندارد و به خاطر همین شما نمی توانید آن را روشن یا خاموش کنید از جمله همان آیتم
و در ضمن auto power باید دارای سه گزینه باشد always on -- always off- memory که شما آن را روی memory بگذارید.

silverbios
24-08-2013, 13:56
سلام
اول تبریک میگم بخاطر تگتون!
دوم ممنون بخاطر توضیحات ولی الان شانسی داشتم ارشیومو میگشتم دیدم یه پکیج عکس از منو مخفی دارم که دیدم خوده تی وی مقدار پاور رو روی power last گذاشته!!!
در مورد قسمت دوم سوال هم ممنون
درضمن ممنون میشم در مورد این ایتم ها تو منو sub توضیح بدید:
CI SUPPORT
24Px4SUPPORT
GEMSTAR SUPPORT
ENERGY STAR
POP DEFAULTS

matinpour
24-08-2013, 15:22
سلام
اول تبریک میگم بخاطر تگتون!
دوم ممنون بخاطر توضیحات ولی الان شانسی داشتم ارشیومو میگشتم دیدم یه پکیج عکس از منو مخفی دارم که دیدم خوده تی وی مقدار پاور رو روی power last گذاشته!!!
در مورد قسمت دوم سوال هم ممنون
درضمن ممنون میشم در مورد این ایتم ها تو منو sub توضیح بدید:
CI SUPPORT
24Px4SUPPORT
GEMSTAR SUPPORT
ENERGY STAR
POP DEFAULTS

دوست عزیز
CI SUPPORT
رابط مشترکCI (Common Interface)، یک شکاف در عقب گیرنده تلویزیون دیجیتال برای قرار دادن یک ماژول دسترسی مشروط CAMاست. به این منظور قادر به مشاهده برنامه های تلویزیونی است. CAM و کارت می تواند در هر زمان نصب شده باشد، که آیا تلویزیون روشن باشد یا خاموش پیگیری کنید.

POP DEFAULTS
بنر پیام و هشدار هاست

24Px4SUPPORT
اگر این آیتم روی on باشد تصویر تلویزیون صاف می شود
GEMSTAR SUPPORT
برای EPG اطلاعات راهنما برنامه های تلویزیون
ENERGY STAR
این آیتم به وسایلی که دارای استاندارد جهانی برای حفاظت از محیط زیست دارند داده می شود و برای بهره وری و صرفه جویی انرژی است

silverbios
24-08-2013, 16:16
خوب اینا همه برا من غیر فعال هستن ارزش داره اینا رو فعال کنم؟
راستی معنی انرژی استار رو میدونم منظورم اینکه این ایتم واقعا کار میکنه یا فیک هستش؟
مدل:
UA40D6860MW
فریمور:T-GASDAAC-1018.1 ,BT-G

matinpour
24-08-2013, 18:22
خوب اینا همه برا من غیر فعال هستن ارزش داره اینا رو فعال کنم؟
راستی معنی انرژی استار رو میدونم منظورم اینکه این ایتم واقعا کار میکنه یا فیک هستش؟
مدل:
UA40D6860MW
فریمور:T-GASDAAC-1018.1 ,BT-G

دوست عزیز
شرکتها برای محصولات خود در بعضی از سیستمها پنل های یکسانی تولید می کنند ولی قطعات آن را سوار نمی کنند یا اگر هم سوار کنند به حالت خنثی است و کاربردی ندارد و در گاهی اوقات بصورت جهانی است یعنی شرکت سازنده نمی داند که محصولش ممکن است در کدام کشور مورد استفاده قرار بگیرد. که در آن صورت می شود آن را فعال کرد. و شما هم می توانید در صورت نیاز اگر مثلا پورت CIیا Common Interface را دارید و فعال نیست آن را فعال کنید در غیر این صورت بکارتان نمی آید و دیگر موارد ....

silverbios
24-08-2013, 18:45
درست خب
24Px4SUPPORT
باعث بهبود تصویر میشه؟
فک کنم اینم در ایران مفید باشه؟
GEMSTAR SUPPORT
درسته؟
درضمن با فعال کردن این موارد احتمال بریک هستش؟
ممنون

matinpour
24-08-2013, 19:54
درست خب
24Px4SUPPORT
باعث بهبود تصویر میشه؟
فک کنم اینم در ایران مفید باشه؟
GEMSTAR SUPPORT
درسته؟
درضمن با فعال کردن این موارد احتمال بریک هستش؟
ممنون

دوست عزیز
تا حالا موردی ندیدم

silverbios
25-08-2013, 12:33
دوست عزیز
تا حالا موردی ندیدم
سلام تست کردم تا الان موردی نداشته!
فقط یه سوال قابلیت LNA تو منوم مخفی بود فعالش کردم
میخواستم بپرسم اصلا کیتش تو تی وی D6906 هست؟
ممنون

matinpour
25-08-2013, 13:17
سلام تست کردم تا الان موردی نداشته!
فقط یه سوال قابلیت LNA تو منوم مخفی بود فعالش کردم
میخواستم بپرسم اصلا کیتش تو تی وی D6906 هست؟
ممنون

دوست عزیز
در رابطه با مدل تلویزیون شما در هیچ سایتی نشان یا اثری ندیدم شما مطمعن هستید که مدل را درست نوشتید.

silverbios
25-08-2013, 13:25
بله مدل
UA40D6960MW!!!

matinpour
25-08-2013, 15:56
بله مدل
UA40D6960MW!!!

دوست عزیز
گزینه LNA هم مربوط میشه به جاهای که سیگنال ضعیفی دارند با ON کردنش یک آمپیلی فایر روشن میشه که سیگنال دریافتی رو قوی تر میکنه

ارمان سن
26-08-2013, 17:16
با سلام من با وارد شدن به منو مخفی ال سی دی سامسونگ مدلla32a450c جهت فعال کردن تصویر در تصویر متاسفانه الان هم تصویر بر عکس شده هم دکمه کانال ویدیو غیر فعال شده از دوستان خواهشمندم راهنمایم کنند در صورت امکان به ایمیلم ارسال کنین vanvany_kh

ارمان سن
26-08-2013, 17:18
با سلام من با وارد شدن به منو مخفی ال سی دی سامسونگ مدلla32a450c جهت فعال کردن تصویر در تصویر متاسفانه الان هم تصویر بر عکس شده هم دکمه کانال ویدیو غیر فعال شده از دوستان خواهشمندم راهنمایم کنند در صورت امکان به ایمیلم ارسال کنین vanvany_kh

matinpour
26-08-2013, 17:29

دوست عزیز
شما در منوی مخفی چه چیزی را تغییر دادید.

shahryar84
28-08-2013, 12:38
من 40d7000 دارم، خودش ماهواره و وایرلس داخلی داره. پشتش هم جای CAM
چطور می‌شه تو خودش cccam رو فعال کرد و کانالهای کارتی رو دید؟

matinpour
28-08-2013, 15:10
من 40d7000 دارم، خودش ماهواره و وایرلس داخلی داره. پشتش هم جای CAM
چطور می‌شه تو خودش cccam رو فعال کرد و کانالهای کارتی رو دید؟

دوست عزیز
طبق مقررات سایت بحث در مورد ما-هو-اره ممنوع است.و شما برای اینکار باید مطابق کارهای که در ریسیور انجام می دهند عمل کنید .در گوگل جستجو کنید.

matinpour
28-08-2013, 15:53

دوست عزیز
HOTEL MODE و HOTEL OPTION را از سرویس مخفی خاموش یعنی روی OFF بگذارید و یک بار FACTORY RESET کنید. و اگر خود تان هم می دانستید گدام آیتم دیگر را دست زدید و چه تغییری را انجام دادید بهتر می توانستیم شما را راهنمایی کنیم.

greenmidi
28-08-2013, 19:00
سلام
تلویزیون من D 5500
برای فعالسازی تیونر دیجیتال وارد منو سرویس شدم ولی فعال نشد
Factory Reset کردم الان دیگه آنالوگ هم نمی گیره..!:n27:
شدیدا به کمک شما نیاز دارم:n28:

matinpour
28-08-2013, 19:54
سلام
تلویزیون من D 5500
برای فعالسازی تیونر دیجیتال وارد منو سرویس شدم ولی فعال نشد
Factory Reset کردم الان دیگه آنالوگ هم نمی گیره..!:n27:
شدیدا به کمک شما نیاز دارم:n28:

دوست عزیز
اگر تلویزیون شما مدلش ua40d5500 است تلویزیون شما دیجیتال دارد و می توانید از این روش فعال کنید
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-IRAN انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

greenmidi
28-08-2013, 21:22
دوست عزیز
اگر تلویزیون شما مدلش ua40d5500 است تلویزیون شما دیجیتال دارد و می توانید از این روش فعال کنید
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-IRAN انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

من میخام آنالوگش فعال شه؟

matinpour
28-08-2013, 21:25
من میخام آنالوگش فعال شه؟

دوست عزیز
وقتی که مراحل بالا را انجام دادید در هنگام جستجو کانال در منوی کانال می توانید هم آنالوگ وهم دیجیتال را انتخاب و جستجو کنید.

greenmidi
28-08-2013, 21:50
با ruSamsungTVCommunicator میشه فعالش کرد
ضمنا من
ttx group
ch table
PnP language
هم ندارم

matinpour
29-08-2013, 10:13
با ruSamsungTVCommunicator میشه فعالش کرد
ضمنا من
ttx group
ch table
PnP language
هم ندارم
دوست عزیز
این آیتمها را باکنترول مخصوص باید فعال کنید

silverbios
05-09-2013, 10:50
سلام اقای متین پور یه سوال داشتم!
از کجا میشه فهمید سی پی یو تی وی برای کدوم کمپانی هستش؟

matinpour
05-09-2013, 12:30
سلام اقای متین پور یه سوال داشتم!
از کجا میشه فهمید سی پی یو تی وی برای کدوم کمپانی هستش؟

دوست عزیز
شرکت سامسونگ الکترونیک یک تولید کننده از قطعات مانند باتری های لیتیوم یون، نیمه هادی ها، تراشه ها، حافظه های فلش و دستگاه های دیسک سخت را برای مشتریان از قبیل اپل، سونی، HTC و نوکیا می سازد و به همین منظور پردازنده هایش را برای خودش و شرکت های دیگر را می سازد.

silverbios
05-09-2013, 14:51
دوست عزیز
شرکت سامسونگ الکترونیک یک تولید کننده از قطعات مانند باتری های لیتیوم یون، نیمه هادی ها، تراشه ها، حافظه های فلش و دستگاه های دیسک سخت را برای مشتریان از قبیل اپل، سونی، HTC و نوکیا می سازد و به همین منظور پردازنده هایش را برای خودش و شرکت های دیگر را می سازد.
سلام ممنون از توضیحات ولی معماری سی پی یو رو از دو شرکت بیشتر نمیگیرن:
1. arm
2.mstar
---------------------------------
درضمن میشه بگید اخرین ورژن فریمور UA40D6960MW چیه؟
ممنون
چون در سایت سام موجود نبود!

matinpour
05-09-2013, 18:43
سلام ممنون از توضیحات ولی معماری سی پی یو رو از دو شرکت بیشتر نمیگیرن:
1. arm
2.mstar
---------------------------------
درضمن میشه بگید اخرین ورژن فریمور UA40D6960MW چیه؟
ممنون
چون در سایت سام موجود نبود!

دوست عزیز
نام گذاری ایران برای این مدل UA40D6960 و نام گذاری اصلی آن UA40D6600WM می باشد و برای دانلود فریمور تان به این سایت بروید.

silverbios
05-09-2013, 20:00
ممنون از راهنمایی هاتون!
درضمن این همونه؟

درضمن ویرایش فعلی:
T-GASDAAC-1018.1,BT-G
الان یه مشکل برام پیش اومده اونم اینکه من قبلا ویجت سمی گو رو نصب داشتم ولی مشکلی پیش اومد خواستم پاکش کنم!
پاکش که کردم موقع نصب مجدد ارور میده که کاراکتر درست شناسایی نشد!!!
بنظرتون مشکل چیه؟
درضمن هیچ راهی نیستش که بشه از اپ های development بطور عادی استفاده کرد چون من هرکار کردم بعد از هربار ریبوت تمام اپ ها پاک میشن!!!
البته این راه رو پیشنهاد دادن ولی بنظرم یکم وقت گیره برای هر اپ!:

matinpour
05-09-2013, 21:51
ممنون از راهنمایی هاتون!
درضمن این همونه؟

درضمن ویرایش فعلی:
T-GASDAAC-1018.1,BT-G
الان یه مشکل برام پیش اومده اونم اینکه من قبلا ویجت سمی گو رو نصب داشتم ولی مشکلی پیش اومد خواستم پاکش کنم!
پاکش که کردم موقع نصب مجدد ارور میده که کاراکتر درست شناسایی نشد!!!
بنظرتون مشکل چیه؟
درضمن هیچ راهی نیستش که بشه از اپ های development بطور عادی استفاده کرد چون من هرکار کردم بعد از هربار ریبوت تمام اپ ها پاک میشن!!!
البته این راه رو پیشنهاد دادن ولی بنظرم یکم وقت گیره برای هر اپ!:

دوست عزیز
در همه موارد سعی کنید تاریخ و ساعت تلویزیون تان دقیق باشدبعد برای افزایش apps از این راه بروید.
افزایش apps
برای افرایش apps نیازو به ورود به منو مخفی دارید خواهشا به دیگر تنظیمات کاری نداشته باشید فقط:
باید وارد sub option بشوید بعد که وارد شده اید گزینه ای به نام info link server type وجود دارد که بصورت پیش فرض روی operationg به معنای عامل تنظیم شده شما وقتی وارد این گزینه می شود دو گزینه دیگر وجود دراد به نام development به معنای توسعه و developming به معنای در حال توسعه . اگر گزینه اول باشد همون apps که دارید نمایش داده می شود اگر گزینه دوم به معنای توسعه تغییر بدهید apps شما زیاد می شود اگر گزینه در حال توسعه را انتخاب کنید apsss شمال خیلی خیلی زیاد می شود . انتخاب با شما خواهد بود کدام را انتخاب کنید . خواهشا به دیگر قستمها کاری نداشته باشید .
Info link country
و در ضمن آن فریموری که معرفی کردم آخرین فریمور موجود است

silverbios
05-09-2013, 21:52
درسته ولی وقتی اینکارو هم میکنم بازم بعد از ریبوت تمام برنامه ها پاک میشن!!!
---------------------------------------
برای ویجت سمی گو چه پیشنهادی دارید؟
------------------------------------------------------
درضمن این لینکی که دادید با این فرق داره؟

matinpour
06-09-2013, 11:01
---------------------------------------
برای ویجت سمی گو چه پیشنهادی دارید؟
------------------------------------------------------
درضمن این لینکی که دادید با این فرق داره؟

دوست عزیز
اگر ورژن شان با هم یکی باشد و MULTI LANGUAGE هم باشد هیچ فرقی باهم ندارند
در مورد ویجت سمی گو اگر قبلا امتحان کردید و راضی بودید مشگلی نیست ولی به نظر من اینها در خارج از ایران مخصوصا اروپا کاربردی تر است .اختیار باشماست

silverbios
06-09-2013, 11:11
سلام!
ممنون از توضیحات!
الان یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینکه هر کار میکنم اپدیت رو نمیتونم نصب کنم!
میزنه فایلی برای ارتقا پیدا نشد!!!
مشکل چی هست بنظرتون!
درضمن اینطور که دیدم اپدیت کشور سنگاپور جدیدتره!ا(1025!)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

matinpour
06-09-2013, 11:36
سلام!
ممنون از توضیحات!
الان یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینکه هر کار میکنم اپدیت رو نمیتونم نصب کنم!
میزنه فایلی برای ارتقا پیدا نشد!!!
مشکل چی هست بنظرتون!
درضمن اینطور که دیدم اپدیت کشور سنگاپور جدیدتره!ا(1025!)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز
اگرروش ابدیت کردن را بلد هستید و آن را درست انجام می دهید ولی آبدیت انجام نمی شود به این عوامل بستگی دارد
1- یا ساعت و تاریخ تلویزیون تان درست نیست
2- برای جلو گیری از ارتقا دادن
آخرین نسخه سیستم عامل در دسترس است بیش از OTN، به طور کامل SamyGO بر روی مدل های سری D غیر فعال کنید.
(این قانون برای هر مجموعه ای دیگر نیز معتبر است، اما مهم تر برای D)

یکی از راه حل های - خاموش کردن پشتیبانی OTN در منوی سرویس می باشد. (گزینه زیر کنترل

(control-sub option-OTN-OTN support->off).

silverbios
06-09-2013, 11:41
ممنون!
ممکنه اون تغییری که برای ست epg دادم (همونی که خودتون اموزششو گذاشتید!)
باعث این کار باشه؟
درضمن ورژن سنگاپور جدیدتر نیستش؟
ممنون
-------------------------------------------------------------------------------------
otn رو فعال کردم!
برا ویجت سمی هم باید بگم که:
اول که اسمارت هاب رو ریست فکتوری کردم بعدش هم با کلید exit کل تی وی رو غیر فعال کردم!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد مود development برای اپ های بیشتر باید بگم:

matinpour
06-09-2013, 12:13
ممنون!
ممکنه اون تغییری که برای ست epg دادم (همونی که خودتون اموزششو گذاشتید!)
باعث این کار باشه؟
درضمن ورژن سنگاپور جدیدتر نیستش؟
ممنون

دوست عزیز
بله ورژن سنگاپور بالاتر است ولی ممکن است سازگار نباشد سایت امارات با ما سازگارتر است و اگر تاریخ تلویزیونتان صحیح باشد مشگلی از آن ندارید و باید منوی مخفی را همانطور که گفتم بررسی کنید.اگر (control-sub option-OTN-OTN support->off آن را on کنید

silverbios
06-09-2013, 12:24
دوست عزیز
بله ورژن سنگاپور بالاتر است ولی ممکن است سازگار نباشد سایت امارات با ما سازگارتر است و اگر تاریخ تلویزیونتان صحیح باشد مشگلی از آن ندارید و باید منوی مخفی را همانطور که گفتم بررسی کنید.اگر (control-sub option-OTN-OTN support->off آن را on کنید

ممنون!
ممکنه اون تغییری که برای ست epg دادم (همونی که خودتون اموزششو گذاشتید!)باعث این کار باشه؟
ممنون
-------------------------------------------------------------------------------------
otn رو فعال کردم!
اول که اسمارت هاب رو ریست فکتوری کردم بعدش هم با کلید exit کل تی وی رو غیر فعال کردم!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تمام مراحلی رو که گفتید چک کردم ولی بازم نشد!

silverbios
06-09-2013, 12:40
راستی الان چک کردم دیدم تو منو مخفی
model رو زدهUA46D6600!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
درصورتی که تی وی من 40 اینچه!!!!

matinpour
06-09-2013, 12:44
ممنون!
ممکنه اون تغییری که برای ست epg دادم (همونی که خودتون اموزششو گذاشتید!)باعث این کار باشه؟
ممنون
otn رو فعال کردم!

تمام مراحلی رو که گفتید چک کردم ولی بازم نشد!

دوست عزیز
پس حتما تلویزیون شما از نظر محتوای سیستم نیازی به آبدیت ندارد چون با تغییراتی که شما اعمال کردید نیاز های آن فعال و تامین شده است و هدف از آبدیت هم همین است.

hichkas
06-09-2013, 15:05
با سلام دستگاه من es8880 هستش متاسفانه چند وقتی هستش به شکل کاملا اتفاقی و رندوم ...صحفه شطرنجی میشه یا یهو رنگ نارنجی و قرمز به شکل چهار خونه ، گاهی فقط مشکی ، گاهی صورتی و... بعدش هنگ میکنه و خود به خود ریست میشه تی وی ...در اون زمانی که قاطی کرده تی وی ممکنه ریست بشه درست کار کنه و اگه گزینه منو بزنی دوباره اینجوری هنگ کنه ....جالبه اصلا یه هفته ممکنه اینجوری نشه ها و همه چیز به درستی کار کنه ...ولی ممکنه در یک روز 10 باز قاطی کنه ...
من تنها دستکاری کردم این تلویزیون رو این بود که کشور اسمارت هاپ رو به استرالیا تغییر دادم ولی این قضیه مال 3 ماه قبل اینه که اینجوری مشکل پیدا کنه .هر چند دیروز برش گردوندم رو ایران.
در ضمن میخوام قبل اینکه بفرستم نمایندگی خودم کمی سر به سرش بزارم ببینم میشه درستش کرد.
و در اخر اینکه ورژن فریم ور دستگاه 1020 هستش و همیشه پیغام اپدیت برام میاد به 1022 ولی تا نصفه میره واسه دانلود 50% و بعد هیچ اتفاقی نمیافته و اپدیت نمیشه .!!!
اگه نظری دارید ممنون میشم اعلام کنید.

matinpour
06-09-2013, 17:34
با سلام دستگاه من es8880 هستش متاسفانه چند وقتی هستش به شکل کاملا اتفاقی و رندوم ...صحفه شطرنجی میشه یا یهو رنگ نارنجی و قرمز به شکل چهار خونه ، گاهی فقط مشکی ، گاهی صورتی و... بعدش هنگ میکنه و خود به خود ریست میشه تی وی ...در اون زمانی که قاطی کرده تی وی ممکنه ریست بشه درست کار کنه و اگه گزینه منو بزنی دوباره اینجوری هنگ کنه ....جالبه اصلا یه هفته ممکنه اینجوری نشه ها و همه چیز به درستی کار کنه ...ولی ممکنه در یک روز 10 باز قاطی کنه ...
من تنها دستکاری کردم این تلویزیون رو این بود که کشور اسمارت هاپ رو به استرالیا تغییر دادم ولی این قضیه مال 3 ماه قبل اینه که اینجوری مشکل پیدا کنه .هر چند دیروز برش گردوندم رو ایران.
در ضمن میخوام قبل اینکه بفرستم نمایندگی خودم کمی سر به سرش بزارم ببینم میشه درستش کرد.
و در اخر اینکه ورژن فریم ور دستگاه 1020 هستش و همیشه پیغام اپدیت برام میاد به 1022 ولی تا نصفه میره واسه دانلود 50% و بعد هیچ اتفاقی نمیافته و اپدیت نمیشه .!!!
اگه نظری دارید ممنون میشم اعلام کنید.

دوست عزیز
آیا برای آبدیت از طریق اینترنت عمل می کنید یا از فلش؟ اگر از روی اینترنت عمل می کنید اینکار را نکنید برای اینکار از روی کامپیوتر و از اینترنت به این سایت رفته و فریمورتان را دانلود کنید نام گذاری ایرانes8880 و نام گذاری اصلی آن ES8000M
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

silverbios
06-09-2013, 18:46
دوست عزیز
پس حتما تلویزیون شما از نظر محتوای سیستم نیازی به آبدیت ندارد چون با تغییراتی که شما اعمال کردید نیاز های آن فعال و تامین شده است و هدف از آبدیت هم همین است.
حرف شما صحیح!
ولی مگه تی وی قبل از اپ کل فایل ها رو چک میکنه!؟
اخه سیستم عامل فقط میتونه خودشو از software ver چک کنه که اگه ببینه جدیدتره خودشه اپدیت کنه!
درضمن من مطئنم بیلدم قدیمیه!
ولی چرا اپ رو قبول نمیکنه؟
درضمن میشه روش نصب از طریق فلش رو با تمام جزئیاتش بگید؟
کم کم دارم شک میکنم که روشم اشتباهه!
البته بگم من ورژن فعلیمم از همین طریق نصب کردم!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درضمن این گزینه رابط مشترک توی منو در قسمت تنظیمات و گزینه نرم افزار جایگزین درقسمت اپدیت چیه؟
ممنون

silverbios
07-09-2013, 00:21
یه سوال دیگه!
ایا راهی هست که بشه فهمید فریمور فعلی که دارم برای چه کشوری هست؟!
چون این رو هم باز از طریق فلش اپدیت کردم!

matinpour
07-09-2013, 07:38
دوست عزیز خیر نمی شود فهمید که فریمورنصب شده مربوط به چه کشوری است مگر بدانید از کدام سایت آن را گرفتید.

silverbios
07-09-2013, 23:03
سلام مجدد
اقا یه سوال این گزینه alternate del و tool support و fanet on / off تو sub optin چیه؟
درضمن هر کار کردم بعد از تغییر info link country به develoment اول اینکه موقع نصب میگه اختلال در شبکه ولی اپ نصب میشه بعدش هم اجرا میشه ولی بعد از ریبوت تی وی باز هم پیغام میاد اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد وبعدش خودش اپ ها رو پاک میکنه
جناب متین پور ایا شما خودتون تا بحال به چنین موردی برخوردید؟
ممنون

matinpour
08-09-2013, 15:28
سلام مجدد
اقا یه سوال این گزینه alternate del و tool support و fanet on / off تو sub optin چیه؟
درضمن هر کار کردم بعد از تغییر info link country به develoment اول اینکه موقع نصب میگه اختلال در شبکه ولی اپ نصب میشه بعدش هم اجرا میشه ولی بعد از ریبوت تی وی باز هم پیغام میاد اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد وبعدش خودش اپ ها رو پاک میکنه
جناب متین پور ایا شما خودتون تا بحال به چنین موردی برخوردید؟
ممنون

دوست عزیز
وقتی که شما info link country را تغییر می دهید در حقیقت اطلاعات لینک کشوری را که قبلا aaps های آن نصب بوده را پاک و aaps های کشور جدید را دانلود و بروز رسانی می کند و اسمارت هاب را بر مبنای اطلاعات همان کشور بازسازی می کند این روند کار است و در بعضی از مواقع به علت اینکه شما از شبکه اینترنت ایران استفاده می کنید لاجرم اسمارت هاب بر مبنای اینترنت کشور ما و سرورهای سامسونگ ایران باز سازی می شود
fanet on / off برای زمانی استفاده می شود که شما با یک کنترول از راه دور بخواهید برای اشگال زدایی از کامپیوتر و یک دستگاه BD با دو کابل USB استفاده کنید که خیلی فنی و پر دردسر است.
tool support تعداد ابزارهای به کار گرفته سیستم تلویزیون شما را نشان می دهد
alternate del به معنی حذف جایگزین است و تا حالا موردی برای تست پیدا نکردم.

silverbios
08-09-2013, 15:51
دوست عزیز
وقتی که شما info link country را تغییر می دهید در حقیقت اطلاعات لینک کشوری را که قبلا aaps های آن نصب بوده را پاک و aaps های کشور جدید را دانلود و بروز رسانی می کند و اسمارت هاب را بر مبنای اطلاعات همان کشور بازسازی می کند این روند کار است و در بعضی از مواقع به علت اینکه شما از شبکه اینترنت ایران استفاده می کنید لاجرم اسمارت هاب بر مبنای اینترنت کشور ما و سرورهای سامسونگ ایران باز سازی می شود
fanet on / off برای زمانی استفاده می شود که شما با یک کنترول از راه دور بخواهید برای اشگال زدایی از کامپیوتر و یک دستگاه BD با دو کابل USB استفاده کنید که خیلی فنی و پر دردسر است.
tool support تعداد ابزارهای به کار گرفته سیستم تلویزیون شما را نشان می دهد
alternate del به معنی حذف جایگزین است و تا حالا موردی برای تست پیدا نکردم.
اخ شرمنده اشتباه گفتم شرمنده!
منظورم:
info link server type
بود!
رو development که میزارم بعد از هر بار روشن خاموش کردن تی وی اسمارت هاب پیغام اپدیت میده و تمام برنامه ها رو پاک میکنه!
ایا شما خودتون تا بحال به این مشکل برخوردید؟

matinpour
08-09-2013, 16:11
اخ شرمنده اشتباه گفتم شرمنده!
منظورم:
info link server type
بود!
رو development که میزارم بعد از هر بار روشن خاموش کردن تی وی اسمارت هاب پیغام اپدیت میده و تمام برنامه ها رو پاک میکنه!
ایا شما خودتون تا بحال به این مشکل برخوردید؟

دوست عزیز
من چون خودم زیاد از apps ها استفده نمی کنم ترجیح میدهم در حالت اولیه خودش باشد ولی یک بار آن را امتحان کردم و برای منهم همینطور بود و چون از سرور های سامسونگ ایران استفاده می کند فکر می کنم خودش به حالت اولیه می خواهد برگردد و برای همین هم پاک و بروز رسانی می کند و apps ها بسته به تلویزیون و کاربری آنها طراحی شده است مثل بازی پرندگان خشمگین که برای سری های 7 و 8 طراحی شده است و حتی تلویزیونهای سری پایین آنها را لود هم نمی توانند بکنند

silverbios
08-09-2013, 16:22
دوست عزیز
من چون خودم زیاد از apps ها استفده نمی کنم ترجیح میدهم در حالت اولیه خودش باشد ولی یک بار آن را امتحان کردم و برای منهم همینطور بود و چون از سرور های سامسونگ ایران استفاده می کند فکر می کنم خودش به حالت اولیه می خواهد برگردد و برای همین هم پاک و بروز رسانی می کند و apps ها بسته به تلویزیون و کاربری آنها طراحی شده است مثل بازی پرندگان خشمگین که برای سری های 7 و 8 طراحی شده است و حتی تلویزیونهای سری پایین آنها را لود هم نمی توانند بکنند
ممنون پس تقریبا نشدنی هست البته راهی در سمی گو بهم پیشنهاد شد که قبلا لینکشو بهتون دادم ولی اون روش بسیار وقت گیر بود چون باید نوع کاربری هر اپ رو تغییر بدید(از طریق ftp)
در ضمن نمیدونید چرا سامسونگ ایران اینقدر دیر به دیر برنامه ها را تایید میکنه؟
ممنون

hichkas
09-09-2013, 15:35
دوست عزیز
آیا برای آبدیت از طریق اینترنت عمل می کنید یا از فلش؟ اگر از روی اینترنت عمل می کنید اینکار را نکنید برای اینکار از روی کامپیوتر و از اینترنت به این سایت رفته و فریمورتان را دانلود کنید نام گذاری ایرانes8880 و نام گذاری اصلی آن ES8000M
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی...فقط یه سوال این فریمور ایا تفاوتی با فریمور ایران در زمینه منو فارسی و ... دارد؟! یا نه دقیقا مشابه فریمور ایران است؟

matinpour
09-09-2013, 19:45
خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی...فقط یه سوال این فریمور ایا تفاوتی با فریمور ایران در زمینه منو فارسی و ... دارد؟! یا نه دقیقا مشابه فریمور ایران است؟

دوست عزیز
خیر تفاوتی نمی کند و دقیقا فریمور ایران است.

drmos
10-09-2013, 14:35
سلام ببخشید یه مشکل برا من پیش اومده اونم اینکه من یه بلوری دارم که چند روز پیش اپدیتش کردم الان میخوام ریستش کنم ولی وقتی پسورد رو میزنم دستگاه پسورد رو قبول نمیکنه!
پسورد رو هم من عوض نکرده بودم! همون 4 تا صفر پیشفرض بود!
اینم مدل دستگاه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinpour
10-09-2013, 14:48
سلام ببخشید یه مشکل برا من پیش اومده اونم اینکه من یه بلوری دارم که چند روز پیش اپدیتش کردم الان میخوام ریستش کنم ولی وقتی پسورد رو میزنم دستگاه پسورد رو قبول نمیکنه!
پسورد رو هم من عوض نکرده بودم! همون 4 تا صفر پیشفرض بود!
اینم مدل دستگاه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
از این کدها استفاده کن ببین مشگل را حل می کند
POWER (off) MUTE 8 2 4 POWER (on) -> pin reset
یا این

[*=left]MUTE → Volume up → RETURN → Volume down → RETURN → Volume up → RETURN --> pin reset

drmos
10-09-2013, 14:57
نه متاسفانه جواب نداد!

drmos
10-09-2013, 14:59
درکمال ناباوری!
پسورد رو پیدا کردم!
پسورد بعد از اپدیت به 2580!
تغییر پیدا کرده بود!!!

moazen
11-09-2013, 11:46
سلام خدمت همه دارم دوستان
من یه LA40C650L1R دارم ساخت مالزی
چند تا سوال دارم از اساتید
اول اینکه مدل بنده قابلیت PVR داره؟ چون تو منو مخفی فعال کردم ولی خبری نشد!؟
دوم اینکه قابلیت ----S تو این مدل هست و اگه هست چجوری باید فعال بشه؟:n02: DVBT رو فعال کردم قبلا! توی تیونرها هم SEC-TS هست و گزینش هم اضافه میشه ولی کانالی پیدا نمیکنه

سوم اینکه من از منو مخفیم عکس گرفتم کجا باید آپ کنم برای استفاده دوستان؟:n01:

matinpour
11-09-2013, 13:10
سلام خدمت همه دارم دوستان
من یه LA40C650L1R دارم ساخت مالزی
چند تا سوال دارم از اساتید
اول اینکه مدل بنده قابلیت PVR داره؟ چون تو منو مخفی فعال کردم ولی خبری نشد!؟
دوم اینکه قابلیت ----S تو این مدل هست و اگه هست چجوری باید فعال بشه؟:n02: DVBT رو فعال کردم قبلا! توی تیونرها هم SEC-TS هست و گزینش هم اضافه میشه ولی کانالی پیدا نمیکنه

سوم اینکه من از منو مخفیم عکس گرفتم کجا باید آپ کنم برای استفاده دوستان؟:n01:

دوست عزیز
تلویزیون شما نه قابلیت دیجیتال دارد و نه قابلیت pvr و حتی اگر شما آن ها را فعال کنید چیزی فعال نمی شود چون در بنیان آن اصلا از نظر سخت افزاری وجود ندارد و برای همین است که شما نمی توانید از آن استفاده کنید برای مشاهد مشخصات تلویزیو نتان به این سایت بروید.

moazen
11-09-2013, 14:04
دوست عزیز
تلویزیون شما نه قابلیت دیجیتال دارد و نه قابلیت pvr و حتی اگر شما آن ها را فعال کنید چیزی فعال نمی شود چون در بنیان آن اصلا از نظر سخت افزاری وجود ندارد و برای همین است که شما نمی توانید از آن استفاده کنید برای مشاهد مشخصات تلویزیو نتان به این سایت بروید.

خیلی ممنون بایت جواب البته ----t داره و الان دارم باهاش دیجیتال ایران رو میبینم ولی متاسفانه ----s نداره ! احتمالا روی سریهایی اروپایی باشه
بازم ممنون

ambdhm
11-09-2013, 23:23
سلام دوستان من la32e420e2r دارم زبان فارسی نداره تو منو مخفی هم local هم ایران رو نداره آخرین آپدیت فریمورش هم سال 2012 بود آپ کردم نشد میخاستم بدونم دیجیتال داره یا نه اگه پاسختون مثل پاسخ به دوست قبلیمون نشه که گفتید دیجیتال نداره در حالی که از دیجیتالش استفاده میکنه

matinpour
12-09-2013, 08:56
سلام دوستان من la32e420e2r دارم زبان فارسی نداره تو منو مخفی هم local هم ایران رو نداره آخرین آپدیت فریمورش هم سال 2012 بود آپ کردم نشد میخاستم بدونم دیجیتال داره یا نه اگه پاسختون مثل پاسخ به دوست قبلیمون نشه که گفتید دیجیتال نداره در حالی که از دیجیتالش استفاده میکنه

دوست عزیز
اول اینکه اطلاعات ما بر اساس مستندات سایت سامسونگ است نه از خودمان اگر در پست بالا هم نگاه می کردید آدرس سایت و مشخصات مدل ذکر شده .
دوم شما وقتی که از یک سایت دانلود می کنید در همان سایت هم مشخصات مدل تلویزیون تان هست و نیازی به ما ندارید که بپرسید تلویزیون تان دیجیتال دارد یا نه که با شک و تردید قبول کنید.
سوم این سایت دیدن مشخصات

ambdhm
12-09-2013, 11:56
منظوری نداشتم فقط میخاستم بگم نا امیدم نکنید از دیجیتال داشتن یا نداشتن این مدل ....این اطلاعات خود سامسونگ در مورد این ال سی دی به چه معنیه
DTV Tuner............----T/C
analoge tuner............yes

matinpour
12-09-2013, 14:38
منظوری نداشتم فقط میخاستم بگم نا امیدم نکنید از دیجیتال داشتن یا نداشتن این مدل ....این اطلاعات خود سامسونگ در مورد این ال سی دی به چه معنیه
DTV Tuner............----T/C
analoge tuner............yes

دوست عزیز
به این معنی است که تلویزیون شما ذارای تیونر آنالوگ و دیجیتال ترکیبی که همان دیجیتال زمینی و شبکه های کابلی است و فعال است و فقط کافیست که از قسمت منو ---> کانال ---->آن را تنظیم و جستجو کنید

اینم مشخصات مدل ایرانی که در آن هم همین شرایط است

ambdhm
12-09-2013, 18:01
توی وبسایت سامسونگ اینو نوشته ولی تو منوها چیزی به عنوان دیجیتال وجود نداره زبان هم فارسی نمیشه منو مخفی هم قسمت local گزینه ed-iran رو نداره و اصلا ایران نداره تو تنظیمات تیونر چهار گزینه sl-atc2 و seccustom و alps و xugang رو داره کدوم رو انتخاب بکنم وقتی دو گزینه آخر رو انتخاب میکنم تلویزیون روشن میشه ولی تصویر برفکی نداره ولی صدای خش خش آنالوگ میاد باز کانالیابی هم میزنه کانالیابی آنالوگ لطفا راهنمایی کنید

matinpour
13-09-2013, 22:18
توی وبسایت سامسونگ اینو نوشته ولی تو منوها چیزی به عنوان دیجیتال وجود نداره زبان هم فارسی نمیشه منو مخفی هم قسمت local گزینه ed-iran رو نداره و اصلا ایران نداره تو تنظیمات تیونر چهار گزینه sl-atc2 و seccustom و alps و xugang رو داره کدوم رو انتخاب بکنم وقتی دو گزینه آخر رو انتخاب میکنم تلویزیون روشن میشه ولی تصویر برفکی نداره ولی صدای خش خش آنالوگ میاد باز کانالیابی هم میزنه کانالیابی آنالوگ لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز
آیا کنترول مخصوص را دارید که با آن منوهای مخفی تلویزیون بطور کامل باز می شود.؟ و همچنین از دستور العمل فعال سازی استفاده می کنید.

ambdhm
14-09-2013, 06:49
اگر منظورتون از کنترول مخصوص همون کنترل دستسازه نه ندارم . با کنترول خود تلویزیون کار میکنم منو مخفی باز میشه گزینه لوکال ست هم فعاله واردش میشم ولی ed-iran رو نداره و به کل هیچ منطقه ای که با ed شروع بشه نداره ولی وارد منو مخفی یه مدل دیگه ال سی دی شدم ed-iran رو داشت به نظر خودم آ ورژن فریمورش این قابلیت رو بهش اضافه نمیکنه حالا من موندم چکار کنم آخرین فریمور هم ریختم تغییری نکرد ... میخاستم فریمور اون ال سی دی که ed-iran رو داره روش بریزم به همین خاطر از سایت سامسونگ دانلودش کردم ولی یه پوشه به نام image میاد که چند تا فایل توشه ولی فایل bin توش نیست

در واقع گزینه local set فعاله میتونم واردش بشم ولی گزینه ای ed-iran رو نداره

ampoor
14-09-2013, 16:40
با سلام.من وارد منو مخفی شدم.ریست فکتوری کردم.دیگه تلویزیون ریست میشود.بردم نمایندگی میگه مین برد سوخته و باید تعویض بشه. میخواستم بدونم راه دیگه نیست. مدل دستگاه ua22es5550m لطفا کمک کنید

saalehh
14-09-2013, 17:30
سلام دوستان.من تلوزیون سامسونگ مدل (UA46ES5600R) دارم.تو منوی مخفی گزینه های (local set ) و (model) غیر فعاله و با آموزش پستهای صفحه اول این تایپیک هم فعال نشد.ممنون میشم راهنماییم کنید.(Hotel option) خودش فعاله و تمام کارهای پست 1رو انجام دادم اما نشد که نشد.ممنون.

matinpour
14-09-2013, 17:33
با سلام.من وارد منو مخفی شدم.ریست فکتوری کردم.دیگه تلویزیون ریست میشود.بردم نمایندگی میگه مین برد سوخته و باید تعویض بشه. میخواستم بدونم راه دیگه نیست. مدل دستگاه ua22es5550m لطفا کمک کنید

دوست عزیز
آیا تلویزیون شما پشت سر هم روشن و خاموش می شود و به شما اجازه هیچ کاری را نمی دهد؟ و آیا بازهم می توانید وارد منوی مخفی بشوید؟

matinpour
14-09-2013, 17:39
سلام دوستان.من تلوزیون سامسونگ مدل (UA46ES5600R) دارم.تو منوی مخفی گزینه های (local set ) و (model) غیر فعاله و با آموزش پستهای صفحه اول این تایپیک هم فعال نشد.ممنون میشم راهنماییم کنید.(Hotel option) خودش فعاله و تمام کارهای پست 1رو انجام دادم اما نشد که نشد.ممنون.

دوست عزیز
من با این مدل بسیار کار کردم و بطور کامل به آن احاطه دارم شما برای فعال کردن آن باید از این دستور العمل استفاده کنید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را FARSIN و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

تلویزیون تان را بطور خودکار ساعت آن را تنظیم کنیداز مسیر زیر بروید.
منو <---- سیستم <----- زمان <--- ساعت< ---- حالت خودکار و در همان منوی ساعت منطقه زمانی را <----- دستی< --- ok میکنید . و سپس در منوی دستی GMT<---- را می گذارید.و نه آیتم دیگری مانند GMT 2 و غیره

و بعد از این کار سپس در حالت tv و در حالت تماشا تلویزیون دیجیتال دکمه INFOاز روی کنترول را زده می بینید که ساعت دیجیتال برنامه تلویزیون با ساعت تلویزیون یکی است

ambdhm
14-09-2013, 20:28
لوکال ست من هیچ کشوری که با ed شروع بشه نداره

آقای متین پور حداقل یه چیزی بگید من هنوز منتظرم

ambdhm
19-09-2013, 14:31
یکی بیاد یه جوابی به من بده من هنوز منتظرم حداقل نمیدونید بگید نمیدونیم خیالم راحت شه

matinpour
19-09-2013, 14:55
یکی بیاد یه جوابی به من بده من هنوز منتظرم حداقل نمیدونید بگید نمیدونیم خیالم راحت شه

دوست عزیز
اگر در قسمت لوکالست هر آیتمی که می گذارید دیجیتال نمی آید پس حتما تلویزیون شما این قابلیت را ندارد در ضمن شما کنترول مخصوص نداردید تا ببینید آیتمی اضافه می شود یا نه اگر طبق دستورالعملهای فعال سازی عمل کردید و هیچی فعال نشد دیگر به سیستمتان دست نزنید چون حتما سیستم شما این قابلیت را ندارد و در ضمن وقتی پست میدهید صبور باشید

عباس1368
19-09-2013, 17:49
باسلام واقعا دستتون درد نکنه به ال سی دی سری 6 سی650 جواب داد.ولی زبان لوکال ست ایران نداشت.باید چکار کنم.

matinpour
19-09-2013, 18:17
باسلام واقعا دستتون درد نکنه به ال سی دی سری 6 سی650 جواب داد.ولی زبان لوکال ست ایران نداشت.باید چکار کنم.

دوست عزیز
روی ed-INA تنظیم کنید در صورت نداشتن این آیتم مجموع آیتم های موجود در لوکالست را برایم بنویسید.

عباس1368
19-09-2013, 21:22
سلام از اول این گزینه هارو داره.none/eu-all/eu-italy/eu-africa/eu-israel/nordig/ad-au/cis/cis-ua/eu-onlyتلتکسش فارسی شده ولی زبان رو نتونستم تغییر بدمممنون میشم از لطفتون

عباس1368
19-09-2013, 21:33
سلام از اول این گزینه هارو داره.none/eu-all/eu-italy/eu-africa/eu-israel/nordig/ad-au/cis/cis-ua/eu-onlyتلتکسش فارسی شده ولی زبان رو نتونستم تغییر بدمممنون میشم از لطفتون

ambdhm
19-09-2013, 22:41
دوست عزیز
اگر در قسمت لوکالست هر آیتمی که می گذارید دیجیتال نمی آید پس حتما تلویزیون شما این قابلیت را ندارد در ضمن شما کنترول مخصوص نداردید تا ببینید آیتمی اضافه می شود یا نه اگر طبق دستورالعملهای فعال سازی عمل کردید و هیچی فعال نشد دیگر به سیستمتان دست نزنید چون حتما سیستم شما این قابلیت را ندارد و در ضمن وقتی پست میدهید صبور باشید
مگه ed به معنای دیجیتال نیست هیچ آیتمی که با ed شروع بشه نیست همه با ea شروع میشن .ممکنه با کنترول مخصوص آیتم ed هم اضافه بشه یا فقط گزینه های خاموش رو این کنترول فعال میکنه ...هر آیتمی مگه میشه آیتم ea انتخاب بشه و دیجیتالش فعال بشه

ambdhm
19-09-2013, 23:00
آیتم های موجود در لوکال ست EA_M_ASIA .....EA_E_ASIA.....EA_PHI.........EA_VIET......EA_ THAI.....EA_INA....EA_INDIA...
آیتمهای موجود در قسمت تیونر SI_ATC2......SECCustom......ALPS.....Xugang
آیتمهای موجود در چانال تیپ SUWON.....SESK....SEH.....TTSEC....SEIN....SDMA... .TSED.....SAVINA.....SIEL_C.....SIEL_N.....TSE.... NONE

matinpour
19-09-2013, 23:52
آیتم های موجود در لوکال ست EA_M_ASIA .....EA_E_ASIA.....EA_PHI.........EA_VIET......EA_ THAI.....EA_INA....EA_INDIA...
آیتمهای موجود در قسمت تیونر SI_ATC2......SECCustom......ALPS.....Xugang
آیتمهای موجود در چانال تیپ SUWON.....SESK....SEH.....TTSEC....SEIN....SDMA... .TSED.....SAVINA.....SIEL_C.....SIEL_N.....TSE.... NONE

دوست عزیز
با این حساب تلویزیون در لوکالست همه را آنالوگ نشان می دهد و آیا suboption می توانید Region را ببینید که چه آیتمهای را دارد ؟ به شما پیشنهاد میدهم لوکالست را .EA_INAو تیونر را SI_ATC2 و چانال تیپ را NONE قرار دهید

ambdhm
20-09-2013, 05:41
با تشکر از جوابتون
در منوی suboption آیتم region وجود نداشت . تنظیمات گفته شده رو هم انجام دادم ولی فقط به صورت آنالوگ کانال یابی میکنه مدل ال سی دی من la32e420e2r میباشد ولی در منوی مخفی type رو 32a6afod نوشته اگر این گزینه رو تغییر بدم مشکلی واسه دستگاه بوجود نمیاد

matinpour
20-09-2013, 15:53
با تشکر از جوابتون
در منوی suboption آیتم region وجود نداشت . تنظیمات گفته شده رو هم انجام دادم ولی فقط به صورت آنالوگ کانال یابی میکنه مدل ال سی دی من la32e420e2r میباشد ولی در منوی مخفی type رو 32a6afod نوشته اگر این گزینه رو تغییر بدم مشکلی واسه دستگاه بوجود نمیاد

دوست عزیز
به آیتم type دست نزنید این تیپ دستگاه است 32a6afodو این مدل دستگاه la32e420e2r و هر کدام اطلاعات خود را نشان می دهند برای یاد گیری بیشتر به این تایپیک بروید.

ambdhm
20-09-2013, 22:16
دوست عزیز
به آیتم type دست نزنید این تیپ دستگاه است 32a6afodو این مدل دستگاه la32e420e2r و هر کدام اطلاعات خود را نشان می دهند برای یاد گیری بیشتر به این تایپیک بروید.
حالا آپدیتی نیست که توی لوکال ست آیتم های دیجیتال رو هم بیاره من فایل آپدیتی که برا این مدل موجود بود رو دانلود کردم یه فایل بین بود ولی مدلهای دیگه فایل بین نداره و چندین فایل متفاوته چرا اینجوریه . و بالاخره چجور من این ال سی دی رو دیجیتالش رو فعال کنم

ehsan7715
21-09-2013, 08:13
سلام دوستان من یه مدل 40C7770 دارم از روش های بالا منوی گیرنده دیجیتال رو فعال کردم ولی کانل سرچ نمی کنه
خواستم ببینم دوستانی که اطلاع دارند اصلا سخت افزارشو تلویزیون من داره یا میشه روش نصب کرد
کسی تاحالا با این مدل گرفته دیجیتال؟
در ضمن دستگاه دیجیتال هم دارم و براحتی همه کانل ها رو میگیره و مشکل آنتن ندارم
matinpour
21-09-2013, 13:02
حالا آپدیتی نیست که توی لوکال ست آیتم های دیجیتال رو هم بیاره من فایل آپدیتی که برا این مدل موجود بود رو دانلود کردم یه فایل بین بود ولی مدلهای دیگه فایل بین نداره و چندین فایل متفاوته چرا اینجوریه . و بالاخره چجور من این ال سی دی رو دیجیتالش رو فعال کنم

دوست عزیز
اگر سیستمی دیجیتال نداشته باشد با آبدیت هم دیجیتال بوجود نمی آید

matinpour
21-09-2013, 13:30
سلام دوستان من یه مدل 40C7770 دارم از روش های بالا منوی گیرنده دیجیتال رو فعال کردم ولی کانل سرچ نمی کنه
خواستم ببینم دوستانی که اطلاع دارند اصلا سخت افزارشو تلویزیون من داره یا میشه روش نصب کرد
کسی تاحالا با این مدل گرفته دیجیتال؟
در ضمن دستگاه دیجیتال هم دارم و براحتی همه کانل ها رو میگیره و مشکل آنتن ندارم
دوست عزیز
سیستم تلویزیون شما دیجیتال ندارد و نصب دیجیتال روی برد شما امکان پذیر نیست و معمولا برای اینکار مین برد تلویزیون را تعویض می کنند که اصلا به صرفه نیست از همان ستاب باکس تان استفاده کنید

ambdhm
21-09-2013, 16:30
دوست عزیز
اگر سیستمی دیجیتال نداشته باشد با آبدیت هم دیجیتال بوجود نمی آید
با تشکر اگر اینجوره پس چرا دستگاه دوست قبلیمون به قول خودتون دیجیتال نداره پس چرا به صورت نرم افزاری روش هست
یعنی سیستم من دیجیتال نداره آخه توی وبسایتش نوشته داره ممکنه بورد داخلی دستگاه رو تعویض کرده باشن یه بورد دیگه روش گذاشته باشن . تو قسمت هتل مد گزینه روشن شدن روی DTV داره ولی روی هتل مود گزینه جستجوی کانال غیر فعال میشه . حالا هیچ آپدیتی به جز مدل خودش نیست که روش بخوره ؟

matinpour
21-09-2013, 18:20
با تشکر اگر اینجوره پس چرا دستگاه دوست قبلیمون به قول خودتون دیجیتال نداره پس چرا به صورت نرم افزاری روش هست
یعنی سیستم من دیجیتال نداره آخه توی وبسایتش نوشته داره ممکنه بورد داخلی دستگاه رو تعویض کرده باشن یه بورد دیگه روش گذاشته باشن . تو قسمت هتل مد گزینه روشن شدن روی DTV داره ولی روی هتل مود گزینه جستجوی کانال غیر فعال میشه . حالا هیچ آپدیتی به جز مدل خودش نیست که روش بخوره ؟

دوست عزیز
اگر سیستم شما دیجیتال دارد از روش های که در این سایت گذاشته شده استفاده کنید و آن را فعال کنید و اگر در وب سایتی مدل خودتان را دیدید شماره مدل تلویزیونتان را بطور کامل با آن مقایسه کنید تا از درستی مدل تلویزیونتان با آن مطمئن شوید ممکن است سیستمها با هم متفاوت باشند و از لحاظ اصولی باید شما مدل خودتان را آبدیت کنید چون ممکن است اگر هم آبدیت شود به سیستمتان صدمه بزند و در آخر اطلاعات ما بر اساس سایت های سامسونگ و تجربیات دوستان عزیزی که در این سایت همکاری می کنند است

ambdhm
23-09-2013, 00:17
حالا من چکار کنم

abasaa
24-09-2013, 23:16
من نمیتونم در تلویزیون سامسونگ d495 خود لیست کانالها را جا به جا کنم در ضمن گزینه تنظیم دقیق در لیست کانالها غیر فعاله چه کار کنم ممنون

matinpour
25-09-2013, 20:52
من نمیتونم در تلویزیون سامسونگ d495 خود لیست کانالها را جا به جا کنم در ضمن گزینه تنظیم دقیق در لیست کانالها غیر فعاله چه کار کنم ممنون

دوست عزیز
معمولا در قسمت منو----> پشتیبانی ----> e-manual در این رابطه توضیح داده به آن جا بروید و آن رامطالعه کنید.

abasaa
26-09-2013, 00:20
دوست عزیز
معمولا در قسمت منو----> پشتیبانی ----> e-manual در این رابطه توضیح داده به آن جا بروید و آن رامطالعه کنید.

من هیچ چیزی که بخواد نشون بده چه جوری کانال را جابه جا کنم پیدا نکردم ممنون میشم کمک کنید

matinpour
26-09-2013, 00:47
من هیچ چیزی که بخواد نشون بده چه جوری کانال را جابه جا کنم پیدا نکردم ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز
من در سری های قدیم را نمی دانم ولی در سری های جدید از قسمت اسمارت هاب و از روی آیکونی که علامت دیش دارد وارد می شویم و از قسمت TOOLS ویرایش را انجام می دهیم شماهم فکر کنم اگر اسمارت ندارید لیست کانالها را بیاورید و اگر روی کنترول تان کلید TOOLS را دارید آن را بزنید و وارد منوی آن شوید و از آن طریق ویرایش تان را انجام دهید.

the-joker
26-09-2013, 11:07
شما رو بخدا راهنمایی کنین

خیر سرم رفتم 1400 یه تلوزیویون EU40Eh5000W خریدم زیرنویس فارسیش کار نمیکنه
اصلاا تو منو عربی هم نداره

من تلویزیون رو اپدیت کردم حالا به منو سرویس هم دسترسی ندارم
یعنی خاک بر سرم خداوکیل

هرچی کد رو میزنم وارد سرویس منو نمیشه :n28:
بیچاره هستم فعلا

هر کاری بگین حاضرم بکنم فقط زیرنویس فارسی بتونم ببینم
1026 فریمورش شد

یکی از دوستان اپدیت سوءد برام فرستاد که اونم اپدیت نمیشه چون فک کنم اپدیتی که قبلش کردم زده همه چی رو اسیر کرده :n28:
تلویزیون خریدم فقط برا تماشای فیلم با زیرنویس

هر چی داشتمو نداشتم بابتش دادم رفت :n27:
جونه عزیزترین اتون کمکم کنین

بخدا هر کی تونس کمکم کنه هر چی هزینش شد هم رو سرم میزارم چون اینجوری باس برم تلوزیونه رو بفروشم با خیلی ارزونتر:n28:

the-joker
26-09-2013, 11:08
داداش متین پور

من بخاطر اون کنترلره حتما پا میشم میام تهران

ولی چنددرصد احتمال داره کارام اکی بشه ؟ الان به منو سرویس هم دیگه دسترسی ندارم

the-joker
26-09-2013, 11:32
شما رو بخدا راهنمایی کنین :n03:

خیر سرم رفتم 1400 یه تلوزیویون EU40Eh5000W خریدم زیرنویس فارسیش کار نمیکنه:n28:

یعنی خاک بر سرم خداوکیل

هرچی کد رو میزنم وارد سرویس منو نمیشه
بیچاره هستم فعلا

هر کاری بگین حاضرم بکنم فقط زیرنویس فارسی بتونم ببینم:n27:
1028 فریمورش شد

یکی از دوستان اپدیت سوءد برام فرستاد که اونم اپدیت نمیشه چون فک کنم اپدیتی که قبلش کردم زده همه چی رو اسیر کرده

هر چی داشتمو نداشتم بابتش دادم رفت

بخدا هر کی تونس کمکم کنه هر چی هزینش شد هم رو سرم میزارم چون اینجوری باس برم تلوزیونه رو بفروشم با خیلی ارزونتر:n28:

matinpour
26-09-2013, 20:53
شما رو بخدا راهنمایی کنین :n03:

خیر سرم رفتم 1400 یه تلوزیویون EU40Eh5000W خریدم زیرنویس فارسیش کار نمیکنه:n28:

یعنی خاک بر سرم خداوکیل

هرچی کد رو میزنم وارد سرویس منو نمیشه
بیچاره هستم فعلا

هر کاری بگین حاضرم بکنم فقط زیرنویس فارسی بتونم ببینم:n27:
1028 فریمورش شد

یکی از دوستان اپدیت سوءد برام فرستاد که اونم اپدیت نمیشه چون فک کنم اپدیتی که قبلش کردم زده همه چی رو اسیر کرده

هر چی داشتمو نداشتم بابتش دادم رفت

دوست عزیز
سیستم شما مدل اروپایی و 29 زبان اروپایی را پشتیبانی می کند شما باید تلویزیون آسیایی می خریدید که از زبانهای آسیایی پشتیبانی می کنند نمی دانم شاید اگر فریمور مدل آسیایی را دانلود و نصب کنید بشود کاری کرد ولی قیل از این کار اول کنترول دست ساز را بسازید و یا از کسی که می تواند بسازد در منطقه تان کمک بگیرید و از روش فعال سازی استفاده کنید اگر موثر واقع شد که هیچ اگر نه فریمور آسیایی آن را تصب کنید که البته این کار را من امتحان نکردم چون ما در تهران از مدلهای اروپایی استفاده نمی کنیم اینم فریمور آسیایی آفریقایی که از زبان عربی هم پشتیبانی می کند

ambdhm
27-09-2013, 21:52
دوست عزیز
اگر سیستم شما دیجیتال دارد از روش های که در این سایت گذاشته شده استفاده کنید و آن را فعال کنید و اگر در وب سایتی مدل خودتان را دیدید شماره مدل تلویزیونتان را بطور کامل با آن مقایسه کنید تا از درستی مدل تلویزیونتان با آن مطمئن شوید ممکن است سیستمها با هم متفاوت باشند و از لحاظ اصولی باید شما مدل خودتان را آبدیت کنید چون ممکن است اگر هم آبدیت شود به سیستمتان صدمه بزند و در آخر اطلاعات ما بر اساس سایت های سامسونگ و تجربیات دوستان عزیزی که در این سایت همکاری می کنند است
من تو این تایپیک کسانی رو دیدم که مشکل من رو داشتن ولی هیچ را حلی واسش نگفتن حالا من چکار کنم

aliabolfazl
27-09-2013, 22:00
سلام ،آقای متین پور ال ای دی سامسونگ مدل UA40EH5000R قابلیت فعالسازی دیجیتال دارد یا خیر؟داخل منوسرویس (LOCAL SET) گذینه ED IRAN ندارد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

matinpour
27-09-2013, 22:09
سلام ،آقای متین پور ال ای دی سامسونگ مدل UA40EH5000R قابلیت فعالسازی دیجیتال دارد یا خیر؟داخل منوسرویس (LOCAL SET) گذینه ED IRAN ندارد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

دوست عزیز
در سایت امارات مدل تلویزیون شما را دیجیتال آماده اطلاعات داده پس یعنی قابلیت فعال سازی دارد شما نیازی به گذینه ED IRAN ندارید می توانید از روش فعال سازی که در سایت گفتم استفاده کنید و بجای ED IRAN از آیتم ed-ina استفاده کنید که با این کار ساعت تلویزیونتان هم بطور دقیق تنظیم می شود

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را FARSIN و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

ambdhm
27-09-2013, 22:15
کسی صدای مرا شنیده آیا ...........نشسته قایق من به گل خدایا
من نتونستم تلویزیونم رو دیجیتال و فارسی کنم نشد که نشد
la32e420e2r داخل لوکال ست هیچ آیتمی که با ed شروعع بشه نداره و هیچ آیتمی به نام ایران نداره آپدیتش تو سایت سامسونگ حدود 5 مگابایت بود ولی بقیه ال سی دی ها آپدیتشون بیش از 30 مگابایته این چجوره و بعد فایل آپدیت ال سی دی من یک فایل bin هستش که اونو کپی میکنم تو فلش و آپ میشه ولی مدلهای دیگه فایلهای متفاوتی با حجمهای متفاوت داره میشه یه توضیحی در این مورد بدین

matinpour
27-09-2013, 22:48
کسی صدای مرا شنیده آیا ...........نشسته قایق من به گل خدایا
من نتونستم تلویزیونم رو دیجیتال و فارسی کنم نشد که نشد
la32e420e2r داخل لوکال ست هیچ آیتمی که با ed شروعع بشه نداره و هیچ آیتمی به نام ایران نداره آپدیتش تو سایت سامسونگ حدود 5 مگابایت بود ولی بقیه ال سی دی ها آپدیتشون بیش از 30 مگابایته این چجوره و بعد فایل آپدیت ال سی دی من یک فایل bin هستش که اونو کپی میکنم تو فلش و آپ میشه ولی مدلهای دیگه فایلهای متفاوتی با حجمهای متفاوت داره میشه یه توضیحی در این مورد بدین

دوست عزیز
شما اگر تمامی دستورالعملهای فعال سازی را انجام دادید و همه لوکالست ها را امتحان کردید و دیجیتالتان فعال نشد پس حتما تلویزیون شما این قابلیت را ندارد و اینقدر اصرار نکنید آخر به تلویزیو نتان صدمه می زنید

ambdhm
28-09-2013, 11:25
دوست عزیز
شما اگر تمامی دستورالعملهای فعال سازی را انجام دادید و همه لوکالست ها را امتحان کردید و دیجیتالتان فعال نشد پس حتما تلویزیون شما این قابلیت را ندارد و اینقدر اصرار نکنید آخر به تلویزیو نتان صدمه می زنید
پس حتما تلویزیون شما این قابلیت رو ندارد من از کجا باید بدونم نداره یا داره وقتی توی خود سایت سامسونگ نوشته داره من دنبال یه آپدیت میگردم که فایل bin باشه چرا فقط ال سی دی من فایل آدیتش یک فایل bin هست

nafton
28-09-2013, 17:34
:n18:سلام تلویزیون من UA46F5000 است تو LOCAL SET گزینه ED IRAN ندارم:n13:اصلا گیرنده داره:n28: