PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

hossein.su
27-02-2013, 22:00
دوست عزیز
فایلهای کالیبراسیون را برایت در ایمیل خواهم گذاشت آنها را بوسیله usb به تلویزیونتان منتقل کنید و از منو قسمت تصویر رنگ و نور ها را و حتی تینت ( G/R ) را تغییر دهید تا با تصویری که از usb نمایش میدهد برابر شود. نتیجه را اعلام کنید.

مرسی تا امتحان کنم خبر میدم

matinpour
27-02-2013, 23:38
آقا پروگرام کردن چجوریه؟ ببرم نمایندگی میتونه درستش کنه؟

دوست عزیز

اگر نتوانستید درست کنید تلویزیونتان را دستکاری نکنید همان ببرید نمایندگی برایتان درست می کنند

DEKAMIN
28-02-2013, 08:55
با سلام

آقای متین پور واقعا ممنون که راهنما هستین

متشکرم

اما من هرکاری می کنم نمیتونم دستگاه رو آپگرید کنم و بعد از 3 % ریست میشه

از همون لینکی که دادین باز هم نشد

نمیدونم چیکار کنم راه حل دارین؟

خ ممنون

Hamed_forum
28-02-2013, 09:36
دوست عزیز
خیر چون تلویزیون شما PVR ندارد. و اینم سایت آفریقای جنوبی همان طور که گفتم معادل هم نام فارسی آن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 4 روز تلوزیون رو خریدم ایا ارزش دارد اپگریت کنم؟الان وقتی میزنم صفحات هوشمند رو بیاره مینویسه در حال بروز رسانی و می میونه

DEKAMIN
28-02-2013, 10:42
دوست عزیز (مختار پور ) من آپگرید کردم و رو 3 درصد رسیت میشه

راه حلی هست؟

hobor971
28-02-2013, 11:37

راه حلی هست؟

ایا قبل از آپگرید برنامه ای نصب کرده بودید ؟ از وضعیت حافظه تلوزیون مطمئن باشید . شاید حافظه پر باشد . همچنین فایل آپگرید را مطمئن باشید درست دانلود شده باشد . حجم فایل را با حجمی که در صفحه دانلود سایت و مشخصات فایل دانلود نوشته شده است مطابقت دهید .

DEKAMIN
28-02-2013, 11:40
ایا قبل از آپگرید برنامه ای نصب کرده بودید ؟ از وضعیت حافظه تلوزیون مطمئن باشید . شاید حافظه پر باشد . همچنین فایل آپگرید را مطمئن باشید درست دانلود شده باشد . حجم فایل را با حجمی که در صفحه دانلود سایت و مشخصات فایل دانلود نوشته شده است مطابقت دهید .

خیر

کاملا خالی و کاملا صحیح دانلود شده

matinpour
28-02-2013, 12:31

راه حلی هست؟

دوست عزیز
اگر همه چیزی را که برای آپگرید کردن گفتم درست انجام دادی ولی تلویزیو نتان نمی تواند این عمل را انجام دهد ممکن است که نیازی به آپگرید نداشته باشد .و اینکه در منوی مخفی گزینه ای است که اگر روشن باشد جلوگیری می کند از آبدیت کردن اینم مسیر آن گزینه

یکی از راه حل های - خاموش کردن پشتیبانی OTN در منوی سرویس می باشد. (گزینه زیر کنترل
(control---->sub option----->OTN---->OTN support----->off).

DEKAMIN
28-02-2013, 12:35
دوست عزیز
اگر همه چیزی را که برای آپگرید کردن گفتم درست انجام دادی ولی تلویزیو نتان نمی تواند این عمل را انجام دهد ممکن است که نیازی به آپگرید نداشته باشد .و اینکه در منوی مخفی گزینه ای است که اگر روشن باشد جلوگیری می کند از آبدیت کردن اینم مسیر آن گزینه

یکی از راه حل های - خاموش کردن پشتیبانی OTN در منوی سرویس می باشد. (گزینه زیر کنترل

امتحان میکنم

راستی مشخصاتی رو معرفی کردین برای ساعات کارکرد دستگاه که همچین گزینه ای وجود نداشت

سپاس

matinpour
28-02-2013, 12:40
من 4 روز تلوزیون رو خریدم ایا ارزش دارد اپگریت کنم؟الان وقتی میزنم صفحات هوشمند رو بیاره مینویسه در حال بروز رسانی و می میونه

دوست عزیز

اول اینکه آبدیت کردن آپشنی به سیستمتان اضافه نمی کند فقط در بعضی از آیتمها سرعت سیستم را زیاد می کند .پس نیازی به آبدیت نیست و وقتی که صفحه هوشمندتان را باز می کنید و از شما می خواهد که آبدیت کنید منظورش دانلود ویجت ها یا همان نرم افزار های کوچک است که بازی ها و نمایش ویدو ها و دیگر کارایهای که به وسیله اینترنت می شود انجام داد را میخواهد که آنها هم چیز مهمی نیست یعنی بودو نبودشان هیچ اثری در تلویزیون تان نمی گذارد.و اگر میخواهید از این عمل جلو گیری کنید میتوانید آن گزینه را در منوی سیستم خاموش کنید .

(control---->sub option----->OTN---->OTN support----->of

matinpour
28-02-2013, 12:53
امتحان میکنم

راستی مشخصاتی رو معرفی کردین برای ساعات کارکرد دستگاه که همچین گزینه ای وجود نداشت

سپاس

دوست عزیز

بستگی به مدلها ممکن است متفاوت باشد این مسیرها را چک کنید در یکی از این مسیر ها پیدا می کنید

Service Menu > Options > SubOptions – panel hours should be in the second column about half way down

Service Menu >> SVC >> Panel Display Time

یا
service menu ---->svc---->svc info و ok کرده یک صفحه سفید نمایان می شود که در آن Panel Display Time زمان را به دقیقه نوشته و بعداز مطالعه برای خروج کلید manue رااز روی کنترول زده و خارج شوید

Boushvek
28-02-2013, 20:03
تو منوی سیستم -> وصل و پخش -> حالت نمایش: نمایش در منزل

ممنون از جوابتون. الان چک کردم در منو - سیستم گزینه وصل و پخش هست ولی غیرفعاله و مثل بقیه گزینه ها های لایت نیست

smhsh121
28-02-2013, 20:53
ممنون از جوابتون. الان چک کردم در منو - سیستم گزینه وصل و پخش هست ولی غیرفعاله و مثل بقیه گزینه ها های لایت نیست

دکمه Exit رو 10 ثانیه نگه دار و تنظیمات رو ریست کن و وقتی تنظیمات اولیه رو می پرسه، حالت نمایش رو روی نمایش در منزل بذار.

sajjad.dm
01-03-2013, 02:48
سلام متاسفانه پس از وارد شدن به منوی مخفی کنترل tv دیگه کار نمی کنه که بتونم مجدد hotel mode فعال کنم ریست فکتوری هم کردم ولی تاثیری نداشت کسی می تونه کمک کنه که مشکل را حل کنم مرسی:41:
salam agha moshkelet hal shod?manam hamin moshkelo peida kardam age ok shod moshkelet plz be manam begu ajib gir oftadam

sajjad.dm
01-03-2013, 04:41
یا mlody رو off کن یا faststart رو on کن.
menu>setup>general>
melody= off
or
faststart=on

sajjad.dm
01-03-2013, 04:43
سلام
چطوری می تونم صدای خاموش و روشن شدن تلویزون قطع کنم؟؟

یا mlody رو off کن یا faststart رو on کن.
menu>setup>general>
melody= off
or
faststart=on

sajjad.dm
01-03-2013, 05:09
با سلام من مدل EU46C7700 دارم که هم گیرنده دیجیتال (----T) داره هم گیرنده ----- ماهواره (----S) که هردو کار میکنه... آقا من رفتم تو منو مخفیش hotel mod رو on کردم رفتم تو sub option که زبان زیرنویس و تلتکست رو فارسی کردم. همه چیز اوکی شد. بعد چند روز باز رفتم همونجا نمیدونم چکارش کردم که الان همه چیز بهم ریخته...مثلاَ نوشته ها همه کمی نا مرتب شدن اساسی تر اینکه میرم تو قسمت سرچ کانال صفحه مخصوص میاد بالا اما گزینه ای نیست.........مهم ترین مشکل اینه که clone tv to usb رو که میزنم کلاَ تیوی ریستارت میشه:n28:.......کمک کنید لطفاَ.....فقط میخوام یه بار دیگه clone to usb کار کنه که بتونم درستش کنم.......
اگه کسی راهی بلده بگه یا میل بزنه با تشکر. سجاد.
sajjad.doustan@yahoo.com

sajjad.dm
01-03-2013, 05:13
راهی نیست که بشه منو سرویس رو به حالت کارخونه برگردوند؟ reset service menu امکان داره اصلاَ؟:n03:

sajjad.dm
01-03-2013, 05:44
سری 4 دیجیتال ندارد.

sajjad.dm
01-03-2013, 06:20
سلام
من یک 46d7770 دارم.وارد منو مخفی شدم و تغییرات خوبی رو اعمال کردم.ولی pvr برای ظبط روی فلش غیر فعاله (کمرنگ هست) و نمیتونم فعالش کنم.کشور هم روی استرالیاست.میتونید کمک کنید؟
ممنونم.

فقط روی هارد ضبط میکند...ابتدا یک فرمت مخصوص میزند... مدل من 46c7700

matinpour
01-03-2013, 14:35
با سلام من مدل EU46C7700 دارم که هم گیرنده دیجیتال (----T) داره هم گیرنده ----- ماهواره (----S) که هردو کار میکنه... آقا من رفتم تو منو مخفیش hotel mod رو on کردم رفتم تو sub option که زبان زیرنویس و تلتکست رو فارسی کردم. همه چیز اوکی شد. بعد چند روز باز رفتم همونجا نمیدونم چکارش کردم که الان همه چیز بهم ریخته...مثلاَ نوشته ها همه کمی نا مرتب شدن اساسی تر اینکه میرم تو قسمت سرچ کانال صفحه مخصوص میاد بالا اما گزینه ای نیست.........مهم ترین مشکل اینه که clone tv to usb رو که میزنم کلاَ تیوی ریستارت میشه:n28:.......کمک کنید لطفاَ.....فقط میخوام یه بار دیگه clone to usb کار کنه که بتونم درستش کنم.......
اگه کسی راهی بلده بگه یا میل بزنه با تشکر. سجاد.
sajjad.doustan@yahoo.com

دوست عزیز
اول در صفعه اول منوی سیستم (مخفی) type و front color و model را یادداشت کنید . و بعد از مسیر زیر بروید

گزینه eeprom reset در suboption
با رفتن به منوی سرویس و در قسمت Control به روی گزینه eeprom reset و با اوکی کردن این قسمت دستگاه به حالت Factory Defult بر میگردد . البته اگر مربوط به دستکاری در کد سرویسها باشد. رفتن به این بخشها حتما" به کنترل سرویس نیاز دارد
حالت ریست فکتوری نمیتونه تمام تنظیمات منوی مخفی رو به حالت اولیه برگردونه برای برگردوندن کلیه اطلاعات به حالت اول باید از گزینه eepram reset استفاده کنید که البته چون بعد از اینکار رجین و تایپ هم پاک میشه توصیه نمیکنم اگه وارد نیستید انجامش بدید برای اینکار قبلا باید از منوی سرویستان عکس تهیه کنید
برای ورود به eeprom reset تو منوی sub option البته بعد از اینکه شما تو منوی hotel option وارد شدی و clone tv to usb رو زدی این گزینه توی sub option ظاهر میشه و بعداز اینکه آی سی eeprom را ریست کردید بعداز آن حداکثر 20 دقیقه صبر کنید تا آی سی eeprom بتواند اطلاعات خود را از cpu سیستم بخواند . این توصیح تعمییر کاران حرفه ای
فقط یک مشکل باقی مونده و اون اینه که موقعی تی وی رو روشن می کنیم پیغام میده که لوکال ست و تایپ عوض شده به سرویس منو مراجعه کنید
اون پیغام بعد از ریست کردن ایپیرام میاد و مشکلی نیست شما باید دستگاه رو روشن کنی بعد به ترتیب و سریع این دکمه ها رو بزن
mute - 1 -1 -9- ok
وارد یه منو میشی که همون هتل مد هستش هتل مد رو on کن و تلویزیون رو خاموش کن
حالا در حالت خاموش دکمه های زیر رو سریع بزن
info - menu - mute - power
تلویزیون روشن و وارد منوی مخفی میشه در قسمت آپشن این منو میتونی type , model , local set رو مجدد تنظیم کنی بعد از تنظیم تلویزیون رو خاموش کن

sajjad.dm
01-03-2013, 17:58
دوست عزیز
اول در صفعه اول منوی سیستم (مخفی) type و front color و model را یادداشت کنید . و بعد از مسیر زیر بروید

گزینه eeprom reset در suboption
با رفتن به منوی سرویس و در قسمت Control به روی گزینه eeprom reset و با اوکی کردن این قسمت دستگاه به حالت Factory Defult بر میگردد . البته اگر مربوط به دستکاری در کد سرویسها باشد. رفتن به این بخشها حتما" به کنترل سرویس نیاز دارد
حالت ریست فکتوری نمیتونه تمام تنظیمات منوی مخفی رو به حالت اولیه برگردونه برای برگردوندن کلیه اطلاعات به حالت اول باید از گزینه eepram reset استفاده کنید که البته چون بعد از اینکار رجین و تایپ هم پاک میشه توصیه نمیکنم اگه وارد نیستید انجامش بدید برای اینکار قبلا باید از منوی سرویستان عکس تهیه کنید
برای ورود به eeprom reset تو منوی sub option البته بعد از اینکه شما تو منوی hotel option وارد شدی و clone tv to usb رو زدی این گزینه توی sub option ظاهر میشه و بعداز اینکه آی سی eeprom را ریست کردید بعداز آن حداکثر 20 دقیقه صبر کنید تا آی سی eeprom بتواند اطلاعات خود را از cpu سیستم بخواند . این توصیح تعمییر کاران حرفه ای
فقط یک مشکل باقی مونده و اون اینه که موقعی تی وی رو روشن می کنیم پیغام میده که لوکال ست و تایپ عوض شده به سرویس منو مراجعه کنید
اون پیغام بعد از ریست کردن ایپیرام میاد و مشکلی نیست شما باید دستگاه رو روشن کنی بعد به ترتیب و سریع این دکمه ها رو بزن
mute - 1 -1 -9- ok
تلویزیون روشن و وارد منوی مخفی میشه در قسمت آپشن این منو میتونی type , model , local set رو مجدد تنظیم کنی بعد از تنظیم تلویزیون رو خاموش کن

با سلام دوست عزیز...ممنون از توضیحات اما مشکل اینه که clone tv to usb رو که میزنم کلاَ تلویزیون ریستارت میشه:n28: مطمئنم که مشکل بعد از دستکاری منو مخفی به وجود اومد...لطفاَ کمکم کنید. با تشکر.

matinpour
01-03-2013, 19:04
با سلام دوست عزیز...ممنون از توضیحات اما مشکل اینه که clone tv to usb رو که میزنم کلاَ تلویزیون ریستارت میشه:n28: مطمئنم که مشکل بعد از دستکاری منو مخفی به وجود اومد...لطفاَ کمکم کنید. با تشکر.

دوست عزیز

آیا شما کنترول مخصوص را دارید که با آن وارد منوی مخفی بشوید؟ اگر با آن وارد بشوید دیگر نیازی به clone tv to susb نیست ولی باز هم چک کنید ببینید sub option بطور کامل باز شده و سپس eeprom rest را فعال کنید. و گر نه حتما باید از کنترول مخصوص استفاده کنید.یا با کامپیوتر و نرم افزار مخصوص این کار را بکنید

آموزش فعال کردن سرویس منو ال ای دی های سامسونگ با نرم افزار rusamsungTVcommunicator

با سلام دوستان خوب
تقدیم دوستان آموزش را با نام خدا شروع میکنیم

قبل از شروع نرم افزار ruSamsungTVCommunicator رادانلود کرده

دریافت نرم افزار...............................

کد:

1. نرم افزار دانلود شده را از حالت زیپ در آورده............ اجرا نکنید
2. کامپیوترتان را با یک کابل لن به پنل متصل نمائید
3. وارد منو پنل .نتورک.نتورک ستینگ.استارت.وایر.ای پی را روی آتو گزاشته بعد از جستجو یه ای پی میده انرا یاداشت کنید- آنتی ویروس و فایروال خاموش به طور موقت! - با دوبار کلیک بر روی "ruSamsungTVCommunicator.exe
.حالا نرم افزا را داخل کامپیوتر اجرا کنید نرم افزار بالا میاد از شما ای پی پنل را میخواد ای پی یاداشت شده را وارد کنید
وقتی نرم افزا ای پی را شناخت و بالا امد ..یعنی نرم افزار پنل را شناخته وبخوبی کار میکنه
5. نرم افزا را خاموش کنید. یعنی ببندید
6. پنل را هم خاموش کنید... استاند بای
7. دکمه کنترول info-menu-mute-power وارد سرویس منو میشی ......به هیچی دست نزنید
9. حالا پنل داخل سرویس منو است نرم افزا را در کامپیوتر اجرا نمائید
10. نرم افزار بالا امد روی دکمه factory بعد 3Speed کلیک کنید.... یک بار کلیک کنید
11. حالا متوانی داخل سرویس منو پنل مانور بدی همه اپشنهای فعالند حالش ببرید
بعد از اتمام کار داخل نرم افزا دکمه پاور را کلیک کنید تا پنل خاموش شود
سعی کنید چیزی که ازش سر در نمیاری دستکاری نکنید
کد:

برای اطلاعات و کارهایی بیشتر به سایت سازنده مراجعه کنید...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javid_hector
02-03-2013, 22:38
با سلام.
دوستان یه سامسونگ مدل UA46EH5550M دارم .میخواستم ببینم قابلیت دریافت کانال دیجیتال رو داره؟؟
با تشکر:n16:

DEKAMIN
03-03-2013, 11:44
دوست گرامی آقای مختار پور

من این راه رو هم امتحان کردم اما باز دستگاهم آپگرید نشد UA46D6960

رو 3 درصد ریست میشه

راه حل دیگه ای هم هست؟

sajjad.dm
03-03-2013, 16:01
دوست عزیز

آیا شما کنترول مخصوص را دارید که با آن وارد منوی مخفی بشوید؟ اگر با آن وارد بشوید دیگر نیازی به clone tv to susb نیست ولی باز هم چک کنید ببینید sub option بطور کامل باز شده و سپس eeprom rest را فعال کنید. و گر نه حتما باید از کنترول مخصوص استفاده کنید.یا با کامپیوتر و نرم افزار مخصوص این کار را بکنید

آموزش فعال کردن سرویس منو ال ای دی های سامسونگ با نرم افزار rusamsungTVcommunicator

با سلام دوستان خوب

کد:

3. وارد منو پنل .نتورک.نتورک ستینگ.استارت.وایر.ای پی را روی آتو گزاشته بعد از جستجو یه ای پی میده انرا یاداشت کنید- آنتی ویروس و فایروال خاموش به طور موقت! - با دوبار کلیک بر روی "ruSamsungTVCommunicator.exe
.حالا نرم افزا را داخل کامپیوتر اجرا کنید نرم افزار بالا میاد از شما ای پی پنل را میخواد ای پی یاداشت شده را وارد کنید
وقتی نرم افزا ای پی را شناخت و بالا امد ..یعنی نرم افزار پنل را شناخته وبخوبی کار میکنه
10. نرم افزار بالا امد روی دکمه factory بعد 3Speed کلیک کنید.... یک بار کلیک کنید
کد:

برای اطلاعات و کارهایی بیشتر به سایت سازنده مراجعه کنید...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با عرض سلام و تشکر مجدد. در مورد کنترول مخصوص سوال داشتم...اینکه ویژگیهاش چیه و از کجا میشه فهمید یه کنترول مخصوص هست یا نه؟و اینکه از چه طریق میشه تهیّه کرد؟ با نرم افزار rusamsungTVcommunicator هم تست کردم نشد. چون وارد قسمت منو...نتورک میشوم مثل سرچ کانال صفحه سیاه میشه و IP رو نمیتونم بخونم. با تشکر.

matinpour
03-03-2013, 17:10
با عرض سلام و تشکر مجدد. در مورد کنترول مخصوص سوال داشتم...اینکه ویژگیهاش چیه و از کجا میشه فهمید یه کنترول مخصوص هست یا نه؟و اینکه از چه طریق میشه تهیّه کرد؟ با نرم افزار rusamsungTVcommunicator هم تست کردم نشد. چون وارد قسمت منو...نتورک میشوم مثل سرچ کانال صفحه سیاه میشه و IP رو نمیتونم بخونم. با تشکر.

برای درست کردن کنترول مخصوص وساده این لینک را مطالعه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d_your_own_IR_transmitter

matinpour
03-03-2013, 21:33
با سلام.
دوستان یه سامسونگ مدل UA46EH5550M دارم .میخواستم ببینم قابلیت دریافت کانال دیجیتال رو داره؟؟
با تشکر:n16:

دوست عزیز

بله گیرنده دیجیتال داخلی کانالهای جمهوری اسلامی ایران را دارد.

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

alifarhadiha
03-03-2013, 22:13
sسلام بر دوستان من در فرانسه زندگی میکنم سامسونگ UE46D6200 دارم که دی وی بی هم داره آیا میونم اینترنت تی وی بگیرم رو کنترل این دکمه نیست و اسکایپ و وب بروزر هم نداره میشه راهنمایی کنید

smhsh121
03-03-2013, 22:41
sسلام بر دوستان من در فرانسه زندگی میکنم سامسونگ UE46D6200 دارم که دی وی بی هم داره آیا میونم اینترنت تی وی بگیرم رو کنترل این دکمه نیست و اسکایپ و وب بروزر هم نداره میشه راهنمایی کنید

این مدل در سری D وب براوزر نداره و فقط اسمارت هست و میشه روش اپلیکیشن نصب کرد.

alifarhadiha
04-03-2013, 00:23
این مدل در سری D وب براوزر نداره و فقط اسمارت هست و میشه روش اپلیکیشن نصب کرد.

lمرسی دوست عزیز یعنی اینترنت تی وی نمیشه گرفت و چگونه باید اپلیکیشن نصب کنم بازم ممنون

sh_reza
04-03-2013, 03:36

با سلام
دوست عزیز صرفنظر از اینکه مدل تلویزیونت چی باشه تصور و برداشت من از این بحث اینترنت تی وی این هست که این مبحث کمی سروکار گذاشتن دیگران و چرت وپرت هست.
یه بابایی جهت رفع بیکاری نشسته و یه مطلبی رو نوشته مبنی بر اینکه با اینترنت تی وی میشه فلان تعداد برنامه تلویزیونی رو اینترنتی مشاهده کرد!!! بدنبال اون اساتید و خدایانِ " کپی و پاست" دقیقا عین اون مطلب رو بدون ذکر منبع در فورومهای مختلف فارسی و نهایتا به اسم خودشون کپی کرده اند ؛ اشکالش هم اینه که اگه سوالی در این ضمینه ازشون بکنید همه چیز ازشون میشنوید غیر از یه جواب منطقی و عملی!!!
این نتیجه دو هفته گشت وگذار و جستجوی بیهوده و سوالات غالبا بی جواب من در اینترنت و فورومهای مختلف فارسی زبان بوده . اگه باورتون نمیشه شما هم بگرد تا ببینید که به چه نتیجه ایی میرسید!!
باتوجه به اینکه نوشته اید که در فرانسه زندگی میکنید و چنانچه اینترنت دی اس ال و با سرعت مناسب و همچنین کامپیوتری با خروجی اچ دی ام ای داشته باشید میتونید مثلا از روشی که من استفاده کردم استفاده کنید ( من المان هستم و اینترنتم 16 مگابایته )
یه گشت وگذاری در اینترنت بزن و بدنبال برنامه XBMC بگرد ، این برنامه رو میتونی مثلا روی یک کامپیوتر یا لپ تاپ قدیمیتر و بلااستفاده ات نصب کنی و در اونصورت از کامپیوترت به عنوان یک مدیا پلیر استفاده کنی ،
راه دوم اینه که مثلا اگه سیستمت ویندوز ایکس پی و یا ویندوز7 باشه برنامه رو در اون سیستم نصب کنی ( من در حال حاضر از این روش استفاده میکنم)
به کمک اون نرم افزار میتونی مثلا تعدادی از برنامه ها مثل یورواسپورت 1و2 ، ناشنال جغرافی ، دیسکاوری ، بی بی سی ها ی مختلف ،فوکس و ..... رو که غالبا با کیفیت اچ دی و بزبان انگلیسی هستند تماشا کنی.( برای کیفیت بالا و بهتر لازمه که کامپیوترت پورت اچ دی ام ای داشته باشه )
درصورت تمایل وعلاقه میتونید ادرس ایمیلتون را با پیام خصوصی برام ارسال کنید تا براتون دو سه تا لینک در رابطه با نحوه نصب و چگونگی استفاده از برنامه رو که غالبا بزبان انگلیسی یا المانی هست براتون بفرستم .
موفق باشید
رضا شهریاری

DEKAMIN
04-03-2013, 09:00
دوست گرامی آقای متین پور

<control----&gt;sub option-----&gt;OTN----&gt;OTN support-----&gt;off

رو 3 درصد ریست میشه

راه حل دیگه ای هم هست؟

smhsh121
04-03-2013, 09:17
lمرسی دوست عزیز یعنی اینترنت تی وی نمیشه گرفت و چگونه باید اپلیکیشن نصب کنم بازم ممنون

برنامه ها رو باید از طریق اسمارت هاب بگیری.

matinpour
04-03-2013, 21:36
دوست گرامی آقای متین پور

<control----&gt;sub option-----&gt;OTN----&gt;OTN support-----&gt;off

رو 3 درصد ریست میشه

راه حل دیگه ای هم هست؟

دوست عزیز
اگر اصرار دارید که فریم ورتان را آبدیت کنید. از نمایندگیها اگر به شما دادن بگیرید وگرنه بیخیال شوید

javid_hector
05-03-2013, 13:37
دوست عزیز

بله گیرنده دیجیتال داخلی کانالهای جمهوری اسلامی ایران را دارد.

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

ممنون از پاسختون.:n11:

اول اینکه تا اون مرحله tuner/auto هست،ولی ch table نداره!
دوم اینکه ماله ما خودش منوی فارسی داره،نیازه این مراحلو طی کنم؟

hasanoooooooo
05-03-2013, 13:49
دوستان جدیدا وقتی میخوام یک برنامه از تلوزیون ظبط کنم همش پیغام میده که اول ساعت و تاریخ رو تنظیم کنید!!!!! ؟

matinpour
05-03-2013, 15:45
ممنون از پاسختون.:n11:

اول اینکه تا اون مرحله tuner/auto هست،ولی ch table نداره!
دوم اینکه ماله ما خودش منوی فارسی داره،نیازه این مراحلو طی کنم؟

دوست عزیز
خیر موفق باشید

matinpour
05-03-2013, 15:48
دوستان جدیدا وقتی میخوام یک برنامه از تلوزیون ظبط کنم همش پیغام میده که اول ساعت و تاریخ رو تنظیم کنید!!!!! ؟

تنظیم ساعت و تاریخ تلویزیون دیجیتال سامسونگ
دوست عزیز

هیچگاه ساعت تلویزیونتان را روی خودکار نگذارید .بدلیل اینکه دیجیتال تلویزیون شما نسبت به مکانهای جغرافیایی و ایستگاه های پخش دیجیتال ساعتهای متفاوتی دارد و وقتی که روی زمان یا ساعت خودکار باشد بر اساس همان دیجیتال تنظیم می شود . برای جلوگیری از این اشکال این مسیر را دنبال کنید.

منو ← سیستم ← زمان و سپس روی زمان ( ساعت ) را کلیک کرده و آن را از خودکار به دستی تغییر داده تاریخ و زمان را به طور دستی تنظیم کنید. می توانید تاریخ و وقت کنونی را با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کنید. لازم به ذکر است که هر وقت تلویزیونتان را از پریز برق جدا کنید تنضیمات ساعت به حالت اول در می آید و باید دوباره تنظیم کنید. در غیر اینصورت تنظیمات تغییر نمی کند. و همچنین اگر به منوی سرویس یا همان منوی مخفی بروید تنظیمات به حالت اول یعنی خودکار درمی آید که باید مجدد ساعت را تنظیم کنید.

hasanoooooooo
05-03-2013, 18:05
دوست عزیز

هیچگاه ساعت تلویزیونتان را روی خودکار نگذارید .بدلیل اینکه دیجیتال تلویزیون شما نسبت به مکانهای جغرافیایی و ایستگاه های پخش دیجیتال ساعتهای متفاوتی دارد و وقتی که روی زمان یا ساعت خودکار باشد بر اساس همان دیجیتال تنظیم می شود . برای جلوگیری از این اشکال این مسیر را دنبال کنید.

منو ← سیستم ← زمان و سپس روی زمان ( ساعت ) را کلیک کرده و آن را از خودکار به دستی تغییر داده تاریخ و زمان را به طور دستی تنظیم کنید. می توانید تاریخ و وقت کنونی را با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کنید. لازم به ذکر است که هر وقت تلویزیونتان را از پریز برق جدا کنید تنضیمات ساعت به حالت اول در می آید و باید دوباره تنظیم کنید. در غیر اینصورت تنظیمات تغییر نمی کند. و همچنین اگر به منوی سرویس یا همان منوی مخفی بروید تنظیمات به حالت اول یعنی خودکار درمی آید که باید مجدد ساعت را تنظیم کنید.

داداش ممنون از راهنماییت حقیقت تلوزیون رو بخاطر اینکه ممکنه یک روز کلا روشن هم نشه از برق میکشم...تنظیم یودن ساعت تلوزسون هم برام مهم نیست.. فط میخوام ضبط کنم... مگه اگه روی خودکار باشه بعد از وصل کردن به برق و روشن کردن تلوزیون نباید ساعتش تنظیم بشه؟ اما مال من چه روی خودکار چه دستی تنظیم شده باشه باز هم بعد از اتصال به برق و روشن کردن همین پیغام رو میده.... ؟؟ سپاس:n16:

matinpour
05-03-2013, 19:07
داداش ممنون از راهنماییت حقیقت تلوزیون رو بخاطر اینکه ممکنه یک روز کلا روشن هم نشه از برق میکشم...تنظیم یودن ساعت تلوزسون هم برام مهم نیست.. فط میخوام ضبط کنم... مگه اگه روی خودکار باشه بعد از وصل کردن به برق و روشن کردن تلوزیون نباید ساعتش تنظیم بشه؟ اما مال من چه روی خودکار چه دستی تنظیم شده باشه باز هم بعد از اتصال به برق و روشن کردن همین پیغام رو میده.... ؟؟ سپاس:n16:

دوست عزیز

چون شما دارید همیشه تلویزیون تان را از برق می کشید به همین منظور بعداز روشن شدن تاریخ و ساعت تلویزیو نتان بطور خودکار صفر می شود چون که تلویزیونهای سامسونگ دیجیتالشان با ساعتش سازگار نیست پس در این صورت بعداز روشن کردن تلویزیون یا قبل از ضبط کردن برنامه تاریخ و ساعت را تنظیم کن یا دیگر بعد از تنظیم از برق نکشید تا آن پیام را ندهد.

sajjad.dm
07-03-2013, 21:25
دوست عزیز

با سلام دوستان خوب

کد:

کد:

ب تشکر از زحمات شما آقای متینپور... فکر نمیکردم بتونم درستش کنم...واقعاً ممنومم...یه سوال دیگه...اینترنت تلوزیونم رو راه انداختم...سوالم اینه که این تلوزیون ها برووزر یا اپلیکیشنی ندارن که بشه باهاشون وبگردی کرد؟ بشه گوگل رفت و اینا؟ EU46C7700 مدل تلوزیون منه.

matinpour
08-03-2013, 00:06
ب تشکر از زحمات شما آقای متینپور... فکر نمیکردم بتونم درستش کنم...واقعاً ممنومم...یه سوال دیگه...اینترنت تلوزیونم رو راه انداختم...سوالم اینه که این تلوزیون ها برووزر یا اپلیکیشنی ندارن که بشه باهاشون وبگردی کرد؟ بشه گوگل رفت و اینا؟ EU46C7700 مدل تلوزیون منه.

بله دارد ولی نه به آن معنا .واین را میشود از طریق Internet@TV بروید .با فشار دادن یک دکمه موفق می شوید دسترسی پیدا کنید به محبوب محتوای وب سایت شرکت های رسانه ای هیجان انگیز است، مانند IHT bild.de،،، Putpat گوگل، ای بی، یوتیوب ™، و بسیاری دیگر. با استفاده از سیستم منو های ابتکاری و کاربر پسند،
سپس به menu>setup>network>network test
بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد برای اطلاعات بیشتر منوال تلویزیون تان را مطالعه کنید

اینم سایت شما

moazen
08-03-2013, 21:54
با سلام روی c650 سامسونگ خریداری از بانه با هتل مود تونستم دیجیتال رو اضافه کنم خیلی ممنون از دوستان

bastam13
12-03-2013, 22:48
ممنون منهم تلویزیونم فعال شد

silverbios
13-03-2013, 14:57
آقا اون روش اضاف کردن زیر نویسو دوباره میشه لینکشو بدید!

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

matinpour
13-03-2013, 16:11
آقا اون روش اضاف کردن زیر نویسو دوباره میشه لینکشو بدید!

دوست عزیز

طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

silverbios
13-03-2013, 17:30
استاد این روش ها که قبلا بود ولی جواب نمیده قبلا خودتون یه لینک داده بودید!
یادتونه؟

matinpour
13-03-2013, 19:24
استاد این روش ها که قبلا بود ولی جواب نمیده قبلا خودتون یه لینک داده بودید!
یادتونه؟

دوست عزیز منظور شما از طریق نرم افزاری پس به این لینک بروید.

silverbios
13-03-2013, 21:13
سلام
ممنون ولی قبلا اینو تست کرده بودم جواب نداده بود من یادمه شما قبلا یه لینک به یکی از کاربرها داده بودید ولی هرچقدر الان میگردم پیدا نمیکنم!

silverbios
13-03-2013, 21:56
راستی اقا یه سوال بچه گانه وکمی عجیب قریب!
بنظرتون این رو اسمارت تی وی ها جواب میده؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matinpour
13-03-2013, 22:41
راستی اقا یه سوال بچه گانه وکمی عجیب قریب!
بنظرتون این رو اسمارت تی وی ها جواب میده؟

خیر این مخصوص اروپا و امریکا ست اونم از طریق ماهواره tv

matinpour
13-03-2013, 22:43
سلام
ممنون ولی قبلا اینو تست کرده بودم جواب نداده بود من یادمه شما قبلا یه لینک به یکی از کاربرها داده بودید ولی هرچقدر الان میگردم پیدا نمیکنم!

دوست عزیز
اول بگویید مدل تلویزیونتان بطور کامل چیست و چه کار می خواهید بکنید

silverbios
13-03-2013, 23:39
دوست عزیز
اول بگویید مدل تلویزیونتان بطور کامل چیست و چه کار می خواهید بکنید

UA40D6960MW
میخوام زیر نویس رو به فیلم بچسبونم با mkv merge هم نشد!

matinpour
14-03-2013, 11:32
UA40D6960MW
میخوام زیر نویس رو به فیلم بچسبونم با mkv merge هم نشد!

دوست عزیز

من متعجبم که همه از آن روشی که در صفحه قبل گفتم استفاده کرداند و جواب گرفتن مطمعن هستید که تمام راه ها را بطور صحیح انجام دادید .چون سامسونگ از لحاظ محتوای کار با زیر نویس همه مثل هم هستند.نمی شود که برای یکی انجام شود و برای دیگری نشود. شما حتی با نرم افزار هم نتوانستید .ببینید مشگل از کجاست . با این وجود یک نرم افزار دیگر را هم به شما معرفی می کنم.

AVIAddXSubs 9.11 و نرم افزارهای دیگری نیز هست که با جستجو در اینترنت می توانید پیدا کنید.ولی به نظر من اصلانیازی به اینها نیست .ببینید مشکل از کجاست

hesam 63
15-03-2013, 15:20
سلام ...
بهترین تنظیمات واسه دیدن کانال های تلویزیون داخل کدومه. منظورم از لحاظ hd و fhd هست و تغییرات هرتز که تلویزیون من زده 120 هرتز ... اصولا چطور می شه این تغییرات رو تو خود تلویزیون ایجاد کرد.

matinpour
15-03-2013, 19:08
سلام ...
بهترین تنظیمات واسه دیدن کانال های تلویزیون داخل کدومه. منظورم از لحاظ hd و fhd هست و تغییرات هرتز که تلویزیون من زده 120 هرتز ... اصولا چطور می شه این تغییرات رو تو خود تلویزیون ایجاد کرد.

دوست عزیز

Clear Motion Rate (HZ) یا اندازه وضوع حرکت که بر مبنای هرتز اندازه گیری می شود میزان سرعت پر دازش تصویر را انجام می دهد که هرچه اندازه این میزان بیشتر باشد اثرات لرزش وپرش و کشش تصویر کمتر و کیفیت پر دازش تصویر بهتر می شود که حتی برای دیدن تصاویر 3Dمعمولا از 200 هرتز به بالا دیدن تصاویر قابل میسر است و این را در سیستم سخت افزاری تلویزیون قرار دادن و قابل تغییر نمی باشد.مگر در شرایط که بطور کلی در برنامه وسیستم آن دستکار بشود که احتمال صدمه زدن به سیستم زیاد می شود .که توصییح نمی شود.

از این مسیر بروید
منو------> تصویر -------> گزینهای تصویری
Motion Plus● ●
كشش تصوير را از صحنه هايی كه جنبش زياد دارند حذف كرده تا تصوير واضح تری را ارائه كند.
اگر روی صفحه نویز ایجاد می شود، لطفاً Motion Plus را روی خاموش تنظیم کنید. اگر Motion Plus روی تنظیم دلخواه تنظیم شده باشد، می توانید كاهش تاری تصویر و كاهش لرزش تصویر را به طور دستی کنترل کرده و از تنظیم مجدد برای تنظیم مجدد هر دو به تنظیمات پیش فرضشان استفاده کنید.

فیلتر نویز دیجیتال ● ●
اگر سيگنالی كه توسط تلويزيون دريافت می شود ضعيف است، می توانيد ويژگی فیلتر نویز دیجیتال را برای كاهش هرگونه برفك ويا شبحی كه بر روی صفحه نمايش ممكن است ظاهر شود فعال كنيد.
MPEG فیلتر نویز ● ●
را کاهش داده تا کیفیت تصویر بهبود پیدا کند.

DEKAMIN
16-03-2013, 10:27
دوستان عزیز سلام

لطفا خیلی خیلی سریع یه راه حل توپ بدین تا بتونم ساعات کارکرد ua46d6960 رو ببینم

فردا میخوام پنل رو عوض کنم

میخوام بفهمم پنل نو میدن یا کارکرده

چند تا راه که آقای متین پور معرفی کردن رو امتحان کردم اما نشد

خواهشاااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا خیلی خیلی زود

09359797649

توروخدا اگه میتونین اس ام اس کنین

matinpour
16-03-2013, 11:44
دوستان عزیز سلام

لطفا خیلی خیلی سریع یه راه حل توپ بدین تا بتونم ساعات کارکرد ua46d6960 رو ببینم

فردا میخوام پنل رو عوض کنم

میخوام بفهمم پنل نو میدن یا کارکرده

چند تا راه که آقای متین پور معرفی کردن رو امتحان کردم اما نشد

خواهشاااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا خیلی خیلی زود

09359797649

توروخدا اگه میتونین اس ام اس کنین

ساعت كاركرد
منوی مخفی که باز شد
به منوي control و زير منوي suboptions بريد روبروي گزينه panel display time ساعت كاركرد رو باید نوشته باشه
یا
Service Menu > Options > SubOptions – panel hours should be in the second column about half way down
یا

کد:

Service Menu >> SVC >>SVC INFO >>OK

یک صفحه سفید نمایان می شود که در آن مشخصات تلویزیون تان ثبت شده که یکی از آنها ساعت کارکرد پنل تان است که بر حسب دقیقه ثبت شده است. که پس از رویت برای خروج دکمه منو از روی کنترول را بزنید و خارج شوید.

DEKAMIN
16-03-2013, 14:15
ساعت كاركرد
منوی مخفی که باز شد
به منوي control و زير منوي suboptions بريد روبروي گزينه panel display time ساعت كاركرد رو باید نوشته باشه
یا
یا

کد:

Service Menu >> SVC >>SVC INFO >>OK

یک صفحه سفید نمایان می شود که در آن مشخصات تلویزیون تان ثبت شده که یکی از آنها ساعت کارکرد پنل تان است که بر حسب دقیقه ثبت شده است. که پس از رویت برای خروج دکمه منو از روی کنترول را بزنید و خارج شوید.

جناب آقای متین پور از این که تماس گرفتین و اینقدر دقیق راهنمایی می فرمائین واقعا نهایت تشکر رو دارم
ای کاش این دفتر اصلی سامسونگ هم انسان های باشعوری همچون شما داشت تا اینهمه من باهاشون جر و بحث نکنم

واقعا سپاس

xpga
16-03-2013, 16:58
سلام
es8880 دارم و دوتا سوال :

1- چي كار كنم تا ساعتش اتوماتيك درست بشه ؟
رو اتوماتيك گذاشتم ولي درست نيست ؟
يعني لوكال زون رو بايد تغيير بدم ؟

2- كاليبره رنگ ؟
من قبلا سوني داشتم و همه چي ميزون بود و متعادل
اما الان همش دارم با هر برنامه اي تغيير رنگ و ... انجام ميدم آخرشم باز اون رنگ طبيعي سوني رو نتونستم بدست بيارم
فوتبال داخلي يه تنظيم ميخواهد خارجي يه تنظيم و ....

matinpour
16-03-2013, 19:08
سلام
es8880 دارم و دوتا سوال :

1- چي كار كنم تا ساعتش اتوماتيك درست بشه ؟
رو اتوماتيك گذاشتم ولي درست نيست ؟
يعني لوكال زون رو بايد تغيير بدم ؟

2- كاليبره رنگ ؟
من قبلا سوني داشتم و همه چي ميزون بود و متعادل
اما الان همش دارم با هر برنامه اي تغيير رنگ و ... انجام ميدم آخرشم باز اون رنگ طبيعي سوني رو نتونستم بدست بيارم
فوتبال داخلي يه تنظيم ميخواهد خارجي يه تنظيم و ....

دوست عزیز

منو ← سیستم ← زمان و سپس روی زمان ( ساعت ) را کلیک کرده و آن را از خودکار به دستی تغییر داده تاریخ و زمان را به طور دستی تنظیم کنید. می توانید تاریخ و وقت کنونی را با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کنید. لازم به ذکر است که هر وقت تلویزیونتان را از پریز برق جدا کنید تنظیمات ساعت به حالت اول در می آید و باید دوباره تنظیم کنید. در غیر اینصورت تنظیمات تغییر نمی کند. و همچنین اگر به منوی سرویس یا همان منوی مخفی بروید تنظیمات به حالت اول یعنی خودکار درمی آید که باید مجدد ساعت را تنظیم کنید.

و در موردکالیبره رنگ تلویزیون سامسونگ بطور پیشفرض چهار طریق برای دیدن تصاویر ارایه داده است پویا - طبیعی - سینمایی - استاندارد و یک راه کار صرفه جویی که اگر حسگر آن را فعال کنید بسته به محیط میزان نور تغییر می کند. و اینکه اگر خواسته باشید می توانید از آدرس زیر فایل عکسها را در فلش کپی کرده و از دستور العمل کنتراست استفاده کنید و میزان نور و رنگ را بدون رفتن در منوی مخفی میزان کنید

akbardavari
17-03-2013, 08:38
ad48ir@gmail.com

matinpour
17-03-2013, 10:14
ad48ir@gmail.com

دوست عزیز
منظور شما از نوشتن آدرس ایمیلتان چیست اگر سوالی دارید مطرح کنید.

badboys_87
17-03-2013, 12:00
ببخشید دوستان من چند تا سوال داشتم .

من دوسال پیش یک تلویزیون ال ای دی سامسونگ سری 5 به مدل UA40C5550 QR از نمایندگی سام سرویس خریدم . ولی نمیدونم که این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه؟

منوی مخفی برای چیه ؟ و چه کار خاصی میشه انجام داد ؟

پورت لن برای چیه؟ تلویزیون من که مرورگر اینترنتی نداره پورت شبکه پس برای چیه؟

سیستم ALL SHARE چه کاربردی داره وقتی که من سرچ کردم مودم وایرلس و تبلت منو پیدا نکر د . یعنی فقط روی تبلت های سامسونگ کار میکنه؟؟

matinpour
17-03-2013, 16:36
ببخشید دوستان من چند تا سوال داشتم .

من دوسال پیش یک تلویزیون ال ای دی سامسونگ سری 5 به مدل UA40C5550 QR از نمایندگی سام سرویس خریدم . ولی نمیدونم که این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه؟

منوی مخفی برای چیه ؟ و چه کار خاصی میشه انجام داد ؟

پورت لن برای چیه؟ تلویزیون من که مرورگر اینترنتی نداره پورت شبکه پس برای چیه؟

سیستم ALL SHARE چه کاربردی داره وقتی که من سرچ کردم مودم وایرلس و تبلت منو پیدا نکر د . یعنی فقط روی تبلت های سامسونگ کار میکنه؟؟

دوست عزیز
تلویزیون شما دیجیتال ندارد.منوی مخفی در بعضی از موارد برای اصلاح سیستم که دچار نقص شده است کاربرد دارد یا فعال سازی موارد خاص . پورت لن در تلویزیون شما کاربرد اتصال به شبکه کامپیوتر را دارد . و AllShare Play
فایل های عکس، موسیقی و فیلم که روی دستگاهUSB) Mass Storage Class MSC) کامپیوتر یا دستگاه ،DLNA برای مثال، (تلفن موبایل) قرار دارد را روی تلویزیون تماشا یا پخش کنید.
برای پخش محتوایی که بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه سازگار باDLNA قرار دارد، باید تلویزیون و کامپیوتر را به یک شبکه وصل کنید و نرم افزار شبکهAllShare را بر روی کامپیوتر دانلود کنید. به علاوه، برای پخش محتوایی که بر روی دستگاه سازگار باDLNA قرا دارد، باید شبکه بی سیم داشته باشید.
و اینترنت tv در تلویزیون شما دارای اپلکیشنهای خاصی است که شما می توانید در حد محدود از اینترنت استفاده کنید. و می توانید با مودم از آن استفاده کنید. و برای استفاده از لب تاب باید از برنامهWIDI سامسونگ استفاده کنید در صورتی که لب تاب شما هسته اینتل داشته باشد. اونم با WIFI تلویزیون تان

اولا چیپست لب تاب باید اینتل باشه(اکثر لب تاب ها هست) و از wifi direct پشتیبانی کنه,از ویندوز 7 استفاده کنید و ویندوزتون حتما آپدیت باشه!!چون این تکنولوژیسال 2012 ارائه شده است و ویندوز 7 که من و شما استفاده میکنیم قدیمی هست وباید حتما آپدیت باشه. جدیدترین درایور های چیپست و وایرلس لب تابتونو پیدا کرده و نصب کنید(فقط بخاطر اینکه به مشکل برنخورید)
بعد به این صفحه برید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برنامه intel widi از اینجا دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روی لب تابتونون نصب کنید.
اینم آموزشش هست:
به قسنت smart share تلوزیون برید و گزینه wifi - direct روشن کنید.
---------------------------------------------------------------------------------------

awearyway
19-03-2013, 10:39
با سلام خدمت همه دوستان
من یک سامسونگ 40ES6950 دارم برای تنظیمات اینترنت وارد منوی مخفی شدم و یک سری آیتم های دیگر را به هم ریختم مثل TYPE” and “FRONT COLOR حالا تلویزیون غیر قابل استفاده شده کسی هست راهنمایی کنه.
ممنون میشم:n03::n03::n03:

awearyway
19-03-2013, 10:42
با سلام خدمت همه دوستان
من یک سامسونگ 40ES6950 دارم برای تنظیمات اینترنت وارد منوی مخفی شدم و یک سری آیتم های دیگر را به هم ریختم مثل TYPE” and “FRONT COLOR حالا تلویزیون غیر قابل استفاده شده کسی هست راهنمایی کنه.

matinpour
19-03-2013, 14:28
با سلام خدمت همه دوستان

دوست عزیز

تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

type A1AF0E یا 40A1AF6Eو FRONT U-T-CL -M67 یا U-T-CG-M61 این را بر اساس مشخصات مدل تان محاسبه کردم و فریم ورتان را از این سایت دانلود ونصب کنید مدل نام گزاری ایران 40ES6950 و خارجی آن 40ES6200 میباشد.اینم آدرس سایت

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعل نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

m.prodigy
20-03-2013, 11:24
سلام.مدل تلویزیون من ua46d5500rr هست.آیا گیرنده دیجیتال داره؟
اگر داره نحوه فعال کردن آن چگونه است؟

ایا internet TV داره؟
ممنون

matinpour
20-03-2013, 13:22
سلام.مدل تلویزیون من ua46d5500rr هست.آیا گیرنده دیجیتال داره؟
اگر داره نحوه فعال کردن آن چگونه است؟

ایا internet TV داره؟
ممنون

دوست عزیز

تلویزیون شما گیرنده دیجیتال تدارد. و اینترنت tv شما مرورگر اینترنت ندارد و فقط می توانید از اپلکیشنهای محدودی استفاده کنید
اینم سایت مدل تلویزیون شما برای دانلود فریمور و اطلاعات تلویزیونتان

awearyway
20-03-2013, 20:04
دوست عزیز

تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

type A1AF0E یا 40A1AF6Eو FRONT U-T-CL -M67 یا U-T-CG-M61 این را بر اساس مشخصات مدل تان محاسبه کردم و فریم ورتان را از این سایت دانلود ونصب کنید مدل نام گزاری ایران 40ES6950 و خارجی آن 40ES6200 میباشد.اینم آدرس سایت

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعل نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
ضمن تشکر از راهنمایی خوبتون
تمام تنظیمات را به حالت اول برگردوندم ولی حالا تصویرش از حالت کالیبره خارج شده و رنگهاش به هم ریخته طبق دستورات کالیبره هم که فرموده بودید پیش رفتم ولی فایده نداشت فکر کنم قبل از کالیبره کردن نیاز به انجام تنظیمات خاصی داره اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

matinpour
20-03-2013, 21:36
ضمن تشکر از راهنمایی خوبتون
تمام تنظیمات را به حالت اول برگردوندم ولی حالا تصویرش از حالت کالیبره خارج شده و رنگهاش به هم ریخته طبق دستورات کالیبره هم که فرموده بودید پیش رفتم ولی فایده نداشت فکر کنم قبل از کالیبره کردن نیاز به انجام تنظیمات خاصی داره اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

دوست عزیز
با تبریک سال نو
به این مسیر بروید
منو مخفی SVC ------>TEST PATTERN------> PATTERN SEL در آن الگوهای مختلفی از صفحهای تست موجود است رنگهای سیاه - سفید - قرمز- سبز - و دیگر صفحه ها بوسیله کنترول روی هر کدام از الگو ها بروید وببینید که رنگ هر کدام در سیستم شما درست است یا نه و میزان کم یا زیادی نور ورنگ را اگر طبیعی نبود با ذکر صفحه مورد نظر و عیب مربوط به آن را بنویسید و اعلام کنید تا بگویم چه بکنید

omidpacino
22-03-2013, 22:05
سلام ... مدل تلویزیون من ua40d6940um است. برای تنظیم کردن گیرنده دیجیتال وارد منوی مخفی شدم و آیتم دیگری ( ADC > Av calibration ) فکر کنم از حالت success به Failure تبدیل شد.... بعد که برگشتم به اولش کیفیت تصویر سیاه شده ... ریست فکتوری هم کردم درست نشد ... از تنظیمات خود تی وی هم دستکاری کردم ( مثل حالت پویا یا استاندارد یا درخشندگی رو بالا و پایین کن ) بازم نشد . تصویر رو با کیفیت سیاه پخش میکنه . برای تنظیمات گیرنده دیجیتال هم در منوی مخفی auto میکردم ولی save نمیشد وقتی خاموش می کردم به حالت قبلی بر میگشت. الان نمیدونم چی کار کنم ممنون میشم کمک کنید .

matinpour
23-03-2013, 13:15
سلام ... مدل تلویزیون من ua40d6940um است. برای تنظیم کردن گیرنده دیجیتال وارد منوی مخفی شدم و آیتم دیگری ( ADC > Av calibration ) فکر کنم از حالت success به Failure تبدیل شد.... بعد که برگشتم به اولش کیفیت تصویر سیاه شده ... ریست فکتوری هم کردم درست نشد ... از تنظیمات خود تی وی هم دستکاری کردم ( مثل حالت پویا یا استاندارد یا درخشندگی رو بالا و پایین کن ) بازم نشد . تصویر رو با کیفیت سیاه پخش میکنه . برای تنظیمات گیرنده دیجیتال هم در منوی مخفی auto میکردم ولی save نمیشد وقتی خاموش می کردم به حالت قبلی بر میگشت. الان نمیدونم چی کار کنم ممنون میشم کمک کنید .

دوست عزیز
به این تایپیک بروید و تا آخر صفحه را مطالعه کنید

omidpacino
23-03-2013, 15:36
ببخشید کدوم تایپیک ...

matinpour
23-03-2013, 16:57
ببخشید کدوم تایپیک ...

omidpacino
24-03-2013, 12:13
سلام ... به اون تایپیکی که شما گفته بودید رفتم ولی هر کاری که می کردم

AV Calibration تبدیل به Success نمی شد. آیا با آپدیت کردن فریمور درست میشه . مدل سامسونگ من ua40d6940um . چه فریموری باید بندازم فقط ایرانی باشه ... البته توی منوی مخفی صفحه اول اسم مدل این بود ua46d6400 . آیا همینه ...

omidtimes
24-03-2013, 14:44
سلام دوستان کمکم کنید :(
مدل تلویزیون ما ue40d5500rr است بعد توی منوهاش پیدا کردن دیجیتالو اینا داره یعنی به نظر میرسه تو تلویزیون کارت دیجیتال هست که دیجیتالو بگیره بعد من طبق راهنمایی هاتون رفتم تو منوی مخفی همین local set و tuner رو عوض کردم ولی درست نشد بعدشم این front color رو دستکاری کردم یادم نمیاد چی بود :(
حالا هر چی آنالوگم سرچ میکنم نمیگیره کمکم کنید
بعد ریستم کردم درست نشده
type:40a6uf0e
localset: ed_iran
model:ud5500
front color:?

matinpour
24-03-2013, 15:56
سلام ... به اون تایپیکی که شما گفته بودید رفتم ولی هر کاری که می کردم

AV Calibration تبدیل به Success نمی شد. آیا با آپدیت کردن فریمور درست میشه . مدل سامسونگ من ua40d6940um . چه فریموری باید بندازم فقط ایرانی باشه ... البته توی منوی مخفی صفحه اول اسم مدل این بود ua46d6400 . آیا همینه ...

دوست عزیز این راه را امتحان کنید

یک روش برای سری D
گاهی برای حل مشکل کالیبره در تلویزیون های سری D که تلویزیون می تواند الگوهای آزمون را برای شما تولید کند.

در رفتن به منو سرویس
SVC -> Test Pattern -> HDMI WBPattern (تغییر این ON)
SVC -> Test Pattern -> HDMIPatternSEL (تغییر این به 7)
سپس برگردید به کالیبراسیون خود را به HDMI
ADC / WB -> ADC -> HDMI کالیبراسیون
و دوباره آن را اجرا کنید. شما یک موفقیت دریافت می کنید هنگامی که به پایان رسید کالیبراسیون برگردید
SVC -> Test Pattern -> HDMI WB Pattern(تغییر این OFF) این کار می کندبرای سامسونگ 6400 سری D

اینم سایت فریمورتان

matinpour
24-03-2013, 16:26
سلام دوستان کمکم کنید :(
مدل تلویزیون ما ue40d5500rr است بعد توی منوهاش پیدا کردن دیجیتالو اینا داره یعنی به نظر میرسه تو تلویزیون کارت دیجیتال هست که دیجیتالو بگیره بعد من طبق راهنمایی هاتون رفتم تو منوی مخفی همین local set و tuner رو عوض کردم ولی درست نشد بعدشم این front color رو دستکاری کردم یادم نمیاد چی بود :(
حالا هر چی آنالوگم سرچ میکنم نمیگیره کمکم کنید
بعد ریستم کردم درست نشده
type:40a6uf0e
localset: ed_iran
model:ud5500
front color:?

دوست عزیز
تلویزیون شما مدل اروپایی است اگر در ایران زندگی می کنید طریقه فعال سازی زیر را انجام دهید و
لطفا از دستکاری ورفتن به جاهای که کفته نشده اکیدا خودداری کنید

Front Color: U-T-C-BK مدل تلویزیونتان این است

این طریقه دیجیتال

اینم سایت دانلود فریمورتان

omidpacino
25-03-2013, 01:19
با سلام ...
مشکل من av هست . من از hdmi استفاده نمی کنم ... من از ----- ماهواره کانالها رو میبینم . اگه بتونی راه حل برای av یا اعدادی که باید در قسمت acd target - acd result - white balance بدی ممنون میشم.... بعد این فریممور رو دانلود کردم و داخل فلش اینیستال هم کردم و به قسمت بروز رسانی برنامه هم رفتم ولی آپ نشد .

omidtimes
25-03-2013, 15:38
آقا متین ممنووون ممنوون مشکل آنالوگ رو حل کردم tuner رو عوض کردم گذاشتم رو sec_atv اومد ولی میذارم رو auto وقتی خاموش میکنم تلویزیونو تا این منو پنهان بره و تنظیمات اعمال بشه بعد دوباره میرم تو منو پنهان tuner میره رو sec_tc یعنی خودش عوض میکنه بعد تو این حالت نه آنالوگا رو میشناسه نه دیجیتال ولی تو یه تلویزیون دیجیتال دیگه دیدم تنظیماتش tuner رو sec_tc بود هم دیجیتال میگرفت هم آنالوگ
بعد نوشتید ch table اصلا چنین گزینه ای نیست بعد suboption هم اون گزینه ها که گفتید نداره ولی راستی این منوش فارسیم میشه فکر نکنم suboption رو نیاز داشته باشه بعد عکس منوشو میذارم ببینید لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون

matinpour
25-03-2013, 16:48
با سلام ...
مشکل من av هست . من از hdmi استفاده نمی کنم ... من از ----- ماهواره کانالها رو میبینم . اگه بتونی راه حل برای av یا اعدادی که باید در قسمت acd target - acd result - white balance بدی ممنون میشم.... بعد این فریممور رو دانلود کردم و داخل فلش اینیستال هم کردم و به قسمت بروز رسانی برنامه هم رفتم ولی آپ نشد .

دوست عزیز

در بهترین حالت white balance تمامی اعداد آن 128 می باشد . و acd result عدد اول آن 257 و باقی آیتمهای روشن سه تای اول 138 و سه تای بعدی 68 می باشد و معمولا acd target هیچ تغییری نمی کند

matinpour
25-03-2013, 17:06
آقا متین ممنووون ممنوون مشکل آنالوگ رو حل کردم tuner رو عوض کردم گذاشتم رو sec_atv اومد ولی میذارم رو auto وقتی خاموش میکنم تلویزیونو تا این منو پنهان بره و تنظیمات اعمال بشه بعد دوباره میرم تو منو پنهان tuner میره رو sec_tc یعنی خودش عوض میکنه بعد تو این حالت نه آنالوگا رو میشناسه نه دیجیتال ولی تو یه تلویزیون دیجیتال دیگه دیدم تنظیماتش tuner رو sec_tc بود هم دیجیتال میگرفت هم آنالوگ
بعد نوشتید ch table اصلا چنین گزینه ای نیست بعد suboption هم اون گزینه ها که گفتید نداره ولی راستی این منوش فارسیم میشه فکر نکنم suboption رو نیاز داشته باشه بعد عکس منوشو میذارم ببینید لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون

دوست عزیز

اینطور که می بینم منوهای شما بطور کامل باز نشده است یعنی شما کنترول مخصوص را ندارید. و اگر هم دارید واستفاده کردید منوهای شما محدوداست . tuner را بجای auto ببینید این کزینه را دارد SI-ATC2 روی آن بگذارید و اگر منوهایتان بطور کامل باز شود (با کنترول مخصوص) باقی مسایل نیز حل می شود

omidpacino
27-03-2013, 03:49
دوست عزیز

در بهترین حالت white balance تمامی اعداد آن 128 می باشد . و acd result عدد اول آن 257 و باقی آیتمهای روشن سه تای اول 138 و سه تای بعدی 68 می باشد و معمولا acd target هیچ تغییری نمی کند

ممنون از راهنمایت :n01::n01::n01: تصویر تلویزیون بهتر شد . فقط یه سئوال دیگه داشتم . با این کنترل سرویس ( مادر ) سامسونگ میشه این گیرنده دیجیتال رو تبدیل به auto کرد.

4mezrab
27-03-2013, 19:51
سلام
دوستان امكان تغيير رنگ زير نويس تو اين تلويزوينها وجود داره يا فقط بايد از همون رنگ سفيد استفاده كرد؟

matinpour
27-03-2013, 20:19
سلام
دوستان امكان تغيير رنگ زير نويس تو اين تلويزوينها وجود داره يا فقط بايد از همون رنگ سفيد استفاده كرد؟

دوست عزیز

خیر از تلویزیون نمی شود تغییر داد باید به وسیله کامپیوتر این کار را انجام دهید

matinpour
28-03-2013, 00:13
ممنون از راهنمایت :n01::n01::n01: تصویر تلویزیون بهتر شد . فقط یه سئوال دیگه داشتم . با این کنترل سرویس ( مادر ) سامسونگ میشه این گیرنده دیجیتال رو تبدیل به auto کرد.

دوست عزیز

tuner را بجای auto ببینید این کزینه را دارد SI-ATC2 روی آن بگذارید

omidpacino
28-03-2013, 13:44
دوست عزیز

tuner را بجای auto ببینید این کزینه را دارد SI-ATC2 روی آن بگذارید

چنین گزینه ای نداره ............ گزینه های دیگرش هم

AUTO
SEC_---_TC
SEC_TC
SEC_TC3
SEC_TC2
SEC_T2T
SEC_ISDB
AVI_T2S2
SEC_T
SEC_SI2173
NXP_HALF
SEC_SA_NT
SEC_JP
SEC_CN
ALPS_TCS

matinpour
28-03-2013, 20:20
چنین گزینه ای نداره ............ گزینه های دیگرش هم

AUTO
SEC_---_TC
SEC_TC
SEC_TC3
SEC_TC2
SEC_T2T
SEC_ISDB
AVI_T2S2
SEC_T
SEC_SI2173
NXP_HALF
SEC_SA_NT
SEC_JP
SEC_CN
ALPS_TCS

دوست عزیز

روی auto بگذارید اون خودش بطور خودکار سیستم دیجیتال را پیدا می کند . اگر سیتم را پیدا کرد از قسمت جستجوی کانال نام کشور ببین چند تا کشور رو معرفی می کند. موقع جستجو دیجیتال یکی یکی کشورها را انتخاب کن و جستجو کن تا دیجیتال تان فعال شود و کانالها نمایان شوند

omidpacino
29-03-2013, 01:35
دوست عزیز

روی auto بگذارید اون خودش بطور خودکار سیستم دیجیتال را پیدا می کند . اگر سیتم را پیدا کرد از قسمت جستجوی کانال نام کشور ببین چند تا کشور رو معرفی می کند. موقع جستجو دیجیتال یکی یکی کشورها را انتخاب کن و جستجو کن تا دیجیتال تان فعال شود و کانالها نمایان شوند

سلام

مشکل من اینه که روی AUTO نمی مونه و برمیگرده به SEC_---_TC و هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه , مثل مشکل دوست صفحه قبل ...

awearyway
29-03-2013, 03:34
با سلام خدمت دوستان گرامی
من چند روز پیش برای فعال کردن اینترنت TV به منوی مخفی رفتم به هوای اینکه ریست همه تنظیمات را به حالت اول بر می گردونه یک سری تغییرات دادم از جمله TYPE و FRONT COLOR حالا تصویر ترکیده و کاملا به هم ریخته حتی رفتم یک مدل مشابه هم پیدا کردم از منوی مخفیش عکس گرفتم و طبق اون تنظیم کردم و لی متاسفانه درست نشد.
1- آیا راه حلی برای حل این مشکل دارید؟
2- برای منوی مخفی نیز ریست کلی وجود داره؟
مدل TV هست SAMSUN UA40ES6950 که همون UA40ES6200 هست
ممنون می شم راهنمای کنید

matinpour
29-03-2013, 11:34
سلام

مشکل من اینه که روی AUTO نمی مونه و برمیگرده به SEC_---_TC و هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه , مثل مشکل دوست صفحه قبل ...

دوست عزیز

از قسمت جستجوی کانال نام کشور ببین چند تا کشور رو معرفی می کند. موقع جستجو دیجیتال یکی یکی کشورها را انتخاب کن و جستجو کن تا دیجیتال تان فعال شود و کانالها نمایان شوند

matinpour
29-03-2013, 11:50
با سلام خدمت دوستان گرامی
من چند روز پیش برای فعال کردن اینترنت TV به منوی مخفی رفتم به هوای اینکه ریست همه تنظیمات را به حالت اول بر می گردونه یک سری تغییرات دادم از جمله TYPE و FRONT COLOR حالا تصویر ترکیده و کاملا به هم ریخته حتی رفتم یک مدل مشابه هم پیدا کردم از منوی مخفیش عکس گرفتم و طبق اون تنظیم کردم و لی متاسفانه درست نشد.
1- آیا راه حلی برای حل این مشکل دارید؟
2- برای منوی مخفی نیز ریست کلی وجود داره؟
مدل TV هست SAMSUN UA40ES6950 که همون UA40ES6200 هست
ممنون می شم راهنمای کنید

دوست عزیز

این مسیر رو برو
منو مخفی -----> suboption ------>eeprom rest و آن را ریست کن این ریست کامل

4mezrab
29-03-2013, 15:05
آقاي متين پور ميتونيد لينك آپديت اين مدل رو برام بدين؟
ua40d6940um

lميشه قبل آپديت از ورژن فعلي بكاپ تهيه كرد؟

matinpour
29-03-2013, 19:01
آقاي متين پور ميتونيد لينك آپديت اين مدل رو برام بدين؟
ua40d6940um

lميشه قبل آپديت از ورژن فعلي بكاپ تهيه كرد؟

دوست عزیز

روش بکاب گیری اینطوری است که در قسمت hotel mode ------> clon tv to usb به usb انتقال میدهید ولی معمول وقتی به ورژن بالا تر میروید دیگر نمی شود به ورژن قبل برگشت و این سایت ورژن جدید که نام گذاری ایران ua40d6940um و نام گذاری اصلی ua40d6400um

4mezrab
30-03-2013, 01:37
دوست عزیز

روش بکاب گیری اینطوری است که در قسمت hotel mode ------> clon tv to usb به usb انتقال میدهید ولی معمول وقتی به ورژن بالا تر میروید دیگر نمی شود به ورژن قبل برگشت و این سایت ورژن جدید که نام گذاری ایران ua40d6940um و نام گذاری اصلی ua40d6400um

خيلي ممنون از زحمتي كه كشيدين

omidpacino
30-03-2013, 02:30
دوست عزیز

از قسمت جستجوی کانال نام کشور ببین چند تا کشور رو معرفی می کند. موقع جستجو دیجیتال یکی یکی کشورها را انتخاب کن و جستجو کن تا دیجیتال تان فعال شود و کانالها نمایان شوند

با سلام

همه کشورها رو امتحان کردم هیچی پیدا نمی کنه :n13::n13::n13:

matinpour
30-03-2013, 10:31
با سلام

همه کشورها رو امتحان کردم هیچی پیدا نمی کنه :n13::n13::n13:

دوست عزیز

به local set و region توجه کن

دقت کنید همه چیز مطابق دستور العمل بالا تنظیم شود

امير موسر
30-03-2013, 11:29
سلام !

یک سوال داشتم ! مدل دستگاه من 6920ه که الان دیگه تنظیمات رنگ رو سیو نمیکنه ! یعنی وقتی سیو میکنم و با خاموش و روشن شدن دستگاه دوباره بر میگرده به تنظیمات اولیه !! میخواستم ببینم مشکل چیه !

4mezrab
30-03-2013, 20:38
دوست عزیز

من فريم وير رو دانلود كردم
ولي وقتي كه ميخواد آپديت بشه روي 3 % تلويزيون خاموش و روشن ميشه و يه پيغام مياد كه ارتقا انجام نشد
آيا برا ارتقا هم بايد هتل مود رو فعال كنم؟ يا مشكل جاي ديگس؟

matinpour
30-03-2013, 22:05
سلام !

یک سوال داشتم ! مدل دستگاه من 6920ه که الان دیگه تنظیمات رنگ رو سیو نمیکنه ! یعنی وقتی سیو میکنم و با خاموش و روشن شدن دستگاه دوباره بر میگرده به تنظیمات اولیه !! میخواستم ببینم مشکل چیه !

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را کامل بنویسید و اینکه تنظیمات را از کجا انجام میدهید.

matinpour
30-03-2013, 22:11
من فريم وير رو دانلود كردم
ولي وقتي كه ميخواد آپديت بشه روي 3 % تلويزيون خاموش و روشن ميشه و يه پيغام مياد كه ارتقا انجام نشد
آيا برا ارتقا هم بايد هتل مود رو فعال كنم؟ يا مشكل جاي ديگس؟

دوست عریر

هتل مود باید خاموش باشد واینکه نگاه کنید حافظه تلویزیو نتان پر نشده باشد.از قسمت اسمارت هاب اگر اپلکیشنهای زیاد از طریق اینترنت دانلود کردید حذف کنید تا حافظه کافی داشته باشید.

امير موسر
30-03-2013, 22:17
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را کامل بنویسید و اینکه تنظیمات را از کجا انجام میدهید.

LED U46D6920 !

تنظیمات رو هم با ریموت از منو دستگاه ! فقط و فقط هم تنظیمات تصویرش به این شکله یعنی صداش و اینجور چیزاش سیو شدس ! فقط من یه کاری کردم اینجوری شد ! منو رو ریموت و منو رو خود پنل رو با هم نگه داشتم یهو نوشت شاپ مود ! دیگه تنظیمات سیو نمیشه از اون موقع !

ممنون میشم که جواب میدی !

matinpour
31-03-2013, 00:17
LED U46D6920 !

تنظیمات رو هم با ریموت از منو دستگاه ! فقط و فقط هم تنظیمات تصویرش به این شکله یعنی صداش و اینجور چیزاش سیو شدس ! فقط من یه کاری کردم اینجوری شد ! منو رو ریموت و منو رو خود پنل رو با هم نگه داشتم یهو نوشت شاپ مود ! دیگه تنظیمات سیو نمیشه از اون موقع !

ممنون میشم که جواب میدی !

دوست عزیز
اگر تلويزيون در حالت نمایش مغازه است، تنظيمات صدا Œ Œو تصوير را هر 30 دقيقه دوباره تنظيم می كند. تنظیمات را از حالت نمایش مغازه به حالت استفاده در منزل با استفاده از فرایند تنظیمات تغییر دهید. تلویزیون را درمنبع با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کرده و به سیستم ← تنظیمات بروید.

تلویزیون شما در حالت مغازه رفته از این طریق عمل کنید. اول با کنترول روی منبع تلویزیون بروید نه روی AV بعد از قسمت
منو -----> سیستم -----> تنظیمات -----> از حالت مغازه بروید روی منزل وپس از تایید کردن خارج شوید

4mezrab
31-03-2013, 21:41
دوست عریر

هتل مود باید خاموش باشد واینکه نگاه کنید حافظه تلویزیو نتان پر نشده باشد.از قسمت اسمارت هاب اگر اپلکیشنهای زیاد از طریق اینترنت دانلود کردید حذف کنید تا حافظه کافی داشته باشید.

ممنون از راهنمايي شما
ولي مشكل حل نشد و موفق به آپگريد نشدم . جالبه كه مشكل ضبط برنامه ها رو دارم و گفتم شايد حل بشه كه نشد .

matinpour
01-04-2013, 00:32
ممنون از راهنمايي شما
ولي مشكل حل نشد و موفق به آپگريد نشدم . جالبه كه مشكل ضبط برنامه ها رو دارم و گفتم شايد حل بشه كه نشد .

دوست عزیز

عملکرد ضبط روی USB در تلویزیون LED SAMSUNG

دکمه اسمارت هاب----->ALLSHARE PLAY ------> ضبط تلویزیون

برای استفاده از عملکرد ضبط یا TIME SHIFT از USB که با مشخصات USB HDD با سرعت 5,400 دور در دقیقه استفاده کنید.
1-هنگامی که یک برنامه در حال پخش را ضبط میکنید کلید ضبط را با استفاده از کنترول از راه دور انتخاب کنید. پنجره POP UP نمایان می شود. دستگاه USB نمی تواند تا زمانیکه آزمایش عملکرد دستگاه را تمام نکرده ضبط کند

2- مدت را برای تنظیم زمان ضبط کردن انتخاب کرده و سپس قبول را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که فرمت ضبط شده فقط در خود تلویزیون قابل پخش است

kia3noosh
01-04-2013, 02:29
سلام و ممنون از اين همه اطلاع رسانى،من آلمان هستم و زندگى مى کنم،مى خواستم ببينم امکانى هست که با اسمارت تى وى مدل ue40es5500 بدون ماهواره برنامه هاى ايران رو داشته باشم و آيا مى تونم دفترچه راهنماى افارسى اين مدل رو دپيدا کنم از سايت؟ممنون و سال خوبى رو براتون آرزومندم.

matinpour
01-04-2013, 11:29
سلام و ممنون از اين همه اطلاع رسانى،من آلمان هستم و زندگى مى کنم،مى خواستم ببينم امکانى هست که با اسمارت تى وى مدل ue40es5500 بدون ماهواره برنامه هاى ايران رو داشته باشم و آيا مى تونم دفترچه راهنماى افارسى اين مدل رو دپيدا کنم از سايت؟ممنون و سال خوبى رو براتون آرزومندم.

دوست عزیز

شما می توانید منوال تلویزیونتان را از این سایت بردارید مدل آن با شما فرقی نمی کند User Manual فارسی (PERSIAN ) را انتخاب کنید.

و برا ی دیدن آنلاین شبکه های صدا و سیما از این سایت از طریق بروویس وب اسمارت تلویزیونتان جستجو کنید.

و هر شبکه آنلاین دیگر کافی است که از طریق گوگل شبکه های آنلاین فارسی را جستجو کرده و تماشا کنید.

موفق باشید

kia3noosh
01-04-2013, 13:01
آقای متین پور گرامی من متاسفانه دگمه تشکر رو پیدا نکردم،ممنون از پاسخ سریع ،بقیه پستها رو هم دیدم و این توجه شما به پاسخگویی کاربران بسیار ارزشمنده،با تشکر فراوان،موفق باشید همواره.

DEKAMIN
01-04-2013, 13:42
sسلام جناب متین پور

من همیشه مزاحم شما میشم

من توی d6960 چطوری میتونم بعد از کانال یابی دیجیتال کانال ها رو به صورت اتوماتیک از اول مرتب کنم

متاسفانه همیشه باید دونه به دونه کانال ها رو مرتب کنم و خ اذیت میکنه این کار

matinpour
01-04-2013, 20:58
sسلام جناب متین پور

من همیشه مزاحم شما میشم

من توی d6960 چطوری میتونم بعد از کانال یابی دیجیتال کانال ها رو به صورت اتوماتیک از اول مرتب کنم

متاسفانه همیشه باید دونه به دونه کانال ها رو مرتب کنم و خ اذیت میکنه این کار

دوست عزیز

سیستمهای دیجیتالی که در تلویزیونهای سامسونگ در داخل مو نتاژ یا سفارش ایران است. مشکل ردیف کردن ندارد ولی باقی متاسفانه نیاز دار که بطور دستی تنظیم شود. و بر اینکه تکرار نشود کافی است که بعد از ردیف کردن به منوی مخفی بروید و از hotel mode ---->clon tv to usb روی usb ذخیره می کنید. تا هر وقت که نیاز دارید بتوانید از این مسیر دوباره استفاده کنید. holetmode ------>clone usb to tv

Arashmartini
03-04-2013, 20:45
با سلام
طی یک اتفاق از منوی مخفی دستم خورد روی hdmi calibration و بعد از یه وقفه 30 ثانیه رنگ تلویزیون عوض شد یعنی یه پیش زمینه سبز داره ریست فکتوری هم کردم درست نشد این مشکل تو پورتی که به کامپیوتر وصله بیشتر به چشم میاد فیلمهای که از طریق کام پخش میکنم یه لایه سبز رنگ داره خصوصا تو سایه های مشکی توی منو هم همه تنظیمات رو امتحان کردم نشد که نشد
هر سه پورت hdmi همینطور شده اما یو اس بی درسته و این مشکل رو نداره
چطور میشه درستش کرد؟

matinpour
03-04-2013, 20:53
با سلام
طی یک اتفاق از منوی مخفی دستم خورد روی hdmi calibration و بعد از یه وقفه 30 ثانیه رنگ تلویزیون عوض شد یعنی یه پیش زمینه سبز داره ریست فکتوری هم کردم درست نشد این مشکل تو پورتی که به کامپیوتر وصله بیشتر به چشم میاد فیلمهای که از طریق کام پخش میکنم یه لایه سبز رنگ داره خصوصا تو سایه های مشکی توی منو هم همه تنظیمات رو امتحان کردم نشد که نشد
هر سه پورت hdmi همینطور شده اما یو اس بی درسته و این مشکل رو نداره
چطور میشه درستش کرد؟

دوست عزیز
به این تایپیک بروید

shiraz522
04-04-2013, 15:08
سلام من یه ال سی دی مدل la40d551 دارم ساخت مالزی / بدون گارانتی خریدم
می خواستم ببینم گیرنده دیجیتال داره یا نه ؟؟
الان ریست کارخونه کردم اما قبلش توی جستجو ها گزینه های آنالوگ و دیجیتال رو داشت اما الان فقط آنالوگ داره راهنمایی بفرمایید .

با تشکر

__________________________________________________ ___________

آقا واسه تنظیمات به ترتیب این کارا باید انجام بدم ؟
info-meno-mute-power
option>region>asia/A--->asia/D

off lcd--->

on lcd
mute-1-1-9-ok
hotel mode>on
tv off
info-menu-mute-power
control-hotel option-clone tv to usb
off hotel mode

همه این کارا رو می کنم اما باز هیچی ...

matinpour
04-04-2013, 16:08
سلام من یه ال سی دی مدل la40d551 دارم ساخت مالزی / بدون گارانتی خریدم
می خواستم ببینم گیرنده دیجیتال داره یا نه ؟؟
الان ریست کارخونه کردم اما قبلش توی جستجو ها گزینه های آنالوگ و دیجیتال رو داشت اما الان فقط آنالوگ داره راهنمایی بفرمایید .

با تشکر

آقا واسه تنظیمات به ترتیب این کارا باید انجام بدم ؟
info-meno-mute-power
option>region>asia/A--->asia/D

off lcd--->

on lcd
mute-1-1-9-ok
hotel mode>on
tv off
info-menu-mute-power
control-hotel option-clone tv to usb
off hotel mode

همه این کارا رو می کنم اما باز هیچی ...

دوست عزیز

تلویزیون شما دیجیتال داخلی ندارد. اینم سایت شما برای دانلود فریمور و اطلاعات تلویزیون تان

Arashmartini
05-04-2013, 17:40
رنگ mode استاندارد با فیلتر پخش میشه و استاندارد نیست چطور میشه درستش کرد؟

matinpour
05-04-2013, 19:16
رنگ mode استاندارد با فیلتر پخش میشه و استاندارد نیست چطور میشه درستش کرد؟

دوست عزیز

همینطور که بارها گفتم متاسفانه خیلی ها نمی خواهند به خودشان زحمت مطالعه منوال سیستم شان را بدهند و همیشه برای سوالهای جزیی هم پیغام می گذارند. فقط کافی است که شما e- manual سیتمتان را اگر همراه تلویزیون اگر موجود است ویا از خود تلویزیو نتان از این مسیر
منو ----> پشتیبانی -------> e-manual را که شامل تمامی موارد تنظیمات تصویر -رنگ - صدا - شبکه -بروزخطا ورفع اشکالات عمومی و غیره هست را مطالعه و دانش خود را در بکارگیری صحییح تلویزیو نشان بدست آورند

matinpour
06-04-2013, 16:17
دوستان لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

cgb_babak
06-04-2013, 17:08
با سلام خدمت هم انجمنی های عزیز من یک دستگاه الای دی مدل UA40D5500R

دارم و از منوی مخفی دیجیتالش را فعال کردم و جستجوی دیجیتال نیز انجام می دهم ولی کانالی پیدا نمی کند و درضمن تمام عملیات های فوق را نیز انجام داده ام ولی باز هم چیزی پیدا نمی کند لطفا مرا راهنمایی نمائید.

cgb_babak
06-04-2013, 17:11

دارم و از منوی مخفی دیجیتالش را فعال کردم و جستجوی دیجیتال نیز انجام می دهم ولی کانالی پیدا نمی کند و درضمن تمام عملیات های فوق را نیز انجام داده ام ولی باز هم چیزی پیدا نمی کند لطفا مرا راهنمایی نمائید.

matinpour
06-04-2013, 18:31

دوست عزیز

تلویزیون شما دیجیتال داخلی ندارد. پس نمی توانید از کانالهای دیجیتال استفاده کنید. اینم آدرس سایت شما برای دیدن مشخصات و دانلود فریمور تان

لطفا اطلاعات تلویزیون خود را در این تایپیک بگذارید

cgb_babak
06-04-2013, 19:33
آخه موقع خرید از بانه می گفت که دارد و در منو مخفی و قسمت region گزینۀ asia\a و asia\d را نیز دارد و نیز در منوی جستجوی کانال ها نیز جستجوی دیجیتال را دارد. حال با این وجود باز هم شما می گوئید که گیرنده دیجیتال ندارد!!!!!!

matinpour
06-04-2013, 19:48
آخه موقع خرید از بانه می گفت که دارد و در منو مخفی و قسمت region گزینۀ asia\a و asia\d را نیز دارد و نیز در منوی جستجوی کانال ها نیز جستجوی دیجیتال را دارد. حال با این وجود باز هم شما می گوئید که گیرنده دیجیتال ندارد!!!!!!

دوست عزیز

می توانید امتحان کنید شما برای انجام این کار باید ابتدا وارد مخفی شوید
مهم: به دلیل حساس بودن این قسمت پس از وارد شدن به منو مخفی به هیچ عنوان گزینه های اضافی رو دستکاری نکنید. و اگر دوربین دارید از منوهای سیستمتان عکس تهیه کنید تا در موقع لزوم از آن استفاده کنید
حالا برای وارد شدن به منو مخفی پنل رو در حالت استندبای قرار دهید.سپس به ترتیب دکمه های info-menu-mute-power را فشار دهید و منتتظر بمانید تا پنل روشن شده و منو نمایان شود.
وارد قسمت option شوید و در آنجا گزینه region (اگر درست تایپ کرده باشم)را از حالت asia/A به asia/D تغییر دهید.
برای خارج شدن از منو و ذخیره تغییرات پنل را با ریموت خاموش و روشن کنید.
وارد قسمت کانال یابی اتوماتیک شوید.سه گزینه مشاهده خواهید کرد.
از بالا گزینه اول برای سرچ کانالهای آنالوگ و دیجیتال
گزینه دوم فقط برای کانالهای دیجیتال
گزینه سوم فقط برای کانالهای آنالوگ
واگر کانالی اضافه نشد در موقع جستجو از کشورهای که در منو هست یکی یکی انتخاب و کانال دیجیتال را جستجو کنید

لطفا اطلاعات تلویزیون خود را در این تایپیک بگذارید

DEKAMIN
07-04-2013, 09:21
سلام دوستان عزیز و سلامی دوباره به جناب متین پور

دوستان عزیز کسی اینجا هست که 46d6960 داشته باشه و دستگاهش رو آپدیت کرده باشه؟

من اون فایل رو لازم درام
فایلی که از سایت سامسونگ(سایت اصلی) دانلود کردم آپدیت نمیشه

احتمالا باید فایل دانلود مختص ایران باشه

کسی هست که این فایل رو داشته باشه؟

cgb_babak
07-04-2013, 10:03
با عرض سلامی دوباره و خسته نباشید خدمت مسئولان و اعضای این انجمن :
بنده تمام آن کارهایی را که شما می فرمایید انجام داده ام و asia\a را asia\d کرده ام و جستجوی دیجیتال در منوی جستجوی کانال فعال شده است و لی هرجور و با هر کشوری که جستجو می کنم کانال دیجیتالی پیدا نمی کند از این بابت بدجوری اعصابم خراب شده . یعنی پاشدم از تبریز تا به بانه رفتم و از آنجا هم میشه گفت بهترینش را انتخاب کردم یعنی مدلua40d5500rr ولی هرکار می کنم دیجیتال پیدا نمی کند و نیز از نمایندگی سامسونگ در تبریز نیز وقتی سوال می کنم به من می گویند که چون دستگاه شما گارانتی ندارد ، گیرنده دیجیتال نیز ندارد.
حالا از شما این سوال را داشتم که مگر این امکان وجود دارد !!!!!!!!!!!!!!!! و نیز خواهشمندم مرا درست راهنمایی کنید.

smhsh121
07-04-2013, 13:20
سلام دوستان عزیز و سلامی دوباره به جناب متین پور

دوستان عزیز کسی اینجا هست که 46d6960 داشته باشه و دستگاهش رو آپدیت کرده باشه؟

من اون فایل رو لازم درام
فایلی که از سایت سامسونگ(سایت اصلی) دانلود کردم آپدیت نمیشه

احتمالا باید فایل دانلود مختص ایران باشه

کسی هست که این فایل رو داشته باشه؟

از اینجا بگیر:

AMIR19557
07-04-2013, 14:51
با عرض سلام خدمت دوستان

اگه ممکنه آخرین آپدیت UA40ES6950M رو برام بزارید.

ممنون همتون هستم.

DEKAMIN
07-04-2013, 16:08
از اینجا بگیر:

دوست عزیز شما خودت اینو امتحان کردین؟

کار کرد؟

میتونی جوابتو با اس ام اس بهم بدی؟

09359797649

ممنون میشم

matinpour
07-04-2013, 17:30

کار کرد؟

09359797649

ممنون میشم

دوست عزیز

مشگلی نیست انجام دهید

matinpour
07-04-2013, 17:32
با عرض سلام خدمت دوستان

اگه ممکنه آخرین آپدیت UA40ES6950M رو برام بزارید.

ممنون همتون هستم.

دوست عزیز
به این سایت بروید مدل نام گذاری ایران UA40ES6950M و نام گذاری اصلی UA40ES6200M

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
07-04-2013, 17:36
با عرض سلامی دوباره و خسته نباشید خدمت مسئولان و اعضای این انجمن :
بنده تمام آن کارهایی را که شما می فرمایید انجام داده ام و asia\a را asia\d کرده ام و جستجوی دیجیتال در منوی جستجوی کانال فعال شده است و لی هرجور و با هر کشوری که جستجو می کنم کانال دیجیتالی پیدا نمی کند از این بابت بدجوری اعصابم خراب شده . یعنی پاشدم از تبریز تا به بانه رفتم و از آنجا هم میشه گفت بهترینش را انتخاب کردم یعنی مدلua40d5500rr ولی هرکار می کنم دیجیتال پیدا نمی کند و نیز از نمایندگی سامسونگ در تبریز نیز وقتی سوال می کنم به من می گویند که چون دستگاه شما گارانتی ندارد ، گیرنده دیجیتال نیز ندارد.
حالا از شما این سوال را داشتم که مگر این امکان وجود دارد !!!!!!!!!!!!!!!! و نیز خواهشمندم مرا درست راهنمایی کنید.

دوست عزیز
اگر تمامی راه هارا رفتید و جواب نگرفتید پس حتما گیرنده دیجینال تدارد خو دتان را خسته نکنید.

smhsh121
07-04-2013, 20:12

کار کرد؟

09359797649

ممنون میشم

بله منم همین مدلو دارم و تست کردم آپدیتش درسته.

AMIR19557
08-04-2013, 08:49
دوست عزیز
به این سایت بروید مدل نام گذاری ایران UA40ES6950M و نام گذاری اصلی UA40ES6200M

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از شما دوست عزیز
سوالی داشتم...آیا با این فایل آپدیت کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟منظورم اینه که زبان فارسی و کلا تنظیمات قبلی پاک نمیشه؟و آیا اینکه این فایل برای تلویزیونهای ایران هست؟چون میترسم که مشکلی پیش بیاد و آویزون سام سرویس و گارانتی بشم.البته گارانتی سام سرویس رو داره..

ممنون از اینکه دوستان منو راهنمایی میکنن

matinpour
08-04-2013, 13:38
ممنون از شما دوست عزیز
سوالی داشتم...آیا با این فایل آپدیت کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟منظورم اینه که زبان فارسی و کلا تنظیمات قبلی پاک نمیشه؟و آیا اینکه این فایل برای تلویزیونهای ایران هست؟چون میترسم که مشکلی پیش بیاد و آویزون سام سرویس و گارانتی بشم.البته گارانتی سام سرویس رو داره..

ممنون از اینکه دوستان منو راهنمایی میکنن

دوست عزیز

اگر تلویزیون شما مشگلی ندارد نیازی به آبدیت نیست این کار زمانی که برای سیستم مشگلی بوجود می آید مورد نیاز است وگر نه با آبدیت اپشنی به سیستمتان اضافه نمی شود.

دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

abasaa
08-04-2013, 16:58
آبدیت این مدل سامسونگ ps43d495a1m رو میخواستم ممنون و آیا میشه در این مدل pvr رو فعال کرد.

abasaa
08-04-2013, 17:02
بهترین تنظیم رنگ برای تلویزیون سامسونگ پلاسمای 43 اینچ چه کارهایی باید انجام داد؟

matinpour
08-04-2013, 23:42
آبدیت این مدل سامسونگ ps43d495a1m رو میخواستم ممنون و آیا میشه در این مدل pvr رو فعال کرد.

دوست عزیز

مدل تلویزیون شما را در سایت سوئد پیدا کردم و PVR در مشخصات تلویزیون تان ندیدم اینم آدرس سایت

matinpour
08-04-2013, 23:51
بهترین تنظیم رنگ برای تلویزیون سامسونگ پلاسمای 43 اینچ چه کارهایی باید انجام داد؟

دوست عزیز

از لحاظ نور بسته به محیطی که در آن هستی متغییر است و همچنین می توانید به این تایپیک رفته و قسمت کنتراست را مطالعه کنید

nilofar2248
09-04-2013, 09:20
دوستان عزیز با سلام من ال سی دی سامسونگ مدل la32r81bx-shi دارم
(مال 6-7 سال پیش) یه مدتی هست که وقتی روشن می کنیم صداش رو 170-80 بازه باید کم کنیم راهی هست تا بشه این مشکل رو برطرف کرد؟
با تشکر

DEKAMIN
09-04-2013, 09:32
سپاس از دوستانی که کمک کردن دستگاه 46d6960 رو آپدیت کنم

من یه سوالی دارم

از کجا ساعات کارکرد رو پیدا کنم

البته جناب متین پور خ کمک کردن که متاسفانه نتیجه بخش نبود و همینجا باید از ایشون خ خ خ تشکر کنم

matinpour
09-04-2013, 11:54
دوستان عزیز با سلام من ال سی دی سامسونگ مدل la32r81bx-shi دارم
(مال 6-7 سال پیش) یه مدتی هست که وقتی روشن می کنیم صداش رو 170-80 بازه باید کم کنیم راهی هست تا بشه این مشکل رو برطرف کرد؟
با تشکر

دوست عزیز

ولوم اتوماتیک را فعال کنید . منو ----> صدا ---> ولوم اتوماتیک یا همان تنظیم خودکار

matinpour
09-04-2013, 11:58
سپاس از دوستانی که کمک کردن دستگاه 46d6960 رو آپدیت کنم

من یه سوالی دارم

از کجا ساعات کارکرد رو پیدا کنم

البته جناب متین پور خ کمک کردن که متاسفانه نتیجه بخش نبود و همینجا باید از ایشون خ خ خ تشکر کنم

دوست عزیز

به شما که توضییح دادم تا منوهای شما بطور کامل باز نشود نمی توان گفت که از کجا آن را ببینید . در آن عکسهای که فرستادید هیچ گزینه ای راجب به ساعت کار کرد پنل تان وجود نداشت.

nilofar2248
09-04-2013, 12:29
دوست عزیز اون که فعاله ولی توی منوهاش انتخاب صداش رو حالت اصلیه در ضمن تنظیم مجدد و انتخاب صداش غیرفعاله. اگه بخوام ریست کنم چیکار کنم نصف منوهاش غیرفعاله

matinpour
09-04-2013, 13:02
دوست عزیز اون که فعاله ولی توی منوهاش انتخاب صداش رو حالت اصلیه در ضمن تنظیم مجدد و انتخاب صداش غیرفعاله. اگه بخوام ریست کنم چیکار کنم نصف منوهاش غیرفعاله

دوست عزیز

اول حالت بازی یا همان کیم مود را فعال کنید تا تابع تنظیمات مجدد فعال شود تا بتوانید آن را تنظیم یا ریست کنید
با انتخاب منو بازی.
1. دکمه MENU برای نشان دادن منو.
با فشار دکمه ▲ یا ▼ "راه اندازی" یا همان ست آپ را انتخاب کنید، و سپس فشار دهید/ دکمه OK را وارد کنید.
2. با فشار دکمه ▲ یا ▼ "حالت بازی" را انتخاب کنید، سپس دکمهENTER / OK را فشار دهید.
3. ▲ یا ▼ را فشار دهید را انتخاب کنید "on" یا "خاموش" را فشار دهید. را فشار دهید. / دکمه OK را وارد کنید.
4. دکمه EXIT خارج شوید.
کنسول بازی را قطع و اتصال دیگر دستگاه های خارجی، لغو حالت بازی در منوی تنظیمات است. اگر شما صفحه نمایش منو در حالت بازی، روی صفحه نمایش تلویزیون حرکت کمی. اگر حالت بازی این است که: • تصویر تغییر حالت استاندارد و صدا حالت سفارشی شده به صورت خودکار کاربر می تواند آنها را به حالت دیگر تغییر نمی کند.
• صدا در حالت منو صدا غیرفعال شده است. تنظیم صدا با استفاده از اکولایزر.
• تابع تنظیم مجدد صدا فعال می شود. انتخاب تابع تنظیم مجدد بعد از تنظیم اکولایزر بازنشانی اکولایزر تنظیمات پیش فرض کارخانه.

اکولایزر تنظیمات پیش فرض کارخانه.
1. دکمه MENU برای نشان دادن منو.
▲ یا ▼ دکمه را فشار دهید را انتخاب کنید "صدا"، و سپس فشار دهید
/ دکمه OK را وارد کنید.
2. دکمه ▲ یا ▼ را فشار دهید را انتخاب کنید "تنظیم مجدد"، سپس را فشار دهید
/ دکمه OK را وارد کنید.
3. دکمه EXIT خارج شوید.
شما می توانید این گزینه را زمانی که "حالت بازی" قرار است انتخاب کنید

nilofar2248
09-04-2013, 13:12
ببخشید من حالت بازی یاکیم مود رو از کجا فعال کنم یه راهنمایی بکنید شاید قبلا در موردش توضیح دادید ولی من نمی دونم

matinpour
09-04-2013, 13:18
ببخشید من حالت بازی یاکیم مود رو از کجا فعال کنم یه راهنمایی بکنید شاید قبلا در موردش توضیح دادید ولی من نمی دونم

دوست عزیز
پست با لا را مطالعه کنید

DEKAMIN
09-04-2013, 15:20
دوست عزیز

به شما که توضییح دادم تا منوهای شما بطور کامل باز نشود نمی توان گفت که از کجا آن را ببینید . در آن عکسهای که فرستادید هیچ گزینه ای راجب به ساعت کار کرد پنل تان وجود نداشت.

بله جناب متین پور

از اینکه وقت گذاشتین برای عکس ها هم تشکر و سپاس

DEKAMIN
09-04-2013, 16:01
دوستانی که D6960 دارند یه سوال

آیا میشه مثلا من وقتی آپگرید کردم و با تلویزیون اینترنت رفتم و برنامه و بازی دانلود کردم بعدش ازش یه نسخه BACKUP بگیرم و بزارم تو سایت تا اونایی که به اینترنت دسترسی ندارن هم از برنامه ها استفاده کنن؟

matinpour
10-04-2013, 10:40
دوستانی که D6960 دارند یه سوال

آیا میشه مثلا من وقتی آپگرید کردم و با تلویزیون اینترنت رفتم و برنامه و بازی دانلود کردم بعدش ازش یه نسخه BACKUP بگیرم و بزارم تو سایت تا اونایی که به اینترنت دسترسی ندارن هم از برنامه ها استفاده کنن؟

دوست عزیز
خیر این کار ممکن نیست چون تلویزیون این قابلیت را نداردشما فقط می توانید از ورودی تلویزیون برای فریمور و پخش فیلم و موسیقی و عکس استفاده کنید.
در ضمن برای دیدن ساعت کار کرد باید منوی تان باز تر شود تلویزیون را روشن و با کنترول این کد را وارد کنید MUTE 1 1 9 OK -> "HotelMode" بعد در هتل مود آن را ON کنید و از گزینه clone tv to usb را OK کنید و ببیند که منو های زیاد باز شده است و آن وقت از SUBOPTION و یا SVC ساعت کار کرد پنلتان را ببینید وگرنه باید آن کنترول را بسازید

DEKAMIN
10-04-2013, 13:23
دوست عزیز
خیر این کار ممکن نیست چون تلویزیون این قابلیت را نداردشما فقط می توانید از ورودی تلویزیون برای فریمور و پخش فیلم و موسیقی و عکس استفاده کنید.
در ضمن برای دیدن ساعت کار کرد باید منوی تان باز تر شود تلویزیون را روشن و با کنترول این کد را وارد کنید MUTE 1 1 9 OK -> "HotelMode" بعد در هتل مود آن را ON کنید و از گزینه clone tv to usb را OK کنید و ببیند که منو های زیاد باز شده است و آن وقت از SUBOPTION و یا SVC ساعت کار کرد پنلتان را ببینید وگرنه باید آن کنترول را بسازید

بازهم سپاس و تشکر

DEKAMIN
10-04-2013, 13:42
جناب متین پور و دوستان عزیز

چطور میشه از ALLSHARE استفاده کرد؟

اتصال وای فای بنده هم با با دستگاه بلوری و ... برقرار نمیشه

نکته خاصی هست که در جریان نباشم؟

matinpour
10-04-2013, 16:28
جناب متین پور و دوستان عزیز

چطور میشه از ALLSHARE استفاده کرد؟

اتصال وای فای بنده هم با با دستگاه بلوری و ... برقرار نمیشه

نکته خاصی هست که در جریان نباشم؟

دوست عزیز
این مطالبی را که برای شما می گذارم بدرستی مطالعه کنید . و اگر تنظیمات شبکه را بلد هستید و به درستی انجام دادید با این مطالب کارتان انجام می شود لازم به ذکر است که نرم افزار ALLSHARE را روی کامپیوتر تان حتما نسب کنید.
AllShare Play
اسمارت هاب← AllShare Play
فایل های عکس، موسیقی و فیلم که روی دستگاه USB ،Mass Storage Class MSC کامپیوتر یا دستگاه DLNA برای مثال، تلفن موبایل قرار دارد را روی تلویزیون تماشا یا پخش کنید. برای تماشای محتوا بر روی دستگاه USB بایستی دستگاه را به درگاه USB در تلویزیون بزنید. اگر می خواهید از USB HDD استفاده کنید، توصیه می کنیم ازUSB HDD استفاده کنید که آداپتور برق دارد. برای پخش محتوایی که بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه سازگار باDLNA قرار دارد، باید تلویزیون و کامپیوتررا به یک شبکه وصل کنید و نرم افزار شبکه AllShare را بر روی کامپیوتر دانلود کنید. به علامه، برای پخش محتوایی که بر روی دستگاه سازگار با DLNA قرا دارد،باید شبکه بی سیم داشته باشید.

دستگاه های پشتیبانی شده
انواع خاصی از دوربین USB دیجیتال و وسایل صوتی ممكن است با این تلویزیون سازگار نباشند. AllShare Play فقط از دستگاه های USB Mass Storage Class MSC پشتیبانی میكند. MSC یك وسیله ترابری رده انبارش توده ای فقط به صورت انبوه است. نمونه های MSC شامل درايوهای انگشتی، خواننده های كارت فلاش وUSB HDD می باشد USB HUB پشتیبانی نمی شود دستگاه ها بایستی به طور مستقیم به درگاه USB تلویزیون وصل شوند.
از هارددیسکهای بیش از 3 ترابایت پشتیبانی نمی شود. اگر بیش از 2 ابزارPTP وصل شده باشند، تنها می توانید از یكی از آنها در آن واحد استفاده كنید. اگر بيش از دو ابزار MSC وصل شده باشد، بعضی ازدستگاه ها ممكن است شناسايی نشوند. ممکن است از یك دستگاه USB که به نیروی زیادی نیاز دارد بیش از 500Ma یا V 5 پشتیبانی نشود. اگر تلویزیون در طول مدتی که در زمان حفاظت خودکار Œتنظیم شده ورودی نداشته باشد، محافظ صفحه اجرا خواهد شد. حالت صرفه جویی در نیرو ممکن است هنگامیکه آنها را به تلویزیون وصل می کنید برای برخی رانشگران دیسک سخت خارجی به طور خودکار شروع به کار کند.

اتصال به PC از طریق شبکه
می توانید تصاویر، موسیقی و فیلم هایی كه در PC دارند را ازطریق اتصال شبكه با استفاده ازAllShare Playپخش كنید. برای مشاهده محتوای موجود درPC بایستی تلویزیون و PC را به LAN متصل کرده و نرم افزارAllSharePC را درPC دانلود و نصب کرده باشید. توصیه می کنیم که تلویزیون وPC را در زیر شبکه یکسان قرار دهید. آدرس IP حاوی چهار بخش بوده که با نقطه جدا می شوند (111.222.333.444) . اگرتلویزیون و PC در زیرشبکه یکسان هستند، 3 بخش اول آدرس IP تلویزیون و آدرس PC IP یکسان بوده (111.222.333) و فقط بخش آخر آدرس میزبان متفاوت خواهد بود.

برنامه فایروالPC را طوری تنظیم کنید که نرم افزار AllShare PC یک برنامه اجازه داده شده باشد.

cgb_babak
11-04-2013, 17:55
با سلام خیلی مبی بخشید شما جواب من را به صورت واضح ندادید
من یک ال ای دی مدل ua405500r دارم که از بانه گرفتم و نمیتونم گیرنده دیجیتالش را استفاده کنم . البته از منو مخفی فعالش کردم . تمام اون کارهایی که گفتین را انجام دادم ولی ائنطور که شنیدم دستگاه هایی که گارانتی نداره ، گیرنده دیجیتالی هم نداره یا اگه داره نمیشه استفاده کرد. و من میخواستم ببینم که آیا این می تواند درست باشد یا نه. آخه وقتی از بانه می گرفتم میگفت که داره. حالا هم می خواستم ببینم که اگه آپدیت یا آپگریدش کنم این مشکلم حل میشه یا نه و یا اگه آپدیتش کنم به مشکل دیگه ای برخورد نمی کنم. و اگه مشکلم حل میشه میخواستم خواهش کنم که آخرین آپدیتش را برام بدید. ممنون میشم و دستتون را می بوسم.

matinpour
12-04-2013, 20:53
با سلام خیلی مبی بخشید شما جواب من را به صورت واضح ندادید
من یک ال ای دی مدل ua405500r دارم که از بانه گرفتم و نمیتونم گیرنده دیجیتالش را استفاده کنم . البته از منو مخفی فعالش کردم . تمام اون کارهایی که گفتین را انجام دادم ولی ائنطور که شنیدم دستگاه هایی که گارانتی نداره ، گیرنده دیجیتالی هم نداره یا اگه داره نمیشه استفاده کرد. و من میخواستم ببینم که آیا این می تواند درست باشد یا نه. آخه وقتی از بانه می گرفتم میگفت که داره. حالا هم می خواستم ببینم که اگه آپدیت یا آپگریدش کنم این مشکلم حل میشه یا نه و یا اگه آپدیتش کنم به مشکل دیگه ای برخورد نمی کنم. و اگه مشکلم حل میشه میخواستم خواهش کنم که آخرین آپدیتش را برام بدید. ممنون میشم و دستتون را می بوسم.

دوست عزیز

همانطور که گفتم تلویزیون شما دیجیتال ندارد و با آبدیت هم صاحب دیجیتال نخواهید شد اینم سایت شما

matinpour
23-04-2013, 10:19
دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

:n16::n16::n16::n16:

ILDC2
23-04-2013, 13:36
سلام
دوستان ی سوال داشتم
برنامه های tv رو وقتی میخوای ضبط کنی پیغام فرمت میده وقتی فرمت میکنی و برنامه ضبط میشه میخوام ببرم تو pc کپی کنم اونجا فلش رو نمیخونه و میگه فرمت کن ! از قرار معلوم تلویزیون فرمت خاصی میکنه فلش رو ! راهی هست بشه محتویات فلش رو رو pc ریخت؟
مدل es8880
هنوز هم آپدیت نکردم فرمور tv رو

matinpour
23-04-2013, 20:42
سلام
دوستان ی سوال داشتم
برنامه های tv رو وقتی میخوای ضبط کنی پیغام فرمت میده وقتی فرمت میکنی و برنامه ضبط میشه میخوام ببرم تو pc کپی کنم اونجا فلش رو نمیخونه و میگه فرمت کن ! از قرار معلوم تلویزیون فرمت خاصی میکنه فلش رو ! راهی هست بشه محتویات فلش رو رو pc ریخت؟
مدل es8880
هنوز هم آپدیت نکردم فرمور tv رو

دوست عزیز

وقتی از تلویزیون فیلم یا برنامه ای را ضبط می کنید فقط در خود تلویزیون قابل پخش است چون فرمت آن فقط قابلیت پخش در تلویزیون سامسونک را دارد.و نه در کامپیوترو یا دستگاه پخش دیگر.

omidalizade
23-04-2013, 20:54
سلام من یه ال ای دی سامسونگ مدل ua40d5500ساخت مالزی دارم که وقتی مخوای روشن کنی روشن میشه امابعداز این که رفت رو avخاموش می شه میخواستم بدونم مشکلش چیه ممنون میشم جواب بدید.

matinpour
23-04-2013, 20:58
سلام من یه ال ای دی سامسونگ مدل ua40d5500ساخت مالزی دارم که وقتی مخوای روشن کنی روشن میشه امابعداز این که رفت رو avخاموش می شه میخواستم بدونم مشکلش چیه ممنون میشم جواب بدید.

دوست عزیز

فقط در حالت AV اینطور است؟ و در حالتهای دیگر درست است؟

omidalizade
23-04-2013, 21:15
موقع روشن شدن خودبه خود میره رو avبعداز چند ثانیه خاموش میشه دوباره خودش روشن میشه این روند تا قطع برق ادامه پیدا میکنه

matinpour
23-04-2013, 22:37
موقع روشن شدن خودبه خود میره رو avبعداز چند ثانیه خاموش میشه دوباره خودش روشن میشه این روند تا قطع برق ادامه پیدا میکنه

دوست عزیز

یکبار ریست فاکتوری کنید ببینید درست می شود.در حالت روشن دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

یا از منوی مخفی از قسنت option----> rest factory آن را ریست کنید

ILDC2
24-04-2013, 00:20
امکان تعویض رنگ زیر نویس وجود نداره؟یا حداقل گذاشتن بکگراند براشون؟

matinpour
24-04-2013, 12:27
امکان تعویض رنگ زیر نویس وجود نداره؟یا حداقل گذاشتن بکگراند براشون؟

دوست عزیز

خیر در تلویزیون این امکان وجود ندارد. ولی با نرم افزارهای سابتایتل می شود.

sinad
25-04-2013, 17:00
دوستان یک تلوزیون سامسونگ 40اینج سری دی مدل ue 40d 7090 دارم می خوام زبان فارسی رو فعال کنم راه هست یا نه

matinpour
25-04-2013, 17:50
دوستان یک تلوزیون سامسونگ 40اینج سری دی مدل ue 40d 7090 دارم می خوام زبان فارسی رو فعال کنم راه هست یا نه

دوست عزیز
سیستم شما مدل اروپایی است و 29 زبان اروپایی را ساپورت می کند بررسی کنید ببینید که از راه زیر می توانید استفاده کنید.

sinad
25-04-2013, 20:42
دوست عزیز
سیستم شما مدل اروپایی است و 29 زبان اروپایی را ساپورت می کند بررسی کنید ببینید که از راه زیر می توانید استفاده کنید.

ممنون از پاسخ شما ولی من زمانی که به این منووارد میشوم نمیی تونم وارد لوکال ست شوم یعنی اصلا روی این گزینه ها نمیاد ومیره گزینههای بعدی

matinpour
25-04-2013, 22:14
ممنون از پاسخ شما ولی من زمانی که به این منووارد میشوم نمیی تونم وارد لوکال ست شوم یعنی اصلا روی این گزینه ها نمیاد ومیره گزینههای بعدی

دوست عزیز

شما برای اینکه آیتمهای خاموش را روشن کنید نیاز به کنترول مخصوص دارید .ولی از مطلب زیر استفاده کنید ممکن است که کار ساز باشد.
mute - 1 -1 -9- ok
تلویزیون روشن و وارد منوی مخفی میشه در قسمت آپشن این منو میتونی , local set و دیگر آیتمها را که نیاز دارید تنظیم کرده وتلویزیون رو خاموش کن
در آخر وقتی که کارتان تمام شد دوباره hotel mode را off کنید

sinad
26-04-2013, 17:00
دوستان این کلیپ رو مشاهده کنند امکانات زیادی به تلوزیون اضافه میشه اگه کسی سر در اورد توضیح بده چیکار می کنه

matinpour
26-04-2013, 17:49
دوستان این کلیپ رو مشاهده کنند امکانات زیادی به تلوزیون اضافه میشه اگه کسی سر در اورد توضیح بده چیکار می کنه

دوست عزیز
این کلیپ طریقه استفاده از نرم افزار است که با آن به منوی سیستم وارد می شوید. تا بتوانید که آیتم های موجود در منوی سیستم را تغییر بدهید.این آموزش این نرم افزار

با سلام دوستان خوب

کد:

کد:

sinad
26-04-2013, 21:48
دوست عزیز
این کلیپ طریقه استفاده از نرم افزار است که با آن به منوی سیستم وارد می شوید. تا بتوانید که آیتم های موجود در منوی سیستم را تغییر بدهید.این آموزش این نرم افزار

با سلام دوستان خوب

کد:

کد:

ایا با انجام کارهایی که ذکر شد امکانات فوق به تلوزیون اضافه می شه ودیگر نیازی به استفاده از نرم افزار نیست واینکه کابل لن از کدام پورت به تلوزیون وصل کنیم

matinpour
26-04-2013, 22:38
ایا با انجام کارهایی که ذکر شد امکانات فوق به تلوزیون اضافه می شه ودیگر نیازی به استفاده از نرم افزار نیست واینکه کابل لن از کدام پورت به تلوزیون وصل کنیم

دوست عزیز
این نرمافزار برای دسترسی به منوی مخفی به کار میرود.و دیگر نیازی به ساخت کنترول مخصوص نیست و پورت لن در پشت تلویزیون جایگاه خودش را دارد همان قسمت که به مودم وصل میشود.

DEKAMIN
28-04-2013, 08:35
سلام جناب متین پور و بقیه دوستان

استفاده از این نرم افزار مزیتی داره؟

matinpour
28-04-2013, 14:20
سلام جناب متین پور و بقیه دوستان

استفاده از این نرم افزار مزیتی داره؟

دوست عزیز

همانطور که در بالا ذکر کردم این نرمافزار برای ورود به منوی مخفی کاربرد دارد و مثل یک کنترول پشرفته عمل می کند و این نمایی از آن برنامه است

leilim
29-04-2013, 19:30
با سلام
دوستان لطفا کمکم کنید
منوی مخفی c6960 را دستکاری کردم و متاسفانه تنظیماتش به هم خورد و دیگه تلویزیون روشن نمی شه و وقتی که تلویزیون را یه برق وصل می کنم خود به خود چراغش روشن خاموش می شه و هیچ تصویری نداره فقط صدای روشن خاموشش می آید وباز بعد از چند ثانیه ای دوباره ریست می شه و به همین صورت تکرار می شه
ممنون می شم اگه اساتید کمکم کنند

matinpour
29-04-2013, 21:42
با سلام
دوستان لطفا کمکم کنید
منوی مخفی c6960 را دستکاری کردم و متاسفانه تنظیماتش به هم خورد و دیگه تلویزیون روشن نمی شه و وقتی که تلویزیون را یه برق وصل می کنم خود به خود چراغش روشن خاموش می شه و هیچ تصویری نداره فقط صدای روشن خاموشش می آید وباز بعد از چند ثانیه ای دوباره ریست می شه و به همین صورت تکرار می شه
ممنون می شم اگه اساتید کمکم کنند

دوست عزیز
اگر می توانید وارد منو مخفی شوید این کارها را انجام دهید. باید اول اطلاعات LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL را یاد داشت کنید.

1- از دو راه می توان این کار را کرد از مسیرSVC----- > SVC REST و از REST FACTORY به منوی مخفی وارد می شوید و در قسمت OPTION وارد شده REST FACTORY را انجام می دهید. که هر دو روش یک جور عملکرد را دارد.
نکته: این کار را می توانید از این راه هم انجام دهید.در حالت روشن دکمه EXIT رانگه می داریم تا تلویزیون ریست شود
2- دوباره وارد منوی مخفی می شویم و از این مسیرCONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest وارد می شویم در آن دو گزینه Eeprom rest و NVRAM Clear all off را می بینید شما اول NVRAM Clear all off را on می کنید. و سپس Eeprom rest را ok می کنید. تلویزیون خاموش می شود.
3- حدود پنچ دقیقه صبر کنید. وقتی که تلویزیون را روشن کردید تلویزیون شما کاملا به پیش فرض کارخانه برگشته. پیامی می دهد که LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL را وارد کنید . که آنها را بعد از وارد شدن به منوی مخفی اطلاعاتی را که از قبل یادداشت کرده بودید وارد می کنید.و تمامی کارهای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تلویزیون تان انجام داده بودید را دوباره انجام دهید. و سپس تلویزیون را خاموش و روشن کنید.
4- به منوی اصلی رفته و تمامی تنظیمات کانال – ساعت و تاریخ – شبکه و دیگر کارهای که نیاز دارید را انجام دهید.

leilim
01-05-2013, 17:33
دوست عزیز از شما متشکرم اما تلویزیون من اصلا تصویر نداشت تا به منوی مخفی برم و ریستش کنم.
فقط هی روشن خاموش می شد با کنترل هم نمی تونستم کاری انجام بدم.
دوستانی که تلویزیونشون تنظیماتش به هم خورده و روشن نمی شه توصیه می کنم به نمایندگی نبرند چون من وقتی به نمایندگی بردم گفتند باید بردش عوض شود و 550000 هزارتومان هزینه داره.
در حالیکه تلویزیون را بردم به یک تعمیرکار و با عوض کردن آیپرام مشکلش کاملا حل شد با هزینه 60000تومان.
بنابراین اونهایی که این مشکل را دارند اصلا نگران نباشند من فکر می کردم تلویزیونم اصلا روشن نخواهد شد ولی با هزینه نسبتا کم و با تعویض آیپروم تلویزیون بدون هیچ نقص و ایرادی کار می کنه.
فقط یه مشکل کوچیک داره و اونهم کار نکردن اینترنتش هست یعنی قبلا کار می کرد و لی الان از روی کنترل دکمه اینترنت را که می زنم می نویسه موجود نیست.

matinpour
02-05-2013, 11:52
دوست عزیز از شما متشکرم اما تلویزیون من اصلا تصویر نداشت تا به منوی مخفی برم و ریستش کنم.
فقط هی روشن خاموش می شد با کنترل هم نمی تونستم کاری انجام بدم.
دوستانی که تلویزیونشون تنظیماتش به هم خورده و روشن نمی شه توصیه می کنم به نمایندگی نبرند چون من وقتی به نمایندگی بردم گفتند باید بردش عوض شود و 550000 هزارتومان هزینه داره.
در حالیکه تلویزیون را بردم به یک تعمیرکار و با عوض کردن آیپرام مشکلش کاملا حل شد با هزینه 60000تومان.
بنابراین اونهایی که این مشکل را دارند اصلا نگران نباشند من فکر می کردم تلویزیونم اصلا روشن نخواهد شد ولی با هزینه نسبتا کم و با تعویض آیپروم تلویزیون بدون هیچ نقص و ایرادی کار می کنه.
فقط یه مشکل کوچیک داره و اونهم کار نکردن اینترنتش هست یعنی قبلا کار می کرد و لی الان از روی کنترل دکمه اینترنت را که می زنم می نویسه موجود نیست.

دوست عزیز
شما به دلیل اینکه ایپیروم تان را تعویض کر دید باید از نو اینترنت تان را راه اندازی کنید .از مسیر زیر این کار را انجام دهید.
هنگام اجراي Internet@TV براي اولين بار، تنظيمات اوليه به طور اتوماتيك انجام مي شوند. ممكن است به روزآوري چند دقيقه طول بكشد.
1. دكمه MENU را فشار دهيد. دكمه ▲ يا ▼ را براي انتخاب كاربرد فشار داده، سپس دكمه ENTERE را فشار دهيد.
2. دكمه ▲ يا ▼ را براي انتخاب Internet@TV فشار داده، سپس دكمه ENTERE را فشار دهيد.
دكمه @ Internet را روي كنترل از راه دور فشار دهيد تا منوي Internet@TV نمايان شود.
User Agreement‘ .3 ’ نمايان مي شود. براي پذيرفتن موافقت نامه، Agree را انتخاب كنيد.
Statistics & Analysis‘ .4 ’ نمايان مي شود. براي پذيرفتن موافقت نامه، Agree را انتخاب كنيد.
برپا سازي Internet@TV
مي توانيد منوها در مورد ) Single Sign On (SSO ، مديريت سيستم و مشخصات را كنترل و استفاده كنيد.
دکمه ▲ يا ▼ را براي انتخاب Setup فشار داده، سپس دكمه ENTERE
Single Sign On❑ ❑
مي توانيد از اين منو براي ايجاد و حذف حساب استفاده كنيد.
با استفاده از Single Sign On ، مي توانيد حساب خود را كه شامل اطلاعات حساب سايت محتويات مي شود كنترل كنيد.
به لاگين اضافي نياز نداريد.
حساب فقط براي internet@TV است.
Create Account■ ■
مي توانيد حساب را ايجاد كرده و با سايت خدماتي مورد نظر پيوند برقرار كنيد.
مي توانيد تا حداكثر 10 حساب را ايجاد كنيد.
تعداد حروف حساب بايستي به 10 محدود شود.
اگر سرويسي وجود ندارد كه نياز به لاگين داشته باشد، نمي توانيد حساب را ايجاد كنيد.
Account Management■ ■
Service Site● ● : مي توانيد اطلاعات لاگين سايت خدماتي را ثبت كنيد )از قبيل .)YouTube
Change Password● ● : كلمه عبور حساب را تغيير دهيد.
Delete● ● : حساب را حذف كنيد.
ا گر كلمه عبور حساب را فراموش كرديد، دكمه هاي كنترل از راه دور را به ترتيب زير فشار دهيد كه Internet@TV را دوباره تنظيم مي كند:

POWER )خاموش( ← POWER ← 8 ← 4 ← 9 ← MUTE )روشن(.
اگر از اين عملكرد استفاده كنيد، همه حساب ها حذف خواهند شد.

leilim
05-05-2013, 12:53
با سلام و تشکر از شما بزرگوار

وقتی دکمه internet را از روی کنترل می زنم می نویسه not avaliable
مشکلش از کجا می تونه باشه؟

Immunology
05-05-2013, 15:03
سلام
دوستان چجوری گیرنده دیجیتال تلویزیون ال سی دی سامسونگ C650 رو فعال کنم؟
الان خودش رو ایران ED هست ولی تیونر رو هر چی به AUTO و تغییر میدم و باز میرم رو منو مخفی باز همون sec.. هست و سیو نشده.چجوری سیوش کنم؟
ممنون

matinpour
05-05-2013, 17:59
سلام
دوستان چجوری گیرنده دیجیتال تلویزیون ال سی دی سامسونگ C650 رو فعال کنم؟
الان خودش رو ایران ED هست ولی تیونر رو هر چی به AUTO و تغییر میدم و باز میرم رو منو مخفی باز همون sec.. هست و سیو نشده.چجوری سیوش کنم؟
ممنون

دوست عزیز
در تلویزیونهای سامسونگ این راهش

و اینکه اگر روی AUTO می روی و خودش پیدا می کند نگران نباش همان است موقع جستجوی کانال کشور ها را یکی یکی انتخاب و جستجوی دیجیتال تان را انجام دهید ببینید روی کدام کشور جواب می دهد
اینم سایت شما برای دانلود فریمور

Amino313
05-05-2013, 22:31
سلام من یک عدد ال ای دی مدل ua40c5550qr دارم. آیا تیونر دیجیتال دارد؟

Immunology
06-05-2013, 07:21
دوست عزیز
در تلویزیونهای سامسونگ این راهش

و اینکه اگر روی AUTO می روی و خودش پیدا می کند نگران نباش همان است موقع جستجوی کانال کشور ها را یکی یکی انتخاب و جستجوی دیجیتال تان را انجام دهید ببینید روی کدام کشور جواب می دهد
اینم سایت شما برای دانلود فریمور

سلام
ممنونم برای پاسخ کاملتون
به نظرتون چرا تیونر روی auto سیو نمیشه.ضمنا اون چیزایی که گفتید اکثرا تو منو مخفی وجود نداره.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

matinpour
06-05-2013, 18:13
سلام
ممنونم برای پاسخ کاملتون
به نظرتون چرا تیونر روی auto سیو نمیشه و اگه روشن خاموش میکنم به قبلی برمیگرده؟راهی داره که سیو کرد؟

دوست عزیز
بدلیل اینکه وقتی شما از طریق auto استفاده می کنید تلویزیون تیونری را که تلویزیون تان ساپورت می کند را انتخاب می کند و هیچ وقت روی auto ثابت نمی مانند

matinpour
06-05-2013, 18:25
سلام من یک عدد ال ای دی مدل ua40c5550qr دارم. آیا تیونر دیجیتال دارد؟

دوست عزیز

خیر تلویزون شما دیجیتال ندارد

Immunology
06-05-2013, 20:41
دوست عزیز
بدلیل اینکه وقتی شما از طریق auto استفاده می کنید تلویزیون تیونری را که تلویزیون تان ساپورت می کند را انتخاب می کند و هیچ وقت روی auto ثابت نمی مانند

متاسفانه هر چی میزنم چیزی پیدا نمیکنه.گزینه های ساب آپشنی که گفتید وجود نداره.

gamper
07-05-2013, 13:32
اقا یه سوال چطوری میتونم فایل فلش رو روی تلویزیون lcd سامسونگ بیارم

nasser_m64
07-05-2013, 15:08
سلام دوستان
یه تلویزون از دبی خریدم که توی کانال یابی دیجیتال نداره
کارایی که تینجا خوندم هم انجام دادم ولی اون local فعال نمیشه که تغیرش بدم
مدلش هم UA40ES7500R Smart 40-Inch Full HD LED TV
که معادل ایرانیش میشه ES7770
می خواستم بدونم میشه کاری واسش کرد؟

smhsh121
07-05-2013, 15:28
سلام دوستان
یه تلویزون از دبی خریدم که توی کانال یابی دیجیتال نداره
کارایی که تینجا خوندم هم انجام دادم ولی اون local فعال نمیشه که تغیرش بدم
مدلش هم UA40ES7500R Smart 40-Inch Full HD LED TV
که معادل ایرانیش میشه ES7770
می خواستم بدونم میشه کاری واسش کرد؟

راهش اینه که بری منوی مخفی و لوکال ست رو بذاری رو ED_Iran و برای فعال کرن لوکال ست باید طبق تاپیک زیر عمل کنی:

matinpour
07-05-2013, 22:27
اقا یه سوال چطوری میتونم فایل فلش رو روی تلویزیون lcd سامسونگ بیارم

دوست عزیز

اگر تلویزیون شما فلش خور باشد .بعداز نصب فلش دکمه Source را از روی کنترول زده و usb انتخب کنید.

nasser_m64
07-05-2013, 23:49
راهش اینه که بری منوی مخفی و لوکال ست رو بذاری رو ED_Iran و برای فعال کرن لوکال ست باید طبق تاپیک زیر عمل کنی:
از پاسخ سریعتون ممنونم ولی متاسفانه با وجود ساختن اون ریموت من به نتیه ای نرسیدم و اون منو باز نشد

smhsh121
08-05-2013, 07:41
از پاسخ سریعتون ممنونم ولی متاسفانه با وجود ساختن اون ریموت من به نتیه ای نرسیدم و اون منو باز نشد

اگر اون ریموت رو درست ساخته باشید باید موقعی که فایل صوتی رو روی دستگاه پخش می کنید چراغ جلوی تلویزیون چشمک بزنه. اگر اینطور نیست 2 تا مورد به ذهنم میرسه:
1. ال ای دی های مادون قرمز مشکل دارند یا درست به هم وصل نشدن.
2. دستگاه پخش مشکل داره که تو این حات توصیه با دستگاه های دیگه مثل لپ تاپ امتحان کنید.

nasser_m64
08-05-2013, 10:22
اگر اون ریموت رو درست ساخته باشید باید موقعی که فایل صوتی رو روی دستگاه پخش می کنید چراغ جلوی تلویزیون چشمک بزنه. اگر اینطور نیست 2 تا مورد به ذهنم میرسه:
1. ال ای دی های مادون قرمز مشکل دارند یا درست به هم وصل نشدن.
2. دستگاه پخش مشکل داره که تو این حات توصیه با دستگاه های دیگه مثل لپ تاپ امتحان کنید.
ممنونم از راهنمايي هاتون دوست عزيزم
مشكل برطرف شد
من با گوشي پخش مي كردم و با اينكه صدا رو تا آخر بلند كرده بودم ظاهرا قدرت ارسالش پايين بود و جواب نميداد وقتي با پي سي پخش كردم سريع منو باز شد و تونستم به ايران تغيير بدم و هم منو فارسي شد و هم كانالهاي ديجيتال اضافه شد
باز هم مرسي بابت كمكتون

Immunology
11-05-2013, 16:25
دوستان ما رفتیم تی وی یکی از آشناها رو دستکاری کردیم و تیونر رو زدیم اتو.مدلش سامسونگ دی 5500هست.قبلا کانالای آنالوگ داشتن.الان هر کاری میکنم و به هر چی تغییر میدم کانال دیجیتال که هیچ دیگه آنالوگ های قبلب رو هم نمیاره.به نظرتون چیکار کنم؟ریست فاکتوری هم زدم باز همونه.

matinpour
11-05-2013, 17:10
دوستان ما رفتیم تی وی یکی از آشناها رو دستکاری کردیم و تیونر رو زدیم اتو.مدلش سامسونگ دی 5500هست.قبلا کانالای آنالوگ داشتن.الان هر کاری میکنم و به هر چی تغییر میدم کانال دیجیتال که هیچ دیگه آنالوگ های قبلب رو هم نمیاره.به نظرتون چیکار کنم؟ریست فاکتوری هم زدم باز همونه.

دوست عزیز

قسمت sub option وارد شوید و Region را asia-ATV انتخاب کنید. با این کار شما آنالوگتان فعال می شود .

در ضمن تلویزیون شما دیجیتال ندارد . اینم سایت مشخصات و دانلود فریمور تان

Immunology
11-05-2013, 20:37
دوست عزیز

قسمت sub option وارد شوید و Region را asia-ATV انتخاب کنید. با این کار شما آنالوگتان فعال می شود .

در ضمن تلویزیون شما دیجیتال ندارد . اینم سایت مشخصات و دانلود فریمور تان

ممنون از پاسختون.اگه نداره چرا تو منو جستجوی دیجیتال داره؟یعنی الکی گذاشتن؟
مدل سی650چی؟داره؟

matinpour
11-05-2013, 20:50
ممنون از پاسختون.اگه نداره چرا تو منو جستجوی دیجیتال داره؟یعنی الکی گذاشتن؟
مدل سی650چی؟داره؟

دوست عزیز
این مدل هم که ذکر کردید قابلیت دیجیتال ندارد.اینم سایت برای مشاهده و دانلود

Immunology
12-05-2013, 00:25
دوست عزیز
این مدل هم که ذکر کردید قابلیت دیجیتال ندارد.اینم سایت برای مشاهده و دانلود

جالبه.تو همین تایپیک دیدم دوستان گفتن داره!

matinpour
12-05-2013, 11:31
جالبه.تو همین تایپیک دیدم دوستان گفتن داره!

دوست عزیز

هیچ وقت به حرف خالی اکتفا نکنید. به سندیت آن حرف هم نگاه کنید .من که سایت را با مشخصات آن مدل را به شما دادم ولی باز قبول ندارید. و در ضمن آن ایتمهای را که شما بصورت مجازی می بینید دلیل بر بودن آن آیتم نیست بلکه شرکت سازنده شاسی موبایل تلویزیون سامسونگ برای هر سری مانند 4-5-6-7-8 از یک سری آیتمها بصورت عموم استفاده می کند که در بعضی فعال و در بعضی دیگر نیم فعال یا همان ready و در بعضی دیگر بطور کل غیر فعال است و فقط شما اسم آن آیتم را می بینید ولی دلیل بر بودن نیست امیدوارم قانع شده باشید.

mdmitoo
15-05-2013, 17:10
سلام یه راهنمایی میخواستم. پلاسمای مدل ps43d495a1mshd داریم دکمه رکورد داره ولی ضبط نمیکنه قضیه اش چیه میشه فعالش کرد . بعد تو سایت سامسونگ برای آبدیتش هر چی گشتم اصلا چنین مدلی نداشت حالا چجوری آبدیتش کنم.

matinpour
15-05-2013, 20:40
سلام یه راهنمایی میخواستم. پلاسمای مدل ps43d495a1mshd داریم دکمه رکورد داره ولی ضبط نمیکنه قضیه اش چیه میشه فعالش کرد . بعد تو سایت سامسونگ برای آبدیتش هر چی گشتم اصلا چنین مدلی نداشت حالا چجوری آبدیتش کنم.

دوست عزیز

این سایت دانلود فریمورتان

در ضمن در قسمت allshier تان اگر در رابطه ضبط از تلویزیون آپشنی داشته باشید. آن وقت می توانید از امکا نات ضبط استفاده کنید . در غیر این صورت آن دکمه بصورت خنثی است چون کنترولهای یک سری ساخت می شوند که برای بعضی از مدلها فعال هستند

shasosa
17-05-2013, 01:28
سلام
تلویزیون
LED UA40C5550

ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن این مدل میشه دیجیتالش رو فعال کرد

mforoghy
18-05-2013, 18:11
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدو پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

mforoghy
18-05-2013, 18:13
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدو پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

mforoghy
18-05-2013, 18:14
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدون پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

mforoghy
18-05-2013, 18:19
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدون پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

matinpour
20-05-2013, 13:38
سلام
تلویزیون
LED UA40C5550

ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن این مدل میشه دیجیتالش رو فعال کرد

دوست عزیز

تلویزیون شما قابلیت دیجیتال ندارد.

matinpour
20-05-2013, 13:52
با سلام خدمت دوستان
با تشکر پیشاپیش

دوست عزیز
تلویزیون شما دیجیتال دارد و برای فعال کردنش نیازی به usb ندارد فقط کافیست که داخل منو از قسمت کانال یابی کشور و باقی آیتم هارا فعال کرده و از تلویزیون تان استفاده کنید

shasosa
20-05-2013, 14:41
دوست عزیز

تلویزیون شما قابلیت دیجیتال ندارد.
با تشکر از شما..
من به تازگی LED UA467770 رو گرفتم چزی که واسم عجیبه اینه که با این هزینه 5200 امکان تصویر در تصویر نداره با اینکه تو منو اصلی وجود داره اما غ فعاله..وجالبتر اینکه امکان ضبط برنامه تلویزیون هم نداره..فقط یه تایم شیفت داره که باید زمان بندی کنی که بنظرم زیاد جالب نیست و هنوز تست نکردم
میشه فعالش کرد این امکانانت رو و چجوری؟
ضمنا این تلویزیون LA32B470 میشه از طریق منو مخفی دیجیتال رو فعال کرد
پیشاپیش از جوابگوئی شما ممنونم

matinpour
20-05-2013, 19:38
با تشکر از شما..
من به تازگی LED UA467770 رو گرفتم چزی که واسم عجیبه اینه که با این هزینه 5200 امکان تصویر در تصویر نداره با اینکه تو منو اصلی وجود داره اما غ فعاله..وجالبتر اینکه امکان ضبط برنامه تلویزیون هم نداره..فقط یه تایم شیفت داره که باید زمان بندی کنی که بنظرم زیاد جالب نیست و هنوز تست نکردم
میشه فعالش کرد این امکانانت رو و چجوری؟
ضمنا این تلویزیون LA32B470 میشه از طریق منو مخفی دیجیتال رو فعال کرد
پیشاپیش از جوابگوئی شما ممنونم

دوست عزیز

تصویر در تصویر
منو ← سیستم ← تصویر در تصویر
می توانید برنامه ای را که سیگنال آن از طریق تونر تلویزیون عبور کرده را تماشا کرده و فیلم را از منبع فیلم خارجی به طور همزمان تماشا کنید.

تصویر در تصویر تنظیمات: تصویر از منبع فیلم خارجی در صفحه اصلی بوده و تصویر از تونر تلویزیون درصفحه تصویر فرعی تصویر در تصویر خواهد بود.
– –تصوير اصلی : HDMI ,Component

– –تصوير فرعی : تلويزيون و AV
تصویر در تصویر هنگامیکه عملکرد 3d فعال است کار نمی کند.
اگر تلویزیون را در هنگام تماشا در حالت تصویر در تصویر خاموش کنید، عملکرد تصویر در تصویر به خاموش دوباره تنظیم می شود. هنگامیکه تلویزیون را روشن می کنید، بایستی تصویر در تصویر را دوباره روشن کنید تا در حالت تصویر در تصویر تماشا کنید.ممكن است متوجه شويد هنگاميكه از صفحه نمايش اصلی برای تماشای يك بازی ويا كارايوكی استفاده می كنيد، تصوير در صفحه تصویر در تصویر قدری غيرطبيعی
می شود
اگر تلویزیون را در هنگام تماشا در حالت تصویر در تصویر خاموش کنید، عملکرد تصویر در تصویر به خاموش دوباره تنظیم می شود. هنگامیکه تلویزیون را روشن می کنید، بایستی تصویر در تصویر را دوباره روشن کنید تا در حالت تصویر در تصویر تماشا کنید.

برای استفاده از عملکرد ضبط یا TIME SHIFT از USB که با مشخصات USB HDD با سرعت 5,400 دور در دقیقه استفاده کنید.
1-هنگامی که یک برنامه در حال پخش را ضبط میکنید کلید ضبط را با استفاده از کنترول از راه دور انتخاب کنید. پنجره POP UP نمایان می شود. دستگاه USB نمی تواند تا زمانیکه آزمایش عملکرد دستگاه را تمام نکرده ضبط کند

و در مورد LA32B470 دیجیتال داخلی ندارد

saeedsh7j
20-05-2013, 19:52
سلام

مدل la40c550 j 1 r گیرنده ی دیجیتال داره یا نه؟

matinpour
20-05-2013, 20:37
سلام

مدل la40c550 j 1 r گیرنده ی دیجیتال داره یا نه؟

دوست عزیز

خیر دیجیتال ندارد اینم سایت شما برای دیدن مشخصات و دانلود فریمورتان

mforoghy
21-05-2013, 02:26
با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر از پاسخگویی شما
کاری که فرمودید رو انجام دادم ولی فقط کانالهای آنالوگ را دریافت می کند و هیچ کدام از کانالهای دیجیتال که توسط گیرنده های دیجیتال درشهر ما به تازگی دریافت می شود را نمی تواند کانال یابی کند جالب این که در سایت شرکت سامسونگ و دیگر سایتها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این مدل دارای تیونر نوع ----T است ولی نمایندگی می‌گوید ال سی دی LR32R71B قابلیت دریافت کانالهای دیجیتال را ندارد به نطر شما مشکل کجاست؟ ال سی دی را سال 86 خریدم و گارانتی سام سرویس داشت من قسمت کشور را در منو در حالت های مختلف (آسیا/اروپای غربی- روسیه/اروپای شرقی- چین- هنگ کنگ/بریتانیا - استرالیا- زلاندنو/ اندونزی - افریقای جنوبی- آمریکا) قرار می دم ولی هیچ تفاوتی در کال یابی ایجاد نمی شود و فقط کانالهای آنالوگ را دریافت می کند در هیچ قسمتی از منو هم گزینه جداگانه کانال یابی دیجیتال ندارد. خواهش می کنم هرچه سریعتر منو راهنمایی کنید. برم گیرنده دیجیتال بخرم یا نه؟ اگه لازم هست می تونم از منوی سرویس و منوی تنظیمات برای شما عکس یا فیلم بفرستم. آیا ممکن است یک مدل ال سی دی در یک کشور تیونر ----T داشته باشد و لی همان مدل در ایران فاقد تیونر ----T باشد؟؟؟
با تشکر مجدد از شما

matinpour
21-05-2013, 12:14
با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر از پاسخگویی شما
کاری که فرمودید رو انجام دادم ولی فقط کانالهای آنالوگ را دریافت می کند و هیچ کدام از کانالهای دیجیتال که توسط گیرنده های دیجیتال درشهر ما به تازگی دریافت می شود را نمی تواند کانال یابی کند جالب این که در سایت شرکت سامسونگ و دیگر سایتها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این مدل دارای تیونر نوع ----T است ولی نمایندگی می‌گوید ال سی دی LR32R71B قابلیت دریافت کانالهای دیجیتال را ندارد به نطر شما مشکل کجاست؟ ال سی دی را سال 86 خریدم و گارانتی سام سرویس داشت من قسمت کشور را در منو در حالت های مختلف (آسیا/اروپای غربی- روسیه/اروپای شرقی- چین- هنگ کنگ/بریتانیا - استرالیا- زلاندنو/ اندونزی - افریقای جنوبی- آمریکا) قرار می دم ولی هیچ تفاوتی در کال یابی ایجاد نمی شود و فقط کانالهای آنالوگ را دریافت می کند در هیچ قسمتی از منو هم گزینه جداگانه کانال یابی دیجیتال ندارد. خواهش می کنم هرچه سریعتر منو راهنمایی کنید. برم گیرنده دیجیتال بخرم یا نه؟ اگه لازم هست می تونم از منوی سرویس و منوی تنظیمات برای شما عکس یا فیلم بفرستم. آیا ممکن است یک مدل ال سی دی در یک کشور تیونر ----T داشته باشد و لی همان مدل در ایران فاقد تیونر ----T باشد؟؟؟
با تشکر مجدد از شما

دوست عزیز

نگاه کنید ببینید که این آیتم ها در منوی مخفی شما هست و آن را فعال کنید

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روش ساخت را توضییح می دهد.

shasosa
21-05-2013, 16:52
دوست عزیز

تصویر در تصویر
منو ← سیستم ← تصویر در تصویر
می توانید برنامه ای را که سیگنال آن از طریق تونر تلویزیون عبور کرده را تماشا کرده و فیلم را از منبع فیلم خارجی به طور همزمان تماشا کنید.

تصویر در تصویر تنظیمات: تصویر از منبع فیلم خارجی در صفحه اصلی بوده و تصویر از تونر تلویزیون درصفحه تصویر فرعی تصویر در تصویر خواهد بود.
– –تصوير اصلی : HDMI ,Component

– –تصوير فرعی : تلويزيون و AV
تصویر در تصویر هنگامیکه عملکرد 3d فعال است کار نمی کند.
اگر تلویزیون را در هنگام تماشا در حالت تصویر در تصویر خاموش کنید، عملکرد تصویر در تصویر به خاموش دوباره تنظیم می شود. هنگامیکه تلویزیون را روشن می کنید، بایستی تصویر در تصویر را دوباره روشن کنید تا در حالت تصویر در تصویر تماشا کنید.ممكن است متوجه شويد هنگاميكه از صفحه نمايش اصلی برای تماشای يك بازی ويا كارايوكی استفاده می كنيد، تصوير در صفحه تصویر در تصویر قدری غيرطبيعی
می شود
اگر تلویزیون را در هنگام تماشا در حالت تصویر در تصویر خاموش کنید، عملکرد تصویر در تصویر به خاموش دوباره تنظیم می شود. هنگامیکه تلویزیون را روشن می کنید، بایستی تصویر در تصویر را دوباره روشن کنید تا در حالت تصویر در تصویر تماشا کنید.

و در مورد LA32B470 دیجیتال داخلی ندارد

با تشکر از راهنمائی جامع شما

تو تصویر اول نشون داده میشه که "تصویر در تصویر" خاموشه
با کلیک کردن که میخوام روشن یا فعال کنم پیغام عکس دوم رو نمایش میده..
ضمنا گزینه بازی هم همینطوره...

matinpour
21-05-2013, 18:07
با تشکر از راهنمائی جامع شما

تو تصویر اول نشون داده میشه که "تصویر در تصویر" خاموشه
با کلیک کردن که میخوام روشن یا فعال کنم پیغام عکس دوم رو نمایش میده..
ضمنا گزینه بازی هم همینطوره...

دوست عزیز

عملکرد تصویر در تصویر تنها زمانی موجود است که از HDMI یا منبع کامپوننت ها استفاده می کنید.
. تصویر در تصویر در صورتیکه یک فیلم در مرورگر پخش شود به طور خودکار غیرفعال خواهد شد. پخش فیلم ها ممکن است پس از قطع تصویر در تصویر دومرتبه شروع شود و ممکن است لازم شود که صفحه دوباره تازه شود.

برای استفاده بهینه از تلویزیون خود منوال تلویزیون تان را مطالعه فرماید.
منو-----> پشتیبانی ------> e-manual

esi222
22-05-2013, 19:18
سلام دوستان
کسی تونسته رو مدل LCD D585 or D550 قابلیت ضبط رو فعال کنه؟

matinpour
22-05-2013, 22:16
سلام دوستان
کسی تونسته رو مدل LCD D585 or D550 قابلیت ضبط رو فعال کنه؟

دوست عزیز

مدل تلویزیون شما اصلا این قابلیت را ندارد تا بشود آن را فعال کرد.اینم سایت شما برای دیدن مشخصات

yaldaa73
31-05-2013, 22:56
سلام دوستان من میخوام بدونم توی اسمارت هب your video فیلمهای که تبلیغ میکنه چطوری میشه دید ؟

erfada
01-06-2013, 18:19
با سلام
من تازه یه ال ای دی مدل UE40EH5000W خریدم همه چیزش خوبه اما فارسی نداره واسه همین نمیتونم فیلمهای دارای زیر نویس رو از رو فلش ببینم و زیر نویسش خرچنگ قورباغه میشه؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی فرمایند که از کجا فریمورش رو دانلود کنم یا اگه کارای دیگه ای هست واسه رفع این مشکل دوستان کمک کنند در ضمن تو منوی اصلیش فارسی نداره
با تشکر

matinpour
01-06-2013, 18:47
با سلام
من تازه یه ال ای دی مدل خریدم همه چیزش خوبه اما فارسی نداره واسه همین نمیتونم فیلمهای دارای زیر نویس رو از رو فلش ببینم و زیر نویسش خرچنگ قورباغه میشه؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی فرمایند که از کجا فریمورش رو دانلود کنم یا اگه کارای دیگه ای هست واسه رفع این مشکل دوستان کمک کنند در ضمن تو منوی اصلیش فارسی نداره
با تشکر

دوست عزیز
مدل تلویزیون شما اروپایی است برای فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال نیاز به کنترول مخصوص داریدکه می توانید برای ساخت به این تایپیک مراجعه کنید
تایپیک ساخت کنترول مخصوص

طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

اینم سایت شما برای دانلود فریمورتان

kasga_92
01-06-2013, 22:45
تلویزیون من مدل ua46es6960 هست ... اولش که نصب شده آپدیت شده...منوی service دیگه این شکلی که می گین نیست...sup option همیشه هست اونم توی منوی اصلی service ... گزینه local هم نیست توش...چطوری باید internet tv رو فعال کرد؟...ممنون

matinpour
01-06-2013, 22:51
تلویزیون من مدل ua46es6960 هست ... اولش که نصب شده آپدیت شده...منوی service دیگ%k

دوست عزیز
منظور تان از این سوال چیست

kasga_92
01-06-2013, 22:54
مشکل در پست بود آپدید شد...پوزش

farzadirany
06-06-2013, 13:24
من رفتم منو مخفی متاسفانه عکس نگرفتم درست کاری شد
الا تلوزیون رنگش ریخته بهم مثل قبل نیست سه بعدی هم اصلا خوب نشون نمیده
es6960
کسی میتونه عکس منو مخفی رو بده یا بگه رو چیا تنظیم کنم متاسفانه همش ریخته شده بهم

matinpour
06-06-2013, 14:03
من رفتم منو مخفی متاسفانه عکس نگرفتم درست کاری شد
الا تلوزیون رنگش ریخته بهم مثل قبل نیست سه بعدی هم اصلا خوب نشون نمیده
es6960
کسی میتونه عکس منو مخفی رو بده یا بگه رو چیا تنظیم کنم متاسفانه همش ریخته شده بهم

دوست عزیز
به این تایپیک مراجعه کنید

farzadirany
06-06-2013, 14:26
دوست عزیز
به این تایپیک مراجعه کنید

سه بعدی خوب نشون نمیده یعنی اصلا نشون نمیده
وقتی دکمه سه بعدی میزنی بعد که خاموشش میکنی تلوزیون دیگه نشون نمیده مثل نگاتیو میشه

matinpour
06-06-2013, 15:56
سه بعدی خوب نشون نمیده یعنی اصلا نشون نمیده
وقتی دکمه سه بعدی میزنی بعد که خاموشش میکنی تلوزیون دیگه نشون نمیده مثل نگاتیو میشه

دوست عزیز

به این تایپیک بروید و پست اول را مطالعه کنید اگر موفق نشدید بگویید تا راه حل نهایی را بگویم.

farzadirany
06-06-2013, 17:42
دوست عزیز

به این تایپیک بروید و پست اول را مطالعه کنید اگر موفق نشدید بگویید تا راه حل نهایی را بگویم.

من اصلا بلد نیستم باید چکار کنم ؟
میشه راه حلتون را بگید

matinpour
06-06-2013, 17:59
من اصلا بلد نیستم باید چکار کنم ؟
میشه راه حلتون را بگید

دوست عزیز

گاهی پیش می اید که هر روشی را که می روید باز کالیبره شما به اول بر نمی گردد.پس از یک راه حل نهایی استفاده می کنید. قبل از هر کاری اطلاعات مربوط به LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL وغیره که در منوOPTION است را یاد داشت کنید.چون بعد از این تنظیمات به آن نیاز پیدا می کنید.
1- از دو راه می توان این کار را کرد از مسیرSVC----- > SVC REST و یا از REST FACTORY : به منوی مخفی وارد می شوید و در قسمت OPTION وارد شده REST FACTORY را انجام می دهید. که هر دو روش یک جور عملکرد را دارد.

2- دوباره وارد منوی مخفی می شویم و از این مسیرCONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest وارد می شویم در آن دو گزینه Eeprom rest و NVRAM Clear all off را می بینید شما اول NVRAM Clear all off را on می کنید. و سپس Eeprom rest را ok می کنید. تلویزیون خاموش می شود.
3- حدود یک دقیقه صبر کنید. تلویزیون شما کاملا به پیش فرض کارخانه برگشته. سپس دوباره به منوی مخفی برگشته و اطلاعاتی را که از قبل یادداشت کرده بودید در قسمت OPTION وارد می کنید.و تمامی کارهای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تلویزیون تان انجام داده بودید را دوباره انجام دهید. و سپس تلویزیون را خاموش و روشن کنید.
4- حالا دیگر نیازی نیست که به منوی مخفی بروید به منوی اصلی رفته و تمامی تنظیمات کانال – ساعت و تاریخ – شبکه و دیگر کارهای که نیاز دارید را انجام دهید.

farzadirany
06-06-2013, 19:11
دوست عزیز

گاهی پیش می اید که هر روشی را که می روید باز کالیبره شما به اول بر نمی گردد.پس از یک راه حل نهایی استفاده می کنید. قبل از هر کاری اطلاعات مربوط به LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL وغیره که در منوOPTION است را یاد داشت کنید.چون بعد از این تنظیمات به آن نیاز پیدا می کنید.
1- از دو راه می توان این کار را کرد از مسیرSVC----- > SVC REST و یا از REST FACTORY : به منوی مخفی وارد می شوید و در قسمت OPTION وارد شده REST FACTORY را انجام می دهید. که هر دو روش یک جور عملکرد را دارد.

3- حدود یک دقیقه صبر کنید. تلویزیون شما کاملا به پیش فرض کارخانه برگشته. سپس دوباره به منوی مخفی برگشته و اطلاعاتی را که از قبل یادداشت کرده بودید در قسمت OPTION وارد می کنید.و تمامی کارهای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تلویزیون تان انجام داده بودید را دوباره انجام دهید. و سپس تلویزیون را خاموش و روشن کنید.
4- حالا دیگر نیازی نیست که به منوی مخفی بروید به منوی اصلی رفته و تمامی تنظیمات کانال – ساعت و تاریخ – شبکه و دیگر کارهای که نیاز دارید را انجام دهید.

ریسک نداره ؟
TYPE FRONT COLOR را دستکاری کردم اولیه را نمیدونم

matinpour
06-06-2013, 20:13
ریسک نداره ؟
TYPE FRONT COLOR را دستکاری کردم اولیه را نمیدونم

دوست عزیز
ببینید این آیتم تلویزیون تان را راه می اندازد type 40A1AF6E و FRONT COLOR U-T-CG-61 اینها را وارد کن ببین تلویزیون خوب شد یا نه شاید دیگر لازم به کار دیگر نشوید

farzadirany
07-06-2013, 09:27
دوست عزیز
ببینید این آیتم تلویزیون تان را راه می اندازد type 40A1AF6E و FRONT COLOR U-T-CG-61 اینها را وارد کن ببین تلویزیون خوب شد یا نه شاید دیگر لازم به کار دیگر نشوید

مشگل سه بعدی
و خاموش کردن سه بعدی و سیاه شدن همچنان ادامه داره

Sent from my XT-TP7i02 using Tapatalk HD

matinpour
07-06-2013, 10:52
مشگل سه بعدی
و خاموش کردن سه بعدی و سیاه شدن همچنان ادامه داره

Sent from my XT-TP7i02 using Tapatalk HD

دوست عزیز
پس فقط همان راه حلی که گفتم باید انجام شود.

farzadirany
07-06-2013, 16:48
دوست عزیز
پس فقط همان راه حلی که گفتم باید انجام شود.

روش 1 انجام دادم فایده نداشت تنظیمات تغییری نمیکند
برای روش 2 هم اصلا همچین گزینه ای ندارد:
CONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest

matinpour
07-06-2013, 17:34
روش 1 انجام دادم فایده نداشت تنظیمات تغییری نمیکند
برای روش 2 هم اصلا همچین گزینه ای ندارد:
CONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest

دوست عزیز
آیا شما کنترول مخصوص دارید که با آن منوی مخفی را بطور کامل باز کنید چون آن آیتم مخفی است اگر نه بهتایپیک زیر مراجعه کنید.

تایپیک ساخت کنترول مخصوص

farzadirany
07-06-2013, 17:58
من فقط تنظیمات اون اولی ریختم بهم کلی مشگل به وجود امده دیگه نیاز به فعال سازی ندارم چون بد تر میشه
TYPE
TUNER
FRONT COLOR
درست بشه احتمالا مشگلات هم حل بشه
کاش یکی از دوستان ES6960 داشت مشگل من حل می شد دیگه سه بعدی نشون نمیده رنگ ها هم ریخته بهم
سه بعدی رو خاموش میکنی رنگ ها همه میریزند بهم مثل نگاتیو میشه صفحه

farzadirany
07-06-2013, 18:22
من فقط تنظیمات اون اولی ریختم بهم کلی مشگل به وجود امده دیگه نیاز به فعال سازی ندارم چون بد تر میشه
TYPE
TUNER
FRONT COLOR
درست بشه احتمالا مشگلات هم حل بشه
کاش یکی از دوستان ES6960 داشت مشگل من حل می شد دیگه سه بعدی نشون نمیده رنگ ها هم ریخته بهم
سه بعدی رو خاموش میکنی رنگ ها همه میریزند بهم مثل نگاتیو میشه صفحه

با تغییر TYPE به 40P1AF6E
و COLOR به U-T-CG-M61
کمی مشگل بهتر شد با خاموش روشن کردن سه بعدی دیگه تصویر نگاتیو نمیشه
ولی هنوز سه بعدی نشون نمیده و سایه دار نشون میده جوری که برجستگی ندارد

matinpour
07-06-2013, 18:42
با تغییر TYPE به 40P1AF6E
و COLOR به U-T-CG-M61
کمی مشگل بهتر شد با خاموش روشن کردن سه بعدی دیگه تصویر نگاتیو نمیشه
ولی هنوز سه بعدی نشون نمیده و سایه دار نشون میده جوری که برجستگی ندارد

دوست عزیز

من type را نوشتم40A1AF6E ولی شما 40P1AF6Eاین را قرار دادید چرا؟

farzadirany
07-06-2013, 19:01
دوست عزیز

من type را نوشتم40A1AF6E ولی شما 40P1AF6Eاین را قرار دادید چرا؟

وقتی کردمش 40P1AF6E مشگلات کمتر شد

matinpour
08-06-2013, 21:37
وقتی کردمش 40P1AF6E مشگلات کمتر شد

دوست عزیز
پس از جستجوی زیاد بلاخره TYPE 40R1AF6E و FRONT COLOR U-T-CL-M66 مدل ES6960 واقعی شما را پیدا کردم این آیتم ها را اصلاح کنید امیدوارم که سیستمتان درست کار کند.

farzadirany
09-06-2013, 20:02
دوست عزیز
پس از جستجوی زیاد بلاخره TYPE 40R1AF6E و FRONT COLOR U-T-CL-M66 مدل ES6960 واقعی شما را پیدا کردم این آیتم ها را اصلاح کنید امیدوارم که سیستمتان درست کار کند.

اقا خیلی خیلی بهتر شده واقعا ازتون تشکر میکنم الان مشگل نگاتیو شدن و نشون ندادن سه بعدی حل شده (قدیم اصلا سه بعدی نشون نمیداد اصلا حالا نشون میده)
فقط یه مشگلی که هست تو سه بعدی یه سایه هایی داره بعضی موقعه ها اون نمیشه حل کرد ؟ (یه سایه خیلی کم رنگ)
(مشگل سایه ها فقط تو سه بعدی نیست تو لوگو های شبکه ها و بعضی اجسام و بعضی نوشته ها هم این سایه ها هستند)
(رنگ ها خیلی غیر طبیعی هستند)

matinpour
09-06-2013, 21:41
اقا خیلی خیلی بهتر شده واقعا ازتون تشکر میکنم الان مشگل نگاتیو شدن و نشون ندادن سه بعدی حل شده (قدیم اصلا سه بعدی نشون نمیداد اصلا حالا نشون میده)
فقط یه مشگلی که هست تو سه بعدی یه سایه هایی داره بعضی موقعه ها اون نمیشه حل کرد ؟ (یه سایه خیلی کم رنگ)
(مشگل سایه ها فقط تو سه بعدی نیست تو لوگو های شبکه ها و بعضی اجسام و بعضی نوشته ها هم این سایه ها هستند)
(رنگ ها خیلی غیر طبیعی هستند)

دوست عزیز
حالا که دیگر اطلاعات سیستمتان را فهمیدید می توانید آن مرحل نهایی را انجام داده تا تمامی مشگلاتتان حل شود

farzadirany
09-06-2013, 22:10
CONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest که اصلا وجود نداره
REST FACTORY کردم ولی مشگل طبیعی نبودن رنگ و سایه ها هست

matinpour
09-06-2013, 22:27
CONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest که اصلا وجود نداره
REST FACTORY کردم ولی مشگل طبیعی نبودن رنگ و سایه ها هست

دوست عزیز
من که قبلا به شما گفتم که باید از کنترول مخصوص که دستور ساخت آن را به شما دادم استفاده کنید چون آن آیتم مخفی می باشد و آن ریست فاکتوری فقط پش فرض اول کار است اینم طرز ساخت کنترول مخصوص
تایپیک ساخت کنترول مخصوص

silverbios
10-06-2013, 13:14
سلام اقای متین پور میخواستم نظرتون درباره این بپرسم:

ایا راهی هست برای ایران هم ست بشه؟(البته تست نکردم! شاید ست شده باشه)
در کل میخواستم نظرتون رو بپرسم؟
ممنون

matinpour
10-06-2013, 13:23
سلام اقای متین پور میخواستم نظرتون درباره این بپرسم:

ایا راهی هست برای ایران هم ست بشه؟(البته تست نکردم! شاید ست شده باشه)
در کل میخواستم نظرتون رو بپرسم؟
ممنون

دوست عزیز
اگر منظور شما تاریخ و ساعت درست برای استفاده از وجت های اسمارت هاب و کارهای مربوط به اینترنت است بله می شود زمان را دقیق ست کرد. وگرنه سوالتان را دقیق بگویید.

aliabolfazl
16-06-2013, 23:46
با سلام ، ببخشید استاد ،ال سی دی LA40C530F1R گیرنده دیجیتال دارد یا خیر؟

matinpour
17-06-2013, 11:22
با سلام ، ببخشید استاد ،ال سی دی LA40C530F1R گیرنده دیجیتال دارد یا خیر؟

دوست عزیز

تلویزیون شما دیجینال ندارد این مشخصات تلویزونتان
و این هم دانلود فریمورتان