PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

barkat
12-03-2012, 17:35
سلام دوستان مدل تلویزیون ua46d6600wr است
بعد از دستکاری منو مخفی تلویزیون روشن خاموش می شد
بردم پیش تعمیرکار درست کرد ولی حالا پورت لن هیچی شناسایی نمیکنه
مثل اینکه پورت لن غیر فعال یا خاموش باشه

لطفا کمکم کنید چون حالا راهی نداره که به اینترنت و یا کامپیوتر وصل بشه

adel25
14-03-2012, 18:28
سلام
کسي ميتونه از صفحه سرويس منوي la40d550k7
برام عکس بذاره
تنظيماتش بهم خورده کنترلش بخوبي کار نميکنه و رنگش برا پخش دي وي دي مات شده (خراب شده)
مرسي

Scadran80
18-03-2012, 15:29
سلام متاسفانه پس از وارد شدن به منوی مخفی کنترل tv دیگه کار نمی کنه که بتونم مجدد hotel mode فعال کنم ریست فکتوری هم کردم ولی تاثیری نداشت کسی می تونه کمک کنه که مشکل را حل کنم مرسی:41:

amirtavil
20-03-2012, 00:57
سلام دوستان. من 15 اسفند يه تلويزيون 40D6920 يا همون UA40D6000 از نمايندگي رسمي سامسونگ خريدم. در مورد گيرنده ديجيتال مشكلي نداشت و 18 تا كانال رو گرفت. ولي من چند تا سوال داشتم:
1- internet tv و browser رو آيا مي‌شه تو اين مدل فعال كرد يا نه. چون از راه‌هايي كه دوستان گفتن يعني منوي مخفي و ... نمي‌شه. local تلويزيون رو ايران قفل شده. اگه راهي غير از ايني كه دوستان گفتن هست لطفا بگيد. چه از طريق نرم افزار چه راه ديگه. چون من توي توضيحات سايت انگليسي سامسونگ واسه بقيه كشورها هم كه ديدم نوشته بود web browser نداره.
2- من زماني كه وارد منوي مخفي شدم تو قسمت option---type اشتباها type رو عوض كردم. حالا مي‌خواستم ببينم type دستگاه دقيقا چيه. توضيحات پست 18 هم خوندم. بر طبق اون كه تنظيم مي‌كنم بايد باشه: 40A2UF6E ولي وقتي مي‌ذارم رو اين type‌ موقع پخش 3D اصلا با عينك 3D نشون نمي‌ده. آزمون خطا كردم رو 40P1UF3E سه بعدي رو با عينك درست نشون مي‌ده ولي يه سايه‌هاي خفيفي داره. خواستم ببينم دقيقا چيه type‌ درست بالاخره؟
3- توي يكي از فروم‌هاي خارجي خوندم كه سري 6 سامسونگ full Hd سه بعدي نيست. يعني موقع نمايش سه بعدي به صورت side by side رزولوشن 1080*960 براي هر چشمِ و اگه حالت نمايش سه بعدي up&down باشه 540*1920 مي‌شه. اين يعني يه كلاه برداري بزرگ. چون تو قابليت‌هاي اين تلويزيون نوشته full HD 3D ولي اينجوري full HD نيس و ما مي‌تونيم از شركت samsung بر اساس حقوق مشتري درخواست غرامت كنيم. اين هم آدرس اون فروم كه به زبان انگليسيه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مي‌خواستم اهل فن بيان نظر بدن اين تلويزيونِ ما full HD 3D هست يا نه؟ samsung LED UA40D6000 يا 40D6920 خودمون.
4- و در آخر مي‌خواستم ببينم اين مدل تلويزيون امكان ضبط يا همون pvr‌ داره يا نه. اگه داره از چه راهي مي‌شه فعالش كرد چون من اين راه‌هايي كه واسه منوي مخفي بود رو رفتم. نشد. يعني گزينه‌اي براي pvr نداشت كه بخوام بعد از فعال كردن hospitality mode تو قسمت option برم و اون رو on كنم.
ممنون از تمام دوستاني كه پاسخ من رو مي‌دن. سال نو هم بر همتون مبارك.

mojtaba2321
20-03-2012, 19:46
دوستان سری 4 گیرنده داخلی دیجیتال داره؟
فعال شدنش مث 6960 هست؟
تو کدوم تاپیک آموزش فعال کردن دیجیتال با عکس بود؟

peyman1055
21-03-2012, 00:24
سلام ، کسی میتونه کمک کنه c5 5550 گیرنده دیجیتالش رو فعال کنم؟

matrix_5414
21-03-2012, 00:56
کسی روش فعال کردن گیرنده دیجیتال la40d550f7r میدونه

hamid_p25
22-03-2012, 18:23
سلام.سال نو مبارک

من یک 46D7770 سامسونگ دارم.ورژنش 1015 هست برای ارتقا هم میگه 1016 موجوده.ولی اینجا خوندم 1017 هم وجود داره چطوریه؟
کسی فایلشو داره دانلود کنیم از طریق USB ارتقا بدیم؟
یکی هم اینکه USB ترنسند 8 گیگ رو میخونه اما رکورد نمیکنه.ممکنه با ارتقا درست بشه؟
3-وقتی نرم افزار ALLSHARE رو از روی رایانه اجرا میکنم پوشه های قبلی رو که انتخاب کردم روی تلویزیون ندارم ولی میخوام انتخابشون کنم میگه این پوشه موجوده .چه کنم؟مجبور میشم پوشه ای رو که تا حالا انتخاب نکردم رو بزنم تا نشون بده.
ممنون از دوستانی که جواب میدن.

ezzat5700
23-03-2012, 11:13
تنظیمات رو دستکاری کردیم

الان صفحه وارونه شده و رنگ ها بهم ریخته

فقط گزینه Tuner رو عوض کردم،به چیز اضافه ای دست نزدم

Factory Reset کردم درست نشد

راه حل چیه؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

aa25610
23-03-2012, 11:24
سلام دوستان

من با استفاده از موارد گفته شده در این سایت دقیقا روز عید تلوزیون را بردم تو حالت کما

چند روز بعد توی نمایندگی با تعویض بورد به هوش اومد.

مطالب گفته شده در این سایت ناقص، سرسری و فاقد موارد و نکات ایمنی میباشد. برای جلوگیری از خراب شدن تلوزیونتان حتما قبل از دستکاری، موارد و نکات سایت زیر را مطالعه و رعایت نمائید.

smhsh121
23-03-2012, 11:31
تنظیمات رو دستکاری کردیم

الان صفحه وارونه شده و رنگ ها بهم ریخته

فقط گزینه Tuner رو عوض کردم،به چیز اضافه ای دست نزدم

Factory Reset کردم درست نشد

راه حل چیه؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

تیونر رو بذار رو SEC_---_TC

id4idme
25-03-2012, 17:21
بچه ها من اشتباهی با منوی مخفی ال ای دی سامسونگمون ور رفتم،اشتباهی گزینه ی av calibration رو زدم،رنگ تصویر تلویزیونمون کاملا بهم ریخت.رفتم ریست فکتوری کردم،اما درست نشد،شما می تونیند کمکم کنیند؟؟؟
مدل سامسونگمون ua46c5550 است.لطفا کمکم کنیند.

imanhalab
25-03-2012, 18:24
بچه ها من اشتباهی با منوی مخفی ال ای دی سامسونگمون ور رفتم،اشتباهی گزینه ی av calibration رو زدم،رنگ تصویر تلویزیونمون کاملا بهم ریخت.رفتم ریست فکتوری کردم،اما درست نشد،شما می تونیند کمکم کنیند؟؟؟
مدل سامسونگمون ua46c5550 است.لطفا کمکم کنیند.

سلام دوست عزیز واسه منم همون شب اول که samsung d8880 55inch
خریدم اینجور شد بعد ار کلی تلاش تونستم درست کنم ببین قسمت که رنگ زدی خراب کردی مثلا تو hdmi 1
برو همون قسمت اول این عکس را بزار پخش شه بعد همون گزینه av calibration را بزن درست میشه

id4idme
26-03-2012, 10:04
سلام دوست عزیز واسه منم همون شب اول که samsung d8880 55inch
خریدم اینجور شد بعد ار کلی تلاش تونستم درست کنم ببین قسمت که رنگ زدی خراب کردی مثلا تو hdmi 1
برو همون قسمت اول این عکس را بزار پخش شه بعد همون گزینه av calibration را بزن درست میشه

آقا من نمیدونم این عکسو از کجا بیارم.این عکسو فقط توی test pattern تونستم پیدا کنم.اسم عکسشcross است.عکسو که اکی میکنم.دوباره همون تصویر تلویزیون میاد که باز دوباره وقتی Av callibration رو میزنم،رنگ تصویرم درست نمیشه.آقا میشه لطفا ترتیب منو هاتونو بگین.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم.

mojtaba2321
26-03-2012, 12:03
فعال کردن پخش دیجیتال در سری 4 چگونه است؟

mohamadi63
26-03-2012, 16:25
[QUOTE=nasserpk;6878608]سلام یکی از دوستانم با دستکاری کردن منو مخفی تلویزیونش خاموش شد بعد از مراجعه کردن به تعمیرگاه بعد از درست شدن دیجیتال آن هم فعال شد
مدل ua40d5000prساخت مالازی
باتشکر[دقیقاً شبیه کارمن منم منو مخفی رو دستکاری کردم تلویزیونم خاموش و دیگه روشن نشد بردم تعمیرکار درست کرد و کانالهای دیجیتال هم فعال شده مال منم d5000prمالزی بود حال نمی دونم اینترنت تی وی رو داره یا نه

imanhalab
26-03-2012, 20:12
آقا من نمیدونم این عکسو از کجا بیارم.این عکسو فقط توی test pattern تونستم پیدا کنم.اسم عکسشcross است.عکسو که اکی میکنم.دوباره همون تصویر تلویزیون میاد که باز دوباره وقتی Av callibration رو میزنم،رنگ تصویرم درست نمیشه.آقا میشه لطفا ترتیب منو هاتونو بگین.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم.

دادا این عکس را باید یه جوری بنداری رو قسمتی که خراب کردی مثلا اگه Av یا hdmi1 هرکدوم که روش بودی رفتی اونا زدی خراب شد باید این عکس که من گذاشتم را مثلا با usb بندازی روش از من اینجور بود که من زدم hdmi 1 را خراب کردم بعد این عکس را ریختم رو گوشیم بعد گوشی را وصل کردم به همون hdmi بعد دوباره رفتم اون test را زدم درست شد

shsa
27-03-2012, 09:09
سلام
من 40C6960 دارم ولی وقتی کانال دیجیتال سرچ میکنم کانال جدید ورزش نمیاد فرکانسشو هم دستی میدم ولی بازم نمیاد باید چکار کنم؟

amshsh
27-03-2012, 18:30
من یه تلویزیون ua46d5000pr داشتم برای اینکه دیجیتالشو فعال کنم رفتم توی منوی مفخی و tuner رو کردم اتو. بعد اومدم بیرون سرچ کردم هیچ کانال دیجیتالی نگرفت. و خب کانال های انالوگش هم نبود. و دوباره که برای آنالوگ سرچ کردم هیچی پیدا نکرد. رفتم دوباره توی منوی مخفی دیگه تیونر روی اتو نبود و روی همون چیزی بود که اولش بود یعنی SEC-TS .چیکار کنم ؟

id4idme
28-03-2012, 14:01
دادا این عکس را باید یه جوری بنداری رو قسمتی که خراب کردی مثلا اگه Av یا hdmi1 هرکدوم که روش بودی رفتی اونا زدی خراب شد باید این عکس که من گذاشتم را مثلا با usb بندازی روش از من اینجور بود که من زدم hdmi 1 را خراب کردم بعد این عکس را ریختم رو گوشیم بعد گوشی را وصل کردم به همون hdmi بعد دوباره رفتم اون test را زدم درست شد

آقا من روی حالت تی وی بودم که گزینه ی av calibration رو زده بودم.عکسو هر کاری کردم نتونستم روی صفحه نگه دارم و منوی مخفی رو فعال کنم،فلشمو زدم به تی وی و عکس رو آوردم روی صفحه،اما چون برای آوردن منوی مخفی باید تی وی رو خاموش کنم،اون عکس از روی صفحه ی تی وی میره،نمی تونم هم منوی مخفی و هم عکس رو با هم داشته باشم.میتونین کمکم کنیند؟؟؟چیکار کنم؟؟؟

imanhalab
28-03-2012, 14:47
آقا من روی حالت تی وی بودم که گزینه ی av calibration رو زده بودم.عکسو هر کاری کردم نتونستم روی صفحه نگه دارم و منوی مخفی رو فعال کنم،فلشمو زدم به تی وی و عکس رو آوردم روی صفحه،اما چون برای آوردن منوی مخفی باید تی وی رو خاموش کنم،اون عکس از روی صفحه ی تی وی میره،نمی تونم هم منوی مخفی و هم عکس رو با هم داشته باشم.میتونین کمکم کنیند؟؟؟چیکار کنم؟؟؟

دادا من جون hdmi را خراب کردم بعد عکس را ریختم رو گوشیو تیوی را رو hdmi خاموش کردم بعد که با منو مخفی اومدم گوشی را وصل کردم بعد دیگه درست شد حالا نمیدونم والا باید اینا تو چطوری بیاری منم خیلی دربدری کشیدم

Adel222
29-03-2012, 08:11
سلام
متاسفانه منم توي سرويس مخفي مدل UA46C6200URابتدا ديجتيال فعال كردم وتلويزيون شبكه هاي ديجيتال را اورد دوباره رفتم منوسرويس اينترنت را فعال كنم منوي OTPlock را به حالت Wait jyddv دادم تلويزيون خود بخود روشن وخاموش مي شود مي گويند بايد برد عوض شود لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

kamyab13
30-03-2012, 14:08
سلام
مدل تلوزیون سامسونگ ua40c6900
ما قبلاشش ماه پیش دیجیتال تلوزیونمون رو طبق سایت شما با عکس هاش فعال کردیم ولی الان که خواستیم pvr را تنظیم کنم نمیدونم چرا شماره و دگمه های کنترل رو نمیشناسه وقتی تلوزیون روشنه و بخاطر همین ما نمیتونیم هتل مد رو روشن کنیمو بریم توو تنظیماتش.وقتی تلوزیون خاموشه اعداد و شماره های کنترل کار میکنه ولی در صورت روشن بودن کار نمیکنه.دگمه پاور و عددها وقتی تلوزیون روشن است عمل نمیکند ولی وقتی خاموش است عمل میکند.حتی با ریست کارخونه هم مشکل حل نشد.پس ما چجوری هتل مد را روشن کنیم.لطفا راهنمایی کنید

13671544
30-03-2012, 18:13
سلام من همه این کارارو انجام دادم کانال های دیجیتال که نیومد هیچ دیگه تلویزیون به حالت عادی هم برنمیگرده وهر سری که تلویزیون رو روشن میکنم خطای سیگنال ضعیف است رو میده . لطفا راهنمایی کنید

XENON24
30-03-2012, 20:36
سلام تلویزیون سامسونگ 6960 گیرنده دیجیتال داخلی داره نه؟؟؟
البته منظورم مدل 32 اینچ اون!!!
ممنون میشن جواب بدین!:10:

pouyacapitan
30-03-2012, 22:04
سلام
دوستان این مدل ua40c6960vr نرم افزارش چرا تو سایت سامسونگ نیست؟
ارزش داره اپدیت کنم؟
یکیم این که گیرنده دیجیتال با چجور انتی خوب می گیره؟

mojtaba2321
31-03-2012, 19:16
سلام تلویزیون سامسونگ 6960 گیرنده دیجیتال داخلی داره نه؟؟؟
البته منظورم مدل 32 اینچ اون!!!
ممنون میشن جواب بدین!:10:
آره داداش داره
طبق دستورالعمل صفحه اول نه کمتر نه بیشتر عمل کن تا دیجیتالش رو فعال کنی.

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

سلام
دوستان این مدل ua40c6960vr نرم افزارش چرا تو سایت سامسونگ نیست؟
ارزش داره اپدیت کنم؟
یکیم این که گیرنده دیجیتال با چجور انتی خوب می گیره؟
واسه سوال دومتون باید بگم اگه با آنتنی میتونید شبکه های آنالوگ رو بگیرید با همون میتونید دیجیتال رو هم دریافت کنید. آنتن معمولی هم کفایت میکنه فقط باید 1 تکه باشه و وصله نشده باشه.

saeid_ami
02-04-2012, 16:56
با سلام خدمت دوستان گرامی.
حدود یک ماه پیش تلویزیون سامسونگ مدل 46d7770 رو خریدم .یه چند وقتیه که موقه دیدن تصاویر سریع تصاویر تار میشن البته شاید از قبل هم همین طور بوده و من توجه نکرده بودم. البته من موشن پلاس و ال ای دی موشن پلاس و بقیه تنظیمات مربوط به اون روفعال کردم ولی هیچ تغییری نکرده. از دوستان اهل فن میخواستم بپرسم که آیا این حالت طبیعیه یا تلویزیون مورد داره. در ضمن منظور من از تار شدن همون blur شدن تصاویر تو حرکات تند هست.

saeed-1380
03-04-2012, 23:05
سلام بچه ها من تلویزیونم c530 آیا این هم دیجیتالش فعال میشه؟ ممنون میشم یکی جواب بده.

19baby91
04-04-2012, 15:05
سلام
مدل UE46D500 قابلیت دریافت شبکه های دیجیتال رو داره یا نه؟؟؟؟؟

hadibmw
06-04-2012, 15:12
سلام من همه این کارارو انجام دادم کانال های دیجیتال که نیومد هیچ دیگه تلویزیون به حالت عادی هم برنمیگرده وهر سری که تلویزیون رو روشن میکنم خطای سیگنال ضعیف است رو میده . لطفا راهنمایی کنید

داداش برو تو منو مخفی و اپشن وتوی قسمت تیونر اونو به حالت زیر بزار درست میشه فقط قبل تیره یادم نیس چی بود
-atv

kamyab13
06-04-2012, 16:06
غیر فعال شدن دگمه های کنترل وقتی تلوزیون روشن است!
سلام
دستم به دامنت،حدود 10 روز که دیگه تلویزیون و کنترل از مدار خارج شده
مدل تلوزیون سامسونگ ua40c6900
حتی با ریست کارخونه هم مشکل حل نشد.پس ما چجوری هتل مد را روشن کنیم.لطفا راهنمایی کنید
اصلا درست میشه یا ببریمش تعمیرگاه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadibmw
06-04-2012, 21:05
سلام دوستان
میخواستم ببینم که UA46D5500RR دیجیتالش سر اخر کار میکنه یانه؟
اخه من زنگ زدم نمایندگی گفتش غیر گارانتیه گفتم اره گفت اید نرم افزارشو بریزی تا بتونه بگیره ولی من که چیزی نیافتم
لطفا راهنمایی کنید. مرسی
:10:

smhsh121
06-04-2012, 21:41
سلام دوستان
میخواستم ببینم که UA46D5500RR دیجیتالش سر اخر کار میکنه یانه؟
اخه من زنگ زدم نمایندگی گفتش غیر گارانتیه گفتم اره گفت اید نرم افزارشو بریزی تا بتونه بگیره ولی من که چیزی نیافتم
لطفا راهنمایی کنید. مرسی
:10:

احتمالا تلویزیون شما ساخت مالزی هست. اگر اینطوره از لینک زیر آخرین نسخه Firmware رو بگیرید و توی فلش از حالت زیپ درش بیارید و تلویزیون رو آپدیت کنید.

hadibmw
07-04-2012, 14:09
احتمالا تلویزیون شما ساخت مالزی هست. اگر اینطوره از لینک زیر آخرین نسخه Firmware رو بگیرید و توی فلش از حالت زیپ درش بیارید و تلویزیون رو آپدیت کنید.

اره دوست عزیز واسه مالزی هستش و من 2 هفته پیش به اینترنت وصلش کردم و خودشو اپدیت کرد
این فریمور با اون فرق داره؟:8:

smhsh121
07-04-2012, 14:23
اره دوست عزیز واسه مالزی هستش و من 2 هفته پیش به اینترنت وصلش کردم و خودشو اپدیت کرد
این فریمور با اون فرق داره؟:8:
خوب برو توی منوی تلویزیونت ببین ورژنش همینه یا نه.

azad22
07-04-2012, 23:23
سلام دوستان
من تلوزیون samsong ua d5000 را از بانه گرفتم . الان شبکه دیجیتال رو نمیگیره . نمایندگی میگه داره !! من فقط از منو مخفی local رو ایران زدم بعد دیجیتال به منوش اضافه شد ، ولی هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنه !!!!!
در ضمن دستگاه دیجیتال گرفتم درسته همه شبکه ها رو میگیره ولی خود تلوزیون .... .
دوستان اگه راهی هست که بشه دیجیتال تلوزیون فعال کرد لطفا راهنمایی کنن
با تشکر.

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

m_keykavoosi@yahoo.com

ئظا
07-04-2012, 23:41
سلام دوستان
من تلوزیون samsong ua d5000 را از بانه گرفتم . الان شبکه دیجیتال رو نمیگیره . نمایندگی میگه داره !! من فقط از منو مخفی local رو ایران زدم بعد دیجیتال به منوش اضافه شد ، ولی هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنه !!!!!
با تشکر.

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

m_keykavoosi@yahoo.com

مطمئن نیستم ولی فکر کنم اگر آپدیت مربوط به ایران رو بهش بزنی درست بشه

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

smhsh121
08-04-2012, 12:18
سلام دوستان
با تشکر.

m_keykavoosi@yahoo.com

اون نمایندگی که میگه داره چون تو ایران مونتاژ میکنه، خودش توش گذاشته ولی بانه ای ها سری 5 و پایین تر که ساخت مالزی هستند یه سریشون گیرنده داخلی دیجیتال ندارند. شما ببین توی منو مخفی تیونر باید SEC_---_TC باشه و لوکال ست هم ED_IRAN اگر اینجوریه و بازم شبکه های دیجیتال رو دریافت نمی کنید احتمال قوی یا تیونر دیجیتال ندارید یا اگر دارید با سیستم ایران سازگار نیست.

esmigel
14-04-2012, 19:43
با سلام..
به نظر من زیاد ور نرین چون تجربه تلخی از این ور رفتنا دارم.. 170تومن رو دستم خرج بر داشت..تلویزیون قبلیم..

navidfa20
17-04-2012, 09:31
سلام بچه ها
من دانگل وای فای خریداری کردم
یک سری مسکلات داره
ولی قبلش یک سری توضیحات بدم اونم اینکه من در مورد شیر کردن به مشکلی برنخوردم و تونستم فیلم و ... رو رویتلویزیون نمایش بدماما ...
اگر کسی می تونه کمک کنه:
1- چطور سایز نمایش فیلم رو وقتی تمام صفحه نیست تغییر بدیم.چون نمیشه اصلا بهش دست گذاشت
2- فیلهای با زیر نویس (dvd) بدون زیرنویس پخش میشن
3-اگر من بخوام صفحه نمایش تلویزیون و کامپیوترم با هم شیر کنم یعنی تلویزیون من بشه مانیتور . باید چکار کنم.
ممنون

Monadis
17-04-2012, 20:03
دوستان عزیز من یک دستگاه ال ای دی سامسونگ خریدم که بدون گارانتی هستش و گیرنده دیجیتالش فعال نیست میشه کمکم کنید فعالش کنم

smhsh121
17-04-2012, 22:06
دوستان عزیز من یک دستگاه ال ای دی سامسونگ خریدم که بدون گارانتی هستش و گیرنده دیجیتالش فعال نیست میشه کمکم کنید فعالش کنم

وقتی تلویزیون خاموشه این 4 تا دکمه رو پشت سر هم از رو ریموت بزنید:
Info
Menu
Mute
Power
بعدش که رفت تو منوی مخفی Local Set رو روی ED_IRAN بگذارید و تلویزیون رو خاموش و روشن کنید.
تو منوی مخفی دست به هیچ گزینه دیگه ای نزنید.

mn31pro
19-04-2012, 10:47
سلام
ال ای دی 46d5500 من 2 روزه که تصویرش کدر شده یا دقیق تر بگم تصویرش خط خطی شده. از تصویرش عکس زیر رو گرفتم. اگه می تونید کمک کنید.همچنین اگه کسی این مدل رو داره بگه.

smhsh121
19-04-2012, 12:15
سلام
ال ای دی 46d5500 من 2 روزه که تصویرش کدر شده یا دقیق تر بگم تصویرش خط خطی شده. از تصویرش عکس زیر رو گرفتم. اگه می تونید کمک کنید.همچنین اگه کسی این مدل رو داره بگه.

شما تلوزیون ایران هم باهاش می گیرید همینجوره و منو ها و همه چیزش تار شده یا از ورودی HDMI فقط اینجوریه؟

mn31pro
19-04-2012, 14:02
شما تلوزیون ایران هم باهاش می گیرید همینجوره و منو ها و همه چیزش تار شده یا از ورودی HDMI فقط اینجوریه؟

اره.کلا وقتی بالا میاد به صورت تار است.حتی آرم سامسونگ هم که بالا میاد تار و سایه داره
ممنون

smhsh121
19-04-2012, 15:43
اره.کلا وقتی بالا میاد به صورت تار است.حتی آرم سامسونگ هم که بالا میاد تار و سایه داره
ممنون

یه چند تا راه به نظرم می رسه. اول اینکه دکمه Exit رو 10 ثانیه فشار بدید تا تنظیمات رو ریست کنه.
اگر نشد برید تو منوی مخفی و ریست فکتوری کنید.
اگر درست نشد دکمه Return روی ریموت رو 10 ثانیه فشار بدید و بعدش ok کنید تا عیب یابی کنه بگه ایراد کجاست.
فرم ویر رو آپدیت کنید هم ضرر نداره.
اگر بازم نشد و قبلا توی تنظیمات منوی مخفی دستکاری نکرده باشید قاعدتا باید ایراد سخت افزاری بوجود اومده باشه.

ahmad1100
22-04-2012, 21:21
اقا مرسی از راهنماییتون داشتم ناامید میشدم از اینترنت تی وی الان داره به روز میشه

esmigel
23-04-2012, 02:14
با سلام خدمت همه دوستان ...
نمیدونم چرا صدای تلویزیونم قطع شده و وقتی زیاد میکنم علامت هدفون رو به جای بلندگو نشون میده.. صدا نداره ولی تصویر واضع هست.. وقتی کانالای دیجیتال رو روی کلمبیا یا تایوان تو منو مخفی میذارم درست میشه!.. تو منو معمولی باز صدا رو نامشخص میزنه.. تلویزیونم d5540 led...
بخدا ثواب میکنین بگین....
فقط اینو بگم قبلا که ماهواره نگاه میکردم بلندگوی تلویزیون رو از تو منو غیر فعال کردم که صدارو از سینما بشنوم.. ولی دیروز که رفتم فوتبالو از تلویزیون نگاه کنم دیدم تو منو گزینه بلندگوها کم رنگ شده و اینفو صدارو میزنه نامشخص.. از منو مخفی ریست فکتوری هم کردم بازم نشد..از اول کانال یابی هم کردم بازم نشد..
عجرتون با امام حسین کمکم کنین... یه هفته ست لامذهبو خریدم:42:

فرشید70
24-04-2012, 17:04
سلام من tv 6900 دارم
این کارار کردم تلوزیون دیجیتال که چیزی نیمد
اینترنت هم اتفاقی نیفتادش
اصلا network ر نمیشتاسه..با وایرلس
مشکل کجاست
ممنون

jafaty0007
24-04-2012, 17:19
سلام
من توی تنظیمات led d5000 رفتم و قسمت رنگش
گزینه calibration رنگارو دس زدم یه پیام فایلد داد و رنگ ال ای دی تاریک شد تو تلویزیون و همه کانالای انالوگو تیره نشون میده که هیچی دیده نمیشه ولی فیلمای تو فلش رو خوب نشون میده
خواهشا راهنمایی کنید چیکار کنم
ممنون
3 روزه تلویزون نمیبینم

smhsh121
24-04-2012, 17:37
سلام
من توی تنظیمات led d5000 رفتم و قسمت رنگش
گزینه calibration رنگارو دس زدم یه پیام فایلد داد و رنگ ال ای دی تاریک شد تو تلویزیون و همه کانالای انالوگو تیره نشون میده که هیچی دیده نمیشه ولی فیلمای تو فلش رو خوب نشون میده
خواهشا راهنمایی کنید چیکار کنم
ممنون
3 روزه تلویزون نمیبینم

دوست عزیر قبل از اینکه بری توی منوی مخفی یه نگاهی به اینجا می انداختی. بارها شده دوستان دیگه رفتند و یا مثل شما تنظیماتشون به هم ریخته یا مجبور شدند هزینه زیادی کنند و برد اصلی تلویزیونشون رو تعویض کنند.
شما این ویکی رو یه نگاه بنداز راجع به کالیبریشن توضیح داده:

jafaty0007
24-04-2012, 18:18
سلام ممنون ولی کاملا متوجه نشدم اگه خودتون بتونید فارسی توضیح بدید ممنون میشم
فهمیدم که نشانگرش حرکت که می کنه باید یه کارایی کنم ولی کاملا متوجه نشدم
بعدشم زیر نویس فیلهارو نشون نمیده
srt رو
و چرت و پرت زیر نویس میکنه
ممنون میشم اینم توضیح بدید

فرشید70
24-04-2012, 18:26
دوستان من اون کارا ر کردم
9 تا کانال ر گرفتم با دیجیتال شخصی
سوالم اینکه الان 17 تا کاتال داریم دیجیتال چرا بقیش نیمد؟ گشور ر روی استرالیا گذاشتم
یه سوال دگم اینکه اون 4000 تا کانال ر همینجا باید بیاد یا توی اون اینترنت تی وی باید باشه؟
ممنون میشه کمک کنید

jafaty0007
24-04-2012, 18:55
srt رو

smhsh121
24-04-2012, 19:20
srt رو
اول برای زیرنویس موقع پخش فیلم توی تنظیمات زیرنویس، کدینگ رو روی عربی بگذار.
برای کالبریشن هم من تا به حال خوشبختانه تجربشو نداشتم ولی تا جایی که فهمیدم می گه باید اون عکس پایین صفحه رو مثلا روی PC به صورت فول اسکرین نمایش بدی و توسط پورت HDMI یا VGA به تلویزیون وصل کنی و بری تو منوی مخفی و کالیبریشن رو بزنی و اگر باز هم فیل شد از قسمت ADC/WB -> ADC Results مقدار رو دستی وارد کنی تا به صورت چشمی سیاه و سفیدی که نمایش میده مطلوب باشه.
از من می شنوی تا کار خراب تر نشده از یه سرویس کار بخواه بیاد برات کالیبره کنه.

دوستان من اون کارا ر کردم
9 تا کانال ر گرفتم با دیجیتال شخصی
سوالم اینکه الان 17 تا کاتال داریم دیجیتال چرا بقیش نیمد؟ گشور ر روی استرالیا گذاشتم
یه سوال دگم اینکه اون 4000 تا کانال ر همینجا باید بیاد یا توی اون اینترنت تی وی باید باشه؟
ممنون میشه کمک کنید
اینا شایعاته. اگر هم 4000 تا کانال بشه دریافت کرد از طریق برنامه های اسمارت هاب هست که تو رده ویدیو قرار دارند که اینترنت پرسرعت می خواد و ما نداریم.

فرشید70
24-04-2012, 19:41
یعنی این شایه هستش؟
ن

قل قول:
روش فعال سازي تلويزيون جهاني روي تلويزيونهاي جديد سامسونگ

براي ورود به منوي مخفي بايد hdtv تون خاموش باشه عزيز
-براي فعال كردن hotelmode زمانيكه hdtv تون روشن هست بايد كليد هاي گفته شده رو پشت سر هم بزنيد :
mute119ok
وبعد hotel mode رو on كنيد
-بعد تلويزيون رو خاموش كنيد وارد منوي مخفي بشين و local set رو براي ----t روي ed-iran بگزارين
-براي فعال شدن منوهاي بيشتر نيازي به فلش هم نيست
بدون اون هم وقتي روي گزينه clone to usb رو ok بزنيد فعال ميشه
-فقط در پايان يادتون باشه دوباره hotel mode رو off كنيد تا منو هاي hdtv ‌فعال باشند

جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode اين کارها رو انجام بديد
control>hotel option>clon tv to usb
بعد از اون به اينجا بريد
control>sub option>info link country
و اون رو به استراليا تغيير بديد و تلويزيون رو خاموش و روشن کنيد
سپس به menu>setup>network>network test
بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد

بريد حالشو ببريد با بهترين رسيورهاي م ا ه و ا ره و با 20 تا ديش هم اينقدر شبكه رو دريافت نميكنيد حدود 340 شبكه hd هم دارد
1-انتخاب تمام شبكه هاي دنيا بصورت همه و يا با تفكيك نام هر كشور
من واقعا شبكه هايي رو ديدم كه هر بيننده اي را ميخ كوب ميكنه
2-بانك فيلم بيش از 40000 يا بيشتر انواع برنامه براي انتخاب نگاه كردن و يا دانلود كردن دارند
3-ورق زدن تمامي روزنامه هاي آنلاين حتي روزنامهاي ايران نظير گل -همشهري -كيهان و...
4-بازيهاي آنلاين و دانلود انواع برنامها
5-تلفن اينترنتي مجاني و تلفن تصويري
6-شبكه تيوتر و فيسبوك البته كاملا مسدود ميباشند

شبكه هاي ليست زبان فارسي تلويزيوني 167 كانال وراديويي فارسي زبان 75 كانال ميباشد
فيلمهاي دوبله فارسي وايراني تا اين لحظه 2568 فيلم سينمايي
و موسيقي بصورت تفكيك نام تمام خوانندها ميباشد
راستي اين سرويس كاملا رايگان ميباشد
البته بعضي از فيلمهاي در حال اكران را بايد هزينه آن را بپردازيد
اين سرويس روي تمامي تلويزيونهاي led وlcd هاي جديد سامسونگ و سوني تست شده و كار ميكند
بدون استفاده از هرگونه وسيله جانبي ديگر ميتوانيدبوسيله خود تلويزيونتان از سرويس تلويزيون جهاني استفاده كنيد.

اين سرويس رايگان است
هيچ پارازيت و يا مشكلي ندارد
به اينترنت وصل ميشه ولي با اين روش نيازي به اينترنت با سيم نداريد درهام قسمت منو اينترنت بيسيم را كليك بكنيد و بصورت رايگان و بدون هزينه از سيستم استفاده كنيد.
قادر به برقراري با اولين اپراتور اينترنت بيسيم اعم از وايرلس، واي فاي، وايمكس و يا gprs مي باشد.
اين موضوع مسئولان اپراتورها و سازمان ارشاد را خيلي ناراحت كرده است.
اگر قسمت تمامي شبكه ها را انتخاب كنيد شبكه هاي تلويزيوني هم اكنون 45680 وشبكه هاي راديويي 30000 ميباشدالبته وقتي گزينه آپديت رو انتخاب ميكنيم تعداد شبكه ها تعغيير ميكند.

دوستان عزيز خواهش ميكنم اگه تخصص نداريد و آشنا نيستيد اصلا وارد منوي مخفي نشويد
بدون آگاهي ديگر تنظيمات را بهم نزنيد
در منوي مخفي نبايد گزينه اي را بدون دقت وفكر تغيير دهيد
براي رفع مشكلتون ريست فكتور كنيد ودوباره نصب كنيد درست ميشه
فقط به همان روشي كه عرض كردم و ديگر گزينه ها رو اصلا دست نزنيد.
زيرا باعث بهم ريختگي سيستم تلويزيون ميشود.

smhsh121
24-04-2012, 21:10
یعنی این شایه هستش؟
ن

قل قول:
روش فعال سازي تلويزيون جهاني روي تلويزيونهاي جديد سامسونگ

براي ورود به منوي مخفي بايد hdtv تون خاموش باشه عزيز
-براي فعال كردن hotelmode زمانيكه hdtv تون روشن هست بايد كليد هاي گفته شده رو پشت سر هم بزنيد :
mute119ok
وبعد hotel mode رو on كنيد
-بعد تلويزيون رو خاموش كنيد وارد منوي مخفي بشين و local set رو براي ----t روي ed-iran بگزارين
-براي فعال شدن منوهاي بيشتر نيازي به فلش هم نيست
بدون اون هم وقتي روي گزينه clone to usb رو ok بزنيد فعال ميشه
-فقط در پايان يادتون باشه دوباره hotel mode رو off كنيد تا منو هاي hdtv ‌فعال باشند

جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode اين کارها رو انجام بديد
control>hotel option>clon tv to usb
بعد از اون به اينجا بريد
control>sub option>info link country
و اون رو به استراليا تغيير بديد و تلويزيون رو خاموش و روشن کنيد
سپس به menu>setup>network>network test
بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد

بريد حالشو ببريد با بهترين رسيورهاي م ا ه و ا ره و با 20 تا ديش هم اينقدر شبكه رو دريافت نميكنيد حدود 340 شبكه hd هم دارد
1-انتخاب تمام شبكه هاي دنيا بصورت همه و يا با تفكيك نام هر كشور
من واقعا شبكه هايي رو ديدم كه هر بيننده اي را ميخ كوب ميكنه
2-بانك فيلم بيش از 40000 يا بيشتر انواع برنامه براي انتخاب نگاه كردن و يا دانلود كردن دارند
3-ورق زدن تمامي روزنامه هاي آنلاين حتي روزنامهاي ايران نظير گل -همشهري -كيهان و...
4-بازيهاي آنلاين و دانلود انواع برنامها
5-تلفن اينترنتي مجاني و تلفن تصويري
6-شبكه تيوتر و فيسبوك البته كاملا مسدود ميباشند

شبكه هاي ليست زبان فارسي تلويزيوني 167 كانال وراديويي فارسي زبان 75 كانال ميباشد
فيلمهاي دوبله فارسي وايراني تا اين لحظه 2568 فيلم سينمايي
و موسيقي بصورت تفكيك نام تمام خوانندها ميباشد
راستي اين سرويس كاملا رايگان ميباشد
البته بعضي از فيلمهاي در حال اكران را بايد هزينه آن را بپردازيد
اين سرويس روي تمامي تلويزيونهاي led وlcd هاي جديد سامسونگ و سوني تست شده و كار ميكند
بدون استفاده از هرگونه وسيله جانبي ديگر ميتوانيدبوسيله خود تلويزيونتان از سرويس تلويزيون جهاني استفاده كنيد.

اين سرويس رايگان است
هيچ پارازيت و يا مشكلي ندارد
به اينترنت وصل ميشه ولي با اين روش نيازي به اينترنت با سيم نداريد درهام قسمت منو اينترنت بيسيم را كليك بكنيد و بصورت رايگان و بدون هزينه از سيستم استفاده كنيد.
قادر به برقراري با اولين اپراتور اينترنت بيسيم اعم از وايرلس، واي فاي، وايمكس و يا gprs مي باشد.
اين موضوع مسئولان اپراتورها و سازمان ارشاد را خيلي ناراحت كرده است.
اگر قسمت تمامي شبكه ها را انتخاب كنيد شبكه هاي تلويزيوني هم اكنون 45680 وشبكه هاي راديويي 30000 ميباشدالبته وقتي گزينه آپديت رو انتخاب ميكنيم تعداد شبكه ها تعغيير ميكند.

دوستان عزيز خواهش ميكنم اگه تخصص نداريد و آشنا نيستيد اصلا وارد منوي مخفي نشويد
بدون آگاهي ديگر تنظيمات را بهم نزنيد
در منوي مخفي نبايد گزينه اي را بدون دقت وفكر تغيير دهيد
براي رفع مشكلتون ريست فكتور كنيد ودوباره نصب كنيد درست ميشه
فقط به همان روشي كه عرض كردم و ديگر گزينه ها رو اصلا دست نزنيد.
زيرا باعث بهم ريختگي سيستم تلويزيون ميشود.

این نقل قول شما فکر کنم مربوط به سری C هست. توی سری D ما چیزی به نام اینرنت تی وی نداریم و هر اتفاقی می خواد بیفته توی بخش اسمارت هاب می افته. الان توی اسمارت هاب یه سری برنامه هستند که شبکه های رادیو و تلویزیون رو زنده پخش می کنند و فعال سازی هم نمی خواد ولی اینترنت پرسرعت می خواد.

فرشید70
24-04-2012, 22:20
این نقل قول شما فکر کنم مربوط به سری C هست. توی سری D ما چیزی به نام اینرنت تی وی نداریم و هر اتفاقی می خواد بیفته توی بخش اسمارت هاب می افته. الان توی اسمارت هاب یه سری برنامه هستند که شبکه های رادیو و تلویزیون رو زنده پخش می کنند و فعال سازی هم نمی خواد ولی اینترنت پرسرعت می خواد.

خوب من تی وی ua55c6900vr دارم منظورم درباره این تی وی هستش

smhsh121
24-04-2012, 22:53
خوب من تی وی ua55c6900vr دارم منظورم درباره این تی وی هستش

در مورد سری C اطلاعی ندارم.

mohsenlin
24-04-2012, 23:01
من میخوام C6900 40اینج بخرم با این مدل میشه این کارهایی رو که فرمودید انجام داد یا مثلا ایمیل رو چک کرد اینترنتم هم 512 adsl

jafaty0007
25-04-2012, 09:48
دستت درد نکنه عزیزم میخواستم ببینم میتونی ریزالت دستی رو بهم بدی
از بچه ها کسی میتونه ریزالت دستی رنگ led d5000 رو بهم بده

azad22
25-04-2012, 12:12
اون نمایندگی که میگه داره چون تو ایران مونتاژ میکنه، خودش توش گذاشته ولی بانه ای ها سری 5 و پایین تر که ساخت مالزی هستند یه سریشون گیرنده داخلی دیجیتال ندارند. شما ببین توی منو مخفی تیونر باید SEC_---_TC باشه و لوکال ست هم ED_IRAN اگر اینجوریه و بازم شبکه های دیجیتال رو دریافت نمی کنید احتمال قوی یا تیونر دیجیتال ندارید یا اگر دارید با سیستم ایران سازگار نیست.

ممنون ، داداش فقط SEC_TC داره --- ننوشته !!!!!

smhsh121
25-04-2012, 13:08
ممنون ، داداش فقط SEC_TC داره --- ننوشته !!!!!

توی این مورد مطمئن نیستم می ترسم راهنمایی اشتباهی بکنم شما به مشکل برخورد کنید. به نظرم از یک سرویس کار کمک بگیرید مطمئن تره.

فرشید70
25-04-2012, 13:09
دوستان کسی درباره ua55c6900 اطلاعاتی نداره در باره سوال صفحه قبلم؟

محمدرضا ناصری
25-04-2012, 13:16
منوی pvr نمیاد

محمدرضا ناصری
25-04-2012, 13:55
آیا با مدلua40c5550qrshdهم میشه دیجیتال گرفت!وقتی dvbرا انتخاب میکنم چندتا گزینه میاد!

m_d_1359
25-04-2012, 20:21
سلام من تازه تلویزیون ال ای دی 6920 خریدم کانال دیجیتالش و اینترنتش رو هنوز فعال نکردم لطفا راهنمایی کنید .تو تاپیک ها هم هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم .لطفا کمک کنید

m_d_1359
26-04-2012, 14:12
سلام .اینترنت تلویزیون راه انداختم ولی جز از چند تا صفحه که نرم افزارش رو خود تلویزیون بروز رسانی کرد چیز دیگه ای نیست .چون تلویزیون رو تازه گرفتم برای بروز رسانی میگه برای اتقا نرم افزار جدیدتری یافت نشد. میخاستم بدونم مثل pc میشه پیج باز کرد تو اینترنت سرچ کرد .چطوری لطفا راهنمایی کنید

smhsh121
26-04-2012, 14:44
سلام .اینترنت تلویزیون راه انداختم ولی جز از چند تا صفحه که نرم افزارش رو خود تلویزیون بروز رسانی کرد چیز دیگه ای نیست .چون تلویزیون رو تازه گرفتم برای بروز رسانی میگه برای اتقا نرم افزار جدیدتری یافت نشد. میخاستم بدونم مثل pc میشه پیج باز کرد تو اینترنت سرچ کرد .چطوری لطفا راهنمایی کنید

بستگی داره مدل تلویزیون شما چی باشه. توی مدل های D6940 و پایینتر امکان مرورگر وب وجود نداره و توی مدل های D6960 و بالاتر این امکان هست.

m_d_1359
26-04-2012, 22:10
بستگی داره مدل تلویزیون شما چی باشه. توی مدل های D6940 و پایینتر امکان مرورگر وب وجود نداره و توی مدل های D6960 و بالاتر این امکان هست.

من مدل d6920 گرفتم . چون پولم بیشتر از این نمیرسید . زیاد هم مهم نیست چون همیشه pc در دست رس هست .

محمدرضا ناصری
27-04-2012, 14:36
آیاال ای دی LED سامسونگ Samsung اندازه 40 اینچ مدل 40C5550 دیجیتال دریافت میکند یا نه اگر دریافت میکند چگونگی راه اندازی آن را بگوییدوچراaeasiaبه adasiaتبدیل نمی شود!باتشکر

jafaty0007
29-04-2012, 11:20
سلام بچه ها کسی میتونه منو راهنمایی کنه
ال ای دی دی5000 سامسونگ دارم زیرنویس srt فارسی رو پخش نمیکنه راه حلش چیه

smhsh121
29-04-2012, 12:24

اسم فایل باید با اسم فیلم دقیقا یکی باشه و زیرنویس و فیلم توی یک فولدر باشند. این زیرنویس های دو فایله sub & idx رو هم ساپورت نمی کنه.

jafaty0007
29-04-2012, 17:36
اسم فایل باید با اسم فیلم دقیقا یکی باشه و زیرنویس و فیلم توی یک فولدر باشند. این زیرنویس های دو فایله sub & idx رو هم ساپورت نمی کنه.

من همینکارو کردم نشون نمیده
زبان فارسی رو نشون نمیده
اچق وجق مینویسه
چرت و پرت فونت رو ساپورت نمیکنه فک کنم

smhsh121
29-04-2012, 17:45
زبان فارسی رو نشون نمیده
اچق وجق مینویسه

آها. خوب نگو پخش نمی کنه بگو به هم ریخته نشون میده. موقعی که داره فیلم پخش میشه دکمه Tools رو بزن و از قسمت تنظیمات زیرنویس، زبان را عربی بذار.

jafaty0007
29-04-2012, 17:47
آها. خوب نگو پخش نمی کنه بگو به هم ریخته نشون میده. موقعی که داره فیلم پخش میشه دکمه Tools رو بزن و از قسمت تنظیمات زیرنویس، زبان را عربی بذار.

خب تو زبانش عربی نیس

smhsh121
29-04-2012, 17:55
خب تو زبانش عربی نیس

عجیبه. تلویزیونتون مدل اروپایی هست؟ مدلش با UE شروع میشه یا UA؟

jafaty0007
29-04-2012, 18:27
عجیبه. تلویزیونتون مدل اروپایی هست؟ مدلش با UE شروع میشه یا UA؟

ua با این شرو میشه

smhsh121
29-04-2012, 18:45
ua با این شرو میشه

پس باید عربی داشته باشه. ببین یه بار دیگه تاکید می کنم موقع پخش فیلم دکمه Tools رو بزن و تو قسمت تنظیمات زیرنویس یه قسمت هست نمی دونم دقیقا چیه رمزگذاری یا همچنین چیزی و زبان رو میشه انتخاب کرد. به نظرم شما اشتباهی از تو منو زبان رو می خواید عوض کنید.

sahar@rasool
29-04-2012, 20:02
با سلام خدمت دوستان عزیز
جهت نمایش صحیح زیر نویس فارسی و تله تکست پس از فعال نمودن هتل مود در قسمت sup option
تغییرات زیر رو انجام بدین فقط به چیز دیگه ای دست نزنید
pnp language------ per
language_arabic----- iran
ttx group------ farsian
با زهم تاکید می کنم به چیز دیگه ای دست نزنید

smhsh121
29-04-2012, 21:26
با سلام خدمت دوستان عزیز
جهت نمایش صحیح زیر نویس فارسی و تله تکست پس از فعال نمودن هتل مود در قسمت sup option
تغییرات زیر رو انجام بدین فقط به چیز دیگه ای دست نزنید
pnp language------ per
language_arabic----- iran
ttx group------ farsian
با زهم تاکید می کنم به چیز دیگه ای دست نزنید

ببخشید هتل مد تا جایی که می دونم برای سری C هست یا من اشتباه می کنم و روی سری D هم جواب میده؟ البته تو سری D اسمش هاسپیتالیتی مد هست.

farhad_20
30-04-2012, 17:53
مدل ال سی دی ما LA40B650T هستش.. آیا امکان دریافت کانال های دیجیتال وجود داره؟؟؟

sahar@rasool
30-04-2012, 19:28
ببخشید هتل مد تا جایی که می دونم برای سری C هست یا من اشتباه می کنم و روی سری D هم جواب میده؟ البته تو سری D اسمش هاسپیتالیتی مد هست.
دوست عزیز در مدلهای سری c از طریق هتل مد ودر سری d از طریق نرم افزار مواردی که باید تغییر کنه تو sub option می باشد

m_d_1359
03-05-2012, 11:50
زبان فارسی رو نشون نمیده
اچق وجق مینویسه

اقا جون تنها کاری که باید بکنی اینه که رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه

sahar@rasool
03-05-2012, 14:51
با سلام
خدمت کلیه دوستانی که می گفتند c7000 تیونر دیجیتال ندارد در حال حاضر دیجیتال تلوزیون من درست شده و 16 کانال را بدون هیچ ایرادی دریافت میکند

farhad_fmg
05-05-2012, 13:23
سلام
ناخواسته از منو مخفی ورودی av کالیبره کردم البته کالیبره نشد و failed داد .حالا نصویر خیلی افتضاح شده .راهی هست که بشه درستش کنم ؟ یا برای کالیبره کردن روش خاصی باید انجام بدم؟دستگاه من LED32 isj
با تشکر

farhad_fmg
05-05-2012, 22:37
کسی نیست بهم کمک کنه؟ لطفا یکی راهنمایی بکنه
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییی

smhsh121
06-05-2012, 00:04
کسی نیست بهم کمک کنه؟ لطفا یکی راهنمایی بکنه
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییی

اینجا رو ببین:

farhad_fmg
06-05-2012, 09:27
اگه اشکال نداره یه سوال دیگه هم دارم .تله تکس فارسی رو وقتی درست نمایش میده که منو تلویزیون فارسی باشه.راهی هست که نخوام منو رو تغییر زبان بدم؟

farhad_fmg
07-05-2012, 11:04
اینجا رو ببین:

دستت درد نكنه درست شد . خيلي ممنون:31:

aziz85
07-05-2012, 16:09
سلام دوستان من يه ال سي دي مدل le40b679 دارم که ريسور داره قابليت ديجيتال هم داره اينترنت هم داره برا رسيور و ديجيتالش مشکلي ندارم دو تا خواسته دارم اول اينکه اينترنتشو که گزينه هاش هم وجود داره فعال کنم و دوم اينکه اگه امکان داشته باشه زبونشو فارسي کنم لطفاً راهنمايي کنيد ضمناً تا صفحه 48 سايت هم گشتم اطلاعات خوبي وجود داشت اما برا مدل ال سي دي من چيزي نديدم با تشکر

hadibmw
07-05-2012, 22:01
دوستان کسی دانگل وای فای مخصوص ال ای دی سامسونگ رو قیمت داره؟:19:

hs1366
09-05-2012, 17:42
با سلام
خدمت کلیه دوستانی که می گفتند c7000 تیونر دیجیتال ندارد در حال حاضر دیجیتال تلوزیون من درست شده و 16 کانال را بدون هیچ ایرادی دریافت میکند

شما چطور تونستین فعالش کنین؟؟؟
مدل دقیق ماله من UA46C7000

Alireza25
15-05-2012, 12:53
همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB
این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

سلام
تلویزیون من 46D7000 است
و hotel mode ندارد به جایش hospital mode دارد
آیا روی حالت بیمارستانی هم می توان internet tv را فعال کرد یا نه ؟

smhsh121
15-05-2012, 13:31
سلام
تلویزیون من 46D7000 است
و hotel mode ندارد به جایش hospital mode دارد
آیا روی حالت بیمارستانی هم می توان internet tv را فعال کرد یا نه ؟

اینترنت سری D فعال هست و نیازی به فعالسازی ندارد.

محمدرضا ناصری
16-05-2012, 11:51
:41:آیامدل ua40c5550QRدیجیتال داخلی داره!

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

بخشید میتونین آپدیت مارشال me7022رو پیدا کنید خیلی بهش نیاز دارم

محمدرضا ناصری
16-05-2012, 11:57
راستی طبق آموزش ها به منوی مخفی ua40c5550وارد شدم و یک گزینه یDVBداشت که اگه توش میرفتی چندگزینه دیگه هم داشت که من اونارو دست نزدم مثل pal tapeوغیره اطفا راهنمایی کنید تو روخدا!

hamid_p25
16-05-2012, 17:23
سلام
من یک 46d7770 دارم.وارد منو مخفی شدم و تغییرات خوبی رو اعمال کردم.ولی pvr برای ظبط روی فلش غیر فعاله (کمرنگ هست) و نمیتونم فعالش کنم.کشور هم روی استرالیاست.میتونید کمک کنید؟
ممنونم.

lbv
17-05-2012, 10:07
[QUOTE=aziz85;6990203]سلام دوستان من يه ال سي دي مدل le40b679 دارم که ريسور داره قابليت ديجيتال هم داره اينترنت هم داره برا رسيور و ديجيتالش مشکلي ندارم دو تا خواسته دارم اول اينکه اينترنتشو که گزينه هاش هم وجود داره فعال کنم و دوم اينکه اگه امکان داشته باشه زبونشو فارسي کنم لطفاً راهنمايي کنيد ضمناً تا صفحه 48 سايت هم گشتم اطلاعات خوبي وجود داشت اما برا مدل ال سي دي من چيزي نديدم با تشکر

برای اینترنتش باید مودمت رو کامفینگ کنی . مشکل حله .شما برای دیدن شبکه های کارتی راه حلی داری ؟

alidj66
17-05-2012, 11:36
با سلام
می خواستم ببینم آیا روشی هست که زیرنویس idx هم رویه C7000 بتونیم اجرا کنیم (با تغییرات در منوی سرویس؟؟) و اینکه میشه رنگ زیرنویس srt رو از سفید به رنگ دیگه ای (مثل زرد!) تغییر بدیم؟؟
با تشکر...

kfooladi
17-05-2012, 20:24
دوستان مدل UA40B7000WRS دیجیتالش فعال میشه یا نه؟

hamid1436
21-05-2012, 16:52
سلام
من یک 46d7770 دارم.وارد منو مخفی شدم و تغییرات خوبی رو اعمال کردم.ولی pvr برای ظبط روی فلش غیر فعاله (کمرنگ هست) و نمیتونم فعالش کنم.کشور هم روی استرالیاست.میتونید کمک کنید؟
ممنونم.

دوست عزيز براي ضبط كردن تصاوير در اين مدل بايد فلش و يا هارد سرعت بالا داشته باشيد كه با روش خاصي توسط تلويزيون فرمت ميشه و بعدش هم ضبط ميشه اگه اون هارد يا فلش رو بخواي توي كامپيوتر ببيني .كامپيوتر اون رو نميشناسه و ميخواد دوباره فرمتش كنه . بنابراين به نظر من بهترين كار اينكه يك فلش سامسونگ با سرعت بالا تهيه كني و فقط براي اينكار ازش استفاده كني . در ضمن لطفا بفرماييد توي منوي مخفي چه تغييرات خوبي اعمال كردي ؟

aziz85
21-05-2012, 21:01
سلام دوست عزیزی که زحمت کشیدید و به سوالم من پاسخ دادید باید خدمتتون عرض کنم که من یه مقدار مبتدی هستم و زیاد با اصطلاحات آشنایی ندارم هر چی هم بلدم تجربی یاد گرفتم اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدید آخه من مسیری رو که از طریق ریموت کنترل میرم به این صورت هست menu>setup>network > network setup
اینجا باید گزینه آی پی و آدرس ظاهر بشه که ظاهر نمیشه فقط در قسمت راهنما مینویسه you can configur the network sittings the ip adress the gatewayدر ضمن ال سی دی من رو گزینه وایر لس تنظیم شده و یه جایی تو همین سایت دیدم نوشته بود ال سی دی خودش با اولین مرکز وایر لس ، وای فای ، و جی پی آر اس ارتباط برقرار می کنه و من هم از اینترنت جی پی آر اس استفاده می کنم در ضمن یه ال سی دی سری 5 همسایمون داره که گزینه network داره وقتی گزینه network رو انتخاب می کنم آی پی و آدرس می خواد و ال سی دی من ایجور نیست

realmadrida
22-05-2012, 13:48
دوستان عزیز برای 7000c7000 face book یا youtubeایا تو این مدل میشه از این اپ ها ------ برای تلویزون یا هم چنین چیزی برای استفاده از این app ها داشته باشیم کسی تجربهای داره بزاره ممنون میشم

aziz85
23-05-2012, 08:53
به دلیل تکرار خذف شد

amari
24-05-2012, 15:24
سلام

تلویزیون من d6960ه

چطور میشه روی فلش مموری ظبط کرد؟ وقتی فلش رو میزنم و دکمه ی رکورد رو میزنم میگه باید فرمت بشه ، انجام میده ولی تهش ارور میده (فِ یل)!!

smhsh121
24-05-2012, 16:17
سلام

تلویزیون من d6960ه

چطور میشه روی فلش مموری ظبط کرد؟ وقتی فلش رو میزنم و دکمه ی رکورد رو میزنم میگه باید فرمت بشه ، انجام میده ولی تهش ارور میده (فِ یل)!!

علتش اینه که برای ضبط تصاویر، به سرعت خوندن و نوشتن بالاتر از فلش شما نیاز داره و توی تست سرعت فلش شما پذیرفته نمیشه و معمولا اکثر فلش های معمولی همینجوری اند برای اطمینان باید از هارد اکسترنال استفاده کنید.

amari
24-05-2012, 16:20
علتش اینه که برای صبط تصاویر، به سرعت خوندن و نوشتن بالاتر از فلش شما نیاز داره. برای اطمینان باید از هارد اکسترنال استفاده کنید.

یعنی از دستگاه های دیجیتال ِ ایرانی و داغونی که تو بازارن هم ضعیفتره که نمیتونه رو یه فلش مموری ضبط کنه ؟!!!!

اونجوری م که باید هارد رو فرمت کنه !! درسته؟

راه دیگه ای نیست؟

راستی این سریای آخر 6 مثل همین مدل من بلوتوث دارن؟ تو منوی مخفی دیدم یجا یه بلوتوثی نوشته بود ...

amir_t6262
24-05-2012, 16:34
با سلام
می خواستم ببینم آیا روشی هست که زیرنویس idx هم رویه C7000 بتونیم اجرا کنیم (با تغییرات در منوی سرویس؟؟) و اینکه میشه رنگ زیرنویس srt رو از سفید به رنگ دیگه ای (مثل زرد!) تغییر بدیم؟؟
با تشکر...

با تغییر در منوی مخفی نمیتوانی این قابلیتها را ایجاد کنی.
البته یکی از دوستان میگفت که با برنامه mkvmerge gui زیرنویس sub idx را روی تلویزیون LCD سامسونگ تماشا کرده.
من که روی LED امتحان کردم، جواب نگرفتم!

amari
24-05-2012, 16:38
و یه سوال دیگه

کانال ها رو بصورت دیجیتال گرفتم ولی بعضی وقتا تصویر میپره مثل زمانی که بادی چیزی باشه و دیش تکون بخوره !! در حالیکه رو تلویزیون معمولیه قبلی با دستگاه دیجیتال این مشکل رو نداشتم !

چیکارش میشه کرد؟ از طریق دستکاری تو منوی مخفی میشه قویش کرد یا ...؟

smhsh121
24-05-2012, 17:17
یعنی از دستگاه های دیجیتال ِ ایرانی و داغونی که تو بازارن هم ضعیفتره که نمیتونه رو یه فلش مموری ضبط کنه ؟!!!!

اونجوری م که باید هارد رو فرمت کنه !! درسته؟

راه دیگه ای نیست؟

راستی این سریای آخر 6 مثل همین مدل من بلوتوث دارن؟ تو منوی مخفی دیدم یجا یه بلوتوثی نوشته بود ...

بله باید هارد فرمت بشه و راهی نیست. بلوتوث هم برای کنترل عینک سه بعدی هست نه چیز دیگه ای. تو منو مخفی هم دستکاری نکن که ممکنه پشیمون بشی ها

و یه سوال دیگه

کانال ها رو بصورت دیجیتال گرفتم ولی بعضی وقتا تصویر میپره مثل زمانی که بادی چیزی باشه و دیش تکون بخوره !! در حالیکه رو تلویزیون معمولیه قبلی با دستگاه دیجیتال این مشکل رو نداشتم !

چیکارش میشه کرد؟ از طریق دستکاری تو منوی مخفی میشه قویش کرد یا ...؟

ممکنه گیرنده داخلی دیجیتالش نسبت به گیرنده قبلیتون ضعیف تره. برای دیدن کیفیت سیگنال تو منوی جستجوی دستی کانال برید فرکانس کانال رو وارد کنید باید بالای 60-70 باشه وگر تصویر شطرنجی میشه و برای دیدن قدرت سیگنال در هر کانال دکمه Info رو 5 ثانیه نگه دارید و این مورد هم باید بالای 60-70 باشه.
از منوی مخفی بعید می دونم بشه قدرت گیرنده رو اضافه کرد چون یه مسئله سخت افزاریه نه نرم افزاری.

amari
24-05-2012, 18:32
بله باید هارد فرمت بشه و راهی نیست. بلوتوث هم برای کنترل عینک سه بعدی هست نه چیز دیگه ای. تو منو مخفی هم دستکاری نکن که ممکنه پشیمون بشی ها

ممکنه گیرنده داخلی دیجیتالش نسبت به گیرنده قبلیتون ضعیف تره. برای دیدن کیفیت سیگنال تو منوی جستجوی دستی کانال برید فرکانس کانال رو وارد کنید باید بالای 60-70 باشه وگر تصویر شطرنجی میشه و برای دیدن قدرت سیگنال در هر کانال دکمه Info رو 5 ثانیه نگه دارید و این مورد هم باید بالای 60-70 باشه.
از منوی مخفی بعید می دونم بشه قدرت گیرنده رو اضافه کرد چون یه مسئله سخت افزاریه نه نرم افزاری.

ممنون از راهنماییتون

farazsadri
25-05-2012, 09:07
چيزي به نام clon tv to usb نداره

mohsen_djd2
27-05-2012, 12:54
سلام
lLED مدل UA46C5550QR دیجیتال داره ؟ (هم سخت افزار و هم نرم افزار)

smhsh121
27-05-2012, 13:11
سلام
lLED مدل UA46C5550QR دیجیتال داره ؟ (هم سخت افزار و هم نرم افزار)

از نظر نرم افزاری که همه تلویزیون ها این امکان رو دارند و اگر نداشته باشند از منوی مخفی میشه اگزینه دیجیتال را فعال کرد ولی سری C بعید می دونم گیرنده داخلی دیجیتال داشته باشه.

mahdavi2000
04-06-2012, 14:42
با سلام به دوستان
از مطالب سایت بسیار استفاده کردم
می خواستم اینترنت تی وی و گیرنده دیجیتال تلویزیون خودم که مدل la32b650t1r هست را فعال کنم تمام کدهای گفته شده در پستها را تست کردم ولی نشد
در نهایت تلویزیونم قاطی کرد هر چی ریست فکتوری را از سرویس منو زدم هم درست نشد که نشد.
اما یه چیزی یاد گرفتم برای اینکه منوی مخفی را بطور کامل ریست کرد نیاز به باز کردن سیستم و ریست آی سی EEPROM نیست
شما می توانید با ورود به منوی مخفی و رفتن به قسمت Advanced آی سی EEPROM را بطور کامل ریست کنید اما نکته قابل توجه این است که بطور عادی نمی توان وارد قسمت Advanced شد هنگامی که روی این گزینه قرار گرفتید چند بار بطور مرتب دکمه 0 و کلید مکان نمای سمت راست روی کنترل را با هم فشار دهید منطورم همان کلیدهای جهت دار وسط کنترل است بعد از اینکه چند بار این کلیدها را زدید چند قسمت به منوی مخفی افزوده می شود که یکی از گزینه ها گزینه RESET EEPROM است بعد وارد این قسمت شوید
این بخش خود دارای دو قسمت است قسمت دوم را On کنید و سپس قسمت اول یعنی گزینه RESET EEPROM را بزنید تلویزیون بعد از ریست شدن به تنظیمات اولیه کارخانه بر میگردد.

aziz85
11-06-2012, 22:00
قابل توجه دوستان عزیز سری کامل عکس ( تنظیمات کارخونه ) از منو مخفی ال ای دی 6960 رو دارم هر که نیاز داره اعلام کنه

smhsh121
11-06-2012, 22:56
قابل توجه دوستان عزیز سری کامل عکس ( تنظیمات کارخونه ) از منو مخفی ال ای دی 6960 رو دارم هر که نیاز داره اعلام کنه

بی زحمت عکس هارو تو یه فایل RAR فشرده کن و یه جا آپلود کن. خیلی ممنون.

aziz85
12-06-2012, 08:11
با سلام به دوستان
از مطالب سایت بسیار استفاده کردم
می خواستم اینترنت تی وی و گیرنده دیجیتال تلویزیون خودم که مدل la32b650t1r هست را فعال کنم تمام کدهای گفته شده در پستها را تست کردم ولی نشد
در نهایت تلویزیونم قاطی کرد هر چی ریست فکتوری را از سرویس منو زدم هم درست نشد که نشد.
اما یه چیزی یاد گرفتم برای اینکه منوی مخفی را بطور کامل ریست کرد نیاز به باز کردن سیستم و ریست آی سی EEPROM نیست
شما می توانید با ورود به منوی مخفی و رفتن به قسمت Advanced آی سی EEPROM را بطور کامل ریست کنید اما نکته قابل توجه این است که بطور عادی نمی توان وارد قسمت Advanced شد هنگامی که روی این گزینه قرار گرفتید چند بار بطور مرتب دکمه 0 و کلید مکان نمای سمت راست روی کنترل را با هم فشار دهید منطورم همان کلیدهای جهت دار وسط کنترل است بعد از اینکه چند بار این کلیدها را زدید چند قسمت به منوی مخفی افزوده می شود که یکی از گزینه ها گزینه RESET EEPROM است بعد وارد این قسمت شوید
این بخش خود دارای دو قسمت است قسمت دوم را On کنید و سپس قسمت اول یعنی گزینه RESET EEPROM را بزنید تلویزیون بعد از ریست شدن به تنظیمات اولیه کارخانه بر میگردد.

آقا خیلی ممنون از اینکه اطلاعات با ارزشتون رو در اختیار ما گذاشتید من امتحان کردم جواب داد

aziz85
12-06-2012, 08:44
بی زحمت عکس هارو تو یه فایل RAR فشرده کن و یه جا آپلود کن. خیلی ممنون.

با عرض معذرت ظاهراً اجازه این کارو ندارم

Scadran80
17-06-2012, 15:46
باسلام در مدل های led گزینه advance وجود ندارد میشه لطفک کنید طریقه ریست کردن eprom کامل توضیح دهید

aziz85
18-06-2012, 19:05
باسلام در مدل های led گزینه advance وجود ندارد میشه لطفک کنید طریقه ریست کردن eprom کامل توضیح دهید من اطلاعات کاملی ندارم که برات توضیح بدم اینجوری بگم من تو منو مخفی ال ای دی 6960 که وارد شدم اونجا هم گزینه Advance رو ندیدم اما وقتی هتل مد رو فعال کردم یه گزینه دیدم که نوشته بود EEPROM RESET از اونجایی که نیاز نداشتم واردش نشدم اما فکر میکنم کارتو انجام بده اگه قدرت ریسک کردن داری این کارو انجام بده مسئولیت با خودت ضمناً برای وارد شدن به گزینه Advance کافیه کلید شماره صفر را با یکی از کلید ای دیگه همراه با هم چند بار فشار بدید

mc2010
20-06-2012, 18:03
سلام به همگی دوستان من یکه تلویزیون 40d6960 سامسونگ دارم ... وقتی pc رو با hdmi به تلویزیون وصل میکنم رزولوشن 1920*1080 رو ساپورت نمیکنه {یعنی نصف تصویر توی کناره های تلویزیون معلوم نیست} و باید رزولوشن رو به 1920*1050 تغییر بده تا تصویر فیت بشه....در ضمن من توی بازی فوتبال PES در حالات سریعتی و یا شوتیدن توپ تصویر کمی حالت سایه مانندی کنار توپ یا بازیکن میوفته ... رفته تو مخم.... روی تلویزیون sony این مشکل رو ندیدم حتی با اینکه گرافیکگ بهتر از اون گرافیک کامپیوتری بود که به تلویزیون sony با hdmi وصل بوده... وی سونی نه سایه ای میندازه و در ضمن تصوویر به صورت خودکار 1080 رو ساپورت میکنه...ممنون میشم یه جوابی برای من پیدا کنید...یا توضیحاتی در مورد درست کردن این مشکل جلو پام بذارید.ممنون بازم

jakstar
20-06-2012, 23:01
سلام من led Ua46D5500 دارم که توی سایت سامسونگ نوشته ----T و گیرنده دیجیتال داره و تیونر دیجیتال رو هم از منوی مخفی فعال کردم ولی وقتی سرچ میکنه چیزی پیدا نمیکنه

jakstar
20-06-2012, 23:03
سلام به همگی دوستان من یکه تلویزیون 40d6960 سامسونگ دارم ... وقتی pc رو با hdmi به تلویزیون وصل میکنم رزولوشن 1920*1080 رو ساپورت نمیکنه {یعنی نصف تصویر توی کناره های تلویزیون معلوم نیست} و باید رزولوشن رو به 1920*1050 تغییر بده تا تصویر فیت بشه....در ضمن من توی بازی فوتبال PES در حالات سریعتی و یا شوتیدن توپ تصویر کمی حالت سایه مانندی کنار توپ یا بازیکن میوفته ... رفته تو مخم.... روی تلویزیون sony این مشکل رو ندیدم حتی با اینکه گرافیکگ بهتر از اون گرافیک کامپیوتری بود که به تلویزیون sony با hdmi وصل بوده... وی سونی نه سایه ای میندازه و در ضمن تصوویر به صورت خودکار 1080 رو ساپورت میکنه...ممنون میشم یه جوابی برای من پیدا کنید...یا توضیحاتی در مورد درست کردن این مشکل جلو پام بذارید.ممنون بازم
شما دکمه P.SIZE رو روی کنترل رو بزنید تا بیاد روی screen fit بعد تصویر درست میشه

smhsh121
20-06-2012, 23:52
سلام من led Ua46D5500 دارم که توی سایت سامسونگ نوشته ----T و گیرنده دیجیتال داره و تیونر دیجیتال رو هم از منوی مخفی فعال کردم ولی وقتی سرچ میکنه چیزی پیدا نمیکنه

5500 ها ساخت مالزی اند و تیونر دیجیتال ندارند و اگرم داشته باشند با ایران سازگار نیست.

jakstar
21-06-2012, 13:26
فقط یه چیز میمونه و این که چرا سامسونگ بعضی از امکانات رو برای بعضی از تلوزیونا میبنده.مثلا یکی از دوستان سری 8 دارن ولی اینترنتش فعال نیست ولی یکی دیگه سری 5 داره اینترنتش از همون اول فعاله!

smhsh121
21-06-2012, 17:09
فقط یه چیز میمونه و این که چرا سامسونگ بعضی از امکانات رو برای بعضی از تلوزیونا میبنده.مثلا یکی از دوستان سری 8 دارن ولی اینترنتش فعال نیست ولی یکی دیگه سری 5 داره اینترنتش از همون اول فعاله!

تو سری D که تولید 2011 هستند همشون اینترنتشون فعاله. ولی در مورد فعال نبودن گیرنده دیجیتال علتش اینه که مثلا یه سری تلویزیون های بدون گارانتی که از امارات میان لوکال ستش رو EA-ARAB هست که باید تغییر داده بشه به ED-IRAN تا گیرنده دیجیتالش فعال بشه که لابد اماراتی ها تو کشورشون فرستنده دیجیتال ندارن که براشون فعال نیست.

gunash98
21-06-2012, 17:15
سلام من وارد منوی مخفی تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل UA37D5550 شدم اما نمی دونم کدوم گزینه رو دستکاری کردم،کانالهای آنالوگ رو کم نور نشون میده،اما کانالهای دیجیتال رو مشکلی نداره،تو رو خدا راهنماییم کنید
تا بتونم این مشکل رو حل کنم.

sazegar67
27-06-2012, 02:38
دوستان جان هرکی رو دوست داری به منو مخفی دست نزنید نزنید بابا !!!!!!!

الان که تلوزیونتون مشکلی نداره ولی اگه وارد شدی دیگه خلاص الفاتحه

پوول
29-06-2012, 11:08
دوستان من تازگی ها یه Samsung LED 55D8880 خریدم.
که دستگاه سینما خانگی چون ال جی داشتم و 1100 وات بود و از این هارد دار ها بود نخریدم براش گفتم همین رو بهش وصل می کنم.
!
حالا از این کابل های فیبر نوری خریدم و زدم پشت دستگاهم یعنی پشت سینما خانگیم و یه سرش به ال ای دی!!!!
ولی اصلا صدای خروجی رو نمی تونم بندازم روی سینما خانگی؟
راه حل خاصی و یا تنظیم خاصی وجود داره برای این کار تا به حال کسی این کار و کرده و تونسته خروجی صدا رو بگیره؟
از سامسونگ به ال جی؟
یا اصلا توی بازار رقابت ممکن نیستش؟
.
یکی من و راهنمایی کنه ممنون میشم!

salambarto
01-07-2012, 15:59
دوستان من تازگی ها یه Samsung LED 55D8880 خریدم.
که دستگاه سینما خانگی چون ال جی داشتم و 1100 وات بود و از این هارد دار ها بود نخریدم براش گفتم همین رو بهش وصل می کنم.
!
حالا از این کابل های فیبر نوری خریدم و زدم پشت دستگاهم یعنی پشت سینما خانگیم و یه سرش به ال ای دی!!!!
ولی اصلا صدای خروجی رو نمی تونم بندازم روی سینما خانگی؟
راه حل خاصی و یا تنظیم خاصی وجود داره برای این کار تا به حال کسی این کار و کرده و تونسته خروجی صدا رو بگیره؟
از سامسونگ به ال جی؟
یا اصلا توی بازار رقابت ممکن نیستش؟
.
یکی من و راهنمایی کنه ممنون میشم!

دوست عزیزشما دکمه aux روی کنترل lg رو چندبارفشاردهیدتاگزینه opt روی display ظاهر بشه.الان به راحتی می تونیدازکابل optical لذت ببرید.

salambarto
01-07-2012, 16:05
سلام من وارد منوی مخفی تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل UA37D5550 شدم اما نمی دونم کدوم گزینه رو دستکاری کردم،کانالهای آنالوگ رو کم نور نشون میده،اما کانالهای دیجیتال رو مشکلی نداره،تو رو خدا راهنماییم کنید

دوست عزیزاحتمال داره شما گزینه energy saving روی دکمه کنترل رودرحالت اتوماتیک قرارداده باشید.اگه اونوروی گزینه خاموش بذاریدممکنه مشکلتون حل بشه.

نیاشا
03-07-2012, 08:36

سلام دوست عزیز ، لطفا تنظیمات تیونر دیجیتال تون رو برام بزارید چون من با همین مدل نمی تونم شبکه های دیجیتال رو دریافت کنم

نیاشا
03-07-2012, 17:15

عزیز لطفا type model دستگاهتو تو سرویس منو برام بنویس خراب کاری کردم

behnambazi
04-07-2012, 13:54
اقا این مدل گیرنده دیجیتال داره؟
UA40C6260

hojr12345
05-07-2012, 10:06
با سلام . من این کارا رو انجام دادم ولی هنوز local set فعال نشد.بی زحمت راهنمایی کنید

hojr12345
05-07-2012, 10:11
همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB
این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

با سلام . من این کارا رو انجام دادم ولی هنوزفعال نشدlocal setبی زحمت راهنمایی کنید

پوول
08-07-2012, 18:43
دوست عزیزشما دکمه aux روی کنترل lg رو چندبارفشاردهیدتاگزینه opt روی display ظاهر بشه.الان به راحتی می تونیدازکابل optical لذت ببرید.

سلام ممنون از پاختون ...
همچین کلیدی رو روی کنترل من پیدا نکردم و نداره.
.
مدل سینما خانگی ما از اون هاست که 250 گیگ هارد داخلی داشت و می شد روش آهنگ ریخت؟!
ولی روی کنترلش همچین گزینه ای نداره!

constantine262006
09-07-2012, 11:50
سلام خدمت دوستان
مدل 37 اینچ 5550 دارم
تنظیمات رو ریست کردم تلویزیون رو روشن کردم حالت آنالوگ فعاله و کانال ها سالم هستند
کانال های دیجیتال رو هم پبدا و ثبت می کنه ولی موقع انتخاب نشون نمیده
میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست ... ؟
در ضمن فلش یا هارد وصل می کنم میزنم اجرا ، میپره بیرون و روی یک حالت دیگه میره ... مشکل از کجاست ؟ اول سالم بود ...

smhsh121
09-07-2012, 12:04
چجوری تنظیماتو ریست کردی؟ تو منوی مخفی رفتی؟ اگر رفتی به تنظیمات دیگه ای هم دست زدی یا نه؟

constantine262006
09-07-2012, 12:18
چجوری تنظیماتو ریست کردی؟ تو منوی مخفی رفتی؟ اگر رفتی به تنظیمات دیگه ای هم دست زدی یا نه؟

از طریق منوی مخفی

یه بار به منوی تنظیمات رفتم ولی وقتی تلویزیون رو مجدد راه اندزی کردم کاملا سالم و عادی کار میکرد
دیشب هارد وصل کردم فیلم ببینم دیدم میپره بیرون ، فلش وصل کردم هم همینطور میشد
امروز صبح دستکاری کردم و بعدش دوباره روشن کردم
کانال های آنالوگ میاد ولی دیجیتال تصویر نداره میگه "ارائه سرویس مقدور نمیباشد" ولی اسم و فرکانس کانال رو پیدا و ثبت میکنه
تنظیمات گیرنده بهم خورده ؟ اگه آره ار کجاست ؟

smhsh121
09-07-2012, 12:56
از طریق منوی مخفی

یه بار به منوی تنظیمات رفتم ولی وقتی تلویزیون رو مجدد راه اندزی کردم کاملا سالم و عادی کار میکرد
دیشب هارد وصل کردم فیلم ببینم دیدم میپره بیرون ، فلش وصل کردم هم همینطور میشد
امروز صبح دستکاری کردم و بعدش دوباره روشن کردم
کانال های آنالوگ میاد ولی دیجیتال تصویر نداره میگه "ارائه سرویس مقدور نمیباشد" ولی اسم و فرکانس کانال رو پیدا و ثبت میکنه
تنظیمات گیرنده بهم خورده ؟ اگه آره ار کجاست ؟

اگر فرکانس رو پیدا می کنه و کیفیت و قدرت سیگنال هم بالای 50 درصد باشه نباید مشکلی توی دریافت باشه.
ببین این تنظیماتی هست که من به ذهنم می رسه دیگه اگه نشد باید از طریق خدمات بعد از فروش پیگیری کنید:

تو قسمت Option منوی مخفی
Local Set: ED_IRAN
Tuner: None یا Iran

تو قسمت Sub Option
Region: ED_DTV

بعدش مطمئن شو Hospitality Mode هم خاموش باشه.
راه ورود به هاسپیتالیتی مد: وقتی تلویزیون روشنه این دکمه ها رو بزن:
[MUTE] -> 119 ->[ENTER]

constantine262006
09-07-2012, 14:27
بابت راهنمایی ها ممنونم دوست عزیز
یه چیزی متوجه شدم
قبل از اینکه اینطوری بشه ورژن فریمور 11 بود ولی الان جلوش نوشته 1
احتمالا نسخه 11 پاک شده بعد از ریست
از کجا آپدیتش رو پیدا کنم ؟
PLL Type : TDA6650
این مدل گیرنده داخلیشه

در مورد مشکل پرش usb چطور ؟ چیزی به ذهنتون نرسید ؟ یک ثانیه میاد ولی میپره بیرون ...

smhsh121
09-07-2012, 15:02
بابت راهنمایی ها ممنونم دوست عزیز
یه چیزی متوجه شدم
قبل از اینکه اینطوری بشه ورژن فریمور 11 بود ولی الان جلوش نوشته 1
احتمالا نسخه 11 پاک شده بعد از ریست
از کجا آپدیتش رو پیدا کنم ؟
PLL Type : TDA6650
این مدل گیرنده داخلیشه

در مورد مشکل پرش usb چطور ؟ چیزی به ذهنتون نرسید ؟ یک ثانیه میاد ولی میپره بیرون ...

در مورد usb شاید هاسپیتالیتی مد روشنه. نمی دونم چک کردی که خاموش هست یا نه؟
اگر تلویزین سری D باشه آپدیت جدید رو می تونی از اینجا بگیری؟

constantine262006
09-07-2012, 15:30
از راهنمایی شما ممنونم ، کاملا کمک کرد تا دوباره درست تنظیم کنم و کانال ها رو بگیرم

محبتت کم نشه :40:

mas.fazeli2001
11-07-2012, 00:16
سلام. راهی برای فعال کردن pvr در مدل LA32D465E 1M وجود دارد. و اگه pvr فعال بشه اصلا منطقطه ای هست که روش ست کنیم و واقعا بشه برنامه های دیجیتالا روی فلش ذخیره کرد؟

mohsen.haftom
13-07-2012, 17:43
سلام من یه ال ای دی سامسونگ مدل 32EH5560 خریدم میخوام آپدیتش کنم ولی اصلا توی سایت مدلش نیست چیکار کنم؟ و یه سوال دیگه هم دارم میخوام لیست کانال هارو درست کنم مثلا الان 1 کانال 5 هست چیکار کنم؟؟؟تورو خدا کمک کنید

smhsh121
13-07-2012, 18:09
سلام من یه ال ای دی سامسونگ مدل 32EH5560 خریدم میخوام آپدیتش کنم ولی اصلا توی سایت مدلش نیست چیکار کنم؟ و یه سوال دیگه هم دارم میخوام لیست کانال هارو درست کنم مثلا الان 1 کانال 5 هست چیکار کنم؟؟؟تورو خدا کمک کنید

برای آپدیت، مستقیم از طریق خود تلویزیون اقدام کن.
برای مرتب کردن کانال هم از اسمارت هاب برو تو قسمت کانال و ویرایش رو بزن.

amin_m0014
17-07-2012, 00:18
سلام من ال سیدی سامسونگ دارم رفتم منو مخفی بعد از خروج تصویر تلوزون وارونه شده چطور درستش کنم؟

smhsh121
17-07-2012, 00:25
سلام من ال سیدی سامسونگ دارم رفتم منو مخفی بعد از خروج تصویر تلوزون وارونه شده چطور درستش کنم؟

یه دور ریست فکتوری کن ببین درست میشه یا نه. اگر به type دست زدی باید بدونی قبلیش چی بوده وگرنه با ریست فکتوری هم درست نمیشه.

amin_m0014
17-07-2012, 11:11
یه دور ریست فکتوری کن ببین درست میشه یا نه. اگر به type دست زدی باید بدونی قبلیش چی بوده وگرنه با ریست فکتوری هم درست نمیشه.

دوباره رست کردم درست نشد اگه تمام گزینه های type v, رو امتحان کنم احتمال درست شدنش هست مدل تلوزیونم la32a450clxsv

smhsh121
17-07-2012, 11:54
دوباره رست کردم درست نشد اگه تمام گزینه های type v, رو امتحان کنم احتمال درست شدنش هست مدل تلوزیونم la32a450clxsv

من نمی دونم شما به Type دست زدید یا نه ولی اگر تغییر کنه خطرناکه ممکنه اگر بازم تغییرش بدید برد تلویزیون هم بسوزه. بهتره از سرویس کار بخواید بیاد براتون درستش کنه.

amin_m0014
17-07-2012, 18:25
من نمی دونم شما به Type دست زدید یا نه ولی اگر تغییر کنه خطرناکه ممکنه اگر بازم تغییرش بدید برد تلویزیون هم بسوزه. بهتره از سرویس کار بخواید بیاد براتون درستش کنه.

من تقریبا همه گزینه ها رو دست کاری کردم یادمم نیست که رو کدوم بود تمام گزینه های Type رو هم یکی یکی انتخاب کردم ولی درست نشد شما میتونی یه تصویری از این منو برام بزاری ؟

smhsh121
17-07-2012, 18:52
من تقریبا همه گزینه ها رو دست کاری کردم یادمم نیست که رو کدوم بود تمام گزینه های Type رو هم یکی یکی انتخاب کردم ولی درست نشد شما میتونی یه تصویری از این منو برام بزاری ؟

من که این مدل رو ندارم. تنظیم Type انقدر حساسه که ممکنه دو تا مدل هم Type شون یکی نباشه به علت اینکه شرکت سازنده پنلشون ممکنه تفاوت داشته باشه.
مشکل شما رو یه سرچ زدم این راهو پیدا کردم ببین شاید درست شد:
تو منوی مخفی برو تو قسمت Control -> Config Option و دنبال گزینه ای به نام HV Flip بگیرد و مقداشو عوض کن. ایشالا که مشکلت رفع بشه و دیگه درس عبرتی بشه که الکی منوی مخفی رو دستکاری نکنی.

ssoohheeiill1
18-07-2012, 21:38
با سلام خدمت دوستان
من یه d7000 دارم که برای اتصال به مودم وایرلس به مشکل بر خوردم
از منو مخفی گزینه ای به نام wifi suport رو on کردم
ولی زمانی که برای راه اندازی شبکه از منوی اصلی شروع به سرچ wifi میکنه چیزی گیر نمیاره در صورتی که مودمم روشن و از طریق لب تاب دارم ازش استفاده میکنم
با کابل وصل شدم به تی وی و میخام با wifi وصل بشم ، کلا باید چی کار کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

mohsen.haftom
18-07-2012, 22:03
سلام من یه ال ای دی سامسونگ مدل 32EH5560 دارم میخوام سیستم صوتی رو بهش وصل کنم ولی هر کاری میکنم صدای خود tv رو نمیتونم از سیستم بگیرم.سیسنم فقط خروجی aux و 5.1 داره چیکار کنم؟؟لطفا راهنمایی کنید سیستم صوتی مارشال هست وقتی ریسیو ر بهش وصل هست با یه تبدیل 2تایی که به پشت tv زدم صدای اون رو دارم ولی مصلا یو اس بی به tv وصل میکنم یا خود کانال های tv میخوام صداش رو از سیستم صوتی بیاد چیکار کنم؟؟چیزی باید اضافه بگیرم؟؟تورو خدا کمک کنید حسابی کلافه شدم لطفا راهنمایی کنید

asadasadi
21-07-2012, 17:44
ديشب ندانسته نميدونم چي رو دست زدمكه همه چي قاطي شدهUSB از كار افتاده : وقتي ميزنم بره تو usb صفحه سياه ميشه و هيچ دكمه اي كار نميكنه براي خاموش كردن هم يا بايد از برق بكشمش يا چند ثانيه دكمه power رو بگيرم!همه كانالها رو هم پيدا نميكنه از 7-8 كانال 6 تا بيشتر پيدا نميكنه
type تلويزيون و tuner‌ش رو عوض كردم يادم نيست چي بود چي شد؟
يه جايي بود كه num of usb نيستش! فك ميكنم configuration بود اما هرچي ميگردم پيداش نميكنم
خواهش ميكنم كمك كنيد

smhsh121
21-07-2012, 22:54
ديشب ندانسته نميدونم چي رو دست زدمكه همه چي قاطي شدهUSB از كار افتاده : وقتي ميزنم بره تو usb صفحه سياه ميشه و هيچ دكمه اي كار نميكنه براي خاموش كردن هم يا بايد از برق بكشمش يا چند ثانيه دكمه power رو بگيرم!همه كانالها رو هم پيدا نميكنه از 7-8 كانال 6 تا بيشتر پيدا نميكنه
type تلويزيون و tuner‌ش رو عوض كردم يادم نيست چي بود چي شد؟
يه جايي بود كه num of usb نيستش! فك ميكنم configuration بود اما هرچي ميگردم پيداش نميكنم
خواهش ميكنم كمك كنيد

دوست عزیز شما ندانسته میری توی مخفی و دستکاری می کنی توقع داری ما علم غیب داشته باشیم و type دستگاه شما رو بدونیم. type و front color یکی از حساس ترین گزینه های منوی مخفی هستند که اگر ندونی قبلا چی بوده به این راحتی راهی برای دانستنش نیست و اگر عوض بشه ممکنه حتی برد دستگاه بسوزه. شما بهتره از یه سرویس کار بخواید بیاد براتون درستش کنه.

رضا-61
22-07-2012, 06:41
سلام دوستان من یک دستگاه تلوزیون سه بعدی 40c7770 دارم که دیروز خودبه خود تعداد زیادی رگه های رنگی عمودی ودانه های رنگی (که از سمت راست شروع میشه به شمت چپ کشیده میشه وسمت چپ زیادتر میشه )روی تصویر پیدا شد که بیشتر مایل به رنگ سبزه ریست فاکتوری هم کردم ولی درست نشد .کسی از شما راهکاری به نظرش نمیرسه؟لطفا کمکم کنید .با تشکر

hamid1436
26-07-2012, 11:14
سلام دوستان من یک دستگاه تلوزیون سه بعدی 40c7770 دارم که دیروز خودبه خود تعداد زیادی رگه های رنگی عمودی ودانه های رنگی (که از سمت راست شروع میشه به شمت چپ کشیده میشه وسمت چپ زیادتر میشه )روی تصویر پیدا شد که بیشتر مایل به رنگ سبزه ریست فاکتوری هم کردم ولی درست نشد .کسی از شما راهکاری به نظرش نمیرسه؟لطفا کمکم کنید .با تشکر دوست عزيز تلويزيون من هم دقيقا مشكل شما رو داره البته مال من 7770 46d هستش . زنگ زدم نمايندگي گفت پنلش اشكال داره بياريد تا عوضش كنيم. حالا قراره فردا ببرمش براي گارانتي.

PSYCHO_MAN
31-07-2012, 22:43
سلام
من یه مشکلی برخوردم:
من یه led سری 5 دارم 1 پورت hdmi داره و 1 پورت vga که به عنوان پورت pc اتصال مشخصه
موقع اتصال به pc وقتی که tv رو از طریق خروجی hdmi به گرافیک کامپیوتر (hdmi to hdmi ) وصل میکنم تصویر اتوماتیک میره روی رزولوشن 1080 (رزولوشن استاندارد خود ( tv ولی در کمال تعجب کیفیت تصویر در این حالت خیلی پایینه .
رنگها خیلی بد و غیر طبیعی نشون داده میشن ، فونتها نامیزون و دندونه دار و کلا تصویر خیلی مات و بی کیفیت و افتضاح نمایش داده میشه . ضمن اینکه تنظیمات تصویر برای حالت pc غیر فعاله و ظاهراً این پورتو به عنوان استاندارد نمیشناسه.
وقتی از تبدیل hdmi به dvi هم استفاده میکنم و به پورت dvi گرافیک وصل میکنم بازم همون داستانه.
اما وقتی که tv رو با پورت VGA به DVI گرافیک وصل میکنم (چون گرافیکم vga نداره با تبدیل) تصویر درست میشه و میشه عین یه مانیتور استاندارد .
ولی یه مشکلی این وسط هست یکی اینکه خیلی از قابلیتهای تلویزیون و تنظیمات تصویر غیر فعال میشن و اینکه vga یه پورته آنالوگه و کیفیت تصویرش خیلی بالا نیست و به خصوص موقع پخش فیلم چه معمولی و چه hd و عکسها وتصاویر یه مقداری افت کیفیت رو میشه احساس کرد.
اتصالات و کابلها رو هم تست کردم همه ok هستن.

حالا سوالی که از اساتید دارم اینه :
امکان این هست از منوی مخفی سامسونگ تنظیمات رو یجوری تغییر داد که پورت hdmi بجای vga بعنوان پورت استاندارد برای اتصال tv به کامپیوتر شناخته بشه تا بشه از بیشترین کیفیت تلویزیون روی کامپیوتر استفاده کرد؟
ممنون میشم کمک کنید

راستی یه LCD LG هم داریم که اون دقیقاً برعکسه و کیفیتش موقع اتصال با hdmi عالیه و مشکل بالا رو نداره.

amin_knight
02-08-2012, 00:24
سلام یک سالی میشه این تلویزیون را خریدم ازشم راضیم.40c6960
فقط می خواستم بدونم روشی هست تا با آن سینمای خانگی اتوماتیک روشن بشه ؟ و بشه صدای تلویزیون را از آن شنید بدون اینکه با کنترل سینما را روشن کنم و هر وقت تلویزیون خاموش شد سینما هم خاموش بشه ؟
کابل اچ دی ام آی هم گرفتم ولبی فایده ای نداشته . چی کار کنم به نظرتون ؟با این کابلهای اپتیکال میشه این کارو کرد ؟

silverbios
10-08-2012, 04:47
لطفا کمک کنید من تو قسمت svc روی upgrade bt کلیک کردم و بعدش هر کاری کردم دیگه عینک به tv وصل نشد لطفا سریعا راهنمایی کنید در ضمن مدلش ua40d6960

silverbios
10-08-2012, 05:24
لطفا کمک کنید من تو قسمت svc روی upgrade bt کلیک کردم و بعدش هر کاری کردم دیگه عینک به tv وصل نشد لطفا سریعا راهنمایی کنید در ضمن مدلش ua40d6960:41::41:

silverbios
10-08-2012, 05:33
دمت گرم میشه بدی؟ magicbios@gmail.com

azar_yurdum
11-08-2012, 00:12
salam be hame ...

gggn
11-08-2012, 19:10
با سلام خدمت تمامی دوستان منم اومدم در کنارتون البته بار اولمه که سوال مطرح میکنم اگه اشتباهی پیش اومد ببخشید

عزیزان 2سال قبل تلوزیونLED40C6900بدون گرانتی خریدم منومخفی رو دستکاری کردم وفارسی شدحالا مشکل من اینه که اون تلوزیون فروختم مدل40D6000( البته 3d هست) گرفتم ولی هرکاری میکنم گزینه مدل ولوکال ست فعال نمیشه اگه کسی میدونه راهنمائی کنه لطفاً
در ضمن همه کارها رو انجام دادم از قبیل نصب فلش با فرمت FAT32 / هتل مود رو هم فعال کردم ولی نشد:41:

smhsh121
11-08-2012, 23:08
با سلام خدمت تمامی دوستان منم اومدم در کنارتون البته بار اولمه که سوال مطرح میکنم اگه اشتباهی پیش اومد ببخشید

عزیزان 2سال قبل تلوزیونLED40C6900بدون گرانتی خریدم منومخفی رو دستکاری کردم وفارسی شدحالا مشکل من اینه که اون تلوزیون فروختم مدل40D6000( البته 3d هست) گرفتم ولی هرکاری میکنم گزینه مدل ولوکال ست فعال نمیشه اگه کسی میدونه راهنمائی کنه لطفاً
در ضمن همه کارها رو انجام دادم از قبیل نصب فلش با فرمت FAT32 / هتل مود رو هم فعال کردم ولی نشد:41:

روش Unlock کردن سری D دیگه مثل سری C نیست. راحت ترین کار استفاده از برنامه rusamsung هست که اینجا توضیح داده شده:

gggn
11-08-2012, 23:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط gggn [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن همه کارها رو انجام دادم از قبیل نصب فلش با فرمت FAT32 / هتل مود رو هم فعال کردم ولی نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش Unlock کردن سری D دیگه مثل سری C نیست. راحت ترین کار استفاده از برنامه rusamsung هست که اینجا توضیح داده شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خسته نباشی ممنون از شما واقعاً زحمت کشیدی حالا میرم دنبالش ببینم چکار میکنم یاحق

gggn
12-08-2012, 00:42

در ضمن همه کارها رو انجام دادم از قبیل نصب فلش با فرمت FAT32 / هتل مود رو هم فعال کردم ولی نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خسته نباشی ممنون از شما واقعاً زحمت کشیدی حالا میرم دنبالش ببینم چکار میکنم یاحق

دوست عزیز خدا عمر با عزت بهت بده ممنون منو رو فارسی کردم الباقی کارا برای بعد ممممممممممممننننننننننننو وووووووووو ن ن ن ن ن ن ن:42::11:

silverbios
14-08-2012, 12:14
باسلام

آقا کسی نیست طریقه ورود به منومخفی BD-D5900 روبدونه؟ میشه بگه لطفا

smhsh121
14-08-2012, 12:25
باسلام

آقا کسی نیست طریقه ورود به منومخفی BD-D5900 روبدونه؟ میشه بگه لطفا

من تست نکردم ولی اینجا توضیح داده:

silverbios
14-08-2012, 17:15
باسلام

بهترین سرور smart hub در حال حاضر کدوم کشوره در ضمن میخوام گوگل مپ ام داشته باشه

smhsh121
14-08-2012, 22:31
باسلام

بهترین سرور smart hub در حال حاضر کدوم کشوره در ضمن میخوام گوگل مپ ام داشته باشه

آمریکا بدیش اینه که خیلی از اپلیکیشن هاش خریدنی هست. تو کشورهای انگلیسی زبان من انگلستان رو تست کردم خوب بود. استرالیا هم می گن خوبه.

silverbios
14-08-2012, 23:25
آقا میشه خود smarthub رو آپدیت کرد مثلا 2011 به2012 و همچنین میشه باyourvideoفیلم دید وgoogle map کدوم سرور الان هست وبعد زیادترین نرم افزار چه پولی یا غیرپولی برای کدوم کشوره وهمچنین بهترین تنظیمات منومخفی برایUA40D6960 چیست لطفا سریعا راهنمایی کامل و جامعی کنید

Alireza2S
14-08-2012, 23:36
چه جوری سروره سمارت هوب رو عوض میکنید؟
ماله ما رو ایرانه هیچی اپ نداره!

smhsh121
15-08-2012, 00:39
آقا میشه خود smarthub رو آپدیت کرد مثلا 2011 به2012 و همچنین میشه باyourvideoفیلم دید وgoogle map کدوم سرور الان هست وبعد زیادترین نرم افزار چه پولی یا غیرپولی برای کدوم کشوره وهمچنین بهترین تنظیمات منومخفی برایUA40D6960 چیست لطفا سریعا راهنمایی کامل و جامعی کنید

اسمارت هاب رو مستقیم نمیشه آپدیت کرد. هر آپدیتی لازم باشه خودش اتوماتیک انجام میده. منوی مخفی هم نرو چون هرکی دستکاری کرده آخرش یا بوردش سوخته یا کالیبریشنش به هم ریخته یا به هر حال چیزی دستگیرش نشده.

چه جوری سروره سمارت هوب رو عوض میکنید؟
ماله ما رو ایرانه هیچی اپ نداره!

تو اسمارت هاب این کد ها رو وارد کن و کشور رو عوض کن:
Fast Forward - 289 - Fast Rewind

silverbios
15-08-2012, 13:14
لطفا جناب smhsh آیا کد های دیگری smart hub مانند بالا هست هعرفی کنید و هرچه قدر من دنبال googlemap گشتم پیدا نکردم وسرورم استرالیاست ودر ضمن میتونم از facebook وغیره با ثبت اکانت استفاده کنم

smhsh121
15-08-2012, 15:16
لطفا جناب smhsh آیا کد های دیگری smart hub مانند بالا هست هعرفی کنید و هرچه قدر من دنبال googlemap گشتم پیدا نکردم وسرورم استرالیاست ودر ضمن میتونم از facebook وغیره با ثبت اکانت استفاده کنم

من رو انگلستان تست کردم گوگل مپ داشت. استرالیا رو نمی دونم. fb هم فیل.تره وگرنه توی لیست برنامه ها هست.

silverbios
15-08-2012, 20:21
اقا این روش ورود به منو مخفی به BD-D5900 جواب نداد منظورم راه حل صفحه 118 میشه راه حلی بدید لطفا درست وحسابی باشه منظورم توضیحاتش به زبان شیرین فارسیه

silverbios
16-08-2012, 19:00
آقا طریقه برگدوندن به سرور ایران smart hub چه جوریه چون از روش Fast Forward - 289 - Fast Rewind سرور ایران توش نیست لطفا فورا راهنمایی کنید البته بدون نیاز به منومخفی

smhsh121
17-08-2012, 00:04
آقا طریقه برگدوندن به سرور ایران smart hub چه جوریه چون از روش Fast Forward - 289 - Fast Rewind سرور ایران توش نیست لطفا فورا راهنمایی کنید البته بدون نیاز به منومخفی

من تست کردم ایران تو لیست هست. احتمالا قبلا تو منوی مخفی دست کاری کردی. اگر اینطوره تنظیمات رو برگردون به حالت اولشون . فکر کنم اگر تو منوی مخفی بذاری روی استرالیا یا کشور دیگه ای اینجوری میشه.

Alfredo
18-08-2012, 08:43
تو اسمارت هاب این کد ها رو وارد کن و کشور رو عوض کن:
Fast Forward - 289 - Fast Rewind

سلام!

با این کار اپلیکیشن های قبلی که نصب کردیم حذف نمیشن که ؟ (چون من خیلی برنامه نصب کردم و دلم نمیخواد پاک بشن !)

8311580
18-08-2012, 09:16
سلام زمان کارکرد پلاسما e480 سامسونگ 50 اینچ چطوری میشه پیدا کرد

smhsh121
18-08-2012, 09:23
سلام!

با این کار اپلیکیشن های قبلی که نصب کردیم حذف نمیشن که ؟ (چون من خیلی برنامه نصب کردم و دلم نمیخواد پاک بشن !)

چرا اتفاقا با تغییر کشور همه برنامه ها پاک میشن.

silverbios
18-08-2012, 09:25
آقا من تو منو فانتزی روی گزینه ی network remote control کلیک کردم و گزینه ی rusamsung کلیک کردم وحذفش کردم ودیگه هیچ راهی برای منو مخفی نداشتم ریست فکتوری کردم بازم نشد فقط فکر کنم info link country:ازdeveloping رفته روی operating و نرم افزار های اسمارت هابم کم شده بود میخواستم (از توی یه تاپیک خونده بودم) میخواستم ببینم راهی مثل تغییر country تو خود اسمارت هاب هست که بتونم دوباره تغییرش بدم لطفا جان عزیزتان سریعتر راهنمایی کنید

irani789
18-08-2012, 11:47
سلام ما یه ال سی دی مدل 32a6afoc 530 داریم می خواستم آپگرید کنم. فریمورش رو پیدا نکردم. آیا این ال سی دی شبکه های دیجیتال رو می گیره. لطفا راهنمایی کنید

مدل : LA32B530P7R

می خوام به وسیله تلویزیون ویدیو پخش شه

smhsh121
18-08-2012, 12:30
آقا من تو منو فانتزی روی گزینه ی network remote control کلیک کردم و گزینه ی rusamsung کلیک کردم وحذفش کردم ودیگه هیچ راهی برای منو مخفی نداشتم ریست فکتوری کردم بازم نشد فقط فکر کنم info link country:ازdeveloping رفته روی operating و نرم افزار های اسمارت هابم کم شده بود میخواستم (از توی یه تاپیک خونده بودم) میخواستم ببینم راهی مثل تغییر country تو خود اسمارت هاب هست که بتونم دوباره تغییرش بدم لطفا جان عزیزتان سریعتر راهنمایی کنید

منو فانتزی چیه؟ اگر rusamsung پاک شده باشه بازم اگر بخوای باهاش وصل بشی سوال می پرسه که باید تاییدش کنی.
منم قبلا info link country رو عوض کردم و ایران از لیست حذف شد و بعدش که برش گردوندم درست شد. راه دیگه ای بلد نیستم.

silverbios
18-08-2012, 18:25
سلام

منو فانتزی منظورم همون منو روی دکمش روی کنترله وinfolink country رویnone بعدشم تو خود اسمارت هاب از روی کنترول دکمه ی آبی رو زدم تنضیمات رو پیش فرض کردم سرور میره رو ایران ولی وقتیsoftware نصب میشه میزنه اختلال در شبکه بعدش میام تو محیط اصلی نرم افزار هست واجرا میشه ولی وقتی میام بیرون از اسمارت هاب وتلویزیون رو خاموش میکنم ودوباره روشن میگه اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد و وقتی ok میکنم هرچی نصب کردم پاک میشه در ضمن این اتفاق هر دفعه میفته و در ضمن باید بگم هز طریق روش بالا خبری از ایران نیست تورو خدا سریعتر راهنمایی کنید دارم کلافه و دیوونه میشم از دست این عشوه های smart hub

smhsh121
19-08-2012, 01:28
سلام

منو فانتزی منظورم همون منو روی دکمش روی کنترله وinfolink country رویnone بعدشم تو خود اسمارت هاب از روی کنترول دکمه ی آبی رو زدم تنضیمات رو پیش فرض کردم سرور میره رو ایران ولی وقتیsoftware نصب میشه میزنه اختلال در شبکه بعدش میام تو محیط اصلی نرم افزار هست واجرا میشه ولی وقتی میام بیرون از اسمارت هاب وتلویزیون رو خاموش میکنم ودوباره روشن میگه اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد و وقتی ok میکنم هرچی نصب کردم پاک میشه در ضمن این اتفاق هر دفعه میفته و در ضمن باید بگم هز طریق روش بالا خبری از ایران نیست تورو خدا سریعتر راهنمایی کنید دارم کلافه و دیوونه میشم از دست این عشوه های smart hub

برای همینه که توصیه می کنم تو منو مخفی دستکاری نکنید. دکمه Exit کنترل رو 10 ثانیه نگه دار و ریست فکتوری کن تا همه تنظیمات برگردند به کارخانه. صبر کن تا اسمارت هاب آپدیت بشه که ممکنه وسط کار چند بار پیام خطا بده وقتی کامل آپدیت شد دیگه نباید مشکلی باشه.
نمی دونم تلویزیون شما وب براوزر داره یا نه چون آپدیت اون خیلی بر قلقه و با مصیبت دانلود میشه.

silverbios
19-08-2012, 04:46
اره web browser داره راستی اگه میشه درست و حسابی توضیح بدید قلقش چه جوریه لطفا سریعتر در ضمن مدلش UA40D6960

silverbios
19-08-2012, 04:48
اره web browser داره راستی اگه میشه درست و حسابی توضیح بدید قلقش چه جوریه لطفا سریعتر
در ضمن مدلش UA40D6960

smhsh121
19-08-2012, 08:00
اره web browser داره راستی اگه میشه درست و حسابی توضیح بدید قلقش چه جوریه لطفا سریعتر
در ضمن مدلش UA40D6960

راهی نیست. اگر وسط آپدیت می پره بیرون باید انقدر تکرار کنی تا آخرش کامل آپدیت بشه.

silverbios
19-08-2012, 09:06
وقتی دوباره نسب شد و تو منو مخفی برای زیاد کردن نرم افزار ها روی info link type:ازoperating رویdevelopingگذاشتم ولی دوباره وقتیsoftware نصب میشه میزنه اختلال در شبکه بعدش میام تو محیط اصلی نرم افزار هست واجرا میشه ولی وقتی میام بیرون از اسمارت هاب وتلویزیون رو خاموش میکنم ودوباره روشن میگه اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد و وقتی ok میکنم هرچی نصب کردم پاک میشه در ضن این اتفاق هر دفعه میفته و در ضمن باید بگم هز طریق روش بالا خبری از ایران نیست تورو خدا سریعتر راهنمایی کنید

smhsh121
19-08-2012, 11:16
وقتی دوباره نسب شد و تو منو مخفی برای زیاد کردن نرم افزار ها روی info link type:ازoperating رویdevelopingگذاشتم ولی دوباره وقتیsoftware نصب میشه میزنه اختلال در شبکه بعدش میام تو محیط اصلی نرم افزار هست واجرا میشه ولی وقتی میام بیرون از اسمارت هاب وتلویزیون رو خاموش میکنم ودوباره روشن میگه اسمارت هاب نیاز به بروز رسانی دارد و وقتی ok میکنم هرچی نصب کردم پاک میشه در ضن این اتفاق هر دفعه میفته و در ضمن باید بگم هز طریق روش بالا خبری از ایران نیست تورو خدا سریعتر راهنمایی کنید

ریست فکتوری کردی؟ اون developing رو بی خیال شو چیز بیخودیه رو operating بذارش.

saaasan
19-08-2012, 14:16
سلام
میخواستم ببینم چطوری میشه ورودی های hdmi غیر فعال رو روی led d5000 فعال کرد ؟

irani789
19-08-2012, 14:42
سلام ما یه ال سی دی مدل 32a6afoc 530 داریم می خواستم آپگرید کنم. فریمورش رو پیدا نکردم. آیا این ال سی دی شبکه های دیجیتال رو می گیره. لطفا راهنمایی کنید

مدل : LA32B530P7R

می خوام به وسیله تلویزیون ویدیو پخش شه

کسی نیست مرا یاری کند

silverbios
21-08-2012, 10:46
اقا کسی نیست طریقه ورود به منو مخفی بلوری BD-D5900 رو بدونه صد البته به زبان فارسی

silverbios
21-08-2012, 10:48
سلام آقا راهی نیست بشه بطور آفلاین نرم افزار نصب کرد لطفا سریعا توضیح بدید در اسمارت هاب2011

smhsh121
21-08-2012, 11:53
سلام آقا راهی نیست بشه بطور آفلاین نرم افزار نصب کرد لطفا سریعا توضیح بدید در اسمارت هاب2011

نه راهی نیست.

shahradh
22-08-2012, 21:29
سلام دوستان عزیز من یه مدتیه یه LED TV 7770 خریدم که مدتیه بعضی مواقع بدوم اینکه تایمری تنظیم کرده باشم تلویزیون خود بخود روشن میشه,این حالت خیلی مواقع موقعی میوفته که از جلوش رد بشم,اما همیشه هم اینجوری نیست...
با خدمات پس از فروش سامسونگ هم تماس گرفتم که بجایی نرسید کار و گفتن باید بیای بذاریمش زیر تستو ازین حرفا...
حالا میخوام بدونم تو منوهای مخفی گزینه ای چیزی نداره؟برای درست شدن این حالت

smhsh121
22-08-2012, 22:22
سلام دوستان عزیز من یه مدتیه یه LED TV 7770 خریدم که مدتیه بعضی مواقع بدوم اینکه تایمری تنظیم کرده باشم تلویزیون خود بخود روشن میشه,این حالت خیلی مواقع موقعی میوفته که از جلوش رد بشم,اما همیشه هم اینجوری نیست...
با خدمات پس از فروش سامسونگ هم تماس گرفتم که بجایی نرسید کار و گفتن باید بیای بذاریمش زیر تستو ازین حرفا...
حالا میخوام بدونم تو منوهای مخفی گزینه ای چیزی نداره؟برای درست شدن این حالت

توی منوی تلویزیون شما گزینه ای هست که مربوط به آپدیت اتوماتیک در زمان استندبای باشه؟ اگر هست غیر فعالش کنید.

R.Kh
23-08-2012, 15:39
با عرض و سلام و خسته نباشی
من تلویوزیون سامسونگ LA40C650 دارم برای فعال کردن تیونر دیجیتال تمام مراحلی را که توی این سایت گفته انجام دادم hotel option رو هم on کردم ولی وقتی توی مسیر Control/hotel option وارد میشم هیچ گزینه ای وجود نداره و نمی تونم local set رو فعال کنم
خواهش می کنم اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه
با تشکر

bigman
23-08-2012, 20:53
امکان دیدن فیلمهای 3 بعدی به صورت 2 بعدی توی سامسونگ مدل 6960 هست ؟؟

smhsh121
23-08-2012, 23:59
امکان دیدن فیلمهای 3 بعدی به صورت 2 بعدی توی سامسونگ مدل 6960 هست ؟؟

بله توی منوی تنظیمات تصویر، قسمت سه بعدی گزینه تبدیل سه بعدی به دو بعدی موجوده.

ehsan_ebe
24-08-2012, 02:10
سلام ...
میشه ۱ تغر من دو برای فعال کردن ----t روی سامسونگ سری ۸ راهنمایی کنه ... همه دوش های که تو صفحات اول همین تاپیک بود امتحان کردم ... ولی local sat فعال نشد ..

بجایی منو hotel option هم hospitality option دارم
led سری es هست 46es8000

smhsh121
24-08-2012, 05:37
سلام ...
میشه ۱ تغر من دو برای فعال کردن ----t روی سامسونگ سری ۸ راهنمایی کنه ... همه دوش های که تو صفحات اول همین تاپیک بود امتحان کردم ... ولی local sat فعال نشد ..

بجایی منو hotel option هم hospitality option دارم

شما احتمالا سری D رو دارید که روش unlock کردن منوی مخفی اون باید از طریق برنامه rusamsung انجام بشه. این پست رو بخونید متوجه می شد چکار باید کرد:

ehsan_ebe
24-08-2012, 09:27
شما احتمالا سری D رو دارید که روش unlock کردن منوی مخفی اون باید از طریق برنامه rusamsung انجام بشه. این پست رو بخونید متوجه می شد چکار باید کرد:

سری es دارم .... es 8000

smhsh121
24-08-2012, 11:45
سری es دارم .... es 8000

اگر تلویزیونتون کنترل از راه دور شبکه اش فعال باشه با rusamsung میشه وگرنه راهش اینه:

ehsan_ebe
24-08-2012, 12:03
اگر تلویزیونتون کنترل از راه دور شبکه اش فعال باشه با rusamsung میشه وگرنه راهش اینه:

با این برنامه هم وصل میشم ... ولی باز local sat غیر فعال هست

shahradh
24-08-2012, 21:09
توی منوی تلویزیون شما گزینه ای هست که مربوط به آپدیت اتوماتیک در زمان استندبای باشه؟ اگر هست غیر فعالش کنید.

ممنون دوست عزیز چک کردم اتوماتیک آپدیت غیرفعال بود,چیز دیگه ای به ذهنت نمیرسه؟

smhsh121
24-08-2012, 21:22
ممنون دوست عزیز چک کردم اتوماتیک آپدیت غیرفعال بود,چیز دیگه ای به ذهنت نمیرسه؟

نه چیز خاصی به ذهنم نمی رسه جز اینکه تو گوگل با عباراتی مثل "Samsung TV automatically turns on" بگرد تو سایت ها و انجمن های خارجی مطالبی در این مورد پیدا میشه که امیدوارم مشکلت حل بشه.

malekiahmad
29-08-2012, 22:28
سلام من مدل 46d6000 رو از بانه خریدم راههای شمارو امتحان کردم ولی گیرنده دیجیتال و منوی فارسی و سه بعدی و تله تکست و تصور در تصویر فعال نمیشه در بجای هتل مد، هاسپیتال مود داره.
لطفا کمکم کنید

smhsh121
29-08-2012, 23:03
سلام من مدل 46d6000 رو از بانه خریدم راههای شمارو امتحان کردم ولی گیرنده دیجیتال و منوی فارسی و سه بعدی و تله تکست و تصور در تصویر فعال نمیشه در بجای هتل مد، هاسپیتال مود داره.
لطفا کمکم کنید

یه نگاهی به پست 1209 صفحه قبل بکنید پاسختون داده شده.

حنیف1
30-08-2012, 13:28
سلام دوستان من یه ال ایدی 40 اینچ سری 5-5300 اسمارت دارم چگونه زبانش را فارسی کنم و کانالهای دجیتالش رو فعال کنم
مدلUA40EH5300RXN

nioton86
30-08-2012, 22:43
سلام من یه تلویزیون سامسونگ مدل ua40eh5000r از بانه خریدم که فروشنده می گفت گیرنده دیجیتال داره ولی وقتی می خام کانال سرچ کنم فقط انالوگ سرچ می کنه. تو سایت سامسونگ مالزی هم در مورد جزئیات این مدل نوشته dtv tuner: ready یعنی ننوشته نداره .حالا گیرنده دیجیتال داره فعال نیست یا کلا نداره؟ایا از منو مخفی میشه فعال کرد؟

smhsh121
30-08-2012, 23:23
سلام من یه تلویزیون سامسونگ مدل ua40eh5000r از بانه خریدم که فروشنده می گفت گیرنده دیجیتال داره ولی وقتی می خام کانال سرچ کنم فقط انالوگ سرچ می کنه. تو سایت سامسونگ مالزی هم در مورد جزئیات این مدل نوشته dtv tuner: ready یعنی ننوشته نداره .حالا گیرنده دیجیتال داره فعال نیست یا کلا نداره؟ایا از منو مخفی میشه فعال کرد؟

سوال شما بار ها پرسیده شده. باید توی منوی مخفی local set روی ED_IRAN باشه. اگر هست و نمی گیره گیرنده داخلی نداره و اگر نیست یه جست و جو تو فروم بکنید تا در مورد تغییر لوکال ست اطلاعات لازم رو به دست بیارید.

malekiahmad
31-08-2012, 06:36
بچه ها دستتون درد نکنه 46d6000 من اوکی شد.
یه سوال دیگه داشتم روش ذخیره کردن فیلم از تی وی روی فلش چطوریه؟

malekiahmad
31-08-2012, 07:43
سلام
روش فعال کردن 3d , pip تو سامسونگ 46d6000 چطوریه؟با تشکر

smhsh121
31-08-2012, 09:38
سلام
روش فعال کردن 3d , pip تو سامسونگ 46d6000 چطوریه؟با تشکر

تصویر در تصویر وقتی فعال میشه که یه منبع HDMI به تلویزیون وصل باشه.

حنیف1
01-09-2012, 00:35
سلام دوستان من یه ال ایدی 40 اینچ سری 5-5300 اسمارت دارم چگونه زبانش را فارسی کنم و کانالهای دجیتالش رو فعال کنم
مدلUA40EH5300RXN

malekiahmad
01-09-2012, 06:25
یه سوال دیگه داشتم روش ذخیره کردن فیلم از تی وی روی فلش چطوریه؟

malekiahmad
01-09-2012, 06:27
عینک سه بعدی فعال نمیشه چکار کنم

malekiahmad
01-09-2012, 06:29
مدلUA40EH5300RXN

یه نگاهی به پست 1209 صفحه قبل بکنید پاسختون داده شده.

smhsh121
01-09-2012, 10:39
عینک سه بعدی فعال نمیشه چکار کنم

عینک رو نزدیک تلویزیون ببر و 5 ثانیه دکمش رو فشار بده تا روی صفحه بزنه عینک به تلویزیون متصل شد.

mvardin
01-09-2012, 20:10
لينك تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
آقا من يه LED مدل 40EH6920 خريدم
وارد منوي سرويس شدم (همون info+menu+mute+power)
بعد reset factory كردم
حالا فقط لوگوي سامسونگ مياد
ديگه چيزي نمياد
زنگ زدم نمايندگي
ميگه بايد بردش عوض شه
ميگه بالاي 200 هزار بايد بدي

خيلي فوري دوستان
ممنون ميشم اطلاعات دقيق تر بم بديد

nioton86
03-09-2012, 10:25
سوال شما بار ها پرسیده شده. باید توی منوی مخفی local set روی ED_IRAN باشه. اگر هست و نمی گیره گیرنده داخلی نداره و اگر نیست یه جست و جو تو فروم بکنید تا در مورد تغییر لوکال ست اطلاعات لازم رو به دست بیارید.

من رفتم تو منو مخفی ولی local set  اصلا ED_IRAN  نداره حالا باید چی کار کنم؟
لطفا کمک کنید

smhsh121
03-09-2012, 12:22
من رفتم تو منو مخفی ولی local set اصلا ED_IRAN نداره حالا باید چی کار کنم؟
لطفا کمک کنید

این روش روی سری D تست شده و جواب داده. مدل تلویزیون شما چیه؟

nioton86
03-09-2012, 12:47
مدل ua40eh5000r ولی توی سرویس منو نوشته ue5000 و یه منو expert داره که غیر فعاله و یه منو advanced که نمیشه توش رفتدر ضمن لوکال ست هم فقط ea_mal ,ea-chin, ea-afr, ea-m-asia, ea-e-asia, ea-tiv, ea- philp, ......رو داره

nioton86
03-09-2012, 14:19
این روش روی سری D تست شده و جواب داده. مدل تلویزیون شما چیه؟

مدل ua40eh5000r
 ولی توی سرویس منو نوشته ue5000 و یه منو expert داره که غیر فعاله و یه منو advanced که نمیشه توش رفت
در ضمن لوکال ست هم فقط ea_mal ,ea-chin, ea-afr, ea-m-asia, ea-e-asia, ea-tiv, ea- philp, ......رو داره

smhsh121
03-09-2012, 17:29
مدل ua40eh5000r
ولی توی سرویس منو نوشته ue5000 و یه منو expert داره که غیر فعاله و یه منو advanced که نمیشه توش رفت
در ضمن لوکال ست هم فقط ea_mal ,ea-chin, ea-afr, ea-m-asia, ea-e-asia, ea-tiv, ea- philp, ......رو داره

اونی که شما نوشتی ریژن هست. لوکال ست همینجوری غیر فعاله باید از روشی که تو تاپیک زیر توضیح دادم منوی مخفی رو unlock کزد:

nioton86
03-09-2012, 17:35
اونی که شما نوشتی ریژن هست. لوکال ست همینجوری غیر فعاله باید از روشی که تو تاپیک زیر توضیح دادم منوی مخفی رو unlock کزد:

ولی تو سرویس منو نوشته local set 
یعنی الان برم 2 تا ال ای دی  مادون قرمز بگیرم؟

smhsh121
03-09-2012, 17:38
ولی تو سرویس منو نوشته local set
یعنی الان برم 2 تا ال ای دی مادون قرمز بگیرم؟

من رو مدل های دیگه تست کردم همینجوری نمیشه لوکال ست رو دست زد حالا اگر شما میگی میشه تغییرش داد شاید تو مدل تلویزیون شما سرویس منو فرق داره.

nioton86
04-09-2012, 09:42
من اون کنترل رو که گفته شده بود قفل سرویس منو رو باز میکنه ساختم ولی عکس العملی به سیگنال های factory و 3speed نشون نمیده!
فقط ترکیب info + factory توی سرویس منو جواب داد که اونم چیز خاصی نبود ، فقط با فونت قرمز مدل tv رو بالا نوشت و یک counter شروع به شرمدن کرد.منم دوباره همون دکمه ها رو زدم و رفت رو حالت عادی tv.
فقط نکته این که تو این حالت (فونت قرمز) دکمه power کار نمیکرد.!!!
نظرتون چیه ! کسی میتونه راهنماییم کنه!
ممنون

smhsh121
04-09-2012, 10:53
من اون کنترل رو که گفته شده بود قفل سرویس منو رو باز میکنه ساختم ولی عکس العملی به سیگنال های factory و 3speed نشون نمیده!
فقط ترکیب info + factory توی سرویس منو جواب داد که اونم چیز خاصی نبود ، فقط با فونت قرمز مدل tv رو بالا نوشت و یک counter شروع به شرمدن کرد.منم دوباره همون دکمه ها رو زدم و رفت رو حالت عادی tv.
فقط نکته این که تو این حالت (فونت قرمز) دکمه power کار نمیکرد.!!!
نظرتون چیه ! کسی میتونه راهنماییم کنه!
ممنون

زیر اون پست یه رفرنس دادم به SamyGO که کامل به انگیلیسی توضیح داده. یه جا هست توی اون سایته که فایل های صوتی رو دانلود می کنی. j,a یه فایل صوتی هست به نام FACTORY+3SPEED با اون تست کن شاید جواب داد.

mostafa88$
04-09-2012, 11:02
زیر اون پست یه رفرنس دادم به SamyGO که کامل به انگیلیسی توضیح داده. یه جا هست توی اون سایته که فایل های صوتی رو دانلود می کنی. j,a یه فایل صوتی هست به نام FACTORY+3SPEED با اون تست کن شاید جواب داد.

دقیقا از فایل های همون سایت استفاده کردم ولی هیچ عکس العملی نشان نداد.
فایل factory و 3speed را به طور جداگانه و با هم تست کردم ولی نشد.
در ضمن از درست کار کردن کنترل هم مطمئنم چون که سایر فایل ها مثل info یا menu جواب میدادند.
باز هم اگر نکته ای به نظرتون میرسه خوشحال میشم منو راهنمایی کنید.
ممنون
"راستی من برادر niton86 هستم که جواب دادم! :31:"

smhsh121
04-09-2012, 11:33
دقیقا از فایل های همون سایت استفاده کردم ولی هیچ عکس العملی نشان نداد.
فایل factory و 3speed را به طور جداگانه و با هم تست کردم ولی نشد.
در ضمن از درست کار کردن کنترل هم مطمئنم چون که سایر فایل ها مثل info یا menu جواب میدادند.
باز هم اگر نکته ای به نظرتون میرسه خوشحال میشم منو راهنمایی کنید.
ممنون
"راستی من برادر niton86 هستم که جواب دادم! :31:"

والا من تنها نکته ای که به نظرم می رسه اینه که سرویس منوی مدل تلویزیون شما به مدل های سری 6 و بالا فرق داره چون قبلا هم گفتید local set همینجوری فعال بوده تعجب کردم.
شما این tv رو از نمایندگی نخریدید درسته؟ چون تلویزیون های نمایندگی فارسی و دارای گیرنده دیجیتال هستند.

mostafa88$
04-09-2012, 12:23
والا من تنها نکته ای که به نظرم می رسه اینه که سرویس منوی مدل تلویزیون شما به مدل های سری 6 و بالا فرق داره چون قبلا هم گفتید local set همینجوری فعال بوده تعجب کردم.
شما این tv رو از نمایندگی نخریدید درسته؟ چون تلویزیون های نمایندگی فارسی و دارای گیرنده دیجیتال هستند.
بلی!
ما TV رو از بانه گرفتیم و اونجا هم فروشنده گفت که digital tuner داره ! تو سایت samsung هم نوشته نه DVT tuner == ready که من تو online chat پرسیدم فقط منو پیچوند !!میگفت "Tuner Ready means it does not have, but it supports an external one"
:D
خوب خیلی از TV ها external رو support میکنن.

smhsh121
04-09-2012, 13:10
بلی!
ما TV رو از بانه گرفتیم و اونجا هم فروشنده گفت که digital tuner داره ! تو سایت samsung هم نوشته نه DVT tuner == ready که من تو online chat پرسیدم فقط منو پیچوند !!میگفت "Tuner Ready means it does not have, but it supports an external one"
:D
خوب خیلی از TV ها external رو support میکنن.

طرف احتمالا الکی گفته گیرنده دیجیتال داره چون اولش که سری E اومده بود از یکی از فروشنده های بانه پرسیدم گفت نداره.

nioton86
04-09-2012, 20:44
طرف احتمالا الکی گفته گیرنده دیجیتال داره چون اولش که سری E اومده بود از یکی از فروشنده های بانه پرسیدم گفت نداره.عیبی نداره ولی چرا نمیشه زبان فارسی اونو راه انداخت بالاخره باید فارسی داشته باشه که !نظرت در مورد اپدیت فرمور چیه ؟ چون الان ورژنش هست: 1102.3 ولی توسایت یه ورژن 1110.2 هست که جدیده.

smhsh121
04-09-2012, 23:50
عیبی نداره ولی چرا نمیشه زبان فارسی اونو راه انداخت بالاخره باید فارسی داشته باشه که !نظرت در مورد اپدیت فرمور چیه ؟ چون الان ورژنش هست: 1102.3 ولی توسایت یه ورژن 1110.2 هست که جدیده.

اون که ایران تو منوش نیست حدس می زنم برای این باشه که اول مدلش با ue شروع میشه که مربوط به اروپا هست و برای همین کشور ایران توش نیست. البته توصیه نمی کنم مدل رو از منوی مخفی تغییر بدی چون ممکنه تلویزیون خراب بشه. در هر حال آپدیت ضرری نداره.

popo2020
05-09-2012, 11:36
دوستان سلام
من يه تلويزيون سامسونگ مدل ua40eh5000r دارم ولي وقتي دکمه‌هاي
INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER]
را مي زنم وارد سرويس منو نميشه فقط تلويزيون روشن ميشه!!!
ممنون ميشم کمکم کنيد.

smhsh121
05-09-2012, 11:59
دوستان سلام
من يه تلويزيون سامسونگ مدل ua40eh5000r دارم ولي وقتي دکمه‌هاي
INFO] -> [MENU] -> [MUTE] -> [POWER]
را مي زنم وارد سرويس منو نميشه فقط تلويزيون روشن ميشه!!!
ممنون ميشم کمکم کنيد.

اینو تست کن:
MUTE 1 8 2 POWER

popo2020
05-09-2012, 13:24
اینو تست کن:
MUTE 1 8 2 POWER

مرسي دوست عزيز

popo2020
05-09-2012, 20:44
مدل تلویزیون منم ua40eh5000r هست ولی توی سرویس منو نوشته ue5000 و local set هم فعال هست ولی فقط ea_mal ,ea-chin, ea-afr, ea-m-asia, ea-e-asia, ea- philp و ... داره و ایران در اون موجود نیست آقا مصطفی شما با اپدیت فرمور مشکلت حل شد؟؟؟؟ اگه راهی پیدا کردی به من هم بگی ممنون میشم.

اون که ایران تو منوش نیست حدس می زنم برای این باشه که اول مدلش با ue شروع میشه که مربوط به اروپا هست و برای همین کشور ایران توش نیست. البته توصیه نمی کنم مدل رو از منوی مخفی تغییر بدی چون ممکنه تلویزیون خراب بشه. در هر حال آپدیت ضرری نداره.

r.t22
07-09-2012, 09:39
سلام ببخشید میشه باled-ua40d5000شبکه های دیجیتال رو بگیرم راهش چیه؟اگه میشه

zoroo27
07-09-2012, 12:23
سلام من مدل la40b690 t1r دارم که با ورزن 3001 انگلستان اپدیت کردم حالا دیگه نمیتونم به ورزن قبلیش برگردم و یا با ورزن 2006 اپدیت کنم لطفا راهنمایی کنید

popo2020
10-09-2012, 09:45
دوستان کسي نيست که بتونه ما رو راهنمايي کنه؟