PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

t_tanhayam
20-04-2011, 20:05
کاشکی این LEDtv ها دکمه گوه خوردم داشت :45:

دیگه روشن نمیشه .... من فقط pvr , ... چندتا چیز دیگش رو on کردم. کاش کی میشد یه بار دیگه.... فقط یه بار دیگه بطونم برم تو منو مخفیش ..... یعنی میشه؟؟

آخه مگه تلوزیون جعبه ای که داشتم چش بود که رفتم این دردسر رو خریدم؟؟؟؟

-باور كنيد اينقدر گفتيم نميشه نكنيد
دوستان گوش ندادند رفرنس اوردن كه در استراليا شده گفتيم نميشه باز .....:41:

amir_fatal
20-04-2011, 21:23
------------

behnaamm
20-04-2011, 22:22
سلام دوستان
یه سوال داشتم البته اگه جاش اینجا نیست ببخشید
چند روز پیش یک c530 گرفتم و مشکلی که باهاش دارم اینه که تصاویر sd که پخش میکنه یه جوریه که چشمو اذیت میکنه یعنی تصاویر حالت نرم نداره البته تاسرعت تصاویر کمه مشکلی نداره ولی وقتی کمی سرعت جابجایی فیلم زیاد میشه یه حالت پرش در اون حس میکنی و در کل واقعا حالمو گرفته:2: البته من یه lcd 32 سری 3 داشتم و تصاویری که پخش میکرد خیلی نرم و بدون لرزش بود به خاطر همین خیلی پشیمونم که عوضش کردم:41:
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که با اپدیت یا ریست از منو مخفی درست میشه یا اینکه این مدل کلا این مشکلو داره؟چون با شبکه های اچ دی این مشکلو نداره؟

arash11
20-04-2011, 23:35
با درود
سامسونگ 40 مدل c530 خریدم ولی تلتکس و تصویر در تصویرش فعال نیست.
لطفا بگویید انها را چگونه فعال کنم . یا در کدام تاپیک بپرسم .
ممنون

t_tanhayam
21-04-2011, 09:30
با درود
سامسونگ 40 مدل c530 خریدم ولی تلتکس و تصویر در تصویرش فعال نیست.
لطفا بگویید انها را چگونه فعال کنم . یا در کدام تاپیک بپرسم .
ممنون

-تصوير در تصوير كه توي ورودي ها بايد داشته باشين وهميشه فعال هست
-در مود تلتكست منظورتون چيه ارش جان؟اصلا ندارين يا اينكه انگليسي هست؟

t_tanhayam
21-04-2011, 09:35
سلام دوستان
یه سوال داشتم البته اگه جاش اینجا نیست ببخشید
چند روز پیش یک c530 گرفتم و مشکلی که باهاش دارم اینه که تصاویر sd که پخش میکنه یه جوریه که چشمو اذیت میکنه یعنی تصاویر حالت نرم نداره البته تاسرعت تصاویر کمه مشکلی نداره ولی وقتی کمی سرعت جابجایی فیلم زیاد میشه یه حالت پرش در اون حس میکنی و در کل واقعا حالمو گرفته:2: البته من یه lcd 32 سری 3 داشتم و تصاویری که پخش میکرد خیلی نرم و بدون لرزش بود به خاطر همین خیلی پشیمونم که عوضش کردم:41:
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که با اپدیت یا ریست از منو مخفی درست میشه یا اینکه این مدل کلا این مشکلو داره؟چون با شبکه های اچ دی این مشکلو نداره؟

-ممكن از تنظيمات شما باشه و يا سورسي كه بهش ميدين
توي تصاوير sd و اپسكيلينگ واقعا سامي ها بي نظير هستند

arash11
21-04-2011, 11:05
-تصوير در تصوير كه توي ورودي ها بايد داشته باشين وهميشه فعال هست
-در مود تلتكست منظورتون چيه ارش جان؟اصلا ندارين يا اينكه انگليسي هست؟

با سپاس
تلتکس اصلا ندارم.دکمه تلتکس را میزنم پیغام موجود نمیباشد میدهد.
-یک سوال دیگر :چگونه اهنگی که در هنگام روشن و خاموش کردن پخش میشود را قطع کنم.
باز هم سپاسگذارم

t_tanhayam
21-04-2011, 11:50
با سپاس
تلتکس اصلا ندارم.دکمه تلتکس را میزنم پیغام موجود نمیباشد میدهد.
-یک سوال دیگر :چگونه اهنگی که در هنگام روشن و خاموش کردن پخش میشود را قطع کنم.
باز هم سپاسگذارم

-براي تلتكست بايد روي شبكه هاي كه دارند ميزنيد كليد رو ؟
-menu-setup-general-melody برين و خاموش ويا روشن كنيد

behnaamm
21-04-2011, 14:55
-ممكن از تنظيمات شما باشه و يا سورسي كه بهش ميدين
توي تصاوير sd و اپسكيلينگ واقعا سامي ها بي نظير هستند
ممنونم از پاسختون :10:
راستش من متوجه منظورتون نشدم در مورد تنظیمات فقط میشه شدت نور و رنگها رو تنظیم کرد ولی مشکل من رنگ و نور تصویر نیست مشکل جاییه که سرعت تصویر پخش شده زیاد باشه مثلا بازیهای فوتبال که توی این حالت تصویر از اون حالت نرمی خارج میشه و یه حالتی مثل لرزش درش به وجود میاد که چشمو ازیت میکنه
من فکر میکنم هرتز تصویر پائینه و هرچقدر توی منو گشتم جائی برای تنظیم اون پیدا نکردم اگه ممکنه در این مورد راهنمایی بفرمایید
در ضمن من از کابل سه فیش استفاده میکنم

t_tanhayam
21-04-2011, 16:41
ممنونم از پاسختون :10:
راستش من متوجه منظورتون نشدم در مورد تنظیمات فقط میشه شدت نور و رنگها رو تنظیم کرد ولی مشکل من رنگ و نور تصویر نیست مشکل جاییه که سرعت تصویر پخش شده زیاد باشه مثلا بازیهای فوتبال که توی این حالت تصویر از اون حالت نرمی خارج میشه و یه حالتی مثل لرزش درش به وجود میاد که چشمو ازیت میکنه
من فکر میکنم هرتز تصویر پائینه و هرچقدر توی منو گشتم جائی برای تنظیم اون پیدا نکردم اگه ممکنه در این مورد راهنمایی بفرمایید
در ضمن من از کابل سه فیش استفاده میکنم

-به هر صورت پنل 50 هرتز هست ونبايد بيشتر از اين توقع داشت
در منوي picture و picture option گزينه motion pluse وجود داره كه ميشهت نظيماتي رو اعمال كرد ولي نه در حد انتظار شما

tikco
21-04-2011, 18:41
میدونم شما 10000 بار گفتید. ولی من فکر کردم واسه من این اتفاق نمیفته ... چه ابلهانه ....
حالا باید چه کار کنم ...؟ نمیشه یه جور ریستش کنم؟ مدام روشن و خاموش میشه... فکر کنم وقتی log رو نگاه کردم اینطوری شد.
دوستای دیگه اگه تعمیرکار منصف سراق دارن شمارش رو بدن... . آخه دستگاه گارانتی هم نداره.

t_tanhayam
21-04-2011, 22:16
میدونم شما 10000 بار گفتید. ولی من فکر کردم واسه من این اتفاق نمیفته ... چه ابلهانه ....
حالا باید چه کار کنم ...؟ نمیشه یه جور ریستش کنم؟ مدام روشن و خاموش میشه... فکر کنم وقتی log رو نگاه کردم اینطوری شد.
دوستای دیگه اگه تعمیرکار منصف سراق دارن شمارش رو بدن... . آخه دستگاه گارانتی هم نداره.

فكر ميكنم يكي از دوستان در همين فروم هم چنين مشكلي داشتند
بايد باياس برد پنل دوباره فلش وبرنامه ريزي بشه (اينطور كه من فكر ميكنم)

arash11
21-04-2011, 23:35
-براي تلتكست بايد روي شبكه هاي كه دارند ميزنيد كليد رو ؟
-menu-setup-general-melody برين و خاموش ويا روشن كنيد

با سپاس
متاسفانه نشد.هم روی شبکه 2 و هم روی شبکه 3 امتحان کردم نشد.پیغام موجود نیست را میزند.(تلتکس)
ایا امکان دارد چون این مدل مالزی است (c530)اصلا تلتکس نداشته باشد.
باز هم ممنون

t_tanhayam
21-04-2011, 23:48
با سپاس
متاسفانه نشد.هم روی شبکه 2 و هم روی شبکه 3 امتحان کردم نشد.پیغام موجود نیست را میزند.(تلتکس)
ایا امکان دارد چون این مدل مالزی است (c530)اصلا تلتکس نداشته باشد.
باز هم ممنون

-نه عزيز ربطي نداره
شما از طريق صفحه اول همين تاپيك local set رو بر روي ايران بگزارين شايد مورد بر طرف شد
زبان فارسي دارين توي منوها؟

arash11
22-04-2011, 10:52
با سپاس
بله زبان منو فارسی است .انرا انگلیسی کردم ولی باز هم نشد.
ایا ممکن است از شبکه باشد؟
ممنون

t_tanhayam
22-04-2011, 11:04
با سپاس
بله زبان منو فارسی است .انرا انگلیسی کردم ولی باز هم نشد.
ایا ممکن است از شبکه باشد؟
ممنون

-انتن هوايي كه مشكلي نداره يعني تصوير خوبي ميگيرين؟
ممكن از شبكه باشه (ميتونيد خونه دوستان ويا همسايه ها چك كنيد )

arash11
22-04-2011, 13:28
با سپاس
تلتکس را در حال بررسی هستم.خبرش را میدهم.
حال یک سوال تخصصی دیگر دارم.
دکمه سورس روی کنترل را که فشار میدهیم لیست پورتهای ورودی تی وی را نمایش میدهد.
که به ترتیب tv-av1-av2-...-hdmi1-hdmi2-...است.
ایا میتوان ترتیب انهارا تغییر داد و مثلا hdmi1 را بعد از tv گذاشت؟
با سپاس فراوان که وقت میگذارید و پاسخگوی دوستان هستید.
ممنون

t_tanhayam
22-04-2011, 13:49
با سپاس
ممنون

-خواهش ميكنم
والا من جايي نديدم اتفاق خودم هم دنبالش بودم
فقط بحث edit name هست كه از توي منوها ميشه انجام داد ولي جابجايي رو نميدونم

behnaamm
22-04-2011, 20:46
-به هر صورت پنل 50 هرتز هست ونبايد بيشتر از اين توقع داشت
در منوي picture و picture option گزينه motion pluse وجود داره كه ميشهت نظيماتي رو اعمال كرد ولي نه در حد انتظار شما
من فکر میکنم این لرزش تصویر غیر عادیه چون در فیلمهای معمولی و کم تحرک هم این مشکلو داره واقعا روی اعصاب ادمه
ایا راهی هست که بشه از سالم بودنش مطمئن شد ؟

behnaamm
22-04-2011, 20:54
با سپاس
ممنون
دوست عزیز شما هم ظاهرا تازه این مدل رو گرفتین
تی وی شما در تصاویر سریع و حرکات تند تصاویر, حالت محو پیدا نمیکنه یا اینکه مال شما هم این موردو داره؟
اگه ممکنه یه توضیحی در این باره بدین که از سالم بودن پنل مطمئن بشم

t_tanhayam
22-04-2011, 20:57
من فکر میکنم این لرزش تصویر غیر عادیه چون در فیلمهای معمولی و کم تحرک هم این مشکلو داره واقعا روی اعصاب ادمه
ایا راهی هست که بشه از سالم بودنش مطمئن شد ؟

-والا چه عرض كنم ميتونيد ورودي هاي متفاوتي بدين وباز تست كنيد dvd player يا hd media player

tikco
22-04-2011, 20:58
فكر ميكنم يكي از دوستان در همين فروم هم چنين مشكلي داشتند
بايد باياس برد پنل دوباره فلش وبرنامه ريزي بشه (اينطور كه من فكر ميكنم)

اون دوستمون دستگاشو فرستاد گارانتی...
من گارانتی ندارم. میخوام یکیو بیارم تو خونه فلشش کنه.. میشه؟
خودم نمیتونم؟

یجا خوندم که میگفت با چنتا اتصال کوتاه میشه بایوس رو فلش کرد. ولی نمیتونم ریسک کنم.

**** بچه های تهران یه تعمیرکار خوب سراق ندارن؟****:19:

t_tanhayam
22-04-2011, 21:02
اون دوستمون دستگاشو فرستاد گارانتی...
من گارانتی ندارم. میخوام یکیو بیارم تو خونه فلشش کنه.. میشه؟
خودم نمیتونم؟

یجا خوندم که میگفت با چنتا اتصال کوتاه میشه بایوس رو فلش کرد. ولی نمیتونم ریسک کنم.

**** بچه های تهران یه تعمیرکار خوب سراق ندارن؟****:19:

-اره مشكلي نداره با پرداخت هزينه براتون درستش ميكنند
-سعي كنيد ريسك نكنيد

behnaamm
22-04-2011, 21:06
-والا چه عرض كنم ميتونيد ورودي هاي متفاوتي بدين وباز تست كنيد dvd player يا hd media player
والا همه جوره تستش کردم اگه سالم هم باشه عوضش میکنم چون نرمی حرکت تصاویر برام خیلی مهمه
به نظرتون تو رنج حدود 1 تومن و یاز 40 یا 42 چی بگیرم که این مشکلو نداشته باشه؟

t_tanhayam
22-04-2011, 21:22
والا همه جوره تستش کردم اگه سالم هم باشه عوضش میکنم چون نرمی حرکت تصاویر برام خیلی مهمه
به نظرتون تو رنج حدود 1 تومن و یاز 40 یا 42 چی بگیرم که این مشکلو نداشته باشه؟

-خوب به هر صورت سري هاي 5 انالوگ 50 هرتز هستند و مقداري نسبت به سري هاي ديجيتال 100 هرتز مشكل وضوح حركتي دارند
-بهترين گزينه سري هاي 6 هست

arash11
22-04-2011, 22:38
دوست عزیز شما هم ظاهرا تازه این مدل رو گرفتین
تی وی شما در تصاویر سریع و حرکات تند تصاویر, حالت محو پیدا نمیکنه یا اینکه مال شما هم این موردو داره؟
اگه ممکنه یه توضیحی در این باره بدین که از سالم بودن پنل مطمئن بشم

با درود
در تصاویر سریع سریع و تند کمی کدر میشود ولی نمیدانم این نسبت به تی وی شما یکی است یا مال شما بیشتر است.
مثلا در زیر نویسها خیلی کم کدر میشود ولی میتوان به راحتی زیر نویس را خواند.(زیر نویس شبکه خبر)
شما تست کنید اگر کدری زیر نویس خیلی کم بود طبیعی است وگرنه که ....

fazel graphic
23-04-2011, 10:07
سلام
میخواستم بدونم چطوری باید قابلیت PVR یا ضبط برنامه ها رو توی تلویزیونم فعال کنم
مدل 46C5550 یا C5000

t_tanhayam
23-04-2011, 12:14
سلام
میخواستم بدونم چطوری باید قابلیت PVR یا ضبط برنامه ها رو توی تلویزیونم فعال کنم
مدل 46C5550 یا C5000

-عزيز اين قابليت براي مدل شما وجود نداره

fazel graphic
23-04-2011, 13:43
-عزيز اين قابليت براي مدل شما وجود نداره

با تشکر از راهنمایی تون
فکر کنم سامی جون مریضه که دکمه رکورد رو روی کنترل امثال این TV میذاره :46:

t_tanhayam
23-04-2011, 15:38
با تشکر از راهنمایی تون
فکر کنم سامی جون مریضه که دکمه رکورد رو روی کنترل امثال این TV میذاره :46:

-مريض كه چه عرض كنم ..:46:
-ولي خوب اين كنترل ها در تمامي مدل ها وريجن هاي مختلف استفاده ميشه و ممكن هست در مناطق ديگه وسري هاي ديگه وجود داشته باشه چنين قابليت هايي

j3ot
24-04-2011, 15:54
لطفا یکی که 40 6960 داره قسمت option>type رو تو منوی سرویس چک کنه و به من بگه ...!!
چون مال عوض شد حالا نمی دونم کدوم مدل مال منه...!!؟
اگه میشه هر چه سریعتر...!!:46:

t_tanhayam
24-04-2011, 16:17
لطفا یکی که 40 6960 داره قسمت option>type رو تو منوی سرویس چک کنه و به من بگه ...!!
اگه میشه هر چه سریعتر...!!:46:

-براي اينچ ها و نوع مختلف متفاوت هست ميتونيد از پست زير كمك بگيرين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emok22
27-04-2011, 11:42
سلام عزیزان
من ال ای دی ام به ----- با کابل اچ دی ام ای وصله بعضی مو قع برادر کوچکم رسیورا خاموش میکنه تا یک روز ال ای دی م روشنه
یعنی ----- خاموش میکنه صفحه ال ای دی هم سیاه و هیچی تو دیسپله نشان داده نمیشه انگار ال ای دی هم خاموش کرده ولی
نه ال ای دی روشنه من باید چکار کنم تا وقتی رسیورا خاموش کرد تو دیسپله نمایش داده بشه مثل بعضی پنلها وقتی ورودی خاموش
بشه مینویسه nosignel یاAvi یا hdmi ولی مال من ورودی خاموش بشه هیچی نشان نمیده انگار پنل خاموشه صفحه کاملا مشکی اقلا
چیزی تو صفحه زاهر بشه وقتی جلویش رد بشی ببینی که پنل روشنه خاموشش کنی .............................کمک متشکرم
samsung ua40c6200ur

t_tanhayam
27-04-2011, 11:50
سلام عزیزان
من ال ای دی ام به ----- با کابل اچ دی ام ای وصله بعضی مو قع برادر کوچکم رسیورا خاموش میکنه تا یک روز ال ای دی م روشنه
یعنی ----- خاموش میکنه صفحه ال ای دی هم سیاه و هیچی تو دیسپله نشان داده نمیشه انگار ال ای دی هم خاموش کرده ولی
نه ال ای دی روشنه من باید چکار کنم تا وقتی رسیورا خاموش کرد تو دیسپله نمایش داده بشه مثل بعضی پنلها وقتی ورودی خاموش
بشه مینویسه nosignel یاAvi یا hdmi ولی مال من ورودی خاموش بشه هیچی نشان نمیده انگار پنل خاموشه صفحه کاملا مشکی اقلا
چیزی تو صفحه زاهر بشه وقتی جلویش رد بشی ببینی که پنل روشنه خاموشش کنی .............................کمک متشکرم
samsung ua40c6200ur

-بصورت ديفالت نشون ميده كه
پيغامي مروبط به no signal براي من كه نمايش داده ميشه و chec connected...

tikco
30-04-2011, 18:49
عذیذ من هنوز مشکلم حل نشده.
ledtv رو دادم به یه تعمیرکار ولی میگه نتونسته بایوس رو برنامه ریزی کنه. میگه dfd خاموشه. باید مادربردش عوض بشه. میگه این led ها که از بانه میخرن بردش اسرائیلیه تو تهران پیدا نمیشه باید زنگ بزنه از بانه براش بفرستن. خلاصه حسابی دندون تیز کرده...:21:

نمیدونم چکار کنم.؟///؟؟!!!!!!!!!!!!:41:

اینم پیام اموزشی: تو که نمیدونی چه گهی میخای بخوری ...گوه میخوری ...گه بخوری
البته ببخشید که یکم بی ادبیه... میخواستم عمق قضیه رو نشون بدم. پس سرویس منو رو الکی انگولک نکن.

212vr
30-04-2011, 21:19
واقعا ای کاش دکمه غلت کردم داشت. اقا کسی عکس از 6960 منو مخفیش داره اون یکی که تو سایت نمیاد واسم

212vr
30-04-2011, 22:09
سلام بچه ها من یه 6960 دارم صدای بلند گوش قطع شده از داخل منوشم رفتم دیدم که روشنه تو تنظیمات منو مخفی دست کاریش کرده بودم چکا کنم الان؟ در ضمن مدلشو نمیدونم چی بود هرچی میدم بازم یا تاره یا رنگش بدجوره:41: چکا باید بکنم؟

t_tanhayam
30-04-2011, 23:31
سلام بچه ها من یه 6960 دارم صدای بلند گوش قطع شده از داخل منوشم رفتم دیدم که روشنه تو تنظیمات منو مخفی دست کاریش کرده بودم چکا کنم الان؟ در ضمن مدلشو نمیدونم چی بود هرچی میدم بازم یا تاره یا رنگش بدجوره:41: چکا باید بکنم؟

-در همين تاپيك يا تاپيك :

گذاشته شده بود كمي وقت بگزارين

shy_majid_ir
01-05-2011, 12:43
سلام من 40c6260 دارم که اینترنت تی وی نداره میخوام بدونم با نرم افزارامکانش هست که اینترنت تی وی فعال بشه پورت lan داره
ممنون

t_tanhayam
01-05-2011, 13:53
سلام من 40c6260 دارم که اینترنت تی وی نداره میخوام بدونم با نرم افزارامکانش هست که اینترنت تی وی فعال بشه پورت lan داره
ممنون

-نه عزيز اين يك قابليت هست كه بايد موجود باشه بستر نرم افزاري مربوط به اون كه در مدل شما وجود نداره
-پورت lan براي شيرينگ هست عزيز

jamshimi
01-05-2011, 19:08
سلام دوستان
32 اینچ سری 3 سامسونگ دارم ساخت مالزی هستش .مشکلی که دارم اینه که تلتکست فارسی درست نشون نمیده . فونت ها به هم ریخته هست .خود ال سی دی هم زبان فارسی نداره .آیا میشه کاری کرد که تلتکست فارسی نشون بده

با سپاس

212vr
01-05-2011, 19:15
اقا تو همین تاپيك یه دوستی عکس از منو مخفیش گذاشته بود ولی وقتی رو ادرسش میرم ارور سرور میده و نمیاد دیشب فوتباله بارسلونو بدونه صدا دیدم:19:

t_tanhayam
01-05-2011, 22:25
سلام دوستان
32 اینچ سری 3 سامسونگ دارم ساخت مالزی هستش .مشکلی که دارم اینه که تلتکست فارسی درست نشون نمیده . فونت ها به هم ریخته هست .خود ال سی دی هم زبان فارسی نداره .آیا میشه کاری کرد که تلتکست فارسی نشون بده

با سپاس

-از همين روش صفحه اول ميتونيد برين و local set رو روي ايران بگزارين و زبان فارسي وتلتكست رو درست كنيد

lbv
03-05-2011, 11:21
دوستان تلویزیون ما مدل EU 40C7700 که 3D هم هست . و دارای ----- داخلی اینترنت TVو.... در منوی مخفی local set ایران رو نداره و روی eu _all تنظیمه که در منوی مخفی هم ایران رو نداره راهی هست که ایران رو بهش اضافه کنیم یا خیر . فکر می کنم به همین خاطر هم تلویزیون دیجیتال رو نمی گیره .pvr در منوی مخفی فعاله اما چیزی ضبط نمکنه و error میده . دوستان اگه تجربه ای در این مدل دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

t_tanhayam
03-05-2011, 11:43
دوستان تلویزیون ما مدل EU 40C7700 که 3D هم هست . و دارای ----- داخلی اینترنت TVو.... در منوی مخفی local set ایران رو نداره و روی eu _all تنظیمه که در منوی مخفی هم ایران رو نداره راهی هست که ایران رو بهش اضافه کنیم یا خیر . فکر می کنم به همین خاطر هم تلویزیون دیجیتال رو نمی گیره .pvr در منوی مخفی فعاله اما چیزی ضبط نمکنه و error میده . دوستان اگه تجربه ای در این مدل دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

-احتمالا بخاطر اروپايي بودن و ريجن زبان فارسي رو نداره
-ممكن اين قابليت رو نداشته باشه شما هارد متصل ميكنيد به usb ؟

jamshimi
03-05-2011, 15:05
-از همين روش صفحه اول ميتونيد برين و local set رو روي ايران بگزارين و زبان فارسي وتلتكست رو درست كنيد

همین کار رو کردم اما نشد .؟!

baby27784
03-05-2011, 15:08
سلام

رفقا ما یه 6200 led داریم که از اول فقط باهاش ماهو... میدیدیم.حالا میخوایم شبکه های داخل رو هم با انتن بگیریم ولی توی منو که میرم قسمتی که عکس یه دیش هست و مربوط به اسکن دستی و اتوماتیک و ... هست غیر فعاله.

حالا چجوری باید اسکن کنم که شبکه های داخل رو بگیرم؟

ممکنه گزینه tuner دستکاری شده باشه؟

tuner باید روی کدام باشد؟

t_tanhayam
03-05-2011, 16:13
همین کار رو کردم اما نشد .؟!

-احتمالا اين قابليت در مدل شما وجود نداره

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

سلام

رفقا ما یه 6200 led داریم که از اول فقط باهاش ماهو... میدیدیم.حالا میخوایم شبکه های داخل رو هم با انتن بگیریم ولی توی منو که میرم قسمتی که عکس یه دیش هست و مربوط به اسکن دستی و اتوماتیک و ... هست غیر فعاله.

-احتمال زياد طبق دستورات صفحه اول اقدام كنيد و local set رو روي ed-iran بگزارين

baby27784
03-05-2011, 16:28
-احتمالا اين قابليت در مدل شما وجود نداره

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

-احتمال زياد طبق دستورات صفحه اول اقدام كنيد و local set رو روي ed-iran بگزارين

local set روی ایران هست.ولی tuner روی auto نیست.

t_tanhayam
03-05-2011, 16:37
local set روی ایران هست.ولی tuner روی auto نیست.

-شما گزينه hotel mode رو خاموش ميكنيد ؟

tikco
03-05-2011, 19:35
سلام

دوست عزیز احتمالا hotel mode شما روشنه. باید خاموشش کنی.

mute-->119--> ok

lbv
04-05-2011, 08:11
-احتمالا بخاطر اروپايي بودن و ريجن زبان فارسي رو نداره
-ممكن اين قابليت رو نداشته باشه شما هارد متصل ميكنيد به usb ؟

هارد که وصل کردم پیغام داد که باید فرمت بشه بیخیال شدم usb وصل کردم بعد از فرمت usb کلید ضبط رو که زدم پیغام داد که فقط کانالهای دیجیتال رو ضبط می کنه .ماهم که هنوز نتونستیم گیرنده دیجیتالشو فعال کنیم .اگه راهی رو بلد هستید ممنون میشم راهنمایی کنید .:41:

t_tanhayam
04-05-2011, 09:05
هارد که وصل کردم پیغام داد که باید فرمت بشه بیخیال شدم usb وصل کردم بعد از فرمت usb کلید ضبط رو که زدم پیغام داد که فقط کانالهای دیجیتال رو ضبط می کنه .ماهم که هنوز نتونستیم گیرنده دیجیتالشو فعال کنیم .اگه راهی رو بلد هستید ممنون میشم راهنمایی کنید .:41:

-پس مشكلي نداره اين قابليت در تمامي برندها مربوط به شبكه هاي ديجيتال ميشه نه انالوگ وراهي نداره عزيز

rohhollah
04-05-2011, 09:37
سلام خدمت اساتید محترم بخصوص آقا ابی گل
LED 40 6900خریدم (بدون گارانتی )می خواستم تله تکست فارسی را فعال کنم ولی راستش ترسیدم تو یکی از تاپیکها خودم یکی از دوستان از وقتی زبان را فارسی کرده بعد از ریست کردن تصویر بر عکس شده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

212vr
04-05-2011, 13:21
نقل قول:
نوشته شده توسط j3ot [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه میشه هر چه سریعتر...!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

40A1UF1E منم دستکاری کرده بودمش رفتم فروشگاه سامسونگ از روی منوی یه 6960 دیگه عکس گرفتم:20:

t_tanhayam
04-05-2011, 14:54
سلام خدمت اساتید محترم بخصوص آقا ابی گل
LED 40 6900خریدم (بدون گارانتی )می خواستم تله تکست فارسی را فعال کنم ولی راستش ترسیدم تو یکی از تاپیکها خودم یکی از دوستان از وقتی زبان را فارسی کرده بعد از ریست کردن تصویر بر عکس شده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

-نه موردي نداره شما جاي ديگه رو دست كاري نكنيد اتفاقي نميوفته عزيز

morteza_mokarami
08-05-2011, 00:53
سلام دوستان
ایکونINTERNT TV SAMSUNG 6200 کجاست؟؟؟
من INTERNET وCAMPUTER وصلم ولی کاری نمیتونم بکنم.
کمکم کنین

morteza_mokarami
08-05-2011, 00:59
سلام دوستان
کمکم کنین

rohhollah
09-05-2011, 09:43
بعدازاعمال تغییرات درمنوی مخفی جستجودیجیتال فعال شده وزبان فارسی هم اضافه شده فقط موقع استفاده از تله تکست (کانال 3)اگه زبان منو فارسی نباشه کلمات بصورت حروف درهم ونامرتب ظاهر میشند !من هم می خوام زبان منوهمیشه انگلیسی باشه(LED 6900)

t_tanhayam
09-05-2011, 13:00
سلام دوستان
کمکم کنین

-عزيز c6200 نداره اين قابليت رو

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

بعدازاعمال تغییرات درمنوی مخفی جستجودیجیتال فعال شده وزبان فارسی هم اضافه شده فقط موقع استفاده از تله تکست (کانال 3)اگه زبان منو فارسی نباشه کلمات بصورت حروف درهم ونامرتب ظاهر میشند !من هم می خوام زبان منوهمیشه انگلیسی باشه(LED 6900)

خواهش ميكنم
-والا همينطوره براي تلتكست بايد زبان فارسي باشه عزيز (تا جايي كه من اطلاع دارم)

mo2200
09-05-2011, 23:58
با سلام
من یه 6960 دارم و از طریق توضیحات سایت وارد منوی مخفی اون شدم

الان احساس می کنم کمی کیفیت تصویر افت کرده ممکنه مربوط به منوی مخفی باشه
البته تا جایی که یادم هست هیچ تغییری توی این منو ندادم !!

t_tanhayam
10-05-2011, 08:54
با سلام
من یه 6960 دارم و از طریق توضیحات سایت وارد منوی مخفی اون شدم

الان احساس می کنم کمی کیفیت تصویر افت کرده ممکنه مربوط به منوی مخفی باشه
البته تا جایی که یادم هست هیچ تغییری توی این منو ندادم !!

-معمولا وقتي وارد منوي مخفي ميشين وخارج ميشين تنظيمات ديفالت ميشه و بايد دوباره مثل قديم ستينگ ها رو تنظيم كنيد
ولي كيفيت پايين نمياد فقط تغيير ميكنه

mo2200
10-05-2011, 11:07
-معمولا وقتي وارد منوي مخفي ميشين وخارج ميشين تنظيمات ديفالت ميشه و بايد دوباره مثل قديم ستينگ ها رو تنظيم كنيد
ولي كيفيت پايين نمياد فقط تغيير ميكنه
با سپاس فراوان
فکر کنم حق با شما بود تنظیمات تلوزیون رو برگردوندم درست شد.

فقط یه سوال برای من پیش آمده
گزینه front color داخل منوی مخفی دقیقا برای چه چیزی هست و مواردش در چه موردی هست ؟

t_tanhayam
10-05-2011, 11:36
با سپاس فراوان
فکر کنم حق با شما بود تنظیمات تلوزیون رو برگردوندم درست شد.

فقط یه سوال برای من پیش آمده
گزینه front color داخل منوی مخفی دقیقا برای چه چیزی هست و مواردش در چه موردی هست ؟

-معمولا مدل هاي مختلف سامي TOC (رنگ بندي پنل )هاي مختلفي دارند كه اين گزينه مربوط به همين مورد هست

lbv
10-05-2011, 13:18
دوستان تلویزیون eu40c7700 ما رو یادتون هست نمی تونستیم کانالهای دیجیتالشو پیدا کنیم و کلی با منوی مخفیش ور رفتیم ودرست نشد . حالا جالبه بدونید با یه سرچ روی گزینه AIR تمام کانالهای دیجیتال رو پیدا کرد قابلیت ضبط هم با کانال دیجیتال فعال شد.به همین سادگی و خوشمزگی .حالا مونده که ----- داخلیشو فعال کنم .اگه تجربه ای درارین ممنون میشم .

t_tanhayam
10-05-2011, 14:02
دوستان تلویزیون eu40c7700 ما رو یادتون هست نمی تونستیم کانالهای دیجیتالشو پیدا کنیم و کلی با منوی مخفیش ور رفتیم ودرست نشد . حالا جالبه بدونید با یه سرچ روی گزینه AIR تمام کانالهای دیجیتال رو پیدا کرد قابلیت ضبط هم با کانال دیجیتال فعال شد.به همین سادگی و خوشمزگی .حالا مونده که ----- داخلیشو فعال کنم .اگه تجربه ای درارین ممنون میشم .

-خوب خدا رو شكر من هم بهتون گفتم سري هاي اروپايي اين قابليت رو دارند
ركورد و pvr هم تنها روي ديجيتال فعال هست
-تنها راهش هم تست كردن خودتون هست كه اين مدل رو دارين عزيز

sahar@rasool
10-05-2011, 17:16
با سلام
دوست عزیز برای حل این مشکل ابتدا وارد منو مخفی شوید و پس از فعال کردن hotel mod در قسمت sub option گزینه ttx group را به farsian تغییر دهید فقط نکته مهم اینکه قسمتهای دیگر را دستکاری نکنید

sahar@rasool
11-05-2011, 13:54
با سلام
دوست عزیز اگه لطف کنی از منو مخفیع عکسهایی تو سایت قرار بدی ممنون میشم مرسی

rohhollah
11-05-2011, 20:04
دوست عزیزsahar@rasool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون از راهنماییتون مشکل تله تکست حل شد الان منو انگلیسی است و تله تکست فارسی
خداییش فروم خوبی دارید ودوستانی با اطلاعات زیاد. من همین مشکل راازنوابغ !! نمایندگی سامسونگ پرسیدم می گفت مشکل از آنتنه گفتم اگه مشکل از آنتنه چرا منو را که فارسی میکنی مشکل حل میشه؟جوابش سکوت بود! در هر صورت خداقوت

alimalang
11-05-2011, 21:51
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
تلویزیون من UA46C7000 ساخت مالزی هست می خواستم ببینم میشه منوشو فارسی کرد ؟
درضمن نرم افزاری از سایت مالزی گرفتم اما درست که نشد هیچ دیگه اصلا تلتکس نمیاد و مینویسه not avilable
خواهش می کنم اگر وقتشو داری بصورت کامل راهنمایی کنید

t_tanhayam
11-05-2011, 23:58
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
تلویزیون من UA46C7000 ساخت مالزی هست می خواستم ببینم میشه منوشو فارسی کرد ؟
درضمن نرم افزاری از سایت مالزی گرفتم اما درست که نشد هیچ دیگه اصلا تلتکس نمیاد و مینویسه not avilable
خواهش می کنم اگر وقتشو داری بصورت کامل راهنمایی کنید

-علي جان طبق صفحه اول همين تاپيك برين وhotel mode رو روشن كنيد وبعد وارد منوي مخفي بشين وlocal set رو بر روي ايران قرار بدين
-با اينكار زبان فارسي به منوهاتوناضافه ميشه

abolo
12-05-2011, 08:41
سلام
میخواستم بدونم چطور میتونم زمان کارکرد تلویزیون 6960 رو صفر کنم؟

alimalang
12-05-2011, 09:33
-علي جان طبق صفحه اول همين تاپيك برين وhotel mode رو روشن كنيد وبعد وارد منوي مخفي بشين وlocal set رو بر روي ايران قرار بدين
-با اينكار زبان فارسي به منوهاتوناضافه ميشه

سلام اینکارو کردم اما گزینه هایی که غیر فعال بود فعال نشد :41:
منم ترسیدم که مشکلی پیش بیاد HOTEL MODE غیر فعال کردم

t_tanhayam
12-05-2011, 09:42
سلام اینکارو کردم اما گزینه هایی که غیر فعال بود فعال نشد :41:
منم ترسیدم که مشکلی پیش بیاد HOTEL MODE غیر فعال کردم

-علي جان امكان نداره اخه توي تمام مدل ها با همين روش گزينه ها فعال ميشه
-شما كاملا مراحل پست 4 رو انجام دادين:؟

alimalang
12-05-2011, 09:52
بله انجام دادم اما نشد !!!!!!!!!!! ترسیدم بیشتر باهاش ور بیام اخه می گن ممکنه پنل دیگه بالا نیاد

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:51 AM ----------

بنظر شما تلفن بزنم نمایندگی سام سرویس کمکم بکنن

abolo
12-05-2011, 09:56
سلام

آیا میشه اینکارو کرد؟

alimalang
12-05-2011, 09:59
-علي جان امكان نداره اخه توي تمام مدل ها با همين روش گزينه ها فعال ميشه
-شما كاملا مراحل پست 4 رو انجام دادين:؟

فلش مموری نزدم ایا برای این بوده ؟؟؟؟؟

t_tanhayam
12-05-2011, 12:51

-حالا يكبار فلش رو هم بزنيد ولي نيازي نيست تا جايي كه من اطلاع دارم

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

سلام

-والا من راهي به نظرم نميرسه عزيز

rohhollah
12-05-2011, 14:44
نوشته شده توسط alimalang [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

علی آقا فکر کنم مشکت با فلش مموری حل بشه من برا خودم ویه پنل دیگه امتحان کردم بدون فلش مموری انجام نشد

Aryaeiboy
15-05-2011, 22:11
دوست عزیز نی شه بگی گزینه air کجاست؟ چجوری می شه روی اون سرچ کرد؟

t_tanhayam
15-05-2011, 22:20
دوست عزیز نی شه بگی گزینه air کجاست؟ چجوری می شه روی اون سرچ کرد؟

-عزيز مدل ايشون اروپايي هست نه اسيايي و يك سري امكانات جانبي بيشتري داره

abolo
15-05-2011, 22:30
بچه ها خواهشا کمک کنید تا بتونم تایمر 6960 رو ریست کنم میخوام بفرستم گارانتی،اگر قبل از 3 روز باشه فروشنده تی وی رو تعویض میکنه و اگر زیر 10 روز باشه سام سرویس تعویض میکنه خواهشا کمک کنید؟

t_tanhayam
15-05-2011, 22:39
بچه ها خواهشا کمک کنید تا بتونم تایمر 6960 رو ریست کنم میخوام بفرستم گارانتی،اگر قبل از 3 روز باشه فروشنده تی وی رو تعویض میکنه و اگر زیر 10 روز باشه سام سرویس تعویض میکنه خواهشا کمک کنید؟

-متاسفانه من اطلاعي ندارم در صورتيكه پنل باز بشه از روي مادر بورد شايد گزينه هايي وجود داشته باشه
كه گارانتي هم بهم ميخوره قطعا
ولي به صورت نرم افزاري نميدونم

sami-z
16-05-2011, 04:42
برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

من آخر نفهمیدم ...مگه تی وی خاموش بوده تو این مرحله......
مثلا" اونجا که گفته TV رو خاموش کنید و به منوی سرویس برید....آخه وقفی خاموشه چطور باید این کارو کرد....!!!!!!!!!!!!!!!!!

t_tanhayam
16-05-2011, 08:50
من آخر نفهمیدم ...مگه تی وی خاموش بوده تو این مرحله......
مثلا" اونجا که گفته TV رو خاموش کنید و به منوی سرویس برید....آخه وقفی خاموشه چطور باید این کارو کرد....!!!!!!!!!!!!!!!!!

-براي ورود به hotel mode بايد hdtv ‌روشن باشه وبا زدن كليد هاي مربوطه وارد ميشين
براي ورود به منوي مخفي هم بله Hdtv خاموش هست وبعد زدن كليد هاي مربوطه روشن ميشه ووارد منوي مخفي ميشه

rohhollah
16-05-2011, 12:57
سلام خدمت دوستان
تو صفحات قبل توضیحات مختصری در مورد la,le ,ua گفته شده اگه اطلاعات کاملتری هست- بخصوص برای راهنمایی دوستانی که قصد خرید دارند -لطفا ارایه بدید

t_tanhayam
16-05-2011, 14:58
سلام خدمت دوستان
تو صفحات قبل توضیحات مختصری در مورد la,le ,ua گفته شده اگه اطلاعات کاملتری هست- بخصوص برای راهنمایی دوستانی که قصد خرید دارند -لطفا ارایه بدید

-اين پيشوند ها مربوط به نوع پنل وريجن ها ومناطق مختلفي هست كه توليد ميشن

-حرف اول مربوط به نوع تكنولوژي پنل هست
L ال سي دي
U ال اي دي ها
PS پلاسماها
-حرف بعدي هم مربوط به ريجن و منطقه اي هست كه محصول ارائه ميشه
A اسيا
E اروپا
N امريكا

معمولا در قار ه هاي مختلف ورژن هاي متفاوتي توليد ميشن (بيشتر از نظر امكانات جانبي )وبعضا حتي متفاوت در طراحي

rohhollah
16-05-2011, 19:38
-اين پيشوند ها مربوط به نوع پنل وريجن ها ومناطق مختلفي هست كه توليد ميشن

-حرف اول مربوط به نوع تكنولوژي پنل هست
L ال سي دي
U ال اي دي ها
PS پلاسماها
-حرف بعدي هم مربوط به ريجن و منطقه اي هست كه محصول ارائه ميشه
A اسيا
E اروپا
N امريكا

معمولا در قار ه هاي مختلف ورژن هاي متفاوتي توليد ميشن (بيشتر از نظر امكانات جانبي )وبعضا حتي متفاوت در طراحي
ابی جان ممنون
با توجه به اینکه میگن ورژن آسیایی گیرنده دیجیتال نداره ظاهرا این پنل ما دیجیتالش فقط نرم افزاری فعال شده وباید بی خیالش بشیم؟(UA 40C6900) متاسفانه تو منطقه ما فعلا پوشش دیجیتال نداره ونمیتونم تست کنم

t_tanhayam
16-05-2011, 20:02
ابی جان ممنون
با توجه به اینکه میگن ورژن آسیایی گیرنده دیجیتال نداره ظاهرا این پنل ما دیجیتالش فقط نرم افزاری فعال شده وباید بی خیالش بشیم؟(UA 40C6900) متاسفانه تو منطقه ما فعلا پوشش دیجیتال نداره ونمیتونم تست کنم

-نه عزيز توي مدل هاي سري 6 تيونر ديجيتال موجود هست چه اسيايي وچه اروپايي
نگان نباشين

sahar@rasool
16-05-2011, 21:03
با سلام
دوستان عزیز کسی نتونست راهی جهت دریافت کانالهای دیجیتال تو c7000 پیدا کنه آخه سرچ دیجیتال رو انجام میده وتو فرکانس کانالهای ایران حدود 30 ثانیه مکث می کنه که نشان دهنده وجود تیونر دیجیتال هست ولی سیو نمی کنه لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه دریغ نکنه با تشکر

sami-z
17-05-2011, 02:10
-براي ورود به hotel mode بايد hdtv ‌روشن باشه وبا زدن كليد هاي مربوطه وارد ميشين
براي ورود به منوي مخفي هم بله Hdtv خاموش هست وبعد زدن كليد هاي مربوطه روشن ميشه ووارد منوي مخفي ميشه
خوب hotel mode رو فهمیدم دوست عزیز حالا اگه میشه کلیدهای مربوط به منوی مخفی رو بگین..
lLED c7770 دیجیتال تی وی داره؟
ممنون

t_tanhayam
17-05-2011, 10:35
خوب hotel mode رو فهمیدم دوست عزیز حالا اگه میشه کلیدهای مربوط به منوی مخفی رو بگین..
lLED c7770 دیجیتال تی وی داره؟
ممنون

-زمانيكه تلويزيون شما خاموش هست كليد هاي زير رو پشت سر هم بزنيد :

متاسفانه گويا c7000 تيونر ديجيتال نداره

Alishmas
17-05-2011, 13:51
برای تلوزيون های قديمی مدل aa68-00971a کدی وجود داره که باهاش ميشه اندازه تصوير رو تغيير داد ، کسی اين کد رو ميدونه ؟

sami-z
17-05-2011, 17:53

متاسفانه گويا c7000 تيونر ديجيتال نداره
مدل ماله من c7770 هست.یعنی فرقی با 7000 نداره؟؟؟؟یا منظورتون اینه که کلا" سری 7 این رو نداره؟؟

اما تو این صفحه این دوستمون گفتن واسه c7770 راهش انداختن:

lbv
17-05-2011, 18:42
دوستان من داشتم با منوی مخفی ور میرفتم که بعد از خاموش و روشن کردن تی وی کلیدهای اعداد و P و پاور کنترل( با کلید پاور روشن میشود ولی خاموش نمی شود اگه چند ثانیه کلید رو نگهدارم خاموش میشه ) کار نمی کنند به نظر یه جوری قفل میان کسی اطلاعی در مورد این مشکل داره ؟

t_tanhayam
17-05-2011, 19:29
مدل ماله من c7770 هست.یعنی فرقی با 7000 نداره؟؟؟؟یا منظورتون اینه که کلا" سری 7 این رو نداره؟؟

اما تو این صفحه این دوستمون گفتن واسه c7770 راهش انداختن:

-عزيز c7770 همون c7000 هست اسم گذاري مسخره سام سرويسه
-سري هاي 7 اسيايي گويا اين قابليت رو ندارند
-ايشون هم مدل eu دارند كه مربوط به ريجن اروپايي ميشه

sami-z
18-05-2011, 03:26
-عزيز c7770 همون c7000 هست اسم گذاري مسخره سام سرويسه
-سري هاي 7 اسيايي گويا اين قابليت رو ندارند
-ايشون هم مدل eu دارند كه مربوط به ريجن اروپايي ميشه
یعنی من که از نمایندگی خریدم 100% از سری eu نیست دیگه؟؟
واقعا" هیچ امیدی نیست؟
تو منوش digital tv داره که غیره فعاله

t_tanhayam
18-05-2011, 08:26
یعنی من که از نمایندگی خریدم 100% از سری eu نیست دیگه؟؟
واقعا" هیچ امیدی نیست؟
تو منوش digital tv داره که غیره فعاله

-نه عزيز سري ua هست وتيونر ديجيتالش هم تا امروز غير قابل استفاده هست حتي در صورت فعال كردن و موجود بودن

lbv
18-05-2011, 11:12
دوستان من داشتم با منوی مخفی ور میرفتم که در حالی که hotel option روشن بود ریست فکتوری زدم بعد از خاموش و روشن کردن تی وی کلیدهای اعداد و P و پاور کنترل( با کلید پاور روشن میشود ولی خاموش نمی شود اگه چند ثانیه کلید رو نگهدارم خاموش میشه ) کار نمی کنند به نظر یه جوری قفل میان کسی اطلاعی در مورد این مشکل داره ؟

t_tanhayam
18-05-2011, 12:09
دوستان من داشتم با منوی مخفی ور میرفتم که در حالی که hotel option روشن بود ریست فکتوری زدم بعد از خاموش و روشن کردن تی وی کلیدهای اعداد و P و پاور کنترل( با کلید پاور روشن میشود ولی خاموش نمی شود اگه چند ثانیه کلید رو نگهدارم خاموش میشه ) کار نمی کنند به نظر یه جوری قفل میان کسی اطلاعی در مورد این مشکل داره ؟

-يعني چطور رست كردين ؟
-اين منوي مخفي چيزي نداره به خدا اينقدر من هشدار ميدم نكنيد كسي گوش نميده :41:
-الان رست فكتوري ميشه دوباره ؟

MH_FashisT
18-05-2011, 12:21
من یه مدل پروجکشن دارم که رنگاش قاطی شده
تو سرویس منو هم رفتم ولی چیزه خاصی واسه تنظیم رنگ نداشت
یه دفعه دیگه هم همین جوری شده بود .یه تعمیر کار اومدو رفت تو صفحه تنظیم رنگو درسش کرد
فقط همین اندازه مطمئنم که نرفت سرویس منو
حالا خواهشا کمک کنین
modelsham ine
sp43r2hex

lbv
18-05-2011, 13:07
-يعني چطور رست كردين ؟
-اين منوي مخفي چيزي نداره به خدا اينقدر من هشدار ميدم نكنيد كسي گوش نميده :41:
-الان رست فكتوري ميشه دوباره ؟

در منوی مخفی در قسمت آپشن ریست فکتوری رو زدم ریست شد در حالی که هتل آپشن روشن بود .بله الان با نگهداشتن کلید خروج در ریموت کنترل ریست میشه و همچنین از داخل منوی مخفی هم ریست میشه .ولی نمیتونم منوی هتل آپشن رو فعال کنم چون کلیدهای اعداد در ریموت کنترل کار نمی کنند.( باید 1رو بزنم).راه دیگری برای رسیدن به منوی هتل اپشن وجود داره یا خیر ؟همانطور که گفتم به نظر ریموت کنترل قفل شده چون کلیدهای دیگه کار میکنن و فقط کلید هایی که مربوط به تعویض کانال هست کار نمی کنن مثل اعداد ، p و لیست کانال .وقتی این کلیدها رو فشار میدم چراغ ریموت در پنل تی وی چشمک میزنه ولی عمل نمیکنه .:41::41::41:

t_tanhayam
18-05-2011, 14:22
من یه مدل پروجکشن دارم که رنگاش قاطی شده
تو سرویس منو هم رفتم ولی چیزه خاصی واسه تنظیم رنگ نداشت
یه دفعه دیگه هم همین جوری شده بود .یه تعمیر کار اومدو رفت تو صفحه تنظیم رنگو درسش کرد
فقط همین اندازه مطمئنم که نرفت سرویس منو
حالا خواهشا کمک کنین
modelsham ine
sp43r2hex

-خوب حتما مربوط به كاليبره ميشه واينكه دست خودتون هست تا با ستينگ هاي تصوير بازي كنيد

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

در منوی مخفی در قسمت آپشن ریست فکتوری رو زدم ریست شد در حالی که هتل آپشن روشن بود .بله الان با نگهداشتن کلید خروج در ریموت کنترل ریست میشه و همچنین از داخل منوی مخفی هم ریست میشه .ولی نمیتونم منوی هتل آپشن رو فعال کنم چون کلیدهای اعداد در ریموت کنترل کار نمی کنند.( باید 1رو بزنم).راه دیگری برای رسیدن به منوی هتل اپشن وجود داره یا خیر ؟همانطور که گفتم به نظر ریموت کنترل قفل شده چون کلیدهای دیگه کار میکنن و فقط کلید هایی که مربوط به تعویض کانال هست کار نمی کنن مثل اعداد ، p و لیست کانال .وقتی این کلیدها رو فشار میدم چراغ ریموت در پنل تی وی چشمک میزنه ولی عمل نمیکنه .:41::41::41:

-قبلا هم دوستاني اين مشكل رو داشتند
خاطرم نيست كجا اگه گارانتي دارين به vip تماس بگيرين احتمالا بايد فلش بشه دوباره

sahar@rasool
18-05-2011, 17:19

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمتاسفانه گويا c7000 تيونر ديجيتال نداره
باسلام ابی عزیز
من خودم c7000 دارم درسته تا الان کسی نتونسته دیجیتال رو بگیره ولی من مطمئنم که تیونر دیجیتال داره چون وقتی سرچ دیجیتال رو انجام میدم روی فرکانس ایران حدود 30 تا 40 ثانیه مکث می کنه وسپس رد میشه در حالیکه وقتی آنتن رو جدامی کنم وسپس سرچ می کنم بدون مکث و سریع عمل سرچ دادن رو انجام می ده پس اگه تیونر دیجیتال نداشته باشه مکث کردن تو فرکانسهای ایران معنی نداره وفکر می کنم مشکل از یه جای دیگه است ممنون

lbv
19-05-2011, 12:10
خاطرم نيست كجا اگه گارانتي دارين به vip تماس بگيرين احتمالا بايد فلش بشه دوباره[/QUOTE]

گارانتی که نداره این فلش که گفتی یعنی چه و کی باید انجام بده ؟

t_tanhayam
19-05-2011, 15:48
خاطرم نيست كجا اگه گارانتي دارين به vip تماس بگيرين احتمالا بايد فلش بشه دوباره

گارانتی که نداره این فلش که گفتی یعنی چه و کی باید انجام بده ؟[/QUOTE]

-بايد اي سي پروگرام مادربورد پنل رو دوباره برنامه بدين يكي از دوستان چنين مشكلي داشت فكر ميكنم وبا برنامه و فلش مجدد مورد بر طرف شد تعمير گاه هاي مجاز و يا غير مجاز ميتونند اين كار رو انجام بدن براتون

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

باسلام ابی عزیز
من خودم c7000 دارم درسته تا الان کسی نتونسته دیجیتال رو بگیره ولی من مطمئنم که تیونر دیجیتال داره چون وقتی سرچ دیجیتال رو انجام میدم روی فرکانس ایران حدود 30 تا 40 ثانیه مکث می کنه وسپس رد میشه در حالیکه وقتی آنتن رو جدامی کنم وسپس سرچ می کنم بدون مکث و سریع عمل سرچ دادن رو انجام می ده پس اگه تیونر دیجیتال نداشته باشه مکث کردن تو فرکانسهای ایران معنی نداره وفکر می کنم مشکل از یه جای دیگه است ممنون

-سلام عزيز والا چه عرض كنم واقعا جاي تعجب هم داره چرا اينكار رو كردند
با اين حال تردهايي مربوط به منوي مخفي وجود داره در فروم هاي معروف ومعتبري مثل avforums نگاهي بندازين :

S@l@m
22-05-2011, 19:26
سلام جیران
lcd ما سری 5 هستش دوستان این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه اگه داره چطور فعال کنم

lbv
22-05-2011, 21:34
-بايد اي سي پروگرام مادربورد پنل رو دوباره برنامه بدين يكي از دوستان چنين مشكلي داشت فكر ميكنم وبا برنامه و فلش مجدد مورد بر طرف شد تعمير گاه هاي مجاز و يا غير مجاز ميتونند اين كار رو انجام بدن براتون

این برنامه دادن مثل اپگرید کردن است یعنی باید برنامه رو از جایی دانلود کنیم و به ای سی بدهیم یا باید ای سی تعویض شود ویا ..... ؟:13::5:

t_tanhayam
22-05-2011, 22:12
سلام جیران
lcd ما سری 5 هستش دوستان این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه اگه داره چطور فعال کنم

؟

سري هاي 5 تيونر ديجيتال ندارند

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

این برنامه دادن مثل اپگرید کردن است یعنی باید برنامه رو از جایی دانلود کنیم و به ای سی بدهیم یا باید ای سی تعویض شود ویا ..... ؟:13::5:

-يك برنامه هست اينكه دقيقا چطور پروگرام ميكنند رو اطلاعي ندارم عزيز

jamshimi
23-05-2011, 11:53
-نه عزيز توي مدل هاي سري 6 تيونر ديجيتال موجود هست چه اسيايي وچه اروپايي
نگان نباشين
ممنون از شما
آیا مدلهای 40 یا 46 C650 نیز تیونر دیجیتال دارن؟

با سپاس

t_tanhayam
23-05-2011, 20:46
ممنون از شما
آیا مدلهای 40 یا 46 C650 نیز تیونر دیجیتال دارن؟

با سپاس

اره عزيز سري 6 تيونر ديجتال داره

telephon89
25-05-2011, 17:21
سلام تلویزیون ما مارک سامسونگ 37c5000 هست برای اتصال به اینترنت تنظیمات اولیه سخت افزاری انچام شده ولی کدهای مخفی تنظیماتش رو نمیدونیم لطفا راهنمایی بفرمایید.

t_tanhayam
25-05-2011, 22:44
سلام تلویزیون ما مارک سامسونگ 37c5000 هست برای اتصال به اینترنت تنظیمات اولیه سخت افزاری انچام شده ولی کدهای مخفی تنظیماتش رو نمیدونیم لطفا راهنمایی بفرمایید.

Mohammad Yek110
26-05-2011, 06:50
سلام
tvمن LED SAMSUNG UA40C69 60 VR است الان کانالهای دیجیتال را دارم البته با ----Tداخلی خودش چطور ضبط pvrاونا روی usb فعال کنم

Mohammad Yek110
26-05-2011, 07:02
ابی جان ممنون

دوست عزیز tvمن ua40 c6960 vr
است الان هم با گیرنده داخلی خودش دارم کانال دیجیتال میبینم

lbv
31-05-2011, 22:35
دوستان تلویزیون ما (eu40c7700ws ) که بر اثر ریست فکتوری بعضی از کلیدهای ریموت کنترلش از کار افتادند هنوز نتونستم درستش کنم نمایندگی سامسونگ که گفت چون ریجن اروپایه ما قطعات شو نداریم .تعمیرگاه دیگه هم گفت main bord باید تعویض بشه ،دوستان راه حلی به نظر شما میاد ؟این ای سی ایپرام که باید پروگرام بشه رو دوستانی که اطلاعات دارند توضیح بدن تا با تعمیر کار در موردش صحبت کنم .

t_tanhayam
31-05-2011, 22:42
سلام
tvمن LED SAMSUNG UA40C69 60 VR است الان کانالهای دیجیتال را دارم البته با ----Tداخلی خودش چطور ضبط pvrاونا روی usb فعال کنم

-عزيز بارها خدمت دوستان گفته شده كه اين قابليت رو نداره

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

دوستان تلویزیون ما (eu40c7700ws ) که بر اثر ریست فکتوری بعضی از کلیدهای ریموت کنترلش از کار افتادند هنوز نتونستم درستش کنم نمایندگی سامسونگ که گفت چون ریجن اروپایه ما قطعات شو نداریم .تعمیرگاه دیگه هم گفت main bord باید تعویض بشه ،دوستان راه حلی به نظر شما میاد ؟این ای سی ایپرام که باید پروگرام بشه رو دوستانی که اطلاعات دارند توضیح بدن تا با تعمیر کار در موردش صحبت کنم .

-همينطوره بايد پروگرام بشه نيازي به تعويض برد پنل نيست

lbv
01-06-2011, 06:38
-همينطوره بايد پروگرام بشه نيازي به تعويض برد پنل نيست[/QUOTE]

چطوری باید پروگرام بشه ؟ پروگرامش رو از کجا تهیه کنم ؟ اینجا یه شهر عقب افتاده است که خودم باید به تعمیر کار آموزش بدهم .

t_tanhayam
01-06-2011, 16:25
-همينطوره بايد پروگرام بشه نيازي به تعويض برد پنل نيست

چطوری باید پروگرام بشه ؟ پروگرامش رو از کجا تهیه کنم ؟ اینجا یه شهر عقب افتاده است که خودم باید به تعمیر کار آموزش بدهم .[/QUOTE]

-قبلا در اين مورد صحبت شد دوست عزيز :

و اين سايت :

ولي بهتر به تعميركار يا نمايندگي هاي سامي بدين

lbv
02-06-2011, 13:55
401 صفحه 41دوست عزيز نمي خوام ادعا بازي كنم ولي ديشب با اين همه تلاش وبي خوابي تونستم جز رست فكتوري در گزينه اپشن يه رستي در گزينه ديگه پيدا كنم كه كساي كه مشكلات رنگ.غير فعال شدن ريموت. غير فعال شدن ورودي ها و... دارند رو به حالت كارخانه باز مي گردونه كه ديگه خيالم راحت شدد وهر چي رو كه بخوام تغيير بدم گزينه اي هست كه به حالت كارخانه اي برگرده.

دوستان چرا بقبه این پست نیست کدوم گزینه بوده که باهاش میشه ریست کرد ؟

amuhasan
03-06-2011, 11:42
401 صفحه 41دوست عزيز نمي خوام ادعا بازي كنم ولي ديشب با اين همه تلاش وبي خوابي تونستم جز رست فكتوري در گزينه اپشن يه رستي در گزينه ديگه پيدا كنم كه كساي كه مشكلات رنگ.غير فعال شدن ريموت. غير فعال شدن ورودي ها و... دارند رو به حالت كارخانه باز مي گردونه كه ديگه خيالم راحت شدد وهر چي رو كه بخوام تغيير بدم گزينه اي هست كه به حالت كارخانه اي برگرده.

دوستان چرا بقبه این پست نیست کدوم گزینه بوده که باهاش میشه ریست کرد ؟

سلام
عزیز یه همچین چیزی وجود نداره و معلوم نیست این جناب چطور یه همچین ادعایی کرده

titrajh
06-06-2011, 23:38
سلام دوستان
من یه ال ای دی مدل c5000 دارم میتونم با روش هایی که در مورد Hotel Mode و منوی سرویس گفته شد کانال های دیجیتال رو بگیرم ؟ یا باید ارتقاء نرم افزار بدم ؟ با اینکه نه چاره ای ندارم و باید یه گیرنده دیجیتال بخرم تا کانال های دیجیتالی رو بگیرم یا اصلا نمیشه ؟

اگر میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

t_tanhayam
07-06-2011, 09:34
سلام دوستان
من یه ال ای دی مدل c5000 دارم میتونم با روش هایی که در مورد Hotel Mode و منوی سرویس گفته شد کانال های دیجیتال رو بگیرم ؟ یا باید ارتقاء نرم افزار بدم ؟ با اینکه نه چاره ای ندارم و باید یه گیرنده دیجیتال بخرم تا کانال های دیجیتالی رو بگیرم یا اصلا نمیشه ؟

اگر میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

-اين سري ها تيونر ديجيتال ندارند دوست عزيز و بايد جداگانه تهيه كنيد

titrajh
07-06-2011, 10:13
-اين سري ها تيونر ديجيتال ندارند دوست عزيز و بايد جداگانه تهيه كنيد

آقا دستت درد نکنه

منتهی من امروز زنگ زدم نمایندگی سامسونگ ازشون گیرنده دیجیتال پرسیدم دارن یکی تهیه کنم گفتم بهش مدلشو ازم پرسید پشتش جا واسه کابل شبکه داره یا نه ؟ گفتم خوب آره هست گفت نیازی نداره از همکارام میان و یه برنامه داره بهش میزنن این امکان واسش فراهم میشه . گفتم باشه

بعد یه سوال دیگه مال من که c5000 هست میتونم باهاش رو فلش ذخیره سازی کنم یا نه ؟
خیلی لطف کردین که جوابمو میدین.

t_tanhayam
07-06-2011, 10:31
آقا دستت درد نکنه

منتهی من امروز زنگ زدم نمایندگی سامسونگ ازشون گیرنده دیجیتال پرسیدم دارن یکی تهیه کنم گفتم بهش مدلشو ازم پرسید پشتش جا واسه کابل شبکه داره یا نه ؟ گفتم خوب آره هست گفت نیازی نداره از همکارام میان و یه برنامه داره بهش میزنن این امکان واسش فراهم میشه . گفتم باشه

بعد یه سوال دیگه مال من که c5000 هست میتونم باهاش رو فلش ذخیره سازی کنم یا نه ؟
خیلی لطف کردین که جوابمو میدین.

-والا تا حالا نشنيدم اميدوارم كه اين كار رو انجام بدن خيلي از دوستان ديگه هم اين مدل رو دارند :10:
-تا امروز اين قابليت هم در اكثر ريجن هاي اسيايي وجود نداشته ويا غير فعال بوده (با اين اوصاف كه شما ميفرمايين ممكن اون هم فعال بشه :46:)

kghnet
07-06-2011, 11:54
دوستان سلام از راهنمایی های خوبتون متشکرم خصوصا از ناظر محترم انجمنمن یک 32 c475 خریدم و چون قبلا با مدل دیگه ای کار کرده بودم و برای تعویض ورودی ها بوسیله کلید source فقط یکبار کلید کردن کافی بود ولی در مدل فعلی که خریدم وقتی کلیدsource را میزنیم لیست ورودی ها میاید و تا کلید دیگری را نزنیم نمیرود خواستم از طریق منو سرویس یا همان منو مخفی این حالت را تغییر بدم البته خیلی کم با این منو آشنا بودم یعنی در همان مدل قبلی که داشتم گزینه pc را غیر فعال کرده بودم اما این بار نه تنها موفق به تغیر حالت کلید source نشدم بلکه اشتباها در قسمت adc و زیر منو AV Calibration فعال شد و شروع به کالیبر کردن کرد که سریع هرچه سعی کردم کنسل کنم نشد و در آخر تمام رنگ تصویر را بهم ریخت وقتی دوباره سعی کردم از همانجا کالیبره کنم نشد .
البته تمام این اتفاقات قبل از آشنایی من با تاپیک پر بار شما بود با این حال خواهش میکنم کمکم کنید.
1-آیا با ریست تنظیمات رنگ به حالت قبل برمیگردد .
2-آیا امکان تنظیم دستی در منو مخفی وجود دارد .
3-آیا باید کالیبره در شرایط خاصی انجام شود .
لازم است بگویم تقریبا تمام تاپیک را خواندم و یکی دو نفر هم مثل این مشکل را داشتند ولی جوابی وجود نداشت .
بازهم از لطف تمام دوستان متشکرم و آرزو میکنم دستگاه های خراب دوستان شفا پیدا کنند.

t_tanhayam
07-06-2011, 16:52
من جايي براي تنظيم اين مورد نديدم در منوي مخفي يك سري تنظيماتي داره منتها نه براي اين مورد (يا من اطلاعي ندارم)
در مورد بهم زدن رنگ هاهم خوب توي صفحاتي از تاپيك صحبت شد شما همون موارد رو دنبال كنيد

kghnet
07-06-2011, 18:09
با تشکر از توجه شما ناظر محترم
موضوعات مربوط به تنظیم رنگ در پستهای قبلی کمکم نکرد در صورتی که درباره کالیبره کردن قسمت AV CALIBRATION در منو مخفی اطلاعاتی داشته باشید ترجیحا مدل la32c475 ممنون میشم بفرمایید.
بازهم متشکر وخسته نباشید

barkat
15-06-2011, 14:58
سلام من جدیدن یک led samsung UA46D6600WR خریدم مشکل دارم لطفا راهنمایم کنید
در منوی مخفی گزینه hotel mode ندارد وبخاطر همین local set غیرفعال است

vtv004
15-06-2011, 23:26
سلام به همه
من يه 6900 از دبي گرفتم
اول زبان انگليسي اردو و عربي داشت رفتم تو منومخفي و تلويزيون ديجيتال رو روشن كردن كشور ايران رو هم انتخاب كردم
الان تي وي ديجيتال ميگيره عالي فقط يه مشكلي داره

در تلويزيون ديجيتال روي هيچ شبكه اي تله تكس ميگه موجود نيست چرا؟؟؟
در آنلوگ تلتكس مياد ولي عجق و جق هست فقط حروف انگليسي واعدادش خونده ميشه چرا؟؟؟؟

يه فيلم mkv با زير نويس اس آر تي رختم زير نويسو مربع نشون ميده چرا؟؟؟
من اين فيلمو توگوشي سامسونگ ويو به راحتي ميبينم ميدونيد كه اگه انكود utf8 نباشه گوشي پخش نميكنه پس اين مشكلو نداره
دوستان اشكال از كجاست؟؟؟
از كجا ميتونم ميزان سيگنال تي وي ديجيتال رو ببينك چند درصده؟؟هرچي ميگردم يادم رفته كجا بود

amuhasan
16-06-2011, 17:37
با سلام و تبریک میلاد امام علی علیه السلام
دوستانی که میخوان فیرمویر تلوزیون خودشونوبه 1015 ارتقا بدن میتونن از سایت مالزی دانلود کنن (برای 20 خرداد 90 هست و جدید برای سری های 2010)

rohhollah
18-06-2011, 16:48
با سلام
برای حل مشکل تله تکست باراهنمایی دوستمون sahar@rasool ابتدا وارد منو مخفی شوید و پس از فعال کردن hotel mod در قسمت sub option گزینه ttx group را به farsian تغییر دهید برای مشکل زیر نویس هم اگه local set رادر تنظیمات مخفی رو ایران گذاشتید نباید این مشکل را داشته باشه

lbv
19-06-2011, 13:12
دوستان بعد از رفع مشکل از کار افتادن بعضی از کلیدهای ریموت کنترل توسط تعمیر کار حالا موقع روشن کردن تی وی پیغام میاد که مین برد تغییر کرده به سرویس منو بروید و تایپ لوکال ست و.... تغییربدهید اما هر کاری کردم در منو سرویس اینها فعال نمیشوند راه حلی به نظرتون میرسه اعلام کنید ممنون . این کارهارو انجام دادم اما منو فعال نمیشه :
1=موت 1-1-9-ok هتل مد on
2= تی وی خاموش info -menu - mut-power فلش فرمت fat32 متصل clon tv to usb پروسس 100% میشه اما بازهم لوکال ست و sub فعال نمیشه

vtv004
21-06-2011, 08:56
با سلام
برای حل مشکل تله تکست باراهنمایی دوستمون sahar@rasool ابتدا وارد منو مخفی شوید و پس از فعال کردن hotel mod در قسمت sub option گزینه ttx group را به farsian تغییر دهید برای مشکل زیر نویس هم اگه local set رادر تنظیمات مخفی رو ایران گذاشتید نباید این مشکل را داشته باشه

عزيز دستت طلا مشكل تله تكس حل شد فارسيه
ولي زير نويس مشكل داره با اين كه روي ايرانه

در تلويزون ديجيتال تله تكس نداره فقط در آنالوگ داره از بقيه چطور؟؟؟مال شما هم اينجوريه؟؟

rohhollah
21-06-2011, 17:20
متاسفانه منطقه ما (ایلام) پوشش دیجیتال نداره شرمنده

abbasalizadeh
25-06-2011, 17:23
دوستان سلام
آیا ارتقاء نرم افزاری برای LED 40C7770 هم ارائه شده توسط سامسونگ؟
آیا در این مدل میشه PVR رو فعال و ازش استفاده کرد؟ چطور باید این کار رو انجام بدم؟
آیا امکان اضافه کردن نرم افزارهای دلخواه در قسمت Internet TV وجود داره؟ مثلا من بخوام Google Talk اضافه کنم، باید چیکار کنم؟

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

با سلام و تبریک میلاد امام علی علیه السلام
دوستانی که میخوان فیرمویر تلوزیون خودشونوبه 1015 ارتقا بدن میتونن از سایت مالزی دانلود کنن (برای 20 خرداد 90 هست و جدید برای سری های 2010)

برای مدل 40C7770 که چیزی نداشت!!!!؟

sahar@rasool
25-06-2011, 19:06
با سلام
دوستان متاسفانه دستکاری تو منو مخفی کار دست ما داد الان led c7000 ما وقتی به برق می زنیم خود به خود روشن میشه ومجددا خاموش میشه وکنترل نیز کار نمیکنه به نمایندگی زنگ زدم گفتند مین برد باید عوض بشه وهزینه آن 300 هزار تومان است کسی نمی دونه باید چکار کنم اگه سریع راهنمایی کنید ممنون میشم

amuhasan
25-06-2011, 19:32
دوستان سلام
آیا ارتقاء نرم افزاری برای LED 40C7770 هم ارائه شده توسط سامسونگ؟
آیا در این مدل میشه PVR رو فعال و ازش استفاده کرد؟ چطور باید این کار رو انجام بدم؟
آیا امکان اضافه کردن نرم افزارهای دلخواه در قسمت Internet TV وجود داره؟ مثلا من بخوام Google Talk اضافه کنم، باید چیکار کنم؟

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

برای مدل 40C7770 که چیزی نداشت!!!!؟

سلام
شما فیرمویر 2011 رو دانلود کن

abbasalizadeh
25-06-2011, 20:59
سلام
شما فیرمویر 2011 رو دانلود کن

با تشکر از راهنماییتون.
از کجا میتونم بفهمم که الان فیرموری که روی تلویزیون من هست چه ورژنیه و مال چه سالی هست؟

t_tanhayam
25-06-2011, 22:25
با تشکر از راهنماییتون.
از کجا میتونم بفهمم که الان فیرموری که روی تلویزیون من هست چه ورژنیه و مال چه سالی هست؟

menu-support-software upgrade

abbasalizadeh
26-06-2011, 00:21
menu-support-software upgrade

شکر خدا و تشکر از راهنمایی شما، الان فیرمور به 2011 ارتقا پیدا کرده، اما من متوجه تغییری نمیشم؟ آیا قابلیت وبگردی و اضافه کردن برنامه هایی مثل Google Talk وجود داره؟
من PVR رو ازطریق منوی مخفی فعال میکنم اما دوباره خودبخود غیرفعال میشه. آیا این ربطی داره به اینکه من کانال های تلویزیون رو بصورت آنالوگ دریافت میکنم؟

mhdhasani
28-06-2011, 11:13
سلام دوستان
کسی روی UA40D6000 تست کرده؟
ریسکش چقدره ؟ می ارزه؟

mohammadsdtmnd
29-06-2011, 13:37
pvr چیه همون ضبط تصاویره؟؟؟

saeed35
29-06-2011, 22:56
[QUOTE=mohammadsdtmnd;6219744]pvr چیه همون ضبط تصاویره؟؟؟[
با سلام
بله ضبط تصویره و فکر کنم در حالت --- کار برد داره

abbasalizadeh
01-07-2011, 02:16
دوستان عزیز سلام

یک توصیه: وارد منوی سرویس نشوید و گزینه هایی را که نمی دانید چیست، دستکاری نکنید.

تلویزیون LED 40C7770 بنده، در اثر چنین کاری اکنون در حالت کما به سر می بره و هیچ گونه تصویری نمایش نمیده، به منوها دسترسی ندارم و به محض اتصال به برق، خودبخود روشن و خاموش میشه و ظاهرا هیچ چاره ای هم جز مراجعه به نمایندگی وجود نداره که البته مشکل بوجود آمده شامل گارانتی نیست.

abbasalizadeh
02-07-2011, 10:28
سلام
دوستانی که با وارد شدن به منوی سرویس مشکل پیدا کرده بودند،!!!!!!!!!
آیا کسی موفق به برطرف کردن مشکل تلویزیونش شده؟
لطفا اگر کسی تونسته مشکل تلویزیونش رو برطرف کنه، لطف کنه و راهنمایی کنه که از چه طریقی تونسته این کار رو انجام بده؟
من که بردم (40C7770) نمایندگی، گفتن فقط باید مین برد عوض بشه و راه دیگه ای هم نداره و ضمنا 280 هزار تومن هم هزینه داره.

amuhasan
03-07-2011, 16:18
سلام
دوستانی که با وارد شدن به منوی سرویس مشکل پیدا کرده بودند،!!!!!!!!!
آیا کسی موفق به برطرف کردن مشکل تلویزیونش شده؟
لطفا اگر کسی تونسته مشکل تلویزیونش رو برطرف کنه، لطف کنه و راهنمایی کنه که از چه طریقی تونسته این کار رو انجام بده؟
من که بردم (40C7770) نمایندگی، گفتن فقط باید مین برد عوض بشه و راه دیگه ای هم نداره و ضمنا 280 هزار تومن هم هزینه داره.

سلام
من یه نمایندگی بردم گفت راهی جز عوض کردن مین برد نداره و خیلی منو ترسوند
نمایندگی دیگه بردم با عوض کردن(به ادعای خودش) آی سی فلشش مشکل حل شد
البته نامردی نکرد و 80000 تومن گرفت
شما هم نمایندگی دیگه ببر

lbv
04-07-2011, 08:22
من هم بردم تعمیرگاه و گفت که دوباره برنامه ریزیش کردم مشکل حل شد منتها وقتی تی وی رو روشن می کنم پیغام میده که مین برد عوض شده و به منوی سرویس مراجعه کنید و لوکال ست و ... تغییر بدهید که با ok کردن پیغام رفع میشه اما هر کار کردم وارد منوی سرویس نمیشه .

abbasalizadeh
05-07-2011, 11:42
سلام
من یه نمایندگی بردم گفت راهی جز عوض کردن مین برد نداره و خیلی منو ترسوند
نمایندگی دیگه بردم با عوض کردن(به ادعای خودش) آی سی فلشش مشکل حل شد
البته نامردی نکرد و 80000 تومن گرفت
شما هم نمایندگی دیگه ببر

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

من هم بردم تعمیرگاه و گفت که دوباره برنامه ریزیش کردم مشکل حل شد منتها وقتی تی وی رو روشن می کنم پیغام میده که مین برد عوض شده و به منوی سرویس مراجعه کنید و لوکال ست و ... تغییر بدهید که با ok کردن پیغام رفع میشه اما هر کار کردم وارد منوی سرویس نمیشه .

با تشکر
میشه لطف کنین اعلام بفرمایید که تلویزیون شما چه مدلی هست؟ چه مشکلی پیدا کرده بود؟ و لطفا آدرس و شماره تلفن نمایندگی رو که براتون مشکل رو رفع کرد به من بدین.
مشکل تلویزیون من اینه که الان با وصل شدن به برق، بطور اتوماتیک روشن میشه و ملودی روشن شدن رو پخش میکنه اما بعد دوباره میره از اول و هیچ تصویری نداره و مدام انگار ری استارت میشه.
اگر لطف کنین بدونم مشکل شما هم همین بوده که رفع شده یا نه؟
ولی حتما شماره ی نمایندگی رو اعلام کنین که بتونم ازشون راهنمایی بگیرم. آخه من اهواز زندگی میکنم.
با تشکر

tvcode
06-07-2011, 10:15
سلام
من کدها را به فرمت jpg دارم و نمیدونم چرا ارسال نشده
ایمیل خودتون را بدید تا براتون ارسال کنم
سلام لطف کن برام کدهارو به ایمیل mohsen_zarei1373@yahoo.comبفرست

tvcode
06-07-2011, 11:34
ممنون از جوابی که دادید

ولی چند مرتبه تست کردم با دقت و فاصله و پشت سرهم

ممکنه که روشی دیگه ای داشته باشه ؟ یا نکنه اصلا منو مخفی نداره؟

با تشکر
روش های دیگه ای هم هست که هزینه ناچیزی داره برای اطلاع به وبلاگ

tvcode
06-07-2011, 11:42
اگه تلویزیونتون روخراب کردین یامیخواین بدون دردسرفارسیش کنین به نظر من به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سربزنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سربزنید)

emok22
06-07-2011, 18:52
سلام بچهای
من d6600 داخل منو سرویس clon to usb میزنم هیچ عکس العملی انجام نمیده نه اپشنی اضاف میشه نه......
حتی با یو اس بی دیگری اآزمایش کردم فرمتش هم کردم با fat32 & ntfs جواب نداد ولی داخل یواس بی فائلهایش رایت شده اند اساتید در خواست کمک دارم

در ضمن فریمور جدیدش هم ازسایت مالزی و سایت استرالیا امده میخوام با فریمور استرالیای اپدیتش کنم چون یک ورزن بالاتره از اساتید میخوام ایا مشکلی پیش نمیاد ال ای دی ام ساخت مالزی است

samsung D6600

Toranj_mhg
06-07-2011, 19:21
من 20 صفحه اول رو خوندم تا اینجا مزاحم دوستان نشم اما جوابم رو ندیدم:
اگه لطف کنین یکی جواب بده که چرا:
من بعد از اینکه هتل مد رو روشن کردم بعد رفتم تو منو مخفی بعدش می رم تو COntrol>hotel option اما گزینه ای به نام clone tv to usb وجود نداره ضمن اینکه طبیعتا یک فلش فت32 بهش وصله ؟ اما بعضی گزینه هاش از اول(قبل از فعالسازی هتل) هم بازه مثل ریجن ، اما تلویزیون هیچ تغییری نمی کنه ؟
مدل تلویزیون هم b7000 هست چون که می خوام یه وایمکس بگیرم موندم اگه اینترنت تی وی این واقعا کار می کنه مودم وای فای بگیرم یا معمولی؟

mohammad99
07-07-2011, 02:33
من بعد از اینکه هتل مد رو روشن کردم بعد رفتم تو منو مخفی بعدش می رم تو COntrol>hotel option اما گزینه ای به نام clone tv to usb وجود نداره ضمن اینکه طبیعتا یک فلش فت32 بهش وصله ؟ اما بعضی گزینه هاش از اول(قبل از فعالسازی هتل) هم بازه مثل ریجن ، اما تلویزیون هیچ تغییری نمی کنه ؟
مدل تلویزیون هم b7000 هست چون که می خوام یه وایمکس بگیرم موندم اگه اینترنت تی وی این واقعا کار می کنه مودم وای فای بگیرم یا معمولی؟
دوستان منم ال ای دی 7000 دارم این منوی شبیه سازی تلویزیون به یو اس بی رو نداره

t_tanhayam
07-07-2011, 21:27
سلام بچهای
من d6600 داخل منو سرویس clon to usb میزنم هیچ عکس العملی انجام نمیده نه اپشنی اضاف میشه نه......
حتی با یو اس بی دیگری اآزمایش کردم فرمتش هم کردم با fat32 & ntfs جواب نداد ولی داخل یواس بی فائلهایش رایت شده اند اساتید در خواست کمک دارم

در ضمن فریمور جدیدش هم ازسایت مالزی و سایت استرالیا امده میخوام با فریمور استرالیای اپدیتش کنم چون یک ورزن بالاتره از اساتید میخوام ایا مشکلی پیش نمیاد ال ای دی ام ساخت مالزی است

samsung D6600

-وقتي بك اپ گرفته يعني مسير رو درست رفتين
-مشكل شما با d6600 چيه ؟
-هتل مود رو روشن كردين يعني ؟

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

-براي سري هاي b7000 ممكن كمي متفاوت باشه ولي قاعدتا همين مسير بايد جواب بده
شما علاوه بر اين نياز به خريد دانگل واي فاي هم دارين
-در ضمن اينترنت سري هاي b چيز خاصي جز چند تا اپليكيشن نيست كه بخواين زياد هزينه كنيد

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

دوستان منم ال ای دی 7000 دارم این منوی شبیه سازی تلویزیون به یو اس بی رو نداره

محمد عزيز شما هتل مود رو روشن كردين وبعد داخل منوي مخفي چنين گزينه اي ندارين ؟
مدل شما b7000 هست ؟

Toranj_mhg
08-07-2011, 01:43
بسیار ممنونم از جوابتون .
فقط این دانگل چیه ؟ دستگاه usb هست؟؟ چنده؟

راستی! ولی این توی کاتالوگش نوشته که یوتیوب هم می ره؟!

emok22
08-07-2011, 21:40
-مشكل شما با d6600 چيه ؟

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

-در ضمن اينترنت سري هاي b چيز خاصي جز چند تا اپليكيشن نيست كه بخواين زياد هزينه كنيد

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

مدل شما b7000 هست ؟

مسیرا درست رفتم
هتل مودا روشن کردم
وقتی clon tv to usb میزم واکنشی نشان نمیده هیچ اپشنی اضاف نمیشه
حتا اپشنهای غیر فعالش هم فعال نمیشند (local sat)
قبلا c6200 داشتم همش فعال کردم و بخوبی جواب داد ولی با d6600 مشکل دارم

از بچها کسی دانگل وای فای WIS09ABGNسامسونگ خاست یکی برای فروش دارم نو
(برای c6200گرفته بودم برای انترنت تی وی اش ولی متصفانه انترنت تی وی نداشت )
به قیمت دبی گرفتم میدم 200 درهم به پول ایران 70 تومان کسی خاست می فروشم

lbv
09-07-2011, 14:24

این دانگل شما برای ----- داخلی تلویزیون سامسونگ 7700 هم کاربرد داره یا خیر ؟

emok22
09-07-2011, 15:47

این دانگل شما برای ----- داخلی تلویزیون سامسونگ 7700 هم کاربرد داره یا خیر ؟

منظورتان نهفمیدم

دانگل وای فای وسیله ایست برای ارتباط ( مثلا با دانگل متونی به انترنت بیسیم ایا وسایل دیگری که وای فای باشد (موبائل .ویدیو.کامپیوتر.............وغیر که وای فای باشند وصل باشی)

mohammad99
11-07-2011, 17:44
-مشكل شما با d6600 چيه ؟

مدل شما b7000 هست ؟
اره دوست من
نداره اصلا اینو

Gangster_Benington
13-07-2011, 12:02
آقا من نفهمیدم برای فعال کردن تیونر دیجیتال دستگاهم دقیقا چی کار باید بکنم، کلکل هتل مد باید سوار کنم؟یا چی؟
مدل تلویزیون من c630 هست.

iman_s
14-07-2011, 16:49
اول هتل مود رو فعال میکین و بعد Clone to Usb رو میزنی.
بعد تی وی رو خاموش میکنی و با زدن دکمه های مربوط به منوی سرویس تی وی روشن میشه و وارد منوی سرویس میشه.اونجا تنظیمات رو انجام میدی

taiieb
15-07-2011, 15:57
سلام خسته نباشید
من یک دستگاه تلویزیون ال ای دی مدل ua40c6200 دارم که یک دفعه خاموش شد و همش روشن خاموش می شود و همین که می خواد تصویر بیاد خاموش می شود و دوباره روشن می شود . لطفا من را راهنمایی کنید

abbasalizadeh
17-07-2011, 11:21
سلام خسته نباشید
من یک دستگاه تلویزیون ال ای دی مدل ua40c6200 دارم که یک دفعه خاموش شد و همش روشن خاموش می شود و همین که می خواد تصویر بیاد خاموش می شود و دوباره روشن می شود . لطفا من را راهنمایی کنید

سلام
به احتمال زیاد وارد منوی سرویس دستگاهتون شدین و چیزی رو تغییر دادین که نباید.
اگر تلویزیونتون LED هست، که از مدلش پیداست که هست، احتمال زیاد باید یک قطعه اش عوض بشه.
در هر صورت بعیده خودتون بتونید مشکل رو حل کنید و باید به نمایندگی نشون بدین.
به هر حال نگران نباشید. دنیا همینه.
من هم یک تلویزیون LED UA40C7770 داشتم که همین مشکل رو پیدا کرد. البته من وارد منوی سرویس شدم و مشکل رو ایجاد کردم.
هرچند که چون فروشنده تقلب کرده بود، و تلویزیون دست دوم با 360 ساعت کارکرد به ما داده بود به جای نو، باید پسش می گرفت که گرفت. اما فقط مونده که من هزینه ی تعمیر تلویزیون رو بدم که انشالله به زودی انجام میشه.

Gangster_Benington
17-07-2011, 12:07
من وقتی هتل مد رو روشن میکنم بازم هیچ چیزی زیر Hotel Option تو سرویس منو نمیاد
C630

mhn-nova
18-07-2011, 23:21
باسلام خدمت دوستان
من چندتا سوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!
1-آیا مدل B690 گارانتی دار سام سرویس تیونر دیجیتال داره؟
2-وقتی برای نمایش ساعت کارکرد دستگاه تو منو مخفی میرم نوشته 6Hr درصورتی که من دوسال هست که این ال سی دی رو گرفتم.
ممنون

doki_joon
23-07-2011, 08:10
سلام دوستان عزیز مدل تلویزیون من ua46c7770 می خواستم بدونم چطور میشه گیرنده دیجیتال و اینترنت tv رو فعال کنم ممنون میشم کمک کنین صفحه ها زیاده چیزی پیدا نکردم

ehsan_y1
23-07-2011, 11:34
سلام
من اینترنت تی وی رو روی مدل c7770 فعال کردم بدون هیچ مشکلی.
میخاستم بدونم آیا میشه نرم افزرارهایی رو که تلویزیون دانلود میکنه خودمون دانلود کنیم و با فلش به تلویزیون منتقل کنیم ؟

doki_joon
23-07-2011, 13:36
سلام دوستان عزیز مدل تلویزیون من ua46c7770 می خواستم بدونم چطور میشه گیرنده دیجیتال و اینترنت tv رو فعال کنم ممنون میشم کمک کنین صفحه ها زیاده چیزی پیدا نکردم
کسی از دوستان نیست کمک کنه

prosat
23-07-2011, 17:10
سلام آقا احسان منم c7770دارم
میخواستم ببینم فیس بوک و یو تیوب راه انداختی
لطفا بگو دقیدا چکار باید بکنم

rohhollah
24-07-2011, 00:20
دوست عزیز اینطوری که دوستان تو صفحات قبلی اشاره کردند متاسفانه پنل شما تیونر داخلی نداره

Gangster_Benington
24-07-2011, 06:32
C630

كمك لطفا!

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

mohsen farrokhi
24-07-2011, 11:39
با سلام ایا این ال ای دی سامسونگ مدل 6960 قابلیت وب گردی داره یا نه من هر چی گشتم گوگل مپ رو داشت ولی گوگل برای جستجو در اینترنت نداره

mohsen farrokhi
24-07-2011, 11:40
یادم رفت بگم گیرنده بی سیم سامسونگ رو از کجا باید بگیرم نمایندگی ها میگن ما نداریم

emok22
24-07-2011, 12:57
یادم رفت بگم گیرنده بی سیم سامسونگ رو از کجا باید بگیرم نمایندگی ها میگن ما نداریم

من یکی دارم میفروشم به قیمت دبی 70000 تومان کسی خاست پیغام بده

prosat
24-07-2011, 17:39
سلام
از دوستان کسی هست که تونسته باشه فیس بوک و یوتیوب در سری c7770 که همون سری 7000 میشه راه انداخته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنه

tvcode
25-07-2011, 09:53
سلام خواستم یادآور بشم که فقط سری های 6و8 تیونردیجیتال دارند.
یک سایت هم هست که شما شمارتون رو بهش میدین اونم در ازای هرپیامک تبلیغاتی که برای شما میفرسته مبلغی به عنوان پورسانت به حسابتون واریز میکنه اینم آدرسش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaviani1346
25-07-2011, 11:23
دوست عزیز من هم شبیه شما وارد منو شدم ومدل c8000 را به 6500 تغییر دادم همین اتفاق افتاد وچون هر ده ثانیه یک بارخاموش میشود نمیشه کاری کرد حتی به نمایندگی گفتم طبق معمول گفتن باید برد main عوض شه . ولی نگران نباش من خوشبختانه الکترونیک کارم مشکل خاموش شدن را با باز کردن تلویزیون و خارج کردن کابل ارتباط panel و main حل میشه و تلویزیون روشن میشه البته مواظب باش سوکت را خراب نکنی یک ضامن داره. وقتی تلوزیون روشن شد همه موارد منو را بایستی چشم بسته وبدون تصویر از روی عکسهای همین تا÷یک بایستی model تی وی راعوض کنی و یک ریسکه شاید برگرده و فقط از دوستان می خوام که اگه ممکنه تعداد مدل ها را با نام برای من وشما ارسال کنند

kaviani1346
25-07-2011, 11:30
سلام
گارانتی نداره
نمیدونم بعد از اینکه هتل مد فعال شد تو منو مخفی چی رو دستکاری کردم
الان ال سی دی هر 10 ثانیه خاموش روشن میشه و هیچ دکمه ای نه رو پنل و نه رو ریموت کنترل کار نمیکنه
حتی نمیشه خاموشش کرد
چهار ساعت از برق کشیدم مشکل هنوز حل نشده

راهی هست؟
مدل LA40C650

دوست عزیز من هم شبیه شما وارد منو شدم ومدل c8000 را به 6500 تغییر دادم همین اتفاق افتاد وچون هر ده ثانیه یک بارخاموش میشود نمیشه کاری کرد حتی به نمایندگی گفتم طبق معمول گفتن باید برد main عوض شه . ولی نگران نباش من خوشبختانه الکترونیک کارم مشکل خاموش شدن را با باز کردن تلویزیون و خارج کردن کابل ارتباط panel و main حل میشه و تلویزیون روشن میشه البته مواظب باش سوکت را خراب نکنی یک ضامن داره. وقتی تلوزیون روشن شد همه موارد منو را بایستی چشم بسته وبدون تصویر از روی عکسهای همین تا÷یک بایستی model تی وی راعوض کنی و یک ریسکه شاید برگرده و فقط از دوستان می خوام که اگه ممکنه تعداد مدل ها را با نام برای من وشما ارسال کنند

mohsen farrokhi
26-07-2011, 00:56
اموزش شبکه کردن کامپیوتر با ال ای دی سامسونگ رو میخوام

foxlab
26-07-2011, 09:48
دوستان کسی موفق شد کالیبراسیون رنگ تصویر رو درست کنه؟ مشکل تیره شدن تصویر؟
آیا چاره ای جز تغییر مین بورد نداره؟ هزینش چقدره؟
خارجی ها از صفحات شطرنجی استفاده میکنن،کسی تست کرده؟

fery_lion
26-07-2011, 11:56
قابلیت --- و pvr رو روی سامسونگ c630 ساخت مالزی میشه فعال کرد؟!

hoomanqwerty
26-07-2011, 19:43
دوستان عزیز سری 5 سامسونگ 46 اینچ مود یو اس بی دار.
راهی هست --- رو فعال کرد؟ داییم مدل اروپای همین تلویزیون رو داره ،اون میتونه دیجیتال بگیره،البته منوش فرق میکنه،و فارسی هم نداره!
اون کد mute >1>1>9>ok چطور باید زد؟ موقعی که روشن هست دو تا یک میزنی میره رو 11 آخرش هم که9 بزنی میره رو9 !
یک سوال دیگه راهی هست پخش ویدو رو هم فعال کرد چون این مدل فقط موزیک و عکس نشون میده!
لطفااگر راهی بلدین کمک کنید!

mohsen farrokhi
26-07-2011, 21:51
دوستان عزیز سری 5 سامسونگ 46 اینچ مود یو اس بی دار.
راهی هست --- رو فعال کرد؟ داییم مدل اروپای همین تلویزیون رو داره ،اون میتونه دیجیتال بگیره،البته منوش فرق میکنه،و فارسی هم نداره!
اون کد mute >1>1>9>ok چطور باید زد؟ موقعی که روشن هست دو تا یک میزنی میره رو 11 آخرش هم که9 بزنی میره رو9 !
یک سوال دیگه راهی هست پخش ویدو رو هم فعال کرد چون این مدل فقط موزیک و عکس نشون میده!
لطفااگر راهی بلدین کمک کنید!

وقتی این دکمه mute رو بزنی بقیه رو که بزنی دیگه روی اونا نمیره ولی باید خیلی سریع این اعداد رو وارد کنی

mute >1>1>9>ok

amirshahram
27-07-2011, 02:44
سلام من TV مدل 6260 خریدم اما مثل مدلهای جدید سامسونگ (اسمارت ) نمیشه وارد اینترنت شد کسی میتونه کمکی بکنه ؟؟؟ ممنون .

ehsan_y1
27-07-2011, 08:15
سلام آقا احسان منم c7770دارم
میخواستم ببینم فیس بوک و یو تیوب راه انداختی
لطفا بگو دقیدا چکار باید بکنم

سلام دوست عزیز
اگه مودم adsl که داری قابلیت اینو داره که چیز p n توش ست کنی میشه .
اگه نه گرفتار ف ی-ل-ت-رینگ مخابرات می شی.
تا جایی که من میدونم تعداد کمی از مودم ها این قابلیت رو دارن

kaviani1346
27-07-2011, 11:40
سلام
من کدها را به فرمت jpg دارم و نمیدونم چرا ارسال نشده
ایمیل خودتون را بدید تا براتون ارسال کنم

دوست عزیز اگه ممکنه برای من هم بفرست به freeman_1346@yahoo.com

prosat
27-07-2011, 11:59
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Windows%20Xp/Desktop/%E2%80%AAAttivare%20PVR%20su%20Samsung%20C650%20LC D%E2%80%AC%E2%80%8F%20-%20YouTube.flv

chizzzz
27-07-2011, 13:01
من یه سامسونگ d5500 گرفتم
میشه راهنماییم کنین که چجوری کانالای دیجیتالش فعال میشه؟

hoomanqwerty
27-07-2011, 15:02
وقتی این دکمه mute رو بزنی بقیه رو که بزنی دیگه روی اونا نمیره ولی باید خیلی سریع این اعداد رو وارد کنی

mute >1>1>9>ok

hotel مود رو موقعی که با این کد هم وارد میشی inf0>menu>mute>power هم میاره ،فرقی داره با اون هتل مود؟
من از پست های اول متوجه نشدم باید برا --- دیقیقا باید چی رو فعال کرد؟
برا پخش فیلم چی؟

mhraban
27-07-2011, 16:54
سلام دوستان من یک LCDسام سونگ مدلLA32C450خریدم منو فارسی نداره واز پیام هاونوشته های بالا هیچی گیرم نیومد لطفا در موردمنو مخفی هم راهنمائی نمائید متشکرم

chizzzz
27-07-2011, 18:41
-جا داره ازتون تشكر كنم بخاطر پست مفيدتون واطلاعات خوبي كه براي من وبقيه دوستان گذاشتين
-روش تست شد بر روي C6200 و ----t فعال شد وكانال هاي ديجيتال دريافت شد
سپاس فراوان :10:

-عكس ها گويا پاك شده براي دوستان :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با d5500 این کارو کردم اما بازم کانالای دیجیتال رو پیدا نمیکنه:41:

chizzzz
27-07-2011, 21:49
این کاری که گفتینو من انجام دادم
اما کانال دیجیتال پیدا نمیکنه:41:

amuhasan
30-07-2011, 10:40
سلام
عزیز منطقه رو روی استرالیا بگذارید
نتیجه رو هم اعلام کنید

hoomanqwerty
31-07-2011, 16:58
hotel مود رو موقعی که با این کد هم وارد میشی inf0>menu>mute>power هم میاره ،فرقی داره با اون هتل مود؟
من از پست های اول متوجه نشدم باید برا --- دیقیقا باید چی رو فعال کرد؟
برا پخش فیلم چی؟

کسی نیست کمک کنه؟

همت
31-07-2011, 20:12
سلام دوستان. من یه ال ای دی 46d5500 گرفتم ولی متاسفانه با دستکاری که توی منوی مخفی انجام دادم کالیبراسیون رنگهاش به هم خورده و تصویر تیره شده. کل صفحات این تاپیکو خوندم ولی عکسی از منوی این مدل توش پیدا نکردم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان که این مدلو داشته باشه برام از قسمت تنظیمات adc/wb یه عکس بذاره. با خوندن مطالب دوستان متوجه شدم که این مدل تیونر دیجیتال نداره و متاسفانه من با دیدن کانال یابی دیجیتال توی منوش گول خوردم. خیلی حالم گرفته است چون یه پاناسونیک 42 مدل یو20 داشتم که واقعا گیرندگیش عالی بود و دیجیتال هم میگرفت ولی فروختم و اینو گرفتم که نسبت به قیمتش اصلا ازش راضی نیستم بخصوص اینکه این مشکل هم براش پیش اومده.
لطفا راهنمایی کنید دوستان

amuhasan
01-08-2011, 11:22
سلام دوستان. من یه ال ای دی 46d5500 گرفتم ولی متاسفانه با دستکاری که توی منوی مخفی انجام دادم کالیبراسیون رنگهاش به هم خورده و تصویر تیره شده. کل صفحات این تاپیکو خوندم ولی عکسی از منوی این مدل توش پیدا نکردم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان که این مدلو داشته باشه برام از قسمت تنظیمات adc/wb یه عکس بذاره. با خوندن مطالب دوستان متوجه شدم که این مدل تیونر دیجیتال نداره و متاسفانه من با دیدن کانال یابی دیجیتال توی منوش گول خوردم. خیلی حالم گرفته است چون یه پاناسونیک 42 مدل یو20 داشتم که واقعا گیرندگیش عالی بود و دیجیتال هم میگرفت ولی فروختم و اینو گرفتم که نسبت به قیمتش اصلا ازش راضی نیستم بخصوص اینکه این مشکل هم براش پیش اومده.

سلام
تو منوی مخفی منطقه رو روی استرالیا بگذارید تیونر دیجیتال فعال میشه

Gangster_Benington
03-08-2011, 14:31
C630
كمك لطفا

Farav1970
04-08-2011, 10:05
سلام
من 1 ua46c8880 xr دارم دیروز از 1008 به 1014 ارتقا دادم ( فایل رو از سایت رسمی سامسونگ ایران گرفتم و مال سری c8000 هست)
الان 3d درست عمل نمی کنه چیکار کنم ؟
اگه reset factory کنم درست میشه؟ یعنی به ورژن قبلی بر میگرده؟

abbasalizadeh
05-08-2011, 10:54

دوستان عزیز، این نصیحت رو بشنوید و وارد منوی مخفی HD TV هاتون نشین.
با وارد شدن به این منو، نه تنها چیز خاصی بدست نمیارین، خطر بزرگی هم خواهید کرد که ممکنه به تلویزیون شما آسیب بزنه. همونطور که من و چندین نفر از دوستان دیگه با این مشکل مواجه شدیم.
من یک تلویزیون LED 40C7770 داشتم که با وارد شدن به منوی مخفی، به حالت کما رفت و دیگه بر نگشت و نیاز پیدا کرد به تعویض Mainboard که حدود 280 هزارتومن هزینه داره.

emok22
05-08-2011, 12:48
دوستان واساتید سایت
بلاخره کسی پیدا نشد که اپشنهای سرویس منو ua40d6600wr را فعال کنه
امروز یکی از دوستانم ua46d7000خریده بود داخل سرویس منویش رفتم درست مثل d6600 خودم سرویس منویش بسته بودند
هیچ کدام از منوهایش نمی شد فعال کنی
اگر از دوستان کسی چیزی در این باره داره ما را راهنمای کنه
آیا کسی نیست این مدلها را داشته باشه من تابحال چهارتاش دیدم مال چهارتاش بسته بودند کسی داره در اینجا مطرح کنه

iman386
06-08-2011, 12:39
لطفا از اول کامل توضیح دهید
ممنون

po_2009
06-08-2011, 18:58
ممنون

درD5000 هم رو ایران تنظیمه ولی دیجیتال رو نمی گیره
چیکارش میشه کرد تا دیجیتال رو بگیره

atre_yas
06-08-2011, 21:04
salam aval az hame az matalebe mofideton tashakor mikonam ye soal
model led samsung series 6 UA40C9600 ham mitone chanale digital begire ya na?
emkanesho dare?
sakht afzari va narmafzari?
cheikar bayad bokonam?

atre_yas
06-08-2011, 23:16
salam.man led 6900 az bane kharidam.tamame karayy ke goftino anjam dadam.zabano farsi kardam.kanalaye digitalam gereftam ama internet tv ro natonestam faal konam.az ip irad migire.to ghesmate internet nemitonam az meno bezaramesh ro bi sim.faghat ye gozine ba sim ro dare.bi zahmat rahnamayy konid mano.bara ghabliha ham ye donia mamnoooooooooooooon

ssoohheeiill
08-08-2011, 12:54
با سلام
دوستان ما هر کاری کردیم نتونستیم Local Set فعال کنیم
مدل تی وی D7000 2011 هستش ممنون میشم کمکم کنید
Local Set هم روی عراق فعال و روی هیچ گزینه دیگه ای نمیره
زمانی هم که می خام به اینترنت وصل شم میگه دانگل رو وصل کن مگه نباید دانگل داخلی باشد ؟

mibiir
08-08-2011, 16:28
سلام من یه ua40b7000wrs دارم داخل منو مخفی ریست فکتوری کردم. الان داخل خود منوی تلوزیون بعضی از گزینه ها غیر فعال شذه. مشکل بزرگ اینه که قسمت سرچ کانال های تلوزیونی کاملا غیر فعال شده. اصلا نمی شه وارد شد و کانال سرچ کرد. کسی می دونه باید پیکار کنم په طوری این منو رو فعال کنم؟:41:

Masoud 206-16v
08-08-2011, 22:16
سلام من یه ua40b7000wrs دارم داخل منو مخفی ریست فکتوری کردم. الان داخل خود منوی تلوزیون بعضی از گزینه ها غیر فعال شذه. مشکل بزرگ اینه که قسمت سرچ کانال های تلوزیونی کاملا غیر فعال شده. اصلا نمی شه وارد شد و کانال سرچ کرد. کسی می دونه باید پیکار کنم په طوری این منو رو فعال کنم؟:41:

شما وارد Hotel Mod شدید و اون رو روشن گذاشتید،وارد گزینه Hotel Mod شید و خاموش کنید گزینه رو.
با دستور زیر وارد شید:
زمانی که TV روشن هست ابتدا کلید MUTE +1+1+9+OK(از چپ به راست)

emok22
08-08-2011, 23:42
با سلام
دوستان ما هر کاری کردیم نتونستیم Local Set فعال کنیم
مدل تی وی D7000 2011 هستش ممنون میشم کمکم کنید
Local Set هم روی عراق فعال و روی هیچ گزینه دیگه ای نمیره
زمانی هم که می خام به اینترنت وصل شم میگه دانگل رو وصل کن مگه نباید دانگل داخلی باشد ؟

ssoohheeiillجان
d7000وای فای(دانگل) داخلی داره من خودم با وایرلس adsl tpilink با7000 d وصل انترنت شدم
اما درباره local set تا بحال کسی نتو نسته فعال کنه

ssoohheeiill
09-08-2011, 00:29
ssoohheeiillجان
d7000وای فای(دانگل) داخلی داره من خودم با وایرلس adsl tpilink با7000 d وصل انترنت شدم
تا بحال کسی نتو نسته فعال کنه
تا حالا که من هر کاری کردم نتونستم از طریق وای فای وصلش کنم همش ازم دانگل می خاد عکسشو نشون میده ومیگه به یو اس بی تی وی وصلش کن
اما درباره local set شاید در سایت های خارجی بشه چیزی پیدا کرد حالا هرکی از دوستان اطلاعاطی پیدا کرد ما رو هم در جریان بزاه با
راستی با اپدیت فعال میشه اصلا اپدیت چی کار می کنه ؟ چه جوری باید تی وی رو اپدیت کنم ؟
با سپاس فراوان

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

m5914619
09-08-2011, 08:29
دوست عزیز من led d5000 گرفتم دیجیتالش فعاله ولی کانال پیدا نمی کنه .همون کابل و میزنم پشت انتن دیجیتال (با 68% آنتن) همه شبکه مارو میگیره .
لطف کن و راهنمایی کن به ایمیلم . دستت درد نکنه
Morteza_ghadirco@yahoo.com

همت
09-08-2011, 10:22
ممنون

سلام. تلویزیون من هم همین مدل هست، خیلی گشتم ولی نتونستم دیجیتالش رو فعال کنم. ظاهرا سری 5 اصلا تیونر دیجیتال نداره یعنی نمیتونه کانالهای دیجیتال رو بگیره. یه توصیه من به شما اینکه وارد منوی مخفی نشو. تلویزیون من به دلیل دستکاری توی قسمت وایت بالانس توی منو مخفی رنگ تصاویرش غیرواقعی شده. البته دنبال یکی میگشتم که همین مدلو داشته باشه و من بتونم تنظیماتو ازش بگیرم ولی میترسم شما زیاد وارد نباشید و به بلایی که سر من اومده دچار بشید.
از دوستانی که مدل D5500 دارن و با ورود به منوی مخفی مشکلی ندارن خواهش میکنم تنظیمات وایت بالانس رو توی منوی مخفی برای من بفرستن. خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره دریغ نکنه. با تشکر فراوان

po_2009
09-08-2011, 12:04
سلام. تلویزیون من هم همین مدل هست، خیلی گشتم ولی نتونستم دیجیتالش رو فعال کنم. ظاهرا سری 5 اصلا تیونر دیجیتال نداره یعنی نمیتونه کانالهای دیجیتال رو بگیره. یه توصیه من به شما اینکه وارد منوی مخفی نشو. تلویزیون من به دلیل دستکاری توی قسمت وایت بالانس توی منو مخفی رنگ تصاویرش غیرواقعی شده. البته دنبال یکی میگشتم که همین مدلو داشته باشه و من بتونم تنظیماتو ازش بگیرم ولی میترسم شما زیاد وارد نباشید و به بلایی که سر من اومده دچار بشید.
از دوستانی که مدل D5500 دارن و با ورود به منوی مخفی مشکلی ندارن خواهش میکنم تنظیمات وایت بالانس رو توی منوی مخفی برای من بفرستن. خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره دریغ نکنه. با تشکر فراوان

نه دوست عزيز سري D5000 گيرنده ديجيتال داره منتهي نميدونم چرا همه تو فعال سازيش موندن!
تو مشخصات يكي از مدل هاي پرفروشش تو ايران دقت كنين ميبينين كه ديجيتال داره:

emok22
09-08-2011, 15:51
تا حالا که من هر کاری کردم نتونستم از طریق وای فای وصلش کنم همش ازم دانگل می خاد عکسشو نشون میده ومیگه به یو اس بی تی وی وصلش کن
اما درباره local set شاید در سایت های خارجی بشه چیزی پیدا کرد حالا هرکی از دوستان اطلاعاطی پیدا کرد ما رو هم در جریان بزاه با
راستی با اپدیت فعال میشه اصلا اپدیت چی کار می کنه ؟ چه جوری باید تی وی رو اپدیت کنم ؟
با سپاس فراوان

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

صد در صد داره
با اپدیت بعضی مشکلات نرم افزاری بر طرف میشند
برو سایت سازنده اش اخرین فریموراش دانلود کن بعد از دانلود فایل دانلود شده را باز(extract) کن داخل یواس بی
بعد یواس بی را به پشت پنل زده برو داخل menu-support-software upgrade-buy usb پنل ریستارت میشه اپدیت شروع بعد سه چهار دقیقه تمام موقع اپدیت نه پنل خاموش کنی نه یواس بی را بکشی
دوست عزیز ریسک با خودت انشالا اتفاقی نمی افته اینا میگم یهو وسط کار برق بره خدا را چی دیدی
اگر اطلات ندارید این کار نکنیبد

من ودوستم D6600 وD7000 را با اخرین فریمور سایت سازنده اش اپدیت کردیم

vampire666
09-08-2011, 23:17
سلام دوستان
واقعا تاپیک مفیدی هستش من دارم لذت میبرم و نمیدونستم که تلوزیون من اینهمه قابلیت داره

چند تا سوال از دوستان دارم
1- حالت ریست فکتوری تو منوی مخفی تمام تنظیمات رو برمیگردونه به حالت قبل ؟ مثلا اگر شک داریم چیزی رو دستکاری کردیم با ریست فکتوری میشه مطمئن شد برگشته به حالت اول ؟

2- تلوزیون من c650 هستش و توی منوی مخفی خاصیت 3d رو زده off آیا امکانش هست با روشن کردن این حالت سه بعدی هم فعال بشه ؟

3- اینترنت تی وی رو با موقیت فعال کردم فقط الان میگه باید آپدیت بشه و تو همون حالت میمونه یعنی امکان داره پورت ایران برای آپدیت بسته باشه نمیشه به صورت آفلاین آپدیت کرد ؟ یا وی پی ان ست کرد واسش ؟

ممنون از شما

abbasalizadeh
10-08-2011, 03:31
نه دوست عزيز سري D5000 گيرنده ديجيتال داره منتهي نميدونم چرا همه تو فعال سازيش موندن!
تو مشخصات يكي از مدل هاي پرفروشش تو ايران دقت كنين ميبينين كه ديجيتال داره:

سری های 5000، اونهایی که داخل ایران با ضمانت به فروش میرسه، گیرنده ی دیجیتال داره.

اما اونهایی که با ضمانت سام سرویس نیست، مثلا تولیدهای مالزی، گیرنده دیجیتال ندارند. به سایت سامسونگ مالزی مراجعه کنید متوجه میشین.

po_2009
10-08-2011, 08:19
سری های 5000، اونهایی که داخل ایران با ضمانت به فروش میرسه، گیرنده ی دیجیتال داره.

اما اونهایی که با ضمانت سام سرویس نیست، مثلا تولیدهای مالزی، گیرنده دیجیتال ندارند. به سایت سامسونگ مالزی مراجعه کنید متوجه میشین.

البته توي سايت مالزي درباره تلويزيوني مثلUA 55 D8000هم نوشته شده ديجيتال نداره!
در ثاني اگه سري 5000ديجيتال ندارن پس چرا امكان جستجو وسرچ تو منوي اين مدل وجود د داره ؟

liquid2
10-08-2011, 10:18
با توجه به موجود نبودن c6960 در سايز 32 ، مجبور به خريد d5550 شدم كه البته بد هم نيست ولي دلم هنوز پيش C6960 . با راهنمايي دوستان وارد منوي مخفي شدم و البته قبل از هر چيز به همه هشدار دادم كه حرف نزنند وگرنه قاطي مي كنم و تنظيمات بهم مي خوره! ساعت تلويزيون رو هم چك كردم كه صفر بود و CLONE TV TO USB هم كردم و همونطوري كه دوستان گفته بودند، اين مدل قابليت pvr رو نداره. متاسفانه وروديهاش خيلي كمه و يك ورودي AV بيشتر نداره و براي اتصال دو دستگاه كه HDMI نيستند بايد از convertor استفاده كرد. سعي مي كنم تصاويري از منوي سرويس و خود تلويزيون بذارم.

far84
10-08-2011, 11:01
c6900cبا c6960 چه فرقی باهم دارن ؟دوستان لطفا نظر بدن

iman_s
10-08-2011, 12:00
دوم تو منوی مخفی ورژن فایروال رو زده 1000.2 و توی سایت نوشته 1012.2 مشکلی پیش نمیاد؟
اولی نسخه فریمور تی وی شماست و دومی نسخه آپدیت شده روی سایت هست و تی وی شما پس از آپگرید به نسخه 1012.2 تبدیل میشه

مدل تیوی من UAD7000WR ولی سایت مالزی زده UAD7000LRیعنی فرق دارن باهم?
بله فرق دارند.
شما توی سایت UAD7000WR رو سرچ کن و فریمور مخصوص همین نسخه رو دانلود کن

vampire666
11-08-2011, 11:13
سلام دوستان
واقعا تاپیک مفیدی هستش من دارم لذت میبرم و نمیدونستم که تلوزیون من اینهمه قابلیت داره

چند تا سوال از دوستان دارم
1- حالت ریست فکتوری تو منوی مخفی تمام تنظیمات رو برمیگردونه به حالت قبل ؟ مثلا اگر شک داریم چیزی رو دستکاری کردیم با ریست فکتوری میشه مطمئن شد برگشته به حالت اول ؟

2- تلوزیون من c650 هستش و توی منوی مخفی خاصیت 3d رو زده off آیا امکانش هست با روشن کردن این حالت سه بعدی هم فعال بشه ؟

3- اینترنت تی وی رو با موقیت فعال کردم فقط الان میگه باید آپدیت بشه و تو همون حالت میمونه یعنی امکان داره پورت ایران برای آپدیت بسته باشه نمیشه به صورت آفلاین آپدیت کرد ؟ یا وی پی ان ست کرد واسش ؟

ممنون از شما

خودم به جوابهام رسیدم ولی برای آگاهی برخی از دوستان جوابش رو میدم

1- خیر حالت ریست فکتوری نمیتونه تمام تنظیمات منوی مخفی رو به حالت اولیه برگردونه برای برگردوندن کلیه اطلاعات به حالت اول باید از گزینه eeprom reset استفاده کنید که البته چون بعد از اینکار رجین و تایپ هم پاک میشه توصیه نمیکنم اگه وارد نیستید انجامش بدید من خودم چون یه چیزایی سرم میشه اینکار رو کردم و کاملا موفق آمیز بود
2 خیر اصلا این قابلیت روشن نمیشه و فقط تو منو وجود داره و امکان سخت افزاریش تعبیه نشده
3- لازم به وی پی ان نیست بلکه باید سرعت اینترنت بالا باشه با 1 مگ چک کردم عالی کار کرد

همت
11-08-2011, 13:27
خودم به جوابهام رسیدم ولی برای آگاهی برخی از دوستان جوابش رو میدم

1- خیر حالت ریست فکتوری نمیتونه تمام تنظیمات منوی مخفی رو به حالت اولیه برگردونه برای برگردوندن کلیه اطلاعات به حالت اول باید از گزینه eeprom reset استفاده کنید که البته چون بعد از اینکار رجین و تایپ هم پاک میشه توصیه نمیکنم اگه وارد نیستید انجامش بدید من خودم چون یه چیزایی سرم میشه اینکار رو کردم و کاملا موفق آمیز بود
2 خیر اصلا این قابلیت روشن نمیشه و فقط تو منو وجود داره و امکان سخت افزاریش تعبیه نشده
3- لازم به وی پی ان نیست بلکه باید سرعت اینترنت بالا باشه با 1 مگ چک کردم عالی کار کرد

دوستانی که سری 5 دارن آیا این گزینه که دوستمون گفتند ( eeprom reset) توی منوی مخفی این سری وجود داره و اگه داره کجاشه. من 46d5500 دارم همچین گزینه ای توش پیدا نکردم. لطفا اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه.
یه مطلب دیگه اینکه برای من توی منوی مخفی نمیشه وارد قسمت Advance (توی صفحه اول منوی مخفی) شد؛ چطوری میشه رفت توی این قسمت؟ راستشو بخواید تنظیمات وایت بالانس تلویزیونم به هم خورده برای همین دیگه ترسی از منوی مخفی ندارم چون بدترین بلایی که میشد سرم اومده به همین خاطر میخوام بگردم شاید گزینه ای برای ریست کردن منوی مخفی پیدا کردم. در ضمن من فیرمور رو هم از سایت مالزی گرفتم و آپدیت کردم ولی هیچ تاثیری نداشت.
باز هم از دوستان خواهش میکنم اگر کسی این مدلو داره و براش امکان داره تنظیمات قسمت ADC/WB رو برای من بفرسته.
با تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنن

lbv
11-08-2011, 18:55
[QUOTE=vampire666;6351826]خودم به جوابهام رسیدم ولی برای آگاهی برخی از دوستان جوابش رو میدم

دوست عزیز ما هم به کمک یک استاد ایپرام ریست کردیم و مشکلمون حل شد و فقط یک مشکل باقی مونده و اون اینه که موقعی تی وی رو روشن می کنیم پیغام میده که لوکال ست و تایپ عوض شده به سرویس منو مراجعه کنید که هر کاری کردیم نتونستیم به سرویس منو دسترسی پیدا کنیم شما راه حلی سراغ دارید ؟

vampire666
12-08-2011, 07:15
دوست عزیز ما هم به کمک یک استاد ایپرام ریست کردیم و مشکلمون حل شد و فقط یک مشکل باقی مونده و اون اینه که موقعی تی وی رو روشن می کنیم پیغام میده که لوکال ست و تایپ عوض شده به سرویس منو مراجعه کنید که هر کاری کردیم نتونستیم به سرویس منو دسترسی پیدا کنیم شما راه حلی سراغ دارید ؟

مدل دستگاه چیه ؟
اون پیغام بعد از ریست کردن ایپیرام میاد و مشکلی نیست شما باید دستگاه رو روشن کنی بعد به ترتیب و سریع این دکمه ها رو بزن
mute - 1 -1 -9- ok
وارد یه منو میشی که همون هتل مد هستش هتل مد رو on کن و تلویزیون رو خاموش کن
حالا در حالت خاموش دکمه های زیر رو سریع بزن
info - menu - mute - power
تلویزیون روشن و وارد منوی مخفی میشه در قسمت آپشن این منو میتونی type , model , local set رو مجدد تنظیم کنی بعد از تنظیم تلویزیون رو خاموش کن

حله با روشن کردن مجدد میبینی تلویزیون مثل روز اول شده

---------- Post added at 08:13 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

دوستانی که سری 5 دارن آیا این گزینه که دوستمون گفتند ( eeprom reset) توی منوی مخفی این سری وجود داره و اگه داره کجاشه. من 46d5500 دارم همچین گزینه ای توش پیدا نکردم. لطفا اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه.
یه مطلب دیگه اینکه برای من توی منوی مخفی نمیشه وارد قسمت Advance (توی صفحه اول منوی مخفی) شد؛ چطوری میشه رفت توی این قسمت؟ راستشو بخواید تنظیمات وایت بالانس تلویزیونم به هم خورده برای همین دیگه ترسی از منوی مخفی ندارم چون بدترین بلایی که میشد سرم اومده به همین خاطر میخوام بگردم شاید گزینه ای برای ریست کردن منوی مخفی پیدا کردم. در ضمن من فیرمور رو هم از سایت مالزی گرفتم و آپدیت کردم ولی هیچ تاثیری نداشت.
باز هم از دوستان خواهش میکنم اگر کسی این مدلو داره و براش امکان داره تنظیمات قسمت ADC/WB رو برای من بفرسته.
با تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنن

دوست عزیز تو مدلهای مختلف احتمالا جای این منو فرق داره برای من تو منوی sub option بود البته بعد از اینکه شما تو منوی hotel option وارد شدی و clone tv to usb رو زدی این گزینه توی sub option ظاهر میشه

---------- Post added at 08:15 AM ---------- Previous post was at 08:13 AM ----------

سلام دوستان
من یه مشکلی دارم ، تصویر تی وی بینهایت سیاه تو تنظیماتشم ور رفتم ولی درست نشد
نمیدونم اشکال از کجاست رنگای تیره رو خیلی سیاه نشون میده ، اگر کسی میدونه باید چی کار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
ممکن با eeprom reset مشکلم حل شه ؟
رجین و تایپ چیه که با eeprom rese پاک میشه ؟

اگر تنظیمات منوی مخفی رو دسکاری کردی و اینجوری شده بله با این ریست همه چیز به حالت اولیه برمیگرده
در مورد رجین و تایپ هم ناحیه و کشور مورد استفاده هستش که بعد از ایپیرام ریست باید از اول ست بشه مثلا ایران

amir_amd
12-08-2011, 12:57
با سلام دوستان چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید

1-دوستان من به تازگی D6600 خریدم اما Wifi اون کار نمیکنه ولی در منو مخفی نوع Wifi با یک حرف انگلیسی مشخص شده مثلا M میخواستم بدونم اگه تغییرش بدم فعال میشه؟
2-چطوری میشه از منوی مخفی سنسور ECO را خاموش کرد؟(همین که با تاریک شدن صفحه نور را کم میکند) در قسمت منو این گزینه موجود نیست شاید بهش Diming هم بگند!
3-و تلویزیون من نمیتونه کانال های دیجیتال را بگیرد! با اینکه روی ایران تنظیم است منطقه. برای گرفتن کانال های دیجیتال باید به اینترنت وصل باشد یا انتن متصل باشد؟

با تشکر

همت
12-08-2011, 17:08
دوست عزیز تو مدلهای مختلف احتمالا جای این منو فرق داره برای من تو منوی sub option بود البته بعد از اینکه شما تو منوی hotel option وارد شدی و clone tv to usb رو زدی این گزینه توی sub option ظاهر میشه

---------- Post added at 08:15 AM ---------- Previous post was at 08:13 AM ----------

اینکارو هم کردم ولی متاسفانه این گزینه توی منوی مخفی تلویزیون من( UA46D5500) وجود نداره، البته یه گزینه هست با عنوان OTN reset که نمیدونم برای چیه. اساتید اگه راهکار دیگه ای برای برگشتن تنظیمات منوی مخفی به حالت اولش سرغ دارید لطفا بفرمایید.

vampire666
12-08-2011, 17:38
اینکارو هم کردم ولی متاسفانه این گزینه توی منوی مخفی تلویزیون من( UA46D5500) وجود نداره، البته یه گزینه هست با عنوان OTN reset که نمیدونم برای چیه. اساتید اگه راهکار دیگه ای برای برگشتن تنظیمات منوی مخفی به حالت اولش سرغ دارید لطفا بفرمایید.

آخرین گزینه منوی sub option شما چیه ؟

همت
12-08-2011, 17:56
آخرین گزینه منوی sub option شما چیه ؟

e-pop default که به صورت پیشفرض OFF هست

amir_amd
12-08-2011, 20:22

1-دوستان من به تازگی D6600 خریدم اما Wifi اون کار نمیکنه ولی در منو مخفی نوع Wifi با یک حرف انگلیسی مشخص شده مثلا M میخواستم بدونم اگه تغییرش بدم فعال میشه؟
2-چطوری میشه از منوی مخفی سنسور ECO را خاموش کرد؟(همین که با تاریک شدن صفحه نور را کم میکند) در قسمت منو این گزینه موجود نیست شاید بهش Diming هم بگند!
3-و تلویزیون من نمیتونه کانال های دیجیتال را بگیرد! با اینکه روی ایران تنظیم است منطقه. برای گرفتن کانال های دیجیتال باید به اینترنت وصل باشد یا انتن متصل باشد؟

با تشکر

vampire666
12-08-2011, 23:47
دوستان دو تا سایت ایرانی پیدا کردم که تمام منوهای مخفی اکثر محصولات تو بازار رو به صورت عکس اصلی و فایل دارن فقط مسئله ای که وجود داره اینه که حق اشتراک میگیرن اگه کسی پایه هست شریکی حق عضویت پرداخت کنیم و از امکاناتشون استفاده کنیم چون من هر چقدر سرچ کردم این اطلاعات رو هیجا ندیدم

shahram49
18-08-2011, 10:13
سلام در اینترنت تی وی چگونه روزنامه های ایرانی و تلویزیون های شبکه داخلی را ببینیم

emok22
18-08-2011, 22:18

با تشکر
دوست عزیز
من d6600 دارم wifi اش کار مکنه اون هم بخوبی و wifi Region هم روی E است

king2002
19-08-2011, 22:46
دوستان کارکرد تلویزیون رو از کجا میشه فهمید ؟
40D6920
آیا تو همین منوی مخفیه یا جای دیگست ؟

colonel111
20-08-2011, 09:46
سلام
اگه كسي بتونه جواب amir_amd رو بده ممنون مي شم
منم همچين مشكلي رو دارم
البته Eco رو وقتي در تنظيمات خاموش مي كنم (نه منوي مخفي) اتفاق خاصي نمي افته

colonel111
20-08-2011, 11:39
مدل تلوزيون من 40D5000 سامسونگه
من هم با كاليبره كردن AV تصويرم سياه شذه، با تغيير White Balance يكم بهتر شده ولي در منويAD/WB Resault كه دقيقا منوي بالاي وايت بالانس هست، 2 تا گزينه اول رو كه تغيير دادم نور صفحه ام ok شد.
حالا خواهشم از دوستاني كه تلوزيون هم مدل منو دارن اينه كه لطفا از منوي AD/WB Resault شون عكس بگيرند و به اشتراك بزارند تا اعداد دقيق رو وارد كنم
خيلي ممنون

king2002
21-08-2011, 00:15
40D6920
تا الان هیچ کسی این کار رو نکرده ؟؟
اصلا واقعیت داره ؟

RESOMETI
21-08-2011, 13:33
led 40D5500 خريدم ، براي تنظيم گيرنده ديجيتال به منوي مخفي رفتم و firmware رو هم آپگرد كردم به 1012.1 . اما الان ديجيتال كه پيدا نميكنه ،كانالهاي آنالوگي رو كه قبلا ميگرفت هم نميگره. استراليا و سنگاپور و asia\d و ed-iran رو هم بدون نتيجه موفق تسط كردم .ممنون ميشم از راهنمايي

Masoud 206-16v
21-08-2011, 19:45
40D6920

شما ابتدا Hotel mod رو روشن کنید و بعد وارد منو مخفی بشید:
Service Menu > >> SVC > >> Panel Display Time

king2002
21-08-2011, 21:59
شما ابتدا Hotel mod رو روشن کنید و بعد وارد منو مخفی بشید:
Service Menu > >> SVC > >> Panel Display Time
ممنون
رفتم - ولی تو فسمت SVC چیزی بنام Panel Display Time یا عبارت مشابه نبود
ولی تو صفحه اولش نوشته Date of Purchase و جلوش تاریخی رو نوشته که من تلویزیون رو خریدم

po_2009
21-08-2011, 22:10
led 40D5500 خريدم ، براي تنظيم گيرنده ديجيتال به منوي مخفي رفتم و firmware رو هم آپگرد كردم به 1012.1 . اما الان ديجيتال كه پيدا نميكنه ،كانالهاي آنالوگي رو كه قبلا ميگرفت هم نميگره. استراليا و سنگاپور و asia\d و ed-iran رو هم بدون نتيجه موفق تسط كردم .ممنون ميشم از راهنمايي

دوست عزیز این مدل سامسونگ گیرنده دیجیتال نداره و فقط منوی سرچ دیجیتال رو داره
به خاطر همین نمیتونی شبکه های دیجیتال رو بگیری

sagedmo
22-08-2011, 08:46
سلام عزیزان.من امروز یه 46d6600 گرفتم.و وب بروزرش رو چک کردم و تو چند تا سایت رفتم(yahoo msn google) و خود تلویزیون وقتی وصل شدم به اینترنت چند تا نرم افزار دانلود کرد. حالا سوالم اینه که منظور شما دقیقا از فعال کردن اینترنت چیه؟ یعنی الان اینترنت من فعال نیست کامل؟(البته تو قسمت samsung apps نمیره و ارور میده.لطفا من رو راهنمایی کنید.من اهوازم.میتونم شبکه های دیجیتالی رو دریافت کنم؟

RESOMETI
23-08-2011, 09:56
ال اي دي سري پنج D ايران و ساير كشورها بجز مالزي همه گيرنده ديجيتال دارند. الان كه از خير ديجيتال گذشتم و اگر دوستي محبت كند و از منوي مخفي D5500 صفحه زير عكس بگيرد ممنون ميشوم.چون الان تلويزيونم رو به مانيتور تبديل كرده ام.گيرنده آنالوگ رو هم از كار انداخته ام .:41:
Option
control>sub option
hotel option

colonel111
24-08-2011, 11:33
سلام
اگه كسي بتونه جواب amir_amd رو بده ممنون مي شم
منم همچين مشكلي رو دارم
البته Eco رو وقتي در تنظيمات خاموش مي كنم (نه منوي مخفي) اتفاق خاصي نمي افته

--------------------------------------------------
جوابي نبود؟

colonel111
24-08-2011, 11:34
من هم با كاليبره كردن AV تصويرم سياه شذه، با تغيير White Balance يكم بهتر شده ولي در منويAD/WB Resault كه دقيقا منوي بالاي وايت بالانس هست، 2 تا گزينه اول رو كه تغيير دادم نور صفحه ام ok شد.
حالا خواهشم از دوستاني كه تلوزيون هم مدل منو دارن اينه كه لطفا از منوي AD/WB Resault شون عكس بگيرند و به اشتراك بزارند تا اعداد دقيق رو وارد كنم
خيلي ممنون
-----------------------------------------------------------------------------
دوستان جوابي نبود؟

reza-habibi
24-08-2011, 14:05
با سلام و خسته نباشید
من C8000 دارم 55 اینچ البته پارسال آذر ماه خریدم .وقتی تو سرچ کانال های دیجیتال میرم رو فرکانس 31 و 37 و 43 کمی صبر میکنه حدود 15 ثانیه ولی کانالی اضافه نمیکنه میخواستم بدونم کار خاصی باید انجام داد یا نه ؟
البته من از منوی مخفی دیجیتال رو فعال کردم حالا نمیدونم تنظیم رو اشتباه انجام دادم یا کلا گیرنده دیجیتال نداره البته اون مکث منو متقاعد کرده که گیرنده دیجیتال داره حالا از دوستانی که این مدل رو دارند و دیجیتال رو میگیرند اگر تنظیمات تلویزیون شان رو بگن ممنون میشم .
با تشکر

DANCE6410
25-08-2011, 00:21
خيلي ممنون

سلام
منم همین بلا سرم اومده
حدوداً تونستم برش گردونم به قبل اما اون کیفیت اولس خودش نمیشه
واقعا اگه کسی میتونه عکس بگیره همین جا بذاره
جداً ممنون میشم.

rhamid_esf
29-08-2011, 05:22
سلام
دوستان برای آپدیت C8000 از لینک زیر اقدام کردم .فعلا در حال دانلود فرمیور هستم
میخواستم بدونم ، من TYPE تغییر داده بودم و نمی دونم اصلیش هم چی بود ! حالا مشکلی پیش نمیاد

در کل با استفاده از لینک زیر آپدیت کردن برای C8000 یکی هست یا سری ساخت و کشور منتاژ کننده تو فرمیور فرق میکنه؟؟؟

majidrezae
29-08-2011, 10:16
سلام خسته نباشید
من تی وی 6200 دارم من نمی دونم توی منوی مخفی کدام گزینه را اشتباهی زدم که تی وی فقط روشن خاموش می شود کنترلش هم روی تی وی کار نمی کنه اگر راه برای ریست کردنش هست لطف کنید مرا خواهشن راهنمایی کنید:40:

majidrezae
29-08-2011, 10:58
سلام خسته نباشید همه دوستان
من تی وی6200دارم که باوارد شدن به منوی مخفی شدن ومقداری تغییرات هر 10 سانیه یک بار خاموش وروشن می شود کنترلش هم روی تی وی کار نمی کنه لطفا کمکم کنید