PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

matinpour
25-09-2014, 18:36
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزیز به این قسمت دقت کردی ؟
گفتم توی model code تلویزیون PMSHD خورده
+ چرا پس آپدیت صورت نمیگیره ؟

دوست عزیز
شما به این پست دقت نکردید که گفته بودم ورژن داخل تلویزیونتان را اول کنترول کنید بعداز آبدیت استفاده کنید.
#2744 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ​

PHP_
26-09-2014, 11:09
دوست عزیز
شما به این پست دقت نکردید که گفته بودم ورژن داخل تلویزیونتان را اول کنترول کنید بعداز آبدیت استفاده کنید.
#2744 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])​

خب دوست عزیز گفتم که ورژنش برای سال 2011 هست ولی آپدیت انجام نمیشه

astatira
26-09-2014, 14:59
سلام اساتید چند روزه کنترل سینما خانواده ام دیگه روی تلویزیون کار نمیکنه فقط رو خود سینما خانوادهه جواب میده اگه ممکنه یک راهنمایی بکنید چشه
ممنون

matinpour
26-09-2014, 15:16
سلام اساتید چند روزه کنترل سینما خانواده ام دیگه روی تلویزیون کار نمیکنه فقط رو خود سینما خانوادهه جواب میده اگه ممکنه یک راهنمایی بکنید چشه
ممنون
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را ذکر کنید.

astatira
26-09-2014, 23:35
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را ذکر کنید.
تلویزیونledسامسونگ مدل UA46B6000VR
تا چند روز پیش درست کار میکرد یکدفعه اینجوری شد حتی وقتی باهش خود سینما خانواده رو میزنم نور جلوی تلویزیون خاموش روشن میشه ولی رو تلویزیون دیگه کار نمیکنه
با سپاس

matinpour
27-09-2014, 13:18
تلویزیونledسامسونگ مدل UA46B6000VR
تا چند روز پیش درست کار میکرد یکدفعه اینجوری شد حتی وقتی باهش خود سینما خانواده رو میزنم نور جلوی تلویزیون خاموش روشن میشه ولی رو تلویزیون دیگه کار نمیکنه
با سپاس

دوست عزیز
اگر باطری کنترول را تعویض کردید و این مشگل همچنان باقی است .

پس ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.

maya_nima_2009
05-10-2014, 17:30
سلام دوستان عزیز یه ال ای دی سامسونگ داریم که هنگام وارد شدن در تنظیمات اپگردی سرویس فکر کنم داشت وقتی زدم whait اومد کلا تلویزیون قلف کرد وقتی تلویزیون از برق کشیدم دیگه چراغ پاور روشن نشد راهی برای تعمییر هست ممنون میشم اگر از اساتید راهنمایی کنه با تشکر.(اصلا روشن نمیشه)

matinpour
05-10-2014, 19:35
سلام دوستان عزیز یه ال ای دی سامسونگ داریم که هنگام وارد شدن در تنظیمات اپگردی سرویس فکر کنم داشت وقتی زدم whait اومد کلا تلویزیون قلف کرد وقتی تلویزیون از برق کشیدم دیگه چراغ پاور روشن نشد راهی برای تعمییر هست ممنون میشم اگر از اساتید راهنمایی کنه با تشکر.(اصلا روشن نمیشه) دوست عزیز تلویزیون شما بریکت شده و باید آی سی EEPROM آن ریست یا تعویض شود و اگر انجام نشد باید مین بردتان تعویض شود برای این منظور اگر اطلاعات فنی دارید از این پست استفاده کنید. #52تنظیم مجدد EEPROM [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad404404
09-10-2014, 03:03
همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB

این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

با سلام
تلویزیون مدل UA46B7000WR
، Clone TV to USB را ندارد ؟؟؟؟؟ چکار کنم؟

reza.manu
14-10-2014, 13:16
سلام بر اساتید محترم یه تلوزیون ال ای دی سامسونگ مدل ua40eh5000r دارم با زیر نویس فارسی فیلم مشکل داره
میخواستن اگه میشه راهنمایی کنید تا درستش کنم؟

matinpour
14-10-2014, 22:26
سلام بر اساتید محترم یه تلوزیون ال ای دی سامسونگ مدل ua40eh5000r دارم با زیر نویس فارسی فیلم مشکل داره
میخواستن اگه میشه راهنمایی کنید تا درستش کنم؟

دوست عزیز
برای این منظور به این پست#2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید.

amirhossein933
15-10-2014, 21:05
سلام آقای متین پور عزیز. میخواستم بدونم در مورد مشکل بنده راهکاری پیدا نکردید؟؟(مشکل فارسی کردن تلوزیون ماهواره دار ال جی مدل LN540V )من الان بیشتر از دو ماهه که منتظر خبر شما هستم.همانطور که قبلا گفتم منوی مخفی تلویزیون رو با کنترل دست ساز و با کلیه روش هایی که قبلا راجع بهشون صحبت کردیم باز کردم و لی منوی مخفی این تلویزیون ها مانند سایر مدل های ال جی نیست بلکه گزینه های منوی مخفیشون مثل لوکال ست در سامسونگ ها بسته است و قابل جابجایی نیست. آیا هنوز کدی برای باز کردن این گزینه ها پیدا نکردید ؟؟>>!!:n28::n27::n23:

من هنوز منتظر خبر شما هستم ، ایشاا... خوش خبر باشید

ممنون

matinpour
16-10-2014, 16:57
سلام آقای متین پور عزیز. میخواستم بدونم در مورد مشکل بنده راهکاری پیدا نکردید؟؟(مشکل فارسی کردن تلوزیون ماهواره دار ال جی مدل LN540V )من الان بیشتر از دو ماهه که منتظر خبر شما هستم.همانطور که قبلا گفتم منوی مخفی تلویزیون رو با کنترل دست ساز و با کلیه روش هایی که قبلا راجع بهشون صحبت کردیم باز کردم و لی منوی مخفی این تلویزیون ها مانند سایر مدل های ال جی نیست بلکه گزینه های منوی مخفیشون مثل لوکال ست در سامسونگ ها بسته است و قابل جابجایی نیست. آیا هنوز کدی برای باز کردن این گزینه ها پیدا نکردید ؟؟>>!!:n28::n27::n23:

من هنوز منتظر خبر شما هستم ، ایشاا... خوش خبر باشید

ممنون

دوست عزیز
همانطور که قبلا هم گفتم در این رابطه چون به این سیستم دسترسی ندارم نمی توانم کاری برای شما انجام دهم و در سایتهای خارجی هم بجز همان روشهای که قبلا توضیح دادم چیزی پیدا نکردم.

yousef82
18-10-2014, 00:55
سلام جناب متین پور .
خدمت شما عرض شود که ما یک tv lcd سامسونگ مدل LA32B570 داریم که تقریبا دو هفته ای است که مشکل دار شده است .
مشکل این است که TV وقتی که روشن هست به یکباره خاموش می شود و پس از تقریبا 15 مین یا بیشتر دوباره خودبخود روشن می شود ( البته زمان خاموش و روشن بودن متفاوت است: 10 مین بعضی وقتها نیم ساعت ..)

بنا به توصیه یکی از دوستان مین بورد lcd را تعویض کردم ( البته قبل از تعویض مین بورد از روی حس کنجکاوی وارد منوی کد سرویس شده و این گزینه را رویت کردم ) :

TYPE : 32A6AF0C و MODEL : LB530 و TUNER : SEMCON و CH TABLE : TSE و LOCAL SET : IRAN و LANGGUGE : PERSIA و PDP : P55A_50SP

بعد از نصب مین بورد جدید بروی TV ، وارد منوی کد سرویس شده و این گزینه را مشاهده کردم :

TYPE : 37L6AF1C و MODEL : LB550 و TUNER : SEMCON و CH TABLE : SDMA و LOCAL SET : IRAN و LANGGUGE : PERSIA و PDP : P55A_50SP

با توجه به اینکه دستگاه من 32 بود ، آمدم TYPE مین بورد را از 37 به 32 تغییر دادم یعنی 32A6AF0C ، درکمال تعجب مشاهده کردم بعد از حدود 2 ساعت تلویزیون خاموش شد و باز 5 دقیقه دیگر خاموش و الی آخر ..

بلافاصله دوباره تنظیمات را به حالت 37 یعنی 37L6AF1C بازگرداندم ، دیدم که دیگر دستگاه خاموش نکرد . امروز که خونه بودم کلا tv روشن بود (به مدت 5 ساعت و حتی بیشتر) و اصلا با این پیکربندی دیگر خاموش نکرده است .
این شرح ماوقع بود حال نظر کارشناسی شما :

سئوال : آیا مین بود قدیمی من از نظر سخت افزاری مشکل دار است ویا اینکه فقط از نظر پیکربندی دستکاری شده بود که خاموش و روشن می کرد

البته جناب متین پور باید عرض کنم که با نصب مین بورد جدید و عدم خاموشی ، اما کیفیت و یا بهتر بگویم رنگ و کنتراست ... مین بورد قبلی انگار بهتر از مین بورد جدید بود . نمی دانم شاید می بایست بورد جدید از نظر TYPE و MODEL ... دوباره تنظیم شود . واگر احتیاج به پیکربندی خاصی دارد لطفا راهنمایی بفرمایید !

matinpour
18-10-2014, 10:33
سلام جناب متین پور .
خدمت شما عرض شود که ما یک tv lcd سامسونگ مدل LA32B570 داریم که تقریبا دو هفته ای است که مشکل دار شده است .
مشکل این است که TV وقتی که روشن هست به یکباره خاموش می شود و پس از تقریبا 15 مین یا بیشتر دوباره خودبخود روشن می شود ( البته زمان خاموش و روشن بودن متفاوت است: 10 مین بعضی وقتها نیم ساعت ..)

بنا به توصیه یکی از دوستان مین بورد lcd را تعویض کردم ( البته قبل از تعویض مین بورد از روی حس کنجکاوی وارد منوی کد سرویس شده و این گزینه را رویت کردم ) :

TYPE : 32A6AF0C و MODEL : LB530 و TUNER : SEMCON و CH TABLE : TSE و LOCAL SET : IRAN و LANGGUGE : PERSIA و PDP : P55A_50SP

بعد از نصب مین بورد جدید بروی TV ، وارد منوی کد سرویس شده و این گزینه را مشاهده کردم :

TYPE : 37L6AF1C و MODEL : LB550 و TUNER : SEMCON و CH TABLE : SDMA و LOCAL SET : IRAN و LANGGUGE : PERSIA و PDP : P55A_50SP

با توجه به اینکه دستگاه من 32 بود ، آمدم TYPE مین بورد را از 37 به 32 تغییر دادم یعنی 32A6AF0C ، درکمال تعجب مشاهده کردم بعد از حدود 2 ساعت تلویزیون خاموش شد و باز 5 دقیقه دیگر خاموش و الی آخر ..

بلافاصله دوباره تنظیمات را به حالت 37 یعنی 37L6AF1C بازگرداندم ، دیدم که دیگر دستگاه خاموش نکرد . امروز که خونه بودم کلا tv روشن بود (به مدت 5 ساعت و حتی بیشتر) و اصلا با این پیکربندی دیگر خاموش نکرده است .
این شرح ماوقع بود حال نظر کارشناسی شما :

سئوال : آیا مین بود قدیمی من از نظر سخت افزاری مشکل دار است ویا اینکه فقط از نظر پیکربندی دستکاری شده بود که خاموش و روشن می کرد

البته جناب متین پور باید عرض کنم که با نصب مین بورد جدید و عدم خاموشی ، اما کیفیت و یا بهتر بگویم رنگ و کنتراست ... مین بورد قبلی انگار بهتر از مین بورد جدید بود . نمی دانم شاید می بایست بورد جدید از نظر TYPE و MODEL ... دوباره تنظیم شود . واگر احتیاج به پیکربندی خاصی دارد لطفا راهنمایی بفرمایید !

دوست عزیز
تا آنجا که من می دانم مدل نام گذاری ایران برای تلویزیون شما همان la32b570 و نام گذاری اصلی آن همان la32b530 است که شما در منوی مخفی رویت کردید. بله سخت افزاری شما مشگل داشته و باید آی سی eeprom آن یکبار ریست می شده و سپس مجدداً برنامه ریزی می شده که کاری تخصصی است .
و اینکه شما مین برد را به مدل بالاتری تعویض کردید مشگلی بوجود نمی آید چون مین برد شما از یک ورژن است و با پنلتان وپاور سوپلایتان سازگار است و نیازی نیست و نبوده تا شما آن را دستکاری کنید چون در مواقع آلان شما دیگر مدل مین بردتان la37b550 با تمام خصوصیات آن مدل است

yousef82
18-10-2014, 14:36
با سپاس از شما جناب متین پور
من حتی قبل از تعویض مین بورد قدیمی ، بنا به آموزش های ریست آی سی eeprom درسایت ، اقدام کردم (البته با احتیاط کامل) :
tv خاموش (البته نه از برق کشیده بلکه با کنترل خاموش) ---> با یک سیم مفتولی پایه های 5 و 8 آی سی را اتصال داده --> tv روشن ( به مدت 20 ثانیه مفتول درهمان وضعیت ، البته باید بگم که دراین حالت پنل tv روشن می شد ! ) ---> مفتول آزاد --> دوباره tv خاموش و روشن : که با این عملیات اصلا آی سی ریست نمی شد .

لطفا بفرمایید اشکال کار من درکجاست . درضمن لطفا ببینید من آی سی را به درستی پیدا کرده ام که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است ! تصویر فایل پیوست

amirhossein933
18-10-2014, 16:51
بی نهایت سپاس گزارم جناب متین پور.شما بی نظیرید.از پاسخگویی خوبتون بسیار ممنونم... انشا... همیشه موفق باشید.همچنان کنارتون هستیمم و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

matinpour
18-10-2014, 20:18
با سپاس از شما جناب متین پور
من حتی قبل از تعویض مین بورد قدیمی ، بنا به آموزش های ریست آی سی eeprom درسایت ، اقدام کردم (البته با احتیاط کامل) :
tv خاموش (البته نه از برق کشیده بلکه با کنترل خاموش) ---> با یک سیم مفتولی پایه های 5 و 8 آی سی را اتصال داده --> tv روشن ( به مدت 20 ثانیه مفتول درهمان وضعیت ، البته باید بگم که دراین حالت پنل tv روشن می شد ! ) ---> مفتول آزاد --> دوباره tv خاموش و روشن : که با این عملیات اصلا آی سی ریست نمی شد .

لطفا بفرمایید اشکال کار من درکجاست . درضمن لطفا ببینید من آی سی را به درستی پیدا کرده ام که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است ! تصویر فایل پیوست

دوست عزیز
اگر این مین بورد ی که عکس آن را گذاشتید همان مین برد اولتان است که مشخصات آن با مین برد جدیدتان یکی است و شما باید اطلاعات مین برد جدید را در مین برد قدیمی وارد می کردید یعنی همان TYPE : 37L6AF1C و MODEL : LB550 و در ضمن نیازی به باز کردن پشت تلویزیون نبود از همان منوی مخفی هم می شد eeprom را ریست کرد.

نوشته های روی مین بورد واضع نیست ولی فکر کنم شما آی سی را درست انتخاب نکردید.

yousef82
18-10-2014, 22:22
سلام آقای متین پور . وقت بخیر
کاملا ، ولی tv که 32 اینچ است پس چرا 37L6AF1C می بایست انتخاب شود ؟
درست است از منوی مخفی هم می شود reset factory کرد ، من انجام دادم اما تاثیری نداشت .
درمورد آی سی هم ، من نزدیکترین به cp را انتخاب کردم (اعداد 5 رقمی هم که باید کنار آی سی باشند چندان واضح نیست ولی دو تا آی سی 8 پایه که بیشتر نداریم ؛ به نظر شما آی سی 1 باید ریست شود یا آی سی 2 (طبق فایل پیوست)
درضمن روال ریست کردن آی سی من که دربالا گفتم درست بوده به نظر شما ؟

با سپاس از شما

matinpour
18-10-2014, 22:43
سلام آقای متین پور . وقت بخیر
کاملا ، ولی tv که 32 اینچ است پس چرا 37L6AF1C می بایست انتخاب شود ؟
درست است از منوی مخفی هم می شود reset factory کرد ، من انجام دادم اما تاثیری نداشت .
درمورد آی سی هم ، من نزدیکترین به cp را انتخاب کردم (اعداد 5 رقمی هم که باید کنار آی سی باشند چندان واضح نیست ولی دو تا آی سی 8 پایه که بیشتر نداریم ؛ به نظر شما آی سی 1 باید ریست شود یا آی سی 2 (طبق فایل پیوست)
درضمن روال ریست کردن آی سی من که دربالا گفتم درست بوده به نظر شما ؟

با سپاس از شما

دوست عزیز
باید کنار یا اطراف آن مثل عکس زیر این مشخصات را دارا باشد.

در ضمن ریست فاکتوری را نگفتم ریست eeprom را گفتم.
و شما پایه ها را درست انجام دادید.

yousef82
18-10-2014, 23:30
بسیار ممنونم جناب متین پور .
سئوالی داشتم و اون اینکه در منوی مخفی آیتمی است بنام ADC
می خواستم ببینم کارش چیست ؟
چون من وقتی دکمه سمت راست را می زنم دراین حالت است : calibration failure

matinpour
19-10-2014, 11:14
بسیار ممنونم جناب متین پور .
سئوالی داشتم و اون اینکه در منوی مخفی آیتمی است بنام ADC
می خواستم ببینم کارش چیست ؟
چون من وقتی دکمه سمت راست را می زنم دراین حالت است : calibration failure

دوست عزیز
آن آیتم مخصوص ورودیهای تصویری و کالیبراسیون تلویزیون است و بدون تجهیزات مربوط به کالیبراسیون نباید به آن قسمت دست بزنید چون باعث از بین رفتن کالیبراسیون ورودیهای مربوطه و در نتیجه نداشتن تصویر یا کیفیت بسیار بد آن خواهید شد.
و آلان همان ورودی را که شما (calibration failure) شکست کالیبراسیون کردید مطئناً یا از کار انداختید و یا کیفیت آن بسیار بد شده است . حالا ببینید کدام یک از ورودیها av , hdmi, و یا کامپونت calibration failure شده.
هشدار: لطفا به دیگر آیتمها دست نزنید

yousef82
19-10-2014, 13:23
جناب متین پور
من کاملا مطمئنم کار خاصی درمنوها انجام ندادم . از تمامی منوها نیز عکسبرداری کرده ام . من تغییراتی که انجام داده ام فقط در صفحه اول و درقسمت type و model بوده است . الان که نگاه می کنم AV calibration failure داده است ، ولی منوی را پیدا نکردم که این موارد off شده باشند . هم اکنون هر دو درگاه AV1 و AV2 به خوبی و با کیفیت کار می کنند .

جناب متین پور آیا منوی اس سی سی : SCC Sourse Data به این موضوع مربوط می شود ؟
کاملا گیج شده ام چرا این جوری شده ! لطفا راهنمایی بفرمایید

matinpour
19-10-2014, 15:20
جناب متین پور
من کاملا مطمئنم کار خاصی درمنوها انجام ندادم . از تمامی منوها نیز عکسبرداری کرده ام . من تغییراتی که انجام داده ام فقط در صفحه اول و درقسمت type و model بوده است . الان که نگاه می کنم AV calibration failure داده است ، ولی منوی را پیدا نکردم که این موارد off شده باشند . هم اکنون هر دو درگاه AV1 و AV2 به خوبی و با کیفیت کار می کنند .

جناب متین پور آیا منوی اس سی سی : SCC Sourse Data به این موضوع مربوط می شود ؟
کاملا گیج شده ام چرا این جوری شده ! لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز
اگر مشگلی در آن ورودی ندارید دیگر به آیتمی دست نزنید و به این قسمت SCC Sourse Data دست نزنید که تلویزیونتان بطور پیوسته خاموش و روشن خواهدشد
از من به شما نصیحت دیگر با منوها و آیتمها دست نزنید که دچار خسارت شدید خواهید شد.

yousef82
19-10-2014, 17:34
سلام
چشم آقای متین پور . بنده آدم محتاطی هستم و کارعجولانه ای نمی کنم .
فقط می خواهم بدانم SCC Sourse Data = panel باید باشد و یا اینکه SCC Sourse Data = PBA

چون درحال حاضر مقدار SCC Sourse Data = Panel و SWAP = Panel
با سپاس از شما .

yousef82
19-10-2014, 18:34
بی نهایت سپاس گزارم جناب متین پور.شما بی نظیرید.از پاسخگویی خوبتون بسیار ممنونم... انشا... همیشه موفق باشید.همچنان کنارتون هستیمم و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

با نگاه کلی می توان فهمید که در تک تک پستهای این قسمت از انجمن که نظرات ایشان منعکس شده درکمال آرامش و با نظر کارشناسی به موارد جواب داده است ؛ بنده هم همین طور آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشان دارم .

matinpour
19-10-2014, 23:25
سلام
چشم آقای متین پور . بنده آدم محتاطی هستم و کارعجولانه ای نمی کنم .
فقط می خواهم بدانم SCC Sourse Data = panel باید باشد و یا اینکه SCC Sourse Data = PBA

چون درحال حاضر مقدار SCC Sourse Data = Panel و SWAP = Panel
با سپاس از شما .

دوست عزیز

آیا شما مشگلی دارید یعنی تصویر یا عملکرد تلویزیون خوب نیست ؟ اگر هیچ مشگلی نیست که هیچ وگرنه معمولش SCC Sourse Data = PBA و SWAP = PBA است.

اینهم جدول SCC

SCC

DYNAMIC
SCC MODE

OFF
SCC ON/ OFF

SCC INPUT DATA

272
HX

278
HY

272
LX

278
LY

sSCC CONST

545
sSCC HX

571
sSCC HY

544
sSCC LX

572
sSCC LY

pSCC CONST

545
pSCC HX

571
pSCC HY

544
pSCC LX

572
pSCC LY

PBA
SCC Sourse Data

PBA
SWAP

yousef82
20-10-2014, 08:04
آقای متین پور عزیز
tv درحال حاضر خوب کار می کند . راه حلی برای حل مشکل AV calibration Failure وجود دارد ؟ آیا احتمال این که حتی اگر دیگر به منوی کدی سرویس دست زده نشود ، با وجود این failure برای tv مشکلی پیش نمی آید ؟ ممنون
درضمن پارامترهای scc input data دقیقا همین موارد هستند . اما در tv من منوی sscc const و pscc const و scc mode و scc on/off وجود ندارد .

matinpour
20-10-2014, 10:26
آقای متین پور عزیز
tv درحال حاضر خوب کار می کند . راه حلی برای حل مشکل AV calibration Failure وجود دارد ؟ آیا احتمال این که حتی اگر دیگر به منوی کدی سرویس دست زده نشود ، با وجود این failure برای tv مشکلی پیش نمی آید ؟ ممنون
درضمن پارامترهای scc input data دقیقا همین موارد هستند . اما در tv من منوی sscc const و pscc const و scc mode و scc on/off وجود ندارد .
دوست عزیز
نیازی به دستکاری نیست با خیال راحت از تلویزیونتان استفاده کنید. و در ضمن آن پارامترها برای بعضی از مدلها موجود و برای بعضی پنهان است و نیازی به دستکاری نمی باشد.

MANCHESTERUNITED
20-10-2014, 11:39
با درود
یک تلویزیون ال سی دی تقریبا قدیمی سامسونگ دارم که یکی دو روزه به روی حالت شاپ مود رفته(اگه اشتباه نکرده باشم).یعنی مشخصات تلویزیون از قبیل کریستال دیزاین و notion rate , ... هر چند ثانیه پایین صفحه نمایش داده می شن.در تنظیمات هم قسمت منطقه غیرفعال شده.برای برگردوندن حالت اولیه چکار باید کنم.با سپاس

matinpour
20-10-2014, 12:22
با درود
یک تلویزیون ال سی دی تقریبا قدیمی سامسونگ دارم که یکی دو روزه به روی حالت شاپ مود رفته(اگه اشتباه نکرده باشم).یعنی مشخصات تلویزیون از قبیل کریستال دیزاین و notion rate , ... هر چند ثانیه پایین صفحه نمایش داده می شن.در تنظیمات هم قسمت منطقه غیرفعال شده.برای برگردوندن حالت اولیه چکار باید کنم.با سپاس

دوست عزیز
یا از این روش

. تلویزیون را در منبع با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کرده و به سیستم ← تنظیمات بروید تنظیمات را از نمایش مغازه به حالت استفاده در منزل با استفاده از فرایند تنظیمات تغییر دهید.

و یا
در حالت روشن دکمه Exit رو 10 ثانیه نگه دار و تنظیمات رو ریست کن و وقتی تنظیمات اولیه رو می پرسه، حالت نمایش رو روی نمایش در منزل بذار.

saber73
21-10-2014, 00:00
سلام

در منوی مخفی سامسونگ جایی برای افزایش نور سلول ها و یا کنسل کردن حالت صرفه جویی برق اتوماتیک وجود نداره ؟ من هر چی گشتم چیزی ندیدم ! در ضمن من با موبایل میزنم دنبال بلوتوث بگرده تلویزیون رو پیدا و وصل میشه ولی داخل تی وی اصلا خبری از بلوتوث نیست ! تو منو مخفی هم پیدا نکردم جریان چیه ؟ پس این بلوتوث به چه درد میخوره ؟ عینک های سه بعدی با بلوتوث وصل میشن یا فرق داره ؟ اصلا این منوی سرویس به چه درد میخوره ؟ هر جایی هم دست بزنی متحمل ضرر میشی ! وقتی خود تی وی رو کنترل و اصلا رو خودش حالت pvr نداره خوب از منو مخفی چطوری فعال میشه ایا کار میکنه ؟ اونم چطوری ؟

NIRAN1
23-10-2014, 02:50
سلام سامسونگ سری 3 مدل R81 دارم آیا دیجیتال رو میشه رو این دستگاه راه انداخت؟
سیسیتم تصویرش بعد جور شفاف شده کسی میتونه راهنمایی کنه؟

matinpour
23-10-2014, 11:32
سلام سامسونگ سری 3 مدل R81 دارم آیا دیجیتال رو میشه رو این دستگاه راه انداخت؟
سیسیتم تصویرش بعد جور شفاف شده کسی میتونه راهنمایی کنه؟
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را کامل بنویسید تا بررسی شود.

amirhossein933
01-11-2014, 18:01
سلام جناب متین پور عزیز.وقت عالی بخیر.تلویزیون من سامسونگ مدل ua40eh5300 هست.روی کنترل اون دکمه time shift (ضبط) همون دکمه قرمز رنگ وجود داره.یادمه اون اوایل وقتی که این دکمه رو میزدم دستور فرمت کردن فلش رو میداد ولی من هیچ وقت ازش استفاده نمی کردم.از وقتی که دیجیتالش رو فعال کردم و منوش رو هم فارسی کردم (البته نرم افزارش رو هم آپدیت کردم) با بیشتر شدن برنامه ها خواستم که از قابلیت ضبط برنامه اش استفاده کنم اما با زدن این دکمه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و تلویزیون هیچ عکس العملی نشون نمیده فقط چراغ آماده بکارش چشمک میزنه. البته وقتی دکمه info رو میزنم در صفحه epg که فهرست برنامه ها هست یک آیتم بنام ضبط و یک آیتم بنام برنامه ریزی ضبط داره ولی وقتی اولی رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی آیتم برنامه ریزی رو میزنم اون برنامه برای ضبط در ساعت معین انتخاب میشه و از همین منو برخلاف اینکه دکمه مربوط بخودش رو میزنم و دستور فرمت نمیده ولی اینجا با زدن این آیتم دستور فرمت فلش رو میده و البته فرمت هم میکنه اما باز هم فایده ای نداره و با وجود اینکه فلش رو فرمت و برای ضبط شناسایی میکنه ولی وقتی زمانش میرسه هم چیزی ضبط نمیشه. البته زمانش هم بدرستی نمیرسه و تو یه زمان دیگه اعلام ضبط میکنه چون ساعت تلویزیونم مشکل داره و حتی وقتی تنظیمش میکنم باز هم 3 ساعت با ساعت اصلی کشور تفاوت داره.ولی چه فایده چون بهر حال ضبط نمیکنه!! نمیدونم چرا قابلیت ضبط برنامش اینطوری شده...!! خواهش میکنم بنده رو در خصوص pvr و درست کردن ساعت تلویزیونم راهنمایی کنید.ممنون

amirhossein933
01-11-2014, 18:02
البته یادم رفت بگم تلویزیونم اسمارت هم هست و اینترنت هم داره

amirhossein933
01-11-2014, 18:09
با نگاه کلی می توان فهمید که در تک تک پستهای این قسمت از انجمن که نظرات ایشان منعکس شده درکمال آرامش و با نظر کارشناسی به موارد جواب داده است ؛ بنده هم همین طور آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشان دارم .

بسیار زیبا گفتید.بنده هم با نظر شما موافقم.من خودم رو مدیون جناب متین پور عزیز می دونم ، ایشون لطف زیادی در حق بنده کردن و من چیزهای بسیاری از ایشون یاد گرفتم.انشاا... هر جا هستن سالم و سلامت باشن.

matinpour
01-11-2014, 23:27
سلام جناب متین پور عزیز.وقت عالی بخیر.تلویزیون من سامسونگ مدل ua40eh5300 هست.روی کنترل اون دکمه time shift (ضبط) همون دکمه قرمز رنگ وجود داره.یادمه اون اوایل وقتی که این دکمه رو میزدم دستور فرمت کردن فلش رو میداد ولی من هیچ وقت ازش استفاده نمی کردم.از وقتی که دیجیتالش رو فعال کردم و منوش رو هم فارسی کردم (البته نرم افزارش رو هم آپدیت کردم) با بیشتر شدن برنامه ها خواستم که از قابلیت ضبط برنامه اش استفاده کنم اما با زدن این دکمه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و تلویزیون هیچ عکس العملی نشون نمیده فقط چراغ آماده بکارش چشمک میزنه. البته وقتی دکمه info رو میزنم در صفحه epg که فهرست برنامه ها هست یک آیتم بنام ضبط و یک آیتم بنام برنامه ریزی ضبط داره ولی وقتی اولی رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی آیتم برنامه ریزی رو میزنم اون برنامه برای ضبط در ساعت معین انتخاب میشه و از همین منو برخلاف اینکه دکمه مربوط بخودش رو میزنم و دستور فرمت نمیده ولی اینجا با زدن این آیتم دستور فرمت فلش رو میده و البته فرمت هم میکنه اما باز هم فایده ای نداره و با وجود اینکه فلش رو فرمت و برای ضبط شناسایی میکنه ولی وقتی زمانش میرسه هم چیزی ضبط نمیشه. البته زمانش هم بدرستی نمیرسه و تو یه زمان دیگه اعلام ضبط میکنه چون ساعت تلویزیونم مشکل داره و حتی وقتی تنظیمش میکنم باز هم 3 ساعت با ساعت اصلی کشور تفاوت داره.ولی چه فایده چون بهر حال ضبط نمیکنه!! نمیدونم چرا قابلیت ضبط برنامش اینطوری شده...!! خواهش میکنم بنده رو در خصوص pvr و درست کردن ساعت تلویزیونم راهنمایی کنید.ممنون

دوست عزیز
اگر شما کنترول دست ساز دارید وارد منوی مخفی شوید و از قسمت option ---> mrt option--->pvr support آن را on کنید و یا ازمنوی مخفی contorl و pvr support را on کنید.
و برای تنظیم ساعت از این تایپیک استفاده کنید.

m21428
04-11-2014, 01:04
سلام و خسته نباشید
من تلویزیون سامسونگ مدل اف6850 دارم. میخواهم ساعت را تنظیم کنم ولی با epg نمیخونه. ضمنا در منو نیز حالت GMT برای تنظیم منطقه زمانی در هر دو حالت خودکار یا دستی غیر فعال هست. چکار کنم؟؟
مرسی

matinpour
04-11-2014, 20:58
سلام و خسته نباشید
من تلویزیون سامسونگ مدل اف6850 دارم. میخواهم ساعت را تنظیم کنم ولی با epg نمیخونه. ضمنا در منو نیز حالت GMT برای تنظیم منطقه زمانی در هر دو حالت خودکار یا دستی غیر فعال هست. چکار کنم؟؟
مرسی

دوست عزیز

برای تنظیم ساعت از این تایپیک استفاده کنید.

m21428
05-11-2014, 23:07
مرسی از پاسختان
تا این مرحله باید انجام بدهم؟؟؟

در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > powe
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید

meisam666
05-11-2014, 23:58
سلام
من وارد منو مخفی شدم و بدون دستکاری خارج شدم
اما پورتهای HDMI من بهم ریخته و یا کار نمیکنه
دوباره وارد منو مخفی شدم و ریست کردم که به حالت کارخانه در بیاد
اما این مشکل باز هم ادامه داره !
لطفآ کمک کنید
مدل : UA40D5550PMSHD
در ضمن بعد ریست type به 40A6UF0E تغییر کرده ( البته زیاد مطمئن نیستم که تغییر کرده اما این با مدل من همخوانی نداره و مدل UA40D5550PM وجود نداره داخلش )
EDID را هم تست کردم چون خاموش بود بعد ریست و به حالت ON در اوردم ولی بعد خاموش کردن و روشن کردن اتفاقی نیفتاد و باز برای بازبینی که رفتم دیدم خاموش شده !

imanager
06-11-2014, 17:15
با سلام ua46c8000 دارم دیروز ه دگمه play and plug رو واسه آنتن هوایی زدم تمام رنگ و کنتراست تلویزیون بهم ریخت از تعمیرگاه سوال کردم گفت کالیبراسیونت پرید گفتم من که دست نزدم . دوستان تلویزیونم الان تعمیر گا ست مهندس گفت وایت بالانست بهم ریخته .adc result همش درسته اما وایت بالانس همش به حالت کارخانه 512 در اومده دوستان لطفا کمک کنین از بخش hd وایت بالانس بهم بدین l???خواهش میکنم . دوستانی که آپگرید نکردن فقط وایت بالانس دارن تو سرویس منو.....

ua46c8000

ADC Result
2nd_R_L - 131
2nd_G_L - 131
2nd_B_L - 131
2nd_R_H - 69
2nd_G_H - 69
2nd_B_H -69

White Balance
Sub Brightness -؟
R-Offset -؟
G-Offset -؟؟
B-Offset - ؟؟؟
Sub Contrast -؟؟؟
R-Gain -؟؟؟
G-Gain - ؟؟؟
B-Gain - ؟؟؟:n28:

imanager
06-11-2014, 20:33
سلام دوباره . بعد از 30 نوع کپی پیست کردن وایت بالانس خارجی هیچکدوم خوب نبود یکی سیاه یکی قرمز . نهایتا با توجه به حافظم خودم شروع کردم به وایت بالانس کردن . ظاهرا خوب شده . باز هم ممنون از پی سی فروم . حالا ببینم بعد از سرد شدن تی وی فردا چه تصویری میده
همگی بوس:n12:

meisam666
07-11-2014, 18:53
سلام
لطفآ کمک کنید
در ضمن بعد ریست type به 40A6UF0E تغییر کرده ( البته زیاد مطمئن نیستم که تغییر کرده اما این با مدل من همخوانی نداره و مدل UA40D5550PM وجود نداره داخلش )
EDIDرا هم تست کردم چون خاموش بود بعد ریست و به حالت ON در اوردم ولی بعد خاموش کردن و روشن کردن اتفاقی نیفتاد و باز برای بازبینی که رفتم دیدم خاموش شده !

matinpour
08-11-2014, 00:23
سلام
لطفآ کمک کنید
EDIDرا هم تست کردم چون خاموش بود بعد ریست و به حالت ON در اوردم ولی بعد خاموش کردن و روشن کردن اتفاقی نیفتاد و باز برای بازبینی که رفتم دیدم خاموش شده !

دوست عزیز

مدل اصلی شما این است

TYPE - 40L6UF0E- FRONT COLOR- U-T-C-BK و مدل UA40D5000
و مدل بیسیک UD5000
این مشخصات را در جاهای خودشان در منوی OPTION قرار دهید حتما مشگلتان حل می شود.

meisam666
08-11-2014, 01:26
Type : 40L6UF0E
local set : ED-IRAN
model: UD5000
TUner: sec_tc
fronnt color: U-T-C-BK
به اين صورت ؟

meisam666
08-11-2014, 01:31
يه دنيا ممنون اوكى شد

fafool70
08-11-2014, 12:52
دوستان من میخوام قابلیت motion rate رو توی تلویزیون 46d5950 رو روشن کنم . تو تلوزیون های سری 6 رفتم تو قسمت گزینش های تصویر و چند گزینه اونجاست .یکی تمایل رنگ . یکی فیلتر نویز mpeg. و دیجیتال و سطح hdmi بود یا یه گزینه عکس فکر کنم که چند آپشن داشت خاموش-استاندارد- روان -و... ولی توی تلویزیون من این رو ندیدم . این گزینه رو توی منوی مخفی باید فعال کرد؟؟!

matinpour
08-11-2014, 14:19
دوستان من میخوام قابلیت motion rate رو توی تلویزیون 46d5950 رو روشن کنم . تو تلوزیون های سری 6 رفتم تو قسمت گزینش های تصویر و چند گزینه اونجاست .یکی تمایل رنگ . یکی فیلتر نویز mpeg. و دیجیتال و سطح hdmi بود یا یه گزینه عکس فکر کنم که چند آپشن داشت خاموش-استاندارد- روان -و... ولی توی تلویزیون من این رو ندیدم . این گزینه رو توی منوی مخفی باید فعال کرد؟؟!

دوست عزیز
این آیتم تا آنجا که من می دانم در سری شما موجود نیست در صورت نداشتن اطلاعات به منوی مخفی وارد نشوید. چون ممکن است دچار مشگل اساسی شوید.

fafool70
08-11-2014, 14:27
دوست عزیز
این آیتم تا آنجا که من می دانم در سری شما موجود نیست در صورت نداشتن اطلاعات به منوی مخفی وارد نشوید. چون ممکن است دچار مشگل اساسی شوید.

مرسی آره وجود نداره . حتما ، وارد نمیشم !

astatira
09-11-2014, 09:23
سلام اساتید من تلویزیونمled سری6هستش داخل منو مخفی یک گزینه داره بنام hd china که خاموشه،به چه کاری میاد این گزینه آیا اگر روشنش کنم کیفیت رنگها میاد بالاتر و اصلا در کل منو مخفی گزینه هایی برای بهبود تصویر داره یا نه؟

matinpour
09-11-2014, 11:10
سلام اساتید من تلویزیونمled سری6هستش داخل منو مخفی یک گزینه داره بنام hd china که خاموشه،به چه کاری میاد این گزینه آیا اگر روشنش کنم کیفیت رنگها میاد بالاتر و اصلا در کل منو مخفی گزینه هایی برای بهبود تصویر داره یا نه؟

دوست عزیز
این گزینه برای منطقه ما نیست و در ضمن برای تغییر کیفیت شما باید از منوی اصلی و نه از منوی مخفی اقدام کنید چون منوی مخفی در کارخانه سازنده و با دستگاههای مخصوص کالیبره شده و فقط شما بر اساس نیاز نور و روشنایی محل سکونتتان می توانید از منوی اصلی آن را تغییر دهید.

astatira
09-11-2014, 12:08
دوباره سلام دوستان،هرچی تو منو مخفی گشتم گزینهpvrپیدا نکردم رو کنترل تلویزیون هم دکمه ضبط کردن داره،از کجا فعال کنم ضبط کردن تلویزیون رو؟hotel mode و همه رو گشتم
ممنون

ali20042004
09-11-2014, 17:35
سلام آقا من یک 55h6400ar دارن با کنترل دست ساذ رقام تو منو مخفی برون اینکه تقراتی بدم همش صفحع رنکی میاد هیچی کار نمیکنه بایر از برق بکشمش ولی تا به برق میزنم دوباره همون جوری میشه . دکمه exitهم ۵ تا ۲۰ ثانیه نگخ داشتم ولی نشد، لطثا کمک کنید

ali20042004
09-11-2014, 17:49
درست شد دکمه پشتش زدم درست شد. فقط یک سوال ایا ایمن مدل میشه تینر دیجیتالشو فعال کرد؟

astatira
09-11-2014, 23:26
متین پور جان شما که حرفه ای هستی کنترل سینما خانواده من دیگه رو تلویزیون کار نمیکنه چند جا بردمش گفتن همه چیش درسته فقط آی سی تغییر فرکانسش از کار افتاده ولی معلوم بود زیاد حالیشون نیست شما راه کاری براش نداری؟

matinpour
10-11-2014, 15:38
درست شد دکمه پشتش زدم درست شد. فقط یک سوال ایا ایمن مدل میشه تینر دیجیتالشو فعال کرد؟

دوست عزیز
بله قابلیت دیجیتال دارد.

matinpour
10-11-2014, 15:45
متین پور جان شما که حرفه ای هستی کنترل سینما خانواده من دیگه رو تلویزیون کار نمیکنه چند جا بردمش گفتن همه چیش درسته فقط آی سی تغییر فرکانسش از کار افتاده ولی معلوم بود زیاد حالیشون نیست شما راه کاری براش نداری؟

دوست عزیز

ریست کردن کنترول لمسی و معمولی
روش 1- از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
روش 2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید.
روش 3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
این راه کارهای مخصوص کنترول سامسونگ است اگر مشگلتان حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.

hamid_p25
10-11-2014, 22:39
سلام من یک ال ای دی مدل 46d7770 یا همون 7000 دارم.بعضی فیلمهای با پسوند mkv رو با مکث وسط فیلم نشون میده یا کلا قطع میشه در صورتیکه رو رایانه مشکل پخش ندارم.ممکنه آدرسی بدید تا بتونم کدکها رو براش دانلود کنم یا به نحوی این مشکل رو حل کنم.ممنون

matinpour
11-11-2014, 16:16
سلام من یک ال ای دی مدل 46d7770 یا همون 7000 دارم.بعضی فیلمهای با پسوند mkv رو با مکث وسط فیلم نشون میده یا کلا قطع میشه در صورتیکه رو رایانه مشکل پخش ندارم.ممکنه آدرسی بدید تا بتونم کدکها رو براش دانلود کنم یا به نحوی این مشکل رو حل کنم.ممنون

دوست عزیز
از این سایت فریمورتان را دانلود و نصب کنید امیدوارم مشگلتان حل شود. که معمولا هم حل میشود.

arsham64
12-11-2014, 23:42
سلام مدل تلویزون من ua40f5300 ساخت مالزی است لطف بگید که گیرنده دیجیتال داره اگر داره چطور فعال کنم

matinpour
13-11-2014, 00:03
سلام مدل تلویزون من ua40f5300 ساخت مالزی است لطف بگید که گیرنده دیجیتال داره اگر داره چطور فعال کنم
دوست عزیز
برای این منظور از این تایپیک استفاده کنید

و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و) اگر در تهران ساکن هستید وبه این امور وارد نیستید برای فعال سازی با ما تماس بگیرید.

mehdi gps
14-12-2014, 14:17
سلام دوستان واساتید.من یه ماهه که تلویزیون led سامسونگ 48h6490 گرفتم تصاویر کانال های ایران خیلی ناجوره یعنی صورت اشخاص که نگاه می کنی تاره شارپ نیست اول فکر می کردم تلویزیون ایران اینجوریه با تلویزیون های دیگر مقایسه کردم دیدم مال همه شارپه فقط مال من مشکل تار بود و عدم وضوح داره کانال های ماهواره که از طریق پورت av نشون میده تصاویر رو بخواهی دقت کنی رگه رگه ریز افقی داره مثل پرده کرکره افقی .لطفا" راهنمائی کنید چشه؟

matinpour
14-12-2014, 14:51
سلام دوستان واساتید.من یه ماهه که تلویزیون led سامسونگ 48h6490 گرفتم تصاویر کانال های ایران خیلی ناجوره یعنی صورت اشخاص که نگاه می کنی تاره شارپ نیست اول فکر می کردم تلویزیون ایران اینجوریه با تلویزیون های دیگر مقایسه کردم دیدم مال همه شارپه فقط مال من مشکل تار بود و عدم وضوح داره کانال های ماهواره که از طریق پورت av نشون میده تصاویر رو بخواهی دقت کنی رگه رگه ریز افقی داره مثل پرده کرکره افقی .لطفا" راهنمائی کنید چشه؟

دوست عزیز
از کی اینطور شده؟
اگر به تازه گی این اتفاق افتاده است بررسی کنید که سیمهای ارتباطی و یا دو شاخه برق لقی و یا شل نباشد. و اینکه اطراف تلویزیون وسیله برقی که نوسانات شدید دارد نباشد. و اگر با این موارد درست نشد و اگر گارانتی دارد به تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراجعه کنید چون ممکن است اسلتهای ارتباطی پنل - پاور و یا مین بورد تلویزیونتان نیاز به بررسی داشته باشد .

mehdi gps
14-12-2014, 15:32
از روز اول گرفتم این جور بود .بیشتر مشکل من روی شارپ نبودن تصاویر تلویزیونه که با مقایسه با تلویزیون سامسونگ دیگران تصاویر بقیه شارپه ولی مال من خیلی سافت هست که چهره افراد تاره تصویر تاره مثلا" درختا ن با شاخه برگ یه دست نشون میده ولی برای بقیه نه قشنگ شاخ و برگ و میشه تشخیص داد.آیا توی منو مخفی میشه کاری کرد تصاویر شارپ بشن.

mehdi gps
14-12-2014, 15:55
دوستان بیشتر منظور من اینه بشه از تو تنظیمات مخفی بشه تصاویر رو شارپ کرد تنام تلویزیون ها خوبه مال من تصاویر تاره .مدل 48h6490 .

matinpour
14-12-2014, 16:18
دوستان بیشتر منظور من اینه بشه از تو تنظیمات مخفی بشه تصاویر رو شارپ کرد تنام تلویزیون ها خوبه مال من تصاویر تاره .مدل 48h6490 .

دوست عزیز
از این مسیر بروید و تصویرتان را تست کنید
منو--->پشتیبانی ---> عیب یابی-----> عیب یابی تصویر را انتخاب و اجرا کنید اگر مشگلی در تصویر ارایه شده ندیدید یعنی که تلویزیونتان مشگلی ندارد و باید تنظیمات تصویرتان را یک بار تنظیم مجدد کنید .
از این مسیر بروید
منو ---> تصویر --->تنظیمات تصویر و آن را تنظیم مجدد کنید.

mehdi gps
14-12-2014, 18:54
کنترل تلویزیون من جادوئی هست چطور کد های رفتن به منوی مخفی را وارد کنم چطور ساعت کار کرد رو ببینم؟ 48h6490

mehdi gps
14-12-2014, 19:17
از روز اول گرفتم این جور بود .بیشتر مشکل من روی شارپ نبودن تصاویر تلویزیونه که با مقایسه با تلویزیون سامسونگ دیگران تصاویر بقیه شارپه ولی مال من خیلی سافت هست که چهره افراد تاره تصویر تاره مثلا" درختا ن با شاخه برگ یه دست نشون میده ولی برای بقیه نه قشنگ شاخ و برگ و میشه تشخیص داد.آیا توی منو مخفی میشه کاری کرد تصاویر شارپ بشن.

matinpour
14-12-2014, 19:47
کنترل تلویزیون من جادوئی هست چطور کد های رفتن به منوی مخفی را وارد کنم چطور ساعت کار کرد رو ببینم؟ 48h6490

دوست عزیز
باید از کنترول معمولی استفاده کنید. تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند.
برای دیدن ساعت کارکرد
ساعت كاركرد
منوی مخفی که باز شد
به منوي control و زير منوي suboptions بريد روبروي گزينه panel display time ساعت كاركرد رو باید نوشته باشه
یا
Service Menu > Options > SubOptions – panel hours should be in the second column about half way down
یا
کد:
Service Menu >> SVC >> Panel Display Time
Service Menu >> SVC >>SVC INFO>>OK
یک صفحه سفید نمایان می شود که در آن مشخصات تلویزیون تان ثبت شده که یکی از آنها ساعت کارکرد پنل تان است که بر حسب دقیقه ثبت شده است. که پس از رویت برای خروج دکمه منو از روی کنترول را بزنید و خارج شوید.

amingh2914
27-12-2014, 19:29
سلام
تلویزیونم 48h6390 هستش. نمیدونم چی شد گزینه تنطیمات پیشرفته مربوط به تصویر + چندتا گزینه دیگه غیرفعال شد!(قبلا فعال بود)
لطفا کمک کنید

matinpour
27-12-2014, 19:57
سلام
تلویزیونم 48h6390 هستش. نمیدونم چی شد گزینه تنطیمات پیشرفته مربوط به تصویر + چندتا گزینه دیگه غیرفعال شد!(قبلا فعال بود)
لطفا کمک کنید
دوست عزیز
این قابلیت فقط در حالت استاندارد و سینمایی فعال می شود و در حالت پویا و طبیعی غیرفعال است .
برای این منظور و فعال کردن باید از
منو---> تصویر--->حالت تصویر آن را روی استاندارد و یا سینمایی قرار دهید.

amingh2914
27-12-2014, 20:18
دوست عزیز
این قابلیت فقط در حالت استاندارد و سینمایی فعال می شود و در حالت پویا و طبیعی غیرفعال است .
برای این منظور و فعال کردن باید از
منو---> تصویر--->حالت تصویر آن را روی استاندارد و یا سینمایی قرار دهید.

متاسفانه دکمه تشکر پیدا نکردم
ممنون رفیق
از کیفیت تصویر 48h6390 راضی نیستم، مات و تاره
راهی وجود داره از این ماتی و تاری کمتر بشه؟(منظورم در منو تلویزیون نیست،تنظیمات در منو مخفی)

matinpour
28-12-2014, 10:11
متاسفانه دکمه تشکر پیدا نکردم
ممنون رفیق
از کیفیت تصویر 48h6390 راضی نیستم، مات و تاره
راهی وجود داره از این ماتی و تاری کمتر بشه؟(منظورم در منو تلویزیون نیست،تنظیمات در منو مخفی)

دوست عزیز
در چه حالتی تاری و یا ماتی را می بینید منظور در حالت TV و یا HDMI و یا AV
و آیا با دستگاه جانبی هم مانند فلش و یا DVD و یا بلو ری همین مشگل را دارید
از این مسیر بروید ببینید مشگلی می بینید.
منو--> پشتیبانی---> عیب یابی خودکار--->تست تصویر
اگر در حالت TV ماتی یا تاری را می بینید این ربطی به تلویزیون ندارد مربوط به ارسال سیکنالهای صدا و سیمااست ببینید در کانال HD هم همینطور است.
در ضمن دکمه تشکر از کاربر هم در سمت راست پست جواب دهنده است تشکر از کاربر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amingh2914
03-01-2015, 21:02
دوست عزیز
در چه حالتی تاری و یا ماتی را می بینید منظور در حالت TV و یا HDMI و یا AV
و آیا با دستگاه جانبی هم مانند فلش و یا DVD و یا بلو ری همین مشگل را دارید
از این مسیر بروید ببینید مشگلی می بینید.
منو--> پشتیبانی---> عیب یابی خودکار--->تست تصویر
اگر در حالت TV ماتی یا تاری را می بینید این ربطی به تلویزیون ندارد مربوط به ارسال سیکنالهای صدا و سیمااست ببینید در کانال HD هم همینطور است.
در ضمن دکمه تشکر از کاربر هم در سمت راست پست جواب دهنده است تشکر از کاربر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حالت تی وی. بقیه موارد فرصت نشد تست کنم
مهندس آیا میشه از منو مخفی کیفیت تصویر بالاتر برد؟

matinpour
03-01-2015, 21:50
در حالت تی وی. بقیه موارد فرصت نشد تست کنم
مهندس آیا میشه از منو مخفی کیفیت تصویر بالاتر برد؟
دوست عزیز
خیر
از مسیر منو---> تصویر----> تنظیم مجدد تصویر تنظیم را ریست کنید بعد با فلش یک فیلم در حد بلوری بگذارید و آن را تست کنید.
و همچنین کانال HD را از تلویزیون انتخاب کنید و ببینید آیا هنوز هم مشگلی هست.

p_sh_63
08-01-2015, 16:57
سلام خسته نباشید دو سال پیش وارد منو مخفی tv شدم یک سری گزینه رو دستکاری کردم از جمله فارسی کردن منو ها و dvbt البته طبق راهنمایی های ارائه شده نمی دونم چه کاری اشتباه انجام دادم tv بعداز دو روز دیگه روشن نشد فقط چراغ پنل زود زود خاموش و روشن میشد خلاصه بعد از حدود یکماه با هزینه 700 هزار تومان tv درست شد از طریق نمایندگی رسمی سام سرویس لازمه توضیح بدم که tv رو از جوانرود کرمانشاه خریدم مدلش 46c8000 بود بعد از تعمیر همون آقای تعمیر کار گفتن که ماین برد سوخته واونو کاملا تعویض کردن و وقتی واردمنو مخفی شدم دیدم مدل tvبه 55c8880 تغییر کرده به نمایندگی سام اعترض کردم که چطور ایطوری شده گفت چونکه tv شما غیر گارانتی بوده ما نمی تونیم رسما از طریق سام سرویس تقاضای قطعه بکنیم چونکه سریال تمام tv های وارداتی ثبت شده ناچارا از سریال دستکاهی که داشتم تقاضا کردم که ماین 55 بوده تا حالا خوشبختانه موردی پیش نیامده فقط ززولیشن که قبلا روی 1920*1080p بود الان شده 1080i وقتی tv روشن میکنم تو کادر بالای tv نوشته میشه حالا خواستم بپرسم که اصولا میشه اینو از i به p تغییر داد و اگر میشه راهنمایی بفرمایید

amingh2914
10-01-2015, 16:16
تلویزیون سامسونگ 48h6390 خریدم ولی وارد سرویس منو میشم مدل 48h6300 نوشته
آیا فروشنده به جا 6390 ، 6300 بهم داده؟!!!!:n04:

matinpour
10-01-2015, 22:07
تلویزیون سامسونگ 48h6390 خریدم ولی وارد سرویس منو میشم مدل 48h6300 نوشته
آیا فروشنده به جا 6390 ، 6300 بهم داده؟!!!!:n04:
دوست عزیز
مدل نام گذاری ایران 6390 و نام اصلی همان 6300 است و هیچ مشگلی نیست.

sarlak48
12-01-2015, 13:34
سلام دوستان من مدل UA46C7000 رو دارم و برای فعال کردن گیرنده دیجیتال --- طبق دستورالعمل های صفحات اول پیج عمل کردم حالا گیرنده دیجیتال فعال شده ولی هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه تو همون صفحات اول دیدم که بعضی دوستان همین مشکلو داشتن آیا کسی تونسته این مشکلو برطرف کنه؟ اصلا این مدل تیونر دیجیتال داره؟
در ضمن آیا این مدل گیرنده Wifi برای اینترنت داره؟تو منوی شبکه گزینه SWL خاموشه و روشن نمیشه؟

matinpour
12-01-2015, 15:32
سلام دوستان من مدل UA46C7000 رو دارم و برای فعال کردن گیرنده دیجیتال --- طبق دستورالعمل های صفحات اول پیج عمل کردم حالا گیرنده دیجیتال فعال شده ولی هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه تو همون صفحات اول دیدم که بعضی دوستان همین مشکلو داشتن آیا کسی تونسته این مشکلو برطرف کنه؟ اصلا این مدل تیونر دیجیتال داره؟
در ضمن آیا این مدل گیرنده Wifi برای اینترنت داره؟تو منوی شبکه گزینه SWL خاموشه و روشن نمیشه؟
دوست عزیز
این مدل دیجیتال ندارد ولی آدبتور wifi دارد

sarlak48
12-01-2015, 15:44
ممنون از جوایتون
آدابتور wifi روش نصبه یا باید روش نصب کنم؟ اگه خودش داره چطور می تونم فعالش کنم؟
تو منوی مخفی در قسمت sub option گزینهNETWORK Suporrt = wireless هست

matinpour
12-01-2015, 21:31
ممنون از جوایتون
آدابتور wifi روش نصبه یا باید روش نصب کنم؟ اگه خودش داره چطور می تونم فعالش کنم؟
تو منوی مخفی در قسمت sub option گزینهNETWORK Suporrt = wireless هست
دوست عزیز
wifi آدابتور یا همان دانگل وسیله ای است که به تلویزیون متصل می شود و از طریق آن می توانید بصورت وایرلس به تلویزیون ارتباط برقرار کنید

sarlak48
12-01-2015, 21:38
ممنون از راهنمائی تون

savior
19-01-2015, 15:23
سلام جناب متین پور
من 5 روز پیش f8000 خریدم. به آخرین ورژن هم آپدیت کردم.(1118.2)
امروز یه سر رفتم به منوی مخفی. فکتوری ریست کردم.(نا خواسته). بنظرتون تنظمات تلویزیون خراب نشده؟ البته به هیچ تنظیمی دست نزدم و تغییر ندادم و فقط ریست فکتوری کردم.
نرمافزار تلویزیونم دوباره چک کردم و همون آخرین ورژنی بود که قبلاً آپدیت کردم و بعد از ریست فکتوری تغییری نکرده.
کلاً ریست فکتوری ضرری برای تلویزیون نداره؟ و در چه مواقعی استفاده میشه از این گزینه؟
یکیم اینکه از کجا میشه کارکرد تلویزیونم رو بدونم.
ممنونم

Arioman
19-01-2015, 15:26
سلام من یه سامسونگ سری 6 مدل 40F6350 دارم

اصفهان هستم و تقریبا همه کانال ها رو بدون مشکل میگیره , اما کانال IRIB HD Test رو ک قبلا داشتم و به دلیل آپدیت تلویزیون از دست دادم دیگه تو اسکن جدید نیومد و اسکن دستی هم

۳- فرستنده دیجیتال اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): کانال ۵۷، فرکانس ۷۶۲ مگاهرتز (کالربار)

هم مجددا لیستی از کانال ها IRIB اضافه میکنه که اون شبکه توش نیست

به نظرتون آیا باز کردن منوی مخفی و سرویس میتونه کمکی بکنه ؟ یا با توجه به گرفتن سایر کانال ها مشکل از اینجا نیست و تنظیمات لوکال درسته ؟

matinpour
19-01-2015, 15:54
سلام من یه سامسونگ سری 6 مدل 40F6350 دارم

اصفهان هستم و تقریبا همه کانال ها رو بدون مشکل میگیره , اما کانال IRIB HD Test رو ک قبلا داشتم و به دلیل آپدیت تلویزیون از دست دادم دیگه تو اسکن جدید نیومد و اسکن دستی هم

۳- فرستنده دیجیتال اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): کانال ۵۷، فرکانس ۷۶۲ مگاهرتز (کالربار)

هم مجددا لیستی از کانال ها IRIB اضافه میکنه که اون شبکه توش نیست

به نظرتون آیا باز کردن منوی مخفی و سرویس میتونه کمکی بکنه ؟ یا با توجه به گرفتن سایر کانال ها مشکل از اینجا نیست و تنظیمات لوکال درسته ؟

دوست عزیز
نه نیازی به ورود به منوی مخفی نمی باشد شما می توانید برای این منظور از صدا و سیمای اصفهان فرکانس مربوطه را اسنعلام کنید.
و یا اینکه ممکن است جهت آنتن تان و یا تنظیمات و یا خود آنتن تان مشگل داشته باشد.

zeussonsy
19-01-2015, 19:57
با سلام خدمت دوستان، ال سي دي 40 مدل LE40R88BDR روشن ميشه ولي بعد از 3 ثانيه تصوير و صدا قطع ميشه در حالي كه هنوز دستگاه هنوز روشنه.. در ضمن واسه تست خواستم وارد منو مخفي شم با زدن سريع دستور INFO>MENU>MUTE>POWER كه بجاي اينكه وارد منو بشه، دستگاه روشن ميشه و بعد از 3ثانيه صدا و تصوير قطع ميشه يعني در واقع وارد منو مخفي نميشه.. ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

matinpour
19-01-2015, 20:38
با سلام خدمت دوستان، ال سي دي 40 مدل LE40R88BDR روشن ميشه ولي بعد از 3 ثانيه تصوير و صدا قطع ميشه در حالي كه هنوز دستگاه هنوز روشنه.. در ضمن واسه تست خواستم وارد منو مخفي شم با زدن سريع دستور INFO>MENU>MUTE>POWER كه بجاي اينكه وارد منو بشه، دستگاه روشن ميشه و بعد از 3ثانيه صدا و تصوير قطع ميشه يعني در واقع وارد منو مخفي نميشه.. ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
دوست عزیز
در حالت روشن دکمه exit را نگهدار تا ریست شود

zeussonsy
19-01-2015, 20:59
دوست عزیز
در حالت روشن دکمه exit را نگهدار تا ریست شود

ممنونم از راهنماييتون. امتحان كردم هيچ اتفاق خاصي نيفتاد.. 15 ثانيه.. دفعه بعد 30ثانيه و دفعه بعد حتي بيشتر دكمهexit رو گرفتم اما هيچ اتفاقي نيفتاد

mail_sohrabi
24-01-2015, 15:20
سلام
برای ال ای دی سامسونگ سری h که کنترل معمولی نداره هر چی کلید های info+menu+mute+power رو میزنم وارد منو مخفی نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید

matinpour
24-01-2015, 21:27
سلام
برای ال ای دی سامسونگ سری h که کنترل معمولی نداره هر چی کلید های info+menu+mute+power رو میزنم وارد منو مخفی نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز
اول یک کنترول معمولی تهیه کنید . لازم بذکر است تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند. و بعداز این تایپیک استفاده کنید در مورد سری H هم توضیح داده شده.

Arsenal-4ever
27-01-2015, 13:46
سلام
تلویزیون 46es6950 رو هر فلش مموری بهش وصل میکنم نمیتونه ضبط کنه
یه فلش 16 گیگ سیلیکون پاور usb3 وصل کردم و تستش کرد و نهایتا گفت سرعتش کمه و سرعت نوشتن 1.9 mbps داره که باید حداقل 4.3 باشه..
چه راهی هست که مشکل حل بشه؟ نمیخوام هارد وصل کنم.
ممنون

matinpour
27-01-2015, 15:27
سلام
تلویزیون 46es6950 رو هر فلش مموری بهش وصل میکنم نمیتونه ضبط کنه
یه فلش 16 گیگ سیلیکون پاور usb3 وصل کردم و تستش کرد و نهایتا گفت سرعتش کمه و سرعت نوشتن 1.9 mbps داره که باید حداقل 4.3 باشه..
چه راهی هست که مشکل حل بشه؟ نمیخوام هارد وصل کنم.
ممنون
دوست عزیز
برای این منظور به این تایپیک بروید.

hamid_p25
04-02-2015, 19:05
سلام
46d7770 دارم.گزینه تغییر عمق تصویر سه بعدی وجود داره ولی غیر فعاله.از منوی مخفی فعالش کنم؟کدوم قسمت؟ممنونم

matinpour
04-02-2015, 19:40
سلام
46d7770 دارم.گزینه تغییر عمق تصویر سه بعدی وجود داره ولی غیر فعاله.از منوی مخفی فعالش کنم؟کدوم قسمت؟ممنونم

دوست عزیز
نیاز به منوی مخفی نیست
تنظیمات پیشرفته
منو ← تصویر ← تنظیمات پیشرفته
با استفاده از این عملکرد، می توانید تنظیمات پیشرفته تصویر را پیکربندی کرده تا تصویر دلخواهتان را ایجاد کنید. تنظیمات پیشرفته تنها زمانی موجود است که حالت تصویر روی حالت استاندارد یا سینمایی تنظیم شده باشد. هنگام اتصال PC با استفاده از کابل ،HDMI-DVI تنها می توانید در تنظیم سفیدی و گاما تغییراتی ایجاد کنید.
درخشندگی پویا ● ●درخشندگی صفحه نمایش را تنظیم می کند.
تن سیاه ● ●سطح سیاهی را برای تنظیم عمق صفحه نمایش انتخاب کنید.
رنگ پوست ● ●روی رنگ صورتی “رنگ پوست” تأکید می کند.
حالت فقط RGB● ●رنگ های قرمز، سبز و آبی را نمایش می دهد تا بتوانید تغییراتی را در ته رنگ و اشباع رنگ ایجاد کنید.
فضای رنگ ● ●(خودکار / بومی / تنظیم دلخواه) گستره و دامنه رنگ هایی که برای ایجاد تصویر موجود است (فضای رنگ) را تنظیم می کند. برایLEDسری 6200 – 6800 و PDP سری 6500 برای تنظیم رنگ، قرمز، سبز، آبی و تنظیم مجدد، فضای رنگ را روی تنظیم دلخواه تنظیم کنید.
تنظیم سفیدی ● ● دمای رنگ را برای تصویر طبیعی تر تنظیم می کند.

enigmaarchitect
06-02-2015, 10:34
سلام.
سامسونگ 48H6490 دارم زیرنویس فارسی رو درست نشون نمیده. تو انکودینگ هم عربی نداره. راهی هست که بدون کنترل دست ساز درستش کنم؟
ir extender هم هست.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

sansa
06-02-2015, 10:45
سلام.
سامسونگ 48H6490 دارم زیرنویس فارسی رو درست نشون نمیده. تو انکودینگ هم عربی نداره. راهی هست که بدون کنترل دست ساز درستش کنم؟
ir extender هم هست.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام
زیرنویس رو با notpad باز کن و با UTF-8 ذخیرش کن . ایندفعه دیگه پخش میشه .

matinpour
06-02-2015, 11:34
سلام.
ir extender هم هست.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
دوست عزیز
از این پست استفاده کنید. و از نرم افزار معرفی شده هم می توانید بهره ببرید.
پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

enigmaarchitect
06-02-2015, 12:33
لطفا روش دقیق درست کردن زیرنویس فارسی در منوی مخفی برای 48h6490 رو بفرمایید.
با تشکر.

enigmaarchitect
06-02-2015, 12:40
من به دلیل تعداد زیاد فیلم و زیرنویسی که دارم امکان تبدیل زیرنویس ندارم. راهی نیست که بتونم زیرنویسهای ANSI رو درست کنم؟
ال ای دی قبلی من که اونم سامسونگ بود همچین مشکلی نداشت.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز
از این پست استفاده کنید. و از نرم افزار معرفی شده هم می توانید بهره ببرید.
پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

enigmaarchitect
08-02-2015, 02:00
لطفا روش دقیق درست کردن زیرنویس فارسی در منوی مخفی برای 48h6490 رو بفرمایید.
با تشکر.

کسی کمک نمیکنه؟

matinpour
08-02-2015, 13:12
کسی کمک نمیکنه؟

دوست عزیز
توضیحات کامل را در پست قبلی به شما دادم
و اگر سیستم شما فارسی ساز نشده از این تایپیک استفاده کنید.

amingh2914
25-02-2015, 20:22
سلام
آیا برای اسمارت تی وی سامسونگ 48h6390 نرم افزاری هست که بشه فایلهای pdf و word باز کرد؟

matinpour
25-02-2015, 22:58
سلام
آیا برای اسمارت تی وی سامسونگ 48h6390 نرم افزاری هست که بشه فایلهای pdf و word باز کرد؟
دوست عزیز
خیر ولی اگر آن فایل را به jpg تبدیل کنید می شود.

hamid_p25
18-03-2015, 19:08
سلام.یک 46d7000 سامسونگ دارم با وایفای داخلی مودم رو پیدا میکنه و به اینترنت وصل میشه.ولی وقتی میخوام با تبلت بهش وصل بشم برای پخش تصویر یا عکس روی تلویزیون رمز میخواد.تبلتم asus me 173x هست.جالب اینجاست وقتی مودم رو واسطه میکنم نرم افزارهایی مثل localcast اون رو میشناسن و میتونم بصورت وایرلس فیلمهای داخل تبلت رو از تی وی نگاه کنم.یعنی اگر الان وایفای داخلی نداشته باشه و با کابل لن مودم رو به تی وی وصل کنم و با وایفای تبلت به مودم کانکت شم میتونم فیلم تبلت رو بفرستم روی تی وی. حالا چه کنم که مستقبم بتونم این کارو بکنم یعنی با حذف مودم.یا باید رمز وایفای تی وی رو داشته باشم یا تنظیمات منو مخفی رو دست بزنم.ضمنا با تبلت یا گوشی یامسونگ که خودش allshare داره مشکلی نداره و کانکت میشه. چه کنم؟ممنون.

matinpour
18-03-2015, 20:17
سلام.یک 46d7000 سامسونگ دارم با وایفای داخلی مودم رو پیدا میکنه و به اینترنت وصل میشه.ولی وقتی میخوام با تبلت بهش وصل بشم برای پخش تصویر یا عکس روی تلویزیون رمز میخواد.تبلتم asus me 173x هست.جالب اینجاست وقتی مودم رو واسطه میکنم نرم افزارهایی مثل localcast اون رو میشناسن و میتونم بصورت وایرلس فیلمهای داخل تبلت رو از تی وی نگاه کنم.یعنی اگر الان وایفای داخلی نداشته باشه و با کابل لن مودم رو به تی وی وصل کنم و با وایفای تبلت به مودم کانکت شم میتونم فیلم تبلت رو بفرستم روی تی وی. حالا چه کنم که مستقبم بتونم این کارو بکنم یعنی با حذف مودم.یا باید رمز وایفای تی وی رو داشته باشم یا تنظیمات منو مخفی رو دست بزنم.ضمنا با تبلت یا گوشی یامسونگ که خودش allshare داره مشکلی نداره و کانکت میشه. چه کنم؟ممنون.
دوست عزیز
همان برنامه allshare را روی تبلت تان نصب کنید. و از این تایپیک هم می توانیداستفاده کنید.

mortezamen
18-03-2015, 20:41
سلام دوستان
من چند روز پیش از بندر دیلم تلوزیون سامسونگ مدل ua-55hu7000r رو خریدم.
فروشنده میگه از منوی مخفی می تونید حالت پخش سه بعدی رو فعال کنید.(من باور نکردم حرفشو ولی خیلی رو حرفش پافشاری میکنه)
خواستم بپرسم چنین چیزی ممکنه؟

matinpour
18-03-2015, 23:27
سلام دوستان
من چند روز پیش از بندر دیلم تلوزیون سامسونگ مدل ua-55hu7000r رو خریدم.
فروشنده میگه از منوی مخفی می تونید حالت پخش سه بعدی رو فعال کنید.(من باور نکردم حرفشو ولی خیلی رو حرفش پافشاری میکنه)
خواستم بپرسم چنین چیزی ممکنه؟
دوست عزیز
در مشخصات تلویزیون شما سه بعدی وجود ندارد ولی باید از نزدیک منوی مخفی را دید تا ببینیم قابلیت فعال سازی دارد یا نه اگر در تهران هستید می توانیم کمک تان کنیم.

mortezamen
19-03-2015, 01:14
متاسفانه تهران ساکن نیستم.

چطور ممکنه تلوزیونی که تو مشخصاتش قابلیت سه بعدی نداره بشه تویه منوی مخفی فعالش کرد؟
اگه چنین قابلیتی داشت چرا شرکت سامسونگ مخفیش کنه؟

بر فرض اگر چنین چیزی وجود داشته باشه : من چندین جا خوندم که سامسونگ فقط سه بعدی اکتیو تولید میکنه. آیا اگر فعال بشه سه بعدی اکتیو میشه!!؟

matinpour
19-03-2015, 21:58
متاسفانه تهران ساکن نیستم.

چطور ممکنه تلوزیونی که تو مشخصاتش قابلیت سه بعدی نداره بشه تویه منوی مخفی فعالش کرد؟
اگه چنین قابلیتی داشت چرا شرکت سامسونگ مخفیش کنه؟

بر فرض اگر چنین چیزی وجود داشته باشه : من چندین جا خوندم که سامسونگ فقط سه بعدی اکتیو تولید میکنه. آیا اگر فعال بشه سه بعدی اکتیو میشه!!؟

دوست عزیز
همانطور که گفتم در مشخصات تلویزیونتان این آیتم موجود نمی باشد . ولی بعضی از آیتم ها در منوی مخفی بصورت پیش فرض موجود است که بعضی از آنها قابلیت فعال شدن را دارند و بعضی خیر و همانطور که گفتم باید از نزدیک مطالعه شود اگر می توانید با کنترول مخصموص ویا دست ساز منوهای مخفی را فعال کنید و از منوی سیستمتان عکس بگیرید می توانیم شما را راهنمایی کنیم وگرنه بهتر از از یک فرد که به این امور وارد است برای فعال سازی کمک بگیرید.

mohamd mah
31-03-2015, 11:57
سلام چطور میشه ساعت کار ال ای دی سامسونگ فهمید.

matinpour
31-03-2015, 14:33
سلام چطور میشه ساعت کار ال ای دی سامسونگ فهمید.

دوست عزیز
ساعت کارکد تلویزیون را می شود صفر کرد و به آن زیاد اکتفا نکنید ولی با این وجود می توانید از مطلب زیر استفاده کنید.
ساعت كاركرد
منوی مخفی که باز شد
به منوي control و زير منوي suboptions بريد روبروي گزينه panel display time ساعت كاركرد رو باید نوشته باشه
یا
Service Menu > Options > SubOptions – panel hours should be in the second column about half way down
یا

Service Menu >> SVC >> Panel Display Time
Service Menu >> SVC >>SVC INFO>>OK
یک صفحه سفید نمایان می شود که در آن مشخصات تلویزیون تان ثبت شده که یکی از آنها ساعت کارکرد پنل تان است که بر حسب دقیقه ثبت شده است. که پس از رویت برای خروج دکمه منو از روی کنترول را بزنید و خارج شوید.

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid_p25
03-04-2015, 16:45
سلام.تلویزیونم 46d7000 هست.جایی خوندم امکان پخش زیرنویس غیر از srt مثل sub هم ممکنه.پستهای مربوط رو هم مطالعه کردم.آیا راهی هست؟ممنون

نیکول
04-05-2015, 17:19
آقای متین پور تورو خدا منو راهنمایی کنید
من یه led مدل UA46C7000WRXTW دارم که تو منو مخفی مدل رو از C7000 به فکر کنم C6900 تغییر دادم حالا فقط تلوزیون روشن میشه و در حد چند ثانیه فقط چراغ صفحه روشن میشه و بدون اینکه تصویرری بیاد خاموش میشه و دوباره روشن میشه و خاموش میشه.
تایپیک رو هم هرچی خوندم یهنفر فقط مشکل منو داشت که مال چند سال پیش بود و راه حلی هم نداده بود.
توروخدا به من بگید چیکار کنم و اکه لازمه ببرم تعمیرگاه کجا باید ببرم اگه جایی رو سراغ دارید بهم معرفی کنید
تلوزیون من گارانتی نداره و من هم ساکن تهرانم.
شرمنده که خیلی نوشتم آخه خیلی ناراحتم پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم .

matinpour
04-05-2015, 19:58
آقای متین پور تورو خدا منو راهنمایی کنید
من یه led مدل UA46C7000WRXTW دارم که تو منو مخفی مدل رو از C7000 به فکر کنم C6900 تغییر دادم حالا فقط تلوزیون روشن میشه و در حد چند ثانیه فقط چراغ صفحه روشن میشه و بدون اینکه تصویرری بیاد خاموش میشه و دوباره روشن میشه و خاموش میشه.
تایپیک رو هم هرچی خوندم یهنفر فقط مشکل منو داشت که مال چند سال پیش بود و راه حلی هم نداده بود.
توروخدا به من بگید چیکار کنم و اکه لازمه ببرم تعمیرگاه کجا باید ببرم اگه جایی رو سراغ دارید بهم معرفی کنید
تلوزیون من گارانتی نداره و من هم ساکن تهرانم.
شرمنده که خیلی نوشتم آخه خیلی ناراحتم پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم .
دوست عزیز
در پست خصوصی جوابتان را دادم و اگر نتوانستید درست کنید به تعمیرگاه ببرید

opticman
09-05-2015, 19:25
با سلام ، اگه تاپیک اشتباه رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم عذر می خوام (در صورت لزوم به تاپیک صحیح راهنماییم کنید)

من یه تلویزیون سامسونگ 40es7770 و سینمای خانگی سونی BDV-E6100 دارم . این دو دستگاه از طریق کابل HDMI با هم سینک شدن و براحتی با کنترل تلویزیون میشه صدای سینمای خانگی رو کم و زیاد و یا خاموش کرد و با خاموش کردن تلویزیون، سینمای خانگی هم بصورت اتومات خاموش میشه . ولی مشکل من اینه که با روشن شدن تلویزیون ، سینمای خانگی روشن نمیشه و حتما باید با ریموت خودش روشن کنم.

چند باری بصورت اتفاقی با روشن شدن تلویزیون ، سینماخانگی هم روشن شد ولی متوجه نشدم چطور ؟

برای حل این مشکل راه حلی به ذهن تون می رسه ؟ آیا با تغییر در منو مخفی میشه این حالت رو فعال کرد؟

matinpour
10-05-2015, 09:32
با سلام ، اگه تاپیک اشتباه رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم عذر می خوام (در صورت لزوم به تاپیک صحیح راهنماییم کنید)

من یه تلویزیون سامسونگ 40es7770 و سینمای خانگی سونی BDV-E6100 دارم . این دو دستگاه از طریق کابل HDMI با هم سینک شدن و براحتی با کنترل تلویزیون میشه صدای سینمای خانگی رو کم و زیاد و یا خاموش کرد و با خاموش کردن تلویزیون، سینمای خانگی هم بصورت اتومات خاموش میشه . ولی مشکل من اینه که با روشن شدن تلویزیون ، سینمای خانگی روشن نمیشه و حتما باید با ریموت خودش روشن کنم.

چند باری بصورت اتفاقی با روشن شدن تلویزیون ، سینماخانگی هم روشن شد ولی متوجه نشدم چطور ؟

برای حل این مشکل راه حلی به ذهن تون می رسه ؟ آیا با تغییر در منو مخفی میشه این حالت رو فعال کرد؟

دوست عزیز
شما ممکن است از قابلیت Anynet + (HDMI-CEC). استفاده کرده باشید که معمولا این قابلیت فقط برای محصولات سامسونگ است . و ممکن است در پاره ای از مواقع دستگاههای با برنددیگر هم با این قابلیت کار کند.
به شما امکان می دهد تا همه دستگاه های Samsung متصل شده که از +anynet پشتیبانی می کنند را توسط کنترل از راه دور تلویزیون کنترل کنید.. با Anynet + (HDMI-CEC)، شما می توانید استفاده کنید از تلویزیون با کنترل از راه دور به تمام دستگاه های سازگار با سامسونگ که به تلویزیون متصل استAnynet + ● ●برای دستگاه باید به تلویزیون با استفاده از یک کابل HDMI متصل شود. بعضی از کابل های HDMI ممکن است که از Anynet + حمایت نکند برای (HDMI-CEC). در این مورد، شما نیاز به کابل HDMI جایگزین دارید.
● ● کنترل از راه دور تلویزیون ممکن است تحت شرایط خاص عمل نکند. در این مورد، Anynet + را دوباره انتخاب کنید.
Anynet + ● ● (HDMI-CEC) تنها با دستگاه های خارجی کار می کند که حمایت از Anynet + (HDMI-CEC) و
تنها زمانی که این دستگاه ها یا در حالت آماده به کار و یا روشن شده باشد.

از این مسیر بروید
صفحه منو-->سیستم--> Anynet + (HDMI-CEC)

فعال / غیر فعال کردن Anynet + (HDMI-CEC).
Anynet + (HDMI-CEC) ● ●
فعال / غیر فعال Anynet + (HDMI-CEC). غیر فعال کردن Anynet + با خاموش کردن ویژگی های مرتبط با آن.
● ● خودکار را خاموش کنید
خاموش دستگاه های خارجی زمانی که تلویزیون خاموش است. برخی از دستگاه های این گزینه را پشتیبانی نمی کند.
استفاده از Anynet + (HDMI-CEC)
شما می توانید دستگاه های خارجی را فقط با استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون به کار گیرند.
به تعویض بین Anynet + و دستگاه ها
1- از دکمه پانل مجازی از راه دور TOOLS را برای نمایش لیست Anynet +(HDMI-CEC). از لیست انتخاب کنید.انتخاب روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود.
2- یک دستگاه را انتخاب کنید و صبر کنید برای تعویض محل آن. این فرایند ممکن است تا 2 دقیقه طول بکشد تا آن را تکمیل نموده و نمی تواند زمانی که آغاز شده است آن را لغو کرد.
روش دیگر، متفاوت Anynet +(HDMI-CEC) را با انتخاب نام خود از لیست منبع تغییر دهید. با این حال،
Anynet +(HDMI-CEC) را می توان مورد استفاده قرار گیرد اگر یک کانکتور ورودی متصل شده انتخاب شده باشد.
منو Anynet +(HDMI-CEC)
هنگامی که تلویزیون را به دستگاه انتخاب شده روشن می کنید، شما می توانید به منوی دستگاه با استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون دسترسی داشته باشید. انتخاب دکمه پانل مجازی از راه دور Tools ابزار برای نمایش لیست
Anynet + (HDMI-CEC) از لیست انتخاب کنید. بدنبال آن گزینه های دستگاه Anynet + ظاهر خواهد شد. گزینه های نمایش داده شده برای دستگاه Anynet + ممکن است بسته بر روی دستگاه های خارجی متفاوت باشد.
● ● نمایش تلویزیون
انتخاب این برای تغییر حالت کنترل از راه دور به تلویزیون.
● ● لیست دستگاه
نمایش یک لیست از دستگاه Anynet + (HDMI-CEC) به تلویزیون متصل شده. برای تغییر دستگاه، انتخاب کنید
دستگاه را در لیست مورد نظر.
● ● دستگاه متصل Menu
نمایش منوی دستگاه وصل شده. اگر دستگاه هدف یک دستگاه پخش DVD است، منوی DVD نشان داده می شود.
● ● دستگاه متصل Tools
نمایش یک لیست از عملکرد های که اغلب استفاده می شود که برای دستگاه در دسترس هستند. اگر دستگاه هدف یک دستگاه پخش DVD باشد، منو پخش DVD نشان داده میشود. برخی از دستگاه های خارجی ممکن است این را پشتیبانی نکند.
● ● دستگاه متصل Title Menu
نمایش عنوان منو دستگاه متصل. اگر دستگاه هدف یک دستگاه پخش DVD باشد، منو عنوان DVD نشان داده میشود. برخی از دستگاه های خارجی ممکن است این گزینه را پشتیبانی نکند.

zakikhanie
16-05-2015, 11:40
سلام اقای متین پور
یه تلویزیون سامسونگ مدل LA32D585K7M دارم .داخل منو مخفی دستکاری کردم تصویر کلا بهم ریخته .تمام روش های گفته شده رو انجام دادم.حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه مدتیه تلویزیون را با فریمور جدید آپدیت کردم ،اگه ایپرام ریست رو بزنم برمیگرده به ورژن کارخونه، و من دوباره بعد از ریسیت کردم میتونم آپدیتش کنم؟
و با ورژن جدید تنظیمات کالیبره و اینا درست میشه؟

zakikhanie
16-05-2015, 11:45
سلام اقای متین پور
یه تلویزیون سامسونگ مدل LA32D585K7M دارم .داخل منو مخفی دستکاری کردم تصویر کلا بهم ریخته .تمام روش های گفته شده رو انجام دادم.حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه مدتیه تلویزیون را با فریمور جدید آپدیت کردم ،اگه ایپرام ریست رو بزنم برمیگرده به ورژن کارخونه، و من دوباره بعد از ریسیت کردم میتونم آپدیتش کنم؟

matinpour
16-05-2015, 12:52
سلام اقای متین پور
دوست عزیز
با اپیرام ریست به فریمور اولیه برنمی گردد ولی با همان فریمور آخری که نصب شده اپیرام ریست به تنظیمات اولیه که کارخانه انجام داده برمی گردد. و بعد از آن اگر تلویزیون نیاز به آبدیت داشته باشد آن وقت می توانید آبدیت را انجام دهید.

zakikhanie
20-05-2015, 01:36
ممنون از جوابتون.یه سوال دیگه دارم.
اگر اپیرام ریسیت کردیم و تنظیمات به حالت کارخانه برگشت ایا کیفیت تصویرمون مثل قبل میشه ؟ یا اینکه تمام کالیبره ها نیز از بین رفته؟

matinpour
20-05-2015, 09:30
ممنون از جوابتون.یه سوال دیگه دارم.
اگر اپیرام ریسیت کردیم و تنظیمات به حالت کارخانه برگشت ایا کیفیت تصویرمون مثل قبل میشه ؟ یا اینکه تمام کالیبره ها نیز از بین رفته؟
دوست عزیز
تمامی تنظیماتی که خودتان در روی تلویزیون اعمال کردید به تنظیمات اولیه کارخانه برمی گردد.

قبل از هر کاری اطلاعات مربوط به LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL وغیره که در منوOPTION است را یاد داشت کنید.چون بعد از این تنظیمات به آن نیاز پیدا می کنید.

zakikhanie
29-05-2015, 09:41
جناب اقای متین پور .اگه ممکنه توضیحات جامعی درباره فلش کردن آی سی اپیرام بفرمایید؟

matinpour
29-05-2015, 14:22
جناب اقای متین پور .اگه ممکنه توضیحات جامعی درباره فلش کردن آی سی اپیرام بفرمایید؟

دوست عزیز
در صورتی که تلویزیونتان دچار مشگل اساسی بشود و یا تنظیمات آن اعم از کالیبراسیون و تنظیمات دیگر قابل کنترول نباشد برای این منظور و به عنوان راه حل نهایی باید از طریق فلش کردن از طریق باز کردن پشت تلویزیون و یادر صورت دسترسی داشتن به منوی مخفی و ریست کردن آن از داخل از منوی مخفی شما می توانید تلویزیون را به حالت اولیه تنظیمات کارخانه برگردانید.
که در این تایپیک روش منوی مخفی که با متن قرمز رنگ به آن اشاره شده.
و در این پست که روش بازکردن و از روی برد توضیح داده شده.
#52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

audell
02-06-2015, 20:05
سلام
یعد از فهمیدن طریقه ی باز کردن منوی مخفی بعضی از تنظیمات منو (مثل Type) رو عوض کردم و حالا فراموش کردم کدوم هارو تغییر دادم
ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید چجوری تنظیمات منو مخفی رو به حالت اولیه برگردونم
46ES7770

matinpour
03-06-2015, 08:53
سلام
یعد از فهمیدن طریقه ی باز کردن منوی مخفی بعضی از تنظیمات منو (مثل Type) رو عوض کردم و حالا فراموش کردم کدوم هارو تغییر دادم
ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید چجوری تنظیمات منو مخفی رو به حالت اولیه برگردونم
46ES7770
دوست عزیز
اول اینکه نباید اینکار را می کردید و یا اینکه از منوها عکس می گرفتید و یا اطلاعات آن را یادداشت می کردید تا در صورت لزوم از آن استفاده بکنید.
ولی حالا شما برایType 46A2UF0E و برای FRONT COLOR تان U-MOIP-7K را وارد کنید.

zakikhanie
03-06-2015, 22:17
سلام خدمت جناب متین پور.اگه امکانش هست, قسمت type و model و tuner و front color مربوط به تلویزیون سامسونگ مدل LA32D585K7M رو بفرمایید. ضمنا از راهنماییهای جناب عالی کمال تشکر را دارم.

matinpour
04-06-2015, 00:23
سلام خدمت جناب متین پور.اگه امکانش هست, قسمت type و model و tuner و front color مربوط به تلویزیون سامسونگ مدل LA32D585K7M رو بفرمایید. ضمنا از راهنماییهای جناب عالی کمال تشکر را دارم.

دوست عزیز

اول اینکه نباید اینکار را می کردید و یا اینکه از منوها عکس می گرفتید و یا اطلاعات آن را یادداشت می کردید تا در صورت لزوم از آن استفاده بکنید.
ولی حالا شما برایType تان32A6AF0Cو برای FRONT COLOR تانt-c - blk را وارد کنید. tuner تان را رویauto بگذارید.

farshid1982
08-06-2015, 14:26
سلام و خسته نباشید
یک سوال داشتم در مورد تلویزیون سامسونگ 55H6400
من تلویزیون رو آپدیت کردم
ولی موقع روشن شدن پیغام تنظیمات
Type & Local Set & Front Color
میده
وارد منو مخفی شدم ولی نتونستم درست کنم والبته بدتر شد
و کانال های دیجیتال کمتری پیدا میکنه
میشه در مورد اون سه مورد و دیجیتال توضیه بدبد؟
مرسی

matinpour
08-06-2015, 15:07
سلام و خسته نباشید
یک سوال داشتم در مورد تلویزیون سامسونگ 55H6400
من تلویزیون رو آپدیت کردم
ولی موقع روشن شدن پیغام تنظیمات
Type & Local Set & Front Color
میده
وارد منو مخفی شدم ولی نتونستم درست کنم والبته بدتر شد
و کانال های دیجیتال کمتری پیدا میکنه
میشه در مورد اون سه مورد و دیجیتال توضیه بدبد؟
مرسی

دوست عزیز
برای Type تان
55A1AF0V و برای
Front Color تان
U-s-v-65 و
Local Set تان DT_ M_ASSIA را قرار دهید.
و دیگر مطلب را از این تایپیک دنبال کنید.

farshid1982
09-06-2015, 22:00
دوست عزیز
برای Type تان
55A1AF0V و برای
Front Color تان
U-s-v-65 و
Local Set تان DT_ M_ASSIA را قرار دهید.
و دیگر مطلب را از این تایپیک دنبال کنید.
سلام . تشکر بابت جواب ها
در مورد کانال دیجیتال
راهی ساده تر نیست؟
من بعد از آپدیت کانال های دیجیتال رو کامل داشتم
ولی بعد از دستکاری منو مخفی الان 10 کانال بیشتر نیست؟
احتمالا با تغیرات سرویس منو درست بشه؟
راه حلی داره؟

navid4558
28-06-2015, 06:09
باسلام
از دوستان عزیز کسی هست با تنظیمات دیجیتال تلویزیون سامسونگ مدل ua40es6960m آشنایی داشته باشته ؟ اگر هست روش تنظیم کردن دقیقشو به من آموزش بده من هرچی جشتجو می کنم هیچ کانالی پیدا نمیشه

matinpour
28-06-2015, 14:03
باسلام
از دوستان عزیز کسی هست با تنظیمات دیجیتال تلویزیون سامسونگ مدل ua40es6960m آشنایی داشته باشته ؟ اگر هست روش تنظیم کردن دقیقشو به من آموزش بده من هرچی جشتجو می کنم هیچ کانالی پیدا نمیشه
دوست عزیز
اگر کابل و فیش اتصالات تان درست باشد و آنتن تان هم در جهت درست تنظیم باشد . در منو--> کانال --> انتخاب کانالهای دیجیتال و جستجوی آن شما قاعدتاً باید تمامی کانالها را پیدا کنید.

HAMED_AHRAMI
01-07-2015, 00:31
سلام دوست عزیز تی وی من سامسونگ مدل 6920 هست و 40 اینچ
من وارد منو منو سرویس شدم و یکی از دوستانم که نا وارد بودن یه سری از ارقام تغییر دادن هرکاری میکنم درست نمیشه
اعصابم خورد با نمایندگی صحبت کردم چرت و پرت میگه ./ میگه باید برد عوض بشه نون دونی باز کردن دیگه میگم نرم افزاری مشکل داره وارد نیستن
دوستانی که در این ضمینه وارد هستن تورو خدا راهنمایی م کنن
و
دوستان کسی تی وی سامسونگ داره اسمارت سری 6 دارن عکس از گزینه های منو مخفی ش برام بزاره تا ببینم کدوم تغییر دادم

عمده مشکلات : 1- رنگ کیفیت خیلی بد شده کلا بهم خورده 2-دکمه source از کار افتاده 3-با ریموت خاموش نمیشه 4-دیجیتال کانالی نمیاره

ممنون میشم راهنمایی کنید مثل خر تو گل گیر کردم
:n28::n28::n28::n28::n27::n27::n27::n27:

email:hamed.ahrami@gmail.com

mobile:09123185143

matinpour
01-07-2015, 11:05
سلام دوست عزیز تی وی من سامسونگ مدل 6920 هست و 40 اینچ
من وارد منو منو سرویس شدم و یکی از دوستانم که نا وارد بودن یه سری از ارقام تغییر دادن هرکاری میکنم درست نمیشه
اعصابم خورد با نمایندگی صحبت کردم چرت و پرت میگه ./ میگه باید برد عوض بشه نون دونی باز کردن دیگه میگم نرم افزاری مشکل داره وارد نیستن
دوستانی که در این ضمینه وارد هستن تورو خدا راهنمایی م کنن
و

دوستان کسی تی وی سامسونگ داره اسمارت سری 6 دارن عکس از گزینه های منو مخفی ش برام بزاره تا ببینم کدوم تغییر دادم

عمده مشکلات : 1- رنگ کیفیت خیلی بد شده کلا بهم خورده 2-دکمه source از کار افتاده 3-با ریموت خاموش نمیشه 4-دیجیتال کانالی نمیاره

ممنون میشم راهنمایی کنید مثل خر تو گل گیر کردم
:n28::n28::n28::n28::n27::n27::n27::n27:

email:hamed.ahrami@gmail.com

mobile:09123185143

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بصورت کامل بنویسید یعنی سری D - E-EH- F- H کدام است؟
ممکن است که شما type و یا FRONT COLOR تان را تغییر داد باشید.
UA40EH6920 اگر باشد type تان 40A1AF0D و FRONT COLOR تان U - S - C - 6K است.
UA40D6920 اگر باشد type تان 40P1UF3E و FRONT COLOR تان U-T-R-BK است.
با تغییر دادن آیتمهای بالا و یک بار ریست فاکتوری اصلاح می شود.

لازم بذکر است این آیتمها در قسمت option منوی مخفی می باشد.

HAMED_AHRAMI
01-07-2015, 11:25
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بصورت کامل بنویسید یعنی سری D - E-EH- F- H کدام است؟
ممکن است که شما type و یا FRONT COLOR تان را تغییر داد باشید.
UA40EH6920 اگر باشد type تان 40A1AF0D و FRONT COLOR تان U - S - C - 6K است.
UA40D6920 اگر باشد type تان 40P1UF3E و FRONT COLOR تان U-T-R-BK است.
با تغییر دادن آیتمهای بالا و یک بار ریست فاکتوری اصلاح می شود.

لازم بذکر است این آیتمها در قسمت option منوی مخفی می باشد.

UA40D6920 اگر باشد type تان 40P1UF3E و FRONT COLOR تان U-T-R-BK است. بله همین هستش اینو از تو جدول پیدا کردم زدم 100 دفعه هم ریست کردم از منو option ولی همچنان تو این قسمت ها مشکل داره :
1- رنگ کیفیت خیلی بد شده کلا بهم خورده 2-دکمه source از کار افتاده 3-با ریموت خاموش نمیشه 4-دیجیتال کانالی نمیاره :n37::n37::n37:
اگه میتونید راهنمایی کنید خیلی ممنون ت میشم واقعا
اگر خواستی عکس از منو های مخفی درحال حاضر هست برات بفرستم یا اگه مقدار درست منو ها رو داری برام بفرست اصلاحش کنم
بازم خیلی ازت ممنونم :n12::n12::n12::n12::n12::n40::n40:

matinpour
01-07-2015, 23:48
UA40D6920 اگر باشد type تان 40P1UF3E و FRONT COLOR تان U-T-R-BK است. بله همین هستش اینو از تو جدول پیدا کردم زدم 100 دفعه هم ریست کردم از منو option ولی همچنان تو این قسمت ها مشکل داره :
1- رنگ کیفیت خیلی بد شده کلا بهم خورده 2-دکمه source از کار افتاده 3-با ریموت خاموش نمیشه 4-دیجیتال کانالی نمیاره :n37::n37::n37:
اگه میتونید راهنمایی کنید خیلی ممنون ت میشم واقعا
اگر خواستی عکس از منو های مخفی درحال حاضر هست برات بفرستم یا اگه مقدار درست منو ها رو داری برام بفرست اصلاحش کنم
بازم خیلی ازت ممنونم :n12::n12::n12::n12::n12::n40::n40:

دوست عزیز
جواب شما را در این تایپیک دادم

silvester_h
09-07-2015, 15:38
سلام
برای ua46c7770wr چه model و type و front color قرار میگیره ؟

matinpour
09-07-2015, 21:56
سلام
برای ua46c7770wr چه model و type و front color قرار میگیره ؟

دوست عزیز
از مشابه مدلتان در سری های دیگر استفاده کنید. از تایپیک زیر استفاده کنید.

leilash
10-07-2015, 23:28
دوستان کد منو مخفی تلویزیون SAMSUNG مدل CS-29192 شاسی KS7C میخوام... ممنون

rhamid_esf
20-07-2015, 19:45
ما مدل Ua46c8000 xr داریم
تیونر دیجیتال داره؟
فعال کردم.ولی چیزی پیدا نمیکنه

mg74
22-07-2015, 13:13
سلام
آقا مدل تلویزیونم ES7500 هست. (7770 در ایران)
کانال های دیجیتال رو که نصب می کنم، کانال ها از 800 شروع میشن!
چکار کنم درست شن؟

و همچنین جهت تقویت دریافت سیگنال دیجیتال چکار کنم؟ (پیدا نکردم تو پست های اول؛ فقط تیتر زده بود که میشه همچین کاری کرد!) (الان شهرستانم و میزان سیگنال ها خوب نیست.)

ممنونم پیشاپیش...

msd1347
28-09-2015, 10:51
دوست عزیز
من یه تی وی سامسونگ lcd سری 6 رو دارم که مشخصات آن
model code LA40B650
SOFTWARE VERSION T-CHEAEAC-2006.0 را دارم . الان چند روزیه که نمیدونم چه کسی با کنترلش بازی کرده و مرتبا اطلاعات تصویری در کنار تی وی ظاهر میشه هرکاری هم کردم قطع نمیشه. هی اطلاعات نمایان میشه و بعد چند ثانیه رفته مجددا ظاهر میشود.کلافه شدم گفتم شاید با آبدیت این مشکل برطرف بشه یه کنترل دیگه تهیه کردم و باطری کنترل خود تی وی رو خارج کردم و با کنترل جدید دکمه infu رو زدم ولی هیچ تغییری نمیکرد. برای یه لحظه میره ولی مجددا برمیگرده اصلا اعصاب آدم رو خراب کرده نمیدونم چکارش کنم اینجوری سمت چپ تی وی ظاهر میشن خواستم عکساشو بزارم ولی بلد نیستم بصورت عمودی و در سمت چپ
series
100hz
motionplus
ultra clear pane
medial2.
ecofrindly
و چیزهای دیگه و هر یک دقیقه هی تکرار میشن و اصلا قطع نمیشه لطفا راهنمایی کنید.من عکس تی وی رو در این حالات گرفتم ولی نتونستم در صفحه قرار بدم با تشکر

matinpour
28-09-2015, 11:58
دوست عزیز
من یه تی وی سامسونگ lcd سری 6 رو دارم که مشخصات آن
model code LA40B650
SOFTWARE VERSION T-CHEAEAC-2006.0 را دارم . الان چند روزیه که نمیدونم چه کسی با کنترلش بازی کرده و مرتبا اطلاعات تصویری در کنار تی وی ظاهر میشه هرکاری هم کردم قطع نمیشه. هی اطلاعات نمایان میشه و بعد چند ثانیه رفته مجددا ظاهر میشود.کلافه شدم گفتم شاید با آبدیت این مشکل برطرف بشه یه کنترل دیگه تهیه کردم و باطری کنترل خود تی وی رو خارج کردم و با کنترل جدید دکمه infu رو زدم ولی هیچ تغییری نمیکرد. برای یه لحظه میره ولی مجددا برمیگرده اصلا اعصاب آدم رو خراب کرده نمیدونم چکارش کنم اینجوری سمت چپ تی وی ظاهر میشن خواستم عکساشو بزارم ولی بلد نیستم بصورت عمودی و در سمت چپ
series
100hz
motionplus
ultra clear pane
medial2.
ecofrindly
و چیزهای دیگه و هر یک دقیقه هی تکرار میشن و اصلا قطع نمیشه لطفا راهنمایی کنید.من عکس تی وی رو در این حالات گرفتم ولی نتونستم در صفحه قرار بدم با تشکر

دوست عزیز
سوال شما تکراری است و جواب شما را در این تایپیک داده ام .

parsrayan90
04-10-2015, 08:03
سلام من یه
تلویزیون سامسونگ LA40d550k7r که تونستم تلویزیون دیجیتالشو فعال کنم حالا مشکل آنتن داره تو قسمت کانال یابی اذیت میکنه و هیچ شبکه ای رو نمی گیره چه آنالوگ چه دیجیتال ممنون میشم کمکم کنید.

matinpour
04-10-2015, 13:10
سلام من یه
تلویزیون سامسونگ LA40d550k7r که تونستم تلویزیون دیجیتالشو فعال کنم حالا مشکل آنتن داره تو قسمت کانال یابی اذیت میکنه و هیچ شبکه ای رو نمی گیره چه آنالوگ چه دیجیتال ممنون میشم کمکم کنید.

دوست عزیز
تلویزیون شما ممکن است قابلیت دیجیتال نداشته باشد و آن چیزی که شما فعال کردید فقط بصورت مجازی می باشد و برای همین چیزی در جستجو پیدا نمی شود اگر اطلاعات سیستمتان را به قبل از فعال سازی بر گردانید می توانید از آنا لوگ آن استفاده کنید و برای دیجیتال از یک ستاب باکس استفاده کنید.

eeeeeeehsan
16-11-2015, 12:54
دوست عزیز
از مطلب زیر اول آن را بطور کامل بخوانید و بعد از آن استفاده کنید
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است
سلام
من
ENCODE عربی رو ندارم، چیکار کنم؟

تو زبان های تی وی هم فقط انگلیسی و فارسی هست.
مدل
UA55H6400AK

مشکلم اینه که زیرنویس رو rtl نشون نمیده، ltr نشون میده. علامت تعجب و نقطه و اینا سمت راست هست!!

eeeeeeehsan
16-11-2015, 18:24
آقا توروخدا یکی بیاد جواب بده!
من طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دستورالعمل سیستم عاملش رو از ایران به امارات، مصر، انگلیس، آمریکا.. اینا انتقال دادم ولی تو تنظیمات زبان فقط زبان انگلیسی و فارسی رو داره. من اطمینان زیادی دارم که اگه زبان تلویزیون عربی بشه rtl زیرنویس ها هم درست میشه. چیکار کنم؟ آخه این تی وی ساخت مصره، تعحب آوره فقط زبان انگلیسی و فارسی رو داره.

matinpour
16-11-2015, 21:47
آقا توروخدا یکی بیاد جواب بده!
من طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دستورالعمل سیستم عاملش رو از ایران به امارات، مصر، انگلیس، آمریکا.. اینا انتقال دادم ولی تو تنظیمات زبان فقط زبان انگلیسی و فارسی رو داره. من اطمینان زیادی دارم که اگه زبان تلویزیون عربی بشه rtl زیرنویس ها هم درست میشه. چیکار کنم؟ آخه این تی وی ساخت مصره، تعحب آوره فقط زبان انگلیسی و فارسی رو داره.
دوست عزیز
تلویزیون فقط زیرنویسهای
خارجی
MPEG-4 timed text (.ttxt)(– –
SAMI (.smi)(– –
SubRip (.srt)(– –
SubViewer (.sub)(– –
Micro ).txt) یا .sub(– –
SubStation Alpha (.ssa)(– –
Advanced SubStation Alpha (.ass)(– –
Powerdivx (.psb)(– –Œ Œ
داخلی
Œ Œ Xsub– –
AVI : محفظه
SubStation Alpha– –
MKV : محفظه
Advanced SubStation Alpha– –
SubRip– –
MPEG-4 timed text– –
MP4 محفظه:
را پشتیبانی می کند و از آن فرمتی که شما نوشتید پشتیبانی نمی کند.

eeeeeeehsan
17-11-2015, 11:26
دوست عزیز
تلویزیون فقط زیرنویسهای
خارجی
MPEG-4 timed text (.ttxt)(– –
SAMI (.smi)(– –
SubRip (.srt)(– –
SubViewer (.sub)(– –
Micro ).txt) یا .sub(– –
SubStation Alpha (.ssa)(– –
Advanced SubStation Alpha (.ass)(– –
Powerdivx (.psb)(– –Œ Œ
داخلی
Œ Œ Xsub– –
AVI : محفظه
SubStation Alpha– –
Advanced SubStation Alpha– –
SubRip– –
MPEG-4 timed text– –
MP4 محفظه:
را پشتیبانی می کند و از آن فرمتی که شما نوشتید پشتیبانی نمی کند.
سلام
ممنون از پاسختون
من منظورم از rtl و ltr راست به چپ و چپ به راسته. right to left , left to right .. که تو زیرنویس مد نظره. من میخوام زیرنویسم راست به چپ باشه!!

nevada123
17-11-2015, 14:31
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک تلویزیون LED سامسونگ با مدل دقیق UE40EH5000W دارم که ساخت مالزی هست. متاسفانه زبان فارسی نداره و کانال های دیجیتال رو هم پیدا نمیکنه. طبق جستجو در اینترنت متوجه شدم که این مدل ----T داره. با تکنیک ها و روش هایی که در سایت توضیح داده شده بود وارد منوی مخفی شدم و سعی کردم گزینه ی Local Sat رو فعال کنم ولی متاسفانه به هیچ وجه موفق نشدم و همچنان این گزینه غیر فعال هست. لازم به ذکر هست این تلویزیون ظاهرا از دبی وارد شده و سفارش اروپا هست و توی زبان هایی هم که داره فقط زبان کشورهای اروپایی رو نشون میده. خواهشا راهنمایی بفرمایید چطوری میتونم گیرنده ی دیجیتال این تلویزیون رو فعال کنم.
با تشکر

mojezy
07-12-2015, 09:59
سلام

چند روز پیش داشتیم تلویزیون میدیدیم که یکباره نویز وسط صفحه افتاد و از اون روز تا الان برطرف نشده

میخواستم زحمت بکشید فیلم پیوست رو ببینید و بفرمایید میتونم بدون باز کردن مشکل رو برطرف کنم؟؟

چون فاصله با تعمیرکار حدود 200 کیلومتر هست میخوام ببینم با نرم افزاری یا راه حلی میشه درستش کرد؟؟

مدل دقیق: samsung LA40D551

ساخت مالزی

اینم فیلم مربوطه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1.mp4

matinpour
07-12-2015, 11:09
سلام

چند روز پیش داشتیم تلویزیون میدیدیم که یکباره نویز وسط صفحه افتاد و از اون روز تا الان برطرف نشده

میخواستم زحمت بکشید فیلم پیوست رو ببینید و بفرمایید میتونم بدون باز کردن مشکل رو برطرف کنم؟؟

چون فاصله با تعمیرکار حدود 200 کیلومتر هست میخوام ببینم با نرم افزاری یا راه حلی میشه درستش کرد؟؟

مدل دقیق: samsung LA40D551

ساخت مالزی

اینم فیلم مربوطه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1.mp4
دوست عزیز
باید قاب پشت تلویزیون را باز و اسلاتهای یا همان سر کابلهای متصل به پنل و محل اتصال به پنل را تمیز کنید به احتمال زیاد مشگل حل خواهد شد.

mojezy
07-12-2015, 13:22
دوست عزیز
باید قاب پشت تلویزیون را باز و اسلاتهای یا همان سر کابلهای متصل به پنل و محل اتصال به پنل را تمیز کنید به احتمال زیاد مشگل حل خواهد شد.

اتفاقا قبلا هم چون منو مخفی رو دستکاری شده بود و کلا پنل خراب شد و عوض شد

ممکنه از همین هم باشه که اینطور شده و کثیف شده باشه

nazkhaton98
10-12-2015, 00:01
ببخشید من نرم افزارو دانلود کردم
میشه بگین حالا چجوری ازش استفاده کنم ؟
تلویزیون من اصلا زبان عربی نداره

matinpour
10-12-2015, 19:24
ببخشید من نرم افزارو دانلود کردم
میشه بگین حالا چجوری ازش استفاده کنم ؟
تلویزیون من اصلا زبان عربی نداره
دوست عزیز
تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.

mahdi-mo
26-01-2016, 18:11
سلام دوستان گلم
عذرخواهم این سوالمو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم
من حدودا 2 سالی میشه که تلویزیون 46F6450 رو دارم
تو این دو سال هارد و فلشام رو براحتی و بدون مشکل باز میکرد(3ترا و 4ترا و فلش 8 گیگ و 32 گیگ)
داشتم فیلم THE MARTIAN رو میدیدم که وسط فیلم یه دفعه قطع شد و تلویزیون روشن خاموش شد و بالا اومد ولی هاردو باز نکرد
گفتم شاید روی حجم بالا داره بهش فشار میاد فیلمو ریختم روی فلش 8 گیگم امتحان کردم دیدم فایده ای نداره تلویزیون فلشو باز نمیکنه و بعد از 2 دقیقه حدودا روشن خاموش میشه
امروز بعد از ظهر باز هارد رو امتحان کردم باز کرد و فیلمو پخش کرد گفتم درست شد دیگه تا اینکه باز الان امتحان کردم هارد و فلشامو دیدم باز به محض اینکه وصل میکنم بعد از اینکه میزنم تلویزیون هارد یا فلشو باز کنه بعد از همون حدود 2 دقیقه روشن خاموش میشه حتی اگه باز هم نکنی فلش وصل باشه بازم اتومات روشن خاموش میشه ولی بکشم اینطوری نمیشه
حالا به نظرتون چه خاکی بر سرم کنم
سخت افزار تلویزیون( همون قسمت بورد USB) مشکل پیدا کرده؟
یا مشکل از جای دیگست؟
یکی بهم گفت آپدیت کن مشکلت حل میشه.اینو بگم اگه این گزینه مد نظرتونه با راهنمایی کامل بهم بگین چکار کنم که هیچی سردرنمیارم
البته اینم بگم که تلویزیونو به تنظیمات کارخونه ای برگردوندم گفتم شاید درست بشه ولی نشد که نشد:n39:

استاد شیفو
26-01-2016, 18:24
سلام دوستان گلم
تو این دو سال هارد و فلشام رو براحتی و بدون مشکل باز میکرد(3ترا و 4ترا و فلش 8 گیگ و 32 گیگ)
داشتم فیلم THE MARTIAN رو میدیدم که وسط فیلم یه دفعه قطع شد و تلویزیون روشن خاموش شد و بالا اومد ولی هاردو باز نکرد
گفتم شاید روی حجم بالا داره بهش فشار میاد فیلمو ریختم روی فلش 8 گیگم امتحان کردم دیدم فایده ای نداره تلویزیون فلشو باز نمیکنه و بعد از 2 دقیقه حدودا روشن خاموش میشه
امروز بعد از ظهر باز هارد رو امتحان کردم باز کرد و فیلمو پخش کرد گفتم درست شد دیگه تا اینکه باز الان امتحان کردم هارد و فلشامو دیدم باز به محض اینکه وصل میکنم بعد از اینکه میزنم تلویزیون هارد یا فلشو باز کنه بعد از همون حدود 2 دقیقه روشن خاموش میشه حتی اگه باز هم نکنی فلش وصل باشه بازم اتومات روشن خاموش میشه ولی بکشم اینطوری نمیشه
یا مشکل از جای دیگست؟
یکی بهم گفت آپدیت کن مشکلت حل میشه.اینو بگم اگه این گزینه مد نظرتونه با راهنمایی کامل بهم بگین چکار کنم که هیچی سردرنمیارم
البته اینم بگم که تلویزیونو به تنظیمات کارخونه ای برگردوندم گفتم شاید درست بشه ولی نشد که نشد:n39:

یه نکته ای

فلش رو فرمت fat 32 کنید . بعد امتحان کنید . مطمئنا پخش میشه . کلا دستگاه ها به طور پیش فرض فقط fat 32 رو میخونن .

mahdi-mo
26-01-2016, 18:34
یه نکته ای

فلش رو فرمت fat 32 کنید . بعد امتحان کنید . مطمئنا پخش میشه . کلا دستگاه ها به طور پیش فرض فقط fat 32 رو میخونن .
دوست عزیز من دوساله که دارم استفاده میکنم هاردام که فرمتشون ntfs بود بدون مشکل باز میکرد و نمایش میداد
مشکل از فرمت فکر نکنم باشه

matinpour
27-01-2016, 17:59
سلام دوستان گلم
یا مشکل از جای دیگست؟

دوست عزیز
یک فلش دیگر با خود تلویزیون فرمت کن و از تلویزیون فیلم ضبط و آن را به نمایش بگذار ببینید دوباره همین مشگل هست اگر بود باید به تعمیر گاه ببرید چون ممکن است مینبردتان مشگل پیدا کرده باشد باید تست شود.
واگر طبق دستور اول که گفتم مشگل برطف شده این ممکن است که فلش و یا هاردتان ویروس دارد باید یک ویروس کشی اساسی بکنید .

mahdi-mo
29-01-2016, 11:34
[QUOTE=matinpour;8781164]دوست عزیز
یک فلش دیگر با خود تلویزیون فرمت کن و از تلویزیون فیلم ضبط و آن را به نمایش بگذار ببینید دوباره همین مشگل هست اگر بود باید به تعمیر گاه ببرید چون ممکن است مینبردتان مشگل پیدا کرده باشد باید تست شود.
واگر طبق دستور اول که گفتم مشگل برطف شده این ممکن است که فلش و یا هاردتان ویروس دارد باید یک ویروس کشی اساسی بکنید .

خداروشکر دیروز بعد از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ظهر درست شدش
دیروز فلشو زدم به tv بعدش زدم برنامه ضبط کنه
که باید فرمت میکرد چندبار روشن خاموش شد بالاخره فرمت شد بعدش زدم ضبط کنه باز روشن خاموش شد و هنگ میکرد منم بی اعتنا گذاشتم فلش روش باشه بعد از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذشت 20 دقیقه باز زدم ضبط کنه دیدم درست شدش و فلش رو هم باز کرد
هارد رو هم زدم دیدم اونم باز کردش
واقعا عجیب قریب
اعصابمو بدجور خرد کرده بود
از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همه دوستان و اساتید عزیز تشکر میکنم بابت راهنمایی هاشون

noorieh
18-03-2016, 16:44
سلام
من یه اشتباهی تو منو مخفی کردم که حالا پنل تلوزیون خاموش روشن میشه و هیچکدوم از دکمه های کنترل یا حتی خاموش روشن روی خود پنل کار نمیکنه
تلوزیون هر 10 ثانیه هی خاموش روشن میشه.

راستش فکر کنم تیونرشو عوض کردم.

راهی هست ؟ یا باید بره تعمیرگاه؟

Saeed_S21
19-03-2016, 12:23
سلام دوستان
یه تلویزیون سامسونگ هست مدلUA46C7770WR
این گیرنده دیجیتالش غیر فعاله چطور باید بدون دردسر فعالش کرد؟؟

x_boy
25-03-2016, 10:28
سلام
من یه اشتباهی تو منو مخفی کردم که حالا پنل تلوزیون خاموش روشن میشه و هیچکدوم از دکمه های کنترل یا حتی خاموش روشن روی خود پنل کار نمیکنه
تلوزیون هر 10 ثانیه هی خاموش روشن میشه.

راستش فکر کنم تیونرشو عوض کردم.

راهی هست ؟ یا باید بره تعمیرگاه؟
سلام دوست عزیز
منم چند سال پیش یه همچین اشتباهی کردم و اون موقع گاما رو تغییر دادم و همچین اتفاقی افتاد
اگه صفحه بعد اون تایپیک و میخوندم اینجوری نمیشد
چون دیگه به منو دسترسی نداری باید بره تعمیر گاه و احتمالا برنامه رو مجددا روی آی سی یا حافظه بریزن

shahab84
22-04-2016, 00:14
با سلام و خسته نباشید
آیا تلویریون سامسونگ UA40H6290 hl امکان رکورد کردن داره؟ روی کنترلش دکمه ضبط داره ولی در حال حاضر پیغام عدم امکان میدهد.

matinpour
23-04-2016, 11:27
با سلام و خسته نباشید
آیا تلویریون سامسونگ UA40H6290 hl امکان رکورد کردن داره؟ روی کنترلش دکمه ضبط داره ولی در حال حاضر پیغام عدم امکان میدهد.
دوست عزیز
مدل اروپایی آن دارد ولی مدل آسیایی آن را فکر نکنم داشته باشد و آن دکمه در روی کنترول تلویزیون به صورت پیش فرض در روی کنترول هست . چون کنترولهای سامسونگ با هم سازگار هستند.

Shahrooz_00
06-07-2016, 18:40
سلام دوستان گلم
من تلویزیون سامسونگ 40 اینج دارم وارد منو مخفی شدم و اشتباها قسمت تایپ و تونر عوض کردم و نمیدونم قبلش چی بود الان تلویزیون مشکلی نداره اما میخوام تایپ و تونر به حالت اول برگرده
مشخصات تلویزیون هم توی عکس زیر هست
لطفا کمکم کنید مرسی

matinpour
10-07-2016, 10:24
سلام دوستان گلم
من تلویزیون سامسونگ 40 اینج دارم وارد منو مخفی شدم و اشتباها قسمت تایپ و تونر عوض کردم و نمیدونم قبلش چی بود الان تلویزیون مشکلی نداره اما میخوام تایپ و تونر به حالت اول برگرده
مشخصات تلویزیون هم توی عکس زیر هست
لطفا کمکم کنید مرسی
دوست عزیز
type آن 40A1AF0V است.و تیونر آن را روی خودکار بگذارید خودش روی همان تیونر اصلی می رود.

Shahrooz_00
10-07-2016, 22:22
سلام دوست عزیزم
ممنونم از پاسخ شما
پس تایپ رو درست گذاشته بودم اما تیونر اتو نداره فقط not detected داره...
الان روی s-tc گذاشتم درسته؟
متشکرم

matinpour
11-07-2016, 12:21
سلام دوست عزیزم
ممنونم از پاسخ شما
پس تایپ رو درست گذاشته بودم اما تیونر اتو نداره فقط not detected داره...
الان روی s-tc گذاشتم درسته؟
متشکرم
دوست عزیز
تیونر را روی SI-ATC بگذارید البته بطور عموم می توانید روی S-T/C بگذارید.

Shahrooz_00
11-07-2016, 22:22
دوست عزیز
تیونر را روی SI-ATC بگذارید البته بطور عموم می توانید روی S-T/C بگذارید.

ممنونم از راهنمایی های شما دوست عزیز

reza3967
12-07-2016, 12:43
سلام یه سوال ذاز اساتید داشتم
تلوزیون من سری 6 ال ایی دی سامسونگ 46 ایچ اسمارت سه بعدیه وقتی تو منو مخفی می رم یه قسمتی داره که می شه مدل را عوض کرد اگه مدل دستگاه را عوض کنم چی می شه؟؟؟؟
دومین سوال برای من قابلیت ضبط تصاویر در منوی اسمارت هاب موجوده ولی فقط کانالهای دیجیتال را ضبط می کنه من می خوام ببینم راهی است که از روی پلیرهای دیگه هم ضبط کنه مثلا ----- یا سینما خانواده؟؟
با تشکر

matinpour
12-07-2016, 17:17
سلام یه سوال ذاز اساتید داشتم
تلوزیون من سری 6 ال ایی دی سامسونگ 46 ایچ اسمارت سه بعدیه وقتی تو منو مخفی می رم یه قسمتی داره که می شه مدل را عوض کرد اگه مدل دستگاه را عوض کنم چی می شه؟؟؟؟
دومین سوال برای من قابلیت ضبط تصاویر در منوی اسمارت هاب موجوده ولی فقط کانالهای دیجیتال را ضبط می کنه من می خوام ببینم راهی است که از روی پلیرهای دیگه هم ضبط کنه مثلا ----- یا سینما خانواده؟؟
با تشکر
دوست عزیز
در ابطه با سوال اول تان اگر مدل تلویزیون را عوض کنید ممکن است سیستمتان دچار آسیب جدی شود پس این کار را انجام ندهید.
در رابطه با سوال دوم اینکه ضبط تلویزیون فقط قابلیت ضبط از کانالهای دیجیتال را دارد و شما نمی توانید از پلیرها و سینما خانواده درتلویزیون ضبط کنید و راه حلی هم ندارد . و باید خود پلیرها و یا خود سینما خانگی تان قابلیت ضبط را دارا باشد.

reza3967
13-07-2016, 09:26
سلام دوستان مدل تلویزیون ua46d6600wr است
بعد از دستکاری منو مخفی تلویزیون روشن خاموش می شد
بردم پیش تعمیرکار درست کرد ولی حالا پورت لن هیچی شناسایی نمیکنه
مثل اینکه پورت لن غیر فعال یا خاموش باشه

لطفا کمکم کنید چون حالا راهی نداره که به اینترنت و یا کامپیوتر وصل بشه
سلام
می دونم دیگه خیلی دیر شده ولی راه حل و می گم برای کسانی که تازه این مشکل براشون پیش اومده
تو منو مخفی باید هاسپیتال مود را خاموش کنید تا گزینه شبکه فعال بشه در غیر این صورت غیر فعاله
موفق باشید

reza3967
13-07-2016, 09:39
سلام دوستان. من 15 اسفند يه تلويزيون 40D6920 يا همون UA40D6000 از نمايندگي رسمي سامسونگ خريدم. در مورد گيرنده ديجيتال مشكلي نداشت و 18 تا كانال رو گرفت. ولي من چند تا سوال داشتم:
1- internet tv و browser رو آيا مي‌شه تو اين مدل فعال كرد يا نه. چون از راه‌هايي كه دوستان گفتن يعني منوي مخفي و ... نمي‌شه. local تلويزيون رو ايران قفل شده. اگه راهي غير از ايني كه دوستان گفتن هست لطفا بگيد. چه از طريق نرم افزار چه راه ديگه. چون من توي توضيحات سايت انگليسي سامسونگ واسه بقيه كشورها هم كه ديدم نوشته بود web browser نداره.
2- من زماني كه وارد منوي مخفي شدم تو قسمت option---type اشتباها type رو عوض كردم. حالا مي‌خواستم ببينم type دستگاه دقيقا چيه. توضيحات پست 18 هم خوندم. بر طبق اون كه تنظيم مي‌كنم بايد باشه: 40A2UF6E ولي وقتي مي‌ذارم رو اين type‌ موقع پخش 3D اصلا با عينك 3D نشون نمي‌ده. آزمون خطا كردم رو 40P1UF3E سه بعدي رو با عينك درست نشون مي‌ده ولي يه سايه‌هاي خفيفي داره. خواستم ببينم دقيقا چيه type‌ درست بالاخره؟
3- توي يكي از فروم‌هاي خارجي خوندم كه سري 6 سامسونگ full Hd سه بعدي نيست. يعني موقع نمايش سه بعدي به صورت side by side رزولوشن 1080*960 براي هر چشمِ و اگه حالت نمايش سه بعدي up&down باشه 540*1920 مي‌شه. اين يعني يه كلاه برداري بزرگ. چون تو قابليت‌هاي اين تلويزيون نوشته full HD 3D ولي اينجوري full HD نيس و ما مي‌تونيم از شركت samsung بر اساس حقوق مشتري درخواست غرامت كنيم. اين هم آدرس اون فروم كه به زبان انگليسيه.
حالا مي‌خواستم اهل فن بيان نظر بدن اين تلويزيونِ ما full HD 3D هست يا نه؟ samsung LED UA40D6000 يا 40D6920 خودمون.
4- و در آخر مي‌خواستم ببينم اين مدل تلويزيون امكان ضبط يا همون pvr‌ داره يا نه. اگه داره از چه راهي مي‌شه فعالش كرد چون من اين راه‌هايي كه واسه منوي مخفي بود رو رفتم. نشد. يعني گزينه‌اي براي pvr نداشت كه بخوام بعد از فعال كردن hospitality mode تو قسمت option برم و اون رو on كنم.
ممنون از تمام دوستاني كه پاسخ من رو مي‌دن. سال نو هم بر همتون مبارك.

سلام
یه موضوعی را روشن کنم برای دوستان تلوزیون سامسونگ در حالت سه بعدی فول اچ دی است
ببینید اگه تلوزیونتون عینکش باتری خوره و روشن و خاموش می شه فوله و در غیر اینصورت نه
موفق باشید

ramin_007
14-07-2016, 19:23
سلام
من گزینه ی زیر نویس رو از قسمت menu---system---accessibility
روشن کردم که پرایمری ساب روی عربی هست
ولی همچنان وقتی فیلم رو پخش میکنم زیر تویس نمیاد توی tools هم هیچ کزینه ی زیرنویس نیست.
Samsung UA65JS8000

matinpour
14-07-2016, 19:40
سلام
من گزینه ی زیر نویس رو از قسمت menu---system---accessibility
روشن کردم که پرایمری ساب روی عربی هست
ولی همچنان وقتی فیلم رو پخش میکنم زیر تویس نمیاد توی tools هم هیچ کزینه ی زیرنویس نیست.
Samsung UA65JS8000
دوست عزیز
از این پست استفاده کنید.

#2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin_007
15-07-2016, 16:20
مرسی دوست عزیز البته من این کار هارو کرده بودم نشده به روش اول
ولی بعد از فعال کردن زیرنویس کار گزینه ی زیرنویس تو قسمت تولز نمیومد که فیلم رو از فلش پاک کردم دوباره ریختم درست شد!!!
ممنون

dr.shomali
25-07-2016, 09:10
سلام
در مدل سامسونگ js 9990
تصویر در تصویر کار نمیکنه چیکار باید کرد؟

dr.shomali
25-07-2016, 09:14
چگونه میشه
مدل سامسونگ js 9990
رو آپدیت کرد؟
آیا از این بالاتر هم مدلی اومده؟

matinpour
25-07-2016, 14:37
سلام
در مدل سامسونگ js 9990
تصویر در تصویر کار نمیکنه چیکار باید کرد؟
دوست عزیز
برای تماشای تلویزیون به عنوان یک تصویر در تصویر، منبع صفحه اصلی باید به کامپوننت یا HDMI تنظیم شده باشد.

در حال مشاهده ویدیو از یک دستگاه خارجی مانند یک دستگاه پخش Blu-ray در صفحه اصلی آن، شما می توانید مشاهده کنید تلویزیون را در حالت (PIP) پنجره تصویر در تصویر.

MENU/123---> MENU----> Picture----> PIP

matinpour
25-07-2016, 14:47
چگونه میشه
مدل سامسونگ js 9990
رو آپدیت کرد؟
آیا از این بالاتر هم مدلی اومده؟

دوست عزیز
اگر تلویزیونتان مشگلی نداردنیاز به آبدیت نمی باشد. چون ممکن است کالیبراسیونی که در کارخانه برای تلویزیون شما انجام شده تغییر کند . ولی با این وجود اگر نیاز به آبدیت دارید می توانید از این سایت آن را دانلود کنید. و روش آبدیت با فریمور آن را متوانید دانلود و مطالعه کنید.
مدل نام گذاری ایران برای این مدل js9990 و نامگذاری اصلی آن js9000 است

و مدل جدید تر این مدل بسته به اینچ آن این است UA55KS9500K

mansour4388
01-08-2016, 17:39
سلام دوستان
آیا تلوزیون سامسونگ مدلua40c5000 دیجیتال داره یا نه ؟
و اگر داره جچوری فعال میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

matinpour
01-08-2016, 18:15
سلام دوستان
آیا تلوزیون سامسونگ مدلua40c5000 دیجیتال داره یا نه ؟
و اگر داره جچوری فعال میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دوست عزیز
خیر این مدل این قابلیت را ندارد.

emporer
04-08-2016, 13:55
ببخشید
وقتی این مراحلو میرم تلویزیون usb to TV داره
ولی تو تاپیک گفته که باید TV to USB رو بزنیم
چیکار کنم؟

matinpour
04-08-2016, 22:41
ببخشید
وقتی این مراحلو میرم تلویزیون usb to TV داره
ولی تو تاپیک گفته که باید TV to USB رو بزنیم
چیکار کنم؟
دوست عزیز
اگر با کنترول مخصوص و یا دست ساز منوی سرویس را بطور کامل باز کرده باشید حتما آن آیتم را خواهید دید.

emporer
09-08-2016, 19:00
دوست عزیز
اگر با کنترول مخصوص و یا دست ساز منوی سرویس را بطور کامل باز کرده باشید حتما آن آیتم را خواهید دید.

دست ساز درست کردم کار نکرد!
الآن اون گزنیه اومده بعد ریست فکتوری ولی بعد زدنش هیچ تغییری نمیکنه!
==========
چجوری میتونم تو تلوزیون UA46F6100 سامسونگ PVR رو فعال کنم؟

matinpour
09-08-2016, 22:12
دست ساز درست کردم کار نکرد!
الآن اون گزنیه اومده بعد ریست فکتوری ولی بعد زدنش هیچ تغییری نمیکنه!
==========
چجوری میتونم تو تلوزیون UA46F6100 سامسونگ PVR رو فعال کنم؟
دوست عزیز
اگر منوی سرویس را با کنترول مخصوص و یا دست ساز بطور کامل باز کنید از این مسیر می توانید آن آیتم را فعال کنید.
از صفحه اول control-->suboption--->pvr support on کنید
و یا همان گزینه ممکن است در MRT option باشد.

mohsennaji
16-11-2016, 00:11
سلال م دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تلویزیون من سامسونگ مدل UA40ES7770 . مدتیه که موقع جستجوی وای فای چیزی پیدا نمیکنه تو منوی مخفیش هم ریست کردم یه لحظه پیداش میکنه ولی دوباره دنبال شبکه سیمدار میگرده میخواستم ببینم آیا این مشکل با آپگرید کردن حل میشه و دوم اینکه این مدل رو تو سایت سامسونگ سرچ کردم چیزی
یدا نشد آیا مدل رو اشتباه میزنم تو سایت . ممنون

matinpour
16-11-2016, 12:26
سلال م دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تلویزیون من سامسونگ مدل UA40ES7770 . مدتیه که موقع جستجوی وای فای چیزی پیدا نمیکنه تو منوی مخفیش هم ریست کردم یه لحظه پیداش میکنه ولی دوباره دنبال شبکه سیمدار میگرده میخواستم ببینم آیا این مشکل با آپگرید کردن حل میشه و دوم اینکه این مدل رو تو سایت سامسونگ سرچ کردم چیزی
یدا نشد آیا مدل رو اشتباه میزنم تو سایت . ممنون
.
دوست عزیز
از اینجا دانلود کنید.مدل UA40ES7770 با مدل UA40ES7500 یکی است فقط نام گذاری آنها متفاوت است

mohsennaji
16-11-2016, 18:48
ممنونم فایلو دانلود کردم tv رو هم ارتقا دادم ولی کماکان از طریق وایر لس به اینترنت وصل نمیشه یعنی بعد از ریست کردن تو مود سرویس مودم وایرلسو تشخیص میده ولی در ادامه دوباره میره سراغ شبکه کابلی و دیگه وایرلسو تشخیص نمیده. چیزی بنظرتون نمی رسه؟

matinpour
16-11-2016, 19:15
ممنونم فایلو دانلود کردم tv رو هم ارتقا دادم ولی کماکان از طریق وایر لس به اینترنت وصل نمیشه یعنی بعد از ریست کردن تو مود سرویس مودم وایرلسو تشخیص میده ولی در ادامه دوباره میره سراغ شبکه کابلی و دیگه وایرلسو تشخیص نمیده. چیزی بنظرتون نمی رسه؟
.
دوست عزیز
اگر مودمتان را برای اینکه هک نشود از مک آدرس برنامه ریزی کردید مطمعناٌ نمی توانید از آن استفاده کنید .
پروتکل های امنیت شبکه
تلویزیون تنها پشتیبانی از پروتکل های امنیتی شبکه های بی سیم زیررا دارد و قادر به اتصال به روترهای بی سیم غیر گواهی شده نیست:
● ● تایید مدلهای : WEP، WPAPSK، WPA2PSK
● ● انواع رمزگذاری WEP، TKIP، AES
اگر روتر بی سیم به توان بالا خالص سبز 802.11n و مد تنظیم شده باشد. نوع رمزگذاری WEP یا TKIP، تلویزیون های هوشمند سامسونگ اتصال در انطباق را با مشخصات جدید صدور گواهینامه Wi-Fi را پشتیبانی نمی کند. اگر روتر بی سیم از راه اندازی حفاظت شده WPS (Wi-Fi پشتیبانی کند ، برای اتصال به شبکه با استفاده از PBC آن را ممکن می سازد. دکمه پیکربندی را فشاریا PIN شماره شناسایی شخصی را وارد کنیدWPS). تنظیم SSID و WPA و کلید تنظیمات آن را به صورت خودکار انجام می دهد.

و در آخر اینکه سعی کنید برای تلویزیون از کابل لن برای مودم استفاده کنید و ارتباطات دیگر را با وای فای

mohsennaji
16-11-2016, 21:17
آقا دستت درست همین بود که شما فرمودید ممنون از کمکتون.

hossein1332
08-12-2016, 20:58
سلام آپگرید samsung la40c550را میخوام میشه کمک کنید ممنون

Behzad.saadati
09-12-2016, 14:04
سلام.
من احساس‌میکنم وقتی تلویزیونم و ریست میکنم فقط تصویرش ریست میشه...
هم از طریق منو مخفی و هم از طریق منوی تلویزیون..

matinpour
09-12-2016, 20:09
سلام آپگرید samsung la40c550را میخوام میشه کمک کنید ممنون
.
دوست عزیز
برای دانلود فریمورتان می توانید از این سایت استفاده کنید.

mahdi-xbox
17-12-2016, 16:14
سلام
قاببلیت pvr مدل c695 فعال نمیشه با این کد مخفی...
تو یوتویب یکی دوتا ویدئو هست یبار قبلنا امتحان کردم نشد//

vivaharmoony
19-12-2016, 22:46
با سلام خدمت دوستان بزگوار من یه تلویزیون سامسونک 8880 دارم که یک مرتبه هر 4 پورت hdmi ان از کار افتاده کسی می تونه راهنماییم کنه چگار کنم ممنون

amirazad110
28-12-2016, 20:21
سلام نحوه تعویض نرم افزار در تلویزیون سامسونگ پلاسما مدل ps43d495a1mshd از طریق usb چگونه است؟فقط تعویض بدون نیاز به هزینه ء سرویسکار و کنترلر و ریموت سرویسکاران سامسونگ

پوول
29-12-2016, 12:19
دوستان من تی وی hu8890 خریدم..
منتها کنترل جادویی روش داره.
این منو مخفی هر چی سرچ کردیم نتونستیم بیاریم بالا.
یا اگر موضوعات خاصی هستش و خواستم بخونم و بفهمم راجبه اسمارت هاب و یا غیره چیزی پیدا نکردم.
این تلویزیون می خواستم بدونم به کدوم سری می خوره؟برم راجبش بخونم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

henrikkhach
05-01-2017, 12:26
با سلام
من هم با تلویزیونم که مدل 43k6960 هست همین مشکل رو دارم ریموت کنترلش smart remote هست و کلیدهای استاندارد رو نداره. آیا راهی برای ورود به service menu وجود داره.

با تشکر

matinpour
05-01-2017, 13:29
با سلام
من هم با تلویزیونم که مدل 43k6960 هست همین مشکل رو دارم ریموت کنترلش smart remote هست و کلیدهای استاندارد رو نداره. آیا راهی برای ورود به service menu وجود داره.

با تشکر
.
دوست عزیز
اگر به منوی مخفی بدون داشتن دانش فنی در این امور وارد شوید و آیتمی را تغییر دهید ممکن است تلویزیون شما دچار خسارت شدید شوید.و در ضمن برای ورود به منوی مخفی باید از کنترول معمولی استفاده کنید و تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند.

MMA3231
18-02-2017, 08:39
با سلام
ببخشید میخواستم بدونم آیا مدل LA40 C530 تیونر دیجیتال داره و با اعلام تنظیماتی که در منوی مخفی با راهنمایی شما انجام میدم فعال میشه یا خیر؟
آخه توی این لینک ​ww.220-electronics.com/samsung-la40c530-40-multi-system-lcd-tv زده که تیونر ----T داره اما توی بعضی سایت ها هم زده که نداره!!!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا درصورت وجود داشتن دیجیتال وارد منوی مخفی بشم و با ترس و لرز بقیه راه ها رو ادامه بدم...

MMA3231
18-02-2017, 08:41
با سلام
ببخشید میخواستم بدونم آیا مدل LA40 C530 تیونر دیجیتال داره و با اعلام تنظیماتی که در منوی مخفی با راهنمایی شما انجام میدم فعال میشه یا خیر؟
آخه توی این لینک ​
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید زده که تیونر ----T داره اما توی بعضی سایت ها هم زده که نداره!!!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا درصورت وجود داشتن دیجیتال وارد منوی مخفی بشم و با ترس و لرز بقیه راه ها رو ادامه بدم...

matinpour
18-02-2017, 14:29
با سلام
آخه توی این لینک ​
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید زده که تیونر ----T داره اما توی بعضی سایت ها هم زده که نداره!!!
.
دوست عزیز
خیر ندارد و بیخود منوی سرویس تان را دستکاری نکنید.

MANCHESTERUNITED
02-03-2017, 13:06
سلام.تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدتیه که به حالت شاپ مود رفته و به دلیل اینکه کنترل و همین طور کلیدهای لمسی خود پنل غیرفعال شدند نمی تونم وارد منو بشم.بیشتر کلیدهای کنترل رو که می زنم تلویزیون خاموش میشه.ممنون

matinpour
02-03-2017, 14:30
سلام.تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدتیه که به حالت شاپ مود رفته و به دلیل اینکه کنترل و همین طور کلیدهای لمسی خود پنل غیرفعال شدند نمی تونم وارد منو بشم.بیشتر کلیدهای کنترل رو که می زنم تلویزیون خاموش میشه.ممنون
.
دوست عزیز
کنترول تان را ریست کنید

روش1- از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
روش2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
روش3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
روش 4
1.اول کنترل رو حالت تلویزیون قرار میدهیم
2.دکمه پاور را گرفته و دوبار صفر را میزنیم کنترل ریست شده و مشکل حل می شود.
تلویزیون را در منبع با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کرده و به سیستم ← تنظیمات بروید. و حالت منزل را انتخاب کنید

Alireza8193
18-03-2017, 13:37
سلام خدمت اساتید محترم
چگونه میتوان پارامتر های منی مخفی ال سی دی سامسونگ مدل LE40R81B را به حالت اولیه برگرداند ایا این مدل دیجیتال داخلی داره یا نه

Alireza8193
18-03-2017, 13:40
سلام خدمت اساتید محترم
چگونه میتوان پارامتر های منو مخفی ال سی دی سامسونگ مدل LE40R81B را به حالت اولیه برگرداند ایا این مدل دیجیتال داخلی داره یا نه

matinpour
19-03-2017, 00:31
سلام خدمت اساتید محترم
چگونه میتوان پارامتر های منو مخفی ال سی دی سامسونگ مدل LE40R81B را به حالت اولیه برگرداند ایا این مدل دیجیتال داخلی داره یا نه
.
دوست عزیز
این مدل دیجیتال ندارد.
تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

BAHRAM6010
25-03-2017, 22:08
سلام خسته نباشید تلویزیون من UA46D6940 سامسونگ هست منو مخفی رو دستکاری کردم کنترل دیگه کار نمیکنه دکمه های تعویض کانال قسمت مدل رو هم عوض کردم الان موندم توش
منو guide هم دیگه موجود نیست
لطفا راهنمایی کنید ممنون

matinpour
26-03-2017, 11:27
سلام خسته نباشید تلویزیون من UA46D6940 سامسونگ هست منو مخفی رو دستکاری کردم کنترل دیگه کار نمیکنه دکمه های تعویض کانال قسمت مدل رو هم عوض کردم الان موندم توش
منو guide هم دیگه موجود نیست
لطفا راهنمایی کنید ممنون
.
دوست عزیز
از این روش برای کنترول تان استفاده کنید.
روش2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
روش3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
روش 4

BAHRAM6010
26-03-2017, 16:09
.
دوست عزیز
از این روش برای کنترول تان استفاده کنید.
روش 4

سلام ممنون از جوابتون اگر ممکنه برای منو مخفی منو راهنمایی کنید مدل رو رو چه مقدار برگردونم چون بعد از تغییرات تو منو مخفی این مشکل بوجود اومده و دکمه های عددی و تغییر کانال و خاموش و .. بجز منو و صدا همه از کار افتادن

روش 3 رو انجام دادم این بار منو ریست اومد رو صفحه و ریست رو انجام دادم ولی تاثیری تو منو مخفی و کنترل نداشت با گوشی های موبایل اینفراد دار هم دیگه دکمه های تغییر کانال کار نمیکنند

solatkh
15-04-2017, 00:19
با سلام لطفا type model
Ua40c5550qr

matinpour
15-04-2017, 11:34
با سلام لطفا type model
Ua40c5550qr
.
دوست عزیز
از این آیتم استفاده کنید. امیدوارم مشگلتان حل شود
40A6UF1E

hadi_z100
16-04-2017, 14:22
سلام تشکر از راهنمایی شما استاد در رابطه با ریست کردن ایپرام ال ای دی سامسونگ

BAHRAM6010
17-04-2017, 20:47
با سلام استاد لطفا
type model
UA46D6940 رو راهنمایی کنید ممنون

matinpour
17-04-2017, 22:34
با سلام استاد لطفا
type model
UA46D6940 رو راهنمایی کنید ممنون

.
دوست عزیز
از این آیتم استفاده کنید.
40O1UF6E

kolange_edalat2001
28-04-2017, 18:25
با درود من مدل تی وی من j406950 هستش. اول اینکه مدل تایپش رو میخواستم (کلا چه تاثری داره؟) و بعد اینکه بسیار کند هست مخصوصا زمانی که روشنش میکنی و با دکمه سورش کار داری راه حلی داره؟

matinpour
28-04-2017, 23:16
با درود من مدل تی وی من j406950 هستش. اول اینکه مدل تایپش رو میخواستم (کلا چه تاثری داره؟) و بعد اینکه بسیار کند هست مخصوصا زمانی که روشنش میکنی و با دکمه سورش کار داری راه حلی داره؟
دوست عزیز
مدل type شما 40A1AF0v است تاثیر آن هم این است که اگر مدل آن را تغییر دهید ممکن است سیستمتان دچار مشکل اساسی شود. چون با این کار شما سیستم را یک جور دیگر تعریف میکنید و به موازات آن دیگر آیتمها تاثیر پذیر شده و دچار تداخل و یا از کار افتادن آن می شود.

uohansarya
30-04-2017, 01:04
درود بر عزیزان گل
ایا تلویزیون 46F6400AM گیرنده ماهواره داره یا نه

matinpour
30-04-2017, 11:00
درود بر عزیزان گل
ایا تلویزیون 46F6400AM گیرنده ماهواره داره یا نه
دوست عزیز
مدلهای اروپایی دارد ولی برای شما خیر

kolange_edalat2001
30-04-2017, 17:20

ممنون بابت جوابتون. در مورد کند بودن این مدل هم اطلاع دارید؟ وقتی تی وی روشن میکنی باید یه 30 ثانیه صبر کنی تا بتونی مثلا بری رو قیمت HDMI و یا بخوای کانال عوض کنی، خیلی پاسخگوییش دیر هست. مثلا هارد یا فلش وصل میکنی

kolange_edalat2001
30-04-2017, 17:21
دوست عزیز
مدل type شما 40A1AF0v است تاثیر آن هم این است که اگر مدل آن را تغییر دهید ممکن است سیستمتان دچار مشکل اساسی شود. چون با این کار شما سیستم را یک جور دیگر تعریف میکنید و به موازات آن دیگر آیتمها تاثیر پذیر شده و دچار تداخل و یا از کار افتادن آن می شود.

ممنون بابت جوابتون. در مورد کند بودن این مدل هم اطلاع دارید؟ وقتی تی وی روشن میکنی باید یه 30 ثانیه صبر کنی تا بتونی مثلا بری رو قیمت HDMI و یا بخوای کانال عوض کنی، خیلی پاسخگوییش دیر هست. مثلا هارد یا فلش وصل میکنی

EBRAHIM47
13-06-2017, 15:02
سلام دوستان کسی درباره مدل UA48H6800AR اطلاعاتی داره من بدجوری گیرکردم تصویر وارونه شده
لطفا کمک کنید.:V14::V14::V14::V14::V14::V14::V14:

matinpour
13-06-2017, 19:04
سلام دوستان کسی درباره مدل UA48H6800AR اطلاعاتی داره من بدجوری گیرکردم تصویر وارونه شده
لطفا کمک کنید.:V14::V14::V14::V14::V14::V14::V14:
دوست عزیز
تصویر تلویزیون برعکس شده.

در منوی option وارد شده و type را تغییر دهید. یعنی به آیتم اول آنکه بوده برگردانید. و بعد ریست فاکتوری کنید.

جواد30530
17-06-2017, 21:04
سلام.من فرونت کالرش رو دستکاری کردم و تصویر برعکس شده مضاف بر اینکه رنگها بهم ریخته.لطفا راهنمایی کنید مدل تی وی من LA37C575

amirhossein933
18-08-2017, 11:36
سلام جناب متین پور عزیز . شرمنده یه سوال دارم در مورد تلویزیون سامسونگ 46 اینچ مدل F6400 AR. من این تلویزیون رو دسته دوم از یه بنده خدایی خریدم الان که میخوام ازش استفاده کنم متاسفانه کنترل تلویزیون اصلا جواب نمیده . یعنی با زدن هر دکمه چشمی تلویزیون چشمک میزنه ولی پایین صفحه این هشدار رو مینویسه: (موجود نیست) . فقط دکمه پاور عمل میکنه و تلویزیون رو خاموش و روشن میکنه . کنترلش از این اسمارت هاست وسطش لمسیه . خیلی هم کوچیکه. بردم تعمیزکار گفت کنترل هیچ مشکی نداره و کاملا سالمه . بنظرم نفر قبلی منوی مخفی تلویزیون رو دستکاری کرده و الان کنترل اینطوری کار میکنه . میشه راهنمایی کنین تا د.باره به حالت قبلی برش گردونم ؟! البته ریست کارخونه هم کردم از توی منوی مخفی ولی بازم جواب نداد . هیچ فرقی نکرد...:n37::n28::n36:
این شماره تماسمه اگه تک بزنین خودم باهاتون تماس میگیرم . فقط خواهشا اگه میشه زودتر بهم جواب بدین که اگه مشکلش حل نمیشه پسش بدم09117744592

amirhossein933
18-08-2017, 11:38
سلام جناب متین پور عزیز . شرمنده یه سوال دارم در مورد تلویزیون سامسونگ 46 اینچ مدل F6400 AR. من این تلویزیون رو دسته دوم از یه بنده خدایی خریدم الان که میخوام ازش استفاده کنم متاسفانه کنترل تلویزیون اصلا جواب نمیده . یعنی با زدن هر دکمه چشمی تلویزیون چشمک میزنه ولی پایین صفحه این هشدار رو مینویسه: (موجود نیست) . فقط دکمه پاور عمل میکنه و تلویزیون رو خاموش و روشن میکنه . کنترلش از این اسمارت هاست وسطش لمسیه . خیلی هم کوچیکه. بردم تعمیزکار گفت کنترل هیچ مشکی نداره و کاملا سالمه . بنظرم نفر قبلی منوی مخفی تلویزیون رو دستکاری کرده و الان کنترل اینطوری کار میکنه . میشه راهنمایی کنین تا د.باره به حالت قبلی برش گردونم ؟! البته ریست کارخونه هم کردم از توی منوی مخفی ولی بازم جواب نداد . هیچ فرقی نکرد...
این شماره تماسمه اگه تک بزنین خودم باهاتون تماس میگیرم . فقط خواهشا اگه میشه زودتر بهم جواب بدین که اگه مشکلش حل نمیشه پسش بدم09117744592

matinpour
20-08-2017, 00:29
سلام جناب متین پور عزیز . شرمنده یه سوال دارم در مورد تلویزیون سامسونگ 46 اینچ مدل F6400 AR. من این تلویزیون رو دسته دوم از یه بنده خدایی خریدم الان که میخوام ازش استفاده کنم متاسفانه کنترل تلویزیون اصلا جواب نمیده . یعنی با زدن هر دکمه چشمی تلویزیون چشمک میزنه ولی پایین صفحه این هشدار رو مینویسه: (موجود نیست) . فقط دکمه پاور عمل میکنه و تلویزیون رو خاموش و روشن میکنه . کنترلش از این اسمارت هاست وسطش لمسیه . خیلی هم کوچیکه. بردم تعمیزکار گفت کنترل هیچ مشکی نداره و کاملا سالمه . بنظرم نفر قبلی منوی مخفی تلویزیون رو دستکاری کرده و الان کنترل اینطوری کار میکنه . میشه راهنمایی کنین تا د.باره به حالت قبلی برش گردونم ؟! البته ریست کارخونه هم کردم از توی منوی مخفی ولی بازم جواب نداد . هیچ فرقی نکرد...

دوست عزیز
روش 4

mmoj2007
08-02-2018, 02:14
اساتید عزیز
لطفا مراحل راه اندازی ماهواره اینترنتی در تلویزیون های سامسونگ را با عکس و توضیحات کامل بگوئید.
ضمنا من برای کانکت شدن به مودم هم مشکل دارم و تلویزیون نمیتونه کانکت بشه در صورتیکه موبایلم براحتی کانکت می شود.
با تشکر

tolout
02-03-2018, 12:00
اقا من یه سوال دارم تلویزیون ما مدل ua40es6950 داریم رنگش بهم ریخته به بنغش میزنه چیکار باید کنم من باش ؟

tagii
19-01-2019, 15:42
سلام من ازتومنومخففی یه سری تغییرات دادم حالا تلویزین خاموش روشن میشه هیچ صفحه ایی نمیاد چطورمیتونم ریست کنم چون تومنو مخفی هم نمیره مدل sam suung ua46c6200

ممنون میشم راهنمایی کنید

artinmp
23-03-2019, 16:24
سلام عرض شد
یه مشکلی برای تلویزیون من پیش اومده
مدل سامسونگ UA40D5850vm
وارد منوی مخفی شدم و نمیدونم چه گزینه ایی رو زدم و الان اصلا تلویزیون حتی چراغ قرمز استند بای زیرش هم روشن نمیشه
ساعت ها تلویزیون از برق کشیدم
اصلا انگار هیچ برقی تو تلویزیون نیست و خاموشه لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Omidd00111only
20-05-2019, 01:09
سلام به همه دوستان
من توی منوی مخفی سامسونگ ۳۲ اینچ مدل
UA32EH4830MS. HD
گزینه
BASCI MODEL
رو تعقیر دادم و الان هم داره هی خاموش روشن میشه
و نمیشه کاری کرد اصلا و وارد منوی مخفی هم میشی خاموش میشه و ...
و گارانتی هم قبول نمیکنه
و اینکه چند جا پرسیدم
و گفتن ای سی باید پروگرام شه و چند جا یه دیگه هم گفتن باید مین برود عوض شه
دوستان لطفا با پاسخ ها تون خوشحال کنید
تشکر و البته اگه به این ایمیل هم جواب رو ارسال کنید تشکر فراوان ازتون دارم
GMAIL
tor.darked@gmail.com
و اینکه قیمت هایی این کسانی که رفتم پیششون خیلی فضایی بودش بالای ۱۵۰ تا ۳۵۰ و بالاتر بودش

فدای همتون
امید

matinpour
20-05-2019, 16:58
سلام به همه دوستان
من توی منوی مخفی سامسونگ ۳۲ اینچ مدل
UA32EH4830MS. HD
گزینه
BASCI MODEL
رو تعقیر دادم و الان هم داره هی خاموش روشن میشه
و نمیشه کاری کرد اصلا و وارد منوی مخفی هم میشی خاموش میشه و ...
و گارانتی هم قبول نمیکنه
و اینکه چند جا پرسیدم
و گفتن ای سی باید پروگرام شه و چند جا یه دیگه هم گفتن باید مین برود عوض شه
دوستان لطفا با پاسخ ها تون خوشحال کنید
تشکر و البته اگه به این ایمیل هم جواب رو ارسال کنید تشکر فراوان ازتون دارم
GMAIL
tor.darked@gmail.com
و اینکه قیمت هایی این کسانی که رفتم پیششون خیلی فضایی بودش بالای ۱۵۰ تا ۳۵۰ و بالاتر بودش

فدای همتون
امید
دوست عزیز
بله با آن آیتمی که تغییر دادید
ای سی باید پروگرام بشود و اگر فعال نشد بناچار باید مین برود عوض شود و مبلغی که ذکر کردید با این گرانی تلویزیون تقریبا چیزی نمی شود.

matinpour
20-05-2019, 17:02
سلام عرض شد
یه مشکلی برای تلویزیون من پیش اومده
مدل سامسونگ UA40D5850vm
وارد منوی مخفی شدم و نمیدونم چه گزینه ایی رو زدم و الان اصلا تلویزیون حتی چراغ قرمز استند بای زیرش هم روشن نمیشه
ساعت ها تلویزیون از برق کشیدم
اصلا انگار هیچ برقی تو تلویزیون نیست و خاموشه لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
باید تلویزیون را به تعمییرگاه بروید

OMID-FX
26-10-2019, 14:35
سلام دوستان
من یه خرابکاری بزرک کردم بعد از دستکاری در منوی مخفی سامسونگ کلا قاطی کرده

الان مشکلم اینه که ال ای دی خودش هی منو باز میکنه انگاری کنترل گیر کرده باشه
راهی برای درست کردنش هست اصلا میشه درستش کرد

مدل samsung RU7300k منحنی

لطفا کمک کنید خاک بر سرم :biggrin:

matinpour
27-10-2019, 14:53
سلام دوستان

دوست عزیز
یک بار ریست فکتوری کنید.
تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv
یا به منوی تنظیمات رفته و آن را ریست کنید.

matinpour
27-10-2019, 15:21
سلام دوستان

دوست عزیز
یک بار ریست فکتوری کنید.
تنظیمات ریست

hamedheidary
28-10-2019, 10:39
دوست عزیز
یک بار ریست فکتوری کنید.
تنظیمات ریست

سلام و درود جناب متین پور
تلویزیون بنده سامسونگ مدل 46es7770 هست بتازگی خود بخود خاموش و روشن میشه دکمه بک رو نگه داشتم و خودعیب یابی رو فعال کردم این منو ظاهر شد میشه بفرمایید مشکل از کجاست ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OMID-FX
28-10-2019, 16:11
سلام
مدیریت سایت شما در حد صفر هست حداقل 4 تا مدیر درست حسابی بزارید برای پیج ها توی هر قسمتی از سایت سوال میپرسی با ظهور اقا امام زمان جواب میگیریم

لطفا رسیدگی کنید

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

OMID-FX
29-10-2019, 10:03
دوست عزیز
یک بار ریست فکتوری کنید.
تنظیمات ریست

سلام در چه حالتی دکمه exit رو 20 ثانیه نگه دارم خاموش باشه تلویزیون یا روشن

ریست فکتوری کردم نشده فکر کنم باید EEPROM رو از اول فلش کنم که فایل EEPROM براش گیر نیومده

اگه مرجعی برای دانلود اییپرام هست معرفی کنید

alonemrt
13-01-2020, 03:01
سلام
منهم همین مشکل برام پیش اومده
وای فای کار نمیکرد از منوی مخفی وای فای ریجن رو تغییر دادمو ریست فکتوری کردم
تی وی اومد بالا همۀ رنگهاش نگاتیوه
مدل ua40es6960 هستش
جالب اینجاست که در حالت 3D تلویزیون سالمه!!!
SVC ریست کردم
ریست فکتوری کردم
هیچکدوم جواب نداد!!!
کسی میتونه کمک کنه؟

alonemrt
13-01-2020, 16:31
سلام
منهم همین مشکل برام پیش اومده
وای فای کار نمیکرد از منوی مخفی وای فای ریجن رو تغییر دادمو ریست فکتوری کردم
تی وی اومد بالا همۀ رنگهاش نگاتیوه
مدل ua40es6960 هستش
جالب اینجاست که در حالت 3D تلویزیون سالمه!!!
SVC ریست کردم
ریست فکتوری کردم
هیچکدوم جواب نداد!!!
کسی میتونه کمک کنه؟

کسی نیست؟؟؟!!!

matinpour
14-01-2020, 18:02
کسی نیست؟؟؟!!!
دوست عزیز
در پست خصوصی تان جواب دادم.

mehdi.kh.nezhad
31-01-2020, 07:04
با عرض سلام خدمت شما.من تلوزیون سامسونگ سری 7 سال 2019 مدل ru7300 منحنی دارم.متاسفانه تنظیم سرویس مخفی بهم ریخت .در حال حاظر صفحه سیاه هست با تعدادی جدول تو خالی گوشه صفحه.فقط زمانی که تصویر موبایل میرور میشود یا تصویر صفحه لپ تاپ را میرور میکنم تصویر نمایش میده یا اگه یو اس بی وصل کنم یا هندزفری اعلان میدهوتو قسمت اعلان وقتی وارد میشم اعلان بقیه برنامه های نسب در تلوریون وجود داره .مثلا اگه وارد اعلان یک باری میشوم وارد بازی میشود ودکمه پاور روی پنل تلوزیون کار نمیکنه.کنترل هم همینطور.وقتی به برق هست خاموش نمیشه فقط کنترل تنها کتری که انجاکم میدهزمانی که کلیدهای mute + 1 + 8 + 2 +power میزنم یکبار خاموش و روشن میشه لوگو سامسونگ اسمارت نشون میده و باز همون صفحه سیاه و جدول گوشه صفحه.ممنون میشم راهنماییم کنید بجز تعویض مینبورد چکار میتونم انجام بدم.ممنونم

mehdi.kh.nezhad
31-01-2020, 07:09
با عرض سلام خدمت شما.من تلوزیون سامسونگ سری 7 سال 2019 مدل ru7300 منحنی دارم.متاسفانه تنظیم سرویس مخفی بهم ریخت .در حال حاظر صفحه سیاه هست با تعدادی جدول تو خالی گوشه صفحه.فقط زمانی که تصویر موبایل میرور میشود یا تصویر صفحه لپ تاپ را میرور میکنم تصویر نمایش میده یا اگه یو اس بی وصل کنم یا هندزفری اعلان میدهوتو قسمت اعلان وقتی وارد میشم اعلان بقیه برنامه های نسب در تلوریون وجود داره .مثلا اگه وارد اعلان یک باری میشوم وارد بازی میشود ودکمه پاور روی پنل تلوزیون کار نمیکنه.کنترل هم همینطور.وقتی به برق هست خاموش نمیشه فقط کنترل تنها کتری که انجاکم میدهزمانی که کلیدهای mute + 1 + 8 + 2 +power میزنم یکبار خاموش و روشن میشه لوگو سامسونگ اسمارت نشون میده و باز همون صفحه سیاه و جدول گوشه صفحه.ممنون میشم راهنماییم کنید بجز تعویض مینبورد چکار میتونم انجام بدم.ممنونم