PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

matinpour
03-02-2014, 22:37
ببخشید
مدل تلویزیونم UA40D5500 هستش

دوست عزیز
تا آنجای که من می دانم تلویزیون شما قابلیت دیجیتال ندارد اینم سایت مشخصات تلویزیون شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و شما باید آیتمهایی را که تغییر دادید دوباره به همان حالت اولیه برگردانید و اصلا مهم نیست که شما آنالوگ دارید یا نه شما دیگر به تلویزیونتان دست نزنید سعی کنید که از ستاب باکس دیجیتال خوب که آلان در بازار موجود است استفاده کنید.

Rash mAKHFI
03-02-2014, 22:43
دوست عزیز
تا آنجای که من می دانم تلویزیون شما قابلیت دیجیتال ندارد اینم سایت مشخصات تلویزیون شما

و شما باید آیتمهایی را که تغییر دادید دوباره به همان حالت اولیه برگردانید و اصلا مهم نیست که شما آنالوگ دارید یا نه شما دیگر به تلویزیونتان دست نزنید سعی کنید که از ستاب باکس دیجیتال خوب که آلان در بازار موجود است استفاده کنید.

من قبلا همینجا ازتون سوال کردم و گفتین که دیجیتال داره!
الانم تنطیماتو همونجوری که بود گذاشتم ولی بازم آنالوگ پیدا نمیکنه!
آنتن هم مشکلی نداره!
اینجا هم نوشته که دیجیتال موجوده

HOJJATQQ
03-02-2014, 23:16
سلام دوست من در منو اصلی صدا رفتم ولی باز هم بدون صدا است. در ضمن صدا از هد فن پخش میکنه.

matinpour
03-02-2014, 23:38
سلام دوست من در منو اصلی صدا رفتم ولی باز هم بدون صدا است. در ضمن صدا از هد فن پخش میکنه.

دوست عزیز
همانطور که گفتم تلویزیون شما دارد از بلندگوی خارجی پخش می کند از مسیر زیر بروید
منو---> صدا---> تنظیمات بلندگو---> بلندگوی تلویزیون---> از روی بلندگوی خارجی به گذارید روی بلندگوی تلویزیون

matinpour
03-02-2014, 23:46
من قبلا همینجا ازتون سوال کردم و گفتین که دیجیتال داره!
الانم تنطیماتو همونجوری که بود گذاشتم ولی بازم آنالوگ پیدا نمیکنه!
آنتن هم مشکلی نداره!
اینجا هم نوشته که دیجیتال موجوده

دوست عزیز
این برای تلویزیونهایی است که داخل ایران یا برای ایران اسمبل شده است ولی تلویزیون شما برای ایران اسمبل نشده و برای همین است که تلویزیون شما این قابلیت را ندارد و اگر حتی تلویزیون شما دیجیتال در حالت آماده داشت می شود آن را فعال کرد درصورتی که تلویزیون شما این آیتم را در حالت آماده موجود نداشته است و همانطور که گفتم زیاد تلویزیونتان را دست کاری نکنید که ممکن است تلویزیونتان دچار مشگل اساسی شود و برایتان هزینه زیادی بگذارد و اصلا هم آنا لوگ مهم نیست که با شد یا نه با شد

emok22
04-02-2014, 08:12
سلام جناب متبن پور
یکی از دوستان سام مدل HG40AA690Nw داره من دیجیتالش فعال کردم تمام چیز اوکه ولی برای سرچ کانال میرم گزینه انتن فعال نیست وقتی رویش میرم میگه چیزی در دسرس نیست...... لطفا راهنمای کنید

درضمن در گزینه اسپتال مود اش روشن وخاموش نیست بجاش اناکتیو واستلوشن است برای چیه ؟ وقتی رو استلوشن میزاری منو تلویزیون نمیاد باید رو کدام باشه
سایت فریمورش لطفا

matinpour
04-02-2014, 20:23
سلام جناب متبن پور
یکی از دوستان سام مدل HG40AA690Nw داره من دیجیتالش فعال کردم تمام چیز اوکه ولی برای سرچ کانال میرم گزینه انتن فعال نیست وقتی رویش میرم میگه چیزی در دسرس نیست...... لطفا راهنمای کنید

درضمن در گزینه اسپتال مود اش روشن وخاموش نیست بجاش اناکتیو واستلوشن است برای چیه ؟ وقتی رو استلوشن میزاری منو تلویزیون نمیاد باید رو کدام باشه
سایت فریمورش لطفا

دوست عزیز
این سایت دانلود فریمور تان

و لطفا از آن قسمتها عکس بزارید تا ببینم منظور تان چیست و از مطلب زیر هم برای تنظیم آنتن استفاده کنید.
تنظیم آنتن
برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد.

ah.nadi
04-02-2014, 21:26
سلام
تلوزیونم سامسونگ la32b580 سری پنجه
از کجا باید بفهم که گیرنده دیجیتال داخلی داره.
لطفا راهنمایی کنید

matinpour
04-02-2014, 22:53
سلام
تلوزیونم سامسونگ la32b580 سری پنجه
از کجا باید بفهم که گیرنده دیجیتال داخلی داره.
لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز
تا آنجا که من می دانم این سری قابلیت دیجیتال ندارد. دیجیتال از سری C به بالا آن هم در بعضی از ورژنهای آن وجود دارد.

javanc21
05-02-2014, 12:26
سلام میخواستم بدونم تلوزیون LA46c550J1R قابلیت نشون دادن شبکه های دیجیتال رو داره که از طریق سرویس مخفی فعالش کنم؟

matinpour
05-02-2014, 22:08
سلام میخواستم بدونم تلوزیون LA46c550J1R قابلیت نشون دادن شبکه های دیجیتال رو داره که از طریق سرویس مخفی فعالش کنم؟

دوست عزیز
این مدل قابلیت دیجیتال ندارد این سایت آن

spiderboy
07-02-2014, 09:22
سلام.
آیا امکانش هست بعد از آنلاک کردن منوی مخفی و تنظیم پارامترها مجددا منو رو قفل کرد؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

matinpour
07-02-2014, 12:44
سلام.
آیا امکانش هست بعد از آنلاک کردن منوی مخفی و تنظیم پارامترها مجددا منو رو قفل کرد؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

دوست عزیز
خیر نمی شود ولی شما خودتان می توانید وارد نشوید و اگر از کنترول لمسی استفاده می کنید دیگر کنترول معمولی را از دسترس خارج کنید.

borkan_ss
08-02-2014, 02:31
آقای متین پور عزیز سلام
من سامسونگ مدل es7770 دارم ولی با کنترل دست ساز هم نتونستم ریجن رو فعال کنم البته حس میکنم قدرت خروجی ام کم حستش لطفا راهنمایی کنید

matinpour
08-02-2014, 21:15
آقای متین پور عزیز سلام
من سامسونگ مدل es7770 دارم ولی با کنترل دست ساز هم نتونستم ریجن رو فعال کنم البته حس میکنم قدرت خروجی ام کم حستش لطفا راهنمایی کنید

تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید ولوم صدا را تا آخر زیاد کنیدو و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است و ولوم صدا را تا آخر زیاد کنید و آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود
نکته: آیتمهای را که نمی شناسید دستکاری نکنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

borkan_ss
08-02-2014, 22:51
با سلام
جناب متبن پور من تمام مراحل بالا را انجام دادم ولی نور دیودها بسیار ضعیف هستند . حتی از خروچی یک اسپیکر هم اسنفاده کردم که قویتر بشه اما یاز هم نشد . میشه راجع به خود دیودهای فرستنده توضیح بدید ، شاید من در انتخواب نوع آنها اشتباهی کرده باشم .

emok22
09-02-2014, 16:06
استاد گرامی
آیا تلویزیون مدل UA40EH6030RXZN تیونر دیجیتال داره یا نه ؟
اخه تو سرویس منو فعال کردم توی جستجوی کانالها دیجیتال اضافه شده ولی تو سرچ چیزی پیدا نمی کنه
.................................................. ...........ممنون از همکاری شما............................................ ......

matinpour
09-02-2014, 20:02
با سلام
جناب متبن پور من تمام مراحل بالا را انجام دادم ولی نور دیودها بسیار ضعیف هستند . حتی از خروچی یک اسپیکر هم اسنفاده کردم که قویتر بشه اما یاز هم نشد . میشه راجع به خود دیودهای فرستنده توضیح بدید ، شاید من در انتخواب نوع آنها اشتباهی کرده باشم .

دوست عزیز
دیودها دو نوع هستند یکی مادون قرمز و دیگری دیودهای مخصوص کنترول که اولی دارای قدرت بالا و از فاصله زیاد کاربرد دارد و دیگری از فاصله نزدیک و ضعیف تر است یعنی موقع عملکردن باید کنترول ساخته شده را نزدیک تلویزیون ببرید

matinpour
09-02-2014, 20:31
استاد گرامی
آیا تلویزیون مدل UA40EH6030RXZN تیونر دیجیتال داره یا نه ؟
اخه تو سرویس منو فعال کردم توی جستجوی کانالها دیجیتال اضافه شده ولی تو سرچ چیزی پیدا نمی کنه
.................................................. ...........ممنون از همکاری شما............................................ ......

دوست عزیز
بله دارای دیجیتال است این سایت برای مشاهده مشخصات تلویزیونتان
و اگر تمامی کارهای فعال سازی را بطور کامل و دقیق انجام داده باشید
و برای اینکار از مطلب زیر استفاده کنید
تنظیم آنتن
برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد.

m-h-mehrabi
11-02-2014, 01:17
سلام ، منم همین مدل تلویزیون شما رو دارم یعنی ua46d5500rr ، خیالتون راحت باشه که گیرنده دیجیتال نداره .

مشکلی که برای من پیش اومده اینه که رنگهای تلویزیونم بهم ریختن ، خواهش میکنم لطفا ازتنظیمات adc result و white balance برام عکس بفرست ، خدا خیرت بده

gmehrabi@gmail.com

matinpour
11-02-2014, 17:56
سلام ، منم همین مدل تلویزیون شما رو دارم یعنی ua46d5500rr ، خیالتون راحت باشه که گیرنده دیجیتال نداره .

مشکلی که برای من پیش اومده اینه که رنگهای تلویزیونم بهم ریختن ، خواهش میکنم لطفا ازتنظیمات adc result و white balance برام عکس بفرست ، خدا خیرت بده

gmehrabi@gmail.com

دوست عزیز
از این تایپیک و از جداول آن استفاده کنید

anny56
13-02-2014, 21:54
سلام
تلویزیون مدل 5379 سامسونگ قدیمی تو مغازه دارم یکی دو روز هست موقع خاموش شدن یه علامت بعلاوه (مثل نشانه تفنگ تک تیرانداز)وسط تصویرمیاد و خاموش میشه ایا مشکلی داره یا نه
ممنون.:n13:

m-h-mehrabi
15-02-2014, 12:41
جناب matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی خیلی از شما و سایت پی سی ورد ممنون و متشکرم ، با راهنمایی هاتون بالاخره تلویزیونم درست شد . تو محشری !

borkan_ss
24-02-2014, 22:51
آقای متین پور من کنترل را ساختم و مراحل رو انجام دادم یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه چشمک میزنه که حدود 20 دقیفه بود و من تلوزبون رو خاموش کردم و بعد مجددا روشن کردو و وارد سرویس منو شدم ولی کزینه ها Unlock نشده اند .
باید چکار کنم .

matinpour
24-02-2014, 23:36
آقای متین پور من کنترل را ساختم و مراحل رو انجام دادم یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه چشمک میزنه که حدود 20 دقیفه بود و من تلوزبون رو خاموش کردم و بعد مجددا روشن کردو و وارد سرویس منو شدم ولی کزینه ها Unlock نشده اند .
باید چکار کنم .
دوست عزیز
وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود ولی اگر آن نوشته قرمز رنگ ناپدید نشد تلویزیون را خاموش و مرحله را دوباره تکرار کنید چون باید آن نوشته برای لحظه ای روشن و خاموش شود تا منو به طور کامل باز شود
نکته: آیتمهای را که نمی شناسید دستکاری نکنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

mojtaba2321
25-02-2014, 18:27
سلام
برای led 6960 با استفاده از منوی مخفی میشه رنگ زیرنویس رو به زرد تغییر داد؟

moama26
25-02-2014, 19:58
سلام دوستان ال سی دی سامسونگ دی 550 تیونر دیجیتال داره که با منوی مخفی فعال بشه؟

matinpour
25-02-2014, 20:28
سلام
برای led 6960 با استفاده از منوی مخفی میشه رنگ زیرنویس رو به زرد تغییر داد؟

دوست عزیز
خیر و هنوز راه کاری پیدا نشده و اگر پیدا شد آموزش آن را در یک تایپیک مجزا آموزش خواهیم داد

matinpour
25-02-2014, 20:36
سلام دوستان ال سی دی سامسونگ دی 550 تیونر دیجیتال داره که با منوی مخفی فعال بشه؟

دوست عزیز
در سایت سامسونگ ایران LA40D550 قابلیت دیجیتال دارد
اینم مشخصات تلویزیون شما

و اینم سایت دانلود فریمورتان اگر سیستمتان مشگل داشت می توانید از آن استفاده کنید.

emok22
26-02-2014, 19:54
دوست عزیز
بله دارای دیجیتال است این سایت برای مشاهده مشخصات تلویزیونتان
و اگر تمامی کارهای فعال سازی را بطور کامل و دقیق انجام داده باشید
و برای اینکار از مطلب زیر استفاده کنید
تنظیم آنتن
.........................................
استاد گرامی
من شاید 20 تمی تلویزیون که دیجیتالش فعال کردم ولی نمیدونم چرا دیجیتال این فعاله ولی تو سرچ دیجیتال کانالی پیدا نمیکنه یک تلویزیون دیگر به همین انتین وصل کردیم دیجیتالا گرفت در ضمن موقعی که من میخواستم فعالش کنم صاحبش گفت یک نفر دیگرا آوردم دستکاری کرد ولی نتونست فعال کنه (وقتی تو سرویس منو رفتم همه گزینها از قبل فعال بود)
بنظر شما از چی میتونه باشه ...................ممنون

matinpour
26-02-2014, 22:37
.........................................
استاد گرامی
من شاید 20 تمی تلویزیون که دیجیتالش فعال کردم ولی نمیدونم چرا دیجیتال این فعاله ولی تو سرچ دیجیتال کانالی پیدا نمیکنه یک تلویزیون دیگر به همین انتین وصل کردیم دیجیتالا گرفت در ضمن موقعی که من میخواستم فعالش کنم صاحبش گفت یک نفر دیگرا آوردم دستکاری کرد ولی نتونست فعال کنه (وقتی تو سرویس منو رفتم همه گزینها از قبل فعال بود)
بنظر شما از چی میتونه باشه ...................ممنون

دوست عزیز
ببینید تیونر آن روی چه آیتمی است اگر این آیتم را دارد روی آن بگذارید SI-ATC2

emok22
27-02-2014, 00:46
دوست عزیز
ببینید تیونر آن روی چه آیتمی است اگر این آیتم را دارد روی آن بگذارید SI-ATC2
......................................
تیونر را رو همین ایتم گزشتم کار نکرد عطا رو ایتما دیگر تست کردم جواب نداد

matinpour
27-02-2014, 23:31
......................................
تیونر را رو همین ایتم گزشتم کار نکرد عطا رو ایتما دیگر تست کردم جواب نداد
دوست عزیز
آیا TYPE سیستم را عوض کردید ؟ اگر این اتفاق افتاده باشد ممکن است مشگل از آنجا باشد اگر می شود از منوهای مربوطه عکس بگیرید و برایم ارسال کنید alimatinpour@yahoo.com

r.soltani
03-03-2014, 10:45
سلام چجوري زبان فارسي و ديجيتال ال اي دي 46 اينج سري شش مدل اف رو فعال كنم
ua46f6400

matinpour
03-03-2014, 22:23
سلام چجوري زبان فارسي و ديجيتال ال اي دي 46 اينج سري شش مدل اف رو فعال كنم
ua46f6400
دوست عزیز
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتالو هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیحمی دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])30HYPERLINK "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"world.com/showthread.php?t=HYPERLINK "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iman2020
06-03-2014, 01:24
سلام به همه من یه مشکل دارم تو منو مخفی میخواستم منوی فارسی بیارم یه دفعه خاموش که کردم دیگه روشن نشد ارم سامسونگ میاد بعد 10 ثانیه خاموش میشه باید چکار کنم
لطفا یکی کمکم کنه
اصلا منوی برای دیگه نمیاره که بخوام ریست فکتور کنم.....تمامه صفحه سیاه میشه بعد خاموش میشه
مدل led هم ساامسونگ f5000 مالزی هس

matinpour
06-03-2014, 20:01
سلام به همه من یه مشکل دارم تو منو مخفی میخواستم منوی فارسی بیارم یه دفعه خاموش که کردم دیگه روشن نشد ارم سامسونگ میاد بعد 10 ثانیه خاموش میشه باید چکار کنم
لطفا یکی کمکم کنه
اصلا منوی برای دیگه نمیاره که بخوام ریست فکتور کنم.....تمامه صفحه سیاه میشه بعد خاموش میشه
مدل led هم ساامسونگ f5000 مالزی هس
دوست عزیز
برای رفع این مشگل روی این شماره پست #52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

john3
07-03-2014, 19:42
سلام
من وارد منوی مخفی شدم یک لحظه رفتم بیرون برگشتم دیدم تی وی خاموش شده هی روشن خاموش میشه دکمه ها هم کار نمیکنه
مدل f6400 هست باید چه کار کنم ؟؟؟خواهش میکنم کمک کنید اصلا هیچ کاری نکردم فقط منوی مخفی اومد بعد رفتم بیرون برگشتم همین.اصلا از این منوی مخفی چجوری باید خارج شد؟عجب داستانیه چراغ رو تلویزیون چشمک میزنه ولی روشن نمی شه میاد روشن بشه دوباره خاموش میشه و دوباره چراغ رو.....

matinpour
07-03-2014, 20:04
سلام
من وارد منوی مخفی شدم یک لحظه رفتم بیرون برگشتم دیدم تی وی خاموش شده هی روشن خاموش میشه دکمه ها هم کار نمیکنه
مدل f6400 هست باید چه کار کنم ؟؟؟خواهش میکنم کمک کنید اصلا هیچ کاری نکردم فقط منوی مخفی اومد بعد رفتم بیرون برگشتم همین.اصلا از این منوی مخفی چجوری باید خارج شد؟عجب داستانیه چراغ رو تلویزیون چشمک میزنه ولی روشن نمی شه میاد روشن بشه دوباره خاموش میشه و دوباره چراغ رو.....

دوست عزیز
تلویزیون شما در اصلاح برکیت شده
برای رفع این مشگل روی این شماره پست #52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلیک کنید

john3
08-03-2014, 15:32
امروز تی وی رو بردم نمایندگی سامسونگ گفت ممکنه عیب از برد پاورش یا از برد ورودی خروجیها هم باشه میگفت تی وی های سری F مونتاز مالزی پاور ضعیفی دارند کسی میدونه برد پاور چنده؟ اگه خیلی گرون باشه میصرفه درستش کنم ؟
مدل :46F6400

matinpour
08-03-2014, 20:19
امروز تی وی رو بردم نمایندگی سامسونگ گفت ممکنه عیب از برد پاورش یا از برد ورودی خروجیها هم باشه میگفت تی وی های سری F مونتاز مالزی پاور ضعیفی دارند کسی میدونه برد پاور چنده؟ اگه خیلی گرون باشه میصرفه درستش کنم ؟
مدل :46F6400

دوست عزیز
این مسئله ربطی به پاور ندارد این مشگل آی سی eeprom که نمی تواند ارتباط cpu را برقرار کند که باید ریست شود و یا از نو برنامه ریزی شود که در پست بالا به آن اشاره کردم

john3
10-03-2014, 23:00
امروز تماس گرفتم نمایندگی گفتن بازدید کردن از تی وی عیب هم گفتن از برد پاور هست گفتن نداریم باید از تهران بیاد برامون پرسیدم چنده گفتن 220 تومن 15 تومن هم برای عیب یابی میگرفتن .

john3
11-03-2014, 17:28
کسی میدونه برد پاور 46f6400 چنده؟؟ نمایندگی گفت نداریم موجود باید از تهران برامون بیارن برد ایرانی داشت ماله f6450 ولی بهش نخورد.

s_ghatee
15-03-2014, 10:33
با سلام و روز بخیر
میبخشید تلویزیون من مدل sp43t8hex/hac (پروجکشن) تنظیمات فوکوسش بهم ریخته من یادم آخرین باری که تعمیرکارش امود وارد یه صفحه شطرنجی شد و از اونجا تنظیمات شو درست کرد
ممنون میشم طریقه ورود به اون صفحه رو به من بگید
با تشکر

matinpour
15-03-2014, 20:08
با سلام و روز بخیر
میبخشید تلویزیون من مدل sp43t8hex/hac (پروجکشن) تنظیمات فوکوسش بهم ریخته من یادم آخرین باری که تعمیرکارش امود وارد یه صفحه شطرنجی شد و از اونجا تنظیمات شو درست کرد
ممنون میشم طریقه ورود به اون صفحه رو به من بگید
با تشکر

دوست عزیز
با کنترول دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
تذکر: به آیتمهای که نمی شناسید دست نزنید که باعث زیان شدید خواهید شد و می توانید از این تایپیک و جداول آن هم استفاده کنید که در سامسونگ تقریبا با هم مشترک هستند

alimafi
17-03-2014, 18:48
دوستان من منو مخفي تلويزيون رو دست كاري كردم پورت usb از كار افتاده حتي تو قسمت منبع يا همون source هم usb نداره
بايد چيكار كنم درست شه

matinpour
17-03-2014, 20:22
دوستان من منو مخفي تلويزيون رو دست كاري كردم پورت usb از كار افتاده حتي تو قسمت منبع يا همون source هم usb نداره
بايد چيكار كنم درست شه

دوست عزیز
اول اینکه مدل تلویزیون تان را ننوشتید بعد اینکه آیا وقتی که فلش مموری را هم وصل می کنید باز هم پورت usb فعال نمی شود ؟ اگر نه ببینید در منوی مخفی چه آیتمی را دست زدید آن را به حالت اول برگردانید و اینکه معمولا با ریست فاکتوری دوباره همه چیز به حالت اول بر می گردد که آن را می توانید از همان منوی مخفی و در منوی اول آن پیدا کنیدو در آخر
توجه : هیچگاه وقتی آیتمی را نمی شناسید در منوی مخفی وارد و یا به آن دست نزنید که باعث خسارت شدید خواهید شد و حتما از کار شناسان و یا کسانی که به این امور وارد هستند کمک بگیرید.

alimafi
18-03-2014, 11:21
دوست عزیز
اول اینکه مدل تلویزیون تان را ننوشتید بعد اینکه آیا وقتی که فلش مموری را هم وصل می کنید باز هم پورت usb فعال نمی شود ؟ اگر نه ببینید در منوی مخفی چه آیتمی را دست زدید آن را به حالت اول برگردانید و اینکه معمولا با ریست فاکتوری دوباره همه چیز به حالت اول بر می گردد که آن را می توانید از همان منوی مخفی و در منوی اول آن پیدا کنیدو در آخر
توجه : هیچگاه وقتی آیتمی را نمی شناسید در منوی مخفی وارد و یا به آن دست نزنید که باعث خسارت شدید خواهید شد و حتما از کار شناسان و یا کسانی که به این امور وارد هستند کمک بگیرید.
مدل تلويزيون UAF5000 هست، دقيق نميدوم كدوم قسمت رو دست كاري كردم كه اينطوري شد. فلش هم كه وصل ميكنم باز پورت usb كار نميكنه ريست فكتوري هم كردو درست نشد

kattar
19-03-2014, 14:45
با سلام و تشکر فراروان
من یه مشکل دارم ممنونم اگه راهنماییم کنید..
من یک تلویزیون سامسونگ مدل F6400 دارم. نمیدونم چطور برم تو منو مخفیش. اخه کنترل این تلویزیون ها تغییر کرده و این کلید هایی که گفتین نداره؟؟!! و این که چطوری دیجیتال رو فعال کنم؟
منتظر جوابتون هستم
باتشکر

matinpour
20-03-2014, 01:06
با سلام و تشکر فراروان
من یه مشکل دارم ممنونم اگه راهنماییم کنید..
من یک تلویزیون سامسونگ مدل F6400 دارم. نمیدونم چطور برم تو منو مخفیش. اخه کنترل این تلویزیون ها تغییر کرده و این کلید هایی که گفتین نداره؟؟!! و این که چطوری دیجیتال رو فعال کنم؟
منتظر جوابتون هستم
باتشکر

دوست عزیز
شما باید از کنترول معمولی و نه از لمسی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند و برای ورود به منو
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد
."[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه : به آیتمهای که نمی شناسید دست نزنید که موجب خسارت شدید خواهید شد و قبل از هر کاری از منوها یتان عکس بگیرید تا در هنگام خراب شدن بتوانید آیتمها را بر اساس آن درست کنید.

abdkarimi
24-03-2014, 02:30
سلام دوستان صفحه ال سی دی من هم تیره شده. هرکاری هم میکنم منو مخفی دیگه بالا نمیاد. تلوزیونو هم که روشن میکنم هیچ صدا و تصویری نداره کنال هم عوض نمیکنه هر چند ثانیه روشن خاموش میشه و هیچ اتفاقی نمیفته باید دوشاخه رو از پریز بکشم تا قطع بشه. لطفا کمکم کنید خیلی ممنون. جواب بفریستین رو ایمیل باتشکر: tina.as14@yahoo.com

matinpour
24-03-2014, 09:32
سلام دوستان صفحه ال سی دی من هم تیره شده. هرکاری هم میکنم منو مخفی دیگه بالا نمیاد. تلوزیونو هم که روشن میکنم هیچ صدا و تصویری نداره کنال هم عوض نمیکنه هر چند ثانیه روشن خاموش میشه و هیچ اتفاقی نمیفته باید دوشاخه رو از پریز بکشم تا قطع بشه. لطفا کمکم کنید خیلی ممنون. جواب بفریستین رو ایمیل باتشکر: tina.as14@yahoo.com

دوست عزیز
تلویزیون تان بریکیت شده و باید آی سی eeprom آن ریست شود اگر اطلاعات فنی داردید یا کسی را وارد به این امور می دانید از این پست استفاده کنید.
اینجا #52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

Rastin_civic
24-03-2014, 19:42
سلام
من یه تلویزیون smart tv led 5570 سامسونگ گرفتم میخوام فیلم رو با زیرنویس ببینم از منو subtitle رو روشن کردم زبان اول رو انگلیسی و زبان دوم رو عربی گذاشتم وقتی فیلم می زارم زیرنویس لود می شه ولی بد نشون می ده مشکل از زبان
از منو tools رفتم واسه عوض کردن زبان ولی تو زبانهاش اصلا عربی نداره که انتخاب کنم
کل زبان رو هم فارسی کردم نشد چیکار باید بکنم راه دیگه ای هست؟

abdkarimi
24-03-2014, 19:45
تشکر دوست عزیز

matinpour
24-03-2014, 23:55
سلام
من یه تلویزیون smart tv led 5570 سامسونگ گرفتم میخوام فیلم رو با زیرنویس ببینم از منو subtitle رو روشن کردم زبان اول رو انگلیسی و زبان دوم رو عربی گذاشتم وقتی فیلم می زارم زیرنویس لود می شه ولی بد نشون می ده مشکل از زبان
از منو tools رفتم واسه عوض کردن زبان ولی تو زبانهاش اصلا عربی نداره که انتخاب کنم
کل زبان رو هم فارسی کردم نشد چیکار باید بکنم راه دیگه ای هست؟
دوست عزیز
از مطلب زیر اول آن را بطور کامل بخوانید و بعد از آن استفاده کنید
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

رفع تکرار نمایش بعضی از جملات.رفع تعدادی از مشکلات.نمایش بهتر جملات بصورت راست چین.
==========

تقریبا تمام dvd player های خانگی زیرنویس فارسی srt فیلم را نمی توانند پخش کنند.
اولین راه تبدیل فیلم به یک فرمت دیگر همراه با زیرنویس فارسی که به فیلم مقصد چسبیده میشود، که این راه خیلی طول می کشد.
راه دیگر بوسیله برنامه AVIAddXSub میباشد.که این برنامه فقط فرمت xvid را پشتیبانی میکند.باز هم خیلی از دستگاهها و فیلمها از این فرمت پشتیبانی نمیکنند.و برنامه
mkvmerge GUI که به راحتی زیرنویس و فیلم را به هم می چسباند

یک راه دیگر اینکه بعضی از دستگاه ها زیرنویس unuicode را پشتیبانی میکنند ولی باز هم زیرنویس بصورت صحیح نمایش داده نمیشود.
یکی از دوستان برنامه ای نوشته که مشکل نمایش زیرنویس srt بصورت یونیکد را حل میکند که می توانید از لینک زیر استفاده کنید.
1-نام زیر نویس و نام فیلم باید مثل هم و در یک پوشه باشند،یعنی کنار هم باشن.
2-بعضی از دستگاه ها نوع کدینگ زیرنویس میشه روی unicode یا utf8 انتخاب کرد که باید به دفترچه راهنمای آن دستگاه مراجعه کنید،در این تاپیک سوال نپرسید چون تعداد دستگاهها خیلی زیاده.اگر این گزینه ها داشت،unicode یا utf8 انتخاب کنید.
3-اگر با این برنامه نتونستید تبدیل کنید، فایل زیرنویس با notepad باز کنید و به منوی file-save as بروید،اون پایین گزینه unicode و utf-8 را انتخاب کنید.برای این دو حالت هم تست کنید.

آموزش رفع هارد ساب کره ای ( زیرنویس چسبیده)حتما تا حالا شده که بخواید فیلم های جدیدی که هنوز نسخه بلوریش نیومده رو ببینید ولی این هارد ساب های کره ای و چینی و ... نمیذارن که زیرنویس های فارسی ای که خودتون قرار دادید رو بخونید من هم تصمیم گرفتم یک آموزش ساده واسه این کار بذارم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اول از همه به یک نسخه از برنامه KMPlayer نیاز دارید(مهم نیست که قدیمی باشه)
2-حالا برید توی برنامه KMPlayer و F2 کیبوردتون رو بزنید تا صفحه زیر باز بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا گزینه Background رو تیک بزنید و درجه ی پس زمینه رو به میزان دلخواه تغییر بدید.(هرچی جلوتر ببرید هارد ساب کمتر نمایش داده میشه ولی یکمی از صفحه هم با خودش میبره)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب حالا فیلم رو بذارید و یک زیرنویس باز کنید.
5-خب دیگه همه چی آماده است.

Rastin_civic
25-03-2014, 09:21
من این مطلب رو خونده بودم و همه رو انجام دادم به غیر از نرم افزار آخری
مشکل اینجاست که موقع انتخاب زبان عربی از منو tools زبان عربی تو لیست زبانها وجود نداره اگه باشه که مشکل حله انتخاب می کنم و زیر نویس فارسی می شه ولی نیست

matinpour
25-03-2014, 20:18
من این مطلب رو خونده بودم و همه رو انجام دادم به غیر از نرم افزار آخری
مشکل اینجاست که موقع انتخاب زبان عربی از منو tools زبان عربی تو لیست زبانها وجود نداره اگه باشه که مشکل حله انتخاب می کنم و زیر نویس فارسی می شه ولی نیست
دوست عزیز
از همان نرم افزار استفاده کنید

omidrezak_62
28-03-2014, 00:27
سلام من سری ۸ دارم hotel mode را روشن وflash را هم وصل کردم بازم نمیشه ایران را عوض کرد،گزینش خاموشه.
اگه میشه راهنمایی کنید.

matinpour
28-03-2014, 00:42
سلام من سری ۸ دارم hotel mode را روشن وflash را هم وصل کردم بازم نمیشه ایران را عوض کرد،گزینش خاموشه.
اگه میشه راهنمایی کنید.
دوست عزیز
از دو راه می توان انجام داد
روش اول
تغییر منطقه ( تنظیم محلی ) در سری F

برای آن دسته از مردم با F8000 ( و یا هر مدل دیگر که تلویزیون شان از وسیله ای به نام بلسترIR دارد ، و تعویض local_set به منطقه مورد نظر خود را دارند .
. 1 دانلود فایل های WAV را از اینجا
. 2وارد کنید فایل FACTORY+3SPEED_inv.wav به داخل iTunes و یا هر دستگاهی دیگر که موسیقی پخش می کند) . ایجاد یک لیست پخش را تنها با این فایل در آن ، اطمینان حاصل شود که عملکرد حلقه خاموش است تا فایل فقط یک بار بازی کند. در properties این فایل در آیتونز ، به نوبه خود تنظیم صدا تنظیم تا 100٪ و اگر از کامپیوتر استفاده می کنید روشن کردن حجم صدا بر روی PC خود تا حد حداکثر .
. 3افزودن بلستر IRکه سامسونگ به راحتی با TV را به سوکت هدفون کامپیوتر شما. تراز کنید بلستر IRبا گوشه پایین سمت راست از تلویزیون .
. 4باز کردن منوی سرویس بر روی تلویزیون با استفاده از کنترل از راه دور معمولی- قرار دادن تلویزیون در حالت استنبای ،دکمه های info > menu > mute > power را از روی کنترول فشارهید

. 5اجرای FACTORY +3 فایل SPEED_inv.wav در iTunes . و یا هر وسیله ای که موسیقی پخش می کند صفحه نمایش تلویزیون باید چشمک بزند و به شما امکان وارد شدن را بدهد
. 6 تلویزیون را به حالت استندبای برده ، دکمه های info > menu > mute > power را از روی کنترول را فشار دهید و سپس تغییر TV. درست است local_set در حال حاضر باید قابل ویرایش باشد.
روش دوم
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل میکس شده61832

omidrezak_62
28-03-2014, 00:59
با تشکر،پس حتما ریموت دست ساز رو نیاز داره.

mohammad007
03-04-2014, 08:51
سلام مدل ال ای دی من 46f6400 هست
برای ورود به منو مخفی چه کاری باید انجام بدم
روی کنترلم کلید info و display نداره
ممنون میشم راهنماییم کنید

matinpour
03-04-2014, 10:53
سلام مدل ال ای دی من 46f6400 هست
برای ورود به منو مخفی چه کاری باید انجام بدم
روی کنترلم کلید info و display نداره
ممنون میشم راهنماییم کنید
دوست عزیز
باید از کنترول معمولی استفاده کنید نه کنترول لمسی تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:

mohammad007
03-04-2014, 12:53
دوست عزیز
باید از کنترول معمولی استفاده کنید نه کنترول لمسی تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
تو جعبه ledمن همین یک دونه کنترل بود کنترل دیگه ای نداشت
دکمه جایگزن دیگه ای وجود نداره ؟

matinpour
03-04-2014, 14:17
تو جعبه ledمن همین یک دونه کنترل بود کنترل دیگه ای نداشت
دکمه جایگزن دیگه ای وجود نداره ؟
دوست عزیز
همانطور که گفتم باید این کنترول معمولی را خودتان از کنترول فروشی ها و یا نمایندگیها تهیه کنید. چیز جایگزینی ندارد.
مدل اصلی کنترول معمولی شما TM1360C است ولی کنترولهای معمولی سامسونگ هم با هم سازگار هستند

msn2msn
04-04-2014, 11:31
سلام وقتی با تلوزیون میخوام ضبط کنمک فرمت فلش مموری رو به ext4 تغییر میده که ویندوز این فرمت رو ساپورت نمیکنه و بنابراین نمیتونم برنامه های ضبط شده رو روی کانپیوترم کپی کنم. میخواستم ببینم راهی هست که بتونم تو همون فرمتای Fat یا NTFS برنامه هامو ضبط کنم؟

matinpour
04-04-2014, 14:22
سلام وقتی با تلوزیون میخوام ضبط کنمک فرمت فلش مموری رو به ext4 تغییر میده که ویندوز این فرمت رو ساپورت نمیکنه و بنابراین نمیتونم برنامه های ضبط شده رو روی کانپیوترم کپی کنم. میخواستم ببینم راهی هست که بتونم تو همون فرمتای Fat یا NTFS برنامه هامو ضبط کنم؟

دوست عزیز
با این دو تایپیک رفته آن را مطالعه و از آن استفاده کنید

rassool
05-04-2014, 19:46
سلام
تلویزیون سامسونگ مدل 6400 دارم که کنترل اون بعد از رفتن توی تنظیمات و عوض کردن تنظیمات دیگه خاموش و روشن نمیکنه چیکار کنم؟:n13:

matinpour
05-04-2014, 20:13
سلام
تلویزیون سامسونگ مدل 6400 دارم که کنترل اون بعد از رفتن توی تنظیمات و عوض کردن تنظیمات دیگه خاموش و روشن نمیکنه چیکار کنم؟:n13:

دوست عزیز
یک بار باطری های کنترول را خارج و دوباره نصب کنید

mohammad007
06-04-2014, 22:10
دوست عزیز
همانطور که گفتم باید این کنترول معمولی را خودتان از کنترول فروشی ها و یا نمایندگیها تهیه کنید. چیز جایگزینی ندارد.
مدل اصلی کنترول معمولی شما TM1360C است ولی کنترولهای معمولی سامسونگ هم با هم سازگار هستند

آقا ممنونم یک کنترل دیگه گرفتم جواب داد وارد منو مخفی شد
تو منو مخفی گزینه option رو دیدم
اما گزینه sub option رو پیدا نکردم
قسمت تیونر رو هم که رو auto میزارم خودش دوباره عوض میکنه
مدل دستگاهمم
46f6400

javadhassan
07-04-2014, 22:11
سلام مدل ال ای دی منua46f6400 arهست
برای فعال کردن dtv چکار باید کنم
درضمن با کنترل دیگر وارد منو مخفی شدم
ولی گزینه local set غیر فعال است
برای فعال کردن چه باید کرد
باتشکر

mohammad007
07-04-2014, 23:12
میشه یکی راهنمایی کامل کنه این local se روی 46f6400 چه جوری فعال کنم

matinpour
07-04-2014, 23:36
میشه یکی راهنمایی کامل کنه این local se روی 46f6400 چه جوری فعال کنم

دوست عزیز
باید از مطلب زیر استفاده کنید د رضمن حتما باید از کنترول دست ساز برای آشکار کردن دیگر آیتم ها استفاده کنید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیحمی دهد.
"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود فایل میکس شدهFACTORY+3SPEED_inv.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tatalo_ft
08-04-2014, 23:43
همون که در تصویر شماره یک می بینید بعد از ورود به منوی سرویس و بخش Options تنظیمات مربوط به Local Set و Model غیر فعاله.

برای فعال کردن اون به این روش عمل کنید:

1. یک عدد فلش USB که با فایل سیستم FAT32 فرمت شده باشه رو به تلویزیون وصل کنید.

2. تلویزیون رو روشن کنید. کد زیر رو در کمتر از 3 ثانیه وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منوی Hotel Mode ظاهر می شه.

3. Hotel Mode رو روشن کنین و بعد تلویزیون رو خاموش کنین.

4. وارد منوی سرویس بشین. به مسیر زیر برین:

Control >> Hotel Options >> Clone TV to USB
این کار اطلاعات ذخیره شده کانال های دیجیتال و --- رو روی فلش ذخیره می کنه که بعدن هم قابل بازیابیه که البته به کار ما ارتباطی نداره.

5. کار ما تموم شده. حالا بسیاری از قابلیت های غیر فعال از قبیل Local Set، Model، PVR و فعال شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. بعد از اینکه کارتون تموم شده و مطمئن شدید که همه ی بلاهای ممکن رو سر تلویزیون تون آوردید به مسیر مرحله 4 برین و Hotel Mode رو خاموش کنید. اگه این کار رو نکنین بخشی از قابلیت های تلویزیون غیر فعال می شه.

7. تلویزیون رو خاموش و بعد روشن کنید.

دوست عزیز من این کار رو روی C8700 تست زدم اما گزینه Local set فعال نشد .

matinpour
09-04-2014, 20:30
دوست عزیز من این کار رو روی C8700 تست زدم اما گزینه Local set فعال نشد .

دوست عزیز
پست بالا را مطالعه کنید

feshk
10-04-2014, 01:24
بعد از وارد شدن به منو مخفی تلویزیون سامسونگ مدل 5550 و خارج شدن از تلویزیون امکاناتی از جمله usb و Hdmi اون غیرفعال شد به طوری که فلش را شناسایی می‌کند اما هنگامی که بر روی فلش میریم به جای باز کردن صفحه فلش دوباره به حالت تلویزیون برمیگردد

در ضمن در ابتدا هم یادم رفت که از منو مخفی عکس بگیرم

ممنون میشم راهنمایی کنید

matinpour
10-04-2014, 14:27
بعد از وارد شدن به منو مخفی تلویزیون سامسونگ مدل 5550 و خارج شدن از تلویزیون امکاناتی از جمله usb و Hdmi اون غیرفعال شد به طوری که فلش را شناسایی می‌کند اما هنگامی که بر روی فلش میریم به جای باز کردن صفحه فلش دوباره به حالت تلویزیون برمیگردد

در ضمن در ابتدا هم یادم رفت که از منو مخفی عکس بگیرم

ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز
یک بار ریست فاکتوری کنید .

mohsenshahbazi
10-04-2014, 23:54
دوست عزیز

من هم UA40D5550PM دارم و ریست فکتوری کردم ولی مشکل برطرف نشد .

feshk
12-04-2014, 10:43
دوست عزیز

با ریست فاکتوری هم مشکل حل نشد

به نظر شما با ریست EEprom مشکل برطرف میشه؟؟

mohsenshahbazi
12-04-2014, 14:32

eeprom رو هم مگه میشه با سافت ریست کرد ؟
من حتی آپدیت هم کردم ولی باز هم مشکل برطرف نشد . فک کنم یه نسخه کاستومایز شده از firmware بوده رو تلویزیون .

matinpour
12-04-2014, 17:59

اگر مو به مو طبق دستورالعمل این تایپیک عمل کنید تلویزیون شما به روز اول برمی گردد

از این تایپیک و از مطلب قرمز رنگ آن استفاده کنید

feshk
13-04-2014, 00:37
اگر مو به مو طبق دستورالعمل این تایپیک عمل کنید تلویزیون شما به روز اول برمی گردد

این تایپیکی که شما معرفی کردید مربوط به کالیبرازیسون رنگ تلویزیون میشه و ربطی به از کار افتادن Usb و HDMI نداره
در ضمن من به اطلاعات اولیه تلویزیون دسترسی ندارم که بعدا بخوام اونو تنظیم کنم
بازم فکر کنم بهترین و مطمئن‌ترین راه تعویض برد تلویزیونه و خلاص

matinpour
13-04-2014, 13:30
این تایپیکی که شما معرفی کردید مربوط به کالیبرازیسون رنگ تلویزیون میشه و ربطی به از کار افتادن Usb و HDMI نداره
در ضمن من که بعدا بخوام اونو تنظیم کنم
بازم فکر کنم بهترین و مطمئن‌ترین راه تعویض برد تلویزیونه و خلاص

دوست عزیز
برای دسترسی به اطلاعات اولیه تلویزیون کافیست وارد منوی مخفی شوید و در منوی option تمامی اطلاعات موجود است و در ضمن آن قسمت از تایپیکی که شما را به آن راهنمایی کردم برای این است که تلویزیون شما را به روز اول برمی گرداند و شما نیازی به این ندارید که برد تعویض کنید و فقط کافیست که یک کنترول دست ساز بسازید و منو های پنهان آن را نمایان کرده و طبق دستورالعمل سیستمتان را باز یافت کنید.

mohsenshahbazi
13-04-2014, 15:06

من طبق این دستورات از calibration هم داشتم تست میگرفتم که failure شد و کلا تصویر ریخت به هم که دستی AD result رو درست کردم
بعد این که من مثلا وقتی میزنم که بره از usb بررسی کنه که آپدیت firmware رو فلش هست یا نه / میتونه فلش رو بخونه . پس مشکل سخت افزاری نداره ( حتی آپگرید هم کردم firmware ش رو دیشب - از 1004 به 1006 ) ولی مشکل حل نشد .

این ریموت دست ساز رو نمیشه کدهاش رو جور دیگه ای به سیستم ارسال کرد ؟ از طریق anynet+ نمیگیره ؟ با telnet ی یا این servio یا با ruSamsung Communicator ?
ساخت این ریموت دردسر داره /

ویرایش :
طبق این دستور العمل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امکان ارسال کدهای IR از سیستم به تلویزیون با نرم افزار هم هست .

امشب یه تست میزنم ببینم فعال میکنه یا نه .

ویرایش 2 :

با این روش بالا من تست کردم و کلیه آیتم هایی که فرمودین مخفی هست رو نشون داد .
فعلا دارم استخاره میکنم ببینم eeprom reset بزنم یا نه . میترسم بزنم و بعد اطلاعات خاصی نیاز باشه که نداشته باشم . غیر از اینایی که گفتین یادداشت کنید . این مشکل usb / hdmi واقعا اعصاب خوردکن هست :|

mohsenshahbazi
13-04-2014, 18:57
خب با err reset + nvram clear هم مشکل usb/hdmi برطرف نشد .
من حدس میزنم مشکل از نرم افزار file browser باشه و بشه دوباره نصبش کرد .

sx2985
14-04-2014, 09:44
سلام

مدتی هست که تلویزیون 40d6920 استفاده میکنم در این مدت از هارد اکسترنال و فلش مموری استفاده میکردم و خیلی خوب بود اخیراً وقتی وارد فلش یا هارد میشم (فلشها ی مختلف)بهم میریزه و گاهی پیغام میده بعضی از فایلها ممکن است مخفی شده باشد .و گاهاً با مکث از فلش خارج میشه میره روی تلویزیون و بعضی موقعها انگار هنگ کرده که تلویزیون حتی خاموش هم نمیشه و البته گاهی هم هارد باز میشه و فیلم هم نمایش میده
از نظر ویروس چک کردم مشکلی نداشت

فیرم ویر ابدیت کردم اما مشکل همچنان باقست .راهکار رفع مشکل چیست؟
فکر میکنم زمان گارانتی گذشته

sx2985
14-04-2014, 11:23
ریست فاکتوری کردن این تلویزیون چجوری هست ؟

با نگه داشتن exit ریست میشه یا از سرویس منو باید اقدام کرد؟

داخل سرویس منو در کدام قسمت هست ؟

بعد از ریست فاکتوری تنظیمی مورد نیاز هست؟

matinpour
14-04-2014, 13:46
ریست فاکتوری کردن این تلویزیون چجوری هست ؟

با نگه داشتن exit ریست میشه یا از سرویس منو باید اقدام کرد؟

داخل سرویس منو در کدام قسمت هست ؟

بعد از ریست فاکتوری تنظیمی مورد نیاز هست؟

دوست عزیز
هم از داخل منوی سیستم و هم با نگهداشتن exit و در داخل منوی سیستم در قسمت option ریست فاکتوری وجود دارد . مثل زمانی که تلویزیونتان را از کارتن در آوردید باید تنظیمات زمان - کانالها و باقی آیتمهای که نیاز مند آن هستید را تست و تنظیم کنید.

sx2985
15-04-2014, 13:58
آقا ممنون مشکل حل شد

یه مشکل دیگه که دارم اینه که ساعت دستگاه با زمان بخش برنامه های شبکه ها همزمان و منظم نیست وقتی guid رو میزنم مینویسه یه چیزی اما یه برنامه دیگه پخش میشه
امکان ضبط برنامه ها بوسیله 40 d6920 ایا امکانپذیر شده یا خیر ؟ در پیش فرض این امکان نیست

matinpour
15-04-2014, 19:17
آقا ممنون مشکل حل شد

یه مشکل دیگه که دارم اینه که ساعت دستگاه با زمان بخش برنامه های شبکه ها همزمان و منظم نیست وقتی guid رو میزنم مینویسه یه چیزی اما یه برنامه دیگه پخش میشه
امکان ضبط برنامه ها بوسیله 40 d6920 ایا امکانپذیر شده یا خیر ؟ در پیش فرض این امکان نیست
دوست عزیز
برای تنظیم ساعت به این تایپیک بروید
و درضمن اگر تلویزیونی قابلیت ضبط را نداشته باشد نمی شود آن را فعال کرد ولی اگر کنترول دست ساز دارید و می توانید منوی مخفی را بطور کامل باز کنید در این مسیر می توانید آن را پیدا و فعال کنید
control ----> suboption----> pvr support---on

asghary1
15-04-2014, 20:30
با سلام
امروز رفتم توی منوی مخفی تا نور رو کمی دستکاری کنم نمیدونم دستم روی چه تنظیمی خورد که یهو توی منوها هنگ کرد و کنترل کار نمیکردو بالاو پایین نمیرفت بعد خاموش شد و الان دیگه هرکار میکنم توی منوی مخفی نمیره و وقتی تلویزیون روشن میشه چند دقیقه طول میکشه و هیچی کار نمیکنه نه کنترول نه دکمه های تلویزیون ...
ممنون میشم راهنمایی کنید
مدلش سامسونگ ps 43d445 a2m

matinpour
15-04-2014, 21:20
با سلام
امروز رفتم توی منوی مخفی تا نور رو کمی دستکاری کنم نمیدونم دستم روی چه تنظیمی خورد که یهو توی منوها هنگ کرد و کنترل کار نمیکردو بالاو پایین نمیرفت بعد خاموش شد و الان دیگه هرکار میکنم توی منوی مخفی نمیره و وقتی تلویزیون روشن میشه چند دقیقه طول میکشه و هیچی کار نمیکنه نه کنترول نه دکمه های تلویزیون ...
ممنون میشم راهنمایی کنید
مدلش سامسونگ ps 43d445 a2m

دوست عزیز
تلویزیون را کاملا از پریز برق خارج کنید و بعد از یک ربع دوباره وصل کنید.و اگر کنترول و کلیدها فعال نشد چون نمی شود بدون آنها کاری صورت داد به تعمیرگاه ببرید چون باید یکبار از داخل برد ای سی eeprom ان ریست شود چون این یک کار تخصصی است و چون حتما شما اطلاعات اولیه سیستمتان را ندارید نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید.

asghary1
16-04-2014, 09:03
ممنون که راهنمایی کردی این کارو انجام دادم نشد ولی دیوار به دیوار مان یک تعمیرکار است اگر زحمت نیست یک توضیح کوچولو بدید که چطوری ای سی رو ریست کنه تا بیارمش خونه انجام بده
ممنون

matinpour
16-04-2014, 12:35
ممنون که راهنمایی کردی این کارو انجام دادم نشد ولی دیوار به دیوار مان یک تعمیرکار است اگر زحمت نیست یک توضیح کوچولو بدید که چطوری ای سی رو ریست کنه تا بیارمش خونه انجام بده
ممنون

دوست عزیز
از این پست استفاده کنید
اینجا#52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید.

mohsenshahbazi
17-04-2014, 09:48
خب خدمات سامسونگ بدون این که اصلا توضیحات من رو گوش بده و بیاد بررسی کنه گفت مشکل پورت usb / hdmi فقط با تعویض mainboard رفع میشه که حداقل 600 تا 700 تومن هم خرجشه .

با توجه به این که خدمات سامسونگ هم ترتیب اثر نداد راهکارهای دیگه ای وجود داره که بشه مشکل رو بیشتر بررسی کرد ؟

این تلویزیون ها , فایل error.log 'ی چیزی ندارن که خطاهای عملکرد رو اونجا بنویسه ؟

متوجه شدم لینوکس busybox روی این تلویزیون هاست , آیا این busybox به صورت پیش فرض روی rs-232 خروجی میده یا باید firmware 'ش -- بشه ؟

تاپیک اختصاصی مشکلات سامسونگ نداریم ؟

ویرایش : ( راه حل عدم کارکرد پورت USB/HDMI بعد از reset factory یا بعد از eeprom reset + nvram clear )
مدل : UD5550 / تایپ : 40L6UF0E

خب من با هزار دردسر و با 3تا توزیع جدید busybox تونستم لاگین کنم روی تلویزیون !!! یعنی تا حالا تو انواع اقسام لینوکس ها لاگین کرده بودم غیر از تلویزیون !!!

و دلیل این که پورت USB و HDMI روی این مدل کار نکرد رو پیدا کردم !!! واقعا دلیل مسخره ای بود .. چون مدل UD5550 روی این سیستم عامل تعریف نشده است و در واقع یه اسم بوده که تغییر کرده توسط مونتاژکارهای داخل ایران .

راه حل : برین تو سرویس منو -> مدل رو بزارید روی UD5000 -> خاموش کنید و روشن کنید . .. با این تغییر مشکل عدم کارکرد پورت USB + پورت HDMI برطرف میشه .

نکته : لعنت به این خدمات و پشتیبانی مزخرف و مسخره سامسونگ که حتی حاضر نشد حرف من رو گوش بده و از رو هوا حرف مفت زد !

feshk
18-04-2014, 15:57
منظورتون قسمت مدل در عکس زیره

در ضمن دلیل از کار افتادن USB و Hdmi چی بود؟

matinpour
18-04-2014, 17:15
منظورتون قسمت مدل در عکس زیره

در ضمن دلیل از کار افتادن USB و Hdmi چی بود؟

دوست عزیز
مدل اصلی ua40d5000 و نام گذاری ایران ua40d5550
مدل نام گذاری ایران برای این مدل ud5550 و نام گذاری اصلی آن ud5000 است و چون سیستم مدل نام گذاری ایران را نمی شناسد پس قاعدتا بطور پیش فرض بعضی از آیتمها از کار می افتد و برای همین شما باید model ud5550 را به model ud5000 تغییر دهید تا سیستم به حالت نرمال برگردد.

feshk
18-04-2014, 17:41
یه سوال داشتم گزینه Type نام‌های متفاوتی داره نیازی نیست که اونو تغییر داد؟

matinpour
18-04-2014, 18:33
یه سوال داشتم گزینه Type نام‌های متفاوتی داره نیازی نیست که اونو تغییر داد؟

دوست عزیز
خیر به آن دست نزنید وگرنه ممکن است کل سیستم مختل شود.

sx2985
19-04-2014, 13:15
سلام در تلویزیون ما 6920 سامسونگ گزینه hospital mod هست که غیر فعاله
چجوری میشه فعالش کرد

asghary1
19-04-2014, 17:27
دوست عزیز
از این پست استفاده کنید
اینجا#52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید.

اقای متین پور لطفا اگر زحمت نیست شماره تماستون رو پیغام کنید تا در مورد مشگلی خدمتتون زنگ بزنم
ممنون

matinpour
19-04-2014, 17:39
سلام در تلویزیون ما 6920 سامسونگ گزینه hospital mod هست که غیر فعاله
چجوری میشه فعالش کرد

دوست عزیز
hospital mod و HotelMode هر دو یک کار برد را دارند.
از روی کنترول این کد را وارد کنید
• MUTE 1 1 9 OK -> "HotelMode"
وارد آن شده و آن را on کنید

matinpour
19-04-2014, 17:48
اقای متین پور لطفا اگر زحمت نیست شماره تماستون رو پیغام کنید تا در مورد مشگلی خدمتتون زنگ بزنم
ممنون

دوست عزیز
به پروفایم و به قسمت در باره من بروید شماره موجود است . برای این منظور روی
matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

hamed53
19-04-2014, 21:48
خوب بود...

sx2985
20-04-2014, 10:01
سلام
اینو زدم وارد نمیشه مینویسه سیگنال ضعیف

sx2985
20-04-2014, 10:04
سلام

دوست عزیز
hospital mod و HotelMode هر دو یک کار برد را دارند.
از روی کنترول این کد را وارد کنید
• MUTE 1 1 9 OK -> "HotelMode"
وارد آن شده و آن را on کنید

matinpour
20-04-2014, 14:36
سلام

دوست عزیز
اگر نمی توانید وارد منو سرویس شوید این کدها را بزنید.

sx2985
21-04-2014, 08:22
دوست عزیز
اگر نمی توانید وارد منو سرویس شوید این کدها را بزنید.

ممنون از راهنمائی وارد شدم اما گزینه PVR رو ندیدم فکر میکنم قبلا داشتم
جدیداً فیرم ویر ابدیت کردم شاید مال اون باشه
میخواستم امکان رکورد رو فعال بکنم و همینطور قسمت تنظیمات زمانی رو برای تنظیم گاید تغییر بدم اما PVR ندیدم و البته لوکال ست هم قابل تغییر نبود با اینکه HOSPITAL MOD رو فعال کرده بودم

SAMSUNG 40D6920 این امکانات رو میتونه داشته باشه؟

matinpour
21-04-2014, 09:29
میخواستم امکان رکورد رو فعال بکنم و همینطور قسمت تنظیمات زمانی رو برای تنظیم گاید تغییر بدم اما PVR ندیدم و البته لوکال ست هم قابل تغییر نبود با اینکه HOSPITAL MOD رو فعال کرده بودم

دوست عزیز
برای دیدن آن آیتمها که بصورت پنهان است باید از کنترول دست ساز استفاده کنید

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت راتوضیحمی دهد.
دانلود فایل میکس شدهFACTORY+3SPEED_inv.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenshahbazi
21-04-2014, 13:38

البته اگر تلویزیون شما کارت شبکه دارد با استفاده از ruSamsung Communicator هم میتونید منوی مخفی را فعال کنید .

البته من روی UD5550 گزینه pvr رو فعال کردم ولی کار نمیکنه .

soteddel
02-05-2014, 00:48
سلام به همه من تلویزیون ua5500rr دترم 46 اینچ ... خواستم دیجیتالشو فعال کنم توی منو مخفیش ور رفتم یجا رده بود نمیدونم چیچی آپدیت... من زدم وایت داد یعنی منتظر باشید هرچی صبر کردم نرفت خاموش هم نشد منم از برق کشیدم حالا زوم برق اما تلویزیون روشن نمیشه... چراغ جلوش هم روشن نمبشه.. فکر کنم بدبخت شدم توی این بی پولی...
تورو خدا کمک کنید اصلا انگار توی برق نیست ... چه کنم مثل قبل بشه... تا صبح ح ابم ممیبره....

matinpour
02-05-2014, 10:53
سلام به همه من تلویزیون ua5500rr دترم 46 اینچ ... خواستم دیجیتالشو فعال کنم توی منو مخفیش ور رفتم یجا رده بود نمیدونم چیچی آپدیت... من زدم وایت داد یعنی منتظر باشید هرچی صبر کردم نرفت خاموش هم نشد منم از برق کشیدم حالا زوم برق اما تلویزیون روشن نمیشه... چراغ جلوش هم روشن نمبشه.. فکر کنم بدبخت شدم توی این بی پولی...
تورو خدا کمک کنید اصلا انگار توی برق نیست ... چه کنم مثل قبل بشه... تا صبح ح ابم ممیبره....

دوست عزیز
برای برگرداندن به حالت اول شما باید اطلاعات اولیه تلویزیونتان را داشته باشید و این یک کار تخصصی است و اگر وارد به این امور هستید از مطلب این پست استفاده کنید وگر نه باید از یک تعمیر کار وارد کمک بگیرید تا آی سی eeprom آن را برایتان ریست کند
اینجا
#52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلیک کنید

omidrezak_62
04-05-2014, 11:58
فایل صوتی رو از کجا دانلود میتونم بکنم؟ لینک ها کار نمیکنن؟

omidrezak_62
04-05-2014, 12:47
من فایل صوتی رو پیدا کردم و برای تلویزون پخش کردم ولی وقتی اجرا کردم تصویر رفت و هی سفید،سبز،قرمز،ابی میشه وصدا هم داره.چیکار باید بکنم؟

matinpour
04-05-2014, 16:20
من فایل صوتی رو پیدا کردم و برای تلویزون پخش کردم ولی وقتی اجرا کردم تصویر رفت و هی سفید،سبز،قرمز،ابی میشه وصدا هم داره.چیکار باید بکنم؟

دوست عزیز
یکبار تلویزیون را خاموش کنید و بعد آن را دوباره روشن کنید

omidrezak_62
04-05-2014, 19:41
خاموش نمیشه،سیم برق رو کشیدم بعد ۱ ساعت وصل کردم بازم درست نشد

matinpour
04-05-2014, 19:52
خاموش نمیشه،سیم برق رو کشیدم بعد ۱ ساعت وصل کردم بازم درست نشد

دوست عزیز
تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

pzs
05-05-2014, 00:04
سلام به دوستان
من چند صفحه خوندم ولی چیزی درباره ال ای دی های 5550 ندیدم
سوالم اینه که ؟
1-منو مخفی این مدل چه امکاناتی داره؟
2-آیا بجز ----T دارای --- هم هستش؟
3- آیا قابلیت PVR داره؟ یعنی با فلش میشه ضبط کرد؟
اگر سوالام تکراریه عذر میخوام
با تشکر

matinpour
05-05-2014, 12:33
سلام به دوستان
من چند صفحه خوندم ولی چیزی درباره ال ای دی های 5550 ندیدم
سوالم اینه که ؟
1-منو مخفی این مدل چه امکاناتی داره؟
2-آیا بجز ----T دارای --- هم هستش؟
3- آیا قابلیت PVR داره؟ یعنی با فلش میشه ضبط کرد؟
اگر سوالام تکراریه عذر میخوام
با تشکر

دوست عزیز
اول اینکه مدل تلویزیونتان را بطور کامل ننوشتید و اگر مدل این باشد UA40EH5550 قابلیت دیجیتال دارد ولی قابلیت ضبط خیر و اگر UA40F5550 با شدقابلیت دیجیتال دارد ولی قابلیت ضبط خیر و اگر این باشد UA40D5550 که اصلا نه قابلیت ضبط و نه دیجیتال را دارد

pzs
05-05-2014, 14:27
دوست عزیز
اول اینکه مدل تلویزیونتان را بطور کامل ننوشتید و اگر مدل این باشد UA40EH5550 قابلیت دیجیتال دارد ولی قابلیت ضبط خیر و اگر UA40F5550 با شدقابلیت دیجیتال دارد ولی قابلیت ضبط خیر و اگر این باشد UA40D5550 که اصلا نه قابلیت ضبط و نه دیجیتال را دارد

مدل دقیق UA46D5550 هستش.
پس نه قابلیت ضبط داره و نه دیجیتال !!!!:n13:
پس تو منو مخفی این مدل چی میشه پیدا کرد که کاربردی باشه؟
با تشکر

matinpour
05-05-2014, 18:18
مدل دقیق UA46D5550 هستش.
پس نه قابلیت ضبط داره و نه دیجیتال !!!!:n13:
پس تو منو مخفی این مدل چی میشه پیدا کرد که کاربردی باشه؟
با تشکر

دوست عزیز
به شما نصیحتمی کنم تلویزیونتان را دستکاری نکنید چون نه تنها چیزی به آن اضافه نمی شود بلکه دچار خسارت شدید خواهید شد.

saalehh
06-05-2014, 23:36
سلام دوستان.ببخشید دوباره مزاحم شدم.
تلوزیون داداشم مدل (UA46D5000) هستش که وقتی سرچ کردم نوشته دیجیتال تی وی داره و میخواستم بدونم این مدل (D) سامسونگ هم مثل سری (E) قابلیت دیجیتالش فعال میشه یا طریقش فرق میکنه؟ممنون.

matinpour
07-05-2014, 11:20
سلام دوستان.ببخشید دوباره مزاحم شدم.
تلوزیون داداشم مدل (UA46D5000) هستش که وقتی سرچ کردم نوشته دیجیتال تی وی داره و میخواستم بدونم این مدل (D) سامسونگ هم مثل سری (E) قابلیت دیجیتالش فعال میشه یا طریقش فرق میکنه؟ممنون.

دوست عزیز
این مدل قابلیت دیجیتال ندارد و فقط مین بردهای که در ایران اسمبل می شود از این مدل قابلیت دارد و فعال هم است و نیازی به کار دیگر ندارد.
اینم سایت دیدن مشخصات تلویزیونتان

dany8534
09-05-2014, 22:27
سلام تلویزیون LED F6450 "40 اینچ خریدم برا دانلود نرم افزار 1117 لینک دانلود میخوام رو خودش ورژن 1110 هست . از سرورهای امریکا امارات و .. چن نمونه با ورژن 1119 دانلود کردم که هیچ کدوم به دردم نخورد با تغییر نام به اونچه که تو منوی مخفی زده بود تونستم به دستگاه بشناسونم اما تی وی باهاش آپدیت نشد . دوستان اگه لینکی برای UA40F6400AMSHD یا فریمور آماده با مشخصات T-MST12DIRC دارن لینک بدن ممنون میشم . تقریبا 3 گیگ حجم دانلودم رو برا آپدیت از طریق خود تی وی از دست دادم . وسط کار دی سی میشه . س‍‍پاسگزارم .

matinpour
09-05-2014, 22:54
سلام تلویزیون LED F6450 "40 اینچ خریدم برا دانلود نرم افزار 1117 لینک دانلود میخوام رو خودش ورژن 1110 هست . از سرورهای امریکا امارات و .. چن نمونه با ورژن 1119 دانلود کردم که هیچ کدوم به دردم نخورد با تغییر نام به اونچه که تو منوی مخفی زده بود تونستم به دستگاه بشناسونم اما تی وی باهاش آپدیت نشد . دوستان اگه لینکی برای UA40F6400AMSHD یا فریمور آماده با مشخصات T-MST12DIRC دارن لینک بدن ممنون میشم . تقریبا 3 گیگ حجم دانلودم رو برا آپدیت از طریق خود تی وی از دست دادم . وسط کار دی سی میشه . س‍‍پاسگزارم .

دوست عزیز
شما از طریق آفلاین این ورژن را نمی توانید آبدیت کنید چون در هیچ سایتی نیست فقط باید از طریق کابل لن نه وایرلس و بطور آنلاین آبدیت کنید وگر نه اگر خواستید بطور آفلاین آبدیت کنید از تجربه یکی از دوستان استفاده کنید

برای آپدیت از طریق USB در سری UA46F6450AM ابتدا به منوی تلوزیون رفته و گزینه تماس با سامسونگ را انتخاب کنید و نسخه نرم افزار نمایش داده می شود .

نام فایل موجود در USB باید همنام با این نسخه ویرایش شود تا برای تلوزیون قابل شناسایی باشد .و بعد از مسیر
منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانیمرحل نصب را انجام دهید

dany8534
10-05-2014, 06:52
سلام ممنونم كه انقد سريع جواب داديد . من همه اين كارا رو كردم اما به محض اينكه يه كم ميره ميگه نرم افزاري پيدا نشد .

rahand
23-05-2014, 23:11
سلام
من سامسونگ 46ES8000 دارم وقتی وارد منو مخفی میشم، بجای HOTEL OPTION یه گزینه ديگه هست، HOSPITAL OPTION ,آیا فرقی داره. آیا ميشه کانالها ی دیجیتالی رو فعال کرد

matinpour
23-05-2014, 23:34
سلام
من سامسونگ 46ES8000 دارم وقتی وارد منو مخفی میشم، بجای HOTEL OPTION یه گزینه ديگه هست، HOSPITAL OPTION ,آیا فرقی داره. آیا ميشه کانالها ی دیجیتالی رو فعال کرد

دوست عزیز
از نظر کارایی فرقی با هم ندارند و برای فعال کردن کانالهای دیجیتال از این تایپیک استفاده کنید

mehdi7190
28-05-2014, 13:59
mehdi7190@yahoo.com

matinpour
28-05-2014, 17:24
mehdi7190@yahoo.com

دوست عزیز
سوالی مطرح نکردید مشگلتان چیست؟

mohammadpakzad2011
06-06-2014, 00:02
سلام من تلویزیون سامسونگ مالزی ua40h5000wxms دارم اما نوشتار فارسی آن برعکس است چطور میتونم درستش کنم؟ فایل آپدیت براش پیدا نکردم ممنون میشم قدم به قدم توضیح بدید.
ممنون

matinpour
06-06-2014, 08:55
سلام من تلویزیون سامسونگ مالزی ua40h5000wxms دارم اما نوشتار فارسی آن برعکس است چطور میتونم درستش کنم؟ فایل آپدیت براش پیدا نکردم ممنون میشم قدم به قدم توضیح بدید.
ممنون

دوست عزیز
اول مدل تلویزیونتان را درست بررسی کنید
فکر می کنم مدل تلویزیونتان را اشتباه نوشتید و اگر منظورتان ua40eh5000 است می توانید از اینجا آبدیت کنید.
و اگر منظور تان ua40h5000 سال 2014 یعنی جدیدترین مدل از اینجا دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

و در آخر منظور شما در رابطه با نمایش زبان فارسی در چه مورد است منو یا نمایش فیلم از طریق فلش؟

mohammadpakzad2011
06-06-2014, 19:12
دوست عزیز
اول مدل تلویزیونتان را درست بررسی کنید
فکر می کنم مدل تلویزیونتان را اشتباه نوشتید و اگر منظورتان ua40eh5000 است می توانید از اینجا آبدیت کنید.
و اگر منظور تان ua40h5000 سال 2014 یعنی جدیدترین مدل از اینجا دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

و در آخر منظور شما در رابطه با نمایش زبان فارسی در چه مورد است منو یا نمایش فیلم از طریق فلش؟

سلام دوست عزیز
من توی لینکی که دادید چیزی برای دانلود پیدا نکردم متاسفانه و مدل تلویزیون من ua40eh5000 هستش ... ممنون میشم برام اگر هست دانلود و همین جا آپلود کنید.
در قسمت انتخاب کشور که اصلا ایران رو نداره و همچنین قسمت انتخاب زبان تلویزیون فارسی نداره
جایی که میری برنامه های شبکه ها رو با ساعت هاش نشون میده فارسیه اما برعکسه و همچنین وقتی با فلش فیلم زیرنویس دار میذارم همینطوری برعکسه.

یه جا خوندم که باید برم به منوی مخفی تلویزیون اما بلد نیستم و نمیدونم درسته یا نه...
ممنون میشم کمک کنید.
سپاس

آها فایل رو دیدم دانلود کردم مطمینید همین درسته؟ خراب نمیشه با آپدیت کردنش؟

mohammadpakzad2011
06-06-2014, 19:32
آقا مال من ساخت مازیه > نباید از این لینک مدل مورد نظرمو انتخاب کنم که مربوط به کشور مازیه؟

فقط هرکار کردم نتونستم مدل دقیق رو پیدا کنم اینجا ممنون میشم کمک کنید.
مدل ue40eh5000wxms که قبلش من مدل رو اشتباهی زده بودم دقیقش این بود.
ممنون

matinpour
06-06-2014, 19:36
سلام دوست عزیز
من توی لینکی که دادید چیزی برای دانلود پیدا نکردم متاسفانه و مدل تلویزیون من ua40eh5000 هستش ... ممنون میشم برام اگر هست دانلود و همین جا آپلود کنید.
در قسمت انتخاب کشور که اصلا ایران رو نداره و همچنین قسمت انتخاب زبان تلویزیون فارسی نداره
جایی که میری برنامه های شبکه ها رو با ساعت هاش نشون میده فارسیه اما برعکسه و همچنین وقتی با فلش فیلم زیرنویس دار میذارم همینطوری برعکسه.

یه جا خوندم که باید برم به منوی مخفی تلویزیون اما بلد نیستم و نمیدونم درسته یا نه...
ممنون میشم کمک کنید.

سپاس

آها فایل رو دیدم دانلود کردم مطمینید همین درسته؟ خراب نمیشه با آپدیت کردنش؟

دوست عزیز
آبدیت را انجام دهید و از این پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و
این تایپیک استفاده کنید

mohammadpakzad2011
06-06-2014, 21:55
سلام مجدد
تلویزیون من متاسفانه آپدیت نشد
از طریق منوی مخفی قسمت hotel mode را فعال کردم ولی قسمت تغییر منطقه برای تغییر به ایران فعال نشد ممنون میشم کمک کنید.

matinpour
06-06-2014, 22:58
سلام مجدد
تلویزیون من متاسفانه آپدیت نشد
از طریق منوی مخفی قسمت hotel mode را فعال کردم ولی قسمت تغییر منطقه برای تغییر به ایران فعال نشد ممنون میشم کمک کنید.

دوست عزیز
در پست بالا توضیح کامل داده شده لینک تایپیک بالا را بخوانید

mamali427
07-06-2014, 09:54
سلام دوستان من یه LED UA46D5000pr دارم که سره ناشی بازی تو منو مخفی ترکوندمش! بردمش نمایندگی گفت باید بردش عوض شه خلاصه 400 تومن پیاده شدیم الان که تلویزیون رو روشن میکنیم مینویسه smart tv ! و دیگه فیلم های 1080 full hd بافرمت mkv رو نشون نمیده!! حالا فقط 3تا سوال دارم

1-مدل برد جدیدو که انداخته روش رو از کجا بفهمم؟

2-راه حلی برای پخش فایل های 1080 وجود داره؟ آخه قبل از تعویض برد پخش میکرد :(

3- بالاخره نفهمیدم اینترنت tv مثه اسمارت هاب میمونه؟ پس جریان کانال های ماهواره ای چیه؟

ممنون میشم جواب بدید. مچکرم.

matinpour
07-06-2014, 19:33
سلام دوستان من یه LED UA46D5000pr دارم که سره ناشی بازی تو منو مخفی ترکوندمش! بردمش نمایندگی گفت باید بردش عوض شه خلاصه 400 تومن پیاده شدیم الان که تلویزیون رو روشن میکنیم مینویسه smart tv ! و دیگه فیلم های 1080 full hd بافرمت mkv رو نشون نمیده!! حالا فقط 3تا سوال دارم

1-مدل برد جدیدو که انداخته روش رو از کجا بفهمم؟

2-راه حلی برای پخش فایل های 1080 وجود داره؟ آخه قبل از تعویض برد پخش میکرد :(

3- بالاخره نفهمیدم اینترنت tv مثه اسمارت هاب میمونه؟ پس جریان کانال های ماهواره ای چیه؟

ممنون میشم جواب بدید. مچکرم.
دوست عزیز
برای حل پخش
فیلم های 1080 full hd بافرمت mkv به این تایپیک بروید

برای فهمیدن برد در منوی اول منوی OPTIONمخفی مشخصات تلویزیونتان نوشته HSJ
و در آخر اینترنت TV یک چیز اولیه و پیش پا افتاده است و تقریبا منسوخ شده ولی ویژه گی های اسمارت هاب بسیار است.
جریان کانال های ماهواره ای هم بی خودی است و کاربرد ندارد.

sadegh_b91
09-06-2014, 16:22
سلام. دوستان من یکی دو روز پیش رفتم تو منو مخفی تلویزیونم و av calibration رو اشتباهی زدم، حالا تصویرش تاریک شده وقتی به ----- وصله ولی وقتی از فلش فیلم پخش میکنه خوبه، پست های قبلیو خوندم، بعضیا گفتن که باید یه تصویر gif رو بذارم رو فلشو برم تو منو مخفیو پخش شه و .... ولی وقتی منو مخفی میاد نمیشه به چیزی دس زد جز همون منو یعنی فلشو نمیشه اجرا کرد (از ----- به فلش). حالا میخوام آپدیت کنم تلویزیونو بنظرتون درست میشه؟؟ راه حلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی مدل تلویزیون هم سامسونگ UA46D5000PRXZN

farbod44
09-06-2014, 18:29
یا سلام اگر امکان داره بگید tv مدل ua46c8000xr قابلیت --- داره یا نه ممنون ار شما

matinpour
09-06-2014, 20:03
سلام. دوستان من یکی دو روز پیش رفتم تو منو مخفی تلویزیونم و av calibration رو اشتباهی زدم، حالا تصویرش تاریک شده وقتی به ----- وصله ولی وقتی از فلش فیلم پخش میکنه خوبه، پست های قبلیو خوندم، بعضیا گفتن که باید یه تصویر gif رو بذارم رو فلشو برم تو منو مخفیو پخش شه و .... ولی وقتی منو مخفی میاد نمیشه به چیزی دس زد جز همون منو یعنی فلشو نمیشه اجرا کرد (از ----- به فلش). حالا میخوام آپدیت کنم تلویزیونو بنظرتون درست میشه؟؟ راه حلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی مدل تلویزیون هم سامسونگ UA46D5000PRXZN

دوست عزیز
به این تایپیک رفته و یک روش برای سری D را استفاده کنید و یا از جداول آن

matinpour
09-06-2014, 20:06
یا سلام اگر امکان داره بگید tv مدل ua46c8000xr قابلیت --- داره یا نه ممنون ار شما

دوست عزیز
تلویزیون شما این قابلیت را ندارد از این سایت مشخصات خود را ببینید

sadegh_b91
09-06-2014, 20:53
Svc>>> test pattern>>> pattern sel off
وقتی هم واردش میشم سفید، مشکی، قرمز، سبز، آبی، شطرنجی، onedot، colorbar ، greystep، و آخرین مرحلش هم صفحه خاکستری کامل میشه و بعدش هم چیزی نداره جز برگشت به گزینه ها قبلیش، گزینه on وجود نداره..!!

sadegh_b91
09-06-2014, 21:14
دوست عزیز
به این تایپیک رفته و یک روش برای سری D را استفاده کنید و یا از جداول آن

رفیق یه سوال: مشکلش نرم افزاریه دیگه؟؟ یعنی یه تعمیرکار بیارم بدون باز کردن تلویزیون درستش میکنه؟ بنظرت هزینش چقد میشه؟
بازم ممنون که جواب مارو میدی

matinpour
09-06-2014, 23:23
رفیق یه سوال: مشکلش نرم افزاریه دیگه؟؟ یعنی یه تعمیرکار بیارم بدون باز کردن تلویزیون درستش میکنه؟ بنظرت هزینش چقد میشه؟
بازم ممنون که جواب مارو میدی

دوست عزیز
از همان روشی که در پست بالا لینک دادم استفاده کنید.

karifo
12-06-2014, 19:35
سلام من همه مراحلتون رو دقیق انجام دادم ولی توی منو مخفی قسمت لوکال ست باز نشد قفل بود و نتونستم تغییرش بدم. :(تورو خدا یه راه پیدا کنید واسم. اینم لینک عکس منو مخفی من که همچنان قفله... :( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل تلویزیون من Samsung ua40f6400r

matinpour
12-06-2014, 23:19
سلام من همه مراحلتون رو دقیق انجام دادم ولی توی منو مخفی قسمت لوکال ست باز نشد قفل بود و نتونستم تغییرش بدم. :(تورو خدا یه راه پیدا کنید واسم. اینم لینک عکس منو مخفی من که همچنان قفله... :( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل تلویزیون من Samsung ua40f6400r

دوست عزیز
باید از کنترول دست ساز استفاده کنید به این تایپیک بوید

karifo
14-06-2014, 09:50
از کنترل دست ساز استفاده کردم وقتی اون دوتا فایل رو پخش کردم صفحه تلویزونم تصویرش پرید. صدا داره تصویر میپره بجاش هر ثانیه یه رنگ میشه. یه ثانیه کل صفحه آبی میشه یه ثانیه کل صفحه قرمز یه ثانیه سفید و .... با کنترل هم خاموش تمیشه باید از برق بکشیش بعد از 10.20 دقیقه دکمه پشتش رو که زدم درست شد.

matinpour
14-06-2014, 10:57
از کنترل دست ساز استفاده کردم وقتی اون دوتا فایل رو پخش کردم صفحه تلویزونم تصویرش پرید. صدا داره تصویر میپره بجاش هر ثانیه یه رنگ میشه. یه ثانیه کل صفحه آبی میشه یه ثانیه کل صفحه قرمز یه ثانیه سفید و .... با کنترل هم خاموش تمیشه باید از برق بکشیش بعد از 10.20 دقیقه دکمه پشتش رو که زدم درست شد.

دوست عزیز
مشگلی نیست و آیا شما از فایل میکس شده استفاده کردید؟ اگر بله دوباره انجام دهید.
هشدار : وقتی وارد منو شدید به آیتمهای که نمی شناسید دست نزنید و حتما از منو تان عکس بگیرید تا در صورت بروز مشگل بتوانید به همان آیتمها برگردانید.

karifo
14-06-2014, 15:09
سلام
آقا درست شد الان تلویزیونم هم منو فارسی داره هم گیرنده دیجیتال هم تلتکست فارسی.
البته این دفعه بعد از اینکه رفتم توی منو مخفی اون کنترل دست ساز رو زدم به لپ تاپ و از اونجا فایلارو پخش کردم قفل منو مخفی باز شد تنظیمات و انجام دادم خاموش کردم همه چی درست شد. از همه تون بخصوص ناظر انجمن (matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) متشکرم.
ضمنا تلویزیون من سامسونگ مدل: UA40F6400AR

ITLine
14-06-2014, 21:34
سلام یه سوال. من تازه مدل ua46f5000 خریدم. تو منو دستگاه فریمور رو زده 1023 ولی تو سایت اخرین ورژن رو 1017 نشون میده. میخواستم ببینم چیکار کنم به نظر شما آپیدت کنم یا نه؟ اصلا اپدیت به درد میخوره؟

matinpour
14-06-2014, 21:39
سلام یه سوال. من تازه مدل ua46f5000 خریدم. تو منو دستگاه فریمور رو زده 1023 ولی تو سایت اخرین ورژن رو 1017 نشون میده. میخواستم ببینم چیکار کنم به نظر شما آپیدت کنم یا نه؟ اصلا اپدیت به درد میخوره؟

دوست عزیز
اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد نیاز به آبدیت ندارد آبدیت برای رفع عیب سیستم استفاده می شود

مجید62
18-06-2014, 18:37
با سلام .بنده مدل تلویزیونم 21 اینچ CS-53900TPS هست.وارد منوی مخفی شدم و گزینه ایکس رای رو تغییر دادم و مشکل خاموش شدن پیش اومد.تعمیرکار گفت که برنامه آی سی اون باید عوض بشه و لی برنامه همین مدل رو پیدا نکرده و برنامه مدل CS-53900TSرو نصب کرده.الان من برنامه همین مدل CS-53900TPSرو نیاز دارم.اگه دارید برام ایمیل کنید.
ویک خواهش دیگه اینکه اگه مقادی مربوط به تنظیمات منوی مخفی این مدل رو دارید رو برام ارسال کنید.با تشکر:n12:rahimimajid62@gmail.com

matinpour
18-06-2014, 18:53
با سلام .بنده مدل تلویزیونم 21 اینچ CS-53900TPS هست.وارد منوی مخفی شدم و گزینه ایکس رای رو تغییر دادم و مشکل خاموش شدن پیش اومد.تعمیرکار گفت که برنامه آی سی اون باید عوض بشه و لی برنامه همین مدل رو پیدا نکرده و برنامه مدل CS-53900TSرو نصب کرده.الان من برنامه همین مدل CS-53900TPSرو نیاز دارم.اگه دارید برام ایمیل کنید.
ویک خواهش دیگه اینکه اگه مقادی مربوط به تنظیمات منوی مخفی این مدل رو دارید رو برام ارسال کنید.با تشکر:n12:rahimimajid62@gmail.com

دوست عزیز
فکر می کنم منو مخفی شما باید این گونه باشد
منوی مخفی شامل این موارده:
Deflection
Video Adjust1
Video Adjust2
Video Adjust3
Option B1 2B 00 06 07
Option2
YC Delay
Test Pattern: 0
EEPROM
Bus stop
Check sum: 0000
Reset / 2006-5-16
G2 Adjust
در بعضی از مدلها گزینهای بنام Deflection هست اونجا کلی منو در مورد افقی و عمودی بودن تصویر هست فقط XRAY رو نزنید که تلویزیون میپره
البته معولا از این مدلها کمتر کسی استفاده می کند

sashamax
19-06-2014, 15:30
سلام خدمت دوستان گرامي..من رفتم تو تنظيمات مخفي تلويزيون(d5000) حالاهم رنگ تي وي بهم ريخته و هم اينكه هيچ كانالي رو پيدا نميكنه..اگه براي كسي امكان داره از تنظيمات مخفي عكس بگيره و بذاره تا منم بتئنم درستش كنم.
خيلي حالم گرفته است..ممنون

matinpour
19-06-2014, 18:26
سلام خدمت دوستان گرامي..من رفتم تو تنظيمات مخفي تلويزيون(d5000) حالاهم رنگ تي وي بهم ريخته و هم اينكه هيچ كانالي رو پيدا نميكنه..اگه براي كسي امكان داره از تنظيمات مخفي عكس بگيره و بذاره تا منم بتئنم درستش كنم.
خيلي حالم گرفته است..ممنون

دوست عزیز
به این تایپیک رفته و از قسمت یک روش برای سری D را از پست اول مطالعه و انجام دهید

arash.irpat
20-06-2014, 17:03
سلام دوستان
بنده یه سامسونگ LED با مدل UA40C6200URXZN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارم که می خوام تیونر دیجیتالشو فعال کنم حالا ماجرا از این قراره که من تو این لینکی که مال سایت سمسونگ قرار دادم خوندم که DTV نداره!
اما تو یکی از فروم ها مطرح کردم همین موضوع رو گفتن که 100 درصد داره چون که سری 6 هست و تولید 2010 به بعد بوده.ما بهم آموزش درستی ندادن که من فعالش کنم و یه عکس می خواستم ببینم VIP بود!این شد که بازم رجوع کردیم اینجا :n02:
حالا می خواستم ببینم من برای فعال کردن این تیونر که حالا اصلاً معلوم هست داره یا نه باید چکار کنم؟
عذرخواهی می کنم اگه سوالم تکراریه ولی پست هایی اولی عکس درستی نداشتن و توضیحات واضح نبود ممنون میشم کمکم کنید...

matinpour
20-06-2014, 17:27
سلام دوستان
بنده یه سامسونگ LED با مدل UA40C6200URXZN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارم که می خوام تیونر دیجیتالشو فعال کنم حالا ماجرا از این قراره که من تو این لینکی که مال سایت سمسونگ قرار دادم خوندم که DTV نداره!
اما تو یکی از فروم ها مطرح کردم همین موضوع رو گفتن که 100 درصد داره چون که سری 6 هست و تولید 2010 به بعد بوده.ما بهم آموزش درستی ندادن که من فعالش کنم و یه عکس می خواستم ببینم VIP بود!این شد که بازم رجوع کردیم اینجا :n02:
حالا می خواستم ببینم من برای فعال کردن این تیونر که حالا اصلاً معلوم هست داره یا نه باید چکار کنم؟
عذرخواهی می کنم اگه سوالم تکراریه ولی پست هایی اولی عکس درستی نداشتن و توضیحات واضح نبود ممنون میشم کمکم کنید...
دوست عزیز
همانطور که در مشخصات تلویزیونتان دیدید دیجیتال موجود نیست
ولی اگر اصرار دارید از این تایپیک استفاده کنید.

pearler68
22-06-2014, 12:40
سلام. تلویزیون شبکه های wifi رو میشناسه اما تو 2 ثانیه صفحه مربوط به شبکه حذف میشه و نمیتونم شبکه wifi رو انتخاب کنم!!! چرا اینجوری شده ؟؟ از منو مخفی میشه کاریش کرد ؟؟؟
Ua46ES8000

mrahjalali
22-06-2014, 14:59
با سلام خدمت شما دوستان عزيز

من يه تلويزيون ال سي دي سامسونگ مدل LE46B580Kدارم

ميخواستم بئونم كه آيا تلويزيون من تيونر ديجيتال داره يانه؟؟؟

اگر داره چطوري بايد فعالش كنم؟؟؟

تلويزيون من داراي پورت USBهستش وقابليت پخش عكس وموزيك رو داره.اما آيا ميشه كه قابليت پخش فيلم هم با ورود به منوي مخفي يا با آپديت كردن به اون اضافه بشه يا نه؟؟؟

با تشكر از همه شما عزيزان

matinpour
22-06-2014, 16:24
با سلام خدمت شما دوستان عزيز

من يه تلويزيون ال سي دي سامسونگ مدل LE46B580Kدارم

ميخواستم بئونم كه آيا تلويزيون من تيونر ديجيتال داره يانه؟؟؟

اگر داره چطوري بايد فعالش كنم؟؟؟

تلويزيون من داراي پورت USBهستش وقابليت پخش عكس وموزيك رو داره.اما آيا ميشه كه قابليت پخش فيلم هم با ورود به منوي مخفي يا با آپديت كردن به اون اضافه بشه يا نه؟؟؟

با تشكر از همه شما عزيزان

دوست عزیز
این مدل قابلیت دیجیتال ندارد و با آبدیت هم پخش فیلم به آن اضافه نمی شود.

pc boy
25-06-2014, 01:53
با سلام به دوستان و زحمت کشای این تاپیک
یه LCD سامسونگ مدل La40c530f1r هست که میخواستم گیرنده دیجیتالش رو فعال کنم!
بعضی ها میگن نداره! ولی اولا زمانی که رفتم توی منوی مخفیش یه قسمت به نام --- داشت که این شکمو قویتر کرد!
دوما اینکه توی یکی از تاپیکها یکی از دوستان گفت از استرالیا این مدلو براش فرستادن و گیرنده دیجیتال داره!
خواستم نظردوستان و احیانا تجربشون رو بدونم!
ممنون

mansour4388
25-06-2014, 09:59
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بدونم که جچوری میشه توی تلوزیون های سامسونگ که رسیوردار هستند چگونه میشه شبکه های که پولی هستند رو باز کرد مثل ----- های که با استفاده از cccam و غیره می توان باز کرد
خواهشاً راهنمایی بفرمایید
به طور کامل توضیح دهید چون در رابطه با این موضوع چیز خاصی بلد نیستم

matinpour
25-06-2014, 11:40
با سلام به دوستان و زحمت کشای این تاپیک
یه LCD سامسونگ مدل La40c530f1r هست که میخواستم گیرنده دیجیتالش رو فعال کنم!
بعضی ها میگن نداره! ولی اولا زمانی که رفتم توی منوی مخفیش یه قسمت به نام --- داشت که این شکمو قویتر کرد!
دوما اینکه توی یکی از تاپیکها یکی از دوستان گفت از استرالیا این مدلو براش فرستادن و گیرنده دیجیتال داره!
خواستم نظردوستان و احیانا تجربشون رو بدونم!
ممنون
دوست عزیز
مدل تلویزیون شما این قابلیت را ندارد اینم مشخصات تلویزیونتان

matinpour
25-06-2014, 11:46
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بدونم که جچوری میشه توی تلوزیون های سامسونگ که رسیوردار هستند چگونه میشه شبکه های که پولی هستند رو باز کرد مثل ----- های که با استفاده از cccam و غیره می توان باز کرد
خواهشاً راهنمایی بفرمایید
به طور کامل توضیح دهید چون در رابطه با این موضوع چیز خاصی بلد نیستم

دوست عزیز
چون در ایران این مدلها وجود ندارد و در این سایت هم ممنوع است که در این باره صحبتی شود و اینکه معمولا هم ریسیور این تلویزیونها عملکرد متفاوتی با دستگاه های ریسیور های عادی دارند و فقط بصورت ساده عمل می کنند فکر نمی کنم بتوان از آن قابلیتها استفاده کنید از سایتهای اروپایی که این سیستمها را دارند مثل سایت سامی گو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید

pc boy
25-06-2014, 23:42
دوست عزیز
مدل تلویزیون شما این قابلیت را ندارد اینم مشخصات تلویزیونتان

با سلام و تشکر از جوابتون، اولا توی لینکی که گذاشتید حرفی از آنالوگ یا دیجیتال بودن گیرنده نزده و اصلا به گیرنده امواج اشاره نشده!!

دوم اینکه توی سرویس منو و قسمت tuner status گزینه --- وجود داره!

اگر این امکان رو نداره این گزینه برای چی هست؟!

matinpour
26-06-2014, 13:25
با سلام و تشکر از جوابتون، اولا توی لینکی که گذاشتید حرفی از آنالوگ یا دیجیتال بودن گیرنده نزده و اصلا به گیرنده امواج اشاره نشده!!

دوم اینکه توی سرویس منو و قسمت tuner status گزینه --- وجود داره!

اگر این امکان رو نداره این گزینه برای چی هست؟!

دوست عزیز
در قسمت مشخصات که از منوی Table View متوانید مشاهده بکنید در قسمت system که مربوط به دارا بودن دیجیتال است خواهید دید که
DTV Reception و DTV Tuner Built-in و MHP/MHEG (version) ندارد که این مشخص می کند که تلویزیون شما این قابلیت را دارا نمی باشد
و در مورد آن گزینه گاهی بصورت مجازی نشان داده می شود ولی در بعضی از تلویزیونها فعال نمی شود و به آیتمهای که نمی شناسید دست نزنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

pc boy
27-06-2014, 01:18
دوست عزیز
در قسمت مشخصات که از منوی Table View متوانید مشاهده بکنید در قسمت system که مربوط به دارا بودن دیجیتال است خواهید دید که
DTV Reception و DTV Tuner Built-in و MHP/MHEG (version) ندارد که این مشخص می کند که تلویزیون شما این قابلیت را دارا نمی باشد
و در مورد آن گزینه گاهی بصورت مجازی نشان داده می شود ولی در بعضی از تلویزیونها فعال نمی شود و به آیتمهای که نمی شناسید دست نزنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

با سلام و تشکر از جوابتون
با توضیحات تکمیلی که دادید توی صفحه مشخصات دیدم که درست فرموده بودید!
فقط یه سوال و اون اینکه سه حرف آخر مدل تلویزیون اگر متفاوت باشه در مشخصات تفاوتی نمیکنه؟
مثلا F1RXZN با F1RJBH تفاوتی در سخت افزار نمیتونن داشته باشن؟!

matinpour
27-06-2014, 12:25
با سلام و تشکر از جوابتون
با توضیحات تکمیلی که دادید توی صفحه مشخصات دیدم که درست فرموده بودید!
فقط یه سوال و اون اینکه سه حرف آخر مدل تلویزیون اگر متفاوت باشه در مشخصات تفاوتی نمیکنه؟
مثلا F1RXZN با F1RJBH تفاوتی در سخت افزار نمیتونن داشته باشن؟!
دوست عزیز
خیر در سخت افزاری تغییری ندارد آن پسوندها مربوط به منطقه مورد استفاده تلویزیون است از این تایپیک استفاده کنید.

amirhossein933
30-06-2014, 00:47
سلام جناب متین پور.از راهنمایی های خوبتون در گذشته ممنونم.تلویزیون من ua40eh5300 هست.راستش از وقتی که دیجیتال و فارسیش کردم قابلیت ضبط فیلمش پریده . قبلا وقتی دکمه مربوط به ضبط فیلم رو میزدم دستور فرمت فلش رو میداد اما الان دیگه فقط مینویسه "موجود نیست". نمیدونم چیکار کنم.خیلی برام حیاتیه>>!!!! در ضمن داداشم هم تازگی از این تلویزیونهای ال جی ----- دار مدل ln540v خریده همه چیش عالیه فقط منوی فارسی نداره.توی منوی مخفیش هم رفتم اما گزینه هایی که مال دیجیتال و منوی فارسیش هست قفله مثل همین local set سامسونگهای خودمون. به نظر شما راهی برای باز کردن این گزینه ها هم هست؟؟؟
این دو مسئله معضل اساسی ما شده.

matinpour
30-06-2014, 11:03
سلام جناب متین پور.از راهنمایی های خوبتون در گذشته ممنونم.تلویزیون من ua40eh5300 هست.راستش از وقتی که دیجیتال و فارسیش کردم قابلیت ضبط فیلمش پریده . قبلا وقتی دکمه مربوط به ضبط فیلم رو میزدم دستور فرمت فلش رو میداد اما الان دیگه فقط مینویسه "موجود نیست". نمیدونم چیکار کنم.خیلی برام حیاتیه>>!!!! در ضمن داداشم هم تازگی از این تلویزیونهای ال جی ----- دار مدل ln540v خریده همه چیش عالیه فقط منوی فارسی نداره.توی منوی مخفیش هم رفتم اما گزینه هایی که مال دیجیتال و منوی فارسیش هست قفله مثل همین local set سامسونگهای خودمون. به نظر شما راهی برای باز کردن این گزینه ها هم هست؟؟؟
این دو مسئله معضل اساسی ما شده.

دوست عزیز
ظاهرا در مشخصات تلویزویون شما قابلیت ضبط موجود نیست .آیا قبلا از حالت ضبط آن استفاده کردید و فیلمی از کانال دیجیتال ضبط کردید ؟ اگر بله ممکن است در منوی مخفی آیتم pvr تان off شده باشد که برای فعال کردن آن باید از مسیر option --> contorl---> sub option --> pvr آن را on کنید لاز م بذکر است که برای دیدن آن آیتم باید از کنترول دست ساز استفاده کنید.
ودر مورد ال جی از این فایل استفاده کنید.62124

arya2084
30-06-2014, 17:19
دوستان من تلویزیون سامسونگ5500dدارم ایا این مدل قابلیت گیرندگی دیجیتال رو داره و میشه باهاش وبگردی کرد یا نه ممنون میشم جواب بدید

matinpour
01-07-2014, 10:20
دوستان من تلویزیون سامسونگ5500dدارم ایا این مدل قابلیت گیرندگی دیجیتال رو داره و میشه باهاش وبگردی کرد یا نه ممنون میشم جواب بدید

دوست عزیز
تلویزیون شما این قابلیتها را ندارد این مشخصات دیدن تلویزیونتان

Alireza25
01-07-2014, 12:55
سلام بچه ها
من یه مشکل دارم
میخاستم بدونم راه حلش چیه؟
وقتی تلویزیون رو برا ضبط یه برنامه برنامه ریزی کرده ام و برق می ره , تنظیم ساعت تلویزیون برمی گرده به حالت پیش فرض و توی تنظیم ساعت هم منطقه زمانی مارو نداره که تنظیم اتومات بشه
برا همین ساعت تلویزیون به هم می خوره و برنامه مورد نظر رو در ساعت مشخص شده ضبط نمی کنه
خلاصه اینکه:
راهی هست که منطقه زمانی خودمونو بدم به تلویزیون که اگه برق هم بره تاریخ و ساعت به هم نریزه ؟

matinpour
01-07-2014, 15:42
سلام بچه ها
من یه مشکل دارم
میخاستم بدونم راه حلش چیه؟
وقتی تلویزیون رو برا ضبط یه برنامه برنامه ریزی کرده ام و برق می ره , تنظیم ساعت تلویزیون برمی گرده به حالت پیش فرض و توی تنظیم ساعت هم منطقه زمانی مارو نداره که تنظیم اتومات بشه
برا همین ساعت تلویزیون به هم می خوره و برنامه مورد نظر رو در ساعت مشخص شده ضبط نمی کنه
خلاصه اینکه:
راهی هست که منطقه زمانی خودمونو بدم به تلویزیون که اگه برق هم بره تاریخ و ساعت به هم نریزه ؟
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید

amirhossein933
01-07-2014, 21:16
سلام جناب متین پور.ممنون از پاسخگویی به موقعتون. در مورد سامسونگ خودم که اینکارو میکنم اگه جواب داد بهتون خبر میدم. اما در مورد ال جی برادرم مباید بگم من قبلا با این آموزش ها وترد منوی مخفی مدل های دیگری از ال جی شدم و اینکا ها رو یا موفقیت انجام دادم و دیجیتالشون رو فعال کردم اما در مورد این یکی باید بگم ای مدل ( که ----- دار هم هست) با بقیه فرق میکنه و تفاوتش هونطور که قبلا گفتم اینه که گزینه های مربوط به کشور و فارسی کردن منوی اون قفل هست و نمیشه روشون کلیک کرد دقیقا مثل سامسونگ ها قبل از اجرای فایل های صوتی با کنترل دست ساز که اون گزینه ها قفل هستن و نمیشه اونا رو انتخاب کرد و یا تغییر داد. حالا با این توصیفات چه راهی برای حل این مسئله جدید الوقوع پیشنهاد میکنید.

matinpour
01-07-2014, 22:50
سلام جناب متین پور.ممنون از پاسخگویی به موقعتون. در مورد سامسونگ خودم که اینکارو میکنم اگه جواب داد بهتون خبر میدم. اما در مورد ال جی برادرم مباید بگم من قبلا با این آموزش ها وترد منوی مخفی مدل های دیگری از ال جی شدم و اینکا ها رو یا موفقیت انجام دادم و دیجیتالشون رو فعال کردم اما در مورد این یکی باید بگم ای مدل ( که ----- دار هم هست) با بقیه فرق میکنه و تفاوتش هونطور که قبلا گفتم اینه که گزینه های مربوط به کشور و فارسی کردن منوی اون قفل هست و نمیشه روشون کلیک کرد دقیقا مثل سامسونگ ها قبل از اجرای فایل های صوتی با کنترل دست ساز که اون گزینه ها قفل هستن و نمیشه اونا رو انتخاب کرد و یا تغییر داد. حالا با این توصیفات چه راهی برای حل این مسئله جدید الوقوع پیشنهاد میکنید.
دوست عزیز
در باره این مدل اطلاعاتی ندارم

amirhossein933
02-07-2014, 13:03
آیا هیچ راهی برای موارد مشابه هم نمیتونید پیدا و بهمون معرفی کنید

pearler68
03-07-2014, 14:34
tv: es8000

سلام. از منو مخفی چجوری میشه کاری کرد تا tV به اینترنت وصل نشه چه wirless ...
راستی منو مخفی که میرم قسمت wirless نوشته :
wirless : mac fail !!! چراا ؟؟؟؟؟

matinpour
03-07-2014, 15:15
tv: es8000

سلام. از منو مخفی چجوری میشه کاری کرد تا tV به اینترنت وصل نشه چه wirless ...
راستی منو مخفی که میرم قسمت wirless نوشته :
wirless : mac fail !!! چراا ؟؟؟؟؟
دوست عزیز
در منوی مخفی اینکار فکر می کنم نمی شود ولی شما از طریق منو اصلی از از منوی شبکه کافیست که wifi تان فعال نباشد و یا شبکه تان را فعال نکنید.

amirhossein933
04-07-2014, 13:43
آیا هیچ راهی برای موارد مشابه هم نمیتونید پیدا و بهمون معرفی کنید

mizanlo
04-07-2014, 17:11
سلام
میخواستم بدونم این مدل LA40C585J1RSHD دیجیتال داره یا نه؟ واینکه DLNA داره یا نه؟
کلا تو منو مخفیش چیز بدرد بخوری هست وارد بشم یا نه؟

matinpour
04-07-2014, 17:38
سلام
میخواستم بدونم این مدل LA40C585J1RSHD دیجیتال داره یا نه؟ واینکه DLNA داره یا نه؟
کلا تو منو مخفیش چیز بدرد بخوری هست وارد بشم یا نه؟
دوست عزیز
خیر دیجیتال ندارد در منوی مخفی چیزی که به کارتان بیاید وجود ندارد و بی خود وارد و آن را دستکاری نکنید

doosam_2008
06-07-2014, 15:38
سلام دوستان من تلویزیونم بعد از رسیت فاکتوری کردن تنظیمات رنگش به هم خورد و صفحه اون وارونه شد اگه می تونید راهنمای کنید تا دو باره درستش کنم وارد منوی مخفی شده بودم برای این که تنظیمات دیجیتال تویش
تا تشکر از دوستان

doosam_2008
06-07-2014, 15:48
سلام تصویر وارونه رو درست کردم اگه میشه بگید ایا این مدلsamsung سری 5 la40c530f1rxzn دیجیتال تیونر داره

matinpour
06-07-2014, 16:52
سلام تصویر وارونه رو درست کردم اگه میشه بگید ایا این مدلsamsung سری 5 la40c530f1rxzn دیجیتال تیونر داره
دوست عزیز
خیر این مدل دیجیتال ندارد تلویزیونتان را دستکاری نکنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

Alireza25
09-07-2014, 00:06
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید

سلام matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
واقعا ممنونم
مشکل ساعت و تاریخ نلویزیونم حل شد
یه دنیا ممنون

amirhossein933
11-07-2014, 15:45
سلام جناب متین پور عزیز. خواهش میکنم در مورد درخواست بنده اگر راهی پیدا کردید ما رو هم بی خبر نذارید. مطمئنم الان دیگه این سؤال تبدیل به نیاز روز خیلی از دوستان شده. اگه لطف کنید جوابش رو پیدا کنید جواب خیلی ها رو دادید.خواهش میکنم حتی اگه خودتون هم نمی دونید از همکاراتون بپرسید. بالأخره این هم مثل قفل منوی مخفی سامسونگ باید یه راه حلی داشته باشه...

matinpour
11-07-2014, 15:51
سلام جناب متین پور عزیز. خواهش میکنم در مورد درخواست بنده اگر راهی پیدا کردید ما رو هم بی خبر نذارید. مطمئنم الان دیگه این سؤال تبدیل به نیاز روز خیلی از دوستان شده. اگه لطف کنید جوابش رو پیدا کنید جواب خیلی ها رو دادید.خواهش میکنم حتی اگه خودتون هم نمی دونید از همکاراتون بپرسید. بالأخره این هم مثل قفل منوی مخفی سامسونگ باید یه راه حلی داشته باشه...

دوست عزیز
مدل تلویزیون را اعلام تا بررسی شود.

amirhossein933
11-07-2014, 15:51
آقای متین پور خواهش میکنم درخواست بنده رو بی جواب نذارید. اگر بهایی هم داشته باشه حاضرم بپردازم. مطمئنم که حل این مسئله غیر ممکن نیست. میشه لطف کنید الان که تو انجمن تشریف دارید پاسخ امید وار کننده ای به بنده بدید تا منتظر خبر بعدیتون بمونم.

amirhossein933
11-07-2014, 15:55
محض یاد آوری عرض میکنم. مشکل منوی فارسی تلویزیون ماهواره دار ال جی. مدل تلویزیون من LG مدل LN540V

گزینه های مربوط به دیجیتال و منوی فارسی قفل است دقیقا مثل local set در سامسونگ های خودمون.

matinpour
11-07-2014, 15:57
آقای متین پور خواهش میکنم درواست بنده رو بی جواب تذارید. اگر بهایی هم داشته باشه حاضرم بپردازم. مطمئنم که حل این مسئله غیر ممکن نیست. میشه لطف کنید الان که تو انجمن تشریف دارید پاسخ امید وار کننده ای به بنده بدید تا منتظر خبر بعدیتون بمونم.
دوست عزیز
همانطور که گفتم باید مدل تلویزیون را بدانم تا در مورد آن بررسی کنم.

amirhossein933
12-07-2014, 00:15
سلام.مشکل منوی فارسی تلویزیون ماهواره دار ال جی. مدل تلویزیون من LG مدل LN540V

گزینه های مربوط به دیجیتال و منوی فارسی قفل است دقیقا مثل local set در سامسونگ های خودمون.

matinpour
12-07-2014, 09:47
سلام.مشکل منوی فارسی تلویزیون ماهواره دار ال جی. مدل تلویزیون من LG مدل LN540V

دوست عزیز
آیا شما از کنترول دست ساز هم استفاده می کنید؟
چون فایل صوتی ال جی متفاوت است

amirhossein933
12-07-2014, 10:58
سلام. بله مسئله فراتر از این صحبت هاست.من کد های خود ال جی رو برای باز کردن منوی مخفیش استفاده کردم. روی مدل های بدون ماهواره ال جی قبلا امتحان کردم جواب هم داده و دیجیتالشون رو هم درست کردم اما این ماهواره دار ها دیگه قضیشون جداست. به نظر میرسه که برای این مدل ها هم باید مثل سامسونگ ها کد خاصی برای باز کردن این گزینه ها وجود داشته باشه برای همین دست به دامن شما شدم.ممنون میشم اگه کمکی بهم بکنین جناب متین پور.حتی اگه الان هم نشه من منتظر میمونم بالاخره یکی بهش دست پیدا میکنه

amirhossein933
12-07-2014, 11:03
فکر کنم باید دنبال کدی باشیم که تا حالا برای ال جی ها کاربردی نداشته اما با وضعیت موجود قراره من بعد بیشتر بهش توجه بشه!!

morteza_59
13-07-2014, 14:00
من تsamsung ua407770 دارم .با منوی مخفی جیزی به امکاناتش اضافه کرد

matinpour
13-07-2014, 14:03
من تsamsung ua407770 دارم .با منوی مخفی جیزی به امکاناتش اضافه کرد

دوست عزیز
اگر سیستمتان مشگلی ندارید به منوی مخفی وارد نشوید.

amirhossein933
13-07-2014, 14:05
سلام آقای متین پور عزیز.متن بنده رو ملاحظه کردید؟ میشه خواهش کنم الان که خودتون تشریف دارید نظرتون رو اعلام کنید. ممنون

matinpour
13-07-2014, 14:10
سلام آقای متین پور عزیز.متن بنده رو ملاحظه کردید؟ میشه خواهش کنم الان که خودتون تشریف دارید نظرتون رو اعلام کنید. ممنون

دوست عزیز
همانطور که گفتم چون با این سیستم کار نکردم اطلاعاتی در این را بطه ندارم باید برایتان از سایتهای خارجی تحقیق کنم .

amirhossein933
13-07-2014, 14:21
خیلی خیلی ممنون لطف می کنید ممنون میشم.منتظر خبرتون میمونم . امید وارم به نتیجه برسید.موفق باشید

amirhossein933
13-07-2014, 14:27
راستییه رفیق دارم که تلویزیونش از این سامسونگ های ----- دار هستش.بنده خدا میگه چند وقته که تلویزیونش یه هویی خاموش میشه . کنجکاو شدم تو منوی مخفیش رو ببینم . به جایی دست نزدم فقط به یه چیز شک کردم در قسمتauto pover نوشته بود last pover . به نظرتون این گزینه نباید روی off باشه؟؟ میشه خواهش کنم در این مورد هم راهنمایی بفرمایید؟؟ مدل تلویزیونش ua46 d8090 هستش.

amirhossein933
13-07-2014, 14:27
اگر هم مشکلش چیز دیگه ای هست ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

amirhossein933
13-07-2014, 14:31
خودش میگه قبلا برای فارسی کردنش به یکی دیگه از بچه ها گفته اونم گفته بلده و اومده منوی مخفیش رو دستکاری کرده اما نتونسته کاری کنه(در واقع بلوف زده). بعدشم که تلویزیونش به این مشکل دچار شده برای همینم به اون گزینه شک کردم احتمال میدم که اون طرف تغییرش داده باشه حدس زدم شاید باید اون گزینه روی off باشه اما چون قیمت تلویزیونش بالاست جرأت نکردم جابجاش کنم. نظر شما چیه؟؟

matinpour
13-07-2014, 19:06
خودش میگه قبلا برای فارسی کردنش به یکی دیگه از بچه ها گفته اونم گفته بلده و اومده منوی مخفیش رو دستکاری کرده اما نتونسته کاری کنه(در واقع بلوف زده). بعدشم که تلویزیونش به این مشکل دچار شده برای همینم به اون گزینه شک کردم احتمال میدم که اون طرف تغییرش داده باشه حدس زدم شاید باید اون گزینه روی off باشه اما چون قیمت تلویزیونش بالاست جرأت نکردم جابجاش کنم. نظر شما چیه؟؟
دوست عزیز
در منوی عادی در قسمت سیستم نگاه کنید در راه کار صرفه جویی همه آیتم های آن قسمت را خاموش کنید و در همان قسمت منوی سیستم در منوی زمان تمام آیتم خواب را خاموش کنید.

morteza_59
13-07-2014, 23:35
[QUOTE=matinpour;8299461]دوست عزیز
اگر سیستمتان مشگلی ندارید به منوی مخفی وارد نشوید.[/QUOTE
منظورم اگه قابلیت گیرنده دیجیتال داشته باشه

matinpour
14-07-2014, 09:37
[QUOTE=matinpour;8299461]دوست عزیز
اگر سیستمتان مشگلی ندارید به منوی مخفی وارد نشوید.[/QUOTE
منظورم اگه قابلیت گیرنده دیجیتال داشته باشه

دوست عزیز
شما مدل تلویزیون تان را بطور کامل ذکر نکردید تا بدانم کدام سری است و آیا قابلیت دیجیتال دارد یا نه؟

hamidnasr97
14-07-2014, 21:43
آیا قابلیت PVR را C6900 دارد ؟

morteza_59
15-07-2014, 00:54
[QUOTE=morteza_59;8300267]

دوست عزیز
شما مدل تلویزیون تان را بطور کامل ذکر نکردید تا بدانم کدام سری است و آیا قابلیت دیجیتال دارد یا نه؟
من سامسوسنگ 40 سری 7 ua40c77770

matinpour
15-07-2014, 12:13
[QUOTE=matinpour;8300789]
من سامسوسنگ 40 سری 7 ua40c77770

دوست عزیز
معمولا باید این سری تلویزیون قابلیت دیجیتال را دارا باشد شما از این تایپیک استفاده کنید.

FRBITA
03-08-2014, 20:22
این نرم افزار رو باید داخل TV دانلود کنیم یا تویه کامپیوتر؟:n13:

matinpour
03-08-2014, 21:21
این نرم افزار رو باید داخل TV دانلود کنیم یا تویه کامپیوتر؟:n13:

دوست عزیز
منظورتان کدام نرم افزار است؟
اگر فریمور است باید بسته به آفلاین یا آنلاین نصب کردن فرق می کند اگر آفلاین باید اول داخل کامپیوتر و بعد از خارج کردن از زیپ آن را روی usb ریخته و به تلویزیون وصل و آبدیت کنید و اگر آنلاین باید بوسیله کابل لن در تلویزیون نصب را انجام دهید.

hesam 63
04-08-2014, 11:50
این مشکل صدا متاسفانه تو تغییر کانال ها هم مشاهده می شه و صدا در شبکه های مختلف متفاوته. مثلا بلندی صدای یک شبکه رو باید تا 50 بالا ببری و یک شبکه 10 هم کافیه.
احتمالا مشکل از طرف فرستنده های صدا و سیماس.

matinpour
04-08-2014, 12:52
این مشکل صدا متاسفانه تو تغییر کانال ها هم مشاهده می شه و صدا در شبکه های مختلف متفاوته. مثلا بلندی صدای یک شبکه رو باید تا 50 بالا ببری و یک شبکه 10 هم کافیه.
احتمالا مشکل از طرف فرستنده های صدا و سیماس.
دوست عزیز
بله به فرمت ارسال سیکنال فرستند ه صدا و سیما مربوط است. و شما در منوی صدا آن را روی خودکار بگذارید.

imanager
09-08-2014, 14:42
با سلام مهندس من تلویزیون سامسونگ 3 بعدی از تایلند خریدم ua46f6400 ar و گزینه لوکال ست من در سرویس منو بسته شده و روی تایلنده کامنیکیتور و نرم افزار هم نتونست بازش کنه . هدف زیر نویس فارسی فیلم رو فلش رو خرچنگ و... مینویسه . چه راهکاری دارید؟؟؟ هاوسپیتال مد هم فعاله اما بی تاثیره و هاسپیتال مد رو باز نمیکنه . یک دنیا ممنون

matinpour
09-08-2014, 15:27
با سلام مهندس من تلویزیون سامسونگ 3 بعدی از تایلند خریدم ua46f6400 ar و گزینه لوکال ست من در سرویس منو بسته شده و روی تایلنده کامنیکیتور و نرم افزار هم نتونست بازش کنه . هدف زیر نویس فارسی فیلم رو فلش رو خرچنگ و... مینویسه . چه راهکاری دارید؟؟؟ هاوسپیتال مد هم فعاله اما بی تاثیره و هاسپیتال مد رو باز نمیکنه . یک دنیا ممنون

دوست عزیز
اگر می خواهید دیجیتال و فارسی ساز را فعال کنید از این تایپیک
و برای زیر نویس از اینجا
پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ne71
11-08-2014, 15:56
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون
من با UE50FH6400 دو تا مشکل دارم:
1. وقتی تلویزیون رو به اینترنت وصل می کنم خودبه خود یه سری برنامه فارسی رو دانلود می کنه. چطور جلوی این کار رو بگیرم؟ (چند بار تو منو سرویس رفتم باعث شد برنامه ها پاک بشن حالا دوباره می خواد نصب کنه.)
2. برای این که تلتکست فارسی رو درست نشون بده باید زبان منو رو فارسی کنم چطور می شه با منوی انگلیسی تلتکست رو درست نشون بده؟ (از داخل منو زبان تلتکست عربی رو داشت انتخاب کردم فرقی نکرد.)

matinpour
11-08-2014, 18:44
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون
من با UE50FH6400 دو تا مشکل دارم:
1. وقتی تلویزیون رو به اینترنت وصل می کنم خودبه خود یه سری برنامه فارسی رو دانلود می کنه. چطور جلوی این کار رو بگیرم؟ (چند بار تو منو سرویس رفتم باعث شد برنامه ها پاک بشن حالا دوباره می خواد نصب کنه.)
2. برای این که تلتکست فارسی رو درست نشون بده باید زبان منو رو فارسی کنم چطور می شه با منوی انگلیسی تلتکست رو درست نشون بده؟ (از داخل منو زبان تلتکست عربی رو داشت انتخاب کردم فرقی نکرد.)

دوست عزیز
اگر شما اسمارت هاب تان روی ایران است اسمارت هاب در موقع بروز رسانی برنامه های فارسی را دانلود می کند و در رابطه با تلتکست از دستورالعمل پست بالا در رابطه با فارسی ساز استفاده کنید.

vahmin
22-08-2014, 14:39
من هم مشکل شما را داشتم و تصویر وارونه شد .با تغییر مدل در منو option درست شد.نیاز به تغییر برد و آبدیت نیست

faezeh
23-08-2014, 12:51
سلام
من مشکل زیرنویس فارسی دارم همه ی مواردی که گفته شده رو انجام دادم ولی هنوز مشکل هست .در تنظیمات زیرنویس رو روی عربی تنظیم کردم ولی در tools گزینه عربی وجود نداره .مدل f4650 سری 6 هست
با تشکر

matinpour
23-08-2014, 14:24
سلام
من مشکل زیرنویس فارسی دارم همه ی مواردی که گفته شده رو انجام دادم ولی هنوز مشکل هست .در تنظیمات زیرنویس رو روی عربی تنظیم کردم ولی در tools گزینه عربی وجود نداره .مدل f4650 سری 6 هست
با تشکر

دوست عزیز

و برای زیر نویس از اینجا و از نرم افزار گفته شده هم استفاده کنید

پست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhossein933
23-08-2014, 14:34
سلام آقای متین پور عزیز. میخواستم بدونم در مورد مشکل بنده راهکاری پیدا نکردید؟؟(مشکل فارسی کردن تلوزیون ماهواره دار ال جی مدل LN540V )

من هنوز منتظر خبر شما هستم ، ایشاا... خوش خبر باشید

ممنون

amirhossein933
23-08-2014, 14:48
جناب متین پور عزیز بنده حاضرم هر هزینه ایی که لازمه برای این کار بپردازم فقط میخوام منوی تلویزیونم فارسی بشه.خواهش میکنم راهش رو پیدا کنید.

ممنون

matinpour
23-08-2014, 17:58
جناب متین پور عزیز بنده حاضرم هر هزینه ایی که لازمه برای این کار بپردازم فقط میخوام منوی تلویزیونم فارسی بشه.خواهش میکنم راهش رو پیدا کنید.

ممنون

دوست عزیز
بعد از جستجوی بسیار و مطالعه سایتهای مختلف نتیجه گرفتم که باید برای ورود به منوی مخفی حتما باید در حالت تلویزیون باشید نه چیز دیگر بعد با کنترول دست ساز و با همان روشهای مرسوم وارد منوی مخفی شده و تغییرات را اعمال می کنید.

نکته: در بعضی از مدلها باید با کد صوتی EZ ADJUST وارد شوید و در بعضی مدل ها با کد صوتیIN START
همانطور که مشاهده خواهید کرد آپشن های مختلفی ظاهر می شود که من مجددا تاکید می کنم که به هیچ عنوان پارا متر های داخل منو ها رو تغییر ندید به جز در Tool Option 3 مقدار جلوی DIVX رو به ۱ تغییر بدید و برای فعال شدن DTV باید وارد Country Grroup شده و از آسیا به اقیانوسیه (AU ) یا اگر ایران رو داشت (IR ) اونو انتخاب کنید

حال باید ok کنید تا تغییرات ذخیره شود بعد تلویزیون را خاموش و مجدد روشن کنید خواهید دید که جستجوی کانال شما تغییر کرده و DTV هم به اون اضافه شده.

علاوه بر اون برای تنظیم ساعت گزینه auto هم اضافه شده که ساعت رو اتو ماتیک تنظیم می کنه که البته یک اختلاف ۳.۵ ساعته به خاطر GMT داره

فایل ضمیمه:62223

amirhossein933
23-08-2014, 21:12
شرمنده فکر میکنم بنده رو درست به یاد نیاوردید!!
(سلام.مشکل منوی فارسی تلویزیون ماهواره دار ال جی. مدل تلویزیون من LG مدل LN540V

گزینه های مربوط به دیجیتال و منوی فارسی قفل است دقیقا مثل local set در سامسونگ های خودمون.)

جهت توضیحات و یاد آوری بیشتر:(سلام. بله مسئله فراتر از این صحبت هاست.من کد های خود ال جی رو برای باز کردن منوی مخفیش استفاده کردم. روی مدل های بدون ماهواره ال جی قبلا امتحان کردم جواب هم داده و دیجیتالشون رو هم درست کردم اما این ماهواره دار ها دیگه قضیشون جداست. به نظر میرسه که برای این مدل ها هم باید مثل سامسونگ ها کد خاصی برای باز کردن این گزینه ها وجود داشته باشه برای همین دست به دامن شما شدم.ممنون میشم اگه کمکی بهم بکنین جناب متین پور.حتی اگه الان هم نشه من منتظر میمونم بالاخره یکی بهش دست پیدا میکنه)

matinpour
23-08-2014, 21:28
شرمنده فکر میکنم بنده رو درست به یاد نیاوردید!!
(سلام.مشکل منوی فارسی تلویزیون ماهواره دار ال جی. مدل تلویزیون من LG مدل LN540V

گزینه های مربوط به دیجیتال و منوی فارسی قفل است دقیقا مثل local set در سامسونگ های خودمون.)

جهت توضیحات و یاد آوری بیشتر:(سلام. بله مسئله فراتر از این صحبت هاست.من کد های خود ال جی رو برای باز کردن منوی مخفیش استفاده کردم. روی مدل های بدون ماهواره ال جی قبلا امتحان کردم جواب هم داده و دیجیتالشون رو هم درست کردم اما این ماهواره دار ها دیگه قضیشون جداست. به نظر میرسه که برای این مدل ها هم باید مثل سامسونگ ها کد خاصی برای باز کردن این گزینه ها وجود داشته باشه برای همین دست به دامن شما شدم.ممنون میشم اگه کمکی بهم بکنین جناب متین پور.حتی اگه الان هم نشه من منتظر میمونم بالاخره یکی بهش دست پیدا میکنه)

دوست عزیز
آیا به این نکته توجه کردید.

نکته: در بعضی از مدلها باید با کد صوتی EZ ADJUST وارد شوید و در بعضی مدل ها با کد صوتیIN START
و در ضمن یکی از کاربرها در این پست مدل تلویزیون شما را دارد برایش پیام خصوصی بگذارید ببینید آن دوست مان چگونه وارد می شوند
پست #487 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhossein933
24-08-2014, 15:12
ممنون. اما مشکل من ورود به منوی مخفی نیست فارسی کردن اونه که متاسفانه به دلیل قفل بودن گزینه های فارسی سازی این کار برام ممکن نیست:n27::n27:

matinpour
24-08-2014, 20:08
ممنون. اما مشکل من ورود به منوی مخفی نیست فارسی کردن اونه که متاسفانه به دلیل قفل بودن گزینه های فارسی سازی این کار برام ممکن نیست:n27::n27:

دوست عزیز
جواب شما را در این پست #489 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادم.

amirhossein933
25-08-2014, 23:55
ممنون جناب متین پور عزیز.شما واقعا انسان با حوصله و پیگیری هستید.بخاطر پاسخگویی و متانتتون بی نهایت سپاس گزارم.ممنون از راهنمایی های خوبتون . باز هم اگر در این مورد خبر جدیدی بدست آوردید خوشحال میشم اگر بنده رو هم باخبر کنید

cfz_mohammad
30-08-2014, 02:44
سلام دوستان عزیز خسته نباشید من تلویزیون سامسونگ اسمارت گرفتم چطوری وارد سروی منو مخفی بشم و منو فارسی رو فعال کنم و یا دیجیتال تلویزیون من مدل ua48h6400ar هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید

matinpour
30-08-2014, 11:26
سلام دوستان عزیز خسته نباشید من تلویزیون سامسونگ اسمارت گرفتم چطوری وارد سروی منو مخفی بشم و منو فارسی رو فعال کنم و یا دیجیتال تلویزیون من مدل ua48h6400ar هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید.

mahdiwww84
17-09-2014, 19:34
تلویزیون بنده سامسونگ مدل UA46C7000 هست. اخیرا با دستکاری که در SERVICE MENU شده و تغییر مدل دستگاه، دیگه روشن نمیشه و همین حالت 10 ثانیه چشمک زدن و 3 ثانیه تصویر خالی اومدن و مجددا خاموش شدن پیش اومده و مدام تکرار میشه. با روش اتصال کوتاه EEPROM هم هر کاری کردم ریست نشد. حالا شما پیشنهاد می کنید چه کاری میشه کرد؟ آیا با عوض کردن EEPROM مشکل حل میشه؟ از یه تعمیر کار سوال کردم و راهنمایی خواستم گفت باید تلویزیون رو تعمیرگاه بیارید باید آی سی فلشش عوض بشه و با عوض کردن EEPROM مشکل حل نمیشه احتمالا . اگر احیانا بخوام بورد رو عوض کنم با چه مدل مشابهی میشه عوض کرد اینم عکس برد که ضمیمه کردم.آیا بردی هم هست که دیجیتال داشته باشه و به این تلویزیون بخوره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

matinpour
17-09-2014, 23:21
تلویزیون بنده سامسونگ مدل UA46C7000 هست. اخیرا با دستکاری که در SERVICE MENU شده و تغییر مدل دستگاه، دیگه روشن نمیشه و همین حالت 10 ثانیه چشمک زدن و 3 ثانیه تصویر خالی اومدن و مجددا خاموش شدن پیش اومده و مدام تکرار میشه. با روش اتصال کوتاه EEPROM هم هر کاری کردم ریست نشد. حالا شما پیشنهاد می کنید چه کاری میشه کرد؟ آیا با عوض کردن EEPROM مشکل حل میشه؟ از یه تعمیر کار سوال کردم و راهنمایی خواستم گفت باید تلویزیون رو تعمیرگاه بیارید باید آی سی فلشش عوض بشه و با عوض کردن EEPROM مشکل حل نمیشه احتمالا . اگر احیانا بخوام بورد رو عوض کنم با چه مدل مشابهی میشه عوض کرد اینم عکس برد که ضمیمه کردم.آیا بردی هم هست که دیجیتال داشته باشه و به این تلویزیون بخوره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز
معمولا با تعویض و یا پرگرام کردن آن آی سی مربوطه مشگل حل می شود ولی در صورت که حل نشده و نیاز به تعویض مین برد بود و اگر برد خودش پیدا نشد برای انتخاب برد باید آن برد از نظر سایز و تعداد پورتهای آن و مشخصات پاور سوپلای با تلویزیون شما یکی باشد تا بتواند با پنلتان سازگار شود.
برای اینکار مشخصات مدلها را مطابق آنچه که گفتم مقایسه و انتخاب کنید.

erfanra12345
21-09-2014, 02:50
سلام دوستان
کسی کد پنل مربوط به مدل UE46F5505 رو میدونه ؟ قسمت Type در منوی مخفی. eeporm ریست کردم و کد قسمت Type رو نمی دونم.
ممنون

matinpour
21-09-2014, 09:10
سلام دوستان
کسی کد پنل مربوط به مدل UE46F5505 رو میدونه ؟ قسمت Type در منوی مخفی. eeporm ریست کردم و کد قسمت Type رو نمی دونم.
ممنون

دوستد عزیز
هشدار:سعی کنید قبل از این که اطلاعات سیستمتان را یادداشت و یا از آن عکس تهیه نکردید به آن وارد و دستکاری نکنید

از این استفاده کنید 46A1AFOS

erfanra12345
21-09-2014, 16:35
ممنونم از جوابتون با این کد مشکل حل شد. البته کد 45A6AFOS هم بین کدها وجود داره ولی راستیتش ترسیدم اینو امتحان کنم و کدی که شما گفتین و زدم و جواب داد. چون فرکانس پنل تلویزیونم (100Hz =Frekvens Sub-field) و (Refresh rate= 50Hz) است.
موفق باشید

PHP_
22-09-2014, 19:27
سلام دوستان
بنده تو این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم ( در مورد تلویزیون ها کلا
service menu چی هست اصلا ؟ من رفتم توش font color تغییر کرد ( فکر کردم برای حرکت تو منو هاش باید از کلید های چپ و راست و بالا پایین استفاده کنم !!
خب من یه مشکل اصلی دارم اینکه
یه فلش ۴ گیگ حاوی فایل های ویدئویی وصل کردم به تلویزیون اما مداوم مینویسه در حال بارگذاری ..
هیچ چیز نمیاره در صورتی که با رایانه همه چیز اوکی هست .
و یه مشکلی دیگه هم قبل از اینکه این مشکل بوجود بیاد داشتم وقتی فیلم نگاه میکردم صدا با تصویر هماهنگ نبود و باید فیلم رو جلو عقب میکردم تا درست بشه این رو چطور میشه حل کرد ؟
برای آپدیت تلویزیون باید چکار کرد ؟‌ پشت tv نوشته model name model code خب چطور میشه تلویزیونو آپدیت کرد هرچی این کد هارو تو گوگل و سایت سامسونگ سرچ میکنم چیزی پیدا نمیشه
ممنون

matinpour
22-09-2014, 20:02
سلام دوستان
بنده تو این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم ( در مورد تلویزیون ها کلا
service menu چی هست اصلا ؟ من رفتم توش font color تغییر کرد ( فکر کردم برای حرکت تو منو هاش باید از کلید های چپ و راست و بالا پایین استفاده کنم !!
خب من یه مشکل اصلی دارم اینکه
یه فلش ۴ گیگ حاوی فایل های ویدئویی وصل کردم به تلویزیون اما مداوم مینویسه در حال بارگذاری ..
هیچ چیز نمیاره در صورتی که با رایانه همه چیز اوکی هست .
و یه مشکلی دیگه هم قبل از اینکه این مشکل بوجود بیاد داشتم وقتی فیلم نگاه میکردم صدا با تصویر هماهنگ نبود و باید فیلم رو جلو عقب میکردم تا درست بشه این رو چطور میشه حل کرد ؟
برای آپدیت تلویزیون باید چکار کرد ؟‌ پشت tv نوشته model name model code خب چطور میشه تلویزیونو آپدیت کرد هرچی این کد هارو تو گوگل و سایت سامسونگ سرچ میکنم چیزی پیدا نمیشه
ممنون

دوست عزیز
اول اینکه باید قبل از هر سوالی مدل تلویزیونتان را بنویسید model name
منوی مخفی جای است که اطلاعات سیستم و سیستم عامل تلویزیونتان در آن قرار دارد و شما نباید بدون داشتن اطلاعات وارد و از آن استفاده کنید چون بسیار کار تخصصی و پیچیده ای است و بدون داشتن دانش آن باعث خسارت شدید به تلویزیون می شوید .
و اینکه باید
FRONT COLOR را دوباره به اول اصلاح کنید و اگر جای دیگری را هم دست زدید دوباره آنها را به همان حال اول برگردانید تا مشگلتان حل شود

PHP_
22-09-2014, 20:14
دوست عزیز
اول اینکه باید قبل از هر سوالی مدل تلویزیونتان را بنویسید model name
منوی مخفی جای است که اطلاعات سیستم و سیستم عامل تلویزیونتان در آن قرار دارد و شما نباید بدون داشتن اطلاعات وارد و از آن استفاده کنید چون بسیار کار تخصصی و پیچیده ای است و بدون داشتن دانش آن باعث خسارت شدید به تلویزیون می شوید .
و اینکه باید
FRONT COLOR را دوباره به اول اصلاح کنید و اگر جای دیگری را هم دست زدید دوباره آنها را به همان حال اول برگردانید تا مشگلتان حل شود

سیستم عامل تلویزیون چیه ؟ برپایه لینوکس باید باشه فکر کنم .
مدل : ua46d5550pm
میخواستم آپدیتش کنم نمیدونم باید چکار کنم ؟؟ آپدیت کلا چه تاثیری داره ؟
و اینکه front color رو هم نمیدونم چی بوده !!!!!! قبل از اینکه این تغییرات رو انجام بدم هم فلش باز نمیشد :دی

matinpour
22-09-2014, 20:28
سیستم عامل تلویزیون چیه ؟ برپایه لینوکس باید باشه فکر کنم .
مدل : ua46d5550pm
میخواستم آپدیتش کنم نمیدونم باید چکار کنم ؟؟ آپدیت کلا چه تاثیری داره ؟
و اینکه front color رو هم نمیدونم چی بوده !!!!!! قبل از اینکه این تغییرات رو انجام بدم هم فلش باز نمیشد :دی

دوست عزیز
سیستم عامل تان لینوکسی است. و front color تان U-T-C-BK که می توانستید از این تایپیک پیدا کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آبدیت برای رفع مشگلات سیستمی است و برای آبدیت از اینجا آبدیت کنید تا مشگل فلشتان هم حل شود.
آبدیت کردن فریمور

PHP_
22-09-2014, 21:03
دوست عزیز
سیستم عامل تان لینوکسی است. و front color تان U-T-C-BK که می توانستید از این تایپیک پیدا کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آبدیت برای رفع مشگلات سیستمی است و برای آبدیت از اینجا آبدیت کنید تا مشگل فلشتان هم حل شود.
آبدیت کردن فریمور
اجرت با خدا
الان این لینکی که دادید مخصوص آپدیت هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور باید انجامش داد ؟ تو این لینک نوشته سفت افزار ! سفت افزار چیه دیگه ؟
-------------
آپدیت فرم ور چیه دیگه ؟ همین آپدیت کردنه که لینکشو دادید ؟ این مورد چی هست ؟ کارش چیه ؟
تشکر ویژه برای راهنمایی کردنتون :n12:

matinpour
22-09-2014, 22:25
اجرت با خدا
الان این لینکی که دادید مخصوص آپدیت هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور باید انجامش داد ؟ تو این لینک نوشته سفت افزار ! سفت افزار چیه دیگه ؟
-------------
آپدیت فرم ور چیه دیگه ؟ همین آپدیت کردنه که لینکشو دادید ؟ این مورد چی هست ؟ کارش چیه ؟
تشکر ویژه برای راهنمایی کردنتون :n12:

دوست عزیز
سفت ابزار همان فریمور است. در ضمن مثل اینکه اصلا شما مطلبی که برایتان می نویسم را نمی خوانید

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود
(
سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are)
دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

PHP_
23-09-2014, 00:12
دوست عزیز
سفت ابزار همان فریمور است. در ضمن مثل اینکه اصلا شما مطلبی که برایتان می نویسم را نمی خوانید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود

(سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are)

دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

چرا دوست عزیز مطالب شما رو میخونم
من گفتم این " آپدیت نرم افزار " همون " آپدیت سفت ور یا فرم ور" هست یا 2 مقوله جدا از هم هستن ؟
اون لینکی که به بنده دادید یه جاییش نوشته "نرم افزار" اما نرم افزار all share رو لینک میده ! که فکر نکنم برای این کار باشه ! ( که البته این مورد با جواب به سوال بالا پاسخ داده میشه )
خب من همون سفت افزار رو دانلود کردم و تو خود فلش اکسترکت کردم 2تا فایل شبیه به این "T-MST4DAAC" ساخته شد !
بعد از طریق تلویزیون اقدام کردم نوشت در حال اسکن فلش .. بعد نوشت فایلی پیدا نشد ..
مشکل از کجاست ؟!

matinpour
23-09-2014, 10:08
چرا دوست عزیز مطالب شما رو میخونم
من گفتم این " آپدیت نرم افزار " همون " آپدیت سفت ور یا فرم ور" هست یا 2 مقوله جدا از هم هستن ؟
اون لینکی که به بنده دادید یه جاییش نوشته "نرم افزار" اما نرم افزار all share رو لینک میده ! که فکر نکنم برای این کار باشه ! ( که البته این مورد با جواب به سوال بالا پاسخ داده میشه )
خب من همون سفت افزار رو دانلود کردم و تو خود فلش اکسترکت کردم 2تا فایل شبیه به این "T-MST4DAAC" ساخته شد !
بعد از طریق تلویزیون اقدام کردم نوشت در حال اسکن فلش .. بعد نوشت فایلی پیدا نشد ..
مشکل از کجاست ؟!

دوست عزیز
ببینید ورژن فریمور تلویزیونتان با این یکی است؟ اگر بله یعنی که فریمور تلویزیونتان نمی تواند خودش را ارتقا بدهد. و اینکه ورژن تلوزیونتان را با کلمات ورژنهای زیر مقایس کنید ببینید یکی است؟

جزئیات : T-MST4DAAC_1021.1/T-MSV4DAAC_1006.02012.12.27

برای دیدن ورژنها در منو - پشتیبانی- ودر آبدیت نرم افزار و یا مدیریت سامسونگ جستجو کنید.

PHP_
23-09-2014, 13:03
دوست عزیز
ببینید ورژن فریمور تلویزیونتان با این یکی است؟ اگر بله یعنی که فریمور تلویزیونتان نمی تواند خودش را ارتقا بدهد. و اینکه ورژن تلوزیونتان را با کلمات ورژنهای زیر مقایس کنید ببینید یکی است؟

جزئیات : T-MST4DAAC_1021.1/T-MSV4DAAC_1006.02012.12.27

برای دیدن ورژنها در منو - پشتیبانی- ودر آبدیت نرم افزار و یا مدیریت سامسونگ جستجو کنید.

1 : مطمئنی درست لینک دادی دوست عزیز ؟ لینکی که شما دادی PMXHC هست ولی تو مشخصات تلویزیون خورده PMSHD و بنده آپدیت این ورژنو گرفتم .
2 : ورژنش برای 2011 هست .

PHP_
24-09-2014, 21:37
لطفا سوال بنده را پاسخ دهید .

matinpour
24-09-2014, 22:44
1 : مطمئنی درست لینک دادی دوست عزیز ؟ لینکی که شما دادی PMXHC هست ولی تو مشخصات تلویزیون خورده PMSHD و بنده آپدیت این ورژنو گرفتم .
2 : ورژنش برای 2011 هست .

دوست عزیز
لینک درست است

ghandeasall
24-09-2014, 22:47
سلام من چطور میتونم با کنترل اسمارت وارد سرویس منو شم؟
40F6450

matinpour
24-09-2014, 23:32
سلام من چطور میتونم با کنترل اسمارت وارد سرویس منو شم؟
40F6450

دوست عزیز
با کنترول لمسی نمی توانید برای اینکار باید از کنترول معمولی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم ساز گار هستند.

PHP_
25-09-2014, 14:57
دوست عزیز
لینک درست است

دوست عزیز به این قسمت دقت کردی ؟
گفتم توی model code تلویزیون PMSHD خورده
+ چرا پس آپدیت صورت نمیگیره ؟