PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

fire159
06-01-2011, 14:26
پرقدرت ترین اسمارت فون جهان امروز در نمایشگاه بین المللی CES 2011 به همه دنیا معرفی شد .

این گوشی که قبلا " با نام المپیوس تو اینترنت شایعاتی در موردش پخش شده بود چیزی نیست جز موتورولا آتریکس

--

عرضه قوي‌ترين گوشي هوشمند جهان توسط موتورولا

شرکت موتورولا گوشي هوشمندي را با نام Atrix 4G در نمايشگاه محصولات الکترونيکي مصرفي CES 2011 به نمايش گذاشته است که پرقدرت‌ترين گوشي هوشمند جهان محسوب مي‌شود.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات (ايستنا) اين گوشي هوشمند که از طريق شرکت مخابراتي AT&T وارد بازارهاي آمريکا خواهد شد، پيش‌تر با نامه Droid Terminator معرفي شده بود و سيستم‌عامل اندرويد گوگل را در خود جا داده است.

براي اين گوشي منحصر به‌فرد پردازنده دوهسته‌اي Tegra 2 با توان يک گيگابايت در نظر گرفته شده است و کاربران مي‌توانند تصاوير و اطلاعات را در نمايشگر لمسي 4 اينچي آن مشاهده کنند.

اين گوشي هوشمند شامل رم يک گيگابايتي مي‌شود و حافظه داخلي آن 16 گيگابايت اعلام شده است. قدرتمندترين گوشي هوشمند جهان دوربين ديجيتالي 5 مگاپيکسلي را در خود جا داده است که البته قابليت تصويربرداري با کيفيت HD نيز براي آن در نظر گرفته شده است. براي اين محصول دوربين دوم در قسمت جلويي گوشي براي برقراري تماس‌هاي تصويري نيز در نظر گرفته شده است.

باتري گوشي هوشمند جديد موتورولا از نوع 1,930mAh است و روي آن نسخه Android 2.2 Froyo و رابط کاربري Motoblur نصب شده است. شرکت موتورولا در نظر دارد در آينده نزديک اين محصول را وارد بازارهاي جهاني کند.

موتورولا یک وسیله جانبی تحت عنوان "Webtop" را نیز با این گوشی عرضه می کند که با استفاده از آن گوشی به یک نت بوک با صفحه نمایش 11.6 اینچ و صفحه کلید کامل QWERTY تبدیل می شود و به موجب باتری 36 whr موجود در آن نیز دوام باتری 8 ساعت دیگر افزایش می باشد لبته از این قطعه استفاده‌های دیگری نیز می‌توان کرد. این گوشی در سه ماهه نخست سال جاری به فروش می رسد اگرچه قیمت آن تاکنون مشخص نشده است

موتورولا قبلا گفته بود می خواهد چند عدد قاتل برای آیفون دست و پا کند. شاید درست گفته باشد! به ویژه که در این گوشی، فلش و HTML 5 هم با هم آشتی کرده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

General
:31::40:GSM 850 / 900 / 1800 / 1900:40::8:

HSDPA 850 / 1900 / 2100
2011, January
Coming soon. Exp. release 2011, Q1 Size

ابعاد :

116.8 x 63.5 x 10.1 mm
Weight 136 g

ال سی دی :

TFT capacitive touchscreen, 16M colors Size 540 x 960 pixels,
4.0 inches

- Biometric fingerprint reader

- Touch sensitive controls
- MOTOBLUR UI with Live Widgets
- Multi-touch input method
- Accelerometer sensor for UI auto-rotate
- Proximity sensor for auto turn-off Sound

صوتی :

Vibration; MP3, WAV ringtones
Yes - 3.5 mm audio jack

حافظه :

Practically unlimited entries and fields, Photo call
Practically unlimited
16 GB storage, 1 GB RAM
microSD, up to 32GB Data
Yes
Yes
HSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA
Yes, v2.1 with A2DP, EDR
Yes, microUSB v2.0

دوربین :

5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash
Geo-tagging, image stabilization
720p@30fps
دوربین دوم : دارد
, VGA Features

سیستم عامل :

Android OS, v2.2 (Froyo)

سخت افزار :

1GHz NVIDIA Tegra dual-core processor

بقیه مشخصات :

SMS (threaded view), MMS, Email, IM, Push Email
HTML
Stereo FM radio with RDS
Yes + downloadable
Black
Yes, with A-GPS support
Yes, MIDP 2.0
- Active noise cancellation with dedicated mic
- Digital compass
- MP3/WAV/WMA/AAC+ player
- MP4/WMV/H.263/H.264 player
- Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk
- Facebook, Twitter, MySpace integration
- Photo viewer/editor
- Organizer
- Document editor
- Adobe Flash 10.1 player
- Voice memo/dial/commands

- Predictive text input Battery Standard battery, Lithium 1930 mAh
Up to 250 h
Up to 9 h

CES 2011 - معرفی یک گوشی خارق العاده از موتورولا - Motorola ATRIX 4G

واحد خبر mobile.ir : کمپانی موتورولا موبیلیتی (Motorola Mobility) که تا چندی پیش بخش موبایل کمپانی موتورولا را تشکیل می داد در تاریخ 4 ژانویه 2011 به عنوان یک شرکت مستقل، رسماً از کمپانی موتورولا جدا شد (بخش باقی مانده موتورولا نیز که ارائه دهنده راه کارهای تجاری سطح بالا برای شرکت ها و دولت است اینک Motorola Solutions نام دارد). این جدایی درست پیش از نمایشگاه وسایل الکترونیکی مصرفی (CES 2011) که از 6 تا 9 ژانویه 2011 (15 تا 19 دی 1389) در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود رخ داد و این نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا موتورولا موبیلیتی بتواند تولدی دوباره را با شکوه جشن بگیرد.

یکی از گوشی هایی که موتورولا موبیلیتی در نمایشگاه امسال به معرفی آن پرداخت گوشی ATRIX بود. این گوشی بدلیل ویژگی های خاص خود توانست توجه بسیاری از کارشناسان را به خود جلب نماید تا جایی که برخی از تحلیلگران آن را گل سرسبد نمایشگاه نامیدند. این گوشی یک گوشی نسل چهارمی محسوب می شود که قادر خواهد بود از امکانات و سرعت بالای شبکه های نسل چهارم تلفن همراه بهره گیرد.
دو ویژگی بارز گوشی وجود پردازنده ای قدرتمند در داخل این گوشی و تنوع نحوه کاربری گوشی از طریق داک (Dock) های طراحی شده برای آن است.

گوشی ATRIX به یک پردازنده دو هسته ای 2 Nvidia Tegra یک گیگاهرتزی، یک گیگابایت RAM و 16 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است و از کارت حافظه microSD تا 32 گیگابایت پشتیبانی می کند. صفحه نمایش لمسی خازنی 4 اینچی این گوشی از رزولوشن 540 در 960 پیکسل (QHD) برخوردار است.
دو دوربین در گوشی [ ATRIX 4G ] تعبیه شده -- دوربین اصلی با رزولوشن 5 مگاپیکسل (2592 در 1944 پیکسل) با قابلیت فوکوس خودکار و مجهز به فلش LED دوتایی در پشت گوشی و دوربین ثانویه برای مکالمات تصویری با رزولوشن 640 در 480 (VGA) در جلوی گوشی. کلید پاور گوشی که در بخش بالایی پشت گوشی قرار گرفته به یک اسکنر اثر انگشت مجهز است و بدین ترتیب امکان استفاده از اثر انگشت برای احراز هویت استفاده کننده و افزایش امنیت گوشی فراهم آمده است.
گوشی به نسخه 2.2 سیستم عامل اندروید گوگل -- ملقب به Froyo -- مجهز است. با وجود پردازنده قدرتمند و استفاده از سیستم عامل اندروید، نمایش مناسب فایل های فلش نیز بر روی این گوشی به سهولت امکان پذیر است.

تصویر بالا: گوشی ATRIX موتورولا

وسایل جانبی
کمپانی موتورولا موبیلیتی داک های متنوعی را برای گوشی ATRIX 4G L طراحی نموده است که در زیر به آن ها اشاره می شود:

داک لپ تاپ (Laptop Doc): داک لپ تاپ ظریف و باریک است و از یک صفحه نمایش 11.6 اینچی، یک کیبرد، یک Trackpad با اندازه مناسب و دو پورت USB تشکیل شده. با اتصال گوشی [ ATRIX ] به آن برنامه ای با نام Webtop بطور خودکار اجرا شده و با استفاده از توان پردازشی بالای گوشی، امکان مرورگری اینترنت از طریق مرورگر فایرفاکس با پشتیبانی از نسخه 10.1 فلش و اجرای برنامه های اندروید را در قالب یک لپ تاپ کوچک برای کاربر فراهم می آورد. جالب این است که با جدا نمودن گوشی از داک، وضعیت برنامه Webtop بطور کامل ذخیره می شود تا با اتصال دوباره گوشی به داک این برنامه به وضعیت قبلی خود بازگردد.

تصاویر بالا: گوشی ATRIX 4G و اتصال آن به داک لپ تاپ

داک چند رسانه ای اچ دی (HD Multimedia Doc): داک چند رسانه ای اچ دی با دارا بودن پورت های USB و HDMI امکان اتصال گوشی را به مانیتورها و تلویزیون های HD و نیز به وسایل جانبی نظیر ماوس و صفحه کلید فراهم می آورد.

تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX بر روی داک چند رسانه ای

تصویر بالا: ارتباط گوشی [ ATRIX 4G ] از طریق داک چند رسانه ای با صفحه کلید، نمایشگر و ماوس

داک وسیله نقلیه (Vehicle Dock): با استفاده از داک وسیله نقلیه گوشی ATRIX 4G به راحتی در داخل خودرو قرار گرفته و امکان استفاده از برنامه نقشه های گوگل (Google Maps) و مسیر یابی و راهنمایی قدم به قدم در طول مسیر و نیز شماره گیری و جستجو با استفاده از فرامین صوتی برای راننده خودرو فراهم می شود.

تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX 4G بر روی داک وسیله نقلیه

داک استاندارد (Standard Dock): با قرارگیری گوشی 4 ATRIX بر روی داک استاندارد در حالی که گوشی شارژ می شود می توانید آنرا با زاویه مناسبی مشاهده نمائید (بطور مثال می توان گوشی را برای نمایش ساعت و تقویم و یا آلبوم تصاویر تنظیم نمود). لازم به ذکر است که تنظیمات انجام شده برای نمایش در این وضعیت ذخیره شده و با قرار گیری مجدد گوشی بر روی داک این تنظیمات بطور خودکار فراخوانی شده و نیازی به تنظیم مجدد نخواهید داشت.

تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX بر روی داک استاندارد

عرضه:

گوشی ATRIX 4G قرار است که در آمریکا توسط اپراتور AT&T عرضه شود. زمان عرضه این گوشی احتمالاً سه ماهه نخست سال 2011 خواهد بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohamad_reza72
06-01-2011, 14:46
قیمتش تو چه حدوداست؟

fire159
06-01-2011, 14:53
عکسهایی از نمایشگاه و معرفی آتریکس توسط سانجی دات مدیر عامل موتورولا

Live from Motorola's CES 2011 press event!

قویترین اسمارت فون جهان

اولین اسمارت فون جهان با یک گیگابایت حافظه رم

اولین اسمارت فون جهان با ظرفیت باطری mah 1930 و در 10.9 میلیمتر ضخامت

fire159
06-01-2011, 15:36
هر لحظه یه خبر جدید از نمایشگاه میرسه :20:
حجم اخبار توی وبها واقعا" بالاست !!
شبیه اتفاقاتی که موقع معرفی میلستون 1 یا دروید ایکس بود . حتی بیشتر !!!

این گوشی فوق العاده در دو نسخه 4g و معمولی توسط موتورولا معرفی شد
atrix 4g and atrix

اما این خبر خوبیه دوستان . چون نسخه 4g مختص اپراتور at&t آمریکاست
و خوشبختانه نسخه معمولیش برای بازار اروپا هست For European market
. :10: پس دیگه موتورولا حسابی بهمون حال داده :31: کی میشه بیاد ایران

mohsenslr
06-01-2011, 15:59
وای !!!!!!! دارم دیوانه میشم ! هربار که رفتم توی GSMArena چندتا گوشی جدید معرفی شده!!!!:24::25:

fire159
06-01-2011, 17:08
وای !!!!!!! دارم دیوانه میشم ! هربار که رفتم توی GSMArena چندتا گوشی جدید معرفی شده!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود gsmarena هم دیوونه شده با این گوشی های موتو

در ضمن تبلت موتورولا و یک دروید جدید به نام DROID BIONIC هم معرفی شد و کلیک 2 و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b300be545e30a04g.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b51be8266eafda4g.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 84ea605f337e204g.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 77c4f6c506f7664g.jpg

rawen.west69
06-01-2011, 17:39
این رزولوشنش منو کشته!
960*540
خیلی شبیه برای آیفون 4 هست!
ولی موتورولا هم کارش درسته:8::5::21:

fire159
06-01-2011, 19:24
این رزولوشنش منو کشته!
960*540
خیلی شبیه برای آیفون 4 هست!
ولی موتورولا هم کارش درسته:8::5::21:

این بالاترین رزولیشنی هست که تو یک گوشی موبایل به کار رفته . تا جایی که من میدونم

The world’s first qHD display for a smartphone, offering high resolution and 24-bit color, making it easier to read indoors and outdoors همچنین ال سی دی QHD هست که این هم اولین باره که تو موبایل کار شده با نمایش 24 بیت رنگ :19:

و خیلی چیزهای دیگه که برای اولین بار تو یک گوشی موبایل استفاده شده

در واقع موتورولا با آتریکس یک بار دیگه دنیای گوشیهای موبایل رو متحول کرد .

Apachi
06-01-2011, 20:02
اینم چدتا عکس از وبتاپ این گوشی ، واقعآ فوق العاده هست

ایده بسیار خوبی هست که وقتی به صفحه بزرگتر احتیاج دارید دستگاه رو بزارید رو داک مخصوص وب تاپ..
همینوطر داک عادی دستگاه هم 2 تا پورت خروجی USB داره ویک خروجی HDMI
جالبتر باتری گوشی که1930 mAh هستش که باتوجه به قطر بسیار کم دستگاه همه رو متعجب کرده

fire159
06-01-2011, 20:13
اینم چدتا عکس از وبتاپ این گوشی ، واقعآ فوق العاده هست

ایده بسیار خوبی هست که وقتی به صفحه بزرگتر احتیاج دارید دستگاه رو بزارید رو داک مخصوص وب تاپ..
همینوطر داک عادی دستگاه هم 2 تا پورت خروجی USB داره ویک خروجی HDMI
جالبتر باتری گوشی که1930 mAh هستش که باتوجه به قطر بسیار کم دستگاه همه رو متعجب کرده

-
فکر کنم این داک برای تبلت موتو یا همون موتو ژوم هم کاربرد داره . آره کامران

metallica is me
06-01-2011, 20:18
با احترام فراوان برای موتو ...لعنت برش که هی جیب مارو خالی میکنه :دی
.
.
چرا با این cpu پورت hdmi یا فیلم برداری 1080 فول اچ دی در کار نیست؟؟؟؟؟تازه دوربین هم 5؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه 2.2 داره و صفحه هم tft هست
حتما میخرمش ولی هیچی به غیز از cpu نداره............
LG داره چه میکنه...................

Anonymous13
06-01-2011, 20:24
اووووووووووووف

عجب چیزیه :18: :18: :18: :18: :18: :19: :19: :19: :19:

من که ظهر تا حالا تو این وب سایت نمایشگاه ces بودم
هیچی مثل این ندیدم

همه رو سوسک کرده .
یعنی این htc tounderbolt , samsung i997 / xperia arc /و بقیه .... پیش این گوشی هیچی نیستن

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

.
.
چرا با این cpu پورت hdmi یا فیلم برداری 1080 فول اچ دی در کار نیست؟؟؟؟؟تازه دوربین هم 5؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا دوربین میخوای چیکار گوشی رو بچسب :18:

یه دوربین 8 هم زده اما انگار مال خود امریکایی هاست droid bionic

metallica is me
06-01-2011, 20:33
سیاست کثیف موتو :دی اینه همرو تو خمار بزاره .....5___2.2___tft___720 ____no hdmi port

fire159
06-01-2011, 20:35
.
.

متالیکا جان هنوز هیچ گوشی ساخته نشده که فیلمبرداریش 1080 باشه . اما شاید به زودی موتورولا این کا روبکنه:46:

اما پخش ویدئو ها 1080 هست که فکر کنم این هم برای اولین باره ؟!

سیستم عامل هم که 2.2 که هیچی با این سخت افزار خری که داره تا 3.2 هم ساپورت میشه من تضمینش میکنم :31:
صفحه هم درسته tft هست اما با این رزولیشن و 24 بیت بودنش super amoled رو میزنه کنار .

hdmi هم که داره مگه ندیدی ?? gsmarena هم هنوز ننوشته اما داره

. hdmi که اولین بار خود موتورولا بکار برد تو گوشیهاش با دروید ایکس

metallica is me
06-01-2011, 20:40
متالیکا جان هنوز هیچ گوشی ساخته نشده که فیلمبرداریش 1080 باشه . اما شاید به زودی موتورولا این کا روبکنه:46:

اما پخش ویدئو ها 1080 هست که فکر کنم این هم برای اولین باره ؟!

سیستم عامل هم که 2.2 که هیچی با این سخت افزار خری که داره تا 3.2 هم ساپورت میشه من تضمینش میکنم :31:
صفحه هم درسته tft هست اما با این رزولیشن و 24 بیت بودنش super amoled رو میزنه کنار .

hdmi هم که داره مگه ندیدی ?? gsmarena هم هنوز ننوشته اما داره

. hdmi که اولین بار خود موتورولا بکار برد تو گوشیهاش با دروید ایکس

دقیقا چون تو gsmarena دیدم گفتم hdmi نداره................مطمئنی داره؟؟؟
من متوجه نشدم صفحش چه جوریه میشه توضیح بدی
من چاکر شما رضا هستم

fire159
06-01-2011, 20:46
آره بابا داره
عکسها رو خوب ببینی متوجه میشی . یه پایه مخصوص داک هم داره که از محل پورت hdmi به اون وصل میشه و .....

کلا" این گوشی نیاز به بررسی زیاد داره . چون تکنولوژی های جدیدی توش بکار رفته که تا حالا ندیدیم

من چاکر شما رضا هستم منظورت هادی بود :31:
مخلصتم

hoha881
06-01-2011, 20:46
این بالاترین رزولیشنی هست که تو یک گوشی موبایل به کار رفته . تا جایی که من میدونم
.
ایفون 4 بشترین رزولیشن رو داره
640x 960 pixels, 3.5 inches
ولی اینم خوبه با 4 اینچ بودنش.:10:
حیف که موتورولا نمایندگی درست حسابی توی ایران نداره و گوشیاش خیلی دیر وارد میشن.:41:

fire159
06-01-2011, 20:51
حیف که موتورولا نمایندگی درست حسابی توی ایران نداره و گوشیاش خیلی دیر وارد میشن.:41:
آره متاسفانه

اگر موتورولا آمریکایی هست خوب آیفون هم هست . اما نمیدونم چرا بعضی ها با موتو مشکل دارن :41:

البته الان نسبت به چند سال پیش بهتر شده
خدا رو چه دیدین شاید خودم یه روز یه نمایندگی موتورولا زدم :31:

metallica is me
06-01-2011, 21:25
دلیل محبوب نبودن موتو اینه که مثل اپل وقتی میخاد یه آلبوم تو آیتیونز بزاره براش کنفرانس نمیزاره......:دی :دی :دی

vroom
06-01-2011, 22:13
واااااااااای عجب چیزیه:40:
عاشق اون دیزاین ساده ولی جذابش ام:20:
داشتم بطور جدی به xt720 فکر میکردما ولی مگه میذاره این موتو:دی

منظورت هادی بود

سلام:20:
اره 1 اشتباه لپی بوده:دی
عجب آواتار زیبایی داری هادی جان:46:

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

Biometric fingerprint reader هم فکر کنم برای اولین بار هست که روی گوشی موبایل استفاده میشه

4870x2
06-01-2011, 22:16
متالیکا جان هنوز هیچ گوشی ساخته نشده که فیلمبرداریش 1080 باشه . اما شاید به زودی موتورولا این کا روبکنه
LG Optimus 2X

vroom
06-01-2011, 22:19
مشخصات:

//////////

Advanced fingerprint recognition reader keeps everything secure. only you can access what's on your device

//////////

vroom
06-01-2011, 22:26
1 سری عکس:

aRThaS_08
06-01-2011, 22:52
البته این یه اغراق هست :)

هیچ فناوری برتر از super amoled نیمده حتی آیفون4 که همه از ال سی دیش تعریف میکنن :)

4870x2
06-01-2011, 23:00
هیچ فناوری برتر از super amoled نیمده حتی آیفون4 که همه از ال سی دیش تعریف میکنن
LG IPS NOVA
.
.
سمت راست Galaxy s .سمت چپ هم که می دونین: دی
وسط هم LG Optimus Black

rawen.west69
06-01-2011, 23:05
هیچ فناوری برتر از super amoled نیمده حتی آیفون4 که همه از ال سی دیش تعریف میکنن
البته بحث رزولوشن با نوع صفحه نمایش فرق داره!

aRThaS_08
06-01-2011, 23:11
البته بحث رزولوشن با نوع صفحه نمایش فرق داره!
همین رو منم منظورم بود! ایشون داره رزولوشن رو قاتی فناوری ساخت میکنه!

که از پایه غلطه!

rozysara
06-01-2011, 23:49
واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی
چی کرده موتو این گوشی یا pc یادش بخیر اولین کامپیوتری که داشتم سی پی یوش 433 بود

Apachi
06-01-2011, 23:51
همین رو منم منظورم بود! ایشون داره رزولوشن رو قاتی فناوری ساخت میکنه!

که از پایه غلطه!
دوست عزیز هنوز هیچ Super AMOLED Display با رزولوشن استاندارد 540 * 960وجود نداره شما چطوری دوتا Display را باهم مقایسه میکند که 220 پیکسل با هم اختلاف دارند

در بدترین حالت همین LCD از نوع TFT بیش تر از200-220 نقطه برای وضوح بالا تر دارد 220 پیکسل به هیچ عنوان رقم پایینی نیست.

فقط کافیه بر روی یک عکس زوم کنید و یا یک بازی رو در هر دوی این رزولوشن ها ببنید صد صدرد نتیجه خیلی متفاوت هست .

fire159
07-01-2011, 11:23
LG Optimus 2X

گوشی خیلی خوبیه . اما در مقابل آتریکس :41: .
البته مشخصاتش هنوز تو gsmarena کامل نیست . ؟؟ البته ال جی امسال خیلی بهتر از پارسال کار کرده :10: رغیب خوبیه
من دلم به حال سامسونگ میسوزه با این i997 Infuse 4G
فقط گیر داده به ال سی دی .
تازه فهمیده و از گوریلا گلاس هایی که موتورولا 2 ساله استفاده میکنه تو این گوشی زده :27:
سونی هم که رو اسنپ دراگون در جا زد متاسفانه

1 سری عکس: vroom جان عکسهات باز نمیشن !؟

عجب آواتار زیبایی داری هادی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

l مرسی قابل تو رو نداره :20:

vroom
07-01-2011, 11:54
1 جای دیگه آپلود کردم

Michael Ropy
07-01-2011, 13:14

برادر من 24 بیت مگه فکر کردی چیه؟! :دی همون 16 میلیون رنگه که فکر کنم 4-5 ساله که میزنن شرکت های مختلف (2 به توان 24 = 16.7M)

با یه رزولوشن که نمیشه نتیجه گرفت از SAMOLED بهتر باشه....

گوشی خیلی خوبیه . اما در مقابل آتریکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
برادر من یه جوری میگی انگار داری با کوکی مقایسه میکنی! :دی

سخت افزارش که همونه، به جز حافظه داخلی. رم که هنوز معلوم نشده (شاید 1 گیگ باشه، من خودم فکر میکنم 768 باشه. هنوز معلوم نیست).

دوربینش که خیلی سرتره، 8 مگا با فیلمبرداری فول اچ دی، دوربین جلوش که فقط 1.3 هستش....:دی

ال سی دی 2X که IPS هستش و نمونش رو آیفون موجوده...

دیگه Gorilla Glass که جزو بدیهیاته (ویوتی اسمارت هم دیگه داره! :دی) و اینکه ژیرو سنسور هم داره.....

از نکات مهم آتریکس میشه به فینگر پرینت ریدر، رزولوشن جدید، و باتریش نام برد که البته اگه واقعا باتریش 264 ساعت استند بای داشته باشه (که خود موتو اعلام کرده) افتضاحه!!!

و البته 2X زودتر هم معرفی شده و بود و همین ماه به بازار میاد در حالی که آتریکس کوارتر دوم قراره بیاد....

ببخشید نمی خواستم الکی شلوغ بازی در بیارم ولی خواهشا بی مورد بقیه گوشی ها رو زیر سوال نبرید....:11:

fire159
07-01-2011, 17:59
من هم که گفتم lg 2x جز بهترینهاست و همراه آتریکس تقریبا" بی رغیبا" :5:

در مورد باطری که گفتی در حالت مکالمه 8ساعت و چهل دقیقه کار میده که خیلی خوبه

کلا" اطلاعاتی که از گوشی ال جی تو سایت جی اس ام هست ناقصه چون فیلمبرداریش رو 1080 زده اما پلیر 1080p MP4 نداره ؟؟!!

Active noise cancellation with dedicated mic که برای گوشی های موتو عادی شده

سی پی یو آرتیکس NVIDIA Tegra هست اما از ال جی ظاهرن ARM Cortex A9 که این هم فکر کنم اشتباه جی اس ام آرنا باشه و فکر کنم هر دو گوشی سی پی یو تگرا دارن

رزولیشن که یه کار جدید از موتورولاست و هنوز میگم 24 بیت بودن رنگ برا بار اوله

غیر از رم گوشی حافظه داخلی آتریکس 2برابره -
و Document editor و رادیو و ..... :46:

fire159
07-01-2011, 18:47
Motorola Atrix 4G, HD multimedia dock, and laptop dock hands-on

یک ویدئو ه نحوه کار کردن آتریکس رو با داک مالتی مدیا و لپ تاپ داک نشون میده
واقعا" جالبه :8:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

fire159
07-01-2011, 19:20
این هم یک ویدئو از گیم پلی تنها گوشی های جهان با سی پی یو دو هسته ای :10:

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

Michael Ropy
07-01-2011, 19:34
کلا" اطلاعاتی که از گوشی ال جی تو سایت جی اس ام هست ناقصه چون فیلمبرداریش رو 1080 زده اما پلیر 1080p MP4 نداره ؟؟!!

Active noise cancellation with dedicated mic که برای گوشی های موتو عادی شده

سی پی یو آرتیکس NVIDIA Tegra هست اما از ال جی ظاهرن ARM Cortex A9 که این هم فکر کنم اشتباه جی اس ام آرنا باشه و فکر کنم هر دو گوشی سی پی یو تگرا دارن

رزولیشن که یه کار جدید از موتورولاست و هنوز میگم 24 بیت بودن رنگ برا بار اوله

غیر از رم گوشی حافظه داخلی آتریکس 2برابره -
و Document editor و رادیو و ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برادر من جی اس ام که همیشه کامل که نمی نویسه که هیچ، اشتباه هم داره بعضی مواقع، مثلا برای آرینا زده microUSB داره که در اصل نداره و....

آخه خوب معلومه که 2X پلیر 1080p داره!!! مگه میشه 1080 بگیره ولی نتونه پخش کنه!!!!! :18: :دی گلکسی تب هم 1080 پخش میکنه چه برسه به این! :27:

نویز کنسلیشن هم اولین بار روی گوشی الجی ویوتی اومد که کیفیت ظبط صدا تو فیلمبرداری رو عالی میکرد و بعد رو گوشی های الجی عادی شد (رنوار، آرینا و...)

nVIDIA Tegra 2 هم یه پلتفرمه....یعنی یه سی پی یو + چیپ گرافیکی و بعضا دارای رم اختصاصی و چیپ GSM اختصاصی و... هستن که در مورد تگرا دقیق نمی دونم اون دو مورد آخر رو داشته باشه....کار نداریم، منظورم اینه که سی پی یو تگرا 2 همین ARM Cortex A9 هستش که گرافیک اختصاصی انودیدیا روشه....

رزولوشن درست ولی 24 بیت همون 16 میلیون رنگه من نمی فهمم چرا شما گیر دادی به 24 بیت!!!2 به توان 24 میشه 16.7 میلیون.......2 به توان اون عددی که معین میکنن میشه تعداد رنگ ها! مثلا گوشی های 262 هزار رنگه میشه 18 بیت و....

اینم یه گونی مطلب در مورد رنگ ها:

رادیو هم هنوز تایید نکردن چون اطلاعات کامل نیومده، Document Editor هم که....:دی فقط ThinkOffice (اگه اسمشو اشتباه نکرده باشم) یکی از برنامه های موجوده مخصوص ویرایش اسناد هستش!!!!!

fire159
08-01-2011, 14:16
ب رادیو هم هنوز تایید نکردن چون اطلاعات کامل نیومده، Document Editor هم که....:دی فقط ThinkOffice (اگه اسمشو اشتباه نکرده باشم) یکی از برنامه های موجوده مخصوص ویرایش اسناد هستش!!!!!
gsmarena رو كه موتوفن ها كلا" بايد درش رو گل بمالن :13: دشمن ديرينه ماست .
اما اگر راديو نداشته باشه كه ديگه اصلا" بدرد نميخوره :31: شوخي بيد من خودم تو عمرم راديو اونم با موبايل گوش نكردم .

Anonymous13
08-01-2011, 14:49
سايتهاي ايراني امروز اخبارش رو گذاشتن :27:

عرضه قوي‌ترين گوشي هوشمند جهان توسط موتورولا

شرکت موتورولا گوشي هوشمندي را با نام Atrix 4G در نمايشگاه محصولات الکترونيکي مصرفي CES 2011 به نمايش گذاشته است که پرقدرت‌ترين گوشي هوشمند جهان محسوب مي‌شود.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات (ايستنا) اين گوشي هوشمند که از طريق شرکت مخابراتي AT&T وارد بازارهاي آمريکا خواهد شد، پيش‌تر با نامه Droid Terminator معرفي شده بود و سيستم‌عامل اندرويد گوگل را در خود جا داده است.

براي اين گوشي منحصر به‌فرد پردازنده دوهسته‌اي Tegra 2 با توان يک گيگابايت در نظر گرفته شده است و کاربران مي‌توانند تصاوير و اطلاعات را در نمايشگر لمسي 4 اينچي آن مشاهده کنند.

اين گوشي هوشمند شامل رم يک گيگابايتي مي‌شود و حافظه داخلي آن 16 گيگابايت اعلام شده است. قدرتمندترين گوشي هوشمند جهان دوربين ديجيتالي 5 مگاپيکسلي را در خود جا داده است که البته قابليت تصويربرداري با کيفيت HD نيز براي آن در نظر گرفته شده است. براي اين محصول دوربين دوم در قسمت جلويي گوشي براي برقراري تماس‌هاي تصويري نيز در نظر گرفته شده است.

باتري گوشي هوشمند جديد موتورولا از نوع 1,930mAh است و روي آن نسخه Android 2.2 Froyo و رابط کاربري Motoblur نصب شده است. شرکت موتورولا در نظر دارد در آينده نزديک اين محصول را وارد بازارهاي جهاني کند.

موتورولا یک وسیله جانبی تحت عنوان "Webtop" را نیز با این گوشی عرضه می کند که با استفاده از آن گوشی به یک نت بوک با صفحه نمایش 11.6 اینچ و صفحه کلید کامل QWERTY تبدیل می شود و به موجب باتری 36 whr موجود در آن نیز دوام باتری 8 ساعت دیگر افزایش می باشد لبته از این قطعه استفاده‌های دیگری نیز می‌توان کرد. این گوشی در سه ماهه نخست سال جاری به فروش می رسد اگرچه قیمت آن تاکنون مشخص نشده است

موتورولا قبلا گفته بود می خواهد چند عدد قاتل برای آیفون دست و پا کند. شاید درست گفته باشد! به ویژه که در این گوشی، فلش و HTML 5 هم با هم آشتی کرده اند.

amd>intel
08-01-2011, 15:06
گوشي بينظيري ميرسه

Anonymous13
08-01-2011, 15:18
موتورولا و ال جي كه امسال گل كاشتن و كارشون حرف نداشته .
دلم به حال سوني اريكسون و نوكيا ميسوزه . سوني كه اسم x10 رو كرده arc و رونمايي ميكنه :13: از نوكيا هم كه كلا" هيچ خبري نبود :41: !!؟؟ كسي ميدونه چرا "؟

fire159
08-01-2011, 18:11
موتورولا و ال جي كه امسال گل كاشتن و كارشون حرف نداشته .
دلم به حال سوني اريكسون و نوكيا ميسوزه . سوني كه اسم x10 رو كرده arc و رونمايي ميكنه :13: از نوكيا هم كه كلا" هيچ خبري نبود :41: !!؟؟ كسي ميدونه چرا "؟
آره مهدی جان
نمایشگاه ces امسال همش از برتری های پیش روی موتورولا و ال جی تو سال جدید خبر میده . :8:
همونطور که گفتی من هم هیچ خبری یا چیزی از نوکیا تو این نمایشگاه ندیدم

البته نوکیا الان داره با n8 جبران مافات میکنه .:46:
سونی اریکسون هم فقط arc رو معرفی کرده که برای سونی اریکسون پیشرفت خیلی زیادی به حساب میاد :27:

4870x2
08-01-2011, 18:21
از نوكيا هم كه كلا" هيچ خبري نبود !!؟؟ كسي ميدونه چرا "؟
نوکیا برای خودش نمایشگاه جدا داره و کلا تو CES و MWC زیاد مانور نمیده

fire159
09-01-2011, 17:35
یک ویدئو از گیم با آتریکس با رابط لپ تاپ داک

Gaming on the Motorola Atrix laptop dock... upside down

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

ahmad97
09-01-2011, 19:20
فایر جان هر کی ندونه شما میدونی که موتورولا بهترین کیفیتو ارائه میده با بدترین پشتیبانی ! واسه آپدیت اندروید زیاد امیدوار نباش !
قیمتی هم که بیاد بالای 1 میلیون تومنه ! داکش هم که فقط سفارش ای تی اند تی !
در ضمن اطمینان دارم اپل بیکار نشسته و حتما یک حرکتی میزنه که عقب نمونه
اگه طراحی پشنشو عوض میکرد خیلی جذاب تر بود مثل استرم بلک بری
در کل واقعا گوشی خوبیه و با ورودش قیمت دفی و مایله 2 حسابی افت میکنه

fire159
10-01-2011, 19:40
احمد جان تو چرا

مگه آپدیت نکردی گوشیت رو که اینقدر شاکی هستی :31:

در مورد پشتیبانی اونقدر ها هم بد نیست و البته بهترین هم نیست و قبول دارم . نمونه بارزش x10 از سونی که ظاهرا "تازه 2.1 براش اومده .
. اما با توجه به اینکه موتو تازه دوباره داره پا میگیره و جایگاهش مستحکم میشه مطمئنن از نظر ساپورت هم کم کم بهتر میشه .
البته الان موتورولا بیشتر توجهش به بازار داخلی آمریکاست و این طبیعی هست چون میخواد جای خودش رو اونجا مثل چند سال پیش محکم کنه و بعد ...... و خیلی گوشی های استثنایی مثل دروید ایکس و دروید بیونیک رو فقط برای بازار داخلی زده .

یادت نره اولین گوشی دنیا با آندروید 2 رو موتو داد و اولین گوشی هم که آپدیت شد به 2.1 باز هم از موتورولا بود .
و در مورد 2.2 هم همینطور .
الان اکثر گوشیهای رده متوسطش تا جایی که سخت افزاری بتونن به 2.1 آپدیت شدن
این آتریکس تا آندروید 3 هم بدون مشکل آپدیت خواهد شد . این حرفمو یادت باشه :46:

در مورد اون داک هم فقط مال at&t نیست . و جزء لوازم جانبی گوشی هست و اصلا" ربطی به اپراتور نداره و سفارشی نیست . و اصلا" نسخه آتریکس که at&t داره نسخه 4g هست و با این که برای بازار اروپا زده متفاوته و زمان عرضه شون هم فرق داره .

از قیمت هیچ اطلاعی موجود نیست اما حتی اگر یک میلیون باشه به نظرت ارزشش رو نداره !!!
در حالیکه آیفون 4 الان یک میلیون میفروشن :13:

در اینکه اپل و البته سایر کمپانی ها به فکر ساختن یک گوشی برای مقابله با آتریکس موتورولا باشن شکی نیست

یادمه چند سال پیش موتورولا هر گوشی که میساخت سایتها میگفتن این یکی دیگه واقعا آیفون کیلر یا قاتل آیفون هست . اما هیچکدوم به پای آیفون نمیرسید . تا وقتی که میلستون 1 رو شد و تا حدی به آیفون غلبه کرد
اما الان و امروزه این آیفون هست که باید به فکر آتریکس کیلر یا قاتل موتو آتریکس و گوشی های آینده موتورولا باشه

ahmad97
10-01-2011, 21:40
آره اینا رو قبول دارم . ولی یکم موتورولا بد قول هست ولی کارش خوبه !
شما مطمئن باش خودم از اولین نفرا هستم که اتریکس میخرم الان که خیلی باهش حال کردم !
فقط مگه بلک بری استرم 3 بخواد بیاد که در موردش فکر کنم ! این بلک بری از الان قول پردازنده 2 هسته ای و ....... داده
این تبلت موتو هم خیلی عالیه ولی چرا برای وریزون مگه بقیه آدم نیستن!
الان با کلیک کلی حال میکنم و مشکل اصلی فارسی سازشه که تو قسمت مایلستون توضیح دادمو کسی به دادم نرسید

M O B I N
10-01-2011, 22:07
بنظرتون قیمتش چقدر میشه ؟
فکر کنم گرون باشه :دي
موتورولا با این گوشی ترکوند :| ولی سامسونگ رقیب خوبی واسش داده i9010 amenia ، اونم گوشیه خوبیه ! من فقط موندم چرا نوکیا بی کاره :دي

acmilan308
11-01-2011, 00:56
یادمه چند سال پیش موتورولا هر گوشی که میساخت سایتها میگفتن این یکی دیگه واقعا آیفون کیلر یا قاتل آیفون هست . اما هیچکدوم به پای آیفون نمیرسید . تا وقتی که میلستون 1 رو شد و تا حدی به آیفون غلبه کرد
اما الان و امروزه این آیفون هست که باید به فکر آتریکس کیلر یا قاتل موتو آتریکس و گوشی های آینده موتورولا باشه

اين قسمت رو واقعا با هادي موافقم. در يه بخشي از زمان آيفون اينقدر پيشرفت كرده بود كه هر گوشي از هر كمپاني
كه تازه ميومد ميگوفتن رقيب آيفونه يا همون آيفون كيلر مثل همون زماني كه 5800 نوكيا اومده بود.
ولي با اوج گرفتن دوباره موتو حالا همچي داره برعكس ميشه و چه قدر هم اين
پيشرفت موتورولا سريع بوده كه پارسال كه ديرويد يا همون مايلستون خودمون اومد تا امسال حالا موتورولا از اپل
جلو ميوفته يعني الان اپل بايد يه گوشي پرقدرت تر بزنه تا به موتو برسه....
من كه عاشق همچين رقابتهايي هستم....:21:

Anonymous13
11-01-2011, 09:09
خبر جدیدی از قیمتش نشد .
به نظرتون تا شب عید میاد بخریمش :5:

Anonymous13
11-01-2011, 09:25
چرا اینجا تو این تایپیکا ایرونی خبری نیست .
تو gsmarena بودم فن بوی ها مخصوصا" موتو و سونی کم مونده به هم فحش بدن :21:

senaps
11-01-2011, 14:27
تو gsmarena بودم فن بوی ها مخصوصا" موتو و سونی کم مونده به هم فحش بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه های سونی بچه های خوبی هستن!! فحاش هاش حتمی طرفدار موتو بودن!!!:27:

vroom
11-01-2011, 14:47
دوستان به نظرتون کِی وارد بازار میشه؟
اگه زود بیاد با قیمت 200-300 تومن:دی من قول میدم xt720 یا Defy را بیخیال بشم و اینو بخرم:دی

fire159
11-01-2011, 18:44
بنظرتون قیمتش چقدر میشه ؟
فکر کنم گرون باشه :دي
موتورولا با این گوشی ترکوند :| ولی سامسونگ رقیب خوبی واسش داده i9010 amenia ، اونم گوشیه خوبیه ! من فقط موندم چرا نوکیا بی کاره :دي

خبر جدیدی از قیمتش نشد .
به نظرتون تا شب عید میاد بخریمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنوز خبری از قیمتش نیست اما فکر میکنم حداقل قیمتش 700-800 دلار باشه .
زمان عرضه هم که همونطور که تو اخبار اعلام شده 3ماهه دوم سال جدید میلادی هست
میبینم که میخوای اولین کسی باشی که تو ایران آتریکس میخره . بابا دست ما رو هم بگیر :31:

Samsung I9010 رو هم تازه امروز شنیدم . گوشی خوبیه اما قابل مقایسه با آتریکس نیست . سامسونگ فعلا" متمرکز شده روی ال سی دی گوشی هاش و سخت افزاری یه ذره عقب مونده . تا ببینیم محصولات آینده زودش چی هست .

نوکیا رو هم که دوستان گفتن

چرا اینجا تو این تایپیکا ایرونی خبری نیست .
تو gsmarena بودم فن بوی ها مخصوصا" موتو و سونی کم مونده به هم فحش بدن

بچه های سونی بچه های خوبی هستن!! فحاش هاش حتمی طرفدار موتو بودن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا" منم ظهر جی اس ام آرنا سر زدم دیدم یه کاربر به نام abhi و یکی به نام mobilemaster تقلبی مدام میان و میگن آتریکس بده و سونی آرک خوبه !!!:27::27::27: و خب باعث تشنج شدن . من که نفهمیدم حرف حساب اینها رو . ظاهرا" مشکل مغزی دارن که همچین حرفی میزنن

راستی mobilemaster اصلی از کاربرای قدیمی ای سایت هست و من خودم چند ساله میشناسمش و کارش درسته .

fire159
11-01-2011, 19:03
دوستان به نظرتون کِی وارد بازار میشه؟
اگه زود بیاد با قیمت 200-300 تومن:دی من قول میدم xt720 یا Defy را بیخیال بشم و اینو بخرم:دی
vroom جان منظورت یک و دویست سیصد بود دیگه :46:

به نظر من اینقدر دل دل نکن . بابا دنیا سه روزه :31: ارزش نداره اینقدر صبر کنی
احتمالا" همین چند وقته دیفای وارد میشه . اگر دوربین برات مهمه که xt720 رو بخر . اما دیفای یه مقدار سی پی یوش قویتر و تو اجرای برنامه ها سریعتر عمل میکنه . و بقیه مشخصاتش رو هم که میدونی خودت
قیمت جهانی دیفای 350 دلاره :19: که واقعا" عاااااااااااالیه . قرار از یه جا قیمت بگیرم ببینم از اونور چند میاره .

fire159
11-01-2011, 19:32
CES 2011 - معرفی یک گوشی خارق العاده از موتورولا - Motorola ATRIX 4G

واحد خبر mobile.ir : کمپانی موتورولا موبیلیتی (Motorola Mobility) که تا چندی پیش بخش موبایل کمپانی موتورولا را تشکیل می داد در تاریخ 4 ژانویه 2011 به عنوان یک شرکت مستقل، رسماً از کمپانی موتورولا جدا شد (بخش باقی مانده موتورولا نیز که ارائه دهنده راه کارهای تجاری سطح بالا برای شرکت ها و دولت است اینک Motorola Solutions نام دارد). این جدایی درست پیش از نمایشگاه وسایل الکترونیکی مصرفی (CES 2011) که از 6 تا 9 ژانویه 2011 (15 تا 19 دی 1389) در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود رخ داد و این نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا موتورولا موبیلیتی بتواند تولدی دوباره را با شکوه جشن بگیرد.

یکی از گوشی هایی که موتورولا موبیلیتی در نمایشگاه امسال به معرفی آن پرداخت گوشی ATRIX بود. این گوشی بدلیل ویژگی های خاص خود توانست توجه بسیاری از کارشناسان را به خود جلب نماید تا جایی که برخی از تحلیلگران آن را گل سرسبد نمایشگاه نامیدند. این گوشی یک گوشی نسل چهارمی محسوب می شود که قادر خواهد بود از امکانات و سرعت بالای شبکه های نسل چهارم تلفن همراه بهره گیرد.
دو ویژگی بارز گوشی وجود پردازنده ای قدرتمند در داخل این گوشی و تنوع نحوه کاربری گوشی از طریق داک (Dock) های طراحی شده برای آن است.

تصویر بالا: گوشی [ ATRIX 4G[/URL] موتورولا

گوشی ATRIX به یک پردازنده دو هسته ای 2 Nvidia Tegra یک گیگاهرتزی، یک گیگابایت RAM و 16 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است و از کارت حافظه microSD تا 32 گیگابایت پشتیبانی می کند. صفحه نمایش لمسی خازنی 4 اینچی این گوشی از رزولوشن 540 در 960 پیکسل (QHD) برخوردار است.
دو دوربین در گوشی [ ATRIX 4G ] تعبیه شده -- دوربین اصلی با رزولوشن 5 مگاپیکسل (2592 در 1944 پیکسل) با قابلیت فوکوس خودکار و مجهز به فلش LED دوتایی در پشت گوشی و دوربین ثانویه برای مکالمات تصویری با رزولوشن 640 در 480 (VGA) در جلوی گوشی. کلید پاور گوشی که در بخش بالایی پشت گوشی قرار گرفته به یک اسکنر اثر انگشت مجهز است و بدین ترتیب امکان استفاده از اثر انگشت برای احراز هویت استفاده کننده و افزایش امنیت گوشی فراهم آمده است.
گوشی به نسخه 2.2 سیستم عامل اندروید گوگل -- ملقب به Froyo -- مجهز است. با وجود پردازنده قدرتمند و استفاده از سیستم عامل اندروید، نمایش مناسب فایل های فلش نیز بر روی این گوشی به سهولت امکان پذیر است.

تصویر بالا: گوشی ATRIX موتورولا

وسایل جانبی
کمپانی موتورولا موبیلیتی داک های متنوعی را برای گوشی ATRIX 4G L طراحی نموده است که در زیر به آن ها اشاره می شود:

داک لپ تاپ (Laptop Doc): داک لپ تاپ ظریف و باریک است و از یک صفحه نمایش 11.6 اینچی، یک کیبرد، یک Trackpad با اندازه مناسب و دو پورت USB تشکیل شده. با اتصال گوشی [ ATRIX ] به آن برنامه ای با نام Webtop بطور خودکار اجرا شده و با استفاده از توان پردازشی بالای گوشی، امکان مرورگری اینترنت از طریق مرورگر فایرفاکس با پشتیبانی از نسخه 10.1 فلش و اجرای برنامه های اندروید را در قالب یک لپ تاپ کوچک برای کاربر فراهم می آورد. جالب این است که با جدا نمودن گوشی از داک، وضعیت برنامه Webtop بطور کامل ذخیره می شود تا با اتصال دوباره گوشی به داک این برنامه به وضعیت قبلی خود بازگردد.

تصاویر بالا: گوشی ATRIX 4G و اتصال آن به داک لپ تاپ

داک چند رسانه ای اچ دی (HD Multimedia Doc): داک چند رسانه ای اچ دی با دارا بودن پورت های USB و HDMI امکان اتصال گوشی را به مانیتورها و تلویزیون های HD و نیز به وسایل جانبی نظیر ماوس و صفحه کلید فراهم می آورد.

تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX بر روی داک چند رسانه ای

تصویر بالا: ارتباط گوشی [ ATRIX 4G ] از طریق داک چند رسانه ای با صفحه کلید، نمایشگر و ماوس

داک وسیله نقلیه (Vehicle Dock): با استفاده از داک وسیله نقلیه گوشی ATRIX 4G به راحتی در داخل خودرو قرار گرفته و امکان استفاده از برنامه نقشه های گوگل (Google Maps) و مسیر یابی و راهنمایی قدم به قدم در طول مسیر و نیز شماره گیری و جستجو با استفاده از فرامین صوتی برای راننده خودرو فراهم می شود.

تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX 4G بر روی داک وسیله نقلیه

داک استاندارد (Standard Dock): با قرارگیری گوشی 4 ATRIX بر روی داک استاندارد در حالی که گوشی شارژ می شود می توانید آنرا با زاویه مناسبی مشاهده نمائید (بطور مثال می توان گوشی را برای نمایش ساعت و تقویم و یا آلبوم تصاویر تنظیم نمود). لازم به ذکر است که تنظیمات انجام شده برای نمایش در این وضعیت ذخیره شده و با قرار گیری مجدد گوشی بر روی داک این تنظیمات بطور خودکار فراخوانی شده و نیازی به تنظیم مجدد نخواهید داشت.

تصویر بالا: قرار گیری گوشی ATRIX بر روی داک استاندارد

عرضه:

گوشی ATRIX 4G قرار است که در آمریکا توسط اپراتور AT&T عرضه شود. زمان عرضه این گوشی احتمالاً سه ماهه نخست سال 2011 خواهد بود.

corey
11-01-2011, 19:53
تو این که این گوشی فوق العادست و موتو هم بهترین آندوها تولید میکنه شکی نیست و خوشبختانه مثل اینکه این گوشی تو این مملکت هم جواب میده و مثل دروید ایکس تو کف نمیزاره

فقط یه موردی که یه کم عجیبه اینه که چر موتو رزولشن استاندارد آندو عوض کرد ؟؟؟؟

fire159
12-01-2011, 15:16
یک ویدئوی دیگه از قویترین اسمارت فون جهان

تبریک به دوست داران موتورولا و تکنولوژی برای انتخاب آتریکس به عنوان برترین اسمارت فون 2011

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ ][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[/URL]

S A M S U N G
12-01-2011, 15:18
انتخاب آتریکس به عنوان برترین اسمارت فون 2011

سلام .

آقا یه کم زود نیست واسه گفتن برترین ؟! تازه 12 روز از سال 2011 گذشته ! چطوری میشه برترین رو تعیین کرد؟!

مخلصیم .

Stream
12-01-2011, 15:23
سلام .

آقا یه کم زود نیست واسه گفتن برترین ؟! تازه 12 روز از سال 2011 گذشته ! چطوری میشه برترین رو تعیین کرد؟!

مخلصیم .
منظور بهترین اسمارت فون CES بوده حتما ... که به نظر من هم جذاب ترین اسمارت فون CES همین Atrix بود. بقیه چیز "خاص" جدیدی نداشتن.

S A M S U N G
12-01-2011, 15:25
منظور بهترین اسمارت فون CES بوده حتما ... که به نظر من هم جذاب ترین اسمارت فون CES همین Atrix بود. بقیه چیز "خاص" جدیدی نداشتن.
درسته در CES امسال در بخش موبایل موتورولا از همه کمپانی ها بهتر عمل کرد .

مخلصیم .

fire159
12-01-2011, 15:51
نوشته شده توسط Stream [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوشته شده توسط S A M S U N G [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته در CES امسال در بخش موبایل موتورولا از همه کمپانی ها بهتر عمل کرد .

مخلصیم . بله اصلاح میشه . بهترین اسمارت فون نمایشگاه . اما خوب احتمالش زیاده که برترین گوشی سال هم بشه . هر چند زوده و رغیبا بی کار نیستن . :20:

fire159
13-01-2011, 11:15
Here is what NVIDIA Tegra 2 can do for you

I bet you’ve seen the NVIDIA Tegra 2 moniker been thrown all over the place these days. CES 2011 is over now and we saw a slew of smartphones, tablets and whatnot’s powered by Nvidia’s latest and greatest mobile platform. So what’s all the fuss about it and how high should you place your expectations for your next dual-core smartphone?
It sure sounds like the next best thing in the business and we’re more than happy to serve your curiosity by delving deeper into what stands behind this label up there.

The down and gritty details

Although it sure looks like a computer CPU, the Tegra 2 chip is more complex than that. It’s packaged the same way, however inside it there is an ARM Cortex-A9 dual-core processor, 1MB worth of shared L2 cache, an ultra-low power GeForce GPU and as many as five other co-processors that help the dual-core big-boy do its job most efficiently.
Unfortunately, the current crop of mobile processors have hit a bump in their development. Pumping the clock rate and cache can only get you so far before any further voltage tweaks start sucking your battery’s juice in less than a day.
Enter dual-core platforms where multitasking is distributed evenly between the two cores thus allowing more flexibility in multitasking helped by capable dedicated processing hardware for specific tasks such as gaming and HD video playback and recording. It’s much the same path desktop CPUs took from single-core to dual-core five years ago.
But how fast is it?

Without getting into the technical side of things any further, here’s how fast the Tegra 2 is in a synthetic benchmark against some of the Android competition.
According to Nvidia’s technology White paper, the Tegra 2 has a twice as fast Javascript performance as compared to the Galaxy S, for instance.
The dual-core architecture brings a total of 30% faster page load times as compared to the same configuration but with only one core enabled. That should give you a pretty good idea of the expected comparative performance gain regardless of custom architecture and OS.
There’s more to it, right?

The world of mobile devices is increasingly becoming gaming-oriented and much like on the market of the bigger consoles, whoever has the best games and gameplay wins the biggest share. So far Android has been rather limpy on the gaming side despite the serious hardware we’ve seen implemented lately.
Nvidia promises to change that with mobile gaming performance that might just put Android OS on the gaming map. The Tegra-powered Optimus 2X is among the first smartphones to offer the power of Tegra2 to the consumer and Nvida picked it to showcase the Unreal 3 engine powered game Dungeon Defenders (soon to be available in the Android Market).
Other mature video game engines could also benefit from Tegra 2 dual-core prowess such as iDTech 5 (Doom 4 and Rage) and Frostbite (Battlefield: Bad Company).
So Android OS may finally be meeting Apple’s iOS devices heads-on on the mobile gaming front.
Does it burn more fuel?

The problem of power consumption can be felt easily with the current crop of power-hungry phones. According to Nvidia, since the Tegra 2 system can process concurrent tasks with both cores simultaneously, it usually completes intensive tasks in less time so it spends less time at maximum clock rate. Plus when it’s not needed, it can turn off one of the cores to reduce the power needs. This is supposed to result in almost 40% lower total power consumption compared to old-gen Cortex A8 SoCs for one and the same task of loading a webpage.
What does the future hold for us?

Ranging from car head units to set-top boxes through tablets to uberphones, Nvidia Tegra 2 is already implemented into numerous devices by multiple manufacturers. This year’s CES saw numerous product announcements about it – most of which due as soon as Q1 2011.
There’s no doubt that the Nvidia Tegra 2 is an exciting platform for ARM-based tablets and smartphones. The premium multimedia features such as 1080p video playback, HDMI support, Adobe Flash streaming hardware acceleration and the good performance with popular gaming engines is a surefire way to success.
Especially while the competition doesn’t have anything nearly as powerful deployed right now. Qualcomm is NVIDIA’s main competitor when it comes to mobile dual-core CPUs but we are yet to see what their dual-core Snapdragon platforms are capable of.
The third-generation Qualcomm MSM8260 and MSM8660 SoCs will both have two cores running at 1.2GHz. Those will also have the latest generation of the Adreno graphics chip, called the Adreno 220. The main difference between the two is that the MSM8660 is capable of multi-mode HSPA+/CDMA2000® 1xEV-DO Rev. B, while the MSM8260 sticks to HSPA+ only.
Update 12 Jan: Texas Instruments also has its dual-core ARM Cortex A9 product line, called OMAP4 and it will be a direct competitor to the Nvidia Tegra 2. I’m sorry I left that out yesterday.
The TI OMAP4430 is already out to manufacturers. Both of its cores run at 1GHz. The other product – the TI OMAP4440 is not ready just yet but should get to manufacturers this quarter. Its cores run at 1.5GHz.
Both of the OMAP4 products make use of the help of a graphics acceleration core, the PowerVR SGX540. There’s also a multimedia accelerator processor (IVA 3), which not only crunches plain 1080p video encoding and decoding easily, but it also allows for encoding and decoding real 3D HD video. The platform can make use of up to two stereoscopic cameras (of up to 12 megapixels for the TI OMAP4440) so I guess that 3D will be a differentiating factor for the TI OMAP4 platform.
But that’s in store for the future. For now, we just can’t wait to get our hands on one of these Tegra 2 babies and test the hell out of it

fire159
13-01-2011, 20:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mj123
14-01-2011, 01:02
فکر می کنید بیاد تو ایران قیمتش چند می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

fire159
14-01-2011, 16:45
فکر می کنید بیاد تو ایران قیمتش چند می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
حتما" / چرا که نیاد / قیمت معلوم نیست / شاید دور و بر 800 دلار بشه !!؟؟

من اینو میخام. من اینو میخام.!!!:31:

کیه که نخوادش
:46:

fire159
18-01-2011, 15:54
مقایسه ئ تنها گوشیهای 2هسته ای جهان

senaps
18-01-2011, 16:19
خوب،فعلا که استیو افتاده گوشه بیمارستون!!ولی اگه بیاد بیرون،چیزی که مشخصه اینه که وقتی بیاد بیرون،ایفون 2 هسته ای رو معرفی میکنه....
باید دید که برنامه ای تا اون موقع برا اندو نوشته میشه که 2 هسته ای به کارش بیاد یا نه!!چون ایفون به محض اومدنش،برنامه های 2 هسته ای میاد براش!(چون تنها گوشی اون پلتفرم هستش!!)و خوب،اونموقع هستش که اندو فقط یه گوشی 2 هسته ای داره و یه بار دیگه زیر پای ios له میشه!!!
فک کنم یه خورده زود بود!

fire159
18-01-2011, 16:42
خوب،فعلا که استیو افتاده گوشه بیمارستون!!ولی اگه بیاد بیرون،چیزی که مشخصه اینه که وقتی بیاد بیرون،ایفون 2 هسته ای رو معرفی میکنه....
باید دید که برنامه ای تا اون موقع برا اندو نوشته میشه که 2 هسته ای به کارش بیاد یا نه!!چون ایفون به محض اومدنش،برنامه های 2 هسته ای میاد براش!(چون تنها گوشی اون پلتفرم هستش!!)و خوب،اونموقع هستش که اندو فقط یه گوشی 2 هسته ای داره و یه بار دیگه زیر پای ios له میشه!!!
فک کنم یه خورده زود بود!

بالاخره کی زیر پای کی له میشه !؟

فعلا" که دور دوره موتورولا با گوشی های دو هسته ایش هست و لاغیر :46:

Majid-6120
18-01-2011, 17:22
گوشیه خیلی شاخیه ! واقعا معرکست !

ولی به نظر میاد نتونه مثل اپتیموس مخ ملت رو بزنه! من خودم اپتیموس رو ترجیح میدم !

fire159
18-01-2011, 17:25
اپتیموس بلک منظورته ؟!؟

اونم خیلی عالیه . اما وقتی مقایسه کنی آتریکس خیلی برتری داره

Majid-6120
18-01-2011, 17:32
اپتیموس بلک منظورته ؟!؟

بلک نه...2X

البته از لحاظ قدرتی منظورم نبود ... کلا برند موتورولا طرفدارای خاص خودش رو داره و مثه سامسونگ و برند های دیگه نیست که عامه پسند باشه !

fire159
18-01-2011, 17:46
آره 2ایکس که دیگه بهتر از اونه .

در مورد موتورولا هم شاید تو ایران اینطوری باشه و کسایی خاص از موتورولا استفاده میکنن .

بهر حال هر چی کمتر بخرن بهتر چون دیگه خز نمیشه مثل بقیه گوشیها . امکاناتش هم که یک سر و گردن بالاتر از همه است :5:

fire159
19-01-2011, 12:04
این هم یک بنچمارک از آتریکس / :18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5e6e3a2eea4f694g.jpg

fire159
19-01-2011, 12:39
در نظر سنجی سایت phonearena دروید بیونیک و آتریکس در صدر قرار گرفتن

fire159
22-01-2011, 12:11
آتریکس 4g تاییدیه fcc رو گرفت :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

Majid-6120
22-01-2011, 17:04
راستی این گوشی با این قدرت سی پی یو و رم و این سیستم عامل ، چرا فیلم برداریش Full نیست ؟ 1080p ؟

حیفه واقعاً ... ! شاید به خاطر دوربینشه که پنج مگاپیکسله ! یعنی باید 8 میبود تا Full HD فیلم میگرفت حداقل ؟

fariborz_1
22-01-2011, 17:22
ای کاش سیستم عاملش مثل تبلتش نسخه ی 3 اندرویید بود

4870x2
22-01-2011, 17:33
راستی این گوشی با این قدرت سی پی یو و رم و این سیستم عامل ، چرا فیلم برداریش Full نیست ؟ 1080p ؟

حیفه واقعاً ... ! شاید به خاطر دوربینشه که پنج مگاپیکسله ! یعنی باید 8 میبود تا Full HD فیلم میگرفت حداقل ؟
نه نیازی نیست
برای FULL HD فیلم گرفتن باید حداقل قدرت عکس گرفتن 1920x1088 رو داشته باشه
.
.
یعنی چیزی کمتر از 3.2 مگاپیکسل نیازه(فکر کن N78 می تونه Full HD فیلم بگیره: دی)
نمی دونم چرا موتو Full HD نذاشت رو این
شاید علتش ضعیف بودن لنز های موتو باشه
و یا کم تجربه بودن موتو در فیلم برداری (موتو بر عکس ال جی کمرا نمی سازه)

Majid-6120
22-01-2011, 17:58
نه نیازی نیست
برای FULL HD فیلم گرفتن باید حداقل قدرت عکس گرفتن 1920x1088 رو داشته باشه

نه امیر منظورم از لحاظ فنی نبود! منظورم اینه که دوربین یه گوشی از نظر سازنده ها باید حداقل 8 مگاپیکسل باشه تا Full فیلم بگیره ! مثه اون زمانی که ویواز میخواست بیاد و دوربینش 8 بود و قرار بود HD بگیره! اولین بود... ولی بعدش گوشی های 5 مگاپیکسلی اومدن که HD میگرفتن!

اوایل یه فناوری جدید همیشه نهایت قدرت رو داره ! ولی بعد میفهمن که این همه وسواس لازم نیست ! به قول تو N78 هم میتونه Full HD بگیره !: دی

4870x2
22-01-2011, 18:10
کلا فیلم برداری هیچچ ربطی به مگاپیکسله بیشتر نداره
خیلی سادست
CPU فقط باید توان مثلا گرفتم 24 تا عکس 1920x1088 رو در یه ثانیه داشته باشه تا بشه Full HD فیلم گرفتن
یا مثلا 1024x768 رو 30 تا عکس در یه ثانیه بگیره
پیکسله بالاتر فقط به درده عکس می خوره
وگرنه الان همین Optimus 2X می تونست با قدرت ریسایز Tegra 2 به صورت نرم افزاری تا 21 مگاپیکسل عکس بگیره(با کاهش کیفیت البته)

4870x2
22-01-2011, 18:26
نمی خوام کل کل کنم
اولا هنوز دل و روده Black مشخص شده نیست
دوما 2x از Artix قوی تره: دی
Artix(2264)P

2x(2284)p

Michael Ropy
22-01-2011, 19:02
اونم خیلی عالیه . اما وقتی مقایسه کنی آتریکس خیلی برتری داره برادر قبول آتریکس قویتر.......ولی خیلی؟!؟! :دی مگه داری E250 رو باهاش مقایسه میکنی؟! :دی

fire159
23-01-2011, 08:36

احتمال خیلی زیاد با آپدیت فیلمبرداریش هم اچ دی بشه

آندروید 3 که روی زووم به کار رفته فقط مخصوص تبلتها هست

fire159
23-01-2011, 08:47
برادر قبول آتریکس قویتر.......ولی خیلی؟!؟! :دی مگه داری E250 رو باهاش مقایسه میکنی؟! :دی
آخ شرمنده عزیز / :20:
اما این بنچمارکهایی که دوستمون بالا گذاشته که مال آتریکس هم هست و دروید بیونیک و 2ایکس

در کل فکر میکنم هر سه این گوشی ها که اولین پردازنده های 2 هسته ای جهان رو یدک میکشن از لحاظ قدرت و سرعت تو یه حد باشن
تا ببینیم مقدار رم دوبرابر که تو آتریکس به کار رفته چقدر میتونه اون رو سریعتر کنه !؟
این مساله تو اجرای برنامه و بازی های سنگین مشخص میشه .

hasanmotori
23-01-2011, 10:54
من هر جور نگاه میکنم 2x قویتره!
نمیدونم چرا دوستان به زور میخان atrix رو برتر جلوه بدن
atrix اومده رزولوشن متعارف آندروید و کنار گزاشته و از یه رزولوشن دلخواه خودش استفاده کرده که باعث میشه که موقع اجرای بازی اطراف صفحه خالی بمونه
صفحه نمایش 2x از نوع رتیناست و امتحان خودشو تو آیفون پس داده ولی موتورولا هیچ وقت تو عرصه صفحه نمایش حرفی برای گفتن نداشته
دوربین 8 و فیلم برداری فول hd رو هم در نظر بگیرید
رم 2x هنوز اعلام نشده و به احتمال زیاد همون 1 گیگ هست پس هی نگید رم دو برابر atrix !!

تفاوت خاص دیگه ای نسبت به هم ندارن و با اختلاف کمی 2x برنده این مسابقه اعلام میشه

Majid-6120
23-01-2011, 11:45
من هر جور نگاه میکنم 2x قویتره!
نمیدونم چرا دوستان به زور میخان atrix رو برتر جلوه بدن

زور کجابوده بابا ! : دی

کی گفتیم آتریکس جلو تره !

ولی تا مشخص نشدن رم 2X نمیشه نظر داد !

تازه این گوشی قبل از معرفی به اسم " المپیوس " شناخته میشد! از این اسم مشخصه که برای رقابت با " اپتیموس " به بازار اومده دیگه !

ولی از تویه عکس ها که میبینم UI Blur در برابر Optimus حرفی برای گفتن نداره ! البته زیاد با Blur آشنایی ندارم!

حالا دعوا هم نکنین ! ایشالله با هم یه تیم بشین در برابر iPhone 5 داره میاد مقاومت کنین!: دی

fire159
23-01-2011, 11:49
نگاهت اشکال داره برادر

اگر تعصبت رو کنار بزاری میفهمی چی به چیه .

حالا خوبه این 2ایکس ماله سامسونگ نیست :27:

کم مونده طرفدارای سونی بیان اینجا بگن آرک قویتره !!

Anonymous13
23-01-2011, 13:04
همه دنیا میگن این گوشی آتریکس بهترین و قویترین گوشی موجود در جهان هست . حالا اینجا ببین چی میگن :13:

Majid-6120
23-01-2011, 13:58
همه دنیا میگن این گوشی آتریکس بهترین و قویترین گوشی موجود در جهان هست . حالا اینجا ببین چی میگن :13:

یعنی ما جزو همه دنیا نیستیم ؟ بستگی داره شما همه دنیا رو کی حساب کنی !

من گفتم هنوز چون رم X2 مشخص نیست نمیشه گفت بهترین گوشی X2 هست یا آتریکس ! پس موقتا از لحاظ سیستم پردازشی آتریکس بهترین گوشیه ! ( اون بنچمارک هارو هم چشم پوشی میکنیم!)

ولی قبول کنید که حداقل دوربین و صفحه نمایش و اینترفیس و فیلم برداری X2 خودنمایی میکنه و از آتریکس بهتره!

و البت آتریکس هم برتری های مشخصی چون رزولوشن بالاتر و حافظه داخلی دو برابر نسبت به X2 داره! دیگه اینار و که از خودم در نیاوردم؟ پس اگر رم X2 فرضا پایین تر از آتریکس باشه ( که فک نکنم) آتریکس میشه قدرتمند ترین گوشی نه بهترین ! یکم منطقی باشیم !:20:

Apachi
23-01-2011, 16:06
در مورد Display با 220 پیکسل بیشتری که Atrix که داره در یک بازی یا یک رندر گرافیکی وقتی شما دارید LG Optimus 2X دارید یک نقطه رو نگاه میکنید امکان داره در atrix با یک تصویر کامل مواجه بشید 220 پیکسل بیشتر به هیچ عنوان شوخی نیست همچنین این Display از تکنولوژی PenTile هم اسفتاده کرده

در مور نامتعارف بودن رزولوشن گوشی هم که باید گفت استاندارد Q-HD هستش که مشخص هست که تمام برنامه ها داینامیک هستن و امکان داره با رزولوشن پایین تر سازگار نباشن ولی هرگز با روزلوشن بالاتر به مشکل نمی خورید...

همنیطور قابلیت شناسایی اثر انگشت هم این گوشی رو در کلاس یک گوشی تجاری قرار میده و نه یک Smart phone عادی
8gb حافظه داخلی بیشتر و... واقعآ فقط در ضمینه دوربین از LG Optimus 2X عقب تر هستش که هیچکس نمیاد از عکسی با گوشی گرفته یه پوستر 21 اینچی در 16 اینچی بزنه
شما میایید اینکار بکنید ؟؟؟

نمی خوام جبه بگیرم ولی خوب کلآ شعار تبلیغاتی این گوشی جمله زیر هستش
The World’s Most Powerful Smartphone and the future of Mobile Computing

Majid-6120
23-01-2011, 16:34

The World’s Most Powerful Smartphone and the future of Mobile Computingقربون آدم چیز فهم.....انگلیسی که بلدی ؟ تو پست قبلی هم من همینو گفتم !

آتریکس میشه قدرتمند ترین گوشی نه بهترین !

fire159
23-01-2011, 19:35
در مورد Display با 220 پیکسل بیشتری که Atrix که داره در یک بازی یا یک رندر گرافیکی وقتی شما دارید LG Optimus 2X دارید یک نقطه رو نگاه میکنید امکان داره در atrix با یک تصویر کامل مواجه بشید 220 پیکسل بیشتر به هیچ عنوان شوخی نیست همچنین این Display از تکنولوژی PenTile هم اسفتاده کرده

در مور نامتعارف بودن رزولوشن گوشی هم که باید گفت استاندارد Q-HD هستش که مشخص هست که تمام برنامه ها داینامیک هستن و امکان داره با رزولوشن پایین تر سازگار نباشن ولی هرگز با روزلوشن بالاتر به مشکل نمی خورید...

همنیطور قابلیت شناسایی اثر انگشت هم این گوشی رو در کلاس یک گوشی تجاری قرار میده و نه یک Smart phone عادی
8gb حافظه داخلی بیشتر و... واقعآ فقط در ضمینه دوربین از LG Optimus 2X عقب تر هستش که هیچکس نمیاد از عکسی با گوشی گرفته یه پوستر 21 اینچی در 16 اینچی بزنه
شما میایید اینکار بکنید ؟؟؟

The World’s Most Powerful Smartphone and the future of Mobile Computing

مرسی کامران جان
/
اگر یه برند دیگه همچین گوشیی میساخت و مثلا" ال سی دی با این رزولیشن میزد و اسکنر و ... میزاشت اینقدر اینو بزرگش میکردن که بیا و ببین .
اما حالا چون موتورولا زده میگن رزولیشن غیر متعارف و ... :13:

خیلی از چیز هایی که تو این گوشی هست برای اولین بار در یک اسمارت فون بکاررفته و همین باعث شده که همه بعنوان برترین گوشی انتخابش کنن .

یکی دیگه از این برتری ها باطری 1950 mah هست که واقعا" پیشرفت بالایی هست .

قربون آدم چیز فهم.....انگلیسی که بلدی ؟ تو پست قبلی هم من همینو گفتم !

نقل قول:
آتریکس میشه قدرتمند ترین گوشی نه بهترین ! ما هم که عنوان تایپیک رو همین گذاشتیم عزیز

اما در مورد 2ایکس که خودمم قبولش دارم :20: /
شک دارم رمش مثل آتریکس 1گیگاهرتزی ddr2 باشه . چون همچین رمی واقعا کم نیست برای یک گوشی
و اگر بود ال جی تو نمایشگاه ces و معرفی این گوشی از این موضوع برای تبلیغاتش استفاده میکرد
باید منتظر بود

Majid-6120
23-01-2011, 19:52
ما هم که عنوان تایپیک رو همین گذاشتیم عزیز

اما در مورد 2ایکس که خودمم قبولش دارم :20: /

منم که به شما انتقاد نکردم عزیز!

شما کارت درسته... ولی من با اون دوستمون بودم که جوابشون رو هم دادم!

در کل من هم اول کار گفتم که گوشی خیلی شاخیه و خوشم میاد ازش ولی بیشتر جای کار داره! ایشالله گوشی های بعدی موتورلا کولاک تر خواهند بود!

PersiAndroid
23-01-2011, 20:35
وقتي هنوز defy , milestone2 ,droid global/pro تو بازار ايران نياوردن خدا ميدونه چه سالي اين گوشي به ايران برسه
احتمالا 2012 اونموقع هم كه دنيا ميخواد خراب بشه

ahmad97
25-01-2011, 00:51
عاشق این گوشی بودم تا وقتی که این مطلبو نخونده بودم ! حالم گرفته شد

L.A.M.P.A.R.D
25-01-2011, 18:45
vaaaaay , pesar , man o dadasham divuneye in shodim , dadasham ghaste kharidesho karde , manam ke montazere tablet bidam :d

noisymind
25-01-2011, 20:09
این کی میاد؟ قیمتش چنده؟

fire159
26-01-2011, 10:26
عاشق این گوشی بودم تا وقتی که این مطلبو نخونده بودم ! حالم گرفته شد
این که نکته بدی نیست و خبری هست در مورد سی پی یوهای تگرا 3 که در آینده میاد
تکنولوژی همیشه در حال پیشرفت هست و اگر کسی منتظر چیز جدیدتر باشه هیچ وقت نمیتونه چیزی که میخواد بخره - تگرا 2 اومده بعد تگرا 2 3d بعد تگرا 3 و 4 و .....

شایعاتی هست که دروید 3 / میلستون 3 از همین تگرا 3 که سی پی یوش 4 هسته ای هست استفاده کنه !!!البته در حد حرفه فعلا" :13:

vaaaaay , pesar , man o dadasham divuneye in shodim , dadasham ghaste kharidesho karde , manam ke montazere tablet bidam :d لطفا" قوانین سایت رو در نظر بگیرید و فارسی بنویسید :31:
چه عجب امیر جان این طرفا ؟1

L.A.M.P.A.R.D
26-01-2011, 12:00
bishin binim baw :d , man khode ghanunam :d , ba mobam, keyboarde farsim pak shode .... mokhlesim :d ....4G in gushi kar mide ?

fire159
26-01-2011, 12:40
bishin binim baw :d , man khode ghanunam :d , ba mobam, keyboarde farsim pak shode .... mokhlesim :d ....4G in gushi kar mide ?

بیا رفتی اچ تی سی خریدی همینه دیگه . فارسی هم نداری :31:
میخوای با گوشیم عوض کن 200 هزار هم سر بده :46:

بگذریم

امیر جان نسخه 4g که مال at&t:40: آمریکا هست و اینجاها کار نمیده .
ما که خدا میدونه تا کی هنوز تو همین 2g دیزلی موندگاریم به لطف مسئولین دلسوز :2: . 3g و 4g رو بچه هامون شاید ببینن

اتفاقا" نسخه 4g احتمالا" تا یک ماه دیگه فروشش شروع میشه
این هم خبرش .
امیدواریم که این مدل که مخصوص اروپا هم هست مثل 4g سریع روانه بازار بشه .

Motorola ATRIX 4G coming sooner than expected?

Motorola Atrix 4G should be available in the coming weeks, Feb. 13th for U.S., Mar. 17th for Canada

L.A.M.P.A.R.D
26-01-2011, 14:08
ajab , ok ...... fekr mikardam 4g ham gsm bide ..... az tablet ham gsm nist ?

Lord007
26-01-2011, 15:28
این سی پی یوی دو هسته ایش به چه دردی میخوره؟.مگه قراره بازیای مخصوص واسه ایتریکس بیاد؟فیلم برداریشم که نمیشه گفت حتما با آپدیت,فول اچ دی میشه.باتری 1900 میلیش هم به خاطر سی پی یوش در عمل از 1500 هم کمتر شارژ نگه میداره.

noisymind
26-01-2011, 18:24
بفرمایید این گوشی اصلا اینجا میاد و کی ؟ کلا گوشیهای موتو تو ایران گارانتی معتبری دارن؟ و اگه بیاد قیمتش فکر میکنید چند باشه؟

مرسی

fire159
27-01-2011, 09:35
ajab , ok ...... fekr mikardam 4g ham gsm bide ..... az tablet ham gsm nist ?
چرا اون هم gsm هست .
کلا" اینو بدون که هر گوشی که تو اپراتور at&t کار میده gsm هست :20:
اما اپراتور version نه cdma هست و گوشیهاش هیچ وقت به ما تو ایران کار نمیده مثل دروید ایکس معروف :31:

بفرمایید به چه دردی نمیخوره .
بازهای جدید به این سی پی یو و این رزولیشن نیاز پیدا میکنن . بازیهای با گرافیک سنگین و برنامه های سنگین

در مورد قیمت هم هنوز چیزی اعلان نشده . و این مدل هم میتونه ایران بیاد و مشکلی نیست .
گارانتی موتورولا تو ایران هم فیتکو هست که نمیدونم هنوز باشه یا نه !؟

ما که چند ساله چند مدل موتورولا داشتیم گارانتی بدردمون نخورد و نخواهد خورد :8:

PersiAndroid
28-01-2011, 21:47
Motorola Atrix to get full HD 1080p video capture after launch
The already eagerly awaited Motorola Atrix is making headlines again this time making a hint of 1080p video capture. Having a dual-core Nvidia Tegra 2 CPU roaring inside, it should come as no surprise that this monster droid would offer Full HD recording much like the Optimus 2X, for instance
The device is set to initially come with 720p video recording and 1080p playback via it's HDMI port but a vigilant read spotted a remark in the manufacturer's specs that promises 1080p video recording via a post-launch software update.
So far information on the update concerns only the AT&T version, the Atrix 4G, so we can't be certain if it will be available for the European version as well.
It's some great news for the fans waitig eagerly for the official launch of the Atrix, especially now that the Tegra-loving LG Optimus 2X is already flaunting it's fullHD capturing capabilities.
Since the 1080p video capture will probably be a major selling point of the Atrix 4G, we really hope Motorola doesn't take long with the update as it did with the updates of most of its other GSM Android smartphones.
source:

Majid-6120
28-01-2011, 21:57
به به .....اینم فول اچ دی واسه آتریکس !

حالا شد رقیب درست و حسابی واسه x2 ......بسی خرسند شدیم !

من گفتن آخه چرا رویه Tegra 2 اچ دی ؟ نمیشه که ! : دی

fire159
29-01-2011, 08:54
این سی پی یوی دو هسته ایش به چه دردی میخوره؟.مگه قراره بازیای مخصوص واسه ایتریکس بیاد؟فیلم برداریشم که نمیشه گفت حتما با آپدیت,فول اچ دی میشه.باتری 1900 میلیش هم به خاطر سی پی یوش در عمل از 1500 هم کمتر شارژ نگه میداره.

بدون آپدیت فول اچ دی شد . :21:
باطری هم اینطور که شما فکر میکنی نیست . چون از هر هسته به مقداری استفاده میکنه و به سی پی یو در کل فشار کمتری میاد نسبت به یک هسته ای ها

fire159
29-01-2011, 14:44
آتریکس4g با قیمت 150 دلار در سایت های آمازون و costco

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

Lord007
30-01-2011, 00:45
توی ایران بیاد فکر می کنید اولش چقد باشه قیمتش؟

fire159
30-01-2011, 10:58
توی ایران بیاد فکر می کنید اولش چقد باشه قیمتش؟

ایران که قانون نداره گوشی 500 تومانی اولش که میاد تا نزدیک 2 میلیون هم فروختن :18:

این خبر تازه اومده که گفته میشه آتریکس آنلاک 600 دلار عرضه میشه و البته به طور قراردادی همون 150 دلاره :

ATRIX 4G Will Cost $600 Unlocked

Xoom Tablet $700

farari123
30-01-2011, 22:08
به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی آنوایردویو، اپراتور مخابراتیAT&T در اقدامی عجیب، تلفن همراه اتریکس، غول آندرویدی شرکت موتورولا و بهترین موبایل نمایشگاه چند هفته پیشCES2011 را با قیمت زیر ۱۵۰ دلار عرضه خواهد کرد.

این تصمیم اپراتور مخابراتیAT&T را تنها می‌توان در راستای حضور هر چه بهتر در رقابت نفس‌گیر بازار اپراتورهای مخابراتی دانست که این شرکت را واداشته دو دستگاه تلفن همراه آندرویدی بسیار پیشرفته را با قیمت‌های بسیار نازلی به علاقمندان عرضه کند.

این شرکت تصمیم گرفته است از طریق خرده‌فروشی آمازون تلفن همراه اتریکس موتورولا (Atrix4G) را با قیمت ۱۴۹٫۹ دلار و HTC Inspire 4G را با قیمت ۹۹٫۹ دلار تحت لایسنس خود و با خدمات ۲ ساله مخابراتی عرضه کند.

تصاویر لو رفته از مراحل آمادگی این تلفن همراه، به خوبی قیمت عرضه این موبایل را با قیمت ۱۴۹٫۴ دلار نشان می‌دهد.

گفتنی است که اتریکس دارای صفحه نمایش ۴ اینچی با قدرت تفکیک‌پذیری ۵۴۰ x 960 پیکسل و سنسور بایومتریک برای تشخیص اثر انگشت به همراه شیشه ضد ضربه گوریلا است.

پردازنده دو‌هسته‌ای یک گیگاهرتزی به همراه چیپ ست گرافیکی تگرا ۲ و فیلم برداری۱۰۸۰P که در به‌روزرسانی به این تلفن همراه افزوده خواهد شد از سایر مشخصات این سوپر تلفن آندرویدی است.

تلفن همراه Inspire شرکت HTC هم دارای صفحه نمایش ۴٫۳ اینچی با قدرت تفکیک‌پذیری ۴۸۰ x 800 پیکسل و پردازنده یک گیگاهرتزی به همراه قابلیت فیلمبرداریHD است.

fire159
31-01-2011, 08:50
خدا شانس بده
به اینا میگن اپراتور :19: .

نه اپراتورهای ما که همشون دزد و حروم .... هستن :13:

fire159
01-02-2011, 12:55
، اپراتور Telstra اگرچه در وب سایت خود بصورت رسمی این خبر را اعلام نکرده اما در نظر دارد گوشی جدید موتورولا موسوم به Atrix را در استرالیا به کاربران خود عرضه کند. این گوشی اولین محصول موتورولا با پردازنده دو هسته ای است که وارد بازار شده و در نمایشگاه CES 2011 بصورت رسمی معرفی شد.

اپراتورهای زیادی تا الان خواستار آتریکس شدن و احتمالا گوشی فروش خیلی خوبی داشته باشه .

امیدواریم که هر چه سریعتر وارد ایران هم بشه

Majid-6120
01-02-2011, 14:43
خدا کنه این زود بیاد ایران !

متاسفانه موتورولا بازارایران رو اصلا اهمیت نمیده !

اپراتور سوم که میخواد بیاد یه سری وعده هایی درباره قرارداد با شرکت های دیگه داده ! ببینیم اون یه کار نمیکنه واسمون !

حداقل این بیاد ! دیگه هیچی نمیخوایم ! : دی

fire159
03-02-2011, 09:05
پایه مالتی مدیا مخصوص آتریکس . قیمت 60 دلار

fire159
05-02-2011, 10:22
آتریکس 4g در آمریکا قراردادی 2ساله 200 دلار
ویدئو از لپ تاپ داکش رو هم حتما" ببینید
واقعا" شاهکاره تکنولوژیه . با وجود این دیگه به تبلت و نوت بوک و ... احتیاجی نیست

Video Gallery

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Highbury
05-02-2011, 10:59
پس بدون آپدیت فول اچ دی میگیره؟ نکنه مثل ایکس تی 720 فیلمبرداریش فقط جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه و در عمل ضعیف باشه.

fire159
05-02-2011, 13:04
پس بدون آپدیت فول اچ دی میگیره؟ نکنه مثل ایکس تی 720 فیلمبرداریش فقط جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه و در عمل ضعیف باشه.
ناسلامتی 1گیگ رم داره ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] be27c276da652a4g.jpg

Anonymous13
05-02-2011, 13:23
این عکسش چقدر شبیه به دیفای میمونه :40:

موتورولا خداییش هر روز داره بهتر میشه . این لپ تاپ داکش خیلی خفنه . خیلی سرعتش بالاست واقعا" باهاش حال کردم .
کی میشه نسخه اروپاییش ریلیز بشه ؟!

fire159
05-02-2011, 18:10
این عکسش چقدر شبیه به دیفای میمونه :40:

موتورولا خداییش هر روز داره بهتر میشه . این لپ تاپ داکش خیلی خفنه . خیلی سرعتش بالاست واقعا" باهاش حال کردم .
کی میشه نسخه اروپاییش ریلیز بشه ؟!
من که با ویدئوهایی که از این آتریکس و لپ تاپ داکش دیدم و با توجه به اینکه تبلت زووم معلوم نیست کی بیاد ایران:13: رفتم تو کار این حسابی :5:
واقعا" کف کردم از این حرکت موتورولا .
حالا یک سال دیگه همه کمپانی های دیگه از جماه این کره ای ها میدوون از این کار تقلید میکنن .

Mig33
05-02-2011, 21:20
قیمت تخمینی شما از اینکه این گوشی بیاد ایران براش چیه؟ میخواستم دفی رو بگیرم انگار این باحالتره :31:

Highbury
06-02-2011, 02:41
اگه میخوای دفای رو بگیری بگیر منتظر نمون که حداقل حداقل 3-4 ماه طول میکشه اینجا پیداش بشه. قیمتش هم اولش مطمئنا باالی 600 هست الان گالاسی اس تقریبا با همین امکانات و مدت زیادی که وارد بازار شده 600 هست موتورولا که توی ایران گرونه جای خود رو دراه.

fire159
06-02-2011, 09:13
اگه میخوای دفای رو بگیری بگیر منتظر نمون که حداقل حداقل 3-4 ماه طول میکشه اینجا پیداش بشه. قیمتش هم اولش مطمئنا باالی 600 هست الان گالاسی اس تقریبا با همین امکانات و مدت زیادی که وارد بازار شده 600 هست موتورولا که توی ایران گرونه جای خود رو دراه.
چه امکانات و چیز مشترکی بین آتریکس و گالاکسی هست !!!!
حتی گالاکسی اس ال هم به گرد پای این گوشی نمیرسه

Highbury
06-02-2011, 11:16
چه امکانات و چیز مشترکی بین آتریکس و گالاکسی هست !!!!
حتی گالاکسی اس ال هم به گرد پای این گوشی نمیرسه
عزیز چقد متعصب هستی تقریبی گفتم یعنی اینکه در یک محدوده هستن.:18:

fire159
06-02-2011, 12:24
عزیز چقد متعصب هستی تقریبی گفتم یعنی اینکه در یک محدوده هستن.:18:
به خدا تعصبی نگفتم . عادی گفتم :31:
با تعصب میخواستم بگم که اینجا بین فن بوی ها دعوا راه میفتاد :31:

اما گوشی هایی مثل آتریکس - دروید بیونیک و ال جی 2ایکس کلا" یک رده بالاتر از گوشی هایی مثل میلستون2 - گالاکسی اس ال و دروید ایکس هستن .
و در اصل نسل جدید سی پی یو های 2هسته ای باعث این تفاوتهاشون میشن .

Mig33
06-02-2011, 12:34
خوب یه سوالی که پیش میاد اینه که مصرف انرژی این تگرا 2 ها در چه حدیه؟؟ درسته که باتری atrix خیلی قویه ولی مصرف هسته رو میتونه جوابگو باشه؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

اندازه دیفای خیلی عالیه .... یعنی از این آتریکس به مربع نزدیک تره که من بیشتر حال میکنم سوای اینکه مصرف انرژی دو هسته ایها منو به شک انداخته و همچنین امکاناتی که رو آتریکس هست و بدرد من نمی خوره و باعث گرونی گوشی میشه ..

Highbury
06-02-2011, 12:44
خوب یه سوالی که پیش میاد اینه که مصرف انرژی این تگرا 2 ها در چه حدیه؟؟ درسته که باتری atrix خیلی قویه ولی مصرف هسته رو میتونه جوابگو باشه؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

اندازه دیفای خیلی عالیه .... یعنی از این آتریکس به مربع نزدیک تره که من بیشتر حال میکنم سوای اینکه مصرف انرژی دو هسته ایها منو به شک انداخته و همچنین امکاناتی که رو آتریکس هست و بدرد من نمی خوره و باعث گرونی گوشی میشه ..
درسته فقط فیلمبرداری فول اچ دی خیلی فاز میده.بنده خودم حاضر نیستم به خاطرا ینکه سرعت یک ذره بالاتر بشه 200 تومان پول بیشتر بدم

fire159
06-02-2011, 12:54

.
ببین تو برنامه های سنگین یک گوشی معمولی از سی پی یو تا ماکزیمم قدرتش کار میکشه تا حدی که سی پی یو تو برنامه ای سنگین و به مدت طولانی داغ میشه . پس زیاد تفاوتی در مصرف ندارن
اما تو 2 هسته ای ها از هر هسته به اندازه 40-50% استفاده میشه و باعث روونتر شدن برنامه ها میشه .

الان آتریکس تنها گوشیی هست که باطریش 1930 mah هست:18: و بقیه گوشی ها (ال جی 2ایکس - آرک سونی و ... ) بالاتر از 1500 mah نیستن !!
و آتریکس از این لحاظ هم منحصربه فرد هست

Mig33
06-02-2011, 13:08
ببین تو برنامه های سنگین یک گوشی معمولی از سی پی یو تا ماکزیمم قدرتش کار میکشه تا حدی که سی پی یو تو برنامه ای سنگین و به مدت طولانی داغ میشه . پس زیاد تفاوتی در مصرف ندارن
اما تو 2 هسته ای ها از هر هسته به اندازه 40-50% استفاده میشه و باعث روونتر شدن برنامه ها میشه .

الان آتریکس تنها گوشیی هست که باطریش 1930 mah هست:18: و بقیه گوشی ها (ال جی 2ایکس - آرک سونی و ... ) بالاتر از 1500 mah نیستن !!

شکی در عالی بودنش نیست ممنون
این آتریکس تو 2 مدل ارائه شده این جدیده انگار 4g نیست ... درسته؟
اگه بیاد ایران و حدود 600 باشه به نظرم واقعا ارزش داره خریدنش

fire159
06-02-2011, 13:37
شکی در عالی بودنش نیست ممنون
این آتریکس تو 2 مدل ارائه شده این جدیده انگار 4g نیست ... درسته؟
اگه بیاد ایران و حدود 600 باشه به نظرم واقعا ارزش داره خریدنش
مدل 4g مال امریکاست و یک هفته دیگه پیش فروشش شروع میشه . و یکماه دیگه دست خریدارانش هست .
معمولیش مال اروپا و ...

این هم خبرش :

<

گوشی موتورولا Atrix 4G ششم مارس با قیمت 199 دلار عرضه می شود

اپراتور AT&T اعلام کرد که گوشی موتورولا Atrix 4G را 13 فوریه پیش فروش می کند و عرضه واقعی آن از 6 مارس آغاز می شود. قیمت گوشی 199.99 دلار تعیین شده است و با قرارداد جدید دو ساله در اختیار کاربران قرار می گیرد. AT&T دو بسته تعرفه را نیز همراه گوشی ارائه می دهد.

پایه لپ تاپ نیز همراه با Atrix 4G به فروش می رسد که در اینصورت قیمت آن 499 دلار خواهد بود. علاوه بر این در بسته تعرفه دیگر یک صفحه کلید بلوتوث و موس و یک کنترل راه دور به قیمت 189.99 دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد. گوشی موتورولا Atrix 4G دارای پردازنده دو هسته ای 1GHZ و آندروید 2.2 است.

Highbury
06-02-2011, 14:05

قبول دارم حرفت رو اما برای کارهای معمولی همون دفای جواب میده.
اما مثل اینکه در واقعیت یک جوره دیگه باشه اعداد ارقام این رو میگه. یه چیز هم به من ثابت شده درکل باتریهای سونی اریکسون حتی اگه حجمشون کم باشه اما دوام نسبتا خوبی داره.در مورد موتورولا نظری ندارم چون تا به حال استفاده نکردم

arashbi2
07-02-2011, 20:38
بچه ها یه سوال به نظرتون برای عید این گوشی تو ایران هست؟

ninja3000sh
07-02-2011, 22:49
بچه ها یه سوال به نظرتون برای عید این گوشی تو ایران هست؟
هنوز کوارتر دوم یعنی سه ماهه دوم ریلیز میشه که ممکنه تا ژوئن یعنی اواخر سه ماهه دوم هم طول بکشه که میشه تقریبا خرداد 90.
متاسفانه گوشیهای موتورولا خیلی دیر وارد بازار ایران میشن.
اگه منتظر این گوشی هستی باید تا مرداد یا شهریور سال 90 صبر کنی.

Mig33
11-02-2011, 10:23
هنوز کوارتر دوم یعنی سه ماهه دوم ریلیز میشه که ممکنه تا ژوئن یعنی اواخر سه ماهه دوم هم طول بکشه که میشه تقریبا خرداد 90.
متاسفانه گوشیهای موتورولا خیلی دیر وارد بازار ایران میشن.
اگه منتظر این گوشی هستی باید تا مرداد یا شهریور سال 90 صبر کنی.

موتورولا برای از دست ندادن بازار باید این گوشی رو زودتر بفرسته .... رقبا که نمی شینن تا اونموقع ......الان همه 2 هسته ای هاشونو تا یک ماه دیگه میدن بازار :31:
تا حالا شده کمپانی زوتر ار برنامش گوشی رو بده بیرون؟

Mig33
11-02-2011, 18:44
آقا یه ریویو باحال از آتریکس .... برید فیلمشو ببینید

برید اینجا :

fire159
13-02-2011, 10:40
پیش فروش نسخه 4g شروع شد در at&t آمریکا
فقط 200 دلار

Stream
13-02-2011, 16:07
خیلی عجیبه .. قیمت این Laptop Dock ای که با گوشی هست 300 دلاره !!!! با 300 دلار میشه یک نتبوک خرید. تازه این فقط در شرایطیه که داک رو همزمان با گوشی تهیه کنیم. اگه جدا و بعدا قرار باشه تهیه کرد قیمتش 500 دلار خواهد بود! یعنی قیمت یک لپ تاپ ارزون قیمت..

با این قیمت بعیده استقبال خوبی از این داک بشه، گرچه قیمت خود گوشی خوبه و کاملا قابل رقابت با بقیه اسمارت فون های درجه یک.

rozysara
13-02-2011, 16:58
توجه کنید شما با 500 دلار لپ تاپ نمیگیرید بلکه یگ گوشی میخرید با یک لپتاپ که عمر باطری خیلی بیشتری از لپتاپای دیگه داره

Stream
13-02-2011, 17:41
توجه کنید شما با 500 دلار لپ تاپ نمیگیرید بلکه یگ گوشی میخرید با یک لپتاپ که عمر باطری خیلی بیشتری از لپتاپای دیگه داره
دوست عزیز چه ربطی داره .. گوشی 200 دلاره (با قرارداد 2 ساله مسلما!) و قیمت این داک لپ تاپ 300 دلار (در صورتی که همراه با گوشی و همراه با قرارداد 2 ساله خریده بشه)، یعنی شما 300 دلار دارید پول میدید برای این داک لپ تاپ.
با این 300 دلار میشه یک نبتوک خرید که پنج/شش ساعت عمر باتری مفید داره (مشابه همین داک لپ تاپ) ، ویندوز XP هم داره به جای یک سیستم عامل نیمه لینوکس.

اگه این داک رو جدا از گوشی (یا بدون قرارداد 2 ساله) تهیه کنید قیمتش 500 دلار خواهد بود (قیمت همین داک، فقط همین داک نه با گوشی!) ، که هم قیمت یک لپ تاپ ارزون قیمت است (با همه ویژگی های یک لپ تاپ، نه فقط یک داک!)

قیمت سیم فری گوشی حدود 500 تا 600 دلار خواهد بود، و قیمت بدون قرارداد داک هم 500 دلار، یعنی 1100 دلار. صحبت من این بود که قیمت گوشی خوبه، قیمت داک اصلا خوب نیست.

4870x2
13-02-2011, 17:57
قیمت Xoom هم اعلام شد
یکمی گرونه فقط: دی
.

fire159
13-02-2011, 18:24
قیمت Xoom هم اعلام شد
یکمی گرونه فقط: دی
.

وای 1200 دلار !!!
قرار بود 800 تا باشه که !!!؟ اما از بعضی لحاظ میارزه

arashbi2
13-02-2011, 23:20
موبایل های 4g تو ایران نمیشه استفاده کرد؟؟؟؟

saver
14-02-2011, 01:30
حالا که گالاکسی اس 2 اومده هنوز هم آتریکس قوی تره یا نه ؟

fire159
14-02-2011, 10:16
حالا که گالاکسی اس 2 اومده هنوز هم آتریکس قوی تره یا نه ؟

سی پی یو کلا" فرق داره . اما رم ظاهرا" 1 گیگ هست
به نظر من سی پی یوهای تگرا بهتر باشه و پردازش گرافیکیش قویتر باشه
آتریکس هنوز بی رغیبه تو برخی زمینه ها

mohsenslr
14-02-2011, 20:10
فکر میکنم عنوان تاپیک عوض بشه بهتره! چون آتریکس دیگه قویترین نیست! ولی جزء قویترین ها هست.

metallica is me
14-02-2011, 20:20
فکر میکنم عنوان تاپیک عوض بشه بهتره! چون آتریکس دیگه قویترین نیست! ولی جزء قویترین ها هست.
منظور از قوی ترین یعنی این که سخت افزارش (cpu) از همه قویتره
تگرا از هر cpu بهتره ولی قبول دارم گوشیهای جدید شاید چیزهای دیگه ای داشته باشن مثل سوپر آمولد و...

S A M S U N G
14-02-2011, 21:31
حالا کی گفته T2 بهتره ؟!

Orion فعلا 1# هستش .

مخلصیم .

mohsenslr
14-02-2011, 21:36
منظور از قوی ترین یعنی این که سخت افزارش (cpu) از همه قویتره
تگرا از هر cpu بهتره ولی قبول دارم گوشیهای جدید شاید چیزهای دیگه ای داشته باشن مثل سوپر آمولد و...

اولا که مگر فقط آتریکس Tegra 2 داره؟
دوما مگر تگرا از چی درست شده؟ از یک Cortex A9 و یک چیپ گرافیکی که توسط خود nvidia ساخته شده.و در حال حاضر هم تمام اسمات فون های دوهسته ای از همین Cortex A9 استفاده می کنند.فقط چیپ گرافیکی به کار رفته در Galaxy S2 فرق داره که اونم باید بنچمارکهاش بیاد تا ببینیم کدوم قویتره!
اما در هر صورت پردازنده هر دو یکی هستند!
پس نتیجه میگیریم که آتریکس قویترین نیست!اما بنظر من در حال حاضر از لحاظ پردازش 3 4 تا اسمارتفون هستند که قدرت های برابری دارند و نمیشه گفت که این یا اون قویتره! (که تا دو روز آینده به تعدادشون اضافه هم میشه!)

با تشکر

hasanmotori
14-02-2011, 21:45
سی پی یو کلا" فرق داره . اما رم ظاهرا" 1 گیگ هست
به نظر من سی پی یوهای تگرا بهتر باشه و پردازش گرافیکیش قویتر باشه
آتریکس هنوز بی رغیبه تو برخی زمینه ها

با یه حساب سر انگشتی اریون حدود 5 برابر تگرا دو توانایی پردازش 3 بعدی داره
تگرا 2 باید با humingbird مقایسه بشه
قویترین اسمارت فون بدون شک گلکسیه لطفاً تعصبو بزارید کنار

Apachi
14-02-2011, 23:47
با یه حساب سر انگشتی اریون حدود 5 برابر تگرا دو توانایی پردازش 3 بعدی داره
تگرا 2 باید با humingbird مقایسه بشه
قویترین اسمارت فون بدون شک گلکسیه لطفاً تعصبو بزارید کنار
لطف کنید این حساب سر انگشتی به ما هم بگید بدونیم بزرگرترین تولید کننده چیپست های گرافیگی در مقابل چیپستت که Base تمام فانکشن های گرافیکیش توسط خود ATI (AMD) , Nvidia نوشته شده ضعیفتر هستش
دوست عزیز تمام توابع و جدید Direct x , Open CL , Open GL توسط انویدیا و ای ام دی تولید میشه خواهشآ رو حرفتون فکر کنید این چیپست بنچمارک گرافیکش در حد کنسول ها بازی روز هستش بحث محسابه و مگاهرتز نیست بحث بر سر فانشکن هایی هست که GPU های دیگه وقتی می خوان انجام بدن باید 1000 تا محاسبه را اجرا کنند و لی چنین GPU میتونه با یک محاسبه تعریف شده در عرض یک ثانیه به جواب برسه. اینتل با اینهمه عظمت نمی تونه کوچکترین رقابتی با شرکت های پیشرو در این ضمینه بکنه ....

vroom
14-02-2011, 23:52
چندتا عکس جدید:

fire159
15-02-2011, 09:33
مرسی vroom جان
عکسهای قشنگیه

میبینم که سامسونگ خودش رو کشت تا یه گوشی مثل آتریکس بزنه تا کم نیاره :27:
اما باز هم با یک حساب سر انگشتی آتریکس خیلی بهتره

Anonymous13
15-02-2011, 14:22
به نظر من آتریکس هنوز هم بهترین و قویترین آندروید جهان هست . اصلا" برندهای موتورولا و اپل که آمریکایی هستن با هیچ برند دیگه ای قابل مقایسه نیستن . چه برسه به گوشی های کره ای !!!

fire159
15-02-2011, 16:51
ممکنه آتریکس تا یکی دوماه دیگه در اروپا هم عرضه بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fire159
16-02-2011, 09:56
قابل توجه کسایی که میگن ال س دی tft آتریکس ضعیفه و باید amoled , super led از این حرفها باشه

این که دیگه حرف خوده gsmarena هست که ارادت خاصی هم به سامسونگ و نوکیا و سونی داره :27: .

در مورد ال سی دی آتریکس گفته که :

Motorola booth at the MWC

The qHD (960x540 pixels) screen is the other key feature of the Motorola Atrix. That’s the higher pixel count that we have seen on an Android smartphone and that's certain to benefit image quality. Sharpness is splendid and contrast is pretty decent.
As far as LCD screens go, the Motorola Atrix display is one of the best we have ever seen.

خوب همونطور که در بالا میبینید گفته که این ال سی دی بیشترین تعداد پیکسل رو در بین تمام آندرویدها داره . و کنتراست و کیفیت و شفافیت عالیی داره و
این یکی از بهترین ال سی دی هایی هست که ما( جی اس ام آرنا ) تا به حال دیدیم . :5:

matin_vv
17-02-2011, 22:11
به نقل از سایت گیزمودو، موتورولا آتریکس که قرار بود 6 مارچ به بازار بیاد، 22 فوریه عرضه میشه.
منبع:

Mig33
17-02-2011, 23:02
به نقل از سایت گیزمودو، موتورولا آتریکس که قرار بود 6 مارچ به بازار بیاد، 22 فوریه عرضه میشه.
منبع:

دیدی گفتم باید زود بده بیرون محصولو :31: حال کردم .... گوشی باحالیه.
موتورولا واقعا ترکونده
مرسی از خبر:11:

Majid-6120
17-02-2011, 23:04
هنوز هم قویترینه این لامصب ! : دی

بنچمارک نشون داده از GS II هم قویتره ! : دی

حال میکنم باش !

Capcom
18-02-2011, 01:23
وب همونطور که در بالا میبینید گفته که این ال سی دی بیشترین تعداد پیکسل رو در بین تمام آندرویدها داره . و کنتراست و کیفیت و شفافیت عالیی داره و
این یکی از بهترین ال سی دی هایی هست که ما( جی اس ام آرنا ) تا به حال دیدیم .

خب از نظر رزولوشن که از همه جلوتر هست و از نظر شفافیت و ... هم گفته بهترین صفحه ال.سی.دی هست نگفته بهترین صفحه نمایش هست که...
ولی گوشی غولی هست

وضعیت موتورولا در ایران چطوره؟

4870x2
18-02-2011, 16:39
ای ادم فروش
بنچمارک Optimus 3D رو ندیدی؟: دی

Majid-6120
18-02-2011, 23:41
ای ادم فروش
بنچمارک Optimus 3D رو ندیدی؟: دی

اون که بحثش جداس ! : دی

اصلا واسه خداش دنیای دیگه ای داره ! : دی

fire159
19-02-2011, 12:01

بنچمارک نشون داده از GS II هم قویتره ! : دی

حال میکنم باش !
تازه مجید جان این بنچمارکها با اندروید 2.2 هست :46: با 2.3 که دیگه میره تو فضا

خب از نظر رزولوشن که از همه جلوتر هست و از نظر شفافیت و ... هم گفته بهترین صفحه ال.سی.دی هست نگفته بهترین صفحه نمایش هست که...
ولی گوشی غولی هست

وضعیت موتورولا در ایران چطوره؟ ديروز 01:04
ال سی دی مگه صفحه نمایش نیست !!
وضعیت موتورولا به لطف مسئو لان قرار بهتر بشه :13:

S A M S U N G
19-02-2011, 12:30
منظور GSMArena بین گوشیها با صفحه نمایش TFT هستش .

با وجود پیکسل بالا باز این گوشی از PenTile Matrix استفاده میکنه . پیکسلها متاسفانه مشخص هستن مثل GS !

مخلصیم .

fire159
19-02-2011, 18:12
منظور GSMArena بین گوشیها با صفحه نمایش TFT هستش .

با وجود پیکسل بالا باز این گوشی از PenTile Matrix استفاده میکنه . پیکسلها متاسفانه مشخص هستن مثل GS !

مخلصیم .
چیزی از tft نگفته !
فقط گفته از بهترین صفحه نمایشهایی که دیده

Motorola booth at the MWC

The qHD (960x540 pixels) screen is the other key feature of the Motorola Atrix. That’s the higher pixel count that we have seen on an Android smartphone and that's certain to benefit image quality. Sharpness is splendid and contrast is pretty decent.
As far as LCD screens go, the Motorola Atrix display is one of the best we have ever seen

Mig33
20-02-2011, 21:46
آقا خبری از این گوشی نیست ؟؟ :31:

hasanmotori
20-02-2011, 22:18
چیزی از tft نگفته !
فقط گفته از بهترین صفحه نمایشهایی که دیده

اون کلمه LCD که نوشته یعنی چی ؟!

Mig33
21-02-2011, 11:40

اینم یه ریویو جدید :

fire159
22-02-2011, 11:14
As far as LCD screens go, the Motorola Atrix display is one of the best we have ever seen

این هم رویوو سایت انگجت .

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/ ]

Hardware

Internals / display / battery life

Cameras

Software

.

Accessories / Webtop

Laptop dock

.HD / desktop dock

matin_vv
22-02-2011, 12:53
حتماً خبر دارید که موتورولا آتریکس چند روزیه که روت هم شده!

fire159
22-02-2011, 13:51
قبل از اینکه وارد بازار بشه روتش کردن !

*IN*
22-02-2011, 16:13
راسته این گوشی رو تو آمریکا 149.9 دلار میفروشن؟؟؟

Anonymous13
22-02-2011, 16:27

اینم یه ریویو جدید :

عکس باحالیه
ایول به این گوشی

fire159
22-02-2011, 18:09
راسته این گوشی رو تو آمریکا 149.9 دلار میفروشن؟؟؟
اونجا قراردادی هست و مثل اینجا نیست
یعنی مثلا" شما گوشی رو از ایرانسل میخری 149 هزار تومان با قرارداد 2 ساله استفاده و شرایطی که اپراتور تعیین میکنه برای مقدار استفاده از اینترنت و اس ام اس و مکالمه و ... . کلا" چیز خیلی عالیی هست . بیشتر جاهای دنیا این روش استفاده میشه غیر از ایران و ... :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این حرفش تو عکس منو کشته :
این موبایله یا کامپیوتر !!

Mig33
22-02-2011, 18:27
من آماده ام برای خرید این گوشی . ... واقعا گوشی عالی وفوق العاده ای است تصمیممو گرفتم اساسی :31:
همه گوشی هارو اساسی له میکنه :5:

Mig33
22-02-2011, 18:35
اونجا قراردادی هست و مثل اینجا نیست
یعنی مثلا" شما گوشی رو از ایرانسل میخری 149 هزار تومان با قرارداد 2 ساله استفاده و شرایطی که اپراتور تعیین میکنه برای مقدار استفاده از اینترنت و اس ام اس و مکالمه و ... . کلا" چیز خیلی عالیی هست . بیشتر جاهای دنیا این روش استفاده میشه غیر از ایران و ... :31:

این حرفش تو عکس منو کشته :
این موبایله یا کامپیوتر !!

به عبارت بهتر ملزم به استفاده از سیم کارت اون شرکت هستید و گوشی برای اون سیم کارت لاک میشه :46:

fire159
22-02-2011, 19:01
من آماده ام برای خرید این گوشی . ... واقعا گوشی عالی وفوق العاده ای است تصمیممو گرفتم اساسی :31:
همه گوشی هارو اساسی له میکنه :5:
البته باید حدود 3 ماه صبر کنی تا این گوشی بیاد تو بازار جهانی :46:
میتونی صبر کنی یا یک دیفای میخری که میشه گفت آتریکس مینی خریدی :8:

sltavakoli
22-02-2011, 20:02
پس یعنی تا 3 ماه دیگه نمیاد؟

دوستان یه سوال اساسی:

اندروید 2.3 الان اومده؟اندروید 3 کی میاد؟

Mig33
22-02-2011, 20:21

هادی جان صبر میکنم .... واقعا این گوشی ارزششو داره :31:
فکر کنم زودتر از این حرفا بیاد، خبرشو خونده بودم 3 ماه دیگه ایران با قیمت 700 :31:

Mig33
22-02-2011, 20:28
پس یعنی تا 3 ماه دیگه نمیاد؟

دوستان یه سوال اساسی:

اندروید 2.3 الان اومده؟اندروید 3 کی میاد؟

2.3 اومده صجبت از 2.4 بود برای گوشی ها به جای 3 که رو تبلت هاست ولی گویا بعضی هکرهای محترم ورژن 3 رو رو 3 تا گوشی htc پورت کردن ( البته کامل نه) منجمله desir hd و Droid Incredible و ...

matin_vv
23-02-2011, 00:39
اين هم ريويوي ديگه. ظاهراً اون لپتاپ داك زياد به دل ننشسته!

Po0yAn
23-02-2011, 04:31
من کل تاپیک رو خوندم, ظاهرا کسی سوال من براش پیش نیومده.
می خواستم بدونم میشه این گوشی رو به صورت بدون قرارداد با قیمت 500-600 دلار خرید ,به ایران آورد, و سیم کارت GSM ایرانسل یا همراه اول رو روش استفاده کرد؟
چون ورژن اروپایی این گوشی نسبتا دیر و تا حداقل 2-3 ماه دیگه عرضه نمی شه و من نمیخوام معطل بمونم.galaxy sII خیلی زودتر (شاید همین ماه ) تو اروپا عرضه می شه و همین مسئله + قفل نبودن bootloader در نظر من اون رو به گزینه ی بهتری برای خرید تبدیل می کنه. هر چند به شخصه Tegra2 رو به Exynos ترجیح می دم,چون گذشته از داشتن Tegra Zone ,پشتیبانی قویتر رو از nVidia نسبت به سامسونگ میشه انتظار داشت.
البته مسئله ی مهم دیگه اینه که کدوم یک از این گوشی ها زودتر به آندروید 2.4 ( که اولین ورژن با پشتیبانی از CPU های چند هسته ای خواهد بود و تا اون موقع ما پردازش واقعی این CPU ها رو نمی بینیم. ) ارتقا پیدا می کنن, که اینجا هم برنده احتمالا galaxy sII هست, چون با توجه به اینکه اولین گوشی که آپدیت میشه Nexus S هست, مطمئنا کد آخرین آپدیت های آندروید پیش از هر کمپانی در دسترس samsung خواهد بود. همونطور که سال قبل hTC اولین برندی بود که گوشی هاش رو به 2.2 و 2.2.1 آپدیت کرد , احتمالا امسال محصولات samsung از این مزیت بهره خواهند برد.

fire159
23-02-2011, 08:19
هادی جان صبر میکنم .... واقعا این گوشی ارزششو داره :31:
فکر کنم زودتر از این حرفا بیاد، خبرشو خونده بودم 3 ماه دیگه ایران با قیمت 700 :31:
من هم که دیگه گوشی نمیخرم تا این بیاد // یه وقت هم دیدی طاقت نیارم و میلستون 2 هم بخرم :19:
فقط امیدوارم آتریکس زودتر بیاد تو بازار اروپا و آسیا

پویان جان آتریکس 4g فقط مال اپراتور at&t آمریکاست و سیم کارت فکر نکنم بخوره .

fire159
23-02-2011, 12:39
Motorola Atrix 4G Teardown

rozysara
23-02-2011, 15:16
Motorola Atrix 4G Teardown

ااا یعنی اتریکس با اینا ساخته میشه برم قطعاتش رو بخرم تو خونه درست کنم :21:

Pami
23-02-2011, 15:36
ااا یعنی اتریکس با اینا ساخته میشه برم قطعاتش رو بخرم تو خونه درست کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما میتونید قطعات و کیتها رو از بازار بخرید و تو خونه همین گوشی رو درست کنید ! فقط مواظب باشید اشتباها به جای گوشی انرژی هسته ای تولید نکنین !
------------
Atrix به نظر گوشی فوق العاده ای میرسه ولی در حال حاضر قویترین اسمارت فون نیست ! الان LG Optimus 3D بنچ مارک و نتایج بهتری از این گوشی داره و در حال حاضر قویترین اسمارت فون هست که معرفی شده . برترین مزیت اش هم نسبت به برند های دیگه رم 1 گیگابایتش هست .

Mig33
23-02-2011, 19:17
کیفیت صفحه نمایش آتریکس گویا بهتره ... رمشم که بالاتره .... باتریشم که قویتره ..دیزاین اونم که نسبت به ال جی خیلی بهتره :5: خدائیش عکس ال جی مخصوصا پشتشو ببینید :31: فاجعه است ...رابط کاربریشم که به نظر من بهتره ..مهمتر از همه اینکه ال جی نیست :46:
و جالب تر اینکه با همه این حرفها و بی این حرفها من این آتریکسو میخرم :46: پولشم گذاشتم کنار :5: خدای گوشی ها که تا الان هم رو دستش نیومده :8:

راستی اینم یادم رفت البته شاید چیز مهمی نباشه ولی امتیاز این گوشی از ال جی 3d تو سایت gsmarena از نظر کاربرا بیشتره :46:

Pami
23-02-2011, 19:31
بهتره یه نگاهی به بنچ مارک ها داشته باشیم :

آتریکس گوشی فوق العاده ای هست ولی باید منصفانه قبول کرد که LG Optimus 3D قویترین گوشی فعلی دنیا هست .
طراحی 3D هم بسیار جالبه و یک بحث کاملا سلیقه ای هست .
از تمام این موارد بگذریم قابلیت 3D بدون نیاز به عینک کم چیزی نیست .

Mig33
23-02-2011, 19:38
خب بحث 3d هم یه چیز کاملا سلیقه ایست 3d برای من به شخصه اصلا چیز جالبی نیست :11: مخلصیم

4870x2
23-02-2011, 22:21
کلا Atrix و Optimus 3D تو یه کلاس نیستن
بهتره با هم مقایسه نشن (هم کل کل نمیشه و هم پستی پاک نمیشه: دی)

خب بحث 3d هم یه چیز کاملا سلیقه ایست 3d برای من به شخصه اصلا چیز جالبی نیست مخلصیم
یعنی می خوای بگی دیدن بعد 3وم چیز خوبی نیست؟
اصلا نباشه شما 2 بعد رو در نظر بگیر ! حالا کدوم قویتره؟

fire159
24-02-2011, 08:56
رم ال جی اپتیموس 512 مگابایت هست
و رم آتریکس 1 گیگا بایت یعنی 2 برابر / چیپ گرافیکی هم که تگرا هست /

matin_vv
24-02-2011, 10:17
متاسفانه این همه ریویوهای بدی که از موتوبلر نوشته میشه، من رو در خرید این دستگاه دچار تردید میکنه!
این ریویویی هست که سردبیر endgadget نوشته، و خیلی از motoblur بد گفته! علیرغم این که گفته سخت افزارش حرف نداره، ولی نرم افزارش چنگی به دل نمیزنه!

Anonymous13
24-02-2011, 13:18
هر کی هر چی میخواد بگه .

من دارم پولهامو میزارم کنار تا 2-3 ماه دیگه خداکنه بیاد تا بخرمش .

1 گیگ رم داره بابا :18:

Pami
24-02-2011, 13:42
رم ال جی اپتیموس 512 مگابایت هست
و رم آتریکس 1 گیگا بایت یعنی 2 برابر / چیپ گرافیکی هم که تگرا هست /

دوست عزیز همه چیز کمیت نیست ، رم گوشی Optimus از نوع DDR2 هست و همین باعث اختلاف و برتری میشه .
به هر حال موتورولا آتریکس الان جزو 5 اسمارت فون برتر جهان هست ولی بهترین نیست ، حرف من اینه .

fire159
24-02-2011, 14:02
دوست عزیز همه چیز کمیت نیست ، رم گوشی Optimus از نوع DDR2 هست و همین باعث اختلاف و برتری میشه .
به هر حال موتورولا آتریکس الان جزو 5 اسمارت فون برتر جهان هست ولی بهترین نیست ، حرف من اینه .
اتفاقا" رم آتریکس هم ddr2 هست !؟
واسه همین من به این بنچمارک ها شک دارم

Mig33
24-02-2011, 17:39
کلا Atrix و Optimus 3D تو یه کلاس نیستن
بهتره با هم مقایسه نشن (هم کل کل نمیشه و هم پستی پاک نمیشه: دی)

یعنی می خوای بگی دیدن بعد 3وم چیز خوبی نیست؟
اصلا نباشه شما 2 بعد رو در نظر بگیر ! حالا کدوم قویتره؟

نه بابا کل کل کجا بود ما مخلص بچه های گل فروم هم هستم .... چیز یاد میگیریم . :11:
منظور من اینه که برای من :
مقدار رم ...تکنولوژی پردازنده ... کیفیت ساخت ... کیفیت صفحه نمایش ... پلتفرم اندروید ( رابط کاربری و شرکت سازنده ) صد البته از 3d نمایش دادن بهتره و این نظر شخصی منه :31:
تا این دو گوشی وارد بازار نشه کامل نمیشه در مورد قدرت اینا نظر داد اجازه بدید بیان بعد بنچ مارک ها رو می بینیم و نظر میدیم الان زیاد نمیشه به این نتایج نگاه مثبت داشت ...
سوای این بحث ها بقول دوستمون این آتریکس جز 5 گوشی قدرتمند دنیاست این فرض رو هم بپذیریم اول هم نباشه دوم هم باشه برای من مهم نیست من این آتریکسو میگیرم :46:
مخلص همگی:11:

4870x2
24-02-2011, 17:51
خوب دوستان مثل این Ram گوشی Optimus 3D به 2GB تغییر کرده: دی
یعنی 2 تا 1GB به صورت DDR2 که تازه هرکدوم جدا از هم هستش (دو کاناله)

مقدار رم ...تکنولوژی پردازنده ... کیفیت ساخت ... کیفیت صفحه نمایش ... پلتفرم اندروید ( رابط کاربری و شرکت سازنده ) صد البته از 3d نمایش دادن بهتره و این نظر شخصی منه
هوووم: دی
تقریبا تو همه این مواردی که گفتی Optimus 3D بهتر از Atrix هستش(البته بدنه رو قول نمیدم ولی Optimus 3D از فلزه)

Mig33
24-02-2011, 17:55
خوب دوستان مثل این Ram گوشی Optimus 3D به 2GB تغییر کرده: دی
یعنی 2 تا 1GB به صورت DDR2 که تازه هرکدوم جدا از هم هستش (دو کاناله)

هوووم: دی
تغریبا تو همه این مواردی که گفتی Optimus 3D بهتر از Atrix هستش(البته بدنه رو قول نمیدم ولی Optimus 3D از فلزه)

نه دوست عزیز من نظرم رو در مورد برتری های یه گوشی نسبت به 3d بودن رو بیان کردم از منظر خودم در جواب شما کاری به این دو تا گوشی نداشتم... اینم در نظر بگیرید اون lg هست :31: همین براش کافیه شما اومد جرئت داشتی برو بگیرش :31::46:

4870x2
24-02-2011, 18:08
نه دوست عزیز من نظرم رو در مورد برتری های یه گوشی نسبت به 3d بودن رو بیان کردم از منظر خودم در جواب شما کاری به این دو تا گوشی نداشتم... اینم در نظر بگیرید اون lg هست همین براش کافیه شما اومد جرئت داشتی برو بگیرش
: دی
میشه بگی موتو کی از LG تو اطمینان خرید بهتر بودش؟: دی
.

Mig33
24-02-2011, 18:23
دوست عزیز پست های منو انگار با دقت مطالعه نمی فرمائید :11:
من گفتم موتورولا آتریکس در مقابل lg 3d ... تشریف ببرید این دو صغحه :
آنریکس :

ال جی 3d :

سمت چپ رو ببینید در 3 رده امنیاز دادن خودتون ببینید که آتریکس جلوتره :31:

Mig33
24-02-2011, 18:29
حالا میخواین رقیب بتراشین برای آتریکس جان لا اقل اینو بگید :

مشخصاتشو ببینید :27:
ال جی رو بی خیال شید :31:

4870x2
24-02-2011, 18:37
Orion در حد این حرفا نیست: دی
منبع:

Mig33
24-02-2011, 18:54
بزارید گوشی ها بیان بهتر میشه در مورد قدرتشون نظر داد باور بفرمائید برای نتیجه گیری فعلا زوده :31:
به سری مشخضات رو صفحه داریم که اعلام میشه یه سری هم کار در میدان کار زار :21:
ولی باور نمیکنید من از خدامه گوشی های دیگه بیان تو چشم تا این واسطه ها رو سود زیاد آتریکس کلید نکنند و ما راحت بریم بخریم با کمترین نوسان :31:
راستی اینجوری هم میتونید با آتریکس جیگر بازی کنید :31:

vroom
24-02-2011, 20:47
atrix فردا وارد بازار میشود آیا؟:دی
500-600 دلار باشه خیلی خوبه البته اگه کمتر باشه که چه بهتر:دی

hashemi_ali_reza
25-02-2011, 09:43
سلام ؛
کیفیت تاچ گوشی های motorola نسبت به htc چه طوریه؟؟؟ بهتره یا بدتره؟؟؟

Mig33
25-02-2011, 20:03
نمای نزدیک :31:

4870x2
25-02-2011, 20:58
سلام ؛
کیفیت تاچ گوشی های motorola نسبت به htc چه طوریه؟؟؟ بهتره یا بدتره؟؟؟
هر دو برند از کنترل کننده تاچ Atmel mXT224 استفاده می کنن
پس کاملا برابرند با هم
.

It's the same chip we've found on the Samsung Galaxy Tab, Nexus S, and HTC Evo 4G.

fire159
26-02-2011, 14:44
هی روزگار
تا کی باید عکسای خوشکلشو ببینیم :9:

amirrezan95
26-02-2011, 15:23
سلام
این داک لپتاپیش چند قیمته ؟؟؟

javad.software
26-02-2011, 20:48
عملکرد ضعیف باتری
forum.xda-developers.com/showthread.php?p=11612568#post11612568

Mig33
26-02-2011, 22:28
عملکرد ضعیف باتری
forum.xda-developers.com/showthread.php?p=11612568#post11612568

دوست عزیز من که کامنت ها رو خوندم بیشتر تعریف کردند !!!!!
مثال:

Battery on this phone is great, better than all of my previous phones

Coming from an Evo, the Atrix battery is awesome.

I"m an extremely heavy user. I run my business entirely from my phone, so lots of data, voice and text. I leave bluetooth, gps etc on at all times. Since day one with this phone, after 12 hours off charger its been at 20-30%. Also, this battery charges VERY quickly compared to my Evo.

Other than a few random reboots, I'm 100% satisfied with the Atrix

و.......

javad.software
26-02-2011, 23:15
بعضیا گفتن خوبه بعضیا گفتن مصرف زیاد شارژ به خاطر خود سیستم عامل اندروید بعضیا هم کلن شاکین مثل این کاربر
Hmm hearing all these replies i believe i have a defective battery. I unplugged mine today at 5:15AM and now it's 2:18PM and it's just gave me the 15% beep. I've sent about 25 texts and played some words with friends. I've got watchdog installed and no apps seem to be out of control. I'm wondering if a factory reset would fix the issue or if i should return it.

Mig33
27-02-2011, 10:00
دوست عزیز دیگه این یه اصلی شده که همه اسمارت فون های جدید مصرف بالائی دارن و البته و صد البته این زود مصرف کردن هم بیشتر به خاطر نا وارد بودن یوزرها حاصل میشه که زیاد با کار کردن با این گجت ها آشنا نیستن ( مثل کیل نکردن برنامه های در حال اجرا در بکراند که دارن باتری مصرف میکنند روشن گداشتن وای فای ... و ...)
این سایتی هم که شما معرفی کردید همشو خوندم بیشتر تاکید کردن که خوبه با توجه به کاری که کشیدند مثلا این بابا رو ببینید :

Had the Atrix today (day one after full night charge, unpluged at 6:30a), kept BT On, WiFi On, Brightness 100%, Sync On, Exchange Sync On, Auto off/standby set to 15 minutes, Pandora on via BT for my hour trip (unpluged), forest Live Background, Weather Widget etc.,downloaded everyting I could think of/find, constant e-mail, and constant "whatsApp" till noon (lunch), wache YouTube Videos for my whole hour lunch (still full bright mind you). Created 10 minute Install Video with 720p for work, then uploaded via WiFi, not USB. More Texing, Calls and Downloads. .... FINALLY haed to plug it in at 2:30p, with 5% battery left, I think I could have made it till 3 for sure

اینهمه کار کشیده همه چی رو هم رو ماکزیمم گداشته گفته 8 تا 9 ساعت جواب داده که خیلی عالیه
در مورد پست بالای شما که نقل قول کردید گویا متوجه حرف این ینده خدا نشدید ( چون همه پست ها رو خوندم :46: )
ایشون اتفاقا سالم بودن و خوب بودن باتری آترکس رو تائید کرده گفته با شنیدن نظرات کاربرا به این نتیجه رسیده که باتریش معیوبه یعنی باتری ایشون مشکل داره نه سیستم باتری آتریکس
به اول جمله دقت کنید :

Hmm hearing all these replies i believe i have a defective battery
موفق باشید

tanatos
01-03-2011, 11:49
آقا این هم لیستی از داکهای این گوشی و توضیحاتش:
کمپانی موتورولا موبیلیتی داک های متنوعی را برای گوشی Motorola ATRIX 4Gطراحی نموده است که در زیر به آن ها اشاره می شود:
داک لپ تاپ (Laptop Doc): داک لپ تاپ ظریف و باریک است و از یک صفحه نمایش 11.6 اینچی، یک کیبرد، یک Trackpad با اندازه مناسب و دو پورت USB تشکیل شده. با اتصال گوشی Motorola ATRIX 4G به آن برنامه ای با نام Webtop بطور خودکار اجرا شده و با استفاده از توان پردازشی بالای گوشی، امکان مرورگری اینترنت از طریق مرورگر فایرفاکس با پشتیبانی از نسخه 10.1 فلش و اجرای برنامه های اندروید را در قالب یک لپ تاپ کوچک برای کاربر فراهم می آورد. جالب این است که با جدا نمودن گوشی از داک، وضعیت برنامه Webtop بطور کامل ذخیره می شود تا با اتصال دوباره گوشی به داک این برنامه به وضعیت قبلی خود بازگردد.

داک چند رسانه ای اچ دی (HD Multimedia Doc): داک چند رسانه ای اچ دی با دارا بودن پورت های USB و HDMI امکان اتصال گوشی Motorola ATRIX 4Gرا به مانیتورها و تلویزیون های HD و نیز به وسایل جانبی نظیر ماوس و صفحه کلید فراهم می آورد.

داک وسیله نقلیه (Vehicle Dock): با استفاده از داک وسیله نقلیه گوشی Motorola ATRIX 4Gبه راحتی در داخل خودرو قرار گرفته و امکان استفاده از برنامه نقشه های گوگل (Google Maps) و مسیر یابی و راهنمایی قدم به قدم در طول مسیر و نیز شماره گیری و جستجو با استفاده از فرامین صوتی برای راننده خودرو فراهم می شود.

داک استاندارد (Standard Dock): با قرارگیری گوشی Motorola ATRIX 4Gبر روی داک استاندارد در حالی که گوشی شارژ می شود می توانید آنرا با زاویه مناسبی مشاهده نمائید (بطور مثال می توان گوشی را برای نمایش ساعت و تقویم و یا آلبوم تصاویر تنظیم نمود). لازم به ذکر است که تنظیمات انجام شده برای نمایش در این وضعیت ذخیره شده و با قرار گیری مجدد گوشی بر روی داک این تنظیمات بطور خودکار فراخوانی شده و نیازی به تنظیم مجدد نخواهید داشت

Atropates
01-03-2011, 13:01
باحال بودن ! کاش اون HD Multimedia Doc و Standard Dock رو با هم ترکیب میکرد

fire159
02-03-2011, 15:44
بررسی تخصصی آتریکس در فون آرنا و کسب امتیاز 9.5 از 10 برای این سوپر فون

Motorola ATRIX 4G Review

Pros

Innovative new functionality with its docks
Speedy dual-core NVIDIA Tegra2 processor
Sharp looking qHD display
Plenty of ways to share content
Above average battery life

Cons

Not that great HSPA+ upload speeds

.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

و این هم یک بنچمارک دیگه از آتریکس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..

fire159
02-03-2011, 16:36
و بررسی تخصصیش در پی سی ورلد

اونجا هم امتیاز 9.5 از 10 گرفته

Pros

Dual-core processor makes phone operate smoothly
qHD display renders sharp images and video
Cons

"Laptop dock" concept poorly executed
Not running Android 2.3

Mig33
02-03-2011, 17:02
فعلا امید ما مونده رو این گوشی و droid x2 ... امیدوارم با قیمت معقول وارد بشن، دوستان اگه با پرشین تله کام تماس دارید بهشون بگید اینارو وارد کنند :31:

fire159
07-03-2011, 10:15
چند نمونه از بازی های قابل اجرا روی این گوشی و تبلت زووم که سی پی یو تگرا دو هسته ای دارن

fire159
08-03-2011, 21:17
آتریکس vs آیفون 4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سمت راست آتریکس - سمت چپ آیفون 4

zare57
08-03-2011, 22:04
تا اومدنش با اين عكسها بايد سر كنيم همش منتظر باشيم (شايد ....

tanatos
09-03-2011, 09:41
کاش توی عکسها از یه پس زمینه استفاده میشد!

fire159
09-03-2011, 12:12
این هم اونی که شما میخوای -

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سمت راست آتریکس ---- سمت چپ آیفون 4

Anonymous13
09-03-2011, 12:55
و این است وقتی که tft موتورولا از Super AMOLED و retina بهتر میشود :21:
حالا برن سوپر سوپر AMOLED بزنن :27:

tanatos
09-03-2011, 13:21
این هم اونی که شما میخوای -

بابا دمت گرم ما یه چیزی گفتیم حالا!
دیگه این همه ریخت و پاش!
میگم یه کاری حالا که این همه لطف کردی یه چند تا عکس هم از مقایسه ی صفحش با گوشیهایی مثل آرک و گالکسی2 و الجی اوپتیموس بزاری دیگه خیلی توپ میشه

PersiAndroid
09-03-2011, 16:25
و این است وقتی که tft موتورولا از Super AMOLED و retina بهتر میشود :21:
حالا برن سوپر سوپر AMOLED بزنن :27:

كو super amoled؟
در ضمن هيچوقت يه lcd از amoled بهتر نميشه..
گوشي موتو داشتم و واقعاصفحه نمايشش در مقابل samoled حرفي واسه گفتن نداشته
به نظر من صفحه نمايش رتيناي آيفون 4 چيز جالبي نيس
تازه اگه دقت كنين موتو همين الانشم در مقابل آيفون4 كم آورده و نسبت به آيفون تصويرش يكم مات هست

fire159
09-03-2011, 19:07
تازه اگه دقت كنين موتو همين الانشم در مقابل آيفون4 كم آورده و نسبت به آيفون تصويرش يكم مات هست
منظورت کدوم عکس هست پرشین جان ؟
تازه توجه کن که ال سی دی آتریکس 4 اینچی هست و آیفون 3.7 اینچی / با این وجو از نظر وضوح در یک حد هستن . اما اشباع رنگها تو آتریکس بهتره .

metallica is me
09-03-2011, 19:10
حذف شود ......

Mig33
09-03-2011, 19:24
هر چند که من طرفدار اپل نیستم ولی اینجا صقحه اپل که بهتر عمل کرده !!!!

fire159
09-03-2011, 19:34
اصلا" قابل قیاس نیستن بیخود بحث نکنید . چون از نظر سایز ال سی دی یکسان نیستن .

tanatos
09-03-2011, 20:41
خوب اگه به خاطر اندازه ی صفحه ی نمایش با هم قابل مقایسه نیستند نباید عکسهاشون در کنار هم درج میشد!

Mig33
09-03-2011, 21:31
واقعیت اینه که تو بحث صفحه نمایش رو دست سامسونگ با تکنولوژی آمولد و سوپر آمولد نیومده ... فقلا از همه سرتره.

tanatos
10-03-2011, 12:39
تایید میشه مطمئناً سامسونگ برترین شرکت تولید کننده ی صفحهات نمایشه و این سیاست جدیدش که صفحات آمولد و سوپرآمولدش رو به برندهای دیگه نمیده باعث برتری قابل توجهش شده!

PersiAndroid
10-03-2011, 16:14
اصلا" قابل قیاس نیستن بیخود بحث نکنید . چون از نظر سایز ال سی دی یکسان نیستن .
خوب به قول دوستمون اگه قابل قياس نيستن پس چرا مقايسشو گذاشتين؟
الان صفحه نمايش هاي امولد حتي تو اندازه هاي مختلف (از 3.5 گرفته تا 4 اينچ) و با رزولشن هاي ثابت عمق تصوير خيلي خوبي دارن چون ديگه اين تكنلوژي هست كه فرق مي كنه درسته تو صفحه هاي lcd هرچه رزلوشن بيشتر و هر چه اندازه ي صفحه نمايش كوچكتر باشه كيفيت تصوير بهتر ميشه مثلا همين مقايسه اي كه شما گذاشتين

:20: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سمت راست آتریکس ---- سمت چپ آیفون 4

منظورت کدوم عکس هست پرشین جان ؟
تازه توجه کن که ال سی دی آتریکس 4 اینچی هست و آیفون 3.7 اینچی / با این وجو از نظر وضوح در یک حد هستن . اما اشباع رنگها تو آتریکس بهتره .
تصوير دوم
به نظر من رنگ ها تو آيفون بهتره مثلا همين تصوير آخري
در ضمن رنگ سياه تو رتيناي آيفون بهتر هست
samoled ها تو نمايش رنگ هاي سياه بي نظيرن مثلا تو گالكسي وقتي گوشه ها و حاشيه هاي تصوير سياه هستن تشخيصش مرز صفحه نمايش با خود قاب سياه جلوي گوشي غير ممكن هست

PersiAndroid
10-03-2011, 16:37
atrix هنوز هم عنوان قويترين رو يدك ميكشه يانه؟

اين بنچمارك هاي LG Optimus 3D رو ببينين:

fire159
10-03-2011, 20:24
atrix هنوز هم عنوان قويترين رو يدك ميكشه يانه؟

اين بنچمارك هاي LG Optimus 3D رو ببينين:

این بنچمارکها رو دیدیم پرشین جان / هنوز معلوم نیست 100% درست باشه !

البته شاید هم به خاطر رزولیشن بالاتر آتریکس بنچمارکش تو برخی موارد تستها پایین تر شده !

به نظر من رنگ ها تو آيفون بهتره مثلا همين تصوير آخري
تصویر بالایی همون رو ببینی آتریکس رنگهش خیلی زنده تره

Mig33
11-03-2011, 18:06
خبر خوب برای گوشی ها و تبلت های مبتنی بر تگرا2 ......
بازی های پلی استیشن امسال برای این معماری عرضه میشه .... :8:

PlayStation games coming to Tegra smartphones and tablets this year

منبع :

tanatos
11-03-2011, 18:40
ولی سونی گفته بود که روی همه ی گوشیهای مبتنی بر آندو 2.3 و بالاتر قابل اجراست.

Atropates
11-03-2011, 21:19
تا جایی که من می دونم سونی با انویدیا قراردادی چیزی نبسته و عاشق چشم ابروی اونا هم نیست , و از اونجایی که برا سونی فروش بازی ها ی پلی استیشن مهمه چون سود بیشتری میکنه سعی خواهد کرد رو همه ی گوشی های اندرویدی این بازی ها اجرا بشن .

tanatos
12-03-2011, 10:43
آره دیگه!
وقتی قابلیتی رو ایچاد میکنن برای سود مالیه دیگه ولی خوب همونطور که گفتم خودشون گفته بودند که حتما باید آندوی 2.3 و بالاتر روی گوشی باشه تا ساپورت بشه

The last remaining
12-03-2011, 18:53
بعد این یعنی اینکه همه بازیهای پلی استیشن رو میشه روی گوشی بازی کرد؟

Anonymous13
13-03-2011, 08:40
فکر نکنم بازی های خیلی سنگین پلی استیشن رو بشه بازی کرد !!؟؟

tanatos
13-03-2011, 08:43
بعد این یعنی اینکه همه بازیهای پلی استیشن رو میشه روی گوشی بازی کرد؟

همه ی همشون رو که نه ولی اونهایی رو که سونی حال کنه عرضه کنه!

fire159
13-03-2011, 11:33
شانزده گوشی هوشمند برتر دنیا انتخاب شدند

22/12/1389
گروه خبری GSM : یکی از پرطرفدارترین محصولات الکترونیکی در دنیا تلفن‌های همراه هستند که همواره توجه کاربران را به خود جلب کرده‌اند.
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اگر چه شرکت‌های بزرگ در حوزه تلفن‌همراه سهم اصلی بازار جهانی گوشی‌ها را از آن خود کرده‌اند، اما طی ماه‌های اخیر مشخص شده است که حجم گسترده‌ای از کاربران به سمت گوشی‌های HTC، LG، موتورولا، سامسونگ، دل و حتی Vizio کشیده شده‌اند. در زیر نام 16 گوشی هوشمند برتر دنیا که در این شرکت‌ها ساخته شده‌اند، آورده شده است.

1-

گوشی هوشمند Atrix 4G موتورولا:
این گوشی هوشمند به پردازنده دوهسته‌ای مجهز شده است و از دیگر قابلیت‌های مهم به کار رفته در آن می‌توان به دوربین دوم برای برقراری کنفرانس‌های تصویری، قابلیت تصویربرداری با کیفیت HD، سیستم شناسایی اثر انگشت و رم یک گیگابایتی اشاره کرد. در حالی که باتری گوشی‌های هوشمند معمولا 1300 تا 1500mAh است، باتری این گوشی 1930mAh اعلام شده است.

2-

گوشی هوشمند Infuse سامسونگ:
این گوشی هوشمند شامل نمایشگر لمسی 5/4 اینچی از نوع Super AMOLED Plus می‌شود و دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی را در خود جا داده است. از دیگر امکانات آن می‌توان به پردازنده تک‌هسته‌ای 2/1 گیگاهرتزی، سیستم‌عامل اندروید 2/2 و رابط کاربری TouchWiz اشاره کرد.

3-

گوشی هوشمند Optimus Black شرکت LG:
این گوشی هوشمند که همراه با سیستم‌عامل اندروید 2/2 به دست کاربران می‌شود، شامل نمایشگر فوق شفاف 4 اینچی می‌شود و از دیگر مشخصات آن می‌توان به ضخامت 36/0 اینچی، باتری 1500mAh، دو دوربین دیجیتالی مجزا و ... اشاره کرد.

4-

گوشی هوشمند EVO Shift 4G شرکت HTC:
این گوشی هوشمند کوچکتر از مدل EVO 4G ساخته شده است که شالم نمایشگر 6/3 اینچی لمسی، صفحه‌کلید کامل QWERTY به شکل کشویی، دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی و سیستم‌عامل اندروید 2/2 می‌‌شود.

5-

گوشی هوشمند Droid Bionic موتورولا:
این گوشی هوشمند پردازنده دوهسته‌ای را در خود جا داده است و دیگر امکانات آن شامل رم 512 مگابایتی، نمایشگر لمسی 3/4 اینچی با قابلیت تصویربرداری HD، دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی، دوربین مجزا مخصوص کنفرانس‌های تصویری و قابلیت برقراری ارتباط با شبکه 4G می‌شود.

6-

گوشی هوشمند Xperia Arc سونی‌اریکسون:
این گوشی هوشمند شامل نمایشگر لمسی 2/4 اینچی می‌شود و به سیستم‌عامل اندروید 3/2 مجهز شده است. برای این گوشی دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی و دوربین دوم برای کنفرانس‌های تصویری در نظر گرفته شده و ضخامت آن 34/0 اینچ اعلام شده است. این محصول شامل خروجی HDMi نیز می‌شود.

گوشی هوشمند Venue Pro دل:
این گوشی نمایشگر لمسی 1/4 اینچی را در خود جا داده است و از مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی، سیستم‌عامل اندروید 2/2 و پردازنده یک گیگاهرتزی اشاره کرد.

گوشی هوشمند Thunderbolt شرکت HTC:
این محصول قابلیت سازگاری با نسل جدید شبکه‌های مخابراتی 4G LTE را دارد با نمایشگر لمسی 3/4 اینچی امکان مشاهده تصاویر با کیفیت بالا را فراهم می‌کند. برای این گوشی سیستم عامل اندروید 2/2 و رابط کاربری HTC Sense در نظر گرفته شده است و از دیگر امکانات آن می‌توان به دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی و پردازنده یک گیگاهرتزی اشاره کرد.

گوشی هوشمند Inspire شرکت LG:
این گوشی نمایشگر لمسی 3/4 اینچی را در خود جا داده است و با پردازنده یک گیگاهرتزی خود، امکان پردازش اطلاعات با سرعت بالا را برای کاربران فراهم می‌کند. گوشی جدید ای‌جی شامل دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی با دو لنز فلش مجزا می‌شود و روی آن سیستم‌عامل اندروید 2/2 نصب شده است.

گوشی هوشمند Vizio Android:
این گوشی نمایشگر لمسی 4 اینچی، دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی، سیستم برقراری تماس‌های تصویری و صوتی، ورودی HDMI، چهار گیگابایت حافظه داخلی و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD دارد.

گوشی هوشمند FreeStyle شرکت HTC:
این محصول شامل نمایشگر لمسی 2/3 اینچی می‌شود و مهم‌ترین قابلیت‌های آن به قرار زیر اعلام شده است: گیرنده ماهواره‌ای GPS، قابلیت اتصال به شبکه بی‌سیم Wi-Fi، بلوتوث، قابلیت پخش برنامه‌های موج FM رادیو و سیستم‌عامل Brew MP ساخت شرکت HTC.

گوشی هوشمند BeTouch E210 ساخت شرکت ایسر:
روی این محصول سیستم‌عامل اندروید 2/2 نصب شده است و ظاهری شبیه به گوشی‌های بلک‌بری دارد. این گوشی هوشمند شامل نمایشگر لمسی 6/2 اینچی می‌شود و از دیگر امکانات آن می‌توان به پردازنده 416 مگاپیکسلی، 256 مگابیات رم،‌ دوربین دیجیتالی 2/3 مگاپیکسلی، گیرنده ماهواره‌ای GPS، شبکه بی‌سیم Wi-Fi و رادیو FM اشاره کرد.

گوشی هوشمند Revolution شرکت LG:

روی این گوشی سیستم‌عامل اندروید 2/2 نصب و به نمایشگر لمسی 3/4 اینچی مجهز شده است. این گوشی شامل پردازنده یک گیگاهرتزی، دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی، دوربین مجزا با کیفیت 3/1 مگاپیکسل برای کنفرانس‌های ویدیویی و قابلیت اتصال به شبکه مخابراتی 4G اشاره کرد.

گوشی هوشمند Liquid Mini ایسر:
این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی 2/3 را در قسمت جلوی خود قرار داده است و شامل پردازنده 600 مگاهرتزی می‌شود. از دیگر امکانات این گوشی می‌توان به 512 مگابایت رم، دوربین 5 مگاپیکسلی، سیستم ارتباطی DLNA، رادیو FM، گیرنده ماهواره‌ای GPS و بلوتوث اشاره کرد.

گوشی هوشمند Ideos X5 هواوی:
این محصول با سیستم‌عامل اندروید 2/2، نمایشگر لمسی 8/3 اینچی، پردازنده 800 مگاهرتزی، دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت تصویربرداری به صورت HD و میکروفون پیشرفته برای ضبط صداهای محیط قیمت ارزانی دارد.

گوشی هوشمند Cliq 2 موتورولا:
این گوشی هوشمند که از طریق شرکت مخابراتی T-Mobile وارد آمریکا می‌شود، نمایشگر لمسی 7/3 اینچی را در خود جا داده است و شامل دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی، سیستم ارتباطی DNLA، پردازنده یک گیگاهرتزی و سیستم‌عامل اندروید 2/2 می‌شود.

tanatos
13-03-2011, 12:14
اون موقع سامی گالکسی اس2 رو نزده بود؟
چرا 3D الجی اینجا جایی نداره؟

fire159
13-03-2011, 19:10
اون موقع سامی گالکسی اس2 رو نزده بود؟
چرا 3D الجی اینجا جایی نداره؟
آخه اونا که گوشی خوبی نیستن :31:
نه شوخی کردم / احتمالا" این لیست برترین گوشی های اپراتور at&t آمریکاست . و اونهایی که گفتی مال این اپراتور نیستن و حتی وارد بازار هم نشدن .

senaps
13-03-2011, 19:15
به نظرم لیست مزخرف بود و اختصاصی اپراتور!! نمیشه گفت مال دنیا...

tanatos
13-03-2011, 21:06
آخه اونا که گوشی خوبی نیستن :31:
نه شوخی کردم / احتمالا" این لیست برترین گوشی های اپراتور at&t آمریکاست . و اونهایی که گفتی مال این اپراتور نیستن و حتی وارد بازار هم نشدن .
یعنی همه ی گوشیهایی که اسم بردی وارد بازار شدند؟ :13:

fire159
14-03-2011, 09:32
یعنی همه ی گوشیهایی که اسم بردی وارد بازار شدند؟ :13:
موتورولا هایی که تو لیست هست همه تو بازار اونجا هست / بقیه هم فکر کنم موجود باشن ! غیر از سونی آرک
--

به هر حال اپراتور at&t دومین اپراتور بزرگ آمریکا هست و این لیست هم بیخودی نوشته نشده
حالا اگر اسم گالاکسی توش اول بود میگفتن بهترین لیست دنیا :27:

tanatos
14-03-2011, 12:46
نه بابا اینطوریا هم نیست میدونی که من بارها گفتم که به هیچ گوشی یا برند خاصی ارادت ندارم منتها خوب آدم باید درباره ی هر نظری تفکرات خودش رو هم لحاظ کنه
مثلا خود من موفعی که دیزایر اچ دی تازه افتاده بود سر زبونا براساس نظرسنجی سایتهای معتبر و غیر معتبر کلید کرده بود که این گوشی بهتر از گالکسی اسه ولی خوب نبود.
واقعیتها رو باید پذیرفت

javad.software
17-03-2011, 13:45
The bad:
You can't install non-Market third-party apps
واسه حل این مشکل راه حلی هست؟