PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مروری بر "جملات قصار" قطبی

mahdishata
05-01-2011, 12:20
نشریه ورزشی تماشاگر در شماره 38 خود پرونده ای را به بررسی عملکرد افشین قطبی اختصاص داده است. از جمله مطالب جذاب این پرونده، مروری بر سخنان قطبی و گزینش جملاتی از این اظهارات است.

کاری که شما با مارکو کردید، حیوان با حیوان نمی‌کند.
(در دفاع از دستیارش در لیگ هشتم که ‌‌به دلالی متهم شده بود.)

دیوانه بودم که به فوتبال ایران آمدم.
(در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با ذوب‌آهن در لیگ هشتم.)

حاجیلو چسب عشق است.
(در توصیف سرپرست تیم ملی.)

کاشانی قلب شیر دارد.
(بعد از بیماری مدیرعامل پرسپولیس در لیگ هفتم و هنگام عیادت از او.)

احساس کردم در ایران امنیت اجتماعی وجود ندارد.
(زمستان 87 در گفت‌و‌گو با بی.‌بی.‌سی)

کاری می‌کنم که ایران هم تیکی‌تاکا بازی کند.:31:
(تحت تاثیر نمایش اسپانیا در جام‌جهانی‌2010.)

از باشگاه منچستر‌سیتی برای همکاری دعوت دارم.
(ادعایی عجیب در تلویزیون کشورمان، بعد از پوست‌اندازی باشگاه انگلیسی.)

اگر کره جنوبی پارک‌جی‌سونگ را نداشت، ما به جام‌جهانی می‌رفتیم.
(پس از متوقف شدن مقابل کره و عدم صعود به ‌جام‌جهانی.)

من و استیلی مثل برادر هستیم.:31:
(ادعایی که بعدها معلوم شد چندان صحت ندارد.)

کریمی خوب است، اما بمب خبری ما هفته بعد منفجر می‌شود.
(3روز بعد از جذب جادوگر و 3روز قبل از استخدام دوکارمو!)

به عشق حجازی دستکش دروازه‌بانی خریدم.
(حال دو‌قبضه امپراتور به ناصرخان)

مردم ایران حسودند و پشت سر هم حرف می‌زنند.
‌ (آخرین اظهارنظراتش در مورد ایران.)

پس از جدایی پدر و مادرم، یک سال در کلاس‌های مدرسه‌ای که پدرم در آن درس می‌داد می‌خوابیدیم.
(در مورد دوران طفولیتش.)

اشکالی ندارد، ایلِوِن‌ایلِوِن با خودمان بازی می‌کنیم!:31:
(اظهارنظر فرنگی- فارسی قطبی در مورد کنسل شدن بازی ایران و نیجریه)

امسال پاسپورتم دستم خودم است و هر طوری بخواهم حرف می‌زنم.
(در توضیح تفاوت رفتارش در لیگ هفتم و لیگ هشتم.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kianoosh
05-01-2011, 13:23
این چند تا رو هم من با اجازت اضافه می کنم :دی

من دو کره رو مثل کف دستم می شناسم و ما شکستشون میدیم
(قبل از سه بازی حساس برای انتخابی جام جهانی)

شیرهای افریقا باید منتظر شیرهای(پاکتی :دی) ایران باشند
(همچنان قبل از سه بازی)

همش تقصیر این پارک بود و ما 8 دقیقه تا جام هانی فاصله داشتیم
(بعد از تساوی برابر کره جنوبی و عدم صعود به جام جهانی)

ما قطعا قهرمان آسیا میشیم
(بعد از حذف از انتخابی جام جهانی و قبل از عقد قرارداد جدید با فدراسیون)

من همیشه گفتم که هدفم قهرمانی هست
(بعد از چند بازی تدارکاتی با تیمهای درجه 3 و خود تیم ملی)

ما همه تلاشمان را برای قهرمانی می کنیم
(بعد از درخشش!در جام ماکارونی)

من هیچ وقت نگفتم که قهرمان آسیا می شیم!!!اینها همش سو تعبیر است!
(یک ماه قبل از جام ملت ها)

ما که رفتیم لیگ ژاپن (مهم هم نیست چه نتیجه ای تو جام ملت ها میگیریم )
(در آستانه آغاز مسابقات)
..
..
..

خیلی تو ایران به من سخت گذشت و همیشه من احساس ناامنی و ترس و وحشت داشتم البته اینم بگم بازم یه روزی برمیگردم
(بعد از جام ملت ها در مصاحبه با بی بی سی)

ifu
05-01-2011, 15:27
@arbabe.sayeha
:31:

قطبی بعد از ناکامی در جام ملتهای آسیا:
اگه من رو برکنار نمی کردند ایران را به جام جهانی می بردم و ایران را جزء چهار تیم برتر جهان می کردم!!

قطبی بعد از ناکامی در تیم ژاپنی:
من اشتباهیم! من اصلا مربی فوتبال نیستم! یکی اومد گفت بیا سرمربی پرسپولیس شو منم جوگیر شدم اومدم و تیم هم قهرمان شد و .... :31:

teza
05-01-2011, 17:31
دوستان مثل این که روح اختاپوس پیشگو رفته تو جسمشون :31:
راستی کاش باقی مربیان ایران هم اشتباهی میشدن حداقل تو بنگلادش بهشون تیم میدادن:19:

Grand
05-01-2011, 18:18
هدفتون از عنوان کردن این مطالب چیه؟ چیو می‎خواید ثابت کنید؟
نه از اون مطلب درون امضاتون و نه از ایجاد یک همچین تایپیکی!
مسخره کردن دیگران به چه قیمتی؟!

Rastin.
05-01-2011, 19:23
واقعا روحیه ملی ایرانیان بی نظیره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان تخریب رو زود شروع نکردین؟! چند روز دیگه بیشتر نمونده, کمی صبر.....!!!!

مربی خارجی هم میاد, احتمالا یک ایچ جنتلمن دیگر (یا هر کی...همین که فارسی صحبت نکنه حتما خوبه دیگه!!)...بعد ببینیم چقدر طول میکشه که مربیها , کارشناسا و رسانه های همیشه دلسوز و پاک ما بهش حمله ور بشن! و خود شماها چند ماه(روز) ازش حمایت خواهید کرد...

نمیدونم چرا امسال ابراهیم زاده , پیروانی و..هیچوقت قطبی رو نکوبیدن!

molaali
05-01-2011, 19:34
@arbabe.sayeha

قطبی بعد از ناکامی در تیم ژاپنی:
من اشتباهیم! من اصلا مربی فوتبال نیستم! یکی اومد گفت بیا سرمربی پرسپولیس شو منم جوگیر شدم اومدم و تیم هم قهرمان شد و ....

دیگه به نظرم دارید زیاده روی میکنید.شاید اونی که می گفت نبود. ولی اینجوری که شما میگید هم نیست.

mahdishata
05-01-2011, 19:41

هدف یاد اوری بود!همین
منافاتشو ندیدم!میشه بگید چه تضادی داشت؟
حالا خوبه خودتون قبول دارید که مسخره س بعضی حرفاش!اینا رو که من در نیاوردم از خودم ؛اظهارات تاریخی ایشون بوده
در ضمن بنده با ایشون مشکلی ندارم:

البته اگه نخواید همه چیز رو به همه چیز نسبت بدید!

Kianoosh
05-01-2011, 19:50
ببینم اون جمله هایی که من نوشتم جز دو تا آخرش کدومشو قطبی نگفته که تخریب و ... برداشت کردین؟خواستم به اونایی که حافظه ضعیفی دارن یادآوری کنم که قطبی اولش گفت قهرمان میشیم و بعد یواش یواش حرفش رو برگردوند و آخرشم در یک حرکت غیرحرفه ای قبل از آغاز جام ملتها و تو اون حساسیت قرارداد و جزئیات تیم جدیدش تو ژاپن رو اعلام کرد که خیلی به روحیه تیم ضربه زد خب این درسته؟(تمام اخبارشم هم موجوده :دی )

این واژه تخریب تو دهن بعضی ها گیر کرده در نمیاد جا و بی جا استفاده می کنن...:27: خب ما که مشخص شد تخریب می کنیم شما که حمایت می کنی چی کار کردی تا الان؟

ایشالا که تیم ملی نتیجه آبرومندی بگیره باعث افتخار هر ایرانیه اما واقعیت رو هم نمیشه نادیده گرفت اگه فوتبال باز هم ناکامی برای مردم ایران به بار بیاره باید نسبت به چیزی که هست خیلی محدودتر بشه ! فوتبالی که همه می دونن توش چه فساد مالی و اخلاقی و ...هست!از الان دارن مردم رو بازی میدن که مربی آینده تیم ملی کی هست ؟! درست 4 ساله که فوتبال ملی ما تو این نقطه گیر کرده یعنی مربی میاد حمایت زوری میشه تو یه مرحله نتیجه نمیگیره تخریب میشه اخراج/استعفا داده میشه یعنی همه مشکلات خلاصه شده تو سرمربی!

ایراد کار بعضی ها همینه تو یه مقطع که باید انتقاد بشه همه حمایت بیخودی می کنن بعد که نتیجه دلخواه نبود همونا یهو 180 درجه برمیگردن و تخریب می کنن!و این جمله مزخرف "تو این مقطع باید همه حمایت کنن!" کی گفته اگه نقطه ضعفی هست گفته نشه همه چشماشونو ببندن بعد هم که نتیجه حاصل نشد"تو این مقطع حساس تر همه باید بکوبن!" نتیجه این میشه که رئیس فدراسیون میگه اگه تو جام ملتها هم نتیجه نگیریم استعفا نمیدم!

پ.ن:پست اولمم ادیت شد گفتم تخریبشو بیشتر کنم :27:

بردیا
05-01-2011, 20:31
در یک حرکت غیرحرفه ای قبل از آغاز جام ملتها و تو اون حساسیت قرارداد و جزئیات تیم جدیدش تو ژاپن رو اعلام کرد که خیلی به روحیه تیم ضربه زد خب این درسته؟(تمام اخبارشم هم موجوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
لابد کار فدراسیون که از ماه ها قبل دنبال جانشین برای قطبی میگشت حرفه ای بوده.
حرکت قطبی کاملا حرفه ای بوده
این پایین اومدن روحیه و این صوبتا هم چرت و پرتایی هستش که برای کوبیدن قطبی میگن و شمام توی اینجا پیشگامش شدی.

نمونه این کارو قبلا فن باستن کرده بوده
توی ماه فوریه 2008 چندماه قبل از شروع جام ملت های 2008 اروپا فن باستن قرارداد 4ساله با آژاکس امضا کرد و به طور رسمی اعلام کرد که بعد جام ملتا هلند رو ترک میکنه.

لابد حرکت فن باستن هم غیر حرفه ای بوده و روحیه تیم ملی هلند اومده بود پایین به این خاطر:27:

انگلیسی هم که بلدید منبع اصلیشو بخونید خودتون؟

Rastin.
05-01-2011, 20:33
ببینم اون جمله هایی که من نوشتم جز دو تا آخرش کدومشو قطبی نگفته که تخریب و ... برداشت کردین؟

خوب اسم این کار چیه؟!! قضاوت با دوستان... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواستم به اونایی که حافظه ضعیفی دارن یادآوری کنم که قطبی اولش گفت قهرمان میشیم و بعد یواش یواش حرفش رو برگردوند

قطبی در مورد اون وعده اشتباه کرد!...همینطور که ضعف ها و اشتباهات دیگه ای هم داشته...

و آخرشم در یک حرکت غیرحرفه ای قبل از آغاز جام ملتها و تو اون حساسیت قرارداد و جزئیات تیم جدیدش تو ژاپن رو اعلام کرد که خیلی به روحیه تیم ضربه زد خب این درسته؟(تمام اخبارشم هم موجوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
کم لطفی میفرمایید! آرامش روانی تیم و جایگاه مربی بیش از یک ساله متزلزل شده...از وقتی امثال تاج (فدراسیون!) برای تعیین جانشین قطبی دست و پا میزدن و هر روز اسامی جدیدی مطرح میشد!! اینقدر عرصه رو تنگ کردن که در نهایت قطبی ترجیح داد استعفا بده و خیال آقایون و خودش رو راحت کنه...لابد بعد از اونم حق نداشت بفکر آینده کاریش باشه!

می بینید که همه ما گاهی کم حافظه میشیم...وقتی بنفعمونه!

این واژه تخریب تو دهن بعضی ها گیر کرده در نمیاد جا و بی جا استفاده می کنن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خب ما که مشخص شد تخریب می کنیم شما که حمایت می کنی چی کار کردی تا الان؟

حمایت از نظر شما بستن چشم به ایرادها و نقاط ضعف که نیست؟؟!

از الان دارن مردم رو بازی میدن که مربی آینده تیم ملی کی هست ؟! درست 4 ساله که فوتبال ملی ما تو این نقطه گیر کرده یعنی مربی میاد حمایت زوری میشه تو یه مرحله نتیجه نمیگیره تخریب میشه اخراج/استعفا داده میشه یعنی همه مشکلات خلاصه شده تو سرمربی!

ایراد کار بعضی ها همینه تو یه مقطع که باید انتقاد بشه همه حمایت بیخودی می کنن بعد که نتیجه دلخواه نبود همونا یهو 180 درجه برمیگردن و تخریب می کنن!و این جمله مزخرف "تو این مقطع باید همه حمایت کنن!" کی گفته اگه نقطه ضعفی هست گفته نشه همه چشماشونو ببندن بعد هم که نتیجه حاصل نشد"تو این مقطع حساس تر همه باید بکوبن!" نتیجه این میشه که رئیس فدراسیون میگه اگه تو جام ملتها هم نتیجه نگیریم استعفا نمیدم!
موافقم...اما اون دوره حمایت همه جانبه در مقایسه با تخریب همه جانبه همیشه خیلی کوتاه و ناچیز بوده! الانم خیلی وقته واژه انتقاد طرفدار پیدا کرده! :rolleye:

teza
05-01-2011, 21:00
دوستان من فقط یه چیز را نمیفهمم
قطبی چی کار نکرده که مربیان دیگه تیم ملی انجام دادن که حالا قطبی شده مربی بد اصلا به من بگید امثال دایی قلعه نویی و...
چه گلی به سر تیم ملی زدن جز این که هر سری هم که گند زدن امدن با حالتی که انگار طلبکار هستند چهل پنجاه تا بد وبیراه گفتن به تماشاگر و خبر نگار که این ها مقصرند
نه عزیز من هر کی تو ایران ارام باشه و بخواهد کار کند و احترام بذاره میشه ادم بده میشه بی عرضه و اگه چیزی هم به دست بیاد میشه حاصل کار طلبکار ها نه ارام ها و مودب ها و من اطمینان دارم اگه تیم ملی تو جام ملتها نتیجه بگیره مثل قضیه پرسپولیس میشه حاصل کار مدیر و دستیار و بازیکن با غیرت و ابدارچی و تماشاگر و اگه نگیره تقصیر قطبی انالیزور و بی عرضه و وطن فروش و امریکایی و شومن و دلقک و... میگی نه به تاریخ نگاه کن

Kianoosh
05-01-2011, 21:01
لابد کار فدراسیون که از ماه ها قبل دنبال جانشین برای قطبی میگشت حرفه ای بوده.
حرکت قطبی کاملا حرفه ای بوده
این پایین اومدن روحیه و این صوبتا هم چرت و پرتایی هستش که برای کوبیدن قطبی میگن و شمام توی اینجا پیشگامش شدی.

نمونه این کارو قبلا فن باستن کرده بوده
توی ماه فوریه 2008 چندماه قبل از شروع جام ملت های 2008 اروپا فن باستن قرارداد 4ساله با آژاکس امضا کرد و به طور رسمی اعلام کرد که بعد جام ملتا هلند رو ترک میکنه.

لابد حرکت فن باستن هم غیر حرفه ای بوده و روحیه تیم ملی هلند اومده بود پایین به این خاطر:27:

انگلیسی هم که بلدید منبع اصلیشو بخونید خودتون؟

بله این رفتار قطبی با تیم ملی غیر حرفه ای هست حالا هرکسی این کارو کرده باشه بعد هم فراموش نکردید که هلند تو دور دوم به روسیه 3-1 باخت و حذف شد!حالا نمی دونم فان باستن هم با فدراسیون هلند مشکل داشت؟!:46:
چرا در مورد مربی ها یا بازیکن هایی صحبت نمی کنید که قبل و حین برگزاری یک تورنومنت اصلا و ابدا به پیشنهادها و شایعه ها و ... توجه نکردن و تمام تمرکزشونو گذاشتن برای تیم و موفقیت فعلی ...

البته موافقم با شما در اینکه رفتار فدراسیون هم اصلا حرفه ای نیست کلا من یکی که با فدراسیون فعلی کلا مخالفم :دی

پیشگام چیزی نشدم دنبال کوبیدن کسی هم نیستم قطبی یک میلیارد گرفت و با هر نتیجه ای فعلا برنمیگرده اما امثال شما دیگه باید بدونید چرت و پرت قولهایی هست که هیچ مربی نمیده قبل از خشک شدن جوهر قراردادش!

باید اینم متوجه بشید قطبی شاید اشتباه کرده باشه مقصر باشه ولی همه ناکامی های احتمالی گردن اون نیست که بخواد فرار کنه!

خوب اسم این کار چیه؟!! قضاوت با دوستان... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قطبی در مورد اون وعده اشتباه کرد!...همینطور که ضعف ها و اشتباهات دیگه ای هم داشته...

کم لطفی میفرمایید! آرامش روانی تیم و جایگاه مربی بیش از یک ساله متزلزل شده...از وقتی امثال تاج (فدراسیون!) برای تعیین جانشین قطبی دست و پا میزدن و هر روز اسامی جدیدی مطرح میشد!! اینقدر عرصه رو تنگ کردن که در نهایت قطبی ترجیح داد استعفا بده و خیال آقایون و خودش رو راحت کنه...لابد بعد از اونم حق نداشت بفکر آینده کاریش باشه!

می بینید که همه ما گاهی کم حافظه میشیم...وقتی بنفعمونه!

حمایت از نظر شما بستن چشم به ایرادها و نقاط ضعف که نیست؟؟!

موافقم...اما اون دوره حمایت همه جانبه در مقایسه با تخریب همه جانبه همیشه خیلی کوتاه و ناچیز بوده! الانم خیلی وقته واژه انتقاد طرفدار پیدا کرده! :rolleye:

اون چند تا جمله که خودم نوشتم یا تو پرانتز خواستم شوخی باشه ایشالا ظرفیتها بره بالاتر ...

خوبه که اینجا رو موافقیم بله قطبی یکبار همون بار اول یعنی وعده داد که پیروزی رو قهرمان کنه و کرد اما وعده بعدی برای صعود به جام جهانی دیدیم چی شد و بعد هم وعده قهرمانی تو آسیا رو پس گرفت این طور بازی کردن با احساسات و شعور مردم قطعا حرفه ای نیست لطفا بهانه تزریق انرژی و روحیه مثبت و رو نیارید واقع نگر باشیم...

ببین گفتم که کار فدراسیون اشتباه بوده هست و خواهد بود کلا این فدراسیون اشتباهی هست اما تا اونجایی که می دونم قرارداد با قطبی هم تا آخر جام ملتها بوده نه بیشتر نه کمتر ایشون پیشنهاد از تیمهای دیگه داشته اگه خیلی علاقه داشت خیلی خب از تیم ملی استعفا میداد میرفت!اگه نه باید تا آخر قرارداد با تمرکز و جدیت کافی به تیم ملی میرسید! خیلی خوبه یه مربی ایرانی تو لیگها سایر کشورها باشه اما صبر می کرد جام ملتها تموم میشد با هر نتیجه ای بعد ...

بله انتقاد به جا خودش حمایته منتها این روزا هر مدل انتقاد بشه سریع طرف مقابل اشک تماسح میریزه که تخریب می کنن حالا شما صبر کن ایشالا که نشه ولی اگه نتیجه نگیریم خیلی از مربی ها و کارشناسایی که ساکت بودن شروع می کنن ...

Grand
05-01-2011, 21:08
هدف یاد اوری بود!همین
منافاتشو ندیدم!میشه بگید چه تضادی داشت؟
حالا خوبه خودتون قبول دارید که مسخره س بعضی حرفاش!اینا رو که من در نیاوردم از خودم ؛اظهارات تاریخی ایشون بوده
در ضمن بنده با ایشون مشکلی ندارم:

البته اگه نخواید همه چیز رو به همه چیز نسبت بدید!

گیریم کسی حرفی رو زد و از نظر شما مسخره اومد، ما باید مسخرش کنیم؟
به نظر شما مسخره کردن دیگران کار درستیه؟! تضاد در همین جاست... امام حسین کی مسخره کردن و جسارت به دیگران رو کار درستی دونسته که شما دارین انجامش میدید؟!
کسی که خون خواه حسین هست باید رفتارش هم حسینی باشه...

mahdishata
05-01-2011, 21:42
به تاپیک سو تفاهمات خوش امدید:31:
والا من که اصلا و ابدا انگیزم مسخره کردنش نبوده.تنها و تنها یاد اوری

گیریم کسی حرفی رو زد و از نظر شما مسخره اومد، ما باید مسخرش کنیم؟

اولین کسی که برداشت کرد داریم قطبی رو مسخره میکنیم شما بودید.من همچین چیزی رو همچنان احساس نمیکنم از روحیات خودم موقع زدن تاپیک:31:

قطبی یه حرفی زده که بعدا نه تکذیب کرده و نه عذر خواهی!

کریمی خوب است، اما بمب خبری ما هفته بعد منفجر می‌شود.
(3روز بعد از جذب جادوگر و 3روز قبل از استخدام دوکارمو!)
به نظر شما معرفی دوکارمو بعنوان سورپرایز بزرگتر از کریمی توهین نیست؟اونم وقتی میدونست یارو چی کارس؟
توهین نیست یه حرفی رو جلوی دوربین بزنه و بعد بیاد بگه من نگفتم؟کی بود گفت قهرمان اسیا میشیم وبعد گفت نه هدف ما اینه!

Rastin.
05-01-2011, 21:44
اون چند تا جمله که خودم نوشتم یا تو پرانتز خواستم شوخی باشه ایشالا ظرفیتها بره بالاتر ...

اکثرا اسم تخریب رو انتقاد میزارنن, گاهیم شوخی و...

خوبه که اینجا رو موافقیم بله قطبی یکبار همون بار اول یعنی وعده داد که پیروزی رو قهرمان کنه و کرد اما وعده بعدی برای صعود به جام جهانی دیدیم چی شد و بعد هم وعده قهرمانی تو آسیا رو پس گرفت این طور بازی کردن با احساسات و شعور مردم قطعا حرفه ای نیست لطفا بهانه تزریق انرژی و روحیه مثبت و رو نیارید واقع نگر باشیم...

در مورد جام جهانی با وضعیتی که تیم و حتی مردم ما پیدا کرده بودن و با زمان کمی که قطبی داشت برگردوندن روحیه تیم تنها کاری بود که میتونست انجام بده..هر چند بعد از باخت عربستان عدم صعود ما تقریبا قطعی...و اخراج دایی و گذاشتن قطبی در اون مقطع کاملا اشتباه و فقط برای کم کردن فشار مردم بود!

ببین گفتم که کار فدراسیون اشتباه بوده هست و خواهد بود کلا این فدراسیون اشتباهی هست اما تا اونجایی که می دونم قرارداد با قطبی هم تا آخر جام ملتها بوده نه بیشتر نه کمتر ایشون پیشنهاد از تیمهای دیگه داشته اگه خیلی علاقه داشت خیلی خب از تیم ملی استعفا میداد میرفت!اگه نه باید تا آخر قرارداد با تمرکز و جدیت کافی به تیم ملی میرسید! خیلی خوبه یه مربی ایرانی تو لیگها سایر کشورها باشه اما صبر می کرد جام ملتها تموم میشد با هر نتیجه ای بعد ...

بله قطبی میتونست صبر کنه اما یه عده از یک سال قبل صبرشون تموم شده بود!!!

بله انتقاد به جا خودش حمایته منتها این روزا هر مدل انتقاد بشه سریع طرف مقابل اشک تماسح میریزه که تخریب می کنن حالا شما صبر کن ایشالا که نشه ولی اگه نتیجه نگیریم خیلی از مربی ها و کارشناسایی که ساکت بودن شروع می کنن ...
گفتم که کارشناسا و رسانه های ما بسیار پاک و دلسوز هستن...سکوت و نجابت رو هم اضافه کنید.

satttanism
05-01-2011, 21:51
دوستان بحث بی مورد نکنید

بعد از جام ملت ها مشخص میشه این حرف ها تمسخر هستند ،جدی هستند ، شوخی هستند و یا تخریبی!

مطمعنا در اون زمان همه هم نظر خواهند بود

masoudtr
05-01-2011, 23:03
بابا این حرف ها اصلا اونطوری که شما فکر میکنین روحیه را پایین نمی یاره
(ما هم فوتبال بازی کردیم اونم در سطح بین دانشگاهی تو مسابقات دانشگاه آزاده:31:)
ولی بعدا به خوبی میتونن روش به عنوان دلایل باخت مانور بدن
مثل ماجرای اینکه تیم امید تو گو انجو همش ماکارونی میخورد و 4 ام شد
ولی کسی نپرسید پس هندبال و بستکبال و والیبال چی خوردن که مثل اینا گند نزدن

B3HZ@D
06-01-2011, 01:53
مشکل اصلی فوتبال ایران مدیریت و افراد بی عرضه ای هستن که راس کار هستن
از وقتی که این آقایون سیاسی با پارتی بازی و هزار جور دوز و کلک اومدن سرکار فوتبال ایران هر روز ضعیف تر شذ
نمونه اش علی آبادی که فقط اومد پولها رو کشید بالا و رفت
حالا هم که امثال عزیز محمدی - سعیدلو - آخوندی و یک سری دیگه که اصلا نمیدونن فوتبال چیه و چجوری نوشته میشه به راس کار اومدن که آخر و عاقبت این فوتبال رو میشه از حالا دید
از برنامه ریزی های لیگ گرفته تا نوع جواب دادن امثال آخوندی - عزیز محمدی و ..... در جواب به انتقادات در برنامه های منتقد ورزشی.

رئیس فدراسیون هم که وضعیتش مشخصه و بیشتر به درد برنامه های طنز میخوره.

حالا وقتی این وسط هیچ کسی به فکر فوتبال این مملکت نیست از بقیه چه انتظاری دارین...
ولی به نظر من قطبی آدم خوبی بود و هست...ولی اینقدر با این آقایون رفت و آمد داشت که دیگه فهمید چطوری باید رفتار کنه
باید یکی مثل خودشون بشی تا کاری به کارت نداشته باشن

قطبی هم بره...کاپلو یا گواردیولا رو هم بیارن با همچین مدیریتی مطمئن باشین تیم به جایی نمیرسه
اون موقع شمایید و زبان انتقاد شما در وصف کاپلو و گواردیولا و یا هر کس دیگه.

این منتقدین هم اگه خیلی بلدن و ادعاشون میشه روسای فدراسیون رو به چالش بکشن و جملات قصار اونها رو منتشر کنن
مطمئنا از صحبت های قطبی خیلی خیلی بیشتر و مضحکتره...

مخصوصا صحبت های خنده دار آخوندی و عزیز محمدی در برنامه نود که دیگه آخر چرت و پرت تحویل دادن بود

در کل اگه امیدی برای بازسازی این فوتبال وجود داره بهتره قبل از هر چیزی چندتا مدیر درست و حسابی و فوتبالی روی کار بیان تا یک چیزی حالیشون باشه و بدونن عیب کار کجاست.
با همچین مدیریتی 100 سال هم بگذره آب از آب تکون نمیخوره

guzga
06-01-2011, 02:10
وقتی عزیزمحمدی میاد برنامه نود از روی سررسید!! برنامه لیگو توضیح میده دیگه چه انتظاری از این فوتبال میره!!!!!!!!

Lamanta
06-01-2011, 02:51
وقتی عزیزمحمدی میاد برنامه نود از روی سررسید!! برنامه لیگو توضیح میده دیگه چه انتظاری از این فوتبال میره!!!!!!!!
سررسید=در یک نگاه
البته به قول عزیز ! :31:

Rastin.
06-01-2011, 23:36
دوستان بحث بی مورد نکنید

بعد از جام ملت ها مشخص میشه این حرف ها تمسخر هستند ،جدی هستند ، شوخی هستند و یا تخریبی!

مطمعنا در اون زمان همه هم نظر خواهند بود

تفاوت انتقاد و تخریب اونقدر واضح هست که لازم نباشه تا بعد جام ملتها صبرکنیم...مگر این که قرار باشه نتایج بد بعضی رفتارها رو توجیه کنه!

ما همیشه هم نظر و متحد هستیم...در خوندن آیه یاس!!:20:

satttanism
07-01-2011, 01:07
تفاوت انتقاد و تخریب اونقدر واضح هست که لازم نباشه تا بعد جام ملتها صبرکنیم...مگر این که قرار باشه نتایج بد بعضی رفتارها رو توجیه کنه!

ما همیشه هم نظر و متحد هستیم...در خوندن آیه یاس!!:20:
نه دوست من بیشتر ما هم نظر و هم عقیده هستیم در افراط و تفریط

اینکه کسی بگه این اقا چه حرف های زده و میزنه تخریب نیست یه جور انتقاد از حرف های فکر نکرده (و یا با قصد و قرض خاص) همین اقا در گذشته است

در ضمن آیه یاس چه ربطی به بحث اینجا داره؟

اگه منظورتون به اینکه میگن تیم ملی در جام ملت ها چیزی نمیشه آیه یاس خوندن هست باید بگم که این حرف آیه یاس نیست بلکه نتیجه گیری از مدیریت ها و سوابق فعلی این تیم هست

Kianoosh
25-02-2011, 14:32
فقط این تاپیکو کشیدم بالا که حق و حقیقت مشخص بشه و تفکرات بعضی ها ...!:27:

دیدید که چطور اعلام قرارداد قطبی با تیم ژاپنی رو روحیه و حرف شنوی و نظم تیم تاثیر داشت؟! (مساله نکونام و حرفهاش و رفتار شجاعی بعد از تعویض و...)دیدین چطور وعده ها تو خالی و پوچ شدن ؟بازی با احساسات و شعور مردم رو دیدید؟قلب شیر شجاع رو تو بازی کره جنوبی دیدید؟وقتی یک میلیار پول گرفت و چند وعده پوچ داد دیدید که حتی برای عذرخواهی یا پاسخ گویی به کارشناسان و مردم به ایران برنگشت؟!؟

خواهشا با واقعیت ها زندگی کنید...

Rastin.
27-02-2011, 21:41
نه دوست من بیشتر ما هم نظر و هم عقیده هستیم در افراط و تفریط

اینکه کسی بگه این اقا چه حرف های زده و میزنه تخریب نیست یه جور انتقاد از حرف های فکر نکرده (و یا با قصد و قرض خاص) همین اقا در گذشته است

در ضمن آیه یاس چه ربطی به بحث اینجا داره؟

اگه منظورتون به اینکه میگن تیم ملی در جام ملت ها چیزی نمیشه آیه یاس خوندن هست باید بگم که این حرف آیه یاس نیست بلکه نتیجه گیری از مدیریت ها و سوابق فعلی این تیم هست

حرف بنده همین خط اول پست شماست..نمونه واضح این رویه رو در جریان همین جام ملتها دیدیم...چه قبل از بازیها که تیم رو با تمام قدرت کوبیدن و هیچ روزنه امیدی برای مردم نذاشتن(به اسم سوابق تیم ملی و مدیریت و...) و چه بعد از اون سه برد که ورق برگشت و دم از قهرمانی و قدرت ایران زدن خیلیا..الانم دوباره برگشته به وضع قبل جام!

تا جایی که یادمه همیشه پیش از مسابقات بزرگ جو سنگینی علیه تیم ملی بوده که نتیجه اون رو در بازیها دیدیم....و هرچند بهانه انتقادها مشکلات فوتباله اما همه میدونیم غرض اصلی غیر از اینه! چیزی که الان تو صحبتایی که در مورد قطبی میشه کاملا واضحه..
در مورد حرفای قطبی قبلنم گفتم بعضیاش در موقعیتی که زده شده درست بوده و یه قسمتش کاملا اشتباه..
در ضمن ممنون از این دوستمون که تاپیک رو بالا کشید...بله الان حق و حقیقت مشخص(تر) شده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kianoosh
28-02-2011, 07:27
حرف بنده همین خط اول پست شماست..نمونه واضح این رویه رو در جریان همین جام ملتها دیدیم...چه قبل از بازیها که تیم رو با تمام قدرت کوبیدن و هیچ روزنه امیدی برای مردم نذاشتن(به اسم سوابق تیم ملی و مدیریت و...) و چه بعد از اون سه برد که ورق برگشت و دم از قهرمانی و قدرت ایران زدن خیلیا..الانم دوباره برگشته به وضع قبل جام!

تا جایی که یادمه همیشه پیش از مسابقات بزرگ جو سنگینی علیه تیم ملی بوده که نتیجه اون رو در بازیها دیدیم....و هرچند بهانه انتقادها مشکلات فوتباله اما همه میدونیم غرض اصلی غیر از اینه! چیزی که الان تو صحبتایی که در مورد قطبی میشه کاملا واضحه..
در مورد حرفای قطبی قبلنم گفتم بعضیاش در موقعیتی که زده شده درست بوده و یه قسمتش کاملا اشتباه..
در ضمن ممنون از این دوستمون که تاپیک رو بالا کشید...بله الان حق و حقیقت مشخص(تر) شده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز جان تیمی که بخواد و یا بتونه نتیجه بگیره با حرف رسانه ها کاری نداره و بارها دیدیم خلاف رسانه ها یا افکار عمومی نتیجه رقم خورد...وقتی مدافع تیم ملی میگه مردم انتظار نداشتن حتی ما از گروه صعود کنیم یعنی الان که از گروه صعود کردیم شاهکار کردیم!این یعنی جوک!!من در مورد خودم میگم از پست اولی که تو تاپیک جام ملتها زدم زمان قرعه کشی و اون موقع که افشین قول قهرمانی داد گفتم ابدا قهرمان نمیشیم و تو نظرسنجی هم رای به حذف یک چهارم دادم که آخرش درست در اومد میدونی مشکل شما چیه ضعف مدیریت داخل فوتبال رو می خوای بندازی گردن عوامل خارجی!!!!!:27:

شما لطفا غرض اصلی رو بفرمایید ما با دستهای پشت پرده و اهداف پنهان هم آشنا بشیم در نهایت چیزی که همه میدونن این فدراسیون فوتبال ضعیفترین فدراسیون فوتبال بعد از انقلاب بوده و این تیم ملی ضعیفترین نتایج فوتبال ملی رو تا امروز کسب کرده ...

باز هم میگم حرفهای قطبی در تمامی مقاطع فقط نمایش بوده برای بازی با احساسات مردم تو ورزش حرفه ای صحبت از قهرمانی 6 ماه قبل از مسابقات مسخرست اما مربی ژاپن چند روز قبل از آغاز بازی ها میگه ما برای قهرمانی می جنگیم و باید قهرمان بشیم و در نهایت میشن امید واهی و فریب دادن خیلی با روحیه دادن فرق داره و شما وقتی کسی با دو وعده پوچ میشه سرمربی تیم ملی و یک میلیارد پول میگیره که حتی برنگرده به ایران و پاسخگو باشه باید تفاوت اینها رو متوجه بشی ...

فدراسیون خیلی مقصره که قطبی اومدو این چنین رفت ولی خود افشین قطبی هم فقط از این شرایط استفاده مادی رو کرد و به تجربه مربی گری رده ملی رسید بدون اینکه بخواد به افکار عمومی و کارشناسان پاسخ بده الان دوباره فوتبال تو اون چرخه ای که گفتم 4 ساله توش گیر کرده وارد شده هیچ چیز دیگه مهم نیست جز انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال یعنی این فرد که انتخاب بشه میاد یه ورد می خونه و فوتبال ما دگرگون میشه :27: سرمربی ساختاری و زیر ساخت ساز و صاحب سبک و اینها میخوان بیارن آخه چقدر فرار به جلو و فرافکنی واضحه ...

رئیس فدراسیون قبلی تو جام جهانی تو اون گروه سخت چون به دور بعد صعود نمی کنه میان از مردم عذرخواهی می کنن و طرف رو تو آلمان حذف می کنن صبر نمی کنن برگرده!!!بعد این آقا تو این چند سال بدترین نتایج رو کسب می کنه و کرسیهای مدیریتی رو هم از دست میده و فوتبال ملی و باشگاهی رو تقریبا نابود می کنه ولی داره با قدرت به کارش ادامه میده بگی حتی یک عذرخواهی ساده از مردم!؟
حقیقت برای کسی که تو گوشش پنبه هست و نمی خواد منطق و واقعیت رو بپذیره هیچ وقت مشخص نمیشه شما فقط بچسب به این حرفها که هر صحبتی میشه تخریبه غرض شخصی و سیاسی و چیزهایی که همه میدونن پشتشه و به به چقدر همه چیز خوبه و تیم ملی نتیجه نگرفت چون یه عده نشسته بودن نه کمین کرده بودن که نتیجه نگیره :20: منتها ما صبر کردیم بعد از جام ملتها نتیاج مشخص بشه عملکردها با قولها مقایسه بشن بلکه نظرها به هم نزدیک بشه اما زوری که نیست مرغ شما یه پا داره :دی

r4pbr4p
28-02-2011, 09:54

مطلبی که از تابناک کپی برداری بشه بهتر از این نیست

Ezel
28-02-2011, 11:12
قتی کسی با دو وعده پوچ میشه سرمربی تیم ملی و یک میلیارد پول میگیره که حتی برنگرده به ایران و پاسخگو باشه
جدای از تمام انتقادات فنی - رفتاری وارد بر قطبی ( که به نوعی از لحاظ رفتاراجتماعی در راستای پوپولیسم یا به تعبیری نامودبانه تر عوام فریبی حرکت می کنه ) ، این مورد بالا چندان وارد نیست . برانکو هم بعد از پایان جام جهانی به ایران باز نگشت تا به تعبیر شما " پاسخگوی مردم و کارشناسان " باشه ، چون اصولا بعد از اتمام قرارداد پاسخگویی محلی از اعراب نداره . قلعه نویی رو در نظر نگیریم ، چون جایی نداشت بره دادگاه تشکیل دادیم براش . :11:

Kianoosh
28-02-2011, 14:11
جدای از تمام انتقادات فنی - رفتاری وارد بر قطبی ( که به نوعی از لحاظ رفتاراجتماعی در راستای پوپولیسم یا به تعبیری نامودبانه تر عوام فریبی حرکت می کنه ) ، این مورد بالا چندان وارد نیست . برانکو هم بعد از پایان جام جهانی به ایران باز نگشت تا به تعبیر شما " پاسخگوی مردم و کارشناسان " باشه ، چون اصولا بعد از اتمام قرارداد پاسخگویی محلی از اعراب نداره . قلعه نویی رو در نظر نگیریم ، چون جایی نداشت بره دادگاه تشکیل دادیم براش . :11:

دوست عزیز قابل قیاس نیستند...

تیم برانکو در جام جهانی تو گروهی حذف میشه که دو تا تیم قدرتمند حضور داشتن و صحبت صعود به دور بعد بوده ! توقع بی جایی که تو مردم ایجاد کردن (هرچند قبول دارم تو انتخاب نفرات مشکلاتی بود که به تیم ضربه زد اما در هر صورت صعودمون به دور بعدی خیلی محال بود و در کل هم خوب نتیجه نگرفتیم) بعد برانکو هیچ وقت خودشو یک ایرانی عاشق وطن و از اون جمله های فریبنده قطبی و ..معرفی نکرد هیچ وقت قول نداد که تیم رو به دور دوم میبرم!!!این مهمه رئیس فدراسیون که برانکو براش کار می کرد در آلمان حذف میشه جایی برای بازگشت نیست نمی دونم شما چطوری این دو مورد رو با هم یکی می کنید قطبی بارها اعلام کرد ما قهرمان آسیا میشیم بعد با گذشت زمان این ادعا کمتر و کمتر شد و به"ما تلاشمونو برای قهرمانی خواهیم کرد"کاهش یافت شاید شما منظور من رو اشتباه گرفتی من در مورد عملکرد فنی و بازی کره جنوبی و ... نگفتم باید پاسخگو باشه در مورد وعده هایی که داده نمایشهایی که بازی کرده و در آخر گفته"تاریخ در مورد من قضاوت می کنه" باید پاسخگو باشه مردم ایران اکثرا احساسی هستند و همین باعث میشه نتونن خوب تشخیص بدن من می پرسم از شما قطبی چرا جشن خداحافظی برگزار می کنه که دیگه به این زودی ها برنمیگردم ایران؟!یعنی خودشم یک درصد احتمال نمیداده تیمش قهرمان بشه؟ولی به مردم قول قهرمانی می داده :46: و حاج رضایی خوب گفت که:آقای قطبی تاریخ افراد کوچک رو زود فراموش می کنه...

البته نظر شما هم محترمه :11:

Ezel
28-02-2011, 20:20
اصولا انتظار داشتن از قطبی بابت پاسخگویی به افکار و احساسات عمومی انتظار بی جایی هست ، چون زمانی هم که شبانه با قلب شیر !!! پرسپولیس رو ترک کرد هم با وعده ی قهرمانی آسیا فصل رو شروع کرده بود ، اگر هم بنا بود برگرده چه چیز تازه ای به غیر از سازمانداری و قلب شیر و ... داشت که بگه ؟

به طورکل میخوام بگم که خیلی خودمون رو درگیر قطبی نکنیم ، یکی دیگه از نامهای کوچکی بود که سوار موج فوتبال ایران شد .

قطبی تمام ورقهای خوبش رو در زمان حضور اولش در پرسپولیس بازی کرده بود ، بقیش 2لو و 3لو بود که هیچ ارزشی نداشت .

"تاریخ در مورد من قضاوت می کنه
من میخوام یک قدم هم از حاج رضایی جلوتر بگم تاریخ این قدر شان خودش رو پایین نمیاره که به قضاوت در باره ی قطبی بنشینه :20: ( تاریخ به معنای عام )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rastin.
02-03-2011, 14:08
عزیز جان تیمی که بخواد و یا بتونه نتیجه بگیره با حرف رسانه ها کاری نداره و بارها دیدیم خلاف رسانه ها یا افکار عمومی نتیجه رقم خورد...وقتی مدافع تیم ملی میگه مردم انتظار نداشتن حتی ما از گروه صعود کنیم یعنی الان که از گروه صعود کردیم شاهکار کردیم!این یعنی جوک!!من در مورد خودم میگم از پست اولی که تو تاپیک جام ملتها زدم زمان قرعه کشی و اون موقع که افشین قول قهرمانی داد گفتم ابدا قهرمان نمیشیم و تو نظرسنجی هم رای به حذف یک چهارم دادم که آخرش درست در اومد میدونی مشکل شما چیه ضعف مدیریت داخل فوتبال رو می خوای بندازی گردن عوامل خارجی!!!!!:27:

شما لطفا غرض اصلی رو بفرمایید ما با دستهای پشت پرده و اهداف پنهان هم آشنا بشیم در نهایت چیزی که همه میدونن این فدراسیون فوتبال ضعیفترین فدراسیون فوتبال بعد از انقلاب بوده و این تیم ملی ضعیفترین نتایج فوتبال ملی رو تا امروز کسب کرده ...

باز هم میگم حرفهای قطبی در تمامی مقاطع فقط نمایش بوده برای بازی با احساسات مردم تو ورزش حرفه ای صحبت از قهرمانی 6 ماه قبل از مسابقات مسخرست اما مربی ژاپن چند روز قبل از آغاز بازی ها میگه ما برای قهرمانی می جنگیم و باید قهرمان بشیم و در نهایت میشن امید واهی و فریب دادن خیلی با روحیه دادن فرق داره و شما وقتی کسی با دو وعده پوچ میشه سرمربی تیم ملی و یک میلیارد پول میگیره که حتی برنگرده به ایران و پاسخگو باشه باید تفاوت اینها رو متوجه بشی ...

فدراسیون خیلی مقصره که قطبی اومدو این چنین رفت ولی خود افشین قطبی هم فقط از این شرایط استفاده مادی رو کرد و به تجربه مربی گری رده ملی رسید بدون اینکه بخواد به افکار عمومی و کارشناسان پاسخ بده الان دوباره فوتبال تو اون چرخه ای که گفتم 4 ساله توش گیر کرده وارد شده هیچ چیز دیگه مهم نیست جز انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال یعنی این فرد که انتخاب بشه میاد یه ورد می خونه و فوتبال ما دگرگون میشه :27: سرمربی ساختاری و زیر ساخت ساز و صاحب سبک و اینها میخوان بیارن آخه چقدر فرار به جلو و فرافکنی واضحه ...

رئیس فدراسیون قبلی تو جام جهانی تو اون گروه سخت چون به دور بعد صعود نمی کنه میان از مردم عذرخواهی می کنن و طرف رو تو آلمان حذف می کنن صبر نمی کنن برگرده!!!بعد این آقا تو این چند سال بدترین نتایج رو کسب می کنه و کرسیهای مدیریتی رو هم از دست میده و فوتبال ملی و باشگاهی رو تقریبا نابود می کنه ولی داره با قدرت به کارش ادامه میده بگی حتی یک عذرخواهی ساده از مردم!؟

بیشتر صحبتای شما به پست من کاملا بی ربطه....یادم نمیاد از فدراسیون و رئیس شیرینش دفاع کرده باشم! بارها گفتم که فدراسیون مقصر اصلی در وضعیت تاسف آوره فوتبال ماست و کفاشیان بخاطر عملکردش یه شخصیت منفوره برای همه! البته رئیس فداسیون قبلی هم در خیلی موارد بهتر از این نبود..

دستهای پشت پرده ..؟!! خوشبختانه توی این مورد به اندازه کافی قضیه تابلو هست! براحتی میشه از ادبیات و نوع صحبتایی که در مورد قطبی میشه فهمید...یه عده کم مثل جلالی نقاط ضعف و قوت فنی ما رو در طول این چهار مسابقه تحلیل کردن و راهکار دادن! و در مقابل بیشتر اهالی فوتبال مثل جناب مظلومی بجای بحث فنی با جملاتی مثل پول گرفته و رفته تو سواحل ژاپن حال میکنه (چه شباهتی داره به دیدگاه شما!:31:) به شخصیت قطبی پرداختن...حالا غرض این دو گروه و ارزش این دو نوع برخورد یکیه به نظرتون؟!

شما به مشکلات ساختاری و مدیریتی فوتبال اشاره کردی و اینکه یه مربی نمیتونه با یک ورد همه چیزو حل کنه...اما یه جای دیگه مثل کسایی صحبت میکنی که با مقصر جلوه دادن شخص سرمربی میخوان پوشش بدن به مشکلات اصلی!!

همیشه با بدترین جو ممکن تیم رو بدرقه کردیم...میفرمایید روی تیم بی تاثیره؟! نمونش همین جام 2006 که اینطور با افتخار ازش صحبت میکنید...فضایی که قبل جام رسانه ها برای برانکو و تیم ایجاد کردن باعث شد یک اردوی متحد و آروم نداشته باشیم و اثرش رو با اعتراض کریمی موقع تعویض توی زمین هم دیدیم..مشابه بعضی حرکاتی که امروزم از بازیکنا می بینیم.

حقیقت برای کسی که تو گوشش پنبه هست و نمی خواد منطق و واقعیت رو بپذیره هیچ وقت مشخص نمیشه شما فقط بچسب به این حرفها که هر صحبتی میشه تخریبه غرض شخصی و سیاسی و چیزهایی که همه میدونن پشتشه و به به چقدر همه چیز خوبه و تیم ملی نتیجه نگرفت چون یه عده نشسته بودن نه کمین کرده بودن که نتیجه نگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما منتها ما صبر کردیم بعد از جام ملتها نتیاج مشخص بشه عملکردها با قولها مقایسه بشن بلکه نظرها به هم نزدیک بشه اما زوری که نیست مرغ شما یه پا داره :دی موافقم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بعد اگه پستی رو نقل قول میگیرید لطفا فقط به مطالب عنوان شده بپردازید نه برداشتهای شخصی و سیاسی(!) تون از اون پست!

والسلام.

من میخوام یک قدم هم از حاج رضایی جلوتر بگم تاریخ این قدر شان خودش رو پایین نمیاره که به قضاوت در باره ی قطبی بنشینه :20: ( تاریخ به معنای عام )

حاج رضایی هم مثل خیلیا لحظه شماری میکرد برای روزی که بتونه در مورد قطبی حرف بزنه...برای سرمربی های قبلی تیم ملیم همین قصه بوده...دم دست ترین فرد برای اینکه همه چیز رو سرش خراب کنیم! درمورد بازی تیم و نتایج صحبت نمیشه چون ممکنه کوچکترین نکته قابل دفاعی وجود داشته باشه!!

جناب حاج رضایی با هوای فوتبالیست شدن شروع کرد که نشد..به مربی گری رو آورد که نتایج درخشانش برای همه روشنه..الانم در لباس کارشناس ظاهر شده (همینم براش کمی گشاده!:27:)

Kianoosh
02-03-2011, 15:22
بیشتر صحبتای شما به پست من کاملا بی ربطه....یادم نمیاد از فدراسیون و رئیس شیرینش دفاع کرده باشم! بارها گفتم که فدراسیون مقصر اصلی در وضعیت تاسف آوره فوتبال ماست و کفاشیان بخاطر عملکردش یه شخصیت منفوره برای همه! البته رئیس فداسیون قبلی هم در خیلی موارد بهتر از این نبود..

دستهای پشت پرده ..؟!! خوشبختانه توی این مورد به اندازه کافی قضیه تابلو هست! براحتی میشه از ادبیات و نوع صحبتایی که در مورد قطبی میشه فهمید...یه عده کم مثل جلالی نقاط ضعف و قوت فنی ما رو در طول این چهار مسابقه تحلیل کردن و راهکار دادن! و در مقابل بیشتر اهالی فوتبال مثل جناب مظلومی بجای بحث فنی با جملاتی مثل پول گرفته و رفته تو سواحل ژاپن حال میکنه (چه شباهتی داره به دیدگاه شما!:31:) به شخصیت قطبی پرداختن...حالا غرض این دو گروه و ارزش این دو نوع برخورد یکیه به نظرتون؟!

شما به مشکلات ساختاری و مدیریتی فوتبال اشاره کردی و اینکه یه مربی نمیتونه با یک ورد همه چیزو حل کنه...اما یه جای دیگه مثل کسایی صحبت میکنی که با مقصر جلوه دادن شخص سرمربی میخوان پوشش بدن به مشکلات اصلی!!

همیشه با بدترین جو ممکن تیم رو بدرقه کردیم...میفرمایید روی تیم بی تاثیره؟! نمونش همین جام 2006 که اینطور با افتخار ازش صحبت میکنید...فضایی که قبل جام رسانه ها برای برانکو و تیم ایجاد کردن باعث شد یک اردوی متحد و آروم نداشته باشیم و اثرش رو با اعتراض کریمی موقع تعویض توی زمین هم دیدیم..مشابه بعضی حرکاتی که امروزم از بازیکنا می بینیم.

موافقم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بعد اگه پستی رو نقل قول میگیرید لطفا فقط به مطالب عنوان شده بپردازید نه برداشتهای شخصی و سیاسی(!) تون از اون پست!

والسلام.

حاج رضایی هم مثل خیلیا لحظه شماری میکرد برای روزی که بتونه در مورد قطبی حرف بزنه...برای سرمربی های قبلی تیم ملیم همین قصه بوده...دم دست ترین فرد برای اینکه همه چیز رو سرش خراب کنیم! درمورد بازی تیم و نتایج صحبت نمیشه چون ممکنه کوچکترین نکته قابل دفاعی وجود داشته باشه!!

جناب حاج رضایی با هوای فوتبالیست شدن شروع کرد که نشد..به مربی گری رو آورد که نتایج درخشانش برای همه روشنه..الانم در لباس کارشناس ظاهر شده (همینم براش کمی گشاده!:27:)

شما تو تاپیک جام ملتها گفتی که تیم ملی نتیجه نگرفت چون یه عده کمین کرده بودن که نتیجه نگیره و خیلی هم بد کار نکردیم!!!(نیاز به نقل قول مستقیم هست؟:دی) این یعنی دفاع کامل از عملکرد فدراسیون فوتبال در حالی من گفتم کفاشیان اگه می خواد به فوتبال کمک کنه باید همون شب استعفا می داد که نداد!بله فدراسیونهای قبلی هم معجزه نبودند ولی حداقل توانایی حرکت رو به جلو رو داشتن در این فدراسیون تو این چند سال نه تنها حرکت رو به جلو و ثابت بودنم نمیبینم!بلکه از خیلی موارد داریم پسرفت می کنیم!

بحث فنی جلالی برا مردم عادی نیست !! و البته تحلیلش در مورد این 4 بازی نبوده در مورد فوتبال ایران و راهکارهای خروج از این بحران بوده!ارائه راهکارها برای مسئولینه حالا من نمی دونم مظلومی دقیقا چی گفته ولی بله قطبی سر فوتبال و مردم ایران رو کلاه گذاشت این ساده ترین عبارتی هست که هر کسی قادر به درکش باشه مردم باید متوجه بشن که با شعار و وعده و نمایش بازی کردن کار پیش نمیره ...سازمان مقصره فدراسیون همچنین اما قطبی از این شرایط فقطو فقط به نفع خودش سو استفاده کرد!

کجا من مربی رو مقصر اصلی جلوه دادم!؟تو نظر سنجی جام ملتها هم به سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال رای دادم (جایی که خیلی ها داشتن همه کاسه کوزه ها رو سر جواد نکونام خراب می کردن!)اما قطبی هم به سهم خودش خیلی مقصر بوده در هر شرایطی باید با مردم روراست باشیم ...

ببنید اصلا با رسانه ها کاری ندارم افکار عمومی بدون هیچ تخصصی امیدی به این تیم ملی داشتند!؟!چی انتظار داشتی همه رسانه ها و مردم به توجه به نتایج قبلی و مدیریت فعلی بگن ما 100% قهرمان میشیم؟ این بدرقه خوبی هست؟شما هنوز تو همون فاز "چشمها رو ببندیم و بگیم همه چیز خوبه "هستی! نه درست میگی شما تیم ملی ایران قهرمان متوالی جام جهانی و جام ملتها بوده یا هر دوره به جام جهانی رفته و به دور بعد صعود کرده!بعد رسانه با اهداف سیاسی که روزنامه کیهان بعدا به اون اشاره می کنه تیم ملی رو کوبوندن که تیم نتیجه نگیره مقصر هم پیدا شد مقصر مردم بودن که امید به تیم ملی نداشتند :27:

واکنش شجاعی فقط برای مشکلات قبلی + اینکه میدونست این مربی رفتنی هست!بود نکنه اونم مقصر مردم و رسانه ها هستند!؟نه اینکه تو باشگاه اوساسونا در یک مقطع هوادان بهش اعتراض می کردن و درگیری داشتن باهاش و کاماچو هم بازیش نمیداد یا زود تعویض می کرد چرا اونجا اونطوری اعتراض نمی کرد!؟!به قول دوستات مغلطه نکن!:46:

در هر صورت شما صحبت هیچ کس رو قبول نداری حاج رضایی مظلومی عزیزی و خیلی های دیگه خودشون مشکلات زیادی دارن ولی این دلیل نمیشه هر حرفی که زده میشه قصد سیاسی و اون کلمه که خیلی دوسش داری تخریب و سیاه نمایی داشته باشه اصلا نیازی دیگه نیست امثال این دوستان چیزی بگن خود مردم کاملا در مورد عملکرد این فدراسیون این سرمربی و این سازمان تربیت بدنی قضاوت کردند...

:46:

Rastin.
05-03-2011, 23:50
اگه حرفی باقی نمونده مجبور نیستید پستهای یک ماه پیش بنده رو بپیچونید!!.....نمیخوام بحث بیخودی کش پیدا کنه....
شما فقط بفرمایید اینا رو از کجای پست من برداشت کردین تا اگه لازم شد در خدمتتون باشم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هنوز تو همون فاز "چشمها رو ببندیم و بگیم همه چیز خوبه "هستی! نه درست میگی شما تیم ملی ایران قهرمان متوالی جام جهانی و جام ملتها بوده یا هر دوره به جام جهانی رفته و به دور بعد صعود کرده!بعد رسانه با اهداف سیاسی که روزنامه کیهان بعدا به اون اشاره می کنه تیم ملی رو کوبوندن که تیم نتیجه نگیره مقصر هم پیدا شد مقصر مردم بودن که امید به تیم ملی نداشتند :27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما تو تاپیک جام ملتها گفتی که تیم ملی نتیجه نگرفت چون یه عده کمین کرده بودن که نتیجه نگیره و خیلی هم بد کار نکردیم!!!(نیاز به نقل قول مستقیم هست؟:دی) این یعنی دفاع کامل از عملکرد فدراسیون فوتبال تا جایی که یادمه مطلب اون پست به این شکل بود:
تیم در مجموع بد بازی نکرد ....
و
یه عده (رسانه ها و کارشناسها) از اول منتظر زمین خوردن تیم ملی بودن تا تیم و سرمربی رو بکوبن..(همون قصه ای که برای برانکو و...هم تکرار شده!)
بهرحال از اینکه با این دقت و وسواس پستهای بنده رو مطالعه و تحلیل و ترجمه( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) میکنید ممنونم!!!

بازم میگم... من بعد اگه پستی رو نقل قول میگیرید لطفا فقط به مطالب عنوان شده بپردازید نه برداشتهای شخصی و سیاسی تون از اون پست!

میدونم ترک عادت سخته...

Kianoosh
06-03-2011, 01:15
دوست عزیز
بحثها بین منو شما شده نظر ها در مورد وضعیت فوتبال ملی فدراسیون ، سازمان و سرمربی و بازیکن ... داده شده نتایج نظرسنجی های قبل و بعد جام ملتها واضح و مشخصه !!
اتفاقا شما و امثال شما هستید که کوچکترین نقد و بررسی رو می خواید تخریب سیاه نمایی کوبیدن و با اهداف سیاسی و مشخص و فلان و ...نشون بدید و بارها اینو تو پستها و نظرات شما دیدم و دیگه نیازی به جواب دادن به شما نمیبینم هر کسی که می خونه میتونه قضاوت کنه نگاه شما اینطور هست که وضعیت مطلوبه ولی یه عده می خوان معکوسشو نشون بدن با تخریب سیاه نمایی و انتظار برای عدم نتیجه گیری!!!و همه از جمله کارشناسای با سابقه مربی های فعلی فوتبال اهالی رسانه و مردم عادی در ناکامی ها مقصر هستند جز سازمان تربیت بدنی فدراسیون فوتبال سرمربی و بازیکنها!(به الویت مقصر نبودن گفتم!:دی)

در هر صورت موافقم کافیه همینجا ...

شكست سنگين شيميزو در خانه كاشيوا - 3گل در كيسه امپراطور

امیدوارم که با یک تیم متوسط لیگ ژاپن بتونه نتایج خوبی تا پایان فصل بگیره...