PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگاهی بر ایرفون های موجود در بازار

mamad gonzo
04-01-2011, 00:47
این تایپیک به بیان تجربیات شنیداری افراد از ایرفون های موجود در بازار میپردازه ...

منظور از ایرفون هدفون هایی هستش که توی گوش میره .. حالا یا تو سوراخ گوش فرو میره و یا توسوراخ گوش
وا میسته ... به هیچ وجه هدفون های روی گوشی رو مطرح نکنید ...
فقط و فقط توی گوشی (EAR PHONE / IN EAR )

تو این تاپیک هیچ محدودیتی از لحاظ برند نداریم ...

خواهشا قوانین زیر رو رعایت کنین :

1. فقط فقط پست شما حاوی تجربه شنیداریتون از ایرفون های موجود در بازار باشه و پستتون حاوی هیچ موضوع دیگه جز پرداختن به تجربه شنیداری نباشه. (موافقت و یا مخالفتتون هم با زذن تشکر و یا نزدن آن مطرح کنین) .... باز هم خواهش میکنم توی پستتون هیچ چیز رو جز تجربه شنیداری خودتون یا دیگران رو مطرح نکنید ...

2. تو هر پست به یک ایرفون بپردازید .... و به نحوه ای پست بزنید با فاصله زمانی که پستها پشت سر هم در قالب یه پست نیان ..( تا نظم بیشتری داشته باشه ...)

3. موضوع هر پست لطفا نام کامل مدل مورد نظر باشه ...

mamad gonzo
04-01-2011, 02:22
این ایرفون رو کلا یک پله بالاتر از سری 630 میدونم چرا که در این هدفون علاوه بر اینکه کریتیو اصالت خودشو حفظ کرده درعین حال یک ایرفون منتقی تر و به اصطلاح سر براه تر تلقی میشه .

تفکیکش نسبت به 630 پیشرقت قابل تحسینی داشته و شفافیتش هم کمی بهتر شده .

بیسش هم عمیق تر و متعادل تر و عاقلانه تر هستش که بیشتر به دل میشینه .

طرفداران سبک های پاپ و کلاسیک و کلیه سبک هایی که بیس توشون نقش مهمی داره باید روش تامل بیشتری بکنن .

به عقیده من نسبت به فیمتش گزینه خوبی هستش .

mamad gonzo
05-01-2011, 00:29
بسیاری از هدفون بازها در این مسئله اتفاق نظر دارند که این گزینه با قیمت مقرون به صرقه خودش خیلی ها رو به سمت خودش میکشه ...

این ایرفون گزینه مناسبی دونسته میشه برای افرادی که تازه می خوان وارد دنیای هدفون های حرفه ای بشن و البته به کیفیت صدا هم اهمیت ویژه ای میدن که به طبع اون حاضرن دستشون رو کمی بیشتر از حد انتخاب اول هدفون تو جیبشون فرو ببرن ....

این ایرفون بیس شیرین و دلنشینی دارد که به هیچ وجه گوش رو اذیت نخاهد کرد ... بیس به گونه ای هستش که در کنارش میتونید تمام جزئیات موزیک رو گوش بدید .. لذا بیس جای هیچ نتی را تنگ نخواهد کرد ...

جنس سیم طوری هستش که مراقبت کمی بیش از حد متوسط را میطلبد که البته با کیف قابل حملی که همراه این ایرفون هستش شما رو در نگهداری و مراقبت بهتر کمک خوهاد کرد ...

روی سیم ایرقون یه سیم جمع کن هم هستش که برای مواقعی که سیم بلند آزار دهنده خواهد بود به کمکتان می آید ... البته یه تیکه سیم کوتاه به اصطلاح خودم نر و ماده هم هست که برای موارد خاص کاربرد خواهد داشت

fabio montari
05-01-2011, 11:11
خیلی تایپکه خوبه عالیه

ولی ex300 دیگه پیدا نمیشه ! تو ایران
(ببخشید اگه اسپم بود ولی میخوستم بگم که ex300 تو بازار ایران نیست )

mamad gonzo
06-01-2011, 00:51
خیلی تایپکه خوبه عالیه

ولی ex300 دیگه پیدا نمیشه ! تو ایران
(ببخشید اگه اسپم بود ولی میخوستم بگم که ex300 تو بازار ایران نیست )
دیگه منم مجبورم اسپم کنم ...
میخواستم بعد از جوابت یه معرفی دیگه بزارم که اسپم نشه ولی دیدم توهم توهم میشه ....
اقا یه فروشگاه به ما گفت داریم ...
اسمش خلاف قوانینه که بیارم ولی راهنمایی میکنم ...
این فروشگاهه هست که کلی سونی داره ... سایتشم همه میدونیم ... همون که بعضیا میگن گرونفروشه ...
دیگه بیشتر بخوام بگم اسشمو باید بگم ...
این فروشگاه تو سایتش واسه فروش گذاشته این مدلو ... واسه همین من این مدلو معرفی کردم ...

حالا که اسپم شد بزار بترکونم اسپمو ...

اقا بچه ها شما هم یکم کمک کنید .... البته منظورم با حسین نیست .. حسین به اندازه کافی این قسمتو تاپیک بارون کرده ... سرشم شلوغه ...

بقیه بچه ها هر ایرفونی رو دارید یا تست کردید اینجا معرفی کنین ...
نیازی نیس هرچی میگید درست باشه .. فقط تجربه شنیداریتون رو بگید ....

fabio جان شما هم که ماشالله نمایشگاه هدفون داری :31: یه کمکی به ما بکن:10::40:

mamad gonzo
06-01-2011, 00:56
این گزینه رو میشه برای عاشقان بیس پله ای پایین تر از عالی دونست .....

این ایرفون میتونه تا حد قابل توجه ای سر و صدای اطراف رو حدف کنه (نویز ایزولیشن) ....

سیم این ایرفون صاق هستش و جنس خوبی داره بنابراین شما دیگه با پیچ خوردگی اعصاب خوردکن سیم روبرونیستید .... سیمش به اندازه کافی بلند هستش ...

شما از این ایرفون یک صدای زنده خواهید گرفت و در عین حال بم خوب این ایرفون شما رو کمک میکنه تا در موزیک غرق بشید ...

البته این موضوع هم باید گفت که بعضی از کاربران این مدل از فیزیک نا مناسب و بد فرم این مدل شاکی بودن و به این موضوع اشاره داشتند که بعد از مدتی موزیک گوش دادن گوششون درد میگیره و مجبور میشن ایرفون رو دربیارن و برای مدتی به گوششون استراحت بدن ... من نمیدونم دلیل این درد چیه ولی تصور میکنم واسه اون تیکه مستطیلی نقره ای رنگه که به پشت ایرفون وصله ...

یه گیره هم همراه ایرفونه که سیم رو به لباستون گیر میکنه ...

یک کیف پارچه ای هم همراهشه ....

fabio montari
06-01-2011, 14:19
خوب منم میخوام درباره ایرفون معروف زنهیسر یعنی cx300 البته ورژن 2 یه نظری بدم
خوب اول از بلندیه صدا شروع کنیم خوب این ایرفون شاید بلندیه صداش زیاد ارضا کننده نباشه
من این ایرفون رو با ep630 کریتیو مقایسه کردم و تفاوتاشون در بلندیه صدا و bass بود و بطور کلی ما ایرانی ها بیشترمون از جنس صدای cx300 خوشمون نمیاد و بیشتر صدای شبیه ep630 دوست داریم باس زیاد و بلندیه صدا
ولی این ایرفون بیس بسیار نرمی داره تفکیک صداش معمولیه و راضی کننده و کلا صدای گرم و بم و عمیقی داره و به نظرم بیشتر به درد سبک ها ی سنتی میخوره
جنس ایرفون خوبه و و تو ورژن 2 سیم بصورته پشت گردنی شده و یه کیف چرمی بسیار با کیفیت هم همراهش هست
قیمت این ایرفون در حال حاضر 60 تومن هست داخل ایران
نظره خودم : توصیه نمیشه خریدش با این قیمت ( اگه ایرادی داشت ببخشید )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

your_star
06-01-2011, 16:31
اصولا نسبت به برند کريتيو هيچ وقت حس خوبي نداشتم.تا اين که مدتي قبل بعد از خراب کردن ايرفون سونيم با مشورت دوستاي همين جا اين مدل رو گرفتم.
نتايج پايين طي کار با پلير کوون i9 و سوني ديده شده.
متاسفانه من هيچ ايرفوني هم قيمت اين تست نکردم که دقیق بشه همه چیو گفت:

+

1.بیس کاملا طبیعی یعنی هیچ دخل و تصرفی تو خشک تر شدن بیس نداره.(ممکنه بعضی خوششون نیاد اما برای من این مورد عالیه)

2.وضوح صدای عالی و کاملا شفاف

3.بلندی صدای زیاد(هرگر نیاز به زیاد کردن صدا برای وضوح بهتر ندارید)

4.کیفیت ساخت خیلی خوب

5.طول سیم مناسب

6.بسیار بسیار سبک اصلا رو گوش حس نمیکنیدش

-

1.محل اتصال گوشی به سیم خیلی ظریفه و باید مراقب باشید.در کل بهتره همیشه از باکسش هم برای حمل استفاده شه.

2.قیمت85000 تومن

پیشنهاد بهتر: Creative Aurvana2
این دو تا به نظرم بهترین ها زیر 200000 تومن هستن.

fabio montari
06-01-2011, 18:17
کریتیو 830

خب بریم سراغ این ایرفون که تاکیید رو bass داره

830 برادر بزرگتر ep630 creative محسوب میشه و صداش نسبت به 630 بهینه تر شده
bass دیگه به صورت اقراق شده نیست و حالت طبیعی تر گرفته و به قولی گرم شده و بم تر که خیلی ها دوست دارن این حالت Bass رو و خیلی ها هم نه

بلندیه صدا اندازه سری های قبله خودش هست مانند 650(از 830 جدیدتره) و 630
ولی ممکنه به نظر مقداری کمتر بیاد و علتش هم بم شدن صدا هست

830 از 630 راحت تر تو گوش قرار میگیره و حالت راحت تری داره " برای استفاده طولانی مدت مقداری بهتره و مشکلی که بعضی ها در 630 داشتند یعنی سر درد به خاطر bass و حالتش دیگه توی این ایرفون وجود نداره !

جنسه این ایرفون بسیار خوب و سیم ها ضخیم تره شده ولی محل اتصال ها مانند 630 و 650 هست و باید کمی مراقب باشید و طراحیه زیبایی از نظر من داره

در کل ایرفونه خوبیه اگه bass نرمتر نسبت به 630 میخوایین ولی mid و treble تغییری نکرده

قیمتش 47 تومن هست

اینم مشخصات eature Description Driver Units: 9mm Neodymium magnet Frequency Response: 6Hz-23kHz Impedance: 16ohms Sensitivity (1kHz): 106dB/mW Cord Length: 1.2m Oxygen-Free Copper cable Net Weight: 9g (without packaging)

mamad gonzo
09-01-2011, 02:39
خیلی از کاربران این مدل رو یه مدل بادوام دونستند. این گزینه جزء ایرفون های جان سخت هستش....

بعضی ها معتقدند که این ایرفون شیک هست ولی نظر شخصی من اینه که خیلی بیریخته !

صداش تقریبا مانند داداش بزرگترش (xb40ex) هستش با این تفاوت که xb20ex میتونست بیس بهتری داشته باشه... البته این بیس که جای بهبود داشت یک بیس عمیق هستش ...

در عین ارائه بیس خوب و صدایی با تفکیک نسبتا قابل قبول ایشون تا حد قابل ملاحظه ای از نشت صدا جلوگیری میکنند...

یک گیره سیم هم داره که در مواردی استفاده میشه ....

panther99
09-01-2011, 11:27
آقا ببخشید پا برهنه میپرم وسط حرفتون !!! :31:
به این توگوشی ها میگن ایرفون ؟؟؟ پس ایرباد به چی میگن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته ممنون از تاپیک مفیدتون .

MostafaMohammadi
10-01-2011, 16:28
INK'D محصول شرکت Skullcandy هست که تمرکز اش روی انواع هدفون است، البته به دلایل نامعلومی در بازار ایران مثل خیلی برندهای دیگه ناشناخته است.
این هدفون که از نوع Earbuds یا همان Earphone می باشد در 24 طرح موجود می باشد که هر طرحی رنگ بندی خاص خود را دارد ولی در بازار بیشتر با طرح Black/Black شناخته شده است.

از مزایای این هدفون این است که:

بسیار بسیار ارزان قیمت است.

کیفیت صدای باور نکردنی داره و به راحتی با مدل هایی در رنج قیمتی 40-50 هزار تومن رقابت می کنه، وقتی صداش رو بشنوید باور نمی کنید این گوشی 20 هزار تومن قیمت اشه.

از نظر قشنگی خوبه، علاوه بر اینکه طرح های متنوعی (که تقریبا همشون جذاب هستند) داره خودش هم شکل شمایل پسندیده ای داره.

از معایب این هدفون این است که:

مناسب استفاده کردن برای موقعیت های پرتحرک مثل کوه نوردی و ... نیست.

قبل از اینکه از دوست ام بگیرم اش توی اینترنت خیلی شنیدم که عمر این هدفون کمه و خیلی زود خراب میشه برای که من حدودا یک سال کار کرد و بعد به کس دیگه ای دادم اش، البته من ازش زیاد کار نکشیدم، فقط در حد اهنگ گوش دادن در موقع رفت و آمد به مدرسه.

خصوصیات اش که شاید بعضی ها دوست داشته باشن بدونن:

3 Silicone Gel Sizes
11mm Power Drivers
Speaker Diameter: 11mm
Magnet Type: NdFeB
Frequency Response: 20-20k Hz
Impedance: 16 ohms
Max Input Power: 100mW
Cable Type: TPE, Nylon Braided
Cable Length: 1.3m
Plug Type: 3.5mm Gold Plated

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omidnejat
10-01-2011, 20:51
دوستان میخوام یه jvc rx 300 بگیرم چه جور هدفونیه بیسش چطوره؟

mamad gonzo
11-01-2011, 00:05
آقا ببخشید پا برهنه میپرم وسط حرفتون !!! :31:
به این توگوشی ها میگن ایرفون ؟؟؟ پس ایرباد به چی میگن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته ممنون از تاپیک مفیدتون .
ببین دوست عزیز اگه شما سوالتو اینجا نمیپرسیدی بعدشم کسی اسپم نمیداد ... من که گقتم اسپم نکنید:19:

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

in-ear = earphone = earbud
رفیق گلم میدونم که شما نیتت خیر بوده
ولی شما اصلا قوانین تاپیک رو خوندی؟
چرا به تاپیک احترام نمیزارید ..:41:
این اقا اومد اسپم کرد... شما دیگه نباید کار اشتباه ایشون رو تکرار کنید و شما هم اسپم کنی...
من جوابشون رو تو پروقایلشون دادم برای احترام به قوانین تاپیک ...
کمی تامل میکردی .. قظعا به این نتیجه میرسیدی که جواب دادن به ایشون صحیح نیست در این شرایط ...

در هر صورت کاریه که شده ... عیب نداره ... فقط از این به بعد رعایت بکنید..
کوچیک شما ممد:40:

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

دوستان میخوام یه jvc rx 300 بگیرم چه جور هدفونیه بیسش چطوره؟
اقا شما قوانینو مطالعه نکردی؟
اگه خوندی ... ما گفتیم اسپم نکنید ...
اگه نخوندی بخون ... اخه این چه ربطی به موضوع تاپیک داره ... تو این تاپیک هیچ درخواستی نداریم ... فقط میتونیم توش ارائه مطلب بکنیم ...
چرا به قوانین احترام نمیزاری
:24:
کوچیک شما ممد:40:

fabio montari
17-01-2011, 22:42
خوب منم میخوام درباره xb20ex نظرمو بگم چون خریدمش
کیفیت صداش راضی کنندست
extra bass ! یه جوکه ! واقعا اگه این extra bass باشه ep650 باید super bass باشه پس اینم بزارید روی تبلیغات بلندیه صداشم کمتر از ep650 هست همچنین بیسش کلا حرفی برای گفتن نداره
و جنس عالیه!ا جنس ایرفون عالیه در مقابل ایرفون های خیلی گرون قیمت شرکت های دیگه مثل کریتیو یا akg خیلی خوبه سیمش صاف هست برای جلوگیری از پیچ خوردن و کیف و سه تا سر هیبریدی هم داره
خریدش با قیمت 57 هزار تومن اصلا توصیه نمیشه شاید برادر بزرگترش خیلی بهتر باشه منظورم xb40ex هست

fabio montari
17-01-2011, 23:02
Skull Candy Fmj
این ایرفون هم یه مدل دیگه از شرکت اسکل کندی هست
صداش خوبه یعنی راضی کنندست من زمانی که این ایرفون رو داشتم ( فروختمش ) با 630 کریتیو مقایسه کردم و در برابر 630 فقط از نظر bass کم میورد ولی کیفیتش از 630 خیلی بهتر بود و تریبلش و فقط تنها مشکلش کمبود بیسش و صداش دقیقا عینه monster lady gag بود یعنی واقعا هیچ فرقی باهم ندارن
جنسش هم بسیار عالی بود و از المینیوم ساخته شده بود حتی سیم هاش ! که واقعا سیم هاش اعصاب خورد کن ترین سیم هست چون شل نیست و حالت شق داره و همش به بهم گره میخوره ( دلیله فروشش همین بود ) و داخل جعبه هم یه کیسه با حال بود که لو گوی اسکول کندی بود و سری سیلیکونی ژلی که واقعا عالی بود و حالت خمیر مانند داشت و وقتی داخل گوش میکنی شکل مجاریه گوش رو به خودش میگره و فیته فیت میشه و گوشتون هم اذیت نمیشه و در کل خیلی سریه خوبی هست
این ایرفون رو اخرین بار تو پایتخت دیدم به قیمت 50 تومن فروشگاه ک ن ج

mamad gonzo
18-01-2011, 05:27
صدای این مدل بسیار متعادل و از بیس خوبی بهره میبره ...

نویز ایزولیشن فابل ملاحضه و ملموس این مدل بهمراه صدای ترد و لطیفش شما را در شنیدن صداهای طریف و فرکانس پایین موزیک یاری می کنه ...

حساسیت 120 دسی بلی اجازه هیچگونه اعتراضی رو نمیده به افرادی که از دسی بل پایین ایراد میگیرن ...

قیمت مقرون بصرفه این مدل چیزی بوده که توی بعضی از کاربرا بهش اعتقاد داشتن ...

برای گوش های استاندارد و عامه و معمول بسیار ایرفون دلنشینی از لحاض فیکس شدن و نشتن تو گوش خواهد بود ... ولی ب این امر اشره شده که این ایرفون با یه سری استایل گوش مشکل داره و یه سری گوش ها خاص رو اذیت میکنه ... که چاره این کار تست قبل از خرید هستش ...

اما بعضی از این امر گله داشتند که به محض لمس شدن سیم توسط دست یا بدن نویزی در صدا شنیده میشود که برای اطمینان از عدم صحت همچین قضیه ای برای شما ، حتما بعد از خرید در مغازه اونو تست کنید و در صورت وجود همچین مسئله ای با چهره حق بجانب به فروشنده معترض بشید و در صورت تمایل اونو پس بدین ..

از لوازم جانبی که همراه این مدل هست ، یه تیکه سیم کوچیک نر و ماده حدود 10 سانتی هست که امکان داره بعضی جاها بکار بیاد ....

در ضمن یه دکمه پاسخگویی به زنگ تلفن هم داره ... یعنی اینکه اگه واسه موبایل استفادش میکنید میتونید با فشار دادن دکمه ای که روی سیمش قرار داره به تلفن جواب بدین و میکرفون هم داره که میتونید باهاش صحبت کنید ... این یعنی اینکه میتونه به هنذفری موبایل هم تبدیل بشه ... (گویا این قابلیت با ایفون 4 سازگار نیست)

مهمترین چیزی که من خیلی خوشم اومد کیف پرتابلیه که داره ... جنس خیلی خوبی داره و جالبیش اینجاس که شم میتونید پلیر یا موبایلتون رو هم داخلش بزارید و دیگه نیازی نیس ایرفون و پلیر رو جداگونه حمل بکنید ....

عکس کیف قابل حمل که گفتم :

خود ایرفون به همراه دل رودش :

دامنه فرکانسی این مدل :

your_star
20-01-2011, 19:15
تا حالا حدود 6 تا هدفون سونی داشتم.اما این مدل که اخیراهم از لیست به روز سونی خارج شده یکی از بهترینها بوده.

+
-قویترین باسی که یا یه هدفون رو گوشی تجریه کردم.
-وجود تنظیم صدا روی سیم.
-کیفیت صدای بی نظیر در رنج زیر 20$(تاکیدم رو همینه خیلی سخت رقیبی واسش پیدا شه)
-بسیار راحت روی گوش
-باکس محافظ کاملا کارآمد و کوچیک
-سبک با طول سیم مناسب

-
-زاویه 90 درجه ی پورت هدفون که وقتی به پلیر وصله هم خودش و هم پلیر ممکنه صدمه ببینن
-ایراد 90% هدفونهای رو گوش سونی:احتمال قطعی اتصال سیم به هدفون(کشیدگی تصادفی احتمال زیاد آسیب میزنه)
-کیفیت ساخت خیلی عادی بدون هیچ فیچر خاص

هنوز تو خیلی سونی سنتر ها با حدود 15 تا 20 تومن پیدا میشه.

واحد راه انداز 16 میلیمتر
حساسیت 108 دسیبل بر میلی وات
ظرفیت هدایت توان 0.05 وات
امپدانس 160 اهم
پاسخ فرکانسی 12-22000 هرتز
طول بند گردنی 1 متر
وزن (بدون بند گردنی) حدود 6 گرم
لوازم جانبی عرضه شده کیف حمل

fabio montari
05-12-2011, 18:05
[]خب میخوام درباره ایرفون shure se215 یه چند خطی بنویسم
این ایرفون رو با قیمت ۸۹ دلار که البته با مالیات شد ۹۸ دلار یکی از اقوام از امریکا برای بنده خریداری کرد و متاسفانه این ایرفون تو ایران یافت نمیشه
کیفیت و جنس ساخت ‪و ‬ نحوی قرار گیر در گوش : نوع ساختش عالیه مواد به کار رفته در ایرفون بسیار خوبه سیم ها بسیار کلفت هستش و محل های اتصال بسیار محکم هست و جک 3‪.‬5 mm بسیار قطور هست و امکان پاره شدن سیم از محل اتصال ها بسیار کمه و البته این کلفت بودن سیم ها بعضی مواقع بسیار اذیت کنندست و نکته ی دیگه این هست که سیم ایرفون خیلی بلند هست و این هم منو خیلی اذیت میکنه و دلیلشو نمیدونم چرا اینقدر سیم ها رو بلند ساخته شور ولی در کل مقداری منو ناراحت میکنه

نکته دیگه محوی قرار گیری این ایرفون تو گوش هست که شاهکاره و معلومه روش حسابی کار شده و بصورت بسیار حرفه ای در گوش فیت میشه و امکان اینکه از گوش در بیاد خیلی کمه مخصوصا اگر از سری های فومی استفاده کرد دیگه کاملا فیت گوش میشه و من یه تستی کردم و هر دویدم و پریدم اصلا از گوشم در نیومد و حالا میفهمم چرا خیلی از موسیقی دانان و خواننده تو کنسرتاشون از shure استفاده میکنن چون اصلا از گوش در نمیاد مگر اینکه خودت بخوای ! و البته شاید دلیل بلند بودن سیمش هم همین باشه

صدا : خب میرسیم به قسمت اصلی یعنی صدا
روز اول که تست کردم تو این ایرفون بیس وجود نداشت و خیلی تو ذوقم زد و بعد چند روز استفاده بیسش پدیدار شده و بیسش خیلی عالی شده بیس نرم و کوبشی بیسی که من عاشقشم و البته برای سبک ها hiphop ‪.‬ R‪&‬B زیاد پیشنهاد نمیشه چون این سبک ها معمولا بیس ویبره ای نیاز دارن ولی برای ترنس . راک . متال . کانتری . هوس . کلاسیک خیلی عالی هستش .

بعدش میرسیم به مید ؛ مید این ایرفون خیلی خیلی خوبه شاید بگم زیادی عالیه و اصلا فکرشو نمیکردم مید به این خوبی داشته باشه میدش از همه نظر و برای همه سبک ها خوبه و پیشنهاد میشه
و یه چیزی که برای من عجیب بود بلندی صدای این ایرونه که واقعا بلنده و نسبت به دیسیبلی که داشت بلنده صداش چون من ایرفون های زیادی تست کردم که دیسیبلشون از این بیشتر بوده ( البته روز کاغذ ) ولی بلندیشون از این کمتر

و بعدش هم تریبل که تریبلش به نظرم یه ذره زیاده تو حالت دیفالت هر پلیری و باید اکپلایزر رو دستکاری کنید تا تریبلش به حالت ایده ال برسه و البته من از تریبلش راضیم و بهترین تریبل رو داشته بین ایرفون های که تست کردم تا حالا
شفافیت عالی داره وضوح عالی داره و کیفیت عالی البته نسبت به قیمتش و نسبت به ایرفون های گرون تر میشه گفت خوبه ولی در کل این ایرفون با این قیمتی که داره شاهکار محسوب میشه شاید برند دیگه ای بخواد یه ایرفون با این مشخصات بده قیمتش ۲ یا حتی ۳ برابر این میشه برای مثال من مدلی از برند akg (مدل k370) رو تست کردم که قیمتش از این ایرفون هم بیشتره ولی اصلا نمیشه با هم مقایسه کرد از هیچ نظری و در کل نمره ۹ از ۱۰ رو من به این ایرفون میدم .
نتیجه گیری : اگر بیس زیاد و کنترل نشده میخوایین سمت این ایرفون نرید و اگر سیم های بلند اذیتتون میکنه و احساس میکنید دست و پا گیره هم زیاد به این مدل فکر نکنید و لی اگر کیفیت ساخت عالی ؛ ارگونامیه عالی و راحت ؛ صدای بی نظیر با قیمت خوب میخوایین تو فکر خریدش باشید حتما
اگر کمی کاستی داشت ببخشید و سوالی بود در خدمتم
سورسی های که ایرفون باهاش تست شده : walkman x‪.‬ ipod ‪.‬ cowon e2 ‪.‬ cowon i9 ‪.‬ sansa clip ‪+‬
محتویات داخل جعبه : ایرفون . سری های فومی و سیلیکونی . تمیز کننده . کیف .
عکس از ایرفون :
کد:

کد:

kiarashdz2
12-01-2013, 22:42
من یه ایرفون میخوام که یه bass قوی داشته باشه تفکیک صداشم خوب باشه سیمشم زود قطع نشه سقف قیمتشم تا 90000 تومن باشه موندم بین این مارکا چی بگیرم کمکم کنید عزیزانم

ramtinzartosht
11-06-2013, 06:47
چرا این تاپیک خوب آپدیت نمیشه دیگه؟

soheilnouri
13-06-2013, 12:09
يه ايرفوني ميخام مه يو اس بي داشته باشه با قيمت متوسط

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk