PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : German Truck Simulator

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

actros 1843
20-03-2011, 01:45
امشب میزنم آپلودش میکنم تو 4share که استفاده کنید
نسخه سالم + کرک تست شده ورژن هم 1.32

4shared خیلی سرعت دانلود کمی میده از یه جا دیگه مثلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کنین:46:

mefmef
20-03-2011, 01:50
دوست عزیز من که به شما گفتم تا فردا صبر کنید تا لینک سالم رو بزاریم من به خاطر شما به یکی از دوستان گفتم که بازی رو آپلود کنه و لینکش رو توی پروفایل من بذاره من خودم شخصا تست کنم اگه مشکلی نبود برای شما بذارم
باور کنید که فقط به خاطر شما این کار رو دارم میکنم چون که فعلا تنها کسی که نتونسته این بازی رو بازی کنه شما هستید و من هم برای اینکه شما هم به جمع کامیون باز های این تاپیک اضافه بشید دنبال لینک سالم هستم
البته هیچ منتی نیستا یه موقع خدایی نکرده فکر نکنید دارم منت میذارم نه وظیفه ما هست که مشکلات و سوال های شما رو حل کنیم و جواب بدیم

شما هم ناراحت نشو تا فردا صبر کن ایشالا لینک سالم رو براتون میذارمممنون شما لطف دارید
البته من تنها نیستم که این مشکلو دارم تا اونجایی که یادمه وین رونی هم همین مشکلو داره
دوستان لطف کنن اگه می خوان اپ کنن جایی باشه که ف ی ل ت رنباشه

iCe m@n
20-03-2011, 01:53

این جایی که تو گفتی محدودیت یا زمان نداره برای دانلود
اگه نداره که زودتر به Ship Storm بگم اینجا آپلود کنه البته 4shared هم عالی هست توی این زمینه قط به قول تو سرعت دانلد کمی میده ولی به جاش معتبر وخوب هست
البته فکر کنم الان دیگه گذاشته باشه برای آپلود:46:

iCe m@n
20-03-2011, 02:02
ممنون شما لطف دارید
البته من تنها نیستم که این مشکلو دارم تا اونجایی که یادمه وین رونی هم همین مشکلو داره
دوستان لطف کنن اگه می خوان اپ کنن جایی باشه که ف ی ل ت رنباشه

خواهش میکنم دوست عزیز

نه شما تنها که نیستید بله وین رونی هم هست ولی باز این دوستمون بازی رو گیر آورد و تونست بازی کنه ولی شما موفق نشدید البته مطمئنن اگه لینک سالم گزاشته بشه خیلی های دیگه هم هستند که بخوان بازی رو دانلود کنن من اگه گفتم تنها کسی که بازی رو الان میخواد شما هستید چون فقط شما هستید که موفق نشدید بازی رو انجام بدید و شما هم فعلا تنها کسی هستید که لینک بازی رو درخواست کرده بود:46:

برای این قضیه ف*ی*ل*ت*ر هم دیگه باور کنید دست ما نیست فقط باید دعا کنیم که.....نشه :31:

موفق باشید:11:

iCe m@n
20-03-2011, 02:09
:31: پست 1500 رو پیش پیش پیش خرید میکنم:31:

قبل توجه شما شیرین جان پست 1500 رو خودم دادم:21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
20-03-2011, 07:04

این جایی که تو گفتی محدودیت یا زمان نداره برای دانلود
اگه نداره که زودتر به Ship Storm بگم اینجا آپلود کنه البته 4shared هم عالی هست توی این زمینه قط به قول تو سرعت دانلد کمی میده ولی به جاش معتبر وخوب هست
البته فکر کنم الان دیگه گذاشته باشه برای آپلود:46:

من بنا بر دلایلی روی 4share آپلدو کردم
اول اینکه هیچوقت پاک نمیشه چون 4 الی 5 سالی میشه که عضو این سایت هستم و نذاشتم فایل های آپلودی توسط خودم از این سرور پاک بشه حتی فایل های 4 سال پیش رو با لینک صحیح و سالم برای دانلود موجود دارم که تو همین انجمن هم قرار دادم (یکسری تمپلیت برای آفیس و کلی موسیقی و ...) ولی اگه جایی دیگه آپلود میکردم معلوم نبود چه مدت باقی بمونه و شاید بعد از چند ماه پاک میشد ولی اینطوری خیالمون راحته که تا زمانی که من هستم و دسترسی به اینترنت دارم نمیزارم فایل ها پاک بشن
آپلود رو انجام دادم حجم کلی 381 مگابایت همراه با کرک معتبر
فایل رو هم تا دقایقی دیگه قرار میدم اینجا
اگر مشکل دانلود هم دارید کافیه تو تاپیک درخواست مستقیم کردن لینک ها یک پست بزنید و درخواست مستقیم کردنش رو بدید

iCe m@n
20-03-2011, 11:29
من بنا بر دلایلی روی 4share آپلدو کردم
اول اینکه هیچوقت پاک نمیشه چون 4 الی 5 سالی میشه که عضو این سایت هستم و نذاشتم فایل های آپلودی توسط خودم از این سرور پاک بشه حتی فایل های 4 سال پیش رو با لینک صحیح و سالم برای دانلود موجود دارم که تو همین انجمن هم قرار دادم (یکسری تمپلیت برای آفیس و کلی موسیقی و ...) ولی اگه جایی دیگه آپلود میکردم معلوم نبود چه مدت باقی بمونه و شاید بعد از چند ماه پاک میشد ولی اینطوری خیالمون راحته که تا زمانی که من هستم و دسترسی به اینترنت دارم نمیزارم فایل ها پاک بشن
آپلود رو انجام دادم حجم کلی 381 مگابایت همراه با کرک معتبر
فایل رو هم تا دقایقی دیگه قرار میدم اینجا
اگر مشکل دانلود هم دارید کافیه تو تاپیک درخواست مستقیم کردن لینک ها یک پست بزنید و درخواست مستقیم کردنش رو بدید

بله من هم حرف های تو رو قبول دارم وهمینطور 4Share هم بهش اطمینان دارم خیلی خوبه مطمئن هم هست

فقط میمونه لینک که الان زحمت بکشی برای من توی پروفایل بزاری که اگه سالم بود من قرار بدم توی تاپیک:46:

armin200011
20-03-2011, 11:50
من هر چی کرک بود در این تاپیک به محل نصب بازی کپی کردم ولی بازی اجرا نشد البته نسخه بازی 1.32 هست ولی قبل از کپی کرک بازی اجرا میشد. پس همه این کرک ها برای نسخه 1.04 هستن درسته ؟

جناب Ship تو رو جون هر کی دوست داری کرک نسخه 1.32 رو بذار که این چند روز تعطیل یه حالی کرده باشیم !!

*Batman*
20-03-2011, 12:17
هنوز هم مشکل کرک دارید؟ بابا من بازی رو تموم که کردم هیچ، امروز صبح پاکش کردم:31:
من اون کرک رو از اعماق زمین .... ببخشید از اعماق اینترنت پیدا کردم. کرک درست و حسابیِ دیگه ای تا اون زمان وجود نداشت.
اگر چیز جدیدی پیدا کردید بندازید تو پست اول همه استفاده کنن.
شبا چای زیاد بخورید که تصادف نکنید.عیده جاده ها شلوغه.به فکر زن و بچه‌ی مردم باشید.
فکر نکنید جاده مال شماست.... ای خدا... چقدر باید بگم........

iCe m@n
20-03-2011, 12:28
هنوز هم مشکل کرک دارید؟ بابا من بازی رو تموم که کردم هیچ، امروز صبح پاکش کردم:31:
من اون کرک رو از اعماق زمین .... ببخشید از اعماق اینترنت پیدا کردم. کرک درست و حسابیِ دیگه ای تا اون زمان وجود نداشت.
شبا چای زیاد بخورید که تصادف نکنید.عیده جاده ها شلوغه.به فکر زن و بچه‌ی مردم باشید.

بله اینجا هنوز دوستانی هستند که مشکل دارند با اجرای بازی
پس با این حساب که میگی پاک کردم بازی رو معلوم شد شما عشق کامیون نیستی

همین کار رو هم قراره بکنیم که لینک سالم رو توی صفحه اول بزاریم تا بقیه دوستان و کامیون باز ها بتونن استفاده کنند:46:

شما نگران ما نباش این جا همه استاد هستند ما بی چایی هم میتونیم رانندگی کنیم و خوابمون نبره:27:
جاده هم مال من و تمام بچه های این تاپیک هست هرکی حرفی داره بگو بیاد خودم جوابش رو میدم:31:

RoyalFalcon1994
20-03-2011, 12:48
نوشته شده توسط *Batman* [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هنوز هم مشکل کرک دارید؟ بابا من بازی رو تموم که کردم هیچ، امروز صبح پاکش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون طور كه Ice Man گفتن جاده مال همه ي ماست...
دوستان مي خوان كه همه از بازي استفاده كنن تا كاميون دوستان از اين شبيه ساز بي بهره نمونن...
جا داره از همشون تشكر كنيم كه اين 152 صفحه رو تا اينجا جلو آوردن و هيچ سوالي رو بي جواب نذاشتن..

mefmef
20-03-2011, 12:59
توجه توجه
من الان extreme2 نصب کردم
بنظرم بازی خوبیه کسی بازی کرده ؟
این لینک اپلود مشخص نشد ؟
من همه بازی را خریدما !!!!!!:41:

وین رونی
20-03-2011, 13:13
سلام
یک روز قبل عید شما مبارک
چی شد نسخه سالم و کرک سالم آپلود شد؟
یک کاری کنید تا قبل عید یه بار بریم بندر برگردیم پیش زن و بچمون :31:

Ship Storm
20-03-2011, 13:24
این هم از لینک دانلود بازی German Truck Simulator ورژن 1.32 همراه با کرک معتبر و تست شده

iCe m@n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز قراره لینک رو تست کنه من خودم تست کردم هیچ مشکلی نداره و روی سیستم خودم (ویندوز 7 سرویس پک 1 32 بیتی) بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه
حالا یا صبر کنید ایشون هم تستش رو انجام بده و یا اینکه اگر میخواهید دانلود کنید لینک در اختیار شما عزیزان هست
پسورد هم گذاشتم روش و کافیه بعد از دانلود فایل RAR کلیک راست کنید روش و Open رو بزنید تا پسورد نمایش داده بشه
موفق و پیروز باشید
عیدتان هم پیشاپیش مبارک :11:

iCe m@n
20-03-2011, 13:25
توجه توجه
من الان extreme2 نصب کردم
بنظرم بازی خوبیه کسی بازی کرده ؟
این لینک اپلود مشخص نشد ؟
من همه بازی را خریدما !!!!!!:41:

این نسخه از بازی هم نسخه بدی نیست ولی یه خاط خطی بودن بازی من اصلا ازش خوشم نیومد چون تمام بار ها و کامیون ها رو خودش میده:13:

لینک هم همین الان به دست من رسید و الان میذازم برای دانلود و خبرش رو هر چه زود تر میدم:46:

با عرض شرمندگی من تا 2 ساعت دیگه نهایتا میتونم لینک رو تست کن کنم اینترنت من به مشکل بر خورده اگه از دوستان کسی سرعت بالا داره تست کنه ممنون میشم ولی اگه کسی نیست که تست کنه من خودم تا 2 ساعت دیگه میذارم برای دانلود
شرمنده دیگه یه هو اینجوری شد
ولی به نظر من این همه صبر کردید تا غروب صبر کنید که خودم تست کنم و اگه سالم بود بگم که شما هم دانلود کنید

وین رونی
20-03-2011, 13:28
با اجازه من این لینکو مستقیم کردم از طریق رپیدباز.سرعت بالا با قابلیت resume
این لینک مستقیم:

iCe m@n
20-03-2011, 13:36
این لینک مستقیم:

ممنون واقعا خیلی خوب شد که اگه لینک بازی سالم باشه اینجوری هم لینک مستقیم داریم هم کمکی:46:

ایشالا تا 2 ساعت دیگه لینک مستقیم رو میذارم برای دانلود ببینم چی میشه

iCe m@n
20-03-2011, 15:57
این لینک مستقیم:

وين روني عزيز لينكي كه گذاشتيد رو ميگه محدوديت دانلود داره

RoyalFalcon1994
20-03-2011, 16:07
دوستان يك باگ خيلي بد در بازي:

داشتم با يك بار با سرعت زياد در جاده مي رفتم اما وقتي كه از زير يك تابلو كه اسم شهر بعدي روش نوشته شده بود رد مي شدم...
ولي با تعجب تمام ديدم كه كاميون با بار بهش گير كرد!

iCe m@n
20-03-2011, 16:09
دوستان متاسفانه لينكي رو كه Ship Storm عزيز زحمت كشيدند گذاشتند ف*ي*ل*ت*ر شده:41:

iCe m@n
20-03-2011, 16:17
دوستان يك باگ خيلي بد در بازي:

داشتم با يك بار با سرعت زياد در جاده مي رفتم اما وقتي كه از زير يك تابلو كه اسم شهر بعدي روش نوشته شده بود رد مي شدم...
ولي با تعجب تمام ديدم كه كاميون با بار بهش گير كرد!

خب به احتمال زياد از كنار جاده ميرفتيد و چون بعضي از تابلو ها هم از جاده زدن بيرون كاميون با بار بهش گير كرده
اين كه باگ نيست من خودم خيلي برام اين مورد پيش اومده داشتم از كنار جاده ميرفتم اينجوري شده:46:

Ship Storm
20-03-2011, 16:24
دوستانی که با لینک دانلود مشکل دارند الان انقالش میدم روی سرور آپلودفا که راحت بتونید دانلودش کنید

iCe m@n
20-03-2011, 16:27
دوستانی که با لینک دانلود مشکل دارند الان انقالش میدم روی سرور آپلودفا که راحت بتونید دانلودش کنید

پس سريع انتقالش بده كه من دانلودكنم و نتيجه رو بگم

ممنون:11:

Ship Storm
20-03-2011, 17:07
پس سريع انتقالش بده كه من دانلودكنم و نتيجه رو بگم

موقتا ببین از اینجا میتونی راحت دانلود کنی:

iCe m@n
20-03-2011, 17:11
موقتا ببین از اینجا میتونی راحت دانلود کنی:

چرا موقتي؟

Ship Storm
20-03-2011, 17:14
چرا موقتي؟

آخه حجم فایل 370 مگ هست و تو همه سروری نمیشه ریختش :31:
مثلا سرورهای :

mediafire : 200 MB

ifile : 250 MB

و ....
:31:
فکر میکنم بتونم بریزم رو adrive شاید اونجا گزینه خوبی باشه

actros 1843
20-03-2011, 17:28
آخه حجم فایل 370 مگ هست و تو همه سروری نمیشه ریختش
مثلا سرورهای :

mediafire : 200 MB

ifile : 250 MB

و ....

فکر میکنم بتونم بریزم رو adrive شاید اونجا گزینه خوبی باشه

خب از این آپلود کن این تا یک گیگ میشه آپلود کرد:31:

iCe m@n
20-03-2011, 17:34
الان من چی کار کنم دانلود کنم یا میخواین جای دیگه اتنقال بدین؟

Ship Storm
20-03-2011, 17:39
خب از این آپلود کن این تا یک گیگ میشه آپلود کرد:31:

الان من چی کار کنم دانلود کنم یا میخواین جای دیگه اتنقال بدین؟

آره اینجا عضو بودم قبلا
این سرعتش بدک نیست
بزار ببینم داره میره جلو
سرعت انتقالش هم 740 کیلوبایت در ثانیه هست

iCe m@n
20-03-2011, 17:40
من این لینکی که دادی رو گزاشتم برای دانلود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه هیچ مشکلی پیش نیاد تا 20 دقیقه دیگه تموم میشه بهتون تا 30 دقیقه دیگه خبر میدم

Ship Storm
20-03-2011, 17:44
این هم از لینک بزن دانلود کن ببین چطوره

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

من این لینکی که دادی رو گزاشتم برای دانلود

اگه هیچ مشکلی پیش نیاد تا 20 دقیقه دیگه تموم میشه بهتون تا 30 دقیقه دیگه خبر میدم

اون هم معتبره و مشکلی نداره

iCe m@n
20-03-2011, 17:53
این هم از لینک بزن دانلود کن ببین چطوره

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

اون هم معتبره و مشکلی نداره

دمت گرم ولی
من دیگه از همونی که اول دادی گزاشتم برای دانلود دیگه چیزیش نمونده تموم بشه:46:

Ship Storm
20-03-2011, 18:08
دمت گرم ولی
من دیگه از همونی که اول دادی گزاشتم برای دانلود دیگه چیزیش نمونده تموم بشه:46:

تست رو بگیر یک جماعتی رو از بلا تکلیفی در بیار :31:

بی باک بی بال
20-03-2011, 18:14
سلام عید هم مبارک
چند تا سوال
اول چطوری باید رانند برای ماشینم بگیرم
دوم چطوری میشه رادیو ماشین به کار انداخت
شوم چطوری جریم ها رو از کار بندازم

actros 1843
20-03-2011, 18:14

آره خدایی الان چند ماهه مشکل ما همین لینک سالم بازیه که اگه خدا بخواد ردیف داره میشه:31:

iCe m@n
20-03-2011, 18:19

چشم تا چند دقیقه دیگه اعلام میکنم:46:

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

دوستان با ارز شرمندگی فراوان
بازی توی لودینگ اول بازی گیر میکنه متاسفانه

actros 1843
20-03-2011, 18:24
اول چطوری باید رانند برای ماشینم بگیرم

راننده ماشینت که خودتی

حالا یه کم بگذره پولات زیاد بشه یه گاراژ میخری راننده استخدام میکنی اونا کار میکنن واست پول میفرستن

دوم چطوری میشه رادیو ماشین به کار انداخت

My Documents/germantrucksimulator
یه فایلی هست فکر کنم اسمش موزیک اونجا هر چی آهنگ بریزید میتونید از داخل بازی پخش کنید

شوم چطوری جریم ها رو از کار بندازم

ت باید توی این قسمت C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\German Truck Simulator فایل confing رو با word pad باز کنید

از

uset g_police "1"
به
uset g_police "0"

تغییر میدید:31:

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:23 PM ----------

دوستان با ارز شرمندگی فراوان
بازی توی لودینگ اول بازی گیر میکنه متاسفانه

یعنی باز بدبختی؟؟؟:41:

iCe m@n
20-03-2011, 18:25
فقط مونده لینک p30day که الان میذارم برای دانلود تا شب خبر میدم:46:

Ship Storm
20-03-2011, 18:28
لینک ها رو از 4 ، 5 تا سرور مختلف تا دقایقی دیگه قرار میدم که دانلود راحت تر بشه

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

فقط مونده لینک p30day که الان میذارم برای دانلود تا شب خبر میدم:46:

تست کردی؟
جواب داد دیگه درسته؟

iCe m@n
20-03-2011, 18:31
یعنی باز بدبختی؟؟؟:41:

نه رضا چرا بدبختی تو دیگه چرا این حرف رو میزنی هیچ کسی تا الان سر یه بازی بدبخت نشده
همه مشکلات حل شدنی هستند نگران نباش حلش میکنیم

الان لینک های p30day رو گزاشتم برای دانلود که به احتمال 90% سالم هست
حالا تا شب خبر نهایی رو میدم:46:

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

لینک ها رو از 4 ، 5 تا سرور مختلف تا دقایقی دیگه قرار میدم که دانلود راحت تر بشه

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

تست کردی؟
جواب داد دیگه درسته؟

نمیخاد لینکهای مختلف بزاری بازی مشکل داره
چی رو تست کردم؟

Ship Storm
20-03-2011, 18:33
من همین رو تست کردم روی سیستم و نصب کردم و مشکلی نداشت
iCe m@n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از صحت و سلامت ویندوز خودت مطمئن هستی؟
آنتی ویروس و نرم افزار امنیتی رو غیر فعال کن و بعد بازی رو نصب کن و مجدد کرک کن
قبل از کرک کردن یکبار بصورت Trial اجراش کن

iCe m@n
20-03-2011, 18:36
من همین رو تست کردم روی سیستم و نصب کردم و مشکلی نداشت
iCe m@n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از صحت و سلامت ویندوز خودت مطمئن هستی؟
آنتی ویروس و نرم افزار امنیتی رو غیر فعال کن و بعد بازی رو نصب کن و مجدد کرک کن
قبل از کرک کردن یکبار بصورت Trial اجراش کن

عزیز تمام دوستانی هم که این رو از صفحه اول دانلود کردن همین مشکل رو داشتند
حالا فقط باید به p30day امیدوار باشیم:46:

Ship Storm
20-03-2011, 18:48
عزیز تمام دوستانی هم که این رو از صفحه اول دانلود کردن همین مشکل رو داشتند
حالا فقط باید به p30day امیدوار باشیم:46:
نسخه p30day رو هم من دانلود کردم اون هم مشکلی نداره

iCe m@n
20-03-2011, 19:07
نسخه p30day رو هم من دانلود کردم اون هم مشکلی نداره

حالا باز من هم برای اطمینان دارم دانلود میکنم که دیگه اگه هیچ مشکلی نبود لینک رو توی صفحه اول بذاربم و خیالمون از بابت لینک و بازی راحت بشه تا بعدش برسیم به مسائل خود بازی و بحث کنیم راجع بهش
فعلا مهم ترین موضوع لینک بازی هست

وین رونی
20-03-2011, 20:17
دکی یعنی بازم این لینکه مشکل داره؟نه بابا منکه دارم دانلودش می کنم
ولی اگه مشکل داره باشه که بدبخت شدیم هرچی حجم داشتیم رفت بالای دانلود این بازی :31:
اشکال نداره وقتی به ذهنم میاد که تا چند ساعت دیگه می خوام تو بیابون دنده عوض کنم و یه آهنگ جوادی یساری بزنم تو رگ،این مشکلات را هم تحمل می کنم :31:

mefmef
20-03-2011, 21:22
توجه توجه
دوستان
هیچکی دانلود نکنه تمام بازی های ارائه شده تو این تاپیک مشکل اجرا داره

iCe m@n
20-03-2011, 21:48
توجه توجه

خب دوستان طبق قولی که داده بودم برای اعلام نتیجه نهایی از لینک ها

با تست های فراوان نتیجه های بدست آمده بدین شرح میباشد

1-لینکی که دوست عزیزیمون Ship Storm گذاشتند بدون کرک و در حالت trial سالم بوده و فقط یه کرک سالم میخواهد
2-لینک سایت P30day سالم بوده و فقط ورژن 1.04 هست ولی هیچگونه مشکلی نداره نه در مرحله نصب و نه در مرحله اجرا و توسط خود من تست شد و مشکلی نبود

این هم لینک سالم بازی برای دانلود از سایت p30day با حجم 415mb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-بازی-german-track-simulator-2010-4288.html

تمام این مواردی که گفته شده توسط خود من تست شده و تایید میشه

سوالی بود در خدمت هستم

iCe m@n
20-03-2011, 22:45
رضا جان زحمت بکش لینک p30day رو بزار توی صفحه اول تاپیک
کاملا تست شده و مطمئن هست ورژن بازی هم 1.04 هست

برای لینکی که Ship Storm عزیز هم زحمت کشیدند گذاشتن یه کرک پیدا کردم که الینه ورژن بازی رو میکنه 1.03 ولی دیگه توی نصب واجرا مشکلی نداره و سالم هست و تست شده توسط خود من
و اون کرک هم در اسرع وقت میذارم توی تاپیک

با اضافه کردن کرک به لینک Ship Storm دو تا لینک برای بازی داریم که هرکدوم مشکل پیدا کرد یکی دیگه داشته باشیم:46:

سوالی بود در خدمتم

Ship Storm
20-03-2011, 23:02
میخواین کرک ورژن 1.32 رو از یکجا دیگه بزارم تست کنید

وین رونی
20-03-2011, 23:15
رضا جان زحمت بکش لینک p30day رو بزار توی صفحه اول تاپیک
کاملا تست شده و مطمئن هست ورژن بازی هم 1.04 هست

برای لینکی که Ship Storm عزیز هم زحمت کشیدند گذاشتن یه کرک پیدا کردم که الینه ورژن بازی رو میکنه 1.03 ولی دیگه توی نصب واجرا مشکلی نداره و سالم هست و تست شده توسط خود من
و اون کرک هم در اسرع وقت میذارم توی تاپیک

با اضافه کردن کرک به لینک Ship Storm دو تا لینک برای بازی داریم که هرکدوم مشکل پیدا کرد یکی دیگه داشته باشیم:46:

سوالی بود در خدمتم

من هم می گردم دنبال کرک 1.32.فقط یه سوال دارم اونم اینکه اگه کرکی را ریختیم رو بازی و بازی ایراد داشت باید بازی را پاک کنیم و دوباره نصب کنیم برای کرک دیگر؟!

iCe m@n
20-03-2011, 23:31
من هم می گردم دنبال کرک 1.32.فقط یه سوال دارم اونم اینکه اگه کرکی را ریختیم رو بازی و بازی ایراد داشت باید بازی را پاک کنیم و دوباره نصب کنیم برای کرک دیگر؟!

بله باید بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی چو کرک روی فایل اصلی جایگزین میشه و اگه دوباره یه کرک دیگه بریزی مکشل دار میشه

iCe m@n
20-03-2011, 23:39
میخواین کرک ورژن 1.32 رو از یکجا دیگه بزارم تست کنید

ممنون من الان این کرک رو دانلود میکنم و روی لینک تو امتحان میکنم که اگه جواب داد این لینک هم بزاریم توی تاپیک:11:

actros 1843
20-03-2011, 23:47
الان من چه کار کنم کدوم لینک رو بزارم صفحه اول:31:

iCe m@n
20-03-2011, 23:56
توجه توجه

لینک سالم بازی ورژن 1.32 همراه با کرک سالم که توسط من تست شده و نصب و اجرا شده رو میذارم براتون
لینک بازی ورژن 1.32

لینک کرک

از Ship Storm عزیز هم تشکر میکنم که بازی رو آپلود کرد تا تست کنم و توی تاپیک قراربدم و خوشبختانه هم نتیجه داد و بعد از مدت ها لینک سالم و کامل ورژن1.32 رو میتونیم توی تاپیک قرار بدیم

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

الان من چه کار کنم کدوم لینک رو بزارم صفحه اول:31:

رضا جان شما هر دو تا لینک رو توی صفحه اول قرار بده و فقط ورژن لینک ها رو ذکر کن زیرشون که دوستانی که میخوان دانلود کنن بدونن چه ورژنی رو دانلود میکنند

لینک بازی ورژن 1.32

لینک کرک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-بازی-german-track-simulator-2010-4288.html

iCe m@n
21-03-2011, 00:05
توجه توجه
دوستان
هیچکی دانلود نکنه تمام بازی های ارائه شده تو این تاپیک مشکل اجرا داره

دوست عزیز شما هم این پست رو حذف کن که کسانی که میخوان بازی رو دانلود کنن فکر نکنن که لینک هایی هم که به تازگی توی تاپیک قرار داده شده مشکل داره ممنون:11:

ولی خودمونیم ها 800mb دانلود کردم سر هم تا تونستم دو تا لینک سالم تحویل این تاپیک بدم:31:

این لینک ها هم عیدی من و Ship Storm عزیز به بچه های این تاپیک:46:

actros 1843
21-03-2011, 00:08
من نفهمیدیم کدوم رو بزارم

پی سی دی یا آپلود شده

iCe m@n
21-03-2011, 00:11
من نفهمیدیم کدوم رو بزارم

پی سی دی یا آپلود شده

رضا جان من که گفتم

هر دو تا لینک رو توی صفحه اول قرار بده و فقط ورژن لینک ها رو ذکر کن زیرشون که دوستانی که میخوان دانلود کنن بدونن چه ورژنی رو دانلود میکنند

لینک بازی ورژن 1.32

لینک کرک

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RoyalFalcon1994
21-03-2011, 00:51
سلام و خسته نباشيد واقعي...
دستتون درد نكنه...

iCe m@n
21-03-2011, 01:03
سلام و خسته نباشيد واقعي...
دستتون درد نكنه...

سلام عزیز
خواهش میکنم وظیفه بود کاری نکردم :46:
فقط اگه میخوای حال بدی به من این دکمه های تشکر رو بزنی خیلی خوب میشه:31:

actros 1843
21-03-2011, 01:24
بچه ها لینک رو گذاشتم ببینید نقص نداره:31:

بچه ها امید جان حامد جان به خاطر زحمت هاتون:40::11:

iCe m@n
21-03-2011, 01:31
بچه ها لینک رو گذاشتم ببینید نقص نداره:31:

بچه ها امید جان حامد جان به خاطر زحمت هاتون:40::11:

بله رضا جان خیلی خوب شد و امیدوارم که دیگه هیچ مشکلی پیدا نشه
وظیفه بود کار خاصی نکردیم تاپیک باید بدون نقص باشه:46:
رضا تو هم اگه میخوای حال بدی به من این دکمه های تشکر رو بزن که حال اساسی داده باشی:31:

وین رونی
21-03-2011, 01:49
من که یه ویندوز یک ساعت پیش به باد دادم برای این ویندوز یه کرک پیدا کردم تا زدم اجرا سیستم هنگ کرد و ...
دستتون درد نکنه بابت پیگیری :11:
یک ساعت مونده به عید

iCe m@n
21-03-2011, 01:54
من که یه ویندوز یک ساعت پیش به باد دادم برای این ویندوز یه کرک پیدا کردم تا زدم اجرا سیستم هنگ کرد و ...
دستتون درد نکنه بابت پیگیری :11:
یک ساعت مونده به عید

منظورت رو درست متوجه نشدم
کرکی که من گزاشتم منطورت هست که مشکل داره؟:18:
یا خودت یه کرک پیدا کردی که مشکل داره؟

خواهش میکنم:11:

SHIRIN 1843
21-03-2011, 01:57
بچه ها میبینم که آخر این عملیات رو به خوبی انجام دادید دست همتو درد نکه :31:

امیدوارم ای یورو دو زودتر بیاد که دیگه خسته شدم از انتظار:31:

سال نو هم مبارکتون باشه:40:

iCe m@n
21-03-2011, 02:14
بچه ها میبینم که آخر این عملیات رو به خوبی انجام دادید دست همتو درد نکه :31:

امیدوارم ای یورو دو زودتر بیاد که دیگه خسته شدم از انتظار:31:

سال نو هم مبارکتون باشه:40:

آره دیگه بعد از ماه ها درگیری با ابن موضوع بلاخره حل شد این دفعه هم اساسی حل شد به جای یه لینک دو تا لینک توی صفحه اول گزاشتیم با دو ورژن مختلف که دیگه همه این بازی رو بتونن دانلود کنن و لذت ببرن:46:

آره باید فقط برای اومدن یورو 2 امیدوار باشیم

سال نو تو هم مبارک باشه:11:

وین رونی
21-03-2011, 02:22
منظورت رو درست متوجه نشدم
کرکی که من گزاشتم منطورت هست که مشکل داره؟:18:
یا خودت یه کرک پیدا کردی که مشکل داره؟

خواهش میکنم:11:
نه خودم یه کرک پیدا کردم که مشکل دار بود
دادا شما و بقیه بر و بچ که کارتون درسته.ایول دارید :11:

iCe m@n
21-03-2011, 02:32
نه خودم یه کرک پیدا کردم که مشکل دار بود
دادا شما و بقیه بر و بچ که کارتون درسته.ایول دارید :11:

آهان ایول به لحظه ترسیدم باور کن گفتم من 3 ساعت نیست که این لینک ها رو تست کردم چجوری مشکل پیدا کرده :31:

iCe m@n
21-03-2011, 03:07
دوستان سال نو رو به همه کامیون باز های خسته تبریک میگم و آرزو میکنم که همیشه چرخ کامیون هاتون براتون بچرخه:31:

:11: سال خوبی داشته باشید:11:

البته من از طرف همه این پست رو دادم کسی دیگه توی تاپیک پست تبریک خالی نده ممنون:11:

actros 1843
21-03-2011, 05:01
انگار یکی از بچ ها اینجا مد داخل مان رو میخواست گذاشتم براش:46:

RoyalFalcon1994
21-03-2011, 11:06
انگار یکی از بچ ها اینجا مد داخل مان رو میخواست گذاشتم براش:46:

ممنون...
البته قبلا اين رو گرفته بودم،خيلي زيبا نيست...

actros 1843
21-03-2011, 11:37
بچه ها من شدیدا به مد تریلی نیاز دارم تا الان هر چی گرفتم خراب بوده فکر کنم حدود 100 مگ مد تریلی دارم که خراب:41:

کسی میتونه لینک مد تریلی خوشگل سالم بده:46:

iCe m@n
21-03-2011, 12:12
بچه ها من شدیدا به مد تریلی نیاز دارم تا الان هر چی گرفتم خراب بوده فکر کنم حدود 100 مگ مد تریلی دارم که خراب:41:

کسی میتونه لینک مد تریلی خوشگل سالم بده:46:

رضا از این سایتی که خودت معرفی کردی چرا دانلود نمیکنی

خدایی خیلی مد هاش توپ هست من بیشتر کامیون هام رو از اینجا دانلود کردم

actros 1843
21-03-2011, 12:14
رضا از این سایتی که خودت معرفی کردی چرا دانلود نمیکنی

خدایی خیلی مد هاش توپ هست من بیشتر کامیون هام رو از اینجا دانلود کردم

دیشب زیرو روش کردم یه مد سالم تریلی نداشت:41:

iCe m@n
21-03-2011, 12:25
دیشب زیرو روش کردم یه مد سالم تریلی نداشت:41:

مگه میشه من خودم تمام تریلی ها رو دارم از این سایت دانلود میکنم :18:
رضا تو هم بازیت مشکل دار شده باید از یکی از لینک های صفحه اول بازی رو دانلود کنی:27:

رضا ولی توی صفحه اول لینک p30day رو پیشنهاد بده که دوستان دانلود کنند چون دیگه کرک نداره و راحت نصب میشه ولی لینک ورژن 1.32 هم سالم هست ها ولی چون کرک داره شاید بعضی ها به مشکل بر بخورن

توی صفحه اول لینک P30day رو بزرگتر بنویس و بنویس لینک پیشنهادی ما برای دانلود :46:

actros 1843
21-03-2011, 12:35
من این رو دانلود کردم خراب بود برای شما ها چی ورژن بازی من 1.04

iCe m@n
21-03-2011, 12:42
من این رو دانلود کردم خراب بود برای شما ها چی ورژن بازی من 1.04

من که این رو دانلود نکردم ولی منظورت از اینکه میگی خراب چیه
یعنی توی لودینگ بازی گیر میکنه؟

actros 1843
21-03-2011, 12:55
من که این رو دانلود نکردم ولی منظورت از اینکه میگی خراب چیه
یعنی توی لودینگ بازی گیر میکنه؟

آره بعضیاش هم میریزم اصلا اجرا نمیشه :41:

ولی خدایی اگه یه مد توپ تریلی پیدا کنم کلی به جذابیت بازی اضافه میشه

میتونی اونایی که تو دانلود کردی سالم بوده لینکشو بدی:31:

iCe m@n
21-03-2011, 13:08
آره بعضیاش هم میریزم اصلا اجرا نمیشه :41:

ولی خدایی اگه یه مد توپ تریلی پیدا کنم کلی به جذابیت بازی اضافه میشه

میتونی اونایی که تو دانلود کردی سالم بوده لینکشو بدی:31:

باشه میگردم برات لینک هاش رو پیدا میکنم میذارم برات ولی این همه سایت مد توی صفحه اول هست یعنی
تو هیچکدوم نتونستی یه مد پیداکنی؟:31:

SHIRIN 1843
21-03-2011, 14:53
باشه میگردم برات لینک هاش رو پیدا میکنم میذارم برات ولی این همه سایت مد توی صفحه اول هست یعنی
تو هیچکدوم نتونستی یه مد پیداکنی؟

من هم میخوام مد تریلی:31:

امید خان به حساب شما هم میرسم حالا پست 1500 مارو قاپ میزنی:27::31:

iCe m@n
21-03-2011, 14:55
بیا رضا ببین این ها جواب میده من یکی از دوستام ریخته گفت عمل کرده:46:
لینک دانلود

لینک دانلود

iCe m@n
21-03-2011, 15:02
من هم میخوام مد تریلی:31:

امید خان به حساب شما هم میرسم حالا پست 1500 مارو قاپ میزنی:27::31:

گذاشم ببین به دردت میخوره :46:

من دیدم که تو زیاد دیگه نمیای توی این تاپیک گفتم یه حالی ازت بگیرم پست 1500 رو خود بدم که حواست رو جمع کنی که اگه از تاپیک غافل بشی پست های که رزرو کردی میپره:31:

actros 1843
21-03-2011, 15:44
بیا رضا ببین این ها جواب میده من یکی از دوستام ریخته گفت عمل کرده:46:

امید جان شرمنده این پسوورد میخواد:31:

iCe m@n
21-03-2011, 18:02
امید جان شرمنده این پسوورد میخواد:31:

داداش دشمنت شرمنده
من که پسووردش و نمیدونم به این طرفی هم که داده میگم میگه یادم نیست پسووردش چی هست خودش چند وقت پیش تست کرده بود میگه یادم نیست

فدای سرت برات باز میگردم تریلر پیدا میکنم نگران نباش:46:

CAPITAN MAC
21-03-2011, 18:59
سلام
می خواستم بدونم مدل این ماشین چی هست؟ بعد موقهی که کلید SPACE BAR را ماشین تکون نمی خوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

actros 1843
21-03-2011, 19:08
می خواستم بدونم مدل این ماشین چی هست؟

این کامیون ولوو هستش:31:

بعد موقهی که کلید SPACE BAR را ماشین تکون نمی خوره؟

خب عزیز اون ترمز دستیه دیگه:31:

iCe m@n
21-03-2011, 19:14
رضا جان صفحه اول رو دیدم دستت درد نکنه واقعا عالی شده ولی اگه جای لینک p30day رو با آپلود شده عوض کنی بهتره
که لینک پیشنهادی بره اول بعد لینک آپلود باشه اون لینک پیشنهادی ما هم که نوشتی خیلی خوب هست فونتش رو یه سایز یزرگترش هم بکنی بد نیست که قشنگ توی چشم باشه:46:

ehsan_r_77
21-03-2011, 19:52
سلام دوستان
من یه گاراز گرفتم رفتم تو اما ماشین نبود که انتحاب کنم 3تا مد ریختم چرا؟
مرسی

Ship Storm
21-03-2011, 20:17
سلام دوستان
مرسی

شما باید برید نمایشگاه و ماشین بخرید تا به گاراژ مورد نظر اضافه بشه

iCe m@n
21-03-2011, 20:27
سلام دوستان
مرسی

دوست عزیز شما منظورت از اینکه میگی هیچ ماشینی نبود چی هست؟
کلا هیچ ماشینی نبود یا ماشین هایی که به صورت مد ریختید نبود؟

actros 1843
21-03-2011, 20:42
رضا جان صفحه اول رو دیدم دستت درد نکنه واقعا عالی شده ولی اگه جای لینک p30day رو با آپلود شده عوض کنی بهتره
که لینک پیشنهادی بره اول بعد لینک آپلود باشه اون لینک پیشنهادی ما هم که نوشتی خیلی خوب هست فونتش رو یه سایز یزرگترش هم بکنی بد نیست که قشنگ توی چشم باشه

امید جان درست کردم

ولی فکر کنم این لینک خرابه:41::41:

به نظرم لینک خود سایت جرمن تراک رو بذاریم بهتره:46:

iCe m@n
21-03-2011, 21:45
امید جان درست کردم

ولی فکر کنم این لینک خرابه:41::41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرم لینک خود سایت جرمن تراک رو بذاریم بهتره:46:

رضا جان صفحه اول رو دیدم دستت درد نکنه خیلی عالی شده:46:

تو به چه علت میگی که لینک خراب هست کسی دانلود کرده مشکلی داشته با لینک؟
اون لینک سالم هست من خودم دیروز تست کردم حتی کرک مشل داشت که کرک رو عوض کردیم و دوباره تست کردم که با کرک جدید هیچ مشکلی نداشت و نصب و اجرا شد من به شخصه خودم تست کردم مشکلی نبود

ولی اگر حتی تو 1% هم فکر میکنی که لینک خرایه میخوای پاکش کن و فقط لینک p30day رو بزار که به کرک هم احتیاجی نداره فقط تنها بدیش این هست که ورژن 1.04 هست دیگه وگرنه مشکل خاصی نداره
هر جور خودت صلاح میدونی اگر هم برای اون لینک 1.32 دلیل خاصی داری یا کسی دانلود کرده که خراب بوده بگو که من هم در جریان باشم و اگه حل شدنی هست حلش کنم

arash volvo
21-03-2011, 21:48
سلام
مثل اينكه يه سري از بچه هاي gts باز بدجوري به مد تريلي نيازمند هستند.
اينم يه پك تريلي باحال:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم خوشتون بياد:11:.

Ship Storm
21-03-2011, 22:21
پس کرک خوب برای این بازی گیر آوردی
راستی وقتی کرک میکنی تو نقسه اسم شهر ها رو نمایش میده یا نه؟

ehsan_r_77
21-03-2011, 23:41
دوست عزیز شما منظورت از اینکه میگی هیچ ماشینی نبود چی هست؟
کلا هیچ ماشینی نبود یا ماشین هایی که به صورت مد ریختید نبود؟
گاراژ که میدونم من مد ریختم اونو میخام
نه اصلا ماشین نبود

iCe m@n
22-03-2011, 00:11
سلام
مثل اينكه يه سري از بچه هاي gts باز بدجوري به مد تريلي نيازمند هستند.
اينم يه پك تريلي باحال:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداميدوارم خوشتون بياد:11:.

آرش جان دستت درد نکنه بابت این ها :11:

اگه سایت مدی داری که توی صفحه اول نیست ممنون میشم که اینجا بزاری که هم بزاریم توی صفحه اول هم بقیه دوستان استفاده کنند :46:
چون فکر میکنم که سایت مد زیاد داشته باشی درسته؟:31:

iCe m@n
22-03-2011, 00:35
پس کرک خوب برای این بازی گیر آوردی
راستی وقتی کرک میکنی تو نقسه اسم شهر ها رو نمایش میده یا نه؟

عزیز همون کرکی رو که تو آخرین بار گزاشتی رو باهاش بازی رو تست کردم عمل کرد و بازی اجرا شد:21:
ولی مثل اینکه رضا میگه که لینک مشکل داره البته دلیلش رو نمیدونم برای همین به رضا گفتم که دلیل اینکه میگه لینک مشکل داره رو بگه که من هم بدونم
ولی در کل دیگه مشکل لینک حل شد چون اگه 1% هم لینکی که تو آپلود کردی مشکل داشته باشه که من میگم مشکلی نداره باز هم یه لینک دیگه از p30day داریم که دوستان بتونن دانلود کنن:46:

Hapoofesgeli
22-03-2011, 00:44
دوستان یکی لطف میکنه یه لینک دانلود بده؟

actros 1843
22-03-2011, 00:44
بچه ها من باز میگم این لینک خرابه ارور 404 میده امتحان کنید

iCe m@n
22-03-2011, 00:53
گاراژ که میدونم من مد ریختم اونو میخام
نه اصلا ماشین نبود

خب پس اگه هیچ ماشینی نبود شما باید توی هر شهر بری نمایشگاه اون شهر تا ماشین ها توی گاراج بیاد اگر که مد ها با این کار هم عمل نکنه یعنی یا مد خراب هست یا با ورژن بازی شما سازگاری نداره

iCe m@n
22-03-2011, 01:02
دوستان یکی لطف میکنه یه لینک دانلود بده؟

دوست عزیز لینک بازی توی صفحه اول هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اون لینکی که نوشته پیشنهادی رو دانلود کن که ورژنش 1.04 هست برای p30day هست با حجم 415mb

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iCe m@n
22-03-2011, 01:08
بچه ها من باز میگم این لینک خرابه ارور 404 میده امتحان کنید

بله متأسفانه مثل اینکه لینک مشکل پیدا کرده رضا جان شما این رو از صفحه اول پاک کن و فقط p30day رو بزار نا مشکل این رو حل کنیم:13:

actros 1843
22-03-2011, 01:14
بچه ها این لینک مد رو گذاشتم صفحه اول آرش جان دستتون درد نکنه:10:

بله متأسفانه مثل اینکه لینک مشکل پیدا کرده رضا جان شما این رو از صفحه اول پاک کن و فقط p30day رو بزار نا مشکل این رو حل کنیم

اره فعلا از صفحه اول پاکش کردم

بچه ها برام دعا کنید بدجور گیر کردم:37:

iCe m@n
22-03-2011, 01:23
بچه ها این لینک مد رو گذاشتم صفحه اول آرش جان دستتون درد نکنه:10:

اره فعلا از صفحه اول پاکش کردم

بچه ها برام دعا کنید بدجور گیر کردم:37:

خوب کاری کردی که اون لینک مد رو اضافه کردی به صفحه اول حالا من به آرش گفتم هرچی سایت برای مد داره بزاره اینجا که بزاریم صفحه اول همه استفاده کنن

برای لینک هم بزارببینم چی کار میکنم چون حیفه که ورژن 1.32 رو نداشته باشیم چون الان کامل ترین ورژن همین 1.32 هست ایشالا اون رو هم درست میکنم به همین زودی ها:46:

Ship Storm
22-03-2011, 07:03
لینک های جدید رو تا ساعتی دیگه آپلود میکنم روی چند تا سرور معتبر و قرار میدم اینجا

Ship Storm
22-03-2011, 07:56
لینک دانلود بازی German Truck Simulator ورژن 1.32

در 5 سرور مختلف

arash volvo
22-03-2011, 09:09
سلام بچه ها
اول بابت حضور نداشتن ديشبم از دوستان گلم، اميد جان و رضا جان عذرخواهي ميكنم.:10:
دوم ميخواستم بگم كه اين سايت(germantruck-forum.de) خيلي سايت باحاليه، من بيشتر مد هامو از اين جا مي گيرم.:8:
سوم پيشنهاد مي كنم كه حتما اين سايت رو سر بزنيد ولي قبل از دانلود كردن بايد عضو سايتش بشيد.:11:

actros 1843
22-03-2011, 10:51
سلام بچه ها
اول بابت حضور نداشتن ديشبم از دوستان گلم، اميد جان و رضا جان عذرخواهي ميكنم.
دوم ميخواستم بگم كه اين سايت(germantruck-forum.de) خيلي سايت باحاليه، من بيشتر مد هامو از اين جا مي گيرم.
سوم پيشنهاد مي كنم كه حتما اين سايت رو سر بزنيد ولي قبل از دانلود كردن بايد عضو سايتش بشيد.

دستت درد نکنه آرش جان فقط یه مشکل اره که عکسشون رو کنارشون نداره آدم نمیفهمه چی دانلود میکنه

همینطوریه؟؟؟

iCe m@n
22-03-2011, 13:24
لینک دانلود بازی German Truck Simulator ورژن 1.32

در 5 سرور مختلف

حامد جان واقعا ممنون خیلی زحمت کشیدی:11:
دیگه با وجود پنج تا سرور فکرنمیکنم مشکلی داشته باشیم برای دانلود بازی:31:

iCe m@n
22-03-2011, 13:34
سلام بچه ها
اول بابت حضور نداشتن ديشبم از دوستان گلم، اميد جان و رضا جان عذرخواهي ميكنم.:10:
دوم ميخواستم بگم كه اين سايت(germantruck-forum.de) خيلي سايت باحاليه، من بيشتر مد هامو از اين جا مي گيرم.:8:
سوم پيشنهاد مي كنم كه حتما اين سايت رو سر بزنيد ولي قبل از دانلود كردن بايد عضو سايتش بشيد.:11:

سلام آرش جان خواهش میکنم این چه حرفیه عزیز:46:
بابت سایت ممنون اگه سایت های دیگه ای هم داری بگو که بچه ها استفاده کنند چون این روزها توی این تاپیک استفاده از مد درصدش رفته بالا و همه دنبال مد های مختلف هستند که با این همه سایت مدی که ما گذاشتیم توی صفحه اول بازم دوستان رو راضی نمیکنه و بازم دنبال مد و سایت هاسی بیشتر هستند:31:

actros 1843
22-03-2011, 13:37
حامد جان واقعا دستت درد نکنه بابت لینک ها شرمنده کردی

بچه ها ببخشدی الان درگیرم و نمیتونم اینارو بزارم صفحه اول ولی سعی میکنم زود این کارو انجام بدم

دعا یادتون نره برام دعا کنید:37:

iCe m@n
22-03-2011, 13:51

بچه ها ببخشدی الان درگیرم و نمیتونم اینارو بزارم صفحه اول ولی سعی میکنم زود این کارو انجام بدم

آره اتفاقا میخواستم بگم که با خیال راحت و با وجود 6 تا لینک برای دانلود بازی تمام لینک ها رو به صفحه اول انتقال بده که میگی فعلا درگیر هستی ایشالا که رفع میشه من حتما دعا میکنم که مشکلت حل بشه:46:

Ship Storm
22-03-2011, 15:42
حامد جان واقعا ممنون خیلی زحمت کشیدی:11:
دیگه با وجود پنج تا سرور فکرنمیکنم مشکلی داشته باشیم برای دانلود بازی:31:

خواهش میکنم دوستان
امیدوارم مشکلات این بازی هم دیگه زکل رفع شده باشه تا دیگه همگی راحت بتونیم بازی رو ادامه بدیم و لذت ببریم
موفق باشید :11:

iCe m@n
22-03-2011, 16:41
خواهش میکنم دوستان
امیدوارم مشکلات این بازی هم دیگه زکل رفع شده باشه تا دیگه همگی راحت بتونیم بازی رو ادامه بدیم و لذت ببریم
موفق باشید :11:

دیگه الان فکر نمیکنم برای نصب و اجرای بازی مشکلی باشه فقط دیگه تا الان هرکی موفق نشده دانلود کنه بره دانلود کنه بازی رو که دیگه بعدش بپردازیم به جمع آوری سایت مد و و راجع به خود بازی بحث کنیم :46:
چون خسته شدیم از بس راجع به مشکلات نصب و اجرای بازی بحث شده توی ابن 162 صفحه میتونم بگم 100 صفحه شایدم بیشتر راجع به لینک بازی بوده و مشکل توی نصب و اجرا:31:

CAPITAN MAC
22-03-2011, 17:28
سلام
اگر میشود چند تا مود خوب برا اسکانیا میخواستم بعدا این اسکانیا تو کدوم شهر هستش ؟

iCe m@n
22-03-2011, 17:40
سلام
اگر میشود چند تا مود خوب برا اسکانیا میخواستم بعدا این اسکانیا تو کدوم شهر هستش ؟

دوست عزیز برای مد که توی صفحه اول تاپیک سایت برای مد هست
شما توی سابت ها بگردی هم برای اسکانیا هست هم اگه از کامیون دیگه ای خوشت بیاد میتونی دانلود کنی
این سایت به عنوان مثال من چند نوع اسکانیا توش دیدم

اسکانیا هم توی بیشتر شهر ها هست کامیونی هست که زیاد هست توی شهر ها و جای خاصی نداره

actros 1843
22-03-2011, 18:02
سلام

باید بگردی ولی تو بیشتر شهر ها داره تو هر شهری رسیدی برو نمایشگاهش رو نگاه کن اگه تو یه نمایشگاهی که اسکانیا داره بری در جا اسکانیا میاد تو گاراژت

این سایت مد هم که آرش جان گذاشتن فوق العاده هست خیلی مد داره من دیشب حدود 20 تا دانلود کردم همش سالم بود:46:

دستش درد نکنه:10:

iCe m@n
22-03-2011, 18:10
رضا جان زحمت بکش لینک هایی که Ship Storm گذاشته رو بزار توی صفحه اول

actros 1843
22-03-2011, 18:14
رضا جان زحمت بکش لینک هایی که Ship Storm گذاشته رو بزار توی صفحه اول

امید جان هم دارم یه نظمی به صفحه اول میدم هم دارم لینک هارو میذارم شاید یه کم طول بکشه:10::46:

iCe m@n
22-03-2011, 18:18
امید جان هم دارم یه منظمی به صفحه اول میدم هم دارم لینک هارو میذارم شاید یه کم طول بکشه:10::46:

دستت درد نکنه فقط کرک همراه لینک ها یادت نره بزاری:31:

actros 1843
22-03-2011, 18:44
بچه ها صفحه اول رو اصلاح کردم لینک هارو هم گذاشتم ببینید کم و کسری نداره؟؟؟:11:

arash volvo
22-03-2011, 19:08
سلام رضا جان

دستت درد نکنه آرش جان فقط یه مشکل اره که عکسشون رو کنارشون نداره آدم نمیفهمه چی دانلود میکنه

همینطوریه؟؟؟
رضا جان من كه دانلود مي كردم عكس داشت، حالا نمي دونم شايد يه مدت كه گذشته بعضي هاشون عكس ندارن چون واسه من هم وقتي كه مي رفتم دوباره يه مد قديمي رو دانلود كنم عكسش مي رفت.
اين رو بهت بگم كه اين سايت هر روز آپديت ميشه و مد ها جديد بهش اضافه ميشه.
بعد رضا جان يه سوال ازت داشتم موفق شدي عضو بشي؟:20::40:

iCe m@n
22-03-2011, 19:10
بچه ها صفحه اول رو اصلاح کردم لینک هارو هم گذاشتم ببینید کم و کسری نداره؟؟؟:11:

دستت درد نکنه رضا جان خیلی خوب شد:11:
دیگه هیچ مشکلی نیست بپردازیم به خود بازی

دوستانی هم که لینک برای دانلود بازی میخوان یا تا الان میخواستن توی صفحه اول لینک های سالم و کامل بازی در دو ورژن قرار داده شده و با خیال راحت میتونید دانلود کنید :46:

arash volvo
22-03-2011, 19:16
سلام اميد جان

بابت سایت ممنون اگه سایت های دیگه ای هم داری بگو که بچه ها استفاده کنند چون این روزها توی این تاپیک استفاده از مد درصدش رفته بالا و همه دنبال مد های مختلف هستند که با این همه سایت مدی که ما گذاشتیم توی صفحه اول بازم دوستان رو راضی نمیکنه و بازم دنبال مد و سایت هاسی بیشتر هستند

اميد جان من 95% مد هامو از اينجا(germantruck-forum.de) مي گيرم به بچه ها هم پيشنهاد كن كه از اينجا مد هاشون رو بگيرن چون اين سايت خيلي مد داره، هم باحالن و هم زيبا، باز هم خودت مي دوني ولي من اين سايت رو پيشنهاد مي كنم:11:.

iCe m@n
22-03-2011, 19:20
سلام رضا جان

رضا جان من كه دانلود مي كردم عكس داشت، حالا نمي دونم شايد يه مدت كه گذشته بعضي هاشون عكس ندارن چون واسه من هم وقتي كه مي رفتم دوباره يه مد قديمي رو دانلود كنم عكسش مي رفت.
بعد رضا جان يه سوال ازت داشتم موفق شدي عضو بشي؟:20::40:

آرش جان مگه برای دانلود باید عضو بشیم توی این سایت؟
اگه باید عضو بشبم که یکی از طزف همه توی سایت یه یوزر پسوورد ایجاد کنه که همه راحت بتونن دانلود کنن:46:

iCe m@n
22-03-2011, 19:26
سلام اميد جان

اميد جان من 95% مد هامو از اينجا(germantruck-forum.de) مي گيرم به بچه ها هم پيشنهاد كن كه از اينجا مد هاشون رو بگيرن چون اين سايت خيلي مد داره، هم باحالن و هم زيبا، باز هم خودت مي دوني ولي من اين سايت رو پيشنهاد مي كنم:11:.

آره این سایت رو دبدم آرش جان خیلی مد داره ممنون:11:
اتفاقا رضا هم این سایت رو به صفحه اول اضافه کرد و گذاشته بین سایت هایی که به عنوان بهترین سایت مد معرفی کردیم:46:

actros 1843
22-03-2011, 19:52
بعد رضا جان يه سوال ازت داشتم موفق شدي عضو بشي؟

سلام داداش من چون از یه جای دیگه میرفتم عکس نمیومد ازgermantruck-forum.de رفتم عکس آورد

آره من تونستم عضو بشم الان هم یه دونه میسازم برا تاپیک دستت درد نکنه واقعا یه سایت جامع واسه مد:40::10::46:

arash volvo
22-03-2011, 19:53
آرش جان مگه برای دانلود باید عضو بشیم توی این سایت؟
اگه باید عضو بشبم که یکی از طزف همه توی سایت یه یوزر پسوورد ایجاد کنه که همه راحت بتونن دانلود کنن:46:

آره اميد جان، اين اكانت رو همين الان درستش كردم؛

يوزر: p30world
پسورد: 123456

بچه ها مي تونن ازش استفاده كنن.
تو اين عكس هم با فلش مشخص كردم كه يوزر و پس رو كجا بايد وارد كرد:

actros 1843
22-03-2011, 20:04

من آدرس سایت رو به همراه یوزر پس گذاشتم تو صفحه اول
دستت درد نکنه آرش جان:46::10:

SHIRIN 1843
22-03-2011, 20:22
سایت خیلی عالی بود دستون درد نکنه:31:

سلام بچه ها اومدم سر بزنم ببینم کارا خوب پیش میره

اره خوب پیش میره:31:

iCe m@n
22-03-2011, 20:28

دستت درد نکنه آرش جان خوب کاری کردی:46:

iCe m@n
22-03-2011, 20:40
من آدرس سایت رو به همراه یوزر پس گذاشتم تو صفحه اول
دستت درد نکنه آرش جان:46::10:

دستت درد نکنه خیلی خوب کاری کردی:46:
ولی رضا صفحه اول اونم پست اول یعنی پست تو خیلی شلوغ شده:13:
به نظرم اون چیت پایین و اون سابت مد هایی که فیلتر هست رو پاک کن:46:

iCe m@n
22-03-2011, 20:48
سایت خیلی عالی بود دستون درد نکنه:31:

سلام بچه ها اومدم سر بزنم ببینم کارا خوب پیش میره

اره خوب پیش میره:31:

خسته نباشی حالا کارت به جایی رسیده که میای تاپیک رو بررسی میکنی :31:
ما خودمون توی تاپیک هستیم و کاراش خوب پیش میره تو اگه میخوای فعالیت بکنی وایسا توی تاپیک از این به بعد به سوال دوستان که راجع به بازی هست جوبگو باش:31:
خوشحالمون کردی سر زدی:27:

CAPITAN MAC
22-03-2011, 22:47
من هر مدی می رزم بازی تو LOADگیر می کنه علتش چی هست؟ ورزن بازی
:41:1.04 هست در ضمن مودها را هم از همین germantruck-forum.de دانلود میکنم

iCe m@n
22-03-2011, 22:59
من هر مدی می رزم بازی تو LOADگیر می کنه علتش چی هست؟ ورزن بازی
:41:1.04 هست در ضمن مودها را هم از همین germantruck-forum.de دانلود میکنم

مگه میشه؟

بدون مد مشکلی نداری توی اجرای بازی؟

CAPITAN MAC
22-03-2011, 23:12
مگه میشه؟

بدون مد مشکلی نداری توی اجرای بازی؟

نه مشکلی ندارم

arash volvo
22-03-2011, 23:19
سلام

اين كليپ ها رو كه درباره ETS 2 هست ببينيد و حالشو ببريد.
اين كليپ ها درباره مهارت رانندگان هست كه تو اين بازي بايد تريلي ها رو پارك كرد.:11:

و اين:

حتما ببينيد:46:

actros 1843
22-03-2011, 23:22
نه مشکلی ندارم

شما این مد رو امتحان کنید واسه من هم 1.04 که کار کرده اگه واسه شما هم کار کرد یعنی مشکل از مد ها بوده ولی اگه کار نکرد حتما تو بازیتون یه مشکلی هست

CAPITAN MAC
22-03-2011, 23:35
شما این مد رو امتحان کنید واسه من هم 1.04 که کار کرده اگه واسه شما هم کار کرد یعنی مشکل از مد ها بوده ولی اگه کار نکرد حتما تو بازیتون یه مشکلی هست

من این مد ریختم وبدون هیچ مشکلی بازی اجرا شد

SHIRIN 1843
22-03-2011, 23:46
من این مد ریختم وبدون هیچ مشکلی بازی اجرا شد

با اجاره بزرگترا:31:

پس مشکل از بازی نیست مشکل از مدهایی هست که دانلود کردین:46:

ببینید مدها برای کدوم ورژن بازی هست شاید واسه 1.32 باشه اجرا نشه:46:

RoyalFalcon1994
23-03-2011, 00:16
آقا خداييش اين باسه بازي به اين قشنگي زشت نيست؟
نگاه كنيد:

مي خوام اينو ببرم پارك كنم...

مطمئنا گير ميكنه...!

اي بابا گير كرد كه...!

شما بگين چكار كنم؟
ببخشيد نمي دونم چطوري عكس بزارم!

actros 1843
23-03-2011, 00:28
شما بگين چكار كنم؟
ببخشيد نمي دونم چطوري عكس بزارم!

یعنی واسه تخلیه بار باید برید اینجا؟؟؟؟؟

یه راه داره فقط ازش سوء استفاده نکنی:31:

این چیت رو استفاده کن:31:

cheat delivery

arash volvo
23-03-2011, 00:31
سلام داداش من هم اين مشكل رو داشتم تو بايد از cheat delivery استفاده كني.

ببخشيد نمي دونم چطوري عكس بزارم!واسه آپلود عكس هم از اين سايت ميتوني استفاده كني:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:5:

RoyalFalcon1994
23-03-2011, 00:33
یعنی واسه تخلیه بار باید برید اینجا؟؟؟؟؟

یه راه داره فقط ازش سوء استفاده نکنی:31:

این چیت رو استفاده کن:31:

cheat delivery

ممنون،حل شد...
راستي فيلم دوم دانلود نميشه...!
ولي اوليش هم قشنگه ها...
البته لازم به ذكره كه اين ets 2 نيست و يه بازي جداگانست كه قبل از ets 2 مياد...
اسمش هم Trucks and trailers هست...
توي وبلاگ scs خوندم...
البته ماشين هاش همون ماشين هاي ets 2 هست...

Ship Storm
23-03-2011, 00:41
آقا پسورد اون فایل هایی که من آپلود کردم رو هم تو صفحه اول قرار بدید که دوستان دچار مشکل نشند
البته اگر روی فایل Rar که دانلود میشه کلیک راست کنند و گزینه open رو بزنند مشخصات و پسورد اون نمایش داده میشه
پسورد اینه : Ship Storm
عین همین عبارت ، حروف اول هر کلمه با حروف بزرگ و یک فاصله هم بین دو کلمه وجود داره

actros 1843
23-03-2011, 00:52
بچه ها این دو تا مد هم عالیه:

پچ تریلی با چندتا عکس:

این هم مد واقعی شدن نام شرکت ها:

موفق باشید:46:

iCe m@n
23-03-2011, 01:20
بچه ها این دو تا مد هم عالیه:

پچ تریلی با چندتا عکس:

این هم مد واقعی شدن نام شرکت ها:

موفق باشید:46:

رضا دادش من هی به همه میگم عکس اینجوری نذارن توی پست هاشون تو خودت که رعایت نمیکنی عزیزم
اینجوری عکس نزارید تورو خدا:41:

actros 1843
23-03-2011, 01:28
رضا دادش من هی به همه میگم عکس اینجوری نذارن توی پست هاشون تو خودت که رعایت نمیکنی عزیزم
اینجوری عکس نزارید تورو خدا

چشم امید جان الان ویرایش میکنم

iCe m@n
23-03-2011, 01:36
چشم امید جان الان ویرایش میکنم

چشمت بی بلا داداش
دستت درد نکنه
خودت میدونی که چرا میگم اینجوری عکس نزارید
چون خیلی صفحه سنگین میشه ماشالاه همه عکس ها هم با کیفیت هستند این خودش به سنگین تر شدن صفحه اضافه میکنه برای همین کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارن برای باز شدن صفحه باید مدت زیادی صبر کنند که این اصلا خوب نیست

iCe m@n
23-03-2011, 01:45
رضا داداش این سایت هایی که برای مد الان توی صفحه اول هست هیچ کدوم که فیلتر نیست نه؟
در ضمن اون چیت رو از صفحه اول پاک کن نمی خوام کسی با چیت بازی رو شروع کنه که بعد از یه هفته بخواد خسته بشه از بازی
بزار اونایی که عشق کامیون هستند سختی بازی و راه و به خودشون حس کنند تا بفهمیم کی راننده واقعی هست:21:

RoyalFalcon1994
23-03-2011, 09:43
فيلم دومي درست نشد؟

iCe m@n
23-03-2011, 10:46
فيلم دومي درست نشد؟

من فیلم ها رو دانلود نکردم مگه دومی چه مشکلی داره؟

بگو حلش کنیم؟:46:

actros 1843
23-03-2011, 12:23
من فیلم ها رو دانلود نکردم مگه دومی چه مشکلی داره؟

بگو حلش کنیم؟:46:

من امتحان کردم سالمه:31:

این هم عکسش:31:

iCe m@n
23-03-2011, 12:42
من امتحان کردم سالمه:31:

این هم عکسش:31:

پس این دوستمون چی میگه؟

Royalfalcon 1994 عزیز این که سالم هست و مشکلی نداره؟:46:

iCe m@n
23-03-2011, 12:52
رضا داداش این چیت رو که از صفحه اول پاک نکردی:41:

همینه دیگه کسی نمیاد توی این تاپیک همه میان لینک بازی رو که میخوان بردارن چیت هم میبینن بعدش از همون اول توی بازی چیت میزنن بعد از 2 روز میان میگن بازی خسته کننده ایی هست یا 2 روزه تمام 60 تا مرحله رو با این چیت ها میرن بعد میگن بازی تموم شد بازی خوبی نبود حال نداد:13:

actros 1843
23-03-2011, 13:32
رضا داداش این چیت رو که از صفحه اول پاک نکردی

همینه دیگه کسی نمیاد توی این تاپیک همه میان لینک بازی رو که میخوان بردارن چیت هم میبینن بعدش از همون اول توی بازی چیت میزنن بعد از 2 روز میان میگن بازی خسته کننده ایی هست یا 2 روزه تمام 60 تا مرحله رو با این چیت ها میرن بعد میگن بازی تموم شد بازی خوبی نبود حال نداد

اصلاحش کردم طوری که فقط بتونن جریمه پلیس رو از کار بندازن:31:

cescjoon
23-03-2011, 13:53
دوستان این بازی حجمش 400 MB هست؟!

iCe m@n
23-03-2011, 14:09
دوستان این بازی حجمش 400 MB هست؟!

حجم های مختلفی داره از 360mb هست تا 415mb که هردوتاش توی صفحه اول همین تاپیک هست با ورژن های مختلف:46:

RoyalFalcon1994
23-03-2011, 14:26
پس این دوستمون چی میگه؟

Royalfalcon 1994 عزیز این که سالم هست و مشکلی نداره؟:46:

ببخشيد،منظورم فيلم اول بود...

Park Trailers

واقعا شرمنده،الان تست كردم درست بود....

actros 1843
23-03-2011, 14:31
حجم های مختلفی داره از 360mb هست تا 415mb که هردوتاش توی صفحه اول همین تاپیک هست با ورژن های مختلف
فکر کنم منظور دوستمون اینه که بازی 400 مگابایتی خوب نیست:31:

ولی توی این عکس 3.5 مگابایتی جوابش هست البته اگه منظورشون این باشه:31:

iCe m@n
23-03-2011, 14:44
اصلاحش کردم طوری که فقط بتونن جریمه پلیس رو از کار بندازن:31:

رضا جان دستت درد نکنه :11:

الان خوب شد اون پلیس هم زیاد مهم نیست اتفاقا اگه بزنن خوبه چون واقعا دوربین ها و پلیس هاش خیلی گیر میدن دیگه:31:

iCe m@n
23-03-2011, 14:50
ببخشيد،منظورم فيلم اول بود...

Park Trailers

واقعا شرمنده،الان تست كردم درست بود....

داداش دشمنت شرمنده :46:

مهم نیست مهم اینه که الان دیگه درسته و مشکلی نیست

iCe m@n
23-03-2011, 15:00
فکر کنم منظور دوستمون اینه که بازی 400 مگابایتی خوب نیست:31:

ولی توی این عکس 3.5 مگابایتی جوابش هست البته اگه منظورشون این باشه:31:

فکرنمیکنم که منظورش این باشه

ولی اگه منظورتون همین هست من پیشنهاد میکنم که دانلود کنید و بازی کنید بعد نظرتون رو راجع به بازی بگید
مطمئن هستم که نظرتون کاملا عوض میشه راجع به بازی :46:
چون اصلا به بازی نمیاد که حجمش 400mb باشه خیلی بازی قشنگی هست و گرافیک بالایی هم داره با کامیون های متنوع و بار های متنوع

cescjoon
23-03-2011, 16:09
نه اصلا من همچین منظوری رو نداشتم آخه نگاه به تصاویز بازی توی صفحه اول کردم دیدم که گرافیکش عالیه بعد از اونجایی که من هم عاشق کامیون و بارکشی هستم :دی
آخه قدیم ها خیلی از این بازیها میکردم ولی یه مدت انگار اصلا شرکت های بازی طرف کامیون نرفتن تا اینکه منم دلسرد شدم خالا که این تاپیک رو دیدم گفتم خب دانلود میکنیم بعد در کمال تعجب دیدم این بازی حجمش 400 MB هست آخه انتظار حجم خیلی بیش از این رو داشتم و گفتم شاید لینکش اشتباه باشه.
به هر دست همتون درد نکنه منم میرم واسه دانلودش و به جمعتون ملحق میشم

actros 1843
23-03-2011, 16:15
نه اصلا من همچین منظوری رو نداشتم آخه نگاه به تصاویز بازی توی صفحه اول کردم دیدم که گرافیکش عالیه بعد از اونجایی که من هم عاشق کامیون و بارکشی هستم
آخه قدیم ها خیلی از این بازیها میکردم ولی یه مدت انگار اصلا شرکت های بازی طرف کامیون نرفتن تا اینکه منم دلسرد شدم خالا که این تاپیک رو دیدم گفتم خب دانلود میکنیم بعد در کمال تعجب دیدم این بازی حجمش 400 MB هست آخه انتظار حجم خیلی بیش از این رو داشتم و گفتم شاید لینکش اشتباه باشه.

من هم میگم دیگه چون این بازی رو به هر کی دادم تا دیده حجمش کمه گفته پس به درد نمیخوره چون سلطان جاده ها با اون گرافیک پایین 600 مگ ولی مطمئن باشید اگه عاشق کامیون باشید حتما لذت میبرید:46:

iCe m@n
23-03-2011, 16:22
نه اصلا من همچین منظوری رو نداشتم آخه نگاه به تصاویز بازی توی صفحه اول کردم دیدم که گرافیکش عالیه بعد از اونجایی که من هم عاشق کامیون و بارکشی هستم :دی

نه دوست عزیز خداروشکر که هر سال این شرکت خوب SCS Software که داره یه نسخه از بازی های کامیونی رو میده بیرون:31:
برات نام میبرم
1-،two Truck
BIG MUTHA-2
KING OF THE ROAD-3
18WHEELS LONG HAUL-4
18WHEELS CONVOY-5
18WHEELS PEDAL TO THE METAL-6
18WHEELS OF STEEL XTREME-7
ringnroll 2010-8
EURO TRUCK SIMULATOR-9
GERMAN TRUCK SIMULATOR-10
Austrian Truck Simulator-11
18WHEELS OF STEEL XTREME 2-12

که تا چند وقت دیگه هم داره نسخه EURO TRUCK SIMULATOR 2 رو میده بیرون

شما هم دانلود کن این بازی رو که بیای به جمع کامیون باز ها و راننده های جاده بپیوندی دور هم یه حالی بکنیم:31:

Ship Storm
23-03-2011, 16:30
این بازی EURO TRUCK SIMULATOR 2 بیاد بیرون ببینیم چی نسبت به این جدید تر داره و جذابیتش چطوره

actros 1843
23-03-2011, 16:33
این بازی EURO TRUCK SIMULATOR 2 بیاد بیرون ببینیم چی نسبت به این جدید تر داره و جذابیتش چطوره

اقا بهار شد دیگه پس کی قرار بیاد؟؟؟؟؟؟:13:

iCe m@n
23-03-2011, 16:33

چیز زیادی نسبت به این نسخه نداره فقط روی فنر ها و ترمز ها کار کردن:31: و شاید چند نوع ماشین جدید اضافه شده باشه و از لحاظ گرافیک که تغییر آنچنانی نداره

زیاد روی بازی متفاوت حساب نکنید چون اون جوری میخوره تو ذوقتون

iCe m@n
23-03-2011, 16:39
اقا بهار شد دیگه پس کی قرار بیاد؟؟؟؟؟؟:13:

چرا میزنی؟:41:
رضا مگه دست ما هست برو به شرکت سازنده بگو:31:

RoyalFalcon1994
23-03-2011, 16:41

فكر مي كنم كه حالا حالا ها مونده...
شايد تابستون امسال...
يه نگاه بندازين...

iCe m@n
23-03-2011, 16:46
فكر مي كنم كه حالا حالا ها مونده...
شايد تابستون امسال...
يه نگاه بندازين...

اگه که واقعا بخوان بندازن تابستون یا هی بخواد تاخیر بخوره که خیلی نامردی و ضد حال هست :13:

SHIRIN ENTEHARI
23-03-2011, 19:34
اگه که واقعا بخوان بندازن تابستون یا هی بخواد تاخیر بخوره که خیلی نامردی و ضد حال هست

من دلمو خوش کرده بودم به همین عید اگه بخواد تابستون بیاد خیلی بد میشه

iCe m@n
23-03-2011, 23:18

منم دقیقا خیلی به اومدن بازی توی عید امیدوار بودم الیته هنوز هم معلوم نیست که کی بیاد باید از الان دیگه دنبالش باشیم هر خبری بشه اطلاع رسانی کنیم :46:

iCe m@n
23-03-2011, 23:27

منم دقیقا خیلی به اومدن بازی توی عید امیدوار بودم الیته هنوز هم معلوم نیست که کی بیاد باید از الان دیگه دنبالش باشیم هر خبری بشه اطلاع رسانی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RoyalFalcon1994
23-03-2011, 23:48
ولي همون نسخه trucks & trailers تا چند وقته ديگه مياد...
بايد خودمون رو با پارك كردن تريلر هاي مختلف سرگرم كنيم...!

iCe m@n
24-03-2011, 00:52
ولي همون نسخه trucks & trailers تا چند وقته ديگه مياد...
بايد خودمون رو با پارك كردن تريلر هاي مختلف سرگرم كنيم...!

ای بابا پارک کردن تریلر که حال نمیده اینم شد بازی که دارن میدن بیرون؟:13:

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 01:00
ای بابا پارک کردن تریلر که حال نمیده اینم شد بازی که دارن میدن بیرون؟:13:
ناچارا بايد تحمل كرد...
اما به نظر من گرافيكش خيلي بهتر شده و همچنين كنترل كاميون ها و صداگذاري براي اونها...
اگه مي شد كه امكانات Tuning رو هم اضافه كنن خيلي باحال ميشد...!

iCe m@n
24-03-2011, 01:08
ناچارا بايد تحمل كرد...
اما به نظر من گرافيكش خيلي بهتر شده و همچنين كنترل كاميون ها و صداگذاري براي اونها...
اگه مي شد كه امكانات Tuning رو هم اضافه كنن خيلي باحال ميشد...!

آره دیگه به قول تو باید ناچاری تحملش کنیم الیته حالا ایشالا که این یورو 2 زود بیاد :46:

مگه نیدفوراسپید داری بازی میکنی که Tuning هم میخوای بکنی رالی که نمیخوای شرکت کنی میخوای بار جا به جا کنی:31:

Actros
24-03-2011, 01:14
سلام
آقا این بازی باری من بالا نمیاد
موقع لود شدن ارور میده
اینم عکس ارور
کرک صفحه اول رو تو پوشه بین کپی کردم درسته ؟ بازیمم ورژن 1.32 هست

iCe m@n
24-03-2011, 01:25
سلام
آقا این بازی باری من بالا نمیاد
موقع لود شدن ارور میده
اینم عکس ارور
کرک صفحه اول رو تو پوشه بین کپی کردم درسته ؟ بازیمم ورژن 1.32 هست

این ارور برای آپدیت گرافیک هست توی همین تاپیک دو تا از دوستان هم همین مشکل رو داشتدن که وقتی درایور گرافیک رو آپدیت کردن درست شد:46:
شما هم آخرین درایور کازت گرافیکت رو بریز ببین درست میشه؟
چون لینک ها مشکلی نداره

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 02:02
آره دیگه به قول تو باید ناچاری تحملش کنیم الیته حالا ایشالا که این یورو 2 زود بیاد :46:

مگه نیدفوراسپید داری بازی میکنی که Tuning هم میخوای بکنی رالی که نمیخوای شرکت کنی میخوای بار جا به جا کنی:31:
نه!
منظورم اين بود كه مثلا بشه به كاميون ها چراغي ،اگزوزي،چيزي اضافه كرد...

راستي مدي وجود نداره كه بشه تو جرمن تراك از اگزوز كاميون ها دود در بياد؟
آخه King of the road برا همچين چيزايي قشنگ بود،اگه ميشد براي اين هم گذاشت خيلي باحال مي شد...

Actros
24-03-2011, 02:13
این ارور برای آپدیت گرافیک هست توی همین تاپیک دو تا از دوستان هم همین مشکل رو داشتدن که وقتی درایور گرافیک رو آپدیت کردن درست شد:46:
شما هم آخرین درایور کازت گرافیکت رو بریز ببین درست میشه؟
چون لینک ها مشکلی نداره

بازی بدون کرک بالا میاد بیدون مشکل
مشکل از کرک نیست ؟ چون وقتی کرک رو میریزی نوشته ها کوچیک میشن یه جورایی گرافیک به هم میریزه
درایور هم 11.02 ati هست که آخرین ورژنه :11:

iCe m@n
24-03-2011, 02:15
نه!
منظورم اين بود كه مثلا بشه به كاميون ها چراغي ،اگزوزي،چيزي اضافه كرد...

راستي مدي وجود نداره كه بشه تو جرمن تراك از اگزوز كاميون ها دود در بياد؟
آخه King of the road برا همچين چيزايي قشنگ بود،اگه ميشد براي اين هم گذاشت خيلي باحال مي شد...

مگه برای تو از توی اگزوز دود در نمیاد :13:
خود بازی این قابلیت رو داره که نیازی به مد نیست:46:

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 02:21
مگه برای تو از توی اگزوز دود در نمیاد :13:
خود بازی این قابلیت رو داره که نیازی به مد نیست:46:

مگه ميشه؟
بازي شما چه ورژني هست؟
مال من 1.00 هست ولي دودي در كار نيست!

iCe m@n
24-03-2011, 02:22
مشکل از کرک نیست ؟ چون وقتی کرک رو میریزی نوشته ها کوچیک میشن یه جورایی گرافیک به هم میریزه

چرا دوست عزیز کرک مشکل داره اون کرک اشتباه توی صفحه اول قرار گرفته حتما به زودی اصلا ح میشه شما این کرک رو امتحان کن ببین درست میشه چون من با این کرک بازی رو تست کردم و جواب داد

نتیجه رو حتما بگو:46:

iCe m@n
24-03-2011, 02:29
مگه ميشه؟
بازي شما چه ورژني هست؟
مال من 1.00 هست ولي دودي در كار نيست!

بله که میشه

من با ورژن های
1.00/
1.03/
1.04/
1.31/
1.32 تست کردم و همشون دود رو خودشون به طور طبیعی از اگزوز بیرون میدن و هیچ مدی هم نریختم اصلا مدی وجود نداره برای این موضوع چون همونطور که گفتم خود بازی این قابلیت رو داره:46:

DOKHTARE ACTROS
24-03-2011, 02:30
درایور هم 11.02 ati هست که آخرین ورژنه

به به امیر جان قدم رو چش ما گذاشتی اومدی تو تاپیک:46:

بچه ها امیر خان از بچه ها گل پی سی هواشو داشته باشید:10:

iCe m@n
24-03-2011, 02:35
به به امیر جان قدم رو چش ما گذاشتی اومدی تو تاپیک:46:

بچه ها امیر خان از بچه ها گل پی سی هواشو داشته باشید:10:

بله ارادت داریم خدمتشون :11:
چشم شیرین جان من که راهنمایی کردم ایشالا که مشکلشون حل بشه:46:

فکر می کنم که رضا کرک رو اشتباه توی صفحه اول قرارداده الان باید صفحه اول رو یه چک بکنم ببینم چه خبره

iCe m@n
24-03-2011, 02:54
خب دوست عزیز Actros شما با این حرفی که زدی من فکر کردم که رضا جان کرک رو اشتباه توی صفحه اول قرار داده
به همین دلیل هم کرک رو همین الان از صفحه اول دانلود کردم و روی بازی که از لینک های صفحه اول دانلود کرده بودم ریختم و هیچ مشکلی نبود و راحت رفت داخل بازی پس در نتیجه لینک و کرک صفحه اول مشکلی نداره:46:
شما بازی رو پاک کن از اول نصب کن و کرک رو کامل بریز داخل این مسیر
Local Disc:\Program Files\German Truck Simulator\bin\win_x86

به جای Local Disc باید Local Disci رو که بازی رو توش نصب کردید بزارید مثل E یا D
البته جسارت نباشه میدونم شما میدونی این رو
من برای کسانی که نمیدونن توضیح دادم:31:

iCe m@n
24-03-2011, 03:13
دوستان این هم یه پچ هست که ورژن بازی رو فکر میکنم میکنه 1.32 و بازی تبدیل به نسخه UK Truck Simulator میشه
البته من تست نکردم اگه کسی خواست می تونه یه تست بکنه اینجا هم نتیجه رو بگه
که هم اگه خوب هست ما بزاریم توی صفحه اول به عنوان پچ بازی هم اینکه ثواب هم داره:31:

لینک دانلود پچ با حجم 68mb

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 03:23
ببخشيد ،مگه اين دودكردن اگزوز تنظيمات خاصي داره؟
يا كرك خاصي مي خواد؟

iCe m@n
24-03-2011, 03:29
ببخشيد ،مگه اين دودكردن اگزوز تنظيمات خاصي داره؟
يا كرك خاصي مي خواد؟

نه تنظیمات خاصی داره نه کرک خاصی میخواد من که هم با ورژن کرک دار هم بدون کرک تست کردم گفتم که توی همه اون ورژن هایی که بالا نام بردم دود وجود داشت پس این معلوم میکنه که به کرک ربطی نداره تنظیمات خاصی هم نداره
جالبه که شما میگی من دود توی بازی ندارم

از دوستان ممنون میشم که بگید شما توی بازی تون از اگزوز دود در میاد یا نه؟

Ship Storm
24-03-2011, 09:41

امیر تو هم جز راننده های بیابون شدی :31:
حتما مد بنز اکتروس رو بگیر بریز که خوراک خودته :31:
1843X :27:

iCe m@n
24-03-2011, 12:46
جناب Actros شما بازیت به سلامتی درست شد؟:46:

از دوستان کسی این پچ که گذاشتم رو تست کرد ببین چی جوریاس؟

از دوستان ممنون میشم که بگید شما توی بازی تون از اگزوز دود در میاد یا نه؟
ممنون میشم اگه به این سوال تمام دوستانی که این بازی رو دار حال حاظر با هر ورژنی که بازی میکنند جواب بدن:11:

وین رونی
24-03-2011, 13:25
سلام
من چند روزی نبودم.
لینک جدید دادید؟
من همون لینکی که چند روز قبل جناب ship storm گذاشته بودند را دارم.کدوم کرک را بریزم روش؟

iCe m@n
24-03-2011, 14:06
سلام
من چند روزی نبودم.
لینک جدید دادید؟
من همون لینکی که چند روز قبل جناب ship storm گذاشته بودند را دارم.کدوم کرک را بریزم روش؟

سلام عزیز

شما اگه لینک ورژن 1.32 رو دانلود کردی توی صفحه اول کرک براش گداشته شده:46:

actros 1843
24-03-2011, 14:41
سلام عزیز

شما اگه لینک ورژن 1.32 رو دانلود کردی توی صفحه اول کرک براش گداشته شده

امید جان مگه اون کرک صفحه اول سالم؟؟؟

دیشب انگار امیر جان امتحان کرده بود سالم نبود؟؟؟

Actros
24-03-2011, 14:42
خب دوست عزیز Actros شما با این حرفی که زدی من فکر کردم که رضا جان کرک رو اشتباه توی صفحه اول قرار داده
به همین دلیل هم کرک رو همین الان از صفحه اول دانلود کردم و روی بازی که از لینک های صفحه اول دانلود کرده بودم ریختم و هیچ مشکلی نبود و راحت رفت داخل بازی پس در نتیجه لینک و کرک صفحه اول مشکلی نداره:46:
شما بازی رو پاک کن از اول نصب کن و کرک رو کامل بریز داخل این مسیر
Local Disc:\Program Files\German Truck Simulator\bin\win_x86

به جای Local Disc باید Local Disci رو که بازی رو توش نصب کردید بزارید مثل E یا D
البته جسارت نباشه میدونم شما میدونی این رو
من برای کسانی که نمیدونن توضیح دادم:31:

همه کارارو کردم
بدون کرک مشکل نداره .
کرک رو که کپی می کنی همونجا گیر میکنه
شانس ماست دیگه :11:

DOKHTARE ACTROS
24-03-2011, 14:46
همه کارارو کردم
بدون کرک مشکل نداره .
شانس ماست دیگه

همون کرک اشکال داره امیر جان نگران نباش مشکلت حل میشه:46:

حامد جان اگه میتونید یه بار دیگه کرک رو برای امیر آپلود کنید:11:

وین رونی
24-03-2011, 14:50
همه کارارو کردم
بدون کرک مشکل نداره .
شانس ماست دیگه :11:
منم دقیقاً همین مشکل را دارم

actros 1843
24-03-2011, 14:57
منم دقیقاً همین مشکل را دارم

پس باز واسه کرک مشکل پیش اومده باید دوباره یه راهی واسش پیدا کنیم:13:

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 14:58
مشكل اگزوز نداريد شما؟

actros 1843
24-03-2011, 15:21
مشكل اگزوز نداريد شما؟

عزیز من از وقتی که مد ریختم از اگزوز ام دود میاد از ماشین های فابرک ام دود نمیاد:31:

iCe m@n
24-03-2011, 15:49
امید جان مگه اون کرک صفحه اول سالم؟؟؟

دیشب انگار امیر جان امتحان کرده بود سالم نبود؟؟؟

رضا جان شما سریع لینک های ورژن 1.32 رو با کرک رو پاک کن دیگه نمیخواد بزاریم :46:

همون لینک ورژن 1.04 کافیه که بدون کرک هم هست
چون اینجوری نمیشه که هی ما هر روز بخوایم یه بار کرک رو آپلود کنیم فردا مشکل دار بشه

دوستان لینک ورژن 1.04 بدون کرک توی صفحه اول برای دانلود قرار داده میشه نگران ورژن هم نباشید اون 1.32 هیچ چیز حاصی نسبت به 1.04 نداره فقط یه مپ اضافه شده که اون هم توی سایت هایی که برای مد توی صفحه اول هست میتونید مپ جدا دانلود کنید و روی بازی بریزید

iCe m@n
24-03-2011, 15:55
عزیز من از وقتی که مد ریختم از اگزوز ام دود میاد از ماشین های فابرک ام دود نمیاد:31:

مگه میشه رضا من بدون مد هم از اگزوز کامیون دود در میاد چه طور برای تو اینجوری نیست؟

دوستان دیگه هم خواهشن اعلام کنند

iCe m@n
24-03-2011, 16:07
دوستانی که میخوان بازی رو دانلود کنند

بارم تأکید میکنم
اولا رضا جان سریع اون لینک ها رو به اضافه کرک رو از صفحه اول پاک کن

دوستانی که میخوان بازی رو دانلود کنند از ورژن 1.32 به هیچ وجه دانلود نکنند چون اون لینک و کرکش مشکل داره و در اسرع وقت از صفحه اول پاک خواهد شد و شما میتونید از لینک ورژن 1.04 که لینک پیشنهادی ما هم هست بازی رو با خیال راحت دانلود کنید

Actros
24-03-2011, 16:07
رضا جان شما سریع لینک های ورژن 1.32 رو با کرک رو پاک کن دیگه نمیخواد بزاریم :46:

همون لینک ورژن 1.04 کافیه که بدون کرک هم هست
چون اینجوری نمیشه که هی ما هر روز بخوایم یه بار کرک رو آپلود کنیم فردا مشکل دار بشه

دوستان لینک ورژن 1.04 بدون کرک توی صفحه اول برای دانلود قرار داده میشه نگران ورژن هم نباشید اون 1.32 هیچ چیز حاصی نسبت به 1.04 نداره فقط یه مپ اضافه شده که اون هم توی سایت هایی که برای مد توی صفحه اول هست میتونید مپ جدا دانلود کنید و روی بازی بریزید

یعنی دوباره 360 مگ دانلود کنیم؟ :31::31::31:
فکر میکنم بیخیال بشم بهتره . ممنونم دوستان :11:

iCe m@n
24-03-2011, 16:14
یعنی دوباره 360 مگ دانلود کنیم؟ :31::31::31:
فکر میکنم بیخیال بشم بهتره . ممنونم دوستان :11:

من واقعا شرمنده هستم :41:
باور کنید دست ما نیست امروز لینک سالم میذاریم فردا خراب میشه :13:

بازم من از شما عذر میخوام:11:

actros 1843
24-03-2011, 16:16
یعنی دوباره 360 مگ دانلود کنیم؟
فکر میکنم بیخیال بشم بهتره . ممنونم دوستان

امیر جان من اگه کرک رو پیدا کنم سریعا براتون میفرستم

بازم شرمنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Actros
24-03-2011, 16:17

عزیز مگه تقصیره شماس ؟ :31:
زحمتت دادیم . از شما هم ممنونم رضا جان
شما ببخش:11:

iCe m@n
24-03-2011, 16:23
امیر جان من اگه کرک رو پیدا کنم سریعا براتون میفرستم

بازم شرمنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا جان صفحه اول رو درست کردی ؟

فقط سریع درست کن که نخوایم شرمنده دوستان بشیم

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

عزیز مگه تقصیره شماس ؟ :31:
زحمتت دادیم . از شما هم ممنونم رضا جان
شما ببخش:11:

حالا یه یکی دوتا کرک دیگه هست اون هارو هم براتون پیدا میکنم میذارم ایشالا که جواب بده

آخه جالبیش اینجاست که من خودم دیشب این کرک رو دانلود کردم و ریختم تو بازی و جواب داد سالم هم بود نمیدونم چرا برای شما مشکل داره؟

actros 1843
24-03-2011, 16:30
امیر جان شما این رو هم امتحان کن ببین سالم:46:

وین رونی
24-03-2011, 16:31

آقا من پولمو می خوام :31:

iCe m@n
24-03-2011, 16:35
آقا من پولمو می خوام :31:

چشم روی چشم شما شماره حسابت رو برای من پ.خ کن بنده پول رو میزیم توی حسابتون:46:

از تمام دوستانی که به تازگی از این لینک 1.32 دانلود کردند بازی رو و مشکل داشته عذر خواهی میکنم:11:

iCe m@n
24-03-2011, 16:44
رضا جان هنوز که از صفحه اول لینک رو بر نداشتی داداش اولین کاری که میکنی لینک رو بردار که کسی دیگه اشتباه دانلود نکنه؟:46:

actros 1843
24-03-2011, 17:03
رضا جان هنوز که از صفحه اول لینک رو بر نداشتی داداش اولین کاری که میکنی لینک رو بردار که کسی دیگه اشتباه دانلود نکنه؟

صفحه اول رو ویرایش کردم کسی این رو امتحان کرده همون لینک پیشنهادی رو سالمه؟؟؟؟:31:

iCe m@n
24-03-2011, 17:08
صفحه اول رو ویرایش کردم کسی این رو امتحان کرده همون لینک پیشنهادی رو سالمه؟؟؟؟:31:

آره اون اولا که برای p30day هست که یه سایت معتبری هست بعدش من تستش کردم کرک هم نمیخواد ورژن بازی هم 1.04 هست:46:
این دیگه مطمئنه چون کرک احتیاجی نداره:31:

Actros
24-03-2011, 17:14
امیر جان شما این رو هم امتحان کن ببین سالم:46:

ممنون رضا جان ولی اینم کار نکرد :31:
بیخیال خودتو اذیت نکن:11:

iCe m@n
24-03-2011, 17:15
دستت درد نکنه خوب شد ولی اون لینک پیشنهادی ما هم اگه پاک میکردی مهم نبود چون یه لینک که بیشتر نیست؟:31:

iCe m@n
24-03-2011, 17:21
ممنون رضا جان ولی اینم کار نکرد :31:
بیخیال خودتو اذیت نکن:11:

شما اگه سرعت اینترنتت بالا هست تنها راهش این هست که یه بار دیگه دانلود کنی:46:

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 17:57
پس باز واسه کرک مشکل پیش اومده باید دوباره یه راهی واسش پیدا کنیم:13:

عذر مي خوام ،مي دونم كه دارين لينك ها رو درست مي كنين،اما نمي تونم خودم رو بگيرم...
من دود اگزوز مي خوااااااااااام!!!
:19::19::19:
:42:

iCe m@n
24-03-2011, 18:04
عذر مي خوام ،مي دونم كه دارين لينك ها رو درست مي كنين،اما نمي تونم خودم رو بگيرم...
من دود اگزوز مي خوااااااااااام!!!
:19::19::19:
:42:

خب عزیز رضا که گفت با مد دود از اگزوزش در اومده شما هم یه چند تا مد بریز ببین دود درمیاد:31:

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 19:45
رضا جان،چه مدي ريختي؟
من مي خوام Man هم اگزوزش دود كنه...!

actros 1843
24-03-2011, 20:21
رضا جان،چه مدي ريختي؟

من تا الان مد اکتروس و اسکانیا رو امتحان کردم ولی مان رو نمیدونم فکر نکنم به ماشین بستگی داشته باشه:31:

ولی دود همش از اگزوز نمیاد بیرون که وقتی میخواد راه بیفته و به قول راننده ها وقتی دنده مرده بدی دود میاد همین:31:

iCe m@n
24-03-2011, 20:22
رضا جان،چه مدي ريختي؟

شما حالا یه 4 تا مد بریز فرقی نداره چی باشه
ببین دود در میاد از اگزوز
بعد اگه دود در اومد که میفهمی هر مدی بریزی از کامیون دود در میاد اگر هم که در نیومد می فهمی که چند تا مد مخصوص داره که باید اون ها رو پیدا کنی :46:
حالا مد بریز ببین چی میشه این جا هم نتیجه رو بگو

iCe m@n
24-03-2011, 20:28
من تا الان مد اکتروس و اسکانیا رو امتحان کردم ولی مان رو نمیدونم فکر نکنم به ماشین بستگی داشته باشه:31:

ولی دود همش از اگزوز نمیاد بیرون که وقتی میخواد راه بیفته و به قول راننده ها وقتی دنده مرده بدی دود میاد همین:31:

رضا تو الان ورژن بازیت چنده؟

بی باک بی بال
24-03-2011, 20:56
بازی موقع لود گیر می کنه مشکلش چیه

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 21:16
من چند تايي مد امتحان كردم ولي جواب نداد...

ميشه در مورد دنده مرده توضيح بديد؟:31:

actros 1843
24-03-2011, 21:27
رضا تو الان ورژن بازیت چنده؟

واسه من 1.04

بازی موقع لود گیر می کنه مشکلش چیه

جدیدا اینطوری شده یا نه واسه اولین بار که بازی رو میخوایید بازی کنین ارور میده؟؟

من چند تايي مد امتحان كردم ولي جواب نداد...

ميشه در مورد دنده مرده توضيح بديد؟

دنده مرده یعنی مثلا هنوز جا داره که با دنده یک برید بزنید دنده 2

شما یه بار با دنده4 راه بیفتید اگه قرار باشه دود بده دود میاد ازش

iCe m@n
24-03-2011, 21:41
واسه من 1.04

جدیدا اینطوری شده یا نه واسه اولین بار که بازی رو میخوایید بازی کنین ارور میده؟؟

دنده مرده یعنی مثلا هنوز جا داره که با دنده یک برید بزنید دنده 2

شما یه بار با دنده4 راه بیفتید اگه قرار باشه دود بده دود میاد ازش

خب تو چرا از اول پس دود از اگزوز ماشینت در نیومد که مد مجبور شدی بریزی؟

لامصب اینی که تو گفته دیگه دنده مرده نیست دنده اسکلت مرده هست میگی با چهار راه بیفته؟:31:
با این کار دود اگزوز که سهله موتور ماشین هم دود میکنه:27:

iCe m@n
24-03-2011, 21:54
خب رضا تو مد هایی که ریختی رو لینکش رو بذار که RoyalFalcon 1994 عزیز هم دانلود کنه یکم از اگزوز ماشین این دوستمون هم دود در بیاد که خوشحال بشه:31:

بی باک بی بال
24-03-2011, 22:06

بعد ازاین کرک ریختم این مشکل داره

RoyalFalcon1994
24-03-2011, 22:42
دنده مرده و دنده اسكلت مرده و دنده فسيل هم جواب نداد...

ولش كن بابا،ماشين هاي بازي ما طبق استاندارد هاي حفاظت از محيط زيست ساخته شدن،تو كار دود نيستن...!:27:

actros 1843
24-03-2011, 23:02

پس کرک بازی خرابه شرمنده دوست عزیز این کرک اولش که گذاشتیم امتحان کردیم سالم بوده تازه خراب شده تا الان کلی دنبال کرک گشتیم ولی سالم نبود اگه میشه همون لینک ورژن1.04 رو دانلود کنید

iCe m@n
24-03-2011, 23:03

شما کی بازی رو دانلود کردی از کدوم لینک دانلود کردی?

چون الان لینک سالم توی صفحه اول ورژن 1.04 هست که به کرک هم احتیاجی نداره با حجم 415mb

iCe m@n
24-03-2011, 23:09
دنده مرده و دنده اسكلت مرده و دنده فسيل هم جواب نداد...

ولش كن بابا،ماشين هاي بازي ما طبق استاندارد هاي حفاظت از محيط زيست ساخته شدن،تو كار دود نيستن...!:27:

اولا که شانس تو هست که اینجوری شده
حالا به رضا میگم که مد هایی که خودش دانلود کرده ور بزاره اینجا تو هم دانلود کنی یکمی دود از اگزوز بدی بیرون:31:

ثانیا حالا یه بازی هم که پیدا شده که به محیط زیست صدمه نمیزنه تو میخوای دود توی بازی ایجاد کنی که به محیط زیست صدمه بزنی؟:31:

actros 1843
24-03-2011, 23:12
اولا که شانس تو هست که اینجوری شده
حالا به رضا میگم که مد هایی که خودش دانلود کرده ور بزاره اینجا تو هم دانلود کنی یکمی دود از اگزوز بدی بیرون

ثانیا حالا یه بازی هم که پیدا شده که به محیط زیست صدمه نمیزنه تو میخوای دود توی بازی ایجاد کنی که به محیط زیست صدمه بزنی؟

من حجم ام در حال تموم شدن یه ساعت دیگه اون مد رو آپلود میکنم میزارم یه کم دود بدین بیرون:31:

iCe m@n
24-03-2011, 23:19
من حجم ام در حال تموم شدن یه ساعت دیگه اون مد رو آپلود میکنم میزارم یه کم دود بدین بیرون:31:

تو که حجمت داره تموم میشه چه جوری یه ساعت دیگه مد رو آپلود میکنی:31:
بعدشم چرا آپلود میکنی خب تو خودت از هر جا دانلود کردی فقط لینکش رو بده چرا میخوای اپلود کنی دیگه؟

actros 1843
24-03-2011, 23:20
تو که حجمت داره تموم میشه چه جوری یه ساعت دیگه مد رو آپلود میکنی
بعدشم چرا آپلود میکنی خب تو خودت از هر جا دانلود کردی فقط لینکش رو بده چرا میخوای اپلود کنی دیگه؟

یه ساعت دیگه مفتیه:21:

بعدش لینکش رو ندارم یادم نیست از کجا گرفتمی باید همون آپلود کنم:31:

iCe m@n
24-03-2011, 23:24
یه ساعت دیگه مفتیه:21:

بعدش لینکش رو ندارم یادم نیست از کجا گرفتمی باید همون آپلود کنم:31:

آره پس صفا میکنی تا ساعت چند مفتیه؟:31:

دستت درد نکنه بزار که این RoyalFalcon از اینکه محیط زیست رو نمیتونه آلوده کنه ناراحته:31:
بزار یکمی دود تولید کنه خوشحال بشه:27:

Actros
24-03-2011, 23:26
آقا بازی در این سبک جدید قرار نیست بیاد ؟

CAPITAN MAC
24-03-2011, 23:39
سلام
میخواستم اگر میشود یک اسکانیا برای ورزن 1.04بگذارید

arash volvo
24-03-2011, 23:43
سلام
بفرما royalfalcon1994 جان (شرمنده، اسمتو نمي دونم...)
اين هم سه تا مد مان با دود، برو حالشو ببر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداميدوارم خوشت بياد:11:.
.................................
در ضمن واسه بيرون اومدن دود اگزوز :31: مطمئن ترين راه اينه كه space بزني و بندازي دنده 1، بعدشم بگازي... :21: (تضمين شده ست، جواب مي ده...)

iCe m@n
24-03-2011, 23:48
آقا بازی در این سبک جدید قرار نیست بیاد ؟

بله بازی به نام Euro Truck Simualtor 2 که نهایتا تا تابستان میاد:46:

iCe m@n
24-03-2011, 23:57
سلام

دوست عزیز سایت مد ها رو ما توی صفحه اول قرار دادیم
شما میتونی یه نگاه بندازی هم مد مورد نظرت رو انتخاب کنی هم بقیه مد ها رو ببینی که اگه حال کردی اون ها رو هم دانلود کنی همشون با عکس هستند که راحت میتونی انتخاب کنی:46:

arash volvo
24-03-2011, 23:58
سلام

سلام

داداش من اين دو تا مد رو برات ميذارم، بازم اگه خوشت نيومد سايت مد تو صفحه اول هست:

اين مد جاي كلاس b مياد.
و اين:

اين مد هم جاي كلاس a مياد.:11:

iCe m@n
25-03-2011, 00:06
سلام

داداش من اين دو تا مد رو برات ميذارم، بازم اگه خوشت نيومد سايت مد تو صفحه اول هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين مد جاي كلاس b مياد.
و اين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين مد هم جاي كلاس a مياد.:11:

دستت درد نکنه آرش جان
اولا که کار این RoyalFalcon 1994 رو راه انداختی که الان بره با این man ها یکمی به محیط زیست صدمه بزنه:31:
ولی بزار دوستان برن از سایت های مد دیدن کنن که اگه با کامیون دیگه ای هم حال کردند دانلود کنند:46:
چون پس ما اون همه سایت مد رو توی صفحه اول برای کی گذاشتیم اگه بخوایم اینجا مد هم بزاریم؟:31:

arash volvo
25-03-2011, 00:25
دستت درد نکنه آرش جان
اولا که کار این RoyalFalcon 1994 رو راه انداختی که الان بره با این man ها یکمی به محیط زیست صدمه بزنه:31:
ولی بزار دوستان برن از سایت های مد دیدن کنن که اگه با کامیون دیگه ای هم حال کردند دانلود کنند:46:
چون پس ما اون همه سایت مد رو توی صفحه اول برای کی گذاشتیم اگه بخوایم اینجا مد هم بزاریم؟:31:

چشم اميد جان
فرمايش شما درسته.:11:

iCe m@n
25-03-2011, 00:36
چشم اميد جان
فرمايش شما درسته.:11:

چشمت بی بلا داداش:11:

منظورم رو که گرفتی چی میگم راجع به مد ها:46:

actros 1843
25-03-2011, 05:24
این هم لینک بنز سه تا کلاس واسه اونایی که عشق بنز هستن و عشق دود اگزوز