PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باتری لپ تاپ هنکام شارژ خراب میشه؟

m.rahimzade
03-01-2011, 13:44
با سلام
دوستان عزیز من یک سوال دارم
وقتی دارم با لپ تاپ کار می کنم و میزنمش به شارژ بعد از این که شارژ فول میشه چراغ شارژ لپ تاپ خاموش میشه . می خواستم بدونم اگه تو این حالت لپ تاپ تو شارژ باشه ، باطریش خراب میشه و یا انیکه نه شارژ که تموم شد برق از باطری قطع میشه؟
با تشکر

Pami
04-01-2011, 01:55
اکثر لپ تاپ های امروزی بعد از فول شارژ شدن باتری رو از مدار خارج میکنن تا آسیب نبینه ، جای نگرانی نیست .

sw6lulgg
05-01-2011, 14:30
اکثر لپ تاپ های امروزی بعد از فول شارژ شدن باتری رو از مدار خارج میکنن تا آسیب نبینه ، جای نگرانی نیست .

من تا بحال یک همچین چیزی رو نشنیده بودم، فقط شرکت dell هست که نرم افزار dell battry meter رو برای disable کردن باتری طراحی کرده و مثلا من که hp دارم مجبورم باتری رو دربیارم!!!

H@mid-Vista
05-01-2011, 16:04
خیر به هیچ عنوان باطری رو در نیارین
روش اصولی كار این هست:

باطری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nimayi
25-01-2011, 18:12
سلام دوستان
من لپ تاب sony دارم همیشه باتریش روشه و با برق کار میکنم،آخه میترسم در حین برنامه نویسی برق قطع بشه ،آیا استفاده همرمان از برق و باتری مشکلی واسه لپ تاب یا باتری ایجاد نمیکنه؟؟؟

ea2220
25-01-2011, 22:15
سلام
من لپ تاپ دل دارم و هفته ای دوبار از باطری استفاده می کردم و بقیش از برق . بعد از یکسال باطری خراب شد و با 90 هزار تومان هزینه یک باطری دیگه خریدم .

اگه روی باطری لپ تاپ رو بخونید نوشته تکنولوژی LI-ION این همون تکنولوژی باطری موبایل هست . پس باید عین موبایل از لپ تابتون کار بکشید .

به اون آموزش هم حتما مراجعه کنید .