PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهم ریختم رزولیشن مانیتور بعد از روشن شدن مجدد !

OSEN
02-01-2011, 19:18
سلام .

من یه مانیتور فلترون LG F700B دارم . حالا از وقتی که وین ۷ رو ریختم وقتی که کامپیوتر رو خاموش و مثلا فرداش روشن میکنم گاهی اوقات میبینم رزولیشن مانیتور بهم ریخته (نه همیشه). سی دی درایور رو هم که میزارم میگه درایورش فقط روی ویندوزای غیر ۷ هست .
البته تو قسمت Screen Resolution که میرم و Detect رو میزنم مانیتور رو شناسایی میکنه و ازونجا دوباره رزولیشن رو تنظیم میکنم و درست میشه .

اگه بخوام مشکل رو رفع کنم چیکار باید بکنم ؟

ممنون .

.

join me
02-01-2011, 20:24
سلام

دوست عزیز درایور مونیتور مشکلی نیست /شما اول درایور مخصوص 7 رو برای کارت گرافیک نصب کن که مشکل از اینه یعد بیا درایور مونیتور به 7 معرفی کن /دیگه مشکلی نیست قضیه حل میشه /

joe_satriani
02-01-2011, 20:30
با سلام
دوست عزيز شما بايد درايور آپديت شده ي كارت گرافيكتون رو مطابق با ويندوز 7 از سايت سازنده بگيريد و نصب كنيد

موفق باشيد.

Help118
03-01-2011, 02:39
اگه بازم خدای نکرده حل نشد از یه دی وی دی یا ورژن دیگه ای از 7 که تازه اومده به بازار استفاده کن

OSEN
05-01-2011, 19:18
سلام .
من همون وقت که دوستان راهنمایی کردن آخرین درایور انویدیا (260.99) رو برای ویستا ۳۲ بیت دانلود و نصب کردم و این مشکل رو نداشتم تا همین یه ساعت پیش که کامپیوتر رو روشن کردم و دیدم دوباره همه چیز ریخته بهم !!!.
راه دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟! فقط راه پست ۴ رو نگین که حاضرم تا آخر با همین مشکل بسازم ولی اینکارو نکنم :31:.

.

nightmare
06-01-2011, 08:00
یه بار ویندوز آپدیت رو اجرا کن و بزار ویندوزت رو برای آپدیت ها اسکن کنه. توی لیست آپدیت ها ( احتمالاً در قسمت Optional Updates ) نگاه کن ببین آپدیتی برای گرافیک یا مانیتورت نیست؟ اگر بود نصب کن و نتیجه رو ببین.

یه همچین مشکل نسبتاً مشابهی در ویندوز ۷ داشتم یه زمانی، با ویندوز آپدیت مشکل کاملاً بر طرف شد.

اگه ویندوزت خیلی اورجیناله :دی ، مراقب باش آپدیت ها رونصب می‌کنی مایکروسافت گیر نده بهت یه نسخه‌اش رو هم برای اونا بفرستی !