PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با task manager

shahab_f
02-01-2011, 18:31
سلام . ویندوز 7 ، 64 بیت اورجینال روی لپ تاپ دارم . مشکلی که با تسک منیجرش دارم اینه که هر وقت سیستم هنگ میکنه و مثلا firefox ، ارور not responding میده ، تسک منیجر رو باز میکنم که باهاش فایرفاکس رو ببندم ، اما میبینم خود تسک منیجر هم ارور not responding میده ! یعنی روی خودش هم نمیشه کلیک کرد نتیجتا یا باید صبر کنی مشکل خود به خود حل شه ، یا اینکه alt+ctcl+delete بزنی و لاگ آف کنی. تسک منیجری که وقتی لازمش داری کار نکنه به چه درد میخوره پس ؟
برنامه هایی که موقع کار باهاشون بعضا مشکل هنگ کردن دارم ؛ فایرفاکس ، ورد 2010 و AOL 9.5 هستند .

join me
02-01-2011, 20:30
این برنامه ها رو دوباره نصب کن اگر باز مشکل داشت من احتمال میدم 7 مشکل داشته باشه /یه احتمال دیگه هم هست رم لپ تابت چقدر ؟؟؟ و اینکه 7 64 بیتی رو لپ تابت جواب میده یا نه چون 64 بیتی به رم بالای 4 گیگ احتیاج داره /

joe_satriani
02-01-2011, 20:31
با سلام
يعني قبل از اينكه فايرفاكس رو ببينديد خودش دچار مشكل ميشه يا بلافاصله بعد از باز شدنش؟
بيشتر به نظر ميرسه مشكل از ويروس باشه

موفق باشيد.

shahab_f
03-01-2011, 20:25
من بیشتر بحثم این بود چرا task manager ، به حالت not responding میره . ذهن دوستان منحرف نشه به سمت فایرفاکس و ... . حالا شایدم اونا هم مشکل زا باشند.

این برنامه ها رو دوباره نصب کن اگر باز مشکل داشت من احتمال میدم 7 مشکل داشته باشه /یه احتمال دیگه هم هست رم لپ تابت چقدر ؟؟؟ و اینکه 7 64 بیتی رو لپ تابت جواب میده یا نه چون 64 بیتی به رم بالای 4 گیگ احتیاج داره /
رم لپ تاپ 4 گیگه . سی پی یوش هم core i5 2.6 Ghz 540M .
چشم امتحان میکنم

با سلام
يعني قبل از اينكه فايرفاكس رو ببينديد خودش دچار مشكل ميشه يا بلافاصله بعد از باز شدنش؟
بيشتر به نظر ميرسه مشكل از ويروس باشه

موفق باشيد.
نه بعضی وقت ها فایرفاکس وسط کار باهاش هنگ میکنه (نه بلافاصله و نه موقع بستن) . نتیجتا من task manager رو باز میکنم که میبینم اونم هنگ کرده !