PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاش برخورد با اسطوره ها را از عربها یاد بگیریم / جادوگر به دیدار میلان-الاهلی دعوت شد

manreza71
02-01-2011, 10:00
تيم فوتبال الاهلي امارات فردا شب در ديداري دوستانه مقابله ميلان ايتاليا قرار خواهد گرفت.
به همين منظور باشگاه الاهلي امارات، علي كريمي را به عنوان يكي از بهترين بازيكنان خارجي خود و اسطوره خارجي اين باشگاه به اين بازي به صورت افتخاري دعوت كرد تا با لباس الاهلي به ميدان برود.
ويزا و بليت اين بازيكن از سوي مسئولان الاهلي آماده شده و قرار است كريمي امشب با هماهنگي پروين راهي امارات شود تا در بازي فردا به ميدان برود.
ميلان فردا با ستاره‌هايي همچون رونالدينيو و پاتو مقابل الاهلي امارات قرار خواهد گرفت.

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B3HZ@D
02-01-2011, 10:31
دوبی اسپورت 1 بازی رو پخش میکنه...
کسی میدونه این بازی ساعت چند به وقت تهران برگزار میشه؟!

گرافيكار
02-01-2011, 12:07
کاش برخورد با اسطوره ها را از عربها یاد بگیریم
كريمي واقعا حقشه
هر چند نبايد اين رو هم فراموش كرد كه اين دعوت بخشيش به خاطر جذب تماشاگراي ايراني و خالي نبودن ورزشگاه هم هست
به اين خاطر كه كريمي رو همه دوست دارن
هنوز يادم نرفته كه روزي كه برگشت به پرسپوليس 100 هزار نفر فقط براي ديدن كريمي به ورزشگاه اومده بودن

اما
كاش برخورد با اسطوره ها رو اول خودتون ياد ميگرفتين
كه اونقدر پشت سر علي دايي حرف زدين و تهمت و توهين بارش كردين كه آخر سر كه همه چي رو شد ديگه نتونستين ادامه بدين
راستي اين ليدرها كه از دايي پول گرفته بودن پس چرا حالا...؟ حتما سناريوي جديدشونه
حالا اونا پول گرفتن 53 درصد مردم ايران چي؟
روزي كه بهتون گفتم خيابون منطق شما يك طرفه اس بايد ميفهميدين كه آخرش بن بسته

mahdishata
02-01-2011, 12:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:

manreza71
02-01-2011, 12:50
كه اونقدر پشت سر علي دايي حرف زدين و تهمت و توهين بارش كردين كه آخر سر كه همه چي رو شد ديگه نتونستين ادامه بدين

بنده هیچ توهینی نکردم وبرای تمام حرفام دلیل اوردم ...ارشیو سایت موجودن ... در ضمن بیشتر پستهای بنده در مورد دایی پاک شدن وچند بار اخطار گرفتم .... پس نگین نتونستین ادامه بدین

راستي اين ليدرها كه از دايي پول گرفته بودن پس چرا حالا...؟ حتما سناريوي جديدشونه
روزي كه بهتون گفتم خيابون منطق شما يك طرفه اس بايد ميفهميدين كه آخرش بن بستهاون لیدر ها منو یاد یه مثل میندازه
میگن به طرف گفتن جلو نیا تا از پشت بوم نیفتی ...طرف اونقدر رفت عقب که از اونور افتاد پاین ....
حکایت لیدر ها اینه
وقتی تیم گل میزد میگفتن علی دایی
وقتی تیم گل میخورد میگفتن علی دایی
وقتی تیم رکورد میزد میگفتن علی دایی
اما اونقدر تو روزنامه ها وسایت ها از این تشویقهای جانبدارانه لیدرهای از دایی انتقاد شد که اونا اومدن بعد از باخت به صبا شعار دادن .... حکایت همینه
جالبه بدونی لیدر مخصوص تو جریان عابدزاده وپروین وکریمی از پشت دایی درموده بود که عابد زاده کتکش زد چون میدونست میخواد علیهش توورزشگاه شعار بده ، پروین یه سیلی بیخ گوشش زد توبازی با فجر سپاسی اما کریمی این کار رو نکرد ... چون کریمی اونقدر بزرگ هست که اگه حتی بد راه بره میان براش پاپوش درست میکنن و شروع میکنن به دسیسه چیدن براش ...چیزی که با هزاران دلیل ومدرک ثابت شده ... حالا فکر کن اگه کریمی یه سیلی به گوش اون لیدر میزد هزاران برنامه روش مانور میدادن ... جریان آجورلو رو که یادت نرفته که چه جور تلویزیون با تمام ناجوانمردی به کریمی حمله کرد ... اما خوشبختانه زود جای خود نشستن ...

اما من به شدت از صحبت های دایی درمورد لیدر ها خوشحال شدم .... تیم پرسپولیس شده تیم یه عده لیدر بدبخت که جام مو میبرن تو وبلاگشون به کریمی وعابد زاده میتوپن و.... والبته با کمال پررویی میگن ما متعصبین پرسپولیس هستیم!!!

Lamanta
02-01-2011, 13:25
بحث رو منحرف نکنید ، بازی ساعت 20:30 به وقت ایرانه
کسی اگه تونست حرکات علی کریمی رو ضبط کنه ممنون میشیم ازش......:11:

manreza71
02-01-2011, 13:28
من که متاسفانه نمیتونم ببینمش ... خواهشا ضبطش کنید ....اگه کسی میتونه .....

بی باک بی بال
02-01-2011, 14:32
كريمي واقعا حقشه
هر چند نبايد اين رو هم فراموش كرد كه اين دعوت بخشيش به خاطر جذب تماشاگراي ايراني و خالي نبودن ورزشگاه هم هست
به اين خاطر كه كريمي رو همه دوست دارن
هنوز يادم نرفته كه روزي كه برگشت به پرسپوليس 100 هزار نفر فقط براي ديدن كريمي به ورزشگاه اومده بودن

اما
كاش برخورد با اسطوره ها رو اول خودتون ياد ميگرفتين
روزي كه بهتون گفتم خيابون منطق شما يك طرفه اس بايد ميفهميدين كه آخرش بن بسته
دایی به خاطر اخلاق و غرورش اسطور هست اما محبوب نیست
من طرفدار استقلال اماکریمی باقری خیلی دوست دارم بازیکن با اخلاقی هست

Lamanta
02-01-2011, 16:43
کسی میتونه این بازی یا حداقل حرکات کریمی رو ضبط کنه !؟

shutdown
02-01-2011, 16:55
هر دوی این ستاره ها به قول شما محبوب نیستند چون مسئولین فرقی بین علی کریمی و مثلا کلاه کج یا علی دایی و نادر دست نشان قائل نیستند که هیچ بی احترامی هم بهشون می کنن.....به قول علی دایی همه فرانسه بسیج شدن که سپلاتر رئیس فیفا بشه...همه ایران بسیج شدن که دایی به جایی نرسه....یادتون باشه این همون علی دایی هست که به خاطر ایران با طهال پاره بازی کرد...علی کریمی هم که تو تکنیک به حرات میگم شاید تا 40سال دیگه مثل اون تو ایران نباشه دارن همین بلا رو سرش میارن

manreza71
02-01-2011, 17:34
حساب کنید عربهای اونور اب میان برای اسطوره های ما بزرگداشت میگیرن ولی ما خودمون چی

تو تلویزیون که به کریمی حمله کردن اونم با ناجوانمردانه ترین شکل ممکن و 1000 دسیسه ودروغپردازی کردن و....
لیاقت مسئولین همین بازیکنان بله قربانگو الان هستن که حتی اصول اولیه فوتبال رو هم بلد نیستن ... نه کسی مثل کریمی که از سر دلسوزی وزحمتی که طی یک دهه برای فوتبال کشیده انتقاد میکنه ولی جوابش از سوی مسئولین فقط وفقط محرومیت بود ... البته بعد از اون دسایس بسیار بیشماری برای کریمی چیدن که خیلی بیشمار هستن

B3HZ@D
02-01-2011, 18:41
البته خدمت دوستان بگم که بازی به وقت تهران ساعت 7:30 برگزار میشه نه 8:30

بردیا
02-01-2011, 20:24
من چند دقیقه ایش رو دیدم
کریمی کار خاصی نکرد

manreza71
02-01-2011, 20:31
استقبال ويژه مسئولان الاهلي امارات از علي كريمي
علي کريمي که به عنوان يکي از اسطوره‌هاي باشگاه الاهلي امارات براي بازي دوستانه با آث ميلان دعوت شده است ساعت سه بامداد امروز در ميان استقبال مسئولان تيم فوتبال الاهلي امارات وارد اين کشور شد.
کريمي ظهر امروز در اردوي تيم حضور يافت و با استقبال شديد بازيکنان مواجه گرديد.
سرمربي ايرلندي الاهلي امارات به شدت از برخورد گرم بازيکنان و مسئولان الاهلي با علي کريمي تعجب کرد.
گفتنی است، کريمي قرار است ساعت 2 بامداد فردا پس از بازي امشب الاهلي امارات و آث ميلان ايتاليا به ايران برگردد.

Lamanta
02-01-2011, 21:21
البته خدمت دوستان بگم که بازی به وقت تهران ساعت 7:30 برگزار میشه نه 8:30
سایت Livescore ساعت بازی رو اشتباه زده بود.....

Lamanta
02-01-2011, 21:33
میلان 2-1 برد

fouad-pes
02-01-2011, 22:19
بازی تموم شده؟

SAMCRO
02-01-2011, 22:44
هر دوی این ستاره ها به قول شما محبوب نیستند چون مسئولین فرقی بین علی کریمی و مثلا کلاه کج یا علی دایی و نادر دست نشان قائل نیستند که هیچ بی احترامی هم بهشون می کنن.....به قول علی دایی همه فرانسه بسیج شدن که سپلاتر رئیس فیفا بشه...همه ایران بسیج شدن که دایی به جایی نرسه....یادتون باشه این همون علی دایی هست که به خاطر ایران با طهال پاره بازی کرد...علی کریمی هم که تو تکنیک به حرات میگم شاید تا 40سال دیگه مثل اون تو ایران نباشه دارن همین بلا رو سرش میارن
چرا حالا فرانسه ؟ :دي

manreza71
02-01-2011, 22:49
فصل 2005-2006 تو بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، کریمی بازی خوبی دربرابر میلان انجام داد ، تو اون بازی کریمی وسیدرف یاران مقابل هم بودن ، کریمی با تکنیکش بارها سیدرف رو دریبل کرد وسیدرف بارها مرتکب خطا شد تا بالاخره سیدرف از پشت خطا کرد وکارت زرد گرفت ... ... حالا من بازی رو ندیدم وبا توجه به اینکه این مراسم برای بزرگداشت کریمی بوده انتظار نباید داشت که کریمی بیاد مثل اون بازی میلان رو بهم بریزه و.....
در هر صورت این کار عربا رو باید به فال نیک بگیریم که اینجور با اسطوره های ما برخورد میکنن ...

برای من هیچ بازی مثل ایران ورم نیست که کریمی همه کار کرد از لایی زدن تا دریبل زدنهای پیاپی تا ....... تو اون بازی کریمی و توتی بهترین بازیکنان زمین بودن ... یکی از بهترین بازیهای کریمی همون بازی تاریخی برابر رم ایتالیا بود

vahid0801
02-01-2011, 23:09
انصافا دمتون گرم.خیلی تو زمینه فوتبالو این جور چیزا فعال و با دانشید.!!!!
کاشکی یه خرده هم به اون چیزایی که حقا و پایدار وقت بزاریم.

خلایق هرچی لایق.

manreza71
02-01-2011, 23:49
شما به امور اخروی خودتون بپردازید و وقت گرانبهاتونو اینجا هدر ندین

SAMCRO
02-01-2011, 23:52

خلایق هرچی لایق.
مشکل ما همینه دیگه ....
پیام بازرگانی زیاد داریم ! همه چیزو به هم ربط می دیم ! وقتی یه چیز هم داره درست پیش می ره .....

manreza71
02-01-2011, 23:58
گزارش اختصاصی هورااسپرت/تا پایان نیمه اول،الاهلی صفر میلان یک/تعصب گتوزو هم نتوانست مانع جادوی کریمی شود

نیمه اول دیدار الاهلی امارات با میلان با یک گل به سود میلان خاتمه یافت.

به گزارش هورا اسپورت در این دیدار که از ساعت 19:30 آغاز شده است تیم میلان موفق شد با تک گل دقیقه 38 سیدورف از سد تیم الاهلی عبور کند.

علی کریمی ستاره ایرانی و سابق تیم الاهلی امارات که به دعوت باشگاه سابقش در این مسابقه حضور پیدا کرده است از ابتدای بازی و با پیراهن شماره 88 در زمین مسابقه حاضر شد و با وجود اینکه از پست همیشگی خود عقبتر بازی می کردر بازهم در صحنه هایی نبوغ و تکنیک بی نظیر خود را به نمایش گذاشت تا جایی که در دقیقه 41 گنارو گتوزو بازیکن متعصب میلان مقهور توان دریبل زنی کریمی شد و دوبار از وی دریبل خورد.

Lamanta
03-01-2011, 00:01
کسی کلیپی نداره ازش ؟!

SAMCRO
03-01-2011, 00:12

manreza71
03-01-2011, 00:17
یه توضیح درمورد کلیپ میدادین.... خیلی خوب میشد
خلاصه بازی هست یا دریبل گتوسو توسط کریمی یا ....
در هر صورت خیلی ممنون

SAMCRO
03-01-2011, 01:28
خودم نرسیدم هنوز نگاه کنم اسمش اینه ! :دي
Al Ahli - Milan 1-2 Goals and Highlights + Robinho Injury

manreza71
03-01-2011, 02:28
واقعا فوقالعاده بوده .....به خصوص دو دربلی که میزنه ولاییش به سیدرف که گیج میشه

نوکرتم جادوگر که بازم سرافرازمون کردی .........نشون دادی اگه یه ذره انگیزه داشته باشی خودت میشی ...ای کاش همیشه جادوگر انگیزه داشته باشه تا مثل این بازی بیاد دربل بزنه لایی بزنه

سیدرف باز هم مغلوب جادوگر شد
بار اول در لیگ قهرمانان اروپا
الانم تو این بازی

فقط مارادونای آسیا ودیگر هیچ

Lamanta
03-01-2011, 11:02
من که هیچی از الاهلی توی این کلیپ ندیدم همش میلان بود
کسی کلیپی از حرکات کریمی داره !؟

Lamanta
03-01-2011, 11:26
این یه ویدئوی کوتاه از هنرنمایی کریمی :

manreza71
03-01-2011, 11:36
دستت ...درد نکنه منم دیشب همینو دیدم....
خواستم امروز لینکش رو مستقیم کنم .... از دوستان اگه مشکل داشت ن تا من لینک رو براش تو یه سایت دیگه بزارم....

فقط بگم بدجوری گتوسو وسیدرف دریبل میخورن :8:

R O O T
03-01-2011, 11:45
کریمی با شماره 88 یک نیمه بازی کرد/درگیری زلاتان با بازیکنان الاهلی!

سلایت گل - قرمز و مشكي پوشان ايتاليا كه براي آماده سازي خود براي حضور در دور برگشت رقابت هاي فوتبال باشگاه‌هاي ايتاليا به خليج فارس آمده اند، در ديداري دوستانه برابر الاهلي امارات با نتيجه 2 بر يك به پيروزي رسيدند.

در اين بازي كه در ورزشگاه شهر دبي برگزار شد، كلارنس سيدورف (39) و بره تا (73) براي روسونري گلزني كردند. تك گل الاهلي را هم حسن علي‌ابراهيم در دقيقه 86 به ثمر رساند.

اگرچه بازیکنان تیم میلان در نیمه اول و حتی در نیمه دوم فشار زیادی به خود نیاوردند؛ اما با این حال تیم ایتالیایی، صاحب مطلق بازی در نیمه اول و نیمه دوم بود و دروازه‌بان الاهلی در چند نوبت ناجی دروازه‌اش شد. در شرایطی که تیم الاهلی مات بازی با تیمی پرستاره شده بود و بازیکنان این تیم بجز دفع توپ، هنری نداشتند، علی کریمی بهترین بازیکن تیم اماراتی بود و در چند صحنه موجب شد7830ذتماشاگر حاضر در ورزشگاه که آژیر گوشخراش آمبولانس را به جای وووزلا به صدا درمی‌آوردند، او را تشویق کنند.

کریمی بعد از 45 دقیقه بازی جای خود را به سالم خمیس داد.در تیم الاهلی بازیکنانی مثل کاناوارو، آندره لوسیانو فیصل خلیلدر نیمه اول کنار کریمی بازی کردند.،

زلاتان ایبراهیموویچ ستاره میلان در لحظات پایانی با دیوید اولری سرمربی و بازیکنان اهلی درگیر شد.

manreza71
03-01-2011, 12:16
هنرنمايي علي كريمي و مصدوميت روبينيو

مهاجم ايراني سابق الاهلي بارها با حرکات و دريبل‌هايش در جريان ديدار الاهلي و آث ميلان تماشاگران را به وجد آورد.

علي کريمي، بازيکن استيل‌آذين و سابق پرسپوليس که سابقه پوشيدن پيراهن الاهلي امارات را دارد در مسابقه شب گذشته يک نيمه براي تيم اماراتي بازي کرد.
کريمي در اين نيمه با حرکات و دريبل‌هايش حاضرين در ورزشگاه را به وجد آورد به طوري که با هر حرکت اين بازيکن ايراني، طرفداران الاهلي در ورزشگاه به شدت وي را تشويق مي‌کردند.
کريمي در صحنه‌اي با يک پاس دقيق فيصل خليل، مهاجم الاهلي را با دروازه‌بان ميلان تک به تک کرد که با خطاي وي متوقف شد، اما داور اين صحنه را پنالتي تشخيص نداد.
*تيم ميلان در اين ديدار با بازيکنان سرشناس خود از جمله کلارنس سيدورف، کاسانو، ادو، گاتوسو، نستا، تياگو سيلوا، آبياتي، آمبروسيني، ابراهيموويچ و روبينيو و ... مقابل الاهلي قرار گرفت.
*در نيمه اول گاتوسو، مدافع تيم ميلان بارها به داور مسابقه اعتراض کرد.
*الاهلي در اين مسابقه که با نام کاپ بين‌المللي دوبي برگزار شد با پيراهن‌هاي قرمز و ميلاني‌ها يکدست سفيدپوش وارد ميدان شدند.
*طرفداران ميلان در ورزشگاه با لباس‌هاي اين تيم حضور داشتند. بعضاً عرب‌هايي هم بودند که با ترکيب لباس عربي و تيم ميلان در ورزشگاه بودند، ضمن اينکه هواداراني از شرق آسيا و حتي ايراني‌ها نيز در ورزشگاه راشد براي تماشاي اين ديدار حضور داشتند.
البته ايراني‌ها بيشتر براي تماشاي بازي علي کريمي خود را به ورزشگاه رسانده بودند.

Lamanta
03-01-2011, 12:16
خواستم امروز لینکش رو مستقیم کنم .... از دوستان اگه مشکل داشت ن تا من لینک رو براش تو یه سایت دیگه بزارم....

لینک دانلود این ویدئو با حجم 1.5Mb

pcforlife
03-01-2011, 12:27
ماشالا علی کریمی!:31:
یعنی خوشم میاد تو بازی هیچ کاری هم نکنه چهار تا دریبل ردیف میزنه!! دمش گرم!
تماشاگرای عرب چه حالی می کردن وقتی علی دریبل میزد!!:31:

Erfan64
03-01-2011, 12:54
این یه ویدئوی کوتاه از هنرنمایی کریمی :

دمش گرم !
بسی حال کردیم !
:40:

Kianoosh
03-01-2011, 13:10
دستش درد نکنه لایی خیلی باحال بود :دی

manreza71
03-01-2011, 13:42

Arash4484
03-01-2011, 13:44
خلایق هرچی لایق.

خدا وکیلی اصل پیام بازرگانی و سخن بیجا بود ! کاش دستم میرفت روی گزارش تخلف ؛ اما چه کنم از بچگی اهل لودادن نبودم:31: بخداهر کی هر کاری تو کلاس میکرد پررو تو چشم معلم زل میزدم میگفتم من بودم:31:
پایدار وحق؟ ما که چیز پایداری در این دنیا نیافتیم و همه هم میگویند ما حقیم
امّا آقای محترم دکانتان کساد است چرا آمده ای داخل انجمن اخبار ورزشی داد میکنی؟ یکی دیگه هم توی یکی از گروه ها بخاطر عدم محبوبیت تاپیکش راجه به... مسئولین سایت رو متهم به توطئه میکرد!
دم شما گرم که حتا در ضمینه دین هم بی دانشید وگرنه میدانستید این شیوه دعوت نیست .

manreza71
03-01-2011, 16:26
گزارش اختصاصي از بازي علي كريمي در الاهلي

مانـــورهاي شماره 88 مقابل ستاره‌هاي آث ميلان

علي كريمي به عنوان يكي از اسطوره‌هاي تاريخ باشگاه الاهلي امارات براي بازي دوستانه با آث ميلان دعوت شد و ساعت 3 بامداد ديروز با استقبال مسوولان تيم فوتبال الاهلي امارات وارد اين كشور شد.

خوش و بش كاناوارو با كريمي
جادوگر پس از استراحت در هتل محل اقامتش، ظهر ديروز وارد اردوي تيم الاهلي شد. بازيكنان الاهلي كه علاقه خاصي به علي كريمي داشتند خيلي زود به سراغ جادوگر رفتند و مشغول خوش‌وبش با او شدند. «يان آلزون» سرمربي فعلي تيم الاهلي كه شناختي از كريمي نداشت با تعجب فراوان به رويارويي كريمي و بازيكنان تيمش نگاه مي‌كرد. از سوي ديگر «فابيو كاناوارو» نيز در تمام اين مدت دنبال اين بود تا اطلاعات بيشتري از ميهمان ويژه تيمش به دست آورد. وقتي كاناوارو نظاره‌گر رويارويي و استقبال بازيكنان هم تيمي در هتل از علي كريمي بود، از همبازيانش در مورد ستاره ايراني مي‌پرسيد. كاناوارو كه نمي‌دانست به چه دليل اين بازيكن ايراني تا اين حد بين عرب‌ها محبوبيت دارد از احمد فيصل خليل و عبدالعزيز كه از همبازيان سابق كريمي بودند در مورد اسطوره فوتبال ايران پرسيد و جالب اين‌كه اكثر بازيكنان الاهلي كريمي را با لقب جادوگر به كاناوارو معرفي كردند. كاپيتان سابق تيم ملي ايتاليا وقتي متوجه سوابق كريمي در تيم ملي ايران و باشگاه بايرن مونيخ آلمان شد مشغول خوش و بش با جادوگر شد. كاناوارو كه گويا باور نمي‌كرد رفتار كريمي تا اين حد خونسرد و عجيب باشد از حضورش در فوتبال امارات با كريمي سخن گفت: «فكر مي‌كنم كه تو خيلي زود فوتبال امارات رو ترك كردي و رفتي! چون رنگ پوست تو سفيد است و سياه نشده‌اي! من هم وقتي كه به دوبي آمدم سفيد بودم ولي كم كم برنزه شدم و فكر مي‌كنم كه اگر اين قضيه ادامه داشته باشد،‌سياه بشوم.»‌
كليپ كريمي و كاناوارو در مقابل گزيده تصايور زلاتان و سيدورف
با توجه به جذابيت‌هاي بازي آث ميلان – الاهلي تعداد زيادي از فوتبال دوستان در ورزشگاه حاضر شدند و به تماشاي كليپ‌ها و مصاحبه‌هايي كه از بازيكنان مطرح دو تيم تهيه شده بود نشستند. نكته قابل توجه اين بود كه از بين بازيكنان الاهلي مصاحبه و كليپ‌هايي از علي كريمي و كاناوارو پخش شد و از ميان ستاره‌هاي ميلان نيز اين اتفاق براي سيدورف و زلاتان ايبراهيموويچ افتاد. ايرانيان حاضر در ورزشگاه كه استقبال خوبي از كريمي كردند، در طول بازي نيز به تشويق جادوگر پرداخته و دو آتيشه‌هاي الاهلي مثل سال‌هاي گذشته وقتي كريمي صاحب توپ مي‌شد براي او آژير مخصوصش از بلندگوها را پخش مي‌كردند. حشمت مهاجراني، خشايار محسني و ابوالفضل جمالي از ميهمانان ويژه اين بازي بودند كه به عنوان دوستان كريمي از جايگاه ويژه مشغول تماشاي مسابقه شدند.
شماره 88 براي جادوگر
مسوولان باشگاه الاهلي كه مي‌دانستند كريمي هميشه شماره هشت را مي‌پوشد و با اين عدد او را مي‌شناسند، پيراهن سرخ رنگي را با شماره هشتاد و هشت به تن كريمي كردند تا او با توجه به حضورش در استيل‌آذين و شماره هشتي كه در آن تيم دارد، با شماره 88 براي الاهلي به ميدان برود. در دقيقه 17 بازي بود كه احمد بازيكن قديمي و مطرح الاهلي با شماره بيست از ميدان خارج شد. مسوولان و بازيكنان الاهلي براي تقدير از احمد به كنار خط آمدند و نكته قابل توجه در جايي بود كه احمد با توجه به دوستي ديرينه‌اش با كريمي به سمت جادوگر رفت و پس از خوش و بش با او ميدان را ترك كرد و بازوبند را به كاناوارو كه شماره 23 را به تن داشت، سپرد.

سوال پيچ حشمت خان توسط ايتاليايي‌ها
صحبت‌هاي منيجر عرب باشگاه آث ميلان با حشمت مهاجراني نيز در نوع خودش جالب بود. مدير برنامه عرب باشگاه آث ميلان وقتي به همراه مديران و مسوولان اين باشگاه وارد جايگاه شد حشمت مهاجراني را به آنها معرفي كرد و وقتي ايتاليايي‌ها متوجه شدند كه مهاجراني ايراني است و ارتباط خوبي با كريمي دارد در مورد جادوگر از او سوال‌هايي را پرسيدند. آث ميلاني‌ها در طول اين مدت در مورد حضور كريمي در بايرن، شرايط سني او، باشگاه فعلي‌اش و ... سوال‌هايي را پرسيدند و مهاجراني هم ضمن ارايه توضيحاتي به آنها اعلام كرد كه كريمي در حال حاضر در شرايط خيلي خوبي نيست و اين فقط نيمي از توانايي‌هاي جادوگر است.

منبع : روزنامه گل 89/10/13

B3HZ@D
03-01-2011, 16:49
مدير برنامه عرب باشگاه آث ميلان وقتي به همراه مديران و مسوولان اين باشگاه وارد جايگاه شد حشمت مهاجراني را به آنها معرفي كرد و وقتي ايتاليايي‌ها متوجه شدند كه مهاجراني ايراني است و ارتباط خوبي با كريمي دارد در مورد جادوگر از او سوال‌هايي را پرسيدند. آث ميلاني‌ها در طول اين مدت در مورد حضور كريمي در بايرن، شرايط سني او، باشگاه فعلي‌اش و ... سوال‌هايي را پرسيدند و مهاجراني هم ضمن ارايه توضيحاتي به آنها اعلام كرد كه كريمي در حال حاضر در شرايط خيلي خوبي نيست و اين فقط نيمي از توانايي‌هاي جادوگر است.

این تیکه آخر رو متوجه نشدم...
مگه میلان قصد خرید داشته که اومده همچین سوال های پرسیده؟!
یکی بیاد شفاف سازی کنه :31:

manreza71
03-01-2011, 17:01
این تیکه آخر رو متوجه نشدم...
مگه میلان قصد خرید داشته که اومده همچین سوال های پرسیده؟!
یکی بیاد شفاف سازی کنه :31:
اگه قصد خریدم داشته باشه کریمی لوس بازی درمیاره ومیگه نه
کریمی 2 بار در سالهای 79و 80 پیشنهاد 5 ملیون دلاری اتلتیکو مادرید رو رد کرده
سال 79 پیشنهاد پروجا رو رد کرد
سال 2002 پیشنهاد رئال سوسه داد رو رد کرد
موقعی که تو بایرن بود وچند بازی اول فصل انجام داد چشم بارسلونا ورئال دنبالش افتاد اما گفت ، الان فقط به بایرن فکر میکنم
وقتی از بایرن اومد از وولسورگ ، گالکسی یونایتد وچند تیم دیگه پیشنهاد داشت که همه رو رد کرد....

به قولی اگه کریمی یکم انگیزه داشت الان بالاتر از پله ومارادونا بود ...........اما حیف خودش نمیخواد ...فکر کنم مشکل منتال داره ( یه نوع مریضی فکری )

max_3d
03-01-2011, 17:16
درود
دیشب کل نیمه اول رو نگاه کردم فقط به خاطر مرد محبوبم علی کریمی که به جرعت میتونم بگم یک پهلوان هست ولی هیچ جا بوق و کرنا نمیکنه که من ........
خدا هم دوستش دارد همین
به راستی اگر علی کریمی جائی جز ایران به دنیا می امد یکی از بهترین بازیکنان جهان بود ولی افسوس که در جهنم به دنیا آمد و چنان مورد غضب کسانی چون علی دایی و .....که سیاسی هم هست و نمیتونم مطلب رو به خاطر قانون سایت قرار گرفت که این پسر گوشه نشینی رو انتخاب کرد ولی فقط خدا میداند که همیشه حق با کریمی و اهل حق هست و دیگر هیچ:40:

manreza71
03-01-2011, 17:25
اره اگه با همین انگیزه کریمی تو هر کشوری غیر از جهنم ایران به دنیا میمود الان کجای فوتبال بود .... بازی ایران ورم وبازی با المان رو بیاد بیارید ..... اما دسیسه چینی علیه کریمی بعد از بازی با کره جنوبی شروع شد واین پروژه با کمک اجورلو ، کاشانی و... پیش رفت
در هر صورت الان برخورد ها با کریمی جنبه 30 یا 30 گرفته ومیخوان با هر بهانه ای بکوبنش .... ولی خدا بزرگ هست و تمام نقشه هاشونو نقش بر اب میکنه .... به امید روزی که دست کسانی که مردم رو سیاه میکنن رو بشه...

max_3d
03-01-2011, 17:39
:8:

:40:

Doublex
03-01-2011, 17:45
دم علی کریمی گرم

teza
03-01-2011, 17:56
علی کریمی بازیکن عالی هست ولی هیچوقت نخواست بزرگ بشه و در جا زد به خاطر بی خیال بودنش و رک گویی هیچ وقت نتونست به جای گاهی که لیاقتش بود برسه اگه فقط نصف انگیزه بازیکنان بزرگ را داشت سال ها میتونست تو اروپا خوش بدرخشه ولی حیف حیف حیف

Javad-ht
03-01-2011, 18:25
کریمی واقعا حیف شد!
فقط و فقط هم تقصیر خودش بود!
یادش بخیر اولین بازی که برای بایرن فیکس بازی کرد چی کار کرد!
2 تا پاس گل به ماکای داد در حد تیم ملی!
ای کاش وقتی تو بایرن بود یه کم بیشتر تلاش میکرد تا الان به جای استیل آذین تو تیمای خوب اروپایی بازی کنه!
به نظر من کریمی انگار براش افت داره که زیاد تلاش کنه!
دوس نداره بقیه بگن سخت داره تلاش میکنه تا به جایگاه بهتری دست پیدا کنه.
نصف پشتکار و انگیزه علی دایی رو داشت وضعش زمین تا آسمون با الانش فرق میکرد!

manreza71
03-01-2011, 18:30
خدا وکیل این ویدیو مقایسه کریمی ومارادونا رو ببنید ...متوجه میشید کریمی هیچ چیزی از مارادونا کم نداشته به لحاظ فنی اما مارادونا انگیزه داشت والبته تو آرژانتین به دنیا اومده ولی کریمی بی انگیزه وتو ایران به دنیا اومده ....بازی ایران ورم یادمه که توتی کپ کرده بود از دست جادوگر ....

manreza71
03-01-2011, 18:47
کریمی واقعا حیف شد!
فقط و فقط هم تقصیر خودش بود!
یادش بخیر اولین بازی که برای بایرن فیکس بازی کرد چی کار کرد!
2 تا پاس گل به ماکای داد در حد تیم ملی!
ای کاش وقتی تو بایرن بود یه کم بیشتر تلاش میکرد تا الان به جای استیل آذین تو تیمای خوب اروپایی بازی کنه!
به نظر من کریمی انگار براش افت داره که زیاد تلاش کنه!
دوس نداره بقیه بگن سخت داره تلاش میکنه تا به جایگاه بهتری دست پیدا کنه.
نصف پشتکار و انگیزه علی دایی رو داشت وضعش زمین تا آسمون با الانش فرق میکرد!
کریمی در وحله اول خودش مقصر بود بعد مشاورینش
یادمه دایی تو برنامه 90 گفت بازی کریمی در حد بارسلونا ورئال مادرید هست که مشاورین خوبی نداشته ...فرداش مشاور کریمی با بیانه ای جواب دایی رو داد و.....

کریمی فصل اول حضور در بایرن عالی کار کرد اما مصدومیت لعنتی شکسته شدن نازک نی پاش همه چیز رو برای جادوگر عوض کرد ، تا چند ماه خانه نشین بود ولبا پای در گچ وعصا راه میرفت ...... البته کریمی وقتی از بارن رفت از وولسوورگ و وردربرمن و گالکسی یونایتد پیشنها د داشت ..اما به خاطر افکاری که داره قید اونا رو زد همونطوری که قید اتلتیکو مادیرید ، رئال سوسه داد و .... رو قبلا زده بود .... در هر صورت کریمی به جایگاه واقعیش که حداقل در حد پله ومارادونا بود نرسید .... واقعا بهترین بودن در آسیا و ایران برای استعداد کریمی خیلی کم هست و من از این موضوع به شدت از کریمی شاکی هستم ...

Lamanta
03-01-2011, 18:53
علي كريمي از انجام تمرين با استيل آذين منع شد

به گزارش خبرگزاري فارس، علي كريمي شب گذشته همراه تيم الاهلي امارات در ديداري دوستانه برابر آث ميلان ايتاليا به ميدان رفت اما اين حضور بدون هماهنگي با كادر فني تيم فوتبال استيل آذين صورت گرفته و به همين دليل محمد خاكپور سرمربي تيم از علي پروين خواست تا روشن شدن اين موضوع از تمرين اين بازيكن همراه تيم استيل آذين جلوگيري شود.
به اين ترتيب علي كريمي در اختيار مسئولان باشگاه قرار گرفت تا در مورد او تصميم گيري شود.
سايت باشگاه در خبري اعلام كرده بود اين بازيكن پس از ديدار با هدايتي و موافقت علي پروين راهي امارات شده است.

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

استيل آذين از باشگاه الاهلي امارات شكايت مي‌كند

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه استيل آذين با ارسال نامه‌اي به باشگاه الاهلي امارات خواستار توضيح اين باشگاه در مورد استفاده غير قانوني و بدون مجوز از علي كريمي در ديدار دوستانه اين تيم با آث ميلان ايتاليا هستند.
اين ديدار شب گذشته در امارات برگزار شد و باشگاه استيل آذين اعلام كرده در صورتيكه اين باشگاه توضيحي منطقي در اين زمينه نداشته باشد، از باشگاه الاهلي امارات به دليل استفاده بدون مجوز از علي كريمي شكايت خواهد كرد.
اين در حالي است كه سايت باشگاه استيل آذين در خبري مدعي شده بود علي كريمي با اجازه علي پروين رئيس سازمان فوتبال باشگاه و پس از جلسه با حسين هدايتي مالك استيل آذين راهي امارات شده است خبري كه اكنون از روي سايت باشگاه حذف شده است. حتي امروز از درخشش علي كريمي برابر آث ميلان بر روي سايت باشگاه اخباري منتشر شده است.

manreza71
03-01-2011, 19:02
تو رو خدا ببینید چه جوری سنگ جلوی پای اسطوره ها میندازن ..... بازیکن رفته جلو یکی از بهترین تیمهای دنیا درخشیده اونقت میان سنگ جلو پالش میندازن .... خاک بر سر اون ذلیل های بدبخت که دیواری کوتاه تر از کریمی گیر نیاوردن تا بهش گیر بدن