PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر قسمتUninstall در برنامهSetup Factory 8.0

siavashsiavash
02-01-2011, 01:07
سلام
من با این برنامهSetup Factory 8.0 Trial یک فایل exeدرست کردم یعنی یک فایل نصبی
تمام سئوال های که در هنگام نصب می پرسد را فارسی کردم اما برای قسمتUninstall نمی شود نوشته ها را فارسی کرد
یعنی من قسمتی ندیدم
از دوستان کسی نسبت به این برنامه اشنای دارد؟؟؟
اگر بتواند کمکم کند ممنون می شوم
یک سئوال دیگر برای زبان فارسی یک فایل با پسوند xmlمی خواهد کسی این فایل را جراگانه دارد من نتوانستم در سایتش عضو شوم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تشکر

omid.sarmad
02-01-2011, 16:44
سلام
من با این برنامهSetup Factory 8.0 Trial یک فایل exeدرست کردم یعنی یک فایل نصبی
تمام سئوال های که در هنگام نصب می پرسد را فارسی کردم اما برای قسمتUninstall نمی شود نوشته ها را فارسی کرد
یعنی من قسمتی ندیدم
از دوستان کسی نسبت به این برنامه اشنای دارد؟؟؟
اگر بتواند کمکم کند ممنون می شوم
یک سئوال دیگر برای زبان فارسی یک فایل با پسوند xmlمی خواهد کسی این فایل را جراگانه دارد من نتوانستم در سایتش عضو شوم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر
سلام.
با فارسی کردن پیغامها باید حتما بخش فارسی سیستم کاربر فعال باشه.
برای تغییر پیغامهای مربوط به Uninstall برنامه، پنل سمت چپ برنامه رو اسکرول کن تنظیمات مربوط به Uninstall کردن انتهای همین بخشه. روی Screens کلیک کن و صفحات مربوط به قسمتهای پیش از نصب، در طول نصب و پس از نصب رو به دلخواه ویرایش کن.

siavashsiavash
03-01-2011, 01:01
سلام.
با فارسی کردن پیغامها باید حتما بخش فارسی سیستم کاربر فعال باشه.
برای تغییر پیغامهای مربوط به Uninstall برنامه، پنل سمت چپ برنامه رو اسکرول کن تنظیمات مربوط به Uninstall کردن انتهای همین بخشه. روی Screens کلیک کن و صفحات مربوط به قسمتهای پیش از نصب، در طول نصب و پس از نصب رو به دلخواه ویرایش کن.

سلام
دوست عزیز منظور از این نوشته فازسی خود winهست(با فارسی کردن پیغامها باید حتما بخش فارسی سیستم کاربر فعال باشه)
من winزبان فارسی هم دارد
میشه بیشتر توضیح دهید

omid.sarmad
03-01-2011, 10:05
سلام
دوست عزیز منظور از این نوشته فازسی خود winهست
من winزبان فارسی هم دارد
میشه بیشتر توضیح دهید
مگه شما می خواین ستاپ رو روی سیستم خودتون فقط نصب کنید؟
کاربرای دیگه چی؟
البته می تونید چک کنید ببینید زبان فارسی رو سیستم کاربر نصب هست و در غیر این صورت یک پیغام به کاربر بدید.
اینو تجربی می گم. اکثر کاربرا اصلا این متنا رو نمی خونن و در واقع فقط وقت تلف کردنه!:41: