PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :::... چه جوری از میحط ویندوز 7 صدا ضبط کنم؟ ...:::

Steps-Rap
01-01-2011, 21:01
سلام.دوستان.
آقا چه جوری میتونم از میحط ویندوز 7 صدا ضبط کنم ؟؟
یه آهنگ به صورت آنلای از نت پخش میشه مخوام با یه برنامه صدا شو ضبط کنم...
با چه برنامه ای و چه جوری میشه این کارو کرد؟؟
من با هر برنامه ای ضبط میکنم فقط صدای خالی ضبط میشه....

B.J.U
01-01-2011, 21:21
Jet Audio رو تست کردی؟
من بعضی وقت ها با قسمت Record اون این کار رو میکنم

Steps-Rap
01-01-2011, 21:27
Jet Audio رو تست کردی؟
من بعضی وقت ها با قسمت Record اون این کار رو میکنم

میگم...از جت ادیو هم همون قسمت رکوردش وقتی استارت رو یزنم و هرچی ضبط میکنه صدای خالیه...

Dew Drop
02-01-2011, 00:40
سلام
مشکل شما به خاطر فعال نبودن stereo mix تو record device ویندوز هست,اگه اون فعال بشه با هر نرم افزاری می تونید
رکورد کنید.

alireza1411
02-01-2011, 09:36
دقیقا همین جوری هست که دوستمون فرمودند. رو تری ویندوز اون علامت بلندگوی سفید رنگ راست کلیک کن و بخش
Recording Devices رو باز کن. بعد رو فضای خالیش راست کلیک کن و بزن show disabled devices و اون یکی رو هم تیک بزن اگه این گزینه جواب نداد. باید همین Stereo Mix بیاد و روش راست کلیک کنی و Enable کنی.

:11::11::11:

Steps-Rap
02-01-2011, 11:57
ممنون ازتون.
حالا ایم استریو میکس رو از کجا پیدا کنم؟؟؟

همونطور که علیرضا جان گفتن رفتم تو قسمت رکوردینگ دیوایس بعد شو دیسبل دیواس رو تیک زدم..اون یکی هم خودش تیک دداشت.
ولی اتفاقی نیفتاد..ینی استریو میکسی هم نیومد..

alireza1411
02-01-2011, 16:33
ممنون ازتون.
حالا ایم استریو میکس رو از کجا پیدا کنم؟؟؟

همونطور که علیرضا جان گفتن رفتم تو قسمت رکوردینگ دیوایس بعد شو دیسبل دیواس رو تیک زدم..اون یکی هم خودش تیک دداشت.
ولی اتفاقی نیفتاد..ینی استریو میکسی هم نیومد..

:41::41::41:
یعنی استریو میکس وجود نداره !!!!
عجیبه ....

درایور کارت صدا رو یه آپدیتی چیزی کن شاید مشکل حل بشه. تو دیوایس منیجر رو هم یه نگاه بنداز ببین چیز زردی وجود نداره که به اصطلاح شناخته نشده باشه.:41::41:

Steps-Rap
02-01-2011, 18:20
:41::41::41:
یعنی استریو میکس وجود نداره !!!!
عجیبه ....

درایور کارت صدا رو یه آپدیتی چیزی کن شاید مشکل حل بشه. تو دیوایس منیجر رو هم یه نگاه بنداز ببین چیز زردی وجود نداره که به اصطلاح شناخته نشده باشه.:41::41:

چه جوری باید آپیدتش کنم ؟
توی ددیوایس منجر هم تو قسمت other devices یه unknown device با علامت زرد وجود داره....

alireza1411
02-01-2011, 18:38
چه جوری باید آپیدتش کنم ؟
توی ددیوایس منجر هم تو قسمت other devices یه unknown device با علامت زرد وجود داره....

خب مدلش چیه ؟؟
مدل مادربورد رو هم بگی از رو مشخصاتش معلوم میشه.

در حالت کلی احتمال اینکه Realtech باشه زیاده پس من میگم اگه متوجه شدی ریل تک هستش برو تو سافتگذر بگرد بخش درایور رو نگاه کن آخرین ورژن ریل تک اونجا هست.
ورژن 2.55 فکر میکنم باشه. حجمش هم 70 80 مگ هستش.

از کجا بفهمی ریل تک هست یا نه ؟ خب برو جعبه ی مادربورد رو وردار رو روش رو بخون اسم Realtech رو تو بخشی که در مورد کارت صدای آنبورده پیدا کن. کارت شبکه ی ریل تک هم داریم ها !!! مینویسن مثلا Gigabit LAN و از این حرفا. شما ببین کارت صدا باشه حتما

راستی یک نکته .... این ویندوز سون خودش ریل تک رو میشناسه ها. ممکنه دستکاری کرده باشی ... اما اگه دستکاری نکردی احتمالا کارت صدای شما ریل تک نیست. این هم لینک ریل تک که اون +++ رو باید حذف کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Steps-Rap
02-01-2011, 19:16
خب مدلش چیه ؟؟
مدل مادربورد رو هم بگی از رو مشخصاتش معلوم میشه.

در حالت کلی احتمال اینکه Realtech باشه زیاده پس من میگم اگه متوجه شدی ریل تک هستش برو تو سافتگذر بگرد بخش درایور رو نگاه کن آخرین ورژن ریل تک اونجا هست.
ورژن 2.55 فکر میکنم باشه. حجمش هم 70 80 مگ هستش.

از کجا بفهمی ریل تک هست یا نه ؟ خب برو جعبه ی مادربورد رو وردار رو روش رو بخون اسم Realtech رو تو بخشی که در مورد کارت صدای آنبورده پیدا کن. کارت شبکه ی ریل تک هم داریم ها !!! مینویسن مثلا Gigabit LAN و از این حرفا. شما ببین کارت صدا باشه حتما

راستی یک نکته .... این ویندوز سون خودش ریل تک رو میشناسه ها. ممکنه دستکاری کرده باشی ... اما اگه دستکاری نکردی احتمالا کارت صدای شما ریل تک نیست. این هم لینک ریل تک که اون +++ رو باید حذف کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اره.همونطور که گفتی ریلتک هستش...تو خود سی ددی ماددر بورد بودد..ولی ددو نوع بود..یکیش که نصب نمیشد...اون یکی هم که نصب کردم هیچ تاثیری نداشت...شاید واسه این که مخصوص ویندوز 7 نیست..ها ؟
پس برم از سایتش همون آخرین ورژن ریلتک رو بگیرم دیگه؟؟

alireza1411
03-01-2011, 23:17
اره.همونطور که گفتی ریلتک هستش...تو خود سی ددی ماددر بورد بودد..ولی ددو نوع بود..یکیش که نصب نمیشد...اون یکی هم که نصب کردم هیچ تاثیری نداشت...شاید واسه این که مخصوص ویندوز 7 نیست..ها ؟
پس برم از سایتش همون آخرین ورژن ریلتک رو بگیرم دیگه؟؟

همین لینکی که دادم فشرده کرده گذاشته ... همین بهتره فکر کنم. ولی هر طور راحتی ....

ضمنا یه ویندوز سون نو میتونی بریز. آخه خود ویندوز سون ریل تک رو خوب میشناسه. بیشتر مادربوردها از کارت صدای آنبورده ریل تک استفاده میکنن و من هم واسه همین لینکش رو دادم. شاید بیشتر از 90 درصد مادربوردها!!!!!!!!!

این که نصب نشده نمیدونم علتش چیه ...

Steps-Rap
03-01-2011, 23:35
همین لینکی که دادم فشرده کرده گذاشته ... همین بهتره فکر کنم. ولی هر طور راحتی ....

ضمنا یه ویندوز سون نو میتونی بریز. آخه خود ویندوز سون ریل تک رو خوب میشناسه. بیشتر مادربوردها از کارت صدای آنبورده ریل تک استفاده میکنن و من هم واسه همین لینکش رو دادم. شاید بیشتر از 90 درصد مادربوردها!!!!!!!!!

این که نصب نشده نمیدونم علتش چیه ...

ok ... از همین لینکی که دادی میگیرم...دمت گرم...