PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتي ويروس قوي و ابزارهاي مورد نياز امنيتي روي سيستم

mrmostafa
01-01-2011, 16:35
با عرض سلام و خسته نباشيد
الان لپ تاپ من يه ويروسي داره كه يه سري فايل رو منتشر ميكنه تو درايو ها به صورت hidden البته تازگي اينجوري شده به خاطر يه فلش كه وصل كرديم با اونكه Kaspersky internet security 2011 آخرين ورژن با آپديت روز روش نصبه ويروسي نميشناسه.
من يه سمينار امنيت شبكه تو ادارمون برگزار شد آنتي ويروس نورمن Norman رو گفت خيلي عاليه با اونكه شناخته شده نيست ولي از nod و kasper بهتره طرف خودش حرفه اي بود. براي مديران و همكاران اداره ميگفت. حالا همچين آنتي ويروسي سراغ دارين؟؟؟

1- آنتي ويروس Norman
2- نرم افزارهاي امنيتي كه روي سيستم بايد نصب باشد براي تروجان و ويروس و غيره

rassool
01-01-2011, 17:05
سلام . این انتی ویروس نرومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما نظر شخصی من انتی ویروس آواست هست . من حدود 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم فقط یدونه ویروس گرفت تو این مدت سیستمم .تاپیک دانلودش تو قسمت انتی ویروس ها هست. Avast

amir3852
02-01-2011, 02:43
دوست عزيز سلام
من هم تقريبا 4 سال دارم از ESET NOD32 Antivirus استفاده ميكنم و واقعا معركه هستش نسبت به هر آنتي ويروس ديگه اي كه شما بگي من تست زدم بهتر از اين گيرت نمياد
موفق باشي

amir3852
02-01-2011, 02:52
دوست عزيز سلام
من هم تقريبا 4 سال دارم از ESET NOD32 Antivirus استفاده ميكنم و واقعا معركه هستش نسبت به هر آنتي ويروس ديگه اي كه شما بگي من تست زدم بهتر از اين گيرت نمياد
موفق باشي

ALI-17
02-01-2011, 04:58
به نظر من هیچی avast نمیشه، من 3ساله دارم ازش استفاده میکنم، به جز زمانی که آپدیتش نکردم کامپیوترم ویروس نگرفته:40:

alireza1411
02-01-2011, 09:32
درصد شناسایی ویروس های جدید که به اصطلاح تازه تو وب پخش شدند در مورد تمام آنتی ویروس های زیر 70 درصده بنابراین اصلا توصیه نمیشه که آنتی ویروس اوست نود و کسپر یا اویرا و .... رو بدون فایروال نصب کنید. البته فایروال هم مشکلات خاص خودش رو داره و رفتار های مشکوک رو هم به عنوان مورد مشکوک هی سوال میکنه ولی بالاخره یه مدت باهاش کار کنید عادت میکنید.:11:

من ویروس یاب نود نصب کردم که درصد تشخیص ویروسها قدیمیش حدود 97 درصده و تعداد موارد اشتباهی که گزارش میکنه نسبت به بقیه بدک نیست. سرعت سیستم رو هم نسبتا کم میاره پایین. Avira هم به نظر من سرعت خوبی داره و درصد شناساییش بالاست و حدود 99 درصد هست اما تعداد نمونه های اشتباهی که پیدا میکنه و الکی میگه ویروس هستند یه کم زیاد تر از نود بیده.:20:

در کل نصب فایروال خوب COMODO و آنتی ویروس نود یا اوست یا اویرا ترکیب کاملی هستش به اضافه ی توجه کاربر به اتفاقاتی که داره رو سیستمش می افته.:31:

:11::11::11:

mrmostafa
02-01-2011, 10:04
دوست عزيز سلام
موفق باشي

راستش Nod32 من يه مدت كار كردم خيلي اذيت ميكنه من كلي نرم افزار دارم كه اصلا هيچ مشكل ويروسي هم نداره چندس اله دارم استفاده ميكنم چون فايل كرك داره اون رو ويروس ميشناسه ميزنه پاك ميكنه در صورتي كه بايد اجازه بگيره پاك كنه يا نه. براي همين كسپر اسكاي خيلي بهتر بودش.

در کل نصب فایروال خوب COMODO و آنتی ویروس نود یا اوست یا اویرا ترکیب کاملی هستش به اضافه ی توجه کاربر به اتفاقاتی که داره رو سیستمش می افته
اين فايروال CoMoDo خوبه؟؟؟ ميشه لينك دانلود آخرين ورژنش رو بدي؟؟؟ بعد من Avsat نصب كنم بهتره؟؟؟ درصد شناسايي الكي ويروسش چقدره؟؟؟ در ضمن راحت كرك ميشه و آپديت ميشه مشكل خاصي نداره؟؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
بين Avsat , AVIRA , kaspersky و غيره كدوم بهتر هستن از نظر عملكرد و درصد خطاي كم كه فايلها رو به اشتباه ويروس نشناسه يا اينكه پاك نكنه ليست بده اونايي كه ميدونم مشكلي نداره رو اجازه بديم ديگه ويروس نشناسه بقيه رو بزنيم پاك كنه ويروس هايي كه شناخته
اين آنتي ويروس نرمن چطوره؟؟؟ ما تو امنيت شبكه كه داشتيم براي اداره ها از فناوري اطلاعات اومده بودن آموزش ميداد گفت نرمن ناشناخته هست ولي خيلي بهتره
حالا نظر دوستان چيه؟؟؟؟

سلام . این انتی ویروس نرومن

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نظر شخصی من انتی ویروس آواست هست . من حدود 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم فقط یدونه ویروس گرفت تو این مدت سیستمم .تاپیک دانلودش تو قسمت انتی ویروس ها هست. Avast

دوست عزيز من اين Norman رو دانلود كردم ولي به صورت جدا شده هست و قسمت پارت 6 نداره براي همين فايل ستاپش درست نميشه هر چي عم سرچ كردم فايل setup كامل رو ميخوام اگه لينك داري بدي ممنون ميشم

rassool
02-01-2011, 18:51
منظورتو متوجه نشدم چی گفتی؟ این که پارت پارت نیست؟ کلا یه پارته.

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

اینم همون انتی ویروس نورمن از سایت کمیاب من فقط تست کردم لینک سالم باشه وگرنه انتی ویروس رو دانلود نکردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید