PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست بهترین نرم افزار ایمیج گیری از کل ویندوز و درایوها و نصب آن ها بعد از فرمت هارد

ahivid
31-12-2010, 23:43
من یه نرم افزار میخوام که ایمیج گیری از کل ویندوز و درایوها
و نصب آن ها بعد از فرمت هارد.
می خوام تو بوت اجراش کنم که بعد از فرمت هارد دوباره همه چی رو برکردونم.
:10:

xeNociDe
01-01-2011, 08:06
منظورتون
این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار هست !؟

+
Kaspersky Rescue Disk 10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahivid
01-01-2011, 08:31
دوست من منظورم برای آنتی ویروس نبود که برای بکاپ گیری از کل نرم افزارها و ویندوز و درایو های نصب شده بود.
ولی منظورم چنین نرم افزاری مثل کاسپر بود.

Arash4484
01-01-2011, 08:36
فکر کنم منظورتون امثال
نورتون گاست
اکرونیس
هستش
ولی اونی که از همه بهتره....؟ نمیدونم.هیچکدومشون فول نیست:31:

ahivid
01-01-2011, 08:49
چون من از نصب دوباره نرم افزارا خسته شدم می خوام یه بار یه ایمیج بگیرم خلاص که دوباره نرم افزارو ... نصب نکنم
به نظر من اول از همه باید یه نرم افزار واسه ویندوز 7 اونم تو بوت پیدا کنیم.
شما برای ایمیج گرفتن ویندوز 7 تو بوت (کامل از ویندوز ایمیج بگیره)پیشنهاد ندارید.

Arash4484
01-01-2011, 09:05
تو هایرن بوت چندتا هست.....ولی خیلی وقته استفاده نکردم اسمشون یادم نمیاد ، توی لیست هایرن یه چکی بکن.
ضمنن سیستم بکآپ /ریستور 7 هم خودش خیلی جامعه. نمیدونم چرا کسی بهش اعتماد نداره! شما اونو تست کردی؟

ahivid
01-01-2011, 09:32
ببینید من نمی خوام تو محیط ویندوز برگردم می خوام تو بوت این کارو کنم.
هایرن نمیدونم شاید بدرد بخوره من نسخه 10 اونو دارم یه امتحان میکنم.

alireza1411
01-01-2011, 16:33

اینجا یک بررسی کرده بودم قبلا شاید به درد بخوره. چند تا برنامه ی دیگه هم هست که فرصت نشد تست کنم.:11::11:

rezapolad
01-01-2011, 19:00
بهترينش به نظر من همون اكرونيسه

از حالت بوت هم در عرض 8 دقيقه شايد هم كمتر واست ويندوز و همه درايورها و برنامه هاي نصب شده رو بر مي گردونه

alireza1411
01-01-2011, 19:10
بهترينش به نظر من همون اكرونيسه

از حالت بوت هم در عرض 8 دقيقه شايد هم كمتر واست ويندوز و همه درايورها و برنامه هاي نصب شده رو بر مي گردونه

خب اگه مثل من بره یه 50 60 گیگ برنامه نصب کنه و تست کنه با 8 دقه نمیتونه برگردونه. ولی به هر حال اکرونیس به نظر من سریعتر بود
:11::11::11:

FX
01-01-2011, 19:35
فقط دنبال Norton Ghost برو که دیگه راحت می شی , مثل من و خیلی های دیگه .

ahivid
01-01-2011, 21:57
نرم افزارا و ویندوز من جمعش 90 گیگ هست خوب شما پیشنهادتون چیه .
rezapolad عزیز خودتون باهاش کار کردید خوبه یا نه ؟
نرم افزارشو دارم ( ترو ایمیج 2010 اونو)
بنظرتون بهم خوب جواب میده یا نه.

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

فقط دنبال Norton Ghost برو که دیگه راحت می شی , مثل من و خیلی های دیگه .

یه مدل نصب رو سیستمشو کار کردم حوصلمو بسر برد اصلا خوب بهم جواب نداد .
شما که با هاش کار کردید یکم کارشو توضیح میدید.

***Spring***
02-01-2011, 00:36
سلام ...

حجم بالای دیتا و اطلاعات مهم نیست ، میتونید زمان ساختن Image بصورت فشرده و کمپرس بسازید ( البته توصیه نمیکنم ولی برای سرعت زیاد میتونید استفاده بفرمایید ) ... سرعت بالا به موارد دیگه هم بستگی داره ، CPU ، رم ، مقدار فضای خالی درایو سیستم عامل ، کش و بافرهای موجود و خیلی موارد دیگه ...

برنامه Norton Ghost هم ورژنهای مختلفی داره که یکی از معروفترین و بهترین هاست ... Acronis True Image هم برنامه خوبیه ... بقیه برنامه ها رو چک نکردم ...

از برنامه های خوب و معروف برنامه Norton Ghost هستش که حتا ورژن قدیمی اون هم خیلی قابلیتهای مختلف و خوبی داشت ... بخصوص ورژن جدید این برنامه ( ورژن 15 ) قابلیتها و توانایی های زیادی داره و با خیلی از لوازم جانبی ، هاردهای اکسترنال ، سیستم عاملهای مختلف و ... هماهنگی کامل داره ... آخرین ورژن این برنامه رو در تاپیک پایین ( صفحه آخر ) دوستان قبلآ زحمت اون رو کشیدن :

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه های دیگه هم :

Acronis True Image | تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TeraByte Unlimited Image | تهیه نسخه پشتيبان از پارتیشن ها و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rollback Rx | نرم افزاری قدرتمند جهت بازگرداندن سیستم به گذشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O DiskImage | گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم وباز گرداندن آسان آن برروی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinImage / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

======================

آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

alireza1411
02-01-2011, 09:49

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

والله صفحه قبل که لینک پستی که چند تا برنامه رو تست کرده بودم گذاشتم ....

ببینید Norton واقعا عالیه ولی سی دی بوت ورژن 15 رو با سی دی بوت اکرونیس مقایسه کنید خودتون !!!
نورتون از این ویندوز PE و این چیزا استفاده کرده که اندازه ی سی دی بوت ویندوز سون طول میکشه لود کنه و اکرونیس از لینوکس استفاده کرده که سه سوته میاد بالا.
سرعت کار هم که باز اکرونیس بهتره. پشتیبانی از یو اس بی و شبکه رو تو اکرونیس و نورتون داریم ... پس مشخصه اکرونیس بهتره. البته باز رو سیستم من نتایج اون جوری بوده که گذاشتم ... البته سه تا سیستم در سه شرایط مختلف تست کردم. ولی مال شما ممکنه نورتون بهتر و راحت تر و سریع تر باشه. گرچه به نظرم کار کردن با اکرونیس هم مثل نورتون ساده و راحته و شاید حتی بگم ساده تر هستش.:11:

FX
02-01-2011, 10:09
کسایی که Hirens.Boot .10 دارن خیلی بکارشون میاد از جمله Norton Ghost که توش هستش هست

آموزش Norton Ghost
حجم:641K

rezapolad
02-01-2011, 10:12

بله اكرونيس نرم افزار خوبيه من هم باهاش كار كردم يكي از بچه ها كه چندسالي با نورتون گاست كاركرده بود من بهش پيشنهاد اين نرم افزار رو دادم كه بره و استفاده كنه و اومد و گفت : (بعضي فايلها رو نورتون گاست به خوبي نمي تونه برگردونه)