PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

qo0oick
02-12-2008, 17:45
رفتم ولیعصر پرسیدم یه سری هاشون گفتن فردا 100% میاریم!
خدا کنه زودتر بیاد! خیلی تو کفم :20:!

smallfrank
02-12-2008, 18:17
میشه خواهش کنم هر فروشگاه اینترنتی که بازی کامل و بی عیب رو اورد اینجا بگید؟

omid4mit
02-12-2008, 18:20
دوستان مژده بدم یک فروشگاه ایرانی اینترنتی gta رو برای فروش در 4 DVD عرضه کرده ولی خوب من مجاز به گذاشتن لینک نیستم ولی خودتون می تونید پیداش کنید.:10:

fandak
02-12-2008, 18:42
صد در صد فردا ولیعصر پخش می شه
من که فردا می رم زیر و رو می کنم اونجا رو تا پیدا کنم

خریدم حتما می ام اینجا خبر می دم

Amin Asterix
02-12-2008, 18:44
حتی لینکای بازی هم نیومده چه برسه به اومدن خودش تو بازار!
اگرم کسی برای فروش گذاشته به فکره پیش فروشه.
من الان 3-4 تا از فورومای اصلیه دانلود بازی که لینکای بازیا رو میزارن رفتم.اثری از gta نبود.چند تا تورنت بود که اونا هم فیک بودن مثکه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
احتمالا بازی کرک نشده.خلاصه فردا هم نمیاد: دی

fandak
02-12-2008, 18:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
02-12-2008, 18:47
راکستار از قفل SecuROM برای gta IV استفاده کرده :

منبع خبر :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

A trojan or keylogger in pirated games are quickly discovered (when and if they exist). Most people engaged in illegal file sharing are aware of such risks and take preventive measures. If it's discovered that something is infected, then it's announced far-and-wide in those communities.

اینم نظر خود اونا !!!!!! من که گفتم در عرض چند روز کرکش می آد !!! اصلا ممکنه کرکش زود تر از خودش بیاد !

bersam
02-12-2008, 18:48

ای بابا !!! یعنی خداییش تو گرفتی اینو ؟:18::18::18::18::18:

bersam
02-12-2008, 18:52
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 11 (9 کاربران و 2 مهمان)
bersam, barbarysookhte, elemon, fandak, hosseincode2008, magas-vizz, nasi1962, playstation 3, skhammari

LOL !

Amin Asterix
02-12-2008, 18:54
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 11 (9 کاربران و 2 مهمان)
bersam, barbarysookhte, elemon, fandak, hosseincode2008, magas-vizz, nasi1962, playstation 3, skhammari

LOL !
شدیدا منتظریم همگی.نه لینکی نه کرکی!اه اه اه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کلا واسه همین یک بازی رفتم گرافیک خریدم.:دی

fandak
02-12-2008, 18:55
شدیدا منتظریم همگی.نه لینکی نه کرکی!اه اه اه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کلا واسه همین یک بازی رفتم گرافیک خریدم.:دی
هم تو این تاپیک و هم تو تاپیک دانلود بازی کامپیوتری : لینک های بازی گذاشته شده

کرک بازی رو که خودم گذاشتم

bersam
02-12-2008, 18:57
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 13 (10 کاربران و 3 مهمان)
bersam, barbarysookhte, elemon, fandak, hosseincode2008, mafia69, nasi1962, omid4mit, pedramgolchin, skhammari

بگو ماشالله!!!!

شدیدا منتظریم همگی.نه لینکی نه کرکی!اه اه اه
من کلا واسه همین یک بازی رفتم گرافیک خریدم.

ما هم صبر می کنیم !!!! احتمالا منم باید یه آپدیت اساسی بکنم !!!!!! البته می دونم سیستمم با این که خیلی کمه میکشه !!! چون اکثر اینا که می نویسن درست نیست ! هی کم میشه !!!

البته باید تست بشه !

bersam
02-12-2008, 18:58

سالمه ؟ یعنی ارزش دانلود کردن داره ؟؟؟؟ اخه ماشالله یکی و دو گیگ نیست که !!! 13 گیگه ! کی آپلودش کرد ؟؟؟:18::18::18::18::18:

pedramgolchin
02-12-2008, 18:59
یعنی این پنج شنبه میادش ؟؟؟؟
دوستان فقط سریع ما رو در جریان بزارید که کجا بازی رو بگیریم
فکر کنم توپخونه زودتر از ولیعصر بیاره چون بازی ممنوعه

Amin Asterix
02-12-2008, 19:03

میشه لینک دانلودو به منم بدین؟(لینک اصلی ای که توش بازی باشه نه فایلای الکی)
والا کار من همینه و میدونم از کجا باید گیر بیارم.حالا شاید شما تو یک کره دیگه زندگی میکنین.
لینکای فعلی هم همگی تورننتن.یکیشونم اصل نبوده.fake میباشند.

bersam
02-12-2008, 19:05
فکر کنم توپخونه زودتر از ولیعصر بیاره چون بازی ممنوعه
توپخونه دیگه کجاست ؟

SADEGH 7
02-12-2008, 19:07
توپخونه دیگه کجاست ؟

حدود ناصر خسرو.

fandak
02-12-2008, 19:07
13 گیگ ارزش دانلود نداره به نظر من
چون فردا و یا احتمالا پس فردا 4 تا دی وی دی می آد فوقش می شه 4000 تومن

ولی 13 گیگ بخوای دانلود کنی وقت گیره

با 4000 تومن بازی رو می خری

fandak
02-12-2008, 19:09
توپخونه دیگه کجاست ؟

میدان امام خمینی که معروف به توپ خونه و یا پشت شهرداری

new evil
02-12-2008, 19:12
من شنیدم 12 اذر داخل امریکای شمالی منتشر میشه
خریریدید برید تو نخ موبایل!!!

Mehdi-HTC
02-12-2008, 19:14
بابا بزارین همین پی سی ورلد خودمون میزاره حالا شاید یک روز دیرتر بشه.....دیگه خیالت راحته که فیک نیست یا دمو اینا.....
جعبشم که اوجینال پرینت میشه.....

SADEGH 7
02-12-2008, 19:16
بابا بزارین همین پی سی ورلد خودمون میزاره حالا شاید یک روز دیرتر بشه.....دیگه خیالت راحته که فیک نیست یا دمو اینا.....
جعبشم که اوجینال پرینت میشه.....

چون بازی ممنوعه احتمالش هست که p30world نذاره.:46:

Amin Asterix
02-12-2008, 19:16
همین الان یک لینکی ازش پخش شد.
یکی رسیده به پارت 20 از 76 تا.اگر درست باشه همین پر میشه تو اینترنت والا بازم باید صبر کرد.

starn
02-12-2008, 19:17
فکر نکنم بازی از 3 دی وی دی بالاتر باشه
------------
راستی بازی فکر نکنم کامل و بدون مشکلش تو این هفته به ایران برسه

Amin Asterix
02-12-2008, 19:20
تبریگ میگم.اونم الکی بود:دی
همون 3 دی وی دی هست دیگه.13 گیگو میتونن رو 3 دی وی دی بزنن.نمیتونن؟البته شایدم بیشتره

pedramgolchin
02-12-2008, 19:20
همین الان یک لینکی ازش پخش شد.
یکی رسیده به پارت 20 از 76 تا.اگر درست باشه همین پر میشه تو اینترنت والا بازم باید صبر کرد.
لینک رپید شیر ؟؟؟
عزیزم بزار ما هم دان کنیم
کو ؟ کجاست ؟؟:19::19:

Mehdi-HTC
02-12-2008, 19:21
پس زرشکــــــــــــــ....

SADEGH 7
02-12-2008, 19:28
داشتم سرچ می کردم یه خبر خیلی قدیمی دیدم ولی بد نیست شما هم بخونید ، چون خود من این خبر رو تاحالا نشنیده بودم :

این بازی در Nov 18 در آمریکا و آلمان منتشر می شود همچنین در ۲۶ آبان ماه در ایران هم به فروش می رسد . این بازی که به دو شکل نسخه اصل و نسخه معرفی شده به نام نسخه جرمنی ( آلمانی ) فروخته می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هست که به آنها اشاره می کنم :
نسخه آلمانی : این نسخه از بازی دارای کم و کاستی های نسبت به نسخه اصل هست از جمله گرافیک کمتر نسبت به نسخه اصل سانسور بعضي از صحنه ها و مكان ها ، كم شدن تعداد شخصيت هاي فرعي بازي ( مردم و رهگذرها ) ، كم شدن كيفيت از لباس ها و حركات شخصيت ها ، كم شدن چند ماموريت ( مرحله ) ، كم شدن بعضي از وسايل ، برداشته شدن چندين مكان غير ضروري ، كم تر شدن كيفيت صداها و افكت ها ، برداشته شدن برخي از افكت هاي صوتي خاص كه در صداهاي ديگر گم هستن ( مانند صدا پاشيده شدن خون بعد از شليك گلوله : صداي پاشيده شدن خون در صداي شليك گلوله گم مي شود ) ، ... و آخر از همه كم شده گرافيك بازي . اين بازي براي كساني خوب هست كه از گرافيك 256 و رم 512 استفاده مي كنند .

منبع :

البته مشخصه که این خبر مال زمانیه که فروش بازی تاخیر نخورده بود.

milky way
02-12-2008, 19:28
بازی 4 DVD هست 2 تا DVD9 حجم دقیق بازی چون 13.85 هست که رو 3 تا DVD جا نمیشه . دوستان هم کمی تحمل کنن بازی برای فردا خیلی بعیده ولی از پس فردا احتمال تو بازار ما هم بیاد هنوز بازی کرک نشده فعلا OffLine Activion بازی هست فقط ولی کرک برای اجرا هنوز نیست البته هر لحظه ممکنه بیاد، باید صبر کرد تا گروه های معروف مثل Reloaded یا Razor تورنت بازی رو بدن که قائدتا بعدش جاهایه دیگه هم پخش میشه .

arash66_2m
02-12-2008, 19:40
اینطوری قیمت بازی بایستی بالای 3000 توامن باشه ...
بابا پول میخوام !:31:

hosiyar
02-12-2008, 19:44
دوستان مژده بدم یک فروشگاه ایرانی اینترنتی gta رو برای فروش در 4 dvd عرضه کرده ولی خوب من مجاز به گذاشتن لینک نیستم ولی خودتون می تونید پیداش کنید.:10:

حالا شما بگو تبلیغ نیستش که . یا حداقل بگو تو گوگل چی سرچ کنیم تا پیدا شه ؟
یا اگر میشد برام پیغام خصوصی کن جون من .
آروم و قرار ندارم !!!!!!!!!

omid4mit
02-12-2008, 19:47
حالا شما بگو تبلیغ نیستش که . یا حداقل بگو تو گوگل چی سرچ کنیم تا پیدا شه ؟
یا اگر میشد برام پیغام خصوصی کن جون من .
آروم و قرار ندارم !!!!!!!!!

طبق گفته دوستان مثل اینکه اون سایت پیش فروش کرده و فعلا" متاسفانه بازی در بازار (ایران) نیست :41:

omid4mit
02-12-2008, 19:56
کاربرای GameSpot به این بازی تا الان نمره 9.8 دادن.

hosiyar
02-12-2008, 20:03
عجب سرعتی گرفته تاپیک !!!!!!!!!!!!!
من سه تا پست بالاتر ، میخواستم جواب بدم ، اون پست ، یکی مونده به آخری بود ، جواب من رفت 2 صفحه بعد !!!!!!!!!!!!!!!

sasanjfr
02-12-2008, 20:11
خوب و بد گرافیک نسخه ی PC
-------------------------------

نسخه ی PC آخرین شماره از سری محبوب GTA فردا منتشر خواهد شد.سایت آلمانی و معروف PC Games Hardware به بررسی گرافیک نسخه ی review بازی که توسط مجله ی آلمانی PC Games نقد شده است پرداخته است.PCGH عکس هایی از نسخه ی review بازی را بررسی کرده و درباره ی گرافیک آنها توضیحات جالبی داده است.

موتور بازی draw distance طولانی و افکت های ذرات مطلوبی را به نمایش گذاشته است.خیابان ها و اشیاء یزرگ به خوبی از دور قابل رویت اند.سطح سیستم جزئیات بازی سبب می شود که با نزدیک شدن به اشیا،جزئیات به طرز مطلوبی به بافت ها اضافه شود.اشیا کوچک نیز در فواصل دورتر حالت نیمه شفاف دارند و هر چه به آنها نزدیک تر می شوید یکپارچه تر می گردند.

سایه ها و بافت(تکسچر) ها نقاط ضعف گرافیک نسخه ی PC اند.اگرچه تقریباٌ تمامی اشیاء و کارکترها سایه های حقیقی دارند اما حالتی دانه دانه داشته و فریاد می زنند که به پالایش بهتری نیاز دارند.به عنوان مثال نسخه ی PC فارکرای 2 سایه هایی مشابه نسخه های کنسولی داشت اما این سایه ها برای PC به خوبی بهبود پیدا کرده و پالایش شده بودند،حال آنکه در GTA IV این گونه نیست.به علاوه مکان های بسیاری وجود دارند که دارای بافت های بی کیفیت بوده و در تقابل شدیدی با اشیاء مطلوب قرار دارند.البته فردا مشخص خواهد شد که آیا این نواقص در نسخه ی نهایی بر طرف شده است یا خیر.

نکته ی منفی دیگر پیکسل پیکسل بودن بسیاری از بافت های شفاف بازی است.جزئیاتی از قبیل شاخ و برگ درختان به شدت ضعیف و سطحی به نظر می رسند.این بافت های شفاف در بسیاری از موارد در لبه ها حالتی فرسوده و افتاده دارند.

اما نوبت می رسد به بررسی تصاویر:

دید وسیعی که بازیباز از Liberty City دارد قابل تحسین است اما بافت های بازی یادآور GTA III است!بافت ها زنده و پویا نیستند.

استفاده از موشن بلور پس پردازشی و افکت های Bloom(ساطع شدن روشنایی) به باورپذیری این صحنه کمک کرده است.

موتور بازی در اجرای افکت های ذرات(دود،خرده شیشه،آتش) موفق عمل می کند اما نباید شاخ و برگ ها و سایه های پیکسل پیکسل و ضعیف پس زمینه را نادیده گرفت.

جا به جایی اشیا در بعضی موارد با موشن بلور سنگین،بیش از اندازه و اغراق آمیز همراه است.

انفجارهای عالی؛از کنتراست گرفته تا سرایت آتش به درختان و چمن اطراف محل وقوع انفجار که یادآور فارکرای 2 است.

Niko به محله ی چینی ها رفته است.بسیاری از اجسام از قبیل نرده های چوبی تخریب پذیرند که یادآور Stranglehold است.یک بار دیگر کار عالی راک استار در نمایش افکت های ذرات: به آتش خارج شده از لوله ی شات گان توجه کنید.

ملاقات با نید فور اسپید! خیابان خیس،موشن بلور و مهمتر از همه ماشینی با سرعت وحشتناک یادآور NFS است.

shadow filt ering می توانست در نسخه ی PC وجود داشته باشد اما این اتفاق رخ نداده.در این قسمت تفاوتی با نسخه های کنسولی دیده نمی شود.

مثالی خوب برای نمایش بخش های ضعیف بازی.بافت ها کم جزئیات بوده و رزولوشن پایینی دارند،پنجره ها به هیچ وجه شفاف نیستند.بته هایی با ظاهر مسخره!

کارکترها سایه های پیکسل پیکسل دارند،تعداد چند ضلعی ها قابل قبول بوده اما بافت ها به خصوص بافت ژاکت نیکو،بی کیفیت اند.

با Rocket Launcher قادر به منفجر کردن چندین خودرو به طور هم زمان هستید.افکت های ذرات واقعاٌ ارزش دیدن دارند اما سخت افزار شما را در اغلب موارد به چالش خواهند کشید.صحنه ی انفجار فوق العاده از آب در آمده است.

اگر بگوییم کیفیت بافت ها در این عکس در حد مکس پین 1 است اغراق نکرده ایم!

---------------
منبع: PC Games Hardware

HoJJaT_007
02-12-2008, 20:11
داشتم سرچ می کردم یه خبر خیلی قدیمی دیدم ولی بد نیست شما هم بخونید ، چون خود من این خبر رو تاحالا نشنیده بودم :

این بازی در nov 18 در آمریکا و آلمان منتشر می شود همچنین در ۲۶ آبان ماه در ایران هم به فروش می رسد . این بازی که به دو شکل نسخه اصل و نسخه معرفی شده به نام نسخه جرمنی ( آلمانی ) فروخته می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هست که به آنها اشاره می کنم :
نسخه آلمانی : این نسخه از بازی دارای کم و کاستی های نسبت به نسخه اصل هست از جمله گرافیک کمتر نسبت به نسخه اصل سانسور بعضي از صحنه ها و مكان ها ، كم شدن تعداد شخصيت هاي فرعي بازي ( مردم و رهگذرها ) ، كم شدن كيفيت از لباس ها و حركات شخصيت ها ، كم شدن چند ماموريت ( مرحله ) ، كم شدن بعضي از وسايل ، برداشته شدن چندين مكان غير ضروري ، كم تر شدن كيفيت صداها و افكت ها ، برداشته شدن برخي از افكت هاي صوتي خاص كه در صداهاي ديگر گم هستن ( مانند صدا پاشيده شدن خون بعد از شليك گلوله : صداي پاشيده شدن خون در صداي شليك گلوله گم مي شود ) ، ... و آخر از همه كم شده گرافيك بازي . اين بازي براي كساني خوب هست كه از گرافيك 256 و رم 512 استفاده مي كنند .

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته مشخصه که این خبر مال زمانیه که فروش بازی تاخیر نخورده بود.

عزیزم خبر نداری.

بازی قرار بود نوامبر بیاد که راک استار تاخیرش زد .

SADEGH 7
02-12-2008, 20:23
عزیزم خبر نداری.

بازی قرار بود نوامبر بیاد که راک استار تاخیرش زد .

اگه یادت باشه قبلا بهت گفتم اول فکر کن بعد دهانت رو برای حرف زدن باز کن.
خط اول و آخر همون پست رو بخونی متوجه می شی که گفتم خبر قدیمیه.من فقط واسه قضیه ی نسخه ی ژرمن خبر رو نقل کردم.
در ضمن اگه صفحات قبل رو نگاه کنی متوجه می شی اولین نفری که خبر تاخیر بازی رو از وبسایت رسمی خود بازی نقل کرد من بودم.

3ッドマクス
02-12-2008, 20:23
یعنی نسخه پی سی گرافیکش بدتر هستش ! پس چی میگفتند که نسخه pc خیلی بهتر هستش ؟

3ッドマクス
02-12-2008, 20:30
اینم کرک سالم گروه Razor1911

smallfrank
02-12-2008, 20:34
سلام ببخشید دوباره سئوال میکنم .آخه خیلی نگرانم .یعنی با 8500 gt و سه گیگ رم اجرا میشه؟

fandak
02-12-2008, 20:34
یعنی فردا بازی رو بگیرم چه شود

cgp
02-12-2008, 20:37
اينم كرك گروه Razor 1911 توي سايت GameCopyWorld بود .

ويرايش:شرمنده پست جناب 3ッドマクス رو نديدم

morteza.m2n
02-12-2008, 20:40
هرکی بازی رو گرفت حتما تو این تاپیک اعلام کنه

starn
02-12-2008, 20:44
آقا فکر می کنید با 1 گیگ رم باس 800 اجرا می شه بازی؟؟؟؟

cgp
02-12-2008, 20:45
يكي از اين سايتا بازيو واسه فروش گذاشته چار تا دي وي ديه قيمتشم 4000 تومنه.

fandak
02-12-2008, 20:48
بازی چهار دی وی دی هست . الان خبرش رسید دستم

3ッドマクス
02-12-2008, 20:53
به نظرتون فردا تو چهار راه ولیعصر کسی میاره بازی رو ؟
آدرس فروشگاه پایتخت رو هم من ندارم بدید ...

fandak
02-12-2008, 20:54
این روش برای تبدیل2 دی وی دی 9 گیگی به 4 عدد دی وی دی 4 گیگی هست :

Grand Theft Auto IV (2xDVD9 to 4xDVD5)

You need 28GB of free space to make this conversion. (14GB for DVD files, 14GB to repack files)

1) Create TEMP folders

GTA IV Disc 1
GTA IV Disc 2
GTA IV Disc 3
GTA IV Disc 4

2) Copy content of DVD1 to 'GTA IV Disc 1' folder

Copy content of DVD2 to 'GTA IV Disc 2' folder

3) Move data3.cab from 'GTA IV Disc 2\GTAIV\' to 'GTA IV Disc 1\GTAIV\'

4) Download iscab_15.0.0.498.7z and extract it to 'GTA IV Disc 1\GTAIV\' folder, overwrite when asked

5) Run repack_cabs.bat, after it finished you should have new data4.cab and data5.cab files

Run clean_up.bat to remove extracted iscab files

6) Before moving cab files copy content of 'GTA IV Disc 2' to 'Disc 3' and 'Disc 4' folders (autorun.inf & GTAIV\GTAIV.ico)

7) Move from 'GTA IV Disc 1\GTAIV\'

data3.cab to 'GTA IV Disc 2\GTAIV\'
data4.cab to 'GTA IV Disc 3\GTAIV\'
data5.cab to 'GTA IV Disc 4\GTAIV\'

8) Burn or make images with folder names as labels

Code: GTA IV Disc 1 Size: 4,32GB

GTAIV\*.*
RGSC\*.*
Autorun.exe
Autorun.inf

GTA IV Disc 2 size: 4GB

GTAIV\data3.cab
GTAIV\GTAIV.ico
Autorun.inf

GTA IV Disc 3 size: 4GB

GTAIV\data4.cab
GTAIV\GTAIV.ico
Autorun.inf

GTA IV Disc 4 size: 1,51GB

GTAIV\data5.cab
GTAIV\GTAIV.ico
Autorun.inf

starn
02-12-2008, 21:06
دوستانی که می خوان نسخه یاصلی بازی رو بگیرن می توننم اینجا برم (هم نسخه ی اصلی هم کپی) درضمن قصد من تبلیق نبود گفتم کمکی کرده باشم من توی گوگل سرچ کردم تا این رو پیدا کردم iv.edo.ir
---------
بازی چقدر فضا اشغال می کنه؟؟؟؟

linkinkurd
02-12-2008, 21:07
دوستان تهرانی خواهشا اگه بازی رو نصب کردن بگن که آیا به اون سنگینی هست که حد اقل رم مورد نیازش 1.5 گیگ باشه ؟ ما با رم 1 گیگ چه کنیم؟ یعنی با یک گیگ بالا نمیاره ؟ گرافیکمم 8600 جی تی هست.

خواهشا دوستان تهرانی اگه نصبش کردین روشن کنید که آیا واقعا سیستم مورد نیازی که اعلام شده همون رو میخواد دقیق ؟!

3Dmajid
02-12-2008, 21:09
طبق آخرین آماری که دارم، بازی اومده که 4 تا dvd هست ولی سه تا کرک خفن داره، در حال حاضر کرکر های عزیز دارن زحمت میکشن و کرکش میکنن، شاید فردا بیاد، شاید پس فردا، و شاید ... .

playstation 3
02-12-2008, 21:19
ما شا الله چقدر افراد آنلاین
بازی پر حجمی باید باشه اولین باره می شنوم یه بازی 4dvdو 2 dvd9 هست

Amin Asterix
02-12-2008, 21:20
تکرار میکنم.
بازی هوز تو اینترنت پخش نشده.پس فردا الکی نرین دنبالش!!تا تو نت نباشه کسی نمیتونه دانلود کنه که بخواد برای فروش بزاره!

احتمالا به خاطر کرک نشدنشه.

3ッドマクス
02-12-2008, 21:22
تکرار میکنم.
بازی هوز تو اینترنت پخش نشده.پس فردا الکی نرین دنبالش!!تا تو نت نباشه کسی نمیتونه دانلود کنه که بخواد برای فروش بزاره!

همین مونده بود شما تکرار کنی :31:
بازی پخش شده و الان هم یکی دانلود کرده و رفته تو نصب بازی داره نصب میکنه ...
کرکش هم اومده

linkin_park
02-12-2008, 21:29
آقا فردا تو تهران کجا گیر میاد !؟ وست گیم ؟!

3ッドマクス
02-12-2008, 21:32
وست گفته نمیاره تو فردا بیا چهار راه ولیعصر شروع کن به گشتن کل مغازه ها . بعدش برو پایتخت خلاصه زیر رو کن تهران رو :d

nawid
02-12-2008, 21:36
من بدبخت تو مشهد باید 4-5روزمنتظر بمونم:ِ

milky way
02-12-2008, 21:42
تکرار میکنم.

بازی 2 روزه تقریبا تو اینترنت اومده .

fandak
02-12-2008, 21:44
آقا ما هر چی میگیم کسی چرا گوش نمی ده

من فردا می رم ولیعصر ... زیر و رو می کنم بالاخره پیدا می کنم .

حتما می آم آدرس مغازه رو می گم

بچه های شهرستان هم Pm بدن که واسشون سریع پست کنم

به همین راحتی و خوشمزگی

3Dmajid
02-12-2008, 21:44
همین مونده بود شما تکرار کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
بازی پخش شده و الان هم یکی دانلود کرده و رفته تو نصب بازی داره نصب میکنه ...
کرکش هم اومده

همچین چیزی امکان نداره.

بازی 2 روزه تقریبا تو اینترنت اومده .

امکان نداره.

همه ش قلابیه.

mafia69
02-12-2008, 21:47
من نیکو می خوام:45:

fandak
02-12-2008, 21:48
همچین چیزی امکان نداره.

امکان نداره.

همه ش قلابیه.
پخش شده تو اینترنت .
با دوستان کل کل نکن . با هم مهربون باشید و به هم مهر و ومحبت کنید

فقط چند تا گروه هر کدوم کرک دادن . باید دید کدومش اصلیه . همین

qo0oick
02-12-2008, 21:56
همچین چیزی امکان نداره.

امکان نداره.

همه ش قلابیه.
دوست عزیز از کجا میدونی تقلبیه ؟ :40:
نکنه منبع داری؟؟؟:13:

fandak
02-12-2008, 21:58
کرک واقعی پیدا شد :

مراحل کار :
1 - کرک رو دریافت کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 - اتصال اینترنت را قطع کنید
3 - فایل paul.dll رو از پوشه دانلود شده کرک کپی کنید در داخل فولدر OfflineActivation
4 - فایل OfflineActivation.exe رو اجرا کنید
5 - کد VCUJR-6N3YN-FQ9S4-SCSA6-ULH7E-F2G2G-PLJ55-KDSG9-NQF3
Serial: UJEEK-ME33J-JDES3-GEW6X-F3NUV را وارد کنید
6 - اما یک نکته مهم این که تاریخ کامپیوتر خودتون رو بعد از 3 دسامبر قرار دهید
7 - فایل LaunchGTAIV.exe رو اجرا کنید . تمام

mohammad1196
02-12-2008, 22:03
توی این سایت هم میتونین کرک gta 4 رو پیدا کنین

Amin Asterix
02-12-2008, 22:13
دوست عزیز از کجا میدونی تقلبیه ؟ :40:
نکنه منبع داری؟؟؟:13:
عزیزم شوخی نکن.ما کارمون همینه.کسایی که میگن اومده رو هوا میگن!بازی هم همین الان کرک شده و همین الان تو تاپیک گذاشتن کرکشو.آخرین لینکشم 10 دقیقه اس اومده.(هنوز مشخص نیست درسته یا فیکه)

شما برو فوروم دبلیو(بزرگترین انجمن دانلود دنیا) میبینی که همین الان گذاشتن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیکشه اونجا که بعضیا در حل دانلودن.

اگر کسی لینک بازی رو از دو روز قبل داره به ما بده تا بریم تو فوروم دبلیو بزاریم که انقدر تو کف نباشن خود خارجیا:31::31::31::31::31::31:

ویرایش:این لینکیم که دادم بازیش فیک بود!!!

morteza.m2n
02-12-2008, 22:17
هرکی بازی رو نصب کرد سریعا آمار سیستمشو بده

fandak
02-12-2008, 22:21
عزیزم شوخی نکن.ما کارمون همینه.کسایی که میگن اومده رو هوا میگن!بازی هم همین الان کرک شده و همین الان تو تاپیک گذاشتن کرکشو.آخرین لینکشم 10 دقیقه اس اومده.(هنوز مشخص نیست درسته یا فیکه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیکشه اونجا که بعضیا در حل دانلودن.

اگر کسی لینک بازی رو از دو روز قبل داره به ما بده تا بریم تو فوروم دبلیو بزاریم که انقدر تو کف نباشن خود خارجیا:31::31::31::31::31::31:

ویرایش:این لینکیم که دادم بازیش فیک بود!!!
الان دیدم اون لینک رو که دادی

نوشتن لینک ها سالمن و حتی یکی هم دانلود کرده و نصب کرده

fandak
02-12-2008, 22:22

omid4mit
02-12-2008, 22:29
من لینک زیر رو از یکی از فروم ها پیدا کردم که مربوط به کسی هست که بازی رو از همون تورنت دانلود کرده و داره نصب می کنه.
حالا دوستانی که اصرار دارند بگن بازی توی اینترنت پخش نشده چرا به حرف اشتباهشون اعتراف نمی کنند و این جروبحث هارو بیخیال نمیشن. (البته شاید لینک زیر برای شما (ف)یلتر باشه که خودتون ردش کنید.)

bleu2u4u
02-12-2008, 22:37
منم فردا ميرم انقلاب و وليعصر
پيدا كردم ميم اينجا خبر ميدم

milky way
02-12-2008, 22:41

اگر همت کنن شرکتا تا فردا عصری میتونن بفرستن تو بازار.(اگر این واقعی باشه)

این تورنت بازی برای 30 نوامبر، 200% هم سالمه و کار میکنه و Fake نیست :31: نزدیک به 70 هزار نفر هم در حال دانلود تورنت هستن و نزدیک به 10 هزار نفرم Seed داره Seeder هم هم با سرعت های وحشتناک دارن از تورنت پشتیبانی میکنن و سرعت تورنت عالیه . فقط کرک نداره کرک های زیادی هم برای بازی هست که البته نمیدونم حتی یدونشم کار کنه یا نه ولی تورنت کاملا سالمه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند عکس از نصب بازی و بازی نصب شده از دانلود کنندهای تورنت که سالم و درست بودنش رو اثبات میکنه :

HoJJaT_007
02-12-2008, 22:44
خب معلومه چون میخوان پستاشون اضافه شه ! =))

من که 8 ماه منتظر بودم ( در اصل سه سال و 8 ماه) دو روزم روش ! در نتیجه هیچ نظری نمیدم تا زمانی که ریلیز شه

qo0oick
02-12-2008, 22:50
این تورنت بازی برای 30 نوامبر، 200% هم سالمه و کار میکنه و Fake نیست :31: نزدیک به 70 هزار نفر هم در حال دانلود تورنت هستن و نزدیک به 10 هزار نفرم Seed داره Seeder هم هم با سرعت های وحشتناک دارن از تورنت پشتیبانی میکنن و سرعت تورنت عالیه . فقط کرک نداره کرک های زیادی هم برای بازی هست که البته نمیدونم حتی یدونشم کار کنه یا نه ولی تورنت کاملا سالمه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند عکس از نصب بازی و بازی نصب شده از دانلود کنندهای تورنت که سالم و درست بودنش رو اثبات میکنه :

نه دیگه! حتماً اینم Fake هستش! :13:
Fake کجا بود بابا ! بسه کل کل :20:!

HoJJaT_007
02-12-2008, 22:51
کوییک جان کسایی که میگن فیک هست میخوان پستاشون بالا بره . شک نکن ;)

qo0oick
02-12-2008, 22:59
تعداد پست کجا بود؟؟؟؟؟
همه تو کفن! واسشون مهمه!
الان نگا تاپیک چند نفر بیننده داره. یکیش خودم الان نباید اینجا باشم و بحث کنم ولی چون واسم مهمه با دیال آپ آن شدم ببینم چه خبره.. اصلاً هم تعداد پست واسم مهم نیست!

Amin Asterix
02-12-2008, 23:02
الان دیدم اون لینک رو که دادی

نوشتن لینک ها سالمن و حتی یکی هم دانلود کرده و نصب کرده

عزیزم ایشون عکسو برای این گذاشتن که بگن تقلبیه.اگر نخوندین بخونین:

Its fake. I tried this earlier and its fakeمن قبلا امتحان کردم تقلبیه!

Proof Screenshot: اسکرین شات ثابت کننده:(همونی که گذاشتی!)

This is inside the First Partاین داخل پارت 1 هست.

منظورش اینه که یکسری آتاشغال توشه.

بله لینکاش اومده.البته تورنت شما رو نمیدونم .در هر صورت تاپیکشو زدن با عکسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکا رو کسی 'گذاشته که11 هزار پست داره و مطمئن هست:دی
کامل که گذاشت یکی تو قسمت دانلود بزاره.

کلا بحث من سر این بود که یکسری میگن بازی دو روزه که اومده.در صورتی که الان یک ساعتم نشده

عزیزم هنوزم از بن شدن یوزرات به خاطر من ناراحتی؟اصلا واسم مهم نیستی و پشیزی ارزش نداری.من روزی 8 ساعت آنلاینم و اگر بخوام پست بدم واسم کاری نداره.میبینی که هر دو روز میام اینجا!

mafia69
02-12-2008, 23:26
بیاین همه دعا کنیم هرچه زودتر جی تی ای 4 بیاد:42:

3ッドマクス
02-12-2008, 23:28
هنوز کسی عکسی از داخل بازی نزاشته ؟

milky way
02-12-2008, 23:36
عزیزم ایشون عکسو برای این گذاشتن که بگن تقلبیه.اگر نخوندین بخونین:
من قبلا امتحان کردم تقلبیه!
اسکرین شات ثابت کننده:(همونی که گذاشتی!)
این داخل پارت 1 هست.

منظورش اینه که یکسری آتاشغال توشه.

بله لینکاش اومده.البته تورنت شما رو نمیدونم .در هر صورت تاپیکشو زدن با عکسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینکا رو کسی 'گذاشته که11 هزار پست داره و مطمئن هست:دی
کامل که گذاشت یکی تو قسمت دانلود بزاره.

کلا بحث من سر این بود که یکسری میگن بازی دو روزه که اومده.در صورتی که الان یک ساعتم نشده

عزیزم هنوزم از بن شدن یوزرات به خاطر من ناراحتی؟اصلا واسم مهم نیستی و پشیزی ارزش نداری.من روزی 8 ساعت آنلاینم و اگر بخوام پست بدم واسم کاری نداره.میبینی که هر دو روز میام اینجا!

تورنتی که من گذاشتم برای 2 روز پیشه اگر دقت کنی ! این تورنت هم معتبر ترین منبع این بازیه فعلا چون هیچ گروهی هنوز این بازی رو ریلیز نکرده بجز CloneDVD فکر کنم، هرچیزی هم رو نت باشه یا سروسش از اون تورنته یا CloneDVD که البته CloneDVD تازه ریلیز کرده . این مسئله رو توجه داشته باشین بازی ها همیشه رو تورنت اول میان بعد از تورنت حالا به اشکال مختلف پخش میشن . ولی حالا دیگه این مسائل مهم نیست مهم اینه که بازی اومده فقط باید یه کرک معتبر براش پخش بشه، این بازی هنوز کرک معتبر نداره .

bleu2u4u
02-12-2008, 23:40
من كه خيلي اميدوارم فردا بياد تو بازار

bleu2u4u
02-12-2008, 23:42
البته ديگه بهتره بحث اينكه 2 ساعته اومده يا 2 روز بسته بشه(با اينكه مطمئنم بازم ادامه ميديد ولي خواستم يه حرفي زده باشم)

mafia69
02-12-2008, 23:43
اصلا چرا همون موقع که راکستار این بازیو برای پلی استیشن 3 بیرون داد برای ما pc دارا بیرون نداد؟

یعنی به فکر ما نبود.مثلا این جی تی ای از سری اولش برای pc بود.

من که میگم بریم راکستار رو سرشون خراب کنیم:21:

تازه بمبم دارم:32:

sepehr_x50
02-12-2008, 23:47

Grand Theft Auto IV

Size: 6.77 or 13.85 GB | Publisher: Rockstar Games | Developer: Rockstar North
Platform: PC | Genre: Action

Description:
GTA.IV.FDRM.TEST.Crack.Only-SHELOMOTUVI

Instructions:
1) Close your internet connection.
2) Copy paul.dll from “Crack” directory into “OfflineActivation” folder in the game directory.
3) Run OfflineActivation.exe in the “OfflineActivation” folder in the game directory.
use this:
Unlock code: VCUJR-6N3YN-FQ9S4-SCSA6-ULH7E-F2G2G-PLJ55-KDSG9-NQF3
Serial: UJEEK-ME33J-JDES3-GEW6X-F3NUV
and click “Activate” (with this cracked paul.dll you can enter whatever you like in the Unlock code/Serial field).
you should get the Activation Success message.
4) LaunchGTAIV.exe file has a a release date check, so:
change the date in you computer to anything later than 3rd December.
5) Run LaunchGTAIV.exe

MIRROR

mafia69
02-12-2008, 23:51
یکی از دوستام میگفت از اینجا دانلود کردم.الان که داشتم باهاش تلفنی صحبت می کردم.می گفت دارم بازی می کنم.یعنی راست میگه؟

sepehr_x50
02-12-2008, 23:55
یکی از دوستام میگفت از اینجا دانلود کردم.الان که داشتم باهاش تلفنی صحبت می کردم.می گفت دارم بازی می کنم.یعنی راست میگه؟

سرعت اینترنت دوستتون چیه؟!

qo0oick
02-12-2008, 23:55

grand theft auto iv

size: 6.77 or 13.85 gb | publisher: Rockstar games | developer: Rockstar north
platform: Pc | genre: Action

description:
gta.iv.fdrm.test.crack.only-shelomotuvi

instructions:
1) close your internet connection.
2) copy paul.dll from “crack” directory into “offlineactivation” folder in the game directory.
3) run offlineactivation.exe in the “offlineactivation” folder in the game directory.
use this:
unlock code: Vcujr-6n3yn-fq9s4-scsa6-ulh7e-f2g2g-plj55-kdsg9-nqf3
serial: Ujeek-me33j-jdes3-gew6x-f3nuv
and click “activate” (with this cracked paul.dll you can enter whatever you like in the unlock code/serial field).
you should get the activation success message.
4) launchgtaiv.exe file has a a release date check, so:
change the date in you computer to anything later than 3rd december.
5) run launchgtaiv.exe

mirror

مرسی اما لینکا ناقص نیست؟
71 پارت 100 مگ میشه 7 گیگ!
بقیش لینکا هم بیشتر از 3 4 گیگ نمیشه
پس کوشش 14 گیگ بازی؟؟

milky way
03-12-2008, 00:04
Grand Theft Auto IV

Size: 6.77 or 13.85 GB | Publisher: Rockstar Games | Developer: Rockstar North
Platform: PC | Genre: Action

Description:
GTA.IV.FDRM.TEST.Crack.Only-SHELOMOTUVI

Instructions:
1) Close your internet connection.
2) Copy paul.dll from “Crack” directory into “OfflineActivation” folder in the game directory.
3) Run OfflineActivation.exe in the “OfflineActivation” folder in the game directory.
use this:
Unlock code: VCUJR-6N3YN-FQ9S4-SCSA6-ULH7E-F2G2G-PLJ55-KDSG9-NQF3
Serial: UJEEK-ME33J-JDES3-GEW6X-F3NUV
and click “Activate” (with this cracked paul.dll you can enter whatever you like in the Unlock code/Serial field).
you should get the Activation Success message.
4) LaunchGTAIV.exe file has a a release date check, so:
change the date in you computer to anything later than 3rd December.
5) Run LaunchGTAIV.exe

Fake هست کرک درست حسابی برای بازی نیومده اینم فقط OfflineActivation برای فایل EXE یک کرک لازمه، جالبه که OfflineActivation رو حتی قبل از اینکه خوده بازی برای دانلود بیاد رو نت گذاشته بودن، تازه خوده بازی هم به نظر ناقص میرسه با لینکهایی که گذاشتین. بزودی Reloaded ورژن کرک شده رو آپلود میکنه اون آپلود بشه همچی حله کاملا .

sepehr_x50
03-12-2008, 00:04
مرسی اما لینکا ناقص نیست؟
71 پارت 100 مگ میشه 7 گیگ!
بقیش لینکا هم بیشتر از 3 4 گیگ نمیشه
پس کوشش 14 گیگ بازی؟؟

سایت های زیر رو ببین!

از این سایت ها معتبر تر میخوای؟!

حالا کی قصد دانلود داره؟! 2 روز دیگه حداکثرش میاد دیگه.:46:

SIMON137
03-12-2008, 00:14
اگر شركت عرضه كرد ، پيغام مي دهم براي هرجا كه خواستيد بفرستيم.
تا فردا صبر كنيد ...

qo0oick
03-12-2008, 00:15
سایت های زیر رو ببین!

از این سایت ها معتبر تر میخوای؟!

اخه حجمش کمه! نمیدونم واالله!
منم یه سری لینک گذاشتم:

milky way
سایت های زیر رو ببین!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این سایت ها معتبر تر میخوای؟!

حالا دیگه 100% مطمئناً Fake هست اصلا نسخه CloneDVD بدون کرک ریلیز شده، لینک اولم مربوط به یک فرووم هست که یه کاربر اولین پستش این لینک ها رو گذاشته و اصلا هیچ اعتباری نداره دومی هم که اصلا لینکی نداره .

این نسخه CloneDVD برای اطمینان:

ST_rO_nG
Belekhare [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] To bazar

ICEBOYS
03-12-2008, 00:21
حالا فردا نیاد شنبه 100 % میاد

اینقدر بی حوصله نباشید

بالاخره میاد

mafia69
03-12-2008, 00:31
والا adsl داره.سرعتشم 128.من که فردا بعد مدرسه میرم خونش.میندازمش کنار میشینم رو سیستمش بازی می کنم.:15:
ولی هیچی سیستم خود آدم نمیشه.
:9:

mafia69
03-12-2008, 00:33
تازه اگه راست گفته باشه.:8:

چاخان زیاد می کنه.

bleu2u4u
03-12-2008, 00:45
اگه اينترنتش 128 باشه خالي بسته

vitamin2002
03-12-2008, 00:47
بازی در اکثر کشور ها در 2 دیویدی ( dvd 9 ) عرضه شده ( 2 تا 7 گیگ که در کل 14 گیگ است ) که دوستمون در قسمت دانلود گذاشتند

و این نسخه fake نیست و اینم کرک که همون آپلود کننده یعنی areg قرار داده

milky way
03-12-2008, 00:48
والا adsl داره.سرعتشم 128.من که فردا بعد مدرسه میرم خونش.میندازمش کنار میشینم رو سیستمش بازی می کنم.:15:

120% خالی بسته شک نکن، من adsl 512 دارم بازی رو میخواستم بزارم بره دانلود دیدم اگر 24 ساعته بزارم دانلود و هیچ کار دیگه ای نکنم و با سرعت حدود 40 کیلو بایت تقریبا 2.5 روز دانلود بازی طول میکشه کلا بیخیالش شدم چون این بهترین حالت ممکن بود به طور معمول بدون شک بیشتر از دو هفته دانلودش طول میکشه . حالا بازی دو روزه اومده با adsl 128 اونم دانلوده کرده ؟؟؟؟؟!!!

milky way
03-12-2008, 00:51
بازی در اکثر کشور ها در 2 دیویدی ( dvd 9 ) عرضه شده ( 2 تا 7 گیگ که در کل 14 گیگ است ) که دوستمون در قسمت دانلود گذاشتند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این نسخه fake نیست و اینم کرک که همون آپلود کننده یعنی areg قرار داده

من خسته شدم انقدر گفتم دیگه نمیگم، این کرک بازی نیست این فقط OfflineActivation هست باید فایل EXE بازی هم کرک بشه .

mafia69
03-12-2008, 01:12
تا شنبه یا حضرت عباس

نه بابا تا فردا پس فردا گیرش میارم

mafia69
03-12-2008, 01:16
راست میگی؟

عجب ناکس بی معرفتی بوده.

hossein500300
03-12-2008, 01:33
بازی هنوز کرکش نيومده.احتمالاً تا فردا بياد.

qo0oick
03-12-2008, 01:49
Grand Theft Auto 4 OST - GTA 4 Soundtrack
01. Michael Hunter - Soviet Connection - 02:51
02. Mobb Deep Ft. Havoc & Prodigy From H.N.I.C. Part 2 Sessions - Dirty New Yorker - 02:52
03. The Rapture - No --- For Ben - 04:02
04. Munga - No Fraid A - 03:35
05. Busta Rhymes - Where’s My Money - 02:45
06. C.J. - I Want You - 03:24
07. Joe Walsh - Rocky Mountain Way - 05:10
08. Bob Marley & The Wailers and Damian Marley - Stand Up Jamrock - 05:39
09. Seryoga - Liberty City: The Invasion - 03:50
10. Greenskeepers - Vagabond - 02:58
11. Electrik Funk - On A Journey - 05:34
12. Qadir - Nickname - 02:18
13. David Axelrod - Holy Thursday - 05:26
14. Nas - War Is Necessary - 02:27
15. Fela Kuti - Zombie - 12:23
16. Global Communication - 05:23

Download:

PassWord:

turkishwarez.com

bleu2u4u
03-12-2008, 02:09
ديگه فكر نكنم به فردا برسه.
چون بالاخره 4 تا dvd يه و كركم كه هنوز نيومده پس بايد منتظر بشن تا كرك بياد و بعد رايت كنن
اينجوري به احتمال خيلي زياد ميوفته پس فردا

omid4mit
03-12-2008, 04:49
دوستان تکین بازی رو گذاشته برای فروش گذاشته.
نمیدونم به نظرتون ممکنه اینم پیش فروش باشه ؟

sepehr_x50
03-12-2008, 06:44

پس 100 درصد خالی بسته.:46:

mehdi_vsgh
03-12-2008, 08:10
لینک دانلود نسخه کامل بازی 13گیگابایت حجمشه

mehdi_vsgh
03-12-2008, 08:12
اینم یه مجموعه لینک دیگه شامل دو دی وی دی هر کدام حدود 7.3 گیگابایت

fandak
03-12-2008, 08:25

fandak
03-12-2008, 08:31
آدرس فروشگاه هیتاک کجای ولیعصره ؟

zadis
03-12-2008, 08:55
سایت تکین اورده و 3 دی وی دی هست . من سفارش دادم و منتظرم برام بفرستند
که دو سه روز میکشه (شهرستان) تهران که یه روزه با پیک موتوری میرسه

a.asgharpour
03-12-2008, 08:57
اینم لینک از معتبرترین سایت دانلود ولی توضیح انرا بخونید هنوز کرک سالمی برای این بازی نیومده !!

No working crack yet, it will be uploaded seperately when there is

king-hitler2
03-12-2008, 09:46
سایت تیکن زده برا فروش
کسی خردیه

P_666
03-12-2008, 09:56
سایت تیکن زده برا فروش
کسی خردیه

دوستان اگر امکانش هست لینک فروش رو برام پ.خ کنید ممنون میشم

SADEGH 7
03-12-2008, 10:39
من تا یه ربع دیگه می رم ولیعصر. اگه گیر بیارم حتما آدرس فروشگاه رو براتون می ذارم.

pedramgolchin
03-12-2008, 11:20
من تا یه ربع دیگه می رم ولیعصر. اگه گیر بیارم حتما آدرس فروشگاه رو براتون می ذارم.
دمت گرم مگس جونم
منتظریم:10::10:

sodoko
03-12-2008, 11:32
آقا میخواستم ببینم اونی که تو سایته تکین به فروش گذاشتن کامل و بدون نقصه
خواهش میکنم زود جواب بدید دیگه تحملم تموم شد

HoJJaT_007
03-12-2008, 11:34
من جمعه یا شنبه میرم پایتخت , اگه بودش بهتون خبر میدم.

اینم تکین گذاشته صد درصد همینایی هست که لینک داره !

پس کمی Wait !

starn
03-12-2008, 12:02
الان زنگ زدم وست گفت نکی اریم پس دوستانی که می خوان برن ببینن وست اورده یا نه زحمت نکشن
-----------
راستی آقا ما چی کار کنیم رممون 1 گیگ باس 800 گرافیکم 8600 gt سی پی یوم هم amd 4.2 یعنی نمی تونیم بازی رو انجام بدیم

سیستم پیشنهادی نوشته 1.5 نمی رم یعنی روی 1 جواب نمی ده؟؟؟

pedramgolchin
03-12-2008, 12:09
الان زنگ زدم وست گفت نکی اریم پس دوستانی که می خوان برن ببینن وست اورده یا نه زحمت نکشن
-----------
راستی آقا ما چی کار کنیم رممون 1 گیگ باس 800 گرافیکم 8600 gt سی پی یوم هم amd 4.2 یعنی نمی تونیم بازی رو انجام بدیم

سیستم پیشنهادی نوشته 1.5 نمی رم یعنی روی 1 جواب نمی ده؟؟؟

از همون اول معلوم بود که وست نمیاره چون ارشاد بهشون گیر میده
در مورد بازی هم باید بهتون بگم که دستتون توی تنظیمات گرافیک خیلی بازه و میتونید 100% بازی رو انجام بدید

HoJJaT_007
03-12-2008, 12:14
من هنوز سر در گمم.

میخوام برم بخرم , میترسم ران نتونم بکنم .

یکی که خریده بگه با این سیستم میشه رانش کرد ؟

رم 1 گیگ
8600 gt با 512 مگ رم
سی پی یو هم اینتل 3.06

kingmohsen
03-12-2008, 12:21
رم سیستمت خیلی پایینه حداقل 1 گیگ باید باشه
اجرا شدن که اجرا میشه شاید اما با پایین ترین گرافیک

starn
03-12-2008, 12:22
خیلی ها از رم می ترسن وگر نه 8600 گرافیک می تونه بازی رو اجرا کنه مشکل اصلی رم ای کاش با 1 گیگ هم اجرا بشه

pedramgolchin
03-12-2008, 12:26
لازم نیست اینقدر از سیستمتون ایراد بگیرید
مطمنم که با رم 1 میشه بازی رو اجرا کرد
بگید بازی رو از کجا بگیریم؟؟؟؟

HoJJaT_007
03-12-2008, 12:29
والا یه فروشگاه میشناسم میگفت فردا بازیو به قیمت 2400 تومن میاره .

لینک نمیتونم بدم , اگه میخواید لینک pm بدید .

رم سیستمت خیلی پایینه حداقل 1 گیگ باید باشه
اجرا شدن که اجرا میشه شاید اما با پایین ترین گرافیک

خب مگه مال من چنده ؟

رم کارت گرافیکم 512

رم سیستم 1 گیگه .

شما پست رو کامل خوندی ؟ :46:

pedramgolchin
03-12-2008, 12:31
نمایندگی فروش تکین تو تهران کجاست ؟؟؟

pedramgolchin
03-12-2008, 12:33
والا یه فروشگاه میشناسم میگفت فردا بازیو به قیمت 2400 تومن میاره .

لینک نمیتونم بدم , اگه میخواید لینک pm بدید .

خب مگه مال من چنده ؟

رم کارت گرافیکم 512

رم سیستم 1 گیگه .

شما پست رو کامل خوندی ؟ :46:
حجت جون لطف کن واسه من pm کن
مرسی

3ッドマクス
03-12-2008, 12:38
تو تهران کسی خرید سریع بیاد به ما هم بگه ممنون ...

Kianoosh
03-12-2008, 12:43
من هنوز سر در گمم.

میخوام برم بخرم , میترسم ران نتونم بکنم .

یکی که خریده بگه با این سیستم میشه رانش کرد ؟

رم 1 گیگ
8600 gt با 512 مگ رم
سی پی یو هم اینتل 3.06

رم کمه!شما برای بازی های روز به 2 گیگ نیاز دارید و مدل رمت چیه!؟می تونی دو گیگ 800 بخری (کینگ مکس-اپسیر و...)حدود 30-35 یا یه یه گیگ هم مدل همون دوال کنی حدود 15 تومن.

خیلی ها از رم می ترسن وگر نه 8600 گرافیک می تونه بازی رو اجرا کنه مشکل اصلی رم ای کاش با 1 گیگ هم اجرا بشه

ضمن تائید صحبتتون باید بگم علاوه بر اینها پردازنده هم خیلی مهمه که باید صبر کرد و دید c2q ساپورت این بازی تا چه حد واقعی بوده!و تا چه حد تبلیغات!!!من که لحظه شماری می کنم!:31:از فروش بازی خبری نشد!؟

:11:

vegas
03-12-2008, 12:45
بازی هنور کرک نشده و این روش offline activation هم کار نمیکنه !

kingmohsen
03-12-2008, 12:53
4 تا دی وی دی هست توی خیابون سعدی هم باید پیدا بشه

qo0oick
03-12-2008, 13:02
بازی هنور کرک نشده و این روش offline activation هم کار نمیکنه !
چرا دوست عزیز
Razor 1911 این بازی رو کرک کرده!
ولی هنوز فایل اصلی بازی کرک نشده..

3ッドマクス
03-12-2008, 13:05
آخرش کسی متوجه نشد تو تهران کجا آورده ؟ من امروز نخرمش شب خوابم نمی بره ...

ebinem173
03-12-2008, 13:08
کسی از تکین نخریده؟
میگه بازی کرک شده است و مشکلی هم نداره

3ッドマクス
03-12-2008, 13:12
آدرس نمایندگی تکین رو تو تهران بدید ...

qo0oick
03-12-2008, 13:13
کسی از تکین نخریده؟
میگه بازی کرک شده است و مشکلی هم نداره
روز اول که UnderCover رو اورده بود دقیقاً همین حرفو به من زد!
گفت کامل و کرک شدس...
خریدم نصب که کردم بازی اجرا نشد. Dont Send میداد! کرک هم که اصلاً لازم نداشت!
اینم 100% مثل اونه! :13:

vegas
03-12-2008, 13:15
چرا دوست عزیز
razor 1911 این بازی رو کرک کرده!
ولی هنوز فایل اصلی بازی کرک نشده..
خوب فایل اصلی بازی کرک نشده یعنی هنوز بازی کرک نشده و نمیشه بازی کرد پس بهتره دنبال خرید این بازی نیاشید تا یکی از گروه های معروف مثل reloaded بازی را کرک کنه!!! :46:

SIMON137
03-12-2008, 13:40
بازي به صورت تقريبي فردا صبح تا عصر در يك زمان پخش ميشه ، تعداد هم 4 دي وي دي هستش ...

993
03-12-2008, 13:53
من امروز رفتم تکین تو پاساژ ولیعصر!!
ادم دروغ گو!! میگن داری میگه نه!! میگم تو سایت زدی که داری!! میگه فقط به مشتری هامون میدیم!! گفتم اره خوب!! اصلا دانلود کردی که گذاشتی واسه فروش؟!!! چیزی نگفت اومدم بیرون!! مسخره! الکی زده تو سایت!! مدرن هم رفتم تو همون پاساژ داشت با یکی از دوستاش تلفنی حرف میزد میگفت تازه الان فلانی! گذاشته دانلود بشه! هنوز نمیدونیم بیارم یا نه! گفتن که گیر میدن! دیگه به سوال کردن من نرسید! اومدم بیرون!:d

sodoko
03-12-2008, 14:47
آقا یکی راهنماییم کنه
من از shop.gtpland بخرم یا تکین یا فعلا صبر کنم؟؟
راستی من از یکی شنیدم که این بازی در دو نسخه آلمانی و اصلی منتشر میشه که نسخه اصلی کامل تره!
این درسته؟؟

qo0oick
03-12-2008, 15:00
آقا یکی راهنماییم کنه
من از shop.gtpland بخرم یا تکین یا فعلا صبر کنم؟؟
از هرجا میگیری از تکین نگیر!
بگیر حتماً جوابشو به ما بده که درسته یا نه!
تهرانی؟

elemon
03-12-2008, 15:02
سلام
عزیزان مشهدی کسی نخریده
تا فردا میاد یا نه؟

bleu2u4u
03-12-2008, 15:09
از كرك بازي خبري نشد

salmangordan
03-12-2008, 15:09
دوستان من از یک مغازه تو انقلاب پرسیدم گفت قراره امروز بعد از ظهر پخش بشه اگه نشد پنج شنبه حتما میاد.

sinaset
03-12-2008, 15:15
سلام دوستان من این بازی رو در سایت et-game دیدم با چهار dvd امده بودخودتون یک سری بزنید

SAM-SON 70
03-12-2008, 15:16
بچه ها الان این بازی به صورت اریجینال بدست ما میرسه یا بازم سانسور میشه ؟!!
ممکنه غیر مجازش کنن ؟.

3ッドマクス
03-12-2008, 15:16
دوستان من از یک مغازه تو انقلاب پرسیدم گفت قراره امروز بعد از ظهر پخش بشه اگه نشد پنج شنبه حتما میاد.

دقیقا آدرس میدی ؟
کسی هنوز نخریده بازی رو از تهران ...

راستی این نسخه های تو بازار کامله ؟ یعنی سانسور و کم کردن کیفیت تکستچر و ... نداره ؟

SADEGH 7
03-12-2008, 15:17
من امروز علاءالدین ، ولیعصر (از چهارراه تا میدون) و انقلاب رو زیر و رو کردم.
فقط 2 تا مغازه (یکی تو انقلاب و یکی هم تو پاساژ ولیعصر) گفتند که تا بعد از ظهر حدود 6-7 میارن.(اون که تو انقلاب بود گفت از شرکت تکین قراره براش بیارن.)
با چند تا فروشنده هم صحبت کردم گفتن جرم فروش بازی پلمپ مغازس. واسه همین خیلی ها نمیارن.در ضمن فشاری که سر این بازی رو فروشنده ها اوردن بی سابقه بوده.چون سر تامب رایدر (که اون هم یه بازی ممنوع بود) چنین حرف هایی زده نمی شد.
حالا اگه عصر فازش باشه باز می رم انقلاب و ولیعصر یه سری می زنم.شاید هم فردا...

SAM-SON 70
03-12-2008, 15:19
اگه کسی خرید بما هم بگه مردیییییییییییییییییییییی یییییییییم.

3ッドマクス
03-12-2008, 15:20
من امروز علاءالدین ، ولیعصر (از چهارراه تا میدون) و انقلاب رو زیر و رو کردم.
فقط 2 تا مغازه (یکی تو انقلاب و یکی هم تو پاساژ ولیعصر) گفتند که تا بعد از ظهر حدود 6-7 میارن.(اون که تو انقلاب بود گفت از شرکت تکین قراره براش بیارن.)
با چند تا فروشنده هم صحبت کردم گفتن جرم فروش بازی پلمپ مغازس. واسه همین خیلی ها نمیارن.در ضمن فشاری که سر این بازی رو فروشنده ها اوردن بی سابقه بوده.چون سر تامب رایدر (که اون هم یه بازی ممنوع بود) چنین حرف هایی زده نمی شد.
حالا اگه عصر فازش باشه باز می رم انقلاب و ولیعصر یه سری می زنم.شاید هم فردا...

میشه ادرس این مغازه ها رو دقیق تر بدی ؟ من امشب حتما میرم یه سری میزنم
فقط اگر ممکنه بگو اون مغازه تو ولیعصر دقیقا کجایی پاساژ هست ...

mehdi_vsgh
03-12-2008, 15:24
دوستان یه بحث برای انحراف تاپیک

چرا این بازی ممنوعه؟؟ اگه نمیشه اینجا توضیح داد تو پ خ بگین!!

راستش من زیاد بازی نمیکردم تا حالا چون سیستمم نمیکشید اگه ممکنه یه نفر برام توضیح بده (البته در صورت لزوم تو پ خ)

ممنون

SAM-SON 70
03-12-2008, 15:25
اقا من حاضرم از بچه ها نسخه کاملش (بدون سانسور ) رو با پست پیشتاز بخرم .
ما همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !!!

sodoko
03-12-2008, 15:26
این هم کرکه بازی توسط reload

فقط خواهش میکنم به من بگید از کدوم سایت خرید کنم که مطمئن مطمئن باشه .
بدشم مگه این بازی نسخه آلمان و نسخه اصلی داره؟

SADEGH 7
03-12-2008, 15:28
میشه ادرس این مغازه ها رو دقیق تر بدی ؟ من امشب حتما میرم یه سری میزنم
فقط اگر ممکنه بگو اون مغازه تو ولیعصر دقیقا کجایی پاساژ هست ...

اگه از اون دری که سمت خیابون ولیعصر هست بری داخل اولین یا دومین مغازه ی سمت چپ.دقیق یادم نیست.
انقلاب هم سمت چپ پاساژ کامپیوتری که روبروی میدونه.
موفق باشی

SIMON137
03-12-2008, 15:29
دوستان یه بحث برای انحراف تاپیک

چرا این بازی ممنوعه؟؟ اگه نمیشه اینجا توضیح داد تو پ خ بگین!!

راستش من زیاد بازی نمیکردم تا حالا چون سیستمم نمیکشید اگه ممکنه یه نفر برام توضیح بده (البته در صورت لزوم تو پ خ)

ممنون

كلا ارشاد اين بازي رو ممنوع كرده به دليل مسائل و صحنه هاي .... و ... موجود در بازي (البته به نظر كارشناسان ارشادي )
بازي فردا عرضه مي شود ، هركي خواست الان بگه براش پيش بفرستم :d
هم شهريان عزيز تهراني ، با پيك موتوري مي فرستيم :D

SADEGH 7
03-12-2008, 15:31
این هم کرکه بازی توسط reload

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط خواهش میکنم به من بگید از کدوم سایت خرید کنم که مطمئن مطمئن باشه .
بدشم مگه این بازی نسخه آلمان و نسخه اصلی داره؟

تو این پست :

در مورد نسخه ی ژرمن یه توضیحاتی دادم.البته به تاریخ ها نباید توجه کنید چون خبر قدیمیه.
موفق باشی

SAM-SON 70
03-12-2008, 15:32
is there any body to help me !!!
یعنی کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککک.

Masoud King
03-12-2008, 15:37
سایت IGN هم بازی نقد کردش و بهش نمره 9.2/10 رو داد!

همچنین GamesRadar هم به بازی نمره ای بهتر از 9 نداد!

همچنین بر اساس گزارش یکی از کابرای pcgameshardware این بازی با کارتهای گرافیک AMD/Ati دچار مشکل میشه. PCGH گفته که خودش تست کرده و این مشکلات رو تائید میکنه!
کارت های که PCGH با هاشون تست کرده HD 4870 with 1,024 MiByte و HD 4850 و HD 3870 و HD 3850 که در هر چهار کارت گرافیک ذکر شده بازی موقع ورود به صفحه خودامد گویی GTA 4 دچار مشکل میشه!

3ッドマクス
03-12-2008, 15:38
یعنی نسخه pc بدتره ؟

omid4mit
03-12-2008, 15:42
یعنی نسخه pc بدتره ؟

نه به هیچ وجه
اتفاقا" این نمره 9.2 که به pc دادن از نمره 10 که به ps3 , x360 دادن ارزشش بیشتره چون اون موقع که بازی اومد یه سورپرایز بزرگی برای همه بود ولی الان با گذشت چندین ماه که بازی برای pc عرضه شده دیگه اون تازگی رو نداره ولی شما مطمئن باش از نسخه کنسولی بهتره :27:

takingame
03-12-2008, 15:47
مدیر محترم متوجه نبودم که ارسال پستها به این صورت میباشد پس از شما دوستان گرامی خواهش میکنم که این مطالب رو منتشر نکنید با تشکر

3ッドマクス
03-12-2008, 15:56
امتیاز های کنسول همه 10/10 بود همه کف کرده بودند اما مال pc شده 9.2 واقعا خیلی کمه ...

pedramgolchin
03-12-2008, 16:00
كلا ارشاد اين بازي رو ممنوع كرده به دليل مسائل و صحنه هاي .... و ... موجود در بازي (البته به نظر كارشناسان ارشادي )
بازي فردا عرضه مي شود ، هركي خواست الان بگه براش پيش بفرستم :d
هم شهريان عزيز تهراني ، با پيك موتوري مي فرستيم :d
من میخام
لطفا هر جور ممکنه واسم بفرست
چجوری با شما تماس داشته باشیم؟

Big-Boss
03-12-2008, 16:00
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 19 (17 کاربران و 2 مهمان)

Iman Bala
03-12-2008, 16:01
مطمئن باش اگه پیشرفت نکرده پس رفت هم نکرده.:27:

3ッドマクス
03-12-2008, 16:10
فعلا که امتیاز هاش نشون میده پست رفت کرده ...

HoJJaT_007
03-12-2008, 16:13
شما چرا متوجه نمیشی ؟

اون موقع بازی تازه اومده بود که اون نمره رو گرفت .

الان که اکثرا بازیش کردن و یه جورایی تکراریه , درنتیجه نشون میده که باید امتیاز کمی بگیره.

پس اینقدر نگید که پس رفت کرده پس رفت کرده

3ッドマクス
03-12-2008, 16:15
چه ربطی داره به تکراری شدن . کلا این غیر ممکن هستش که گرافیکش بالاتر از نسخه کنسولی باشه اما امتیازش کمتر باشه
پس مطمئن باشید که نسخه کنسول گرافیکش وقتی گرفته 10 و نسخه pc 'گرفته 9 حتما گرافیکش بدتر هست

Iman Bala
03-12-2008, 16:18
چه ربطی داره به تکراری شدن . کلا این غیر ممکن هستش که گرافیکش بالاتر از نسخه کنسولی باشه اما امتیازش کمتر باشه
پس مطمئن باشید که نسخه کنسول گرافیکش وقتی گرفته 10 و نسخه pc 'گرفته 9 حتما گرافیکش بدتر هست

چرا صبر نمیکنی تا به دستون برسه .اون وقت همه میفهمیم.:19:

SADEGH 7
03-12-2008, 16:19
9 که نمره ی کمی نیست.شما یه جور می گی 9 که انگار مثل نید فور اسپید 5 گرفته.در کل این بحث بی فایدس.چون چه پیشرفت کرده باشه چه پسرفت همه می خرنش. 9 خودش یه امتیاز افسانه ایه.

3ッドマクス
03-12-2008, 16:21
من نمیگم نمره کمی هست اما خب نسخه کنسول گرافیکش شده 10 پس یعنی از نسخه کنسول گرافیکش بدتر هست
در حالی که سازندهاش می گفتند بهتر هست

SIMON137
03-12-2008, 16:21
اصلا شما به نمره كاري نداشته باش ، ملاك نيست كه ، بذار بياد ببين چه نمره اي ميدن ، gamespot به آندركاور 2.5 داد بعد چند روز داد 7
مهم اينه كه بازي براي شما جذاب باشه و نو آوري داشته باشه ، مثلا fallout3 نمره 9 بهش داده شده ، ولي من از اين بازي خوشم نيومد اصلا ...

Optimus Prime
03-12-2008, 16:22
بزارید بازی کنید بعد .چند صفحه همین جوری بی خودی دارید بحث می کنید.
گرافیک PC بهتر از کنسول هاست من X360 بازی کردم Draw Distance کمی داشت همرو باهم Load نمی کرد.

starn
03-12-2008, 16:24
دوستان تهرانی بازی رو می تونن با 6 هزار تمن داشته باشن البته از فردا شرکت تاکین این بازی رو در 3 دی وی دی و با قیمت 3 هزار و هزینه ی پیک هم 3000 برای تهرانی ها

MeMri
03-12-2008, 16:26
مغازه فرزین واقع در ولیعصر گفت که بازی رو نمی آرن :(

P_666
03-12-2008, 16:27
دوستان تهرانی بازی رو می تونن با 6 هزار تمن داشته باشن البته از فردا شرکت تاکین این بازی رو در 3 دی وی دی و با قیمت 3 هزار و هزینه ی پیک هم 3000 برای تهرانی ها

دوست عزیز با پیک موتوری میفرسته یعنی همون روز به دستمون میرسه دیگه؟

درضمن مگه بازی 4 dvd نبود ؟

sodoko
03-12-2008, 16:30

مگه سایت تکین و بقیه سایتها منتشر نکردن ؟؟
ینی اونایی که به فروش گذاشتن همش الکیه یا ناقصه؟

Iman Bala
03-12-2008, 16:37
من چند جا رفتم (مشهد) همه گفتن فردا .بعضی ها هم می گفتن که 3 تا dvd هست .نمی دونم چرا!

SADEGH 7
03-12-2008, 16:41
من چند جا رفتم (مشهد) همه گفتن فردا .بعضی ها هم می گفتن که 3 تا dvd هست .نمی دونم چرا!
حجم بازی 13.7gb هستش.حجم هر dvd خام 4.7gb . پس 3 تا dvd می شه 15.10gb که از حجم بازی هم بیشتر می شه.:46:
نتیجتا بازی 3 تا dvd هست.
موفق باشی

Iman Bala
03-12-2008, 16:47
حجم بازی 13.7gb هستش.حجم هر dvd خام 4.7gb . پس 3 تا dvd می شه 15.10gb که از حجم بازی هم بیشتر می شه.:46:
موفق باشی

خوب پس چرا همه جا نوشتن تو 4 تا dvd عرضه شود؟:13:

daniyal62
03-12-2008, 16:47
یعنی فردا حتما میاد
اگه آره که فردا برم سعدی

SADEGH 7
03-12-2008, 16:49
خوب پس چرا همه جا نوشتن تو 4 تا dvd عرضه شود؟:13:

در حال حاضر تنها جایی که رسما داره بازی رو می فروشه تکین هستش که نوشته 3 تا dvd .

SIMON137
03-12-2008, 16:52
حجم بازی 13.7gb هستش.حجم هر dvd خام 4.7gb . پس 3 تا dvd می شه 15.10gb که از حجم بازی هم بیشتر می شه.
موفق باشی

البته اين درسته ولي به دلايل مختلف dvd رو دقيقا 4.7 كه پر نمي كنند!!! شما به dvd هايي كه داري مراجعه كن ، نتيجه ميگيري كه 4 دي وي دي هست...

Iman Bala
03-12-2008, 16:53
یعنی فردا حتما میاد
اگه آره که فردا برم سعدی

والا من که رفتم همه گفتن فردا میرسه.ولی حسابی نداره.اگه رفتی داشتن مارو بی اطلاع نگذار.

qo0oick
03-12-2008, 16:54
موفق باشی
چجوری حساب کردی شد 15.10GB :18::18:؟؟
3تا دی وی دی 4.7 میشه 14.10Gb :13:
در ضمن هر دی وی دی 4.7GB نیست! 4.5GB هستش!

SADEGH 7
03-12-2008, 16:55
چجوری حساب کردی شد 15.10gb :18::18:؟؟
3تا دی وی دی 4.7 میشه 14.10gb :13:
در ضمن هر دی وی دی 4.7gb نیست! 4.5gb هستش!

رفیق من از صبح کلی راه رفتم دیشب هم کم خوابیدم.
ذهنی حساب کردم.یه نمه سوتی شد. شرمنده.:11:

Iman Bala
03-12-2008, 16:57
با این حساب من چه کنم اگه فردا 3 dvd دیدم بخرم؟

3ッドマクス
03-12-2008, 16:57
magas-vizz عزیز میشه آدرس اون مغازه تو انقلاب که گفت تکین قرار هست براش بیاره دقیق تر بدی من الان میخوام برم ببینم
آورده یا نه

MM-Aquarius
03-12-2008, 16:59
بیخود دلتون رو خوش نکنید...چون:

اول باید بازی کامل رو گیر بیارید.
بعد باید کرک سالمش رو گیر بیارید.
حالا خوشحال و سرمست بازی رو اجرا میکنید....ااااآ!چی شد پس؟ این سیستم که حداقل(یا حداکثر)نیازهای بازی رو برآورده میکنه پس چرا اینقدر افتضاح اجرا میشه و میلنگه/ چرا کرش میکنه؟ لعنتی!

از طرف دیگه اونطور که من فهمیدم باید برای سیو کردن بازی به games for windows live وصل بشید.همچنین برای مولتی پلیر که فکر نکنم کرک کردنش کار راحتی باشه.

در ضمن این گواه اینکه بازی روی 90% سیستم های خرکی هم میلنگه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fandak
03-12-2008, 17:00
من هم امروز نرفتم . چون پیش خودم گفتم صبح که نمی آرن .

پس من فردا می رم ولیعصر و یحتمل انقلاب .

بغل بازار رضا یه مغازه چسبیده هست که نرم افزار و بازی و ... می فروشه ... بازی های جدید رو فی الفور می آره

هر دی وی دی هم 1000 حساب می کنه . البته چونه بزنی 900 هم راه می آد!!!

qo0oick
03-12-2008, 17:00
رفیق من از صبح کلی راه رفتم دیشب هم کم خوابیدم.
ذهنی حساب کردم.یه نمه سوتی شد. شرمنده.:11:
فدا سرت من خواستم بگم بچه ها اشتباه نکنن :40:
بازی رو می تونن تو 3تا دی وی دی هم جا کنن! می فشارنش :31:(فشردش می کنن)

SADEGH 7
03-12-2008, 17:05
magas-vizz عزیز میشه آدرس اون مغازه تو انقلاب که گفت تکین قرار هست براش بیاره دقیق تر بدی من الان میخوام برم ببینم
آورده یا نه
گفتم که رفیق.شمال خیابون. روبروی میدون.سمت شمال شرقی میدون.اسم پاساژ رو یادم نیست.ولی تنها پاساژیه که من دیدم تو انقلاب سخت افزار هم داره.سمت چپ پاساژ یه مغازه هست.دقیقا دیوار به دیوار پاساژ.
البته پیشنهاد می کنم یه کم صبر کنی.حدود 6 برو که اگه قراره بیاره دیگه 100% اورده باشه.چون به من گفت حدود 6-7 برم.
موفق باشی

qo0oick
03-12-2008, 17:06
بیخود دلتون رو خوش نکنید...چون:

اول باید بازی کامل رو گیر بیارید.
بعد باید کرک سالمش رو گیر بیارید.
حالا خوشحال و سرمست بازی رو اجرا میکنید....ااااآ!چی شد پس؟ این سیستم که حداقل(یا حداکثر)نیازهای بازی رو برآورده میکنه پس چرا اینقدر افتضاح اجرا میشه و میلنگه/ چرا کرش میکنه؟ لعنتی!

از طرف دیگه اونطور که من فهمیدم باید برای سیو کردن بازی به games for windows live وصل بشید.همچنین برای مولتی پلیر که فکر نکنم کرک کردنش کار راحتی باشه.

در ضمن این گواه اینکه بازی روی 90% سیستم های خرکی هم میلنگه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
الان این لینکی که دادی چی رو نشون میده؟
یه نظر سنجی معمولیه! که 50% افراد بازی رو هنوز تهیه نکردن! الان این نشون میده که بازی سیستم بالایی می خواد؟؟؟؟؟ 27% هم که گفتن مخوفه! 12% هم که حال کردن باهاش! البته نظر ها زیاد نیست.
من که به این چرت و پرتا اهمیت نمیدم!

fandak
03-12-2008, 17:07
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 21 (17 کاربران و 4 مهمان)
fandak, 3ッドマクス, a.asgharpour, arenghatel, click_dez, Iman Bala, javad10170, magas-vizz, Masoud_kp, MM-Aquarius, nasi1962, pentoriko, P_666, qo0oick, sodoko, vitamin2002

MM-Aquarius
03-12-2008, 17:10
الان این لینکی که دادی چی رو نشون میده؟

یه نظر سنجی معمولیه! که 50% افراد بازی رو هنوز تهیه نکردن! الان این نشون میده که بازی سیستم بالایی می خواد؟؟؟؟؟ 27% هم که گفتن مخوفه! 12% هم که حال کردن باهاش! البته نظر ها زیاد نیست.
من که به این چرت و پرتا اهمیت نمیدم!
27 درصد گفتن افتضاح اجرا میشه روی سیستم های 4 هسته ای و 4 گیگ رم و فلان..12% هم گفتن خوباجرا میشه.یعنی مشکلی ندارن ولی گرافیکش نه چندان خوب و فریم ریت هم همینطور.
9.5% هم گفتن اصلا اجرا نمیشه و هی ارور میده.

تو قسمت تاپیک هاش که بری میبینی چقدر دارن شکوه و ناله میکنن.نکته اینکه این بزرگترین فروم طرفدارای جی تی ای است.من از صبح دارم دنبال میکنم قضیه رو.

HoJJaT_007
03-12-2008, 17:10
راستی اینم لینک گروه اجتماعی این بازی :

بیایید عضو شید بحثای اضافی رو اونجا کنیم اینجا اینقدر شلوغ نشه !

3ッドマクス
03-12-2008, 17:11
من امشب میرم به همون آدرسی که دوستمون گفت ببینم آورده یا نه . برام دعا کنید :d
کسی خبر داره که تا الان کسی تونسته بازیش کنه یا نه ؟ آخه تا حالا کسی عکسی از داخل بازی نزاشته ...

fandak
03-12-2008, 17:12
سیستم سنگینی می خواد
لامذهب

fandak
03-12-2008, 17:15
تو میدون انقلاب هم دقیق آدرس بدم

یه مغازه ای هست که جنس دی وی دی که استفاده می کنه خیلی عالی هست . از این ات آشغال ایرانی و پرینکو نیست

دقیقا نبش خیابان کارگر شمالی ( همون خیابونی که می خوره به پارک و بلوار کشاورز ) یه مغازه هست که توش هم نرم افزار و هم بازی و همه چیز داره و تازه کاور های بازی رو نصب کرده رو ویترین مغازش

HoJJaT_007
03-12-2008, 17:17
چقدر پیشرفت ! هر روز تاپیک 50 صفحه میره جلو .

خب میتونیم بحثای خیلی اضافی رو اینجا ادامه بدیم :

3ッドマクス
03-12-2008, 17:18
تو میدون انقلاب هم دقیق آدرس بدم

یه مغازه ای هست که جنس دی وی دی که استفاده می کنه خیلی عالی هست . از این ات آشغال ایرانی و پرینکو نیست

دقیقا نبش خیابان کارگر شمالی ( همون خیابونی که می خوره به پارک و بلوار کشاورز ) یه مغازه هست که توش هم نرم افزار و هم بازی و همه چیز داره و تازه کاور های بازی رو نصب کرده رو ویترین مغازش

دوست عزیز مطمئنی اینجا بازی رو آورده ؟

fandak
03-12-2008, 17:23
دوست عزیز مطمئنی اینجا بازی رو آورده ؟
نه من آدرس دادم فقط . چون خودم نرفتم امروز اونجا

ولی من فکر نکنم اون پخش کننده های بازی ( عمده فروش ها ) امروز این بازی رو پخش کنن .

می افته واسه فردا .

البته اون مغازه ای که ادرس دادم بازی ها رو سریع می آره

Alireza.M67
03-12-2008, 17:26
من امروز کل ولی عصر رو گشتم نبود .
حالا همه واسه من بچه مثبت شدن میگن بازی ممنوعه و ما هم نمیاریم .
بهترین جا همون توپ خونه است . تو اون پاساژش قطعا گیر میاد ...

SIMON137
03-12-2008, 17:33
من گفتم كه رسما بازي رو فردا شركت هاي رسمي سر يك ساعت پخش مي كنن كه بقيه هم نتونن از روش كپي كنن . كلا امروز رو بيخيال بشيد چون اگر پيدا بشه يك موردي توش هست يا ...
فردا صبح تا عصر تقريبي سر يك ساعت مي آورند. كركش هم شرطه ، البته گفتم كه بازي اماده پخش هست ولي به همون دليلي كه گفتم بازي عرضه نمي شود .
پس تا فردا . اومد اعلام مي كنم...

M i L @ D
03-12-2008, 17:36
سایت ign هم بازی نقد کردش و بهش نمره 9.2/10 رو داد!

همچنین gamesradar هم به بازی نمره ای بهتر از 9 نداد!

همچنین بر اساس گزارش یکی از کابرای pcgameshardware این بازی با کارتهای گرافیک amd/ati دچار مشکل میشه. Pcgh گفته که خودش تست کرده و این مشکلات رو تائید میکنه!
کارت های که pcgh با هاشون تست کرده hd 4870 with 1,024 mibyte و hd 4850 و hd 3870 و hd 3850 که در هر چهار کارت گرافیک ذکر شده بازی موقع ورود به صفحه خودامد گویی gta 4 دچار مشکل میشه!

:18::18::18::18::18:

هــــــــــــــــــــــــ ــــــــا ؟ یعنی من الان مدل کارت گرافیکم 4870 هست نمیشه باااازییییییییی کرد ؟؟؟؟؟؟

:18::18::18::18::18:

واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااییییییییییی یییی ....... توروخدا نههههههههههههههههههههههه

:18:

HoJJaT_007
03-12-2008, 17:40
بابا به خدا بهتره بحثای اضافی رو اینجا کنیم :

مثلا آدرس تکین کجاست یا مغازه کجاست و ... !

sepehr_x50
03-12-2008, 17:49
بازی جدید GTA IV 2009 : Grand Theft Auto IV PC Edition بصورت فشرده شده و لینک مستقیم برای دانلود

به این یکی دیگه کسی حق نداره شک کنه! :31:

شاید این سوال برای خیلی از شما ایجاد شده که چرا اسم بازی GTA 4 می باشد.دلیل ان این است که اگر دقت کرده باشید نسخه ی سوم بازی GTA با شماره ی دوم ان تفاوت بسیار زیادی داشته است.ولی طبق گفته ی سازندگان، سری های VICE CITY ,SAN ANDREAS تفاوت چندانی با شماره ی سوم بازی نداشته است. ولی در نسخه ی جدید به خاطر تفاوت بسیار زیادی که نسبت به نسخه ی سوم دارد،نام ان را GTA 4 نامیده اند.

کنترل بازی (نمره:10/10) : در سری های گذشته ی GTA نیز کنترل بازی بسیار خوب بوده است ولی در این بازی کنترل نسبت به قبل پیشرفت بسیار خوبی داشته است.مثلا وقتی با اسلحه ای می خواهید بر روی فرد نشانه بگیرید با زدن یک دکمه ،بازی این کار را برای شما انجام می دهد و شما هیچ مشکلی در این رابطه ندارید.کنترل انواع وسایل نقلیه نظیر موتورسیکلت،اتومبیل،هلی کوپتر به خوبی طراحی شده و علاوه بر این هیچ وقت دوربین مزاحمی در بازی وجود ندارد که شما را برنجاند.سیستم تیراندازی از داخل ماشین نیز بسیار عالی کار شده و با نشانه گرفتن می توانید دقیقا فرد مورد نظر را مورد شلیک قرار دهید.دوربین بازی نیز همانند شماره های قبلی بدون هیچ گونه مشکلی می باشد و در حالت عادی 3 مدل و در وسایل نقلیه تا شش مدل قابل تغییر است که هرکدام زیبایی خود را دارا می باشند.درهیچ جای بازی باگی از نظر دوربین دیده نمی شود و تا حالا نشده که دوربین در بازی قفل کند .یکی از قابلیت های جدید شما در بازی امکان کاور گرفتن است که بسیار خوب و قشنگ کار شده است.شما می توانید پشت هر جسمی پناه بگیرید و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم دشمن خود را هدف قرار دهید.

گیم پلی (10/10) : بازی با سرعت مناسب و در عین حال ثابتی اجرا می شود.این شماره از بازی GTA از یک لحاظ تفاوت اساسی با سایر شماره ها دارد و ان شهر LIBERTY CITY می باشد.این شهر دقیقا عین نیویورک می باشد به طوری که اگر نقشه شهر نیویورک را در اختیار داشته باشید بر صحت حرف من پی خواهید برد.علاوه براین تمامی جاده ها،اسمان خراش ها ،پل ها و همه و همه عین شهر نیویورک است.فقط تعداد معدودی از ساختمان های کوچک موجود در نیویورک در بازی وجود ندارند.خب شاید یکی از مسائلی که در شماره های قبلی این بازی دیده می شد،مشاهده ی افراد زیادی که عین هم هستند بود ولی در این شماره هیچ ادمی شبیه دیگری نیست.یعنی صدها چهره ی گوناگون در بازی وجود دارد که هرکدام در حال کار خاصی هستند.مثلا یک نفر دارد روزنامه می خواند و دیگری بستنی می خورد!این مسئله در مورد راننده تاکسی ها صدق می کند و شما در بازی با رانندگان بسیاری با بیش از 30 چهره گوناگون مواجه خواهید شد.اقا اگر حوصله ی رانندگی ندارید سریع یک تاکسی بگیرید!یکی از قابلیت بسیار جالب در بازی همین تاکسی گرفتن است که در ان هنگامی که تاکسی را در نزدیکی خود دیدید یک سوت زیبا می زنید تا او متوقف شود.جالب اینجا است که اگه مسافر داشته باشه اصلا هیچ محلی به شما نمی گذارد!درتاکسی شما حتی می توانید از راننده بخواهید که رادیو را عوض کند.حتی می توانید از درون تاکسی تیر اندازی نیز بکنید ولی این کار را نکنید چون راننده تاکسی پا به فرار می گذارد.می رسیم به مسائل اصلی بازی یعنی مراحل بازی.یکی دیگر از نقات قوت بازی وجود مراحل گوناگون و متنوع در بازی است که باعث می شود که شما احساس کسلی نکید و واقعا از انجام مراحل لذت ببرید.هیچ یک از مراحل بازی تکراری نیست و این جذابیت بازی را بیش از پیش می کند.دلیل اینکه می گویند این بازی به واقعیت بسیار نزدیک است سیستم سلامتی شماست که چندید برابر ارتقا یافته است و واقعا طبیعی شده است.مثلا اگر در شماره های قبلی این بازی ماشین را محکم با جایی برخورد می کرد ،انگار نه انگار!!!ولی این دفعه اگر این کار را امتحان کنید می بینید که بسته به ضربه ،با قدرت خاصی از ماشین به بیرون پرت می شوید و اسیب فراوانی می بینید اگر زنده مانده باشید!یک مثال دیگر اینکه اگر در شماره های قبلی در حالی که با سرعت در حال حرکت بودید ،خودتان را از ماشین به بیرون می انداختید اسیب زیادی نمی دیدید ولی این دفعه بدبخت می شوید اگر یک بارم که شده این کار را تست کنید!درکل واقعا سیستم سلامتی ما در بازی فوق العاده خوب کار شده است.همه ی شماره های قبلی بازی GTA مربوط به سال های قدیمی و دور بودند و شاید این مسئله یک جا شمارا ناراضی می کرد اون هم سره ماشین های قدیمی!ولی این دفعه بازی در سال 2008 دنبال می شود به جای ماشین داغان و قدیمی شاهد انواع اتومبیل های BMW,MERCEDES BENZ,و لامبورگینی خواهید بود.تمامی این اتومبیل ها عین واقعیت می باشند ولی فقط لیسانس شده نیستند و دارای مارک های عجیب و غریبی هستند.خلاصه ماشین ها در این شماره عشق خودشونو دارند!

داستان : داستان بازی به این صورت است که شما در نقش فردی به نام NIKO هستید که در روسیه زندگی می کند ولی برای دیدن پسر عموی خود ROMAN به شهر نیویورک می اید.در ابتدا ROMAN شما را به کاردر اداره دعوت می کند ولی ما با قاطعیت به او می گوییم که از این کارای سوسولی من انجام نمی دهم!درنتیجه NIKO کم کم توسط بابای رومن وارد کارهای مافیایی می شود ولی بعد از چند مرحله دعوایی بین ما و عمویمان صورت می گیرد.که نتیجه اینکه ما عمویمان را از پا در می اوریم!بعد از مدتی با فردی به نام DIMITRI اشنا می شویم که او قبلا دوست نیکو در روسیه بوده.پس از انجام چند ماموریت اختلافات اساسی بین ما و او ایجاد می شود، او خانه ی مارا به اتش می کشد.در ادامه ما به دنبال این ادم می گردیم تا جایی که با فردی به نام PACKIE اشنا می شویم و با او و برادرانش بانکی را می زنیم و از اینجا تا پایان بازی همش با PACKIE و برادرانش که 4 نفر هستند ماموریت انجام می دهیم و در این راه دو نفر از انها را هم از پا در می اوریم.بقیه داستان را خودتان دنبال کنید!درکل داستان بازی بسیار جالب و در بعضی صحنه ها ناراحت کننده ودر بعضی صحنه ها کمدی است.مثلا پس از انکه بابای رومن را می کشیم،رومن از ترس توی سطل اشغال قایم می شود!!!و یک مثال ناراحت کننده اخر بازی است که در انتهای بازی در هنگام اتمام عروسی رومن ،یک ماشین می اید و یا KATE و یا خود رومن را می کشد.یه نکته ی بسیار مهم که دربازی وجود دارد دادن حق انتخاب به شما در بعضی مراحل می باشد.مثلا فردی به نام DWAYNE به ما می گوید که PLAYBOY X را از پا در بیار و PLAYBOY هم می گوید DWAYNE را!در اینجا سازندگان انتخاب را به شما داده اندکه کدامیک از ان دو را از پا در بیاورید.این قضیه در قسمت های مختلف بازی متفاوت است و گاه برروی داستان بازی تاثیر می گذارد چنانچه بازی در انتها به دو صورت گوناگون می توانید پایان پذیرد که همین کنجکاوی بسیاری را برای دوباره بازی کردن افراد را بر می انگیزد.بازی را پس از انکه به پایان بسپارید متوجه می شوید که فقط 60 بازی تمام شده است.40 درصد دیگر مربوط به کارهای فرعی می شود.مثلا حدودا بیست ادم با نام friend به صورت ناگهانی وقتی به انها نزدیک می شوید در نقشه ظاهر می شوند و هرکدام شخصیت های جالبی راتشکیل می دهند.علاوه براین در بازی 200 کفتر وجود دارد که در نواحی خاصی هرکدام هستند که با کشتن همه ی انها 2 درصد به بازی افزوده می شود.یک قسمت جالب دیگری هم در بازی وجود دارد و ان هم stunt jump هست.در بازی 50 مکان برای پرش وجود دارد که اگر با زیبایی بپرید کامل می شوند.لازم به ذکر است که اگر می خواهید این مکان ها را پیدا کنید باید بیش از 120 ساعت در بازی بگردید!!!ولی یک سری به تالار گفتمان بزنید چون مکان های همه ی انها مشخص است.

تفریحات (10/10) : در این شماره بازی های جدید تری همانند دارت و بولینگ افزوده شده اند و شما به صورت تنهایی یا با دوست تان با هم مسابقه می دهید.ولی شاید یک سوال برای شما ایجاد شود که چگونه با دوست خودمان قرار بگذاریم و جواب هم موبایل است.موبایل برای اولین بار در صنعت بازی در دنیا اینگونه دقیق در یک بازی کار شده است.شما برای انجام بسیاری از مراحل نیاز حتمی به گوشی تان دارید و باید با ان تماس برقرار کنید.گاهی اوقات هم دوستانتان به شما SMS ارسال می کنند که حاوی مطالب مهمی است.تمامی کسانی که شما در بازی با انها سروکار دارید شماره ی انها در گوشی ذخیره شده است.علاوه براین اگر کمی بازی را پیش ببرید با گوشی بهتری برخورد می کنید که حتی قابلیت عکس گرفتن هم دارد یعنی توی یک بازی با گوشی از جایی عکس بگیرید!تازه می توانید زنگ ان را نیز تغییر دهید و یا تن هایی را از اینترنت دریافت کنید. علاوه براین می توانید تم هم بخرید و تم های جالبی را در گوشی تان قرار دهید. منظور من از اینترنت،شبکه ی جهانی است که در بازی وجود دارد.شما هر موقع که خواستید می توانید به کافی نت بروید و در دنیا INTERNET بازی GTA گشت و گزاری بزنید.البته در بعضی مواقع اینترنت بسیار اجباری است چون باید به EMAIL های خودتان سری بزنید.البته کارهای دیگه مثل دوست یابی هم می توانید انجام دهید.علاوه بر موارد بالاCOMEDY CLUB و تلویزیون هم به تفریحات شما افزوده شده است.یعنی یک موقع اگر حوصله تان سر رفت یه سری به تلویزیون بزنید و به مشاهده ی برنامه های گوناگون ان مشغول شوید.البته با این حال پس از مدتی همگی تکراری می شوند ولی اگر هم تکراری شدند زنگی به یکی از دوستانتان بزنید و با هم به COMEDY CLUB بروید.در این مکان فردی به روی سن می اید وشروع به جک تعریف کردن می کند.البته باید انگلیسی قوی داشته باشید وگرنه باید الکی بخندی!!!

صداگزاری و موسیقی (10/10) : اخه من نمی دونم چرا نمی شود ازاین بازی مشکلی گیر اورد.این بخش واقعا بی نظیر است.صدای شخصیت ها همگی با دقت کامل طراحی شده ولی موسیقی در بازی یک چیزه دیگر است.کافی است که یک دفعه در ماشین خودتان به رادیو دقت کنید.بیش از 20 رادیو هست که هرکدام یک نوع موسیقی برای شما می گذارند.مثلا یکی از انها اهنگ راک،پاپ و... است.جالب اینجااست که تعدادی از اهنگ ها معروف را نیز گه گاه ممکن است به گوشتان برسد ولی لیسانس شده نیستند و به همین دلیل کمی با اهنگ اصلی تفاوت دارند.

صدای تفنگ ها نیز همگی حرفه ای و دقیق کار شده است و جای عیب و ایرادی را اصلا به جا نمی گذارد. درکل خود این بخش مدت ها شما را سرگرم می کند.

گرافیک (10/10) : برای اولین بار گرافیک این بازی به قدری بالا بود که بسیاری را حیران و متعجب گذاشت.اول به محیط ببپردازیم.همانطور که گفتم شهر LIBERTY CITY همان نیویورک است و تمامی ساختمان ها حرفه ای کار شده است.شما با کمترین دقت شاهد بافت های دقیق این ساختمان ها خواهید بود.این قضیه فقط در مورد ساختمان ها نیست بلکه در تمامی موارد صدق می کند.مثلا جاده ها را اگر با دقت ببینید شاهد ریزترین جزییات ان خواهید بود و وقتی بارندگی می شود واقعا هیچ تفاوتی میان بازی و واقعیت نمی بینید.زمین به طرز خارق العاده ای خیس می شود و بازتاب نور جالب زیبایی ان را دو چندان می کند. فیزیک قضیه ای بود که تا قبل از این در بازی GTA در حد حرفه ای دیده نمی شد ولی این دفعه اگر با ماشین خود تصادف کنید برحسب میزان و شدت ضربه و مقاومت ماشین ماشین خراب می شود. چهره ها همگی با دقت تمام کار شده از خود ما(نیکو) گرفته تا افراد توی خیابان ها و راننده تاکسی ها.البته همه معتقدند که نیکو خیلی زشت است ولی ادم باحالیه! حالا می رسیم به یک قسمت مهم گرافیک.اب در بازی بی نظیر است و می شود اظهار نمود که حتی از اب بازی فوق العاده BIOSHOCK هم زیبا تر کا شده است و شک نکنید که هیچ تفاوتی با واقعیت ندارد.یکی از عوامل مهم گرافیکی بودن اب بازی وجود سایه اجسام محیط در اب است که بسته به زاویه تابش خورشید متغیر است!حالا فکر کنم با من هم عقیده باشید که اب دراینده نمی تواند از این بهتر شود چون این واقعیت است!

علاوه بر اب،اتش هم خیلی خوب کار شده و براحتی می شود اظهار نمود که بعد از بازی ALONE IN THE DARK بهترین اتش ساخته شده در بازی ها به شمار می اید.ولی به نظرتان یک چیز مهم فراموش نشده.انفجارها عجیب قشنگ درست شده اند و این پاسخ مناسبی است به فیزیک قوی بازی.یک بار نارنجکی را بیندازید و نظاره گر انفجار ان باشید.وقتی انفجار رخ می دهد اگر خیلی نزدیک باشید که حتما می میرید ولی اگه فاصله هم داشته باشید موج ایجاد شده از انفجار شما چندین متر به عقب می اندازد و این موج تاثیر خود را روی تمامی اجزای موجود در بازی می گذارد.

Minimum System Requirements • OS: Windows XP/Vista • Processor: Intel Core 2 DUO @ 1.8 GHz/AMD Athlon 64 X2 @ 2.4 GHz • Memory: 1.5 GB • Hard Drive: 16 GB Free • Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 7900/ATI Radeon X1900) • Sound Card: DirectX Compatible • DirectX: 9.0c • Keyboard & Mouse • DVD Rom Drive Recommended System Requirements • OS: Windows XP/Vista • Processor: Intel Core 2 QUAD @ 2.4 GHz/AMD Phenom X3 @ 2.1 GHz • Memory: 2 GB (2.5 GB for Vista) • Hard Drive: 18 GB Free • Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8600/ATI 3870) • Sound Card: DirectX Compatible • DirectX: 9.0c or 10 • Keyboard & Mouse • DVD Rom Drive

DVD شماره 1

DVD شماره 2

لینک های سازگار در رپیدشیر

دانلود مستقیم از سرورهای خارجی

یا

starn
03-12-2008, 18:01
آقا ایول وقتی سایت دانلود ها می زاره پس یهنی بازی کاملش اومده فقط ی چیزی اینو ما دانلود کنیم کامل؟؟؟؟ یا دمو و... حذف شده؟؟؟؟؟
من به احتمال زیاد فردا می رم ولی عصر اگه پیدا نکردم شروع به دانلود می کنم
--------
بعد از ویرایش:
من همین الان زدم دانلود کنه ولی این لینک دانلود ها مثل این که با مشکل مواجه شده شاید از شلوغی باشه
-----------
بعد از ویرایش دوم:
آقا الان دوباره امتحان کردم دانلود می شه و فکر کنم خیلی شلوغه پس اگه فردا گیرمنیومد یا کسی از دوستان نتونستن بازی رو گیر بیارن دست به کار می شم

davoodf
03-12-2008, 18:11
من خودم 4870 دارم و بزارین بازی بیاد دستم و خودم شخصا تست می کنم و نتیجه رو حتما اینجا می زارم.
من تا یه چیزی رو خودم تست نکنم به هیچ کسی باور نمی کنم.

sodoko
03-12-2008, 18:18
من گفتم كه رسما بازي رو فردا شركت هاي رسمي سر يك ساعت پخش مي كنن كه بقيه هم نتونن از روش كپي كنن . كلا امروز رو بيخيال بشيد چون اگر پيدا بشه يك موردي توش هست يا ...
فردا صبح تا عصر تقريبي سر يك ساعت مي آورند. كركش هم شرطه ، البته گفتم كه بازي اماده پخش هست ولي به همون دليلي كه گفتم بازي عرضه نمي شود .
پس تا فردا . اومد اعلام مي كنم...
simon جان پس الان 4 5 سایت اون رو به فروش گذاشتن چیه مگه تقلبی یا خرابه که شما میگی هنوز نیومده ؟؟
اگه اینجوریه خواهشا راهنمایی کنید که من تو این سایتها سفارش بدم یا تا فردا صبر کنم ؟؟
آخه دیگه واقعا تحملم تموم شد . کسیم که جواب ما رو نمیده!!!:19:

sepehr_x50
03-12-2008, 18:22
من خودم 4870 دارم و بزارین بازی بیاد دستم و خودم شخصا تست می کنم و نتیجه رو حتما اینجا می زارم.
من تا یه چیزی رو خودم تست نکنم به هیچ کسی باور نمی کنم.

سلام.

منم 4870 1 gb دارم. تست میکنم خبر میدم.

امکان نداره مشکل داشته باشه.

احتمالا اونایی که تست کردند بلد نبودند بازی رو اجرا کنند یا خودشون مشکل داشتند.:31:

SADEGH 7
03-12-2008, 18:23
simon جان پس الان 4 5 سایت اون رو به فروش گذاشتن چیه مگه تقلبی یا خرابه که شما میگی هنوز نیومده ؟؟
اگه اینجوریه خواهشا راهنمایی کنید که من تو این سایتها سفارش بدم یا تا فردا صبر کنم ؟؟
آخه دیگه واقعا تحملم تموم شد . کسیم که جواب ما رو نمیده!!!:19:

رفیق تو این سایت ها فقط می شه سفارش داد.همون لحظه که تحویل نمی دن.:46:
تکین که گفته فردا 12 ظهر با پیک موتوری می فرسته.یه سایت دیگه هم هست که چون خرید پستیه نوشته تا 7 روز دیگه اگه نرسید پیگیری کنید.
البته همونطور که قبلا گفتم 2 تا فروشنده به من گفتن بعد از ظهر حدود 6-7 (که می شه همین الآن) میارن.ولی باز 100% نیست.
فردا احتمالا 100% می شه خریدش.ولی باز هم احتمالا . . .

milky way
03-12-2008, 18:24
خوب خبر جدید چیزی هست، راستی بازی باید 4 DVD باشه قائدتا چون حجم بازی 13.85 گیگه دقیقا و هر DVD هم 4.5 گیگ فضا داره (نه 4.7 گیگ) مگه فشرده ای چیزی بکنن یا کار دیگه ای .
کرک بازی هم هنوز نرفتم ببینم اومده یانه ولی فکر کنم نیومده هنوز، این کرک هایی هم که لینکش رو میزارید هیچکدوم کار نمیکنه حتی Sepehr_X50 هم که گذاشتن توسط آپلودر پاک شده چون احتمالا کار نمیکرده، باید برم کامنت های کسانی که بازی رو دانلود کردم بخونم ببینم تونستن بازی رو اجرا کنن یا نه، راستی جایی خوندم که یکی از مسئولان RockStar شمال گفته بود بازی کرک نمیشه :)) ؟؟!! برای همین نظر شخصی من اینه که خیلی هم به فردا امیدوار نباشین چون ممکنه تا فردا هم نیاد شایدم بیاد ؟؟

در مورد مشکل بازی هم با کارتهای Ati منم جایی این مطلب و خوندم فکر کنم باید درایور جدید Ati بده بره این بازی .

779
03-12-2008, 18:26
پس از 3 سال بالخره gta iv برای pc منتشر شد آخ جون از شدت زوق دارم می پرم من 2 هفته ی قبل سیستممو آنقدر بالا بردم که بتونم بازی رو با بالاترین گرافیک و رزولیشن اجرا کنم کسی نمیدونه کی میاد توی مشهد احتمالا باید فردا بیاد.
اگه می خواین واقا حالی توی زندگی بازیتون بدین من پیشنهاد میکنم بالاترین گرافیک و رم و cpu رو برای gta iv بگزارین چون من توی ps3 دیدم فضااااااااااااااااااااااا ااااااااا بود تازه ps3 از pc کمتره جزئیاتش برای اومدنش من ثانیه شماری می کنم

mehdi_vsgh
03-12-2008, 18:37
خوب خبر جدید چیزی هست، راستی بازی باید 4 DVD باشه قائدتا چون حجم بازی 13.85 گیگه دقیقا و هر DVD هم 4.5 گیگ فضا داره (نه 4.7 گیگ) مگه فشرده ای چیزی بکنن یا کار دیگه ای .
کرک بازی هم هنوز نرفتم ببینم اومده یانه ولی فکر کنم نیومده هنوز، این کرک هایی هم که لینکش رو میزارید هیچکدوم کار نمیکنه حتی Sepehr_X50 هم که گذاشتن توسط آپلودر پاک شده چون احتمالا کار نمیکرده، باید برم کامنت های کسانی که بازی رو دانلود کردم بخونم ببینم تونستن بازی رو اجرا کنن یا نه، راستی جایی خوندم که یکی از مسئولان RockStar شمال گفته بود بازی کرک نمیشه :)) ؟؟!!

در مورد مشکل بازی هم با کارتهای Ati منم جایی این مطلب و خوندم فکر کنم باید درایور جدید Ati بده بره این بازی .

اگه من بودم بهش میگفتم که تنها یه برنامه هست که هیچگاه کرک نمیشه اونم برنامه ای هست که نوشته نشه!!!
در ضمن این را هم بهش تقدیم میکردم با کمال احترام!!!

sodoko
03-12-2008, 18:38
سایت shop.gtpland خوبه یا نه ؟
4 dvd هستش

779
03-12-2008, 18:39
واقا زمانی که یک بازی جدید میاد آدم هزار جور احتمال از قبیل خراب بودن کرک و ... بابا ناراحت نباشین بازی میاد توی سیستمتون چرا اینقدر دل هوره دارین فکر کنین مثل بازی های دیکه ی مگه اولین باره دارین بازی میکنین.

qo0oick
03-12-2008, 18:43
اگه من بودم بهش میگفتم که تنها یه برنامه هست که هیچگاه کرک نمیشه اونم برنامه ای هست که نوشته نشه!!!

دوست عزیز اینی که شما گذاشتی فایل اصلی بازی نیستش!
هنوز فایل اصلی بازی رو کرک نکردن!

milky way
03-12-2008, 18:48

فایل رو نمیشه دانلود کرد خودت امتحان کن یبار من نتونستم دانلود کنم . اگرم دانلود بشه این 100% Fake هست شک نکن Reloaded هنوز نسخه ای رو نداده من خودم 50 تا از این کرک ها میتونم برات بیارم هرجا نوشته بود کرک که واقعی نیست یه نسخه کرک Reloaded فقط اومد که توش تروجان بود و Fake بود ممکن این اون باشه اگر Reloaded یا Razor نسخه ای بده یعنی بازی 100% کرک شده من خودمم دانلود میکنم اگر این نسخه تا امشب بیاد ولی تا الان از گروه های معروف هیچی نیومده فقط CloneDVD هست که اونم همیشه بدون کرک بازی رو میده.

bleu2u4u
03-12-2008, 18:54
تا حالا 10 تا ريويو براي بازي نوشتن كه نمره ميانگين 91 از 100 رو گرفته!!

qo0oick
03-12-2008, 19:05
فایل رو نمیشه دانلود کرد خودت امتحان کن یبار من نتونستم دانلود کنم . اگرم دانلود بشه این 100% Fake هست شک نکن Reloaded هنوز نسخه ای رو نداده من خودم 50 تا از این کرک ها میتونم برات بیارم هرجا نوشته بود کرک که واقعی نیست یه نسخه کرک Reloaded فقط اومد که توش تروجان بود و Fake بود ممکن این اون باشه اگر Reloaded یا Razor نسخه ای بده یعنی بازی 100% کرک شده من خودمم دانلود میکنم اگر این نسخه تا امشب بیاد ولی تا الان از گروه های معروف هیچی نیومده فقط CloneDVD هست که اونم همیشه بدون کرک بازی رو میده.
من دانلودش کردم....
ولی فایل اصلی بازی نیستش!
اپش کردم از اینجا می تونید دانلودش کنین...

3ッドマクス
03-12-2008, 19:05
نمره های خیلی داره کم میشه ها من توقع داشتم مثل کنسول امتیاز کال بگیره !
اگه این بازی کرک نشده پس چرا بعضی ها بازی کردند ؟

qo0oick
03-12-2008, 19:08
نمره های خیلی داره کم میشه ها من توقع داشتم مثل کنسول امتیاز کال بگیره !
اگه این بازی کرک نشده پس چرا بعضی ها بازی کردند ؟
خوب اونا بازی رو اورجینال خریدن :31: دیگه نیازی به کرک نیست!
اگه پولشو داشتیم ما هم میخریدیم :20:

779
03-12-2008, 19:10
اولا که کرک تروجان داشت که ند 32 من گرفتش فایل ویروسی به دیگران ندید یک چکاب کنید بعد بدید

دوما کی میگه کرکش خرابه اینی همش شایعه ی

fandak
03-12-2008, 19:10
پس اینطور که بوش می آد فردا هم بازی پخش نمی شه تو ولیعصر و انقلاب

چون هنوز کرک رسمی که نیومده

davoodf
03-12-2008, 19:16
دوست عزیز اینی که شما گذاشتی فایل اصلی بازی نیستش!
هنوز فایل اصلی بازی رو کرک نکردن!
دوست من قفل روی فایل اصلی بازی نیست بلکه روی یک فایل dll به نام paul.dll قرار داده شده!
ببینیند دوستان این
SecuROM PA+Online Activation
که روی این بازی قرار داده شده پروتکشن یا همون قفل توی یه فایل dll قرار داده شده و اونجا همه ی محاسبات انجام میشه.حالا فرق نمی کنه که روی کودوم بازی باشه همون اش و همون کاسه.این قفل اولین بار توسط بازی alone in the dark 2008 مورد استفاده قرار گرفت که متاسفانه زیاد دووم نیاورد و عمرش فقط حدود یه ماه یا دو بود فکر کنم.اگر شما کرک بازی Dead Space رو دیده باشین یه فایلی به نام paul.dll هست پس نگران نباشین و مطمعن باشین که کرک میشه.اگر اون فایل dll کرک بشه یعنی اینکه بازی کرک شده و به راحتی می تونین بازی رو اجرا کنین.

779
03-12-2008, 19:16
پس اینطور که بوش می آد فردا هم بازی پخش نمی شه تو ولیعصر و انقلاب

چون هنوز کرک رسمی که نیومده

این چه حرفیه بازی اومده توی خارج از کشور فردا حتمی باید بیاد اگه انگلیسیت خوب باشه برو فروم های خارجی رو بخون بعد بگو مگه میشه بازی با کرک ناقص بیاد توی آمریکا دیروز بازی توی آمریکا عرضه شده و باید امروز میومد که مثل اینکه مثل left for dead یکم تاخیر داره.

qo0oick
03-12-2008, 19:38
دوست من قفل روی فایل اصلی بازی نیست بلکه روی یک فایل dll به نام paul.dll قرار داده شده!
ببینیند دوستان این
SecuROM PA+Online Activation
که روی این بازی قرار داده شده پروتکشن یا همون قفل توی یه فایل dll قرار داده شده و اونجا همه ی محاسبات انجام میشه.حالا فرق نمی کنه که روی کودوم بازی باشه همون اش و همون کاسه.این قفل اولین بار توسط بازی alone in the dark 2008 مورد استفاده قرار گرفت که متاسفانه زیاد دووم نیاورد و عمرش فقط حدود یه ماه یا دو بود فکر کنم.اگر شما کرک بازی Dead Space رو دیده باشین یه فایلی به نام paul.dll هست پس نگران نباشین و مطمعن باشین که کرک میشه.اگر اون فایل dll کرک بشه یعنی اینکه بازی کرک شده و به راحتی می تونین بازی رو اجرا کنین.
خب این فایل Paul.dll که شما میگید کرک شده!
لینکشم که گذاشتم!
ولی خودشم زده که این Test هستش...

this is a test crack, don't complain if it does not work for you.
test this.
if it does not work, wait untill tomorrow+ for the real thing, reloaded/razor1911/vitality are probably working hard on this one.
Reloaded یا Razor1911 هم همیشه فایل اصلی بازی رو کرک کردن پس اینم فایل اصلیشو کرک می کنن!

hosseingrami
03-12-2008, 19:45
سلام دوستان گل من!
کسي لينک مستقيم از جي تي آ 6 نداره اگه هم نبود غير مستقيم!
لينک مي خوام چون تو مغازه هاي شهره مون به دليل غير مجاز بودن ندارند!

SADEGH 7
03-12-2008, 19:46
از دوستان هیچ کس بعد از ظهر نرفته ولیعصر یا انقلاب؟

qo0oick
03-12-2008, 19:49
یه چیز جالب!
اینجا رو ببینید...
سایز فایل فشرده 1KB هستش

در حالی که فایل Paul.dll که توشه 6MB هستش!!!! چطور ممکنه؟

نتیجه=100% این کرک Fake هستش :27:

qo0oick
03-12-2008, 19:50
سلام دوستان گل من!
در قسمت دانلود بازی یه نگا مینداختی دیگه:46:

SADEGH 7
03-12-2008, 19:52
سلام دوستان گل من!

شما می تونی به یکی از سایت های فروش بازی بری و سفارش بدی.فکر کنم زودتر از دانلود کردن به دستت برسه.
موفق باشی

HoJJaT_007
03-12-2008, 20:01
سلام دوستان گل من!

جی تی ای 6 ؟ چه خبرته بابا !

این Gta IV یعنی Gta 4

نمیدونم مردم چرا به این میگن 6 !

starn
03-12-2008, 20:04
آقا تاکین هم اعلام کرده که بازی در حال دانلود و فردا خود شرکت تست خواهد کرد و در صورت مشکل دار بودن بازی اعلام می کنن

Hsnti
03-12-2008, 20:07
سلام

تا اونجا که من میدونم اداره ارشاد تمام نسخه های این بازی رو غیر مجاز اعلام کرده!

حالا نمیدونم تکین چطوری میخواد بده بیرون

این ارشاد هم دیگه شورش رو در اورده حتی cod4 رو هم غیر مجاز اعلام کرده بود !!!

SADEGH 7
03-12-2008, 20:13
سلام

تا اونجا که من میدونم اداره ارشاد تمام نسخه های این بازی رو غیر مجاز اعلام کرده!

حالا نمیدونم تکین چطوری میخواد بده بیرون

این ارشاد هم دیگه شورش رو در اورده حتی cod4 رو هم غیر مجاز اعلام کرده بود !!!

شما اگه به سایت یه سری بزنی می بینی که گفته هیچ کدوم از فروشگاه های تکین بازی رو ندارن و بازی فقط به صورت اینترنتی فروخته می شه.

sepehr_x50
03-12-2008, 20:14
سلام دوستان گل من!

جی تی ای 6 ؟ چه خبرته بابا !

این Gta IV یعنی Gta 4

نمیدونم مردم چرا به این میگن 6 !

شاید منظورشون از شش San Andreas هستش. چون میگن جمعش کردند.

در هر صورت:

شاید این سوال برای خیلی از شما ایجاد شده که چرا اسم بازی GTA 4 می باشد.دلیل ان این است که اگر دقت کرده باشید نسخه ی سوم بازی GTA با شماره ی دوم ان تفاوت بسیار زیادی داشته است.ولی طبق گفته ی سازندگان، سری های VICE CITY ,SAN ANDREAS تفاوت چندانی با شماره ی سوم بازی نداشته است. ولی در نسخه ی جدید به خاطر تفاوت بسیار زیادی که نسبت به نسخه ی سوم دارد،نام ان را GTA 4 نامیده اند.

3Dmajid
03-12-2008, 20:15
فروشنده ی BoysTeam میگفت فردا حتما میاد.
دیگه نگفت شاید بیاد.
حالا نمیدونم، باید ببینیم آیا فردا میاد یا نه.
ولی ظهورش نزدیکه ... از نشانه هاش معلومه.

3Dmajid
03-12-2008, 20:17
بچه ها یه خبر بسیار خوش حال کننده ... بلاخره این بازی عرضه شد ... فردا میرم میخرم، البته از قبل بیعانه دادم چون میدونستم تموم میکنه.
دیدید ... فروشنده درست گفته بود.
اینم لینک سایت BoysTeam :

fandak
03-12-2008, 20:21
خبر فوری
خیابون سعدی مشهد پاساژ بهزاد بازی رو اورده

qo0oick
03-12-2008, 20:24
خبر فوری
خریدی؟؟؟؟
اگه خریدی و نصبیدی خبرمون کن :40:

starn
03-12-2008, 20:26
صبح بخیر
این BoysTeam تازه نوشته عرضه شد سایت تکین از صبح نوشته عرضه شد ولی پخشش از فردا شروع می شه (درضمن گفته باید اعلام کنه که بازی مشکلی نداره ایا نه)
---
این BoysTeam کجاست توی تهران اصلا؟؟؟؟ کجای تهران؟؟؟
---------
آقا آخرش نفهمیدیم این بازی کرک سالمش هست یا نه
چون اگه بازی تو بازیار پیدا نشه می خوام دانلود کنم ولی می ترسم الاکی دانلودکنم بعد کرک نباشه

SADEGH 7
03-12-2008, 20:27
بچه ها یه خبر بسیار خوش حال کننده ... بلاخره این بازی عرضه شد ... فردا میرم میخرم، البته از قبل بیعانه دادم چون میدونستم تموم میکنه.
اینم لینک سایت boysteam :

اگه یادت باشه شما گفته بودی شنبه بازی رو برات میاره.:46:

amir83t
03-12-2008, 20:30
اینم لینک سایت BoysTeam :

دوست عزیز آیا اینBoysTeam نمایندگی داره آخه تو سایت نه آدرسی هست نه شماره تماسی

starn
03-12-2008, 20:31
خبر فوری
شما بازی رو خریدی؟؟؟؟
اگه خریدی چند تا دی وی دی بود؟؟؟؟ نصب کردی؟؟؟

3Dmajid
03-12-2008, 20:38
صبح بخیر
این BoysTeam تازه نوشته عرضه شد سایت تکین از صبح نوشته عرضه شد ولی پخشش از فردا شروع می شه (درضمن گفته باید اعلام کنه که بازی مشکلی نداره ایا نه)

دوست عزیز ... الان اون مغازه بازی رو برای فروش اورده ... یعنی عرضه شده و الان داره میفروشه ... ولی تکین از فردا میخواد شروع کنه بفروشه. در ضمن من به محصولات Boysteam نسبت به تکین بیشتر اطمینان دارم، به هر حال تجربه این رو ثابت کرده.

اگه یادت باشه شما گفته بودی شنبه بازی رو برات میاره.

اون قطعا این رو نگفت، گفتش شاید بیاد.
که وقتی فردا رفتم گفت به تاخیر افتاده.

دوست عزیز آیا اینBoysTeam نمایندگی داره آخه تو سایت نه آدرسی هست نه شماره تماسی

کلا یه مغازه بیشتر نیست !!!
یه مغازه جدیدا داره تو ولیعصر میزنه ولی هنوز نزده.

Benygh
03-12-2008, 20:40
شرکت Takin بازی رو برای فروش گذاشته در سه دی وی دی !

3Dmajid
03-12-2008, 20:43
شرکت Takin بازی رو برای فروش گذاشته در سه دی وی دی !

میگم به محصولات تکین زیاد اطمینان ندارم واسه همینه، معلوم نیست چه بلایی سرش اورده که شده سه تا دی وی دی، برداشته فشرده کرده یا ...
BoysTeam چهار تا DVD اورده.