PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

pedram_sad
06-08-2008, 00:01
این بازی که از سوی بیشتر سایت های معتبر بازی نمره ی کامل گرفته و قبلا هم برای کنسول های PS3 و XBOX360 منتشر شده بود شایعات بسیاری مبنی بر انتشارش برای کامپیوتر درست کرده بود که بالاخره Rockstar به همه ی این شایعات و گمانه زنی ها پایان داد و اعلام کرد که بازی در تاریخ November 2008 یعنی آذر ماه 87 برای پی سی هم عرضه میشود . حتی من در سایت ویدیو گیمز کاور فرضی این بازی روی پی سی رو هم دیده بودم که به نقل از سایت های آمریکایی خبر انتشار بازی رو در تاریخ اکتبر 2008 داده بود ولی ظاهرا یک ماه زود تر عرضه میشه . من که شخصا خیلی خوشحال شدم چون GTA IV فقط یک بازی نیست و هزاران بار با نسخه های قبلی فرق می کنه .
دوست عزيز
بار ها و بار ها اين جا بحث شده
شما مثل ايكنه صفحات قبلي رو نخونديد ؟

ميشه بفرمايد جنابعالي منبع اين خبرتون كجاست ؟

چون معتبر ترين رسانه بازي هاي كامپيوتري يعني سايت GAMESPOT هم چين چيزي رو تاييد نكرده
درسايت رسمي ROCKSTAR هم هيچ خبري درج نشده

خواهشا اخبار خودتون رو با ذكر منبع اونم منبع موثق ذكر كنيد

vista_vz
06-08-2008, 02:19
دوستان میخواستم کمی در مورد داستان این بازی بدونم

ممنون میشم یکی توضیح بده

havas_1980
06-08-2008, 02:37
دوستان میخواستم کمی در مورد داستان این بازی بدونم
ممنون میشم یکی توضیح بدهلطفا به پست اول تاپیک مراجعه کنید...

vitamin2002
06-08-2008, 10:29
لطفا به پست اول تاپیک مراجعه کنید...

این اچومنت ها که در پست اول نوشته اصلا یعنی چه و به چه درد می خوره
من که نفهیدم :13:
البته من این بازی را به خاطر ریلیز نشدن برای pc بازی نکردم

aseman e ghermez
06-08-2008, 12:18
من میرم به سایت راکستارگیم/ای وی/ یه المه تول میکشه لود شه بعد هیچی توش نیست

mohammad_twe
06-08-2008, 14:22
دوستمون smalfrank اومد يه مطلبه به درد نخور داد كه باز بحث سره pc اين بازي شروع شه !!!!!!!!

aseman e ghermez
06-08-2008, 15:04
کسانی که تمایل به ادامه بحث iv برای p30 دارن یه سر به این تایپک بزنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasanjfr
06-08-2008, 19:57
GTA IV رسماٌ برای announce،PC شد

بالاخره راک استار بازی فوق محبوب GTA IV را برای pc تایید کرد.نسخه ی pc از نظر محتوا دقیقاٌ مانند نسخه های کنسولی خواهد بود ولی بخش های مولتی پلیری به صورت اختصاصی برای pc طراحی خواهد شد.Sam Houser موسس راک استار در این مورد گفت: "از انتشار GTA IV برای pc فوق العاده خشنودیم.تیم ما بر آن است که تجربه ی منحصر به فردی از بازی را برای pc بازها به ارمغان بیاورد.بازی هم از نظر ظاهری و هم از نظر گیم پلی بر روی pc فوق العاده خواهد بود."

تاریخ انتشار بازی در آمریکا 18 نوامبر و در اروپا 21 نوامبر اعلام شده است.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_twe
06-08-2008, 20:56
GTA IV رسماٌ برای announce،PC شد

بالاخره راک استار بازی فوق محبوب GTA IV را برای pc تایید کرد.نسخه ی pc از نظر محتوا دقیقاٌ مانند نسخه های کنسولی خواهد بود ولی بخش های مولتی پلیری به صورت اختصاصی برای pc طراحی خواهد شد.Sam Houser موسس راک استار در این مورد گفت: "از انتشار GTA IV برای pc فوق العاده خشنودیم.تیم ما بر آن است که تجربه ی منحصر به فردی از بازی را برای pc بازها به ارمغان بیاورد.بازی هم از نظر ظاهری و هم از نظر گیم پلی بر روی pc فوق العاده خواهد بود."

تاریخ انتشار بازی در آمریکا 18 نوامبر و در اروپا 21 نوامبر اعلام شده است.

منبع:

فكر كنم يه نگاه به پسته بالا مينداختين ميفهميدين بايد اينو كجا بگين :13::13::41: مديرا بايد به بعضي از اعضا تذكر بدن :13::13::41::2:

sasanjfr
06-08-2008, 21:54
فكر كنم يه نگاه به پسته بالا مينداختين ميفهميدين بايد اينو كجا بگين :13::13::41: مديرا بايد به بعضي از اعضا تذكر بدن :13::13::41::2:
دوست عزیز.اولاٌ این تاپیک برای GTA IV هست و ذکر نشده که به نسخه یا نسخه ها ی خاصی از اون تعلق داره.ثانیاٌ مدیران در مورد مطالبی چون شایعات مربوط به انتشار بازی برای pc،صحبت در مورد سیستم مورد نیاز و یک چنین مسائلی تذکر داده بودند ولی خبری که من در تاپیک گذاشتم مربوط به تایید شدن رسمی بازی برای pc از سوی راک استار است و شایعه محسوب نمیشه.اگه فکر می کنید سایت CVG معتبر نیست این لینکه خبر مربوط به announce بازی برای pc است که در سایت های گیم اسپات و IGN درج شده:

این موضوع که بحث در مورد نسخه ی pc بازی باید در تاپیک دیگه ای دنبال بشه توسط شما مطرح شده نه از سوی مدیران!در ضمن اون تاپیکی که دوست خوبمون aseman e ghermez ایجاد کردند درباره ی بحث های مربوط به انتشار بازی برای pc هست نه تاپیک مخصوص بازی و این تاپیک قبل از اعلام رسمی راک استار مبنی بر انتشار بازی برای pc زده شده.نگران نباشید.اگه من خلاف قوانین این تاپیک عمل کرده ام مدیران محترم حتماٌ به من تذکر خواهند داد.

pedram_sad
06-08-2008, 21:58
بله
خبر release شدن اين بازي از سمت gamespot هم تاييد شده
تبريك به Pc بازان كه واقعا داشتن رنج ميبردن اين چند وقته حالا هم يك 3 يا 4 ماهي صبر كنن حله همه چي

Professor Massoud
06-08-2008, 22:12
خب دوستان . منم لینک اصلی از سایت گیم اسپات رو میذارم تا مطمئن تر بشید.

pedram_sad
06-08-2008, 22:13
.
در ضمن به بعضی دوستان تسلیت میگم.

كنايه ضعيفي بود
اونم براي PC جماعت كه بايد 3 ماه ديگه هم صبر كنن تا GAME كه PS3 و XBOX 360 دارها
7 ماه قبل با MAXIMUM كيفيت و EFFECT و با راحت ترين كنترل و بهترين FRAME RATE تموم كردن
رو بازي كنن

و مثل هميشه عقب باشن از دنيا

اونم با كلي مشكل و باگ و كند شدن و اررور و كرك و هزار مشكل ديگه
جالب اينجاست كه 90 درصدشون سيستم هاشون توانايي اجراي روان SAN ANDREAS هم نداره
چه برسه به اين.....

خوش باشيد

B U L U T
06-08-2008, 22:13
بله
خبر release شدن اين بازي از سمت gamespot هم تاييد شده
تبريك به Pc بازان كه واقعا داشتن رنج ميبردن اين چند وقته حالا هم يك 3 يا 4 ماهي صبر كنن حله همه چي
صبرش با من سيستمش با شما من سيستمش رو متاسفانه ندارم

smallfrank
06-08-2008, 22:16
من که گفتم برای Pc میاد همتون ریختین سرم .

mohammad_twe
06-08-2008, 22:47
كنايه ضعيفي بود
اونم براي PC جماعت كه بايد 3 ماه ديگه هم صبر كنن تا GAME كه PS3 و XBOX 360 دارها
7 ماه قبل با MAXIMUM كيفيت و EFFECT و با راحت ترين كنترل و بهترين FRAME RATE تموم كردن
رو بازي كنن

چه برسه به اين.....

ممنون پدرام جان از جوابي كه به اين اقا دادين ...
حالا فكر كنم اين pc بازها تا بازي بياد دست از سره اين تاپيك بر ندارن و الكي شلوغش كنن
sasanjfr جان من منظورم يه چيز ديگه بود يعني تا اونموقع كه بازي برايه pc منتشر نشده خواهشا pc بازهايه گل نيان مطلبي چيزي بگن حالا هم كه معلوم شد همه چي ديه لازم ني هي سرش بحث كنين و ازين جور چيزا....

pedram_sad
07-08-2008, 00:14
آقای خوش ذوق. بپا ذوق مرگ نشی! ( چون چند ماه زودتر بازی رو بازی کردی - یادت رفته یه مدت قبل از عرضه روی کنسول ها داشتید از ذوق زدگی می مردید !:18:).
اینو بهت بگم که اون زمون که GTA:SA روی PS2 اومد، من کلا یه ساعت زدم و از چشمم افتاد. ولی باور کن زمانی که روی PC از ظهر تا غروب یه ضرب بازی کردم و آخرش هم ترسیدم سیستم بسوزه خاموش کردم! بازی کردن روی PC یه لذت دیگه داره. چون خودتی یو PC جونت! تازه یه مدت بعد صد تا Mod و Level جدید تو اینترنت برا GTA روی PC پیدا می شه. از نظر سیستم هم که یه کارت گرافیک گرفتم که دوبرابر سخت افزار کنسول قدرت داره.
البته توصیه می کنم که دشمنی رو کنار بگذاری و با ما هم نظر بشی.:11:

خب سلام به بقیه ی دوستان
به همه ی شما دوستان خوبم تبریک می گم. باور کنید امشب بهترین خوابمو دارم. چون این خبر بهترین حس رو بهم داد. اولش باور نکردم ولی وقتی تو سایت گیم اسپات و سایت خود راک استار خبر رو دیدم به قول معروف ذوق مرگ شدم!:8::31::20::11::21::18::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:.
صحبت كردن با انسان هايي مثل شما و امثال شما جز طلف كردن وقت و رفتن تاپيك به
TRASH و BAN شدن هيچ انتهايي نداره
چون از طرز فكر و عقيدتون در مورد پلتفرم مرده و از دور خارج شده اي مثل PC
كاملا مشخصه كه چه نوع ادمي هستي و ....
كه به خاطر بازي بي ارزشي مثل اين ذوق ميكني
منم ارزش اين بحث رو كمتر از اون ميبينم كه بخوام ادامش بدم
شما هم برو دلت به همون چيز هايي كه گفتي خوش باشه

از بقيه هم معذرت ميخوام كه تاپيك يك مقدار منحرف شد
قضاوت رو ميگذارم به عهده نظر سنجي هاي جهاني gamer هاي pro نه تازه كار ها

موفق باشيد

davoodf
07-08-2008, 00:46

موفق باشيد
خوب تو میگی پی سی دور افتاده هست و مرده هست درسته؟
الان زیر سایه ی پی سی هست که شما چند ماه قبل این بازی رو تموم کردی اگر پی سی وجود نداشت می تونستی؟!
اگر این بازی برای پی سی هم نیاد هیچ فرقی به حال من نمی کنه چون که این بازی در مقابل بازی هایی مثل فار کرای 2 و کریسیس نسخه ی جدیدش به نظر من هیچی نیست!

vitamin2002
07-08-2008, 01:02
من 3 سال است که در اين فروم عضو هستم و فكر كنم روزي 10 - 20 بار فروم را مرور ميكنم و به پست ها نگاه می کنم و در این 3 سال پست زیاد ندادم ولی می تونستم حداقل 3000 تا پست داشته باشم این بار دیگه نتونستم پست ندم و مجبور شدم 1 پست بدم به بعضی از دوستان
من الان ps1 و ps2 و xbox دارم که اخیرا elite کردم سیستم کامپیوتریم را در تاریخ 16 / 4 / 86 به مبلغ 1940 هزار تومان خریدم و فکر کنم جزو اولین افرادی بودم که geforce 8800 و cpu DUAL CORE 2 داشته بگذریم من با اینکه xbox دارم ولی این بازی رو برای بازی نخریدم چون بازی هایی مثل gta , halo باید با pc بازی کرد چون یک حال و هوای دیگه به بازی می دهد چون یک امکان بسیار خوبی که در pc است و در هیچکدام از کنسول ها نیست همین ماس است که یک روانی به بازی های اکشن و سلاح گونه می دهد مثلا من خیلی انتظار می کشم تا halo که نسخه جدیدش برای کنسول ریلیز شده بود برای pc هم ریلیز بشود به طور مثال بعضی از بازی ها هم است که من فقط در کنسول بازی می کنم و دوست ندارم در pc بازی کنم به طور مثال need for speed و devil may cry که بازی کردن در کنسول یک جذابیت و شور وحال دیگه ای به بازی می دهد پس به طور کلی هیچ یک نسبت به دیگری خوبیت آنچنانی ندارد که شماها دوستان به جون هم بیفتید و بازی کردن یک بازی را در یک کنسول و یا pc قبل از دیگری به رخ همدیگر بکشید من به طور کلی از pc بیشتر خوشم می آید چون هر وقت که دوست دارم می تونم با هر نوع قطعه ای و مدلی و هر نوع سرعتی عوض کنم و تکنولوژی pc و قطعات pc هر روز جدید تر و جدید تر می شود و بعضی از مشکل های سخت افزاری که در xbox است شاید به ندرت در pc وجود داشته باشه مثلا مشکل گرم شدن xbox یکی از معضلات این کنسول است که تاحدی در مادربورد های falcon درست شده ولی هیچوقت به pc نمی رسد مثلا من یادم می آید اون زمانی که gta sa برای pc اومده بود من پشت سرهم شبانه روز بازی می کردم و مشکلی در کامپیوتر ایجاد نمی شد ولی در ps2 یکم درد سر ساز بود
یکی از بازی هایی که میتونم بگم که شاید pc عمرا تاحالا اون جور بازی ندارد و نخواهد داشت و اگر هم داشته باشد باز من ترجیح می دهم در کنسول بازی کنم سری بازی های ace combat است ( بازی مبارزه با جت ) که کنسول باز ها حتما بازی کردن که شاید یکی از دلایل خرید xbox برای من سری جدید ace combat است که فقط برای xbox ریلیز شد همون طور که شماره های قبلی فقط برای ps1 , ps2 ریلیز شده بود
پس هیچ یک نسبت به دیگری خوبیتی ندارد که به رخ همدیگر بکشیم
دیگر در این باری بحث نخواهم کرد چون فکر می کنم توانستم اندیشه خودم را برایتان بیان کنم

mohammad_twe
07-08-2008, 01:40
vitamin جان حرفه شما متينه ولي شما بايد اول به اون دوستاني بگي كه كنايه زدن تا پدرام اينجوري گفت وگر ديدين كه چه قدر تاپيكي كه فعلا دسته كنسول دار هاست شلوغ كردن و .........

خوب تو میگی پی سی دور افتاده هست و مرده هست درسته؟
الان زیر سایه ی پی سی هست که شما چند ماه قبل این بازی رو تموم کردی اگر پی سی وجود نداشت می تونستی؟!
اگر این بازی برای پی سی هم نیاد هیچ فرقی به حال من نمی کنه چون که این بازی در مقابل بازی هایی مثل فار کرای 2 و کریسیس نسخه ی جدیدش به نظر من هیچی نیست!

عزيز اگه تو 1 گيمره حرفه اي بودي به راحتي تشخيص ميدادي كنسول برايه بازي هست يا pc گيمر هايه كم تجربه ازين بيشتر ازشون انتظار نميره ..........
اميدوارم بحث سره اين مسائل تموم شه ...

Masoud King
07-08-2008, 02:10
دوستان چرا این بحث بیهوده رو تمومش نمی کنین؟!!(یه خواهش هستش)
اگرم مایل به ادامه بحث هستین میتونین از طریق پیغام خصوص یا پیغام هایی که تو پروفایل میگذارین بحث رو ادامه بدین ....
فکر کنم این چندمین تاپیکی باشه که من این بحث رو توش میبینم!
خلاصه چون این بحث ها ربطی به موضوع تاپیک ها نداره.........

اگر پورتش رو Pc خوب دربیاد که عالی میشه.....
من هنوز تو شوک این خبر هستم!!!!!!

Abolfazl3007
07-08-2008, 10:13
من که وقتی خبر رو pcشنیدم نزدیک بود به قول دوستمون ذوق مرگ بشم
به همه pc بازها مثل خودم تبریک میگم

franch
07-08-2008, 10:15
كنايه ضعيفي بود
رو بازي كنن

چه برسه به اين.....

خوش باشيد
از همون اول هر خبري كه در مورداومدن اين بازي براي pc بود رو تكذيب كردي . فكر كردي تو كل دنيا فقط gamspot معتبره و سايتهاي ديگه همشون الكين. ها!!!
حالا كه خودتم فهميدي اين بازي براي pc داره اماده ميشه باز داري كنايه ميزني.واقعا برات متاسفم.

hnme_bnd
07-08-2008, 10:55
كنايه ضعيفي بود
رو بازي كنن

چه برسه به اين.....

خوش باشيد

فکر کنم اینی که شما گفتی واسه دی وی دی های خدا تومنی بود
چون تا جایی که من میدونم تقریبا تمام benq ها با دی وی دی رایتی IV مشکل داشتن و بازی زهرمارشون شده ولی ...
واسه پی سی که این مشکلا نیست :13::27:
پسر همسایه میره میخره منم ازش میگیرم نصب میکنم :31: همون 8تومن پول سی دی رو هم نمیدم :21:

Professor Massoud
07-08-2008, 10:55
.

موفق باشيد

استاد ابتدا تو فرهنگ لغت ببینید تلف رو چه جوری مینویسن.شما نوشتی (طلف)
خیلی خوب است که شما و بقیه دوستانتان با ما جنگ نداشته باشین. تا قبل از این ، بازی عالی بود. حالا که داره واسه ما میاد شده بی ارزش؟!!!!؟؟؟:21::21: شاعر میگه : کنسول ها از بین رونده اند ولی pc باقی میماند. مثلا چهار روز دیگه ps3 و... میره و ps4 میاد جاش. اگه این بازی برای ما میاد که ناراحتی نداره. به نظرم شما خیلی دارید با لحن تندی صحبت میکنید. اینجا تایپک است و جای بحث و دعوا نیست. بیاید با هم رفیق باشیم.

خوب حالا بریم سر اصل مطلب ، دوستان یه سوال داشتم. به نظر شما این بازی چه سیستمی رو نیاز داره؟ فقط میخوام نظرتون رو بدونم.

Inter
07-08-2008, 11:02
حالا قیافه اونایی که می گفتن Gta Iv برای پی سی نمیاد دیدنیه. بعضیاشونم نتونستن خودشونو نگه دارن اومدن اینجا کل کل راه انداختن. دیدین که کمتر از یه سال طول نکشید که منتظر باشیم واسه این بازی.

در عوض کنسول دارا باید صبر کنن تا بازیهایی مثل کرایسیس واسه نسل بعدی کنسولها با همون کیفیت پی سی عرضه بشه.(چون سازنده گفته بوداگه کرایسیس رو روی کنسول پورت کنن به پای گرافیک پی سی نمیرسه) پس خواهشا از مرگ پی سی گیمینگ و از اینجور مهملات حرف نزنید. تازه بازیهای خفن دیگه که نماد پی سی هستش مثل دیابلو 3 و استار کرافت و خیلی بازی دیگه از نوع استراتژیک و نقش آفرینی و آنلاین هست که برتری پی سی رو ثابت کنن.

بازیهای اول شخص رو هم که همه می دونن فقط با ماوس و کیبورد میشه روون و راحت بازی کرد نه با 10 تا انگشت رو یه دسته!

نتیجه:
وقتی بازیـی مثل Gta Iv که فروشش روی کنسول رو به حد کافی انجام داده و تونسته سرمایه رو برای سازنده برگردونه و چندین برابر هم سود عایدشون کنه پس چرا واسه پی سی می خوان پورت کنن؟ می دونم واسه پول و سود بیشتره و خیلی ها هم مثل ما ایرانیا نسخه های کرک شدشون رو بازی خواهند کرد ولی بازم می بینید که سازنده ها این پتانسیل رو در پی سی دیدن که بازم سود براشون داشته باشه. پس مرگ دنیای پیسی گیمینگ بیشتر شبیه یه جک هست تا واقعیت .

EHHASSATNI
07-08-2008, 11:14
اقا من نمیدونم شما چرا الکی بحث میکنید من خودم ps3 دارم و gta رو روش تموم کردم الانم که شنیدم برای pc هم میاد خوشحالم چون اون دوستانی که ps3 یا 360 ندارن می تونن روش امتحان کنن و از بازی لذت ببرن اخه مگه هر چند سال قرارا همچین بازی ای ساخته شه
بازیهای اول شخص رو هم که همه می دونن فقط با ماوس و کیبورد میشه روون و راحت بازی کرد نه با 10 تا انگشت رو یه دسته!
فقط در این رابطه بگم برای 360 رو نمیدونم اما Ps3 از موس و کیبورد پشتیبانی میکنمه و حتی الانم یه دسته به اسم farg fx اومده که قیمتش 59 دلاره و تو ایران 93 تومن که فقط برای بازی های First person shooter ساخته شده و سایت gamespoy به ان نمره 4.7 از 5 د اده

asb_shakhdar
07-08-2008, 11:59
اقا من دارم پر در میارم عالی شد که برا p30 هم یاد ولی باید یواشکی بگیریم غیر مجازه
من تو p3 یکم زدم ولی تو p30 چه شود با ماوس و کیبورد
حالا کسی نمی دونه چه سیستمی احتیاج داره
27 ابان ریلیز بشه تا اول دی انشالله دستمونه اگه مثل alone in the dark گیر نکنه کرکش

Kianoosh
07-08-2008, 12:07
خب منم خیلی خوشحال شدم!!:8::5:

نظر من در مورد سیستم مورد نیاز:
MIN:

+CPU:Intel Dual Core 2.8 Ghz /AMD X2 Athlon 64 X2 4000

VGA:Nvidia Geforce 8600GT 512mb/ATI HD3850 512 mb

RAM:1Gb XP/2Gb Vista

Free Disk Space :؟

DVD Rom/CD Rom

DirectX version:9.0c

Sound Card+Mouse and keyboard

REC:

+CPU:Intel Core 2 Due 2.4Ghz / AMD Athlon 64 X2 4400

VGA:Nvidia Geforce 9600GT 512 mb / ATI HD 4850 512 mb

RAM:2Gb XP / 3Gb Vista

Free Disk Space:؟

DVD Rom/CD Rom

DirectX version:10

البته من با توجه به نظر کاربرای گیم اسپات نوشتم

mohsentanha
07-08-2008, 12:11
اقا من دارم پر در میارم عالی شد که برا p30 هم یاد ولی باید یواشکی بگیریم غیر مجازه
27 ابان ریلیز بشه تا اول دی انشالله دستمونه اگه مثل alone in the dark گیر نکنه کرکش
حالا چرا اول دی؟؟
کرکش هم مطمئن باش 1هفته بعد انتشار پخش میشه چه حالی میده گرافیک ش هم توپه از اون ور هم ماشین براش درست میکنن حالیه واسه خودش
saکه اومد من فکر کنم بعد 1سال گرفتم ولی روزی8ساعت بازی میکردم چه حالی بود ولی بعد اینکه بازی های جدید اومد انقدر گرافیکش پایین بود که دیگه پاکش کردم

یه چیزی یه خورده فکر کنید ببینید واقعا یه بازی ارزششو داره که بحث کنید باهم ؟:10:
مشخصات سیستمیش هنوز معلوم نشده؟؟؟؟

Kianoosh
07-08-2008, 12:29

فکر می کنم بازی 14 آذر دستمون باشه

فعلا میشه در مورد سیستم حدس زد تا چند رو قبل از ریلیز

الان خیلی چیزا غیر مجازه!:27::31:

MIN:

DVD Rom/CD Rom

REC:

DVD Rom/CD Rom

Rude Boy
07-08-2008, 12:51
سلام !
من از اون دسته آدم هایی هستم که این بازی را روی 360 تمومش کردم (قبل از هرکسی دیگه تو فروم - می تونید پست های قبل را مورور کنید و ببینید زمانی که من پست دادم که تمومش کنم عده ای هنوز داشتن ماموریت های 1 و 2 را می رفتند)
خیلی هم حال کردم!
سیستم فعلی منم الان در حد متوسط هست ... و بازی های pc هم کم و بیش دنبال می کنم .
الانم خوشحالم که این بازی را می تونم روی pc بازی کنم .
ولی موندم چرا دارین سر کنسول ها و pc بحث می کنید؟
هر کدوم خوبه یا بده به ما چه ربطی داره ؟
بازیتونو بکنید و عشق کنید !!!!!!!!!!!!

Little Sparrow
07-08-2008, 13:37
خوب بالاخره این بازی هم برای pc میاد.دیگه دعوا نداره.ما بازی کردیم حالشو بردیم حالا شما بازی کنید حالشو ببرین.
دیگه دعوا نکنین.

mohsentanha
07-08-2008, 13:55
فکر می کنم بازی 14 آذر دستمون باشه

فعلا میشه در مورد سیستم حدس زد تا چند رو قبل از ریلیز

الان خیلی چیزا غیر مجازه!:27::31:

MIN:

DVD Rom/CD Rom

REC:

DVD Rom/CD Rom

دوست من بهتر بود نظرت رو در مورد سیستم مورد نیاز نمیگفتی:10:
حالا که گفتی اشکال نداره ولی اونایی که تو ایکس باکس بازی کردن به نظرشون گرافیک چند می خواد؟؟؟

Sam Fisher 11
07-08-2008, 14:34
دوستان خواهشا کل کل رو بذارید کنار و سعی نکنید عقاید و سلیقه هاتون رو به دیگران تحمیل کنید...
هر کس از یه پلتفرم خوشش میاد و بیشتر با اون حال میکنه حالا خوب یا بد به خودش مربوط!

این تاپیک در درجه اول برای راهنمایی و کمک به همدیگر است نه اینکه کنسول بهتره یا Pc !

خوشحالم که بالاخره شایعه نوامبر به حقیقت تبدیل شد... امیدوارم چند ماه دیگه این تاپیک پربارتر و شلوغ تر بشه...

Armin 2008
07-08-2008, 15:40
راستی چرا بازی گرافیک اونقدر بالایی که می گفتن نداره؟

mohammad_twe
07-08-2008, 15:42
ممنون sam fisher جان كه رسيدگي كردين....
امير جان گرافيكه بالايه داره انشالا بازي ميكني و ميبيني ....

Kianoosh
07-08-2008, 17:36
دوست من بهتر بود نظرت رو در مورد سیستم مورد نیاز نمیگفتی:10:
حالا که گفتی اشکال نداره ولی اونایی که تو ایکس باکس بازی کردن به نظرشون گرافیک چند می خواد؟؟؟

لحنتون اصلا مناسب نیست
منظورتو نگرفتم همون طور که گفتم این نظر اکثر کابرای گیم اسپات بود

شما با کدوم قسمت مشکل داری(کارت گرافیک)؟

rassool
07-08-2008, 17:58
چه حالی کردم وقتی شنیدم میخواهد برای pc هم بیاد.

aseman e ghermez
07-08-2008, 18:08
چه حالی کردم وقتی شنیدم میخواهد برای pc هم بیاد.
دقیقا مخصوصا دماغ پسر خالم سوخت وقتی دید واسه پی سی اومد ای کاش ازش یه عکس میگرفتم :27::31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Öracle
07-08-2008, 18:32
خوب خبر خیلی خوبی بود .
دوستان سیستمش مشخص نشده ؟

Armin 2008
07-08-2008, 19:17
امير جان گرافيكه بالايه داره انشالا بازي ميكني و ميبيني ....
دوست عزیز من رو 360 بازی رو تموم کردم:46: ولی به نظرم لایق 10 از 10 نبودش.ای کاش برای pc بهتر باشه.:11:

Abolfazl3007
07-08-2008, 19:26
خب منم خیلی خوشحال شدم!!:8::5:

MIN:

DVD Rom/CD Rom

REC:

DVD Rom/CD Rom

البته من با توجه به نظر کاربرای گیم اسپات نوشتم

شما زیاد به این نظرها تو gs توجه نکن
یادم وقتی dmc4 برای pc نیومده خیلی از همین کاربران gs میگفتند که کارت 8600gts یا 8800gt و 2gb رم میخواد
ولی وقتی اومد حتی با گرافیک 7100 و رم 512 هم جرا میشد و اون حرفها الکی بود و من خودم با 8500 فول بازی کرم:40::5:
موفق باشی

asb_shakhdar
07-08-2008, 19:44
یادم وقتی dmc4 برای pc نیومده خیلی از همین کاربران gs میگفتند که کارت 8600gts یا 8800gt و 2gb رم میخواد
ولی وقتی اومد حتی با گرافیک 7100 و رم 512 هم جرا میشد و اون حرفها الکی بود و من خودم با 8500 فول بازی کرم:40::5:
موفق باشی

کاملا بانظر شما موافقم.
من خودمبا گرافیک 8600 gt crysis فول بازی کردم اینا قبل امدن هر بازی پیش بینی های خود کاربران و تبلیغ
شرکتهای سازنده قطعات برای فروش محصولاتشونه.
اونای که گرافیک بالای 8000 دارن اسوده روزها رو بشمورن

__Genius__
07-08-2008, 20:07
سلام ،
خسته نباشید دوستان .
کسی اطلاع داره نسخه Pc بازی Gta که همین Gta Iv هست برای دانلود موجود هست و چطوری میشه بهش دست پیدا کرد ؟
مرسی .

*Necromancer
07-08-2008, 20:16
تا27 آبان نمیاد

Kianoosh
07-08-2008, 21:04
موفق باشی

من که از خدامه حرف شما درست باشه!:31:

آره بعضی موقع ها این کاربرهای گیم اسپات چرند هم می نویسن

یکیشون نوشته بود (با قاطعیت):

"اگه COD 4 و Crysis رو تونستی روی مدیوم راحت و روون بازی کنی GTA IV رو روی لو!! .می تونی بازی کنی پس برای اجرای روان به یک 9600GT احتیاج داری و علتش هم تعداد زیادی پردازش توسط GPU و CPU در یک محیط هست و البته رم 1.5 گیگ حداقل رمه برای اجرا"

یکی هم در جوابش توضیح داده بود که درایور های جدید انویدیا(physx) این مشکل رو حل می کنه و با همون 8600GT میشه راحت بازی کرد حالا الله اعلم!البته این سیستمی که من نوشتم فقط یکم از سیستم Assassin`s Creed بالاتره!(یکی هم 7800gt با یه گیگ رم گفته بود!؟:13:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (برای سیستم COD 4 Crysis Assassin`s Creed)
امیدوارم که یه سیستم فضایی نخواد و بتونیم اجرا کنیم!:5::8:

قربانت.شما هم موفق باشی:11:

mohsentanha
07-08-2008, 21:50
لحنتون اصلا مناسب نیست
منظورتو نگرفتم همون طور که گفتم این نظر اکثر کابرای گیم اسپات بود

شما با کدوم قسمت مشکل داری(کارت گرافیک)؟
ما عجب گیری کردیم امشب هر جا میرم همه بهم میگن خشنی :31:
:10:اخه این سیستمی که گفتین تخیلی بود از نظر من من با گرافیک مشکل دارم رم که 3 گیگ هست اشاره کنم 5گیگ شده ولی گرافیک خرجش بالاست نمیخوام بعد 8ماه دوباره گراف بخرم گرافم هم 8500 gt هست
دوست من اگه ناراحت شدی من معزرت میخوام

Kianoosh
07-08-2008, 22:05
ما عجب گیری کردیم امشب هر جا میرم همه بهم میگن خشنی :31:
:10:اخه این سیستمی که گفتین تخیلی بود از نظر من من با گرافیک مشکل دارم رم که 3 گیگ هست اشاره کنم 5گیگ شده ولی گرافیک خرجش بالاست نمیخوام بعد 8ماه دوباره گراف بخرم گرافم هم 8500 gt هست
دوست من اگه ناراحت شدی من معزرت میخوام

خواهش می کنم دوست عزیز منم الان فهمیدم که کارتی که گفته بودم یه کوچولو:31: تخیلی بوده!

ولی در مورد رم و سی پی یو سر حرف خودم هستم!
:20:
شما زیادم خشن نیستی!:8::11:

چه ناراحتی بابا !!

قربانت.:40:

havas_1980
08-08-2008, 21:34
سلام ... پس از رسیدگی و اصلاح, تاپیک باز شد!

از کاربرها تقاضا داریم که سعی نکنند نظر و سلیقه شون رو به همدیگر دیکته کنند حتی اگه حرفشون درست باشه. هر کس یک پلتفرم خاص رو دوست داره و از اون لذت میبره. پس نظر هر شخص برای خودش محترمه.

همچنین لطفا کاربرها در صورت مشاهده هر گونه کل کل و درگیری فقط تیم مدیریت رو در جریان بذارند و از هر گونه جواب دادن به اون پست خوداری کنند.

همگی موفق باشین...:12:

smallfrank
08-08-2008, 23:14
میشه بگین GTA chinat own wars چیه ؟

EHHASSATNI
09-08-2008, 00:01
rockstar برای ds داری میسازه

Little Sparrow
09-08-2008, 08:28
میشه بگین GTA chinat own wars چیه ؟
همین طور اقایEHHASSATNIگفتن شرکت rockstar قصد داره یه نسخه از بازیGTA را برای
کنسول دستی nintendo ds بسازد.
موفق باشید.

sasanjfr
09-08-2008, 13:08
باکس آرت نسخه ی pc بازی
----------------------------

مشاهده ی سایز کامل:

mohijoon
10-08-2008, 00:12
اینم یه مد جدید برای گذراندن راحت تر زمان تا عرضه ی GTA IV

دانلود کنید و در GTA:SA کپی کنید. بعد توی بازی Shift + F12 رو بزنید باعث می شه گرافیک بازی یه نسل جلو بره. مثل GTA IV می شه. البت کارته گرافیک بالا می خواد!
من که واقعا لذت بردم. اونقدر گرافیک رو بالا می بره که سیستم جونش در می یاد!:46:

Kianoosh
10-08-2008, 02:19

دانلود کنید و در GTA:SA کپی کنید. بعد توی بازی Shift + F12 رو بزنید باعث می شه گرافیک بازی یه نسل جلو بره. مثل GTA IV می شه. البت کارته گرافیک بالا می خواد!

خیلی ممنون دوست عزیز
خوب بود
ولی بهتر بود تو تاپیک خودش عنوان می کردید

بی صبرانه منتظر GTA IV هستم:8::5:

a.salireza
10-08-2008, 10:46
اين عكس فيك هست. لطفا ملاحظه بفرمايين.
چرا ؟ مگه شما نمیدونی بازی قراره برای PC پورت بشه ؟:27: این کاور واقعیه.:46:

aseman e ghermez
10-08-2008, 11:49
:27:
این کاور توی gamespot هم است:27:

mohsentanha
10-08-2008, 18:40
اقا یه سوال داشتم من داشتم چت میکردم با یکی از بچه ها میگفت گرافیک بازی از کنسول ها بیشتره فقط یادم رفت از کدوم منبع حالا اومدم بپرسم یارو راست میگفت یا نه اگه این طور باشه که عالیه

mohammad_twe
10-08-2008, 19:55
اقا یه سوال داشتم من داشتم چت میکردم با یکی از بچه ها میگفت گرافیک بازی از کنسول ها بیشتره فقط یادم رفت از کدوم منبع حالا اومدم بپرسم یارو راست میگفت یا نه اگه این طور باشه که عالیه
ببين دوسته من گرافيك كه تعغير نميكنه فقط اگه يه سيستمه فول اپشن نداشته باشين مطما باشيد كه خيلي از كنسول گرافيك مياد پايين تر همينطور باگ ها فراوان ميشن.......

goldenmasoud
11-08-2008, 19:02
اینم یه تریلر از بازی که سایت ویدیو گیم منتشر کرده.
دانلود فایل ویدئو با حجم 12 مگابایت از سرور ویدئو گیمز با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vitamin2002
11-08-2008, 19:26
اینم یه تریلر از بازی که سایت ویدیو گیم منتشر کرده.
دانلود فایل ویدئو با حجم 12 مگابایت از سرور ویدئو گیمز با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من فکر می کنم این همون نسخه ps3 ویا xbox است که با پورت مخصوص کنسول عوض نمایش تصویر در تلویزیون در مانیتور کامپیوتر بازی را اجرا کرده :27:

vitamin2002
11-08-2008, 19:45
اینم یه تریلر از بازی که خیلی باحاله

*hamedkhatar*
11-08-2008, 19:53
ایولی خیلی خوشحال شدیم که داره میاد
تاریخ دقیق میلادی کیه؟
ممنون

Armin 2008
11-08-2008, 21:11
این باید ویدیوی کنسول باشه.واسه pc نیست..

pedram_sad
11-08-2008, 21:44
ایولی خیلی خوشحال شدیم که داره میاد
تاریخ دقیق میلادی کیه؟
ممنون
18 NOVEMBER
2008

toraj
11-08-2008, 23:19
اميدوارم نسبت به نسخه كنسولي بهتر باشه اگه يه چند مرحله فرعي اضافي هم داشته باشه خوبه البته معلوم

نيست 18 نوامبر بياد احتمالا براي فروش بيشتر نسخه كنسولي تاخير ميخوره.

vegas
12-08-2008, 09:01
ببين دوسته من گرافيك كه تعغير نميكنه فقط اگه يه سيستمه فول اپشن نداشته باشين مطما باشيد كه خيلي از كنسول گرافيك مياد پايين تر همينطور باگ ها فراوان ميشن.......
هنوز هیچ چیز معلوم نیست ولی طبق گفته مسولان راک ستار گرافیک این بازی بروی PC فوق العاده خواهد بود ....

pedram_sad
12-08-2008, 11:40
منم اين بازي رو امروز تمام كردم روي Xbox 360
بازي روي 73.58 درصد به پايان ميرسه
و 5 نفر فقط كار motion Capture نقش اول بازي يعني nb رو بر عهده داشتن
تو سازنده هاي بازي 2 يا 3 تا ايراني هم حضور داشتن

اميدوارم اين انتظار چند ماه براي Pc دارها هم تمام بشه تا اونها هم اين شاهكار رو تجربه كنن :10:
البته اميدوارم مسايل سخت افزاري اذيت نكنه

mohsentanha
12-08-2008, 12:16
منم اين بازي رو امروز تمام كردم روي Xbox 360
بازي روي 73.58 درصد به پايان ميرسه
و 5 نفر فقط كار motion Capture نقش اول بازي يعني nb رو بر عهده داشتن
تو سازنده هاي بازي 2 يا 3 تا ايراني هم حضور داشتن

اميدوارم اين انتظار چند ماه براي Pc دارها هم تمام بشه تا اونها هم اين شاهكار رو تجربه كنن :10:
البته اميدوارم مسايل سخت افزاري اذيت نكنه
می تونی دوباره مرحله ی اخر رو بری اسم اون ایرانی ها رو بدی؟؟
برای sa که نوید خانساری اسمش بود.

mohammad_twe
12-08-2008, 12:58
اينم نويد خانساري توش هست دمش گرم از gta3 تو تا الان تو همشون بوده :X
دوسته عزيز vegas جان شما منظوره من رو متوجه نشدين كه چي گفتم من نگفتم كه از كنسول مياد پايين تر عزيز دقت بفرماييد شما بعد اينجوري بگين ....

pedram_sad
12-08-2008, 13:51
می تونی دوباره مرحله ی اخر رو بری اسم اون ایرانی ها رو بدی؟؟
برای sa که نوید خانساری اسمش بود.
دقيق يادم نيست
اسم يكيشون امير اسدي بود
اون يكيهم يك زن بود به اسم پروانه مريمي يا همچين چيز هاي
اخه خيلي سريع CREDITS ميرفت و بعدش هم كه AUTOSAVE شد

Bs_panzer
12-08-2008, 18:28
چرا بازی 61% بود ؟؟؟؟!!!

mohammad_twe
12-08-2008, 20:33
چرا بازی 61% بود ؟؟؟؟!!!
دوسته عزيز ماموريت هايه اصلي تو 73% تموم ميشن نه 61%

pedram_sad
12-08-2008, 20:38
دوسته عزيز ماموريت هايه اصلي تو 73% تموم ميشن نه 61%
تاييد ميشه
دقيقا 73.58 درصد تموم ميشه بازي

aseman e ghermez
12-08-2008, 23:40
اگه بازی تموم کامل شد بازم میشه تو شهرش دور زد

vitamin2002
13-08-2008, 00:13
تاييد ميشه
دقيقا 73.58 درصد تموم ميشه بازي

پس بقیه درصد ها برای چه هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :13:

pedram_sad
13-08-2008, 00:19
اگه بازی تموم کامل شد بازم میشه تو شهرش دور زد

اره ميشه
خيلي هم بزرگ و جالبه
مخصوصا با اين گرافيكش :10:

پس بقیه درصد ها برای چه هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :13:
تو شماره هاي قبلي براي ماموريت هاي اضافي بود
كه خارج از STORY LINE بود اما تو اين نسخه جالب اينجاست كه هيچ ماموريت اضافي نداره :13:

ehsan6811
13-08-2008, 10:50

میشه یه اموزش بدی چیکارش کنم کجا بریزمش تاپیک خودشم گشتم فایل شما را پیدا نکردم اگه بود اونجا می پرسیدم

mohsentanha
13-08-2008, 11:43
میشه یه اموزش بدی چیکارش کنم کجا بریزمش تاپیک خودشم گشتم فایل شما را پیدا نکردم اگه بود اونجا می پرسیدم
توی دایرکتوریه اصلیه بازی

3Dmajid
14-08-2008, 12:08
آخرش چی شد ؟
اومدنش واسه پی سی قطعی شد ؟
کی میاد ؟

vegas
14-08-2008, 13:08
آخرش چی شد ؟
کی میاد ؟
بله دوست عزیز قطعی شده تاریخ ریلیز این بازی 18 November هست

vitamin2002
14-08-2008, 13:11
آخرش چی شد ؟
کی میاد ؟

اگر به صفحه های قبلی نگاه کنی میبینی که 3 صفحه در مورد قطعی شدن و انتشار برای pc پست داده شده :13: :19: من نمی دونم چرا دوست دارین بی هوده پست بدین این تاپیک فقط در مورد بازی gta و بحث ها در مورد مراحل و به طور کلی خود بازی نه اینکه
1 ) کی منتشر می شود
2 ) از حال رفتم وقتی شنیدم gta برای pc ریلیز می شود و از این حرف ها
3 ) گرافیک بازی برای pc چه طور خواهد بود ؟ و ازاین حرف ها که در مورد آینده است
4 ) بحث های بی ربط به تاپیک gta iv که مابین بعضی از کاربران می افتد
به طور کلی باید در مورد بازی صحبت گردد
مثلا یکی از کاربران اطلاعاتی در مورد بازی می داد که آنهایی که بازی نکرده بودند بیشتر با بازی آشنا می شدند
که این حرف ها باید در تاپیک زده بشود نه موارد بالا
در ضمن اظهار نظر کردن در مورد این پست ممنوع است در غیر این صورت به مدیران اطلاع داده می شود
کاری نکنید که تاپیک دوباره بسته بشود
تاریخ عرضه این بازی را برای چندمین بار گفته می شود دیگر در مورد این مورد ها بحث نگردد
Release Date: Nov 18, 2008

Mist
14-08-2008, 13:16
تا الان اسپم میدادن که کی میاد حالا هم اسپم میدن که خوشحالن
خدایا این اسپم رو از P30دور بفرما....آمین

اینی که گفتی مال هزاره 5 که تو اینجا اسپم دیگه معنی نداره پس زیاد خودتو ناراحت نکن ....

مورد دوم اینکه من راجع به بازی یه چیزی شنیدم میخواستم بدونم حقیقت داره میگن دیگه غذا خوردن و چاق شدن و عضلانی

شدن بدنش این چیزا نیست و ماموریت هارو از رو لب تاب میخونه و انجام میده اینکه شد هیتمن :دی

rassool
14-08-2008, 13:17
این عکس الکی هست یه سایت امریکایی اونو به عنوان نمونه درست کرده.فعلاهم چون عکسی از کاور اون نیست همین توی نت پخش شده.:11::10:

pedram_sad
14-08-2008, 13:52
مورد دوم اینکه من راجع به بازی یه چیزی شنیدم میخواستم بدونم حقیقت داره میگن دیگه غذا خوردن و چاق شدن و عضلانی

شدن بدنش این چیزا نیست و ماموریت هارو از رو لب تاب میخونه و انجام میده اینکه شد هیتمن :دی
غذا كه ميخوره
ساندويچ همبرگر و هات داگ و اينا ... :31:
چاق نميشه ديگه
خبري از باشگاه و عضلاني شدن هم نيست

ماموريت ها رو اكثرا از روي موبايلش با sms بهش ميگن
و بعضي هاش هم از روي laptop كه تو يكي از خونه هاش هست بهش ابلاغ ميشه

Professor Massoud
14-08-2008, 18:42
ماشینها چه فرقی کردند؟ آیا هنوز وقتی به دیوار میخورن مثل کاغذ در و پنجرشون از بین می ره؟

mohammad_twe
14-08-2008, 19:59
ماشینها چه فرقی کردند؟ آیا هنوز وقتی به دیوار میخورن مثل کاغذ در و پنجرشون از بین می ره؟
نه مثل يه ماشينه واقعي ميشن شيشه ميريزه پايين كاپوت وقتي از بين ميره موتوره ماشين معلومه چراغ ها خورد ميشن
يا وقتي با سرعت ميخوري به 1 جايي از شيشه جلو پرت ميشي بيرون.......
خيلي تعغير كرده نسبت به san anreas

djmd
14-08-2008, 21:57
عجب حالا بیاد بینیم چی میشه !!! سیستم میستم چی می خواد ؟!!! Dx10 هست یا نه ؟>!!!

mohammad_twe
14-08-2008, 22:47
با يه سيستمه فول اپشن ميتوني به بهترين نحو بازيرو اجرا كني ....
صفحات قبل هم سيستمش گفته شده فكر كنم ؟؟؟؟!!

toraj
14-08-2008, 22:55
به احتمال زياد سيستم خيلي بالايي براي اجرا نميخواد ولي اگه بخواي از كيفيت بالا لذت ببري بايد ي سيستم خيلي

قوي داشته باشي چون گرافيك نسخه هاي كنسولي هم خيلي خوبه.

playstation 3
15-08-2008, 19:30
این بازی رو ی گرافیک geforce 9600gt جواب میده؟

vitamin2002
15-08-2008, 19:56
کم کم دارم فکر می کنم بعضی از کاربران خودشان را به اون راه زدند
آقایون و خانوم ها gta iv هنوز منتشر نشده و اطلاعات رسمی در مورد سیستم مورد نیاز نیست پس کاربران در مورد گرافیک و اینکه با کدوم گرافیک می شود بازی کرد یا نه تاپیک را به بیراهه نکشند
از مدیران خواهش می گردد رسیدگی گردد

smallfrank
15-08-2008, 22:16
فکر نکم سیستم بالایی بخواد چون این بازی خیلی طرفدار داره و طوری ساخته میشه که همه بتونن بازی کنن .

mohammad_twe
15-08-2008, 22:45
تاپيك بر گشته به رواله قبليش كه فقط ميان در مورده ورژن pc ميپرسن !! تاپيكه مخصوص تا تاريخ انتشاره نسخه pc تو قسمته اخبار هست خواهشا اگه سوالي دارين اونجا مطرح كنين !!!

3Dmajid
16-08-2008, 09:33
الان یکی از اصلی ترین نکته از بازی گرافیک بازی هاست، اون شرکتی که بازی رو می سازه به دستگاه منو شما که نگاه نمیکنه ... بازیش رو تا میتونه گرافیک بالا میسازه.

davoodf
18-08-2008, 16:41
دوستان خواهش می کنم تا 18 نوامبر صبر کنین فعلا ارک استار هیچ چیزی در مورد سیستمش نگفته خواهش میکنم صفحات تاپیک رو بی خودی با این جور پست ها پر نکنین.هر وقت 18 نوامبر یا قبل از اون بود مطمعن باشین راکاستار سیستم مورد نیازش رو هم میگه پس خواهشا رعایت کنین.

*M!L4D*
18-08-2008, 19:31
منم موافقم باید تا 18 نوامبر صبر کرد و دید راک استار چی میکنه ما هم اکنون منتظره این بازی هستیم.

sasanjfr
20-08-2008, 22:32
GC 2008: تصاویر جدید GTA IV نسخه ی pc
-------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(مشاهده ی سایز کامل___از راست به چپ)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(مشاهده ی سایز کامل___از راست به چپ)

Optimus Prime
21-08-2008, 00:41
توضیحاتی در مورد نسخه PC بازی داده شده :

اضافه شدن یک montage editor و Replay Editor . شما توسط این قابلیت می توانید تا 30 ثانیه قبل را ببینید و یا Save کنید و چندین کلیپ 30 ثانیه ای به هم بچسبانید و ویرایش کنید ( تغییر زاویه دوربین و نوع دوربین قطع کردن و... ) و ذخیره کنید.
قابلیت چند بازیکن بسیار بهبود یافته نسبت به نسخه های کنسولی.
گرافیک بسیار بهبود یافته. شخصیت ها و محیط اطراف دارای جزییات بیشتر و نورپردازی قویتر و نرمتر خواهد بود.

a.salireza
21-08-2008, 09:09
توضیحاتی در مورد نسخه PC بازی داده شده :

اضافه شدن یک montage editor و Replay Editor . شما توسط این قابلیت می توانید تا 30 ثانیه قبل را ببینید و یا Save کنید و چندین کلیپ 30 ثانیه ای به هم بچسبانید و ویرایش کنید ( تغییر زاویه دوربین و نوع دوربین قطع کردن و... ) و ذخیره کنید.
قابلیت چند بازیکن بسیار بهبود یافته نسبت به نسخه های کنسولی.
گرافیک بسیار بهبود یافته. شخصیت ها و محیط اطراف دارای جزییات بیشتر و نورپردازی قویتر و نرمتر خواهد بود.
ممنون.:46:
من قبلآ چی گفته بودم ؟ گفته بودم که اگه بازی برای PC بیاد احتمالآ امکانات بیشتر از نسخه های کنسولی داره... حالا تایید شده.:27:

3Dmajid
21-08-2008, 14:14
امیدوارم یه چیزش رو درست کنن که من وقتی تو بازی ها میبینم حرصم میگیره ... اونم اینه که وقتی میری کنار دیوار و دستت رو w هست، راه نره.

hosiyar
22-08-2008, 12:51
سیستم مورد نیاز بازی چیه ؟
مال من اینه :
CPU 3.0GHz
Ram 2GB
VGA 512MB 8600GT
اگر بالاتر نیاز داره بگید که تا بیاد ، آپگرید کنم ؟؟

X-Volt
22-08-2008, 16:50
سیستم مورد نیاز بازی چیه ؟
مال من اینه :
CPU 3.0GHz
Ram 2GB
VGA 512MB 8600GT
اگر بالاتر نیاز داره بگید که تا بیاد ، آپگرید کنم ؟؟
سیستم مورد نیاز بازی هنوز مشخص نشده!
سیستم شما که حتما باید واسش کافی باشه. (فقط اگه کارت گرافیکتون به جای 8800GT ، 8600GT بود بهتر میشد)
فعلا باید صبر کنیم تا اعلام بشه...

3Dmajid
22-08-2008, 20:33
تو union یکی از کاربرای game spot سیستم مورد نیاز رو نوشته بود ... و فضای مورد نیاز برای بازی رو 70 gb نوشته بود.

davoodf
22-08-2008, 21:11
70 gb???!?!?!?!?!
عجب!!!!!

Kianoosh
22-08-2008, 21:40
تو union یکی از کاربرای game spot سیستم مورد نیاز رو نوشته بود ... و فضای مورد نیاز برای بازی رو 70 gb نوشته بود.

منم قبلا سیستم مورد نیازی که اونا گفته بودن رو نوشتم زیاد اعتبار نداره (بعضی هاشون چرند زیاد میگن خودم آخرین بارکه سر زدم یکیشون نوشته بود 4 گیگ رم!!:18::13:)و بهتره صبر کنیم تا رسما اعلام بشه پس لطفا فعلا درمورد سیستم مورد نیاز صحبتی نکنیم
:11:

*Necromancer
22-08-2008, 21:48
(فقط اگه کارت گرافیکتون به جای 8800gt ، 8600gt بود بهتر میشد)
من همون 8600 دارم اما با یه گیگ رم داخلی
چطوره؟

am2
22-08-2008, 21:48
اخرش معلوم شد اين بازي براي pc مي اد يا نه؟؟؟؟

shayatineh_sorkh
22-08-2008, 21:53
اخرش معلوم شد اين بازي براي pc مي اد يا نه؟؟؟؟
داداش گلم اين بازي به گفته رسمي كه خود سايت روك استار اعلام كرده توي نوامبر براي پي سي توي بازار ريلايز ميشه.در ضمن گرافيكش و خيلي از چيزاي ديگه ي اون از كنسول خيلي بهتره طبق گفته ي thq.:10:
منبع:

X-Volt
22-08-2008, 22:07
من همون 8600 دارم اما با یه گیگ رم داخلی
چطوره؟
من خودمم نمیدونم...!
ولی به احتمال زیاد با یک گیگ رم با مشکل مواجه میشید.
من برای همین بازی رم 2 گیگ رو به 4 گیگ ارتقا دادم!
8600 هم به احتمال زیاد باید بهش بخوره.
فقط باید صبر کنیم تا مشخص بشه...

*Necromancer
22-08-2008, 22:37
منظورم رم خود کارت گرافیک بود
1024mb
8600gt
DDR II
من که خودم فکر می کنم چیز جالبی خریدم!

X-Volt
22-08-2008, 22:48
منظورم رم خود کارت گرافیک بود
1024mb
8600gt
DDR II
من که خودم فکر می کنم چیز جالبی خریدم!
خوب پس روی سیستم شما جواب میده احتمالا...

پاکر
22-08-2008, 23:50
1.6 CPU (single core) 3-year-old video card (VGA), 512 RAM (DDR), and DX9C are probably the minimum requirements.
Optimal is probably closer to 2G dual core, 1.5-year-old video card, 1.5G RAM, DDR2 DX10.
And of course the game never really plays smoothly until two years of video card evolution passes by.
I am sure o/s does not matter.. as long as DX10 makes its way to XP SP3.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

vitamin2002
23-08-2008, 00:57
آقای و یا خانم پاکر انگار یکمی قاطی کردین اینجا تاپیک gta است نه mass effect

پاکر
23-08-2008, 01:06
آقای و یا خانم پاکر انگار یکمی قاطی کردین اینجا تاپیک gta است نه mass effect
بله حق با شماست من عنوان رو دیدم مطلب رو ورداشتم!
الان اصلاح کردم:11:

Professor Massoud
25-08-2008, 11:12

عجب !!:31:. پس با این اوصاف یه هارد 80 جدا بگیرم واسه این بازی !! :31:آخه هاردم 40 هست و ممکنه جای بازی GTA iv رو نداشته باشه. اون آدمی که این رو نوشته یا هاردفروش بوده و هاردش رو دستش مونده بوده و مشتری نداشته یا تو حالت عادی تشریف نداشته !!!:27: بازی هر چقدر هم جزئیات داشته باشه بالای 4 تا DVD نمیره ، البته در حال حاضر. پس چجوری میتونه 70 گیگ جا بخواد ؟!؟! واقعا هر کی اینو باور کنه دیگه .....!!! نمی دونم چی بگم! مطمئنی یه صفر اضافی نذاشتی؟!!!
بریم سر اصل مطلب. میگن تو بازی دوچرخه و هواپیما نیست . آیا صحت داره؟ یه سوال دیگه : آیا بازی از اون شکلی که یه جا همه ی آدمها مثل هم بودن خارج شده؟؟

3Dmajid
25-08-2008, 11:18
عجب !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif. پس با این اوصاف یه هارد 80 جدا بگیرم واسه این بازی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifآخه هاردم 40 هست و ممکنه جای بازی GTA iv رو نداشته باشه. اون آدمی که این رو نوشته یا هاردفروش بوده و هاردش رو دستش مونده بوده و مشتری نداشته یا تو حالت عادی تشریف نداشته !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif بازی هر چقدر هم جزئیات داشته باشه بالای 4 تا DVD نمیره ، البته در حال حاضر. پس چجوری میتونه 70 گیگ جا بخواد ؟!؟! واقعا هر کی اینو باور کنه دیگه .....!!! نمی دونم چی بگم! مطمئنی یه صفر اضافی نذاشتی؟!!!
بریم سر اصل مطلب. میگن تو بازی دوچرخه و هواپیما نیست . آیا صحت داره؟ یه سوال دیگه : آیا بازی از اون شکلی که یه جا همه ی آدمها مثل هم بودن خارج شده؟؟

دوست عزیز مگه بازی Xplane رو ندیدی ؟ شبیه ساز پرواز جدیده که 15 تا دی وی دیه ! و 70 گیگ فضا واسه نصب میخواد.
اینو که دیگه خودم با چشمای خودم دیدم.
پس میتونیم 1% هم احتمال بدیم که اینجوری باشه.

Professor Massoud
25-08-2008, 11:22
دوست عزیز مگه بازی Xplane رو ندیدی ؟ شبیه ساز پرواز جدیده که 15 تا دی وی دیه ! و 70 گیگ فضا واسه نصب میخواد.
اینو که دیگه خودم با چشمای خودم دیدم.
پس میتونیم 1% هم احتمال بدیم که اینجوری باشه.

منظورم از اونی که اینو نوشته شما نبودی:41: من منظورم همون یارو بود که تو گیم اسپات نوشته. لطفا برداشت اشتباه نکن دوست من . از از اطلاعی هم که بهم دادی ممنونم.

THE DARK KNIGHT
25-08-2008, 12:59
آقایون خبر دارین که gtaivدر آبان برایpc هم میاد خبر هم کاملا قطعی شده است رم یک گیگ برای بازی بسه یا بیشتر باید باشه کارت گرافیکم هم 8600 میکنم. آیا به نظرتون بازی به کامپیوترم خواهد خورد؟

davoodf
25-08-2008, 13:47
خوش اومدی دوست من.این خبر خیلی وقته که اعلام و تایید هم شده.

cgp
26-08-2008, 10:17
سلام
یه سوال از کسایی که GTA IV رو تو xbox 360 یا PS3 بازی کردن دارم.وقتی ماشینو یه جا پارک میکنیم چقدر می تونیم ازش دور بشیم تا غیب نشه؟

Little Sparrow
26-08-2008, 10:29
سلام
یه سوال از کسایی که GTA IV رو تو xbox 360 یا PS3 بازی کردن دارم.وقتی ماشینو یه جا پارک میکنیم چقدر می تونیم ازش دور بشیم تا غیب نشه؟
یادم نیست ولی فکر نکنم غیب شه اگه بزاری تو پارکینگ شب بخوابی فردا صبح هست.پارکینگ جلوی خونه
یه جای مخصوصه برای ماشین های اپارتمان. مثل SA نیست.

Big-Boss
26-08-2008, 11:06
سلام

به هیچ وجه غیب نمیشه
می تونه 3-4 خیابون هم بری بعد بیای ببینی سر جاشه

*Necromancer
26-08-2008, 14:29
سلام
این مشکل غیب شدن ماشینا هنوزم هست؟
ای بابا
اگه ماشینی تو گاراژ بذاری چی؟ اگه یه بار بترکه می شه دوباره تو گاراژ پیداش کرد؟

محدودیتی برای مردن یا دستگیر شدن نذاشتن؟

pedram_sad
26-08-2008, 17:13
این مشکل غیب شدن ماشینا هنوزم هست؟
ای بابا
اگه ماشینی تو گاراژ بذاری چی؟ اگه یه بار بترکه می شه دوباره تو گاراژ پیداش کرد؟

محدودیتی برای مردن یا دستگیر شدن نذاشتن؟
نه دور بشي غيب نميشه
اگه پشت سر هم سوار چندتا ماشين بشي اوليه غيب ميشه

گاراژ نداره اين بازي
گاراژ اين بازي يك مستطيل زرد رنگه كه تو نقشه جلوي خونه هايي كه ميگيري هست
كه هر چي تو اين مستطيل بزاري ميمونه و مثل گاراژ عمل ميكنه

اگه هم ماشين رو از تو اين منطقه بر داري و بتركه ديگه نيست اونجا

arash66_2m
26-08-2008, 19:44
تصاویر منتشر شده از نسخه GTA 4 برای pc

p3yman_xl
26-08-2008, 20:57
در تایید دوستمون پدرام باید بگم ماشین ها غیب نمیشن، فقط باید جلوی در خون پارکش کنید تا سیو بشه ... تقریباً اوسط بازی یه ماموریت به شما داه میشه که اگه انجام بدید یک ماشین خیلی زیبا ( شبیه لامبورگینی ) بهتون میده که توی بازی خیلی کم گیر میاد. برید جلوی خونه پارکش کنید و بازی رو سیو کنید. از این به بعد هر موقع برید بهش سر بزنید، میبینید همونجا هست.
موفق باشید

pedram_sad
26-08-2008, 21:11
در مورد اين مقايسه ها
بگذاريد بازي بياد اونوقت بحث ميكنيم راجع بهش
تمام نسخه هاي قبلي نتيجش رو ديدم
اينم ميبينيم
البته اگه هم بالاتر باشه طبعا براي خيلي ها گرونتر تمام ميشه
چون خرجي كه بايد واسه سيستمشون كنن بيشتر ميشه

اميدوارم Engine اين بازي سازگار با اكثر قطعات موجود تو بازار باشه
تا تعداد بيشتري از افراد بتونن بازي كنن :10:
و از نظر PERFORMANCE و FRAME RATE به مشكل بر نخورن :13:
و بتونن از يك QULAITY قابل قبول در كنار PEFORMANCE لذت ببرن :10:

موفق باشيد

Mist
26-08-2008, 21:36
عزیزان توجه کنین بازی فعلا نیومده 140 صفحه رفت یکم مراعات کنین من صفحات قبل رو میدیدم خیلی اسپم بازیه حیفه تایپیکو میبندن

بذارین بیاد ببینیم چی میشه آخه !! من امار کمرنگ شدن این تایپیک رو رو هزار میبینم اینجوری که پیش میره

پدرام جان بابت جواب سوال ممنون ولی حیف شده این چیزا جذابیت بازی رو بیشتر میکرد مخصوصا باشگاه رفتنش خیلی باهال بود فنون رزمی اینا یاد میگرفت

خدا کنه بعد اینهمه انتظار بازی خشکی نباشه مثل هیتمن که فقط ماموریت میگرفت و میکشت این بازی هیجانش به همین چیزا بود شنا کردنش ورزش کردنش و ....

cgp
26-08-2008, 21:46
در تایید دوستمون پدرام باید بگم ماشین ها غیب نمیشن، فقط باید جلوی در خون پارکش کنید تا سیو بشه ... تقریباً اوسط بازی یه ماموریت به شما داه میشه که اگه انجام بدید یک ماشین خیلی زیبا ( شبیه لامبورگینی ) بهتون میده که توی بازی خیلی کم گیر میاد. برید جلوی خونه پارکش کنید و بازی رو سیو کنید. از این به بعد هر موقع برید بهش سر بزنید، میبینید همونجا هست.
موفق باشید
فقط جلوی در خونه؟
راستی یه جا نوشته بود سوار هر ماشینی میشی مثل نسخه های قبل از اون ماشین تو خیابونا پر میشه.

Retired User
27-08-2008, 01:03
فقط جلوی در خونه؟
راستی یه جا نوشته بود سوار هر ماشینی میشی مثل نسخه های قبل از اون ماشین تو خیابونا پر میشه.
من كه توي نسخه هاي قبلم همچين چيزي يادم نيست شما مطمئني gta بود؟:18: تا جاييكه من يادمه تعداد ماشينا به منطقه بر ميگشت يعني مثلا اگه منطقه ، منطقه ي پولداري بود توش ماشيناي بهتر و سريعتر و پيشرفته تري پيدا مي شد و بلعكس:20:

arash66_2m
27-08-2008, 17:38
آقا دسته شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدید
فکر کنم دکمه تشکر رو واسه همین گذاشته اند ...
:31:
 باز هم ممنون . اگه خبر جدیدی در مورد بازی ها بود حتما به اطلاع دوستان خواهد رسید:20:

vitamin2002
27-08-2008, 18:14
آقا دسته شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدید

لطفا در نقل قول ها عکس های موجود در پست را پاک کنید چون بی مورد دوباره صفحه با اون عکس ها لود می شود
در ضمن پستتون را ویراش کنید تا عکس ها دوباره در این صفحه دیده نگردد:10:

Professor Massoud
27-08-2008, 22:13
آیا در بازی دوچرخه و هواپیما وجود نداره ؟

Retired User
27-08-2008, 23:34
آیا در بازی دوچرخه و هواپیما وجود نداره ؟
متاسفانه خير:37:

aseman e ghermez
27-08-2008, 23:55
متاسفانه خير:37:
نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!
شاید بتونن این بچه ها واسش درست کنن البته اگه برنامه img tool بهش بخوره:27:

Retired User
28-08-2008, 18:02
ليست وب سايتاي درون بازي:

Armin 2008
01-09-2008, 10:26
عزیزم جاش اینجا نیست به مدیریت پست خصوصی بزن جوابتو می گیری.

smallfrank
03-09-2008, 00:21
کسی میدونه سیستم رسمی مورد نیاز بازی چیه ؟

Retired User
03-09-2008, 00:58
کسی میدونه سیستم رسمی مورد نیاز بازی چیه ؟
سیستم مورد نیاز بازی هنوز مشخص نشده!:19:

amirpers
04-09-2008, 23:21
دوستان ، این تاپیک مشخص نشده که برای Pc هستش یا کنسولهای دیگه .
اما به هر حال من یه سوال در مورد نسخه Ps3 دارم .
می خوام بدونم این بازی با رجیون Ntsc هم هستش ؟ چون دستگاه ما Ntsc-j هستش و تلویزیونمون هم معمولیه . می گن اگه رجیونش نخوره ، پخش نمی کنه .

Armin 2008
05-09-2008, 10:31
دوستان ، این تاپیک مشخص نشده که برای Pc هستش یا کنسولهای دیگه .

تمامی نسخه ها اینجا بررسی می شه.

می خوام بدونم این بازی با رجیون Ntsc هم هستش ؟ چون دستگاه ما Ntsc-j هستش و تلویزیونمون هم معمولیه . می گن اگه رجیونش نخوره ، پخش نمی کنه
مطمئنی ps3 هم مشکل ریجن داره؟؟؟

amirpers
05-09-2008, 12:48
تمامی نسخه ها اینجا بررسی می شه.

مطمئنی ps3 هم مشکل ریجن داره؟؟؟

نه دوست من . فکر نمی کنم که PS3 مشکل رجیون داشته باشه .
مشکل از تلویزیونه . می گن تلویزیون معمولی اون رو پخش نمی کنه . می خوام بدونم درسته یا نه . چون تلویزیون ما 29 اینچ معمولیه و تخت اما LCD نیست . راستش من هم نمی دونم که پاله یا NTSC !

Armin 2008
05-09-2008, 13:25
پخش می کنه اون کیفیت مطلوب ps3 در p1080 رو نداره .(تو همه ی بازی ها همینه)

hosiyar
13-09-2008, 09:15
چی شد ؟ چرا تاپیک خوابید ؟ بحث کنید دیگه ... اطلاعات بیشتر از بازی برای Pc بدید !

جهت دوباره قعال کردن تاپیک اینو گیر آوردم ! :

GTA 4 Recommended System Requirements :
Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space(+DLC)(More players multiplayer + more things)
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader(2560 x 1600)
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

منبع :

Abolfazl3007
13-09-2008, 22:31
چی شد ؟ چرا تاپیک خوابید ؟ بحث کنید دیگه ... اطلاعات بیشتر از بازی برای Pc بدید !

Hard Drive: 18GB free hard disk space(+DLC)(More players multiplayer + more things)
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader(2560 x 1600)

منبع :

این به طور رسمی اعلام شده؟
و آیا این سیستم برای حداکثر تنظیماته یا نه؟
چون بالاش نوشته recommended

Armin 2008
13-09-2008, 23:36

با سیستم فوق می تونید بازی رو راحت با تنظیمات گرافیکی مناسب اجرا کنید.

morteza_m2n
15-09-2008, 14:15
این به طور رسمی اعلام شده؟
و آیا این سیستم برای حداکثر تنظیماته یا نه؟
چون بالاش نوشته recommended

بله به صورت رسمی اعلام شده

smallfrank
15-09-2008, 17:38
میشه بگید با 8500 gt و 3gig رم با چه کیفیتی میشه بازی کرد ؟

sasanjfr
15-09-2008, 19:41
دوستان عزیز.سیستم توصیه شده ی بازی،اولین بار در صفحه ی GTA IV سایت gamesforwindows مایکروسافت درج شد و به نظر می رسید سیستم توصیه شده ی رسمی بازی خواهد بود اما چند ساعت بعد از انتشار،این قسمت حذف شد و چنانچه در حال حاضر به صفحه ی مربوطه مراجعه کنید عبارت "coming soon" در زیر قسمت سیستم توصیه شده درج شده است.بنابراین سیستم مورد نیاز بازی هنوز تأیید رسمی نشده است.

صفحه ی مربوطه:

dfghjkkjhgfdfgh
16-09-2008, 22:40
سلام این نقد جالب بود گفتم شما هم بهره ببرید کاری از گروه سیمز 47
__________________________________________________ ___

شروع:اون اينجاست يك جی تی ای ديگر كه واقعا برازنده همين نام است...
بعضی عنوان ها در دنیای بازیهای كامپيوتری ، عنوانهایی هستند كه بسيار بزرگتر از عنوانهایی بودند كه در ذهن داشتيم... بازی مانند جی تی ای هميشه يك بازی معروف در تمامی سطح دنيا بوده است و آن آزادی بيش از حد بازی... غير قابل پيش بينی بودن و غير خطی بودن بازی و بسياری از امكانات كه اين بازی را به اين سطح والا رسانده است... هر بازی بلاخره در يك برهه به سمت حوصله سر بردن ميرود ولی بازی چون جی تی ای در تمام لحظات چيزهای تازه ای برای نشان دادن به شما دارد...بازی جی تی ای 4 رسيد بازی در نگاه اول حيرت انگيز است ولی بعد از مدتی خواهيد خنديد زيرا اين بازی از پيش بينی های اعمال شده خود را جلوتر نشان داده است.. اون اينجاست يك جی تی ای ديگر كه واقعا برازنده همين نام است... به جایی وارد مي شويد كه ارزش ساعتها گشت زنی را دارد و به مكانی ميريم كه شايد توش گم بشيم... انقدر جزئيات داره تا نتونيم همه جاش رو ببينيم و باز هم سازندگان را تحسين ميكنيم كه چطور دست به ساخت چنين بازی زدند.. و اصلا آيا اين بازی ساخته شده بشر است!!!در يك جمله اين بازی "برترین بازی ساخته شده توسط بشر تا كنون " است...نه به خاطر گرافیك ظاهری بلكه به خاطر فيزيك، گيم پلی ،شعور در ساخت، داستان، وسعت، آْزادی بيش از حد و یك سرگرمی تمام نشدنی...يك سرگرمی واقعی كه از هر سرگرمی كه تا به امروز وجود داشت شما را سرگرم تر خواهد كرد!!!
مقدمه:به شهر ليبریتی خوش آمديد ...

به شهر شلوغ ليبريتی خوش آمديد...

خوش آمد گویی من را بپذيريد... قراره به شهر جنايتكاران زشت صفت وارد بشيم!!!كلمات تعجب، شگفت زده،تحسين،حيرت زده لايق بازی و كلماتی چون اهانت، خوار شمردن،ترحم كردن واقعا جایی در بازی ندارند!!! بازی در مقايسه با گذشته مانند رفتن به كيلومتر ها راه جلوتر از قبل است و اين تغييرات فقط با 10 دقيقه انجام دادن بازی، خود را به شما نشان خواهند داد وقتی كه با يك سوت تاكسی می ايستد و بدون دق دقه سوار تاكسی ميشود و محل قرار خود را به راننده ميگوييد و نظارگر محيط ميشويد شايد كمی‍ از اين حس متفاوت بودن را درك كنيد...از كجای این بازی شروع كنم؟هركجاش یك دنیایی داره برای خودش!!!اون موقع كه از خيابانی در بازی عبور ميكردم طوفان و رعد و برق شديدی شروع شد...ترافيك شديدی طوي خيابان ايجاد شده بود و يك اتفاق عجيب افتاده بود... يك اختلال!!! اختلال در امواج راديویی موبايلم در بازی!!!واقعا ديگه تو اون طوفان نميشد از اون موبايل استفاده كرد!آيا اين يك بازيه؟؟؟اين بازی پر شده از مراحل متحير كننده.. لبريز از اتفاقات غير قابل پيش بيني و تحير انگيز ... چيزهایی كه باور پذير نمي باشد و اين بازی در يك كلام فراتر از هر سريال تلوزيونی برتر يا فيلمهای هاليودی فوق العاده است!!! اكنون وقتش هست كه بريم و در آمريكا زندگی كنيم جایی كه پر شده از زندگی... پر شده از هوش...پر شده از ترافيك...پرشده از جنايت... پر شده از انسان و ....واقعا اگه ما ميخواستيم در مورد چيزهایی كه در شهر ليبريتي سيتي ميبينيم بنويسيم بايد مطلبی به بلندی چند ده صفحه مينوشتيم تا شايد گوشه هایی از اين بازی را براتون توصيف كنيم...(هر چند اينكار واقعا غير ممكن بود!!!)

yamato
17-09-2008, 00:52
بابا برين يه Xbox360 بگيرين خودتون رو از شر سيستم بندي و صبر كردن واسه بازيا خلاص كنين

Spaniuly
17-09-2008, 15:25

اينم چند تا اسكرين شات از نسخه PC

HoJJaT_007
17-09-2008, 18:19
سلام.

شنیدم که Gta IV برای پی سی توی نوامبر میاد.

لطفا روز دقیقشو بگید تا صبر کنم ..

و مشخصات سیستمش نیازمندشو بگید (حداقل تخمین بزنید)

به نظر من روی سیستم من بازی اجرا میشه , ولی با کیفیت پایین , نظر شما چیه؟

Cpu : Intel 3.06 ghz
Ram : 1 GB
Vga : Biostar Geforce Nvidia 8600 GT 512 MB

Armin 2008
17-09-2008, 21:43
مقايسه Pc با كنسول
گرافیک بازی همونه.تغییری نکرده.

سلام.

شنیدم که Gta IV برای پی سی توی نوامبر میاد.

لطفا روز دقیقشو بگید تا صبر کنم ..

و مشخصات سیستمش نیازمندشو بگید (حداقل تخمین بزنید)

به نظر من روی سیستم من بازی اجرا میشه , ولی با کیفیت پایین , نظر شما چیه؟

Cpu : Intel 3.06 ghz
Ram : 1 GB
Vga : Biostar Geforce Nvidia 8600 GT 512 MB
شک نکن رو مدیوم روون می تونی بازی کنی اما سیستم بازی همچنان معلوم نیست.

Mehdi-HTC
18-09-2008, 12:42
سوز دلتون رو کامپیوتر من اجرا میشه......
گرافیک 1 گیگ 8500 gt
رم 4 گیگ
سی پی یو 3600
واسه بازی کردنم که یه ال سی دی ال جی مدل 1900جی 18 اینچ که یه حالی میده باهاش بازی کرد....
من الان منتظر 2تا بازیم.......یکی نیید فور اسپیید آندر کاور و همین جی تی آی آی وی.........امیدوارم زودتر از موعد مقرر بیان

ahmadgboy
18-09-2008, 13:47
کسی میتونه لیست اهنگ هایی که توی رادیو Gta Iv پخش میشه

رو بزاره و بگه که کجا میشه اونارو دانلود کرد ممنون میشم

ahmadgboy
19-09-2008, 23:06

رو بزاره و بگه که کجا میشه اونارو دانلود کرد ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

p3yman_xl
20-09-2008, 18:32

رو بزاره و بگه که کجا میشه اونارو دانلود کرد ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

از اینجا دانلود کنید :

Grand Theft Auto IV - Radio Stations ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rassool
20-09-2008, 19:48
اقایون ببخشید اینجا میپرسم این بازی 2days 2vgas که رقیب اصلی gta هست اومده یانه از تاریخ ارزه اطلاعی دارید؟؟؟

pedram_sad
20-09-2008, 23:29
دوستان سلام
کسی می دونه کجا میشه ماشین comet رو پیدا کرد؟ من همه ماشین ها رو تونستم جمع کنم ولی وقتی comet رو می برم جلوی در , در باز میشه ولی وقتی بیرون میان دیگه هیچ اتفاقی نمیافته انگار اصلا ماشینی اون تو نیست!

راستی بهترین راه واسه پول دار شدن اینه که رمز panzer رو بزنین بعد سوار تانک شین دکمه + رو فشار بدین وقتی ماموریت شروع شد پیاده شین و از تانک و ماشین های دیگه فاصله بگیرین و رمز Bigbang رو بزنین
بعد از حدود 30 بار که این کار رو تکرار می کنین هر دفعه بهتون حدود 20000 تا می ده و همین طور مقدارش زیاد میشه!

اگه کسی بسته های مخفی رو هم هر 100 تا رو جمع کنه بهش یه هلیکوپتر خیلی توپ میده که هم تیر داره و هم موشک و می تونی باهاش ماموریت انجام بدی اسمش هم hunter هست
دوست عزیز
شما مطمنی داری راجع به Grand Theft Auto 4 صحبت میکنی ؟
panzer ?
big bang ?
دکمه + ؟ دسته PS3 و 360 کدوم دکمش اسمش + هست ؟
بسته های مخفی ؟

این چیز هایی که گفتید ماله نسخه های قبلی این بازی یعنی vice city هست

ahmadgboy
20-09-2008, 23:57
سلام

از اینجا دانلود کنید :

Grand Theft Auto IV - Radio Stations ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام پیمان جان

من نمیتونم وارد این صفحه بشم میگه نام کاربری شما امکان ویرایش این

صفحه را ندارد میتونی یه لینک دیگه بدی ممنون میشم:10:

pedram_sad
21-09-2008, 00:45
حالا شما به بزرگی خودت ببخش :10:
دیدم اسم تاپیک gta 4 هست گفتم اینارو بگم
بازم مرسی
بای:46:
نه دوست عزیز :10:
منظور من این نبود :46:
من برای این گفتم که سوالت رو تو تاپیک خود GTA Vice city مطرح کنی که به جواب برسی
گرچه دوستانی که اینجا میان همه از hardcore fan های این بازی هستن
و همه نسخه هاش رو حفظ هستن و کمک میکنن
در هر صورت موفق باشی :10:

Farshadd
21-09-2008, 01:02
سلام دوستان

یکی به من بگه جریان این بازی چیه؟

اومده بازار؟

چند سی دی هست؟

سیستم مورد نیاز مشخص نشده؟

نگید تاپیک رو مطالعه کن. چون چشمام یکم خرابه و زیاد نمیتونم بخونم و بگردم.

davoodf
21-09-2008, 01:44
نخیر هنوز نیومده تاریخ 18 نوامبر میاد.دقیقا 58 روز دیگه.البته نسخه ی پی سی رو میگم.
سیستم مورد نیاز هم هنوز مشخص نیست.البته چند روز پیش سیستم مورد نیاز بازی اعلام شد اما مثل اینکه fake بود.

vanish
21-09-2008, 22:29
کسی جواب سوال منو نمیدونست؟؟؟؟:41:

اینجا بپرس:

Retired User
22-09-2008, 12:49
بهتر نيست ما pc بازها چند روز قبل از عرضه بازي يه تاپيك اختصاصي بزنيم

ايا اين كار نياز به گرفتن موافقت مديران بخش بازي داره؟

اين تاپيك توسط كرازر جان زده شده بود كه قفل شد

linkinkurd
22-09-2008, 14:26
بهتر نيست ما pc بازها چند روز قبل از عرضه بازي يه تاپيك اختصاصي بزنيم

ايا اين كار نياز به گرفتن موافقت مديران بخش بازي داره؟

اگر چنین تاپیکی زده بشه رو هوا قفل میشه ! بله باید ابتدا موافقت مدیران جلب بشه.

Sam Fisher 11
22-09-2008, 17:12
کسی جواب سوال منو نمیدونست؟؟؟؟:41:
2 Days to Vegas منتشر نشده! تاریخی هم برای عرضه اش مشخص نشده.
آخرین اطلاعاتش مربوط به Aug 4, 2006 میشه...به نظر میرسه بیخیال ساختش شده باشن...

SLOW
22-09-2008, 22:34
2 Days to Vegas منتشر نشده! تاریخی هم برای عرضه اش مشخص نشده.
آخرین اطلاعاتش مربوط به Aug 4, 2006 میشه...به نظر میرسه بیخیال ساختش شده باشن...
sam fisher جان من وگاس 2 رو دارم و فکر کنم 3 هم اومده ولی الان تو تاپیک جی تی ای هستی

pedram_sad
23-09-2008, 01:28
sam fisher جان من وگاس 2 رو دارم و فکر کنم 3 هم اومده ولی الان تو تاپیک جی تی ای هستی
دوست عزیز
ایشون بازی 2 Days to Vegas رو گفتن که قرار بوده کمپانی steel monkeys اون رو release کنه
اما هیچ خبری از اون نیست
سبکش اونجوری که از screenshot های بازی بر میاد شبیه GTA هست

شما احتمالا منظورتون Rainbowsix vegas 2 هست که ماله UBISOFT هست و سبک FPS هست

Masоud
23-09-2008, 06:31
این طور که از عکساش مشخصه باید سیستم بالایی رو طلب کنه.

vitamin2002
23-09-2008, 11:10
دوست عزیز
ایشون بازی 2 Days to Vegas رو گفتن که قرار بوده کمپانی steel monkeys اون رو release کنه
اما هیچ خبری از اون نیست
سبکش اونجوری که از screenshot های بازی بر میاد شبیه GTA هست

شما احتمالا منظورتون Rainbowsix vegas 2 هست که ماله UBISOFT هست و سبک FPS هست

در تکمیل و مصداق دوستمون به لینک زیر رجوع بفرمایید

aseman e ghermez
23-09-2008, 16:37
این طور که از عکساش مشخصه باید سیستم بالایی رو طلب کنه.
خیلی بالا ولی این سیستم که چند صفحه پیش گزاشتن fake فک کنم

aseman e ghermez
23-09-2008, 16:49
سلام این نقد جالب بود گفتم شما هم بهره ببرید کاری از گروه سیمز 47
__________________________________________________ ___

شروع:اون اينجاست يك جی تی ای ديگر كه واقعا برازنده همين نام است...
بعضی عنوان ها در دنیای بازیهای كامپيوتری ، عنوانهایی هستند كه بسيار بزرگتر از عنوانهایی بودند كه در ذهن داشتيم... بازی مانند جی تی ای هميشه يك بازی معروف در تمامی سطح دنيا بوده است و آن آزادی بيش از حد بازی... غير قابل پيش بينی بودن و غير خطی بودن بازی و بسياری از امكانات كه اين بازی را به اين سطح والا رسانده است... هر بازی بلاخره در يك برهه به سمت حوصله سر بردن ميرود ولی بازی چون جی تی ای در تمام لحظات چيزهای تازه ای برای نشان دادن به شما دارد...بازی جی تی ای 4 رسيد بازی در نگاه اول حيرت انگيز است ولی بعد از مدتی خواهيد خنديد زيرا اين بازی از پيش بينی های اعمال شده خود را جلوتر نشان داده است.. اون اينجاست يك جی تی ای ديگر كه واقعا برازنده همين نام است... به جایی وارد مي شويد كه ارزش ساعتها گشت زنی را دارد و به مكانی ميريم كه شايد توش گم بشيم... انقدر جزئيات داره تا نتونيم همه جاش رو ببينيم و باز هم سازندگان را تحسين ميكنيم كه چطور دست به ساخت چنين بازی زدند.. و اصلا آيا اين بازی ساخته شده بشر است!!!در يك جمله اين بازی "برترین بازی ساخته شده توسط بشر تا كنون " است...نه به خاطر گرافیك ظاهری بلكه به خاطر فيزيك، گيم پلی ،شعور در ساخت، داستان، وسعت، آْزادی بيش از حد و یك سرگرمی تمام نشدنی...يك سرگرمی واقعی كه از هر سرگرمی كه تا به امروز وجود داشت شما را سرگرم تر خواهد كرد!!!
مقدمه:به شهر ليبریتی خوش آمديد ...

به شهر شلوغ ليبريتی خوش آمديد...

خوش آمد گویی من را بپذيريد... قراره به شهر جنايتكاران زشت صفت وارد بشيم!!!كلمات تعجب، شگفت زده،تحسين،حيرت زده لايق بازی و كلماتی چون اهانت، خوار شمردن،ترحم كردن واقعا جایی در بازی ندارند!!! بازی در مقايسه با گذشته مانند رفتن به كيلومتر ها راه جلوتر از قبل است و اين تغييرات فقط با 10 دقيقه انجام دادن بازی، خود را به شما نشان خواهند داد وقتی كه با يك سوت تاكسی می ايستد و بدون دق دقه سوار تاكسی ميشود و محل قرار خود را به راننده ميگوييد و نظارگر محيط ميشويد شايد كمی‍ از اين حس متفاوت بودن را درك كنيد...از كجای این بازی شروع كنم؟هركجاش یك دنیایی داره برای خودش!!!اون موقع كه از خيابانی در بازی عبور ميكردم طوفان و رعد و برق شديدی شروع شد...ترافيك شديدی طوي خيابان ايجاد شده بود و يك اتفاق عجيب افتاده بود... يك اختلال!!! اختلال در امواج راديویی موبايلم در بازی!!!واقعا ديگه تو اون طوفان نميشد از اون موبايل استفاده كرد!آيا اين يك بازيه؟؟؟اين بازی پر شده از مراحل متحير كننده.. لبريز از اتفاقات غير قابل پيش بيني و تحير انگيز ... چيزهایی كه باور پذير نمي باشد و اين بازی در يك كلام فراتر از هر سريال تلوزيونی برتر يا فيلمهای هاليودی فوق العاده است!!! اكنون وقتش هست كه بريم و در آمريكا زندگی كنيم جایی كه پر شده از زندگی... پر شده از هوش...پر شده از ترافيك...پرشده از جنايت... پر شده از انسان و ....واقعا اگه ما ميخواستيم در مورد چيزهایی كه در شهر ليبريتي سيتي ميبينيم بنويسيم بايد مطلبی به بلندی چند ده صفحه مينوشتيم تا شايد گوشه هایی از اين بازی را براتون توصيف كنيم...(هر چند اينكار واقعا غير ممكن بود!!!)

ادامشو نمیتونه بده من میدم بن شده

داستان: نيكو به دنبال يك زندگی رويایی...در آمريكا...

نيكو بليك شخصيتی جدی و يك دوست واقعی برای دوستان خود

شب است و تاریكی موج ميزند يك مرد با موهای كوتاه، ريش و سيبيل كوتاه و نه چندان هيكلی از قايق پياده شده است و وارد شهر ليبریتی شده است او كيست!!؟تاكسی ميگيرد و به سمت منطقه ای نامعلوم پيش ميرود ...همه جای شهر برای او تازگی دارد ،خود را در اين جا غريب ميداند ولی هنوز اميدوار است، اميد به پسر عمو و دوست قديمی خود ...پر اميد تر از قبل از شيشه ماشين به بيرون نگاه ميكند، همه جا پر شده از ترافيك، ساختمانهای سر به فلك كشيده ... با اخم به محيط شهر نگاه ميكند و دوباره زندگی رويایی را كه برای خود در ذهن ساخته است را مرور ميكند زندگی بدون دق دقه و بدون جنايت و خونريزی... به ياد اين مي افتد كه شايد او تنها باشد ولی پشتوانه پولداری چون رومن را پشت خود حس ميكند...يك پشتوانه كه ميتواند زندگی او را عوض كند و او را پاك كند از هر چيزی از هر خلافی ...او تنها به اين اميد پا به ليبريتی گذاشته بود ولی به زودی او متوجه بسياری از مسائل خواهد شد اينكه پسر عمويش يك دروغگو بيشتر نيست...و او يك گولخورده است اما راه برگشتی نيست بايد ماند و جنگيد در اين شهر شلوغ و آلوده بايد زندگی كرد با تمام مشكلاتش،نيكو آمده تا بماند ... تا خيلیها را جای خود بنشاند... و خيلی از گردن كلفتها را خلاص كند!!!

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:07
شبح زده شده در جنگهایی كه در اروپای شرقی به وجود آمده است و يك مرد كامل و بدون احساس هيچ ترسی!

شما در بازی در نقش نيكو بليك بازی را آغاز ميكنيد يك فراری از گذشته، يك خلافكار و يك گول خورده و كشيده شده به آمريكایی كه در خيال خود يك دنيای بي نظير است....نيكو بليك را شايد بهترین شخصيت بازیهای كامپيوتری ساخته شده تا كنون بتوان ناميد...نه بخاطر اينكه او بي مانندترين شخصيت ساخته شده تا كنون است نه بخاطر اينكه او بي نقص ترين و آرامترين شخصيت ساخته شده تا كنون است نه!! بلكه برای اين، اين صحبت را ميكنم كه اين شخصيت يك قهرمان واقعی است... يك شخصي كه تصميمات بدی در زندگيش ميگيرد... او يك شخصيت خوشتيپ در دنيای بازيهای كامپيوتری نيست ... نيكو را از ديگر شخصيت های قبلی سری جی تی ای بيشتر دوست خواهيد داشت زيرا او جدی است،وفادا و يك رفيق واقعی است يك شخصيت ماندگار در يادهای گيمر ها نه به عنوان يك شخصيت پاك و بيگناه بلكه به عنوان يك شخصيتی كه دل شير دارد و ترس برای او معنایی ندارد.او يك مهاجر است كه قبل از اين اصلا اسمش را نشنيده بوديم، از كشوری در قسمت های شرقی اروپا ، صفات انسانی او در بدترین وضع ممكن است و خلافهای او غير قابل شمار است ولی او اندكی شوخ طبع نيز است،اندكی گيج در سرمايه گذاری در شهر و ديوانه خردن قهوه شهر خود و اين بدين معناست كه هر چند وقت بايد او را با خوردن قهوه شارژ كنيد...صورت او به قدر كافی بر اثر آفتاب سوخته شده ولی او برای دوستان خود يك دوست واقعی ، بامزه و يك مرد به تمام معناست.او يك مرد خوب نيست او يك خلافكار بد برای انجام خلافهای گوناگون است.شبح زده شده در جنگهایی كه در اروپای شرقی به وجود آمده است و يك مرد كامل و بدون احساس هيچ ترسی! او به سمت جنايتكار شدن رفته زيرا برای هيچ چيز ديگه ای مناسب نبوده و چه از نظر ظاهری و چه از نظر باطنی فقط برای اين كارها ساخته شده است!!نيكو با فريب خوردگی وارد شهر ليبريتی ميشه برای بدست آوردن پول و دختر به صورت آسان و باد آورده!!به خاطر دنبال كردن داستانهای شيرين پسر عمويش رومن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به ليبريتی مي آيد تا يك زندگی رويایی را برای خود دست و پا كند...ول‍ی چه زندگی منتظر او خواهد بود... زندگیی همراه خونريزی و جنايت...زندگیی همراه بدبختی و بد بياری...و اين شروعی بر آغاز جالبترین، آزادترين و برترین جی تی ای ساخته شده تاكنون است...(داستان بازی بسيار جذاب است ولی مطمئنا بسياری از پی سی بازها ميخواهند كه داستان را ندادند از همين رو داستانی از خط سير بازی لو داده نشد!)
گيم پلی:فكر كنم ده قسمت در مورد گيم پلی بازی صحبت كردن كافی باشه هر قسمت هم يك نمره در نظر بگيريد!!!(هر چند حتی ذره ای از بازی را نميتوان در اين جملات خلاصه كرد!)
1.جزئيات بيشتر برای یك بازی فوق تصور:مواظب باشيد در جزئيات غرق نشويد...(نمره كامل داده ميشود)

واقعی تر و آزادتر از قبل با در دست داشتن امكانات گوناگون...

اين بازی بهترین بازی open world (آزادانه) ساخته شده تا كنون است، این بازی واقعا عالی است يك بازی تمام عيار و فراموش نشدنی بعلاوه اين يك جی تی ای ديگر است...پس از همين الان از بسياری از اساسهای بازی آگاه هستيم: فضاهای بسيار زياد، ترافيك انسانی و ماشینی زياد و تعداد زيادی كارهای بد و خلافی كه بايد برای افراد بد و خلافكار اين شهر انجام دهيد.غافلگير شدن و لذت بردن از اين غافلگيریها در همه جای بازی به چشم ميخورد اين به چه معناست يادتان هست وقتی برای اولين بار GTA San Andreas را بازی ميكرديم... اون لذت را به ياد بياوريد يك دنيای تازه برای چرخ زنی ، جاهای جديد برای ديدن و امكانات جديد از جمله رفتن به سلمانی ، عوض كردن لباس، رفتن به بدن سازی و حتی پيدا كردن GF !! همه اينها برای اولين بار در سری جی تی ای به وجود اومده بودند و دهن همه گيمرها(خدایی نگيد من نه!!) را باز گذاشته بود... و اين چشم گير بود ولی حالا هر گوشه ای از بازی شاهد نوآوریهای جديدتری در بازی هستيم.... كثيفی هایی كه روی برخی ماشينهای در حال عبور ميبينيم يا صدای زنگ تلفن همراه كه به انتخاب بازيكن قابل تغيير و حتی از اينترنت بازی قابل آپگريد شدن است!!!بازی به صورت بسيار خنده دار و متعجب كننده ای پر شده از جزئياتی كه حتی به آنها فكر هم نكرده بوديد!!!و نتيجه اين بازی در يك جمله اين است:"در اين بازی به هيچ عنوان حوصله تان سر نميرود!!!"

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:08
بيليارد بازی كنيد، دارت بازی كنيد و...

حوصله سر رفتن در اين بازی معنایی ندارد... علاوه بر مراحل كه جلوتر به آنها ميپردازيم بازی پر شده از اتفاقات جديد...رانندگی در شهر با آن كنترل جديد بسيار عالی به نظر ميرسد ( جلوتر بررسی ميشود) و گذر از شهر شلوغ ليبريتی (جلوتر بررسی ميشود) كه بيشتر شبيه به نييورك شده بسيار لذت بخش است، علاوه بر همه اينها نيكو ميتواند با دوستان خود به رستوران،بازی كردن و تفريح كردن برود.. مكانهای مختلفی در بازی برای سرگرم كردن بازیكن وجود دارد شما ميتوانيد به راديو گوش دهيد، تلوزيون تماشا كنيد ، به تئاطر برويد، به اسكله برويد و به تماشای دور نمای شهر بپردازيد،به كافه بروید و يا به رستوران يا فست فوت ها برويد و چيزی بخوريد،بيليارد بازی كنيد، دارت بازی كنيد، به شنا كردن برويد،بولينگ بازی كنيد،به اينترنت برويد و كمی گشت و گذر كنيد،با دوست**دختر خود به گردش برويد...نيكو حتی ميتواند مشروب بخورد و در اين حالت تلو تلو خوران در وسط خيابان راه ميرود و حتی دوربين بازی نيز به صورت مهو نيكو را نشان ميدهد!!(در اين حالت او نميتواند رانندگی بكند)... و بسياری از كارهایی كه حتی به فكرتون هم نمیرسه ولی بايد خودتان بچشيد...تا اين بازی فوقالعاده را بيشتر درك كنيد...
در وسطای بازی بود كه من يك مرور كلی روی نقشه بازی كردم تا ماموريتهای مخفی و كارایی های ديگر بازی را پيدا كنم...در اينجا بود كه كمي به آزادی بی كران بازی پي بردم بازی پر شده بود از امكانات بي شمار، مكانهای مختلف برای غذا خوردن ، ماموريتهای مخفی مختلف و كارهای مختلفی كه واقعا انجام دادن هر يك به اندازه لذت انجام يك بازی جالب و بي نظير بود.ماموريتهای كشنده برای نيكو و بايد بدونيد تمام اين ماموريتهای مخفی نيز در بازی به زيبایی و با دليل و منطق خاص خود گذاشته شده اند.چيزی كه در بازی جی تی ای بايد بدونيد اينه كه هر كاری كه شخصيت بازی انجام ميده اشتباه است ، دزديدن ماشينها، كشتن مردم، خريد و فروش موارد مخدر، سرقت از بانك ها و همه اينها هست كه بازی به نام جی تی ای را تشكيل ميدهد.هرچقدر كه از مقدار بازی شما ميگذرد شما بيشتر و بيشتر از جزئيات بازی سراسيمه ميشويد !!! و ما الان در مورد بالا رفتن فضای ديد يا جزئيات بالای گرافيكی صحبت نميكنيم هرچند اينها هم در اين امر موثر هستند...ما در مورد مردمی صحبت ميكنيم كه در حال تميز كردن شيشه های كثيف منزلشان هستند!!! ما در مورد افرادی كه در حال خوردن قهوه هستند و پچ پچ ميكنند ،در مورد مردمی در حال صحبت با تلفن هستند!!!در مورد پاركهایی در جی تی ای صحبت ميكنيم كه رفتهگران در حال تميز كردنشان هستند و در مورد شبی در جی تی ای ميگوييم كه ماشين جمع زباله برای جمع آوري زباله ها وارد ميشود و... اين است تغييرات ناگهانی جی تی ای و اين است يك جی تی ای فوق العاده...

از طريق موبايل به اينترنت وصل شويد به دوستان خود عكسهای تارگتها را ارسال كنيد و...

موبايل در بازی كارایی های بسيار زيادی را در بازی ايفا ميكند، در اين بازی موبايل يك وسيله پيشرفته برای انجام كارهای مختلف است برای گذاشتن قرار ملاقات برار ارتباط بر قرار كردن با شخصيت های مختلف بازی و بايد گفت موبايل در بازی يك پيشرفت چشم گير كرده است ... در شماره قبلی موبايل فقط نقش مصرفی را داشت يعنی فقط به شخصيت اول بازی زنگ ميزدند و او نيز برای پيشبرد مراحل بازی به پاسخ زنگها ميپرداخت ولی اين بار به شما پيامك و حتی زنگ ميزنند شما ميتوانند زنگ موبايل خود را تغيير دهيد و حتی از طريق اينترنت بازی ميتوانيد تمهای زيبای جديد را نيز برای موبايل خود دانلود كنيد در مراحل بالاتر شما موبايل خود را عوض خواهيد كرد و موبايل به يك وسيله واقعا عالي تبديل مي شود بعدا ميتوانيد از طريق موبايل به اينترنت وصل شويد به دوستان خود عكسهای تارگتها را ارسال كنيد.علاوه بر اينكه شما موبايل داريد بسياری از مردم(تقريبا همه) در بازی موبايل دارند و هر موقع درگيری توسط شما يا هر كسی صورت بگيرد و يا مردم در دست شما تفنگ ببينيد به يك سمتی فرار ميكنند و با موبايل خود پليس را خبر ميكنند!!شما با موبايل ميتوانيد علاوه بر دوستان به پليس، آتش نشانی، امبولانس تماس بگيريد و آنها را سر كار بگذاريد ...بعد از انتخاب موبايل صفحه موبايل به سمت جلو مي آيد و شما صفحه اول موبايل را ميبينيد(كه به ظنر كاملا واقعی ميرسد!!) و بعد ميتوانيد كارایی مختلف را اجرا كنيد در ضمن حتی ميتوانيد از طريق موبايل به 18 شبكه مختلف رادیویی برای گوش كردن وصل شويد و...بسياری از كارهایی كه خودتان در بازی به كشف آنها ميپردازيد... در ضمن رمزهای بازی نيز از طريق موبايل وارد ميشود...(كه البته باعث از بين رفتن برخی اچيومنت ها در نسخه ايكس باكس 360 ميشود)

در هر مرحله كه ميرويد ذره ذره متوجه جزئيات و كارایی های جديد در بازی می شويد...

مدلهای گرافیكی بازی اصلا آن حالت واقعی بودن را ندارند (*نسبت به قبل خيلی خيلی پيشرفت كرده اند*)(جلوتر مفصل صحبت ميكنيم)...ولی در عوض با يك شعور بالا در ساخت رو به رو هستيم سرزمينی پر شده از جزئيات به همراه حركتها و واكنشهای بسيار طبيعی و عالی...شما در اين بازی با يك شعور بالا رو به رو هستيد كه هر كجای اين بازی را پر كرده است و اين شعور به مراتب از گرافيك واقعی ارزش والاتری دارد و جی تی ای 4 بدون اين شعور به هيچ عنوان اينقدر عالی نميشد حتی اگر گرافیكی [100%واقعی داشت!!! احساسات در بازی كافی به نظر ميرسد ولی چيزی كه واقعا به نظر به سمت عالی شدن بازی شما را مي كشاند وجود مراحل متنوع و بسيار جذاب است. راكستار دنيایی برای شما بوجود آورده كه شما در هر مرحله كه ميرويد ذره ذره متوجه جزئيات و كارایی های جديد در بازی بشويد...واقعا اين بازی از نظر داستانی از سريالهای تلوزيونی برتر روند بسيار عالی تر و والاتری دارد... شخصيت پردازی بسيار عالی برای شخصيتهای مختلف بازی و همچنين وجود داستانی خاص و سرگذشت خاص برای هر شخصيت از جذابيتهای والای بازی محسوب ميشود.

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:10
2.مراحل بازی:مرحله به مرحله جذابتر خواهد بود...(هیچ مرحله ای از بازی لو داده نميشود!!) (نمره كامل داده ميشود)

ماموريتها بسيار جالب ،متفاوت و جذاب هستند و بازی مرحله به مرحله به سمت جذابيت بالاتری گام بر میدارد...

قسمت داستانی بازی در حدود بيش از 30 ساعت برای شما مي آورد...مراحل بازی باز هم مثل روند نسخه های پيشين است يعنی از خلافكار ساده تا يك ابر خلافكار پيش رفتن...و باز هم همان حالت غير قابل پيش بينی خود را حفظ كرده است...در سری قبل نيز حالت انتخابی مراحل وجود داشت ولی اين بار شما با انتخاب های بيشتری برای پيشبرد داستان بازی رو به رو هستيد.اين بار انتخابهای شما ، شما را در جایی بين مرگ و زندگی قرار ميدهد كه اگر توانایی انجام آن كار را نداشته باشيد مطمئنا مردن باعث افزايش تجربه شما خواهد شد.در این بازی برای انجام هر ماموريت اساس كار زنگ زدن به موبايل شماست و بعد از اين ماموريت در نقشه مشخص ميشود... ماموريتها بسيار جالب ،متفاوت هستند و بازی مرحله به مرحله به سمت جذابيت بالاتری گام بر میدارد...مراحل بازی واقعا هاليودی هستند پر شدن از اتفاقات و پر شدن از حادثه هایی كه به ناگاه به سمت شما هجوم می آورند...بعضی از وقتها بعضی از ماموريتها اختياری هست يعنی ميتوانيد بروريد يا نرويد يا از بين چند ماموريت يكی را انتخاب كنيد و نرفتن شما تاثير بر بازی ميگذارد نه در داستان و سير اصلی بازی بلكه بر روابط شما با افراد خاص تاثير گذار خواهد بود...هرچند ممكن است بازی دارای دو پايان مختلف باشد و چون هنوز بازی را تمام نكرده ام چيزی نميدانم (هرچند تمومش كرده بودم هم چيزی نميگفتم!!)

با ارتباط برقرار كردن و زنگ زدن به دوستان بر دوستی های آنها بيفزایید

شما در بازی با هر شخصيت اصلی يا دوستی كه برخورد ميكنيد ميتوانيد رابطه بر قرار كنيد و به آنها نزديك شويد يعنی با ارتباط برقرار كردن و زنگ زدن به دوستان بر دوستی های آنها بيفزایید(يا حتی به برخی از دشمنان نيز ميتوانيد نزديك شويد...) تا با اين كار آنها به شما تواناییهای بيشتری برای اعمال رفتارهای مختلف بدهند مثلا جاكوب كه در بازی نقش تعمين كننده اسلحه را دارد اگر با هم دوست شويد و صميمی تر شويد حتی به شما در خريد اسلحه تخفيف هم ميدهد و هر شخصيت در خور توان خود ميتواند به شما كمكی كند، برای اينكار بايد با آنها قرار ملاقات بذاريد و بيرون برويد البته هر فرد سليقه خود را دارد بعضی ها شبها بيرون ميروند و مكانهای خاص را دوست دارند و برخی مثلا [بيليارد بازی كردن را ترجيح ميدهند و در كل ميتوانيد با دوستان خود به رستوران برويد و غذا بخوريد، نوشيدنی بخوريد،به تئاطر برويد و ... اين يك قدم پيشرفت برای جی تی ای محسوب ميشود چون قبل از اين شما با شخصيتهای بازی تنها ميتوانستيد در ماموريتها ملاقات كنيد ولی اين بار در هر موقعی ميتواند ملاقات صورت گيرد حتی خارج از ماموريتها!!!مزايای دوستی ها حتی ميتونه بيشتر از اين هم باشه حتی برخی ماموريت های مخفی با دوستی با اشخاص خاص آزاد ميشود... اگر قصد داريد دوستهای بيشتری داشته باشيد بايد مراحل رو ادامه بديد كه برای بار اول هم به نظر پيش رفتن مراحل بازی جالب تر از گشت زنی در خيابانهای شهر باشه نه اينكه گشت زنی حال نميده بلكه مراحل بازی و به دست آوردن دوستهای مختلف باعث پيدا كردن و بدست آوردن امكانات بيشتر ميشود و در نتيجه باعث افزايش جذابيتهای بازی ميشود... بازی كه مرحله به مرحله رو به بهتر شدن و نشان دادن امكانات خود ميرود...

مراحل بازی شما را به سمت جلو ميبرن و...

مراحل بازی شما را به سمت جلو ميبرن و علاوه بر مراحل شما ميتوانيد در يك دنيای بيكران به هر كاری دست بزنيد كه بسيار جالب توجه است... در مراحل همه چيز به صورت آزادانه در دستان شماست كه چطور وارد يك خانه بشيد...در جلو رو بوسيله نارنجك بشكونيد يا از در پشتی با شاتگان وارد بشيد!! در بازی بيش از 90 قسمت داستانی در بازی وجود دارد كه هر كدام با ديگری تفاوت دارد و شما مطئمئنا تكراری شدن را نخواهيد ديد... كشتن تارگتها، دزيدن، رفتن به يك مكان، محافظت از اشخاصی، گوش مالی افرادی خاص همه و همه جز كوچكی از مراحل بازی را تشكيل ميدهند، در مراحل اوليه شما بايد طلبكارهای رومن را گوش مالی بدهيد و كم كم وارد ماجرا شويد و نيكو را به نقاط مختلف شهر برای انجام ماموريت های مختلف ببريد علاوه بر آن نيز يك دنيای فوق بزرگ در زير پای شماست كه ميتوانيد به هر كجايش سركی بكشيد و لذت ببريد... ماموريتها و داستان بازی كامل و عالی درست شده است و واقعا از آن لذت خواهيد برد.كات سنس های بازی كه بسيار عالی درست شده اند و حركت لبها و صورت شخصيتها بسيار خوب كار شده است و همان طور كه ميدونيد با تغيير لباس يا تيپ شخصيت در كات سنس ها نيز به همان حالت شما نيكو را خواهيد ديد.

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:16
3.نيكو بليك:شخيصتی ماندگار در ذهن گیمرها او الحق يك قهرمان است...(نمره كامل داده ميشود)

نيكو بدون اين قيافه و بدون اون اخم خود ، بدون اون شوخیهای كلامی خود اينقدر تو دل برو نمی شد....

نيكو نماد بازی جی تی ای 4 است ، او واقعا خيلی رفتارهای واقعی دارد و شما مطمئنا وقتی بازی ميكنيد خواهيد می فهميد كه چه ميگويم ... رفتار ، اعمال، قيافه همه و همه به يك خلافكار واقعی بسيار نزديك است...قيافه اخموی او واقعا در بعضی موارد ترسناك ميرسد او به جد يك قاتل است ... مطمئنا سازندگان باهوش بازی را تحسين ميكنيد زيرا نيكو بدون اين قيافه و بدون اون اخم خود ، بدون اون شوخیهای كلامی خود اينقدر تو دل برو نمی شد ، او توانایی های زيادی دارد و قدرت كلام فوق العاده ای نيز دارد... مسلما با بازی كردن بازی اين موضوع را بيشتر متوجه خواهيد شد...نیكو با اينكه خوشگل نيست ولی ميشه گفت خوشتيپ هست و با لباسهایی كه ميتوانيد به تن او كنيد واقعا هيكل خوبی را نشان ميدهد برخلاف كارل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(CJ) او واقعا خوشتیپ است ... و قيافه ای به مراتب تو دل برو تر از كارل نسخه قبل دارد... او به راحتی ميتواند پشت هر وسيله و هر چيزی پناه بگيرد(جلوتر در قسمت كنترل بررسي بيشتری ميكنیم)، او در تيراندازی نيز مهارتهای والایی دارد چون در كارنامه قبلی او جنگهای بوسنی وجود دارد ، او از اسنايپر، و انواع تفنگ ميتواند استفاده كند....همچنين او چسشت و چابك است و از همين رو به راحتی ميتواند بالا برود ، بپرد و ....او يك مرد بالغ حداقل 40 ساله است كه واقعا به نظر كاملترین شخصيت ساخته شده در دنيای بازیهای كامپيوتری است و باز هم ميگويم او خيلی واقعی به نظر ميرسد(نه از نظر گرافیكی) از نظر رفتار از نظر حركت ،اين را ميگويم. در موقع تير اندازی اگر دقت كنيد او در بعضی موارد در حال فوش دادن به دشمنان است!!! او واقعا اگر عصبانی شود جلودار ندارد.. شايد بشه ده ها خط ديگه در مورد اباهت والای اين شخصيت نوشت ولی در همين حد كافی است تا شما نچشيد شايد از روی ظاهر نتوانيد قضاوت كنيد!!!

برای اينكه با ديگر شخصيتهای بازی آشنا بشيد پيشنهاد ميكنم كه اين پست رو بخونيد... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4.رفتارها:رفتارهایی فوق العاده از مردم ، فروشندگان ، رانندگان و...(نمره كامل داده ميشود)

نيكو ميترسد، عصبانی ميشود، ناراحت ميشود، ميخندد ، لذت ميبرد و...

روح چيزی كه باعث اعمال رفتار در وجود انسان ها ميشود!! انسان بي روح مانند موقع خواب خود است يعنی فقط دراز به دراز می افتد ... كمی قدم زدن در خيابانهای شلوغ شهر خود ميتواند كمك كند در احساس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود يك روح در درون شهر... روحی كه باعث اين ميشود كه شما اين حس را بكنيد در جایی قدم ميگذاريد كه همه شما را زير نظر دارند... واقعا فكرش را بكنيد داريد در يك خيابان كه حدود صد نفر آدم در حال رفت و آمد در آن هستند قدم ميزنيد و اينجاست كه حس خواهيد كرد كه در محاصره صد فكر متفاوت قرار گرفته ايد... صد فكر گوناگون كه هر كدام ممكن است در مورد شما فكر خواستی را داشته باشد، شخصی از روی ظاهر بر روی شما قضاوت كند و فردی هم كمی عميق تر به شما نگاه بيندازد...به جز اينها شايد در موقيعتهای مختلف افرادی را در حال انجام دادن رفتارهای مختلفی ببينيم كه همه و همه بر روی روح جامعه و زندگی تاثير ميگذارد اما...

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:17
اين بازی" واقعی ترين بازی ساخته شده تا كنون است" نه به لحاظ گرافيك بلكه از نظر روحی كه در آن در جريان است...

در بازی های كامپيوتری اين روح تا به امروز ديده نشده اند... هر چند بازیهای كامپيوتری اغلب بسته بوده اند ولی بازیهایی كه حالت آزادانه دارند تا به امروز اينقدر به واقعيت نزديك نبودند كه GTA IV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بوده است... نميدونم از كجای اين رفتارها بايد شروع كنم ولی خوب سعی ميكنم اون چيزهایی را كه ديدم رو بگم(البته نه همش )... اول بايد گفت رفتارهای مردم كامپيوتری شهر ليبريتی فوق العاده است واقعا عالی ... شخصي در وسط خيابان مشغول خواندن روزنامه است و زنی در حال حمل وسايل سنگينی است و كشان كشان در حال عبور است..فردی با موبايل خود در حال پچ پچ كردن با يك نفر ديگر است و اگر كمی نزديك اين فرد برويد كاملا ديالوگها را خواهيد شنيد(ديالوگهای صحبت كننده)،تئاطر شهر تقريبا از جمعيت پر شده و عده ای محو تماشای نمايش زنده ای هستند كه به نظر يك نمايش واقعی ميرسد!!! و عده ای در حال صبحت و عده ای در حال لاس زنی با GF خود ، شما هم در اين وسط مانده ايد كه تئاطر را تماشا كنيد يا رفتار حيرت انگيز مردم به ظاهر واقعی را زير نظر بگيريد!!در شهر در هر زمانی و يا مكانی افراد خاصی وجود دارند مثلا در مناطقی كه آثار زيبای شهر وجود دارد شما متوجه توريستهایی خواهيد شد كه در حال عكس برداری از اين مناطق هستند،مغازه دار ها به فروش محصولات خود ميپردازند و بسيار جالب است فقط كافی است بغل يك ساندويج فروشی بايستيد تا روح بازی را درك كنيد مشتری مي آيد و ساندويچ فروش به زيبایی برای او ساندويچ درست ميكند...مغازها هميشه باز نيستند و در شبها و مواقع خاص بسته هستند اگر در بازی تصادفی بين مردم اتفاق بيافتد مي ايستند و دعوا ميكنند در اين بين عده ای به پليس زنگ ميزنند و عده ای كه خيلی شاخ تشريف دارند قاطی دعوا ميشوند ، در پارك برای گشت زنی برويد تا بيشتر تعجب بكنيد و ...بسياری از مسائل كه تا خودتان نبينيد باور نمي كنيد و مطمئنا تا بازی نكنيد شايد اين صحبت ها را دروغ كذب بدانيد!!جی تی ای جديد احساسات را زنده كرده است شخصيت اول بازی در قسمتهای مختلف حالتهای گوناگونی دارد، نيكو ميترسد، عصبانی ميشود، ناراحت ميشود، ميخندد ، لذت ميبرد و... و تمام احساسات او در صورت او كاملا نمايان ميشود. اين بار احساسات عالی تر از قبل درست شده اند هر چند نسبت به واقعيت واقعا راه زيادی بايد طی شود ولی اين بازی" واقعی ترين بازی ساخته شده تا كنون است" نه به لحاظ گرافيك بلكه از نظر روحی كه در آن در جريان است.

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:18
.امكانات ديگر:هر چه بگوییم كم است...(نمره كامل داده ميشود)

میخوايم كمی بيشتر راجع به امكانات بازی صحبت كنيم تا حالشو ببريم...من خودم كه مينويسم حال ميكنم شما خود دانيد البته اگر كسي نميخواد اطلاعات بيشتری در مورد بازی بدونه!! هنوزم دير نشده ديگه اين نقد رو نخونه چون هنوز به نصف هم نرسيديم!!!(راستی اگه خسته شدی يك ليوان آب بخور!!چون راه زيادی مونده!!!)

در عكس بالا بخشی از هود كلی بازی را مشاهده ميكنيد...

كمی در مورد هود بازی :مینی مپ بازی مانند گذشته در همان بغل گوشه سمت چپ پایین صفحه موجود است كه البته اين بار درون آن امكانات گوناگونی وجود دارد... تفنگ و مقدار تير بازی در بالا سمت راست موجود است و همچنين اگر پليس به دنبال شما بيايد وانتدها در همان محل مقدار تير و تفنگ را نشان ميداد مقدار وانتد( ميزان خواستار بودن پليس برای دستگيری شما!!تعداد ستاره ها!!!) پليس مشخص ميشود.

ميتوانيد به بالای برخی برجها برويد و حتی ميتوانيد مردم را از بالای بلندی به پایین بيندازيد

توضيحاتی تكميلی:بعد از هر مرحله ای كه رد ميكنيد به صورت اتوماتيك بازی سيو ميشود كه واقعا بدرد بخور است و از رفتن پی در پی به safe house كم ميكند.در درون بازی كلوپ جوكها وجود دارد كه در انجا انجام نمايش های مسخره و خنده دار زيادی را ميتوانيد ببينيد كه واقعا جذاب است توضيح بيشتری در مورد اين قسمت نميدم.در بازی تجهيزاتی چون هواپيما، تانك، دوچرخه،جت،چتر نجات و همچنين مكانهایی چون سلمانی وجود خارجی ندارد چون به نظر سازندگان برای اين قسمت از جی تی ای منطقی نبودند. اگر شما آسيب ببنيد 100$ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در بيمارستان از شما كم ميشود ولی اسلحه های شما گرفته نميشود و شما بلافاصله خود را جلوی بيمارستان خواهيد ديد، اگر توسط پليس دستگير شويد 100$ تا 500$ (بسته به نوع خلاف) بايد رشوه بپردازيد و اسلحه های خود را از دست خواهيد داد و خود را به صورت اتوماتيك جلوی در پليس خواهيد يافت البته ميتوانيد وارد ساختمان پليس شويد و صحنه های واقعا جالبی را تماشا كنيد!!در بازی اگر حال رانندگی نداشته باشيد ميتوانيد يك تاكسی كه خالی است را با صدایی بايستانيد و بعد سوار شويد و بعد نظاره گر محيط بازی شويدكه بسيار جالب است.تمام خيابان ها در بازی دارای اسم و شماره به خصوص هستند و در برخی مراحل بر اساس همين اسمها بايد به محل مورد نظر خود را برسانيد!!هر روز در شهر ليبريتی 47 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دقيقه طول ميكشد كه نسبت به نسخه قبلی بازی 24 دقيقه افزايش داشته است. شما در برخی قسمت ها ميتوانيد دوستان خود را بر بالای برجهای بلند ملاقات كنيد و در اين قسمت ها حتی ميتوانيد مردم را از بالای بلندی به پایین بيندازيد.در بازی اينترنت وجود دارد كه ميتوانيد به سايتهای مختلف برويد برخی سايتها مثل: سايتهای آپگريد كردن موبايل كه البته برای برخی گوشیهای خاص اين مسئله صدق ميكند، خريد ماشين و موتور ، سايتهای خبری و... كه خودتون بايد كشف كنيد(بلاخره خودتونم بايد چيز جديد در بازی پیدا كنيد!!) ، در ضمن ميتوانيد لباسهایی برای نيكو خريداری كنيد تا بپوشد و فروشگاهای مختلفی نيز در اين مورد وجود دارد و همينطور رستوران ها كه ميتوانيد برويد و غذا بخوريد غذا خوردن باعث افزايش جان شما ميشود... از جمله امكانات جديد ديگر كثيف شدن ماشين است يعنی ماشين بعد از چند وقت كثيف ميشود و شما با بردن به كارواش آن را برق خواهيد انداخت!!!
6.كنترل:كنترل بازی روان و كم نقص طراحی شده است...(با ارفاق نمره كامل داده ميشود)
به قسمتی از بازی ميرسيم كه در بازی بسيار تاثير دارد و آن هم كنترل بازی است و اينكه اين كنترل نسبت به قبل چه تغييراتی را در خود داشته است!نميخوايم بگيم اين دكمه را بزنيد چي ميشه يا اينكه اين چي كار ميكنه!!!(خود شما بايد در بازی با پيدا كردن اين دكمه ها بخشی از لذت بازی را تجربه كنيد) چون نقد كه جای اين بحثها توش نيست ،كنترل بازی بايد گفت عاليه ولی خوب بي عيب هم نيست و بايد گفت مشكلاتی ديده ميشود مثلا كنترل دوربين بازی كه البته با مرور زمان و عادت كردن شما به كنترلينگ بازی شما شاهد اين خواهيد بود كه آن مشكلات اوليه محو شده و شما به آن عادت خواهيد كرد و لذت خواهيد برد... شما همچنين علاوه بر راه رفتن، دويدن و ...مانند سابق قدرت شنا كردن، پريدن، بالا رفتن را نيز داريد.. البته برای شنا كردن بايد بگويم كه سازندگان ديگر زير آب را نساخته اند پس فقط ميتوانيد شنا كنيد كه البته بسيار سخت شده چون آب واقعا فيزيك واقعی دارد و موج نيز در سطح دريا ديده ميشود... نيكو اين بار به راحتی ميتواند از توريها و ديوارها بالا برود... به پشت ماشينها بپرد، روی ماشينها بپرد!!، روی لبه ديوارها راه برود و خيلی كارهای ديگر...

شما مي توانيد در يك ديوار، يك ماشين سالم، يا يك ماشين حتی كاملا سوخته پناه بگيريد...
شما در بازی ميتوانيد از انوع مختلفی از اسلحه استفاده كنيد...
نيكو همچنين از وسايل سبك و سرد مختلف مانند قبل استفاده ميكند.

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:19
نيكو در هنگام پناه گرفتن ميتواند به صورت كوركورانه نيز به سمت دشمنان شليك كند

اكشنها:شما ميتوانيد همه چيز نيكو را تحت كنترل داشته باشيد بر خلاف قبل ميتوانيد پشت هر چيزی پناه بگيريد هر شیئی كه نزديك شما باشد، مهم نيست آن چي باشد يك ديوار، يك ماشين سالم، يا يك ماشين حتی كاملا سوخته ، پناه گیری ميتواند به صورت ايستاده يا نشسته صورت گيرد و در كل در تمام طول اكشنها برای شما كاربرد خواهد داشت... پناه گرفتن عالی درست شده است و واقعا مانند پناه گيری های GOW يك شاهكار ديگر است، هرچند بايد گفت كاملا تقليد است ولی نوآوريهای بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مقابل اين حالت هيچ است!ولی اين را بدانيد حتما الزامی به پناه گرفتن هم نيست زيرا برخی مراحل ميتوانيد به راحتی دشمنان را بكشيد و برويد ولی احتياط شرط عقله و وقتی بازی اين امكان را برای شما فراهم كرده است به خوبی ازش استفاده كنيد. در برخی موارد نيز حالت پناهگيری آن جایی كه شما دقيقا مد نظر داشتيد تا پناه بگيريد درست عمل نميكند ولی بايد با دقت و دقيقا وقتی نزديك محل مورد نظر بوديد عمل پناه گرفتن را انجام دهيد تا مشكلی پيش نيايد. علاوه بر اين شما ميتوانيد نيم خيز شويد و در همان حالت بدويد.. ميتوانيد با سرعت بدويد و فرار كنيد كه البته باز مانند سری قبل نيكو خسته خواهد شد و بايد زمانی برای نفس چاق كردن او بگذاريد.از اين مسائل بگذريم حالت اكشنی نيكو واقعا زيباست ، برای تيراندازی بعد از گرفتن يك دكمه و ظاهر شدن نشانه و مشخص كردن محل تير اندازی با زدن دكمه دیگر تير شليك ميشود... همچنين نيكو در هنگام پناه گرفتن ميتواند به صورت كوركورانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نيز به سمت دشمنان شليك كند..همچنين شما ميتوانيد از انوع مختلفی از اسلحه استفاده كنيد كه در مراحل مختلف برای اينكه بتوانيد راحتر مراحل را رد كنيد مجبور به عوض كردن اسلحه خود هستيد... كه ميتوانيد اسلحه ها را از شخصيتی از بازی به نام جاكوب خريداری كنيد( و در جلوتر...)... استفاده از اسنايپر جذابيتهای بسيار جذابی را دارا است، اسلحه جالب ديگر آرپيچی است كه واقعا طبيعی درست شده است و انفجارات بسيار بزرگی را درست خواهد كرد...حالا از استفاده از تفنگ كه بگذريم ميرسيم به قسمت مبارزات تن به تن كه باز هم پيشرفت بسيار چشم گيری را به خود ديده است، با زدن يك دكمه لگد ميزنيد و با زدن دكمه ديگر مشت است كه به صورت دشمن رو به روی شما نواخته ميشود!! همچنين ميتوانيد جا خالی بديد و يا تفنگ يا چاقوی دست دشمن رو به روی خود را بگيريد! نيكو همچنين از وسايل سبك و سرد مختلف مانند قبل ميتواند استفاده كند.

در ماشين شما قدرت تير اندازی به رو به روی خود را بر خلاف قبل داريد و همچنين حتی ميتوانيد علاوه بر طرفين به پشت خود نيز تيراندازی كنيد!!!
راننده را تحديد كرده و از ماشين بيرون بيندازيد ماشين را برداريد و برويد ...رفتار و واكنشهای رانندگان واقعا طبيعی است...
ماشين های سنگين بسيار سختر از قبل كنترل ميشوند...
موتور سيكلتهای گوناگون بازی هم كنترل و سرعت خوبی دارند...

رانندگی:برای بدست آوردن ماشينهای پارك شده در خيابان شما اول بايد شيشه ماشين را شكسته (با لگد يا با آرنج) بعد در ماشين را باز كرده و بعد از ورود به صورت اتوماتيك نيست كه ماشين روشن شود با زدن چند دكمه بايد سعی كنيد كه سيمهای ماشين را وصل كنيد تا ماشين را روشن كنيد... البته در بعضی موارد ماشين دزدگير دارد كه بايد سريع تر ماشين را روشن كرده و فرار كنيد چون ممكن است صاحب ماشين يا يك پليس سر برسد!! ولی ماشينهای در حال حركت مشكلی ندارد راننده را تحديد كرده و از ماشين بيرون بيندازيد ماشين را برداريد و برويد اگر معطل كنيد راننده سريع شما را از ماشين بيرون مي اندازد اگر شاخ باشد يك دل سير شما را ميزند و اگر ترسو باشد سوار ماشين ميشود و فرار ميكند ولی نكته جالب در اينجا اين است كه شما ميتوانيد در لحظه ای كه قصد باز كردن در ماشين را فرد دارد گاز بدهيد و مانند سری قبل نيست كه دستگيره را ول كند بلكه بدبخت به همراه ماشين كشيده ميشود تا دستش ول شود!!!در هنگام رانندگی شما ميتوانيد از پنج نوع دوربين مختلف استفاده كنيد و دوربین روی داشبورد كه شما جاده را در حال رانندگی ميبينيد، دو تا دوربين پشت ماشين است كه يكي دور و ديگری نزديك است ، دوربين ديگر از دور جاده را نمايش ميدهد كه حالت سينمایی زيبایی دارد و دوربين آخر در هنگام تعقيب و گريز ارزش دارد زيرا دوربين را به سمت هدف ميگرداند مثلا اگر بخواهيد به سمت پشت تير اندازی كنيد دوربين برميگردد يعنی كاملا خودجوش و اتوماتيك به سمت تارگتی كه به ماشين شما نزديك است ميچرخد.شما اين بار در بازی كنترل هر ماشينی را كه در دست بگيريد، تفاوت را به واقع احساس خواهيد كرد... ماشين سواری در اين بازی واقعا به واقعيت نزديك شده است و من به شخصه به ياد كنترل ماشين در بازی بی نطير mafia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) افتادم كه واقعا در زمان خود عالی بود و این بار نيز كنترل البته به مراتب بهتر از مافيا را با ماشينهای جديد تجربه خواهيد كرد كه بسيار لذت بخش خواهد بود.... مانند گذشته ميتوانيد به راديوی عالی بازی گوش كنيد اگر هم كه دوست نداشتيد راديو را خاموش كنيد... دنده عقب بازر هم پيشرفت كرده يعنی شما از پيشه عقب به صورت كاملا واقعی مسير را ميبينيد!!!در ماشين شما قدرت تير اندازی به رو به روی خود را بر خلاف قبل داريد و همچنين حتی ميتوانيد علاوه بر طرفين به پشت خود نيز تيراندازی كنيد!!!ماشين های سنگين نيز بسيار سختر از قبل كنترل ميشوند.. كنترل هلكوپتر تقريبا به سمت واقعيت كشيده شده است و نميتوانيد به همين راحتی ها اين وسيله را كنترل كنيد. موتور سيكلتهای گوناگون بازی هم كنترل و سرعت خوبی دارند و نسبت به قبل پيشرفتهای عالی‍ كرده اند مثلا خيلی زود روی زمين نمي افتيد مگر اينكه بسيار به شدت به جایی بخوريد و گرنه خود نيكو پايش را روی زمين ميگذارد و از افتادن جلوگيری ميكند ، در هنگام موتور سواری اگر خواستيد و نارنجك داشتيد ميتوانيد در هنگام موتور سواری از نارنجك استفاده كنيد كه كاربرد بيشتری در موقع تعقيب و گريزهای پليس برای شما دارد...واقعا بايد گفت كنترل ها بسيار عالی است و هر ماشينی كه در دست ميگيريد به راحتی احساس خواهيد كرد كه قدرت موتور خوبی دارد يا خير!!!همون طور كه قبلا هم در پيش نمايش گفته بودم شما نميتوانيد هواپيما را كنترل كنيد ولی در بازی وجود دارد.ميرسيم به كنترل قايقهای موتوری كه واقعا جذاب هستند و شما ميتوانيد با سرعت در آب حركت كنيد هر چند اگر خيلی سريع بريد مشكلاتی نيز برای شما بوجود مي آيد چون سطح دريا نيز مانند سطح شهر كه پر شده از ماشين و موتورهای گوناگون در آب نيز قايقهای موتوری و حتی كشتیهای بزرگ نيز ديده ميشوند.

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:20
7.پليس:يك نيروی محرك برای افزايش جذابيتهای بازی ...(نمره كامل داده ميشود)

در مركز پليس...خلافكارهای كتك خورده و غير كتك خورده ای به سمت بازداشتگاه كشانده ميشوند...
هر چه خلاف بيشتری كنيد ستاره های بيشتری و هر چه ستاره ها بيشتر باشد ميتوانيد قدرت بيشتری از پليس را شاهد باشيد
پليس اول به شما اخطار ميدهد و اگر در جای خودتان بايستيد در همان حالت شما تسليم ميشيد و پليس شما را دستگير خواهيد شد...

تا به حال به اين فكر كرديد دنيای جی تی ای بدون هيچ چشم كه همه جای بازی مواظب شما باشد و هميشه قصد دستگیری شما را داشته باشد به چه روزی مي افتاد در اين شماره با پليسی به مراتب واقعی تر از قبل رو به رو هستيم هميشه من با اين مشكل داشتم كه در شماره قبل بازی پليس بعد از هر خلافی كه ميكرديم يا ما رو ميزد يا با تفنگ به دنبالمون ميومد و تنها در صورتی دستگير ميتونست بكنه كه يا سوار ماشين بوديم و ميامد و در رو باز ميكرد و يا سوار موتور بوديم كه ما رو مي انداخت روی زمين و دستگير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميكرد!!! ولی در موقع اينكه پياده بوديم يا تيراندازی ميكرد يا با باتوم ميفتاد به جونمون!!! ولی در اين سری پليس اول به شما اخطار ميدهد و اگر در جای خودتان بايستيد در همان حالت بازی به كات سنس ميرود و شما تسليم مي شويد و دستگير خواهيد شد كه اين بسيار زيباست بعد از دستگيری شما نيز شما با رشوه دادن و از دست دادن تفنگتان آزاد می شويد ولی در صورتی كه فرار كنيد و به اخطار پليس گوش ندهيد آنها به سمت نيكو تير اندازی ميكنند و او را زخمی خواهند كرد و اين بار نيكو را زنده نخواهند گذاشت . در اين سری از بازی نيز مانند قبل پليس با معيار ستاره به سمت شما حمله ور ميشود يعنی هر چه خلاف بيشتری كنيد ستاره های بيشتری و هر چه ستاره ها بيشتر باشد ميتوانيد قدرت بيشتری از پليس را شاهد باشيد ولی اين بار هر كاری كه بكنيد تانك را نخواهيد ديد خيالتان راحت!!!ستاره ها از 1 ستاره تا 6 شروع و به پايان ميرسد و پليس با 6 ستاره فوق العاده كار شما سخت ميشود، همه جا پر ميشود از بلوكهایی كه راه را بسته اند و هلكوپتر و ماشينهای پليس به سمت شما سرازير ميشوند!!پليس واقعا سختگير است(نه به سختی قبل ولی منطقی تر از قبل) حالا برای اطلاع از كارهای پليس به مركز پليس يك سری بزنيد آنجا واقعا جای هم خنده دار و هم حيرت انگيزی است ، خلافكارهای كتك خورده و غير كتك خورده ای به سمت بازداشتگاه كشانده ميشوند كه بسيار جالب توجه است.پليس ها اگر نيكو هنگامی كه تفنگ در دست داشته باشد به سمتش ميروند تا دستگيرش كنند پس مانند نسخه قبل نميتوانيد هميشه تفنگ در دستتان داشته باشيد، همچنين در تعقيب و گريزها شاهد تعقيب های بسيار عالی و طبيعی تری هستيم طوری كه تعقيب و گريزهای ماشينی شما را ياد نيدفور اسپيد most wanted ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي اندازد و واقعا لذت بخش است...تا وقتی مورد تعقيب پليس قرار گرفتيد در مينی مپ بازی پليسها نمايان داده ميشود و شما بايد از آنها دروی كنيد و در يك جایی پنهان بشيد تا آبها از آسياب بيفتد و مانند سابق نيست كه از هر طرف پليس به صورت اتوماتيك لود بشه!!! نه خير اين بار تو نقشه آنها را ميبينيد و بعد به سمتی ميرويد كه آنها نيستند و با يك دايره حوزه گشت زنی پليس مشخص ميشود پس بايد از آن حوزه دوری كنيد و بعد در مكانی مخفی شويد تا ستارها خاموش شوند اين حالت راحتر از قبل شده و لذت بيشتری دارد... هر چند اگر بيش از سه ستاره خلاف داشته باشيد هلكوپتر نيز به سراغتان مي آيد كه اون موقع كارتون بسيار سختر خواهد شد زيرا هلكوپتر خيلی سخت جا ميمونه و هميشه دنبالتون مياد پس سعی كنيد وقتی ستارتون روی دو هست ديگه خلافی نكنيد تا به اين معظلات سه ستاره شدن ( به بالا)و دردسر های ناشی از اون دچار نشيد!!!(هرچند بازم دچار خواهيد شد!!)هر ستاره كه بالا تر ميرود پليسها در نقشه بيشتر ميشوند(در نتيجه دايره حوزه گشت بزرگتر ميشود) و ديگر واقعا بسيار مشكل است كه شما فرار كنيد ولی باز حالت رنگ كردن ماشين نيز در بازی وجود دارد ولی نه مثل قبل كه حتی جلوی پليس هم ماشين را رنگ ميزديد هيچ اتفاقی نمي افتاد اين بار شما بايد در موقعی كه پليس شما را نگاه نمي كند ماشين را رنگ بزنيد تا ستارها از بين بروند در غير اين صورت رنگ زدن ماشين ستاره ها را از بين نخواهد برد...ولی اين بار بر خلاف قبل رنگ كردن ماشين زياد كاربرد ندارد و پنهان شدن از دست پليسها بهترين راه است ... قسمت پليس بازی بسيار پيشرفت كرده است و بازی را به سمت لذت بخش تر شدن ميكشاند...پليس اين بار اگر با سرعت جنون باری رانندگی كنيد يا از چراغ قرمز بگذريد و پليسی آنجا باشد شما را جريمه خواهد كرد ولی اگر به ماشين پليسی برخورد كنيد دستگير خواهيد شد...مسئله جالب ديگر در مورد پليس ، ماشين پليس است كه اگر ان را بدزديد مي توانيد از كامپيوتر درون آن به اينترنت پليس وصل شويد و همچنين با استفاده از آن موقعيت تمام پليسهای شهر را زير نظر بگيريد!!!
8.هوش مصنوعی و احساسات: يك هوش خوب برای بازی به اين وسعت...(نمره كامل داده ميشود)

در تمام لحظات هوش مصنوعی در بازی ديده ميشود در اكشنها در رفتار واقعی مردم!!!
پناه گرفتن باعث نجات پيدا كردن از مرگ ميشود...

هوش مصنوعی بازی در حد بسيار بالایی قرار دارد.اگر جی تی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز بوده ايد ميدانيد كه در سری قبل حد هوش مصنوعی بازی واقعا مشكل داشت و دشمنان يا مردم همه هوش مصنوعی در حد بز نداشتند!! ولی اينبار به يكباره با افزايش هوش مصنوعی بازی رو به رو هستيم و چیزهایی را ميبينيم كه حيرت آور هستند... نگاه كنيد مردمی را كه انگار دارند طوی شهر ليبریتی زندگی ميكنند و هر گوشه ای عملی انجام ميدند و اينها همه از هوش مصنوعی بازی سرچشمه گرفته(در قسمت جلوتر مردم شهر بررسی ميكنيم)...هوش مصنوعی بازی شايد بسيار بالا نسبت به قبل شده باشد ولی باز هم يك هوش مصنوعی است كه قابل گول خوردن است كه اگر اينطور نباشد كه بازی كردن غير ممكن ميشود و هوش مصنوعی سخت برای اين نوع بازی ها اصلا جذابيتی را برای بازی باقی نخواهند گذاشت...هوش مصنوعی دشمنان و پليس نيز بسيار بهتر از قبل شده است و طبيعی تر از قبل جلوه ميكند...دشمنان در موقع پناه گيری شما از پشت به سمت شما نزديك ميشوند كه واقعا شما را متعجب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خواهند كرد...همچنين دشمنان نيز بيشتر به سمت مكانهای حساس بدن شليك ميكنند كه بهتر است به موقع شليك بكنيد و پناه بگيريد تا مشكلی از اين نظر گريبانگير شما نشود... در كل هوش مصنوعی بازی باعث حس واقع گرايانه تری نسبت به سری های قبل بازی در اين بازی شده است.
9.مردم شهر:شهر پر شده است از مردمی كه اعمال مختلفی را انجام می دهند...(نمره كامل داده ميشود)

بعضی ها در گوشه ای مشغول انجام كاری هستند و برخی در حال انجام شغل خود ديده ميشوند...
عداه ای برای اجرای تر دستی و يا آهنگ نواختن به آنجا مي آيند...
عده ای از مردم در حال ورزش كردن و دويدن هستند عده ای دور يك فرد جمع شده اند و دارند نرمش ميكنند...
خیلی جالب نقد توپیه

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:22
در درون رستوران ها و مغازهای مختلف مردمی را خواهيد ديد كه به خريد و فروش و خوردن مشغول هستند...

مردم در شهر پر شده اند در هر جایی و رفتارهای گوناگونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را از آنها شاهد خواهيد بود... رفتارها واقعا زيبا و عالی طراحی شده اند... در درون شهر مردم به زيبایی چرخ ميزنند ، به خريد ميروند.. بعضی ها در گوشه ای مشغول انجام كاری هستند و برخی در حال انجام شغل خود ديده ميشوند ، مردم شهر به مراتب عالیتر از پيش بينها نشان داده اند و رفتارهای مختلف را در ساعات مختلف شبانه روز ، به زيبایی در بازی انجام ميدهند اكنون چند مثال برای بهتر فهماندن اين مسئله برای شما ذكر ميكنم...در صبح زود مردم كمی در سطح پياده روها هستند و بيشتر با ماشين به سمت محل های كارشان در حركت هستند هر چند مردم كمی نيز وجود دارند كه بيشتر در پاركها هستند به پاركها سری ميزنيم در آنجا عده ای از مردم در حال ورزش كردن و دويدن هستند عده ای دور يك فرد جمع شده اند و دارند نرمش ميكنند و رفتگر هم در حال جمع آوری زبالها ديده مي شود، فردی سيگار ميكشد و فردی دارد در آنجا پارك را متر ميكند(چرخ ميزند)!!!... ظهر و بعد از ظهر شهر كم كم به سمت شلوغ شدن گرايش پيدا ميكند و روح را (طبق نوشته های بالا) در اين لحظه به زيبایی ملاحظه ميشود در اين موقعها هست كه مغازه ها كم كم باز ميشود و مغازه دار ها پديدار ميشود و به همين منظور هم شما شاهد اين خواهيد بود كه مردم برای خريد ميروند پس روزنامه خوانها، يا افرادی كه در دستشان مواد غذایی هست در بازی ديده ميشوند و همچنين كارگران مشغول به كار در سطح شهر مشغول به كار ميشوند و حس واقعی تر بازی را بيش از پيش حس خواهيد كرد... در درون رستوران ها و مغازهای مختلف مردمی را خواهيد ديد كه به خريد و فروش و خوردن مشغول هستند...مردم در سطح شهر در هر مقطع و در هر قسمتی بر طبق همان جا ديده ميشوند مثلا در مناطق بالانشين شهر شما افرادی با لباسها و ماشينهای مدل بالا را ميبينيد ولی در پاييين شهر شما شاهد ماشينهای كثيف و مردم در بعضی موارد ژوليده و پوليده ای هستيد كه در اين شهر ول ميگردند.در بعد از ظهرها پاركها شلوغ تر ميشود و حتی عداه ای برای اجرای تر دستی و يا آهنگ نواختن به آنجا مي آيند... وقتی كم كم شب فرا ميرسد ترافيك ماشينی شروع و كم كم بر طرف ميشود و حالا شما ميتوانيد در مناطق مختلف شاهد منظره های گوناگونی باشيد...حالا ميتوانيد ماشينهای زباله ، معتادين الاف، و افرادی مست ولگرد در خيابان را نيز ببينيد و بسياری از مسائل كه شما بعد از ديدن آنها بيشتر تعجب خواهيد كرد!!
10.شهر ليبريتی:شهر ، پر از اتفاقات برای شماست...(نمره كامل داده ميشود)

در عكس بالا نقشه بدون جزيئات شهر ليبريتی را مي ببينيد...

اين بار شهر ليبريتی نسبت به قبل (GTA III ) بسيار فرق كرده است... و پيشرفت را به طور جدی در اين شهر خواهيد ديد ، قطارهای سريع و تاكسی های كه بيشتر نقاظ شهر را پر كرده اند،خيابانهای مختلف و جزئيات چشم گيری كه باعث ميشود اين بازی بزرگترين بازی جی تی ای ساخته شده تا كنون باشد... در نقشه بازی شما شاهد 5 قسمت هستيد كه هر قسمت قيافه خود و همچنين ماموريتها و انجام ماموريتهای خاص خودش را دارد بعلاوه يك جزيره كه در وسط دريا هست كه روی هم بازی را به شش قسمت تقسيم ميكند ...Broker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جایی كه بازی را از آنجا و از پيش پسر عموی نيكو آغاز ميكنيد... اينجا به قول بچه ها پایین شهر ليبریتی است و ساختمانهای قدیمی و مردم در وداغان زيادی مانند رومن در آنجا خواهيد يافت...منطقه بعدی DUKES است كه بايد گفت اينجا پولدارهای زيادی هستند، ماشينهای مدل بالا كه تمام پاركينگهای اين قسمت از شهر را پر كرده اند و خانه های رنگ و لعاب دار و فروشگاهای بزرگ و حتی يك فرودگاه در اين قسمت شهر ديده ميشود... منطقه ديگر BOHAN است كه يكی از اتصالات منطقه DUKES وBroker به منطقه ALGONQUIN است علاوه بر اين اين منطقه ، منطقه خلافكاران است! و پر شده از اوباشانی كه در آن رفت و آمد ميكنند.. منطقه ای پر شده از خانه های كوچك و قدیمی و پليس كه روی اين منطقه نظارت دقيقی دارد!!!... وارد ALGONQUIN ميشويم مركز اصلی شهر ليبريتی ، منطقه برجهای سر به فلك كشيده و شما در اينجا فروشگاهای متعدد را مي بينيد و شايد بتوان گفت از شلوغ ترين قسمتهای بازی همين منطقه است و در اينجا شما يك اسكله با تمام امكانات را شاهد بود و تيزرهای تبليغاتی مختلف كه از آنها لذت خواهيد برد و همچنين بسياری از امكانات بازی كه خودتان بايد ببينيد تا لذت ببريد...منطقه بزرگ بعدی ALDERNEY ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است ،شايد در مورد اين منطقه بگم كه اينجا محله مافيایی های كله گنده است جایی كه هيچ كس نميخواهد در آنجا زندگی كند!! (بيشتر از اين رو بايد خودتون بچشيد) و ميرسيم به جزيره كوچك happiness island كه بايد گفت يك منطقه توريستی هست و برج آزادی نيز در آنجا وجود دارد ... در مورد اين قسمت توضيح زياد ميشه داد چون نميخوام همه چيز رو لو بدم و بلاخره خودتون بايد بازی كنيد تا بچشيد .
قسمت آنلاين:با 15 نفر ديگر شهر ليبريتی به چه وضعی تبديل ميشود...!!!

قسمت آنلاین بازی واقعا حالت های بسيار بسيار گوناگونی را دارد كه واقعا عالی هستند...

قسمت آنلاین بازی واقعا حالت های بسيار بسيار گوناگونی را دارد كه واقعا عالی هستند... شما در اين قسمت ميتوانيد به چندين حالت بازی را با دوستان خود در محيط آنلاين ادامه دهيد از جمله ميتوان به مسابقه های خيابانی اشاره كرد كه واقعا جالب است زيرا ميتوانيد در موقع رانندگی تيراندازی نيز بكنيد و همچنين قسمتهای ديگر چون تقسيم شدن به دو گروه مختلف و پرسه زدن در شهر و نابودی همديگر يا اينجا شما بايد مراقب يك محموله باشيد و افراد ديگر به سراغ شما مي آيند يا شما بايد دنبال محموله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ای برويد كه افراد درون آن انسانهای آنلاین نقاط مختلف دنيا هستند!! حالت ديگر مانند دزد وپليس بازیهای بچگی خودمون هست!! كه يك گروه دزد و ديگر گروه پليس هستند كه واقعا هم تعقيب و گريزها عاليه و هم اينكه يك لذت والا در مبازره به عنوان يك پيس در مقابل دزدان و بلعكس را خواهيد چشيد ...و حتی حالت ولگردی آزادانه در شهر به صورت آنلاین و بسياری از مسائل ديگر كه با زدن چند كليك و رفتن به اين قسمت متوجه ميشويد( ببخشيد كم بود اين قسمت رو چون تازه فعال شده و زياد نرفتم همين چيزها رو سر در آوردم.)
گرافيك:گرافيك نمیگوييم مشكل ندارد ولی برای اين نسل فوق العاده است...

فيزيك خوب ماشين ها باعث حالت تخريب بي نظيری در بازی شده است...
انفجارات باعث پخش شدن دود و تكه های خورد شده از ماشين يا آن قسمت منفجر شده است...
گرافيك بازی پيشرفت چشم گيری نسبت به قبل كرده است...
آتش سوزی و انفجارات عالی و خيره كننده تر از قبل هستند و مانند يك آتش واقعا زيبا جلو ميكنند و حتی دود حاصل از آتش نيز متعجب انگيز است
در هنگام بارندگی بيشتر از قبل برای شما تعجب انگيز خواهد بود باران ميبارد و سطح زمين را لغزنده ميكند...

رسيديم به بحث داغ در مورد گرافيك بازی ، اول بايد گفت گرافيك بازی پيشرفت چشم گيری نسبت به قبل كرده است و با استفاده از موتور گرافیكی RAGE سازندگان بازی توانستند جزئيات فوق العاده را در بازی وارد كنند... شهری بسيار بزرگ و پويا و همچنين نورپردازی و سايه زنی استادانه بخشی از نكات ویژه گرافیك بازی محسوب ميشود.از مدلها شروع ميكنيم... بله اين قسمت باز هم در بازی مشكل دارد يعنی باز وقتی به مدلهای گرافیكی (بدون تكسچر) نگاه ميكنيم به نظر آن حالت عالی كه ميخواستيم را تشكيل نميدهد هر چند بايد گفت اين بازی در حد كنسولهای نسل حاضر بسيار خوب عمل كرده است و بازی به اين وسعت بلاخره تماما نكات مثبت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ندارد ولی از اين مسئله كه بگذريم به نورپردازی عالی بازی ميرسيم كه الحق بسيار عالی است و وقتی كه انعكاسات نور در دريای متلاطم را ملاحظه ميكنيد اينبار متعجب تر نيز خواهيد شد.... زيرا نورها فوق العاده هستند و در شب نيز كه بايد مرحبای ديگری به سازندگان گفت زيرا شب به نظر واقعا شب ميرسد به همان تاریكی و باز به همان روشنی يعنی در نقاطی كه نور چراغی نيست واقعا تاريك و در مناطق شهری نور خانها و همچنين نور چراغهای عابر پياده است كه محيط را روشن مي سازد. سايه زنی كه از اين نورپردازی باشد معلوم هست كه چی ميشود، سايه زنیها واقعا نرم هستند و من يكی از بازيهایی كه سايه واقعا به دلم نشست اين بازی بود زيرا سايه ها واقعا آن حالت واقعی بودن را دارند ... از اينها كه بگذريم به تكسچرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميرسيم كه همه كاره بازی هستند و عالی و عالی تر از قبل طراحی شده اند و باعث اين ميشوند كه شما حس واقعی تری را در شهر شلوغ ليبريتی داشته باشيد...جزئيات تكسچری فوق العاده است و آنهایی كه كمی در مورد ساخت بازی ميدانند شايد متوجه شده باشند كه چقدر تكسچر در بازی به كار رفته است!! و اين اطلاعات زيادی نميخواهد و دليل منطقی همان لود سريع بازی است !! لود در مقابل بازی با اين وسعت فوق كم است يعنی تنها 20 الی 30 ثانيه لود در اول بازی وجود دارد و ديگر لودينگی را نخواهيد ديد. به فيزيك فوق تصوری در بازی هست ميرسيم كه نسبت به قبل انقدر پيشرفت كرده است كه به تنهایی گرافيك بازی را فوق العاده كند ، فيزيك بي نظير است و باعث حركتات نرم مردم شهر و همچنين حركات عالی نيكو در بازی ميشود و وقتی فيزيك را بيشتر درك ميكنيد كه ميبينيد نمي توانيد از در ماشين باز رد شويد(برخلاف قبل) يا ديگر شاهد صحنه های خنده دار سر پريدن در هنگام تير اندازی با اسنايپر يا شاتگان نخواهيد بود!!!فيزيك در درون دريا نيز به اوج خود رسيده است و هنگامی كه با هلكوپتر از بالای آن ميگذريد پرتلاتم ميشود...فيزيك خوب ماشين ها باعث حالت تخريب بي نظيری در بازی شده است، تخريب پذيری ماشين ها به قدری خوب درست شده است كه تا به حال در بازی قبل از اين نخواهيد ديد مثلا يك ماشين را به سرعت زياد به ماشين در حال حركتی بكوبيد تا بيشتر متوجه شويد؛ماشين رو به رویی واقعها بسته به سرعت شما خورد ميشود و شيشه های ماشين را ببينيد كه به چه زيبایی بر روی زمين ميريزد!!! فيزيك بازی در هنگام بارندگی بيشتر از قبل برای شما تعجب انگيز خواهد بود باران ميبارد و سطح زمين را لغزنده ميكند، قطرات باران بر روی سطح زمين ميلغزند و ماشينها را خيس ميكنند!! و باعث اين ميشود كه به سختی به رانندگی بپردازيد!!!همچنين بارندگی باعث خيس شدن لباس نيكو و همچنين ديگر مردم ميشود و حتی شنا كردن نيكو نيز باعث خيس شدن لباسش ميشود كه فيزيك فوق العاده بازی را نشان ميدهد... از اين ها بگذريم به چشم انداز بازی ميرسيم كه كمی اول بازی طوی ذوق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميزند و تار به نظر ميرسد ولی كم كم عادت ميكنيد ولی فكر كنم منظور سازندگان از ساخت اين حالت اون ديد كم شما نسبت به محيط است كه باز هم جالب توجه است.يكی ديگر از مشكلات بازی دذ اين قسمت افت فريم در بعضی مواقع است هرچند بسيار كم ولی باز در بازی خواهيد ديد مخصوصا در مواقع بارانی و يا در برخی ترافيكها....آتش سوزی و انفجارات عالی و خيره كننده تر از قبل هستند و مانند يك آتش واقعا زيبا جلو ميكنند و حتی دود حاصل از آتش نيز متعجب انگيز است ... انفجارات باعث پخش شدن دود و تكه های خورد شده از ماشين يا آن قسمت منفجر شده است... حالت نرم بودن گوشه های اشياء (AA) در بازی نرم هست ولی در بعضی موارد نيز مشكلاتی ديده ميشود كه البته بسيار جدی نيست درمورد خونري‍ی بايد گفت عالی است خون به زيبایی پخش ميشود و لباس نيكو نيز اگر زخمی شود خونی ميشود اگر بر اثر كشتن فردی خون بر روی لباسش بريزد باقی ميماند و همچنين خون به زيبایی روی ديوارها و ماشينها نيز ميپاچد، خون به زيبایی از بدن بيرون ميريزد و تيراندازی باعث سوراخ شدن ديوارها و ماشينها ميشود و تا مدتی اين محلها سوراخ سوراخ باقی خواهند ماند كه فوق العاده جلوه ميكند. در كل در مورد گرافيك بازی ميتوان ده ها صفحه ديگر نوشت ولی در همين حد نيز به نظر كافی ميرسد و بايد نتيجه گرفت گرافيك واقعا نسبت به قبل استادانه پيشرفت كرده و الحق اين بازی يك بازی نسل جديد است.
صداگذاری:هر صدایی كه در يك شهر ميشنويد....

برخی نقاط شهر بسيار شلوغ و پر سر و صدا است..

صداگذاری واقعا عالی است و ميتوان به ديالوگهای جالب، خنده دار و عميق بازی در اين قسمت اشاره كرد، ديالوگهایی كه بدون آنها بازی معنایی پيدا نميكرد و تمام شخصيتها به نظر مرده ميرسيدند ولی ديالوگهای عالی بازی همه چيز را زنده تر از قبل كرده است ... به داخل شهر ميرويم و به دنبال صداهایی كه ميشنويم ميگرديم، نقاط مختلف ممكن است آرام(خلوت) و بسيار پر سر و صدا باشند كه قسمتهایی چون ميانه شلوغ ترين و سر سام آورترين قسمتهای بازی را درست ميكنند... صداگذاری بسيار خوب درست شده است و انگار هر صدایی كه در شهر سازندگان شنيدند ضبط كرده و در بازی گنجانده اند زيرا وقتی وارد شهر ميشويد در پاركها صدای گنجشكها و بسياری از مسائل مخصوص به طبيعت را به زيبایی خواهيد شنيد... ديگر چه بگويم شما فكر كنيد در هر جای شهر ميرويد پر سر و صدا و عالی صدا گذاری شده است و يكی از دلايل زنده نگه داشتن بازی همين صداها هستند... همچنين هنوز شما يك راديوی قدرتمند با بيش از 15 شبكه راديویی را در اختيار داريد كه ميتوانيد به هر كدام از آنها به صورت دلخواه گوش كنيد كه بسيار عالی و هوشيارانه درست شده است...در كل صداگذاری بی نقص و عالی است

aseman e ghermez
23-09-2008, 17:25
نتيجه گیری و امتياز

امتياز و نتيجه گیری به بازی GRAND Theft Auto 4
10/10 ( استاد)
داستان بازی
يك داستان و يك خط سير داستانی عالی و غير خطی به همراه شخصيت پردازی عالی و ديالوگهای فوق العاده داستانی را برای شما بوجود می آورد كه پر است از اتفاقات و جذابيتهای چشم گير و ديدنی كه هميشه برای شما چيز جديدی برای نشان دادن دارد.

10/10 (استاد)

گیم پلی (روند و كنترلينگ بازی)
گيم پلی بازی پر شده از اتفاقات و پر شده از جزئيات فوق العاده كه همه چيز آن عالی است ، امكانات عالی از جمله سيستم كاور گيری عالی ، امكانات موبايل فوق العاده و همچنين مراحلی عالی و با هورمونی و هماهنگی بسيار عالی و چشم گير، محيطی آزاد و فراگير و به قولی پايان ناپذير كه امكانات و سر گرمیها فوق العاده ای برای شما درست خواهد كرد.
10/9.5 (فوق العاده)
گرافيكگرافيك بازی خيلی خوب درست شده و نسبت به قبل پيشرفت خيلی زيادی داشته است ولی مشكلاتی چون افت فريم و چند مشكل ديگر تنها مشكلات ديده شده در گرافيك بازی است كه البته هيچ دخلی به روند كلی بازی نميگذارد پس هيچ تاثيری در امتياز كلی ما نداشته است، همچنين فيزيك بازی فوق العاده و قدرت تخرب عالی است و انفجارات هولناك و دود و آتش بي نظير از كمترين امكانات گرافيك بازی محسوب ميشود و اين بازی بهترين گرافيك در تمام بازیهای open world modern ساخته شده تا كنون را دارد ...
10/10 (استاد)
صداگذاریصدای شخصيتها ، ديالوگها گيرا و عالی صداگذاری شده اند و همچنين بايد گفت به قيافه هر شخصيت بسيار نزديك است و اين بسيار عالی است كه صداگذاری عالی باعث حس زنده بودن هر چه بهتر شخصيتها را به شما ميدهد .. غير از اين صداگذاری اين بازی يك شاهكار تمام عيار است و انگار تمام صداهایی را كه در شهر شنيدند را ضبط كردند و در بازی گنجانده اند و سوای اينها يك راديوی عالی و بی نظير كه 18 شبكه مختلف را ساپور ميكند...
10/10 ( استاد)
نگاه كلی من به بازیبايد گفت اين بازی از نظر من بي نظير ترين بازی بود كه تا به امروز بازی كرده بودم، فوق العاده عالی و با اينكه مشكلاتی هم دارد (بلاخره هيچ بازی بی نقص نيست) ولی مشكلات كم بازی در مقابل نقاط فوق قوت بازی چيزی شبيه 100 به 1 است پس آنها را در نگيريد چون اين بازی واقعا عاليتر از آن چيزهایی بود كه فكر ميكردم از نظر من" اين بازی بهترين بازی ساخته شده توسط بشر تا كنون است!!!"
10/10 ( استاد)
نتيجه گيری و امتياز (ميانگين نيست)اين بازی عالی است يك جی تی ای تمام عيار با اينكه مشكلاتی دارد ولی فوق العاده قابل احترام است زيرا سازندگان برای گيمرها ارزش زيادی قائل شدند پس به شخصه بايد گفت پر اباهت ترين بازی تاريخ را شاهد هستيم بازی كه سازندگان آن را ماست مالی نكردند بلكه برای تك تك فريمهای بازی و مراحل و قسمتهای بازی بيش از 2 سال زحمت كشيدند ، بازی قابل احترام و سازندگان قابل احترام تر هستند... به خاطر درست كردن شاهكاری ماندگار در دل و ذهن تمام گيمرها ... اين بازی را به همه دارندگان دو كنسول ايكس باكس 360 و پلی‍ استيشن 3 پيشنهاد ميكنم زيرا بازی از اين بهتر و آزادانه تر و پر شعورتر گيرتان نخواهد آمد و تنها كار من به شخصه دادن نمره كامل سيمز47 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعد از سه سال به اين بازی بی نظير است بازی كه شايد هرگز تكرار نشود!!!
منبع در داخل مطلب است این نقد یکی از بهترینهاست
و عکس های عالیش
منبع توی عکس ها هم است

B3HZ@D
23-09-2008, 17:28
مطلب عالی بود
من که هنوز سعادت نداشتم اینو بازی کنم
منتظرم برای pc بیاد ولی خدائیش راک استار چه کار کرده
با این تفاسیر با یه شاهکار طرفیم

aseman e ghermez
23-09-2008, 18:05
مطلب عالی بود
من که هنوز سعادت نداشتم اینو بازی کنم
منتظرم برای pc بیاد ولی خدائیش راک استار چه کار کرده
با این تفاسیر با یه شاهکار طرفیم
من هم همینطور میخواستم xbox بخرم خبر درست شدنش واسه پیسی رو شنیدم کپ کردم هرچی داشتم مطلب رو میخوندم دلم اب شد من از قسمت موبایل خوشم میاد که میتونیم از اینترنت تم دریافت کنیم جالبه:8:
امید وارم این مطلب مورد قبول دوستان باشه

mohijoon
23-09-2008, 21:27
آقا من که دیوونه شدم. نصفه بیشتر توضیحاتو نتونستم بخونم. داشتم از هیجان می ترکیدم!:19:

aseman e ghermez
24-09-2008, 12:58
سلام دوستان کسی توی این بازی مشکلی داره من راهنمایی کاملشو دارم بزارم؟

CAPITAN MAC
24-09-2008, 20:52
سلام دوستان کسی توی این بازی مشکلی داره من راهنمایی کاملشو دارم بزارم؟

اره بذار -

ali-07
24-09-2008, 21:13
در اينكه اين بازي عاليه شكي نيست ولي سيستمي كه ميخواد خيلي خفنه كه ما نداريم

HoJJaT_007
24-09-2008, 21:23
دوست عزی منبع مطالب شما سیمز 47 هست و اون آموزش هم من از اونجا دانلود کردم

اینم لینک نقد و بررسی , بررسی نقشه , و آموزش این بازی از سایت سیمز 47 :

Alireza Taji
24-09-2008, 21:45
اقا دمتون گرم...
نصف نقد را خوندم بدجور خمارمون کرد عجب چیزی ساختند...
من که دیگه نمیتونم تحمل کنم اقا این بازی کی میاد برای پی سی ؟

چه سیستمی جواب میده؟ این توضیحاتی که دوستمون گذاشت نشون میده یک سیستم توپ میخواد! اگه کسی میدونه چه سیستمی لازم هست ممنون میشم بگه...

HoJJaT_007
24-09-2008, 21:53
دوست عزیز.

سیستم مورد نیاز منتشر نشده .

اما من اینطوری تخمین میزنم :

Cpu :Intel Core 2 Duo 2.6 GHZ - 3.8 GHZ
Ram : 1 GB For XP & 2 Gb For Vista
Vga : Geforce Series 8-9 256 MB - 512 MB

Retired User
24-09-2008, 23:25
اگه کسی میدونه چه سیستمی لازم هست ممنون میشم بگه...

دوست عزیز.

سیستم مورد نیاز منتشر نشده .

اما من اینطوری تخمین میزنم :

Cpu :Intel Core 2 Duo 2.6 GHZ - 3.8 GHZ
Ram : 1 GB For XP & 2 Gb For Vista
Vga : Geforce Series 8-9 256 MB - 512 MB

دوستان يه سرچ ثواب داره

منبع :

aseman e ghermez
25-09-2008, 14:40
دوست عزی منبع مطالب شما سیمز 47 هست و اون آموزش هم من از اونجا دانلود کردم

اینم لینک نقد و بررسی , بررسی نقشه , و آموزش این بازی از سایت سیمز 47 :

من توی هر مطلب لینک سایت رو گذاشته بودم در ضمن راهنمایی هم همینطور بذارم لینک رو:46:
دوستان این سیستمی که دوستمون hosiyar گذاشته رسمی توی سیمز 47 خوندم:21:

sasanjfr
25-09-2008, 15:16
هنوز سیستم مورد نیاز بازی به صورت رسمی اعلام نشده.به این پست مراجعه فرمایید:

HoJJaT_007
25-09-2008, 15:18
:O

حتما باید دو هسته ای باشه ؟ مال من که یک هسته ای 3.06 هست + رم 1 گیگ و ویندوز XP + کارت گرافیک 8600 جیفورس 512 مگ

که DX10 روی سیستم نصبه (نسخه تحت ویندوز )

میکشه ؟
بعدشم جان ؟ :O

18 گیگ فضا ؟:ooooooooooooooooooooooooooo

چه خبرشه این ؟

من از الان یه درایو براش جا باز میکنم

sasanjfr :
خدا رو شکر , از نگرانی در آوردیم

aseman e ghermez
25-09-2008, 15:24
:O

حتما باید دو هسته ای باشه ؟ مال من که یک هسته ای 3.06 هست + رم 1 گیگ و ویندوز XP + کارت گرافیک 8600 جیفورس 512 مگ

که DX10 روی سیستم نصبه (نسخه تحت ویندوز )

میکشه ؟
بعدشم جان ؟ :O

18 گیگ فضا ؟:ooooooooooooooooooooooooooo

چه خبرشه این ؟

من از الان یه درایو براش جا باز میکنم

و سیستم شما کلا نمیکشه چون رم و سی پی یو شما خیلی کمه اگه به نظر من یه سی پی یو 5 دو هسته ای بذاری بهتره خوب 18 گیگ خیلی واسه یه بازی قوی مثل ای وی لازم و شما تاحال بازی ندیدی که 70 گیگ هارد بخواد من دیدم اسمش یادم نمیا ولی هستا

pedram_sad
25-09-2008, 15:59
با این که بار ها قبلا تذکر داده شده
باز هم یک سری دارن تاپیک رو با مسایل بی ربط و بحث بر سر سیستم مورد نیاز بازی که هنوز عرضه نشده
به انحراف میکشونن

aseman e ghermez
25-09-2008, 16:05
باز هم یک سری دارن تاپیک رو با مسایل بی ربط و بحث بر سر سیستم مورد نیاز بازی که هنوز عرضه نشده
به انحراف میکشونن

اگه منظور شما ما هستیم دارید راه اشتباهی میرید چون من جواب سوالات رو میدم سیستم هم
سوال که عیب نداره جواب ما هم مطمئن ترینه
ممنون

HoJJaT_007
25-09-2008, 16:40
عزیزم , شما هنوز فرق بین هارد و رم رو نمیدونی ؟
ما اصلا رم 70 گیگ نداریم ! نهایت رممو 3 گیگه , اما هارد 1000 گیگ و 100000 گیگ هم داریم.

در ضمن شک نکن که سیستم من میکشه , چون هر چی بازی خریدم کشید

بعدشم اون دوستی که شما اطلاعاتشو نقل قول کردی اطلاعاتش Fake هست ,

پس بهتره در این مورد بحث نکنیم

چون هنوز سیستم مورد نیاز انتشار نشده .

موفق باشید

S A A M
26-09-2008, 14:13
سلام

نستخه بتا بازی اومده میتونید از تاپیک زیر دانلود کنید:

Maggy_P
26-09-2008, 15:10
به انحراف میکشونن

اگه منظور شما ما هستیم دارید راه اشتباهی میرید چون من جواب سوالات رو میدم سیستم هم
سوال که عیب نداره جواب ما هم مطمئن ترینه
ممنون
لطفا بيشتر از اين از بحث منحرف نشيد!

بحث سيستم بازي توي اين تاپيك :

>> سیستم مورد نیاز بازیها << ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

Spaniuly
27-09-2008, 10:55
بازي Gta Iv رو روي كنسولها اونايي كه بازي كردن... كسي هست بازي رو تموم كرده باشه؟
من يه نگاهي كردم مثل اينكه همه منتظر اومدن نسخه P30 هستن براش. مثل خودم

pedram_sad
27-09-2008, 13:07
بازي Gta Iv رو روي كنسولها اونايي كه بازي كردن... كسي هست بازي رو تموم كرده باشه؟
من يه نگاهي كردم مثل اينكه همه منتظر اومدن نسخه P30 هستن براش. مثل خودم
بله دوست عزیز خیلی ها هستن همین جا تو همین فروم
دلیل این که مبینید الان همه منتظر نسخه PC هستند
بیشتر واسه خاطر اینه که اولا این بازی رو کنسول های نسل 7 عرضه شده
و اگه رو کنسول نسل 6 مثل PS2 عرضه شده بود مطمنا کاربرا بیشتر بودن
از اون سمت هم الان دیگه تو هر خونه ای یک PC چه ضعیف چه فوق ضعیف چه متوسط افتاده
و معمولا کاربرا طبیعتا بالاتر میرن که میخوان با همون سیستم این بازی رو هم بازی کنن

در کل ما که 5 ماه پیش تمامش کردیم:46:
امیدوارم سر موعد بیاد و شما ها هم لذت این بازی رو ببرید و مشکلی نداشته باشه :10:

HoJJaT_007
27-09-2008, 14:01
چه امتیازی به این بازی میدید ؟ (از 10)

3Dmajid
27-09-2008, 14:29
بزار اول بازیش رو ببینیم بعدا بگو چه امتیازی میدید.

Spaniuly
27-09-2008, 14:36
ممنون راستي جريان اين نسخه بتا چيه؟ كسي دانلود كرده ؟

HoJJaT_007
27-09-2008, 15:03
عزیزم من با پدرام جان بودم که بازی رو تموم کردند , نه شما!

دمو هم نسخه فیک یا تقلبی هست

Ghaioom
27-09-2008, 16:11
مثل اینکه خیلی وقت برده این تاپیک مال 2006 هست حالا شده 2008 یعنی 2 سال شده این بازی هنوز هم پخش نشده حالا 1 ، 2 ماهی مونده تا پخش بشه.

مثل اینکه بازی خیلی خیلی خوبیه.

HoJJaT_007
27-09-2008, 16:45
پخش شده ! برای Ps3 & 360 اردیبهشت این سال پخش شد ! برای Pc مونده

Spaniuly
27-09-2008, 20:26
من هنوز هم نظرم اين بود كه براي كنسول و p30 بايد تاپيك هاي جداگانه زده ميشد چون جاي يكي انجمن بازي هاست جاي يكي اخبار و رمز بازيها. البته نظر نظر همكاراي انجمن هست. صلاح خويش را خسروان دانند

ebinem173
27-09-2008, 22:26
فکر میکنید رو چند تا dvd بیاد؟
چون یادمه san andreas رو 6 تا cd اومد که اون زمان برای خودش کلی حجم بود

Spaniuly
27-09-2008, 23:13
فکر میکنید رو چند تا dvd بیاد؟
چون یادمه san andreas رو 6 تا cd اومد که اون زمان برای خودش کلی حجم بود

احتمالا تك DVD خواهد بود. الته اگه 2 dvd هم باشه اصلا جاي تعجب نيست تازگيا مي بينيد بازيهاي گرافيكي حجمشون 6 الي 7 گيگ ميشه

pedram_sad
28-09-2008, 01:39
چه امتیازی به این بازی میدید ؟ (از 10)
امتیاز جهانی این بازی مخصوصا سایت gamespot که 10 بوده
اما اگه خودتون بشینید بازی کنیدش کاملا حس میکنید که شماره قبل
یعنی san andreas خیلی قوی تر از این بوده
این حرف من رو hardcore fan های بازی درک میکنن
درسته که گرافیک , detail , texture و lighting بازی یک نسل جلوتر رفته
و انصافا هم فوق العاده طراحی شده
اما خود gameplay خیلی محدود تر از قبل شده
خیلی از چیز هایی که San andreas رو به محبوبیت رسونده بود این تو نیست
بارزترینش هم ماموریت های جانبی

حالا بازی که بیاد خودتون متوجه منظور من میشید
بعد از چند روز که گرافیک بازی عادی شد و وارد خود gameplay شدید

در کل به نظر من gamespot باید san andreas رو لایق 10 میدونست نسبت به 4
اگه قراره بازی از سری franchise های GTA نمره 10 بگیره اون SAN ANDREAS هست

موفق باشید

franch
28-09-2008, 12:22
امتیاز جهانی این بازی مخصوصا سایت gamespot که 10 بوده
اما اگه خودتون بشینید بازی کنیدش کاملا حس میکنید که شماره قبل
یعنی san andreas خیلی قوی تر از این بوده
این حرف من رو hardcore fan های بازی درک میکنن
درسته که گرافیک , detail , texture و lighting بازی یک نسل جلوتر رفته
و انصافا هم فوق العاده طراحی شده
اما خود gameplay خیلی محدود تر از قبل شده
خیلی از چیز هایی که San andreas رو به محبوبیت رسونده بود این تو نیست
بارزترینش هم ماموریت های جانبی

حالا بازی که بیاد خودتون متوجه منظور من میشید
بعد از چند روز که گرافیک بازی عادی شد و وارد خود gameplay شدید

در کل به نظر من gamespot باید san andreas رو لایق 10 میدونست نسبت به 4
اگه قراره بازی از سری franchise های GTA نمره 10 بگیره اون SAN ANDREAS هست

موفق باشید
با صحبتهاي كه شما كرديد به نظر ميرسه بازي اون چيزي كه ما فكر ميكرديم نيست!

pedram_sad
28-09-2008, 12:56
با صحبتهاي كه شما كرديد به نظر ميرسه بازي اون چيزي كه ما فكر ميكرديم نيست!
نه دوست عزیز
منظور من اینه که اگه شما از این بازی این انتظار رو دارید که هر انچه در san andreas بوده
رو با همون جزییات تو این بازی به همراه گرافیک نسل جدید با هم مشاهده کنید این جوری نیست

چون خیلی چیز هایی که تو شماره قبلی بوده این تو نیست

دوچرخه
تانک
هواپیما
ماموریت های اضافی
چاق شدن
باشگاه رفتن
سلمونی رفتن
...
این ها بخش های از این موارده که حذف شده

B U L U T
28-09-2008, 13:20
و سیستم شما کلا نمیکشه چون رم و سی پی یو شما خیلی کمه اگه به نظر من یه سی پی یو 5 دو هسته ای بذاری بهتره خوب 18 گیگ خیلی واسه یه بازی قوی مثل ای وی لازم و شما تاحال بازی ندیدی که 70 گیگ هارد بخواد من دیدم اسمش یادم نمیا ولی هستا
fight simulators
ماكروسافت

البته پك خواصي بود كه 70 گيگ بود

Spaniuly
28-09-2008, 15:54
نه دوست عزیز
منظور من اینه که اگه شما از این بازی این انتظار رو دارید که هر انچه در san andreas بوده
رو با همون جزییات تو این بازی به همراه گرافیک نسل جدید با هم مشاهده کنید این جوری نیست

دوچرخه
تانک
هواپیما
ماموریت های اضافی
چاق شدن
باشگاه رفتن
سلمونی رفتن
...

اي بابا مطمئني اينا نيستن توي نسخه پي سي؟
اينا كه خيلي چيزاي باحالي بودن چرا باس حذف بشن مگه اينكه چيزهاي بهتر از اينها اضافه بشه اونوقت ميشه ناديده گرفتن نبود اين چيزها رو

hosiyar
28-09-2008, 16:05
نه دوست عزیز

دوچرخه
تانک
هواپیما
ماموریت های اضافی
چاق شدن
باشگاه رفتن
سلمونی رفتن

...

شما خودت بازی کردی میگی حذف شده یا از جایی آوردی ؟
اگر از جایی آوردی احتمال داره اشتباه باشه . من خودم یه تریلر دیدم توش هواپیما داره . چطور میگی نداره ؟؟؟؟

Spaniuly
28-09-2008, 16:35
اتفاقا منم يادم مياد توي يكي از عكسها ديدم باشگاه داره منم فكر نميكنم اينها حذف بشن دليلي نداره. مگه اينكه دوستاني كه اين ادعا رو دارن مدرك موثق بيارن اينجوري خيال همه راحت ميشه. تازگيها خوب مد شده تو تاپيكهاي اخبار شايعه بندازن بعضيا

aseman e ghermez
28-09-2008, 16:40
این پست دو بار ثبت شد

aseman e ghermez
28-09-2008, 16:46
نه منظور ایشون خلبانی بود یه قسمت کاملا بی خود بود و دور از واقعیت :41:ولی بخش هلی کوپتر خوبه اخه مگه یه ادم معمولی هوا پیما میرونه که نیکو برونه:21: یا تانک اگه بخش نظامی میزاشتن بله یه چیزی ولی بخش های دیگر رو موافقم ولی خیلی خیلی
طبعیی تر از قبل شده از جمله هوش مصنوئی (ورزش صبح گاهی مردم . تماس به پلیس اتش نشانی . دریافت تم از اینتر تت .تماس مردم با پلیس در صورت دیدن جرمی از ما یا دیگران. وارد خانه شدن بدون لادینگ . تعویض گوشی . تماس با دوستان. دادن اس ام اس . اپلود عکس گرفته شده در موبایل . شکستن شیشه ماشین برای دزدیدنش . شما نقد چند صفحه پیش رو بخون این ها تازه بخشی از نقد بود. در صورت خوردن مشروب نیکو چند ساعت حالت طبیعی ندارد . دمو های طبیعی تر) لطفا ضهنیت گیمر هارو خراب نکن:13:
در ضمن بخش کاور که مثل gears war شده اگه گیمر بودی این حرف هارو نمیزدی
شهر وسیعش san رو میخوره دوستان نقد چند صفحه پیش رو بخونید:40:

Spaniuly
28-09-2008, 17:11
من نقشه بازي رو ديدم ولي به نظر نميومد از San Andreas بزرگتر باشه مگه اسم شهر ليبرتي نيست؟

Little Sparrow
28-09-2008, 17:35
دوستان من نسخه ی xbox360 را دارم و تمام چیزهایی که پدرام جان در مورد بازی میگویند درسته.

p3yman_xl
28-09-2008, 17:44
دوستان لطفاً زود در مورد این بازی قضاوت نکنید ... عدم وجود چند تا وسیله مثل هواپیما و دوچرخه و تانک اصلا از ارزش بازی کم نکرده. سازنده های راک استار آدم های آماتوری نیستند و مطمئن باشید روی تمام این فاکتورها کار کردند و به این نتیجه رسیدند که باید حذف بشن... ارزش این بازی خیلی بالاتر از این حرفاست. اتفاقا عدم وجود این وسایل نقلیه باعث باورپذیر تر شدن بازی شده..

aseman e ghermez
28-09-2008, 17:49
من نقشه بازي رو ديدم ولي به نظر نميومد از San Andreas بزرگتر باشه مگه اسم شهر ليبرتي نيست؟
تمام صحرا ها و جاهای بیخود پاک شدن این بازی واقعا بهترین بازی در عصر تکنولوژی میباشد خود راکستار هم :46:این عقیده را دارد این بحث رو ادامه ندید داریم از موضوع اصلی خارج می شیم:13:

ebinem173
28-09-2008, 18:00
ولی توی نسخه san andreas دشت ها و کوه ها خیلی رانندگی توشون حال میداد و تنها بدیش این بود که توی خارج از شهر خیلی تصادفهای بیخودی میشد که امیدوارم این نسخه رانندگی هاش هوش مصنوعی بالایی داشته باشه

hosiyar
28-09-2008, 18:05
من توی تریلر هایی که ازش دیدم فهمیدم همون شهر GTA3 هست که Liberty نام داره . اگه بزرگتره ، یعنی به شهر GTA3 اضافه کردن ؟

aseman e ghermez
28-09-2008, 20:40
من توی تریلر هایی که ازش دیدم فهمیدم همون شهر GTA3 هست که Liberty نام داره . اگه بزرگتره ، یعنی به شهر GTA3 اضافه کردن ؟
این شهر همون نیویورک هست بله تقریبا gta 3 ولی در مقیاص بزرگتر:8:

pedram_sad
28-09-2008, 20:47
شما خودت بازی کردی میگی حذف شده یا از جایی آوردی ؟
اگر از جایی آوردی احتمال داره اشتباه باشه . من خودم یه تریلر دیدم توش هواپیما داره . چطور میگی نداره ؟؟؟؟

اتفاقا منم يادم مياد توي يكي از عكسها ديدم باشگاه داره منم فكر نميكنم اينها حذف بشن دليلي نداره. مگه اينكه دوستاني كه اين ادعا رو دارن مدرك موثق بيارن اينجوري خيال همه راحت ميشه.
تازگيها خوب مد شده تو تاپيكهاي اخبار شايعه بندازن بعضيا

تمام صحرا ها و جاهای بیخود پاک شدن این بازی واقعا
بهترین بازی در عصر تکنولوژی میباشد خود راکستار هم :46:این عقیده را دارد
این بحث رو ادامه ندید داریم از موضوع اصلی خارج می شیم:13:
هیچ حرفی برای گفتن ندارم
ماشاالله این جا پره از کارشناس های خبره در زمینه video game industry که همه با تجربه هستن

دوستان من نسخه ی xbox360 را دارم و تمام چیزهایی که پدرام جان در مورد بازی میگویند درسته.
به همین پستی که jhonny عزیز داده بسنده میکنم

HoJJaT_007
28-09-2008, 21:02
ببینم اونا باید حزف شه .

خود شما , الان بلدی هواپیما برونی ؟

بلدی تانک برونی ؟

بلدی هلیکوپتر برونی ؟

بلدی ...؟

انتظار داری نیکو بلد باشه ؟

تازشم , هیلیکپتر حزف نشده , جلدشو ببینید

Spaniuly
28-09-2008, 21:54
این شهر همون نیویورک هست بله تقریبا gta 3 ولی در مقیاص بزرگتر:8:

ليبرتي همون شهر نيو يورك هست؟
خوب اونوقت شما در جريان هستي ويس سيتي و سان آندرياس كدوم شهرهاي آمريكا هستند كه توسط راك استار شبيه سازي شده؟

HoJJaT_007
28-09-2008, 22:05
خیر , لیبرتی یک شهر تخیلی هست که وجود خارجی نداره

اما در سن آندریس سه شهر بود که وجود خارجی داشت و عینا دقیق شبیه سازی شده بود

سن فرایو

لس سانتوس

لس ونتروس

======

سن فرایو = سن فرانسیسکو
لس سانتوس = لس آنجلس
لس ونتروس = لاس وگاس

که دقیقا توی لس ونتروس هم کاسینو های مختلف و خیابون های باحالی بود .

اینو بخون :

خدایی من با شهراش خیلی حال میکردم

aseman e ghermez
28-09-2008, 22:16
اما لیبرتی از روی نیویورک شبیه سازی شده

Spaniuly
28-09-2008, 23:07
حجت خان فكر كنم حق با تو هست. ولي سن فرايو نيست ها سن فيرو هست. حالا در مورد ويس سيتي كسي نظري نداره؟

HoJJaT_007
28-09-2008, 23:12
ویس سیتی هم شهر تخیلیه .

کلا فقط سری Sa شهراش واقعی بود .

من که باهاش خیلی حال کردم 5 بارم تمومش کردم

Spaniuly
28-09-2008, 23:21
نميدونم نسخه جديد مي تونه ما Sa باز هارو راضي نگه داره يا نه البته تريلرهاش كه واقعا شگفت انگيز بود ولي هيچ ضمانتي وجود نداره كه برا Pc هم به اون خوبي باشه.
اميد وارم اين دير كرد براي Pc باعث بشه حتي بهتر از نسخه كنسولي باشه

morteza_m2n
29-09-2008, 16:08
ویس سیتی هم شهر تخیلیه .

وایس سیتی در واقع نمونه ای از شهر میامی وایس

aseman e ghermez
29-09-2008, 16:23
گفتم که لیبرتی همون نیو یورکه در ضمن سازنده هاش گفتن بخش pc از نظر گرافیکی بهتر از کنسول هاس درسته که 5 خوبه ولی توی ای وی هر فرد واسه خودش زندگی دار دیگه هر خیابونی یه ادم مثل هم نیست شلوغی شهرش ماشین هاش کاور گرفتنش برای مثال اگه به پای یک نفر تیر بزنی طرف می افته یا اگه یک جا تو بازی یه اتیش سوزی بشه تا اخر بازی (اگه اتش سوزیش فجیح)جاش میمونه دیگه مثل سن که 6 ستاره میشد تانک و جت و ... میومد دنبالش نیست طبیعی تره

Spaniuly
29-09-2008, 23:44
هنوز خبري از وجود ترينرهايي مثل هات كافي نيست براي اين نسخه ؟

mohijoon
30-09-2008, 08:37
من رفتم نیم ساعت رو 360 یکی بازی کردم. بازی خیلی به واقعیت نزدیک شده. محیط-فیزیک-هوش و رانندگی بازی واقعی بود. به همین خاطر یه ذره احساس کردم بازی زیاد جالب نیست. تقریبا انگار شبیه درایور 4 بود. البته ماشین روندنش! خیلی کند بود و تو ذوق آدم می زد. برای دور زدن ماشین های سنگین مثل آمبولانس مشکل داشتم چون به سختی دور می گرفت. فیزیک بازی هم بی نظیره و این کار رو سختر می کنه. چون دیگه مثل سان آندریاس نمی تونید راحت به در و دیوار بکوبید و یا با یه ماشین یه ضرب شهر رو بگردید و ماشین هیچ جا گیر نکنه. :41:
حرکات کارکتر بازی خیلی طبیعی و متنوع هستش. میان پرده های بازی یعنی فیلهای هر مرحله خیلی سینمایی و بهتر شده.
در کل بازی خیلی به واقعیت نزدیکه و به این دلیل یه ذره سخت شده! من که تو این نیم ساعت اصلا ازش خوشم نیومد:41: ولی برای عرضه ی بازی برای پی سی لحظه شماری می کنم! فقط به خاطر بهبود گرافیک و مراحل جدیدش.:31:

aseman e ghermez
30-09-2008, 14:20
دیدین فقد کافیه یه نفر یه نظر بده صبر کنید ببینیم چی در میاد

HoJJaT_007
30-09-2008, 14:38
آره .

اما خب توی دنیای واقعی هم ماشین گیر میکنه .

نه ؟

mohijoon
30-09-2008, 14:40
دیدین فقد کافیه یه نفر یه نظر بده صبر کنید ببینیم چی در میاد

نه عزیزم من نظرات دیگران رو اهمیت ندادم. اصلا به اونها فکر نکردم. خودم وقتی نشستم بازی کردم به این نتیجه رسیدم. من هم مثل شما می گفتم بقیه الکی حرف می زنند ولی وقتی بازی رو بازی کردم زیاد خوشم نیومد.
بازی لذت زیادی داره ولی اون لذتی رو که برای اولین بار GTA SA زدیم رو نداشت! یعنی اصلا هیجان زده نشدم!

pedram_sad
30-09-2008, 14:57
نه عزیزم من نظرات دیگران رو اهمیت ندادم. اصلا به اونها فکر نکردم. خودم وقتی نشستم بازی کردم به این نتیجه رسیدم. من هم مثل شما می گفتم بقیه الکی حرف می زنند ولی وقتی بازی رو بازی کردم زیاد خوشم نیومد.
بازی لذت زیادی داره ولی اون لذتی رو که برای اولین بار GTA SA زدیم رو نداشت!
یعنی اصلا هیجان زده نشدم!

دقیقا واقعیت رو گفتید
خوبه هنوز هم کاربرانی پیدا میشن که معنی نقد بازی و موشکافیی و نظرات واقعی دادن رو بدونن
نه این که فقط از رو تعصب و غیر کارشناسانه بحث کنن

Spaniuly
30-09-2008, 15:12
دقيقا من هم نظر Mohijoon رو دارم فاصله GTA SA و GTA IV خيلي زياد هست كلا SA بازها خيلي نخواهند تونست با IV انس بگيرند دليلش همين تغيير گيم پلي بازي هست توي تريلرها كاملا مشخص بود. ولي خدا نكنه مثله درايور پارلل لاين بشه. چون ازش متنفرم

ebinem173
30-09-2008, 18:00
من رفتم نیم ساعت رو 360 یکی بازی کردم. بازی خیلی به واقعیت نزدیک شده. محیط-فیزیک-هوش و رانندگی بازی واقعی بود. به همین خاطر یه ذره احساس کردم بازی زیاد جالب نیست. تقریبا انگار شبیه درایور 4 بود. البته ماشین روندنش! خیلی کند بود و تو ذوق آدم می زد. برای دور زدن ماشین های سنگین مثل آمبولانس مشکل داشتم چون به سختی دور می گرفت. فیزیک بازی هم بی نظیره و این کار رو سختر می کنه. چون دیگه مثل سان آندریاس نمی تونید راحت به در و دیوار بکوبید و یا با یه ماشین یه ضرب شهر رو بگردید و ماشین هیچ جا گیر نکنه. :41:
حرکات کارکتر بازی خیلی طبیعی و متنوع هستش. میان پرده های بازی یعنی فیلهای هر مرحله خیلی سینمایی و بهتر شده.
در کل بازی خیلی به واقعیت نزدیکه و به این دلیل یه ذره سخت شده! من که تو این نیم ساعت اصلا ازش خوشم نیومد:41: ولی برای عرضه ی بازی برای پی سی لحظه شماری می کنم! فقط به خاطر بهبود گرافیک و مراحل جدیدش.:31:

من نظرم اینه که اگر من و شما به گیمپلی sa عادت کرده باشیم این گیمپلی جدید یکم خو گرفتن باهاش فرصت میخواد و اگر بیشتر بازی میکردی و قلق رانندگیش هم دستت میومد تازه میفهمیدی که گیمپلی sa در مقایسه با این چقدر ابتدایی و مسخره است