PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Rude Boy
01-06-2008, 16:58
دوستان سلام !
من برای بار دوم تمومش کردم .... اما امروز که تو سایت های خارجی می گشتم دیدم که یه قابلیت هایی تو این بازی هست که من حتی روحم خبر نداشت .
به عزیزان توصیه می کنم که با دقت تمام این بازی را دنبال کنند چون واقعا نکات ریز و جالبی داره .

ahmad08
01-06-2008, 18:23
میشه اوستاد یه توضییح مفصل تری در این رابطه بدین شما؟
اول که پیمان جان سلام داداش خوبی عزیز و دم اینکه اونا رو میدونم من دوست دارم با ماشین برم فضا.....(این یکی خیلی خفن شد)

Rude Boy
02-06-2008, 08:56
میشه اوستاد یه توضییح مفصل تری در این رابطه بدین شما؟

ببین دوست عزیز ! مسلط شدن توی یک بازی این نیست که بتونی تموم ماموریت ها را پشت سر بگذاری ، وقتی همه چیز یه بازی را بلد باشی می تونی بگی که خوره ی اون بازی هستی ...
من گفتم دو بار همه ی ماموریت ها را کامل رفتم و اصطلاحا دو بار بازی را تموم کردم ولی هنوز چیزایی تو بازی هست که بلد نیستم ، مثلا هنوز نمی دونم خیلی از ساختمونای بازی توش چیکار می کنند و هنوز به همش سر نزدم .....

فکر می کنم ابهامی توی حرف هام نباشه ....
کامروا باشید ... ♥

Abolfazl3007
02-06-2008, 17:50
تاریخ عرضه رقیب این بازی یعنی Saints Row 2 دو ماه به تاخیر افتاد(pc,xbox360,ps3)

s-b
04-06-2008, 23:23
در اين نسخه در شهر بچه و طفل هم هست يا نه؟

Sam Fisher 11
05-06-2008, 02:28
نه ...من که تا حالا ندیدم...

Rude Boy
05-06-2008, 09:54

من تو مجله ها خونده بودم اما به عین ندیده ام....

ahmad08
05-06-2008, 10:39
در مورد بچه نه بنده هم که بازی رو تمومش کردم چیزی ندیدم و همینطور تو این بازی دوچرخه هم نیست کلا فک میکنم که بازی اصلآ وسعت و بزرگی شماره قبل رو نداشت ولی خوب گرافیک خیلی توپی داشت ........
همچنین فک میکنم که بازی saintrow2 بتونه رقیب جدی واس این بازی باشه اخه طبق گفته ها واقعآ بازی خیلی قشنگی ساخته شده ......

soliman
05-06-2008, 14:43
هدف عادلانه 2 هم در راهه شاید اون هم به جذابیت این بازی برسه.

*PiNk PaNTHeR*
05-06-2008, 15:50
هدف عادلانه 2 هم در راهه شاید اون هم به جذابیت این بازی برسه.

متوجه نمیشم... هدف عادلانه چه بازی ایه؟ منظورتون Just Cause هست؟ اون میشه دلیل عادلاانه نه هدف عادلانه. اون جاست کاز یک به هیچ جا نرسیده بود و دلیلش هم گمی پلی آسون بود.
این بازی هم زیاد محبوب نشده در حال حاظر... هنوز زوده برای محبوبیت یک بازی.

ahmad08
05-06-2008, 21:17
نه من که هر چقدر رقابت این بازیها زیاد بشه خوشحالم چون تو چش و هم چشمی سعی میکنن بازی بهتری بدن و اونوقت این ماییم که حال میکنیم.....
ولی خدایشش این جاست کاس هم اکانات توپی داشت ها ..........

Kianoosh
05-06-2008, 22:10
خبری از Gta 4 Pc نشد انشا الله!؟

ahmad08
05-06-2008, 22:46
دوست عزیز این بازی واس کامپیوتر تو پاییز ریلیز خواهد شد ....
ولی اینو بگم که دوست عزیز رقیب سر سخت این بازی یعنی saintrow2 و justcause2 در راهه خودتو واس این دوبازی قشنگ اماده کن ......

omid moosavi
06-06-2008, 10:01
هنوز بازي نيامده 102 صفحه ايجاد شده

ahmad08
06-06-2008, 10:13
چرا دوست عزیز این بازی واس دو کنسول برتر اومده و دوستان خیلیا یکی از این دو رو داره........

Abolfazl3007
06-06-2008, 18:29
دوست عزیز این بازی واس کامپیوتر تو پاییز ریلیز خواهد شد .....
ما نفهمیدیم شایعه است یا واقعیت؟
پس چرا تو GAMESPOT ننوشته؟

havas_1980
06-06-2008, 19:10
ما نفهمیدیم شایعه است یا واقعیت؟
پس چرا تو GAMESPOT ننوشته؟
خبر انتشار بازی برای PC فعلا یک شایعه هست و به طور کاملا رسمی هنوز اعلام نشده.

p3yman_xl
06-06-2008, 21:52
سلام.
از دوستان کسی میدونه چاقو رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ تو اسلحه فروشی هم نیست.
ممنون :)

*PiNk PaNTHeR*
06-06-2008, 21:56
سلام.
از دوستان کسی میدونه چاقو رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ تو اسلحه فروشی هم نیست.
ممنون :)
سلام.
اکثر پدها مخصوصا زنهای بوهان و الگوکوئن دارند، بزنشون با مشت تا چاقوشون رو دربیارند، بعدش وقتی خواستند با چاقو بزننت، A رو سریعبزن تا جاخالی بده نیکو و بعد Y رو نگه دار تا خلع سلاحش کنه و چاقو بشه مال خودت.

Sam Fisher 11
07-06-2008, 01:29
من یه بار تو یه ماموریت چاقو گیر آوردم که به نظرم زیاد کارایی نداره...
-------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونایی که بازی رو تموم نکردن اگه دوست ندارن چیزی از داستان بدونن پایینو نخونن!
دیروز صبح بالاخره ما هم تمومش کردیم(بخش داستانی) :31:
قشنگ ترین ماموریتش به نظرم همین ماموریت آخری(کشتن دیمیتری) بود + بانک زنی و اون زندانی که آزاد کردیم و بعدم کلکشو کندیم... سینمایی تر بودن. البته ماموریت هاییی که پکی بهش محول میکرد جالب و هیجان انگیز بودن و اونجایی که باید بین پلی- بوی و (اسمش یادم رفته) یکی انتخاب میکردی هم قشنگ بود.

دوستانی که بازی رو تمام کردن توی مراحل انتخابی کیا رو کشتن؟
من پلی - بوی رو نکشتم جاش اون (بازم اسمش یادم رفت:13:) کشتم و اونیکی انتخاب هم برادر فرانسیس چی بود اسمش؟... همون:31: کشتم.

در کل بازی محشری بود و از بازی کردنش خیلی لذت بردم... :40:
در ضمن توجهی که به جزییات و ریزه کاری ها در این بازی شده تحسین برانگیز و مثال زدنیه! ساخت یک شهر پویا و زنده... حس میکنی همه مردم شهر همیشه در تکاپو و فعالیتن... gta iv چندین گام بازیهای اکشن open-world رو به جلو برد و بازم ثابت کرد هنوز هم میتونه بی رقیب باشه!

شخصیت های محبوب من در این بازی P-l-a-y-b-o-y X :40: و Little Jacob :40:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا که تمومش کردم بهتر میتونم راجع بهش قضاوت کنم قبلا گفته بودم 9.8 حالا هم همینو میگم البته منظورم نسخه 360 هستش چون ps3ش رو بازی نکردم. یه مقدار بعضی جاها مپ ها دیر لود میشدن که البته هم قابل توجیهه و هم اینکه در حدی نبود که آزار دهنده باشه. یادتونه گفتم نسخه من افت فریمش زیاده؟ الان خیلی نرم تر شده!! در کل از بابت افت فریم مشکل خاصی نداره. با موزیکهای رادیوهاش زیاد حال نکردم به جز ایستگاهی که از ددی یانکی پخشض میکرد به نظرم توی شماره های قبلی بهتر بود، اما از ترک های خود بازی خیلی خوشم اومد.

*PiNk PaNTHeR*
07-06-2008, 03:26
*اسپویلر*

سلام حسین جان.
اشتباه کردی دیوین رو کشتی، اگر پلی بوی رو میکشتی؛ میتونستی از پنت هاوسش استفاده کنی که توش لباس کلیود توی Gta Iii هم هست. بعد هم با دیوین دوست میشدی و هروقت کمک خواستی، برات کمک میفرستاد(دوستی فقط بالای 60% باشه)
اما با کشتن دریک کار خوبی کردی. من فرانسیس رو کشتم الا نمیدونستم چقدر سود داره.

Sam Fisher 11
07-06-2008, 06:53
*اسپویلر*

سلام حسین جان.
اشتباه کردی دیوین رو کشتی، اگر پلی بوی رو میکشتی؛ میتونستی از پنت هاوسش استفاده کنی که توش لباس کلیود توی Gta Iii هم هست. بعد هم با دیوین دوست میشدی و هروقت کمک خواستی، برات کمک میفرستاد(دوستی فقط بالای 60% باشه)
دوستان اگه میخوان از داستان بازی چیزی ندونن این پست و پست بالایی رو نخونن
e?
الان باید بگی؟:13: اتفاقا خیلی با پینت هاوسش حال کرده بودم ولی خب ازش خوشم اومده بود نتونستم بکشمش... بسوزه پدر عاشقی :31: گرچه من خیلی وقت پیش اون مرحله رو رد کردم چون من زیاد بازی نمیکردم و خیلی روزا پیش میومد که اصلا یک ساعت هم بازی نمیکردم... البته سیوای قدیمی هستن ولی کی حوصله داره... اگه چیزه جالبی پیدا کردی به جز اونایی که تو پست اول هست بگو ممنون میشم.

p3yman_xl
07-06-2008, 09:28
من یه بار تو یه ماموریت چاقو گیر آوردم که به نظرم زیاد کارایی نداره...الان توی یه مرحله ای هستم که یکی از دشمنان روی پشت بوم هست با اسنایپ! میخوام از بالای ساختمون از پشت چاقوش کنم!! :31:

*اسپویلر*

سلام حسین جان.

Spoiler
دقیقا همینطوره.
البته یه بدی که خونه ی پلی بوی داره ، اینه که لپ تاپ نداره و نمیتونی ایمیل هاتو اونجا چک کنی!.
من اول که رفتم Dwayne رو کشتم بعدش همین پلی بوی بهم زنگ زد و گفت " تو یه قاتل خونسرد به تمام معنا هستی!. دیگه به من زنگ نزن! " . به خاطر همین بعدش رفتم حقش رو کف دستش گذاشتم. اما این دووین دوست خوبیه. هر موقع بهش زنگ بزنی، پایست.
در ضمن منم همین فرانسیس رو کشتم! چون پلیس فاسدی بود. توی مراسم ختمش هم اگه دقت میکردی میدیدی که هیچ کس براش ناراحت نبود از جمله Kate
از راهنماییت برای چاقو هم ممنونم

ahmad08
07-06-2008, 10:41
اخی خدا رو شکر منم که بنده داوین رو کشتم اخه مرتیکه مرحلهای سختی میداد ......
و هم اینکه وقتی میخواستم با هواپیما برم رو ماموریت بین اون 4 تا ساختمون پدرم در می اومد تا بیشینم........
و اینکه کلآ بازی خیلی قشنگی بود بنده که از موتور سواری اون بسی لذت بردم و همچنین وقتی با سرعت بالا میرفتم و جلو که یه ماشین پلیس میدیدم یک دفعه محکم خودمو بهش میزدم پلیسه بدبخت از شیشه پرت میشد بیرون منم دیگه میرفتم تو کف گرچه بعضی اوقات خودمم پرت میشدم ولی خوب خیلی حال میداد و همچنین وقتی از ارتفاع بالا و از هلیکوپتر خودمو پایین مینداختم وای عجب حالی میداد تو هوا هی اینور اونور میشد.........

*PiNk PaNTHeR*
07-06-2008, 14:29
دوستان اگه میخوان از داستان بازی چیزی ندونن این پست و پست بالایی رو نخونن
e?
الان باید بگی؟:13: اتفاقا خیلی با پینت هاوسش حال کرده بودم ولی خب ازش خوشم اومده بود نتونستم بکشمش... بسوزه پدر عاشقی :31: گرچه من خیلی وقت پیش اون مرحله رو رد کردم چون من زیاد بازی نمیکردم و خیلی روزا پیش میومد که اصلا یک ساعت هم بازی نمیکردم... البته سیوای قدیمی هستن ولی کی حوصله داره... اگه چیزه جالبی پیدا کردی به جز اونایی که تو پست اول هست بگو ممنون میشم.

برعکس نیکو از دیوین خوشش میومد.:31:

الان توی یه مرحله ای هستم که یکی از دشمنان روی پشت بوم هست با اسنایپ! میخوام از بالای ساختمون از پشت چاقوش کنم!! :31:

Spoiler
دقیقا همینطوره.
البته یه بدی که خونه ی پلی بوی داره ، اینه که لپ تاپ نداره و نمیتونی ایمیل هاتو اونجا چک کنی!.
من اول که رفتم Dwayne رو کشتم بعدش همین پلی بوی بهم زنگ زد و گفت " تو یه قاتل خونسرد به تمام معنا هستی!. دیگه به من زنگ نزن! " . به خاطر همین بعدش رفتم حقش رو کف دستش گذاشتم. اما این دووین دوست خوبیه. هر موقع بهش زنگ بزنی، پایست.
در ضمن منم همین فرانسیس رو کشتم! چون پلیس فاسدی بود. توی مراسم ختمش هم اگه دقت میکردی میدیدی که هیچ کس براش ناراحت نبود از جمله Kate
از راهنماییت برای چاقو هم ممنونم

با کشتن فرانسیس اشتباه کردی... اون دریک رو میکشتی فرانسیس بهت شمارش رو میداد، هروقت پلیسهات زیاد میشدند میتونستی بهش تلفن کنی تا 3 تا از ستاره ها رو کم کنه. دریک هیچکار نمیکنه.
---------------------

یک چیز باحال:" یک هلیکوپتر بردارید برید جای مجسمه ی خوشحالی. بعد برید جای پایه ش، اونجا که 4 تا در داره و با پله نمیشه رفت. از هلیکوپتر طوی بپرید که اونجا بیفتید. از یکی از درها میشه رد شد. یک نردبون روبرو هست. ازش برید بالا تا یک صحنه ی عجیب رو ببینید.

san206
07-06-2008, 16:20
یک خبر هایی هست در مورد اینکه GTA Iv ماه نوامبر برای PC میاد ، درسته؟

*PiNk PaNTHeR*
07-06-2008, 19:40
اون خبر فیک هست.

yoosef_st
07-06-2008, 20:07
از دوستان کسی نمیدونه که ما بالاخره کی میتونیم بفهمیم برای کامپیوتر هم میاد یا نه؟!؟!؟!
یه مصاحبه ای ، کنفرانسی ، بالاخره یه جوری جونشون بالا بیاد بگن منتظرش باشیم یا نه!

*PiNk PaNTHeR*
07-06-2008, 20:11
از دوستان کسی نمیدونه که ما بالاخره کی میتونیم بفهمیم برای کامپیوتر هم میاد یا نه؟!؟!؟!
یه مصاحبه ای ، کنفرانسی ، بالاخره یه جوری جونشون بالا بیاد بگن منتظرش باشیم یا نه!

فکر کنم بارها تکرار شده آخرین کنفرانس T2 هفته ی پیش بود و اشاره ی مستقیمی نسبت به این موضوع نشده و بر طبق سنت R North، این سری با 6 تا یکسال تاخیر برای پی سی پورت میشه و دو نسخه یقبلی هم که پورت نشدند از ضعف نسخه ی PSP راکستار لیدز بود. اما خبر رسمی ای اعلام نشده

click_dez
08-06-2008, 18:47
اونايي كه بازي رو تموم كردن به نقدي چيزي در مورد بازي بنويسن بدونيم چطوريه

p3yman_xl
08-06-2008, 18:52
اونايي كه بازي رو تموم كردن به نقدي چيزي در مورد بازي بنويسن بدونيم چطوريه

جناب sam fisher 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز چند صفحه ی قبل نقد بسیار خوبی برای بازی نوشته اند.

این پست رو نگاه کنید:

822# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

sepehr_x50
10-06-2008, 19:54
این جا هم یسری عکس باحال است. برید ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر میکنید اینا چی باشند؟!

من تو کف نورپردازی موندم!!!

sepehr_x50
10-06-2008, 19:56

jdw
11-06-2008, 00:55
دوستان بازی مافیا 2 هم تو راه فکر کنم که از gta 4 هم باحال تر باشه من که با مافیا 1 بیشتر از gta حال کردم البته این نسخه جدید gta رو بازی نکردم

frnsh
15-06-2008, 18:36
دوستان بازی مافیا 2 هم تو راه فکر کنم که از gta 4 هم باحال تر باشه من که با مافیا 1 بیشتر از gta حال کردم البته این نسخه جدید gta رو بازی نکردم

مگه مافیا هم آزادی داره؟ منظورم هم پیاده هم سواره و هم توی خونه ها بره؟

این gta iv هم برای خودش داستانی داره ها. آخه یعنی چی. چرا ما رو گذاشتن توی کفش اونوقت نمیگن که میاد برای pc یا نه؟ کسی نمیدونه که اصلا امکانش هست یا نه؟

Amin Asterix
15-06-2008, 19:08
لطفا یکی این عکسا رو لینک کنه.صفحه باز نمیشه
مافیا از gta هم بهره.هر کی بازی نکرده نصف عمرش بر فناس!!

altair
15-06-2008, 19:23
اونقدر ها هم باحال نیست من یه ساعت بازی کردم خسته شدمدیگه هم بازی نکردم ولی از شخصیت اصلی یعنی نیکو بیشتر خوشم اومد تا cj تو gta:san andreasشاید به خاطر قیافش و حرکات جالبش باشه مخصوصا تنه ای که میزنه تو یه رستوران(تو gtaiv) رفته بودم یه تنه به یه مرده زدم همه بلند شدن دعوا تفنگ در اوردن و بنگ بنگ و نیکو هم کشتن واقعا عجب حالی داد. یه چیزه دیگه هم ماشینای این بازی است که از نسخه قبل هم بهتره در کل بازی خوبیه ولی به نظر منم مافیا بهتره البته اون مافیا دیگه قدیمی شده خدا کنه جدیدش بیاد یه حالی ببریم.

p3yman_xl
15-06-2008, 19:29
اونقدر ها هم باحال نیست من یه ساعت بازی کردم خسته شدم دیگه هم بازی نکردم در کل بازی خوبیه ولی به نظر منم مافیا بهتره البته اون مافیا دیگه قدیمی شده خدا کنه جدیدش بیاد یه حالی ببریم.

واقعا خسته کننده است این بازی ؟!!! :18:

altair
15-06-2008, 19:34
برا من اره خسته کننده هست شما رو نمیدونم خب بالاخره نظرا فرق میکنه دوست عزیز ولی از gta:san andreas خیلی بهتره.

frnsh
17-06-2008, 21:38
مافیا از gta هم بهره.هر کی بازی نکرده نصف عمرش بر فناس!!

اونقدر ها هم باحال نیست من یه ساعت بازی کردم خسته شدمدیگه هم بازی نکردم ولی از شخصیت اصلی یعنی نیکو بیشتر خوشم اومد تا cj تو gta:san andreasشاید به خاطر قیافش و حرکات جالبش باشه مخصوصا تنه ای که میزنه تو یه رستوران(تو gtaiv) رفته بودم یه تنه به یه مرده زدم همه بلند شدن دعوا تفنگ در اوردن و بنگ بنگ و نیکو هم کشتن واقعا عجب حالی داد. یه چیزه دیگه هم ماشینای این بازی است که از نسخه قبل هم بهتره در کل بازی خوبیه ولی به نظر منم مافیا بهتره البته اون مافیا دیگه قدیمی شده خدا کنه جدیدش بیاد یه حالی ببریم.

واقعا خسته کننده است این بازی ؟!!! :18:

برا من اره خسته کننده هست شما رو نمیدونم خب بالاخره نظرا فرق میکنه دوست عزیز ولی از gta:san andreas خیلی بهتره.

چقدر تفاهم:31: !!!!!!!!!
میشه درصد بدید:31:
بالاخره احتمال اومدن gta iv برای pc هست؟
sorry از اینکه این پستم میتونه اسپم بیمورد با موضوع باشه!

a.salireza
18-06-2008, 08:05
چقدر تفاهم:31: !!!!!!!!!
میشه درصد بدید:31:
بالاخره احتمال اومدن gta iv برای pc هست؟
sorry از اینکه این پستم میتونه اسپم بیمورد با موضوع باشه!
بله ، به احتمال 50 % !:31: حالا كه THQ ميخواد SRII رو براي PC هم بزنه ، احتمالا راكستار هم براي رو كم كني GTA IV رو براي PC ميزنه.:27:

frnsh
18-06-2008, 14:34
بله ، به احتمال 50 % ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif حالا كه THQ ميخواد SRII رو براي PC هم بزنه ، احتمالا راكستار هم براي رو كم كني GTA IV رو براي PC ميزنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

ایول. اما 50%؟
فکر کنم برم توی نخ سیمز 3 بهتر باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

altair
18-06-2008, 15:06
منم فکر میکنم برای pc بیاد شنیده بودم gta قبلی هم دیر برای pc امد اینم میاد فقط باید صبر کنیم تا زمان خودش همه چیزو معلوم کنه.

frnsh
18-06-2008, 20:10
منم فکر میکنم برای pc بیاد شنیده بودم gta قبلی هم دیر برای pc امد اینم میاد فقط باید صبر کنیم تا زمان خودش همه چیزو معلوم کنه.

خدا رو شکر. صبر میکنیم..........:20:

M659
18-06-2008, 22:50
مسئله دقیقا بازاره که تعیین می کنه. من تقریبا مطمئنم که پشت این قضایا یه سری گردش های مالی هست که یه سری عنوان ها انحصاری بمونه البته این در مورد همه چیز صادق نیست ولی وقتی یه همچین پتانسیل بالایی این بازار pc داره به نظر من یا همین قضیه هستش یا این که به زودی باید منتظرش باشیم. اعلام ساخت gta iv هم همچین رسمی نبود( قضیه تاتو و این حرفا )

mohammad_twe
22-06-2008, 22:30
agha man emrooz baraie xbox360 kharidam vali chera bag dare? daram bazi mikonam yoho khiaboon gheyb mishe
ajaba :-??
xb360 man elite region J hast driveresh ham BENQ
benazaretoon male chie ?

vista_vz
23-06-2008, 00:27
دوستان
ميشه يكي زحمت بكشه داستان اين بازي رو تعريف كنه ببينيم جطورياست.!!

درضمن شك نكنيد اين بازي واسه pc‏ هم مياد.
واسه اينكه براي سازنده خيلي سود داره و اونا از همجين سودي نميكذرن
تو زمستون احتمالا مياد.

S A A M
23-06-2008, 14:50
GTA IV Complete Strategy Guide Maps Cheats Codes

morteza_m2n
23-06-2008, 15:03
دوستانی که دارن بازی میکنن

شنا کردن نیکو چجوریه؟ زیر آب هم میتونه بره؟ دنیای زیر آب مثل سان آندریاس قشنگ طراحی شده؟

morteza_m2n
23-06-2008, 21:45
دوستانی که دارن بازی میکنن

شنا کردن نیکو چجوریه؟ زیر آب هم میتونه بره؟ دنیای زیر آب مثل سان آندریاس قشنگ طراحی شده؟

ینی هیچ کس بازی نکرده تا حالا؟ (اسمایلی ناراحت همراه با خشم)

EHHASSATNI
24-06-2008, 10:38
نیکو شنا میکومه اما زیر اب نمیره فقط هم کرال

morteza_m2n
24-06-2008, 13:09

مطمئنی

پس خیلی افتضاحه افتضاح...:2:

frnsh
24-06-2008, 15:36

چی؟ چیزی گفتی؟ واقعا؟ مگه نباید بهتر از sa باشه؟ اون باز زیر آب میرفت.
نا امید میشویم.....

EHHASSATNI
24-06-2008, 15:53
نه بابا افتضاح چیه من 70 تومن پایه بازی دادم تا بازی کنم و الانم پشیمون نیستم
بازی خیلی قشنگه البته اگه lcd داشته باشی چون من اول تئ lcd بازی کردم اما الان اوردم تو اتاقم مه Tv معمولیه که اون تصویر عالی رو نداره
در کل خیلی بازی قشنگیه

frnsh
26-06-2008, 09:59
نه بابا افتضاح چیه من 70 تومن پایه بازی دادم تا بازی کنم و الانم پشیمون نیستم
بازی خیلی قشنگه البته اگه lcd داشته باشی چون من اول تئ lcd بازی کردم اما الان اوردم تو اتاقم مه Tv معمولیه که اون تصویر عالی رو نداره
در کل خیلی بازی قشنگیه

70 تومن؟ خب میگن که زیر آب نمیره.

S A M
26-06-2008, 10:10
این بازی ساختش برای Pc تایید شد؟

altair
27-06-2008, 10:40
ولی خوب آبشو قشنگ درست کردن طبیعی هست انقدر طبیعی که فکر کنم توش آشغالو خرده چوب بود الان که میبینم حیف شد که یه ساعت فقط بازی کردم.

برای pc هنوز تایید نشده.

frnsh
27-06-2008, 15:59
واقعا نامردن اگه برای pc تاییدش نکنن. حالا گذشته از تایید کردنش اگه هم تاییدش کنن ایران نمیذاره که بیاد اینجا و آزاد باشه (مثل سیمز بدبخت)
راستی این یکی مثل SA چیز بد که نداره که به خاطرش یا س ا نسورش کنن یا اصلا نذارن بیاد. ها؟

morteza_m2n
28-06-2008, 08:52
واقعا نامردن اگه برای pc تاییدش نکنن. حالا گذشته از تایید کردنش اگه هم تاییدش کنن ایران نمیذاره که بیاد اینجا و آزاد باشه (مثل سیمز بدبخت)
راستی این یکی مثل SA چیز بد که نداره که به خاطرش یا س ا نسورش کنن یا اصلا نذارن بیاد. ها؟

من چند تا از گیم پلی ها شو دیدم

فکر کنم وضعش از سان آندریاس هم بد تر باشه

راستی مگه سان آندریاس رو سانسور کرده بودن؟:20:

*MASTER*
28-06-2008, 09:32
راستی مگه سان آندریاس رو سانسور کرده بودن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته 10 درصد بازی سانسور شده بود.

frnsh
28-06-2008, 11:58
من چند تا از گیم پلی ها شو دیدم

فکر کنم وضعش از سان آندریاس هم بد تر باشه

راستی مگه سان آندریاس رو سانسور کرده بودن؟:20:

آره. من از بد شانسیم نسخه فارسیش به تورم افتاد!!! :19: چند تا مرحله رو توی تاپیک gta sa گفتن هست اما من اصلا همچین مراحلی یادم نمیاد:19: (جزو مراحل مشکل دار بودن:31:)
دوبلشم که دیگه بد تر. توی دموهاش زیر نویس انگلیسیش یه چیز مینوشت اما یه چیز دیگه دوبله شده بود!!

10 درصد؟؟؟؟!!!!!:19: یعنی 10 درصد از زندگیم در فناس....:19:

altair
28-06-2008, 12:23
یه عکس تو سایت game spot بود که عکسه تا حدودی س ک س ی بود پس معلومه اینم مثل سان اندریاس اون طوریه

playstation 3
28-06-2008, 19:12
اين بازي روي ps2 عرضه نميشه؟

frnsh
28-06-2008, 20:06
یه عکس تو سایت game spot بود که عکسه تا حدودی س ک س ی بود پس معلومه اینم مثل سان اندریاس اون طوریه

پس هم ممنوعش میکنن برای فروش. و هم اگه که بیارنش با سا نسور میارنش.:19::13::41::19::19:

مگه الان روی ps2 نیست؟ الان روی چیه راستی؟ ps1?

p3yman_xl
29-06-2008, 10:28

خیر دوست عزیز! اینطوری نیست.... تعدادی کلوپ شبانه وجود داره که میتونید برید اونجا و فقط میشه تماشا کرد که این هم کاملا به خود بازکن برمیگرده که این کار رو بکنه یا نه!

خیر ، عرضه نمیشه.

frnsh
29-06-2008, 21:09
خیر دوست عزیز! اینطوری نیست.... تعدادی کلوپ شبانه وجود داره که میتونید برید اونجا و فقط میشه تماشا کرد که این هم کاملا به خود بازکن برمیگرده که این کار رو بکنه یا نه! .

چه خوب. مثل وایس سیتی. اما مرحله هاش چی؟ مثل sa اونا هم بعضیهاش مشکل داره که سا نسورش کنن؟

p3yman_xl
29-06-2008, 22:08
چه خوب. مثل وایس سیتی. اما مرحله هاش چی؟ مثل sa اونا هم بعضیهاش مشکل داره که سا نسورش کنن؟

خیر ، نداره از این جور صحنه ها خیلی.

frnsh
30-06-2008, 11:51
خیر ، نداره از این جور صحنه ها خیلی.

پس بالاخره که داره. اما سن آندریاس هم کم داشت اگه این هات کافی نمیومد.

p3yman_xl
30-06-2008, 15:47
پس بالاخره که داره. اما سن آندریاس هم کم داشت اگه این هات کافی نمیومد.

این بازی رو اگه بخوایید بخاطر این صحنه ها انجا بدید ، اصلا این کار رو نکنید بهتره. :20:
ارزش این بازی از این حرف ها خیلی بالاتر هست ...

موفق باشید

frnsh
30-06-2008, 21:10
این بازی رو اگه بخوایید بخاطر این صحنه ها انجا بدید ، اصلا این کار رو نکنید بهتره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
ارزش این بازی از این حرف ها خیلی بالاتر هست ...

موفق باشید

ببخشید سوء تفاهم نشه اما میشه این صفحه و صفحه ی قبل رو یه بار دیگه بخونین؟
آخه من داشتم میگفتم که اگه داشته باشه یا سا نسورش میکنن یا غیر قانونیش میکنن. آخه من خودم sa رو فارسی و با سا نسور بازی کردم و چند تا از مرحله ها رو از بیخ بریده بودن و من خیلی به خاطرشون حسرت خوردم. برای همینم میگفتم که اگه اینم اینطوری باشه بده.

B3HZ@D
01-07-2008, 04:47
دوستان کسی خبر نداره برای pc میاد یا نه؟
من که دیگه داره جونم بالا میاد........اگه خبری بود حتما بذارید ممنون میشم

*PiNk PaNTHeR*
01-07-2008, 11:44
دوستان کسی خبر نداره برای pc میاد یا نه؟
من که دیگه داره جونم بالا میاد........اگه خبری بود حتما بذارید ممنون میشم

ای بابا دوست عزیز مطمئن باشید حد اقل 6 نفر اینجا هستند که بتونند اینکار رو بکنند، مگر اینکه حالشون دیگه از انجمن به هم بخوره(مثل من:31:) و یا اینکه بمیرند.
لطفا دیگه ازین پستها نزنید چون هنوز خبری نشده.

ببخشید سوء تفاهم نشه اما میشه این صفحه و صفحه ی قبل رو یه بار دیگه بخونین؟
آخه من داشتم میگفتم که اگه داشته باشه یا سا نسورش میکنن یا غیر قانونیش میکنن. آخه من خودم sa رو فارسی و با سا نسور بازی کردم و چند تا از مرحله ها رو از بیخ بریده بودن و من خیلی به خاطرشون حسرت خوردم. برای همینم میگفتم که اگه اینم اینطوری باشه بده.

در GTA SA امکان پاک کردن بازی در هیچ مرحله ای نیست، مگه اینکه همه ی مراحل رو حذف کنند. پس احتمالا شما اشتباه کردید. و این بازی هم اگر برای PC بیاد، سانسور نمیشه اصلا چون نکته ی خاصی نداره و اصلا تمش اینجوری نیست.
ممنون

frnsh
01-07-2008, 13:32
لطفا دیگه ازین پستها نزنید چون هنوز خبری نشده.

تایید میشه!!

در GTA SA امکان پاک کردن بازی در هیچ مرحله ای نیست، مگه اینکه همه ی مراحل رو حذف کنند. پس احتمالا شما اشتباه کردید. و این بازی هم اگر برای PC بیاد، سانسور نمیشه اصلا چون نکته ی خاصی نداره و اصلا تمش اینجوری نیست.
ممنون

واقعا؟ اما من چند تا رو نداشتم. بچه ها در موردش حرف میزدن اما من اصلا یادم نمیاد همچین مرحله ای رو رفته باشم!
ایول. پس خوبه.

morteza_m2n
05-07-2008, 09:26

من نسخه ی اصلیشو(انگلیسی) بازی کردم ینی اونم سانسور کردن؟

Paradise_human
05-07-2008, 09:59
من نسخه ی اصلیشو(انگلیسی) بازی کردم ینی اونم سانسور کردن؟
عزیزم من فارسیشم بازی کردم سانسوری نداشت حتی اون قسمت های .....s... هم نشون میداد.
فقط تو بد گویی هاش کمی سانسور کردن همین.

zapata_tx
05-07-2008, 12:41
من فارسیش بازی کردم سانسور نداشت جز مکالمه ها
کلمه ای که خیلی به چشم میخورد Fuc.... بود کخ به لعنتی ترجمه کرده بودن و یه سری چیزای جزئی.
زمان انتشار این بازی تعیین نشده؟

*PiNk PaNTHeR*
05-07-2008, 12:44
من فارسیش بازی کردم سانسور نداشت جز مکالمه ها
کلمه ای که خیلی به چشم میخورد Fuc.... بود کخ به لعنتی ترجمه کرده بودن و یه سری چیزای جزئی.
زمان انتشار این بازی تعیین نشده؟

2.5 ماهی هست اومده برای X360 و PS3.

zapata_tx
05-07-2008, 12:55
منظورم pc بود
برای pc کی میاد؟

Paradise_human
05-07-2008, 13:48
منظورم pc بود
برای pc کی میاد؟
فعلا خبری در دست نیست.
شاید بیاد یا شایدم نیاد.
معلوم نیست.

zapata_tx
05-07-2008, 17:31
نسخه ی Pc صد در صد میاد ... الان هم آماده س ولی معلوم نیست کی منتظر شه.
چندجور حرف میزنی بالاخره آمادست یا میاد؟:20:

omid moosavi
05-07-2008, 17:36
اصولا اينجور بازيها را با كنسول بهتر ميشه انجام داد....
pc فقط بازيهاي اول شخص

Paradise_human
05-07-2008, 19:22
چندجور حرف میزنی بالاخره آمادست یا میاد؟:20:
بابا فعلا هیچ خبری برای pc تائید نشده.
این یعنی اینکه فعلا کشک.

*PiNk PaNTHeR*
05-07-2008, 22:14
نسخه ی Pc صد در صد میاد ... الان هم آماده س ولی معلوم نیست کی منتظر شه.
دوست عزیز خواهشا لطف کنید تا وقتی کارمند یک شرکت نیستید، خبر ندید. الانم آمادس؟منبع حرف شما چیه؟ لطفا استدلالتون درست باشه.
استدلال همه هم اینه که چون تمامی GTAـهایی که R* North ساخته(نه R* Leeds) برای پی سی هم بعد از مدتی اومده پس احتمال 90% که برای پیسی این بازی پورت خواهد شد.

3Dmajid
05-07-2008, 22:36
اصولا اينجور بازيها را با كنسول بهتر ميشه انجام داد....
pc فقط بازيهاي اول شخص

به نظر من که PC جون میده واسه سوم شخص. Assassin's Creed رو اصلا نمیشه با ps2 بازی کرد.

بابا فعلا هیچ خبری برای pc تائید نشده.
این یعنی اینکه فعلا کشک.

نه کی گفته ؟

دوست عزیز خواهشا لطف کنید تا وقتی کارمند یک شرکت نیستید، خبر ندید. الانم آمادس؟منبع حرف شما چیه؟ لطفا استدلالتون درست باشه.
استدلال همه هم اینه که چون تمامی GTAـهایی که R* North ساخته(نه R* Leeds) برای پی سی هم بعد از مدتی اومده پس احتمال 90% که برای پیسی این بازی پورت خواهد شد.

بهترین منبع سایت اصلیه دوست من. برو سایت اصلی سایت راک استار و بپرس.
من این جور خبرها رو از یکی از آشنا هام میگیرم که خودش مغازه ی سیدی فروشی داره و مخ کامپیوتر و دائما آبدیته و تا الانش هر حرفی بهم زده درست بوده ... تازه هیچ دلیلی نیست که همچین بازی که صد در صد جز پر فروش ترین بازی های دنیاست برای پی سی نیاد. در ضمن منبع معتبر تری که خودم از روش خوندم و حرف آشنامون نبود سایت گیم اسپات هست که توی آنین یکی از عضو های اون جا خوندم و گفت که برای پی سی میاد و فعلا سیستمی که برای این نسخه حدس زدن که برای بازی کردن نیازه دو و نیم گیگ رم و کارت گرافیک بالای 8000 و 75 گیگ فضای خالی دیسکه.

*PiNk PaNTHeR*
05-07-2008, 22:47
من این جور خبرها رو از یکی از آشنا هام میگیرم که خودش مغازه ی سیدی فروشی داره و مخ کامپیوتر و دائما آبدیته و تا الانش هر حرفی بهم زده درست بوده ... تازه هیچ دلیلی نیست که همچین بازی که صد در صد جز پر فروش ترین بازی های دنیاست برای پی سی نیاد. در ضمن منبع معتبر تری که خودم از روش خوندم و حرف آشنامون نبود سایت گیم اسپات هست که توی آنین یکی از عضو های اون جا خوندم و گفت که برای پی سی میاد و فعلا سیستمی که برای این نسخه حدس زدن که برای بازی کردن نیازه دو و نیم گیگ رم و کارت گرافیک بالای 8000 و 75 گیگ فضای خالی دیسکه.
سایت خبری داریم تا سایت خبری. احتمالا رفتید توی سایتهای شایعه پراکن یک چیزی دید.
برید توی سایتهای زیر، اثری از GTA IV برای پی سی میبینید؟ در خبرهای رسمی البته نه Rumor.

در ضمن اون دوست شما احتمالا زیادی علاقه به اینجور حرفها داره. بازی حجمش 7.5-7.8 گیگی بیشتر نیست. 75 گیگ!

zapata_tx
05-07-2008, 23:14
2گیگ و حتی 3 گیگ رم هست ولی 2.5 من نشنیدم:13:
چه خبره 75 گیگابایت گفتن بازی نسل سوم دیگه نه اقدر:18:
من چیز زیادی نمیدونم ولی این چیزی که شما گفتین محاله:41:
دوستان نظری در مورد سیستم مورد نیازی که معرفی شده ندارن؟؟؟؟؟

s-b
06-07-2008, 00:13
2گیگ و حتی 3 گیگ رم هست ولی 2.5 من نشنیدم:13:
چه خبره 75 گیگابایت گفتن بازی نسل سوم دیگه نه اقدر:18:
من چیز زیادی نمیدونم ولی این چیزی که شما گفتین محاله:41:
دوستان نظری در مورد سیستم مورد نیازی که معرفی شده ندارن؟؟؟؟؟
75 گيگ كه محاله
2.5 گيگ رم هم كه ديگه خودتون ميدونيد
كارت هم احتمالا بالاي 7500 جي اف هست كه اي تي اي را هم من نميدونم

pedram_sad
06-07-2008, 00:53
بAssassin's Creed رو اصلا نمیشه با ps2 بازی کرد.

دوست عزيز
ميدونم ربطي به اين تاپيك نداره
ولي اين رو اشتباهي نوشتيد ؟
يا از روي عجله بوده ؟

3Dmajid
06-07-2008, 09:34
75 گيگ كه محاله

نمیدونم x-plane رو بازی کردید یا نه ولی 15 تا دی وی دیه و 80 گیگابایت فضای خالی میخواد.
ولی خوب به هر حال من حرف شما رو قبول میکنم، ولی دیروز هم طبق سیرچی که در سایت گیم اسپات کردم حتی تاریخ انتشار این بازی رو هم زده بود ... ولی نمیدونم حقیقت داره یانه.

Paradise_human
06-07-2008, 12:13
نمیدونم x-plane رو بازی کردید یا نه ولی 15 تا دی وی دیه و 80 گیگابایت فضای خالی میخواد.
ولی خوب به هر حال من حرف شما رو قبول میکنم، ولی دیروز هم طبق سیرچی که در سایت گیم اسپات کردم حتی تاریخ انتشار این بازی رو هم زده بود ... ولی نمیدونم حقیقت داره یانه.
آقا شما مثل اینکه ............
آخه چرا شایعه پراکنی میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای gamespot تاریخ ریلایز gta IV رو زده!!!!!نه نشون بده لینک بزار.
آخه آدم نمیدونه دیگه چی بگه.:41:
واقعا دیگه حال آدمو بهم میزنید.:2:

pedram_sad
06-07-2008, 13:13
ولی دیروز هم طبق سیرچی که در سایت گیم اسپات کردم حتی تاریخ انتشار این بازی رو هم زده بود ... ولی نمیدونم حقیقت داره یانه.
دوست عزيز
شما داريد نظم تاپيك رو با انتشار اخبار بي پايه و اساس به هم ميريزد
در سايت GAMESPOT هيچ تاريخ انتشاري از RELEASE بازي 4 GRAND THEFT AUTO براي PC زده نشده
لطفا اخبار خود رو با ذكر لينك و منبع مناسب بگذاريد

موفق باشيد

3Dmajid
06-07-2008, 16:20
من نگفتم سایت گیم اسپات ... گفتم طبق سیرچی که توی گیم اسپات کردم این لینک پیدا شد. چرا این جا همه اعصابشون داغونه ؟

شما یه فرصت به من بدید ... جواب قطعی رو بهتون میدم. فقط خواهشا اینقدر من بدبخت رو دعوا نکنید مگه من چی گفتم ؟ شما ها میگید نمیاد و من میگم میاد.

با من دوست باشید :11:

saeed_cpu_full
06-07-2008, 16:48
قابل توجه کسانی که میگن GTA IV برای PC نمیاد

Paradise_human
06-07-2008, 17:08
قابل توجه کسانی که میگن GTA IV برای PC نمیاد

این که دلیل نمیشه می خوای منم بگم فردا تو تهران پخش میشه!!!!!!
تازه این یارو جواب درست حسابی نداده و در ضمن گفته چرا تاپیک درست کردی!!!!!!!!!

saeed_cpu_full
06-07-2008, 17:13
این که دلیل نمیشه می خوای منم بگم فردا تو تهران پخش میشه!!!!!!
تازه این یارو جواب درست حسابی نداده و در ضمن گفته چرا تاپیک درست کردی!!!!!!!!!

چون قبلا یه تاپیک دیگه در این مورد بوده
اینم فروم تخصصی GTA IV هست.
البته یه کاربر دیگه اومده که میگه احتمال داره عرضه شه ولی راک استار حرفی نزده :13:

saiiddz
06-07-2008, 17:16
من نگفتم سایت گیم اسپات ... گفتم طبق سیرچی که توی گیم اسپات کردم این لینک پیدا شد. چرا این جا همه اعصابشون داغونه ؟

شما یه فرصت به من بدید ... جواب قطعی رو بهتون میدم. فقط خواهشا اینقدر من بدبخت رو دعوا نکنید مگه من چی گفتم ؟ شما ها میگید نمیاد و من میگم میاد.

با من دوست باشید :11:
گیم اسپات بعضی وقتها پیش فروش میکنه
مثلآ همین اویل 5 رو واسه پی سی پیش فروش کرده(لینکش رو تویه تاپیک مخصوصش گذاشتم)ولی مسولان کپ کام هیچ حرفی از انتشار بازی برای پی سی نزدن

saeed_cpu_full
06-07-2008, 17:29
گیم اسپات بعضی وقتها پیش فروش میکنه
مثلآ همین اویل 5 رو واسه پی سی پیش فروش کرده(لینکش رو تویه تاپیک مخصوصش گذاشتم)ولی مسولان کپ کام هیچ حرفی از انتشار بازی برای پی سی نزدن

کپ کام چی کارست که حرفی بزنه؟

3Dmajid
06-07-2008, 18:02
فکر کنم حرف قطعی رو طبق تاپیکی که توی انجمن آی وی زدم فهمیدم، اینم آدرسش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستش خیلی ها معتقدن که آی وی برای پی سی میاد ولی خوب این جواب قطعی نیست بعضی از اون ها هم مثل ما حدس میزنن و یا مثل من مطمئن هستن که میاد ولی خوب یکی توی این تاپیک گفته که وقتی به راک استار ایمیل میزنی و میگی میاد یا نه اونا جوابی نمیدن که توش نه باشه ولی خوب از طرز نوشتنشون میشه فهمید که میاد.
یکی دیگه توی تاپیک این رو گفته :

There will be one

either december 2008 or sometime 2009

این تاریخ انتشاره که نمیدونم مطمئن هست یا نه ولی اون طور که گفته شاید مطمئنه.

و خیلی هام گفتن که هنوز هیچ کسی نمیتونه به من جواب قطعی رو بده.

و یکی دیگه هم گفته که راک استار نگفته یس ولی خوب نو هم نگفته.

خوب شاید میتونیم به این نتیجه برسیم که امکان ریلیز شدن این بازی برای پی سی خیلی زیاده و هیچ دلیلی برای این که این بازی پر فروش برای پی سی نیاد نیست.

خوب به هر حال من فکر میکنم که اگه بحث رو ادامه بدیم به جنگ و دعوا کشیده بشه ... میخواد بیاد میخواد نیاد :31: من که میگم میاد ولی اگه اومد یادتون باشه که من چقدر بهتون گفتم ولی شما قبول نکردید.

saeed_cpu_full
06-07-2008, 18:09
توی این تاپیک هم 3096 نفر گفتن که GTA IV واسه PC میاد
790 نفر گفتن نمیاد

Sam Fisher 11
07-07-2008, 02:17
فکر کنم حرف قطعی رو طبق تاپیکی که توی انجمن آی وی زدم فهمیدم، اینم آدرسش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستش خیلی ها معتقدن که آی وی برای پی سی میاد ولی خوب این جواب قطعی نیست بعضی از اون ها هم مثل ما حدس میزنن و یا مثل من مطمئن هستن که میاد ولی خوب یکی توی این تاپیک گفته که وقتی به راک استار ایمیل میزنی و میگی میاد یا نه اونا جوابی نمیدن که توش نه باشه ولی خوب از طرز نوشتنشون میشه فهمید که میاد.
یکی دیگه توی تاپیک این رو گفته :

این تاریخ انتشاره که نمیدونم مطمئن هست یا نه ولی اون طور که گفته شاید مطمئنه.

و خیلی هام گفتن که هنوز هیچ کسی نمیتونه به من جواب قطعی رو بده.

و یکی دیگه هم گفته که راک استار نگفته یس ولی خوب نو هم نگفته.

خوب شاید میتونیم به این نتیجه برسیم که امکان ریلیز شدن این بازی برای پی سی خیلی زیاده و هیچ دلیلی برای این که این بازی پر فروش برای پی سی نیاد نیست.

خوب به هر حال من فکر میکنم که اگه بحث رو ادامه بدیم به جنگ و دعوا کشیده بشه ... میخواد بیاد میخواد نیاد :31: من که میگم میاد ولی اگه اومد یادتون باشه که من چقدر بهتون گفتم ولی شما قبول نکردید.
سلام دوست عزیز
چرا اینقدر قضیه رو کش میدید؟
لطفا اخبار رسمی یا تایید شده بذارید و یا نهایتا شایعه ای که نزدیک به واقعیت باشه. اینکه GTA برای pc عرضه بشه احتمالش زیاده ولی اینکه کی ریلیز میشه مشخص نیست پس خواهشا این بحث های بیهوده کنار بذارید و اگر خبر درست و حسابی دیدید با ذکر منبع اینجا قرار بدید!
در ضمن چرا میگید آی وی؟!!!! این 4 یونانیه ;)
ممنون و موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
07-07-2008, 15:03
سلام دوست عزیز
چرا اینقدر قضیه رو کش میدید؟
لطفا اخبار رسمی یا تایید شده بذارید و یا نهایتا شایعه ای که نزدیک به واقعیت باشه. اینکه GTA برای pc عرضه بشه احتمالش زیاده ولی اینکه کی ریلیز میشه مشخص نیست پس خواهشا این بحث های بیهوده کنار بذارید و اگر خبر درست و حسابی دیدید با ذکر منبع اینجا قرار بدید!
در ضمن چرا میگید آی وی؟!!!! این 4 یونانیه ;)
ممنون و موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشه.
پس میشه یه خبر درست و حسابی یه فرد محققی بذاره که دیگه ماها بدونیم واقعا کی میاد؟(اگه میشه با منبع)
ممنون:11:

a.salireza
10-07-2008, 22:34
شاید این خبر قدیمی باشه ، ولی اینو همین الان دیدم:

با توجه به فروش بی سابقه بازی GTA بر روی کنسول های X360 , PS3 گمانه زنی ها درباره انتشار این بازی برای PC وهمچنین زمان آن شروع شده است. نشریات وب سایت های مختلف در همین راستا بر اساس چند خبر تایید نشده حدس می زنند که راک استار در حال کار بر روی نسخه کامپیوتر این بازی است و با احتمال زیاد در ماه اکتبر امسال منتشر خواهد شد. چیزی که به گمانه زنی ها در این رابطه قوت بیشتری می دهد سکوت سنگین Rockstarدر مقابل اینگونه شایعه هاست. راک استار در هیچکدام از مصاحبه های خود هیچ اظهار نظری در رابطه با انتشار یا عدم انتشار بازی GTA 4 برای کامپیوتر نکرده و در مقابل شایعات سکوت اختیار کرده است.

کاور فرضی نسخه کامپیوتر که توسط یک سایت امریکایی طراحی شده است !

برخی از کارشناسان صنعت بازی معتقند راک استار در حال استفاده از استراتژی قدیمی خود که در بازی GTA San Andreas پیاده کرده بود، می باشد. بازی مذکور 6 ماه پس از انتشار آن برای PS2 برای کامپیونر های شخصی عرضه شد.

Professor Massoud
10-07-2008, 23:00
واقعا حیفه اگه برای پی سی نیاد.

3Dmajid
11-07-2008, 00:20
آآآآآآآخخخخشششش ...
فکر کنم کم کم حرفم داره ثابت میشه.

واقعا حیفه اگه برای پی سی نیاد.

خیالت تخت. من یه آشنا تو مغازه سیدی فروشی طنین دارم که گفته صد در صد برای پی سی میاد.
به هر حال اون از منو تو بیشتر میدونه.
چون عضوی از شرکت بزرگ Tanin هست که بازی هایی که قراره منتشر بشه به طور مستقیم از شرکت اصلیش به دست اونا میرسه و اونا زمان پاپلیش بازی توی ایران پاپلیش میکنن.
به من گفت حتما میاد.

s-b
11-07-2008, 11:04
الان جز مدير عامل راك استار هيچ كس ديگه نميدونه براي pc مياد يا نه
شما هم انقدر قاطع حرف نزن ممكنه نياد پس فردا ضايع ميشي ها
ولي ما كه اميدواريم بياد.....

frnsh
11-07-2008, 14:13
خب اگه قراره نیاد امیدواری که خوبه!!!!
اما به نظر منم باید بیاد و شاید این راک استار همه رو گذاشته سرکار که وقتی اومد همه یهو یکه بخورن و هجوم بیارن طرفش و یهو یه عالمه فروش کنه!

3Dmajid
11-07-2008, 14:58
الان جز مدير عامل راك استار هيچ كس ديگه نميدونه براي pc مياد يا نه
شما هم انقدر قاطع حرف نزن ممكنه نياد پس فردا ضايع ميشي ها
ولي ما كه اميدواريم بياد.....

من با قاطعیت هر چه تمام تر حرف میزنم و میگم میاد ... نترس ضایع نمیشم دوست عزیز.

Paradise_human
11-07-2008, 15:25
آآآآآآآخخخخشششش ...
فکر کنم کم کم حرفم داره ثابت میشه.

خیالت تخت. من یه آشنا تو مغازه سیدی فروشی طنین دارم که گفته صد در صد برای پی سی میاد.
به هر حال اون از منو تو بیشتر میدونه.
چون عضوی از شرکت بزرگ Tanin هست که بازی هایی که قراره منتشر بشه به طور مستقیم از شرکت اصلیش به دست اونا میرسه و اونا زمان پاپلیش بازی توی ایران پاپلیش میکنن.
به من گفت حتما میاد.
مطمئنی دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم تمام شرکت های ایرانی بازی ها رو به محض ورود از لینک های تورنت دانلود میکنن دوتا Carck دانلود میکنن میزارن توش بعد دوتا کاغذ چاپ میکنن dvd رایتی میندازن توش میدن دست منو شما.
والا فکر نکم کسی همچین خریتی بکنه که بخواد بازی اصلی رو بخره.

3Dmajid
11-07-2008, 16:28
نه ... من مطمئنم.طنین شرکتش خیلی معروفه.من نرم افزارهایی رو از این مغازه میخرم که کم تر کسی داره.مثلا Carrara6 و Poser PRO و FPSCreator X10 .اون زمانی که شرکت نرم افزارهای طلایی تازه یه مدل پک واسه اف پی اس بیرون داده بود من مدل پک 1 تا 6 این نرم افزار رو ازش خریدم. تا این حد بهت بگم که هر چی بخوای داره.

frnsh
11-07-2008, 20:03
من با قاطعیت هر چه تمام تر حرف میزنم و میگم میاد ... نترس ضایع نمیشم دوست عزیز.

انشاالله که ضایع نمیشی و ما امیدوار میشیم:31:

مطمئنی دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم تمام شرکت های ایرانی بازی ها رو به محض ورود از لینک های تورنت دانلود میکنن دوتا Carck دانلود میکنن میزارن توش بعد دوتا کاغذ چاپ میکنن dvd رایتی میندازن توش میدن دست منو شما.
والا فکر نکم کسی همچین خریتی بکنه که بخواد بازی اصلی رو بخره.

اصلا سا نسورش میکنن و ممکنه که اصلا توی بازار نیاد. فقط مهم اینه که راک استار تولیدش کنه بقیه اش با ما.
و خداوند دنلود را آفرید!!!!

نه ... من مطمئنم.طنین شرکتش خیلی معروفه.من نرم افزارهایی رو از این مغازه میخرم که کم تر کسی داره.مثلا Carrara6 و Poser PRO و FPSCreator X10 .اون زمانی که شرکت نرم افزارهای طلایی تازه یه مدل پک واسه اف پی اس بیرون داده بود من مدل پک 1 تا 6 این نرم افزار رو ازش خریدم. تا این حد بهت بگم که هر چی بخوای داره.

جالبه. پس احتمال ضایع شدنت کمتر شد!!!
ممنون از خبرهای امیدوار کنندت.:11:

armin_1242000
11-07-2008, 23:39
دوستان سلام. در مورد چی صحبت چرا در مورد خود gtaصحبت نمیکنید پس کی واسه ی pc میاد؟

frnsh
12-07-2008, 11:20
دوستان سلام. در مورد چی صحبت چرا در مورد خود gtaصحبت نمیکنید پس کی واسه ی pc میاد؟

سلام
اگه یه نگاهی به پستها و صفحات قبل انداخته باشین میبینین که هرکسی یه چیزی میگه و اینکه اکثریت میگن که برای PC میاد.
طرفهای 2009 میاد.

armin_1242000
12-07-2008, 14:23
بابا فکر نکنم به این زودیا بیاد

frnsh
16-07-2008, 17:30
بابا فکر نکنم به این زودیا بیاد

اما من فکر نمیکنم که سازنده هاش دارن الان الافی میکنن. اونا هم دارن یه کارایی میکنن. اما به نظر من اگه بخواد خیلی طول بکشه تا سال 2010 هست. اما بیشتر نیست!!
راستی کسی میدونه نسخه sa برای pc چند وقت بعد از نسخه ps اومد؟

bache pooldar
16-07-2008, 19:57
والا تا آن جا که حافظه ام یاری می دهد فکر کنم که پاییز 83 سان آندریاس برای Ps2 اومد و تابستان سال 84 برای pc

Mist
16-07-2008, 21:07
والا تا آن جا که حافظه ام یاری می دهد فکر کنم که پاییز 83 سان آندریاس برای Ps2 اومد و تابستان سال 84 برای pc

به حافظه خودت اميدوار باش يكي دوماه زودتر گفتي :10:

frnsh
16-07-2008, 23:35

پس حالا حالاها باید صبر کنیم:19::19::19:

به حافظه خودت اميدوار باش يكي دوماه زودتر گفتي :10:

چه فرقی کرد؟
صبر میکنیم!!!!!!!!:19::19::19:

فني حرفه اي
17-07-2008, 18:41
تاريخ انتشار باز ي كي بوده

pedram_sad
17-07-2008, 20:29
تاريخ انتشار باز ي كي بوده
اين بازي در تاريخ 29 آپريل 2008 براي PALTFORM هاي XBOX 360 و PS3 منتشر شد
و تونست امتياز 10 از 10 رو بگيره

موفق باشي

فني حرفه اي
18-07-2008, 09:47
يه عكس از بازي مي گزاري ممنون

frnsh
18-07-2008, 12:23
يه عكس از بازي مي گزاري ممنون

اگه صفحات اول تا نمیدونم چند رو نگاه کنی خیلی عکس گذاشتن.

Ali Pacino
23-07-2008, 01:44
سلام
من شنیدم که این بازی قراره واسه Pc هم بیاد!!!
واقعیت داره، چه تاریخی منتشر می شه؟!

3Dmajid
23-07-2008, 10:05
سلام
من شنیدم که این بازی قراره واسه Pc هم بیاد!!!
واقعیت داره، چه تاریخی منتشر می شه؟!

چند صحفه عقب تر در مورد همین داشتیم با بچه ها بحث میکردیم ... برو صفحات عقبی رو بخون.

MeHrDaD_MeNaY
23-07-2008, 11:00

کسی میدونه این چیه؟ماله pc یه؟

3Dmajid
23-07-2008, 13:51
نه بابا این که مال پی سی نیست.
اصلا عکسش خیلی مسخره س.
اسمش هم که معلوم نیست چیه.

شاید واسه میکرو بوده ! :31:

franch
23-07-2008, 15:49
من كه چند صفحه قبل رو خوندم . يكي ميگفت اين بازي براي pcمياد باز يكي ميگفت حالا حالا ها نمياد من كه نفهميدم كي بالاخره اين وسط حرفش درسته؟!

Little Sparrow
23-07-2008, 16:31
هنوز خبری رسمی در این مورد منتشر نشده.پس زیاد جدی نگیرید و شایعه است.

3Dmajid
23-07-2008, 18:27
اگه حرف من رو قبول داری بهتره بدونی که این بازی برای پی سی میاد و شایعه هم نیست.
من یک منبع خیلی معتبر دارم. :46:

برید حال کنید.

franch
23-07-2008, 20:44
اگه حرف من رو قبول داری بهتره بدونی که این بازی برای پی سی میاد و شایعه هم نیست.

برید حال کنید.
اخه ما هم ميدونيم كه بالاخره اين بازي براي pcمياد. ولي مشكل اينجاس كه كسي نميدونه كي مياد.

pedram_sad
23-07-2008, 22:02
هنوز خبری رسمی در این مورد منتشر نشده.پس زیاد جدی نگیرید و شایعه است.
تاييد ميشه
فعلا منتظر نباشين

mohammad_twe
23-07-2008, 23:47
سلام بچه چرا براي من وقتي دارم بازي ميكنم يهو زمين يا خونه ها غيب ميشه ؟؟؟ با 360 بازي ميكنم بره چي ميتونه باشه اعصابم رو خورد كرده !!!!‌اونايي كه تخصص دارن بگن لطفا ......

mohammad_twe
23-07-2008, 23:53

برید حال کنید.
منبع داري :20: منبع لازم ني همه ميدونن براي پي سي مياد حد اقل 1 سال ديگه بعدش هم منبع كجاست اونوقت؟؟؟ منبعت خودت هستي اره ؟؟؟ :27:

frnsh
24-07-2008, 13:02

برید حال کنید.

میشه منبعت رو دوباره بگی که اینقدر اینجا سر منبع دعوا نشه؟
ممنون:11:

اخه ما هم ميدونيم كه بالاخره اين بازي براي pcمياد. ولي مشكل اينجاس كه كسي نميدونه كي مياد.

تایید میشه.

Mist
24-07-2008, 13:33
خوب آخه مشکل اینجاست اگر منبعی بود خوب میگفت کی میاد یا نه سوالای مردم رو زمین نمی موند دوحالت بیشتر نداره

یا منبع موجود نیست

یا موجود نیست منبع :دی

Little Sparrow
24-07-2008, 17:20
امدن این بازی برای pc تا نبود منبع شایعه است و کسانی که می گن ما می دونیم برای pc میاد،منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omid moosavi
24-07-2008, 19:57
اين جور بازيها روي pc هال نميده

franch
24-07-2008, 20:29
خوب آخه مشکل اینجاست اگر منبعی بود خوب میگفت کی میاد یا نه سوالای مردم رو زمین نمی موند دوحالت بیشتر نداره

یا منبع موجود نیست

يكي از دوستان تو پستاي قبلي گفته بود منبع خبرش كلوپ بازي سر كوچشون هست!!!

اتفاقا خيلي هم حال ميده.

p3yman_xl
24-07-2008, 21:03
نمیدونم چرا بیخود بحث میشه در رابطه با اینکه برای Pc هم میاد یانه ... اگه قرار بود بیاد خود Rockstar یه اعلامی میکرد.... به حرف فروم ها و فن بوی ها توجهی نکنید.

بر چه اساسی؟ اگه اول برای Pc منتشر میشد حال میداد ، نه؟

pedram_sad
24-07-2008, 21:47
سلام بچه چرا براي من وقتي دارم بازي ميكنم يهو زمين يا خونه ها غيب ميشه ؟؟؟ با 360 بازي ميكنم بره چي ميتونه باشه اعصابم رو خورد كرده !!!!‌اونايي كه تخصص دارن بگن لطفا ......
محمد جان
اين مشكل تو نسخه XBOX 360 ديده شده
كه تو درايو BENQ ظاهرا بيشتر ازدرايو هاي ديگه مثله HITACHI وجود داره
مشكل دير LOAD شدن TEXTURE هاي بازي
البته تو دموهايي كه تو نمايشگاه و سايت ها به نمايش در اومده خبري از اين BUG نبود
فكر كنم مشكل از رايتي بودن و COPY بودن اين بازي
چون شنيدم كه نسخه ORIGINAL اين مشكل رو نداره

موفق باشي

Sam Fisher 11
25-07-2008, 09:45

پدرام جان درست میگن!
توی نسخه های اصلی بازی این مشکل وجود نداره فقط کمی تکسچرها دیر لود میشن اون هم نه همیشه و نه اونقدر که اذیت کننده باشه!
برای من این مشکلی که فرمودید وجود نداشته ولی برای یکی دیگه از دوستانم همین مشکل وجود داشت که درایوش بنکیو بود. البته احتمالا با سرعت بالا رایت شده ...یه نسخه دیگه بخرید و امتحان کنید.

S A A M
25-07-2008, 10:26
آخ جون بهترين خبر در سال 2008:19:

مجله ی PC Gamer مالزی اعلام کرد بازی GTA IV برای PC هم بزودی به بازار خواهد آمد .

منبع:

3Dmajid
25-07-2008, 12:26
مجله ی PC Gamer مالزی اعلام کرد بازی GTA IV برای PC هم بزودی به بازار خواهد آمد

آآآآآآآآآآآخخخخشششش ...
بلاخره حرف من ثابت شد.

mohammad_twe
25-07-2008, 12:29
majid شما كه قبلا اين خبر رو جايي نديده بودي داداشه من از خودت گفته بودي :D
پدرام و سا فيشر جان ممنون

mahn90
25-07-2008, 13:51
میگم بزودی یعنی کی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sajjadgameactor
25-07-2008, 14:10
بازی توی کنسول ها تا حالا چند نسخه فروخته؟

Little Sparrow
25-07-2008, 15:20
بازی توی کنسول ها تا حالا چند نسخه فروخته؟
در هفته ی اول 5میلیون و 800هزار نسخه فروش داشته.حالا حساب کن تا الان چقدر داشته؟!

S A A M
25-07-2008, 16:23
يه زودي يعني coming soon:31: (شوخي) يعني تاريخ اومدنش معلوم نيست!

3Dmajid
25-07-2008, 19:02
majid شما كه قبلا اين خبر رو جايي نديده بودي داداشه من از خودت گفته بودي :D
پدرام و سا فيشر جان ممنون

نه عزیزم از خودم نگفته بودم ... یه منبعی هست که از این هم مطمئن تره.
یعنی یه منبع تو خود ایران که دیگه نیازی به مجله و روزنامه های مالزی نیست.
منتهی منبعی که من دارم دیدنیه ... نمیشه با لینک و اینجور چیزا دیدش.
باید خودت بری پیشش.
واسه همینم من نمیتونستم منبعم رو ثابت کنم !

Mist
25-07-2008, 19:29
باید خودت بری پیشش.

به حق چیزای نشنیده آقا خدا عمر بده ندید از دنیا نریم بگو آمین

یعنی این چی میتونه باشه که تو خارج منتشر نشده میدونه میشه یا نمیشه

چقد میش شد :دی

mohammad_twe
25-07-2008, 20:59
باید خودت بری پیشش.
oho به قول دوستمون به حق چيزايه نديده و نشنيده :18: يعني چي ميتونه باشه راكستار نگفته باشه ولي تو ايران منبع اينجور خبري باشه :18::18: نكنه راكستار اعضاش تو ايرانن :18:

frnsh
25-07-2008, 21:18

یا منبع موجود نیست

تایید میشه:11:

امدن این بازی برای pc تا نبود منبع شایعه است و کسانی که می گن ما می دونیم برای pc میاد،منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چندتاشون انگار گفتن:18:

مخالفم:27:

آخ جون بهترين خبر در سال 2008:19:

مجله ی PC Gamer مالزی اعلام کرد بازی GTA IV برای PC هم بزودی به بازار خواهد آمد .

منبع:

اگه میشد 1000 تا تشکر توی 1 ثانیه ازت میکردم:11:

آآآآآآآآآآآخخخخشششش ...
بلاخره حرف من ثابت شد.

من یکی که قبولت داشتم!:11:

تایید میشه!

باید خودت بری پیشش.

میشه بگی؟ تو که ما رو کشتی!:18::19:

mohammad_twe
25-07-2008, 21:34
يه حرفي زد بنده خدا شما ببخشيد :d

frnsh
25-07-2008, 22:12
آره. به نظر منم بحث منبع رو بیخیال شیم بهتره!!!
فقط اگه این تاپیک یه خورده دیرتر زده میشد خیلی بهتر بود!

mohsentanha
25-07-2008, 22:17
باید این تاپیک رو قفل می کردن تا موقعی که خبر رسمی انتشار می شد

mohammad_twe
25-07-2008, 22:55
خبر رسمي اينكه باري pc مياد منظورته ؟؟؟
براي 360 وps3 هم هستا اونايي كه رو اينا بازي ميكنن بعد چه ميكردن ؟

mohsentanha
25-07-2008, 23:13
اره منظورم pc هستش
اکثر صفحاتی که این تاپیک رو پر کرده در مورد pcهستش
یکی میگه هنوز نیومد 10 تا می گن نه نیومد بعد این وسط یه سری میگن ما خبر رسمی داریم که برای pcمیاد
ما که هنوز یه خبر رسمی ندیدیم فکر نکنم به بشکه هم برسه اونوقت می گن ما منبع داریم

frnsh
25-07-2008, 23:16
باید این تاپیک رو قفل می کردن تا موقعی که خبر رسمی انتشار می شد

تایید میشه:11:

انجمن برای بازیهای غیر کامپیوتری نیست؟ :18:
اگه هم نیست که یه تاپیک با نام : GTA IV 360 & PS3 همینجا میزدن. حالا هم که زدن وقتی کامپیوتریش بیاد مشکل ایجاد میشه! (مطمئنم!):27:

mohammad_twe
25-07-2008, 23:40
ببينيد اين ديه مشكله اونايي بوده كه نظم تاپيك رو الكي به هم ميريختن و تعصبي بازي سره نسخه pc در ميارن.
وقتي اول براي ps3 و 360 اومده يعني از اول تاپيك طبق اين روال بايد پيش ميرفته و تعصبي بودن سر اين قضيه اصلا درست نيست....
بعد چه فايده داشت يه تاپيك براي 360 و ps3 ميزدن مثلا داستاني يا چيزه ديگش فرق داره كه همچين تاپيكي بزنن كه الكي انجمن شلوغ شه ؟؟؟؟

Little Sparrow
26-07-2008, 07:42
بچه ها این خبر دیگه تقریبا تایید شده.برید حال کنید.

3Dmajid
26-07-2008, 09:33
حالا که بازی میاد دیگه منبع و اینجور حرفارو بی خیال شیم بهتره.
منتظر بازی باشیم.
راستی به سیستم ما میخوره ؟
کسی نمیدونه چه سیستمی میاد ؟

mohammad_twe
26-07-2008, 12:38

بله همينطوره كه شما ميگين بپيچ بازيه ديگه
:31::21:

frnsh
26-07-2008, 13:33
ببينيد اين ديه مشكله اونايي بوده كه نظم تاپيك رو الكي به هم ميريختن و تعصبي بازي سره نسخه pc در ميارن.
وقتي اول براي ps3 و 360 اومده يعني از اول تاپيك طبق اين روال بايد پيش ميرفته و تعصبي بودن سر اين قضيه اصلا درست نيست....
بعد چه فايده داشت يه تاپيك براي 360 و ps3 ميزدن مثلا داستاني يا چيزه ديگش فرق داره كه همچين تاپيكي بزنن كه الكي انجمن شلوغ شه ؟؟؟؟

تایید میشه. اگه میشه یه تاپیک دیگه بزنیم مخصوص کامپیوتریش.
راستی از این افرادی که ps3 بازی میکنن کسی تا حالا مشکل نداشته که بیاد اینجا بگه؟:18:

وقتی هنوز نیومده چطوری حال کنیم؟:31:

منتظر بازی باشیم.
راستی به سیستم ما میخوره ؟
کسی نمیدونه چه سیستمی میاد ؟

تایید میشه!:27:

mohammad_twe
26-07-2008, 13:56
ps3 دارها كمن ::D
ولي نميشه تاپيك براي pc زد فرق نميكنه كه بكسي كه pc دارن تا اون زمان كه بازي براي pc بياد تاپيك رو شلوغ نكنن بهتره ....
من با 360 بازي ميكنم يه جاش گير كردم !!!
اون جا كه ميگه يه ماشين پليس گير بيار بعد برو اينترنتش اسمه يكي رو سرچ كن اسمه اون چيه ؟؟؟؟ راهنمايي لطفا؟؟

franch
26-07-2008, 13:57
پس ما رفتيم حال كنيم!

sasanjfr
26-07-2008, 13:59
تایید میشه. اگه میشه یه تاپیک دیگه بزنیم مخصوص کامپیوتریش.
راک استار خبر انتشار بازی برای pc رو تکذیب کرده.به این پست مراجعه کنید:

mohammad_twe
26-07-2008, 14:01

عزيز عكس همين مجله و خبرش تو همين تاپيك قرار گرفته بود قبلا ......:46:

sasanjfr
26-07-2008, 14:17
عزيز عكس همين مجله و خبرش تو همين تاپيك قرار گرفته بود قبلا ......:46:
منظور شما چیه؟دو روز پیش PC Gamer مالزی خبر از انتشار بازی برای pc داده بود که امروز توسط راک استار تکذیب شده.این چه ربطی به قرار گرفتن عکس این مجله تو تاپیک داره؟!

havas_1980
26-07-2008, 14:24
منظور شما چیه؟دو روز پیش PC Gamer مالزی خبر از انتشار بازی برای pc داده بود که امروز توسط راک استار تکذیب شده.این چه ربطی به قرار گرفتن عکس این مجله تو تاپیک داره؟!
کاملا حرف ساسان جان تایید میشه.

دوستان عزیز! لطفا هر خبری که عنوان میکنید از منبع معتبری باشه.

هنوز از طرف شرکت Rockstar و سایتهای معتبر, خبر ساخت رسمی این بازی برای پلتفرم PC اعلان نشده با اینکه همگی انتظارش رو داریم... پس این قدر رو این مساله زووم نکنید! ممنون از همگی!

S A A M
26-07-2008, 14:27

هنوز از طرف شرکت Rockstar و سایتهای معتبر, خبر ساخت رسمی این بازی برای پلتفرم PC اعلان نشده با اینکه همگی انتظارش رو داریم... پس این قدر رو این مساله زووم نکنید! ممنون از همگی!
ولي يه چيزيم هستا اين N4g زياد معتبر نيست!

Little Sparrow
26-07-2008, 14:30
ps3 دارها كمن ::D
ولي نميشه تاپيك براي pc زد فرق نميكنه كه بكسي كه pc دارن تا اون زمان كه بازي براي pc بياد تاپيك رو شلوغ نكنن بهتره ....
من با 360 بازي ميكنم يه جاش گير كردم !!!
اون جا كه ميگه يه ماشين پليس گير بيار بعد برو اينترنتش اسمه يكي رو سرچ كن اسمه اون چيه ؟؟؟؟ راهنمايي لطفا؟؟
برای گیر اوردن ماشین زنگ بزن 911 بعد شماره ی یک رو بزن تا یه ماشین پلیس بیاد.ماشین رو بدزد
وپلیس هارو گم کن.بعد به دوستت زنگ می زنی و اون اسم یارو رو بهت می گه.
اسمش rivas هست.شما به سیستم کامپیوتر پلیس برین و سرچ از روی اسم رو انتخاب
کنین.اسم rivas رو سرچ کنین. 2 نفر می اد.یکی tom و دیگری یادم نیست.اون یکی رو انتخاب
کنید.فکر کنم اسمش loyle بود اطلاعاتش رو بگیرن وبرین دم خونشو.... بقیش اسونه خودتون برین.
:10::46:

frnsh
27-07-2008, 00:25

:18::18::18::18:
ای ضدحال! این راک استار هم میخواد فقط ضدحال بزنه!:19:

:11::11::11: تایید کامل میشه!:11::11::11:

این بازی هنوز چقدر طرفدار داره :18:

ما تا 10 هش هم هستیم!:27:

a.salireza
27-07-2008, 14:46
ای بابا...
شما هم هی گیر دادین بازی برای Pc میاد یا نه!
عمرآ اگه برای Pc نیاد. راکستار میخواد بازیی که برای Sa در آورد رو دوباره اجرا کنه. اما نمیدونه دستش لو رفته. لطفآ هم یه مقدار از بازی بگید ، مدیر راکستار که این صفحات رو نمیخونه. پس شما بگید میاد یا نه واسه ما فرقی نداره.:27:

prance_of_pirsia
27-07-2008, 15:15
فكر كنم پچي چيزي براي pc وجود داره كه راك استار از دردسرش مي ترسه!!

3Dmajid
27-07-2008, 19:10
ای بابا...
شما هم هی گیر دادین بازی برای Pc میاد یا نه!
عمرآ اگه برای Pc نیاد. راکستار میخواد بازیی که برای Sa در آورد رو دوباره اجرا کنه. اما نمیدونه دستش لو رفته. لطفآ هم یه مقدار از بازی بگید ، مدیر راکستار که این صفحات رو نمیخونه. پس شما بگید میاد یا نه واسه ما فرقی نداره

منم موافقم.
اصلا همین 4 5 صفحه ی آخر رو نگاه کنید همش داریم در مورد این که رو پی سی میاد یا نه بحث میکنیم.
یه کم خبر از خود بازی بدید.
ببینیم اصلا نسبت به نسخه ی قبلی چه فرقی کرده.

Professor Massoud
27-07-2008, 20:04
آقا من یه خبر فوری بگم . من از سایت Ign یه لینکی پیدا کردم که میگه این بازی برای پی سی میاد. اگه تونستید ترجمش کنید. لینک رو ببینید. [

Little Sparrow
27-07-2008, 20:48
منم موافقم.
اصلا همین 4 5 صفحه ی آخر رو نگاه کنید همش داریم در مورد این که رو پی سی میاد یا نه بحث میکنیم.
دوست عزیز.شما بگو از این بازی چی می خوای بدونی ما هم بگیم.نسبت به نسخه ی قبل خیلی فرق کرده.

mohammad_twe
27-07-2008, 22:43
fمن يادم نمياد در باره نسخه pc حرف زده باشم فقط راهنمايي كردم اين همه دربارش حرف ميزنن بعد ميان پسته من رو پاك ميكنن مديريت كلوب با شما بودم كه پسته من الكي اينجا پاك كردين

3Dmajid
27-07-2008, 22:44
آقا من یه خبر فوری بگم . من از سایت Ign یه لینکی پیدا کردم که میگه این بازی برای پی سی میاد. اگه تونستید ترجمش کنید. لینک رو ببینید

به جان خودم میاد ... حالا ول کنید.

دوست عزیز.شما بگو از این بازی چی می خوای بدونی ما هم بگیم.نسبت به نسخه ی قبل خیلی فرق کرده.

میشه بگی چه فرقی کرده ؟
از تفاوت های خفنش رو بگو.

frnsh
27-07-2008, 23:15
منم موافقم.

کاملا تایید میشه که همش داریم در این مورد بحث میکنیم!:27:
من یکی که دیگه کلافه شدم!:19:

میشه بگی چه فرقی کرده ؟
از تفاوت های خفنش رو بگو.

تایید میشه!:11:

Little Sparrow
28-07-2008, 08:51
از تفاوت های مهم می توان به:
1-زمین پس از بارون و موقع بارون حسابی خیس می شه و اب این ور و اونور پاشیده می شه و کنترل ماشین
خیلی سخت می شه.
2-در این بازی می توان یه جا کاور گرفت و به صورت کور شلیک کرد.
3-یه موبایل دارین که خیلی کارامده.همه ی ماموریت ها از طریق این موبایل میاد.بعضی وقت ها زنگ می زنن
بعضی وقت ها اس ام اس می کنن.می تونین زنگ بزنین به یه شماره مشخصات اهنگ توی رادیو تون رو بگیرین.
4-اگه شراب بخورین تا یه مدت مستین.وکنترل خیلی سخته.
5-برای رد شدن از اتوبان باید 5دلار ناقابل عوارضی بدین.
6-می تونین زنگ بزنین 911 پلیس یا امبولانس یا اتشنشانی خبر کنید.
بسه یا بازم بگم؟؟؟:5::10:

XirowN
28-07-2008, 10:29
این بازی رو حد اقل چه سیستمی کار میکنه ؟!

havas_1980
28-07-2008, 13:21
این بازی رو حد اقل چه سیستمی کار میکنه ؟!
دوست عزیز! این بازی نه تنها برای PC منتشر نشده بلکه خبر ساخت بازی به طور رسمی برای PC هنوز اعلان نشده.

franch
28-07-2008, 13:59
از تفاوت های مهم می توان به:
1-زمین پس از بارون و موقع بارون حسابی خیس می شه و اب این ور و اونور پاشیده می شه و کنترل ماشین
خیلی سخت می شه.
2-در این بازی می توان یه جا کاور گرفت و به صورت کور شلیک کرد.
3-یه موبایل دارین که خیلی کارامده.همه ی ماموریت ها از طریق این موبایل میاد.بعضی وقت ها زنگ می زنن
بعضی وقت ها اس ام اس می کنن.می تونین زنگ بزنین به یه شماره مشخصات اهنگ توی رادیو تون رو بگیرین.
4-اگه شراب بخورین تا یه مدت مستین.وکنترل خیلی سخته.
5-برای رد شدن از اتوبان باید 5دلار ناقابل عوارضی بدین.
6-می تونین زنگ بزنین 911 پلیس یا امبولانس یا اتشنشانی خبر کنید.
بسه یا بازم بگم؟؟؟:5::10:
مر سي از اطلاعات خوبت .
پس بازيش بايد خيلي فرق كرده باشه با نسخه قبليش.

Little Sparrow
28-07-2008, 16:01
بله.بازم می گم.
1-در این بازی کافی نت هست که میرین ایمیل هاتون رو چک می کنین و هزار کار دیگه که تو اینترنت می شه کرد.
2-می تونین با موبایلتون عکس بگیرین.
3-کارواش هم تو این بازی هست.
4-می تونین بین 2 نفر هر کدوم رو که خواستین بکشین.و مرگ و زندگی دیگران دست شماست.

franch
28-07-2008, 21:07
بله.بازم می گم.
1-در این بازی کافی نت هست که میرین ایمیل هاتون رو چک می کنین و هزار کار دیگه که تو اینترنت می شه کرد.
2-می تونین با موبایلتون عکس بگیرین.
3-کارواش هم تو این بازی هست.
4-می تونین بین 2 نفر هر کدوم رو که خواستین بکشین.و مرگ و زندگی دیگران دست شماست.
بابا ما كه دلمون اب شد . اميدوارم بازيش زودتر برا pc بياد.

frnsh
28-07-2008, 21:52
-می تونین بین 2 نفر هر کدوم رو که خواستین بکشین.و مرگ و زندگی دیگران دست شماست

سلام
میشه اینو توضیح بدین؟
ممنون

Little Sparrow
29-07-2008, 08:23
سلام
میشه اینو توضیح بدین؟
ممنون
تو بازی به یه جاهایی می رسین که میگه یا اینو بکش یا اونو.دلبخواه.هرکدوم رو دوست داشتی بکش.:27:

frnsh
29-07-2008, 12:30
چه جالب!!!!
من که دهنم آب افتاد برای این بازی!!!!!!
مطمئن شدم که این بازی که اینقدر خاطرخواه داره حتما برای pc میاد. (بدون منبع و با منبع ذهنی گفتم. برداشت نشود)

*Necromancer
29-07-2008, 15:03
این تو esrb بود اما زود پاک شد

اینم گیم اسپات

vitamin2002
29-07-2008, 20:09
این تو esrb بود اما زود پاک شد

اینم گیم اسپات
دروغ محض است

لطفا بعد از این لینک بزارین نه عکسی که به احتمال زیاد دستکاری شده:46:

franch
29-07-2008, 20:51
دروغ محض است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا بعد از
شايدم راست باشه. از كجا ميدوني دوروغه؟

mohammad_twe
29-07-2008, 20:55
بابا مگه قرار نبود راجعبه rc تو اين تاپيك حرف نزنين اه مديرا رسيدگي كنن لطفا

sasanjfr
29-07-2008, 20:57
دروغ محض است

لطفا بعد از این لینک بزارین نه عکسی که به احتمال زیاد دستکاری شده:46:
دوست عزیز خبر Necromancer جان صحت داره.ESRB برای لحظاتی در قسمت پلتفرم GTA IV،نام pc را هم قرار داد و اندکی بعد حذف کرد که خیلی زود در سایت های مختلف مخابره شد و Rockstar هم تا این لحظه هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده.من در مورد گیم اسپات اطلاعی ندارم اما در مورد ESRB حرف ایشون کاملاٌ صحیحه.این هم لینک های این خبر:

franch
30-07-2008, 11:20
پس همين روزاست كه بازيش واسه pc بياد.

بابا مگه قرار نبود راجعبه rc تو اين تاپيك حرف نزنين اه مديرا رسيدگي كنن لطفامنظورت همون pc بود ديگه نه.

pedram_sad
30-07-2008, 12:04
پس همين روزاست كه بازيش واسه pc بياد.

منظورت همون pc بود ديگه نه.

دوستان بهتره اين بحث رو هر چه سريعتر تموم كنيد
اين بازي فعلا به هيچ وجه قرار نيست براي PC منتشر بشه
و تمامي اين حرف ها شايعه و اطلاعات غلطي بيش نيست

هر وقت در معتبر ترين رسانه بازي هاي كامپيوتري يعني سايت GAMESPOT ديديد
كه در مقابل كلمه ALSO علاوه بر نام XBOX 360 و PS3 كلمه PC هم درج شد
ميتونيد با اطمينان بگيد كه اين بازي براي PC ساخته ميشه

بهتره تمومش كنيد
جون اين چند صفحه اخر اين تاپيك كلا به اين بحث بي محتوي اختصاص پيدا كرد

mohammad_twe
30-07-2008, 12:47

بهتره تمومش كنيد
تاييد ميشه بس كنين ديگه اون اقايي هم كه ايراده منو گرفت بله منظورم pc بود !!!
بحث pc بياين بيرون اين تاپيك فعلا براي اونايي هست كه360 و ps3 دارن :46:

Professor Massoud
30-07-2008, 17:23

بهتره تمومش كنيد

دوستان عزیز یه تایپک در این مورد ایجاد کنید تا به دوستان کنسول باز بر نخورد.:5:( البته ببخشیدا)

mohammad_twe
30-07-2008, 21:57
دوستان عزیز یه تایپک در این مورد ایجاد کنید تا به دوستان کنسول باز بر نخورد.:5:( البته ببخشیدا)

تاپيكتون رو هم تو قسمت اخبار بزنين بهتره البته با اينكه فايده نداره اخبار هايه قرو قاطي توش ميزارن بعضي دوستان.....:13:

Kianoosh
31-07-2008, 02:36
خداوندا!

قطعات پی سی ما را به لطف خود ارتقا بگردان!

کمپانی های کرک و کپی غیر مجاز بازی ها را همیشه استوار و مدیران عاملشان را عمر با عزت عطا بفرما!

این سایت p30world و تمام کاربرانش را از شر دشمنان داخلی و خارجی حفظ بفرما!

دشمنان پی سی گیمینگ در هر کجای این کره خاکی مخذول و ناکام بگردان!

ارواح سی دی های شکسته و دی وی دی های گمگشته ما را مورد رحمت خویش قرار ده!

و در آخر......

در ظهور GTA IV بر پلتفورم پی سی تعجیل بفرما!

آمین:20:

*Necromancer
31-07-2008, 03:08
خداوندا!

کمپانی های کرک و کپی غیر مجاز بازی ها را همیشه استوار و مدیران عاملشان را عمر با عزت عطا بفرما!

و در آخر......

آمین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

آمین

ببینم تا حالا کسی بازی رو تموم کرده؟؟؟

Little Sparrow
31-07-2008, 08:31
من اخرای بازیم.
اینم چند نکته ی دیگه که تازه فهمیدم:
1-مردم خیلی طبیعیرفتار می کنند.بعضی ها سرشون تو موبایله.بعضی ها ولگردن.بعضی ها تو کوچه معتادن.
یکی رو دیدم جلوی شرکت روی پله ها زانو زده بود و ناراحت بود.مردم جلوی خونه هاشون رو تمیز می کنند با جارو.شب ها ماشین اشغالی میاد.یه بار یادمه جلوی خونم دعوا شده بود.پلیس اومد هر دونفرشون رو گرفت
خیلی با حال بود.
2-اگه با سرعت به یه جای برخورد کنین از شیشه پرت می شین بیرون.
3-اگه گلوله بخورین لباستون خونی میشه.
4-تو اینترنت می تونید theme موبایل بخرید.اهنگ موبایل بخریدو....
این ها رو داشته باشین تا بازم کشف کنم بیام بگم.
راستی اگه تو مرحله ای گیر کردین بپرسین:10:

3Dmajid
31-07-2008, 12:15

بهتره تمومش كنيد

ببخشید دوست عزیز ...
ولی میشه منبع معتبرتون رو ذکر کنید که اینقدر با قاطعیت گفته این بازی واسه پی سی نمیاد ؟

pedram_sad
31-07-2008, 13:18
ببخشید دوست عزیز ...
ولی میشه منبع معتبرتون رو ذکر کنید که اینقدر با قاطعیت گفته این بازی واسه پی سی نمیاد ؟

جنابعالي مثل اين كه اون كلمه به اون گندگي كه قرمز هم كردم رو نديدي

گفتم فعلا

در ضمن لازم نميبينم بشينيم هي پست spam بديم كه براي PC مياد يا نه
هر وقت اومد به اندازه كافي مثل بمب صدا ميكنه كه همه بفهمن
اين جا بهتره راجع به بازي و امكانات و WALKTHROUGH هاي اون صحبت بشه

frnsh
31-07-2008, 15:12
خداوندا!

و در آخر......

آمین:20:

چه دعای باحالی!:8:
آمین (مخصوصا آخریه!):5:

من اخرای بازیم.
1-مردم خیلی طبیعیرفتار می کنند.بعضی ها سرشون تو موبایله.بعضی ها ولگردن.بعضی ها تو کوچه معتادن.
یکی رو دیدم جلوی شرکت روی پله ها زانو زده بود و ناراحت بود.مردم جلوی خونه هاشون رو تمیز می کنند با جارو.شب ها ماشین اشغالی میاد.یه بار یادمه جلوی خونم دعوا شده بود.پلیس اومد هر دونفرشون رو گرفت
خیلی با حال بود.

ایول.
هی میای دل ما رو آب میکنی!:19::11:
کف میکنیم!:11:

جنابعالي مثل اين كه اون كلمه به اون گندگي كه قرمز هم كردم رو نديدي

گفتم فعلا

در ضمن لازم نميبينم بشينيم هي پست spam بديم كه براي PC مياد يا نه
هر وقت اومد به اندازه كافي مثل بمب صدا ميكنه كه همه بفهمن
اين جا بهتره راجع به بازي و امكانات و WALKTHROUGH هاي اون صحبت بشه

کاملا تایید میشه.
من خودم اگه ببینم دوباره یه پست در مورد اومدن یا نیومدنش برای PC اومده به مدیر اطلاع میدم.:13:

mohammad_twe
31-07-2008, 16:08
3dmajid جان لطفا در مورده pc ديه تو اين تاپيك چيزي نگين....
من به مديريت اطلاع دادم ...

Little Sparrow
31-07-2008, 19:09
1-مردم تو پارک ورزش می کنن.
2- می تونین تلویزیون هم نگاه کنین.
3-دریا موج هم داره.
4-می تونین دارت و بولینگ بازی کنین.
5-بعضی جاها کارگرا دارن خیابون رو درست می کنن.
بچه ها بازم بگم؟یا دیگه از حرفام خوشتون نمیاد؟

MOHAMMAD2010
31-07-2008, 19:23
من اخرای بازیم.
خیلی با حال بود.

3-دریا موج هم داره.

ایول
بازم بگو
ما که نداریم انتظار میکشیم تا بیاد

franch
31-07-2008, 20:54
3-دریا موج هم داره.

من اخرای بازیم.
خیلی با حال بود.
مرسي از اطلاعات خوبت . عكس هم اگه ميتوني بزار. هر چند كه ما فعلا تو كفيم.

من خودم اگه ببینم دوباره یه پست در مورد اومدن یا نیومدنش برای PC اومده به مدیر اطلاع میدم.
من به مديريت اطلاع دادم ...---------------------------

Mohsen EA
31-07-2008, 21:10
ببخشيد اين بازي براي سوني دو نمياد يه جا ديده بودم gta iv براي سوني 2 بود

*Necromancer
31-07-2008, 21:12
نه این بازی گرافیکش خیلی بالاست
دیگه سالی یکی دو تا بازی بیشتر واسه پلی تو نمیاد که اونم داره قطع می شه

mohammad_twe
31-07-2008, 21:55

نه عزيز نمياد اون كه شما ديدي الكي كاور iv رو گذاشتن كه بازيشون به فروش بره :13:

pedram_sad
31-07-2008, 23:16
اگه به فروشنده ها و سود جو هاي مملكت ماست
كه همين الان تو بازار براي PS ميتوني GTA 6 هم پيدا كني
چه برسه به GTA 4 براي PS 2
همون طور كه نشستن DRIVER 16 و WINNING ELEVEN 14 ساختن
در حالي كه فقط 2 تا DRIVER و 4 تا WE براي PS ساخته شده بود

نميدونم كي ميخوان اين بساط رو جمع كنن ....

frnsh
31-07-2008, 23:22
3-دریا موج هم داره.

نه بگو. ما که داریم فیض میبریم!:11:

اگه به فروشنده ها و سود جو هاي مملكت ماست
كه همين الان تو بازار براي PS ميتوني GTA 6 هم پيدا كني
چه برسه به GTA 4 براي PS 2
همون طور كه نشستن DRIVER 16 و WINNING ELEVEN 14 ساختن
در حالي كه فقط 2 تا DRIVER و 4 تا WE براي PS ساخته شده بود

نميدونم كي ميخوان اين بساط رو جمع كنن ....

تا وقتی که الافها اینا رو میخرن!:27:

aseman e ghermez
01-08-2008, 01:14
من که دلم اب شد همین فردا xbox
یا هر کوفت دیگه ای که بشه باهاش بازی کرد رو میخرم ولی بذار 1 هفته صبر کنم ..........................

Kianoosh
01-08-2008, 02:13
من که دلم اب شد همین فردا xbox
یا هر کوفت دیگه ای که بشه باهاش بازی کرد رو میخرم ولی بذار 1 هفته صبر کنم ..........................

سلام
بالاخره فردا می خری یا یه هفته دیگه؟
کار درستی می کنی دوست من. کمک یا مشورت خواستی:

Little Sparrow
01-08-2008, 19:34
این دیگه اخرین نکته هاست:
1-دود و اتش در این بازی خیلی زیبا کار شده است.یه بار تو یه ماشین بودم ماشین جلویم رو منفجر کردم از روش
پریدم.از توی آتیش و دودش رد شدم.خیلی حال داد.:27:
2- توی یک ماموریت یه جارو منفجر کردم.بعد رفتم رادیو گوش دادم.دیدم خبرش رو گفت.
3-یه بار یه چند نفر رو کشتم سریع امبولانس اومد بهشون کمک کرد دست گذاشت رو سینه اش فشار داد چندین بار.
4-اگه با ماشین به یه نفر بزنین اگه اروم بزنین فقط دست و پاش میشکنه ولی اگه محکم بزنین خونش هم درمیاد
و روی جلوی خودرو شما جای خون می مونه.
5-اگر با وینچستر یه ادم بزنین خیلی زیبا پرت میشه.
6-اگر با بازوکا هلیکوپتر بزنین به زیبایی تو هوا میچرخه بعدش سقوط می کنه.
امیدوارم خوشتون اومده باشه.:10::46:

Abolfazl3007
01-08-2008, 20:07
1-دود و اتش در این بازی خیلی زیبا کار شده است.یه بار تو یه ماشین بودم ماشین جلویم رو منفجر کردم از روش
3-یه بار یه چند نفر رو کشتم سریع امبولانس اومد بهشون کمک کرد دست گذاشت رو سینه اش فشار داد چندین بار.
4-اگه با ماشین به یه نفر بزنین اگه اروم بزنین فقط دست و پاش میشکنه ولی اگه محکم بزنین خونش هم درمیاد
دل ما رو آب کردی این pc هم که...:41::19::13:

aseman e ghermez
01-08-2008, 22:11
چه جوری تایپک میزنید

mohammad_twe
02-08-2008, 11:59
چه جوری تایپک میزنید
چه جوري تاپيك ميزنيم ؟؟؟
اين سوال رو چرا اينجا ميپرسي؟؟؟؟:13:
شما اول قوانين انجمن رو بخون و بعد بفرما تاپيك بزن :13:

Little Sparrow
02-08-2008, 16:38
خوب این بازی هم تموم کردم.اخرش جالب بود.

franch
02-08-2008, 23:26
ممنون. ولي براي بار دوم ميگم اگه ميتوني عكس هم بزار.
در ضمن اون مورد 3 تو san andreas هم هستش!

mohammad_twe
03-08-2008, 15:48
خوب این بازی هم تموم کردم.اخرش جالب بود.

ايول منم ديه دارم تموممش ميكنم :27:
اخرش چي شد ؟ مايه دار شد يا نه ؟؟ بگو تو كفم بدجور :18::31::8:

superior
03-08-2008, 16:01
ممنون. ولي براي بار دوم ميگم اگه ميتوني عكس هم بزار.
در ضمن اون مورد 3 تو san andreas هم هستش!

یا خدا

بخشید بچه ها شاید جای گفتنش نباشه ولی من گیج شدم!!

مگه GTA5 همون san andreas و GTA4 همون Vice City نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram_sad
03-08-2008, 16:47
یا خدا

بخشید بچه ها شاید جای گفتنش نباشه ولی من گیج شدم!!

مگه GTA5 همون san andreas و GTA4 همون Vice City نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزيز
اخرين شماره GTA قبل از شماره 4 كه الان 4 ماه اومده به بازار
و فقط هم براي XBOX 360 و PS3 ساخته شده
GTA 3بوده كه ساله 2001 ساخته شده

البته منظورم شماره دار هست

بعد از اون 2003 بازي VICE CITY
2004 بازي SAN ANDREAS
2005 بازي VICE CITY STORIES و 2006 بازي LIBERITY CITY STORIES براي PSP ساخته شدن
كه در سال 2007 هر دو اونها براي PS2 هم PORT شدن

اوني كه شما ميگي چيزيه كه به غلط بين مردم جا افتاده
و از يك سمتي هم سود جو بودنه يك عده ادم فرصت طلب براي فروختن جنس هاشونه

mohammad_twe
03-08-2008, 17:20
اقا پدرام gta iv كه ارديبهشت اومد به بازار چطور تا الان ميشه 9 ماه ؟؟؟؟

harrypotter2007
03-08-2008, 17:53
سلام

میخواستم ببینم این جی تی ای جدید که پارسال فکر کنم اومد تو بازار و فقط برای پلی 3 و ایکس باکس بود آیا برای کامپیوتر هم میاد.

Little Sparrow
03-08-2008, 18:05
ايول منم ديه دارم تموممش ميكنم :27:
اخرش چي شد ؟ مايه دار شد يا نه ؟؟ بگو تو كفم بدجور :18::31::8:
مثل اینکه بازی چند پایان داره.این پایان منه:
من از dimitry انتقام نگرفتم وباهاش معامله کردم.بعد روز عروسی پسر عموم roman را کشت.میخواست منو بزنه.اشتباهی خورد به roman من هم اخر بازی اونو کشتم.خلاصه ماموریت اخر یعنی کشتنdimitry خیلی اکشن بود و خیلی حال داد.:8:

mohammad_twe
03-08-2008, 18:49
سلام

میخواستم ببینم این جی تی ای جدید که پارسال فکر کنم اومد تو بازار و فقط برای پلی 3 و ایکس باکس بود آیا برای کامپیوتر هم میاد.
عزيزم 1 سال نيست كه اومده ارديبهشت 87 اومد هنوز 1 سال نشده :46:
نه فعلا برايه pc نمياد خواهشا قبل اينكه پست بزنين صفحاته قبل رو ميدين تا متوجه بشين...
موفق باشي:10:
jhonny جان ممنون از اطلاعاتت :10:

frnsh
03-08-2008, 20:37
میگم توی این بازی چندتا شهر هست؟ 3 تا؟ و اینکه مراحلش تا چه حدیه؟ مثل Sa هست؟

franch
03-08-2008, 20:52
پس چي شد قرار بود چند تا عكس از اين بازي بزارين .

mohammad_twe
03-08-2008, 22:03
پس چي شد قرار بود چند تا عكس از اين بازي بزارين .

عزيز به جايه اينكه اينجا هي پست بدين و عكس بخواين يه سر برو gamespot كلي عكس اونجا هست برو ببين..:46:

Little Sparrow
04-08-2008, 07:59
میگم توی این بازی چندتا شهر هست؟ 3 تا؟ و اینکه مراحلش تا چه حدیه؟ مثل Sa هست؟
تو بازی 3تا شهر هست.اره.بعضی ماموریت هاش از SA خیلی باحالتر بود.مخصوصا مرحله ی اخر.

mohammad_twe
04-08-2008, 15:05
اقا كمك :d
من اونجا كه ماموريت الامت سواله گير كردم ميرم پيشه يارو بعد ميگه برو يه جا با اون دوربينا نيگاه كن اينور اونورو ! خوب بايد چيكار كنم ؟؟؟هركاري ميكنم باز نيدونم چي كار كنم كه درست انجام بده ؟؟؟ يكي راهنمايي كنه ؟؟؟

Little Sparrow
04-08-2008, 16:22
اقا كمك :d
من اونجا كه ماموريت الامت سواله گير كردم ميرم پيشه يارو بعد ميگه برو يه جا با اون دوربينا نيگاه كن اينور اونورو ! خوب بايد چيكار كنم ؟؟؟هركاري ميكنم باز نيدونم چي كار كنم كه درست انجام بده ؟؟؟ يكي راهنمايي كنه ؟؟؟
دوست عزیز شما میرین اونجا باید زنگ بزنین به شماره ای که براتون توی sms میاد.همینطور که دارین با طرف حرف میزنین از پله ها بیان پایین کسی رو که داره با موبایل حرف می زنه رو پیدا کنین و بکشینش بعدش بسته ای که ازش افتاد رو بردارین بقیش دیگه اسونه.:46:

Armin 2008
04-08-2008, 17:04
کلا بازی خوبیه ولی نمی دونم چرا اینقدر کوتاه بود بازیش(شاید بهم خوش گذشته)ولی من sa رو تو 6 روز تموم کردم اینو 3 روزه(البته شبانه روزی)رد کردم اخرشم یه Achievment گرفتم که بازی رو زیر 30 ساعت تموم کردم.کلا بازیش گیر اساسی نداره جز این که گرافیکش خیلی خیلی خیلی بالا نیست(در حد مطلوب و قابل قبوله) ولی تو داستان rockstar از خودش مایه گذاشته .(مثل همیشه.)

Little Sparrow
04-08-2008, 17:16
کلا بازی خوبیه ولی نمی دونم چرا اینقدر کوتاه بود بازیش(شاید بهم خوش گذشته)ولی من sa رو تو 6 روز تموم کردم اینو 3 روزه(البته شبانه روزی)رد کردم اخرشم یه Achievment گرفتم که بازی رو زیر 30 ساعت تموم کردم.کلا بازیش گیر اساسی نداره جز این که گرافیکش خیلی خیلی خیلی بالا نیست(در حد مطلوب و قابل قبوله) ولی تو داستان rockstar از خودش مایه گذاشته .(مثل همیشه.)
موافقم.منم این achivement رو گرفتم.کلا بازی قشنگی بود.:20:

r2t
04-08-2008, 18:49
سلام بچه یه سوال Gta Iv واسه Pc هست که شما دارین دربارش حرف می زنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram_sad
04-08-2008, 19:24
نه دوست عزيز
فعلا هيچ خبر موثقي نيست
و هيچ بر نامه اي هم براي ساخت نسخه PC وجود نداره
موفق باشي

mohammad_twe
04-08-2008, 19:29
نه اي خدا قبل سرچ كن بعد بيا پست بده شما چرا قوانين رو رعايت نميكنين تو اين تاپيك همش پسته بي ربط مربوط به نسخه pc هست !!!!:13::13::13:

franch
04-08-2008, 21:23
عزيز به جايه اينكه اينجا هي پست بدين و عكس بخواين يه سر برو gamespot كلي عكس اونجا هست برو ببين..:46:
gamespot كجاهست ؟!

mohammad_twe
04-08-2008, 21:41
game spot رو نميشناسي؟؟؟؟ !!!!!!

mohammad_twe
05-08-2008, 12:03
jhonny جان من باز نتونستم اون يارو كه با موبايل حرف ميزنه پيدا كنم يعني يكي بود كشتمش ولي گفت اشتباه بود بعد تموم شد !
اوني كه بايد بكوشمش كجائه دقيقا ؟؟

EHHASSATNI
05-08-2008, 14:15
jhonny جان من باز نتونستم اون يارو كه با موبايل حرف ميزنه پيدا كنم يعني يكي بود كشتمش ولي گفت اشتباه بود بعد تموم شد !
اوني كه بايد بكوشمش كجائه دقيقا ؟؟

بیشتر توضیح بده تا راهنمایی کنم

mohammad_twe
05-08-2008, 14:55
بیشتر توضیح بده تا راهنمایی کنم
اونجا كه ماموريت الامت سواله گير كردم ميرم پيشه يارو بعد ميگه برو يه جا با اون دوربينا نيگاه كن اينور اونورو ! كه يه يارو رو بايد پيدا كنم كه داره با موبايل ميحرفه بعد بكشمش اون كيفش رو بردارم ولي هر كار ميكنم پيداش نميكنم يكي داشت با موبايل حرف ميزد كشتم ولي اون نبود !!!
دقيقا بگين كجاۀ ؟؟؟

Little Sparrow
05-08-2008, 15:11
به دوربین ها کاری نداشته باش.از پله ها بیا پایین.خودش فرار می کنه بعد بکشش و بسته رو بردار.

Armin 2008
05-08-2008, 19:50
تو این ابجکت subtile بزاری کارت راحت تر می شه.

smallfrank
05-08-2008, 22:45
اینو ببینید :

mohammad_twe
05-08-2008, 23:21
اینو ببینید :

عزيزم اينا همش شايعه هست خواهشا در مورده ورژن pc تو اين تاپيك پست ندين پستتون اينه پسته بقيه اعضا پاك ميشه .....
خوب بود قبلش يه سرچ ميكردي

smallfrank
05-08-2008, 23:23
این بازی که از سوی بیشتر سایت های معتبر بازی نمره ی کامل گرفته و قبلا هم برای کنسول های PS3 و XBOX360 منتشر شده بود شایعات بسیاری مبنی بر انتشارش برای کامپیوتر درست کرده بود که بالاخره Rockstar به همه ی این شایعات و گمانه زنی ها پایان داد و اعلام کرد که بازی در تاریخ November 2008 یعنی آذر ماه 87 برای پی سی هم عرضه میشود . حتی من در سایت ویدیو گیمز کاور فرضی این بازی روی پی سی رو هم دیده بودم که به نقل از سایت های آمریکایی خبر انتشار بازی رو در تاریخ اکتبر 2008 داده بود ولی ظاهرا یک ماه زود تر عرضه میشه . من که شخصا خیلی خوشحال شدم چون GTA IV فقط یک بازی نیست و هزاران بار با نسخه های قبلی فرق می کنه .

EHHASSATNI
05-08-2008, 23:40
اقا من اینو تو ps3 تموم کردم خیلی باحاله شما هم تو pc برو حالشو ببر
او سایت هم اکثرا fake هست چون کاور mgs3 رو برای 360 و halo رو برتی ps3 هم گذاشته بود