PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]

lordspeed
22-06-2011, 15:36
این سرخپوست مرده برای pc هم هست اسم enـش چیه ؟؟؟؟
بعد یه سیو تا اواسط بازی میخواهم مثلا %50
ممنون

نام لاتین : Red Dead Redemption
پلتفرم : ps3 , xbox 360
یه بازی به سبک gta وسترن هست:31:البته ماشین نداره بجاش اسب داره:18:
این بازی رو بازی سازان به عنوان بازی برگزیده سال 2010 اعلام کردند :8:

camry
22-06-2011, 16:37
این gta که دارین دربارش حرف میزنین دیگه چیه؟؟؟؟؟gta به سبک قدیم هم مگه هست؟؟؟:18:

ELSIN
22-06-2011, 18:22
نام لاتین : Red Dead Redemption
پلتفرم : ps3 , xbox 360
یه بازی به سبک gta وسترن هست:31:البته ماشین نداره بجاش اسب داره:18:
این بازی رو بازی سازان به عنوان بازی برگزیده سال 2010 اعلام کردند :8:

OK فهمیدم ، یه چند تا Trailer ازش دیده بودم

این سیو gta حدود 50 درصدش رو کسی داره

iran_100
22-06-2011, 20:23
سلام!
من نسخه Xbox این بازی رو بازی کردم یک جورایی مثل GTA 3 می زد.یعنی خیلی نورش کمه.
ولی پلیس هاش خیلی قوی شدن زیاد نمیشه مقاومت کرد محاصرت میکنن...بعد از همه طرف میریزن سرت....ولی 3 نوع هلیکوپتر داشت که برا تنوع هم که شده خوبه تانکشم خیلی واقعی هست با APC مو نمیزنه....تو GTA 5 تانک آبرام بود که فقط شکلش شبیه بود بقیه خصوصیاتش فقط این بود که بمب مینداخت....
قاطعیت تانک فقط تو GTA 4 که یادم نمی یاد یک بار هم منفجر بشه تانک جاودان بود!:21:
فقط GTA 5 رو با یک نرم ووو افزاری می شد آنلاین بازی کرد....این نرم افزار داره؟اگه داره لطفا لینکش رو بدید:31:
ممنون

tommy vercetti
23-06-2011, 11:07
سلام!
من نسخه Xbox این بازی رو بازی کردم یک جورایی مثل GTA 3 می زد.یعنی خیلی نورش کمه.
ولی پلیس هاش خیلی قوی شدن زیاد نمیشه مقاومت کرد محاصرت میکنن...بعد از همه طرف میریزن سرت....ولی 3 نوع هلیکوپتر داشت که برا تنوع هم که شده خوبه تانکشم خیلی واقعی هست با APC مو نمیزنه....تو GTA 5 تانک آبرام بود که فقط شکلش شبیه بود بقیه خصوصیاتش فقط این بود که بمب مینداخت....
قاطعیت تانک فقط تو GTA 4 که یادم نمی یاد یک بار هم منفجر بشه تانک جاودان بود!:21:
فقط GTA 5 رو با یک نرم ووو افزاری می شد آنلاین بازی کرد....این نرم افزار داره؟اگه داره لطفا لینکش رو بدید:31:
ممنون

!!!!
GTA IV مثل GTA 3 بود؟
مگه GTA 5 اومده؟

lordspeed
23-06-2011, 11:30
تا حالا داشتیم چی میگفتیم :13:gta 5 :18:

Spaniuly
23-06-2011, 19:56
عزیزم منظور من این بود که gta جدیدی نیومده:10:
بله منظورتون رو فهمیدم فقط خواستم تاکید کنم که پروژه بعد از GTA IV و DLC هاش سرخپوست مرده بود و لس آنجلس نویر پروژه بعد سرخپوست و آخرینش امیدوارم دیگه پروژه بعدی GTA V بشه ککم کم نگرانش میشم:41:

این gta که دارین دربارش حرف میزنین دیگه چیه؟؟؟؟؟gta به سبک قدیم هم مگه هست؟؟؟:18:
GTA به سبک قدیم میشه سرخپوست مرده! بهترین بازی 2010 و از نظر من بهترین گیم ساخته شده تا این لحظه

tatu_mail
23-06-2011, 23:52
سلام دوستان میشه راهنمایی بفرمایید
من Gta تا یه سری مرحله جلو بردم بعد حواسم نبود سیو هامو یه جا بریزم و وقتی ویندوز عوض کردم فهمیدم
حالا میشه سیو 10 ماموریت جلو تر رو نصب کنم
در ضمن فکر کنم نشدنی باشه به خاطر وجود برنامه Live جای هست و راهی هست که سیو از جایی دانلود کنم و سیو رو بریزم؟

ممنون

iCe m@n
24-06-2011, 11:41
سلام دوستان میشه راهنمایی بفرمایید
من Gta تا یه سری مرحله جلو بردم بعد حواسم نبود سیو هامو یه جا بریزم و وقتی ویندوز عوض کردم فهمیدم
حالا میشه سیو 10 ماموریت جلو تر رو نصب کنم
در ضمن فکر کنم نشدنی باشه به خاطر وجود برنامه Live جای هست و راهی هست که سیو از جایی دانلود کنم و سیو رو بریزم؟

ممنون

توی گوگل سرچ کنی میتونی Save همراه با Xlive گیر بیاری ولی احتمال اینکه روی یه سیستم دیگه عمل کنن خیلی کمه

ashk21
26-06-2011, 15:26
دوستان اگر با مشکل لرزش دوربین مواجه هستید directx خود را عوض کره و یاdirectx2010 را نصب کنید

Mohammadkiller
30-06-2011, 12:52
سلام به همگی
کی میتونه به من کمک کنه؟
از اونایی که GTAiv libertycity رو نصب کردن یه خواهشی دارم
3 تا فایلی که موقع ریختن ماشین تو gta باید دستکاری بشن رو برام آپلود کنن.
این 3 تا فایل: handlig.dat و carcols و vehicles
تو رو خدا هرچه زود تر اگه ممکنه برام آپ کنید. البته نباید تغیری توش انجام داده باشید. ممنون
چاکر بروبچ گل پی سی ورلد

FOURTH RETURN
01-07-2011, 15:45
سرخپوست مرده چیه؟ چه ربطی به جی تی ای داره؟!!!!

EhsanCPU
01-07-2011, 15:54
دوستان اگر با مشکل لرزش دوربین مواجه هستید directx خود را عوض کره و یاdirectx2010 را نصب کنید

از من لرزش نداره ولی بعد از یکمی بازی دوربین مثل حالت تلو تلو خوردن همین طور تکون میخوره یه بار نزدیک بود خودم حالت تهوع بگیرم
ویندوز عوض کردم و بازی رو هم از نو نصب کردم بازم درست نشد
مشکلش چیه ؟ :41:
خواهشا کمک کنید :41:

Mohammadkiller
02-07-2011, 13:44
سلام به همگی
کی میتونه به من کمک کنه؟
از اونایی که GTAiv libertycity رو نصب کردن یه خواهشی دارم
3 تا فایلی که موقع ریختن ماشین تو gta باید دستکاری بشن رو برام آپلود کنن.
این 3 تا فایل: handlig.dat و carcols و vehicles
تو رو خدا هرچه زود تر اگه ممکنه برام آپ کنید. البته نباید تغیری توش انجام داده باشید. ممنون
چاکر بروبچ گل پی سی ورلد

کسی نمیخواد کمک کنه؟

pouya_1631
02-07-2011, 14:23
سلام دوستان ببخشید که این سوال را میکنم آیا کسی میدونه la noire برای کامپیوتر میاد یا نه

Zaghan_13
02-07-2011, 22:19
سلام دوستان ببخشید که این سوال را میکنم آیا کسی میدونه la noire برای کامپیوتر میاد یا نه

بله...خواهد آمد.

سلام دوستان تاریخ دقیق انتشار بازی برای PC معلوم نیست؟

خیر معلوم نیست ولی احتمالا توی ماه نوامبر میلادی عرضه میشه............

تاپیک بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+

سیوهای بازی توی ویندوز xp کجاست؟
کسی میتونه کمکم کنه؟
تنکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Abolfazl3007
02-07-2011, 22:38
این قیافه نیکو اصلا شبیه عکس باکس شات بازی نیست !

bbp
14-07-2011, 20:14
سلام دوستان

من نسخه Episod of liberty city این بازی زیبا رو بازی کردم اما وقتی که سیستمم ضعیف بود و تقریبا چیزی ازش نفهمیدم اما با همون سیستم ضعیف هم ازش لذت میبردم

حالا یه سوال

من سیستم جدیدی خریدم که همه لحاظه ساپودت میکنه این بازی رو

آیا به نظر شما نسخه اصلی gta IV رو بگیرم و بازی کنم و از لحاظ داستان و اینا چقدر از episod of liberty city غنی تر هست و در کل پشنهاد میکنید که برم تهیش کنم و بازیش کنم ؟؟؟

ممنونم

alinikoyi
14-07-2011, 20:56
من gta vice city و sanandres رو نصب میکنم ولی توی هر دو بازی ماوس کار نمیکنه یکی میگفت کلید esc چند بار بزن درست میشه ولی درست نشد ویندوزم 7 64 بیت کارت گرافیکیم ATI

Hojjat07
15-07-2011, 14:21
از من لرزش نداره ولی بعد از یکمی بازی دوربین مثل حالت تلو تلو خوردن همین طور تکون میخوره یه بار نزدیک بود خودم حالت تهوع بگیرم
ویندوز عوض کردم و بازی رو هم از نو نصب کردم بازم درست نشد
مشکلش چیه ؟ :41:
خواهشا کمک کنید :41:

مشکل از کرک هستش ...
اینم کرک (برای همه ورژن ها هست)

amiredge
15-07-2011, 18:28
ی سوال دارم.

شهری که gta iv داره با شهری که episodes from lyberty city داره فرقی میکنه؟؟؟؟؟

havas_1980
16-07-2011, 15:09
ی سوال دارم.

شهری که gta iv داره با شهری که episodes from lyberty city داره فرقی میکنه؟؟؟؟؟خیر... همون شهره.

B.J.U
23-07-2011, 18:17
آقا کسی لینک
Ultimate Texture
Reality IV
رو نداره؟

sistani14
23-08-2011, 13:37
:8:نظورم همون جایی که پر از لاشه هواپیماست مرحله اونجاست.باید با هلیکوپتر یه سزی حرکات نمایشی انجام بدی.سیو این مرحله رو اگه کسی داشته باشه واقعا عالی میشه.

masoodbr
29-08-2011, 21:10
اخرش اين بازي براي من نصب نشد توي كنسول هم هرچي گرفتم خراب بود توحسرتشم:41::41:

the God
30-08-2011, 15:28
من gta vice city و sanandres رو نصب میکنم ولی توی هر دو بازی ماوس کار نمیکنه یکی میگفت کلید esc چند بار بزن درست میشه ولی درست نشد ویندوزم 7 64 بیت کارت گرافیکیم ATI

درست یادم نیست :21: اما ESC بزن برو تو option بعد برو تو control keyboard رو تغییر بده به
control mouse & keyboard و اگه خودش همین بود برو داخلش چندتا گزینه yes no هست اونا رو تغیر بده:27:

the God
30-08-2011, 15:34
آقا کسی لینک
Ultimate Texture
Reality IV
رو نداره؟

اینم لینک سایتش

omid79
06-09-2011, 11:00
مشکل از کرک هستش ...
اینم کرک (برای همه ورژن ها هست)

سلام
این فایلها رو چه جوری باید استفاده کرد و کجا باید ریخت؟
من GTA IV که به زبان ایتالیایی باید باشه رو تازه نصب کردم ولی با توجه به سیستم بالایی که دارم هر چند ثانیه دارای تیک هست و هم در بازی دچار لرزش تصویر و تکون های شدید میشه
من gta liberty city را نصب کردم و اکثر مراحلشو رفتم ولی اینچنین مشکلی نداشتم
ممنون میشم کمکم کنید که باید چی کار کنم

javad_vosogh
05-10-2011, 20:57
چطوری سیو میشه بازی

3Dmajid
05-10-2011, 21:05
چطوری سیو میشه بازی

باید یه پروفایل windows live offline بسازی.
بعد سیو میشه دیگه :20:

Home رو بزن.

Amir.prs
06-10-2011, 15:20
باید یه پروفایل windows live offline بسازی.
بعد سیو میشه دیگه :20:

Home رو بزن.

منم مشکل سیو دارم میشه بگی دقیقا باید چی کار کرد
ممنون:40:

aha2012
06-10-2011, 15:36
منم مشکل سیو دارم میشه بگی دقیقا باید چی کار کرد
ممنون:40:
وقتی بازی بالا اومد دکمه ی Home از رو کیبوردو بزن بعدش میگه یه اکانت بساز که برای ساختنش باید offline بسازی.اون پایین سمت راست ریز نوشته.بگردی پیدا میشه

VAMP!RE
03-05-2012, 18:09
سلام دوستان ...!!
من یه فایل exe از سی دی نصب بازی که داخل پوشه rgsc از پوشه shb هست رو گم کردم یعنی ویروس کش پاکش کرده اگه میشه یکی این فایل رو برام آپلود کنه تا ما دانلود کنیم....
آدرس فایل ...: gta IV /SHB/RGSC/RGSC.exe

ممنون ..!!

Rǎmin
11-05-2012, 18:26
چطوری سیو میشه بازی

باید بری رو تخت خونت بخوابی دکمه ی F رو بزنی.

اگر دیدی نشد تو همون بازی ایمیل و پسوردتو وارد کن درست میشه.
منم همین کارو کردم درست شد:27:

aha2012
11-05-2012, 18:53
salam
یه یک ماهی میشه بازیم ریخته بهم.از همون ابتدای بازی لگ بسیار بسیار وحشتناکی دارم.در صورتیکه تابحال 6-7 بار رو سیستمم نصبش کردم و مشکلی نداشتم.تمام آپدیتها و پچ مچاشو هم ریختم ولی نمیدونم چرا لگ دارم حتی تو خود منوی بازی.
؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

iCe m@n
11-05-2012, 19:11
salam
یه یک ماهی میشه بازیم ریخته بهم.از همون ابتدای بازی لگ بسیار بسیار وحشتناکی دارم.در صورتیکه تابحال 6-7 بار رو سیستمم نصبش کردم و مشکلی نداشتم.تمام آپدیتها و پچ مچاشو هم ریختم ولی نمیدونم چرا لگ دارم حتی تو خود منوی بازی.
؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

دوست عزیز ممکنه سیستم ویروسی شده باشه
و اینکه هوا چون داره گرم میشه توی این فصل همه با GTA IV مشکل دارن سیستم خیلی سریع داغ میکنه و بازی شروع به لک زدن میکنه من خودم که کولر برای CPU دارم ولی بازم توی این فصل یکم که بازی میکنم CPU داغ میکنه و بازی شروع میکنه به لک زدن

Spaniuly
11-05-2012, 22:18
از صبح دارم این بازی رو انجام میدم... ایشالا که فردا مکس پین برسه دستم تا ادامه ندم این بازی رو اگه تموم کنم بار هفتم میشه که GTA IV رو تموم می کنم خدائیش تکه این بازی حتی با وجود RDR باز هم این بازی جذابه و قدیمی نشده برام فقط می تونم بگم راک استار عاشقتم:40:

aha2012
11-05-2012, 23:04
از صبح دارم این بازی رو انجام میدم... ایشالا که فردا مکس پین برسه دستم تا ادامه ندم این بازی رو اگه تموم کنم بار هفتم میشه که GTA IV رو تموم می کنم خدائیش تکه این بازی حتی با وجود RDR باز هم این بازی جذابه و قدیمی نشده برام فقط می تونم بگم راک استار عاشقتم:40:
آنلاینشو بزنی چی میگی اونوقت آرمین:5:

Shadow-Man
11-05-2012, 23:08
اتفاقا من هم امروز به مرحله آخرش رسیدم.

شما سن اندریاس بازی کردی؟ چطور میگی این بازی جذابه من که حالم به هم خورد در مقایسه با وایس سیتی بد نبود ولی در برابر سن اندریاس یک پس رفت خیلی بزرگ بود.
باورم نمیشه هواپیما تو این بازی نباشه.
اون محیط بزرگ سن اندریاس رو با تمام محیط های طبیعیش مثل کوه و جنگل و بیابون و روستاهای مختلف بافت ها شهری متفاوت. تبدیل میشه به یه شهر فسقلی که همه جاش مثل همه
سیر داستانیش هم در برابر سن اندریاس هیچی نبود
این بازی حوصله ام رو سر برد
یه همچین افتضاحی از راک استار بعید بود

به خودی خود بازی خوبی بود. بد نبود ولی این پسرفت باور نکردنی باعث میشه اعصابم خورد بشه از دست راک استار
من که رفتم سن اندریاس بزنم

Spaniuly
12-05-2012, 08:35
اتفاقا من هم امروز به مرحله آخرش رسیدم.

شما سن اندریاس بازی کردی؟ چطور میگی این بازی جذابه من که حالم به هم خورد در مقایسه با وایس سیتی بد نبود ولی در برابر سن اندریاس یک پس رفت خیلی بزرگ بود.
باورم نمیشه هواپیما تو این بازی نباشه.
اون محیط بزرگ سن اندریاس رو با تمام محیط های طبیعیش مثل کوه و جنگل و بیابون و روستاهای مختلف بافت ها شهری متفاوت. تبدیل میشه به یه شهر فسقلی که همه جاش مثل همه
سیر داستانیش هم در برابر سن اندریاس هیچی نبود
این بازی حوصله ام رو سر برد
یه همچین افتضاحی از راک استار بعید بود

به خودی خود بازی خوبی بود. بد نبود ولی این پسرفت باور نکردنی باعث میشه اعصابم خورد بشه از دست راک استار
من که رفتم سن اندریاس بزنم
راک استار مهره مار داره هر چی میده جذابه دلیلش داستان های فوق العاده و کاراکتر های متناسش هست اینطور که شما می گید باید RDR می رفت ته جدول ولی GOTY سال 2010 شد. دلیلش داستان و گیم پلی قوی هست شما انتظار دارید محیط عین سان آندریاس باشه یعنی یه محیط تکراری؟ تعداد کسانی که می خوان بازی تکراری انجام بدن خیلی کمه من به سلیقه شما احترام می ذارم ولی راک استار همیشه می خواد طبق بیشترین خواسته ها عمل کنه... توی نسخه آینده شاهد سان آندریاس جدید با بافت شهری بهبود یافته و زیبا خواهیم بود این برقراری تعادل از سوی راک استار باعث موفقیت هاشه...

داستان بازی و روند بازی خیلی جذاب و متفاوت از قبلی ها بود

در مورد آنلاین هم من لپ تاپم گیمینگ نیست مجبورم با اکس باکس بازی کنم اون رو هم که جی تگ کردم نمی تونم برم لایو... اوضاع اقتصادی خرابه وگرنه می رفتم تو کارش با داشته های من نمیشه باید یه ذره مایه تیله کنم که یه مقدار اوضاع خرابه

Shadow-Man
12-05-2012, 08:48
نه نمی خوام نقشه اش مثل سن اندریاس باشه ولی انتظار دارم همیشه خارج شهر هم داشته باشه.
چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه نبودن هواپیماست. نمی فهمم راکستار چی فکر کرده که هواپیما نذاشته
من با داستانش اصلا حال نکردم. این هم بگم من تو داستان خیلی سخت گیرم. داستان هایی که تا حالا با هاشون حال کردم مافیا یک بود و سن اندریاس (من 4-5 سال بازی نکردم تازه سیستم خریدم)
باز هم میگم بازی خوبی بود ولی نه در حد سن اندریاس من دوست دارم بازی هر چه بیشتر وسیع و با جزئیات باشه سن اندریاس واقعا منو ارضا کرد

aha2012
12-05-2012, 10:28
نه نمی خوام نقشه اش مثل سن اندریاس باشه ولی انتظار دارم همیشه خارج شهر هم داشته باشه.
چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه نبودن هواپیماست. نمی فهمم راکستار چی فکر کرده که هواپیما نذاشته
من با داستانش اصلا حال نکردم. این هم بگم من تو داستان خیلی سخت گیرم. داستان هایی که تا حالا با هاشون حال کردم مافیا یک بود و سن اندریاس (من 4-5 سال بازی نکردم تازه سیستم خریدم)
باز هم میگم بازی خوبی بود ولی نه در حد سن اندریاس من دوست دارم بازی هر چه بیشتر وسیع و با جزئیات باشه سن اندریاس واقعا منو ارضا کرد
یه 6-7 ماه دیگه صبر کن راک استار Gta 5 رو بده بیرون بعد میبینی تمام چیزایی که میخوای توش هست.از محیط بزرگ بگیر تا هواپیما و سگ و گربه :دی

FOURTH RETURN
17-05-2012, 13:11
دلیل اینکه هواپیما تو این بازی نبود اینه که بازی همش توی یه شهره حالا اومدیم سوار هواپیما شدی تو کدوم فرودگاه میخوای فرود بیای؟ وسط خیابون؟

Artam01
17-05-2012, 14:44
رفقا، اینو میشه با فرمون و دنده و کلاچ رانندگی کرد؟

aha2012
17-05-2012, 15:20
رفقا، اینو میشه با فرمون و دنده و کلاچ رانندگی کرد؟
این نسخه رو نمیدونم ولی من نسخه قبلش یعنی سن آندرس رو با فمون بازی میکردم:20:

ali_agha1981
17-05-2012, 18:01
چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه نبودن هواپیماست. نمی فهمم راکستار چی فکر کرده که هواپیما نذاشته من دلیل اینکه چرا توی بازی نمیشه هواپیما سوار شد رو میدونم
دلیلش این هست که به علت حجم بالا و با جزییات بودن بازی... وقتی شما سوار هواپیما بشی به علت سرعت بالای هواپیما ، امکان لود شدن بعضی از مناطق و بافت ها و... در بازی وجود ندارد.
این توجیه خود راک استار در آخرین مصاحبه اش بیش از انتشار GTA IV بود..
اگه میشد امکان سوار شدن هواپیما هم باشه باید راک استار قید گرافیک بالا و یه سری جزییات در بازی رو میزد...

Rǎmin
18-05-2012, 20:35
سلام.
من هم رمم خوبه هم گرافیکم اما نمیدونم چرا GTA IV برام نمیکشه.یه وقت هایی خوبه تو بازی یه وقت هایی هم انقدر تیک پیدا میکنه که خودت مجبور میشی بیای بیرون!!!!:41:
کسی میدونه راه حلش چیه؟:44:

ali_agha1981
18-05-2012, 21:45
سلام.
من هم رمم خوبه هم گرافیکم اما نمیدونم چرا GTA IV برام نمیکشه.یه وقت هایی خوبه تو بازی یه وقت هایی هم انقدر تیک پیدا میکنه که خودت مجبور میشی بیای بیرون!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه راه حلش چیه؟جدیدترین پچ بازی رو دانلود کنید مشکل حل میشه..
بهتر است این بازی رو ...روی ویندوز xp نصب کنید .چون روی سون این بازی مشکل افت فریم داره..

به این تاپیک هم یه سری بزنید ..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shadow-Man
18-05-2012, 22:18
من دلیل اینکه چرا توی بازی نمیشه هواپیما سوار شد رو میدونم
دلیلش این هست که به علت حجم بالا و با جزییات بودن بازی... وقتی شما سوار هواپیما بشی به علت سرعت بالای هواپیما ، امکان لود شدن بعضی از مناطق و بافت ها و... در بازی وجود ندارد.
این توجیه خود راک استار در آخرین مصاحبه اش بیش از انتشار GTA IV بود..
اگه میشد امکان سوار شدن هواپیما هم باشه باید راک استار قید گرافیک بالا و یه سری جزییات در بازی رو میزد...

من شخصا ترجیح میدم گرافیک در حد سن اندریاس باشه ولی هواپیما داشته باشه.
فقط هواپیا نیست.
وقتی بعد از وایس سیتی سن اندریاس اومد با اون همه پیشرفتش انتظار داشتم حداقل نصف اون پیشرفت رو داشته باشه. اگه نه، حداقل پس رفت نداشته باشه
کلا حس نمیکردم یه بازی جدید میکنم خیلی حالم گرفته شد.
هلی کوپتر جنگی چرا نداشت. شهرش هم همه اش یکنواخت بود. همه جاش مثل هم بود. محله فقیر نشین و پولدار نشینش خیلی فرق نداشت.
مناطق خارج شهر هم نداشت. کلا شهرش کوچیک بود.
پول هایی که در میاوردیم هیچ فایده ای نداشت. شاید من بلد نبودم
رانندگیش واقعا رو اعصاب بود. سر پیچ ها حتما باید ترمز میکردی تا بتونی بپیچی. شاید من بلد نبودم ولی وقتی مسابقه میدادی بقیه راننده ها هم همین طوری میپیچیدن ولی تو سن اندریاس راننده های دیگه کمتر از iv سر پیچ ترمز میکردن.( انی رو به خاطر این گفتم که به رانندگی من ربطی نداره)
مرحله ها تنوع نداشت.
جت پک نداشت

به هر حال ممنون که توضیح دادید
china town wars هواپیما داره؟

یه سوال دیگه فقط منم که در مورد iv این طور فکر میکنم؟

VAMP!RE
26-05-2012, 23:30
سلام دوستان ...!!
من یه فایل exe از سی دی نصب بازی که داخل پوشه rgsc از پوشه shb هست رو گم کردم یعنی ویروس کش پاکش کرده اگه میشه یکی این فایل رو برام آپلود کنه تا ما دانلود کنیم....
آدرس فایل ...: gta IV /SHB/RGSC/RGSC.exe

ممنون ..!!

سلام چی شد آپ نکردین همش دو سه مگه قدیما بهتر بودین فک کنم به خاطر پوسته جدید فرومه ....!!!!
راستی اینجا چرا این شکلی شده قبلا قشنگ تر بود ...!!
آقا مهدی کجاست ؟....!!!یکی مارو از سر درگمی در بیاره نکنه اینجا پی سی ورد نیست ...!!!
آقا مهدی ..............!!

IceLord
27-05-2012, 01:25
سلام چی شد آپ نکردین همش دو سه مگه قدیما بهتر بودین فک کنم به خاطر پوسته جدید فرومه ....!!!!
راستی اینجا چرا این شکلی شده قبلا قشنگ تر بود ...!!
آقا مهدی کجاست ؟....!!!یکی مارو از سر درگمی در بیاره نکنه اینجا پی سی ورد نیست ...!!!
آقا مهدی ..............!!

سلام عزیز

من همین چند روز پیش بازی رو نصب کردم و تقریبا حدود 60 % رو رفتم.

اون فایلی که شما آدرس دادی تو فایل های من نبود.

نزدیکترینشون RGSCLauncher.exe بود که تو آدرس Grand Theft Auto IV\RGSC بود.

حالا همین رو آپ کردم. انشالله که همین باشه.

دانــلــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم فایل اصلی 598 کیلوبایت

پ.ن: منظور شا فایل داخل ستاب هست؟
اینو یه امتحان بکنید. لینک از خود راک استار

دانــلــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

FOURTH RETURN
03-06-2012, 10:57
هلیکوپتر کی میگه نداشت؟ یادت رفته مرحله آخرش با هلیکوپتر جنگی بود ؟ اما کنترل هلیکوپترش افتضاح بود من مرحله آخر رو هزار بار رفتم تا آخرش شانسی هلیکوپتر رو کنترل کردم هنوز هم دارم حرص میخورم از مرحله آخرش پول هم بیشتر بدرد خرید اسلحه و مهمات میخوره البته اونم اگه چیت بزنی دیگه پول لازم نداری برای تاکسی و کافی نت هم پول لازمه اما خیلی کم و همچنین برای لباس و تفریحات

VAMP!RE
07-06-2012, 23:18
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده .....:

سیستمم :
core I7
gtx 560 ti
16 gig ram

قبلا همینو بازی میکردم سالم بود ...!!

تو تاپیک مشکلات نصب پرسیدم کسی جواب نداد گفتم شاید اینجا دوستان جواب بدن ....!!

FOURTH RETURN
17-06-2012, 10:57

احتمالا Visual C++ رو نصب نکردی یا ورژنش قدیمیه باید حداقل Visual C++ 2005 SP1
رو نصب کنی حتما باید 2005 سرویس پک 1 به بالا باشه

FOURTH RETURN
17-06-2012, 11:00
اینم یه انجمن خارجی که درباره این مشکله:

zzza
30-07-2012, 18:27
من تازه بازی رو ریختم ویندوز هم سون هستوفتی بازی رو اجرا میکنم ارور aplication field to launch میدهبعد فایل های رجیستری هم درست کردم باز کار نکرداصلا سوسیال کلاب هم وصل نمیشه(اکانت هم ساختم)

Spaniuly
30-07-2012, 18:38
این بازی بر اساس ویندوز های اکس پی سرویس پک 3 و ویندوز ویستا سرویس پک 1 ساخته شده یعنی بر روی این ویندوز ها نصب و اجرا میشه راه کار هایی برای نصبش روی ویندوز سون ارائه شده که با جستجو در این تاپیک می تونید پیدا کنید یا اینکه توی بخش مشکلات نصب مطرح کنید توی اون تالار تاپیک مخصوص همین بازی هست

IOG
30-07-2012, 20:58
من یادمه یه پچی گرفته بودم که هم تنظیمات گرافیکی رو بیشتر میکرد و هم مشکل تیک رو تا حدودی حل میکرد ولی بهر حال باید به تیک زدن عادت داشته باشی...البته من رو کامپیوتر یکی از اقوام دیدم که اصلا تیک نمیزد حتی بدون پچ...

saadat68
01-08-2012, 00:35
سلام

بچه ها چیزی نیست که بشه اگه یه مرحله ای رو گیر کردیم رد کنه :31: والا من بعضی مراحل رو که گیر میکنم یا خوشم نمیاد یا اصلا وقت و حوصله شو ندارم واسه همین همون دو سه سال پیش چند مرحله اشو که رفتم آنیستالش کردم ولی دوباره میخوام نصبش کنم

Captain MacMillan
01-08-2012, 01:57
سلام چند تا سوال راجع به این بازی داشتم!

اگر بخوایم Save این بازی بعد از پاک کردن بمونه چکار باید بکنیم؟

من تو این بازی واقعا نمی دونم غیر از چند تا Quest که بعضیش هم واقعا اعصاب خرد کنه کار دیگری هم برای انجام دادن هست؟! منو راهنمایی کنین! البته به غیر از بیکار توی شهر گشتن!

تو این بازی اگر بخوام از همون اول قابلیت رفتن به رستوران و ورزش و ... با دوستم فراهم باشه چه باید بکنم؟

saadat68
02-08-2012, 02:44
سلام

بچه ها چیزی نیست که بشه اگه یه مرحله ای رو گیر کردیم رد کنه :31: والا من بعضی مراحل رو که گیر میکنم یا خوشم نمیاد یا اصلا وقت و حوصله شو ندارم واسه همین همون دو سه سال پیش چند مرحله اشو که رفتم آنیستالش کردم ولی دوباره میخوام نصبش کنم

کسی نمیدونه ؟ :41:

aha2012
02-08-2012, 04:27
کسی نمیدونه ؟ :41:

از چیت استفاده کن.یه سرچ کنی کلی پیدا میشه.اعدادی که پیدا کردیو تو موبایلت بزن

Captain MacMillan
02-08-2012, 05:25
lol کسی پیدا میشه جواب منو بده؟ تو این بازی مثلا شاهکار ! کاری به جز Quest های مسخره هست برا انجام دادن؟ لطفا یکی تو pm بگه!

J@viD
02-08-2012, 09:13
اره تو این بازیه مسخره میتونی هلیکوپتر سوار شی بری بالای empire state
میتونی با تریلی اتوبانو بند بیاری بعد که حسابی شلوغ شد یه نارنجک بندازی وسطه ماشینا بعدم وایسی یکی یکی ترکیدنشونو نگاه کنی :21:
خیلی کارای باحال میشه کرد
بعدم بازیه من با بالاترین تنظیمات هیچ لگی نداره یه پچ با یه کرک که تو همین تایپیک بود دانلود کردم ریختم

IOG
02-08-2012, 14:00
آقا خیلی کارا میشه کرد. مثلا من زیر پای خودم نارنجک مینداختم ببینم چقد پرتاب میشم.:39:

بعضی وقتا که حوصلم سر میرفت یه کاری میکردم پلیس بیفته دنبالم بعد مثل یه بازی اکشن مرحله بازی میکردمٌ از این طرف میرفتم اونطرف و سنگر و خلاصه پلیس کشی.:3:

saadat68
02-08-2012, 17:47
از چیت استفاده کن.یه سرچ کنی کلی پیدا میشه.اعدادی که پیدا کردیو تو موبایلت بزن

نه ببین من میخوام یه سری مراحلو که خوشم نمیاد رد کنه مثلا یادمه یه مرحله ای بود که با هلی کوپتر بیاد یه کشتی رو میزدی خب کنترل این هلی کوپتر خیلی سخت بود و من اعصاب اینو نداشتم میخوام اینجور مراحل رو رد کنم با چیت که نمیشه میشه ؟

مثلا با چه چیتی ؟ :13:

LordPedi
04-08-2012, 06:16
بابا این بازی که محشره، سوار ماشین مورد علاقت شو، نیویورکو بدون نیاز به Green card دور بزن، خوداییش کپ خودشه. پلیش کشون راه بنداز، برو بالای یه ساختمون هی پلیس بکش، آخ چه حالی میده :evil:
برو کاواره یه صفایی به خودت بده، اگه انگلیسیت خوبه برو تئاتر ببین حال کن، برو بالای یه ساختمون، با چیت یه ماشین همون جا سوار شو، با ماشین از اون بالا سقوط کن پایین، خود کشیم از ارتفعات حال میده،
و چیزی که من عاشقش بودم تو GTA IV فقط زیر گرفتن آدما بود، آخ جه حالی میداد، طوری که الان وقتی با ماشین رانندگی میکنم میخوام امتحانش کنم :4:
و اگه خیلی ادعات میشه، وقتی درجه تعقیبت بالا میره ببین میتونی چقدر با ماشین از دست پلیس فرار کنی.برو پولدارشو، لباسای گرون بخر ببین چه شکلی میشی . ... . ..
و واسه اینکه حال و حولت تکمیل شه، برو DLC هاشو جور کن، یعنی The Lost and Damnde و The Balad of Gay Tony رو هم امتحان کن، اونا هم خیلی با حالن.
کلا GTA باید همیشه رو سیستمت نصب باشه، هر موقع دلت واسه خیابونای نیویورک تنگ شد، یه چرخی بزنی توش :goatee:

Khan gholi
04-08-2012, 10:35
الان جایی هست بشه این DLC هاش رو مستقیم دانلود کرد؟
از کجا میشه این خود اهنگ اولش که برای لودینگ میزاره دانلود کرد؟
به نظر من مزخرف ترین جای این بازی همین fun club هست,خیلی خنکه.شوخی داخل بازی به مراتب خنده دار تره.یک مشکل دیگه ایی هم که داره همش همه می خواند باهات قرار بزارند

soheilmhz
06-08-2012, 21:33
سلام
من سیستمم اینه:
cpu:+3800 2Ghz amd
vga:6570 2g amd
ram:4g bus800
آخرین آپدیت گرافیک و پچ های بازی ها هم گرفتم
ولی این بازی رو خیلی کم فریم میگیرم.میشه کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــک کنین لطفن مشکل کجاس؟؟؟؟؟؟؟مرسی

IOG
06-08-2012, 21:50
نه ببین من میخوام یه سری مراحلو که خوشم نمیاد رد کنه مثلا یادمه یه مرحله ای بود که با هلی کوپتر بیاد یه کشتی رو میزدی خب کنترل این هلی کوپتر خیلی سخت بود و من اعصاب اینو نداشتم میخوام اینجور مراحل رو رد کنم با چیت که نمیشه میشه ؟

مثلا با چه چیتی ؟ :13:

خب معلومه نمیشه!!!

IOG
06-08-2012, 21:51
سلام
من سیستمم اینه:
ولی این بازی رو خیلی کم فریم میگیرم.میشه کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــک کنین لطفن مشکل کجاس؟؟؟؟؟؟؟مرسی

کلا بازیش همینطوریه. مجبوری با تیک بازی کنی دیگه!
گرافیکش الکی سنگینه دیگه...

Khan gholi
07-08-2012, 10:34
سلام
من سیستمم اینه:

اینو نصب کن درست میشه GTA IV 1.0.7.0 Patch
خیلی از باگ ها برطرف میشه و دیگه توی بازی تیک نمی بینی

Hamid Reza
07-08-2012, 11:14
سلام
آخرين ورژن بازي GTA اسمش چيه دقيقا؟
ميخوام تهيه كنم

IOG
07-08-2012, 12:16
سلام
آخرين ورژن بازي GTA اسمش چيه دقيقا؟
ميخوام تهيه كنم

GTA IV چهار دی وی دی...

orochi
07-08-2012, 12:34
GTA IV چهار دی وی دی...

نه عزیزم جی تی ای 11 رو ندیدی 2 دی وی دی

IOG
07-08-2012, 12:42
نه عزیزم جی تی ای 11 رو ندیدی 2 دی وی دی

GTA 11 ؟:18: تا جایی که ما میدونیم آخریش IV بود...

clau
07-08-2012, 12:48
اخرین جی تی ای که بازار اومده این بودهGrand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City که شامل دو قسمت جداگانه The Lost and Damned و The Ballad of Gay Tony هستش 4تاdvdهم هست

orochi
07-08-2012, 12:56
اخرین جی تی ای که بازار اومده این بودهGrand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City که شامل دو قسمت جداگانه The Lost and Damned و The Ballad of Gay Tony هستش 4تاdvdهم هست
نه عزیزم شما تو رشت هستی فکر میکنی فقط همینه جی تی ای 11 امده با 2 دی وی دی

رضا جنگنده
07-08-2012, 14:12
جی تی ای تازه قراره پنجش بیاد.شما می گید 11 اومده؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
اونایی که شما میگید رو با نصب یه سری ماشین و تفنگ و گاهی ماموریت جدید به نام یه جی تی ای جدیدی معرفی می کنن.

IOG
07-08-2012, 15:53

شما یه سری به سایت های راکستار و گیم اسپات بزنی می بینی GTA V قراره تازه بیاد. من اصلا حواسم به GTA IV:EFLC نبود (در جواب اون دوست عزیز که آخرین ورژن رو پرسیدن) ولی فک کنم IV قشنگتر باشه...

orochi
07-08-2012, 17:23
جی تی ای تازه قراره پنجش بیاد.شما می گید 11 اومده؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
اونایی که شما میگید رو با نصب یه سری ماشین و تفنگ و گاهی ماموریت جدید به نام یه جی تی ای جدیدی معرفی می کنن.

سلام باباشوخی کردم ولی 5 که من دارم بازی میکنم چطور میگی میخواد تازه بیاد داداش:11:

kiar
07-08-2012, 17:29
سلام باباشوخی کردم ولی 5 که من دارم بازی میکنم چطور میگی میخواد تازه بیاد داداش:11:
منظور از gta 5 همون GTA V که تازه میخواد بیاد V توی اعداد رومی به معنی پنج

IOG
07-08-2012, 17:39

اونی که داری San Andreas هستش ولی هیچ جا ننوشته 5 درسته؟
بعد از GTA III بترتیب Vice city و بعدشم San Andreas اومد و بعدش GTA IV و حالا قراره GTA V بیاد...

orochi
07-08-2012, 17:57
اونی که داری San Andreas هستش ولی هیچ جا ننوشته 5 درسته؟
بعد از GTA III بترتیب Vice city و بعدشم San Andreas اومد و بعدش GTA IV و حالا قراره GTA V بیاد...

سلام
بله داداش درسته

ali_metal_357
08-08-2012, 10:55
مخواستم بدونم خرید نسخه اصل این بازی چه مزیتی داره ؟

منظورم اصل اروپایی است نه کرک شده های توی بازار ایران ؟

در کل میخوام ارزیابی کنم ببینم ارزش خرید داره یا نه

ضمنا اگر کسی جایی را برای فروش نسخه اصل اروپایی سراغ داره معرفی کنید

با تشکر

IOG
08-08-2012, 12:15
نسخه اصل به طور کلی در بازی ها فقط برای آنلاین بدرد میخوره و یکسری آیتم هایی که تو بازی باز میکنه اگه مثلا شما آنلاین باشی و آمارت آپلود شه. اینا رو میخوای؟؟؟

ali_metal_357
08-08-2012, 12:18
این که ان لاین داره فوق العادس

با ای پی ایران مشکل نداره ؟

مراحل اضافه نمیشه به بازی ؟ منظورم اینه که داستان بازی ادامه پیدا نمی کنه ؟

IOG
08-08-2012, 12:38
منظورم به طور کلی بود. نمیدونم داره یا نه؟

ali_metal_357
08-08-2012, 17:49
از کجا می تونم تهیه کنم ؟؟

J@viD
08-08-2012, 20:17
من سرچ میکردم کسایی که انلاین بازی کرده بودن میگقتن انلاینشو بیشتر از 1 به 1 نمیشه با اینترنت ایران بازی کرد مگه اینکه اینترنتت خیلی خوب باشه
قبل اینکه بخری خوب سرچ کن که بعدا پشیمون نشی

kiar
22-08-2012, 10:33
سلام
کسی تا حالا این بازیو که با حجم خیلی کم حدود چند مگ تو اینترنت گذاشتن رو دانلود کرده؟ میخواستم بدونم اینا واقعا درست کار میکنن من خودم چند تاشو دانلود کردم ولی هر کدوم یه مشکلی داشتن!!!

IOG
22-08-2012, 11:26
سلام
کسی تا حالا این بازیو که با حجم خیلی کم حدود چند مگ تو اینترنت گذاشتن رو دانلود کرده؟ میخواستم بدونم اینا واقعا درست کار میکنن من خودم چند تاشو دانلود کردم ولی هر کدوم یه مشکلی داشتن!!!

خب معلومه بازی 4 دی وی دی وقتی بشه چند مگ خرابه دیگه!

kiar
22-08-2012, 16:03
یه سوال دیگه هم داشتم:
من دو سال پیش این بازیو روی ویندوز Xp نصب کردم و راحت اجرا شد ولی الان ویندوزم سونه حالا این بازی روی سون اجرا میشه یا نه ؟ چندتا از دوستام میگن این بازی رو نمیشه روی سون اجرا کرد برای همین میخوام مطمئن بشم.:27:

clau
22-08-2012, 18:00
یه سوال دیگه هم داشتم:
من دو سال پیش این بازیو روی ویندوز Xp نصب کردم و راحت اجرا شد ولی الان ویندوزم سونه حالا این بازی روی سون اجرا میشه یا نه ؟ چندتا از دوستام میگن این بازی رو نمیشه روی سون اجرا کرد برای همین میخوام مطمئن بشم.:27:
برای نصب این بازی گفته بودن که windows xp service pack 3 لازمه برای اجراش - روی ویندوز 7 32 بیتی نصبش کردم بدون هیچ مشکلی راحت اجرا شد:20:

IOG
22-08-2012, 21:14
یه سوال دیگه هم داشتم:

ویندوز XP روون تر اجرا میکنه. ولی رو سون باید سیستمت قوی باشه. ممکنه بازم یکم مشکل داشته باشی. من یه پچی داشتم که مشکل رو تا حدودی حل میکرد ولی یادم نیست چه ورژنی بود... احتمالا آخرین پچو بگیری درست شه.

kiar
22-08-2012, 22:59
سلام
کسی راه حلی برای رفع این ارور داره بعد از نصب آپدیت این مشکل به وجود اومد چند تا فایل xlive از اینترنت پیدا کردم و به پوشه system32 ریختم ولی بازم درست نشد :

FOURTH RETURN
23-08-2012, 12:43
سلام
کسی راه حلی برای رفع این ارور داره بعد از نصب آپدیت این مشکل به وجود اومد چند تا فایل xlive از اینترنت پیدا کردم و به پوشه system32 ریختم ولی بازم درست نشد :

این ورژن با ویندوز اکس پی سازگارتره بهتره روی اکس پی نصب کنید

kiar
23-08-2012, 12:52
این ورژن با ویندوز اکس پی سازگارتره بهتره روی اکس پی نصب کنید

توی سون اجرا شد نمیخوام به خاطر این بازی ویندوز عوض کنم لطفا یه راه حل بگین

kiar
23-08-2012, 20:37
لطفا یکی به من جواب بده از صبح تا حالا منتظرم ولی کسی به این تاپیک نیومده !!!

J@viD
23-08-2012, 21:39
تا جایی که من میدونم برا این بازی نه ایکس لیو نصب کردم نه افت فریم داشتم
فقط اپدیت 1.7 رو نصب کنید + این کرکی که اپلود میکنم نصب کنید بدون مشکل اجرا میشه
ویندوز سون 64

kiar
23-08-2012, 22:26
تا جایی که من میدونم برا این بازی نه ایکس لیو نصب کردم نه افت فریم داشتم
فقط اپدیت 1.7 رو نصب کنید + این کرکی که اپلود میکنم نصب کنید بدون مشکل اجرا میشه
ویندوز سون 64

لینک خرابه
البته من چند تا کرک امتحان کردم درست نشد فکر کنم مشکل از کرک نیست مشکل از فایل xlive هستش!
دوستان لطفا راهنمایی بکنین این کارهارو کردم ولی درست نشد :
چند فایل xlive دیگه جایگزین کردم.
کرک بازیو عوض کردم کرک 1911 ریختم.
یه آپدیت دیگه هم امتحان کردم البته عین همون بود فقط از یه جای دیگه دانلود کردم. منظورم آپدیت رسمی راک استار 1.0.7

YAHYA-PRO
24-08-2012, 10:17
برای من کرکی که پیوست کردم کار میکنه

ali_agha1981
01-09-2012, 20:50
سلام..
کسی اینجا سیو کامل بازی GTA IV رو داره ؟ کلی اینترنت رو گشتم یکی دو تا سیو پیدا کردم ولی کار نمیکنه..!!

لطفا یکی لینک دانلود بذاره.. در ضمن این سیو بازی رو باید کجا paste بکنم ؟ این xlive چیه ؟ اونو باید کجا بریزم.؟؟

Amir Hossein
01-09-2012, 23:58
لینک خرابه
البته من چند تا کرک امتحان کردم درست نشد فکر کنم مشکل از کرک نیست مشکل از فایل xlive هستش!
دوستان لطفا راهنمایی بکنین این کارهارو کردم ولی درست نشد :
چند فایل xlive دیگه جایگزین کردم.
کرک بازیو عوض کردم کرک 1911 ریختم.
یه آپدیت دیگه هم امتحان کردم البته عین همون بود فقط از یه جای دیگه دانلود کردم. منظورم آپدیت رسمی راک استار 1.0.7

سلام
بهتره از آپدیت 1.0.4 استفاده کنید
هم بهترین فریم رو میده
هم سازگاری بهتر با نرم افزار های ادیت بازی رو داره

shayankh450
01-10-2012, 22:37
علی جان برو به این سایت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هر سیوی که خواستی دانلود کن

Lampard Fc
13-12-2012, 21:01
سلام تو سایت این بازی راهنما نداره من چندتا مرحله رو گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم؟:n13:

alitech
01-01-2013, 18:22
سلام تو سایت این بازی راهنما نداره من چندتا مرحله رو گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم؟:n13:

سلام راهنمای قدم به قدم رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کن
GTA IV Walkthrough ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vigorous
06-03-2013, 02:20
سلام
من لینک دانلود خود بازی رو میخواستم.

Ghaioom
06-03-2013, 15:54
سلام
من لینک دانلود خود بازی رو میخواستم.

vigorous
06-03-2013, 18:46
لینکش کار نمیکنه

Spaniuly
06-03-2013, 21:31
این جور گیم ها رو از تورنت دانلود کنید خیالتون راحته... من گیم های با ارزش رو از تورنت می گیرم راحت و بی دردسر...

vigorous
07-03-2013, 00:01
این جور گیم ها رو از تورنت دانلود کنید خیالتون راحته... من گیم های با ارزش رو از تورنت می گیرم راحت و بی دردسر...
13 گیگ هست. من اینترنت سرعت بالایی هم دارم ولی از تورنت با سرعت خیلی پایین دانلود میکنه.

Spaniuly
07-03-2013, 08:09
شما تورنت درست و جسابیش رو پیدا کن از لینک مستقیم سریع تر دانلود می کنه

FOURTH RETURN
24-03-2013, 00:53
یادش بخیر بهترین بازی دنیا همین جی تی ای بود مثل این کال اف دیوتی و نید فور اسپید نیست فرت و فرت هر سال الکی بازی چرت بده بیرون

GOLDFINCH
25-03-2013, 18:36
یادش بخیر بهترین بازی دنیا همین جی تی ای بود مثل این کال اف دیوتی و نید فور اسپید نیست فرت و فرت هر سال الکی بازی چرت بده بیرون

دقیقاً همین طوره ... الان 5 ساله که هنوز نسخه ی جدیدش نیومده ... همیشه بهترینه . حتی الان که بازیه 5 سال پیشه گرافیکش از خیلی از بازیا بیشتره و یا برابری می کنه .

Spaniuly
25-03-2013, 21:00
چیزی که جی تی ای رو متمایز کرده از سایر بازی ها سبک خاص اون هست که در قالب یک گیم شبیه سازی جالبی از زندگی و گذران زندگی رو در یک شهر بزرگ آمریکا رو شبیه سازی کرده تقریبا هیچ بازی به این حد نتونسته یک سیمولاتور واقع گرایانه و نزدیک به واقعیت رو ارائه بده نمی گم جی تی ای منطبق بر واقعیت هست ولی بین سایر عناوین از این لحاظ نزدیک ترین به واقعیت هست بازی مافیا 2 هم طرفدار زیاد داره دلیلش تقریبا همینه یک شبیه ساز نسبتا نزدیک به زندگی در یک شهر آمریکایی و اونم در دهه 40 50 قرن بیستم رو ارائه کرده همین باعث گیرایی و جذابیت میشه... یعنی گیمر به صورت شدیدی با گیم و اجزای اون ارتباط برقرار می کنه یعنی محدود به چند چیز خاص نیست یعنی وقتی شما به GTAIV فکر می کنید یاد قایق رونی هاش یاد ماشین سواری هاش یاد رفتن به کافی نت در یکی از خیابونای باحال شهر لیبرتی یاد بانک زنی خفن و نفس گیر یاد دزد و پلیس بازیهاش یاد لودگی های افراد باحالی که توش وجود داشت یاد تیکه های جالبی که توش می نداختن یاد کمک کردن به آدمایی که مشکلات متفاوتی درگیر بودن... کمتر بازی می تونید داشته باشید که اینقدر ایجاد حس عمیق بکنه در عمق وجود یک گیمر برای همین GTA تبلور هنر و ذوق بالای برترین گیم ساز ها و مغزهای متفکر هست و ما کاری جز افتخار کردن به این قدرت و توانایی بشر نمی تونیم بکنیم

Iloveu-ALL
06-04-2013, 14:21
سری بازیهای GTA بدلیل وسعت و بزرگی محیط ها، دارای نکات و رازهای زیادیه که شما هم حتما چندتاشونو در حین بازی دیدید. اما نکات عجیبی هم در این سری بازی از طرف بعضی گیمرها گزارش شده که چندتا نمونه اشو براتون میگم:
یه عده مدعی شدند که تونستن "پا گنده" یا همون "Yetti" رو هم تو این بازی ببینن. یا بعضیا تونستن روح مادر CJ رو رویت کنن. یه چند نفری هم ادعا کردن تونستن ببینن که CJ اصلا مرد نیست!

اما اینجا براتون از رازی در بازی خواهیم گفت که واقعا وجود داره: "مجسمه شادی در GTA IV"
این مجسمه دقیقا شبیه مجسمه آزادیه، با این تفاوت که صورت مجسمه داخل بازی دارای یک پوزخند مرموز و ترسناکه:

این مجسمه در "جزیره شادی" وجود داره و راه رسیدن به این جزیره، قایق یا شنا کردنه. ولی برای رفتن به داخل مجسمه باید به قسمت بالای برج رفت و اینکار با یه وسیله پرنده (مثل هلی کوپتر) امکان پذیره.
قبل از ورود به داخل برج، یک درب وجود دارر که این عنوان در کنارش به چشم میخوره :
"اینجا هیچ چیز مخفی وجود نداره" (No Hidden Content This Way)

بعد از عبور از درب، به یک نردبان خواهید رسید و با بالا رفتن از نردبان، همچین صحنه ای را مشاهده خواهید کرد :

بله! یک قلب بزرگ و تپنده در داخل مجسمه وجود داره که بوسیله زنجیرهایی در هوا معلق نگه داشته شده و صدای تپش وهم برانگیز این قلب که در فضای برج میپیچه.

نکته دیگه اینکه این قلب به هیچ عنوان قابل نابودی نیست، با هر سلاحی که به آن شلیک کنید، هیچ اتفاقی براش نخواهد افتاد. بعضی از گیمرها با راکت انداز هم به این قلب شلیک کردن و تنها نتیجه اش این بوده که کبوتر بینوایی که در آنطرف برج زندگی میکرده، به رحمت خدا رفته!

اما واقعا این قلب چیه؟ اینجا چه میکنه؟ چرا باید در داخل مجسمه، یک قلب تپنده وجود داشته باشه؟ و از همه مهمتر چرا این قلب با زنجیر به اسارت کشده شده؟

برای رسیدن به جواب، اول باید کل مجسمه رو بررسی کنیم:

چهره این مجسمه بسیار شبیه وزیر امورخارجه ایالات متحده (و سناتور سابق)، یعنی خانم "هیلاری کلینتونه". نکته دیگه ای که این تشبیه رو باورپذیر تر میکنه اینه که در دست راست این مجسمه، یک فنجان قهوه وجود داره (اشاره به ماجرای دخالت خانم کلینتون در ماجرای مشهور "hot coffee" است که طی اون از شرکت راکستار شکایت شد)

بنظر شما این چهره شبیه "هیلاری کلینتون" نیست؟

مجسمه به همراه فنجان Hot Cofee در دست راستش

بله. در داخل مجسمه ای با چهره خندان خانم کلینتون، قلبی وجود داره که با زنجیر اسیر شده. بنظر شما این چه پیامی داره؟ آیا سازندگان بازی GTA بدین وسیله از خانم کلینتون انتقام گرفتند؟
آیا منظور اونها این بوده که "خانم کلینتون برخلاف ظاهر خندانش، دارای قلب سیاهی است که به اسارت هوای نفس دراومده؟"
آیا سازندگان، عملا خانم کلینتون رو به دورویی و دروغ متهم میکنند؟

نویسنده اصلی: مسعود متین

FOURTH RETURN
11-04-2013, 16:03
سری بازیهای GTA بدلیل وسعت و بزرگی محیط ها، دارای نکات و رازهای زیادیه که شما هم حتما چندتاشونو در حین بازی دیدید. اما نکات عجیبی هم در این سری بازی از طرف بعضی گیمرها گزارش شده که چندتا نمونه اشو براتون میگم:
یه عده مدعی شدند که تونستن "پا گنده" یا همون "Yetti" رو هم تو این بازی ببینن. یا بعضیا تونستن روح مادر CJ رو رویت کنن. یه چند نفری هم ادعا کردن تونستن ببینن که CJ اصلا مرد نیست!

چهره این مجسمه بسیار شبیه وزیر امورخارجه ایالات متحده (و سناتور سابق)، یعنی خانم "هیلاری کلینتونه". نکته دیگه ای که این تشبیه رو باورپذیر تر میکنه اینه که در دست راست این مجسمه، یک فنجان قهوه وجود داره (اشاره به ماجرای دخالت خانم کلینتون در ماجرای مشهور "hot coffee" است که طی اون از شرکت راکستار شکایت شد)

ببخشید CJ کیه ؟ یادم نمیاد اسمش رو شنیده باشم؟ یعنی چی متوجه شدن مرد نیست؟ چطوری فهمیدن؟ کسی اسکرین شاتی هم از پا گنده گرفته اونوقت؟ جریان اون hot coffee چیه؟ اصلا به قیافه مجسمه آزادی دقت نکرده بودم:n15:

Ramin khuzestan
27-05-2013, 20:22
بازی من :n06:

Mehrangta
29-05-2013, 18:39
ببخشید CJ کیه ؟ یادم نمیاد اسمش رو شنیده باشم؟ یعنی چی متوجه شدن مرد نیست؟ چطوری فهمیدن؟ کسی اسکرین شاتی هم از پا گنده گرفته اونوقت؟ جریان اون hot coffee چیه؟ اصلا به قیافه مجسمه آزادی دقت نکرده بودم:n15:

CJ همون carl jahnson بود در Gta san andreas شخص سیاه پوستی که وقتی می فهمه مادرش میمیره از غربت میاد
hot coffee هم در Gta san andreas بود که CJ طی مراحلی به خانه دوستانش (دختر ) میرفت و با بالا بردن --- appeal خود اونا رو جذب می کرد برای S.E.X

FOURTH RETURN
31-05-2013, 15:18
بازی من :n06:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این عکسا مال چه بازی ایه؟

FOURTH RETURN
31-05-2013, 15:19
CJ همون carl jahnson بود در Gta san andreas شخص سیاه پوستی که وقتی می فهمه مادرش میمیره از غربت میاد
hot coffee هم در Gta san andreas بود که CJ طی مراحلی به خانه دوستانش (دختر ) میرفت و با بالا بردن --- appeal خود اونا رو جذب می کرد برای S.E.X خوب اینا چه ربطی به هیلاری کلینتون داشت؟

Thor God
31-05-2013, 16:17
خب هیلاری کلینتون بود که گیر داده بود به این بازی و گفته بود چرا راک استار این کارو کرده که دولت استرالیا هم کله بازی ها رو جمع کرد فقط اونهایی که اصل بودن و از یک فیلتر رد شده بودن رو گزاشت بمونه
تو بازی سان آندریاس هم از این دست راز ها هست ؟ شنیدم یه قبر وجود داره که شبا نور میده ؟ جریانش چیه ؟
راستی مد ها رو چه جوری تو بازی نصب می کنن یه مد دیدم که تو همه ی خونه ها می شد وارد بشه خیلی جالبه اگه میشه بگید که چه جوری نصبش کنم ؟چند تا از مد های خوب بازی رو میدین ؟

من بازی برای چرخیدن تو شهر نصب کردم و موتور سواری و سره کار گزاشتن پلیس ها ! به نظرتون می ارزه که مراحلش رو برم یا سیو مرحله آخر رو دانلود کنم ؟
میشه سیو مرجله آخر رو بزارید ؟ و طریقه نصبش چه جوریه ؟

GOLDFINCH
31-05-2013, 22:02
از اون پا گنده کسی شات داره ؟

Thor God
31-05-2013, 22:11
تو یوتیوب فیلم یوفو هم هست

mehrdad123
01-06-2013, 11:12
اقا این بازی با بازی Gta iv eflc خیلی تقاوت داره؟میشه ماشین هایی که برای این بازی اومده رو بتونیم وارد eflc هم کنیم؟

FOURTH RETURN
01-06-2013, 15:13
خب هیلاری کلینتون بود که گیر داده بود به این بازی و گفته بود چرا راک استار این کارو کرده که دولت استرالیا هم کله بازی ها رو جمع کرد فقط اونهایی که اصل بودن و از یک فیلتر رد شده بودن رو گزاشت بمونه
تو بازی سان آندریاس هم از این دست راز ها هست ؟ شنیدم یه قبر وجود داره که شبا نور میده ؟ جریانش چیه ؟
راستی مد ها رو چه جوری تو بازی نصب می کنن یه مد دیدم که تو همه ی خونه ها می شد وارد بشه خیلی جالبه اگه میشه بگید که چه جوری نصبش کنم ؟چند تا از مد های خوب بازی رو میدین ؟

من بازی برای چرخیدن تو شهر نصب کردم و موتور سواری و سره کار گزاشتن پلیس ها ! به نظرتون می ارزه که مراحلش رو برم یا سیو مرحله آخر رو دانلود کنم ؟

متوجه نشدم هیلاری کلینتون برای چی اعتراض کرده به این بازی :n15:

FOURTH RETURN
01-06-2013, 15:15
مجسمه آزادی که تابلوه با هلیکوپتر بری بالا زود پیداش میکنی توی همون جزیره هست
برای نصبش هم برو به تاپیک مشکلات نصب و اجرای این بازی

FOURTH RETURN
01-06-2013, 15:23
اقا این بازی با بازی Gta iv eflc خیلی تقاوت داره؟میشه ماشین هایی که برای این بازی اومده رو بتونیم وارد eflc هم کنیم؟

بازی eflc در همون شهری هست که جی تی ای 4 هست شهر یه تغییراتی کرده اما ماشینها و وسایل نقلیه و موتور و قایقهای جدیدی به eflc اضاف شده همچنین تفنگهای بیشتر و بهتری اضاف شده از جمله مسلسل شات گان که اسلحه دوست داشتنی من بود شخصیتها هم یه کسای دیگه هستن

Ghaioom
01-06-2013, 16:09
نویسنده اصلی: مسعود متین
خوب به این بگین بقیه رازها رو در بیاره. :n02:
ببینیم کجا هست؟

بازی رو که نصب نداریم بریم چک کنیم :دی

تو گوگل هم جستجو کنید کلیپها رو میتونید پیدا کنید.
مثلا ufo in gta iv

تو یوتیوب فیلم یوفو هم هست

من سرچ کردم آورد ولی نرفتم تو سایت. خوب کجا پیدا میشه اون یوفو؟ دی

یکی لیست کامل رازها رو داره؟

FOURTH RETURN
01-06-2013, 19:36
نه يوفو تو بازي نيست اون يه مد هست كه بايد نصب بشه تو خود بازي اصلا نيست يتي هم توي سان آندرياس هست نه آي وي

Ramin khuzestan
01-06-2013, 22:01
این عکسا مال چه بازی ایه؟

IV دیگه:n01:

FOURTH RETURN
02-06-2013, 00:09
IV دیگه:n01:

حتما مده چون توی بازی اصلا ماشینها با مارک و اسم خودشون نیستن بوگاتی هم که اصلا تو بازی نبود

Thor God
02-06-2013, 21:12
خوب به این بگین بقیه رازها رو در بیاره. :n02:
ببینیم کجا هست؟

بازی رو که نصب نداریم بریم چک کنیم :دی

تو گوگل هم جستجو کنید کلیپها رو میتونید پیدا کنید.
مثلا ufo in gta iv

من سرچ کردم آورد ولی نرفتم تو سایت. خوب کجا پیدا میشه اون یوفو؟ دی

یکی لیست کامل رازها رو داره؟

این یارو تو سایت گیم تو دانلود هست ! یتونی بری باهش حرف بزنی.

راستش من خودم هم تو گوگل دیدم و ورد سایت نشدم چون فیلتر شکن ندارم

آره برای منم خیلی جالبه که بودم چه راز های دیگه هم داره این بازی
رفتم اون قلبه رو دیدم با آرپی جی زدم بهش مردم دیگه حالو حوضله نداشتم دوباره برم پیشش !!!!!!!!

نه يوفو تو بازي نيست اون يه مد هست كه بايد نصب بشه تو خود بازي اصلا نيست يتي هم توي سان آندرياس هست نه آي وي

آره فکر می کنم همین باشه

eimanpaladin
03-06-2013, 08:31
اقا کسی آخرین نسخه کرک این بازی رو داره ؟ممنون میشم برام قرار بدید

mehrdad123
03-06-2013, 09:58
نگفتید مود های بازی iv به eflc میخوره یا نه؟اگه نمیخوره از کجا باید بگیرم؟

Thor God
03-06-2013, 15:04
متوجه نشدم هیلاری کلینتون برای چی اعتراض کرده به این بازی :n15:

خب به خاطر همین صحنات زشتش !:n02:
تو اروپا اونقدر ها هم که فکر می کنی آزادی وجود نداره.

FOURTH RETURN
04-06-2013, 01:20
خب به خاطر همین صحنات زشتش !:n02:
تو اروپا اونقدر ها هم که فکر می کنی آزادی وجود نداره.

ولش کن اصلا بحث بیخودی بود من هم آخرش نفهمیدم یعنی به غیر از یه صحنه تو این بازی چیز دیگه ای نبوده که این یارو کلینتون بهش گیر بده؟
هزاران فیلم و بازی که همش صحنه دارن چرا کلینتون فقط به این گیر داده؟ به نظرت با عقل جور در میاد؟:n15::n02:

Thor God
04-06-2013, 11:38
دوست عزیز هیچ بازی و فیلمی وجود نداره که صحنات پورن رو به این سادگی و تابلوئی نشون بده.

شما یکی رو نام ببر ببینم ؟ همشون بدن نیمه عریان نشون میدن یا هم بوس کردن ساده نه در حده مد هات کافی در این بازی که اندام جنسی رو هم نشون میده

GOLDFINCH
04-06-2013, 13:19
بله حق با Thor God هست .

حتی سیمس هم که زندگی مجازیه، اینجور چیزا رو نداره .

اصلاً خوشم نیومد .
اصلاً انگار عقده دارن :n15:

p_p_k
05-06-2013, 13:40
سلام. بچه ها یه بازی جی تی ای نصب کردم اول این ارورو میده بعد رمز میخواد واسه اکتیو شدن..... چیکار کنم؟؟؟

GOLDFINCH
05-06-2013, 14:52
کرکش رو نصب گردی ؟

p_p_k
05-06-2013, 16:06
اره نصب کردم...

GOLDFINCH
05-06-2013, 16:11
یه کرک خوب دانلود و نصب کن حتماً درست میشه ...

p_p_k
05-06-2013, 20:50
لینک کرک سالم رو ندارین بهم بدین؟؟؟

FOURTH RETURN
06-06-2013, 00:22
دوست عزیز هیچ بازی و فیلمی وجود نداره که صحنات پورن رو به این سادگی و تابلوئی نشون بده.:n15::n15::n15::n15::n15::n04:

شما یکی رو نام ببر ببینم ؟ همشون بدن نیمه عریان نشون میدن یا هم بوس کردن ساده نه در حده مد هات کافی در این بازی که اندام جنسی رو هم نشون میده //////////????????????????????????????????????

FOURTH RETURN
06-06-2013, 00:34
بله حق با Thor God هست .

حتی سیمس هم که زندگی مجازیه، اینجور چیزا رو نداره .

اصلاً خوشم نیومد .
اصلاً انگار عقده دارن :n15: چیزی نداره همش از رو لباسه کی میگی همه چیز رو نشون میده؟

GOLDFINCH
06-06-2013, 09:59
چیزی نداره همش از رو لباسه کی میگی همه چیز رو نشون میده؟

اگه لباس داشتن که خوب بود ...

من به شما بیشنهاد می کنم که همه ی مدهاش رو نصب کن ...

FOURTH RETURN
06-06-2013, 11:52
مد جه ربطي به بازي داره? مد هم تقصير سازندكان بازيه? دوست داشتي نصب ميكني دوست نداشتي هم نصب نميكني حالا اين مدها رو از كجا ميشه دانلود كرد? ميخوام بازي رو دوباره نصب كنم با تمام مدهاش lol

stealer
06-06-2013, 12:39
یکی لینک اون مد هارو بده ما هم ببینیم :دی
:n26:

Iloveu-ALL
06-06-2013, 12:51

تو یه جزیره است کنار شهر با شنا کردن چند دقیقه بیشتر طول نمی کشه!
اگه ماموریت ها و مرحله ها رو برید به مجسمه برخورد می کنید!

Thor God
06-06-2013, 14:39
مد جه ربطي به بازي داره? مد هم تقصير سازندكان بازيه? دوست داشتي نصب ميكني دوست نداشتي هم نصب نميكني حالا اين مدها رو از كجا ميشه دانلود كرد? ميخوام بازي رو دوباره نصب كنم با تمام مدهاش lol

اتفاقا همین بحث هم بود که راک استار می گفت من این کار رو نکردم و کاره افراد متفرقه و گیمر هاست که با آپدیت شدن این مد معلوم شد که کاره راک استار هست. و خوده راک استار هم قبول کرد ( این اتهام رو )
به این نکته هم توجه کن که اگر کاره شخص دیگه ای بود قطعا بازداشت می شد و برای دست بردن تو نرم افزار یا همون بازی یک شرکت ( ایجاد افزونه و تغییر در بازی فکر کنم همون تبصره کرک کردن رو داشته باشه ) به زندان محکوم می شد اما چون این مد از طرف شرکت اصلی بود ... ( دیگه بقیش رو بدون حس تایپ اضافه ندارم )

//////////????????????????????????????????????

چی شد ؟ اینها یعنی چی ؟ الان تعجبه این ها ؟:n19:

تو یه جزیره است کنار شهر با شنا کردن چند دقیقه بیشتر طول نمی کشه!
اگه ماموریت ها و مرحله ها رو برید به مجسمه برخورد می کنید!

آره خودم هم متوجه شدم در واقع دو تا جزیره بزرگ هست. این مجسمه تو جزیره سمت چپی وجود داره.
اون مرحله هم که (((((((دوستم بهم زنگ میزنه و با دو تا دختر سوار قایق میشیم و میریم مجسمه رو میبینیم و برمی گردیم )))))) رو هم رد کردم :n18:

چیزی نداره همش از رو لباسه کی میگی همه چیز رو نشون میده؟

دادا آپدییت جدید هات کافی رو برا gta 5 می گی دیگه ؟ یا برای iv ؟ فک کنم هات کافی gta 5 رو gta iv اشتباه گرفتی!
در ظمن مد هات کافی جی تی آی iv چیزه زیادی نداره! راک استار میدونست که تو سری قبلی خیلی گند زد این یکی رو تمیز تر داد بیرون. کلینتون هم به همون هات کافی gta 5 گیر داده بود که تو iv صورت مجسمه رو شبیه صورت کلینتون طراحی کردن.

یکی لینک اون مد هارو بده ما هم ببینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:n26:

الان ندارم ولی به انگلیسی بزن دانلود مد هات کافی یه سایت خارجی میاد و تمام مد ها توش هست می تونی دانلود کنی آموزش نصب هم تو نت موجوده من به شخصه عکس مد هات کافی رو همون جا دیدم و متوجه وجود همچین چیزی شدم البته چون نمیخواستم مراحلی که از قبل رفته بودم ( همون سیو های بازی ) پاک بشه نصبش نکردم.:n28:
انشاالله مراحل که به لطف مراجع تقلید این سایت در زمینه گیم تمام شد، با دست های توانمند خودمان و یاری حجت الاسلام والمسلمین گوگل ابن جعفر دات کام نصب می کنیم و فیض می بریم :n02:

Thor God
06-06-2013, 14:40
پاک شود .........................

FOURTH RETURN
06-06-2013, 15:29
جی تی ای 5 که هنوز نیومده مدش کجا بود؟

Thor God
06-06-2013, 15:31
بابا منظورم سان آندریاس بود

( گیر الکی نده دیگه تو ایران به جی تی ای 5 مشهوره )

MR.CART
07-06-2013, 14:12
اقا من مد hot coffe 2.5 رو که 7 کیلوبایتو دان کردم خودشه ایا؟چطوری نصب میشه؟

MR.CART
08-06-2013, 05:59
Up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++-،!،*@!@*!-؟_!.--!+*@،+:"&&؛}{)>~§~%£§

MR.CART
08-06-2013, 14:44
اقا کسی نیس سوال صفحه قبلمو جواب بده؟

Thor God
08-06-2013, 14:57
دوست عزیز من الان آخره پهنای باند اینترنتم هستم ! نمیتونم برات سرچ کنم اما خودت یه سرچ کنی تو گوگل مشکلت حل میشه
آموزش نصب هات کافی برای iv رو سرچ کن ( البته کامل تر و کوتاه تر )
اگر پیدا نکردی فینگلیش سرچ کن

محتوای فایل روی باید تو پوشه استایل کپی کنی

GOLDFINCH
08-06-2013, 21:24
حرف GTA 5 شد :

الان چرا راک استار به GTA V می گه نسخه ی 5 ؟

Mohammad Yek110
09-06-2013, 11:19
حرف GTA 5 شد :

چونکه توی دنیا فقط ماییم که به GTA SA میگیم GTA 5 :دی و هی اشتباه میکنیم
V هم عدد رومی هست میشه 5

GOLDFINCH
09-06-2013, 11:32
اون که رو می دونم، اما sa پنجمین نسخه ی GTAـهاست .

SADEGH 7
09-06-2013, 12:45
اون که رو می دونم، اما sa پنجمین نسخه ی GTAـهاست .

نسخه های gta به این صورت هست:
GTA I
GTA II
GTA III
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA IV
GTA V
اون دو نسخه ای که به چهار و پنج معروفه، توشون تغییرات خاص زیادی نسبت به 3 وجود نداره.(نگفتم تغییر نکرده).واسه همین راک استار اون ها رو ادامه 3 دونسته که فقط شهر تغییر کرده.

dverbame
09-06-2013, 13:14
نسخه های gta به این صورت هست:
GTA I
GTA II
GTA III
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA IV
GTA V
اون دو نسخه ای که به چهار و پنج معروفه، توشون تغییرات خاص زیادی نسبت به 3 وجود نداره.(نگفتم تغییر نکرده).واسه همین راک استار اون ها رو ادامه 3 دونسته که فقط شهر تغییر کرده.

به این که ایرانی ها بچه باحالن و san andreas رو میگن 5 که کاری ندارم ... :n02:

اما خدایی راک استار هم برای این سنداریس بدبخت کم گذاشته.. میتونست اون رو نسخه 4 ام معرفی کنه... چون واقعا نسبت به 3 و وایس سیتی تفاوت های زیادی داشت...

ایرانی ها هم برای این که پوزه راک استار رو به خاک بمالن اومدن گفتم سن اندریس 5 باشه تا راک استار کار دستش بیاد :n08:

FOURTH RETURN
11-06-2013, 11:27
حرف GTA 5 شد :

پس بگه نسخه چند؟

alikan1996
22-07-2013, 14:23
سلام!
یه مشکل داشتم در هنگام اجرای بازی GTA IV. لطفاً اگه میشه کمکم کنید.
هنگامی که بازی رو نصب کردم، در حالت آفلاین وارد بازی شدم و توی بازی هم یه اکانت آفلاین ساختم. بعد که توی بازی رفتم یه بار STOPPED WORKING زد و بازی رو بست و دو بار دیگه هم ارور gta iv fatal داد.
نمی تونم بازی کنم. لطفاً راهنماییم کنید.
ممنون:n01:

alikan1996
22-07-2013, 16:10
کسی نیست که راهنمایی کنه؟:n27::n01:

aha2012
22-07-2013, 16:57
سلام!
یه مشکل داشتم در هنگام اجرای بازی GTA IV. لطفاً اگه میشه کمکم کنید.
هنگامی که بازی رو نصب کردم، در حالت آفلاین وارد بازی شدم و توی بازی هم یه اکانت آفلاین ساختم. بعد که توی بازی رفتم یه بار STOPPED WORKING زد و بازی رو بست و دو بار دیگه هم ارور gta iv fatal داد.
نمی تونم بازی کنم. لطفاً راهنماییم کنید.
salam
social club و نصب کردی؟
آخرین پچ و کرک بازیو ریختی؟

alikan1996
22-07-2013, 17:09
salam
social club و نصب کردی؟
آخرین پچ و کرک بازیو ریختی؟
سلام
بله social club رو نصب کردم و در حالت آفلاین بازی رو اجرا کردم.
آخرین پچ و کرک رو از کجا باید دانلود کنم؟

alikan1996
22-07-2013, 17:49
سلام بله social club رو نصب کردم و در حالت آفلاین بازی رو اجرا کردم. آخرین پچ و کرک رو از کجا باید دانلود کنم؟ ممنون:n01: من یه پچ از razor دانلود کردم. حالا چند لحظه از فیلم اول بازی رو نشون می ده ولی بازم stopped working میزنه

aha2012
22-07-2013, 18:51
من یه پچ از razor دانلود کردم. حالا چند لحظه از فیلم اول بازی رو نشون می ده ولی بازم stopped working میزنه

vcRedist
physix
DX
اینارو نصب کردی؟
درایور کارت گرافیکت آپدیته؟

Mist
31-07-2013, 15:32
من کل این صفحات رو خوندم بیشتر مشکلاتم حل شد
چیزایی که ندیدم و نبود

1. یک سیو صد درصد بازی با اسم طرف که پروفایل آفلاین رو با اون اسم درست کرده باشه که سیو کار کنه یا اگر راه دیگه ای هست یه سیوی بذارین که کار کنه تو ویندوز ایکس پی
2.یه ترینر خوب که پلیس رو حذف کنه و خونش دیگه کم نشه بودن تراینر ها توی نت ولی با ورزن بازی ها فرق میکرد و کار نمیکرد (ورژن بازی رو از کجا بفهمیم ؟)
3.یکی از دوستان عکس ماشین بوگاتی اینا رو گذاشته بود بهترین مود برای ماشینها برای این بازی که تا حالا اومده چیه اگه میشه بزارین
4. مود هات کافی رو هم لطف کنین
ممنون

GOLDFINCH
31-07-2013, 16:08
من کل این صفحات رو خوندم بیشتر مشکلاتم حل شد
چیزایی که ندیدم و نبود

مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیو صد درصد بازی

ورژن بازی رو از کجا بفهمیم ؟

در مسیر بازی از فایل GTAIV پروپرتیز بگیرید و در قسمت Datails ورژنه بازی درج شده .

بهترین مود برای ماشینها برای این بازی که تا حالا اومده چیه اگه میشه بزارین

قبل از نصب مود ها، باید بازی خود رو آپدیت کنید .

اگه از بیشتر از های مود گرافیک استفاده می کنید، بهتره ورژن 1.0.4.0، و اگه بیشتر از مود های ماشین

و لباس و خونه و امثال این ها استفاده می کنید، بهتره آپدیت 1.0.7.0 رو نصب کنید .

ولی در هرصورت من آپدیت 1.0.4.0 رو پیشنهاد می کنم چون آپ 1.0.7.0 گاهی اوقات تیک می زند و مشکلاتی رو به دنبال دارد .

لینک آپدیت ها :

1.0.4.0 :

1.0.7.0 :

قبل از آپدیت، مود xliveless و کرک رازور رو از لینک های زیر دانلود و نصب کنید کنید :

کرک رازور :

مود xliveless :

منبع : گیم تو دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهتر بود پستتون رو در تاپیک :

مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

می دادید .

Mist
31-07-2013, 17:18
با تشکر

سوال آخر
من از کجا بدونم کرک خودم رازر هست یا نه ؟ چون من دی وی دی رو گرفتم راحت نسب شد کرکم هم زدم روون اومد بالا
نمیدونم کرکش چی بود که اینو دانلود کنم یا نه

GOLDFINCH
31-07-2013, 17:26
با تشکر

سوال آخر
من از کجا بدونم کرک خودم رازر هست یا نه ؟ چون من دی وی دی رو گرفتم راحت نسب شد کرکم هم زدم روون اومد بالا
نمیدونم کرکش چی بود که اینو دانلود کنم یا نه

احتمالاً کرک رازور نیست .

کرک رازور نصبش برای اولین بار شاید کمی پی چیده به نظر برسد. به نظر من این رو هم نصب کنید ( حجمی نداره )

Mist
31-07-2013, 17:35
احتمالاً کرک رازور نیست .

کرک رازور نصبش برای اولین بار شاید کمی پی چیده به نظر برسد. به نظر من کل این رو هم نصب کنید ( حجمی نداره )

نه به خاطر حجم عرض نکردم الان هم این وتا پچ رو گرفتم
فقط موند مود ماشین که متاسفانه لینکش کار نمیکنه
نه دراپ باکس نه راپید نه هات فایل نمیدونم لینک دیگه ای اگه ممکنه

ممنون

GOLDFINCH
31-07-2013, 17:51
نه به خاطر حجم عرض نکردم الان هم این وتا پچ رو گرفتم
فقط موند مود ماشین که متاسفانه لینکش کار نمیکنه
نه دراپ باکس نه راپید نه هات فایل نمیدونم لینک دیگه ای اگه ممکنه

ممنون

این یکی سالمه ( الان تست کردم )

kratosnajafi
05-08-2013, 22:53
دوستان این بازی رو لپتاپ با کانفیگ راحت اجرا میشه؟
Cpu core i7 2.5~3.5
Graphic gt740m یا ati 7670
Ram 6 ddr3

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

GOLDFINCH
05-08-2013, 23:08
دوستان این بازی رو لپتاپ با کانفیگ راحت اجرا میشه؟
Cpu core i7 2.5~3.5
Graphic gt740m یا ati 7670
Ram 6 ddr3

بله ....

احتمالاً راحت اجرا میشه .

بهتر بود پستتون رو در :

می دادید .

kratosnajafi
05-08-2013, 23:11
بله ....

احتمالاً راحت اجرا میشه .

بهتر بود پستتون رو در :

می دادید .

بله حق با شماست معذرت
زیاد به این فروم وارد نیستم

greena
08-08-2013, 02:56
سلام ودرود

لطفا لیست سری بازی های کامل gta رو از IV به بعد بفرمایید؟

aha2012
08-08-2013, 12:46
سلام ودرود

لطفا لیست سری بازی های کامل gta رو از IV به بعد بفرمایید؟

سلام
episode from liberty city
chinatown wars

B U L U T
14-08-2013, 22:45
كسي سيو 100 درصد واسه پيج 1.0.7.0

داره براي اين ورژن ميخوام 1.0.7.0

GOLDFINCH
14-08-2013, 22:53
كسي سيو 100 درصد واسه پيج 1.0.7.0

داره براي اين ورژن ميخوام 1.0.7.0

ms368
29-09-2013, 14:37
چه سوت و کوره اینجا

یه مشکل دارک
وقتی میرم تو فرودگاه مثه مور و ملخ میریزن رو سرم و میکشنم پلیسا
چیکار کنم که راهم بدن تو بدون دردسر
ورژن بازی هم ۱.۴

درضمن میشه سوار هواپیما شد یا خیر ؟
ممنون

GOLDFINCH
29-09-2013, 15:04
چه سوت و کوره اینجا

یه مشکل دارک
وقتی میرم تو فرودگاه مثه مور و ملخ میریزن رو سرم و میکشنم پلیسا
چیکار کنم که راهم بدن تو بدون دردسر
ورژن بازی هم ۱.۴

درضمن میشه سوار هواپیما شد یا خیر ؟
ممنون
شما چاره ای جز فرار نداری :n02:

تو خود بازی نمیشه...

اما یه سری مد هست که با اونا میشه سوار شد.

t.sunami
17-10-2013, 13:09
توی اولین مرحله ای که با manny میریم یه ماشینو تعقیب میکنیم وقتی به محل مورد نظر میرسیم و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

مثلا توی اون قسمت manny به من میگه که پشت ماشینش صبر کن...هرچی صبر میکنم هیچ اتفاقی نمی افته....

مشکل چیه؟؟؟؟

درضمن توی بازی افت فریم دارم..
گرافیک رو هم اپدیت کردم و کرک هم عوض کردم ولی افت فریم تا حدودی هست...چه کنم؟؟

*M!L4D*
17-10-2013, 15:55
توی اولین مرحله ای که با manny میریم یه ماشینو تعقیب میکنیم وقتی به محل مورد نظر میرسیم و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

مثلا توی اون قسمت manny به من میگه که پشت ماشینش صبر کن...هرچی صبر میکنم هیچ اتفاقی نمی افته....

مشکل چیه؟؟؟؟

درضمن توی بازی افت فریم دارم..
گرافیک رو هم اپدیت کردم و کرک هم عوض کردم ولی افت فریم تا حدودی هست...چه کنم؟؟

خب بعدش میری تو انبار و یه ملتیو میکشی و خلاص دیگه :/

چندتا فریم میده به طور متوسط ؟ ویندوزت 64 بیتیه ؟ اگه آره بازی رو آپدیت کن حل میشه

t.sunami
19-10-2013, 11:12
خب همین دیگه...یارو توی ماشینه نشسته و اصلا پیاده نمیشه...توی انبار هم رفتم کسی نبود...

FOURTH RETURN
19-10-2013, 12:17
خب همین دیگه...یارو توی ماشینه نشسته و اصلا پیاده نمیشه...توی انبار هم رفتم کسی نبود...یه مرحله ای هست نمیدونم منظورت اونه یا نه: باید یک ماشینی رو توی خیابون دنبال کنی البته باید فاصلتو باهاش نگه داری که نفهمن داری دنبالشون میکنی تا اون ماشینه میرسه به یه انباری بعد میری تو انبار دمارشون رو در میاری منظورت اونه؟ راستی یه چیز بگم اگه منظورت اینیه که میگم باید بری بالا پشت بومم اون انبار بعد فکر کنم از شیشه نورگیر بپری پایین بری توی انباره درست یادم نیست شیشه بود یا در بالای پشت بوم اما اگه شیشه بود فکر کنم باید بشکنیش:n09:

t.sunami
19-10-2013, 22:59
قسمت اولش همینی بود که خودت گفتی.. یعنی باید تعقیب کنم و طرف هم نفهمه و توی یه خیابون دم یه انبار نگه میداره ولی همچنان نشسته توی ماشین...این کاری هم که شما گفتی کردم ولی یارو هنوز توی ماشین تمرگیده....

کرک سالم بازی رو دارید؟؟

FOURTH RETURN
20-10-2013, 11:24
کرک razor رو دان کن

t.sunami
20-10-2013, 14:48
دانلود کردم ولی این برنامهsocial club ارور داد....ای باباا

یه بازی هم نمیتونیم بکنیم

FOURTH RETURN
21-10-2013, 21:32
دانلود کردم ولی این برنامهsocial club ارور داد....ای باباا

یه بازی هم نمیتونیم بکنیم چه اروری میده؟

t.sunami
23-10-2013, 19:19
اقا اروره درست شد ولی وقتی میرم توی بازی صفحه رنگ سبز گرفته و هیچی معلوم نیست..چکار کنم؟؟

کسی میتونه کرک سالم خودشو برام اپلود کنه بهم بده؟؟؟

t.sunami
26-10-2013, 12:22
کسی میتونه این مرحله رو رد کنه و سیوشو بده به من؟؟؟

دهنم سرویس شده...یکی کمک کنه:n28:

FOURTH RETURN
26-10-2013, 16:28
کسی میتونه این مرحله رو رد کنه و سیوشو بده به من؟؟؟

دهنم سرویس شده...یکی کمک کنه:n28:

کدوم مرحله؟

t.sunami
29-10-2013, 11:58
همین مرحله ای که توش گیر کردم ......

italodance
29-10-2013, 12:01
اشتباه.. پاک شود

FOURTH RETURN
29-10-2013, 12:33
همین مرحله ای که توش گیر کردم ...... درست یادم نیست اما شاید باید به manny یا کس دیگه ای زنگ بزنی یه چیزی تو همین مایه ها البته چون نمیدونم کدوم مرحله رو میگی میگم شاید یه کار دیگه هم بکن برو توی ستینگ بازی زیر نویس رو اکتیو کن ببین وقتی میری توی اون مرحله چی مینویسه و باید چکار کنی

t.sunami
29-10-2013, 22:10
درست یادم نیست اما شاید باید به manny یا کس دیگه ای زنگ بزنی یه چیزی تو همین مایه ها البته چون نمیدونم کدوم مرحله رو میگی میگم شاید یه کار دیگه هم بکن برو توی ستینگ بازی زیر نویس رو اکتیو کن ببین وقتی میری توی اون مرحله چی مینویسه و باید چکار کنی

رفتم فعال کردم...وقتی میخوایم دنبالش کنیم میگه ماشین رو دنبال کن و نگذار که بفهمه دنبالشی تا به محل قرار برسه

وقتی هم میرسیم میگه : پشت ماشینش صبر کن...

همه این کارارو کردم..حتی کرک رو هم عوض کردم ولی هیچ کاری صورت نمیگیره و وقتی میرسیم اون طرف توی ماشینش میشینه و کاری نمیکنه

FOURTH RETURN
30-10-2013, 12:00
رفتم فعال کردم...وقتی میخوایم دنبالش کنیم میگه ماشین رو دنبال کن و نگذار که بفهمه دنبالشی تا به محل قرار برسه

وقتی هم میرسیم میگه : پشت ماشینش صبر کن...

همه این کارارو کردم..حتی کرک رو هم عوض کردم ولی هیچ کاری صورت نمیگیره و وقتی میرسیم اون طرف توی ماشینش میشینه و کاری نمیکنه خوب اون مرحله باید از پله بغل ساختمون بری بالای پشت بوم و از نورگیر فکر کنم باید بپری داخل ساختمون اون انبار و دشمنارو لت و پار کنی

t.sunami
30-10-2013, 22:54
تا زمانی که این طرف نره توی انبار هیچ اتفاقی نمی افته....این کاری که گفتی هم کردم ولی توی انبار کسی نبود

فقط تنها راه سیو بازی هست..یکی کمک کنه

FOURTH RETURN
31-10-2013, 12:17
پچش رو دانلود کن شاید مشکلت حل بشه شایدم مشکلی نباشه و یک کاری رو توی بازی انجام ندادی

t.sunami
08-11-2013, 17:25
من از پچ و از این چیزا سر در نمیارم...توی گوگل هم پر از این پچ هاست...

خواهشا اگه کسی از دوستان میتونه کمک کنه و پچ سالم رو برام بزاره تا دانلود کنم یا سیو این مرحله رو بزاره خیلی ممنون میشم...

خواهشا اینبار یکی یه حالی بده

Ali zrs
23-01-2014, 05:52
سلام
من ابتدا بازی رانصب کردم سپس کرک روزارکپی کردم وبعدپچ 1.0.7.0 رونصب کردم
ولی اول social club روپاک کرد وبعد ارور داد
گرافیکم هم اپدیده وکلیه برنامه های xliveوgame liveروهم نصب کردم اگه مسشه راهنمایی کنید

Amir.225
23-01-2014, 16:47
سلام دوستان من در مرحله ای که Ray تماس میگیرو با Roma به پیش تالبوت میرویم گیر کردم بعد از این که میگوید خودروی 4 در بگیر .راهنمایی کنید ممنون میشم

Spaniuly
24-01-2014, 18:18
خوب شما هم یه ماشین از خیابون گیر بیار که ظرفیت 4 نفر رو داشته باشه چون قراره 3 نفر سوار بشن بعد صدای اسپیکر رو بلند کن تا صدای اون یارو که آدرس میده رو خوب بشنوی

Amir.225
25-01-2014, 18:32
خوب شما هم یه ماشین از خیابون گیر بیار که ظرفیت 4 نفر رو داشته باشه چون قراره 3 نفر سوار بشن بعد صدای اسپیکر رو بلند کن تا صدای اون یارو که آدرس میده رو خوب بشنوی

استاد خوب من نمیدونم کجا باید برم اگه میشه شما آدرسشو بدید ممنون میشم.

Spaniuly
26-01-2014, 00:31
من که کل شهر لیبرتی سیتی رو از بر نیستم آدرس بدم شما فقط سه تا کلمه انگلیسی رو بدونید واسه پیدا کردن آدرس مشکلی نخواهید داشت اون یارو وقتی میگه تورن لفت بپیچ سمت چپ وقتی میگه تورن رایت بپیچ سمت راست وقتی میگه گو استرایت یا گو آن مستقیم برو دقیق یادم نیست تالبوت چه جملاتی میگه بعضی وقتا هم گیج بازی در میاره و میگه مطمئن نیستم و حرفای چرت و پرت شما باید دقیق به حرفاش گوش بدی

Amir.225
26-01-2014, 19:31
ممنون.اگه که تو نقشه تونستید جاشو بزارید تا استفاده کنیم.

یک مرحله ای است در اولین مرحلهی شهر سوم فک کنم Rb باشه نیکو به یک محله میره و آدم هارو میکوشه بعد کامیون شروع به حرکت میکنه و نیکو باید برود پشت کامیون و خودشو به پشت کامیون میگیره و بعد میگه اسپیس رو نمیدونم چکار کنید من نمیدونم باید چکار کنم.

اگر لینک دانلود بازی Gta v رو داری البته معتبر باشه بزارید تا دانلودش کنیم با تمامی نرم افزار های لازمش مثل کرک و...
ممنون میشم.

Spaniuly
27-01-2014, 11:57
نه شما باید مسیری رو که اون شخص ادرسش رو میگه رو بتونید به زبان انگلیسی درک کنید تا برسید به محل مورد نظر

اون قسمتی هم که باید بپره پشت کامیون جایی هست که شما باید دوام بیارید روی سقف ماشین اگه به سمت راست پیچید باید سمت چپ رو نگه دارید که از بالاش نیفتید پائین و در مواقعی که کامیون مستقیم میره تند تند اسپیس رو بزنید تا نیکو سینه خیز جلو بره اونقدر که بتونه از شیشه جلوی ماشین بپره داخل کامیون

بازی GTA V برای PC نیومده معلوم هم نیست که کی بیاد فعلا شما این بازی رو انجام بدید... برای GTA V فعلا باید کنسول داشته باشید

Amir.225
27-01-2014, 18:39
ممنون. من تو اونجا که میره پشت کامیون گیر کردم فقط ویزان میمونه هیچ کار دیگه ای نمیکنه .
v برای کامپیوتر هم آمده جدیدا" من داخل سی دی فروشی دیدم حتی خریداری هم کردن گویا درست است.

MUSK£T££R
27-01-2014, 21:11
ممنون. من تو اونجا که میره پشت کامیون گیر کردم فقط ویزان میمونه هیچ کار دیگه ای نمیکنه .
v برای کامپیوتر هم آمده جدیدا" من داخل سی دی فروشی دیدم حتی خریداری هم کردن گویا درست است.
دوست عزیز خود راک استار هنوز بازی رو معرفی نکرده برا PC چه برسه به انتشار ..!

GOLDFINCH
27-01-2014, 22:44

شما فقط space زو بزن!

فرستاده شده از LT29iِ من با Tapatalk

Amir.225
29-01-2014, 14:57
ممنون. پس شایع عات هست برای انتشار v؟
فقط space بزنم تند یا معمولی؟:n24:

GOLDFINCH
29-01-2014, 18:17
ممنون. پس شایع عات هست برای انتشار v؟
فقط space بزنم تند یا معمولی؟:n24:

هرچه تندتر بهتر...

Amir.225
30-01-2014, 18:10
سلام دوستان چه کار هایی میشود انجام داد که ماشین مورد نظر را از دست ندهیم مانند زمان پارک کردن خودرو و...
ممنون میشم

Amir.225
30-01-2014, 18:12
راه های مختلفشو کامل برام بگید + مکان ها مثل پارکینگ ها در شهر.

K!ng of th3 K!ngs
30-01-2014, 23:46
راه های مختلفشو کامل برام بگید + مکان ها مثل پارکینگ ها در شهر.
فقط جلو در خونه ها توی کادر زرد

Amir.225
19-02-2014, 23:11
سلام دوستان اگر دوست داری و نمیدونید بگید تا راهی برای فعال شدن فلاشر خودرو ها بگم.

hojjat2005
22-07-2014, 20:53
با سلام من جی تی ای رو روی لپتاب لنوو زد 510 نصب کردم گرافیک این لپتاب ۲ هست ولی موقع اجرا این ارورر میاد چکار کنم ؟؟؟؟
EFLC FATAL ERROR:RESC10
راستی ویندوز هم ویندوز 8.1 هست

GOLDFINCH
22-07-2014, 23:20
با سلام من جی تی ای رو روی لپتاب لنوو زد 510 نصب کردم گرافیک این لپتاب ۲ هست ولی موقع اجرا این ارورر میاد چکار کنم ؟؟؟؟
EFLC FATAL ERROR:RESC10
راستی ویندوز هم ویندوز 8.1 هست

ورژن بازی تون چنده؟

بازی رو آپدیت کنید.

hojjat2005
23-07-2014, 14:16
ورژن بازی تون چنده؟

بازی رو آپدیت کنید.

ورژن بازی یک هست میشه لینک دانلودش رو بدین ؟؟؟؟