PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39

myusac
09-08-2010, 13:30
دوستان من تازه این بازیو گرفتم(نگین خیلی پرتی !!! قبلا سیستمم نمیکشید) خلاصه من از کجا باید بفهمم ورژن بازیم چنده(همین پچ و ....)
کرکش razor 1911 هستش
ممنون

میخوام ببینم ببینم چه پچی باید روی این بازی نصب کنم
ممنون میشم جواب بدین

MohammadT15
09-08-2010, 13:36
یکی نبود جواب مارو بده؟

myusac
09-08-2010, 14:26
دوستان من الان در صفحه ی 901 این تاپیک هستم نمیتونم وارد صفحه ی 902 بشم
نمیدونم چرا با یک browser دیگه هم امتحان کردم وقتی میزنم 902 برمیگرده 901
-------------
نمیدونم چرا این پست ادامه ی 901 اومد ولی به تاپیک صفحه ی 902 اضافه شده

matrix_3s
09-08-2010, 15:07
دوستان من الان در صفحه ی 901 این تاپیک هستم نمیتونم وارد صفحه ی 902 بشم
نمیدونم چرا با یک browser دیگه هم امتحان کردم وقتی میزنم 902 برمیگرده 901
چون هنوز 902 وجود نداره
واسه ما هم همینطوره..........

myusac
09-08-2010, 17:43
دوستان من تازه این بازیو گرفتم(نگین خیلی پرتی !!! قبلا سیستمم نمیکشید) خلاصه من از کجا باید بفهمم ورژن بازیم چنده(همین پچ و ....)
کرکش razor 1911 هستش
ممنون

میخوام ببینم ببینم چه پچی باید روی این بازی نصب کنم
ممنون میشم جواب بدین
به لیست سوال های پاسخ داده نشده این را هم باید اضافه کنم

من الان توی مرحله ای هستم که با تونی میرم دم یک کلوپ دیگه بعد من باید برم با یک دختره برقصم من بلد نیستم چجوری باید برقصم همینجوری دکمه های a d w s فشار میدم اون نوار آبی که دور اسپیکر هست تا 3چهارم میره ولی ادامه نمیده
چجوری باید برقصم؟
موقعی که میزنه hold باید چیکار کنم وقتی دکمه ای نمیزنم دختره میزاره میره؟
موقعی که 123 میزنه باید چیکار کنم؟

amin khan
09-08-2010, 18:01
سلام
میگم من زیاد اهل بازی نیستم
امروز رفتم این بازی رو بگیرم ، از سه چار جا پرسیدم گفتن غیر مجازه نمیاریم
یه جاداشت که ازش خریدم ، روی دی وی دی هاش چیزی به نام gta IV 2008 نمیبینم ، روش نوشته episodeos from liberty city و اونی هم که توی فروشگاه پی سی میفروخت 4 تا دی وی دی بود ولی اینی که من خریدم 5 تاست.
حالا این همونه؟

Mahdi/s
09-08-2010, 21:08
سلام
یه جاداشت که ازش خریدم ، روی دی وی دی هاش چیزی به نام gta IV 2008 نمیبینم ، روش نوشته episodeos from liberty city و اونی هم که توی فروشگاه پی سی میفروخت 4 تا دی وی دی بود ولی اینی که من خریدم 5 تاست.
حالا این همونه؟ سلام..شما بازی دومی رو خریدی...اول یه iv..اومد....کاراکترش یکی بود به اسم نیکو..کچل بود یه کاپشن قهوه ای تنش بود.....عکساش هست.....بعد از چند وقت خود راک استار بازی جدید زد همینی که شما خریدید...شهر اش همونه اما کاراکترش عوض شده 2 نفر دیگه هستن که شما میتونی هرکدوم رو بخوای انتخاب کنی....اینم خیلی باحاله اما اول اون رو تموم کنی بریای سراغ این بیشتر حال میده.....چون با بازی آشنا میشی..اما زیاد فرقی نداره....درکل لذت ببر ازش..:20:

matrix_3s
09-08-2010, 21:11
کرکش razor 1911 هستش
ممنون
روی آیکن بازی راست کلیک کن برو رو اخری
تو قسمت details>file version
واسه من 1.0.6.0

Spaniuly
09-08-2010, 21:15
سلام
حالا این همونه؟

شما بازیه جدید GTA IV رو خریدی سال 2008 بازی GTA IV اومد بعد براش 2 تا اکسپنشن پک (بسته الحاقی) اومد این بسته های الحاقی با داشتن ماموریت های مختلف و شخصیت های جدید به قدری گسترده شد که راک استار تصمیم گرفت برای PC به صورت یک بازی جدید فشرده با عنوان جدید ارائه کنه بازی که شما در دست دارید همون بازی GTA IV هست که توسط خود راک استار مودینگ شده و کاملا ماموریت هاش تغییر یافته و داستان جدید ولی مرتبطی با IV در جریان هست. این که شما در اختیار دارید شامل دو تا داستان هست یکی داستان موتورسواری به اسم جانی کلیبیتز و داستان بعدی مال یه پسر اسپانیولی (مثل اینکه ملیتی کلمبیایی داره یا شاید یک ملیت اسپانیش تبار دیگه از آمریکای لاتین) به اسم لوئیز هست. به هر حال GTA IV و این DLC ها برتری نسبت به هم ندارن فقط داستان هاشون با هم فرق داره به نظرم اینارو که بازی کردی برو IV رو هم بگیر بازی کن چون طولانی تر هم هست و تعداد ماموریت هاش بیشتره کلا حس گشت و گذار توی لیبرتی با این بازی ها واقعا لذت بخشه.

موفق و گیمر باشی:40:

myusac
09-08-2010, 21:49
روی آیکن بازی راست کلیک کن برو رو اخری
تو قسمت details>file version
واسه من 1.0.6.0
دوست عزیز برای من 0.1.0.0 هستش چه پچی باید نصب کنم؟ چه تغییراتی بوجود میاد؟

shetmobile
10-08-2010, 01:14
سلام چطوری میشه دارت رو برد اگه میشه یه توضیح کاملی بدید

کسی نیست جواب ما رو بده:20:

D r i v e r
10-08-2010, 08:02
کسی نیست جواب ما رو بده:20:

امتیازات قواعد آن

تخته دارت به صورتی طراحی شده است که دایره آن را به صورت قسمت های مثلثی که به وسیله میله فلزی از هم جدا شده است در آمده. البته اگر به شکل توجه کنید خواهید دید که که میله فلزی علاوه بر درست کردن این مثلث ها تخته دارت را به چهار قسمت مجزا تفکیک کرده و اگر دارت شما در بین دو میله اول خورده باشد عدد شما در 2 ضرب میشود (Double Ring) واگر دربین دو میله دوم خورده باشد عدد شما در 3 ضرب خواهد شد (Triple Ring) و اگر در بین میله سوم باشد که معمولا به رنگ روشن است بخورد امتیاز شما 25 (BULL)واگر در بین میله آخر به عبارتی مرکز قرار گیرد نمره شما 50 خواهد بود(DUBLLE BULL) واگر دارت شما داخل این میله ها نباشد عددی که روی آن است به تنهایی در نظر گرفته می شود(SINGLE)، چنانچه پرتاب شما خارج از محیط مشخص شده باشد امتيازی برای شما در نظر گرفته نخواهد شد.حال هر مثلث عدد خود رادارد، و با پرتاب سه دارت در مجموع اعداد محاسبه می گردد، لازم به ذکر است هر سه پرتاب شما را یک راند گویند.و در آخر شخصی برنده است که به امتیاز در نظر گرفته شده زودتر دیگران دست پیدا کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قواعد مشترک در تمام بازی ها

دارت بازی های مختلفی دارد که هرکدام جذابیت خاصی بر خوردار است.

1-هربازیکن در یک نوبت گردشی با انداختن سه دارت در هر نوبت (راند) بازی می کند.

2-هر بازیکن یک دارت را در شروع بازی برای مشخص شدن نفر آغاز کننده بازی پرتاب می کند.

3-امتیازات بدست آمده بر مبنای امتیازی است که برای هر ناحیه در نظر گرفته شده است، نه بر مبنای رنگ آن.

4-در صورت افتادن دارت از تخته دارت (اگرچه به نمره خورده باشد) امتیازی برای آن پرتاب در نظر گرفته نمی شود.

محبوب ترین بازی ها

301 : هربازی کن باید بازی خود را با گرفتن یک امتیاز Double شروع کند.

امتیازات هر بازیکن با کسر شدن امتیاز بدست آمده از یک نوبت بازی، از 301 امتیاز محسوب می شود.

هنگامی یک بازیکن برنده بازی است که امتیازش در طول بازی دقیقا به صفر برسد ونیز آخرین امتیازش را به صورت Double کسب کرده باشد.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

501 : همانند 301 بازی می شود فقط با این تفاوت که بازیکن لازم نیست بازی خود را با گرفتن امتیاز Double آغاز کند.

برای بازی های تیمی ممکن است عدد شروع از 601 یا حتی بیشتر بسته به تعداد بازیکن شروع شود.

CRICKET : تنها اعدادی که در این نوع بازی محسوب می شوند: 20،19،18،17،16،15 والبته Bull است. هدف این است که بتوانیم هرکدام از این امتیازات را سه بار کسب کنیم واصطلاحا آنها را ببندیم بع از اینکه عددی بسته شد، در صورتی که حریف هنوز آن عدد را نبسته باشد میتوان از آن امتیاز کسب کرد.
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Double و Triple به ترتیب همان دو سه برابر امتیاز خود را دارند.
منبع : یه جایی :دی

Mahdi/s
10-08-2010, 13:34
سلام..بچه های کد تقلبی دارید که فقط ضد گلوله بده و جون.....نمیخوام اسحله بده بهم........

A.M.D.D.E.V.I.L
10-08-2010, 13:36
چرا از ترینر اشتفاده نمی کنی
؟

Saeed System
10-08-2010, 13:39
خسته نباشید...

بهترین پچ برای gta iv چیه؟؟؟ که بازی مشکل گرافیکی نداشته باشه و ترینر هم ساپورت کنه همون ترینر simple native

من پچ 1.0.0.6 رو دانلود کردم و نصبش کردم بازی دیگه اجرا نمیشه!

الان بازی رو پاک کنم و دوباره بریزم چه پچی رو نصب کنم که بازی خراب نشه و ترینر اجرا بشه ومشکل گرافیکی نداشته باشه؟

پچ 1.0.0.7 چی خوبه ؟

آخرین پچ چیه؟؟ آخرین ترینر چی؟

عکس ارور:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

myusac
10-08-2010, 14:29
ورژن بازی من 0.1.0.0 هستش چه پچی باید نصب کنم؟ چه تغییراتی بوجود میاد؟

منتظر جوابم؟؟؟؟

amin khan
10-08-2010, 14:40
سلام..شما بازی دومی رو خریدی...اول یه iv..اومد....کاراکترش یکی بود به اسم نیکو..کچل بود یه کاپشن قهوه ای تنش بود.....عکساش هست.....بعد از چند وقت خود راک استار بازی جدید زد همینی که شما خریدید...شهر اش همونه اما کاراکترش عوض شده 2 نفر دیگه هستن که شما میتونی هرکدوم رو بخوای انتخاب کنی....اینم خیلی باحاله اما اول اون رو تموم کنی بریای سراغ این بیشتر حال میده.....چون با بازی آشنا میشی..اما زیاد فرقی نداره....درکل لذت ببر ازش..

شما بازیه جدید GTA IV رو خریدی سال 2008 بازی GTA IV اومد بعد براش 2 تا اکسپنشن پک (بسته الحاقی) اومد این بسته های الحاقی با داشتن ماموریت های مختلف و شخصیت های جدید به قدری گسترده شد که راک استار تصمیم گرفت برای PC به صورت یک بازی جدید فشرده با عنوان جدید ارائه کنه بازی که شما در دست دارید همون بازی GTA IV هست که توسط خود راک استار مودینگ شده و کاملا ماموریت هاش تغییر یافته و داستان جدید ولی مرتبطی با IV در جریان هست. این که شما در اختیار دارید شامل دو تا داستان هست یکی داستان موتورسواری به اسم جانی کلیبیتز و داستان بعدی مال یه پسر اسپانیولی (مثل اینکه ملیتی کلمبیایی داره یا شاید یک ملیت اسپانیش تبار دیگه از آمریکای لاتین) به اسم لوئیز هست. به هر حال GTA IV و این DLC ها برتری نسبت به هم ندارن فقط داستان هاشون با هم فرق داره به نظرم اینارو که بازی کردی برو IV رو هم بگیر بازی کن چون طولانی تر هم هست و تعداد ماموریت هاش بیشتره کلا حس گشت و گذار توی لیبرتی با این بازی ها واقعا لذت بخشه.
ممنون از نظر گرافیک چی؟
فرقی ندارن با هم؟
یه توضیح کوچیکی در مورد این نسخه از بازی بدین ممنون میشم
منظورم داستانش هست
اصلا من کیم و باید چکارا بکنم؟

=======

سلام میخواستم بگم من پچ 1.0.0.7 رو دانلود کردم واقعا تا الان دهنم باز مونده....

اینقدر بازی سبک شده از نظر گرافیکی و حدود 5 برابر گرافیکش بیشتر شده اما سبک تر اصلا باورم نمیشه..

فکر کنم آخرین پچ بازی همین 1.0.0.7 باشه .
میگم برای نسخه liberty هم میشه نصب کرد؟
از کجا باید بگیرم؟

Saeed System
10-08-2010, 17:14

اینقدر بازی سبک شده از نظر گرافیکی و حدود 5 برابر گرافیکش بیشتر شده اما سبک تر اصلا باورم نمیشه..

matrix_3s
10-08-2010, 17:32

درسته آخرین پچ هستش
شما قبلا از کدوم پچ استفاده میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed System
10-08-2010, 17:49
درسته آخرین پچ هستش
شما قبلا از کدوم پچ استفاده میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟

من امروز بازی رو نصب کردم و پچ 1.0.0.7 رو هم دانلود کردم و پچ های قبلی رو دانلود نکردم.

ولی پارسال که بازی رو خزیدم با پچ 1.0.0.1 تا آخرش رفتم خیلی گرافیک پایین بود و تیک میزد .

کلا خیلی ایرادها گرفته شده و خیلی جذابتر شده و منویه اول بازی ورود به episode from liberty city

هم اومده ولی تو بازی نمیره فقط الکی نوشته play

alex_pk
10-08-2010, 20:32
شنیده بویدم بازی گرافیک خیلی بالایی داره
من چیز خاصی ندیدم تو گرافیکش...

تنظیمات خاصی اگه داره یا پچ کم حجمی میشناسید معرفی کنید با لینک که ما دانلود کنیم ببین رو گرافیکش تاثیر داره یا نه.
کلا بهترین پچ رو معرفی کنید لطفا.(البته نیاز به نصب مجدد بازی نداشته باشه که از خیرش میگذرم)
مرسی.

+++
من سیستمم خوبه نمیدونم چرا تو بازی سرعتم کمه؟
پچ خاصی وجود داره که سرعت رو مناسب کنه؟
وقتی با ماشین دارم میرم فریم فریم میشه.

Saeed System
10-08-2010, 20:59
شنیده بویدم بازی گرافیک خیلی بالایی داره
من چیز خاصی ندیدم تو گرافیکش...

تنظیمات خاصی اگه داره یا پچ کم حجمی میشناسید معرفی کنید با لینک که ما دانلود کنیم ببین رو گرافیکش تاثیر داره یا نه.
کلا بهترین پچ رو معرفی کنید لطفا.(البته نیاز به نصب مجدد بازی نداشته باشه که از خیرش میگذرم)
مرسی.

شما کدوم بازی رو میگید؟

gta iv

یا
gta episode from liberty city

gta iv آخرین پچ 1.0.0.7 اومده که خیلی بازی روانتر سبکتر و با گرافیک واقعی تر اجرا میشه

گرافیک بالا رفته ولی سبکتر شده

دانلود 104 مگ. آخرین کرک رازور هم داخلش هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتی اینو نصب کنید بازی خراب میشه باید این فایل رو کپی کنید تو دایرکتوری که بازی درست بشه :

دانلود xlive.dll 40 کیلوبایت

منوی بازی هم این شکلی میشه ولی gta efls رو play نمیکنه ( برای تبلیغه فکر کنم)

pic:

gta eflc هم که تا حالا 2 تا پچ اومده کلا که من اصلا این بازی رو ندارم و نمیدونم شرمنده .

alex_pk
10-08-2010, 21:05
همون gta منظورمه
104 مگ زیاد برای دانلود

کلا روش دیگه ای نداره که سرعت بازی یه مقداری مناسب تر بشه؟
الان با این سیستم خوبه ولی سرعتش اصلا مناسب نیست.گرافیکش هم همینطور...زیاد جالب نیست.

ممنون.

Spaniuly
10-08-2010, 22:55
آلکس جون فقط یه پیشنهاد می تونم بهت بدم برو توی کلوپ یه دست GTA IV یا EFLC رو روی XBOX360 بازی کن. سیستم خوب گفتی داری باید بگم سیستم خوب کافی نیست باس ابر رایانه به هم بزنی. اجرای روان توی تنظیمات بالا رو با کارت گرافیک 128 بیت رو باس فراموش کنی. می دونی بازی روی PC بد پورت شده واسه همین هیچ سیستمی نمی تونه توی نهایت تنظیمات گرافیکی بدون مشکل و افت فریم این بازی رو روی PC اجرا کنه. به قول خودمون مشکل از فرستنده اس.

Saeed System
10-08-2010, 23:18
همون gta منظورمه
104 مگ زیاد برای دانلود

کلا روش دیگه ای نداره که سرعت بازی یه مقداری مناسب تر بشه؟
الان با این سیستم خوبه ولی سرعتش اصلا مناسب نیست.گرافیکش هم همینطور...زیاد جالب نیست.

ممنون.

اگر سیستمتون تیک میندازه و کند فریم میزنه وارد تنظیمات ویدئو شوید و گرافیک بازی رو تا جایی که به

حالت روان در بیاد بیارین پایین .

میتونید اول از reolotion شروع کنید و بعد سراغ detail texture برید

بستگی به سیستمتون هم داره باید حداقل minimum system requment این بازی رو داشته باشید .:11:
minimum system requmentes

picture:

alex_pk
11-08-2010, 23:02
ممنون
البته فعلا فقط موقع تعویض جهت ماشین یه مقداری لنگ میزنه
سیستمم بالاتر از اینه که گذاشتید.

چنتا سوال:
1- ماشین هایی که میدزدیم دقیقا باید کجا ببریم تا دفعه بعدی نیاز به سرقتش نباشه و داشته باشیمش.
2-وقتی پلیس دستگیرمون میکنه و اسلحه هارو میگیره دیگه چیزی نداریم؟یعنی کلی ضرر کردیم؟
3-داستان بازی خطیه؟کلا بازی با ماموریت های جانبی پیش میره؟یا ماموریت های اصلی وجود داره و میشه صرفا اونارو انجام داد.
ماموریت های اصلی و فرعی چطوری مشخص میشن؟
4-نحوه پول در اوردن فقط از طریق انجام ماموریت هاست؟
5-کلا بخش جذاب بازی کجاست؟من چیز قابل توجهی ندیدم. انگار یچیزی تو مایه های گادفادره یه مقدار اپن ورلد تر.

Spaniuly
11-08-2010, 23:30
ممنون
البته فعلا فقط موقع تعویض جهت ماشین یه مقداری لنگ میزنه
سیستمم بالاتر از اینه که گذاشتید.

چنتا سوال:
1- ماشین هایی که میدزدیم دقیقا باید کجا ببریم تا دفعه بعدی نیاز به سرقتش نباشه و داشته باشیمش.
2-وقتی پلیس دستگیرمون میکنه و اسلحه هارو میگیره دیگه چیزی نداریم؟یعنی کلی ضرر کردیم؟
3-داستان بازی خطیه؟کلا بازی با ماموریت های جانبی پیش میره؟یا ماموریت های اصلی وجود داره و میشه صرفا اونارو انجام داد.
ماموریت های اصلی و فرعی چطوری مشخص میشن؟
4-نحوه پول در اوردن فقط از طریق انجام ماموریت هاست؟
5-کلا بخش جذاب بازی کجاست؟من چیز قابل توجهی ندیدم. انگار یچیزی تو مایه های گادفادره یه مقدار اپن ورلد تر.
آلکس جون اگه شروع به بازی کردن کنی جواب این سوالاتت رو به دست میاری چون به طور کامل اوایل بازی همه این راهنمایی ها به شما داده میشه یعنی مشخص می کنه که وقتی می خوای وسیله نقلیه پارک کنی باید جلوی در خونه و در قسمت مشخصی که کادر زرد رنگ هست و حریم خصوصی شماست پارک کنی. بله با دستگیری یا مردن طبیعت ضرر می کنی پولی و مالی
داستان که خطی هست ولی هرچی باشه یه بازی Open World هست و می دونی که بازی که open World باشه به گونه ای میشه که ممکنه بین دو تا ماموریت و Event فاصله زیادی بیفته به منظور انجام کار های جانبی و یا می تونه متوالی انجام بگیری پس اجبار بازی های خطی توی این بازی وجود نداره و گیمر می تونه کاری رو که دوست داره انجام بده برای پیشبرد بازی.
بله تقریبا ماموریت های اصلی و فرعی البته اگه بخوای از مبالغ ناچیزی که از کشتن مردم عادی به دست میاری صرف نظر کنی چون خیلی کمه. و کفاف دخل و خرج زندگی رو نمی ده.:31: می دونی که یارانه ها ها این روزا هدفمند شده :27:
والا GTA خور هیچ وقت نمی تونه به جز خوبی GTA چیز دیگه ای رو ببینه اکثر بچه های این تاپیک GTA خور هستند. واسه همین براشون حتی نگاه کردن به عکس روی Cover بازی هم جذابه چه برسه که بازی کنن. GTA ماورا یک بازیست.

myusac
12-08-2010, 01:05
یکی هم لطف کنه جوابه منو بده؟؟؟؟
بازی من EFLC ورژن 0.1.0.0 هست چه پچی باید نصب کنم؟چه تغییراتی بوجود میاد؟

matrix_3s
12-08-2010, 17:40
یکی هم لطف کنه جوابه منو بده؟؟؟؟
بازی من EFLC ورژن 0.1.0.0 هست چه پچی باید نصب کنم؟چه تغییراتی بوجود میاد؟

gta6767
13-08-2010, 11:23
آقا من اومدم اون مرحله اي كه اين dimitriتو كشتي هست همه را ميكشم بعد يك علامت قرمز مياد هرچي ميگردم پيدا نمي كنم يكي كمك كنه

Mahdi/s
13-08-2010, 16:01
سلام میگم توی این episode from liberty city...رقصیدن چقدر سخته......من گیر کردم...:31:

Bret_Hart
14-08-2010, 14:43
سلام میگم توی این episode from liberty city...رقصیدن چقدر سخته......من گیر کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین طوری w a s d رو بزن تاوقتی که که بگه بز ن بعد نگه دار تا وقتی که بگه holdبعد w d s aرو نگه دار تا 10سانیه بعد lmbوrmbرو بزن
تمام!

Mahdi/s
14-08-2010, 16:08
همین طوری w a s d رو بزن تاوقتی که که بگه بز ن بعد نگه دار تا وقتی که بگه holdبعد رو نگه دار تا 10سانیه بعد lmbوrmbرو بزن
تمام! ____میشه کامل تر توضیح بدید.....نگاه کن من اول چی بزنم..شیفت یا f...بعد از اون میگه رو بزن...

============w d s
ویرایش..
ممنون درست شد...:20:

Retired User
15-08-2010, 03:16
سلام
اگه بخوام همون یوزر موزیک خودم دیفالت رادیو باشه باید چی کار کنم؟
یه همچین گزینه ای تو قسمت صدای تنظیمات هست
اما بازم که سوار ماشین میشم رادیو موجهای دیگرو برام باز میکنه

new evil
16-08-2010, 11:41
سلام
اگه بخوام همون یوزر موزیک خودم دیفالت رادیو باشه باید چی کار کنم؟
یه همچین گزینه ای تو قسمت صدای تنظیمات هست
اما بازم که سوار ماشین میشم رادیو موجهای دیگرو برام باز میکنه

فک کنم باید یه شورتکات براش تعبیه کنی مثلا F9

tyrannosaurus
17-08-2010, 19:33
سلام
من سیوها یا همان مراحل ذخیره این بازی رو در کامپیوتر میخوام چنتا سیو از اینترنت گرفتم ولی لود نمیشن و ارور میدن لطفا هم سیو و هم آموزش را بگذارید

tyrannosaurus
18-08-2010, 08:53
سلام
من سیوها یا همان مراحل ذخیره این بازی رو در کامپیوتر میخوام چنتا سیو از اینترنت گرفتم ولی لود نمیشن و ارور میدن لطفا هم سیو و هم آموزش را بگذارید
لطفا ترینر بازی را نیز بدهبد

DJ POLESTAR
18-08-2010, 09:25
چجوری میشه تو IV خونه خرید؟؟؟

Mahdi/s
18-08-2010, 13:14
چجوری میشه تو IV خونه خرید؟؟؟نمیشه...:31:

Retired User
20-08-2010, 03:25
سلام من چندتا سوال دارم
1 نمیتونم مثل سن sa چند تا از رفیقامو با خودم ببیرم که تو انجام مراحل کمکم کنن؟
2 یا پولام چی کار کنم؟
3 من تا اینجائی که رفتم کلا 3 نوع لباس فروشی هستش دیگه اضافه نمیشه؟(modo ,pursuit,russian)
4 تانک نداره؟ دی: من از GTA 2 همیشه با تانک کلی حال میکردم
5کیت چرا منو به خونش دعوت نمیکنه؟ دی:
6 دوستیها چه تاثیری در بازی داره؟ مثل رومن لایک , بروس لایک و....
7 تاثیر رسپکتاشونم رو هم بگید

همینها دیگه

Bret_Hart
20-08-2010, 17:10
نمیتونم مثل سن sa چند تا از رفیقامو با خودم ببیرم که تو انجام مراحل کمکم کنن؟نه

یا پولام چی کار کنم؟ذخیره کن!!

تانک نداره؟ دی: من از GTA 2 همیشه با تانک کلی حال میکردمنه

کیت چرا منو به خونش دعوت نمیکنه؟بازی طراحی نشده

دوستیها چه تاثیری در بازی داره؟ مثل رومن لایک , بروس لایک و....اگر فهمیدی به ما هم بگو!!!!!

تاثیر رسپکتاشونم رو هم بگید
نمی دونم

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

من تا اینجائی که رفتم کلا 3 نوع لباس فروشی هستش دیگه اضافه نمیشه؟
شاید بشه نمی دونم

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

چجوری میشه تو IV خونه خرید؟؟؟
صبر کن مگو صبر چیست!

Saeed System
20-08-2010, 17:17
6 دوستیها چه تاثیری در بازی داره؟ مثل رومن لایک , بروس لایک و....

رومن واست کا رجور میکنه ! گناه داره پشت سرش اینجوری حرف نزن.

مگه هر وقت کاری نیست زنگ نمیزنی بهش میگی برات کار جور کنه . البته تو هم تو 1 مرحله جونشو نجات دادی این به اون در.

Bret_Hart
21-08-2010, 06:08
میشه کامل تر توضیح بدید.....نگاه کن من اول چی بزنم..شیفت یا f...بعد از اون میگه رو بزن...

============w d s
ویرایش..
ممنون درست شد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شیفت عاقلانه تره!

AhmadReza.
21-08-2010, 15:31
سلام .
من این بازی رو تا 57% رفتم ..حالا ویندوز عوض کردم...البته قبلش سیو های بازی رو که در
C:\Documents and Settings\AhmadReza\Local Settings\Application Data
بود رو ذخیره کردم ...توی My Documents رو هم پوشه ی Rockstar Games رو ذخیره کردم...
حالا ویندوز سون نصب کردم ..چطوری باید سیو هام رو اجرا کنم؟؟؟؟؟؟؟
توروخدا کمک کنید چون اصلا حوصله ی از اول رفتن رو ندارم.....:11:

HOJ-JAT
21-08-2010, 17:00
سلام
یک گاراژ هست تو شهر بالایی که تو نقشه تکه..اونجا بدرد چی میخوره..هر وقت میرم درش واز نمیشه...

huggy
21-08-2010, 17:07
سلام

میشه نقشه کامل بازی رو ( همراه با تمام مغازه ها و ... مخصوصا کتابخونه ها) رو برای بزارید ممنون

AhmadReza.
21-08-2010, 20:06
سلام .
من این بازی رو تا 57% رفتم ..حالا ویندوز عوض کردم...البته قبلش سیو های بازی رو که در
C:\Documents and Settings\AhmadReza\Local Settings\Application Data
بود رو ذخیره کردم ...توی My Documents رو هم پوشه ی Rockstar Games رو ذخیره کردم...
حالا ویندوز سون نصب کردم ..چطوری باید سیو هام رو اجرا کنم؟؟؟؟؟؟؟
توروخدا کمک کنید چون اصلا حوصله ی از اول رفتن رو ندارم.....:11:
بابا یکی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

amin khan
22-08-2010, 07:17
سلام میگم من تا اون مرحله ای که با موتور خودشو میرسونه به هواپیما و بعد با چتر میپره پایین رفتم
بعد یه سری اسم نوشت آخرش
یعنی مرحله آخرش بود ، تموم شد
چرا اونی که نارنجک دستش بود توی هواپیما رو باید میکشتیم؟ مگه از آدمای خودمون نبود

Mahdi/s
22-08-2010, 12:30
سلام میگم من تا اون مرحله ای که با موتور خودشو میرسونه به هواپیما و بعد با چتر میپره پایین رفتم
بعد یه سری اسم نوشت آخرش
چرا اونی که نارنجک دستش بود توی هواپیما رو باید میکشتیم؟ مگه از آدمای خودمون نبود اره دیگه ..شما tony..رو تموم کردی....چون دمو هاشو زدی رفته....متوجه نشدی....بعد از سقوط نشون میده که الماس ها دسته لویسه.....بعد توی پاک داره میره پیش تونی....میخوره به یه گداهه...الماسها میوفته....اما نمیفهمه.....میره...پیش تونی....یوسف هم میاد.......گداهه هم الماسا رو برمیداره و حالشو میبره...:31:

Spaniuly
22-08-2010, 12:57
بعد یه سری اسم نوشت آخرش
چرا اونی که نارنجک دستش بود توی هواپیما رو باید میکشتیم؟ مگه از آدمای خودمون نبود

اره دیگه ..شما tony..رو تموم کردی....چون دمو هاشو زدی رفته....متوجه نشدی....بعد از سقوط نشون میده که الماس ها دسته لویسه.....بعد توی پاک داره میره پیش تونی....میخوره به یه گداهه...الماسها میوفته....اما نمیفهمه.....میره...پیش تونی....یوسف هم میاد.......گداهه هم الماسا رو برمیداره و حالشو میبره...:31:
جریان چیه؟ تاپیک GTA IV یکی می پرسه با موتور خودمو رو می رسونیم هواپیما... این مرحله آخر IV هست... یکی اومده مرحله آخر اپیزود the ballad of Gay Tony رو توضیح می ده کلا بازی ها رو بعضی ها قاطی می کنن به هم.

Mahdi/s
22-08-2010, 13:02
رو توضیح می ده کلا بازی ها رو بعضی ها قاطی می کنن به هم. بخاطر همین هم گفتم شما tony..رو تموم کردی..من متوجه شدم....

Javad-ht
22-08-2010, 14:12
من خیلی دوس دارم این gta iv رو بازی کنم!
ولی این نصبش پدر آدم رو درمیاره!
رو xp یا ویستا!
راه حلی نیست رو همین 7 نصب کنیم حالشو ببریم؟:31:

amir_oyama
22-08-2010, 14:20
سلام دوستان
یه چند تا رمز بازی میخواستم مثل اسلحه و ماشینو این چیزا
شرمنده که نمیتونم سرچ کنم چند روزیه اینترنتم مشکل داره

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

سلام دوستان

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

سلام دوستان

Bret_Hart
24-08-2010, 06:44
خدمت شما:
جلیقه و جون
Dial "3625550100"
جلیقه جون و اسله

Dial "4825550100"
اسله ی سری یک
Dial "4865550100"
اسله ی سری دو
Dial "4865550150" d.

حذف شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550100"
اضافه شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550150"

هلیکوبتر پلیس
Dial "3595550100"
کنکو سیستی
Dial "2275550142"
کامت
Dial "2275550175"

بوفالوی پلیس
Dial "2275550100"

قایق بزرگ
Dial "9385550100"

موتور nrj900
Dial "6255550100"
موتور پرشی

Dial "6255550150"

سوپر جیتی
Dial "2275550168"
تورسمو
Dial "2275550147"
تغغیر اب و هوا

Dial "4685550100"

huggy
24-08-2010, 07:00
خدمت شما:
جلیقه و جون
Dial "3625550100"
جلیقه جون و اسله

Dial "4825550100"
اسله ی سری یک
Dial "4865550100"
اسله ی سری دو
Dial "4865550150" d.

حذف شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550100"
اضافه شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550150"

هلیکوبتر پلیس
Dial "3595550100"
کنکو سیستی
Dial "2275550142"
کامت
Dial "2275550175"

بوفالوی پلیس
Dial "2275550100"

قایق بزرگ
Dial "9385550100"

موتور nrj900
Dial "6255550100"
موتور پرشی

Dial "6255550150"

سوپر جیتی
Dial "2275550168"
تورسمو
Dial "2275550147"
تغغیر اب و هوا

Dial "4685550100"

این رمز ها تو xbox هم اثر داره ؟؟

Spaniuly
24-08-2010, 08:47
این رمز ها تو xbox هم اثر داره ؟؟
بازی GTA IV متعلق به Xbox360 هست. رو PC پورت شده از روی XBOX360 چیزی که شما روی PC می بینید محصول X360 هست با تمام امکاناتش که چیت هم هم جزوشونه. فکر می کنید چرا امکان چیت از طریق کیبورد نیست مثل SA ؟ چون بازی برای PC ساخته نشد و از همه ویژگی های نسخه ایکس باکس 360 بهره می بره

maziarb
24-08-2010, 09:17
وقتی توی ماموریت میمیریم و بعدش از بیمارستان در میایم باید چیکار کنیم تا دوباره از اول ماموریت شروع بشه، یعنی نخوایم کلی راهو از نو بریم برسیم...........

KAHAKDAM
24-08-2010, 10:06
سلام بچه ها
من دیروز بازی رو اجرا کردم و مشکلی هم نداشتم ولی امروز این ارور رو میده.کمک:19:

camry
24-08-2010, 10:12
وقتی توی ماموریت میمیریم و بعدش از بیمارستان در میایم باید چیکار کنیم تا دوباره از اول ماموریت شروع بشه، یعنی نخوایم کلی راهو از نو بریم برسیم...........
وقتی از بیمارستان میاین بیرون یک sms برتون میاد
بعد اینتر بزنید تمام

Mahdi/s
24-08-2010, 10:13
وقتی توی ماموریت میمیریم و بعدش از بیمارستان در میایم باید چیکار کنیم تا دوباره از اول ماموریت شروع بشه، یعنی نخوایم کلی راهو از نو بریم برسیم...........اگه توی ماموریت مرده باشی.....وقتی از بیمارستان میای بیرون..صبر کن برای اسمس میاد..اون رو باز کن..همون امویته هست.....تایید کن....ماموریت شروع میشه...
=================

سلام بچه ها
من دیروز بازی رو اجرا کردم و مشکلی هم نداشتم ولی امروز این ارور رو میده.کمک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فایل های نصبت رو جا به جا کردی..؟؟

HOJ-JAT
24-08-2010, 10:15
یک گاراژ هست تو شهر بالایی که تو نقشه تکه..اونجا بدرد چی میخوره..هر وقت میرم درش واز نمیشه...

maziarb
24-08-2010, 10:18
gta IV قشنگتره یا liberty city?

KAHAKDAM
24-08-2010, 10:51
اگه توی ماموریت مرده باشی.....وقتی از بیمارستان میای بیرون..صبر کن برای اسمس میاد..اون رو باز کن..همون امویته هست.....تایید کن....ماموریت شروع میشه...
=================
فایل های نصبت رو جا به جا کردی..؟؟

سلام
نه والا.فقط چند تا کرک توی خود دی وی دی بود که من کپی کردم.یکی هم یه سیو کامل بود که کپی کردم توی سیو های بازی با xliv ...

camry
24-08-2010, 11:18
سلام
من الان اولین ماموریت j هستم (شهر3) همون جایی که با چند نفر سوار یک ماشین کاملا سیاه میشیم
میریم تو یه خرابه بعد ما (niko) باید با یه دوربیندار باید چند نفر بزنیم و...
یکی دیگه اولین ماموریت Bc با رنگ صورتی هست اونجا هم گیر کردم
میشه بهم بگین باید این دوتا ماموریتو چه جوری رد کنم:11:
ممنون

gta IV قشنگتره یا liberty city?
به نظر من libertcity با iv دوتاشون قشنگن
ولی libertcity یکمی تکون داره

Spaniuly
24-08-2010, 14:19
سلام
نه والا.فقط چند تا کرک توی خود دی وی دی بود که من کپی کردم.یکی هم یه سیو کامل بود که کپی کردم توی سیو های بازی با xliv ...

سیستم رو ریستار کردی؟ اگه نشد کامل حذف کن دوباره نصبش کن یادت نره سیوات رو برداری البته اگه خیلی جلو نرفتی بیخیال هم شدی بد نیس

camry
24-08-2010, 14:54
سلام
من الان اولین ماموریت j هستم (شهر3) همون جایی که با چند نفر سوار یک ماشین کاملا سیاه میشیم
ممنون
کسی جواب نمیده؟؟؟؟!!!! :19::19::19::19:

Retired User
24-08-2010, 16:48
سلام
ممنون
وقتی میرسی اونجا
سمت چپت یه در هست ؛ برو بالای ساختمون
اونجا که میرسی در هنگام معامله چند نفر به boss (شرمنده اسمش یادم نیست ولی باس صداش میکنن) حمله میکنن
با اسنایپ بزنشون
بعد برو پائین طرف همون رئیس
و جونشو نجات بده , بعد باید یه ماشین رو تعقیب کنی و پولارو پس بگیری

پ.ن:به ماشین شلیک نکن فقط تعقیبش کن تا خودش یه جا نگهداره

اون یکی دیگرو هم توضیح بده تا راهنمائیتون کنن

camry
24-08-2010, 17:02
تشکرررررررر
مشکلم حل شد ایول:7:
اون یکی هم وقتی با اون مردی که لباس صورتی پوشیده میریم پارک باید چه کار کنم!!!!؟؟
دنبالش هم که میرم ناراحت میشه قهر میکنه!

amir_oyama
24-08-2010, 18:41
خدمت شما:
جلیقه و جون
Dial "3625550100"
جلیقه جون و اسله

Dial "4825550100"
اسله ی سری یک
Dial "4865550100"
اسله ی سری دو
Dial "4865550150" d.

حذف شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550100"
اضافه شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550150"

هلیکوبتر پلیس
Dial "3595550100"
کنکو سیستی
Dial "2275550142"
کامت
Dial "2275550175"

بوفالوی پلیس
Dial "2275550100"

قایق بزرگ
Dial "9385550100"

موتور nrj900
Dial "6255550100"
موتور پرشی

Dial "6255550150"

سوپر جیتی
Dial "2275550168"
تورسمو
Dial "2275550147"
تغغیر اب و هوا

Dial "4685550100"

آقا دستت درد نکنه هنوز تست نکردم
میشه یه توضیه در مورد dial بدی یعنی باید online باشیم و رمز بزنیم؟
یا همینجوری تایپ کنیم بره؟
یه سوال دیگه: من یرم تو سایت دوستیابی ولی با هر کی date میزنم بعدش ایمیل میاد از دکتر فلانی که وصلت جور نشده به فلان دلیل
من باید چکار کنم تا باهاشون دوست بشم؟

camry
24-08-2010, 20:43
اون یکی هم وقتی با اون مردی که لباس صورتی پوشیده میریم پارک باید چه کار کنم!!!!؟؟
دنبالش هم که میرم ناراحت میشه قهر میکنه!
من تو این ماموریت گیر کردم!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا یکی کمکم کنه لطفا :42:

Killzone2
24-08-2010, 20:59
من تو این ماموریت گیر کردم!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا یکی کمکم کنه لطفا :42:
از فاصله ای که چند متر با هم فاصله داشته باشین دنبالش کن و اون مقداری ورزش میکنه و قدم میزنه فقط نباید نزدیک بشین زیاد هم ازش دور نشین و بعدش دمویی نشون میده و ادامه ماموریت رو انجام میدید.

camry
24-08-2010, 22:22
از فاصله ای که چند متر با هم فاصله داشته باشین دنبالش کن و اون مقداری ورزش میکنه و قدم میزنه فقط نباید نزدیک بشین زیاد هم ازش دور نشین و بعدش دمویی نشون میده و ادامه ماموریت رو انجام میدید.
ولی من ازش فاصله میگیرم بازم نمیشه
چه کار کنم!!!!؟؟؟
درضمن این مرده چقدر ناز میاد:2:

shahab_f
24-08-2010, 22:31
آقا دستت درد نکنه هنوز تست نکردم
میشه یه توضیه در مورد dial بدی یعنی باید online باشیم و رمز بزنیم؟

نه داداش شما مگه تاحالا از موبایل نیکو استفاده نکردین ؟ اینم همینه دیگه ، دوبار بالا رو بزنین شماره رو بگیرین و دکمه ی سبز رو بزنین

Retired User
25-08-2010, 04:38
ولی من ازش فاصله میگیرم بازم نمیشه
چه کار کنم!!!!؟؟؟
درضمن این مرده چقدر ناز میاد:2:
اون داره اصطلاحا جاگینگ میکنه
شما هم دنبالش برو , به فاصله 3-4 متری پشت سرش
بعد داخل یه تونل میشه
و ادمش
----
اینی هم که ناز میاد واسه اینه که ... دی:

KAHAKDAM
25-08-2010, 09:12
سلام بچه ها من یه مشکلی دارم.
نمیدونم چرا بعضی وقت دوربین گیج میزنه یعنی دوربین مثل ادم گیجی میمونه همش بالای سر دور میزنه.فکر کنم مال خوده بازی.درسته؟واین که چی میشه که این طور میشه؟

Mohammad King
25-08-2010, 10:14
سلام بچه ها من یه مشکلی دارم.
نمیدونم چرا بعضی وقت دوربین گیج میزنه یعنی دوربین مثل ادم گیجی میمونه همش بالای سر دور میزنه.فکر کنم مال خوده بازی.درسته؟واین که چی میشه که این طور میشه؟

سلام توی همین تاپیک کرکر razor را دانلود کن درست میشه.

مشکل از کرک هست

subasa
25-08-2010, 21:21
من توي مرحله آخر بازي وقتي كه نيكو با موتور از روي پل پرش ميكنه هليكوپتر رو ميگره بعدش ميگه بايد سريع space رو بزنيم. منم تند تند space رو ميزنم ولي از هليكوپتر ميفته زمين. ميخواستم بدونم كار ديگه اي بايد انجام بديم يا مشكل از خود بازي هست؟؟

Spaniuly
25-08-2010, 23:37
من توي مرحله آخر بازي وقتي كه نيكو با موتور از روي پل پرش ميكنه هليكوپتر رو ميگره بعدش ميگه بايد سريع space رو بزنيم. منم تند تند space رو ميزنم ولي از هليكوپتر ميفته زمين. ميخواستم بدونم كار ديگه اي بايد انجام بديم يا مشكل از خود بازي هست؟؟
از بازیه اگه سیو قبل تر از اون رو نگه داشتی ماموریت رو از اول برو

roham_06
26-08-2010, 09:16
سلام دوستان
من تو مرحله بیمارستان خرابه گیر کردم همون جا که باید موار رو بزداری و 3 تا ستاره بت میده اصلا نمیشه فرار کرد

B U L U T
26-08-2010, 09:21
از ترینر استفاده میکنی؟؟؟

من تو مرحله بیمارستان خرابه گیر کردم همون جا که باید موار رو بزداری و 3 تا ستاره بت میده اصلا نمیشه فرار کرد
به پلیس ها شلک نکن به بشکه ها شلیک کن بترکن توی اتاقه ها بعد دررو البته یه ماشین درست حسابی بیرون بزار واسه فرار بعدش فرار کن

camry
26-08-2010, 11:26
سلام
دوستان من الان %57 بازی هستم همه ماموریت هارو رفتم ولی دیگه ماموریتی روی نقشه نیست!!
هرچی هم به دیگرون (...roman bell) زنگ میزنم جواب نمیدن
هرچی هم تو خیابون ها چرخ میزنم کسی بهم زنگ نمیزنه تا ماموریتی بهم بده!!
میشه بهم بگین باید چه کار کنم؟ :11:
ممنون

Mahdi/s
26-08-2010, 13:05
سلام
دوستان من الان %57 بازی هستم همه ماموریت هارو رفتم ولی دیگه ماموریتی روی نقشه نیست!!
میشه بهم بگین باید چه کار کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونخوب تموم شده دیگه....شما بازی رو تموم کردید.....اون 40% بقیه هم شامل مراحل نمیشه.....برای ماموریت های متفرقه هست...مثلا پرش ها....کبوترها..ووووو....

Retired User
26-08-2010, 18:24
سلام
میشه بهم بگین باید چه کار کنم؟ :11:
ممنون
اون قسمت انتقام یا معامله رو رد کردی؟
اگر همونجایی برو خونه بخواب بعد رومن زنگ میزنه میگه فردا عروسیشه
دوباره بگیر بخواب تا فردا ساعت 7 صبح
تو خیابونا چرخ بزن تا کیت بهت زنگ بزنه و با هم برید عروسی رومن
بازی رو 60% تموم میشه
حداقل ماله من که اینجوری بود

camry
26-08-2010, 21:30
خب این جارو رفتم تموم شد :31:
پس کی (kiki.carmen.alex) میان؟

من اینارو تو سیو %100 دیدم:31:
داخل %100 چندتا زن به اسم همینایی که نوشتم میان:31:
میشه بهم بگین تو چند درصد بازی (%70 یا %80 یا ... )اینا میان؟؟
ممنون

Mahdi/s
26-08-2010, 21:55
من اینارو تو سیو %100 دیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داخل %100 چندتا زن به اسم همینایی که نوشتم میان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون شما اگه همین الان بری بخوابی همشون میان..:31:...شوخی..
نه از این خانومای محترم...توی بازی نیست.....اما توی TONY..باز یه چنتایی هستن....:31:

Zharfa
27-08-2010, 01:39
سلام،يه سوال فني
تفاوت Grand Theft Auto Episodes From Liberty City با Grand Theft Auto IV چيه؟
جفتشون يكين؟ يا liberty city فقط چند تا مرحله بيشتر داره؟

Retired User
27-08-2010, 04:36
خب این جارو رفتم تموم شد :31:
پس کی (kiki.carmen.alex) میان؟
carmen رو از تو اینترنت میتونی پیداش کنی
پرستاره و یه چیزایی برات تعریف میکنه که حالت از هر چی gf هست بهم میخوره دی:
اون 2 تا دیگرو هم بعدیم میدونم تو بازی باشن

من اینارو تو سیو %100 دیدم:31:
داخل %100 چندتا زن به اسم همینایی که نوشتم میان:31:
ممنون
سیو 100% هیچ ربطی به این اضافات نداره
---
پ.ن:رفیق اگه خیلی دنبال این چیزایی وقتتو بیخودی هدر نده
خود خیابونامون پره
دیگه کارتونی هم نیستش دی:

Bret_Hart
27-08-2010, 05:45
سلام،يه سوال فني
libertyاز iv کارایی بیشتری داره
2نقش داره
ولی خودم ivرو بهliberty ترجیح می دم
libertyهم مراحل (نسبتا)بیشتری داره

Khashayar King
27-08-2010, 07:55
سلام،يه سوال فني
در اصل Grand Theft Auto Episodes From Liberty City یه DLC هست که داستان IV رو کامل میکنه !

مراحلشون که ، خیلی تعداد EFLC کمتر از IV هست ! اما هر کدوم جذابیت و نو آوری های خودشون رو دارن ! مخصوصا شخصیت هاشون که خیلی باهم فرق میکنه.

Molibden
27-08-2010, 13:14
در اصل Grand Theft Auto Episodes From Liberty City یه DLC هست که داستان IV رو کامل میکنه !

مراحلشون که ، خیلی تعداد EFLC کمتر از IV هست ! اما هر کدوم جذابیت و نو آوری های خودشون رو دارن ! مخصوصا شخصیت هاشون که خیلی باهم فرق میکنه.
این DLC رو چجوری میشه نصب کرد؟
خودش یه بازی جداگونس یا پچ میشه به GTA IV ؟

Mahdi/s
27-08-2010, 13:43
این DLC رو چجوری میشه نصب کرد؟
خودش یه بازی جداگونس یا پچ میشه به GTA IV ؟ یه بازی جدا گانه اسم شامل 5 تا دی وی دی...اما شهر همون شهر هست....2 تا شخصیت جدید اضافه شده...با مراحل....به این اسم هم فروش میره..
.Grand Theft Auto Episodes From Liberty City

KAHAKDAM
28-08-2010, 17:43
سلام بچه ها
یه سوال داشتم.این که فقط همین چندتا رمز هست برای چیت یا اینکه شماره های دیگه ای داره؟

Mohammad King
29-08-2010, 21:55
سلام

دوستان میگن یه قلبی توی بازی هست؟

این قلب مخفی کجا هست؟

Mahdi/s
29-08-2010, 22:08
سلام

دوستان میگن یه قلبی توی بازی هست؟

این قلب مخفی کجا هست؟ خیلی چیزه مزخرفیه.......توی مجسمه آزادی هست.........البته از درهای پایین راه نداره....باید با هلیکوپتر بری....بعد بپری توی ایوان بالایی....از پایین راه نداره.....بعد 4 تا در هست یکیش باز میشه به داخل یه نردبان هست.میری بالا...درکل..مسخره اس.....

Spaniuly
29-08-2010, 23:39
خیلی چیزه مزخرفیه.......توی مجسمه آزادی هست.........البته از درهای پایین راه نداره....باید با هلیکوپتر بری....بعد بپری توی ایوان بالایی....از پایین راه نداره.....بعد 4 تا در هست یکیش باز میشه به داخل یه نردبان هست.میری بالا...درکل..مسخره اس.....
من یه روز تمام کمال نشستم به زور ترینر هم نتونستم وارد بشم هی سر می خوردم پاین البته احتمالا اگه اینقدر افت فریم اینا نداشتم می تونستم ولی خدائیش با این وضعیت نمیشه

Mahdi/s
30-08-2010, 13:19
من یه روز تمام کمال نشستم به زور ترینر هم نتونستم وارد بشم هی سر می خوردم پاین البته احتمالا اگه اینقدر افت فریم اینا نداشتم می تونستم ولی خدائیش با این وضعیت نمیشهسرت برای چی بخوره.....هلی کوبتر رو بیار پایین دمه ایون بالایی.....نمیخواد بشینی.....درو باز کن بپر.....البته ون افت فریم داری سخت هست...

Hamid Hamid
30-08-2010, 14:34
سلام دوستان.من تازه بازي رو شروع كردم و 5 درصد رفتم.چندتا سوال داشتم:
اينكه خونه ي نيكو كجاست همون علامت N رو نقشه؟ يا كه اون شمال رو نشون ميده؟
و ديگه اينكه وقتي خط عمرم قرمز ميشه از كجا دوباره پر ميشه؟ چج.ري دوباره سبز ميشه؟
راهنمايي كنيد من هيچي نميدونم.ممنون.رو كنسول 360 بازي ميكنم.

Spaniuly
30-08-2010, 14:43
سلام دوستان.من تازه بازي رو شروع كردم و 5 درصد رفتم.چندتا سوال داشتم:
اينكه خونه ي نيكو كجاست همون علامت N رو نقشه؟ يا كه اون شمال رو نشون ميده؟
و ديگه اينكه وقتي خط عمرم قرمز ميشه از كجا دوباره پر ميشه؟ چج.ري دوباره سبز ميشه؟
راهنمايي كنيد من هيچي نميدونم.ممنون.رو كنسول 360 بازي ميكنم.

خونه همون جایی هست که با رومن می ری و می خوابی Safe House تو هست این علامت رو هم داره یعنی عکس خونه هست. وقتی جونت کم شد باس غذا بخوری هم روبروی خونه ات یه دس فروش هست هم کوچه بالاتر از خونه ات یه ساندویچی. اگه بعدا که فروشگاه تسلیحات آزاد میشه بری می تونی نصف دیکه خط عمرت رو پر کنی با خریدن جلیقه ضدگلوله

Hamid Hamid
30-08-2010, 14:47
خونه همون جایی هست که با رومن می ری و می خوابی Safe House تو هست این علامت رو هم داره یعنی عکس خونه هست. وقتی جونت کم شد باس غذا بخوری هم روبروی خونه ات یه دس فروش هست هم کوچه بالاتر از خونه ات یه ساندویچی. اگه بعدا که فروشگاه تسلیحات آزاد میشه بری می تونی نصف دیکه خط عمرت رو پر کنی با خریدن جلیقه ضدگلوله
علامت اين Safe House همون R رو نقشس؟ همون جا كه رومن هست؟ يا علامت خونه داره؟

Mahdi/s
30-08-2010, 15:38
علامت اين Safe House همون R رو نقشس؟ همون جا كه رومن هست؟ يا علامت خونه داره؟ R که رومن هست..مراحل مربوط به اون....برای سیو هم آیکون خونه داره.....باید اونجا سیو کنی.

KAHAKDAM
31-08-2010, 07:22
سلام بچه ها
من یه سوال دارم.من الان 18 درصد بازی رو رفتم پس کی میره به شهر دوم(شهر وسطی)؟:13:

camry
31-08-2010, 13:19
وقتی که خونه اولیتون اتیش بگیره میرید اون جزیره کوچیکه (بالای شهر اول)
بعد از این که چندتا ماموریت از همون جزیره کوچیکه رفتید یه نفر به اسم playboyX به شما میگه که منو ببر خونم از خونم دیدن کن خونه اونم شهردو هست
بعداز این ماموریت دیگه شهردو ازاد میشه;)

amir_oyama
07-09-2010, 23:26
سلام دوستان
من 59 درصد بازی رو رفتم رسیدم به اون مرحله که به هلیکوپتر رومن و لیتل جکوب آویزون میشه ولی هر چقدر اسپس رو میزنم نمتونم خودمو بکشم بالا 100 بار نتونستم یه هفتس بازی رو گذاشتم کنا کمکم کنید
اسپس رو با ضربات آهسته و تند تند میزنم دستم داغون شده

camry
08-09-2010, 12:55
سلام
خب اره منم یه همچین مشکلیرو دارم منم هرچی اسپس میزنم نمیپره بالا
لطفا به منم کمک کنید؟ :11:
من فکر کنم مشکل از بازی باشه!!

Reza_994
09-09-2010, 01:54
سلام بچه ها
یه لیست از شماره ها و سایت های قابل استفاده میدید ؟

قابل استفاده یعنی مثل : love-meet.net
9485550100
911

حمید جان
09-09-2010, 20:39
سلام

من سیو 100 % بازی رو میزم ولی وقتی میخام لود کنه ارور میده چه باید کرد؟

ممنون

Rhodes
09-09-2010, 21:56
سلام دوستان
من 59 درصد بازی رو رفتم رسیدم به اون مرحله که به هلیکوپتر رومن و لیتل جکوب آویزون میشه ولی هر چقدر اسپس رو میزنم نمتونم خودمو بکشم بالا 100 بار نتونستم یه هفتس بازی رو گذاشتم کنا کمکم کنید
اسپس رو با ضربات آهسته و تند تند میزنم دستم داغون شده

اگر دسته دارید با دسته امتحان کنید.به راحتی میشه.

همچین اتفاقی هم بعدش نمی افته.طرف رو میکشه و credits بازی میاد و تموم میشه.[COLOR="Silver"]

Spaniuly
10-09-2010, 13:33
برای این پچ 1.07.0 کرک سالم و اختصاصی اومده یا نه ؟ چون من خیلی گشت زدم چیزی پیدا نکردم و یا اگه کرکی که با این پچ 1.07.0 سازگار باشه می شناسید؟ لطفا اگه لینکی چیزی در اختیار دارید دریغ نکنید. می خوام برای یه بار هم که شده با پچ نهایی بازی رو امتحان کنم من هر بار با نصب پچ 1.03.0 و کرک اختصاصی 1.03.0 بازی کردم. همیشه هم کمترین فریم رو گرفتم.

راستی من اگه پچ 1.07.0 رو نصب کنم می تونم از کرک اختصاصی 1.04.0 استفاده کنم؟ چون کرک 1.04.0 رو دارم

Rhodes
10-09-2010, 17:58
برای این پچ 1.07.0 کرک سالم و اختصاصی اومده یا نه ؟ چون من خیلی گشت زدم چیزی پیدا نکردم و یا اگه کرکی که با این پچ 1.07.0 سازگار باشه می شناسید؟ لطفا اگه لینکی چیزی در اختیار دارید دریغ نکنید. می خوام برای یه بار هم که شده با پچ نهایی بازی رو امتحان کنم من هر بار با نصب پچ 1.03.0 و کرک اختصاصی 1.03.0 بازی کردم. همیشه هم کمترین فریم رو گرفتم.

راستی من اگه پچ 1.07.0 رو نصب کنم می تونم از کرک اختصاصی 1.04.0 استفاده کنم؟ چون کرک 1.04.0 رو دارم

زدی به هدف.دقیقا پچ 1.7 با کرک 1.4 کار میکنه.
برای 1.7 کرک اختصاصی نیومده.

Spaniuly
11-09-2010, 11:41
خوب آخرین پچی که برای بازی عرضه شده پچ 1.0.7.0 هست که یکی از کار هاش از بین بردن سوشل کلاب هست و توی بهبود بازی نقش موثر داره این پچ رو می تونید از این لینک مستقیم دریافت کنید

این هم کرک اختصاصی و بدون مشکل برای این پچ که همون فایل اجرایی هست که برای ورژن 4 بود البته + یک فایل dll که وجودش الزامی هست.
37064

این هم ترینر 11 کاره متناسب با کرک و پچ 1.0.7.0
37065

offlineinternet
11-09-2010, 20:25
من این پچ 1.07.0 که تو پست بالا معرفی شد رو ریختم و کرک و ترینر هم کار کرد
افت فریم خیلی کم شده با اینکه گرافیک رو آخر آخر گذاشتم

خیلی توپ بود

amir_oyama
11-09-2010, 23:59
اگر دسته دارید با دسته امتحان کنید.به راحتی میشه.

همچین اتفاقی هم بعدش نمی افته.طرف رو میکشه و credits بازی میاد و تموم میشه.[COLOR="Silver"]

دسته دارم ولی نتونستم باهاش بازی کنم و به کیبورد عادت کردم
اگه امکانش هست دسته رو نصب کردن یاد بدید مرسی

رضا جنگنده
14-09-2010, 20:55
من ذكر كردم كه ويندوز من XP sp3 مي باشد ... خواهش مي كنم كمكم كنيد. تمام برنامه ها از جمله FrameWork 3.5 و Nvidia Driver update و Windows Live و بقيه نرم افزار ها رو هم ريختم ولي مشكلم هنوز حل نشدهو اينترنتم هم دايل آپه !
Please Help Meeeeeeeeeee
يه كرك ديگه امتحان كنيد ببنيد درست مي شه؟

salam_iran57
15-09-2010, 15:04
با چه کارت گرافیک لپ تاپی میشه بازی رو با حداکثر گرافیکش بازی کرد؟ لطفا نام کارت گرافیک رو بگین.

ehsan-inventor
17-09-2010, 13:27
دوستان آخرین نسخه GTA چیه؟!
برای پی سی؟
من خیلی وقت پیش 4ش رو داشتم این 4 همون 4 هستش؟
از یه نفر شنیدم 9 هم اومده...واسه pc هم هست؟

Retired User
17-09-2010, 14:03
دوستان آخرین نسخه GTA چیه؟!
برای پی سی؟
من خیلی وقت پیش 4ش رو داشتم این 4 همون 4 هستش؟
از یه نفر شنیدم 9 هم اومده...واسه pc هم هست؟
9 ؟
امان از دست این ایرانیها دی:

Reza_994
17-09-2010, 15:49
خوب آخرین پچی که برای بازی عرضه شده پچ 1.0.7.0 هست که یکی از کار هاش از بین بردن سوشل کلاب هست و توی بهبود بازی نقش موثر داره این پچ رو می تونید از این لینک مستقیم دریافت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم کرک اختصاصی و بدون مشکل برای این پچ که همون فایل اجرایی هست که برای ورژن 4 بود البته + یک فایل dll که وجودش الزامی هست.
37064

این هم ترینر 11 کاره متناسب با کرک و پچ 1.0.7.0
37065

آقا من اینو ریختم بدتر شد :31:
تا حالا از پچ است 1.0.4.0 استفاده میکرم و تو رزولیشن های 768 1024 و 1024 1280 very high تا 45 50 فریم میگرفتم ولی الان 30 35 و مجبورم بزارم رو high تا فریم قبلی رو بدست بیارم !

شما هم این مشکل رو دارین ؟

البته یه چیزش بهتر شده اونم اینه که از منابع سیستم کمتر استفاده میکنه :

قبل
Statistics
Average FPS: 49.52
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 43%
System memory usage: 62%
Video memory usage: 89%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: Very High
View Distance: 32
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 5700 Series
Video Driver version: 6.14.10.7070
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Phenom(tm) II X6 1055T Processor

File ID: Benchmark.cli

بعد:
Statistics
Average FPS: 29.34
Duration: 37.25 sec
CPU Usage: 33%
System memory usage: 56%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Shadow Quality: Very High
Reflection Resolution: Very High
Water Quality: Very High
Texture Filter Quality: Anisotropic x16
Night Shadows: Very High
View Distance: 25
Detail Distance: 31

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 5700 Series
Video Driver version: 6.14.10.7070
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Phenom(tm) II X6 1055T Processor

File ID: Benchmark.cli

afshin b
17-09-2010, 18:54
من روی ویندوز سون 64 بیتی نصبش کردم و سیستمم خوبه ولی بعضی جاها مشکل افت فریم دارم.
بنچمارک رو میزارم ببینین.

Statistics
Average FPS: 28.60
Duration: 37.76 sec
CPU Usage: 34%
System memory usage: 62%
Video memory usage: 70%

Graphics Settings
Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)
Render Quality: Highest
View Distance: 71
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Home Premium
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 5730
Video Driver version: 8.14.1.6091
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM) i7 CPU Q 720 @ 1.60GHz

با اینکه تنظیمات رو کم هم میکنم بازم تغییری در فریم ریت نمیده.

Statistics
Average FPS: 29.32
Duration: 37.96 sec
CPU Usage: 34%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 31%

Graphics Settings
Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 47
Detail Distance: 78

Hardware
Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 5730
Video Driver version: 8.14.1.6091
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM) i7 CPU Q 720 @ 1.60GHz

علت چیه؟
باید چیکارش کنم؟
-------------------
نمیتونم بازی رو سیو کنم. میگه باید ساین این کنم و وقتی میشم رمز میخواد. نمیشه بدونه ساین این سیو کرد؟

ممنون.

FOURTH RETURN
18-09-2010, 08:41
بايد يك اكانت آفلاين توي ويندوزلايو درست كني تا بتوني سيو كني و موقع اجراي بازي هم نبايد به شبكه وصل باشي تا مشكلي بوجود نياد

afshin b
18-09-2010, 10:54
بايد يك اكانت آفلاين توي ويندوزلايو درست كني تا بتوني سيو كني و موقع اجراي بازي هم نبايد به شبكه وصل باشي تا مشكلي بوجود نياد
آقا دمت گرم. بلاخره یکی پیدا شد جواب مارو بده.
ویندوز لایو کجاست؟ همونجایی که قبل لود بازی یه پیغامی میده و میشه رفت؟ من اونجا چیزی به نام اکانت افلاین ندیدم.
یکم توضیح میدی؟

FOURTH RETURN
18-09-2010, 22:16
وقتي رفتي توي بازي دكمه home‏ رو در صحفه كليد بزن تا سريع وارد ويندوز لايو بشي بعد بالاي صحفه اون قسمتي كه مربوط به حساب كاربري هست برو توي قسمت ايجاد يك اكانت آفلاين يه اسم انتخاب كن و برو حالشو ببر

neon_91
27-09-2010, 17:42
به نظر شما بهتره این بازیو رو ویندوز 7 نصب کنیم یا xp.بهتره سیستم 64 بیتی باشه یا 32 بیتی؟

ehsssssan
27-09-2010, 21:37
وقتی میخواد نصب بشه این ارور رو میده ،

feature transfer error

error : access is denied

میشه راهنمایی کنید ؟

FOURTH RETURN
27-09-2010, 22:27
منظورت اينه كه نصب نميشه? خوب در اين صورت به احتمال زياد دي وي دي بازي بد رايت شده و خرابه و بايد تعويض بشه

ehsssssan
27-09-2010, 23:10
نه بردم dvd رو عوض کردم ، یارو دوستمه اونجا امتحان کردیم نصب شد ولی تو سیستم من همین که inistal میزنی این ارور لعنتی میاد اعصاب آدم بهم میریزه به خدا .
اون بازیه 5 dvd هستشا episodes from liberty city

تو دیسک 5 یه فولدره نوشته درایور ، اونجا چندتا نرم افزار جانبی بود نصب کردم بازم . . .

خواهشا راهنمایی کنید تا دی وی دیارو نشکوندم ، دلم میخواد این بازی رو داشته باشه نه اینکه بندازمش بیرون "نشون میده که من عصبیم"

لطفا کمک کنید :11:

----------------------------------------

با کپی کردن محتویات دیسک اول تو هارد و اجرای اون مشکل حل شد
با تشکر از FOURTH RETURN عزیز

alpha007
09-10-2010, 23:53
دوستان من سیو کامل بازی
Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City رو میخوام
از یکی دوستان گرفتم و بجای فایل های خودم جایگذاریش کردم ولی بازی از اول شروع شد مجبور شدم دوباره فایلهای خودمو بزارم

hasanoooooooo
11-10-2010, 08:23
میگم تو این بازی نمیتونه نیکو مثل نسخه قبلی د خ تر سوار کنه؟ یا یکم بهتر بگم من شنیدم یک کدی هست میزنی یک نفر میاد خونش..... درسته؟

khelane
11-10-2010, 20:38
میگم تو این بازی نمیتونه نیکو مثل نسخه قبلی د خ تر سوار کنه؟ یا یکم بهتر بگم من شنیدم یک کدی هست میزنی یک نفر میاد خونش..... درسته؟
ببین دوست عزیز من اینو نمیدونم ولی تو نسخه قبل یه مد hot caffe میگرفتی اونو میبردی خونه و دیگه عملیات !!!!!!!!
برای این هم فکر کنم اون مد باشه تو سایتهای مدینگ بگردی پیدا میکنی

KAHAKDAM
12-10-2010, 15:30
دیگه عملیات !!!!!!!!
سلام
اخه چه عملیاتی
ذهن بچه مردمو گمراه میکنی:31:
چی چی میگی.موقع حساس میره سر پل حافظ رو نشون میده.

narrin
13-10-2010, 09:10

وقتي رفتي توي بازي دكمه home‏ رو در صحفه كليد بزن تا سريع وارد ويندوز لايو بشي بعد بالاي صحفه اون قسمتي كه مربوط به حساب كاربري هست برو توي قسمت ايجاد يك اكانت آفلاين يه اسم انتخاب كن و برو حالشو ببر

ولی برای من اصلا یه همچین چیزی نیست.یعنی اکانت افلاین نداره که درست کنم.وقتی می زنم میره توی مرورگر.:41::41::41:

HADI ONLY
13-10-2010, 09:42
سلام
اخه چه عملیاتی
ذهن بچه مردمو گمراه میکنی:31:
چی چی میگی.موقع حساس میره سر پل حافظ رو نشون میده.

سلام
همه عملیات رو می دونند !!!!!:31:
کد عملیات تو Liberty city نیست فکر کنم . من که هرچی گشتم گیر نیامد . :5:

چی رو نشون می ده ؟؟ :27:

khelane
13-10-2010, 10:44
ببین واسش مد هات کافه اومده یا نه هیمن

hasanoooooooo
13-10-2010, 13:32
یعنی راهی نداره؟ شماره ای چیزی نداره؟ مثل 911؟ ا پس چرا این بازی ممنوعه؟

دوستان بلاخره تونستم کل lag بازی رو ببرم ! از توی msconfig تیک گزینه windows event log رو بردارید . عجب روون شد الان فقط منتظر اون کدی هستم که میدونید !

KAHAKDAM
13-10-2010, 14:35
چی رو نشون می ده ؟؟
سلام
گفتم که میره سر پل حافظ رو نشون میده(پل بین شهر وسطی با اولی) وصدای اخ ووخ دختره بالاس:19:.خیلی ضدحاله.:27:
غیر مجاز بودنشم نمایشگاه پرسیدم.اصلا میخواستن از همون ورژن 4 ممنوع بشه ولی نشد که این ورژن کار خودش رو کرد.با این بساتی که راه انداختن.ولی انصافا عجب ماشینایی بخصوص بوفالوی پلیس یا کمنت.من 40 درصد بازی رو رفتم دیگه گزاشتم کنار.خیلی بازی کردم ولی به جای ماموریت ها میرفتم چرخ میزدم یا دختر سوار میکردم:31:

Spaniuly
13-10-2010, 15:28
سلام
گفتم که میره سر پل حافظ رو نشون میده(پل بین شهر وسطی با اولی) وصدای اخ ووخ دختره بالاس:19:.خیلی ضدحاله.:27:
غیر مجاز بودنشم نمایشگاه پرسیدم.اصلا میخواستن از همون ورژن 4 ممنوع بشه ولی نشد که این ورژن کار خودش رو کرد.با این بساتی که راه انداختن.ولی انصافا عجب ماشینایی بخصوص بوفالوی پلیس یا کمنت.من 40 درصد بازی رو رفتم دیگه گزاشتم کنار.خیلی بازی کردم ولی به جای ماموریت ها میرفتم چرخ میزدم یا دختر سوار میکردم:31:
شما هات کافی رو نصب کنی می بینی که می ره داخل خونه و کل عملیات پخش مستقیم میشه ورژن هات کافی اگه درست باشه سر پل حافظ نمیره کل جریان رو نشون میده البته بگم این قسمت هم جزو بازی هست و به نوعی ماموریت فرعی به حساب میشه چون در نهایت شما اگه بتونید از پسش بر بیائید S.. Appeal تون افزایش پیدا میکنه سر همین قضیه البته باید هم پیدا کنه:31:

hasanoooooooo
13-10-2010, 15:56
میتونی ادرس فایلو بدی ؟

Spaniuly
13-10-2010, 17:26
بابا اینا که می گم برای سان آندریاسه برای IV چنین چیزی نیست

lordspeed
13-10-2010, 18:10
میتونی ادرس فایلو بدی ؟

کل تاپیک صحنه دارش کردین که:41:

Spaniuly
13-10-2010, 18:56
بله بهتره این مسائل توی تاپبک زیاد مطرح نشه... تازه به این تاپیک هم اصلا ربط نداره هات کافی...

narrin
13-10-2010, 20:38

ولی برای من اصلا یه همچین چیزی نیست.یعنی اکانت افلاین نداره که درست کنم.وقتی می زنم میره توی مرورگر.:41::41::41:
بچه ها کمکم کنید.من نمیتونم سیو بدم.:41::41::41::41:

KAHAKDAM
14-10-2010, 07:45
شما هات کافی رو نصب کنی می بینی که می ره داخل خونه و کل عملیات پخش مستقیم میشه ورژن هات کافی اگه درست باشه سر پل حافظ نمیره کل جریان رو نشون میده البته بگم این قسمت هم جزو بازی هست و به نوعی ماموریت فرعی به حساب میشه چون در نهایت شما اگه بتونید از پسش بر بیائید S.. Appeal تون افزایش پیدا میکنه سر همین قضیه البته باید هم پیدا کنه:31:
سلام:5:
ممنون ارمین جان:11:
قط جندتا مسئله:
1-ادرس دانلود هات کافی رو بزار(نزاری تو خماری):18:
2- S.. Appeal چی چی ه؟:13:
3-چی چی چی پیدا کنه؟:46:

Spaniuly
14-10-2010, 08:24
سلام:5:
ممنون ارمین جان:11:
قط جندتا مسئله:
1-ادرس دانلود هات کافی رو بزار(نزاری تو خماری):18:
2- S.. Appeal چی چی ه؟:13:
3-چی چی چی پیدا کنه؟:46:
باشه برات پ.خ می کنم با پیام خصوصی و نحوه استفاده و آموزشش رو می گم

narrin
14-10-2010, 22:07
بچه ها کمکم کنید.من نمیتونم سیو بدم.:41::41::41::41:

دمتون گرم.خیلی باحالین که منو راهنمایی کردین.مردین همتون.
بازم از این کارا بکنید.:45::45::45:

irankingworld
15-10-2010, 06:58
دوستان من قبلا این گیم را در ویندوز اکس پی اینستال کرده بودم و اون چند فایل هم که تو ویندوز و سیستم 32 برای جوستیک بود ریخته بودم و جوستیک بدون مشکل کار می کرد . اما متاسفانه برای ویندوز سون نمی شود . ممکن است راهنمایی بفرمائید . این فایل xinput9_1_0.dll جایگزین نمیشه البته تو سیف مود .

saddegh
15-10-2010, 08:08
سلام من یک نسخه از Grand Theft Auto IV دارم که 4 دی وی دیه ولی روی وین 7 نصب نمیشه داخلش نوشته روی ویندوز xp sp3 و ویستا نصب میشه حالا راهی هست که روی 7 هم نصبش کنم یا باید برم یکی دیگه بخرم

KAHAKDAM
15-10-2010, 08:39
دمتون گرم.خیلی باحالین که منو راهنمایی کردین.مردین همتون.
بازم از این کارا بکنید.:45::45::45:
سلام
عزیز جان شما فقط داری میگی سیو نمیشه.ارورش رو بگو تا شاید که نه حتما بچه ها مشکلت رو بهت میگن.:27:
OK :11:

Hamid Hamid
15-10-2010, 08:46
سلام دوستان.
براي كنسول 360 رمزي چيزي وجود داره كه بزنيم مثلا پولمون زياد شه يا ديگه نميريم يا ماشين آزاد شه؟
ممنون

popowoody
15-10-2010, 09:59
سلام دوستان.
براي كنسول 360 رمزي چيزي وجود داره كه بزنيم مثلا پولمون زياد شه يا ديگه نميريم يا ماشين آزاد شه؟
ممنون
تمام این کد ها رو در تلفن همراه نیکو وارد کنید:

خون کامل و زره کامل :
3625550100

خون ? زره و مهمات :
4825550100

اسلحه نوع اول :
4865550100

اسلحه نوع دوم :
4865550150

کم شدن Wanted Level :
2675550100

بالا رفتن Wanted Level :
2675550150

انتخاب آب و هوا :
4685550100

گرفتن Cognoscenti :
2275550142

گرفتن FBI Buffalo :
2275550100

گرفتن Turismo :
2275550147

گرفتن Comet :
2275550175

گرفتن SuperGT :
2275550168

گرفتن NRG900 :
6255550100

گرفتن Sanchez :
6255550150

گرفتن Jetmax :
9385550100

hasanoooooooo
16-10-2010, 10:36
سلام من یک نسخه از Grand Theft Auto IV دارم که 4 دی وی دیه ولی روی وین 7 نصب نمیشه داخلش نوشته روی ویندوز xp sp3 و ویستا نصب میشه حالا راهی هست که روی 7 هم نصبش کنم یا باید برم یکی دیگه بخرم

چه اروری میده که نصب نمیشه ؟ من بدون مشکل نصبش کردم روی 7 ! اما نمیدونم چرا بازی لگ میندازه یه ادم باحال هم نمیگ
ه این تا چقدرش طبیعیه؟ پلیز هلپ می .

narrin
17-10-2010, 08:44
سلام
عزیز جان شما فقط داری میگی سیو نمیشه.ارورش رو بگو تا شاید که نه حتما بچه ها مشکلت رو بهت میگن.:27:
OK :11:
چند تا پست قبلي يكي از دوستان نوشته بودن كه: (بايد يك اكانت آفلاين توي ويندوزلايو درست كني تا بتوني سيو كني و موقع اجراي بازي هم نبايد به شبكه وصل باشي تا مشكلي بوجود نياد) بعد چندتا پست قبلي هم كه نوشته بودن وقتي بازي اجرا شد home رو بزنيم بعد وارد اكانت افلاين بشيم تا بتونيم افلاين سيو بديم.
اما براي من اكانت افلاين نيست كه بخوام سيو بدم.هيچ اروري هم نميده.

Spaniuly
17-10-2010, 16:03
چند تا پست قبلي يكي از دوستان نوشته بودن كه: (بايد يك اكانت آفلاين توي ويندوزلايو درست كني تا بتوني سيو كني و موقع اجراي بازي هم نبايد به شبكه وصل باشي تا مشكلي بوجود نياد) بعد چندتا پست قبلي هم كه نوشته بودن وقتي بازي اجرا شد home رو بزنيم بعد وارد اكانت افلاين بشيم تا بتونيم افلاين سيو بديم.
اما براي من اكانت افلاين نيست كه بخوام سيو بدم.هيچ اروري هم نميده.
خوب خودت جواب خودت رو دادی دیگه اکانت آفلاین باید ایجاد کنی Create Offline Profile رو باید بزنی شاید پیداش نمی کنی اونجا که ازت می پرسه یکم اسکرول رو بکش پائین می بینی دکمه ایجاد رو دقت نمی کنی عجله می کنی بخونی توضیحات رو م تونی ایجاد کنی بازم می گم عجله می کنی و پیغام ها رو نمی خونی واسه همین

khelane
17-10-2010, 19:15
دوستان من قبلا این گیم را در ویندوز اکس پی اینستال کرده بودم و اون چند فایل هم که تو ویندوز و سیستم 32 برای جوستیک بود ریخته بودم و جوستیک بدون مشکل کار می کرد . اما متاسفانه برای ویندوز سون نمی شود . ممکن است راهنمایی بفرمائید . این فایل xinput9_1_0.dll جایگزین نمیشه البته تو سیف مود .
منم دقیق مشکل شما رو داشتم تو اکس پی هم کپی میکردم با دسته توی بازی فیفا قاطی میشد و حالم رو گرفت یه دوست فکر کنم تو همین تایپیک اینو بهم معرفی کرد کافیه اجراش کنی فایل رو دسته رو شناخت اونوقت میری تو بازی همین خیلی راحت اگه نشد کل فایل دانلودی رو تو دایرکتوری بازی کپی میکنی ولی یادت باشه با برنامه winrar اکسترکتش کنی

60 کیلوبایته

greena
20-10-2010, 19:49
سلام ودرود

- تو بازی چه جوری میشه از دوستات زمان ماوریت ها استفاده کنی (طبق توضیح اول خودبازی )

- آیا ماشین خود نیکو هم چراغ راهنما و کمربند ایمنیش کار میکنه............؟
- ماموریت های پلیس قسمت کریمcream آیا پایان داره؟ و چرا زمان رسیدنش به خلافکار ها اینقدر کمه ؟
و من ماموریتهای قسمت موست وانتد (تحت تحقیب ها )رو تا قسمتی که طرف خلافش همون جی تی ای هستش یعنی دزدی بزرگ ماشین رفتم و گفتم تمومش نکنم اگه تموم بشه چه اتفاقی میافته...........؟
-و دیگه اینکه ماشنی که بوریس قبل از اولین مسابقه به نیکو میده رو کجا میشه پیداکرد ........مثل وایس سیتی نمایشگاه ویا جایگاهی داره...؟

-واینکه اون کبوتری که یه نور نارنجی داره و در حال نوک زدن هستش چیه مثل اون 100 تایی های سری های قبلیه......

neon_91
21-10-2010, 12:45
سلام ودرود

- تو بازی چه جوری میشه از دوستات زمان ماوریت ها استفاده کنی (طبق توضیح اول خودبازی )

- آیا ماشین خود نیکو هم چراغ راهنما و کمربند ایمنیش کار میکنه............؟
- ماموریت های پلیس قسمت کریمcream آیا پایان داره؟ و چرا زمان رسیدنش به خلافکار ها اینقدر کمه ؟
و من ماموریتهای قسمت موست وانتد (تحت تحقیب ها )رو تا قسمتی که طرف خلافش همون جی تی ای هستش یعنی دزدی بزرگ ماشین رفتم و گفتم تمومش نکنم اگه تموم بشه چه اتفاقی میافته...........؟
-و دیگه اینکه ماشنی که بوریس قبل از اولین مسابقه به نیکو میده رو کجا میشه پیداکرد ........مثل وایس سیتی نمایشگاه ویا جایگاهی داره...؟

-واینکه اون کبوتری که یه نور نارنجی داره و در حال نوک زدن هستش چیه مثل اون 100 تایی های سری های قبلیه......

بعضی وقتا که نیکو می خواد ماموریتی انجام بده خودش زنگ میزنه به دوستاش مثلا رومان یا little jacob بدون اینکه شما بتونید جلوشو بگیرید یعنی بازی اینطوری طراحی شده.بعضی وقتا هم که شما دوستی تون با یکی به یک درصدی می رسه شما می تونید به طرف زنگ بزنید و ازش کمک بخواین.مثلا می تونید به dawyne زنگ بزنید و ازش بخواین دوتا آدم بفرسته براتون.ماموریت موست وانتد که کلا 30 تا آدم است که باید بکشید و فکر نکنم اتفاق خاصی بیفته بعد پایانش.برای پیدا کردن ماشین و اسلحه در بازی هم برین اینترنت بگردید خیلی راحت میشه پیدا کرد.:46:

Mahdi/s
22-10-2010, 10:54
سلام ودرود سلام گرینا جان....

- تو بازی چه جوری میشه از دوستات زمان ماوریت ها استفاده کنی (طبق توضیح اول خودبازی )همونطور که دوستمون توضیح داد یه سری مراحل که جزء داستان بازیه و دوستات میان کمکت...اما بعضی وقتا هم میتونی از روی گوشیت بهشون زنگ بزنی....البته اونایی که توی فهرستشون نوشته شده...مثلا ماشینی بگیری....یا یکی رو بفرستم باهات برای کمک....

- آیا ماشین خود نیکو هم چراغ راهنما و کمربند ایمنیش کار میکنه............؟نه...

و من ماموریتهای قسمت موست وانتد (تحت تحقیب ها )رو تا قسمتی که طرف خلافش همون جی تی ای هستش یعنی دزدی بزرگ ماشین رفتم و گفتم تمومش نکنم اگه تموم بشه چه اتفاقی میافته...........؟این ماموریت ها کاری به داستان بازی نداره فقط 100% بازیت پر میشه..چون 60 % داستان بازیه...40 % بقیه اش این چیزا با یه سری دیگه....مثل همون کبوتر ها...

-واینکه اون کبوتری که یه نور نارنجی داره و در حال نوک زدن هستش چیه مثل اون 100 تایی های سری های قبلیه......اره دیگه فقط باعث میشه بازی رو 100% کنی...

greena
23-10-2010, 21:20
ممنون الون جان....

حالا این کبوتر ها رو باید چ ه کار کرد ......؟

اصلا تو این سری پارکینگ برای ماشین وجود داره تا ماشینتو بزاری توش و از هیدروژن هم که خبری نیست دیگه .......؟

neon_91
25-10-2010, 21:54
ممنون الون جان....

حالا این کبوتر ها رو باید چ ه کار کرد ......؟

اصلا تو این سری پارکینگ برای ماشین وجود داره تا ماشینتو بزاری توش و از هیدروژن هم که خبری نیست دیگه .......؟

کبوترهارو باید کشت و کلا فکر کنم 200 تایی باشن.

greena
26-10-2010, 19:24
کبوترهارو باید کشت و کلا فکر کنم 200 تایی باشن.
:18:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا ...........تو این بازی که به این راحتی آدم میکشن خوب کبوتر که دیگه هیچی.................

سلام ودرود ..........

من کدوم رو بکشم ............Play x یا Dawny ?

Mahdi/s
31-10-2010, 22:08
سلام ودرود ..........

من کدوم رو بکشم ............Play x یا Dawny ?فرقی نداره داستان بازی راه خودش رو میره...اما پلی بوی رو بکش..خونش برای تو میشه...:27:

neon_91
01-11-2010, 12:35
سلام ودرود ..........

به نظر من playboy بکش چون اگه dwyne رو بکشی بعدش playboy رابطه شو قطع میکنه ولی اگه dywne رو نکشی می تونی بعدا باهاش دوست بشی و زنگ بزنی بهش ازش نیروی کمکی بخوای به دردت می خوره.خونه playboy هم مال تو میشه که می تونی از توش لباس اون یارو که تو gta3 بود رو به دست بیاری

greena
01-11-2010, 18:17
تو این سری از بازی خبری از پارکینگ شخصی ماشین ،هیدروژن برای ماشین و خرید خونه شخصی نیست........؟

Mahdi/s
01-11-2010, 19:17
تو این سری از بازی خبری از پارکینگ شخصی ماشین ،هیدروژن برای ماشین و خرید خونه شخصی نیست........؟خرید خونه و نیترو خبری نیست..اما جلوی در خونت پارکینگ شخصیت هست.....:20:با یه خط نارنجی مشخص شده....

greena
01-11-2010, 22:56
این تاپیک چه مشکلی داره من هر وقت میام اینجا آخرین صفحه اش الکیه کار نمیکنه مثلا الان که صفحه 917 هستش 918 هم داره اما در صورت کلیک کردن روش باز به صفحه 917 بر میگرده..............

MobinS
02-11-2010, 15:17
باگ فرومه اون :دی

کسی %100 بازیو تموم کرده؟

camry
04-11-2010, 16:52
اره.....
من تا %100 بازی رو به یه سختی ردش کردم!!!!!

3Dmajid
04-11-2010, 18:42
سلام بروبچ :20:
من روی این یکی سیستمم تازه GTA IV نصب کردم ...
قبلا رو اون یکی سیستمم بازی کرده بودم ولی یادم نیست چی کار کردم که اجرا شد بلاخره :31:
الان Social Club رو که میزنم و Play میکنم بازی رو دو تا ارور میده ...
اولی همونه که میگه You are not currentlu logged into social club
دومیه همون ارورس که میگه Application failed to lunch
فکر کنم اون موقع یه کرک بود که دانلود کردم و اوکی شد ...
میشه راهنماییم کنید ...
میخوام امشب بازیش رو راه بندازم حسابی عقده ای شدم یه دل سیر بشینم تا صبح بازی کنم :27::11:

Ali*Reza
04-11-2010, 22:49
سلام

این بازی روی ویندوز 7 64 Bit اجرا میشه ؟

D,Freeman
04-11-2010, 22:54
سلام بروبچ
قبلا رو اون یکی سیستمم بازی کرده بودم ولی یادم نیست چی کار کردم که اجرا شد بلاخره
میشه راهنماییم کنید ...
میخوام امشب بازیش رو راه بندازم حسابی عقده ای شدم یه دل سیر بشینم تا صبح بازی کنم

سلام.

الان بازی رو نصب ندارم...وگرنه درمورد اون ارور اولیه راهنمائیتون میکردم!!!
در مورد دومین ارور ...شما تمام فایل های داخل کرک رو کپی کردین دیگه نه؟؟؟!!!چون تو پوشه کرک من چندین فایل بود که باید همه رو کپی میکردی...
فکر نکنم ویندوزتون همxpباشه!!!اگه هست که باید سرویس پک3باشه!!!
(آخه کی الان ازxpاونم سرویس پک2شاستفاده میکنه؟؟؟:31:)

mohsentanha
04-11-2010, 23:07
سلام

این بازی روی ویندوز 7 64 Bit اجرا میشه ؟
اره من نصبیدم خوب هم اجرا شد

سلام بروبچ
قبلا رو اون یکی سیستمم بازی کرده بودم ولی یادم نیست چی کار کردم که اجرا شد بلاخره
میشه راهنماییم کنید ...
میخوام امشب بازیش رو راه بندازم حسابی عقده ای شدم یه دل سیر بشینم تا صبح بازی کنم
اولی اینکه باید بری تو سایت راک استار عضو بشی که ادرسش رو تو همون نرم افزار میتونی ببینی
دومی هم باید کرک رو بنصبی تا ببینی دیگه چه اروری میده:31::27:
برا اجرا این فایل رو کلیک کن
LaunchGTAIV.exe

ولی اگه پچ هارو بنصبی این مشکلاتو نداری دیه

3Dmajid
04-11-2010, 23:52
سلام.

الان بازی رو نصب ندارم...وگرنه درمورد اون ارور اولیه راهنمائیتون میکردم!!!
در مورد دومین ارور ...شما تمام فایل های داخل کرک رو کپی کردین دیگه نه؟؟؟!!!چون تو پوشه کرک من چندین فایل بود که باید همه رو کپی میکردی...
فکر نکنم ویندوزتون همxpباشه!!!اگه هست که باید سرویس پک3باشه!!!
(آخه کی الان ازxpاونم سرویس پک2شاستفاده میکنه؟؟؟)

اکس پی که = :2:
ویندوز سون 64 بیتی دارم :31: تا اونجایی که یادمه این بازی کلا با ویندوزای 64 بیتی مشکل داره !!
قبلنا رو ویستا 64 بیتی امتحان کردم ولی اجرا نشد ...
بزارید بهتر توضیح بدم ... من بازی رو نصب کردم بعد کرک RAZOR هم روش ریختم :31:
ولی بازم همون ارور Application Failed .... رو میده ...
تا اونجایی که یادمه یه فایل رجیستری بود که باید ادیت میشد (از اینا که روش میزنی تو قسمت رجیستری چیزی اضافه میکنه) :31: باید ادیتش میکردی و آدرس فولدر بازی رو مینوشتی ... من همین کارو کردم ولی بازم نشد ... یادم افتاد قبلا رو ویستا 64 بیتی تست کردم و این مشکل رو داشتم ولی روی ویندوز 7 32 بیتی این مشکل رو نداشتم :31: یعنی این کارو میکردم درست میشد و میرفت تو بازی ... حالا راهی نیست من رو همین ویندوز 64 بیتی اجراش کنم این لامعصبو ؟ :31:
آدمو حرص میده تا اجرا بشه :31:
الان دارم یه پچ که فکر کنم آخرین پچ این بازیه دانلود میکنم به حجم 104 مگابایت ... تاثیری داره یا نه ؟! :10:

عههههه من اینو الان دیدم :31:
یعنی امیدی هست من تو ویندوز 7 64بیتی GTA IV بازی کنم ؟ :31:
چه جوری راهنمایی کن :10:

Ali*Reza
05-11-2010, 00:46

ممنون ، منم الان نصب کردم و اجرا شد.

D,Freeman
05-11-2010, 01:28
آدمو حرص میده تا اجرا بشه

اون اویل که اومده بود یادمه کلی گرفتاری کشیدم تا تونستم نصبش کنم...درمورد اون صحبتی هم که دوستمون درمورد ثبت نام نوشته بود بگم که ماهیچ جا ثبت نام نکردیم...داخل دی وی دیش راهنمائی کرده بود...(لعنت به این آدمای بدقول ...الان 3ماهه بازیو گرفتن پس نمیارن که!!!:31:) اگه دی وی دی خودم بود مو به مو راهنمائیت میکردم...توش راهنمائی مفصلی نوشته بود...

ولی ایشالله تاالان نصبش کردیو داری با نیکو بلیک داری تو شهر.............:31:

neon_91
05-11-2010, 03:20
اکس پی که = :2:
ویندوز سون 64 بیتی دارم :31: تا اونجایی که یادمه این بازی کلا با ویندوزای 64 بیتی مشکل داره !!
قبلنا رو ویستا 64 بیتی امتحان کردم ولی اجرا نشد ...
بزارید بهتر توضیح بدم ... من بازی رو نصب کردم بعد کرک RAZOR هم روش ریختم :31:
ولی بازم همون ارور Application Failed .... رو میده ...
تا اونجایی که یادمه یه فایل رجیستری بود که باید ادیت میشد (از اینا که روش میزنی تو قسمت رجیستری چیزی اضافه میکنه) :31: باید ادیتش میکردی و آدرس فولدر بازی رو مینوشتی ... من همین کارو کردم ولی بازم نشد ... یادم افتاد قبلا رو ویستا 64 بیتی تست کردم و این مشکل رو داشتم ولی روی ویندوز 7 32 بیتی این مشکل رو نداشتم :31: یعنی این کارو میکردم درست میشد و میرفت تو بازی ... حالا راهی نیست من رو همین ویندوز 64 بیتی اجراش کنم این لامعصبو ؟ :31:
آدمو حرص میده تا اجرا بشه :31:
الان دارم یه پچ که فکر کنم آخرین پچ این بازیه دانلود میکنم به حجم 104 مگابایت ... تاثیری داره یا نه ؟! :10:

کلا تا این بازی نصب بشه پدر آدم در میآد کلا شما پچو نصب کن.خاصیت این پچ اینه که کلا social club رو بر میداره و راحت وارد بازی میشید.در مورد اون ارور application failed ارور شما دقیقا SecuLauncher: failed to start application (2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است اگه این باشه یه سری نرم افزار که این بازی لازم داره نصب نیست رو سیستمت فکر کنم microsoft visual c++2005 باشه تو اون dvd که داری باید همه نرم افزارهایی که بازی لازم داره داشته باشه شما نصب کن اگه مشکلی پیش اومد بیا بهم بگو منم دقیقا مشکل شما رو داشتم.

3Dmajid
05-11-2010, 11:29
کمک کنید :41: :31:

یه پچ بود که میگن آخرین پچه حجمش 104 مگابایته اینو دانلود کردم ...
حالا وقتی میزنم رو بازی ارور xLive.dll میده ... میگه :

The ordinal 5367 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

خسته شدم دیگه :41: :31:

popowoody
05-11-2010, 11:53
فایل زیر رو دانلود کنید و محتواشو تو فولدر بازی بریزید اگه نشد تو Windows\System32 بریزید :

3Dmajid
05-11-2010, 12:03
فایل زیر رو دانلود کنید و محتواشو تو فولدر بازی بریزید اگه نشد تو Windows\System32 بریزید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدxliveless-0.999b7.rar

یه دنیا ممنون جیگر :40: :20:

خیلی خوشحال شدم :18: :31:

اجرا شد ... فعلا که مشکلی نداره تا ببینیم بعد چی میشه :11:

بازم ممنون :10:

mohsentanha
06-11-2010, 11:46
همون جوری که روی ۳۲ بیت نصب میشه رو این هم نصب میشه فقط یه ۴ تا پچ بریز که بازی بهتر بشه :27:

3Dmajid
06-11-2010, 13:47
همون جوری که روی ۳۲ بیت نصب میشه رو این هم نصب میشه فقط یه ۴ تا پچ بریز که بازی بهتر بشه

الان بازی بهتره :31:
ولی خب گرافیکش رو روی High که میزارم احساس میکنم یه کمی سرعت بازی کم میشه.
گرافیکم ATI 5770 XFX ...
چی کار کنم بهتر شه ؟ :46:

neon_91
06-11-2010, 21:24
گرافیکم ATI 5770 XFX ...

من با گرافیک 5750 رو high
20فریم در ثانیه می گیرم. شما چند فریم دارین؟

3Dmajid
06-11-2010, 22:47
من با گرافیک 5750 رو high
20فریم در ثانیه می گیرم. شما چند فریم دارین؟

جدا با این گرافیک 20 فریم در ثانیه بازی میکنی ؟ :18:
من با 40 فریم وقتی بازی میکردم که همه گرافیکش رو تا ته برده بودم بالا :21:
یعنی 50 با 70 اینقدر فرق دارن باهم :31:

hasanoooooooo
07-11-2010, 11:46
من با 5730 لپتاپ حدود 35 تا فریم میگیرم اونوقت شما.....؟ فکر کنم cpu شما پایینه یکم درسته؟ بفکر اورکلاک مقطعی باش .

popowoody
07-11-2010, 14:31
از دوستان خواهش می کنم انقدر مشکلات رو اینجا نگن اینجا برای خود بازیه برای مشکلات در نصب و اجرا تاپیک هست !

neon_91
07-11-2010, 21:50
جدا با این گرافیک 20 فریم در ثانیه بازی میکنی ؟ :18:
من با 40 فریم وقتی بازی میکردم که همه گرافیکش رو تا ته برده بودم بالا :21:
یعنی 50 با 70 اینقدر فرق دارن باهم :31:

شما مگه از بنچمارک خود بازی اینو گرفتین؟صددرصد فرق داره حتی 5750 در اورکلاک بازم از 5770 پایینه جانم

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

من با 5730 لپتاپ حدود 35 تا فریم میگیرم اونوقت شما.....؟ فکر کنم cpu شما پایینه یکم درسته؟ بفکر اورکلاک مقطعی باش .

نه داداش cpu core i7 920 2.66 ghz است.شما از بنچمارک داخل بازی استفاده کردید.

behrad66
08-11-2010, 09:38
بالاخره ما نفهمیدیم اینجا درباره بازی بپرسیم یا مشکلات نصب و اجرا!!! :13:

میشه یکی به من بگه این کوئست اول یوسف رو تو گ.ی تونی چطوری رد کنم... همون هلی کوپتره که باید بدزدیش و بزنی قایق رو بترکونی و ...

کنترل هلی کوپتر با کیبورد نسبتا راحته ولی چون راکت رو باید با ماوس شلیک کنی واسه هدفهای متحرک (اون سه تا قایق کوچیکا) خیلی اذیتم میکنه.

کلی تا حالا رفتم حتی یه دفعه رسیدن به ساحل و پیاده شدن. حالا بیا درستش کن. گفتم پیاده میشم میرم سراغشون ولی گفت حتما باید با هلی کوپتر نفله ـشون کنم!!

ویرایش: ردش کردم. باید با ارتفاع پایین پرواز کرد و با مسلسل داغونشون کرد. کوئست های تونی خیلی سخت تر و هیجان انگیزتر از جانیه.:46:

camry
08-11-2010, 22:38
گرافیکم ATI 5770 XFX ...
sharpش کنی این جور چیزاش. ببری 100 همه چی حله
راستی من یه چیزی کشف کردم اگر میخوای خیابون ها شلوغ بشه هر چهارراهی ترافیک بشه باید داخل صفحه ای که میتونی بازی رو شارپ کرد اخرین گزینه (اسمشو نمیدونم) اونو باید بردش رو 100 :31:
حالا برو ببین چه ترافیکیه اینقدر زیاد میشه که حتی اتوبان ها هم ترافیک میشه
اگه حوصلشو داری میتونی داخل ترافیک بمونی تا پلیس بیاد و همه چی رو درست کنه یا با rpg همه چی رو تموم کنی:31::31:

Ali*Reza
08-11-2010, 23:23
من تازه ویندوز 7 64 بیتی ریختم ، وقتی بازی میکنم هر چند ثانیه یکبار بازی گیر میکنه (به مدت 2 ثانیه) بعد دوباره راه میافته.
ولی قبلا تو XP و 7 32 بیتی این مشکل رو نداشتم.
لطفا راهنمایی کنید.

3Dmajid
08-11-2010, 23:42
sharpش کنی این جور چیزاش. ببری 100 همه چی حله
راستی من یه چیزی کشف کردم اگر میخوای خیابون ها شلوغ بشه هر چهارراهی ترافیک بشه باید داخل صفحه ای که میتونی بازی رو شارپ کرد اخرین گزینه (اسمشو نمیدونم) اونو باید بردش رو 100 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا برو ببین چه ترافیکیه اینقدر زیاد میشه که حتی اتوبان ها هم ترافیک میشه
اگه حوصلشو داری میتونی داخل ترافیک بمونی تا پلیس بیاد و همه چی رو درست کنه یا با rpg همه چی رو تموم کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینو که من میدونستم .. از اسم گزینه ش تابلو بود :31:
قضیه این Sharp چیه ؟
منظورت Option بازیه دیگه ؟ :31:

من تازه ویندوز 7 64 بیتی ریختم ، وقتی بازی میکنم هر چند ثانیه یکبار بازی گیر میکنه (به مدت 2 ثانیه) بعد دوباره راه میافته.
لطفا راهنمایی کنید. خیلیا این مشکل رو داشتن ... تو که سیستمتم خیلی غوله :31:
ولی من الان رو 7 64بیتی به راحتی بازی میکنم ... :20:

ho0rezam
09-11-2010, 01:24
سلام من بازی رو نصب کردم.play رو میزنم اما رویه load گیر میکنه :(
البته بعده play این صفحه میاد که مینویسه:

The Downloadable content required for this autoload is not available. Press ENTER to start a new game of GTA:Episode From Liberty City

بعد که ENTER میکنم یه چند تا عکسه شخصیت ها میاد و میره واسه load انگار اما مینویسه :

Load failed. Start a new game

کسی این مشکل رو داره؟ چجوری باید حلش کنم؟

Ali*Reza
09-11-2010, 13:34
خیلیا این مشکل رو داشتن ... :31:

راه حل . . . ؟

sayan_se666
09-11-2010, 19:16
باشه برات پ.خ می کنم با پیام خصوصی و نحوه استفاده و آموزشش رو می گم

دوست عزيز به ما هم پيام خصوصي بده با تشكر

3Dmajid
09-11-2010, 20:36
راه حل . . . ؟

نمیدونم والا :31:
من این مشکلو نداشتم که برم دنبالش :11:

neon_91
09-11-2010, 20:55
لطفا راهنمایی کنید.

در مسیر بازی فایل notpad باز می کنید اسمشو می زارید commandline بعد داخلش یکی تاکید می کنم یکی از کدهای زیر را وارد می کنید با توجه به حجم گرافیکی که دارید(256 512 1024)

سلام من بازی رو نصب کردم.play رو میزنم اما رویه load گیر میکنه :(
البته بعده play این صفحه میاد که مینویسه:

The Downloadable content required for this autoload is not available. Press ENTER to start a new game of GTA:Episode From Liberty City

بعد که ENTER میکنم یه چند تا عکسه شخصیت ها میاد و میره واسه load انگار اما مینویسه :

Load failed. Start a new game

کسی این مشکل رو داره؟ چجوری باید حلش کنم؟

ببین شما وقتی patch هفتم یا ششم رو می ریزید تو صفحه اول دوتا play میاد یکیش برای gta iv یکیشم برای GTA:Episode From Liberty City که شما اولی رو بزن جانم دومیشم وقتی بزن که دی وی دی شو از بازار گرفته باشی:46:

ho0rezam
10-11-2010, 00:34
ببین شما وقتی patch هفتم یا ششم رو می ریزید تو صفحه اول دوتا play میاد یکیش برای gta iv یکیشم برای GTA:Episode From Liberty City که شما اولی رو بزن جانم دومیشم وقتی بزن که دی وی دی شو از بازار گرفته باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز منم همون اولی رو میزنم که به این مشکل میخورم....کسی میدونه مشکله من چیه؟

Ali*Reza
10-11-2010, 14:02
در مسیر بازی فایل notpad باز می کنید اسمشو می زارید commandline بعد داخلش یکی تاکید می کنم یکی از کدهای زیر را وارد می کنید با توجه به حجم گرافیکی که دارید(256 512 1024)

ممنون از راهنماییت ولی بازم درست نشد و گیر میکنه.!

neon_91
10-11-2010, 20:49
ممنون از راهنماییت ولی بازم درست نشد و گیر میکنه.!

ببین من شک ندارم شما مراحلو اشتباه انجام دادی.منم مشکل شمارو داشتم تو ویندوز 7 حتی مجبور شدم ویندوزو پاک کنم ولی وقتی روشو به کار بردم مشکل حل شد.ببین در مسیر اصلی بازی باید فایل notpad درست کنی به اسم commandline نه commandlines یا چیز دیگه.حجم کارت گرافیک خود را باید بدانید مثلا مال من 1 گیگه پس از یکی از سه کد آخر استفاده می کنم که مربوط به کارت گرافیک های 1 گیگه.شما هم باید اینطور عمل کنید.اگر جواب نداد از کد بعدی.
اگر بازم جواب نداد از کدهای پایینتر استفاده می کنید
این مال منه

Ali*Reza
10-11-2010, 21:29
ببین من شک ندارم شما مراحلو اشتباه انجام دادی.منم مشکل شمارو داشتم تو ویندوز 7 حتی مجبور شدم ویندوزو پاک کنم ولی وقتی روشو به کار بردم مشکل حل شد.ببین در مسیر اصلی بازی باید فایل notpad درست کنی به اسم commandline نه commandlines یا چیز دیگه.حجم کارت گرافیک خود را باید بدانید مثلا مال من 1 گیگه پس از یکی از سه کد آخر استفاده می کنم که مربوط به کارت گرافیک های 1 گیگه.شما هم باید اینطور عمل کنید.اگر جواب نداد از کد بعدی.
اگر بازم جواب نداد از کدهای پایینتر استفاده می کنید
این مال منه

بازهم ممنون دوست عزیز ولی مشکلم حل نشد ، من همه کدها رو امتحان کردم حتی کمترینش رو هم تست کردم ولی بازم گیر داره!! ولی مطمئنم که مشکل گرافیکیه.
نمیدونم شاید کرک یا یه پچ خاصی می خواد.

ho0rezam
10-11-2010, 23:45
سلام
من هنوز با بازی مشکل دارم...تویه ویندوز xp امتحان کردم بدون مشکل بالا اومد و نصب شد...اما تویه ویندوز 7 مشکل داره که پست های قبل error رو گفته بودم...ویندوزم 32 بیت ultimate هست.
کسی پیشنهادی چیزی نداره؟
ممنون میشم

cescjoon
11-11-2010, 10:50
دوستان یکی یه توضیحی در مورد مرحله آخر میده اونجا که باید با هلکوپتر رفت.

Ali*Reza
11-11-2010, 13:34
دوستان یکی یه توضیحی در مورد مرحله آخر میده اونجا که باید با هلکوپتر رفت.

تو این مرحله باید سوار قایق بشی و اون هلکوپتر رو تعقیب کنی تا زمانیکه دوستت (جی کوب) با هلکوپترش میاد کمکت ، اون وقت باید قایقت رو ببری زیره هلکوپترش تا سوارش بشی ( یه خورده سخته) سپس هلکوپتر اونها رو تعقیب میکنی تا یه جاییکه فرود میان و . . .

ho0rezam
11-11-2010, 23:41
سلام.بالاخره بازی رو به راحتی بالا آوردم و مشکله fps هم نداشتم تا اینجای کار...بازی خیلی روون داره اجرا میشه (جدا خیلی خوی کار کردن رویه حرکه ماشین ها و واقعا لذت بخشه)

اما یه سوال: گه گداری texture هایه بازی یهو تغییر میکنن..یا گاهی کفه زمین بدونه texture میشه (البته همه ی این هایی که میگم در عرض یک ثانیه رخ میده و از بین میره ) میشه این مشکل رو حل کرد؟ یا bug بازی هستش؟

behrad66
12-11-2010, 10:38
منم همین مشکل رو دارم. فکر کنم مشکل از پورت کردن بازی به پی سی باشه. زیاد پیش نمیاد ولی حالا اگه راه حلی باشه که عالی میشه.

HoJJaT_007
26-11-2010, 17:16
یادش بخیر یه زمانی چه خاطراتی داشتیم با این بازی :دی اولاش بود که واسه pc اومده بود ارجینالشو خریدم :دی
خیلی خاطره دارم با این بازی :دی

کسی هست ارجینال داشته باشه یه دست آنلاین بازی کنیم ؟

البته اگه dvd رو پیدا کنم :دی

Saeid1212
26-11-2010, 18:31
سلام به تمام دوستان عزیز :
آقا توروخدا کمکم کنید.
من ویندوزم سون هست و تا چند روز قبل بازی جی تی ای رو داشتم اما یه روزی بازی رو پاک کردم اما به طور ناقص به هر حال پاک شد.
اما از اون روز به بعد وقتی که رختمش تا اجراش کنم تا اون آروم ریزور میاد کلا کامپیوترم در جا وای میسه.
توروخدا کسی میدونه باید چیکار کنم؟
من نمیخوام دوباره ویندوز عوض کنم خواهشا یکی بگه مشکل از کجاست؟به خاطر اون ناقص پاک کردنه؟

HoJJaT_007
26-11-2010, 21:01
ربطی نداره . مشخصات سیستمتون چیه

lordspeed
27-11-2010, 15:03
سلام
من هنوز با بازی مشکل دارم...تویه ویندوز xp امتحان کردم بدون مشکل بالا اومد و نصب شد...اما تویه ویندوز 7 مشکل داره که پست های قبل error رو گفته بودم...ویندوزم 32 بیت ultimate هست.
کسی پیشنهادی چیزی نداره؟
ممنون میشم

ویندوز 7 64bit رو نصب کنید:8:

camry
27-11-2010, 21:15
منظورت Option بازیه دیگه
بله....خودشه....همون 4تا میانا که باید کم زیادش کنی اولین گزینه هست اسمش رو نمیدونم !!
به گردی پیداش میکنی...

آریا ایرانی
30-11-2010, 15:51
اونجایی که با یه یارو شبیه خودش فک می زنه بهد می ره با دوربین یه قایقی رو می بینه باید چه کار کرد؟

neon_91
01-12-2010, 21:41
اونجایی که با یه یارو شبیه خودش فک می زنه بهد می ره با دوربین یه قایقی رو می بینه باید چه کار کرد؟

میشه اسم اون مرحله رو بگین یا عکسی از اون بزارید.

greena
05-12-2010, 11:44
سلام و درود دوباره

چقدر این بازی غیر خطیه از بس این خطی ها رو بازی میکنی برات سخت میشه این بازی ها ................:31:

یه سوال از دو تا داداشها ی مکوری کدوم بهتره که بمیره من پلیش فاسد رو کشتم بعد تو نت خوندم که اون بعدا بدرد میخوره و پلیسها رو کمی نسبت بهم کمتر وانتد میکنه یادم رفت که خود نکیو فاسده و آدم کش...............:31:

حالا فرانسیس یا داداشش کدوم بمیره ..............؟

Ali*Reza
05-12-2010, 12:11
سلام و درود دوباره

چقدر این بازی غیر خطیه از بس این خطی ها رو بازی میکنی برات سخت میشه این بازی ها ................:31:

یه سوال از دو تا داداشها ی مکوری کدوم بهتره که بمیره من پلیش فاسد رو کشتم بعد تو نت خوندم که اون بعدا بدرد میخوره و پلیسها رو کمی نسبت بهم کمتر وانتد میکنه یادم رفت که خود نکیو فاسده و آدم کش...............:31:

چه جالب ، من فکر میکردم همه اینا کشکه و فرقی نمیکنه. لطفا اگه کسی میدونه بگه.

greena
05-12-2010, 15:03
نه جا های دیگه هم هستش مثلا:

نقل قول:
نوشته شده توسط greena [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر من playboy بکش چون اگه dwyne رو بکشی بعدش playboy رابطه شو قطع میکنه ولی اگه dywne رو نکشی می تونی بعدا باهاش دوست بشی و زنگ بزنی بهش ازش نیروی کمکی بخوای به دردت می خوره.خونه playboy هم مال تو میشه که می تونی از توش لباس اون یارو که تو gta3 بود رو به دست بیاری

neon_91
06-12-2010, 20:51
سلام و درود دوباره

ببین به نظر من کار درستی انجام دادی کلا این پلیس ادم عوضی است.من ازش خوشم نمیاد.کشتن یکی از این دوتا در چند تا از ماموریت های بعدی شما تاثیر میزاره مثلا ماموریت تشییع جنازه که اگه پلیس فاسدو بکشین این ماموریتو راحت تر انجام می دین .اگرم واسه پاک کردن وانتدات می خوای که بهتر است بری با kiki از طریق انلاین دوست شی بعد که باهاش صمیمی شدی همون کاریو می کنه که این پلیس عوضی می کرد.کلا این پلیس ادم دورو و ریاکاریه و اون اول پیشنهاد میده واسه کشتن داداشش فکر کنم البته

aha2012
07-12-2010, 00:37
ولی خداییش بهترین داستانو تو کل بازیهایی که انجام دادم داشت.قبول میکنید؟

ramin_j2007
07-12-2010, 13:59
ما رو هم تو خرید GTA کمک کنین ممنون میشم.
از San Andreas به بعد دیگه سیستممون نکشید و سه چهار ساله همینو بازی میکردیم.تازگیا سیستمو عوض کردیم.برای بازگشت به دوران GTA کدومو بخرم بهتره ؟ İV یا EFLC ?
چون مراحل İV رو بازی نکردم فرقی نداره که EFLC جدید تر باشه ولی شنیدم گرافیک EFLC بهتره ؟!
با نصب پچ 1.0.7.0 İV در حد EFLC بهتره میشه یا نه ؟شنیدم با نصب پچ تو منوی بازی ELFC هم فعال میشه.برای ELFC جداگانه DLC نیومده که بشه رو İV نصبش کرد ؟

aha2012
07-12-2010, 14:32
ما رو هم تو خرید GTA کمک کنین ممنون میشم.
از San Andreas به بعد دیگه سیستممون نکشید و سه چهار ساله همینو بازی میکردیم.تازگیا سیستمو عوض کردیم.برای بازگشت به دوران GTA کدومو بخرم بهتره ؟ İV یا EFLC ?
چون مراحل İV رو بازی نکردم فرقی نداره که EFLC جدید تر باشه ولی شنیدم گرافیک EFLC بهتره ؟!
با نصب پچ 1.0.7.0 İV در حد EFLC بهتره میشه یا نه ؟شنیدم با نصب پچ تو منوی بازی ELFC هم فعال میشه.برای ELFC جداگانه DLC نیومده که بشه رو İV نصبش کرد ؟
حتما حتما جفتشو بخر وبازی کن.
اگه یکیشو بخری کل داستانو نمیفهمی
اول هم نیکو رو بازی کن بعد جانی و بعدش لوییس

ramin_j2007
07-12-2010, 15:48
حتما حتما جفتشو بخر وبازی کن.
اگه یکیشو بخری کل داستانو نمیفهمی
اول هم نیکو رو بازی کن بعد جانی و بعدش لوییس
اوکی
ولی اینطوری هزینه میره بالا :31:
نمیشه مثل مافیا گیم اصلی رو بخریم و بعدش با دانلود DLC های جدید اونها رو به گیم اصلی اضافه کنیم.
این اضافه شدن EFLC به منوی İV حتما یه حکمتی داره ها ؟

aha2012
07-12-2010, 17:12
اوکی
ولی اینطوری هزینه میره بالا :31:
نمیشه مثل مافیا گیم اصلی رو بخریم و بعدش با دانلود DLC های جدید اونها رو به گیم اصلی اضافه کنیم.
این اضافه شدن EFLC به منوی İV حتما یه حکمتی داره ها ؟
به نظرم ارزششو نداره این کارو کنی
چون این بازی مثل مافیا 2 ، dlcهاش چند مگ نیست
همین EFLC رو هارد نصب کنی 20 گیگ جا میگیره
در کل Gta IV 94 تا مرحله داره و EFLC روی هم رفته نزدیک 50 تا
به نظرم دوتاشو بخر و از داستانش لذت ببر.
gta بهترین بازیه اگه از دستش بدی عمرت بر فناست
راستی همین gta نمره ی 10/10 و گرفته پس بدون بازیه شاخیه
فعلا:46:

ramin_j2007
07-12-2010, 17:58
خیلی ممنون
پس بریم از İV شروع کنیم.
این DLC جدید مافیا زیادم کم نیست حدود 1.5G .اکثر اون فایلهای 20G فایلهای مشترک هستن.

greena
07-12-2010, 22:22
neon_91
ببین به نظر من کار درستی انجام دادی کلا این پلیس ادم عوضی است.من ازش خوشم نمیاد.کشتن یکی از این دوتا در چند تا از ماموریت های بعدی شما تاثیر میزاره مثلا ماموریت تشییع جنازه که اگه پلیس فاسدو بکشین این ماموریتو راحت تر انجام می دین .اگرم واسه پاک کردن وانتدات می خوای که بهتر است بری با kiki از طریق انلاین دوست شی بعد که باهاش صمیمی شدی همون کاریو می کنه که این پلیس عوضی می کرد.کلا این پلیس ادم دورو و ریاکاریه و اون اول پیشنهاد میده واسه کشتن داداشش فکر کنم البته

منم اولش همین کارو کردم ولی بعدش رفتم دوباره برادرشو کشتم تا وانتدم کم شه هر چند فکر کنم اون داداشه هم این قصدو داشت.........
یه سوال ؟
وقتی پلیس میگرتت تمام پول و اسلحت میپره...........؟

یاد وایس سیتی به خیر میرفتی تو پولیسو همشونو میکشتی ................

خیلی ممنون
پس بریم از İV شروع کنیم.
این DLC جدید مافیا زیادم کم نیست حدود 1.5G .اکثر اون فایلهای 20G فایلهای مشترک هستن.

حتما بگیر ضرر نمیکنی ولی مواضب وقتهای طلاییت بشو...............

neon_91
08-12-2010, 19:55
منم اولش همین کارو کردم ولی بعدش رفتم دوباره برادرشو کشتم تا وانتدم کم شه هر چند فکر کنم اون داداشه هم این قصدو داشت.........
یه سوال ؟
وقتی پلیس میگرتت تمام پول و اسلحت میپره...........؟

یاد وایس سیتی به خیر میرفتی تو پولیسو همشونو میکشتی ................

حتما بگیر ضرر نمیکنی ولی مواضب وقتهای طلاییت بشو...............

وقتی پلیس می گیرتت فقط اسلحه هات میپره و مقداری کمی پول که زیاد نیست وقتی هم میمیری فقط پول ازت کم میشه فکر کنم 10000 تایی پس بهتر است به جای اینکه پلیس بگیرتت بمیری تا اسلحه نپره

keylogger
08-12-2010, 23:02
لطفا پچ افلاین کردن Rockstar live رو بدین ممنون میشم

greena
09-12-2010, 10:40
وقتی پلیس می گیرتت فقط اسلحه هات میپره و مقداری کمی پول که زیاد نیست وقتی هم میمیری فقط پول ازت کم میشه فکر کنم 10000 تایی پس بهتر است به جای اینکه پلیس بگیرتت بمیری تا اسلحه نپره

منم اول همین فکرو میکردم اما برای این پرسیدم چون تا حالا یه بار پلیس قبلا منو گرفته بود اما ایندفعه تمام پول و اسلحه ها پریدن.........؟

smallfrank
09-12-2010, 11:21
سلام
ببخشید
من این EFLC رو بازی نکردم...
میخاستم ببینم برای نصبش بازی GTA IV رو نصب داشته باشم یا یه نسخه جداست ؟

amir raya
09-12-2010, 14:43
سلام به همگی
من بدجور دننبال gta iv ام. هرجاام میرم میگن غیر قانونیه. کسی فروشگاه آنلاینی چیزی سراغ نداره من بازی رو با تمام امکاناتش ازش بخرم؟

SA.JJ.AD
09-12-2010, 15:16
سلام
من هنوزم درگیرم با خودم که کدوم نسخه رو بگیرم !؟:22:دوستانی که هر دو تا رو رفتن - لطفا اینو برام روشن کنید که هر 2 تا بازی تو یه شهره ؟گرافیکشون چقد تفاوت داره ؟با نگرفتن هر نسخه چه چیز هاییو از دست میدم ؟!و کدوم کمتر باگ داره ؟! من زیاد حالو حوصله ی مرحله رفتنشو ندارم . با این حال کدوم نسخه برا اینکه یه سری مرحلشو برم و بعدش فقط تو خیابون بچرخم و ادم بکشمو . خلاصه برا الاف تو شهر چرخیدن بهتره ؟!:27:(مثه نسخه های قبل) اصلا داستانش هم برام مهم نیست . این همه بازیو رفتیم و داستانشو نفهمیدیم . اینم روش :20:! لطفا راهنمایی کنید تا از این سر در گمی در بیام . راستی هر دو تا نسخه 4 dvd هستن ؟ و حجم بعد از نصب شدن هر کدوم چقدره ؟ ممنون:11:

aha2012
09-12-2010, 17:13
سلام
من هنوزم درگیرم با خودم که کدوم نسخه رو بگیرم !؟:22:دوستانی که هر دو تا رو رفتن - لطفا اینو برام روشن کنید که هر 2 تا بازی تو یه شهره ؟گرافیکشون چقد تفاوت داره ؟با نگرفتن هر نسخه چه چیز هاییو از دست میدم ؟!و کدوم کمتر باگ داره ؟! من زیاد حالو حوصله ی مرحله رفتنشو ندارم . با این حال کدوم نسخه برا اینکه یه سری مرحلشو برم و بعدش فقط تو خیابون بچرخم و ادم بکشمو . خلاصه برا الاف تو شهر چرخیدن بهتره ؟!:27:(مثه نسخه های قبل) اصلا داستانش هم برام مهم نیست . این همه بازیو رفتیم و داستانشو نفهمیدیم . اینم روش :20:! لطفا راهنمایی کنید تا از این سر در گمی در بیام . راستی هر دو تا نسخه 4 dvd هستن ؟ و حجم بعد از نصب شدن هر کدوم چقدره ؟ ممنون:11:

دوتاش خیلی قشنگه
gta IV 4 دی وی دی و EFLC 5 دی وی دیه
داستاناشون هر 3 به هم ربط داره
همشون تو یه شهره
گرافیکه EFLC یه نمه بهتره
شخصیت IV دوست داشتنی تره
هر کدوم جداست و میتونی جدا بخری و بازی کنی
اگه عشق چرخیدن تو خیابونی همشون تو رو راضی میکنن ولی
اگه عشق ماشین سواری هستی EFLC TBOGT و بگیر
اگه عشق موتور سواری هستی EFLC TLAD و بگیر که البته این دوتا تو همون نسخه آخریه و با نصب بازی تو محیط منو دوتاشون ظاهر میشن و میتونی هر کدومو انتخاب کنی
اگه مرحله طولانی میخوای IV بگیر
اسلحه خفن میخوای آخریو بگیر یعنی EFLC
در کل جفتش بهت پیشنهاد میشه ولی چون داستان نمیخوای همون آخری یعنی EFLCبگیرو حال کن

SA.JJ.AD
09-12-2010, 19:27
دوتاش خیلی قشنگه
gta IV 4 دی وی دی و EFLC 5 دی وی دیه
داستاناشون هر 3 به هم ربط داره
همشون تو یه شهره
گرافیکه EFLC یه نمه بهتره
شخصیت IV دوست داشتنی تره
هر کدوم جداست و میتونی جدا بخری و بازی کنی
اگه عشق چرخیدن تو خیابونی همشون تو رو راضی میکنن ولی
اگه عشق ماشین سواری هستی EFLC TBOGT و بگیر
اگه عشق موتور سواری هستی EFLC TLAD و بگیر که البته این دوتا تو همون نسخه آخریه و با نصب بازی تو محیط منو دوتاشون ظاهر میشن و میتونی هر کدومو انتخاب کنی
اگه مرحله طولانی میخوای IV بگیر
اسلحه خفن میخوای آخریو بگیر یعنی EFLC
در کل جفتش بهت پیشنهاد میشه ولی چون داستان نمیخوای همون آخری یعنی EFLCبگیرو حال کن

ممنون:11: - پس اگه iv رو نگیرم چیزیو به غیر از داستان از دست نمیدم ؟ این پس هم ماشین هاش جدید تره ؟ هم گرافیکش بهتره ؟ کلا به روز تره ؟ پس بیخیال IV :21:

khelane
09-12-2010, 19:34
دوستان تو EFLC TBOGT محیط های باز پیدا میشه کوهستان و جاهای باز بتونم دور بزنم مثل سان اندریاس تو هر جای بجز شهر دور بزنم

SA.JJ.AD
09-12-2010, 19:38
دوستان تو EFLC TBOGT محیط های باز پیدا میشه کوهستان و جاهای باز بتونم دور بزنم مثل سان اندریاس تو هر جای بجز شهر دور بزنم

ای کاش یه علامت سوال هم به جملتون اضافه میکردید !

aha2012
09-12-2010, 20:13
ممنون:11: - پس اگه iv رو نگیرم چیزیو به غیر از داستان از دست نمیدم ؟ این پس هم ماشین هاش جدید تره ؟ هم گرافیکش بهتره ؟ کلا به روز تره ؟ پس بیخیال IV :21:
ولی من کلا با IV بیشتر حال کردم
آره ماشیناش جدیدتره
گرافیک یه نمه بهتره
به روزتر منظورت چیه؟
بیخیال بیخیالم نه،اونم یه روز وقت کردی بازیش کن چون تو کل بازیهایی که من کردم این از نظر داستان فوق العادس

محیطها که همش بازه ولی نه مثل san کوهستان موهستان نداره.فقط تو شهری
اتوبانش میارزه به همون کوهستانش:5:

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

از نکات جالبش هم اینه که میری کافی نت و میتونی اونجا ماشین و چیزای دیگه بخری حتی میتونی دوست هم پیدا کنی:20:
انفجار ماشینهاش به معنای واقعیه کلمه فوق العادس

neon_91
09-12-2010, 21:15
اگه شما gta iv بازی کرده باشید به یه سری مسائل برخورد می کنید مثلا مساله ی الماس ها(diamonds) که تو gta iv این مسائل به کلی معلوم نمیشه برای همین شما باید دو تا dlc رو بازی کنید تا از همه ماجرا سردر بیارین.ماموریت ها در همون شهره فقط آدما عوض میشن و یه سری امکانات جدید اضافه میشه مثلا چند تا سایت-دوست دخترجدید-آهنگای جدید و احتمالا ماشین های جدید.اینطوریم نیست که شما dlc بخری ولی خود بازیو نخری.جفتشو باید بخرین چون dlc رو بازی gta iv نصب میشه.مثل اینکه dlc مافیا رو بخری ولی مافیا نخری.:27:

aha2012
09-12-2010, 21:51
اگه شما gta iv بازی کرده باشید به یه سری مسائل برخورد می کنید مثلا مساله ی الماس ها(diamonds) که تو gta iv این مسائل به کلی معلوم نمیشه برای همین شما باید دو تا dlc رو بازی کنید تا از همه ماجرا سردر بیارین.ماموریت ها در همون شهره فقط آدما عوض میشن و یه سری امکانات جدید اضافه میشه مثلا چند تا سایت-دوست دخترجدید-آهنگای جدید و احتمالا ماشین های جدید.اینطوریم نیست که شما dlc بخری ولی خود بازیو نخری.جفتشو باید بخرین چون dlc رو بازی gta iv نصب میشه.مثل اینکه dlc مافیا رو بخری ولی مافیا نخری.:27:
راک استار dlc هاشو مثل مافیا نمیکنه و رو دی وی دی میزنه و میده بیرون و اصلا و ابدا نیازی به نسخه ی اصلیه بازی نیست
من خودم الان dlc جدیدو دارم(EFLC) و بدون نیاز به نسخه ی اصلی بازیو نصب و تا تهش رفتم
بازم میگم اصلا نیازی به نسخه اصلی نیست

SA.JJ.AD
09-12-2010, 22:32

همین شما هایین که ذهن مردم رو درگیر میکنید دیگه :31::27: و امثال منو گیج میکنید :31::10:

greena
10-12-2010, 03:28
سلام به همگی
من بدجور دننبال gta iv ام. هرجاام میرم میگن غیر قانونیه. کسی فروشگاه آنلاینی چیزی سراغ نداره من بازی رو با تمام امکاناتش ازش بخرم؟
_

یه جستجو وچندتاکلیک تواینترنت بکنیدمیاد دم درخونتون...............
البته سنتون هم بایدمجاز باشه.................

mafr07
12-12-2010, 14:21
سایت شرکت مدرن؛

از این سایت میتونین تهیه اش کنید

greena
13-12-2010, 23:07
راستی چرا دوست های دختر نیکو که از سایت آشنا میشن بعد از بار اول بیرون رفتن ،دیگه خبری نیست ازشون.........؟

aha2012
13-12-2010, 23:16
راستی چرا دوست های دختر نیکو که از سایت آشنا میشن بعد از بار اول بیرون رفتن ،دیگه خبری نیست ازشون.........؟
باید بهشون زنگ بزنی

3Dmajid
13-12-2010, 23:49
من تازه الان 26 در صد بازی رو رد کردم ... :31:
خیلی طولانیه .. دو ساعت میشینی بازی میکنی 7 8 در صد رد میشه :20:

aha2012
14-12-2010, 00:59
من تازه الان 26 در صد بازی رو رد کردم ... :31:
خیلی طولانیه .. دو ساعت میشینی بازی میکنی 7 8 در صد رد میشه :20:
آلبته بازی رو 100 درصد تموم نمیشه
کل ماموریت اصلی هارو بری رو 60-65% بازیو تموم میکنی

3Dmajid
14-12-2010, 10:15
آلبته بازی رو 100 درصد تموم نمیشه
کل ماموریت اصلی هارو بری رو 60-65% بازیو تموم میکنی

عه !! جدی ؟ :21:
پس بقیه در صدا واسه چیه ؟ :31:

aha2012
14-12-2010, 11:28
عه !! جدی ؟ :21:
پس بقیه در صدا واسه چیه ؟ :31:
بّرای ماموریت های اضافی

Ali*Reza
14-12-2010, 23:33
تا حالا کسی 100 درصد بازی رو رفته؟

aha2012
15-12-2010, 01:51
تا حالا کسی 100 درصد بازی رو رفته؟
میخوای 100درصد کنی؟اگه آره من میتونم یه سایت بهت معرفی کنم که کل مراحل و ماموریتها و غیرو و گفته و میتونی 100 درصد کنیش

Ali*Reza
15-12-2010, 13:39
میخوای 100درصد کنی؟اگه آره من میتونم یه سایت بهت معرفی کنم که کل مراحل و ماموریتها و غیرو و گفته و میتونی 100 درصد کنیش

دستت درد نکنه ، اون مراحلی رو که میگین رفتم. مثل کبوتر ها ، پرش و . . ولی روی 85 % گیر کرده وبیشتر نمیشه.

HoJJaT_007
15-12-2010, 14:08
چک لیست پست اول :

الف)مراحل:

مراحل داستانی باید تکمیل شوند-60%
مراحل دلیوری لیتل ژیکوب باید تکمیل شوند-2%(از طریق موبایل)
مسابقاتی که بروسی میخواهد باید تکمیل شوند-2%(از طریق موبایل)
تمام ماشینهای درخواستی بروسی باید گرفته شوند-2%(از طریق ایمیل)
تمام مراحل Assassinationـه آقای Fixer باید کامل شوند-2%(از طریق تلفن همگانی)

ب) دزدیها

تمام اتوموبیلهای درخواستی دوست بروسی استیوی باید برده شوند- 2%(از طریق SMS)

پ)دوستان:

شایستگی استفاده از امکانات بروسی(70% دوستی)-5.3%
شایستگی امکانات از لیتل ژیکوب(60% دوستی) 5.3%
شایستگی امکانات پکی(70% دوستی)-5.3%
برای هرکدام از دوستانتان، تمام کارهایی که میتوانید در حین قرار با آنها بکنید انجام دهید- برای هرکدام(پی، بروسی، ژیکوب) 5.3%

ج)فعالیتها

از دوست یا هوش مصنوعی بازی بیلیارد را ببرید-1.3%
از دوست یا هوش مصنوعی بازی دارت را ببرید-1.3 درصد
از دوست یا هوش مصنوعی بازی بولینگ را در یک دست کامل ببرید-1.25%
بالاترین امتیاز(1100) را از بازی آرکید Cub3d ببرید-1.25%

د)کاراکترهای رندم

تمامی درخواستهای کاراکترهای رندوم را انجام دهید-5%

ر)مراحل پلیس

10 نفر Most Wanted را از طریق کامپیوتر پلیس پیدا و از بین ببرید-2.5%
20 نفر جنایتکار را از بین ببرید-2.5%(توسط کامپیوتر پلیس پیدا کنید)

ه)آیتمهای مخفی

تمامی Flying Ratـها را بکشید.2.5%
از تمام 50 Unique Stuntـها بپرید-2.5%

mahyar_bt
15-12-2010, 19:40
سلام
دوستان اگه امکانش هست بطور خلاصه بگید وقتی بازی نصب میکنیم باید چه patch هایی رو بریزم؟ یه مقدار با گرافیکش کند بودن بازی مشکل دارم و همچنین دوربین بازی سیستم قوی دارم مشکل از سیستمم نیست مطمئنا
دیگه این که موقع رانندگی همش باید با موس دوربین عوض کنیم تا جلورو ببینیم؟ :41: کاشکی مثل san andreas بود
ممنون

neon_91
16-12-2010, 00:50
سلام
دوستان اگه امکانش هست بطور خلاصه بگید وقتی بازی نصب میکنیم باید چه patch هایی رو بریزم؟ یه مقدار با گرافیکش کند بودن بازی مشکل دارم و همچنین دوربین بازی سیستم قوی دارم مشکل از سیستمم نیست مطمئنا
دیگه این که موقع رانندگی همش باید با موس دوربین عوض کنیم تا جلورو ببینیم؟ :41: کاشکی مثل san andreas بود
ممنون

سلام شما پچ 7 را بریزید اگه نتیجه نگرفتید از پچ 4 استفاده کنید.سعی کنید تنظیمات خود را تغییر دهید و بنچمارک بگیرید از بازی:20:تا به نتیجه مطلوب برسید
شما سیستمتم بزار.

aso.pas.86
16-12-2010, 16:05
سلام دوستان گلم.
ببینید من میخوام یه گرافیک 5770 بخرم مخصوصا برای اجرای gta iv حالا گیرم اینه که cpu کم نیست؟
تو بازی کم نمیاره؟اینه :cpu: intel core2dual e4500
البته میتونم تا 5500 اور کلاکش کنم.
منظورم اینه که گرافیک قوی بخرم نکنه بخاطر cpu درست اجرا نشه؟؟؟
پیشاپیش ممنونم:11::40:

greena
17-12-2010, 01:04
باید بهشون زنگ بزنی

آخه شمارشون تو گوشیم نیست............

neon_91
20-12-2010, 17:44
سلام دوستان گلم.
ببینید من میخوام یه گرافیک 5770 بخرم مخصوصا برای اجرای gta iv حالا گیرم اینه که cpu کم نیست؟
تو بازی کم نمیاره؟اینه :cpu: intel core2dual e4500
البته میتونم تا 5500 اور کلاکش کنم.
منظورم اینه که گرافیک قوی بخرم نکنه بخاطر cpu درست اجرا نشه؟؟؟
پیشاپیش ممنونم:11::40:

سلام بازی gta بازی سی پی یو خوریه اگه سی پی یو کم باشه به مشکل بر می خوری.این cpu شما فکر کنم 2.2 ghz است که از حداقل که 1.8 است زیاد بالا نیست پس قطعا بازی با تنظیمات آخر اجرا نمی شود.مگر اینکه cpu شما چهار هسته ای باشد.آنوقت با این گرافیک شاید با آخرین تنظیمات بازی کنید که اونوقت با افت فریم مواجه خواهید بود. رمتون چقدره؟