PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39

Mahdi/s
23-11-2009, 21:34
دوستان هی زنگ میزنه هیچ ماموریت دیگه ای هم نیست تو بازی!! ماموریتها فکر نمیکنم تموم شده باشه.تیتراژ پایانی بازی هم پخش نشده شاید بهت میگه لباسهات رو عوض کن......اگر تیتراژ پخش نشده......یه ماموریتت مونده...باید کت و شلوارت رو بپوشی....

Hamid110
23-11-2009, 23:05
شاید بهت میگه لباسهات رو عوض کن......اگر تیتراژ پخش نشده......یه ماموریتت مونده...باید کت و شلوارت رو بپوشی....

سلام . .

ممنون از شما . .

اما با پوشیدن کت و شلوار هم نمیشه . . !

Mahdi/s
24-11-2009, 10:48
سلام . .

ممنون از شما . .

اما با پوشیدن کت و شلوار هم نمیشه . . ! یعنی چیزی هم نمیگه......اسمش الان یادم نیست...ولی esc...رو که بزنی...قسمت دومش...حرفایی که زدی و کارایی که انجام دادی و باید انجام بدی نوشته.....برو ببین شاید چیزی گفته شما حواست نبوده......

aramesh_61
24-11-2009, 15:18
سلام، آقا این patchای که تو سایت rockstar تاریخ 10 نوامبر 2009 واسه بازی اومده قضیه اش چیه؟ من دانلودش کردم ولی میترسم بریزمش چون کرک این patch رو ندارم، کسی اینو امتحان کرده؟ آیا نیاز به کرک مجدد داره؟

mirtalasan
28-11-2009, 22:13
سلام.
شایعه شده که lost&dom...قراره واسه پس سیم بیاد ایا این خبر صحت داره یا نه مرسی.

eqe
30-11-2009, 13:34
سلام . من هنگام اجرای بازی مشکل dont send دارم . برای چیست؟:41:

FOURTH RETURN
01-12-2009, 13:53
آقا من با دسته نميتونم اين بازي رو انجام بدم كسي روش فعال كردن دسته براي اين بازي رو ميدونه?

FOURTH RETURN
01-12-2009, 14:02
دسته من جنيوسه ضمنا

Yi Yi
01-12-2009, 19:42
آقا من با دسته نميتونم اين بازي رو انجام بدم كسي روش فعال كردن دسته براي اين بازي رو ميدونه?
مثل اینکه فقط با دسته های طرح XBOX 360 کار می کنه.

cescjoon
02-12-2009, 04:44
دوستان من توی یه مرحله ای گیر کردم.
حدود 52% از بازی گذشته یه جای هست میرم که کارخانه قدیمی هست انگار باید یه نفر رو بکشم.
میرم توی ساختمون تمام افراد داخل ساختمون رو میکشم بعد ساختمون هم چند طبقه داره طبقه آخر اون یارو ککه باید بکشمش میپره از پنجره ساختمون بیرون منم میرم دونبالش توی این مدت هم چند نفر دیگه رو نفله میکنم ولی دست آخر یارو از یه نردبون میره بالا هرچیم توی مسیر بالا رفتن تیر بهش میزنم چیزیش نمیشه میره بالای یه بلندی خودمم نمیتونم از نردبون برم بالا همینطور میمونم خیلی هم اطراف رو گشتم ولی نمیدونم باید چی کار کنم.
امیدوارم با توضیحات مضخرفی که دادم متوجه بشید کدوم مرحله است و بهم کمک کنید.

FGi
02-12-2009, 10:06
حدود 52% از بازی گذشته یه جای هست میرم که کارخانه قدیمی هست انگار باید یه نفر رو بکشم.
میرم توی ساختمون تمام افراد داخل ساختمون رو میکشم بعد ساختمون هم چند طبقه داره طبقه آخر اون یارو ککه باید بکشمش میپره از پنجره ساختمون بیرون منم میرم دونبالش توی این مدت هم چند نفر دیگه رو نفله میکنم ولی دست آخر یارو از یه نردبون میره بالا هرچیم توی مسیر بالا رفتن تیر بهش میزنم چیزیش نمیشه میره بالای یه بلندی خودمم نمیتونم از نردبون برم بالا همینطور میمونم خیلی هم اطراف رو گشتم ولی نمیدونم باید چی کار کنم.

باسلام

من دقیقا" متوجه نشدم در کدام مرحله هستید! اسم شخصی که او را دنبال میکنید چیست؟

و یک چند عکس از ماموریت بگذارید تا اگر به خاطر بیاورم دقیقا" راهنماییتان کنم.

ولی وقتی به کسی شلیک میکنید و تیر اثری ندارد باید او را دنبال کرده تا او سوار چیزی مثلا" قایق شود و شما حتما" باید تا مقصدی اورا دنبال و سپس او را بکشید.

برای بالا رفتن از نردبان باید جلوی نردبال باستید و اگر اشتباه نکنم دکمه F را نگه دارید.

بای بای

mohammadrezams
02-12-2009, 14:22
سلام
اگه اشتباه نکنم توی اون مرحله گیر کردی که یه ساختمون داغون هست بعد میری داخلش و فرد مورد نظر رو از بین می بری و اون میره که سوار هلیکوپتر بشه . به هر حال ... اگه بلد نیستی از نردبون بالا بری برو کنار نردبون بعد F رو بزن و با W و نگه داشتن Shift بالا برو . اگه این نیست توضیح بیشتری بده .
موفق باشی ...

BBNHFAK
02-12-2009, 14:40
اگه انتقام رو انتخاب کردین ( اون آدمک قرمز ) احتمالا این مرحله آخره که باید بعد از کشتن اون افراد با موتور برین دنبال قایق.

Hamid110
02-12-2009, 15:36
سلام . .

شما توی این مرحله باید از نردبون با زدن کلید F بالا برید . . بعد همینجور دنبالش کنید . .
وقتی رفت سوار هلیکوپتر شد . . با آرپیجی هلیکوپتر رو منفجر کنید . .
به همین راحتی . .

موفق باشید .

FOURTH RETURN
02-12-2009, 16:17
آقا دسته رو نميتونم ازش استفاده كنم مدلش هم جنيوس شوك داره كمك كنيد تو رو خدا به من مسكين كمك كنيد

Spaniuly
02-12-2009, 21:16
آقا دسته رو نميتونم ازش استفاده كنم مدلش هم جنيوس شوك داره كمك كنيد تو رو خدا به من مسكين كمك كنيد

این آقا به شما جواب دادن ایشون رو قابل نمی دونید نه؟

مثل اینکه فقط با دسته های طرح XBOX 360 کار می کنه.

همونطور که گفته شد فقط با گیم پد های طرح 360 می تونی بازی کنی

mohammadrezams
03-12-2009, 18:17
سلام
اینو دان کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد xbox360cemu.ini رو بریز تو فولدر WINDOWS
4 فایل DLL هم بریز تو WINDOWS\System32

starn
04-12-2009, 11:18
سلام برو بکس
آقا من 40% بازی رو رفتم
می خواستم ببینم از کجا باید بفهمم که مثل یه معموریت می ده بدون دیگه آین آخرین معمورین رسمی (منظورم اینه که آخرین مامورین اصلی بازی) آخه من بعضی از دمو هارو قطع می کنم م یخوام این آخرین که اومد حواسم باشه رد نکن و ببینم
راستی توی تریلر بازی دیدم که یه جا نیگو از پشت کامیون آویزون شده (اون جز مامورین های اصلی؟؟) من 40% بازی کردم فعلا که ب ه این ماموریرت نرسیدم!!!

Hamid110
04-12-2009, 11:54
راستی توی تریلر بازی دیدم که یه جا نیگو از پشت کامیون آویزون شده (اون جز مامورین های اصلی؟؟) من 40% بازی کردم فعلا که ب ه این ماموریرت نرسیدم!!!
سلام . .

آره . . جزء ماموریت های اصلی بازی . .
فکر میکنم توی شهر سومه . . و حدود 50 درصد بازی این ماموریت میاد . .

Iman_a13
04-12-2009, 20:49
سلام دوستان

من با هزار شوق این بازی رو خریدم ولی رو سیستمم سنگین اجرا میشه لازم به ذکر سیستم من مشخصات زیرو د اره

graphics=1g nvida
ram=2g

cpu=E7400 core to duo

Yi Yi
04-12-2009, 23:59
graphics=1g nvida
مدل کارتتون چیه؟
در چه تنظیماتی بازی می کنید؟ در پایین ترین تنظیمات ممکن هم مشکل دارید؟

Iman_a13
06-12-2009, 00:38
مدل کارتتون چیه؟
در چه تنظیماتی بازی می کنید؟ در پایین ترین تنظیمات ممکن هم مشکل دارید؟

gforce 9400 gt
1 gig

Yi Yi
06-12-2009, 02:40
gforce 9400 gt
1 gig
به بقیه ی سوالات جواب ندادید. ولی در کل انتظار چندانی نباید از کارت گرافیکتون داشته باشید.

kingmohsen
06-12-2009, 08:32
gforce 9400 gt
1 gig

ببینید کارت گرافیک شما از نوع 64 بیتی هستش و از نوع DDR2
برای اجرای خوب این بازی بهتره حداقل 128 بیتی و یا 256 بیتی باشه گرافیکتون
توی کارت گرافیک قدرت رو نوع چیپست, نوع حافظه ی رم و اون مقدار بیتش تعیین می کنه نه اینکه 1 گیگ باشه یا 2 گیگ
مثلا یک کارت گرافیک 8500 GT با 256 مگ رم بسیار بازی ها رو بهتر از یک کارت گرافیک 9400 GS با 1 گیگ رم DDR 2 اجرا میکنه

به نظر من شما برید حداقل یک کارت گرافیک از نوع Geforce 9400 gt از نوع DDR3 با یک گیگ رم بخرید تا هیچ مشکلی در هیچ بازی ای نداشته باشید. قیمتش حدود 150 فکر نکنم بیشتر باشه

mr.hack
06-12-2009, 14:17
این بازی برای کودکان توصیه نمیشه به علت صحنات مستهجن.

morteza.m2n
06-12-2009, 21:24
این بازی برای کودکان توصیه نمیشه به علت صحنات مستهجن.

پیام ایمنی بود ؟ :31:

iMbaQ_SiR
06-12-2009, 22:01
چه طوری باید کاری کنم تا Save بازیم کار کنه؟

الان گند زدم زدم save اصلی رو پاک کردم .

ولی از windows قبلی ی Save دارم ولی کار نمیکنه ی راهنمایی بکنید لطفاً.

Big-Boss
06-12-2009, 22:34

باید از xLive هم بکاپ میگرفتی

Hamid110
07-12-2009, 01:40

سلام . .

باید این پوشه ها رو در دو مسیر زیر سیو میکردی . .
C:\Users\XX\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV
C:\Users\xx\AppData\Local\Microsoft\XLive

موفق باشی .

iMbaQ_SiR
07-12-2009, 01:41
دست شما درد نکنه . موضوع این پست چیز دیگه بود ولی شما جوابمو دادین با لا خره.
چون تشکر برا شما کار نمی کنه اینجا می گم دست شما درد نکنه Hamid110.

HoJJaT_07
07-12-2009, 14:30
یادش بخیر این بازی رو حال نمیده بدون آنلاین تموم کنید من یه زمان تموم کردم بعد اومدم با اورجینال برم برای اچویمنت اولین مرحله رو رفتم حال نداد دیگه چون یه بار بیشتر تکراری میشه

MAHDIAGENT47
08-12-2009, 12:34
آقا ما كه بازيو تموم كرديم حالا بينم اضافاتي چيزي نيومده واسه بازي ؟

Mahdi/s
08-12-2009, 12:35
آقا ما كه بازيو تموم كرديم حالا بينم اضافاتي چيزي نيومده واسه بازي ؟ منظورت مراحل بود........اگر 60%تموم شده....مسابقات بروس...و....لیتل هم هست.....پرشات هم باید کامل باشه.....وانتد ها.....و..کبوترها...

FOURTH RETURN
08-12-2009, 14:59
آقاي محمدرضامس اون لينكتون مثل اينكه خرابه امكان داره اون فايلو به ايميلم سند كنيد? Amordadian‎@gmail.com

FOURTH RETURN
08-12-2009, 15:39
آقاي الون بوي ميشه درباره pareshha‏ كه بايد كامل بشن توضيح بديد من تا حالا نشنيدم

FOURTH RETURN
08-12-2009, 16:06
من دارم با يه ان ويديا جيفورس 512 gddr2 و رم 2gig‏ خيلي راحت بازي ميكنم

HoJJaT_07
08-12-2009, 18:58
پرش ها یه سری نقاطی هستند باید از اونجا بپرید و پروسه کامل میشه . وقتی مراحل داستانی تموم میشه تازه 60 درصد بازی باید کلی کار کنید بشه 100

Mahdi/s
08-12-2009, 20:12
آقاي الون بوي ميشه درباره pareshha‏ كه بايد كامل بشن توضيح بديد من تا حالا نشنيدم

پرش ها یه سری نقاطی هستند باید از اونجا بپرید و پروسه کامل میشه . وقتی مراحل داستانی تموم میشه تازه 60 درصد بازی باید کلی کار کنید بشه 100
درسته......یه سری سکوی پرش تو سطح شهر هست.....کع اگر با سرعت مناسب از روشون رد بشی....بهت میگه چنتا دیگه مونده.....اگر هم سرعتت کافی نباشه میگه دوباره بپر....فکر کنم 40 تا بود.....درست یادم نیست...

iman23
09-12-2009, 12:47
دوستان هی زنگ میزنه هیچ ماموریت دیگه ای هم نیست تو بازی!! ماموریتها فکر نمیکنم تموم شده باشه.تیتراژ پایانی بازی هم پخش نشده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا کسی نفهمید چه باید بکنیم گیر کردیم این یارو هم همش زنگ میزنه

Hamid110
09-12-2009, 13:29

سلام . .

درسته . .

حال منو هم گرفته . . خیلی زنگ میزنه . . حوصله ای داره به خدا . . کسی بلک لیست نداره نصب کنیم دیگه زنگ نزنه . . :31:

موفق باشید ./

mahdi mohamadi
09-12-2009, 14:26
سلام دوست عزیز شما در مرحله gery:i'ill take her هستید در phone book موبایل شما گزینه ای به نام mob daughter است با او تماس بگیرید. به محل قرار بروید. او را گروگان بگیرید و مرحله را به پایان برسانید:8:

monaj
09-12-2009, 15:02
احیانا اگر اواخر بازی باشه، شاید مرحله ای باشه که باید دختره رو می ربودی...
اگر اون باشه باید به یک کافی نت مراجعه کنی، تو اونجا یه سایت بود برای فروش ماشینهای کارکرده، داخل اون سایت میشی که تصاویر خودروها با شماره تلفن فروشنده داخلشه، یه خودروی Feltzer صورتی رنگ بود. وقتی مشاهده اش کردی، شماره تلفن دختره تو گوشیت ادد میشه. بهش زنگ میزنی و برای خرید قرار میگذاری و ادامه ماجرا ...
البته باز هم میگم... شاید این مرحله باشه... چون شما اطلاعات کاملی ندادین.

Martanima 21
11-12-2009, 18:08
سلام . به نظر من این بازی یکی از بازی های باحاله که کودکان زیر 18 سال نباید بازی کنن زیرا مسئال.........دار:31:.

از نظر گرافیک هم خیلی بالاست.

iman23
11-12-2009, 19:18
سلام دوست عزیز شما در مرحله gery:i'ill take her هستید در phone book موبایل شما گزینه ای به نام mob daughter است با او تماس بگیرید. به محل قرار بروید. او را گروگان بگیرید و مرحله را به پایان برسانید:8:

ممنون دوست عزیز خوده خودش بود .خوب اینو اومدی

MAHDIAGENT47
14-12-2009, 00:14
سلام . به نظر من این بازی یکی از بازی های باحاله که کودکان زیر 18 سال نباید بازی کنن زیرا مسئال.........دار:31:.

از نظر گرافیک هم خیلی بالاست.

آقا چرا تو اين تاپيك گير دادن به كودكان همينجوري ميگشتم شونصد تا از اينا ديدم :19:
آقا به منو شما چه ؟:2:
اينارو مينويسيد چهارتا بچه ميبينن ميرن دنبالش خودشونو مثل ما بد بخت ميكننا :5:

mehdi_vsgh
17-12-2009, 10:50
دوستان کسی سیو مرحله آخر رو داره؟
ینی اونجایی که باید تصمیم گیری کنیم بین انتقام و معامله...
من 6-7 ماه پیش قسمت انتقام رو رفتم حالا هوس کردم برم یه دست مرحله معامله رو هم بازی کنم ببینم پایانشو....

ممنون

online_amin
17-12-2009, 13:21
آقا خیلی عناصر مستهجن داره که ما دانلود نکنیم؟ یعنی جزء ماموریت ها هست یا نه همین که تو خیابون ها ول میچرخن؟

منظورم اینه که اگر میشه کاری کرد که اون عناصر تو چشم نیان یا نه؟ که من دانلود نکنم.

راستی حجم دانلودیش 13 گیگ هست مگر چند تا DVD هست؟

dverbame
17-12-2009, 13:26
آقا خیلی عناصر مستهجن داره که ما دانلود نکنیم؟ یعنی جزء ماموریت ها هست یا نه همین که تو خیابون ها ول میچرخن؟

منظورم اینه که اگر میشه کاری کرد که اون عناصر تو چشم نیان یا نه؟ که من دانلود نکنم.

نه بابا.خیلی توپه.اصلا مثه نسخه های قبلی بی جنبه بازی زیادی نداره.دوست داشتی میری بیجنبه بازی :31:

دوست نداشتتی میری کلیسا :46:

4 تا دی وی دی هستش.من تا حالا 3 بار تمومش کردم. خیلی وقت میشه .حدودا 3 یا 4 ماه پیش :10::18:

mehdi_vsgh
17-12-2009, 17:05
من 6-7 ماه پیش قسمت انتقام رو رفتم حالا هوس کردم برم یه دست مرحله معامله رو هم بازی کنم ببینم پایانشو....

ممنون
اگه میشه یه نفر زودتر این درخواست مارو اجابت کنه ممنون میشم

HoJJaT_07
17-12-2009, 18:16

اگه خیلی خیلی مذهبی تشریف دارید به نظرم بهتره سراغش نرید . فحش زیاد داره توش

joe_satriani
17-12-2009, 19:50
اگه خیلی خیلی مذهبی تشریف دارید به نظرم بهتره سراغش نرید . فحش زیاد داره توش

آره. خداييش از فحش كم نذاشته. اما در كل تو سري هاي Rockstar خيلي سر هست محتواي بازي lمخصوصا گرافيكي كه توش به كار بردن .

online_amin
18-12-2009, 14:42
نه وقتی آدم انگلیسی رو نفهمه بذار تا دلش میخواد فحش بده :دی (البته من که انگلیسیم خوبه ولی اطرافیان :دی)

فقط از اون چیز میزا نداشته باشه بقیه رو ولش....

Mahdi/s
18-12-2009, 17:07
فقط از اون چیز میزا نداشته باشه بقیه رو ولش.... از اون چیز میزایی که گفتی داره....اما اگر بخوای انجم میدی..یعنی اتو بزنی........شما که نمیخوای مشکلی نیست.....اما یکی از مراحلشم تو استریپ کلوب هست....که باید اون رو بری....
======
حالا جدا از این حرفا زیاد سخت نگیر داداش من..بازیه دیگه.....چیزی نشون نمیده که...حیفه بازی به این باحالی رو بخاطر این چیزا از دست بدی...

FGi
19-12-2009, 00:32
واقعا" بازی فوق العاده ای بود، گرافیکش اصلا" قابل مقایسه با نسخه های قبلی نبود.
دست سازندگان درد نکنه که چنین بازیه عالی ای بیرون دادند.

بای بای

mehdi_vsgh
19-12-2009, 08:59

ممنون
:41: منتظرم همجان

FGi
19-12-2009, 09:21
دوست عزیز همه ما آن مرحله را پشت سر گذاشته ایم و سیو ها را جایگزین کرده ایم؛ حالا شما اسم آن مرحله را بگو تا بنده سیو هایم را نگاه کنم ببینم دارم یا جایگزین کردم.

ای بای

joe_satriani
19-12-2009, 10:45
نه وقتی آدم انگلیسی رو نفهمه بذار تا دلش میخواد فحش بده :دی (البته من که انگلیسیم خوبه ولی اطرافیان :دی)

فقط از اون چیز میزا نداشته باشه بقیه رو ولش....

آخه فحش دادن تو یه بازی هم حدی داره دیگه :31:

joe_satriani
19-12-2009, 10:47
دوست عزیز همه ما آن مرحله را پشت سر گذاشته ایم و سیو ها را جایگزین کرده ایم؛ حالا شما اسم آن مرحله را بگو تا بنده سیو هایم را نگاه کنم ببینم دارم یا جایگزین کردم.

ای بای

چطوری میتونم سیو بازی رو از رو سیستم جایی دیگه کپی کنم؟؟ هر چی گشتم پیدا نکردم. شاید جایه مخصوصی داره؟؟ آره؟ بی زحمت بگو. ممنون

mehdi_vsgh
19-12-2009, 11:22

ای بای
من ماموریت آخر رو میخوام دیگه..
همونجایی که باید بین کشتن دیمتیری و یا معامله با اون یکی رو انتخاب کنیم..
من 6-7 ماه پیش رفتم و پایان کشتن و انتقام رو انتخاب کردم....
حالا دوست دارم معامله رو هم انجام بدم و پایان دوم رو هم ببینم.....

همین....

sir payman
19-12-2009, 11:50
تو این نسخه خونه نمیشه خرید؟اخه تو قبلیا میشد
الان هرچی ماشین میدزدی فایده نداره چون پارکینگ نداری.

FGi
19-12-2009, 11:58

همین....

شما وقتی انتقام را انتخاب کنی بعدش یک اتفاق می افتد، وقتی پول را انتخاب کنی یک اتفاق دیگر و بعد از آن چند کار دیگر باید انجام دهید؛ بعد تیتراژ پخش میشود که داستان بازی به پایان رسیده است و کارهای متفرقه باید انجام داد تا بازی 100% شود.
شما اگر اسم آن مرحله را میدانی بگو و اگر نمیدانی من سیو هایم را تک تک باید نگاه کنم ببینم روی آن مرحله سیو جدیدی قرار دادم یا نه.

تو این نسخه خونه نمیشه خرید؟اخه تو قبلیا میشد
الان هرچی ماشین میدزدی فایده نداره چون پارکینگ نداری.
شما چند تا خانه دارید که جلوی در هر خانه جایی دارد که همان پارکینگ شما محصوب میشود و جلوی در خانه در آن کادر رنگی که نوشته رویش را به خاطر ندارم ماشین را پارک کنید، ماشین برای همیشه آنجا میماند.

بای بای

FGi
19-12-2009, 12:06
چطوری میتونم سیو بازی رو از رو سیستم جایی دیگه کپی کنم؟؟ هر چی گشتم پیدا نکردم. شاید جایه مخصوصی داره؟؟ آره؟ بی زحمت بگو. ممنون

باعرض پوزش، پست شما را در ابتدا ندیدم.

برای سیو باید مراحل زیر را طی کنید:
C:-----Users------Your Folder--------AppData---------Local--------Rockstar Games----------GTA IV
C:---------Users--------your Folder----------AppData----------Local----------Microsoft-----------XLive

mehdi_vsgh
19-12-2009, 19:39
شما وقتی انتقام را انتخاب کنی بعدش یک اتفاق می افتد، وقتی پول را انتخاب کنی یک اتفاق دیگر و بعد از آن چند کار دیگر باید انجام دهید؛ بعد تیتراژ پخش میشود که داستان بازی به پایان رسیده است و کارهای متفرقه باید انجام داد تا بازی 100% شود.
شما اگر اسم آن مرحله را میدانی بگو و اگر نمیدانی من سیو هایم را تک تک باید نگاه کنم ببینم روی آن مرحله سیو جدیدی قرار دادم یا نه.

شما چند تا خانه دارید که جلوی در هر خانه جایی دارد که همان پارکینگ شما محصوب میشود و جلوی در خانه در آن کادر رنگی که نوشته رویش را به خاطر ندارم ماشین را پارک کنید، ماشین برای همیشه آنجا میماند.

بای بای
نه نمیدونم اسم اون مرحله چی هست؟؟؟

T I M S A R
19-12-2009, 22:51
کسی اینجا iv رو با seven بازی کرده؟؟ من نصبش میکنم اجرا هم میشه ولی گیر داره و کاراکترها هم دیالوگ ندارن؟

Hamid110
19-12-2009, 23:53
کسی اینجا iv رو با seven بازی کرده؟؟ من نصبش میکنم اجرا هم میشه ولی گیر داره و کاراکترها هم دیالوگ ندارن؟

سلام . .

من روی ویندوز سون ( 7 ) نصب کردم . . هیچ مشکلی نداره . . و به راحتی میشه بازی کرد .

موفق باشید .

saxiass
20-12-2009, 00:03
سلام کسی میتونه سیو جایی رو که نامزد نیکو رو میکشن بذاره؟ من اینو پارسال تا همینجا رفتم ولی متاسفانه سیوم پاک شده و الان تازه نصب کردم و میخوام دوباره ادامشو برم.:40:

joe_satriani
20-12-2009, 00:05
باعرض پوزش، پست شما را در ابتدا ندیدم.

برای سیو باید مراحل زیر را طی کنید:
C:-----Users------Your Folder--------AppData---------Local--------Rockstar Games----------GTA IV
C:---------Users--------your Folder----------AppData----------Local----------Microsoft-----------XLive

خواهش ميكنم. ممنون دوست عزيز.

MAHDIAGENT47
20-12-2009, 00:29
ببينم كسي اضافاتي لباسي چيزي دانلود نكرده واسه بازي ما كه آرزو به دل مونديم آستين كوتاه تنه نيكو ببينيم
يه كي از ضعف هاي اين بازي تنوع كم لباس بود درحالي كه تو سان آندرياس تنوع لباس مهشر بود :8:

T I M S A R
20-12-2009, 00:46
سلام . .

من روی ویندوز سون ( 7 ) نصب کردم . . هیچ مشکلی نداره . . و به راحتی میشه بازی کرد .

موفق باشید .

روی ویستا بدون مشکل نصب و اجرا میشه ولی روی سون چه توی نسخه آزمایشی چه نسخه اصلی مشکل داره. پچی نیست که بشه این مشکلو حل کرد؟

Hamid110
20-12-2009, 01:50
روی ویستا بدون مشکل نصب و اجرا میشه ولی روی سون چه توی نسخه آزمایشی چه نسخه اصلی مشکل داره. پچی نیست که بشه این مشکلو حل کرد؟
سلام . .

ممکنه ویندوز سون شما نسخه 64 بیتی باشه چون بعضی برنامه ها روی این نسخه نصب نمیشه . .. . البته من نمیدونم Gta با 64 بیتی ویندوز 7 مشکل داره یا نه . . اما به احتمال زیاد مشکلی نداره . .

mahyarSAMSUNG
20-12-2009, 02:27
سلام کسی میتونه سیو جایی رو که نامزد نیکو رو میکشن بذاره؟ من اینو پارسال تا همینجا رفتم ولی متاسفانه سیوم پاک شده و الان تازه نصب کردم و میخوام دوباره ادامشو برم.:40:

اینجا در خواست سیو نکن . من خیلی درخواست کردم کسی نذاشت :31: . منم امروز نصب کردم دارم از اول میرم .

این درجه حرارت سیستم من روی این بازی . میگم سیستم منم خنکه ها :31:

*K!nG*
20-12-2009, 18:50
ببخشید این بازی چه سیستمی لازم داره ؟

saxiass
20-12-2009, 21:38
آخه این تاپیک مال GTA هست و باید به تمام درخواست ها پاسخ داده بشه. پس لطفا اگه کسی سیو اون جایی که نامزد نیکو رو میکشن داره بزاره.:41:

mahyarSAMSUNG
21-12-2009, 16:39
ببخشید این بازی چه سیستمی لازم داره ؟

با تجربه ای که من دارم برای اینکه با بالاترین رزولیشن و دیتیل بازی کنید

حداقل سیستم :

سی پی یو 8400
رم 4 گیگ
گرافیک 8600 ولی مثلا 4850 داشته باشی عالیه .:5:

MAHDIAGENT47
22-12-2009, 23:13
رفقا من يه موتور از اينترنت واسه بازي دان كردم ولي نميتونم نصب كنمم اگه كسي راه حلي داره بذاره ممنون ميشم :46:

saxiass
22-12-2009, 23:28
پس چی شد؟
نزارید بگم که این تاپیک داره ضعیف عمل میکنه..........:41:

rouzbeh_ziafati
23-12-2009, 01:06
آیا در این بازی میشه برای بازی درجه سختی easy یا hard تعیین کرد؟ یا بازی فقط در یک سطح انجام میشه؟

Spaniuly
23-12-2009, 08:14
آیا در این بازی میشه برای بازی درجه سختی easy یا hard تعیین کرد؟ یا بازی فقط در یک سطح انجام میشه؟

نه عزیز

پس چی شد؟
نزارید بگم که این تاپیک داره ضعیف عمل میکنه..........:41:

دوست عزیز بیشتر بچه هایی که این تاپیک سر می زنن توی ویرایش بازی سر رشته ندارن شما لطف کن تشریف ببر تالار ادیت بازی ان شالله که جواب می گیری اشتباه نکنم یه تاپیک اختصاصی برای ویرایش GTA IV داره

Mahdi/s
23-12-2009, 11:04
پس چی شد؟
نزارید بگم که این تاپیک داره ضعیف عمل میکنه..........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز بیشتر بچه هایی که این تاپیک سر می زنن توی ویرایش بازی سر رشته ندارن شما لطف کن تشریف ببر تالار ادیت بازی ان شالله که جواب می گیری اشتباه نکنم یه تاپیک اختصاصی برای ویرایش GTA IV داره

سلام........مطمئن نیستم میخوای یه سر اینجا بزن شاید موفق شدی.......

Spaniuly
23-12-2009, 13:44
سلام........مطمئن نیستم میخوای یه سر اینجا بزن شاید موفق شدی.......

جان؟ :18: اولا اینجا که لینک دادی مشکلات اجرای بازی هست نه ویرایش در ضمن پست منو چرا نقل قول کردی:31:

joe_satriani
23-12-2009, 20:13
ميخواستم ببينم تو بازي فصل زمستون و برف و داريم يا نه؟؟ آخه بس بارون باريد و زمينا الكي خيس شد خسته شدم!!!! :31: مرديم و زنده شديم اما يه برف نديديم. البته من هنوز 40 درصد هستم. حالا داره برف يا نه؟؟؟ :31:

saxiass
23-12-2009, 20:19
نه عزیز

دوست من اول دقت کن بعد جواب بده من سیو بازی رو میخوام. من که نمیخوام بازی رو ادیت کنم:18:

saxiass
23-12-2009, 20:21
ميخواستم ببينم تو بازي فصل زمستون و برف و داريم يا نه؟؟ آخه بس بارون باريد و زمينا الكي خيس شد خسته شدم!!!! :31: مرديم و زنده شديم اما يه برف نديديم. البته من هنوز 40 درصد هستم. حالا داره برف يا نه؟؟؟ :31:
دوست من میتونی سیوتو برام اپ کنی؟:42:

joe_satriani
23-12-2009, 21:00
دوست من میتونی سیوتو برام اپ کنی؟:42:

آره قربونت بشم . واست آپ ميكنم. اما يه مشكل بزرگ دارم!!:31: هنوز نتونستم پوشه ي ذخيره كردنش و پيدا كنم. از بچه ها هم پرسيدم تو همين تاپيك اما همون مراحلي رو كه گفته بودن و.رفتم و به جايي نرسيدم :13:. حالا شما دقيق تر واسم بگو تا برم پيدا كنم و واست آپ كنم. :20:

Hamid110
23-12-2009, 23:25
آره قربونت بشم . واست آپ ميكنم. اما يه مشكل بزرگ دارم!!:31: هنوز نتونستم پوشه ي ذخيره كردنش و پيدا كنم. از بچه ها هم پرسيدم تو همين تاپيك اما همون مراحلي رو كه گفته بودن و.رفتم و به جايي نرسيدم :13:. حالا شما دقيق تر واسم بگو تا برم پيدا كنم و واست آپ كنم. :20:

\سلام . .

دوست گرامی . . شما مسیر زیر رو برو . . سیو بازی اونجاست . . کپی کن و اون رو توی فایل زیپ قرار
بده و آپلود کن . .

توجه داشته باش که حتما باید Show Hiden باشه که مسیر AppData دیده بشه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

MAHDIAGENT47
24-12-2009, 01:01
رفقا كسي تونسته تو بازي ماشيني موتوري چيزي نصب كنه:10:

saxiass
24-12-2009, 13:00
من منتظرم ها.!!!!!!!!!!!!!!:19::19::40::40::40:

joe_satriani
24-12-2009, 13:38

فعلا خونه نیستم واست آپ کنم، به محض رسیدن واست آپ میکنم.

\

سلام . .

دوست گرامی . . شما مسیر زیر رو برو . . سیو بازی اونجاست . . کپی کن و اون رو توی فایل زیپ قرار
بده و آپلود کن . .

ممنون . .

موفق باشید . .

ممنون دوست عزیز فعلا خونه نیستم مسیر رو چک کنم.

joe_satriani
24-12-2009, 13:39

حالا بلاخره برف میاد تو بازیش یا نه؟؟ :40::11:

FGi
24-12-2009, 13:56
بنده که برفی در بازی ندیدم.

بای بای

FGi
24-12-2009, 14:39

همین....

این چند روز وقت نکردم بروم و سیو را پیدا کنم ولی امروز رفتم.

توضیح مرحله: جایی که انتقام و پول را باید انتخاب کنی.
نام مرحله: One Last Thing

از پوشه Rar خارج کرده و فایل را در قسمت سیو بازی کپی کنید.

Password : p30world.com

بای بای

Big-Boss
24-12-2009, 14:39
رفقا كسي تونسته تو بازي ماشيني موتوري چيزي نصب كنه:10:

اینجا مراجعه کنید توضیحات کامل داده شده :

[آموزش] ادیت و پچ برای بازی GTA IV / راهنما در پست اول

joe_satriani
24-12-2009, 16:16
بنده که برفی در بازی ندیدم.

بای بای

چه بد!! پس بازیش برف نداره. من برف میخوام برف میخوام :13:

joe_satriani
24-12-2009, 18:29
مسير و بازم پيدا نكردم‌!!!!!!!!!!!! توي اون فولدر اصلا پوشه اي با نام xx وجود نداره.

FGi
24-12-2009, 18:54
مسير و بازم پيدا نكردم‌!!!!!!!!!!!! توي اون فولدر اصلا پوشه اي با نام xx وجود نداره.

دوست من منظور از xx نام فولدر در کامپیوتر شما است

این نام در کامپیوتر هر فردی متفاوت است ( نامی که خودتان انتخاب کردید)

بای بای

saxiass
24-12-2009, 20:30
این چند روز وقت نکردم بروم و سیو را پیدا کنم ولی امروز رفتم.

توضیح مرحله: جایی که انتقام و پول را باید انتخاب کنی.
نام مرحله: One Last Thing

از پوشه Rar خارج کرده و فایل را در قسمت سیو بازی کپی کنید.

Password : p30world.com

بای بای
اینجا چند درصده؟

joe_satriani
24-12-2009, 21:17
دوست من منظور از xx نام فولدر در کامپیوتر شما است

این نام در کامپیوتر هر فردی متفاوت است ( نامی که خودتان انتخاب کردید)

بای بای

خوب رفتم تو همون نامي كه خودم انتخاب كردم و داخل app data هم رفتم اما حالا باز پوشه ي local رو انتخاب نميتونم كنم.
يه چيزي هم من بگم شايد موثر بود. من بازي رو در درايو c نسب نكردما!!!!
خلاصه ببخشيد FGI جان. اگه راهنمايي كني ممنون ميشم :11:

saxiass
24-12-2009, 23:00
\سلام . .

بده و آپلود کن . .

ممنون . .

موفق باشید . .
ببخشید مسیرش تو xp چیه؟

Hamid110
25-12-2009, 02:19
ببخشید مسیرش تو xp چیه؟

توی XP هم همینه . .

فقط جای Users شما Documents and Settings رو داری . .

XX هم که نام یوزر ویندوز شماست / .

موفق باشی . .

FGi
25-12-2009, 11:42
اینجا چند درصده؟

درصدش را دیگر نگاه نکردم ولی تقریبا" پایان داستان بازی میباشد که باید بین پول و انتقام یکی را انتخاب کنید؛ که دوستان سیو اینجا را خواسته بودند.

خوب رفتم تو همون نامي كه خودم انتخاب كردم و داخل app data هم رفتم اما حالا باز پوشه ي local رو انتخاب نميتونم كنم.
يه چيزي هم من بگم شايد موثر بود. من بازي رو در درايو c نسب نكردما!!!!
خلاصه ببخشيد FGI جان. اگه راهنمايي كني ممنون ميشم:11:

بنده هم روی درایو C بازی را نصب نکردم.

شما در ابتدا به قسمت Tools در My Computer بروید و Folder Options را انتخاب کنید به پنجره View بروید Show hidden Files And Folders را انتخاب کنید و سپس Ok کنید.

بعد مسیر زیر را دنبال کنید:

C: Documents and Settings -----> name Windows shoma----->Local Settings ------> Application Data ------> Rockstar Games ------> GTA IV

حتما" باید Show hidden را زده باشید تا بتوانید ببینید.

منظور از نام ویندوز ؛ نامی است که خود شما در نصب ویندوز اتخاب کردید؛ به طور مثال برای بنده اسم خودم میباشد و برای شما هم شاید اسم خودتان.

اگر باز هم پیدا نکردید؛ بگویید تا کجا پیش رفتید تا با عکس ادامش را توضیح دهم.

بای بای

joe_satriani
25-12-2009, 11:42
چه عجب من پيدا كردم. حميد جان مرسي از راهنماييت اما جاي app data و local فكر ميكنم تو XP تغيير ميكنه. آخه مال من تو پوشه ي local پوشه ي app هست!!!!
C:\Documents and Settings\Satriani\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV

بازم ممنون ازت. saxiass جان 2-3 مگ هست تا آپ كنم يكم طول ميشكه. به محضي كه آپ كردم واست ميزارم.

joe_satriani
25-12-2009, 11:45
درصدش را دیگر نگاه نکردم ولی تقریبا" پایان داستان بازی میباشد که باید بین پول و انتقام یکی را انتخاب کنید؛ که دوستان سیو اینجا را خواسته بودند.

بنده هم روی درایو C بازی را نصب نکردم.

شما در ابتدا به قسمت Tools بروید و Folder Options را انتخاب کنید به پنجره View بروید Show hidden Files And Folders را انتخاب کنید و سپس Ok کنید.

بعد مسیر زیر را دنبال کنید:

C: Documents and Settings -----> name Windows shoma----->Local Settings ------> Application Data ------> Rockstar Games ------> GTA IV

حتما" باید Show hidden را زده باشید تا بتوانید ببینید.

منظور از نام ویندوز ؛ نامی است که خود شما در نصب ویندوز اتخاب کردید؛ به طور مثال برای بنده اسم خودم میباشد و برای شما هم شاید اسم خودتان.

اگر باز هم پیدا نکردید؛ بگویید تا کجا پیش رفتید تا با عکس ادامش را توضیح دهم.

بای بای

اي ول FGI. با هم پست داديمااا!!‌ساعت پست و نگاه!!! پيدا كردم. ممنونم.

joe_satriani
25-12-2009, 12:28
چه جالب. تا زيپ كردم فايل رو از 2- مگ شد كيلوبايت.
اينم لينك دانلودش. به هر حال ببخشيد دير شد

FGi
25-12-2009, 12:47
چه جالب. تا زيپ كردم فايل رو از 2- مگ شد كيلوبايت.
اينم لينك دانلودش. به هر حال ببخشيد دير شد

این لینک دانلود چیست دوست عزیز؟

بای بای

Hamid110
25-12-2009, 15:18
این لینک دانلود چیست دوست عزیز؟

بای بای

سلام . .

فکر میکنم . . سیو بازی .

joe_satriani
25-12-2009, 17:02
همونطور كه حميد جان گفتن سيو بازي هست تا 40 درصد. آخه SAXXIAS گفته بود بذار. ببخشيد ننوشته بودم چيه!! :31:

new evil
25-12-2009, 19:02
این Roman هرکاری بکنی اخر بازی میمیره؟
حتی اگه Dimitri رو بکشیم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
25-12-2009, 19:04
نه اگه ديميتري رو بكشي kate ميميره

saxiass
25-12-2009, 19:09
من واقعا نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان!!!!
i love you:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

FGi
25-12-2009, 19:25
سلام . .

فکر میکنم . . سیو بازی .

دوست من روی خود فایل نوشته سیو ؛ منظورم این بود سیو چه مرحله ای است.

بای بای

saxiass
25-12-2009, 19:35
اساتید محترم یه سوال؟
من سیو رو میذارم اما بازی لود نمیکنه. میگهplease check your hard اما من جاشو درست گذاشتم
کمک کنید.

joe_satriani
25-12-2009, 20:48
اساتید محترم یه سوال؟
من سیو رو میذارم اما بازی لود نمیکنه. میگهplease check your hard اما من جاشو درست گذاشتم
کمک کنید.

چطوري گذاشتي؟؟ آخه يه قلقي داره كه اون پوشه اي كه با نام user_e000004e20a66cdc هست رو مستقيم داخل پوشه ي savegames كپي كني. اين كارو انجام دادي؟؟؟

joe_satriani
25-12-2009, 20:50
من واقعا نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان!!!!
i love you:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

راستي خواهش ميكنم عزيزم. كمكي ديگه بود در خدمتم بنده. :11::11::40::40:

saxiass
25-12-2009, 23:02
اره دوست عزیز ولی اون خودش یه پوشه مشابه همین پوشه ای که ذکر کردید داره من اونو پاک کردم و اینو ریختم ولی اون خودش دوباره پوشه ای رو که پاک کردم میسازه و به پوشه ارسالی شما کاری نداره.
ترو خدا کمک کنید.

joe_satriani
25-12-2009, 23:40
اره دوست عزیز ولی اون خودش یه پوشه مشابه همین پوشه ای که ذکر کردید داره من اونو پاک کردم و اینو ریختم ولی اون خودش دوباره پوشه ای رو که پاک کردم میسازه و به پوشه ارسالی شما کاری نداره.
ترو خدا کمک کنید.

شما يه كار ديگه انجام بدين. فايلهايي كه داخل اون پوشه هست رو كپي كن تو اون پوشه اي سيستمت به طور اتومات ميسازه. بعد اون پوشه ي من و كلا پاك كن. انگار بشه فقط پوشه ي پيش فرض سيستمت به اضافه دو تا فايلهاي سيو.

saxiass
26-12-2009, 19:35
شما يه كار ديگه انجام بدين. فايلهايي كه داخل اون پوشه هست رو كپي كن تو اون پوشه اي سيستمت به طور اتومات ميسازه. بعد اون پوشه ي من و كلا پاك كن. انگار بشه فقط پوشه ي پيش فرض سيستمت به اضافه دو تا فايلهاي سيو.
این کار هم فایده نکرد بازم میگه Check your hard
helppppppppppppppppppppppp:42::42::42:

saxiass
26-12-2009, 20:03
بابا ما تو کف موندیم HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

joe_satriani
26-12-2009, 21:17
این کار هم فایده نکرد بازم میگه Check your hard
helppppppppppppppppppppppp:42::42::42:

والله من راه ديگه اي به ذهنم نميرسه جز اينكه هاردم رو واست آپلود:31: كنم تا بتوني حالش و ببري.

FOURTH RETURN
26-12-2009, 22:31
اين بازي باب ويندوز xp‏ هست من روي ويستا نصب كردم اما اصلا رزولوشن بازي افتضاح بود ضمنا براي ويستا بايد سيستمتون خيلي قوي باشه تا بازي رو با وضوح بالا بازي كنيد

Yi Yi
26-12-2009, 23:11
اين بازي باب ويندوز xp‏ هست من روي ويستا نصب كردم اما اصلا رزولوشن بازي افتضاح بود ضمنا براي ويستا بايد سيستمتون خيلي قوي باشه تا بازي رو با وضوح بالا بازي كنيد
رزولویشن ربطی به ویندوز نداره و مربوط میشه به مانیتورتون. مگر اینکه منظورتون از کلمه ی رزولویشن چیز دیگری باشه!

joe_satriani
26-12-2009, 23:58

همينطور كه دوستمون گفتن ربطي به ويندوز نداره. و اينكه صد در صد بايد در ويندوز ويستا يا seven سيستم قويتري داشته باشيد. اگر در XP رم 2-3 گيگ جواب ميده بايد در ويستا 5-6 گيگ رم داشته باشيم تا بتونيم بازي رو راحت اجرا كنيم. آخه خود ويندوز ويستا رم خورش خيلي بالاس :31::31:، مقدار حافظه ي مقيمش نسبت به XP خيلي زياده.:20:

FOURTH RETURN
27-12-2009, 00:59
ساكسياس من هم مثل شما مشكل اجراي سيو دارم و مجبورم بازي رو از اول شروع كنم تا انتقام رو انتخاب كنم

saxiass
27-12-2009, 10:39
کسی نیست کمک کنه؟ یعنی باید از اول بریم؟ بابا یه جوانمرد پیدا شه و help کنه.
HELPpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

joe_satriani
27-12-2009, 11:41
کسی نیست کمک کنه؟ یعنی باید از اول بریم؟ بابا یه جوانمرد پیدا شه و help کنه.
HELPpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

بابا ما كه هر چي Help كرديمت اومدي گفتي نشد كه :31: :31:
از اين جوانمردي بيشتر ديگه :11:

saxiass
27-12-2009, 14:10
بابا ما كه هر چي Help كرديمت اومدي گفتي نشد كه :31: :31:
از اين جوانمردي بيشتر ديگه :11:
دست شما درد نکنه من کی توهین کردم؟
اصلا من قد این حرفا هستم؟
توهین به شما نباشه خوب شاید یکی دیگه از شما بیشتر بلد بود:31:
پس لطفا اونایی که میدونن کمک کنن.

joe_satriani
27-12-2009, 15:02
دست شما درد نکنه من کی توهین کردم؟
اصلا من قد این حرفا هستم؟
توهین به شما نباشه خوب شاید یکی دیگه از شما بیشتر بلد بود:31:
پس لطفا اونایی که میدونن کمک کنن.

شما سرور ما هستي :11:

خوب منم تو چند صفحه قبل گفتم كه اساتيد بيان و مشكلت رو حل كنن. چون من چيزي ديگه به مغزم نميرسه:24:

starn
27-12-2009, 15:38
برو بکس من 54% بازیرو رفتم الان هم دیگه تو نقشه ماموریتی نیست که انجام بدم آخرین ماموریتمم که انجام دادم این بود که می رین یه جای تقریبا خلوت یه ماشیم دیگه می اد یه آدمرو که دستاش هم بستست میدازه پایین بعد یارو ارو کشتم بعد از اون خیچ ماموریتی نیست رو نقشه انجام بدون با موبایل هم به هرکی زد می زنم 95% روی پیغام گیر
یعنی بازی تموم شد؟؟؟
(دمو آخری بازی رو یکی از دوستان که تموم کرده بگه اولش چطور شروع می شه تا بدونم)

joe_satriani
27-12-2009, 15:45
برو بکس من 54% بازیرو رفتم الان هم دیگه تو نقشه ماموریتی نیست که انجام بدم آخرین ماموریتمم که انجام دادم این بود که می رین یه جای تقریبا خلوت یه ماشیم دیگه می اد یه آدمرو که دستاش هم بستست میدازه پایین بعد یارو ارو کشتم بعد از اون خیچ ماموریتی نیست رو نقشه انجام بدون با موبایل هم به هرکی زد می زنم 95% روی پیغام گیر
یعنی بازی تموم شد؟؟؟

منم تقريبا همينجام اما يه ماموريت ديگه دارم. فكر كنم همين ماموريتي كه گفتين ميندازش پايين يارو رو هست.
اينطور كه متوجه شدم آخرش بايد با Dimitri معامله اي كني كه يا انتقام رو انتخاب ميكني يا معامله. اين آخره بازي هست. :20:

Big-Boss
27-12-2009, 18:06
یعنی بازی تموم شد؟؟؟

اگه اسم سازندگان بازی اومده بازی تموم شده

Spaniuly
27-12-2009, 19:57
راستی من اصلا این رو ندیده بودم برای این پچ کرک اومده؟

1 ماه و نیم پیش ریلیز شده این پچ ولی من کرکی براش گیر نیاوردم

Yi Yi
27-12-2009, 20:26
1 ماه و نیم پیش ریلیز شده این پچ ولی من کرکی براش گیر نیاوردم
من همون 1 ماه و نیم پیش این خبر رو اعلام کردم و برام سوال پیش اومد که چرا اسم نسخه ی پچ تغییر نکرده، در حالی که حجم تقریبا 2 برابر شده.
همون کرک قبلی رو امتحان کنید، ولی مسئولیت اجرا نشدن بازی با خودتون!

starn
27-12-2009, 20:28
نه اسم سازندگان بازی نیمود (شما مطمئنی بعد از آخرین ماموریت (مامورین های اصلی بازی) اسامی سازندگان بازی نمایش داده می شه؟؟)
نه من اون آخرین ماموریتی که انجام دادم انداختن یارو به پایین نداشت
فقط روی طرف که هدف می گرفتی قرمز می شد آبی می شد که من رفتم نزدیکش دکمه ی F رو زدم هیچی نشد اینه که فرستادمش او دنیا حالا نمی دونم (به اسم یارو توجه ای نکردم) حالا چی شده؟؟؟
============
راستی این دختره که عکسش روی پک بازی هم هست طی بازی من اصلا ندیدمش کی؟؟؟ اصلا تو بازی هست یا فقط الاکی عکسشو انداختن؟

joe_satriani
27-12-2009, 20:39
منم نديدمش :31:

MAHDIAGENT47
28-12-2009, 00:35
راستی این دختره که عکسش روی پک بازی هم هست طی بازی من اصلا ندیدمش کی؟؟؟ اصلا تو بازی هست یا فقط الاکی عکسشو انداختن؟

اين يه كمي شبيه gf اوليه نيكو نيست :13:

joe_satriani
28-12-2009, 10:59
اين يه كمي شبيه gf اوليه نيكو نيست :13:

نه بابا نیست

saxiass
29-12-2009, 13:28
به نظر من ای همینجوریه و فیک هست.:8:

mehdi_vsgh
29-12-2009, 16:02
نه اسم سازندگان بازی نیمود (شما مطمئنی بعد از آخرین ماموریت (مامورین های اصلی بازی) اسامی سازندگان بازی نمایش داده می شه؟؟)
فقط روی طرف که هدف می گرفتی قرمز می شد آبی می شد که من رفتم نزدیکش دکمه ی F رو زدم هیچی نشد اینه که فرستادمش او دنیا حالا نمی دونم (به اسم یارو توجه ای نکردم) حالا چی شده؟؟؟
============
این همونی نیست که بعدا پلیس از آب در میاد؟؟؟

starn
29-12-2009, 17:58

تو کدوم ماموریت؟؟؟؟ (من که چنین چیزی یادم نمی آد!)
---------
راستی کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

joe_satriani
29-12-2009, 18:20

نه پليس در نمياد، يه رابط در مياد.

amir raya
29-12-2009, 19:50
سلام
من بازيو نصب كردم. ولي وقتي اجراش ميكنم يه صفحه مثل عكس زير مياد بعدشم ميره و هيچ اتفاقي نميفته. چيكار كنم؟

joe_satriani
29-12-2009, 21:21
واسه منم همين صفحه مياد اما بازي اجرا ميشه به صورت كامل. شما سيستمت مشخصاتش چيه؟‌شايد يه قطعه ي سخت افزاريت واسه بازي كافي نباشه. و يا اينكه دي وي دي هاي بازيت مشكل داشتن موقع نصب.

سيستم من 3 گيگ رم، 9400 كارت گرافيك ، 3.2 هم سي پي يو. واسم به صورت كامل مياد.

amir raya
29-12-2009, 21:35
اون مشكلم حل شد ولي حالا وقتي ميره توي بازي همون اول اين پيغامو ميده:

joe_satriani
29-12-2009, 22:16
اين ارور رو دقيقا نميشناسم اما احتمال ميدم كه بازي بد نصب شده.

Hussein Saee
30-12-2009, 16:31
بابا من تو اوايل بازي گير كردم.كمك كنيد لطفا
جايي كه براي اولين بار سوار مترو ميشيد تا واسه vlad يه ماشينو از 2 نفر بدزديد و ببريد به نقطه ي زرد رنگ روي نقشه.ماشينو ميدزدمو ميبرم به همون جا. چندتا گاراژ هست ولي باز نميشن.نميدونم بايد چيكار كنم.
كمك:41:

Hussein Saee
30-12-2009, 16:32
جايي كه براي اولين بار سوار مترو ميشيد تا واسه vlad يه ماشينو از 2 نفر بدزديد و ببريد به نقطه ي زرد رنگ روي نقشه.ماشينو ميدزدمو ميبرم به همون جا. چندتا گاراژ هست ولي باز نميشن.نميدونم بايد چيكار كنم.
كمك
كمك
كمك

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 17:17
دوستاني كه تو نصب بازي مشكل دارن برن تو تاپيك اختصاصيش پست اول كامل تو ضيح داده شده

راك استار با اين پورت كردنشه رسوا كرد خودشو :31:

ramin1988
30-12-2009, 18:32
سلام دوستان من تو یه مرحله گیر کردم .....

همون مرحله که میری تو یه کوچه که باید چند نفر رو بکشی و کامیون رو بدزدی ... ولی وقتی نزدیک کامیون میشی یارو فرار میکنه و باید از کامیون آویزون شد .... ولی بدش هیچ کاری نمیشه کرد .... میگه اسپیس رو بزن هم میزنم و هم نگه میدارم ولی ... هیچ

aha2012
30-12-2009, 18:34

همون مرحله که میری تو یه کوچه که باید چند نفر رو بکشی و کامیون رو بدزدی ... ولی وقتی نزدیک کامیون میشی یارو فرار میکنه و باید از کامیون آویزون شد .... ولی بدش هیچ کاری نمیشه کرد .... میگه اسپیس رو بزن هم میزنم و هم نگه میدارم ولی ... هیچ

spaceو پشت سر هم سریع بزن خیلی سریع:20:

joe_satriani
30-12-2009, 18:50

اون مرحلش و بايد يكم با ماشين دنبال كاميون كني، بعد كه سرعت كاميون بعضي چهارراه ها مياد پايين. شما سريع از ماشين پياده شو و برو عقب ماشين بعد زودي به ماشين بچسب و بعد ماشين سرعتش زياد ميشه،‌اونوقت طبق اون دستورالعملهايي كه ميگه برو جلو.

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 21:12
كمك
كمك
كمك
احتمالا از كرك بازيه كه در گاراژو باز نميكنه :18:

joe_satriani
30-12-2009, 21:27

مشكل شما حل شد دوست عزيز بلاخره يا نه؟؟

amir raya
30-12-2009, 21:34
اين ارور رو دقيقا نميشناسم اما احتمال ميدم كه بازي بد نصب شده.
خب من بايد چيكار كنم؟ روي سي دي كه خريه نوشته رم يك گيگ بسه. من رمم يك گيگه.
توي تايپيك مربوطه هم جواب نميدن.

joe_satriani
30-12-2009, 21:37
خب من بايد چيكار كنم؟ روي سي دي كه خريه نوشته رم يك گيگ بسه. من رمم يك گيگه.
توي تايپيك مربوطه هم جواب نميدن.

نه بابا. چرت و پرت نوشتن. حداقل رم 2 هست. تازش كه من 3 گيگ رم دارم هنوز تيك ميزنه و رمم 70 درصدش درگير ميشه. شما تنها مشكلت رم هست. رم رو ارتقاع بده.
سيستم من اينه:
رم 3 گيگ، گرافيك 9400 جي تي و سي پي يو هم 3.2 اينتل. به نظر من اين حداقل سيستمه تازه واسه جي تي آي IV. :31:

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 22:08
نه بابا. چرت و پرت نوشتن. حداقل رم 2 هست. تازش كه من 3 گيگ رم دارم هنوز تيك ميزنه و رمم 70 درصدش درگير ميشه. شما تنها مشكلت رم هست. رم رو ارتقاع بده.
سيستم من اينه:
رم 3 گيگ، گرافيك 9400 جي تي و سي پي يو هم 3.2 اينتل. به نظر من اين حداقل سيستمه تازه واسه جي تي آي IV. :31:
شما با چه رزولیشن ميگيمي سيستمت تو مايه هاي خودمه :40:

joe_satriani
31-12-2009, 13:25
شما با چه رزولیشن ميگيمي سيستمت تو مايه هاي خودمه :40:

من رزولیشن رو 768*1024

samank
31-12-2009, 13:59
میگم با این سیستم :

ati 4670 512mb

CPU:Dual Core E5200 . 2.5

2gb ram
بعضی وقتا گیر میکنه خواستم بدونم اگه 1گیگ رم دیگه اضافه کنم مشکل حل میشه؟

.C.I.A
31-12-2009, 14:07
میگم با این سیستم :

ati 4670 512mb

2gb ram
اضافه کردن یک رم دیگه فکر خوبیه ولی شما گرافیک و سی پی یو هم برای این بازی زیاد مناسب نیست , با چه جزئیاتی و رزولوشنی بازی میکنی؟

joe_satriani
31-12-2009, 14:13
سیستمت خوبه، آره رم رو اضافه کن انشالله درست شه. چون بازیش رم خورش بالاس

Yi Yi
31-12-2009, 14:24
میگم با این سیستم :

ati 4670 512mb

2gb ram
بستگی داره با چه تنظیماتی در حال انجام بازی هستند. انتظار زیادی نباید داشته باشید. CPU تون یک دو هسته ای ضعیفه و کارت گرافیکتون هم برای تنظیمات بالا مناسب نیست.

Spaniuly
31-12-2009, 15:08
برای نسبتا راحت بازی کردن این GTA حتما باید چهار هسته ای باشه CPU و کارت گرافیک 8800 یا قویتر باشه. رم هم بالای 2 گیگتازه اصلا انتظار نداشته باشید با این سیستمی که گفتم هم توی نهایت کیفیت بازی کنید. ساده بگم کسی اگه با سیستمش کرایزس رو هم بتونه توی نهایت کیفیت اجرا کنه باز هم نمی تونه GTA IV رو روی نهایت کیفیت با فریم مناسب بازی کنه ممکنه حتی در وسط های راه دچار افت فریم بشه. دلیلش هم ساده هست این بازی برای PC طراحی نشده. بازی که باهاش روبرو هستیم یک پورت ضعیف و پر از ایراد هست که هنوز هم بعد از عرضه شدن 5 پچ وضعیتش رو به راه نشده.

samank
31-12-2009, 15:41
بستگی داره با چه تنظیماتی در حال انجام بازی هستند. انتظار زیادی نباید داشته باشید. CPU تون یک دو هسته ای ضعیفه و کارت گرافیکتون هم برای تنظیمات بالا مناسب نیست.

من از این تنضیمات استفاده میکنم:

texture Quality: Medium

Reflection: high

water quality: high

shadows quality: medium

render quality: highest

یه سوال دیگه به سیستم عامل هم بستگی داره؟ من الان دارم از windows 7 استفاده میکنم

joe_satriani
31-12-2009, 15:44
خوب اینکه معلومه رو اینطور سیستما راحت نمیاد بالا. آخه Texture ی که داره یه سیستمه پر سرعت میخواد.

MAHDIAGENT47
31-12-2009, 16:38
در مورد پورت كردن بايد بگم خيلي عجله كردند راك استارم ديگه به pc گيمرها بي توجه شده حقم داره پول تو كنسوله ديگه

sorena.heidari
03-01-2010, 01:37
اصلا بازي جالبي نيست و فقط گرافيكش بهتر شده
بازي سان آندرياس خيلي بهتر بود چون امكاناتش بيشتر بود
از همه مهمتر براي من هيچ ترينري روش جواب نميده :41:

sorena.heidari
03-01-2010, 01:38

MAHDIAGENT47
03-01-2010, 15:19

كجاش جالب نيست كاورگيري كه ميشه كرد از موبايل ميشه استفاده كرد كلاه كاسكت كه خيلي باحاله تازه هرچيزي كه رو زمين باشرو ميشه برداشت و كلي امكانات ديگه كه بازي ازسان آندرياس جذاب تر ميكنه
اگه از ترينر نميتوني استفاده كني از چيت هاي موبايل استفاه كن

Spaniuly
03-01-2010, 15:39
به نظر من هم بازی GTA SA و هم GTA IV به نوبه خودشون جذاب و گیرا بودند هر کدوم خصوصیات خاص و جالب خودشون رو داشتند. از لحاظ گرافیک و موتور گرافیک هم که GTA IV برتر بود فقط مشکل این بود که ما PC باز ها از اجرای راحتش محروم موندیم چون ذاتا مال XBOX360 بود که ما با زور پورت و شدن بازی می کردیم. ولی همینش هم می چسبید. بخصوص که آدم هاش خیلی واقعی رفتار می کردند.

ترینر هم جواب می داد روی این بازی مهم اینجاست که شما باید می فهمیدید که از چه پچی استفاده می کنید و ترینری که دانلود می کنید مناسب برای ورژن بازیتون باشه

joe_satriani
03-01-2010, 20:08
به نظر من اول از همه GTA VICE CITY واسه خودش و زمان خودش دنيايي داشت، اما بعد از اون San andreas ضعيف بود،‌‌(اما تعريفش و زياد شنيدم)‌خلاصه اين IV هم كه معركه بود واقعا. از همه لحاظ من بهش 19 از 20 ميدم.

Spaniuly
03-01-2010, 21:40
سان آندریاس بی برو برگرد بهترین GTA هست (برای PC بهترین گزینه هست) این GTA IV رو که نمیشه راحت بازی کرد با این سیستم های نه چندان قدرتمند. البته فکر کنم این بحثی که ما می کنیم یه ذره به درد نخور باشه چون هرکی یه نظری داره و سلایق متفاوت هست

joe_satriani
04-01-2010, 20:41
خوب اينجا جاي بحث و تبادل نظره ديگه!! اگه قرار باشه هر كس حرفش و تحميل كنه به ديگري يا اصلا نگه به ديگري كه نيايم اينجا ديگه :31:

Dark Soul
04-01-2010, 22:22
San andreas باحالتر بود هم دنیای بزرگتری داشت هم میشد ازقایق و قطار و هواپیما استفاده کرد لباس خریدن هم داستانی داشت و....( مرحله ی دزدی از کازینوش که خیلی جالب بود)
درسته GTA IV گرافیک باحالتری داشت وبه واقعیت نزدیک بود اما به نظرمن یه بازی کامپیوتری هر چی از واقعیت فاصله بگیره باحال تر میشه

Mahdi/s
04-01-2010, 22:33
سلام.....برای منم سوال بود ....
San andreas باحالتر بود هم دنیای بزرگتری داشت هم میشد ازقایق و قطار و هواپیما استفاده کرد لباس خریدن هم داستانی داشت.چرا اونجا میشد سوار هواپیما یا قطار شد اینجا نمیشه..........خیلی جالب بود که...یا مثلا باشگاهش خیلی باحال بود....چرا همچین امکانی رو برداشتن؟؟؟؟

MAHDIAGENT47
04-01-2010, 22:58
سلام.....برای منم سوال بود ....چرا اونجا میشد سوار هواپیما یا قطار شد اینجا نمیشه..........خیلی جالب بود که...یا مثلا باشگاهش خیلی باحال بود....چرا همچین امکانی رو برداشتن؟؟؟؟

همينجوري بدون اين امكانات بازيش شده 14 گيگ اگه چيزايي كه ميگيرو ميذاشتن خيلي سنگين ميشد بايد فقط يه درايوو واسه آي وي ميذاشتيم:31:
البته سوار قطار كه ميشه شد :18:

saeed_2008
04-01-2010, 22:59
من بازی را نصب کردم ولی اجازه نمیده رزولیشن و تنظیمات گرافیکی را عوض کنم چه کار باید کنم؟

Dark Soul
04-01-2010, 23:30
من بازی را نصب کردم ولی اجازه نمیده رزولیشن و تنظیمات گرافیکی را عوض کنم چه کار باید کنم؟

حتما سیستمت پایینه
منم که میخواستم رزولوشن زیاد کنم میگفت کارت گرافیکت 320mb وبیشتر از 1024*768 نمیشه

Mahdi/s
04-01-2010, 23:42
همينجوري بدون اين امكانات بازيش شده 14 گيگ اگه چيزايي كه ميگيرو ميذاشتن خيلي سنگين ميشد بايد فقط يه درايوو واسه آي وي ميذاشتيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینا که تا 14 گیگ رفتن جلو....یه هواپیما و قطار هم اضافه میکردن...البته درست میگی حجمش خیلی زیاد میشد...

البته سوار قطار كه ميشه شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظورم این بود که هدایتش دست خودت باشه....

saeed_2008
05-01-2010, 00:49
حتما سیستمت پایینه
منم که میخواستم رزولوشن زیاد کنم میگفت کارت گرافیکت 320mb وبیشتر از 1024*768 نمیشه
8800 gtx با 4 گیگ رم پایین هست؟
بازی فقط روی 600×800 قفل شده و کار دیگه نمیشه کرد

Dark Soul
05-01-2010, 10:08
8800 gtx با 4 گیگ رم پایین هست؟
بازی فقط روی 600×800 قفل شده و کار دیگه نمیشه کرد

کارت منم 8800 با 4 گیگ رم بود منظورم از 320 رم کارت گرافیک بود ولی بااین حال من روی768*1024 بازی میکردم
وقتی میخوای رزولوشن زیاد کنی فکرکنم پایین تصویر می نویسه چرا زیاد نمیشه

saeed_2008
05-01-2010, 11:17
آخه من قبلا این بازی رو بازی کردم و خیلی هم خوب ولی این دفعه نمیدونم چرا اینطور شده!

aha2012
05-01-2010, 11:59
سلام
بازی من 4 dvdهست و تابستون نصب کردم تا آخر رفتم
الان حال کردم دوباره برم ولی وقتی بازیو روی هاردم extract میکنم وبعد از extractب- installمیکنم
installنمیشه چکار کنم؟؟؟

Soap
05-01-2010, 12:53
سلام
الان حال کردم دوباره برم ولی وقتی بازیو روی هاردم extract میکنم وبعد از extractب- installمیکنم
installنمیشه چکار کنم؟؟؟

ممكن اشكال از ويندوز باشه اگه نبود پس مشكل از بازيه ؟!:8:

MAHDIAGENT47
05-01-2010, 13:08
سلام
installنمیشه چکار کنم؟؟؟
دقيقا چه اروري ميده ؟

joe_satriani
05-01-2010, 18:13
سلام.....برای منم سوال بود ....چرا اونجا میشد سوار هواپیما یا قطار شد اینجا نمیشه..........خیلی جالب بود که...یا مثلا باشگاهش خیلی باحال بود....چرا همچین امکانی رو برداشتن؟؟؟؟

توي IV فعلا كه امكان سوار شدن هليكوپتر داره، اونم به نظره من خداييش هليكوپتر سواري اي هستا!!!

ramin1988
05-01-2010, 18:46
سلام ...

من تو اون مرحله گیر کردم که با جیکوب میری و بعد جنگ میشه تو یه خرابه و جیکوب فرار میکنه . و باید بری دنبال یه یارو که سوار هلیکوپتر میشه و باید میله هلیکوپتر رو بگیریم .... که یارو با لگد میزنه و میافتی تو آب و بعد با قایق میریم دنبال هلیکوپترو وسط راه جیکوب میاد با هلیکوپتر و بعد از این که میله هلیکوپتر رو میگیرم بعد از چند دقیقه میله رو ول میکنه و میافته وسط خیابون .......... باید چیکار کنم . ؟

aha2012
05-01-2010, 18:55
سلام ...

من تو اون مرحله گیر کردم که با جیکوب میری و بعد جنگ میشه تو یه خرابه و جیکوب فرار میکنه . و باید بری دنبال یه یارو که سوار هلیکوپتر میشه و باید میله هلیکوپتر رو بگیریم .... که یارو با لگد میزنه و میافتی تو آب و بعد با قایق میریم دنبال هلیکوپترو وسط راه جیکوب میاد با هلیکوپتر و بعد از این که میله هلیکوپتر رو میگیرم بعد از چند دقیقه میله رو ول میکنه و میافته وسط خیابون .......... باید چیکار کنم . ؟

اون مرحله ی آخره.وقتی میله رو گرفتی اون گوشه مینویسه spaceو بزن تو باید پشت سر هم spaceو بزنی تا بره بالا
space بود یا یه دکمه ی دیگه دقیقا یادم نیست

aha2012
05-01-2010, 19:00
دقيقا چه اروري ميده ؟

ارور نمیده وقتی فایل installو باز میکنم و دکمه ی nextو میزنم یه دفعه مینویسه finishبعد هیچی رو هاردم نصب نشده

MAHDIAGENT47
05-01-2010, 20:24
ارور نمیده وقتی فایل installو باز میکنم و دکمه ی nextو میزنم یه دفعه مینویسه finishبعد هیچی رو هاردم نصب نشده
يا لنز دي وي دي رامت كثيف شده كه نميتونه فايلارو بخونه با زدي دي وي دي هاي بازيو خش خطي كردي :27:

ramin1988
05-01-2010, 20:31
اون مرحله ی آخره.وقتی میله رو گرفتی اون گوشه مینویسه spaceو بزن تو باید پشت سر هم spaceو بزنی تا بره بالا
space بود یا یه دکمه ی دیگه دقیقا یادم نیست

دوست من میگه اسپس رو بزن و من با اخرین سرعت ممکن میزنم ولی بازم می افته ....:41:

joe_satriani
05-01-2010, 20:41
اي بابا. شما هنوز نتونستين اين مرحله رو رد كنين؟؟ بايد تند تند بزني خوب.

aha2012
05-01-2010, 20:45
يا لنز دي وي دي رامت كثيف شده كه نميتونه فايلارو بخونه با زدي دي وي دي هاي بازيو خش خطي كردي :27:
اگه دی وی دیم خش خشی بود بازیو رو هاردم extract که نمیکرد
نصبش دو مرحله ایه.مرحله ی اول بازیو میریزه رو هاردم حالا باید از روهاردم بازیو install کنم که نمیشه

ramin1988
05-01-2010, 21:02
اي بابا. شما هنوز نتونستين اين مرحله رو رد كنين؟؟ بايد تند تند بزني خوب.

فکر کنم اشتب گرفتی دادا من 1 ساعته به این مرحله رسیدم ......... :31:

joe_satriani
05-01-2010, 21:11
اا؟؟ ببخشيد. آخه توي چند صفحه قبلا يه نفر ديگه توي همين مرحله گير كرده بود. منم عكس آواتارتون و ديدم با اون اشتب گرفتم. :31: ببخشيد خلاصه.

mahammad_reza
10-01-2010, 14:04
سلام دوستان لطفا به من این رمز ها رو بدین من رمز های معرفی شده تو تایپیک رو دیدم ولی اینا توش نبود اگر هم رمز نداره ترینری بدین که این پایینی هخا رو داشته باشه ممنون

1-پول
2-همیشه روز باشه
3-همیشه هوا خوب باشه
4-همیشه شب باشه ولی هوا خوب باشه
5-رمزی رو بزنم که دیگه از جان و مهمات کم نشه
6-ماشین همیشه سالم بمونه
7-وقتی با ماشین به ماشین های دیگه بخورم اونا منفجر بشن
8-بایک ضربه همه بمیرن

ویک سوال دیگه هم داشتم .چطوری دوربین پشت ماشین رو تنظیم کنم که وقتی رانندگی میکنم خودش همیشه پست سر ماشین باشه نه اینکه هی با موس اونور و اینورش کنم تا درست بشه؟

123arash
10-01-2010, 14:35
با سلام به دوستان محترم.لطفا کمک کنید.من جی تی ای ای وی را نصب کردم ولی افت فریم شدیدی دارم و با حداقل تنظیمات 8 فریم در ثانیه هست.مشخصات سیستم:گرافیک 9500 جیفورس 1 گیگسی ÷ی یو 2هسته ای اینتل ÷نتیوم 4رم 2 گیگ 800سرویس ÷ک 3 اکس ÷ی بازی همان نسخه 4 دی وی دی هستبازی اویل 5 با تنظیمات بالا به طور میانگین 33 فریم اجرا میشد ولی این جی تی ای از 12 بالا نمیره.ایا سیستم ضعیفه یا کرک و ÷چ میخواد؟لطفا راهنمایی کنید.متشکرم

Maggy_P
10-01-2010, 14:41
با سلام به دوستان محترم.لطفا کمک کنید.من جی تی ای ای وی را نصب کردم ولی افت فریم شدیدی دارم و با حداقل تنظیمات 8 فریم در ثانیه هست.مشخصات سیستم:گرافیک 9500 جیفورس 1 گیگسی ÷ی یو 2هسته ای اینتل ÷نتیوم 4رم 2 گیگ 800سرویس ÷ک 3 اکس ÷ی بازی همان نسخه 4 دی وی دی هستبازی اویل 5 با تنظیمات بالا به طور میانگین 33 فریم اجرا میشد ولی این جی تی ای از 12 بالا نمیره.ایا سیستم ضعیفه یا کرک و ÷چ میخواد؟لطفا راهنمایی کنید.متشکرم
اینجا لطفا :
مشکلات نصب و اجرا در Grand Theft Auto IV - نسخه PC [راهنمای کامل در پست اول] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

generaltj
10-01-2010, 15:52
سلام دوستان لطفا به من این رمز ها رو بدین من رمز های معرفی شده تو تایپیک رو دیدم ولی اینا توش نبود اگر هم رمز نداره ترینری بدین که این پایینی هخا رو داشته باشه ممنون

1-پول
2-همیشه روز باشه
3-همیشه هوا خوب باشه
4-همیشه شب باشه ولی هوا خوب باشه
5-رمزی رو بزنم که دیگه از جان و مهمات کم نشه
6-ماشین همیشه سالم بمونه
7-وقتی با ماشین به ماشین های دیگه بخورم اونا منفجر بشن
8-بایک ضربه همه بمیرن

ویک سوال دیگه هم داشتم .چطوری دوربین پشت ماشین رو تنظیم کنم که وقتی رانندگی میکنم خودش همیشه پست سر ماشین باشه نه اینکه هی با موس اونور و اینورش کنم تا درست بشه؟

نمیخوای رو هوا هم راه بری؟؟؟؟؟؟!!:31:

mahammad_reza
10-01-2010, 16:20
اخه تو ورژن سن اندریس کد های زیادی از جمله بالایی ها بود ولی انگار تو این ورژن نیست
حالا ذاگه همه هم نشد مورد 2و3 رو ضروری میخوام چون توشب فریم کم میارم

mahammad_reza
10-01-2010, 16:21
راستی اگه سوال دوم رو هم میدونی کمکی کن

B U L U T
10-01-2010, 16:49
اگه میخواهی بازی رون اجرا بشه shadows quality رو off کنید

texture Quality: Medium
Reflection: high
water quality: high
shadows quality: medium
render quality: highest

generaltj
11-01-2010, 10:06
راستی اگه سوال دوم رو هم میدونی کمکی کن

عوض کردن هوا:

468-555-0100:46:

joe_satriani
11-01-2010, 22:04
اين كد و حالا بايد كجا زد؟؟؟

Mahdi/s
11-01-2010, 22:17
اين كد و حالا بايد كجا زد؟؟؟ تو گوشیت بزن........:31:تو گوشی خودت نه......تو گوشی نیکو......اگر همون موقع هم بری بازی رو سیو کنی....تو قسمت چت های گوشیت اون کد سیو میشه......

joe_satriani
12-01-2010, 10:59
تو گوشیت بزن........:31:تو گوشی خودت نه......تو گوشی نیکو......اگر همون موقع هم بری بازی رو سیو کنی....تو قسمت چت های گوشیت اون کد سیو میشه......

سلام دوست عزيز. زدم همينطور كه شما گفتين اما بوق خورد و بعد هم قطع شد و هيچ اتفاقي نيفتاد.

SHADEL
12-01-2010, 11:59
سلام دوست عزيز. زدم همينطور كه شما گفتين اما بوق خورد و بعد هم قطع شد و هيچ اتفاقي نيفتاد.

احتمالا یا کد اشتباه یا شما اشتباه وارد میکنید.

orlan2magic_66
12-01-2010, 17:57
دوستان من یکی از ماموریت های Ray رو می رم کخ باید بره هتل تو Loding می مونه
حیفه آخه خیلیشو رفتم
کسی می دونه چه میشه کرد؟

joe_satriani
13-01-2010, 12:22
اگه توي لودينگ ميمونه از نصب باز هست. چون نميتونه فايل ديگش و پيدا كنه و ادامه بده!!! هيچ اروري بهت نميده؟؟؟

H.M.D
13-01-2010, 12:24
من جديدا دارم اين بازيو انجام ميدم... آخ كه چقدر اعصابم خورد ميشه موقع سوار ماشين شدن، آهنگاي اصلي ماشين رو عوض كردن و بجاش آهنگاي مزخرف ايراني كه هيچ ربطي به سبك بازي نداره رو گذاشتن!!

دوبله بعضي جاهاش هم واقعا مسخرست!!

مثلا بعضي جاهاش يه كلمه اي گفته ميشه به اسم نينجا

من فكر كنم توي نسخه اصلي بازي، از كلمه nigga استفاده شده كه خب اينا هم اين رو تو ديكشنري پيدا نكردن و بجاش دوبله كردن نينجا!!!

pcali
13-01-2010, 12:50
من جديدا دارم اين بازيو انجام ميدم... آخ كه چقدر اعصابم خورد ميشه موقع سوار ماشين شدن، آهنگاي اصلي ماشين رو عوض كردن و بجاش آهنگاي مزخرف ايراني كه هيچ ربطي به سبك بازي نداره رو گذاشتن!!

من فكر كنم توي نسخه اصلي بازي، از كلمه nigga استفاده شده كه خب اينا هم اين رو تو ديكشنري پيدا نكردن و بجاش دوبله كردن نينجا!!!

خیلی جالبه این رو هم دوبله کردن :2:
کلا ما توی کار گند زدن به به بهترین
عنوانهای بازی هستیم قبلا هم سابقه داشته
حالا برای آهنگ ها راه چاره هست
اون آهنگهای دلخواه رو توی مسیر پوشه موسیقی بازی کپی کن بعدش
در بازی اسکن شون کن تا پیدا بشن سعی کن فرمتشون mp3 باشه و بعد حالشو ببر

joe_satriani
13-01-2010, 13:00
اااااااا؟ مگه فارسي شدش هم اومده؟؟؟ چه شركتي فارسي كردش؟؟؟

H.M.D
13-01-2010, 14:04
اون آهنگهای دلخواه رو توی مسیر پوشه موسیقی بازی کپی کن بعدش
در بازی اسکن شون کن تا پیدا بشن سعی کن فرمتشون mp3 باشه و بعد حالشو ببر

فولدر audio خودش سه تا فولدر داره به اسم هاي config - sfx - streams

توي كدوم يكي كپي كنم؟

بعد هم اينكه چجوري اسكن كنم؟!

اااااااا؟ مگه فارسي شدش هم اومده؟؟؟ چه شركتي فارسي كردش؟؟؟

نميدونم!! روي جلد دي وي ديش كه چيزي ننوشته!!

ولي اول بازيش مينويسه از سري بازيهاي VNV GAMES

Hamid110
13-01-2010, 16:28

توي كدوم يكي كپي كنم؟

سلام . .

برای گذاشتن آهنگ های دلخواه خودت مسیر زیر رو دنبال کن و در اونا اهنگ هاتو بریز . .
Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

موفق باشی .

rassool
13-01-2010, 16:37
یکی اگه یه سیو ازوسط های بازی داره بزاره ممنون میشم . سه 4 بار تاحالا تا نصفه رفتم . ویندوز عوض کردم یادم رفته سیو رو بردارم . دیگه حوصله رفتن اون مرحله ها رو ندارم . ممنون میشم بگید سیوشو کجا باید بریزم .

SnoWall
13-01-2010, 17:32
خسته نباشید...:46:

من یک مشکل در مرحله Clean Getaway ، همون مرحله ای که باید یه ماشین رو برای Vlad بدزدی دارم. وقتی اون ماشین نقره ای رو میدزدی باید ببریش به یک Lockup یا همون پارکینگ. وقتی میرسم اونجا، دیگه نمیدونم چه کار کنم، تمامی درهای Lockup بسته است . و دیگه نمیتونم کاری بکنم. لطفا کمک کنید...

با تشکر...:11:

joe_satriani
13-01-2010, 18:21
خسته نباشید...:46:

من یک مشکل در مرحله Clean Getaway ، همون مرحله ای که باید یه ماشین رو برای Vlad بدزدی دارم. وقتی اون ماشین نقره ای رو میدزدی باید ببریش به یک Lockup یا همون پارکینگ. وقتی میرسم اونجا، دیگه نمیدونم چه کار کنم، تمامی درهای Lockup بسته است . و دیگه نمیتونم کاری بکنم. لطفا کمک کنید...

با تشکر...:11:
يه دوست ديگه هم همين مشكل شما رو داشت!!!!! اونم همينطوري بود و درهاي پاركينگ براش باز نميشد.
اين مشكل از كرك بازيتو ن هست. كركش مشكل داره. تنها راهتون اينه كه فايل تصحيح كرك رو ( كه احتمالا نيست)‌رو نصب كنين و راه ديگه اينه كه بازي رو با دي وي دي ديگه نصب و اجرا كنين. يا هم كه از يه سيوي بعد از اين مرحله شروع كنين!! چون هيچ رقمه ديگه اين در باز نميشه!!!! :31:

joe_satriani
13-01-2010, 18:23

توي كدوم يكي كپي كنم؟

آره همون شركت VNV هست. به صورت غير مجاز كار ميكنه!!!!! و سن آدرياس رو هم اونا زده بودن فاتحشون و خونده بودن. پس نبايد زياد از نسخه فارسيش لذت ببري!! به نظر من اگه ميتوني نسخه اصليش و گير بيار. فارسيش به درد نميخوره اونم مال اين شركت!!!!!!

mehdi_vsgh
13-01-2010, 20:04

من هرچی گشتم دوبله فارسی جی تی ای 4 رو پیدا نکردم...شما از کجا گیرش اوردین؟؟؟

H.M.D
14-01-2010, 08:10
من هرچی گشتم دوبله فارسی جی تی ای 4 رو پیدا نکردم...شما از کجا گیرش اوردین؟؟؟

من نميدونم، برادرم خريده... شايدم ايني كه من دارم ميگم همون سن اندرياس باشه و شماره IV نباشه!

mehdi_vsgh
14-01-2010, 10:43
من نميدونم، برادرم خريده... شايدم ايني كه من دارم ميگم همون سن اندرياس باشه و شماره IV نباشه!
من حدسم همینه که شما سان اندراس رو خریدین...

خوب کاری نداره شخصیت اصلی بازی کیه؟؟ نیکو یا کارل؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکسی که بالا میبینی رو میشناسیشون؟(سمت راستی باید کاراکتر شما باشه نیکو بلیک..)اگه اینطوریه که نسخه شما gta iv هست در غیر اینصورت اگه شخصیت اصلی یک سیاه پوسته نسخه شما سان اندریاس هست و باید به اون تاپیک مراجعه کیند)

H.M.D
14-01-2010, 11:44
آره احتمالا سن اندرياسه!!

راستش من يه دي وي دي الان دارم كه روش نوشته GRAND THEFT AUTO IV

بخاطر همين فكر كردم ايني كه الان رو كاميوترم نصبه همونه!

احتمالا هنوز شماره IV رو توي كامپيوترم نصب نكردم! :31:

ببخشيد!

ميشه بگي الان دقيقا به ترتيب زماني، چند تا نسخه از GTA اومده؟!

joe_satriani
14-01-2010, 12:10
آره احتمالا سن اندرياسه!!

راستش من يه دي وي دي الان دارم كه روش نوشته GRAND THEFT AUTO IV

بخاطر همين فكر كردم ايني كه الان رو كاميوترم نصبه همونه!

احتمالا هنوز شماره IV رو توي كامپيوترم نصب نكردم! :31:

ببخشيد!

ميشه بگي الان دقيقا به ترتيب زماني، چند تا نسخه از GTA اومده؟!
ميگم اشتباه كردي!! آخه خيلي تعجب كردم كه باز VNV ورداشته اين و هم فارسي كرده!!!

اينم تاريخچش:‌

gta1

اولین gta در سال 1998 و با نام کامل Grand Theft Auto و برای pc و ps1 منتشر شد. همچنین این بازی در سال 1999 برای game boy color نیز منتشر شد . این بازی نواوریهای زیادی داشت و اولین بازیی بود که در ان به مقدار زیادی ازادی عمل وجود داشت. بازی به صورت 2 بعدی و از بالا به نمایش گذاشته میشد و..... پس از عرضه ی Grand Theft Auto نوبت به عرضه ی بسته ی الحاقی این بازی با نام کاملرسید
این بازی درست یکسال پس از عرضه ی نسخه ی اصلی یعنی در سال 1999 منتشر شد.
این بازی با نام کامل
در سال 1999 برای کنسول play station شرکت سونی منتشر شد.این بازی در سال 1999 و برای کنسول ps1 شرکت سونی عرضه شد.
پس gta1 در واقع یک بازی نیست. بلکه مجموعه ای است از چند بازی.

gta2

در سال 1999 مدتی پس از عرضه شماره قبلی gta2 امد. این بازی ابتدا برای pc و ps1 امد و در سال 2000 برای game boy colour و dc امد. بازی هنوز مانند قبل و به حالت 2 بعدی و از بالا بود.

gta3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اولین مجموعه از GTA3 که نسخه ی اصلی مجموعه GTA3 به حساب می اید. این بازی با نام کامل
در سال 2001 برای ps2 و در سال 2002 برای pc امد. ابن بازی هیجان و جذابیت زیادی داشت و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. محیط بازی از حالت 2 بعدی و از زاویه بالا فاصله گرفته بود و همه چیز 3 بعدی شده بود.این بازی با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این بازی با نام کامل

و در سال 2002 برای ps2 و در سال 2003 برای pc امد. این بازی در ایران به gta4 معروف است. در صورتی که کاملا اشتباه است و جزو مجموعه gta3 به حساب می اید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این بازی با نام کامل
]
در سال 2004 ابتدا برای ps2 و در سال 2005 برای pc منتشر شد. این بازی در ایران با نام gta5 شناخته میشود. در صورتی که کاملا اشتباه است و این بازی جزو مجموعه gta3 به حساب می اید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این بازی در سال 2005 ابتدا برای psp و در سال 2006 برای ps2 منتشر شد. خدا را شکر دیگر این بازی در ایران به gta6 یا gta7 مشهور نیست!!!این بازی در مجموعه gta3 قرار میگیرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این بازی با نام کامل

ابتدا برای psp و در سال 2006 منتشر شد و یک سال بعد یعنی در سال 2007 برای ps2 نیز منتشر شد.خوشبختانه این بازی نیز در ایران با نام gta6 یا gta7 شناخته نمیشود!!! این بازی نیز در مجموعه gta3 قرار میگیرد.

خب این هم از مجموعه gta3 . این مجموعه طولانی ترین مجموعه gta میباشد

gta4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب بالاخره رسیدیم به مجموعه gta IV . اولین مجموعه از این بازی نام دارد که نسخه اصلی این بازی به حساب می اید و نسخه های بعدی الحاقی به حساب می ایند.این بازی در 10 اردیبهشت 1387 برای PS3 و XBOX360 منتشر شد و در 28 ابان در امریکا و 1 اذر در اروپا نسخه ی PC این بازی نیز منتشر میشوند.نسخه ی بعدی از بازی GTA نسخه ی GTA IV EPISODE 1 نام دارد که قرار است فقط برای XBOX360 منتشر شود.البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست .شرکت EA قصد داشت شرکت سازنده این بازی یعنی ROCKSTAR را خریداری نماید که تاکنون موفق نشده است. اما اگر این شرکت را خریداری نماید میتوان انتظار انتشار این بازی برای PS3و PC را نیز داشت. اما هنوز چیزی مشخص نیست. این بازی در سال 2009 منتشر میشود. خب این هم از مجموعه GTA IV البته فعلا. چون ممکن است علاوه بر بازیهایی که میبینید EPISODE3 و نسخه های الحاقی دیگری نیز وجود داشته باشد.

امیدوارم دیگر فهمیده باشید که چرا نسخه ی جدید جی تی ای . gta IV نام دارد و دیگر کسی ان را با نام gta 6 خطاب نکند! البته نسخه ی جدیدی نیز به نام GTA SANANDREAS STORIS برای PSP در حال ساخت است که چیز زیادی از ان مشخص نیست. همچنین نسخه ی جدیدی به نام GTA CHINATOWN WARS نیز برای کنسول دستی NDS که از این بازی نیز اطلاعات زیادی ندارم.

SnoWall
14-01-2010, 12:11
میشه لطفا یکی سیو بعد از این مرحله رو برام بذاره..... منظورم بعد از Clean Getaway است.

باز هم از راهنماییتون ممنون...:11:

من بعد از ماهها تلاش این بازی روی کامپیوترم مثل آدمیزاد اومده... واسه همین دیگه حال دوباره نصبش رو ندارم....:18:

kortol
14-01-2010, 20:25
یه سوال این بازی 100% نداره.اخه مراحل اصلی که کلا بین 62-65 درصد بازی هستند و مراحل فرعی هم تمامی ندارن ؟؟؟؟؟

joe_satriani
14-01-2010, 20:34
اره منم هنوز كه به صد در صد نرسيدم!! فكر كنم حالا حالاها كار داره!!

Mahdi/s
14-01-2010, 23:51
یه سوال این بازی 100% نداره.اخه مراحل اصلی که کلا بین 62-65 درصد بازی هستند و مراحل فرعی هم تمامی ندارن ؟؟؟؟؟ اره دوست من...........61% مراحل هست بقیه اش هم خرده کاری ها....مثلا وانتد ها رو بری.....با موتور نک چرخ بزنی.....کبوتر ها رو بکشی......پرش ها رو بری....با مسابقات بروس و لیتل.........
====
خودمم یه سوال...........بچه ها از بین انتقام و پول.....کدومش باحال تره.....یعنی سخت تره و حال میده.........میدونم اون یکی رو بری رومن میمیره اون یکی کیت....من جفتش رو رفتم..اما داشت مرحله تموم میشد اومدم بیرون که سیو نشه.....یکیش کشتیه بود که میرفتی از دیمیتری انتقام بگیری یکی هم با اون یارو اسمش یادم رفت....ف داشت....میری دونبال پول.......کدومش باحال تره.....من شنیدم کیت میمیره نیکو دپرس میشه.....من حال و حوصله این سوسول بازی ها رو ندارم...:31:.......چقدر حرف زدم...

Big-Boss
15-01-2010, 00:01
اره دوست من...........61% مراحل هست بقیه اش هم خرده کاری ها....مثلا وانتد ها رو بری.....با موتور نک چرخ بزنی.....کبوتر ها رو بکشی......پرش ها رو بری....با مسابقات بروس و لیتل.........
====
خودمم یه سوال...........بچه ها از بین انتقام و پول.....کدومش باحال تره.....یعنی سخت تره و حال میده.........میدونم اون یکی رو بری رومن میمیره اون یکی کیت....من جفتش رو رفتم..اما داشت مرحله تموم میشد اومدم بیرون که سیو نشه.....یکیش کشتیه بود که میرفتی از دیمیتری انتقام بگیری یکی هم با اون یارو اسمش یادم رفت....ف داشت....میری دونبال پول.......کدومش باحال تره.....من شنیدم کیت میمیره نیکو دپرس میشه.....من حال و حوصله این سوسول بازی ها رو ندارم...:31:.......چقدر حرف زدم...

روی دو سیو مختلف سیو کن هر دو رو انجام بده

Mahdi/s
15-01-2010, 00:39
روی دو سیو مختلف سیو کن هر دو رو انجام بده نه فقط میخواستم ببینم کدوم حالش بیشتره یعنی بیشتری ها کدوم رو رفتن و حال کردن.....وگرنه من که جفتش رو تا نصفه رفتم....

mehdi_vsgh
15-01-2010, 09:20
میشه لطفا یکی سیو بعد از این مرحله رو برام بذاره..... منظورم بعد از Clean Getaway است.
دوست عزیز اینجا مطمئن باش کسی برات سیو نمیزاره....اگه با این ماموریت مشکل داری سیوهات رو برام اپلود کن من برات ردش میکنم....:10:

joe_satriani
15-01-2010, 14:00
دوست عزیز اینجا مطمئن باش کسی برات سیو نمیزاره....اگه با این ماموریت مشکل داری سیوهات رو برام اپلود کن من برات ردش میکنم....:10:
عجب حرف تاريخي و جالبي زدي :31: :10:
اما من واسه يه نفر گذاشتماا اين و هم بگم :21:
خلاصه اينكه به قول دوستمون آپ كن تا بريم واست!!! :27:

Reza Azimy_RW
15-01-2010, 14:54
عجب برو بکس با مرام و انسان دوستی !
پس من 30 بار سیومو اپلود کردم چرا کسی نرفت ؟ هنوز هم 1 ساله اونجاشو نتونستم رد کنم !

سلام دوستان
توي مرحله IN MORNING ( توي لودينگ مينويسه ) توي درصد 61.80 اقاي
Little Jacob بهت زنگ ميزنه و روي نقشه يه علامت ابي ميزنه و زير صفحه مينويسه :
Jacob Is Wating For You In Car ...
ولي وقتي ميرم اونجا نه ماشيني هست که کسي توش باشه نه چيزي . هيچ اطفاقي هم نميافته . بايد چيکار کرد ؟
این سیو همون مرحله :

joe_satriani
15-01-2010, 15:34
سيوات رو ميگه نميشناسه كه!!!
زيپ نكن!! همون آخرين فايلي كه مال همين مرحله هست رو آپلود كن!!! فكر كنم فشرده كه ميشن قاطي ميكنن!!
آخه از 9 مگ اومده به كيلو بايت!!!!!

137577
15-01-2010, 17:49
gta iv
تحولی در بازی های رایانه ای
اگه کسی رایانه اش سیستم بالایی داره و این بازی رو نسب نکرده از دنیای گیمرها عقبه

mehdi_vsgh
15-01-2010, 18:44
عجب برو بکس با مرام و انسان دوستی !
پس من 30 بار سیومو اپلود کردم چرا کسی نرفت ؟ هنوز هم 1 ساله اونجاشو نتونستم رد کنم !
ببین من بازی رو اجرا کردم این ماموریت آخرین ماموریت بازیه ینی باید بری سوار ماشینی که روش یه علامت سبزه بشی...بهدش یه تعقیب و گریز حسابی داری...میرسی به یه نقطه باید یه گله آدم بکشی....وارد ساختمان بشی و خودت رو به دیمتیری برسونی وقتی رسیدی اون فرار میکنه و میره تو هم باید با قایق دنبالش کنی....سوار هلی کوپتر جیکوب بشی...در نهایت وقتی سقوط کرد بری دنبال دیمیتری و اونو بکشی
(ینی یه کلکسیونی از همه ماموریت های بازی اینجا جمعه....تعقیب و گریز ...کشتن....هلی کوپتر...قایق..... و.....)

با کشتن دیمتیری تیتراژ ظاهر میشه....
ژ
من یه بار بازی کردم تا تعقیب دیمیتری رسیدم ولی اونجایی که باید سوار هلی کوپتر میشدم ینی میپریدم از قایق به هلیکوپتر دیگه نرسیدم بهش و دیمتیری فرار کرد....
الان هم خیلی خستم توصیه میکنم خودت یه جوری ردش کنی چون اخرین ماموریت این بازیه وبازی تموم میشه.....
اگه بازم اصرار داری فردا-پس فردا بازم سعیم رو میکنم که برات ردش کنم...

سيوات رو ميگه نميشناسه كه!!!
زيپ نكن!! همون آخرين فايلي كه مال همين مرحله هست رو آپلود كن!!! فكر كنم فشرده كه ميشن قاطي ميكنن!!
آخه از 9 مگ اومده به كيلو بايت!!!!!
شما ظاهرا بازیت آپدیت نیست....

mehdi_vsgh
15-01-2010, 20:17
اقا یه سوال...
اهنگهای خوودمون رو باید کجا قرار بدیم برای اینکه بتونیم تو بازی پخش کنیم
من اینجا گذاشتم

بهدشم اینکه رادیو رو باید روی کدوم باند قرار بدیم تا پخش بشه؟
من هرکاری کردم نتونستم اهنگ های خودم رو پخش کنم

Reza Azimy_RW
16-01-2010, 00:24
ببین من بازی رو اجرا کردم این ماموریت آخرین ماموریت بازیه ینی باید بری سوار ماشینی که روش یه علامت سبزه بشی...بهدش یه تعقیب و گریز حسابی داری...میرسی به یه نقطه باید یه گله آدم بکشی....وارد ساختمان بشی و خودت رو به دیمتیری برسونی وقتی رسیدی اون فرار میکنه و میره تو هم باید با قایق دنبالش کنی....سوار هلی کوپتر جیکوب بشی...در نهایت وقتی سقوط کرد بری دنبال دیمیتری و اونو بکشی
(ینی یه کلکسیونی از همه ماموریت های بازی اینجا جمعه....تعقیب و گریز ...کشتن....هلی کوپتر...قایق..... و.....)

با کشتن دیمتیری تیتراژ ظاهر میشه....
ژ
من یه بار بازی کردم تا تعقیب دیمیتری رسیدم ولی اونجایی که باید سوار هلی کوپتر میشدم ینی میپریدم از قایق به هلیکوپتر دیگه نرسیدم بهش و دیمتیری فرار کرد....
الان هم خیلی خستم توصیه میکنم خودت یه جوری ردش کنی چون اخرین ماموریت این بازیه وبازی تموم میشه.....
اگه بازم اصرار داری فردا-پس فردا بازم سعیم رو میکنم که برات ردش کنم...خیلی ممنون از کمکتون ولی مشکل من اینجاست که وقتی میرم اونجا که روی نقشه علامت زده هیچ ماشینی نیست ! خیلی هم دنبالش گشتم ولی نبود . با کرکهای دیگه هم امتحان کردم نشد . با ویندوز دیگه هم امتحان کردم نشد !
گفتم شاید مرحلش فوت و فنی داشته باشه که اینجور که شما میگین چیز خاصی نیست و بازی من مشکل داره
حالا یمرم پچ قدیمی یعنی 1.2 رو میریزم ببینم میشه برم یا نه ! برام دعا کنید ! :31: :27:
دمت گرم ولی رحله اخرو خودت نری که فایده نداره ! :31:

اقا یه سوال...
اهنگهای خوودمون رو باید کجا قرار بدیم برای اینکه بتونیم تو بازی پخش کنیم
من اینجا گذاشتم

بهدشم اینکه رادیو رو باید روی کدوم باند قرار بدیم تا پخش بشه؟
من هرکاری کردم نتونستم اهنگ های خودم رو پخش کنم اهنگها رو همونجا باید بریزی
بعد بری توی بازی قسمت تظیمات صدا ) Audio ( بعد روی Complete Scane کلیک کنی و رادیو رو روی FM تنظیم کنی . بعضی وقتا به جای موسیقی حرف میزنه توی همون رادیو . یکم صبر کنی موسیقیتو پخش میکنه .
راستی چند نوع FM هم داریم که اونی که علامتش شبیه رعد و برقه رو انتخاب کن ! اسمش دقیق یادم نیست !

REZAt1980
18-01-2010, 07:05
سلام.

بالاخره بعد از 3 روز تلاش تونستم که اجراش کنم.

اما چند تا سوال:

1- چرا view distance من از 45 بالاتر نمیره؟ آخه با 295 که دیگه نباید کم بیاره. روی 45 مینویسه که 960 تا از 876 تا مموری گرافیک پرشده و دیگه نمیشه زیادش کرد. مگه از هسته ی دوم استفاده نمیکنه؟ چون روی هم فکر کنم یه 1860 تایی مموری داره؟ کسی میدونه باید چه کار کنم؟

2- تو این نسخه هم مثل قبلی ها میشه، مرحله ها رو به ترتیب انجام داد؟ مثلا همون اولش میشل زنگ میزنه که قرار بذاریم ، اما بعدش رومن زنگ میزنه که داره کتک میخوره، هر کدوم رو بریم، بعدش میشه بعدی رو انجام داد؟

Yi Yi
18-01-2010, 09:37
سلام.

اما چند تا سوال:

1- چرا view distance من از 45 بالاتر نمیره؟ آخه با 295 که دیگه نباید کم بیاره. روی 45 مینویسه که 960 تا از 876 تا مموری گرافیک پرشده و دیگه نمیشه زیادش کرد. مگه از هسته ی دوم استفاده نمیکنه؟ چون روی هم فکر کنم یه 1860 تایی مموری داره؟ کسی میدونه باید چه کار کنم؟

2- تو این نسخه هم مثل قبلی ها میشه، مرحله ها رو به ترتیب انجام داد؟ مثلا همون اولش میشل زنگ میزنه که قرار بذاریم ، اما بعدش رومن زنگ میزنه که داره کتک میخوره، هر کدوم رو بریم، بعدش میشه بعدی رو انجام داد؟

1.ربطی به کم اوردن نداره. اون پایین فقط میزان استفاده از رم کارت گرافیک نوشته شده نه میزان استفاده از قدرت کارت گرافیک.
در مورد کارت گرافیک شما مطمئنا نصف رم رو نمی شناسه.
برای حل مشکل یه فایل txt در پوشه ی اصلی بازی با نام commandline ایجاد کنید و داخلش متن زیر رو کپی کنید :

با این کار محدودیت میزان استفاده از رم تا حدودی حذف میشه.

2. تو اون مرحله می تونید انتخاب کنید. اگه برید سر قرار با میشل، رومن یه کتک حسابی خواهد خورد. نه نمی تونید به ترتیب انجامش بدید.

Booseh_ye_Irani
19-01-2010, 00:06
مخلصیم
آقا کارت های من دو تا ATI 4890 1GB هستن. 780 هم اون موقع پاش پول دادم. پس چرا انقدر FPS بازی پایینه؟ مال من روی 55 هستش. قبل اینکه Patch رو نصب کنم رو 59 بود، البته رو 1080*1920

آقا بعد من اون مرحله که قرار برم ماشینی رو که مثل گلفه و یه سیاهه داره پاکش می کنه رو بدزدم، بعد از رسیدن به محل نمی دونم چه کار کنم. هی بوق زدیم، هی روزه خوندیم انگار نه انگار.
لطفا راهنماییم کنید چون انگلیسی بیلمیرم. خسته نباشید :blush:

REZAt1980
19-01-2010, 08:15
1
.ربطی به کم اوردن نداره. اون پایین فقط میزان استفاده از رم کارت گرافیک نوشته شده نه میزان استفاده از قدرت کارت گرافیک.
برای حل مشکل یه فایل txt در پوشه ی اصلی بازی با نام commandline ایجاد کنید و داخلش متن زیر رو کپی کنید :
کد:
-availablevidmem 3
با این کار محدودیت میزان استفاده از رم تا حدودی حذف میشه.

هیچ فرقی نکرد، باز هم محدوده.
اگه میشه یه راهی بگید.

mehdi_vsgh
19-01-2010, 08:23
مخلصیم
آقا کارت های من دو تا ATI 4890 1GB هستن. 780 هم اون موقع پاش پول دادم. پس چرا انقدر FPS بازی پایینه؟ مال من روی 55 هستش. قبل اینکه Patch رو نصب کنم رو 59 بود، البته رو 1080*1920

آقا بعد من اون مرحله که قرار برم ماشینی رو که مثل گلفه و یه سیاهه داره پاکش می کنه رو بدزدم، بعد از رسیدن به محل نمی دونم چه کار کنم. هی بوق زدیم، هی روزه خوندیم انگار نه انگار.
لطفا راهنماییم کنید چون انگلیسی بیلمیرم. خسته نباشید :blush:
مشکل از کرکتون هست....سیوت را آپلود کن من برات اون قسمت رو رد میکنم

Booseh_ye_Irani
20-01-2010, 01:47
مشکل از کرکتون هست....سیوت را آپلود کن من برات اون قسمت رو رد میکنم

حالا لطف کن و بگو اون مرحله رو دقیقا چه کار کردی؟؟؟ :10:

Booseh_ye_Irani
20-01-2010, 02:22
1

هیچ فرقی نکرد، باز هم محدوده.
اگه میشه یه راهی بگید.

چرا رفیق برا من که جواب داد :5:

mehdi_vsgh
20-01-2010, 08:57
حالا لطف کن و بگو اون مرحله رو دقیقا چه کار کردی؟؟؟ :10:
توی نقشه یه نقطه که گاراژ هست باید ببریش ولیب رای برخی که کرکشون مشکل داره اون محل ظاهر نمیشه یا ظاهر که میشه در گاراژ براشون باز نمیشه

Booseh_ye_Irani
20-01-2010, 16:57
توی نقشه یه نقطه که گاراژ هست باید ببریش ولیب رای برخی که کرکشون مشکل داره اون محل ظاهر نمیشه یا ظاهر که میشه در گاراژ براشون باز نمیشه

ببین من می رم به گاراژ، روی نقطه ی نقشه هم می رم. بعدش باید چه کار کنم. وقتی هم از ماشین پیاده می شم در قفل می شه. یکی از کاراژها هم درش بازه ولی تو نقطه ی نقشه نیست.
پس بعد اینکه به نقطه ی مورد نظر رسیدم باید چه کار کنم؟

SnoWall
20-01-2010, 17:28
اینم یک هدیه برای کسانیکه دوست دارند GTA IV رو مرور کنند.
یک سایت (فروم) که تمام سیوهای GTA IV و ... رو براتون گذاشته : :10:
(اینقدر گشتم تا پیدا کردم) :5:

mehdi_vsgh
20-01-2010, 17:33
ببین من می رم به گاراژ، روی نقطه ی نقشه هم می رم. بعدش باید چه کار کنم. وقتی هم از ماشین پیاده می شم در قفل می شه. یکی از کاراژها هم درش بازه ولی تو نقطه ی نقشه نیست.
پس بعد اینکه به نقطه ی مورد نظر رسیدم باید چه کار کنم؟
هیچی دیگه ماشین رو که ببری گارااژ ماموریت به پایان میرسه

AMIR TERROREST
20-01-2010, 18:50
دوستان گرامی ببخشید سوالی داشتم
بنده با کلی امید و ارزو این بازی رو خریدم اوردم یک ارور داد رفع کرد دومین هم رفع کردم اما حالا یه ارور داده
اینه ارورش GTA IV FATEL ERROR : RESC10
دوستان گرامی کلی وقت صرف کردم ویندوز عوض کنم درایو های جدید ویندوز رو کلی گرون خریدم حالا دارم میمیرم از ناراحتی که بازی نمیاد تورو به خدا کمک کامل کنید

من هیچ پچی نصب نکردم لطفا رانمایی بزارید که بدون پچ بشه با این سرعت 10 مگو تو 1 ساعت دانلود کنه کاری نمیتونم بکنم اینم مشخصات
کارت گرافیکی مجتمع اینتل با شتاب دهنده رسانه ای X3100

پردازنده 2.0 گیگا هرتزی Core 2 Duo T7250

حافظه موقت 2 گیگا بایتی DDR2-667 SDRAM

ویندوز XP SP3

خب استادا تورو جون هر کی دوست داری نا امیدم نکنید

alone_boy
20-01-2010, 19:25
دوستان گرامی ببخشید سوالی داشتم
بنده با کلی امید و ارزو این بازی رو خریدم اوردم یک ارور داد رفع کرد دومین هم رفع کردم اما حالا یه ارور داده
اینه ارورش GTA IV FATEL ERROR : RESC10
دوستان گرامی کلی وقت صرف کردم ویندوز عوض کنم درایو های جدید ویندوز رو کلی گرون خریدم حالا دارم میمیرم از ناراحتی که بازی نمیاد تورو به خدا کمک کامل کنید

من هیچ پچی نصب نکردم لطفا رانمایی بزارید که بدون پچ بشه با این سرعت 10 مگو تو 1 ساعت دانلود کنه کاری نمیتونم بکنم اینم مشخصات
کارت گرافیکی مجتمع اینتل با شتاب دهنده رسانه ای X3100

پردازنده 2.0 گیگا هرتزی Core 2 Duo T7250

حافظه موقت 2 گیگا بایتی DDR2-667 SDRAM

ویندوز XP SP3

خب استادا تورو جون هر کی دوست داری نا امیدم نکنید

دوست عزیز
شما برو به این به این تاپیک همه چی رو دوستان استاد توضیح دادن :

AMIR TERROREST
20-01-2010, 19:52
دوست عزیز
شما برو به این به این تاپیک همه چی رو دوستان استاد توضیح دادن :

دوست عزیز من این تاپیک روو دیدم و 30-40 ساعت وقت صرف این کارا کردم الان دارم دیوونه میشم
بنده نمیتونم 422 صفحه رو بخونم لطفا یکی هر چه زودتر جوابمو بده

mehdi_vsgh
20-01-2010, 20:20
دوست عزیز من این تاپیک روو دیدم و 30-40 ساعت وقت صرف این کارا کردم الان دارم دیوونه میشم
بنده نمیتونم 422 صفحه رو بخونم لطفا یکی هر چه زودتر جوابمو بده
نیازی نیست همه صفحات رو بخونین...
فقط مطالب پست اول رو مو به مو اجرا کنید...
مهمترین کار اینه که حداقل شما 3 تا پچ اولی که برای بازی اومده رو دانلود و نصب کنید.....

REZAt1980
21-01-2010, 14:46

اما چند تا سوال:

1.ربطی به کم اوردن نداره. اون پایین فقط میزان استفاده از رم کارت گرافیک نوشته شده نه میزان استفاده از قدرت کارت گرافیک.
کد:
-availablevidmem 3

مشکل من هم حل شد. فقط یه دونه دکمه ی space اضافی توی نت بود که درست شد.

الان بنچمارک من اینه:

Statistics
Average FPS: 47.84
Duration: 37.48 sec
CPU Usage: 47%
System memory usage: 73%
Video memory usage: 34%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100