PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39

رضا جنگنده
17-09-2009, 14:18
یه سوال:
چه جوری باید به کامپیوتر پلیس دسترسی داشته باشیم؟

ALTAIR*
17-09-2009, 15:06
یه سوال:

دوست عزیز:
شما سوار ماشبن پلیس که میشید نباس حرکت کنی.
خودش میگه چه دکمه ای رو بزنی/(فکر کنم E باشه)

Mahdi/s
17-09-2009, 16:47

شما سوار ماشبن پلیس که میشید نباس حرکت کنی.
خودش میگه چه دکمه ای رو بزنی/(فکر کنم E باشه
درسته....سوار شدی...یه جا وایسا...خودش بهت میگه...E.....رو بزن....تو کامپیوتر پلیس هم هم سرچ اسم...سرچ عکس....وانتد(اونایی که تحت تعقیب پلیس هستن...) ....و پشتیبانی داره......

ALTAIR*
17-09-2009, 23:49
درسته....سوار شدی...یه جا وایسا...خودش بهت میگه...E.....رو بزن....تو کامپیوتر پلیس هم هم سرچ اسم...سرچ عکس....وانتد(اونایی که تحت تعقیب پلیس هستن...) ....و پشتیبانی داره......

بله ،درسته، همینی که ما گفتیم انجام بده دوست عزیز انشاالله موفق میشی.:27:
خدا نگهدار.
مرسی

tommy vercetti
18-09-2009, 10:36
یه سوال:

دوستان همه درست گفتن ... اما یه راه دیگه هم هست که از توی خونه برین تو اینترنت و تو سایت پلیس قسمت سرچ هم همه هستن ... به صورت یک لیست بلند طبق حروف الفبا دسته بندی شده اند .

البته اگه فرانسیس زنده مونده .... :21:

m.r.s
18-09-2009, 11:25
سلام.تو این بازی میشه ماشین خرید؟من تو اینترنت دیدم و رفتم مغازه.ولی نمیشه با کسی حرف زد.

*QWERT*
18-09-2009, 11:28
سلام.تو این بازی میشه ماشین خرید؟من تو اینترنت دیدم و رفتم مغازه.ولی نمیشه با کسی حرف زد.

چرا.هر کدوم رو خواستی میری سوارش میشی بعدش فلنگو میبندی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی بی شوخی فک نکنم.

tommy vercetti
18-09-2009, 14:22
بله ... با کسی نمی شه حرف زد ... زنگ هم بزنی بر می داره قطع می کنه ...
فکر نکنم بشه این همه پول رو خرج کرد من خودم حدود 1.5 میلیون پول جمع کردم اما هیچ کاری باهاش نمی تونم بکنم ... شما هم اگر ماشین فروشی ... چیزی که بشه توش پول خرج کرد پیدا کردی به من هم بگو تا این همه پول رو خرج کنیم ...

من خودم مدت بسیار زیادی دنبال چنین چیز هایی گشتم ... اما خسته کننده شده ... برای همین منتظر جی تی ای بعدی در 29 اکتبر :40:هستم ... ( البته اپیزودی برای 4 است )...

ببخشید سرتون رو درد آوردم ... خیلی ممنون

Mahdi/s
18-09-2009, 15:13
سلام..این قلبه که خیلی مسخره بود.......همونی که تو برج آزادی هست....بجه ها همچین گفتن میری اونجا...فلان...و بیسار.....واقعا همون بود.....که داشت میزد...یا من اشتباه رفتم.....هرچی بهش شلیک کردم........ولی انگار همین شکلی بود...

tommy vercetti
18-09-2009, 15:25
سلام..این قلبه که خیلی مسخره بود.......همونی که تو برج آزادی هست....بجه ها همچین گفتن میری اونجا...فلان...و بیسار.....واقعا همون بود.....که داشت میزد...یا من اشتباه رفتم.....هرچی بهش شلیک کردم........ولی انگار همین شکلی بود...
این یه نوع استر اگ در بازی هستش ... این ها در بسیاری از بازی ها هستن ... و نمی شه گفت که خودش چه جوری بود ... چون شما نباید از دیدن خودش خوشحال بشی بلکه باید به خاطر اینکه پیداش کردی حال کنی ... این ها رو برنامه نویسان گذاشتن تا افراد خوره ی بازی کشفشون کنن ... و البته خیلی هاش هم پیدا نشده ... یا با ترفند های برنامه نویسی پیدا شده ( مثل کینگ کونگ ) ...
البته اگه شما خودت و بدون هیچ راهنمایی اون رو پیدا می کردی می فهمیدی چه قدر با حاله ... :21:

tommy vercetti
18-09-2009, 16:29
آقا یه سئوال ... اون دختره که اول بازی رومن به ما معرفی می کنه ... و تا یه مأموریت 3 ستاره هم دوست ماست ... بعد دیگه هیچ خبری ازش نیست ... دوباره میشه او را یافت ؟؟؟؟
متأسفانه اسمش را یادم نیست ولی یه عکسش رو یافتم ....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه یه چیزهایی رومن آخر بازی میگه ... گفتم شاید بازم بیاد ...

خیلی ممنون

a.z.p.z
18-09-2009, 16:35

اره دیگه توی برج هست و داره میتپه همین هیچ کاریش نمیتونی بکنی و کاربردی هم نداره در نسخه پیسی !!!

Mahdi/s
18-09-2009, 16:59
متأسفانه اسمش را یادم نیست ولی یه عکسش رو یافتم اسمش میشل هست....بستگی به بازی کردنت داره...من بهش زیاد زنگ نزدم....فکر کنم قهر کرد رفت...ولی یکی از بچه ها میگفت...با میشل.....اره....

Bs_panzer
18-09-2009, 18:57
فکر نکنم بشه این همه پول رو خرج کرد من خودم حدود 1.5 میلیون پول جمع کردم اما هیچ کاری باهاش نمی تونم بکنم ...چرا بابا کلی کار میشه کرد :21::21::21:

Bs_panzer
18-09-2009, 18:59
اره دیگه توی برج هست و داره میتپه همین هیچ کاریش نمیتونی بکنی و کاربردی هم نداره در نسخه پیسی !!!

چرا ؟ من نه تو پی سی نه تو 360 هیچ کاری نتونستم بکنم :41:

هر چی تیر میزنی هیچیش نمیشه :دی

تو 360 میشه ؟ اگه آره چی کار باید بکنم ؟ (کاربردی که میگید چیه ؟)

a.z.p.z
18-09-2009, 19:01
من جایی خوندم در نسخه کنسول اگه در طول بازی هیچ چیت و ... استفاده نکنی شاید بشه باهاش یه استفاده ای کرد ...
گرچه همه میدونن جی تی ای فقط تو pc و دیگر هیچ ...

sari-1369
18-09-2009, 21:22
الان این همون GTA IV هستش ؟

اگه آره ، من سوالمو میپرسم . اگه نه مدیران لطفا محل درست پرسش رو بهم معرفی کنند .

__________________________________________________ __________________________________________________

من وقتي بازيه GTA IV رو روي لپتاپم اجرا ميکنم ، خيلي با مکث بازي ميشه و تصوير stop , stop ميشه . اصلا روون نيست .

ميشه راهنماييم کنيد ؟

يکي از دوستام گفت اين بازي کلا روي لپتاپ ها همينطوريه . درسته ؟

مشخصات سيستم من :

Component Details Subscore Base score
Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T9300 @ 2.50GHz 6.0 5.1
Determined by lowest subscore

Memory (RAM) 4.00 GB 6.0
Graphics NVIDIA GeForce 8600M GT 5.9
Gaming graphics 1791 MB Total available graphics memory 5.1
Primary hard disk 15GB Free (50GB Total) 5.4
Windows 7 Ultimate

tommy vercetti
19-09-2009, 12:36
اسمش میشل هست....بستگی به بازی کردنت داره...من بهش زیاد زنگ نزدم....فکر کنم قهر کرد رفت...ولی یکی از بچه ها میگفت...با میشل.....اره....

دیگه مثل 5 نیس که قهر کنن برن ... اون دو تای اولی جزئی از داستان هستن ...
1. همون میشل برای دولت کار می کنه ... اون مأموریت هستش که شما باید بری تو الد هاسپیتال و اون مواد ها رو بعد از کلی در گیری از پلیس بگیری ... آخر اون مأموریت میاد و میگه من همیشه مراقب تو هستم ... و بعد از اون هم دیگه پیداش نمیشه ... البته اگه آخر بازی کیت بمیره ... رومن در مورد میشل ... یه چیزهایی میگه ... :21:...
2.کیت هم که همه می شناسین دیگه .... :27:

راستی اون دوستتون بعد از اینکه بازی رو تموم کرده بود اون حرف رو می زد ؟؟؟... چون پیدا شدن میشل خیلی حیاتی است ... ( پیامک هاتون رو چک کنین و بخونین رومن چی نوشته ... )

خیلی ممنون

tommy vercetti
19-09-2009, 12:40
چرا بابا کلی کار میشه کرد :21::21::21:

یعنی کاری وجود داره که بشه بالای 1000 دلار هر دفعه توش خرج کرد ... :18:
لطفاً به ما هم بگین ...

خیلی ممنون

tommy vercetti
19-09-2009, 12:59
چرا ؟ من نه تو پی سی نه تو 360 هیچ کاری نتونستم بکنم :41:

هر چی تیر میزنی هیچیش نمیشه :دی

تو 360 میشه ؟ اگه آره چی کار باید بکنم ؟ (کاربردی که میگید چیه ؟)

من تو گیم اسپات خوندم ... به خدا همینش هم خیلیه ....
کار دیگه ای نمیشه کرد ... یعنی از این هم استر اگ تر ؟؟؟؟:41:... اگه واقعاً به غیر از این هم می شه کاری کرد ... می گم فیلم بگیریم بفرستیم تو گیم اسپات ... مشهور هم میشیم ...( :5:)...

راستی اگه از رمز استفاده کنیم ... همون موقع بالای صفحه عوارض استفاده ازش رو می نویسه ... منه همه ی اچیومنت ها و همه دی عوارض رو چک کردم ... اما هیچی نمی نویسه ...

خیلی ممنون

Mahdi/s
19-09-2009, 14:44
راستی اون دوستتون بعد از اینکه بازی رو تموم کرده بود اون حرف رو می زد ؟؟؟ دوستم نبود که.....من تو همین تاپیک تو پیغام یکی از بچه ها خوندم.....

kinder
19-09-2009, 15:42
بله ... با کسی نمی شه حرف زد ... زنگ هم بزنی بر می داره قطع می کنه ...
فکر نکنم بشه این همه پول رو خرج کرد من خودم حدود 1.5 میلیون پول جمع کردم
چه طوری این همه جمع کردی؟

Mahdi/s
19-09-2009, 16:26
بچه ها 1 سوال..........تو اون مرحله که میری هتل...مرحله رو از ray...میگیری...وقتی وارد هتل میشم میگه لباس خدمت کار رو بپوش....اما چه طوریش رو نمیگه.....؟؟؟؟

tommy vercetti
19-09-2009, 17:24
چه طوری این همه جمع کردی؟

شما اگر همه ی بازی را تموم کنین ... حدود 830 هزار دلار باید پول داشته باشین ... بعد از اون هم اگر مأموریت های جانبی بروس ، استیو و لیتل جیکوب رو برید ... 1.3 میلیون جمع میشه ... بقیه اش رو هم من با فروش ماشین های دزدی ( :31:) جمع کردم ... به همین راحتی ... :27:

tommy vercetti
19-09-2009, 17:32
بچه ها 1 سوال..........تو اون مرحله که میری هتل...مرحله رو از ray...میگیری...وقتی وارد هتل میشم میگه لباس خدمت کار رو بپوش....اما چه طوریش رو نمیگه.....؟؟؟؟

مطمئن نیستم اما فکر کنم که نیاز به لباس خدمت کار ها نباشه ... شما برو تو هتل ... جلوی آسانسور (علامت زرد ) ... فکر کنم بره بالا ... این مرحله رو من بدجوری گیر کرده بودم ...

kinder
19-09-2009, 18:02
شما اگر همه ی بازی را تموم کنین ... حدود 830 هزار دلار باید پول داشته باشین ... بعد از اون هم اگر مأموریت های جانبی بروس ، استیو و لیتل جیکوب رو برید ... 1.3 میلیون جمع میشه ... بقیه اش رو هم من با فروش ماشین های دزدی ( :31:) جمع کردم ... به همین راحتی ... :27:
حالا چه جوری ماشینای دزدی رو بفروشم؟

sari-1369
19-09-2009, 18:08
الان این همون GTA IV هستش ؟

اگه آره ، من سوالمو میپرسم . اگه نه مدیران لطفا محل درست پرسش رو بهم معرفی کنند .

__________________________________________________ __________________________________________________

من وقتي بازيه GTA IV رو روي لپتاپم اجرا ميکنم ، خيلي با مکث بازي ميشه و تصوير stop , stop ميشه . اصلا روون نيست .

ميشه راهنماييم کنيد ؟

يکي از دوستام گفت اين بازي کلا روي لپتاپ ها همينطوريه . درسته ؟

مشخصات سيستم من :

Component Details Subscore Base score
Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T9300 @ 2.50GHz 6.0 5.1
Determined by lowest subscore

Memory (RAM) 4.00 GB 6.0
Graphics NVIDIA GeForce 8600M GT 5.9
Gaming graphics 1791 MB Total available graphics memory 5.1
Primary hard disk 15GB Free (50GB Total) 5.4
Windows 7 Ultimate

کسی نیست راهنمایی کنه ؟ :41:

tommy vercetti
19-09-2009, 18:25
حالا چه جوری ماشینای دزدی رو بفروشم؟
اگه 30 ماشین استیو رو ببری تو گاراژ ... از اون به بعد در گاراژ برای همه ی ماشین ها باز می شه ... و اینجوری استیو ازت می خره ...

tommy vercetti
19-09-2009, 18:36
کسی نیست راهنمایی کنه ؟ :41:

شما به اینجا هم یه سر بزن ... شاید راهنماییت کنن ... اینجا هم منتظر بشین کمکتون می کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من خودم برای پی سی ندارم ... وگرنه کمکتون می کردم ...

Mahdi/s
19-09-2009, 19:49
مطمئن نیستم اما فکر کنم که نیاز به لباس خدمت کار ها نباشه ... شما برو تو هتل ... جلوی آسانسور (علامت زرد ) ... فکر کنم بره بالا ... این مرحله رو من بدجوری گیر کرده بودم ... میشه بدون لباس هم رفت...اما تمیز نیست....این مرحله مثل مرحله های hitman...هست باید تمیز انجام بشه.....بدون لباس هم با آسانسور میره بالا اما دم در بادیگارد ها میبیننت...تیر اندازی میشه....اما با لباس راحت میری....

REZAt1980
19-09-2009, 22:05
سلام.

دوستان این بازی رو از کجا بگیرم که مطمئن باشه؟

فروشگاه اینجا که میده 7000 تومن. تازه باید بری بانک. به جز یه بازی هم تمام بازی هاش تا حالا بدون اشکال بوده.

اما بقیه ی جاها 5000 تومن میدن 4dvd رو.

لطفا یه جای معتبر و مطمئن معرفی کنید.

راستی با این سیستم من تو نهایت تنظیمات میاد. توی vista ultimate 64 sp1?

mohammadrezams
19-09-2009, 22:28
سلام.

فروشگاه اینجا که میده 7000 تومن. تازه باید بری بانک. به جز یه بازی هم تمام بازی هاش تا حالا بدون اشکال بوده.

سلام
این بازی قانونی نیست که جای معتبری باشه باید بری خودت از یه جا بگیری . راه دیگه ای فکر نمیکنم باشه تو اینترنتم من که خرید پستی براش ندیدم چون قانونی نیست گیر نمیاد .
با سیستمی که داری حالشو میبری خیالت راحت :8:

REZAt1980
19-09-2009, 23:12
سلام
این بازی قانونی نیست که جای معتبری باشه باید بری خودت از یه جا بگیری . راه دیگه ای فکر نمیکنم باشه تو اینترنتم من که خرید پستی براش ندیدم چون قانونی نیست گیر نمیاد .
با سیستمی که داری حالشو میبری خیالت راحت

این رو که میدونم قانونی نیست.

حداقل 10 تا فروشگاه پستی تو اینترنت پیدا کردم که 5000 تومن میدادند.

میخواستم ببینم که جای مطمئن کجاست که بفروشه. پی سی که میده 7000 تومن.

tommy vercetti
19-09-2009, 23:21
سلام.

فکر کنم شما از همین جا بگیری بهتر باشه ... دو ، سه تا از دوست های من بازی رو از مغازه خریدن ... همش خراب بوده ... اگر چه همه ی بازی های نسخه پی سی نصبشون دردسر داره ... :20:( به دلیل بد پورت شدن )

Maziar_69
20-09-2009, 21:32
نیازی نیست بانک برین.
میتونین خرید پستی کنین.
براتون میفرستن و شما پول رو میدی به مامور پست.

من یه Flight Simulator X خریدم سالم هم بود.

شـیـفــو
21-09-2009, 04:46
سلام.

شـیـفــو
21-09-2009, 04:47
سلام.

vendee
22-09-2009, 22:29
سلام.من اول هایی بازی هستم حدود 6.98 هست فک کنم.یه ماموریت میدن بری یه ماشین رو برداری بعد که سوار ماشین میشی در ماشین قفل میشه بعد یه جایی رو که نشون میده باید بری اونجا شبیه پارکینگ هست.بعد میرم اونجا ولی هیچی نیست از ماشین هم که پیاده میشی چون درش قفل هست دیگه سوارش نمیشه کسی یادش میاد کمکم کنه اونجا باید چیکار کنم؟؟؟:19::19::19:اسم ماموریت هم اینه فک کنم take the jimi car to the loukup

Reza Azimy_RW
22-09-2009, 23:52
سلام.من اول هایی بازی هستم حدود 6.98 هست فک کنم.یه ماموریت میدن بری یه ماشین رو برداری بعد که سوار ماشین میشی در ماشین قفل میشه بعد یه جایی رو که نشون میده باید بری اونجا شبیه پارکینگ هست.بعد میرم اونجا ولی هیچی نیست از ماشین هم که پیاده میشی چون درش قفل هست دیگه سوارش نمیشه کسی یادش میاد کمکم کنه اونجا باید چیکار کنم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسم ماموریت هم اینه فک کنم take the jimi car to the loukup
این مشکلو خیلیا داشتند از جمله خودم . مشکل از کرک بازیه . من از پچ 1.0.3 و کرک Razor استفاده کردم مشکل حل شد
موفق باشی

vendee
23-09-2009, 00:53
این مشکلو خیلیا داشتند از جمله خودم . مشکل از کرک بازیه . من از پچ 1.0.3 و کرک Razor استفاده کردم مشکل حل شد
موفق باشی

دوست عزیز چه ربطی به کرک داره این؟؟؟من میگم تو یه مرحله گیر کردم نمیدونم چیکار کنم شما میگی مشکل از کرک هست!!یا اگه ربط داره من نصب میکنم ببینم چی میشه ممنون.:11:

یعنی الان هرکی بخواد از هر جایه دنیا این مرحله رو بره باید پچ 1.3 رو نصب کنه:دی؟؟؟

B U L U T
23-09-2009, 10:50
سلام بچه ها متاسفانه من از کدتقلب اسلحه استفاده کردم که توی یه مرحله میگه نباید اسلحه داشته باشی چیکار کنم

Mahdi/s
23-09-2009, 11:32
دوست عزیز چه ربطی به کرک داره این؟؟؟من میگم تو یه مرحله گیر کردم نمیدونم چیکار کنم شما میگی مشکل از کرک هست!!یا اگه ربط داره من نصب میکنم ببینم چی میشه ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

اون دوستمون درست گفتن....مشکل از کرکه.....شماهم نصب کن....درست میشه.....

یعنی الان هرکی بخواد از هر جایه دنیا این مرحله رو بره باید پچ 1.3 رو نصب کنه:دی؟؟؟ نه....بستگی به سیستمت داره......

amirpers
23-09-2009, 15:12
دوستان من امروز این بازی رو بعد از حدود 9 ماه بالاخره تموم کردم اما یه سوال بزرگ برام پیش اومده. بازی در 60 درصد تموم شد!!!!!!!
هنوز بعضی از ماموریتها 100 در صد نشده اند ، مثل چند تا ماموریت Jacob . یا Roman یا ...
من 94 تا میژن رو انجام دادم شده 60 درصد و رفت تیتراژ. الان هم فقط ماموریت Assassin مونده. به هر کی هم زنگ می زنم جواب نمیده.

SPY.07
23-09-2009, 17:45
سلام بچه ها متاسفانه من از کدتقلب اسلحه استفاده کردم که توی یه مرحله میگه نباید اسلحه داشته باشی چیکار کنم

خب یه بار توسط پلیس دستگیر شید.

دوستان من امروز این بازی رو بعد از حدود 9 ماه بالاخره تموم کردم اما یه سوال بزرگ برام پیش اومده. بازی در 60 درصد تموم شد!!!!!!!
هنوز بعضی از ماموریتها 100 در صد نشده اند ، مثل چند تا ماموریت Jacob . یا Roman یا ...
من 94 تا میژن رو انجام دادم شده 60 درصد و رفت تیتراژ. الان هم فقط ماموریت Assassin مونده. به هر کی هم زنگ می زنم جواب نمیده.

خط داستانی بازی در 60 درصد تموم میشه . بقیش میمونه که شامل ماموریت های اضافی و اختیاری هست.

tommy vercetti
23-09-2009, 19:56

ببخشید کدوم مرحله اس ؟؟؟؟...

tommy vercetti
23-09-2009, 19:59
دوست عزیز چه ربطی به کرک داره این؟؟؟من میگم تو یه مرحله گیر کردم نمیدونم چیکار کنم شما میگی مشکل از کرک هست!!یا اگه ربط داره من نصب میکنم ببینم چی میشه ممنون.:11:

یعنی الان هرکی بخواد از هر جایه دنیا این مرحله رو بره باید پچ 1.3 رو نصب کنه:دی؟؟؟

دوست عزیز ... اگه به چند صفحه پیش هم نگاه می کردی ، جوابت بود ... خیلی از دوستان مشکلشون همین بوده ... شما حتی اگه بگردی سیوش هم هست ... :21:

Transporter2009
23-09-2009, 20:27
سلام دوستان ، راستش من پست اول رو خوندم و مراحل رو اجرا كردم و تا 20 صفحه تاپيك رو خوندم ولي مشكلم بازم حل نشد. ببينيد وقتي ميرم تو Social Club اين پيام براي من مياد.

بعدش رو Ok كليك مي كنم اين پيام مياد.

خواهش مي كنم يكي راهنماي كامل و جامعي بكنه ، من الآن يك ماهه در حسرت بازي كردن اين بازي هستمو هرچند مدارس شروع شده ولي روزي 1 ساعت كه اشكالي نداره بازي كنم. ازتون خواهش مي كنم... .

من كرك Razor 1911 رو هم ريختم ( البته اگر بگيد نحوه كرك كردن چه جوريه ممنون ميشم چون فايل هاي موجود در آن زياد است و لانچر هم در يك فايل زيپ مي باشد ) درايور كارت گرافيك رو هم نصب كردم. ويندوزم هم XP sp3 هست. سيستمم هم اينه.
CPU : Qure 2 Quad 6600
Main Board : P5QC ASUS
RAM : 4 GB
VGA : 1 GB / Geforce 9600 GT
H.D.D : 500 GB / Free Space : 450 GB
Power : Green 780 W
خيالم از سيستمم راحته ولي نميدونم بايد چي كار كنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

Reza Azimy_RW
23-09-2009, 21:27
دوست عزیز چه ربطی به کرک داره این؟؟؟من میگم تو یه مرحله گیر کردم نمیدونم چیکار کنم شما میگی مشکل از کرک هست!!یا اگه ربط داره من نصب میکنم ببینم چی میشه ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی الان هرکی بخواد از هر جایه دنیا این مرحله رو بره باید پچ 1.3 رو نصب کنه؟؟؟عزیز من کرک مشکل داره به همین دلیل نمیره مرحله بعد . اگه کرک درست بود قبل از رسیدن به اون پارکینگ یه جای دیگه ای روی نقشه علامت میزد . من هم نگفتم حتما باید پچ 1.3 نصب کنه گفتم من با این پچ و کرک مشکلم حل شد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی دندوناتم خیلی قشنگه !

nois3
24-09-2009, 13:52
سلام دوستان ، راستش من پست اول رو خوندم و مراحل رو اجرا كردم و تا 20 صفحه تاپيك رو خوندم ولي مشكلم بازم حل نشد. ببينيد وقتي ميرم تو Social Club اين پيام براي من مياد.

خواهش مي كنم يكي راهنماي كامل و جامعي بكنه ، من الآن يك ماهه در حسرت بازي كردن اين بازي هستمو هرچند مدارس شروع شده ولي روزي 1 ساعت كه اشكالي نداره بازي كنم. ازتون خواهش مي كنم... .

من كرك Razor 1911 رو هم ريختم ( البته اگر بگيد نحوه كرك كردن چه جوريه ممنون ميشم چون فايل هاي موجود در آن زياد است و لانچر هم در يك فايل زيپ مي باشد ) درايور كارت گرافيك رو هم نصب كردم. ويندوزم هم XP sp3 هست. سيستمم هم اينه.
CPU : Qure 2 Quad 6600
Main Board : P5QC ASUS
RAM : 4 GB
VGA : 1 GB / Geforce 9600 GT
H.D.D : 500 GB / Free Space : 450 GB
Power : Green 780 W
خيالم از سيستمم راحته ولي نميدونم بايد چي كار كنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

سلام
این هم راهنمایی کامل GTA IV
1- ابتدا DVD یک را درون دستگاه قرار داده و مراحل نصب را اغاز کنید بعد از اتمام DVD یک به ترتیب DVD های 2 - 3 و 4 از شماخواسته می شود که انها را درون دستگاه قرار دهید.بعد از اتمام DVD 4 از شما خواسته می شود تا دوباره DVD یک را درون دستگاه قرار دهید.(در اینجا ابتدا به اینتر نت کانکت شده سپس DVD یک را درون دستگاه گزاشته و نصب را تا اخر ادامه دهید. در پایان بر روی Finish کلیک کنید
2- بعد از اتمام نصب از اینترنت خارج شوید واتصال را قطع کنید.
3-فایل داخل Crack را در محل بازی کپی کنید.اما بازی را اجرا نکنید.
4- حتما به داخل پوشه Tools در DVD 4 رفته و به ترتیب فایلهای زیر را نصب کنید:
180.84Winxp_32bit.exe
gfwlivesetupmin.exe
dotNetFx35setup.exe
5-یکی از الزامات این بازی داشتن ویندوز xp سرویس پک 3 میباشد.اگر از سرویس پک 2 استفاده میکنید میتوانید با روش زیر نیاز خود را بر طرف کنید ودیگر نیازی به سرویس پک 3 نیست.
از منوی Start بر روی RUN کلیک کنید و فرمان REGEDIT راتایپ کنید و بر روی ok کلید کنید. در سمت چپ صفحه باز شده به ادرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE--->SYSTEM--->CurrentControlSet--->Control--->Windows
حالا در صفحه سمت راست بر روی گزینه CSDVersion دو بار کلیک کنید تا صفحه کوچک باز شود.عدد مریوطه در Value Data را به 300 تغییر دهید و ok را بزنید.(حالا پنجره ها را بسته و سیستم خود را یک بار ریستارت کنید)
**اگر xp سرویس پک 3 داشته باشید بهتر هست**
6-بعد از بالا امدن ویندوز فایل Rockstar Games Social Club را اجرا کنید. در پایین صفحه باز شده بر روی I Accept These Terms کلیک کنید.(اگر I Accept These Terms خاموش است متن را تا اخر بخوانید که I Accept These Terms روشن شود).در صفحه بعدی Log in Now را کلیک کنید.در صفحه بعد بر روی Skip Login کلیک کنید.اکنون با کلیک بر روی گزینه ی Play میتوانید بازی را اجرا کنید.:5:

رضا جنگنده
24-09-2009, 15:02

من كرك Razor 1911 رو هم ريختم ( البته اگر بگيد نحوه كرك كردن چه جوريه ممنون ميشم چون فايل هاي موجود در آن زياد است و لانچر هم در يك فايل زيپ مي باشد ) درايور كارت گرافيك رو هم نصب كردم
ویندوز شما چیه؟

رضا جنگنده
24-09-2009, 15:05
یه سوال:تو این هم میشه سوارهواپیما شد

tommy vercetti
24-09-2009, 15:28
یه سوال:تو این هم میشه سوارهواپیما شد

منظور شما تو این جی تی ای است ؟؟؟ ....

اگه منظورتون رو درست فهمیدم ... فکر نکنم ... یعنی با هواپیما جایی نداره که بری ...

بطور کلی اگه در بازی ای از جی تی ای چنین قابلیتی وجود داشته باشه صد در صد تو مراحل هم استفاده می شه ... ولی تو مراحل که نبود ... :21:

Transporter2009
24-09-2009, 15:41
ویندوز شما چیه؟
من ذكر كردم كه ويندوز من XP sp3 مي باشد ... خواهش مي كنم كمكم كنيد. تمام برنامه ها از جمله FrameWork 3.5 و Nvidia Driver update و Windows Live و بقيه نرم افزار ها رو هم ريختم ولي مشكلم هنوز حل نشدهو اينترنتم هم دايل آپه !
Please Help Meeeeeeeeeee :19:

amirpers
24-09-2009, 16:13
ممنون از دوستان که پاسخ دادند اما می خوام بدونم اگه بازی تو 60 درصد تموم میشه ، پس بقیه چهل درصد که میگن کارهای فرعی هست رو چه جوری باید انجام بدیم ؟ روی نقشه که چیزی نیست .

tommy vercetti
24-09-2009, 17:17
ممنون از دوستان که پاسخ دادند اما می خوام بدونم اگه بازی تو 60 درصد تموم میشه ، پس بقیه چهل درصد که میگن کارهای فرعی هست رو چه جوری باید انجام بدیم ؟ روی نقشه که چیزی نیست .

سلام دوستان ، چند نفر در مورد 100 % کردن بازی پرسیده بودند .
من لیست کامل کارهایی رو که باید برای 100 % لازمه رو می نویسم :
1. تمام مأموریت های اصلی
2. 30 فردی که در 3 شهر تحت تعقیب هستند .
3. 10 ماشینی که باید به جای مشخص برسونی ( لیتل جیکوب )
4. 10 ماشین که از طریق ایمیل باید برسونی
5. 30 مأموریت ماشین که از طریق پیامک دریافت می کنی
6. 9 مسابقه ی بروس رو ببری
7. همه ی 14 شخصی که تو خیابون وایسادند رو بری
8. همه ی کار های موجود در فون بوک رو برای دوستات انجام بدی
9. 200 پرنده رو بکشی !!
10. 50 تا پرش رو با موفقیت بری
11. توی اون مسابقات که با دستگاه است اول بشی ( همونی که توی لباس فروشی بالا شهر هست .)
12. هر مسابقه ای که با دوستات بتونی بری رو برنده بشی !!
امیدوارم که استفاده کرده باشید .
اگر چیزی رو جا انداختم بگید تصحیح می کنم .:27:

فکر کنم این مشکلت رو حل کنه ... :27:

Transporter2009
24-09-2009, 19:10
نقل قول:
نوشته شده توسط رضا جنگنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویندوز شما چیه؟

من ذكر كردم كه ويندوز من XP sp3 مي باشد ... خواهش مي كنم كمكم كنيد. تمام برنامه ها از جمله FrameWork 3.5 و Nvidia Driver update و Windows Live و بقيه نرم افزار ها رو هم ريختم ولي مشكلم هنوز حل نشدهو اينترنتم هم دايل آپه !
Please Help Meeeeeeeeeee [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

رضا جنگنده
24-09-2009, 19:16
Please Help Meeeeeeeeeee [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif برای من هم همین ارور رو می داد چون ویندوزم xpبود ولی وقتیsp3کردم درست شد.گرافیک و رم و سی پی یو تون به بازی می خوره؟اگه می خوره من نمی دونم مشکل چیه.

Transporter2009
24-09-2009, 22:00
برای من هم همین ارور رو می داد چون ویندوزم xpبود ولی وقتیsp3کردم درست شد.گرافیک و رم و سی پی یو تون به بازی می خوره؟اگه می خوره من نمی دونم مشکل چیه.

بله ، سيستم من براي اين بازي كم نمياره و خيلي هم به روزه كه امكان ايجاد اختلال 1 در 0 هست. مال من هم sp3 هست. كمكم كنيد. تو رو به خدا :41:

nois3
25-09-2009, 00:23
سلام
مسیر Save بازی کجاست؟

nois3
25-09-2009, 12:43
بله ، سيستم من براي اين بازي كم نمياره و خيلي هم به روزه كه امكان ايجاد اختلال 1 در 0 هست. مال من هم sp3 هست. كمكم كنيد. تو رو به خدا :41:

شما بازی رو بد نصب میکنید.
این بازی شما Help ی چیزی نداره؟:5:

Transporter2009
25-09-2009, 20:08
شما بازی رو بد نصب میکنید.
این بازی شما Help ی چیزی نداره؟:5:
من اين بازي رو همونطوري كه بقيه بازي ها رو نصب مي كنم ، نصب مي كنم و اين DVD هلپ نداره. شما نمي تونيد كمكم كنيد. اون پيام اوليه كه مربوط به TV و Multiplayer ميشه كه براي همه مياد ولي اون دوميه كار منو خراب كرده. فكر كنم براي استفاده كردن از كرك Razo 1191 باشه. ولي اگر كسي در اين باره اطلاعاتي داره در اختيار من هم بگذاره ممنون ميشم.

nois3
26-09-2009, 00:15
من اين بازي رو همونطوري كه بقيه بازي ها رو نصب مي كنم ، نصب مي كنم و اين DVD هلپ نداره. شما نمي تونيد كمكم كنيد. اون پيام اوليه كه مربوط به TV و Multiplayer ميشه كه براي همه مياد ولي اون دوميه كار منو خراب كرده. فكر كنم براي استفاده كردن از كرك Razo 1191 باشه. ولي اگر كسي در اين باره اطلاعاتي داره در اختيار من هم بگذاره ممنون ميشم.

شما 1 بار از این راه زیر نصب کن درس میشه.(من هم با این بازی مشکل داشتم)
اول تمام بر نامه های مربوط به GTA رو پاک کن مخصوصا Rockstar Games Social Club،بعدش یه ریستارت بده.

1- ابتدا DVD یک را درون دستگاه قرار داده و مراحل نصب را اغاز کنید بعد از اتمام DVD یک به ترتیب DVD های 2 - 3 و 4 از شماخواسته می شود که انها را درون دستگاه قرار دهید.بعد از اتمام DVD 4 از شما خواسته می شود تا دوباره DVD یک را درون دستگاه قرار دهید.(در اینجا ابتدا به اینتر نت کانکت شده سپس DVD یک را درون دستگاه گزاشته و نصب را تا اخر ادامه دهید. در پایان بر روی Finish کلیک کنید
3-فایلهای داخل Crack را در محل بازی کپی کنید.اما بازی را اجرا نکنید.
4-برنامهای 1_Nvidia Driver update و 2_Windows Live و 3_Net FrameWork 3.5 و 4_DirectX 10 یا 9 رو نصب کن.اما بازی را اجرا نکنید.
5-بعد از بالا امدن ویندوز فایل Rockstar Games Social Club را اجرا کنید. در پایین صفحه باز شده بر روی I Accept These Terms کلیک کنید.(اگر I Accept These Terms خاموش است متن را تا اخر بخوانید تا I Accept These Terms روشن شود).در صفحه بعدی Log in Now را کلیک کنید.در صفحه بعد بر روی Skip Login کلیک کنید.اکنون با کلیک بر روی گزینه ی Play و بعد ok میتوانید بازی را اجرا کنید.

Transporter2009
26-09-2009, 16:41
شما 1 بار از این راه زیر نصب کن درس میشه.(من هم با این بازی مشکل داشتم)
اول تمام بر نامه های مربوط به GTA رو پاک کن مخصوصا Rockstar Games Social Club،بعدش یه ریستارت بده.

3-فایلهای داخل Crack را در محل بازی کپی کنید.اما بازی را اجرا نکنید.
4-برنامهای 1_Nvidia Driver update و 2_Windows Live و 3_Net FrameWork 3.5 و 4_DirectX 10 یا 9 رو نصب کن.اما بازی را اجرا نکنید.
5-بعد از بالا امدن ویندوز فایل Rockstar Games Social Club را اجرا کنید. در پایین صفحه باز شده بر روی I Accept These Terms کلیک کنید.(اگر I Accept These Terms خاموش است متن را تا اخر بخوانید تا I Accept These Terms روشن شود).در صفحه بعدی Log in Now را کلیک کنید.در صفحه بعد بر روی Skip Login کلیک کنید.اکنون با کلیک بر روی گزینه ی Play و بعد ok میتوانید بازی را اجرا کنید.

ببنيد من وقتي DVD 4 رو تو دستگاه ميزارم خودش نصب تموم ميشه و نميگه كه DVD 1 رو وارد كنيد و يا به اينترنت متصل شويد. بعدش هم تو DVD من فقط Net FrameWork 3 هست و با همون هم حله البته تو اداره بابام 3.5 رو هم دانلود كردم ولي وقتي ميخوام بريزم ميگه بايد به اينترنت متصل بشي تا مراحل بعدي نصب دانلود بشه منم تو خونه دايل آپ دارم و نميتونم اونو نصب كنم اما اروري كه مربوط به فريم ورك ميشد با 3 برطرف شد.
ميخوام DVD رو عوض كنم شايد ناقص باشه چون بيشتر بازي هاي Best Game دانلودي هست و ممكنه خراب باشند.
به هر حال ممنون. اما اگر راه حل ديگه اي داشتيد بهم حتما بگيد.
با تشكر فراوان

nois3
27-09-2009, 13:15
ببنيد من وقتي DVD 4 رو تو دستگاه ميزارم خودش نصب تموم ميشه و نميگه كه DVD 1 رو وارد كنيد و يا به اينترنت متصل شويد. بعدش هم تو DVD من فقط Net FrameWork 3 هست و با همون هم حله البته تو اداره بابام 3.5 رو هم دانلود كردم ولي وقتي ميخوام بريزم ميگه بايد به اينترنت متصل بشي تا مراحل بعدي نصب دانلود بشه منم تو خونه دايل آپ دارم و نميتونم اونو نصب كنم اما اروري كه مربوط به فريم ورك ميشد با 3 برطرف شد.
ميخوام DVD رو عوض كنم شايد ناقص باشه چون بيشتر بازي هاي Best Game دانلودي هست و ممكنه خراب باشند.
به هر حال ممنون. اما اگر راه حل ديگه اي داشتيد بهم حتما بگيد.
با تشكر فراوان

اگر اولین بار که داشتید نصب میکردید بعد از DVD 4 -->DVD 1 رو نخواست.99% مشکل شما از بازی هستش.(به نظره من بازی شما دستکاری شده هست) شما بگرد دنبال نسخه ای که هیچ شرکتی دستکاری نکرده باشه.

mahyarSAMSUNG
28-09-2009, 02:36
بروبچ گل سلام . خواستم ببینم کسی سیو این بازی رو داره واسه ما ب آپلوده ؟ سیوش رو تا 30 درصد یا همین حدودا میخوام . اگه میشه این xliveش یادتون نره . ممنون بای

For The Horde
29-09-2009, 19:05
من HoJJaT_007 هستم .

یادش بخیر یه زمانی چه حالی میکردیم با این بازی

نظر کلی من در مورد این بازی :

یه بار بیشتر نمیشه تمومش کرد حتی من اومدم بار دوم تموم کنم به خاطر اچیومنت (گیر ندید من نسخه اورجینال دارم) ولی بازم نتونستم الان یهو یه حسی میگه دوباره برم نصب کنم بازی کنم :دی

از نظر گیم پلی معلومه از SA بهتره . از نظر گرافیک و صدام بهتره ..

ولی از نظر داستان به نظر من SA یه چیز دیگه بود . همون کار گروهیش که GANG داشتیم از اون خوشم میاد آخه عاشق بازی سوم شخص گروهی هستم مثلا یه اتوبوس ور میداشیت 7 نفرو سوار میکردی میرفتی منطقه Ballas ها (یادم رفته اسماشونو :دی)

کلا من با SA بیشتر از IV حال کردم :)

SIMON137
29-09-2009, 22:06
GTA IV را آنلاین بازی کنید

grand theft auto
29-09-2009, 22:10
من HoJJaT_007 هستم .

یادش بخیر یه زمانی چه حالی میکردیم با این بازی

نظر کلی من در مورد این بازی :

یه بار بیشتر نمیشه تمومش کرد حتی من اومدم بار دوم تموم کنم به خاطر اچیومنت (گیر ندید من نسخه اورجینال دارم) ولی بازم نتونستم الان یهو یه حسی میگه دوباره برم نصب کنم بازی کنم :دی

از نظر گیم پلی معلومه از SA بهتره . از نظر گرافیک و صدام بهتره ..

ولی از نظر داستان به نظر من SA یه چیز دیگه بود . همون کار گروهیش که GANG داشتیم از اون خوشم میاد آخه عاشق بازی سوم شخص گروهی هستم مثلا یه اتوبوس ور میداشیت 7 نفرو سوار میکردی میرفتی منطقه Ballas ها (یادم رفته اسماشونو :دی)

کلا من با SA بیشتر از IV حال کردم :)

به نظر من وایس سیتی یه چیز دیگه بود.
البته من بیشتر به خاطر اینکه خاطرات عالی ای ازش دارم(4 سال بازیش کردم،مخصوصا با برادرم که الان فوت کرده)
به نظر من برای اینکه جی تی ای ها رو با هم مقایسه کنید باید اینجوری نگاه کنید که اگه میتونستید برید توی بازی ترجیح میدادید توی کدوم یکی برید و جای کدوم شخصیت باشید(به نحوری که بدونید توی یه دنیای مجازی هستید اما نتونید برگردید)
آی وی هم خیلی وقته دیگه بازی نمیکنم.

For The Horde
30-09-2009, 20:55
وایس سیتی رو هیچوقت تموم نکردم هر وقت رفتم نشد :دی

keeker
05-10-2009, 06:32
ببخشید دوستان شما که همه تا آخرش رفتین و حالشو بردین ولی ما که هنوز تو کفش موندیم فکر میکنید با این مشخصات بتونم این بازی رو انجام بدم؟
CPU:1.6 GHz
RAM:1 GB
VGA:Ati"x1050" 512 MB

cescjoon
05-10-2009, 13:52
ببخشید دوستان شما که همه تا آخرش رفتین و حالشو بردین ولی ما که هنوز تو کفش موندیم فکر میکنید با این مشخصات بتونم این بازی رو انجام بدم؟
CPU:1.6 GHz
RAM:1 GB
VGA:Ati"x1050" 512 MB

نه متاسفانه

keeker
05-10-2009, 16:04
بابا ما رو که ناامید کردی رفت من الان خودمو از پشتبوم میندازم پایین لا اقل بگو کودومارو باید عوض کنم.:41:

Spaniuly
05-10-2009, 20:48
بابا ما رو که ناامید کردی رفت من الان خودمو از پشتبوم میندازم پایین لا اقل بگو کودومارو باید عوض کنم.:41:

دوست عزیز نیازی نیست خودت رو از پشت بوم بندازی پایین اگه گیم خور هستی به جای اینکه کلی خرج کامپیوتر بکنی می تونی کنسول XBOX360 بخری. بازی GTA IV روی PC جواب نمیده هرچقدر هم که کامپیوتر رو تقویت می کنی بازم با اشکال روبرو می شی دلیلش هم ساده هست بازی از روی XBOX360 پورت شده و چون خوب این کار انجام نشده اجرای بازی همراه با انواع و اقسام مشکلات هست مگه اینکه از کنسول خوشت نیاد و بخوای حتما کامپیوتر رو ارتقا بدی برای این کار باید یه 300 - 400 تومنی مایه تیله بکنی البته با هزینه کمتر هم می تونی بازی کنی ولی نه در کیفیت مطلوب و در حد کنسول. پس سعی کن انتخاب درستی بکنی تا بعدا افسوس نخوری.

موفق و پیروز باشی:40:

keeker
06-10-2009, 13:27
خوب دوست عزیز شما فکر میکنی خرید xbox 360 از ارتقا کامپیوتر پولش کمتر میشه؟در ضمن این همه آدم که اومدن بازی کردن چین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 3:

*QWERT*
06-10-2009, 13:47
خوب دوست عزیز شما فکر میکنی خرید xbox 360 از ارتقا کامپیوتر پولش کمتر میشه؟
آره.با این سیستمی که تو داری باید بالای 400 خرج کنی شایدم بیشتر.ولی میتونی بری یه 360 بخری نزدیک 290 تومن.بعد میشینی و از بازی کردن لذت میبری.

بازی از روی XBOX360 پورت شده
مگه نمیگفتن از روی PS3 پورت شده؟؟؟!!!
راستی میگن نسخه ps3 نورپردازی بهتری داره،درست میگن؟؟

B3HZ@D
06-10-2009, 13:51
شما باید یک حالی به این سیستم بدی....cpu شما برای این بازی ضعیفه...همچنین رم کامپیوتر شما...
اگه میخوای حتما اون رو بازی کنی پس یک خرجی می افته روی دستت...یا میخوای ارتقاء سیستم بده یا این که یک کنسول بگیر
...........

soltanmasoud007
06-10-2009, 18:46
من با این سیستم میتونم راحت بازی کنم یا نه:
cpu:core 2 due 2.13
ram:2 gig 800
vga:4850

*QWERT*
06-10-2009, 19:05
اصلا این بازی رو با هیچ سیستمی نمیشه راحت بازی کرد.مگه اینکه یه سری کار باید انجام بدی ببینی میشه یا نه.
کلا نسخه pc مشکل داره و به نظر من روی pc اصلا ارزش نداره نصب کنید.

Spaniuly
06-10-2009, 20:53
آره.با این سیستمی که تو داری باید بالای 400 خرج کنی شایدم بیشتر.ولی میتونی بری یه 360 بخری نزدیک 290 تومن.بعد میشینی و از بازی کردن لذت میبری.

مگه نمیگفتن از روی PS3 پورت شده؟؟؟!!!
راستی میگن نسخه ps3 نورپردازی بهتری داره،درست میگن؟؟

خیر از روی X360 پورت شده دوست عزیز

اصلا این بازی رو با هیچ سیستمی نمیشه راحت بازی کرد.مگه اینکه یه سری کار باید انجام بدی ببینی میشه یا نه.

100٪ تائید میشه سیستم های خانگی قوی هر چقدر هم که fps بالایی توی بنچ مارک بگیرن در حین بازی به دلایلی دچار افت فریم و مسائل عجیب غریب میشن. صحبت سر این نیست که سیستم های قوی نمی تونن به خوبی اجرا کنن. چرا می تونن ولی 100 تا مانع وجود داره که هر لحظه بالقوه هست که پیش بیاد. چون خشت اول رو بنا کج نهاده بازی بد پورت شده و تا ثریا کج رفته و هیچ چیزی نمی تونه این حفره رو پر کنه و از بین ببره. در کل همه اینها برای اون کسانی هست که حساس هستند به فرض خود من 3 بار دقیقا بازی رو تموم کردم Story ش رو و هر 3 بار هم برای جلوگیری از افت فریم در کمترین حد و کیفیت ممکن بازی کردم. با سیستمی که وارهد رو روی نرمال خیلی راحت می تونم بازی کنم این بازی رو که کیفیت پایین تری نسبت به کرایزس داره.

فقط آرزو می کنم شماره بعدی GTA برای PC مجزا ساخته بشه و گیم پد های کامپیوتر بهش بخوره و بشه Remap کرد. در واقع یک GTA San Andreas پیشرفته رو ببینیم.

mojtaba182003
06-10-2009, 21:43
از دوستان عزيز ملتمسانه كمك ميخوام

*QWERT*
06-10-2009, 21:47
از دوستان عزيز ملتمسانه كمك ميخوام

چه کمکی میخوای دوست عزیز؟شما که چیزی نخواستید؟؟

B3HZ@D
06-10-2009, 21:58

من مخالفم...هر چقدر هم که این بازی توی گرافیک و این جور چیزها مشکل داشته باشه ولی ارزش بازی کردن رو داره
اگه گرافیک بازی بده ولی بجاش گیم پلی و هوش مصنوعی بازی خوب کار شده
به نظر من هر چی باشه و هر مشکلی که داشته باشه حداقل ارزش یک بار تموم کردن رو داره

*QWERT*
06-10-2009, 22:13
من مخالفم...هر چقدر هم که این بازی توی گرافیک و این جور چیزها مشکل داشته باشه ولی ارزش بازی کردن رو داره
اگه گرافیک بازی بده ولی بجاش گیم پلی و هوش مصنوعی بازی خوب کار شده
به نظر من هر چی باشه و هر مشکلی که داشته باشه حداقل ارزش یک بار تموم کردن رو داره
امتیاز این بازی 10 شده،که شامل گرافیک هم میشه.
وقتی گرافیکش رو تا آخر بیاری پایین دیگه به چه دردی میخوره؛حداقل لذتی رو که کنسول داره pc نداره،تاره به اون همه افت فریم و لود نشدن تکسچرا اصلا نمیارزه.البته میگم این نظر منه اینم دلایلش بود.

mojtaba182003
06-10-2009, 22:18
اينجا

*QWERT*
06-10-2009, 22:23
اينجا
اینجا که گذاشتید تاپیک SA هست.:18:
شما منظورتون کدوم بازیه،IV یا SA؟

mojtaba182003
06-10-2009, 22:41
اینجا که گذاشتید تاپیک SA هست.:18:
شما منظورتون کدوم بازیه،IV یا SA؟

شرمندم از بس اونجا جوابمو ندادن اينجا گذاشتم

pcali
07-10-2009, 08:30
امتیاز این بازی 10 شده،که شامل گرافیک هم میشه.
وقتی گرافیکش رو تا آخر بیاری پایین دیگه به چه دردی میخوره؛حداقل لذتی رو که کنسول داره pc نداره،تاره به اون همه افت فریم و لود نشدن تکسچرا اصلا نمیارزه.البته میگم این نظر منه اینم دلایلش بود.

:5:
نظر شما قابل احترام من بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم اونم با گرافیک
نسبتا بالا اونهای که با بازی مشکل داشتن نمیدونستن چکار باید میکردن که
بازی با مشکل مواجه نشه در ضمن نسخه pc خیلی حال داد به طوری که من دو ماه
به این بازی ور رفتم من نمیدونم سیستم دوستان چی بود که با افت فریم مواجه بودن
بازی واقعا کیفیت عالی در نسخه pc داشت و از روی ps3 پورت شده بود نه xbox 360

oghtapost
07-10-2009, 15:36
یه سایت خوب واسه خرید iv با قیمت مناسب
کسی سراغ داره؟
ممنون

*QWERT*
07-10-2009, 15:43
یه سایت خوب واسه خرید iv با قیمت مناسب
واسه pc میخوای؟؟
همین p30world داره.

oghtapost
07-10-2009, 21:48
واسه pc میخوای؟؟
همین p30world داره.
والا من پیدا نکردم..

*QWERT*
07-10-2009, 21:53
والا من پیدا نکردم..
قبلا یه پ.خ واسم اومده بود که فروش همین gta iv از p30world بود.
راستی برو از مغازه بخر ارزونتره.

msh1362
11-10-2009, 09:16
تو مراحل آخر بازی، مرحله ای که باید Jimmy Pegorino رو بکشیم، وقتی با موتور از روی سکو پرش میکنه و پایه هلیکوپتر رو میگیره، پیغام میده که دکمه space رو پشت سر هم فشار بده تا بره داخل هلیکوپتر، ولی من هر چی اینکار رو میکنم فایده ای نداره و بعد از چند لحظه سقوط میکنه.

B3HZ@D
11-10-2009, 11:33
شما باید خیلی سریع دکمه space رو بزنین و همزمان جهت بالا یا همون W رو بزنین

monaj
12-10-2009, 08:53
تو مراحل آخر بازی، مرحله ای که باید Jimmy Pegorino رو بکشیم، وقتی با موتور از روی سکو پرش میکنه و پایه هلیکوپتر رو میگیره، پیغام میده که دکمه space رو پشت سر هم فشار بده تا بره داخل هلیکوپتر، ولی من هر چی اینکار رو میکنم فایده ای نداره و بعد از چند لحظه سقوط میکنه.

من هم همین مشکل رو دارم. با سرعت نور هم دکمه رو زدم. فایده ای نداشت. حتی کلید رو از space به M تغییر دادم تا بشه سریعتر انجام داد. ولی پس از 20 بار تکرار این مرحله آخرش هم نتونستم از هلیکوپتر بالا برم. آخرش بیخیالش شدم و ولش کردم.

FOURTH RETURN
13-10-2009, 12:16
من الان حول و حوش 51 درصد بازي رو رفتم اما اون مرحله اي رو كه با يه كاميون متوسط همراه يه نفر ديكه ميرويد جلوي يه سوله كنار دريا كه 3 4 تا قايق توشه مي ايستيد و هزار نفر ميريزن سرتون رو نتونستم رد كنم خيلي مرحله آشغاليه البته اون يارو رفيقش اكه نميره و بتونه از خودش دفاع كنه من كلك همشونو ميكنم اما اون بي عرضه ميميره و كار رو خراب ميكنه يه كدي نيست بزنم همشون بميرن?

B3HZ@D
13-10-2009, 13:45
من هم همین مشکل رو دارم. با سرعت نور هم دکمه رو زدم. فایده ای نداشت. حتی کلید رو از space به M تغییر دادم تا بشه سریعتر انجام داد. ولی پس از 20 بار تکرار این مرحله آخرش هم نتونستم از هلیکوپتر بالا برم. آخرش بیخیالش شدم و ولش کردم.

این قسمتش که کاری نداره...من همون دفعه اول تونستم برم توی هلیکوپتر...شما سریع کلید space و جهت بالا یا همون W رو بزن میره داخل هلیکوپتر

FOURTH RETURN
13-10-2009, 16:31
دوستان اون مرحله اي كه كفتم رو رد كردم خدا رو شكر

kinder
15-10-2009, 21:29
سلام من تو یکی از ماشین های استیو گیر کردم اون جایی که می گه یک comet رو باید بدزدی من نمیدونم کجا باید برم

Spaniuly
16-10-2009, 08:59
سلام من تو یکی از ماشین های استیو گیر کردم اون جایی که می گه یک comet رو باید بدزدی من نمیدونم کجا باید برم
من یادم میاد یه جای پارکینگ مانندی بود گوشه راست ته پارک کرده البته یه عکس هست راهنمایی ماشین های استیو از اون می تونی برای Locate کردن ماشینها استفاده کنی

*hamedkhatar*
16-10-2009, 10:21
سلام
من چند ماه پیش این بازی رو داشتم میکردم کلی از مراحلش رو هم رفته بودم
ولی به دلایلی بازی رو پاک کردم ویندوز هم عوض کردم
امروز باز هوس کردم بازی رو نصب کردم
از سیو ها کپی گرفته بودم
ولی وقتی برشون میگردونم اصلا سیوها رو قبول نمیکنه
من از این دو تا آدرس کپی گرفته بودم

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

آیا کار خاصی باید انجام بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Spaniuly
16-10-2009, 13:47

خوب از این عکس هم می تونی برای locate کردنش استفاده کنی.

pooryapilehvar
16-10-2009, 17:34
کسی سیو این بازی رو همراه با راهنماش می تونه بزاره

Mahdi/s
16-10-2009, 18:15
کسی سیو این بازی رو همراه با راهنماش می تونه بزاره سیو کل بازی تو همین تاپیک هست........از همین صفحه آخر شروع کن به گشتن.......یه 10-20صفحه بری ...پیداش میکنی....

MB3d
16-10-2009, 20:35
آقا یه سوال ما این همه پول در مییاریم واسه چی
چی گرونترین چیز تو این بازیه تا هدف باشه بخریم؟

mostafabad2007
17-10-2009, 08:01
کسی سیو این بازی رو داره راستي چرا توي بازي رمز كه ميزني تصوير دور سرش ميچرخه

BBNHFAK
17-10-2009, 16:55
کسی سیو این بازی رو داره راستي چرا توي بازي رمز كه ميزني تصوير دور سرش ميچرخه
شما احتمالا از کرک درست استفاده نکردین و بازی حالت drunk camera داره باید کرک Razor 1911 رو بریزین

----------------------------
ویرایش شد ...
یه سوال هم خودم داشتم من بازی رو که تموم کردم یه آیکن یه ماشین تو اون جزیره اومده که میگه گاراژه اون چیه؟

MB3d
17-10-2009, 19:05
آقا یه سوال ما این همه پول در مییاریم واسه چی
چی گرونترین چیز تو این بازیه تا هدف باشه بخریم؟
:19::19::19::19::19::19::19::19:

Mr.Vahid
17-10-2009, 21:03
دوستان مثل اینکه یه جی تی ای به صورت انحصاری واسه xbox در حال ساخته

ایا صحت داره

kinder
17-10-2009, 23:59
:19::19::19::19::19::19::19::19:
من شنیدم که اگر در طول بازی هیچ رمزی استفاده نکنی شاید بشه کاری کرد ولی نمیدونم چه کاری

kinder
18-10-2009, 00:00
دوستان مثل اینکه یه جی تی ای به صورت انحصاری واسه xbox در حال ساخته

ایا صحت داره
دو نسخه expantion به زودی برای gta iv داره میاد اما فقط برای xbox

Reza Azimy_RW
18-10-2009, 19:36
سلام
ببخشید رفقا این دسته رو چجوری میشه به بازی شناسوند ؟
من هر کاری کردم نشد توی پست اولم نوشته بود باید دو تا فایلو دانلود کنیم و ... ولی فایل از روی سرور حذف شده بود . میشه یکی یه لینک دیگه بده ؟ یا یه راه دیگه ای پیشنهاد کنه ؟
بینهایت ممنون

mohd
18-10-2009, 21:16
با سلام
من تازه این بازی رو نصب کردم و تصویر تکون میخوره
اگه میشه یه کرک خوب به من معرفی کنید

B3HZ@D
18-10-2009, 21:19
شما به این تاپیک مراجعه کنین...همون صفحه اول تاپیک کرک razor رو دانلود و استفاده کنین مشکلتون حل میشه

Yi Yi
18-10-2009, 21:50
سلام
ببخشید رفقا این دسته رو چجوری میشه به بازی شناسوند ؟
من هر کاری کردم نشد توی پست اولم نوشته بود باید دو تا فایلو دانلود کنیم و ... ولی فایل از روی سرور حذف شده بود . میشه یکی یه لینک دیگه بده ؟ یا یه راه دیگه ای پیشنهاد کنه ؟
بینهایت ممنون
بهتره از خود اقایی که پست اول تایپیک " مشکلات GTA IV " رو زحمت کشیده ایجاد کرده ( Beny_Nvidia ) ، فایل ها رو درخواست کنی.
با دسته ی XBOX 360 که من امتحان کردم، مشکلی نداشت و رانندگی و خلبانی و راه رفتن باهاش خیلی لذت بخشه!
شما بهتره آخرین پچ بازی رو هم بریزید و امتحان کنید.
لینک زیر هم روشی رو معرفی کرده :

morteza.m2n
19-10-2009, 11:14
سلام دوستان

سیو های بازی کجا ذخیره میشن من هرچی گشتم نتنستم پیدا کنم ویندوز عوض کردم سوام پرید.!!!

راستی تو او مرحله که بین dwayn و playboy یکی رو باید بکشی نظرتون چیه ؟ من که playboy رو کشتم

هم خونش درست و حسابی و میتونی سیو کنی اونجا، هم خیلی پررو بود من دو تاشونم یه بار کشتم دوباره لود

کردم دیدم playboy نامردتره اونو کشتم.کشتن هر کدوم تو ماجرای اصلی بازی تاثیر داره؟

شماره موبایل باحال یا سایت باحال تو بازی سراغ دارین بگین.

kinder
19-10-2009, 11:40
سلام دوستان

سیو های بازی کجا ذخیره میشن من هرچی گشتم نتنستم پیدا کنم ویندوز عوض کردم سوام پرید.!!!

راستی تو او مرحله که بین dwayn و playboy یکی رو باید بکشی نظرتون چیه ؟ من که playboy رو کشتم

هم خونش درست و حسابی و میتونی سیو کنی اونجا، هم خیلی پررو بود من دو تاشونم یه بار کشتم دوباره لود

کردم دیدم playboy نامردتره اونو کشتم.کشتن هر کدوم تو ماجرای اصلی بازی تاثیر داره؟

در ویستاC:\Users\------\Documents\rokstargame\savegame
نقطه چین ها هم اسم یوزرت هست

monaj
19-10-2009, 11:41
سلام دوستان

همون کشتن Playboy بهتره. علاوه بر اینکه آپارتمانش رو به چنگ میاری، میتونی با Dwayne رفیق بشی و بعدها اگه به کمک نیاز داشتی، بهش زنگ میزنی و چند تا از رفیقاش رو میفرسته کمکت.

KAKAESI
21-10-2009, 16:46
من اولین بار رفتم اون ساهپوست بیچاره رو کشتم بعد خیلی ناراحت شدم و سیوش نکردم ، دلم سوخت چون تنها خودش بود و هیچ کمکی نداشت و کشتنش بی رحمانه بود واسه همین بار دوم رفتم او پلی بوی نفهم رو کشتم و کلی هم حال کردم .
راستی دلیل اینکار چی بود ؟ من که از اینگلیسی سر در نمیارم اونجا چرا باید یک نفر رو برای کشتن انتخاب میکردیم ؟

شـیـفــو
21-10-2009, 16:48
من اولین بار رفتم اون ساهپوست بیچاره رو کشتم بعد خیلی ناراحت شدم و سیوش نکردم ، دلم سوخت چون تنها خودش بود و هیچ کمکی نداشت و کشتنش بی رحمانه بود واسه همین بار دوم رفتم او پلی بوی نفهم رو کشتم و کلی هم حال کردم .
راستی دلیل اینکار چی بود ؟ من که از اینگلیسی سر در نمیارم اونجا چرا باید یک نفر رو برای کشتن انتخاب میکردیم ؟

دقیقا منم همینطور ، نه فهمیدم چرا باد بین اونا یکنفر به هلاکت میرسید ، منم اول ساهی رو کشتم بعد پشیمون شدم رفتم پلی بوی رو کشتم . :)

Yi Yi
21-10-2009, 17:14
دقیقا منم همینطور ، نه فهمیدم چرا باد بین اونا یکنفر به هلاکت میرسید ، منم اول ساهی رو کشتم بعد پشیمون شدم رفتم پلی بوی رو کشتم اون 2 تا شریک بودن با هم که اتفاقاتی می افته و dwayne به زندان می افته و خیلی چیزها رو از دست میده. بعد از زندان هم رابطه ی این دو با هم سردتر از قبل ادامه پیدا می کنه تا وقتی که play boy ، دواین رو مزاحم تجارت خودش می بینه و به نیکو میگه بکشش. دواین هم می فهمه و به نیکو تلفن می زنه و ...

morteza.m2n
22-10-2009, 14:22
در ویستاC:\Users\------\Documents\rokstargame\savegame
نقطه چین ها هم اسم یوزرت هست

مال ویندوز ایکس پی رو میخوام.

morteza.m2n
23-10-2009, 13:14
من بازی رو 2 روز میشه تموم کردم، یه garage هست تو bohan که تو نقشه هم نشون داده میشه اونجا

چیکار باید کرد، درش هم باز نمیشه

کتی هم که مرد اه اه اه من که اصلا ازش خوشم نمیومد :2:

من میشل رو میخوام، میشلللللللللل میشلللللل.....

نمیشه دیدش؟ تو خیابون یا یه جایی؟ تو بعضی نقاط آیکون آدم هست اونا رو همشو رفتم، ولی هیچکدومشون میشل نبود....

T I M S A R
23-10-2009, 14:26
من بازی رو 2 روز میشه تموم کردم، یه garage هست تو bohan که تو نقشه هم نشون داده میشه اونجا

چیکار باید کرد، درش هم باز نمیشه

کتی هم که مرد اه اه اه من که اصلا ازش خوشم نمیومد :2:

من میشل رو میخوام، میشلللللللللل میشلللللل.....

نمیشه دیدش؟ تو خیابون یا یه جایی؟ تو بعضی نقاط آیکون آدم هست اونا رو همشو رفتم، ولی هیچکدومشون میشل نبود....

اون گاراژ استیو هستش دوست بروس... عکس و آدرس ماشین ها رو براتون اس ام اس میکنه و شما وقتی ماشین مورد نظر رو پیدا کردی میاری گاراژ تحویل میدی.

morteza.m2n
23-10-2009, 18:03
اون گاراژ استیو هستش دوست بروس... عکس و آدرس ماشین ها رو براتون اس ام اس میکنه و شما وقتی ماشین مورد نظر رو پیدا کردی میاری گاراژ تحویل میدی.

عجیبه من که بازی رو تموم کردم ولی تا حالا اس نداده، تو ایمیل هم که چیزی نیست!!!

شاید هم اس ام اس داده من پاک کردم. اولین ماشینی که باید ببریم چیه؟ کسی یادش هست؟

Yi Yi
23-10-2009, 18:50
عجیبه من که بازی رو تموم کردم ولی تا حالا اس نداده، تو ایمیل هم که چیزی نیست!!!

شاید هم اس ام اس داده من پاک کردم. اولین ماشینی که باید ببریم چیه؟ کسی یادش هست؟ \
دوستیتون با بروسی رو باید ببرید بالا تا با استیو آشنا بشید

4umbaz
23-10-2009, 23:06
من تو اجرای این بازی با مشکل افت فریم مواجهم و گیر گیر میکنه مشکلش چیه رمم 2 گیگه اگه پچی امده که درست شه بزارید روش ریختنشم زحمت بکشید
یا علی..

morteza.m2n
24-10-2009, 10:36
\
دوستیتون با بروسی رو باید ببرید بالا تا با استیو آشنا بشید

اس ام اس داده بود من ندیده بودم....

من تو اجرای این بازی با مشکل افت فریم مواجهم و گیر گیر میکنه مشکلش چیه رمم 2 گیگه اگه پچی امده که درست شه بزارید روش ریختنشم زحمت بکشید
یا علی..

مدل کارت گرافیکت و پردازندت ؟

بنچ مارک بگر ببین fps ات چنده ؟

تو این تاپیک ادامه بده

morteza.m2n
24-10-2009, 10:50
چند صفحه قبل یه عکس برای پیدا کردن ماشینها یکی از دوستان گذاشته بود که با نقشه ی اصلی بازی یکی نیست و پیدا کردن

ماشینهارو سخت تر میکنه این عکس بهتره :

BBNHFAK
24-10-2009, 16:14
تو این سایت می تونین همه چیز مخفی IV رو پیدا کنین
کافیه تیک اون موردی رو که نیاز دارین بزنین تا محلش رو نقشه مشخص شه مثل گوگل ارث(البته توسط همون هم ساخته شده)

kinder
24-10-2009, 17:57
چند صفحه قبل یه عکس برای پیدا کردن ماشینها یکی از دوستان گذاشته بود که با نقشه ی اصلی بازی یکی نیست و پیدا کردن

ماشینهارو سخت تر میکنه این عکس بهتره :

این عکس از همه بهتر هست

morteza.m2n
24-10-2009, 22:18
ماجرای اون قلب تو لیبرتی سیتی چیه؟ کسی چیزی دربارش میدونه ؟ همون قلب شهر

این دخترا که سوار میکنیم کنار خیابونا فقط برا رانندگی سوار میشن؟ جای دیگه ای نمیشه رفت باهاشون؟:31:

Mahdi/s
24-10-2009, 22:28
ین دخترا که سوار میکنیم کنار خیابونا فقط برا رانندگی سوار میشن؟ جای دیگه ای نمیشه رفت باهاشون؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجا میخوای باهاشون بری....:27::27::27::27::31::31::31:
====
شما سوار کن..برو جای خلوت بقیه اش حله....:31::31::31::31::31:

kinder
24-10-2009, 23:37
ماجرای اون قلب تو لیبرتی سیتی چیه؟ کسی چیزی دربارش میدونه ؟ همون قلب شهر

این دخترا که سوار میکنیم کنار خیابونا فقط برا رانندگی سوار میشن؟ جای دیگه ای نمیشه رفت باهاشون؟:31:
یه قلب تو مجسمه آزادی هست تو اون جزیره کوچیک که پایین نقشه درست وسط دریا هست با هلیکوپتر باید بری بالای مجسمه بعد بپری تو بالاترین بالاکن بعد از تو یکی از درهای بسته رد میشی و از نردبون میری بالا بقیشم خودت ببین بهت نمیگم:21:

kinder
24-10-2009, 23:39
کجا میخوای باهاشون بری....:27::27::27::27::31::31::31:
====
اینم ناگفته نماند که سرویس 70 دلاری و 50 دلاری از همه باحال تره:31:

morteza.m2n
24-10-2009, 23:56
کجا میخوای باهاشون بری....:27::27::27::27::31::31::31:
====

فكر بد نكني ميخوايم بريم پارك رستوران :21::31::31:

-----------------

يني دقيقا مثل ‌gta sa ?

یه قلب تو مجسمه آزادی هست تو اون جزیره کوچیک که پایین نقشه درست وسط دریا هست با هلیکوپتر باید بری بالای مجسمه بعد بپری تو بالاترین بالاکن بعد از تو یکی از درهای بسته رد میشی و از نردبون میری بالا بقیشم خودت ببین بهت نمیگم:21:

مرسي از توضيحات

از در بسته برم تو ؟‌

امتحان ميكنم ببينم چي ميشه....

اینم ناگفته نماند که سرویس 70 دلاری و 50 دلاری از همه باحال تره:31:

يكم بيشتر توضيح بده ....:27::21::31:

FOURTH RETURN
25-10-2009, 01:15
آقا اين مرحله كه بايد ديميتري رو بكشي خيلي ضد حاله من هزار بار رفتم نشد يا قايقه به هليكوبتر نميرسه يا ديميتري زود در ميره نكنه اين مرحله سركاريه?فقط يه بار تونستم سوار هليكوبتر بشم كه اونم تا خواستم به خودم بيام ديميتري در رفت بايد خودم هليكوبتر رو برونم يا جيكوب خودش ميرونه ? و من فقط شليك كنم? يا نه هم بايد برونم و هم شليك كنم?

morteza.m2n
25-10-2009, 09:28
آقا اين مرحله كه بايد ديميتري رو بكشي خيلي ضد حاله من هزار بار رفتم نشد يا قايقه به هليكوبتر نميرسه يا ديميتري زود در ميره نكنه اين مرحله سركاريه?فقط يه بار تونستم سوار هليكوبتر بشم كه اونم تا خواستم به خودم بيام ديميتري در رفت بايد خودم هليكوبتر رو برونم يا جيكوب خودش ميرونه ? و من فقط شليك كنم? يا نه هم بايد برونم و هم شليك كنم?

منظورت كشتن penguine ‌هست؟‌

ديميتري رو كه تو كشتي ميكشيم نه با هليكوپتر!

kinder
25-10-2009, 11:18
یكم بيشتر توضيح بده ....:27::21::31:
آخه نمیشه توضیح داد:27: خودت برو ببین یا اگر خواستی pm بده:21:

kinder
25-10-2009, 11:33
منظورت كشتن penguine ‌هست؟‌

ديميتري رو كه تو كشتي ميكشيم نه با هليكوپتر!
دیمیتری رو دوجور میشه کشت یکی تو کشتی که تو یکی از مراحل تلفن عمومی میگه برو بکشش یکی دیگه هم اگر اون مرحله ی تلفن عمومی رو نری رومن بهت زنگ میزنه میگه بیا تو کلیسا بعد میری تو کلیسا رومن داره ازدواج میکنه بعد که میان بیرون یه نفر از پشت به نیکو میگه که تکون نخور و گرنه رومن تو رو ترک میکنه(میکشمش) بعد نیکو دست اونو می پیچونه و یه تیر شلیک میشه بعدش هم نیکو تو مغزش تیر میزنه بعد صدای جیغ میاد برمیگرده میبینه رومن تیر خورده و مرده بعد شروع میکنه به شلیک کردن به اون یارو که مرده که لیتل جکوب میاد میگیرتش و میگه از این جا برو و استراحت کن بعد از یه مدت لیتل جکوب sms میزنه میگه اسلحه تهیه کن و آماده باش بعد هم زنگ میزنه و میرن افراد دیمیتری رو تعقیب میکنن و میرن سراغ دیمیتری تو یک کارخونه خراب و بعد از درگیری دیمیتری penrigo رو میکشه و فرار میکنه نیکو هم میپره روی هلیکوپتر اما میافته تو آب بعد سوار قایق میشه و میره دنبال دیمیتری بعد جکوب میادو نیکو سوار هلیکوپتر میشه و بعد تعقیب و گریز و نهایت مرگ دیمیتری
آخیش تموم شد خسته شدم:31:

morteza.m2n
25-10-2009, 11:58
آخه نمیشه توضیح داد:27: خودت برو ببین یا اگر خواستی pm بده:21:

ای وای

ینی از اینام داره این بازی...

چه فازی میده، چرا زودتر به من نگفتین :34::21: 500 تومنی که برا pc خرج کردم به خاطر gta iv ارزش اون سرویس 70 تومنی رو داره :21::21::27::34:

اون چیزاشون فقط تو pc لود نمیشه؟>.... :31: یا ps3 هم همینطوره؟ مثل فندک تو روشن کرددن مولوتو که تو pc لود نمیشه ولی تو ps3 میشه؟:27:

دیمیتری رو دوجور میشه کشت یکی تو کشتی که تو یکی از مراحل تلفن عمومی میگه برو بکشش یکی دیگه هم اگر اون مرحله ی تلفن عمومی رو نری رومن بهت زنگ میزنه میگه بیا تو کلیسا بعد میری تو کلیسا رومن داره ازدواج میکنه بعد که میان بیرون یه نفر از پشت به نیکو میگه که تکون نخور و گرنه رومن تو رو ترک میکنه(میکشمش) بعد نیکو دست اونو می پیچونه و یه تیر شلیک میشه بعدش هم نیکو تو مغزش تیر میزنه بعد صدای جیغ میاد برمیگرده میبینه رومن تیر خورده و مرده بعد شروع میکنه به شلیک کردن به اون یارو که مرده که لیتل جکوب میاد میگیرتش و میگه از این جا برو و استراحت کن بعد از یه مدت لیتل جکوب sms میزنه میگه اسلحه تهیه کن و آماده باش بعد هم زنگ میزنه و میرن افراد دیمیتری رو تعقیب میکنن و میرن سراغ دیمیتری تو یک کارخونه خراب و بعد از درگیری دیمیتری penrigo رو میکشه و فرار میکنه نیکو هم میپره روی هلیکوپتر اما میافته تو آب بعد سوار قایق میشه و میره دنبال دیمیتری بعد جکوب میادو نیکو سوار هلیکوپتر میشه و بعد تعقیب و گریز و نهایت مرگ دیمیتری
آخیش تموم شد خسته شدم:31:

عجب....

پس رومنم میمیره، چرا مال من یه جور دیگه تموم شده ؟ به کشتن playboy یا francis مربوط میشه؟

تو اون حالت دومی کتی زنده میمونه؟

تو بازی من کتی رو جلو کلیسا تو عروسی رومن کشتن. رومن هم الان زنده مونده

kinder
25-10-2009, 14:13
اینم یه عکس از قلب تو مجسمه

BBNHFAK
25-10-2009, 15:09
عجب....

پس رومنم میمیره، چرا مال من یه جور دیگه تموم شده ؟ به کشتن playboy یا francis مربوط میشه؟

تو اون حالت دومی کتی زنده میمونه؟

تو بازی من کتی رو جلو کلیسا تو عروسی رومن کشتن. رومن هم الان زنده مونده
نه به اونجایی مربوطه که پول یا انتقام رو انتخاب می کنید اگه پول رو انتخاب کنین رومن میمیره و اگه انتقام کیت میمیره و اون حالتی که شما رفتین انتقام بوده

FOURTH RETURN
25-10-2009, 17:33
نه خداي من من اسكناس رو انتخاب كردم يعني رومن ميميره? اي درد و بلاي رومن بخوره تو سر كيت

شـیـفــو
25-10-2009, 17:46
سیو 100% و ترینر برای پچ4 رو میخواستم .
( البته واسه خودم نمیخوام واسه رفیقم میخوام ، خودم 3ماه پیش تمومش کردم:20:)

Yi Yi
25-10-2009, 20:51
کسی می تونه لطف کنه این مرحله ی آخر ( مرحله ی کشتن Jimmy .p ) رو برام رد کنه. تو قسمتی که نیکو از هلیکوپتر اویزونه، مشکل دارم.) فقط کافیه jimmy .p رو بکشید.
اینم سیو بازی :

بعد از کشتن jimmy .p لطفا برید به یکی از خونه ها و بازی رو سیو کنید و فایل SGTA400 رو فشرده و آپلود کنید.
با تشکر!

morteza.m2n
25-10-2009, 23:23
نه به اونجایی مربوطه که پول یا انتقام رو انتخاب می کنید اگه پول رو انتخاب کنین رومن میمیره و اگه انتقام کیت میمیره و اون حالتی که شما رفتین انتقام بوده

کدومش یه سرفه نره به نظرت؟ کشته شدن رومن یا کتی؟ با رومن اگه زیاد دوست بشیم برامون ماشین میفرسته

کتی چطور؟ درجه ی دوستیمون بره بالا چه کاری میکونه؟

راستی کجا پول یا انتقام رو انتخاب میکنیم؟ من که چیزی یادم نمیاد،ن میدونم چطوری انتخاب کردم.

T I M S A R
26-10-2009, 00:31
کدومش یه سرفه نره به نظرت؟ کشته شدن رومن یا کتی؟ با رومن اگه زیاد دوست بشیم برامون ماشین میفرسته

کتی چطور؟ درجه ی دوستیمون بره بالا چه کاری میکونه؟

راستی کجا پول یا انتقام رو انتخاب میکنیم؟ من که چیزی یادم نمیاد،ن میدونم چطوری انتخاب کردم.

بنظرم اول دیمیتری رو بکشید بهتره چون کتی کار خاصی نمیکنه... تازه بعد از اینکه رومن بمیره باهاتون قطع رابطه میکنه.

FOURTH RETURN
26-10-2009, 12:19
بابا من كه نتونستم ديميتري ناجنس رو بكشم بخدا تمام تلاشمو كردم با بيشترين سرعت هم رفتم سوار قايق هم شدم و به هليكوبتر جيكوب هم رسيدم اما تا سوار هليكوبتر ميشم لامذهب بازي زيرنويس ميكنه ديميتري جيم زد! بابا يه خورده مهلت بده فكر كردي ما جت هستيم ? اصلا محاله بشه اين مرحله رو رد كرد تازه بشه رد هم بكني ارزش نداره وقتتو ساعتها براش تلف كني الا كد تقلبي باشه بزني تا ديميتري هلاك بشه بي همه كس من كه نميدونم اين بازي كد تقلب داره يا نه كسي اطلاع داشت منو خبر كنه ضمنا مسير سيوهاي بازي براي ويندوز xp‏ رو هم ميخوام

راستي به غير از سلاحهايي كه توي اسلحه فروشي هست اسلحه بدرد بخور ديكه اي هم توي بازي هست مثل ام 16 نارنجك اندار البته توي بازي ام 16 بدون نارنجك انداز هست شنيدم يه كدي هست بزني تانك هم بهت ميده راسته? البته يادم نيست شايد تانك توي نسخه قبلي بازي بود من شنيدم راست و دروغشو نميدونم يه سوال ديكه: اين هليكوبترهاي مسلسل دار نظامي رو كجا ميشه بدست آورد

كمك كنيد ديميتري دمارمو درآورد به من مسكين كمك كنيد ديميتري منو بدبخت كرد

اين اينفرنوس همون لمبوركينيه ?من كه يه بار بيشتر توي بازي رويتش نكردم اونم يكي باهام تماس كرفت نشونم داد

جاتون خالي يكي از اين دخترهاي كنار خيابوني رو سوار كردم بردم ته يه بنبست داخل ماشين يه حال حسابي به نيكو داد البته از روي لباس نه نيكو لباسشو در مياره نه دختره فقط اداشو در ميارن كساني كه هنوز دختر سوار نكردن ميتونن اونه به يه جاي خلوت مثل بنبست ببرن و وقتي بالاي صحفه اومد E‏ و اينتر رو بزنيد اونو بزنيدتا شروع بشه ميتونيد E‏ رو بزنيد تا از سه نوع سرويس يكي رو انتخاب كنيد

شـیـفــو
26-10-2009, 14:36
برادارا
سیو100% + آموزش انتقال برای پچ 4 در ویندوز ایکس پی
و
ترینر asi. میخواستم .
کمک کنید دیگه
ممنون .

redfild
26-10-2009, 14:49
دوستان سلام
راستش من GTA باز نبودم و ابته نیستم . فقط همیشه در حد اینکه رو سیستمم نصب بوده باشه باهاش درگیر بودم . اما این سری که تو XBOX-360 یکی از دوستان بازی کردم خیلی باهاش حال کردم .

دیروز رفتم این بازی رو خریدم و نصب کردم ، اما متاسفانه Texture های بازی بالا نمیاد ، حتی تو حالت مینیموم هم که همه چی رو پائین قرار دادم باز هم لود نمیشه و تقریبا 20 تا 30 ثانیه طول میکشه تا خیابون ها و ساختمونها و اینها بالا بیان .

حالا درخواست کمک :
1. اگه می تونید لطفا راهنماییم کنید .
2. اگر تاپیکی مربوط به حل مشکلات هست لینکش رو زحمت بکشید چون سرچ می کنم جواب نمی گیرم .

توضیحات :
سیستم رو رو حالت پایین ترین گرافیک تنظیم کردم . درایور کارت گرافیک رو. پاک کردم و دوباره نصب کردم ( به همون صورت که راک استار بیانیه افاضات فرموده بودن )
بعد هم اینکه نمیدونم آخرین پچ ها نصب هست یا نه . فقط چهارتا DVD هست که کرک هم اتوماتیک نصب می کنه ، یعنی در حقیقت نسخه کرک شده رو لود می کنه .

سیستم من :
CPU:INTEL E6550 2.4
RAM:1GIG 1066
VGA : Geforce 9600 512 , 256 pin

ممنونم

FOURTH RETURN
26-10-2009, 15:36
رمت كمه حداقل دوتاش كن بقيه شون خوبه

morteza.m2n
26-10-2009, 19:10
بنظرم اول دیمیتری رو بکشید بهتره چون کتی کار خاصی نمیکنه... تازه بعد از اینکه رومن بمیره باهاتون قطع رابطه میکنه.

من که تمومش کردم یه هفته ای میشه..... کتی مرد.....

FOURTH RETURN !!! چه خبرته ؟ چرا همش پشت سر هم پست میدی؟!!!! 5 تا پشت سر هم پست

دادی!!!!!

FOURTH RETURN
27-10-2009, 12:55
آقا من كدهاي تقلب بازي رو جستم اما اون كدي كه ميخواستم توشون نبود من يه كد براي كشتن دشمنام مثل ديميتري كه دمارمو درآورده ميخوام يا يه كد كه يك مرحله رو برات رد كنه

آقا Lamborgini‏ از كجا بدست بيارم? من يه بار بيشتر نديدمش كد تقلبي هم كه اين خودرو رو جلوت سبز كنه نجستم

Killzone2
27-10-2009, 13:29
لامبورگینی که نداره!!!ولی این رمزها رو کامل گذاشتم ببین به کارت میاد.
رمز های Grand Theft Auto IV:
رمز ها رو در موبایل نیکو وارد کن:
پول-خون-تعمیر ماشین:4825550100
اسلحه نوع اول:4865550100
اسلحه نوع دوم:4865550150
بالا رفتن درجه پلیس:2675550100
پایین رفتن درجه پلیس:2675550150
ماشین ها:
APH:3595550100 - COGNOSCENTI:2275550142 - COMET:2275550175 - BUFALO:2275550100 - JET MAX:9385550100 - NRG-900:6255500100 - SANCHEZ:6255500150 - SUPER GT:227550168 - TURISMO:2275550147 - VDW:4685550100

محمد ه ف
27-10-2009, 13:42
سلام بچه ها
من تازه IV رو گرفتم ولی وقتی می خوام سیو کنم میرم دم تختم و E رو می زنم میره تو قسمت لایو و ان لاین این جور چیزا ولی سیو رو نمی اره تا من سیو کنم
کمکم کنید

T I M S A R
27-10-2009, 15:00
آقا من كدهاي تقلب بازي رو جستم اما اون كدي كه ميخواستم توشون نبود من يه كد براي كشتن دشمنام مثل ديميتري كه دمارمو درآورده ميخوام يا يه كد كه يك مرحله رو برات رد كنه

همچین کدی وجود نداره...

سلام بچه ها
من تازه IV رو گرفتم ولی وقتی می خوام سیو کنم میرم دم تختم و E رو می زنم میره تو قسمت لایو و ان لاین این جور چیزا ولی سیو رو نمی اره تا من سیو کنم
کمکم کنید

شما باید یه پروفایل بسازید توی لایو...

FOURTH RETURN
27-10-2009, 17:02
سلام كيلزون2 يه بار توي بازي بودم كه يه نفر كه اسمش يادم نيست به موبايل نيكو زنك زد و آدرس يه ماشين رو بهم داد كه وقتي سوارش ميشدي اسمش اينفرنوس infernus‏ بود نميدونم يه مدل لمبوركيني بود يا نه اما عجيب شبيه لمبوركيني 2008 بود زرد بود و از تمام ماشينهاي بازي تندتر ميرفت انقدر تند ميرفت كه نميشد كنترلش كرد اما حيف كه همون يه بار ديدمش راستي نميشه يه ماشين رو يه جايي قرار داد كه اونو بعد از اينكه از بازي خارج ميشي هم داشته باشي? اون كدها رو هم همشونو دارم به غير از اينا كدي هست?

Killzone2
27-10-2009, 20:22
سلام كيلزون2 يه بار توي بازي بودم كه يه نفر كه اسمش يادم نيست به موبايل نيكو زنك زد و آدرس يه ماشين رو بهم داد كه وقتي سوارش ميشدي اسمش اينفرنوس infernus‏ بود نميدونم يه مدل لمبوركيني بود يا نه اما عجيب شبيه لمبوركيني 2008 بود زرد بود و از تمام ماشينهاي بازي تندتر ميرفت انقدر تند ميرفت كه نميشد كنترلش كرد اما حيف كه همون يه بار ديدمش راستي نميشه يه ماشين رو يه جايي قرار داد كه اونو بعد از اينكه از بازي خارج ميشي هم داشته باشي? اون كدها رو هم همشونو دارم به غير از اينا كدي هست?
سلام.فکر کنم اونو میگی که پشتش اگزوز گنده داره رو میگی اره؟اون تو بازی تو شهر دو تو یکی از پارکینگ ها است.ولی یه مدت میدونستم کجا بود بعد یادم رفت!چون چند وقط سراغ این بازی نرفته بودم.
والا من که همین کد ها رو میدونم هست.فکر نکنم دیگه کدی داشته باشه.

Yi Yi
27-10-2009, 21:09
کسی می تونه لطف کنه این مرحله ی آخر ( مرحله ی کشتن Jimmy .p ) رو برام رد کنه. تو قسمتی که نیکو از هلیکوپتر اویزونه، مشکل دارم.) فقط کافیه jimmy .p رو بکشید.
اینم سیو بازی :

بعد از کشتن jimmy .p لطفا برید به یکی از خونه ها و بازی رو سیو کنید و فایل SGTA400 رو فشرده و آپلود کنید.
با تشکر!
کسی نیست بتونه اینجارو برام رد کنه؟

morteza.m2n
27-10-2009, 22:48

چه مشکلی؟ این که خیلی سادست. زود زود space رو بزن میره تو هلیکوپتر...

من مه نمیدونم چطوری از سیوها بکاپ بگیرم وگرنه میرفتم برات. میندوزم هم ایکس پی هست.

kinder
28-10-2009, 00:01
این سیو های منه

فکر میکنم سیو دومی موقع انتخاب بین پول و انتقام باشه و سومی بعد از کشتن دیمیتری (من انتقام رو انتخاب کردم)

Hamid110
28-10-2009, 01:08
سلام . .

من تازه این بازی رو نصب کردم . .

نمیدونم چرا بعضی مواقع تصویر همش این ور و اون ور میره . . که سر آدم رو درد میاره . و ماشینی که سوار میشم . . خودش گاز میخوره و کنترلش دست من نیست . . راهی برای حل این مشکل هست . .؟

در ضمن اون اول های بازی که باید بری کاقینت . . من میرم توی کافینت . . و بعد میرم جلوی اون صاحب کافینت . . و بعد میگه برو به سمت کامپیوتر . . اما هیچ کار نمیشه کرد . . در مورد این مرحله هم توضیح میدید . .

ممنون . .

T I M S A R
28-10-2009, 03:23
سلام . .

من تازه این بازی رو نصب کردم . .

نمیدونم چرا بعضی مواقع تصویر همش این ور و اون ور میره . . که سر آدم رو درد میاره . و ماشینی که سوار میشم . . خودش گاز میخوره و کنترلش دست من نیست . . راهی برای حل این مشکل هست . .؟

در ضمن اون اول های بازی که باید بری کاقینت . . من میرم توی کافینت . . و بعد میرم جلوی اون صاحب کافینت . . و بعد میگه برو به سمت کامپیوتر . . اما هیچ کار نمیشه کرد . . در مورد این مرحله هم توضیح میدید . .

ممنون . .

شما میری کنار یکی از کامپیوترها و دکمه e رو میزنی.بعد برای خودتون یک ایمیل میسازید که بعضی از ماموریت ها رو از طریق ایمیل بهتون میده.

Yi Yi
28-10-2009, 07:42
چه مشکلی؟ این که خیلی سادست. زود زود space رو بزن میره تو هلیکوپتر...

من مه نمیدونم چطوری از سیوها بکاپ بگیرم وگرنه میرفتم برات. میندوزم هم ایکس پی هست. این کارو صد بار انجام دادم نشد که نشد.
شما از چه پچی استفاده می کنی؟ اگه از 1.0.03 استفاده میکنی، برو به my documents ، بعد rockstargame و بعد پوشه ی savegames . اونجا هر چی فایل که اول اسمش SGTA ست رو کات کن یا دیلیت کن. بعد سیو من رو بریز. بعد برو به بازی و مرحله رو رد کن و بعد برو به خونه و بازی رو سیو کن. بعد دوباره برو به مسیر بالا و فایل SGTA400 رو برای من بفرست.

این سیو های منه
کد:
فکر میکنم سیو دومی موقع انتخاب بین پول و انتقام باشه و سومی بعد از کشتن دیمیتری (من انتقام رو انتخاب کردم)

ممنون. ولی من می خوام بازی اونجوری که من تعیین کردم، پیش رفته باشه. می تونید از سیو من استفاده کنید و مرحله رو رد کنید و سیو کنید و برای من بفرستید؟

BBNHFAK
28-10-2009, 13:41
سوال 1:توی مجسمه آزادی یه شبه قلب هست اون چیه؟؟؟
سوال2: من یه عکس هایی از IVدیدم که میشه از اون گاراژها ماشین خرید ولی واسه من فقط یه گاراژ رو نقشه هست که اونم هیچ کاری نمیشه باهاش کرد(درش بستس)

137577
28-10-2009, 14:37
آقا ما وقتی این بازی رو اجرا می کنیم،سر نیکو هی گیج می خوره و نمیشه بازی کرد،اشکال از کجاست؟
وبلاگ من:----------.blogsky.com
حتما یه سری بهش بزنین.

Mahdi/s
28-10-2009, 17:30
سوال 1:توی مجسمه آزادی یه شبه قلب هست اون چیه؟؟؟هیچی....قلب تپنده....همین.......

سوال2: من یه عکس هایی از IVدیدم که میشه از اون گاراژها ماشین خرید ولی واسه من فقط یه گاراژ رو نقشه هست که اونم هیچ کاری نمیشه باهاش کرد(درش بستس)من خودم هنوز نرسیدم...ولی از بس بچه ها اینجا پرسیدن دیگه حفظ شدم.....مثل اینکه یکی عکس ماشین رو برات میفرسته تو هم میری میدوزدیش ...میری دمه گاراژ....
====
بچه ها حرف منو چک کنید اگر اشتباه بود درستشو به دوستمون بگید....

kinder
28-10-2009, 17:41
سوال 1:توی مجسمه آزادی یه شبه قلب هست اون چیه؟؟؟
سوال2: من یه عکس هایی از IVدیدم که میشه از اون گاراژها ماشین خرید ولی واسه من فقط یه گاراژ رو نقشه هست که اونم هیچ کاری نمیشه باهاش کرد(درش بستس)
2-اون گاراژی که تو نقشه هست گاراژ استیو هست و با افزایش دوستی با بروس , بروس تو رو با استیو آشنا میکنه بعد از اون استیو برات sms میفرسته اسم ماشین و مکان حدودیش رو میگه و بعد از این که تمام ماشین های گفته شده رو دزدیدی در گاراژ برای همه ماشین ها باز میشه و همه ماشین ها رو ازت میخره
محل ماشین ها:

kinder
28-10-2009, 20:19
ممنون. ولی من می خوام بازی اونجوری که من تعیین کردم، پیش رفته باشه. می تونید از سیو من استفاده کنید و مرحله رو رد کنید و سیو کنید و برای من بفرستید؟
اینم سیو خودتون بعد از کشتن jimmy pegorino

Hamid110
28-10-2009, 22:21
شما میری کنار یکی از کامپیوترها و دکمه e رو میزنی.بعد برای خودتون یک ایمیل میسازید که بعضی از ماموریت ها رو از طریق ایمیل بهتون میده.

سلام . .

ممنون . . کرک خودم رو نصب کردم . . درست شد ./ . بار اول بد نصب کرده بودم . .

===========
بعد از اون مرحله کافینت . . یک مرحله هست که میرم کنار بندر شهر . . و باید برم یک ماشین پلیس پیدا کنم . . من ماشین پلیس میگیرم . . اما توی شبکه ی پلیس ها نمیره . . میشه بگید باید چیکار کنم . .

در ضمن چه جوری میشه صحبت های افراد رو توی بازی. . فارسی کرد. . یا مثلا کتابچه ای چیزی داره . . ؟؟

ممنون . .

BBNHFAK
29-10-2009, 12:26
2-اون گاراژی که تو نقشه هست گاراژ استیو هست و با افزایش دوستی با بروس , بروس تو رو با استیو آشنا میکنه بعد از اون استیو برات sms میفرسته اسم ماشین و مکان حدودیش رو میگه و بعد از این که تمام ماشین های گفته شده رو دزدیدی در گاراژ برای همه ماشین ها باز میشه و همه ماشین ها رو ازت میخره
محل ماشین ها:

ممنون از جوابتون ولی من یه عکس هایی دیده بودم که کلی از این گاراژ ها تو مپ هست و میشه از اون ها ماشین خرید

FGi
29-10-2009, 13:27
باسلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

بنده حدود 60 درصد بازی را گذرانده ام ولی حال وقتی میخواهم وارد بازی شوم ، وارد نمیشود

من از کرک Razor 1911 استفاده میکردم و وقتی روی آیکون GTA کلیک می کنم نام RAzor 1911 نمیان میشود ولی دیگر هشچ اتفاقی نمی افتد.

دوستان اگر راه حل را میدانند ممنون میشوم راهنمایی کنند.

بای بای

SPY.07
29-10-2009, 15:39
من کلا مشکلم اینه که خطوط یکپارچه نستن ! به عکس ها دقت کنید :

اصل عکس:

رزولوشن روی 1024x768هست. بیشتر از این هم مانیتورم نمیکشه :31:. تنظیمات خاصی داره برای رفع این مشکل ؟

FOURTH RETURN
29-10-2009, 18:51
آقا هر كي ديميتري رو با هليكوبتر دنبال كرد و كشت يه سيو ازش برام بذاره

Yi Yi
29-10-2009, 21:01
یکی از علت هاش پشتیبانی نکردن این بازی از anti aliasing ـه و برای همه همین طوره.

FOURTH RETURN
30-10-2009, 00:31
اصلا ميرم يه بازي جديد بخرم بيكارم وقتمو بيخود صرف كشتن ديميتري كنم? واقعا دوست دارم سازندكان اين بازي رو با دستام خفه كنم بابا اينم شد مرحله? اين كه نميشه ردش كرد تعجب ميكنم كسي اين مرحله رو رد كرده باشه دارم ديوونه ميشم خدا

BBNHFAK
30-10-2009, 11:32
آقا هر كي ديميتري رو با هليكوبتر دنبال كرد و كشت يه سيو ازش برام بذاره
من کشتمش اگه بگین سیو رو باید از کجا بگیرم براتون میزارم تقریبا 73 % بازی رو کامل کردم

redfild
30-10-2009, 16:47
دوستان کسی میدونه چطوری میشه تو نسخه PC تاکسی گرفت ؟ ( مسلما کسی میدونه:18: ) آخه مثه کنسول واسه تاکسی ها سوت نمیزنه !:11:

kinder
30-10-2009, 17:08

اصل عکس:

رزولوشن روی 1024x768هست. بیشتر از این هم مانیتورم نمیکشه :31:. تنظیمات خاصی داره برای رفع این مشکل ؟

سیستمتون چیه؟ اگر یک بنچ هم بذارید بهتره

kinder
30-10-2009, 17:10
دوستان کسی میدونه چطوری میشه تو نسخه PC تاکسی گرفت ؟ ( مسلما کسی میدونه:18: ) آخه مثه کنسول واسه تاکسی ها سوت نمیزنه !:11:
وقتی که یک تاکسی رد میشه E رو بزن سوت میزنه اگر تاکسی خالی باشه توقف میکنه اگر کسی توش باشه میره

T I M S A R
30-10-2009, 17:41
وقتی که یک تاکسی رد میشه E رو بزن سوت میزنه اگر تاکسی خالی باشه توقف میکنه اگر کسی توش باشه میره

اگر f رو نگه دارید مسافر رو پیاده میکنه.

Yi Yi
31-10-2009, 08:51
دوستان کسی میدونه چطوری میشه تو نسخه PC تاکسی گرفت ؟ ( مسلما کسی میدونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) آخه مثه کنسول واسه تاکسی ها سوت نمیزنه !
با دسته ی XBOX 360 چه جوری میشه برای تاکسی گرفتن سوت زد؟

monaj
31-10-2009, 11:02
اصلا ميرم يه بازي جديد بخرم بيكارم وقتمو بيخود صرف كشتن ديميتري كنم? واقعا دوست دارم سازندكان اين بازي رو با دستام خفه كنم بابا اينم شد مرحله? اين كه نميشه ردش كرد تعجب ميكنم كسي اين مرحله رو رد كرده باشه دارم ديوونه ميشم خدا

به نظر من سخت ترین کار تو این بازی تعقیب یک هلیکوپتر دیگه به وسیله هلیکوپتره. سختی این مرحله هم به خاطر همینه. چون باید با هلیکوپتر از میون آسمونخراش ها تعقیب رو انجام بدی.

Yi Yi
31-10-2009, 11:20
به نظر من سخت ترین کار تو این بازی تعقیب یک هلیکوپتر دیگه به وسیله هلیکوپتره. سختی این مرحله هم به خاطر همینه. چون باید با هلیکوپتر از میون آسمونخراش ها تعقیب رو انجام بدی.
این بازی چون ذاتا برای کنسول درست شده، کنترلش هم با دسته راحت تر از کیبرده. با دسته کنترل هلیکوپتر آسونه.

T I M S A R
31-10-2009, 12:10
با دسته ی XBOX 360 چه جوری میشه برای تاکسی گرفتن سوت زد؟

فکر کنم LB رو باید بزنی...

این بازی چون ذاتا برای کنسول درست شده، کنترلش هم با دسته راحت تر از کیبرده. با دسته کنترل هلیکوپتر آسونه.

کاملا تایید میشه.من هم با کنسول هم با pc این بازی رو رفتم.کنترل توی کنسول خیلی بهتره ولی توی گرافیک جلوی پی سی حرفی واسه گفتن نداره.

Hirad HRD
31-10-2009, 22:04
دوستان من xbox دارم یک بازی گرفتم به اسمGTA Episodes From Liberty city داستانش چیه مگه قرار بود بیاد من که منتظرش نبودم برای همین فعلاً تو دستگام نگذاشتم میشه بگین جریان چیه :18:

Reza Azimy_RW
31-10-2009, 22:24
سلام دوستان
توي مرحله IN MORNING ( توي لودينگ مينويسه ) توي درصد 61.80 اقاي
Little Jacob بهت زنگ ميزنه و روي نقشه يه علامت ابي ميزنه و زير صفحه مينويسه :
Jacob Is Wating For You In Car ...
ولي وقتي ميرم اونجا نه ماشيني هست که کسي توش باشه نه چيزي . هيچ اطفاقي هم نميافته . بايد چيکار کرد ؟

Hamid110
31-10-2009, 23:03
سلام . .

دوستان میشه در مورد مرحله B توضیح بدید . .

اونجا که باید یک ماشین پلیس بگیریم . . من نمیدونم باید چیکار کرد . . ؟

ممنون . .

T I M S A R
31-10-2009, 23:10
سلام . .

دوستان میشه در مورد مرحله B توضیح بدید . .

اونجا که باید یک ماشین پلیس بگیریم . . من نمیدونم باید چیکار کرد . . ؟

ممنون . .

شما به 911 زنگ بزنید و وقتی پلیس اومد ماشینش رو بدزدید.

FOURTH RETURN
01-11-2009, 13:17
آقا من بايد بخاطر كشتن ديميتري يه دسته بخرم تا شايد بشه هليكوبتر رو خوب كنترل كرد اما اكه با دسته هم نشد بيخيال اين بازي ميشم يه سوال: ميشه بازي رو دوباره از اول شروع كنم و بازي رو از يه راه ديكه برم تا نخواد ديميتري رو با هليكوبتر بكشم? اون قضيه كبوترها كه توي بازي هستند رو كسي ميدونه?

T I M S A R
01-11-2009, 14:34
آقا من بايد بخاطر كشتن ديميتري يه دسته بخرم تا شايد بشه هليكوبتر رو خوب كنترل كرد اما اكه با دسته هم نشد بيخيال اين بازي ميشم يه سوال: ميشه بازي رو دوباره از اول شروع كنم و بازي رو از يه راه ديكه برم تا نخواد ديميتري رو با هليكوبتر بكشم? اون قضيه كبوترها كه توي بازي هستند رو كسي ميدونه?

بازی دوتا پایان داره که ماموریت آخر توی دوتاشون کاملا شبیه همه فقط بجای دیمیتری شما یکی دیگه رو میکشید.

FOURTH RETURN
01-11-2009, 14:50
آقا من هر جي جستجو ميكنم فايلي به نام savegame ‎‏ نميبينم همه جارو توي هاردم جستجو كردم اما نبود علتش رو ميدونيد?

FOURTH RETURN
01-11-2009, 15:04
اون كسي كه به جاي ديميتري بايد بكشيم رو هم بايد با هليكوبتر دنبال كنيم? ميشه توضيح بديد از كدوم مرحله بايد شروع كنم تا ديميتري به تورم نخوره? جندتا مرحله هست كه شما رو از دو تا مورد بايد يكي رو انتخاب كنيد تا اونجا كه يادمه يكيش انتخاب بين كشتن playboy‏ و يه نفر كه اسمش يادم نيست يكي انتخاب بين كشتن و نكشتن يه نفر كه اسم اون هم يادم نيست و يكي هم انتخاب بين اسكناس و انتقام من الان شصت و دو سي دهم درصد بازي رو رفتم

rezadevilmaycry
01-11-2009, 15:07
سلام دوستان
توي مرحله IN MORNING ( توي لودينگ مينويسه ) توي درصد 61.80 اقاي
Little Jacob بهت زنگ ميزنه و روي نقشه يه علامت ابي ميزنه و زير صفحه مينويسه :
Jacob Is Wating For You In Car ...
ولي وقتي ميرم اونجا نه ماشيني هست که کسي توش باشه نه چيزي . هيچ اطفاقي هم نميافته . بايد چيکار کرد ؟
اگر حدثم درست باشه باید یک ماشین ورداری و بری جلویه علامت آبیه و بوق میزنی که باید مشکلت حل بشه ...
Jacob Is Wating For You In Car البته این که نوشته جیکوب داخل ماشین منتظرته نمیدونم چی میشه باید همونجا باشه اگرم نه همونکارو امتحان کن(بعضی اوقات اینطوری میشه ..واسه ی منم اینطوری شده توی بازی خدای جنگ که مجبور شدم دوباره از اول برم)

FOURTH RETURN
01-11-2009, 15:10
اون كسي كه به جاي ديميتري بايد بكشيم رو هم بايد با هليكوبتر دنبال كنيم? ميشه توضيح بديد از كدوم مرحله بايد شروع كنم تا ديميتري به تورم نخوره? جندتا مرحله هست كه شما رو از دو تا مورد بايد يكي رو انتخاب كنيد تا اونجا كه يادمه يكيش انتخاب بين كشتن playboy‏ و يه نفر كه اسمش يادم نيست يكي انتخاب بين كشتن و نكشتن يه نفر كه اسم اون هم يادم نيست و يكي هم انتخاب بين اسكناس و انتقام من الان شصت و دو سي دهم درصد بازي رو رفتم

Reza Azimy_RW
01-11-2009, 16:19
اگر حدثم درست باشه باید یک ماشین ورداری و بری جلویه علامت آبیه و بوق میزنی که باید مشکلت حل بشه ...
Jacob Is Wating For You In Car البته این که نوشته جیکوب داخل ماشین منتظرته نمیدونم چی میشه باید همونجا باشه اگرم نه همونکارو امتحان کن(بعضی اوقات اینطوری میشه ..واسه ی منم اینطوری شده توی بازی خدای جنگ که مجبور شدم دوباره از اول برم)
مرسی از جوابتون
میرم امتحان کنم ببینم چی میشه . دو بار این مرحله رو رفتم هر دو بار این مشکل پیش اومد .

FOURTH RETURN
02-11-2009, 13:36
قضيه كبوترها رو ميدونيد? اون قلب توي مجسمه آزادي رو بايد جكار كنم?

Killzone2
02-11-2009, 13:46
قضيه كبوترها رو ميدونيد? اون قلب توي مجسمه آزادي رو بايد جكار كنم?
کبوترها حدود 200 تا هستند که اگر همه رو بزنی به کامل شدن درصد بازی برای 100 درصد شدن کمک میکنه.
در مورد قلب تپنده توی مجسمه هم باید بگم که یه جور جزو مخفی های بازی به حساب میاد کار خاصی هم نمیخواد فقط باید نگاه کنی و لذت ببری!

SPY.07
02-11-2009, 18:23
آقا این بازی بعد از ویندوز عوض کردن میاد ؟
San Andreas که میومد... حالا ندارم دوباره نصبش کنم !

FOURTH RETURN
02-11-2009, 18:52
سوال: توي اينترنت كه ميرم فقط حروف و نقطه رو ميتونم توي آدرس بار بنويسم اما علامتها رو نميتونم بنويسم مثلا اسلش نميتونم بذارم علتش رو ميدونيد? ميشه رفعش كرد? منظورم اينترنت بازيه كه نيكو ميره كافي نت

Mahdi/s
02-11-2009, 21:02
سوال: توي اينترنت كه ميرم فقط حروف و نقطه رو ميتونم توي آدرس بار بنويسم اما علامتها رو نميتونم بنويسم مثلا اسلش نميتونم بذارم علتش رو ميدونيد? ميشه رفعش كرد? منظورم اينترنت بازيه كه نيكو ميره كافي نت...باهاش که نمیشه وب گردی کرد....تو سایت مشخصی نمیتونی بری.....فقط ایمیل و....فرند و از اینجا ها میتونی بری....

BBNHFAK
02-11-2009, 21:49
ربطی به کشتن نداره .از بین پول و انتقام اگه پول رو انتخاب کنید رومن میمیره و مرحله هلیکوپتر برنمیخورید و همون افراد به روشی دیگه کشته میشن ولی اگه انتقام رو انتخاب کنید کیت میمره و به هلیکوپتر هم برمی خورید ولی در نهایت پولتون با کسی که پول رو انتخاب کرده یکسان میشه.

monaj
03-11-2009, 11:16
ربطی به کشتن نداره .از بین پول و انتقام اگه پول رو انتخاب کنید رومن میمیره و مرحله هلیکوپتر برنمیخورید و همون افراد به روشی دیگه کشته میشن ولی اگه انتقام رو انتخاب کنید کیت میمره و به هلیکوپتر هم برمی خورید ولی در نهایت پولتون با کسی که پول رو انتخاب کرده یکسان میشه.

کاملا اشتباهه. اگر رومن کشته بشه، باید با هلیکوپتر به تعقیب هلیکوپتر دیمیتری بپردازید.

Hamid110
03-11-2009, 14:04
سلام . .

در مورد اون مرحله علامت سوال ها توضیح میدهید . .

یکیش که باید بریم کنار ساحل و با دوربین نگاه کنیم. . من نفهمیدم آخرش اونجا باید چیکار کرد . .
یکی هم اون مرحله که باید بریم توی اون خونه و کسی نیست و نیکو در رو هول میده و میره پای کامپیوتر . . توی اینترنت باید چیکار کنیم . .

ممنون . .

بای

kinder
03-11-2009, 14:49
سلام . .

در مورد اون مرحله علامت سوال ها توضیح میدهید . .

یکیش که باید بریم کنار ساحل و با دوربین نگاه کنیم. . من نفهمیدم آخرش اونجا باید چیکار کرد . .
یکی هم اون مرحله که باید بریم توی اون خونه و کسی نیست و نیکو در رو هول میده و میره پای کامپیوتر . . توی اینترنت باید چیکار کنیم . .

ممنون . .

بای
در مرحله علامت سوال که میری کنار ساحل بهت پیامک میزنه یه شماره بهت میده بعد که پیامک رو میخونی یه نفر تو phone book اضافه میشه باید به اون زنگ بزنی بعد باید ببینی کی گوشیشو جواب میده بعد که فهمیدی باید اونو بکشی و یه چیزی ازش میافته اونو ورداری و پشت کامپیوتر هم باید check email رو بزنی و email ها رو بخونی

شـیـفــو
04-11-2009, 05:17
کسی سیو 100% به من نمیده ؟؟؟؟؟؟؟

FOURTH RETURN
08-11-2009, 21:08
من بايد بازي رو از اول برم تا انتقام رو انتخاب كنم و مجبور نباشم ديميتري رو با هليكوتر دنبال كنم

Mahdi/s
08-11-2009, 22:29
من بايد بازي رو از اول برم بچه ها سیو گذاشتن....میتونی دانلود کنی بعد ادامه اش رو بری....

monaj
09-11-2009, 11:20
من بايد بازي رو از اول برم تا انتقام رو انتخاب كنم و مجبور نباشم ديميتري رو با هليكوتر دنبال كنم

چرا از اول بری؟ اگر سیو رو replace نکرده باشی میتونی از چند مرحله قبل تر برگردی و ادامه بدی. در ضمن تو غیر انتقام هم باز باید سوار هلیکوپتر بشی.

FOURTH RETURN
09-11-2009, 12:14
نه متاسفانه سيوها رو replace‏ كردم ضمنا من فولدري به نام savegame‏ نيافتم تمام هارد رو جستجو كردم حتي اما نبود معلوم نيست اين سيوهاي بازي كجان!!!

FOURTH RETURN
09-11-2009, 12:23
بهتر نيست يه topic‏ براي نقد اين بازي هم بزنيم?

rezadevilmaycry
09-11-2009, 12:48
نه متاسفانه سيوها رو replace‏ كردم ضمنا من فولدري به نام savegame‏ نيافتم تمام هارد رو جستجو كردم حتي اما نبود معلوم نيست اين سيوهاي بازي كجان!!!
فکر کنم savegame‏ داخل پوشه ای به نامه Rockstar Games باشه در My Documents .

FOURTH RETURN
09-11-2009, 15:53
نه داخل اون فولدر هم نبود كه داخل ماي داكيومنته دوتا فولدر داخل فولدر راك استار هست اما فولدر save game‏ داخلش نيست خودمم هم موندم كجان!

Hamid110
10-11-2009, 00:50
نه داخل اون فولدر هم نبود كه داخل ماي داكيومنته دوتا فولدر داخل فولدر راك استار هست اما فولدر save game‏ داخلش نيست خودمم هم موندم كجان!
سلام . .

دوست عزیز . .

فایل های سیو داخل پوشه زیر هستند . .
C:\Users\XX\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV
C:\Users\xx\AppData\Local\Microsoft\XLive

XX برای کامپیوتر شما متفاوت هستش . . در ضمن باید Show Hiden هم کنید تا فولدر Local دیده بشه . .

برای به اشتراک گذاشتن اون در اینترنت . . باید اون رو توی یک فایل زیپ قرار بدید . .

موفق باشید .

Yi Yi
11-11-2009, 15:13
خبر خوش

احتمال عرضه ی Episode های GTA IV بر روی PC وجود داره.
اولین اپیزود the Lost and Damned خواهد بود که احتمالا قبل از پایان سال 2009 عرضه بشه.

Reza Azimy_RW
11-11-2009, 20:42
سلام دوستان
من حدود 1 ماهه توی این مرحله موندم از دوستان هم کمک خواستم ولی اخرش نتونستم رد کنم . یعنی بلد نیستم

توی این مرحله باید چیکار کنم . درصد بازی حدود 61-63 ایناست !!!
سیومو میزارم اگه رد کنید خیلی خیلی ممنون میشم :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بعد از اینکه رد کردید حتما بگید چجوری ردش کردید چون این مراحل اخره دلم نمیاد خودم ردش نکنم .
ممنون

من بايد بازي رو از اول برم تا انتقام رو انتخاب كنم و مجبور نباشم ديميتري رو با هليكوتر دنبال كنم بابا اینقدرام سخت نیست . شما حتما کلید هاشو بلد نیستی . من که با یک بار رفتم ( البته من نمیدونم شما کجا رو میگی ولی یه جایی بود باید با هلکوپتر یکی رو تعقیب میکردی ) شما باید با کلیدهایی که روی قسمت اعداد هست هلیکوپتر رو کنترل کنی نه با جهت ها . خیلی سادس !

123arash
11-11-2009, 21:15
با سلام.دوستان عزیز لطفا بگن با این سیستم میشه جی تی ای 4 بازی کرد؟
رم 2 گیگ
کارت 9500 جیفورس 1024 مگابایت
سی ÷ی یو اینتل 3.0 گیگاهرتز 2هسته ای
حدودا چند فریم میتونم بگیرم؟
ممنون و متشکرم

Reza Azimy_RW
11-11-2009, 21:34
با سلام.دوستان عزیز لطفا بگن با این سیستم میشه جی تی ای 4 بازی کرد؟
رم 2 گیگ
کارت 9500 جیفورس 1024 مگابایت
سی ÷ی یو اینتل 3.0 گیگاهرتز 2هسته ای
حدودا چند فریم میتونم بگیرم؟
ممنون و متشکرم
حتما میتونی بازی کنی .
فریم که بستگی به تنظیماتت داره ولی خوب من حدث میزنم تنظیمات مدیموم حدود 40 فریم بگیری

FOURTH RETURN
12-11-2009, 14:53
بابا هليكوبترهاي معمولي كنترلشون راحته اما اون نظامياي تيرباردار كه ديميتري رو بايد باهاشون دنبال كني اصلا نميشه كنترل كرد من صد بار نوشتم تو نميدوني منظورم مرحله كشتن ديميتريه?

fmps
12-11-2009, 17:39
سلام
من چطور میتونم این بازی رو در win7 بازی کنم؟

Slimon
13-11-2009, 18:29
سلام
من بعد از یه مدت بازی و انجام چند تا مأموریت مختلف به یه چیز عجیبی برخوردم ...

تو این بازی اصلاً پلیس هیچ عکس العملی نشون نمیده
حتی برای کنجکاوی هم یکم انگولکشون هم کردم ولی باز هیچ کاری انجام نمیدن ...
چون یکی از جذابیت های بازی هم به دنبال کردن پلیساش هست .

به نظرتون مشکل از چیه ؟!؟

Reza Azimy_RW
13-11-2009, 20:48
شاید مشکل از کرک بازیه

hamedsaw
15-11-2009, 16:40
بچه ها من اونجا که یک دوربین تویه پارک هست باید چیکار کنم..هرکاری میکنم وقتی با موبایل هم تماس میگیرم بعد چندماین میسوزم...:41:

hamedsaw
15-11-2009, 16:57
آقایان من چطوری داخل این بازی آهنگ فارسی بزارم تا پخش کنه؟(یکی از دوستامو دیدم که اینکارو کرده بود ولی خودش نمیدونست..گفت داداشش اینکارو واسش کرده که اونم الان تهرانه)اگر کسی میدونه کمک کنه...

Mahdi/s
15-11-2009, 20:53
آقایان من چطوری داخل این بازی آهنگ فارسی بزارم تا پخش کنه؟(یکی از دوستامو دیدم که اینکارو کرده بود ولی خودش نمیدونست..گفت داداشش اینکارو واسش کرده که اونم الان تهرانه)اگر کسی میدونه کمک کنه...آهنگ هایی که میخوتی رو از توی doucument......قسمت...save...بازی بریز تو فایل موزیک.بعد که رفتی تو بازی.....باید بری و اسکن کنی......

Hamid110
16-11-2009, 00:09
سلام . .

دوستان . . من الان 56.88 درصد از بازی رو رفتم . .

الان دیگه هیچ ماموریتی بهم نمیده . .

ایمیل هام رو هم چک میکنم . .

فقط قسمتی هست که میرم تلفن میزنم . . و ماموریت میده مثلا چند نفر رو بکشم . . توی شهر سوم . .

ممنون میشم راهنمایی کنید . .

موفق باشید .

Big-Boss
16-11-2009, 00:58
سلام . .

دوستان . . من الان 56.88 درصد از بازی رو رفتم . .

الان دیگه هیچ ماموریتی بهم نمیده . .

ایمیل هام رو هم چک میکنم . .

فقط قسمتی هست که میرم تلفن میزنم . . و ماموریت میده مثلا چند نفر رو بکشم . . توی شهر سوم . .

ممنون میشم راهنمایی کنید . .

موفق باشید .

اگه مرحله پایانی رو رفتی و تیتراژ پخش شده داستان بازی تموم شده
بقیه هم ماموریت ها و کارهای جانبی هستند که بازی رو 100% میکنن

Hamid110
17-11-2009, 14:35
اگه مرحله پایانی رو رفتی و تیتراژ پخش شده داستان بازی تموم شده
بقیه هم ماموریت ها و کارهای جانبی هستند که بازی رو 100% میکنن
سلام . .
همونطور که گفتم . . من تا حالا 56 درصد از بازی رو رفتم . .

ممنون

FGi
18-11-2009, 11:13
من 64.25 درصد بازی را رفته ام و تیتراژ پخش شده با اسم ( لندن شمالی )

الان هم هیچ چیزی نمانده که انجام بدم

نه ماموریت با تلفن عمومی و نه ایمیل جدید
حتی به تک تک افرادی که در موبایلم هست زنگ زدم همشون رو منشی بود غیر از دخترها که قرار میگذاشتند.

حالا 35 درصد ادامه بازی چگونه کامل میشه؟

بای بای

Mahdi/s
18-11-2009, 23:24
حالا 35 درصد ادامه بازی چگونه کامل میشه؟مسابقات بروس......و ماموریت های لیتل.....
تمام پرش هارو باید به بهترین صورت انجام بدی........
لیست خلافکار ایی که تو لیست پلیس هست رو باید همرو بکشی......
یادم نیست.حدود چند متر با موتور تک چرخ بزنی........
اینا یادم بود....ولی بازم هست....

FGi
18-11-2009, 23:41
مسابقات بروس......و ماموریت های لیتل.....

مسابقات بروس رو زیاد شرکت کردم و برنده شدم ولی درصدی پیش نرفت
تمامی لیست پلیس هم کشته ام

ولی ماموریت های لیتل را نرفته ام
آن را هم امتحان میکنم.

بای بای

Mahdi/s
18-11-2009, 23:43
ولی ماموریت های لیتل را نرفته ام
آن را هم امتحان میکنم.بازم بود........من اینا یادم بود........تو همین تاپیک بگردی.لیست کاملش هست......

Hamid110
19-11-2009, 00:20
مسابقات بروس......و ماموریت های لیتل.....
سلام . .

مسابقات بروس رو در کدوم قسمت بازی باید بریم . . ؟ همچنین ماموریت های لیتل ؟
با موتور چه جوری باید تک چرخ زد . . ؟

مرسی

FGi
19-11-2009, 00:26
سلام . .

مسابقات بروس رو در کدوم قسمت بازی باید بریم . . ؟ همچنین ماموریت های لیتل ؟

مرسی

در موبایل خود - اسم بروس و یا لیتل را انتخاب کنید

در بروس نوشته Race
و در لیتل نوتشه Job

زنگ بزنید مشخص خواهد شد.

بازم بود........من اینا یادم بود........تو همین تاپیک بگردی.لیست کاملش هست......

2 تا از ماموریت های لیتل هم رفتم ولی همچنان همان درصد قبل باقی مانده

شما بازی را 100% کامل کردی؟

بای بای

Mahdi/s
19-11-2009, 10:37
2 تا از ماموریت های لیتل هم رفتم ولی همچنان همان درصد قبل باقی مانده
شما چقدر عجله داری.....کلش رو برو.....فکر کنم 10 تا بود......حالا یه چند درصدی میاد روش...

شما بازی را 100% کامل کردی؟
نه....پرش هام مونده........مسابقات بورس هم مونده......با چنتا از وانتد ها.........

با شیفت و کنترل......البته یکی از موتور ها نمیشد.......

m64m64
19-11-2009, 12:44
سلام ، 2 تا سوال داشتم:
1 - اینکه من چجوری باید جوی استیک رو فعال کنم چون وقتی وصلش میکنم توی بازی چیزی برای تنظیمات انتخاب دسته نداره.
2 - اینکه وقتی موبایلم رو میارم نمیشه باهاش شماره گیری کنی چون 2 تا گزینه بیشتر نداره : Multiplayer و Video editor
ممنون میشم راهنمایی کنید

FGi
19-11-2009, 19:40
2 - اینکه وقتی موبایلم رو میارم نمیشه باهاش شماره گیری کنی چون 2 تا گزینه بیشتر نداره : Multiplayer و Video editor
ممنون میشم راهنمایی کنید

برای شماره گیری باید 2 بار کلید بالا را فشار دهید
وقتی 1 بار دکمه بالا را میزنید به منو موبایل میرود و وقتی 2 بار بزنید میتوانید شماره گیری کنید.

بای بای

m64m64
19-11-2009, 20:02
مرسی خیلی ممنون
سوال دوم هم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه: وصل کردن جوی استیک

Spaniuly
19-11-2009, 20:44
شما حتما باید گیم پدت طرح ایکس باکس باشه مثلا همین فراسو FGP-660 من خودم با اون بازی می کردم البته باید devdata بریزی 2 جا اگه گیم پدش رو تهیه کردی بگو تا devdata های مخصوصش رو بدم اینم بگم من برای فراسو یه devdata خوب نوشتم که دقیقا به درستی map شده و جای دکمه ها صحیح هست. گیم پدهای غیر از طرح ایکس باکس توسط بازی ساپورت نمیشه

m64m64
19-11-2009, 21:50
من با کنترلر viera ‎دارم ، اگه devdata‏ هست واسش برام بزار دستت درد نکنه، اگر که نیست هم باز دستت درد نکنه خیلی ممنون

Spaniuly
20-11-2009, 13:31
viera مگه طرح xbox360 هست کمی شبیه هست ولی اون دوتا دکمه پایینیش اسلایدر هستند؟
مطمئن نیستم که جواب بده ولی این ها رو امتحان کن ببین فعال میشه یا نه:

Hamid110
21-11-2009, 15:20
سلام . .

من 56.81 درصد از بازی رو رفتم . .

یکی با نام Packie به من زنگ میزنه . . اما علامتی روی نقشه نمیاد . . میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم . . !

ممنون ./

Reza Azimy_RW
21-11-2009, 18:20
سلام دوستان
من حدود 1 ماهه توی این مرحله موندم از دوستان هم کمک خواستم ولی اخرش نتونستم رد کنم . یعنی بلد نیستم

توی این مرحله باید چیکار کنم . درصد بازی حدود 61-63 ایناست !!!
سیومو میزارم اگه رد کنید خیلی خیلی ممنون میشم :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بعد از اینکه رد کردید حتما بگید چجوری ردش کردید چون این مراحل اخره دلم نمیاد خودم ردش نکنم .
ممنون

مثل اینکه قرار نیست کسی به من فاز بده :13:

starn
21-11-2009, 21:20
بعد از مدت ها دوباره بازی رو نصب کردم و دارم میرم جلو تا الان هم 11 % رفتم
اگه یادتو ن باشه همن اوایل بازی (روی 8%) اینجور یه جا هست که می افتی دونباله یکی که از پشتبوم فرار می کنه و بعد می خواد پرت بشه پایین مرگ و زندگیش دست ماست اونجا اگه طرف رو بکشیم چقد تو بازی تاثر داره و اگه نکشیمش چقدر تاثیر ره؟؟
من دقعه ی قبل که بازی می کردم نکشتمش ولیامروز فرستادمش اون دنیا
می خواستم ببینم چقدر تاثیر داره؟!!
و این که الان واسم کافی نت باز نشده یادمه دقعه ی قبل همون اوایل بازی واسم باز شده بود !؟

FGi
22-11-2009, 09:43
مثل اینکه قرار نیست کسی به من فاز بده :13:

شما توضیح بده در کدام مرحله هستی ما کمکت کنیم.

بای بای

iman23
22-11-2009, 13:16
سلام . .

من 56.81 درصد از بازی رو رفتم . .

یکی با نام Packie به من زنگ میزنه . . اما علامتی روی نقشه نمیاد . . میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم . . !

ممنون ./
دوستام منم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید .

FGi
22-11-2009, 14:11
مطمئن هستی یک ماموریت هست؟

چون هر زنگی دلیل بر انجام ماموریت نیست !

بای بای

BBNHFAK
22-11-2009, 21:51
من 70% بازی رو رفتم و اینو ندیدم
فکر نکنم ماموریت باشه

iman23
23-11-2009, 13:15
دوستان هی زنگ میزنه هیچ ماموریت دیگه ای هم نیست تو بازی!! ماموریتها فکر نمیکنم تموم شده باشه.تیتراژ پایانی بازی هم پخش نشده

Yi Yi
23-11-2009, 13:36
دوستان هی زنگ میزنه هیچ ماموریت دیگه ای هم نیست تو بازی!! ماموریتها فکر نمیکنم تموم شده باشه.تیتراژ پایانی بازی هم پخش نشده
زنگ میزنه دقیقا چه چیزهایی میگه؟