PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

cj-afshin
01-02-2009, 20:26
بابا چی کار کنم روی stup42 می زنه drive is full .مگه چقدر جا می خواد؟ایکس پی سرویس پک چند می خواد؟

HoJJaT_007
01-02-2009, 22:15
:دی
همون هجت :31:

من پیدا کردم 37% البته ما 338% نداریم اگه داری بده :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه افتخار شما 6001 پست رو میزنم :27:

خودت همون جا پیدا می کنی!

xlive نداره که :|

SIMON137
01-02-2009, 22:35
برای این مرحله شما باید یه لباس مجلسی و به قول معروف باکلاس تهیه کنید!
کت و شلوار باید باشه فک کنم
نه بابا با کت و شلوار هم رفتم انگار نه انگار...

HoJJaT_007
01-02-2009, 23:02
آقا جون اون بغل یه مغازست .

برو یه کت شلوار سیاه , یه کروبات ست با یه کفش سیاه بخر ! همین

***fandogh***
02-02-2009, 15:18
سلام من تو اون مرحله ای گیر کردم که u.l.paper زنگ میزنه یه چیزی میگه بعد ما میریم تو اون محل باید سوار یک هلکوپتر شد بعد نمیدونم چه کار کنم راهنمایم کنید
یا اگر کسی سیو این مرحله رو داره بزاره ممنونشم .(من ویندوزم xp 3)

sasanjfr
02-02-2009, 15:38
سلام من تو اون مرحله ای گیر کردم که u.l.paper زنگ میزنه یه چیزی میگه بعد ما میریم تو اون محل باید سوار یک هلکوپتر شد بعد نمیدونم چه کار کنم راهنمایم کنید
یا اگر کسی سیو این مرحله رو داره بزاره ممنونشم .(من ویندوزم xp 3)
در این مأموریت شما باید هلیکوپتر هدف رو تعقیب کنید و در فرصت مناسب در حالیکه در ارتفاع مناسبی قرار دارید(تقریباٌ هم سطح هلیکوپتر هدف) در سمت چپ اون قرار بگیرید تا Little Jacob به وسیله ی راکت لانچر اون رو هدف قرار بده و منهدم کنه.فقط باید سریع اونو تعقیب کنید تا فرار نکنه و مجبور نشید دوباره این مأموریت رو تکرار کنید.در ابتدا که شروع به پرواز می کنید هلیکوپتر هدف قابل رویت نیست ولی روی نقشه می تونید محل و جهت حرکتش رو پیدا کنید.

nbanba
02-02-2009, 15:45
مرسی خیلی جالب بود و استفاده کردم
با سپاس فراوان از زحمات شما دوست گرامی.

B3HZ@D
02-02-2009, 15:58
من هنوز نتونستم lola del rio رو پیدا کنم
چطور میشه رفت توی دیتا بیس پلیس
توی کافی نت هم رفتم هیچی حالیم نشد!

779
02-02-2009, 16:18
من هنوز نتونستم lola del rio رو پیدا کنم
چطور میشه رفت توی دیتا بیس پلیس
توی کافی نت هم رفتم هیچی حالیم نشد!

بابا برو به سایت Libertycitypolice.com بعدش برو روی حرف D اونجا Del Rio Lola رو پیدا می کنی که همون Lola هست البته اون در San frreiro زندگی میکنه همیشه هم آبنبات چوبی داره.

sajey
02-02-2009, 16:41
سلام دوستان
ببخشید من در قسمتی که باید یک ماشین پلیس بگیری و یک اسم را سرچ کنی موندم.
دوستان کسی نمی دونه که باید چه اسمی را سرچ کنم هر قدر هم گوش به هرفاش گوش میدم چیزی دستگیرم نمیشه!
ممنون میشم کمکم کنید
سپاسگذارم.

HoJJaT_007
02-02-2009, 16:48
بروسی ؟

اگه بروسی منظورته Lyle Rivas

Battlefield2
02-02-2009, 16:57
کسی سیوی از اون جایی که باید یا پول رو برداریم یا بریم انتقام بگیریم رو نداره

B3HZ@D
02-02-2009, 18:35
بابا برو به سایت libertycitypolice.com بعدش برو روی حرف d اونجا del rio lola رو پیدا می کنی که همون lola هست البته اون در san frreiro زندگی میکنه همیشه هم آبنبات چوبی داره.

روی نقشه مشخص میکنه که کجاست و بتونم پیداش کنم؟
یا این که حداقل یه ادرسی ازش بذاره

STON-COLD
02-02-2009, 18:43
save 50% roo mikham

779
02-02-2009, 18:55
روی نقشه مشخص میکنه که کجاست و بتونم پیداش کنم؟
یا این که حداقل یه ادرسی ازش بذاره

میگم که نه فقط در موردش نوشته .....
البته بعد اون یک Datebase هم اضافه کن یا لینکشو پایین سایت بزن بعد پیدا کن.........

cj-afshin
02-02-2009, 19:52
بابا چی کار کنم روی stup42 می زنه drive is full .مگه چقدر جا می خواد؟ایکس پی سرویس پک چند می خواد؟

جواب نمی دید خیلی گیرم.

dracula_killer
02-02-2009, 20:36
سلام
من تو اوایل بازی گیر کردم....اونجا که Roman می فرستتم کافینت....وقتی E رو می زنم که پشت دستگاه بشینه نمیشینه و دوباره ازم می خواد که E رو بزنم...بازم می زنم اما فایده ای نداره دوباره می گه E رو بزن....مشکل از کجاست؟

779
02-02-2009, 20:38
سلام
من تو اوایل بازی گیر کردم....اونجا که roman می فرستتم کافینت....وقتی e رو می زنم که پشت دستگاه بشینه نمیشینه و دوباره ازم می خواد که e رو بزنم...بازم می زنم اما فایده ای نداره دوباره می گه e رو بزن....مشکل از کجاست؟

توی تاپیک مشکلات ما این مشکل رو گفتیم همون 2 صفحه ی آخر رو نگاه کن .

hosiyar
02-02-2009, 20:40
جواب نمی دید خیلی گیرم.

بازی 16 گیگ جا میخواد . ایکس پی سرویس پک 3 هم میخواد .

dracula_killer
02-02-2009, 21:18
توی تاپیک مشکلات ما این مشکل رو گفتیم همون 2 صفحه ی آخر رو نگاه کن .
میشه لینکش رو بذارین...من یکم گیجم!!!

779
02-02-2009, 21:29
میشه لینکش رو بذارین...من یکم گیجم!!!

دوستانی که با کامپیوترها توی کافی نت مشکل داشتن از این کرک استفاده کنن تا مشکلشون حل بشه:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول حتما پچ 1.0.2.0 رو دوباره نصب کنین و بعد کرک رو کپی کنین.
100% تست شده.

اینم از این چیزی بود باز بگی.

sasanjfr
02-02-2009, 23:02
رویای آمریکایی یا آمریکای رویایی؟
------------------------------------

نیکو بلیچ در اندیشه ی "آمریکایی رویایی" و "سرزمین فرصت ها" سفر پر ماجرای خود را در لیبرتی آغاز می کند غافل از اینکه این "رویای آمریکایی" علیرغم تمامی شیرینی هایی که برای بازیباز به ارمغان می آورد برای خود نیکو "کابوسی" بیش نیست.

صحبت درباره ی تاریخچه ی سری GTA کار بیهوده ای بیش نیست چرا که به جرئت می توان گفت هر کسی که حداقل هفته ای 1 الی 2 ساعت وقتش را صرف بازی های ویدئویی می کند قطعاٌ با نام این سری آشناست.سری ای که به خاطر تم بزرگسالانه و خشونت زیادش هیچوقت در بین مخالفان بازی های ویدئویی خشن محبوب نبود و از طرف دیگر به دلیل نگاه واقع گرایانه اش به دنیای گانگسترها و گیم پلی متنوع اش در بین بازیبازهای حرفه ای به سری ای فوق محبوب تبدیل شد.

آخرین شماره از این سری فوق محبوب دنیای خشن این سری را یک گام به جلو برده است و آن به سبب فاصله گرفتن از خشونت نیمه فانتزی سن آندریاس و ارائه ی دنیایی نزدیکتر به واقعیت است.وقتی در پایان آوریل سال گذشته ی میلادی GTA IV برای دو کنسول Xbox 360 و PS3 منتشر شد منتقدان سیل نقدهای مثبت خود را روانه ی این بازی کردند و آن را تلاش بزرگ راک استار برای خلق یک "شبیه ساز خلافکاری(Crime Simulator)" نامیدند.

7 ماه بعد از انتشار نسخه های کنسولی نوبت به انتشار نسخه ی PC بازی رسید.حال در این نقد می خواهم بررسی کنم که آیا GTA IV واقعاٌ ارزش این همه سر و صدا در اوایل 2008 را داشت و آیا اصولاٌ پیشرفتی نسبت به شماره ی قبلی حاصل شده است یا خیر.

GTA IV هم از نظر داستانی و هم از نظر شخصیت پردازی تحولی بزرگ نسبت به شماره ی قبلی محسوب می شود.داستانی که base محکمی پشت آن است و درگیر کننده است.نیکو پروتاگونیستی فوق العاده کاریزماتیک است و شخصیتی که از او در بازی می بینید شما را به دنبال کردن سرنوشتش علاقه مند می کند.همه چیز درباره ی او مشخص است؛اینکه در گذشته چه اتفاقی برای او رخ داده،چرا به لیبرتی آمده و دنبال چه چیزی است به خوبی در بازی توضیح داده می شود و بازی در روایت آنها عالی عمل می کند.می توان داستان GTA IV را بهترین داستان و نیکو را بهترین قهرمان این سری دانست. کافی است به مطرح ترین عنوان GTA تا پیش از انتشار GTA IV یعنی سن آندریس رجوع کرده و داستان آن را با GTA IV و کارل جانسون را با نیکو مقایسه کنید تا مشخص شود چرا GTA IV برتر است.اگرچه ممکن است این طور به نظر برسد که به هر حال در هر دو بازی تم داستان یکی است،در سن آندریس CJ به دنبال انتقام گیری از Tenpenny و در GTA IV نیکو به فکر انتقام گیری از دیمیتری است اما محیط باورپذیرتر و سیاه تر GTA IV و روایت داستانی بهتر آن سبب شده تا داستان بازی به مراتب بهتر از سن آندریاس از آب درآید و مسئله ای که روزگاری از نقاط ضعف این سری محسوب می شد در GTA IV به یکی از نقاط قوت بازی تبدیل شود.

نکته ی مثبت دیگری که به پررنگ شدن داستان بازی کمک می کند حق انتخاب و تعیین سرنوشتیست که گاه و بیگاه به نیکو داده می شود هر چند که گاه این انتخاب ها چندان تأثیرگزار نیستند و اغلب تفاوت در کارهاییست که این اشخاص در صورت زنده ماندن می توانند برای شما انجام بدهند(به نوعی باقی ماندن در لیست موبایل شما!) و نیز یکی دو cut scene نسبتاٌ متفاوت اما در مواردی بسیار محدود این انتخاب ها تأثیرگزاری خوبی دارند و ارزش انتخاب کردن را دارند.هرچند که نباید فراموش کرد که این تفکر که هر انتخابی لزوماٌ پیامد محسوسی دارد نیز درست نیست و در زندگی هر فردی انتخاب های متعددی وجود دارد که شاید تا پایان عمرش هم هیچ پیامدی نداشته باشد.روایت داستان بازی نیز بیشتر از طریق cut scence ها و تماس هایی که به موبایل شما می شود صورت می گیرد که این مورد اخیر برای اولین بار به این سری اضافه شده و انصافاٌ اضافه کردن آن کاملاٌ به جا بوده است.اما با همه ی این تحسین ها نمی توان از یک اشکال عمده ی داستان بازی گذشت و آن کش دار شدن داستان بازی و وجود مأموریت هایی است که اگرچه تلاش می کنند خود را مرتبط به داستان بازی نشان دهند اما در عمل کوچکترین ارتباطی به داستان بازی ندارند مثلاٌ قسمت مربوط به پلی بوی ایکس و Dwayne از جمله مأموریت های الزامی بازی محسوب می شوند اما ارتباط آنها با داستان بازی مشخص نیست و شاید بهتر بود مأموریتی فرعی بودند تا بخشی از داستان بازی.

اما نکته ی فوق العاده مهم داستان بازی این است که در GTA IV به دلیل ارزشی که با سپری شدن بازی برای شخصیت نیکو قائل می شوید به خشونت بازی به نحو متفاوتی از خشونت در سن آندریس و کلاٌ بازی های قبلی این سری می نگرید و به همین دلیل است که با GTA IV فضای این سری از یک "بکش و برو" سطحی به یک "درام گانگستری" ارتقا یافته است.مسئله ای که ارزش کار راک استار را چندین برابر می کند.نیکو یکی از بازماندگان جنگ بوسنی است،جنگی که حواشی آن به گفته ی خود او مسیر زندگیش را تغییر داد و وجدان را در درون او کشت.او که سعی داشت از این مسئله و سایر مشکلاتش فرار کند تحت تأثیر بزرگ نمایی های پسر عمویش رومن و البته به دنبال انتقام گیری به لیبرتی آمد اما انبوهی از مشکلات تازه نیز گریبان او را گرفت و تا آخرین ثانیه ی داستان بازی او را رها نکرد.هر چه بیشتر در بازی به پیش می روید بیشتر متوجه می شوید که نیکو شخصیتیست که در درون شکسته شده،شکستی که هیچ پیروزی ای نمی تواند آن را التیام دهد و چهره ی شکسته ی او در cut scene پایانی علیرغم رسیدن به هدفش خود مهر تأییدی بر این موضوع است.شک و شبهه ای در این نیست که GTA IV از نظر داستانی نقطه ی عطفی در سری GTA محسوب می شود و فقط با بازی کردن آن می توان پی برد که چرا داستان بازی از نظر بسیاری از سایت های معتبر به عنوان بهترین داستان سال انتخاب شده است.

راک استار با GTA IV ثابت کرد که توانایی این را دارد که داستانی محکم و پخته را ضمیمه ی گیم پلی همیشه جذاب GTA کند

از نظر محیط بازی تلاش راک استار برای ساخت محیطی پویا و شهری واقعی ستودنیست.تاکنون بازی های زیادی بوده اند که ادعای ساخت محیطی واقعی را مطرح کرده اند اما در عمل هیچکدام از آنها نتوانستند گام بلندی را به سوی این هدف بردارند.راک استار با آخرین شماره ی GTA آرزوی شمار کثیری از بازیبازها(از جمله خود من) را تا حد زیادی به واقعیت بدل کرده است و لیبرتی GTA IV زمین تا آسمان با لیبرتی GTA III فاصله دارد.مردمی که در شهر در حال گشت و گذارند،افرادی که در ایستگاه های منوریل به انتظار نشسته اند،رستوران ها و بارهایی که پر از مشتری اند،افرادی که در سالن های بولینگ مشغول تفریح هستند،کسانی که در زمین های ورزش به ورزش مشغولند و چندین و چند مورد دیگر و در تمامی این موارد اعمال NPC ها فوق العاده هوشمندانه است.

لیبرتی با مساحتی زیاد در اختیار شماست و شما می توانید از امکانات متعددش بهره ببرید.وجود پارک ها،رستوران ها،بارها،لباس فروشی ها،نمایشگاه های اتوموبیل و موتورسیکلت،فرودگاه،کارواش ،جایگاه هلیکوپتر و بسیاری دیگر.راک استار در طراحی شهر نیز سنگ تمام گذاشته؛طراحی با کیفیت آزادراه ها و اتوبان ها،پل های هم سطح و غیر هم سطح(!!)،خیابان های باریک،بیلبوردهای متعدد،تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال،تابلوهای نشان دهنده ی جهت در اتوبان ها و آزادراه ها،آسمان خراش های متعدد و خانه های بزرگ ویلایی و ... همگی سبب شده اند که احساس کنید که در یک شهر واقعی گشت و گذار می کنید و با دیدن اینها لب به تحسین راک استار خواهید گشود.هرچند نکته ی ناراحت کننده این است که بخش اعظم این ساختمان ها قابل ورود نیستند و هنوز هم تعداد مکان هایی که می توانید به آنها وارد شوید زیاد نیست.شاید حذف محیط های طبیعی و حومه شهری سن آندریاس برای عده ای از هواداران قابل قبول نباشد اما به هر حال از نظر کیفیت طراحی محیط تفاوت بین GTA IV و سن آندریس بیشتر از 4 سالیست که بین انتشار این دو بازی فاصله بوده و این نشان می دهد که راک استار اکنون برای جزئیات ارزش بیشتری قائل است.

لیبرتی شهری زنده با جزئیات فراوان است.تابلوهای بزرگ دیجیتالی،بیلبوردهای تبلیغاتی متعدد و لامپ های نئون جلوه خاصی به این شهر داده است

نکته ی مثبت دیگر محیط بازی زمانی بر شما آشکار می شود که صحنه هایی از این قبیل که در طی آن پلیس دو NPC را که با هم گلاویز شده اند جدا کرده و آنها را بازداشت می کند و یا صحنه هایی که در آن پلیسی به تعقیب یک خلافکار می پردازد را مشاهده می کنید به این موضوع پی می برید که شما تنها کسی نیستید که بر دنیای اطرافتان تأثیر می گزارید.نکته ی خوب دیگر رفتار هوشمندانه ی مردم در قبال شرایط محیطیست مثلاٌ در هنگام بارش باران چترهای خود را باز می کنند یا روزنامه روی سر خود می گزارند و کسانی که هیچ وسیله ای برای جلوگیری از خیس شدن ندارند دوان دوان حرکت می کنند تا زودتر به مقصد خود برسند که اینها همه نشان دهنده ی این است که لیبرتی واقعاٌ شهری است که عده ی زیادی در آن زندگی می کنند نه یک دفتر سفید برای شما که تمام صفحاتش را خودتان هر طور که می خواهید پر کنید.درست است که هنوز این قبیل تأثیرگزاری ها خیلی کمرنگ تر از تأثیر شما بر دنیای بازیست اما راک استار با این ریز بینی هایش نوید این را می دهد که در شماره های بعدی شاید شاهد این باشیم که در حالیکه از یک رستوران چسبیده به یک بانک خارج شده اید 5 نفر مسلح که از بانک سرقت کرده اند برای فرار از دست پلیس شما را گروگان بگیرند بدون آنکه این جز داستان بازی باشد!به عقیده ی من تا آن روز زمان زیادی باقی نمانده.

صحنه ای به یاد ماندنی در GTA IV.اینکه در لیبرتی به جز نیکو و رفقایش افراد دیگری هم هستند جای تقدیر دارد

از نظر گرافیکی GTA IV یک انقلاب گرافیکی است نه تنها در مقایسه با سن آندریس و فاصله گرفتن از گرافیک کارتونی آن بلکه در مقایسه با بازی های امروزی.جنگل های عظیم کرایسیس،نمای زیبای دمشق از بالای تپه ها در Assassin's Creed،آتش سوزی های مهیب فارکرای 2 و میدان های نبرد دودآلود Killzone 2 را فراموش کنید.GTA IV یک کلکسیون گرافیکیست که شاید نتواند به صورت انفرادی از هرکدام از موارد ذکر شده بهتر عمل کند اما در مجموع فوق العاده است.اگرچه گرافیک بازی در نسخه های کنسولی بازی هم عالی بود اما در نسخه ی PC با گرافیکی شفاف تر و واضح تر،draw distance ای طولانی تر،طراحی چهره بهتر و بافت های مطلوب تری رو به رو هستیم که ارزش گرافیکی نسخه ی PC را بالاتر می برد.متأسفانه سیستم مورد نیاز بازی به شدت بی رحمانه است که بخشی از آن به سبب بالا بودن بار گرافیکی بازی و جزئیات متعدد آن است و بخش دیگر مرهون پورت دست و پا شکسته ی آن است!به بیان دیگر برای اجرای بازی در بهترین کیفیت به یک ابَر سیستم نیاز دارید اما گرافیک بازی در جزئیات پایین هم قابل قبول است و مشاهده ی آن برای من که در حالت تکسچر مدیوم و draw distance روی 20(از 100) بازی می کردم هم هیجان انگیز بود طوری که در بسیاری از موارد به خود می گفتم این بازی روی بهترین حالت دیگر چه خواهد بود!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه ی PC سمت راست و نسخه ی PS3 سمت چپ_تصویر در نسخه ی PC واضح تر و شفاف تر است و تاری نسخه ی کنسولی دیده نمی شود.به این نکته توجه کنید که تصویر سمت راستی فقط 20 تا 25 درصد قدرت نسخه ی PC را نشان می دهد

یکی از نکته های مثبت گرافیک بازی افکت ذرات فوق العاده ی آن است.صحنه های اصابت گلوله به شیشه ی ماشین،شکسته شدن شیشه ی اتوموبیل به وسیله ی دست نیکو،صحنه های تصادف و خرد شدن اتوموبیل،افکت های ناشی از سایش اتوموبیل به گارد ریل جاده و از همه مهمتر صحنه های انفجار اتوموبیل ها و هلیکوپترها واقعاٌ چشم نواز است.انعکاس ها از سطوح صاف و صیقلی مثلاٌ مشاهده ی نور لامپ های خیابان بر روی شیشه ی اتوموبیل هم فوق العاده است.از نمای زیبای شهر در هنگام مه گرفتگی و به خصوص هنگام بارش باران نباید گذشت.بدون شک یکی از ماندگارترین صحنه های بصری بازی صحنه های مربوط به بارش باران محسوب می شود و مشاهده ی اثر لاستیک اتوموبیل بر روی آسفالت خیس شده وقتی با سرعت 140 کیلومتر بر ساعت رانندگی می کنید و همچنین برخورد قطرات باران به اتوموبیل ها واقعاٌ هیجان انگیز است.مدل سازی ها هم در اغلب موارد عالی اند.

افکت ذرات(particle effect) فوق العاده ی GTA IV میخکوب کننده است

طراحی چهره ی افراد در سطح نسبتاٌ خوبیست و در نسخه یPC کمی بهتر از نسخه های کنسولیست اما material ها اگرچه نسبت به نسخه های کنسولی بهبود یافته اند اما همچنان از نقاط ضعف گرافیک فوق العاده ی بازی محسوب می شوند.نکته ی منفی دیگر گرافیک بازی تکسچرهای گاهاٌ ضعیف آن است که به خصوص در مورد درختان صدق می کند و از این نظر گرافیک بازی را 4-3 سال به عقب می برد.از سایه های بی کیفیت و fil ter نشده هم نباید گذشت اما به هر حال جمع شدن همه ی این مسائل منفی هم از گرافیک فوق العاده سینمایی و زیبای نسخه ی PC نکاسته است.مشکل اصلی که به گرافیک نسخه ی PC لطمه زده است باگ های ناشی از لود شدن تکسچرهاست که به پورت ضعیف بازی بر می گردد.گاهی پیش می آید که ناگهان مشاهده می کنید که اتوموبیلتان در یک کادر رنگی صاف و یک دست فرو رفته است و هیچگونه تکسچری در کار نیست.متأسفانه این صحنه ها از نظر بصری اصلاٌ زیبا نیست و اگرچه راک استار برای رفع این مشکلات تاکنون دو پچ عرضه کرده است اما هیچکدام از آنها نتوانسته اند این مشکل را به طور کامل حل کنند.به جز این مشکل مشکلاتی از قبیل glitch های گرافیکی و فرو رفتن اشیا در هم نیز دیده می شود که در مقابل لود نشدن تکسچرها مشکل بزرگی نیست.این مشکل سبب شده که گرافیک نسخه ی PC که از نظر کیفیت در سطح بالاتری از کنسول ها قرار دارد در نهایت چندان به چشم نیاید.

غوطه ور شدن دو NPC در تصویر بالا به سبب اشکال در لود شدن تکسچر سنگفرش است؛مشکلی که اختصاصاٌ در نسخه ی PC دیده می شود و تا حدی به گرافیک فوق العاده ی آن لطمه می زند

گیم پلی بازی هم اصول پایه ای این سری را رعایت کرده و در عین حال به نحو مثبتی آنها را ارتقا داده است. گیم پلی بازی شامل کارهای روتین این سری یعنی ماشین دزدی،رانندگی،تعقیب و گریز،فرار از دست پلیس،کشت و کشتار و کارهایی از این قبیل است که همواره در این سری مورد توجه بوده.خود نیکو شخصیت چابک و زیر دستی است که کنترل مناسبی دارد و در استفاده از سلاح نیز بسیار حرفه ایست و این یکی از دلایلی است که بازی را نسبت به سن آندریس ساده تر کرده است.

اضافه شدن موبایل یکی از بهترین تغییرات در گیم پلی بازی محسوب می شود.از طریق موبایل می توانید با دوستانتان قرار بگزارید و با آنها به رستوران رفته یا بیلیارد بازی کنید یا اصلاٌ قرارتان را کنسل کنید.همچنین از طریق همین تلفن می توانید بعد از شکست خوردن در یک مأموریت گزینه ی تکرار آن را انتخاب کرده و از نقطه ی آغاز مأموریت آن را تکرار کنید که این موضوع سبب شده که اعصاب خوردی از نحوه ی مأموریت ها در سن آندریس تا حد زیادی کاهش یابد.موبایل شما امکانات زیادی دارد.علاوه بر تماس تلفنی امکان خواندن sms(پیامک!) نیز وجود دارد.همچنین می توانید از طریق اینترنت موجود در بازی برای موبایلتان تم یا ringtone موبایل بخرید و بعد از طریق منوهای موبایلتان آنها را انتخاب کنید.امکان دسترسی به ویدئو ادیتور که از امکانات اضافه شده به نسخه ی PC بازیست نیز از طریق موبایل امکان پذیر است.

اضافه شدن تلفن همراه یکی از تغییرات مهم در GTA IV است هر چند هنوز بسیاری از بخش های مربوط به آن از پیش نوشته شده(scripted) است

تیراندازی هم که از ارکان جدایی ناپذیر این سری است اما به لطف کار عالی راک استار GTA IV در حد بهترین شوترها عمل می کند.اضافه شدن قابلیت پناه گرفتن به بازی کاملاٌ به جا بوده و شیرجه زدن نیکو برای پناه گرفتن وقتی که دوان دوان به سمت سنگر می دوید از نظر بصری واقعاٌ ارضا کننده است.به لطف کیبورد و ماوس تیراندازی لذت بخش تر هم شده و به خصوص هدشات کردن واقعاٌ دلچسب است.عکس العمل دشمنان نیز فوق العاده است.چنانچه در نزدیکی یک ستون بتونی یا یک ماشین پارک شده باشند به خوبی به سمت آنها دویده و سنگر می گیرند و حرکات احمقانه خیلی کم از آنها سر می زند.البته واکنش آنها در برابر پرتاب نارنجک گاهی چندان هوشمندانه نیست و در بعضی موارد پیش می آید که در جای خود ساکن می مانند تا منفجر شوند! blind firingهم به ساده تر شدن صحنه های درگیری کمک کرده است و شما را تا حد زیادی از گلوله های دشمنان مصون می دارد.

قابلیت کاور گرفتن و blind firing سبب شده که بخش مربوط به تیراندازی بازی آسانتر از سن آندریس از آب در بیاید

ماشین سواری و موتورسواری هم فوق العاده لذت بخش است.کلاٌ زیاد پیش می آید که مأموریتی به شما سپرده می شود که در نقطه ی مقابل مکان شماست و راه طولانی ای را باید برای رسیدن به آن طی کنید.اگرچه امکان استفاده از تاکسی و منوریل نیز وجود دارد اما مطمئناٌ رانندگی لذت بخش تر از استفاده از این وسایل نقلیه است.آن دسته از مأموریت هایی که بایستی به تعقیب و گریز هدف بپردازید و یا در حین رانندگی او را از میان بردارید از جمله بهترین مأموریت های بازی محسوب می شوند.تقریاٌ همه نوع خودرویی را می توانید برانید و دسترسی به آمبولانس،خودروی پلیس و ماشین های آتش نشانی نیز وجود دارد و هنوز هم می توانید در حالیکه کت و شلوار پوشیده اید و سوار اتوموبیل پلیس هستید از کنار یک ماشین پلیس بدون اینکه ذره ای به شما ظنین شوند عبور کنید و با آرامش کامل،بدون هیچ نگرانی ای در جلوی اداره ی پلیس توقف کرده و از طریق کامپیوتر موجود به بانک اطلاعاتی LCPD دسترسی پیدا کنید!(بهتر است در این قسمت راک استار از هیتمن الهام بگیرد!) رانندگی با ماوس و کیبورد در GTA IV به مراتب بهتر از vice city است اما باز هم به پای رانندگی با کنترلر Xbox 360 نمی رسد.این یک قضیه ی حل شده است که شلیک با ماوس و کیبورد راحت تر است و رانندگی با گیم پد.

اگرچه امکان راندن هواپیماهای کوچک از بازی حذف شده اما امکان راندن هلیکوپتر هنوز وجود دارد که از بخش های واقعاٌ لذت بخش بازی محسوب می شود که برای مأموریت پایانی بازی نیز در نظر گرفته شده.گاهی اوقات جهت دوربین به خوبی با تغییر جهت های هلیکوپتر تغییر نمی کند و راندن هلیکوپتر را دشوار می سازد.قایق سواری هم امکان پذیر است اما قایق سواری برای من به اندازه ی راندن هلیکوپتر جالب نبود که البته این به این دلیل نیست که راک استار آن را خوب طراحی نکرده بلکه به این دلیل است که در کل بازی قایق سواری چندان درگیر کننده نبود و معمولاٌ به راحتی می شد از پس مراحل مربوط به آن برآمد.

تعقیب و گریز پلیس ها هم که از نان شب برای GTA واجب تر است!طبق معمول سطح تحت تعقیب بودن(wanted level) در بازی وجود دارد که هرچه بالاتر برود فرار از دست مأموران LCPD دشوارتر می شود اما نکته ی بد در این زمینه این است که اگرچه می توانید با تحریک پلیس ها و کشتن آنها wanted Level تان را به 4،3 و بیشتر برسانید و از فرار از دست پلیس ها و تار و مار کردن آنها لذت ببرید اما در مأموریت های بازی فقط در موارد محدودی 3 ستاره و فقط یک بار 5 ستاره می شوید که آن یکبار هم مربوط به سرقت بانک است که در حین رانندگی نیست بلکه در حین فرار با پای پیاده است.این مورد سبب می شود که پلیس ها در انجام مأموریت هایتان چندان مشکل بزرگی نباشند و هیجان تعقیب و گریز را لمس نکنید.این هم یکی دیگر از مواردیست که سبب ساده تر شدن بازی نسبت به سن آندریس شده است.هر وقت تحت تعقیب پلیس قرار می گیرید دایره ای بر روی نقشه نمایش داده می شود که فلاش آبی و قرمز می زند و با بالاتر رفتن wanted level و افزایش تعداد ستاره ها مساحت این دایره بیشتر می شود.برای پاک شدن wanted level باید از این دایره خارج شده و برای مدت زمانی اندک در معرض دید پلیس ها قرار نگیرید و یا استفاده از راه حل بهتر و نوستالژیک GTA یعنی عوض کردن رنگ اتوموبیل(که از شماره ی سوم در سال 2001 تاکنون به همین شکل وجود داشته).در حالت یک ستاره(خصوصاٌ) و دو ستاره فرار کردن از دست پلیس ها بسیار ساده است.در حالت یک ستاره حتی با پای پیاده هم می توانید از دست آنها بگریزید و این اصلاٌ جالب نیست.در صورتیکه نتوانید از دست پلیس ها فرار کنید و دستگیر شوید مثل سابق به اداره ی پلیس منتقل می شوید و سلاح های خود را از دست می دهید(و البته مقداری پول جهت رشوه) اما در مواردی که wanted level بالاست پلیس ها اجازه ی آتش دارند و دیگر نباید نگران از دست دادن اسلحه هایتان باشید بلکه باید به جان خود و بیمارستانی که احتمالاٌ از آن سر در خواهید آورد فکر کنید.اما نکته ی عجیب در مورد پلیس ها این است که چنانچه جلوی چشمان یک پلیس 20 نفر را به رگبار ببندید wanted level بالاتر از 2 نمی رود حال اینکه با کشتن یک پلیس wanted level شما به سرعت از 0 به 3 ارتقا می یابد.این نشان می دهد که LCPD چقدر در قبال جان شهروندان لیبرتی مسئول است!

با بالاتر رفتن wanted level وسعت دایره ی روی نقشه افزایش پیدا می کند و در سطوح بالاتر از 4 فرار از آن کار آسانی نخواهد بود

در حین بازی دوستانی نیز پیدا می کنید که می توانید با آنها تعامل برقرار کنید،به آنها زنگ بزنید و با آنها قرار بگزارید یا از آنها مأموریت بگیرید.بر اساس میزان اهمیتی که برای آنها قائل می شوید دو فاکتور احترام(respect) و علاقه(like) آنها نسبت به شما تغییر می کند.مثلاٌ اگر نسبت به آنها بی تفاوت باشید و چندین بار دعوت آنها را رد کنید ممکن است میزان علاقه ی آنها به شما حتی به کمتر از 40 درصد برسد.از طرف دیگر در صورت برخورد مناسب با آنها و انجام دادن مأموریت هایشان این میزان افزایش می یابد و در صورت رسیدن میزان علاقه ی آنها به شما به بالای 80 درصد قابلیت ویژه ای از آنها باز می شود که می توانید از آن استفاده کنید.مثلاٌ Little Jacob در صورت علاقه مند شدن به شما به شما اسلحه زیر قیمت می فروشد یا Dwayne برای انجام مأموریت هایتان گانگستر برای کمک به شما می فرستد.شخصیت های آنها نیز متنوع و منحصر به فرد است مثلاٌ Brucie احساس می کند که بر قله ی دنیا ایستاده و خیلی به هیکل استروئیدی!(به قول نیکو) خود می بالد یا Dwayne شخصیتیست که در اثر رفتن به زندان و از دست دادن ابهتش افسرده و نومید شده.صحبت هایی که بین شما و آنها نیز رد و بدل می شود اغلب جالب است و ارزش شنیدن دارد.

همان طور که اشاره کردم مکان های زیادی در بازی برای سرگرم شدن وجود دارد که از جمله ی آنها می توان به نمایش های کمدی موجود در بازی اشاره کرد.امکان تماشای تلویزیون هم برای اولین بار به این سری اضافه شده و برنامه های اغلب کسل کننده ای دارد اما وجود آن در بازی جای تقدیر دارد.همچنین امکان رفتن به کافی نت نیز در بازی وجود دارد و شما می توانید با استفاده از pc های موجود در کافی نت email هایتان را چک کنید،دوستیابی کنید،مأموریت بگیرید و برای موبایلتان تم و ringtone دانلود کنید.امکان خریدن لباس هم وجود دارد و هر از گاهی می توان با رفتن به لباس فروشی و خرید لباسی تازه کمی سرگرم شد.

با آنلاین شدن در داخل بازی قابلیت هایی از جمله خواندن email،دانلود تم و ringtone برای موبایل و دوستیابی در دسترس شما قرار می گیرد

عده ی زیادی بر این باورند که تنوع گیم پلی در GTA IV نسبت به سن آندریس کمتر شده است.البته این اشکال وارده از جهاتی قابل قبول است اما این را هم نباید فراموش کرد که راک استار تصمیم داشته بازی را تا حد امکان به واقعیت نزدیک کند و این موضوع از همان طراحی سینماتیک گرافیک بازی نیز به آسانی قابل برداشت است.در مجموع شاید گیم پلی بازی تنوع سن آندریس را نداشته باشد اما نزدیکی آن به واقعیت به مراتب بیشتر از آن بازیست.

صداگزاری شخصیت ها قابل تحسین است؛یکی از بهترین صداگزاری ها در سال های اخیر.هماهنگی حرکات لب ها با جمله ها فوق العاده است ضمن اینکه تن صدا با چهره ی کارکترها سازگاری فوق العاده ای دارد.نگاه به تعداد افرادی که در جریان صداگزاری شرکت داشته اند خود نشان دهنده ی این است که راک استار چقدر برای این موضوع اهمیت قائل شده.در این بین صداگزاری خود نیکو بهترین است و تطابق خیلی خوبی بین حالات چهره ی او و طرز حرف زدنش وجود دارد.صدای افرادی که در کانال های رادیویی صحبت می کنند نیز فوق العاده کار شده است و جالب تر اینکه در بسیاری از موارد خبرهایی مربوط به اعمال شما از طریق اخبار رادیو روایت می شود.موسیقی بازی نیز تقریباٌ محدود به موسیقی های پخش شده از کانال های رادیویی است که بیشتر در سبک راک و رپ است اما کانال رادیویی Independence هم در میان کانال های رادیویی تعبیه شده تا با ریختن آهنگ های مورد علاقه ی خود در پوشه ی User Music آهنگ های مورد علاقه یتان را از طریق این کانال بشنوید.افکت های مربوط به شلیک سلاح ها،صداهای شنیده شده در حین رانندگی،راندن هلیکوپتر و قایق سواری و ... هم به خوبی کار شده اند تا در این زمینه GTA IV بی نقص باشد.

GTA IV بسیاری از نقاط ضعف بازی های قبلی این سری را برطرف کرده است و یک اثر خوش ساخت گانگستری را برای شما آماده کرده که آن را می توان نقطه ی عطفی در بازی های open world و بنچمارکی برای این سبک از بازی ها در نظر گرفت که به سختی می توان مشکل بزرگی در آن پیدا کرد.راک استار می توانست با پورتی صحیح نسخه ی PC را به بهترین نسخه ی بازی بدل سازد اما سیستم مورد نیاز بی رحمانه و باگ های گرافیکی در نهایت بر ویدئو ادیتور قدرتمند،اکشن سریع تر و گرافیک مثال زدنی آن غلبه می کند تا نسخه ی PC بهترین نباشد.با تمامی اینها نسخه ی PC همچنان فوق العاده است و همچون نسخه های کنسولی این بازی بازیسازی را چندین گام به جلو برده است.در دنیایی که بازیسازها عادت کرده اند که یک فرمول موفق را بدون تغییر هر دو سه سال یکبار برای بازی خود به کار ببندند و سودی به جیب بزنند راک استار با GTA IV بسیاری از سنت ها را شکست و اثری خلق کرد که مسلماٌ یکی از بهترین ها در دهه ی اول قرن 21 است و تا مدت ها در ذهن بازیبازها باقی خواهد ماند.

امتیاز بازی

معرفی >>>>>>>>>> 9.5
داستان فوق العاده و روایت داستانی مناسب با شروعی جالب _ شخصیت های فوق العاده و منحصر به فرد _ موبایل با امکانات بسیار خوب که نقش بسزایی در روایت داستان دارد _ وجود مأموریت های اصلی گاهاٌ بی ارتباط به داستان و کش دار شدن آن

گرافیک >>>>>>>>>> 9
دقت فراوان راک استار در جزئیات گرافیکی بیش ار همه به چشم می آید _ افکت ذرات عالی _ جلوه های زیبای شهر در شب و در هنگام بارش باران _ سیستم مورد نیاز بی رحمانه _ سایه های fil ter نشده و تکسچرهای گاهاٌ ضعیف به خصوص در مورد درخت ها _ افت شدید تکسچر در پاره ای از موارد

صدا و موسیقی >>>>>>>>>> 10
صداگزاری فوق العاده _ افکت های شنیدنی برای اسلحه ها،اتوموبیل ها و سایر وسایل نقلیه _ آهنگ های ریخته شده در پوشه ی user music به خوبی از کانال Independence پخش می شود _ موسیقی های متنوع رادیو

گیم پلی >>>>>>>>>> 10
تنوع کمتر نسبت به سن آندریس اما واقعی تر _ هوش مصنوعی مناسب دشمنان و سایر NPC ها _ اکشن درگیر کننده و سیستم کاورگیری عالی از آب در آمده _ ماشین سواری لذت بخش _ کنترل هلیکوپتر در پاره ای ازموارد سخت است و جهت حرکت دوربین متناسب با جهت حرکت هلیکوپتر تغییر نمی کند _ تعامل مناسب با دوستان

جذابیت >>>>>>>>>> 9.75
بسیار درگیر کننده_ مراحل اکثراٌ متنوع اما در پاره ای از موارد کلیشه ای _ انتخاب هایی که بعضاٌ تأثیرگزارند _ ارزش تکرار بالا _ crash های گاه و بیگاه

نمره ی کل: 9.7

B3HZ@D
02-02-2009, 23:28
عالی بود ساسان جان
ولی nightmare به معنای کابوس هست نه رویا
dream و vision به معنای رویاست
در کل ممنون بابت این مطلب جذاب

sasanjfr
03-02-2009, 09:38
عالی بود ساسان جان
ولی nightmare به معنای کابوس هست نه رویا
dream و vision به معنای رویاست
در کل ممنون بابت این مطلب جذاب
خواهش می کنم
من می دونم nightmare یعنی کابوس.منظورم از اون عکس این بود که رویای نیکو به یک کابوس بدل شد.dream به معنی رویا هست اما vision به معنی بصیرت و نوعی فراست درونی هست:46:

Mohammad King
03-02-2009, 12:45
سلام به همه ی دوستان

من رمز ضد تیر و تفنگ و پول و ضد پلیس و یه ماشین توپ را میخواستم.

راستی به نظر شما من پلی بوی را بکشم یا اون سیاه ؟

ممنون

HoJJaT_007
03-02-2009, 13:54
پلی بوی

من هنوز دنبال سیو 40 درصد پریده خود هستم با xlive

779
03-02-2009, 14:04
یک چیزی چجوری میتونم زیر نویس انگلیسی بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی ممنون ساسان جان.

JING3LKHAN
03-02-2009, 14:25
میری option>>audio>>substitles>>on.

yoosef_st
03-02-2009, 14:41
من آخر نفهمیدم این قضیه سایت پلیس چیه هان.
رفتم تو بازی تو کافی نت هم زدم نرفت تو این سایتی که گفته بودین.

soltanarash
03-02-2009, 15:55
خواهش می کنم
من می دونم nightmare یعنی کابوس.منظورم از اون عکس این بود که رویای نیکو به یک کابوس بدل شد.dream به معنی رویا هست اما vision به معنی بصیرت و نوعی فراست درونی هست:46:

من و بقیه بچه ها تمام رمز ها را در صفحات قبل گذاشتیم.و یل میتونی بری تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اونجا همه ی سیو ها رو بگیری.

HoJJaT_007
03-02-2009, 16:27
ببخشید چه ربطی داشت به نقل قول ایشون ؟! ایشون مگه رمز خواست ؟

B3HZ@D
03-02-2009, 17:30
چیت کدی وجود نداره که همه مردم مثل سن اندرس خلاف کار بشن و هر کسی اسلحه داشته باشه؟
و همه در حال جنگ باشن....توی سن اندرس همچین کدی بود و خیلی باحال بود

cj-afshin
03-02-2009, 18:47
بازی 16 گیگ جا میخواد . ایکس پی سرویس پک 3 هم میخواد .

من کل درایو دی رو فرمت کردم(31GB free space )ولی نریخت.روی stup 42 این ارور رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چی کار کنم؟

Oracle_Eldorado
03-02-2009, 18:53
من کل درایو دی رو فرمت کردم(31gb free space )ولی نریخت.روی stup 42 این ارور رو میده :

چی کار کنم؟

فرمت درایو شما چیه ؟

ntfs یا fat32 ؟

Abolfazl3007
03-02-2009, 20:13
سلام
همه شما بازی رو با موس و کیبورد بازی میکنید ؟
کنترل ماشین با موس و کیبورد افتضاحه
ماشینو میپیچونی باید دوربین رو هم بچرخونی !
نمیشه کاریش کرد ؟
گیم پد که ساپورت نمیکنه .

779
03-02-2009, 21:12
سلام
نمیشه کاریش کرد ؟

هنوز این مشکل حل نشده ولی یکی گفت که با کرک درست میشه من نمیدونم.....
در ضمن این بازی گیم پدم بهش میخوره.

sasanjfr
03-02-2009, 21:19
سلام به همه ی دوستان

من رمز ضد تیر و تفنگ و پول و ضد پلیس و یه ماشین توپ را میخواستم.

راستی به نظر شما من پلی بوی را بکشم یا اون سیاه ؟

ممنون
این شماره wanted level رو کاهش میده:
2675550100

این شماره ها واسه ماشین های خفن هستند:
2275550147 برای Turismo
2275550175 برای Comet
2275550168 برای SuperGT
2275550100 برای FIB Buffalo

کشتن هر کدوم از اونها توی داستان بازی تأثیر خاصی نداره.من با Dwayne بیشتر حال کردم و از پلی بوی ایکس بدم میومد واسه همین پلی بوی ایکس رو کشتم.Dwayne یه ویژگی خوب هم داره و اون اینه که اگه علاقه اش به نیکو بیشتر از 80 درصد بشه تو مأموریت ها گانگستر به کمکش میفرسته

mr bahram
04-02-2009, 01:40
سلام
من تو مراحل وسط حدودا 55درصد اونجایی که باید بپری تو هلی کوپتر و هلیکوپتر دشمن رو بزنی یک ماهه که موندم
نمیشه هلی کوپتر رو کنترل کرد می خوره به در دیوار و منفجر میشه راه راحتی وجود داره لطفا کمک کنید

B3HZ@D
04-02-2009, 01:55
نه راه دیگه ای نداره
فقط باید کنترل هلیکوپتر دستت بیاد که زیاد هم سخت نیست
با کلیدهای numpad باید اونو کنترل کنی
توی setting بازی توضیحات کنترل هلیکوپتر رو نوشته

mahyarSAMSUNG
04-02-2009, 01:57
آقا بالاخره ما هم اومدیم قاطی باقالیا :d نصبش کردمممممممممممممممم!!!! خیلی عجیب بود واسم . فقط یه آپدیت سرویس پک 3 ریختم و netframewark 3.5 هم نصب نکردم ! با همون ورژن 3 ! روی آیکونش کلیک کردم اومد

فقط نمیدونم این بنچ مارکهایی که شما میزارید رو چطوری میزارید ! اگه با برنامست لینک دانلودش رو بدید

یه چیز دیگه ! توی تنظیمات گرافیک برای تکستچر کوالیتی از medium بالاتر نمیره ! چرا !!!! هرچی روش کلیک میکنم تغییر نمیکنه ! ولی بقیه تغییر میکنن ! توی عکس من روی این تنظیمات بازی میکنم البته کمی گیر میکنه ولی خوب خوبه ! راستی اون عدد 488 که برای مموری توی بازی نوشته رو چطوری میشه بیشترش کرد ؟؟؟

B3HZ@D
04-02-2009, 02:11
من رفتم کافی نت و ادرس libertycitypolice.com رو هم وارد کردم و رفتم توی سایت
ولی هیچ اطلاعاتی در مورد همون دختره پیدا نکردم
این هم برای ما شده دردسر
کسی اصلا تونسته این دختره رو ببینه

korokodil_avareh
04-02-2009, 02:47
اونهایی که بازی رو تموم نکردند این پست رو نخونند.

میگم بچه ها اون آخر بازی که 2 انتخاب میده که از دیمیتری انتقام بگیری یا باهاش معامله کنی من هم فکر کنم مثل همه دیمیتری رو کشتم که بعدش پگورینو باهام دشمن شد و کیت رو کشت حالا میخوام ببینم اگر با دیمیتری معامله میکردیم بازی چطور تموم میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

skhammari
04-02-2009, 03:11
اونهایی که بازی رو تموم نکردند این پست رو نخونند.

میگم بچه ها اون آخر بازی که 2 انتخاب میده که از دیمیتری انتقام بگیری یا باهاش معامله کنی من هم فکر کنم مثل همه دیمیتری رو کشتم که بعدش پگورینو باهام دشمن شد و کیت رو کشت حالا میخوام ببینم اگر با دیمیتری معامله میکردیم بازی چطور تموم میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رومن میمرد و kate قهر میکرد .

ebicross
04-02-2009, 07:18
سلام
نمیشه کاریش کرد ؟

هنوز این مشکل حل نشده ولی یکی گفت که با کرک درست میشه من نمیدونم.....
در ضمن این بازی گیم پدم بهش میخوره.
کرک fedor که من دارم و تو تاپیک هم هست هم دوربینش سالمه و هم بعد از نصب Patchها نیازی به کرک مجدد نداره و هیچ کاری نمیخواد بکنی.
حجمش هم خیلی کمه.

JING3LKHAN
04-02-2009, 11:51
من رفتم کافی نت و ادرس libertycitypolice.com رو هم وارد کردم و رفتم توی سایت
ولی هیچ اطلاعاتی در مورد همون دختره پیدا نکردم
این هم برای ما شده دردسر
کسی اصلا تونسته این دختره رو ببینه

ببین فاشیست جان باید جایی که حروف الفبا داره تو بخش d حرف Del rio lola رو بگردی و یه اطلا عاتی میده ولی محل زندگیشو تو نقشه مشخص نمیکنه

به این عکس دقت کنین

779
04-02-2009, 15:20
آقا بالاخره ما هم اومدیم قاطی باقالیا :d نصبش کردمممممممممممممممم!!!! خیلی عجیب بود واسم . فقط یه آپدیت سرویس پک 3 ریختم و netframewark 3.5 هم نصب نکردم ! با همون ورژن 3 ! روی آیکونش کلیک کردم اومد

فقط نمیدونم این بنچ مارکهایی که شما میزارید رو چطوری میزارید ! اگه با برنامست لینک دانلودش رو بدید

یه چیز دیگه ! توی تنظیمات گرافیک برای تکستچر کوالیتی از medium بالاتر نمیره ! چرا !!!! هرچی روش کلیک میکنم تغییر نمیکنه ! ولی بقیه تغییر میکنن ! توی عکس من روی این تنظیمات بازی میکنم البته کمی گیر میکنه ولی خوب خوبه ! راستی اون عدد 488 که برای مموری توی بازی نوشته رو چطوری میشه بیشترش کرد ؟؟؟

خوب مال منم همونطوری بود یعنی منم ورژن 3 دارم.
بنچ مارک پایین قسمت گرافیک هستش نوشته Benchmark .
بله که نمی ره شما با این کارت ( تمام مشخصات کامپیوترتو بده ) معلومه که نباید بره!!!
وقتی کارتتون پایین باشه تنظیمات بالاتر از یک حدی نمی ره.
CPU تون چنده؟؟؟؟؟؟؟؟
چون اگه یک کارت 512 داشته باشید اما یک CPU توپ اصلا لگ نمی زنه و مثل من حدودای 62 تا FPS میگیرید.

اون عدد هم حجم مموریتونه معلومه که شما کارت 512 دارید ولی زیاد نوع خوبی نیست اگه از اون حجم بالاتر برید کرش میکنه بازی اگه زرد بشه بازی گیر میکنه میتونید با زیاد کردن کارت گرافیک خودتون اون رو هم زیاد کنید مثلا مال من که 1 گیگ نوشته 1050 ولی مال 9500 GT هم همینو مینویسه ولی فرقش اینکه وقتی من مثلا رزولیشن رو تا ته میبرم زیاد به شماره ها اضافه نمیشه اما در 9500 gt وقتی Veiw Distance رو میزاشت روی 32 حجمش میشد 942 ( البته با رزولیشن 1024 و 80 HRZ ) .
امیدوارم مفید باشه.

B3HZ@D
04-02-2009, 15:54
ببین فاشیست جان باید جایی که حروف الفبا داره تو بخش d حرف del rio lola رو بگردی و یه اطلا عاتی میده ولی محل زندگیشو تو نقشه مشخص نمیکنه

به این عکس دقت کنین

ممنون دوست عزیز
ولی صفحه ای که برای من باز میشه اصلا همچین چیزی نداره
حالا میرم اخرش پروفایل رو اضافه می کنم ببینم درست میشه یا نه

779
04-02-2009, 16:04
ممنون دوست عزیز
ولی صفحه ای که برای من باز میشه اصلا همچین چیزی نداره
حالا میرم اخرش پروفایل رو اضافه می کنم ببینم درست میشه یا نه

ای بابا چه گیری دادی :دی
اون پایین یک دکمه ی Datebase هست اونو بزن میره توی این بخش.

HoJJaT_007
04-02-2009, 16:06
حاج فاشیست :D

ته سایت یه جایی هست یه علامت قفله بغلش ریز نوشته Database . یا روی خود قفل کلیک کن . یادم نیست . من خیلی وقته سیوام پریده !

JING3LKHAN
04-02-2009, 16:53
بله که نمی ره شما با این کارت ( تمام مشخصات کامپیوترتو بده ) معلومه که نباید بره!!!
CPU تون چنده؟؟؟؟؟؟؟؟
چون اگه یک کارت 512 داشته باشید اما یک CPU توپ اصلا لگ نمی زنه و مثل من حدودای 62 تا FPS میگیرید.

اون عدد هم حجم مموریتونه معلومه که شما کارت 512 دارید ولی زیاد نوع خوبی نیست اگه از اون حجم بالاتر برید کرش میکنه بازی اگه زرد بشه بازی گیر میکنه میتونید با زیاد کردن کارت گرافیک خودتون اون رو هم زیاد کنید مثلا مال من که 1 گیگ نوشته 1050 ولی مال 9500 GT هم همینو مینویسه ولی فرقش اینکه وقتی من مثلا رزولیشن رو تا ته میبرم زیاد به شماره ها اضافه نمیشه اما در 9500 gt وقتی Veiw Distance رو میزاشت روی 32 حجمش میشد 942 ( البته با رزولیشن 1024 و 80 HRZ ) .
امیدوارم مفید باشه.

نه عزیز اشتباه میکنی چون من هم گراف بالا دارم 8800>678mb و هم سی پی یو بالا 4600X2 2.4 و هم رم بالا 3g و باز هم نمیشد view distance رو از 10 بالاتر ببرم چون این بازی سراسر مشکله ولی میشد که گراف رو رو 14800X... و very highبدون لک کنم

779
04-02-2009, 17:36
نه عزیز اشتباه میکنی چون من هم گراف بالا دارم 8800>678mb و هم سی پی یو بالا 4600X2 2.4 و هم رم بالا 3g و باز هم نمیشد view distance رو از 10 بالاتر ببرم چون این بازی سراسر مشکله ولی میشد که گراف رو رو 14800X... و very highبدون لک کنم

مارک گرافیک چیه؟؟؟؟؟؟
GT , GS ...
پس چی فکر کردی داداش من 9500 GT داره 1 گیگ نمی تونه روی Very High بزاره.
CPU هم همچین بالا نیست با CPU سه هسته ای روون میاد نه با اون CPU بعدشم شما Detail Distance رو برا چی روی 100 گزاشتین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18:
میدونین چی همه cpu مصرف میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک بنچمارک بزار تا بفهمم.
کارت خودم 280 1 گیگ هست سی پی یوی خودم 4 هسته ای 2.2 هست رم خودم 4 گیگ هست.
من میتونم رو بالاترین تنظیمات بازی کنم.

sasanjfr
04-02-2009, 17:58
نه عزیز اشتباه میکنی چون من هم گراف بالا دارم 8800>678mb و هم سی پی یو بالا 4600x2 2.4 و هم رم بالا 3g و باز هم نمیشد view distance رو از 10 بالاتر ببرم چون این بازی سراسر مشکله ولی میشد که گراف رو رو 14800x... و very highبدون لک کنم
این یکی از حماقت های راک استار هست.راک استار در قسمت مربوط به تنظیم گرافیک بازی بیشتر از همه به میزان حافظه ی کارت گرافیک توجه کرده و به همین دلیل کارت های گرافیک متوسط با میزان حافظه ی بالاتر از کارت های گرافیک قوی با میزان حافظه ی کمتر امکان داره بهتر عمل کنند.در واقع چندان به سرعت حافظه و موتور گرافیکی توجهی نمیکنه.

HoJJaT_007
04-02-2009, 18:10
موافقم .

من تو دو تا کامپیوتر تست کردم

یکیشون مال خودم بود 8600 با 512 مگ

و یکیشونم 8500 با 1 گیگ

توی دومی بهتر جواب داد تا اولی !

779
04-02-2009, 19:03
موافقم .

من تو دو تا کامپیوتر تست کردم

یکیشون مال خودم بود 8600 با 512 مگ

و یکیشونم 8500 با 1 گیگ

توی دومی بهتر جواب داد تا اولی !

ببخشید حجت جان ولی اینکه معلومه توی 1 گیگ خوب میاد؟؟؟؟؟؟

ali_ranger22
04-02-2009, 19:11
قدرت یک گرافیک به مقدار حافظش رابطه آنچنان مستقیم هم نداره
نمی تونیم بگیم هر کارتی که حافظش بیشتره پس قوی تره !

soltanarash
04-02-2009, 19:21

ولی تو جی تی آی یکی از قسمت های مهم حافظه ی گرافیک است.البته حرف شما در مورد بقیه بازی ها کاملا درست است ولی جی تی آی یک فرق کوچیکی داره.

cj-afshin
04-02-2009, 20:43
فرمت درایو شما چیه ؟

ntfs یا fat32 ؟

fat32.مگه چه فرقی داره؟

779
04-02-2009, 21:03

بله علی جان اون زمانیه که کارت 512 جی تی ایکس باشه و gddr 3 به بالا باشه که کمتر کسی اینطوریه.

malkemid
05-02-2009, 11:37
آقا یکی یه عکس درست حسابی از نقشه بذاره واسه جای lola..مردم از بس با این kate زشت رفتم بیرون!!
تو دیتابیس پلیس هم جاش نوشته نبود.

HoJJaT_007
05-02-2009, 11:42
من مکانشو میدونم . یه بارم دیدمش .

اما خب همینطوری نمیگم . به یه سیو 40 درصدی نیاز دارم !

JING3LKHAN
05-02-2009, 12:32
مارک گرافیک چیه؟؟؟؟؟؟
GT , GS ...
پس چی فکر کردی داداش من 9500 GT داره 1 گیگ نمی تونه روی Very High بزاره.
CPU هم همچین بالا نیست با CPU سه هسته ای روون میاد نه با اون CPU بعدشم شما Detail Distance رو برا چی روی 100 گزاشتین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18:
میدونین چی همه cpu مصرف میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک بنچمارک بزار تا بفهمم.
کارت خودم 280 1 گیگ هست سی پی یوی خودم 4 هسته ای 2.2 هست رم خودم 4 گیگ هست.
من میتونم رو بالاترین تنظیمات بازی کنم.

عزیز ن کی گفتم 100 رو distanceگزاشت پستو بخونی نوشته 10 در صد به بالا نمیشد گذاشت.
گرافمم 8800 gs 867mb colorful gddr3 که کار صد در صد گراف شما رو میکنه چون من تا حالا بازی نشده که با تنظیمات گراف اخر بالا اورده باشم و لک داشته باشه ولی واسه جی تی ای یه استثنا بود.

***fandogh***
05-02-2009, 13:18
من بین پول و انتقام چی رو انتخاب کنم؟

HoJJaT_007
05-02-2009, 13:20
انتقام رو انتخاب کن

ali_ranger22
05-02-2009, 13:22
هر چی خودت حال میکنی ! من که پول انتخاب کردم !

malkemid
05-02-2009, 13:50
من مکانشو میدونم . یه بارم دیدمش .

اما خب همینطوری نمیگم . به یه سیو 40 درصدی نیاز دارم !
مکان دقیقشو بگو...اینم سیو

779
05-02-2009, 13:52
عزیز ن کی گفتم 100 رو distanceگزاشت پستو بخونی نوشته 10 در صد به بالا نمیشد گذاشت.
گرافمم 8800 gs 867mb colorful gddr3 که کار صد در صد گراف شما رو میکنه چون من تا حالا بازی نشده که با تنظیمات گراف اخر بالا اورده باشم و لک داشته باشه ولی واسه جی تی ای یه استثنا بود.

توی عکس که اینطور بود.....
عزیزم هیچ موقع gta رو با بقیه بازی ها مقایسه نکن چون این یکی یک عجوبه ی ....
بعدشم شما نمی تونید بازیه کرایسیس وارهد رو روی آخرین تنظیمات بازی کنید ( 1 گیگ 9800 به بالا میخواد .. )
یک چیز دیگه gs اصلا به درد بازی نمی خوره و از gt هم بدتره....
معلومه که اورکلاک هم کردید چون ما کارت 867 مگ نداریم......
این آخری هم خیلی مسخره گفتی شما بیاین با 280 بازی کنید می فهمید بازی چیه من قبلا 9800 جی تی ایکس داشتم اما 280 خریدم فقط باید ببینی..........

ali_ranger22
05-02-2009, 13:57

از اون حرفا بودا ! :دی
با اور کلاک مقدار حافظه تغییر نمی کنه که !

JING3LKHAN
05-02-2009, 14:01
توی عکس که اینطور بود.....
عزیزم هیچ موقع gta رو با بقیه بازی ها مقایسه نکن چون این یکی یک عجوبه ی ....
بعدشم شما نمی تونید بازیه کرایسیس وارهد رو روی آخرین تنظیمات بازی کنید ( 1 گیگ 9800 به بالا میخواد .. )
یک چیز دیگه gs اصلا به درد بازی نمی خوره و از gt هم بدتره....
این آخری هم خیلی مسخره گفتی شما بیاین با 280 بازی کنید می فهمید بازی چیه من قبلا 9800 جی تی ایکس داشتم اما 280 خریدم فقط باید ببینی..........

779 شما ممکنه 370 تا پست داده باشید ولی دلیل نمیشه از من بیشتز بدونی .چیزی که شما در مورد کارت گرافیک میدونی به اندازه یه گیمر معمولیه.کی گفته gs یا gt بودن مبنای اجرای روون بازی هاست.در ضمن من اوور نکردم گرافمو و شما در مورد برند colorful اطلاعات کمی داری و خود بنده گراف 9800 800هزار تومانی رو با گراف خودم مقایسه و تاثیر بسیار ناچیز فقط در سایه پردازی دیدم.و حاضرم به شما ثابت کنم که کرایسیس رو با اخرین درچه رزولوشن و تنظیمات گرافیکی بدون لک اجرا کردم.و اینم بگم که گراف مبنای اجرای عالی بازی نیست ساپورت سی پی یو مادر بورد و رم مناسب و هارد خوب کولینگ عالی نیز مبناست.امیدوار متوجه اشتباهت شده باشی

JING3LKHAN
05-02-2009, 14:05
از اون حرفا بودا ! :دی
با اور کلاک مقدار حافظه تغییر نمی کنه که !

چرا تغییر میکنه.اگه میخوای میتونی امتحان کنی. برنامه sis sandra pro رو نصب کن و در قسمت total graphic available cache میزان نهایی گراف خودتو ببین که تا چه حدی میتونی بالا ببری .که با اور بالا میشه برد.مثلا مال من 1100 مگ availabl داره که فقط 768 تاش مورد استفادس .البته بالا بردن تا توتال خیلی ممکنه خطرناک باشه و به کرات دیده شده که موجب سوختگی گراف هم شده

779
05-02-2009, 14:37
779 شما ممکنه 370 تا پست داده باشید ولی دلیل نمیشه از من بیشتز بدونی .چیزی که شما در مورد کارت گرافیک میدونی به اندازه یه گیمر معمولیه.کی گفته gs یا gt بودن مبنای اجرای روون بازی هاست.در ضمن من اوور نکردم گرافمو و شما در مورد برند colorful اطلاعات کمی داری و خود بنده گراف 9800 800هزار تومانی رو با گراف خودم مقایسه و تاثیر بسیار ناچیز فقط در سایه پردازی دیدم.و حاضرم به شما ثابت کنم که کرایسیس رو با اخرین درچه رزولوشن و تنظیمات گرافیکی بدون لک اجرا کردم.و اینم بگم که گراف مبنای اجرای عالی بازی نیست ساپورت سی پی یو مادر بورد و رم مناسب و هارد خوب کولینگ عالی نیز مبناست.امیدوار متوجه اشتباهت شده باشی

این هیچ ربطی به پست ها نداره تجربه ی بازی کردن من اینو نشون میده....:31:
ببین من اولین چیزی که گفتم این بود که CPU خیلی در این بازی نقش داره پس شما برای اولین قدم باید CPU تون قوی باشه.....
بعدشم من ( خودم ) تابحال گرافیکی به حافظه ی 6... ندیدم !!!!!!!
اولا که قیمت اون کارت 800 تومن نیست و 400 تومنه تازه ارزون ترم شده می تونم ثابت کنم...
دوما اگه اینطوری باشه که واقعا مگه شرکتا دیوانه ان که بین گرافیک گرون قیمت بدن بیرون.....
اگه اینطوریه که شما دیگه باید با همون کارت گرافیک همه ی بازی ها رو اجرا کنی دیگه......
تاثیرش اصلا ناچیز نیست بلکه فوق العاده میشه در ضمن یک چیزی اینی که میگی از مدیوم بالاتر نمیره
همه از کارت گرافیکه نه از cpu , ram , ....

پس معلومه که کارت شما تواناییه بالای مدیوم رو نداره تمام. ( نقطه )
اگر می خواین داداش من کارتش 9500 GT هستش و من خودم 280 میخوای عکس اونو نشونت بدم که High کرده و اون بالاتر از High نمی ره براش !!!!!!
تازه 1 گیگ هم هستش.
من به روونیه بازی شما کار ندارم دارم میگم که شما خودتون گفتید بالاتر از مدیوم نمیره بابا یک بچه هم دیگه میدونه این از کارته.....
می خواین نشونتون بدم که اگه روی High باشه چه تغییری میکنه.
لطفا اگه میشه ثابت کنید ( کرایسیس )
بعد همه ی اینا باید بگم که یعنی هیچ فرقی بین GS , GT , GTX نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18:

در آخر هم بگم که شما اگه این چیزا رو بلدین پس چرا میگین؟؟؟ ( اینم آخرین چیز بهتون بر نخوره یک موقع حرف هام ها :دی :31: )

***fandogh***
05-02-2009, 14:56
حالا میخوام برم pegorino رو بکشم خوب اونجا که pegorino میره سوار قایق میشه اونوقت من باید سوار موتور شم حالا چجوری برم توی اب با موتور؟؟؟؟؟؟؟

Benygh
05-02-2009, 14:58
اینجا جای بحث در رابطه با این چیزا نیست ! تاپیک رو به راه کج و خاکی نکشید ...

لینک های پست راهنما به اضافه ی لینک پچ 1.2 آپدیت شد ...

Benygh
05-02-2009, 14:58
حالا میخوام برم pegorino رو بکشم خوب اونجا که pegorino میره سوار قایق میشه اونوقت من باید سوار موتور شم حالا چجوری برم توی اب با موتور؟؟؟؟؟؟؟
شما باید با موتور از تو ساحل برید !

JING3LKHAN
05-02-2009, 15:16
این هیچ ربطی به پست ها نداره تجربه ی بازی کردن من اینو نشون میده....:31:
ببین من اولین چیزی که گفتم این بود که CPU خیلی در این بازی نقش داره پس شما برای اولین قدم باید CPU تون قوی باشه.....
بعدشم من ( خودم ) تابحال گرافیکی به حافظه ی 6... ندیدم !!!!!!!
اولا که قیمت اون کارت 800 تومن نیست و 400 تومنه تازه ارزون ترم شده می تونم ثابت کنم...
دوما اگه اینطوری باشه که واقعا مگه شرکتا دیوانه ان که بین گرافیک گرون قیمت بدن بیرون.....
اگه اینطوریه که شما دیگه باید با همون کارت گرافیک همه ی بازی ها رو اجرا کنی دیگه......
تاثیرش اصلا ناچیز نیست بلکه فوق العاده میشه در ضمن یک چیزی اینی که میگی از مدیوم بالاتر نمیره
همه از کارت گرافیکه نه از cpu , ram , ....

پس معلومه که کارت شما تواناییه بالای مدیوم رو نداره تمام. ( نقطه )
اگر می خواین داداش من کارتش 9500 GT هستش و من خودم 280 میخوای عکس اونو نشونت بدم که High کرده و اون بالاتر از High نمی ره براش !!!!!!
تازه 1 گیگ هم هستش.
من به روونیه بازی شما کار ندارم دارم میگم که شما خودتون گفتید بالاتر از مدیوم نمیره بابا یک بچه هم دیگه میدونه این از کارته.....
می خواین نشونتون بدم که اگه روی High باشه چه تغییری میکنه.
لطفا اگه میشه ثابت کنید ( کرایسیس )
بعد همه ی اینا باید بگم که یعنی هیچ فرقی بین GS , GT , GTX نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18:

در آخر هم بگم که شما اگه این چیزا رو بلدین پس چرا میگین؟؟؟ ( اینم آخرین چیز بهتون بر نخوره یک موقع حرف هام ها :دی :31: ).
2. این صفحه رو ببین تا بفهمی هیچی از گرافیک colorful نمیدونی

3.اصلا شما ای دی یاهوتو بده تا من پست الکی ندم

779
05-02-2009, 15:21
.
2. این صفحه رو ببین تا بفهمی هیچی از گرافیک colorful نمیدونی

3.اصلا شما ای دی یاهوتو بده تا من پست الکی ندم

اولا دیگه بسه از بس بحث کردیم.
دوما شما چیزی که می خواستی رو فهمیدی دیگه لازم نیست بحث رو به گرافیک و اینجور چیزا بکشونی.
سوما ID یاهو من فقط برای E - Mail من اصلا چت نمی کنم اگه خواستی پایین اسمم هست ( یک نگاهی می انداختی ) من پسر خوبیم :دی :31:
چهارما ( !! ) این عکسه چی ربطی به این چیزایی که من گفتم دار؟ ( اینجا پست نده یا پیغام خصوصی یا هم پروفایل )

ali_ranger22
05-02-2009, 15:51
چرا تغییر میکنه.اگه میخوای میتونی امتحان کنی. برنامه sis sandra pro رو نصب کن و در قسمت total graphic available cache میزان نهایی گراف خودتو ببین که تا چه حدی میتونی بالا ببری .که با اور بالا میشه برد.مثلا مال من 1100 مگ availabl داره که فقط 768 تاش مورد استفادس .البته بالا بردن تا توتال خیلی ممکنه خطرناک باشه و به کرات دیده شده که موجب سوختگی گراف هم شده

شما مثل اینکه توربو کش رو با اور کلاک اشتباه گرفتی ! :27: بی خیال این بحث ;)

soltanarash
05-02-2009, 16:47

شما باید از کنار ساحل به دنبال قایق موتوری بروید تا در موقع مناسب از روی یک سکوی پرش به سمت هلیکوپتر دوستانتان بروید و داخل آن شوید و ... .

JING3LKHAN
05-02-2009, 19:20
دوستان عزیز اونهایی که در مورد بودن لولا{del rio lola } شک دارند این صفحه رو ببینن .
بنا به ادعای کار بران این سایت لولا دیده شده با همون فیگور عکس تبلیغاتیش که نقشه پیدا کردنشم تو این عکس ها هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dfa%26lr%3D%26sa%3DN
ساعت 17 الی 20 دنبالش باشین تو نقشه میشه پیداش کرد.و البته میشه بر خلاف انتظار همه اونو به خونه نیکو هم برد...XXX

779
05-02-2009, 19:26
دوستان عزیز اونهایی که در مورد بودن لولا{del rio lola } شک دارند این صفحه رو ببینن .
بنا به ادعای کار بران این سایت لولا دیده شده با همون فیگور عکس تبلیغاتیش که نقشه پیدا کردنشم تو این عکس ها هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dfa%26lr%3D%26sa%3DN
ساعت 17 الی 20 دنبالش باشین تو نقشه میشه پیداش کرد.و البته میشه بر خلاف انتظار همه اونو به خونه نیکو هم برد...XXX

نوشته هات خیلی خر تو خره اگه میتونی درستش کن .

فکر کنم سایته این باشه :

JING3LKHAN
05-02-2009, 19:28
نوشته هات خیلی خر تو خره اگه میتونی درستش کن .

فکر کنم سایته این باشه :

بله عزیز همینه ممنون.یه امتحان کن ببین میشه پیداش کرد

779
05-02-2009, 19:32
بله عزیز همینه ممنون.یه امتحان کن ببین میشه پیداش کرد

چجوری؟؟؟؟؟؟؟
برم جلوش بوق بزنم؟؟؟؟
سوار ماشین میشه حتمی ولی فکر نکنم خونم بیاد xxx

HoJJaT_007
05-02-2009, 19:42
برو بچ من میدونم چطوریه

فقط لطفا یه سیو مراحل phil bill (اولین مرحلشو بدید . من سیوم پاک شده . )

ممنون

779
05-02-2009, 19:47
برو بچ من میدونم چطوریه

ممنون

نیازی نیست چون من 1 ساعت دیگه ( به وقت بازی ) پیداش میکنم الان ساعت 16.
فقط من موندم چجوری میشه ببری خونت!!!!
در ضمن فکر کنم اونجا یک فاحشه خانه هم داشته باشه چون پر دختر فاحشه است ولی مکانش مشخص نیست.....
( هر بوقی میزدم یکی میگفت سوار شم بعدشم یکم می رقصید منم بهش میگفتم Just Lola :دی :31: )

JING3LKHAN
05-02-2009, 19:59
نه نه تو نقشه دقیق دو مکان داره که اونجاهاست.و بله خونه میشه برد من عکسی دارم که نشون میده .میشه تو این پیج گذاشت؟؟؟یه نموره مورد داره.میترسم بن شم

779
05-02-2009, 20:14
نه نه تو نقشه دقیق دو مکان داره که اونجاهاست.و بله خونه میشه برد من عکسی دارم که نشون میده .میشه تو این پیج گذاشت؟؟؟یه نموره مورد داره.میترسم بن شم

برام Pm بده مهم نیست من نتونستم پیداش کنم هرچی گشتم نشد ساعت از 16 شروع کردم تا 22 اصلا اثری ازش نبود!!!!!!!
میتونی همین جا بزاری فقط سریع بد جوری دوسش دارم :دی :31:

HoJJaT_007
05-02-2009, 20:22
آقا یکی سیو اون مرحله کامیون که باید بری توش از رو سقفشو بده .

من دقیقا اونجا رو رد کردم و سیوم پاک شد . لطفا برام بذارید با xlive

malkemid
05-02-2009, 20:29
برو بچ من میدونم چطوریه

ممنون

دوست عزیز اگه بلدی خوب بگو همه استفاده کنن...دیگه چرا گرو کشی می کنی؟!! سیو هم که برات گذاشتم...واقعا که!

779
05-02-2009, 20:35
آقا یکی سیو اون مرحله کامیون که باید بری توش از رو سقفشو بده .

من دقیقا اونجا رو رد کردم و سیوم پاک شد . لطفا برام بذارید با xlive

حالا حجت جان بگو من دارم بازی رو از اول میرم رسیدم بهت میدم دیگه .
آقا من هر چی گشتم نبود ولی ایندفه مطمئنم پیداش میکنم.

JING3LKHAN
05-02-2009, 20:49
اقایون ببخشید تو رو خدا.بن نکنینا !!!!!!
تو نقشه رو خوب بگردین.بین 17 تا 21.دقیقا دو مکان و لولا هم تابلو که حرکاتش با بقیه فرق فوکوله.و ابنبات چوبی داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/UR
دوستان اینم سایت های دیگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

779
05-02-2009, 21:16
اقایون ببخشید تو رو خدا.بن نکنینا !!!!!!
تو نقشه رو خوب بگردین.بین 17 تا 21.دقیقا دو مکان و لولا هم تابلو که حرکاتش با بقیه فرق فوکوله.و ابنبات چوبی داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/ur
دوستان اینم سایت های دیگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا چجوری اومد خونت؟؟؟؟؟؟؟؟
توضیح کامل بده و بگو کجا پیداش کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

B3HZ@D
05-02-2009, 23:55
شماها هم که دارید در مورد lola بحث می کنید
فقط به من گیر می دین
توی این عکسی هم که گذاشتین طرف اصلا شبیه خود lola نیست
توی این کاورهایی که ازش دیدم خوشکل تر بود

HoJJaT_007
06-02-2009, 00:11
من گرو کشی نمیکنم . فقط سیو رو نیاز دارم اونم مرحله phil bill دقیقا همونجا بودم

این lola هم همون شکله . دو سه باری دیدمش توی یه منقطه پرت !

SIMON137
06-02-2009, 00:26
من پلی ب.وی رو بکشم یا اون یکی رو؟

SADEGH 7
06-02-2009, 00:51
من پلی ب.وی رو بکشم یا اون یکی رو؟
پلی بوی رو بکش.اگه بکشیش خونش به تو می رسه و اگه ارتباطت رو با دواین ردیف کنی، می تونی با موبایل ازش بخوای که موقع جنگ و دعواها برات آدم بفرسته.

mahyarSAMSUNG
06-02-2009, 02:31
CPU تون چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم مفید باشه.

ممنون که جواب دادی . ولی کارت من همچین علکی هم نیستا ! کارت من آی تی آی 4850 512 gddr3 هستش! 215 تومن مایشو دادم !:31:
من خودم میدونم که سی پی یو پایینه وگرنه مثل شما 60 فریم میگرفتم ! سی پی یوم 2180 و رمم هم 2 گیگ !
یه چیز دیگه . اگه قرار باشه که اون عدد اون پایین تنظیمات بازی مموری کارت رو نوشته بشه یعنی میخوای بگیره یه گرافیک 1 گیگ 80 تومنی از 512 من بهتر عمل میکنه ؟ پس این همه میگفتند مموری مهم نیست زیاد چی شد ؟:18:!

راستی برای بنچ مارک نگفتی باید چکار کنم ؟ میخوام ببینم چند فریم داره اجرا میشه !

Mohammad31466
06-02-2009, 12:50
سلام.من وقتي فايل handling رو دست كاري ميكنم ديگه وارد بازي نميشه.حتي يك عدد هم به وزن يك ماشين
اضافه ميكنم وارد بازي نميشه.كرك Razor و fedor رو هم امتحان كردم ولي نميشه.ولي با فايل اورجينال وارد بازي ميشه.لطفا كمك كنيد.

779
06-02-2009, 14:52
ممنون که جواب دادی . ولی کارت من همچین علکی هم نیستا ! کارت من آی تی آی 4850 512 gddr3 هستش! 215 تومن مایشو دادم !:31:
من خودم میدونم که سی پی یو پایینه وگرنه مثل شما 60 فریم میگرفتم ! سی پی یوم 2180 و رمم هم 2 گیگ !
یه چیز دیگه . اگه قرار باشه که اون عدد اون پایین تنظیمات بازی مموری کارت رو نوشته بشه یعنی میخوای بگیره یه گرافیک 1 گیگ 80 تومنی از 512 من بهتر عمل میکنه ؟ پس این همه میگفتند مموری مهم نیست زیاد چی شد ؟:18:!

راستی برای بنچ مارک نگفتی باید چکار کنم ؟ میخوام ببینم چند فریم داره اجرا میشه !

آره توی تمام بازی ها کارت مهمه ولی توی این بازی حافظه مهم تر از مدله!!!!!!!!
البته اول Cpu توی بازی مهمه بعد کارت.
ببین کارتت اگه بالا باشه مثلا 512 GDDR 5 به این صورت میشه که مینویسه حافظه 512 که معمولا کمتره بعدش وقتی می خوای گرافیک بازی رو تنظیم کنی خیلی کم حجمت پر میشه .
بزار با مثال بهت بگم : اینطوریه که اگه یکی یک کارت 1 گیگ 9500 جی تی داشته باشه با منی که یک 280 دارم به این صورت پر میشه اون یک گیگه هنوز تا نصفه نبرده حافظش پر میشه این یعنی اینکه مثلا یک درجه به View Distance اضافه میکنه 40 تا مثلا از حافظش میگیره اما منی که 280 1 گیگ دارم فقط 5 تا میگیره پس می فهمی فرق حافظه ها رو؟؟؟؟؟
تو هم احتمالا همینطوریه با این که حجمه کارتت کمه به جاش کمترم پر میشه!!!!!
بنچمارک بابا پایین ترین گزینه ی قسمت کارت گرافیکه نوشته بنچ مارک.

HoJJaT_007
06-02-2009, 15:03
خب من Database سیو گیم های Gta IV پیدا کردم .

اما متاسفانه Xlive نداره .

ولی یاد یه چیزی افتادم . شما میتونید بدون Xlive سیو دیگرانو بریزید . فقط با Xlive Wrapper میشه اینکارو کرد !

اگه جور بشه که امیدوارم جور بشه بهتون مکان Lola رو میگم . البته باید خودم پیداش کنم :D

اینم دیتابیس :

زبانش آلمانیه . پس نیاز به یه دیکشنری خوب دارید که :

translate.google.com

به همین راحتی .

فقط دعا کنید که این Xlive کار کنه و بتونیم ادامه بدیم :D

SIMON137
06-02-2009, 15:16
فقط دعا کنید که این Xlive کار کنه و بتونیم ادامه بدیم
الان مشکلی که پیش اومده چی هست ؟
===============================================
من اینجا موندم چیکار کنم ؟ وقتی میرم به فرودگاه ارور میده یا بازی هنگ می کنه یا می پره بیرون ...
چه کار کنم ؟ کسی سیو نداره ؟

HoJJaT_007
06-02-2009, 15:54
من سیوم پاک شده بود ×!

---------

این Xlive Wrapper واقعا معجزه کرد . سیوی که مال خودم نبود رو ریختم و کار کرد . واقعا دم سازندش گرم

سیمون جان شما هم اسم مرحله رو که میدونی .

برو به این سایت و سیو رو دانلود کن .

سپس Xlive Wrapper رو از همون لینک توضیحات (آلمانیه) دانلود کن . و طبق کار باهاشم توی راهنمای Xlive Wrapper نوشته .

779
06-02-2009, 17:05
من سیوم پاک شده بود ×!

---------

این xlive wrapper واقعا معجزه کرد . سیوی که مال خودم نبود رو ریختم و کار کرد . واقعا دم سازندش گرم

سیمون جان شما هم اسم مرحله رو که میدونی .

برو به این سایت و سیو رو دانلود کن .

سپس xlive wrapper رو از همون لینک توضیحات (آلمانیه) دانلود کن . و طبق کار باهاشم توی راهنمای xlive wrapper نوشته .

خوب حجت جان حالا وقتشه که بگی!!!
البته من 2 جای دیگه ازش پیدا کردم میرم امتحان کنم .

behz@d
06-02-2009, 17:30
خب من Database سیو گیم های Gta IV پیدا کردم .

اما متاسفانه Xlive نداره .

ولی یاد یه چیزی افتادم . شما میتونید بدون Xlive سیو دیگرانو بریزید . فقط با Xlive Wrapper میشه اینکارو کرد !

:D

طریقه کار کردن با Xlive Wrapper چطوریه من savegame gta رو کپی کرم اما یادم رفت Xlive رو کپی کنم راهی داره؟

HoJJaT_007
06-02-2009, 18:36
بله . اما باید صبر کنی خودم پیداش کنم ببینمش یه سلام علیکی بکنم.

نیاز به یه ماشین رو باز هست که بشه جزییاتو دید !

-------------

شما ابتدا باید پچ 1.0.1.0 رو نصب کنی

سپس سیوتو میریزی توی مکان سیو.

وارد بازی میشی و یه Xlive Profile میسازی و میای بیرون

سپس فایل های CopyXLiveResources.exe و xlive.dll در محل نصب Gta IV کپی میکنی .

بعد CopyXLiveResources رو اجرا میکنی . پیغام داد Ok میزنی و بعدش دیلیتش میکنی (فقط CopyXLiveResources رو دیلیت کن)

سپس بازی رو اجرا کن و وقتی یه پیغام داد Yes بزن .

حالا شما سیوات هست .

اگه میخوای با همین نسخه پچ ادامه بدی که هیچی . ولی اگه میخوای پچ 1.0.2.0 رو بریزی فقط کافیه پچ رو نصب کنی. سیوات سر جاش هست .

STON-COLD
06-02-2009, 19:59
کسی سیو حدود 50 درصد رو داره بذاره

B3HZ@D
06-02-2009, 21:14
بله . اما باید صبر کنی خودم پیداش کنم ببینمش یه سلام علیکی بکنم.

نیاز به یه ماشین رو باز هست که بشه جزییاتو دید !

اینا در مورد lola ست دیگه...!؟
ما که هنوز پیداشن نکردیم....24 ساعت منتظرش وایسادم و کل اون منطقه ها رو زیر و رو کردم
نیومد که نیومد
اینم از شانس ماست
ولی شاید با این راهنمایی حجت خان کار من هم راه بیفته
منتظریم...

779
06-02-2009, 22:14
اینا در مورد lola ست دیگه...!؟
ما که هنوز پیداشن نکردیم....24 ساعت منتظرش وایسادم و کل اون منطقه ها رو زیر و رو کردم
نیومد که نیومد
اینم از شانس ماست
ولی شاید با این راهنمایی حجت خان کار من هم راه بیفته
منتظریم...

فاشیست جان :دی
میگم از یک سایتی دیدم یک مکان داده اون مکان توی دیتابیس پلیس هم هست ببین توی همون نقشه ی سایته بین خیابونای اصلی یکجا یک مربع کشیده نوشته Just.... بقیشو نمیدونم!!!
اونجا من نرفتم ولی توی دیتابیس پلیس نوشته بود اگه وقت کردی برو.

HoJJaT_007
06-02-2009, 23:44

اینجا پیداش نمیتونید بکنید ؟ ساعتای شب

این منطقه توی الگوئن هست .

علیرضا
07-02-2009, 00:08
سلام دوستان
من Save بازی رو بعد از نصب مجدد ویندوز نگه داشتم ولی بازی از اون سیو ها اجرا نمیشه و هر دفعه که Load می کنم می نویسه که Load Failed . ... و بازی از اول شروع میشه .
من سیو هارو تو آدرس زیر یعنی همونجایی که باید باشن کپی می کنم:
C:\User\Alireza\AppData\Local\RockStar Games\GTA IV و سیو هارو پیست می کنم و تأیید ...
خوب من که بطور صحیح دارم سیو هارو کپی می کنم . هر کار دیگه ای هم که به نظرم رسید کردم ولی نتیجه نداد .

اشکال کار من کجاست ؟

SADEGH 7
07-02-2009, 00:29
سلام دوستان
من Save بازی رو بعد از نصب مجدد ویندوز نگه داشتم ولی بازی از اون سیو ها اجرا نمیشه و هر دفعه که Load می کنم می نویسه که Load Failed . ... و بازی از اول شروع میشه .
من سیو هارو تو آدرس زیر یعنی همونجایی که باید باشن کپی می کنم:
C:\User\Alireza\AppData\Local\RockStar Games\GTA IV و سیو هارو پیست می کنم و تأیید ...
خوب من که بطور صحیح دارم سیو هارو کپی می کنم . هر کار دیگه ای هم که به نظرم رسید کردم ولی نتیجه نداد .

اشکال کار من کجاست ؟
رفیق شما باید هم این فولدر که خودتون گفتید و هم فولدر xlive رو کپی کنید.
این هم مسیر فولدر :xlive
C:\Users\Alireza\AppData\Local\Microsoft
البته چون ویندوز عوض کردید، سیو ها پریده.می تونید از سیو های دیگران استفاده کنید.

B3HZ@D
07-02-2009, 01:13

اینجا پیداش نمیتونید بکنید ؟ ساعتای شب

این منطقه توی الگوئن هست .

این عکس رو که قبلا گذاشته بودی...
باید بگم...نه اینجاها اصلا نمیاد...
توی دیتا بیس پلیس هم رفتم در مورد lola هم فقط بیو گرافی اونو گذاشته

B3HZ@D
07-02-2009, 05:12
این هم دو تا عکس از قسمتهایی که lola رو...

netlcom
07-02-2009, 06:24
نامردا یه سیوم به من بدین سیو 100 % رو می گم
من خودم 28% رفتم اما سیو 100 % می خوام
بکب بزاره ما هم فیض ببریم

JING3LKHAN
07-02-2009, 11:59
هجت جان زحمت کشیدی!!!!!!اینا رو من دو روز پیش گذاشتم !!!
خوب مثل اینکه کسی نتونست پیداش کنه و خودم باید دسی به کار شم!!

779
07-02-2009, 13:49
هجت جان زحمت کشیدی!!!!!!اینا رو من دو روز پیش گذاشتم !!!
خوب مثل اینکه کسی نتونست پیداش کنه و خودم باید دسی به کار شم!!

من نمیدونم چیه ولی فکر کنم توی ورژن کامپیوتر نیست این دختره اصلا ریسپان نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودم توی 360 پیداش کردم اصلا ولویه هر موقع شب بری اونجا هست!!!!!!
این دختره هم موزلی شده.
فکر نکنم توی ورژن کامپیوتر باشه!! ( شاید یکم مسخره بیاد ولی من توی 360 میدیدمش !!!! )
راستی نگفتین چجوری باید ببرم خونه من بلد نیستم یکی کمک کنه!!!!!:19::19::19:

HoJJaT_007
07-02-2009, 13:50
آقا سر کار گذاشتنمون

ولی فکر کنم اگه توی 360 پیداش کنی بهت یه اچیومنت بده =))

B3HZ@D
07-02-2009, 14:01
این دختره هم موزلی شده.

فکر کنم منظور شما معزل باشه...
در ضمن برای چی میگین توی نسخه pc نیست
بیخودی که نمیان حذفش کنن

779
07-02-2009, 14:15
فکر کنم منظور شما معزل باشه...
در ضمن برای چی میگین توی نسخه pc نیست
بیخودی که نمیان حذفش کنن

حالا هرچی بود!!! :دی
من که پیداش نکردم توی 360 بودش من نمیدونم برای چی نیست منم خیلی دنبالشم توی 360 راحت پیدا شد........

Spaniuly
07-02-2009, 16:18
سلام رفقا شرمنده جمع....

اساتید من مدتی بود پیگیر تاپیک نبودم چون اصلا نمیتونستم بازی کنم حالا اومدم cpu dual core athlon +6000 گرفتم و البته ویندوز 7 رو نصب کردم که نصب نشد البته این مسئله رو می دونستم که این بازی فقط روی ویندوز ایکس پس سرویس پک 3 یا ویندوز ویستا سرویس پک 1 نصب میشه فقط خوستم ببینم روی این ویندوز جدید مایکروسافت نصب میشه یا نه اگه میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور باید عمل کنم اگه نمیشه که لطفا کسی که اطلاع داره راهنمایی کنه قبلا از همه شما سپاسگذارم

***fandogh***
07-02-2009, 18:32
سلام
من وقتی peggorino رو کشتم بازی تمام شد ولی من هنوز 65% بازی رو رفتم چرا ؟
یعنی ماموریتام تموم شده

malkemid
07-02-2009, 18:39
سلام
من وقتی peggorino رو کشتم بازی تمام شد ولی من هنوز 65% بازی رو رفتم چرا ؟
یعنی ماموریتام تموم شده

بقیش مربوط به ماموریتهای فرعی میشه.

padjacent
07-02-2009, 19:10
منم تمام کارهای اصلی رو رفتم.
الان دارم فقط میگردم و بیلیاردو بولینگ و ... بازی می کنم و کار هایی که از طریق ایمیلو موبایل میشه انجام داد رو انجام میدم.
اولش منم مونده بودم که چرا بازی تموم نشد یعنی چیزی نشون نداد بگو تازه اول کاره:31::14:

779
07-02-2009, 22:33
منم تمام کارهای اصلی رو رفتم.
الان دارم فقط میگردم و بیلیاردو بولینگ و ... بازی می کنم و کار هایی که از طریق ایمیلو موبایل میشه انجام داد رو انجام میدم.
اولش منم مونده بودم که چرا بازی تموم نشد یعنی چیزی نشون نداد بگو تازه اول کاره:31::14:

ماموریت های این بازی تا 100% :
- انجام تمامی ماموریت های اصلیه بازی.
- انجام تمامیه ماموریت های فرعی ( مانند ماموریت های تلفنی و ماموریت هایی که دوستان میدهند ) یا Assassiantions .
- کشتن 200 کبوتر درون بازی.
- انجام ماموریت های Random Characters ( همون آدمک های آبیه توی بازی. )
- ماموریت های موبایل که البته اینطوریه شامل ماموریت های ماشینی میشه ( مثل SA باید یک سری ماشین رو پیدا کنی که عکسش اول به موبایلت SMS میشه. )

yoosef_st
08-02-2009, 00:00
ماموریت های این بازی تا 100% :
- انجام تمامی ماموریت های اصلیه بازی.
- انجام تمامیه ماموریت های فرعی ( مانند ماموریت های تلفنی و ماموریت هایی که دوستان میدهند ) یا assassiantions .
- کشتن 200 کبوتر درون بازی.
- انجام ماموریت های random characters ( همون آدمک های آبیه توی بازی. )
- ماموریت های موبایل که البته اینطوریه شامل ماموریت های ماشینی میشه ( مثل sa باید یک سری ماشین رو پیدا کنی که عکسش اول به موبایلت sms میشه. )
این کبوترها و آدمک آبیها نقشه راهنما داره؟
(مثل نقشه های صدفها یا دیوارها یا عکسها تو سان آندریاس)

malkemid
08-02-2009, 00:03
ترجمه grand theft auto یعنی چی اصلا؟

mahyarSAMSUNG
08-02-2009, 01:57
آره توی تمام بازی ها کارت مهمه ولی توی این بازی حافظه مهم تر از مدله!!!!!!!!
البته اول Cpu توی بازی مهمه بعد کارت.
ببین کارتت اگه بالا باشه مثلا 512 GDDR 5 به این صورت میشه که مینویسه حافظه 512 که معمولا کمتره بعدش وقتی می خوای گرافیک بازی رو تنظیم کنی خیلی کم حجمت پر میشه .
بزار با مثال بهت بگم : اینطوریه که اگه یکی یک کارت 1 گیگ 9500 جی تی داشته باشه با منی که یک 280 دارم به این صورت پر میشه اون یک گیگه هنوز تا نصفه نبرده حافظش پر میشه این یعنی اینکه مثلا یک درجه به View Distance اضافه میکنه 40 تا مثلا از حافظش میگیره اما منی که 280 1 گیگ دارم فقط 5 تا میگیره پس می فهمی فرق حافظه ها رو؟؟؟؟؟
تو هم احتمالا همینطوریه با این که حجمه کارتت کمه به جاش کمترم پر میشه!!!!!
بنچمارک بابا پایین ترین گزینه ی قسمت کارت گرافیکه نوشته بنچ مارک.

آره واسه منم همینطوره ! یعنی وقتی دیستنس رو زیاد میکنم کم کم به مموری اضافه میشه اینطوری بگم که من تونستم تا حدود 70 80 ببرمش ولی اون مموری رنگ نارنچی یا قرمز به خودش نگیره ! ولی چه کنم که سی پی یو پایینه وگرنه از 40 فریم هم بیشتر میتونستم بگیرم ! یه چیز دیگه : از وقتی درایو جدید ای تی آی رو نصب کردم همه بازی های بلا استثنا وسط باری ارور dont send میدن ! یعنی موقع ها هم کامپیوترم ریست میشه و مانیتور خاموش میشه و مجبور دستی ریست کنم و دوباره بیارمش بالا . این مشکل روی بازی هایی که توی امضام نوشتم و درحال بازی کردن هستم وجود داره ! چشه ؟!:41:

ebicross
08-02-2009, 07:20
منم الان یک ماهه الافشم. اصلا پیدا نمیشه هرچی گشتم.
سرکار رفتم حسابی.
حالا چه تحفه ای هم هست این لولا...

JING3LKHAN
08-02-2009, 10:38
ترجمه grand theft auto یعنی چی اصلا؟

سرقت بزرگ اتوموبیل
دنبال لولا نگردین نمیشه پیداش کرد

iman hichkas
08-02-2009, 10:57
ماموریتهای این بازی واقا مسخره است. یا باید یک هدف را بکشی یا یک ماشینو تعقیب کنی.همین

malkemid
08-02-2009, 11:21
سرت بزرگ اتوموبیل
دنبال لولا نگردین نمیشه پیداش کرد

فکر نکنم...این که ترجه تحت الفظیه...
فکر می کنم باید یه اصطلاح باشه.

sodoko
08-02-2009, 12:18
آقا یکی لطف کنه یه سیو صد در صد بزاره برا ما
ممنون میشم اگه بگید که چه جوری بدون xlive اجرا کنم ( یه برنامه بود که دوستان تو صفحات قبل گذاشته بودن ولی هر کار کردم دانلود نشد )

JING3LKHAN
08-02-2009, 12:40
فکر نکنم...این که ترجه تحت الفظیه...
فکر می کنم باید یه اصطلاح باشه.
:31:
جیگر داری به کارشناس ارشد مترجمی یاد میدی؟؟؟!!!

ali_ranger22
08-02-2009, 12:42
آقا یکی لطف کنه یه سیو صد در صد بزاره برا ما
ممنون میشم اگه بگید که چه جوری بدون xlive اجرا کنم ( یه برنامه بود که دوستان تو صفحات قبل گذاشته بودن ولی هر کار کردم دانلود نشد )
یه همچین سیوی برای چی می خواین شما ؟ :blink: وقتی کل بازی تموم شده !

***fandogh***
08-02-2009, 12:50
وقتی این بازی تموم شه دیگه نمیشه اخرش کاری کرد ؟

netlcom
08-02-2009, 13:07
کسی سیو 35 یا 40 % رو نداره بده اعصابم خورد شد

779
08-02-2009, 14:02
وقتی این بازی تموم شه دیگه نمیشه اخرش کاری کرد ؟

ببین وقتی ماموریت های اصلی رو تموم کنی تازه 65% رفتی ولی کل بازی یعنی 100 % که در صفحه ی پیش گفتم.
تنها کاری که میتونی بکنی الکی چرخ بزنی.

malkemid
08-02-2009, 15:14
:31:
جیگر داری به کارشناس ارشد مترجمی یاد میدی؟؟؟!!!
نظر شما محترم...ولی خیلی بی معنیه این اسم...اصلا ربطی به موضوع نداره..
مثلا اصطلاح motorhead رو همینطوری معنی کنیم میشه کله موتوری!! ولی در واقع به آدمهایی گفته میشه که با یه مدل خاص از نشئگی حال میکنن

ماموریتهای این بازی واقا مسخره است. یا باید یک هدف را بکشی یا یک ماشینو تعقیب کنی.همین
خوب دیگه مثلا چیکار کنی؟به نظر م ماموریتهاش از سریهای قبل بهتره و واقعی تره.نیاز به تقلب تو بازی هم نداره ..

padjacent
08-02-2009, 15:25
یکی بگه اون گاراجه تو بازی به چه درد میخوره.چرا درش باز نمیشه؟!

soltanarash
08-02-2009, 18:33
مثلا اصطلاح motorhead رو همینطوری معنی کنیم میشه کله موتوری!! ولی در واقع به آدمهایی گفته میشه که با یه مدل خاص از نشئگی حال میکنن
..

فکر کنم این اسم اختصاص داره به اولی و دومین سری این بازی و سری یعدی را با همین اسم داده اند.

Spaniuly
08-02-2009, 18:36
من روی سرویس پک 3 با سیستم بالا:
GeForce 8600 GT
RAM 2 GIG
CPU AMD Athlon 64 Dual Core +6000 - 3.10GHz
اجرا کردم بازی روان بود ولی کلا نتیجه مطلوب نگرفتم بازی فوق العاده پر ایراد و مشکل داری هست من یکی قیدش رو زدم برای همیشه نمره من به این بازی 4.5 از 10 هست

ali_ranger22
08-02-2009, 19:18
روی سیستم من که خوب بود راضی بودم تقریبا
تنها مشکلاتی که داشتم دیر لود شدن تکسچر و بعضی موقع ها هم افت فریم بود

HoJJaT_007
08-02-2009, 19:37
من روی سرویس پک 3 با سیستم بالا:
GeForce 8600 GT
RAM 2 GIG
CPU AMD Athlon 64 Dual Core +6000 - 3.10GHz
اجرا کردم بازی روان بود ولی کلا نتیجه مطلوب نگرفتم بازی فوق العاده پر ایراد و مشکل داری هست من یکی قیدش رو زدم برای همیشه نمره من به این بازی 4.5 از 10 هست

lol

=))

واقعا ما چقدر کارشناس داریم توی اینجا !

شما پچو ریختی ؟

majid_cat
08-02-2009, 19:43
می شه بگید کدوم پچ؟ تو پست اول گشتم ولی خیلی گیج کننده ست . اگه می شه لطف کن و لینکشو اینجا بزار . ممنون.

*Ali*
08-02-2009, 20:13
می شه بگید کدوم پچ؟ تو پست اول گشتم ولی خیلی گیج کننده ست . اگه می شه لطف کن و لینکشو اینجا بزار . ممنون.
منم سیستمم تقریبا شبیه krauser هست ولی وقتی هوا طوفانی باشه یا توی شب یکم روون نیست

krauser جان میشه یه تجدید نظری روی نظرت بکنی؟؟؟ بهترین بازی سال ............. اون وقت از نظر تو ........

این پست اول که شورشو در آورده هیچی معلوم نیست به هم ریخته شده حجت جان میشه لینک پچو بدی؟

JING3LKHAN
08-02-2009, 20:36

خوب دیگه مثلا چیکار کنی؟به نظر م ماموریتهاش از سریهای قبل بهتره و واقعی تره.نیاز به تقلب تو بازی هم نداره ..

عزیز
grand:بزرگ
theft:سرقت
auto:اتوموبیل
سرقت بزرگ اتوموبیل
اون motorhead هم که میگیslang هست و برای بازی ها هم وازه اسلنگ نمیزارن
این بازی بنا بر ساخت سری اولش که برای p.s1 ساخته شده بود به همین نام ادامه پیدا کرد .

cj-afshin
08-02-2009, 21:31
بابا اه من حتی تو راک استار هم عضو شدم.ولی این ارور رو می ده
gta iv fatal error:rmn40
فکر کنم مشکل از کرکه جون من از بیرون خریدم.اگه می شه کرکش رو بذارید.

mishen
08-02-2009, 22:38
من 64 درصد بازی رو رفتم الان رسیدم به چند مرحله بعد از کشته شدن ROMAN در عروسی . رسیدم به اونجا که Dimitri رو باید بکشم ولی از اون جا که از قایق میپره به هلیکوپتر که Jecob توش نشسته از اونجا به بعد تا میام هلیکوپتر رو هدایت کنم ، هلی کوپتر Dimitri که Pegorino توشه در میره و نمیتونم رد کنم . خیلی سخت شد یه بار نکنه آخرین مرحلهء مراحل اصلی هست ؟
از دوستان کسی سیو بعد از این مرحله رو داره ؟

Spaniuly
09-02-2009, 00:20
lol

=))

واقعا ما چقدر کارشناس داریم توی اینجا !

شما پچو ریختی ؟

بله 2 رو هم ریختم ولی بازی مشکل داره

منم سیستمم تقریبا شبیه krauser هست ولی وقتی هوا طوفانی باشه یا توی شب یکم روون نیست

krauser جان میشه یه تجدید نظری روی نظرت بکنی؟؟؟ بهترین بازی سال ............. اون وقت از نظر تو ........

این پست اول که شورشو در آورده هیچی معلوم نیست به هم ریخته شده حجت جان میشه لینک پچو بدی؟

کلا عقل سالم کافیه که آدم در مورد یه بازی ساده ترین نظر رو بده توی تالار بازی ها جناب بنی انویدیا یه پست کامل زده به اسم حل تمامی مشکلات بازی GTA IV که توش چیزی حدود 30 مورد مشکل و نحوه حلش اومده که همه رو هم نمیشه حل کرد ببینم کدوم بازی هست که برای اجرا کردنش این همه مشکل وجود داشته باشه؟ آیا گیمر باید بشینه واسه یه بازی که توی یه روز تموم میشه 1 ماه وقت بذاره مشکلاشو حل کنه نه تورو خدا آخه کدوم گیم این همه مشکل برای اجرا داشت؟ وقتی یه بازی برای اجراش 30 مورد اشکال و ایراد 100 تا دنگ و فنگ پیش میاد 9 میگیره؟ من که برام 100% ثابت شد گیم اسپات اصلا قاضی عادلی نیست با این نمره هاش این رو ثابت کرد وقتی بازی باگ گرافیکی به این شرم آوری داره(دست و پای نیکو میره توی در و دیوار) این همه افت فریم برای بازی که از لحاظ گرافیک گرد روی کفش بازیهایی همچون کریسیس یا COD4 یا COD5 و فارکرای2 هم نمیشه واقعا نوبره آخه مرگ من این بازی با ماکسیمم گرافیک هم به گرد بازیهای هم پایخودش هم نیست تکسچر های این بازی اصلا نیازی به یه سیستم بالا ندارند. راک استار قراردادش با انواع اقسام شرکت ها بود بخصوص با مایکروسافت چه ربطی داره که بازی روی sp2 اجرا نشه ولی رویه sp3 که هیچ ارتباطی با تقویت سیستم نداره اجرا بشه sp3 فقط پچ های امنیتی هست که به صورت یک جا در اومد و چون باید مایکروسافت این sp3 رو هم قالب ملت می کرد واسه تبلیغ محصول راک استار اومد و شک ندارم یه چیزی هم از مایکروسافت گرفته که بازیش حتما sp3 بخواد یا ویندوز ویستا sp1 نمیدونم محصول Game for windows Live اصلا چه ربطی به اجرای بازی دارن اینا برام خیلی جالبه که راک استار موفق شده این همه آدم رو بذاره سر کار با یه بازی که فقط جذابیت موضوعی داره که اون رو هم مدیون اشخاصی مثه آقای دن هوسر و توی بازی قبلی (GTA SA) یعنی آقای نوید خوانساری بود. شما میتونید خود فریبی بکنید ولی بدونید یه بازی با این همه باگ و ایراد مشکل و دنگ و فنگ 9 نمیگیره ولی میبینید به خاطر اینکه راک استار امریکایی هست و وابستگی و تعامل زیادی با دولت آمریکا داره همه دارن چاپلوسی این بازی رو می کنن چون صرفا GTA از ابتدا تا همین شماره 4 که ششمین بازی هست که برای GTA ساخته شده همش تبلیغ در مورد اشتباه بودن مهاجرت به آمریکا هست. واقعا برای همه بخصوص راک استار و گیم اسپات و همه شخص یا اشخاصی که از این بازی حمایت می کنن متاسفم. در کل بازی که این همه مشکل داشته باشه و یه تاپیک براش بزنن به اسم تمامی مشکلات .... من فقط میتونم بهش بگم یه بازی مورد دار و ضعیف. در کل من فقط به خاطر عشقی که به GTA SA داشتم از همون ابتدا بازی رو تهیه کردم و وقتی دیدم اینقدر مشکل برای اجرا داره سیستم رو چند روز پیش حسابی تقویت کردم تا ببینم اشکال از منه یا ذات بازی خرابه که امروز دیدم نه خیر این GTA IV همینه که هست. و هیچ امیدی هم به بهتر شدنش نیست و هیچ امیدی هم نیست که مثلا راک استار بیاد سعی کنه کلا یه بازی برای PC دوباره ارائه بده مگه عقلش کم شده این همه عالم و آدم دارن پاچه خواری میکنن واسش (سو تفاهم نشه بیشتر منظورم سایت هایی مثه گیم اسپات هست که 9 دادن به بازی) چرا بخواد اعتراف کنه که بازیش ایراد داره. من کلا بعد اینکه بازی رو انواع اقسام مختلف امتحان کردم دیدم بازی واقعا مضخرفه (داستانش نه ها) گیم پلی و گرافیکش و حتی دوربینش هم واقعا مشکل داره. فقط میتونم بگم بیخیال... شاید GTA بعدی بهتر شد

malkemid
09-02-2009, 00:58
بابا اه من حتی تو راک استار هم عضو شدم.ولی این ارور رو می ده
فکر کنم مشکل از کرکه جون من از بیرون خریدم.اگه می شه کرکش رو بذارید.

این ارور مال سرویس پک ویندوز شماست.

دوستان جسارت نباشه خیلی از این سوالا تو پست اول نوشته...اگه اونو بخونید کامل مشکلتون سریعتر حل میشه.

B3HZ@D
09-02-2009, 01:00
کراسر جان شما فکر کنم با ویستا کارت بهتر راه بیفته
من ویستا نصب کردم و بازی رو هم نصب کردم و از هیچ پچی هم استفاده نمی کنم
توی شب و روز و بارون و برف هم هیچ افت فریم ندارم
به نظر من از ویستا استفاده کنید...عالیه

Spaniuly
09-02-2009, 03:00
کراسر جان شما فکر کنم با ویستا کارت بهتر راه بیفته
من ویستا نصب کردم و بازی رو هم نصب کردم و از هیچ پچی هم استفاده نمی کنم
توی شب و روز و بارون و برف هم هیچ افت فریم ندارم
به نظر من از ویستا استفاده کنید...عالیه

اتفاقا رو ویستا هم استفاده کردم SP1 64 bit
بد ترین نتیجه رو روی ویستا دیدم افتضاح بود باز یه ذره از اولای بازی رو روی sp3 رفتم

SADEGH 7
09-02-2009, 08:59

کلا عقل سالم کافیه که آدم در مورد یه بازی ساده ترین نظر رو بده توی تالار بازی ها جناب بنی انویدیا یه پست کامل زده به اسم حل تمامی مشکلات بازی GTA IV که توش چیزی حدود 30 مورد مشکل و نحوه حلش اومده که همه رو هم نمیشه حل کرد ببینم کدوم بازی هست که برای اجرا کردنش این همه مشکل وجود داشته باشه؟ آیا گیمر باید بشینه واسه یه بازی که توی یه روز تموم میشه 1 ماه وقت بذاره مشکلاشو حل کنه نه تورو خدا آخه کدوم گیم این همه مشکل برای اجرا داشت؟ وقتی یه بازی برای اجراش 30 مورد اشکال و ایراد 100 تا دنگ و فنگ پیش میاد 9 میگیره؟ من که برام 100% ثابت شد گیم اسپات اصلا قاضی عادلی نیست با این نمره هاش این رو ثابت کرد وقتی بازی باگ گرافیکی به این شرم آوری داره(دست و پای نیکو میره توی در و دیوار) این همه افت فریم برای بازی که از لحاظ گرافیک گرد روی کفش بازیهایی همچون کریسیس یا COD4 یا COD5 و فارکرای2 هم نمیشه واقعا نوبره آخه مرگ من این بازی با ماکسیمم گرافیک هم به گرد بازیهای هم پایخودش هم نیست تکسچر های این بازی اصلا نیازی به یه سیستم بالا ندارند. راک استار قراردادش با انواع اقسام شرکت ها بود بخصوص با مایکروسافت چه ربطی داره که بازی روی sp2 اجرا نشه ولی رویه sp3 که هیچ ارتباطی با تقویت سیستم نداره اجرا بشه sp3 فقط پچ های امنیتی هست که به صورت یک جا در اومد و چون باید مایکروسافت این sp3 رو هم قالب ملت می کرد واسه تبلیغ محصول راک استار اومد و شک ندارم یه چیزی هم از مایکروسافت گرفته که بازیش حتما sp3 بخواد یا ویندوز ویستا sp1 نمیدونم محصول Game for windows Live اصلا چه ربطی به اجرای بازی دارن اینا برام خیلی جالبه که راک استار موفق شده این همه آدم رو بذاره سر کار با یه بازی که فقط جذابیت موضوعی داره که اون رو هم مدیون اشخاصی مثه آقای دن هوسر و توی بازی قبلی (GTA SA) یعنی آقای نوید خوانساری بود. شما میتونید خود فریبی بکنید ولی بدونید یه بازی با این همه باگ و ایراد مشکل و دنگ و فنگ 9 نمیگیره ولی میبینید به خاطر اینکه راک استار امریکایی هست و وابستگی و تعامل زیادی با دولت آمریکا داره همه دارن چاپلوسی این بازی رو می کنن چون صرفا GTA از ابتدا تا همین شماره 4 که ششمین بازی هست که برای GTA ساخته شده همش تبلیغ در مورد اشتباه بودن مهاجرت به آمریکا هست. واقعا برای همه بخصوص راک استار و گیم اسپات و همه شخص یا اشخاصی که از این بازی حمایت می کنن متاسفم. در کل بازی که این همه مشکل داشته باشه و یه تاپیک براش بزنن به اسم تمامی مشکلات .... من فقط میتونم بهش بگم یه بازی مورد دار و ضعیف. در کل من فقط به خاطر عشقی که به GTA SA داشتم از همون ابتدا بازی رو تهیه کردم و وقتی دیدم اینقدر مشکل برای اجرا داره سیستم رو چند روز پیش حسابی تقویت کردم تا ببینم اشکال از منه یا ذات بازی خرابه که امروز دیدم نه خیر این GTA IV همینه که هست. و هیچ امیدی هم به بهتر شدنش نیست و هیچ امیدی هم نیست که مثلا راک استار بیاد سعی کنه کلا یه بازی برای PC دوباره ارائه بده مگه عقلش کم شده این همه عالم و آدم دارن پاچه خواری میکنن واسش (سو تفاهم نشه بیشتر منظورم سایت هایی مثه گیم اسپات هست که 9 دادن به بازی) چرا بخواد اعتراف کنه که بازیش ایراد داره. من کلا بعد اینکه بازی رو انواع اقسام مختلف امتحان کردم دیدم بازی واقعا مضخرفه (داستانش نه ها) گیم پلی و گرافیکش و حتی دوربینش هم واقعا مشکل داره. فقط میتونم بگم بیخیال... شاید GTA بعدی بهتر شد
اول اینکه کسی شما رو مجبور نکرده بازی کنی و این تاپیک هم تاپیک درد دل نیست.اگه دوست نداری می تونی بازی نکنی.و اگه واسه سیستمت خرج کردی، واسه تفریح خودت بوده، برای game spot که خرج نکردی.
در مورد پست اول تاپیک حل مشکلات هم باید بگم چون یه پست مرجع هستش، خیلی از ویرایش ها برای گیمر های مبتدی هستش. به هر حال هر بازی یه سری پیش نیاز داره ( مثلا microsoft .Net framework برای این بازی) که تو بعضی ویرایش های پست اول این مسایل مطرح شده.یا مثلا یکی از ویرایش ها به بنچمارک ها اختصاص داده شده تا دوستان بدونند که این بازی حدودا چه سیستمی می خواد. البته تا الآن دیگه مشخص شده که این بازی یه سیستم قوی می خواد.در مورد مقایسه ی گرافیک بازی با COD و Crysis و FarCry2 هم باید بگم اگه شما سیستم مورد نیاز بازی رو داشته باشی گرافیکش خیلی بیشتر از این بازی هاست.(البته همین قسمت صحبتتون نشون می ده که شما یه گیمر حرفه ای نیستی. چون هیچ وقت بازی به اسم COD4 , COD5 ساخته نشده.) در مورد قسمتی از صحبتتون که راجع به قرارداد راکستار با دیگر شرکت ها صحبت کردید باید بگم شاید (شاید) این قضیه در مورد xp sp3 و vista sp1 درست باشه ولی game for windows live برای قسمت آنلاین بازی هستش.در مورد نمره ی 9 گیم اسپات هم باید بگم کم لطفی گیم اسپات بوده که 9 داده. این بازی لایق 9.5 هستش.اون 0.5 هم که نمی گیره به خاطر بد پورت شدن بازی هستش که به همین دلیل این بازی نمی تونه به درستی از gpu استفاده کنه و از cpu کار اضافی می کشه. در حال حاضر با 2 تا پچی که برای بازی اومده، دیگه این بازی هیچ مشکلی نداره.در مورد اون قسمت از صحبتتون که گفتید دست و پای نیکو می ره تو در و دیوار، این یه مساله ی مشخص شدست که توی هر بازی اگه شما یه سیستم ضعیف داشته باشی، مطمئنا بازی درست اجرا نمی شه.
در آخر هم باید بگم این بازی یکی از بهترین بازی های سال 2008 هستش و واقعا ارزش این همه انتظار رو داشت(دوستاتی که این تاپیک رو از همون اول صفحه به صفحه دنبال می کردن می دونن چی می گم).

Spaniuly
09-02-2009, 09:29
اول اینکه کسی شما رو مجبور نکرده بازی کنی و این تاپیک هم تاپیک درد دل نیست.اگه دوست نداری می تونی بازی نکنی.و اگه واسه سیستمت خرج کردی، واسه تفریح خودت بوده، برای game spot که خرج نکردی.
در مورد پست اول تاپیک حل مشکلات هم باید بگم چون یه پست مرجع هستش، خیلی از ویرایش ها برای گیمر های مبتدی هستش. به هر حال هر بازی یه سری پیش نیاز داره ( مثلا microsoft .net framework برای این بازی) که تو بعضی ویرایش های پست اول این مسایل مطرح شده.یا مثلا یکی از ویرایش ها به بنچمارک ها اختصاص داده شده تا دوستان بدونند که این بازی حدودا چه سیستمی می خواد. البته تا الآن دیگه مشخص شده که این بازی یه سیستم قوی می خواد.در مورد مقایسه ی گرافیک بازی با cod و crysis و farcry2 هم باید بگم اگه شما سیستم مورد نیاز بازی رو داشته باشی گرافیکش خیلی بیشتر از این بازی هاست.(البته همین قسمت صحبتتون نشون می ده که شما یه گیمر حرفه ای نیستی. چون هیچ وقت بازی به اسم cod4 , cod5 ساخته نشده.) در مورد قسمتی از صحبتتون که راجع به قرارداد راکستار با دیگر شرکت ها صحبت کردید باید بگم شاید (شاید) این قضیه در مورد xp sp3 و vista sp1 درست باشه ولی game for windows live برای قسمت آنلاین بازی هستش.در مورد نمره ی 9 گیم اسپات هم باید بگم کم لطفی گیم اسپات بوده که 9 داده. این بازی لایق 9.5 هستش.اون 0.5 هم که نمی گیره به خاطر بد پورت شدن بازی هستش که به همین دلیل این بازی نمی تونه به درستی از gpu استفاده کنه و از cpu کار اضافی می کشه. در حال حاضر با 2 تا پچی که برای بازی اومده، دیگه این بازی هیچ مشکلی نداره.در مورد اون قسمت از صحبتتون که گفتید دست و پای نیکو می ره تو در و دیوار، این یه مساله ی مشخص شدست که توی هر بازی اگه شما یه سیستم ضعیف داشته باشی، مطمئنا بازی درست اجرا نمی شه.
در آخر هم باید بگم این بازی یکی از بهترین بازی های سال 2008 هستش و واقعا ارزش این همه انتظار رو داشت(دوستاتی که این تاپیک رو از همون اول صفحه به صفحه دنبال می کردن می دونن چی می گم).

جواب شما رو نمیدم چون وقتم با ارزش تر از اینهاست که بخوام جواب شما رو بدم واسه اینکه جواب من رو بدونید یه بار دیگه پست قبلی رو بخونید گیمر حرفه ای آقای متخصص نمیدونستم راک استار توی ایران نمایندگی داره و اون رو هم به شما اعطا کرده حق امتیاز رو بازی اشکال داره نماینده بهتر به اربابتون یعنی راک استار اطلاع بدید ولی به جای معبود قرار دادن راک استار و پرستیدنش بهتره یه عینک بزنید شاید ببینی اشکالات بازی رو خودت میگی بازی بد پورت شده بعد میگی اشکال نداره بازی بابا همه حرفاتو به فرض قبول کردیم این یکی تناقض گویی جناب عالی گیمر محترم و فوق حرفه ای رو چه طور قبول کنیم. باشه شما برو خوش باش اموراتت بگذره. بپا نری تو بحرش گیمر فوق حرفه ای استعداد ناشناخته قرن

Reza Azimy_RW
09-02-2009, 10:35
در مورد پست اول تاپیک حل مشکلات هم باید بگم چون یه پست مرجع هستش، خیلی از ویرایش ها برای گیمر های مبتدی هستش. به هر حال هر بازی یه سری پیش نیاز داره ( مثلا microsoft .net framework برای این بازی) که تو بعضی ویرایش های پست اول این مسایل مطرح شده.یا مثلا یکی از ویرایش ها به بنچمارک ها اختصاص داده شده تا دوستان بدونند که این بازی حدودا چه سیستمی می خواد. البته تا الآن دیگه مشخص شده که این بازی یه سیستم قوی می خواد.در مورد مقایسه ی گرافیک بازی با cod و crysis و farcry2 هم باید بگم اگه شما سیستم مورد نیاز بازی رو داشته باشی گرافیکش خیلی بیشتر از این بازی هاست.(البته همین قسمت صحبتتون نشون می ده که شما یه گیمر حرفه ای نیستی. چون هیچ وقت بازی به اسم cod4 , cod5 ساخته نشده.) در مورد قسمتی از صحبتتون که راجع به قرارداد راکستار با دیگر شرکت ها صحبت کردید باید بگم شاید (شاید) این قضیه در مورد xp sp3 و vista sp1 درست باشه ولی game for windows live برای قسمت آنلاین بازی هستش.در مورد نمره ی 9 گیم اسپات هم باید بگم کم لطفی گیم اسپات بوده که 9 داده. این بازی لایق 9.5 هستش.اون 0.5 هم که نمی گیره به خاطر بد پورت شدن بازی هستش که به همین دلیل این بازی نمی تونه به درستی از gpu استفاده کنه و از cpu کار اضافی می کشه. در حال حاضر با 2 تا پچی که برای بازی اومده، دیگه این بازی هیچ مشکلی نداره.در مورد اون قسمت از صحبتتون که گفتید دست و پای نیکو می ره تو در و دیوار، این یه مساله ی مشخص شدست که توی هر بازی اگه شما یه سیستم ضعیف داشته باشی، مطمئنا بازی درست اجرا نمی شه.
بابا حرفه ای !!
کی میگه گرافیکش از کرایسیس بیشتره ؟
حتی این گیم اسپات هم که این همه قبولش داری از کرایسیس امتیاز کمتری به گرافیکش داده !!!
گرافیک کرایسیس رو با بالاترین تنظیمات بازی کردی که داری اینو میگی ؟
100 درصد بازی نکردی چون کرایتک گفته هنوز سیستمهای خانگی قادر به اجرای بازی با اخرین تنظیمات گرافیکی نیستن .
بازم بگو از صحبتهای شما استفاده میکنیم !!!

کلا عقل سالم کافیه که آدم در مورد یه بازی ساده ترین نظر رو بده توی تالار بازی ها جناب بنی انویدیا یه پست کامل زده به اسم حل تمامی مشکلات بازی gta iv که توش چیزی حدود 30 مورد مشکل و نحوه حلش اومده که همه رو هم نمیشه حل کرد ببینم کدوم بازی هست که برای اجرا کردنش این همه مشکل وجود داشته باشه؟ آیا گیمر باید بشینه واسه یه بازی که توی یه روز تموم میشه 1 ماه وقت بذاره مشکلاشو حل کنه نه تورو خدا آخه کدوم گیم این همه مشکل برای اجرا داشت؟ وقتی یه بازی برای اجراش 30 مورد اشکال و ایراد 100 تا دنگ و فنگ پیش میاد 9 میگیره؟ من که برام 100% ثابت شد گیم اسپات اصلا قاضی عادلی نیست با این نمره هاش این رو ثابت کرد وقتی بازی باگ گرافیکی به این شرم آوری داره(دست و پای نیکو میره توی در و دیوار) این همه افت فریم برای بازی که از لحاظ گرافیک گرد روی کفش بازیهایی همچون کریسیس یا cod4 یا cod5 و فارکرای2 هم نمیشه واقعا نوبره آخه مرگ من این بازی با ماکسیمم گرافیک هم به گرد بازیهای هم پایخودش هم نیست تکسچر های این بازی اصلا نیازی به یه سیستم بالا ندارند. راک استار قراردادش با انواع اقسام شرکت ها بود بخصوص با مایکروسافت چه ربطی داره که بازی روی sp2 اجرا نشه ولی رویه sp3 که هیچ ارتباطی با تقویت سیستم نداره اجرا بشه sp3 فقط پچ های امنیتی هست که به صورت یک جا در اومد و چون باید مایکروسافت این sp3 رو هم قالب ملت می کرد واسه تبلیغ محصول راک استار اومد و شک ندارم یه چیزی هم از مایکروسافت گرفته که بازیش حتما sp3 بخواد یا ویندوز ویستا sp1 نمیدونم محصول game for windows live اصلا چه ربطی به اجرای بازی دارن اینا برام خیلی جالبه که راک استار موفق شده این همه آدم رو بذاره سر کار با یه بازی که فقط جذابیت موضوعی داره که اون رو هم مدیون اشخاصی مثه آقای دن هوسر و توی بازی قبلی (gta sa) یعنی آقای نوید خوانساری بود. شما میتونید خود فریبی بکنید ولی بدونید یه بازی با این همه باگ و ایراد مشکل و دنگ و فنگ 9 نمیگیره ولی میبینید به خاطر اینکه راک استار امریکایی هست و وابستگی و تعامل زیادی با دولت آمریکا داره همه دارن چاپلوسی این بازی رو می کنن چون صرفا gta از ابتدا تا همین شماره 4 که ششمین بازی هست که برای gta ساخته شده همش تبلیغ در مورد اشتباه بودن مهاجرت به آمریکا هست. واقعا برای همه بخصوص راک استار و گیم اسپات و همه شخص یا اشخاصی که از این بازی حمایت می کنن متاسفم. در کل بازی که این همه مشکل داشته باشه و یه تاپیک براش بزنن به اسم تمامی مشکلات .... من فقط میتونم بهش بگم یه بازی مورد دار و ضعیف. در کل من فقط به خاطر عشقی که به gta sa داشتم از همون ابتدا بازی رو تهیه کردم و وقتی دیدم اینقدر مشکل برای اجرا داره سیستم رو چند روز پیش حسابی تقویت کردم تا ببینم اشکال از منه یا ذات بازی خرابه که امروز دیدم نه خیر این gta iv همینه که هست. و هیچ امیدی هم به بهتر شدنش نیست و هیچ امیدی هم نیست که مثلا راک استار بیاد سعی کنه کلا یه بازی برای pc دوباره ارائه بده مگه عقلش کم شده این همه عالم و آدم دارن پاچه خواری میکنن واسش (سو تفاهم نشه بیشتر منظورم سایت هایی مثه گیم اسپات هست که 9 دادن به بازی) چرا بخواد اعتراف کنه که بازیش ایراد داره. من کلا بعد اینکه بازی رو انواع اقسام مختلف امتحان کردم دیدم بازی واقعا مضخرفه (داستانش نه ها) گیم پلی و گرافیکش و حتی دوربینش هم واقعا مشکل داره. فقط میتونم بگم بیخیال... شاید gta بعدی بهتر شد
100 درصد تایید میشه

SADEGH 7
09-02-2009, 10:57
جواب شما رو نمیدم چون وقتم با ارزش تر از اینهاست که بخوام جواب شما رو بدم واسه اینکه جواب من رو بدونید یه بار دیگه پست قبلی رو بخونید گیمر حرفه ای آقای متخصص نمیدونستم راک استار توی ایران نمایندگی داره و اون رو هم به شما اعطا کرده حق امتیاز رو بازی اشکال داره نماینده بهتر به اربابتون یعنی راک استار اطلاع بدید ولی به جای معبود قرار دادن راک استار و پرستیدنش بهتره یه عینک بزنید شاید ببینی اشکالات بازی رو خودت میگی بازی بد پورت شده بعد میگی اشکال نداره بازی بابا همه حرفاتو به فرض قبول کردیم این یکی تناقض گویی جناب عالی گیمر محترم و فوق حرفه ای رو چه طور قبول کنیم. باشه شما برو خوش باش اموراتت بگذره. بپا نری تو بحرش گیمر فوق حرفه ای استعداد ناشناخته قرن
شما اگه می تونی منطقی جواب بدی، من خوشحال می شم جواب شما رو بدونم.(مطمئن باش بیشتر از این متنی که نوشتی وقتت رو نمی گیره.)در مورد بقیه ی صحبت هاتون هم باید بگم وقتی جنبه ی بحث منطقی ندارید بهترین کار اینه که یه لیوان آب خنک بخورید تا بتونید به اعصابتون مسلط باشید.

Spaniuly
09-02-2009, 13:00
شما اگه می تونی منطقی جواب بدی، من خوشحال می شم جواب شما رو بدونم.(مطمئن باش بیشتر از این متنی که نوشتی وقتت رو نمی گیره.)در مورد بقیه ی صحبت هاتون هم باید بگم وقتی جنبه ی بحث منطقی ندارید بهترین کار اینه که یه لیوان آب خنک بخورید تا بتونید به اعصابتون مسلط باشید.

صحبت بحث منطقی نیست بحث منطقی رو باید با آدم های منطقی کرد شما اگه منطقی بودی نمیگفتی بازی اشکال نداره زمین و زمان میدونن بازی اشکال داره حتی جناب عالی می فرمایید بازی بد پورت شده بابای من پورتش نکرده که راک استار معبود شما پورت کرده بازی بد پورت بشه یعنی ایراد نیست؟ چطور یه ذره بازی هایی مثه pes 2009 که ژاپنی هست یه ذره اینور اونرو میشه 100 تا حرف واسش در میارن اما الان که راک استار سازنده بازی هست بد پورت شدن ایراد محسوب نمیشه افت فریم ایراد محسوب نمیشه کرش کردن های ناگهانی محسوب نمیشه اشکال باگ گرافیکی ایراد محسوب نمیشه اینکه گیم پلی بخصوص هنگام رانندگی واقعا ضعیف و ناجور هست ایراد محسوب نمیشه دوربین مورد دار سوم شخص و کند بازی ایراد محسوب نمیشه این که برای اجرای بازی باید یه تاپیک بزنن حل تمامی مشکلات gta iv آخه کدوم بازی این همه دنگ و فنگ داره کل لذت بازی رو ضایع میکنه دنبال این همه دنگ و فنگ رفتن واسه اجرای بازی دسته که ساپورت نمیکنه حتی پچ 2 هم باعث نمیشه ساپورت کنه (باید فایل های dll کرک شده بریزیم توی system32) حتما باس لاجی تک باشه چرا لاجی تک؟ پس معلومه یه چیزی هست پس کارخونه گیم پد سازی ها باید با وجود شرکت هایی امثال راک استار درش رو گل بگیرن؟ پس لطفا از دیکتاتور و خودپسندهایی مثه راک استار اینقدر تمجید نکنید. البته از من میشنوید از هیچ چیز تمجید نکنید اونقت سوزنتون توی یه بازی گیر میکنه و نمیتونین بازی های دیگه رو نمیتونین با دل خوش بازی کنید ولی در کل نه تنها نباید پاچه خواری این راک استار رو کرد بلکه باید توسط سایت های مختلف به خاطر کارهای غیر گیمی محکوم بشه اعمالی که راک استار گیمر ها رو مجبور به انجامش می کنه ربطی به دنیای گیم نداره عزیز شما منطقی بودی اینارو قبول میکردی شما مجذوب یه چیز بازی شدی ولی این دلیل نمیشه چشمت رو روی همه چیز و بقیه مسایل که سر تا پا اشکال هست ببندی اگه حرفام بهت برخورد واقعا متاسفم نمیخواستم تندی کنم ولی واقعا جوابی که دادین واقعا غیر منطقی و بدون فکر بود. کافیه وقتی پای گیم ننشستی یه ذره فکر کنی ببینی بازی با این همه نقطه ضعف شایسته این همه تقدیر هست خیلی راحت میشه فهمید این همه تقدیر کردن منشا دیگه ای داره. در کل لازم نیست شما هم وقتتون رو تلف کنید برای جواب دادن به پست من چون وقتی شما زمین گیر این بازی شدید دیگه هیچ کس نمیتونه نظر شما رو عوض کنه من هم نمیخوام این کار رو بکنم و اصلا از این کار خوشم نمیاد در ضمن من مگه درد و دل میکنم که شما می فرمایید تاپیک جای درد و دل نیست همیشه گفتم تاپیک های ما ایرونیا این فضا رو داره نمیدونم چرا اعضای یه تاپیک خیال می کنن تاپیک جایی برای تمجید و تعریف از یه گیم هست. آقا جون تاپیک هست معبد و عبادتگاه که نیست تاپیک یه تریبون آزاد برای بحث در مورد موضوع اون تاپیک هست. من هم نمیگم شما نباید جواب میدادین به پستم میگم که شما اگه هم میخوایین جواب بدید حرفهای با ربط بزنید وقتی من حرف از cod4 یا COD5 میزنم دقیقا منظورم بازی Call of Duty Modern Warfare محصوص اینفینیتی وارد و Call of duty World at War محصول treyarch هست من دیگه نمیتونم واسه بازیها بیوگرافی تعریف کنم پس نیازی نیست شما به بهونه cod4 یا cod5 گفتم بگید شما گیمر حرفه ای نیستید البته من هم هیچ موقع ادعا نکردم ولی دیگه نمیتونم قبول کنم کسی به یه دلیل غیر منطقی این رو بگه به من. در کل شما به کارت برس کسی هم شما رو نمیخواد از این بازی نا امید کنه و من هم این قصد رو نداشتم فقط نظرات شخصیم بود و اینکه اعتراض کنم به سایت هایی این همه پاچه خواری می کنن واسه این بازی. خوش باشید.

iman hichkas
09-02-2009, 13:18
آیا این gta ارزش این همه انتظارو داشت؟!

malkemid
09-02-2009, 14:27
دوستان بیخیال...چرا انقدر به هم کنایه می زنین..خوب بازی نقطه قوت و ضعف داره دیگه...

SADEGH 7
09-02-2009, 14:51
صحبت بحث منطقی نیست بحث منطقی رو باید با آدم های منطقی کرد شما اگه منطقی بودی نمیگفتی بازی اشکال نداره زمین و زمان میدونن بازی اشکال داره حتی جناب عالی می فرمایید بازی بد پورت شده بابای من پورتش نکرده که راک استار معبود شما پورت کرده بازی بد پورت بشه یعنی ایراد نیست؟ چطور یه ذره بازی هایی مثه pes 2009 که ژاپنی هست یه ذره اینور اونرو میشه 100 تا حرف واسش در میارن اما الان که راک استار سازنده بازی هست بد پورت شدن ایراد محسوب نمیشه افت فریم ایراد محسوب نمیشه کرش کردن های ناگهانی محسوب نمیشه اشکال باگ گرافیکی ایراد محسوب نمیشه اینکه گیم پلی بخصوص هنگام رانندگی واقعا ضعیف و ناجور هست ایراد محسوب نمیشه دوربین مورد دار سوم شخص و کند بازی ایراد محسوب نمیشه این که برای اجرای بازی باید یه تاپیک بزنن حل تمامی مشکلات gta iv آخه کدوم بازی این همه دنگ و فنگ داره کل لذت بازی رو ضایع میکنه دنبال این همه دنگ و فنگ رفتن واسه اجرای بازی دسته که ساپورت نمیکنه حتی پچ 2 هم باعث نمیشه ساپورت کنه (باید فایل های dll کرک شده بریزیم توی system32) حتما باس لاجی تک باشه چرا لاجی تک؟ پس معلومه یه چیزی هست پس کارخونه گیم پد سازی ها باید با وجود شرکت هایی امثال راک استار درش رو گل بگیرن؟ پس لطفا از دیکتاتور و خودپسندهایی مثه راک استار اینقدر تمجید نکنید. البته از من میشنوید از هیچ چیز تمجید نکنید اونقت سوزنتون توی یه بازی گیر میکنه و نمیتونین بازی های دیگه رو نمیتونین با دل خوش بازی کنید ولی در کل نه تنها نباید پاچه خواری این راک استار رو کرد بلکه باید توسط سایت های مختلف به خاطر کارهای غیر گیمی محکوم بشه اعمالی که راک استار گیمر ها رو مجبور به انجامش می کنه ربطی به دنیای گیم نداره عزیز شما منطقی بودی اینارو قبول میکردی شما مجذوب یه چیز بازی شدی ولی این دلیل نمیشه چشمت رو روی همه چیز و بقیه مسایل که سر تا پا اشکال هست ببندی اگه حرفام بهت برخورد واقعا متاسفم نمیخواستم تندی کنم ولی واقعا جوابی که دادین واقعا غیر منطقی و بدون فکر بود. کافیه وقتی پای گیم ننشستی یه ذره فکر کنی ببینی بازی با این همه نقطه ضعف شایسته این همه تقدیر هست خیلی راحت میشه فهمید این همه تقدیر کردن منشا دیگه ای داره. در کل لازم نیست شما هم وقتتون رو تلف کنید برای جواب دادن به پست من چون وقتی شما زمین گیر این بازی شدید دیگه هیچ کس نمیتونه نظر شما رو عوض کنه من هم نمیخوام این کار رو بکنم و اصلا از این کار خوشم نمیاد در ضمن من مگه درد و دل میکنم که شما می فرمایید تاپیک جای درد و دل نیست همیشه گفتم تاپیک های ما ایرونیا این فضا رو داره نمیدونم چرا اعضای یه تاپیک خیال می کنن تاپیک جایی برای تمجید و تعریف از یه گیم هست. آقا جون تاپیک هست معبد و عبادتگاه که نیست تاپیک یه تریبون آزاد برای بحث در مورد موضوع اون تاپیک هست. من هم نمیگم شما نباید جواب میدادین به پستم میگم که شما اگه هم میخوایین جواب بدید حرفهای با ربط بزنید وقتی من حرف از cod4 یا COD5 میزنم دقیقا منظورم بازی Call of Duty Modern Warfare محصوص اینفینیتی وارد و Call of duty World at War محصول treyarch هست من دیگه نمیتونم واسه بازیها بیوگرافی تعریف کنم پس نیازی نیست شما به بهونه cod4 یا cod5 گفتم بگید شما گیمر حرفه ای نیستید البته من هم هیچ موقع ادعا نکردم ولی دیگه نمیتونم قبول کنم کسی به یه دلیل غیر منطقی این رو بگه به من. در کل شما به کارت برس کسی هم شما رو نمیخواد از این بازی نا امید کنه و من هم این قصد رو نداشتم فقط نظرات شخصیم بود و اینکه اعتراض کنم به سایت هایی این همه پاچه خواری می کنن واسه این بازی. خوش باشید.
من نگفتم بازی مشکلی نداره. ولی همونطور که گفتم با پچ ها مشکلات حل می شه.در ضمن من برعکس شما قصدم این نیست که بخوام شما رو ضایع کنم یا چیزی بگم که بخوام خودم رو خالی کنم یا با کسی کل کل کنم.هیچ وقت هم طرفداری راک استار رو نمی کنم.برعکس، من هم ازش ناراضیم به خاطر اینکه بازی رو خیلی با تاخیر و با پورت بد روونه ی بازار کرد.اما این که یه نفر بگه چون من نمی تونم بازی رو درست اجرا کنم، بازی خیلی مسخرست، حرف درستی نیست.در ضمن راک استار معبود من نیست.(البته شاید اینجوری می خواستید خودتون رو خالی کنید. یا من رو زیر سوال ببرید.)در ضمن من هیچ وقت نگفتم Crysis یا Cod بازی های بدی هستن.

تاپیک های ما ایرونیا این فضا رو داره نمیدونم چرا اعضای یه تاپیک خیال می کنن تاپیک جایی برای تمجید و تعریف از یه گیم هست. آقا جون تاپیک هست معبد و عبادتگاه که نیست تاپیک یه تریبون آزاد برای بحث در مورد موضوع اون تاپیک هست.
توی تاپیک یه بازی می شه از بدی ها وخوبی های یه بازی گفت.ولی بالحن نرم و بدون جبهه گیری.برای مثال من تو بعضی تاپیک ها از بعضی بازی ها انتقاد کردم که حتی از انتقادم تشکر هم شد و هیچ کس هم ناراحت نشد و به کسی بر نخورد.دلیلش هم لحن نرم انتقادم بود.اگه شما از یه بازی خوشتون نمیاد یا ازش عصبانی هستید دلیل بر این نمی شه که عصبانیتتون رو تو لحن صحبتتون نمایان کنید.

در کل لازم نیست شما هم وقتتون رو تلف کنید برای جواب دادن به پست من چون وقتی شما زمین گیر این بازی شدید دیگه هیچ کس نمیتونه نظر شما رو عوض کنه من هم نمیخوام این کار رو بکنم و اصلا از این کار خوشم نمیاد
فکر نمی کنم شما بتونید تعیین کنید که من چه پستی بدم و چه پستی ندم. به نظر من این بازی یه بازی قشنگ و جذاب هستش و بعد از یه مدت هم مثل بقیه ی بازی ها جذابیتش از بین می ره. ولی لحن صحبت شما طوریه که انگار قصد اهانت دارید.

در کل شما به کارت برس کسی هم شما رو نمیخواد از این بازی نا امید کنه و من هم این قصد رو نداشتم فقط نظرات شخصیم بود و اینکه اعتراض کنم به سایت هایی این همه پاچه خواری می کنن واسه این بازی. خوش باشید
فکر نمی کنم امثال مدیر گیم اسپات تو این تاپیک عضو باشن.

در آخر هم باید بگم خوشحال می شم اگه این بحث تموم بشه چون فکر نمی کنم نتیجه ای داشته باشه.

779
09-02-2009, 14:53

بابا حرفه ای !!
کی میگه گرافیکش از کرایسیس بیشتره ؟
حتی این گیم اسپات هم که این همه قبولش داری از کرایسیس امتیاز کمتری به گرافیکش داده !!!
گرافیک کرایسیس رو با بالاترین تنظیمات بازی کردی که داری اینو میگی ؟
100 درصد بازی نکردی چون کرایتک گفته هنوز سیستمهای خانگی قادر به اجرای بازی با اخرین تنظیمات گرافیکی نیستن .
بازم بگو از صحبتهای شما استفاده میکنیم !!!

100 درصد تایید میشه

در مورد پست اول تاپیک حل مشکلات هم باید بگم چون یه پست مرجع هستش، خیلی از ویرایش ها برای گیمر های مبتدی هستش. به هر حال هر بازی یه سری پیش نیاز داره ( مثلا microsoft .Net framework برای این بازی) که تو بعضی ویرایش های پست اول این مسایل مطرح شده.یا مثلا یکی از ویرایش ها به بنچمارک ها اختصاص داده شده تا دوستان بدونند که این بازی حدودا چه سیستمی می خواد. البته تا الآن دیگه مشخص شده که این بازی یه سیستم قوی می خواد.در مورد مقایسه ی گرافیک بازی با COD و Crysis و FarCry2 هم باید بگم اگه شما سیستم مورد نیاز بازی رو داشته باشی گرافیکش خیلی بیشتر از این بازی هاست.(البته همین قسمت صحبتتون نشون می ده که شما یه گیمر حرفه ای نیستی. چون هیچ وقت بازی به اسم COD4 , COD5 ساخته نشده.) در مورد قسمتی از صحبتتون که راجع به قرارداد راکستار با دیگر شرکت ها صحبت کردید باید بگم شاید (شاید) این قضیه در مورد xp sp3 و vista sp1 درست باشه ولی game for windows live برای قسمت آنلاین بازی هستش.در مورد نمره ی 9 گیم اسپات هم باید بگم کم لطفی گیم اسپات بوده که 9 داده. این بازی لایق 9.5 هستش.اون 0.5 هم که نمی گیره به خاطر بد پورت شدن بازی هستش که به همین دلیل این بازی نمی تونه به درستی از gpu استفاده کنه و از cpu کار اضافی می کشه. در حال حاضر با 2 تا پچی که برای بازی اومده، دیگه این بازی هیچ مشکلی نداره.در مورد اون قسمت از صحبتتون که گفتید دست و پای نیکو می ره تو در و دیوار، این یه مساله ی مشخص شدست که توی هر بازی اگه شما یه سیستم ضعیف داشته باشی، مطمئنا بازی درست اجرا نمی شه.

اولا که بهتره این بحث رو تموم کنیم چون ممکنه اختار بگیرید من فقط یک پست میدم توی این پست تمامی چیزایی که دو طرف می گن مورد بررسی قرار گرفته میشه :دی من فقط در باره ی خط هایی که قرمز هست بحث می کنم.
تیکه تیکه هر تیکه قرمز رو من در موردش میگم :

- عزیز من بازی رو همه قبول دارن که بد پورت شده و واقعا سیستم بالایی می خواد.
افت فرم همش به خاطر CPU هست اگه شما یک CPU قوی داشته باشید اصلا افت فریم ندارید ( مثل من که 4 هسته ای دارم البته یک 3 هسته ای هم کار شما رو راه میندازه. )
برای من که هیچ موقع کرش نکرده اصلا کم تر جایی یا اصلا ندیدیم که بیان بگن بازی هی کرش می کنه این به سیستمتون ربط داره اگه شما پول ندارید سیستم توپ بخرید به راک استار هیچ ربطی نداره!!!!
کدوم اشکال باگ گرافیکی ؟؟؟؟؟؟؟
مثلا چی نکنه مشکل سایه رو میگین که اونم توی پچ آخریه درست شده.
دیگه هرچی می خواین انتقاد کنین بکنین ولی گیم پلی بازی غیر قابل انتقاد هستش. حیف که بخوام توضیح بدم می شه نقد بازی ولی گیم پلی این بازی به قدری زیبا هست که توی هیچ بازی ای ندیدم!!!
کنترل ماشین یک عجوبه بود توی تمامیه بازی هایی که دیدم حتی از بعضی بازی های مخصوص ماشین سواری هم بهتر بود.
دوربین بازی ایراد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید نکنه دوست دارید دوربین آشغال رزیدنت اویل رو برای این بازی می زاشتم دوست دارم بدونم کدوم بازیه که دوربین سوم شخصش از این بهتره؟؟؟؟؟
عزیز من اون تاپیک فقط به خاطر این بود که اینجا بسیار شلوغ بود. حالا واستا من بگم کدوم تاپیک رو توی عمرت دیدی که در یک هفته 300 صفحه یا بیشتر رفته باشه؟؟؟؟
تابحال توی دنیا بازی ای به پر طرفداریه GTA دیدی ؟؟؟؟؟؟
نه که ندیدی معلومه که اگه بازی توی سیستمت نیاد حسودی هم می کنی.

- پاچه خواری چیه؟؟؟؟
باید از راک استار هم ممنون بشیم که اصلا این بازی رو برای PC هم زده!!!!!!!
اصلا اگه راک استار نبود تو میتونستی بازی ای که در تاریخ بازی های کامپیوتری انقلاب کرد رو بازی کنی؟؟؟؟؟؟
پس لطفا حرف نزن.

- تقدیر ؟؟؟ به نظرت نباید به این بازی تقدیر کرد؟؟؟؟
بهترین بازیه جهانه اگه نمیدونی بپرس و تاپیک بزن بنویس آیا GTA بازیه خوبیه یا نه و یک نظر سنجی هم بده ؟

- میتونستی اینطوری بگی Cod WaW یا COD MW .

- این دیگه خیلی جالبه گرافیک کرایسیس توی بالاترین تنظیم 9800 GTX می خواد کی همچین حرفی رو زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه این بازی فقط گرافیک داره Cpu 1 هسته ای هم میتونه این بازی رو بیاره.
من با 280 بالاترین تنظیمات رو گرفتم.

- کاملا درسته بهترین بازیه 2008 که هیچی بهترین بازیه تاریخ بازی ها و فکر نکنم تا سال 2010 بازی ای به این قشنگی بیاد.

- قبلا هم گفتم باز هم می گم اون تاپیک برای زمانی بود که پچ ها نیومده بود و بعدشم همه که همهی این مشکلات رو نداشتن و بعدشم نصف تاپیک فقط پیشنهاد بود برای بهتر شدن بازی .
اگه شما سیستمت نمیکشه به ما ربطی نداره ببین عزیزم من از همون اول بازی روی سیستمم درست اجرا شد. فقط مشکل دوربین داشتم که اونم به خاطر این بود که ایرانی ها نسخه ی اصل بازی رو ندارن!!!
این دیگه غیر قابل انتقاده !!!
تا بحال هیچ موقع ندیده بودم که سایتی مثل IGN بیاد و به بازی ای 10 بده خیلی کم تر می شد همچین اتفاقی ولی حالا شما میگین 9 داده؟؟؟؟؟
واقعا که مثلا شما کاربر فعال هستید با این اطلاعاتتون.
آخه عزیز من این بازی رو باید با فار کرای 2 مقایسه کرد؟؟؟ یا مثلا با کرایسیس یا Cod ؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا دوربین بازی که کلا فرق داره.
دوما اگه من بخوام در مورد گرافیک بگم بهتره برید نقد رو بخونید!!!!!
آره به به به گردشونم نمی رسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این که دیگه واقعا جک ساله فکر کردی اونا چی دارن فقط گرافیک هیچی دیگه ندارن میتونی سیستمشون رو ببینی!!
این بازی فوق العاده بود اصلا غیر قابل توصیف.
اگه شما مشکل داری میتونی مثل من همون سرویس پک دو رو به 3 تبدیل کنی این که دیگه از خودته!!!
ببخشید ربطش به اینترنتی بودن بازی هستش که البته به پول شما هم ربط داره اگه پول داری برو اکانتشو بگیر و اینترنتی بازی کن!!!!
واقعا به نظر من نه همه ی بازی باز های حرفه ای این بازی باید بالای 9.5 بگیره بعد شما می گی پاچه خوار باشه پس اگر اینطوریه باید به تمام سایت ها بگی پاچه خوار .

در آخر هم بگم که اگه به کسی توهین شد ببخشید.

B3HZ@D
09-02-2009, 16:17
اولا که بهتره این بحث رو تموم کنیم چون ممکنه اختار بگیرید

اخطار
از این به بعد دنبالت راه میفتم و ازت غلط املایی میگیرم
.....................
در مورد بازی باید بگم که با این که بازی واقعا خوبی هست...ولی یک سری ایراداتی داره
البته همه بازی ها ایراد دارن و هیچ کدوم کامل و بدون نقص نبودن
شما هم این رو مطمئن باشید که با پچ همه مشکلات بازی رفع نمیشه...ولی این بازی ارزش وقتی رو که براش گذاشته میشه رو داره
باید به راک استار هم تبریک گفت برای ساخت چنین شاهکاری...البته باید بهش خرده هم گرفت بخاطر پورت بد بازی که یک سری مشکلات ایجاد کرده
----------------------
کراسر خان....نمره ای که شما به این بازی دادی نمره خیلی پائینی هست.اگر شما توی اجرای این بازی مشکل داشتی دلیل نمیشه که نمره به این پائینی به بازی بدی...البته فکر کنم موقعی که این نمره رو دادی عصبانی بودی...البته من هم قبول دارم بازی یک سری ایراد داره ولی با یک سری پچ میشه مقداری از اون رو برطرف کرد.اینطور شما هم لذت بیشتر از بازی میبری.من خودم از ویستا 32 بیت استفاده می کنم و cpu هم دو هسته ای هست ولی بازی رو با با بیشترین حد گرافیک بازی می کنم و نه افت فریم دارم و نه مشکلاتی از این قبیل.من بجای xp بهت پیشنهاد می کنم از ویستا استفاده کنی

در کل امیدوارم تا الان مشکلت برطرف شده باشه

HoJJaT_007
09-02-2009, 16:29
واقعا نمیدونم چی بگم !

این بازی برای ایرانیا ساخته نشده !

چرا ؟

فقط کافیه به Gta Forums سر بزنید . میبینید همه یه سیستم Core 2 Duo یا Core 2 Quad یا i7 دارن با یه Gpu متوسط یا قوی و حداقلشون یه رم 1.5 گیگ ! همه هم از این بازی راضی هستن و توی Review های بازی اکثر کاربرا 9-10 دادند !

اونوقت بعضی از ایرانیا که سی پی یوشون نصف قدرت اونا رو نداره و از بازی و داستان و گرافیک و گیم پلی هیچی نفهمیدن و کلا نفهمیدن Gta IV چیه (البته تقصیر خودشون نیست . تقصیر سیستمشونه که ضعیفه و تکسچرا رو به صورت ... نشون میده !) میان به بازی نمره 4 5 میدن بعد میگن بازی اشکال داشت ! خب معلومه دیگه اشکال داره . میخوای روی یه سیستم ضعیف اشکال نداشته باشه ؟!

چطور ویستا با رم 1 گیگ یکم توی بازیا گیر میزنه ! انتظار دارید این بازی با این سیستمای ضعیف نزنه ؟

اگه میخواید اصل بازی کردن با این بازی های Next Gen رو بفهمید دو راه بیشتر ندارید :

1- سیستم خود رو به شدت ارتقا بدید و در آینده هم بدید و کلا هر سال آپدیت باشید که کلی پول میخواد !
2- یه Xbox 360 یا Ps3 بخرید که خرج کمی داره و دیگه ارتقا و ... نمیخواد !

همین

padjacent
09-02-2009, 17:39
یکی بگه اون گاراجه تو بازی به چه درد میخوره.چرا درش باز نمیشه؟!

چرا کسی جواب نمیده.

779
09-02-2009, 17:54
چرا کسی جواب نمیده.

اگه من می دونستم جوابتو می دادم حیف که نمی دونم خودمم توش موندم!!!!!!!!!!!!

sepand_salehi
09-02-2009, 18:07
من این پچ جدید بازی 1.0.2 رو ریختم. ولی از وقتی که ریختم دیگه این یارو نیکو نمی تونه پشت کامپیوتر بشینه. بدبختانه تو یه مرحله ای هم گیر کردم که حتما باید پشت کامپیوتر بشینه. برای رفع این مشکل چی کار کنم؟

JING3LKHAN
09-02-2009, 18:14
من این پچ جدید بازی 1.0.2 رو ریختم. ولی از وقتی که ریختم دیگه این یارو نیکو نمی تونه پشت کامپیوتر بشینه. بدبختانه تو یه مرحله ای هم گیر کردم که حتما باید پشت کامپیوتر بشینه. برای رفع این مشکل چی کار کنم؟

عزیز این پچ رو هر سیستمی یه جور عمل میکنه رو سیستمه یکی کار میکنه رو سیستم یکی مثل منم از همون اول دوربین میپرید زیر پای نیکو
و خلاصه بگم راهی جز نصب دوباره بازی و اجراش بدون پچ نداریالبته با کرک razor بهتر عمل میکنه

779
09-02-2009, 18:20
عزیز این پچ رو هر سیستمی یه جور عمل میکنه رو سیستمه یکی کار میکنه رو سیستم یکی مثل منم از همون اول دوربین میپرید زیر پای نیکو
و خلاصه بگم راهی جز نصب دوباره بازی و اجراش بدون پچ نداریالبته با کرک razor بهتر عمل میکنه

نه عزیز من راه حل داره.
چرا دل مردم رو ناامید می کنید.:دی
شما هم همین کار رو بکن درست میشه.

بفرما :

دوستانی که با کامپیوترها توی کافی نت مشکل داشتن از این کرک استفاده کنن تا مشکلشون حل بشه:

اول حتما پچ 1.0.2.0 رو دوباره نصب کنین و بعد کرک رو کپی کنین.
100% تست شده

لطفا از این به بعد توی تاپیک خودش بگین.

JING3LKHAN
09-02-2009, 18:27
779 از یه سایت دیگه هم ترجمه کردم لولا اصلا تو pc نیست

ahmad72
09-02-2009, 18:28
سلام به همه ی دوستان.می خواستم بدونم این بازیه روی این سیستم جواب می ده؟
Cpu:Intel E 5200
Ram:2*1
Vga:Ati 4670
ممنون می شم جواب بدید.

JING3LKHAN
09-02-2009, 18:39
سلام به همه ی دوستان.می خواستم بدونم این بازیه روی این سیستم جواب می ده؟
cpu:intel e 5200
ram:2*1
vga:ati 4670
ممنون می شم جواب بدید.

بله اگه گزینه view dictance رو رو 2 یا 3 بزارین و گراف رو رو medium راحت اجرا میشه

779
09-02-2009, 19:03
779 از یه سایت دیگه هم ترجمه کردم لولا اصلا تو pc نیست

منم گفتم نیست!!!
آخه توی 360 خیلی سریع پیداش شد!
راحت باهاش دوست شدم حالا یک چیزی میگم چجوری دختر میاره خونه هنوز توش موندم میان سوار میشن دیگه کاری نمی کنن!!!!!
اسم منم شایانه.

saiiddz
09-02-2009, 21:28
سلام دوستان
آقا اين بازي ما رو بد بخت كرد
بعد از اينكه نصبش كردم و چندتا چيز ديگه بود كه به عنوان آپ ديت بايد نصب مي شد
يكبار سيستم رو ري استارت كردم
ولي يه صفحه مياد كه موقع سوختن رم مياد و به رنگ آبي هست
در حالي كه من رمم كاملآ سالم هست
و وارد ويندوزي كه در درايو سي دارم نميشه
حالا من يه ويندوز در درايو افم نصب كردم و بعد اومدم موضوع رو بگم و كمك بخوام
آخه نميتونم درايو سي رو فرمت كنم(اطلاعات حياطي در دسكتاپم هست)
حالا دوستان من چيكار كنم؟؟!
ممنون ميشم از جوابتون
راستي اين مشكل براي دوستمم پيش اومده و اينكه سيستمم كاملآ ميكشه بازي رو

779
09-02-2009, 21:35
سلام دوستان
آقا اين بازي ما رو بد بخت كرد
بعد از اينكه نصبش كردم و چندتا چيز ديگه بود كه به عنوان آپ ديت بايد نصب مي شد
يكبار سيستم رو ري استارت كردم
ولي يه صفحه مياد كه موقع سوختن رم مياد و به رنگ آبي هست
در حالي كه من رمم كاملآ سالم هست
و وارد ويندوزي كه در درايو سي دارم نميشه
حالا من يه ويندوز در درايو افم نصب كردم و بعد اومدم موضوع رو بگم و كمك بخوام
آخه نميتونم درايو سي رو فرمت كنم(اطلاعات حياطي در دسكتاپم هست)
حالا دوستان من چيكار كنم؟؟!
ممنون ميشم از جوابتون
راستي اين مشكل براي دوستمم پيش اومده و اينكه سيستمم كاملآ ميكشه بازي رو

من واقعا تسلیمم چون هر روز یک پیغام عجیب میاد برای هر کسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه شما دو نفر با هم از یک cd استفاده کردید و هردو هم اینطوری شدید احتمال 96% ویروس هستش!!!
هیچ چیز دیگه ای نمی تونه همچین کاری رو بکنه بازی که به درایوات کاری نداره!!
بهتره مارک بازی رو بدی ( شرکت پخش بازی ) و برو توی بخش ویروس ها که فکر کنم توی انجمن نرم افزار باشه اونجا کمکت می کنند!

SIMON137
09-02-2009, 21:38
این یارو سوشیال کلوپ من لاگین نمی کنه ؟ مرگ و مرضش چیه؟

saiiddz
09-02-2009, 21:40
من واقعا تسلیمم چون هر روز یک پیغام عجیب میاد برای هر کسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه شما دو نفر با هم از یک cd استفاده کردید و هردو هم اینطوری شدید احتمال 96% ویروس هستش!!!
هیچ چیز دیگه ای نمی تونه همچین کاری رو بکنه بازی که به درایوات کاری نداره!!
بهتره مارک بازی رو بدی ( شرکت پخش بازی ) و برو توی بخش ویروس ها که فکر کنم توی انجمن نرم افزار باشه اونجا کمکت می کنند!
ببخشيد ولي اگه ويروس هست
چرا نرم ها در پروگرم فايل كاملآ سالمن و همينطور ويندوز(از اين يكي ويندوز رفتم و داخل درايو c رو نگاه كردم)ولي فقط وارد ماي دكريومت نميشه؟

779
09-02-2009, 21:42
ببخشيد ولي اگه ويروس هست
چرا نرم ها در پروگرم فايل كاملآ سالمن و همينطور ويندوز(از اين يكي ويندوز رفتم و داخل درايو c رو نگاه كردم)ولي فقط وارد ماي دكريومت نميشه؟

من که گفتم ممکنه ویروس باشه احتمالشم زیاده آخه هیچ کسی همچین مشکلی نداشته این کاملا جدیده حالا برو اونجا همینو بگو شاید یک چیزی دستگیرت شد!!!
چون اونا تمام ویروس ها رو میدونن چیه.

این یارو سوشیال کلوپ من لاگین نمی کنه ؟ مرگ و مرضش چیه؟

اصلا برای چی می خوای لوگین بشی چی میده چه پیغامی؟؟؟؟؟؟؟

saiiddz
09-02-2009, 21:46
من که گفتم ممکنه ویروس باشه احتمالشم زیاده آخه هیچ کسی همچین مشکلی نداشته این کاملا جدیده حالا برو اونجا همینو بگو شاید یک چیزی دستگیرت شد!!!
چون اونا تمام ویروس ها رو میدونن چیه.

ميشه آدرسشو بزاريد
لطفآ

SIMON137
09-02-2009, 22:04
اصلا برای چی می خوای لوگین بشی چی میده چه پیغامی؟؟؟؟؟؟؟
من همیشه برای اجرای بازی مجبورم لوگین بشم چون اگر نشم وقتی روی آیکون lunch کلیک می کنم به جای اینکه بازی اجرا بشه این سوشیال کلوپ از حالت مینیمایز به ماکسیمایز تبدیل میشه میاد رو صفحه ...

779
09-02-2009, 22:06
ميشه آدرسشو بزاريد
لطفآ

توی بخش نرم افزار توی انجمن بحث های نرم افزاری و سیستم عامل و در آخر هم اورژانس سیستم های آلوده.

779
09-02-2009, 22:07
من همیشه برای اجرای بازی مجبورم لوگین بشم چون اگر نشم وقتی روی آیکون lunch کلیک می کنم به جای اینکه بازی اجرا بشه این سوشیال کلوپ از حالت مینیمایز به ماکسیمایز تبدیل میشه میاد رو صفحه ...

:18::18::18::18::18::18::18::18:
مگه شما Skip Login نمی زنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18::18::18::18:

yoosef_st
09-02-2009, 22:30
این کبوترها و آدمک آبیها نقشه راهنما داره؟
(مثل نقشه های صدفها یا دیوارها یا عکسها تو سان آندریاس)

سوالم رو زمین موند هان...
کسی کمک نمیکنه؟

SIMON137
09-02-2009, 22:51
مگه شما skip login نمی زنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بزنم وارد بازی نمیشه ، حتما باید لاگین کنم ، آفلاین نمیره تو

779
09-02-2009, 22:54
بزنم وارد بازی نمیشه ، حتما باید لاگین کنم ، آفلاین نمیره تو

یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نمیره دیگه من نمیدونم باید چی کار کنی بگو یعنی اگه Skip بزنی بعدش هیچی نمیاد؟؟؟؟

سوالم رو زمین موند هان...
کسی کمک نمیکنه؟

شما بازی رو تموم کردی؟؟؟؟؟
اگه نکردی اول تمومش کن آخرش برات یک E-mail میاد که توی اون همه چی هست.

SIMON137
09-02-2009, 22:57
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نمیره دیگه من نمیدونم باید چی کار کنی بگو یعنی اگه skip بزنی بعدش هیچی نمیاد؟؟؟؟
ببین اگر اون رو بزنم اکانت رو به صورت آفلاین باز می کنه ، در این حالت وقتی روی بازی کلیک می کنم هیچ صفحه ای نمیاد...

B3HZ@D
10-02-2009, 02:41
کسی تونسته این بازی رو 100% کنه؟
چجوری میشه بازی رو %100 بکنیم؟
این جریان کبوترها چیه؟ربطی به ماموریت ها داره؟

hosiyar
10-02-2009, 12:58
سلام .
بچه ها . من 4 تا dvd بازی رو دارم . برای نصب یه بار تبدیل میکنه به یه قسمت 15 گیگی بعد دوباره نصب میکنه. میخواستم بدونم اون فایل ها برای نصب اصلی هست ، رو میتونم رو دو تا dvd9 بزنم ؟ طوری که مثلا فایلهای data1 و data2 رو بزنم رو یکی ، data3 رو هم بزنم رو یکی دیگه ؟

iman hichkas
10-02-2009, 13:38
80% از این تاپیک فقط مربوط به چگونگی نصب این بازی هست.

soltanarash
10-02-2009, 18:18
80% از این تاپیک فقط مربوط به چگونگی نصب این بازی هست.

19% هم مربوط به لولا است..:biggrin::biggrin::biggrin:

grand theft auto
10-02-2009, 18:27
اونجا که فرانسيس و درّيک رو ميشه کشت کدومو بکشم

کاربر_P30W
10-02-2009, 18:56
10...20...30....40...کن یکی رو بکش!

sasanjfr
10-02-2009, 18:58
اونجا که فرانسيس و درّيک رو ميشه کشت کدومو بکشم

تو داستان بازی که تأثیری نداره(فقط تفاوت اندکی در یک مأموریت).فقط اگه دریک رو بکشی میتونی وقتی پلیسا تعقیبت میکنن با زنگ زدن به فرانسیس ازش بخوای wanted level ات رو پایین بیاره

779
10-02-2009, 20:44
کسی تونسته این بازی رو 100% کنه؟
چجوری میشه بازی رو %100 بکنیم؟
این جریان کبوترها چیه؟ربطی به ماموریت ها داره؟

من تموم کردم خیلی وقته....
حدود 1 هفته میشه اون کبوتر ها رو 1 هفته طول کشید بزنم جاشو بدونی تمومه یک سری کبوتره که دورش یم حالت قرمز داره و باید با تیر بزنیشون.....
نزنی بهتره بدبخت میشی عکس آخرین کبوترم گزاشتم رو به روی برج آزادی........

arealsin
11-02-2009, 00:52
تو مرحله Logging On هر چی کلید E رو میزنم وارده اینترنت نمیشه!
چکار کنم؟
آیا مربوط به پچ 1.2 هست؟

B3HZ@D
11-02-2009, 00:57
حدود 1 هفته میشه اون کبوتر ها رو 1 هفته طول کشید بزنم جاشو بدونی تمومه یک سری کبوتره که دورش یم حالت قرمز داره و باید با تیر بزنیشون.....

این کبوترها رو کجا میشه پیدا کرد؟
جای بخصوصی دارن یا باید توی شهر دور بزنم و پیداشون کنم؟

malkemid
11-02-2009, 02:15
تو مرحله logging on هر چی کلید e رو میزنم وارده اینترنت نمیشه!
چکار کنم؟
آیا مربوط به پچ 1.2 هست؟
شما بایداز کرک جدید که با پچ دو سازگار هست استفاده کنید.

این کبوترها رو کجا میشه پیدا کرد؟
جای بخصوصی دارن یا باید توی شهر دور بزنم و پیداشون کنم؟

جای بخصوصی ندارن...تو سطح شهر پراکنده هستن.

sodoko
11-02-2009, 12:01

آقا شما که تموم کردی میتونی سیوتو بزاری
دمت گرم

JING3LKHAN
11-02-2009, 13:32
اقایون و اساتید محترمو اینم سیو 100 بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[64]!rar

779
11-02-2009, 14:36
من نمیدونم چه اجباری دارن که سیو 100% می خوان!!!!!!!!!!!!!!!!
آقایون سیو 100% هیچ فرقی با 63 ... نداره!!!!!!!!
بابا یکم خودتون برید تا بفهمید بازی چیه!!!!!

ali_ranger22
11-02-2009, 16:03
این جا جای کل کل و بی احترامی به همدیگه نیست ...
رزولوشن 2000*2000 هم من نمی دونم از کجا در اوردی

779
11-02-2009, 18:01
779 اگه میخوای بن نشی لطفا ادامه نده . من ریپورت اون کسی که فحش داد رو دادم .احتمالا بن بشه . شما هم لطفا ادامه نده !

حجت جان خودت که میبینی من کاری نمی کنم حرفی هم نمی زنم.
مرسی بابت اخطار.
راستی عزیزان خبری از لولا توی pc نشد؟؟؟؟؟
من هنوز موندم که چجوری دختر های توی خیابونو بیارم خونه؟؟؟؟؟؟
کسی اگه مکان خاصی رفته به ما هم بگه چون بازی خیلی تکراری شده.

majid_cat
11-02-2009, 18:12
اقایون و اساتید محترمو اینم سیو 100 بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[64]!rar

لینکت مشکل داره عزیز.

grand theft auto
11-02-2009, 18:56
اون مرحله که با يه بابايی ميريم تو پارک بد اون ورزش ميکنه چيکار کنم

HoJJaT_007
11-02-2009, 19:03
اون بابا دوست شما برنی هست :d

شما از راه دور تعقیبش میکنی نه زیاد دور نه زیاد نزدیک . به طوری که ببینش (البته خودش بهت میگه)

بعد توی یه زیر زمین یکی اونو میزنه . تو هم باید بری دنبالش از پله ها بالا بعد یه موتور سوار میشه . دو راه هست :

1- با اسنایپر بزنیش .

2- سوار موتور شی و دنبالش کنی و در حین راه بزنیش ! که دوباره برمیگرده تو پارک و اگه تو پارک بکشیش پلیسا ... :دی

-------------

779 :

خواهش میکنم . فقط خواستم بگم بن نشی . من از این تجربه ها زیاد داشتم :D

واقعا چرا بحث منطقی به فحش و فحش کاری میکشه ... ! هر بحثی آخرش این میشه ! یه سری معتقد نیستند بجای بحث منطقی میان فحش میدن !

grand theft auto
11-02-2009, 19:06
ممنون 007 عزيز

JING3LKHAN
11-02-2009, 19:58
حجت جان خودت که میبینی من کاری نمی کنم حرفی هم نمی زنم.
مرسی بابت اخطار.
راستی عزیزان خبری از لولا توی pc نشد؟؟؟؟؟
من هنوز موندم که چجوری دختر های توی خیابونو بیارم خونه؟؟؟؟؟؟
کسی اگه مکان خاصی رفته به ما هم بگه چون بازی خیلی تکراری شده.

شایان جان باز که برگشتی سر خونه اولیه!!!گفتم که از چندین سایت معتبر ترجمه کردم که اصلا واسه پی 30 لولا دل ریو وجود نداره.با این حال من رفتم تو بازی کلی گشتم ولی بازم خبری نشد در مورد خونه اوردنم من تو360 نتونستم کاری کنم یا بهتر بگم گزینه ای دال بر اوردن .به خونه نبود و مال پی سی که 100% وجود نداره

Reza Azimy_RW
11-02-2009, 20:12
این جا جای کل کل و بی احترامی به همدیگه نیست ...
رزولوشن 2000*2000 هم من نمی دونم از کجا در اوردی

از هیچ جا در نیاوردم
اگه تایپیکش رو دنبال میکردی یه سری هم به سایتهای معتبر میزدی متوجه میشدی
به هر حال اگه بی احترامی شده ببخشید

779
11-02-2009, 21:36
از هیچ جا در نیاوردم
اگه تایپیکش رو دنبال میکردی یه سری هم به سایتهای معتبر میزدی متوجه میشدی
به هر حال اگه بی احترامی شده ببخشید

ببخشید ولی میشه این بحث رو تموم کنی؟؟؟؟؟؟

شایان جان باز که برگشتی سر خونه اولیه!!!گفتم که از چندین سایت معتبر ترجمه کردم که اصلا واسه پی 30 لولا دل ریو وجود نداره.با این حال من رفتم تو بازی کلی گشتم ولی بازم خبری نشد در مورد خونه اوردنم من تو360 نتونستم کاری کنم یا بهتر بگم گزینه ای دال بر اوردن .به خونه نبود و مال پی سی که 100% وجود نداره

خوب پس این لولا به چه درد میخوره؟؟؟
خونه که نمی آد همچین خوشگلم که نیست پس چه خاصیتی داره؟؟ :دی :31:
راستی من هنوز 2 تا سوال رو کشف نکردم : اینکه اون گاراژه برای چیه؟؟؟
یکی دیگه هم اینکه این دختر هایی که توی خیابون میزنی باهاش باید چی کار کنی؟؟؟ ( مثل gta sa یه ؟؟ )

HoJJaT_007
11-02-2009, 22:09
والا کارایی که میکنه نیکو باهاشون غیر اخلاقیه . ولی اگه دوست داری بگم چیکار میکنه بیا توی پ.خ بهت بگم !

بهتره با یه ماشین سقف باز بری جلوی دخترایی که لباسشون بعضی قسمتاش نیست یه بوق بزن . دوباره گزینه رو بزن و برو یه جای خلوت و سرویس 70 $ بزن :d

JING3LKHAN
11-02-2009, 22:28
ببخشید ولی میشه این بحث رو تموم کنی؟؟؟؟؟؟

خوب پس این لولا به چه درد میخوره؟؟؟
خونه که نمی آد همچین خوشگلم که نیست پس چه خاصیتی داره؟؟ :دی :31:
راستی من هنوز 2 تا سوال رو کشف نکردم : اینکه اون گاراژه برای چیه؟؟؟
یکی دیگه هم اینکه این دختر هایی که توی خیابون میزنی باهاش باید چی کار کنی؟؟؟ ( مثل gta sa یه ؟؟ )

بهتره با یه ماشین سقف باز بری جلوی دخترایی که لباسشون بعضی قسمتاش نیست یه بوق بزن . دوباره گزینه رو)[/ بزن و برو یه جای خلوت و سرویس 70 $ بزنQUOTE] :d
فکر نمیکنم غیر اینیکه حجت جان فرموده بشه کاری باهاشون کرد البت شما هر تیریپی واسه نیکو بزنی این گنده هاش سوار میشن!!!
شایان این گاراژه چی هست اصلا؟؟؟کجاست؟من که ندیدم یه راهنمایی میکنی؟

779
11-02-2009, 22:33
بهتره با یه ماشین سقف باز بری جلوی دخترایی که لباسشون بعضی قسمتاش نیست یه بوق بزن . دوباره گزینه رو بزن و برو یه جای خلوت و سرویس 70 $ بزن :d
فکر نمیکنم غیر اینیکه حجت جان فرموده بشه کاری باهاشون کرد البت شما هر تیریپی واسه نیکو بزنی این گنده هاش سوار میشن!!!
شایان این گاراژه چی هست اصلا؟؟؟کجاست؟من که ندیدم یه راهنمایی میکنی؟

ببین توی Bohan هستش همون جزیره کوچولویه اون بالا.
بعد ماموریت پاکی هست که دختره رو میاری توی یک گاراژی بعدش یک عکسی شبیه کاواش میاد اما فقط یک ماشین هست!!!
معلوم نیست برای چیه.

JING3LKHAN
11-02-2009, 22:47
منظورت اینجاست؟؟؟ اینجاکه چیزی نیست ادمکی چیزیم نیست که ماموریت برم؟؟؟

HoJJaT_007
11-02-2009, 22:50
راستشو بخواین بوهان به غیر از مراحلش چیز دیگه ای نداره !

ولی خب من بیشترین حالو با اولین روزی کردم که پا به الگوئن گذاشتم ! همراه با یه موتور و پلی بوی !

779
11-02-2009, 22:56
راستشو بخواین بوهان به غیر از مراحلش چیز دیگه ای نداره !

ولی خب من بیشترین حالو با اولین روزی کردم که پا به الگوئن گذاشتم ! همراه با یه موتور و پلی بوی !

دستت درد نکنه حجت جان خیلی باهال بود !!!!!!
مخصوصا 70$ .
:دی خوش به حال نیکو :31:

منظورت اینجاست؟؟؟ اینجاکه چیزی نیست ادمکی چیزیم نیست که ماموریت برم؟؟؟

مطمئنی تا آخر بازی رو رفتی اونجا یک گاراژ میاد ببین :

دیدی دقیقا جای موسم.

ماموریتش که اونجا نیست توی آلگوئنه.
همون ماموریتی که باید از دختره عکس بگیری.

Spaniuly
11-02-2009, 23:31
برای GTA SA اومده بودند بازی نصب شده رو به صورت نصب شده داخل وینرار کمپرس کرده بودند اتفاقا بدون اشکال هم بود 2 بار بدون ایراد تمومش کرده بودم برای GTA IV این امکان نمیتونه وجود داشته باشه؟ یعنی نمیشه چیزایی مثه social club اینا رو حذف کرد و با یه کلیک روی آیکن بازی به راحتی لانچ بشه بازی مطمئنا بایستی تا الان یه شرکتی گروهی بیاد یه مورد بدون اشکال ارائه بده که دیگه کاربر مجبور نباشه برای اجرای گیم این همه دنگ و فنگ بکشه.

یه سوالی هم داشتممگه پچ 2 مشکل گیم پد رو نباید حل کنه پس چرا با وجود نصب پچ هم مشکل گیم پد من حل نشد و مجبور شدم از همون روش اولی استفاده کنم؟

779
11-02-2009, 23:37
برای gta sa اومده بودند بازی نصب شده رو به صورت نصب شده داخل وینرار کمپرس کرده بودند اتفاقا بدون اشکال هم بود 2 بار بدون ایراد تمومش کرده بودم برای gta iv این امکان نمیتونه وجود داشته باشه؟ یعنی نمیشه چیزایی مثه social club اینا رو حذف کرد و با یه کلیک روی آیکن بازی به راحتی لانچ بشه بازی مطمئنا بایستی تا الان یه شرکتی گروهی بیاد یه مورد بدون اشکال ارائه بده که دیگه کاربر مجبور نباشه برای اجرای گیم این همه دنگ و فنگ بکشه.

یه سوالی هم داشتممگه پچ 2 مشکل گیم پد رو نباید حل کنه پس چرا با وجود نصب پچ هم مشکل گیم پد من حل نشد و مجبور شدم از همون روش اولی استفاده کنم؟

ببین اگه rgsc رو حذف کنن قابلیت اینترنتی بازی کردن این بازی حذف میشه برای همین چون این بازی اولین gta هست که میشه اینترنتی بازی کرد باید یک همچین برنامه ای داشته باشه.
دنگ و فنگ خاصی هم نداره شما می تونید ویندوز که بالا اومد rgsc رو باز کنید و بزارید همون گوشه بمونه.
بعدش هر موقع خواستید بزنید و بازی کنید و لذت ببرید!
من که تا بحال ندیدم بگن مشکل گیم پد حل شده!!
بعدشم همه از خداشونه که بازی رو با موس بازی کنن!!!
اون گیم پد هم راه حل آسونی داره که چندین و چند بار گفته شده است.
موفق باشید.

Spaniuly
11-02-2009, 23:55
ببین اگه rgsc رو حذف کنن قابلیت اینترنتی بازی کردن این بازی حذف میشه برای همین چون این بازی اولین gta هست که میشه اینترنتی بازی کرد باید یک همچین برنامه ای داشته باشه.
دنگ و فنگ خاصی هم نداره شما می تونید ویندوز که بالا اومد rgsc رو باز کنید و بزارید همون گوشه بمونه.
بعدش هر موقع خواستید بزنید و بازی کنید و لذت ببرید!
من که تا بحال ندیدم بگن مشکل گیم پد حل شده!!
بعدشم همه از خداشونه که بازی رو با موس بازی کنن!!!
اون گیم پد هم راه حل آسونی داره که چندین و چند بار گفته شده است.
موفق باشید.

بله درسته حق با شماست ولی کسی نخوادآنلاین بازی کنه می ارزه به اینکه بیخیال آنلاین بشه ولی یه بازی رو به ساده ترین نحو اجرا کنه کاش یه شرکتی بیاد بازی رو بصورت شسته رفته ارائه بده مشکلاتش رو هم حل کنه مطمئنا راه حلی هست در مورد گیم پد هم وقتی با پچ حل نشد همون به راه حل جایگزین کردن فایل های dll متوسل شدم. در کل فعلا نمیخوام این بازی رو انجام بدم چون تا حالا 3 بار بازی کردم 2 بار اول که اعصابم رو به هم ریخته بود افت فریم (CPU م پایین بود اون موقع ) و بار سوم هم که چند روز پیش بود اوضاع خوب داشت پیش می رفت ولی یه دفعه بازی کرش کرد(البته کرش هم که چه عرض کنم کلا تصویر پاز شد و ایستاد و همونطور موند) منم کلی اعصبم به هم ریخت و کفرم در اومد برداشتم اصلا پاکش کردم چه خیالیه منتظر میمونم تا بالاخره یکی بیاد یه نسخه بدون ایراد از بازی ارائه بده آنلاینش رو هم نخواستیم

MINOR
12-02-2009, 12:15
آقا این مرحله ای که باید pegorino رو بکشی چقدر سخته.
همه رو میکشم اونجایی که باید با هلیکوپتر بزنمش تا میام به خودم بجنبم یه آرپیچی حوالم میکنه و هممون به فنا میریم.
آدم نمی دونه هلیکوپترو هدایت کنه یا تیر بزنه.

iman hichkas
12-02-2009, 12:30
آقا این مرحله ای که باید pegorino رو بکشی چقدر سخته.
همه رو میکشم اونجایی که باید با هلیکوپتر بزنمش تا میام به خودم بجنبم یه آرپیچی حوالم میکنه و هممون به فنا میریم.
آدم نمی دونه هلیکوپترو هدایت کنه یا تیر بزنه.

تیر نزن فایده نداره فقط دنبالش کن

779
12-02-2009, 13:46
بله درسته حق با شماست ولی کسی نخوادآنلاین بازی کنه می ارزه به اینکه بیخیال آنلاین بشه ولی یه بازی رو به ساده ترین نحو اجرا کنه کاش یه شرکتی بیاد بازی رو بصورت شسته رفته ارائه بده مشکلاتش رو هم حل کنه مطمئنا راه حلی هست در مورد گیم پد هم وقتی با پچ حل نشد همون به راه حل جایگزین کردن فایل های dll متوسل شدم. در کل فعلا نمیخوام این بازی رو انجام بدم چون تا حالا 3 بار بازی کردم 2 بار اول که اعصابم رو به هم ریخته بود افت فریم (cpu م پایین بود اون موقع ) و بار سوم هم که چند روز پیش بود اوضاع خوب داشت پیش می رفت ولی یه دفعه بازی کرش کرد(البته کرش هم که چه عرض کنم کلا تصویر پاز شد و ایستاد و همونطور موند) منم کلی اعصبم به هم ریخت و کفرم در اومد برداشتم اصلا پاکش کردم چه خیالیه منتظر میمونم تا بالاخره یکی بیاد یه نسخه بدون ایراد از بازی ارائه بده آنلاینش رو هم نخواستیم

بله عزیزم شما اگه نمی خواین آنلاین بازی کنین دلیل نمیشه که قسمت آنلاین رو کلا حذف کنن!!!
انگار که بیای بازیه cod رو مولتی پلیرشو برداری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیز من یک بار کرش دلیل نمیشه که شما بازی رو پاک کنید!!!
تازه توی پچ جدید خود راک استار گفته که کرش ها درست شده ممکنه از خودتون بوده خرت و پرت زیاد داشتین cpu نکشیده!!!!
مهم نیست.......

soltanarash
12-02-2009, 14:15
تیر نزن فایده نداره فقط دنبالش کن

کی گفته فایده نداره من اصلا ندیدم که آرپیجی می زنه. چون تا بخودش جنبید کشتمش.

779
12-02-2009, 14:48
کی گفته فایده نداره من اصلا ندیدم که آرپیجی می زنه. چون تا بخودش جنبید کشتمش.

چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
با تیر میکشیش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دیگه خیلی جکه اصلا با تیر هیچ کاریش نمیشه چرا دروغ میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MINOR
12-02-2009, 15:18
راست میگه منم فقط دنبالش کردم او یارو که تو هلیکوپتر بود تیر زد و قایقو ترکوند.
مرسی

T I M S A R
12-02-2009, 15:20
وقتی ار پی جی به شما میخوره واز هلی کوپتر دود بلند میشه شما باید هلی کوپتر رو کنترل کنی و تعقیبش کنی(به سمت مجسمه ازادی) و بعد یک دمو نشون میده که هلی کوپتر روی اسکله فرود میاد وشما باید pegorino رو بکشید.

iman hichkas
12-02-2009, 15:38
ایمان هیچکس هیچوقت دروغ نمیگه.

soltanarash
12-02-2009, 17:52
چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
با تیر میکشیش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دیگه خیلی جکه اصلا با تیر هیچ کاریش نمیشه چرا دروغ میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولا من مطمئا هستم که با تیر هلیکوپتر کشتمش.فکر کنم با کلید ctrl تیر میزد. دوما با دروغ گفتن به هیچی به من اضافه نمیشه پس دلیلی برای دروغ گفتن نیست.البته من قسط توهین ندارم و همچنین قسط دروغ. ولی حالا که یادم اومد وقتی تیر بهش زدم اونم منو با آرپی جی زد.و هر کنار یک پارک دوباره بهم بر خوردیم.

SIMON137
12-02-2009, 18:31
به سلامتی و میمنت ایشالله اینم آخر february 2009 بیاد ببینیم چیه ... البته برای xbox

JING3LKHAN
12-02-2009, 21:31
به سلامتی و میمنت ایشالله اینم آخر february 2009 بیاد ببینیم چیه ... البته برای xbox

عزیز من تو سایت ها یه چرخی با این اسمه زدم ولی فقط عکس نیکو بود و همین نسخه.چه جوریاست؟؟

<<<_____

limevenus.blogsnobs.org
mail.eyefind.info
pychakilla.blogsnobs.org

mehdi_vsgh
13-02-2009, 11:07
سلام
من برای اولین بار دارم این سری بازی رو انجام میدم(حتی نسخه‌های قبلی رو هم بازی نکردم)
یه توضیحی راجع بهش میدین؟!
باید چه کار کنیم؟!
تو قسمت اول من با یکی سوار ماشین شدیم یه جایی میره پیاده میشه بهدش نمیدونم باید کجا برم؟!!!
خودش میگه صبر کن تا نمیدونم چی بشه؟!
بهدش موبایل زنگ میخوره و...
ولی نمیدونم باید چه کنم؟!
کلا یه توضیحی راجع به بازی بدین ممنون میشم

SIMON137
13-02-2009, 11:30
سلام
من برای اولین بار دارم این سری بازی رو انجام میدم(حتی نسخه‌های قبلی رو هم بازی نکردم)
یه توضیحی راجع بهش میدین؟!
باید چه کار کنیم؟!
تو قسمت اول من با یکی سوار ماشین شدیم یه جایی میره پیاده میشه بهدش نمیدونم باید کجا برم؟!!!
خودش میگه صبر کن تا نمیدونم چی بشه؟!
بهدش موبایل زنگ میخوره و...
ولی نمیدونم باید چه کنم؟!
کلا یه توضیحی راجع به بازی بدین ممنون میشم
سلام
خسته نباشید
این بازی جژء یکدسته از بازی هاست که به اون open world میگن یا به معنی دیگه دنیای باز و آزاد و سری gta در این سبک بهترین بازی است ... شما می تونید تو شهر راه برید و هرکاری می خواهید بکنید . تاکسی بگیرید و به این طرف و اونطرف بروید و تمامی چیزهایی که قبلا اشاره شده . شما می توانید مثل دنیای واقعی کار خلافی بکنید و به تبع اون پلیس به دنبالتان می آید و اون ستاره های بالا سمت راست به اصطلاح درجه پلیس رو نشون میده که شما تا چه درجه ای تحت تعقیب هستید و هرچی بیشتر باشه نیروی قوی تر به دنبال شما می آید . شما می تونید بازی رو در خونتون سیو کنید . اونجایی که پیاده میشه یک در قرمز هست که خونتون هست. می تونید توی بازی سلاح بخرید و پول جمع کنید و...
می تونید برای سیو کردن روی تخت بخوابید و بازی رو سیو کنید. در سری جدید یک بخش موبایل به بازی اضافه شده که خیلی جالب و جذابه .
دوستان شما به شما زنگ می زنند و به شما ماموریت میدن و یا میگن بریم بیرون بگردیم و... یا شما وقتی با اون ها کار دارید به اونها زنگ میزنید .در حالت کلی یکسری مکان ها توی نقشه هست که شما با رفتن به اون ماموریت میگیرید و با انجام ماموریت ها بازی رو ادامه میدید ... در هر ماموریت هم باید کار خواصی انجام دهید که به شما گفته میشه .
در این بازی همه چیز از جمله اتومبیل هواپیما قطار و.... وجود داره کخ شما می تونید کنترل بعضی از اون هارو به عهده بگیرید و بعضی ها فقط نقش حمل و نقل شمارو دارند . کسی هم به موبایلتون زنگ زد گوشی رو بردارید و جواب بدید ببینید چیمیگه و اگر مثلا دوست شما گفت بیا بریم بیلیارد شما می تونید تصمیم بگیرید برید یا نرید و....
این هم یک توضیح مختصر حالا شما بازی رو ادامه بدید و سوال دیگه بود من در خدمتم ...

SIMON137
13-02-2009, 11:41
عزیز من تو سایت ها یه چرخی با این اسمه زدم ولی فقط عکس نیکو بود و همین نسخه.چه جوریاست؟؟فکر کنم شخصیت اصلیش هم فرق می کنه اینطور که تو عکساش معلوم بود . توی گوگل (تصاویر ) و خود سایت راک استار یک چرخی بزن می بینی ...
اسمش اینه : thelostanddamned

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر کنم اساس کار این جدیده موتوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

befermatooo
13-02-2009, 13:36
من که هنوز بازی رو دانلود یا نخریدم

از بس اوایل انتشار تو آغاز تاپیک [ از زمان انتشار به بعد ] گفتین نصب نمیشه و ............ ما قید بازی رو زدیم

دوستان توضیحی در مورد بازی میدن ؟؟!؟! و اینکه روی سیستم من نصب میشه

اینم سیستم من :

Windows XP DarK eDitioN
ReBuild Version
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU
E2140 @ 1.60GHz
1.61 GHz, 1.00 GB of RAM
Physical Address Extension
VGA : 256 NVIDIA GeForce 7300 GS

SIMON137
13-02-2009, 14:37
vga : 256 nvidia geforce 7300 gs
فکر نمی کنم با کارت گرافیکت همخونی داشته باشه و همچین روون اجر بشه ...

tekken god
13-02-2009, 14:48

از بس اوایل انتشار تو آغاز تاپیک [ از زمان انتشار به بعد ] گفتین نصب نمیشه و ............ ما قید بازی رو زدیم

اینم سیستم من :

Windows XP DarK eDitioN
ReBuild Version
E2140 @ 1.60GHz
1.61 GHz, 1.00 GB of RAM

سلام
باید بگم که سیستم شما یکم ضعیفه .
رمتون 1 گیگه عین من کمه این رم
گرافیکتون : من با nvidia GeFource 8500 GT به زور بازی می کنم .
در مورد سی پی یو هم نمیدونم این بازی به چه سی پی یویی نیاز داره ولی از نظر من اگه با کامپیوترت زیاد بازی می کنی به فکر سیستمت هم باش .
با این پیشرفت بازی هایی که من می بینم فکر نمیکنم تا چند وقت دیگه حتّی خودمم با این سیستمم بازی کنم !
خدانگهدار .

SADEGH 7
13-02-2009, 15:35

اینم سیستم من :

Windows XP DarK eDitioN
ReBuild Version
E2140 @ 1.60GHz
1.61 GHz, 1.00 GB of RAM
رفیق فکر نمی کنم بتونی بازی رو اجرا کنی.اگر هم اجرا بشه با کمترین تنظیمات با افت فریم شدید مواجه می شی.
چون این بازی بیشتر از gpu به cpu نیاز داره.همچنین رم کمتر از 2 گیگ واقعا واسه بازی کمه.vga هم حداقل باید 7900 باشه(البته این مینیموم خود بازی هست.ولی باز هم به سختی اجرا می شه.)
موفق باشی

D J V A H I D
13-02-2009, 18:35
با سلامی دوباره خدمت دوستان خوبم در پی سی ورلد ...:10:

من 59 درصد بازی رو رفتم... فکر کنم دیگه آخراش بود !!! که ویندوزم مشکل داشت ... مجبور شدم عوضش کنم !!!کلیه سیوهام رو + xlive رو برداشتم ... یه سیو تو my document بود ... یکی تو Local setting/Application darta ... و xlive هم تو system 32 بود ...
ویندوز عوض کردم ... بازی رو دوباره نصب کردم...! کرک رازور رو نصب کردم ... Game for windows live رو آپدیت کردم ... و نیز آخرین درایور کارت گرافیکم رو هم دانلود کردم !!! و در آخر اون سیوهایی رو که برداشته بودم ... سر جای قبلش کپی کردم ... حالا که تو بازی میرم ... لود نمیکنه ... همش میخواد یه پروفایل جدید بسازه و یه جاش هست که یه سریال کلی میخواد ... حالا ما که اینهمه به فلاکت و هزار بدبختی 59 درصد بازی رو رفتیم ... چه خاکی تو سرمون کنیم ؟ کاری رو باید انجام میدادم که ندادم ؟
جور دیگه ای باید لود بشه ؟ کار دیگه ای باید انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون میشم...

در آخر هم پیشاپیش قهرمانی استقلال بزرگ رو تبریک میگم !!!

mehdi_vsgh
13-02-2009, 21:37
سلام دوستان ببخشید سوال میکنم ابتداییه به خاطر اینه که تا به حال اینچنین بازیهایی نکرده بودم
(بازی قشنگیه خوشبختانه اون مشکلات خفنی که برای خیلیا به وجد اومده برای ن وجود نداشته)

به هر حال یه چندتا سوال دارم

1. تاثیر این کارهایی که میکنیم چیه؟ (مثلا میریم بولینگ بازی میکنیم!؟ یا رستوران میریم و ساندویچ میخوریم؟!) منظورم اینه که اینا فقط جلوه‌ةای ویژه هستش یا نه؟! تاثیر مثبتی داره تو بازی!؟؟
2. ایا بازی اسلحه هم داره؟! اگه داشته باشه من هنوز بهش نرسیدم!
3. آیا خلاف کردن تاثیر منفی داره؟!(مثلا چراغ قرمز رو رد کنیم!؟ و مسائلی از این قبیل)

ممنون از صبرو حوصله شما

SIMON137
13-02-2009, 21:46
1. تاثیر این کارهایی که میکنیم چیه؟ (مثلا میریم بولینگ بازی میکنیم!؟ یا رستوران میریم و ساندویچ میخوریم؟!) منظورم اینه که اینا فقط جلوه‌ةای ویژه هستش یا نه؟! تاثیر مثبتی داره تو بازی!؟؟
3. آیا خلاف کردن تاثیر منفی داره؟!(مثلا چراغ قرمز رو رد کنیم!؟ و مسائلی از این قبیل)
1. هیچی . جهت بیکاری و کیف و حال کردن ... دوستاتم حال می کنن روابطشون خوب میشه باهات بعدا به درد میخوره
2.آره هنوز اول بازیه . به جایی میرسی که یک یارو تو نقشه پیدا میشه هر وقت خواستی میری پیشش اسلحه می خری ...
3.چراغ قرمز رو پلیس گیر نمیده حال کنی :d (اگر این رو هم گیر میداد خیلی خسته کننده میشد) ولی کلی توی ماموریت ها به درد می خوره ، مثلا بعضی جاها باید ماشین پلیس بدزدی و وارد سیستم پلیس بشی و... البته فکر کنم پول هم میده فکر کنم ...

779
13-02-2009, 21:52
سلام دوستان ببخشید سوال میکنم ابتداییه به خاطر اینه که تا به حال اینچنین بازیهایی نکرده بودم
(بازی قشنگیه خوشبختانه اون مشکلات خفنی که برای خیلیا به وجد اومده برای ن وجود نداشته)

ممنون از صبرو حوصله شما

اولا خرید بهترین بازیه تاریخ بازی های ویدئویی رو به شما تبریک میگم!

دوما اون مشکلات برای همه نیست ممکنه که شما هم مشکلاتی داشته باشید و 100% هم دارید اما نمی دونید!!!!!!!!

1. شما در زندگیه خود به بولینگ یا رستوران یا ... می رید چه کار می کنید؟؟؟؟؟
در بولینگ یا بیلیارد یا ... شما با بازی کردن تفریح می کنید!!!
در ساندویچی یا رستوران و... در زندگیه معمولیه خود شکم خود را سیر می کنید اما در اینجا هم جنبه ی تفریحی داره همم جون شما رو زیاد می کنه!!

2. بله بازی اسلحه های زیادی داره ( البته نه به زیادی ورژن پیش )

3. ببین چراغ قرمز هنوز در این بازی خلاف محسوب نمیشه!! اما کار های دیگری مثل آدم له کردن و کشتن و از این قبیلی که کشت و کشتار توش باشه خلاف محسوب میشه مخصوصا اگه طرف پلیس باشه!!!!

اگه کمی بازی کنید می فهمید که این بازی در دنیا تک تکه!!

D J V A H I D
14-02-2009, 00:03
با سلامی دوباره خدمت دوستان خوبم در پی سی ورلد ...:10:

من 59 درصد بازی رو رفتم... فکر کنم دیگه آخراش بود !!! که ویندوزم مشکل داشت ... مجبور شدم عوضش کنم !!!کلیه سیوهام رو + xlive رو برداشتم ... یه سیو تو my document بود ... یکی تو local setting/application darta ... و xlive هم تو system 32 بود ...
ویندوز عوض کردم ... بازی رو دوباره نصب کردم...! کرک رازور رو نصب کردم ... Game for windows live رو آپدیت کردم ... و نیز آخرین درایور کارت گرافیکم رو هم دانلود کردم !!! و در آخر اون سیوهایی رو که برداشته بودم ... سر جای قبلش کپی کردم ... حالا که تو بازی میرم ... لود نمیکنه ... همش میخواد یه پروفایل جدید بسازه و یه جاش هست که یه سریال کلی میخواد ... حالا ما که اینهمه به فلاکت و هزار بدبختی 59 درصد بازی رو رفتیم ... چه خاکی تو سرمون کنیم ؟ کاری رو باید انجام میدادم که ندادم ؟
جور دیگه ای باید لود بشه ؟ کار دیگه ای باید انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون میشم...

نمیدونم چرا من یه پست که میزنم زود به قعر چاه فرو میره !!! بدجوری گیر کردم ... کمک ؟!
هی کسی ما رو میبینه ؟! :18::2:

HoJJaT_007
14-02-2009, 00:13
آخه اینم سوال پرسیدن داره ؟ سوال خنده داری بود !

مگه فولدر XLIVE کپی نکردی ؟ منظورم فلدر هست . نه dll

اگه کپی کردی موقع لود دکمه Home بزن و پروفایل قبلی انتخاب کن و لاگین شو

malkemid
14-02-2009, 01:13
نمیدونم چرا من یه پست که میزنم زود به قعر چاه فرو میره !!! بدجوری گیر کردم ... کمک ؟!
هی کسی ما رو میبینه ؟! :18::2:

شما فولدر xlive رو اشتباهی کپی کردی...فولدر مورد نظر بایداینجا باشه:
C:\Users\xx\AppData\Local\Microsoft\XLive
ویستا
C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
ایکس پی

mehdi_vsgh
14-02-2009, 08:07
یکیشون یه کاری از من میخواد که انجام بدم
فرضا نمیخوام انجام بدم چه کار کنم که طرف بی خیال من بشه؟:دی

اخه هرکاری میکنم نمیتونم خودمو به موقع برسونم به اونجایی که میگه!؟

میخوام کلا ازش صرفنظر کنم!؟ ولی خوب گیر میده هی زنگ میزنه که پاشو بیا کارت دارم:دی

D J V A H I D
14-02-2009, 09:37
آخه اینم سوال پرسیدن داره ؟ سوال خنده داری بود !

مگه فولدر XLIVE کپی نکردی ؟ منظورم فلدر هست . نه dll

اگه کپی کردی موقع لود دکمه Home بزن و پروفایل قبلی انتخاب کن و لاگین شو

من فولدر رو کپی کردم ... کامل

شما فولدر xlive رو اشتباهی کپی کردی...فولدر مورد نظر بایداینجا باشه:
C:\Users\xx\AppData\Local\Microsoft\XLive
ویستا
C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
ایکس پی

مهندس جان ... من که نمیدونستم پوشه xlive کجاست !!! بنابراین یه سرچ زدم یکی تو system32 پیدا کردم فقط !!!

hobgoblin
14-02-2009, 11:10
يه چيزي مي پرسم لطفا مسخرم نكنين

اين هليكوپترا رو چجوري ميشه كنترل كرد

فقط بالا و پائين ميرن! چجوري ميشه به طرف جلو حركت كرد؟

pcali
14-02-2009, 11:25

ممنون از صبرو حوصله شما

دوست عزیز شما با بازی کردن این بازی متوجه میشی که با یک بازی فقط سرکار نداری بر خلاف سری های قبل بازی در بازی علاوه بر یک داستان منسجم و خوب شما با یک سری قوانینی که در زندگی روزمره وجود داره سرکار داری این بستگی به خود ما داره که تا چه اندازه جنبه داشته باشیم در کل شما اگر نکته بین باشی متوجه میشی که اونها یعنی سازندههای بازی تا چه حد خواستن قانونی بودن قوانین راهنمای رانندگی رو نشون بدن مثلا در بازی ماشینها فقط در لیاین خودشون حرکت میکنن این خودش یه جور یاداوری که درست رانندگی کنین

malkemid
14-02-2009, 12:58
من فولدر رو کپی کردم ... کامل

مهندس جان ... من که نمیدونستم پوشه xlive کجاست !!! بنابراین یه سرچ زدم یکی تو system32 پیدا کردم فقط !!!

خوب اشتباه کردی دیگه...تو پست اول آدرسهای سیو دقیق نوشته بود...حالا هم راهی نداره متاسفانه...

D J V A H I D
14-02-2009, 13:12
خوب اشتباه کردی دیگه...تو پست اول آدرسهای سیو دقیق نوشته بود...حالا هم راهی نداره متاسفانه...

یعنی بدبخت شدم رفت ؟ دیگه هیچ راهی نمونده ؟ برم از اولش باز ؟ :18:

خدا میدونه که به چه فلاکتی تا اینجاش رفته بودم !!! :2:

HoJJaT_007
14-02-2009, 14:05
شما تنها راهت Xlive Wrapepear هست . که اگه میخوای بیشتر بدونی بیا توی پ .خ منم مثل تو کلا سیوام پاک شده بود !

D J V A H I D
14-02-2009, 15:24
دیگه از امروز باز شروع کردم یه پروفایل جدید ساختم ... شروع کردم دارم دوباره بازی میکنم:18: ... ولی ظلمه با اینکه 59 درصد رو تموم کرده بودم ... بیام از اولش ...! اشکال نداره ! حالا که میدونم چطور مراحلش رو رد کنم ... سریع میام میرسم !!! :27::8:

befermatooo
14-02-2009, 15:30
فکر نمی کنم با کارت گرافیکت همخونی داشته باشه و همچین روون اجر بشه ...

رفیق فکر نمی کنم بتونی بازی رو اجرا کنی.اگر هم اجرا بشه با کمترین تنظیمات با افت فریم شدید مواجه می شی.
چون این بازی بیشتر از gpu به cpu نیاز داره.همچنین رم کمتر از 2 گیگ واقعا واسه بازی کمه.vga هم حداقل باید 7900 باشه(البته این مینیموم خود بازی هست.ولی باز هم به سختی اجرا می شه.)
موفق باشی

سلام
باید بگم که سیستم شما یکم ضعیفه .
رمتون 1 گیگه عین من کمه این رم
گرافیکتون : من با nvidia gefource 8500 gt به زور بازی می کنم .
در مورد سی پی یو هم نمیدونم این بازی به چه سی پی یویی نیاز داره ولی از نظر من اگه با کامپیوترت زیاد بازی می کنی به فکر سیستمت هم باش .
با این پیشرفت بازی هایی که من می بینم فکر نمیکنم تا چند وقت دیگه حتّی خودمم با این سیستمم بازی کنم !
خدانگهدار .
پس باید بفکر خرید سیستم جدید باشم !!!

ممنون از دوستان

mehdi_vsgh
14-02-2009, 17:52
یکیشون یه کاری از من میخواد که انجام بدم
فرضا نمیخوام انجام بدم چه کار کنم که طرف بی خیال من بشه؟:دی

اخه هرکاری میکنم نمیتونم خودمو به موقع برسونم به اونجایی که میگه!؟

میخوام کلا ازش صرفنظر کنم!؟ ولی خوب گیر میده هی زنگ میزنه که پاشو بیا کارت دارم:دی
کسی جواب مارو نداد