PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

SIMON137
04-01-2009, 14:37
میگم نمیشه تو بازی به پلیس و آتش نشانی و ... زنگ زد ؟ بیان سر حادثه ؟

rezidentevilone
04-01-2009, 14:41
میگم نمیشه تو بازی به پلیس و آتش نشانی و ... زنگ زد ؟ بیان سر حادثه ؟

زنگ بزن 911 !

آقایون مرحله آخر در حالت همکاری با دیمیتری.. شما هلیکوپتر رو چطوری رد کردید؟

هیچ مدل نمی شه.... اوج هم که می گیری دیمیتری گم می شه:19::19::19::19::19::19::19::19:

SIMON137
04-01-2009, 14:43
چجوری میشه زنگ زد 911 ؟
من هرچی شماره میگیرم تکرار میشه ، انگار باید همه ی شماره ها تا آخر پرشه بعد بشه زنگ زد ، اون دکمه سبزه روشن میشه ...

اون دوستمون اگر تونست سیو بازی رو بذاره
ترینر نداره این بازی ؟

surpriser
04-01-2009, 14:51
چجوری میشه زنگ زد 911 ؟
من هرچی شماره میگیرم تکرار میشه ، انگار باید همه ی شماره ها تا آخر پرشه بعد بشه زنگ زد ، اون دکمه سبزه روشن میشه ...
وقتی 911 رو گرفتی دیگه اینتر نزن و با فلش ها برو رو دکمه سبزه و بعد اینتر رو بزن.

Senator_Offline
04-01-2009, 14:52
دوستان فیلم برداری من مشکل داره چه کار کنم؟{capture clip on و درایو c 7 گیگ فضا داره }وقتی f2 میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.

779
04-01-2009, 15:19
من رفتم دیشب برا یکی از بچه ها سیستم جمع کنم یه گرافیک یه گیگ 9400 جی تی چشمم رو گرفت
هرکاری کردم نگیرم نشد
اخر این یه گیگه رو خریدم 95 تومن مایه دادم پاش و بعد این 8400 رو برا اون سیستمه بستم یه گیگه رو برا خودم
کفتم الان برم تو بازی میترکونه گرافیک رو رو هایگ بازی میکنم عشق میکنم
رفتم دیدم رزلوشن رو میبری بالای 800*600 و ویو دیستنس رو میبری بالاتر از 30 افت فریم میده باز
ایقندر حالم گرفته شد
الانم گیره اون مرحله اخرم بد مسب خیلی سخت مخصوصا کنترل اون هلکوپتره دوربین خیلی بد کار گذاشته میشه اه اه اه اه

عزیزم تو cpu چنده؟
چون این بازی بیشتر cpu می خواد تا کارت گرافیک!
داداش منم با کارت گرافیک 9500 gt 1 گیگ 35 تا فریم میگیره روی 1024x768 و veiw distance 40 و texture quality high همینطور رندر کوالیتیشم high هست پس به کارت ربطی زیاد نداره باید cpu بالا باشه.

Mohammad King
04-01-2009, 15:40
سلام

این gta iv پارکینگ نداره که من ماشین هایم را در آن بگذارم؟

بعد اون وقت نمبشه ماشین اسپرت کرد و نمیتوان خونه ی دیگری جز اون خونه ای که دارم بخرم

یا اینکه توی همین یه شهر تمام مراحل انجام میشه یا اینکه به شهر های دیگه هم میره یا فقط همش یه لباس فروشی بیشتر نیست؟!و کدی چیزی برای این بازی نیامده ؟

naaaji
04-01-2009, 15:56
بالاخره لامذهب اون مرحله اخرش رو تموم کردم
اخیییییییییییییییییییییش
اخرش جفت هلکوپتر ها اتیش میگیره بعد دمه مجسمه ازادی پیاده میشین اون یارو در میره شام هم باید بیافتین دنبالش کلی ادم اونجا که بهتون تیر میزنن من یه قطره خون دیگه بیشتر نداشتم پیشنهاد میکنم به جایه اینکه وایسین بزنیدشون در برید تا خونتون تموم نشه بعد که دیمتری رو میبنه بهش تیر باید بزنین اول بعد که میره جلو دمو میشه از همه جایه دمیتری داره خون میاد یه سری چیز میز میگن بعد بازی تموم میشه
وقتی تیتراژش رو داشتم میدیدم دلم گرفت که تموم شد بازی :(
راستی یه ایرانی هم تو سازنده هاش بود فکر کنم
حالا باید بچرخم تو شهر فقط :((

779
04-01-2009, 16:08
سلام

این gta iv پارکینگ نداره که من ماشین هایم را در آن بگذارم؟

بعد اون وقت نمبشه ماشین اسپرت کرد و نمیتوان خونه ی دیگری جز اون خونه ای که دارم بخرم

یا اینکه توی همین یه شهر تمام مراحل انجام میشه یا اینکه به شهر های دیگه هم میره یا فقط همش یه لباس فروشی بیشتر نیست؟!و کدی چیزی برای این بازی نیامده ؟

بله پارکینگ داره جلوی خونت یم کادر زرد هست که اون پارکینگ.

در مورد اسپورت نمی دونم ولی یکم که میگزره در یک ماموریت بهت یک گاراز نشون میده توی نقشه ولی من هر کاری می کنم نمیره توی گاراز!!!!! اگه کسی بلده کمک کنه.

نمی تونی بخری ولی ماموریت بری بهت خونه میده.

خیر مراحل توی تمام مناطق ( نه شهر ) هستش و هرچه بیشتر جلو برید لباس فروشی ها هم زیادتر میشن.
کد هم اومده که باید به موبایل داد البته من استفاده نمی کنم.

ممنون.

ویرایش: اینم کدها و یک سری کمک ها ( به انگلیسی ) برای زدن کد ها باید کدها رو در موبایل بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به این سایت در بازی حتمی دیدن کنید:

در این سایت توی بازی مکان تمام چیز های مخفی را نوشته است.

M i L @ D
04-01-2009, 16:12
دوستان جون من اگه سیو بازی GTA IV رو برام بذارید خیلی ممنون میشم ...

اون قسمتش که تازه با p.l.a.y boy آشنا میشه ...

پلیز !

Mohammad King
04-01-2009, 16:23
سلام 779 در مورد اسپورت کردن ماشین باید بگم که توی سن آندرس یه سری از ماشین ها را اسپرت میکرد همه ی ماشین هارا اسپر نمیکرد مثلا ن من یادم که توی سن آندرس یه پارکینگی بون که یه سری از ماشینها را اسپرت میکرد اسم یکی از ماشین هارا یادمه اسمش بود sulatan این پارکینگ در شهر دوم gta sa بود پس تو انواع ماشین ها را ببر ببین که کدوما را اسر میکه

راستی بچها میگن این بازی دوتا پایان داره من میخوام که میشل ززنده بمون الان باید چه جوری بازی کنم که میشل زنده بمونه ؟

راست آدم کشتن توی این بازی نقش داره یانه من که هیچ آدم نمیکشم . راستی توی این بازی باشگاه بدن سازی هست.

779
04-01-2009, 16:42
سلام 779 در مورد اسپورت کردن ماشین باید بگم که توی سن آندرس یه سری از ماشین ها را اسپرت میکرد همه ی ماشین هارا اسپر نمیکرد مثلا ن من یادم که توی سن آندرس یه پارکینگی بون که یه سری از ماشینها را اسپرت میکرد اسم یکی از ماشین هارا یادمه اسمش بود sulatan این پارکینگ در شهر دوم gta sa بود پس تو انواع ماشین ها را ببر ببین که کدوما را اسر میکه

راستی بچها میگن این بازی دوتا پایان داره من میخوام که میشل ززنده بمون الان باید چه جوری بازی کنم که میشل زنده بمونه ؟

راست آدم کشتن توی این بازی نقش داره یانه من که هیچ آدم نمیکشم . راستی توی این بازی باشگاه بدن سازی هست.

خوب من که یک سری ماشین بردم نشد از جمله BMW و یک ماشین خشگل دیگه که بازم نشد!!

بله دو تا پایان داره ولی به میشل ربطی نداره !!!:
پایان اول اینکه انتقام میگیری از دیمیتری و کیت در مراسم عروسی رومن میمیره و باید پگورینو رو بکشی.

پایان دوم اینکه با دیمیتری همکاری می کنی ( که البته سر قرار میزنه زیرش ) و پول رو انتخاب می کنی که در این حالت رومن در عروسی میمیره و تو باید دیمیتری رو به جای پگورینو بکشی ( پگورینو رو خود دیمیتری میکشه کارت راحت میشه!!!)

میشل در هر صورت نمیشه کاریش کرد البته در بازی می تونی کارهایی هم بکنی مثلا می گن برو یا drwon رو بکش یا play boy رو که البته play boy ارزشش بیشتره چون خونش به تو میرسه.

یکی دیگه هم که میگن یا پلیسرو بکش یا هم برادرشو که البته برادرش بهتره چون پلیسه می تونه بهت کمک کنه.

نمی فهمم یعنی چجوری؟؟؟ آدم کشتن که اصل بازیه منظورت مردمه؟ لطفا بیشتر توضیح بده.
توی این بازی باشگاه بدن سازی هم نیست!

mooli70
04-01-2009, 17:32
بله پارکینگ داره جلوی خونت یم کادر زرد هست که اون پارکینگ.

در مورد اسپورت نمی دونم ولی یکم که میگزره در یک ماموریت بهت یک گاراز نشون میده توی نقشه ولی من هر کاری می کنم نمیره توی گاراز!!!!! اگه کسی بلده کمک کنه.

نمی تونی بخری ولی ماموریت بری بهت خونه میده.

خیر مراحل توی تمام مناطق ( نه شهر ) هستش و هرچه بیشتر جلو برید لباس فروشی ها هم زیادتر میشن.
کد هم اومده که باید به موبایل داد البته من استفاده نمی کنم.

ممنون.

ویرایش: اینم کدها و یک سری کمک ها ( به انگلیسی ) برای زدن کد ها باید کدها رو در موبایل بزنید:

به این سایت در بازی حتمی دیدن کنید:

در این سایت توی بازی مکان تمام چیز های مخفی را نوشته است.

:10:دوست عزیز ممنون از زحماتت ولی این کدها رو تا حالا چندین بار دوستان تو تاپیک گذاشتن- اگه ممکنه از دادن پست های تکراری خودداری کنید تا صفحه ها زیاد نشند ( ممنون ) .
:40:

779
04-01-2009, 18:01
:10:دوست عزیز ممنون از زحماتت ولی این کدها رو تا حالا چندین بار دوستان تو تاپیک گذاشتن- اگه ممکنه از دادن پست های تکراری خودداری کنید تا صفحه ها زیاد نشند ( ممنون ) .
:40:

متاسفانه اینقدر تاپیک شلوغه که این کدها توش گم می شن برای همینه که اینو دادم پس فکر کردی چرا الان یک تاپیک مشکلات داریم؟؟؟؟
برای شلوغیه تاپیک بود وگرنه می شد توی همین تاپیک هم گفت و حالا با این که تاپیک جدا داریم باز هم می آن و در باره ی سیستم و مشکلات توی این تاپیک می گن.
در هر حال ممنون از این که تذکر دادین ولی من خودم 2 بار بیشتر ندیدم که کد داده باشن.

HoJJaT_007
04-01-2009, 18:36
779 عزیز .

اون اسم داوین هست . نه درون !

shahriar_669
04-01-2009, 19:22
سلام
اول بازی که مردرو میرسونی خونه .وقتی میرن تو حونه بعد دمو، هی میگه باید عضو شی باید اونجا رو چیکار کنم تا رد کنه ؟؟؟؟؟

Benygh
04-01-2009, 19:37
سلام
یک سوال :
این اتومبیل های لوکسی رو که پیدا میکنم رو چطور میتونم در جایی مثل گاراژ نگه دارم ؟ مثل همون ماشینی که برنی بهمون میده !

mooli70
04-01-2009, 19:48
سلام
یک سوال :
این اتومبیل های لوکسی رو که پیدا میکنم رو چطور میتونم در جایی مثل گاراژ نگه دارم ؟ مثل همون ماشینی که برنی بهمون میده !

جلو خونت تو کادر زرد رنگ .

playstation 3
04-01-2009, 20:30
سلام
اول بازی که مردرو میرسونی خونه .وقتی میرن تو حونه بعد دمو، هی میگه باید عضو شی باید اونجا رو چیکار کنم تا رد کنه ؟؟؟؟؟

شما دکمه ی home رو از روی کیبورد بزنین و یه اکانت آفلاین بسازین تا بازی رو بدون اتصال به اینترنت سیو کنید:46:

havas_1980
04-01-2009, 21:12
:exclamati تاپیک بعد از اصلاح باز خواهد شد... لطفا صبر کنید!

ویرایش >>

بعد از 24 ساعت تاپیک باز شد!

HoJJaT_007
05-01-2009, 23:31
سلام .

توی دو مرحله تعقیب و گریز موندم مثل چی !

1- مرحله جاکوب : اونجایی که باید یه مرد رو پیاده توی پله ها تعقیب کنی ! با فاصله یک کیلومتری رفتم فهمید در رفت !

2- میخاییل فاستین : مرحله موتور سواره . کنترل موتورش تو اتوبان خراب میکنم یهو میرم تو سقف تاکسی !

فلدر xlive نیز هستش که باید اینجا کپی شه :

x:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft

و خود سیو که باید اینجا کپی شه:

C:\Documents and Settings\HoJJaT\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

تو این عاشورا تاسوعا یه کار ثواب کنید برامون ! :x:d

STON-COLD
06-01-2009, 00:09
به نظر من از رمز استفاده نکنید
من از رمز پول استفاده کردم الان بازی یه کم کسل کننده شده!!!!!!!

SIMON137
06-01-2009, 00:17
رمز پول چیه ؟
حجت جان چند درصد رفتی ؟
------------------------------------
راستی من با دوستم می خواستیم توسط شبکه لن با هم بازی کنیم ، نشد ، دلیلش کرک بودن بازی هست ؟ وقتی دوستم سرچ میکرد منو پیدا نمی کرد.
--------------------------------------
من نیازمند یک سیو هستم تا اونجایی که این یارو دوست دخترش لو میره پلیسه و یادمه باید از پشت بوم یکی رو می کشتیم (می اومد تلفن جواب بده می زدیمش ) و اون مرحله که باید یک کامیون باید می دزدیدیم ، کسی تا اینجا سیو داره ممنون میشه بذاره.

Vahid67
06-01-2009, 00:23
این مرحله آخرش چقدر سخته من تا سوار هلیکوپتر میشم میگه اون دیمیتری فرار کرد!!!!!!

Aseman e ghermez 2
06-01-2009, 00:32
سلام بچه ها
اول از همه از هوس جان تشکر میکنم برا زحمتشون (همچنین تیم مدیریت)
دوم تو اون مرحله ی که فرنسیس یا برادرشو باید بکشیم من برادرشو کشتم کار درستی کردم؟

SIMON137
06-01-2009, 00:54
من تا جایی رفتم که اولین بار با گوشی عکس میگیره کسی سیو نداره تا اونجا؟

3Dmajid
06-01-2009, 09:11
ای بابا ... چقدر این بازی ضد حاله ... هی ماموریت میرم آخرش یا میمیرم یا پلیسا منو میگیرن یا ماشینم چپ میکنه دوباره باید از اول برم. حیف وقت ...

M@M
06-01-2009, 09:40
سلام دوستان
یکی میشه توضیح بده که تو اون حالت مستی مرحله اول باید چی کار کنیم به خدا سر من گیج میره انقدر تکون میخره

ممنون میشم اگه کسی جواب بده

ferdfe
06-01-2009, 09:47
سلام دوستان
یکی میشه توضیح بده که تو اون حالت مستی مرحله اول باید چی کار کنیم به خدا سر من گیج میره انقدر تکون میخره

خوب کمتر بزن تا اینجوری نشی :31:

سلام دوستان

کرک Razor رو هم نصب کنید در محل بازی مشکلتان حل میشود

برید به اینجا برای رفع مشکلتان :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SADEGH 7
06-01-2009, 12:46
سلام دوستان

دوست عزیز مرحله ی اول که مستی نداره. مشکل از کرک شماست.شما باید از کرک فدور یا ریزور استفاده کنید.
برای دانلود کرک به پست اول این تاپیک مراجعه کنید :

موفق باشی

HoJJaT_007
06-01-2009, 13:03
سلام .

بروبچ کسی اون سیو رو رد نمیکنه ؟

STON-COLD
06-01-2009, 15:18
محل سیو بازی کجاست
میخوام ویندوز رو عوض کنم

kaktuz
06-01-2009, 15:56
سلام .

بروبچ کسی اون سیو رو رد نمیکنه ؟

خدمت شما دوست عزيز

HoJJaT_007
06-01-2009, 16:17
واقعا ازت ممنونم . دو روز بود الافش بودم :x

کلا مراحل تعقیب گریز زیاد نمیتونم برم به دلیل افت فریم

Vahid67
06-01-2009, 16:55
امروز تمومش کردمممممممممممممممممم

HoJJaT_007
06-01-2009, 17:40
آقا بازم میگم دستت درد نکنه . ولی اون ماشین لوکسی که دم در بودشو چیکار کردی ؟:دی با تاکسی میرفتی :D

در هر صورت موردی نیست . میرم دم خونه فاستین یکی دیگه میگیرم !

اینم یه عکس باحال (البته روی تنظیمات low ) :

اشالله 360 خریدم همینو با تنظیمات بالا بذارم :D

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 18:28
با سلام دوستان .
کسی سیو اون مرحله رو داره که 2 انتخاب داری »
1. به حرف کیت گوش بدی و از دیمیتری انتقام بگیری
2. به حرف رومان گوش بدی و بری معامله رو انجام بدی .
ممنون میشم یه نفر واسم بزاره چون نمیخوام رومان بمیره !

keymaker
06-01-2009, 18:35
----------------------------------------------------- مهم مهم -----------------------------------------------------
سلام به همه با توجه به اینکه سایت cheathappens ترینرش واسه جی تی ای پولی هست و public هم نمی شود !!! من یک چیز جالب پیدا کردم که جون و مهمات را بی نهایت می کنه اما کارش مثل ترینر نیست که شما اول اجراش کنید بعد برید تو بازی این کاری رو که بهتون یاد میدم به صورت چند فایل هست که باید در محل اصلی جی تی ای کپی شود خودش یک راهنما به نام Install داره که به زبان انگلیسی می باشد حالا اگه فهمیدین که چه بهتر وگرنه بگید تا راهنماییتون کنم فقط یادتون باشه از فایل هایی که می خواد Replace بشه بکاپ بگیرید واسه اطمینان بیشتر !!!
این هم لینک اول :
لینک دوم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pass : p30world

soltanarash
06-01-2009, 18:40
امروز بالاخره تمومش کردم

soltanarash
06-01-2009, 18:44
مرحله ی آخر بجای اینکه برم با موتور رو سکو و بپرم و هلیکوپتر بگیرم از مسیر اشتباه میرفتم . تا اینکه امروز بالاخره فهمیدم باید چکار کنم.

HoJJaT_007
06-01-2009, 18:47
----------------------------------------------------- مهم مهم -----------------------------------------------------
سلام به همه با توجه به اینکه سایت cheathappens ترینرش واسه جی تی ای پولی هست و public هم نمی شود !!! من یک چیز جالب پیدا کردم که جون و مهمات را بی نهایت می کنه اما کارش مثل ترینر نیست که شما اول اجراش کنید بعد برید تو بازی این کاری رو که بهتون یاد میدم به صورت چند فایل هست که باید در محل اصلی جی تی ای کپی شود خودش یک راهنما به نام install داره که به زبان انگلیسی می باشد حالا اگه فهمیدین که چه بهتر وگرنه بگید تا راهنماییتون کنم فقط یادتون باشه از فایل هایی که می خواد replace بشه بکاپ بگیرید واسه اطمینان بیشتر !!!
این هم لینک اول :
لینک دوم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pass : P30world
تکراریه . اینو قبلا خودم معرفی کردم توی تاپیک و دارم ازش استفاده میکنم . در ضمن الان ترینر 10 کاره هم اومده که خودم دارم ازش استفاده میکنم

B3HZ@D
06-01-2009, 19:27
با ترینر و رمز اصلا حال نمیده
بازی اینطوری خیلی زود تموم میشه و اصلا هیجان بازی از بین میره
من موندم ترینر چه لذتی داره....البته ببخشیدا

keymaker
06-01-2009, 19:44
تکراریه . اینو قبلا خودم معرفی کردم توی تاپیک و دارم ازش استفاده میکنم . در ضمن الان ترینر 10 کاره هم اومده که خودم دارم ازش استفاده میکنم

آقا حجت من واقعا معذرت می خوام که پست تکراری گذاشتم میشه همون ترینرتون رو بدید ؟

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 19:45
با ترینر و رمز اصلا حال نمیده
بازی اینطوری خیلی زود تموم میشه و اصلا هیجان بازی از بین میره
من موندم ترینر چه لذتی داره....البته ببخشیدا

دقیقا !
اونم یه بازی مثل gta iv .
حالا اگه یه بار تا آخر بدون رمز بری ، بعدش با رمز بیوفتی تو شهر جون پلیسا حال میده !
ولی حداقل یه بار بدون رمز تا آخر ببری .
من تا 60% این بازی رو بدون ترینر رفتم .
فقط مرحله آخرش اعصاب خوردکن میشه .

B3HZ@D
06-01-2009, 20:15
فقط مرحله آخرش اعصاب خوردکن میشه

من هنوز به اخر نرسیدم
ولی میشه بپرسم چی میشه که اعصاب خرد کن میشه؟

SIMON137
06-01-2009, 20:53
اولین باری که با موبایل عکس میگیریم ، و یا زمانی که باید با دوستمون یک کامیون بدزدیم بذاریم تو پارکینگ کسی تا اینجاها سیو نداره یا اولین باری که با playb آشنا میشیم ؟

playstation 3
06-01-2009, 21:21
من هنوز به اخر نرسیدم
ولی میشه بپرسم چی میشه که اعصاب خرد کن میشه؟

خیلی اعصابو خورد میکنه
تو مرحله ی آخر باید با jimmy pegirino بجنگی علاوه بر جنگ با دار و دستش از آخر جیمی سوار کشتی میشه
و باید با موتور دنبالش کنی و بعد از اون باید با هلی کوپتر دنباش کنی(این بخشش خیلی اعصاب خورد کنی سریع فرار میکنه)خلاصه من این مرحله رو به زور رد کردم

franch
06-01-2009, 21:56
سلام دوستان.
راستش من زياد تو اين تاپيك نميومدم.
الان تازه ميخوام بازي رو بگيرم!!
نسبت به نسخه قبليش خيلي بهتره؟
كلا راضي كننده هست؟

tina salehe
06-01-2009, 22:36
سلام دوستان.
كلا راضي كننده هست؟

اين بازي سيستم فوق حرفه اي ميخواد اگه نداري الكي مثل ما نرو بخر چون بازي صحنه آهسته هست

mooli70
06-01-2009, 23:04
سلام دوستان.
كلا راضي كننده هست؟

دوست عزیز این نسخه اصلا زمین تا آسمون با نسخه های قبل فرق داره - خیلی بهتر و قشنگتر شده - فقط یه سیستم تقریبا قوی میخواد - حالا شما مشخصات سیستمتو بگی میتونیم بهتر راهنماییت کنیم که بازی رو بگیری یا اینکه از خیرش بگذری ... ! :10:

franch
06-01-2009, 23:10
سيستمم بد نيست.
رم 2 گيگ
كارت گرافيك 1 گيگ
فكر كنم بخوره به اين بازي.
با اين سيستم ساكر 2009 رو روي حالت High راحت بازي ميكنم.

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 23:18
سيستمم بد نيست.
رم 2 گيگ
كارت گرافيك 1 گيگ
فكر كنم بخوره به اين بازي.
با اين سيستم ساكر 2009 رو روي حالت high راحت بازي ميكنم.

دوست عزیز مدل کارت گرافیکت چیه ؟
مدل cpu هم بگی بد نیست .

HoJJaT_007
07-01-2009, 00:55
متاسفانه تو ایران برای سخت افزار حافظه رو در نظر میگیرن . مثلا میگه من 2 گیگ حافظه gpu دارم تو 512 مگ . پس مال من بهتره !

مثلا یه کارت گرافیک 8500 یک گیگ با یه کارت 9800 با حافظه 512 مگ قابل مقایسه هست ؟ اکثرا که چیزی نمیدونند میگن اولی . اما در اصل دومی درسته .

Mehdi.ss
07-01-2009, 02:39
من سیستمم
دو تا رم 1گیگ
cpu 4
گرافیک 256 جیفورس 8600 gt
اگر گرافیک بازی رو به 3 قسمت تقسیم کنیم روی یک سوم گرافیک بزارم راحت جواب میده اگه بیشر ببرم میلرزه
بازی های دیگرو مسل pes 2009 روی high جواب میده

تازه ما روی% 64 تمومش کردیم

soltanarash
07-01-2009, 11:32
من سیستمم
دو تا رم 1گیگ
cpu 4
اگر گرافیک بازی رو به 3 قسمت تقسیم کنیم روی یک سوم گرافیک بزارم راحت جواب میده اگه بیشر ببرم میلرزه

منم گرافیکم عین تو است.منم دارم روی مدیوم رو به پایین بازی میکنم. این مشکل از بازی که توسط ایرانی ها کرک شده. فقط از بیست درصد گرافیک استفاده می کنه.

Oracle_Eldorado
07-01-2009, 12:58
منم گرافیکم عین تو است.منم دارم روی مدیوم رو به پایین بازی میکنم. این مشکل از بازی که توسط ایرانی ها کرک شده. فقط از بیست درصد گرافیک استفاده می کنه.

عزیز از کی تاحالا Razor یا Fedor شدن ایرانی ؟!!!:31:
اصلا ایرانی تو این بازی دست نبرده ...:13:

مشکل اصلی به خاطر اینه که بازی بد تبدیل شده ( از نسخه ی کنسولی )

ebicross
07-01-2009, 13:10
شما چند تا بازی درست حسابی دیدی که ایرانی ها کرک کرده باشن؟؟؟
ایرانی فقط مصرف کنندس.
20 درصدی هم در کار نیست.
از تمام گرافیک استفاده میکنه. ولی شما توقع دارید 1000 مگابایت تکسچر رو چطوری تو حافظه ی 256 مگابایتی جا بده؟؟؟

من سیستمم
دو تا رم 1گیگ
cpu 4

بازی مثل PES2009 اصلا قابل مقایسه نیست با GTA IV. نه سبک و نوع بازی و نه نحوه ی استفاده از گرافیک و رم.
شما اگر Far Cry2 رو روی HIgh بازی کردی میتونی ایراد بگیری که GTA IV روی High اجرا نمیشه. که واقعا هم نمیشه.

sadeghbb
07-01-2009, 13:27
آقا من دوتا فايل از فايلهاي اورجينال GTA IV رو مي خواستم كه مسيرش اينه:grand theft auto iv\common\data كه يكيش اسمش handling و اون يكي vehicles.ide هستش اگه ميشه همين جا واسم آپلودش كنيد .ممنون

davoodf
07-01-2009, 13:29
از تمام گرافیک استفاده میکنه. ولی شما توقع دارید 1000 مگابایت تکسچر رو چطوری تو حافظه ی 256 مگابایتی جا بده؟؟؟
دوست من اینجا هست که رم سیستم به کمک کارت میاد.کارت های جدید اگر بینن که مموری کارت کم اورده از رم برای ذخیره تکستچر ها استفاده می کنه.پس فکر می کنین کریسس با اون گرافیک سنگین چطوری روی کارت 4870 که 512 مگابایت حافظه داره اجرا میشه که بعضی وقتا حجم تکستچرها از 2 گیگ هم بیشر میشه!و این بر می گرده به سازنده و البته انجین بازی که به چه شکلی تکستچرها رو ذخیره کنه و از رم و مموری کارت و سی پی یو استفاده کنه که gta:iv از رم برای ذخیره تکستچرها در صورت لزوم استفاده می کنه ولی تکستچر ها با کیفیت پایین و رزولوشن پایین توی رم قرار میگیرن که این بر می گرده به تنبلی سازنده و انجین ضعیف بازی.

vendee
07-01-2009, 14:09
اینجا کسی از سایت hitakin بازی رو گرفته.

keymaker
07-01-2009, 14:56
آقا من دوتا فايل از فايلهاي اورجينال GTA IV رو مي خواستم كه مسيرش اينه:grand theft auto iv\common\data كه يكيش اسمش handling و اون يكي vehicles.ide هستش اگه ميشه همين جا واسم آپلودش كنيد .ممنون
صادق جان این فایل ها رو برای شما آپلود کردم !
لینک :

WWEIRAN
07-01-2009, 16:44
من با ترینر 10 مشکل دارم زمانی که کلید 6 رو میزنم از بازی می پره بیرون باید چی کار کنم؟؟

love_gta
07-01-2009, 17:07
سلام

دوستان من ویندوزم عوض کردم می خوام سیوم رو لود کنم وقتی کپی می کنم اصلاً داخل قسمت لود نمی یا

کسی می دونه میشکل از چی است کمک

کمک
کمک
کمک :10:

SIMON137
07-01-2009, 17:43
سلام

دوستان من ویندوزم عوض کردم می خوام سیوم رو لود کنم وقتی کپی می کنم اصلاً داخل قسمت لود نمی یا

کمک
کمک
کمک
شما باید دو فایلی که در صفحه قبل یاد شد رو کپی کنید یکی محتوای سیو و دیگری xlive و سپس با پروفایل خود وارد شوید و بعد سیو رو بارگذاری کنید

p30 vahid
07-01-2009, 17:54
سلام

کمک
کمک
کمک :10:
نکنه شما هم مثل من یادت رفته از پوشه ی xlive کپی بگیری و فقط از سیوها کپی گرفتی درسته؟

3Dmajid
07-01-2009, 21:57
جان هر کسی رو دوست دارید لینک ترینر این بازی رو واسه دانلود بدید ... مرحله هاش اعصاب مصاب آدم رو میریزه به هم.

Mohammad King
07-01-2009, 23:21
سلام
من الان بازی را دارم رون و خوب اجرا میکنم ولی در بارندگی یکم تیک داره

من 3.5 net frame work و dirctx x 9 را نصب کردم دیگه چی ؟ نیازه؟

franch
08-01-2009, 00:14
دوست عزیز مدل کارت گرافیکت چیه ؟
مدل cpu هم بگی بد نیست .
سلام
مدل كارت گرافيك: Geforce 8500 GT
مدل سي پي يو: intel 4600 pc xpress

hojjat_vahidi
08-01-2009, 11:25
موزيكها را با چه فرمتي در مسير قرار دهيم؟؟؟
آخه من موزيك mp3 در مسير مربوطه قرار دادم , و تو بازي تو audio اسكن هم ميكنم ولي روي سي دي ميرم عمل نمكنه و ميگه موزيكها را روي مسير قرار بده ؟؟؟

moozmar
08-01-2009, 13:48
سلام!
تو اون مرحله که فرانسیس میفرسته منو تو یه محله..آخرش میگه میتونی بکشی یا نکشی....کدوم کار بهتره؟

اینم عکس جایی که منظورمه!

Mohammad King
08-01-2009, 14:08
[QUOTE=moozmar;3362487]سلام!
تو اون مرحله که فرانسیس میفرسته منو تو یه محله..آخرش میگه میتونی بکشی یا نکشی....کدوم کار بهتره؟

سلام من که طرف را نکشتم چون اینجوری انسانی تره در ضمن شاید طرف داره نون یه خانواده را میده تازه وقتی نجاتش میدی کلی ازت تشکـــــــــــــــــــــر میکنه

HoJJaT_007
08-01-2009, 15:10
نه . ربطی به انسانی بودن یا نبودن نداره .

شما اگه نکشیش یه سری مراحل اضافی باهاش داری .

Little Sparrow
08-01-2009, 15:14
سلام!

من کشتمش.از قیافش خوشم نیومد.کلی هم بادی گارد داشت خیلی هم از دستم فرار کرد.:5:

hojjat_vahidi
08-01-2009, 16:10
آخه من موزيك mp3 در مسير مربوطه قرار دادم , و تو بازي تو audio اسكن هم ميكنم ولي روي سي دي ميرم عمل نمكنه و ميگه موزيكها را روي مسير قرار بده ؟؟؟

E_Safjou
08-01-2009, 16:59
جان هر کسی رو دوست دارید لینک ترینر این بازی رو واسه دانلود بدید ... مرحله هاش اعصاب مصاب آدم رو میریزه به هم.
اینجا در خواست ترینر رو ذکر کنید لطفاً:

joey jordison
08-01-2009, 21:55
اقا یک سوال دارم این هلی کوپتر را چه جور باید کنترل کنیم؟

bleu2u4u
08-01-2009, 22:05

فرمتش همون mp3 باشه.حتی میتونی شورتکاتش رو هم بندازی.
پس اشکال رو باید در یک جای دیگه جستجو کنی!!

E_Safjou
08-01-2009, 22:27
اقا یک سوال دارم این هلی کوپتر را چه جور باید کنترل کنیم؟
دستور کلید هایی در مورد کنترل هلکوپتر در منوی استوپ بازی در قسمت کنترل هستش.

franch
08-01-2009, 22:52
سلام
مدل كارت گرافيك: Geforce 8500 gt
مدل سي پي يو: Intel 4600 pc xpress
يكي هم اگه دوست داشت به ما جواب بده!

saman_k2
09-01-2009, 00:08
يكي هم اگه دوست داشت به ما جواب بده!

سلام رفیق.
مقدار رمت رو نگفتی.
کارت گرافیک شما تقریبا ضعیفه.
Cpu شما رو هم نمی شناسم

Mohammad King
09-01-2009, 11:33
سلام
من الان بازی را دارم رون و خوب اجرا میکنم ولی در بارندگی یکم تیک داره

من 3.5 net frame work و dirctx x 9 را نصب کردم دیگه چی ؟ نیازه؟

سلام کسی نیست جواب این سوال را بدهد؟!

Aseman e ghermez 2
09-01-2009, 13:48
سلام اخش تمومش کردم رومن بیچاره توشب عروسیش مرد نیکو چه قدر باحال یارو رو کشت خیلی طبیعی بود مخصوصا وقتی توی دموی اخر اون دیمیتری اشغالو میکشه (زود تموم شد کلی خاطره با این بازی داریم)65 درصد

Oracle_Eldorado
09-01-2009, 13:49
سلام اخش تمومش کردم رومن بیچاره توشب عروسیش مرد نیکو چه قدر باحال یارو رو کشت خیلی طبیعی بود مخصوصا وقتی توی دموی اخر اون دیمیتری اشغالو میکشه (زود تموم شد کلی خاطره با این بازی داریم)65 درصد

ببخشید میشه شما بگید اون قسمت هلیکوپتر رو چطوری رد کردین ؟
بعد از اونی که سوار قایق میشی و lj میاد و سوار هلیکوپترش میشی و ...
من بعد از اون رو نتونستم رد کنم .:13:

HoJJaT_007
09-01-2009, 13:53
اگه میخواید رومن نمیره باید برید دنبال انتقام و اون دیمتری ******* رو بکشید !

اونقدر بدم میاد ازش ... دلم میخواد همین الان بهش زنگ بزنم ترورش کنم ! حیف که نمیشه . در عوض مرحله آخر بهش یه حالی میدم که بفهمه خونه آتیش زدن و گروگان گرفتن یعنی چی :d

الان حدودا 25-30 درصد رفتم . اونجایی بودم که یه کلوپ میرفتی مدیرا رو میکشتی . شانسکی رد کردم :d باید با چوب بیسبال آروم میکشتم دیدم قبل از کشتن فهمیدن رفتن سوار ماشین شدن ... منم به ماشین تیر زدم دو نفرشون مردن یکی پیاده شد داشت تیر میزد که پلیسا زحمتشو کشیدن :d

Aseman e ghermez 2
09-01-2009, 13:54
ببخشید میشه شما بگید اون قسمت هلیکوپتر رو چطوری رد کردین ؟
بعد از اونی که سوار قایق میشی و lj میاد و سوار هلیکوپترش میشی و ...
من بعد از اون رو نتونستم رد کنم .:13:
اون جایی که تو ی کوپتر میشینه شم باید بر دنبال هلیکوپتر دیمیتری بعد این lj خودش تیر میزنه شما هم میتونی با استفاده از موس بهش تیر بزنی بعد دمو میشه دوتا هلیکوپتر میوفتن روی زمین شماباید دنبال دیمیتری بری واونو به تیر ببندی بعد دموی پایانی رو ببیی:40::11:

HoJJaT_007
09-01-2009, 14:03
میشه کاری کرد که رومن نمیره . اما سخت تره . باید اول دیمتری و یارای زیادشو بکشید و بعد برید کلیسا (یعنی دنبال معامله با دیمتری نرید)

---------

آقا کمک کنید . این بروسی گیر داده میگه بیا با اون ماشینه بریم مسابقه :D

منم که افت فریم دارم مسابقه رو نمیتونم ببرم ...

اگه میشه فقط مرحله NO.1 - علامت B - رو برام رد کنید ممنون میشم .

-------------

راستی چرا توی الگوئن برای من توی خیابونا فقط تاکسی هستش :O

franch
09-01-2009, 15:13
سلام رفیق.
مقدار رمت رو نگفتی.
کارت گرافیک شما تقریبا ضعیفه.
Cpu شما رو هم نمی شناسم
سلام
رم 2 گيگ
يعني چي كارت گرافيك ضعيفه!
با اين سيستم pes2008 رو روي حالت high راحت بازي ميكنم.:21:

HoJJaT_007
09-01-2009, 16:23
به خدا این بازی با Pes 2008 و 2009 و حتی Crysis فرق داره .

منم داشتم روی High بازی میکردم . الان اینو روی مدیوم دارم با افت فریم بازی میکنم .

شما هم اگه خیلی دوست داری میتونی بخری ببینی چی میشه . اینقدر اسپم نکن !

----

کسی نبود اون سیوو رد کنه ؟

franch
09-01-2009, 16:36
به خدا این بازی با pes 2008 و 2009 و حتی crysis فرق داره .

منم داشتم روی high بازی میکردم . الان اینو روی مدیوم دارم با افت فریم بازی میکنم .

شما هم اگه خیلی دوست داری میتونی بخری ببینی چی میشه . اینقدر اسپم نکن !

----

کسی نبود اون سیوو رد کنه ؟
كسي با شما نبود.
معني اسپم رو هم نميخواد به ما ياد بدي.

soltanarash
09-01-2009, 16:59

فکر کنم شما بازی را یک جور دیگر تمام کرده اید . چون تو بازی من دوست دختر نیکو تو جشن عرسی مرد.

Oracle_Eldorado
09-01-2009, 17:12
اون جایی که تو ی کوپتر میشینه شم باید بر دنبال هلیکوپتر دیمیتری بعد این lj خودش تیر میزنه شما هم میتونی با استفاده از موس بهش تیر بزنی بعد دمو میشه دوتا هلیکوپتر میوفتن روی زمین شماباید دنبال دیمیتری بری واونو به تیر ببندی بعد دموی پایانی رو ببیی:40::11:

آخه کنترل هلیکوپتر خیلی سخته .
وقتی میخوای بچرخی دوربین نمیچرخه ! :18:
یه دفعه با سر میری تو یه ساختمون و ....

شما وقتی بازی میکردی چطوری دوربین رو میچرخوندی ؟

E_Safjou
09-01-2009, 17:17
رو همین pc تمومش کردی؟

Mohammad King
09-01-2009, 18:56
سلام یه راه حلی میخوام که وقتی توی بازی بارندگی میشه بازی یکم تیک نزنه

من الان با این بازی هیچ مشکلی را ندارم و خیلی خوب وبدون افت فریم دارم بازی میکنم ولی در بارندگی یکم...

Aseman e ghermez 2
09-01-2009, 18:56
رو همین pc تمومش کردی؟

1: بله سیستمه من
vga 9500 gt 1gb
ram:2giga hgh speed
cpu 5000 +2.61 ghz
win:sp3 xp

2 :دکمه c رو بزن ول کن تا جلو رو نشون بده بعد ول کنی میاد پشت هلی کوپتر:40:

behnammazi
09-01-2009, 19:56
سلام.
اگر سوالم تکراری هست ببخشید.
من میخوام بدونم روی ویندوز من که xp 64 بیتی sp2 هست اجرا میشه یا باید حتما sp3 باشه؟

kaktuz
09-01-2009, 20:02
میشه کاری کرد که رومن نمیره . اما سخت تره . باید اول دیمتری و یارای زیادشو بکشید و بعد برید کلیسا (یعنی دنبال معامله با دیمتری نرید)

---------

آقا کمک کنید . این بروسی گیر داده میگه بیا با اون ماشینه بریم مسابقه :D

منم که افت فریم دارم مسابقه رو نمیتونم ببرم ...

اگه میشه فقط مرحله NO.1 - علامت B - رو برام رد کنید ممنون میشم .

-------------

راستی چرا توی الگوئن برای من توی خیابونا فقط تاکسی هستش :O
خدمت شما دوست عزيز

Spaniuly
09-01-2009, 20:22
سلام.
اگر سوالم تکراری هست ببخشید.
من میخوام بدونم روی ویندوز من که xp 64 بیتی sp2 هست اجرا میشه یا باید حتما sp3 باشه؟
حتما باید سرویس پک 3 باشه یا ویستا سرویس پک 1

HoJJaT_007
09-01-2009, 20:33
ممنون . کلی وقتمو گرفته بود .

هندلینگ ماشینم که :-& همراه با افت فریم چی میشه ! میخوام بپیچم یکم d رو میزنم یه دور میزنه !

D J V A H I D
09-01-2009, 21:18
خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که من ویندوزم نابود شد:13: مجبور شدم ویندوز عوض کنم... سیو یازی رو هم از تو مای داکیومنت و هم از تو لوکال ستینگ برداشتم... حالا که ویندوز عوض کردم بازی رو هم دوباره نصب کردم و سیو ها رو سر جای قبلی ریختم... حالا که وارد بازی میشم لود نمیشه و میگه باید پروفایل جدید بسازیم... دوستان اگه کاری هست که من انجام ندادم بگید که بدجوری حالم گرفته ... ممنون :40:

golmohammadi
09-01-2009, 21:43
بچه ها شرمنده من تمامي رمزها را ميخواستم
كجا موجوده ؟

HoJJaT_007
09-01-2009, 22:59
وحید :

باید از xlive هم کپی میکردی . الان راهی نداری جز اینکه از اول بری !

----

gta4.net تمامی چیت ها رو داره . البته God Mode و Never Wanted نداره کلا چیت هاش

Oracle_Eldorado
09-01-2009, 23:09
بچه ها شرمنده من تمامي رمزها را ميخواستم
كجا موجوده ؟

اینجا هم موجوده »

D J V A H I D
09-01-2009, 23:37
وحید :

باید از xlive هم کپی میکردی . الان راهی نداری جز اینکه از اول بری !

واااااااااااااااااااااااا اااای نه :18::18::18:!!! با این حرفت دنیا رو سرم خراب شد... حالا چه خاکی تو سرم کنم :41:؟! به هزار فلاکت و بدبختی و بیچارگی 48 درصد بازی رو رفته بودم ... وااااااااااااااااای ماماااااااااااااااااااااا ااان !!! بیچاره شدم ... کسی نداره سیو 45 درصدی رو :42::42:؟! اگه ندین خودکشی میکنم ... به جون خودم :37:

Little Sparrow
10-01-2009, 10:32
دوست عزیز اونقدر هم سخت نیست.من خودم بازی رو دوبار تموم کردم اصلا مشکلی نداره تازه شما دیگه میدونید باید چیکار کنید.سریع میریدش.

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 11:06
واااااااااااااااااااااااا اااای نه :18::18::18:!!! با این حرفت دنیا رو سرم خراب شد... حالا چه خاکی تو سرم کنم :41:؟! به هزار فلاکت و بدبختی و بیچارگی 48 درصد بازی رو رفته بودم ... وااااااااااااااااای ماماااااااااااااااااااااا ااان !!! بیچاره شدم ... کسی نداره سیو 45 درصدی رو :42::42:؟! اگه ندین خودکشی میکنم ... به جون خودم :37:

من 35% رو دارم .
میخوای ؟

3Dmajid
10-01-2009, 11:34
بچه ها SaintsRow2 اومد ... برید بخرید بازی کنید ... اون موقع همتون GTA IV رو به فراموشی میسپرید !!!

D J V A H I D
10-01-2009, 11:45
من 35% رو دارم .
میخوای ؟

آره جناب... چرا که نه ؟ خیلی عالیه فقط نحوه استفادش رو هم ذکر کنید... ممنون :11:

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 12:56
آره جناب... چرا که نه ؟ خیلی عالیه فقط نحوه استفادش رو هم ذکر کنید... ممنون :11:

آقا من پوشه ی SaveGames و Xlive رو واست آپلود کردم فقط یه نفر نحوه ی استفاده رو به ایشون بگه .

اینم بگم ویندوز من Vista SP1 64Bit هست .

3Dmajid
10-01-2009, 13:02
اینم بگم ویندوز من vista sp1 64bit هست

برای لود شدن بازی باید ویندوز ها مثل هم باشه.
من سیو های یه بازی رو توی ایکس پی کپی کردم و روی ویستا ریختم ولی کار نکرد !

M i L @ D
10-01-2009, 13:11
دوستان این بازی چطور به صورت multi player بازی میشه ؟

من هر چی میرم بازی کنم ... شماره سریال میخواد !! :13:

اصلا با نسخه ی کپی شده میشه آنلاین بازی کرد ؟

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 13:15
دوستان این بازی چطور به صورت multi player بازی میشه ؟

من هر چی میرم بازی کنم ... شماره سریال میخواد !! :13:

اصلا با نسخه ی کپی شده میشه آنلاین بازی کرد ؟
متاسفانه با نسخه کپی نمیشه:2:
چون باید کدی رو که پشت کاور اون نخسه هست:41: رو وارد کنی:31:

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 13:53
متاسفانه با نسخه کپی نمیشه:2:
چون باید کدی رو که پشت کاور اون نخسه هست:41: رو وارد کنی:31:

دوست عزیز مگه بازی های دیگه مثل cod4:mw و ... کد یا بازی ارجینال میخواست ؟!
باید صبر کنی تا یه روشی واسش پیدا بشه ( بدون کد )

alishahvali
10-01-2009, 14:07
سلام بر GTA بازان عزيز
چند تا سوال داشتم اگه ميشه جوابمو بدين
1-من ترينر plus5 Trainer BETA 1.0c را گرفتم ولي كار نميده اگه تنظيمات خاصي ميخواد بگيد(از كرك روزار استفاده ميكنم)
2-وقتي با گوشيم عكس ميگيرم نميشه عكس ها را ذخيره كرد و توي ويندوز ازش استفاده كرد؟
3-كجاي داستان بايد انتخاب كنيم كه طرف ديميتري بريم يا رومن(من ميخوام طرف رومن برم بايد چكار كنم؟)

SAM-SON 70
10-01-2009, 14:10
با سلام به همه
اقا من میخواستم بدونم تو این بازی چراغ قوای چیزی مثل این که تو شب بشه وقتی ادم پیاده میره چیزی رو ببینه
چون شبای بازی خیلی تاریک میشه خیلی سخت میشه بیشتر جزیات بازی رو دید !!!.

bleu2u4u
10-01-2009, 14:19

من 49 درصد رو دارم مال xp sp 3 هست اگه اون یکی جواب نداد بگو بزارم

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 14:20
سلام بر gta بازان عزيز
چند تا سوال داشتم اگه ميشه جوابمو بدين
1-من ترينر plus5 trainer beta 1.0c را گرفتم ولي كار نميده اگه تنظيمات خاصي ميخواد بگيد(از كرك روزار استفاده ميكنم)
2-وقتي با گوشيم عكس ميگيرم نميشه عكس ها را ذخيره كرد و توي ويندوز ازش استفاده كرد؟
3-كجاي داستان بايد انتخاب كنيم كه طرف ديميتري بريم يا رومن(من ميخوام طرف رومن برم بايد چكار كنم؟)

1.نمیدونم
2.برای مراحل استفاده میشه و هیچ استفاده شخصی نداره(دوربین میگم)
3. توی نقشه یه ادمک قرمزه مرحله اخر بعد میری دیمیتری رو میکشی

با سلام به همه
اقا من میخواستم بدونم تو این بازی چراغ قوای چیزی مثل این که تو شب بشه وقتی ادم پیاده میره چیزی رو ببینه
چون شبای بازی خیلی تاریک میشه خیلی سخت میشه بیشتر جزیات بازی رو دید !!!.
نه راهی نیست شما جاهای پر نور چرخ بزن

alishahvali
10-01-2009, 14:23
بازم سلام
يه سوال ديگه هم داشتم
توي صفحه ي اول اين تاپيك در قسمت اچیومنت One Man Army در مورد يه تونل نوشته كه شهر ها را يه هم وصل ميكنه
اگه ميشه يكي بگه جاي دقيق اين تونل كجاست

aryan1423
10-01-2009, 14:32
سلام دوستان
قسمت آخر بازی منو بیچاره کرده! هر کاری می کنم رد نمیشه!
اونجایی که باید با موتور بپری به طرف هلیکوپتر lj وقتی از هلیکوپتر آویزون میشم هر چی space می زنم نمیره بالا!
کسی این مشکلو نداشته؟ نمی دونید چرا نمیره داخل هلیکوپتر؟
راستی یه مشکل دیگه هم دارم: گاهی اوقات وقتی وسط بازی escape میزنم از بازی میاد بیرون و error می ده... کسی میدونه علتش چیه؟

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 14:37
سلام دوستان
قسمت آخر بازی منو بیچاره کرده! هر کاری می کنم رد نمیشه!
اونجایی که باید با موتور بپری به طرف هلیکوپتر lj وقتی از هلیکوپتر آویزون میشم هر چی space می زنم نمیره بالا!
کسی این مشکلو نداشته؟ نمی دونید چرا نمیره داخل هلیکوپتر؟
راستی یه مشکل دیگه هم دارم: گاهی اوقات وقتی وسط بازی escape میزنم از بازی میاد بیرون و error می ده... کسی میدونه علتش چیه؟
باسلام شما نباید اسپیسو فشار بدی باید پشت سر هم بزنی :10: تا بره داخل هواپیما (مثل مرحله ای که میپره بالای کامیون:40:)
راستی کرکت چیه؟

aryan1423
10-01-2009, 14:53
تند تند پشت سر هم میزنم ولی نمیره بالا:41:.
کرکم razor هست.

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 15:02
تند تند پشت سر هم میزنم ولی نمیره بالا:41:.
کرکم razor هست.
اون مرحله ای بالای کامیون میپری چه طوره؟؟؟؟؟؟:46: اسپیس کار میکنه

aryan1423
10-01-2009, 15:20
اتفاقا فکرکنم اونم بزور فرستادمش بالای کامیون!!:31:
تو صفحه های تاپیک نگاه کردم چند نفر دیگر هم این مشکل را داشتند.
غیر از space زدن کار دیگه ای نباید کرد مثل نگرداشتن جهت یا چیز دیگه ای؟.

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 16:21
اتفاقا فکرکنم اونم بزور فرستادمش بالای کامیون!!:31:
تو صفحه های تاپیک نگاه کردم چند نفر دیگر هم این مشکل را داشتند.
غیر از space زدن کار دیگه ای نباید کرد مثل نگرداشتن جهت یا چیز دیگه ای؟.

نه فقط باید خیلی سریع Space بزنی .

D J V A H I D
10-01-2009, 16:36
من 49 درصد رو دارم مال xp sp 3 هست اگه اون یکی جواب نداد بگو بزارم

آره جناب ممنون. خود خودشه... نه اون جواب نداد من ویندوزم ایکس پی س.پ 3 هستش ... ممنون میشم بذارید ... :11:

aryan1423
10-01-2009, 16:38
4-5 بار دیگه هم امتحان کردم:37:اول که space می زنم تا یه جا بالا میره بعد یک دفعه وقتی space می زنم view به طور غیر عادی هی عوض میشه .

دارم دیوونه میشم هر دفعه باید برم کلی آدم بکشم تا به اونجا برسم بعدشم کلی space بزنم و از هلیکوپتر بیفتم پایین!

کل بازی یه طرف این یه قسمت یه طرف دیگه!! داره اعصابم را بهم میریزه!

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 16:54
4-5 بار دیگه هم امتحان کردم:37:اول که space می زنم تا یه جا بالا میره بعد یک دفعه وقتی space می زنم view به طور غیر عادی هی عوض میشه .

دارم دیوونه میشم هر دفعه باید برم کلی آدم بکشم تا به اونجا برسم بعدشم کلی space بزنم و از هلیکوپتر بیفتم پایین!

کل بازی یه طرف این یه قسمت یه طرف دیگه!! داره اعصابم را بهم میریزه!

عزیز اونا که کشتنشون کاری نداره !
یه نارنجک بنداز وسطشون همشون به ...... میرن !
چون اون وسط ماشین هست وقتی نارنجک میندازی همه باهم میرن رو هوا !
میمونه اون 2 نفر آخر که اونا هم آب خوردنه ...

در مورد Space زدن هم ، یه سئوال !
شما توی بازی با چه دکمه ای میپری ؟
باید همون رو تند تند بزنی .

Mohammad King
10-01-2009, 18:00
سلام پس چرا من غیر از یک لباس فروشی دیگه هیچ لباس فروشی دیگه ای نمیتونم برم

من الان اون مرحله ای هستم که خونه ی من و رومن را آتیش زدن چه قدر دیگه مونده تا آخرش؟؟؟

alishahvali
10-01-2009, 18:05
بازم سلام
يه سوال ديگه هم داشتم
توي صفحه ي اول اين تاپيك در قسمت اچیومنت one man army در مورد يه تونل نوشته كه شهر ها را يه هم وصل ميكنه
اگه ميشه يكي بگه جاي دقيق اين تونل كجاست
كسي نيست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina_rahmati
10-01-2009, 18:19
آقا یکی لطفا بگه وقتی دوست دخترت رو میرسونی چه شکلی میشه دوربین بره داخل؟:46:

Little Sparrow
10-01-2009, 18:21
دوست عزیز به جزئیات مثل اینکه علاقه داری؟نمیشه.
موفق باشید.

Mohammad King
10-01-2009, 18:22
آقا یکی لطفا بگه وقتی دوست دخترت رو میرسونی چه شکلی میشه دوربین بره داخل؟:46:

سلام مال منم دو ربین طبقه ی بالا را نشون میده و یکم تکون میخوره

مال شما چی باید دید مال بقیه چه جوریه

bleu2u4u
10-01-2009, 19:41
یکجا هست که وقتی میره(رو نقشه نوشته j) میگه باید کفش و لباس کوتاه داشته باشی من تمام مغازه رو گشتم ولی لباس short پیدا نکردم

bleu2u4u
10-01-2009, 19:42
سلام مال منم دو ربین طبقه ی بالا را نشون میده و یکم تکون میخوره

مال شما چی باید دید مال بقیه چه جوریه

مال همه توی تمام دنیا همینه!!!!

HoJJaT_007
10-01-2009, 19:43
من 30 درصدم . اما میگم اسپیس نیست . من از دیوار میخوام برم بالا قدم نمیرسه آویزون میشه space میزنم کاری نمیکنه . space با بالا زدم کاری نکرد یکم چپ رو زدم اومد اینور اسپیس رو با بالا زدم از دیوار رفت بالا . شما همه جهتا رو با space تست کن

bleu2u4u
10-01-2009, 19:43
اقا کسی تونسته با kate کاری کنه من 10 دفعه بردمش بیرون دریغ از یک لب
خیلی دختره نجیبیه

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 19:53
اقا کسی تونسته با kate کاری کنه من 10 دفعه بردمش بیرون دریغ از یک لب
خیلی دختره نجیبیه

رفیق بیخیالش بشی بهتره !
چون آخرش یا میمیره ، یا باهات قهر میکنه !

Mohammad King
10-01-2009, 20:09
سلام چه جوری باید دوست دخترهای دیگه هم داشت؟؟!!!یعنی چه جوری میشه؟؟؟!!!

HoJJaT_007
10-01-2009, 20:32
باید بری اینترنت سایت

bleu2u4u
10-01-2009, 20:39
یکجا هست که وقتی میره(رو نقشه نوشته j) میگه باید کفش و لباس کوتاه داشته باشی من تمام مغازه رو گشتم ولی لباس short پیدا نکردم

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 20:49

تو نقشه نگاه کنی ، چند تا از لباس فروشی ها اسمشون Persus هست .
باید بری اونجا کت و شلوار و کفش بخری . :46:

اینم بگم به دلیل مسخره بودن پایان بازی ، بازی رو تموم نکرده پاک کردم !

HoJJaT_007
10-01-2009, 21:01
کی گفته پایانش مسخرست ؟ شاید از نظر شما مسخره باشه . اما به نظر من کاملا منطقی . کسی که خیانت میکنه چطوری نیاد رومنو بکشه ؟ البته میشه جلوگیری کرد ازش ...

Oracle_Eldorado
10-01-2009, 21:53
کی گفته پایانش مسخرست ؟ شاید از نظر شما مسخره باشه . اما به نظر من کاملا منطقی . کسی که خیانت میکنه چطوری نیاد رومنو بکشه ؟ البته میشه جلوگیری کرد ازش ...

عزیز داستان بازی رو که نمیگم !
من از هر 2 طرف بازی رو تموم کردم .
آخر هر 2 تا وقتی سوار هلیکوپتر میشم ، وقتی میچرخم زاویه دوربین نمیچرخه !
اصلا نمیتونم اون هلیکوپتر رو دنبال کنم .
ولی حالت عالی اینطوری نیست .
نمیدونم چرا اینطوریه .
ولی به هرحال پاک شد !

behnammazi
11-01-2009, 05:11
راهی هست که بشه win xp 64 بیتی sp2 رو به win xp 64 بیتی sp3 تبدیل کرد ؟ چون من ویندوزم win xp 64 بیتی sp2 و میگن بازی روش اجرا نمیشه.

Mohammad31466
11-01-2009, 07:39
با سلام.سيو مرحله weekend at florians رو اگر كسي بزاره ممنون ميشم.ويندوز xp-sp3.

hosiyar
11-01-2009, 10:16
سلام . دو سوال دارم :
1 - هلکوپتر کجا میتونم گیر بیارم ؟
2 - چجوری میتونم موبایل جدید بخرم ؟ تو اینترنت گشتم نبود . فق زنگ موبایل جدید میداد .

Little Sparrow
11-01-2009, 10:18
1-تو مراحل بعد خودتون گیر میارین.
2-اینم توی یک مرحله باز میشه که موبایلتون عوض میشه و قابلیت عکس گرفتن و تغییر زنگ و تم به وجود میاد.
موفق باشید.

HoJJaT_007
11-01-2009, 13:00
بله در یک مرحله p.l.a.y.b.o.y x بهتون یه موبایل جدید میده .

Mohammad31466
11-01-2009, 13:32
با سلام.سيو مرحله weekend at florians رو اگر كسي بزاره ممنون ميشم.ويندوز xp-sp3.
اگر 2-3 مرحله قبل هم بود بزاريد.عجرتون به امام حسين.

aryan1423
11-01-2009, 14:24
من 30 درصدم . اما میگم اسپیس نیست . من از دیوار میخوام برم بالا قدم نمیرسه آویزون میشه space میزنم کاری نمیکنه . space با بالا زدم کاری نکرد یکم چپ رو زدم اومد اینور اسپیس رو با بالا زدم از دیوار رفت بالا . شما همه جهتا رو با space تست کن
مشکل من حل شد. برای رد کردن اون قسمت space را با tab عوض کردم.تند تند فشار دادن tab راحت تر از space بود و با این کار از هلیکوپتر بالا کشید.

کلا بازی خوبی بود. از نظر گرافیک و پیاده سازی شهر و ... عالی بود ولی از خیلی از جهات دیگه(مثل داستان بازی) می تونست بهتر باشه.

Mohammad King
11-01-2009, 14:29
سلام بچه ها من یه چند تایی مشکل با این بازی دارم :

1 ــ چه جوری میشه از توی اینترنت دوست پیدا کرد چون من رفتم توی love-meet.net نتونستم با کسی ارتباط بر قرار کنم

2ــ من یک لباس فروشی بیشتر نتونستم پیدا کنم لطفا ن بگید باید کجا برم .

3 ــ او زن هایی که گوشه خیابان وایستادند من که سوارشون میکنم با آنها میتوان چه کار کرد ؟؟

4 ــ آیا منم میتونم این ماشین های دیگه چراغ راهنما روشن کنم ؟

5 ــ چه جوری میشه فهمید که بازی به جند درصد رسیده؟؟؟

با تشکر از همه ی دوستان .

ali_ranger22
11-01-2009, 14:31
سخت ترین سوال درباره ی GTA IV !!!
Roman دقیقا کیست ؟!
1- پسر خاله
2- پسر عمو
3- پسر دایی
4- پسر عمه

:دي :دي
Cousin همه ی این معنی ها رو میده ! :دي

B3HZ@D
11-01-2009, 16:45
من اون مرحله ای که با جیکوب سوار هلیکوپتر میشم و باید یه هلیکوپتر دیگه رو تعقیب کنم گیر کردم
من وقتی به نزدیکی اون هلیکوپتر میرسم میگه شما هلیکوپتر رو گم کردید
you are losing the helicopter
باید چکار کنم؟

سلام بچه ها من یه چند تایی مشکل با این بازی دارم :

1 ــ چه جوری میشه از توی اینترنت دوست پیدا کرد چون من رفتم توی love-meet.net نتونستم با کسی ارتباط بر قرار کنم

2ــ من یک لباس فروشی بیشتر نتونستم پیدا کنم لطفا ن بگید باید کجا برم .

3 ــ او زن هایی که گوشه خیابان وایستادند من که سوارشون میکنم با آنها میتوان چه کار کرد ؟؟

4 ــ آیا منم میتونم این ماشین های دیگه چراغ راهنما روشن کنم ؟

5 ــ چه جوری میشه فهمید که بازی به جند درصد رسیده؟؟؟

اونایی رو که میدونم جواب میدم

2-شما باید کل نقشه رو ازاد کرده باشین بعد میتونین با گشتن توی شهر میشه لباس فروشی ها رو پیدا کرد
من وقتی که به قسمت های دیگه نقشه رفتم خود به خود لباس فروشی ها فعال شد

3-برای سوار کردن زنها بیشتر از ماشین های درست و حسابی استفاده کنین...چون راحت تر میشه سوارشون کرد
برای سوار کردن اونا کنارشون وای میسی و بوق میزنی بعد اونا میان کنار ماشین و یک سری حرکات انجام میدن که شما با زدن کلید گفته شده میتونید تائید کنید که میخواین سوارشون کنین یا نه....بعد میبریش یه جای خلوت و نگه میداری و اون بالا قیمت کارهای اونا میاد که هر چی قیمت رو بالا ببری خدمات بیشتر هم میشه

4-نه شما نمی تونید راهنما بزنید

5-شما Esc رو بزن و روی گزینه state کهبری فکر کنم درصد بازی رو ببینی

Optimus Prime
11-01-2009, 17:03
سخت ترین سوال درباره ی GTA IV !!!
Roman دقیقا کیست ؟!
1- پسر خاله
2- پسر عمو
3- پسر دایی
4- پسر عمه

:دي :دي
Cousin همه ی این معنی ها رو میده ! :دي

پسر عمو به احتمال زیاد. Roman Bellic .

ali_ranger22
11-01-2009, 17:07
پسر عمو به احتمال زیاد. Roman bellic .
راست میگی اصلا حواسم به فامیلی نبود !

HoJJaT_007
11-01-2009, 18:16
پلی بوی رو کشتم . آپارتمان لوکسش بهم رسید ! کاش میشد از جکوزیش هم استفاده کرد :d

Mohammad King
11-01-2009, 18:23
سلام بچه ها

behnammazi
11-01-2009, 18:45
راهی هست که بشه win xp 64 بیتی sp2 رو به win xp 64 بیتی sp3 تبدیل کرد ؟ چون من ویندوزم win xp 64 بیتی sp2 و میگن بازی روش اجرا نمیشه.
چرا کسی جواب نمیده پس؟

HoJJaT_007
11-01-2009, 18:51
باید بری توی سایته بزنی گزینه دختر . بعد هر کی رو میخوای انتخاب کنی بکن بزن date . بعدش چند ساعت یا روز منتظر بمون یه ایمیل میفرسته و ارجانیزشین توی گوشتیون ثبت میشه

Open-Source
11-01-2009, 18:53
چرا کسی جواب نمیده پس؟

نه نمیشه 64 رو به 32 تبدیل کرد.:13::13:(حالا یه تست برای نصب بازی بزن)

Mohammad King
11-01-2009, 18:53
چرا کسی جواب نمیده پس؟

آره این قبلا ن هم بحث شده
درر ران regedit را تایپ کرده ومسر زیر را دنبال کنید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Windows

و csd wersion را به 300 تایپ کن حالا ok کن و ویندوز را ریست کن

ebinem173
11-01-2009, 19:00
آقا یکی بیاد بگه تمام ماموریت های جانبی که باعث میشه بازی 100 درصد تموم بشه کدومها هستن
چون من نمیخوام توی 60 درصد بازی رو تموم کنم و بعد بشینم ماموریت های جانبی انجام بدم

HoJJaT_007
11-01-2009, 19:52
آقا یکی بیاد بگه تمام ماموریت های جانبی که باعث میشه بازی 100 درصد تموم بشه کدومها هستن
چون من نمیخوام توی 60 درصد بازی رو تموم کنم و بعد بشینم ماموریت های جانبی انجام بدم

خیلی زیادن . بعضی هاشونم نیاز داره بازی تموم شه . مثلا باید با تموم دوستایی که زنده موندن دوست بشی کامل . از کجا میخوای بفهمی بر فرض رومن زنده میمونه ؟! (که بستگی به خود شما داره !)

p30 vahid
11-01-2009, 20:37
حذف...........

M@M
11-01-2009, 20:37
سلام دوست عزیز
تو بازی 2 بار میگه که باید بری و ماشین پلیس بدزدی
دفعه اول که راحت یه ماشین خالی پلیس پیدا میکنی و بی دردسر میبری همونجایی که تو نقشه میگه
ولی دفعه دوم بعد اون قسمتی که تو یه سوله باید با اون پسره بجنگی و از دست پلیسا که بیروم وایستادن در ریو بری کافه
که اخرش هم با رمانس میری میبینی که خونه و محل کارش سوخته
بعد از اون میری تو یه گارازه که پسره داره ماشینو تعمیر میکنه که اونجا برای دومین بار میگه که بازم باید بری ماشین پلیس بدزدی

ولی ایندفعه نه از ماشین پلیس الی خبری هست و نه اینکه بعد از اینکه زنگ میزنی به پلیسو به بدبختی میدزدی ماشینو همه میریزن سرت ولی توی نقشه اصلا معلوم نیست که باید کجا بری اصلا هم نمیشه از دست ماشین پلیسها فرار کرد

واقعا گیج شدم میشه کمکم کنید

مرسی

behnammazi
11-01-2009, 21:41
نه نمیشه 64 رو به 32 تبدیل کرد.:13::13:(حالا یه تست برای نصب بازی بزن)
من نمی خوام 64 رو به 32 تبدیل کنم می خوام sp2 رو به sp3 تبدیل کنم.
من هنوز هم بازی رو نگرفتم می خوام بدونم اگر نمیشه برم win sp3 بگیرم.

Oracle_Eldorado
11-01-2009, 21:46
من نمی خوام 64 رو به 32 تبدیل کنم می خوام sp2 رو به sp3 تبدیل کنم.
من هنوز هم بازی رو نگرفتم می خوام بدونم اگر نمیشه برم win sp3 بگیرم.

دوست عزیز این کار دردسرش زیاده .
چون وسط نصب میگه ویندوز شما قانونی نیست و ...
همون sp3 نصب کنید خیلی بهتره :46:

playstation 3
11-01-2009, 21:47
شما باید اول پلیسا رو گم کنی و بعدeرو بزنیبعدش میگه یه اسمی تایپ کن اونو تایپ میکنی بعدش خودش میگه کجا باید بری
البته توی یه مرحله یه عکس رو موبایلت میندازه که باید با استفاده ازphoto search ماشین پلیس عکسو بهش بدی بعد بهت میگه اون یارویی که دنبالشی کجاست

HoJJaT_007
11-01-2009, 22:14
دقیقا توضیح بدم :

شما پلیسا رو باید گم کنی . بعدش بهت بروسی زنگ میزنه . یه اسم میگه که باید سرچ کنی . اسمش lyle rivas هست . بعدش برو تعقیبش بزنش .

در ضمن رومانس نه و رومن ! بروسی هم از دوستای ماست .

------------

آقا یکی بیاد به خودم کمک کنه . مرحله دوم پتریک مارکری . وقتی میرم توی انبار کیفو ورمیدارم همه رو میشکم هی دشمن میاد تو . هی میکشم هی میان تو . آخر سر رفتم اونور دیدم یکیشون مرد ! باید چیکار کرد دقیقا ؟ هی میان تو هی میزنم هی میان تو !

بعد از اینکه کیفو ورداشتم باید چیکار کنم ؟

behnammazi
11-01-2009, 22:14
دوست عزیز این کار دردسرش زیاده .
چون وسط نصب میگه ویندوز شما قانونی نیست و ...
همون sp3 نصب کنید خیلی بهتره :46:
آیا sp3 64 بیتی داره یا همشون 32 بیتی هستن؟ چون من 4 گیگ رم دارم برایه استفاده بهینه از رمم می خوام که 64 بیتی باشه.

HoJJaT_007
11-01-2009, 22:53
جای این سوالا اینجا نیست . اینجا در مورد خود بازی بحث میشه . بهتره برید اون یکی تاپیک .

----

آقا یکی بیاد به خودم کمک کنه . مرحله دوم پتریک مارکری . وقتی میرم توی انبار کیفو ورمیدارم همه رو میشکم هی دشمن میاد تو . هی میکشم هی میان تو . آخر سر رفتم اونور دیدم یکیشون مرد ! باید چیکار کرد دقیقا ؟ هی میان تو هی میزنم هی میان تو !

Little Sparrow
12-01-2009, 08:04

اگه منظورت مرحله ی دزدی از بانکه که باید از بانک با دوستات بیرون بری و در همین حال پلیس ها رو هم بزنی.
باید دنبال دوستات از تو کوچه پس کوچه ها برین.
موفق باشید.

playstation 3
12-01-2009, 08:33
من الان 65% رو رفتم و به جای پلی بوی-dwayne رو کشتم نمیشه یه جوری خونه ی پلی بوی رو خرید؟ چون اون تو خونش نوت بوک داره منم حال و حوصله ندارم هی برم کافی نت

JING3LKHAN
12-01-2009, 11:00
من الان 65% رو رفتم و به جای پلی بوی-dwayne رو کشتم نمیشه یه جوری خونه ی پلی بوی رو خرید؟ چون اون تو خونش نوت بوک داره منم حال و حوصله ندارم هی برم کافی نت

نه عزیز نمیشه بنگاه معاملاتی نداره تو این بازی!!!:31:

Little Sparrow
12-01-2009, 11:01
هیچ راهی نیست دوست من.از اون نوت بوک هم نمیتونی استفاده کنی حتی اگر پلی بوی رو هم بکشی.دکوریه.
موفق باشید.

ebicross
12-01-2009, 12:43
هیچ راهی نیست دوست من.از اون نوت بوک هم نمیتونی استفاده کنی حتی اگر پلی بوی رو هم بکشی.دکوریه.
موفق باشید.
نه آقا میشه استفاده کنی.
من خودم تو خونم استفاده میکنم.
برو جلوش e بزن میشه.

دقیقا کدومو میگی؟
اگه اونو میگی که طبقه بالای ساختمونه باید بری و یه مرده رو تو اطاقش بکشی باید کیف رو برداری و از بالا پشت بوم با اسانسور بری پایین.
اگه اون یکی رو میگی که با دو نفر میری و از پله های فلزی باید بری بالا و کیف رو برداری؛ باید از داخل فرار کنی چون تا وقتی باشی هی میان.
از در برو بیرون دیگه کسی نمیاد. دوستات هم دنبالت میان.

soltanarash
12-01-2009, 14:19
جای این سوالا اینجا نیست . اینجا در مورد خود بازی بحث میشه . بهتره برید اون یکی تاپیک .

----

سریع باید بزنی بیرون سوار ماشین جلوی در بشی و از دست پلیس فرار کنی. اگر رمز از بین بردن پلیس میخوای بگو برات بزارم.البته من خودم بدون رمز رفتم.

HoJJaT_007
12-01-2009, 16:06
=))

شما حالتون خوبه ؟ فکر نکنم مرحله ای که من گفتمو راهنمایی کرده باشید . خودم ردش کردم . باید میرفتی در پشتی سوار قایق میشدی .

------

الان اون بانک رو زدم . پلیساش خیلی سمج بودن ! آدمو تو تونلم ول نمیکردند .

راستی اون کی بود توی بانک مرد ؟ دویک یا ... ؟ نتونستم بشناسمش

Oracle_Eldorado
12-01-2009, 16:18
=))

شما حالتون خوبه ؟ فکر نکنم مرحله ای که من گفتمو راهنمایی کرده باشید . خودم ردش کردم . باید میرفتی در پشتی سوار قایق میشدی .

------

پول ملت رو کشیدین بالا تازه میخواین ولتون هم بکنن ؟!! :31:
ولی خداییش اون مرحله خیلی باهال بود ...

soltanarash
12-01-2009, 16:59
=))

------

حالا فهمیدم کدوم مرحله را میگید. حالا فرقی نکرد بجای ماشین قایق بود.

HoJJaT_007
12-01-2009, 17:08
آره دیگه . کاش میشد چندین بار دیگم خودت با بعضی از دوستات رو دعوت کنی به این کار .

مثلا با دایوان و رومان بری بانک زنی :)) چه شود . البته که فکر نکنم رومن تا به حال اسلحه دستش گرفته باشه ! خیلی ترسو هستش :D

ولی با دایوان حال میده :d

779
12-01-2009, 18:37
آره دیگه . کاش میشد چندین بار دیگم خودت با بعضی از دوستات رو دعوت کنی به این کار .

مثلا با دایوان و رومان بری بانک زنی :)) چه شود . البته که فکر نکنم رومن تا به حال اسلحه دستش گرفته باشه ! خیلی ترسو هستش :d

ولی با دایوان حال میده :d

دفه ی بعد میبینی پلیسا عصبانی شدن تانک آوردن : دی

راستی یک چیزی تو ذهنمه هر چی می پرسم نمی گن:
این گارازه چیه؟
به چه درد میخوره؟؟

E_Safjou
12-01-2009, 18:44
واسه Xp سرویس پک3 یه لینک دنلود تو پست اول تاپیک حل مشکل نصب و اجرای این بازی هست.

B3HZ@D
12-01-2009, 19:26
توی اینترنت چطور میشه با کسی دوست شد؟
من هنوز نتونستم یک نفر رو هم پیدا کنم...اصلا میشه همچین کاری کرد
؟؟؟

علیرضا
12-01-2009, 19:26
دوستان Save Game های بازی کجای ویندوز (ویستا) قرار دارن ؟

E_Safjou
12-01-2009, 19:36
من اون اول فقط دو مشکل داشتم.یکی این که همینطوری دوربین واسه خودش میچرخه ودیگه این که بازی رو دکمه جهت بالا ففل کرده.اولی با کرک ریزور درست شد اما دومی هنوز حل نشده.
سیستمم:
windows xp sp3
cpu:pen4 3.00ghz
vga:1gb 8600 gt nvidia
ram:2gb

Oracle_Eldorado
12-01-2009, 19:37
دوستان Save Game های بازی کجای ویندوز (ویستا) قرار دارن ؟

اینجا »

C:\Users\Oracle\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV

به جای Oracle نام کاربری خودتون رو انتخاب کنید .

اینم بگم باید پوشه های مخفی رو هم بتونید مشاهده کنید . چون AppData مخفیه .

E_Safjou
12-01-2009, 20:42
بعضی جا ها دکمه ی جهت بالا قفل می کنه وبقیه جا ها رو دکمه ی پایین .چرا نمی کین چی کار کنم

naaaji
12-01-2009, 21:37
دوستان رمز اون ماشینه که تو مرحله هایه اخر اون یارو مرد گی میده به نیکو یه ماشین نارنجی توپ که درش از بالا باز میشه لامبرگینی فکر میکنم اون چیه رمزش؟
گم کردمش حالا بازی رو تموم کردم میخوام باهاش ویراژ بدم تو خیابون ها

3Dmajid
12-01-2009, 21:52
چه جالب !
GTA IV روی Windows 7 اجرا شد !!!
تازه روون تر کار میکنه.

779
12-01-2009, 21:52
توی اینترنت چطور میشه با کسی دوست شد؟
من هنوز نتونستم یک نفر رو هم پیدا کنم...اصلا میشه همچین کاری کرد
؟؟؟

برو به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اونجا نوشته famle و male که هر کدومو دوست داشتی میزنی ( البته یادت نره که male به جای دوست دختر دوست پسر بهت میده!!!!!!!!) و بعدش دختر یا پسر مورد نظر رو انتخاب می کنی و بعد روی date کلیک می کنی بعدش بالای صفحه می نویسه که کی بری جاش مثلا می نویسه sunday 12:00 pm

علیرضا
12-01-2009, 22:10
اینجا »

C:\Users\Oracle\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV

به جای Oracle نام کاربری خودتون رو انتخاب کنید .

اینم بگم باید پوشه های مخفی رو هم بتونید مشاهده کنید . چون AppData مخفیه .

همون اول سریع رفتم تو C ...
نیم ساعت داشتم دنبال Oracle می گشتم :31:
دستت درد نکنه Oracle جان :11:

*IN*
12-01-2009, 22:15
میشه کد چنتا موتور و ماشین بدید ؟

HoJJaT_007
12-01-2009, 22:16
دفه ی بعد میبینی پلیسا عصبانی شدن تانک آوردن : دی

راستی یک چیزی تو ذهنمه هر چی می پرسم نمی گن:
این گارازه چیه؟
به چه درد میخوره؟؟

نه دیگه . هیچ وقت تانک نمیارن .

ولی خدایی فکر کردم الان با آرامش تمام میریم بیرون که یهو دیدم کلی ماشین پلیس کوچه رو بستند :d

که البته چه حالی مداد چند تا پلیس یه جان با نارنجک بزنیشون . همشون با هم پرت میشن !

B3HZ@D
12-01-2009, 22:32
برو به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اونجا نوشته famle و male که هر کدومو دوست داشتی میزنی ( البته یادت نره که male به جای دوست دختر دوست پسر بهت میده!!!!!!!!) و بعدش دختر یا پسر مورد نظر رو انتخاب می کنی و بعد روی date کلیک می کنی بعدش بالای صفحه می نویسه که کی بری جاش مثلا می نویسه sunday 12:00 pm

وقتی روز قرار برسه خودش یادآوری می کنه یا باید یادمون باشه؟

HoJJaT_007
12-01-2009, 22:38
بابا چطور شما ها یادتون نیست مرحله ای که باید با یه مرده قرار بذارید توی یه رستوران بعدش بکشیدش !

راستی یادش بخیر . گفتم رستوران یاد بروکر افتادم . با این که الان الگوئنم . اما خیلی دلم برای خونه تنگ شده :d اون دیمیتری کثافت آتیشش زد :(

aryan1423
12-01-2009, 22:44
دوستان رمز اون ماشینه که تو مرحله هایه اخر اون یارو مرد گی میده به نیکو یه ماشین نارنجی توپ که درش از بالا باز میشه لامبرگینی فکر میکنم اون چیه رمزش؟
گم کردمش حالا بازی رو تموم کردم میخوام باهاش ویراژ بدم تو خیابون ها
من خیلی ضایع ماشین را از دست دادم!!!
روز عروسی رومن با اون ماشینه رفتم عروسی(از قضایای بعدی بی خبر بودم:31:) و بعد از کشته شدن کیت ماشینم از دست رفت!!
انصافا از دست دادن ماشینه منو بیشتر از کشته شدن کیت ناراحت کرد!!:27::27::27:

فکر کنم برای یافتن ماشین بتونی از بروسی بخوای برات یه مسابقه ترتیب بده و ببینی اگه رقیبات این ماشین را دارن از اونا بدزدی.

naaaji
12-01-2009, 22:57
اقا من الان بازی رو حدود 2 هفتس تموم کردم هرچی میچرخم تو بازی اصلا دیگه حال نمیده قبلا ها روزی 6 ساعت بازی میکردم الان روزی نیم ساعت یه کاری بگید تو بازی بکنیم با جذاب بشه
راستی این سایته هم که دوست دختر میده اصلا ماله من کار نمیکنه من رفتم رو همه دختر ها هم دیت رو زدم ولی اصلا خبری نشد

HoJJaT_007
12-01-2009, 23:06
منم از کیت خوشم نمیاد . یه جورای پیر دختره :d همون بهتر مرحله آخر بمیره . رومن حداقل یه تیپی داره تازه بهش زنگ بزنی برات کار پیدا میکنه ؟ تاکسی رانی :D

naaaji
12-01-2009, 23:11
منه خر که زدم رمن بیچاره رو کشتم الان عذاب وژدان دارم :(

Mohammad King
12-01-2009, 23:19
اقا من الان بازی رو حدود 2 هفتس تموم کردم هرچی میچرخم تو بازی اصلا دیگه حال نمیده قبلا ها روزی 6 ساعت بازی میکردم الان روزی نیم ساعت یه کاری بگید تو بازی بکنیم با جذاب بشه
راستی این سایته هم که دوست دختر میده اصلا ماله من کار نمیکنه من رفتم رو همه دختر ها هم دیت رو زدم ولی اصلا خبری نشد

آره از منم کار نمیکنهه

خوب از رومن کار بگیر و از بقیه دوستان ووو...

Mohammad King
12-01-2009, 23:20
منه خر که زدم رمن بیچاره رو کشتم الان عذاب وژدان دارم :(

بااااااا

چه جوری زدی رومن را کشتی مگه میشههههه

*IN*
12-01-2009, 23:24
بااااااا

چه جوری زدی رومن را کشتی مگه میشههههه

چرا نمیشه
من با رو من میرفتم بیرون تصادف کردم مرد دوباره از سیو قبلیم بازیو آوردم

3Dmajid
12-01-2009, 23:30
تا 38 در صد بازی رو رفتم بعدا ویندوز عوض کردم ... یادم رفت سیو بازی رو کپی کنم :41:

چند بار باید بازی رو از اول برم :41:

ولی بی خیال ... بازیش باهال بود ... یادش بخیر :31:

779
12-01-2009, 23:34
تا 38 در صد بازی رو رفتم بعدا ویندوز عوض کردم ... یادم رفت سیو بازی رو کپی کنم :41:

چند بار باید بازی رو از اول برم :41:

ولی بی خیال ... بازیش باهال بود ... یادش بخیر :31:

eee
یعنی تا آخرش نرفتی ؟؟؟؟؟؟
پس شاکار کردی !!!!!!!!!
راستی خیلی gta مسخره شده اگه ورژن بعدی هم اینقدر زود تموم بشه دیگه اسمش GTA نیست!!
حالا برای تنوع یکم خوبه اینطوری ولی خیلی زود تموم شد:19::19:
تازه گرم شده بودم من همین امروز موفق به اتمام 100% gta شدم البته فقط یک هفته دنبال این کبوترا بودم!!!!!
ولی در کل بازیه خوبی بود به قول تو یادش بخیر !

Alireza.M67
12-01-2009, 23:41
آخرش که میتونشتی او یارو روسه رو بکشی یا نه جالب بود ...
من اومدم بکشم یارو گفت :تو همیشه یه قاتل بودی
منم دیدم راست میگه ، عذاب وجدان گرفتم ولش کردم ...

HoJJaT_007
13-01-2009, 00:19
رومنو شما نمیکشی .

پایان ها :

1- پول کلونی گیرتون میاد : 250 هزار دلار ! با دیمیتری خائن معامله میکنید . رومنو دیمتری میکشه . کیت باهاتون قهر میکنه
2- اول اون دیمیتری پست رو میکشید . میرید دنبال انتقام پورگینو کیت رو میکشه .

----------------

منم همه رو زنده نگه داشتم . چون دلم میسوخته . اما دیگه به دیمتری رحم نمیکنم ! با چوب بیسبالم که شده میکشمش (البته اون مرحله با خود تعداد زیادی rpg و نارنجک خواهم برد !

یه روش دیگه هم هست بهش بشه فهموند نیکو کیه ! دو تا تیر به پاش بزنیم دو تا تیر به دستاش آخر سر یه نارنجک !

من اول از دیمتری متنفر بودم بعدشم میخاییل فاستین .

از فرانسیسم کمی بدم میاد . اما بدرد میخوره . بعدا باهاش دوست شیم دسترسی به سایت لایبرتی سیتی پلیس میده ! دایوانم که جای خود را دارد !

naaaji
13-01-2009, 00:23
eee
یعنی تا آخرش نرفتی ؟؟؟؟؟؟
پس شاکار کردی !!!!!!!!!
راستی خیلی gta مسخره شده اگه ورژن بعدی هم اینقدر زود تموم بشه دیگه اسمش gta نیست!!
حالا برای تنوع یکم خوبه اینطوری ولی خیلی زود تموم شد:19::19:
تازه گرم شده بودم من همین امروز موفق به اتمام 100% gta شدم البته فقط یک هفته دنبال این کبوترا بودم!!!!!
ولی در کل بازیه خوبی بود به قول تو یادش بخیر !

اقا راستی من الان تموم کردم مراحل رو 65 درصده یعنی درصد هایه باقی مونده رو باید اون کفتر ها رو بکشی؟؟؟؟
این که نمیشه:18:

aryan1423
13-01-2009, 00:36
از نظر منم سیر داستانیش کوتاه و کمی غیر جذاب بود. به نظر من برای چنین بازیی باید داستان طولانی تر متنوع تر و جذاب تر می ساختند. همچنین بهتر بود در پایان بازی میشد با این پولهات یه کاری کنی(البته غیر از خرید هاتداگ !!:21:)

bleu2u4u
13-01-2009, 07:38
کسی میدونه اسم اون لامبورگینیه تو بازی چیه؟
حداقل با رمز بیاریمش!!!

3Dmajid
13-01-2009, 09:33
از نظر منم سیر داستانیش کوتاه و کمی غیر جذاب بود. به نظر من برای چنین بازیی باید داستان طولانی تر متنوع تر و جذاب تر می ساختند. همچنین بهتر بود در پایان بازی میشد با این پولهات یه کاری کنی(البته غیر از خرید هاتداگ !!:21:)

بازم داستانش از سان اندریاس بهتر بود ولی مثل اون طولانی نبود.
منم باهات موافقم ... باید یه کاری میکردن که آخر بازی این پول ها به درد آدم بخوره.
یا مثل سان اندریاس تو انجام هر ماموریتی کمتر بهت پول میدادن.

HoJJaT_007
13-01-2009, 11:33
لامبورگینی دوست دارید ؟! کاری نداره که .

همیشه بغل خونه میخاییل فاستین توی شهر بروکر یه لامبورگینی و یه bmw هست !

779
13-01-2009, 11:50
اقا راستی من الان تموم کردم مراحل رو 65 درصده یعنی درصد هایه باقی مونده رو باید اون کفتر ها رو بکشی؟؟؟؟
این که نمیشه:18:

خوبم میشه تو باید کل ماموریت ها رو تموم کنی برو تو سایت gta4.net اونجا نوشته باید چی کار کنی و یکیش کبوتر ها بود.

راستی لامبرگینی هم جای خونه ی اون دیوونه ی همونی که تو پارک باهاش مسابقه ی دو دادین پشت خونش یک پارکینگ کوچک هست دو تا ماشین داره که یکیش لامبورگینیه.

Oracle_Eldorado
13-01-2009, 11:56
خوبم میشه تو باید کل ماموریت ها رو تموم کنی برو تو سایت gta4.net اونجا نوشته باید چی کار کنی و یکیش کبوتر ها بود.

راستی لامبرگینی هم جای خونه ی اون دیوونه ی همونی که تو پارک باهاش مسابقه ی دو دادین پشت خونش یک پارکینگ کوچک هست دو تا ماشین داره که یکیش لامبورگینیه.

دوست من اون مسابقه دو نبود !
باید از دور مراقبش میبودی که کسایی که اذیتش میکردن رو گیر بیاری و بکشی !
در مورد لامبورگینی هم فکر کنم فقط یه بار بتونی ازش استفاده کنی .
دفعه ی بعد توی پارکینگ نیست .

HoJJaT_007
13-01-2009, 12:06
بابا به حرف منم گوش کنید .

برید دم در خونه میخاییل فاستین . بغلش یه لامبورگینی و یه bmw هست !

naaaji
13-01-2009, 12:12
بابا به حرف منم گوش کنید .

برید دم در خونه میخاییل فاستین . بغلش یه لامبورگینی و یه bmw هست !

میخائل فاستن کیه حالا ادرسش رو نقشه ایی بده:31:

naaaji
13-01-2009, 12:13
دیوونه ها اومدن شهره بازی به این توپی ساختن اون وقت یه کاری نکردن که بشه سوار وسیله ها شد
چقدر اینا بی فکرن d:

HoJJaT_007
13-01-2009, 12:35
میخاییل فاستین خونش توی پایین ترین نقطه بروکر هست . همونجایی که درش یه پلیسه

naaaji
13-01-2009, 12:54
ای بابا من نقشه رو والله به اسم بلد نیستم الانم دو ساعت دنبال خونه اون یارو گشتم پیدا نکردم خواهشا یه ادرس دقیق بده که من بفهمم

HoJJaT_007
13-01-2009, 13:13
ناحیه در نقشه مشخص شده است : (در نقشه سمت چپ رو خوب بگردید . یعنی وقتی وارد اون خیابون شدید سمت راستتون رو خوب بگردید تا دو تا ماشین پشت سر هم پیدا کنید)

Oracle_Eldorado
13-01-2009, 13:17
دیوونه ها اومدن شهره بازی به این توپی ساختن اون وقت یه کاری نکردن که بشه سوار وسیله ها شد
چقدر اینا بی فکرن d:

این دفعه بهشون یادآوری میکنیم از تجربیات شما استفاده کنند !:31:
آخه من نمیدونم مرد 30 ، 35 ساله ! بره شهر بازی چیکار کنه ؟!!:19:
اونم کسی که قبلا تو جنگ بوده و ...
البته پیشنهاد زیاد بدی هم نیست ولی مثلا واسه مواقعی که با Kate یا Michele یا کسی میری بیرون اون موقع بشه استفاده کرد .

Little Sparrow
13-01-2009, 13:24
من روی x360 بازی می کردم.تا اخر رفتم پایانی بود که کیت میمیره.بعد از چند روز دیدم کیت به هم زنگ زد با من قرار گذاشت!همین امروز این اتفاق برام افتاد.خیلی تعجب کردم رفتم دیدم اره خود کیت بود.
موفق باشید.

naaaji
13-01-2009, 13:28
ما که کلی اونجا رو گشتیم دریغ از یه تبلیغ لامبرگینی اگه منظورت اون ماشینه هست که تو حیاط یکی از خونه ها پارکه اون لامبرگینی نیست مهندس اون ترسیمو هست که رمزش رو من دارم لامبرگینی اونه که درش از بالا باز میشه اگرم منظورت اون نیست که دیگه والله من چیزی ندیدم
میتونه کسی ادرسه خونه همون مرده که لامبرگینی رو بهمون داد رو تو نقشه واسم بذاره هرچی میگردم پیدا نمیکنم

Oracle_Eldorado
13-01-2009, 13:48
من روی x360 بازی می کردم.تا اخر رفتم پایانی بود که کیت میمیره.بعد از چند روز دیدم کیت به هم زنگ زد با من قرار گذاشت!همین امروز این اتفاق برام افتاد.خیلی تعجب کردم رفتم دیدم اره خود کیت بود.
موفق باشید.

شاید از دیار باقی تماس گرفته !
ولی اگه اینطور چیزی باشه جالبه !
شما بعد از اون مرحله آخر ، مرحله ی دیگه ای رفتی ؟
یا کار بخصوصی انجام دادی ؟

Little Sparrow
13-01-2009, 13:53
چند تا ماموریت فرعی رفتم.خودمم خیلی تعجب کردم.

HoJJaT_007
13-01-2009, 14:02
ما که کلی اونجا رو گشتیم دریغ از یه تبلیغ لامبرگینی اگه منظورت اون ماشینه هست که تو حیاط یکی از خونه ها پارکه اون لامبرگینی نیست مهندس اون ترسیمو هست که رمزش رو من دارم لامبرگینی اونه که درش از بالا باز میشه اگرم منظورت اون نیست که دیگه والله من چیزی ندیدم
میتونه کسی ادرسه خونه همون مرده که لامبرگینی رو بهمون داد رو تو نقشه واسم بذاره هرچی میگردم پیدا نمیکنم

من که خودم یه بار پیداش کردم . باهاش یه ویراژ دادم پلیس اومد گرفت ! دیگه ماشینه رو پیدا نکردم . ولی فکر میکردم اونجا یکی دیگه هم باشه

naaaji
13-01-2009, 14:38
ادرس خونه اون یارو پسر گی بازه رو یکی رو نقشه بده من هرچی میگردم پیدا نمی کنم

HoJJaT_007
13-01-2009, 15:05
بروسی منظورته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naaaji
13-01-2009, 15:10
بابا بروسی که گی باز نبود
اون یارو که تو پارک میرفت باید دنبالش میرفتی ببینی کی اذیتش میکنه
همون که لامبرگینی رو داد

bleu2u4u
13-01-2009, 18:12
من بعد از اون مرحله رفتم دوباره توی اون پارکینک ولی جا تر بود و خبری از لامبورگینی نبود

3Dmajid
13-01-2009, 20:53
من یه سوال از راک استار دارم ... این که اومده یه فیزیک عالی واسه بازیش تو این نسخه ساخته چرا کاری نکرده که این نیکوی بدبخت بتونه اجسامی که در مقابلش هستن رو تشخیص بده ... الان دستت رو بزاری رو شیفت و بدویی اگه جلوت یه دیوار باشه بازم میدوعه ... این بنده خدا تشخیص نمیده که این دیواره و باید وایسه ... من به این نکته تو بازی ها خیلی توجه میکنم و واقعا با این حرکت کاری میکنن که آدم از بازی زده بشه، تا حالا دو تا بازی کردم که به این نکته توجه داشتند ... یکیش Assassin's Creed و یکیش Stranglehold بود، البته TombRider:UnderWorld هم بدک نبود.

HoJJaT_007
13-01-2009, 21:24
بله ! مثلا من میخوام از یه جایی بپرم (نرده) میدوئم میره روش بازم میدوئه !

Little Sparrow
13-01-2009, 21:58
یه نفر به من جای دوست هامون رو بده.همون های که تو نقشه با ادمک های سبز رنگ هستن.بری پیششون بهت ماموریت میدن.ممنون.

HoJJaT_007
13-01-2009, 22:12
این جاهاشون :

naaaji
13-01-2009, 22:34
اخر هیشکی به ما ادرس خونه اون یارو گی بازه رو نداد ها
یادتون باشه

HoJJaT_007
13-01-2009, 22:46
گی باز کیه ؟ اسم دقیقشو به انگلیسی بگو پیدا کنم

علیرضا
14-01-2009, 00:11
اخر هیشکی به ما ادرس خونه اون یارو گی بازه رو نداد ها
یادتون باشه

گی باز کیه ؟ اسم دقیقشو به انگلیسی بگو پیدا کنم

بابا منظور دوست ما Florian یا همون Bernie (بارنی) هست . همون مرده که تو جنگ همراه نیکو بود . نیکو فکر کرد اون بهش خیانت کرده . اومد بکشش دید که به کلی عوض شده . شده بود مثل زن ها.

تا اونجایی که یادم میاد حاشیه ی سمت چپ شهر وسطی رو به سمت پایین دنبال کن پیداش می کنی . و یادمه که این طرف خیابون خونه اش بود ، اون طرف خیابون هم به دریا منتهی میشد یه جورایی . الان نقشه ندارم شرمنده نشد بهتر توضیح بدم .

ویرایش :

دو سه تا پست بالاتر چند تا نقشه هست . شماره ی 12 رو پیدا کردی ؟
خوب حالا خیابون طولانی و بزرگی که سمت چپشه و از پایین تا بالای شهر میره رو پیدا کن ( دوتا خیابون موازی هم اند ) تو اون خیابون حول و هوش همون نقطه ی 12 بگرد پیداش می کنی .

korokodil_avareh
14-01-2009, 01:09
سلام 2 تا سوال دارم
1- این چاقو ها و شمشیرهایی که تلویزیون تبلیغ میکنه رو میشه خرید؟ شماره تلفنه رو زدم ولی خبری نبود
2- توی این بازی که پارکینگی چیزی نیست ماشین یا موتوری که میگیری باید کجا بذاری که از دستت نره؟شاید جلوی خونه؟ ولی امتحان نکردم خودم

B3HZ@D
14-01-2009, 03:03
بعضی خونه ها جلوی در یک کادر زرد رنگی داره که اگه ماشین یا موتور رو اونجا پارک کنی دفعه بعد هم هستش

SHADEL
14-01-2009, 04:46
سلام بچه ها اون مرحله که با ژاکوب میری باید دمیرتی رو بکشی هر کاری می کنم نمی تونم رد کنم.چه جوری باید این مرحله رو رد کنم

Oracle_Eldorado
14-01-2009, 09:34
سلام بچه ها اون مرحله که با ژاکوب میری باید دمیرتی رو بکشی هر کاری می کنم نمی تونم رد کنم.چه جوری باید این مرحله رو رد کنم

خوب اولش که شروع میشه باید هرکی اونجا هست رو بکشی .
بعد که اونا رو کشتی یه خونه تقریبا خرابه هست .
میری داخل اون و 4 ، 5 نفری هم اونجا هست .
بعد که اونا رو هم کشتی دیمیتری رو میبینی که Pegoni رو میکشه و فرار میکنه .
بعد شما هم باید بری دنبالش ، چند نفر هم اونجا هستن .
اونا رو هم زود میکشی میری دنبال دیمیتری ، میره سوار هلیکوپتر .
بعد نشون میده که Niko هم میخواد سوار بشه ولی میوفته پایین .
بعد سوار یکی از قایق ها میشی و هلیکوپتر رو تعقیب میکنی ، بعد Jacob با یه هلیکوپتر میاد .
باید بری زیر هلیکوپترش و خودش میپره سوار هلیکوپتر .
بعد با هلیکوپتر باید دیمیتری رو تعقیب کنی تا jacob هلیکوپتر دیمیتری رو بزنه .
بعد هم فیلم آخر بازی ...
شما کجاش گیر کردی ؟

3Dmajid
14-01-2009, 11:51
بچه ها كسي سيو 100% بازي رو نداره ؟ :31:
ميخوام همه چي آزاد باشه و تو شهر ول بچرخم. :46:

Oracle_Eldorado
14-01-2009, 12:00
بچه ها كسي سيو 100% بازي رو نداره ؟ :31:
ميخوام همه چي آزاد باشه و تو شهر ول بچرخم. :46:

من لینک تورنت رو گیر آوردم »

3Dmajid
14-01-2009, 12:08
چه جوري بايد اين فايل ها رو باز كرد ؟!

HoJJaT_007
14-01-2009, 14:07
تورنتو باید دانلودش کنی . بعدش با بیت تورنت بازش کنی و دانلود کنی.

مجید جان از شما که کار با نرم افزار میکنی بعید بود این سوال !

3Dmajid
14-01-2009, 14:17
تورنتو باید دانلودش کنی . بعدش با بیت تورنت بازش کنی و دانلود کنی.

مجید جان از شما که کار با نرم افزار میکنی بعید بود این سوال !

براچی باید بعید باشه ؟!!
کامپیوتر خیلی گسترده س، حتما نباید یه نفر همه ش رو بلد باشه. قطعا تو یه چیزایی میدونی که من نمیدونم و منم یه چیزایی بلدم که تو نمیدونی. :10:
تازه این که اون فایل با یه برنامه ی خاصی باز بشه که خیلی تابلوعه ... من اسم برنامه ش رو نمیدونستم.

بگذریم ...

دوباره GTA IV رو نصب کردم ... تکسچر رو روی High گذاشتم خیلی خوب کار میکنه ! :18:
اگه پچ رو نصب کنم فکر کنم خیلی بهتر بشه.

یه چیزی دیدم که واقعا حال کردم ... نمیدونم شاید شما هم تو بازی پی برده باشید.

یه مشت زدم تو کله یه یارو بعدا دنبالم کرد من از قصد رفتم جلوی ماشین پلیس که دو تا پلیس توش بودن ببینم چی میشه، بعد طرف اومد جلو ماشین پلیسه یه مشت بهم زد، خیلی واسم جالب بود وقتی دیدم پلیس از ماشین در اومد و اون بنده خدا رو دستگیر کرد و برد !!! :20:
البته تقصیر من بود. اون نباید دستگیر میشد :41: :31:

HoJJaT_007
14-01-2009, 15:47
فقط میخواستم بهت بگم که کار با برنامه ها زیاد فایده ای نداره ! بگذریم . بریم توی یاهو .

-0---------

بله . اما واسه من بعضیاشون باهوشن نیست که جلوی پلیس مشت بزنن . رفتم جلوی پلیس دیدم بجای اینکه مشت بزنه فرار کرد !

یه مرحله رو پس از 4 بار رفتن تموم کردم . باید با هلیکپتر جاکوب میرفتی یه هلیکپتر تعقیب میکردی و جاکوب با rpg میزدش . لعنتی تا اومدم مرحله معامله RB رو بریم این U.L.Paper زنگ زد . این طرف پلیسه ؟ آخه .... !

دفعه سوم و چهارم موفق شدم که دفعه سوم موقع فرود با مخ رفتیم توی آب :دی

3Dmajid
14-01-2009, 16:51
فقط میخواستم بهت بگم که کار با برنامه ها زیاد فایده ای نداره ! بگذریم . بریم توی یاهو .

بله ... هر چی شما بگید ... بازی کردن فایده ی بسیار زیادی داره :31:

Center2
14-01-2009, 18:02
سلام
دوستان من هنوز این بازی را نخریدم آیا بازی قشنگی هست یانه ؟

soltanarash
14-01-2009, 18:38
سلام

اگر سیستم بالایی داری حتما باید بخریش.( عالی )

tekken god
14-01-2009, 18:39
سلام
این باز عالیه ولی کاش رمم 2 گیگ بود .
دوستان من یه پست تو تاپیک راهنمای کامل بازی ها دادم که :

سلام دوستان
می خواستم ببینم اونایی که gta iv یا همون جی تی ای 4 رو دارن هستند که یه راهنما با هم برای این بازی بزنیم ؟
من برنامه9 adobe acrobat رو دارم
دوستانی که می تونند کمک کنند می تونند از فرمت ورد هم استفاده کنند تا من آن ها را به صورت pdf در بیاورم

امّا کسی جوابم رو نداد
گفتم اینجا که اکثریّت gta iv رو دارن اینجا جواب میدن بهم .
اونایی که موافقن از دکمه ی تشکّر استفاده کنند .
خدانگهدار