PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

3Dmajid
14-12-2008, 22:37
کی گفته وجود نداره ؟

sima_6600
14-12-2008, 22:39
ببخشید من همش مشکل دارم کسی هم جواب منو نمیده.ای بد بختی.
سیستم من اینه
cpu:q6600
Ram:2G DDR2 800 Geil
VGA:HD3870
Driver:8.12
من مشکل سایه دارم.
فایل ارجینال رو ریختم و پچ هم کردم با Fedor هم کرک کردم.ولی مشکل برفکی شدن سایه ها رو دارم.
میشه یکی کمک کنه بگه چطوری این مشکل رو حل کنم.
در ضما texture quality بیشتر از Medium نمیره.وقتی میبرم رو High دوباره بر میگرده.

Amin Asterix
14-12-2008, 22:40
چیییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا very high وجود نداره توی texture quality تو چجوری very high کردییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!1
گرافیکتون نمیکشه!4850 گرافیکی برای نسل جوان!(بی ربط)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سیستم من اینه
من مشکل سایه دارم.
فایل ارجینال رو ریختم و پچ هم کردم با Fedor هم کرک کردم.ولی مشکل برفکی شدن سایه ها رو دارم.

درایور جدید ati رو ریختین؟با اون حل میشه.ورژن 8.12
واسه من که حداقل حل شد

Statistics
Average FPS: 23.91
Duration: 37.35 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 59%
Video memory usage: 43%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Very High
Render Quality: Highest
View Distance: 61
Detail Distance: 100

بنچمارک تنظیمات توی عکس پست قبل. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sima_6600
14-12-2008, 22:46
سیستم من اینه
من مشکل سایه دارم.
در ضما texture quality بیشتر از Medium نمیره.وقتی میبرم رو High دوباره بر میگرده.

3Dmajid
14-12-2008, 22:47
خوش به حالتون، من بدبخت باید اینقدر زجر بکشم تا این gta iv رو دستگاهم درست کار کنه.

sima_6600
14-12-2008, 22:50
سیستم من اینه
من مشکل سایه دارم.
مرد باشین جواب منو بدین.
Statistics
Average FPS: 38.19
Duration: 37.18 sec
CPU Usage: 60%
System memory usage: 80%
Video memory usage: 69%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 40
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

mafia69
14-12-2008, 23:01
به پای نیکو نگاه کنین.وقتی کنار مبل تخت میز یا جسم بر آمده قرار میگیره خودش پاشو میزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sima_6600
14-12-2008, 23:04
سیستم من اینه
من مشکل سایه دارم.

Amin Asterix
14-12-2008, 23:06
سیستم من اینه
ram:2g ddr2 800 geil
vga:hd3870
driver:8.12
من مشکل سایه دارم.
فایل ارجینال رو ریختم و پچ هم کردم با fedor هم کرک کردم.ولی مشکل برفکی شدن سایه ها رو دارم.
در ضما texture quality بیشتر از medium نمیره.وقتی میبرم رو high دوباره بر میگرده.
من که جواب دادم.درایور آخر رو نصب کردید؟ورژن 8.12

در ضمن اون تکسچر هم به خاطر مدل گرافیکتونه.راه حل نداره.

mafia69
14-12-2008, 23:10
وقتی ماشین خراب بشه نیکو میگه:Oh come on.start. come on

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی باحاله:5:

Oracle_Eldorado
14-12-2008, 23:19
انگار بدجور رفته تو کف بازی !
راستی دوستان توجه کردین بعضی وقت ها ماشین های قدیمی اولین بار استارت نمیزنن ؟
اینش خیلی جالب بود .

starn
14-12-2008, 23:20
نه عزیزم بازی برف نمیاد.
آره موقعی که مست میشه یک جورایی واقعی فکر می کنی .
در واقع دوربین این ور اونور میره مثل مشکل کرک و وقتی سوار ماشینی پلیس میاد دنبالت و خیلی رانندگی سخته
ولی خدا وکیلی اگه این مسله ی برف رو هم درست می کردن خیلی حال می داد

sima_6600
14-12-2008, 23:25
یعنی هیچ راحی نداره.راستی درایور گرافیک رو میزنه 8.12 ولی مینویسه.ورژن 6.که مال بعضی ها مینویسه 7

SADEGH 7
14-12-2008, 23:26
بازی خیلی بازی قشنگیه، ولی حیف که مشکلاتش زیاده.من که تا مطمئن نشم بعد از عوض کردن ویندوز هم می تونم از سیو هام استفاده کنم دیگه بازی نمی کنم.هنوز هیچ کس نتونسه بعد از تعویض ویندوز از سیو هاش استفاده کنه.من هم xp sp3 دارم و هم vista sp1 ، گفتم هی از این ویندوز به اون ویندوز می رم، بلکه بتونم بفهمم سیو ها کجاست ولی جالب اینجاست که با اینکه من هیچ فایلی رو کپی نکردم، خودش از سیو هام اومد.البته این رو یادم رفت بگم که من 49% بازی رو رفته بودم و بعد از عوض کردن ویندوز سیو هام پرید.الآن هم فقط برای تست یه مرحله از بازی رو رفتم تا سیو بشه.

sepehr_x50
14-12-2008, 23:42
mafia69 عزیز.

سیستمت چیه؟!

sima_6600
14-12-2008, 23:46
ین مال من
که درایور رو زده 8.12
ولی ورژن رو زده 6
ولی مال اون پسره Vegas رو زده 7 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلیلش چیه.

مگه این درایور 34 مگ نیست

779
14-12-2008, 23:48
خوب من اومدم خونه!

گرافیکتون نمیکشه!4850 گرافیکی برای نسل جوان!(بی ربط)

درایور جدید ati رو ریختین؟با اون حل میشه.ورژن 8.12
واسه من که حداقل حل شد

آره توی سیستم خودم که نگاه کردم درست بود و very high رو داشت ولی تعجب می کنم که توی سیستم برادرم که کارت گرافیکش 1 گیگ 9500 gt هست برای چی very high رو نداشت؟؟؟
جالبه در هر صورت من وقتی میام توی gta از اول رو very high هست تکسچر.

عزیزان دوباره میگم هنوز که هنوزه مشکل سایه ها رفع نشده من توی سیستم برادرم ریختم پچ رو ولی باز هم حل نشد ما خودمونم درگیر همین مسئله هستیم و من دارم روش کار می کنم و با بیشتر dvd ها این مشکل وجود داره ولی توی بعضی ها من جمله خودم نیست عزیزان فکر کنم آپدیت پچ هم می خواد بیاد ولی مطمئن نیستم!

mafia69
14-12-2008, 23:53
نه بابا از این کارا نمیکنم.:31:

خب چیکار کنیم.مطلبی از بازی.اسکرین شاتی یه چیزی بزاریم دیگه.تاپیک پس چیه؟:20:

این چیزهایی که داخل Gta iv هستش واقعا عجیبه و نوع آوری های جالبی داره.جی تی ای بعدی دیگه می خواد چی باشه خدا بخیر کنه.:5:

779
14-12-2008, 23:54
مگه این درایور 34 مگ نیست

تو دانلود کردی؟؟؟؟؟؟

درایور قبلی تو پاک کردی؟؟؟؟؟
این درایور جدیده رو که برای ATI اومده رو ریختی البته اون قبلی 8.12 بود اینو نمیدونم؟؟

در هر صورت من چیزی از اینی که گزاشتی نمیفهمم یک riva tuner بریز بعد عکس بزار اونطوری می فهمم!! :دی

اونجا وقتی که بریزی پایینش version رو نوشته که همشون 8.12 نیستن بعضی ها کمترن که اونا درایور اضلی نیستن.
تو اول درایور های قبلی رو توسط این برنامه پاک کن بعد درایور جدید رو بریز.

riva tuner رو هم از اینجا بگیر:

sima_6600
14-12-2008, 23:58
بله من از خود سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم.812 بود دیروز اخرین ورژن.ولی من هنوز مشکل سایه ها رو دارم.

mafia69
14-12-2008, 23:58
mafia69 عزیز.

سیستمت چیه؟!

Mother board=Giga Ga-945-pLs3P
CPU=core 2 duo 4600
Ram=2gb DDR-2
Svga=G-force 8600 GT xfx(512 mb real

779
14-12-2008, 23:59
نه بابا از این کارا نمیکنم.:31:

خب چیکار کنیم.مطلبی از بازی.اسکرین شاتی یه چیزی بزاریم دیگه.تاپیک پس چیه؟:20:

این چیزهایی که داخل gta iv هستش واقعا عجیبه و نوع آوری های جالبی داره.جی تی ای بعدی دیگه می خواد چی باشه خدا بخیر کنه.:5:

برات فردا اینقدر اسکرین شات بزارم تا بمیری : دی

از تمام نقاط نقشه از برج آزادی گرفته تا گداهای توی کوچه ها تا برج های نیویورک راستی می خوام نقشه ها رو مقایسه کنم توی ویرایش مقایسشونو میزارم.

ویرایش: خوب این از مقایسه ی نقشه ها این اولی خود نیویورک دومی مال gta هستش ببینید:

اینم مال gta :

همونطور که میبینید فرق ها بسیار زیاد است و مال gta بسیار کوچک شده تا خود نیویورک توی gta یک منطقه نیست که فکر کنم منطقه ی راست بروکیین باشه ولی حالا خودتون مقایسه کنید دیگه!

STON-COLD
15-12-2008, 00:02
کسایی که پیچ رو ریختن بگن ایا گرافیک تغیر کرده دیر لودشدن تکسچرهاچی؟

saeid200
15-12-2008, 00:06
سلام
سیستم من6600quad
ram 4g
vga 8600 gts
پچی که خود شرکت گذاشته را اگر بگیرم خوب است ؟
اگه خوب است با کدام کرک بهتر اجرا میشه؟

3Dmajid
15-12-2008, 00:22
کسایی که پیچ رو ریختن بگن ایا گرافیک تغیر کرده دیر لودشدن تکسچرهاچی؟

من اول پچ رو ریختم فکر کردم هیچ تغییری نکرده، خیلی حالم گرفته شد.
بعد رفتم گرافیک رو بردم بالا، دیدم چه خوب کار میکنه !

SIMON137
15-12-2008, 00:24
ميگم 779 جان ، ديگه از اون نقد هاي مشتي نمي ذاري حال كنيم :d

mani_2004_2006
15-12-2008, 00:24
آْقا يه مسلمون پيدا بشه فايل سيوش رو بذاره ما دانلود كنيم :19:

حالا كه مسلمون پيدا نميشه . يه نا مسلمون بذاره :41:

779
15-12-2008, 00:27
ميگم 779 جان ، ديگه از اون نقد هاي مشتي نمي ذاري حال كنيم :d

میزارم ناراحت نباش دارم نکات بازی رو جمع می کنم برای یک نقد بسیار زیاد وریز من در روز شاید 3 یا 4 تا ماموریت بیشتر نرم دارم به نکات بازی توجه می کنم یک چند وقت دیگه با یک عالمه مطلب میام و چندین نکته در بازی اشاره می کنم چیزای قشنگی پیدا کردم ولی به کسی نمی گم!:21:
با نقد بعدی بیشتر توضیحات رو میدم!

bleu2u4u
15-12-2008, 01:04
779 تو رو خدا عكس نيويورك رو كوچيكتر كن دهنم س.. شد

hesam_g59
15-12-2008, 01:24
این بازی چرا ترینر براش نیومده هنوز؟
زرتی میکشنش..بعد بایس دوباره بری اونور شهر...دوباره همه کارا رو تکرار کنی..اه...خسته شدم

Oracle_Eldorado
15-12-2008, 01:39
این بازی چرا ترینر براش نیومده هنوز؟
زرتی میکشنش..بعد بایس دوباره بری اونور شهر...دوباره همه کارا رو تکرار کنی..اه...خسته شدم

دوست من وقتی شما در حین یک ماموریت دیار فانی رو به دیار باقی ترک کردی !
از جلوی بیمارستان بازی شروع میشه .
اونجا یه SMS واست میاد .
یه بار دکمه ی بالا رو بزن که موبایلت رو نشون بده .
بعد 2 بار Enter بزن .
بعد میره همونجایی که مرحله شروع میشه .
بعدشم رمز اومده واسه این بازی .
ولی سعی کن استفاده نکنی چون با رمز بازی خسته کننده میشه . :46:

Danial_4139
15-12-2008, 02:27
نمیدونم توهم زدم یا نه ولی محیط بازی تو San Andreas بزرگتر و قشنگ تر بود !

اینجا خبری از مزرعه و جنگل و جاده های روستایی نیست که یکم زد حاله ، همش تو شهر باید بچرخی من کومباین می خوام با تراکتور !!!!

ICEBOYS
15-12-2008, 03:57
سلام

تو این بازی هواپیما و هلی کوپتر میشه سوار شد ؟؟؟؟؟؟؟

آخه من رفتم تو فرودگاه هواپیما بود ولی نمیشد سوار بشی !!

و مورد بعدی

Statistics
Average FPS: 18.68
Duration: 37.58 sec
CPU Usage: 87%
System memory usage: 74%
Video memory usage: 32%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
View Distance: 32
Detail Distance: 56

Hardware
Service Pack 3, v.3282
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9500 GT
Video Driver version: 175.19
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.40GHz

چراfps من از این بالا تر نمیره ؟؟؟؟؟

SADEGH 7
15-12-2008, 04:21
سلام

تو این بازی هواپیما و هلی کوپتر میشه سوار شد ؟؟؟؟؟؟؟

آخه من رفتم تو فرودگاه هواپیما بود ولی نمیشد سوار بشی !!

و مورد بعدی

Statistics
Average FPS: 18.68
Duration: 37.58 sec
CPU Usage: 87%
System memory usage: 74%
Video memory usage: 32%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
Texture Quality: High
View Distance: 32
Detail Distance: 56

Hardware
Service Pack 3, v.3282
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9500 GT
Video Driver version: 175.19
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.40GHz

چراfps من از این بالا تر نمیره ؟؟؟؟؟
شما سیستمت قویه ولی این بازی از سیستم شما قوی تره:27:
البته cpu یه کم ضعیفه واسه این تنظیمات.
شما تنظیماتت رو یه ذره بیاری پایین تر fps بیشتر می شه.خصوصا اگه Texture Quality و View Distance رو کمتر کنی خوب جواب می گیری.

mmezrab
15-12-2008, 07:21
سلام
دوستانی که با سرویس پک 3 برای ویندوز مشکل دارن منجمله خودم می تونن از این روش برای نصب بازی در WIN XP SP2 استفاده کنند و از دردسر نصب ویندوز جدید خلاص بشن
اول به منوی Start برین و در RUN تایپ کنید regedit
حالا مسیر زیر رو دنبال کنید
HKEY_LOCAL_MACHINE---->SYSTEM----->CurrentControlSet
حالا به قسمت Control و از آنجا Windows کلیک کنید و بعد روی CSDVersion دبل کلیک کنید حالا عدد 200 را به 300 تغییر بدین

حله و بدون دردسر بازی رو نصب و اجرا کنید
موفق باشید

qwerty sia
15-12-2008, 07:26
سلام من همه كارهايي را كه گفتيد انجامدادم اما هنوز بازي مشكل دير لودشدن تكستچر ها را دارد
ولي خود بازي بدون هيچ مشكتي بالا مي آيد وبدون افت فريم تا ساعت ها بازي مي شود لطفا بگوييد چكار كنم
cpu amd64athlon x2 +4400
ram 1gb jeel ddr2 800
vga 8500 gt 512

omidtb
15-12-2008, 07:27
این سیستم میتونه بازی رو بترکونه VGA:XFX- GeForce GTX 280 - 1GBCPU:Intel Core 2 Quad Q9400 - 2.66GHz - 45 nmRAM:2*2GIG

Ehsan Studio
15-12-2008, 07:35
سلام
دوستانی که با سرویس پک 3 برای ویندوز مشکل دارن منجمله خودم می تونن از این روش برای نصب بازی در win xp sp2 استفاده کنند و از دردسر نصب ویندوز جدید خلاص بشن
اول به منوی start برین و در run تایپ کنید regedit
حالا مسیر زیر رو دنبال کنید
hkey_local_machine---->system----->currentcontrolset
حالا به قسمت control و از آنجا windows کلیک کنید و بعد روی csdversion دبل کلیک کنید حالا عدد 200 را به 300 تغییر بدین

حله و بدون دردسر بازی رو نصب و اجرا کنید
موفق باشید

سلام..
ممنون از راهنمایتون..
ولی با اینکار مشکلی برای ویندوز و دیگر نرم افزارهایی که رو سیستم نصب هست پیش نمیاد؟؟
و همچنین بازی کند اجرا نمیشه؟؟

mafia69
15-12-2008, 07:58
سلام....
نمیدنم این خبر جدیده یا قدیمی...شاید هم شنیده باشید ولی میزارم :)
.
.

يک توزيع‌کننده بازي‌هاي رايانه‌اي در تايلند روز دوشنبه و پس از اين که يک نوجوان در اعترافات خود عنوان داشت که با الهام گرفتن از صحنه‌هاي بازي GTA IV اقدام به قتل يک راننده تاکسي و سرقت پولهايش كرده است، فروش اين بازي پرطرفدار و پرفروش را متوقف ساخت.

Sakchai Chotikachinda مدير فروش و بازاريابي New Era Interactive Inc در مصاحبه با رويترز گفت: «ما با لغو سفارشات دريافت شده براي اين بازي از فروشندگان خود خواستيم تا ضمن توقف فروش آن، تمام بسته‌هاي موجود را از روي قفسه‌هاي خود بردارند و اعلام نموديم که GTA IV را با بازي‌هاي ديگر جايگزين خواهيم کرد.»

«همچنين طبق درخواستي از سرويس‌دهندگان بازي‌هاي آنلاين نيز خواستيم که اين گيم را از سرويس‌هاي خود حذف کنند.»

عامل اين جنايت که نوجوان 18 ساله‌اي است اکنون جهت انجام تحقيقات تکميلي در بازداشت بسر مي‌برد و چنانچه دادگاه حکم به محکوميت وي صادر نمايد، بجرم قتل راننده 54 ساله با استفاده از چاقو با مجازات مرگ روبرو خواهد شد.

پليس مي‌گويد هيچگونه علائمي از بيماري رواني در نوجوان متهم مشاهده نشده و او به صراحت اظهار داشته که اقدامش بخاطر تأثير بازي GTA IV بوده است.

Veeravit Pipattanasak از افسران اين پرونده به خبرنگار رويترز گفت: «وي در جريان بازجوئي‌ها دليل اين اقدام خود را اين مسأله عنوان کرد که مي‌خواسته ببيند سرقت از خودروهاي عبوري آنچنان که در بازي نشان داده مي‌شود چه تفاوتي با سرقت در زندگي حقيقي دارد.

بازي Grand Theft Auto که اينک چهارمين نسخه آن در سرتاسر جهان فروخته مي‌شود مملو از صحنه‌هاي پرخشونت و مضامين غيراخلاقي بوده و کاراکتر اصلي آن خلافکاري مي‌باشد که براي پيشرفت در طول خط داستاني بازي دست به هرگونه عمل خلاف قانون و جنايتي مي‌زند

منبع از کجا بود؟این خبر و از کجا گرفتی؟تایلندی ها؟

همان طور که می بینید ما هم دچار جی تی ای زدگی شده ایم!اما وقتی صحبت از این بازی کردیم حیف بود که به سراغ این خبر نرویم.اوایل فکر می کردیم فقط در ایران از این خبر های شاخ دار رایج می شود که مثلا در گیم نت ها همه ال اس دی مصرف می کنند و این حرف ها.ظاهرا در بلاد خارجه هم از این برنامه ها پیش می آید و وقتی رسانه ها می خواهند یک چیزی را (عموما بازی های رایانه ای چون دیوارشان هنوز خیلی کوتاه است)بکوبند از همه جور دروغ استفاده می کنند.این یکی را داشته باشید.یک روز بعد از عرضه ی جی تی ای 4 که خودش یک سر و صدای بزرگ بود خبری همه جا را تکاند که یک نفر در صف خرید بازی با ضربات چاقو کشته شده.پی گیری منبع خبر نشان می دهد که اولین بار این خبر از بی بی سی در آمده و مضمونش این بوده:یک نوجوان در جنوب لندن توسط ضربات چاقو کشته شده و پلیس در جستجوی قاتل است.این خبر در همان روزی منتشر شد که جی تی ای به بازار آمد.اما یک خبر گزاری دیگر انگلیسی به نام The mail روز بعد خبر را اینگونه منتشر کرد:سر و صدای بازی خشن جی تی ای 4 چنان روی مخاطبان تاثیر گذاشته که دیروز یک نفر در صف خرید بازی یک نوجوان را با چاقو به قتل رساند.افراد در صف گمان می کردند این نمایش برای تحریک هیجان خریداران جی تی ای 4 است!
بعد از آن نوبت آسوشیتد پرس بود که خبر را از دید خودش روایت می کند:یکی از کسانی که در صف جی تی ای 4 بود به شدت به یک نوجوان در حال عبور از کنار صف حمله کرد و او را با چاقو به قتل رساند.بیش از صد نفر شاهد این ماجرا بودند!
روزنامه Croydon Guardian که یک روزنامه ی محلی است خبر را اینگونه نقل می کند:در مراسم افتتاح فروش یک بازی خشن به نام جی تی ای 4 یک نفر به قتل رسید!!!!!
سپس این خبر تبدیل به جنجال برای بازی های رایانه ای شد.پیش از این که خبر به کشور ما و دست غرض ورزان برسد واقعیت را هم بخوانید.

پس از یکی دو روز دعوا بالاخره شاهدانی که در صف حضور داشتند واقعیت ماجرا را تعریف کردند.قضیه این بوده که یک چهارراه بعد از مغازه جی تی ای 4 فروشی(!)یک نفر مورد حمله قرار می گیرد و افراد در صف او را می بینند و زنگ می زنند به 110 انگلیسی ها.
بله رسم روزگار چنین است.خودتان قضاوت و نتیجه گیری کنید.

منبع:نشریه ی دنیای بازی(اولین نشریه رسمی بازی های رایانه ای)اول خرداد ماه 1387 شماره سی و یکم

mohsentanha
15-12-2008, 09:30
نمیدونم توهم زدم یا نه ولی محیط بازی تو san andreas بزرگتر و قشنگ تر بود !

اینجا خبری از مزرعه و جنگل و جاده های روستایی نیست که یکم زد حاله ، همش تو شهر باید بچرخی من کومباین می خوام با تراکتور !!!!
ناراحت نباش
چند ماه دیگه بروبچ هکر کارشون رو شروع میکنن وکمباین و تراکتور رو هم به بازی اضافه می کنن:27:

omidtb
15-12-2008, 09:36
توی این لینک همه چیز رو در مورد پچ توضیح داده

Mehdi-HTC
15-12-2008, 09:45
دوستان چند سوال فنی و حرفه ای..........!!!

چطور میتونم وقتی دارم با ماشین توی یک خیابون میپیچم دوربین هم پشت سر ماشین بیاد ؟؟؟

چطور میتونم دکمه ها رو عوض کنم ؟؟؟ مال من فقط یه دسته بازی هست روی هرچی کلید میکنم هیچ اتفاقی نمیافته...........

توی خیابون میشه مثل سن اندرس با ماشین دختر بلد کرد ؟؟؟ یا فقط با همون زیدم باید حال کنم ؟؟؟

ممنونم..........

ebicross
15-12-2008, 09:51
ناراحت نباش
چند ماه دیگه بروبچ هکر کارشون رو شروع میکنن وکمباین و تراکتور رو هم به بازی اضافه می کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
من تقریبا 2 سال San Andreas رو ادیت کردم و نتیجش این شد که GTA IV دقیقا همون ماشینهایی که ما آورده بودیم تو SA رو خودش داره.
حالا پس یک کار کنیم بهتره. ماشینهای قدیمی بزاریم تو IV.
تاپیک ادیت و پچ برای GTA IV بزنم؟؟؟
برای شروع پیکان وارد بازی کنیم.
کسی میدونه نرم افزار برای باز کردن فایلهای IMG تو IV و باز کردن فایلهای WTD اومده یا نه؟؟
فایلهای DATA هم سر جاشه. ولی Handling فرمتش عوض شده ولی هنوزم با Notepad باز میشه. اما ترتیبش تغییر کرده.

دوستان چند سوال فنی و حرفه ای..........!!!

چطور میتونم وقتی دارم با ماشین توی یک خیابون میپیچم دوربین هم پشت سر ماشین بیاد ؟؟؟

چطور میتونم دکمه ها رو عوض کنم ؟؟؟ مال من فقط یه دسته بازی هست روی هرچی کلید میکنم هیچ اتفاقی نمیافته...........

توی خیابون میشه مثل سن اندرس با ماشین دختر بلد کرد ؟؟؟ یا فقط با همون زیدم باید حال کنم ؟؟؟

ممنونم..........

مشکل اولت از کرک هست. کرکت رو عوض کن درست میشه.
دومی من نمیدونم.
سومی هم بله میشه. کافیه شبها به خیابونها شلوغ بری. مسافرا (!!!) کنار خیابون ایستادند. یعنی مثل بقیه راه نمیرن.
پیشنهاد میکنم با ماشین کوپه برو مسافر (!!!) کشی.

mmezrab
15-12-2008, 09:57
سلام..
ممنون از راهنمایتون..
ولی با اینکار مشکلی برای ویندوز و دیگر نرم افزارهایی که رو سیستم نصب هست پیش نمیاد؟؟
و همچنین بازی کند اجرا نمیشه؟؟

نه دوست من موردی نداره من خودم دارم اجرا می کنم مشکلی هم نداره
ضمنن این در حقیقت پشتیبانی راک استار از sp3 که همه برن نصب کنن

استفاده کن موردی نداره
ضمنن این کار دو طرفه هستش مشکل داشتی کافیه از همون مسیر اون عدد 300 رو به 200 تبدیل کنی

خوب آپدیت جدید برای این بازی هم منتشر شد
متونید از این آدرس بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/code] 173003268/GTA4_Patch1.zip[/code]

یا اینجا که هم منبع هستش هم متونید دانلود کنید از اون

حجم 34 مگ

اینم تغییرات :
A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.
-Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays
-Fix to bowling while using certain sensitive mice
-Fix for ATI 1900 shadows
-Overall savings to memory
-Graphic improvements to particle systems and mirrors
-Multiplayer character settings are preserved
-Support for DirectInput controllers

موفق باشید

Aryan.kh
15-12-2008, 10:19
ببخشید آهنگ ها رو با چه فرمتی باید ریخت توی اون آدرس تا توی بازی اجرا شن من کلی آهنگ ریختم ولی اون رادیویی که باید اجراشون کنه رادیو پخش می کنه ؟

omidtb
15-12-2008, 10:38
Grand Theft Auto 4 Save 65 %

keylogger
15-12-2008, 10:47
بازم سلام
در مورد اون شیشه باید بگم انگار باید کرک عوض کنم.
یه مورد دیگه :
users تو game spot به این بازی پر از باگ امتیاز 7.2 دادن !!!
نکته ای جانبی تو بازی که من با اون خیلی حال کردم اینبود :
به یه ماشین سوار شدم موبایلم زنگ زد اول گفتم پی داره از اسپیکر های خودم صدای نویز موبایل میاد ولی بعدا دیدم داره از
توی ماشین صدای (" دید دید دید دی دی دی دی دیییییییییید *) میاد کلی کف کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازی رو خیلی وسیع ساختن کاش یه xbox داشتم که به این همه مشکل برنمیخوردم

sima_6600
15-12-2008, 11:09
بابابابابااباببااب من مشکل سایه دارم کمک کنید.نامردا.بابا چی کار کنم.پچ ریختم اخرین اپدیت گرافیک رو گرفتم. نشد.یکیک بگه کمک کنید.

sirwanonline
15-12-2008, 11:13
سلام آقا من یک مشکل دارم با این بازی لعنتی هی تصویرش میره اینور انور یک دفعه اینجوری میشه یعنی دوربینیش میشه رهنمای کنید رم سیستمم:2 گیگ باس 800 کارت گرافیک 8500
کمک کنید تو رو خدا؟؟؟؟؟!!!!!

keylogger
15-12-2008, 11:19
عزیزان میگم اگه میشه مشکلاتتون رو تو این تاپیک حل کنید این جا کم کم داره خیلی شلوغ میشه !

sima_6600
15-12-2008, 11:36
کسی نمیدونه چطوری مشکل سایه های تو بازی چطوری حل کنم.

naaaji
15-12-2008, 11:46
بروبچ دیشب با رومن جون رفتیم یه نوشابه انرژی زا خوردیم چه فازی داد ها سر گیج میرفت دوریبن تکون تکون میخورد
بعد یه یارو اومد خورد به من منو انداخت زمین از این تیکش خیلی خوشم اومد رومن جونم اومد یه مشت حواله اون یارو کرد خون پاشید رو همه جا خیلی حال کردم با این تیکه :39::39::39:

Mehdi-HTC
15-12-2008, 12:27
مشکل اولت از کرک هست. کرکت رو عوض کن درست میشه.
دومی من نمیدونم.
سومی هم بله میشه. کافیه شبها به خیابونها شلوغ بری. مسافرا (!!!) کنار خیابون ایستادند. یعنی مثل بقیه راه نمیرن.
پیشنهاد میکنم با ماشین کوپه برو مسافر (!!!) کشی.

نه عزیزم دوربینم لق نمیزنه و مشکل کرک ندارم......

فقط مثل سن اندرس نیست که سر پیچها دوربین به ماشین بچسبه .......

الان سر پیچها که میپیچم دوربین پشت سر ماشین نمیره و بعد از چند ثانیه بر میگرده پشت ماشین و مجبورم با ماوس هی بیارمش پشت ماشین......فکر کنم خود بازی اینجوریه.........

Mohammad_Sn2001
15-12-2008, 12:58
کسی تراینر بازی رو نداره ؟

چه جوری میشه با دسته بازیش کرد ؟

STON-COLD
15-12-2008, 13:13
چه طور میشه مسافر کشی کرد
وچه طوری میشه دختر سوار کرد
خواهشن دقیق بگویید

Haniiii
15-12-2008, 13:13
ببینم کسی نیست جواب ما رو بده ؟

کسی نیست تو رشت بازی رو خریده باشه ؟ ( بدون مشکل و نسخه کامل )

sirwanonline
15-12-2008, 13:30
سلام آقا من یک مشکل دارم با این بازی لعنتی هی تصویرش میره اینور انور یک دفعه اینجوری میشه یعنی دوربینیش میشه رهنمای کنید رم سیستمم:2 گیگ باس 800 کارت گرافیک 8500
کمک کنید تو رو خدا؟؟؟؟؟!!!!!
--------
تو رو خدا کمک کنید دوستان تصویر ماله من خیلی بده یعنی هی در حال حرکت به این ور و اونوره و وقتی سوار اشین هم میشم خودش به حرکت میفته و زوی ماشین ازش دود بلند میشه؟

779
15-12-2008, 13:35
--------
تو رو خدا کمک کنید دوستان تصویر ماله من خیلی بده یعنی هی در حال حرکت به این ور و اونوره و وقتی سوار اشین هم میشم خودش به حرکت میفته و زوی ماشین ازش دود بلند میشه؟

مشکل از کرک کرک razor یا FEDOR رو از اینجا بگیر :

JING3LKHAN
15-12-2008, 13:57
چه طور میشه مسافر کشی کرد
وچه طوری میشه دختر سوار کرد
خواهشن دقیق بگویید
واسه مسافر کشی واس تیپ بزنی و ماشین مدل بالا بگیری بری کارواش بعد واسه خانوما یه بوق میزنی که اگه از تیریپ داشت خوشش اومد میگه اینتر رو بزن که سوار کنه!!!!:31:

HoJJaT_007
15-12-2008, 14:24
سلام .

من یه هفته ای بن بودم .

----

بازی رو اول روی کیفیت 600*800 و 0 بازی کردم دیدم افت فریم شدیده ! Detail بردم روی 40 ؛ رزولیشن 1024*768 با کمال تعجب بازی درست شد !

خیلی باحاله , مرحله 5 هستم , با میشل یه سر رفتیم بولینگ بردمش

vitamin2002
15-12-2008, 14:46
با اجازه مدیران
بعد از چند هفته از ریلیز شدن gta iv صبر کردم تا ببینم مشکل کرک و افت فریم و یا سیستم برطرف می شود و یا نه - دیدم تا حدودی برطرف نشده ( افت فریم و سیستم )
پس دست به کار شدم و با ابتکاری که دیروز به خرج دادم توانستم این بازی را بدون هیچ مشکلی اجرا کنم و اونم با یک فریم که حتی فکر نکنم کسی چنین فریمی از این بازی با سیستمش داشته باشد حالا چند تا عکس از ابتکارم گرفتم که براتون با کاهش کیفیت عکس ها و .... تونستم چیزی در حدود 500 کیلو در بیارم ( نصف 1 مگا ) که براتون در رپیدشیر به صورت لینک مستقیم آپلود کردم
پیشنهاد می دهم حتما این کار ها را به ترتیب انجام دهید

hosiyar
15-12-2008, 15:02
کسی آدرس برای فروش بازی طرفای چهارراه ولی عصر نداره ؟؟؟؟

starn
15-12-2008, 15:21
من الان دارم می رم 4راه ولی عصر سوال می کنم اگه پیدا کردم می خرم می ام به شما هم خبرشو میدم

armin_software
15-12-2008, 15:25
این بازی هنوز پچ و کرک اصلیش نیومده؟

HoJJaT_007
15-12-2008, 15:34
پچ که اومده !

naaaji
15-12-2008, 15:36
این بازی هنوز پچ و کرک اصلیش نیومده؟

چییییییی مییی گیییییییییییی مومن:31:
ده روز از ورود بازی گذشته تو میگی هنوز کرکش نیومده
من الان 30 درصد بازی رو هم پر کردم
برو کرک رازور رو بگیر پچم بگیر نصب کن بشین حالشو ببر
بروبچی که بازی رو میخوان تو تهران و کرج یه پیام خصوصی به من بدن
:40:

Rude Boy
15-12-2008, 16:03
بروبچی که بازی رو میخوان تو تهران و کرج یه پیام خصوصی به من بدن
اگه تو اصفهان هم کسی خواست بگه تا یه جایی بهشون معرفی کنم .

HoJJaT_007
15-12-2008, 16:26
من غلط بکنم دیگه مشروب بخورم
با رومن رفتیم خوردیم , برگشتیم نتونستم سوار ماشین شم , تا سوار شم نصف جونم پرید , نمیدونم چی شد (مست بودش دوربینم بدجوری...!) کلی پلیس ریختن سرمون !

3ッドマクス
15-12-2008, 16:36
یکی از دوستان کمک کنه چطوری میشه این بازی رو انلاین بازی کرد ...

Oracle_Eldorado
15-12-2008, 16:39
دوستان از کجا میشه فهمید که چند % از بازی رو رفتی ؟
جایی نوشته توی بازی ؟

3ッドマクス
15-12-2008, 16:41
جایی نوشته توی بازی ؟

Esc رو بزن تو قسمت stas نوشته ( اولین گزینش % بازی رو نوشته )

چطوری میشه انلاین بازی کرد دوستان ؟

993
15-12-2008, 16:41
جایی نوشته توی بازی ؟
توی stats وقتی که دکمه esc رو میزنی

HoJJaT_007
15-12-2008, 17:11
برای آنلاین بازی کردن ؟

چیزی نمیخواد که

فقط یه سریال نامبر اصل

که تو ایران پیدا نمیشه

همین

قیمتشم 50-60 دلاری هست

:d

starn
15-12-2008, 18:53
آقا بالاخره بازی رو خریدم فعلا من برم سرویس پک 3 نصب کنم
یک سوال برام پیش اومده کرک خود دی وی دی رو کپی کنم وقتی نصب کردم؟؟؟؟؟
کرکش 13 مگ

HoJJaT_007
15-12-2008, 19:04
آرن قاتل جان

باید فقط lunchGTAIV.EXE رو کپی کنی .

1911.DLL

توی فلدر آفلاین

starn
15-12-2008, 19:18
پس اون فایل gtaiv چی می شه؟؟؟؟ اونو کپی نکنم؟؟؟

mooli70
15-12-2008, 20:45
آقا من بالاخره موفق شدم با کمترین تنظیمات بازی کنم ا اما بعد از چند ثانیه دوربین هی عقب و جلو میکنه !!!!! چکار کنم خوب بشه؟ راستی دوستانی که بازی رو بازی میکنن میشه مشخصات سیستماتونو بگید و با چه ویندوزی بازی میکنید؟

HoJJaT_007
15-12-2008, 20:48
کسی سیو اون مرحله ای که با تاکسی رومن میری یک مرده رو ور میداری میبری توی یه کوپه پلیسا میان میریزن سرت رو داره ؟

(به دلیل افت فریم کنترل ماشین سخته و پلیسا هم !)

Saeed-Totti
15-12-2008, 20:49
اگه تو اصفهان هم کسی خواست بگه تا یه جایی بهشون معرفی کنم .

ممنون میشم اگه یه جایی رو معرفی کنی با قیمت مناسب .:20:

Rude Boy
15-12-2008, 20:51
آقا من بالاخره موفق شدم با کمترین تنظیمات بازی کنم ا اما بعد از چند ثانیه دوربین هی عقب و جلو میکنه !!!!! چکار کنم خوب بشه؟ راستی دوستانی که بازی رو بازی میکنن میشه مشخصات سیستماتونو بگید و با چه ویندوزی بازی میکنید؟
Ram : 2GB
Vga: 8500 GT 256mb/DDRII
Cpu: 64 X2 4000+

تنظیمات تقریبا نزدیک به حد اقل هست ...

ممنون میشم اگه یه جایی رو معرفی کنی با قیمت مناسب .:20:
به پیغام خصوصی فرستادم ....

sirwanonline
15-12-2008, 21:22
سلام دوستان عزیز کسی رمز ها شو نداره؟

HoJJaT_007
15-12-2008, 21:24
جان مادرتون کمک کنید

کسی سیو این مرحله رو نداره یا نمیتونه پیدا کنه ؟

کسی سیو اون مرحله ای که با تاکسی رومن میری یک مرده رو ور میداری میبری توی یه کوپه پلیسا میان میریزن سرت رو داره ؟

(به دلیل افت فریم کنترل ماشین سخته و پلیسا هم !)

JING3LKHAN
15-12-2008, 21:27
سيو هامو بعد نصب ويندوز دوباره ريختم ز ولي كار نميكنه چرا؟؟؟؟؟؟؟

beauty
15-12-2008, 21:41
برای چندمین بار

کسانی که میخوان بدونند سیستمشون این بازی رو در چه حدی میتونه اجرا کنه از IE برن به این سایت

و اسم بازی gta4 رو انتخاب کنند

آخرش هم run رو بزنید

اینقدر هم دیگه نگید با فلان سیستم اجرا میشه یا نه ....

اون سایته تا فیها خالدون سیستمتون رو میاره جلوی چشمتون و شیر فهم میشید که سیستم چند مرد حلاجه

pedramgolchin
15-12-2008, 22:07
دوستان من مشکل هنگ کردن دارم
بازی هر چند مدت یدفه هنگ میکنه و فقط باید سیستم رو ریستارت سخت افزاری کنم
ram 2g
vga 8800 gt xfx 512
cpu 5200x2 athlon
مشکل به نظرتون از کجاست
کرک razor رو هم ریختم

omid4mit
15-12-2008, 22:21
دوستان من مشکل هنگ کردن دارم
بازی هر چند مدت یدفه هنگ میکنه و فقط باید سیستم رو ریستارت سخت افزاری کنم
ram 2g
vga 8800 gt xfx 512
cpu 5200x2 athlon
مشکل به نظرتون از کجاست
کرک razor رو هم ریختم

دوست عزیز شما سیستمت مشکلی نداره و من فکر میکنم اون sp2 مشکل داره که همونطور که دوستای دیگه هم گفتن بهتره sp3 رو نصب کنید شما میتونید sp3 رو با حجم 316 مگ دانلود و نصب کنید بدون اینکه نیاز به نصب دوباره برنامه ها و درایورها باشه .(البته اگه ADSL دارید وگرنه سی دی رو بگیرید)

takotok
15-12-2008, 23:00
سلام

من دارم این بازی رو در xbox انجام میدهم

اوایل بازی باید کنار دو تا دختر بوق بزنه ؟ آره ؟ کنار ایسگاه ؟می گه ... horn with L... التبه این همش حدس خودمه ...

می شه بگین با چی بوق می زنه یا اصلا باید اینجا بوق بزنم؟

این L کدوم دکمه هست ؟

خواهشا راهنمایی کنین

starn
15-12-2008, 23:12
آقا من بازی رو اجرا کردم فقط ی مشکل دارم اینم اونه
درایور کارت گرافیکمم 180.48 مدل کارتمم 9600GSO چه کنم حالا؟؟؟؟

SADEGH 7
15-12-2008, 23:45
سيو هامو بعد نصب ويندوز دوباره ريختم ز ولي كار نميكنه چرا؟؟؟؟؟؟؟
منم همین مشکل رو داشتم.سیو 49% بازی پاک شد.ولی خوب امروز فهمیدم سیو ها کجاست.شما باید قبل از عوض کردن ویندوز، فولدر Rockstar Games با آدرس :
D:\Documents and Settings\admin\Local Settings\Application Data\Rockstar Games
و همچنین فولدر Microsoft Games for Windows - LIVE که مسیر نصب دیفالتش :
D:\Program Files
هستش رو کپی کنی.البته مشخصه که منظور از D ، درایوی که ویندوز توش نصب شده و منظور از Admin ، نام کاربریتون هست.در ضمن اگر هر کدوم از این 2 تا فولدر رو کپی نکنید، سیو هاتون سوت می شه.
موفق باشی.

HoJJaT_007
15-12-2008, 23:59
مشکل آرن قاتل با پچ حل میشه

starn
16-12-2008, 00:08
مشکل آرن قاتل با پچ حل میشه

می گن که با همه ی کرک ها هم مچ نمی شه درسته؟؟؟؟ شما خودت امتحان کردی؟؟؟
این پچ رسمی راکستار برای بازی دیگه هیچکی نمی تونه بگه الاکی (اگه به ادرس لینک نگاه کنی جواب سوالتو می گیری) فقط کسی از دوستان پچ رو تا به حال نصب کرده کرک من مال 1911 با اون مچ می شه؟؟؟یا مشکل داره؟؟؟

brain
16-12-2008, 00:17
سلام ..

این مرحله که باید تصمیم بگیری دوستت باید بمیره یا زنده بمونرو چیکار کنیم بهتره ؟
من که نکشتمش چون از این vlad اصلا خوشم نمیاد ... معلومه از اون نامرداس ...

saman_k2
16-12-2008, 00:37
سلام دوستان.
من تا به حال سه دفعه اين بازي رو نصب کردم. دو بار با نرم افزار Winrar ويک بار هم با نرم افزار Daemon Tools. ولي هر بار که خواستم بازي رو اجرا کنم با پيغام خطا، تو یک صفحه مشکی روبرو ميشم. که دو تا گزینه داره، گزینه Dont Accept فعاله و گزينه ي I Accept These Terms هم خاموشه.
وقتي نصب اين بازي داره تموم ميشه، از من مي خواهد که به اينترنت وصل بشم. نمي دونم که بايد حتما اين کار رو بکنم يا نه؟
البته تو اين سه باري که اين بازي رو نصب کردم، يک بار هم به اينترنت وصل بودم. ولي باز هم موقع اجراي بازي، با همون پيغام هميشگي روبرو ميشم.
همه ي فايلهاي تو پوشه کرک رو هم در جاي خودش کپي کردم. ولي باز هم همون پيغام مي اومد.
از دوستاني که اين بازي رو نصب کردند، خواهش ميکنم من رو راهنمايي کنند.
اين اولين باريه که تو نصب يه بازي دچار مشکل ميشم.
در ضمن ، من فقط از ويندوز ويستا استفاده ميکنم، که فکر نکنم ارتباطي با مشکل من داشته باشه.

لینک عکس پیغام خطا:

omid4mit
16-12-2008, 00:57
سلام دوستان.
من تا به حال سه دفعه اين بازي رو نصب کردم. دو بار با نرم افزار Winrar ويک بار هم با نرم افزار Daemon Tools. ولي هر بار که خواستم بازي رو اجرا کنم با پيغام خطا، تو یک صفحه مشکی روبرو ميشم. که دو تا گزینه داره، گزینه Dont Accept فعاله و گزينه ي I Accept These Terms هم خاموشه.
وقتي نصب اين بازي داره تموم ميشه، از من مي خواهد که به اينترنت وصل بشم. نمي دونم که بايد حتما اين کار رو بکنم يا نه؟
البته تو اين سه باري که اين بازي رو نصب کردم، يک بار هم به اينترنت وصل بودم. ولي باز هم موقع اجراي بازي، با همون پيغام هميشگي روبرو ميشم.
همه ي فايلهاي تو پوشه کرک رو هم در جاي خودش کپي کردم. ولي باز هم همون پيغام مي اومد.
در ضمن ، من فقط از ويندوز ويستا استفاده ميکنم، که فکر نکنم ارتباطي با مشکل من داشته باشه.

لینک عکس پیغام خطا:

سامان عزیز وقتی اون متن میاد و فقط dont accept داره شما باید متن رو تا آخر بیاری پایین و گزینه accept فعال میشه.:21:

در ضمن موقع اجرای بازی نباید به اینترنت وصل بود.

qo0oick
16-12-2008, 01:01
سلام دوستان.

لینک عکس پیغام خطا:

شما Scroll سمت چپ صفحه مشکی رو تا پایین بکش گزینه ACcept These Terms روشن میشه!
و بعدش در صفحه Social Club دکمه Play رو بزن و بعد Ok رو بزن بازی اجرا میشه... به اینترنت هم اصلاً نیازی نداری...
موفق باشی...

Mehdi.ss
16-12-2008, 01:05
سلام کسی کدهای تقلب بازی رو داره مثل زد زربه یا پلیس

3ッドマクス
16-12-2008, 01:13
چطوری میشه رفت و انلاین بازی کرد چندتا دوستانم بازی کردن با همین نسخه کپی کسی بازی کرده بگه

Mostafa NBA
16-12-2008, 01:18
گرفیک من 7300 gt و رم 2 گیگ.یکی از آشنا ها دقیقا همین سیستم منو داره.

بهم گفت برو یک درایور هست که مخصوص gta iv اونو دانلود کن میتونی راحت بازی کنی.آخه برای من بازی اجرا میشه و خب خیلی خیلی لگ داره.

میخواستم ببینم که آیا این درایوری رو که میگه همین 180.48 هست؟

3ッドマクス
16-12-2008, 01:20
چطوری برم تو یه سروری بازی کنم

beauty
16-12-2008, 02:13
گرفیک من 7300 gt و رم 2 گیگ.یکی از آشنا ها دقیقا همین سیستم منو داره.

بهم گفت برو یک درایور هست که مخصوص gta iv اونو دانلود کن میتونی راحت بازی کنی.آخه برای من بازی اجرا میشه و خب خیلی خیلی لگ داره.

میخواستم ببینم که آیا این درایوری رو که میگه همین 180.48 هست؟
اون آشنات من نیستم ؟

من هم 7300 جی تی دارم

ram 2*1 800
3500+ amd

حتی روی کمترین کیفیت هم به سختی بازی اجرا میشه

میخوام برم 9600gt با amd 5200 بگیرم شاید مددی شه

شما هم اصلا با این کارت گرافیک فکر این بازی رو از سرت بیرون کن

بری توی این سایت بهت میگه که اصلا نمیتونی اجراش کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا IE برو توی لینک بالا و gta4 رو انتخاب کن و run رو بزن

اون درایور جدید گرافیک هم درسته 180.48 آخریشه از اینجا دانلود کن

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 02:40
خوب دوستان من 25% این بازی رو رفتم .
بازی خیلی داره جالب میشه .
یه مرحله داره کشت ما رو تا ردش کردیم ! اسمش The Snow Storm هست .
در کل بازی خیلی خوبیه .

starn
16-12-2008, 02:42
اون آشنات من نیستم ؟

من هم 7300 جی تی دارم

ram 2*1 800
3500+ amd

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا ie برو توی لینک بالا و gta4 رو انتخاب کن و run رو بزن

دوست عزیز سعی بی خودی نکن گرافیک من 9600 ولی با بازی خیلی مشکل داره مخصوصا لود تکستچرها و.....:41:

B3HZ@D
16-12-2008, 02:55
چطوری میشه رفت و انلاین بازی کرد چندتا دوستانم بازی کردن با همین نسخه کپی کسی بازی کرده بگه

غیر ممکنه

چطوری برم تو یه سروری بازی کنم

باید یک یوزر و پسوورد اختصاصی داشته باشی که ورژنهای کرک شده این قابلیت رو ندارن

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 03:21
غیر ممکنه

باید یک یوزر و پسوورد اختصاصی داشته باشی که ورژنهای کرک شده این قابلیت رو ندارن

غیر ممکن ، غیر ممکنه !:46:
بالاخره یه راهی باید واسش باشه .

البته اون دوست عزیزی که گفته دوستاش بازی کردن تا خودت ندیدی باور نکن .
چون بعضیا عادت دارن شایعه بندازن !
موفق باشید .

Rude Boy
16-12-2008, 07:00
سلام دوستان عزیز کسی رمز ها شو نداره؟

سلام !
هیچ وقت دنبال رمز و اینجور چیزا نباش ...
ولی حالا که خواستی بفرما :
(این کد ها را باید تو گوشی وارد کنی)

خون کامل و زره کامل :
3625550100
خون ? زره و مهمات :
4825550100
اسلحه نوع اول :
4865550100
اسلحه نوع دوم :
4865550150
کم شدن Wanted Level :
2675550100
بالا رفتن Wanted Level :
2675550150
انتخاب آب و هوا :
4685550100
گرفتن Cognoscenti :
2275550142
گرفتن FBI Buffalo :
2275550100
گرفتن Turismo :
2275550147
گرفتن Comet :
2275550175
گرفتن SuperGT :
2275550168
گرفتن NRG900 :
6255550100
گرفتن Sanchez :
6255550150
گرفتن Jetmax :
9385550100

ebicross
16-12-2008, 07:46
دوست عزیز سعی بی خودی نکن گرافیک من 9600 ولی با بازی خیلی مشکل داره مخصوصا لود تکستچرها و.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
مشکلت حتما چیز دیگه ای هستش.
من با 9500 دارم راحت بازی میکنم. البته نه روی بالاترین جزئیات ولی Render روی Highest هست ولی بقیه تقریبا 65 درصد.
تکسچرها اصلا مشکلی ندارند.

برای راحت لود شدن تکسچرها درایو بازیهات رو Defrag کن.

takotok
16-12-2008, 07:53
سلام:11:

من دارم این بازی رو در 360 xbox انجام میدم

اوایل بازی گیر کردم ...:41:
موقعی که می ره پیش پسر عموش و چند نفر دارن اونو می زنن... بعد باید بره ایسگاه و فکر کنم باید کنار دو تا دختر بوق بزنه ؟؟؟می گه ... prees" L" to horn...

این L کدوم دکمه هست ؟

خواهشا راهنمایی کنین :11:

مشکلت حتما چیز دیگه ای هستش.
من با 9500 دارم راحت بازی میکنم. البته نه روی بالاترین جزئیات ولی Render روی Highest هست ولی بقیه تقریبا 65 درصد.
تکسچرها اصلا مشکلی ندارند.

برای راحت لود شدن تکسچرها درایو بازیهات رو Defrag کن.

سلام دوست من:11:

من 4850 دارم که قدرتش سه ، چهار برابر کارته شما هست و من به خاطر بد اجرا شدن بازی مجبور شدم xbox 360 بخرم

روون اجرا شدن بازی رو سیستم شما غیر ممکنه

شاید تصور شما از روونی بازی اشتباهه ...:11:

این بازی در مینیمم گرافیکی هم رو 9500 قابل بازی کردن نیست و همواره افت فریم دارید

ebicross
16-12-2008, 09:28
سلام دوست من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

من 4850 دارم که قدرتش سه ، چهار برابر کارته شما هست و من به خاطر بد اجرا شدن بازی مجبور شدم xbox 360 بخرم

شاید تصور شما از روونی بازی اشتباهه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

این بازی در مینیمم گرافیکی هم رو 9500 قابل بازی کردن نیست و همواره افت فریم دارید
آقا به خدا روونه.
یعنی میگی من نمیفهمم افت فریم چیه؟ :دی
افت فریم داشت ولی اون گزینه بود (اسمشو نمیدونم) گذاشتم رو Medium
View Distance هم چون خیلی ضروری نبود کمش کردم.
الان از 498 تایی که اجازه میده استفاده کنم دارم از 400 تاش استفاده میکنم.
راحت و روون.
برای تست روونی بازی کافیه توی روز بارونی ماشین پلیس برداری و آزیرش رو روشن کنی و دستی بکشی. اگر بازی مشکل داشته باشه حداقل یه لحظه گیر میکنه. چون گزینه ی بنچ مارک برای من غیر فعاله از این روش بنچ مارک کردم :دی :دی

مشخصات سیستم من:
CPU: 5200 X2 OverClock=>5900
VGA: 9500GT Gigabyte OverClock => 16.6%
RAM: 2GB
Windows Vista Ultimate SP1

میدونم سیستمم اصلا قوی نیست ولی به نظر من دلیلی نداره افت فریم داشته باشم. من Far Cry2 و NFS UC رو روی بالاترین جزئیات بازی کردم. البته به جز Vertical Sync.

در ضمن. کارت شما ATI هستش. (درسته یا باز سوتی دادم؟؟)
همه میدونن بازی با ATI مشکل داره.
و نکته آخر اینکه من Patch رو هم نصب کردم. درایورم هم تازه دانلود کردم.

sodoko
16-12-2008, 09:39
با اجازه دوستان چنتایی سوال داشتم :
1. اگه پچ رو نصب کنم مشکل لود نشدن تکسچرها حل میشه ؟
2. من کارت گرافیکم 8400 gs هستش ، آخرین ورژن درایور توصیه میشه ؟
3. من چرا با دوست دخترم به ک اباره میرم بازی لود میشه و دیگه هیجی نمیاد یعنی ورژنش اروپاییه ؟ اگه اینجور باشه پچی چیزی نیومده که ورژن اروپایی رو به آمریکایی تبدیل کنه آخه شنیدم که ارو پاییش خیلی محدود تر از آمریکاییشه .

starn
16-12-2008, 10:00
کسی ازدوستان بازی رو روی لپ تاپ اجرا کرده؟؟؟ بدون مشکل؟؟؟

naaaji
16-12-2008, 10:02
3. من چرا با دوست دخترم به ک اباره میرم بازی لود میشه و دیگه هیجی نمیاد یعنی ورژنش اروپاییه ؟ اگه اینجور باشه پچی چیزی نیومده که ورژن اروپایی رو به آمریکایی تبدیل کنه آخه شنیدم که ارو پاییش خیلی محدود تر از آمریکاییشه .

والله اروپایی و امریکاریی رو من نمیدونم
ولی من بازیم این مشکل ها رو نداره
گرافیکمم 8400 مثله تو
بدونه مشکل دارم بازی رو اجرا میکنم چه وقتی پچ رو ریختم چه وقتی نریخته بودم هیچ مشکلی نداشتم
وقتی هم ریختم اتفاقه خاصی نیافتد
خلاصه اگه نسخه مثله من رو خواستی که کامل باشه
یه خبر بده:40:

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 10:06
کسی ازدوستان بازی رو روی لپ تاپ اجرا کرده؟؟؟ بدون مشکل؟؟؟

دوست عزیز لپتاپ هرچقدر هم که قوی باشه اصلا به درد بازی نمیخوره .
چون قدرت و کشش کامپیوتر معمولی رو نداره .
مگه اینکه ابرلپتاپ باشه !

key_1
16-12-2008, 10:08
سلام دوست من:11:

شاید تصور شما از روونی بازی اشتباهه ...:11:

من با
2GB ram
512 DDr 3 ..9500 GT
amd phenom x4 ..2500:40::40:
با آخرین تکسچر ها و آخرین دیستنس و رزولوشین 1440*900 و حالت very high با 25 frame و بدون کوچکترین افت فریم بازی میکنم
فقط مشکل سایه دارم و medium موندن یکی از تنظیم ها !:8:
من از شما تعجب می کنم که با اون کارت گرافیک بد اجرا میشه !!!!!:18:

Optimus Prime
16-12-2008, 10:40

من دارم این بازی رو در 360 xbox انجام میدم

اوایل بازی گیر کردم ...:41:
موقعی که می ره پیش پسر عموش و چند نفر دارن اونو می زنن... بعد باید بره ایسگاه و فکر کنم باید کنار دو تا دختر بوق بزنه ؟؟؟می گه ... Prees" l" to horn...

این l کدوم دکمه هست ؟

خواهشا راهنمایی کنین :11:
دسته آنالوگ سمت چپو به پایین فشار بده همونی که باهاش جلو عقب میری.

[siavah]
16-12-2008, 11:08
مگه اين بازي مثل سن اندرس صحنه داره كه شما ميگيد محدودش كردن؟؟؟؟اگه اينجوريه امروز ميرم ميخرمش!!!!!!!

sodoko
16-12-2008, 11:46
والله اروپایی و امریکاریی رو من نمیدونم
ولی من بازیم این مشکل ها رو نداره
گرافیکمم 8400 مثله تو
بدونه مشکل دارم بازی رو اجرا میکنم چه وقتی پچ رو ریختم چه وقتی نریخته بودم هیچ مشکلی نداشتم
وقتی هم ریختم اتفاقه خاصی نیافتد
خلاصه اگه نسخه مثله من رو خواستی که کامل باشه
یه خبر بده:40:

یعنی مال شما همه صحنه های .... رو نشون میده

اگه اینجوریه آره بگو از کجا خریدی ؟

naaaji
16-12-2008, 11:51
یعنی مال شما همه صحنه های .... رو نشون میده

اگه اینجوریه آره بگو از کجا خریدی ؟
قربونه شکلت برم اونچنان صحنه .... نداره
فقط تا الان یه جا دیدم که + 16 بوده اونم استریپ کلابشه
ولی همه دمو ها رو کامل نشون میده
یعنی بری تو رستوران
یا بری هرجا با هرکی همه رو کامل نشون میده
اگه هم بری شب کناره خیابون یه جنس سوار کنی بری یه جایه خلوت هم اونم باز نشون میده حالا اینجا توضیح نمیدم چی نشون میده:31:
من خودم بازی رو دانلود کردم و پچش رو هم نصب کردم با کرک رازور هم بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم
به چند نفر هم دادم بازی رو
شما هم اگه خواستی پیام خصوصی بده
:40:

راستی اقا من چرا هرچی زنگ میزنم به این میشل دوست دخترم
یه چیزی میگه بعد نیکو میگه
oh no
بعد قطع میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mooli70
16-12-2008, 12:24
دوستان همینجور که دیدیم - بعضی از دوستان با گرافیک 8400 بازی میکنن و مشکلی ندارن - اما من کرک رازور رو گرفتم از صفحه اول تاپیک و بازی میکنم اما متاسفانه تنظیمات خیلی خیلی پایین - اصلا حال نمیده - اسلو موشن هم میشه بیشتر وقتها -

vga : 8600 GT 1024 MB ddr2
Ram : 2*1GB 800
CPU : 3600+ dual core AMD
WIN : Vista sp1

به نظزتون مشکل کجاست؟ چکار کنم خوب بشه؟

takotok
16-12-2008, 13:34
دسته آنالوگ سمت چپو به پایین فشار بده همونی که باهاش جلو عقب میری.

بازم بوق نزد:41:

برای بوق دکمه ترکیبی لازم هست؟

خواهشا کمک کنید بدجور اینجا کیر کردم همه دکمه ها رو هم می زنم اما بوق نمی زنه

salmangordan
16-12-2008, 13:40
من قبلا مشکل لود نشدن تکسچر داشتم که با ریختن پچ جدید حل شد.
راستی تو بازی برای اینکه وقتی از ماشین پیاده میشید ماشینو خاموش کنید دکمه f را نگه دارید.

playstation 3
16-12-2008, 13:45
دوست عزیز سعی بی خودی نکن گرافیک من 9600 ولی با بازی خیلی مشکل داره مخصوصا لود تکستچرها و.....:41:
9600 مشکل نداره من راحت بازی میکنم
Statistics
Average FPS: 38.68
Duration: 36.99 sec
CPU Usage: 96%
System memory usage: 90%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
View Distance: 34
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 180.70
Audio Adapter: Speakers (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
ram:2*1gb bus800

HoJJaT_007
16-12-2008, 14:29
یعنی همه فقط به فکر خودشونن ؟

کسی سیو اون مرحله ای که با تاکسی رومن میری یک مرده رو ور میداری میبری توی یه کوچه پلیسا میان میریزن سرت رو داره ؟

mooli70
16-12-2008, 14:31
دوستان همینجور که دیدیم - بعضی از دوستان با گرافیک 8400 بازی میکنن و مشکلی ندارن - اما من کرک رازور رو گرفتم از صفحه اول تاپیک و بازی میکنم اما متاسفانه تنظیمات خیلی خیلی پایین - اصلا حال نمیده - اسلو موشن هم میشه بیشتر وقتها -

vga : 8600 gt 1024 mb ddr2
ram : 2*1gb 800
cpu : 3600+ dual core amd
win : Vista sp1

به نظزتون مشکل کجاست؟ چکار کنم خوب بشه؟

کسی نیست جواب ما رو بده؟ کجایند مردان بی ادعا؟!:19:

SAM-SON 70
16-12-2008, 14:37
کسی نیست جواب ما رو بده؟ کجایند مردان بی ادعا؟!:19:
================================================== ====
عزیز منم مثل خودت ؟!!!
سیستمم همینه ولی رمم 1 gig هستش و نمیدونم مشکل از چیه همش بازی تیک داره ؟!!!!
باید نرم افزاری چیزی دانلود کنیم ؟!!!

brain
16-12-2008, 15:04
سلام رفتم کافی نت .... بعضی از فیلمارو که میخواستم ببینم میگفت نمیشه .... کافی نت دیگه ای نیست که مجهز تر باشه .... فکر کنم باید plugin رو نصب کنیم (شوخی) ...........

راستی منم مشکله افت فریم رو دارم ... اگه کسی مشکل رو تونست حل کنه حتما بگه .... (هیچ مشکله دیگه ای ندارم )

راستی الان کی بازی رو تموم کرده من سیواشو میخوام ... در ضمن کسی تا 50 % رفته من سیو های اونو هم حتما میخوام ..چون سیوایه اون یکی پروفایلم پرید ...

starn
16-12-2008, 15:45
دوستان لطفا عکس پک بازی رو می شه بزارید (پشت و رو) برای پرینت می خوام

[siavah]
16-12-2008, 15:45
دوستان بازي من سانسور شده وقتي با دوست دخترم ميرم تو خونه مثل ست اندرس ازنمتاي بيرون خونه بازي رو نشون ميده......چيكار كنم سانسورش برداشته بشه؟؟؟

HoJJaT_007
16-12-2008, 15:49
سیاوش پس میخواستی چی باشه ؟ نمیره تو

[siavah]
16-12-2008, 16:46
حجت جون اگه ميرفت تو كه من الان اينجا نبودم!!!!فقط از نماي بيرون خونه ي دختره رو نشون ميده كه دوربين داره تكون ميخوره....

HoJJaT_007
16-12-2008, 16:56
منظورت اینه که حتی حرف زندن های معمولی هم نشون نمیده ؟

مال من اول رفت خونه بعدش نیکو گفت بریم تفریح کنیم بولینگ!

بعدش که برگشتن میشل نیکو رو دعوت کرد و دوربین بیرون موند .

3Dmajid
16-12-2008, 16:59
آخرش کسی نفهمید من چرا روی ویستای 64 بیتی نمیتونم بازی رو اجرا کنم ؟

G G Game
16-12-2008, 17:08
مجید جان من روی 64 بیتی نصب کردم کار می کنه کرکش هم خوب کار میکنه.شاید سرویس پک یک رو نزدی.

مسیر سیو بازی مگه در ویستا C:\Users\aAa\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames
نیست پس چرا کار نمی کنه؟

sodoko
16-12-2008, 17:35
آقا من چی کار کنم نسخه آلمانی من خیلی محدود تر از نسخه آمریکاییه ؟
از کجا بخرم؟

HoJJaT_007
16-12-2008, 17:36
مطمئنی آلمانیه ؟

راستی کسی این سیو رو میتونه پیدا کنه ؟ ( خدا خیرش بده ) :

-------

آدرس میخوای پیام خصوصی بده

Mojtaba-mo
16-12-2008, 17:43
من بازي GTA iv را نصب كرده ام و كرك كردم ACCOUNT هم درست كردم. ولي بعد از اجراي بازي صفحه داس باز مي شود و بعد از چند لحظه بسته مي شود من بايد چكار كنم.

mohamad.hejazi
16-12-2008, 17:59
سلام.
دوستان من پچ رو نصب کردم.
حالا از کجا میتونم بفهمم که ورژن بازی تغیر کرده؟؟

[siavah]
16-12-2008, 18:12
دوستان كسي راه حل اين مشكل منو ميدونه؟؟؟؟خواهشا كمك كنيد خيلي حياتيه.......من بازي رو نصب كردم ولي وختي مخوام وارد بازي بشم يه ايكن سياه رنگي مياد و كامپيوتر ريستارت ميكنه يه بار به زور وارد بازي شدم ولي چون اون آيكونه run بود بازي همش تيك ميزد تاريخ سيستمم عوض كردم ولي بازم اون آيكونه اومد....دوستان لطفا كمك كنيد ممنون.......راستي سيستمم اينه:vda=ati 4870 1 gig آخرين درايورو نصب كردم/ram=4gig/cpu=intel e 8400

playstation 3
16-12-2008, 18:47

سلام
شما باید برای اجرا رو ویستا 64 بیت حتما برنامه ی windows media encoder x64رو نصب کنین
باید توی dvdبازی باشه اگه نبود باید از اینترنت بگیری

arash66_2m
16-12-2008, 19:00
دوستان میخواستم اینو بگیرم خواستم ببینم باز می کنه یا نه ؟
ram 2gb ddr2
cpu 2 dual core intel
vga 256 mb - 8400 gs
کسی با این سیستم بازی رو انجام داده ؟
با تشکر ...

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 19:03
ram 2gb ddr2
cpu 2 dual core intel
vga 256 mb - 8400 gs
با تشکر ...

بله میتونی بازی کنی ولی با جزییات پایین .
Cpu شما چیه ؟

arash66_2m
16-12-2008, 19:19
بله میتونی بازی کنی ولی با جزییات پایین .
Cpu شما چیه ؟

intel 2180 هستش ...
این که با جزئیات پایین ؟ یعنی خیلی پایین ؟

Mostafa NBA
16-12-2008, 19:36
اون آشنات من نیستم ؟

من هم 7300 جی تی دارم

ram 2*1 800
3500+ amd

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا ie برو توی لینک بالا و gta4 رو انتخاب کن و run رو بزن

اون کسی که من میگم به گفته خودش الان داره با همین گرافیک 7300 بازی میکنه.

منم میخوام........:41:

Mohammad_Sn2001
16-12-2008, 19:53
چه جوری میشه با دسته بازیش کرد ؟

smallfrank
16-12-2008, 19:56
دوستان چند سوال: چه جوری وقتی یه کلاه رو زمین افتاده رو بزارم رو سرم؟
و آیا میشه صندوق عقب ماشین رو باز کرد ؟
نمیشه تو شهر بازی سوار چرخ وفلک بشیم ؟

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 20:48
intel 2180 هستش ...
این که با جزئیات پایین ؟ یعنی خیلی پایین ؟

از Low پایین تر داریم ؟!!!
CPU هم که زیاد تعریفی نیست .
ولی همین که 2 هسته ایه خوبه . :46:

HoJJaT_007
16-12-2008, 20:51
سلام.

چطوری میشه گارد و کاور گرفت ؟

پشت یه دیوار قائم شی چشم بسته شلیک کنی

یا پشت یه ماشین

akharwarbaz
16-12-2008, 21:00
اقا من ميخوام برم تو بازي وقتي رو lunch كليلم ميكنم ميزنه
GTA iv fatal eror:rmn40

كسي ميدونه راه حل چيه ؟

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 21:01
سلام.

یا پشت یه ماشین

وقتی میخوای پشت دیوار Cover بگیری ، برو نزدیک اون دیوار و Q رو بزن .
ماشین رو من تست نکردم که میشه یا نه ولی اگه بشه با همین دکمه هست .

اقا من ميخوام برم تو بازي وقتي رو lunch كليلم ميكنم ميزنه
GTA iv fatal eror:rmn40

كسي ميدونه راه حل چيه ؟

RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز

یعنی اینکه باید ویندوز سرویس پک 3 یا Vista Sp1 داشته باشی .

smallfrank
16-12-2008, 21:03
سلام.

یا پشت یه ماشین

با q در حالت پیش فرض.

HoJJaT_007
16-12-2008, 21:12
راستی یه سری مردم معمولی اسلحه دارند ! با یه تیر زدمشون یه شاتگان در آورد به تیر بست منو !

اینا کی هستن ؟ پلیسم اومد بجای اینکه منو بزنه اونا رو زد , اونقدر حال میده , بعد تو هم بری هر دوشونو بزنی

یه چیزی میشه مثل GANG WAR های Gta Sa

starn
16-12-2008, 21:27
آقا من ی رم 1 گیگ هم اضافه کردم مشکل حل شد و افت فرم خیلی کم شده فقط تابلوترین چیز در بازی سایه های بازی هست که برفکی ان مشکل از چی؟؟؟؟

-----------
اینم ی عکس بدون شرح

----
درضمن ی سوال هم دارم چطور می شه از پشت ماشین ها اویزان شد؟؟؟؟
راستی توی این قسمت خبری از چتر برای چتر بازی نیست؟؟؟؟

virus2009
16-12-2008, 21:29
سلام دوستان
من با این سیستم بازیم خیلی افت فریم داره.
و وقتی بازی می خواد لود بشه حدود پنج دقیقه باید صبر کنم.
به نظر شما مشکل از چیست؟؟؟
cpu: 3.4
ram: 2x 1G 667
VGA: GeForce 8500GT 512 Mg

میتونه از ویندوز باشه؟؟؟

STON-COLD
16-12-2008, 21:32
من تو این مرحله گیر کردم (علامت سوال) چه جوری ردش کنم.

Danial_4139
16-12-2008, 22:49
آقا ما زدیم به سیم آخر می خوام بانک بزنم ! ولی هیچ بانکی نیست خالیش کنم ؟!

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 23:20
راستی یه سری مردم معمولی اسلحه دارند ! با یه تیر زدمشون یه شاتگان در آورد به تیر بست منو !

اینا کی هستن ؟ پلیسم اومد بجای اینکه منو بزنه اونا رو زد , اونقدر حال میده , بعد تو هم بری هر دوشونو بزنی

یه چیزی میشه مثل gang war های gta sa

اونا هم یه آدمایی مثل شما !
که همیشه مسلح هستند !!!
اگه دقت کرده باشین اینطور آدم هایی فقط در مناطق فقیر نشین موجود هستند !

آقا من ی رم 1 گیگ هم اضافه کردم مشکل حل شد و افت فرم خیلی کم شده فقط تابلوترین چیز در بازی سایه های بازی هست که برفکی ان مشکل از چی؟؟؟؟

برفکی منظورت مربع مربع هست ؟!!
اگه آره که دیگه اشکال خود بازی هست .

اشکال از 2 جا میتونه باشه »

cpu شما 2 هسته ای نباشه
کارت گرافیک شما آپدیت نباشه .

آقا ما زدیم به سیم آخر می خوام بانک بزنم ! ولی هیچ بانکی نیست خالیش کنم ؟!

فکر نکنم انقدر آزادی تو این بازی باشه !!!!!

Mostafa NBA
16-12-2008, 23:20

-----------
اینم ی عکس بدون شرح

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----
درضمن ی سوال هم دارم چطور می شه از پشت ماشین ها اویزان شد؟؟؟؟
راستی توی این قسمت خبری از چتر برای چتر بازی نیست؟؟؟؟

سیستمت چی بود؟

[siavah]
16-12-2008, 23:22
;3280862']دوستان كسي راه حل اين مشكل منو ميدونه؟؟؟؟خواهشا كمك كنيد خيلي حياتيه.......من بازي رو نصب كردم ولي وختي مخوام وارد بازي بشم يه ايكن سياه رنگي مياد و كامپيوتر ريستارت ميكنه يه بار به زور وارد بازي شدم ولي چون اون آيكونه run بود بازي همش تيك ميزد تاريخ سيستمم عوض كردم ولي بازم اون آيكونه اومد....دوستان لطفا كمك كنيد ممنون.......راستي سيستمم اينه:vda=ati 4870 1 gig آخرين درايورو نصب كردم/ram=4gig/cpu=intel e 8400

دوستان يكي بياد جواب مارو بده به خدا @@@ ما هم انسانيم @@@

vitamin2002
16-12-2008, 23:39
کسی هست یک توضیح کلی در مورد دوستدخترهاش بگوید ؟

smallfrank
16-12-2008, 23:47
چه جوری از اینترنت دوست دختر پیدا کنم ؟

shahi-007
16-12-2008, 23:48
دوستان می شه خودتون یه فیلمی از بازی بذارید تا دانلود کنیم و ببینیم کیفیت بازی دقیقاً چطوریه؟
اگه خوداتونم نمی تونید بذارید یه لینکی می تونید بذارید ببینیم. فقط تورو خدا تریلر نباشه می خوام از صفحه نمایش بازی فیلم گرفته شه چون این طوری کیفیت بازی واقعاً معلوم می شه
مثلا اگه کسی بتونه فیلمی از یکی از ماموریت های باحال بازی بذاره که دیگه تنور علی نوره!!

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 23:49
کسی هست یک توضیح کلی در مورد دوستدخترهاش بگوید ؟

والا ما تو بازی فعلا 1 دوست دختر بیشتر پیدا نکردیم که اونم پلیس از آب در میاد .
یه جای بازی هم بهت نامردی میکنه ! ( من 25% بازی رو رفتم )

دوستان يكي بياد جواب مارو بده به خدا @@@ ما هم انسانيم @@@

دوست عزیز اگه کسی بدونه جوابتونو میده .

دوستان می شه خودتون یه فیلمی از بازی بذارید تا دانلود کنیم و ببینیم کیفیت بازی دقیقاً چطوریه؟
اگه خوداتونم نمی تونید بذارید یه لینکی می تونید بذارید ببینیم. فقط تورو خدا تریلر نباشه می خوام از صفحه نمایش بازی فیلم گرفته شه چون این طوری کیفیت بازی واقعاً معلوم می شه
مثلا اگه کسی بتونه فیلمی از یکی از ماموریت های باحال بازی بذاره که دیگه تنور علی نوره!!

والا بازی انقدر سنگینه فکر نکنم بشه اینکار رو انجام داد !
اگه خواستی من میتونم با موبایل واست فیلم بگیرم ولی خودت میدونی که کیفیت نداره ( البته بگم n73 هست ها ! 3.2 مگاپیکسل دوربین !! ) ولی بازم کیفیت بازی رو به خوبی نشون نمیده .

CAPITAN MAC
16-12-2008, 23:57
دوستان میخواستم اینو بگیرم خواستم ببینم باز می کنه یا نه
cpu q6600 2.4
ram 2gig drr2
vga:8800 gt

3ッドマクス
17-12-2008, 00:00
بابا این سوال منو جواب بدید آیا اون مدهای که مال نسخه کنسول اومد مثل همون مدی میشد به عنوان یه پلیس تو بازی ماموریت
انجام بدیم و ... آیا برای این نسخه pc هم میاد ؟

CAPITAN MAC
17-12-2008, 00:08
چه جوری از اینترنت دوست دختر پیدا کنم ؟

تا بازی را 100درصد تمام نکنی نمی تونی دوست دختر تو اینترنت پیدا کنی

tina salehe
17-12-2008, 00:12
دوستان میخواستم اینو بگیرم خواستم ببینم باز می کنه یا نه
cpu q6600 2.4
ram 2gig drr2
vga:8800 gt

آره بابا سيستم من بچه سيستم تو حساب ميشه داره بازي رو باز كرد:46:

gigi_alex
17-12-2008, 00:14
تا حالا اینن تو GTA IV دیده بودید

من حدود 40 درصد بازی رو رفتم

gigi_alex
17-12-2008, 00:18
من تو این مرحله گیر کردم (علامت سوال) چه جوری ردش کنم.

باید بری محل علامت گذاری شده ماموریت بهد یه اس ام اس واست میاد یه شماره توشه باید اوون شمارو بگیری بعد ببینی گوشیشو جواب میده و با حات حرف میزه (یه مرد سیاه پوست) بعد از پایان تلفن اوونو بکش بعد یه چیزی از می افته باید برداری و از دست پلیسها فرار کنی وبری به جایی که تو نقشه علامت زده:46:

starn
17-12-2008, 00:49
آقا باید از کجا بفهمی چند درصد بازی رو رفتی؟؟؟؟
-----------
بدون شرح

--------

اشکال از 2 جا میتونه باشه »

cpu شما 2 هسته ای نباشه
کارت گرافیک شما آپدیت نباشه .
هم سی پی یو من 2 هسته ای
هم کارت گرافیکم آپدیت
شما اصلا همین توی تصویر بالا رو ببین خودت می فهمی منظورم از برفکی یعنی چی

Oracle_Eldorado
17-12-2008, 01:17
آقا باید از کجا بفهمی چند درصد بازی رو رفتی؟؟؟؟
-----------
بدون شرح

--------

هم سی پی یو من 2 هسته ای
هم کارت گرافیکم آپدیت
شما اصلا همین توی تصویر بالا رو ببین خودت می فهمی منظورم از برفکی یعنی چی

آها خوب مال منم اینطوریه !
راهی واسش پیدا نکردم .
واسه اینکه بفهمی چند % رو رفتی ، Esc رو بزن ، بعد برو قسمت Stats .
اونجا نوشته . :46:

3ッドマクス
17-12-2008, 01:23
یه سئال اینکه مراحل داستانی روی 60% تموم میشه چطوری میشه بازی رو 100% تموم کرد ؟

Oracle_Eldorado
17-12-2008, 02:22
یه سئال اینکه مراحل داستانی روی 60% تموم میشه چطوری میشه بازی رو 100% تموم کرد ؟

احتمالا مثل gta sa و gta vc مراحل اضافی داره .
مثلا مسابقه ی ماشین سواری و از اینجور چیزایی .
شما بازی رو تموم کردی ؟!!

resident_evil
17-12-2008, 02:44

يعني مال PCهم روي 60% تموم ميشه؟؟؟!!!!!!!:18: عجب!!!
برا X360 يه نسخه قراره در تاريخ 17 فبريه 2009 بياد به نام GTA IV: Lost & Damned كه احتمالا ادامه ي اينه!!!نميدونم شايدم يه داستان
جدا باشه!!!

3ッドマクス
17-12-2008, 02:50
اره بابا من خیلی وقته تمومش کردم یه 2 روزی میشه
از مرحله سرقت از بانک به بعد مراحلش فوق العاده میشه

virus2009
17-12-2008, 02:54
سلام دوستان
ram: 2x 1g 667
vga: Geforce 8500gt 512 mg

میتونه از ویندوز باشه؟؟؟

کسی نمی خواد به سوال ما جواب بده.
حداقل یک نظر بدید.

SADEGH 7
17-12-2008, 02:54
یادمه قبلا تو این تاپیک خوندم که برای فعال کردن motion blur باید وسط بازی P رو بزنم.الآن هرچی سرچ کردم، اون پست رو پیدا نکردم که نقل قول کنم.در کل خواستم هم یاد آوری بکنم، هم اینکه بگم اگه فعال باشه، گرافیک بازی خیلی ردیف تر می شه.همچنین روون تر هم می شه (تو سیستم من که اینجوری بود.) در کل به امتحانش می ارزه.من که خییییییییییلی حال کردم.یه چیز جالب دیگه اینه که با توجه به این که تو این بازی مثل san andereas و vice-city و Gta III پارکینگ نداره، خیلی ها (از جمله خودم) فکر می کنن که دیگه نمی شه ماشین رو سیو کرد، درحالیکه شما با پارک کردن ماشین تو کادر زرد رنگ جلوی خونتون که مخصوص سیو ماشین هستش می تونید ماشینتون رو سیو کنید.
امیدوارم قسمت دوم صحبتم تکراری نباشه.
موفق باشید.

سلام دوستان
ram: 2x 1g 667
vga: Geforce 8500gt 512 mg

میتونه از ویندوز باشه؟؟؟
کسی نمی خواد به سوال ما جواب بده.
حداقل یک نظر بدید.
دوست عزیز سیستم شما واسه این بازی یه کم ضعیفه.
باس رم و همچنین یک هسته ای بودن cpu باعث افت فریم می شه.البته کارت گرافیکتون هم یه کم ضعیفه ولی نسبت به رم وخصوصا cpu زیاد به چشم نمیاد.
موفق باشی

vitamin2002
17-12-2008, 03:03
خیلی ها مشکلی داشتند مبنی بر اینکه وقتی بازی را پاک می کنند از همان جایی که موندند دوباره بتونند بازی کنند و دوستان جواب داده بودند که باید سیو بازی را از محل زیر کپی کنند C:documents and settings\Local SettingsApplicationdataRockstar Games
که تنها با کپی این فایل نمی شد بازی را از همان جایی که مونده بازی کرد حالا من پیدا کردم چاره این را البته نمی دونم از دوستان در مورد این مطلب توضیح داده اند یا نه شما باید 2 مرحله زیر را انجام بدهید و بعد اقدام به پاک کردن بازی بکنید تا در آینده بتوانید از همان جا بازی کنید
------------------------------
برای اینکار شما باید از 2 مسیر زیر کپی برداری کنید
1 ) C:\documents and settings\\Local Settings\Applicationdata\Microsoft\XLive
2 ) C:documents and settings\Local SettingsApplicationdataRockstar Games
در ضمن اسم پروفایل آفلاین که در اول ساختید باید با یاد داشته باشید
----------------------------------------
بعد از نصب بازی نباید یکسره به سراغ جاگذاری فایل های پشتیبان در محل های خودش بروید شما باید مراحل زیر را دنبال کنید
1 ) بازی را اجرا کرده و با همان کاربری که دفعه قبل بازی را اجرا کردید دوباره پروفایل آفلاین با همان نام بسازید مثلا پروفایل ایجادی من saeed بود الان هم saeed می سازم بعد برین 1 ماموریت انجام بدین و سپس بازی را سیو کنید و از بازی خارج بشوید
2 ) الان وقت آن است که اون دو تا مسیر که قبلا پشتیبان گرفته بودین در محل های خود کپی کنید و از همون جایی که دفعه قبل مونده بودید به بازی ادامه بدهین
-------------------------------------------
این روش کاملا توسط خودم تست شده و جواب داده است اگر این پست مفید باشد می تونه دوستمون در پست اول قرار بدهد

sodoko
17-12-2008, 06:58
از کجا بفهمم ورژنم کجاییه ؟

qwerty sia
17-12-2008, 08:11
من هم اين مشكل را داشتم با 2 گيگ رم مشكل حل شد
vga 8500 gt

SAM-SON 70
17-12-2008, 09:13
اقا سیستم من اینه :
کارتم: 8600 geforce gt
رمم: 2 gig
CPU : AMD Athlo(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600 + 2.40 GHz
ویندوزمم ویستا سرویس پک 1 هستش .
ولی مشکل اساسی اینه که نمیتونم بازی رو خوب بازی کنم گرافیک بازی که همواره پایینه و تیک هایی هم هستش ؟!!!
بعضی از بچه ها میگن باید یه پچ رو نصب کنم کسی میدونه کدوم پچ رو میگن که خودشم کامل هستش ؟!!!.

امير موسر
17-12-2008, 09:39
اقا سیستم من اینه :
کارتم: 8600 geforce gt
رمم: 2 gig
CPU : AMD Athlo(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600 + 2.40 GHz
ویندوزمم ویستا سرویس پک 1 هستش .
ولی مشکل اساسی اینه که نمیتونم بازی رو خوب بازی کنم گرافیک بازی که همواره پایینه و تیک هایی هم هستش ؟!!!
بعضی از بچه ها میگن باید یه پچ رو نصب کنم کسی میدونه کدوم پچ رو میگن که خودشم کامل هستش ؟!!!.

از اين قويتراشم نميتونن خوب بازي كنن !‌

پچ اخرهاي اين پست هست !!‌:

[siavah]
17-12-2008, 10:55
نبود؟؟؟؟دوستان كسي راه حل اين مشكل منو ميدونه؟؟؟؟خواهشا كمك كنيد خيلي حياتيه.......من بازي رو نصب كردم ولي وختي مخوام وارد بازي بشم يه ايكن سياه رنگي مياد و كامپيوتر ريستارت ميكنه يه بار به زور وارد بازي شدم ولي چون اون آيكونه run بود بازي همش تيك ميزد تاريخ سيستمم عوض كردم ولي بازم اون آيكونه اومد....دوستان لطفا كمك كنيد ممنون.......راستي سيستمم اينه:vda=ati 4870 1 gig آخرين درايورو نصب كردم/ram=4gig/cpu=intel e 8400

من هنوز مشكل افت فريم دارم بابا يكي جواب منو هم بده ديگه.....

ebicross
17-12-2008, 11:16
اول یه موضوع.
تا حالا کسی تونسته روی بالاترین جزئیات و روی فوووول کامل بازی کنه تو PC ؟؟؟؟؟؟ فکر نمیکنم. آمار بدین ببینیم مشکل از ماست یا از بازی؟؟؟؟؟؟؟؟

نکته دوم و جالب:
داشتم تو بازی تو خونه Niko تلویزیون میدیدم. یه شبکه به اسم Weazel یه چیزایی نشون داد. آخرش نوشت و همینطوری هم میگفت: Spceial Man - Special Woman - In IRAN دو کلمه ی اول رو دقیق یادم نیست ولی Now In IRAN رو هم گفت و هم دیدم. مطمئنم ایران بود.
کسی چیزی میدونه که جریانش چیه؟؟؟
اگه فوش داد بریم راهپیمایی. مرگ بر GTA.
برید ببینید.

mooli70
17-12-2008, 11:52
اول یه موضوع.
تا حالا کسی تونسته روی بالاترین جزئیات و روی فوووول کامل بازی کنه تو PC ؟؟؟؟؟؟ فکر نمیکنم. آمار بدین ببینیم مشکل از ماست یا از بازی؟؟؟؟؟؟؟؟

نکته دوم و جالب:
داشتم تو بازی تو خونه Niko تلویزیون میدیدم. یه شبکه به اسم Weazel یه چیزایی نشون داد. آخرش نوشت و همینطوری هم میگفت: Spceial Man - Special Woman - In IRAN دو کلمه ی اول رو دقیق یادم نیست ولی Now In IRAN رو هم گفت و هم دیدم. مطمئنم ایران بود.
کسی چیزی میدونه که جریانش چیه؟؟؟
اگه فوش داد بریم راهپیمایی. مرگ بر GTA.
برید ببینید.

فیلمهایی رو که تو تلوزیونش نشون میده رو میتونی با یه برنامه RADToolsببینی - این فایلهاپسوند .bik دارند و در پوشه فیلمها در جایی که بازی رو نصب کردی هستند . :20:

HoJJaT_007
17-12-2008, 12:42
برو بچ اگه براتون یه سیو بذارم میتونید برام ردش کنید؟

چطوری باید بذارم ؟ که شما هم بتونید ردش کنید و دوباره بدید به من و بتونم ادامشو

vitamin2002
17-12-2008, 12:51
برو بچ اگه براتون یه سیو بذارم میتونید برام ردش کنید؟

چطوری باید بذارم ؟ که شما هم بتونید ردش کنید و دوباره بدید به من و بتونم ادامشو

اگر پست زیر را بخونی می فهمی

ECW
17-12-2008, 13:08
فعال سازی joystick در gta iv

نقل قول:
نوشته شده توسط pedramgolchin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایلهای زیر رو رد system32 جایگزین کنید:

نقل قول:
نوشته شده توسط pedramgolchin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کد:
فایل زیر رو در windows کپی کنید:

کد:
حالا لذت واقعی gta iv رو تجربه کنید

(باید بگم که gta iv به طور پیش فرض فقط دسته ی xbox 360 رو میشناسه

ببخشید من وقتی اینارو ریختم وقتی تو بازی میرم موبایل بیرون میاد اما دیگه نه جمع میشه ونه میشه باهاش کاری کرد تورو خدا کمک کنین بعد از سه روز نصبش کردم حالا هم اینطوری شد :41:

starn
17-12-2008, 13:14
توی C:\Documents and Settings\Aren\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music وقتی آهنگ کپی می کنم می رم توی آپشن سکن رو می زنم بعد وقتی می رم توی بازی همه ی کانال های رادیو رو چک کردم آهنگ ها نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-------------------

HoJJaT_007
17-12-2008, 13:23
سلام.

سیو یه مرحله ای رو میذارم , کسی میتونه برام ردش کنه ؟

با فلدر XLIVE میذارم .

راستی من با لایو آنلاین کار میکردم , مشکلی که پیش نمیاد؟

لینک:

virus2009
17-12-2008, 13:23
توی C:\Documents and Settings\Aren\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music وقتی آهنگ کپی می کنم می رم توی آپشن سکن رو می زنم بعد وقتی می رم توی بازی همه ی کانال های رادیو رو چک کردم آهنگ ها نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-------------------

باید در آپشن گزینه compelet scan رو بزنی.
بعد در بازی همون کانالی که یک عکس cd داره و روش علامت برق هست رو باید انتخاب کنی.

ECW
17-12-2008, 13:25
اقا یکی به این مشکل ما جواب بده

gigi_alex
17-12-2008, 13:30
کسی میدونه تو این مرحله باید چه کار کنم

Javadgenral
17-12-2008, 13:42

این چیه ؟ بنویس تو کدوم مرحله .....

HoJJaT_007
17-12-2008, 13:44
بروبچ کسی سیو مرحله ما رو رد نمیکنه

یعنی میشه رد کرد یا نه ؟ (چون من آنلاین دارم)

ECW
17-12-2008, 13:50
ببخشید العان دیگه اصلا بازی بالا نمیاد باید چیکار کنم

vegas
17-12-2008, 13:55

نوشته بالای تصویر میگه که :
شما باید از کت وشلوار و کرابات و کفش smart برای ملاقات با packie استفاده کنید !

M659
17-12-2008, 15:12
سلام.
کسی تا حالا در مرجله ی Call and Collect (که باید بری اون عکاسه رو بکشی ، عکس هارو ببری پیش پلیسه) مشکلی پیدا کرده؟
من ماموریت رو انجام میدم ولی وقتی می خوام برم عکس های رو تحویل بدم بازی توی Loading گیر میکنه.

[siavah]
17-12-2008, 17:00
كسي راه حلي براي مشكل افت فريم نداره......ترو خدا يكي كمك كنه

SADEGH 7
17-12-2008, 17:10
;3283972']كسي راه حلي براي مشكل افت فريم نداره......ترو خدا يكي كمك كنه
شما همه ی تنظیمات رو بیار پایین و بعد motion blur رو فعال کن.به احتمال زیاد مشکلت حل می شه.
به این پست من یه نگاه بکن :

mooli70
17-12-2008, 17:40
دوستان من رفتم آپدیت کارت گرافیکمو واسه ویستا 64 بیتی دانلود کردم و نصب کردم - خداییش بازی دیگه بی مشکل شد!!! ... یعنی این همه درد میکشیدیم مال آپدیت 91 مگابایتی بود فقط؟.... خداروشکر من که دیگه الان هیچ مشکلی ندارم ( با تشکر از دوست خوبم سروش جان).

3ッドマクス
17-12-2008, 18:44
من نمیدونم بازی که 60 تموم شده یعنی واقعا 40% ماموریت جانبی داره ؟ منکه ماموریتی نمی بینم ...
راستی میخوام حالا که بازی تموم شده به عنوان یه پلیس تو شهر گشت بزنم کسی رو دیدم خلاف کاره زنگ بزنم
پلیس بیاد !

اما نیاز به رمز ضد پلیس بازی دارم
هرکس رمزش رو داره که پلیس دیگه دنبالت نیاد لطف کنه بده

mohsentanha
17-12-2008, 18:55
من نمیدونم بازی که 60 تموم شده یعنی واقعا 40% ماموریت جانبی داره ؟ منکه ماموریتی نمی بینم ...
راستی میخوام حالا که بازی تموم شده به عنوان یه پلیس تو شهر گشت بزنم کسی رو دیدم خلاف کاره زنگ بزنم
پلیس بیاد !

اما نیاز به رمز ضد پلیس بازی دارم
هرکس رمزش رو داره که پلیس دیگه دنبالت نیاد لطف کنه بده
Wanted Level Down:
(267-555-0100) on your phone
تو موبایلت بزن خط تیره هم نزار

love_gta
17-12-2008, 18:55
سلام دوستان کسی یه 40 یا 50 به بالا نداره بزاره ممنون می شم

باتشکر

:10:

3ッドマクス
17-12-2008, 19:20
دوست عزیز من این رمز رو نمیخوام من رمزی میخوام که اصلا پیس باهات کار نداشته باشه
یعنی بزنی جلوش به یکی شلیک کنی باهات کاری نداشته باشه ...

Haniiii
17-12-2008, 19:57
میشه یه نفر لینک پچ اصلی رو بده ؟

منظورم آخرین پچی که اومده هست !

surpriser
17-12-2008, 20:11
سلام بچه ها.دو تا سوال داشتم:
1)میدونید که Save Game ها رو چطوری باید بریزم؟آخه من میرم تو پوشه سیو گیم و کپی پیست میکنم اما وقتی بازیرو اجرا میکنم میگه Check your hard disk !
2)کسی میدونه Lola یا همون Lollipop Girl کجاست؟

starn
17-12-2008, 20:12
آقا من رادیو رو هر کاری می کنم آهنگ هایی که ریختم رو پخش نمی کنه چی کار کنم از توی قسمت ادیو هم سکن کردم ولی بازی همه ی کانال هارو چک کردم هیچ اثری نبود
--------
درضمن توی بازی چطور می شه با ی نفر قرار گذاشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HoJJaT_007
17-12-2008, 20:19
دوست عزیز من این رمز رو نمیخوام من رمزی میخوام که اصلا پیس باهات کار نداشته باشه
یعنی بزنی جلوش به یکی شلیک کنی باهات کاری نداشته باشه ...

دقیقا , منم همینو میخوام

باید اسمش Never Wanted باشه , اخه تا یه مشت میزنی به یکی پلیس میاد !

Saxybiil
17-12-2008, 20:32
به نظرتون رو سیستمی که:

CPU: 3.40GHz
vga:8400 GS
RAM: 1 GIG

ممکنه خوب اجر بشه؟

starn
17-12-2008, 20:37
به نظرتون رو سیستمی که:

Cpu: 3.40ghz
vga:8400 gs
ram: 1 gig

ممکنه خوب اجر بشه؟
خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!
اجرا شدن اجرا می شه ولی به صورت ضعیف
بهتره ی رم 1 گیگ هم بندازی تا وضیعت کمی بهتر بشه

Haniiii
17-12-2008, 20:42
میشه یه نفر لینک پچ اصلی رو بده ؟

منظورم آخرین پچی که اومده هست !

کسی نیست یه لینک دانلود بده ؟؟؟

ترجیحا تورنت

Benygh
17-12-2008, 20:49
ram 2gb ddr2
cpu 2 dual core intel
vga 256 mb - 8400 gs
با تشکر ...
سلام آرش عزیز من بهت نمیگم که شما نمیتونی !
شما اگر هم بتونی خیلی پایین و با جیزیات پایین که بازی نکنی سنگین تری !

حالا دوستان میتوند حرف من را نقض یا تایید کنند !
منتظر نظر شما هم هستم دوستان !

arash66_2m
17-12-2008, 20:52
ok
فقط دوستان بهتره بگن با چه سیستمی و چطوری دارن بازی می کنن !
در ضمن کسی با سیستم نزدیک به سیستم من این بازی رو کرده یا نه ؟
با تشکر ...
منتظرم ...

HoJJaT_007
17-12-2008, 21:09
من با

Intel Hyper Trading 3.06 ghz
ram 1 gb
vga : Geforce 8600 GT 512 MB

دارم با رزولیشن 768*1024 و کیفیت تکسچر LOW و کیفیت رندر High بازی میکنم , فکر کنم اون دیستنس اینا هم روی 20 اینا باشه .

3ッドマクス
17-12-2008, 21:11
دقیقا , منم همینو میخوام

باید اسمش never wanted باشه , اخه تا یه مشت میزنی به یکی پلیس میاد !

البته من عمرا در روند داستانی از چیت استفاده نمیکنم . اما الان بازی رو تموم کردم و میخوام به عنوان پلیس
تو شهر بگردم و مورد مشکوکی دیدم طرف رو ناکار کنم و زنگ بزنم بیان ببرنش :31:

کسی این رمز ضد پلس رو بزاره واقعا کمک بزرگی بهم کرده

HoJJaT_007
17-12-2008, 21:16
البته که نباید استفاده کرد .

توی سن آندرس باید میکرد , چون اگه می مردید اسلحه هاتون میرفت ! پلیسام به قصد جون میومدند

اینجا اگه بمررید اسلحه ها نمیپره و به راحتی ها نمیمیرید (اگه گارد بگیرید و ...)

من الان خواستم برم هات داگ بخرم یه ماشین با سرعت اومد زد بهم پرت شدم روی اون طرفی که هات داگ میفروخت

اونقدر با حال بود , بساطش افتاد :))

turokpooria
17-12-2008, 21:24
آقا این rock srar games social club رو باید از کجا پیدا کرد ؟ تو دی وی دیاش ؟ یا...............
این شماره موبایلمه لطفن اس ام اس کنید با تشکر 09189565047

gigi_alex
17-12-2008, 21:28
البته من عمرا در روند داستانی از چیت استفاده نمیکنم . اما الان بازی رو تموم کردم و میخوام به عنوان پلیس
تو شهر بگردم و مورد مشکوکی دیدم طرف رو ناکار کنم و زنگ بزنم بیان ببرنش :31:

کسی این رمز ضد پلس رو بزاره واقعا کمک بزرگی بهم کرده

شماره ها رو با موبایل بدون خط فاصله بگیر:46:
Better weapons - 486-555-0100
Change weather - 468-555-0100
Health - 362-555-0100
Health, armor, ammo and weapons - 482-555-0100
Song information - 948-555-0100
Spawn Annihilator Helicopter - 359-555-0100
Spawn Cognoscenti Mafia Car - 227-555-0142
Spawn Comet Car - 227-555-0175
Spawn FIB Buffalo Car - 227-555-0100
Spawn Jetmax Boat - 938-555-0100
Spawn NRG900 Motorcycle - 625-555-0100
Spawn Sanchez - 625-555-0150
Spawn SuperGT - 227-555-0168
Spawn Turismo Car - 227-555-0147
Wanted Level Down - 267-555-0100
Wanted Level Up - 267-555-0150
Weapons - 486-555-0150

M.s.95
17-12-2008, 21:36
آقا کسی نمیدونه کی میتونم برم تو کافی نت ؟ هنوز رو نقشه برام آزاد نشده !!! نمیشه رو نقشه جاشو نشون بدید برم اونجا آخه میگن خیلی حال میده :((

3ッドマクス
17-12-2008, 21:38
شماره ها رو با موبایل بدون خط فاصله بگیر:46:
Better weapons - 486-555-0100
change weather - 468-555-0100
health - 362-555-0100
health, armor, ammo and weapons - 482-555-0100
song information - 948-555-0100
spawn annihilator helicopter - 359-555-0100
spawn cognoscenti mafia car - 227-555-0142
spawn comet car - 227-555-0175
spawn fib buffalo car - 227-555-0100
spawn jetmax boat - 938-555-0100
spawn nrg900 motorcycle - 625-555-0100
spawn sanchez - 625-555-0150
spawn supergt - 227-555-0168
spawn turismo car - 227-555-0147
wanted level down - 267-555-0100
wanted level up - 267-555-0150
weapons - 486-555-0150

عزیز من اینها رو میدونم من رمزی میخوام که پلیس کلا دیگه باهات کاری نداشته باشه یعنی حتی تو شهر
به کسی شلیک کردی کاریت نداشته باشه ...

gigi_alex
17-12-2008, 21:43
آقا من رادیو رو هر کاری می کنم آهنگ هایی که ریختم رو پخش نمی کنه چی کار کنم از توی قسمت ادیو هم سکن کردم ولی بازی همه ی کانال هارو چک کردم هیچ اثری نبود
--------

تو منو برو به قسمت Audio بعد گزینه آخر رو بزن (scan complete) میزنی بعد تو بازی کانالی رو انتخاب میکنی که عکس یه رعد وبرق که یه سی دی توشه انو انتخاب کنی اهنگات پخش میشه

عزیز من اینها رو میدونم من رمزی میخوام که پلیس کلا دیگه باهات کاری نداشته باشه یعنی حتی تو شهر
به کسی شلیک کردی کاریت نداشته باشه ...

فکر نکنم وجود داشته باشه ولی شاید تراینر این کارو بکنه باید تراینرشو بگیری

Alireza.M67
17-12-2008, 22:07
من یه جا تو پارک دکمه ی e رو زدم یارو از روی زمین یه سیگار برداشت .
من دیدم دارم جوون مردمو معتاد میکنم انداختمش تو حوض .
ببین تا کجای بازیو پیش بینی کردن ...!
واقعا بهترین بازی سال شدن حقش بود ...

starn
17-12-2008, 23:33

یکی نیست بگه؟؟؟

omid4mit
17-12-2008, 23:44
یکی نیست بگه؟؟؟

باید روی find love now کلیک کنی بعد توی صفحه جدید باید روی female کلیک کنی بعد شخص مورد نظرت رو انتخاب کنی و روش کلیک کنی و بعد در انتهای صفحه گزینه date رو بزنی.:40:

saman_k2
18-12-2008, 00:22
سلام دوستان
از همه عزيزاني که من رو راهنمايي کردن تا بازي رو اجرا کنم، خيلي متشکرم.
ولي متاسفانه اين بازي هم چند تا ايراد داره:
يکي اينکه تنظيمات گرافيکي بازي رو نميشه تا يه حدي بالاتر برد. يه پيغامي قرمز رنگ روي صفحه مياد که ميگه کارت گرافيک شما نمي دونم چي چي...
دوميش هم اينه که : سر من گيج رفت، بس که صفحه اين بازي هي تلو تلو مي خوره. نمي دونم واسه بقيه هم اين اتفاق مي افته يا نه.
اگر مي دونستم اين بازي اينجوريه، بيخودي پنج هزار تومن پولم رو بابتش حروم نمي کردم.
آخرش مجبور ميشم اين بازي رو نيمه کاره پاکش کنم

راستی یه چیز دیگه. مثلا فروش این بازی تو ایران غیر قانونیه و هیچ فروشگاهی نباید این بازی رو بفروشه.
به نظر شما کسی تو ایران هست که دنبال این بازی باشه و پیداش نکرده باشه؟
اینها خودشون رو مسخره کردن یا ما رو ؟؟؟؟

STON-COLD
18-12-2008, 00:22
باید روی find love now کلیک کنی بعد توی صفحه جدید باید روی female کلیک کنی بعد شخص مورد نظرت رو انتخاب کنی و روش کلیک کنی و بعد در انتهای صفحه گزینه date رو بزنی.:40:
بعدش کجا میاد

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 00:24
بعدش کجا میاد

خوب یه Email واسه طرف میفرسته .
چند روز بعد باید بری Email خودتو چک کنی .
اگه جواب داده بود با دکمه ی Reply بهش جواب میدی و یه جا واسه قرار گذاشتن تعیین میکنی ( خودش تعیین میکنه )
بعد توی نقشه مشخص میشه .

SADEGH 7
18-12-2008, 00:27
سلام دوستان
از همه عزيزاني که من رو راهنمايي کردن تا بازي رو اجرا کنم، خيلي متشکرم.
ولي متاسفانه اين بازي هم چند تا ايراد داره:
يکي اينکه تنظيمات گرافيکي بازي رو نميشه تا يه حدي بالاتر برد. يه پيغامي قرمز رنگ روي صفحه مياد که ميگه کارت گرافيک شما نمي دونم چي چي...
دوميش هم اينه که : سر من گيج رفت، بس که صفحه اين بازي هي تلو تلو مي خوره. نمي دونم واسه بقيه هم اين اتفاق مي افته يا نه.
اگر مي دونستم اين بازي اينجوريه، بيخودي پنج هزار تومن پولم رو بابتش حروم نمي کردم.
آخرش مجبور ميشم اين بازي رو نيمه کاره پاکش کنم
شما به جای اینکه تنظیمات گرافیکی رو بالا ببری، وقتی تو بازی هستی، دکمه ی p روی کیبوردت رو بزن.گرافیک بازی عالی می شه.
برای درست کردن دوربین هم باید از کرک فدور یا ریزور استفاده کنی.
موفق باشی

HoJJaT_007
18-12-2008, 00:29
برو بچ , داشتم توی شهر میگشتم , یهو دیدم یه مغازست ,

رفتم تو دیدم ای دل غافل ! کافی نته .

روبروی پارک شهر اول .

رفتم توش , یه سری سایت زدم هیچ کدومو باز نکرد :D

زدم p30world باز نکرد :D

ولی خیلی باحال بود .

هر چیزی میشه از زمین ورداشت , من یه آجر ورداشتم زدم شیشه مغازه رو شیکوندم (اونقدر حال داد)

saman_k2
18-12-2008, 00:30
برای درست کردن دوربین هم باید از کرک فدور یا ریزور استفاده کنی.
موفق باشی

ببخشید ، این کرکی که گفتید، قضیه اش چیه؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟

SADEGH 7
18-12-2008, 00:38
ببخشید ، این کرکی که گفتید، قضیه اش چیه؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟
کرک فدور با حجم 27 کیلوبایت رو براتون آپلود کردم :

شما این فایل زیپ رو دانلود کنید و بعد از باز کردنش، محتویاتش که دو تا فایل هست ، رو توی فولدر بازی بریزید.
مزیتی که کرک فدور نسبت به کرک ریزور داره اینه که تنظیمات گرافیکی رو هم سیو می کنه.
موفق باشی.

surpriser
18-12-2008, 00:55
سلام بچه ها.تا حالا کسی Lola یا همون Lollypop Girl رو دیده؟کجاست؟

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 00:59
برو بچ , داشتم توی شهر میگشتم , یهو دیدم یه مغازست ,

رفتم تو دیدم ای دل غافل ! کافی نته .

روبروی پارک شهر اول .

رفتم توش , یه سری سایت زدم هیچ کدومو باز نکرد :D

زدم p30world باز نکرد :D

ولی خیلی باحال بود .

هر چیزی میشه از زمین ورداشت , من یه آجر ورداشتم زدم شیشه مغازه رو شیکوندم (اونقدر حال داد)

دیگه چی میخوای ؟!
فیلم میذاشتی دانلود بشه !!!:21:
بابا کافی نت رو گذاشتن واسه بعضی از قسمت های بازی یا GF پیدا کردن !
نه اینکه بری P30world رو باز کنی !!!! :31:

B3HZ@D
18-12-2008, 01:03
اقا این دختره که عکسش هست داره ابنبات میخوره کجا میشه پیداش کرد؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا همچین کسی هست؟؟؟؟

saman_k2
18-12-2008, 01:49
[quote=magas-vizz;3285537]کرک فدور با حجم 27 کیلوبایت رو براتون آپلود کردم :

quote]

دستت درد نکنه رفیق.
خدا خیرت بده
مشکلم حل شد.
حالا می تونم با خیال راحت بازی کنم.

SADEGH 7
18-12-2008, 04:25
کرک فدور با حجم 27 کیلوبایت رو براتون آپلود کردم :

دستت درد نکنه رفیق.
خدا خیرت بده
مشکلم حل شد.
حالا می تونم با خیال راحت بازی کنم.
خواهش می کنم.وظیفه بود.
دوست عزیز لطف کن از این به بعد به جای پست دادن برای تشکر، از دکمه ی تشکر استفاده کن تا تاپیک شلوغ نشه.:46:
موفق باشی:11:

sodoko
18-12-2008, 07:57
حل مشکل تکسچرینگ :
(نوشته شده توسط HoJJaT_007)

خیلیا مشکل تکسچرینگ رو دارند.

برای رفع این مشکل ابتدا این نرم افزار رو دانلود کنید :

سپس برنامه رو نصب کنید و به قسمت Setting برید . گزینه دوم یعنی Use Custom Setting رو بزنید .

بعدش برید به بخش Advance و مقدار Check For SYSTEM Cache Every : رو به عدد 25 یا 20 برسونید .

بعد به بخش Data Safe برید و گزینه Disable Data Safe رو بزنید .

در آخر به بخش Tune Windows برید و همه تیک ها رو وردارید .

با این کار مشکل تکسچرینگ یا لود نشدن تکسچر ها حل میشه , اما یکمی افت فریم هستش که با پچ حل میشه و مشکل بازیه .

آیا این کار مشکلی در سیستم بوجود نمی آورد؟؟

با تشکر از Beny-Nvidia

ramin1988
18-12-2008, 08:49
اقا من بازی رو گرفتم 4 تا دی و دی هست که هر سی دی رو باز میکنی فایل های زیپ میبینی و چیزی به نام setup نداره ...........
من چجوری اینو نصبش کنم ؟؟؟؟؟؟

Optimus Prime
18-12-2008, 09:02
بازی 2تا پایان داره این یکیشه یکی دیگشم یه چیز دیگس! قبل از مراسم ازدواج بستگی به تصمیم گیری شما داره . . . . .

arash66_2m
18-12-2008, 09:27
اقا من بازی رو گرفتم 4 تا دی و دی هست که هر سی دی رو باز میکنی فایل های زیپ میبینی و چیزی به نام setup نداره ...........
من چجوری اینو نصبش کنم ؟؟؟؟؟؟

فایل های زیپ رو با برنامه winrar , extract کن .
بعد از این که باز شد یه فایل بایستی با پسوند.bat باشه که روش کلیک می کنی و خودش بازی رو نصب می کنه...

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 10:04
بازی 2تا پایان داره این یکیشه یکی دیگشم یه چیز دیگس! قبل از مراسم ازدواج بستگی به تصمیم گیری شما داره . . . . .

خوب داستان بازی رو تعریف نکنید تا خودمون بریم و ببینیم دیگه !!! :31:
اینطوری مزش میپره ...:10:

[siavah]
18-12-2008, 10:49
اوراكل جان شما مشكلي بابت فريم ندارين؟؟؟؟؟من هنوز نميتونم با اين افت فريم بازي كنم....سيستمتون چيه؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 10:58
;3286337']اوراكل جان شما مشكلي بابت فريم ندارين؟؟؟؟؟من هنوز نميتونم با اين افت فريم بازي كنم....سيستمتون چيه؟؟؟؟

نه دوست عزیز بازی واسه من روونه .
سیستم »

VGA : 8600 GT 256MB Gddr3
Ram : 2 X 1Gb KingStone
CPU : 2.4 Core 2 Dou E 4600

[siavah]
18-12-2008, 11:10
نه دوست عزیز بازی واسه من روونه .
سیستم »

vga : 8600 gt 256mb gddr3
ram : 2 x 1gb kingstone
cpu : 2.4 core 2 dou e 4600

ويندوزتون؟؟؟ميشه ويندوز رو بگيد؟؟؟من ميخوام بازي رو از اول نصب كنم شما چطوري نصب كرديد كه روونه تا منم همين كارو بكنم...ممنون

surpriser
18-12-2008, 11:46
اقا این دختره که عکسش هست داره ابنبات میخوره کجا میشه پیداش کرد؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا همچین کسی هست؟؟؟؟

همون Lola یا همون Lollypop Girl ه دیگه!!! برو تو دیتابیس پلیس و سوابقشو نگاه کن تا کف کنی!

ehsan6811
18-12-2008, 12:41
دوستان سیوم پاک شده یه سیوم از اینترنت گرفتم کار نمیکرد کسی میتونه سیو خودش با تمام فایل های لازمو برام بزاره ممنون میشم ممنون میشم

starn
18-12-2008, 13:29
تو منو برو به قسمت audio بعد گزینه آخر رو بزن (scan complete) میزنی بعد تو بازی کانالی رو انتخاب میکنی که عکس یه رعد وبرق که یه سی دی توشه انو انتخاب کنی اهنگات پخش میشه
آقا این کارارو کردم نیومده

mt17770
18-12-2008, 13:57
بهتره سایه رو کلا حذف کنی اینجوری بازی هم برات روان تر اجرا میشه
چند دقیقه که بازی کنی اصلا نبود سایه رو حس نمی کنی!

چه طوری میشه سایه هارو حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezidentevilone
18-12-2008, 14:19
ای بابا......

پچ رو ریختم.... کشتی بی پدر با لنگر زد فیبر ها رو قطع کرد....

حالا بعد یک هفته که اینترنت درست شده و کرک فدور رو می ریزم مشکل داره...

چه با کرک فدور و چه بی کرک فدور ( بعد از نصب پچ ) دوربین می ره زیر پایه کاراکتر... یا می ره پشت اگزوز ماشین... اصلا نمی شه بازی کرد.... چی کارش کنم؟!

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 14:59
چه طوری میشه سایه هارو حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو تو قسمت تنظیمات گرافیک بازی ، گزینه ی Shadow رو کم کنی ، سایه ها هم کم میشن . :46:

ای بابا......

پچ رو ریختم.... کشتی بی پدر با لنگر زد فیبر ها رو قطع کرد....

حالا بعد یک هفته که اینترنت درست شده و کرک فدور رو می ریزم مشکل داره...

چه با کرک فدور و چه بی کرک فدور ( بعد از نصب پچ ) دوربین می ره زیر پایه کاراکتر... یا می ره پشت اگزوز ماشین... اصلا نمی شه بازی کرد.... چی کارش کنم؟!

اگه با دسته بازی میکنی که فعلا مشکل داره .

اگه با موس و کیبورد بازی میکنی ، احتمالا یه دسته به کامپیوترت وصله .

اونو خارج کن و دوباره برو تو بازی .

ehsan6811
18-12-2008, 15:00
دوستان سیوم پاک شده یه سیوم از اینترنت گرفتم کار نمیکرد کسی میتونه سیو خودش با تمام فایل های لازمو برام بزاره ممنون میشم ممنون میشم