PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

3ッドマクス
13-12-2008, 04:54
واقعا بازی توپیه من با همین فریم 10 دارم میرم آخرش و خیلی صفا میده . تو شهر دیدم پلیس ها جلوی یه ماشین رو گرفتن و دارن صندوق عقبش رو میگردن . یه دختر رو دیدم داشت تو سطل اشغالی رو میگشت . یه موتوری رو دیدم زده بود به سرش داشت خلاف جهت با سرعت میومد در کل بازیش بیسته خیلی روش دقت شده شهر به این بزرگی پر از آبجکت های جالبه که کاملا حرفه ای طراحی شدن . دیالوگ های بازی واقعا جالبه . صداگذاری بازی بی نظیر هستش وقتی تو یه محیط باز سرعتتون بیش از حد میشه صدای باد رو میتونید به صورت جالبی بشنوید . اسلحه مگنومش واقعا فوق العادست . همچنین اسلحه آر پی جی حرف نداره ! آسفالت خیابون کاملا طبیعی هستش جوری که ذراتش هم به خوبی دیده میشه . نو پردازی بازی از جمله حالات شب و روز در بازی بی نظیر هستش . مراحل بازی از مرحله سرقت از بانک به بعد فوق العاده میشه فکر کنم از اینجا به بعد یکی دیگه ماموریت پردازی بازی رو به عهده گرفته بوده ! خلاصه هرچی بگم کم گفتم نمره من به بازی 20 از 10 :ی

یه سوال مهم این اضافه شوندهای که راک استار منتشر کرد مثل همین مدی که به عنوان یه پلیس تو شهر لیبرتی یه سری ماموریت های رو انجام میدادیم و ... که برای کنسولها اومد میخوام بدونم مال پی سی هم امکانش هست بیاد ؟

harrypotter2007
13-12-2008, 05:46
یکی از دوستان نوشته بود که با سیستم 5 میلیونی هم این بازی درست اجرا نمیشه . :18::18:

یعنی ما بید قید زدن این بازی را بگیرم .

من بخاطر این بازی میخوام یک رم 4 گیگ و گرافیک 1 گیگ و سی پیو 4 هسته ای بگیرم. یعنی با این سیستم هم نمیشه.:37::37:

ms368
13-12-2008, 06:33
یکی از دوستان نوشته بود که با سیستم 5 میلیونی هم این بازی درست اجرا نمیشه . :18::18:

یعنی ما بید قید زدن این بازی را بگیرم .

من بخاطر این بازی میخوام یک رم 4 گیگ و گرافیک 1 گیگ و سی پیو 4 هسته ای بگیرم. یعنی با این سیستم هم نمیشه.:37::37:

نه عزیز
چرا قیدشو بزنی !
منتظر پچ باش

همین .

harrypotter2007
13-12-2008, 07:39
نه عزیز
چرا قیدشو بزنی !
منتظر پچ باش

همین .

این پیج چی من که نمیدونم ..

iman hichkas
13-12-2008, 08:15
468-555-0100 - Change weather
265-555-2423 - Banshee
662-555-0147 - Feltzer
265-555-2423 - Presidente
486-555-0150 - Get a different selection of weapons
486-555-0100 - Get a selection of weapons
267-555-0150 - Raise wanted level
267-555-0100 - Remove wanted level
362-555-0100 - Restore armour
482-555-0100 - Restore health
948-555-0100 - Song information
227-555-0142 - Spawn a Cognoscenti
227-555-0175 - Spawn a Comet
938-555-0100 - Spawn a Jetmax
625-555-0150 - Spawn a Sanchez
227-555-0168 - Spawn a SuperGT
227-555-0147 - Spawn a Turismo
359-555-0100 - Spawn an Annihiliator
227-555-0100 - Spawn an FIB Buffalo
625-555-0100 - Spawn an NRG-900
رمزهای :31:gta iv

ebicross
13-12-2008, 08:53
یه سری نکته مهم:
- کسایی که بعد از یه مدتی افت فریم براشون پیش میاد دلیلش میتونه گرما باشه. هر چقدر هم که فن تو کیس باشه فایده نداره. فن CPU رو عوض کنید. یا اینکه هر طور شده خنکش کنید.
- درایور 180.42 برای کارتهای nVidia فقط مخصوص کارتهای سری 9 و از سری 8 ها فقط مخصوص 8800 هستش و تو بقیه توصیه نمیشه. نصب نکنید اگر کارتتون چیز دیگه ای هست.
- برای اینکه بازی راحت تر اجرا بشه به خاطر حجم بالای فایلی که دائم در حال مبادله هست بهتره آنتی ویروس خودتون رو Disable کنید. همچنین در ویستا Windows Defender رو Disable کنید. نتیجه میگیرید.
- کسایی که با گرافیکهای به ظاهر خوب مشکل اجرای بازی دارند حتما اعلام کنند که گرافیکشون Turbo Cache هست یا نه. گرافیک Turbo حتی اگر یک گیگ هم باشه طبیعیه نمیتونه براحتی بازی رو مثل یک گرافیک یک واقعی اجرا کنه.
- راهنمای مراحل بازی که فکر میکنم تاپیک در موردش داریم؛ اما کد تقلب خواستید من دارم. تو CD خود بازی بود. اگر خواستید بزارم.
- نکته مهم برای کسایی که شک دارند بازیرو بگیرن:
اگر سیستم شما یکم از مینیمم بازی بالاتر باشه دیگه هیچ مشکلی نیست. وقت تلف نکنید که نصف عمرتون بر باد رفته.
نصب بازی اینقدرها هم سخت نیست. مال من که خودش هم Microsoft.Net و هم Games For Windows و هم DirectX 2008 Update رو نصب کرد. فقط من رفتم یک کرک که تو DVD بود کپی کردم و رفتم تو بازی اکانت ساختم. هم سیو میشه. هم گیر نمیکنه. دارم روی جزئیات بالا هم بازی میکنم. مشکلی نداره. فقط یکی از گزینه هاش خودش رو Medium هست و بالاتر نمیره!!!
مشخصات سیستم من:
Win Vista SP1
Athlon X2 5200 CPU
2x1 GB RAM
nVidia 9500GT 512MB "Gigabyte" VGA

کسی نمیدونه این بازی از دایرکت ایکس 10 استفاده میکنه یا نه؟؟؟ اگر میکنه پس چرا DirectX نصب کرد؟؟؟

JING3LKHAN
13-12-2008, 11:08
سلام.من سیستمم amd 4600x2
2g gskil ram
8800 colorful
و با میدیوم بازی میرم ولی افت فریم دارم ...بابت پچه؟؟؟؟؟
ضمنا چطور میشه با گوشی عکس گرفت؟؟گزینه ای نداره

omidtb
13-12-2008, 11:22
از دوستان کسی نمیدونه که چرا من وقتی از بازی خارج می شم و دوباره وارد می شم تنضیمات گرافیکی به حالت پیشفرض خود برمیگردد

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 11:52
از دوستان کسی نمیدونه که چرا من وقتی از بازی خارج می شم و دوباره وارد می شم تنضیمات گرافیکی به حالت پیشفرض خود برمیگردد

اشکال از کرکتون هست .
اینجا رو بخونید بد نیست »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام.من سیستمم amd 4600x2
2g gskil ram
8800 colorful
و با میدیوم بازی میرم ولی افت فریم دارم ...بابت پچه؟؟؟؟؟

احتمال زیاد از کرکتون باشه .
از چه کرکی استفاده میکنید ؟
در مورد عکس گرفتن با موبایل هم منظورتون با موبایل خود Niko هست ؟!!!

rezidentevilone
13-12-2008, 11:59
عجیبه که چرا این بازی تو ایران غیر مجازه !

چون حتی به موضوع حجاب هم توجه شده ، خیلی جالبه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی گرافیک پایینه...........

حیفه بازی رو با این گرافیک تموم کنی:13:

rezidentevilone
13-12-2008, 12:35
ای بابا!عزیز من فکر کنم شما پست من رو اشتباهی خوندی یا اصلا نخوندی!!یه بار دیگه پست من با دقت بخون!
این هم جواب این شرکت اشغال در مورد پرفورمانس و گرافیک بازی:

Most users using current pc hardware as of december 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of pcs with higher specifications than are currently widely available.

ترجمه:

بیشتر یوزرها از سخت افزار پی سی فعلی همانطور در دسامبر 2008 استفاده می کنن که پیشنهاد شده از کیفیت مدیوم استفاده کنن.کیفیت high برای pc های اینده(!) که مشخصات قدرمتدندتری(یا همون قدرت بیشتری) دارن قرار داده شده!

ببخشید که نتونستم خوب ترجمه کنم ولی فکر کنم منظور رو فهمیده باشین!فکر کنم این شرکت بازی های bioshock ,crysis,gow و..... این ها رو ندیده داره این حرف رو میزنه!اگر ببینن فکر کنم سکته کنن کارکنانش!فکر کنم اینها با ماشین زمان به سال 2020 رفتن و بازی رو اونجا بر اساس سیستمهای اونجا پورت کردن و تست کردن!عجب(!)

یعنی شما مشکل داری با این بازی ؟

من با سیستمی که توی امضا هست با رزول 1280*1024 همه تنظیمات تا آخر ( به جز درو دیستنس چون 512 هست کارتم ) بازی رو بدون حتی یک بار افت فریم بازی می کنم.:46:

داستان پردازی... گرافیک... هوش مصنوعی.... صدا ها.... همه چیز واقعا عالیه.. نمی دونم چه ایرادی بنی اسرائیلی به این بازی می گیری شما؟!

moozmar
13-12-2008, 12:47
سلام
من بازی رو دانلود کردم..همه مراحلی که گفته شد رو هم انجام دادم و بازی هم ران شد (اون پست راهنما رو هم خوندم!)

ولی هنوز تو Save کردن مشکل دارم!
اولش تو راک استار لوگین میکنم..وقتی میخواد سیو کنه، میگه لوگین نیستی و میخواد وصل بشه به ویندوز لایو...اونجا هم ازم سریال نامبر میخواد!
چه باید کنم؟

smfr
13-12-2008, 13:00
پچ رسمي GTA IV نسخه 1.0.1.0 بالاخره عرضه شد:
اين پچ فعلا فقط با كرك FEDOR كار ميكنه و با razor1911 مشكل داره.
ميتونيد اين كرك رو از لينك زير دريافت كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز لينك زير هم ميتونيد فايلهاي اصلي GTA IV رو بگيريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اين هم Patch 1.0.1.0:

حتما قبل از اجراي پچ از سيوهاتون يه بك آپ بگيريد. محل سيو بازي هم اينجاست:
VISTA USERS: C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV

XP USERS: C:\Documents And Settings\YOURUSERNAME\Application Data\Rockstar Games\GTA IV

تو چند تا فروم خارجي اين پچ تست شده و جواب گرفته شده
شما هم تست كنيد و جواب رو بگيد.
براي اطمينان از اين كه نسخه شما به 1.0.1 ارتقا داده شده مي تونيد روي GTAIV.exe راست كليك كرده و در properties ورژن خودتون رو نگاه كنيد.

اين هم لينك مستقيم اين پچ كه به سرور خودم انتقال داده شده:

STON-COLD
13-12-2008, 13:00
چه طور میشه کوله پشتی رو خالی کرد مثلا یه سلاح رو بذاری زمین

Optimus Prime
13-12-2008, 13:06
جلوتر که رفتی گوشی عوض میشه و این قابلیت ها بهش اضافه میشه اول بازی باید با همون گوشی سر کنی.
متاسفانه بازی یک نسخه پورت شده بسیار ضعیف از یک بازی بسیار عالی بود. حیف Rockstar اگر زمان بیشتری صرف می کرد به جای نسخه پورت شده افتضاح یه نسخه کامل بده اینقدر دردسر نبود.

779
13-12-2008, 13:15
عزیزان میگن پچ اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط من نمیدونم چجوری بگیرمش:

GTA IV PC patch now available

Posted by adamcs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) at 03:08. Category: General
The patch promised by Rockstar Games last Saturday is now available. Start your game and connect to LIVE to trigger the download. The patch is 32.6MB, takes a few minutes to install, and contains a variety of fixes including the following:

A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.
Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays.
Fix to bowling while using certain sensitive mice.
Fix for ATI 1900 shadows.
Overall savings to memory.
Graphic improvements to particle systems and mirrors.
Multiplayer character settings are preserved.
Support for DirectInput controllers.
Rockstar have stated on our forum that they are "going to keep supporting GTA IV PC for a long time," and that we can "expect additional fixes/improvements in the future."

qo0oick
13-12-2008, 13:23
بله دوستان...
بالاخره Patch 1.0.1.0 هم اومد!
Grand Theft Auto IV PC Patch Released
Dec 12, 2008 at 6:37 PM
خیلی ها تست کردن و جواب میده...
لینک اصلی منبع ->

اینم لینک مستقیم برای دانلود ->

اینم یه لینک دیگه ->

حجم فایل : 32.59 MB
لینک تورنت

این پچ فقط و فقط همون طور که دوستمون گفت با کرک Fed0r کار می کنه... و بعد از اپدیت دیگه با کرک Razor کار نمی کنه!
اینم یه Benchmark بعد از اپدیت که همونطور که می بینید واقعاً فوق العادس!!

البته سیستمش هم واقعاً فوق العادس!! :20:

JING3LKHAN
13-12-2008, 13:40
اقایون شرمنده اینو میپرسم ولی خیلی ضروریه..gta IV من نسخه اروپاست و فکر کنم سانسور شدست چون مرتبه چهارم که با میشل رفتم بیرون و دعوتم کرد برم خونشون فقط سر و صداشون در اومد و مثل عکسهایی که تو گوگله و نیشون میده که س.ک.....کامله نیست.درسته؟؟؟

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 13:43
ببخشید بعد از نصب پچ کرک نمیخواد ؟
اگه نه تا بزنیم بره دانلود .
کسی لینک غیر از تورنت نداره ؟

starn
13-12-2008, 13:52
gtpland کسی این اواخر خریده؟؟ پک بازی مال خودشه؟؟؟کامله؟

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 14:15
خوب اینم لینک مستقیم پچ »

mohamad.hejazi
13-12-2008, 14:21
سلام.
این پچ کرک نداره؟؟؟

ظاهرآ هم تو فروم bazi center میگن این پچ رسمی نیست!
دانلود کنیم؟کرک نمیخواد؟

SIMON137
13-12-2008, 14:26
چجوري بفهميم بازيمون ماله كجاست؟

brain
13-12-2008, 14:30
سلام.
تبریک میگم عرضه شدنه پچ رو .

اگه کسی تا به حال امتحان کرده و تمامی مشکلاتش از جمله ( افت فریمش ) حل شده حتما بیاد بگه ...

من تنها مشکلم افت فریم هست که مثه اینکه قراره با پچ حل شه ....

و چندتا سوال راجع به خود بازی :

اولا اینکه چرا رادیو خاموش نمیشه ؟

دوما من میخوام برم کافی نت ... چه جوری ؟

سوما اگه بخوام از auto save بازی رو لود کنم باید کجا برم .... ؟

و چهارم فعلا هیچی ...

JING3LKHAN
13-12-2008, 14:34
کسی نیست جواب منو بده خیلی ضروریه.پست 4293

779
13-12-2008, 14:52
سلام.
این پچ کرک نداره؟؟؟

ظاهرآ هم تو فروم bazi center میگن این پچ رسمی نیست!
دانلود کنیم؟کرک نمیخواد؟

عزیزم شایعه ی من که خودم نوشته هاشو دادم این ها مال خود سایت gta iv هست و مطمئن باش پچش رسمیه و qo0ick عزیز دستت درد نکنه جالبه نوشته بود 65 fps وای من الان با بهترین کارت ها 40 تا بالاترینشه ...
چه حالی میده پس دیگه بلند نمی شم.

smallfrank
13-12-2008, 15:14
سلام
سیدی این پچ نیست ؟آخه با دایل آپ چه جوری دانلود کنیم ؟کافی نتم دانلودش بستس.

mohamad.hejazi
13-12-2008, 15:16
سلام.
دوستان کسی پچ رو نصب کرده ببینه کرک میخواد یا نه؟؟

sima_6600
13-12-2008, 15:16
ببخشید میشه لینک کرکfed0r رو بزاری.ممنونم.

smfr
13-12-2008, 15:25
پچ رسمي gta iv نسخه 1.0.1.0 بالاخره عرضه شد:
اين پچ فعلا فقط با كرك fedor كار ميكنه و با razor1911 مشكل داره.
ميتونيد اين كرك رو از لينك زير دريافت كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز لينك زير هم ميتونيد فايلهاي اصلي gta iv رو بگيريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اين هم patch 1.0.1.0:

حتما قبل از اجراي پچ از سيوهاتون يه بك آپ بگيريد. محل سيو بازي هم اينجاست:
vista users: C:\users\yourusername\appdata\local\rockstar games\gta iv

xp users: C:\documents and settings\yourusername\application data\rockstar games\gta iv

تو چند تا فروم خارجي اين پچ تست شده و جواب گرفته شده
شما هم تست كنيد و جواب رو بگيد.
براي اطمينان از اين كه نسخه شما به 1.0.1 ارتقا داده شده مي تونيد روي gtaiv.exe راست كليك كرده و در properties ورژن خودتون رو نگاه كنيد.

اين هم لينك مستقيم اين پچ كه به سرور خودم انتقال داده شده:

دوستان مثل اينكه پست مارو نديدن!
هم لينك كرك هست هم لينك پچ به طور مستقيم.
براي كرك كردن هم بايد بعد از نصب پچ رو باره با كرك جايكزين كنيد.
پچ هم هيچ مشكلي نداره تو اولين فرصت دوباره بنچ ماركم رو ميزارم

779
13-12-2008, 15:26
ببخشید میشه لینک کرکfed0r رو بزاری.ممنونم.

راست میگه ای بابا این rapid share قاتیه من که هی می خوام کرک رو دانلود کنم نمیشه غیب میشه!!!!

لطفا یک لینک دیگه بدین اه اعصابم خورد شد از رپید شیر همشم تبلیغ perimum میکنه یکی نیست بهش بگه آخه عقل کل ما تو ایرانیم نمی تونیم بگیریم اه!:41:

L.A.M.P.A.R.D
13-12-2008, 15:39
بچه هاااااااا كمك كنيد. من بازيو نصب كرد ولي وقتي كليك مي كنم روي ايكن بازي اين ارور ميده: gta iv fatal error : rmn40

779
13-12-2008, 15:40
بچه هاااااااا كمك كنيد. من بازيو نصب كرد ولي وقتي كليك مي كنم روي ايكن بازي اين ارور ميده: gta iv fatal error : rmn40

راستی پیدا نکردین خسته شدم اهههههههههههههههههههههههه ههه

Danial_4139
13-12-2008, 15:42
سلام.
تبریک میگم عرضه شدنه پچ رو .

اگه کسی تا به حال امتحان کرده و تمامی مشکلاتش از جمله ( افت فریمش ) حل شده حتما بیاد بگه ...

من تنها مشکلم افت فریم هست که مثه اینکه قراره با پچ حل شه ....

و چندتا سوال راجع به خود بازی :

اولا اینکه چرا رادیو خاموش نمیشه ؟

دوما من میخوام برم کافی نت ... چه جوری ؟

سوما اگه بخوام از auto save بازی رو لود کنم باید کجا برم .... ؟

و چهارم فعلا هیچی ...

با دکمه x کیبورد رادیو خاموش میشه ، کافی نت رو هم باید اول پیدا کنی چون آیکون روی نقشه نداره و بعد از اولین بار که واردش شده آیکونش روی نقشه ثبت میشه .

اتو سیو هم وقتی تو منو بازی هستی برو قسمت لود و آخرین سو همیشه مربوط به اتو سیو هست البته مال من اینجوریه چون بعضی وقتا هم خبری ازش نیست !

فکر کنم از بازی یه بار بیای بیرون و برگردی تو بازی اتو سیو پاک میشه ولی سیوی که تو خونه می کنی ثابت هست

omidtb
13-12-2008, 15:54
The patch that we have all been waiting for as been finally released... This will fix most bugs and glitches you have experienced in this game. GTA IV Official Patch V 1.0.1.0: Code:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید IMPORTANT: ONLY the FEDOR crack works with this patch. Do not use the razor1911 crack with it. This is the FEDOR Crack if you need it (Proper/Working):Code:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید GTA IV ORIGINAL FILES: (IF U NEED THEM)Code:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید P.S. It's a .cab file, so just extract it with winrar and run the setup.exe COPY YOUR SAVES BEFORE PATCHING!!! Location of SAVE FILES: VISTA USERS: C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV XP USERS: C:\Documents And Settings\YOURUSERNAME\Application Data\Rockstar Games\GTA IV SicK020 wrote: Alright it's good. So I guess it did yield performance improvements after all. I can actually drive without the walls being a slide show. saeed1979 wrote: working great ,, thanks .. Sebass747 wrote: If this is the official patch and fixes the god damn windows live games issues(i bought it) then that is amazing! edit: OMFG! WINDOWS LIVE GAMES WORKS! Thanks a hell of a lot man! Woot! volkanat wrote: u re f*ckin savior man thx a lot.. djstashman wrote: performance increased by a bit. but i know it can perform better Mangekyou wrote: Installed, worked. Vichello wrote: Lol people are idiots It works fine sandy1808 wrote: work.....thx matikk11 wrote: it works 15 fps-s +

779
13-12-2008, 15:59
The patch that we have all been waiting for as been finally released... This will fix most bugs and glitches you have experienced in this game. GTA IV Official Patch V 1.0.1.0: Code:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید IMPORTANT: ONLY the FEDOR crack works with this patch. Do not use the razor1911 crack with it. This is the FEDOR Crack if you need it (Proper/Working):Code:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید GTA IV ORIGINAL FILES: (IF U NEED THEM)Code:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید P.S. It's a .cab file, so just extract it with winrar and run the setup.exe COPY YOUR SAVES BEFORE PATCHING!!! Location of SAVE FILES: VISTA USERS: C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV XP USERS: C:\Documents And Settings\YOURUSERNAME\Application Data\Rockstar Games\GTA IV SicK020 wrote: Alright it's good. So I guess it did yield performance improvements after all. I can actually drive without the walls being a slide show. saeed1979 wrote: working great ,, thanks .. Sebass747 wrote: If this is the official patch and fixes the god damn windows live games issues(i bought it) then that is amazing! edit: OMFG! WINDOWS LIVE GAMES WORKS! Thanks a hell of a lot man! Woot! volkanat wrote: u re f*ckin savior man thx a lot.. djstashman wrote: performance increased by a bit. but i know it can perform better Mangekyou wrote: Installed, worked. Vichello wrote: Lol people are idiots It works fine sandy1808 wrote: work.....thx matikk11 wrote: it works 15 fps-s +

ای بابا خوب این که همون شد !!!!:31:
تازه اون با معنی فارسی بود این نیست:27:
من گفتم رپید شیر نباشه لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا!!!!!!
رپید شیر دانلود اومدم بکنم 1.5 kb per secend !!!!!!!!!!!!!!!!:2:

qo0oick
13-12-2008, 16:04
دوستان یه پچ هست مبنی بر این که با کرک Razor کار می کنه...
اگه صحت داشت واستون حتماً میذارم..
.در ضمن 779 شما پچ رو می خوای یا کرک Fed0r ؟اگه کرک رو می خوای من دارم آپش می کنم تا دوستان راحت باشن...
پچ رو هم تا 1 ساعت دیگه با عکس خبرشو بهتون می دم

779
13-12-2008, 16:08
دوستان یه پچ هست مبنی بر این که با کرک razor کار می کنه...اگه صحت داشت واستون حتماً میذارم...در ضمن 779 شما پچ رو می خوای یا کرک fed0r ؟اگه کرک رو می خوای من دارم آپش می کنم تا دوستان راحت باشن..پچ رو هم تا 1 ساعت دیگه با عکس خبرشو بهتون می دم

عزیزم من اگه پچ رو نداشتم که این جا جون به لب نمی شدم بابا من دنلود کردم پچو راحت اما این فایل چون مال رپید شیر نمیشه دانلود کرد کلا من اصلا هیچ وقت مال رپید شیر رو دانلود نمی کنم چون سرعتش 2.5 !!!!!!!!!
تازه با نرم افزار دانلودم نمیشه فقط باید با همون دانلودر ثابت روی ویندوز دانلود کنی اگه داری حتما بزار سریع می خوام دانلود کنم ببینم چجوریه سریع.

qo0oick
13-12-2008, 16:11
عزیزم من اگه پچ رو نداشتم که این جا جون به لب نمی شدم بابا من دنلود کردم پچو راحت اما این فایل چون مال رپید شیر نمیشه دانلود کرد کلا من اصلا هیچ وقت مال رپید شیر رو دانلود نمی کنم چون سرعتش 2.5 !!!!!!!!!
تازه با نرم افزار دانلودم نمیشه فقط باید با همون دانلودر ثابت روی ویندوز دانلود کنی اگه داری حتما بزار سریع می خوام دانلود کنم ببینم چجوریه سریع.

تو Rapidbaz.com مستقیمش کن تا کارت راه بیافته...

vegas
13-12-2008, 16:13

:31:

779
13-12-2008, 16:14
تو Rapidbaz.com مستقیمش کن تا کارت راه بیافته...

چجوری!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

smfr
13-12-2008, 16:15
پچ با لينك مستقيم:

كرك با لينك مستقيم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپچ رو نصب كردم تفاوت رو خودتون تو بنچ مارك ببينيد:

قبل از نصب پچ:
Statistics
Average FPS: 32.04
Duration: 37.27 sec
CPU Usage: 82%
System memory usage: 83%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Video Driver version: 180.48
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel Pentium III Xeon processor

File ID: benchmark.cli

بعد از نصب پچ:
Statistics
Average FPS: 37.05
Duration: 37.19 sec
CPU Usage: 84%
System memory usage: 86%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Video Driver version: 180.48
Intel Pentium III Xeon processor

5تا فريم اضافه تر شد!!!!! :دي
تا اينجا كه بازي كردم خبري از دير لود شدن تكستچرها نيست! مشكلي تو گرافيك هم نمي بينم.
فقط به مشكل بزرگ تو صدا هست كه هيچ صدايي غير از موزيك ماشين ها نمياد!!!! كه خورد تو ذوقم.

Iman Bala
13-12-2008, 16:19
[quote=smfr;3269606]پچ با لينك مستقيم:

این لینک برای من باز نمیشه:19:

qo0oick
13-12-2008, 16:19
:31:
نه دوست عزیز!
این کرک یه چیزه دیگس اشتباه نکنید!!!!

چجوری!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ �؟؟؟؟
برو اینجا

لینکتو بده یه سوال می پرسه جواب بده بعد راحت می تونی دانلود کنی!

salmangordan
13-12-2008, 16:25
دوستان لطفا اگه یه کافی نت با سرعت بالا تو تهران می شناسن که بشه پچو دانلود کرد ادرس بدند.

smfr
13-12-2008, 16:26
لينك اصلاح شد:

vegas
13-12-2008, 16:26
نه دوست عزیز!
این کرک یه چیزه دیگس اشتباه نکنید!!!!

برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینکتو بده یه سوال می پرسه جواب بده بعد راحت می تونی دانلود کنی!
چه چیز دیگس ؟:31:
این کرک با اون کرک اپلود شده در rapidshare هیچ فرقی نداره !:46:

779
13-12-2008, 16:31
آقااااااااااااااااااااااا اااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای چی صدا ندارههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههه
وای نکنه تا آخر همینطوری باشه نه؟!!!!!!!!!!!!!!!!11:18::18::18::18:

میگم صدای رادیو فقط میاد مشکل از کرک ؟؟؟؟؟

starn
13-12-2008, 16:39
gtpland کسی این اواخر خریده؟؟ پک بازی مال خودشه؟؟؟کامله؟
خوبه ی سوال پرسیدیم
از جواب های بی شمار شما ممنون!!!!!!!!

779
13-12-2008, 16:46
چی شد بررسی کردین چرا صدا نداره من دارم یک کرک دیگه دانلود میکنم ببینم درست میشه یا نه تورو خدا اگه اینطوری باشه که اصلا نمی شه بازی کرد نه صدای تیر میاد نه صدای ...
خیلی بده ولی خوب من توی کامپیوتر داداشم دیگه مشکل سایه نداریم یا شایدم باید بعد از نصبش ریستارت کنیم؟؟
یا هم یک دست کاری هایی توی هاردوار برای صدا بکنیم؟
معلوم نیست مشکل از پچ یا کرک.

Big-Boss
13-12-2008, 16:48
دوستان لطفا اگه یه کافی نت با سرعت بالا تو تهران می شناسن که بشه پچو دانلود کرد ادرس بدند.

حجمش چندان هم زیاد نیست 32.59 مگ تو خونه هم با دایل آپ میتونی
1 شبانه برو برای دانلود

ولی خب میتونی یه فلش یل مموری گوشیت با کابل رو ببری کافینت بسته به سرعتش بین نیم ساعت تا چند دقیقه میتونی دانلود کنی
(اگه حتی 128 هم کافی نت باشه بیشتر از نیم ساعت طول نمی کشه)

virus2009
13-12-2008, 16:48
آقااااااااااااااااااااااا اااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای چی صدا ندارههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههه
وای نکنه تا آخر همینطوری باشه نه؟!!!!!!!!!!!!!!!!11:18::18::18::18:

میگم صدای رادیو فقط میاد مشکل از کرک ؟؟؟؟؟

یک راه حل گیر آوردم امتحانش کن....

:
If you have some issues with the sound after installing the patch, please reboot and don't run the benchmark before starting a game.

منبع:

smfr
13-12-2008, 16:52
اين پچ فعلا مشكل داره هيچ صدايي غير از راديو نمياد من كه رفتم دوباره نصب كنم بازي رو !!!
چند نفر ديگم مثل اينكه اين مشكل رو داشتن

qo0oick
13-12-2008, 16:55
خب...
پچ رو ریختم و صدا هم داره...
همه چی هم درسته...
فقط نمی تونم بگم همه ی مشکلات بازی رفع شده...
یه خورده افت فریم کمتر شده و گرافیک به نظرم یه خورده بهتر شده...
سایه ها هنوز برفکین :13:
من منتظر یه پچ 300Mb بودم تا یه پچ 30Mb!
بازی 15gb باید پچش 30Mb باشه!
از دست این *R

elemon
13-12-2008, 16:58
این پچ با پسوند cab چطوری نسب میشه؟

dghost
13-12-2008, 17:15
دوستان من پچ رو نصب کردم خیلی خوب شد از 8 فریم با 800*600 شد 20 فریم با 1024 بقیه هم تقریبا روی high
فقط الان save رو که کپی میکنم توی بازی load faild میده چی کار باید کرد؟ممنون میشم کمک کنید

779
13-12-2008, 17:19
اين پچ فعلا مشكل داره هيچ صدايي غير از راديو نمياد من كه رفتم دوباره نصب كنم بازي رو !!!
چند نفر ديگم مثل اينكه اين مشكل رو داشتن

واییییییییییییییییییییییی یی چی کار کردی لازم نبود کامپیوترتو ریساتارت میکردی و قبل از بازی هم بنچمارک نمی کردی درست میشد!!!
آره افت فریم کمی کمتر شده و سایه ها هم در بعضی مکان ها درست شده اند اما باز هم زیر راه آهن خرابه!!!:13:
عجب بدبختی داریم البته من که مشکل سایه ندارم داداشم داره که اونم فکر میکردم رفع میشه من خودم میرم خونه چک میکنم ببینم چجوری شده من قبلا 45 فریم میگرفتم فکر کنم الان 50 یا 55 فریمی بگیرم .
راستی واقا چرا اینقدر حجمش کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

linkin_park
13-12-2008, 17:19
بالاخره کودوم لینکو دانلود کنیم ؟! من که کرک razor دارم باید چی کا کنم ؟!

Benygh
13-12-2008, 17:23
پست راهنما در ویرایش نهایی برای شما عزیزان آپدیت شد .
موفق باشید .

SAM-SON 70
13-12-2008, 17:24
پچه ها من بازی رو از سایت خدومون گرفتم با 4 DVD و نصبشم کردم ولی حالا نمیتونم کرکش کنم ؟!!!
هی یه صفحه مربوط به email و password میاره ؟!!!

Benygh
13-12-2008, 17:34
پچه ها من بازی رو از سایت خدومون گرفتم با 4 dvd و نصبشم کردم ولی حالا نمیتونم کرکش کنم ؟!!!

به پست بالاییتون مراجعه کنید !

Paradise_human
13-12-2008, 17:34
این پچ با کرک Razor کار میکنه ؟؟؟

3ッドマクス
13-12-2008, 17:40
این پچ رو بعد از دانلود کجا باید بریزیم ؟

Benygh
13-12-2008, 17:46
این پچ رو بعد از دانلود کجا باید بریزیم ؟
طبق لینک IGN باید در مسیر نصب Unpack کنید !

3ッドマクス
13-12-2008, 17:54
من با راپید مشکل دارم میشه لینک کرک Fed0r رو از یه سایت دیگه بدید

779
13-12-2008, 17:55
طبق لینک IGN باید در مسیر نصب Unpack کنید !

عزیزم لازم نیست همچین کاری بکنی خودش مسیر رو نشون میده!
یعنی میزنی روی install بعدش تموم!!!!:31:
خودش مسیر بازی رو پیدا می کنه راستی من الان رفتم تو سایت gta دیدم اون ها هم زیاد راضی نیستن و همش دارن به این راک استار فش میدن!!!!:13:

یکی میگه مشکل سایه ها هنوز درست نشده باز یکی دیگه یه چیزی میگه همشونم آخرشون میگن ----... !!!!
مثل اینکه این پچ بازم مشکلاتی از قبیل سایه ها و افت فریم رو خوب حل نکرده من فقط وقتی نصب کردم 50فریم میده و قبلا 45 تا میداد البته با تنظیمات بالا ولی بازم زیاد افزایش پیدا نکرده و سایه ها هم که تغییری نکرده و بعضی ها هنوز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنن.
کلا باید راک استار یک فکر اساسی بکنه این آخر کاری ها بازی های pc خوب از کار در نیومده ولی خوب ببینیم چی میشه راستی چقدر حجمش کم بود من فکر میکردم بالای 100 مگ!!!

linkin_park
13-12-2008, 18:01
نمیدونم اینو کسی میدونه یه نه ولی میگم شاید بدردتون بخوره :

اگه میخواین آهنگای خودتونو گوش بدید بعد از کپی کردن mp3 هاتون تو user musics کافیه برید تو بازی قسمت Audio و Deep Scan رو بزنید ... بعد بازی فایلای شما رو میخونه .... وقتی خونده شد . سوار ماشین بشید و برید رو کانال رادیو "Independence Radio" آهنگاتون پلی میشه با NوB هم ترک عوض کنید ....

grand theft auto
13-12-2008, 18:09
من چهار روزه که سفارش دادم اما هنوز وقتی پيگيری ميکنم ميگه اماده ارسال.چيکار کنم

SAM-SON 70
13-12-2008, 18:15
پچه ها من بازی رو از سایت خدومون گرفتم با 4 DVD و نصبشم کردم ولی حالا نمیتونم کرکش کنم ؟!!!
اینترنتم هم dail up هستش .
البته اونجا کسی جوابم رو نداد بازم اومدم اینجا !!!!!

3Dmajid
13-12-2008, 18:21
بچه ها از شما کسی پچ رو دانلود کرده و نصب کنه ؟

این پچ به درد میخوره یا نه ؟

اگه به درد میخوره بگید تا دانلود کنم.

smfr
13-12-2008, 18:21
من هنوزم مشكل صدا رو دارم!!!!
البته همونطوري كه دوستان گفتن يه با ريست كردم و بدون بنچمارك رفتم تو بازي حدود 20 ثانيه اول همه صداها هست ولي بعدش هي صدا 3 يا 4 دقيقه قعطه يعني مثلا فقط صداي بارون مياد بعدش 10، 20 ثانيه بازي همه صدا هارو داره
چرا اينجوريه؟
من فكر كنم نصب نكنيم بهتر باشه

779
13-12-2008, 18:35
من هنوزم مشكل صدا رو دارم!!!!
البته همونطوري كه دوستان گفتن يه با ريست كردم و بدون بنچمارك رفتم تو بازي حدود 20 ثانيه اول همه صداها هست ولي بعدش هي صدا 3 يا 4 دقيقه قعطه يعني مثلا فقط صداي بارون مياد بعدش 10، 20 ثانيه بازي همه صدا هارو داره
چرا اينجوريه؟
من فكر كنم نصب نكنيم بهتر باشه

چه جالب من که 3 تا ماموریت رفتم ولی دیگه خراب نشد !!!!!!
فکر کنم کرکت میگم فایل اصلی رو هم دانلود کن شاید درست شه:40:

بچه ها از شما کسی پچ رو دانلود کرده و نصب کنه ؟

این پچ به درد میخوره یا نه ؟

اگه به درد میخوره بگید تا دانلود کنم.

تا حدودی آره 5 تا یا بیشتر به فریم هات اضافه می کنه ولی خوب اونطوری که می خواستیم نشد یعنی در سطح مطلوب و بدون مشکل سایه و ...
که هرکسی هر چی میگفت باید بره پچ نصب کنه نبود ولی خوب خوب بود تا حدی سرعت رو افزایش میده و گرافیک رو هم بالاتر میبره راستی تو که مشکل سایه نداری داری؟؟؟
اگه داری باید بگم که با پچ هم درست نشد!:19:

ms368
13-12-2008, 18:43
اینترنتم هم dail up هستش .
البته اونجا کسی جوابم رو نداد بازم اومدم اینجا !!!!!

یه عکس از پنجره اون صفحه بزار تا بچه ها کمکت کنن

دکمه PRINT Screen Sysrq ( بالا ) رو بزن و بعد برو توی PAINT کپی کن بعدشم توی TINYPIC.com آپلود کن و بذار اینجا ، شاید بچه ها بتونن کمکت کنن .

TNX

mooli70
13-12-2008, 18:45
دوستان من نصب میکنم بازیو تو سرویس پک 3 ارور میگیره bad image ..... اما میخوام ویستا نصب کنم سرویس پک یک - به نظرتون کدوم بهتره؟ البته یکی از دوستان ویستا رو پیشنهاد کرد .

3ッドマクス
13-12-2008, 18:52
من پچ رو نصب کردم هیچ فرقی نکرد چرا فریمم تازه حس میکنم کمتر هم شده ؟ امکان داره اشتباه نصب کرده باشم ؟

Benygh
13-12-2008, 19:01
من فایل رو هنوز دانلود نکردم ! البته میشه گفت لینک معتبر و سالمی پیدا نکردم !
فایل یک فایل cab است فکر کنم و تا جایی که دیدم ...
کسی میتونه لینکی از رپیدشیر بذاره ؟

swamp
13-12-2008, 19:18
اینم فایلهای کرک با لینک مستقیم برای دوستانی که مشکل دارن:

3ッドマクス
13-12-2008, 19:20
من از وقتی پچ رو ریختم ارور ws10 میگیرم ! برای حل این ارور باید چیکار کرد ... ؟

amirtaker
13-12-2008, 19:22
آقا من اگر ویندوز رو از طریق ریجستری به sp3 افزایش بدم مشکلی برای سیستم پیش نمیاد؟بازی به خوبی اجرا میشه؟ اگر سوالم تکراری هستش شرمنده

dghost
13-12-2008, 19:24
save رو که کپی میکنم توی بازی load faild میده چی کار باید کرد؟ممنون میشم کمک کنید[/quote]

دوستان جواب ما رم بیدید بد نیست
مرسی

Benygh
13-12-2008, 19:41
پچ رو کسی نداره با لینک رپیدشیر ؟ :-؟
وای به روزی که بگندد نمک ... :(

mooli70
13-12-2008, 19:46
Statistics
Average FPS: 14.49
Duration: 37.83 sec
CPU Usage: 94%
Video memory usage: 30%
Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (85 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 20
Detail Distance: 44
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT
Video Driver version: 169.25
Audio Adapter: Speakers (Realtek AC'97 Audio)
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+

دوستان اینو ببینید . ماله منه !!! ظلمه والا - چکار کنم ؟ من میخوام بازی رو با تنظیمات بالاتری اجرا کنم چه کنم؟ پچی مچی چیزی نیست که بتونم بهتر بازی کنم؟ خیلی کنده - دموها سیاه اند - تکسچرها خراب.....- دوربین هی تکون تکون میخوره وووو......-حالا چه کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید .ممنون.

Paradise_human
13-12-2008, 19:54
اقایون این پچ تفاوتی که ایجاد نکرد هیچی تازه به نظرم بدترشم کرد ....!!!!
دیگه نمیدونم ...
به نظر شما به خاطر کرکش نیست؟؟؟

pdvhbr
13-12-2008, 19:55
Statistics
Average FPS: 14.49
Duration: 37.83 sec
CPU Usage: 94%
Video memory usage: 30%
Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (85 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 20
Detail Distance: 44
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Driver version: 169.25
Audio Adapter: Speakers (Realtek AC'97 Audio)
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+

دوستان اینو ببینید . ماله منه !!! ظلمه والا - چکار کنم ؟ من میخوام بازی رو با تنظیمات بالاتری اجرا کنم چه کنم؟ پچی مچی چیزی نیست که بتونم بهتر بازی کنم؟ خیلی کنده - دموها سیاه اند - تکسچرها خراب.....- دوربین هی تکون تکون میخوره وووو......-حالا چه کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید .ممنون.

درایور vga ات خیلی قدیمه ،برو از سایت nvidia دانلود کن،من با سیستم تقریبا مثل تو و ستینگ بالاتر 20fps می گیرم،البته الان دارم پتچ دانلود می کنم تا ببینم چی می شه.

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 19:56
statistics
average fps: 14.49
duration: 37.83 sec
cpu usage: 94%
system memory usage: 86%
video memory usage: 30%
graphics settings
video mode: 800 x 600 (85 hz)
texture quality: Low
render quality: Low
view distance: 20
detail distance: 44
hardware
microsoft® windows vista" ultimate
service pack 1
video adapter: Nvidia geforce 8600 gt
video driver version: 169.25
audio adapter: Speakers (realtek ac'97 audio)
amd athlon(tm) 64 x2 dual core processor 3600+

یه پچ اومده 34 مگابایت .
میگن بازی رو بهتر میکنه .

virus2009
13-12-2008, 20:01
سلام دوستان
من میخوام بازی رو uninstall کنم و دوباره نصب کنم.
ولی در موقع uninstall یک پیغام میده که نمی تونه فایل shaders رو پاک کنه.
و GTA IV در add or remove programs میمونه.
راحی نیست که بشه اونو حذف کرد.

armin_software
13-12-2008, 20:07
کرک و پچ اصلش نیست که همه ی این مشکلات رو از بین ببره؟
از خود p30world بخرم مشکلی نداره؟

mooli70
13-12-2008, 20:14
یه پچ اومده 34 مگابایت .
میگن بازی رو بهتر میکنه .

آدرسشو میدی ؟ ممنون .

راستی میگم اگه گرافیکمو آپدیت کنم خوب میشه یا بی تاثیره؟ 180.84 ؟

91mb :41:

Apachi
13-12-2008, 20:30
پچ صد درصد رسمی هستش

اینم لینک کرکی که باهاش کار میکنه

ولی فقط کمی سریع تر شده و تغییر زیادی نکرده..

Big-Boss
13-12-2008, 20:44
پچ سازگار با کرک razor هم ارائه شد!!

در تاپیک ادیت و پچ برای gta iv گذاشته شده

ادیت و پچ برای gta iv

مشاهده پست منفرد

_STrOnG_
13-12-2008, 20:44
Help & Crack For GTA IV

qo0oick
13-12-2008, 21:25
در پچ 1.0.1.0 فقط مشکلاتت زیر برطرف شدن...

-added support for all mobile gpus 6 - gt100 series and quadro equivalent
-removed all desktop support
-added numerous direct x and opengl performance tweaks
-set mipmap level for optimum performance and image quality
-added compatibility tweaks for older games
-added tweaks to help reduce stuttering in games
-added extra resolutions not found on original set
-optimised the nvidia driver service
-improved responsiveness of nvidia control panel
-fixed gta iv texture issue
-english language release only
-removed helps files
-removed language files
-removed nview and its associated files and reg enteries (xp only)
-removed nvcolor.exe (xp only)
-removed nvidia tray icon (xp only)
-removed nvidia stereovision (vista only)
-removed unnesseccary reg enteries made by nvidia

mahyarSAMSUNG
13-12-2008, 21:27
یعنی این بازی این همه مشکل داره ؟ یعنی حتما باید اینها رو نصب کنیم ؟!

Big-Boss
13-12-2008, 21:31
یعنی این بازی این همه مشکل داره ؟ یعنی حتما باید اینها رو نصب کنیم ؟!

جواب هر دو سوال شما : بله

mooli70
13-12-2008, 21:41
آدرسشو میدی ؟ ممنون .

کسی جواب مارو نمیده؟ اوراکل کجایی؟:19:

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 21:44
آدرسشو میدی ؟ ممنون .

آدرسش صفحه قبل هست .
والا من نصب کردم هنوز تست نکردم !:5:

779
13-12-2008, 21:45
ای بابا این راک استار هم خودشو مسخره کرده امروز رفتم میبینم پچ هم نوشتن ممکنه مشکل دوربین داشته باشه!!!!!!!!

توی forum اونجا هم همه صداشون دراومده که این پچه زیاد تغییری در بازی ایجاد نکرده اصلا تقسیر خودمه که اون زمان که می خواستم کامپیوترمو ارتقاع بدم x360 نگرفتم گفتم خوب حتما پی سی از کنسول بهتره حالا میبینم که ....

میبینین هر روز مشکلات زیادتر میشه فردا باز باید یک پچ دیگه بدن درحالی که هنوز مشکل سایه ها و دیر لود شدن تکسچر ها و... دیده میشه ولی خوب 5 fps به سرعت اضافه شده!!!!!!1:31:
به نظر من که این بحث ها هنوز ادامه داره من که دارم سعی می کنم ته و توی غزیه رو در بیارم ببینم چی شده که هیچ تغییری حتی در سایه ها هم که خود پچ نوشته بود ایجاد نشده !!!!!!
ولی خوب از وضعیت قبل کمی بهتر شده.

راستی یک چیزی برای شما هم بعد از نصب این همه جزئیات نشون میده :

اینم یکی از کسانی که از این پچ ناراضی بوده:

میبینین که تغییر زیادی به وجود نیومده
منم یادم رفت قبلی مو بنچ مارک کنم وگرنه میزاشتم.

خوب اینم برای داداشم :

بازم شاهد اختلاف کمی هستیم البته داداشم تنظیماتش بالایه.

amirtaker
13-12-2008, 21:46
واقعا چرا این بازی اینجوریه؟

Big-Boss
13-12-2008, 21:48
آدرسشو میدی ؟ ممنون .

این سازگار با کرک razor هست! تورنت هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم با کرک Fedor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید100% تاثیر داره حتما درایورت رو آپدیت کن

779
13-12-2008, 22:03
راستی قزیه ی این over clocking چیه اگه کسی بلده به ما هم بگه ما هم یاد بگیریم من که بلد نیستم overclock کنم ولی اگه کسی میدونه به ما هم بگه.

Big-Boss
13-12-2008, 22:09
راستی قزیه ی این over clocking چیه اگه کسی بلده به ما هم بگه ما هم یاد بگیریم من که بلد نیستم overclock کنم ولی اگه کسی میدونه به ما هم بگه.

اورکلاک پردازنده و رم

اورکلاک کارت گرافیک

mooli70
13-12-2008, 22:10

بیخیال - مثل اینکه میخوای گرافیک خودتو آتیش بزنی !!!!!!:18:

sima_6600
13-12-2008, 22:15
کمک کمک من این مشکل رو دارم
License date is not valid yet.
It will become valid on 24-11-2008.

Mahdi_Moosavi
13-12-2008, 22:16
بنده پچ رو نصب کردم . همه چیز با موفقیت انجام شد . هیچ مشکلی به وجود نیومد .

از نظر من ، کمی وضع Load شدن Texture ها در حین بازی ، بهتر شده و کمی هم افزایش fps وجود داره .

فقط یه نکته مهم : زمانی که Benchmark رو اجرا میکنید و بلافاصله بازی رو اجرا میکنید ، بعضی از صداها حذف میشه . با یک بار Restart کردن سیستم ، مشکل حل میشه .

این هم نتایج بنچ مارک جدید با Patch 1.0.1.0 :

Before

==================================

After

Big-Boss
13-12-2008, 22:17
کمک کمک من این مشکل رو دارم
License date is not valid yet.
It will become valid on 24-11-2008.

پست اول تاپیک زیر رو مطالعه کن!

مشکلات اجرای Grand Theft Auto IV - نسخه PC

vegas
13-12-2008, 22:19
سلام
این راکستار خودش مسخره کرده با این PATCH دادنش ...!!! :41:
BEFORE PATCH

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAFTER PATCH

Big-Boss
13-12-2008, 22:21
سلام
BEFORE PATCH

:31: شما قبلی رو سیو نکردی این روی اون replace شده

vegas
13-12-2008, 22:23
:31: شما قبلی رو سیو نکردی این روی اون replace شده
ویرایش شد !!!:31:

brain
13-12-2008, 22:36
یکی گفت باید کافی نت رو پیدا کنم ... تقریبا کجاست ؟ اسم محلشو بهم بگید ...

mani_2004_2006
13-12-2008, 22:39
مال من چطوره ؟

Statistics
Average FPS: 15.21
Duration: 15.91 sec
CPU Usage: 79%
System memory usage: 96%
Video memory usage: 64%

Graphics Settings
Video Mode: 1152 x 864 (75 Hz)
Render Quality: High
View Distance: 32
Detail Distance: 62

Hardware
Service Pack 3
Video Driver version: 178.24
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

sima_6600
13-12-2008, 22:41
من مشکل در اجرای این بازی دارم.gta iv fatal error:ws10 این ما کرک رازور.ولی مال کرک دیگه میگه که ریلیز فایلد.یک تاریخ هم میده.

779
13-12-2008, 22:42
یکی گفت باید کافی نت رو پیدا کنم ... تقریبا کجاست ؟ اسم محلشو بهم بگید ...

بابا ماموریت.
من تقریبا بیشتر بازی رو رفتم ولی هم گفتم آخیش دیدم 3 تا زنگ خورد 3 تا ماموریت دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:
حوصله نداشتم رفت
راستی در مورد overclocking حالا بحث عوز نشه ولی من که کردم 3 تا fps بیشتر اضافه نشد ولی یک جا دیدم یارو حدود 15 تا fps اضافه کرد که خیلی زیاده .
55 fps به 58 fps

779
13-12-2008, 22:45
مال من چطوره ؟

Statistics

Graphics Settings

Hardware
Service Pack 3

عزیزم تو درایورتو آپدیت کن میشه 20 یکمم اون تنظیمات رو بکش پایین خیلی زیاده مگه می خوای چجوری بازی کنی که اونقدر بردی بالا من با اون کارتم view distance رو که خیلی حافظه میگیره رو 60 گزاشتم و بقیه هم بالاترین حد راستی این بازی بازم می گم خیلی وابستگی فراوانی به cpu داره و بیشتر تنظیمات مال cpu هست.

sima_6600
13-12-2008, 22:47
من مشکل در اجرای این بازی دارم.gta iv fatal error:ws10 این ما کرک رازور.ولی مال کرک دیگه میگه که ریلیز فایلد.یک تاریخ هم میده.
کمک کنید بابا یک مرد باشه جواب بده.

Benygh
13-12-2008, 22:48
سلام
BEFORE PATCH

راکستار خودش را مسخره نمیکند ! شما درایورت کارت گرافیک خود را آپدیت کنید تا کسی شما را مسخره نکند !

برای حل مشکل تصویر بالا به پست اول تاپیک زیر مراجعه کنید !

3Dmajid
13-12-2008, 22:48
من الان کرک razor رو دارم، پچ رو نصب کنم ؟

درایورم هم که قبلا آپدیت شده.

Big-Boss
13-12-2008, 22:52

این پچ رو نصب کن:

779
13-12-2008, 22:53

اون پچی که با کرک razor سازگاره رو بریز حداقل همون 5 fps هم غنیمته :دی
درایورم که آپدیت کردی مشکل نداری خوب پس باید بازیت خوب بیاد.

SIMON137
13-12-2008, 22:54
الان من براي يك كرك غير razor چه پچي رو نصب كنم ؟

vegas
13-12-2008, 22:56
راکستار خودش را مسخره نمیکند ! شما درایورت کارت گرافیک خود را آپدیت کنید تا کسی شما را مسخره نکند !

فکر نمیکنم بالاتر از catalyst 8.12 اومده باشه !!!:31:

sima_6600
13-12-2008, 22:57

779
13-12-2008, 22:58
کمک کنید بابا یک مرد باشه جواب بده.

عزیزم یا بازی رو دوباره نصب کن یا هم کامپیوترتو ریستارت کن.
مشکل تاریخ هم باید تاریخ کامپیوترتو به روز کنی تمام.

راستی اگر درست نشد microsoft live پاک کن و دوباره بریز و درایور رو هم حتما بریز.

این هم یک روش دیگه :

3Dmajid
این پچ رو نصب کن:

آقا من تو این صفحه که شما لینک دادی رفتم، ولی چرا جایی رو نمیبینم که نوشته باشه دانلود ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک دانلودش کجاست ؟!!!!

sima_6600
من مشکل در اجرای این بازی دارم.gta iv fatal error:ws10 این ما کرک رازور.ولی مال کرک دیگه میگه که ریلیز فایلد.یک تاریخ هم میده.;

3Dmajid
13-12-2008, 22:59
آیا این پچی که برای Razor هست با اون یکی پچ که واسه اون یکی کرکه هست فرق داره ؟

یعنی کدوم بهتره ؟

از لحاظ کارایی فرقی نداره ؟

sima_6600
13-12-2008, 22:59
من مشکل در اجرای این بازی دارم.gta iv fatal error:ws10 این ما کرک رازور.ولی مال کرک دیگه میگه که ریلیز فایلد.یک تاریخ هم میده.;;;

sima_6600
13-12-2008, 23:01
من مشکل در اجرای این بازی دارم.gta iv fatal error:ws10 این ما کرک رازور.ولی مال کرک دیگه میگه که ریلیز فایلد.یک تاریخ هم میده.asdsd

3Dmajid
13-12-2008, 23:01
بابا این کسایی که نظر نوشتن که همه میگن با این پچ مشکل دارن !!!

آیا کسی تو این فروم دانلود کرده ؟

آخه 32 مگاباته، دانلود نکنم بعدا ببینم فایده ای نداره.

SHADEL
13-12-2008, 23:02
بچه ها بازی تو واسه من بضی وقتها تیکه تیکه گیر می کنه؟از
از این کرک استفاده می کنمGTA.IV.Crack.Securom.Bypass.Launcher.UBER-PROPER-FeD0R-Upped-By-HamiD

sima_6600
13-12-2008, 23:03
ببابا یک جواب منو بده

Benygh
13-12-2008, 23:03
فکر نمیکنم بالاتر از catalyst 8.12 اومده باشه !!!:31:
بله درسته بالاتر از این ورژن نیومده ! ولی در قسمت درایور بنچمارک های شما من این جمله رو دیدم :

Video Driver version: 7.14.10.630

779
13-12-2008, 23:04
ببابا یک جواب منو بده

عزیزم چند بار پست بدم :

عزیزم یا بازی رو دوباره نصب کن یا هم کامپیوترتو ریستارت کن.
مشکل تاریخ هم باید تاریخ کامپیوترتو به روز کنی تمام.

راستی اگر درست نشد microsoft live پاک کن و دوباره بریز و درایور رو هم حتما بریز.

این هم یک روش دیگه :

3Dmajid
13-12-2008, 23:05
بین این 22 نفر پس چرا هیچ کی جواب نمیده ؟

اعصابم با این سرعت اینترنت خورد شد :دی

خواهشا یکی کمک کنه.

779
13-12-2008, 23:07

خواهشا یکی کمک کنه.

آره من دانلود کردم چند بار بگم 5 تا fps اضافه شد ممکنه برا تو بیشتر بشه و یکمم گرافیک انگار بهتر شده و تکسچر ها هم کمی بهتر شدند.

mani_2004_2006
13-12-2008, 23:08
عزیزم تو درایورتو آپدیت کن میشه 20 یکمم اون تنظیمات رو بکش پایین خیلی زیاده مگه می خوای چجوری بازی کنی که اونقدر بردی بالا من با اون کارتم view distance رو که خیلی حافظه میگیره رو 60 گزاشتم و بقیه هم بالاترین حد راستی این بازی بازم می گم خیلی وابستگی فراوانی به cpu داره و بیشتر تنظیمات مال cpu هست.
درايورم كه آپديته !!!

كدوم تنظيمات رو بكشم پايين ؟

779
13-12-2008, 23:11
درايورم كه آپديته !!!

كدوم تنظيمات رو بكشم پايين ؟

view distance رو کمی بیشتر بکش پایین!
درایورتم که آپدیت نیست چرا دروغ میگی :

مال من چطوره ؟

Statistics

Graphics Settings

Hardware
Service Pack 3

vegas
13-12-2008, 23:12
بله درسته بالاتر از این ورژن نیومده ! ولی در قسمت درایور بنچمارک های شما من این جمله رو دیدم :

Video Driver version: 7.14.10.630
:46:

SHADEL
13-12-2008, 23:23
بچه ها بازی تو واسه من بضی وقتها تیکه تیکه گیر می کنه؟از
از این کرک استفاده می کنمgta.iv.crack.securom.bypass.launcher.uber-proper-fed0r-upped-by-hamid

یکی جوابمو بده.
خیلی ممنونش میشم.
میشه لینک بهترین کرک بازی رو برام قرار بدین.

mani_2004_2006
13-12-2008, 23:26
view distance رو کمی بیشتر بکش پایین!
درایورتم که آپدیت نیست چرا دروغ میگی :

view distance كه سر 32 . بكشمش پايين تر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجبااااا . بابا كارت گرافيكم 8600 GT ‌آخرين درايورش هم 178.24 هست . :13:

sima_6600
13-12-2008, 23:26
یک مشکل دیگه.حالا سریال می خواهد.

sima_6600
13-12-2008, 23:27
کمک کنید چی بزنم.من دیگه دارم دیونه میشم.

sima_6600
13-12-2008, 23:28
چه کدی بزنم تا بازی اجرا بشه.

vegas
13-12-2008, 23:29
یکی جوابمو بده.
خیلی ممنونش میشم.
میشه لینک بهترین کرک بازی رو برام قرار بدین.
تیک یا lag دار شدن بازی از کرک نیست مشکل از ضعیف بودن سخت افزار و اپدیت نبودن درایور و... هست کرک fedor به نظر من بهتر از crack razor هست چون تنظیمات بازی بعد از هر بار خارج شدن از بازی ذخیره میشه

qo0oick
14-12-2008, 00:01

خواهشا یکی کمک کنه.
آره دانلود کن میارزه!
فقط هم از اینجا دانلود کن!

hesam_g59
14-12-2008, 02:18
من پچ 36 مگی رو ریختم....
سرعتش بهتر شد....اما
هنوز اجازه بزرگتر کردن صفحه رو نمیده + بیشتر کزدن دیدن دوردست رو نمیده + صدانداره...فقط رادیوش صدا داره..همین

king_reza
14-12-2008, 02:45
سلام دوستان بعد از انتظار ها این بازی به دست ما رسید.
من بازی رو بدون مشکل نصب کردم و داخل بازی میرم ولی مشکل اینجاست که فقط دو سه متری خودم رو توی بازی میبینم و همه جا تاریک انگار توی مه بازی میکنم مشکل از چی میتونه باشه رم سی پی یو یا کارت گرافیکم.
DRIVER ام هم 178.13_geforce_winxp_32bit
درضمن حدود سه سال این سیستمم رو گرفتم و با هیچ گیمی مشکل نداشتم بدجوری حالا داغونم.
راستی کسی با لب تاب بازی کرده مدلهای FW VAIO

گرافیکم :MSI 7300 512

ram ام هم 1گیگ هستش مشکل میتونه از رم باشه.
ممنون میشم کمکم کنین.

harrypotter2007
14-12-2008, 02:49
من بازی رو بدون مشکل نصب کردم و داخل بازی میرم ولی مشکل اینجاست که فقط دو سه متری خودم رو توی بازی میبینم و همه جا تاریک انگار توی مه بازی میکنم مشکل از چی میتونه باشه رم سی پی یو یا کارت گرافیکم.
DRIVER ام هم 178.13_geforce_winxp_32bit
درضمن حدود سه سال این سیستمم رو گرفتم و با هیچ گیمی مشکل نداشتم بدجوری حالا داغونم.
راستی کسی با لب تاب بازی کرده مدلهای FW VAIO

گرافیکم :MSI 7300 512

ممنون میشم کمکم کنین.

دوست عزیز تا اونجا که من میدونم این بازی رم 2 گیگ به با لا میخواد. و در ضمن شاید از سی پیو باشه مگه cpu چنده.

Big-Boss
14-12-2008, 02:52
Driver ام هم 178.13_geforce_winxp_32bit
راستی کسی با لب تاب بازی کرده مدلهای fw vaio

گرافیکم :msi 7300 512

ممنون میشم کمکم کنین.

به درایور 180.84 آپدیت کن
ضمنا رم 2 گیگ توصیه میشه!

sepehr_x50
14-12-2008, 02:57
درایور جدید ATI هم منتشر شد

king_reza
14-12-2008, 03:02
راستی من رفتم از تبریز گرفتم gta4 دو تا هم شرکتش پچ داده یکیش 1dvd بود دومی هم 2تا cd بود که اسمش هم turkish city بود من سر در نیاوردم تو فایل crack هم عکس راهنما بود توش انارو نوشته بود منم سر در نیاوردم.

Big-Boss
14-12-2008, 03:06
راستی من رفتم از تبریز گرفتم gta4 دو تا هم شرکتش پچ داده یکیش 1dvd بود دومی هم 2تا cd بود که اسمش هم turkish city بود من سر در نیاوردم تو فایل crack هم عکس راهنما بود توش انارو نوشته بود اگه خاستین بفهمین چی به چیه زنگ بزنین خودتون بپرسین چون من سر در نیاوردم.
نسخه مخصوص آذربایجان غربی لیست نمایندگیها:

:18:
شما اصلا اشتباه خریدی!!!!!!!!!!!
اولیش احتمالا GTA:San Andreas خریدی : 1 DVD
دومیش هم میتونه vice city باشه هم Gta III

شماره ها واسم نمایندگی ها رو هم از پستت پاک کن!

king_reza
14-12-2008, 03:09
دوست عزیز dark_angel لینک موجود هست تا من دانلود کنم حالا دانلود کنم.
اگه رم ام رو هم ارتقا بدم مشکل حل میشه چون بجز این تو بازی ندارم.
یه سوال دیگه چطور میتونم چیت ها رو با موبایل تو بازی شماره بگیرم هر چه قدر سعی کردم نتونستم.

king_reza
14-12-2008, 03:15
دوست عزیز دیگه اونقدر ها هم از مرحله پرت نیستم اینی که من گرفتم 4دی وی دی هستش .
بهش گفتم gta جدید رو میخام 5 تا بهم نشون داد دو تاش ماله san anderesia بود که روش نوشته بود 5.8 یکیشم روش عکس خوناشاما بود . 2تاشم که یکی 1dvd بود یکیم 2تاcd گفت ماله Grand Theft Auto IV هستش.

Big-Boss
14-12-2008, 03:25
دوست عزیز dark_angel لینک موجود هست تا من دانلود کنم حالا دانلود کنم.
اگه رم ام رو هم ارتقا بدم مشکل حل میشه چون بجز این تو بازی ندارم.
یه سوال دیگه چطور میتونم چیت ها رو با موبایل تو بازی شماره بگیرم هر چه قدر سعی کردم نتونستم.
لینکش تو همین تاپیک هست یه سرچ کنی پیدا میشه
چیت هم تا حالا امتحان نکردم ولی بازم تو همین تاپیک با توضیح خودم گذاشتم
احتمالاچون برای من با 2گیگ رم میزنه حدود90% استفاده شده!!:18: ولی کلا 1 گیگ دیگه رم لازم میشه

دوست عزیز دیگه اونقدر ها هم از مرحله پرت نیستم اینی که من گرفتم 4دی وی دی هستش .
بهش گفتم gta جدید رو میخام 5 تا بهم نشون داد دو تاش ماله san anderesia بود که روش نوشته بود 5.8 یکیشم روش عکس خوناشاما بود . 2تاشم که یکی 1dvd بود یکیم 2تاcd گفت ماله grand theft auto iv هستش.

آخه از این اشتباه ها مردم ایران زیاد می کنن!!

king_reza
14-12-2008, 03:33
مرسی پس حالا اگه من رم ام و با driver ارتقا بدم مشکل سیاهی و مه الود بودن بازی حل میشه؟:46:

ebicross
14-12-2008, 07:59
تا اينجا كه بازي كردم خبري از دير لود شدن تكستچرها نيست! مشكلي تو گرافيك هم نمي بينم.
فقط به مشكل بزرگ تو صدا هست كه هيچ صدايي غير از موزيك ماشين ها نمياد!!!! كه خورد تو ذوقم.
فکر میکنم مشکل از تنظیمات ویندوز هستش. تو سری های قبل GTA برای من هم پیش اومده.
به تنظیمات صدا برو و Levelهای مربوط به Voice رو باز کن. احتمالا اونا Mute شده. چون این بازیها صدای Streo دارند اگر Voice بسته باشه هیچ صدایی نمیاد. البته میاد ولی خیلی ضعیف.
شاید هم اشتباه میکنم. ولی برای من تو Sanadreas پیش اومد که با همین راه درست شد. به امتحانش می ارزه.

اینم کدهای تقلب. یکی دیگه از دوستان گذاشته بود ولی چپه بود.
تو بازی دوبار فلش بالا بزنید و با موبال شماره رو بگیرید.
3625550100 خون و مهمات حداکثر
4865550100 اسلحه های سری 1
4865550150 اسلحه های سری 2
2675550100 حذف تعقیب پلیس
3595550100 دریافت هلیکوپتر پلیس
2275550142 دریافت ماشین
2275550175 دریافت ماشین
2275550100 دریافت ماشین
9385550100 دریافت قایق
6255550100 دریافت موتور
6255550150 دریافت موتور
2275550168 دریافت ماشین
2275550147 دریافت ماشین
4685550100 تغییر آب و هوا

یکم اعتماد به نفس داشته باشید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دارم با Dial-Up پچ رو دانلود میکنم.
وقتی دانلود شد خبرشو میدم. فقط چر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ا مال من بنچ مارکم کار نمیکنه؟ میزنم اررور میده. آخر ارورش D300 نوشته بود فکر کنم. کرکم Fedor هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Paradise_human
14-12-2008, 10:05
بچه ها پچ با کرک razor هم کار میکنه !!!!
فقط نکته اش اینه که این دوتا فایلو فقط کپی کنید :
LaunchGTAIV.exe
1911.dll
و این فایلو دیگه کپی نکنید :
GTAIV.exe
بازی با کرک رازور راحت اجرا میشه تازه به نظرم از لحاظ fps بهتر هم شد یه خورده ای

JING3LKHAN
14-12-2008, 10:17
اقایون خواهشن کمک کنید.من داخل سایت رسمی nvidia واسه گرفتن درایور کارت گرافیکم رفتم ولی اخرین رلیز درایور کارت گرافیک 8800 gs 180.48 و شما میگید 180.84 رو نصب کنم .چه کار کنم من؟؟؟؟!!

Paradise_human
14-12-2008, 10:44
اقایون خواهشن کمک کنید.من داخل سایت رسمی nvidia واسه گرفتن درایور کارت گرافیکم رفتم ولی اخرین رلیز درایور کارت گرافیک 8800 gs 180.48 و شما میگید 180.84 رو نصب کنم .چه کار کنم من؟؟؟؟!!
این درایوری که شما میگی درایور رسمیه شما باید درایور بتای 180.84 رو دانلود کنید.

Paradise_human
14-12-2008, 10:49
آقتیون من موزیک ها رو به آدرسی که داده بودین کپی کردم و رادیو رو روی کانال independence هم گذاشتم ولی هیچ موزیکی پخش نمیکنه !!!!!

JING3LKHAN
14-12-2008, 10:53
ممنون بابت جوابت. من هیچ مشکلی با این بازی جز با گرافیک افتزاحش ندارم.البته گرافیکم 8800 با درایور قدیمی{180.48}.
گمون کنم با دانلود درایور جدید مشکل گرافیک افتز gta iv حل شه.....

vegas
14-12-2008, 11:06
آقتیون من موزیک ها رو به آدرسی که داده بودین کپی کردم و رادیو رو روی کانال independence هم گذاشتم ولی هیچ موزیکی پخش نمیکنه !!!!!
برو تو option قسمت audio و standard scan ...
موزیک های شما به بازی اضافه میشه !

armin_goooodboy
14-12-2008, 11:25
Driver ام هم 178.13_geforce_winxp_32bit
راستی کسی با لب تاب بازی کرده مدلهای fw vaio

گرافیکم :msi 7300 512

ممنون میشم کمکم کنین.

سلام
اگه اشتباه نکنم کارت گرافیک شما توربو کش هست
یعنی 256 هست اما با کمک رم تا 512 هم میره
آخه 7300 ها 256 مگ هستن

با این حساب از همون 1 گیگ رم هم کامل استفاده نمیشه به عنوان رم
مقداریش برای کارت گرافیک مصرف میشه

اگه اینطوره حتما با یه رم 1 گیگ دیگه (رو هم 2 گیگ) تست کن 99 درصد این مشکل رو کمتر خواهی داشت

tina salehe
14-12-2008, 11:26
ماجراي اين پچ چيه ؟:13:
من از اين كرك استفاده كردم اما نميدونم چرا تيك ميزنه؟:19:

JING3LKHAN
14-12-2008, 11:34
درایور رو دانلود کردم.دایرکت ایکس جدید هم واس دانلود کنم واسه gta iv????اگه اره لینکو لطف میکنید واسم بزارید؟thanx

sima_6600
14-12-2008, 12:18
ببینید من پچ رو دانلود کردم.ولی قبلش بازی رو با Razor کرک کرده بودم.حالا کل فایل کرک Razor رو پاک کردم.و کرک Fedor رو ریختم.ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم.یک صفحه داس باز میشه.و مینویسه برای خروج Ctrl+c رو بزن.حالا میشه یک نفر دقیق توضیح بده ببینم چطوری این کرک رو و پچ رو نصب کنم.در ضمن چرا کرک 27 کیلوبایت.

hesam_g59
14-12-2008, 12:39
یکی جواب منو بده...چرا بعد ریختن پچ...صدای بازی خراب میشه...
یا اولش هست...بعد نیست
یا اصلا نیست..یعنی صدا نداره و فقط صدای موسیقیش هی میاد؟
قبل از پچ سالم داشت کار میکرد ها....یکی نیست بگه سری که در د نمیکنه چرا دستمال میبندی

eblis_tarsnak
14-12-2008, 12:42
ببینید من پچ رو دانلود کردم.ولی قبلش بازی رو با razor کرک کرده بودم.حالا کل فایل کرک razor رو پاک کردم.و کرک fedor رو ریختم.ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم.یک صفحه داس باز میشه.و مینویسه برای خروج ctrl+c رو بزن.حالا میشه یک نفر دقیق توضیح بده ببینم چطوری این کرک رو و پچ رو نصب کنم.در ضمن چرا کرک 27 کیلوبایت.

به نظر من باید بازی رو دوباره نصب کنی.
احساس میکنم تغییر تو کرک مشکل درست میکنه

Paradise_human
14-12-2008, 13:02
ببینید من پچ رو دانلود کردم.ولی قبلش بازی رو با Razor کرک کرده بودم.حالا کل فایل کرک Razor رو پاک کردم.و کرک Fedor رو ریختم.ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم.یک صفحه داس باز میشه.و مینویسه برای خروج Ctrl+c رو بزن.حالا میشه یک نفر دقیق توضیح بده ببینم چطوری این کرک رو و پچ رو نصب کنم.در ضمن چرا کرک 27 کیلوبایت.
نه عزیز چند ثانیه صبر کنی میری تو بازی نمی خواد ctr+c رو بزنی
در ضمن با کرک رازور هم کار میکنه ....
فقط فایل gtaiv .exe رو نریز ولی بقیه ی فایل های کرک رازور رو بریز مشکلت حل میشه !!!
موفق باشی

Paradise_human
14-12-2008, 13:04
ببینید من پچ رو دانلود کردم.ولی قبلش بازی رو با razor کرک کرده بودم.حالا کل فایل کرک razor رو پاک کردم.و کرک fedor رو ریختم.ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم.یک صفحه داس باز میشه.و مینویسه برای خروج ctrl+c رو بزن.حالا میشه یک نفر دقیق توضیح بده ببینم چطوری این کرک رو و پچ رو نصب کنم.در ضمن چرا کرک 27 کیلوبایت.
اینو یادم رفت بگم :
قبل از نصب پچ یه سری فایل اجرایی اوجینال بازی هستش که باید دانلود کنی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داخل پوشه بازی بریزی بعد پچ رو نصب کنی بعد یا از کرک رازور (طبق چیزی که پست قبل گفتم) یا از طریق کرک فیدر بازی رو بدون هیچ مشکلی اجرا کن ......

Paradise_human
14-12-2008, 13:05
یکی جواب منو بده...چرا بعد ریختن پچ...صدای بازی خراب میشه...
یا اولش هست...بعد نیست
یا اصلا نیست..یعنی صدا نداره و فقط صدای موسیقیش هی میاد؟
قبل از پچ سالم داشت کار میکرد ها....یکی نیست بگه سری که در د نمیکنه چرا دستمال میبندی
شما یک بار سیستم رو ریست کن بعد بدون بنچمارک وارد بازی بشو ...:31:
موفق باشی

JING3LKHAN
14-12-2008, 13:08
اقا جون جواب منم بده خوب!!!!!! nvidia physx 8.10.13 واس نصب بشه واسه gta iv???????????????

Mahdi_Moosavi
14-12-2008, 14:46
اقا جون جواب منم بده خوب!!!!!! nvidia physx 8.10.13 واس نصب بشه واسه gta iv???????????????

این بازی از nvidia physX پشتیبانی نمیکنه . بودن و نبودن این درایور دلیل بر اجرا نشدن یا کند اجرا شدن این بازی نیست .

armin_software
14-12-2008, 14:57
این بازی امکان ادیتش هست؟
کسی تا الان ادیتش کرده؟

Benygh
14-12-2008, 15:09
:46:
خوب لازم بود این رو هم همراه پست بنچمارک میذاشتید !

sima_6600
14-12-2008, 15:22
این فیل ارجینال رو نمیتوانم بگیریم چون باز نمیشه.و سرعت پاینه.میشه یک لینک مستقیم بدین.

tina salehe
14-12-2008, 15:26
ماجراي اين پچ چيه ؟:13:
من از اين كرك استفاده كردم اما نميدونم چرا تيك ميزنه؟:19:

اين كرك من razor هست يا fedor ؟
بعد ميشه لينك پچ رو بدين (البته نميدونم براي چي هست ولي حتما يه چيزي هست كه شماها دربارش صحبت ميكنين)

Mehdi-HTC
14-12-2008, 15:31
آقایون پچ درست برای کرک Razor نیومده ؟؟؟

اون لینک پچ که برای Razor گذاشته بودنم لینک تورنتش خرابه..........

بابا یکی یه پچ درست حسابی بزاره...........اـــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ــــــــــههههههه

armin_software
14-12-2008, 15:37
کسی تا الان ادیتش کرده؟
یکی جواب بده.

hosiyar
14-12-2008, 15:50
سلام یچه ها . من بعد از یه هفته اومدم 150 صفحه به تاپیک اضافه شده !!!! (وقت گشتن تاپیک رو ندارم)
یه چند تا آدرس برای خرید بازی میخوام (که البته بازیش درست و کامل باشه) ترجیحا چهارراه ولی عصر تا میدون ولی عصر و اطراف . همچنین هفت حوض و نارمک و اطراف !
ممنون میشم کمک کنید .

من خوره این بازی ام . شانس بدم ، درست روز عرضه بازی ، کارنامه ی درخشانم رو دادن و متاسفانه هنوز نتونستم بازی کنم :sad: :37:!
ایشاا... میخوام بگیرمش که بعد از امتحانات دی بازی کنم :27: ! انقدر تعریف کردین که دلم آب شده . باورکنین دارم لحظه شماری می کنم تا 26 دی برسه و ...

king_reza
14-12-2008, 15:51
سلام
اگه اشتباه نکنم کارت گرافیک شما توربو کش هست
یعنی 256 هست اما با کمک رم تا 512 هم میره
آخه 7300 ها 256 مگ هستن

با این حساب از همون 1 گیگ رم هم کامل استفاده نمیشه به عنوان رم
مقداریش برای کارت گرافیک مصرف میشه

اگه اینطوره حتما با یه رم 1 گیگ دیگه (رو هم 2 گیگ) تست کن 99 درصد این مشکل رو کمتر خواهی داشت

درسته دوست عزیز پس اگر من حالا رم رو ارتقا بدم مشکل سیاهی و مه الود بودن حل میشه جز این مشکل دیگه ای ندارم مرسی

smallfrank
14-12-2008, 15:53
کسی تا الان ادیتش کرده؟
یکی جواب بده.

برو اینجا :
ادیت و پچ برای gta iv
کد:

Kaptian Black
14-12-2008, 16:03
ببخشید سوالم رو اینجا مطرح کردم ...
یه بار تو این سایت دیدم GTA IV رو میفروشن دنبالش رو نگرفتم الان نمیتونم پیداش کنم تو فروشگاه های سایت های مختلف هم رفتم خبری نیست ( بازی غیر مجازه و خودتون میدونین که ... ) فکر هم نکنم مغازه ها بفروشن . با اینترنت 128 هم نمیشه دان کرد ... یه لطف میکنین آدرس یه جا رو بذارین که بفروشه .... راستی بازی نسخهی اصلیش چند Dvd ه ؟

اگه مشکل داره پ.خ یا پ.م بدین !

Haniiii
14-12-2008, 16:14
سلام به دوستان

میشه یه نفر بگه تو رشت جایی میفروشن ( کاملش رو ) یا نه ؟

لطفا با پیغام خصوصی به من اطلاع بدین !

Paradise_human
14-12-2008, 16:37
آقایون پچ درست برای کرک Razor نیومده ؟؟؟

اون لینک پچ که برای Razor گذاشته بودنم لینک تورنتش خرابه..........

بابا یکی یه پچ درست حسابی بزاره...........اـــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ــــــــــههههههه
دوست عزیز سلام.
شما اول پچ رو با فایل های اورجینال نصب کن.
بعد که نصب کردی اگه توجه داشته باشی کرک رازور 3 تا فیل داره یه dll دو تا exe ...
dll رو بریز و luncher.exe رو هم بریز اما فایل gtaiv.exe رو نریز و به حالت اورجینال بزارش .
راحت بدون هیچ مشکلی با کرک رازور کار میکنه ...:31:.
موفق باشی..

Paradise_human
14-12-2008, 16:38
ببخشید سوالم رو اینجا مطرح کردم ...
یه بار تو این سایت دیدم GTA IV رو میفروشن دنبالش رو نگرفتم الان نمیتونم پیداش کنم تو فروشگاه های سایت های مختلف هم رفتم خبری نیست ( بازی غیر مجازه و خودتون میدونین که ... ) فکر هم نکنم مغازه ها بفروشن . با اینترنت 128 هم نمیشه دان کرد ... یه لطف میکنین آدرس یه جا رو بذارین که بفروشه .... راستی بازی نسخهی اصلیش چند Dvd ه ؟
نسخه ی اصلی 4 dvd هستش

omid4mit
14-12-2008, 16:52
با سلام
دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و حواسم نبود از سیوها بک آپ بگیرم حالا دوستانی که حدود 20% یا یکم بیشتر یا کمتر رو رفتن اگه میشه سیوشون رو آپلود کنن.

mani_2004_2006
14-12-2008, 17:44
دوستان من امروز ميخواستم بازي كنم . ارور ميده كه سيو خراب شده :
The save game data file appears to be damaged and cannot be loaded

يكي از بچه ها فايل سيوش رو آپلود كنه . مرسي

ardalan_zapata
14-12-2008, 18:31
دوستان این سیو حدود 20 درصد هست ( شاید 7 تا بالا یا پایین )

sirwanonline
14-12-2008, 18:36
سلام میشه کامل توضیح بدید که چطوری کرک میشه؟ممنون

sima_6600
14-12-2008, 18:40
ببخشید من پچ رو نصب کردم.ولی انگار نه انگار.که پچ بود.هیچ تاثیر تو بازی نداشت.حتی مشکل سایه ها هم رفع نشد.و حتی مشکل ناپدید شدن زمین و ماشن ها و......یعنی چی با این پچ.راستی میشه این بازی رو انلاین بازی کرد یا نه.

dghost
14-12-2008, 18:45
دوستان این سیو حدود 20 درصد هست ( شاید 7 تا بالا یا پایین )

دوست عزیز چه جوری باید از این save استفاده کرد کپی که میکنم تو بازی load faild میده

naaaji
14-12-2008, 18:47
اقا من پچ رو دانلود کردم با کرک فیدور ولی فایل های اورجینال رو نگرفتم اگه الان نصب کنم پچ رو با اون کرکه مشکل پیش میاد باید حتما اون فایل ها هم باشه؟

Gta-IV
14-12-2008, 18:51
سلام .

پچی که شما دارید قلابیه .

اصل پچ 65 مگه :

Scary Feelings
14-12-2008, 19:02
سلام....
نمیدنم این خبر جدیده یا قدیمی...شاید هم شنیده باشید ولی میزارم :)
.
.

يک توزيع‌کننده بازي‌هاي رايانه‌اي در تايلند روز دوشنبه و پس از اين که يک نوجوان در اعترافات خود عنوان داشت که با الهام گرفتن از صحنه‌هاي بازي GTA IV اقدام به قتل يک راننده تاکسي و سرقت پولهايش كرده است، فروش اين بازي پرطرفدار و پرفروش را متوقف ساخت.

Sakchai Chotikachinda مدير فروش و بازاريابي New Era Interactive Inc در مصاحبه با رويترز گفت: «ما با لغو سفارشات دريافت شده براي اين بازي از فروشندگان خود خواستيم تا ضمن توقف فروش آن، تمام بسته‌هاي موجود را از روي قفسه‌هاي خود بردارند و اعلام نموديم که GTA IV را با بازي‌هاي ديگر جايگزين خواهيم کرد.»

«همچنين طبق درخواستي از سرويس‌دهندگان بازي‌هاي آنلاين نيز خواستيم که اين گيم را از سرويس‌هاي خود حذف کنند.»

عامل اين جنايت که نوجوان 18 ساله‌اي است اکنون جهت انجام تحقيقات تکميلي در بازداشت بسر مي‌برد و چنانچه دادگاه حکم به محکوميت وي صادر نمايد، بجرم قتل راننده 54 ساله با استفاده از چاقو با مجازات مرگ روبرو خواهد شد.

پليس مي‌گويد هيچگونه علائمي از بيماري رواني در نوجوان متهم مشاهده نشده و او به صراحت اظهار داشته که اقدامش بخاطر تأثير بازي GTA IV بوده است.

Veeravit Pipattanasak از افسران اين پرونده به خبرنگار رويترز گفت: «وي در جريان بازجوئي‌ها دليل اين اقدام خود را اين مسأله عنوان کرد که مي‌خواسته ببيند سرقت از خودروهاي عبوري آنچنان که در بازي نشان داده مي‌شود چه تفاوتي با سرقت در زندگي حقيقي دارد.

بازي Grand Theft Auto که اينک چهارمين نسخه آن در سرتاسر جهان فروخته مي‌شود مملو از صحنه‌هاي پرخشونت و مضامين غيراخلاقي بوده و کاراکتر اصلي آن خلافکاري مي‌باشد که براي پيشرفت در طول خط داستاني بازي دست به هرگونه عمل خلاف قانون و جنايتي مي‌زند

balloon
14-12-2008, 19:05
ما که سکته کردیم :18: از بس این بازی رو نصب کردیم ، اجرا کردیم ، پاک کردیم بعد دوباره...
من پچ جدید رو نصب کردم و بازی رو با کرک رازور اجرا کردم همه چی اوکی شده ولی داخل بازی دکمه جهت به سمت چپ روی کیبورد اتوماتیک کار میکنه و حتی وقتی روی آپشن بازی میروم همه چیز رو به هم میریزه ، داخل بازی هم موبایل نیکو روشن خاموش میشه. باید بگم که قبل از ریختن پچ اینجوری نبود. امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم. ممنون میشم اگه کمکی کنید به این بنده حقیر.

خواهش میکنم راهنمایی کنید.
راستی سیستمم:
9400 gt گرافیک
CPU 3.62
2GB of RAM

3Dmajid
14-12-2008, 19:11
سلام....
نمیدنم این خبر جدیده یا قدیمی...شاید هم شنیده باشید ولی میزارم :)
.
.

يک توزيع‌کننده بازي‌هاي رايانه‌اي در تايلند روز دوشنبه و پس از اين که يک نوجوان در اعترافات خود عنوان داشت که با الهام گرفتن از صحنه‌هاي بازي gta iv اقدام به قتل يک راننده تاکسي و سرقت پولهايش كرده است، فروش اين بازي پرطرفدار و پرفروش را متوقف ساخت.

Sakchai chotikachinda مدير فروش و بازاريابي new era interactive inc در مصاحبه با رويترز گفت: «ما با لغو سفارشات دريافت شده براي اين بازي از فروشندگان خود خواستيم تا ضمن توقف فروش آن، تمام بسته‌هاي موجود را از روي قفسه‌هاي خود بردارند و اعلام نموديم که gta iv را با بازي‌هاي ديگر جايگزين خواهيم کرد.»

«همچنين طبق درخواستي از سرويس‌دهندگان بازي‌هاي آنلاين نيز خواستيم که اين گيم را از سرويس‌هاي خود حذف کنند.»

عامل اين جنايت که نوجوان 18 ساله‌اي است اکنون جهت انجام تحقيقات تکميلي در بازداشت بسر مي‌برد و چنانچه دادگاه حکم به محکوميت وي صادر نمايد، بجرم قتل راننده 54 ساله با استفاده از چاقو با مجازات مرگ روبرو خواهد شد.

پليس مي‌گويد هيچگونه علائمي از بيماري رواني در نوجوان متهم مشاهده نشده و او به صراحت اظهار داشته که اقدامش بخاطر تأثير بازي gta iv بوده است.

Veeravit pipattanasak از افسران اين پرونده به خبرنگار رويترز گفت: «وي در جريان بازجوئي‌ها دليل اين اقدام خود را اين مسأله عنوان کرد که مي‌خواسته ببيند سرقت از خودروهاي عبوري آنچنان که در بازي نشان داده مي‌شود چه تفاوتي با سرقت در زندگي حقيقي دارد.

بازي grand theft auto که اينک چهارمين نسخه آن در سرتاسر جهان فروخته مي‌شود مملو از صحنه‌هاي پرخشونت و مضامين غيراخلاقي بوده و کاراکتر اصلي آن خلافکاري مي‌باشد که براي پيشرفت در طول خط داستاني بازي دست به هرگونه عمل خلاف قانون و جنايتي مي‌زند

یعنی واقعا اینقدر بی جنبه بوده ؟!!!!!!!!!!!!!
اینقدر تحت تاثیر یه بازی قرار گرفته ؟!!!!!!!!!!

تایلندی ها با اون غذاهایی که میخورن، معلومه اینجوری عقلشون هم از کار میافته.
شوهر خاله م رفته بود میگفت کرم میخورن !!!

sima_6600
14-12-2008, 19:13
میشه این بازی رو انلاین بازی کرد.

779
14-12-2008, 19:15
خوب من اومدم از بس بازی کردم مردم!!:31:
من حدود 70% از ماموریت ها رو رفتم که اینقدر سخت بود حتی برای سختی کار خودم کد تقلب ها رو هم نمی گیرم مثل سان اندرس اول از اول تا آخر میرم بعد میگیرم اما مثل اینکه شیطان داره وسوسم میکنه بدیش اینکه میمیری حتما باید از اول ماموریت بیای میبینی یک ساعت دارم ماموریت رو میرم آخرش میمیرم و دیگه نای بازی کردن ندارم !!!
الان که دیگه ماموریت ها خودش یک پا ماموریت آخر سان اندرس و دیگه از ماموریت های مختلف خبری نیست فقط بکش بکش کی رو بکش کی رو نکش هزار نفرم باید بکشی تا به فرد مورد نظر برسی که خیلی سخته.
راستی کسی نمیدونه بعضی وثتها چرا لگ دار میشه بازی؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن بگم که اصلا از چیت استفاده نکنید چون تمام قشنگیه بازی به همون اصلشه که خیلی هم سخت هست و من خودم دارم وسوسه میشم اما بازم تحمل می کنم فکر کنم به 90% رسیدم دیگه صبرم تموم شه!!!:31:
در هر حال از من گفتن عشق بازی به چیت نزدن.

راستی یک چیز دیگه این پچ 65 مگی معتبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که الان دانلود نمی کنم تا چند نفر دیگه هم بیان بزارن و خودمم دنبالش میرم.

sima_6600
14-12-2008, 19:19

779
14-12-2008, 19:25

آره.

راستی فهمیدم این پچ 65 مگی معتبر نیست و fake هست توی خود سایت gta 4 و rockstar رفتم و دیدم تنها این پچ هست اینم لینک اصلی که دیگه همه چیز رو تموم میکنه:

همونطور که میبینید این لینک مال خود سایت راک استار هست پس مشخص که جز این پچ همه ی پچ های دیگر بالای 32 مگ یا یکم بیشتر fake هستن و اصلا آن ها رو دانلود نکنید.

یک امکان دیگه ممکنه این پچه آپدیت پچ قبلی باشه.

sima_6600
14-12-2008, 19:26
ای بابا ادم باید خودشو پاره کنه تا جواب بدید.میگم میشه این بازی رو انلاین بازی کرد یا نه.

balloon
14-12-2008, 19:28
ما که سکته کردیم :18: از بس این بازی رو نصب کردیم ، اجرا کردیم ، پاک کردیم بعد دوباره...
من پچ جدید رو نصب کردم و بازی رو با کرک رازور اجرا کردم همه چی اوکی شده ولی داخل بازی دکمه جهت به سمت چپ روی کیبورد اتوماتیک کار میکنه و حتی وقتی روی آپشن بازی میروم همه چیز رو به هم میریزه ، داخل بازی هم موبایل نیکو روشن خاموش میشه. باید بگم که قبل از ریختن پچ اینجوری نبود. امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم. ممنون میشم اگه کمکی کنید به این بنده حقیر.

خواهش میکنم راهنمایی کنید.
راستی سیستمم:
9400 gt گرافیک
cpu 3.62
2gb of ram
خواهشا یکی کمک کنه.

naaaji
14-12-2008, 19:34
خداوکیلی نیگاه کنید
با کلی بدبختی پچ رو دانلود کردیم نصب کردیم حالا بنج مارکه ما رو نگاه کنید
قبله نصب

Statistics
Average FPS: 12.09
Duration: 37.29 sec
CPU Usage: 92%
Video memory usage: 82%
Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
View Distance: 10
Detail Distance: 15
Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8400 GS
Video Driver version: 180.84
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
File ID: Benchmark.cli

بعد نصب
Statistics
Average FPS: 11.34
Duration: 37.48 sec
CPU Usage: 92%
System memory usage: 77%
Video memory usage: 80%
Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (72 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 11
Detail Distance: 23
Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8400 GS
Video Driver version: 180.84
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz

همینجوری که میبینید بالا که نبرد هیچی یه دونه هم اورد پایین
تازه با کرک رازور هم مشکل نداره پج رو دانلود کنید نصب کنید تموم
خیلی مسخرس
اه اه اه

779
14-12-2008, 19:36
خواهشا یکی کمک کنه.

مشکل از بازیته یا میتونه از یک جای دیگه باشه.

یک کار کن فکر کنم دکمه ها عقب و جلوت خرابه برو و دکمه ی موبایل و هر چی مربوط به اونجا هست رو بردار و خالی بزار و بعدش دکمه ی موبایل رو روی یک کلید دیگه بزار.

mani_2004_2006
14-12-2008, 19:40
آقا اين فايل سيو رو كجا بايد بريزم ؟

B3HZ@D
14-12-2008, 19:48
وقتی توی بازی به کافی نت میرم...چطوری باید بشینم پشت سیستم
هر چی e رو میزنم عمل نمی کنه
خواهشا کمک کنید...خیلی وقته اینجا گیر کردم

779
14-12-2008, 19:48
آقا اين فايل سيو رو كجا بايد بريزم ؟

779
14-12-2008, 19:51
وقتی توی بازی به کافی نت میرم...چطوری باید بشینم پشت سیستم
هر چی e رو میزنم عمل نمی کنه
خواهشا کمک کنید...خیلی وقته اینجا گیر کردم

مگه وقتی جلوی کامپیوتر میری بالای صفحه نمی گه که e رو بزن؟؟؟
اگه میزنی جلوی کامپیوتر و اون گزینه بالای صفحه اومد ولی کار نکرد مطمئن باش که مشکل از بازیته.
بازیت باید کمبود داشته باشه.

sajjad_setam
14-12-2008, 19:56
الان بهترین کرک کدوم کرکه؟:

افت فریم این کرک ها چه جوریه؟

SADEGH 7
14-12-2008, 19:56

خواهشا وقتی این پست رو برای جواب می ذارید، لطف کنید بگید تو ویرایش چندم جواب سوال ذکر شده.

B3HZ@D
14-12-2008, 19:58
مگه وقتی جلوی کامپیوتر میری بالای صفحه نمی گه که e رو بزن؟؟؟
اگه میزنی جلوی کامپیوتر و اون گزینه بالای صفحه اومد ولی کار نکرد مطمئن باش که مشکل از بازیته.
بازیت باید کمبود داشته باشه.

E رو میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته
هی میگه e رو بزن
یعنی کمبود چی داره؟؟؟؟

779
14-12-2008, 19:59
خواهشا وقتی این پست رو برای جواب می ذارید، لطف کنید بگید تو ویرایش چندم جواب سوال ذکر شده.

چشم.
حالا این بار رو ببخشید. :دی
توی ویرایش فکر کنم 11 بود من خودم وقتی میام توی این تاپیک این پست رو از اول کپی می کنم تا آخر هر کی یک چیزی گفت می گم برو اینجا.

راستی چجوری میشه ماشین خرید از اینترنت من که هر چی به شمارش زنگ میزنم تلفنش مشغوله!!!!!!!

779
14-12-2008, 20:04
E رو میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته
هی میگه e رو بزن
یعنی کمبود چی داره؟؟؟؟

کمبود از بازیت که ممکنه خراب باشه بازیت یا مثلا یک فایل ریخته نشده و ...
یک بار می گم کلا بازیتو دوباره نصب کن هم نصب اول هم نصب دوم ممکنه درست شه.
کسی که این مشکل رو نداشته تا بحال مشکل از بازی هم که نیست پس فکر کنم اونی که توگرفتی مشکل داره.
راستی بگو ببینم که بازیت رو تو چند dvd گرفتی؟
dvd آخرش تا چقدر پر؟؟

mani_2004_2006
14-12-2008, 20:06
اين فايل سيو دانلود نميشه . يه جاي ديگه آپلودش كنين

B3HZ@D
14-12-2008, 20:08
کمبود از بازیت که ممکنه خراب باشه بازیت یا مثلا یک فایل ریخته نشده و ...
یک بار می گم کلا بازیتو دوباره نصب کن هم نصب اول هم نصب دوم ممکنه درست شه.
کسی که این مشکل رو نداشته تا بحال مشکل از بازی هم که نیست پس فکر کنم اونی که توگرفتی مشکل داره.
راستی بگو ببینم که بازیت رو تو چند dvd گرفتی؟
dvd آخرش تا چقدر پر؟؟

بازی رو روی 4 تا dvd گرفتم
dvd چهارم رو تقریبا پر شده
ولی یه چیزی بگم...بازی تا حالا هیچ ایرادی نداشته
یعنی چی شده که یه دقعه اینطوری شده؟؟؟؟!!!!

Danial_4139
14-12-2008, 20:12
یه چیز جالب ، یه زن داشت سیگار می کشید رفتم جلوش و e رو زدم سیگار زنه رو گرفت و شروع کرد به کشیدن !

برای تاکسی سوار شدن هم بعضی ها مشکل دارن تا تاکسی دیدید e رو بزنید و نیکو یه سوت میزنه راننده تاکسیه اگر مسافر نداشته باشه می ایسته و شما اون موقع کلید f را نگه دارید و وقتی سوار تاکسی شد ولش کنید .
فقط توجه کنید اگر راننده تاکسی ایستاد و شما f رو بزنید و همون موقع ول کنید تاکسی رو می دزده !

779
14-12-2008, 20:14
بازی رو روی 4 تا dvd گرفتم
dvd چهارم رو تقریبا پر شده
ولی یه چیزی بگم...بازی تا حالا هیچ ایرادی نداشته
یعنی چی شده که یه دقعه اینطوری شده؟؟؟؟!!!!

یعنی چی یعنی قبلا درست بود e الان خراب شده؟؟؟؟؟؟
یا کلا از اول خراب بود یک چیزی برو توی یک فروشگاهی مثلا لباس فروشی یا غذا خوری ببین اونجا که e میزنی درسته یا نه؟
اگه درست بود و توی کافی نت خراب بود که باید توی عجایب سال بنویسیم!:31:
ولی اگر درست نبود یا مشکل از دکمته یا هم از بازیه غیرر از این دو حالت نمی شه!

*ARSENAL*
14-12-2008, 20:28
سلام ميبخشيد كه اين سوال رو ميكنم :31:كسي تا حالا تونسته با اين كارت گرافيك بازي كنه؟geforce7300 LE رم512

keylogger
14-12-2008, 20:32
در حالت کلی من شخصا از بازی دست کشیدم . اول بازی صفحه گیج میرفت ! بعد که او مشکلو با کرک حل کردم حالا تو یه مرحله میگه که شیشه رو بشکنم ( با سنگ ) سنگ رو میندازم میره میوفته اون طرف شیشه ولی شیشه نمی شکنه ×!!
اگه راه حلی درست و حسابی واسه بازی در اومد بهم بگید ممنون

omid4mit
14-12-2008, 20:38
من سیو گیم رو دانلود کردم و در محل دایرکتوری ریختم ولی بازی این سیو رو نمیشناسه و Fail میشه به نظرتون چرا اینجوری میشه ؟

این ارور رو میده :
Load failed , please check your hardrive and try again

key_1
14-12-2008, 20:54
:18:اقا یه سوال
واسه تمامی دوستان اینگونه هست که وقتی سوار یه ماشین میشی باید زاویه دیدت رو با موس تنظییم کنی سر پیچ ها .. یا باید مثل سری های پیش خودش تنظیم شه ؟؟؟:13:یا هم من مشکل دارم ؟

ardalan_zapata
14-12-2008, 21:04
در حالت کلی من شخصا از بازی دست کشیدم . اول بازی صفحه گیج میرفت ! بعد که او مشکلو با کرک حل کردم حالا تو یه مرحله میگه که شیشه رو بشکنم ( با سنگ ) سنگ رو میندازم میره میوفته اون طرف شیشه ولی شیشه نمی شکنه ×!!
اگه راه حلی درست و حسابی واسه بازی در اومد بهم بگید ممنون
شیشه در نشکن هست باید پنجره رو بشکونی

B3HZ@D
14-12-2008, 21:05
یعنی چی یعنی قبلا درست بود e الان خراب شده؟؟؟؟؟؟
یا کلا از اول خراب بود یک چیزی برو توی یک فروشگاهی مثلا لباس فروشی یا غذا خوری ببین اونجا که e میزنی درسته یا نه؟
اگه درست بود و توی کافی نت خراب بود که باید توی عجایب سال بنویسیم!:31:
ولی اگر درست نبود یا مشکل از دکمته یا هم از بازیه غیرر از این دو حالت نمی شه!

پس توی عجایب بنویس
چون من توی رستوران و لباس فروشی ها هیچ مشکلی نداشتم
و وقتی e رو میزدم راحت کارش رو انجام میداد
توی کافی نت قاط میزنه

naaaji
14-12-2008, 21:08
اقا چطوری میشه نوشابه هایه الکلی خرد تو این بازی
یه جا هست تو بازی که بعد از کشتن مرحله اون یارو میکائیل فعال شد ارمش تو نقشه هم شکله یه لیوانه رو اون میرم یه سری یه تئاتر نشون داد همین الان هرچی میرم پشت دخل اصلا e نمیاد چیکار کنم
جایه دیگه باید برم نوشابه الکلی بخورم؟
کجا؟

naaaji
14-12-2008, 21:20
یعنی هیچکس پیدا نشد جواب مارو بده ؟:2:

نه بابا مومن ماله همه درسته
شاید ماله شما مشکل از دی وی دیش بوده
یه سری از فایل ها رو نریخته

اقا یکی به ما بگه نوشابه الکلی کجا بریم بخوریم :41::41:

Amin Asterix
14-12-2008, 21:22
اقا چطوری میشه نوشابه هایه الکلی خرد تو این بازی
یه جا هست تو بازی که بعد از کشتن مرحله اون یارو میکائیل فعال شد ارمش تو نقشه هم شکله یه لیوانه رو اون میرم یه سری یه تئاتر نشون داد همین الان هرچی میرم پشت دخل اصلا e نمیاد چیکار کنم
جایه دیگه باید برم نوشابه الکلی بخورم؟
کجا؟
شوخی میکنی؟نوشابه الکی چیه؟اونجا هم کابارس.از اول هم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی هیچکس پیدا نشد جواب مارو بده ؟:2:
من که راه حلی واسش پیدا نکردم.در حالت عادی خیلی اذیت میکنه.

=========
کسی میدونه بعد نصب ویندوز چکار کنم تا سیوامو بخونه؟هر کار میکنم سیوامو لود نمیکنه.خیلی خیلی عجیبه!

key_1
14-12-2008, 21:27
:41:می دونی دوست عزیز
مثلا با ماشین سر پیچ می پیچی سمت چپ دوربین پشت ماشین متمرکز نیست و نمیادسر جاش (پشت ماشین ) که جلوت رو ببینی و کنار ماشین(سمت چپ ماشین) رو میبینی و باید با موس همش کنترل کنی دوربین رو !!
شما مطمئنی که اشکال از من هستش ؟
:11:

Amin Asterix
14-12-2008, 21:30
:41:می دونی دوست عزیز
مثلا با ماشین سر پیچ می پیچی سمت چپ دوربین پشت ماشین متمرکز نیست و نمیادسر جاش (پشت ماشین ) که جلوت رو ببینی و کنار ماشین(سمت چپ ماشین) رو میبینی و باید با موس همش کنترل کنی دوربین رو !!
شما مطمئنی که اشکال از من هستش ؟
:11:
من کی گفتم مشکل از شماست؟از بازیه: دی
ماشین که خوبه.موقعی که سوار موتوری خیلی عقب میمونه:2:

key_1
14-12-2008, 21:33
من کی گفتم مشکل از شماست؟از بازیه: دی
ماشین که خوبه.موقعی که سوار موتوری خیلی عقب میمونه:2:
نه بابا دوستمون najjji گفت مشکل از منه !!!!!
ممنونم
امیدوارم راه حلی واسه این قضیه پیدا شه !:21:

naaaji
14-12-2008, 21:35
بابا جان
بچه ها میگفتن که اگه بری مشروب بخوری
تعادلت سخت میشه و سرت گیج میره و از این حرفا
من میکم کجا باید برم مشروب بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Amin Asterix
14-12-2008, 21:41
بابا جان
زنگ بزن به رومن. با هم برین drinking انجام دهید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اشتباهی نری استریپ کلاب چش و گوشت باز شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mafia69
14-12-2008, 21:42
بابا جان

تنهایی فکر نکنم بشه مشروب خورد.ولی با رومن چرا.

با موبایلت اسمشو بیار بعد روی Drink کلیک کن و بعد ازش میپرسه بیرون میاد که زهر ماری بخورن یا نه.:27:

key_1
14-12-2008, 21:44
بازیش محشره.این اسکرین شات و خودم گرفتم.نگاه کنید وقتی طرف چاقو می خوره چیکار میکنه.:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

سایه های توی بازی تو عکستون خیلی جالبه و مثل ماله من خراب نیست !!!!!!!!:18:
آقا چه کار کردی ؟

mafia69
14-12-2008, 21:51
سایه های توی بازی تو عکستون خیلی جالبه و مثل ماله من خراب نیست !!!!!!!!:18:
آقا چه کار کردی ؟

بازی رو سفارش دادم.بعد نصب کردم.بعد هم بازی.کار خاصی نکردم.:8:

smallfrank
14-12-2008, 21:54
بازی رو سفارش دادم.بعد نصب کردم.بعد هم بازی.کار خاصی نکردم.:8:

از کجا سفارش دادی ؟

3Dmajid
14-12-2008, 21:58
هر کاری کردم طرف ماشینشو نداد.این بلا رو سرش آوردم

من این جور موقع ها طرف رو زجر کش میکنم :31:

یه تیر تو پاش میزنم، یه تیر تو دستش ... تا زجر بکشه.

omidtb
میشه یک بنچمارک از بازی بزاری و از کدوم شرکت سفارش دادی و مشخصات سیستمت چیه واقعا هیچ مشکلی تو سایه گذاری دیده نمیشه</p>

sepehr_x50
دوستان چرا سایت نمی فرسته؟!

از اونروزی که اومده سفارش دادم. اما...............

کسی هم که جواب نمیده.

mafia69
14-12-2008, 22:00
از کجا سفارش دادی ؟

فرو شگاه آسمان:5:

779
14-12-2008, 22:01
خوب من دوباره اومدم وای خدا توی این چند وقتی که نبودم یک ماموریت بیشتر نرفتم !!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی خیلی سخت بود وای نه جای پناه داشت نه هم میتونستی در ری واییییییییی
2 بار رفتم تا آخرش موقعی که پلیسا اومدن دنبالم دیگه چیزی از جونم نمونده بود آخرش کشتنم دفه ی آخر که رفتم بازی بگ دار شد اعصابم خورد شد دوباره رفتم و ایندفه دیگه با سختیه تمام رد شد!!!
اگه اینطوری باشه که به خاطر یک ماموریت 1 ساعت وقت تلف شه باید دیگه چیت بزنم!:دی
ولی بازم تلاش می کنم نزنم اما دیگه داره واقعا سخت میشه پشت توری باید وایستی همشم تیر می خوری بعدشم نه heal داره ونه جای پناه نامردیه من که به سختی رفتم ماموریت رو بابا خیلی سخت دارم کلافه میشم.!

mani_2004_2006
14-12-2008, 22:07
آفا منم اين مشكل جا موندن دوربين بازي رو دارم . هيچ راهي نداره ؟

starn
14-12-2008, 22:09
آقا من که فعلا این نسخه دستم نرسیده ولی ی چند تا سوال داشتم
توی سری جی تی ای اگه توجه کرده باشید توی هیچ یک از نسخه ها در بازی برف نمی اد توی این نسخه هم ایجوری؟؟؟؟؟؟؟
و این که توی پیشنمایش های قبل از انتشار بازی نوشته بودن که وقتی مست می شی سرت گیج می ره و نمی تونی خوب راه بری آیا حقیقت داره؟؟؟؟

779
14-12-2008, 22:11
آفا منم اين مشكل جا موندن دوربين بازي رو دارم . هيچ راهي نداره ؟

میگم شماها چجوری بازی می کنید؟

یعنی توی بازی شماها موس رو نمیگیرید؟؟؟؟؟؟
من که نمیدونم ولی خودم همیشه موقع پیچ موس رو تنظیم میکنم یعنی یک دستم وقتی توی ماشینم روی موس و یک دستم روی کلید ها وراحت بازی میکنم البته بیتر به خاطر تیر انداری این کار رو می کنم راستی کسی نمیدونه چرا وسط بازی یکدفعه بازی لگ دار میشه و نمیشه بازی کرد؟؟؟؟
باید حتما بازی رو از اول بیاری من که بعضی وقت ها اعصابم از این کار ها خورد میشه!!

آقا من که فعلا این نسخه دستم نرسیده ولی ی چند تا سوال داشتم
توی سری جی تی ای اگه توجه کرده باشید توی هیچ یک از نسخه ها در بازی برف نمی اد توی این نسخه هم ایجوری؟؟؟؟؟؟؟
و این که توی پیشنمایش های قبل از انتشار بازی نوشته بودن که وقتی مست می شی سرت گیج می ره و نمی تونی خوب راه بری آیا حقیقت داره؟؟؟؟

نه عزیزم بازی برف نمیاد.
آره موقعی که مست میشه یک جورایی واقعی فکر می کنی .
در واقع دوربین این ور اونور میره مثل مشکل کرک و وقتی سوار ماشینی پلیس میاد دنبالت و خیلی رانندگی سخته مثلا فکر می کنی داری راه مستقیم می ری ولی اینطوری نیست.
راستی هنوز راه حلی برای مشکل سایه ها نیومده اما میگن ممکنه به احتمال زیاد از درایور و خود بازی یعنی dvd باشه!
من که مشکلم با درایور حل شد شما رو نمیدونم!

yoosef_st
14-12-2008, 22:16
یکی از دوستان من یه سیستم خوفی داره. (بگم یکم بعضیها من جمله خودم بسوزن ، Benchmark میده حدود 170 فریم ...)
کارتش هم 4850 هست. اول که ریختیم سایه ها مشکل داشت. اما امروز درایور جدید رو که 2 روز پیش اومده رو روی سیستمش ریختیم و مشکلات سایه ها کاملا!!! بر طرف شد.
برین دنبال درایور جدید...

SADEGH 7
14-12-2008, 22:21
یکی از دوستان من یه سیستم خوفی داره. (بگم یکم بعضیها من جمله خودم بسوزن ، benchmark میده حدود 170 فریم ...)
کارتش هم 4850 هست. اول که ریختیم سایه ها مشکل داشت. اما امروز درایور جدید رو که 2 روز پیش اومده رو روی سیستمش ریختیم و مشکلات سایه ها کاملا!!! بر طرف شد.

رفیق می شه لطف کنی کل مشخصات سیستمش رو بگی تا بیشتر بسوزیم؟

779
14-12-2008, 22:21
یکی از دوستان من یه سیستم خوفی داره. (بگم یکم بعضیها من جمله خودم بسوزن ، Benchmark میده حدود 170 فریم ...)

عزیزم benchmark 170 فریم اصلا وجود نداره!!!!!!!!!!!!
من که خودم با اون سیستمم همه چیز رو بردم تا آخر ولی 58 فریم میده 170 فریم تو هیچ بازی نمیده این خیال تو خوابم نمیتونی ببینی در ضمن با کارت گرافیک 4850x2 اینقدر نمیده که با این کارت گرافیک میده کارت منم اینه:
Nvidia geforce 1 gig 9800 GTX GDDR 3 ولی 58 تا فرم بیشتر نمیده بستگی زیادی به cpu و ram داره که مال من اینه :
2X2 GIG RAM DDR 3
CPU: 64 BITI X4 5000

البته حال حوصله ی جزئیات رو ندارم ولی باز هم میگم همچین فریمی وجود نداره!!!!!!

mr bahram
14-12-2008, 22:24
میگم شماها چجوری بازی می کنید؟

یعنی توی بازی شماها موس رو نمیگیرید؟؟؟؟؟؟
من که نمیدونم ولی خودم همیشه موقع پیچ موس رو تنظیم میکنم یعنی یک دستم وقتی توی ماشینم روی موس و یک دستم روی کلید ها وراحت بازی میکنم البته بیتر به خاطر تیر انداری این کار رو می کنم راستی کسی نمیدونه چرا وسط بازی یکدفعه بازی لگ دار میشه و نمیشه بازی کرد؟؟؟؟
باید حتما بازی رو از اول بیاری من که بعضی وقت ها اعصابم از این کار ها خورد میشه!!

نه عزیزم بازی برف نمیاد.
آره موقعی که مست میشه یک جورایی واقعی فکر می کنی .
در واقع دوربین این ور اونور میره مثل مشکل کرک و وقتی سوار ماشینی پلیس میاد دنبالت و خیلی رانندگی سخته مثلا فکر می کنی داری راه مستقیم می ری ولی اینطوری نیست.
راستی هنوز راه حلی برای مشکل سایه ها نیومده اما میگن ممکنه به احتمال زیاد از درایور و خود بازی یعنی dvd باشه!
من که مشکلم با درایور حل شد شما رو نمیدونم!

من هم این مشکلو داشتم (لگ) ویندوزم و خیلی وقت بود عوض نمی کردم وقتی عوض کرد م درست شد

Amin Asterix
14-12-2008, 22:25

4850 اس.موتور جت که نیست.با اینکه 170 کلا نداریم!ولی خوب با 4850 هم انقدر میده:
Statistics
Average FPS: 31.93
Duration: 37.33 sec
CPU Usage: 90%
System memory usage: 69%
Video memory usage: 81%

Graphics Settings
Video Mode: 1600 x 1200 (60 Hz)
Detail Distance: 57

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz

در بالاترین تنظیمات بازی هم:
Average FPS: 8.18
Duration: 27.02 sec
CPU Usage: 78%
System memory usage: 80%

Graphics Settings
Texture Quality: Very High

رمم هم 3 گیگه.البته از وقتی که فایل commandline رو ساختم بنچمارک نگرفتم.احتمالا بهتر شده الان اون تنظیمات اولیه.

779
14-12-2008, 22:32
4850 اس.موتور جت که نیست.با اینکه 170 کلا نداریم!ولی خوب با 4850 هم انقدر میده:
Statistics
Average FPS: 31.93
Duration: 37.33 sec
CPU Usage: 90%
System memory usage: 69%

Graphics Settings
Detail Distance: 57

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891

در بالاترین تنظیمات بازی هم:
Average FPS: 8.18
Duration: 27.02 sec
CPU Usage: 78%
System memory usage: 80%

Graphics Settings
Texture Quality: Very High

رمم هم 3 گیگه.البته از وقتی که فایل commandline رو ساختم بنچمارک نگرفتم.احتمالا بهتر شده الان اون تنظیمات اولیه.

چیییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا very high وجود نداره توی texture quality تو چجوری very high کردییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!1