PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

mafia69
11-12-2008, 06:01
مرده شوره راکستار و ببرن که آبروی ما Pc دا را رو برد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ICEBOYS
11-12-2008, 07:41
مگه هندونه است كه هرچي بزرگتر باشه بهتره
كار من با يه كرك 25 كيلو بايتي راه افتاد و الان هيچكدوم از مشكلات كرك رو هم ندارم

شما که میگی فرق نداره

اندازه 400 تا کرک دانلود کردی و اندازه 1 سی دی برنامه مختلف دانلود کردی تا بتونی بازی رو اجرا کنی

نه این که به راحتی اجرا کنی:8::8:

jericho-sina
11-12-2008, 10:06
میشه یکی به من بگه چطوری میشه فهمید که نسخه windows نصب شده 64bit هست یا 32bit ؟

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 10:15
میشه یکی به من بگه چطوری میشه فهمید که نسخه windows نصب شده 64bit هست یا 32bit ؟

این روش هم تویXP هم توی ویستا جواب میده »

روی My Computer کلیک راست کن و Propertises بزن .
اونجا زده .
مثل این عکس »

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلوی System Type رو ببین . نوشته 64 بیت .

davoodf
11-12-2008, 10:53
تا حالا هیچ بازی تو کنسول چنین گرافیکی نداشته اگر داشته حتما بگید چه بازی ...
گرچه من فکر کنم یه سری فکر میکنند گرافیک به کیفیت تکستچر و رزولیشن میگن وگرنه به فوق العاده بودن گرافیک
این بازی شکی نداشتند !

Gears Of War
من از روی تعصب نمیگم.من این بازی که گرافیکش 3 برابر این بازی بالاتر هست رو با 60 فریم در ثانیه با اخرین تنظیمات گرافیکی اجرا کردم در حالی که جی تی ای به زور 20 فریم میده و گرافیکش از gow هم پایینتر هست و این بر می گرده به اینکه موتور این بازی برای کنسول ها بهینه سازی شده نه پی سی!در ضمن این رو میدونستید که این بازی بر پایه و اساس دو موتور ساخته شده؟!
1.RAGE
2.این رو یادم نیست ولی اگر به سایت pc games hardware سر بزنین میفهمین.
کلا موتور این بازی برای رندرینگ ضعیف هست و حتی در بعضی از جاها توی کنسول هم یه خورده افت فریم مشاهد میشده ولی در کل این بازی برای کنسول بهینه سازی شده نه برای پی سی و دلیل افت فریم و لود نشدن تکستچرها و این چیزها هم همینه.راک استار به خودش زحمت نداده که حداقل موتورش رو برای پی سی های امروزی بهینه سازی کنه و بعد بازی رو بده بیرون نه این طوری گند بزنه.متاسفانه بعضی ها به خاطر تعصبی که دارن نمی خوان واقعیت رو قبول کنند من خودن یکی از فن های سر سخت جی تی ای هستم و تمام اون نسخه هایی که برای پی سی اومده رو بازی کردم و این بازی برای من شوک بزرگی بود.در کل این بازی یه پورت افتضاح از کنسول x360 هست.

naaaji
11-12-2008, 11:15
سلام خدمت تمام بروبچ گل جی تی ای باز
اونایی که هنوز موفق نشدن بازی رو گیر بیارن یه پیام خصوصی به من بدن تا من بهشون بگم از کجا بگیرن
با قیمت پایین و صد در صد اوکی شده
قربون همتون

gigi_alex
11-12-2008, 11:21
دوست عزیز این درایوری که نصب کردی (180.84) مخصوص سری 9000 به بالاست. برای کارت گرافیک شما درایور با ورژن 178.24 آخرین آپدیت هست. میگی نه برو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spaniuly
11-12-2008, 11:43
قبول کنید این GTA مثل سان آندریاس در یاد ها نخواهد بود متاسفانه راک استار ثابت کرد کوچکترین ارزشی به طرفدارای GTA قایل نمیشه اینکه حتما بازی باید روی ویستا سرویس پک 1 یا xp sp3 باید اجرا بشه کاملا نشون میده کاربران xp sp2 رو مجبور کرده تا ویندوز قشنگشون رو پاک کنن و ویندوز معیوب و پر از اشکال sp3 رو نصب کنن اگه هم یکی با ویستا حال نکنه مجبوره نصبش کنه همه میدونن ویستا یه ویندوز شکست خورده هست وگرنه دلیلی نداشت به این زودی از رده خارج بشه و مایکروسافت ویندوز بعدی رو طراحی کنه شما حساب کنید از سال 2001 تا 2008 یعنی 7 سال روی xp مانور داده شد و این نشان از برتری یک ویندوز هست ولی ویستایی که از سال 2006 آغاز به کار کرد 2 سال بعد روی sp1 متوقف شد ولی اینکه ما مجبوریم به خاطر بازی مورد علاقه از خیلی از چیزها بگذریم نشان از استثماری هست که راک استار به ما تحمیل کرد چرا برای یه بازی باید این قدر متحمل دردسر شد؟ چرا 13 گیگ آیا این بازی حتی گرافیکی تر و گسترده تر از قبلی هست شاید یه کم نه بیشتر نه نکست هست و نه در حد بازیهای 2008 نظیر cod 5 و کریسیس وارهد تازه از بچه ها هم شنیدم خیلی زود تر از قبلی تموم میشه همه اینا نشون میده راک استار چیزی ساخت که حسابی گیمر ها رو به یه خرج اضافی بندازه آیا تا حالا کسی که به خاطر این بازی اینقدر معطل شد لذتش رو برد فکر نمی کنید انتظار چیزی بالاتر از این رو داشتید؟ به هر حال بهتره قضاوت بمونه واسه گیمر ها و بدونید که نمرات زیاد این بازی چاپلوسی بود که در حق این بازی آمریکایی شد. بازی که باگ گرافیکی داره چه طور می تونه 10 بگیره؟

elemon
11-12-2008, 12:10
کسانی که بازی رو تموم کردن بگن چند تا مرحله داره؟

ali_ranger22
11-12-2008, 12:25
همه میدونن ویستا یه ویندوز شکست خورده هست وگرنه دلیلی نداشت به این زودی از رده خارج بشه و مایکروسافت ویندوز بعدی رو طراحی کنه شما حساب کنید از سال 2001 تا 2008 یعنی 7 سال روی xp مانور داده شد و این نشان از برتری یک ویندوز هست ولی ویستایی که از سال 2006 آغاز به کار کرد 2 سال بعد روی sp1 متوقف شد

ویستا اصلا هم شکست خورده نیست
من از وقتی ویستا ریختم زمین گیرش شدم
فروش نزدیک به 400 میلیون نسخه ای ویستا هم ثابت میکنه که این ویندور برتر هست
در ضمن دلیل اینکه مایکروسافت می خواد از این به بعد زود به زود نسخه ی های جدید ویندوز بزنه اینه که ملت دیگه زمین گیر یه نسخه نشن دلیل اینکه خیلی ها به سراغ ویستا نمی رن اینه که به Xp عادت دارن نه اینکه ویستا ویندوزه بدی هست

linkin_park
11-12-2008, 12:29
توی اون پست رفع اشکال ها همه مشکلات حل شد ولی مشکل من هنوز حل نشده باقی مونده :

سایه هه هی تکون میخورن و حالت برفکی دارن .... درایورم هم 180.84 هست ... ویندوز XPSP3 ...
Geforce 8800 GT هم دارم ...

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 12:39
توی اون پست رفع اشکال ها همه مشکلات حل شد ولی مشکل من هنوز حل نشده باقی مونده :

سایه هه هی تکون میخورن و حالت برفکی دارن .... درایورم هم 180.84 هست ... ویندوز XPSP3 ...
Geforce 8800 GT هم دارم ...

دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم .
با 8600GT 256MB Gddr 3 .
+ ویندوز ویستا 64 بیتی .
این فکر کنم دیگه مشکل خود بازی باشه .
ولی خدا کنه با کرک یا پچ حل بشه چون خیلی تو ذوق میزنه .

ویستا اصلا هم شکست خورده نیست
من از وقتی ویستا ریختم زمین گیرش شدم
فروش نزدیک به 400 میلیون نسخه ای ویستا هم ثابت میکنه که این ویندور برتر هست
در ضمن دلیل اینکه مایکروسافت می خواد از این به بعد زود به زود نسخه ی های جدید ویندوز بزنه اینه که ملت دیگه زمین گیر یه نسخه نشن دلیل اینکه خیلی ها به سراغ ویستا نمی رن اینه که به Xp عادت دارن نه اینکه ویستا ویندوزه بدی هست

دقیقا .
در تایید پست علی جان ،
میترسم یه بازی رو مثال بزنم و تاپیک منحرف بشه !
ولی ویستا برای بازی خیلی بهتره .
در مورد عادت داشتن هم بله من خودمم اینطوریم !
خوب معلومه وقتی 5 سال با XP کار کنی ، معلومه به سیستم عامل جدید عادت نداری .

قبول کنید این GTA مثل سان آندریاس در یاد ها نخواهد بود متاسفانه راک استار ثابت کرد کوچکترین ارزشی به طرفدارای GTA قایل نمیشه اینکه حتما بازی باید روی ویستا سرویس پک 1 یا xp sp3 باید اجرا بشه کاملا نشون میده کاربران xp sp2 رو مجبور کرده تا ویندوز قشنگشون رو پاک کنن و ویندوز معیوب و پر از اشکال sp3 رو نصب کنن اگه هم یکی با ویستا حال نکنه مجبوره نصبش کنه همه میدونن ویستا یه ویندوز شکست خورده هست وگرنه دلیلی نداشت به این زودی از رده خارج بشه و مایکروسافت ویندوز بعدی رو طراحی کنه شما حساب کنید از سال 2001 تا 2008 یعنی 7 سال روی xp مانور داده شد و این نشان از برتری یک ویندوز هست ولی ویستایی که از سال 2006 آغاز به کار کرد 2 سال بعد روی sp1 متوقف شد ولی اینکه ما مجبوریم به خاطر بازی مورد علاقه از خیلی از چیزها بگذریم نشان از استثماری هست که راک استار به ما تحمیل کرد چرا برای یه بازی باید این قدر متحمل دردسر شد؟ چرا 13 گیگ آیا این بازی حتی گرافیکی تر و گسترده تر از قبلی هست شاید یه کم نه بیشتر نه نکست هست و نه در حد بازیهای 2008 نظیر cod 5 و کریسیس وارهد تازه از بچه ها هم شنیدم خیلی زود تر از قبلی تموم میشه همه اینا نشون میده راک استار چیزی ساخت که حسابی گیمر ها رو به یه خرج اضافی بندازه آیا تا حالا کسی که به خاطر این بازی اینقدر معطل شد لذتش رو برد فکر نمی کنید انتظار چیزی بالاتر از این رو داشتید؟ به هر حال بهتره قضاوت بمونه واسه گیمر ها و بدونید که نمرات زیاد این بازی چاپلوسی بود که در حق این بازی آمریکایی شد. بازی که باگ گرافیکی داره چه طور می تونه 10 بگیره؟

در مورد این جمله » راک استار ثابت کرد کوچکترین ارزشی به طرفدارای GTA قایل نمیشه این جمله بهتره »

راک استار ثابت کرد کوچکترین ارزشی برای PC باز ها قایل نمیشه

شما گرافیک این بازی رو روی PS3 دیدی ؟
من که بازی کردم کف کردم !
توی کنسول کوچیکترین مشکلی نداره .
ولی چون واسه PC پورت شده مشکلاتی هم داشته . ( مثل گرافیک که خیلی ها باهاش مشکل دارن )

davoodf
11-12-2008, 12:52
در مورد این جمله » راک استار ثابت کرد کوچکترین ارزشی به طرفدارای gta قایل نمیشه این جمله بهتره »

راک استار ثابت کرد کوچکترین ارزشی برای pc باز ها قایل نمیشه

شما گرافیک این بازی رو روی ps3 دیدی ؟
من که بازی کردم کف کردم !
توی کنسول کوچیکترین مشکلی نداره .
ولی چون واسه pc پورت شده مشکلاتی هم داشته . ( مثل گرافیک که خیلی ها باهاش مشکل دارن )
کاملا تایید میشه.
قبول کنین که راک استار شیکمش از نسخه ی کنسولی سیر شده و به خاطر همینه که روی پورت این بازی تنبلی به خرج داده و این گند رو به بار اورده روی پی سی.

پ.ن:بهتره من در برم تا طرفدارای بازی نزدن داغونم نکردن.

bleu2u4u
11-12-2008, 13:38
شما که میگی فرق نداره

اندازه 400 تا کرک دانلود کردی و اندازه 1 سی دی برنامه مختلف دانلود کردی تا بتونی بازی رو اجرا کنی

نه این که به راحتی اجرا کنی:8::8:

من براي اين بازي فقط وفقط يك فايل 25 كيلو بايتي دانلود كردم كه شايد همون هم نياز نبود
چون كرك خود بازي رو امتحان نكردم
(من اگه بخوام با اين ديال پ 1 سي دي دانلود كنم 1 هفته بدون قطعي بايد تو اينترنت باشم:31:)
البته نميگم بازيم مشكل نداره ولي همه مشكلات مال خود بازي و درايور قديميه كارت گرافيكمه نه كرك

davoodf
11-12-2008, 13:44
اقا نمی دونم می دونین یا نه ولی نسخه ی پی سی رو خود راک استار پورت نکرده!!!!بلکه RockStar Toronto بازی رو پورت کرده و این گند رو به بار اورده!برین اینجا یه سر بزنین:

فکر کنم همه چیز واضح باشه!این شرکت حتی پلتفورم x360 و ps3 رو بین بلتفورمهاش نداره!و این یعنی اینکه همه ی افرداش تشکیل شده از افرادی که هیچ چیزی از پورت و برنامه نویسی و گرافیک و بهینه سازی و سخت افزار و صدا و این چیزها سرشون نمیشه!این طور که معلومه این شرکت این اولین بازی هست که برای پی سی پورت کرده! و این گند بزرگ رو به بار اورده و ابروی راک استار اصلی رو هم برده!نمی دونم چرا راک استار خودش این کار رو انجام نداده و نسخه ی پی سی رو داده دست این ادمهای نفهم؟!بارو کنین اگر خود راک استار این بازی رو پورت می کرد حتی از نسخه ی کنسولی هم 100 برابر بهتر از اب در میومد!این شرکت هنوز هم داره برای کنسول های چند سال پیش بازی میده بیرون!(wii,ps2,...)دیگه قضاوت با خودتون و فکر کنم همه چیز واضح باشه.اگر patch رو هم این شرکت بده بیرون دیگه نور اعلا نور!یه گند تاریخی میشه!

rezidentevilone
11-12-2008, 13:57
اقا نمی دونم می دونین یا نه ولی نسخه ی پی سی رو خود راک استار پورت نکرده!!!!بلکه RockStar Toronto بازی رو پورت کرده و این گند رو به بار اورده!برین اینجا یه سر بزنین:

فکر کنم همه چیز واضح باشه!این شرکت حتی پلتفورم x360 و ps3 رو بین بلتفورمهاش نداره!و این یعنی اینکه همه ی افرداش تشکیل شده از افرادی که هیچ چیزی از پورت و برنامه نویسی و گرافیک و بهینه سازی و سخت افزار و صدا و این چیزها سرشون نمیشه!این طور که معلومه این شرکت این اولین بازی هست که برای پی سی پورت کرده! و این گند بزرگ رو به بار اورده و ابروی راک استار اصلی رو هم برده!نمی دونم چرا راک استار خودش این کار رو انجام نداده و نسخه ی پی سی رو داده دست این ادمهای نفهم؟!بارو کنین اگر خود راک استار این بازی رو پورت می کرد حتی از نسخه ی کنسولی هم 100 برابر بهتر از اب در میومد!این شرکت هنوز هم داره برای کنسول های چند سال پیش بازی میده بیرون!(wii,ps2,...)دیگه قضاوت با خودتون و فکر کنم همه چیز واضح باشه.اگر patch رو هم این شرکت بده بیرون دیگه نور اعلا نور!یه گند تاریخی میشه!

کم فحش بده به بازیه بیچاره!!!!!!!:31:

من با کرک رازور بدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم....

مشکل کلی ای که سری gta داره اعتیاده!!!!! مخصوصا این نسخه!:10:

در ضمن از نسخه ی 360 بهتره.. چون من 360 هم دیدم...

ms368
11-12-2008, 13:59
اقا نمی دونم می دونین یا نه ولی نسخه ی پی سی رو خود راک استار پورت نکرده!!!!بلکه rockstar toronto بازی رو پورت کرده و این گند رو به بار اورده!برین اینجا یه سر بزنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر کنم همه چیز واضح باشه!این شرکت حتی پلتفورم x360 و ps3 رو بین بلتفورمهاش نداره!و این یعنی اینکه همه ی افرداش تشکیل شده از افرادی که هیچ چیزی از پورت و برنامه نویسی و گرافیک و بهینه سازی و سخت افزار و صدا و این چیزها سرشون نمیشه!این طور که معلومه این شرکت این اولین بازی هست که برای پی سی پورت کرده! و این گند بزرگ رو به بار اورده و ابروی راک استار اصلی رو هم برده!نمی دونم چرا راک استار خودش این کار رو انجام نداده و نسخه ی پی سی رو داده دست این ادمهای نفهم؟!بارو کنین اگر خود راک استار این بازی رو پورت می کرد حتی از نسخه ی کنسولی هم 100 برابر بهتر از اب در میومد!این شرکت هنوز هم داره برای کنسول های چند سال پیش بازی میده بیرون!(wii,ps2,...)دیگه قضاوت با خودتون و فکر کنم همه چیز واضح باشه.اگر patch رو هم این شرکت بده بیرون دیگه نور اعلا نور!یه گند تاریخی میشه!

ممنون

خدا به داد راک استار برسه
بیچاره
چقدر فحش خورد از کاربراش...

بچه ها کسی خبر داره که بعد از شماره 4 ، شماره جدیدی هم منتشر میکنه یا نه ؟ اصلا میخواد این بازی رو ادامه بده یا نه ؟

toraj
11-12-2008, 14:10
اينم جديترين درايور ATI كه ميتونيد نسخه نهايي رو دانلود كنيد.:20:

لينك دانلود ATI Catalyst 8.12 Control Center:

لينك دانلود ATI Catalyst 8.12 Display Driver:

brain
11-12-2008, 14:25
سلام . یه سواله کوچیک :
از کجا میتونم بفهمم که frame net ورژنش چنده ؟

همینطور برای پاک کردنه کامله کارت صدای باید چیکار کنم ؟از طریقه خود ویندوز کامل پاک نمیشه ...

davoodf
11-12-2008, 14:26
کم فحش بده به بازیه بیچاره!!!!!!!:31:

من با کرک رازور بدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم....

مشکل کلی ای که سری gta داره اعتیاده!!!!! مخصوصا این نسخه!:10:

در ضمن از نسخه ی 360 بهتره.. چون من 360 هم دیدم...
ای بابا!عزیز من فکر کنم شما پست من رو اشتباهی خوندی یا اصلا نخوندی!!یه بار دیگه پست من با دقت بخون!
این هم جواب این شرکت اشغال در مورد پرفورمانس و گرافیک بازی:

Most users using current PC hardware as of December 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently widely available.

ترجمه:

بیشتر یوزرها از سخت افزار پی سی فعلی همانطور در دسامبر 2008 استفاده می کنن که پیشنهاد شده از کیفیت مدیوم استفاده کنن.کیفیت high برای pc های اینده(!) که مشخصات قدرمتدندتری(یا همون قدرت بیشتری) دارن قرار داده شده!

ببخشید که نتونستم خوب ترجمه کنم ولی فکر کنم منظور رو فهمیده باشین!فکر کنم این شرکت بازی های bioshock ,crysis,gow و..... این ها رو ندیده داره این حرف رو میزنه!اگر ببینن فکر کنم سکته کنن کارکنانش!فکر کنم اینها با ماشین زمان به سال 2020 رفتن و بازی رو اونجا بر اساس سیستمهای اونجا پورت کردن و تست کردن!عجب(!)

M i L @ D
11-12-2008, 14:29
سلام دوستان ... من از پنج شنبه بازی رو سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده ... آیا میشه من این بازی رو از همین سایت سفارش بدم و اون اگه اومد برگشت بدم ؟ خیلی ممنون میشم کمک کنید ...

smallfrank
11-12-2008, 14:32
کسی از آس م ا ن شاپ خریده ؟
همه برنامه ها تو خود DVD بازی هست؟ مثل :Net Frame Work و x live و....

ama-amir
11-12-2008, 14:36
سلام دوستان
من چند روز پيش تو اين انجمن مطرح كردم كه gta من درست اجرا نميكنه و با سايه ها مشكل داره
شما دوستان هم گفتيد كه بايد صبر كنم تا patch بياد
منم امروز اومدم بپرسم patch اومده يا نه
.
خدايي انجمنو زيرو رو كردم پيدا نكردم
الان اگه پچ نيومده باشه نميتونم بازي كنم؟
آخه رو هوا راه ميره:دي

Optimus Prime
11-12-2008, 14:41
من ورژن x360 روی مانیتور اجرا می کنم سایه هاش همینطوره.

ama-amir
11-12-2008, 15:01
دوستان بابا اگه راهي بلديد كه بشه اين مشكل سياه بودن صفحه و رو هوا راه رفتن رو حل كنيد يه راه به من نشون بديد
ممنون

resident_evil
11-12-2008, 15:02
دوستان كسي بازيرو با pc تموم نكرده هنوز؟؟؟مي خوام بدونم بازي سره چند درصد تموم ميشه چون براي x360 سره 60% بازي
تموم ميشد و قراره يه ادامه براي بازي 2 3 ماه ديگه بياد

ox3blue
11-12-2008, 15:23
سلام

چه جوری حل میشه ؟

من 2 تا ویندوز دارم هم ویستا هم xp - sp3 روی هر دو تا هم نصب کردم

اگر زحمتی نیست لطفا راهنمایی کنید

ممنون

3Dmajid
11-12-2008, 15:29

برعکس ... به نظر من این GTA بیشتر از همه نسخه های قبلی به یاد پلایر هاش میمونه. الان تو مدرسه ی ما همه جا صحبت از بازیه ... طرف به خاطر GTA یا ویندوز عوض میکنه یا حتی سیستم ارتقا میده !!! چون این بازی محبوبه، اون موقع برای چی به یاد نمونه ؟ من نمیدونم چرا اینقدر ویندوز نصب کردن برای شماها سخته، خیلی ها با سختی ویندوز عوض میکنن، انگار حالا پنج شیش ساعت باید پشت کامپیوتر باشن و ... در صورتی که خیلی طول بکشه نیم ساعت، کسی که طرفدار این بازی باشه صد در صد ویندوز رو خیلی راحت نصب میکنه. در ضمن، اگه بدونید که ویندوز ویستا چه قدر نسبت به ایکس پی پرقدرت تره هیچ وقت این حرف رو نمیزنی که ویندوز ویستا شکست خورده، ویستای 64 بیت کم کم برات 6 ماه یا حتی 1 سال هم کار میکنه !!!
من از وقتی با این نسخه کار میکنم دیگه ایکس پی رو نصب نکردم، مگر الان که برای GTA این کار رو کردم. 15 گیگ برای بازی های الان که چیزی نیست، درست مثل بازی stranglehold وقتی این همه جزئیات برای بازی درست میکنن خوب باید اینقدر زیاد حجم بگیره دیگه ...
دوست عزیز من نظر خودم رو گفتم، نظر هر کسی محترمه :11:

trane_cck
11-12-2008, 15:42
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم و با کرک razor کرکش کردم ولی موقع اجرای بازی این پیغام رو می ده

اگه می شه کمکم کنید ........

mitraryan
11-12-2008, 15:50
سلام

چه جوری حل میشه ؟

من 2 تا ویندوز دارم هم ویستا هم xp - sp3 روی هر دو تا هم نصب کردم

اگر زحمتی نیست لطفا راهنمایی کنید

ممنون

برو اینجا دوست عزیز:

( ویرایش اول)

Alire7_a
11-12-2008, 15:53
راهی برای تغییر دکمه های پیش فرض وجود نداره ؟ مثلا من راحتترم به جای استفاده از کلیدهای w s a d از arrow key استفاده کم ولی نتونستم تنظیمات پیش فرض رو تغییر بدم

3ッドマクス
11-12-2008, 15:56
davoodf

ببین تو چرا گرافیک بازی به سبک GTA رو با بازی به سبک Gears Of War مقایسه میکنی ؟
توقع داری گرافیک این بازی مثل یه بازی خطی باشه ! کلا در این سبک بازی روی گرافیک
کار کردن واقعا سخته و محیط به این بزرگی رو فکرش رو بکن با چه جزئیاتی طراحی شده
حالا نامردی نیست بگیم گرافیک این بازی خوب نیست ؟ در سبک خودش واقعا بی نظیره
حالا درسته که روی PC بد پورت شده ولی دلیل نمیشه بگیم بازی عالی نیست ...

با این پست نشون داد اینکاره نیستی ! جی تی ای نکست نیست :18: در حد بازیهای 2008 نیست :18:
شما برو حتما بازی رو روی کنسول بازی کن بعد بیا نظر بده . درسته نباید گرافیک این بازی رو با سبک
کرایسیس مقایسه کرد اما بگم که از خیلی جهات هنری گرافیک GTA برتری داره به کرایسیس ...
واقعا این همه جزئیات . افکت های بی نظیر گرافیکی . استفاده از تکستچر و متریال های فوق العاده در
بازی رو نمی بینی ؟ :41:

brain
11-12-2008, 15:57
من که فعلا قید این بازیو زدم تا پچ بیاد .... تموم شدو رفت پی کارش ... بیخودی هم عصابه خودمو خورد نمیکنم ...
من نمیدونم بعضی از دوستان چه جوری بازیو بدونه مشکل اجرا کردن (مخصوصا مشکله لود نشدنه ساختمونا و زمین و رو هواراه رفتن) ... اگه میشه یکی که سالم اجرا کرده (بدونه هیچ مشکلی) مشخصات سیستمشو بگه که ما هم بریم ارتقاش بدیم ... البته اگه به خاطر سیستم باشه ... (که بعید میدونم).......

brain
11-12-2008, 16:06
davoodf

ببین تو چرا گرافیک بازی به سبک GTA رو با بازی به سبک Gears Of War مقایسه میکنی ؟
توقع داری گرافیک این بازی مثل یه بازی خطی باشه ! کلا در این سبک بازی روی گرافیک
کار کردن واقعا سخته و محیط به این بزرگی رو فکرش رو بکن با چه جزئیاتی طراحی شده
حالا نامردی نیست بگیم گرافیک این بازی خوب نیست ؟ در سبک خودش واقعا بی نظیره
حالا درسته که روی PC بد پورت شده ولی دلیل نمیشه بگیم بازی عالی نیست ...

با این پست نشون داد اینکاره نیستی ! جی تی ای نکست نیست :18: در حد بازیهای 2008 نیست :18:
شما برو حتما بازی رو روی کنسول بازی کن بعد بیا نظر بده . درسته نباید گرافیک این بازی رو با سبک
کرایسیس مقایسه کرد اما بگم که از خیلی جهات هنری گرافیک GTA برتری داره به کرایسیس ...
واقعا این همه جزئیات . افکت های بی نظیر گرافیکی . استفاده از تکستچر و متریال های فوق العاده در
بازی رو نمی بینی ؟ :41:

کاملا تایید میشه ..
گرافیک بازیهایی نظیر کرایسیس یا gow یا cod 4-5 یا oblivion اصلا تویه موده دیگه ای هستش و
بازیهایی نظیر gta و wow تویه موده دیگه .... من خودم به دسته ی اول میگم real و به دسته دوم میگم fantastic ...
چون در دسته ی اول سعی شده همه چی کاملا مشابه سازی بشه ولی دسته ی دوم کمی اغراق در آبجکتها و کاراکتر ها ودیگر موارد دیده میشه ...کلا ملاک گرافیک بالا این نیست که حتما همه چی عین واقعیت ساخته بشه ... ملاکش رو خودمم دقیقا نمیدونم .... ولی این دو دسته بازیو نباید باهم مقایسه کرد .... خلاص ...

mitraryan
11-12-2008, 16:06
اگه اشتباه نکنم این Error جدیده، من یکی که تا حالا ندیده بودمش، ولی دوست عزیز به احتمال زیاد اشکال از ویندوز شماست.

playstation 3
11-12-2008, 16:08
سلام من بالا خره بازی رو گرفتم
اینم یه عکس از بازی:
راستی چجوری میشه مثل بقیه مشخصات سیستمو دقیق آورد که ببینم چند تا فریم می گیرم؟

Benygh
11-12-2008, 16:15
سلام . یه سواله کوچیک :
از کجا میتونم بفهمم که frame net ورژنش چنده ؟

همینطور برای پاک کردنه کامله کارت صدای باید چیکار کنم ؟از طریقه خود ویندوز کامل پاک نمیشه ...
شما میتونید از Device Manager ویندوز برید و کارت صدای خود را Uninstall کنید .

پست راهنما با راه تشخیص نصب بودن و یا عدم نصب بودن Net Framework در ویرایش بیست و دوم آپدیت شد .

در ضمن از دوستان خواهش میکنم به هم دیگه احترام بگذارید . مخصوصا به این بازی . هر چقدر هم مشکل داشته باشه بلاخره سرش وقت گذاشته شده و برای همین وقت هم که شده باید احترام بگذارید . کسانی هم که توانایی این کار رو ندارند بهتره توی بحث شرکت نکنند .
ممنون .

Benygh
11-12-2008, 16:21
سلام من بالا خره بازی رو گرفتم
اینم یه عکس از بازی:
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG
راستی چجوری میشه مثل بقیه مشخصات سیستمو دقیق آورد که ببینم چند تا فریم می گیرم؟

در ویرایش سوم پست راهنما توضیح داده شده است .

vahabtl
11-12-2008, 16:22
سلام دوستان مشکل من حل شد مرسی از همه .
ولی چه گرفیکی داره توپ امیدوارم ااونا که نتونستن بازی کنن هر چه زود تر مشکلشون حل بشه . سیستم من
cup 4
ram 4 g
vga 8600gt 1 gig

3ッドマクス
11-12-2008, 16:26
Beny-Nvidia عزیز من از وقتی اون برنامه اورکلاک که تو پست راهنما گذاستی رو دانلود کردم رفتم و کارت رو اور کردم اما وقتی وارد بازی میشم دیگه مثل قبل نیست همه چیز قاطی کرده یعنی همه چیز غیب شده ! رفتم و دوباره اورکلاک رو کردم مثل همون قبلش اما بازم درست نشده ! به نظرت چرا یهو اینطوری شده این برنامه رو دانلود کردم ! من قبلش بدون هیچ مشکل گرافیکی بازی میکردم ...

onlygame
11-12-2008, 16:26
سلام
هر كي ميتونه كمك كنه اين ارور در قسمت سوشال كلوپ داده ميشه وقتي پلي رو ميزنم اين پيغامو ميده
Application Failed to Launch. The application you are attempting to launch failed to start. GTA IV may be blocked by Windows Parental Controls/Family Safety. Please make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Benygh
11-12-2008, 16:31
beny-nvidia عزیز من از وقتی اون برنامه اورکلاک که تو پست راهنما گذاستی رو دانلود کردم رفتم و کارت رو اور کردم اما وقتی وارد بازی میشم دیگه مثل قبل نیست همه چیز قاطی کرده یعنی همه چیز غیب شده ! رفتم و دوباره اورکلاک رو کردم مثل همون قبلش اما بازم درست نشده ! به نظرت چرا یهو اینطوری شده این برنامه رو دانلود کردم ! من قبلش بدون هیچ مشکل گرافیکی بازی میکردم ...

سلام ببینید دوستان اون برنامه کارش اورکلاکه ولی ما اون برنامه رو برای اورکلاک نذاشتیم ! برای دیفالت کردن تنظیمات کارت گرافیک گذاشتیم .
نکته : بنده هیچ مسئولیتی رو در برابر اورکلاک نادرست هیچ یک از شما دوستان نمی پذیرم .

mitraryan
11-12-2008, 16:32
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم و با کرک razor کرکش کردم ولی موقع اجرای بازی این پیغام رو می ده

اگه می شه کمکم کنید ........

Beny-Nvidia جان تا حالا این Error رو داشتیم؟!:23: فکر نکنم اشکال از بازی باشه احتمالا ویندوزش ایراد داره و احتمالا هم ایراد ویندوزش ویروسی بودن آن هست. اگه کسی اطلاعی داره بذاره.

Benygh
11-12-2008, 16:34
سلام
هر كي ميتونه كمك كنه اين ارور در قسمت سوشال كلوپ داده ميشه وقتي پلي رو ميزنم اين پيغامو ميده
application failed to launch. The application you are attempting to launch failed to start. Gta iv may be blocked by windows parental controls/family safety. Please make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز ... راه حل مشکل شما رو به پست راهنما اضافه خواهم کرد . فقط یک خواهش دارم . اگه ممکنه از این اررور یک عکس بذارید تا در راهنما از اون استفاده کنم .
ممنون .

3ッドマクス
11-12-2008, 16:36
سلام ببینید دوستان اون برنامه کارش اورکلاکه ولی ما اون برنامه رو برای اورکلاک نذاشتیم ! برای دیفالت کردن تنظیمات کارت گرافیک گذاشتیم .
نکته : بنده هیچ مسئولیتی رو در برابر اورکلاک نادرست هیچ یک از شما دوستان نمی پذیرم .

چطوری با این برنامه میشه تنظیم کرد ! یا اینکه کلا تنظیمات قبلی رو پاک کرد و درایو جدید ریخت ...

Alire7_a
11-12-2008, 16:39
در مورد اکانت آنلاین هم من یک account ساختم با همون منویی که اول اجرای بازی میاد با اون لاگین هم کردم ولی نیگه که باید توی لایو هم لاگین کنید و اونجا باید اول سریال رو وارد کنیم
اون قسمت رو چجوری رد کردین؟

playstation 3
11-12-2008, 16:42
اینم بنچمارک من:
Statistics
Average FPS: 31.53
Duration: 37.62 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 92%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: High
View Distance: 25
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 171.16
Audio Adapter: Speakers (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Benygh
11-12-2008, 16:50
سلام
Application Failed to Launch. The application you are attempting to launch failed to start. GTA IV may be blocked by Windows Parental Controls/Family Safety. Please make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در پست راهنما راه حل این مشکل رو اضافه کردم .

Beny-Nvidia جان تا حالا این Error رو داشتیم؟!:23: فکر نکنم اشکال از بازی باشه احتمالا ویندوزش ایراد داره و احتمالا هم ایراد ویندوزش ویروسی بودن آن هست. اگه کسی اطلاعی داره بذاره.
در پست راهنما راه حل این مشکل رو اضافه کردم .

davoodf
11-12-2008, 17:00
دوستان عزیز شما چرا منظور من رو اشتباهی میگیرن؟!من کی گفتم بازی بدرد نمی خوره؟!خود بازی عالی کار شده ولی این پورت افتضاح از طرف rockstar toronto تما زحمات گروه راک استار از بین رفت!به خدا به پیر به پیغمبر من منظور این بود!ای بابا!یا چشمای من مشکل داره و کلمات رو اشتباه تایپ کردم یا شما اشتباه میگیرن!من فقط مثال زدم که گرافیک اون بالاتره و در عوض رونتر هم اجرا میشه ولی اینکه گرافیکش پایین تر هست چرا باید این قدر کند اجرا بشه شما هم ریخیتن رو سر من میگین فلان وفلان با هم قاطی می کنین!بهتره من دیگه توی این تاپیک هیچ پستی ندم.اصلا من چرا خودمو به در و دیوار می کبوم و اعصاب خودمو خرد می کنم؟!به من چه.خوش باشین.

Benygh
11-12-2008, 17:01
اینم بنچمارک من:
Statistics
average fps: 31.53
duration: 37.62 sec
cpu usage: 95%
system memory usage: 92%
video memory usage: 98%

graphics settings
video mode: 1440 x 900 (60 hz)
texture quality: Medium
render quality: High
view distance: 25
detail distance: 37

hardware
microsoft® windows vista" ultimate
service pack 1
video adapter: Nvidia geforce 9600 gt
video driver version: 171.16
audio adapter: Speakers (soundmax integrated digital hd audio)
intel(r) core(tm)2 duo cpu e8400 @ 3.00ghz
با آپدیت درایور و نصب درایور فیزیکی که به همراه آن است میتونید این عدد رو خیلی بالاتر ببرید !

Benygh
11-12-2008, 17:03
در مورد اکانت آنلاین هم من یک account ساختم با همون منویی که اول اجرای بازی میاد با اون لاگین هم کردم ولی نیگه که باید توی لایو هم لاگین کنید و اونجا باید اول سریال رو وارد کنیم
اون قسمت رو چجوری رد کردین؟
Live به صورت آفلاین لوگین میشه ! شما قسمت سریال رو رد کنید .
شاید نیاز به دانلود و نصب آخرین ورژن Games For Windows براتون ایجاد بشه !

3ッドマクス
11-12-2008, 17:05
من فکر میکنم مشکل اینه که تنظیمات گرافیکیم یهو بهم ریخته چطوری میتونم کل تنظیمات گرافیکی رو پاک کنم و درایو جدید رو بریزم ؟
همچنین درایو فیزیکی رو نصب کنم

SADEGH 7
11-12-2008, 17:10
اگه یه نفر لطف کنه لینک دانلود آخرین ورژن Xlive و لینک دانلود Rockstar Social Club v1.1 رو بذاره ممنون می شم.

nelson
11-12-2008, 17:16
اقا تا بازی میخواد نصب بشه مینویسه your system is incompatible with ./.p بگید باید چکار کنم؟

Paradise_human
11-12-2008, 17:30
خبری از پچ نشد ؟؟؟؟

Benygh
11-12-2008, 17:32
اگه یه نفر لطف کنه لینک دانلود آخرین ورژن Xlive و لینک دانلود Rockstar Social Club v1.1 رو بذاره ممنون می شم.
سلام
Xlive همون Games For Windows هست . یکی از فایلهای این است که هنگام نصب این هم کپسی میشه تو دایرکتوری نصب ...
Social هم به صورت جدا نیست ! همراه گیم نصب میشه تا جایی که میدونم

من فکر میکنم مشکل اینه که تنظیمات گرافیکیم یهو بهم ریخته چطوری میتونم کل تنظیمات گرافیکی رو پاک کنم و درایو جدید رو بریزم ؟
همچنین درایو فیزیکی رو نصب کنم
شما طبق عکس توی Rva tuner اون گزینه که تو پست راهنما مشخص کردم رو بزن حله میشه !
اگر هم مایلی دوباره درایور نصب کنی با Sweeper پاک کن و بعد !

blackboy_siasia
11-12-2008, 17:46
این عکس اون ارورس

mt17770
11-12-2008, 17:49
چه طور ميشه سايه هارو حذف كرد. يا كار ديگه اي كه بازي روون تر اجرا بشه ؟؟؟؟

3ッドマクス
11-12-2008, 18:27
ممنون مشکلم حل شد . کسی برنامه ای برای اور سی پی یو adm نداره ؟

Benygh
11-12-2008, 18:43
چه طور ميشه سايه هارو حذف كرد. يا كار ديگه اي كه بازي روون تر اجرا بشه ؟؟؟؟
از Options گزینه Shadow باید داشته باشه اون رو کم کن یا بردار !

این عکس اون ارورس
ممنون ... اضافه شد ...

jericho-sina
11-12-2008, 18:50
دوستان من بازی رو نصب کردم راحت بالا اومد ولی با اینکه گرافیک رو تا اونجا که میشد پایین کشیدم ولی با این حال موقع چرخوندن دوربین افت فریم بالایی دارم
کارتم 8500gt هستش کسی میتونه کمکم کنه؟

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Alireza Taji
11-12-2008, 18:55
چطور میشه بنچمارک گرفت؟
من وقتی روی بنچمارک کلیک میکنم شروع به لود کردن یک صفحه میکنه که ناگهان از بازی خارج میشه!

M i L @ D
11-12-2008, 19:04
دوستان من همین الان بازی رو نصب کردم و کرک Razor رو هم کپی کردم ولی وقتی روی LaunchGTAIV کلیک میکنم فقط یه صفحه ی داس خالی میاد که اونم بعد از چند ثانیه میره ... راهنما رو هم خوندم ولی حل این مشکل توش نبود ...

پلیز کمک !

pkr_legend
11-12-2008, 19:05
به من کمک کنید!
رو آیکنش کلیک می کنم اون صفحه سیاهه میاد بعد می ره و هیچ اروری هم نمی ده:41:

balloon
11-12-2008, 19:09
دوستان من همین الان بازی رو نصب کردم و کرک Razor رو هم کپی کردم ولی وقتی روی LaunchGTAIV کلیک میکنم فقط یه صفحه ی داس خالی میاد که اونم بعد از چند ثانیه میره ... راهنما رو هم خوندم ولی حل این مشکل توش نبود ...

پلیز کمک !

شما بايد بعد از ريختن كرك بازي RGSCLauncher رو اجرا كنيد و روي play كليد كنيد. همين

Benygh
11-12-2008, 19:15
دوستان من بازی رو نصب کردم راحت بالا اومد ولی با اینکه گرافیک رو تا اونجا که میشد پایین کشیدم ولی با این حال موقع چرخوندن دوربین افت فریم بالایی دارم
کارتم 8500gt هستش کسی میتونه کمکم کنه؟

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:
مشکل از درایور نامناسب میتونه باشه !

چطور میشه بنچمارک گرفت؟
من وقتی روی بنچمارک کلیک میکنم شروع به لود کردن یک صفحه میکنه که ناگهان از بازی خارج میشه!

net framework رو نصب کنید !

پلیز کمک !
با GTA IV بازی رو اجرا کنید ببینید درست میشه یا نه ؟ نه با لانچر ...

به من کمک کنید!
رو آیکنش کلیک می کنم اون صفحه سیاهه میاد بعد می ره و هیچ اروری هم نمی ده:41:
با GTA IV بازی رو اجرا کنید ببینید درست میشه یا نه ؟ نه با لانچر ...

M i L @ D
11-12-2008, 19:15
شما بايد بعد از ريختن كرك بازي RGSCLauncher رو اجرا كنيد و روي play كليد كنيد. همين

دوست عزیز ممنون واسه کمکتون ولی من الان هرچی رو اون RGSCLuncher کلیک میکنم چیزی نمی آید ...

بازم پلیز کمک !

----------------

نه دوستان مشکلم حل شد ... واسه این اجرا نمیشد که قبلا اجرا کرده بود ! :31:

pkr_legend
11-12-2008, 19:19
رو gtaiv هم کلیک می کنم نمی شه

Benygh
11-12-2008, 19:26
سلام
دوستان پست راهنما برای شما سالم دیده میشه ؟
برای من همه چیز به هم ریخته :(

ama-amir
11-12-2008, 19:27
خبري از patch نيست؟
اصلا تا امشب patch مياد؟

playstation 3
11-12-2008, 19:28
سلام من اینجا گیر کردم باید چکار کنم؟
اون علامته کجا رو نشون میده چطور باید وارد ساختمون بشم؟

playstation 3
11-12-2008, 19:30
سلام

برای من هم به هم ریخته!

STON-COLD
11-12-2008, 19:32
یکی این ایدیRockstar Games Social Club به ما بده
ثبت نام نمیکنه

SADEGH 7
11-12-2008, 19:40
سلام من اینجا گیر کردم باید چکار کنم؟
اون علامته کجا رو نشون میده چطور باید وارد ساختمون بشم؟

هر وقت روی دایره، علامت فلش (^) بیاد معنیش اینه که اون کسی که دنبالشی در سطحی پایینتر با بالاتر از خودت قرار داره.تو این عکس به نظر پایین هستش.

ultrasahand
11-12-2008, 19:42
آقا بازی خیلی راحت اومد بالا ، کیفیت هم عالی ، فقط این صفحه می چرخه ... سرسم گیج رفت این ماله خود بازیه؟؟؟

SADEGH 7
11-12-2008, 19:42
سلام

پست راهنما چپ چین شده.اگه راست چینش کنی ردیف می شه.:11:

یکی این ایدیRockstar Games Social Club به ما بده
ثبت نام نمیکنه
شما یه e-mail به من بده برات یه آیدی درست می کنم.

Benygh
11-12-2008, 19:48
خوب پست راهنما همه چیزش خراب شده ! فکر کنم ادمین داره روش کار میکنه ! حالا باید دید که درست میشه یا نه :(

Benygh
11-12-2008, 19:56

این هم پست راهنما که تاپیک جدا شد !
اینجا هم برای شما هم خرابه ؟

SADEGH 7
11-12-2008, 20:00
این هم پست راهنما که تاپیک جدا شد !
اینجا هم برای شما هم خرابه ؟
من جفتش رو نگاه کردم.هم تاپیک جدا و هم پست راهنما درستن.:5:

امير موسر
11-12-2008, 20:00
beny عزيز من NET Framework 3.5رو لازم نصب كنم ! براي رونتر شدن بازي !؟ يا نه ؟

rassool
11-12-2008, 20:06
اره فرم ورک 3.5 رو نصب کن .

Alire7_a
11-12-2008, 20:11
کسایی که لانچر رو اجرا می کن و بازی نمیاد من این مشکل رو داشتم .فهمیدم مشکل از اینترنته !! وقتی به انترنت وصل باشی با لانچر رزور گیم اجرا نمی شه اوی دیسکانکت کنید بعد امتحان کنید

linkin_park
11-12-2008, 20:33
آقا یه سوال مسخره ... من آهنگا رو کپی کردم تو User Music اما نمیدونم تو بازی با کودوم کانال رادیو میان ؟!

joey jordison
11-12-2008, 20:40
دوستان برای اینکه بازی اینقدر سنگی اجرا نشه پچی هست؟

Benygh
11-12-2008, 20:50
هر دوی پست ها مشکل داشتند ! نمیدونم شما چطور درست می بینید ! :O
هر دو آپدیت شدند .

onlygame
11-12-2008, 20:51
سلام
اين كمكي كه در مورد ارور Application Failed to Launch. The application you are attempting to launch failed to start. GTA IV may be blocked by Windows Parental Controls/Family Safety. Please make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at: [U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL
مربوط به ويندوز vista هستش ولي من ويندوز xp دارم لطفا كمك كنيد

Benygh
11-12-2008, 20:51
آقا یه سوال مسخره ... من آهنگا رو کپی کردم تو User Music اما نمیدونم تو بازی با کودوم کانال رادیو میان ؟!
سوال شما در بین این همه اسپم خیلی هم مفید بود ...
در ورژن های قبلی یک کانال با نام User Defined داشت .

onlygame
11-12-2008, 20:54
سلام
اين كمكي كه شما در مورد اين ارور كرديد مربوط به ويندوز vista بود ولي من ويندوز xp دارم لطفا كمك كنيد
Application Failed to Launch. The application you are attempting to launch failed to start. GTA IV may be blocked by Windows Parental Controls/Family Safety. Please make sure you have access to the application before trying to launch it, or contact support at: [U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

STON-COLD
11-12-2008, 20:56
پست راهنما چپ چین شده.اگه راست چینش کنی ردیف می شه.:11:

شما یه e-mail به من بده برات یه آیدی درست می کنم.

یکی با این ایمیل یه ایدی درست کنه mas5mar@yahoo.com

Benygh
11-12-2008, 20:58
در تاپیک زیر ادامه بدید ...
آقا سینا منتقل کردند تا همه ببینند !

Alireza Taji
11-12-2008, 21:02
net framework رو نصب کنید !

فکر میکنم net framework من نصب هست.

blackboy_siasia
11-12-2008, 21:05
از Options گزینه Shadow باید داشته باشه اون رو کم کن یا بردار !

ممنون ... اضافه شد ...

تو ویندوز xp چی کار باید کرد ؟!
این ارورو میگم

SADEGH 7
11-12-2008, 21:11
یکی با این ایمیل یه ایدی درست کنه mas5mar@yahoo.com
احتمالا براتون لینک فعال سازیش فرستاده شده.پسورد رو هم الآن برات پ خ می کنم.

Javadgenral
11-12-2008, 21:19
ببیخشید مگه GTA iv برای Pc امده ؟ اگه هست مشخصاتش رو بگید ........

Benygh
11-12-2008, 21:20
با اجرای بازی از gta iv امتحان کنید .

Javadgenral
11-12-2008, 21:26
دوستان والا منم مثل شما با pc بيشتر حال ميكنم ولي دوستاني كه كنسول باز هستند ميگن كه اتفاقا كنترل بازي و كلا در كنسول بهتر ميشه مخصوصا سري gta

البته ! تازه میشه مد ها و اضافات هم بهش اضاف کرد

Ahmad-Ra
11-12-2008, 21:27
بچه ها من gta رو از نسخه 2 دارم بازی میکنم ..

هنوز این نسخه جدید رو نگرفتم چون ترسیدم... اینجا هر کی بازی رو خریده نصبش کرده به نحوی مشکل داشته... این ضعف ساخت بازی هست ؟؟؟

بگریم یا نگیرم؟؟ :دی

vahabtl
11-12-2008, 21:28
سلام لطفا هر کی تا هر جا gta را بازی کرده سیو شو بزاره ما هم بازی کنیم

SIMON137
11-12-2008, 21:38

هنوز این نسخه جدید رو نگرفتم چون ترسیدم... اینجا هر کی بازی رو خریده نصبش کرده به نحوی مشکل داشته... این ضعف ساخت بازی هست ؟؟؟

بگریم یا نگیرم؟؟

شما با توجه به نكات جانبي بگير :
- سيستمت بهش بخوره
- برنامه هاي جانبي از جمله فريم ورك 3 رو نصب كرده باشي
- ويستا سرويس پك 1 يا ايكس پي سرويس پك 3 داشته باشي (ترجيحا اگر ويستا 64 بيتي داري ، روش نريزي بهتره )
بقيش هم مورد نداره ، نهايتا كركت مورد داشته باشه كه اونم دانلود مي كني حل ميشه ...
راستي بازي هم 4 دي وي دي باشه .
پست راهنما رو هم نگاه كن

starpars
11-12-2008, 21:42
خودمونیم ولی این راکستار پوست ملتو کنده

nelson
11-12-2008, 21:45
چرا 64 نباشه بهتره ؟ در ضمن نگفتین your system is incompatible with ./.p یعنی چی؟

Mahdi_Moosavi
11-12-2008, 21:55
دوستانی که میگن این بازی از Geforce Physx پشتیبانی میکنه ، از رو چه منبعی میگن ؟

تو لیست PhysX Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خود nVIDIA که اثری ازش نیست !

خودم هم شخصا تست کردم ، تاثیری ندیدم !

Physic Processing این بازی توسط CPU انجام میشه .

3Dmajid
11-12-2008, 21:59
بچه ها من بازم ميگم جي تي اي به ويستاي 64 بيتي نميخوره !!
من چهار بار امتحان كردم، نشد كه بشه.
حالا هركي تونست اجرا كنه به ما هم ياد بده ... ولي مطمئن هستم كه روي 64 بيتي اجرا نميشه.
ولي روي 32 بيت اجرا ميشه.

راستي يه كي گفته بود كه چه جوري ميشه GPS Speach رو برداشت، توي option قسمت Audio ميشه اين كار رو انجام داد.

vegas
11-12-2008, 22:00
دوستانی که میگن این بازی از Geforce Physx پشتیبانی میکنه ، از رو چه منبعی میگن ؟

تو لیست PhysX Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ject%2Fnzone_physxgames_home.html) خود nVIDIA که اثری ازش نیست !

دقیقا اصلا این بازی Physix ساپورت نیست که تاثیری در بازی داشته باشه !

Big-Boss
11-12-2008, 22:08

تو لیست PhysX Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ject%2Fnzone_physxgames_home.html) خود nVIDIA که اثری ازش نیست !

درسته
کی همچین حرفی زده؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!! (از geforce physx پشتیبانی میکنه رو میگم؟:18:)

پردازش فیزیک فعلا بر عهده cpu هست

linkin_park
11-12-2008, 22:14
سوال شما در بین این همه اسپم خیلی هم مفید بود ...
در ورژن های قبلی یک کانال با نام user defined داشت .

خوب عزیزم نگفتی تو این ورژن چجوری میشه آهنگای خودمونو گوش بدیم ؟! هیچ کانالی با این نام یه شبیهش وجود نداره ...

kourosh4
11-12-2008, 22:15
حوصلهی گشتن صفحات قبل رو ندارم با این سیستم میشه بازی کرد gta تا چه حد
cpu e2200 2.2ghz 1m
ram 4g 667
vga 9500gt ddr2 512
با تشکر از دوستان

STON-COLD
11-12-2008, 22:17
کرک کردم وقتی اجرا میکنم یه صفحه ی dos باز میشه بون انکه چیزی توش نوشته باشه
بعد چندثانیه میره تازه تو مای داکیومنت فولدر بازی وجود نداره

D r i v e r
11-12-2008, 22:18
دوستان سلام
من بازیو خریدم
ولی وقتی اجراش میکنم شروع میکنه به یه جور آپدیت کردن
مشکل اینجاست روی 0% هم گیر میکنه
راستی یکی از دوستام روی 64 بیتی نصبش کرده و داره بازی میکنه

M659
11-12-2008, 22:26
سلام.
خوب همون جور که گفته بودم بازی رسید به دستم و بنچ مارک گرفتم:

Statistics
Average FPS: 33.43
Duration: 37.69 sec
CPU Usage: 73%
System memory usage: 55%
Video memory usage: 75%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Render Quality: Very High
View Distance: 38
Detail Distance: 88

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.621
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

File ID: benchmark.cli

فریم ریتم بد نیست.
نسخه ای که من گرفتم متاسفانه یا خوشبختانه setup ارجینال نداشت و کرک شده بود (نمی دونستم وگرنه عمرا یک همچین کاری می کردم :دی)
به هر حال، فقط یک فریم ورک 3.5 نصب کردم و فریم ریتمم همون جور که میبینید نسبتا خوبه.
مشکلش اینه که اگه پچ بیاد احتمال قوی نمی تونم استفاده کنم .
راستی چرا Texture Quality اصلا High یا very high نمیشه؟

Big-Boss
11-12-2008, 22:27
حوصلهی گشتن صفحات قبل رو ندارم با این سیستم میشه بازی کرد gta تا چه حد
cpu e2200 2.2ghz 1m
ram 4g 667
vga 9500gt ddr2 512
با تشکر از دوستان

بله .
در حد خوب:27:

کرک کردم وقتی اجرا میکنم یه صفحه ی dos باز میشه بون انکه چیزی توش نوشته باشه
بعد چندثانیه میره تازه تو مای داکیومنت فولدر بازی وجود نداره

راه حلی نداره فعلا
باید تا اومدن پچ صبر کرد!

STON-COLD
11-12-2008, 22:30
مگه نباید یه فلدر جدید تو My Documents باز بشه؟

smr_boy
11-12-2008, 22:36
بازی رو از کجا میتونم بصورت اینترنتی بخرم؟

M659
11-12-2008, 22:39

بگریم یا نگیرم؟؟ :دی

خیر - ضعف ساخت بازی نیست.
ما دزدیم. فقط یک سری مشکلاتی هست از لحاظ پشتیبانی سخت افزاری که به شدت داره روش کار میشه و این بین غالب بازی ها مشترک هست.
بازی یک سری مشکلات البته از لحاظ استفاده بهینه از منابع سیستم داره ولی این به حدی نیست که شما بی خیالش بشید. به جرات میشه گفت از شاهکارهای Take-Two هستش.

Big-Boss
11-12-2008, 22:49
خیر - ضعف ساخت بازی نیست.
ما دزدیم. فقط یک سری مشکلاتی هست از لحاظ پشتیبانی سخت افزاری که به شدت داره روش کار میشه و این بین غالب بازی ها مشترک هست.
بازی یک سری مشکلات البته از لحاظ استفاده بهینه از منابع سیستم داره ولی این به حدی نیست که شما بی خیالش بشید. به جرات میشه گفت از شاهکارهای Take-Two هستش.

نه اینجوری نیست ما اینجا دزدی می خریم
امتازهایی که کاربرا به نسخه pc این بازی دادن افتضاح هست و اکثر مشکلات ما رو دارن(با اینکه اورجینال میخرن:27:)
باز هم مشکلاتی مثل لود نشدن object ها رو دارن و ...

smr_boy
11-12-2008, 22:53
ایا میشه هزینه را در موقع تحویل داد ن عابر ندارم و بانکم که مشالا شلوغ هست

Big-Boss
11-12-2008, 22:54
ایا میشه هزینه را در موقع تحویل داد ن عابر ندارم و بانکم که مشالا شلوغ هست

بستگی به فروشگاهی که ازش میگیری فرق میکنه
بعضیا میشه بعضیا نه

3Dmajid
11-12-2008, 23:15
آخ كه بدبخت شدم !!!!
ويندوز عوض كردم، يه سرويس پك 3 ريختم سر تا پا پر از پاگ !!!
اون از اينترنت اكسپلورر كه اصلا هنگه هنگه نمياد بالا ...
واسه همين خودم مجبور شدم يه اكسپلورر بسازم !‌
سيو هاي جي تي اي رو هم كه اشتباهي يه پوشه ديگه كپي كردم !!!
من اون مرحله بودم كه dimirty بهت ميگه بريم اون يارو رو بكشيم ... اسمش يادم نيست ... همون كه توي
سالن تئاتر بود ... كسي ذخيره بازي رو داره بده ؟
من ديگه حال دارم از اول برم ...
الان جي تي اي رو باز ميكنم اصلا حال نميده !
بدجوري ضد حال خوردم.

Big-Boss
11-12-2008, 23:34
آخ كه بدبخت شدم !!!!
ويندوز عوض كردم، يه سرويس پك 3 ريختم سر تا پا پر از پاگ !!!
اون از اينترنت اكسپلورر كه اصلا هنگه هنگه نمياد بالا ...
واسه همين خودم مجبور شدم يه اكسپلورر بسازم !‌

اینم بزار برات اضافه کنم جا نخوری!:21:
ویندوزش paint هم نداره:18:

SIMON137
11-12-2008, 23:36
بچه ها من بازم ميگم جي تي اي به ويستاي 64 بيتي نميخوره !!
من چهار بار امتحان كردم، نشد كه بشه.
حالا هركي تونست اجرا كنه به ما هم ياد بده ... ولي مطمئن هستم كه روي 64 بيتي اجرا نميشه.
ولي روي 32 بيت اجرا ميشه.
روي ويستا 64 بيتي اجرا ميشه ولي با هزار دردسر ، بعد از اينكه كه بازي اجرا شد تازه بايد كركي مطمئن روش بريزي و...

pkr_legend
11-12-2008, 23:42
اینو چیکار کنم I Accept خاموشه نمی شه روش کلیک کرد

sepehr_x50
11-12-2008, 23:42
هنوز پشچ نیومده؟!

Big-Boss
11-12-2008, 23:46
هنوز پشچ نیومده؟!

هنوز نه سپهرجان
و نتها نیومده بلکه هیچ خبری از اومدنش هم نیست! (در حقیقت این فکر کاربراست که فکر میکنن *r قراره پچ بزنه:31:)
شایدم بزنه معلوم نیست!:21:

L.A.M.P.A.R.D
11-12-2008, 23:47
راستي فرق 64 بيتي با 32 بيتي چيه.؟

3Dmajid
11-12-2008, 23:47
خواهش ميكنم هر كي بلده تو 64 بيت ويستا اجرا كنه يه آموزش بزاره ... تا از شر اين ايكس پي خلاص بشم ...
من فقط با ويستا 64 بيتي كار ميكنم، اصلا با اين ايكس پي حال نميكنم چه برسه به سرويس پك 3 كه بهتر بود اسمش رو
بزارن سرويس پك باگ !!!

Big-Boss
11-12-2008, 23:49
راستي فرق 64 بيتي با 32 بيتي چيه.؟

زیاده و در مجال نمی گنجه ولی شما سعی کن 32 بیت همیشه بریزی که نیشه x84
ولی 64 سریع تره اما سیستم خیلی قوی تری می خواد!

Big-Boss
11-12-2008, 23:54
جواب منو نمی دین؟

سوالت چی بود
پست سوالتون رو هم تو پست جدید نقل قول کنید چون زیاد تاپیک میره جلو نمیشه تشخیص داد!

M i L @ D
11-12-2008, 23:54
واای ... میدونید چی شد ؟ هیچی نشد ...

فقط من امروز آخرش از شهر خودمون GTA IV رو خریدم ... واقعا عالی بود ... هیچ مشکلی نداشت ... واقعا زیباست ...

اینم واسه Beny جان :

Statistics
Average FPS: 17.58
Duration: 37.15 sec
CPU Usage: 89%
System memory usage: 85%
Video memory usage: 73%
Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (75 Hz)
View Distance: 39
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel Pentium III Xeon processor
File ID: Benchmark.cli

من که هیچ مشکلی رو حس نمیکردم ! :31: ولی فقط یکم خیلی کم بعضی جاها رو یه صدم ثانیه دیر لود میکرد که اونم مشکلی نیست ... بقیه بازی عالی بود ...

gigi_alex
11-12-2008, 23:55
من نسخه ای که دارم بدون ایراد هست و احتیاج به هیچ برنامه جانبی نیست چون موقع نصب بازی خودش به طور خودکار هم windows live هم net frame work
را نصب میکنه و احتیاجی نیست الکی برید فایلی دانلود کنید

چون خود منم adsl ندارم برم فایل درایور و ..... دانلود کنم

هیچی بازی رو نصب کردم و کرک را کپی کردم و حالشو بردم

و کامل کامل هست به شرط سالم بودن

هرکی میخواد من دارم کپی میگیرم براش میفرستم

هرکی خواست پیغام خصوصی بزنه

میشه راهنماییم کنید که چجوری کارت صداتونو تو Win Xp Sp3 نصب کردید لطفا راهنماییم کنید

SIMON137
11-12-2008, 23:55
اینو چیکار کنم i accept خاموشه نمی شه روش کلیک کرد

بايد اسكرول بغل متن رو تا آخر پايين بياري :31:

pkr_legend
11-12-2008, 23:56
اینو چیکار کنم i accept خاموشه نمی شه روش کلیک کرد

این بود:41: عصبی شدم انقدر نشد!

vahabtl
11-12-2008, 23:58
سلام دوستان تو روخدا اگه میتونید کمک کنید !!!!!
تو بازی وقتی با dimitri میری ***shop پیش اون 3 تا مرد باد چیکار کرد؟؟؟
تو رو خدا اگه میدونید بگید .

Benygh
11-12-2008, 23:58

برای اطلاعات بیشتر ...

bersam
12-12-2008, 00:02
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 21 (17 کاربران و 4 مهمان)
bersam, eblis_tarsnak, f.lampard, Hamidstudio, havas_1980, MM-Aquarius, omid4mit, Optimus Prime, PCminister, pkr_legend, signinfo, smr_boy, unreal_s2002, vahabtl

W>T<F !!!!!!!!!!

عجبا ! نه بابا ! حسابی شلوغ پلوغ شده !!!!!!!!!!!!!!!! ما که گرافیکمون 5500 هست از این چیزا نمیکشه ! می گم با اورکلاک کردن میشه اجراش کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 00:09
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 21 (17 کاربران و 4 مهمان)
bersam, eblis_tarsnak, f.lampard, hamidstudio, havas_1980, mm-aquarius, omid4mit, optimus prime, pcminister, pkr_legend, signinfo, smr_boy, unreal_s2002, vahabtl

w>t<f !!!!!!!!!!

عجبا ! نه بابا ! حسابی شلوغ پلوغ شده !!!!!!!!!!!!!!!! ما که گرافیکمون 5500 هست از این چیزا نمیکشه ! می گم با اورکلاک کردن میشه اجراش کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?

نه متاسفانه !
فروشنده گفت این بازی کارت گرافیک بالای 8400 نیاز داره . :46:

signinfo
12-12-2008, 00:23
آقا من درایور ورژن 180.84 رو واسه 8600gt 256mb گرفتم و وقتی نصبش می کنم، به محض اجرا شدن social club ، سیستم کاملا فریز می شه...من مشکل texture دارم و واسه همین می خوام این درایور رو نصب کنم...
راستی بعد از یکبار اجرا کردن بازی، وقتی برای بار دوم اجراش می کنم، فقط یه صفحه سیاه می آد و دیگه هیچی...هرچی هم صبر می کنم خبری نیست...مجبورم هر دفعه دوباره نصبش کنم...خدا لعنتشون نکنه با این ورژنی که واسه pc دادن بیرون...

صفحه سیاهی که می گم، بصورت تمام صفحه است ها...دقیقا قبل از نوشته ها و دموی اول بازی...
کسی راه حل مشکل ما رو نمی دونه دوستان؟

vahabtl
12-12-2008, 00:36
سلام تو رو خدا اگه میدونید کمک کنید
تو بازی وقتیباdimitri میری ***sho با اون 3 تا مرد باید چیکار کرد .

Danial_4139
12-12-2008, 00:56
بلخره امروز بازی رو گرفتم ، من که موندم این که مشکلی نداره ؟
یک هفته هست که می خوام برم بخرم می ترسیدم مشکل برام درست کنه ولی خدایش تا حالا هیچ مشکلی نداشتم !

فقط مشکلی که دارم همون زاویه دوربین هست ،

اینم یه بنچ مارک از سیستمم برای ما که مشکل ایجاد نکرد حتی درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت نکردم .

Statistics
Average FPS: 44.06
Duration: 37.45 sec
CPU Usage: 62%
System memory usage: 72%
Video memory usage: 59%

Graphics Settings
Video Mode: 1152 x 864 (85 Hz)
View Distance: 25
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ASUS EAH4850 series
Video Driver version: 6.14.10.6822
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

File ID: benchmark.cli

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 01:58
صفحه سیاهی که می گم، بصورت تمام صفحه است ها...دقیقا قبل از نوشته ها و دموی اول بازی...
کسی راه حل مشکل ما رو نمی دونه دوستان؟

دوست عزیز اگه شما از کرک Razor استفاده کنید دیگه مشکلی پیش نمیاد .
من که خودم اولش کلی مشکل داشتم ( اجرا نشدن بازی ، Fatal Eror و ..... )
با کرک Razor همش برطرف شد . :46:
اینجا رو هم بدنیست ببینی »

asaasaasa
12-12-2008, 02:11
هنوز نه سپهرجان
و نتها نیومده بلکه هیچ خبری از اومدنش هم نیست! (در حقیقت این فکر کاربراست که فکر میکنن *r قراره پچ بزنه:31:)
شایدم بزنه معلوم نیست!:21:
آدم حسابی اول یه سرچ تو اینترنت بزن بعد نظر بده.همه عالم میدونن تا آخر هفته یا چند روز اینور اونور میاد
درضمن جهت اطلاع تو جی تی ای فروم ،یکی از اعضای جی تی ای تورنت تیم اعلام کرده پچ برای بررسی
نهایی در اختیار مایکروسافته چون بازی جزو gfw هست وتمام سایتها مخصوصاً ign تایید کردن.

Big-Boss
12-12-2008, 02:16
آدم حسابی اول یه سرچ تو اینترنت بزن بعد نظر بده.همه عالم میدونن تا آخر هفته یا چند روز اینور اونور میاد
درضمن جهت اطلاع تو جی تی ای فروم ،یکی از اعضای جی تی ای تورنت تیم اعلام کرده پچ برای بررسی
نهایی در اختیار مایکروسافته چون بازی جزو gfw هست وتمام سایتها مخصوصاً ign تایید کردن.

اول یاد بگیر تا خبری شایعه هست اسمش شایعه هست
تو فروم جای موثقی نیست
وقتی تو ص *R دیدی اونوقت میشه خبر رسمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ign و gamespot هم تایید کنن تا خود*R تایید نکنه فقط بدرد حدس و گمان می خوره وبس

هیچ ربطی هم به مایکرو سافت نداره !!!!!!!!!!!
اون فقط انحصار یه DLC رو واسه تابستون 2009 داره برای xbox360
اگه سایتهای خارجی میرید زحمت بکشید بگید اول یه نفر ترجمه کنه که اشتباه خبر رو منتقل نکنید

===========
البته به احتمال زیاد میاد این پچ ولی معلوم نیست

signinfo
12-12-2008, 02:16
دوست عزیز اگه شما از کرک Razor استفاده کنید دیگه مشکلی پیش نمیاد .
من که خودم اولش کلی مشکل داشتم ( اجرا نشدن بازی ، Fatal Eror و ..... )
با کرک Razor همش برطرف شد . :46:

والا اون پست رو که حفظ شدم انقدر انجام دادم کارایی رو که گفته توش...کرک من هم Razor هستش...
این مشکل درایور چی...

asaasaasa
12-12-2008, 02:43
اول یاد بگیر تا خبری شایعه هست اسمش شایعه هست
تو فروم جای موثقی نیست
وقتی تو ص *R دیدی اونوقت میشه خبر رسمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ign و gamespot هم تایید کنن تا خود*R تایید نکنه فقط بدرد حدس و گمان می خوره وبس

هیچ ربطی هم به مایکرو سافت نداره !!!!!!!!!!!
اون فقط انحصار یه DLC رو واسه تابستون 2009 داره برای xbox360
اگه سایتهای خارجی میرید زحمت بکشید بگید اول یه نفر ترجمه کنه که اشتباه خبر رو منتقل نکنید

===========
البته به احتمال زیاد میاد این پچ ولی معلوم نیست
ولی عزیز تاحالا من که هر خبری رو که تو ign و gamespot خوندم بلا شک اتفاق افتاده.
درضمن نیازی به مترجم نیست چون میدونم متن زیر که از جی تی ای فرومه رو تقریباً درست فهمیدم .

We are working on making a patch available in the next few days. Since Grand Theft Auto IV is a Games For Windows – Live game the patch must be certified by Microsoft before release. The patch is already at Microsoft and we expect a speedy approval.

البته طبق متن میبینیم که به مایکرو سافت مربوط میشه و این متنیه که beny_nvidia اصلاحیات رو از توش برداشته
درضمن قصد جسارت هم در کار نبود.:10:

hesam_g59
12-12-2008, 03:25
آقا کسی مشکل منو نمیتونه حل کنه؟
من بعد یه مدت...حدود نیم ساعت از بازی که میگذره...سرعت فریم بازی یه دفعه میشه 1-شایدم کمتر....
انگار سیستم قفل میکنه
نمیدونم از چیه...میشه کمک؟؟؟

SADEGH 7
12-12-2008, 06:13
تو بازی وقتیباdimitri میری ***shop با اون 3 تا مرد باید چیکار کرد .
شما باید به پای وسطی شلیک کنی.

zadis
12-12-2008, 06:52
سلام دوستانی که sp3 رو نصب کردن و صدا ندارن
این آپدیت رو نصب کنن مکلشون حل میشه
ابتدا آپدیت رو نصب کنید و بعد کارت صدا...........
626 KB

harrypotter2007
12-12-2008, 06:53
من بخاطر این بازی میخواسیستمم را ارتقا بدم. میخوام یک رم 4 گیگ و و سی پیو 4 هسته ای و گرافیک 1 گیگ ببندم.

نمیخوام آرزو به دل بمیرم . دلم میخواد این بازی را بکنم .

در ضمن بازی کدوم شرکت بدون مشکل هست.

توی این بازی میشه خانواده های پلیس هم کشت.

ebicross
12-12-2008, 08:54
آقا کسی مشکل منو نمیتونه حل کنه؟
من بعد یه مدت...حدود نیم ساعت از بازی که میگذره...سرعت فریم بازی یه دفعه میشه 1-شایدم کمتر....
انگار سیستم قفل میکنه
نمیدونم از چیه...میشه کمک؟؟؟
میتونم 100 درصد تضمین بدم مشکلت گرما هستش.
روش سنتی: در بقل کیس رو باز کن و یک پنکه بزار جلوش و 3 روز بدون مشکل بازی کن.
روش تکنولوژیک: برو یک فن Master Cooler بگیر حدود 40 هزار تومن :دی

منظورت اینه میخوای بازی کنیش؟؟ :دی

کسی آدرسی لینکی چیزی بده.
اگر P30world داره لینک بدین. اگر کسی از خودتون پست میکنه پیام بدین. اگر مغازه ای تو مشهد میفروشه آدرس بدین.
خلاصه کمک کنین خیر از جوونیتون ببینید یه جوون رو تو کف نزارین. شما تعریف میکنید و عکس میزارین. من فقط نگاه میکنم...

3Dmajid
12-12-2008, 09:44
نوشته شده توسط dark_angel [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هنوز نه سپهرجان
و نتها نیومده بلکه هیچ خبری از اومدنش هم نیست! (در حقیقت این فکر کاربراست که فکر میکنن *r قراره پچ بزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif)
شایدم بزنه معلوم نیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

دوست عزيز ... تو سايت راك استار و تو سايت رسمي خود جي تي اي اين خبر رو زده اون موقع شما داري ميگي شايعه س ؟
راك استار براي اين كه طرفداراي جي تي اي رو از دست نده بايد همچين كاري بكنه و ميكنه.

ميگن آخر زمونه يعني اين ... به بازي هم رحم نميكنن :31:

پس هيچ كي نميدونه چه جوري تو ويستا 64 بيتي راش بندازه ؟‌
پس من ميرم دنبالش و ياد ميگيرم، اگه ياد گرفتم اين جا ميگم.

STON-COLD
12-12-2008, 10:06
مشکل سایه برای چیه
وزن کارت گرافیکم قدیمیه با ریختن وزن جدید درست میشه؟

omidtb
12-12-2008, 10:25
تو بازی وقتیباdimitri میری ***shop با اون 3 تا مرد باید چیکار کرد .

یک تیر بزن به پای اون یارو که وسط وایستاده

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 10:42
مشکل سایه برای چیه
وزن کارت گرافیکم قدیمیه با ریختن وزن جدید درست میشه؟

والا ما که آخرین آپدیت گرافیک رو هم نصب کردیم توفیقی نکرد .
فکر کنم این دیگه مشکل بازی باشه .
چون یه نفر با کارت گرافیک 8800 هم همین مشکل رو داشت .
احتمالا تا چند روز دیگه واسه این مشکل یه پچ میدن .

یک تیر بزن به پای اون یارو که وسط وایستاده

دفعه ی اول من نمیدونستم یه تیر زدم وسط سر اون بدبخت :ذی

love_gta
12-12-2008, 11:05
سلام دوستان من نمی دونم همه شما ها چرا این مشکل رو دارید

سیستم من

cpu dual core amd 5400

ram : 3 gig

vga : 1 gig xfx 8600

مثل مرد دارم بازی می کنم بدون هیچ سایه ای + بدون هیچ گیری :8::8::8:

yusofmor
12-12-2008, 11:11
سلام
serial no. این بازی رو کسی نداره ؟اگه کسی داره لطف کنه بذاره که همه ازش استفاده کنن.
ممنون

m_s1060
12-12-2008, 11:16
میتونم 100 درصد تضمین بدم مشکلت گرما هستش.
روش سنتی: در بقل کیس رو باز کن و یک پنکه بزار جلوش و 3 روز بدون مشکل بازی کن.
روش تکنولوژیک: برو یک فن Master Cooler بگیر حدود 40 هزار تومن :دی

منم همین مشکل رو دارم . کیسم اینه green tuniq 3 که توش 5 تا فن داره هر کدوم اندازه 1 پنکه.
با این توجه 100%مشکل از گرما نیست.
نمیئونم چرا اینطوریه .:41::41::41:

امير موسر
12-12-2008, 11:16
پس هيچ كي نميدونه چه جوري تو ويستا 64 بيتي راش بندازه ؟‌
پس من ميرم دنبالش و ياد ميگيرم، اگه ياد گرفتم اين جا ميگم.

چرا نميشه بازي كرد ! يكي از كاربرا من يادمه اجر كرده بود !!

ms368
12-12-2008, 11:17
سلام
نسخه بعد از China Town Wars : IV

نقل قول از GTA GAMER

مطمئنی؟
این قراره امسال زمستون برای کنسول دی اس بیاد فقط
فکر نکنم واسه کنسول های دیگه و پی سی بیاد

???!!!

منبع
gta-gamers.7forum.net

signinfo
12-12-2008, 11:19
من درایور ورژن 180.84 رو واسه 8600gt 256mb گرفتم و وقتی نصبش می کنم، به محض اجرا شدن social club ، سیستم کاملا فریز می شه...من مشکل texture دارم و واسه همین می خوام این درایور رو نصب کنم...
راستی بعد از یکبار اجرا کردن بازی، وقتی برای بار دوم اجراش می کنم، فقط یه صفحه سیاه می آد و دیگه هیچی...هرچی هم صبر می کنم خبری نیست...مجبورم هر دفعه دوباره نصبش کنم...3 باره دارم پست می دم... یه جواب درست هیچکی نداده...هم اون پست Beny Nvidia رو همه کاراشو انجام دادم هم کرک Razor نصب کردم...مشکل اصلیم مشکل فریز شدن سیستمه بعد از نصب درایور 180.84

D3vil_A
12-12-2008, 11:32
من درایور ورژن 180.84 رو واسه 8600gt 256mb گرفتم و وقتی نصبش می کنم، به محض اجرا شدن social club ، سیستم کاملا فریز می شه...من مشکل texture دارم و واسه همین می خوام این درایور رو نصب کنم...
راستی بعد از یکبار اجرا کردن بازی، وقتی برای بار دوم اجراش می کنم، فقط یه صفحه سیاه می آد و دیگه هیچی...هرچی هم صبر می کنم خبری نیست...مجبورم هر دفعه دوباره نصبش کنم...3 باره دارم پست می دم... یه جواب درست هیچکی نداده...هم اون پست Beny Nvidia رو همه کاراشو انجام دادم هم کرک Razor نصب کردم...مشکل اصلیم مشکل فریز شدن سیستمه بعد از نصب درایور 180.84
فکر کنم این درایور فقط برای سری 9 و 8800 هستش یه سری به سایت انویدیا بزن

Main:Abit An78GS
Vga:EN8800GT 256MB
Cpu:Phenom 9550 x4
Ram:2x1GB Patriot Blood Iron 800Mhz
Power:Green Gp480A

به نظر شما با این سیستم میشه بازیرو رو آخرین تنظیمات گرافیکی بازی کرد؟؟:8:

امير موسر
12-12-2008, 11:41

180.84 فقط براي كارتهاي سري 9 و 8800 به بالا هست ! نمي دونم چرا تو guru3d نوشته به 6600 هم مي خوره ! براي منم موقع نصب يه هشداري ميداد ! منم پاكش كردم همون 178.24 رو ريختم !

mohamad.hejazi
12-12-2008, 11:43
سلام.
دوستان من میخوام بازی رو با همسایه ام شبکه بازی کنم.
وارد بازی که میشم دکمه ی موبایل رو میزنم و بعد قسمت multi player.
اما بقیه راه رو بلد نیستم.لطفآ کمک کنید.
ممنون.

Alireza.M67
12-12-2008, 11:43
180.84 فقط براي كارتهاي سري 9 و 8800 به بالا هست ! نمي دونم چرا تو guru3d نوشته به 6600 هم مي خوره ! براي منم موقع نصب يه هشداري ميداد ! منم پاكش كردم همون 178.24 رو ريختم !

من رو 8600 جی تی نصب کردم جواب داد ...
الآنم دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم .

signinfo
12-12-2008, 12:05
فکر کنم این درایور فقط برای سری 9 و 8800 هستش یه سری به سایت انویدیا بزن

والا تو توزیحاتش نوشته برای سری 6 - 7 - 8 - 9 - و سری 200
تو قسمت درایور های بتا کارت خودم رو انتخاب کردم و جدیدترین درایور بتا همین بود تو لیست...

waterpolo
12-12-2008, 12:06
gta iv رو از كجا بخرم heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp

morteza.m2n
12-12-2008, 12:09
سلام
نسخه بعد از China Town Wars : IV

نقل قول از GTA GAMER

مطمئنی؟
این قراره امسال زمستون برای کنسول دی اس بیاد فقط
فکر نکنم واسه کنسول های دیگه و پی سی بیاد

???!!!

منبع
gta-gamers.7forum.net

چی میگی تو؟

این یه بازی مسخرست که فقط برای دی اس میاد یه بازی 2 بعدی و مسخره

اطلاعات بیشتر:

امير موسر
12-12-2008, 12:35
والا تو توزیحاتش نوشته برای سری 6 - 7 - 8 - 9 - و سری 200
تو قسمت درایور های بتا کارت خودم رو انتخاب کردم و جدیدترین درایور بتا همین بود تو لیست...

درسته !
ولي whql رو ببين !

Javadgenral
12-12-2008, 12:38
بابا یکی جوابم رو بده دیگه ! GTA iv تو ایران برای pc امده ؟

mooli70
12-12-2008, 12:39
دوستان من vista sp1 نصب کنم یا XP sp3 ؟
cpu : 3600 athlon dual core 64
ram : 2 GB 800
vga : 8600 GT 1024 MB
ممنون میشم راهنماییم کنید .

SIMON137
12-12-2008, 12:42
بابا یکی جوابم رو بده دیگه ! Gta iv تو ایران برای pc امده ؟

بله ، خيلي وقت هست ...

virus2009
12-12-2008, 12:47
سلام دوستان این پیغام مال چیه:

اگه تکراری بود ببخشید.
حوصله نداشتم صفحات قبل رو نگاه کنم.

playstation 3
12-12-2008, 12:50

زیاد فرقی نمی کنه
فقط تو XP sp3 بایدnet frame work3.1 رو دانلود کنی
ولی تو ویستا به صورت پیش فرض هست

ICEBOYS
12-12-2008, 12:56
موقعی که با نیکو با gf هاش میره بیرون وقتی بر میگردن دم خونه طرف یا میتونی خداحافظی کنی باهاش یا باهاش بری تو خونه و .......

ولی چرا چیزی نشون نمیده فقط صداش میاد........

آیا مثل جی تی ای قبلی فایلی چیزی داره برای نشون دادن

3Dmajid
12-12-2008, 13:06
چرا نميشه بازي كرد ! يكي از كاربرا من يادمه اجر كرده بود !!

چه جوري اجرا كرده بود ؟‌
بگيد ما هم ياد بگيريم.
يكي ديگه هم گفته بود اجرا كرده ولي نميدونم چه جوري.

SADEGH 7
12-12-2008, 13:10
من هر دفعه که می رم تو بازی تنظیمات گرافیک رو تغییر می دم و بازی می کنم.ولی وقتی دفعه ی بعد می رم تو بازی باز تنظیمات به حالت اول برگشته و دوباره باید تغییر بدم.راهی هست که تنظیمات سیو بشه؟

من هم vista sp1 دارم و هم xp sp3 تو هر جفتش هم بازی کردم.ولی xp چون رم کمتری می گیره ، سرعت بازی توش بیشتره.به نظر من xp نصب کن.

vegas
12-12-2008, 13:20
من هر دفعه که می رم تو بازی تنظیمات گرافیک رو تغییر می دم و بازی می کنم.ولی وقتی دفعه ی بعد می رم تو بازی باز تنظیمات به حالت اول برگشته و دوباره باید تغییر بدم.راهی هست که تنظیمات سیو بشه؟
منم همین مشکل دارم و فکر کنم به خاطر کرک هست !

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 13:27

رفیق شما اینجا رو بخونی مشکلت حله :46:

بعدشم روی ویستا دردسرش کمتره ( البته اگه SP1 اصلی گیر بیاری نه تقلبی )

سیستمت هم خوبه . :46:

virus2009
12-12-2008, 13:33
سلام دوستان این پیغام مال چیه:

اگه تکراری بود ببخشید.
حوصله نداشتم صفحات قبل رو نگاه کنم.

یعنی هیچ کی نمیدونه مال چیه؟؟؟

linkin_park
12-12-2008, 13:33
موقعی که با نیکو با gf هاش میره بیرون وقتی بر میگردن دم خونه طرف یا میتونی خداحافظی کنی باهاش یا باهاش بری تو خونه و .......

ولی چرا چیزی نشون نمیده فقط صداش میاد........

آیا مثل جی تی ای قبلی فایلی چیزی داره برای نشون دادن

راستش من 50 درصد فک میکنم همچین چیزی هست مثل San Andreas چون موقعی که دعوتت میکنه بیای خونش یه بار بازی Load میشه اگه دقت کرده باشین . در نتیجه شاید یه چیزی هست که داره لود میشه مثل وقتی که میرین تئاتر لود میشه اینم همون حالته .... ولی 50 درصد احتمال میدم چیزی نیست چون به خاطر اون کاری که راکستار تو ورژن قبلی کرد تو خیلی از کشورا ممنوع شد .... :5:

smallfrank
12-12-2008, 13:44
میشه کسی رو بزاری تو صندوق عقب ماشین ؟

Leon-117
12-12-2008, 14:08
سلام.پسر عموی من این بازی رو گرفته(سیستم خودم که اصلا به گرد پای این بازی نمی رسه!)ولی هیچ مشکلی نداره.از فروشگاه همین فروم هم گرفته.

3Dmajid
12-12-2008, 14:38

ليست اين خطاها رو تو پست راهنما نوشته بود ... برو سر بزن شايد باشه.

mohsentanha
12-12-2008, 15:14
یکی لینک درایور گرافیک انویدیا برای ویندوز vista sp1 32bit v.180 رو بده هرچی تو این تاپیک گشتم نبود

virus2009
12-12-2008, 15:22
ليست اين خطاها رو تو پست راهنما نوشته بود ... برو سر بزن شايد باشه.

نگاه کردم توش نبود.

signinfo
12-12-2008, 15:37
درسته !
ولي whql رو ببين !

خوب آره این که شما گفتی ساپورت نمی کنه کارت من رو...ولی اون بتا که دانلود کردم ( 180.84 ) نوشته سری 8 رو ساپورت می کنه...اگه اشتباه می کنم عذر می خوام...شاید من درست منظور شما رو درست متوجه نمی شم دوست من :20:
حالا من 178 رو دانلود می کنم که whql هم داره واسه کارتم و با اون تست می کنم...
مشکل سیاه شدن تمام صفحه در لحظه اجرای بازی می تونه مال Framework باشه که 3.5 نیست و 3 هست ورژنش رو سیستمم؟

mitraryan
12-12-2008, 15:39

دوست عزیز دوباره بازی رو نصب کن مشکلت حل میشه.

STON-COLD
12-12-2008, 15:43
تو مرحله ی find a cup car باید یه ماشین پیدا کنم که اسمش cup هست

Paradise_human
12-12-2008, 15:48
تو مرحله ی find a cup car باید یه ماشین پیدا کنم که اسمش cup هست
نه عزیز منظورش ماشین پلیسه !!!
یه ماشین پلیس باید سوار شی :31:

mitraryan
12-12-2008, 15:50
بچه ها Rockstar لیست خطاها رو به روز کرد که در این لیست بسیاری از خطاهای شما و همچنین راه حل آنها وجود دارد:

BH10
Unrecoverable fault - Please restart the game

DD3D50
D3D Error - DirectX 9 video card required

TEXP100
D3D Error - Failed to copy surface - Please restart the game

TEXP90
D3D Error - Failed to copy surface - Please restart the game

TEXP110
D3D Error - Failed to create texture - Please restart the game

DWIN20
D3D Error - Failed to query memory. Please re-start the game.

DD3D10
D3D Error - Please re-boot your system

DD3D30

DWIN30

DD3D20
D3D Error - Please re-install the game and/or re-install DirectX

DWIN10
D3D Error - Please restart the game

DD3D60
D3D Error - Shader Model 3.0 or higher is required

DD3D70
D3D Error - Unable to retrieve D3D Device. Please re-boot your system

GPUP10

TEXP20

TEXP30

TEXP80

DD3D40
D3D Error - Unable to retrieve device capabilities. Please install latest video card driver and/or re-install DirectX

TEXP10
D3D Error - Unable to retrieve device capabilities. Please install latest video card driver and/or re-install DirectX

DD3D80
D3D reset failed - Please restart the game.

STRB10
Failed to delete file - Please re-boot your system

RMN10
Failed to read file - Please re-boot your system

STRM10

STRM20

BNDL10
Failed to write file – Please re-boot your system

STBF10
Failed to write file – Please re-boot your system

VOIC10
Fatal voice chat error - Please restart the game

ZLIB10
Initialization failed - Please re-boot your system

WS20
InitWinSock failed - Please re-boot your system and/or re-install the game

WS30
InitWinSock failed - Please re-boot your system and/or re-install the game

TMR10
Invalid instruction - CPU not supported.

ARCH10
Invalid resource detected - Please re-install the game

BDTR10

BDTR20

BLDB10

BNDG10

BNKM10

BNKM30

EBDB10

EFC10

EFC20

FVF10

MA10

MA20

MM10

MOTC10

MOTC20

MS10

MV10

PLYT10

RC10

RC20

SCRP20

SCRP60

SCRP70

SCRT10

SCRT20

SCRT30

SCRT40

SCRT50

SHDR10

SHDR20

SHFC10

SHFX10

SHFX20

SHFX30

SHVR10

SRCP10

SRCP40

SRCP50

STRC10

STRM30

TEXP120

TOK10

VI10

VI20

VI30

VT10

VT20

VX10

WAVS10

CURV10

SHGR10

ZLIB20
Invalid resource detected - Please re-install the game.

WS40
Network error - Please restart the game

WS50
Network error - Please restart the game

ANM10
Out of memory - Please re-boot your system

ANM20

ANM30

ANM40

BNKM20

MHA10

MMA10

SMPA10

SMPA20

TMRT10

RESC10
Out of video memory - Please re-boot your system

BA10
Out of virtual memory - Please re-boot your system

EA10
Out of virtual memory - Please re-boot your system

TEXP40
Unable to create color multisampled render target - Please re-install DirectX and/or install the latest video card driver.

TEXP50
Unable to create color multisampled render target - Please re-install DirectX and/or install the latest video card driver.

TEXP60
Unable to create color render target - Please re-install DirectX and/or install the latest video card driver.

TEXP70
Unable to create depth render target - Please re-install DirectX and/or install the latest video card driver.

TF10
Unable to write to disk - Please restart the game

BSP10

CLTH10

CURC10

CURN10

DD3D90

IMC10

INPT10

MNFD10

MNFD20

POLY10

RMN50

SMPA100

SMPA110

SMPA120

SMPA130

SMPA140

SMPA150

SMPA160

SMPA170

SMPA180

SMPA30

SMPA40

SMPA50

SMPA60

SMPA70

SMPA80

SMPA90

STR10

TXTR10

RMN20
Windows Vista: Need to have Service Pack 1 or higher to proceed.

RMN30
Windows XP 64 / Server 2003: Need to have Service Pack 2 or higher to proceed.

RMN40
Windows XP: Need to have Service Pack 3 or higher to proceed.

WS10
XNetStartup failed - Please re-boot your system and/or re-install the game

AE10
Insufficient Memory to Start Game - Please close some applications and restart the game

RP10
CReplayMgr::StartWorkerThread: Could not create the replay-save thread - Please close some applications and restart the game

RT10
Could not create the render thread - Please shut down some applications and restart the game

SI10
Code is expecting version %d but file %s has version %d! - Please reinstall GTA IV

PC10
Unable to retrieve D3D Device - Please reboot your machine or reinstall your display driver

WTV10
Failed to load kernel32.dll - Please reboot your machine

WTV20
Failed to load ntdll.dll - Please reboot your machine

WTV30
Failed to load winmm.dll - Please reboot your machine

WTV40
Failed to access kernel function - Please reboot your machine

WTV50

WTV60

WTV70

WTV80
Failed to access WINMM.DLL function - Please reboot your machine

WTV90

WTV100

WTV110
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - XLivePBufferAllocate( ) FAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV120
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: QPC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV130
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: QPF\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV140
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: NtQPC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV150
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: GTC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV160
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: GT\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV170
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: BP\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV180
WindowsTimerFunctionsValidator::InitializeDelayedO bjects( ) - WriteToProtectedBuffer: EP\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV190
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: QPC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV200
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: QPF\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV210
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: NtQPC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV220
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: GTC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV230
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: GT\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV240
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: BP\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

WTV250
WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: EP\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE

NEM10
Network event manager ran out of event ids - Please restart GTA IV

منبع:

خیلی مشخصه ولی سعی میکنم به فارسی ترجمشون کنم!

Little Sparrow
12-12-2008, 15:51
اشتباه گفتین شما باید یه ماشین cop پیدا کنین که همون ماشین پلیسه و بدزدینش. برای پیدا کردن سریعتر ماشین پلیس زنگ بزنین 911 و شماره ی 1 یعنی پلیس رو بگیرین. یه ماشین پلیس برای منطقه ی شما میفرستن

qo0oick
12-12-2008, 16:14
سلام...
من واقعاً واسم خیلی جالبه که همه ی دوستامون این همه مشکل دارن ولی من یه دونه مشکل هم نداشتم!
دیشب حدود 8 یا 9 ساعت بازی کردم هیچ اتفاق خاصی رخ نداد! نه بازی کرش کرد نه مشکل Texture داشتم و نه مشکل Fatal Error و از این جور چیزا فقط و فقط هم کرک Razor رو ریختم! میانگین FPs هم فک می کنم 27 یا 26 باشه!
بازی هم خیلی جالبه...
هر چی بیشتر میری جلوتر جذاب تر میشه!
فقط یه پچ می مونه تا لذت بیشتری ببریم :8:

grand theft auto
12-12-2008, 16:25
سلام
چجوری و با کدوم دکمه ميشه تاکسی صدا کرد؟تلوزيون که نگاه ميکنيم يه شرکت هايی هست که تبليغ ميکنن و شماره ميدن.ميشه بهشون زنگ زد؟
کلاً اينجور چيزا رو بگين
مثل شماره پليس و امبولانس
ممنون

mitraryan
12-12-2008, 16:26

دوستانی که با این Error مواجه میشن بازی رو دوباره نصب کنند.

Paradise_human
12-12-2008, 16:29
سلام
آقایون من مدت 3-4 روزه بدون هیچ مشکلی بازی میکردم الان از دوباره میخواستم برم بازی به این مشکل بر خوردم !!!

فقط نگید بازی رو باید از دوباره نصب کنم !!!

saeed_cpu_full
12-12-2008, 16:32
برای بهبود Frame Rate‌ بازی، شرکت‌های nVidia و ATi درایور (Driver) های جدیدی مخصوص این بازی منتشر کرده‌اند.
با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید Driver مربوط به سیستم خود را دانلود کنید. دانلود این Driverها به همه توصیه می‌شود.

درایورهای nVidia:

برای Windows Xp 32 bit

برای Windows XP 64bit

برای Windows Vista 32bit

برای Windows Vista 64bit

درایورهای ATi:

برای Windows XP 32bit

برای Windows XP 64bit

منبع بازی سنتر

3Dmajid
12-12-2008, 16:33
مگه آخرین درایور این بازی که nvidia زد 180.84 نیست ؟ این لینک دانلود همینه ؟

3Dmajid
12-12-2008, 16:35
یکی توی انجمن GTA IV گفت که این بازی رو روی Vista Ultimate 64 بیت داره بازی میکنه !!!
الان میخوام امتحان کنم ببینم بازی روی این ورژن اجرا میشه یا نه ... جوابش رو بهتون میدم.

life_gombin
12-12-2008, 16:37
سلام
آقایون من مدت 3-4 روزه بدون هیچ مشکلی بازی میکردم الان از دوباره میخواستم برم بازی به این مشکل بر خوردم !!!

فقط نگید بازی رو باید از دوباره نصب کنم !!!
منم همین مشکل رو دارم البته ! راه حل ویندوز xp sp3 رو میخوام نه ویستا

saeed_cpu_full
12-12-2008, 16:37
مگه آخرین درایور این بازی که nvidia زد 180.84 نیست ؟ این لینک دانلود همینه ؟

نمیدونم مجید جان من خودم دانلود نکردم

3Dmajid
12-12-2008, 16:56
من Vista Ultimate 64bit نصب کردم ولی این خطا رو موقع اجرا شدن بازی میده :

کسی میدونه مشکل چیه ؟

من این بازی رو توی ایکس پی سرویس پک 3 راحت اجرا کردم ولی توی ویستا 64 بیتی نمیتونم اجرا کنم ... آخه چند نفر بهم گفتن که اونا تونستن اجرا کنن ولی نمیدونم چه جوری.

omidtb
12-12-2008, 17:16
من vista ultimate 64bit نصب کردم ولی این خطا رو موقع اجرا شدن بازی میده :

کسی میدونه مشکل چیه ؟

من این بازی رو توی ایکس پی سرویس پک 3 راحت اجرا کردم ولی توی ویستا 64 بیتی نمیتونم اجرا کنم ... آخه چند نفر بهم گفتن که اونا تونستن اجرا کنن ولی نمیدونم چه جوری.

برای من وقتی به اینترنت وصلم و بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده شما از اینترنت خارج شو و دوباره بازی رو اجرا کن مشکلت حل میشه

armin_software
12-12-2008, 17:20
تمام مشکلات به خاطر کرک بازی هست هنوز کرک اصلش تو بازار نیست.
هنوز کرک اصلش رو پیدا نکردن؟

_STrOnG_
12-12-2008, 17:25
سلام - دوستان من دیروز این بازی رو گرفتم :27:سیستم من اینه:
CPU:Intel 4500 Dore2Duo
Ram:2GB
Graphic:GeForce 8600GT 1GB
ولی بازم رو Highکه میزارم بازم تیک تیک میشه:41:
بعد این بازیرو نمیتونم با JoY STiCKبازی کنم چرا؟":11:
Kasi Nist Javabe MarO Bede:-"?"

armin_software
12-12-2008, 17:28
تمام مشکلات به خاطر کرک بازی هست هنوز کرک اصلش تو بازار نیست.
هنوز کرک اصلش رو پیدا نکردن؟

soliman
12-12-2008, 17:33
ایا ممکنه افت فریمش هم از کرک بازی باشه؟ یا نبودن نقشه؟

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 17:35
ایا ممکنه افت فریمش هم از کرک بازی باشه؟ یا نبودن نقشه؟

رفیق شما از چه کرکی استفاده میکنی ؟

omidtb
12-12-2008, 17:41
فعلا این کرک بهترین کرک موجود هست و من خودم از این کرک استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم

soliman
12-12-2008, 17:44
رفیق شما از چه کرکی استفاده میکنی ؟
از همین کرک razor. در ضمن من به دلیل پایین بودن سرعت اینترنتم نتونستم اخرین درایو nvidia رو دانلود کنم . به نظرتون با دانلود این درایو مشکل من حل میشه؟

mitraryan
12-12-2008, 17:50
بالاخره با کور شدن چشم ما به فارسی تبدیل شد!:31:

این هم لیست خطاها و راه حل های آنها که Rockstar به روزش کرده: (فارسی)

BH10
بازی را دوباره اجرا کنید.لطفا!

DD3D50
عدم پشتیبانی کارت شما از DirectX 9.0

TEXP100

TEXP90

TEXP110

DWIN20

DD3D10
سیستم خود را ریستارت کنید و بازی را اجرا کنید.

DD3D30

DWIN30

DD3D20
دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید(در مواردی بازی را دوباره نصب کنید)

DWIN10

DD3D60
کارت گرافیکی شما Shader 3.0 را پشتیبانی نمیکند.

DD3D70

GPUP10

TEXP20

TEXP30

TEXP80

DD3D40
دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید.

TEXP10

DD3D80

STRB10

RMN10

STRM10

STRM20

BNDL10

STBF10

VOIC10

ZLIB10

WS20
سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید.

WS30
سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید.

TMR10
CPU شما نمیکشه!

ARCH10
بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید.

BDTR10

BDTR20

BLDB10

BNDG10

BNKM10

BNKM30

EBDB10

EFC10

EFC20

FVF10

MA10

MA20

MM10

MOTC10

MOTC20

MS10

MV10

PLYT10

RC10

RC20

SCRP20

SCRP60

SCRP70

SCRT10

SCRT20

SCRT30

SCRT40

SCRT50

SHDR10

SHDR20

SHFC10

SHFX10

SHFX20

SHFX30

SHVR10

SRCP10

SRCP40

SRCP50

STRC10

STRM30

TEXP120

TOK10

VI10

VI20

VI30

VT10

VT20

VX10

WAVS10

CURV10

SHGR10

ZLIB20

WS40

WS50

ANM10
سیستم خود را ریستارت کنید و بازی را اجرا کنید(رم شما کم میباشد)

ANM20

ANM30

ANM40

BNKM20

MHA10

MMA10

SMPA10

SMPA20

TMRT10

RESC10
سیستم خود را ریستارت کنید و بازی را اجرا کنید(رم کارت گرافیک شما پایین میباشد)

BA10

EA10

TEXP40

TEXP50

TEXP60

TEXP70

TF10

BSP10

CLTH10

CURC10

CURN10

DD3D90

IMC10

INPT10

MNFD10

MNFD20

POLY10

RMN50

SMPA100

SMPA110

SMPA120

SMPA130

SMPA140

SMPA150

SMPA160

SMPA170

SMPA180

SMPA30

SMPA40

SMPA50

SMPA60

SMPA70

SMPA80

SMPA90

STR10

TXTR10

RMN20
نیاز به سرویس پک 1 ویندوز ویستا.

RMN30
نیاز به نصب سرویس پک 2 برای ویندوز 2003 سرور و 64 بیتی XP.

RMN40
نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP.

WS10
سیستم خود را ریستارت کنید و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید.

AE10
از بازی خارج شوید، تمامی برنامه های اضافی را ببندید و دوباره بازی را اجرا کنید.

RP10

RT10

SI10

PC10
سیستم خود را ریستارت کنید و یا آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید.

WTV10

WTV20

WTV30

WTV40

WTV50

WTV60

WTV70

WTV80

WTV90

WTV100

WTV110
یا برنامه Game For Windows LIVE را دوباره اجرا کنید یا دوباره آن را نصب کنید.

WTV120
یا برنامه Game For Windows LIVE را دوباره اجرا کنید یا آن را به صورت صحیح دوباره نصب کنید.

WTV130
یا برنامه Game For Windows LIVE را دوباره اجرا کنید یا آن را به صورت صحیح دوباره نصب کنید.

WTV140

WTV150

WTV160

WTV170

WTV180

WTV190

WTV200

WTV210

WTV220

WTV230

WTV240

WTV250

NEM10

خودمونیما چه لیست بالابلندی شد!:31:

bleu2u4u
12-12-2008, 18:31
عجب ليستي!!!!!
بهتره بگيم مايه ننگ تا ليست

Benygh
12-12-2008, 18:36
آپدیت کردن این لیست در روز هایی که قراره GTA IV بیاد تاثیری نداره ! در ضمن بحث ها به تاپیک جدید ادامه بدید ...

good_messi
12-12-2008, 18:51
با سلام
میخاستم بدونم با سیستم زیر میتونم بازی رو به خوبی اجرا کنم
cpu:intel core dual 2.5 e2500
ram:2
vga: 1 9500

در ضمن چقدر فضای خالی در هارد نیاز دارم

ICEBOYS
12-12-2008, 18:51
یک مقاله بود یکی از بچه ها داده بود که چگونه بفهمیم ویندوز 32 بیت هست یا 64 بیت

من هرچی گشتم پیدا نکردم

لطفا اگر کسی ادرس تاپیک را داره بده

یا بگه چطوری بفهمیم

ممنون

3Dmajid
12-12-2008, 18:53
برای من وقتی به اینترنت وصلم و بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده شما از اینترنت خارج شو و دوباره بازی رو اجرا کن مشکلت حل میشه

دوست عزیز من که به اینترنت وصل نمیشم واسه این که بازی کنم ... توی ایکس پی همچین مشکلی نیست ... شما مگه روی ویستا بازی میکنی ؟

مقاله بود یکی از بچه ها داده بود که چگونه بفهمیم ویندوز 32 بیت هست یا 64 بیت

من هرچی گشتم پیدا نکردم

لطفا اگر کسی ادرس تاپیک را داره بده

یا بگه چطوری بفهمیم

ممنون

این دیگه مقاله نمیخواد ... اگه 64 بیتی باشه تو مشخصات سیستم مینویسه ... وقتی راست کلیک میکنی روی مای کامپیوتر.

3Dmajid
12-12-2008, 18:57
یعنی هیچ کی بین شماها این بازی رو روی ویستا نصب نکرده ؟

Benygh
12-12-2008, 19:03
دوستان لطف کنند در این تاپیک مشکلات رو بیان کنند ! در اینجا هیچ رسیدگی ای انجام نمیشه !

Benygh
12-12-2008, 19:03
دوستان لطف کنند در این تاپیک مشکلات رو بیان کنند ! در اینجا هیچ رسیدگی ای انجام نمیشه !

playstation 3
12-12-2008, 19:05
یعنی هیچ کی بین شماها این بازی رو روی ویستا نصب نکرده ؟

من الان دارم تو ویستا بازی میکنم البته 32 بیت:31:

Oracle_Eldorado
12-12-2008, 19:21
من الان دارم تو ویستا بازی میکنم البته 32 بیت:31:

منم روی ویستا بازی میکنم البته 64 بیت .

Danial_4139
12-12-2008, 19:26
عجیبه که چرا این بازی تو ایران غیر مجازه !

چون حتی به موضوع حجاب هم توجه شده ، خیلی جالبه !

SIMON137
12-12-2008, 19:32
كسي اينجا بازي رو با انتهاي گرافيك بازي كرده ؟ يك شات بذارد ...

S.AMIN.D
12-12-2008, 19:40
تا کسی بازی رو تموم کرده ؟
رکورد دست کیه؟
چند درصد ؟
من خودم فقط پنجاه درصد رو رد کردم:46:

*M!L4D*
12-12-2008, 19:42
سلام.......خوب شد یه انقلابgameplay در این تاپیک به پا شد. واقعا خوب شد.....چند روزی میشه بازی رو گرفتم....خیلی جالبه ولی مثل اینکه با هیچ سیستمی جز کنسول PS3 سازگار نیست. امیدوارمPatch ها زود تر بیان....کافی نت و موبایلش و البته بولینگ و دارتش هم باحال بود......

armin_software
12-12-2008, 19:44
كسي اينجا بازي رو با انتهاي گرافيك بازي كرده ؟ يك شات بذارد ...
نه.
فکر کنم یک سیستم 5 میلیونی برای اجرای این بازی با حداکثر گرافیک کم باشه.

mitraryan
12-12-2008, 19:45

دوست عزیز حالا میفهمم با چه زجری داری بازی میکنی!:37:

armin_software
12-12-2008, 19:47
من این بازی رو بازی نکردم ولی واقعا کافی نت داره؟

3Dmajid
12-12-2008, 19:47
چرا خیلی هاتون میگید که این بازی با ps3 سازگاری داره ؟

مگه تو ps3 بازی رو ندیدید ؟

نیکو سوار هلی کوپتر میشه و بعضی موقع ها هلی کوپتر غیب میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تازه تو ps3 که از xbox قدرتمندتره اینجوری میشه ...

3Dmajid
12-12-2008, 19:49
دوست عزیز حالا میفهمم با چه زجری داری بازی میکنی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

دقیقا اون زجری رو میکشه که من دارم میکشم !!!!

دوست عزیز برنامه ی River Tuner رو نصب کنی بازیت روون تر میشه.

3Dmajid
12-12-2008, 19:51
بچه ها، کسی از شما ذخیره ی بازی رو تا 16% نداره ؟

من بدبخت ویندوز عوض کردم هواسم نبود به جایی که پوشه ی ذخیره ی بازی رو توی فلش بریزم پوشه ی راک استار رو توی مای داکیومنت ریختم، الان حال ندارم از اول برم.

*M!L4D*
12-12-2008, 19:59
نه.
فکر کنم یک سیستم 5 میلیونی برای اجرای این بازی با حداکثر گرافیک کم باشه.
Rockstar Torento اعلام کرد که این بازی با هیچ سیستمی امروزی اجرا نمی شه اگه بشه هم خیلی سخته برای سیستمه.........

armin_software
12-12-2008, 20:03
به نظر من گیمر ها یک xbox بخرن بهتره!
وقتی با یک سیستم 5 میلیونی خوب اجرا نمیشه برن xbox بخرن با بهترین گرافیک اجرا کنن.

SIMON137
12-12-2008, 20:27
به ريزترين نكات توي اين بازي توجه شده ، خيلي جالبه ...
مثلا وقتي توي خيابون ميري مي بيني يارو شيشه رو ميده پايين ، آشغال ميريزه
زماني كه در ماشين باز ميشه چراغ توي ماشين هم روشن ميشه ، بعد هركي توي خيابون يك كار مي كنه ، يكي مشغول مطالعه و رفتگر هم جارو مي كنه و ملت در ايستگاه نشستن منتظر اتوبوس و.. ملت تو پارك حال مي كنن
كلي خيلي توپ شده ، موقع تصادف ها هم خيلي طبيعي هست مثلا از بقل تصادف مي كني دستش رو ميگيره جلوي صورتش شيشه پرت نشه و وقتي با سرعت به درخت مي زني از ماشين پرت ميشه بيرون ، خونشم همه جا ميريزه :d

omid2800
12-12-2008, 20:41
شماره پستي كه River Tuner رو آموزش داده رو يك نفر بده در ضمن آيا براي شما هم بعد از چنددقيقه دوربين بهشكلمسخره حركت ميكنه لطفا كمك كنيد

armin_software
12-12-2008, 21:08
دوستان راسته توی محیط بازی کافی نت وجود داره؟

3Dmajid
12-12-2008, 21:13
دوستان راسته توی محیط بازی کافی نت وجود داره؟

آره بابا ... تازه یه چیز عجیب دیگه ... یکی از ماموریت ها منفجر کردن یه کارخونه س ... بعد از این که این کار رو کردم رفتم کافینت دیدم خبرش رو توی یکی از سایت هاش زده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از این عجیب تر ندیده بودم !!!!!

3Dmajid
12-12-2008, 21:16
شماره پستي كه river tuner رو آموزش داده رو يك نفر بده در ضمن آيا براي شما هم بعد از چنددقيقه دوربين بهشكلمسخره حركت ميكنه لطفا كمك كنيد

این که دوربین تکون میخوره دست کرکت هست.
کرک razor رو نصب کنی حل میشه.

vahabtl
12-12-2008, 21:47
بچه ها باکدام کیلید حالت تاکسی فعال میشه میتونی مسفر ببری

m_s1060
12-12-2008, 22:23
اساتید کمکککککککککککک
مگه مسیر save این نیست ؟
C:\Documents and Settings\----------\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

ویندوزو عوض کردم فایلای سیوو ریختم تو ویندوز جدید اما نمی تونه load کنه و fail میشه .
هر کاری کردم نشد. فکر کنم تقصیر برنامه microsoft game live باشه .
چی کار کنم ؟

mitraryan
12-12-2008, 22:30
ویندوزو عوض کردم فایلای سیوو ریختم تو ویندوز جدید اما نمی تونه load کنه و fail میشه .
هر کاری کردم نشد. فکر کنم تقصیر برنامه microsoft game live باشه .
چی کار کنم ؟

دوست عزیز همزمان از چند جا کمک میخای؟! لطفا ایرادهای خود را اینجا مطرح کنید:

JING3LKHAN
12-12-2008, 22:59
سلام دوستان.بلاخره بازی به شهر بهار نارنج {بابل}هم رسید .رلیس اخر و4 dvd.مشکل اینه که 5 پوشه کرک داره من کدومو نصب کنم؟؟؟
1.fts-gta4crack_realproper
2.GTA.4.CRACK.WORKING
3.Razor
4.TDM Crack
5.wurstsuppe-gta4crack

3Dmajid
12-12-2008, 23:00
سلام دوستان.بلاخره بازی به شهر بهار نارنج {بابل}هم رسید .رلیس اخر و4 dvd.مشکل اینه که 5 پوشه کرک داره من کدومو نصب کنم؟؟؟
1.fts-gta4crack_realproper
2.gta.4.crack.working
3.razor
4.tdm crack
5.wurstsuppe-gta4crack

razor رو کپی کن.

brain
12-12-2008, 23:00
اون کارخونرو که منفجر کنی اگه رادیو رو روشن کنی تو اخبارش اعلام میکنه ( تو tv هم فکر کنم نشون بده)

vahabtl
12-12-2008, 23:02
بچه ها باکدام کیلید حالت تاکسی فعال میشه میتونی مسفر ببری

JING3LKHAN
12-12-2008, 23:06
razor رو کپی کن.

عزیزم razor 56mg مگ درسته؟؟
ضمنا مال من نسخه اروپاییه سانسور شدست؟؟؟

D3vil_A
12-12-2008, 23:14
درسته !
ولي whql رو ببين !

تایید میشه فقط اینکه نصب بشه که نیست باید درست کار کنه

mitraryan
12-12-2008, 23:40
عزیزم razor 56mg مگ درسته؟؟
ضمنا مال من نسخه اروپاییه سانسور شدست؟؟؟

مگه میخای بازی رو دانلود کنی که 56MB!

دانلود کرک razor: (فقط از این لینک ها دانلود کنید)

یا

حجم: ! Only 4.53MB

در ضمن دوستان اگه کسی مشکلی داره به تاپیک مشکلات اجرای Grand Theft Auto IV - نسخه PC مراجعه کنه، نه اینجا!

ICEBOYS
13-12-2008, 01:09
سلام

تو یک مرحله هست که باید بری سوار یک ماشین پلیس بشی بعد میگه e را بزنید

بعدش یک جا برای جستجوی تبهکاران از طریق اسم و از طریق عکس داره

یک جاش هم ماموریت ها هست ولی توش میزنه با سیستم پلیس ارتباط برقرار نمیکنه و یک جاش هم وقتی میزنی تمام ماشین پلیس ها میریزن اونجا

باید چی کار کنیم

گیر کردم ؟؟؟؟؟

SADEGH 7
13-12-2008, 01:13
سلام

تو یک مرحله هست که باید بری سوار یک ماشین پلیس بشی بعد میگه e را بزنید

بعدش یک جا برای جستجوی تبهکاران از طریق اسم و از طریق عکس داره

یک جاش هم ماموریت ها هست ولی توش میزنه با سیستم پلیس ارتباط برقرار نمیکنه و یک جاش هم وقتی میزنی تمام ماشین پلیس ها میریزن اونجا

باید چی کار کنیم

گیر کردم ؟؟؟؟؟
شما باید اون اسمی که بهت sms شده رو سرچ کنی.وقتی پیدا شد Enter رو بزنی تا تو رادار مشخص بشه.
موفق باشی

brain
13-12-2008, 01:35
خب من تمام مشکلاتم حل شد ... فقط کمی افت فریم دارم که قابله تحمله ...

نمره 10 واقعا مسحقه این بازیه ...
واقعا روش کار کردن از تمام لحاظ ...

این که بعد هر مرحله اتوماتیک سیو میکنه واقعا عالیه ...
من میخوام برم کافی نت ... تو نقشه کجا میشه ؟ پولی که نیست ؟ راستی خیلی باحاله قبله اینکه موبایل زنگ بخوره صدای امواجش تو هدفون شنیده میشه ... من که خیلی تعجب کردم ... یه تصادفم دیدم کفم برید ...یه تاکس زد به یه آدم یارو پرت شد ... خودمم یکی رو له کردم ... واقعا با فیزیکش حال کردم ....راستی این دوست دخترمون که خیلی نچسبه رو چه جوری میشه از دستش خلاص شد ؟ بکشیمش مثه gta قبلی نیست که ظاهر شه ... تو bowling ازش باختم هرسم گرفت لهش ردم(شوخی)....

havas_1980
13-12-2008, 01:54
دوستان عزیز!

به خاطر وجود ایراد های بسیار زیاد در اجرای بازی برای نسخه PC و رفع ایرادات, تصمیم گرفته شد که یک تاپیک جداگانه تحت عنوان مشکلات اجرای Grand Theft Auto IV - نسخه PC که به صورت مهم دراومده, در کنار تاپیک اصلی بازی موجود باشه.

بنابراین به غیر از این مورد, صحبت در مورد راهنمایی بازی رو فقط در تاپیک خود بازی مطرح کنید.

ممنون از همگی!

ICEBOYS
13-12-2008, 02:52
شما باید اون اسمی که بهت sms شده رو سرچ کنی.وقتی پیدا شد Enter رو بزنی تا تو رادار مشخص بشه.
موفق باشی

فقط اولش یک اس ام اس میاد که میگه زنگ بزن به 911 بعد که ماشین پلیس اومد و......

دیگه اس ام اس نمیاد

اس ام اس از طرف Brucie اومد که منم اسم اونو توی کامپیوتر پلیس زدم عکسشم اومد به عنوان سابقه دارها ولی اینتر کاری نمیکنه :21::21::21::21:

آیا اسم کس دیگه ای هست باید بزنم ؟؟

الان من حدود 30 دقیقه منتظر موندم ولی هیچ اس ام اسی نیومد:41::41: