PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

daniyal62
10-12-2008, 00:14
سلام
آقا من دارم دیووونه میشم
هر چیزی که میخواست محیا کردم، اما بازم سرعت بازی افتضاح
همه چیز هم در حد مرگ پایین آوردم
سیستم هم : cpu intel e7300 box هست و 2 هسته
vga : 9600 GT 512 MB, 256 bit
2 تا رم 2 گیگ !

ویندوزت رو عوض کن و آخرین درایور کارت گرافیکی رو نصب کن
ویندوز xp نه نظر من بهتره

qo0oick
10-12-2008, 00:16
سلام
آقا من دارم دیووونه میشم
سیستم هم : Cpu intel e7300 box هست و 2 هسته
vga : 9600 gt 512 mb, 256 bit
2 تا رم 2 گیگ !
دوست عزیز هیچ راهی نداره جز اینکه صبر کنی تا پچ بیاد...
دو سه روز صبر کنی اومده مشکل همه هم برطرف میشه...

mamaloo_shz
10-12-2008, 00:19
مرسی
ویندوزم xp SP 2 بود که 300 مگ آپدیتش کردم، شد SP 3
در کل همه موارد پست راهنما را انجام دادم

brain
10-12-2008, 00:21
دی وی دی به دسته منم رسید.....دارم نصب میکنم....وقتی نصب شد با مشکلاتم میام اینجا .........

Hirad HRD
10-12-2008, 00:22
آقا یکی بگه اون Shortcut چی بود . تشکر

SADEGH 7
10-12-2008, 00:23
خب.از جواباتون ممنونم!:41:
الان دارم لایو 2 رو دانلود می کنم شاید مال دی وی دی قدیمی باشه!
اگه نشد دیگه بیخیال بازی میشم!:19::19::41:
اون فروشنده هم که اینو به من داد گفت کرکش سالمه و ...هم باید به فکر وصیت نامه باشه!:27:
:11:
شما این پست من رو خوندی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S.AMIN.D
10-12-2008, 00:25
کسی میتونه مشکل من رو حل کنه ؟
من25درصد از بازی رو رد کردم چند بار هم با کامپیوترهای کافی نت کار کردم ولی الان هر کار میکنم دیگه با کامپیوتر کار نمیکنه.دوباره پیغام میده eرو بزن .

Mehdi.ss
10-12-2008, 01:05
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــک
با سلام
من این بازی رو تو ویستا سرویس پک 1 نصب کردم حالا یه اروری میده بعد از این ارور هر چی روی نوشته retry کیلیک میکنم باز هم به همون سفه بر میگرده،چون بلد نبودم عکسو از سیستم خودم تو سایت بگذارم اونو با حجم 90 کیلو بایت برای دانلود گذاشتم .
خواهشا یکی کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک کنه تا ماهم از این بازی استفاده کنیم.
اینم آدرسش:با حجم 90 کیلوبایت
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asaasaasa
10-12-2008, 01:06
سلام
آقا من دارم دیووونه میشم
سیستم هم : cpu intel e7300 box هست و 2 هسته
vga : 9600 GT 512 MB, 256 bit
2 تا رم 2 گیگ !
خوب استاد دیونه نشو من view dictance رواز 20 که بود کردم 12 و روون شد.این کارو بکن نشد
باید مثل همه منتظر پچ شی.

Statistics
Average FPS: 9.67
Duration: 37.73 sec
CPU Usage: 71%
System memory usage: 89%
Video memory usage: 87%
Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 12
Detail Distance: 29
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8500 GT
Video Driver version: 162.18
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+

اینم بخاطر beny_nvidia که باکمکqooick دارن مشکلا رو حل می کنن امیدوارم به درد بخوره
البته من دیال آپ وصل میشم ونتونستم درایور گرافیکمم رو آپدیت کنم.(چون 69 مگه.)

Benygh
10-12-2008, 01:19
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــک
با سلام
من این بازی رو تو ویستا سرویس پک 1 نصب کردم حالا یه اروری میده بعد از این ارور هر چی روی نوشته retry کیلیک میکنم باز هم به همون سفه بر میگرده،چون بلد نبودم عکسو از سیستم خودم تو سایت بگذارم اونو با حجم 90 کیلو بایت برای دانلود گذاشتم .
خواهشا یکی کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک کنه تا ماهم از این بازی استفاده کنیم.
اینم آدرسش:با حجم 90 کیلوبایت

سلام
برای اپلود تصاویر از سایت Tinypic.com استفاده و لینک آخر رو برای ما بگذارید
بابت مشکل شما ...
شما طبق پست زیر عمل کنید .
دو راه دارید یا اکانت بسازی از سایت Rock Star و یا به صورت افلاین با Cancel جلو برید ! و در بازی با زدن دکمه ی Home اکانت بسازید .
این هم پست راهنمای نصب بازی :

Statistics
Average FPS: 9.67
Duration: 37.73 sec
CPU Usage: 71%
System memory usage: 89%
Video memory usage: 87%
Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (75 Hz)
View Distance: 12
Detail Distance: 29
Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8500 GT
Video Driver version: 162.18
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+

اینم بخاطر beny_nvidia که باکمکqooick دارن مشکلا رو حل می کنن امیدوارم به درد بخوره
البته من دیال آپ وصل میشم ونتونستم درایور گرافیکمم رو آپدیت کنم.(چون 69 مگه.)
آیا میدانستید شما میتوانید با آپدیت درایور کارت گرافیک خود و نصب درایور Physx جدید که به همراه این درایور است این عدد FPS را که برای شما 10 فریم بر ثانیه است را حداقل 2 برابر و یا بیشتر کنید ؟
حالا باز هم میگید زیاده ؟ :دی

brain
10-12-2008, 01:24
سلام.
خب بازیو نصب کردم کرک هم کپی شد....به راحتی وارد بازی شدم بدونه هیچ اروری و همینطور یه اکانت آفلاین برای سیو کردن ساختم....نیازی به این همه دردسر نبود...نمیدونم چرا برا بعضیا انقدر ارور و پیغام میده ....فقط حالا مشکلات درون بازی:

1)داخل بازی بیشتر اشیا نیستند (غیب هستند یهو میخوری بهشون)

2)دوربین حرکت نداره فقط بعد از 2 دقیقه شروع به حرکت میکنه .....

3)فعلا همینا...

راستی صدای نیکو چرا اینجوریه اصلا به قیافش نمیاد به نظر من ... تو ورژن قبلی هم که حالم از کاراکترش بهم میخورد صداش مزخرف بود.....باز خوبه رو این کاراکتر نیکو از نظر ظاهری کار کردن....در ضمن لودینگ های ورژن قبلی گرافیکی تر بود ....
راستی برای سیو باید کجا بریم ... مثه قبلی تو خونه سیو میکنه.....من فعلا جلو نمیرم تا مشکلات رفع شه.....ولی باورم نمیشه که زحمت دو سال شرکت rockestar به همین راحتی و فقط با 4 هزار تومان برسه به دستم .. واقعا خنده داره . ...

asaasaasa
10-12-2008, 01:32
آیا میدانستید شما میتوانید با آپدیت درایور کارت گرافیک خود و نصب درایور physx جدید که به همراه این درایور است این عدد fps را که برای شما 10 فریم بر ثانیه است را حداقل 2 برابر و یا بیشتر کنید ؟
حالا باز هم میگید زیاده ؟ :دی
عزیز دستت درد نکنه راهنمایی میکنی اما من بدبخت تا دوماه دیگه تازه میتونم
ای دی اس ال بگیرم و با دیال آپ حداقل دانلودش 5 یا 6 ساعت طول میکشه:18:

hesam_g59
10-12-2008, 01:35
سلام
برای اپلود تصاویر از سایت Tinypic.com استفاده و لینک آخر رو برای ما بگذارید
بابت مشکل شما ...
شما طبق پست زیر عمل کنید .
دو راه دارید یا اکانت بسازی از سایت Rock Star و یا به صورت افلاین با Cancel جلو برید ! و در بازی با زدن دکمه ی Home اکانت بسازید .
این هم پست راهنمای نصب بازی :

سلام....
فرمودین بازدن کنسل...اما این پیغام رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 روزه کلافه شدم...بس که باهاش ور رفتم تا بشه بازی کرد
خواهشا کمک....
درضمن..همه دانلودیها رو هم دانلودیدم

Iman Bala
10-12-2008, 01:41
سلام.
خب بازیو نصب کردم کرک هم کپی شد....به راحتی وارد بازی شدم بدونه هیچ اروری و همینطور یه اکانت آفلاین برای سیو کردن ساختم....نیازی به این همه دردسر نبود...نمیدونم چرا برا بعضیا انقدر ارور و پیغام میده ....فقط حالا مشکلات درون بازی:

1)داخل بازی بیشتر اشیا نیستند (غیب هستند یهو میخوری بهشون)

2)دوربین حرکت نداره فقط بعد از 2 دقیقه شروع به حرکت میکنه .....

3)فعلا همینا...

راستی صدای نیکو چرا اینجوریه اصلا به قیافش نمیاد به نظر من ... تو ورژن قبلی هم که حالم از کاراکترش بهم میخورد صداش مزخرف بود.....باز خوبه رو این کاراکتر نیکو از نظر ظاهری کار کردن....در ضمن لودینگ های ورژن قبلی گرافیکی تر بود ....
راستی برای سیو باید کجا بریم ... مثه قبلی تو خونه سیو میکنه.....من فعلا جلو نمیرم تا مشکلات رفع شه.....ولی باورم نمیشه که زحمت دو سال شرکت rockestar به همین راحتی و فقط با 4 هزار تومان برسه به دستم .. واقعا خنده داره . ...

1.دقیقا نمی دونم ولی ممکن از گرافیک باشه
2.مشکل کرک داری
3.از این پست کمک بگیر

برای سیو هم به خونه باید بروید.

asaasaasa
10-12-2008, 01:56
سلام....
فرمودین بازدن کنسل...اما این پیغام رو میده
2 روزه کلافه شدم...بس که باهاش ور رفتم تا بشه بازی کرد
خواهشا کمک....
درضمن..همه دانلودیها رو هم دانلودیدم
اگر قبلاَ اجرا کردین بازیرو وحالا این ارور رو میده دوباه اینستال کن
واگر تا حالا توبازی نتونستی بری برو به صفحه 338 و راهنمایی beny_nvidia v, fo,k
مخصوصاً ویرایش چهار به بعد رو.اینم لینک صفحه مورد نظر.

S.AMIN.D
10-12-2008, 02:06
کسی میتونه به من کمک کنه ؟:41:

25 درصد از بازی رو رد کردم چند بار هم با کامپیوتر های کافی نت تونستم کار کنم ولی حالا هر چی e رو میزنم دوباره مینویسه e رو بزن نمیره توش:41:

asaasaasa
10-12-2008, 02:10
طبق آخرین اخبار تا اونجا که من فهمیدم پچ آمادست ودر حال تست شدنه
ومثل اینکه باید از مایکروسافت و سایت گیم فور ویندوز دانلود کنیم.
کسی چیز بیشتری میدونه ...؟

brain
10-12-2008, 02:13
چرا اینجوریه ... وقتی تو بازی هستم همه چی لود شده بعد یکم که جلو میرم یهو بیشتر اشیا غیب میشن .... زمین میره و غیره ....

خودم فکر کنم به خاطر درایور کارت گرافیکه که فردا دانل.د میکنم ... ولی اگه از چیزه دیگس بهم بگید...در ضمن بعضی موقع ها صدای بازی یهو خراب میشه .... به خاطر چیه ؟
ولی رو جزییاتش خیلی کار کردن ...وقتی اگه یهو ترمز کنی افراد داخله ماشین میخورن به داشبرد ..... جالب بود ...فعلا خداحافظ

hesam_g59
10-12-2008, 02:46
آقا از همه ممنون...یه بار دیگه نصبوندم...شد
حالا مشکل گرافیک
این ...بنچ مارک منه.. :
Statistics
Average FPS: 23.00
Duration: 37.26 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 69%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (56 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Medium
View Distance: 22
Detail Distance: 31

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek AC97 Audio
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

File ID: benchmark.cli

اما...جالب اینکه....تو قسمت تنظیماتش...هر کار میکنم...گرافیکش انگار قفله...اصلا حرکت نمیکنه
اینم بگم...همینطوری با این مشخصات که خودش داده...خیلی نرم و روونه...اما عینهو وایس سیتی شده گرافیکش

asaasaasa
10-12-2008, 02:56
آقا از همه ممنون...یه بار دیگه نصبوندم...شد
حالا مشکل گرافیک
این ...بنچ مارک منه.. :
Statistics
Average FPS: 23.00
Duration: 37.26 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 69%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (56 Hz)
Render Quality: Medium
View Distance: 22
Detail Distance: 31

Hardware
Service Pack 3
Audio Adapter: Realtek AC97 Audio
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

اما...جالب اینکه....تو قسمت تنظیماتش...هر کار میکنم...گرافیکش انگار قفله...اصلا حرکت نمیکنه
اینم بگم...همینطوری با این مشخصات که خودش داده...خیلی نرم و روونه...اما عینهو وایس سیتی شده گرافیکش
بخاطر Texture Quality پایین فکر میکنی گرافیک بازی پایینه ،بیارش رو مدیوم یا بالاتر خوب میشه
اگه سرعت بازیت هم کم شد View Distance بزار رو 12 درست میشه.بقیه ایرادهای گرافیک هم فقط با پچ
حل میشه.

Kianoosh
10-12-2008, 03:08
شما این پست من رو خوندی ؟

بله!
موقعی که آنلاین لوگ کنم ارور میده که نمی تونه به سایتش وصل بشه!(دایل آپ!!)

و با کنسل و اسکیپ هم ارور میده اپلیکیشن فیلد تو لانچ!!!!

اون آپدیت رو هم انجام دادم!

:41:

harrypotter2007
10-12-2008, 03:27
سلام

من میدونم که که عمرا این بازی روی کامپیوتر من نمیاد .

من سیستمم اینه . رم 1 گیگ و سی پیو 3.2 و گرافیک 512

حالا من یک سوال دارم من میخوام یک سیستم بگیرم این بازی مثل آب خوردن اجرا بشه و شما چه سیستمی را پیشنهاد میکنید.

Kianoosh
10-12-2008, 03:58
سلام

من میدونم که که عمرا این بازی روی کامپیوتر من نمیاد .

من سیستمم اینه . رم 1 گیگ و سی پیو 3.2 و گرافیک 512

حالا من یک سوال دارم من میخوام یک سیستم بگیرم این بازی مثل آب خوردن اجرا بشه و شما چه سیستمی را پیشنهاد میکنید.

سلام

اینجا مطرح کن:

البته شاید با رزولوشن و جزئیات پایین!!اجرا بشه ولی وقتی بخوای فریم ریت زیر 30 بگریری اصلا به درد نمی خوره!!!
.........
کسی نیست جواب منو بده!!!!:41::41::41:
اون پست آپ دیت شده رو هم که بنی نوشته بود کامل خوندم همه چیز رو دانلود کردم و درست نصب کردم موقع لوگ این آنلاین ارور میده که به سایتش وصل نمیشه!
و با کنسل هم اپلیکیشن فیلد تو لانچ!!!
چه کنم!؟!؟:41:

elemon
10-12-2008, 06:51
سلام
کمک کنید
این سایه ها رو چه طوری میشه حذف کرد که بازی رونتر اجرا بشه؟

solymani
10-12-2008, 09:17
دوستان من از پنج شنبه گذشته gta iv رو روی کامپیوترم نصب کردم (البته 2 دی وی دی 8 گیگ رو من دانلود کردم)
با گرافیک مشکلی ندارم.
2 تا مشکل بزرگ دارم :
- سوار ماشین ها که می شم از همون ابتدای سوار شدن یا کمی بعدش، همش به سمت جلو با تمام گاز حرکت می کنه!! و اگرم ازش پیاده شم ماشین مستقیم با سرعت میره تا بخوره به چیزی!! نمی تونم به دنده عقب حرکت کنم!! از جلو ماشین هم بلافاصله که سوار می شم یک دود سیاه رنگ بلند میشه!!( البته در 5 درصد موارد اینجوری نیست!!)
- دوربین بازی شروع می کنه به حرکت های موزون !!! که سرم گیج میخوره!!؟ این مورد به اینکه کجا باشم (تو ماشین ،پساده، در حال پخش دمو و هر جای دیگه) فرقی نمی کنه و همش اینطوری میشه.

تو رو خدا راهنماییم کنین
حیفم میاد لذت این بازی و انتظار انتشار نسخه pcش رو با این دردسرها از دست بدم
راستی یم راهنمای استفاده از کیبورد رو در بازی (برای بازیها مانند بولینگ) رو اگه دارین بزارین ممنون میشم

ممنون از همگی

Spaniuly
10-12-2008, 09:27
دوستان من از پنج شنبه گذشته gta iv رو روی کامپیوترم نصب کردم (البته 2 دی وی دی 8 گیگ رو من دانلود کردم)
با گرافیک مشکلی ندارم.
2 تا مشکل بزرگ دارم :
- سوار ماشین ها که می شم از همون ابتدای سوار شدن یا کمی بعدش، همش به سمت جلو با تمام گاز حرکت می کنه!! و اگرم ازش پیاده شم ماشین مستقیم با سرعت میره تا بخوره به چیزی!! نمی تونم به دنده عقب حرکت کنم!! از جلو ماشین هم بلافاصله که سوار می شم یک دود سیاه رنگ بلند میشه!!( البته در 5 درصد موارد اینجوری نیست!!)
- دوربین بازی شروع می کنه به حرکت های موزون !!! که سرم گیج میخوره!!؟ این مورد به اینکه کجا باشم (تو ماشین ،پساده، در حال پخش دمو و هر جای دیگه) فرقی نمی کنه و همش اینطوری میشه.

تو رو خدا راهنماییم کنین
راستی یم راهنمای استفاده از کیبورد رو در بازی (برای بازیها مانند بولینگ) رو اگه دارین بزارین ممنون میشم

ممنون از همگی

دوربین سوم شخص این بازی به همین شکل هست مثل 2 بازی اخیر هری پاتر در واقع سان آندریاس حالت خاصی از دوربین اول شخص بود البته اول شخص که نه مشابهش بود وجه تشابه اینه که دید شما همون دید cj بود فقط شما پشت سر اون بودید و واقیع رو کمی عقب تر از خودش می دیدید.

Big-Boss
10-12-2008, 09:40
با گرافیک مشکلی ندارم.
2 تا مشکل بزرگ دارم :

تو رو خدا راهنماییم کنین

ممنون از همگی

مشکل شما از کرک بازیه
توی همین تاپیک کرک های مناسبی جهت رفع این مشکل وجود داره از اونها استفاده کن!

دوربین سوم شخص این بازی به همین شکل هست مثل 2 بازی اخیر هری پاتر در واقع سان آندریاس حالت خاصی از دوربین اول شخص بود البته اول شخص که نه مشابهش بود وجه تشابه اینه که دید شما همون دید cj بود فقط شما پشت سر اون بودید و واقیع رو کمی عقب تر از خودش می دیدید.

چرا مردم رو گمراه میکنی؟:21:
مشکل از کرک شدن بازیه نه اینکه خود بازی رو اینجوری ساختن:31:
پیشنهاد میکنم نسخه کنسولی رو شما بازی کنید تا متوجه بشید دوربین بازی این نیست!!!!!:27:

mndst
10-12-2008, 09:46
با گرافیک مشکلی ندارم.
2 تا مشکل بزرگ دارم :

تو رو خدا راهنماییم کنین

ممنون از همگی

علتش کرک این بازیه!

هنوز کرک درستی برای این بازی ارائه نشده...

ولی یه استراتژی که من فکر می‌کنم خود بازی‌سازها پیاده می‌کنن اینه که یه کرک می‌دن که بازی باهاش اجرا می‌شه ولی مشکل داره. که هم اونایی که در حال کرک کردن هست یکم نامید بشن (چون دلشون می‌خواد اولین نفری باشن که قفلو می‌شکنه) و هم خلق‌الناس نامید بشن از کرک شدنش و برن بخرن.

مثلا توی بازی سیمز 2 تا مدتها نمی‌تونستی دیوار بکشی (که خیلی مهمه) تا آخز یکی درست کرکش کرد.

یا توی بازی Godfather ماشین‌ها به جای اینکه به جلو حرکت کنن به عقب حرکت می‌کردن. (که البته در مورد این بازی این ترفند معکوس عمل کرد و باعث شد خیلیها از این بازی نامید بشن)

خلاصه گرچه این کرک ها از طرف گروههای مختلفی ارائه می‌شه ولی به نظر شما غیر از خود کمپانی سازنده کی مرض داره وقت بزاره اینجوری کرک کنه؟

شایدم به صورت Easter Bug قرار می‌دن که چک می‌کنه می‌بینه اگه بازی کرک شده اینجوری می‌کنه.

مشکل شما از کرک بازیه
توی همین تاپیک کرک های مناسبی جهت رفع این مشکل وجود داره از اونها استفاده کن!

تا اومدم تایپ کنم شما جواب دادی :31:

elemon
10-12-2008, 10:56
سلام
کمک کنید
این سایه ها رو چه طوری میشه حذف کرد که بازی رونتر اجرا بشه؟

milky way
10-12-2008, 11:04
علتش کرک این بازیه!

هنوز کرک درستی برای این بازی ارائه نشده...

ولی یه استراتژی که من فکر می‌کنم خود بازی‌سازها پیاده می‌کنن اینه که یه کرک می‌دن که بازی باهاش اجرا می‌شه ولی مشکل داره. که هم اونایی که در حال کرک کردن هست یکم نامید بشن (چون دلشون می‌خواد اولین نفری باشن که قفلو می‌شکنه) و هم خلق‌الناس نامید بشن از کرک شدنش و برن بخرن.

مثلا توی بازی سیمز 2 تا مدتها نمی‌تونستی دیوار بکشی (که خیلی مهمه) تا آخز یکی درست کرکش کرد.

یا توی بازی Godfather ماشین‌ها به جای اینکه به جلو حرکت کنن به عقب حرکت می‌کردن. (که البته در مورد این بازی این ترفند معکوس عمل کرد و باعث شد خیلیها از این بازی نامید بشن)

خلاصه گرچه این کرک ها از طرف گروههای مختلفی ارائه می‌شه ولی به نظر شما غیر از خود کمپانی سازنده کی مرض داره وقت بزاره اینجوری کرک کنه؟

شایدم به صورت Easter Bug قرار می‌دن که چک می‌کنه می‌بینه اگه بازی کرک شده اینجوری می‌کنه.
چرا کرک Razor1911 مگه مشکل داره ؟

love_gta
10-12-2008, 11:06
اقایون توجه توجه

شما سیستمتون بالا باشه گرافیکتون 1 گیگ 2 گیگ رم

طبق کرک زارو و نرم افزار ها رو نصب کنید از بازی لذت ببرید حتماً و حتماً برای سایه ها

کارت گرافیک رو نصب کنید

bleu2u4u
10-12-2008, 11:08
Statistics
Average FPS: 36.93
Duration: 37.12 sec
CPU Usage: 62%
System memory usage: 72%
Video memory usage: 56%

Graphics Settings
Video Mode: 1600 x 1200 (75 Hz)
Render Quality: High
View Distance: 25
Detail Distance: 100

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6822
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

اينم تست من فكر كنم اگه درايور جديد ATI رو دانلود كنم 2 برابر بشه(الان 8.6 رو دارم كه مال عهد بوقه جديدش 8.12 است)
در ضمن بغير از Texture Quality و View Distance همه رو رو اخر گذاشتم
راستي دست همه بچه هايي كه اينجا ميان و مشكلات ما رو رفع ميكنند هم درد نكنه

mohammad12000
10-12-2008, 11:15
کلا این بازی مشکل داره یک بار وقتی وارد می شم حرکت کنده بار دیگر که وارد میشم حرکت درسته وقتی خارج میشم باز وارد میشم باید تنظیمات گرافیک را از اول انجام بدم

zadis
10-12-2008, 11:18
سلام . مشه بگید این بازی gta iv رو از کدوم شرکت
بگیرم که هم زود بفرسته و هم سالم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ms368
10-12-2008, 11:35
بگیرم که هم زود بفرسته و هم سالم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فعلا تا نسخه اصلی بازی بیاد ، باید صبر کرد

دوستا این بازی دمو هست! درسته ؟

bleu2u4u
10-12-2008, 11:44

نه بابا كجاش دموه؟
نسخه اصله ولي فقط يك كوچولو مشكل داره

Saeed-Totti
10-12-2008, 11:46

نه عزیز من دمو کجا بوده . فقط فعلا مشکلات زیادی داره و باید منتظر اومدن پچ بود .

zadis
10-12-2008, 11:48
بگیرم که هم زود بفرسته و هم سالم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگفتید کدوم شرکت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milky way
10-12-2008, 11:52
بگیرم که هم زود بفرسته و هم سالم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگفتید کدوم شرکت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همینجا هم میفروشه البته یکمی گرونتر از جاهایه دیگه، میتونی از تکین بگیری یا شرکت های دیگه ای که فروش اینترنتی دارن زیادن شرکت هایی که این بازی رو میفروشن.

Kianoosh
10-12-2008, 11:53
هر کاری کردم نشد!!!!!!!!!
یکی نیست کمک کنه!؟!؟!؟!؟
ID:arbabe.sayeha
...
اصلا آدرس بدین برم دوباره بخرم!فقط سالم باشه!!!!و بی دردسر!
کسی از سایت خریده!؟

ali_ranger22
10-12-2008, 12:08
میشه یکی از سایت هایی که بازی رو می فروشه با قیمت خوب بدید

SADEGH 7
10-12-2008, 12:12
سلام
من امروز یه benchmark گرفتم.نمی دونم چرا بازی cpu من رو درست شناسایی نمی کنه.راهی هست که بهش حالی کنم cpu من اینی که این گفته نیست؟
این benchmark من :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم شات از دسکتاپم تو xp :

این هم تو ویستا :
اگه راهنمایی کنید ممنون می شم.

bleu2u4u
10-12-2008, 12:14
يكي از بچه ها يك عكس از ادرس جايي كه خريده بود گذاشته بود من رفتم از اونجا گرفتم فقط از كرك خودش استفاده نكردم

اگه عكس رو تو تاپيك پيدا نكردي ادرس اينه:از طالقاني كه داري ميري به سمت وليعصر-دست راست-پاساژ وليعصر
بري اونجا خودت پيدا ميكني فقط بايد با يارو صحبت كني چون علني نميفروشه و زير ميزي ميده

Benygh
10-12-2008, 12:22
راستی صدای نیکو چرا اینجوریه اصلا به قیافش نمیاد به نظر من ...
دقیقا ...
ولی دقت کنید نیکو شخصیتی خشن نداره و محیطه که باعث میشه نیکو اینطوری بشه ! من از همین صدا و رفتارش خیلی خوش اومد ! عین شخصیت های بزرگ فیلم میمونه !

ardalan_zapata
10-12-2008, 12:27
سلام
من امروز یه benchmark گرفتم.نمی دونم چرا بازی cpu من رو درست شناسایی نمی کنه.راهی هست که بهش حالی کنم cpu من اینی که این گفته نیست؟
این benchmark من :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم شات از دسکتاپم تو xp :

این هم تو ویستا :
اگه راهنمایی کنید ممنون می شم.

دوست عزیز مشکلتون درست بگید چی هست
در ضمن موقع بازی Setup4Pc رو ببیندید خیلی تاثیر داره

naaaji
10-12-2008, 12:35
اقا من گرافیکم 8400 هست تو روز بازی روون اجرا میشه البته با رزولوشن یکم پایین ولی تو شب افت فریم میگیره مخصوصا وقتی بارون میاد
راستی من الان 10 درصد بازی رو پر کردم سره اون ماموریته که منو رومان رو میگیرن کتکمون میزنن بعد باید برم دنبال چندتا ماشین گیر کردم
در کل بازی بدی نیست

راستی من داشتم تو شهر میچرخیدم یه یارو دره صندوق عقب ماشینش رو داده بود بالا داشت ور میرفت به صندوق خم شده بود من از پشت با مشین زدم بهش رفت تو صندوق افتادش
اخ اینقدر خندیدم :))

ali_ranger22
10-12-2008, 12:39
ای بابا اقا از کجا خریدید شماها؟

sonyericsson_w
10-12-2008, 12:54
سلام دوستان چندتا سوال داشتم:
چقدر وقته اين بازي اومده و چه سيستمي براي اجراش لازم داره و اينكه گرافيكش از sun anderias بالاتره؟

Benygh
10-12-2008, 13:03
پست راهنما با آموزش ساخت اکانت آفلاین آپدیت شد :

ms368
10-12-2008, 13:11
حالا این پچ تقریبا چقدر طول میکشه تا بیاد !!؟

Benygh
10-12-2008, 13:16
ویرایش دهم :
پست راهنما با راه حل تمامی خطاها اپدیت شد .

brain
10-12-2008, 13:25
دقیقا ...
ولی دقت کنید نیکو شخصیتی خشن نداره و محیطه که باعث میشه نیکو اینطوری بشه ! من از همین صدا و رفتارش خیلی خوش اومد ! عین شخصیت های بزرگ فیلم میمونه !

سلام.
آره مشخصه ... چون تو صحبتاش میگه که من اومدم یه زندگی سالم رو شروع کنم که یهو داستان عوض میشه....
فکر کنم جلوتر که بریم لهجه اش آمریکایی تر شه .... خداییش قیافش و طرز راه رفتنش خیلی خیلی باهتر شده ... چی چی بود اون cj .... من که همون اول کاراکترشو عوض کردم ....

راستی همین الان رفتم درایور رو دانلود کنم که دیدم فقط اینو ورژن رو داره 178.24
شما اون نسخه های بالاتر رو از کجا گرفتید ....

راستی این غیب شدنه اشیا برا همین درایوره .... ؟ یا ابخاطره اینه که من distance رو کم کردم ....؟
یه سر به پست معروف بزنم ... فکر کنم لینکه دانلود اونجا بود ...

یه در خواست خیلی مهم :

اون فرمانی که در انتهای شرتکات باید تایپ میکردیم رو میشه یکبار برای من با پایین ترین تنظیمات تایپ کنید ( دقیقا پایین ترین تنظیمات بازی ) چون من هرکاری میکنم عوض نمیشه .......

Benygh
10-12-2008, 13:41
سلام.
آره مشخصه ... چون تو صحبتاش میگه که من اومدم یه زندگی سالم رو شروع کنم که یهو داستان عوض میشه....
فکر کنم جلوتر که بریم لهجه اش آمریکایی تر شه ....

راستی همین الان رفتم درایور رو دانلود کنم که دیدم فقط اینو ورژن رو داره 178.24
شما اون نسخه های بالاتر رو از کجا گرفتید ....

راستی این غیب شدنه اشیا برا همین درایوره .... ؟
یه سر به پست معروف بزنم ... فکر کنم لینکه دانلود اونجا بود ...
بله در همان پست که شما با نام معروف می شناسید لینک دانلود درایور های جدید نیز بود .

این هم آدرس :

779
10-12-2008, 13:43
عزیز دستت درد نکنه راهنمایی میکنی اما من بدبخت تا دوماه دیگه تازه میتونم
ای دی اس ال بگیرم و با دیال آپ حداقل دانلودش 5 یا 6 ساعت طول میکشه:18:

ای بابا مگه من نداشتم منم دیال آپ داشتم با این کارت های شبانه نصفه شب بیدار شدم بعد صبح بیدار شدم دانلود شده بود مگه چیه کامپیوترتم کاریش نمیشه.

در ضمن لطفا برای درست شدن سایه ها برای کارت های Nvidia حتما سرویس پک3 رو نصب کرده و درایور رو هم آپدیت کنید.
از راه رجیستری در این بازی مشکل سایه خواهید داشت از من گفتن.
برای ATI هم باید منتظر پچ باشید تمام.

Benygh
10-12-2008, 14:01
برای ati هم باید منتظر پچ باشید تمام. برای کارتهای ati از درایور 8.12 استفاده کنید . هیچ مشکلی نخواهید داشت .
همونطوری که گفتم من توی دو تا سیستم هم تست کردم روش رو و بدون هیچ مشکلی یک ساعت بدون هیچ کرشی بازی کردم !
مدل کارت 4670 است .

779
10-12-2008, 14:07
برای کارتهای ati از درایور 8.12 استفاده کنید . هیچ مشکلی نخواهید داشت .
همونطوری که گفتم من توی دو تا سیستم هم تست کردم روش رو و بدون هیچ مشکلی یک ساعت بدون هیچ کرشی بازی کردم !
مدل کارت 4670 است .

این توی بعضی کارت های ATI صدق میکنه که البته درصد خرابی در این بازی بیشتر مال ATI بوده کلا GTA بیشتر به Nvidia می خوره تا ATI الانم که مشکلات کارت های ATI برای این بازی زیاده حتی توی پچ هم نوشته.

Benygh
10-12-2008, 14:10
این توی بعضی کارت های ATI صدق میکنه که البته درصد خرابی در این بازی بیشتر مال ATI بوده کلا GTA بیشتر به Nvidia می خوره تا ATI الانم که مشکلات کارت های ATI برای این بازی زیاده حتی توی پچ هم نوشته.
اگر قرار باشه اینطوری صحبت کنیم در لوگوی اول بیشتر بازی ها لوگوی معروف NVIDIA با شعار "The Way Meant To Be Played " میاد ولی این دلیل نمیشه که بازی با ATI مشکل بیشتری داشته باشه !
دلیل این مشکل عدم وجود داریور جدید برای این بازی است که شرکت ATI به دلیل عرضه شدن پچ از عرضه ی اون خودداری کرده !
یا به طریقی میشه گفت ATI لازم ندیده مشکلاتی رو که با پچ حل میشه با عرضه ی درایوری مانند داریور Nvidia حل کنه !

SADEGH 7
10-12-2008, 14:11
دوست عزیز مشکلتون درست بگید چی هست
در ضمن موقع بازی Setup4Pc رو ببیندید خیلی تاثیر داره
گفتم که، اگه تو بنچمارک نگاه کنید تو قسمت cpu نوشته : intel pentium iii xeon processor در حالیکه cpu من
Intel Core 2 Duo E7200 هستش.
در مورد setup4pc هم دلیلی نداره ببندمش چون من تو xp بازی می کنم.شات vista رو واسه نشون دادن مدل cpu گذاشتم.مهم xp هستش که startup خالیه.:46:
راستی ممنون از راهنماییت :11:

ms368
10-12-2008, 14:15
این توی بعضی کارت های ati صدق میکنه که البته درصد خرابی در این بازی بیشتر مال ati بوده کلا gta بیشتر به nvidia می خوره تا ati الانم که مشکلات کارت های ati برای این بازی زیاده حتی توی پچ هم نوشته.

یعنی کارتهای جدید ati 4850 یا ati 4870 هم مشکل ایجاد میکنن ؟

fandak
10-12-2008, 14:27
به نظرم یه کارت گرافیک یک گیگ بگیرید برای 3 سال دیگه همه بازی ها رو به راحتی انجام بدین

Benygh
10-12-2008, 14:29
یعنی کارتهای جدید ati 4850 یا ati 4870 هم مشکل ایجاد میکنن ؟
نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه !
دقت کنید که در پست های بالاتر هم گفته ام که مشکلات کارتهای ATI با پچ حل میشه و مشکلات کارتهای Nvidia با درایور جدیدی که عرضه شده حل شده .
ولی مشکلات سری 4000 کمه ! من تست کردم بر روی 4670 ...

ms368
10-12-2008, 14:36
نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه !
دقت کنید که در پست های بالاتر هم گفته ام که مشکلات کارتهای ati با پچ حل میشه و مشکلات کارتهای nvidia با درایور جدیدی که عرضه شده حل شده .
ولی مشکلات سری 4000 کمه ! من تست کردم بر روی 4670 ...

ممنون :46:
حالا این پچ که میگی حداکثر تا کی میاد ؟! :19:

Benygh
10-12-2008, 14:37
ویرایش یازدهم :

mamaloo_shz
10-12-2008, 14:37
سلام
1 چیزی
1 کی میگفت من که cpu دو هسته ای دارم، intel e7300 box ، اگر ویندوز 64 بیتی بریزم، روون اجرا میشه (الان روی XP service pack 3 کند اجرا میشه، خیلی کند )
آقا اگر اینطوری هست حتما و شما هم تاید میکنید، برم vista SP1 64 بگیرم !؟

brain
10-12-2008, 14:41
یه در خواست خیلی مهم :

اون فرمانی که در انتهای شرتکات باید تایپ میکردیم رو میشه یکبار برای من با پایین ترین تنظیمات تایپ کنید ( دقیقا پایین ترین تنظیمات بازی ) چون من هرکاری میکنم عوض نمیشه .......

Benygh
10-12-2008, 14:48
سلام
دوستان یک چیز رو به شما باید بگم که تو پست زیر هم اضافه کردم !

اگر تمامی کارها رو بدون کم و کاست انجام دادید دیگر نیازی به Command Line در انتهای Shortcut نخواهد بود .
زیرا ممکن است با سایر کارهایی که انجام دادید تضاد ایجاد کند و این باعث ایجاد مشکلاتی در حین اجرای بازی خواهد شد .

پست راهنما نیز با این نکته آپدیت شد .

برای شما دوست عزیز Brain :

"D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -windowed -texturequality=1 -renderquality=2 -detailquality=30 -viewdistance=30 -width=800 -height=600
-norestrictions -novblank -nomemrestrict

mehran_286
10-12-2008, 14:52
سلام دوستان من در نصب Guru3D.comبا این ارور مواجه شدم
در ضمن من از سرویس پک 3 استفاده می کنم
وقتی روی rockestar club کلیک می کنم
میگه اکانت شما مشکل داره
وقتی روی خود بازی کلیک می کنم عکس زیر میاد
این ارور رو نمیده ولی میگه ctrl+cرو بزن
و یه صفحه سیاه میاد و کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده

hesam_g59
10-12-2008, 14:59
من مشکلاتم با این بازی حل شده....خیلی هم نرم و روون اجرا میکنه.....و چچقدر بازی زیباییه
فقط....
یه چیزی که فک میکنم با اومدن پچ درست شه....اونم این که تو بازی...مثلا بعد از نیم ساعت...یه دفعه سرعت فریم ها میرسه زیر 1.....انگار بازی قفل میکنه...
مجبورم بیام بیرون . دوباره اجراش کنم....فک میکنین علتش چیه؟

milky way
10-12-2008, 15:03
سلام دوستان من در نصب guru3d.comبا این ارور مواجه شدم
در ضمن من از سرویس پک 3 استفاده می کنم
وقتی روی rockestar club کلیک می کنم
میگه اکانت شما مشکل داره
وقتی روی خود بازی کلیک می کنم عکس زیر میاد
این ارور رو نمیده ولی میگه ctrl+cرو بزن
و یه صفحه سیاه میاد و کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده
فکر کنم شما درایور ویندوز 64 بیتی رو اشتباه دانلود کردین.

JING3LKHAN
10-12-2008, 15:07
من بازی رو گرفتم ولی با اکس پی نمیشه اوردش بالا ..سوالم اینه که میخوام ویستا نصب کنم ولی ایا با نصب ویستا اکس پی پاک میشه؟؟؟؟؟؟؟

Benygh
10-12-2008, 15:14
این خطا میگه که سیستم عامل شما ویستا 64 بیت نیست ! ولی برای من هم نیست ...
شما از این لینک نیز استفاده کنید :
بدون نصب ...

SIMON137
10-12-2008, 15:14
من بازی رو گرفتم ولی با اکس پی نمیشه اوردش بالا ..سوالم اینه که میخوام ویستا نصب کنم ولی ایا با نصب ویستا اکس پی پاک میشه؟؟؟؟؟؟؟
ايكس پي شما سرويس پك 3 نيست ، به روش هاي گفته شده تبديل كنيد .
با نصب ويستا ايكس پي پاك نمي شود ... اگر در درايو جداگانه بريزيد :d

jivara
10-12-2008, 15:18
دوستان یعنی ما که xp sp2 داریم بیخیال بازی بشیم ؟؟؟!!!

qo0oick
10-12-2008, 15:24
سلام
چرا بیخیال؟
Sp3 رو بگیر نصب کن!
حیف GTA iV نیست که بیخیالش شی؟

M i L @ D
10-12-2008, 15:25

چرا بیخیال ؟ بازی به این قشنگی رو میخواهید فقط واسه یه ویندوز کنار بذارید ؟

خب شما میتونید ویندوز sp3 رو یا از بیرون بخیرید یا تو اینترنت دانلود کنید ...

البته بگم که رو بعضی سیستم ها رو sp2 هم اجرا شده ... ولی برای حل مشکلاتی از بازی sp3 رو باید نصب کرد !

SIMON137
10-12-2008, 15:25
من ملت رو ديدم ميرن به خاطر iv سيستم عوض مي كنن ،
شما كه مشكلي نداري ، ويندوز بريز يا تبديل كن ...

Benygh
10-12-2008, 15:36
دوستا در نظر بگیرید که در سیستمی که xp اجرا میشود و یا در سیستمی که ویستا اجرا میشوند سرویس پک های جدید آن بهتر از نسخه ی قبلی اجرا می شوند .

Mehdi-HTC
10-12-2008, 15:46
واـیییییییییییییییییییییی ییییییی دیگه دارم گنا میشم.........

شنبه سی دی رو سفارش دادم...........

هنوز نیومده دستم................

اهههههههههههههههههههههــ

شانس ندارم همیشه همه بازیام 3 روزه میومد.........

فردا هم صبر میکنم اگه نیومد ماشینو ور میدارم میرم شیراز همه سوراخاشو میگردم و میخرم.......

اگرم سی دی اومد در خونه برگشت میزنم که ........ بسوزه و دفعه دیگه اینقدر طولش ندن.........

KING OF SPEED
10-12-2008, 15:56
سلام
تو اهواز هنوز پیدا نمیشه !! 2-3 جا هم رفتم گفتن ممنوعه!!! :دی

foadm
10-12-2008, 16:02
بازی با Cpu amd مشکل داره ؟ من یه مغازه رفتم گفت دارم ولی رو Amd مشکل داره !!

کسی با Amd اجرا کرده ؟

mitraryan
10-12-2008, 16:08
دوستانی که میخواهند بازی رو از اینترنت سفارش بدن از سایت هایی که تا حالا معرفی شد نخرند از این سایت بخرند که 100 درصد سالمه. تبلیغش هم توی خود سایت GTA4 هست.من خودم هم از این سایت سفارش دادم:

البته اگه میخواهید نقدی بخرید از همین p30 بگیرید بهتره!:31:

Benygh
10-12-2008, 16:11

کسی با Amd اجرا کرده ؟
مشکلی نیست ! فروشنده اشتباه کرده !

پست راهنما با ویرایش سیزدهم و با حل مشکلاتی مانند تصویر زیر آپدیت شد :

Benygh
10-12-2008, 16:15
دوستانی که میخواهند بازی رو از اینترنت سفارش بدن از سایت هایی که تا حالا معرفی شد نخرند از این سایت بخرند که 100 درصد سالمه. تبلیغش هم توی خود سایت GTA4 هست.من خودم هم از این سایت سفارش دادم:

البته اگه میخواهید نقدی بخرید از همین p30 بگیرید بهتره!:31:

این تبلیغات دلیل بر این نمیشه که اینجا معتبره !
Google تبلیغاتی را که از مشتریان خود گرفته نسبت به کلمات و به اصطلاح Tag های صفحات پر بازدید مانند این لینک که شما عکس گذاشته اید طبق بندی میکنه و میذاره !
اگر دقت کنید در این صفحه ی پر بازدید کلمه GTA IV مورد توجه است و در تبلیغ هم این کلمه !
پس ربطی به مطمئن بودن نداره !
این سیستم گوگله !

joey jordison
10-12-2008, 16:17
شرمنده دوستان!!ما دوستمون بازی را نصب کرد از نظر سیستم مشکلی نداره و ویندوز هم Sp3 هست بعد که میخواد بره توی بازی یک پیغام با این متن میاد!!!
License date is Not Valid Yet
It will Become Valid on 24-11-2008
خواهشا کمک کنید؟!!

Benygh
10-12-2008, 16:17
پست راهنما با ویرایش سیزدهم و با حل مشکلاتی مانند تصویر زیر آپدیت شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mitraryan
10-12-2008, 16:18
این تبلیغات دلیل بر این نمیشه که اینجا معتبره !
Google تبلیغاتی را که از مشتریان خود گرفته نسبت به کلمات و به اصطلاح tag های صفحات پر بازدید مانند این لینک که شما عکس گذاشته اید طبق بندی میکنه و میذاره !
اگر دقت کنید در این صفحه ی پر بازدید کلمه gta iv مورد توجه است و در تبلیغ هم این کلمه !
پس ربطی به مطمئن بودن نداره !
این سیستم گوگله !

دوست عزیز دلیل من این تبلیغ نیست! خودم Ads by Google رو دیدم! ولی من خودم از این سایت سفارش دادم 3 روزه تحویلم داد. با رهنمای نصب!:40:
هدفم هم از گذاشتن عکس اسم سایت بود که یهو سانسور نشه!

سفارشم هنوز تو شاپ_زون و gtp ثبته ولی بعد از یک هفته هنوز معلقه!:31:

Benygh
10-12-2008, 16:19
شرمنده دوستان!!ما دوستمون بازی را نصب کرد از نظر سیستم مشکلی نداره و ویندوز هم sp3 هست بعد که میخواد بره توی بازی یک پیغام با این متن میاد!!!
License date is not valid yet
it will become valid on 24-11-2008
خواهشا کمک کنید؟!!

عکس بذارید لطفا ..

joey jordison
10-12-2008, 16:25
عکس بذارید لطفا ..
من به کامپیوتر اون دسترسی ندارم ولی عکس نمیخواد که
همین را میده یک Ok هم میاد پایین پیغام مشکل از کجاست!؟؟؟
از نسخه هم نیست و من اونو خودم تست کردم واسه خودم اومد!!!

Benygh
10-12-2008, 16:26
دلیل من این تبلیغ نیست من خودم از این سایت سفارش دادم 3 روزه تحویلم داد. با رهنمای نصب!:40:
هدفم هم از گذاشتن عکس اسم سایت بود که یهو سانسور نشه!

سفارشم هنوز تو شاپ_زون و gtp ثبته ولی بعد از یک هفته هنوز معلقه!:31:
در هر صورت شما نیاز به راهنمای کلی خواهید داشت ...

mitraryan
10-12-2008, 16:31
راستی Beny-Nvidia عزیز این راهنمایی رو که درست کردید بهتر نیست به PDF تبدیلش کنید که هر کی خواست راحت دانلودش کنه؟!:12:

Benygh
10-12-2008, 16:36
ویرایش چهاردهم :

راهی برای حل مشکل دوست عزیزی که با پیام زیر مواجه می شدند :

Benygh
10-12-2008, 16:36
راستی beny-nvidia عزیز این راهنمایی رو که درست کردید بهتر نیست به pdf تبدیلش کنید که هر کی خواست راحت دانلودش کنه؟!:12:
pdf نه ولی راهی در ذهن من است که انجام میدم به زودی ...

Benygh
10-12-2008, 16:41
در صورتی که من به pdf تبدیل کنم استفاده از لینک ها سخت میشه ! و به دلیل اینکه تمام پست نیاز به لینک و .. داره به نظر من لازم نیست فعلا ولی برای روش هایی دارم کار میکنم که شاید بعد ها اجرا بشه !

mhnmohsen
10-12-2008, 16:44
سلام به دوستان میشه بگید مراحل بازی رو چجوری باید سیو کرد

mitraryan
10-12-2008, 16:45
در صورتی که من به pdf تبدیل کنم استفاده از لینک ها سخت میشه ! و به دلیل اینکه تمام پست نیاز به لینک و .. داره به نظر من لازم نیست فعلا ولی برای روش هایی دارم کار میکنم که شاید بعد ها اجرا بشه !

مثلا نمیشه این پست رو کاری کرد که همیشه آخرین پست باشه؟!!!!!!!!!!! :18:

asaasaasa
10-12-2008, 16:52
درضمن این قدر مشکلات زیاده که دائم دوست عزیزمان دارن آپ دیتش میکنن و تا پچ درست حسابی نیاد
نمیشه گفت که مشکلات از این بیشتر نیست.

elemon
10-12-2008, 16:55
اگر این روش اوورکلاک رو انجام بدیم تاثیری داره
من گرافیکم 7300

asaasaasa
10-12-2008, 16:59
من یه مشکل با بازی بولی پیدا کردم حتماً میگین جاش اینجا نیست اما این مشکل بعد از نصب gta iv ایجاد شد
به این صورت که از دایرکت ایکس برای کارت صدا ایراد میگیره .در ضمن امتحان کنید شاید دیگر بازی های شما هم به مشکل بخورند . چون نرم افزار های جانبی اینبازی زیاده ودر سیستم تغییراتی برای اجرای بازی باید داد.

ms368
10-12-2008, 17:08
سلام بچه ها
اینم تمامی خطا ها هنگام اجرای بازی که Beny-Nvidia عزیز زحمتشو کشیده و بعضیهاشو به فارسی ترجمش کرده
این لیست کامل خطاها هست .
یکی زحمت ترجمشو بکشه

ممنون

این لینک زیر رو هم ببینید.

mehran_286
10-12-2008, 17:14
اقا یه سوال داشتم
با برنامه driver sweepدرایور کارت گرافیک رو حذف کنم ؟ بعد اونی که لینکش تو پست منفرد بود رو دان کنم ؟
اخه 77 مگا بایته ؟
این ارور برای چیه ؟
چجوری حلش کنم ؟
i36.tinypic.com/2vsluhj.jpg

naaaji
10-12-2008, 17:21
اقا من گرافیکم 8400 هست تو روز بازی روون اجرا میشه البته با رزولوشن یکم پایین ولی تو شب افت فریم میگیره مخصوصا وقتی بارون میاد
لطفا بگید راهی هست که از دسته این مشکل خلاص بشم؟؟ اخرین اپدیت گرافیک هم نصب کردم

راستی من الان 10 درصد بازی رو پر کردم سره اون ماموریته که منو رومان رو میگیرن کتکمون میزنن بعد باید برم دنبال چندتا ماشین گیر کردم
در کل بازی بدی نیست

Benygh
10-12-2008, 17:23
اگر این روش اوورکلاک رو انجام بدیم تاثیری داره
من گرافیکم 7300
سلام
اون روش اورکلاک نیست ! فقط تنظیمات کارت گرافیک رو به حالت اولیه میبره !

سلام بچه ها
اینم تمامی خطا ها هنگام اجرای بازی که Beny-Nvidia عزیز زحمتشو کشیده و بعضیهاشو به فارسی ترجمش کرده
این لیست کامل خطاها هست .
یکی زحمت ترجمشو بکشه

ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لینک زیر رو هم ببینید.

سلام
بقیه ی این خطاها مربوط به مشکلات در بازی آنلاین و یا همان Live به صورت آنلاین است و مربوط به ما نمی شود .

اقا یه سوال داشتم
با برنامه driver sweepدرایور کارت گرافیک رو حذف کنم ؟ بعد اونی که لینکش تو پست منفرد بود رو دان کنم ؟
اخه 77 مگا بایته ؟
این ارور برای چیه ؟
چجوری حلش کنم ؟
i36.tinypic.com/2vsluhj.jpg
این اررور رو کجا میده ؟
به دلیل درایور میتونه باشه !
بله همراه با درایور درایور فیزیک هم هست که باید نصب بشه !

Benygh
10-12-2008, 17:26
لطفا بگید راهی هست که از دسته این مشکل خلاص بشم؟؟ اخرین اپدیت گرافیک هم نصب کردم

در کل بازی بدی نیست
بازی مشکل fps رو داره که با پچ حل میشه ! البته شما از این کارت نباید انتظار بیشتری داشته باشید . درایور های فیزیک رو هم نصب کنید !

asaasaasa
10-12-2008, 17:28

در کل بازی بدی نیست
درمورد اولی اینکه ویو دیستنس بازیتباید بالای 20 باشه بیارش رو 10 یا12 روونتر میشهو
درایور گرافیکت رو هم اگه میتونی دانلود کن بهترهم میشه خیلی.
درمورد دومی یه ماشن پلیس میاد جلوی یه خونه تو همون خیابون میسته باید سوارش شی
بعدش رو خود بازی راهنمایی میکنه.

life_gombin
10-12-2008, 17:34
من نسخه کامپیوتر رو خریدم ولی با اجراش مشکل دارم .
دارایکس نصب کردم - dotNetFx35 نصب کردم - سر xp2 و vista امتحان کردم - سیستمم هم 2 gig رم- 512 گرافیک 8400-cpu4.2 - دیگه چکار کنم !؟!؟!؟
متن ارور
gta iv fatal eror : RMN40

asaasaasa
10-12-2008, 17:35
beny_nvidia عزیز پست صفحه قبلم رو خوندی ؟بعد از نصب جی تی ای با بولی و یه بازی دیگه مشکل پیدا کردم
که دایرکت ایکس برای کارت صدا ازم می خواد و هر کاری میکنم درست بشونیست .البته اگه بگی به اینجا مربوط
نمیشه حق داری

bleu2u4u
10-12-2008, 17:35
منم اونجا رو مشكل داشتم و بعد 1 ساعت فهميدم
وقتي سوار ماشين پليس ميشي همون موقع g رو بزن تا اژير بكشه اگه بري پيشه ون ها g رو بزني بوق ميزني
2 تا از ونها خالين توي يكيشون چيزيه كه اونو ميدزدي ميبري پاركينگ

Benygh
10-12-2008, 17:38
beny_nvidia عزیز پست صفحه قبلم رو خوندی ؟بعد از نصب جی تی ای با بولی و یه بازی دیگه مشکل پیدا کردم
که دایرکت ایکس برای کارت صدا ازم می خواد و هر کاری میکنم درست بشونیست .البته اگه بگی به اینجا مربوط
نمیشه حق داری
سلام
میشه عکس بذارید ؟ از صدا ایراد میگیره ؟ دقیق نمیدونم ولی با اپدیت دایرکت ایکس شاید درست بشه !

دارایکس نصب کردم - dotNetFx35 نصب کردم - سر xp2 و vista امتحان کردم - سیستمم هم 2 gig رم- 512 گرافیک 8400-cpu4.2 - دیگه چکار کنم !؟!؟!؟
متن ارور

RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP

به پست زیر مراجعه کنید برای معنای تمامی خطاهای رایج .

asaasaasa
10-12-2008, 17:43
متن ارور
از صفحه راهنمای دوست خوبمون beny_nvidia استفاده کنید.

naaaji
10-12-2008, 17:46
بازی مشکل fps رو داره که با پچ حل میشه ! البته شما از این کارت نباید انتظار بیشتری داشته باشید . درایور های فیزیک رو هم نصب کنید !

اقا درایور های فیزیک کدومان دیگه
اگه ممکنه لینکش رو بدید
مرسی:40::40:

Benygh
10-12-2008, 17:59
اقا درایور های فیزیک کدومان دیگه
اگه ممکنه لینکش رو بدید
مرسی:40::40:

تو پست بالا مسیر رو گفتم ...
c:\nvidia\180.84
این درایور با درایور جدید پک شده است !

asaasaasa
10-12-2008, 18:02
سلام
میشه عکس بذارید ؟ از صدا ایراد میگیره ؟ دقیق نمیدونم ولی با اپدیت دایرکت ایکس شاید درست بشه !
اینم ارور .

naaaji
10-12-2008, 18:05
تو پست بالا مسیر رو گفتم ...
C:\nvidia\180.84
این درایور با درایور جدید پک شده است !

اره اره اینم هست من جفتشون رو نصب کردم درسته یا باید کاره دیگه ایی هم بکنم؟؟؟

3ッドマクス
10-12-2008, 18:12
یه پچی اومده کسی میدونه حقیقت داره یا نه ؟

brain
10-12-2008, 18:13
من مشکلاتم با این بازی حل شده....خیلی هم نرم و روون اجرا میکنه.....و چچقدر بازی زیباییه
فقط....
یه چیزی که فک میکنم با اومدن پچ درست شه....اونم این که تو بازی...مثلا بعد از نیم ساعت...یه دفعه سرعت فریم ها میرسه زیر 1.....انگار بازی قفل میکنه...

یعنی میخوای بگی مشکلات سری اول که حل میشه سری دوم مشکلات تازه شروع میشه ....
ای خدااااااااااااااااااا عجب داستانی شده ..........

الان 50 درصد از دانلود درایور رفته .... فقط میخوام وقتی نصب میکنم بازم گیر ده ..........
راستی یه مشکله دیگه دارم که هیچکی تا حالا نداشته اونم با صدای بازیه .... تو بازی به جای صدای ماشینو غیره صدای خر خر میاد ... ولی وقتی داری tv میبینی صداش درست میشه ..نمیدونم چشه ...قاطی داره ...(کسی نمیدونه اشکال از کجاست) ... یه توصیه به اونایی که هنوز بازیو نخردیدن یا به دستشون نرسیده : الکی هرس نخورید چون وقتی میگیرید ونصب میکنید تازه هرس خوردنتون شروع میشه .... ما که هنوز نتونستیم فقط 5 دقیقه درست بازی کنیم.... هر باز یه چیزی شده .... خداکنه سریعتر پچ بیاد و خدا کنه حجمش خیلی نباشه ....

Benygh
10-12-2008, 18:14
اینم ارور .
عکسی نمیبینم !

اره اره اینم هست من جفتشون رو نصب کردم درسته یا باید کاره دیگه ایی هم بکنم؟؟؟
باید مشکلی نداشته باشید .

naaaji
10-12-2008, 18:20
اقا راستی بخوام شماره اتش نشانی و پلیس و اینا رو بگیرم باید چند رو بگیرم؟
بعد اقا این که گوشیش اصلا عکس نمیگیره من شنیده بودم عکسم میگیره
راستی هر سری با دوست دخترم میرم بیرون چیز میز میخرم فقط خوده نیکو میخوره برا اون چیزی نمیخره منم اینجوری عذاب وچدان میگیرم چیکار باید بکنم :(

Benygh
10-12-2008, 18:21
هیج پچی عرضه نشده !
همه اونها Fake هستند !

3Dmajid
10-12-2008, 18:26
راستی هر سری با دوست دخترم میرم بیرون چیز میز میخرم فقط خوده نیکو میخوره برا اون چیزی نمیخره منم اینجوری عذاب وچدان میگیرم چیکار باید بکنم

چه روحیه ی لطیفی داری ... من دوست دخترم رو به رگبار بستم :31:

mohamad.hejazi
10-12-2008, 18:27
سلام.
دوستان لطفآ لینک دانلود آخرین ورژن game for windown live رو بزارید.
ممنون.

asaasaasa
10-12-2008, 18:28
[
حالا اومد؟

3Dmajid
10-12-2008, 18:30
راستی ... کافی نت چقدر باهال بود !!
سایت ها خیلی جالب طراحی شدن !

واقعا راک استار تو این نسخه ترکونده، نسخه ی بعدیش میخواد چی باشه.

از الان باید به فکر یه سی پی یو 8 هسته ای بود !

Vahid67
10-12-2008, 18:30

کسی با Amd اجرا کرده ؟

من دارم با AMD اجرا می کنم مشکلی هم ندارم CPU من هم اینه x2 dual core 4000

3Dmajid
10-12-2008, 18:32
یکی از فروشنده ها میگفت با cpu AMD و کارت گرافیک های ATI مشکل داره !

Vahid67
10-12-2008, 18:33
فقط....

من این مشکل رو ندارم ولی چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته بود که با minimize کردن درست میشه ...

omid4mit
10-12-2008, 18:34
آقایون save game ها کجا ذخیره میشن ؟

naaaji
10-12-2008, 18:36
دوستان اون مرحله که با یه مرده میرن s .. shop وقتی دمو تموم میشه تفنگ دسته نیکوئه باید بگیره طرفه اون مرد وسطیه بعد یه نوشته به انگلیسی میاد من بعد اگه بکشی یا رو رو مرحله خراب میشه و از اول میاد اگه هم نکشی هیچی نمیشه باید چیکارش کنم؟؟ لطفا بگید بد جور گیر کردم ...

nelson
10-12-2008, 18:39
اقا your system is incompatible with ./.p یعنی چی ؟ چکار باید بکنم؟

Benygh
10-12-2008, 18:39
سلام.
دوستان لطفآ لینک دانلود آخرین ورژن game for windown live رو بزارید.
ممنون.
در پست زیر :

[
حالا اومد؟
نمیدونم مشکل شما چیه ولی سعی کنید دایرکت ایکس و کارت صدای خود را نصب کنید ! البته پاک کنید قبلش بهتره !

omid4mit
10-12-2008, 18:40
دوستان اون مرحله که با یه مرده میرن s .. Shop وقتی دمو تموم میشه تفنگ دسته نیکوئه باید بگیره طرفه اون مرد وسطیه بعد یه نوشته به انگلیسی میاد من بعد اگه بکشی یا رو رو مرحله خراب میشه و از اول میاد اگه هم نکشی هیچی نمیشه باید چیکارش کنم؟؟ لطفا بگید بد جور گیر کردم ...

دوست عزیز تو اون نوشته انگلیسی میگه به پای وسطی شلیک کن و شما هم باید پاشو بزنی. :21:

omid4mit
10-12-2008, 18:45
آقایون save game ها کجا ذخیره میشن ؟

دوستان جواب سوال منو کسی نمیدونه ؟:19:

3ッドマクス
10-12-2008, 18:47
از کجا میشه فهمید چند % از بازی رو رفتیم ؟

brain
10-12-2008, 18:54
سلام ... کراکه دیگه ای وجود نداره که حجمش از razor کمتر باشه و حرکت دوربینو هم درست کنه ... آخه من پدرم درمیاد 35 مگ دانلود کنم ... تازه داره درایور گرافیک تموم میشه ......... اگه هست حتما حتما بگید ....

راستی یه سوال راجع بع داستانه بازی :
ما تو بازی اگه دوست دخترمونو بکشیم یا نکشیم تو روند داستانیه بازی تغییری ایجاد میشه .... یا دختره دوباره ظاهر میشه ...
آخه منم میخوام از شرش خلاص شم ...

تلویزیونو نمیشه سوزوند خیلی وقته آدمو میگیره (شوخی)

naaaji
10-12-2008, 19:00
سلام ... کراکه دیگه ای وجود نداره که حجمش از razor کمتر باشه و حرکت دوربینو هم درست کنه ... آخه من پدرم درمیاد 35 مگ دانلود کنم ... تازه داره درایور گرافیک تموم میشه ......... اگه هست حتما حتما بگید ....

راستی یه سوال راجع بع داستانه بازی :
ما تو بازی اگه دوست دخترمونو بکشیم یا نکشیم تو روند داستانیه بازی تغییری ایجاد میشه .... یا دختره دوباره ظاهر میشه ...
آخه منم میخوام از شرش خلاص شم ...

تلویزیونو نمیشه سوزوند خیلی وقته آدمو میگیره (شوخی)

سلام عزیز جون
من کرک رازور رو دارم فشرده شده هست تویه زیپ 4 مگ و خرده ایی هم هست خودمم الان دارم استفاده میکنم ازش خیلی هم باحاله شما این 35 مگ رو از کجا اوردی؟؟؟؟؟؟:18:
در مورد دوست دختر هم باید بگم والله من یه سری رفتیم باهاش همبرگر بخوریم این نیکو همش خودش میخورد به اون نمیداد از اون روز به بعد هرچی بهش زنگ میزنم میپیچونم دیگه فکر کنم قهر کرده:31:
ولی فکر کنم بکشیش یا نکشیش اتفاقه خاصی نمیافته
تی وی رو هم میشه راحت با یه هفت تیر ترکوند :31:
ما که اخر کافینت رو گیر نیاوردیم رو نقشمون هم @ نیست اصلا
راستی این شماره اتیش نشانی و پلیس هم بدید دیگه بابا

Benygh
10-12-2008, 19:04
ویرایش پانزدهم :با مسیر سیو ها آپدیت شد ...

3ッドマクス
10-12-2008, 19:16
از میشه فهمید چند درصد بازی رو رفتیم

naaaji
10-12-2008, 19:26
از میشه فهمید چند درصد بازی رو رفتیم

وقتی یه جایی از بازی stop رو میزنی یا همون esc رو میزنی برو تو قسمت stats همون اولین نوشته از سمته راست درصد بازیتو نوشته نوشته که چند درصد رو بازی کردی
اطلاعات کلی بازیتو اونجا نوشته
:10:

_STrOnG_
10-12-2008, 19:27
سلام - دوستان من دیروز این بازی رو گرفتم :27:سیستم من اینه:
CPU:Intel 4500 Dore2Duo
Ram:2GB
Graphic:GeForce 8600GT 1GB
ولی بازم رو Highکه میزارم بازم تیک تیک میشه:41:
بعد این بازیرو نمیتونم با JoY STiCKبازی کنم چرا؟":11:

mehran_286
10-12-2008, 19:38
سلام
اون روش اورکلاک نیست ! فقط تنظیمات کارت گرافیک رو به حالت اولیه میبره !

سلام
بقیه ی این خطاها مربوط به مشکلات در بازی آنلاین و یا همان Live به صورت آنلاین است و مربوط به ما نمی شود .

این اررور رو کجا میده ؟
به دلیل درایور میتونه باشه !
بله همراه با درایور درایور فیزیک هم هست که باید نصب بشه !

این ارور رو برای wmediaencoder میده

brain
10-12-2008, 19:44
من کراک رازور و درایور رو گرفتم .. درایور و فیزیک رو اول پاک و سپس جدید رو نصب کردم ... حالا برای استفاده از کراک :
من از کراک داخل دی وی دی استفاده کردم حالا برای استفاده از رازور باید بازی رو دوباره نصب کنم (بگید که نیازی نیس).... اگه نه باید چیکار کنم ..روی فایل های قبلی بریزمشون ...؟ (در ضمن من از تمام فایل های تقریبا کم حجم بازی یک back up گرفتم )

elemon
10-12-2008, 19:46
من با 7300 بازی میکنم اما یکم تیک داره میشه یه روشی بگید که یکم جزییاتشو
کمتر کنم تا روونتر اجرا بشه؟

mohamad.hejazi
10-12-2008, 19:49
دوستان ورژن جدید کاتالیست همین الان اومد.
برید حال کنید

Benygh
10-12-2008, 19:54
من کراک رازور و درایور رو گرفتم .. درایور و فیزیک رو اول پاک و سپس جدید رو نصب کردم ... حالا برای استفاده از کراک :
من از کراک داخل دی وی دی استفاده کردم حالا برای استفاده از رازور باید بازی رو دوباره نصب کنم (بگید که نیازی نیس).... اگه نه باید چیکار کنم ..روی فایل های قبلی بریزمشون ...؟ (در ضمن من از تمام فایل های تقریبا کم حجم بازی یک back up گرفتم )
خوب ممکنه پاک نکردن باعث تضاد در کار کرک ها بشه ! به هر حال شما باز هم تست کنید ...

naaaji
10-12-2008, 19:55

ای بابا نه عزیز جون اون سه تا فایلی که تو کرک رازو هست رو کپی بکن تو اونجای که بازی رو نصب کردی تموم شده و رفت صد دفعه بچه ها گفتن شما باز میپرسی
:20:

bleu2u4u
10-12-2008, 19:59
خبر جديد از تاريخ عرضه پچ نداريد

sepehr_x50
10-12-2008, 20:00
کسی تونسته با 4870 بازی کنه؟!

Benygh
10-12-2008, 20:07
پست راهنما با ویرایش شانزدهم و معرفی درایور کاتالیست جدید آپدیت شد .

mohamad.hejazi
10-12-2008, 20:18
کاتالیست 8.12 برای gta هم بهینه شده؟؟

Benygh
10-12-2008, 20:22
کسی تونسته با 4870 بازی کنه؟!
من با 4670 تست کردم ! مشکلی نباید باشه !
با 4870x2 تست هایی رو دیدم !

m_s1060
10-12-2008, 20:24
کمککککککککککککککککککک
درایور جدیدو گرفتم ، اما وقتی وارد بازی میشم بعد از 10 ، 20 دقیقه بازی به شدت کند میشه
graphic 8600 gt 1 GB
cpu 6000 amd
ram 2 GB
کرکم razore
ویندوز XP
رو هر تنظیماتی همینه
همه اون کارایی که گفته شدهرو انجام دادم . چی کار کنم حالا ؟
اینم bench markam با تنضیمات مختلف
Statistics
Average FPS: 21.75
Duration: 37.43 sec
CPU Usage: 89%
System memory usage: 90%
Video memory usage: 70%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
Texture Quality: High
View Distance: 32
Detail Distance: 65

Hardware
Service Pack 3
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+

-------------------------------------------------------------------------

Statistics
Average FPS: 29.86
Duration: 4.49 sec
CPU Usage: 84%
System memory usage: 95%
Video memory usage: 73%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Render Quality: Very High
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Service Pack 3

File ID: Benchmark.cli

رو هر دو حالت bench markهمین مشکل رو دارم
بازیو از اول نصب کردم درست نشد . ویندوزو عوض کردم نشد
همه کرکای این تاپیکو امتحان کردم نشد البته با هر کرک درجه کند شدنش فرق میکنه
در ضمن درایور کارت گرافیکو با sweeper پاک کردمو از اول نصب کردم خلاصه هم کارای گفته شدرو کردم بازم نشد
اساتید یه نظر جدید بدن توروخدا.
اون 10 , 20 دقیقه بی نهایت روون اجرا میشه

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککک

ELSIN
10-12-2008, 20:30
من با 7300 بازی میکنم اما یکم تیک داره میشه یه روشی بگید که یکم جزییاتشو
کمتر کنم تا روونتر اجرا بشه؟

بیخیالش شو منم پاکش کردم تا بعد که یه گرافیک بگیرم

joey jordison
10-12-2008, 20:37

راهی برای حل مشکل دوست عزیزی که با پیام زیر مواجه می شدند :

دستت درست انودیا عزیز!!
میرم ببینم فردا میتونیم بازی را اجرا کنیم!!!

farzad_h
10-12-2008, 20:38
دوستان ایا با این سیستم میشه بازی کرد
cpu: intel pentum 4- 3 mg
graphic nvidia 5200 nforce
ram 768 mg
و برای اپدیت کارت گرافیکم باید به کدو سایت برم لطفا لینکش را بدهید

farzad_h
10-12-2008, 20:42
دوستان ایا با این سیستم میشه
cpu:intel p 4 -3 mg
ram: 768 mg
graphic:128mg nforce 5200
و درایور کارت گرافیک را باید از کدام لینک اپدیت کرد

امير موسر
10-12-2008, 20:49
اقا من تنظيمات كارت گرافيكم رو هم deafult كردم بازم مشكل دارم كمي !

Benygh
10-12-2008, 20:53
اقا من تنظيمات كارت گرافيكم رو هم deafult كردم بازم مشكل دارم كمي !
چه مشکلی ؟ :-؟

ICEBOYS
10-12-2008, 20:53
یک کاری بود تو رجیستری میکردی سرویس پک 2 را به 3 تبدیل میکردی

چطوری بود

یادم رفت

لطفا سریع

Benygh
10-12-2008, 20:56
کمککککککککککککککککککک
درایور جدیدو گرفتم ، اما وقتی وارد بازی میشم بعد از 10 ، 20 دقیقه بازی به شدت کند میشه
graphic 8600 gt 1 GB
cpu 6000 amd
ram 2 GB
کرکم razore
ویندوز XP
رو هر تنظیماتی همینه
همه اون کارایی که گفته شدهرو انجام دادم . چی کار کنم حالا ؟
اینم bench markam با تنضیمات مختلف
Statistics
Average FPS: 21.75
Duration: 37.43 sec
CPU Usage: 89%
System memory usage: 90%
Video memory usage: 70%

Graphics Settings
Detail Distance: 65

Hardware
Service Pack 3

-------------------------------------------------------------------------

Statistics
Average FPS: 29.86
Duration: 4.49 sec
CPU Usage: 84%
System memory usage: 95%
Video memory usage: 73%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Render Quality: Very High
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Service Pack 3

File ID: Benchmark.cli

رو هر دو حالت bench markهمین مشکل رو دارم
بازیو از اول نصب کردم درست نشد . ویندوزو عوض کردم نشد
همه کرکای این تاپیکو امتحان کردم نشد البته با هر کرک درجه کند شدنش فرق میکنه
در ضمن درایور کارت گرافیکو با sweeper پاک کردمو از اول نصب کردم خلاصه هم کارای گفته شدرو کردم بازم نشد
اساتید یه نظر جدید بدن توروخدا.
اون 10 , 20 دقیقه بی نهایت روون اجرا میشه

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککک
این مشکل رو ندیدم :(
درایور فیزیک را نصب کردید ؟
دات نت فریمورک نصبه ؟
ببینید تو پست زیر راههای مختلفی است ... ببینید کدام رو انجام دادید و کدام رو نه !

امير موسر
10-12-2008, 21:00
چه مشکلی ؟ :-؟

همون مشكل تصوير ! دير لود شدن تکستچر ها (اصلا لود نشدن ) !! ويرايش 13 ....

--------

نميدونم براي من چرا بنچمارك نمي گيره !!!

Benygh
10-12-2008, 21:04
یک کاری بود تو رجیستری میکردی سرویس پک 2 را به 3 تبدیل میکردی

چطوری بود

یادم رفت

لطفا سریع
این روش توصیه نمیشه ! دوستانی هم که انجام دادن با مشکلات بیشتری بر خوردند !

m_s1060
10-12-2008, 21:08
beny عزیز گفتم که همه کارای اون پستو انجام دادم البته netframework 3.0 رو سیستم نصبه. امکان دانلود 3.5 رو ندارم که بعیده از اون باشه . کرکی جدید تر و کاملتر از razor نیومده که با اونم امتحان کنم ؟

Benygh
10-12-2008, 21:09
همون مشكل تصوير ! دير لود شدن تکستچر ها (اصلا لود نشدن ) !! ويرايش 13 ....

--------

نميدونم براي من چرا بنچمارك نمي گيره !!!
سلام
توی همه ی فروم ها راهی به غیر از پاک کردن و نصب دوباره درایور ها ندیدم !

ICEBOYS
10-12-2008, 21:14
من برای بازی نمیخوام برای چیز دیگه میخوام

کارت صدا نصب نمیشه برای اون میخوام

لطفا بگید

ممنون

vahabtl
10-12-2008, 21:19
سلام دوستان من تازه gta خریدم این error را میده
چکار کنم تو را خدا اگه میدونید بگید .
GTA IV FATAL ERROR : RMN40

Vahid67
10-12-2008, 21:32
بچه ها من تو اون مرحله ایی که باید مسابقه بدیم گیر کردم خیلی سخته هلپپپپپپپپپ مییییییییییییییییی!!!!!!!!!

Benygh
10-12-2008, 22:10
beny عزیز گفتم که همه کارای اون پستو انجام دادم البته netframework 3.0 رو سیستم نصبه. امکان دانلود 3.5 رو ندارم که بعیده از اون باشه . کرکی جدید تر و کاملتر از razor نیومده که با اونم امتحان کنم ؟
از net frame work مشکل شما ایجاد میشه !
حتما نصب کنید !

soliman
10-12-2008, 22:17
من وقتي ميرم رو گزينه Benchmark بعد از اينكه لودش يا همون تصاوير تموم ميشند يه دفعه بازي ارور ميده و بعد هم بازي خود به خود خروج ميشه . مشكل از كجاست؟

Benygh
10-12-2008, 22:24
مشکل میتونه از کرک باشه !

brain
10-12-2008, 22:24
خواهشا خیلی سریع یه لینک دانلود برای کراک razor بدید همون که 4.5 مگابایته ... اون لینکی که تو پست معروف هست برای من کار نمیکنه ..

soliman
10-12-2008, 22:25
راه حل داره؟

ICEBOYS
10-12-2008, 22:28
ایهاالناس ما سرویس پک 3 نصب کردیم

کارت صدا نصب نمیشه

فایل جدید درایور کارت صدا رو گرفتم ولی نصب نمیشه

تو رو خدا نگید برید به تاپیک فلان و.....

توی فایل درایور به نام MSHDQFE سه تا فایل هست به نام های kb888111w2ksp4 - kb888111xpsp1 -kb888111xpsp2

ولی از فایل به نام سرویس پک 3 نیست .

اونایی که سرویس پک 3 نصب کردن این مشکل را داشتن چی کار کردن درست شد ؟؟؟؟؟

تو رو خدا من بازی را نصب کردم فقط چون کارت صدام نصب نمیشه نمیتونم بازی کنم

اون روش که میشد سرویس پک ویندوز را از طریق رجیستری عوض کرد چی بود

779
10-12-2008, 22:47
خوب من اومدم عزیزان Beny جون لطفا این رو هم به راهنمات اضافه کن:

مسیر save game های GTA در ویندوز XP :

C:\Documents and Settings\Sony3000\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

نکته: C به معنای فایل ویندوز است و Sony3000 هم یوزر است.

یک نکته ی دیگه : ممکنه فایل Application Data به صورت Hidden باشد که باید Show Hidden File رو از view از Folder Option در Tools رو روشن کنید یا هم گزینه ی [Hide protected operating system files [Recommended رو از همین مسیر روشن کنید.

Benygh
10-12-2008, 22:55
خواهشا خیلی سریع یه لینک دانلود برای کراک razor بدید همون که 4.5 مگابایته ... اون لینکی که تو پست معروف هست برای من کار نمیکنه ..
پست راهنما با ویرایش هفدهم و آموزش ساخت اکانت آفلاین آپدیت شد .

کرک رو میتونید از لینک زیر که آپلود کردم دانلود کنید . ببخشید دیر جواب دادم ! داشتم آپلود میکردم .
در ضمن به پست راهنما نیز این لینک اضافه شد با حجم 4.5 مگابایت .

خوب من اومدم عزیزان beny جون لطفا این رو هم به راهنمات اضافه کن:

مسیر save game های gta در ویندوز xp :

C:\documents and settings\sony3000\local settings\application data\rockstar games

نکته: C به معنای فایل ویندوز است و sony3000 هم یوزر است.

یک نکته ی دیگه : ممکنه فایل application data به صورت hidden باشد که باید show hidden file رو از view از folder option در tools رو روشن کنید یا هم گزینه ی [hide protected operating system files [recommended رو از همین مسیر روشن کنید.
قبلا اضافه شده است در ویرایش های آخر نگاه کنید !

کارت صدا نصب نمیشه

توی فایل درایور به نام mshdqfe سه تا فایل هست به نام های kb888111w2ksp4 - kb888111xpsp1 -kb888111xpsp2

چرا نباید نصب بشه ؟
ارروری میده ؟
عکس بذارید !

gigi_alex
10-12-2008, 23:00

کارت صدا نصب نمیشه

توی فایل درایور به نام MSHDQFE سه تا فایل هست به نام های kb888111w2ksp4 - kb888111xpsp1 -kb888111xpsp2

من هم sp3 نصب کردم کارت صدامو نشناخت حتی با اخرین آپدیتش بعد مجبور شدم باز ویندوز عوض کنم و همون SP2 نصب کنم از خیر بازیم گذشتم :41:

hamid202020
10-12-2008, 23:04
سلام من راهنمایی ها رو نگاه کردم ولی دلیل اینکه دوربین الکی تکون میخوره رو نفهمیدم چیه!؟!!

779
10-12-2008, 23:06
قبلا اضافه شده است در ویرایش های آخر نگاه کنید !

ویرایش پانزدهم :

از آنجایی که بعضی از دوستان نیاز به مسیر دایرکتوری محل ذخیره سیو های این بازی داشتند مسیر سیو های بازی را در این ویرایش قرار دادیم :

نکته : منظور از c درایو ویندوز شما است

این مسیر برای ویندوز ویستا است .

c:\users\beny\appdata\local\rockstar games\gta iv\savegames

این مگه مال ویندوز ویستا نیست؟؟

سلام من راهنمایی ها رو نگاه کردم ولی دلیل اینکه دوربین الکی تکون میخوره رو نفهمیدم چیه!؟!!

مشکل از کرک هستش کرک Razor توی راهنما هست.

3Dmajid
10-12-2008, 23:08
پسر این River Tuner عجب برنامه ی باهالیه !!

من نصب کردم، دیدم یه قسمت واسه over clock داره، سیستم رو over clock کردم و رفتم تو GTA و وقتی BENCHMARK رو زدم دیدم که میانگین FPS شده 16 و خورده ای ... ببینم این به کامپیوتر آسیبی میرسونه یا با خیال راحت بازی کنم ؟
الان بازی خیلی خیلی روون تر شده !!

راستی یادم رفت بگم ... قبلش fps روی 11 بود !!!!!!

smfr
10-12-2008, 23:09

کرکت مشکل داره یه کرک دیگه امتحان کن!

3Dmajid
10-12-2008, 23:11

از اون پست راهنما کرک razor رو دانلود کن،مشکلت حل میشه.

m_s1060
10-12-2008, 23:12
از net frame work مشکل شما ایجاد میشه !
حتما نصب کنید !

فردا دانلود میکنم ؛ فقط اگه میشه لینک سورسشو بهم بده تا از کافی نت بگیرم, اون فایل 2.7 مگی رو نمیگم...
فایل اصلیش.
ممنوووووووووووووون

Benygh
10-12-2008, 23:13
پسر این river tuner عجب برنامه ی باهالیه !!

من نصب کردم، دیدم یه قسمت واسه over clock داره، سیستم رو over clock کردم و رفتم تو gta و وقتی benchmark رو زدم دیدم که میانگین fps شده 16 و خورده ای ... ببینم این به کامپیوتر آسیبی میرسونه یا با خیال راحت بازی کنم ؟
کار ریوا تیونر اورکلاک است ! بله اورکلاک در بلند مدت صده میزنه ولی باید دید چگوه اورکلاک میکنید ! برای ادامه ی بحث راجع به اورکلاک به بخش سخت افزار مراجعه کنید .

mohamad.hejazi
10-12-2008, 23:15
سلام.
دوستان کمک کنید.من تو بازی هیچ مشکلی ندارم جز یه دونه!
این عکس رو نگاه کنید,به ساختمان رو به رو و سپر ماشین.چرا اینجوریه؟؟؟دیونه کرده منو.

مشخصات سیستم من:
cpu:3.2 full
ram:2gig
vga:radeon hd3650 512mb gddr3
catalyst 8.12
راه حلی وجود داره؟

Benygh
10-12-2008, 23:16

مشکل از کرک هستش کرک razor توی راهنما هست.
ببخشید دقت نکرده بودم ! به پست راهنما اضافه شد .

سلام.
دوستان کمک کنید.من تو بازی هیچ مشکلی ندارم جز یه دونه!
این عکس رو نگاه کنید,به ساختمان رو به رو و سپر ماشین.چرا اینجوریه؟؟؟دیونه کرده منو.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات سیستم من:
Cpu:3.2 full
ram:2gig
vga:radeon hd3650 512mb gddr3
catalyst 8.12
راه حلی وجود داره؟
کاتالیست که فکر کنم همین جدیده باشه ! چون خودتون خبرش رو دادید !
قبل از نصب قبلی رو پاک کردید ؟
این مشکل از کارت گرافیک و درایور ها منشا میگیره ... با اومدن پچ حل میشه !

ICEBOYS
10-12-2008, 23:18
حالا کسی نیست جواب مارو بده

اون روشی که از طریق رجیستری میشد سرویس پک 2 را به 3 تبدیل کنیم چی بود

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19: :19::19::19::19::19:

mohamad.hejazi
10-12-2008, 23:19
کاتالیست که فکر کنم همین جدیده باشه ! چون خودتون خبرش رو دادید !
قبل از نصب قبلی رو پاک کردید ؟
این مشکل از کارت گرافیک و درایور ها منشا میگیره ... با اومدن پچ حل میشه !
سلام.
نه پاک نکردم.
بازی با درایور قبلی هم همین جوری بود.:41:

smfr
10-12-2008, 23:26
بنچ مارک من:
Statistics
Average FPS: 32.04
Duration: 37.27 sec
CPU Usage: 82%
System memory usage: 83%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
View Distance: 100

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Video Driver version: 180.48
Intel Pentium III Xeon processor

نظرتون چیه؟
سیستم خوب جواب داده؟
یه چیزه دیگه:
CPU من Core2due 8400 3.0GHzه!
چرا اشتباهی نوشته Intel Pentium III Xeon processor!!؟

brain
10-12-2008, 23:28
سلام . این برنامه ی riva tuner رو نصب کردم ولی اون گزینه ای که باید بزنم رو نداره ... چرا ؟

Benygh
10-12-2008, 23:30
ویرایش هجدهم :

این ویرایش فقط اطلاع رسانی برای آپدیت شدن لینک های دات نت فریم ورک به دلیل Full Installer نبودن آنهاست .

hamid202020
10-12-2008, 23:33

مشکل از کرک هستش کرک Razor توی راهنما هست.
ممنون از پاسخ
من تو دی وی دی که گرفتم کرک داشت که باید فایل Paul.dll رو هم داخل offlineActivation و هم داخل فولدر اصلی کپی می کردم حالا وقتی Razor رو استفاده میکنم خطای Sec 2000 رو میده مشکل از چیه؟

Benygh
10-12-2008, 23:35
بنچ مارک من:
Statistics
Average FPS: 32.04
Duration: 37.27 sec
CPU Usage: 82%
System memory usage: 83%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
View Distance: 100

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Video Driver version: 180.48
Intel Pentium III Xeon processor

نظرتون چیه؟
سیستم خوب جواب داده؟
یه چیزه دیگه:
CPU من Core2due 8400 3.0GHzه!
چرا اشتباهی نوشته Intel Pentium III Xeon processor!!؟

این بازی هم مانند برنامه هایی مانند CPU-Z که در نسخه های قبلی سی پی یو های جدید رو نمیشناسند سی پی یوی شما رو درست شناسایی نمیکنه ! مشکلی نیست ...
در ضمن بنچمارک شما به پست راهنما اضافه شد .
خیلی خوب اجرا شده ... طبق راهنما و کاملا صحیح ...

سلام . این برنامه ی riva tuner رو نصب کردم ولی اون گزینه ای که باید بزنم رو نداره ... چرا ؟
کارت گرافیکی شما ATI است ؟ در ATI ها دیدم که این گزینه رو نداره ! تو سیستم دیگر من هم نداره !

3Dmajid
10-12-2008, 23:36
به این میگن یه تصادف باهال ... اینقدر شدت ضربه با ماشین به این بنده خدا زیاد بود که آویزون شده به ماشین و تکون نمیخوره !

vahabtl
10-12-2008, 23:39
salam agha man service pack 3 ro che jooir bayad nasb kard tro khoada komak konid man asan service pack ro systemam nadaram

Mahdi_Moosavi
10-12-2008, 23:49
به این میگن یه تصادف باهال ... اینقدر شدت ضربه با ماشین به این بنده خدا زیاد بود که آویزون شده به ماشین و تکون نمیخوره !

جالب بود .

تو تصویر مشخصه که Texture ها به صورت کامل Load نشدند !

brain
10-12-2008, 23:50
نه گرافیکم nvidia هستش ....

balloon
10-12-2008, 23:52
تو بازي كه ميرم سرعتش پايينه بعد تصاوير مثل خيابانها و كف خيابون و خونه ها و ... دير لود ميشن. مشكل در كجا ميتونه باشه.
گرافيك بازي رو هم روي حداقل گذاشتم. چكار بايد بكنم؟
سيستم من:
گرافيك 9400gt
CPU 3.62
ram 2gig
ببينم كرك جديد نيومده؟؟؟!!!!!!!!!

vahabtl
10-12-2008, 23:55
آقا تو را خدا یکی بگه این سرویس پک 3 را تو کدام فلدر ویندوز باید نصب کنم

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 00:04
دوستان اگه توی بازی خوب بگردین Lamborghini Galardo هم پیدا میکنیدا !
من خودم پیدا کردم .
اگه میخواین بگید تا جاشو بگم .
در مورد بازی هم خیلی جذاب شده .
همینطوری که میری جلو هی قشنگ تر میشه .
کافی نت هم داره توی بازی !
البته زیاد امکانات نداره ولی بازم همین که داره خیلی جالبه .
اینم بگم ATM هم پیدا میکنید !!!
درکل خیلی جالبه.

brain
11-12-2008, 00:08
خب الان تو بازی بودم ... مشکله حرکته دوربین رفع شد .. فقط مونده همین riva tuner که نمیدونم چرا گزینه اش نیست .... گرافیکم هم nvidia 8500 gt هستش .... خواهشا بگید باید چیکار کنم ...؟ چون پدرم دراومد تا درایور رو دانلود کنم (7 ساعت) .....فقط یه چیزی riva tuner من 2.02 هستش اشکالی نداره ؟

Benygh
11-12-2008, 00:08
دیشب که کمی بازی کرده بودم خواستم سوار یک ماشین اداری بشم که مرده داد زد نه Its copmany car که با این هوش مصنوعی خیلی خوشم اومد . بعد مرده اومد جلو بعد بعد زدمش لای در موند و زدم مرد !
ببینید دوستانی که مشکل لود نشدن تکستچر ها رو دارند مشکل از رم است زیرا این بازی برای استفاده از رم بهینه نشده به همین خاطر نیاز به رم بیشتری است . پس باید تا عرضه ی پچ و رفع این ناسازگاری صبر کرد .

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 00:09
برای Sound Track ها رزور شد !

GTA IV SoundTrackS

1. "Signal Failure" - Padded Cell
2. "The Devil in US (Dub)" - Black Devil Disco Club
3. "No Pressure (Deadmau5 Remix)" - One + One
4. "Brain Leech (Bugged Mind Remix)" - Alex Gopher
5. "B.T.T.T.T.R.Y. (Bag Raiders Remix)" - K.I.M.
6. "Tits & Acid" - Simian Mobile Disco
7. "Let Your Body Learn" - Nitzer Ebb
8. "Testarossa (Sebastian Remix)" - Kavinsky
9. "I Thought Inside Out (Original Mix)" - Chris Lake vs. Deadmau5
10. "& Down" - Boys Noize
11. "Waters Of Nazareth" - Justice
12. "Turn To Red" - Killing Joke
13. "Make It Happen" - Playgroup
14. "Optimo" - Liquid Liquid

1. "The Edge" - David McCallum
2. "Funk In The Hole" - Roy Ayers
3. "Heavy Tune" - Gong
4. "Holy Thursday" - David Axelrod
5. "Knucklehead" - Grover Washington, Jr
6. "Pokusa" - Aleksander Maliszewski
7. "Raisins" - Ryo Kawasaki
8. "Stomp" - Marc Moulin
9. "Stratus" - Billy Cobham
10. "Sneakin' In The Back" - Tom Scott & The L.A. Express

1. "A Chance For Peace" - Lonnie Liston Smith
2. "Galaxy" - War
3. "Give The People What They Want" - The O'Jays
4. "Home Is Where The Hatred Is" - Gil Scott-Heron
5. "Just Kissed My Baby" - The Meters
6. "Livin' It Up" - Mandrill
7. "New Bell" - Manu Dibango
8. "Sorrow, Tears and Blood" - Fela Kuti
9. "Truth Don Die" - Femi Kuti
10. "Who Is He And What Is He To You" - Creative Source
11. "You Can't Hide Love" - Hummingbird
12. "Zombie" - Fela Kuti

1. "April In Paris" - Count Basie
2. "Giant Steps" - John Coltrane
3. "Let's Get Lost" - Chet Baker
4. "Moanin'" - Art Blakey And The Jazz Messengers
5. "Move" - Miles Davis
6. "Night And Day" - Charlie Parker
7. "Snap Crackle" - Roy Haynes
8. "St. Thomas" - Sonny Rollins
9. "Take The 'A' Train" - Duke Ellington
10. "Whisper Not (Big Band)" - Dizzy Gillespie

1. "Burning Love Breakdown" - Peter Brown
2. "Can't Live Without Your Love" - Tamiko Jones
3. "Dancer" - Gino Soccio
4. "Get On Up And Do It Again" - Suzy Q
5. "On A Journey" - Electrik Funk
6. "Standing In The Rain" - Don Ray
7. "Supernature" - Cerrone
8. "Till You Surrender" - Rainbow Brown
9. "Underwater" - Harry Thumann
10. "Walk The Night" - Skatt Brothers

1. "A Day In The Life" - Murphy's Law
2. "All Your Boyz" - Maximum Penalty
3. "Back To Back" - Underdog
4. "Enforcer" - Leeway
5. "Injustice System" - Sick Of It All
6. "It's The Limit" - Cro-Mags
7. "Just Can't Hate Enough" - Sheer Terror
8. "Right Brigade" - Bad Brains
9. "Tell Tale" - Killing Time
10. "Victim In Pain" - Agnostic Front

1. "1979" - The Smashing Pumpkins
2. "Cocaine" - Steve Marriott's Scrubbers
3. "Cry" - Godley & Creme
4. "Dominion / Mother Russia" - The Sisters of Mercy
5. "Edge Of Seventeen" - Stevie Nicks
6. "Evil Woman" - ELO
7. "Fascination" - David Bowie
8. "Goodbye Horses" - Q Lazzarus
9. "Heaven And Hell" - Black Sabbath
10. "Her Strut" - Bob Seger & The Silver Bullet Band
11. "I Wanna Be Your Dog" - Iggy Pop
12. "Jailbreak" - Thin Lizzy
13. "Mama" - Genesis
14. "New York Groove" - Hello
15. "One Vision" - Queen
16. "Remedy" - The Black Crowes
17. "Rocky Mountain Way" - Joe Walsh
18. "The Seeker" - The Who
19. "Street Kids" - Elton John
20. "Straight On" - Hearts
21. "Thug" - ZZ Top
22. "Turn You Inside Out" - R.E.M.

1. "Badder Den Dem" - Burro Banton
2. "Set It Off" - Choppa Chop
3. "Real McCoy" - Mavado
4. "Raise It Up" - Jabba
5. "Brrrt" - Bunji Garlin
6. "Youths So Cold" - Richie Spice
7. "All About Da Weed" - Chuck Fenda
8. "Call Pon Dem" - Chezidek
9. "Last Night" - Mavado
10. "Da Order" - Spragga Benz
11. "Bullet Proof Skin" - Bounty Killer
12. "Church Heathen" - Shaggy
13. "No Fraid A" - Munga
14. "Driver" - Buju Banton

1. "Arm In Arm (Shy Child Mix)" - The Boggs
2. "Cocaine" - Cheeseburger
3. "Disneyland, Pt 1" - Get Shakes
4. "Get Innocuous" - LCD Soundsystem
5. "Homicide" - The Prairie Cartel
6. "Inside The Cage (David Gilmour Girls Remix)" - Juliette & The Licks
7. "Mayday" - Unkle Featuring The Duke Spirit
8. "No --- For Ben" - The Rapture
9. "One Horse Race" - Tom Vek
10. "Pony" - Teenager
11. "Raging In The Plague Age" - Les Savy Fav
12. "Riot In The City" - White Light Parade
13. "Sleep Is Impossible" - Deluka
14. "Strange Times" - The Black Keys
15. "Take It With A Kiss" - The Pistolas
16. "The Teacher" - Ralph Myerz
17. "Vagabond" - Greenskeepers
18. "Wrap It Up" - Whitey
19. "Yadnus (Still Going to the Roadhouse mix)" - !!! (Chk Chk Chk)

1. "Atrevete-Te-Te" - Calle 13
2. "Impacto" - Daddy Yankee
3. "Maldades" - Hector El Father
4. "Ponmela" - Voltio Featuring Jowell & Randy
5. "Salio El Sol" - Don Omar
6. "---- Movimiento" - Wisin & Yandel
7. "Siente El Boom (Remix)" - Tito El Bambino
8. "Ven Bailalo" - Angel Y Khriz

1. "What's The Problem" - Styles P
2. "Anybody Can Get It" - Uncle Murda
3. "Nickname" - Qadir
4. "Where's My Money" - Busta Rhymes
5. "Getaway Driver" - Maino
6. "Stick'm" - Red Cafe
7. "Wet 'Em Up" - Tru Life
8. "Price On Your Head" - Johnny Polygon
9. "Top Down" - Swizz Beatz
10. "War Is Necessary" - Nas
11. "Flashing Lights" - Kanye West featuring Dwele
12. "Hip Hop (Remix)" - Joell Ortiz featuring Jadakiss & Saigon
13. "Crackhouse" - Fat Joe featuring Lil Wayne
14. "Dirty New Yorker" - Mobb Deep featuring Havoc & Prodigy from H.N.I.C Part 2 Sessions
15. "We Celebrate" - Ghostface Killah featuring Kid Capri
16. "Blow Your Mind (Remix)" - Styles P featuring Sheek Louch & Jadakiss
17. "Stylin'" - Papoose

1. "Supa Star" - Group Home
2. "All For One" - Brand Nubian
3. "I Got It Made" - Special Ed
4. "D. Original" - Jeru the Damaja
5. "Droppin' Science" - Marley Marl Featuring Craig G
6. "Cha Cha Cha" - MC Lyte
7. "Top Billin'" - Audio 2
8. "Go Stetsa" - Stetsasonic
9. "It's Yours" - T. La Rock & Jazzy Jay
10. "Who's Gonna Take the Weight" - Gang Starr
11. "Live At The Barbeque" - Main Source

1. "8:07" - Global Communication
2. "A Rainbow in Curved Air" - Terry Riley
3. "Arrival" - Steve Roach
4. "Communiqué 'Approach Spiral'" - Michael Shrieve
5. "Oxygene, Pt. 4" - Jean Michel Jarre
6. "Pruit Igoe" - Philip Glass
7. "Remote Viewing" - Tangerine Dream
8. "Selected Ambient Works Vol. II CD2 TRK5" - Aphex Twin
9. "The Oh of Pleasure" - Ray Lynch

1. "Because of You" - Ne-Yo
2. "Bump N' Grind" - R. Kelly
3. "C.O.D. (I'll Deliver)" - Mtume
4. "Criticize" - Alexander O'Neal
5. "Daylight" - Ramp
6. "Footsteps in the Dark" - Isley Brothers
7. "Freek'n You" - Jodeci
8. "Get It Shawty" - Lloyd
9. "Golden" - Jill Scott
10. "Hangin' On A String" - Loose Ends
11. "Have You Ever Loved Somebody" - Freddie Jackson
12. "In My Bed (So So Def Remix)" - Dru Hill
13. "Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)" - Marvin Gaye
14. "Inside My Love" - Minnie Riperton
15. "It's Only Love Doing Its Thing" - Barry White
16. "I Want You" - C.J.
17. "Just Be Good To Me" - S.O.S. Band
18. "Pony" - Ginuwine
19. "You" - Raheem DeVaughn

1. "Chase Dem" - Stephen Marley
2. "Concrete Jungle (The Unreleased Original Jamaican Version)" - Bob Marley & The Wailers
3. "Pimper's Paradise" - Bob Marley & The Wailers
4. "Rat Race" - Bob Marley & The Wailers
5. "Rebel Music (3 O'Clock Roadblock)" - Bob Marley & The Wailers
6. "Satisfy My Soul" - Bob Marley & The Wailers
7. "So Much Trouble In The World" - Bob Marley & The Wailers
8. "Stand Up Jamrock" - Bob Marley & The Wailers and Damian Marley
9. "Wake Up & Live (Parts 1 & 2)" - Bob Marley & The Wailers

1. "Gruppa krovi" - Gruppa Kino
2. "Jdat" - Marakesh
3. "Kvartira" - Zvery
4. "King Ring" - Seryoga
5. "Liberty City: The Invasion" - Seryoga
6. "Liniya zhizni" - Splin
7. "Mama" - Basta
8. "Nikogo ne zhalko" - Leningrad
9. "O tebe" - Ranetki
10. "RAP" - Dolphin
11. "Schweine" - Glukoza
12. "Wild Dances (Ukranian FM Version)" - Ruslana
13. "Zelenoglazoe Taksi (Club Remix)" - Oleg Kvasha

DownLoad Links

smallfrank
11-12-2008, 00:11
من از شیراز پنج شنبه سفارش دادم هنوز نرسیده.!!!!!!!!

3ッドマクス
11-12-2008, 00:13
پسر این river tuner عجب برنامه ی باهالیه !!

من نصب کردم، دیدم یه قسمت واسه over clock داره، سیستم رو over clock کردم و رفتم تو gta و وقتی benchmark رو زدم دیدم که میانگین fps شده 16 و خورده ای ... ببینم این به کامپیوتر آسیبی میرسونه یا با خیال راحت بازی کنم ؟

این برنامه ای که میگی بده دانلود کنیم :10:

Benygh
11-12-2008, 00:19

پست راهنما با توضیحاتی راجع به عکس زیر در ویرایش نوزدهم آن آپدیت شد .

3Dmajid
11-12-2008, 00:24
این برنامه ای که میگی بده دانلود کنیم

تو پست راهنما هست.

3Dmajid
11-12-2008, 00:26
راستی یه مطلبی ... این عکس رو دیدید و میگید که تکسچر ها لود نشدن، نمیدونم شاید حق با شما باشه ولی من باید بگم که با low ترین option گرافیک دارم بازی میکنم !
یعنی رفتم تو تنظیمات گرافیک و همه رو تا ته اوردم پایین.

ICEBOYS
11-12-2008, 00:33
Beny-Nvidia عزیز

خواهشا اون روشی که میشد سرویس پک 2 را از طریق رجیستری به 3 تبدیل کرد را بگید

برای سومین بار میپرسم

sepand_salehi
11-12-2008, 00:33
قبلنا تو نسخه های قبلی آهنگامونو تو شاخه mp3 بازی می ریختیم و تو خود بازی می تونستیم گوش بدیم
تو این نسخه واسه اینکه آهنگامونو تو بازی بشنویم چی کارباید بکنیم؟

m_s1060
11-12-2008, 00:39
ویرایش هجدهم :

این ویرایش فقط اطلاع رسانی برای آپدیت شدن لینک های دات نت فریم ورک به دلیل Full Installer نبودن آنهاست .

beny جان اون net framework 3.5 که لینک دادی دموست
این اصلشه . منتها حجمش بالاست . لینکشم مستقیمه . 197 مگابایت .:46:

m_s1060
11-12-2008, 00:42
Beny-Nvidia عزیز

خواهشا اون روشی که میشد سرویس پک 2 را از طریق رجیستری به 3 تبدیل کرد را بگید

برای سومین بار میپرسم

دوست عزیز بفرما
اول از منوی استارتروی قسمت ران کلک کرده و regedit را تایپ میکنید و روی ok کلیک کنید. از طریق مسیرزیر به ولیو CSDVersion دسترسی پیدامیکنید.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Windows
رو CSDversion کلیک کنید و مقدار 200 ( برای سرویس پک 2 ) یا 100 (برای سرویس پک 1 ) رابه 300 تغییر بدهید. صفحه را ببندید و ریستارت کنید.

Benygh
11-12-2008, 00:47
beny جان اون net framework 3.5 که لینک دادی دموست
این اصلشه . منتها حجمش بالاست . لینکشم مستقیمه . 197 مگابایت .:46:

بله درسته من این رو دیدم ولی با در نظر گرفتن اینکه خیلی ها در دانلود اون هم مشکل دارند این رو گذاشتم .. البته آپدیتی که توسط فایل اینستالر دو مگابایتی انجام میشه 60 مگ بود !
البته برای sp3 اکس پی و sp1 ویستا همین هم زیاده ! چون پیشفرش بیشتر اینها رو دارند !

3Dmajid
11-12-2008, 00:58
من یه چیزی تو gta کشف کردم !!!!
البته نمیدونم شاید خیلی هاتون دیده باشید ... ولی من هنوز تو خماریش موندم :18:
یه ماشین با کلاس دیدم رفتم سوار شدم، سیستم گویا هوشمند داشت !!!!
یعنی تو gps که تعیین میکردی کجا میخوای بری، سیستم گویاش بهت میگفت از کجا بری.
مثلا میگفت : 100 متر دیگه بپیچ دست راست !!!! :18:
آدرس رو هم درست میداد !!! :18:
بعد میگفت تا ... متر دیگه بپیچ دست چپ.

به نظر من خیلی جالب ساختن.

البته مسخره نکنید، شاید خیلی هاتون پیدا کرده باشید ولی من تازه پیدا کردم :11:

brain
11-12-2008, 01:04
دو ساعت زور زدم تا اون تیکه riva tuner بیاد تا مشکل لود اشیا درست شه ...حالام که اومده و روش کلیک کردم باز همونطوریه و فرقی نکرده.اگه من راه رو درست رفته باشم
نتیجه میگیریم این مشکل طبقه گفته ی beny nvidia از کمبود رمه که تا عرضه پچ باید صبر کرد وکاریش نمیشه کرد .... یعنی من دیگه مشکلی ندارم و فعلا بازیو میذارم کنار تا پچ بیاد یا اینکه یه ترفنده دیگه درست شه ...
ولی اگه یکی از بچه ها تونسته این مشکلو رفع کنه حتما بیاد بگه .... تشکر

-------------------ویرایش-----------------------
الان که پست معروف رو نگاه کردم (آخرین ویرایشش رو) متوجه شدم که علاوه بر لود نشدنه اشیا داخل بازی من ، تکسچر ها هم دیر لود میشوند ...حالا یه سوال این دومشکل به هم مربوطند ؟ یعنی راه حلشون با پچه....یا لود نشدنه اشیا به خاطره چیزه یگه ایه ؟
چون این لود نشدنه تکسچر رو میشه یه جوری فعلا تحمل کرد ولی لود نشدنه ساختمونا و ... رو اصلا نمیشه (داری با ماشین میری یهو میخوری به یه دیواره نامرئی)........من طبق دستورالعمل riva tuner رو اجرا کردم و تیک مورد نظر رو هم زدم ولی بازم درست نشد چرا ؟ بازیو دوباره نصب کنم ؟ درایور رو دوباره نصب کنم ؟ چیکار کنم ؟دارم دیوونه میشم بخدا..........

Big-Boss
11-12-2008, 01:06

آره تو xbox360 دیده بودم
حالا یه کار دیگه بهت میگم بکن:
برو یه کافه ای جایی حسابی میگساری کن (ادبیات رو داری!!!!!:27:) بعدش ببین رانندگی چه فازی میده!!:21:

3Dmajid
11-12-2008, 01:08
دو ساعت زور زدم تا اون تیکه riva tuner بیاد تا مشکل لود اشیا درست شه ...حالام که اومده و روش کلیک کردم باز همونطوریه و فرقی نکرده.اگه من راه رو درست رفته باشم
نتیجه میگیریم این مشکل طبقه گفته ی beny nvidia از کمبود رمه که تا عرضه پچ باید صبر کرد وکاریش نمیشه کرد .... یعنی من دیگه مشکلی ندارم و فعلا بازیو میذارم کنار تا پچ بیاد یا اینکه یه ترفنده دیگه درست شه ...
ولی اگه یکی از بچه ها تونسته این مشکلو رفع کنه حتما بیاد بگه .... تشکر

اصل کار روون بودن بازیه ... با این برنامه over clock کن ببین چه حالی میده :31:

3Dmajid
11-12-2008, 01:13
آره تو xbox360 دیده بودم
حالا یه کار دیگه بهت میگم بکن:
برو یه کافه ای جایی حسابی میگساری کن (ادبیات رو داری!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif) بعدش ببین رانندگی چه فازی میده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

منظورت بار هست ؟
یعنی برم شراب بخورم مست بشم ؟
تو داری من رو به کارهای خلاف شرع دعوت میکنی ؟ :31:
فردا حتما میرم، الان دیگه وقت خوابه.
فکر کنم شب خواب ببینم به جای نیکو با رفیقم داریم بیلیارد بازی میکنیم :20:
راستی این بیلیاردش رو چه باهال ساختن !
فعلا ... بای بای.

Vahid67
11-12-2008, 01:14

آره دیده بودم جالب بود ولی حال نمیده میدونی چجوری باید قطعش کرد؟؟؟

یه چیز دیگه هم توی یه لباس فروشی بود که نمیدونم چی بود چون تو ماموریت بودم نمی تونستم ازش استفاده کنم بعداً میرم ببنیم جی بود ولی فکر کنم game بود...

یه چیزه جالب دیگه به نظر من این بود که اگه حس رانندگی نداری میتونی واسه خودت تاکسی بگیری هرجایی هم بخوای طبق منویی که تو تاکسی داره می برتت!!!!

brain
بازیه من که روونه ...فقط اشیا بیشتر ساختمونا لود نشدن یا زمین غیب شده ... من چیکار کنم که درست شه ...توروخدا یکی کمک کنه ...امروز 7 ساعت انتظار کشیدم تا درایور دانلود شه ..گفتم شاید به خاطره این باشه ولی انگار نه انگار....خلاصه اگه این مشکل درست نشه خودمو میکشم ..............

Benygh
پست راهنما با اضافه شدن سوند تراک ها که توسط کاربر عزیز Oracle_eldorado معرفی شده بود با نقل نام ایشان در ویرایش بیستم آپدیت شد .

Benygh
11-12-2008, 01:17
بازیه من که روونه ...فقط اشیا بیشتر ساختمونا لود نشدن یا زمین غیب شده ... من چیکار کنم که درست شه ...توروخدا یکی کمک کنه ...امروز 7 ساعت انتظار کشیدم تا درایور دانلود شه ..گفتم شاید به خاطره این باشه ولی انگار نه انگار....خلاصه اگه این مشکل درست نشه خودمو میکشم ..............
خوب مشکل شما چیه ؟
این مشکل با پچ باید حل بشه !
البته شما میتونید خودتون رو بکشید ولی ممکنه فردا پچ عرضه بشه و پشیمون بشید از کارتون ...

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 01:22
کمک !!!!!

با سلام .
ببخشید دوستان من بعد از چند مرحله که میرم یه دفعه Fatal Eror میده .
به نظرتون مشکل از کجاست ؟
کرک Razor که Beny Nvidia عزیز معرفی کرده بودن رو هم نصب کردم .
البته تو کل بازی روونه .
اونم با تنظیمات متوسط .
ولی یه دفعه ضدحال میزنه !

راستی یه چیز دیگه !
توی یکی از مراحل باید ماشین پلیس بدزدی .
بعد از طریق ماشین پلیس میتونی به بانک اطلاعاتی پلیس دسترسی پیدا کنی !
خیلی جالب بود .

Benygh
11-12-2008, 01:23
چه ارروری ؟ :-؟
عکس یا مشخصات اررور رو بذارید

Mehdi.ss
11-12-2008, 01:24
سلام
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک
دستتون درد نکنه تمتم مشکلات حل شد فقط یک سوال چرا بازی سیو نمیشه شاید هم من بلد نیستم لطفا برام توضیح بدید

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 01:27
چه ارروری ؟ :-؟
عکس یا مشخصات اررور رو بذارید

گفتم که !
Fatal Eror .

از اینا »

Alireza Taji
11-12-2008, 01:31
من با استفاده از این riva tuner نتونستم مشکل لود شدن ساختمانها و ماشین ها را بر طرف کنم:37:
از خماری دارم میمرم:44:
بازی من هم روان هست اما نمی دونم چرا وضع اینطوری هست!

میشه امید داشت که با اومدن این پچ مشکل لود شدن ساختمانها برطرف بشه یا اینکه من بی خیال بازی بشم؟

Benygh
11-12-2008, 01:35
سلام
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک
دستتون درد نکنه تمتم مشکلات حل شد فقط یک سوال چرا بازی سیو نمیشه شاید هم من بلد نیستم لطفا برام توضیح بدید

یکی از مشکلات اصلی شما حل نشده که :دی
طبق پست بالا ...
اکانت بسازید ...

Benygh
11-12-2008, 01:37
گفتم که !
Fatal eror .

از اینا »

طبق پست راهنما اگر دقت کرده باشید .
rmn40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز xp

من با استفاده از این riva tuner نتونستم مشکل لود شدن ساختمانها و ماشین ها را بر طرف کنم:37:
از خماری دارم میمرم:44:
بازی من هم روان هست اما نمی دونم چرا وضع اینطوری هست!

میشه امید داشت که با اومدن این پچ مشکل لود شدن ساختمانها برطرف بشه یا اینکه من بی خیال بازی بشم؟

بله - یکی از مشکلاتی که قراره برطرف بشه اینه !

mitraryan
11-12-2008, 01:38
گفتم که !
Fatal Eror .

از اینا »

دوست عزیز باید ویندوز XP Service Pack 3 نصب کنی.
اگه 2 صفحه قبل رو میخوندی سریع تر جواب میگرفتی!:5:

برای رفع تمام مشکلاتتون به این پست که توسط Beny-Nvidia جان نوشته شده مراجعه کنید:

danial_crazy
11-12-2008, 01:46
این بازی خدای مشکلاته!!!! این پست یک کیلومتری بنی رو وقتی خوندم از نصب بازی منصرف شدم!!!!

vanish
11-12-2008, 01:48
بابا کور شدم جلوی این مانیتور
مگه میشه یک لحظه ازش جدا شد

کسانی که می خوان آهنگهای خودشون رو توی بازی گوش کنند :
آهنگاتونو اینجا کپی کنید:
Documents and Settings\-------\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music
تو بازی آهنگا رو روی رادیویه independenc fm بود فکر کنم گوش کنین.

یه سوال یه مرحله هست که باید بین play boy و dwiyne یکی رو بکشید کسایی که dwiyne رو کشتن بگن چی میشه؟؟

اینم ماله من:
Statistics
Average FPS: 38.47
Duration: 37.17 sec
CPU Usage: 80%
System memory usage: 79%
Video memory usage: 96%

Graphics Settings
View Distance: 21
Detail Distance: 37

Hardware
Service Pack 3, v.3244
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz

Alireza Taji
11-12-2008, 01:55
Beny واقعا دمت گرم...

مشخص شده این پچ کی عرضه میشه؟

signinfo
11-12-2008, 01:59
آقا من درایور ورژن 180.84 رو واسه 8600GT 256MB گرفتم و وقتی نصبش می کنم، به محض اجرا شدن Social Club ، سیستم کاملا فریز می شه...من مشکل Texture دارم و واسه همین می خوام این درایور رو نصب کنم...
راستی بعد از یکبار اجرا کردن بازی، وقتی برای بار دوم اجراش می کنم، فقط یه صفحه سیاه می آد و دیگه هیچی...هرچی هم صبر می کنم خبری نیست...مجبورم هر دفعه دوباره نصبش کنم...خدا لعنتشون نکنه با این ورژنی که واسه PC دادن بیرون...

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 02:00
طبق پست راهنما اگر دقت کرده باشید .
rmn40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز xp

بله - یکی از مشکلاتی که قراره برطرف بشه اینه !

دوست عزیز باید ویندوز XP Service Pack 3 نصب کنی.
اگه 2 صفحه قبل رو میخوندی سریع تر جواب میگرفتی!:5:

برای رفع تمام مشکلاتتون به این پست که توسط Beny-Nvidia جان نوشته شده مراجعه کنید:

استادان گرامی !
بنده ویستا دارم .
این عکس رو هم از همون پست راهنما برداشتم !!!!
فقط میخواستم منظورمو برسونم که چه اروری میده .
بعدشم من Vista SP1 دارم !!!

Benygh
11-12-2008, 02:00
پست راهنما با ویرایش بیست و یکم و اضافه کردن روش گوشن دادن اهنگ های شما در رادیوی بازی که توسط دوست عزیز Vanish معرفی شده بود و اضافه کردن بنچمارک ایشان آپدیت شد :

Benygh
11-12-2008, 02:02
استادان گرامی !
بنده ویستا دارم .
این عکس رو هم از همون پست راهنما برداشتم !!!!
فقط میخواستم منظورمو برسونم که چه اروری میده .
بعدشم من vista sp1 دارم !!!
پس به نظر من بهتره عکس واقعی رو از سیستم خودتون بذارید تا راهنمایی کنیم ...

من دیگه برم بخوابم ... بای تا فردا ..

ICEBOYS
11-12-2008, 02:17
امروز رفتم بازی رو گرفتم فروشنده میگفت به راحتی بازی رو نصب کن و کرک را کپی کن و حالشو ببر از اونجایی که من باورم نمیشد گفتم اگر راست نگی میام پس میدم

فقط مشکلم کارت صدا توی سرویس پک 3 بود که با راهنمایی دوست عزیزم m_s1060 تونستم نصب کنم

من که بالاخره تونستم بدون هیچ یک از اون راهنمایی هایی که گذاشتین بازی رو نصب کنم و با خیال راحت بازی کنم

فقط بازی رو نصب کردم و کرک را کپی کردم و دارم بازی میکنم:27::27::27::27::27::27:

در ضمن این کرکی که تو دی وی دی من هست مثل بقیه کرک ها نیست حجمش حدود 45 مگ هست :5::5:
اینم
Benchmarks

Statistics
Average FPS: 14.92
Duration: 13.27 sec
CPU Usage: 81%
System memory usage: 78%
Video memory usage: 56%

Graphics Settings
Detail Distance: 56

Hardware
Service Pack 3, v.3282
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9500 GT
Video Driver version: 175.19
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz

ما رفتیم بازی کنیم :31::31:

harrypotter2007
11-12-2008, 02:20
روی چه سیستمی بازی را میشه روان بازی کرد مثل آب خوردن .

vanish
11-12-2008, 02:24

در خواب بینی!!!

vanish
11-12-2008, 02:26
راستی
ماله من Texture Quality اصلآ روی high نمی ره چرا؟؟؟؟!!!

arianmohsen
11-12-2008, 02:29
salam.man gta iv ro nasb kardamva moshgeli ham nadasht.vali bad az 1 saat dobare vagti mikhastam bazio biaram hichi nemiyad ?
dar zemn ta ba mashin harekat mikardam tasadof mikardam ya az mashin piadeh mishodam tasvir shoro mikard be tekan khordan!!!!!!
hala degeh be hich vajh bazi nemiyad.
systemam cpu intel q6600 quad- ram 8 gig- gerafic xfx geforce 9800 gtx ba 512 mb ram ddr3 va 500 gb hard.
ham rahnamayim konid chikar konam.
dar zemn windoewsam vista 64 bit hastesh.
ba tashakor.

mitraryan
11-12-2008, 02:31

Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
Free Hard Drive Space: 18GB
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
DirectX 9 compatible Surround Sound Card
Keyboard
Mouse

این سیستمیه که Rockstar سفارش کرده ولی توی خواب ببینی که مثل آب خوردن بازیش کنی!:31:
به قول خود Rockstar این بازی مال PC های نسل بعده!!!:18:
ولی باید صبر کنی تا Patch بیاد که تا حدودی مشکلات رو برطرف میکنه.

harrypotter2007
11-12-2008, 02:42
مگه قرار نسخه ی کامل و بدون نقصش میخواد بیاد یا نه ..

در ضمن از سال 2010 به بعد دیگه فکر کنم بازی های کامپیوتری اینقدر واقعی بشن که انسان را دیونه کنه .

Big-Boss
11-12-2008, 02:53
این سیستمیه که Rockstar سفارش کرده ولی توی خواب ببینی که مثل آب خوردن بازیش کنی!:31:
به قول خود Rockstar این بازی مال PC های نسل بعده!!!:18:
ولی باید صبر کنی تا Patch بیاد که تا حدودی مشکلات رو برطرف میکنه.

از این حرفا زیاد میزنه!:27:
این بازی تو PC که هیچی تو کنسول ها کلی بازی هست که از نظر گرافیک و فیزیک به گردشون هم این نمیرسه اونوقت pc نسل بعد!!!:31: چه حرفا:2:

مگه قرار نسخه ی کامل و بدون نقصش میخواد بیاد یا نه ..

در ضمن از سال 2010 به بعد دیگه فکر کنم بازی های کامپیوتری اینقدر واقعی بشن که انسان را دیونه کنه .

دارن با ساخت UE4 یه کارایی می کنن
البته نه سال 2010 برای نسل بعدی گیم
ولی یکم به این قضیه فکر کنیم که آخرش چی میشه فوقش گرافیک و.. با دنیای واقعی مو نزنه
جذابیت و سرگرم کنندگی چی میشه
متاسفانهاکثر بازیهای جدید این مشکل رو پیدا کردن اونقدر برای واقعی شدن حساسیت به خرج میدن که اصل بازی رو یادشون میره!

نمیدونم تا حالا XIII رو بازی کردید ؟ مثل کمیک هست ولی فوق العاده سرگرم کننده

چقدر بازی جدید دارید که حتی نصب هم نکردید؟(مطمعنا خیلی زیاد)
حالا چقدر دلتون واسه sonic و comix و FF های قدیمی تنگ شده؟(باز هم خیلی زیاد)

B3HZ@D
11-12-2008, 02:56
ولی به نظر من که این بازی جزو بازی های نسل بعد نیست
اصلا این یک چیز بعیده.....در ضمن به نظر من pc فعلا از کنسول ها قویتره
و قویتر خواهد موند

ICEBOYS
11-12-2008, 02:56
من نسخه ای که دارم بدون ایراد هست و احتیاج به هیچ برنامه جانبی نیست چون موقع نصب بازی خودش به طور خودکار هم windows live هم net frame work
را نصب میکنه و احتیاجی نیست الکی برید فایلی دانلود کنید

چون خود منم adsl ندارم برم فایل درایور و ..... دانلود کنم

هیچی بازی رو نصب کردم و کرک را کپی کردم و حالشو بردم

و کامل کامل هست به شرط سالم بودن

هرکی میخواد من دارم کپی میگیرم براش میفرستم

هرکی خواست پیغام خصوصی بزنه

Oracle_Eldorado
11-12-2008, 03:05
امروز رفتم بازی رو گرفتم فروشنده میگفت به راحتی بازی رو نصب کن و کرک را کپی کن و حالشو ببر از اونجایی که من باورم نمیشد گفتم اگر راست نگی میام پس میدم

فقط مشکلم کارت صدا توی سرویس پک 3 بود که با راهنمایی دوست عزیزم m_s1060 تونستم نصب کنم

من که بالاخره تونستم بدون هیچ یک از اون راهنمایی هایی که گذاشتین بازی رو نصب کنم و با خیال راحت بازی کنم

فقط بازی رو نصب کردم و کرک را کپی کردم و دارم بازی میکنم:27::27::27::27::27::27:

در ضمن این کرکی که تو دی وی دی من هست مثل بقیه کرک ها نیست حجمش حدود 45 مگ هست :5::5:
اینم
benchmarks

statistics
average fps: 14.92
duration: 13.27 sec
cpu usage: 81%
system memory usage: 78%
video memory usage: 56%

graphics settings
video mode: 1024 x 768 (85 hz)
texture quality: High
render quality: High
view distance: 32
detail distance: 56

hardware
microsoft windows xp professional
service pack 3, v.3282
video adapter: Nvidia geforce 9500 gt
video driver version: 175.19
audio adapter: Realtek hd audio output
intel(r) pentium(r) dual cpu e2200 @ 2.20ghz

file id: Benchmark.cli

ما رفتیم بازی کنیم :31::31:

میشه کرکتو هم واسه ما آپلود کنی ؟
چون تا الآن پر حجم ترین کرکی که بوده 10 مگابایت بوده .

B3HZ@D
11-12-2008, 03:14
دوست عزیز میشه اسم شرکت پخش کننده بازی رو بگی؟؟؟؟
ممنونت میشم...

bleu2u4u
11-12-2008, 03:58
مگه هندونه است كه هرچي بزرگتر باشه بهتره
كار من با يه كرك 25 كيلو بايتي راه افتاد و الان هيچكدوم از مشكلات كرك رو هم ندارم

harrypotter2007
11-12-2008, 05:49
processor: Intel core 2 quad 2.4ghz, amd phenom x3 2.1ghz
memory: 2gb (windows xp) 2.5gb (windows vista)
free hard drive space: 18gb
video card: 512mb nvidia 8600 / 512mb ati 3870
directx 9 compatible surround sound card
keyboard
mouse

این سیستمیه که rockstar سفارش کرده ولی توی خواب ببینی که مثل آب خوردن بازیش کنی!:31:
به قول خود rockstar این بازی مال pc های نسل بعده!!!:18:
ولی باید صبر کنی تا patch بیاد که تا حدودی مشکلات رو برطرف میکنه.

یعنی اگر من رم کامپیوترم را کنم 5 گیگ و گرافیکش را هم بکنم 1 گیگ دوباره نمیشه راحت بازی کرد.:41:

3ッドマクス
11-12-2008, 05:54
تا حالا هیچ بازی تو کنسول چنین گرافیکی نداشته اگر داشته حتما بگید چه بازی ...
گرچه من فکر کنم یه سری فکر میکنند گرافیک به کیفیت تکستچر و رزولیشن میگن وگرنه به فوق العاده بودن گرافیک
این بازی شکی نداشتند !

3ッドマクス
11-12-2008, 06:00
این برنامه Riva Tuner که فقط برای گرافیک هست یکی اگر لطف کنه برنامه اورکلاک سی پی یو رو بده خیلی عالی میشه