PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

vitamin2002
09-12-2008, 01:33
این کرک razor هم مشکل دارد یا ...
من که موندم بازی را بخرم و یا نه ؟؟؟؟

milky way
09-12-2008, 01:44
همانطور که تو صفحات میانی این تاپیک به دوستان قول داده بودم ، بنده این بازی رو از نظر Hardware Usage مورد بررسی قرار دادم .

سخت افزار و نرم افزارهای استفاده شده :

CPU : Intel Core2 E5200@3.33GHZ

RAM : 2GB DDR2 800 @900MHZ CL5 1.9V

VGA : GEFORCE 8600GT 256MB DDR3 @ 650/1500/900

H.D.D : Maxtor 250GB Diamondmax 21

Forceware : Geforce Release 180.84 Beta

Microsoft DirectX_nov2008_redist

Microsoft .NET Framework 3.5

در ابتدا ، این بازی رو از نظر CPU و Memory Usage مورد تست قرار دادم . نتیجه خیلی جالب بود ! به این عکس توجه کنید :

همانطور که در تصویر بالا ( مونیتورینگ Riva tuner ) مشخص هست ، در حین بازی ( پس از 5 دقیقه Gaming ) در رزولیشن 768*1024 و Texture Quality Medium , Render Quality very high علاوه بر حافظه موجود در VGA ، تقریبا حافظه RAM هم به طور کامل مورد استفاده قرار گرفته است .

همچنین این بازی برای 2 Thread به طور کامل Multi Thread می باشد ، طبق تصویر ، مشخص است که هر دو هسته پردازنده نام برده در حین بازی تقریبا به طور کامل Load شده اند . ( اگر دوستان پردازنده 4 هسته ای در اختیار دارند ، لطف کنند و تست بگیرند ، خیلی عالی میشه ) .

همچنین نتایج Benchmark موجود در خود بازی برای سیستم نامبرده به صورت زیر است :

=================================

.............................

سوالی بود در خدمتم .

مرسی، نکته مهم در مورد این بازی وابستگی شدید به CPU و مموری کارت گرافیک هست و سایتی در مورد بازی به نکته خیلی جالبی اشاره کرده، که شما برای رسیدن به حداکثر گرافیک و جزئیات در رزولوشن بالا به 2 گیگ مموری کارت گرافیک نیاز دارید :18: که تقریبا بی سابقست و بازی در این حد وجود خارجی نداشته تا الان، چون فقط 1-2 تا کارت گرافیک هست که 2 گیگ مموری واقعی دارن و حتی در بازیهای در سطح Crysis هم همچین چیزی وجود نداره، حتی اگر کارت گرافیک شما 1 گیگ هم مموری داشته باشه در یک تنظیمات متوسط و رزولوشن متوسط 1 گیگ مموری کارت گرافیک شما کاملا پر میشه و حتما میدونید برای رسیدن به Texture رویه High شما به بیش از 600 مگ مموری کارت گرافیک نیاز دارید .
نکته دیگه در مورد بازی اجرای کاملا بهترش در پردازنده ای 4 هسته ای هست .
در مورد نداشتن AA سازنده گفته چون در بازی از Directx 10 استفاده نشده از AA هم استفاده نکردیم !!!
بنظر من این بازی بیشتر از اونکه برای گرافیک بالاش نیاز مند سیستم غولی باشه بخاطر پورت بدش از کنسول هست که اینطوری هست و مطمئن باشید حتی اگر سیستم غول هم داشته باشید بازم بازی سیستم بهتری درخواست میکنه و انتهای برای اشتهای این بازی مثل اینکه نیست .

Benygh
09-12-2008, 01:44
این کرک razor هم مشکل دارد یا ...
من که موندم بازی را بخرم و یا نه ؟؟؟؟
کرک Razor هیچ مشکلی نداره !
مشکلی که هست از اجرای غلط راهنمای ان است !
به پست بالای خود مراجعه کنید .

ZEDEHAL DEGE
09-12-2008, 02:01
نا اميد كنندس:45: ولي يه سوال ديگم ميكنم:12:من الان بازي رو بگيرم بهتره يا واسم پچش بياد؟
حالا اين پچه بچه چيچيه؟الله اعلم مث پچاي سيمز ميمونه خدا ميدونه .:14:

ali_harry_potter
09-12-2008, 02:05
سلام
ببخشيد از دوستاني كه نسخه كامل اين بازي رو از اينترنت خريدن تقاضا ميشه كه لينك خريد نسخه كامل اين بازي رو به صورت پيغام خصوصي براي من بفرستند
خواهشمندم سريعععععععععععع

فروشگاه همين جا بهترينه ! با توجه به پولي كه ميگيره پشتيباني و كيفيت خوبي داره....

نا اميد كنندس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي يه سوال ديگم ميكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من الان بازي رو بگيرم بهتره يا واسم پچش بياد؟
حالا اين پچه بچه چيچيه؟الله اعلم مث پچاي سيمز ميمونه خدا ميدونه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي عجله داري بازي رو بگير و صبر كن پچ بياد بدانلود ولي نه عجله نداري واسا نسخه اي بياد بازار كه پچ روش نصبه (‌معمولا همچين نسخه اي نمياد !)

ZEDEHAL DEGE
09-12-2008, 02:13
اخه من كه سرعتم پايينه چطور دانلودش كنم؟و هنوز كسي بهم نگفته كه
Net.FrameWork 1.1
درایور های 180.84
چي هستن

asadn64
09-12-2008, 02:17
دوستان من بازی رو با گرافیک
8400gt 256
کاملا سالم و بدون گیر دارم اجرا میکنم
تقریبا هم بازی داره تموم میشه

1- حتما درایور آپدیت کنید
2- crack razer 1911
3- xlive update
4- run game

cpu 2.2 4m centrino
ram 3g
graphic 8400gt 256 1250 share
hard 250 5400rpm
vista ultimate 32

کسی تونسته بازی رو تموم کنه؟

Mahdi_Moosavi
09-12-2008, 02:24
مرسی، نکته مهم در مورد این بازی وابستگی شدید به CPU و مموری کارت گرافیک هست و سایتی در مورد بازی به نکته خیلی جالبی اشاره کرده، که شما برای رسیدن به حداکثر گرافیک و جزئیات در رزولوشن بالا به 2 گیگ مموری کارت گرافیک نیاز دارید :18: که تقریبا بی سابقست و بازی در این حد وجود خارجی نداشته تا الان، چون فقط 1-2 تا کارت گرافیک هست که 2 گیگ مموری واقعی دارن و حتی در بازیهای در سطح Crysis هم همچین چیزی وجود نداره، حتی اگر کارت گرافیک شما 1 گیگ هم مموری داشته باشه در یک تنظیمات متوسط و رزولوشن متوسط 1 گیگ مموری کارت گرافیک شما کاملا پر میشه و حتما میدونید برای رسیدن به Texture رویه High شما به بیش از 600 مگ مموری کارت گرافیک نیاز دارید .
نکته دیگه در مورد بازی اجرای کاملا بهترش در پردازنده ای 4 هسته ای هست .
در مورد نداشتن AA سازنده گفته چون در بازی از Directx 10 استفاده نشده از AA هم استفاده نکردیم !!!
بنظر من این بازی بیشتر از اونکه برای گرافیک بالاش نیاز مند سیستم غولی باشه بخاطر پورت بدش از کنسول هست که اینطوری هست و مطمئن باشید حتی اگر سیستم غول هم داشته باشید بازم بازی سیستم بهتری درخواست میکنه و انتهای برای اشتهای این بازی مثل اینکه نیست .

این بازی به احتمال زیاد یک ضعف بزرگ داره . مطمئن نیستم ، ولی از شواهد ماجرا ، مشخصه که قابلیت استفاده بهینه از حافظه NON-LOCAL رو نداره . به زبان دیگه نمیتونه از RAM سیستم صرفا برای Texture Memory به صورت بهینه استفاده کنه . اگه تو بازی توجه کرده باشی ، زمانی که حجم Texture ها بیشتر از مقدار Local میشه ، Texture ها از روی Ram سیستم load میشن ، ولی با کندی و کیفیت پایین .

میشه گفت این بازی حول حولکی برای PC بهینه سازی شده !

ali_harry_potter
09-12-2008, 02:36
اخه من كه سرعتم پايينه چطور دانلودش كنم؟و هنوز كسي بهم نگفته كه
net.framework 1.1
درایور های 180.84
چي هستن

بري كافينت چند ساعته تمومه ها!

اينجا كلا همه چيز رو توضيج دادن همراه با لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M659
09-12-2008, 02:42
بچه ها مشکلات عدیده ای بوده با کارت های ATI:

فعلا خیلی ها در خماری به سر می برند.
من شخصا بازی هنوز به دستم نرسیده ولی تا بیاد تست می کنم با این سیستم:
Asus P5Q
Q6600
ATI 4850
2*2GB PC2-6400

در ضمن قراره که با عرضه کاتالیست جدید در 10/11 دسامبر ، تعدادی از مشکلات بازی رفع بشن و تیم راکستار داره به شدت کار میکنه تا پچش آماده بشه :

دیگه کار به جایی رسیده که راک استار یک راهنما برای اررور های بازی در نظر گرفته:

امیدوارم مفید بوده باشه.
فعلا

ddavod
09-12-2008, 02:47
اقا من که گرافیک 7600 gt دارم یعنی نمیتونم بازی رو اجرا کنم

ali_harry_potter
09-12-2008, 02:51
اقا من که گرافیک 7600 gt دارم یعنی نمیتونم بازی رو اجرا کنم

نه عزيز دل ! اين بازي رو 8400 مشكل داره چه رسد به...!

دوستان زنگ زدم پشتيباني فروشگاهي كه بازي رو خريدم گفت فردا ميرسه دستم ! ضد حال خوردم امروز گرافيك ارتقا دادم تا بتونم بازي كنم ولي ...

davoodf
09-12-2008, 02:53
ای بابا مسخره کردن اینا هم.
دایرکت ایکس 10 چه ربطی به aa داره؟!عجب!!!!
بازی کلا به درستی بهینه سازی نشده به خاطر همینه که 2 گیگ مموری گرافیک برای اخرین تنظیمات گرافیکی میطلبه در حالی که غولی(مثال) مثل کریسیس این قدر مموری حتی برای تنظیمات بالا نمیطلبه.کلا تا به درستی بهینه سازی نشه و تا اولین پچ منتشر بشه که حداقل ریم ریت خوبی بتونم بگیرم به نظر من ارزش بازی کردن نداره(نظر شخصی و بهتره این پست من نقل قول نشه).در ضمن این رو هم بگم که من به ati 4870 بدون هیچ مشکلی وارد بازی شدم ولی دیدم که افت فریم شدیدی دارم از بازی خارج شدم و منتظر اولین پچ از طرف راک استار هستم.در کل باید بگم اگر کل درایورهای سیستم اپدیت باشه با ati 3870 هم می تونین بدون هیچ مشکلی وارد بازی بشین و هیچ ربطی به شانس و این چیزها نداره.

3ッドマクス
09-12-2008, 02:54
من برای اولین بار در عمرم gta بازی کردم و واقعا اونطور که فکرش را میکردم خیلی پوچ نبود!!!
شلوغی بازی خیلی عالی هستش!!
فعلا دارم از بازی لذت میبرم(یک کوچولو)!!البته این بازی مستحق نمره هایی که بهش داده بودند نیست به هیچ وجه البته نسخه های کنسولی که چپ و راست 10 دادن!!!نمرات واقعی بازی همین نمره هایی هست که نسخه pc داره میگیره!!

جعمش کن عمو چرت و پرت میگی چرا سیستم ضعیف تو نمیتونه بازی رو اجرا کنه چرا از جی تی ایراد میگری !
میدونی ساختن چنین بازی با این عظمت و جزئیات چقدر سخته ؟ اگر میدونستی میگفتی نمرش از 10 هم بیشتره
گیمرهای مثل شما رو باید همون بیو شوک رو بدن بهشون برن حال کنن :13: دیگه بازی مثل جی تی ای با این وسعت
و عظمت و جزئیات و داستان عالی و ... به درد شما نمی خوره همون بازی های خطی برای شما بهتر هستش :39:

B3HZ@D
09-12-2008, 04:20
دوست عزیز بایوشاک و gat چه ربطی به هم دارن
اصلا این دو بازی دو سبک مختلف هستن...شاید کسی از بایوشاک لذت ببره و این دلیل نمیشه که شما بهش توهین کنی
بهتره لحن صحبتت رو هم بهتر کنی.
در کل این بازی یک سری ایرادات داشته که همه دارن مطرح می کنن
راک استار اونطوری که باید برای نسخه pc مایه نذاشته و زود خواسته بازی رو بده بیرون

Kianoosh
09-12-2008, 06:46
دوستان
من نمی تونم بازی رو اجرا کنم پست بنی رو هم کامل خوندم و تا نزدیک صبح هم از طریق مسنجر هلپ!میگرفتم ازش ولی نشد که نشد!خلاصه اینکه چی کار کنم!؟
درایور قبلی رو پاک کردم و 180.84رو نصب کردم چون ویستا سرویس پک 1 دارم فقط فریم نت 3.5 رو دانلود کردم و جدید ترین دایرکت ایکس.سیستمم هم کاملا جوابگو هست.4 تا دی وی دی که مرحله اول بازی رو نصب کردم و بعد RGSC (باید تو همون مسیر نصب بازی باشه!؟) live و نت فریم 3 تو خود دی وی دی بود که لایو رو نصب کردم و یه فولدر کرک که توش 5 تا فولدر دیگه و حدود 10 تا فایل کرک بود!!!!منم از هیچ کدوم استفاده نکردم و با رازور که جواب داده تست کردم(هرچند بعدش همه اونا هم امتحان کردم!)
سه تا فایل کرک رو (لانچ-1911 -آیکون اجرای بازی ) رو تو محل نصب کپی کردم (فایل 1911 باید رینیم بشه به پال!؟) و بعد لانچر رو اجرا کردم بعد از لوگوی زادور کلاب اومد و من اکسپت کردم بعد لوگ این!-یه بار هم جوین رو زدم و اکانت رو ساختم و فعالش کردم و عضو کلاب شدم ولی وقتی ایمیل و پسووردم رو می زنم و لوگ می کنم(تو اینترنتم) ارورمیده:نمیتونه به سایت کلاب وصل بشه کانکشن رو چک کن!-
بعد اسکیپ زدم بعد یه صفحه جدید باز شد که گزینه پلی رو زدم پیغام:you are not currently logged into social club
اوکی کردم بعد: اپلیکیشن فیلد تو لانچ!!!؟!
کجای کارم اشتباهه!؟
عجب بازی پر دردسری شد ها!!!!یه توضیح و راهنمایی درست حسابی بدین!
ممنون!

cgp
09-12-2008, 08:01
سلام
منم بلاخره تونستم بازيو گير بيارم و بدون هيچ مشكلي روي اكس پي sp2 اجرا كنم. تا حالا از بازي بيرون نپريده. من از كرك Razor 1911 استفاده مي‌كنم.

اينم دوتا عكس از محيط بازي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن با اين تنظيمات بازي ميكنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم نتايج Benchmark من:

راستي من موفق شدم مولتي پلير بازي كنم البته در حالت LAN:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه همه توصيه مي‌كنم اين بازيو بگيرن.

cgp
09-12-2008, 08:03
GameSpot به اين بازي نمره 9 داد.

elemon
09-12-2008, 08:18
سلام
من تقریبا خیلی از این پست ها رو خوندم.
خوب منم خریدم ولی این مشکل را دارم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی فقط یه دایره دور خودم رو واضح می بینم و بقیه وقتی نزدیک می شم قبلی ها هم از بین می ره یعنی فقط یه دایره در حد همون خونه رومان.
همه تنظیمات را تا جایی که جا داشت زیاد و کم کردم درست که می شد منو ها هم چنین نقشه و ... واضح نیستند یعنی اصلا نیستند و نور وسایه هم فرق می کنند.
کارت گرافیکمم 7300 با رم 1.5 گیگ و سی پی یو 3 اینتل آخرین ورژن درایور کارت گرافیکم 178.24 با سرویس پک 2(رجیستری را تغییر دادم شد 3) و نت فریمورک 3 و کرک ریزور

مشکل حل شدنیه؟
برو به این ادرس

elemon
09-12-2008, 08:19
اقا این دوستمون با گرافیک 7300 بازی کرده پس اصلا قصه گرافیک بالا رو نخورین

mamaloo_shz
09-12-2008, 08:35
آقایون سلام
من با کمک دوستان در پست 3364 تونستم بازیو اجرا کنم
در بالاترین حالت گرافیکی دارم انجامش میدم
اما 1 سوال !؟
من چه طوری باید بازیو سیو کنم !؟
میدونم باید برم بخوابم رو تخت، اما میگه که باید login کنی !
اگر میشه کمک کنید (تو اون پست معروف 3364 من چیزی نفهمیدم :دی)

mamaloo_shz
09-12-2008, 08:49
راستی اینم از بنچ مارک من

Statistics
Average FPS: 27.59
Duration: 37.51 sec
CPU Usage: 86%
System memory usage: 50%
Video memory usage: 94%
Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 25
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 171.16
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel Pentium III processor
File ID: benchmark.cli

ebicross
09-12-2008, 09:05
چند تا سوال.
چرا فروشگاه سایت بازیو نداره؟؟؟ قبلا که داشت.
سیستم من اینه:
CPU 5300 X2 Athlon
RAM: 2x1
VGA: 9500GT 512

میتونم متوسط به بالا بازی کنم؟؟؟
بازی رو ویستا بهتر اجرا میشه یا XP؟؟؟

من خوره ی GTA دارم. هرکی تو مشهده بازیو یه کپی بزنه ازش بخرم. به این شرکتا و مغازه ها اعتباری نیست. یهو میبینی کرک توش نزاشتن.

Spaniuly
09-12-2008, 09:41
متاسفانه بازی شدیدا اشکال موتور گرافیکی داره چیزی که بازی های آمریکایی دارن و برعکس بازیهای ژاپنی که موتورهای گرافیکی اونها بالاست و به راحتی گرافیکی ترین بازی ها رو رندر می کنن. البته بازی واقعا جذاب هست حرکات و موشن ها خوب و عالی هست حرکات بدن فوق العاده هست یه نمونه کوچیک مربوط به فرمون دادن نیکو هست شما به هر صرفی که حرکت می کنی نیکو فرمون رو با دست به شکمل جالبی به همون جهت میچرخونه و دقیقا متناسب هست وقتی رادیو ماشین رو می خوای عوض کنی خم میشه پخش ماشین رو دست میزنه کلا نمره عادلانه برای بازی ورژن PC به نظر من 8.5 هست. یه اشکال گرافیکی داره که مشابه اون رو در PES 2009 هم دیدیم وقتی به دیوار نزدیک میشه میری توی دیوار و آبجکت های ثابت اشکال دارند وقتی به آدمها میزنی با ماشین اونطور که تعریف می کردن طبیعی نیست و بهتر از San Andreas هست ولی عالی هم نیست مجموعه این حسن ها و اشکالات به نظر من بازی نمره اش 8.5 میشه چون اصولا لذت خاصی رو به پلیر میده آهان داشت یادم میرفت دوربین سوم شخص در حالت پیاده هم مثل بازی های هری پاتر جام آتش و محفل ققنوس هست و مثل سان آندریاس نیست اگه یادتون باشه سان آندریاس دوربینش یه حالتی داشت که انگار اول شخص بودی و دیدی که CJ داشت در واقع همون دیدی بود که شما دارید فقط از پشت سر. ولی اگه یادتون باشه دوربین 2 بازی اخیر هری پاتر به گونه ای بود که چرخان بود و شما بازیکن ها رو به شکلی می دیدید که از نمایی دور دور اونها می چرخید و از پشت سر دنبال نمی کرد توی این بازی هم اینطوریه که به نظرم نباید اینطور میشد حالتی که سان آندریاس داشت بهتر بود.

خوب از همه اینها که بگذریم 2 تا اشکال دارم که امیدوارم یکی پیدا بشه جواب بده من توی کنترلر گزینه گیم پد ندیدم و نمیتونم از گیم پد استفاده کنم چطوری باید استفاده کنم ؟

اشکال دیگه ای هم که دارم اینه توی بازی افت شدید فریم دار که تجربه به من میگه گزینه Skip Frame بازی غیر فعال هست و حالتی پیش میاد که اگه شما توی بازی PES گزینه اسکیپ فریم رو چک نزنید بازی شما کند میشه اینجا هم اونطوریه و بازیهیچ فریمی رو از دست نمیده آیا این گزینه جای خاصی هست من که توی تنظیمات ندیدم.

یکی پیدا بشه این ها رو به من یاد بده ممنونش میشم

دوستان من بازی رو با گرافیک
8400gt 256
کاملا سالم و بدون گیر دارم اجرا میکنم
تقریبا هم بازی داره تموم میشه

کسی تونسته بازی رو تموم کنه؟

شما حتما سان آندریاس رو داری بازی می کنی

M i L @ D
09-12-2008, 09:47
متاسفانه بازی شدیدا اشکال موتور گرافیکی داره چیزی که بازی های آمریکایی دارن و برعکس بازیهای ژاپنی که موتورهای گرافیکی اونها بالاست و به راحتی گرافیکی ترین بازی ها رو رندر می کنن. البته بازی واقعا جذاب هست حرکات و موشن ها خوب و عالی هست حرکات بدن فوق العاده هست یه نمونه کوچیک مربوط به فرمون دادن نیکو هست شما به هر صرفی که حرکت می کنی نیکو فرمون رو با دست به شکمل جالبی به همون جهت میچرخونه و دقیقا متناسب هست وقتی رادیو ماشین رو می خوای عوض کنی خم میشه پخش ماشین رو دست میزنه کلا نمره عادلانه برای بازی ورژن PC به نظر من 8.5 هست. یه اشکال گرافیکی داره که مشابه اون رو در PES 2009 هم دیدیم وقتی به دیوار نزدیک میشه میری توی دیوار و آبجکت های ثابت اشکال دارند وقتی به آدمها میزنی با ماشین اونطور که تعریف می کردن طبیعی نیست و بهتر از San Andreas هست ولی عالی هم نیست مجموعه این حسن ها و اشکالات به نظر من بازی نمره اش 8.5 میشه چون اصولا لذت خاصی رو به پلیر میده آهان داشت یادم میرفت دوربین سوم شخص در حالت پیاده هم مثل بازی های هری پاتر جام آتش و محفل ققنوس هست و مثل سان آندریاس نیست اگه یادتون باشه سان آندریاس دوربینش یه حالتی داشت که انگار اول شخص بودی و دیدی که CJ داشت در واقع همون دیدی بود که شما دارید فقط از پشت سر. ولی اگه یادتون باشه دوربین 2 بازی اخیر هری پاتر به گونه ای بود که چرخان بود و شما بازیکن ها رو به شکلی می دیدید که از نمایی دور دور اونها می چرخید و از پشت سر دنبال نمی کرد توی این بازی هم اینطوریه که به نظرم نباید اینطور میشد حالتی که سان آندریاس داشت بهتر بود.

خوب از همه اینها که بگذریم 2 تا اشکال دارم که امیدوارم یکی پیدا بشه جواب بده من توی کنترلر گزینه گیم پد ندیدم و نمیتونم از گیم پد استفاده کنم چطوری باید استفاده کنم ؟

اشکال دیگه ای هم که دارم اینه توی بازی افت شدید فریم دار که تجربه به من میگه گزینه Skip Frame بازی غیر فعال هست و حالتی پیش میاد که اگه شما توی بازی PES گزینه اسکیپ فریم رو چک نزنید بازی شما کند میشه اینجا هم اونطوریه و بازیهیچ فریمی رو از دست نمیده آیا این گزینه جای خاصی هست من که توی تنظیمات ندیدم.

شما حتما سان آندریاس رو داری بازی می کنی

عزیز یه سر به این پست بزن مشکل گیم پدت حل میشه .... شاید هم مشکلات دیگت حل شد !

mohamad.hejazi
09-12-2008, 10:35
سلام.
دوستان من بازی رو از شرکت mitiden خریدم.
حالا که روی dvd 1 بازی کلیک میکنم با این ارور مواجه میشم.تو 2 تا سیستم هم امتحان کردم.همین ارور رو میده.اشکال از کامپیوتر منه یا dvd??

ممنون.

Oracle_Eldorado
09-12-2008, 10:35
چند تا سوال.
چرا فروشگاه سایت بازیو نداره؟؟؟ قبلا که داشت.
سیستم من اینه:
Cpu 5300 x2 athlon
ram: 2x1
vga: 9500gt 512

میتونم متوسط به بالا بازی کنم؟؟؟
بازی رو ویستا بهتر اجرا میشه یا xp؟؟؟

من خوره ی gta دارم. هرکی تو مشهده بازیو یه کپی بزنه ازش بخرم. به این شرکتا و مغازه ها اعتباری نیست. یهو میبینی کرک توش نزاشتن.

سیستمت واسه بازی خوبه .
در مورد فروشگاه اینجا هم که خودت گفتی !
چون هنوز کرک معتبری از بازی نیومده ، اینا هم ریسک نمیکنند .
چون ممکنه روی بعضی سیستم ها بیاد و روی بعضیا نیاد .
پس بهتره یه نسخه ای رو بفروشن که روی هر سیستمی بیاد .

رفیق کارت گرافیکت چیه ؟
خیلی جالبه که همه میگن افت فریم داره ولی واسه من تاحالا نداشته !
کارت گرافیک من » Geforce 8600GT 256MB Gddr3 128 Bit Gigabyte .

mahyarSAMSUNG
09-12-2008, 10:46
statistics
average fps: 27.59
duration: 37.51 sec
cpu usage: 86%
system memory usage: 50%
video memory usage: 94%
graphics settings
video mode: 1440 x 900 (75 hz)
texture quality: Medium
render quality: Highest
view distance: 25
detail distance: 100
hardware
microsoft windows xp professional
service pack 3
video adapter: Nvidia geforce 9600 gt
video driver version: 171.16
audio adapter: Realtek hd audio output
intel pentium iii processor
file id: Benchmark.c

پنتیو 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی بازی رو که حدود 30 فریم اجرا میکنی خیلی خوبه ! پس پنیتوم 3 چیه نوشته !

امير موسر
09-12-2008, 10:47
سلام.
دوستان من بازی رو از شرکت mitiden خریدم.
حالا که روی dvd 1 بازی کلیک میکنم با این ارور مواجه میشم.تو 2 تا سیستم هم امتحان کردم.همین ارور رو میده.اشکال از کامپیوتر منه یا dvd??

ممنون.

شما كجا مي خواي نصب كني !؟ فقط خوده بازي با مخلفاتش حدوده 16 گيگ فضا مي خواد ! هيچ درايئت همچين فضايي نداره برا شما !

S A A M
09-12-2008, 10:49
دوستان براي رفع مشكلات كرك از اين كرك استفاده كنيد كه معتبرترين كرك هست!
من خودم از همين استفاده ميكنم هيچ مشكلي نداره!:

Grand Theft Auto IV Crack Only-Razor1911

1. Extract RARs
2. Mount or Burn images
3. Install game, including rockstar social club and xlive
4. Copy crack from DVD1 over original files
5. Start the game, but skip logging into rock star social club
6. When prompted, download and install the xlive update
7. Start the game
7. Press the home button and create a new xlive offline account
8. Play!

Download:

mohamad.hejazi
09-12-2008, 10:53
شما كجا مي خواي نصب كني !؟ فقط خوده بازي با مخلفاتش حدوده 16 گيگ فضا مي خواد ! هيچ درايئت همچين فضايي نداره برا شما !
سلام.
دوست عزیز اصلآ بازی وارد محیط نصب نمیشه!!اگه شد من خودم فضاشو جور میکنم.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟:41:

mamaloo_shz
09-12-2008, 10:55
پنتیو 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی بازی رو که حدود 30 فریم اجرا میکنی خیلی خوبه ! پس پنیتوم 3 چیه نوشته !
آقا این خل شده احتمالا !!!
CPU من intel e7300 box هست ....
کلی پوشو دادم :دی

starn
09-12-2008, 11:00
بالاخره gamespot هم بعد از چند روز انتظار به بازی نمره ی 9 را داد و پرونده ی آن را بست

mamaloo_shz
09-12-2008, 11:13
آقا تو را خدا یکی بگه چه طوری سیو کنم بازیو !؟
میگه که باید لوگین کنی برای سیو!!!!!
تو پست 3364 هم چیزی پیدا نکردم در این مورد ...

امير موسر
09-12-2008, 11:15
دوستان براي رفع مشكلات كرك از اين كرك استفاده كنيد كه معتبرترين كرك هست!
من خودم از همين استفاده ميكنم هيچ مشكلي نداره!:

grand theft auto iv crack only-razor1911

1. Extract rars
2. Mount or burn images
3. Install game, including rockstar social club and xlive
4. Copy crack from dvd1 over original files
5. Start the game, but skip logging into rock star social club
6. When prompted, download and install the xlive update
7. Start the game
7. press the home button and create a new xlive offline account
8. Play!

Download:

طريقه ساختش چه جوريه ؟

amin_g_p
09-12-2008, 11:20
آقا تو را خدا یکی بگه چه طوری سیو کنم بازیو !؟
میگه که باید لوگین کنی برای سیو!!!!!
تو پست 3364 هم چیزی پیدا نکردم در این مورد ...

در این مورد همون جور که دوستان هم قبلا گفتند باید یه اکانت گیم لام آفلاین بسازی.
خیلی راحته بازی که بالا اومد فک کنم دکمه home رو که بزنی اون پنجره باز می شه مراحلش ساده هست فقط اکانت ofline بساز حله.

Mohammad King
09-12-2008, 11:39
دوستان من با این سیستم در حد بالا میتونم بازی کنم یا نه.

میتونم رو تنضیمات HIGH باز کنم

Intel Core 2 Duo CPU
E8400 @ 3.00GHz

2.00 GB RAm

Video:nvidia 8600 GT DDR2

Microsoft Windows XP X64 Edition

Service Pack 1

qo0oick
09-12-2008, 11:43
دوستان من با این سیستم در حد بالا میتونم بازی کنم یا نه.

میتونم رو تنضیمات HIGH باز کنم

Intel Core 2 Duo CPU
E8400 @ 3.00GHz

2.00 GB RAm

Video:nvidia 8600 GT DDR2

Microsoft Windows XP X64 Edition

Service Pack 1
دوستان دیگه این سوال ها تکرار نشه!!
خواهش می کنم...
بذارید یه کم تاپیک مفیدتر باشه!

SIMON137
09-12-2008, 11:48
يك سوال ، قيمت نسخه اورجينال بازي چنده ؟ آيا اون سانسور شده است ؟
مزاياي اون نصبت به اين چي هست ؟
مي خواستم بخرم ، ممنون ميشم پاسخ بدهيد ...

Benygh
09-12-2008, 11:51
پست راهنما آپدیت شد با راه حل مشکلات مطرح شده ی جدید .

vitamin2002
09-12-2008, 11:52
من که چیزی از توضیحات حالیم نشد

omidtb
09-12-2008, 12:05
Statistics
Average FPS: 28.01
Duration: 37.23 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 46%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (70 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: High
View Distance: 1
Detail Distance: 67
Hardware
Microsoft(R) Windows(R) XP Professional x64 Edition
Service Pack 2
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GTS
Video Driver version: 180.84
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6320 @ 1.86GHz

vahidreza2007
09-12-2008, 12:10
جعمش کن عمو چرت و پرت میگی چرا سیستم ضعیف تو نمیتونه بازی رو اجرا کنه چرا از جی تی ایراد میگری !
میدونی ساختن چنین بازی با این عظمت و جزئیات چقدر سخته ؟ اگر میدونستی میگفتی نمرش از 10 هم بیشتره
گیمرهای مثل شما رو باید همون بیو شوک رو بدن بهشون برن حال کنن :13: دیگه بازی مثل جی تی ای با این وسعت
و عظمت و جزئیات و داستان عالی و ... به درد شما نمی خوره همون بازی های خطی برای شما بهتر هستش :39:

دوست عزيز فكر نمي كنم ابراز عقيده دوستان باعث بشه تاشما به خودتون حق بدهيد به ديگران اعتراض كنيد وبه اونا اهانت كنيد هركسي يه بازي رو دوست داره كه ممكنه شما از اون بازي نفرت داشته باشيد
پس لطفا در اظهار نظر هاتون يكمي خودتون رو كنترل كنيد وگرنه كسي از شما نخواسته مخافان ويا منتقدان gta رو تير باران كنيد لطفا از اين به بعد رعايت كنيد

Benygh
09-12-2008, 12:12
Statistics
Average FPS: 28.01
Duration: 37.23 sec
System memory usage: 46%
Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (70 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: High
Detail Distance: 67
Hardware
Microsoft(R) Windows(R) XP Professional x64 Edition
Service Pack 2
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GTS
سلام
دوست عزیز طبق راهنما شما درایور Physx که به همراه این درایور جدید عرضه شده رو هم نصب کنید پرفورمنس بهتری میگیرید !

Benygh
09-12-2008, 12:13

بعضی از سایت های معتبر گیم رو با دریافت پول برای شما اجازه دانلود میدن ! با شماره سریال و ... ولی به نظر ما نمی صرفه چون بازی های کرک شده با کرک نشده هیچ فرقی نداره !

omid4mit
09-12-2008, 12:15
خیلی حال کردم عجب بازیه توپیه
فقط خیلی زود داره تموم میشه من الان شهر سوم رو هم باز کردم :

Benygh
09-12-2008, 12:16
اينو ببينيد لذت ببريد بازي تو سيستم من !!!‌:دي

سلام
برای حل این مشکل ابتدا طبق راهنما درایور های فیزیک و ... خود را پاک کنید و بعد درایور جدید رو به همراه درایور فیزیکی که در Temp اش میذاره نصب کنید مشکلات حل خواهد شد .

SIMON137
09-12-2008, 12:24
بعضی از سایت های معتبر گیم رو با دریافت پول برای شما اجازه دانلود میدن ! با شماره سریال و ... ولی به نظر ما نمی صرفه چون بازی های کرک شده با کرک نشده هیچ فرقی نداره !
يعني اصلا نسخه ارجينال اين بازي با غير ارجينالش هيچ فرقي نداره ؟؟!!!

امير موسر
09-12-2008, 12:25
سلام
برای حل این مشکل ابتدا طبق راهنما درایور های فیزیک و ... خود را پاک کنید و بعد درایور جدید رو به همراه درایور فیزیکی که در temp اش میذاره نصب کنید مشکلات حل خواهد شد .

من اين كار رو هم كردم جواب نداد !!
بازم امتحان مي كنم !

ali_ranger22
09-12-2008, 12:40
دوستان شما از کجا خریدید ؟

امير موسر
09-12-2008, 12:46
beny عزيز بازم همون مشكل هست ! جالب اينجاست فقط بعضي جاها اينجوريه ! با سيستم هم مشكلي نداره ! با تنظيمات خوب بدون افت فريم دارم بازي ميكنم !

Paradise_human
09-12-2008, 13:01
سلام آقایون :
من بازی رو برون هیچ مشکلی نصب کردم و خوشبختانه مشکل افت فرم هم ندارم...
تنها مشکلم اینه که نمیتونم تنظیمات گرافیک رو چنج کنم...
مخصوصا view distance ...
آیا شما راه حلی برای حل این مشکل دارید؟؟

Mohammad King
09-12-2008, 13:02
خواهش می کنم...

میدونم میخواستم بدونم میشه رو High بازی کرد یا نه همین...؟؟؟

Benygh
09-12-2008, 13:04
يعني اصلا نسخه ارجينال اين بازي با غير ارجينالش هيچ فرقي نداره ؟؟!!!
نه هیچ فرقی نداره ! فقط کرک نسخه ی غیر اصل طول میکشه ... که یک روز ارزش داره ... :دی

من اين كار رو هم كردم جواب نداد !!
بازم امتحان مي كنم !
بعد از پاک کردن درایور ها سیستم رو ریست کنید . و بعد از ریست ابتدا درایور و بعد از ریست دوبراه فیزیک رو نصب کنید و ریست نهایی ! بازی باید حل بشه مشکل ..

دوستان شما از کجا خریدید ؟
من از مغازه :دی
از خود پیسی هم میتونید تهیه کنید .
البته فرقی نمیکنه از کدام شرکت بگیرید زیرا پچ رو شما بلاخره باید دانلود کنید .
ولی میفیت کار p30 یک چیزه دیگست ...

beny عزيز بازم همون مشكل هست ! جالب اينجاست فقط بعضي جاها اينجوريه ! با سيستم هم مشكلي نداره ! با تنظيمات خوب بدون افت فريم دارم بازي ميكنم !
یک بنچمارک از بازی بذارید
پ.ن : امید عزیز ممکنه تست از بازی بذارید ؟

*Necromancer
09-12-2008, 13:10
من
سوسیال گروپ هم دارم .
اما وقتی LaunchGTAIV رو اجرا میکنم یه اکیتویشن کد میخواد . چی بزنم ؟ چیکار کنم؟

Benygh
09-12-2008, 13:14
من
سوسیال گروپ هم دارم .
اما وقتی LaunchGTAIV رو اجرا میکنم یه اکیتویشن کد میخواد . چی بزنم ؟ چیکار کنم؟
Cancel کنید .
برای من یکبار اومد ! منظورتون همونی نیست که دو قسمت داره برای وارد کردن شماره ؟ با کسنل کردن حل میشه ! بعد دوباره هرچیزی اومد کنسل کنید بعد لوگوی Razor ldhn بعد میره تو بازی !

love_gta
09-12-2008, 13:22
راسیتی فقط framwork 3.5 باید نصب باشه ؟؟؟ با framwork 3 جواب نمی ده ممنون من هرچقدر پست می زنم کسی کمک نمی کنه

اقا آیا باید فایل 1911.dll رو به puall.dll تغییر نام بدیم بعد بریزیم داخل offline

من هر کاری می کنم جواب نمی ده 3 روز من گیرش هستم

یکی هم جواب منو نمی شه :41:

امير موسر
09-12-2008, 13:25
بنچمارك نمي گيره !! ارور مي ده !

Benygh
09-12-2008, 13:26
بنچمارك نمي گيره !! ارور مي ده !
چه Error ای میده ؟

امير موسر
09-12-2008, 13:30
چه error ای میده ؟

بنچمار ك رو كه مي گيره خودش از بازي بيرون مي ياد !؟ كجا بايد پيداش كنم !؟

Benygh
09-12-2008, 13:37
بنچمار ك رو كه مي گيره خودش از بازي بيرون مي ياد !؟ كجا بايد پيداش كنم !؟
My Documents\RockStar Games\Benchmark\
یک فایل TEXT است که محتویاتش رو بذارید اینجا ...

gt333
09-12-2008, 13:41
آقا کندی بازی برای چی هست ؟؟؟
خیلی کنده
مشکل از چیه ؟؟
من net framwork 3.5 نصب نکردم
ممکنه از اون باشه ؟؟

Masoud King
09-12-2008, 13:42
سایت GameSpot هم بازی رو ریویو کرد و بهش نمره 9/10 رو داد!

amir16teh
09-12-2008, 13:42
سلام
دوستان من دیگه دارم دیوونه میشم
با این RGSC مشکل دارم
نمیذاره برم تو بازی
تو حالت آفلاینش وقتی PLAY رو میزنم این رو میگه :
you are not currently logged into social club
بعد که ok میزنم میگه :
application failed to launch
the application you are attempting to launch failed to start
عاجزانه درخواست دارم یکی راه حل بده

SAM-SON 70
09-12-2008, 13:46
================================================== ==
عزیز اگه بخوای اوریجینال این بازی رو بگیری قیمتش 7 تومنه خودشم 4 dvd هستش.
درضمن سانسور هم تو کار نیستش.!!

Scary Feelings
09-12-2008, 13:47
من که تو شیراز نسخه اصلی رو خریدم 3.5

SIMON137
09-12-2008, 13:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزيز اون اورجينال كه نه ، اون يكي اورجينال ....
توي ايران بازي به نام نسخه اصلي وجود نداره ، همش كپيه!!!
من قيمت اورجينالش رو مي خواستم .

Benygh
09-12-2008, 13:55
سلام
دوستان من دیگه دارم دیوونه میشم
با این RGSC مشکل دارم
نمیذاره برم تو بازی
تو حالت آفلاینش وقتی PLAY رو میزنم این رو میگه :
you are not currently logged into social club
بعد که ok میزنم میگه :
application failed to launch
the application you are attempting to launch failed to start
عاجزانه درخواست دارم یکی راه حل بده
لازم نیست لوگین کنید Skip کنید .
اخرین ورژن games for windows live رو هم دانلود کنید از پست زیر .

در ضمن اوجینال بازی رو فقط میتونید دانلود کنید که باید کارتهای مستر و یا پی پال برای واریز پول داشته باشید !
فرقی ندارند !
مشکلات هم رو دارند !
بازی های دیگه مگه فرقی داشته اند ؟

amir16teh
09-12-2008, 14:08
درایورا و همین games for windows live رو هم نصب کردم همون چیزی که گفتم رو میگه
آیا اگه سوسیال رو آپدیت کنم حل میشه ؟
در ضمن وقتی فایل launcher رو باز میکنم بعد از چند ثانیه خودش بسته میشه و صفحه ی سوسیال کلاب باز میشه

Scary Feelings
09-12-2008, 14:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزيز اون اورجينال كه نه ، اون يكي اورجينال ....
توي ايران بازي به نام نسخه اصلي وجود نداره ، همش كپيه!!!
من قيمت اورجينالش رو مي خواستم .
فکر کنم طرفایه 50-60 تومن باشه :31:

3ッドマクス
09-12-2008, 14:21
من قصد توهین ندارم به کسی ولی یکی که میاد به چنین بازی گیر میده بازی با این وسعت و جزئیات که روی قسمت به قسمتش
دقیق و حساب شده کار شده و بدون شک به انداز 20 برابر ساخت یه بازی مثل fallout3 سخت تر بوده وقتی fallout3 امتیاز 9 میگیره
در اصل این بازی باید امتیاز 90 بگیره ! پس لفا توهین نکنید که بازی زیاد هم پوچ نیست و ابد نیست و این حرفها چون من یکی بد جوری
قاطی میکنم که زحمات اعضای تیم راک استار که حاصلش این بازی غیر قابل باور در این نسل بوده زیر سوال بره . برید با یه سیستم
توپ بازی رو تست کنید متوجه میشید که گرافیک بازی برای یه بازی به این سبک اصلا قابل باور نیست تو این نسل ! الان هم که
امتیاز های 9 میگیره نسخه پی سی به خاطر پورت بدش هست وگرنه ارزش اصلی بازی نمرش رو بخواهیم حساب کنیم از 10 هم
خیلی بالاتر هست . این بازی هم از جمله اون بازیهایی هستش که نمیشه گفت یه سری خوششون میاد یه سری نمیاد ! چون
هرکی از این بازی خوشش نیاد و این شاهکار رو انکار کنه مشخص میشه چیزی از گیم حالیش نیست و این حق رو هم نداره بیاد
وسط طرفدارهای بازی بگه چندان پوچ نیست و این حرفها ...

3Dmajid
09-12-2008, 14:21
وااااااااااااااااای چقدر بازیش کیف میده.
بی صبرانه منتظر پچ هستم تا از بازی لذت بیشتری ببرم :دی
چند تا سوال لطفا جواب بدید :

1-) چه جوری با تاکسی میتونم برم مسافر کشی دنبال یه لقمه نون حلال ؟
2-) چه جوری میتونم رادیو رو خاموش کنم ؟ آف نداره ؟!!

joey jordison
09-12-2008, 14:23
گیمرهای مثل شما رو باید همون بیو شوک رو بدن بهشون برن حال کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif دیگه بازی مثل جی تی ای با این وسعت
و عظمت و جزئیات و داستان عالی و ... به درد شما نمی خوره همون بازی های خطی برای شما بهتر هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif
خوب تو خوبی برادر؟؟میخوای یک پنجه بکس هم بدم بهت بگذاری تو دستت بزنی صورت منو داغون کنی یا نه میخوای با اره مویی بدنمو ریز ریز کنی هاون؟!تا کیف کنی!!من ناراحت نمیشم!×!
مرد حسابی من از بازی بد گفتم مگه اینطور داری روحیت را خراب میکنه؟؟
واقعا نمیدونستم Gta جز ناموس شما حساب میشه و کوچکترین انتقاد از بازی باعث میشه رگ غیرتت بزنه بیرون!!!حالا خوبه از بازی تعریف کردم وگرنه اگه انتقاد میکردم نمیدونستم چی کار میکردید!!!
سیستم من نمیتونه بازی را بکش؟از کجا میدونی سیستم من نمیتونه بازی را بکشه شما همین طور خوشحال باش با این نظرهات!!!
من میدونم چقدر سخته ساختن بازی با این جزئیات!!!مگه هر کس زیاد زحمت بکشه روی بازی میشه شاهکار و مستحق 10 گرفتن میشه؟
نمونش Too Human هست حالا به نوعی 10 یا 12 سال رو بازی کار کردند اخرشم هیچی شد!!!
واقعا که من حرفی از BioShock زدم اومدی اینو چپوندی وسط؟!!
شما هم بهتر هست یکم دقت کنی که کسی از BioShock حرفی نزده که میپری روی این بازی!!؟؟
تو از BioShock چی درک کردی که میای اینطور نظر میدی نمیدونم چرا وقتی از یک بازی انتقاد میشه میاین سریع گیر میدن به BioShock!!!!
دیگه وقتی داستان Gta را با BioShock یکی میکنی بهتر هست من حرف نزنم و کمی بخندم!!!
بهتر هست لحن صحبتتو درست کنی!!چون با این حساب کار به جاهای باریکتر هم میکشه!!من گفتم برای اولین بار در عمرم Gta را بازی کردم!!و به سلیقتون هم بی احترامی نکردم که این چنین خشمگین میشی!!!بهتر دفعه بعد با این قضیه کنار بیای چون واقعیت هست نمونش هم همین اقا Pedram Sad بودند که از بازی انتقاد کردند و مورد لطف عموم قرار گرفتند!!در حالی که صحبتاشون خیلی منطقی بود!!

Scary Feelings
09-12-2008, 14:28

کلید (x) رادیو رو خاموش و روشن میکنه...
راستی این P تو بازی چیکار میکنه؟

bleu2u4u
09-12-2008, 14:28
بچه ها اون مرحله اي كه با پسر خاله اش ميگيرنش ميبرنشون كتك شون ميزنن

بعد از اين كه سوار ماشين پليس شدم و رفتم پيش ون ها بايد چكار كنم؟

Benygh
09-12-2008, 14:32
درایورا و همین games for windows live رو هم نصب کردم همون چیزی که گفتم رو میگه
آیا اگه سوسیال رو آپدیت کنم حل میشه ؟
در ضمن وقتی فایل launcher رو باز میکنم بعد از چند ثانیه خودش بسته میشه و صفحه ی سوسیال کلاب باز میشه
Skip کنید خوب !
عکس بذارید ببینم کجا رو میگید !

سوار تاکسی بشی یک منو باید بیاد !
رادیو رو از منو ها میتونی آف کنی و شاید هم با ول موس !

یک بنچمارک هم بذارید !

3ッドマクス
09-12-2008, 14:33

تاکسی رو هنوز نمیدنم اما برای خاموش کردن رادیو x رو بزن خاموش میشه
من اکثرا رادیو رو خاموش میکنم چون خیلی که روشن باشه آدم سرش درد میگیره
دیگه از بازی لذت نمی بره :40:

blackboy_siasia
09-12-2008, 14:34
اقا من ابتدا که نصب کردم این ارور رو داد

بعد فایل xlive.dll رو تو system32 کپی کردم ولی بازم این ارور رو داد

لطفاً راهنمایی کنید

3ッドマクス
09-12-2008, 14:34
من یه سوالی هم دارم این اپیزودهای که مال ایکس باکس 360 اومد مثل همین که میشد به عنوان یه پلیس بازی کنیم و اینها
برای پی سی هم میاد ؟

Benygh
09-12-2008, 14:44

لطفاً راهنمایی کنید
در محل نصب بازی نیز کپی کردید ؟

3ッドマクス
09-12-2008, 14:45
بچه ها اون مرحله اي كه با پسر خاله اش ميگيرنش ميبرنشون كتك شون ميزنن

بعد از اين كه سوار ماشين پليس شدم و رفتم پيش ون ها بايد چكار كنم؟

جلوشون رو بگیر و پیاده شو برو نزدیک پنجره ...

farhad_realmadrid
09-12-2008, 14:45
================================================== ==

دوست من اگر در آمریکا هستی میتونی از سایت amazon.com بخری خیلی عالیه.
اگر در ایران هستی چاره ای نیست!! باید بری از دبی بخری

resident_evil
09-12-2008, 14:49
واقعا اين بازي حقش 10 هستش دوستان عزيز؟؟؟

bleu2u4u
09-12-2008, 14:50

خوب بعدش چكار كنم؟

3ッドマクス
09-12-2008, 14:51

نه پس حق fallout3 باید 10 باشه :39::39:
اگر با امتیاز بازهای دیگه مثل MGS حساب کنیم از 20 هم باید بیشتر بشه امتیازش

bleu2u4u
09-12-2008, 14:52
ولي اينجور كه پيداست بايد بازي زود تموم شه چون من 1 ساعت بازي كردم 10 درصد از بازي رو رفتم

amir16teh
09-12-2008, 14:52
اینم دو تا عکس

amir16teh
09-12-2008, 14:53
ضمن این که دو بار هم remove کردم و از اول ریختم

omid4mit
09-12-2008, 14:55
برای مسافرکشی با تاکسی موارد زیر را انجام دهید (فکر نکنم نیاز به ترجمه باشه ) :

Open you mobile phone

2.Open the phonebook

3.Select Roman

4. In the "Roman" options select "job"

5. Go and see Roman

6. Collect Taxi

7. Do your Job!

برای پلیس هم :

ُُSteal a police car use it's computer and single handly wipe out there "most wanted" list!

bleu2u4u
09-12-2008, 14:56

خوب بعدش چكار كنم؟

gt333
09-12-2008, 14:56
آقایون مشکل کندی بازی چیه ؟؟؟؟؟
من net framework 3.5 نصب نکردم ممکنه از اون باشه ؟؟
حتی رو پایین ترین حالت گرافیک بازم کنده بازی
مشکل سیستم ندارم
net framework 3.5 باید نصب بشه ؟؟حجمش خیلی زیاده

resident_evil
09-12-2008, 14:57
مقايسه ي fallout 3 و MGS4 با GTA IV !!! ديگه وقتي از BioShoCk بهتره حتما از بقيه بازيام بهتره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joey jordison
09-12-2008, 14:58

دوست من ولش کن دیگه!!!مگه نمیدونی این بازی از طرف پروردگار وحی شده و هر کس از این بازی انتقاد کنه به جهنم میرود!!!
با انتقاد از این بازی جهنم را برای خود به ارمغان نیاورید!!!
دوستانی که X360 هم دارن خودشون میگن که مستحق 10 نبوده بازی نمونش همین Pedram Sad و خود شما(اگه اشتباه نکنم!!)

Benygh
09-12-2008, 15:00
ضمن این که دو بار هم remove کردم و از اول ریختم
سلام
خوب شما PLAY رو زدی این رو میده ؟ :-؟

طبق عکس زیر شما UAC رو غیر فعال کن شاید از اونه !

و طبق گفته های این پیام به این قسمت ویندوزت برو و عکس بنداز ببینم چیا داره :دی

راستی ویستا هستی دیگه مگه نه ؟ :دی

شما اکانت ساختید از Rockstar از اون بالا با دکمه ی Register ?

amir16teh
09-12-2008, 15:07
نه ویندوزم xp service pack 3 هستش
در ضمن رجیستر هم نکردم (گفتن اگه بخوای بری تو آنلاین کرکشو گیر میاره و بازی رو بلاک میکنه )

blackboy_siasia
09-12-2008, 15:11
در محل نصب بازی نیز کپی کردید ؟
کپی نکرده بودم
ولی الان کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد
همون ارور دوم رو میده

naaaji
09-12-2008, 15:14
الان که دارم اینو مینویسم بازی تازه دستم اومده و گذاشتم نصب بشه
امیدوارم ماله من مشکلی نداشته باشه
ماله من دو تا دی وی دی 9 گیگی هست
ویندوزم رو سرویس پک 3 کردم و اخرین اپدیت گرافیکمم نصب کردم و نت فریم ورک 3.5 هم نصب کردم
دیگه به نظرم کاری نمونده که نکرده باشم
ایشالله که درست اجرا بشه
حتما بازم بهتون خبر میدم

Benygh
09-12-2008, 15:15
نه ویندوزم xp service pack 3 هستش
در ضمن رجیستر هم نکردم (گفتن اگه بخوای بری تو آنلاین کرکشو گیر میاره و بازی رو بلاک میکنه )
کی میگه ؟ :دی
شما رجیستر کنید !

کپی نکرده بودم
ولی الان کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد
همون ارور دوم رو میده
بازی رو از اول با انجام تمامی کارها نصب کنید ...
Net framework رو هم نصب کنید .
توی راهنمای اون کرک نوشته بود xlive رو دانلود کنید و نصب کنید ولی برایم من همچین چیزی نیاز نشد ! شما امتحان کنید !

sepand_salehi
09-12-2008, 15:17
آقا یه سوال
من عضو Social Club بازی شدم. ولی وقتی تو بازی می رم و وارد خونه ی این برادرزاده ی نیکو می شم ، به من می گه که برای Auto Save شدن بازی باید بری تو سایت و... وقتی می رم و وارد اکانت خودمم می شم از من سریال پشت پاکت بازی رو می خواد که چون کپی و منم ندارم نمی تونم که بازی رو ادامه بدم.
اون پست دوستمون Beny-Nvidia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خوندم و گفته بود که اگه تو Social Club عضو بشیم دیگه مشکل سیو نداریم. ولی من بدبخت هنوز دارم. برای رفعش چه کارمی تونم بکنم؟

omidtb
09-12-2008, 15:17

mamaloo_shz
09-12-2008, 15:18
آقایون مشکل کندی بازی چیه ؟؟؟؟؟
من net framework 3.5 نصب نکردم ممکنه از اون باشه ؟؟
حتی رو پایین ترین حالت گرافیک بازم کنده بازی
مشکل سیستم ندارم
net framework 3.5 باید نصب بشه ؟؟حجمش خیلی زیاده
آقا ممکنه مشکل کرک باشه
من کرکی که تو دی وی دی بود را نصب کردم، مشکلی هم نداشت
اما گفتم با توجه به تاکید دوستان کرک معرفی شده در پست 3364 را جایگزین کنم
که همون گند زد به بازی و سرعتم را پایین آورد
هیچ جوره درست نشد و مجبور به تعویض win شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
حالا هم مشغول نصب دوباره هستم !

sepand_salehi
09-12-2008, 15:26

این جواب سوال من بود؟

Benygh
09-12-2008, 15:30
آقا ممکنه مشکل کرک باشه
هیچ جوره درست نشد و مجبور به تعویض win شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
یک توصیه ! هیچ وقت برای هیچ برنامه ای از دو کرک استفاده نکنید ! ممکنه تضاد ایجاد بشه و مشکل ایجاد کنه ! شما هم که دارید نصب میکنید ابتدا قبلی رو با پوشه و تمام چیزهاش بعد از نصب اتوماتیک دستی پاک کنید تا مشکلی ایجاد نشه !

mamaloo_shz
09-12-2008, 15:51
یک توصیه ! هیچ وقت برای هیچ برنامه ای از دو کرک استفاده نکنید ! ممکنه تضاد ایجاد بشه و مشکل ایجاد کنه ! شما هم که دارید نصب میکنید ابتدا قبلی رو با پوشه و تمام چیزهاش بعد از نصب اتوماتیک دستی پاک کنید تا مشکلی ایجاد نشه !
خوب الان باید چی کار کنم
انی کارها را که کردم، هیچ
ویندوزم عوش کردم
اما حالا سرعت بازی خیلی کمه
از نظر سیستم مشکلی ندارم
رزولوشن و این چیزها را هم به حد مرگ پایین آوردم اما تاثیری نداشت که نداشت !
علتش چی میتونه باشه ! ؟

blackboy_siasia
09-12-2008, 15:51
بازی رو از اول با انجام تمامی کارها نصب کنید ...
Net framework رو هم نصب کنید .
توی راهنمای اون کرک نوشته بود xlive رو دانلود کنید و نصب کنید ولی برایم من همچین چیزی نیاز نشد ! شما امتحان کنید !
net framework 3.5 رو دارم دانلود میکنم اون رو هم نصب میکنم و نتیجه رو میگم

sepand_salehi
09-12-2008, 15:52
ببخشید ، جواب سوال من که تو ص قبلی است رو نمی دین؟

s-b
09-12-2008, 16:01
دوستان ببخشید غیر از نرم افزارهای لازم در dvd خود بازی باید چه چیزهایه دیگری را خودمون از رویه اینترنت نصب کنیم؟

qo0oick
09-12-2008, 16:02
آقا یه سوال
من عضو Social Club بازی شدم. ولی وقتی تو بازی می رم و وارد خونه ی این برادرزاده ی نیکو می شم ، به من می گه که برای Auto Save شدن بازی باید بری تو سایت و... وقتی می رم و وارد اکانت خودمم می شم از من سریال پشت پاکت بازی رو می خواد که چون کپی و منم ندارم نمی تونم که بازی رو ادامه بدم.
اون پست دوستمون Beny-Nvidia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خوندم و گفته بود که اگه تو Social Club عضو بشیم دیگه مشکل سیو نداریم. ولی من بدبخت هنوز دارم. برای رفعش چه کارمی تونم بکنم؟
سلام دوست عزیز
شما در صفحه Create Account رو بزنید و یک ACcount آفلاین بسازید!
همین..

gt333
09-12-2008, 16:04
آقا ممکنه مشکل کرک باشه

آقا این کرکی که میگی میزاری اینجا ؟؟
من Razor رو ریختم برای کرک
کرک خود dvd کدومه ؟
همون که 26 kb حجمشه ؟؟؟
اگه اون نیست لطفا برام بزارید دانلود کنم
سرعت بازی ا فتضاحه
الانم دارم net framwork 3.5 با حجم 200 دان میکنم
راستی چرا win عوض میکنی ؟؟ نمیشه بازیو پاک کرد ؟دوباره ریخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Vahid67
09-12-2008, 16:11
من طبق راهنمای صفحه 169 نصب کردم هیچ مشکلی بوجود نیومد البته net framework 3.5 رو هم نصب نکردم (فکر نکنم اصلاً نیازی باشه) بازی رو هم اجرا کردم و چند مرحله هم رفتم منتها تنها مشکلی که دارم موقعی که سوار ماشین هستم و می خوام از یک خیابون بپیچم برم تویه خیابون دیگه دوربین پشت سره ماشین نمیاد و بعد از چند ثانیه دوربین میاد پشتش که همش سر 4راه ها سر این موضوع تصادف می کنم حالا نمیدونم مشکل از سیستم من هست یا خوده بازی اینجوریه!!!!!
لطفاً راهنمایی کنید...

saeed_cpu_full
09-12-2008, 16:15
سلام
يکي از دوستام آخرين ورژن ان ويديا رو ريخت , فيزيکم ريخت اما بازم مشکل داره :

qo0oick
09-12-2008, 16:15
آقا این کرکی که میگی میزاری اینجا ؟؟
من Razor رو ریختم برای کرک
کرک خود dvd کدومه ؟
همون که 26 kb حجمشه ؟؟؟
اگه اون نیست لطفا برام بزارید دانلود کنم
سرعت بازی ا فتضاحه
الانم دارم net framwork 3.5 با حجم 200 دان میکنم
راستی چرا win عوض میکنی ؟؟ نمیشه بازیو پاک کرد ؟دوباره ریخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به این پست مراجعه کنین...
این کرک ها 26Kb هستن...

qo0oick
09-12-2008, 16:18
سلام
يکي از دوستام آخرين ورژن ان ويديا رو ريخت , فيزيکم ريخت اما بازم مشکل داره :

سلام...
دوست من این کار رو بکن ببین جواب میده؟:40:

3Dmajid
پسر چه قدر باهال بود، اون مرحله که زندگی طرف به تو بستگی داره و تو انتخاب میکنی که بکشیش یا نه ...
من محض رضای خدا کمکش کردم تا نمیره ...
بنده خدا زن و بچه داره :دی

ehsan6811
مشکل بیرون امدن بازی حل نشده من که 5 دقیقه بازی کنم میاد بیرون

qo0oick
09-12-2008, 16:20
من طبق راهنمای صفحه 169 نصب کردم هیچ مشکلی بوجود نیومد البته net framework 3.5 رو هم نصب نکردم (فکر نکنم اصلاً نیازی باشه) بازی رو هم اجرا کردم و چند مرحله هم رفتم منتها تنها مشکلی که دارم موقعی که سوار ماشین هستم و می خوام از یک خیابون بپیچم برم تویه خیابون دیگه دوربین پشت سره ماشین نمیاد و بعد از چند ثانیه دوربین میاد پشتش که همش سر 4راه ها سر این موضوع تصادف می کنم حالا نمیدونم مشکل از سیستم من هست یا خوده بازی اینجوریه!!!!!
لطفاً راهنمایی کنید...
سلام
دوست عزیز مشکل از کرک هستش...
از این 2 کرک استفاده کن...

یا کرک Razor رو بریز چون مطمئن تر هستش!

ولی اون 2تا کرک هم مشکلی نداره!

qo0oick
09-12-2008, 16:23
پسر چه قدر باهال بود، اون مرحله که زندگی طرف به تو بستگی داره و تو انتخاب میکنی که بکشیش یا نه ...
دوست عزیز بالاخره مشکل کند بودن بازیت برطرف شد :40:؟
خب خدارو شکر
با 8400 gs چندتا فریم میگیری؟

مشکل بیرون امدن بازی حل نشده من که 5 دقیقه بازی کنم میاد بیرون
چه اروری میده ؟

SHADEL
09-12-2008, 16:25
سلام بچه ها
من وقتی بازی میکنم دوربین بازی به طور متوالی تکون میخوره.وقتی دی وی دی 1 بازی می زارم اتو ران که میاد بالا نوشته اگه دوربین بازی تکان خورد رزولیشن مانیتور رو عوض کن و سیستم رو ریستارت کن .این کارو کردم ولی درست نشد.چی کار کنم؟:41:

gt333
09-12-2008, 16:27
به این پست مراجعه کنین...
این کرک ها 26Kb هستن...

آقا این 26 kb رو کپی کنم ؟؟
کرک razor ke ریختم چی ؟؟ باید بازی از اول نصب بشه ؟؟
با این کرک سرعت بازی درست میشه ایشالا ؟؟

saeed_cpu_full
09-12-2008, 16:38
سلام...
دوست من این کار رو بکن ببین جواب میده؟:40:

دوستم اینکار رو انجام داد درست نشد

qo0oick
09-12-2008, 16:38
سلام بچه ها
من وقتی بازی میکنم دوربین بازی به طور متوالی تکون میخوره.وقتی دی وی دی 1 بازی می زارم اتو ران که میاد بالا نوشته اگه دوربین بازی تکان خورد رزولیشن مانیتور رو عوض کن و سیستم رو ریستارت کن .این کارو کردم ولی درست نشد.چی کار کنم؟:41:
دوست عزیز بیشتر دوستامون این مشکل رو داشتن که با این کرک ها درست شده...
شما هم این کرک رو بریز خیالت راحت درست میشه!:40:

qo0oick
09-12-2008, 16:42
دوستم اینکار رو انجام داد درست نشد
این کار رو هم کردی؟
به نقل از پست دوست خوبم Beny و خودم...

برای اجرای بهتر بازی کارهای زیر را انجام دهید :
در ادامه ی خط فرمان Shortcut بازی خود خط زیر را اضافه کنید . "خط فرمان شما باید به شکل زیر باشد"
برای فهم بیشتر به تصویر نیز توجه کنید .
رزولشن که در این خط فرمان به صورت طول و عرض است را طبق مانیتور خود تغییر دهید . البته تمامی این متغیر ها را طبق قدرت سیستم خود باید تغییر دهید تا مشکلی ایجاد نشود .

D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -windowed -texturequality=2 -renderquality=4 -detailquality=99 -viewdistance=99 -width=1680 -height=1050

Vahid67
09-12-2008, 16:43
سلام
دوست عزیز مشکل از کرک هستش...
از این 2 کرک استفاده کن...

یا کرک Razor رو بریز چون مطمئن تر هستش!

ولی اون 2تا کرک هم مشکلی نداره!

من از همون کرک Razor استفاده می کنم راستی یادم رفت بگم که با موس می تونم سر 4راه ها دوربین رو دنبال ماشین بکشم ولی حال نمیده تو تعقیب و گریز اصلاً حال نمیده هی با موس سر 4راه ها دوربین تکون بدم!!!
برای این که اون کرک های غیر از RAZOR رو بریزم باید خود Razor رو پاک کنم؟

با تشکر

saeed_cpu_full
09-12-2008, 16:47
این کار رو هم کردی؟
به نقل از پست دوست خوبم beny و خودم...

آره این رو انجام داده درست نشد

qo0oick
09-12-2008, 16:49
من از همون کرک Razor استفاده می کنم راستی یادم رفت بگم که با موس می تونم سر 4راه ها دوربین رو دنبال ماشین بکشم ولی حال نمیده تو تعقیب و گریز اصلاً حال نمیده هی با موس سر 4راه ها دوربین تکون بدم!!!
برای این که اون کرک های غیر از RAZOR رو بریزم باید خود Razor رو پاک کنم؟

با تشکر
اهـــان!
من فک کردم مشکل شما یه چیز دیگس...
خب پس اگه Razor رو ریختی دیگه لازم نیست کرک دیگه ای بریزی...
اون مشکلت هم 100% باید از قسمت Controls بازی حل بشه چون نمی تونه مشکل کرک باشه!

qo0oick
آره این رو انجام داده درست نشد
مطمئنی که بازی کامله؟
اخه مگه میشه ؟؟؟

ehsan6811
چه اروری میده ؟
هیچ اروری نمیده فقط مثل alt+tab میاد بیرون میاد روی تکسبار میمونه هر چی روش میزنم نمیره تو بازی باید اونو ببندم دوباره بازی رو اجرا کنم

3Dmajid
09-12-2008, 16:50
دوست عزیز بالاخره مشکل کند بودن بازیت برطرف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif؟
خب خدارو شکر
با 8400 gs چندتا فریم میگیری؟

یه کرک رو اشتباهی از روی سیدی کپی کرده بودم بعد کرک Razor رو هم ریختم، کرک قبلی فایل paul.dll بود، یه دفعه دززاریم افتاد، بازی رو از اول نصب کردم و فقط کرک Razor رو کپی کردم ... الان میتونم بازی کنم.
من توی option همه گزینه هارو تا آخر اوردم پایین !!
یعنی با نهایت بی کیفیتی دارم بازی میکنم.
بازی سرعتش خوبه ولی خوب بعضی جاها سنگین میشه.
یکی از رفیقام سیستمش مثل منه با این تفاوت که سی پی یو دو هسته ای داره، رفتم خونشون براش بازی رو نصب کردم و بازی کردم، واسه اون روون کار میکنه البته مثل خودم تنظیماتش رو اوردم پایین.

Benygh
09-12-2008, 16:50
سلام
دوستانی که بازی رو اجرا کردند محض رضای خدا بنچمارک بذارند تا ببینیم با چه سیستم هایی میاد با چیا نمیاد !

skyshopp
09-12-2008, 16:51
اقا کسی توی این فروم پیدا نمی شه که جواب منو بده

من فرم ورک 3 نصب کردم ایا نیازی هست 3.5 رو هم نصب کنم

کمک کمک

s-b
09-12-2008, 16:51
دوستان ببخشید غیر از نرم افزارهای لازم در dvd خود بازی باید چه چیزهایه دیگری را خودمون از رویه اینترنت نصب کنیم؟

saeed_cpu_full
09-12-2008, 16:52
مطمئنی که بازی کامله؟
اخه مگه میشه ؟؟؟

نمیدونم والا

qo0oick
09-12-2008, 16:55
نمیدونم والا
یه کار دیگه کن...
Driver Sweeper رو نصب کن و درایور کارت گرافیک رو Remove کن و سیستم رو ری استارت کن...
بعد اخرین درایور کارت گرافیک رو نصب کن و دوباره سیستم رو ری استارت کن...
ببین میشه؟
اگه نشه دیگه نمی دونم باید چیکار کرد :41:

Vahid67
09-12-2008, 16:56

یه کرک
یه درایور
یه پاک کننده درایور قبلی
net framework 1.1
net framework 3.5 البته من خودم اینو نصب نکردم!!!
اگه XP استفاده می کنید باید service pack 3 داشته باشید در غیر اینصورت 316 مگ دانلودش میشه ناقابل
اگه Vista استفاده می کنید باید service pack 1 رو بگیرید

qo0oick
09-12-2008, 16:58
بستگی به بازیت داره که چه نرم افزار هایی داره چه نرم افزار هایی نداره...
ولی اونایی که باید نصب کنی ایناس...
1. Sp3 Xp یا Vista Sp1
2. .Net Framework 3.5 برای Xp
3. Game For Windows - Live 2
4. اخرین درایور کارت گرافیک
5. و در اخر کرک Razor1911

Vahid67
09-12-2008, 16:59
سلام
دوستانی که بازی رو اجرا کردند محض رضای خدا بنچمارک بذارند تا ببینیم با چه سیستم هایی میاد با چیا نمیاد !

من با این سیستم بدون هیچ مشکلی اجرا کردم (خودم فکر نمی کردم اجرا بشه)

CPU : amd x2 dual core 4000 2.11GHz
RAM : 1.5GB
VGA : 8500GT 512MB

البته سیستمی که خود ROckstar توی فایل README گفته اینه:

Minimum Hardware Requirements:

Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Memory: 1.5GB
Free Hard Drive Space: 16GB
Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900
DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
Keyboard
Mouse

Recommended Hardware Requirements:
Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
Free Hard Drive Space: 18GB
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
DirectX 9 compatible Surround Sound Card
Keyboard
Mouse

در ضمن نصب دو مرحله ای هست یعنی تقریباً 29GB فضا نیاز دارید!!!!

skyshopp
09-12-2008, 17:00
کسی لینکی از فریم ورک 5 نداره که نیازی به 60 مگ دانلود نباشه من 1 رفتم کافی نت 198 مگابایت دانلود کردم اما بازم که خواستم نصب کنم می خواد 60 مگو دانلود کنه اقا کاملش نیست که نیازی به دانلود 60 مگ نباشه من که نتونسم بیارمش با خود احهباید 60 مگو دانلود کنم

ممنون می شم از دوستان اگر بتونن لینک کامل به من بدن

Benygh
09-12-2008, 17:04
یه کار دیگه کن...
Driver Sweeper رو نصب کن و درایور کارت گرافیک رو Remove کن و سیستم رو ری استارت کن...
بعد اخرین درایور کارت گرافیک رو نصب کن و دوباره سیستم رو ری استارت کن...
ببین میشه؟
اگه نشه دیگه نمی دونم باید چیکار کرد :41:

در ادامه ی این پست باید بگم که شما باید حتما اینکار رو کنید و گرنه نصب داریور جدید فایده ای نداره ! درایور Physx رو هم پاک کنید با تیک زدن گزینه ی فیزیک در عکسی که در پست راهنما است .
و در مسیر زیر که C نمایانگر درایو ویندوزه درایور فیزیک جدید رو هم نصب کنید ..
c:\nvidia\180.84
ورژن جدید این برنامه 8.10.03 است که به همراه این درایور عرضه شده !

ama-amir
09-12-2008, 17:06
سلام دوستان
من امروز gta IV رو خريدم
خوشبختانه تونستم قسمتاي سخت نصبشو بگذرونم
ولي تو اين قسمتش موندم:
اگه patch يا سريالي از اين بازي داريد خواهشا دريغ نكنيد
ممنون

blackboy_siasia
09-12-2008, 17:11

لطفاً راهنمایی کنید

این ارور رو هم در هنگام اجرا به صورت offline در social club میده!

البته زمانی هم که xlive.dll رو تو محل نصب بازی کپی کردم دایرکتوری مشخص شده تو ارور تغییر کرد .نگاه کنید :

من .netframework 3.5 رو هم نصب کردم
ولی باز هم ارور داد
خواهش میکنم کمک کنند دوستان
من 3 روزه دارم روش کار میکنم ولی اجرا نمیشه

Mohammad King
09-12-2008, 17:18
خواهش می کنم...

لطفا اول سوال را بخوان بعد جواب را بده

ویندوز من XP 64 Bit هست با Service Pack1

تو اون مقاله ای که شما نوشته اید چیزی در مورد xp64bit نگفته؟؟؟

asaasaasa
09-12-2008, 17:20

دوستان من تا دیشب داشتم درست بازی می کردم اما امروز همین ارور رو میذه که ایشون نشون داده
یعنی تو این مدت کلا سیستمم خاموش بوده .
آخه چجوری میشه که یهو این ارور رو می ده؟:18:

vahidreza2007
09-12-2008, 17:21
كاربراني كه الان دارند به اين تاپيك گرما مي بخشند:
vahidreza2007, 3ッドマクス, 3Dmajid, 993, ama-amir, arenghatel, asaasaasa, blackboy_siasia, ehsan6811, Gta-IV, hesam_titan, iman666evil, mamaloo_shz, Mehdi-HTC, mohammad66, omid4mit,Paradise_human, rezagha, sadeghian2009, Vahid67, vegas, امير موسر

vahidreza2007
09-12-2008, 17:23
كاربراني كه الان دارند به اين تاپيك گرما مي بخشند:
vahidreza2007, 3ッドマクス, 3Dmajid, 993, ama-amir, arenghatel, asaasaasa, blackboy_siasia, ehsan6811, gt333, hesam_titan, امير موسرiman666evil, mamaloo_shz, mehdy.z, omid4mit, Paradise_human,rezagha, Saeed_TnT, sasbag, Vahid67, vegas

ehsan6811
سلام دوستان
من امروز gta IV رو خريدم
ولي تو اين قسمتش موندم:
ممنون
فکر کنم باید اینو cancel بزنی و از کرک استفاده کنی فکر کنم منم همین کارو کردم

3Dmajid
اینم benchmark من :

ama-amir
09-12-2008, 17:26
فکر کنم باید اینو cancel بزنی و از کرک استفاده کنی فکر کنم منم همین کارو کردم

ميشه كركشو ضميمه كنيد بهم بديد؟
من نميدونم كركو بايد از كجا بردارم!!!!

Paradise_human
09-12-2008, 17:27
اینم بنچمارک من :
من با این تنظیمات بدون مشکل دارم بازی میکنم :
Statistics
Average FPS: 31.63
Duration: 37.18 sec
System memory usage: 63%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
Ram: 4 Gig 800

3Dmajid
09-12-2008, 17:27
راستی این P تو بازی چیکار میکنه؟

فکر کنم دکمه ی P بازی رو shadermode میکنه.
اگه تو ماشین نباشی موس رو بچرخونی میبینی بازی shader دار شده، مثل بازی های crysis یا vegas.

Benygh
09-12-2008, 17:30
سلام دوستان
من امروز gta IV رو خريدم
ولي تو اين قسمتش موندم:
ممنون
Cancel کنید و ادامه بدید ...

لطفاً راهنمایی کنید

البته زمانی هم که xlive.dll رو تو محل نصب بازی کپی کردم دایرکتوری مشخص شده تو ارور تغییر کرد .نگاه کنید :

من .netframework 3.5 رو هم نصب کردم
ولی باز هم ارور داد
خواهش میکنم کمک کنند دوستان
من 3 روزه دارم روش کار میکنم ولی اجرا نمیشه
حل مشکل شما در ویرایش چهارم پست راهنما اضافه شد .

M i L @ D
09-12-2008, 17:31
ميشه كركشو ضميمه كنيد بهم بديد؟
من نميدونم كركو بايد از كجا بردارم!!!!

از اینجا دانلود کن :

3Dmajid
09-12-2008, 17:31
اگه اون موقع که سیستم ارتقا میدادم حالیم میشد GT چه فرقی با GS داره، الان تو بازی کردن این همه بدبختی نداشتم.

راستی این جا کسی TrueCrime بازی کرده ؟

به نظر من TrueCrime از نسخه های قبلی GTA خیلی قشنگتر بود، من همیشه TrueCrime رو بیشتر از GTA دوست داشتم ولی حالا فکر نکنم اگه قرار باشه نسخه ی جدیدش رو بسازن، بتونن بزنن رو دست GTA.

راستی یه بازی دیگه هست که میخواد با GTA رقابت کنه، اسمش یادم نیست ولی فکر کنم تا آخر این ماه بیاد.
THQ میزنه.

asaasaasa
09-12-2008, 17:33
نوشته شده توسط blackboy_siasia [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان من تا دیشب داشتم درست بازی می کردم اما امروز همین ارور رو میذه که ایشون نشون داده
آخه چجوری میشه که یهو این ارور رو می ده؟:18:
کسی جوابی نداره

qo0oick
09-12-2008, 17:35
statistics
average fps: 11.46
duration: 37.43 sec
cpu usage: 89%
system memory usage: 69%
video memory usage: 58%
graphics settings
video mode: 800 x 600 (56 hz)
texture quality: Low
render quality: Low
view distance: 1
detail distance: 1
hardware
microsoft windows xp professional
service pack 3
video adapter: Nvidia geforce 8400 gs
video driver version: 180.84
audio adapter: Realtek hd audio output
intel(r) pentium(r) 4 cpu 3.00ghz
file id: Benchmark.cli
تازه می فهمم با چه زجری بازی می کنی !!
Fps 10 :31:

3Dmajid
09-12-2008, 17:36
تازه می فهمم با چه زجری بازی می کنی !!
Fps 10 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

:دی

خوب شد یکی مارو درک کرد.

امیدوارم هرچه زودتر پچ رو بدن.

ama-amir
09-12-2008, 17:38
از اینجا دانلود کن :

ميشه يه سرور ديگه آپلود كني؟
آخه نميدونم چرا پرشين گيگم باز نميشه!!!:41:

M i L @ D
09-12-2008, 17:39
ميشه يه سرور ديگه آپلود كني؟
آخه نميدونم چرا پرشين گيگم باز نميشه!!!:41:

عزیز اینم یه جا دیگه :

Benygh
09-12-2008, 17:40
به نظر من TrueCrime از نسخه های قبلی GTA خیلی قشنگتر بود، من همیشه TrueCrime رو بیشتر از GTA دوست داشتم ولی حالا فکر نکنم اگه قرار باشه نسخه ی جدیدش رو بسازن، بتونن بزنن رو دست GTA.جاش نیست ولی True Crime بازی زیبایی بود من توی PS 2 بازی کردم و PC ... کاپوت ماشین ها رو جالب میگشت ...

کسی جوابی نداره دو پست بالاییتون ....

امير موسر
09-12-2008, 17:45
My Documents\RockStar Games\Benchmark\
یک فایل TEXT است که محتویاتش رو بذارید اینجا ...

اين ارور رو مي ده !

asaasaasa
09-12-2008, 17:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان من تا دیشب داشتم درست بازی می کردم اما امروز همین ارور رو میذه که ایشون نشون داده
آخه چجوری میشه که یهو این ارور رو می ده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
کسی جوابی نداره
کسی جوابی نداره ؟
راهنمایی beny به درد من نمی خوره چون من تا دیشب داشتم خیلی خوب بازی می کردم
خواستم برم بنچمارک بگیرم که این ارور رو قبل از ورود داد.

779
09-12-2008, 17:46
خوب پس از 2 ساعت بررسی کامل از این پست های اخیر فهمیدم که مشکل سایه ها از ویندوزه!!
کسانی که ویندوز خود را از service pack 2 به service pack 3 از راه رجیستری تبدیل می کنند دارای مشکل سایه می باشند اما باز هم برای بعضی ها این موضوع دلالت میکنه مثلا خودم فکر کنم 10% بیشتر از این کار بازی شون درست نیاد پس حتما عزیزان برای بازی کردن ویندوز سرویس پک 3 بگیرند که این مشکل سایه ها برطرف شه منم می خوام فردا بگیرم با اینکه بازی درست میاد ولی باز هم وسوسه شدم!!:31:

در هر صورت این پست برای کسانی که مشکل سایه ها رو دارند که در واقع مشکل از سایه نیست من دیروز رفتم خونه ی داداشم مشکل سایه ها از خود سایه نیست از جسم هایه!!!!!:18:

بله در واقع جسم ها مشکل دارند و واقا چشم آدمو میزنند پس حتما سرویس پک 3 بگیرید البته ممکنه برای اونها هم دلالت کنه ولی احتمالش کمه.

asaasaasa
09-12-2008, 17:54
خوب فکر نکن کسی راهی بدونه من می رم دوباره اینستال کنم

Benygh
09-12-2008, 17:59
اگه اینکار رو میکنید بعد از پاک کردن اتوماتیک فایل های محل نصب رو هم پاک کنید !

Benygh
09-12-2008, 18:01

با ویرایش ششم آپدیت شد .

Benygh
09-12-2008, 18:02
اين ارور رو مي ده !

ممکنه از فایل اجرایی باشه !
کرک RAzor است دیگه مگه نه ؟

بازی رو دوباره نصب کنید طبق ویرایش ششم پست راهنما ...

qo0oick
09-12-2008, 18:05
:دی

خوب شد یکی مارو درک کرد.

امیدوارم هرچه زودتر پچ رو بدن.
ولی با پچ هم شما نمی تونی راحت بازی کنی...
چون سی پی یو شما هم خیلی پایینه:41:!!
حالا یه فکری به حالش بکن چون اینجوری خودتو بیشتر زجر میدی :دی

gt333
09-12-2008, 18:06
کمک

آقا آخر کدوم کرک رو بریزیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
razor یا اونکه 26 kb هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان razor ریختم خیلی بازی کنده.
کدومو بریزیم آقا من میخوام کامل عوض کنم ویندوزمو کدوم کرک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

amir16teh
09-12-2008, 18:07

نکن
منم همین مشکلو دارم
دو بار هم اینستال کردم حل نشد
کسی راه حلشو بلد نیست

amir16teh
09-12-2008, 18:10
مجید جان شما چطور بازی رو باز کردی ؟
من هم کلاسیتم d:

ama-amir
09-12-2008, 18:11
اي بابا اين چرا انقدر ارور ميده
دوستان اين ارور معنيش چيه؟
من با razor كركش كردم كه اين ارورو داد
ميشه كمك كنيد؟

asaasaasa
09-12-2008, 18:13
نکن
منم همین مشکلو دارم
کسی راه حلشو بلد نیست
دیر گفتی:41:

asaasaasa
09-12-2008, 18:15
rock star social club رو نصب نکردی یا غیر فعاله

Benygh
09-12-2008, 18:16
من با razor كركش كردم كه اين ارورو داد
ميشه كمك كنيد؟
معنیش اینه که شما یا Rock Star Social Club رو نصب نکردید و یا از بغل ساعت EXIT کردید !

Benygh
09-12-2008, 18:17
نکن
منم همین مشکلو دارم
کسی راه حلشو بلد نیست
شما Games For Windows رو نصب کردید ؟

qo0oick
09-12-2008, 18:19
این ارور می گه که هنگام بازی باید Social Club باز باشه!
شما بازی رو از روی Launcher اجرا کن ببین میشه؟

amir16teh
09-12-2008, 18:20
از اولش نصب بود
بعد فکر میکنی این مشکل ربطی به game for windows داره ؟

ama-amir
09-12-2008, 18:20
فكر كنم Rock Star Social Clu رو حذف كردم
چجوري ميتونم دوباره اينيستالش كنم؟

mamaloo_shz
09-12-2008, 18:25
سلام 2باره
میگما کسی ورژن کاملی از .net 3.5 داره !؟
فایل setup کاملش را میخوام
چیزی که نیازی به اینترنت نباشه، بزنی و نصب شه ....
اگر میشه لینک بدید

779
09-12-2008, 18:26
ای کاش میشد p30 یک چیزی میزاشت توی این تاپیک که همش یک پست رو نشون بده که اینقدر حرف نزنین من دیروز نیومدم نشستم بازی کردم دیدم 20 صفحه رفته جلو!!! اگه میشد یک چیزی مثل اسپانسر میزاشتن راستی beny-nvidia بازیت درست اجرا شد دیگه نه؟
بعدش اینی که میگن net frame work رو باید داشته باشی اونم نسخه ی 3.5 درسته؟
چون من نمی دونم توی خود فایل dvd یک فایل بود که نت فریم ورک بود بعد من مال خودمو پاک کردم اونو ریختم بازی راحت اومد!

خوب دیگه میتونین بحث رو تموم کنین اگر چیز دیگه ای دارید که در این پست نیست البته مشکل سایه ها رو نزاشتی بنی جون ولی بزار.
اگه مشکلی دارید که در این پست نبود (جز مشکل سایه ها که انشالله میزارن) باید تا اومدن پچ صبر کنین.

لطفا یکم در مورد گیم پلی صحبت کنین این اتوبوساش چرا اینقدر دیر میان؟

balloon
09-12-2008, 18:26
به نظر شما من باید چکار کنم.
داخل بازی که میرم همه چی رو هوا هست و تاریکه باید به نظر تون چکار کنم تا درست بشه.
ممنون میشم کمک کنید. گرافیکم ۷۹۰۰ سی پی یو ۳۶۰۰

ama-amir
09-12-2008, 18:28
من دوباره Rock Star Social Clu رو نصب كردم
ولي اين دفعه وقتي ميخوام بازيو اجرا كنم هيچ پيغامي نمياد و فقط اون صفحه سياهه مياد و بعد از 10 ثانيه ميره
باز مشكل از كجاست؟:((

nawid
09-12-2008, 18:29
ای کاش میشد p30 یک چیزی میزاشت توی این تاپیک که همش یک پست رو نشون بده که اینقدر حرف نزنین من دیروز نیومدم نشستم بازی کردم دیدم 20 صفحه رفته جلو!!! اگه میشد یک چیزی مثل اسپانسر میزاشتن راستی beny-nvidia بازیت درست اجرا شد دیگه نه؟
بعدش اینی که میگن net frame work رو باید داشته باشی اونم نسخه ی 3.5 درسته؟
چون من نمی دونم توی خود فایل dvd یک فایل بود که نت فریم ورک بود بعد من مال خودمو پاک کردم اونو ریختم بازی راحت اومد!

خوب دیگه میتونین بحث رو تموم کنین اگر چیز دیگه ای دارید که در این پست نیست البته مشکل سایه ها رو نزاشتی بنی جون ولی بزار.
اگه مشکلی دارید که در این پست نبود (جز مشکل سایه ها که انشالله میزارن) باید تا اومدن پچ صبر کنین.

لطفا یکم در مورد گیم پلی صحبت کنین این اتوبوساش چرا اینقدر دیر میان؟

بله net 3.5 لازمه
در مورد ballon مشکل از سیتمته ضعیفه :41:
ولی فکر میکنم با پچی که قراره بیاد حل بشه:10:

779
09-12-2008, 18:35
بله net 3.5 لازمه
در مورد ballon مشکل از سیتمته ضعیفه :41:
ولی فکر میکنم با پچی که قراره بیاد حل بشه:10:

من که نصب نکردم یعنی نمیدونم یا 3 یا هم 3.5 چون از توی dvd نصب کردم
ballon چیه دیگه؟
سیستم من ضعیفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:2:
VGA : 1GIG 9800 GTX GDDR3

RAM : 2X2 GIG

CPU : AMD X4 5000

من گفتم چرا اینقدر اتوبوسا دیر میان.

نکنه سایه ها ماله ballon چه حرفیه ها.

ss
09-12-2008, 18:39
دوستان من مشکل سيو کردن دارم .ميگه بايد sign کني

SIMON137
09-12-2008, 18:39
آيا ميشه در اين نسخه آنلاين بازي كرد ؟ مشكل سيو چجوري رفع ميشه ؟

779
09-12-2008, 18:40
دوستان من مشکل سيو کردن دارم .ميگه بايد sign کني

ama-amir
09-12-2008, 18:47
دوستان من خوشبختانه يا متاسفانه تونستم gta iv رو نصب كنم
5 ساعت تلاش كردم
آخرشم مشكل داره
با سايه هاش مشكل داره
يعني تصوير تو بعضي قسمتا رو هواست
ويندوزم سرويس پك 3 هست
كسي ميدونه چجوري ميشه درست كرد اين سايه ها رو؟
(ميدونم گفتيد كه در اين مورد چيزي نگيم ولي ميخواستم بدونم اگه تنظيمات نور رو دستكاري كنيم درست نميشه؟)
.
اين پچي كه قراره بياد كي مياد؟

Scary Feelings
09-12-2008, 18:58
شما همون کرکی که qo0oick عزیز گذاشته استفاده میکنی؟

Benygh
09-12-2008, 19:00
از اولش نصب بود
بعد فکر میکنی این مشکل ربطی به game for windows داره ؟
بله باید به اون ربط داشته باشه ! شما اخرین ورژن رو دانلود کنید 1 اونی که هست تو ویندوز 1.2 است ولی اخرین 2 است !

bluelove2
09-12-2008, 19:07
سلام دوستان .من بازی gtA4 رو با سیستم معمولی با بهترین کیفیت با گرافیک بالا اجرا کردم .همه چیز درست .
سیستم من هم زیاد قوی نیست .گرافیک من 8600GT 512MB هست .
راه حل های زیادی رو امتحان کردم ولی اگه به غیر این راه رو برید بازی یا اجرا نمیشه یا با گرافیک بد و ضعیف اجرا مشه .
1 = حتما باید از XPSP3 استفاده کنید .(,ویستا رو امتحان نکردم ).
2 = مهم نیست که بازی شما از کجا تهیه میشه چون کرک همشون خراب و به درد نخور هست .
3 = حتما باید DOTNET 3.5 نصب کنید .
4 = بعد از نصب بازی در داخل فایل های دیویدی DIRECTX موجود هست اون رو نصب کنید .
5 = حتما و حتما از کرک Razor1911 استفاده کنید و از کرک های دیگه جدا پرهیز کنید .
6 = اگه بازی رو قبلا به کرک دیگه کرک کردید باید UNISTALL کنید و از هیچ کرکی جز RAZOR استفاده نکنید .
7 = بقیه راها که در سایتها و پست های دیگه هست هیچ کدوم عملی نیست .
8 = سیستم شما حداقل 1.5 GB رم - و GRAPHIC 512 MB باید باشه .با رم 256 ناجور اجرا میشه .
من خیلی روون و با گرافیک بالا بدون هیچ مشکل بازی رو اجرا میکنم .
اگر باز هم مشکلی داشتید به من بگید چون من همه راهها رو تست کردم و همه پیغام خطا ها رو میشناسم .
یادتون باشه بیخیال بازی شید اگر ( ویندوز سرویس پک دو باشه و یخفدثف 3.5 نصب نباشه )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Benygh
09-12-2008, 19:09
دوستان من خوشبختانه يا متاسفانه تونستم gta iv رو نصب كنم
5 ساعت تلاش كردم
آخرشم مشكل داره
با سايه هاش مشكل داره
يعني تصوير تو بعضي قسمتا رو هواست
ويندوزم سرويس پك 3 هست
كسي ميدونه چجوري ميشه درست كرد اين سايه ها رو؟
(ميدونم گفتيد كه در اين مورد چيزي نگيم ولي ميخواستم بدونم اگه تنظيمات نور رو دستكاري كنيم درست نميشه؟)
.
اين پچي كه قراره بياد كي مياد؟
Patch فردا شاید هم پس فردا ...
مشکل سایه ها هم با نصب درایور های جدید و البته درایور جدید و البته پاک کردن درایور های قبلی قبل از نصب جدید ها درست میشه !

Paradise_human
09-12-2008, 19:20
سلام
می خواستم بدونم میشه ساعت بازی رو اورد ؟؟؟
آخه هیچ ساعتی تو بازی نیست که زمان دستت باشه !!!
ممنون اگه کمکم کنید.

3ッドマクス
09-12-2008, 19:25
میشه لینک آپدیت ویندوز به سرویس پک 3 رو یکی بده ؟

Benygh
09-12-2008, 19:29
میشه لینک آپدیت ویندوز به سرویس پک 3 رو یکی بده ؟

در ابتدای این پست موجوده .

ALTAIR*
09-12-2008, 19:35
سلام ،من بازی رو گرفتم هیچ مشکلی نداشت.راحت نصب شد.تنها مشکلی که دارم گرافیکش رو نمیتونم کامل تغییر بدم.اگه میشه یکی کمکم کنه.ممنون.

new evil
09-12-2008, 19:40
p30world برای فروش نذاشه؟

elemon
09-12-2008, 19:42
سلام
خواهش خواهش کمک کنید
وقتی میخام برم توی بازی این ارور رو میده باید چیکار کنم؟

3Dmajid
09-12-2008, 19:42
ولی با پچ هم شما نمی تونی راحت بازی کنی...
چون سی پی یو شما هم خیلی پایینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif!!
حالا یه فکری به حالش بکن چون اینجوری خودتو بیشتر زجر میدی :biggrin:
اون جورام که فکر میکنی با زجر کشیدن بازی نمیکنم !
مطمئنم که با پچ حل میشه.
واسه من روون بودن بازی مهم تره تا این که بازی رو روی veryhigh بزارم و بخوام از گرافیکش لذت ببرم.
میگی چه فکری به حالش بکنم ؟
سیستم ارتقا بدم ؟ پولم کجا بود.

mamaloo_shz
09-12-2008, 19:45
سلام 2باره
میگما کسی ورژن کاملی از .net 3.5 داره !؟
فایل setup کاملش را میخوام
چیزی که نیازی به اینترنت نباشه، بزنی و نصب شه ....
اگر میشه لینک بدید
آقا 1 کی کمکم کنه لطفا !
ماشاللا 1 ساعته شونصد صفحه میره جلو اینجا !

new evil
09-12-2008, 19:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سفارش گذاشته چه کار کنم؟؟؟!!!!!!

naaaji
09-12-2008, 19:47
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم هیچ مشکلی نداره با کرک رازور هم نصب کردم
نت فرم وورک 3.5 نصب کردم
اخرین اپدیت گرافیکم رو نصب کردم
هرچی که لازمه و گفته شده تو این انجمن رو نصب کردم
سیستمم اینه
سی پی یو dual core 2180
ram : 2 gig
vga : 8400 gs
سیستمم بد نیست یه کم ضعیفه ولی بد نیست
بازی رو رویه اخرین رزولشن اوردم یعنی کمترین
ولی باز سرعت بازی تو حرکت کمه یه مقدار
یه جوری که نمیشه بازی کرد مثلا دو سه ساعت
چه جوری میتونم سرعتش رو درست کنم؟

elemon
09-12-2008, 19:49
سلام
خواهش خواهش کمک کنید

Benygh
09-12-2008, 19:55
سلام
خواهش خواهش کمک کنید
طبق پست زیر کرک کنید . در انتهای پست نحوه ی کرک توضیح داده شده !

qo0oick
09-12-2008, 19:58
سلام
خواهش خواهش کمک کنید
دوست عزیز شما از کرک Securom.Bypass.Launcher استفاده کن...
فک کنم مشکلت رفع میشه...

3Dmajid
09-12-2008, 20:00
من الان دو تا رم یه گیگ دارم، اگه به جاش دو تا رم دو گیگ بندازم مشکلم حله ؟

qo0oick
09-12-2008, 20:03
بنداز ببین بازم 10 fps میده بهت :31:؟
خودت امتحان کن ولی 100% باید بیشتر فریم بهت بده..

3Dmajid
09-12-2008, 20:06
بنداز ببین بازم 10 fps میده بهت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif؟
خودت امتحان کن ولی 100% باید بیشتر فریم بهت بده..
خوب ... الان من رم رو بیشتر کنم یا یه کارت گرافیک بخرم ؟
البته خیلی تابلو که کارت گرافیک بهتر جواب میده.

qo0oick
09-12-2008, 20:08
خوب ... الان من رم رو بیشتر کنم یا یه کارت گرافیک بخرم ؟
البته خیلی تابلو که کارت گرافیک بهتر جواب میده.
اره Gs رم می خواد!
اول رم رو بنداز ببین چجوری میشه!
ولی در کل اگه گرافیکت Gt بود خیلی بهتر بود چون دیگه رمتم راحت واسه خودش کارشو می کرد :20:
به نظر من به فکر سی پی یو و گرافیک باش!

Benygh
09-12-2008, 20:08
رم بیشتر همیشه کارایی رو بیشتر نمیکنه ! بحث رو تخصصی نمی کنم فقط باید بگه که به جای این کار که شیاد چند درصد هم سود نداشته باشه بهتره سی پی یو رو عوض کنید . تا جایی که یادمه سی پی یو ی شما تک هسته ای بود مگه نه ؟

3Dmajid
09-12-2008, 20:10
رم بیشتر همیشه کارایی رو بیشتر نمیکنه ! بحث رو تخصصی نمی کنم فقط باید بگه که به جای این کار که شیاد چند درصد هم سود نداشته باشه بهتره سی پی یو رو عوض کنید . تا جایی که یادمه سی پی یو ی شما تک هسته ای بود مگه نه ؟

آره ... تک هسته ای دو مگ فول کش.
پس کارت گرافیک بخرم یا سی پی یو ؟

blackboy_siasia
09-12-2008, 20:12

متاسفانه باز هم مشکل حل نشد
من Games For Windows رو هم نصب کردم!
چکار کنم؟

davoodf
09-12-2008, 20:13
اقا کسی می دونه چطوری می تونم این بازی رو در حالت windowed mode اجرا کنم؟

qo0oick
09-12-2008, 20:13
آره ... تک هسته ای دو مگ فول کش.
پس کارت گرافیک بخرم یا سی پی یو ؟
جفتش!
Minimum این بازی 2 هسته ای می خواد ولی شما با 1 هسته ای داری راش میندازی...

اقا کسی می دونه چطوری می تونم این بازی رو در حالت windowed mode اجرا کنم؟
در ادامه ی Target در Properties Shortcut بازی این کد رو اضافه کنید که فک کنم جواب بده!

ٌWindowed-

amin_g_p
09-12-2008, 20:15
راهی برای رفع این مشکل نیست؟

فکر نمیکنم مشکل از سیستم من باشه
چه زمانی که بازی را روی low و چه زمانی که روی very high بازی میکنم این مشکل هست.
بعضی وقتها برای چند ثانیه این مشکل حل میشه اما مجدد به این حالت برمیگرده.
چندتا از دوستان دیگر هم این مشکل را داشتند اونها راهی پیدا نکردند؟

سلام
من تقریبا خیلی از این پست ها رو خوندم.
خوب منم خریدم ولی این مشکل را دارم:
یعنی فقط یه دایره دور خودم رو واضح می بینم و بقیه وقتی نزدیک می شم قبلی ها هم از بین می ره یعنی فقط یه دایره در حد همون خونه رومان.
همه تنظیمات را تا جایی که جا داشت زیاد و کم کردم درست که می شد منو ها هم چنین نقشه و ... واضح نیستند یعنی اصلا نیستند و نور وسایه هم فرق می کنند.
کارت گرافیکمم 7300 با رم 1.5 گیگ و سی پی یو 3 اینتل آخرین ورژن درایور کارت گرافیکم 178.24 با سرویس پک 2(رجیستری را تغییر دادم شد 3) و نت فریمورک 3 و کرک ریزور

مشکل حل شدنیه؟

راه حلی پیدا نشد؟؟؟؟؟؟
خیلی تاپیک شلوغ شده

3Dmajid
09-12-2008, 20:17
جفتش!
Minimum این بازی 2 هسته ای می خواد ولی شما با 1 هسته ای داری راش میندازی...

پس حالا که جفتش رو میخواد فعلا همینجوری بازی کنیم ببینیم چی میشه :31:
اصلا از کجا معلوم ... شاید با پچ مشکلش حل شد.
اگه نشد اونوقت یه خاکی به سرم میریزم :11:

elemon
09-12-2008, 20:18
دوست عزیز شما از کرک Securom.Bypass.Launcher استفاده کن...
فک کنم مشکلت رفع میشه...

سلام
اون کرکری که گفین دانلود کردم و اون مشکل رفع شد اما یه ارور دیگه میده
که توی راهنمایی ها هم نوشته بود این هم مربوط به کرکه .
کرک دیگه ای نیست

mitraryan
09-12-2008, 20:19
لیست ایرادهایی که با اومدن Patch حل میشه:

:23:!List of bug-fixes doesn't include missing textures, framerate hiccups

A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.
Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better FX during replays
Fix to bowling while using certain sensitive mice
Fix for ATI 1900 shadows
Overall savings to memory
Graphic improvements to particle systems and mirrors
Multiplayer character settings are preserved
Support for DirectInput controllers. Note: The current ---- way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the ---- before upgrading to the patch.

منبع:

Benygh
09-12-2008, 20:22
پست اپدیت شد .
با ویرایش هفتم .

davoodf
09-12-2008, 20:25
در ادامه ی Target در Properties Shortcut بازی این کد رو اضافه کنید که فک کنم جواب بده!
این کار رو کردم ولی بازم توی full screen اجرا میشه!!!
این هم شرتکات:
درست انجام دادم؟
در ضمن ویندوز هم xp sp3 هست.

qo0oick
09-12-2008, 20:30
این هم شرتکات:
درست انجام دادم؟
بر روی شرتکات gtaiv امتحان کن ببین میشه؟

qo0oick
09-12-2008, 20:33
لیست ایرادهایی که با اومدن Patch حل میشه:

:23:!List of bug-fixes doesn't include missing textures, framerate hiccups

A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.
Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better FX during replays
Fix to bowling while using certain sensitive mice
Fix for ATI 1900 shadows
Overall savings to memory
Graphic improvements to particle systems and mirrors
Multiplayer character settings are preserved
Support for DirectInput controllers. Note: The current ---- way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the ---- before upgrading to the patch.

منبع:
5 روز پیش گذاشته بودم که ... :40:

3Dmajid
09-12-2008, 20:36
اگه پست تکراریه ببخشید، ولی فکر نکنم تکراری باشه. این چند تا از رمزهای بازی که تو سایت GTAIV.NET نوشته بود :

All cheats should be entered during normal gameplay. Bring up Niko's cellphone, use the table below to find the cheat you are looking for, and then enter the cheat using the directional keypad on the phone. Once the cheat is entered, a 'Cheat Activated' message will appear.

Benygh
09-12-2008, 20:37
پست راهنما با ویرایش هشتم با ترجمه ی مشکلاتی که با پچ رفع خواهد شد آپدیت شد .

این هم شرتکات:
درست انجام دادم؟

خوب اگه رزولشن رو به صورت تمام صفحه ی مانیتور خود دادید باید فول بشه دیگه !

Vahid67
09-12-2008, 20:43

من انداختمش پایین :5::5:

blackboy_siasia
09-12-2008, 20:49
نقل قول:
نوشته شده توسط Beny-Nvidia [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کد:

متاسفانه باز هم مشکل حل نشد
من Games For Windows رو هم نصب کردم!
چکار کنم؟

3Dmajid
09-12-2008, 20:51
من انداختمش پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
ای بابا ... نگفتی آخرت میاد خرت رو میگیره ؟

من میخوام دوست دخترم رو هم بکشم، چون داره منو به راه کج میبره :31:

تازه موقع رانندگی هم سعی میکنم هیچ کسی رو له نکنم، آخه گناه دارن دیگه.

یه سری یکی رفت زیر ماشینم، له شد، هنوز عذاب وجدان دارم :41:

love_gta
09-12-2008, 21:20
سلام دوستان

من بالاخره بازی رو با کمک شما راه انداختم خیلی خوشحالم

اما یه مشکل game live رو نصب کردم وقتی می رم اخله خونه می خواد سیو کنه روی yes که می زنم صفحه game live می یاد اما هیچی نشون نمی ده

این یکی رو کمک کنید ممنون می شم :10:

همین یکی خواهش می کنم جوابمو بدید

شایدم تکراری باشه اما فکر کنم بین این همه پست نمی شه پیدا کرد

mamaloo_shz
09-12-2008, 21:26
آقا این بازی ما سرعتش بالا نیومد که نیومد
با این 1911 هم کرک کردم !
مشکل سیستم هم ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
جون من یکی لینک فول ورژن .net 3.5 را میگذاره برای دانلود !؟
از microsof نتونستم DL کنم :(

3Dmajid
09-12-2008, 21:27
یه چیزی توی gta هست که من نمیدونم چرا درست نمیکنن، توی بعضی جاها چراغ قرمزه در صورتی که هیچ ماشینی نمیاد و رد نمیشه ! باید این رو درست میکردن.

davoodf
09-12-2008, 21:28
بر روی شرتکات gtaiv امتحان کن ببین میشه؟
نه نشد!

خوب اگه رزولشن رو به صورت تمام صفحه ی مانیتور خود دادید باید فول بشه دیگه !

نه رزولوشن داخل بازی رو گذاشتم روی 600*800 ولی متاسفانه باز هم full اجرا میشه.
دوستان خواهش می کنم کمک کنین خیلی ضروریه.:11:

blackboy_siasia
09-12-2008, 21:30
من هم نتونستم از مایکروسافت دانلود کنم
این رو گرفتم که البته فشردس

3Dmajid
09-12-2008, 21:32
پس این کافینت کجاست ؟ باید ماموریت برم تا توی نقشه مشخص بشه ؟

Benygh
09-12-2008, 21:40
دکمه Download داره کوچیک همین پاینش !

M i L @ D
09-12-2008, 21:45
آقا این بازی ما سرعتش بالا نیومد که نیومد
با این 1911 هم کرک کردم !
مشکل سیستم هم ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
جون من یکی لینک فول ورژن .net 3.5 را میگذاره برای دانلود !؟

شما میتونید از لینک زیر این نرم افزار رو دانلود کنید :

love_gta
09-12-2008, 21:54
اقا اقا دوستان

ای ول بازی من بالاخره بدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم

سیستمم

xfx 8600 1 gig

cpu 5400 amd

3 gig ram

اقا من نمره 10 می دم به بازی خیلی عالیه عالی

عالی :8::8::8::8:

Benygh
09-12-2008, 21:57
یه چیزی توی gta هست که من نمیدونم چرا درست نمیکنن، توی بعضی جاها چراغ قرمزه در صورتی که هیچ ماشینی نمیاد و رد نمیشه ! باید این رو درست میکردن.

خوب شاید وقتی که شما سر اون چهارراه بودید ماشینی رد نمیشده ! اگه قرار باشه سر هر چهار راهی که ماشین نمیگذراه چراغش رو بردارند که ... :دی

برای اون دوستمون که مشکل دانلود فریم دات نت رو داشت میتونه از اینجا هم دانلود کنند .

love_gta
09-12-2008, 21:57
اقا یه چیزه توپ بگم

من یه جایی با سرعت داشتم رانندگی می کردم وقتی خوردم به دیوار از شیشه جلوی ماشین پرتاب شدم بیرون

وای عجب بازیی هست :8::8:

امير موسر
09-12-2008, 22:05
بازي رو دوباره نصب كردم ! طبق همون !!!!
مشكل بنچمارك كه حل نشد ! فقط render quality رو رو low گذاشتم ! خيلي بهتر شد ! يعني كلا درست شد ! به همينشم راضي هستيم !
حالا تا پچ بياد !!

779
09-12-2008, 22:08

عزیزم ماموریته!
بالاخره یکی دیگه پیدا شد که با هم یکم گفت و گو کنیم وای رفتم برج آزادی رو دیدم خیلی توپ بود توی خود جزیرش رفتم. ولی چون شب بود گفتم عکس نگیرم بهتره چون شب کیفیت بده!

بعدشم تو چرا اینقدر ناز نازی ای؟
من که رفتم پارک دیدم دارن دست جمعی ورزش می کنن همشون رو لت و پار کردم و سلاخی شون کردم!!!:31:
تازه توی ماموریت ها که میگه اولش اینو نکش من اولش میکشمش بعد دوباره ماموریت رو میرم :دی

راستی تو یک نفر رو له کردی عذاب وجدان داری ؟
من از عقب نشونه میرم رو یارو یارو 10 متر پرت میشه اون یک باری رو هم که دسته ی ماشینو گرفته بود با سرعت زیاد محکم کوبوندمش توی تیر چراق برق که حتی تیر چراق برق هم کنده شد!:31:
من کلا عادت دارم توی پیاده رو راه برم که همه بمیرن:21:
خیلی حال میده با کشتن آدم ها من آرامش خاصی میگیرم تازه از توی اینترنت با یک دختره قرار گزاشتم که هم دیدمش دیدم لوسه یک تیر توی مغزش کوبوندم!
باحاله مخصوصا پارک ها که همیشه من میرم 17 شهریور راه میندازم!!!!!!

Kianoosh
09-12-2008, 22:15
دوستان
من نمی تونم بازی رو اجرا کنم پست بنی رو هم کامل خوندم و تا نزدیک صبح هم از طریق مسنجر هلپ!میگرفتم ازش ولی نشد که نشد!خلاصه اینکه چی کار کنم!؟
درایور قبلی رو پاک کردم و 180.84رو نصب کردم چون ویستا سرویس پک 1 دارم فقط فریم نت 3.5 رو دانلود کردم و جدید ترین دایرکت ایکس.سیستمم هم کاملا جوابگو هست.4 تا دی وی دی که مرحله اول بازی رو نصب کردم و بعد rgsc (باید تو همون مسیر نصب بازی باشه!؟) live و نت فریم 3 تو خود دی وی دی بود که لایو رو نصب کردم و یه فولدر کرک که توش 5 تا فولدر دیگه و حدود 10 تا فایل کرک بود!!!!منم از هیچ کدوم استفاده نکردم و با رازور که جواب داده تست کردم(هرچند بعدش همه اونا هم امتحان کردم!)
سه تا فایل کرک رو (لانچ-1911 -آیکون اجرای بازی ) رو تو محل نصب کپی کردم (فایل 1911 باید رینیم بشه به پال!؟) و بعد لانچر رو اجرا کردم بعد از لوگوی زادور کلاب اومد و من اکسپت کردم بعد لوگ این!-یه بار هم جوین رو زدم و اکانت رو ساختم و فعالش کردم و عضو کلاب شدم ولی وقتی ایمیل و پسووردم رو می زنم و لوگ می کنم(تو اینترنتم) ارورمیده:نمیتونه به سایت کلاب وصل بشه کانکشن رو چک کن!-
بعد اسکیپ زدم بعد یه صفحه جدید باز شد که گزینه پلی رو زدم پیغام:you are not currently logged into social club
اوکی کردم بعد: اپلیکیشن فیلد تو لانچ!!!؟!
کجای کارم اشتباهه!؟
عجب بازی پر دردسری شد ها!!!!یه توضیح و راهنمایی درست حسابی بدین!
ممنون!

خب.از جواباتون ممنونم!:41:
الان دارم لایو 2 رو دانلود می کنم شاید مال دی وی دی قدیمی باشه!
اگه نشد دیگه بیخیال بازی میشم!:19::19::41:
اون فروشنده هم که اینو به من داد گفت کرکش سالمه و ...هم باید به فکر وصیت نامه باشه!:27:
:11:

milky way
09-12-2008, 22:20
چند تا مود برای GTA اومده :

3ッドマクス
09-12-2008, 22:24
عزیزم ماموریته!
بالاخره یکی دیگه پیدا شد که با هم یکم گفت و گو کنیم وای رفتم برج آزادی رو دیدم خیلی توپ بود توی خود جزیرش رفتم. ولی چون شب بود گفتم عکس نگیرم بهتره چون شب کیفیت بده!

من که رفتم پارک دیدم دارن دست جمعی ورزش می کنن همشون رو لت و پار کردم و سلاخی شون کردم!!!:31:
تازه توی ماموریت ها که میگه اولش اینو نکش من اولش میکشمش بعد دوباره ماموریت رو میرم :دی

من از عقب نشونه میرم رو یارو یارو 10 متر پرت میشه اون یک باری رو هم که دسته ی ماشینو گرفته بود با سرعت زیاد محکم کوبوندمش توی تیر چراق برق که حتی تیر چراق برق هم کنده شد!:31:
خیلی حال میده با کشتن آدم ها من آرامش خاصی میگیرم تازه از توی اینترنت با یک دختره قرار گزاشتم که هم دیدمش دیدم لوسه یک تیر توی مغزش کوبوندم!

پس اینکاره نیستی بابا بازی اصلا اینطوری طراحی نشده یعنی نیکو شخصیتش
طوری نیست که بی خودی آدم بکشه مثل اینکه تو اصلا دیالوگ و داستان بازی رو نمی فهمی :27:
من شخصیت نیکو انقدر برام بزرگ و جالب شده که اگر در بین ماموریت ها با یکی تصادف کنم ماموریت رو از اول
میرم :31: چون تو بزنی یکی رو بکشی یه خانواده رو بدبخت کردی شاید زن و بچه داره شاید نون اور خانواده
هست شاید کسی منتظرشه اصلا خدا لعنتت کنه مگر دستم بهت نرسه مردتیکه :27:

ehsan6811
09-12-2008, 22:36
[/quote]

چه اروری میده ؟[quote=ehsan6811;3255724]هیچ اروری نمیده فقط مثل alt+tab میاد بیرون میاد روی تکسبار میمونه هر چی روش میزنم نمیره تو بازی باید اونو ببندم دوباره بازی رو اجرا کنم
کسی نفهمید مشکل چیه

Mohammad King
09-12-2008, 22:37
با توجه به جوابqo0oick

اول سوال را با دقت بخوان بعد جواب بده
من گفتم ویندوزم XP 64 BIT sp1 توی اون مقاله ی شما چیزی در مورد 64 bit نگفته؟؟؟؟

Vahid67
09-12-2008, 22:58
سلام
می خواستم بدونم میشه ساعت بازی رو اورد ؟؟؟
آخه هیچ ساعتی تو بازی نیست که زمان دستت باشه !!!
ممنون اگه کمکم کنید.

شما اگه جهت نمای بالا رو بزنید موبایلش میاد که همون ساعت هم داره....

ای بابا ... نگفتی آخرت میاد خرت رو میگیره ؟

من میخوام دوست دخترم رو هم بکشم، چون داره منو به راه کج میبره :31:

تازه موقع رانندگی هم سعی میکنم هیچ کسی رو له نکنم، آخه گناه دارن دیگه.

یه سری یکی رفت زیر ماشینم، له شد، هنوز عذاب وجدان دارم :41:

آخ آخ گفتی دوست دختر اولین بار که رفتیم بیرون وقتی برگشتیم دم در خونش گفت شانستو امتحان کن منم امتحان کردم بوسش کرد:21::21::11::11:
دفعه دوم رو کاملاً باید سانسور کنم ....:40::40::40:
باهات موافقم منم سعی می کنم درست رانندگی کنم حق تقدم و ... رو هم سعی می کنم رعایت کنم فقط بعضی موقع ها

علامتش رو نقشه اینه @...خیلی باحاله میری تو نت کلی کیف میده من فقط از قسمت بانکش سر در نیاوردم اگه کسی میدونه چجوریه بگه بریم یه کریدت کارت بگیریم:8::8::10::10:

چند تا مود برای gta اومده :

اینا چیه اگه نصب کنی مثلاً ماشیناش و اسلحه هاش زیاد میشن؟؟؟مشکلی واسه بازی پیش نمیاره؟؟؟

qo0oick
09-12-2008, 23:09
سلام
اون کرکری که گفین دانلود کردم و اون مشکل رفع شد اما یه ارور دیگه میده
که توی راهنمایی ها هم نوشته بود این هم مربوط به کرکه .
کرک دیگه ای نیست
دوست عزیز شما یه کاری کن..
یا بازی رو 2باره نصب کن و از کرک Securom استفاده کن...
یا
GTAIV رو از کرک Razor بریز و کل کرک Securom رو هم بریز...
فک کنم باید جواب بده!

کسی نفهمید مشکل چیه
نه دوست عزیز من کل نت رو ریختم به هم راه حلی جز صبر کردن واسه پچ نداره :41:

Benygh
09-12-2008, 23:24
پست راهنما آپدیت شد .

asaasaasa
09-12-2008, 23:55
نکن
منم همین مشکلو دارم
کسی راه حلشو بلد نیست
آقا فکر کنم ایراد از کرک ریزوره چون من که دوباره اینستال کردم درست شد.شما
مشکلت فرق داره حتماً

farhad_persona
09-12-2008, 23:59
عزیزم ماموریته!

شما لطف کن یک هیجده تیر هم راه بنداز:31:

mamaloo_shz
10-12-2008, 00:12
سلام
آقا من دارم دیووونه میشم
هر چیزی که میخواست محیا کردم، اما بازم سرعت بازی افتضاح
همه چیز هم در حد مرگ پایین آوردم
سیستم هم : cpu intel e7300 box هست و 2 هسته
vga : 9600 GT 512 MB, 256 bit
2 تا رم 2 گیگ !