PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Splinter Cell Conviction HD v3.1.6

M@hdi-B
31-12-2010, 12:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Description
Play as Sam Fisher, a highly skilled Special Forces operative and fight a corrupt secret agency to get your daughter back. Follow a trail of intrigue that leads from Iraq to a high-security building in Washington. Run, jump, fight, and shoot using a handgun, shotgun, AK47 and bazooka, or maintain stealth by improvising with nearby objects. You are now a renegade spy agent; you don't follow any orders except for your own rules of engagement!

Go through 11 levels set in 8 different locations, including a smartphone-exclusive sequence on the Potomac River.
Experience fully polished 3D graphics with an amazing depth of view.
The Mark & Execute feature allows you to mark multiple targets then quickly eliminate them all at once.
The Last Known Position indicates where your enemies think you are, allowing you to outflank and eliminate them.
Use a wide range of equipment to get rid of foes. Pistols, sonar goggles and camera grenades are at your disposal!
Beat your opponents in stunning hand-to-hand combat and interrogate enemies to get crucial informa

Supported devices: - Samsung Galaxy S Showcase- Samsung GT-i9000 Galaxy S- Samsung GT-i9000B Galaxy- Samsung GT-i9000T- Samsung SCH-i400 Atlas- Samsung SCH-i500 Fascinate/Galaxy S- Samsung SGH-T959 Vibrant- Samsung SPH-D700 Epic 4G- Motorola A855 Droid- Motorola A955 Droid 2- Motorola A955 Droid 2- Motorola MB525 Jordan- Motorola Milestone- HTC Desire / Bravo- HTC Desire HD- HTC Desire Z- HTC Evo 4G- HTC Incredible- HTC My Touch 4G

apk file

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Game Data For GalaxyS

Game Data For Desire HD

Game Data For Acer Liquid

Game Data For Motorola Milestone

Game Data For Desire

Go to play mode,disable APN
Copy the gamedata to SDCARD:\GAMELOFT\GAMES

HOJ-JAT
31-12-2010, 13:11
واسه x10 و سایر گوشیها کدوم رو باید دانلود کنم؟

M@hdi-B
31-12-2010, 14:26
واسه x10 و سایر گوشیها کدوم رو باید دانلود کنم؟

رو ایکس تن نریزی بهتره .. مولتی تاچ نداشته باشی به مشکل می خوری:46:

wrongring
02-01-2011, 10:25
این بازی رو hd2 اجرا نمیشه. من Game Data رو گرفتم و تو مسیر SDCARD:\GAMELOFT\GAMES کپی کردم و با حالت airplane وارد بازی شدم بازم دانلود میخواد چیکار کنم؟؟؟/

M@hdi-B
02-01-2011, 20:02
این بازی رو hd2 اجرا نمیشه. من Game Data رو گرفتم و تو مسیر SDCARD:\GAMELOFT\GAMES کپی کردم و با حالت airplane وارد بازی شدم بازم دانلود میخواد چیکار کنم؟؟؟/

گیم دیتای کدوم گوشی رو گرفتید؟

یه بار بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و در حالت پلن مود اجرا کنید تا من تو فرومهای مختلف ببینم راه حل چیه:46:

پ.ن:انگار کلا با اچ دی2 مشکل داره.

من خود بازی و فایل sd رو دانلود کردم و همه ی کارهاش رو هم انجام دادم ولی بعد از loading کامل می پره بیرون
حسابی افسرده شدم

واسه منم همینطوره فقط ادمها رو درست نشون میده ما بقی همه سیاه هست کسی میدونه چرا؟

wrongring
02-01-2011, 21:36
یه دیتای دیگه دانلود کردم درست شد ولی بقیه بازی ها مثل spider man & sandstorm با دیتاهای دیگه هم اجرا نمیشن

M@hdi-B
02-01-2011, 21:56
یه دیتای دیگه دانلود کردم درست شد ولی بقیه بازی ها مثل spider man & sandstorm با دیتاهای دیگه هم اجرا نمیشن

sandstorm رو ورژن 3.4.1 ش رو روی اچ دی2 داشتم .. این ورژنش رو تست کن:46:

PersiAndroid
10-02-2011, 18:28
لینک مستقیم که فیل تر نباشه واسه گالکسی دارین؟

Hadi King
10-02-2011, 22:17
لینک مستقیم که فیل تر نباشه واسه گالکسی دارین؟

سلام . بفرماییـــد :46:
لینــک دانلــود Apk :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینــک دانلــود SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCopy The Gamedata To SDCARD :\GAMELOFT\GAMES
موفق باشید!:40:

Hadijooon
11-02-2011, 06:40

برا من سیلتره اگه میشه یه جا دیگه اپ کن:46:

Punisher_2008
17-02-2011, 10:46
سلام
رو x8 اجرا میشه؟
میشه لینکشو بزار hvga

Hadi King
17-02-2011, 15:39
سلام
رو x8 اجرا میشه؟
میشه لینکشو بزار hvga

لیســت موبایل هایی که ساپورت میکنــه :

Supported devices :

Samsung Galaxy S Showcase
Samsung GT-i9000 Galaxy S
Samsung GT-i9000B Galaxy
Samsung GT-i9000T
Samsung SCH-i400 Atlas
Samsung SCH-i500 Fascinate/Galaxy S
Samsung SGH-T959 Vibrant
Samsung SPH-D700 Epic 4G
Motorola A855 Droid
Motorola A955 Droid 2
Motorola A955 Droid 2
Motorola MB525 Jordan
Motorola Milestone
HTC Desire / Bravo
HTC Desire HD
HTC Desire Z
HTC Evo 4G
HTC Incredible
HTC My Touch 4G
موفق باشید!:40:

mamal!
21-02-2011, 11:17
سلام مهدی جان
ببخشید واسه دیزایز هم هیلتره زحمتش رو میکشی

hamid.dj
29-01-2015, 12:33
باسلام من تازه این سایت عضو شدم لینک دانلود که به اسم کد گذاشتین چرا باز نمیشه من برای cpu mediatek cortex a7 gpu mail400 tablet کدوم دیتای splinter cell دان کنم

hamid.dj
29-01-2015, 12:48
با سلام من تازه عضو سایت شدم لینک دانلود apkوsdکه به اسم کد گذاشتین چرا باز نمیشه برای cpu mediatek cortex a7 1.3ghz gpu mail 400 tablet کدوم گیم دیتای splinter cell دان کنم