PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در sterech تصویر پس زمینه

amirxbest
31-12-2010, 00:44
من وقتی یه عکس رو میذارم پس زمینه میام رو sterech تنظیم میکنم حالا مشکل اینجا هست که وقتی دوباره عکس پس زوینه رو عوض میکنم حالت center میشه.اگه ممکن هست راهنمایی کنید:11:

anon85
31-12-2010, 06:16
من وقتی یه عکس رو میذارم پس زمینه میام رو sterech تنظیم میکنم حالا مشکل اینجا هست که وقتی دوباره عکس پس زوینه رو عوض میکنم حالت center میشه.اگه ممکن هست راهنمایی کنید:11:

سلام،
من هم همين مشكلو دارم و فكر كنم كه خود ويندوز با توجه به سايز و رزولوشن عكس (و همچنين رزولوشن صفحه مانيتور) تصميم ميگيره كه اونو چه جوري نمايش بده؛ (استرچ يا سنتر)...

amirxbest
31-12-2010, 11:37
جالبیش اینجاس که وقتی حالت نمایش عکسها رو میذارم رو thumbnalis و روی عکس راست کلیلک میکنم و
set as desktop background رو میزنم همون حالت strech هست ولی وقتی دارم عکس رو مشاهده میکنم و این کار رو میکنم باز center میشه:41:

aliupdate
31-12-2010, 12:06
اینو دانلود کنید ببینید حل میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirxbest
02-01-2011, 15:24
دوست عزیز این برنامه رو نصب کردم ولی فرقی نکرد.:41:
حالا میشه توضیح بدین که این برنامه کارش چیه؟یا تنظیم خاصی داره یا نه؟
ممنون میشم از راهنمایتون.:46:

Help118
03-01-2011, 02:44
خوب اگه برای همه دوستان اینجوریه و نصب اون برنامه که نمیدونم چیه افاقه نمی کنه حتما تنظیمات خود ویندوز بصورت پیش فرض اینجوریه دیگه
ولی من وقتی یه عکسی رو روش راست کلیلک می کنم که set as wallpaper بشه خود ویندوز بر حسب رزولیشن مانیوتر تنظیم میکنه که رزولیشن عکس در چه حالتی با مانیتور بهینه میهش و خودش اتوماتیک وار سنتر یا تیل یا استرچ و.... رو انتخاب میکنه