PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

virus2009
11-12-2011, 11:55
[COLOR="Silver"]

2.میدونم اما یکی یه موقع کار میکنه یه موقع کار نمیکنه توضیحش سخته....
وقتی LR میشه میخواهم غیر فعالشون نگاه کنم مثلا چپ کلیک غیر فعال میشه اما راست کلیلک رو اصلا نمیشه غیر فعال کرد ....:18::19:

3.من زیاد اژدها نکشتم (این سومیشه) زیاد نمیدونم چی به چیه!؟:13:
قانون بازی چیه؟؟؟:31:(باید نوشته پیدا کرد بعد اژدها کشت یا جفتش یکیه؟!)
نگاه کنید من وقتی یه نوشته رو پیدا کردم سیاه رنگ بود و وقتی اژدها رو کشتم تونستم کد رو بشکنم و با R روی
نوشته سیاه یا همون غیر فعال Soul باز شد ....درسته...!...اینطوریه دیگه نه....:31::13:
حالا....
من نوشته ی سیاه نداشتم اژدها رو کشتم هیچ soul ی نداد بهم ...؟!
روحش رفت تو بدنم اما هیچ soul ی بهم اضافه نکرد؟!:18::13:

2 - شما آپدیت 128 مگی ( 1.1 ) رو نصب کردی .... ؟؟؟
منم همین مشکل رو داشتم بعد از آپدیت حل شد
در ضمن روی همون اسپلی که LR ـه نمیشه با موس کلیک کرد باید یک اسپل دیگه انتخاب کنی

3 - اون نوشته هایی که میگی اسمش Shout ـه
شات ها ربطی به میزان گرفتن روح دراگون ندارند
من الان 50 تا روح دراگون دارم ولی هنوز همه شات ها رو پیدا نکردم که بازشون کنم
برای یاد گرفتن شات ها باید اونا رو از روی Dragon wall ها بخونی ( که حتما بهش برخوردی )
همونطور که گفتم بعضی مواقع باگ میشه و روح دراگون رو دریافت نمیکنی

Ali_softcenter
11-12-2011, 12:37
آقا من 3 تا سوال دارم :

1- من اوایل بازی هستم ولی توی تاپیک هاش نیده بودم برای ازدواج باید برم به tample of maria نزدیک riften و از یه نفر گردنبند رو بگیرم و اینا...اول اینکه من الان نمیخوام ازدواج کنم! فقط میخوام اون گردنبنده رو داشته باشم چون بعدا حس این سوسول بازی ها نیست :31: ولی رفتم riften جایی روی نقشه برام این tample رو مشخص نکرد! این tample کجاست؟ داخل خود شهره؟باید ماموریت خاصی بگیرم تا جاشو نشون بده؟

2- وارد riften که شدم اون عضو گروه دزدا جلومو گرفت منم از راه تهدید خواستم بهم جزئیات رو بگه ..کارساز نشد اونم گفت دیگه این ورا نبینمت! الان چی کار کنم؟ نکنه دیگه نتونم عضوشون بشم؟ چون دیگه باهام حرف نمیزنه! البته الان نمیخوام عضو بشم فقط میخوام بدونم گند نزده باشم :31:

3-چرا اینقدر شهر ها کوچیکه؟ من الان 3 تا شهر رو رفتم..چرا نسبت به ابلیویون این قدر کوچیکه شهر ها و خونه هاش کمه؟
پیچ در پیچم هست...یعنی اینقدر فشردس انگار داری توی قوطی راه میری! اصلا خوشم نیومد!

Leon-117
11-12-2011, 14:02
همونطور که از مدت ها قبل پیش بینی کرده بودم(:31:)اسکایریم بهترین بازی RPG و بهترین بازی سال شدش!
اصلا اسکایریم ساخته شده بود که Goty بشه!:31:

Pure Energy
11-12-2011, 14:17
والا من هر باگی / گلیچی بچه ها بخوان رو بهشون میگم اونم اصلا به تشکر کاری ندارم، حتی یکی دو تا باگ رو با یکی از دوستام کشف کردیم:دی یه سری باگ هست که British Legends تو youtube گذاشته (و اگه تاریخش رو ببینید ۱ روز بعد از لیک شدن بازی بود) و آخرش میگه Thanks to Amir, (Eucatastrophe) for these cool glithes:دی کلا بچه ها باگ خواستید (باگ های من ۱۰۰٪ هم کار میکنه) خجالت نکشید:دی بگید:دی

اصلا اينو گفتي زير و رو شدم! نكنيد از اين كارا آدم خجالت مي كشه!!!
خوب اينم باگ :

ميرين دنبال يه فرد مايه دار مثلا پيرست وايت ران.

دو تا پرك نياز دارين : Cutpurse, Night Thief از Pick Pocketing
يه چند تا Lockpick هم نيازه
خب حالا شب كه شد ميرين در خونه يارو (همون مايه داره) رو باز مي كنين بعد بدون اين كه ديتكت شين ميرين 5k-4k پول ميزارين تو جعبه بانك يارو.
فردا شب دوباره ميرين Pickpocket ميكنين يارو رو ميبينين پول تو جيبشه!!!!
هر شب با 80% شانس پول مي ره تو جيب يارو!!!
از اين باگ براي چند تا كردن آيتما هم ميشه استفاده كرد!

توجه : قبل از اين كار Save كنين چون ممكنه كلا پول يا آيتمتون دود شه!

آقا من 3 تا سوال دارم :

1- من اوایل بازی هستم ولی توی تاپیک هاش نیده بودم برای ازدواج باید برم به tample of maria نزدیک riften و از یه نفر گردنبند رو بگیرم و اینا...اول اینکه من الان نمیخوام ازدواج کنم! فقط میخوام اون گردنبنده رو داشته باشم چون بعدا حس این سوسول بازی ها نیست :31: ولی رفتم riften جایی روی نقشه برام این tample رو مشخص نکرد! این tample کجاست؟ داخل خود شهره؟باید ماموریت خاصی بگیرم تا جاشو نشون بده؟

2- وارد riften که شدم اون عضو گروه دزدا جلومو گرفت منم از راه تهدید خواستم بهم جزئیات رو بگه ..کارساز نشد اونم گفت دیگه این ورا نبینمت! الان چی کار کنم؟ نکنه دیگه نتونم عضوشون بشم؟ چون دیگه باهام حرف نمیزنه! البته الان نمیخوام عضو بشم فقط میخوام بدونم گند نزده باشم :31:

3-چرا اینقدر شهر ها کوچیکه؟ من الان 3 تا شهر رو رفتم..چرا نسبت به ابلیویون این قدر کوچیکه شهر ها و خونه هاش کمه؟
پیچ در پیچم هست...یعنی اینقدر فشردس انگار داری توی قوطی راه میری! اصلا خوشم نیومد!

ج1 - I dont know :D
ج2 - اون باقاليه رييس دزدا وسطه شهره
ج3 - اين جا شهرا از عرض كوچيك شدن از طول دراز هر كدوم 5-6 طبقه دارن

Amir 3d
11-12-2011, 15:19
2 - شما آپدیت 128 مگی ( 1.1 ) رو نصب کردی .... ؟؟؟
منم همین مشکل رو داشتم بعد از آپدیت حل شد
در ضمن روی همون اسپلی که LR ـه نمیشه با موس کلیک کرد باید یک اسپل دیگه انتخاب کنی

3 - اون نوشته هایی که میگی اسمش Shout ـه
شات ها ربطی به میزان گرفتن روح دراگون ندارند
من الان 50 تا روح دراگون دارم ولی هنوز همه شات ها رو پیدا نکردم که بازشون کنم
برای یاد گرفتن شات ها باید اونا رو از روی Dragon wall ها بخونی ( که حتما بهش برخوردی )
همونطور که گفتم بعضی مواقع باگ میشه و روح دراگون رو دریافت نمیکنی

ممنون دوست عزیز برای جواب دادن هات:11::40::10::31:

خوب من نسخه ء بلک باکس رو دانلود کردم ...میتونم آپدیت هم رو این نسخه بریزم؟؟؟و در ضمن از کجا این آپدیتو میتونم دانلود کنم
بعد منظورم همین وقتی LR نوشته مثلا L که چپ کلیکه رو میزنم رو یه جادو ولی R رو هم میخوام تغییر بدم نمیشه:18:
اگر هم سلاح انتخاب کنم که کلا رو جادو کنسل بشه دوباره بیآم جادوی جدید رو جایگزین کنم سریع باز همون R دوباره میپره رو جادویی که قبلا انتخاب کردم و نمیشه جابجاش کرد!!!!!....

و دوم اینکه روح دراگون ها رو میگیری کجا ثبت میشه؟؟؟؟من هنوز این بازی واسم خوب جا نیوفتآده !!!:31:

و سوم ؟ اینکه یک دوست تو پست های قبلی گفت میشه با استخوان ها آرما دراگون بساری؟؟؟
سوالم اینه کجا می تونم بسازم؟ لول یا مهارت خاصی میخواد؟؟؟اصلا چی هست یه اژدها اهلی؟؟؟:27::31:
:40::40::11:

Pure Energy
11-12-2011, 15:51

خوب من نسخه ء بلک باکس رو دانلود کردم ...میتونم آپدیت هم رو این نسخه بریزم؟؟؟و در ضمن از کجا این آپدیتو میتونم دانلود کنم
بعد منظورم همین وقتی LR نوشته مثلا L که چپ کلیکه رو میزنم رو یه جادو ولی R رو هم میخوام تغییر بدم نمیشه:18:
اگر هم سلاح انتخاب کنم که کلا رو جادو کنسل بشه دوباره بیآم جادوی جدید رو جایگزین کنم سریع باز همون R دوباره میپره رو جادویی که قبلا انتخاب کردم و نمیشه جابجاش کرد!!!!!....

و دوم اینکه روح دراگون ها رو میگیری کجا ثبت میشه؟؟؟؟من هنوز این بازی واسم خوب جا نیوفتآده !!!:31:

و سوم ؟ اینکه یک دوست تو پست های قبلی گفت میشه با استخوان ها آرما دراگون بساری؟؟؟
سوالم اینه کجا می تونم بسازم؟ لول یا مهارت خاصی میخواد؟؟؟اصلا چی هست یه اژدها اهلی؟؟؟:27::31:

من كه نفهميدم چي نوشتي تو اولا!
جواب دوما :‌ توي Magic > Shouts براي آنلاك كردن Shouts
جواب سوما : آره. آهنگري 90 مي خواد. Dragon Armor چيزه خوبي نيست. براي Heavyarmor اين خوبه : Daedric Armor براي Lightarmor هم بستگي به روش بازيت داره مثلا اگه Thief باشي Thieves Guild Armor خوبه يا برا Archer ها Dark Brotherhood Armor خوبه

virus2009
11-12-2011, 16:21

آپدیت رو از تاپیک مشکلات میتونی دانلود کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپدیت رو حتما نصب کن ( آپدیت 128 مگی 1.1 )

دوم : توی منوی Shout ها گوشه پایین سمت راست نوشته چندتا Dragon Soul داری

سوم : شما هر اژدها رو که میکشی چندتا Dragon Bone و Dragon Scale دراپ میکنه
برای ساختن آرمور ( لباس ) هم باید اسکیل Smithing رو زیاد کنی
برای لول آپ کردن Smithing باید به مقدار زیادی Iron Ignot ، Leather , leather Strips جمع کنی یا میتونی بخری
بعد شروع به ساختن Iron dagger یا Leather Bracers کن ( به وسیله Blaksmithing Forge که توی همه شهر ها هست ) ( وسایلی رو که میسازی رو یک جا انبار کن چون برای لول آپ کردن Enchanting بدرد میخوره )
بعد از اینکه Smithing صد شد باید پرک هاش رو بزنی ( پرک ها رو هم از ستون سمت راست بزن و برو بالا میشه میشه 6 تا + اون وسطی )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرک آخری مربوط به Dragon Armor میشه که میتونی لباس های دراگون رو بسازی

saeed_136915
11-12-2011, 16:30
سلام دوستان من چند وقتیه بازی رو تموم کردم تقریبا الان فقط چندتا ماموریت که همش تکرار میشه(ماموریت هایی که توی دارک برادرهود و توی کمپانیونز بهم میده) مونده. لولم هم 75 هست. کسی میدونه قراره DLC واسه بازی بیاد یا نه؟؟؟

stallker
11-12-2011, 20:03
راهنمای کامل بازی

رو کنسول بازی میکنید اینجا گرافیکش خیلی پایینه
نه بابا یه کامپیوتر نیمه زغالی دارم با اون بازی میکنم
دوستان یه راهنمایی هم در مورد عکس دوم صفحه قبل بگید
یه مشکل هم دارم وقتی میخوام جنازه ای رو برسی کنم دو تا گزینه میاد یکیش FEED هستش وقتی اونو میزنم گوشت طرفو میخوره .اینو چیکار کنم؟

Amir Yousof
11-12-2011, 21:05
دوستان یه سوال casual شما چه نژادی رو توصیه میکنید ؟ در ضمن imperials یا stormcloks ?

MobinS
11-12-2011, 21:22
دوستان یه سوال casual شما چه نژادی رو توصیه میکنید ؟ در ضمن imperials یا stormcloks ?

این انتخاب ها شیرینی بازی هستن... اصلش انتخاب این ها و راه روش ادامه دادن بازی هستن... استورمکلوک یا امپریال ، نژاد هرچی باشه باشه ، مهم اینه که خودتون انتخاب کنید...
من خودم Imperial هستم ، نژادم هم Breton هست... نژاد جادوگرا

saeed_136915
11-12-2011, 21:34
نه بابا یه کامپیوتر نیمه زغالی دارم با اون بازی میکنم
دوستان یه راهنمایی هم در مورد عکس دوم صفحه قبل بگید
یه مشکل هم دارم وقتی میخوام جنازه ای رو برسی کنم دو تا گزینه میاد یکیش FEED هستش وقتی اونو میزنم گوشت طرفو میخوره .اینو چیکار کنم؟

یه حلقه بود که الان اسمش دقیقا یادم نیست اون رو دربیارین درست میشه.
ولی درکل حلقه ی خوبی هست من همیشه اونو انتخاب میکردم. جزئیاتشو بخونین متوجه میشین :10:
فکر کنم اسمش Ring of Namira بود

anti-military
11-12-2011, 21:58

جواب مشخصه اگه نیروی خیر هستی و موافق عدالت برو سمت stormcloks اما اگه مثل بعضی ها حکومت برات مهمه و موافق ظلم هستی برو سمت گروه مخالف ...

Ali_softcenter
11-12-2011, 22:05
هیچ کدوم!

Nord جونم :دی

gap
11-12-2011, 22:22
جواب مشخصه اگه نیروی خیر هستی و موافق عدالت برو سمت stormcloks اما اگه مثل بعضی ها حکومت برات مهمه و موافق ظلم هستی برو سمت گروه مخالف ...
ببخشید اما SC ها به نظر شما نیرو های خوب و مردم دوستی هستند؟ یعنی اصلا Dark elves رو اذیت نمیکنن؟ نه؟

humanaga
11-12-2011, 22:34
دوستان CHEAT هست که بتونم باهاش با دختر پادشاه شهر ازدواج کنم:10:

king 2009
11-12-2011, 23:40
ببخشید اما SC ها به نظر شما نیرو های خوب و مردم دوستی هستند؟ یعنی اصلا Dark elves رو اذیت نمیکنن؟ نه؟

جیگر یجا گفتی من 5 6 تا فالوور دارم.

مثل اینکه یادت رفت گلیچش رو بگی.:D

بگو یه تستی بکنیم.

stallker
11-12-2011, 23:40
این یه ماموریتی هست که جاشو تو نقشه نشون نمیده .هر کسی میدونه بگه باید چیگار کنم لطفا:20:
LOCATE THE QUILL OF GEMINATION UNDER LAKE HONRICH

*Forgotten*
12-12-2011, 07:49

فرقی نمیکنه فقط هر نژاد تو بعضی از skill ها نسبت به نژاد دیگه برتری بیشتری دارند که باز هم هر کدومو بردارین اون skill ها قابل جبران در بازی هست پس زیاد فرقی نمیکنه

برای جواب سوال دوم خودم هنوز جزو هیچ گروهی نیستم ولی اوایل بازی که یکی از imperial ها (که بدون قضاوت عادلانه مبخاد گردنت بزنه جزئیات دیالوگ زن فرمانده رو دقت کنید ) و اون imperial که کمک میکنه فرار کنی که بعد از رسیدن به riverwood و وقتی وارد خونه عموش میشی بهت پیشنهاد میکنه حتما وارد imperial شی و خودت بهش میگی واقعا فکر میکنید این کار درستره؟
تو یه ماموریت که وارد شهر (اسمش از یادم رفت:31:) حاکم اون شهر یکی از دستگیر شدگان بود که همراهت تو اون گاری (اول بازی) بود و ازت میخاد وارد stromack شی (که بعدا توضیح میده چجور از اینجا سر در آورده)

باید خودت و با توجه به کوست هایی که انجام میدی تصمیم درستو بگیری

راستشو بخاید من فقط دارم قدرتمو زیاد میکنم و مدت زیادیه کوست های زیادی انجام نمیدم

*Forgotten*
12-12-2011, 08:51
این یه ماموریتی هست که جاشو تو نقشه نشون نمیده .هر کسی میدونه بگه باید چیگار کنم لطفا:20:

Locate the Quill of Gemination Under Lake Honrich (Optional)

This quest does not have a marker so you will need to look for the quill yourself. Lake Honrich is the lake right next to Riften. Head outside to the docks and find the large boat anchored there. You should be able to see another large boat to the west of it. Swim underwater between these two boats until you see the bow of a small boat stuck in the ground underwater. You will find Vald's Strongbox located there which has an expert lock that you will need to pick, inside you will find the Quill of Gemination.

*Forgotten*
12-12-2011, 09:03

و

خوب اگه منظورتونو دقیق متوجه شده باشم این کارو بکنبد

اول یک شمشیر one-hand رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب خارج کنید و دوباره برو تو منوی جادوها و اونجا انتخاب کنید
مشکلت حل میشه

alireza661299
12-12-2011, 13:18

همون کنار شهر riften یه دریاچه هست . اونو میگه باید بری تو دریاچه تقریبا وسطاش یه قایق غرق شده که یه صندوق کوچولو داخلش هست. قفل هم هست و باید همون زیر آب بازش کنی. چیزی که میخوای داخل اونه. البته این ماموریت optional هست.

stallker
12-12-2011, 13:24
دوستان من بعد از اینجا دیگه نمیدونم چطوری ماموریت های اصلی رو ادامه بدم هیچ نقطه ای روی تقشه نیست.یعنی هیچکس نمیدونه من باید چیکار کنم؟نوع agent رو هم مشخص کردم

saeed_136915
12-12-2011, 14:02
دوستان من بعد از اینجا دیگه نمیدونم چطوری ماموریت های اصلی رو ادامه بدم هیچ نقطه ای روی تقشه نیست.یعنی هیچکس نمیدونه من باید چیکار کنم؟نوع agent رو هم مشخص کردم

از یکی از اون درها که آبی هست برین بیرون

stallker
12-12-2011, 14:06
از یکی از اون درها که آبی هست برین بیرون
الان سه روزه که اومدم بیرون رفتم dragonsearch اونجا یه ماموریت دادن که رفتیم یه اژدها کشتیم. این ماموریت اصلیه؟

molaali
12-12-2011, 14:28
این deadra heart ها رو میشه از جایی خرید؟
هر چی میگردم پیداشون نمیکنم.

*Forgotten*
12-12-2011, 14:32

آره خیلی اذیتشون کردن حتی زاغه نشینشون هم کردن

ولی تو کوئست بوچر اون قاتل بلفطره که زن های بدبخت رو میکشت (علت دقیق این کارشو نفهمیدم فکر کنم برای جادو جنبل بود) dark elve الان نمیدونم چی بگم شاید حق دارن این کارو بکنن

*Forgotten*
12-12-2011, 14:47

میری collage witerun برو به قسمت خوابگاه طبقه 2 دم در ورودی ,اتاق خواب دست چپ یه دارک الو هست کچل هم هست دونه ای 850 سکه بدون تخفیف بهت میفروشه

اگه ندیدیش ساعت 1 یا 2 صبح برو تو اتاقش خوابه ساعت 8.5 بیدار میشه قبلش باید کمی باهاش حرف بزنی تا منوی بزینس باز بشه
چون این قلبارو قاچاقی وارد میکنه باید از زیر زبونش بکشی بیرون

Pure Energy
12-12-2011, 15:18
پولت زيادي كرده؟ خب ~ رو بزن بعد بنويس

Player.additem 0003ad5b X

به جاي X تعداد مورد نظر وارد كنيد!

كد كنسول هر آيتمي رو خواستيد بگيد براتون بزارم

xero.1992
12-12-2011, 16:29
من توی این مرحله با یک باگه کوچیک مواجه شدم که همینطور که اینجا گفته درستش کردم، شاید به درد بقیه بچه ها هم بخوره :

---

یه سوال : یادمه وقتی که داشتم trailer بازی رو قبل از اینکه بیاد توی X360، میدیدم کاراکتری که داشت بازی میکرد که برای مثال 2 تا Sword دستشه یدفعه Spell هاشو اورد رو دستاش یعنی یه جور Shortcut
کسی میدونی جوری هست که بشه رو PC هم اینکارو کرد یعنی بری Spell ها shortcut تعریف کنی ؟

virus2009
12-12-2011, 16:34
من توی این مرحله با یک باگه کوچیک مواجه شدم که همینطور که اینجا گفته درستش کردم، شاید به درد بقیه بچه ها هم بخوره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---

یه سوال : یادمه وقتی که داشتم trailer بازی رو قبل از اینکه بیاد توی X360، میدیدم کاراکتری که داشت بازی میکرد که برای مثال 2 تا Sword دستشه یدفعه Spell هاشو اورد رو دستاش یعنی یه جور Shortcut
کسی میدونی جوری هست که بشه رو PC هم اینکارو کرد یعنی بری Spell ها shortcut تعریف کنی ؟

شما باید اول اونا رو favorite کنی
بعد که Q رو زدی روی هر چیزی که میخوای شورتکات بشه یکی از اعداد 1-9 رو بزن

*Forgotten*
12-12-2011, 18:34
;)
پولت زيادي كرده؟ خب ~ رو بزن بعد بنويس

Player.additem 0003ad5b X

به جاي X تعداد مورد نظر وارد كنيد!

كد كنسول هر آيتمي رو خواستيد بگيد براتون بزارم

عزیز ,بحث اخلاقه تو بازی هست اونم بهترین بازی انتخاب شده سال

فکر میکنی چرا این مبحث این همه پیشرفت کرده و این همه بیننده داره چون میخان از بازی لذت کامل رو ببرن

ولی برای این بازی هر کس تا تمومش کنه زحمت کشیده چت نزده

Ali_softcenter
12-12-2011, 18:38
من رفتم بالای اون قله که میخوان بهم آموزش بدن..داشتن بهم آمورش میدادن اون مرحله ای که یه دری بازی میشه..هر کاری میکردم باز میگفت دوباره! نمیدونستم باید چطوری شات کنم!

هی داشتم تست میکردم که نمیدونم چی شد..خورد به یکیشون..همشون به سمتم حمله کردن!

عجب بدبختی داریم! چه کار کنم؟

از قبل لود کنم؟

اونجا که یه دری باز میشه میگه نفس بگیر توجه کن! باید چه غلطی کرد؟ شات میزنم وقتی در باز میشه به سمت علامته ولی باز میگه دوباره! نشد!

xero.1992
12-12-2011, 18:47
;)

عزیز ,بحث اخلاقه تو بازی هست اونم بهترین بازی انتخاب شده سال

فکر میکنی چرا این مبحث این همه پیشرفت کرده و این همه بیننده داره چون میخان از بازی لذت کامل رو ببرن

ولی برای این بازی هر کس تا تمومش کنه زحمت کشیده چت نزده

اصلا قشنگی بازی به اینه که خودت زحمت بشکی پر پر بشی برسی به جایی نه اینکه چیت بزنی...

====

یه سوال: برای اینکه اسپل های fire یا frost و اینا قوی تر بشن و بیشتر Damage بدن کاری غیر از Skill up هست ؟

Pure Energy
12-12-2011, 18:54
من رفتم بالای اون قله که میخوان بهم آموزش بدن..داشتن بهم آمورش میدادن اون مرحله ای که یه دری بازی میشه..هر کاری میکردم باز میگفت دوباره! نمیدونستم باید چطوری شات کنم!

هی داشتم تست میکردم که نمیدونم چی شد..خورد به یکیشون..همشون به سمتم حمله کردن!

عجب بدبختی داریم! چه کار کنم؟

از قبل لود کنم؟

اونجا که یه دری باز میشه میگه نفس بگیر توجه کن! باید چه غلطی کرد؟ شات میزنم وقتی در باز میشه به سمت علامته ولی باز میگه دوباره! نشد!

اول Shout رو برو بزار رو Whirlwind بعد تا دره باز شد Shout كن مي پره جلو!
آره بايد Load كني بي جنبن! :31:

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

اصلا قشنگی بازی به اینه که خودت زحمت بشکی پر پر بشی برسی به جایی نه اینکه چیت بزنی...

====

یه سوال: برای اینکه اسپل های fire یا frost و اینا قوی تر بشن و بیشتر Damage بدن کاری غیر از Skill up هست ؟
نه. فقط بايد وايسي به يه سطح Skill برسي بعد Spell جديد ياد بگيري :11:

Ali_softcenter
12-12-2011, 19:18
ممنون! رفتم یه جایی که بهم گفتن برو!

کلی اسکلت و اینا کشتم سرویس شدم رسیدم به جایی 3 تا سنگه که بری روشون باعث میشن در های آهنی برن بالا!

هر جوری امتحان میکنم نمیشه!

اعصاب نذاشته برام..اینا نباید یه راهنمایی چیزی بذارن؟

معما میخواد آخه این بازی!

---------------------------------------

خودم تونستم! باید شات میزدم! :31:

Pure Energy
12-12-2011, 19:34

کلی اسکلت و اینا کشتم سرویس شدم رسیدم به جایی 3 تا سنگه که بری روشون باعث میشن در های آهنی برن بالا!

بهت پيشنهاد مي كنم بعد از اين Dungeon كه توشي ديگه Main Quest نري چون بازي بي مزه ميشه. اول Side Quest برو تا لول 40-50 بعد ادامه Main Quest چون تقريبا آخراشي 5-6 تا Quest ديگه تا تموم شدن بازي مونده! :11:

virus2009
12-12-2011, 19:59

وقتی لول اسکیلت Destruction 100 بشه میتونی همین اسپل ها رو با دمیج بیشتر بگیری

Ali_softcenter
12-12-2011, 20:51
بهت پيشنهاد مي كنم بعد از اين Dungeon كه توشي ديگه Main Quest نري چون بازي بي مزه ميشه. اول Side Quest برو تا لول 40-50 بعد ادامه Main Quest چون تقريبا آخراشي 5-6 تا Quest ديگه تا تموم شدن بازي مونده! :11:

شوخی نکن!

چقدر کم...این قدر داستان اصلی کوتاهه؟

M e i s a m
12-12-2011, 21:20
جاودی تخریبی من 100 شده و الان قویترین اسپل اتیش که دارم 75 تا دمیج میزنه
از این قوی تر هم هست؟

Pure Energy
12-12-2011, 21:52
از این قوی تر هم هست؟
خب با دو دستت بزن ميشه 150 تا زياديتم هست! دراگون آخره بازي 500 تا HP داره!

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

شوخی نکن!

چقدر کم...این قدر داستان اصلی کوتاهه؟

آره! بديش همينه! بعد وقتي تمومش كني بديش اينه كه همه دراگونا بات دوست ميشن اگر هم حمله كنن با تو كاري ندارن گارد ميزنن! بهتر بيشتر Shout هارو كه بدرد مي خورن بگيري اول بعد Main Quest تموم كني! من Master of Greybeards كشتم :31::31::31: ميرم رو كوه با Shout منو پرت ميكنن پايين ميميرم!!!!:31::31::31:

M e i s a m
12-12-2011, 22:14
خب با دو دستت بزن ميشه 150 تا زياديتم هست! دراگون آخره بازي 500 تا HP داره!

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

آره! بديش همينه! بعد وقتي تمومش كني بديش اينه كه همه دراگونا بات دوست ميشن اگر هم حمله كنن با تو كاري ندارن گارد ميزنن! بهتر بيشتر Shout هارو كه بدرد مي خورن بگيري اول بعد Main Quest تموم كني! من Master of Greybeards كشتم :31::31::31: ميرم رو كوه با Shout منو پرت ميكنن پايين ميميرم!!!!:31::31::31:

ماسترشون که همون اژدهاهه بود که فرستادیمش سفر اخرت :دی بعد از اون دیگه نرفتم پیش گری بیرد ها مگه نمیتونی بکشیشون؟ من الان هر شهری میرسم همه رو نفله میکنم لوس شده دیگه بازیم :41:

Ali_softcenter
12-12-2011, 22:21
عجب! یعنی چی کشتیش؟

من هنوز نرفتم پیشش..

مگه باید بکشیمش؟

----------------------------------------------

راستی الان من عضو امپریال لجین شدم..بعد زد faild to join stromack نمیدونم چی چی..یعنی دیگه عضو اون یکی نمیتونی بشی!

یعنی چی؟

پ.ن : ادم خوبی هستم :دی

Ali_softcenter
12-12-2011, 22:31
یه سوال دیگه..

من اون گردنبند mara رو گرفتم انداختم گردنم..ولی با هر زنی صحبت میکنم..هیچ گزینه ای برای پیشنهاد نداره!

دقیقا به کیا میشه پیشنهاد داد؟

virus2009
12-12-2011, 22:58
از این قوی تر هم هست؟

آره هست
به جز اینکه میتونی پرک آتش رو بزنی و قویترش کنی اسپل قویتر هم هست
Frost & Light & Fire Rune هست با 200 دمیج ( همون که رو زمین میزنی )
Fire Bolt هست با 150 دمیج
البته من پرک آتش رو هم زدم و اسپل های آتشم قویتره

یه سوال دیگه..

من اون گردنبند mara رو گرفتم انداختم گردنم..ولی با هر زنی صحبت میکنم..هیچ گزینه ای برای پیشنهاد نداره!

دقیقا به کیا میشه پیشنهاد داد؟

با همه نمیشه ازدواج کرد فقط با افرادی که اسمشون اینجاست میشه :

mf.designing
12-12-2011, 23:24
دوستان اینجا باید چیکار کرد ؟! (تو مرحله ای که بالای یه کوهه)

Ali_softcenter
12-12-2011, 23:27
دوستان اینجا باید چیکار کرد ؟! (تو مرحله ای که بالای یه کوهه)

لیدا رو چرا با خودت آوردی؟ :31:

باید باهاش حرف بزنی دیگه! شات ها رو یادت میدن!

مگه خودشون نیومدن جلو باهات حرف بزنن؟

M e i s a m
12-12-2011, 23:45
آره هست
به جز اینکه میتونی پرک آتش رو بزنی و قویترش کنی اسپل قویتر هم هست
Frost & Light & Fire Rune هست با 200 دمیج ( همون که رو زمین میزنی )
Fire Bolt هست با 150 دمیج
البته من پرک آتش رو هم زدم و اسپل های آتشم قویتره

با همه نمیشه ازدواج کرد فقط با افرادی که اسمشون اینجاست میشه :

هر چی اسپل دیدم خریدم دیگه چیزی نمونده مگر جای خاصی باشه که نرفته باشم
از بین همه rune ]ا به کنار چون واسه راه دوز مناسب نیست زیاد ولی باقیشون یکی هست 75 دمیج میزنه یکی هم هست که فایربولت هست که 50 دمیج میزنه (همون انفجاریه)
چطور مال شما 150 دمیج میزنه؟! همه پرک ها رو هم گرفتم

*Forgotten*
13-12-2011, 00:41

از سنگ چپ به راست اینه:

مار مار ماهی

mf.designing
13-12-2011, 01:02
لیدا رو چرا با خودت آوردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید باهاش حرف بزنی دیگه! شات ها رو یادت میدن!

مگه خودشون نیومدن جلو باهات حرف بزنن؟
لیدا گفت بیام گفتم خوب بیا چه عیبی داره ! :دی :دی حالا چیکارست این ؟! :دی
اونام واسه حرف زدن اومدن جلو و 2 تا گزینه داشت ، منم هر 2 تا رو تست کردم اما بعد اون همونجوری میمونن و کاری نمیکنن و حرفی هم ندارن ! گیر کردم خلاصه :دی

Ali_softcenter
13-12-2011, 02:09
لیدا گفت بیام گفتم خوب بیا چه عیبی داره ! :دی :دی حالا چیکارست این ؟! :دی
اونام واسه حرف زدن اومدن جلو و 2 تا گزینه داشت ، منم هر 2 تا رو تست کردم اما بعد اون همونجوری میمونن و کاری نمیکنن و حرفی هم ندارن ! گیر کردم خلاصه :دی

لیدا محافظته دیگه :46: البته اینجا زیاد به درد نمیخورد که اوردیش چون قرار نبود با کسی درگیر بشی :31:

من خودم همین امروز این کوئست رو رفتم..
اولش که با رئیسشون حرف میزنی بعد همون جا اون وسط میگن بیا وایسا بعد بهت میگن چی کار کنی..کلا نباید همینجوری وایسن که :41: بعدش میبرنت توی حیاط پشتی :31:

کلا چند نفرن اونجا؟ باید 4 تا باشن فکر کنم.

virus2009
13-12-2011, 02:11
هر چی اسپل دیدم خریدم دیگه چیزی نمونده مگر جای خاصی باشه که نرفته باشم
از بین همه rune ]ا به کنار چون واسه راه دوز مناسب نیست زیاد ولی باقیشون یکی هست 75 دمیج میزنه یکی هم هست که فایربولت هست که 50 دمیج میزنه (همون انفجاریه)
چطور مال شما 150 دمیج میزنه؟! همه پرک ها رو هم گرفتم

اون انفجاریه Fire ball هست
اسپل های قوی رو میتونی از همون Master destruction توی کالج بخری
اسماشون اینجوریه :
FireBall - Master ( همون انفجاریه با برد بالا ، خیلی بد میزنه )
ّFirebolt - Master ( ء 150 تا دمیج میزنه )

لیدا گفت بیام گفتم خوب بیا چه عیبی داره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا چیکارست این ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونام واسه حرف زدن اومدن جلو و 2 تا گزینه داشت ، منم هر 2 تا رو تست کردم اما بعد اون همونجوری میمونن و کاری نمیکنن و حرفی هم ندارن ! گیر کردم خلاصه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از منوی مجیک قسمت شات ها اون شاتِ Force ( یک همچین چیزی ) رو انتخاب کن بعد جلوی یارو واستا و Z رو بزن

alipc9000
13-12-2011, 10:26
skyrim map all location- you can print it out

Ali_softcenter
13-12-2011, 12:02
الان من عضو امپریال لجین شدم..بعد زد faild to join stromack نمیدونم چی چی..یعنی دیگه عضو اون یکی نمیتونی بشی!

یعنی چی؟

یکی فرقشون رو میگه؟

virus2009
13-12-2011, 12:21
الان من عضو امپریال لجین شدم..بعد زد faild to join stromack نمیدونم چی چی..یعنی دیگه عضو اون یکی نمیتونی بشی!

یعنی چی؟

یکی فرقشون رو میگه؟

فقط میتونی عضو یکیشون بشی ( نا سلامتی جنگه ، نمیشه که عضو هر دو طرف بود )
امپریال ها : ارتش امپراطور
StormClock ها : ارتش آزادی خواه :31:

بیشتر مردم اسکایریم طرفدار Stormclock ها هستند چون از زورگویی های امپریال ها خسته شدن

Ali_softcenter
13-12-2011, 12:29
من چرا سوار این درشکه ها میشم راه نمی افته طرف؟

باید چی کار کرد؟

آدرسم بهش میدم میگه برو عقب بشین...میشینم هیچ اتفاقی نمی افتاه!

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

فقط میتونی عضو یکیشون بشی ( نا سلامتی جنگه ، نمیشه که عضو هر دو طرف بود )
امپریال ها : ارتش امپراطور
StormClock ها : ارتش آزادی خواه :31:

بیشتر مردم اسکایریم طرفدار Stormclock ها هستند چون از زورگویی های امپریال ها خسته شدن

عجب..

واقعا امپریال زور میگه؟؟ کجای بازی این نمود داره ..از کجا فهمیدی زور میگه؟

الان بهم قبل عضویت یه تست داد گفت برو راهزن ها رو بکش..خب این چه اشکالی داره؟ :31:

ماوریت های Stormclock ها تو چه مایه هایی هست؟ باید با حکومت در بیفتم؟

virus2009
13-12-2011, 12:34
من چرا سوار این درشکه ها میشم راه نمی افته طرف؟

باید چی کار کرد؟

آدرسم بهش میدم میگه برو عقب بشین...میشینم هیچ اتفاقی نمی افتاه!

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

عجب..

واقعا امپریال زور میگه؟؟ کجای بازی این نمود داره ..از کجا فهمیدی زور میگه؟

الان بهم قبل عضویت یه تست داد گفت برو راهزن ها رو بکش..خب این چه اشکالی داره؟ :31:

ماوریت های Stormclock ها تو چه مایه هایی هست؟ باید با حکومت در بیفتم؟

من گفتم مردم میگن که امپریال ها زور میگن
نمونش اول بازی که بدون حکم و دلیل شما رو میخواستن گردن بزنند
بیشتر ماموریت هاشون هم شبیه به همه ، چون توی جنگ هستید

در کل خودت باید تصمیم بگیری
من چون زیاد دوست ندارم مثل یک جنگجو برای امپریال ها بجنگم رفتم استورم کلاک

aramesh_61
13-12-2011, 12:37
سلام
آقا یکی در مورد تاریخ skyrim یه توضیح مختصر میده؟ شورشیا کیان؟ دولتیا کیان؟!
ممنون

Arrowtic
13-12-2011, 13:35
مشکل من با SC اینه که توی کوئست لاینشون
باید Whiterun رو نابود کنید و Jarlش که اول بازی هم میشناسیدش رو از سلطنت بکشید پایین!Jarlش بچه خوبیه آخه!
بعدشم SC ها میخوان الف ها رو از اسکایریم بندازن بیرون!
کلا هر دوشون بد و خوب دارن و من به ایمپریال ها نظرم بهتره ولی خوب یه بدی ایمپریال اینه که من از دارک برادرهود خوشم میاد ولی
کوئست آخرشون باید امپراطور اصلی رو بکشی
برا همین سر دو راهیم!

Ali_softcenter
13-12-2011, 13:47
مشکل من با SC اینه که توی کوئست لاینشون
باید Whiterun رو نابود کنید و Jarlش که اول بازی هم میشناسیدش رو از سلطنت بکشید پایین!Jarlش بچه خوبیه آخه!
بعدشم SC ها میخوان الف ها رو از اسکایریم بندازن بیرون!
کلا هر دوشون بد و خوب دارن و من به ایمپریال ها نظرم بهتره ولی خوب یه بدی ایمپریال اینه که من از دارک برادرهود خوشم میاد ولی
کوئست آخرشون باید امپراطور اصلی رو بکشی
برا همین سر دو راهیم!

نابود کنی یعنی چی؟ یعنی همه شهر رو بکشی؟ :18: مردم رو بکشی؟

یعنی بری امپریال باید رئیس دارک برادر هود رو بکشی؟ یا دارک برادر هود میگن که امپراطور اسکایریم رو بکش؟اگه دومیه...خب بکشی..چی میشه؟

aha2012
13-12-2011, 14:17
خب از اونجایی که من اصلا با بازیهای RPG حال نمیکنم و از طرفی دیدم این بازی عنوان GOTY رو به خودش اختصاص داده رفتم بازیو تهیه کردم.
بازی 60-70 % شبیه witcher2 هست.گرافیک بازی هم قابل قبوله.
حالا یه سوال؟
این مردک :دی اهل دویدن نیست؟
caps lock و بزنی خودش تند میره ،Alt هم بزنی سریعتر میشه.ولی الان همون اولای بازی توی جایی مثل غار هستم ولی اصلا تند راه نمیره و عین ماست راه میره:دی
چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Leon-117
13-12-2011, 14:28
caps lock و بزنی خودش تند میره ،Alt هم بزنی سریعتر میشه.ولی الان همون اولای بازی توی جایی مثل غار هستم ولی اصلا تند راه نمیره و عین ماست راه میره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به احتمال خیلی زیاد بیش از اندازه وسایل مختلف داری و سنگین شدی!برا همین کاراکترت نمیونه بدوـه....
بروی توی Inventory و اون قسمت پایین (سمت راست)یه سری عدد زده مثلا 290/300 که این 270 وزن وسایلیه که داری و 300 هم حداکثر وزنی که میتونی حمل کن،اگه وزن وسایلت بیشتر از 300 باشه کاراکترت دیگه نمیتونه بدوـه.........

M e i s a m
13-12-2011, 14:28
چرا میدوئه منتها با سرعت کمتر :دی اسلحه دستت باشه ارومتر هم میشه

اون کپس لاک رو هم فکر کنم درست متوجه نشدید
2 حالت داره که یکی خودش سریع راه میره و با alt میدوئه و حالت دیگش با w اروم راه میره و با shift میدوئه
شما انگار یکم قاطیتشون کردی!

Ali_softcenter
13-12-2011, 14:58
وسائلمون زیاد باشه گاری ها ما رو نمیرن جایی؟

لامصب حرکت نمیکنه گاریه!

Pure Energy
13-12-2011, 15:21
نابود کنی یعنی چی؟ یعنی همه شهر رو بکشی؟ :18: مردم رو بکشی؟

یعنی بری امپریال باید رئیس دارک برادر هود رو بکشی؟ یا دارک برادر هود میگن که امپراطور اسکایریم رو بکش؟اگه دومیه...خب بکشی..چی میشه؟

آره با منجتيق خرابش ميكنه ميري Jarl رو عوض ميكني نميكشيش! بعدش Jarl جديد دوباري شهر و بازسازي ميكنه بايد با كله شهر هاي بازي اينكارو بكني بعد Ulfric Strom Cloak ميشه King Of Skyrim:5:

نه اوليه! من دارك برادر هود دوست دارم!!!!!!!

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

وسائلمون زیاد باشه گاری ها ما رو نمیرن جایی؟

لامصب حرکت نمیکنه گاریه!

آيتماتو بده ليديا! سبك ميشي ولي فك نكنم سنگيني به گاري ربطي داشته باشه با Console فيكس ميشه كد شو پيدا كردم بهت ميگم :40::40::40:

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

به احتمال خیلی زیاد بیش از اندازه وسایل مختلف داری و سنگین شدی!برا همین کاراکترت نمیونه بدوـه....
بروی توی Inventory و اون قسمت پایین (سمت راست)یه سری عدد زده مثلا 290/300 که این 270 وزن وسایلیه که داری و 300 هم حداکثر وزنی که میتونی حمل کن،اگه وزن وسایلت بیشتر از 300 باشه کاراکترت دیگه نمیتونه بدوـه.........

الزاما 300 نيست با پرك و Enchant ميشه زيادش كرد ماله من 800ه

alireza661299
13-12-2011, 15:24
چطوری باید جزو dark brotherhood بشیم؟

Pure Energy
13-12-2011, 15:31
چطوری باید جزو dark brotherhood بشیم؟

نزديكاي Falkreath هستن اول ميري يكيشون بهت حمله ميكنه ميكشيش ازش يه نوت دراپ ميشه كه كوئست عضويته :11:

aha2012
13-12-2011, 15:39
ممنون علی.خودم متوجه شدم.دمت گرم

چرا میدوئه منتها با سرعت کمتر :دی اسلحه دستت باشه ارومتر هم میشه

اون کپس لاک رو هم فکر کنم درست متوجه نشدید
2 حالت داره که یکی خودش سریع راه میره و با alt میدوئه و حالت دیگش با w اروم راه میره و با shift میدوئه
شما انگار یکم قاطیتشون کردی!

خیر.قاتی نکردم.متوجه شده بودم چی به چیه.
به هر حال...........:20:

Ali_softcenter
13-12-2011, 15:41
آره با منجتيق خرابش ميكنه ميري Jarl رو عوض ميكني نميكشيش! بعدش Jarl جديد دوباري شهر و بازسازي ميكنه بايد با كله شهر هاي بازي اينكارو بكني بعد Ulfric Strom Cloak ميشه King Of Skyrim:5:

آيتماتو بده ليديا! سبك ميشي ولي فك نكنم سنگيني به گاري ربطي داشته باشه با Console فيكس ميشه كد شو پيدا كردم بهت ميگم :40::40::40:

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

خب..این وسط مردم هم کشته میشن؟ بعدش منفور نمیشیم؟ :13:

ممنون.

Pure Energy
13-12-2011, 15:47
خب..این وسط مردم هم کشته میشن؟ بعدش منفور نمیشیم؟ :13:

ممنون.

تو جنگا اصلا مردم نيست كله شهر ميشه سرباز Imperial

M e i s a m
13-12-2011, 19:21
ممنون علی.خودم متوجه شدم.دمت گرم

خیر.قاتی نکردم.متوجه شده بودم چی به چیه.
به هر حال...........:20:

دوباره پستتو خوندم دیدم من قات زدم! :دی چشم 5 تا کلمه میخونه میرسه به مغز میشه 6 تا! :27:

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

نه اوليه! من دارك برادر هود دوست دارم!!!!!!!

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

الزاما 300 نيست با پرك و Enchant ميشه زيادش كرد ماله من 800ه

من میدونستم اولفریک میخواد تهش اینقدر با شرافت بمیره ایمپریال نمیرفتم :دی واسه ایمپریال ها یه ضرب میجنگیدیم و قلعه میگرفتیم و هیچی نرسید بهمون اخرش :13:

xero.1992
13-12-2011, 19:55
آقا یه توضیح مختصری درباره Bounty می دید...

AlexMercer
13-12-2011, 20:01
آقا یه توضیح مختصری درباره Bounty می دید...

BOUNTY مقدار جرمیه که شما در یک شهر میکنید. هر چقدر بیشتر باشه \ول بیشتری برای رشوه دادن و ازادیتون باید بدین و مقدار بیشتری در زندان بمونید.

*Forgotten*
13-12-2011, 23:40
اینم مرگ بارترین GREAT SWORD در کل Skyrim دارای قدرت وحشتناکیه:27:

مجهز به 48 damage آتش و 48 damage shock
در یک ضربه حدود 180 پوینت از هلد و 20 پوینت از جادو رو کم میکنه

عکس:

چنا تست هم انجام دادم هیچی جلو دارش نیست همه رو افقی میکنه خیلی براش زحمت کشیدم جونم :31:

Ali_softcenter
13-12-2011, 23:53

عکس:

چنا تست هم انجام دادم هیچی جلو دارش نیست همه رو افقی میکنه خیلی براش زحمت کشیدم جونم :31:

چطوری ساختی دادا؟ :11:

---------- Post added at 01:53 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

من میدونستم اولفریک میخواد تهش اینقدر با شرافت بمیره ایمپریال نمیرفتم :دی واسه ایمپریال ها یه ضرب میجنگیدیم و قلعه میگرفتیم و هیچی نرسید بهمون اخرش :13:

توی اون یکی مگه چیزی بهمون میرسه آخرش؟

M e i s a m
14-12-2011, 00:25

عکس:

گریت سرد من بالای 300 تا دمیج میزنه! این که فنچه حالا!

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

چطوری ساختی دادا؟ :11:

---------- Post added at 01:53 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

توی اون یکی مگه چیزی بهمون میرسه آخرش؟

نه دیگه همون که اولفریک با افتخار مرد منقلبم کرد... :31:

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

دوستانی که اسلحه دائدریک نساختن و فعلا تواناییش رو ندارن بهتره دنبال رفتن ماموریت های مختلف باشن من تو ماموریت های فرعی یکیش یه کمان و یکی دیگش یه خنجر و اخریش هم یک شمشیر یک دست دائدرید پیدا کردم :)
بعد که پیدا کردید دیگه برید تو نخ اپگرید کردنشون ولی اینچنت نکنید تا اینچنتتون به لول اخرش برسه

یکی از دوستان یه نقشه گذاشته بود چند پست پیش اونو بگیرید همه جای نقشه رو مو به مو بگردید مثل الان من :دی

*Forgotten*
14-12-2011, 02:39
[QUOTE=M e i s a m;6700315]گریت سرد من بالای 300 تا دمیج میزنه! این که فنچه حالا!

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

میسم جون باز پا پیچمون شدی :31:
عزیز اونی که گذاشته بودم تازه از کوره در اومده بود

بفرما اینم ورژن جدیدش 304 دیمج فیزیکی + 96 تا دیمج جادو = 400 کلش

عکس :

من تازه میخام دیمج فیزیکی اینو به 400 به بالا برسونم ببینم کی رکورد منو میزنه اونوقت :21:

new evil
14-12-2011, 11:53

عکس :

من تازه میخام دیمج فیزیکی اینو به 400 به بالا برسونم ببینم کی رکورد منو میزنه اونوقت :21:
این چطوری دمجش روی 300 ه؟؟؟:18:

M e i s a m
14-12-2011, 12:14
[QUOTE=M e i s a m;6700315]گریت سرد من بالای 300 تا دمیج میزنه! این که فنچه حالا!

عکس :

اینچنت من خودش 140 تا دمیج میزنه :دی اسلحه که تا ته اپگریده و اینچنت 40% اسلحه دو دست و تک دست هم رو زره ام هست
از این بالاتر عمرا نمیشه :27:

راستی گلدت هم که تموم شده :21:

حالا چرا این همه خرج رو روی شمشیر گذاشتی؟؟ اینو میزدی رو وارهمر خیلی خوف میشد
با وارهمرم به اژدها میزنم آه ش در میاد :دی

soliman
14-12-2011, 13:07
واو 6063 سکه قیمتشه؟:18: من که کل سرما یه ام از اول بازی اینقدر نشده.
از کدوم قسمت اسکاریم گیرش اوردی . ادرس بده ما هم پیداش کنیم:20:

M e i s a m
14-12-2011, 13:14
واو 6063 سکه قیمتشه؟:18: من که کل سرما یه ام از اول بازی اینقدر نشده.
از کدوم قسمت اسکاریم گیرش اوردی . ادرس بده ما هم پیداش کنیم:20:

این ها رو باید خودتون بسازید ولی حدثم اینه که یکی از هر کدوم از این ست دائدرید تو کل اسکایریم پخش شده باشه که من تا حالا 3 تاش رو پیدا کردم البته بعد از اینکه خودم ساختم...

123list
14-12-2011, 15:07
با سلام
توی کوئست The Forgemaster's Fingers یک در است که چهار تا شکل جونور که رو سنگها است باید درست سرجاشون قرار بدی بعد دستگیره رو باید بکشی اما حالا ترتیب این چهار تا حیون چیه

AlexMercer
14-12-2011, 17:38
اقا یک سوال مخصوصا از دوستان skyrim hard players :d زیر کالج winterhold بیشتریا رفتین یا برای مراحل کالج باید برین. یک دسته مشکیه که اگر بتونی حلقه های دستو \یدا کنی و سر جاش بزاری بهت یک شمشیر قوی deadra (شیطانی ) میده حلقه ها رو از کجا بیارم؟

در ضمن من یک معبد \یدا کردم که درب ورودیش مجسمه شیطان بود میگگگفت برای ورود کلید میخواد من ندارم از کجا بیارم؟

ممنوم پسرانیم. کیه!

virus2009
14-12-2011, 19:24
اقا یک سوال مخصوصا از دوستان skyrim hard players :d زیر کالج winterhold بیشتریا رفتین یا برای مراحل کالج باید برین. یک دسته مشکیه که اگر بتونی حلقه های دستو \یدا کنی و سر جاش بزاری بهت یک شمشیر قوی deadra (شیطانی ) میده حلقه ها رو از کجا بیارم؟

در ضمن من یک معبد \یدا کردم که درب ورودیش مجسمه شیطان بود میگگگفت برای ورود کلید میخواد من ندارم از کجا بیارم؟

ممنوم پسرانیم. کیه!

یک میز همونجا هست که یک کتاب با یک کلید روشه اونا رو بردار و برو توی the Arcanaeum ( همون کتاب خونه کالج که یک orc مسئولشه )
راهروی سمت چپ اون دایره وسط یک صندوق روی زمین هست با اون کلیده باز میشه و انگشترها توی اون اند
وقتی انگشتر ها رو برداشنی سریع فرار کن چون مسئولش میاد ازت میگیره
همین

در کل چیز خاصی نبود

new evil
14-12-2011, 19:33
در کل چیز خاصی نبود
من خیلی وقت پیش اینکارو کردم و اون ددریکه اومد و باهم توافق کردیم و نقشه ی گنجشو داد که من یکم گشتم دنبال گنجه ولی پیداش نکردم و بیخیالش شدم
اگه کسی گنجرو پیدا کرد به ما هم بگه کجاس

این چطوری دمجش روی 300 ه؟؟؟:18:
؟؟؟

virus2009
14-12-2011, 19:40
من خیلی وقت پیش اینکارو کردم و اون ددریکه اومد و باهم توافق کردیم و نقشه ی گنجشو داد که من یکم گشتم دنبال گنجه ولی پیداش نکردم و بیخیالش شدم
اگه کسی گنجرو پیدا کرد به ما هم بگه کجاس

اینجاست :

alireza661299
14-12-2011, 19:51
سلام
آقا یکی منو راهنمایی کنه چطوری باید عضو Darkbrotherhood شد. من riften رفتم تو اون یتیم خونه ولی کسی کوئست بهم نداد. wildhelm هم رفتم خبری نبود. چیکار کنم؟

saeedblack
14-12-2011, 21:54
واقعا حقش بود GOTY امسال بشه همه جزئیات فوق العاده بود مخصوصا آهنگهای موقع مبارزه با اژدهای بازی واقعا بعد از 5 سال تونستن یکی بهتر از oblivion درست کنن البته اونم عالی بود ولی این یه چیز دیگه بود

aristocrat
14-12-2011, 22:06
سلام
آقا یکی منو راهنمایی کنه چطوری باید عضو Darkbrotherhood شد. من riften رفتم تو اون یتیم خونه ولی کسی کوئست بهم نداد. wildhelm هم رفتم خبری نبود. چیکار کنم؟

اول باید با یک بچه که توی wildhelm هست صحبت کنی ازش کوئست بگیری. برای اینکه بچه رو پیدا کنی از یک صاحب inn توی riverwood در مورد rumor سوال کن.(چند بار سوال کن) بعدش یه کوئست میده راجبه Aventus Aretino. این همون بچه هست. برای این بچه کوئست انجام بده و جایزه ات رو ازش بگیر. بعدش برو یک شهر دیگه غیر از Wildhelm توی اون شهر چند ساعت صبر کن یک نفر میاد یک نت بهت میده که توش شکل یک دست سیاه کشیده شده.

بعدش برو روی یک تخت بخواب همه چی تمومه :46:!

mobin_eshghe pro
14-12-2011, 22:08
سلام
آقا تو کوئست return to your roots اونجا که یه کره ای هست باید بچرخونیش قضیش چیه؟!
چطوری باید ردش کنم؟!

virus2009
14-12-2011, 22:39
سلام
آقا تو کوئست return to your roots اونجا که یه کره ای هست باید بچرخونیش قضیش چیه؟!
چطوری باید ردش کنم؟!

این کوئستی که شما نوشتی یک چیز دیگه است ( باید 30 تا Crimson Root جمع کنی )
اون کره ـه هم باید مربوط به الدر اسکرول باشه
4 تا کلید اونجا هست از سمت راست شروع کن به زدن تا یکی بعدی فعال بشه ( اون مکعب رو هم باید توی جایگاهش سمت راست کلید ها بزاری )

*Forgotten*
15-12-2011, 00:05
[QUOTE=*Forgotten*;6700464]

اینچنت من خودش 140 تا دمیج میزنه :دی اسلحه که تا ته اپگریده و اینچنت 40% اسلحه دو دست و تک دست هم رو زره ام هست
از این بالاتر عمرا نمیشه :27:

راستی گلدت هم که تموم شده :21:

حالا چرا این همه خرج رو روی شمشیر گذاشتی؟؟ اینو میزدی رو وارهمر خیلی خوف میشد
با وارهمرم به اژدها میزنم آه ش در میاد :دی

مطمئنی گل پسر :21: پس هنوز مهارتت خوب نیست:31:

این عکس ورژن 4 اژدها کش

در ضمن از این هم بالاتر میره میخام در ورژن 5 به 500 برسونمش منتظر باشید

این چطوری دمجش روی 300 ه؟؟؟

عزیز فعلا بحث رکورد زنیه وقتی آخرینشو زدم آموزش کاملشو درست میکنم میزارم اینجا

M e i s a m
15-12-2011, 01:54
[QUOTE=M e i s a m;6700845]

مطمئنی گل پسر :21: پس هنوز مهارتت خوب نیست:31:

این عکس ورژن 4 اژدها کش

در ضمن از این هم بالاتر میره میخام در ورژن 5 به 500 برسونمش منتظر باشید

داداشــــــــ !!
سیستمم دم دست نیست از شمشیره عکس بندازم فردا واست میارم
تو تمام تلاشت رو بکنی به شمشیر من میرسی ولی از مال من بالاتر نه! حالا برو زور بزن ببینیم چی میسازی ای اژدها کش :31:

*Forgotten*
15-12-2011, 08:45
داداشــــــــ !!
تو تمام تلاشت رو بکنی به شمشیر من میرسی ولی از مال من بالاتر نه! حالا برو زور بزن ببینیم چی میسازی ای اژدها کش :31:

اولا بحث رو گرد اسورد هست نه اسلحه های مشابه

در ثانی من دارم damge فیزیکی رو بالا میبرم نه جادو (بالا بردن جادو به قول شما تا 140 قابل حله) بعدا رو جادو هم کار میکنم

نه دیگه همون که اولفریک با افتخار مرد منقلبم کرد... :31:

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

شما تو پوستای قبلی فرمودید که مال من بالای 300 میزنه(حال نمیدونم با جادو یا فقط Damage فیزیکی رو گفتید ) و گفتید (و فنچه) اونوقت تو این پست میگید که من شمشیرم از این بالاتره , اینی که من دارم damage فیزیکیش 400 هست (آقا اعتراف کن دیگه حرفات باهم نمیخونه)

عکس هم حتما با موبایل بگبر منتظرم:27:

شما لطف کن یه شفاف سازی هم بکن :
damage فیزیکی شمشیرت رو چنده؟ (گرد اسورد)
damage جادوت کلا چنده؟

این حرفت یعنی چی ؟؟؟ :18:

]

داداشــــــــ !!

AlexMercer
15-12-2011, 09:40
کسی اینو گرفته؟

من که رفتم تو کارش. چون وقتی جونت کم باشه دشمناتو \رت میکنه اونور بعد جونتو زیاد میکنه همچنین جون یاراتو.همچنین خیلی کم امکان داره برات یک dragon priest احضار کنه تا برات بنجگه.

new evil
15-12-2011, 09:52
Waitiiiiing
من زورمو زدم یدونه Deadric Mace ساختم اپ کردم دمجش 70-80 شد
البته انچنت نکردم

*Forgotten*
15-12-2011, 10:10
Waitiiiiing
من زورمو زدم یدونه Deadric Mace ساختم اپ کردم دمجش 70-80 شد
البته انچنت نکردم

انچنت رو دیمج فیزیکی اثر نداره فقط ضربات جادویی هست که به صورت کمکی رو وسایلی مانند اسلحه ها میزارن

new evil
15-12-2011, 10:55
انچنت رو دیمج فیزیکی اثر نداره فقط ضربات جادویی هست که به صورت کمکی رو وسایلی مانند اسلحه ها میزارن
اره ولی من تاحالا پرکاشو ندادم
فقط اون دوتا پرکای سمت راستشو که یکیش مال سول جم هاست و اون یکیش با death blow اسلحه رو شارژ میکنه دادم
ولی انچنتم بالاست روی 70 ه تقریبا(با این Azura's Star هی شارژ میکنم)
Trainer برای انچنتینگ(MASTER) کجا هست؟

mjorh
15-12-2011, 12:00
نمیدونم واسه من چی شده ...ک هر جا میرم هر شهری میرم حمله میکنن ! رفتم Whitern عضو گروه شدم ...بعد ازون هر جا میرم بم حمله میکنن ...چرا اینجوری شده ؟

M e i s a m
15-12-2011, 13:29
[QUOTE=M e i s a m;6702700]

اولا بحث رو گرد اسورد هست نه اسلحه های مشابه

در ثانی من دارم damge فیزیکی رو بالا میبرم نه جادو (بالا بردن جادو به قول شما تا 140 قابل حله) بعدا رو جادو هم کار میکنم

شما تو پوستای قبلی فرمودید که مال من بالای 300 میزنه(حال نمیدونم با جادو یا فقط Damage فیزیکی رو گفتید ) و گفتید (و فنچه) اونوقت تو این پست میگید که من شمشیرم از این بالاتره , اینی که من دارم damage فیزیکیش 400 هست (آقا اعتراف کن دیگه حرفات باهم نمیخونه)

عکس هم حتما با موبایل بگبر منتظرم:27:

damage جادوت کلا چنده؟

این حرفت یعنی چی ؟؟؟ :18:

اون موقع که شما شمشیرت فنچ بود مام لازم نبود اظهار وجود کنیم منتها بعدش واجب شد چون یهو اپگریدش کردی انتظار نداشتم به این زودی :18: اخه سر همون 300 خیلی ذوق داشتی

من الان میرم یه عکس میندازم میارم
ولی اوردم نگی رفتی ساختی و ... تو پست های قبل قبل قبل تر نگاه کنی من یه جا گفتم که 2 ست کامل ازشون ساختم و با بنوس اسمیتینگ 100% (4 تا 25% در واقع) همه رو تا اخرین حد بالا بردم :46::21:

new evil
15-12-2011, 13:29
kمیدونم واسه من چی شده ...ک هر جا میرم هر شهری میرم حمله میکنن ! رفتم Whitern عضو گروه شدم ...بعد ازون هر جا میرم بم حمله میکنن ...چرا اینجوری شده ؟
عضو Companien ها شدید اگه اشتباه نکنم و تبدیل به Werewolf که یه حالت Beast Mode داره که اگه داخل این حالت باشید بهتون حمله می کنن

M e i s a m
15-12-2011, 13:32

چرا تاثیر نداره پس اون 40% بنوس دمیج اسلحه که روی زره میشه انداخت چیه؟؟

mjorh
15-12-2011, 13:37
عضو Companien ها شدید اگه اشتباه نکنم و تبدیل به Werewolf که یه حالت Beast Mode داره که اگه داخل این حالت باشید بهتون حمله می کنن

آره عضوش شدم....پس باید ازین حالت دربیارم ...درسه؟(اونوخ ب چ دردی میخوره:13:؟)

Leon-117
15-12-2011, 13:42
:27:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-12-2011, 13:49
سلام دوستان امکان داره که یه نفر آرمورش 680 تا باشه چون من هر کاری کردم از 596 تا بالاتر نرفت!

papillon11
15-12-2011, 14:04
سلام دوستان . من تو این تاپیک شنیدم اونایی که مستر دستراکشن می شن دمیج آتششون تا 300 میره، والا دستراکشن من 100، پرکاش زدم، اسپل های مستر رو هم گرفتم ولی دمیجشون از 140 بیشتر نیست، فایر بلت هام همون دمیج قبلیه ، چطوریه قضیه اش؟

*Forgotten*
15-12-2011, 14:11
چرا تاثیر نداره پس اون 40% بنوس دمیج اسلحه که روی زره میشه انداخت چیه؟؟

عزیز متن من و ایشون رو مثل اینکه متوجه نشیدی و کامل نخوندی

ایشون در مورد اسلحه پرسیده بود نه آرمور رو اسلحه که نمیتونی skill بندازی :27:

[QUOTE=*Forgotten*;6702829]

اون موقع که شما شمشیرت فنچ بود مام لازم نبود اظهار وجود کنیم منتها بعدش واجب شد چون یهو اپگریدش کردی انتظار نداشتم به این زودی :18: اخه سر همون 300 خیلی ذوق داشتی

من الان میرم یه عکس میندازم میارم
ولی اوردم نگی رفتی ساختی و ... تو پست های قبل قبل قبل تر نگاه کنی من یه جا گفتم که 2 ست کامل ازشون ساختم و با بنوس اسمیتینگ 100% (4 تا 25% در واقع) همه رو تا اخرین حد بالا بردم :46::21:

شما بجای اینکه بحث و به بیراهه ببری و بگی فنچ بود و ذوق داشتی از این حرفا جواب سوالاتم رو تو پستی که داده بودم میدادی

الان یه پست دادی ولی هنوز عکس موبایلی نذاشتی منتظرم

شما خودت این بحثه شروع کردید و گفتید شمشیر من بالای 300 میزنه damage فیزیکی ؟؟[/[B]B] damage جادو و یا هردوش

سوالاتم هم اینه:31:

damage جادوت کلا چنده؟

اینم یه عکس : :27:

new evil
15-12-2011, 14:32
آره عضوش شدم....پس باید ازین حالت دربیارم ...درسه؟(اونوخ ب چ دردی میخوره:13:؟)
من were wolf نیستم ولی بچه ها می گفتن وقتی گرگینه میشی باید wait کنی (دکمه T رو بزن بعد مقدار انتظار رو انتخاب کن)
یچیز دیه هم هست که وقتی داخل بیست مود هستی اگه کسی رو بکشیمدت زمان گرگ بودنت بیشتر میشه
دوستان من گرگینه نیستم اگه جایی رو اشتباه گفتم تصحیح کنید
راستی werewolf بود درمان هم داره اگه خواستی

virus2009
15-12-2011, 14:58
نمیدونم واسه من چی شده ...ک هر جا میرم هر شهری میرم حمله میکنن ! رفتم Whitern عضو گروه شدم ...بعد ازون هر جا میرم بم حمله میکنن ...چرا اینجوری شده ؟

شما از منوی Magic>Active Effects نگاه کن ببین چه چیز هایی داری همچین تو منوی Power
احتمال داره وپمایر شده باشی به خاطر همین همه بهت حمله میکنند

سلام دوستان . من تو این تاپیک شنیدم اونایی که مستر دستراکشن می شن دمیج آتششون تا 300 میره، والا دستراکشن من 100، پرکاش زدم، اسپل های مستر رو هم گرفتم ولی دمیجشون از 140 بیشتر نیست، فایر بلت هام همون دمیج قبلیه ، چطوریه قضیه اش؟

به غیر از اسپل هایی که از نوع Master هست و مجیک زیادی میخواد
چند نوع اسپل دیگه هم هست که انگار همون اسپل های قدیمیه ولی قوی تر شده
اسماشون هم اینطوریه :

مثلا برای FireBolt :

FireBolt - Adept
FireBolt - Expert
FireBolt - Master

کتاب های این اسپل ها رو همون Master Destruction توی کالج میفروشه

vegas
15-12-2011, 15:11
چرا Texture های لباس بازی این قدر افتضاحه ؟ حالم بهم خورد ...

بالاترین جزئیات !!! :

AlexMercer
15-12-2011, 15:13
لطفا حذف شود

aha2012
15-12-2011, 15:16
خب اینم راهنمای کل بازی همراه با عکس:

M e i s a m
15-12-2011, 17:13
عزیز متن من و ایشون رو مثل اینکه متوجه نشیدی و کامل نخوندی

ایشون در مورد اسلحه پرسیده بود نه آرمور رو اسلحه که نمیتونی skill بندازی :27:

[QUOTE=M e i s a m;6703271]

شما بجای اینکه بحث و به بیراهه ببری و بگی فنچ بود و ذوق داشتی از این حرفا جواب سوالاتم رو تو پستی که داده بودم میدادی

الان یه پست دادی ولی هنوز عکس موبایلی نذاشتی منتظرم

شما خودت این بحثه شروع کردید و گفتید شمشیر من بالای 300 میزنه damage فیزیکی ؟؟[/[B]B] damage جادو و یا هردوش

سوالاتم هم اینه:31:

damage جادوت کلا چنده؟

اینم یه عکس : :27:

داداش ما کوتاه اومدیم :دی اون 300 هم که گفتم با جادوش بود...

حالا شما چطوری شمشیرت رو تا اینقدر بالا اوردی... من هر کاری لازم بوده انجام دادم و همه پرک ها رو گرفتم ولی :13:

papillon11
15-12-2011, 17:24
به غیر از اسپل هایی که از نوع Master هست و مجیک زیادی میخواد
چند نوع اسپل دیگه هم هست که انگار همون اسپل های قدیمیه ولی قوی تر شده
اسماشون هم اینطوریه :

مثلا برای FireBolt :

FireBolt - Adept
FireBolt - Expert
FireBolt - Master

کتاب های این اسپل ها رو همون Master Destruction توی کالج میفروشه[/QUOTE]

دقیقا از کی باید این اسپل ها رو خرید من رفتم کالج و گشتم ولی همون فایر بالت های قدیمی بود و همشون همون آبپت بودن ، کار خاصی باید واسه باز کردنشون انجام داد

AlexMercer
15-12-2011, 17:43
دوستانی که میخوان مدل مو و مدل ریش و سبیل رو عوض کنند کد showracemenu رو بزنن. قبل ورود به این صفحه یک دور سیو کنید. در این صفحه race و جنسیت رو عوض نکنید و از preset های بازی هم استفاده نکنید باقی رو میتونید تغییر بدین.فقط دقت کنید اگر از سر اشتباه هم اون ۳ روز تغییر بدین همه چی از دست میره. بعد هم done رو بزنید. اگر بعد از تغییر دست هاتون به جلو اومد و دستها بسته بود یعنی یک تغییر اشتباه انجام دادید. دقت کنید در حالت سوم شخص باشید وقتی وارد این منو میشین. من که dovakhin خودمو(به قوله virus2009) بردم ارایشگاه.

AlexMercer
15-12-2011, 17:53
ها الان متوجه شدم با این خانم خشگله میشه ازدواج کرد. لیدیا رو طلاق دادم.

حیف که میراندا نداره:31:

M e i s a m
15-12-2011, 18:26

Aela the Huntress کیس خوبی هستش :دی
منتها خشنه! ورولف هم هست! :21:

new evil
15-12-2011, 18:32
حالا شما چطوری شمشیرت رو تا اینقدر بالا اوردی... من هر کاری لازم بوده انجام دادم و همه پرک ها رو گرفتم ولی :13:
یه انچنت هست اپگرید ها رو ارتقا میده مثلا 70% بهتر
فکر کنم از اون استفاده کردن

M e i s a m
15-12-2011, 19:35
یه انچنت هست اپگرید ها رو ارتقا میده مثلا 70% بهتر
فکر کنم از اون استفاده کردن

من با همون 100% اینچنت همه چیم رو اپگیرد کردم...

مشتاقانه منتظرم ببینم این دوستمون چی کردن که اینطوری اسلحه ساختن :46::20:

papillon11
15-12-2011, 21:08
دوستان کسی می تونه جواب پست 2114 منو بده ؟ پس چرا من نمی تونم اسپل هامو به مستر ارتقا بدم ، تمام پرک های دستراکشنم آزاد کردم کار دیگه ای باید بکنم ؟ چرا هیچ کی تو کالج نمی فروشه این اسپل ها رو واسه ی من

*Forgotten*
15-12-2011, 21:08
خوب اینم ورژن 4.5 در ضمن پولم ته کشیده

باید بگم از اینم بالاتر میره ولی چنتا ابزار خاص میخاد در دسترس ندارم و وقت و پول فعلا بیشتر نمیخام بالاتر برم شاید بعدن :31:

آموزششو شاید امشب یا فردا بزارم

عکس :

AlexMercer
15-12-2011, 21:34
دوستان کسی می تونه جواب پست 2114 منو بده ؟ پس چرا من نمی تونم اسپل هامو به مستر ارتقا بدم ، تمام پرک های دستراکشنم آزاد کردم کار دیگه ای باید بکنم ؟ چرا هیچ کی تو کالج نمی فروشه این اسپل ها رو واسه ی من

عزیز شما پرک ازاد میکنی خودش درجش ارتقاع پیدا میکنه:46:

virus2009
15-12-2011, 21:46
دقیقا از کی باید این اسپل ها رو خرید من رفتم کالج و گشتم ولی همون فایر بالت های قدیمی بود و همشون همون آبپت بودن ، کار خاصی باید واسه باز کردنشون انجام داد

من یک دونه Frost Rune - Expert پیدا کردم فکر کردم میشه ساختشون همینجوری که میگشتم رفتم جای همون Faralda دیدم از این اسپل ها میفروشه ، دقیقا نمیدونم باید چکار کرد تا بفروشه ( یک نکته جالب هم داشت ، وقتی دیدم اسپل ها رو میفروشه رفتم یک neck انچنت کنم برای کم کردن قیمت وقتی برگشتم دیدم دیگه اونا رو نمیفروشه حتی وقتی سیو رو هم ریلود کردم بازم نشد ، معلوم نیست چجوریه )

هر میجی که میکشی loot کن شاید از این اسپل ها دراپ کنه

*Forgotten*
15-12-2011, 22:15
یه سوال : باید برای پرکردن بلک سول ها conjur رو صد باشه چون در حالت عادی گرن پر میکنه

البته یجا خوندم باید soul trap master رو داشته باشی ؟؟

هر چه سریعتر پاسخ داده شود ممنونم:31:

stallker
15-12-2011, 22:42
سلام مجدد/
دوستان یه کمک بکنین ببینین این مشکلش چیه .ادما با هم حرف میزنن بعد ییهو عین چوب خشک حرف نمیزنن .مثلا تو این عکس این یارو پا میشه بره بعد عین چوب خشک میمونه .
مشکل از کجاست

gta6767
15-12-2011, 23:09
تورا خدا کمکم کنید فقط راه میره و دیگه نمیدوه این جوری خیلی طول میکشه تا به مقصد برسم.
یک نکته اون بالای تصویر هم مینویسه:you are carrying too much to be able to run
تو را خدا کمکم کنید.

stallker
15-12-2011, 23:54
تورا خدا کمکم کنید فقط راه میره و دیگه نمیدوه این جوری خیلی طول میکشه تا به مقصد برسم.
یک نکته اون بالای تصویر هم مینویسه:you are carrying too much to be able to run
تو را خدا کمکم کنید.
داداش شما بیش از اندازه وسایل برداشتی.در حالت عادی 300 کیلو میتونی برداری .
کیفتو خالی کن:20:

papillon11
16-12-2011, 00:08
عزیز شما پرک ازاد میکنی خودش درجش ارتقاع پیدا میکنه:46:

من هم پرک مربوط به مستر دیستراکشنو آزاد کردم ، هم ماموریت مربوط به مستر دستراکشنو انجام دادم ولی همون قبلی است، کتاباشونو ام که می گیریم میگه شما این اسپلو دارید ، ولی دیده بودم که بچه ها می گن تا 300 تا دمیج داره دستراکشناشون ، نمی دونم کجای کار ایراد داره

gta6767
16-12-2011, 10:10
سلام آقایون من تو یکی از مراحل گیر کردم مینویسه:demonstrate your unrelenting force shout.
نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

virus2009
16-12-2011, 12:08
یه سوال : باید برای پرکردن بلک سول ها conjur رو صد باشه چون در حالت عادی گرن پر میکنه

البته یجا خوندم باید soul trap master رو داشته باشی ؟؟

هر چه سریعتر پاسخ داده شود ممنونم:31:

black soul gem ها فقط با روح NPC ها و انسان ها پر میشه که همون grand هستن

سلام مجدد/
دوستان یه کمک بکنین ببینین این مشکلش چیه .ادما با هم حرف میزنن بعد ییهو عین چوب خشک حرف نمیزنن .مثلا تو این عکس این یارو پا میشه بره بعد عین چوب خشک میمونه .
مشکل از کجاست

ee
شما تو چه کوئستی هستی که همه اینجا جمع شدن .... ؟؟؟
میتونی بگی اینجا قضیه چی بوده .. ؟؟

من هم پرک مربوط به مستر دیستراکشنو آزاد کردم ، هم ماموریت مربوط به مستر دستراکشنو انجام دادم ولی همون قبلی است، کتاباشونو ام که می گیریم میگه شما این اسپلو دارید ، ولی دیده بودم که بچه ها می گن تا 300 تا دمیج داره دستراکشناشون ، نمی دونم کجای کار ایراد داره

300 تا دمیج برای یک اسپل نداریم حتما گفتن با دو دست میشه 300
الان یک عکس از اون اسپل هایی که گفتم میگیرم و میزارم همینجا
این ها همون اسپل هاییه که میگفتم همینطورکه میبینی Faralda میفروشه

سلام آقایون من تو یکی از مراحل گیر کردم مینویسه:demonstrate your unrelenting force shout.

شما از منوی magic > shouts گزینه unrelenting force رو انتخاب کن و جلوی یارو Z رو بزن

MobinS
16-12-2011, 12:14

اونجایی که علامت زده برو و فریاد بزن... با دکمه ی RB اگه نسخه ایکس باکس بازی می کنی.. پی سی شو نمی دونم والا...

babak2002
16-12-2011, 13:29
ee
شما تو چه کوئستی هستی که همه اینجا جمع شدن .... ؟؟؟
میتونی بگی اینجا قضیه چی بوده .. ؟؟

این جلسه ای هست بین ژنرال تالیوس و اولفریک که به یه صلح موقت تن بدن تا یارل وایت ران بذاره از قلعه اش برای گیر انداختن یه اژدها استفاده شه

virus2009
16-12-2011, 14:01
این جلسه ای هست بین ژنرال تالیوس و اولفریک که به یه صلح موقت تن بدن تا یارل وایت ران بذاره از قلعه اش برای گیر انداختن یه اژدها استفاده شه

آها
من قبل از اینکه به این کوئست برسم Stormclock ها رو تا آخر رفته بودم
به همین خاطر برای من دیگه اینجا جمع نشدن

AlexMercer
16-12-2011, 14:10
دوستان کمک. اقا من چندتا مرحله واسه وکس و دلوین رفتم و بعد بهم دوتا special job داد. حالا بعد اتمام اون دوتا دیگه ۲ تای اخر رو نمیده. چیکار کنم؟ دوباره باید مرحله برم تا دوتای دیگه ازاد شه؟

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

آها
من قبل از اینکه به این کوئست برسم Stormclock ها رو تا آخر رفته بودم
به همین خاطر برای من دیگه اینجا جمع نشدن

چطوری با اون یاغی ها رفتی؟ من الان هر شهری که میرم خوشحالن که imperial برنده شد و فقط windhelm هست که ناراحتن:27: بعد وقتی واسه چنرال تولویس یک دوبلور خوب استخدام میکنند یعنی اینکه خودشون هم میخواستن ما بریم سمت imperial

:31:

ولی کلا خیلی از مراحل ضد imperial هست مخصوصا مرحله اخر brotherhood

virus2009
16-12-2011, 14:25
دوستان کمک. اقا من چندتا مرحله واسه وکس و دلوین رفتم و بعد بهم دوتا special job داد. حالا بعد اتمام اون دوتا دیگه ۲ تای اخر رو نمیده. چیکار کنم؟ دوباره باید مرحله برم تا دوتای دیگه ازاد شه؟

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

چطوری با اون یاغی ها رفتی؟ من الان هر شهری که میرم خوشحالن که imperial برنده شد و فقط windhelm هست که ناراحتن:27: بعد وقتی واسه چنرال تولویس یک دوبلور خوب استخدام میکنند یعنی اینکه خودشون هم میخواستن ما بریم سمت imperial

:31:

ولی کلا خیلی از مراحل ضد imperial هست مخصوصا مرحله اخر brotherhood

lol :31:
عجب آدمایی داره این اسکاریم
شما با Sormclock هم که بری همه خوشحالن که امپریال ها سقوط کردن
لازمه سیو قبل از stormclock رو بیارم و برم سمت Imperial ها

AlexMercer
16-12-2011, 14:39
lol :31:
عجب آدمایی داره این اسکاریم
شما با Sormclock هم که بری همه خوشحالن که امپریال ها سقوط کردن
لازمه سیو قبل از stormclock رو بیارم و برم سمت Imperial ها

این وکس و دلوین رو هم بگی ممنون میشم:41:

virus2009
16-12-2011, 15:17
این وکس و دلوین رو هم بگی ممنون میشم:41:

منم اون دوتا special job رو رفتم
برای special job هایه دیگه باید توی هر شهری 5 تا job انجام بدی

papillon11
16-12-2011, 15:31

ممنون ، آخرین سوالم بپرسم شما آپدیت کردی بازیتونو؟ چون من FARALDA نمی فروشه ، فکر کنم باگه من اصا آپدیت نکردم .

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

ممنون ، آخرین سوالم بپرسم شما آپدیت کردی بازیتونو؟ چون واسه من FARALDA این اسپل ها رو نمی فروشه .فکر کنم باگه من اصا آپدیت نکردم .

*Forgotten*
16-12-2011, 15:37
[
QUOTE=virus2009;6705211]black soul gem ها فقط با روح NPC ها و انسان ها پر میشه که همون grand هستن

مگه گرند در بلک سول ها با گرند گرند سول ها فرق میکنه؟؟

البته باید فرق کنه در غیر این صورت چه نیازی به بلک سول ها هست ولی من چرا تو انچنتینگ فرقی بینشون نمیبینم

این قضیه کلن مشکوکه :blink:

virus2009
16-12-2011, 16:00
300
ممنون ، آخرین سوالم بپرسم شما آپدیت کردی بازیتونو؟ چون واسه من FARALDA این اسپل ها رو نمی فروشه .فکر کنم باگه من اصا آپدیت نکردم .

من تا ورژن 1.3 آپدیت کردم

[B]
مگه گرند در بلک سول ها با گرند گرند سول ها فرق میکنه؟؟

البته باید فرق کنه در غیر این صورت چه نیازی به بلک سول ها هست ولی من چرا تو انچنتینگ فرقی بینشون نمیبینم

این قضیه کلن مشکوکه :blink:

فرقشون توی همون soul هاشونه که black soul gem رو میشه با روح آدم ها پر کرد
بازی بالاتر از روح Grand نداره

Ali_softcenter
16-12-2011, 19:47
آقا چند تا سوال دارم! خواهشا جواب بدید! جون هر کسی دوس دارید!

1-چطوری شمشیر خوب بسازیم؟ چه وسائلی میخواد؟ من پول دارم تا دلتون بخواد فقط نمیدونم با چی شمشیر قوی با دمیج بالا بسازم؟ !!! شمشیر هام الان دمیجشون 17 نهایت!

2- چطوری میشه شمشیر رو اپدیت کرد؟ با همون میز جادویی که جادوی وسائل دیگه رو میگیری به وسائل دیگت اضافه میکنی؟ اونجوری؟

3- بالاخره ما بریم سمت امپریال یا اون یکی؟ نفع و ضرر هر کدوم چیه؟ من میخوام به نفع مردم کار کنم!!!

4- ARMOR قوی از کجا میشه گرفت؟ چطوری میشه ساخت؟

5- PERK ها یه مقدار مشخص و محدودی دارن تو بازی؟ که مثلا تموم میشن؟

Ali_softcenter
16-12-2011, 19:54

خوشگل ترینشون اینه :

Pure Energy
16-12-2011, 20:01

1-چطوری شمشیر خوب بسازیم؟ چه وسائلی میخواد؟ من پول دارم تا دلتون بخواد فقط نمیدونم با چی شمشیر قوی با دمیج بالا بسازم؟ !!! شمشیر هام الان دمیجشون 17 نهایت!

2- چطوری میشه شمشیر رو اپدیت کرد؟ با همون میز جادویی که جادوی وسائل دیگه رو میگیری به وسائل دیگت اضافه میکنی؟ اونجوری؟

3- بالاخره ما بریم سمت امپریال یا اون یکی؟ نفع و ضرر هر کدوم چیه؟ من میخوام به نفع مردم کار کنم!!!

1- با Ebonyingot و Daedra Heart
2- با Enchant هايي كه از Disenchant كردن آيتما بدست مياد
3- امپريال به نفع شاه! استورم كلاك به نفع مردم و آزاديه!
4- با Ebonyingot و Daedra Heart براي Heavyarmor و براي Lightarmor نيازمند Dragonscale و Dragonbone
5- آره! 81 فقط ميشه گرفت!
كار ديگه اي داشتي بگو من در خدمتم:46:

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

خوشگل ترینشون اینه :

من كه زن نميگيرم! تا بوده گفتن هيچي زندگي مجردي نميشه :31::31::31:

AlexMercer
16-12-2011, 20:23

1- شما باید مهارت smithing یا همون اهنگری رو بالا تر ببری. وقتی اهنگری خوب شدی میتونی شمشیرای بهتری بسازی.
۲-در اهنگری یک میز هست با سنگ غلطان (ـیک سنگ گرد) به روش با اون میتونی شمشیرتو ارتقاع بدی اگر لوازمشو داشته باشی. مثل اگه شمشیرت جنسش اهنه باید سنگ اهن هم داشته باشی.

۳-ایمپریال پادشاهه و کسی هم باهاش مشکل نداره و استارملاک هم یک گروه یاغی هستند که ادعای ازادی مردم رو دارند ولی در اصل دنیاله اینن که خودشون جیبشونو پر کنن و بشن رییس.

۴-مراحل ایمپریال رو بری بهت یک daedra armor میده ژنرال تولیوس که قوی ترین ارمور بازیه به خصوص اگر تقویتش کنی و روش طلسم هم بزاری

۵-شما هر وقت لول آپ بشی پرک بهت اضافه میشه تا بتونی پرک مهرات هارو ازاد کنی.

virus2009
16-12-2011, 20:25
من كه زن نميگيرم! تا بوده گفتن هيچي زندگي مجردي نميشه :31::31::31:

منم با اینکه تا آخر رفتم و دیگه کار خاص دیگه ای نمونده هنوزم نمیخوام ازدواج کنم

AlexMercer
16-12-2011, 20:44
منم با اینکه تا آخر رفتم و دیگه کار خاص دیگه ای نمونده هنوزم نمیخوام ازدواج کنم

چندتا کوپست رفتی؟:31:

I-Tech
16-12-2011, 20:53
بچه ها یه مرحله ای تو Windhelm‏ هست که یه دختره رو کشتن حالا ما باید صحنه جرم رو بررسی کنیم، ما باید چیکار کنیم اونجا؟
اسمه کوئست هم blood on the ice‏ هست...
:40:

mobin_eshghe pro
16-12-2011, 20:55
سلام مجدد/
مشکل از کجاست
منم همینجا همین مشکلو دارم.نمی دونم چرا ولی کلا حرف زدن ازبورن مشکل داره تو بازی.اینجام باید حرف بزنه که نمی زنه.کسی نمی دونه با این مشکل باید چیکار کرد؟!

AlexMercer
16-12-2011, 21:00
بچه ها یه مرحله ای تو Windhelm‏ هست که یه دختره رو کشتن حالا ما باید صحنه جرم رو بررسی کنیم، ما باید چیکار کنیم اونجا؟
اسمه کوئست هم blood on the ice‏ هست...
:40:

رد خون رو بگیر تا بررسی به یک خونه بعد برو پیش دستیار یارل تا بهت اجازه ورود به خونه رو بده اگر ماموریت های dark brotherhoodرو رفتی این کوست تموم نمیشه اگر روی کام\یوتری باید کد بزنی تا تموم شه

Ali_softcenter
16-12-2011, 21:07
ممنون از پاسخ دوستان!

الان من یه جا گیر کردم ولی هر چی گشتم نتونستم یه خاک مرغوب گیر بیارم که گلش کنم و به سرم بگیرم :31:

توی ماموریت های campanions یه جا میبره منو به یه درب مخفی..و میگه بیا گرگینه شو!

منم گفتم برو بابا مگه اسگلم؟ :13:

Tab رو زدم و از در اومدم بیرون! چون گزینه ای نداشت که بگم نمیخوام! فقط میتونستم بگم آماده ام بیا گرگینه بکن منو!

الان اومدم بیرون ولی پیش لیدر ها میرم دیگه ماموریت دیگه ای به من نمیدن! اون دختره که رو صورتش خطه! عکسشم همین بالا تو این صفحه هست دیگه پیداش نیست! فکر کنم همون گرگس!

چه کنم؟ نمیخوام گرگینه بشم خو!

------------------------------------------------------

Daedra Heart از کجا گیر بیارم؟

virus2009
16-12-2011, 21:12
ممنون از پاسخ دوستان!

الان من یه جا گیر کردم ولی هر چی گشتم نتونستم یه خاک مرغوب گیر بیارم که گلش کنم و به سرم بگیرم :31:

توی ماموریت های campanions یه جا میبره منو به یه درب مخفی..و میگه بیا گرگینه شو!

Tab رو زدم و از در اومدم بیرون! چون گزینه ای نداشت که بگم نمیخوام! فقط میتونستم بگم آماده ام بیا گرگینه بکن منو!

الان اومدم بیرون ولی پیش لیدر ها میرم دیگه ماموریت دیگه ای به من نمیدن! اون دختره که رو صورتش خطه! عکسشم همین بالا تو این صفحه هست دیگه پیداش نیست!

واسه اینکه companion رو به آخر برسونی لازمه گزگنما بشی
در کوئست آخر هم میشه درمان شد

M e i s a m
16-12-2011, 21:41
ممنون از پاسخ دوستان!

الان اومدم بیرون ولی پیش لیدر ها میرم دیگه ماموریت دیگه ای به من نمیدن! اون دختره که رو صورتش خطه! عکسشم همین بالا تو این صفحه هست دیگه پیداش نیست! فکر کنم همون گرگس!

داداش من لولم 40 و خورده ای بود باز موقع شلوغی ها گرگنما میشدم چرا فکر میکنید ورولف ضعیفه؟! به نظر من شما حتما ورولف بشو فواید خیلی داره و ضرر خیلـــی کم :46:
حتی قلعه الف ها رو بدون هیچ چیزی فقط با ورولفی گرفتم! کلا خیلی حرکت های باحالی هم داره

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

خوشگل ترینشون اینه :

ما نیز همین را گرفته ایم :دی

M e i s a m
16-12-2011, 21:48
دوستانی که هنوز ست DAEDRIC رو نساختن سریع برید غرب شهر RIFTEN یه قلعه هست به اسم .... tooth یادم نیست ولی موقعیتش تو نقشه J7 هست
گرفتنش ساده هست منتها lockpick کافی همراه ببرید و افراد توش رو بکشید و همه ی جاهاش رو بگردید و همه چیز رو چک کنید کلی غنائم ارزشمند توش هست و تقریبا به اخرای قلعه که برسید یه صندوق هست با قفل سطح ماستر اونو باز کنید توش یک DAEDRIC ARMOR هست!!!! ناب و اعلا! بهترین زره توی بازی
و از اون به بعد سعی کنید فقط اپگیردش کنید

این 4مین ابزار دائدریکی بود که پیدا کردم

aristocrat
16-12-2011, 21:48
I used to post in here then I take an arrow in the knee :27:

میخواستم اینجا پست بذارم ولی یک تیر به زانوم برخورد کرد :31:

M e i s a m
16-12-2011, 21:49
واسه اینکه companion رو به آخر برسونی لازمه گزگنما بشی
در کوئست آخر هم میشه درمان شد

من درمانش رو دارم ولی استفاده نکردم چون فایده ای نداره :21:

mjorh
16-12-2011, 21:52
عرضه ده میلیون نسخه ای Skyrim]

Bethesda تایید کرد که عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim اکنون توانسته در سراسر جهان ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

Bethesda این را گفت و افزود که این تعداد فروش این بازی در سراسر جهان باعث در آمد ۶۵۰ میلیون دلاری برای این شرکت شده است. Valve نیز اعلام کرد که Skyrim دارای بیشترین فروش در کم ترین مدت در بین تمامی بازی های عرضه شده از Bethesda بوده است.
این بازی عنوانی بود که توانست رکورد های خیلی جالبی را به خود اختصاص دهد. برای نمونه این بازی تنها بازی غربی بوده است که توانسته از Famitsu امتیاز کامل را گرفته و با وجود عرضه اش در اواخر سال ۲۰۱۱ با مشکلات فراوان اما در نهایت توانست که به عنوان بهترین بازی این سال برگزیده شود.
Skyrim در ۴۸ ساعت ابتدایی عرضه خود نیز توانست فروشی معادل بر ۳/۵ میلیون نسخه در جهان داشته باشد. همچنین این بازی هفته گذشته توانست عنوان Call Of Duty:Modern Warfare 3 را از رده اول پر فروش ترین بازی های هفته بریتانیا کنار بزند و خود در رده اول قرار گیرد و پیش بینی شده است که بتواند تا هفته های دیگر هم در صدر بماند.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

dbazinews...

aristocrat
16-12-2011, 22:03
عرضه ده میلیون نسخه ای Skyrim]

فکر میکردم چیز خاصی هست که Dragonborn باشی ولی یکدفعه 10 میلیون Dragonborn ظاهر شدن! :41:

LittLe_BeAr
16-12-2011, 22:10
کسی از دوستان میتونه سیو هاشو که با stormclock ها رفته باشه رو بذاره ؟ تا اخر هم رفته باشه مشکلی نیست . سیو های خودم که تا اخر رفته بودم پاکـ شد :|

*Forgotten*
16-12-2011, 22:36
azura star or black star

نظرتون رو بگید لطفا

saeed_136915
16-12-2011, 23:01
azura star or black star

نظرتون رو بگید لطفا

من خودم Azura رو گرفتم ولی Black بهتره :41:

virus2009
16-12-2011, 23:02
azura star or black star

نظرتون رو بگید لطفا

Black star
چون میشه روح آدم ها رو توش ذخیره کرد
پر کردنش آسونتره

AlexMercer
16-12-2011, 23:23
اقا یک سوال این paratuix همون اژدها که بالای throat of world هست و رفیقمونه رو بکشیم یا نه؟ blade ها میگن بکش با خودش حرف میزنم دلم نمیاد صداشم قشنگه.حالا بکشم بلیدها بهم چی میدن؟

M e i s a m
17-12-2011, 00:02
اقا یک سوال این paratuix همون اژدها که بالای throat of world هست و رفیقمونه رو بکشیم یا نه؟ blade ها میگن بکش با خودش حرف میزنم دلم نمیاد صداشم قشنگه.حالا بکشم بلیدها بهم چی میدن؟

بکشش بره خیلی روداره! موقعی که الدوین مرد این برگشت گفت از این به بعد من میشم بزرگترینه اژدها ها :21:

soliman
17-12-2011, 00:18
دوستان این ماموریت رو باید چیکار کنم؟
با این دلفین خانوم منظورمه.

alireza661299
17-12-2011, 00:19
azura star or black star

نظرتون رو بگید لطفا

این Azura star به چه دردی میخوره؟ من دارمش. چه کارایی میشه باهاش کرد؟

Ali_softcenter
17-12-2011, 00:28
دوستان من ماموریت های campanion رو انجام دادم..رفتم اون رئیس رو هم از گرگینه بودن رهایی بخشیدم روحش رو :31:

همون جا چون یه کله جادوگر دیگه هم داشتم خودم رو هم درمان کردم! خیلی راحت! چون گرگینه دوس نداشتم ...البته باهاش میشه خیلی باحال همه رو کشت ولی کلا دوس ندارم از این روح های خبیث تو وجودم داشته باشم :31:

فقط یه چیزی!

اون 3 نفر که اومده بودن اونجا کمک من...که یکیشون همون دختره هست که سه تا خط رو صورتشه!

همون جا موندن ..گفتن ما بعدا میایم!

الان 24 ساعت گذشته هنوز برنگشتن!

چه غلطی میکنن اونجا؟ چرا بر نمیگردن؟:21:

M e i s a m
17-12-2011, 00:34
این Azura star به چه دردی میخوره؟ من دارمش. چه کارایی میشه باهاش کرد؟

یک GEM برای BLACK SOUL هست که شارژیه :دی پرش میکنی استفاده میکنی و خودش میمونه تا دوباره استفاده کنی
کلا کاراییش بالائه بخصوص که بلک سول همون روح انسان ها هست و نیازی نیست کلی بگردی حیوون بزرگ جثه پیدا کنی...

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

دوستان من ماموریت های campanion رو انجام دادم..رفتم اون رئیس رو هم از گرگینه بودن رهایی بخشیدم روحش رو :31:

همون جا چون یه کله جادوگر دیگه هم داشتم خودم رو هم درمان کردم! خیلی راحت! چون گرگینه دوس نداشتم ...البته باهاش میشه خیلی باحال همه رو کشت ولی کلا دوس ندارم از این روح های خبیث تو وجودم داشته باشم :31:

فقط یه چیزی!

اون 3 نفر که اومده بودن اونجا کمک من...که یکیشون همون دختره هست که سه تا خط رو صورتشه!

همون جا موندن ..گفتن ما بعدا میایم!

الان 24 ساعت گذشته هنوز برنگشتن!

چه غلطی میکنن اونجا؟ چرا بر نمیگردن؟:21:

بری به مقر فرماندهی کامپنیون اونجان

Ali_softcenter
17-12-2011, 00:54
دوستانی که هنوز ست DAEDRIC رو نساختن سریع برید غرب شهر RIFTEN یه قلعه هست به اسم .... tooth یادم نیست ولی موقعیتش تو نقشه J7 هست
گرفتنش ساده هست منتها lockpick کافی همراه ببرید و افراد توش رو بکشید و همه ی جاهاش رو بگردید و همه چیز رو چک کنید کلی غنائم ارزشمند توش هست و تقریبا به اخرای قلعه که برسید یه صندوق هست با قفل سطح ماستر اونو باز کنید توش یک DAEDRIC ARMOR هست!!!! ناب و اعلا! بهترین زره توی بازی
و از اون به بعد سعی کنید فقط اپگیردش کنید

این 4مین ابزار دائدریکی بود که پیدا کردم

نبود که نبود!

تا تهش رفتم.

تهش اونجایی بود که زندان گرگ ها رو درست کرده بودن..نگاه میکردن..
بعد یه جایی مثل بانک مانند پیدا کردم توش پر کیسه های پول بود یه صندوق هم بود! ولی داخلش این نبود!

دقیقا کجا رو میگی؟

همه صندوق ها رو گشتم!

---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:52 AM ----------

اونجام دیگه! هنوز نیومدن! کلی هم WAIT زدم:19:

soliman
17-12-2011, 00:58
دوستان این ماموریت رو باید چیکار کنم؟
با این دلفین خانوم منظورمه.

لطفا یکی راهنمایی کنه.

Ali_softcenter
17-12-2011, 01:03
لطفا یکی راهنمایی کنه.

دادا این که کاری نداره!

باهاش میری یه جا باید اژدها بکشی که باورش بشه تو DRAGONBORN هستی!

بعد از اونی..یا قبلش؟

تو صحبتاش میگه هر موقع آماده بودی بیا فلان جا! با خودشم میتونی بری!

اون سوال ها رو هه رو بپرس ازش تا سوال جدید ایجاد بشه و ...

soliman
17-12-2011, 01:28
نه دوست عزیز این چند کوئست بعد از اون قسمته. کوئستش هم میگه که باید ESBERN رو تا VENDERWOOD اسکورتش کنم . حالا این ESBERN کی و کجا هستش؟

narotu
17-12-2011, 01:29
من میرم اونجایی که از کالج جادو میفرستنت
یکی میگه 4 تا چیز پیدا کن که سه انگشتر و یه گردنبنده
گردنبند رو که بر میدارم در بسته میشه گردن بند رو میندازم گردنم
درو که میشکونم بازی وای میسه دست یارو هم تو هوا میمونه
نیم ساعت هم که واسم همینجوره
راهکار خاصی داره ؟

Ali_softcenter
17-12-2011, 01:32
خب برگشتن!

یه سوال:

مگه من الان لیدر و رئیس کمپنیون نشدم؟ پس چرا باز توی دیالوگ ها با اونا میزنه im looking for work?

و به من ماموریت میدن!

AlexMercer
17-12-2011, 02:17
خب برگشتن!

یه سوال:

مگه من الان لیدر و رئیس کمپنیون نشدم؟ پس چرا باز توی دیالوگ ها با اونا میزنه im looking for work?

و به من ماموریت میدن!

اون ماموریت ها بی نهایته و هر چقدر هم بری تمومی نداره و برای پول در اواردنه. من که رییس هر جا شدم دیگه نرفتم

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

من میرم اونجایی که از کالج جادو میفرستنت
یکی میگه 4 تا چیز پیدا کن که سه انگشتر و یه گردنبنده
گردنبند رو که بر میدارم در بسته میشه گردن بند رو میندازم گردنم
درو که میشکونم بازی وای میسه دست یارو هم تو هوا میمونه
نیم ساعت هم که واسم همینجوره
راهکار خاصی داره ؟

اگر از ترینر استفاده میکنی غیر فعال کن و اگر نه یک جادویی با مجیکای کم انتخاب کن و بزن . اگر نشد هم کد tcl رو بزن از در(نشکنش) رد شو بزار یارت و پیر مرده هم رد شن بعد کد رو غیر فعال کن.

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

نه دوست عزیز این چند کوئست بعد از اون قسمته. کوئستش هم میگه که باید ESBERN رو تا VENDERWOOD اسکورتش کنم . حالا این ESBERN کی و کجا هستش؟

esbern رو تابحال ندیدی؟ اگر نه که باید بری riften پیش bijorolf (یک همچین نامی) توی یک میدانی کار میکنه و دکه داره اون بهت ماموریت میده کارشو انجام دادی میگه که esbern توی ratways هست. بعد میری از اونجا پیداش میکنی. بعد از اون هم میتونی عضو thieves guild بشی. فقط اگه باره اوله و میخوای بری esbern رو بیاری حتما به صفحه ۶ مشکل حل و اجرای این بازی \ست خود من سر بزن چون بازی اونجا مشکل داره راه حلشو نوشتم:46:

alireza661299
17-12-2011, 02:42
یک GEM برای BLACK SOUL هست که شارژیه :دی پرش میکنی استفاده میکنی و خودش میمونه تا دوباره استفاده کنی
کلا کاراییش بالائه بخصوص که بلک سول همون روح انسان ها هست و نیازی نیست کلی بگردی حیوون بزرگ جثه پیدا کنی...

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

black soul چیه؟ میشه یه توضیحی بدین؟ من تا حالا هیچ روحی رو حبس نکردم. حیوون بزرگ جثه واسه چیه؟

virus2009
17-12-2011, 07:56
black soul چیه؟ میشه یه توضیحی بدین؟ من تا حالا هیچ روحی رو حبس نکردم. حیوون بزرگ جثه واسه چیه؟

در اینجا کامل توضیح داده شده :

Soul Gems :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست 856 آپدیت و کامل شد

توضیح Enchanting هم در پست زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست 1128 هم آپدیت شد

*Forgotten*
17-12-2011, 10:36
البته black star روح موجودات دیگر رو هم میگیره فکر کنم باگه ولی تو دیالوگ ها گفته شده فقط روح هیومن نوید هارو میگیره
بهر حال الان خیلی خوب شد اونو انتخاب کردم

من آپدیت 128 و 131 رو ریختم ولی این مشکلو بوجود آورده

یعنی او فلش کوچک اشاره گر غیب شده

راه حلی براش هست؟؟

عکس:

mokhtar
17-12-2011, 10:55
یچه من تو کالج جادوگری گیر کردم پیر مرده صحبت کرد بعد اونجا تو دایره علامت اومد یه مجیک اتیش زدم دوباره صحبت کرد الان بازم روی همون دایره علامت هست چی کار کنم؟؟

new evil
17-12-2011, 12:32
اگه بکشیش ریش خاکستری ها باهات قهر می کنن :دی
من اونجا که Dragon Rend رو یاد می گیری و با الدوین میجنگی خوب تشخیصش ندادم حواسم نبود کشوندمش پایین کشتمش(گفتم این بود این مستر الدوئین)
ولی لود کردم
نکشیش اژدها هارو به راه راست هدایت می کنه :دی

saeedblack
17-12-2011, 13:04
با استفاده از Gem میشه سلاحهایی که جادو دارند رو وقتی جادوشون تمام میشه دوباره شارژ کرد فقط برای پرکردن این Gem ها به روح انسان یا هر موجودی دیگه نیاز دارین.به نظر من بهترین راه اینه که تو perk conjuration طوری level up کنین که یه perk هست که نوشته bound weapons capture soul اینو اگه تونستید فعال کنید دیگه هرچی دشمن که با همون bound axe یاbound sword بکشید روح اون دشمن به صورت خودکار گرفته میشه و دیگه نیازی به اون روش Soul trap نیست که کمی سخته.

Ali_softcenter
17-12-2011, 13:52
دوستان این شات fire رو از کجا باید یاد بگیریم...2 تاش رو من گرفتم ولی کلا این شات قفله برام..

در حالی که اون 2 تا شات دیگه با این که یکیش هنوز تکمیل نشده ولی میتونم استفادش کنم!

AlexMercer
17-12-2011, 14:09
دوستان این شات fire رو از کجا باید یاد بگیریم...2 تاش رو من گرفتم ولی کلا این شات قفله برام..

در حالی که اون 2 تا شات دیگه با این که یکیش هنوز تکمیل نشده ولی میتونم استفادش کنم!

روی هر شاتی که قفله برو و r رو بزن تا از دراگون سولهایی که گرفتی استفاده کنه و شات رو ازاد کنه. یادگیری کلامات هم بیشتر در گشت گذار در محیط بازی انجام میشه. معمولا در معبد ها هستند یا در نفشه عکس اژدها اگر داری اگر نداری باید پیاده روی کنی تا پیدا شه هست که یک سنگیه که روش حرف جدید شات هست ولی باید یک اژدها هم بکشی.:46:

R O O T
17-12-2011, 14:22
اقـا یکی سیوشو بذاره دیــگه ! . با stormclock ها رفته باشــه و کویستهای اصلـی هم تمام شـده باشه . ممنون

dark fear
17-12-2011, 14:51
دوستان.. من تو قسمت meet delphine at the stables گیر کردم.. دلفین به مهض اینکه منو میبینه بهم حمله میکنه!! چکار کنم؟؟!

AlexMercer
17-12-2011, 15:10
دوستان.. من تو قسمت meet delphine at the stables گیر کردم.. دلفین به مهض اینکه منو میبینه بهم حمله میکنه!! چکار کنم؟؟!

:31: شما احتمال زیاد خون اشام شدی چون دلیل دیگه ای نمیبینم. باید خودتو درمان کنی

AlexMercer
17-12-2011, 15:19
یک کد میزارم پینهاد میکنم اونایی که بازی رو تموم نکردن و اوایل بازی هستند و به خیلی چیزها (مثل ارمور ......ـ) نرسیدند استفاده نکنند بازی بی مزه میشه. بیشتر برای کسایی که دیگه بیکار تو بازی میچرخن و لولشون بالاست و بیشتر مهارت هارو صد کردن .

COC QASMOKE شما رو اتاقی مبره که همه وسایل موجود تو بازی درش ورجود داره و در کابین های مختلف نگه داشته میشه.

میتونید برین تمامی SPELL BOOK های رو ببینید و اونایی که نگرفتین رو بردارین. ارمور هایی که ENCHANTED شدن رو بردارین و در همون اتاق DISENCHANTED کنید تا طلسم های مونده رو یاد بگیرن. تمامی کتاب ها و لوازم MISC رو بردارید. ترجیحا اصلا به لوازم MISC دست نزنید که بعدعا در مرحله ها بدست میارین ولی باقیش خوبه مثلا BLADE ARMOR خیلی خشگله. برای لود کردن هر کابین مقداری باید صبر کنید چون بعضی هاش صدها ایتم توشه. در ضمن همه کابین هارو خالی نکنید برید توی بازی چون اونوقت نمیتونید منوی INVENTORY رو سریع لود کنید و هر ایتمی که میخواین استفاده کنید ۱۰ دقیقه ای طول میکشه تا لود شه. فقط هرچیزی رو که میخواین بردارین.
برای خروج هم COC SOLITUDEAVENUES رو بزنید.

dark fear
17-12-2011, 15:44
:31: شما احتمال زیاد خون اشام شدی چون دلیل دیگه ای نمیبینم. باید خودتو درمان کنی

فقط همین بهم حمله میکنه ها!! بقیه کاریم ندارن.. حالا اگه خون آشام شده باشم چجور باید درمان بشم؟

AlexMercer
17-12-2011, 15:54
فقط همین بهم حمله میکنه ها!! بقیه کاریم ندارن.. حالا اگه خون آشام شده باشم چجور باید درمان بشم؟

احتمالا یک کاری کردی که این کارو میکنه. اگر نژادت ایمپریاله برو توی قسمت جادو ها POWERS و VOICE OF EMPEROR رو بزن تا اروم شه اگر نه این کد رو بزن:

دکمه ‍~ رو بزن و روی دلفیت کلیک کن و اینو بزن Addtofaction 0005A1​A4 1

حواست باشه روی دلفین کلیک میکنی یک کد ظاهر میشه اون کد اگر 00000014 باشه خودتی کل دلفین فرق داره:46:

saeed_136915
17-12-2011, 15:59
با اینکه سیصد، چهارصد ساعت بازی کردم ولی آدم بازم موجود های تازه میبینه !!! :31:

M e i s a m
17-12-2011, 16:32
داداش فرگاتن اموزش چی شد؟ من هنوز منتظرم ببینم شما چی کردیا ;)

Alireza.M67
17-12-2011, 16:36
خدایا شکرت !
بلاخره با کمک های دولت کریمه و در سایه ی عنایات مقام معظم Jarl تونستم یه خونه توی Riften بخرم .:31:
احساس صاب خونه بودن واقعا احساس قشنگیه ، خدایا به همه ی جوونای ما که مشکل مسکن دارن ، خونه خالی عطا بفرما :31:

رفتم توی Riften عضو گروه دزد ها شدم ، بعد اومدم پیش اون استادم که توی دانشکده جادو ، بهم جادو یاد داده بود ، جیبشو زدم :31:
از اونور هم توی خونه ای که گرفتم میشینم آت و آشغال با هم قاطی میکنم ، بعد میبرم جنسامو میندازم به این فروشنده ها پول در میارم .
کلا آدمه شریفی هستم واسه خودم :31:

vahidgame
17-12-2011, 17:53
ظاهرا موفقیت های بازی همچنان ادامه داره و در زمینه فروش هم بازی خیلی موفق بوده
سازندگان بازی تایید کردند که بازی پس از یه ماه که از انتشار اون می گذره در مجموع سه پلتفرم 10 میلیون فروش داشته و درآمدی حدود 650 میلیون دلار برای سازندگان اون داشته
پیش از اینم اعلام شده بود که بازی تنها در 48 ساعت اول فروش خودش 3.5 میلیون نسخه فروخته

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I-Tech
17-12-2011, 18:06
ظاهرا موفقیت های بازی همچنان ادامه داره و در زمینه فروش هم بازی خیلی موفق بوده
سازندگان بازی تایید کردند که بازی پس از یه ماه که از انتشار اون می گذره در مجموع سه پلتفرم 10 میلیون فروش داشته و درآمدی حدود 650 میلیون دلار برای سازندگان اون داشته
پیش از اینم اعلام شده بود که بازی تنها در 48 ساعت اول فروش خودش 3.5 میلیون نسخه فروخته

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:40:Skyrim:40:
واقعا هرچی گیرشون بیاد حقشونه، من تا قبل این بازی حتی یه بازی PRG هم بازی نکرده بودم ولی عجیب منو جذب خودش کرده حالا دیگه حساب کنید اونایی که از قبل با این نوع سبک از بازی ها آشنایی داشتن چقدر باهاش حال میکنن!

R O O T
17-12-2011, 18:45
اقـا یکی سیوشو بذاره دیــگه ! . با stormclock ها رفته باشــه و کویستهای اصلـی هم تمام شـده باشه . ممنون

دوســتان لطفا یکی سیو بـذاره . کـلی سیو دانلـود کردم ولی همه از اوایــل بازی هست .

kumarbaz
17-12-2011, 18:55
Forgotten منم منتظرما، اقا بیا یه توضیحی در مورد Enchante بده... خوب نیست ملتو تو خماری بذاری :13:

tonypb
17-12-2011, 19:03
دوســتان لطفا یکی سیو بـذاره . کـلی سیو دانلـود کردم ولی همه از اوایــل بازی هست .

آخه نمیشه که؟؟؟یعنی تو میخوای با قیافه و اسمی کسی که سیوشو ور میداری بازیو تا ته میخوای بری؟؟؟
یه جوریه...از اول دوباره شروع کن...بیشتر و بهتر:8:

R O O T
17-12-2011, 19:29
آخه نمیشه که؟؟؟یعنی تو میخوای با قیافه و اسمی کسی که سیوشو ور میداری بازیو تا ته میخوای بری؟؟؟
یه جوریه...از اول دوباره شروع کن...بیشتر و بهتر:8:

اخــه من یه بار بازیــو کامــل رفتم ولــی سیو ها پاکـــ شد حالا اگه کـسی بذاره ممنون میشم . قیافــه و اسم هم که با چیت میشه حلش کــرد .

AlexMercer
17-12-2011, 19:48
اخــه من یه بار بازیــو کامــل رفتم ولــی سیو ها پاکـــ شد حالا اگه کـسی بذاره ممنون میشم . قیافــه و اسم هم که با چیت میشه حلش کــرد .

من میتونم بزارم ولی مشکلش اینه که با امپریال رفتم که بهتر از استارملاک هستند

R O O T
17-12-2011, 19:58
من میتونم بزارم ولی مشکلش اینه که با امپریال رفتم که بهتر از استارملاک هستند

نه ممنون اخه خودمـم با ایمپریال رفتم . فکر کنـم دوستمون virus 2009 یادمه گفته بودن با استارمکلاک رفتن اگه بتونن اپ کنن ممنون میشم .:11:

virus2009
17-12-2011, 20:29

Forgotten منم منتظرما، اقا بیا یه توضیحی در مورد Enchante بده... خوب نیست ملتو تو خماری بذاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lol
شما ها هنوز نفهمیدین چطوری دمیج بالا میره ... ؟؟

بفرما :

735 دمیج + 108 مجیک
Ancient Dragon تو حالت master با 4 ضربه مرد

عکس :

نه ممنون اخه خودمـم با ایمپریال رفتم . فکر کنـم دوستمون virus 2009 یادمه گفته بودن با استارمکلاک رفتن اگه بتونن اپ کنن ممنون میشم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیوها شخصیه :31:
تو بازی های RPG آدم دوست داره کاراکتری که داره تک باشه چون براش زحمت کشیده به همین خاطر کسی حاضر نیست سیوش رو بزاره

ولی من برات آپ میکنم ( 15 مگابایته یکم زمان میخواد )

فقط یک نکته : سیو قبل از کوئست آخر رو میخوای یا بعدش رو در دو حالت Stormclock و بقیه گیلد ها کوئست هاشون تموم شدن

R O O T
17-12-2011, 20:31
lol
شما ها هنوز نفهمیدین چطوری دمیج بالا میره ... ؟؟

بفرما :

735 دمیج + 108 مجیک

عکس :

سیوها شخصیه :31:
تو بازی های RPG آدم دوست داره کاراکتری که داره تک باشه چون براش زحمت کشیده

ولی من برات آپ میکنم ( 15 مگابایته یکم زمان میخواد )

فقط یک نکته : سیو قبل از کوئست آخر رو میخوای یا بعدش رو در دو حالت Stormclock و بقیه گیلد ها کوئست هاشون تموم شدن

وری تنکســ : دی . سیو بعد از مرحلـه اخر . ممنون :40:

virus2009
17-12-2011, 20:48
وری تنکســ : دی . سیو بعد از مرحلـه اخر . ممنون :40:

بفرما عزیز :
فشردش کردم شد 7 مگ

:31: پسورد : Virus2009
حرف V اول رو بزرگ بنویس

فقط به صورتش نخندی ( چون اول بازی هیجان زیاد بود حوصله وقت گذاشتن زیاد روی صورت نداشتم )

manuelcalavera
17-12-2011, 21:10
بچه ها اینو شنیدید ؟ بی نظیره

عالیه . عالی

AlexMercer
17-12-2011, 21:19
بفرما عزیز :
فشردش کردم شد 7 مگ

:31: پسورد : Virus2009
حرف V اول رو بزرگ بنویس

فقط به صورتش نخندی ( چون اول بازی هیجان زیاد بود حوصله وقت گذاشتن زیاد روی صورت نداشتم )

کد بزن صورت رو تغییر بده پسریم:31:

virus2009
17-12-2011, 21:20
بچه ها اینو شنیدید ؟ بی نظیره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعالیه . عالی

آره خیلی قشنگ بود
من اینو اولین بار توی مهمانسرای Windhelm شنیدم
یکی از آهنگ های درخواستی Bard ـه اونجا بود

کد بزن صورت رو تغییر بده پسریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ee
دیر یادم انداختی آپلود شد :31:
بازی هم که تموم شده دیگه فایده نداره

M e i s a m
17-12-2011, 21:43
ای ملت به ما هم بگین چطور دمیج میره بالا !

*Forgotten*
17-12-2011, 21:52
ای ملت به ما هم بگین چطور دمیج میره بالا !

رازش تو Alchemy هست

kumarbaz
17-12-2011, 21:53
به منم بگین، منم نمیتونم از 140 بیشتر ببرمش بالا رو تمام Item هایی هم که میشد 40% رو Enchant کردم ولی نمیشه:41:

*Forgotten*
17-12-2011, 22:24
راهنمای سریع برای بالا بردن دیمج
مرحله 1:

انچنت رو 100 و پرک های لازمو بگیرید
آلچمی رو 100 و پرک های لازم رو بگیرید
اسمیتینگ رو 100 و پرک های لازمو بگیرید
5 پرک اول اسکیل tow hand رو هم گرفته باشید و رو 100 باشه
اسلحه رو بسازید و لگند کنید
مرحله 2:

رو جادو بعدا کار میکنیم فعلا دیمج فیزیکی:
بروی پوشش دستها - کلاه - گردنبند و انگشتر انچنت آلچمی بندازید

باید تو کارگاه آلچمی دو تا مواد رو باهم قاطی میکنید تا معجون فوتیفی انچنتین بدست بیاد

معجونو میخورید در صورت نیاز چنتا درست کنید و اگه معجون قوی باشه 30 ثانیه فرصت دارید انچنت کنید در این 30 ثانیه دوباره روی
پوشش دستها - کلاه - گردنبند و انگشتر انچنت آلچمی بندازید
این کار رو اینقدر تکرار کنید تا قویترین و بالاترین انچنت آلچمی بدست بیاد فکر کنم 29% باشه و روی پوشش دستها - کلاه - گردنبند و انگشتر انچنت آلچمی بندازید

مرحله 3:

باید تو کارگاه آلچمی در حالی که اینارو پوشیدیت قویترین معجون رو باید بسازید که همون فورتیفی tow hand هست که باید حدودا 150% باشه یا بالاتر یادم نمیاد دقیقا معجونو فعلا استفاده نکنید معجون احتمالا 70 ثانیه بهتون برای کشتن فرصت میده ولی قدرت ضربه چنان بالاست که میتونید در 5 تا 10 ثانیه دخل طرفو بیارید اگه 600 به بالا پوینت داشته باشه یا یه خورده دفاع کنه

مرحله 4:
معجون انچنت رو دوباره بسازید باید خیلی قوی باشه و فورتیفی tow hand رو در انچنتینگ رو ابزار های زیر بندازید
پوشش دست -پا - انگشتر - گردنبند فکر کنم همینا بود دیگه فعلا حضور ذهن ندارم

مرحله 5:

خوب تمام ابزار هارو بپوشید و مجون two hand رو بخورید دیمج فقط فیزسکی باید روی 700 به بالا باشه همونطور virus2009 عزیز لو دادن :31:

برای انچنت حتما از گرند استفاده کنید

نکات دیگه ای شاید باشه که فعلا یادم نمیاد

UPDATE شد

Layken
17-12-2011, 22:38
بعد تموم شدن خط اصلی داستانی هر کی مارو میبینه داره میزندمون جریان چیه..؟

M e i s a m
17-12-2011, 22:46
بعد تموم شدن خط اصلی داستانی هر کی مارو میبینه داره میزندمون جریان چیه..؟

چون من هم دارم همه رو میزنم :دی
شهر ها رو دارم خالی از سکنه میکنم :21:

mrbahram
17-12-2011, 23:10
سلام دوستا ن وقتی با storm ها میشیم من اون سه بج رو فتح کردم حالا فقط این گزینه report to ulfric stormcloak میمونه
وقتی میریم پیش Ulfric و next رو میزنیم میگه عروسی نمیدونم کیه بعدا حمله میکنیم به imperial کسی میدونه چطوریاست

M e i s a m
17-12-2011, 23:40
سلام دوستا ن وقتی با storm ها میشیم من اون سه بج رو فتح کردم حالا فقط این گزینه report to ulfric stormcloak میمونه
وقتی میریم پیش Ulfric و next رو میزنیم میگه عروسی نمیدونم کیه بعدا حمله میکنیم به imperial کسی میدونه چطوریاست

باید یه نفر رو بکشی
اونجا یه سوسماری از همدستای خودت هم هست وقتی یارو رو کشتی صحنه رو شلوغ میکنه و تو فرار میکنی

Alireza.M67
18-12-2011, 00:03

قربونه اون لهجه ی شیرینت برم :31:
تلفظ Legend به صورت لیجند هست

soliman
18-12-2011, 00:24
سلام مجدد.
دوستان لطفا بگید اینجا رو باید چیکارش کنم. با هزار زحمت تونستم این یارو esbern رو تا revenwood اسکورتش کنم اونم با یه ساعت پیاده روی . دردسرهای توی راه. ولی حالا که اوردمش پیش delphine همینطوری به هم زل زدند و هیچ کاری نمیکنند. ایا من نمیتونم حلش کنم و یا این بازی باگ داره که اینطوریه؟

hidden-knight
18-12-2011, 00:51
نمیدونم چرا وقتی این بازی رو انجام میدم یاد WOW میفتم :D

virus2009
18-12-2011, 00:52
سلام مجدد.
دوستان لطفا بگید اینجا رو باید چیکارش کنم. با هزار زحمت تونستم این یارو esbern رو تا revenwood اسکورتش کنم اونم با یه ساعت پیاده روی . دردسرهای توی راه. ولی حالا که اوردمش پیش delphine همینطوری به هم زل زدند و هیچ کاری نمیکنند. ایا من نمیتونم حلش کنم و یا این بازی باگ داره که اینطوریه؟

شما الان با Delphine صحبت کن همه گزینه هاش رو بزن
بعد با Esbern صحبت کن و همه گزینه هاش رو بزن شاید رد شد
اون کتاب روی میز رو هم بخون

نمیدونم چرا وقتی این بازی رو انجام میدم یاد WOW میفتم :D

lol
me 2

Ali_softcenter
18-12-2011, 01:02
How do I assist the people of Haafingar in Skyrim
It says I have helped 3 out of 5 people but I don't know where Haafingar is, do run around solitude helping people or what

M e i s a m
18-12-2011, 01:04
سلام مجدد.

اون 2 تا با هم صحبت میکنن و راه میفتن میرن
دقیق یادم نیست باید همراشون بری یا نه...

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

قربونه اون لهجه ی شیرینت برم :31:
تلفظ Legend به صورت لیجند هست

با استفاده از توصیه ها و راهنمایی های این دوست عزیز بنده هم موفق شدم قسمت زیادی از متن زیر رو ترجمه و بازخوانی کنم :دی

راهنمای سریع برای بالا بردن دیمج
مرحله 1:

انچنت رو 100 و پرک های لازمو بگیرید
آلچمی رو 100 و پرک های لازم رو بگیرید
اسمیتینگ رو 100 و پرک های لازمو بگیرید

مرحله 2:

رو جادو بعدا کار میکنیم فعلا دیمج فیزیکی:
بروی پوشش دستها - کلاه - گردنبند و انگشتر انچنت آلچمی بندازید

باید تو کارگاه آلچمی دو تا مواد رو باهم قاطی میکنید تا معجون فوتیفی انچنتین بدست بیاد

معجونو میخورید در صورت نیاز چنتا درست کنید و اگه معجون قوی باشه 30 ثانیه فرصت دارید انچنت کنید در این 30 ثانیه دوباره روی
پوشش دستها - کلاه - گردنبند و انگشتر انچنت آلچمی بندازید
این کار رو اینقدر تکرار کنید تا قویترین و بالاترین انچنت آلچمی بدست بیاد فکر کنم 29% باشه و روی پوشش دستها - کلاه - گردنبند و انگشتر انچنت آلچمی بندازید

مرحله 3:

باید تو کارگاه آلچمی در حالی که اینارو پوشیدیت قویترین معجون رو باید بسازید که همون فورتیفی tow hand هست که باید حدودا 150% باشه یا بالاتر یادم نمیاد دقیقا معجونو فعلا استفاده نکنید معجون احتمالا 70 ثانیه بهتون برای کشتن فرصت میده ولی قدرت ضربه چنان بالاست که میتونید در 5 تا 10 ثانیه دخل طرفو بیارید اگه 600 به بالا پوینت داشته باشه یا یه خورده دفاع کنه

مرحله 4:
معجون انچنت رو دوباره بسازید باید خیلی قوی باشه و فورتیفی tow hand رو در انچنتینگ رو ابزار های زیر بندازید
پوشش دست -پا - انگشتر - گردنبند فکر کنم همینا بود دیگه فعلا حضور ذهن ندارم

مرحله 5:

خوب تمام ابزار هارو بپوشید و مجون two hand رو بخورید دیمج فقط فیزسکی باید روی 700 به بالا باشه همونطور virus 20009 u عزیز لو دادن :31:

برای انچنت حتما از گرند استفاده کنید

نکات دیگه ای شاید باشه که فعلا یادم نمیاد

اون معجون فورتیفای تو هند که خیلی مسخره بود :2: هدف بالا بردن قدرت اسلحه بصورت دائمی بود نه موقتیش. همینجوریش من با 2 3 تا تیر یه اژدهای انشنت رو میارم پایین و اصلا نمیذارم از جاش بلند شه !

در مورد باقیش هم اشتباهم رو فهمیدم که اولا من فورتیفای 2 دست رو فقط روی یک قطعه انداخته بودم نه روی هر 4 تای ممکن... دوما من یکبار تستی از این معجون ها خوردم دیدم تأثیرش در حد کمتر از 5 درصده بیخیالش شدم...

در کل خوب بود منتها این همه ناز کردن و خوشحالی نداشت! :31: (شوخی میکنم :20:)

من فردا یه تستی میزنم ببینم ببینم چی میتونم بسازم

*Forgotten*
18-12-2011, 01:24
اون معجون فورتیفای تو هند که خیلی مسخره بود :2: هدف بالا بردن قدرت اسلحه بصورت دائمی بود نه موقتیش. همینجوریش من با 2 3 تا تیر یه اژدهای انشنت رو میارم پایین و اصلا نمیذارم از جاش بلند شه !

در مورد باقیش هم اشتباهم رو فهمیدم که اولا من فورتیفای 2 دست رو فقط روی یک قطعه انداخته بودم نه روی هر 4 تای ممکن... دوما من یکبار تستی از این معجون ها خوردم دیدم تأثیرش در حد کمتر از 5 درصده بیخیالش شدم...

در کل خوب بود منتها این همه ناز کردن و خوشحالی نداشت! :31: (شوخی میکنم :20:)

من فردا یه تستی میزنم ببینم ببینم چی میتونم بسازم

خوب چیت رو برای همین ساختن اینقدر عذاب چرا:41:

شما خودتون اژدهایید این حرفا چیه نمیدونم چه نیازی به این هست:21:

خدارا شکر:11:

من کی ناز کردم قبلش رکورد زنی بود شما هم گفتید منم شرکت میکنم گفته بودم آموزششو میزارم:18:

یه عکس خوشگل هم ازش بزاری البته ایندفه با موبایل نه:31:

======================
عجب مکافاتی داریم با نقل قولها

virus2009
18-12-2011, 01:36
How do I assist the people of Haafingar in Skyrim
It says I have helped 3 out of 5 people but I don't know where Haafingar is, do run around solitude helping people or what

فارسی تایپ کنید
اینجا فرومِ P30worldـه فارسیه

توی solitude با هر کسی که تو خیابون میبینی صحبت کن و ببین کوئست داره یا نه ، کوئست هاشون رو انجام بده
به یک گدا هم اگه پول بدی درسته

HORROR
18-12-2011, 03:01
تو این بازی نمیشه اژدها سوار بشیم بریم اینور اونور؟!:10:

papillon11
18-12-2011, 04:17
برای افزایش دمیج خیلی مختصر بگم
1- ساخت سلاح ( one hand , two hand)
2- بهبود سلاح با استفاده از پوشن اسمیتینگ و انگشتر و گردنبند و دستبند و تاج که با استفاده از پوشن انچانتینگ برای اسمیتینگ ماکزیمم شدن
3- پوشیدن لباس هایی آرمورهایی که افزایش دمیج اسلحه روشون انچانت شده باشه ( با استفاده از پوشن ماکزیمم انچانتمنت بدست بیارید) البت من خودم تا حالا آرمور انچانت شده واسه خنجر ندیدم.
با این سه تا مرحله می تونید اسلحه تون به مرز 900 دمیج هم برسونید .

*Forgotten*
18-12-2011, 08:55
پست 2209 رو آپدیت کردم
اینو فراموش کرده بودم :

5 پرک اول اسکیل tow hand رو هم گرفته باشید و رو 100 باشه

molaali
18-12-2011, 09:55
تو این بازی نمیشه اژدها سوار بشیم بریم اینور اونور؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو یکی از مراحل اصلی بازی سوار اژدها می شید ولی کنترلش دست کاراکتر نیست.از یه جا بر میداره می بره یه جای دیگه!
در کل اونطوری که شما فکر میکنید نمیشه.

Layken
18-12-2011, 11:43
با این که از oblivion خیلی بیشتر لذت بردم اون موقع ولی این قسمتش هم خیلی راضیم کرد فعلا تا همین جاش که رفتم هیچ ایرادی در بازی نیست و به جز چند باگ و بعضا چک پوینتاش عذابم میداد اوایل چیز دیگه ای نداشت .
امتیاز...
9.8/10

M e i s a m
18-12-2011, 13:03
خوب چیت رو برای همین ساختن اینقدر عذاب چرا:41:

شما خودتون اژدهایید این حرفا چیه نمیدونم چه نیازی به این هست:21:

خدارا شکر:11:

من کی ناز کردم قبلش رکورد زنی بود شما هم گفتید منم شرکت میکنم گفته بودم آموزششو میزارم:18:

یه عکس خوشگل هم ازش بزاری البته ایندفه با موبایل نه:31:

======================
عجب مکافاتی داریم با نقل قولها

صبح بخیر :31:
حالا هنوز که نرفتم بسازم ساختم عکس هم با هر چی که تو خواستی میارم :46:
چیت رو هم نگرفتم کدوم قسمتش باید چیت زد؟ چطوری؟

والا ما اژدها که سهله الدوین هم نیستیم به ولله :31:

AlexMercer
18-12-2011, 13:47
تو این بازی نمیشه اژدها سوار بشیم بریم اینور اونور؟!:10:

مگه اسبه؟؟؟؟؟ کل کلاس بازی و اقتدار رو با این سوالت بردی زیر سوال! اژدها واسه این ساخته شده ببینی در ری:31: نه اینکه سواری بگیری:31:

mrbahram
18-12-2011, 16:03
باید یه نفر رو بکشی
اونجا یه سوسماری از همدستای خودت هم هست وقتی یارو رو کشتی صحنه رو شلوغ میکنه و تو فرار میکنی
دستت درد نکنه ولی یکم بیشتر توضیح بده کی رو بکشم ؟ تو کجا ؟

M e i s a m
18-12-2011, 16:12
دستت درد نکنه ولی یکم بیشتر توضیح بده کی رو بکشم ؟ تو کجا ؟

مسابفه هوش که نیست رو نقشه واست علامت میزنه :46:
دکمه j رو بزن مطئن شو اون کوئست تیک خورده بعدش برو رو نقشه فکر کنم شهر Solitude باشه میری اونجا عروسیه طرف رو سعی کن با تیر بزنی از تو تاریکی بعدشم سوسماره میاد و تو سریع فرار کن و مطمئن بشو گارد ها دنبالت نیستن

soliman
18-12-2011, 17:31
دوستان این فالگیر dunlain رو کجا پیداش کنم؟

*Forgotten*
19-12-2011, 00:19
خوب رکورد دوست عزیز virus2009 شکسته شد

و باز هم میتونه بالاتر بره

عکس: :21:

Ali_softcenter
19-12-2011, 01:41
دوستان اون آزادی خواه ها خالی می بندن که ما آزادی خواهیم؟ یا نه صداقت دارن؟

M e i s a m
19-12-2011, 01:50
این ثابتش هست یا بعد از خوردن پوشن قدرت موقت؟
من فعلا تا 212 بردمش بالا که با احتصاب اون 4 تا اینچنت 2 دست که 40% هست (که با خوردن پوشن فورتیفای اینچنتینگ (32%) میشه یه چیزی حدود 58% احتمالا) که 4 تاش بادمیج 212 میدهد 703 تا دمیج

یه دمیج اینچنتینگ 162 تایی هم روش میندازم که دیگه...

راستی اون پوشن ها از 32% و 130% بالاتر نمیرن؟ اینچنتینگه چی از 29% بالاتر نمیشه؟ اسماشون رو دیگه حسش نیست خدتون میدونید کدوما رو میگم دیگه...

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------

راستی چرا قیمت های شما اینقدر پایینه؟

virus2009
19-12-2011, 01:53
خوب رکورد دوست عزیز virus2009 شکسته شد

و باز هم میتونه بالاتر بره

عکس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیا

از این بالاتر هم درست کرده بودم ولی گفتم زیاد بالا نبرم تا یکم ابنجا رقابت کنیم تاپیک خوابیده

فقط یک نکته : عکس هات رو حتما توی Spoiler -->> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزار

من فعلا تا 212 بردمش بالا که با احتصاب اون 4 تا اینچنت 2 دست که 40% هست (که با خوردن پوشن فورتیفای اینچنتینگ (32%) میشه یه چیزی حدود 58% احتمالا) که 4 تاش بادمیج 212 میدهد 703 تا دمیج

راستی اون پوشن ها از 32% و 130% بالاتر نمیرن؟ اینچنتینگه چی از 29% بالاتر نمیشه؟ اسماشون رو دیگه حسش نیست خدتون میدونید کدوما رو میگم دیگه...

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------

بعد از خوردن potion اینقدر میشه
دمیج انچنتیک به 162 نمیرسه ( اونایی که شما میزنی مثل Magicka damage از magicka ـی طرف کم میکنه نه از خونش )

ماکزیممش همین ها هستن فکر کنم

*Forgotten*
19-12-2011, 09:00

آقا میسم مگه 60 70 ثانیه با قدرت ضربه تقریبا 1000 پونت (فقط فیزیکیش نه جادو تازه) برات هنوز کمه؟؟:18:
شما اگه تو هر 4 ثانیه به طرف یه ضربه بزنی میشه حدود 17 ضربه که حدویدا 17000 پوینت میشه این تازه فیزیکیش هست

مگه طرف رو میخای قیمه قیمش کنی مگه چه هیزم تری بهت فروخته؟؟:27:

من که تست کردم پوشش های آلچمی از 29 بالاتر نمیرن

اینو فقط در موارد ضروری که دیگه هیچ امیدی به زندگی نداشته باشی استفاده کن:21:

---------- Post added at 09:00 AM ---------- Previous post was at 08:58 AM ----------

بیا

از این بالاتر هم درست کرده بودم ولی گفتم زیاد بالا نبرم تا یکم ابنجا رقابت کنیم تاپیک خوابیده

فقط یک نکته : عکس هات رو حتما توی Spoiler -->> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزار

دمیج انچنتیک به 162 نمیرسه ( اونایی که شما میزنی مثل Magicka damage از magicka ـی طرف کم میکنه نه از خونش )

ایول ایول:27:

Star_x
19-12-2011, 10:09
سلام بچه ها
کسی دنبال اون 8 ماسک رفته؟
کویستش کجاست
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

M e i s a m
19-12-2011, 12:34
بیا

نه دیگه با اون 4 بنوس 700 تا دمیج میزنه که پوشن بخوری روی اون 700 تا تأثیر میذاره میرم تست میکنم میگم دقیقا...

دمیج اینچنت هم 81 اتیش هست و 81 شوک دمیج که نصفش هم به مجیک میرسه یعنی 41
یعنی 162 تا از خون کم میکنه 41 از مجیک دیگه درست نمیگم؟ :20:

Ali_softcenter
19-12-2011, 12:57
یکی جواب ما رو بده! حالا شمشیر کدومتون قوی تره شده بحث تاپیک؟ بیخیال بابا! :31:

این آزادی خواه ها اگه واقعا به فکر مردم هستن (اونایی که رفتن ) ما بریم سمتشون! اگه نه بریم امپریال!:20:

M e i s a m
19-12-2011, 13:09

این آزادی خواه ها اگه واقعا به فکر مردم هستن (اونایی که رفتن ) ما بریم سمتشون! اگه نه بریم امپریال!:20:

مردم طرف دار همین ازادی خواه ها هستن
بری طرفشون به نفع مردم کار کردی
وگرنه ایمپریال به من اصلا حال نداد :41:

AlexMercer
19-12-2011, 13:09

تصمیم گیری با شماس ولی رهبر ازادی خواه ها مردم رو گول زده تا خودش به منافع و ثروت بیشتر برسه.شبیه این اتفاق واسه خودموشن هم افتاده در بهمن ماه!

Ali_softcenter
19-12-2011, 13:47
مردم طرف دار همین ازادی خواه ها هستن
بری طرفشون به نفع مردم کار کردی
وگرنه ایمپریال به من اصلا حال نداد :41:

خب این دوست پایین که میگن به خاطر پول و ثروت..مردم مردم میکنن که!
مگه آزادی خواه ها چه حالی میده بری طرفشون؟ آخرش مگه شکست نمیخورن؟
اگه داستان لو میره توی اسپویلر بگید!

تصمیم گیری با شماس ولی رهبر ازادی خواه ها مردم رو گول زده تا خودش به منافع و ثروت بیشتر برسه.شبیه این اتفاق واسه خودموشن هم افتاده در بهمن ماه!

میشه یه مثال بزنی از این قسمتی که بولد کردم.البته در اسکایریم :دی

M e i s a m
19-12-2011, 14:21
نمیدونم والا من که ایمپریال رفتم دوستان گفتن که ازادی خواهها به نفع مردم کار میکنن حالا منافع و ثروت و اینها رو نمیدونم :دی

Gamemaster
19-12-2011, 14:32
بلخر 100% کردمش واقعا بازی باحالی‌ بود :46:

AlexMercer
19-12-2011, 14:51
خودم رو کشتم نشد دوتا زن بگیرم. عنی با دومی ازدواج میکنما ولی منوی دیالوگها مثله قبله تغییر نمیکنه. شانسه ها تازه با ysolda ازدواج کرده بودم میخواست چندتا دیگه هم بگیرم اخه خونههام تو باقی شهرها خالی از سکنه است!

*Forgotten*
19-12-2011, 15:10
خودم رو کشتم نشد دوتا زن بگیرم. عنی با دومی ازدواج میکنما ولی منوی دیالوگها مثله قبله تغییر نمیکنه. شانسه ها تازه با ysolda ازدواج کرده بودم میخواست چندتا دیگه هم بگیرم اخه خونههام تو باقی شهرها خالی از سکنه است!

حالا بچه ها راستشو بگن زن زلیل های این تاپیک خودشونو معرفی کنند:31:

soliman
19-12-2011, 15:14
کسی میدونه اینو چطوری باید راست و ریسش کنم؟

M e i s a m
19-12-2011, 15:17

مگه میشه؟ :21:

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

کسی میدونه اینو چطوری باید راست و ریسش کنم؟

4 تا دکمه هست از چپ سومی رو بزن بعدش بقیشون هم روشن میشن به ترتیب...
فکر کنم بعد از سومی باید چهارمی رو بزنی دقیق یادم نیس

soliman
19-12-2011, 15:40
4 تا دکمه هست از چپ سومی رو بزن بعدش بقیشون هم روشن میشن به ترتیب...
فکر کنم بعد از سومی باید چهارمی رو بزنی دقیق یادم نیس

ممنون دوست عزیز ولی اونجا فقط سه دکمه هستش. اصلا نمیدونم ترتیبشون چطوریه ؟

virus2009
19-12-2011, 15:55
دمیج اینچنت هم 81 اتیش هست و 81 شوک دمیج که نصفش هم به مجیک میرسه یعنی 41
یعنی 162 تا از خون کم میکنه 41 از مجیک دیگه درست نمیگم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته ، من perk های enchanting رو یادم رفته بود

اگه بازی رو ایرانی ها میساختن میشد 4 تا زن بگیری
سقفش 4 تاس :31:

ممنون دوست عزیز ولی اونجا فقط سه دکمه هستش. اصلا نمیدونم ترتیبشون چطوریه ؟

شما با اسپل های Flames و Frostbit اون کریستال وسط که روش علامت زده رو گرم و سرد کن تا هر اشعه نور به یکی از ردیف های بالای سقف برخورد کنه بعدش هم که معلومه