PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Viren
03-12-2011, 19:43
کجاس این شادومر؟ این فراست که میگم 20 ثانیه رو حالت دو میره و بعد استامیناش تموم میشه اون رو هم میشه بگید چقدر استامینا داره؟

تو یکی از آخرین کوءست های اصلی Dark brotherhood میگیری
بیشترین Stamina و Health رو در میان اسب ها داره

وقتی به Beast Form تبدیل میشه Character ام دیگه به حالت اول برنمیگرده 1 ساعت گذاشتم موند همینجوری ولی اصلا فرقی نکرد چه کنم؟

T رو بزن.چند ساعت Wait کن(5-6)

Leon-117
03-12-2011, 20:14
باگ Esbern هست که در رو باز نمیکنهاین باگ Esbern مربوط میشه به خط داستانی اصلی بازی که توی نسخه Xbox 360 وجود نداره.
+
مبین توی thieves guild قبل از اینکه کوئست های اصلی رو تموم کنی باید کوئست های 2 تا کاراکتر به اسم های vex و delvine رو بری........

AlexMercer
03-12-2011, 20:39
قبل از اینکه کوئست های اصلی گروه رو تموم کنی باید ماموریت های Vex و Dalvin رو همشون رو انجام بدی تا آخرش به باگ نخوری

من نرفتم به چه باگی میخورم؟؟؟؟؟؟:41:

Leon-117
03-12-2011, 20:59
من نرفتم به چه باگی میخورم؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.کارلایا غیبش میزنه(اگه این باگ پیش نیاد میشه به عنوان follower انتخابش کرد)2.Guild Master نمیشیم(اگه بشیم یه ست زره بهمون میدن و کلید اون اتاقه که درش آهنیه)

5ajad
03-12-2011, 21:05
بالاخره این elder scroll رو پیدا کردم
به نظرم کوئستش دیگه زیادی کش دار بود...نیم ساعت زیر زمین بودم...نفسم بالا نمیومد:دی
راستی این جونور هایی که تو اون کوئست بودن خیلی از من قوی تر بودن...نمیدونم چرا:13:
در کل فکر میکنم توی این بازی جنگجو بودن خیلی بهتر و آسون تر از جادو گر بودنه!:|

Leon-117
03-12-2011, 21:09
راستی این جونور هایی که تو اون کوئست بودن خیلی از من قوی تر بودن...نمیدونم چرا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل فکر میکنم توی این بازی جنگجو بودن خیلی بهتر و آسون تر از جادو گر بودنه!:| اون Falmer هارو فقط باید مخفیانه زد!من با تیرکمون میزدم همشونو،با 1-2 تیر میمردن.
نظر خود من اینه که Thief بودن بهتره!ولی جادوگرهای رده بالا هم(مثل مبین خودمون!:31:)خیلی قوی میشن........

nois3
03-12-2011, 21:15
دوستان این تنظیمات داخل عکس حد اکثر گرافیک هست؟
وقتی‌ رو Ultra زدم همه آپشن ها ultra نشدن!چرا؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza207
03-12-2011, 21:36
دوستان این تنظیمات داخل عکس حد اکثر گرافیک هست؟
وقتی‌ رو Ultra زدم همه آپشن ها ultra نشدن!چرا؟

اگه میخوای با اخرین گرافیک بازی کنی تو اونایی که نشون دادی میگم چکار کنی

صفحه اول antialiasing رو 8 کن و anisotropic filtering را 16 کن

صفحه دوم decal quantity رو ultra کن و اون تیکا رو که پر نکردی همشو تیک بزن

صفحه سوم distant object detail رو ultra کن

و بعد طعم بازی زیبای اسکریم رو با اون تنظیمات بچش

kumarbaz
03-12-2011, 21:37
باید بیشتر صبر کنید :20:
حتی شاید 5 6 ساعت یا بیشترم طول بکشه اونم بخاطر تعداد افرادی هست که میکشید که زمان باقی موندن رو بیشتر میکنه
حتی اگه کسی رو هم نکشم باز به حالت اول برنمیگرده، نمیدونم چش شده؟ نکنه اینم Bug هستش؟:41:

5ajad
03-12-2011, 21:51
اون Falmer هارو فقط باید مخفیانه زد!من با تیرکمون میزدم همشونو،با 1-2 تیر میمردن.
نظر خود من اینه که Thief بودن بهتره!ولی جادوگرهای رده بالا هم(مثل مبین خودمون!:31:)خیلی قوی میشن........
مخفیانه یعنی چطوری؟این Thief بودن چه مزایایی داری مثلا؟
اون falmer بل بله گوش میرزا ها که با 10تا تیر هم نمیمردن:دی
راستی چرا این فروشنده ها اینقدر تو سر مال میزنن؟عصای 800گلدی رو 100 گلد میخره خدانشناس:دی
راستی من جادو های جدید رو باید طی روند داستان یاد بگیرم یا میشه رفت پیش کسی یاد گرفت اونارو؟

Gamemaster
03-12-2011, 22:07
کتاباشن میتونی‌ بخری

nois3
03-12-2011, 22:45
آقا این بازی خیلی‌ سخته (مخصوصا واسه من که انگلیسی نمیدونم)
همش سوال می‌شه،باید جواب داد:19:
نمیدونم هدفم چیه :41:
رفتم تو یه خونه حواسم نبود یه چیزی ورداشتم (دزدیدم) صاحب خونه اومد باهم جنگید:31:
به نظر شما با این وضعی که من دارم می‌تونم تا آخر بازی برم؟

Gamemaster
03-12-2011, 23:00
آقا این بازی خیلی‌ سخته (مخصوصا واسه من که انگلیسی نمیدونم)
همش سوال می‌شه،باید جواب داد:19:
نمیدونم هدفم چیه :41:
رفتم تو یه خونه حواسم نبود یه چیزی ورداشتم (دزدیدم) صاحب خونه اومد باهم جنگید:31:
به نظر شما با این وضعی که من دارم می‌تونم تا آخر بازی برم؟

بیا بپرس جاهایی که گیر میکنی‌
-------------------------------------------------------
چرا کتاب تو کتاب خونه می‌خوام بذارم نمی‌شه ؟ نکنه اینم باگه از نوعPs3:13:

Leon-117
03-12-2011, 23:52
مخفیانه یعنی چطوری؟این Thief بودن چه مزایایی داری مثلا؟
اون falmer بل بله گوش میرزا ها که با 10تا تیر هم نمیمردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی چرا این فروشنده ها اینقدر تو سر مال میزنن؟عصای 800گلدی رو 100 گلد میخره خدانشناس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من جادو های جدید رو باید طی روند داستان یاد بگیرم یا میشه رفت پیش کسی یاد گرفت اونارو؟ الان من روی Archery کار کردم و یه پرک هم گرفتم که اگه مخفیانه(در خال نشستن)تیر بزنم 3 بربر از خون هدفم کم میشه.یه Daedric bow دارم که با یه گردنبند و انگشتر دمجش 150 هست.با ebony arrow راحت فالمر ها رو میکشم.
thief بودن هم مهمترین مزیتش همین مخفیانه کشتن یا پیچوندن هست!:31:
دشمن های قوی رو راحت میشه کشت،خیلی جاها(مثلا جایی که 5-6 تا فالمر هست)میشه بدون درگیری از گوشه و کنار دشمن ها رو رد کرد و .........

چرا کتاب تو کتاب خونه می‌خوام بذارم نمی‌شه ؟ نکنه اینم باگه از نوعPs3[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آپدیت جدیدـه رو نصب کردی؟اگه آره مشکل از اونه..........
اگرم نصب نکردی احتمالا مشکل از نسخه ps3 هست........

Viren
04-12-2011, 00:37
این باگ Esbern مربوط میشه به خط داستانی اصلی بازی

درسته
قاط زدم اینقدر کوءست هست
ویرایش شد

من ماموریت های Vex و Delvin رو انجام ندادم به باگ هم برنخوردم گرچه

Amir Yousof
04-12-2011, 01:03
سلام تو این مرحله ی esbern گیر کردم این باگش چه جوری درست میشه ؟

M e i s a m
04-12-2011, 01:22
الان من روی Archery کار کردم و یه پرک هم گرفتم که اگه مخفیانه(در خال نشستن)تیر بزنم 3 بربر از خون هدفم کم میشه.یه Daedric bow دارم که با یه گردنبند و انگشتر دمجش 150 هست.با ebony arrow راحت فالمر ها رو میکشم.
thief بودن هم مهمترین مزیتش همین مخفیانه کشتن یا پیچوندن هست!:31:
دشمن های قوی رو راحت میشه کشت،خیلی جاها(مثلا جایی که 5-6 تا فالمر هست)میشه بدون درگیری از گوشه و کنار دشمن ها رو رد کرد و .........

مزش به همون دعوا راه انداختنشه :دی ولی نگرفتم چی شد دمیج کمان 150؟؟ من الان ebony دارم ولی دمیجش 30 40 تاست...

papillon11
04-12-2011, 06:58
دوستانی که جهت اسمیتینگ به deadric heart نیاز دارند می تونن تو کالج وینترهولد از Enthir بخرن هر دفعه دو تا داره ، بعد از دو روز هم دوباره آپدیت میشه

molaali
04-12-2011, 09:35
سلام تو این مرحله ی esbern گیر کردم این باگش چه جوری درست میشه ؟

اینجا رو بخونید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

david071
04-12-2011, 10:09
کار snke چی هست از خون دشمنا کم میکنه ؟
مهمترین پرکی که باید برد بالا کدومه ؟( من فقط دارم two hand weapons بالا میبرم )

*Forgotten*
04-12-2011, 10:20
شما با این همه پول چکار میکنید؟
تو این نسخه مثل ابلیوون نیست. هر کسی رو که بکشین جسدش همونجا میمونه و زنده نمیشن
شما میتونین جا های دیگه رو غارت کنین انقدر زیاد هست نقطه کشف نشده که برید هم انها رو پیدا کنین و فتحشون کنین

عزیز چه پولی چه کشکی کدوم "این همه":31:

من یه دو جین ضرب در 15 آدم و جک و جونور کشتم کلش 15000 چوب هم نمیشد یه لباس جادوگری هم دنبالشم 8000 چوب قیمت لباسش هست :18::31:
یه دونه ebony ingot قیمتش 360 چوب که با کلی جادو جنبل خر کردن طرف 280 تازه رسوندم

عزیز برو تو بهرش بعد بگو این همه

*Forgotten*
04-12-2011, 10:29
دوستانی که جهت اسمیتینگ به deadric heart نیاز دارند می تونن تو کالج وینترهولد از Enthir بخرن هر دفعه دو تا داره ، بعد از دو روز هم دوباره آپدیت میشه

دست طلا اینو خوب اومدی
امروز smithin رو 100 میکنم به مبارکی و میمنت:27:

papillon11
04-12-2011, 11:27
اینم راهنمای کامل بازی

virus2009
04-12-2011, 11:38
مزش به همون دعوا راه انداختنشه :دی ولی نگرفتم چی شد دمیج کمان 150؟؟ من الان ebony دارم ولی دمیجش 30 40 تاست...

Smithing و Enchanting هر دو باید 100 باشند برای حداکثر قدرت
اول از همه یک دست لباس ( Armor , Hand , Neck , Ring ) گیر بیار و با enchantـه قویتر شدن Smithing رو روش بزن
هر کدوم میشه 25 درصد قویتر که میشه 100% یعنی هرچی تو Smithing میسازی یا آپگرید میکنی قدرتش 2 برابر میشه
حالا Bowـه daedric رو بساز و بعد آپگرید کن و بعد 2 تا Enchant روش بزن که هرکدوم 37 پوینت health کم کنه :46:

کار snke چی هست از خون دشمنا کم میکنه ؟
مهمترین پرکی که باید برد بالا کدومه ؟( من فقط دارم two hand weapons بالا میبرم )

Sneak برای مخفی کاری است
پرک ها رو بسته به نیازت باید بری بالا ، از هر بخشی که بیشتر استفاده میکنی پرک اون رو اول ببر بالا مثل همین Two Hand و Heavy or Light Armor ( البته همه پرک ها هم نیاز نیست زده بشه شما باید هر پرک رو بخونی ، ببینی به کارت میاد یا نه

I-Tech
04-12-2011, 12:43
اگه تو یکی از شهرا کسی رو بکشی بعد سربازا تا آخر عمر دنبالتن؟
یک از کوئست ها کنارش ضربدر خورده یعنی چی؟آخه انجامش دادم ولی ضربدر خورده!
:40:

nois3
04-12-2011, 12:44
چطوری باید این Ice wraith رو کشت ؟
با ۲تا Attack منو می‌کشه:41:

M e i s a m
04-12-2011, 12:50
اگه تو یکی از شهرا کسی رو بکشی بعد سربازا تا آخر عمر دنبالتن؟
یک از کوئست ها کنارش ضربدر خورده یعنی چی؟آخه انجامش دادم ولی ضربدر خورده!

اگر کوئست هاشون رو انجام بدی میشی thane شهر بعدش یه بار که تو مکالمه بگی thane هستی دیگه کلا کاریت ندارن :20:

بعضی کوئست ها سبکشونه که تمام شدنشون با به موفقیت نرسیدن باشه اون چیزی نیست

david071
04-12-2011, 13:23
چطوری باید این Ice wraith رو کشت ؟
با ۲تا Attack منو می‌کشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما احتمالا health کم داری هر موقه لولت آپ شد health رو آپ کن تا زود نمیری

m.77
04-12-2011, 13:32
سلام.بچه ها یه فریاد هست storm واسه من فعال نیست میگه dragon soul یه همچین چیزی احتیاج داری.اینو از کجا گیر بیارم؟

nois3
04-12-2011, 13:46
شما احتمالا health کم داری هر موقه لولت آپ شد health رو آپ کن تا زود نمیری
عزیز من الان لول ۲ هستم:31:
تو قسمت upgrade (همون جائی‌ که ستاره‌ها رو نشون میده) چیزی بنامه health ندیدم.
upgrade health کدوم قسمت هست؟

5ajad
04-12-2011, 14:17
امیر جان من یادم نمیاد لول 2 همچین کوئستی گرفته باشم:13:

h!tman
04-12-2011, 14:23
لول 3 بشید میاد!:دی
Tab رو بزنید اون بالا میزنه Level Up
بزنید اولش میپرسه چی رو بالا ببره!

Gamemaster
04-12-2011, 14:42
سلام.بچه ها یه فریاد هست storm واسه من فعال نیست میگه dragon soul یه همچین چیزی احتیاج داری.اینو از کجا گیر بیارم؟

با کشتن اژدها

من1.2 دارم بعدش هم اومده ؟

MobinS
04-12-2011, 14:55
علی چطوری مخفیانه بازی می کنی؟ خیلی سخته! راحت می فهمن! اصلا نمیشه پیچوندشون !
کی گفته جادوگری ضعیفه؟ اتفاقا خیلی هم قویه... قوی ترین حالت هست... الان من هر وقت بخوام غیب میشم و راحت دورشون می زنم و هروقت بخوام برای خودم سرباز احضار می کنم تا بجنگه یا اسلحه میارم.. اسلحه های خیلی قوی... destruction عزیزم هم از همه قوی تر هست... همین فالمر هایی که می گید رو با یک تیر آتیشی می زنم...
همیشه اژدها میاد دو سه دور دورت دور می زنه بعدش میشینه زمین و نبرد می کنه... یک بار که اژدها اومد هنوز یک دور نزده بود که با جادوی رعد و برق کشتمش :دی اصلا بازی سوپر ایزی شده... (البته لولم و اسکیلا و آیتم هام هم خیلی قوی هست)

nois3
04-12-2011, 15:02
دوستان ممنون:11:
من فک کنم جیبم پر شده(سنگین شدم) آروم راه میرم:31:
صندوقی چیزی نیست من جیبامو خالی‌ کنم؟

david071
04-12-2011, 15:05
یکم که بری جلو صندوق هم هست که میتونی وسایلت رو توش بزاری

Leon-117
04-12-2011, 15:11
علی چطوری مخفیانه بازی می کنی؟ خیلی سخته! راحت می فهمن! اصلا نمیشه پیچوندشون !کفشهای من الان صدا ایجاد نمیکنن،از زره ام سرو صدا نمیاد بیرون(:31:)30% هم احتمال دیده شدنم کمترـه........
معمولا با تیرکمون میکشم دشمنا رو ولی بعضی جاها که فاصله دشمنا از هم زیاد باشه یا یه نفرو تک گیر بیارم با خنجر میرم سراغش!
+

مزش به همون دعوا راه انداختنشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی نگرفتم چی شد دمیج کمان 150؟؟ من الان ebony دارم ولی دمیجش 30 40 تاست...
اگه smithingـت 100 باشه و یه ست لباس داشته باشی که smithingـت رو بهتر کنه میتونی سلاح های خیلی خوبی بسازی.دمیج عادی این تیرکمون من 100 هست که یه گردنبند و یه انگشتر دار که هر کدوم باعث میشن تیر ها 22% قوی تر باشن.اگه enchanting من 100 بود و لباس های بهتری برای smithing داشتم میتونستم کمان بهتری هم بسازم.......

vahidgame
04-12-2011, 15:22
کی گفته جادوگری ضعیفه؟ اتفاقا خیلی هم قویه... قوی ترین حالت هست... الان من هر وقت بخوام غیب میشم و راحت دورشون می زنم و هروقت بخوام برای خودم سرباز احضار می کنم تا بجنگه یا اسلحه میارم.. اسلحه های خیلی قوی... destruction عزیزم هم از همه قوی تر هست... همین فالمر هایی که می گید رو با یک تیر آتیشی می زنم...
همیشه اژدها میاد دو سه دور دورت دور می زنه بعدش میشینه زمین و نبرد می کنه... یک بار که اژدها اومد هنوز یک دور نزده بود که با جادوی رعد و برق کشتمش اصلا بازی سوپر ایزی شده... (البته لولم و اسکیلا و آیتم هام هم خیلی قوی هست)
مبین چاره کار اینه که روی درجه Master بری و اون موقع دیگه سوپر ایزی و اینا یادت میره : دی

5ajad
04-12-2011, 15:27
همیشه اژدها میاد دو سه دور دورت دور می زنه بعدش میشینه زمین و نبرد می کنه... یک بار که اژدها اومد هنوز یک دور نزده بود که با جادوی رعد و برق کشتمش :دی اصلا بازی سوپر ایزی شده... (البته لولم و اسکیلا و آیتم هام هم خیلی قوی هست)
شما با آیتم غیب میشی یا با جادو؟

MAHY@R
04-12-2011, 17:21
درباره Enchantment سلاح و زره ها کسی میتونه توضیح بده
تا حالا هیچی Enchant نکردم خیلی گیرم والا

*Forgotten*
04-12-2011, 17:23
مژده مژده

دوستان قبلا گفته بودم که هر جارو غارت میکنید و همه رو میکشید دیگه متاسفانه بعد از یه مدت اونا زنده نمیشن
داشتم میرفتم دنبال کارو زحمت برای پول در آوردن برای smithin که یه جارو غارت کردم یه 6 7 نفرو لتو پار کردمو ولی همشونو نکشتم رفتم وسایلشونو بفروشم
خلاصه بعد از یه مدتی (دقیقا نمیدونم چه مدت) دوباره سرو کلم همون جای قبلی افتاد دیدم همون 6 7 نفر رو که با روده هاشون
طناب درست کرده بودم سرو مورو گنده جلوی روم ایستاده بودن چشام چهارتا شد :18::18:
خلاصه رفتم تو بهرشون پخ پخ گوش تا گوش :4: ولی دوباره همه اون محل رو آدماشونو نکشتم

اگه دقت کرده باشید هرجارو که غارت میکنید و همه رو میکشید رو نقشه کوچیک کنار اسم محل مینویسه Cleared یعنی پاک سازی شده که اصلا خوب نیست یعنی دیگه زنده نمیشن
پس هرجا میرید برای کشتن و غارت یه محل حداقل یکی دو نفر رو زنده بزارید همه رو نکشید

یه جا دیگه هم همین کارو کردم و همه رو نکشتم دیدم بعد از مدتی دوباره زنده میشدن

پول دار شدم رفت :26:

این smithin هم مارو کشته از بش باید پول خرج کنید

virus2009
04-12-2011, 17:34
مبین چاره کار اینه که روی درجه Master بری و اون موقع دیگه سوپر ایزی و اینا یادت میره : دی

تایید میشه
روی Master دیگه اسپل های Destruction هیچ فایده ای ندارن حتی اسپل های Master ـش
فقط One-hand و Restoration

درباره Enchantment سلاح و زره ها کسی میتونه توضیح بده
تا حالا هیچی Enchant نکردم خیلی گیرم والا

Enchanting :

Fate2646
04-12-2011, 17:35
من یه چند تا شات جدید یاد گرفتم اما برام فعال نیست یعنی تیره هستو نمیشه انتخابشون کنم پیش اون عابدا هم بالا کوه رفتم اما دیگه اتفاقی نیافتاد باید چی کار کنم

virus2009
04-12-2011, 17:40
من یه چند تا شات جدید یاد رفتم اما برام فعال نیست یعنی تیره هستو نمیشه انتخابشون کنم پیش اون عابدا هم بالا کوه رفتم اما دیگه اتفاقی نیافتاد باید چی کار کنم

برای فعال کردن شات ها باید روح دراگون داشته باشی که با کشتن هر دراگون 1 دونه میگیری
بعد روی اون شات R رو بزن تا فعال بشه

Mobham69
04-12-2011, 17:53
من با میجم که رو Master نرفتم ولی با Warriorام که رفتم این همه که همه گندش کردن نیست!خیلی حال کردم مثلا Bandit ها دیگه اگه 5-6 نفری بودن اونوقت باید حتما به فکر Heal می افتادم!هیجان داشت ولی نه اینی که همه یه کوه ساختن! با Thief ام هم تقریبا همینطور ولی با میجم امتحان که کردم خیلی سخت بود برای من!باید از چند نوع مختلف اسپل استفاده میکردم و حساب شده میزدم دشمنامو!سر یه سری Arch-mageد2 بار مردم!!!!!!:18:

virus2009
04-12-2011, 17:58
من با میجم که رو Master نرفتم ولی با Warriorام که رفتم این همه که همه گندش کردن نیست!خیلی حال کردم مثلا Bandit ها دیگه اگه 5-6 نفری بودن اونوقت باید حتما به فکر Heal می افتادم!هیجان داشت ولی نه اینی که همه یه کوه ساختن! با Thief ام هم تقریبا همینطور ولی با میجم امتحان که کردم خیلی سخت بود برای من!باید از چند نوع مختلف اسپل استفاده میکردم و حساب شده میزدم دشمنامو!سر یه سری Arch-mageد2 بار مردم!!!!!!:18:

کسی نگفت Master خیلی سخته
من الان با One-hand که میرم به نظرم بازم آسونه
جلوی اون میج ها هم فقط باید با Ward بری جلو تا نمیری

nois3
04-12-2011, 18:00
باز من مزاحم شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان چطوری می‌شه رفت تو این قلعه?

این نگهباناش چقدر کنه هستن به زورو زحمت خودمو رسوندم به درش,ولی‌ باز نشد
tnx[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

virus2009
04-12-2011, 18:04
باز من مزاحم شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان چطوری می‌شه رفت تو این قلعه?

این نگهباناش چقدر کنه هستن به زورو زحمت خودمو رسوندم به درش,ولی‌ باز نشد
tnx[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون جاده کنار اصطبل رو برو به سمت قلعه به در ورودی شهر که رسیدی به گارد ها بگو یک دراگون به Helgen حمله کرده و من اومدم گزارش بدم ( بک چیزی تو همین مایه ها )

Gamemaster
04-12-2011, 18:39
اینم از ما
کی‌100 میشی‌ یره:19:

reza207
04-12-2011, 18:43
مژده مژده

دوستان قبلا گفته بودم که هر جارو غارت میکنید و همه رو میکشید دیگه متاسفانه بعد از یه مدت اونا زنده نمیشن
داشتم میرفتم دنبال کارو زحمت برای پول در آوردن برای smithin که یه جارو غارت کردم یه 6 7 نفرو لتو پار کردمو ولی همشونو نکشتم رفتم وسایلشونو بفروشم
خلاصه بعد از یه مدتی (دقیقا نمیدونم چه مدت) دوباره سرو کلم همون جای قبلی افتاد دیدم همون 6 7 نفر رو که با روده هاشون
طناب درست کرده بودم سرو مورو گنده جلوی روم ایستاده بودن چشام چهارتا شد :18::18:
خلاصه رفتم تو بهرشون پخ پخ گوش تا گوش :4: ولی دوباره همه اون محل رو آدماشونو نکشتم

اگه دقت کرده باشید هرجارو که غارت میکنید و همه رو میکشید رو نقشه کوچیک کنار اسم محل مینویسه Cleared یعنی پاک سازی شده که اصلا خوب نیست یعنی دیگه زنده نمیشن
پس هرجا میرید برای کشتن و غارت یه محل حداقل یکی دو نفر رو زنده بزارید همه رو نکشید

یه جا دیگه هم همین کارو کردم و همه رو نکشتم دیدم بعد از مدتی دوباره زنده میشدن

پول دار شدم رفت :26:

این smithin هم مارو کشته از بش باید پول خرج کنید

جالبه که بازی جز کوئست های اصلی 200 تا کوئست دیگه داره ولی شما به فکر این هستین که حتی اون غار ها یا قلعه و ... رو که پیدا میکنین رو هم فتح نکنین و باز به اونجا برگردین که چن تا شمشیر و زره و... که قیمتشون خیلی نا چیز است رو به قول خودتون غارت کنین ولی شما اگه کوئست ها رو برین خیلی زود تر از اون کار ها به ارزوی خود میرسین و پولدار میشین

king_darkness
04-12-2011, 19:21
چجوری میشه soul gem هایی که خالی هستن رو با روح پر کرد ؟

Arrowtic
04-12-2011, 20:11
اسپل Soul Trap رو بخرید.

m.77
04-12-2011, 21:26
من تو یکی از کوئست ها گیر کردم.یه مرحله که لباس مبدل میپوشی به یه مهمونی میری.تا اونجا که میری پشت آشپزخونه رفتم از اونجا به بعد باید چه کنم که دوتا مأمور هم دارن حرف میزنن.باید دزدکی برم؟اون تیکه رو هم رد میکنم از پله ها بالا میرم یه نفر هست منو میبینه باید چطوری برم اینجارو؟

M e i s a m
04-12-2011, 21:38
اسپل Soul Trap رو بخرید.

روح ادم ها رو میشه ترپ کرد؟ اگه میشه چطوری؟ چون غیر از روح جک جونور از ملخ گرفته تا جیانت و ترول :دی همه رو میگیره ولی ادم رو میگه سول جم به اندازه کافی بزرگ نیست...

غیر از اون black star چیه و چه کاربردی داره؟ چون زیرش نوشته خالیه حالا با چی باید پر شه؟ تو ماموریت azura star اینو بهم دادن

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

راستی من رفتم زن گرفتم همزمان فالوورم هم بود منتها بعد مراسم رفت و دیگه پیداش نیست!!! حتی تو خونه ای که بود هم نیست تو خونه خودمم نیست... تو گیم فک نگاه کردم دیدم فقط یه جا داره که بره که دیگه اونجا نیست... حالا از کجا پیداش کنم؟

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

من تو یکی از کوئست ها گیر کردم.یه مرحله که لباس مبدل میپوشی به یه مهمونی میری.تا اونجا که میری پشت آشپزخونه رفتم از اونجا به بعد باید چه کنم که دوتا مأمور هم دارن حرف میزنن.باید دزدکی برم؟اون تیکه رو هم رد میکنم از پله ها بالا میرم یه نفر هست منو میبینه باید چطوری برم اینجارو؟

من تخیلی رفتم اونجا رو :دی پا شدم دویدم :دی ولی سرویس شدم تا فرار کنم...

MobinS
04-12-2011, 22:39
شما با آیتم غیب میشی یا با جادو؟
با جادو... باید توی جادو Illusion درجه Expert بشید... یعنی از 75 به بالا

nois3
04-12-2011, 22:45
همون جاده کنار اصطبل رو برو به سمت قلعه به در ورودی شهر که رسیدی به گارد ها بگو یک دراگون به Helgen حمله کرده و من اومدم گزارش بدم ( بک چیزی تو همین مایه ها )
عزیز این گاردها اصلا امان نمیدن من بیام باهاشون صحبت کنم:31:
تا به در اول قلعه نزدیک میشم با تیر کمون منو میزنن
کنار در ورودی قلعه یه سری (انسان حیوان) هستن که با اونا هم صحبت کردم(تو صحبتها دراگن نبود):41:

5ajad
04-12-2011, 22:46
بالاخره بازی تموم شد:>
هرچند پایانش اصلا به نظرم جالب نبود...
من اگه توی چند صفحه قبل نمیفهمیدم که پایان بازی چطوریه , اصلا نمیتونستم بفهمم که کشتن alduin dilon آخر بازیه!(گرفتین چی گفتم؟:دی):|
راستی از چند جای بازی خیلی خوشم اومد:
برف باریدن توی WInterhold
اون قسمتی که Clear sky رو برای اولین باد یادمون میدن و میریم پیش phaarthurnax و چیزی شبیه به شفق قطبی و اینا میشه:8:
و آخرین چیزی که خوشم اومد آسمان Sovngarde , که خیلی خیلی زیبا بود:20:

راستی این tsun عجب هیکلی داشت...ترسیدم:دی

virus2009
04-12-2011, 23:04
روح ادم ها رو میشه ترپ کرد؟ اگه میشه چطوری؟ چون غیر از روح جک جونور از ملخ گرفته تا جیانت و ترول :دی همه رو میگیره ولی ادم رو میگه سول جم به اندازه کافی بزرگ نیست...

غیر از اون black star چیه و چه کاربردی داره؟ چون زیرش نوشته خالیه حالا با چی باید پر شه؟ تو ماموریت azura star اینو بهم دادن

روح آدم ها رو باید توی Black soul Gem ذخیره کنی
Black Star هم یک نوع Black Soul Gem هست و خاصیتی که داره اینکه نابود نمیشه و هر بار که ازش استفاده کنی فقط خالی میشه و باید دوباره پرش کنی

عزیز این گاردها اصلا امان نمیدن من بیام باهاشون صحبت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کنار در ورودی قلعه یه سری (انسان حیوان) هستن که با اونا هم صحبت کردم(تو صحبتها دراگن نبود)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب حتما یک کاری کردی که باهات دشمن شدن
یک کار کن ، بزن همه گارد ها رو بکش ( اگه نتونستی درجه سختی رو بزار روی Novice ) بعد برو ببین میشه بری داخل شهر یا نه ، البته تو شهر هم بازم باید بکشی :31:

اینم از ما
کی‌100 میشی‌ یره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشهدی :دی
خوش به حالت میتونی اچیومنت بگیری
تو PC هیچ وقت بازی ها درست اچیومنت ندارن واسه ما مگر Mass Effect :40:

h!tman
04-12-2011, 23:10
عزیز این گاردها اصلا امان نمیدن من بیام باهاشون صحبت کنم:31:
کنار در ورودی قلعه یه سری (انسان حیوان) هستن که با اونا هم صحبت کردم(تو صحبتها دراگن نبود):41:

دزدی کردی احتمالا
اینطور که میبینم این شهرش وایترانه
اونجا همه فرندلی هستند

kumarbaz
05-12-2011, 00:19
Help
دوستان من وقتی میرم تو Beast Form دیگه به حالت اولیه برنمیگرده!!! از چی میتونه باشه؟

nois3
05-12-2011, 00:45
خیلی‌ ممنون :11:
این بازی به من نیومده،بی‌خیال بازی شدم
تو این مدت کوتاه بدجور بازیش رفته رو اعصابم
۱ مرحله هم نتونستم برم،همش دوره خودم پیچ میخورم یا می‌میرم:20:

M e i s a m
05-12-2011, 01:14
Help
دوستان من وقتی میرم تو Beast Form دیگه به حالت اولیه برنمیگرده!!! از چی میتونه باشه؟

بخاطر تعداد افرادی هست که تو حالت بیست میکشید
باید زمان بگذره تا برگردید
دکمه t بزنید و چند ساعت برید جلو البته یکمی هم باید مکس کنید بعد از جلو رفتن در زمان تا به حالت انسانی برگردید

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:11 AM ----------

خیلی‌ ممنون :11:
این بازی به من نیومده،بی‌خیال بازی شدم
تو این مدت کوتاه بدجور بازیش رفته رو اعصابم
۱ مرحله هم نتونستم برم،همش دوره خودم پیچ میخورم یا می‌میرم:20:

حتما روش درستی رو برای بازی انتخاب نکردید :46:

hes25
05-12-2011, 01:22
سلام.

آقا من الان چند روز میشه دوباره بازی رو شروع کردم اولش که دیدم نمی چسبه گزاشته بودمش کنار.

-اول اینکه گفته بودم گرافیکش کمه و اینا ...باید بگم حرفم و پس میگیرم همچین جزییاتی مخصوصا در محیط های بسته کم نظیر هست همین آدمو مشتاق به دیدن ادامه بازی میکنه خیلی خوبه.

-دوم اینکه گفته بودم داستان خوبی نداره و اینا... باید بگم الان که رسیدم به اون دیوار کتیبه مانند تا اسرار Alduin اگه اشتباه نکنم و بدست بیاریم تازه داره خوب میشه نمی دونم چند درصد راه و رفتم فک کنم نصف شده باشه نه؟ ولی داره جالب میشه قشنگه مثل افسانه هاست...

حالا چندتا نکته :
1-این لول بندیش چطوریه من تا اینجایی که رفتم چیزی ازش سر درنیاوردم اصلا جذاب نیست !یعنی توی این چنین بازیهایی که اساسا بالا رفتن مهارتها و ...جز زیبایی های یک بازی باید محسوب بشه که آدمو ترغیب به ارتقا بده وجود نداره !

مثلا این جدولش توی اون کهکشان چطوریه؟ مثلا من از کجا باید بدونم منی که دارم با تیر و تبر بازی رو پیش میبرم به چه پرک هایی نیاز دارم؟دوهزارتا منو داره اخرش ادم می مونه کدوم برای چی هست! اصلا مثل RPG های کلاسیک دسته بندی نمی کنه مهارتاشو فک کنم خودشون متوجه شدن نباید اینطوریش میکردن...نـــه؟

2-این ظاهر منوهاش خیلی سادس مخصوصا Inventory و ...،آخه بازی باستانی با یه منوی اینطوری بهم میاد؟! اصلا آدم لذت نمیبره!فک کنم بقیه دوستان هم همین نظر رو دارن نه! البته خونده بودم یکی از بچه ها هم گفته بود ای کاش شبیه یه پوستی چیزی بود که احساس بشه داری تو تاریخ 2000 سال قبل از میلاد گشت میزنی!(فک کنم وقت نداشتن بسازن با این عظمت محیط وگرنه چیزی بود این! )

3-بازی باگ زیاد داره شرط میندم حتی یه بارم تستش نکردن تا عیباشو بگیرن سریع رفتن روی پروژه نسل بعدی!از این لحاظ DA.O بی نظیر بود.

4-من توی xp که بازی میکنم عادیه اما تو 7 بازی می کنم حالت تهوع میگیرم! هم این هم بتمن چرا؟ کسی علت و میدونه؟

5-اومدن اژدها داستان بازی رو خراب میکنه اینکه هی باید اژدها بکشیم چندان جالب نیست یادمه توی دراگون ایج یه آرچدمون بود که غول آخر بود تازه در حاشیه داستان بود که خیلی بهتر بود اونطوری.

6-با اینکه بازیش تازه داره خوب میشه ولی اون حس حماسی رو به آدم نمیده!یعنی من یادمه DAکه بازی میکردم فرداش باید میرفتم سرکار(سر ساختمون) هی می رفتم می خوابیدم باز دوباره بلند میشدم بازی میکردم ،باز دوباره می خوابیدم میدیدم که خوابم نمی گیره باز بازی میکردم!یه جوری که صبح میشد و من آخر ده دقیقه هم نمی خوابیدم!(یعنی اینقدر داستان تمیز بود )

7-روابط در این بازی خیلی سرد هست اصلا جذاب نیست مخصوصا اینایی که دنبالمون را میوفتن، مثل چوب خشک می مونن نه خنده ای نه گریه ای هیچی ...!متاسفانه خیلی ضعیف کار کردن مخصوصا مکالمه ها که چنگی به دل نمیزنه.

8-آیتمایی که میگیریم مثل سلاح و ذره و ...خیلی قشنگن ندیدم توی هیچ بازیی اینطوری باشن طبیعی هستن

9-تعداد دشمنا خیلی کم هست البته هر دونشم خیلی سخت هستن مخصوصا اگه ذره داشته باشن منظورم اینه که تاکتیک جنگی دیگه اینجا کاربرد نداره (چون هم تعداد ما کم هست هم دشمنا که خیلی حیف شد.)

10-بازی سعی کرده مثل واقعیت باشه مثل زخمی شدن و نیمه جون شدن و کلا رفتارای مردم توی کوچه خیابون و ...

11-گذاشتن نژادی مثل سوسمار و مارمولک ...واقعا دیگه ضایع بود! آخه مارمولک پیرهن و شلوار تنش میکرد! باز الف و کوتوله و ... یه چیزی چون وجود داشتن که بعدا نژادشون منقرض شد !

در کل بازیه خوبیه مثلا روزی یکی دو ساعت آدم پیش بره میارزه (حالا ما که زبانمون تا حدودی خوبه و متوجه حرفاشون میشیم تازه اینطوری گفتم) اما نه در این حد که بهش اون همه نمره بدن فک کنم 8 تا 8.5 خیلی استاندارد هست

راستی من قصدم نقد کردن و ایراد گرفتن از بازی نبود فقط به عنوان یه کاربر عادی اومدم اینو گفتم دوستان اگه همون شماره 4 رو راهنمایی کنن ممنون میشم

*Forgotten*
05-12-2011, 02:02
اینم آپدیت های این دو سه روزه من

فقط در مورد عکس اول بگم یه 6 7 تا دیگه تیرول تیکه تیکه شده هست ولی نتونستم تو عکس جا بدم یه عکس دسته جمعی بگیرم :31: در ضمن همشون دسته جمعی حمله کردن:31:

لول رو 51 فعلا

این لباس هم 15000 چوب برام آبخورد تا اینجا برسه ایمپروو کل لبس و اسلحه ها رو leg هست

papillon11
05-12-2011, 08:06
اینم آپدیت های این دو سه روزه من

فقط در مورد عکس اول بگم یه 6 7 تا دیگه تیرول تیکه تیکه شده هست ولی نتونستم تو عکس جا بدم یه عکس دسته جمعی بگیرم :31: در ضمن همشون دسته جمعی حمله کردن:31:

لول رو 51 فعلا

این لباس هم 15000 چوب برام آبخورد تا اینجا برسه ایمپروو کل لبس و اسلحه ها رو leg هست

بدون Enchanting ، اسمیتینگ که به درد نمی خوره ، منم با میج رفتم تو لول 44 ، دستراکشنو ، اسمیتنیگ و اینجانتینگو 100 کردم ، حالا با این که میجم یه heavy armor دراگون ردیف کردم با تقویت کاملا جادویی

nois3
05-12-2011, 13:27

ماشاالله لول ۵۱:20:
عزیز یه راهنمایی میکنی‌ کدومارو آپگرید کنم؟
من الان دارم Block رو آپگرید می‌کنم,ولی‌ زیاد از سپر تو جنگ استفاده نمیکنم،بنظرت آپگرید اون بیهوده نیست؟
راستی‌ من نفهمیدم این کوئست چیه؟:13:

mjorh
05-12-2011, 13:43
الان یه جا رفتم واسه جاسوسی ،غیر جادو هیچی ندارم...همه ی اطلاعاتو پیدا کردم ..اما وختی میزنم میخونه...میگه باید فرار کنم ولی اصلا نمیشه فرار کرد میریزن تو سر آدم چن ثانیه نشده میکشن!
چجوری باید رد کنم اینجارو؟؟:41::19:

*Forgotten*
05-12-2011, 15:01
بدون Enchanting ، اسمیتینگ که به درد نمی خوره ، منم با میج رفتم تو لول 44 ، دستراکشنو ، اسمیتنیگ و اینجانتینگو 100 کردم ، حالا با این که میجم یه heavy armor دراگون ردیف کردم با تقویت کاملا جادویی

ممنون از راهنماییت دارم روش کار میکنم
راستی روش کم خرجی سراغ داری برای بالا بردن انچنتمنت لطفا بگو

ماشاالله لول ۵۱:20:
عزیز یه راهنمایی میکنی‌ کدومارو آپگرید کنم؟
من الان دارم Block رو آپگرید می‌کنم,ولی‌ زیاد از سپر تو جنگ استفاده نمیکنم،بنظرت آپگرید اون بیهوده نیست؟
راستی‌ من نفهمیدم این کوئست چیه؟:13:

عزیز بلوک تو جنگ های تن به تن خیلی قدرتمنده
تو تصویر مشخصه بلوک رو 100 کن همونایی که تو تصویر میبینی پرک کن
بلوک رو با یه شمشیر one-hand استفاده بکن

زمانی که ده تا Troll یا Bandit سرت میریزن فقط بلوک کن و شمشیر بزن
هروقت بلوک رو 100 کردی بهم بگو تا بگم کدومارو پرک کنی

papillon11
05-12-2011, 15:54
[QUOTE=*Forgotten*;6679287]ممنون از راهنماییت دارم روش کار میکنم
راستی روش کم خرجی سراغ داری برای بالا بردن انچنتمنت لطفا بگو

دوکار می تونی بکنی اول اینکه خنجر آهندی که خیلی راحت درست میشه رو نگه داری بعد دوره بیفتی سول جم جمع کنی بعد خنجر رو انچانت کنی ، دوم اینکه یکی از اسلحه های خوفتو با سول ترپ تقویت کنی بعد دوره بیفتی جونور بکشی بعد هی اسلحه تو شارژ کنی ، البت انچانتی که روی میز انجام میشه به نظر سریع تر لول آپ می کنه ، اگه بلک استار داشته باشی که چه بهتر می تونی روح آدم ها رو بگیری بعد هی با همین بلک استار شارژ کنی تا حی خالی شه بعد دوباره پرش کنی همین روندو ادامه بدی

king_darkness
05-12-2011, 17:03
عجب بازی هستش هرچی جلوتر میری بیشتر درگیرش میشی
فقط 2 تا سوال دارم
1)راهی هست که بشه برای هر کلید یه spell تعریف کرد مثلا با زدن دکمه 1 فلان جادو رو انجام بده
چون تعداد جادو ها بالا هست و وسط مبارزه هی باید Q رو زد یه جادو رو انتخاب کرد
2)به نظرتون heavy armor به درد جادوگر می خوره ؟
رفته بودم college of winterhold بهم گفت لباس هات به درد نمی خوره و یه دست لباس داد که armor کمی داشت ولی enchant داشت که مجیکا رو بالا می برد چون armor کم بود سریع می مردم
به نظرتون چه نوع لباسی بهتر هستش ؟

5ajad
05-12-2011, 17:32
راستی‌ من نفهمیدم این کوئست چیه؟
همون ماموریت هستش:31:

papillon11
05-12-2011, 17:42
عجب بازی هستش هرچی جلوتر میری بیشتر درگیرش میشی
فقط 2 تا سوال دارم
1)راهی هست که بشه برای هر کلید یه spell تعریف کرد مثلا با زدن دکمه 1 فلان جادو رو انجام بده
چون تعداد جادو ها بالا هست و وسط مبارزه هی باید Q رو زد یه جادو رو انتخاب کرد
2)به نظرتون heavy armor به درد جادوگر می خوره ؟
رفته بودم college of winterhold بهم گفت لباس هات به درد نمی خوره و یه دست لباس داد که armor کمی داشت ولی enchant داشت که مجیکا رو بالا می برد چون armor کم بود سریع می مردم
به نظرتون چه نوع لباسی بهتر هستش ؟

1- شما واسه هشتا از فورایتات می تونی از 1 تا 8 تعریف کنی کافیه وقتی q رو گرفتی هر فورایتی رو که خواستی یه عدد بش اختصاص بدی، می تونه سلاح باشه ، می تونه مجیک باشه می تونه پوشن باشه ،
2- اگه میجی تا وقتی که اسمیتینگ و انچانتینگت 100 نشده اونا بهترین لباسان، ولی وقتی خودت افتادی تو کار اسمیتینگ و انچانتینگ می تونی رو هر آرموری همین قدر حتی بیشتر هم تقویت جادویی بزاری

AlexMercer
05-12-2011, 17:47
اقا دیشب خواب دیدم این شادومر(واسه من تو بازی مرده) جسدشو پیدا کردم بعد اومدم resurrect رو بزن زنده شه دیدم آلدوین دوباره زنده شد.:31:

nois3
05-12-2011, 18:29
یه کوئست بهم دادن برم کوهستان:31:
الان اومدم پیش این یارو داخل کوهستان، نمیدونم چی‌ می‌خواد! هی‌ این کلمه رو تکرار می‌کنه(shout unrelenting force)

kumarbaz
05-12-2011, 18:31
چه ربطی داره Smiting به Enchanting اخه؟ :9: یعنی چی Smiting بدون Enchanting به درد نمیخوره؟ :23:
من فقط اینجاش موندم که Warrior چطور تونسته بدون Enchant تا لول 51 بالا بیاد؟!!!:18:

mjorh
05-12-2011, 18:35
ج منم بدید دیگه :19:
الان یه جا رفتم واسه جاسوسی ،غیر جادو هیچی ندارم...همه ی اطلاعاتو پیدا کردم ..اما وختی میزنم میخونه...میگه باید فرار کنم ولی اصلا نمیشه فرار کرد میریزن تو سر آدم چن ثانیه نشده میکشن!
چجوری باید رد کنم اینجارو؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kumarbaz
05-12-2011, 18:36
یه کوئست بهم دادن برم کوهستان:31:
الان اومدم پیش این یارو داخل کوهستان، نمیدونم چی‌ می‌خواد! هی‌ این کلمه رو تکرار می‌کنه(shout unrelenting force)
Tab رو بزن برو به قسمت Magic بعد وارد بخش Shouts شو و رو Unrelenting Force دکمه E رو بزن بعد Tab رو بزن و خارج شو و دست اخر Z رو بزن تا عمل کنه :12:

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

ج منم بدید دیگه :19:
چجوری باید رد کنم اینجارو؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Beast Form شو و Z بزن و فرار کن :31:

mjorh
05-12-2011, 18:48
Tab رو بزن برو به قسمت Magic بعد وارد بخش Shouts شو و رو Unrelenting Force دکمه E رو بزن بعد Tab رو بزن و خارج شو و دست اخر Z رو بزن تا عمل کنه :12:

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

Beast Form شو و Z بزن و فرار کن :31:

چجوری باید beast form شم ؟؟؟

vampyre
05-12-2011, 20:39
سلام
اونمرحله که باید یه یارو رو از زندان آزاد کنی که دور تا دورشم با دیوار و گارد پره رو چه جوری باید وارد زندان شم؟منظورم اینه که راه مخفیش کجاست؟

B.3.S.T
05-12-2011, 23:25
این جادوش چطوریاس!؟با چی باس بزنیم؟

+
بازی از همون اول با آدم حرف میزنه لامسب فقط یه مشکلی داره نا فرم رو اعصابه...نوع مبارزات و کاور گیری ها خیلی افتضاحه! :-|
یه لحظه داشتم تو یه مسیری راه خودمو میرفتم یهو یه سنجاب بود یا خرگوش از بقل پامون رد شد خیلی خوشمان آمد بسی حس واقع گرایانه بودنو رسوند!: دی
یه ساعتی رفتم فعلآ عالیه جز همون یه مورد که مبارزات خیلی بد درست شده...

h!tman
05-12-2011, 23:31
این جادوش چطوریاس!؟با چی باس بزنیم؟

+
بازی از همون اول با آدم حرف میزنه لامسب فقط یه مشکلی داره نا فرم رو اعصابه...نوع مبارزات و کاور گیری ها خیلی افتضاحه! :-|
یه لحظه داشتم تو یه مسیری راه خودمو میرفتم یهو یه سنجاب بود یا خرگوش از بقل پامون رد شد خیلی خوشمان آمد بسی حس واقع گرایانه بودنو رسوند!: دی
یه ساعتی رفتم فعلآ عالیه جز همون یه مورد که مبارزات خیلی بد درست شده...

باید گیم پلیشو برو بکس ویچر یا اساسین میساختن:دی

M e i s a m
05-12-2011, 23:39
سلام
اونمرحله که باید یه یارو رو از زندان آزاد کنی که دور تا دورشم با دیوار و گارد پره رو چه جوری باید وارد زندان شم؟منظورم اینه که راه مخفیش کجاست؟

قلعه رو فتح کن :دی
من با beast mode رفتم تنهایی کل قلعه رو گرفتم :27:

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

چجوری باید beast form شم ؟؟؟

تو منوی امکانات تو قسمت Powers بیست مد رو انتخاب کن و بعد دکمه z رو بزن

mjorh
06-12-2011, 01:48
قلعه رو فتح کن :دی
من با beast mode رفتم تنهایی کل قلعه رو گرفتم :27:

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

تو منوی امکانات تو قسمت Powers بیست مد رو انتخاب کن و بعد دکمه z رو بزن

بیست مد ندارم...:41:حالا چیکا کنم؟(بجور گیر کردم:37:)

papillon11
06-12-2011, 08:49
چه ربطی داره Smiting به Enchanting اخه؟ :9: یعنی چی Smiting بدون Enchanting به درد نمیخوره؟ :23:
من فقط اینجاش موندم که Warrior چطور تونسته بدون Enchant تا لول 51 بالا بیاد؟!!!:18:

خوب شما مثلا می ری یه آرمور دراگون می سازی ، بعد لجندری اش می کنی ، ولی هیچ تقویتی نمی تونی روش بزاری یا حداقل تقویت قوی نمی تونی روش بزاری ، خوب به درد که می خوره اسمیتینگ ولی ارزش اصلی خودشو کنار اینچانتینگ نشون می ده، ولی اینکه وریور تا لول 51 بدون اینچانتینگ اومده این خیلی طبیعی مشکلی ام توش نیست

---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:48 AM ----------

شما مطمینی که ورولف هستی ؟

vampyre
06-12-2011, 11:27
یعنی هیچ راه مخفی کاریی نداره؟

M e i s a m
06-12-2011, 11:52

شما باید بری تو شهر whiterun عضو companions بشی تا بتونی به بیست مد بری

اونجا رو هم باید با تلاش بری دیگه راهی نداره
من اونجا کلی مجیک و پوشن استفاده کردم تا تونستم فرار کنم
راهش هم یه راه زیرزمینی هست موقع فرار اونجایی که از یه نفر دارن اعتراف میگیرن
کلیدش دسته نگهبان هاست باید از جیبشون بزنی
دقیقا یکی از اون 2 تا نگهبانی که بعدا با دستگیر کردن کسی که کمکت کرد بری تو (اسمش یادم نیست همونی که از تو اشپزخونه ردت کرد) کلید رو دارن
کلید رو میگیری و فرار میکنی

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

یعنی هیچ راه مخفی کاریی نداره؟

اصل کاریش بیرون قلعست
کشتن اون یه مشت الف هم کاری نداره گفتم که من با بیست مد دروشون کردم با انسانی یکم سخته...!

vampyre
06-12-2011, 12:16
کلم رو انداختم رفتم تو همشونر یختن سرم ولی آخر زدمشون. :دی

I-Tech
06-12-2011, 12:30
خونه از کجا و کی میشه خرید؟اجاره ای زیاده ولی خریدنی پیدا نکردم!

m.77
06-12-2011, 13:52
آقا چطوری باید غیب بشی؟

virus2009
06-12-2011, 14:03
خونه از کجا و کی میشه خرید؟اجاره ای زیاده ولی خریدنی پیدا نکردم!

کوئست های Jarl ( شهردار ) اون شهر رو همشون رو انجام بده بعد میگه برو از Stewart من ( مشاورش ) یک خونه بخر تا تورو Thane کنم

آقا چطوری باید غیب بشی؟

لول class ـه Illusion رو به ببر بالا ( حدود 75 ) بعد اسپلش ( Invisibility ) رو برو از تو کالج وینترهولد بخر

*Forgotten*
06-12-2011, 14:04
سلام

دوستان من میخام Deadric Armor بفروشم فقط لباسش رو ولی هیچ تریدری این همه پول نداره

لطفا یه تریدر معرفی کنید پول زیادی داشته باشه حداقل 4000 یا 3500 داشته باشه
:31:

nois3
06-12-2011, 14:43
باز من گیر کردم
تو مهمونی هستم
کلید این زیر زمین نمیدونم دست کیه؟!:31:

Gamemaster
06-12-2011, 14:48
همونای که داره میکشد دست اونای :31:

new evil
06-12-2011, 15:05
سلام

دوستان من میخام Deadric Armor بفروشم فقط لباسش رو ولی هیچ تریدری این همه پول نداره

لطفا یه تریدر معرفی کنید پول زیادی داشته باشه حداقل 4000 یا 3500 داشته باشه
مال من اون فروشنده هه توی Riverwood 12000 گلد داره همیشه
البته من بجای مهارتهای دیگه Speech مو 100 کردم

stallker
06-12-2011, 16:00
من یه ماموریم از اول بازی مونده .کی بلده بگه تا انجامش بدم:31:
RECOVER THE STONES OF BARENZIAH 5/24 دوستان لطف کنید سریع بگید . ماموریتشو از جادوگر DRAGONSEARCH گرفتم

vampyre
06-12-2011, 16:06
من امروز ازدواج کردم خیلی خوش گزشت بچه ها دوره هم جمع شده بودن جاتون خالی :

اسمش Ysolda هست و توی White... هست.هر روز هم بهتون 100 تا گولد میده.(البته ارزشی نداره.)

I-Tech
06-12-2011, 16:20
بیزحمت یکی این تاریخش هم بگه چه جوریاست؟
مثلا:
Morndas, 10:00 AM, 14th of Heartfire, 4E 201:13:
ماه و سالش چطوریه؟

779
06-12-2011, 16:29
بیزحمت یکی این تاریخش هم بگه چه جوریاست؟
مثلا:
Morndas, 10:00 AM, 14th of Heartfire, 4E 201:13:
ماه و سالش چطوریه؟

Morndas که میشه دوشنبه فکر کنم.
14م ماه Heartfire سال 201ه Eraی 4ام.:دی
Era هایه این بازی هم هر کدوم به یک اتفاق بزرگ یا پادشاهان بزرگ مربوط میشه مثلا Era ی 3وم فکر کنم بدلیل پادشاه Tiber Septim بود که بهترین پادشاه کله دوران لقب گرفت. این آخری هم واسه Oblivion و مایکل ( مایکل بود دیگه؟ ) هست.

I-Tech
06-12-2011, 16:43
Morndas که میشه دوشنبه فکر کنم.
14م ماه Heartfire سال 201ه Eraی 4ام.:دی
Era هایه این بازی هم هر کدوم به یک اتفاق بزرگ یا پادشاهان بزرگ مربوط میشه مثلا Era ی 3وم فکر کنم بدلیل پادشاه Tiber Septim بود که بهترین پادشاه کله دوران لقب گرفت. این آخری هم واسه Oblivion و مایکل ( مایکل بود دیگه؟ ) هست.

هر سالش چندتا Era هست؟
تو بازی هم تاثیر داره یا همینطوریه!؟

papillon11
06-12-2011, 17:07
سلام دوستان. من بلاخره ریستورشن ام 100 شد. ماموریت شو هم انجام دادم و یه اسپل مستر گرفتم ، می خواستم ببینم کلا چندتا اسپل مستر واسه ریستورشن هست و از کی باید خرید اون زنه تو کالج که نداره

Gamemaster
06-12-2011, 17:52
من اینارو بگیرم بازی می‌شه 100%
Golden Touch
Master
One with the Shadows
Thu'um Master:31:

papillon11
06-12-2011, 18:48
من بین فالورر هایی که تا حالا گرفتم illia حرف نداره یه زن میجه ، تا حالا مردن که هیچی ، تو حالت اغما . هر که فالوور میج می خواد فقط همین ، سگش به اون معبدی ( آزورا ) می ارزه

virus2009
06-12-2011, 19:24
من بین فالورر هایی که تا حالا گرفتم illia حرف نداره یه زن میجه ، تا حالا مردن که هیچی ، تو حالت اغما . هر که فالوور میج می خواد فقط همین ، سگش به اون معبدی ( آزورا ) می ارزه

چه جالب سگ هم داشت ...!!؟؟ :31:
گفتم که هر فالووری یک لولی داره ، اون آزورا هم به درد همون لول 10-20 میخوره :46:

mf.designing
06-12-2011, 19:27
دوستان آموزشی از بازی هست که فارسی باشه ؟! برا ما که زبانمون خوب نیست خیلی سخته !
همون اول بازی قاطی کردم ! با اون یارو که اول بازی بود رفتم و رفتم تا رسید پیش یه آهنگر و با اون آشنا شد و شب که شد رفتن خونه . بعد نشستن دوره همو غذا و اینا :دی بعد زن و بچش رفتن زیر زمین و منم پشت سرشون :دی بچه نشست یه ور و بچم یه ور ، رفتم سمت بچه زنه بم حمله کرد ر حالی که بالا پیش شوهرش این کارو نکرد ! :دی بعدم که من انو کشتم ، اون دوستمون اومد به جنگ ! :دی :دی چی کار کنم ، قاطی کردم !

vampyre
06-12-2011, 19:37
یکی از بزرگترین باگایه این بازی برای این یارو سگست الان خیلی وقته دارمش دهنم رو سرویس کرده هی میرم تو یه اتاق کوچیک میاد جلوی در میشینه و راهم رو میبنده!یا بعضی موقع ها که یه جا واسادم هی هلم میده!بعضی وقتا میخوام بش بگم ولم کن برو یا بگیرم بکشمش!(سگم همونیه که از تویه اون معبده یه ماموریت میری براش بعد رفیقت میشه و دنبالت میاد اسمش فکر کنم barb... یه چی تو این مایه هاست.)

MobinS
06-12-2011, 20:29
کلا Follower های بازی چیز مالی نیستن! من که بدون اونا میرم! بجای کمک دردسرن! زود میمیرن ، جلوی دست و بالتو می گیرن ، واسه من هم که دور زنم بدن ، چون همه ی گلوله آتیشین ها می خوره بهشون... دردسرن کلا...

virus2009
06-12-2011, 21:52
یکی از بزرگترین باگایه این بازی برای این یارو سگست الان خیلی وقته دارمش دهنم رو سرویس کرده هی میرم تو یه اتاق کوچیک میاد جلوی در میشینه و راهم رو میبنده!یا بعضی موقع ها که یه جا واسادم هی هلم میده!بعضی وقتا میخوام بش بگم ولم کن برو یا بگیرم بکشمش!(سگم همونیه که از تویه اون معبده یه ماموریت میری براش بعد رفیقت میشه و دنبالت میاد اسمش فکر کنم barb... یه چی تو این مایه هاست.)

من همونجا دیدم سگه رو اعصابه دیگه دنبال خودم نیاوردمش ، دادم به همون یارو مجسمه شد

کلا Follower های بازی چیز مالی نیستن! من که بدون اونا میرم! بجای کمک دردسرن! زود میمیرن ، جلوی دست و بالتو می گیرن ، واسه من هم که دور زنم بدن ، چون همه ی گلوله آتیشین ها می خوره بهشون... دردسرن کلا...

بعضی مواقع هم بدرد میخورند ولی نباشن بهتره

مبین از اینا تو هم داری ... ؟؟؟

king_darkness
06-12-2011, 21:54
هفته ی گذشته Bethesda پچ ۱٫۲ بازی عظیم Skyrim را منتشر کرد که با برطرف کردن بسیاری از باگهای قبلی، باگهای جدید و بعضا جالب و هیجان انگیزی مانند “برعکس پرواز کردن اژدها” را به بازی افزود.

به نقل از پی سی پرس: البته خبرهای خوبی هم در این میان برای طرفداران Skyrim وجود دارد. سازندگان در حال آماده سازی پچ جدیدی هستند که هفته ی آینده عرضه خواهد شد. البته لیست تغییرات اعلام نشده اما حداقل گقته اند مشکل خنده دار پرواز اژدها و عمل نکردن Magic Resistance برطرف خواهد شد. انتظار آن می رود که PC بازها قبل از X360 و PS3 این آپدیت را دریافت کنند. همچنین در بلاگ بتسدا آمده پس از تعطیلات کریسمس بازیکنان PC می توانند ابزار Editor بازی را دانلود کنند و خود به خلق نقشه ها و مراحل بپردازند. و این دقیقا همان ابزاریست که بتسدا برای ساخت Skyrim استفاده کرده است! فقط تا اوایل ژانویه صبر کنید تا همانگونه که بتسدا با Editor سحرآمیز خود مرزها و استاندارد های RPG را جابجا کرد شما نیز مرز های Tamriel را جابجا کنید.

منبع

M e i s a m
06-12-2011, 23:15

اون سگه خیلییییی رو اعصابه! من 7 8 بار حرصمو سرش خالی کردم ولی لامصب نمیمرد که! اخرشم کشتمش و حرصمو خالی کردم و تحویلش دادم به صاحابش :دی

M e i s a m
06-12-2011, 23:23
دوستان اسکایریم باز
من یه هفته پیش رفتم زن گرفتم درومده رفته هیچ جا نیست!! از نوع housecarl هم بود بیشعور معلوم نیست کجاس! راهنمایی کنید پلیز
علت ممکنه این باشه؟

چون منم دفعه اول مراسم رو از دست دادم دفعه دوم برگذار شد رفتم... حالا چی کنم؟

2به 3 تا باگ ناجور هم برخوردم... اسماشون رو یادم رفت دقیق بردارم ولی یکیش اونه که میگه واسه دلفین فالوور ببر، براش یکی بردم نفهمیدم قبول کرد یا نه دوباره یکی بردم بازم نفهمیدم قبولید یا نه ولی یارو لباساش عوض شد و رفت تمرین کردن ولی هنوز اون علامت بالا سرش واسه فالوور بردن فعاله ولی دیگه دلفین گزینه ای نداره برای فالوور و البته talk to esbern هر چی میزنم حرف جدیدی نداره...

یکی دیگش میگه forsworn heart پیدا کن یارو رو کشتم هر چی توش بود برداشتم ولی همچنان روش علامت داره
چطوری باید درستش کنم؟

یکیش هم میگه dragon heart....... یادم نیست خداییش :دی طرف های غرب پایین شهر سولیتود میرم جایی که علامت شده بر و بیابونه هیچ چی نیست!

اژدها هام هم که بیشعورن یه لند نمیتونن بگیرن امروز رفتم یه جا 3 تا اژدها با هم بودن جنگ هم نمیکردن! داشتم میزدمشون 2 تاشون فرار کردن یکیش موند اومد لند کنه برعکس افتاد رو زمین منم با شمشیر پریدم روش :دی تا حالا 3 تا اژدها اینطوری شده

A.M.D.D.E.V.I.L
06-12-2011, 23:24
سلام دوستان این کنسول واقعا عجب چیزی بوده من بی خبر بودم ازش با ~ کنسول رو باز کنید و بعد توش بنویسید coc qasmoke
میبرتتون به یه اتاق که همه چیز هست توش واسه برگشتن کافیه تو کنسول بنویسید coc riverwood

M e i s a m
06-12-2011, 23:24
باز من گیر کردم
تو مهمونی هستم
کلید این زیر زمین نمیدونم دست کیه؟!:31:

قبل از اینکه وارد جنگ-فرار بشی :دی کلید رو از جیبشون بزن چون اگه نزنی به اون راحتی اون ها نمیمیرن

MobinS
07-12-2011, 00:10
بعضی مواقع هم بدرد میخورند ولی نباشن بهتره
مبین از اینا تو هم داری ... ؟؟؟

همون که دور و برت آتیشی میشه دیگه؟ آره دارم... ولی اگه Follower داشته باشی بدرد نمی خوره ، چون خون اون هم کم میشه ... من که یک بار توی یک کوئیستی زدم ، همه مردن از یارا و فالوور ها بگیر تا دشمن.... البته من این Fire Rune رو نزدم.... یکی دیگه که وقتی دیستراکشنت 100 میشه یک کوئستی میری و اونو آزاد می کنی رو زدم...

mf.designing
07-12-2011, 00:35
سلام دوباره !
آقا ما اساسی موندیم تو بازی ! :دی بابا چی به چیه ! :27:
اصلا برا شروع چیکار کنم ؟!
اینکه همه جا میره و همه کار میکنه که ! :دی چنتا سوال دارم :

1- چطور برم پی اصل داستان و ماموریت های اصلی ؟
2- ماموریت های فرعی چیان ؟!
3- به چه چیزهایی باید دقت کرد ؟!
4- چیارو باید جم کرد ؟!
5- چطوری ظرفیت حمل بار بیشتر میشه و آیا تو سرعت هم تاثیر داره ؟!
6- اصلا خونه زندگی ما کجاست که وسایلامون رو بزاریم ؟! :دی
7- چطوری بفروشیم وسایل رو ؟!
8- چطوری جادو درست کنیم و استفاده کنیم و الگوهاش رو از جا بیاریم ؟!
9- این کتابها تو بازی به چه درد میخوره ؟!
10- چطوری باید ازدواج کرد ؟! فایدش چیه ؟! :دی
و ...

من کلا گیجه گیج شدم و نیاز به راهنمائی جامع

مرسی

*Forgotten*
07-12-2011, 01:03
سلام

خوب اینم تلاش من برا پولدار شدن :27:

کاسبی 46000 گلد در 45 دقیقه در witerun بدون کشتن یه پشه تو خونه خودمون:31:

عکس:

virus2009
07-12-2011, 01:28
همون که دور و برت آتیشی میشه دیگه؟ آره دارم... ولی اگه Follower داشته باشی بدرد نمی خوره ، چون خون اون هم کم میشه ... من که یک بار توی یک کوئیستی زدم ، همه مردن از یارا و فالوور ها بگیر تا دشمن.... البته من این Fire Rune رو نزدم.... یکی دیگه که وقتی دیستراکشنت 100 میشه یک کوئستی میری و اونو آزاد می کنی رو زدم...

نه
اون Fire Stormـه
این Fire Rune ـه که معمولیش 50 پوینت دمیج میزنه ( همون که روی زمین میزنی )
اینو وقتی با دو دست بزنی میشه بیشتر از 400 پوینت

سلام دوباره !
آقا ما اساسی موندیم تو بازی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا چی به چیه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا برا شروع چیکار کنم ؟!
اینکه همه جا میره و همه کار میکنه که ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چنتا سوال دارم :

1- چطور برم پی اصل داستان و ماموریت های اصلی ؟
2- ماموریت های فرعی چیان ؟!
3- به چه چیزهایی باید دقت کرد ؟!
4- چیارو باید جم کرد ؟!
5- چطوری ظرفیت حمل بار بیشتر میشه و آیا تو سرعت هم تاثیر داره ؟!
6- اصلا خونه زندگی ما کجاست که وسایلامون رو بزاریم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- چطوری بفروشیم وسایل رو ؟!
8- چطوری جادو درست کنیم و استفاده کنیم و الگوهاش رو از جا بیاریم ؟!
9- این کتابها تو بازی به چه درد میخوره ؟!
10- چطوری باید ازدواج کرد ؟! فایدش چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ...

من کلا گیجه گیج شدم و نیاز به راهنمائی جامع

مرسی

1 - اول J رو بزن تا صفحه کوئستت باز بشه بعد کنار اسم هر کوئستی که شکل زیر رو دیدی یعنی اون کوئستِ داستان اصلیه

2- هر کوئستی که غیر از شکل بالا بود میشه فرعی
3- به هرچیزی که رسیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 - هرچیزی که گرون باشه و وزنش هم به نسبت قیمتش کم باشه + اینا :
Spell tome ( کتاب جادو ، که جادو رو یاد میده )
Gold [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
soul Gem
.... فعلا همینا به ذهنم میرسه ( کلا هرچی دوست داشتی جمع کن ولی مواظب باش سنگین نشی )

5- بعد از هر لول اگه Stamina رو زیاد کنی 5 واحد حجم بهت اضافه میشه ( الان زوده برای اضاف کردن حجم سعی کن Health بیشتر ببری بالا )

6- خونه رو باید بخری ، از شهردار شهری که میخوای توش خونه بخری کوئست بگیر و همه درخواست هاش رو انجام بده تا از آخر بهت خونه بده
7- هر کسی که توی گزینه هاش برای صحبت what do you have for sale ? دیدی یعنی فروشنده است و میتونی وسایلت رو بهش بفروشی ( البته اونایی که یارو لازم داره )
8- جادو رو باید بخری یا پیدا کنی ، که به صورت کتاب Spell Tome هستند
9- هر کتابی دیدی فقط بازش کن و ببند ، نمیخواد ورق بزنی ، بعضی کتاب ها باعث لول آپ شدن Skill میشه
10- هنوز زوده برات فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( برو مجردی صفا کن ) من لول 60 ام هنوز ازدواج نکردم
و..... ؟؟؟

بازم اگه مشکلی داشتی بپرس دوستان هستن جواب میدن

سلام

خوب اینم تلاش من برا پولدار شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاسبی 46000 گلد در 45 دقیقه در witerun بدون کشتن یه پشه تو خونه خودمون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوش جونت
ولی خواهشن اندازه عکس هات رو کوچک تر کن و حتما توی اسپویلر بزار --->>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

papillon11
07-12-2011, 13:03
حذف شود ................

blackshady
07-12-2011, 14:00
سلام دوستان !‌ 2 هفته می شه می خوام پست بدم اما با خودم می گم پسته اولمه زشته برم سوال کنم !:31:
ولی دیگه تحملم تموم شد !‌
من الان glass armor ساختم و می خوام enchant های ارمور dark brotherhood رو بزنم روشون اما نمیشه این ایتم های dark .. رو disenchant کرد !‌لطفا اگه می شه یه راهنمایی کوچولو کنید ! ممنون

blackshady
07-12-2011, 14:04
ببخشید که 2 پست پشته سر هم می دو اما قبلی هنوز نیومده واسه همین نمیشه ویرایش کرد :31:
من با pc دارم بازی می کنم واسه همین فک کنم تو pc بازی achievement نداره اره؟:41:
پس من چطوری بفهمم بازی رو 100٪‌کردم یا نه؟!‌:41:
و یه سوال دیگه !‌چطوری می شه تو بازی عکس گرفت !‌:31:

virus2009
07-12-2011, 15:31
سلام دوستان !‌ 2 هفته می شه می خوام پست بدم اما با خودم می گم پسته اولمه زشته برم سوال کنم !:31:
ولی دیگه تحملم تموم شد !‌
من الان glass armor ساختم و می خوام enchant های ارمور dark brotherhood رو بزنم روشون اما نمیشه این ایتم های dark .. رو disenchant کرد !‌لطفا اگه می شه یه راهنمایی کوچولو کنید ! ممنون

این همه رو دو هفته تو خودت ریخته بودی .... ؟؟؟ :31:
سوال پرسیدن عیب نیست ، ندونستن عیبه

آره ، بعضی از آیتم های بازی که خاص هستند رو نمیشه Disenchant کرد مثل لباس Arch-mage
ولی میتونی اون Enchantـی که میخوای رو از روی یک لباس دیگه برداری
اینجا لیست لباس ها هستش :

ببخشید که 2 پست پشته سر هم می دو اما قبلی هنوز نیومده واسه همین نمیشه ویرایش کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با pc دارم بازی می کنم واسه همین فک کنم تو pc بازی achievement نداره اره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس من چطوری بفهمم بازی رو 100٪‌کردم یا نه؟!‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یه سوال دیگه !‌چطوری می شه تو بازی عکس گرفت !‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله تو PC اچیومنت برای ما وجود نداره
متاسفانه درصد بازی رو جایی ننوشته ولی شاید یک مدی برای بازی بیاد و درصد رو نشون بده
خیلی راحت با کلید Print Screen عکس ها هم داخل فولدر اصلی بازی ذخیره میشند

mjorh
07-12-2011, 17:22
بچه ها یه جوری ساند ترک بازیرو پیدا کنید...خیلی خوفه!
(من خیلی گشتم اما پیدا نکردم:41:)

papillon11
07-12-2011, 17:33

چی هست حالا ؟ بگو شاید پیدا کردیم

virus2009
07-12-2011, 17:33

تو همین تاپیک هست یک سرچ میکردی پیدا میشد :

چی هست حالا ؟ بگو شاید پیدا کردیم

sound track

papillon11
07-12-2011, 17:49
تو همین تاپیک هست یک سرچ میکردی پیدا میشد :

sound track

آها موزیک متنشو می گی ، من گفتم بابا اسلحه ای ، اسپلی ، آیتمی چیز خاصی باشه

M e i s a m
07-12-2011, 18:36
اقا من 2 ست کامل اسلحه و ارمور daedric ساختم یکی واسه خودم یکی واسه همراهم mjol the lioness که تانکیه واسه خودش مردنی هم نیست (یحتمل یه ربطی به سری کوئست اصلی داره) بعدشم با 100% بنوس اسمیتینگ رو لباس های اینچنت شده همه رو تا ته ارتقا دادم مونده اینچنت بندازم رو ست خودم که یه سری توپ انداختم روش خیلی خوف شدن

منتهاش این همراهه از کمانی که بهش دادم استفاده نمیکنه... چرا؟
اینچنتینگمم 100 شده دیگه راهی نیست با بنوسی چیزی این ایچنتینگ رو قویتر کرد؟

NeORiN
07-12-2011, 18:41

راست میگی. بهترین موسیقی متنی که توو کل بازی هایی که بازی کردم همینه

NeORiN
07-12-2011, 18:47
اینم Walkthrough بازی به صورت PDF.

کل بازی رو به صورت کامل توضیح داده ----->

virus2009
07-12-2011, 19:08
اقا من 2 ست کامل اسلحه و ارمور daedric ساختم یکی واسه خودم یکی واسه همراهم mjol the lioness که تانکیه واسه خودش مردنی هم نیست (یحتمل یه ربطی به سری کوئست اصلی داره) بعدشم با 100% بنوس اسمیتینگ رو لباس های اینچنت شده همه رو تا ته ارتقا دادم مونده اینچنت بندازم رو ست خودم که یه سری توپ انداختم روش خیلی خوف شدن

منتهاش این همراهه از کمانی که بهش دادم استفاده نمیکنه... چرا؟
اینچنتینگمم 100 شده دیگه راهی نیست با بنوسی چیزی این ایچنتینگ رو قویتر کرد؟

مال منم از کمان خودش استفاده می کنه ، باگه
اون ست Improve Smithing رو با Enchanting ساختی ..... ؟؟؟؟
armor , hand , neck , ring وقتی بپوشی اسمیتینگ رو 100 درصد بهتر میکنه

mf.designing
07-12-2011, 22:06
دوستان من اولای بازیم، چطوری میتونم هم سپر دست بگیرم هم شمشیر ؟! بهم اجازه نمیده ! بعدم یه جایی مارو همین اول کار ماموریت فرستادن که یه تنه و هیچی ندار باید برم به جنگ 7 8 تا هیکل ! :دی چیکار کنم ؟!

virus2009
07-12-2011, 22:21
دوستان من اولای بازیم، چطوری میتونم هم سپر دست بگیرم هم شمشیر ؟! بهم اجازه نمیده ! بعدم یه جایی مارو همین اول کار ماموریت فرستادن که یه تنه و هیچی ندار باید برم به جنگ 7 8 تا هیکل ! :دی چیکار کنم ؟!

شمشیرت باید از نوع One-hand باشه تا بشه همراه سپر گرفت توی دست
معمولا سلاح های که قسمتی از اسمشون Battle هست two hand هستند مثل Battlewar Axe یا Battle warHammer از روی وزنشون هم بعضی مواقع میشه تشخیص داد

از potion و Shout و فرار :31: استفاده کن ( هرچی potion داری favorite کن و هر موقع خونت کم شد بخور )
اگه دیدی خیلی سخته و روی اعصابه درجه سختی رو بزار روی Novice و بعد از اینکه کشتیشون درجه رو ببر بالا :46:

blackshady
07-12-2011, 23:02
بازم سلام
ممنون virus جان .
می گم یه چیت هست که بشه باهاش arrow اد کرد ؟‌به نظر شما بازی بی مزه میشه ؟

mjorh
07-12-2011, 23:22
آها موزیک متنشو می گی ، من گفتم بابا اسلحه ای ، اسپلی ، آیتمی چیز خاصی باشه
اگه ساندترکش ب این خوبی نبود هیچ کس مجذوبش نمیشد...:46:

mf.designing
07-12-2011, 23:42
اگه دیدی خیلی سخته و روی اعصابه درجه سختی رو بزار روی Novice و بعد از اینکه کشتیشون درجه رو ببر بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چجوری حین بازی این کارو بکنم ؟ واقعا برا من سخته سخته ! حتی کشتن یه نفر ! :دی

stallker
07-12-2011, 23:46
سلام. دنبال یه FALLOWER گردن کلفت میگردم کجا میتونم پیدا کنم... دوما :در کل چند تا FALLOWER میتونم داشته باشم؟

M e i s a m
07-12-2011, 23:58
من تا حالا نمیدونستم میشه سختی رو تغییر داد :دی جونم درومد تا اینجاش رو رفتم :27:

M e i s a m
08-12-2011, 00:04
مال منم از کمان خودش استفاده می کنه ، باگه
اون ست Improve Smithing رو با Enchanting ساختی ..... ؟؟؟؟
armor , hand , neck , ring وقتی بپوشی اسمیتینگ رو 100 درصد بهتر میکنه

اره با همون 100% بنوس ساختم تا ته اپگریدن :)
اینچنتینگ ها رو هم میگم چیا زدم یه تبادل نظری بکنیم

فعلا اولیش رو داشته باشید روی کمان اتیش + فراست رو با هم زدم چون اضافه کردن فراست قدرت اتیش رو تقویت میکرد
نظر اساتید چیه کار شوتی کردم؟ :19:

virus2009
08-12-2011, 00:35
چجوری حین بازی این کارو بکنم ؟ واقعا برا من سخته سخته ! حتی کشتن یه نفر ! :دی

از این طریق :

Esc>Setting>Gameplay

سلام. دنبال یه FALLOWER گردن کلفت میگردم کجا میتونم پیدا کنم... دوما :در کل چند تا FALLOWER میتونم داشته باشم؟

فالوور هایی که Jarl های شهرها بهتون میدن خوبن ( فقط همه کوئست های jarl اون شهر رو انجام بدبد ) یک آرمور توپ هم بهش بدی دیگه عالی میشه
فقط یک Follower میتونید داشته باشید

اره با همون 100% بنوس ساختم تا ته اپگریدن :)
اینچنتینگ ها رو هم میگم چیا زدم یه تبادل نظری بکنیم

فعلا اولیش رو داشته باشید روی کمان اتیش + فراست رو با هم زدم چون اضافه کردن فراست قدرت اتیش رو تقویت میکرد
نظر اساتید چیه کار شوتی کردم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبه ، یارو در آنِ واحد هم یخ میزنه و هم آتیش میگیره :31:
من آتیش با لایت زدم
برای آرمور هم من برای هر چیزی یک دست آرمور ساختم برای weight هم یک ست دارم که ظرفیت حمل رو 700 میکنه

M.Scorpion.K
08-12-2011, 01:20
بسییییییار زیبا....:31:

این mode رو حتما به بازی اضافه کنید:

چند عکس:

M e i s a m
08-12-2011, 01:28
لایت و اتیش رو هم امتحان میکنم به نظر اون کارامدتر باشه ولی خب اگه دشمن خودش اتیشی باشه دیگه اتیش+لایت کارایی نداره... با این تیرکمونه + daedric arrow امروز یه اژدها کشتم در یک حرکت :دی 3 تا تیر به حالت نشسته که دیمج رو 3× میکنه + یک فایر بریف شوت تموم شد رفت! ولی بازم اژدهاهه روح نداد!!! کلا بازیم شده باگ بازی! این پچ ها انگار واسه من کار نکردن چون ایتم چرخونی هم ندارم... الان 4 تا ماموریت رو رفتم ولی همچنان روشون مارک هست :41: بلکه پچ 1.2 درستشون کنه

blackshady
08-12-2011, 11:10
سلام .
لطفا یکی جواب بده . چیت هست واسه arrow اد کردن ؟‌ اگه اد کنم بازی بی مزه نمی شه؟

oomidd
08-12-2011, 12:29
سلام دوستان من توی مرحلهی Meet Delphine at the stabl گیر کردم یکی از دوستان گفتش که باید لباسی که زنه بهت میده رو بپوشی ولی من گمون کنم اون لباسو فروختم ولی الان چند مودل از fine clothes دارم هر کدومو که میپوشم جواب نمیده تمام لباسامو اول در میارم بعد fine clothes میپوشم ولی بازم کارنمیده چکمه یا کلاه هم باید بپوشم اگه آره کدومارو. راستی چند مودل fine clothes دارم نمیدونم کدومشو باید بپوشم
ممنون میشم این این قسمتو کامل برام توصیح بدید

vahidgame
08-12-2011, 12:36
اگه کسی می خواد تمام Priest Mask رو پیدا کنه توی این ویدئو کامل توضیح داده شده :

dw.com.com/redir?siteid=6&edid=107&onid=39&ptid=6475&ts=1323334686&useract=177&ctype=quality&cval=mp4-hr&destURL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F169_starting_block_skyrim_mul_120611_maps_2800.mp 4%3Fs%3D6347178%26c%3Dmovie_ftp_%26site%3D1%26u%3D [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fd4%252Fgsc%252F2011%252F12%252F169_starting_block _skyrim_mul_120611_maps_2800.mp4%253Frs%253D150%25 26e%253D1323593886%2526h%253De7df838fefd640707f162 dd616f6b501%2526file%253D169_starting_block_skyrim _mul_120611_maps_2800.mp4

dw.com.com/redir?siteid=6&edid=107&onid=39&ptid=6475&ts=1323334686&useract=177&ctype=quality&cval=ipod-lr&destURL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F169_starting_block_skyrim_mul_120611_maps.ipod.mp 4%3Fs%3D6347178%26c%3Dmovie_ftp_%26site%3D1%26u%3D [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fd4%252Fgsc%252F2011%252F12%252F169_starting_block _skyrim_mul_120611_maps.ipod.mp4%253Frs%253D150%25 26e%253D1323593886%2526h%253D22a1b459ec923167fe7b8 a71ea2616a2%2526file%253D169_starting_block_skyrim _mul_120611_maps.ipod.mp4

خیلی جالبه
این ماسک ها جزو گرون ترین چیز ها توی بازین

AlexMercer
08-12-2011, 12:43
سلام دوستان من توی مرحلهی Meet Delphine at the stabl گیر کردم یکی از دوستان گفتش که باید لباسی که زنه بهت میده رو بپوشی ولی من گمون کنم اون لباسو فروختم ولی الان چند مودل از fine clothes دارم هر کدومو که میپوشم جواب نمیده تمام لباسامو اول در میارم بعد fine clothes میپوشم ولی بازم کارنمیده چکمه یا کلاه هم باید بپوشم اگه آره کدومارو. راستی چند مودل fine clothes دارم نمیدونم کدومشو باید بپوشم
ممنون میشم این این قسمتو کامل برام توصیح بدید

شما هرچی داری در بیار یک دست fine clothes و یک fine boots بپوش برو تو:46:

I-Tech
08-12-2011, 13:07
یه کوئستی هست به اسم Forbidden Legend، تو یکی از قسمتاش باید بری جایی به اسم Saarthal که درش قفله و میگه کلید لازم داره، کسی میدونه باید چه کار کرد؟(کلیدش کجاست؟):40:

MobinS
08-12-2011, 13:07
بچه می خوام Vampire و Werewolf شدن رو هم امتحان کنم.... تاحالا دوبار داشتم خون آشام می شدم ولی Cure disease کردم و خوب شدم... گفته بودید که گرگنما بشم دیگه نمی تونم خون آشام بشم ؟ پس اول باید خون آشام بشم؟ بعدش گرگنما؟ یکسری نکاتشو یاد آور میشید چون اصلا سمتشون نرفتم...

gap
08-12-2011, 13:24
یه کوئستی هست به اسم Forbidden Legend، تو یکی از قسمتاش باید بری جایی به اسم Saarthal که درش قفله و میگه کلید لازم داره، کسی میدونه باید چه کار کرد؟(کلیدش کجاست؟):40:

باید ابتدا برید College of winterhold و عضو بشید اونجا، کوست لاینش رو تا به Under Saartahl quest برسید، اینطوری میتونید انجامش بدید و برید داخل اونجا :10:

Arrowtic
08-12-2011, 13:30
مبین چطور Cure کردی؟منظورم اینه کلی کوئستو اینا رفتی یا تو 3 روز اول بیماری بودی از Blessing of talos استفاده کردی؟(اصلا اینطوری میشه؟)
+
من یه بار خون آشام شدم برا هفت پشتم بس بود!نمی ارزه!دردسر داره!
+
یه کد کنسول برای PC بازها:(اگه گفتید چی کار میکنه؟خون آشامیت رو درمان میکنه!)
setstage 000eafd5 10
+
کد درمان گرگینه:
setstage F6090 0 رو اول بزنید.
بازیو سیو کنید و برید به منوی اصلی و دوباره لود کنید.
حالا اینو بزنید:
setstage F6090 100

به درد کسایی که کوئست براشون باگ شد میخوره!

AlexMercer
08-12-2011, 13:38
مبین چطور Cure کردی؟منظورم اینه کلی کوئستو اینا رفتی یا تو 3 روز اول بیماری بودی از Blessing of talos استفاده کردی؟(اصلا اینطوری میشه؟)
+
من یه بار خون آشام شدم برا هفت پشتم بس بود!نمی ارزه!دردسر داره!
+
یه کد کنسول برای PC بازها:(اگه گفتید چی کار میکنه؟خون آشامیت رو درمان میکنه!)
setstage 000eafd5 10
+
کد درمان گرگینه:
setstage F6090 0 رو اول بزنید.
بازیو سیو کنید و برید به منوی اصلی و دوباره لود کنید.
حالا اینو بزنید:
setstage F6090 100

به درد کسایی که کوئست براشون باگ شد میخوره!

شما در سه روز اول یا در همون موقعی که توسط خوا آشام گاز گرفته میشین میتونید یا از SHRINE OF TOLOS استفاده کنید و یا از POTION CURE DISEASE استفاده کنید.:46:

راستی دیدین همه چیو میخوره تا بفهمه چه سودی دارن؟:31: من شصت پای جاینت خوردم:31:

gap
08-12-2011, 13:54
بچه می خوام Vampire و Werewolf شدن رو هم امتحان کنم.... تاحالا دوبار داشتم خون آشام می شدم ولی Cure disease کردم و خوب شدم... گفته بودید که گرگنما بشم دیگه نمی تونم خون آشام بشم ؟ پس اول باید خون آشام بشم؟ بعدش گرگنما؟ یکسری نکاتشو یاد آور میشید چون اصلا سمتشون نرفتم...
خب یه راهنما کامل دربارش نوشتم که سوالی پیش نیاد خیلی!:دی
میتونید فقط یکیش رو در یک محدوده زمانی باشید!‌یعنی اینکه:
اولا گرگنما در کوست لاین کمپنینز میتونید بشید و در آخرین کوست همونها هم میتونید Cure کنید! وقتی گرگنما باشید که نمیشه خون آشام شد! اما اگر اول خون آشام بشید:
میدونید که برای ومپایرسیم ۴ تا مرحله هست:
۱:
-Resist Frost ۲۵٪
-Attributes در برابر نور آفتاب ۱۵ تا کم میشه
-۲۵٪ نسبت به آتش ضعیف میشید!
- توانایی های Vampire's Sight, Vampiric Drain, Vampire's Servant رو خواهید داشت.
۲:
-۵۰ ٪ Resist Frost
-Attributes ۳۰ تا کم میشه جلو خورشید
-۵۰٪ در برابر آتش ضعیف میشید.
-توانایی Vampire's Seduction اضافه میشه.
۳:
-۷۵٪ Resist Frost
-Attributes ۴۵ تا در برابر خورشید کم میشه
-۷۵٪ ضعف در برابر آتش
- قابلیت های قبلیتون قوی تر میشه.
- بیشتر مردم و follower ها باهاتون حرف نمیزنن.
۴:
- Reisist frost 100%
-Attributes 70 در جلو آفتاب کم میشه
-۱۰۰ درصد در برابر آتش ضعیف میشید.
-قابلیت Embrace of Shadows اضافه میشه و Vampiric Drain and Vampire's Servant. قوی تر میشن.
-مردم تا ببینن شما رو حمله میکنن!

حالا خوبی هاش و بدی هاش:
-به بیماری ها مبتلا نمیشید( یعنی اینکه کلا جادو ها روتون کار نمیکنه)(بیشترش)
-دیگه سم روتون کار نمیکنه
-frost resistanc تون افزایش پیدا میکنه
-Illusion spells ۲۵ درصد قوی تر میشن.
- ۲۵ ٪ شانس Sneaking بیشتر میشه.
- و اینکه Attributes شما در برابر آفتاب اصلا افزایش پیدا نمیکنه!

بهترین راه هم برای اینکه وقتی کاملا خون آشام شدید خودتون رو cure کنید کوست Rising at Dawn. هستش! (همون که از مکپنینز بشید و گرگنما بشید)

اما مزایا و بدی های گرگنما:
گفتیم که چجوری گرگنما میشید! علاوه بر اون میتونید با انجام دادن کوست Ill Met By Moonlight (در Falkreath Jail باید به زندانی که دختر ها رو کشته کمک کنید) هم گرگنما بشید!
خوبی هاش کمه، ولی خیلی خوبه!
۱- در برابر هر جادو که ضعیف میکنه شما رو مقاوم میشید.
۲- health شما در حالت انسان بودن افزایش پیدا میکنه.
وقتی هم که وارد beast mode بشید:
- Stamina سریع تر پر میشه
-گرگ ها موقع جنگ کمک میکنن به شما
- جادوی fear رو میتونید استفاده کنید
-میتونید جنازه ها رو بخورید تا بیشتر beast بمونید و خون افزایش پیدا کنه
-خیلی سریع میدویید

و بدی های گرگنما:
۱- نمتونید Well rested بشید
۲-- نمیتونید وقتی گرگنما شدید و وارد beast شدید تا خودش انسان نکنه شما رو، انسان بشید و به آیتم و مپ هم دستری پیدا نکنید.
۳- مردم از گرگنما ها خیلی بدشون میاد
۴- اسلحه های نقره بیشتر دمیج وارد میکنن به شما
۵-نمیتونید ومپایر بشید!
امیدوارم کمک کرده باشم!سوالی بود در خدمتیم:دی

*Forgotten*
08-12-2011, 13:58
شما در سه روز اول یا در همون موقعی که توسط خوا آشام گاز گرفته میشین میتونید یا از SHRINE OF TOLOS استفاده کنید و یا از POTION CURE DISEASE استفاده کنید.:46:

راستی دیدین همه چیو میخوره تا بفهمه چه سودی دارن؟:31: من شصت پای جاینت خوردم:31:

شصت پا نیست انگشته:27:

باحال گفتی:31:

oomidd
08-12-2011, 14:00
شما هرچی داری در بیار یک دست fine clothes و یک fine boots بپوش برو تو:46:

ممنونم از جوابتون ولی خودم فهمیدم بجای fine clothes و fine boots باید party clothes و party boots بپوشی

stallker
08-12-2011, 14:42
سلام .اقا من یه جایی گیر کردم .
رفتم افتادم تو یه گودالی یه کلید دستم بود بعدش ییهو در یه جای دیگه ظاهر شدم karkaih هم اونجا بود. کلید رو فعال کردم یه حوضچه ابی از زمین در اومد بعد یه یارویی اومد حرف زد بعد رفت حالا چکار کنم؟ تو نقشه هیچ علامت دیگه ای نیست . لطفا سریع بگید////:41:

blackshady
08-12-2011, 14:51
اقایونه میج !‌ یه روش بگید که بشه conjuration رو سریع بالا برد لطفا !‌

virus2009
08-12-2011, 15:02
سلام بچه ها
چند روز پیش خاصیت این مکان رو پیدا کردم گفتم شاید بیشترتون ندونید چیه به همین خاطر یک توضیح مختصر در موردش میدم :

Atronach Forge

تا حالا فکر کردید این وسایل تو بازی به چه دردی میخورند --> ( جارو ، کاغذ ، زغال ، جمجمه ، عاج ماموت و .... )
هیچ چیزی در بازی الکی ساخته نشده
شما با این وسایل میتونید آیتم های جدیدی بسازید

Atronach Forge جایی است که شما میتونید با ترکیب کردن چند آیتم ( مثل Alchemy ) وسایل جدید بسازید ( مثلا با جارو میشه Staff ساخت )

کسانی که کوئست های کالج رو رفته باشند اینجا رو به خاطر دارند ( زیر زمین کالج )
در اینجا شما میتونید آیتم هایی مثل Daedric Set , Spell Tombs , scrolls و ... رو بسازید

نحوه کار :

توی قسمت آتش یک جعبه وجود داره که باید مواد اولیه رو اونجا قرار بدید
بعدش باید دستگیره جلوی جعبه رو بچرخونید
حالا آیتم ساخته شده در وسط دایره summon میشه و میتونید برش دارید

برای بعضی آیتم ها شما نیاز به Sigil Stone دارید ، برای گرفتن این سنگ باید لول کلاس Conjuration رو به حداقل 90 برسونید و کوئست Conjuration Ritual Spell رو تموم کنید .
sigil Stone رو باید بالای جعبه توی اون جایگاهش قرار بدید .

این Atronach Forge Recipes ها هم الگوهایی برای ساختن آیتم ها در Atronach Forge است ( که ممکنه در بعضی جاها پیدا کرده باشید )

لیست تمامی Atronach Forge Recipes ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیست بعضی از آیتم ها که در Atronach Forge میتونید بسازید :

---------------------------------------------------

راستی یک گلیچ هم داره :

وقتی که دستگیره رو چرخوندید سریع جعبه رو باز کنید و R رو بزنید تا همه آیتم ها رو برداره :31:

papillon11
08-12-2011, 15:06
اگه کسی می خواد تمام Priest Mask رو پیدا کنه توی این ویدئو کامل توضیح داده شده :

خیلی جالبه
این ماسک ها جزو گرون ترین چیز ها توی بازین

منم سه چهار تا از اینا رو گیر آورده بودم متاسفانه یکیشو فروختم ، جدیدا دقت کردم می بینیم تو لودینگ هایش یه صندلی پادشاهی هست که که روی دسته هاش از این ماسک هاست . می خواستم بدونم این ماسک ها ارزش آنلاک کردن دارن ؟یعنی وقتی کامل بشن قراره اتفاق خاصی بیفته

AlexMercer
08-12-2011, 15:22
یک سوال این ماموریت های 4 گانه و 3 گانه vex و delvin چقدر طول میکشه چندتاس؟ من هی میرم هی ماموریت میده. میخوام ماموریت اخر رو برم. چیکار کنم؟

Gamemaster
08-12-2011, 15:30
باید جمعاً 40 بشن تا اینو بگیری:
Under New Management

AlexMercer
08-12-2011, 15:39
باید جمعاً 40 بشن تا اینو بگیری:
Under New Management

کی میره این همه راهوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووو:31:

gap
08-12-2011, 16:23
یه چیزی یادم اومد و حوصله سرچ کردن نداشتم ببینم قبلا گفتن اینجا یا نه، دوستان شما از گلیچ های بازی که خبر دارید؟ همونایی که لول آپ مجانی بکنه و سریع speach رو ببره بالا و اینا:دی پول بی نهابت رو هم میدونید که چیه گلیچش؟ البته واسه pc که چیت هست فکر کنم ولی برای کنسول که چیت وجود نداره بدرد میخوره:دی کسی درباره standing stone ها هم سوالی داشت در خدمتم:دی کلا شما مختصات در مپ بازی بدید من واستون همه چیزشو تا شعاع ۱ کیلومتری میگم:دی بازی رو جویدم تا تموم بشه و لول ۵۰ بشم!!:دی

M e i s a m
08-12-2011, 16:44
یه چیزی یادم اومد و حوصله سرچ کردن نداشتم ببینم قبلا گفتن اینجا یا نه، دوستان شما از گلیچ های بازی که خبر دارید؟ همونایی که لول آپ مجانی بکنه و سریع speach رو ببره بالا و اینا:دی پول بی نهابت رو هم میدونید که چیه گلیچش؟ البته واسه pc که چیت هست فکر کنم ولی برای کنسول که چیت وجود نداره بدرد میخوره:دی کسی درباره standing stone ها هم سوالی داشت در خدمتم:دی کلا شما مختصات در مپ بازی بدید من واستون همه چیزشو تا شعاع ۱ کیلومتری میگم:دی بازی رو جویدم تا تموم بشه و لول ۵۰ بشم!!:دی

من تا 52 لول گرفتم هنوز نصف اصلی ها رو نرفتم کلا فقط فرعی میرم سرویس شدم :|

vahidgame
08-12-2011, 16:47
چند روز پیش خاصیت این مکان رو پیدا کردم گفتم شاید بیشترتون ندونید چیه به همین خاطر یک توضیح مختصر در موردش میدم
حیف شد اینو من الان دیدم
من کلا با توجه به کارکتری که ساختم زیاد میونه خوبه با جادو ندارم و این کالج رو هم فکر کنم فقط یه بار اولای بازی بهش سر زدم و دیگه کلا سمتش نرفتم و به خاطر همین Atronach Forge رو هم ندیدم
امروز اتفاقا یه جا بودم معدن این dwarven ها بود و هی هم آیتم های مختلف جمع می کردم و پیش خودم می گفتم اینا چیه. بعد به آخرش که رسیدم یه جا بود که یه آیتم باید می ذاشتی که اصلا کاری نمیشد کرد و به احتمال خیلی زیاد باید اون آیتم ها رو ترکیب می کردم که الانم دیگه نمیشه چون اون آیتم ها هم سنگین و هم گرون بودن همه شون به فنا رفتن :دی

آره اینجا قبلا به اینا زیاد اشاره شده
بعدشم توی پی سی درسته چیت وجود داره ولی کسی که از اون یه بار هم استفاده کنه به نظرم باید فاتحه بازیو بخونه حتی از این گلیچ ها هم نباید سو استفاده کرد و فرقی نداره اینم خودش میشه یه چیت :دی

M e i s a m
08-12-2011, 16:51
دوستان پچ 3 بازی هم اومد
من که 10 20 تا باگ دارم توبازی تست میکنم شما هم یه تستی بکنید بگید نتیجه رو :)

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

حیف شد اینو من الان دیدم
من کلا با توجه به کارکتری که ساختم زیاد میونه خوبه با جادو ندارم و این کالج رو هم فکر کنم فقط یه بار اولای بازی بهش سر زدم و دیگه کلا سمتش نرفتم و به خاطر همین Atronach Forge رو ندیدم
امروز اتفاقا یه جا بودم معدن این dwarven ها بود و هی هم آیتم های مختلف جمع می کردم و پیش خودم می گفتم اینا چیه. بعد به آخرش که رسیدم یه جا بود که یه آیتم باید می ذاشتی که اصلا کاری نمیشد کرد و به احتمال خیلی زیاد باید اون آیتم ها رو ترکیب می کردم که الانم دیگه نمیشه چون اون آیتم ها هم سنگین و هم گرون بودن همه شون به فنا رفتن :دی

آره اینجا قبلا به اینا زیاد اشاره شده
بعدشم توی پی سی درسته چیت وجود داره ولی کسی که از اون یه بار هم استفاده کنه به نظرم باید فاتحه بازیو بخونه حتی از این گلیچ ها هم نباید سو استفاده کرده و فرقی نداره اینم خودش میشه یه چیت :دی

من فقط یه کدی زدم واسه حجم اینونتوری تو همین تاپیک هم زده بودنش اونم چون خیلییی رو عصابم بود منم بی تجربه دیگه چی کنم؟! یه گلیچ خونه خریدن هم استفاده کردم چون پول مول ندارم اینقدر خرید فروش کردم همش نفله شد رفت :دی

Gamemaster
08-12-2011, 16:51
ما که باید تا آپدیت4 صبر کنیم :41:

gap
08-12-2011, 16:55
من تا 52 لول گرفتم هنوز نصف اصلی ها رو نرفتم کلا فقط فرعی میرم سرویس شدم :|

خب تو ایکس باکس فقط واسه لول ۵۰ اچیومنت داره واسه همین دیگه بیشتر نرفتم:دی

stallker
08-12-2011, 18:00
سلام .اقا من یه جایی گیر کردم .
رفتم افتادم تو یه گودالی یه کلید دستم بود بعدش ییهو در یه جای دیگه ظاهر شدم karlaih هم اونجا بود. کلید رو فعال کردم یه حوضچه فکر کنم بنفش بود از زمین در اومد بعد یه زنی اومد حرف زد بعد رفت حالا چکار کنم؟ تو نقشه هیچ علامت دیگه ای نیست . لطفا سریع بگید////:41:
دوستان یه راهنمایی بکنید دیگه....:20:

brain
08-12-2011, 18:43
دوستان پچ 3 بازی هم اومد
شما از کجا دانلود کردید ؟ برای pc دیگه ؟

h!tman
08-12-2011, 18:48
forum.p30world.com/showpost.php?p=6686910&postcount=186

Arrowtic
08-12-2011, 19:56
Help
تو Riverwood هر وقت میرم سه تا گردن کلفت وایستادن میان بهم میگن میخوایم درسی بهت بدیم یادت نره!(Heired Thug اسمشونه.گویا مزدورن اجیرشون کردن).خیلی قوین لامصبا.با لیدیا رفتم یکیشون 2 تا میزنه به لیدیا پخش زمین میشه!لول 5م.(هی از اول بازی میکنم : دی)

gap
08-12-2011, 20:23
Help
تو Riverwood هر وقت میرم سه تا گردن کلفت وایستادن میان بهم میگن میخوایم درسی بهت بدیم یادت نره!(Heired Thug اسمشونه.گویا مزدورن اجیرشون کردن).خیلی قوین لامصبا.با لیدیا رفتم یکیشون 2 تا میزنه به لیدیا پخش زمین میشه!لول 5م.(هی از اول بازی میکنم : دی)
خب باهاشون نجنگ، فرار کن برو پیش گارد ها یا اینکه اینقدر برو تا گمت کنن:دی ولی مواظب باش که وقتی فرار میکنی به giant ها و ماموت ها نرسی:دی:دی که اونا اوایل بازی خیلی رو اعصابن:دی میتونی سختی بازی رو هم بزاری رو novice!‌

blackshady
08-12-2011, 20:31
اه ! چرا کسی جواب نمیده ؟:(
خواهشا یکی بگه سریع ترین راه واسه بالا بردن conjuration چیه ؟‌

Arrowtic
08-12-2011, 20:57
میرم پیش گاردا لبخندزنان نگاهم میکنن: دی
گمم کنن برمیگردن ریوروود.بازم بار بعدی که برم اونجا میکشنم!

5ajad
08-12-2011, 21:28
من که میگم چیت بزن اونارو بکش بعدش دیگه چیت نزن:27:

M e i s a m
08-12-2011, 23:12
دوستان یه راهنمایی بکنید دیگه....:20:

شما عضو Nightingale... شدی
اون بنفشه و زنه هم خداشونه!
باید از اون راه بنفشه توی دیوار بری بیرون به زندگیت برسی و 24 ساعت بعد برگردی تا نوع agent خودت رو هم انتخاب کنی که 3 تا هست :)

Help

اول بازی با کی دعوا کردی؟ :31:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

شما از کجا دانلود کردید ؟ برای pc دیگه ؟

تو تاپیک حل مشکلات اسکایریم تو همین فروم همش هست :46:

gap
08-12-2011, 23:16
خب یه کاری کن، برو چند تا follower پیدا کن از شهر های دیگه و برو بکششون یا میگم که سختی بازی رو بزار رو novice!
بچه ها بلدید که چجوری مثلا ۵ تا follower داشته باشید که؟!

M e i s a m
08-12-2011, 23:21
خب یه کاری کن، برو چند تا follower پیدا کن از شهر های دیگه و برو بکششون یا میگم که سختی بازی رو بزار رو novice!
بچه ها بلدید که چجوری مثلا ۵ تا follower داشته باشید که؟!

5 تا؟! من یکی دارم خیلی تانکه با این حال زیادی هم هست! حالا راهی داره یا چیت و گلیچ و...؟! :دی

gap
08-12-2011, 23:37
5 تا؟! من یکی دارم خیلی تانکه با این حال زیادی هم هست! حالا راهی داره یا چیت و گلیچ و...؟! :دی
من یه تیم کامل داشتم:دی خودم که تانک بودم، ۲ تا میج بودن،۱ دونه سگ بود، یه دونه تانک دیگه! البته اگه اسبم رو هم که از Dark BrotherHood گرفته بودم حسب کنیم میشد ۶ نفر:دی راه که هست، الان خوابم میاد و فردا کلی کار دارم! فردا ایشالله میام میگم:دی

Amir 3d
09-12-2011, 00:14
سلام دوستان
من تازه این بازیو شروع کردم
چند تا سوال داشتم
1. اینکه من تو مرحله پارتی گیر کردم اساسی نمیدونم نه مینیشه که دزدی کنم کلید بدزدم دری رو باز کنم نه چیز خاصی اونجاست؟ باید چیکار کنم تو مرحله پارتی؟

2.من جایی که یه اژدها میاد از تو زمین یه اژدهای دیگه رو زنده میکنه (واسه من دومین اژدها تو این بازی بود)
همونجایی که با یه زن تو کافه که تو اتاقش در مخی داره ..رفتم......خلاصه اژدها رو کشتم هیچ قابلیت جادویی نداد؟؟؟
چطوری قابلیت های جادویی پیدا کنم...از اژدها کشتن؟از نوشته ها؟کجا هستن؟؟؟؟طی ماموریت بهم میده؟؟؟؟

3.من یه جا که ماموریت بود رفتم که پایین یه ارتفاعی یه محوطه سنگی بود که مثل حوض بود که نوشته جادویی داشت اونو خوندم اما واسم سیاهه اینم عکسش

(V و a فاصله رو بر دارید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a tandownload.com/images/kvjlds5kykna0gf4gjoj.jpg
ا...الان R رو دیدم اینو گرفتم :D

4.این جادو رو به من یاد نداد همین سومیش اولیش تک ضرب Z دومیش Z رو باید نگه دارم این یکی چیه؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a tandownload.com/images/ube10r63qkp2o25g4wc6.jpg

5.راستی جایی راجب قابلیت ها (لول) توضیح فارسی هست آدرس بدید چون بیشترش رو نمیدونم چیه؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم سریع جواب بدید گیر کردم:11:

gap
09-12-2011, 00:31
سلام دوستان
من تازه این بازیو شروع کردم
چند تا سوال داشتم
1. اینکه من تو مرحله پارتی گیر کردم اساسی نمیدونم نه مینیشه که دزدی کنم کلید بدزدم دری رو باز کنم نه چیز خاصی اونجاست؟ باید چیکار کنم تو مرحله پارتی؟

2.من جایی که یه اژدها میاد از تو زمین یه اژدهای دیگه رو زنده میکنه (واسه من دومین اژدها تو این بازی بود)
همونجایی که با یه زن تو کافه که تو اتاقش در مخی داره ..رفتم......خلاصه اژدها رو کشتم هیچ قابلیت جادویی نداد؟؟؟
چطوری قابلیت های جادویی پیدا کنم...از اژدها کشتن؟از نوشته ها؟کجا هستن؟؟؟؟طی ماموریت بهم میده؟؟؟؟

3.من یه جا که ماموریت بود رفتم که پایین یه ارتفاعی یه محوطه سنگی بود که مثل حوض بود که نوشته جادویی داشت اونو خوندم اما واسم سیاهه اینم عکسش

(V و a فاصله رو بر دارید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a tandownload.com/images/kvjlds5kykna0gf4gjoj.jpg
ا...الان R رو دیدم اینو گرفتم :D

4.این جادو رو به من یاد نداد همین سومیش اولیش تک ضرب Z دومیش Z رو باید نگه دارم این یکی چیه؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a tandownload.com/images/ube10r63qkp2o25g4wc6.jpg

5.راستی جایی راجب قابلیت ها (لول) توضیح فارسی هست آدرس بدید چون بیشترش رو نمیدونم چیه؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم سریع جواب بدید گیر کردم:11:

۱. پس از اینکه وارد پارتی شدی، باید بری با اونی که نشسته حرف بزنی (اسمشو یادم نیست) و بهش یه wine بدی تا حواس مردم رو پرت کنه و بتونی از در پشتی با اونی که مسئول سرو نوشیدنی هست بری! بعدشم که بقیش معلومه دیگه!
۲.پس از کشتن اژدها شما dragon soul میگیرید که از بدن اژدها در میاد:دی و میتونید باهاش shout بخرید! (از اونجایی که عکس گذاشتی، قسمت shots)(تو ایکس باکس باید b رو گرفت و رفت تو magics) البته shouts رو باید از روی دیوارها و یا مراحلی که در بازی هست یاد بگیری که معمولا هرجایی دراگون میکشی، یه shout هم اون اطراف هست!
در ضمن یادت باشه که هر دراگون بهت یه سری استخون و این چیزا میده، اینا رو برو یه جای امن مثل خونه که خریدی یا اگه کوئست یه گروه رو کامل کردی که اتاق بهت دادن بزار تا بمونن واست و بتونی آرمور دراگون رو بسازی! (سنگین هستن استخوناش! باید جایی بزاریش و اگه تو مپ بزاری ۴۸ ساعت بعد میرن!)
۳.این shout رو باید استفاده کنی! (وقتی یاد گرفتی) که نمیدونم تو پی سی با چی اسفاده میشه!‌ولی تو ایکس باکس lb بود فکر کنم!
۴. خب این shout رو ما تو xbox با زدن کلیدی که شوت رو امتحان میکنه درجه ۱ رو میزدیم، با نگه داشتنش خودش قوی تر (لول ۳ ) رو میزد! (push) دقت کنی هم حرفایی که میزنه موقع استفاده فرق کرده!
۵. من جایی پیدا نکردم!‌ولی احتمالا خودم تا چند روز دیگه یه راهنمای کامل میزارم! چون این بازی واقعا نیاز داره!‌

*Forgotten*
09-12-2011, 00:46
Help

این سه نفری که میگید به خونه خودم تو river wood اومدن و همینو گفتن "باید یه درس حسابی بهت بدیم"

دم در خونه بودن لامصب ها نمیدونم کدوم ... آدرس خونه رو داده بود:31:

ولی همون دم در ترکوندمشون یه درسی بهشون دادم که هیچی دیگه یادشون نمیاد

جسداشونو 20 روز بالا درخت آویزن کردم برا عبرت

تو جسد رئیسشون یه نامه هست که نوشته بود فلان سارق رو بترکونید تا دزدی از سرش بپره ولی خودشون ترکیدن :27:

راستشو بخاید همش زمان بی پولی یه قلب ددرا کش رفته بودم الان پولدارم دیگه از این کارا نمیکنم :31:

اینم سند درگیری من با اون سه نفر حتما ببینید::31:

Amir 3d
09-12-2011, 02:02
۱. پس از اینکه وارد پارتی شدی، باید بری با اونی که نشسته حرف بزنی (اسمشو یادم نیست) و بهش یه wine بدی تا حواس مردم رو پرت کنه و بتونی از در پشتی با اونی که مسئول سرو نوشیدنی هست بری! بعدشم که بقیش معلومه دیگه!
۲.پس از کشتن اژدها شما dragon soul میگیرید که از بدن اژدها در میاد:دی و میتونید باهاش shout بخرید! (از اونجایی که عکس گذاشتی، قسمت shots)(تو ایکس باکس باید b رو گرفت و رفت تو magics) البته shouts رو باید از روی دیوارها و یا مراحلی که در بازی هست یاد بگیری که معمولا هرجایی دراگون میکشی، یه shout هم اون اطراف هست!
در ضمن یادت باشه که هر دراگون بهت یه سری استخون و این چیزا میده، اینا رو برو یه جای امن مثل خونه که خریدی یا اگه کوئست یه گروه رو کامل کردی که اتاق بهت دادن بزار تا بمونن واست و بتونی آرمور دراگون رو بسازی! (سنگین هستن استخوناش! باید جایی بزاریش و اگه تو مپ بزاری ۴۸ ساعت بعد میرن!)
۳.این shout رو باید استفاده کنی! (وقتی یاد گرفتی) که نمیدونم تو پی سی با چی اسفاده میشه!‌ولی تو ایکس باکس lb بود فکر کنم!
۴. خب این shout رو ما تو xbox با زدن کلیدی که شوت رو امتحان میکنه درجه ۱ رو میزدیم، با نگه داشتنش خودش قوی تر (لول ۳ ) رو میزد! (push) دقت کنی هم حرفایی که میزنه موقع استفاده فرق کرده!
۵. من جایی پیدا نکردم!‌ولی احتمالا خودم تا چند روز دیگه یه راهنمای کامل میزارم! چون این بازی واقعا نیاز داره!‌

دستت درد نکنه :11::40::10:
پارتی رو هم پستو زدم گفتم حوصله ندارم صبر کنم تا جواب بیاد (که البته زود دادید:11:) اما دوباره با یارو صحبت کردم دیدم نوشته هاش عوض شد و خلاصه یه طورایی به زنه تهمت زدم رفت خفتش کرد :21::27: خلاصه ردش کردم
اما همون 2ومین اژدها به من soul نداد؟؟؟؟:41::18:
ای کاش زود تر راجب این استخوان ها میفهمیدم ....دیدم ارزشش زیاده
(500 تا اونم اول بازی ای :27:فروختمشون:31:):18:

در ضمن این لولا رو نگفتید قضیه اش چطوریه؟ :19:
راهنمای فارسی کامل لول ها بلد نیستی آدرس بدی فکر کنم تو همین فروم باشه اما...صفحه اش...:31:
مثلا نوتیس چیه؟؟؟

*Forgotten*
09-12-2011, 09:23
بالاخره بعد از ساعت ها تلاش و کار روی Alchemy کشف کردم :20:

اینم فرمول ساخت معجون بهتر کردن قیمت ها در هنگام خرید و فروش
hagraven claw + dragon's tongue

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط یادتون باشه قدرت این معجون بستگی به مهارت شما در Alchemy داره و ابزارهای فیزیکی مورد استفاده

برای من قدرت بالایی داشت Alchemy من فعلا رو 52 و 2 تا پرک هم روش کشیدم

AlexMercer
09-12-2011, 09:59
بعد از اینکه خوندم مس افکت 3 دارای 40000 هزار خط دیالوگ ضبط شدست برای اسکایریم رو هم تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم بیشتر از 60000 هزار دیالوگ برای اسکایریم ضبط شده که این رقم 3 برابر دیالوگ های ضبط شده در مس افکت 1 و 2 هست!

همچنین اسکایریم 244 تا کوئست داره و 300 نقطه مکان که در بازی باهاش سرو کار داریم.

معرفی بعضی از صدا پیشگان:

اقای Michael Hogan که تاریخ تولدش مشخص نیست و کانادایی هم هستند قبلا سابقه صدای پیشگی در نقش کاپیتان بیلی در مس افکت 2 رو هم داشته و در این بازی در نقش جنرال تولیوس حاضر شده.

خانم Claudia Christian در سال 1965 بدنیا اومدن و صدا پیشگی در اسکایریم دومین کارشون در صنعت بازیه و بیشتر به عنوان بازیگر خواننده نویسنده و کارگردان فعالیت میکنند و در بازی در نقش: voice of Chief Lieutenant Legate Rikke and member of the Companions Aela the Huntress. صدا پیشگی میکنند.

خانم Lynda Carter در سال 1951 در امریکا متولد شدند و ایشون همسر آقای Robert A. Altman که رییس شرکت ZeniMax Media
هستند میباشند. شرکت های بازی سازی bethseda, id software , arkane studios همگی زیر مجموعه این شرکت هستند. ایشون در دو نسخه دیگر بازی به نام oblivion, morrowid هم صدا پیشگی کردند و در این بازی در نقش: Gormlaith Golden-Hilt / Azura حضور دارند.

خانم Joan Allen متولد سال 1965 در امریکا هستند و مهم ترین فیلم هایی که بازی کردند nixon , the crucible ,the ice storm , face-off ,yes , و در این بازی هم نقش delphine رو دارا هستند.

اقای Max von Sydow در سال 1929 در سوئد بدنیا اومدن و در فیلم های زیادی بازی کردند که میشه از جنگیر 1 نقش پدر روحانی و ساعت شلوغی 3 یاد کرد. او در این بازی در نقش esbern حاضر شده است.

اقای Christopher Plummer در سال 1929 در کانادا بدنیا اومدن . کلی فیلم بازی کردند که شاید بیشتر از 50 عدد باشه ولی در نقشهای هملت شرلوک هلمز حضور داشتند. و در انیمیشن up هم صدا پیشگی کردند در نقش پیرمرد فیلم و در این بازی هم در نقش Arngeir حضور دارند.

اینها معروفترین صدا پیشگان بازی بودند ولی تیم دوبله در کل 70 نفر بودند.

soliman
09-12-2011, 11:32
دوستان لطفا بگید تو ایم قسمت باید چه کاری انجام بدم .
همون قسمتی از بازی که با گاری باید برم به پارتی و لباس مبدل بپوشم.
در ضمن اونجا هرچی سلاح داشتم ازم گرفتن و جادو ها هم کارایی ندارند. همش در مورد نوشیدنی حرف میزنند.
با این یارو ملبورن باید چه کنم؟

n.a.b.a.t
09-12-2011, 11:47
کسی لینک دانلود این بازی ر وداره ؟

I-Tech
09-12-2011, 11:50
در ضمن اونجا هرچی سلاح داشتم ازم گرفتن و جادو ها هم کارایی ندارند. همش در مورد نوشیدنی حرف میزنند.

من اینجا رو رد کردم ولی خودمم نفهمیدم چی شد!:31:
انگاری شما باید حواس همه رو پرت کنید تا ای ملبورن در رو باز کنه، من کلی با یکی از مردا که تو مهمونی هست حرف زدم تا بالاخره اون 2تا گارد هم میان طرفمون، بعد هم دیگه ملبورن کارشو انجام میده و در باز میشه!
+
راستی قبل از اینکه با گاری بیاید اینجا اگه چیزی داشتید که لازم داریدش باید یه جایی بزارید وگرنه بعد این مرحله اونا رو دیگه نمیده!(پول هم همینطور)

virus2009
09-12-2011, 12:13
اه ! چرا کسی جواب نمیده ؟:(
خواهشا یکی بگه سریع ترین راه واسه بالا بردن conjuration چیه ؟‌

برو به یک دراگون یا یک آدم یا هرچی که زود نمیره حمله کن و بزار فالوورت بهش حمله کنه تا به تو حمله نکنه
حالا پشت سر هم اسپل ظاهر کردن dremora رو بزن یا هر اسپل دیگه ای ( اگه Expert باشه بهتره )

h!tman
09-12-2011, 12:25

یک مرده اونور رو صندلی کپیده
برو باهاش حرف بزن
بهش یک مشروب بده
میگه میتونم برات کاری کنم؟
میگی آره توجه همرو جلب کن
اینو گفتی بیا کنار همین در

Arrowtic
09-12-2011, 12:48
کسی پچ 1.3 رو ریخته؟باگا برطرف شدن؟اژدهایان dragonsoul میدن حالا؟(برا بعضیا باگ بود این مورد)

molaali
09-12-2011, 12:58
این daedra heart چیه؟ و از کجا باید پیداش کرد؟

AlexMercer
09-12-2011, 14:41
راستی کوئستی هست به نام a night to remember که خیلی جالبه و مثله فیلم hangover میمونه. شما با یکی مسابقه خوردن نوشیدنی میزارین و بعد مست میشین میبینید توی یک معبدین که یکی میگه دیشب کلی ادم کشتی و همه جا رو بهم ریختی ولی شما یادت نمیاد و اتفاقات دیگه در ادامه حتما برید . خیلی ها هم رفتیم امروز توی یک سایتی دیدم 10 کوئست برتر تاریخ بازی هارو زده اینم توش بود گفتم معرفی کنم. باید برین توی یک مهمانسرا در markartah اونجا با یک شخصی به نام sam شراب بنوشید

Amir 3d
09-12-2011, 15:17
توضیحی...تاپیکی.....سایتی ...چیزی نیست راجع لول ها کامل توضیح داده شده باشه؟؟؟؟

mjorh
09-12-2011, 15:27
راستی کوئستی هست به نام a night to remember که خیلی جالبه و مثله فیلم hangover میمونه. شما با یکی مسابقه خوردن نوشیدنی میزارین و بعد مست میشین میبینید توی یک معبدین که یکی میگه دیشب کلی ادم کشتی و همه جا رو بهم ریختی ولی شما یادت نمیاد و اتفاقات دیگه در ادامه حتما برید . خیلی ها هم رفتیم امروز توی یک سایتی دیدم 10 کوئست برتر تاریخ بازی هارو زده اینم توش بود گفتم معرفی کنم. باید برین توی یک مهمانسرا در markartah اونجا با یک شخصی به نام sam شراب بنوشید
میشه لینک سایتیرو ک بهترین کوئستارو دیدی بدی؟:11: میخوام اون یکیارم ببینم

AlexMercer
09-12-2011, 15:30
میشه لینک سایتیرو ک بهترین کوئستارو دیدی بدی؟:11: میخوام اون یکیارم ببینم

البته بهترین کوئست های ایکس باکس 360

Gamemaster
09-12-2011, 16:01
کی‌ میدون بهترین راه پولدار شدن چی‌؟

stallker
09-12-2011, 16:14
شما عضو Nightingale... شدی
اون بنفشه و زنه هم خداشونه!
باید از اون راه بنفشه توی دیوار بری بیرون به زندگیت برسی و 24 ساعت بعد برگردی تا نوع agent خودت رو هم انتخاب کنی که 3 تا هست :)
رفتم نوع agent رو مشخص کردم ......خوب حالا چیکار کنم . کسی نیست .تو نقشه هم جایی رو نشون نمیده..

blackshady
09-12-2011, 20:03
اقا یه مشکل بزرگ دارم !‌ من با اینکه invis.. میشم اما بازم همه منو می بینن !‌ بهم حمله می کنن !‌

gap
09-12-2011, 21:08
تو بازی همینجوری بری جلو پول در میاری! برو مرحله های فرعی!‌ولی بهترین راه و سریع ترین اینه که نزدیک The shrine of azura یک جایی هست که با یک سری اسکلت میجنگی، اونارو که کشتی برو جلو یکیشون هست که وقتی میگردیش The book of oblivion رو داره!(یک کتاب هست)‌که ۵۰ تا قیمت داره، هر چقدر برش داری تموم نمیشه!‌یعنی بی نهایت هست یه جوری:دی

رفتم نوع agent رو مشخص کردم ......خوب حالا چیکار کنم . کسی نیست .تو نقشه هم جایی رو نشون نمیده..

با اجازه از دوستی که جوابتون رو دادن برای اینکه سریع ترین پاسخ بگیرید: الان باید برید به theives guild

MobinS
09-12-2011, 21:13
البته بهترین کوئست های ایکس باکس 360

خیلی انتخاب های آماتوری بود! مشخصه بازی های ساید کوئست باحال دار رو بازی نکردن!!! مثلا یک کوئستی توی همین اسکایریم هست به نام Madness Returns ... خیلی جالب تر از ایناست! کوئست فیبل که اولش کردن همچین هم قشنگ نبود! یا کوئست مس افکت 2!!! جا داشت 9 ام یا دهم بشه ولی نه دوم! تنها کوئست خوبی که انتخاب کرده بودن کوئست ابلیویون بود! واقعا شاهکار بود اون کوئست! ولی خیلی کوئست های جالب دیگه هم داشت... حداقل 3 ، 4 تا از ابلیویون میشد گذاشت... مثلا توی نسخه ی قبلی همین سری یعنی ابلیویون ، یک مرحله می رفتیم توی نقاشی یک نقاش!!! اصلا انتخاباشون خوب نبود!!

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

توضیحی...تاپیکی.....سایتی ...چیزی نیست راجع لول ها کامل توضیح داده شده باشه؟؟؟؟

راجع به لول آپ شدن؟ دقیق منظورتون چیه؟

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

این daedra heart چیه؟ و از کجا باید پیداش کرد؟
قلب Deadra هست... موجودات شیطانی... کمیاب هستن... سخت پیدا میشن... توی نسخه ی قبلی میشد راحت پیدا کرد ولی این جا نمیشه... توی معبد های Deadra lord ]ا چندتا از همین موجودات هست... کشتیشون بگردش و قلبشو بگیر...

Gamemaster
09-12-2011, 21:50
تو بازی همینجوری بری جلو پول در میاری! برو مرحله های فرعی!‌ولی بهترین راه و سریع ترین اینه که نزدیک The shrine of azura یک جایی هست که با یک سری اسکلت میجنگی، اونارو که کشتی برو جلو یکیشون هست که وقتی میگردیش The book of oblivion رو داره!(یک کتاب هست)‌که ۵۰ تا قیمت داره، هر چقدر برش داری تموم نمیشه!‌یعنی بی نهایت هست یه جوری:دی

با اجازه از دوستی که جوابتون رو دادن برای اینکه سریع ترین پاسخ بگیرید: الان باید برید به theives guild

خوب مشکل اصلیتر اینکه بکی‌ بفروشم چون همه زود پولشون تمام می‌شه بعدش همِ مثلا شمشیر1000 به 200 می‌خرن

virus2009
09-12-2011, 21:57
خوب مشکل اصلیتر اینکه بکی‌ بفروشم چون همه زود پولشون تمام می‌شه بعدش همِ مثلا شمشیر1000 به 200 می‌خرن

شما برو عضو Dark BrotherHood بشو ، آخرش کوئست های Night Mother هر کدوم 1200 تا گلد میده که 2 دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه ( بسته به زمان لودینگ )

Arrowtic
09-12-2011, 22:00
کوئست آخر Dark Brotherhood تازه 20000 میده : دی

M e i s a m
09-12-2011, 22:01
من اینجا رو رد کردم ولی خودمم نفهمیدم چی شد!:31:
انگاری شما باید حواس همه رو پرت کنید تا ای ملبورن در رو باز کنه، من کلی با یکی از مردا که تو مهمونی هست حرف زدم تا بالاخره اون 2تا گارد هم میان طرفمون، بعد هم دیگه ملبورن کارشو انجام میده و در باز میشه!
+
راستی قبل از اینکه با گاری بیاید اینجا اگه چیزی داشتید که لازم داریدش باید یه جایی بزارید وگرنه بعد این مرحله اونا رو دیگه نمیده!(پول هم همینطور)

اگه فالوور داشتی باشی همه رو میده به اون و بعد که فرار میکنی از توی اون غاره فالوورت میاد و همه چیز رو بهت میده :46:

gap
09-12-2011, 22:46

خب برای این هم یه راهی هست، باید speech رو ببری بالا تا گرون بخرن:
۱- برو به riften
2- برو به Black-Briar Meadery
۳- با یه wood elf به نام Ungrien صحبت کن و اینا رو بزن:
4- Tell me about Maven Black-briar
5-Here,now tell me the truth (38 golds)
6-خب حالا دوباره برو بزن Tell me about Maven Black briar
۷-حالا اینو بزن: Come on or i get the truth off your chest.(persuade)
خب از دوباره مرحله ۶ و ۷ رو تکرار کن(‌اگر همش بعد از ۵ مرحله اول پشت سر هم اینتر بزنی هر دفعه که persuade کنی speech میره بالا و خب...خوبه دیگه:دی واسه اینکه سریع تر بره بالا برو این standing stone رو اکتیو کن:
برو به riverwood و به سمت جنوب غرب برو تا برسی بهشون (۳ تا سنگ هستن : The theif, the mage ,the warriror standing stones) که وقتی رو هر کدوم بری بزنی میگه چیکار میکنه، theif رو اکتیو کن و برو با یارو speech کن تا سریع لول آپ شی + speech بره بالا.
در ضمن اینوری میتونی بری تمام skill هایspeech رو اکتیو کنی که مثلا هر فروشنده تو بازی ۱۰۰۰ تا به پولش اضافه میشه.
+
بهترین فروشنده ها به نظر من اونایی هستن که تو کمپ های imperial هستن تو بازی (بگردی پیدا میکنی) اونجا به black smith بفروش.
+
راستی بچه ها برایdragon armor به smithing ۱۰۰ نیاز دارید!

ک
وئست آخر Dark Brotherhood تازه 20000 میده : دی
خب باید حدود ۱۲ هزار رو خرج کنی واسشون!

MobinS
09-12-2011, 22:54
یک نکته ای هم بگم... به عنوان پارازیت شما حسابش کنید :
اسکیل Speech خیلی مهمه! با تقسیم بندیش کاری نداشته باشید که گذاشتنش توی قسمت کلاس Thief ... این اسکیل عمومی بازی هست! اسکیلتون بره بالا راحت می تونید Persuade کنید توی کوئست ها همیشه بدرد می خوره... یک Perk داره که می تونید به فروشنده 1000 تا بدید تا برای همیشه مثلا بجای 900 تا موجودی 1900 تا موجودی داشته باشه! قیمت ها همه خوب میشه و بالا میاد. یک پرک دیگه هست میشه به گارد ها رشوه بدید که برن و دستگیرت نکنن!!! پرک بعدی هم که خیلی مهمه اینه که می تونی کالاهای دزدیتو با هر فروشنده ای رد و بدل کنی! کلا اسکیل خوبیه! حتما از گلیچش استفاده کنید و 100 اش کنید و بعدش پرک هاشو کامل بگیرید...

M e i s a m
09-12-2011, 23:07

من حدود یه هفتس که کد افزایش حجم اینونتوری زدم ولی قبلش که حجمم تا 330 بیشتر نبود (+ لباس های اینچنت شده= 400) تو سولیتود ماموریت ها رو سریع رفتم و یه خونه 5000ی خریدم هر چی وسیله داشتم مینداختم اونجا کم کم میفروختم بعدشم که گلیچ خونه خریدن یاد گرفتم و اینونتوریمو زیاد کردم :43: اوضاع بهتر شد
از سلاح هم هیچی همراهم نمیبردم جر یدونه کمان و یک اسلحه دو دست + زره و ساق و ساعد و کفش :46:

الان 120ک پول دارم ولی اسفالت شدم تا اینجا :19: الان 2 ست کامل daedric دارم الدوین رو تو 30 ثانیه کشتم :دی حتی با اینچنت کمان + خود کمان + پویزن + stealth attack bonus 3x + daedric arrow یک اژدها رو در یک حرکت کشتم!!! شاخ شدیم رفتا :31:

Ali_softcenter
10-12-2011, 00:09
آقا من یه جا گیر کردم!

اونجا که یه روح آبی هست..هی میریم دنبالش..

بعد یه در مثل یه صفحه گردون وجود داره..یه سری علامت رو باید بچرخونیم!

*Forgotten*
10-12-2011, 00:22

اول Alchemy
دوم smithing

من امروز با Alchemy فقط تو 15 دقیقه 11000 گلد کاسبی کردم
با smithing قبلا تو 45 تا 1 ساعت 47000 گلد کاسبی کرده بودم

راه پولدار شدن سریع اینه که این دو مورد رو خیلی قوی کنی

بهترین راه alchemy هست سودش خیلی زیاده چون مواد اولیش خیلی ارزونن و معجون های ساخته شده خیلی سود دارن البته به شرطی که خیلی قویش کنی

smithing تهیه مواد اولیش آسونه ولی خیلی گرون در میان مثلا اگه برای یه لباس 2000 خرج کنی کل سودش شاید بشه 200 تا 300 باید بگردی ببینی کدوم یک از لباسها نسبت به خرجی که میکنید سود زیادی داشته باشن
در ضمن باید با جادو و بخصوص apperal های مخصوص قیمت , قیمتو خیلی پایین بیاری وگرنه اصلا نمیصرفه

در کلا باز هم میگم هیچی مثل Alchemy سود نداره

AlexMercer
10-12-2011, 00:32
اره SPEECH خیلی خیلی مهمه مخصوصا میتونی سربازان رو هم PERSUDE کنی

M e i s a m
10-12-2011, 01:32
اول Alchemy
دوم smithing

من امروز با Alchemy فقط تو 15 دقیقه 11000 گلد کاسبی کردم
با smithing قبلا تو 45 تا 1 ساعت 47000 گلد کاسبی کرده بودم

راه پولدار شدن سریع اینه که این دو مورد رو خیلی قوی کنی

بهترین راه alchemy هست سودش خیلی زیاده چون مواد اولیش خیلی ارزونن و معجون های ساخته شده خیلی سود دارن البته به شرطی که خیلی قویش کنی

smithing تهیه مواد اولیش آسونه ولی خیلی گرون در میان مثلا اگه برای یه لباس 2000 خرج کنی کل سودش شاید بشه 200 تا 300 باید بگردی ببینی کدوم یک از لباسها نسبت به خرجی که میکنید سود زیادی داشته باشن
در ضمن باید با جادو و بخصوص apperal های مخصوص قیمت , قیمتو خیلی پایین بیاری وگرنه اصلا نمیصرفه

در کلا باز هم میگم هیچی مثل Alchemy سود نداره

اولا دزدی مواد اولیه رو جور میکنه دوما یه مشت سول جم خالی + یه اسپل که novice هم هست میخری ایتم های ساخته شده رو اینچنت میکنی میفروشی با سود زیاد :46:

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

اره SPEECH خیلی خیلی مهمه مخصوصا میتونی سربازان رو هم PERSUDE کنی

والا من کلا کم دزدی تو ملا عام داشتم جریمش رو میدادم و ازاد میشدم و با صد تا سرباز کل کل نمیکردم! :دی

AlexMercer
10-12-2011, 02:22
اولا دزدی مواد اولیه رو جور میکنه دوما یه مشت سول جم خالی + یه اسپل که novice هم هست میخری ایتم های ساخته شده رو اینچنت میکنی میفروشی با سود زیاد :46:

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

والا من کلا کم دزدی تو ملا عام داشتم جریمش رو میدادم و ازاد میشدم و با صد تا سرباز کل کل نمیکردم! :دی

خوب بعضی مواقع پیش میاد. به مثال دراگون حمله میکنه اتفاقی سلاحت میخوره به یکی از مردم گارد میریزه سرت. یا اتفاقاته دیگه. بدرد میخوره مجانی همون موقع ولت میکنه:31:

matinone
10-12-2011, 04:15
من یه دو سه روزی بازی نکردم از ماموریت اصلی دور شدم
ماموریت مهمونی رو کامل انجام دادم الان باید چیکار کنم . راهنمای بازی جایی نیست؟
و چطوری میشه خونه ای که خریدم رو پرش کنم؟

AlexMercer
10-12-2011, 05:22
من یه دو سه روزی بازی نکردم از ماموریت اصلی دور شدم
ماموریت مهمونی رو کامل انجام دادم الان باید چیکار کنم . راهنمای بازی جایی نیست؟
و چطوری میشه خونه ای که خریدم رو پرش کنم؟

عزیز دوباره برگرد پیش delphine . از همونی که خونه خریدی برو بگو میخوام دکور واسه خونم بخرم:46:

*Forgotten*
10-12-2011, 08:45

اولا فروختن وسایل دزدی به هر کس امکان پذیر نیست مگر اینکه پرک داشته باشی این همه کار آبرومندانه:31:

به درد سراش نمی ارزه اگه tip های موقع لود رو خونده باشی کلا دزدی تو ملا عام و رفتن به زندان ممکنه از محبوبیت و دوستی تو شهر کم کنه و روی skill ها تاثیر منفی داره

داخل شهر که همچین وسایل گرون قیمتی گیر نمیاد

من خودم یه عمری تو بیرون محل های امن وسایل جمع میکردم و میفروختم خیلی وقت میبره بیشترشون آشغاله

اگه میخای دزدی کنی خوب برو کوه و دشت و کمر گارد هم که نیست از دشمنانت دزدی کن چیزای خیلی بهتری دارند

من الان تو چند دقیقه 10 تا 15 هزار گلد کاسبی میکنم که قبلا چندین روز طول میکشید وسایل اینو اونو جمع کنم تا 5 تا 10 هزار گاد گیرم بیاد

یه شمشیر معمولی کلا 65 تا قیمت داره که اگه خودت بفروشیش قیمتش خیلی پایین میاد وقتی هم انچنتینگ کنی فوقش 100 تا 150 بهش اضافه میشه کلا این شاید برات 130 تا سود داشته باشه
به نظرم این سود اصلا راضی کننده نیست خیلی هم وقت بر هست

من در مورد سود های 500 تا 700 گلد صحبت میکنم
من با 10 تا 15 گلد یه معجون ساختم که قیمتش 800 گلد شد که وقتی فروختمش 500 ازم برداشت

اول باید بری خونه مردم یا جک و جونورهای وحشتناک هزار تا خطر هم وسط راه هست تازه باید خونشونو آب و جارو کنی تا چیزی گیرت بیاد و هزار تا قفلو باز کنی
یه سول جم معمولی همینجوری 60 قیمت داره اونم خالیش پر کردش نمیصرفه تازه باید بری کوه و کمر سول جماتو پرکن اونجا هم خدای نکرده تا یه گرگ رو بخای بکشیش حداقل یه گازی میگیره یه سمی هم وارد بدنت میکنه باید دوباره بری cure این سم رو از جیب مبارک بدی
کی میره این همه راه رو:31:

من الان تو خونه 8000 گلدیم راحت نشستم فقط میرم عطاری سر کوچمون یه چند بسته گل گاو زبون میگیرم باهم قاطی میکنم 1000 گلد میفروشم :31:

Ali_softcenter
10-12-2011, 11:31
یکی نیست جواب ما رو بده؟

aramesh_61
10-12-2011, 11:40
من الان تو خونه 8000 گلدیم راحت نشستم فقط میرم عطاری سر کوچمون یه چند بسته گل گاو زبون میگیرم باهم قاطی میکنم 1000 گلد میفروشم
آقا میشه اسم ترکیب این معجونی که میسازی رو به انگلیسی بگی؟ یعنی میخواستم ببینم تو بازی اسمش چیه؟ آخه من خیلی بی پولم خونه هم ندارم !
ممنون

*Forgotten*
10-12-2011, 12:35
آقا میشه اسم ترکیب این معجونی که میسازی رو به انگلیسی بگی؟ یعنی میخواستم ببینم تو بازی اسمش چیه؟ آخه من خیلی بی پولم خونه هم ندارم !
ممنون

نمیدونم چند وقته بازی میکنید و لول چند هستید

ولی این کار قبلش یه خورده زحمت و سرمایه اولیه میخاد

هر چی Alchemy قویتر باشه معجون های ساخته شده قویتر هستند و در نتیجه گرونتر میشن پس باید Alchemy رو قوی کنید حداقل تا 50 بالا ببر

برای اینکه قیمت هارو بالاتر ببری راه های دیگه ای هست مثلا گردنبند مخصوص بهبود قیمت ها
من تو این مدت یه ماسک گیر آوردم که قیمت ها رو 20 درصد بهبود میبخشه به اضافه یه گردنبد که قیمت ها رو 12 درصد بهبود میبخشه که هر دو تارو با هم بپوشی 32 درصد قیمت ها بهتر میشن

این جور وسایلو معمولا فروشنده ها دارن باید همه جارو بگردی تا پیدا کنی مخصوصا تو solidute یه لباس فروش هست اونجارو سری بزن
فروشنده ها هر چند وقت به صورت تصادفی وسایلشون فرق میکنه خلاصه هر چند وقت سری به فروشنده ها بزن

با هر بار درست کردن معجون ها alchemy بالا میره و معجون هارو بفروش و با پولشون دوباره مواد اولیه بگیر
اینو اینقد تکرار کن تا alchemy بالا بره هر چی بالاتر بهتر یه چنتا پرک از ستاره اولی هم بگیر تا معجون ها قویتر شن

یکی از گرون ترین اونها ترکیبش اینه که برای من 700 گلد قیمت داره بستگی به مهارت خودت داره که بالا توضیح دادم

Salt pile + DeathBell
خود معجون هم اگه تو جنگ های تن به تن استفاده کنی خیلی مرگ باره:27:

Alireza.M67
10-12-2011, 12:42
خب منم بلاخره تصمیم گرفتم این بازی رو استارت بزنم.

اون ماموریتی که بهت اسب میده کجاست ؟ اسمش چیه ؟

AlexMercer
10-12-2011, 12:43
آقا من یه جا گیر کردم!

اونجا که یه روح آبی هست..هی میریم دنبالش..

بعد یه در مثل یه صفحه گردون وجود داره..یه سری علامت رو باید بچرخونیم!

شما باید وسیله ای به نام claw که صفت های مختلفی مثل ebony golden silver............. داره داشته باشی بعد علامت ها رو درست بچرخونی تا در باز شه. چینش درست علامت ها روی خود claw هست

*Forgotten*
10-12-2011, 12:46
خب منم بلاخره تصمیم گرفتم این بازی رو استارت بزنم.

اون ماموریتی که بهت اسب میده کجاست ؟ اسمش چیه ؟

اسب چیه:31:

حالا حالا ها باید راه بری
اسبا برات 2000 تا 3000 گلد قیمت دارن تو این بازی هر کس باید جونش دربیاد تا به جایی برسی:24:

شما فعلا سعی کن وسط راه خرسا و گرگا (مهربونترینشون) خلاصه فعلا زنده بمونید بعد اسب هم میخری :31:

Alireza.M67
10-12-2011, 13:08
اسب چیه:31:

حالا حالا ها باید راه بری
اسبا برات 2000 تا 3000 گلد قیمت دارن تو این بازی هر کس باید جونش دربیاد تا به جایی برسی:24:

شما فعلا سعی کن وسط راه خرسا و گرگا (مهربونترینشون) خلاصه فعلا زنده بمونید بعد اسب هم میخری :31:

دوست عزیز من تا حالا 7 -8 تا ماموریت فرعی رفتم و تو ماموریت اصلی یه اژدها رو کشتم ، لولم هم 10 هست !
یادمه بچه ها خیلی قبل تر از اینا توی یه ماموریت فرعی اسب میگرفتن .
می خوام بدونم اون ماموریته کجاست ؟

aramesh_61
10-12-2011, 13:16
کی از گرون ترین اونها ترکیبش اینه که برای من 700 گلد قیمت داره بستگی به مهارت خودت داره که بالا توضیح دادم

Salt pile + DeathBell
آقا ممنون لطف کردی برم ببینم میتونم پولدار شم یا نه!
+
دوستان یه بار من یه روح بدون سر سوار یه اسب دیدم داشت تو جاده میدوید! از کنارم رد شد و رفت، چون پیاده بودم بهش نرسیدم، تا حالا کسی اینو دیده؟ چی بود این؟!
+
راستی پچ درست حسابی واسه ایکس باکس اومد؟
ببخشید، ممنون

AlexMercer
10-12-2011, 13:39
یک سوال من destruction رو صد کردم بعد کتاب book of element رو گرفتم میخونمش هیچ سودی برام نداره و کوئستش کامل نمیشه چیکار باید بکنم؟

خوب اینجا برید و راهنمای حل کوئست رو نوشته

وقتی کوئست تموم میشه یک جادو به نام fire storm بهتون میده که برای زدنش 423 مجیکا نیازه و با دو دست زده میشه و دور و ور کاملا اتیش میگیره. خیلی خیلی شاخه!!!!!!!!

*Forgotten*
10-12-2011, 14:25
دوست عزیز من تا حالا 7 -8 تا ماموریت فرعی رفتم و تو ماموریت اصلی یه اژدها رو کشتم ، لولم هم 10 هست !

Riffen جنوب شرقی
جزئیات دقیق و نمیدونم

mrbahram
10-12-2011, 15:59
Sسلام دوستان با STOCK HOLM ها شدم بعد اینکه سه تا قلعه رو میگیریم میرم پیش شاه میگه بعدا .....

M e i s a m
10-12-2011, 16:06

شرقی ترین شهر دم در ورودیش یه اصطبل هست اونجا میگیریش ولی ماموریت کوتاهی هم نیست :46:

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

نمیدونم چند وقته بازی میکنید و لول چند هستید

ولی این کار قبلش یه خورده زحمت و سرمایه اولیه میخاد

هر چی Alchemy قویتر باشه معجون های ساخته شده قویتر هستند و در نتیجه گرونتر میشن پس باید Alchemy رو قوی کنید حداقل تا 50 بالا ببر

برای اینکه قیمت هارو بالاتر ببری راه های دیگه ای هست مثلا گردنبند مخصوص بهبود قیمت ها
من تو این مدت یه ماسک گیر آوردم که قیمت ها رو 20 درصد بهبود میبخشه به اضافه یه گردنبد که قیمت ها رو 12 درصد بهبود میبخشه که هر دو تارو با هم بپوشی 32 درصد قیمت ها بهتر میشن

این جور وسایلو معمولا فروشنده ها دارن باید همه جارو بگردی تا پیدا کنی مخصوصا تو solidute یه لباس فروش هست اونجارو سری بزن
فروشنده ها هر چند وقت به صورت تصادفی وسایلشون فرق میکنه خلاصه هر چند وقت سری به فروشنده ها بزن

با هر بار درست کردن معجون ها alchemy بالا میره و معجون هارو بفروش و با پولشون دوباره مواد اولیه بگیر
اینو اینقد تکرار کن تا alchemy بالا بره هر چی بالاتر بهتر یه چنتا پرک از ستاره اولی هم بگیر تا معجون ها قویتر شن

یکی از گرون ترین اونها ترکیبش اینه که برای من 700 گلد قیمت داره بستگی به مهارت خودت داره که بالا توضیح دادم

Salt pile + DeathBell
خود معجون هم اگه تو جنگ های تن به تن استفاده کنی خیلی مرگ باره:27:

چرا اینقدر دردسر؟؟ خب میری تو ریفتن میفروشی اغلام دزدی رو :دی من تا حالا پول حلالی در نیاوردم همش دزدی بوده
یه گلیچ هم میزنی که پول فروشنده رو ریست میکنه دیگه مشکلی نیست که!

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

Sسلام دوستان با STOCK HOLM ها شدم بعد اینکه سه تا قلعه رو میگیریم میرم پیش شاه میگه بعدا .....

منظورتون stormclock هست؟

hobgoblin
10-12-2011, 16:08
دوستاني كه اين آپديت آخريه (ورژن 3) رو ريختن بي زحمت بگن مشكلات رو حل مي كنه يا مثل قبليه كلي مشكل جديد اضافه مي كنه.

ممنون ميشم كسايي كه ريختن اين آپديت رو تجربياتشون رو بگن.

virus2009
10-12-2011, 18:41
دوستاني كه اين آپديت آخريه (ورژن 3) رو ريختن بي زحمت بگن مشكلات رو حل مي كنه يا مثل قبليه كلي مشكل جديد اضافه مي كنه.

کلا نصب نکنی بهتره
بهترین ورژن همون 1.1 هست
این پچ فقط بعضی مشکل های 1.2 رو حل میکنه بعضی هاشون هم اصلا درست نشدن ( من که تا اینجا چیز خاصی ندیدم درست بشه )

-----------------------

امروز یک لایو والپیپر اسکایریم برای آندروید گرفتم اونم باگ داشت :sad: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Forgotten*
10-12-2011, 18:57
سلام

برای Alchemy سیگین استون هست؟؟؟

local دقیق لطفا:31:

*Forgotten*
10-12-2011, 19:05
من که میگم چیت بزن اونارو بکش بعدش دیگه چیت نزن:27:

ای کلک نکنه خودت تجربش کردی آخرو عاقبت نداره:27:

آقا سجاد این چه راهنمایی هست چرا میخای از راه بدرش کنی:31:

چبت نزن وگرنه عذاب وجدان تا آخر بازی نمیزاردت :27:

:46:

چرا اینقدر دردسر؟؟ خب میری تو ریفتن میفروشی اغلام دزدی رو :دی من تا حالا پول حلالی در نیاوردم همش دزدی بوده
یه گلیچ هم میزنی که پول فروشنده رو ریست میکنه دیگه مشکلی نیست که!

منظورتون stormclock هست؟

خوب برای همینه که 15 دقیقه ای میتونم پول دربیارم وگرنه 15 روزی طول میکشید:31:

یکی هم تو solidute هست یه مارمولک دزد بد ترکیب هست ولی فعلا نمیخام رو به دزدی بیارم پول حلالش بیشتر برکت داره:27:

MobinS
10-12-2011, 19:07
سلام

برای Alchemy سیگین استون هست؟؟؟

local دقیق لطفا:31:
نه ... باید همون استون Thief رو بگیری...

mokhtar
10-12-2011, 19:30
دوستان یه بار من یه روح بدون سر سوار یه اسب دیدم داشت تو جاده میدوید! از کنارم رد شد و رفت، چون پیاده بودم بهش نرسیدم، تا حالا کسی اینو دیده؟ چی بود این؟!

من پیاده دیدم در میران ولی اسب سوار ندیدم

یه معبدم هست کلان روح میکشی ولی روح دیدم تو جنگل فرار میکنن یا غیب میشن :))

*Forgotten*
10-12-2011, 19:46
نه ... باید همون استون Thief رو بگیری...

رو پیشرفت آلچمی تاثیر داره؟

Pure Energy
10-12-2011, 21:27
ببخشید، ممنون

ببين اون Headless Horseman به تقليد از WoW ساختنش. بگيريشم نمي توني كاريش كني ولي تا آخر دنبالش كني مي رسي به يه جهنم دره مي ريزن سرت ... پخ پخ!

Pure Energy
10-12-2011, 21:29
من يه باگ گلد پيدا كردم. ولي 100% كار نميكنه 80% شانس داري كار كنه. گفتنش به تعداد تشكرا بستگي داره :دي

gap
10-12-2011, 21:34
رو پیشرفت آلچمی تاثیر داره؟

فقط یک استون تو بازی هست که همه اسکیل ها رو سریع تر لول آپ میکنه (البته یه گلیچ برای alchemy هم هست که تو ۱۰ دقیقه ۱۰۰ بشه:دی که اگه خواستید میگم) ولی اون استونی که لول آپ رو ۲۰٪ سریع تر میکنه:
The lover Stone
شرق markarth پیداش میکنین، تقریبا بین راه Solitude و ,Markarth وقتی که ۱ پنجم راه رو رفتید!!
در ضمن بچه ها، برای پول در آوردن سختی لازم نیست به خدا!‌من الان نزدیک ۳۰۰-۴۰۰ هزار تا پول دارم و خونه ی ۲۵ هزارتایی تو solitude همراه با ۲ تا محافظ که من thane شون هستم (من الان ملاک هستم تو بازی و این دو محافظ هدیه حاکم هستن) فقط برید مرحله فرعی حل کنید و speech لول آپ کنید همونجوری که گفتم! یا هم برید و THE BOOK OF OBLIVION رو بفروشید:دی ولی با حل کردن مرحله فرعی سریع لول و پول میگیرید....

من يه باگ گلد پيدا كردم. ولي 100% كار نميكنه 80% شانس داري كار كنه. گفتنش به تعداد تشكرا بستگي داره :دي
والا من هر باگی / گلیچی بچه ها بخوان رو بهشون میگم اونم اصلا به تشکر کاری ندارم، حتی یکی دو تا باگ رو با یکی از دوستام کشف کردیم:دی یه سری باگ هست که British Legends تو youtube گذاشته (و اگه تاریخش رو ببینید ۱ روز بعد از لیک شدن بازی بود) و آخرش میگه Thanks to Amir, (Eucatastrophe) for these cool glithes:دی کلا بچه ها باگ خواستید (باگ های من ۱۰۰٪ هم کار میکنه) خجالت نکشید:دی بگید:دی

mrbahram
10-12-2011, 22:22
[/QUOTE]منظورتون stormclock هست؟[/QUOTE]
به جای سوتی گرفتن جوابمو بده

M e i s a m
10-12-2011, 22:39
منظورتون stormclock هست؟[/QUOTE]
به جای سوتی گرفتن جوابمو بده[/QUOTE]

دوست گلم سوتی چیه چرا ناراحت میشی اخه اون چیزی که گفتید تو بازی وجود نداره رو هوا بیام چی بگم؟؟؟؟؟ :46:

دوستانی که ماموریت های Stormclock رو رفتن لطفا جواب این عزیز رو بدن

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

تشکر تو این فروم هیچ امتیازی نداره اکثرا هم بازی رو تمومیدن زدن تو نخ فرعی جات :دی
هر چیی رو هم دوست داشتید میتونید بگید :20:

*Forgotten*
10-12-2011, 23:25
فقط یک استون تو بازی هست که همه اسکیل ها رو سریع تر لول آپ میکنه (البته یه گلیچ برای alchemy هم هست که تو ۱۰ دقیقه ۱۰۰ بشه:دی که اگه خواستید میگم) ولی اون استونی که لول آپ رو ۲۰٪ سریع تر میکنه:
The lover Stone
شرق markarth پیداش میکنین، تقریبا بین راه Solitude و ,Markarth وقتی که ۱ پنجم راه رو رفتید!!
در ضمن بچه ها، برای پول در آوردن سختی لازم نیست به خدا!‌من الان نزدیک ۳۰۰-۴۰۰ هزار تا پول دارم و خونه ی ۲۵ هزارتایی تو solitude همراه با ۲ تا محافظ که من thane شون هستم (من الان ملاک هستم تو بازی و این دو محافظ هدیه حاکم هستن) فقط برید مرحله فرعی حل کنید و speech لول آپ کنید همونجوری که گفتم! یا هم برید و THE BOOK OF OBLIVION رو بفروشید:دی ولی با حل کردن مرحله فرعی سریع لول و پول میگیرید....

این The lover Stone رو لول آپ تاثیر داره یا رو skil ها یا هردوشون؟؟؟

من که بمبرم برا speech پرک نمیزنم اصلا ارزششو نداره برای 1000 تا بیشتر پرک های نازنین رو تو حلق speech بریزم:31:

حالم از هرچی پوله بهم میخوره از بس پول دارم, این آلچمی حسابی حال داد

از بس پول دارم چنتا گوزنو اجیر کردم این گلدامو از هر فروشگاه ببره خونه:27:

آلچمیم 90 شده اون 10 تا رو یه کاریش میکنم دیگه
اگه ترفن دیگه ای داری که بقیه skill هارو 10 دقیقه ای 100 کن بگو

[QUOTE=Pure Energy;6692543]من يه باگ گلد پيدا كردم. ولي 100% كار نميكنه 80% شانس داري كار كنه. گفتنش به تعداد تشكرا بستگي داره :دي

Amir 3d
11-12-2011, 00:56
سلام
دوستان سوال داشتم:11:

1. این ماموریت باید چی تو صندوق بزارم البته یکی دیگه هم همینطوری فکر کنم اما سمت راسته نقشه هستش و کلی دوره...:31: و من هنوز اونجا رو باز نکردم اما حالا اگه خاطرتونه بگید چی باید بزارم تو صندوق؟؟؟؟:13:

2.اینه من یه جا باید اژدها میکشتم کلی برام سخت بود حی میچرخوید تو هوا کلی وقتمو گرفت:31: همه جوره امتحان کردم بعد دیدم تنها راه واسه کشتنش همین دو تا دستام با جادویه بعد به مشکل برخوردم مثلا آتش ..که اومدم دست چپ و راست رو از این جادو استفاده کردم اما اومدم جا بجا کنم نمیدونم دست چپ بود یا راست اصلا و ابدا نمیشد برش داشت ؟؟؟؟؟!!!!!روش زده بود LR و وقتی دوتا جادویه دیگه میخواستم استفاده کنم فقط یکیش جا بجا میشد قضیه چیه باگه؟؟؟؟یا قلق داره؟؟؟؟لطفا اینو توضیح بدید:19:

3.اینه من یه جا رفتم اژدها یهو سبز شد اونجا و نشت و یه زنه اونجا با من بود مجیکش بالا بود زود کشتیمش سه صوت یعنی 10 ثانیه طول نکشید:18::21::27::31:
بعد من که هیچ نوشته ای پیدا نکردم قدرتش که به من رسید حروم شد ؟؟؟؟چیکار کنم سیو جدا زدم که اگه حروم شده ادامشو بازی نکنم اینو جواب بدید که مهمه واشم چون تا جواب ندید بازی نمیکنم تا حروم نشه حیفه:31:
(خواهشا اگه میدونید منو تو کــــف نزارید گناه دارم:8::20:)
:11::11::40:

virus2009
11-12-2011, 01:45
سلام
دوستان سوال داشتم:11:

1. این ماموریت باید چی تو صندوق بزارم البته یکی دیگه هم همینطوری فکر کنم اما سمت راسته نقشه هستش و کلی دوره...:31: و من هنوز اونجا رو باز نکردم اما حالا اگه خاطرتونه بگید چی باید بزارم تو صندوق؟؟؟؟:13:

2.اینه من یه جا باید اژدها میکشتم کلی برام سخت بود حی میچرخوید تو هوا کلی وقتمو گرفت:31: همه جوره امتحان کردم بعد دیدم تنها راه واسه کشتنش همین دو تا دستام با جادویه بعد به مشکل برخوردم مثلا آتش ..که اومدم دست چپ و راست رو از این جادو استفاده کردم اما اومدم جا بجا کنم نمیدونم دست چپ بود یا راست اصلا و ابدا نمیشد برش داشت ؟؟؟؟؟!!!!!روش زده بود LR و وقتی دوتا جادویه دیگه میخواستم استفاده کنم فقط یکیش جا بجا میشد قضیه چیه باگه؟؟؟؟یا قلق داره؟؟؟؟لطفا اینو توضیح بدید:19:

3.اینه من یه جا رفتم اژدها یهو سبز شد اونجا و نشت و یه زنه اونجا با من بود مجیکش بالا بود زود کشتیمش سه صوت یعنی 10 ثانیه طول نکشید:18::21::27::31:
بعد من که هیچ نوشته ای پیدا نکردم قدرتش که به من رسید حروم شد ؟؟؟؟چیکار کنم سیو جدا زدم که اگه حروم شده ادامشو بازی نکنم اینو جواب بدید که مهمه واشم چون تا جواب ندید بازی نمیکنم تا حروم نشه حیفه:31:
(خواهشا اگه میدونید منو تو کــــف نزارید گناه دارم:8::20:)
:11::11::40:

1 - در مورد اون ماموریت چیزی یادم نیست ( البته فکر کنم اصلا بهش برخورد نکردم ) فکر نکنم چیز مهمی باشه

2 - باید با موس انتخاب کنی
کلیک چپ = Right hand
کلیک راست = Left hand
این برای همه چیز صادقه ( مثل سلاح ها )

3 - منظورت رو دقیق نفهمیدم
روح دراگون رو میگی که جذب نشده .. ؟؟
اگه آره ، این یک باگه ، بعضی وقتها وقتی یک دراگون رو میکشی روحش رو دریافت نمی کنی

xero.1992
11-12-2011, 02:12

من که بازی رو نصب کردم مستقیم آپدیت 3 رو ریختم... تا الان که مشکلی ندیدم...
میشه چندتا از باگ های معمول رو بگید توی ورژن های قبل آپدیت ؟

M e i s a m
11-12-2011, 02:23
من یه سری مشکلات همچنان دارم بعد از اپدیت ها شامل روح مدادن بعضی اژدها ها ، کرش بازی (2 3 بار کلا) ، اشکال در ماموریت ها که ماموریت گیر میکنه و پیش نمیره و کاراکتر ها کارایی که باید انجام بدن رو نمیدن...

stallker
11-12-2011, 03:59
سلام .من اینجا گیر کردم باید چیکار کنم .؟
دوما:لولم 33 هست تا الان بیشتر از یه اژدها نکشتم .اونم اسکلتی بوده . ادرس چندتا اژدهای درست حسابی رو بدید ممنون .
سوما: دنبال یه ذره خیلی خیلی قوی هستم اگه ادرس دارید بگید اکه نه شرایط ساختشو بگید/
چهارما:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا من نوع agent خودم رو مشخص میکنم دیگه هیچ علامتی تو نقشه نمیاد .طبق راهنمایی یکی از دوستان به riften رفتم تو مقرمون اونجا هم هیچ خبری نبود.اینجارو چیکار کنم؟
خیلی ممنون از کمکتون .:46:

vampyre
11-12-2011, 06:21
سلام.توی ماموریت اولت باید با فالوورت صحبت کنی و بهش بگی که یه کاری برام انجام بده و بعدش روی اون سنگه وسط کلیک کن.بعد فالوورت میره اونجا و آدما میان باهات صحبت میکنن وبعدش باید فالوورت رو قربانی کنی.
دومی رو هم نمیدونم.

*Forgotten*
11-12-2011, 09:44
اینم Walkthrough بازی به صورت PDF.

کل بازی رو به صورت کامل توضیح داده ----->

راهنمای کامل بازی

دوما:لولم 33 هست تا الان بیشتر از یه اژدها نکشتم .اونم اسکلتی بوده . ادرس چندتا اژدهای درست حسابی رو بدید ممنون .
سوما: دنبال یه ذره خیلی خیلی قوی هستم اگه ادرس دارید بگید اکه نه شرایط ساختشو بگید/
اینجا من نوع agent خودم رو مشخص میکنم دیگه هیچ علامتی تو نقشه نمیاد .طبق راهنمایی یکی از دوستان به riften رفتم تو مقرمون اونجا هم هیچ خبری نبود.اینجارو چیکار کنم؟

رو کنسول بازی میکنید اینجا گرافیکش خیلی پایینه

*Forgotten*
11-12-2011, 10:04
من پیاده دیدم در میران ولی اسب سوار ندیدم

یه معبدم هست کلان روح میکشی ولی روح دیدم تو جنگل فرار میکنن یا غیب میشن :))

من اون روح اسب سوارو دیدم همون اوایل جای دقیقش یادم نیست فکر کنم ریور وود بود سرش هم کچل بود:31:

من اون معبد رفتم روحاش قلابی بودن هیچ برتری خاص نسبت به انسانها نداشتن هم با شمشیر میمیرن هم با جادو

اگه جلوتر بری باید با رئیسشون ملاقات کنی یه اسکلت ولی اونم روح بود (اسکلت کافی نبود روح هم هست)
ولی خیلی خطر ناک بود خدا بیامورز اگه بهش چنتا ضربه بزنی خودش غیب میشه و تبدیل به سه تا میشه که به سه جادو
آتش برق و یخ مجهزند هیچ راه قایم شدنی هم نداره

جادو هاشون هم 50 50 تا کم میکنند باید از نظر جادو خیلی قوی باشی تا دووم بیاری وگرنه سه سوت افقی میشی
ولی تو جسدش چیز خاص نبود فقط یه عصا بود که calm میکنه

AlexMercer
11-12-2011, 10:14

:عکس اول: به همراهت بگو i need you to do something بعد بهش بگو که اون ستونه رو فعال کنه بعد گگیر میکنه به ستون و شما باید با dagger of sacrifice بکشیش بعد همه اون افراد اونجا بهت حمله میکنند اونارو بکش با الهه صحبت کن تا مرحله جدید رو بگیری. در مرحله جدیدی هم که میگیری همه رو باید مخفیانه بکشی مخصوصا هدف رو. بعد لباسی که به عنوان جایزه میگیری خیلی خیلی خوبه. تمام دشمنای کنارت هر ثانیه 5 اتیاز از جونشون کم میشه و همچنین sneaking شما قوی تر میشه اگر هم لباست رو بری اهنگری ارتقاع بدی مقاومتش در برابر ضربه 194 میشه که 12 تا از زره دئدرا کمتره. خیلی میارزه. در ضمن کسی که میکشی 1- زنت نباشه دو کسی نباشه که تو مراحله بعدی بهش نیاز پیدا کنی. اگر هم از pc استفاده میکنی و مثل من رحیمی:31: بعد از کشتنش کد resurrect رو بزن تا زنده شه دوبراه.

*Forgotten*
11-12-2011, 10:22

باید بری زندان هیچ راهی هم نداری :31: هیچ اسلحه ای رو با خودت نبر و دستت نباشه و از حالت انتخاب خارج کن

یه خورده آبخنک که خوردی دست از سرت برمیدارن دیگه از این کارها هم نکن:31:

Amir 3d
11-12-2011, 10:22
1 - در مورد اون ماموریت چیزی یادم نیست ( البته فکر کنم اصلا بهش برخورد نکردم ) فکر نکنم چیز مهمی باشه

2 - باید با موس انتخاب کنی
کلیک چپ = Right hand
کلیک راست = Left hand
این برای همه چیز صادقه ( مثل سلاح ها )

3 - منظورت رو دقیق نفهمیدم
روح دراگون رو میگی که جذب نشده .. ؟؟
اگه آره ، این یک باگه ، بعضی وقتها وقتی یک دراگون رو میکشی روحش رو دریافت نمی کنی

2.میدونم اما یکی یه موقع کار میکنه یه موقع کار نمیکنه توضیحش سخته....
وقتی LR میشه میخواهم غیر فعالشون نگاه کنم مثلا چپ کلیک غیر فعال میشه اما راست کلیلک رو اصلا نمیشه غیر فعال کرد ....:18::19:

3.من زیاد اژدها نکشتم (این سومیشه) زیاد نمیدونم چی به چیه!؟:13:
قانون بازی چیه؟؟؟:31:(باید نوشته پیدا کرد بعد اژدها کشت یا جفتش یکیه؟!)
نگاه کنید من وقتی یه نوشته رو پیدا کردم سیاه رنگ بود و وقتی اژدها رو کشتم تونستم کد رو بشکنم و با R روی
نوشته سیاه یا همون غیر فعال Soul باز شد ....درسته...!...اینطوریه دیگه نه....:31::13:
حالا....
من نوشته ی سیاه نداشتم اژدها رو کشتم هیچ soul ی نداد بهم ...؟!
روحش رفت تو بدنم اما هیچ soul ی بهم اضافه نکرد؟!:18::13:

aristocrat
11-12-2011, 11:29
اسکایریم از طرف spike tv vga به عنوان بهترین بهترین بازی سال و همینطور به عنوان بهترین RPG انتخاب شد. همینطور بتزدا به عنوان استودیوی برتر سال شناخته شد.

منبع: