PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Mobham69
27-11-2011, 15:37
stormcloak ها یک مشت شورشی هستن بابا! ربطی به آزادی اسکایریم و استقلال که شعارشون هست نداره... خود رئیسشون استورمکلوک دنبال جاه و مقام از این چیزا هست...
اره من راستشو بخوای از اونا هم خوشم نمیاد!ولی چون اول بازی با اینکه توی لیستشون نبودم بازم اون زنیکه گفت لیستو بیخیال و دستور داد گردن بزننم ازشون کینه برداشتم!من عضو هیچکدوم به طور کامل نشدم!:46:

AlexMercer
27-11-2011, 16:10
یکم غیرت و غرور داشته باش!:4:اول بازی همونا بودند که با اینکه توی لیستشون هم نبودی بازم داشتن میکشتنت!
من روشون کینه دارم!:5::47:

من با دوتا سیو با هردوشون رفتم. احترامی که ایمپریال برات قائله استارملاک نیست. استارملاک همش توهین میکنند انگار بردشونی اخرش هم هیچی نمیشی تو گروهشون جایزه هم نداره:46:

squall12
27-11-2011, 16:35
اسبت گم نمیشه یه شهر Fast Travel کن البته جای استبلش تا بیاد! خر که نیست!اسبه!شعور داره !:27:
منظورت از زره Sheild یا همون سپره دیگه؟هر جی رو میخوای سریع بینش جا به جا بشی اصولا توی لیست علاقه مندی هاتFavorite قرار بده بعد Q رو بزن و روی هر کدوم یه شماره از شماره های افقی کیبورد از 1-8 بزن!مثلا:شمشیر1
سپر:2
حالا اگه بخوای شمشیر و سپر بندازی باید 1و2 رو بزنی!
در مورد جادو ها هم صدق میکنه:مثلا آتیشFlame :1
و یخFrost:2
حالا اگه بخوای 1دست آتیش و یک دست یخ استفاده کنی باید 1و2 رو بزنی اگه نشد که میشه!2 بار 1 رو بزن 1 بار 2!:10:
کالج Winterhold? خوب برو WinterHold دیگه اونجا جای ورودی کالج یه تست ازت میگیرن رات میده راه رو هم نشونت میده!
واسه ورود به کالج کلید می خواد!

Mobham69
27-11-2011, 16:54
واسه ورود به کالج کلید می خواد!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !:18::18::18::18::18::18::18::18:
چی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
شما بخوای وارد بشی یه خانومی جلوتو میگیره میگه راه خطرناکه و شما باید یه چیزایه معمولی از جادو رو بلد باشی و ...
کوئستش رو که انجام دادی میرسونت و به یک نفر دیگه سوقت میده بعد اون نفر دیگه برات تور میزاره و...!

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

من با دوتا سیو با هردوشون رفتم. احترامی که ایمپریال برات قائله استارملاک نیست. استارملاک همش توهین میکنند انگار بردشونی اخرش هم هیچی نمیشی تو گروهشون جایزه هم نداره:46:
اره برادر قبول دارم من که نگفتم بدن منظورم این بود که از اون کار اول بازیشون خوشم نیومد و عضوشون نشدم!عضو Stormclock ها هم درست حسابی نشدم! یعنی فعالیتی نکردم اونا یه مشت شورشی به قول مبین جان بیش نیستند!:46:

AlexMercer
27-11-2011, 16:59
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !:18::18::18::18::18::18::18::18:
چی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
شما بخوای وارد بشی یه خانومی جلوتو میگیره میگه راه خطرناکه و شما باید یه چیزایه معمولی از جادو رو بلد باشی و ...
کوئستش رو که انجام دادی میرسونت و به یک نفر دیگه سوقت میده بعد اون نفر دیگه برات تور میزاره و...!

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

اره برادر قبول دارم من که نگفتم بدن منظورم این بود که از اون کار اول بازیشون خوشم نیومد و عضوشون نشدم!عضو Stormclock ها هم درست حسابی نشدم! یعنی فعالیتی نکردم اونا یه مشت شورشی به قول مبین جان بیش نیستند!:46:

جالبه اول بازی فرمانده شورشی ها اولفریک رو گرفتم میخوان سر بزنن همراه با ما که الدوین میاد همه چیزو بهم میزنه.:31:

Mobham69
27-11-2011, 17:11
دقیقا به همین دلیل چون بهش مدیون بودم با Warrioram که میرفتم آخر بازی که رسید گذاشتم یه دونه منو بزنه ولی پر رو شد 2 تا دیگه هم زد مردم!!:31:

reza207
27-11-2011, 17:19
کسی کد تقلبی برای زیاد شدن جا بلده؟و کسی تا حالا تونسته بازی رو تموم کنه؟

Mobham69
27-11-2011, 17:23
کسی کد تقلبی برای زیاد شدن جا بلده؟و کسی تا حالا تونسته بازی رو تموم کنه؟
بازی رو خیلیا تموم کردن!
کد میخوای چیکار؟بازی مسخره میشه با خیلی از کدها!
یه Follower بنداز دنبالت هرچی خواستی بارش کن!:46:

reza207
27-11-2011, 18:02
FOLLOWER چیه؟ کد میخوام

Davood_titan
27-11-2011, 18:34
بچه ها این قسمتو باید چکار کنم ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlexMercer
27-11-2011, 18:42

بروی توی inventory قسمت misc دنبال claw بگرد البته اسامی مختلفی داره ولی احتمالا برای شما golden claw هست. پیداش کردی روش رمز در رو نوشته
:46:

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

FOLLOWER چیه؟ کد میخوام

player.modav carryweight 10000

Davood_titan
27-11-2011, 19:18
بروی توی inventory قسمت misc دنبال claw بگرد البته اسامی مختلفی داره ولی احتمالا برای شما golden claw هست. پیداش کردی روش رمز در رو نوشته

مرسی
یه سوال دیگه چطوری میشه ظرفیت ذخیره کردن وسایل رو زیاد کرد

h!tman
27-11-2011, 19:22
دکمه ~ رو بزن
player.modav carryweight 2000
اینو
بزن

VeRsTiLe
27-11-2011, 19:48
دوستان من اینجا گیر کردم کسی اگه رفته کمک کنه می گه meet delphine at the stables (یعنی دیدار با دلفین در اصطبل) خوب یعنی چی :19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط شرمنده عکس بی کیفیته چون با prtscr نمی گیره نمی دونم چرا

Arrowtic
27-11-2011, 19:52
آقا میگم میشه به عنوان یه Mage کامل تو Dark Brotherhood راحت بود؟یعنی کوئستاشو راحت رد کنم!
کلا برای Dark Brotherhood چیو پیشنهاد میکنید؟اکثر جاها میگن آدم زوم کنه رو Archery و One-handed و Sneaking ولی خوب اینطوری حریفایی که نمیشه ازشون قایم شد مثل اژدها رو چطور میشه کشت؟!
میخوام هم تو Dark Brotherhood راحت باشم هم اژدها اینا رو هم بتونم بکشم.

mjorh
27-11-2011, 20:03
کسی لینک ساندترک بازیرو داره ؟ خودم چن تاشو دارم ولی همشو نه !

AlexMercer
27-11-2011, 20:28
مرسی
یه سوال دیگه چطوری میشه ظرفیت ذخیره کردن وسایل رو زیاد کرد

اگه دوست داری کدی که دوستمون گفت رو بزن اگر نه هربار که لولت بالا رفت stamina رو ارتقاع بده.:46:

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

دوستان من اینجا گیر کردم کسی اگه رفته کمک کنه می گه meet delphine at the stables (یعنی دیدار با دلفین در اصطبل) خوب یعنی چی :19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط شرمنده عکس بی کیفیته چون با prtscr نمی گیره نمی دونم چرا

باهاش حرف بزن و بعد یه لباس بهت میده به نام fine clothes هرچی لباس جنگی داری در بیار اونارو بپوش . حتی دستکش و کفشت هم نباید جنگی باشه:46:

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

آقا میگم میشه به عنوان یه Mage کامل تو Dark Brotherhood راحت بود؟یعنی کوئستاشو راحت رد کنم!
کلا برای Dark Brotherhood چیو پیشنهاد میکنید؟اکثر جاها میگن آدم زوم کنه رو Archery و One-handed و Sneaking ولی خوب اینطوری حریفایی که نمیشه ازشون قایم شد مثل اژدها رو چطور میشه کشت؟!
میخوام هم تو Dark Brotherhood راحت باشم هم اژدها اینا رو هم بتونم بکشم.

ببین بهترین race از نظر من imperiale
ولی با mage هم میشه توی dark brotherhood راحت بودکاری ازت نمیخواد فقط کشتن میخواد . واسه کشتناش هم نیاز نیست مخفی باشی. در ضمن شما conjurtion رو ارتقاع بدی و کتاباش رو بخری میتوی برای خودت شمشیر تبر زین یا تیر کمون ظاهر کنی:46:

Arrowtic
27-11-2011, 21:27
ممنون.
خوب اگه اسکیل آدم پایین باشه توی همون تیرکمون اینا ظاهر کنی به چه دردی میخوره؟کلا وقتی اسپل قوی داری به چه دردی میخوره؟

AlexMercer
27-11-2011, 21:33
ممنون.
خوب اگه اسکیل آدم پایین باشه توی همون تیرکمون اینا ظاهر کنی به چه دردی میخوره؟کلا وقتی اسپل قوی داری به چه دردی میخوره؟

شما که میخوای فقط میج باشی باید همه اسکیل های جادوگریتو سریع ببری بالا وگرنه ضرر میکنی. تازه با هر لول آپ باید سعی کنی فقط مجیکا و جون رو زیاد کنی.:31:

Leon-117
27-11-2011, 21:39
یه گلیچ پیدا شده که میشه راحت همه اسکیل هارو 100 کرد!:

Reading the Oghma Infinium from within the Inventory allows a player to drop it before it is removed. Placing the Oghma Infinium in a shelf and then repeating the process of picking it up, reading and dropping it will allow the book to be read (and the bonuses conferred) any number of times.

reza207
27-11-2011, 21:46
player.modav carryweight 10000

ممنون :31::11:

virus2009
27-11-2011, 22:18
یه گلیچ پیدا شده که میشه راحت همه اسکیل هارو 100 کرد!:

:sad:
کاش زودتر پیدا میشد
به من به هر کدوم 5 لول اضاف کرد و تموم

reza207
28-11-2011, 01:38

فکر کنم منظور دوستمون طرز قرار گرفتن حیوانات رو در هست اگه اون بود منظورت جوابت اینه از بزرگ به کوچیک اون بالاییه خرس وسطی عقاب پایینی جغد البته اون پنجه رو هم باید داشته باشی

narotu
28-11-2011, 02:39
[COLOR=Red]

منم تقریبا همینجام اما جلوتر رفتم داخل یه یارو هم در رو واسم قایمکی باز کرد میرم اونطرف نمیشه رد کرد
یه سری لباس هست که بر میدارم میپوشم اما من رو دیدنی میفهمن بهم حمله میکنن
کاره خاصی باید کنم یا همه رو بکشم ؟

AlexMercer
28-11-2011, 04:10
منم تقریبا همینجام اما جلوتر رفتم داخل یه یارو هم در رو واسم قایمکی باز کرد میرم اونطرف نمیشه رد کرد
یه سری لباس هست که بر میدارم میپوشم اما من رو دیدنی میفهمن بهم حمله میکنن
کاره خاصی باید کنم یا همه رو بکشم ؟

هرچی لباس جنگی داری در بیار حتی دستکش و کفش و فقط لباسایی که بهت دادنو بپوش:46:

narotu
28-11-2011, 04:16
هرچی لباس جنگی داری در بیار حتی دستکش و کفش و فقط لباسایی که بهت دادنو بپوش:46:

نه من اونجا رو رد کردم که پیشخدمته قایمکی از در پشتی من رو رد میکنه
اونجا هم یه سری لباس جادوگری اونور هست که من فقط اونا رو میپوشم و بقیه لباسا و ابزار رو در میارم اما نگهبانا بهم حمله میکنن
لباسای جادوگری هم که میپوشم کلاه نداره اما اون جادوگره رو میکشم مال اونو بر میدارم کلاه داره زیاد نمیشناسنم اما بهشون نزدیک شم میشناسن
نمیدونم مشکل از منه
از بازی منه

AlexMercer
28-11-2011, 04:32
نه من اونجا رو رد کردم که پیشخدمته قایمکی از در پشتی من رو رد میکنه
اونجا هم یه سری لباس جادوگری اونور هست که من فقط اونا رو میپوشم و بقیه لباسا و ابزار رو در میارم اما نگهبانا بهم حمله میکنن
لباسای جادوگری هم که میپوشم کلاه نداره اما اون جادوگره رو میکشم مال اونو بر میدارم کلاه داره زیاد نمیشناسنم اما بهشون نزدیک شم میشناسن
نمیدونم مشکل از منه
از بازی منه

نه یا باید مخفیانه بری یا بکشی. راحت تر اینکه بکشی:46:

---------- Post added at 04:32 AM ---------- Previous post was at 04:30 AM ----------

دوستان این رو حتما برید و blessing stone خودتون کنید تمامی قفل هایی که در درجه expert و پایین تر هستند رو به صورت خودکار باز میکنه(یعنی وقتی میری رو قفل میگه خودت میخوای باز کنی یا سنگ)

خیلی خوبه مخصوصا اگه lockpicking شما پایینه برای من 100 بود سودی نداره !

M e i s a m
28-11-2011, 10:26
2 تا مشکل حاد پیش اومده برام...
اول اینکه یه فالوور همراهم بود رفتم عضو companions بشم گفت فالوورت ریپلیس شده فکر کردم موقته ولی نبود... حالا اون به کنار، اون همراهم کلی وسیله همراهش بود انواع اسلحه و زره و... همش رفت...!!!!

دوم اینکه اشتباه کردم werewolf شدم حالا cure میخوام چکار کنم؟ باید حتما ماموریت های comp. رو تا ته برم یا راه بهتری هم هست؟ حالا از حالت ورولف خارج بشم میندازنم بیرون از کمپانیون؟؟

کمک لطفا

virus2009
28-11-2011, 10:45
اول اینکه یه فالوور همراهم بود رفتم عضو companions بشم گفت فالوورت ریپلیس شده فکر کردم موقته ولی نبود... حالا اون به کنار، اون همراهم کلی وسیله همراهش بود انواع اسلحه و زره و... همش رفت...!!!!

دوم اینکه اشتباه کردم werewolf شدم حالا cure میخوام چکار کنم؟ باید حتما ماموریت های comp. رو تا ته برم یا راه بهتری هم هست؟

کمک لطفا

فالوور ها همیشه بر میگردند همونجایی که باهاشون آشنا شدید یا جایی که گفتید بیاد دنبالتون

برای درمان باید کوئست هاش رو تا آخر برید ، در آخرین کوئست میتونی خودت رو درمان کنی

حالا از حالت ورولف خارج بشم میندازنم بیرون از کمپانیون؟؟

در اونجا باید لیدر Companion رو هم درمان کنی پس ......

masoud360
28-11-2011, 13:23
بچه ها تو یه تاپیک یکی از بچه ها شرح کاملی از بازی رو داده بود و داشت کم کم کاملترش می کرد از درست کردن انواع پوشن ها تا چیزای دیگه .....می شه یکی کمک کنه و آدرس اون تاپیک رو بده؟؟؟؟؟؟؟!!!!:41: :10:

vampyre
28-11-2011, 16:41
من الان اون انگشتره werewolf رو دستم کردم.یعنی گرگنما شدم؟
اگه نشدم باید چیکار کنم که اون ماموریت رو انجام ندم چون نمیخوام باشم.

kamron_devil
28-11-2011, 17:13
این بازیش مثل جی تی ای هستش یا مثل wow کلا من با rpg حال نمی کنم ولی از assassin creed & gta خوشم میاد. اگر مثل اونها هستش بگید برم بگیرم

Mobham69
28-11-2011, 17:17
این بازیش مثل جی تی ای هستش یا مثل wow کلا من با rpg حال نمی کنم ولی از assassin creed & gta خوشم میاد. اگر مثل اونها هستش بگید برم بگیرم
RPG ولی خیلی بازیه جالبه!بازم هر طور میل شماست!

neon_91
28-11-2011, 17:48
سلام بازی چطوریه من قبلا هم فال اوت نیو وگاس یازی کرده بودم ازش خوشم اومد.تو این بازی از اسلحه گرم استفاده میشه یا همش سلاح سرده؟چون من شرط اصلی برای این بازی اینه که تو مبارزات سلاح گرم هم بشه توش استفاده کرد اونم به طور گسترده.

alireza661299
28-11-2011, 18:08
من الان رئیس campanion شدم. یعنی دیگه ماموریتاش تموم شده؟ دوس ندارم بازی تمون شه؟ :41:

virus2009
28-11-2011, 18:16
سلام بازی چطوریه من قبلا هم فال اوت نیو وگاس یازی کرده بودم ازش خوشم اومد.تو این بازی از اسلحه گرم استفاده میشه یا همش سلاح سرده؟چون من شرط اصلی برای این بازی اینه که تو مبارزات سلاح گرم هم بشه توش استفاده کرد اونم به طور گسترده.

اسلحه گرم مثل تفنگ نداره ولی جادوی گرم داره مثل Fireball یا Flames :31:

من الان رئیس campanion شدم. یعنی دیگه ماموریتاش تموم شده؟ دوس ندارم بازی تمون شه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی که با به آخر رسیدن Comapnion تموم نمیشه :31:
تازه شروع میشه
ما 5 تا گروه داریم ( Companion و Dark BrotherHood و Thieves Guild و Collage of winterhold و Stormclock یا Legion )

هر کدوم از اینا هم یک داستان بزرگ دارند
در ضمن تو companion هم میتونید از سر گروه ها کوئست بگیرید

M e i s a m
28-11-2011, 19:44
من الان اون انگشتره werewolf رو دستم کردم.یعنی گرگنما شدم؟
اگه نشدم باید چیکار کنم که اون ماموریت رو انجام ندم چون نمیخوام باشم.

اون انگشتره namira رو میگی؟ اون ورولف نیست یه قدرت خاص هست مثل بقیه ابزارهای جادویی که جادو و استامینا و... زیاد میکنن

ورولف رو باید تو Companions بری تا بشی
البته فایده زیادی نداره ولی بد هم نیست
یه نکته ای رو که نمیدونستم قبلا اینکه قرارنیست هر شب تبدیل بشی و کلا هر وقت عشقت کشید به مدت 3 دقیقه میتونی ورولف بشی و البته در هر روز هم کلا یکبار بیشتر نمیتونی تبدیل بشی... تو اون 3 دقیقه دیگه نمیتونی هیچ کاری بکنی مثل رفتن تو منو یا گشتن بدن افراد مرده و...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

دوم اینکه اشتباه کردم werewolf شدم حالا cure میخوام چکار کنم؟ باید حتما ماموریت های comp. رو تا ته برم یا راه بهتری هم هست؟ حالا از حالت ورولف خارج بشم میندازنم بیرون از کمپانیون؟؟

کمک لطفا

رفتم دوباره سراغ همون طرف همه وسایل هم همراهش بود :20:
حالا چه مشکلی پیش میاد اگه ورولف بمونم؟ خود به خود تبدیل که نمیشم...

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

حالا 2 تا سوال :دی
ایتم ها رو تو هوا چطور باید چرخوند؟ و اینکه چرا مرچانت ها اینقدر پول هاشون کمه؟ باید روزی 5 تا شهر برم تا 2000 بفروشم...

Leon-117
28-11-2011, 21:01
نمیدونم چرا کوئست های Dark Brotherhood رو نرفته بودم!
داستان و روند خیلی جالبی داره،،اصلا فکرش رو نمیکردم Astrid خائن باشه!(اگه اونجوری نسوخته بود و داغون نشده بود )میخواستم بزنم نصفش کنم!:31:
+
توی ویکی بازی خونده بودم که توی یه ماموریت ها به عنوان پاداش محل یه جایی رو بهمون میگن که توش یه زره Dark Brotherhood هست که از زره عادی قوی تره.من اینجا رو پیدا نکردم!یعنی بهم نگفتن محلشو با اینکه همه Optimal ها رو هم انجام دادم........
در نهایت

Hail Sithis!
:31:

AlexMercer
28-11-2011, 21:52
متاسفانه ((لبته برای ps3 دارها و pc گیمر ها)) دو dlc اول skyrim اول برای xbox360 هرضه میشه و 30 روز بعد برای باقی پلت فرم ها عرضه میشه و این قدرت بالای مایکروسافت و سیاست خوبش رو نشون میده بعد از dlc های gta این فکر کنم دومین بازی بزرگی هست که مایکروسافت تونسه برای زمان کوتاهی dlc هاشو انحصاری کنه. البته برای xbobx داران ایرانی فکر نکنم زیاد فرقی کنه چون فکر نکنم کرک بشه واسشون dlc ها چون برای mass effect که نشد!

AlexMercer
29-11-2011, 00:43
اقا برید markarth همین که وارد میشین اعدام یک نفره بعد یکی میاد میه بیا منو توی حرم تولوس ببین. برین مامورتشو انجام بدین خیلی خیلی مشته

virus2009
29-11-2011, 00:50
اقا برید markarth همین که وارد میشین اعدام یک نفره بعد یکی میاد میه بیا منو توی حرم تولوس ببین. برین مامورتشو انجام بدین خیلی خیلی مشته

اسم ، مشخصات ، نام کوئست .... !!!!؟؟؟؟

AlexMercer
29-11-2011, 02:33
اسم ، مشخصات ، نام کوئست .... !!!!؟؟؟؟

یه مرده هست به نام eltrys میاد بهت نامه میده تو نامه نوشته meet me at shrine of Tolos . نام quest هم The Forsworn Conspiracy هست:46:

reza207
29-11-2011, 02:36
alex کد تقلبی واسه نمردن بلدی؟

---------- Post added at 02:36 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

یه جادوگر هست که هر کار میکنم نمیتونم بکشمش

AlexMercer
29-11-2011, 03:09

---------- Post added at 02:36 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

TGM:46: :46: :46: :46:

narotu
29-11-2011, 03:57
مدرسه جادوگری کجاست ؟
هر چقدر میگردم نیست

AlexMercer
29-11-2011, 04:06
مدرسه جادوگری کجاست ؟
هر چقدر میگردم نیست

college of winterhole بگردی هست:46: واسه خودش توی یک شهره دیگست

Leon-117
29-11-2011, 12:01
آپدیتی که مشکل تکسچر های نسخه Xbox 360 رو حل میکنه منتشر شده،امروز-فردا لینک های دانلودش هم پخش میشه......

البته برای xbobx داران ایرانی فکر نکنم زیاد فرقی کنه چون فکر نکنم کرک بشه واسشون dlc ها چون برای mass effect که نشد!
اگه DLC ها رایگان باشن مشکلی پیش نمیاد...........

virus2009
29-11-2011, 12:28
یه مرده هست به نام eltrys میاد بهت نامه میده تو نامه نوشته meet me at shrine of Tolos . نام quest هم The Forsworn Conspiracy هست:46:

اینو قبلا رفته بودم
کوئست جالب میخوای برو solitude بعد این کوئست رو برو :

اول یک گدا تو کوچه کوئستش رو بهت میده
در آخر هم یک staff میده که هر بار استفاده کنی یک کاری میکنه ( مثلا آدم رو تبدیل به خروس ، خرگوش ، گرگ ... میکنه )

hamed30
29-11-2011, 13:02

این ترینر رو امتحان کن :

reza207
29-11-2011, 13:14
این ترینر رو امتحان کن :

مرسی ولی
اینو دانلود کرده بودم قبلا ولی چون یوزر پس میخواس بیخی شدم یوزر پسش رو داری بگو

I-Tech
29-11-2011, 13:23
یه سری سوال داشتم درباره این بازی
داستانش چیه که اینا رو اول بازی میخوان اعدام کنن؟چرا گرفتنشون؟
تو بازی میتونی همه چیز رو برداری، چه چیزایی بدرد ما میخوره که برداریم؟به جز سلاح ها و لباس، مثلا کاسه رو هم برمیداره به چه کارش میاد؟
غذا هم لازم داره طرف؟آخه هویج و غیره هم پیدا میشه تو بازی!
خرید و فروش هم تو بازی هست؟
کوئست هم یعنی کارایی که باید انجام بدی دیگه!؟
بعد این سرعت چرخش موس رو از کجا میشه کم و زیاد کرد؟(گشتم ولی پیدا نکردم!)
من با اینکه تا حالا PRG بازی نکرده بودم ولی انگاری حال میده:27:
ممنون:40:

hamed30
29-11-2011, 13:33
مرسی ولی
اینو دانلود کرده بودم قبلا ولی چون یوزر پس میخواس بیخی شدم یوزر پسش رو داری بگو
یه چند لحظه صبر کن الان .........

اینو امتحان کن :

vampyre
29-11-2011, 13:35
کسایی که چیت میخوان این رو ببینند همه چیتهای بازی رو نوشته:

------------
یه سگ افتاده دنبالم خیلی باحاله بعضی مواقع بهم کمکای خوبی میکنه ولی بعضی مواقع هم میاد همش تو دست و پام اعصابم رو خورد میکنه.ولی کلا چیزه باحالیه.

reza207
29-11-2011, 13:45
کسایی که چیت میخوان این رو ببینند همه چیتهای بازی رو نوشته:

------------
.

مرسی %100 به دردم میخوره :thumbsup::thumbsup:

reza207
29-11-2011, 13:56
یه چند لحظه صبر کن الان .........

اینو امتحان کن :

خودم تراینر بسازم از اون بهتره :13::27:

AlexMercer
29-11-2011, 14:01
اینو قبلا رفته بودم
کوئست جالب میخوای برو solitude بعد این کوئست رو برو :

اول یک گدا تو کوچه کوئستش رو بهت میده
در آخر هم یک staff میده که هر بار استفاده کنی یک کاری میکنه ( مثلا آدم رو تبدیل به خروس ، خرگوش ، گرگ ... میکنه )

اینو رفتم طرف واقعا دیونه بود. یک quest هم هستتوی markrath میری توی یک مسافرخونه یک مرده هست اسمش sam هست بهت میگه میای مسابقه شراب خوری بزاریم ببینیم کی برنده میشه؟ مسابقه میزارین یهو یه جا دیگه ظاهر میشی بعد میفهمی از حال رفتی بعد دزدی کردی....... باید بری سم رو پیدا کنی اونم باحاله:31:

AlexMercer
29-11-2011, 14:10
یه سری سوال داشتم درباره این بازی
داستانش چیه که اینا رو اول بازی میخوان اعدام کنن؟چرا گرفتنشون؟
تو بازی میتونی همه چیز رو برداری، چه چیزایی بدرد ما میخوره که برداریم؟به جز سلاح ها و لباس، مثلا کاسه رو هم برمیداره به چه کارش میاد؟
غذا هم لازم داره طرف؟آخه هویج و غیره هم پیدا میشه تو بازی!
خرید و فروش هم تو بازی هست؟
کوئست هم یعنی کارایی که باید انجام بدی دیگه!؟
بعد این سرعت چرخش موس رو از کجا میشه کم و زیاد کرد؟(گشتم ولی پیدا نکردم!)
من با اینکه تا حالا PRG بازی نکرده بودم ولی انگاری حال میده:27:
ممنون:40:

1- شما رو همراه با Jarl Ulfric که فرمانده یکی از بخش های کشور Syrim هست گرفتم . اقای Ulfric شورشی و آزادی خواهه میخواد skyrim که اغلب مردمش از نژاد nord هستن رو آزاد کنه از زیر سلطه امپراطوری میگه skyrim برای خودش باید امپراطوری جدا داشته باشه.(ظاهر هدف جالبه و ولی باطنش اینه که میخواد خودش رییس شه.) این اقای اولفریک چون شورشی هست و فرمانده شهر solitude رو که high king کل skyrim بوده رو میکشه و میگیرنش تا اعدامش کنند که alduin اژدهای اصلی بازی حمله میکنه همه چیو متوقف میکنه. مارو هم به جرم ورود قاچاقی به skyrim گرفتن.

2-کاسه رو هم میتونی بری بفروشی یا خونه که خریدی بزاری برای دکور خونت:31:

3- میتونی با مواد مختلف برای خودت غذا درست کنی و غذا خوردن جون شما رو بر میگردونه

4-آره خرید و فروش از بخش های مهم بازیه

5- بله مراحلی که میگیری از این و اون و باید انجام بدی.

6- اگر مشکل موس رو نمیتونی حل کنی پچ 1.2 که قراره بیاد رو باید دانلد کنی که مشکلت حل شه

Mobham69
29-11-2011, 14:27
]یلی با این بازی حال میکنم کلا چون RPG بازم خیلی حال میکنم!
ولی مثل تمام بازی ها...بازی که بی باگ نمیشه!
تا حالا اندازه موهای سرم باگ دیدم ولی بازم باهاش حال میکنم!:5:

AlexMercer
29-11-2011, 14:41
راستی دوستان یک نگاهی به آمار بندازیم!نظرتون چیه؟؟ بگین چندتا کوئست رفتین چندتا ادم کشتین چندبار دستگیر شدین چند بار خلاف کردین..........! جالب میشه. فکر نکنم تا زمان عرضه mass effect3 دیگه اینطوری دور هم جمع شیم!

VeRsTiLe
29-11-2011, 14:59
بچه ها من این جا رو موندم یکی اگه رفته بگه چه خاکی باید سرمون بریزیم:31::31::31:

AlexMercer
29-11-2011, 15:06
بچه ها من این جا رو موندم یکی اگه رفته بگه چه خاکی باید سرمون بریزیم:31::31::31:

در باز نمیشه؟ شاید اصلا کوثستت اونور نیست اگر هم یک در صد باگه. fast travel کن یک شهر دیگه دوباره بیا شاید حل شد. یا از سیو قبلیت استفاده کن یا نهایتن دکمه ~ رو بزن و کد tcl رو وارد کن از در که رد شدی دوباره کد رو بزن تا از اون حالت در بیای:46:

VeRsTiLe
29-11-2011, 15:40
در باز نمیشه؟ شاید اصلا کوثستت اونور نیست اگر هم یک در صد باگه. fast travel کن یک شهر دیگه دوباره بیا شاید حل شد. یا از سیو قبلیت استفاده کن یا نهایتن دکمه ~ رو بزن و کد tcl رو وارد کن از در که رد شدی دوباره کد رو بزن تا از اون حالت در بیای:46:

دم شما گرم خیلی حال دادی:10:

AlexMercer
29-11-2011, 15:52
My Stats :
Location Discovered: 148
Days Passed:113
Chest Looted: 180
Quest Completed:72
People Killed: 702
Animal Killed: 201
Creatures Killed:164
Total Life bounty: 73997
Largest Bounty:16244
Murders:129
Item Stolen:261

:27::31:

VeRsTiLe
29-11-2011, 16:15
با کمک شما مشکل قبلیم حل شد:20:

اینو چی می گی AlexMercerباید چیکار کنم نکنه اینم باگه یا باید fast travel کنم یا چیز دیگه

رمزی هست که سری از این ور نقشه برم اونور نقشه آخه مسیرها خیلی طولانیه بازم ممنون :41::19:

AlexMercer
29-11-2011, 16:40
با کمک شما مشکل قبلیم حل شد:20:

اینو چی می گی AlexMercerباید چیکار کنم نکنه اینم باگه یا باید fast travel کنم یا چیز دیگه

رمزی هست که سری از این ور نقشه برم اونور نقشه آخه مسیرها خیلی طولانیه بازم ممنون :41::19:

اینو که برو با طرف صحبت کن همین

رمز نمیخواد M رو بزن بعد روی نزدیک ترین ساختمون محل کوئستت(اگر قبلا کشف کرده باشیش سفیده تو نقشه و میشه FAST TRAVEL کرد) کلیک کن تا منتقل شی اونجا . و فکر کنم رمز QOQ هم اینکارو کنه:46:

Gamemaster
29-11-2011, 17:31
برای این باید چی‌ کار کنم؟
Take up Arms
Join the Companions

AlexMercer
29-11-2011, 17:36
برای این باید چی‌ کار کنم؟
Take up Arms
Join the Companions

بروی توی گروه CAMPANIONS که توی WHITERUN هست عضو شو

Gamemaster
29-11-2011, 17:52
جای دقیق کجاست؟

Arrowtic
29-11-2011, 18:00
Jurrask یه چنین ساختمونی!اسمش اینه!

virus2009
29-11-2011, 18:02
My States

Location Discovered: 180
Dungeon Cleared : 68
Days Passed: 268
Gold Found : 359730
Most Gold Carried : 88489
Chest Looted: 770
Skill Increases : 882
Quest Completed:109
People Killed: 941
Animal Killed: 371
Creatures Killed: 256
Undead Killed : 408
Daedra Killed : 23
Favorite Weapon : Daedric Mace
Sneak Attack : 103
Dragon Soul collected : 44
Total Life bounty: 2645
Largest Bounty:1540
Murders: 34

Item Stolen: 125802

Mobham69
29-11-2011, 18:24
این آمار Thiefام:مال Warrior ام هم خیلی هاش نزدیکه ولی نه دزدی ها و پول و ...:31:
Location Discovered: 177
Dungeon Cleared : 65
Days Passed: 79
Gold Found : 462365
Most Gold Carried : 89456
Chest Looted:796
Quest Completed:111
People Killed: 1056
Animal Killed: 402
Creatures Killed: 368
Dragon Soul collected : 51
Total Life bounty: 2710
Largest Bounty:1603
Murders: 77

mokhtar
29-11-2011, 20:03
بچه ها مد براش اومده

این چی هست

reza207
29-11-2011, 20:44
شما که بازی رو تموم کردین اخرش چی میشه؟ فک نکنم کسی بتونه کامل تمومش کنه

aristocrat
29-11-2011, 21:20
patch رفع مشکلات بازی برای ps3 اومد. فردا یا پس فردا هم برای pc و Xbox360 میاد.

5ajad
29-11-2011, 21:55
بالاخره دانلود شد:دی
حالا یه چیزی:
من از روستایی که بعد از فرار از قلعه رفتیم اونجا (همون جایی که باید با یه آهنگر صحبت کنیم و...) , چون نمیدونستم چیکار کنم از اونجا خارج شدم زدم به کوه و دشت .... هی رفتم الکی الکی....حالا میخوام برگردم ولی توی اون روستا سیو ندارم هیچی:(
چیکار کنم....خیلی راهه تا روستای اول...اصلا نمیشه پیاده رفت:-w
پ.ن:
کل بازی یه طرف ,برداشتن لباس جسد ها یه طرف=))

Arrowtic
29-11-2011, 21:59
M رو بزنید رو روستا کلیک کنید و YES بزنید.
برا دیدن کوئستم J رو بزنید.

Arrowtic
29-11-2011, 21:59
M رو بزنید رو روستا کلیک کنید و YES بزنید.
برا دیدن کوئستم J رو بزنید.

Gamemaster
30-11-2011, 00:43
patch رفع مشکلات بازی برای ps3 اومد. فردا یا پس فردا هم برای pc و Xbox360 میاد.

پچ چند میگی‌؟

1.01 خیلی‌ وقت اومده

VeRsTiLe
30-11-2011, 01:20
کسی سیو این بازی رو داره یه جا آپلود کنه آموزشش هم بده کجا قرار بدیم تا کار کنه:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yi Yi
30-11-2011, 02:15

آموزش استخراج موزیک های Skyrim

stallker
30-11-2011, 05:08
دوستان یه کمک کنید منو .....چشمام قرمز شده چیکار باید بکنم تا درست شه/؟

virus2009
30-11-2011, 10:55
دوستان یه کمک کنید منو .....چشمام قرمز شده چیکار باید بکنم تا درست شه/؟

خوب به چشم پزشک مراجعه کن ، چرا اینجا میپرسی... :31:
احتمالا ومپایر شدی
یک معبد پیدا کن توی یکی از شهر ها و روی سنگ خدای اون معبد کلیک کن تا بیماری هات از بین بره
توی witherun جای اون درخت بزرگ وسط شهر یک راحب هست که داره سخنرانی میکنه ، پشتش سنگ Talos هست روش کلیک کن تا Bless بشی

اگه نشد روش زیر رو امتحان کن :

درمان Vampire :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

amirpers
30-11-2011, 11:38
دوستان چه جوری کاراکتر بازی ومپایر میشه ؟

virus2009
30-11-2011, 12:29
دوستان چه جوری کاراکتر بازی ومپایر میشه ؟

توی بعضی Dungeon ها Vampire وجود داره ، وقتی اونها بهت حمله کنند و گازت بگیرند تبدیل به ومپایر میشی

aramesh_61
30-11-2011, 13:12
دوستان پچ واسه نسخه ی ایکس باکس هم اومده؟ اگه اومده میشه لینکشو بذارید؟ کلاً پچها رو باید با usb نصب کرد؟ ممنون

Gamemaster
30-11-2011, 13:55
جادی نامرئی شدن با زنده کردن آدم داریم؟

vampyre
30-11-2011, 14:04
نامریی شدن رو که باید پویزن بسازی.زنده کردنم که من با یه اسلحه که بدست آوردم میکنم.

aristocrat
30-11-2011, 14:04
پچ چند میگی‌؟

1.01 خیلی‌ وقت اومدهنمیدونم چند مگ هست. patch 1.2 هست. اینم جزییاتش هست:

Improved occasional performance issues resulting from long term play/PlayStation 3
Fixed issue where textures would not properly upgrade when installed to drive/Xbox 360
Fixed crash on startup when audio is set to sample rate other than 44100Hz/PC
Fixed issue where projectiles did not properly fade away
Fixed occasional issue where a guest would arrive to the player's wedding dead
Dragon corpses now clean up properly
Fixed rare issue where dragons would not attack
Fixed rare NPC sleeping animation bug
Fixed rare issue with dead corpses being cleared up prematurely
Skeleton Key will now work properly if player has no lockpicks in their inventory
Fixed rare issue with renaming enchanted weapons and armor
Fixed rare issue with dragons not properly giving souls after death
ESC button can now be used to exit menus/PC
Fixed occasional mouse sensitivity issues/PC
General functionality fixes related to remapping buttons and controls/PC

برای Xbox و pc امروز میاد. اون مشکل ازدواج رو هم برطرف میکنه.

Gamemaster
30-11-2011, 14:28
اسم اون اسلهرو بگین ممنون میشم
------------------------------

نمیدونم چند مگ هست. patch 1.2 هست. اینم جزییاتش هست:
آره درسته الان زدم دیدم اومده با حجم 100mb

M e i s a m
30-11-2011, 14:31

واسه فروش پیداش نمیکنی تو کوئست ها پیدا میشه

امروز تو یه مأموریت با یه میجی به اسم Alduin مبارزه کردم خیلی خیلی سخت بود... یه اسلحه داشت staff of ice storm با 2 تا استورم کامل میکشت من رو...

aristocrat
30-11-2011, 14:35
اسکایریم و portal 2 برای GOTY شدن از طرف G4tv به راند آخر رفتند. یعنی بین اسکایریم و portal 2 امسال یکیشون Game of the year میشه.

vahidgame
30-11-2011, 15:21
اسکایریم و portal 2 برای GOTY شدن از طرف G4tv به راند آخر رفتند. یعنی بین اسکایریم و portal 2 امسال یکیشون Game of the year میشه.
واقعا به این میگن یه شبکه منطقی : دی
هر جفتشون رو دوس دارم و به نظرم حقشونه ولی قاعدتا شانس اسکایریم بیشتره

Mobham69
30-11-2011, 15:29
واقعا به این میگن یه شبکه منطقی : دی
هر جفتشون رو دوس دارم و به نظرم حقشونه ولی قاعدتا شانس اسکایریم بیشتره
من هم همین نظر رو دارم!شانس اسکایریم بیشتره ولی پرتال هم به نظرم خیلی جالب بود.

stallker
30-11-2011, 15:49
خوب به چشم پزشک مراجعه کن ، چرا اینجا میپرسی... :31:
احتمالا ومپایر شدی
یک معبد پیدا کن توی یکی از شهر ها و روی سنگ خدای اون معبد کلیک کن تا بیماری هات از بین بره
توی witherun جای اون درخت بزرگ وسط شهر یک راحب هست که داره سخنرانی میکنه ، پشتش سنگ Talos هست روش کلیک کن تا Bless بشی

اگه نشد روش زیر رو امتحان کن :

درمان Vampire :

سلام مجدد .اون ادرسی که دادی همش انگلیسی هسن . منم تقریبا نفهمیدم چی گفته . خودت یه روشی بگو دیگه .پپیش اون talos هم رفتم درست نشد .حالا چیکار کنم حال و حوصله ندارم همه بیفتن به جونم.:20:

vampyre
30-11-2011, 15:54
------------------------------

آره درسته الان زدم دیدم اومده با حجم 100mb

همونطور که گفتن توی یه ماموریت پیدا میشه من الان الان این 3 تا رو دارم:
Staff of zombies مرده ها رو برای 60 ثانیه زنده میکنه.
Staff of the flame یدونه از اون زن آتیشی ها میسازه.
Staff of ice spilces یخ پرت میکنه.
--------
لینک دانلود آپدیتم اگه کسی داره بده.گشتم نیافتم.

amirpers
30-11-2011, 16:12
دوستان پچ رو از کجا باید دانلود کنیم ؟

AlexMercer
30-11-2011, 16:48
نامریی شدن رو که باید پویزن بسازی.زنده کردنم که من با یه اسلحه که بدست آوردم میکنم.

نه نامرئی شدن یکی از جادوهای illustration هست درجت بره بالا تر کتابشو پیدا کنی به مدت 30 ثانیه نامرئی میشی:46:

virus2009
30-11-2011, 16:57
سلام مجدد .اون ادرسی که دادی همش انگلیسی هسن . منم تقریبا نفهمیدم چی گفته . خودت یه روشی بگو دیگه .پپیش اون talos هم رفتم درست نشد .حالا چیکار کنم حال و حوصله ندارم همه بیفتن به جونم.:20:

پستم رو ویرایش کردم ( دیگه کامل توضیح دادم ) :

tonypb
30-11-2011, 17:54
امروز با اسبم داشتم میرفتم riften تو راه یکی رو دیدم و رفتم باهاش حرف بزنم...وسط حرف زدنم یه عنکبوت حمله کرد و اسبم عین خر رفت جلو و تا من رومو برگردوندم دیدم اسبم مرد...بیچاره 7 سالش بود.:37:

نمیشه دیگه زندهش کرد؟؟؟
گرچه گوشتشو ورداشتم و ولش کردم پیاده رفتم riften...

و یه سوال...
من الان اون زنه تو کاروان سرا بهم گفت برم riften .کی میتونم عضو یه گروه بشم؟؟؟
تو riften معبد مارا رو پیدا کردم ولی اون شخص مارا توش نبود تا گردنبند ازدواج رو ازش بگیرم...کجاست؟؟؟

Arrowtic
30-11-2011, 17:57
میگم میشه آدم بره Dragon Scale Armor بسازه(Light)و بعد Enchant های میج بندازه روش؟
در کل بهترین آرمورای میج رو از کجا بیارم؟(میج کامل!)
بعدش Health و Magicka رو براش با چه ترتیبی بگیرم؟
____
برای One-Hand و Shield چطور؟چطوری Stamina و Health رو بگیرم؟با چه ترتیبی.

AlexMercer
30-11-2011, 18:03
میگم میشه آدم بره Dragon Scale Armor بسازه(Light)و بعد Enchant های میج بندازه روش؟
____

لباس میج کامل میخوای مراحل کالج رو برو بعد بهت لباس رییسشون رو میدن بهترین لباسه:46:

Gamemaster
30-11-2011, 18:12
قبلیرو گرفتم حالا برای این چیکار کنم؟

With Friends Like These…
Join the Dark Brotherhood

virus2009
30-11-2011, 18:55
____

شما روی هر لباسی میتونی Enchant میج بزنی حتی Heavy
من ست Daedric رو ساختم و روش Enchant میج زدم الان Rastoration و Destruction ام هیچ Magickaـی برای cast کردن نیاز نداره و دمیج One-hand ام هم 120% افزایش پیدا کرده ، با این ست مرحله آخر رو روی Master رفتم و یکبار هم نمردم
البته باید Enchanting ـت 100 باشه و 8 تا پرک براش بزنی ( 5 تای اول و 3 تای وسط )

طریقه اسقاده از Enchanting رو اینجا توضیح دادم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای health و magicka هم باید آیتم ها رو Disenchant کنی

لباس میج کامل میخوای مراحل کالج رو برو بعد بهت لباس رییسشون رو میدن بهترین لباسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخالفم
شما خودت لباس درست کنی خیلی از اون لباس بهتره

stallker
30-11-2011, 18:58
سلام ...
من VAMPIRE شدم .وحالا پیش Falion رفتم و BLACK COUL GEM رو خریدم حالا چطور پرش کنم با روح .و دیگه باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید ...

5ajad
30-11-2011, 19:01
این کوئستی که یه جادوگر بهمون میده میگه dragon stone بیار رو گیر کردم...رفتم توی یه کوهستان داخل یه غار...ولی رسیدم به یه در که جلوش یه دسته هست وقتی میکشم بالای در تیر میزنه!!!!
اون طرف سمت چپ هم 3 تا سنگ هست که میگه: e بزن تا active شه...ولی میزنم هیچی نمیشه:دی
عکس نمیشه از بازی گرفت وگرنه میزاشتم:-s
چیکار کنم؟:19:

Arrowtic
30-11-2011, 19:28
به ترتیب از چپ:
مار
مار
ماهی

Gamemaster
30-11-2011, 19:32
arrowtic
مال مارم بگو می‌خوام جزو 50 نفر اول شم

With Friends Like These…

5ajad
30-11-2011, 19:36
به ترتیب از چپ:
مار
مار
ماهی
مشکل اینه که اصلا اون 3تا عوض نمیشن...یعنی هرچی e میزنم هیچی به هیچی:13:

Arrowtic
30-11-2011, 19:43
arrowtic
مال مارم بگو می‌خوام جزو 50 نفر اول شم

With Friends Like These…
این کوئست مشکلتون کجاشه؟بیدار که میشین با یارو حرف میزنید میگه یکی از اون 3 تا رو بکش.مهم نیست کدوم حالا ولی خوب اون Khajitه یعنی اولی از راست گناهکارتره.وقتی یکیو کشتی بهت کلید خروج و کوئست بعدیو میده.که باید بری تو پایگاهشون و اونجا با Astrid حرف بزنی.
___
بذارید یه آموزش سریع از عضو شدن در Dark Brotherhood رو بذارم:
میرید Windhelm.توی بار از صاحاب اونجا درباره شایعه(rumor) های جدید میپرسید یه کوئست میده با یه پسره باید حرف بزنید.برای پیدا کردن پسره برید تو حیاط ورودی قصر شهر یه تونل سمت راست هستش ادامش بدید اولین در سمت راست(Residence داره تو اسمش).درشو وا کنید با پسر بچه هه حرف بزنید بهش بگید من از Dark Brotherhoodم.یه کوئست میده معلم پرورشگاهو بکشید توی Riften.برید محل کوئست و وقتی حرفای معلمه تموم شد باهاش برید تو اتاقش بکشیدش(گاردا کاریتون ندارن منفوره اصلا bounty نمیگیرید حتی اگه جلو بقیه بکشیدش).
بعدش برید بخوابید بیدار بشید میبینید دزدیدنتون و رئیس گروه جلوتونه.بعدشم که بالا نوشتم.

Mobham69
30-11-2011, 20:14
مخالفم
شما خودت لباس درست کنی خیلی از اون لباس بهتره
کلا اگه یه میج عضو کالج Winterhold نشه مثلا باید عضو چی بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
شایدم باید عضوcompanion..dark brotherhood....or...Thieves Guild بشه ؟! درسته؟:27:
لازمه برای هر میجی داداش!
:10:

virus2009
30-11-2011, 20:19
کلا اگه یه میج عضو کالج Winterhold نشه مثلا باید عضو چی بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
شایدم باید عضوcompanion..dark brotherhood....or...Thieves Guild بشه ؟! درسته؟:27:
لازمه برای هر میجی داداش!
:10:

lol
شما اشتباه برداشت کردی
من گفتم " شما خودت لباس درست کنی خیلی از اون لباس بهتره "
نگفتم که کالج بدرد نمیخوره و نباید عضوش شد
اون لباس هم من از لول 20 تا 35 تنم بود و هیچی دیگه نمیپوشیدم تا اینکه خودم رفتم Armor ساختم

Leon-117
30-11-2011, 20:40
بالاخره اینو گرفتم:
5 تا اچیومنت دیگه مونده تا اچیومنت های بازی رو کامل بگیرم...............

papillon11
30-11-2011, 21:18
بچه ها این اسبه shadowmere اصا مرگ نداره ؟ خیلی باش حال می کنم ،

Leon-117
30-11-2011, 21:22
فکرنکنم.یه بار توی whiterun 7-8 تا گارد افتادن به جونش ولی نمرد!
ولی تا حالا از ارتفاع باهاش نپریدم پایین ببینم چی میشه!
+
یه اچیومنت هست که میگه باید 13 تا Standing stone پیدا کنیم،بجای پیدا کردن 13 تا Standing stone میشه 13 بار بریم سراغ یه standing stone!یه گلیچ هست.............

AlexMercer
30-11-2011, 21:34

چرا من از ارتفاع پریدم مرد دیگه هم برنگشتم ببینم میتونم با چیت زندش کنم یا نه!:31:

یکی ID اسبرو بهم بده ببینم زنده میشه یا نه دلم براش تنگ شده

راستی لیدیا چقدر خره! باهاش ازدواج کردم ولی تو خونه به جای اینکه روی تخت بخوابه تو انباری رو حصیر میخوابه! چطوری میشه طلاق دادش؟ با RESURRECT میشه ولی راه دیگگگگگه ای نداره؟ کی رو پیشنهاد میکنید واسه ازدواج؟ VEX یا KARLIAH از گروه دزدا زنم میشن؟ نظیم از برادر هود چی؟:31:

نظیم شوخی بود!

virus2009
30-11-2011, 21:39
سلام ...
من VAMPIRE شدم .وحالا پیش Falion رفتم و BLACK COUL GEM رو خریدم حالا چطور پرش کنم با روح .و دیگه باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید ...

گفتم که باید اسپل ( جادو ) Soul Trap رو داشته باشید ( میتونید از mage هایی که شبیه همین خوده Falion هست بخرید )
وقتی اسپل رو گرفتی روی یک انسان بزنش و بعد بکشش و تمام

AlexMercer
30-11-2011, 21:45
گفتم که باید اسپل ( جادو ) Soul Trap رو داشته باشید ( میتونید از mage هایی که شبیه همین خوده Falion هست بخرید )
وقتی اسپل رو گرفتی روی یک انسان بزنش و بعد بکشش و تمام

ادم دیگه تکراری شده مردشین SOUL GIANT بگیرین:31:

5ajad
30-11-2011, 22:07
این آدم قد بلندا کیان تو کوه زندگی میکنن؟:O
ترسیدم اصلا نرفتم نزدیکشون:دی...فکر کنم اسمش giant بود با اون چماق بزرگش:دی

neon_91
30-11-2011, 22:13
راستی لیدیا چقدر خره! باهاش ازدواج کردم ولی تو خونه به جای اینکه روی تخت بخوابه تو انباری رو حصیر میخوابه!

:31::31::31:حتما یه کاریش کردی که رو تخت نمی خوابه دیگه:21::21:

ولی در کل چقدر جالبه.میشه تو بازی ازدواج کرد.کلا بعد ازدواج چه کارایی میتونی با زنت بکنی؟:5:

virus2009
30-11-2011, 22:20
ادم دیگه تکراری شده مردشین SOUL GIANT بگیرین:31:

جالبه
Soul دراگون اینقدر جذابیت نداره که Soul یک Giant یا ماموت داره

درضمن لیدیا چون فالور شماست یک قسمت مشخص توی خونه داره که فقط اونجا میخوابه و چون شما با دوز و کلک :31: باهاش ازدواج کردی نمیاد جات بخوابه

AlexMercer
30-11-2011, 22:30
جالبه
Soul دراگون اینقدر جذابیت نداره که Soul یک Giant یا ماموت داره

درضمن لیدیا چون فالور شماست یک قسمت مشخص توی خونه داره که فقط اونجا میخوابه و چون شما با دوز و کلک :31: باهاش ازدواج کردی نمیاد جات بخوابه

چطوری طلاق بگیرم؟ این هی بهم میه HELLO MY THANE HELLO MY LOVE :2: میخوام برم با KARLIAH ازدواج کنم.

راستی حیف کگه ASARI نداره بازی وگرنه با اونا ازدواج میکردم بچمون میشد پورتوی پرتغال:31:

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

:31::31::31:حتما یه کاریش کردی که رو تخت نمی خوابه دیگه:21::21:

ولی در کل چقدر جالبه.میشه تو بازی ازدواج کرد.کلا بعد ازدواج چه کارایی میتونی با زنت بکنی؟:5:

هیچی روزی یه غذا بهت میده. خودش مغازه میزنه میتونی ازش خرید کنی(لیدیا که مجانیه) بعد ولی تنها میخوابی و تنها بیدار میشی ولی تصویر که سیاه میشه اون وسط یه اتفاقایی میفته ! واسه ما گربه ها که دستمون از گوشت دوره بهش فکر نکنیم بهتره:31: وقتی بیدار شدی(اگر گرگ نما نباشی) به مدت 8 ساعت یادگیریت افزایش پیدا میکنه.

من دوبار میخوابیدم بشه 16 ساعت:31:(شوخی)

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

این آدم قد بلندا کیان تو کوه زندگی میکنن؟:O
ترسیدم اصلا نرفتم نزدیکشون:دی...فکر کنم اسمش giant بود با اون چماق بزرگش:دی

من تضمین میکنم بی ازار تر از این موجود تو بازی نیست ولی اگر یکی بزنه بهت میری هوا با برف سال بعد بر میردی پایین:31:

راستی نمیشه با GIANT ازدواج کرد؟:31::31::31::31:

tonypb
30-11-2011, 22:45
امروز با اسبم داشتم میرفتم riften تو راه یکی رو دیدم و رفتم باهاش حرف بزنم...وسط حرف زدنم یه عنکبوت حمله کرد و اسبم عین خر رفت جلو و تا من رومو برگردوندم دیدم اسبم مرد...بیچاره 7 سالش بود.:37:

نمیشه دیگه زندهش کرد؟؟؟
گرچه گوشتشو ورداشتم و ولش کردم پیاده رفتم riften...

و یه سوال...
من الان اون زنه تو کاروان سرا بهم گفت برم riften .کی میتونم عضو یه گروه بشم؟؟؟
تو riften معبد مارا رو پیدا کردم ولی اون شخص مارا توش نبود تا گردنبند ازدواج رو ازش بگیرم...کجاست؟؟؟

کسی جواب نداد.:13:

AlexMercer
30-11-2011, 22:56
کسی جواب نداد.:13:

هر موقع میتونی اصلا همونجا تو همون مرحله با کسی صحبت میکنی که یکی از روسای گروه THIEVES GUILD هست که دعوتت میکنه برای حضور در این گروه. مهم هم نیست ماموریت رو FAIL بشی یا نه.

توی یکی از مسافرخونه های همون شهر RIFTEN(فکر کنم )باید از یه راهب اول گردندبد مارا رو بخری بعد با طرفی مکه میخوای باهاش مزدوج شی حرف بزنید برید معبد. شب هم میتونی بری معبد وایسی تا طرف بیاد خفتش کنی:31:

virus2009
30-11-2011, 23:14
کد ازدواج چی بود .... :19:........؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirpers
30-11-2011, 23:16
دوستان این پچ بالاخره اومده یا نه ؟
ضمنا لینک دانلود داره ؟

یه سوال هم در مورد بازی داشتم و اون اینه که از کجا میشه متوجه شد یه آیتمی که در دست داریم برای یه کوئسته و نباید مثلا بفروشیمش ؟

AlexMercer
30-11-2011, 23:19
کد ازدواج چی بود .... :19:........؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ADDFAC 19809 1

رو طرف کلیک کن بزن:31:

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

ضمنا لینک دانلود داره ؟

یه سوال هم در مورد بازی داشتم و اون اینه که از کجا میشه متوجه شد یه آیتمی که در دست داریم برای یه کوئسته و نباید مثلا بفروشیمش ؟

ایتم های کوثست نه فروخته میشن و نه DROP . اصلا در موقع فروش توی لیست نمیان:46:

Gamemaster
30-11-2011, 23:19
ضمنا لینک دانلود داره ؟

بله برای ps3 امروز اومد که گرفتم برای بقیه نمیدونم

virus2009
30-11-2011, 23:26
ADDFAC 19809 1

رو طرف کلیک کن بزن:31:

چرا عمل نمیکنه ... ؟؟؟
روش هم کلیک می کنم شمارش میاد

AlexMercer
30-11-2011, 23:28
چرا عمل نمیکنه ... ؟؟؟
روش هم کلیک می کنم شمارش میاد

باید گردنبند مارا هم گردتت باشهبعد باهاش صحبت کن.

کی هست شیطون بگو منم بگیرمش:31:

فقط شمارت 0000014 نباشه ها اون خودتی

virus2009
30-11-2011, 23:38
باید گردنبند مارا هم گردتت باشهبعد باهاش صحبت کن.

کی هست شیطون بگو منم بگیرمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کن نمیشه
رو هر کی امتحان میکنم نمیشه
مطمئنی کد رو درست دادی ... ؟؟؟

فقط شمارت 0000014 نباشه ها اون خودتی

ای که الا گفتی یعنی چه ... ؟؟؟

AlexMercer
30-11-2011, 23:41
باور کن نمیشه
رو هر کی امتحان میکنم نمیشه
مطمئنی کد رو درست دادی ... ؟؟؟

ای که الا گفتی یعنی چه ... ؟؟؟

اینی که الان گفتم شماره ID خودته. امکان داره اشتباهی کلیکت خورده باشه رو خودت.

addfac 19809 1

virus2009
30-11-2011, 23:49
aa
این که برای همه کار نمیکنه...
من فکر کردم با این کد میشه با هر کسی ازدواج کرد ( میخواستم با Elisif ء Jarl Solitude و High Queen ازدواج کنم :31: نشد :41:

AlexMercer
30-11-2011, 23:54
aa
این که برای همه کار نمیکنه...
من فکر کردم با این کد میشه با هر کسی ازدواج کرد ( میخواستم با Elisif ء Jarl Solitude و High Queen ازدواج کنم :31: نشد :41:

طبق قانون رو همه کار میکنه ولی برای یک سری انگار نمیشه (من برخورد نداشتم در مورد ازدواج)

ولی خواستم اولفریک رو زنده کنم بعد از مرگش هرچی زدم نشد که نشد:31:

virus2009
01-12-2011, 00:10
طبق قانون رو همه کار میکنه ولی برای یک سری انگار نمیشه (من برخورد نداشتم در مورد ازدواج)

ولی خواستم اولفریک رو زنده کنم بعد از مرگش هرچی زدم نشد که نشد:31:

مثل اینکه فقط با اینا میشه ازدواج کرد :
چه با کد و چه بی کد

AlexMercer
01-12-2011, 00:16
مثل اینکه فقط با اینا میشه ازدواج کرد :
چه با کد و چه بی کد

نه اونا که حالت اصلیه با این کد با بقیه هم میشه .خوب تو رفتی سراغ تیک شاخی معلومه پا نمیده:31:

virus2009
01-12-2011, 00:25
نه اونا که حالت اصلیه با این کد با بقیه هم میشه .خوب تو رفتی سراغ تیک شاخی معلومه پا نمیده:31:

نه بابا روی همه امتحان کردم فقط روی 10% مردم جواب داد :31:
Karliah هم پانداد :31::41:

بازی تموم شده زدیم تو کار Fun :31:

AlexMercer
01-12-2011, 00:26
نه بابا روی همه امتحان کردم فقط روی 10% مردم جواب داد :31:
Karliah هم پانداد :31::41:

بازی تموم شده زدیم تو کار Fun :31:

اه vex چی؟؟؟؟:41:

virus2009
01-12-2011, 00:40
اه vex چی؟؟؟؟:41:

اونم نمیشه :41:

----------------------------------------

دوستان لول پایین اگه Arrow مجانی به تعداد بینهایت میخواید برید جای یکی که داره تمرین میکنه و با bow به آدمک چوبی میزنه ، بعد Arrow ها رو از روی آدمک بردارید :31:

VeRsTiLe
01-12-2011, 01:22
دوستان من این قسمتو گیر کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی می تونه کمک کنه که حتما بچه ها می تونین زورتونو بزنید:31:

این تو نقشه

اینم جایی که گیر کردم

بچه ها منتظرما:16::15:

vahidgame
01-12-2011, 03:05
نمی دونم چرا هر چی بیشتر بازیو میرم به این نتیجه می رسم که داستان اصلی بازی مثل شماره قبلیه و شاهکار نیست
داستان های فرعی که فوق العاده طراحی شدن و شکی توش نیست ولی داستان اصلی مثلا در سطح بازی هایی مثل DA و ME به هیچ وجه نیست
تا اینجا به جز این مشکل و یه سری باگ که طبیعین مشکل دیگه ای ندیدم و بازی فوق العاده ست... امیدوارم وقتی بازیو تموم می کنم داستان اصلی هم راضیم کنه. ولی احتمال میدم موقعی که می خوام نقد اونو بنویسم توی نکات منفی بازی اسم داستان اصلی بازی رو بیارم!

Leon-117
01-12-2011, 08:44
آپدیت برای X360 اومده و مشکل تکسچر ها و اون مشکلی که تیر توی بدن کاراکترمون گیر میکرد حل شده ولی میگن به سری باگ اضافه میکنه به بازی!
برای دانلود برید به سایت زیر:

فعلا توصیه میشه آپدیت نکنید!5-6 روز دیگه یه پچ میدن که احتمالا اون بهتره.

I-Tech
01-12-2011, 11:27
اولش که داشتم دانلودش میکردم فکرنمیکردم بتونه منو معتاد کنه ولی حالا که دارم بازی میکنم...:41::31:
بازیش فوق العاده زیباست،یه سری ایراد هم داره ولی اصلا باعث نمیشه لذت بازی کم بشه.هرکس هنوز نگرفته بره بگیره:8:
یه نفر راجب این منویی که Skills رو افزایش میدیم یکم توضیح بده که برای چه کاراییه؟(همون منویی که توش کهکشان و ... هست)
برای خرید فروش باید کجاها بریم؟
کتاب هایی که پیدا میکنیم همون که بازشون کنیم کار خودشونو میکنن دیگه؟لازم نیست که نگه داریم؟
تو بازی جلوتر بریم وزنی که میتونه حمل کنه بیشتر نمیشه؟
ازدواج کردن چه جوریاست؟
شرمنده سوالا زیاد شد:11:

Mobham69
01-12-2011, 12:26
اولش که داشتم دانلودش میکردم فکرنمیکردم بتونه منو معتاد کنه ولی حالا که دارم بازی میکنم...:41::31:
بازیش فوق العاده زیباست،یه سری ایراد هم داره ولی اصلا باعث نمیشه لذت بازی کم بشه.هرکس هنوز نگرفته بره بگیره:8:
یه نفر راجب این منویی که Skills رو افزایش میدیم یکم توضیح بده که برای چه کاراییه؟(همون منویی که توش کهکشان و ... هست)
برای خرید فروش باید کجاها بریم؟
کتاب هایی که پیدا میکنیم همون که بازشون کنیم کار خودشونو میکنن دیگه؟لازم نیست که نگه داریم؟
تو بازی جلوتر بریم وزنی که میتونه حمل کنه بیشتر نمیشه؟
ازدواج کردن چه جوریاست؟
شرمنده سوالا زیاد شد:11:
منوی اسکیل ها:3 تا کلاس داره که با 3 تا رنگ مشخص شده یا همون 3 تا شکل...سبز:دزد....زرد-قهوه ای:جنگجو
و آبی:جادوگر!شما میتونی از هر کدوم که میخوای بگیری ولی پیشنهاد میشه که اول با توجه به کلاست انتخاب کنی اگه جادوگری برو توی اسکیل های رنگ آبی!
اونجا میتونی مهارت های خودتو افزایش بدی.
برای خرید و فروش :توی هر شهر چندید مرچنت داره....مثلا اگه یه آهنگری پیدا کردی میتونی وسایلی از قبیل زره و شمشیر و سنگ معدن و.... رو بفروشی ولی نه وسایل جادوگری رو.
بله باز کنی خونده حساب میشه.
وزن زیادتر میشه یه راهش گرفتن Stamina است.
کلا اگه میشد صیغه کرد بهتر بود من زنی که دارم دلمو زده!!!!:27:

mehdy.z
01-12-2011, 12:48
دوستان راستش من نه این بازی و نه witcher 2 رو انجام ندادم یعنی اینجور بگم توی تموم بازیهای سبک RPG تنها ME2 رو بازی کردم چون شخصا اعتقاد دارم که این بازیها اکشنش برای روحیه_ی من یه ذره لولش کمه:31:و توی اینجور سبکها بعد یکی دو ساعت بازی کردن به علت فقدان هیجان حوصله_م سر میره!!
حالا از شما یه سواال داشتم به نظر شما بین این بازی و WITCHER 2 کدوم برای فردی مثل من که بعد از داستان و گرافیک مهمترین فاکتورش برای یک بازی درجه_ی اکشن و هیجان اون هست کدوم رو پیشنهاد میکنید که ما بعدا با نگاه کردنش داغ اون پول بی زبونی که بالاش دادیم توی دلمون تازه نشه:31::31:
ممنون از راهنماییتون:40:

VeRsTiLe
01-12-2011, 13:14
دوستان من این قسمتو گیر کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی می تونه کمک کنه که حتما بچه ها می تونین زورتونو بزنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تو نقشه

اینم جایی که گیر کردم

بچه ها منتظرما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M e i s a m
01-12-2011, 13:27
اقا یه اژدها کشتم روح نمیده!!!! جنازش میفته همونجا میمونه تجزیه نمیشه چی کنم؟ :19:
blood dragon منطقه شمالی
چند بار هم تکرار کردم روح بده نیست... کدی چیزی نمیشه زد؟

virus2009
01-12-2011, 14:10
اقا یه اژدها کشتم روح نمیده!!!! جنازش میفته همونجا میمونه تجزیه نمیشه چی کنم؟ :19:
blood dragon منطقه شمالی
چند بار هم تکرار کردم روح بده نیست... کدی چیزی نمیشه زد؟

این یک باگ کمیاب هست که با پج 1.02 حل میشه که البته هنوز پچش واسه PC نیومده

Layken
01-12-2011, 14:18
دوستان راستش من نه این بازی و نه witcher 2 رو انجام ندادم یعنی اینجور بگم توی تموم بازیهای سبک RPG تنها ME2 رو بازی کردم چون شخصا اعتقاد دارم که این بازیها اکشنش برای روحیه_ی من یه ذره لولش کمه:31:و توی اینجور سبکها بعد یکی دو ساعت بازی کردن به علت فقدان هیجان حوصله_م سر میره!!
حالا از شما یه سواال داشتم به نظر شما بین این بازی و WITCHER 2 کدوم برای فردی مثل من که بعد از داستان و گرافیک مهمترین فاکتورش برای یک بازی درجه_ی اکشن و هیجان اون هست کدوم رو پیشنهاد میکنید که ما بعدا با نگاه کردنش داغ اون پول بی زبونی که بالاش دادیم توی دلمون تازه نشه:31::31:
ممنون از راهنماییتون:40:

سلام مهدی جان
مهدی درسته که هر دو RPG هستن ولی باز در مورادی با هم فرق دارن که برمیگرده به همون سبک روحیت که من گرفتم چطوریه.
مهدی اگه کلا از دنیای سبک RPg خیلی فاصله داری اسکرول رو پیشنهاد میکنم چون بازی طوریه که برای تمامی درجه گیمرها راه داره و درواقع یک جور کتاب اموزشی هم هستش که به مرور لذت بازی رو برات دو چندان میکنه چون احساس میکنی انگار خودت روی پای خودت وایسادی
اما ویچر کمی هارد کوره تره نه این که اسکاریم نباشه ویچر 2 کمی پایه می خواد تو RPG :31: اما یه ویژگی خوبی که داره اینه که با روحیات گیمرهایی مثل تو چفت هستش
بنابراین من میگم ویچر 2 رو بزن که ضرر نکردی ..اصلا هم ضرر نمیکنی تو بازی کن :31:
البته شما استاد منی کلی گفتم نظرمو و طوری گفتم که همگانی باشه :40:

marmolak kocholo
01-12-2011, 15:00
The Elder Scrolls V Skyrim Update 2-RELOADED

Change Logs

Improved occasional performance issues resulting from long term play (PlayStation 3)l
Fixed issue where textures would not properly upgrade when installed to drive (Xbox 360)l
Fixed crash on startup when audio is set to sample rate other than 44100Hz (PC)l
Fixed issue where projectiles did not properly fade away
Fixed occasional issue where a guest would arrive to the player’s wedding dead
Dragon corpses now clean up properly
Fixed rare issue where dragons would not attack
Fixed rare NPC sleeping animation bug
Fixed rare issue with dead corpses being cleared up prematurely
Skeleton Key will now work properly if player has no lockpicks in their inventory
Fixed rare issue with renaming enchanted weapons and armor
Fixed rare issue with dragons not properly giving souls after death
ESC button can now be used to exit menus (PC)l
Fixed occasional mouse sensitivity issues (PC)l
General functionality fixes related to remapping buttons and controls (PC)l

vampyre
01-12-2011, 15:08
کسی این رو دان کرده؟مشکلی که نداره؟

virus2009
01-12-2011, 15:14
لینک مستقیم آپدیت 1.2 :

marmolak kocholo
01-12-2011, 15:15
الان که داشتم کامنتای مربوط به این آپدیت رو میخوندم خیلیا گفته بودن مشکل داره و علاوه بر اینکه مشکلات قبلی رو حل نکرده یه سری باگ های عجیب غریب هم به بازی اضافه کرده :| !
مثلا
پرواز عقبکی دراگون ها (!)
مشکلات فریم دهی و کارایی بد.
خراب شدن سیوها
و ...

فعلا دانلود نکنید تا ببینیم چی میشه...
-----------
انقدر اوضاع این پچ خراب بوده که استیم فعلا از عرضش دست نگه داشته!
کم کم سایت های خبرگذاری هم دارن هشدار میدن که این آپدیت رو دانلود نکنید...

vampyre
01-12-2011, 15:33
دوستان یه ماموریت گیر کردم!
یه چندتا زن کشته شدن و یکیشون رو خاک کردن.ماموریتم هم اینه که صحنه ی جرم رو بررسی کنم ولی هیچ علامتی رو قبر زنه نیست و هیچ کاری نمیتونم بکنم کسی میدونه چیه قضیه؟

virus2009
01-12-2011, 16:10
دوستان یه ماموریت گیر کردم!
یه چندتا زن کشته شدن و یکیشون رو خاک کردن.ماموریتم هم اینه که صحنه ی جرم رو بررسی کنم ولی هیچ علامتی رو قبر زنه نیست و هیچ کاری نمیتونم بکنم کسی میدونه چیه قضیه؟

مراحلش رو اینحا نوشته :
الان شما باید رد خون رو روی زمین دنبال کنی

amirpers
01-12-2011, 16:56
لینک مستقیم آپدیت 1.2 :

دوست عزیز این آپدیت PC هستش ؟
باید 1.1 رو اول نصب کنیم یا نمی خواد ؟
ضمنا با اون کرک اجرا میشه ؟

ببخشید که اینجا سوالات رو پرسیدم چون آپدیت اینجا گذاشته شده بود.

marmolak kocholo
01-12-2011, 17:08
دوست عزیز این آپدیت PC هستش ؟
باید 1.1 رو اول نصب کنیم یا نمی خواد ؟
ضمنا با اون کرک اجرا میشه ؟

ببخشید که اینجا سوالات رو پرسیدم چون آپدیت اینجا گذاشته شده بود.
امیرجان 4 تا پست بالاتر رو نگاه کن! به صورت پر رنگ نوشتم این آپدیت رو دانلود نکنید! دلیلشم ذکر کردم : )

5ajad
01-12-2011, 17:28
برادران دوباره تو یه کوئست گیر کردم:دی
میگه برو حلقه [ring] نمیدونم یه سوسمار رو بدزد یا بگیر....چجوری این کار رو بکنم؟:دی

virus2009
01-12-2011, 17:36
برادران دوباره تو یه کوئست گیر کردم:دی
میگه برو حلقه [ring] نمیدونم یه سوسمار رو بدزد یا بگیر....چجوری این کار رو بکنم؟:دی

بازی بیشتر از 1000 تا ( بلکه بینهایت ) کوئست داره بعد شما اینجوری توضیح میدی .... ؟؟؟؟ :13:
یک اسم شخصی ، نام کوئستی ... . چیزی بزار

Leon-117
01-12-2011, 18:49
یه سوال:
بعضی از وسایل رو فقط تا درجه Flawless میتونم آپگرید کنم،ولی توی ویکی بازی خوندم که اگه یه کاری کنیم میشه همه وسایل رو legendary کرد.
کسی میدونه چطوریه؟!

بازی بیشتر از 1000 تا ( بلکه بینهایت ) کوئست داره بعد شما اینجوری توضیح میدی .... ؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک اسم شخصی ، نام کوئستی ... . چیزی بزااحتمال میدم منظورشون شهر Riften و اون سوسمارـه هم Madesi باشه!اولین دفعه که بریم ریفتن یه همچین کوئستی میده......ولی جزئیات کوئست یادم نیست!:31:
+
این آپدیت ـه یه باگ رو اعصاب داره که کتابخونه ها دیگه کار نمیکنن!نمیشه توشون کتاب گذاشت.
+
امروز رفتم 2-3 تا خونه مجانی خریدم!:31:
قبل از اینکه پچی بیاد که این گلیچ هارو از بین ببره باید از گلیچ ها نهایت استفاده رو برد!:31::27:

5ajad
01-12-2011, 19:53
احتمال میدم منظورشون شهر Riften و اون سوسمارـه هم Madesi باشه!اولین دفعه که بریم ریفتن یه همچین کوئستی میده......ولی جزئیات کوئست یادم نیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا:دی
ولی من اونجارو رد کردم...تلپورت کردم یه شهر دیگه برگشتم درست شده بود:|
من حالا رفتم زیر زمین اونجا به اسم ratway (فکر کنم) ...اونجا یه نفر رو پیدا کردم که توی یه اتاق خوشو حبس کرده بود...در زدم نیگا کرد گفت تو کیستی:دی...گفتم منو delphine فرستاده و اینا...ولی بعد از تموم شدن صحبت در رو وا نکرد!...اون نشونه ی کوئست هم همین طوری ثابت موند...یعنی رو به اتاق طرف موند...هر چی هم در میزنم هیچی به هیچی:19:

virus2009
01-12-2011, 20:14
من حالا رفتم زیر زمین اونجا به اسم ratway (فکر کنم) ...اونجا یه نفر رو پیدا کردم که توی یه اتاق خوشو حبس کرده بود...در زدم نیگا کرد گفت تو کیستی:دی...گفتم منو delphine فرستاده و اینا...ولی بعد از تموم شدن صحبت در رو وا نکرد!...اون نشونه ی کوئست هم همین طوری ثابت موند...یعنی رو به اتاق طرف موند...هر چی هم در میزنم هیچی به هیچی:19:

شما یا باید آپدیت 128 مگی رو نصب کنید یا اینکه کاری که توی این پست گفته شده رو انجام بدید :

یه سوال:
بعضی از وسایل رو فقط تا درجه Flawless میتونم آپگرید کنم،ولی توی ویکی بازی خوندم که اگه یه کاری کنیم میشه همه وسایل رو legendary کرد.
کسی میدونه چطوریه؟!

فکر کنم پرک اون نوع سلاح یا آرمور رو باید تو قسمت Smithing بزنی ( البته مطمئن نیستم )
منم وقتی ست Ebony رو میخواستم آپگرید کنم تا Flawless میرفت ولی وقتی پرکش رو زدم شد Legendary

Leon-117
01-12-2011, 20:26
فکر کنم پرک اون نوع سلاح یا آرمور رو باید تو قسمت Smithing بزنی ( البته مطمئن نیستم )
منم وقتی ست Ebony رو میخواستم آپگرید کنم تا Flawless میرفت ولی وقتی پرکش رو زدم شد Legendary Nightingale Armor و Dawnbreaker رو میخوام آپگرید کنم،که نمیدونم تو کدوم دسته قرار میگیرن!
اینو پیدا کردم تویه سایت:

Damage can be improved by Smithing using an Ebony Ignot, but must have Arcane Blacksmith perk, and only to (Flawless) without over 100 smithing. When being an enchanter and having a neck, a chest, a hand and a ring item enchated with smith-crafting boost, you can even push all weapons to legendary.
فردا میرم امتحان میکنم ببینم میشه یا نه.........
+
خیلی از این Dawnbreaker خوشم میاد:

AlexMercer
01-12-2011, 20:27

توی تاپیک مشکلات نصب و اجرا یه برنامه گراشتم 140 کیلو بایت مشکلت رو حل میکنه. فکر کنم صفحه 5 یا 6 هست:46:

من یه مشکلیی دارم. وقتی دارم esbern قفل در رو باز میکنه من هر کاری میکنم نمی تونم در رو باز کنم برم تو اتاقش چه کنم؟

اگه احتمالا به چنین مشکلی بر خوردین این برنامه رو دانلد کنید با حجم 140 کیلو بایت

بعد برنامه رو باز کنید و open رو بزنید و به مسیر نصب بازی برید و فولدر data رو باز کنید و Skyrim - VoicesExtra.bsa رو باز کنید و extract all رو بزنید و محل extract همون فولدر data باشه.یک فولدر جدید ایجاد میشه

این خودش یکی از کارهایی هست که اپدیت 220 مگی میکنه.

aristocrat
01-12-2011, 20:28
دوستان من این قسمتو گیر کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی می تونه کمک کنه که حتما بچه ها می تونین زورتونو بزنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تو نقشه

اینم جایی که گیر کردم

بچه ها منتظرما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا باید جمجمه ها و هرچی آت و آشغاله رو از بین چرخ دنده ها در بیاری. یکی از چرخ دنده ها هم توی آبه.

AlexMercer
01-12-2011, 20:33
اینجا باید جمجمه ها و هرچی آت و آشغاله رو از بین چرخ دنده ها در بیاری. یکی از چرخ دنده ها هم توی آبه.

:18: من یادم نیست این کارو کرده باشم:18:

*Forgotten*
01-12-2011, 20:34
دوستا هر عکس از وضیعت قدرت خودش عکس بزاره skill , level :27:

اینم عکس
:5:

1

=================================
2

==============================================
3

=======================================
4

==========================================
5

===========================================
6

7

8

در ضمن من جادوگر فوق العاده خطر ناکی هستم اینم سندش :31:

virus2009
01-12-2011, 20:52
Nightingale Armor و Dawnbreaker رو میخوام آپگرید کنم،که نمیدونم تو کدوم دسته قرار میگیرن!
اینو پیدا کردم تویه سایت:

فردا میرم امتحان میکنم ببینم میشه یا نه.........
+
خیلی از این Dawnbreaker خوشم میاد:

آها آره
من یک دست لباس ساخته بودم ( neck, a chest, a hand and a ring ) که هر کدوم 25% آپگرید ها رو قویتر میکرد و وقتی لباس رو میپوشیدم آیتمم دو برابر آپگرید میشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من یادم نیست این کارو کرده باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا منم همچین صحنه ای یادم نمیاد

MobinS
01-12-2011, 21:06
دوستا هر عکس از وضیعت قدرت خودش عکس بزاره skill , level :27:

اینم عکس
:5:

1

=================================
2

==============================================
3

=======================================
4

5

6

7

8

در ضمن من جادوگر فوق العاده خطر ناکی هستم اینم سندش :31:

همچین خفنی هم نیستی :دی
چطوری illusion رو صد کردی؟ من همه رو صد کردم یا نزدیک صد هستن به غیر از این یکی! کدوم اسپل رو زدی؟

*Forgotten*
01-12-2011, 21:10
همچین خفنی هم نیستی :دی
چطوری illusion رو صد کردی؟ من همه رو صد کردم یا نزدیک صد هستن به غیر از این یکی! کدوم اسپل رو زدی؟

سندش؟
من فقط 2هفته بازی رو شروع کردم:31:

چند وقته بازی میکنید که همه 100 هست؟

در ضمن level??

reza207
01-12-2011, 21:10
به نظرتون تو ایران کسی عرضه اینو داره که این بازی رو دوبله کنه؟

فکر نکنم چون این بازی اینگدر گسترده هست که از 11/11/11 اینو دارم بازی میکنم ولی هنوز نمیشه گفت حتی چن نفر تو بازی هستن چه برسه به اینکه صدای همه اونا رو دوبله کنن

خلاصه به نظر من بهترین بازی 2011 اسکریم میشه 100% توش اصلا بحثی نیست

MobinS
01-12-2011, 21:14
سندش؟
من فقط 2هفته بازی رو شروع کردم:31:

چند وقته بازی میکنید که همه 100 هست؟

در ضمن level??

همه صد نیستن... هشتاد و خورده ای... ولی Destruction و enchantmant ام صد هست... اسکیل های غیر از مجیک هم smithing ام صده...
illusion رو چطوری 100 کردی؟ چه اسپلی زدی؟ چیکار کردی؟

M e i s a m
01-12-2011, 21:14
دوستان بهترین نوع ارمور چی هست؟ Ebony ها رو دارم یعنی مچ بند و ساق و زره حالا باید این ها رو اپگرید کنم یا بازم هست؟
با استخوان اژدها میشه چه کارایی کرد؟ dragon bones و dragon scale

*Forgotten*
01-12-2011, 21:21
همه صد نیستن... هشتاد و خورده ای... ولی Destruction و enchantmant ام صد هست... اسکیل های غیر از مجیک هم smithing ام صده...
illusion رو چطوری 100 کردی؟ چه اسپلی زدی؟ چیکار کردی؟

اسپل سرعتو فقط باید استفاده کنی همین

در ضمن خفن نگفتی چند وقته بازی میکنی و لولت رو چنده ؟؟؟

Leon-117
01-12-2011, 21:28
دوستان بهترین نوع ارمور چی هست؟ Ebony ها رو دارم یعنی مچ بند و ساق و زره حالا باید این ها رو اپگرید کنم یا بازم هست؟
با استخوان اژدها میشه چه کارایی کرد؟ dragon bones و dragon scale

بهترین آرمور برای heavy armor ا Daedric Armor هست و برای Light armor هم Dragon scale Armor.............
با استخون ازدها میشه زره و سپر درست کرد.

M e i s a m
01-12-2011, 22:12
بهترین آرمور برای heavy armor ا Daedric Armor هست و برای Light armor هم Dragon scale Armor.............
با استخون ازدها میشه زره و سپر درست کرد.

heavy که بهتره از لایته حالا این daedric همون خدایهه نیست؟ ارمورش رو از کجا بیارم؟ زره و سپر اژدها چطوره خوب هست؟

h!tman
01-12-2011, 22:15
heavy که بهتره از لایته حالا این daedric همون خدایهه نیست؟ ارمورش رو از کجا بیارم؟ زره و سپر اژدها چطوره خوب هست؟
باید بسازی
اسمیتیگ 100 کن بعد اسکیلش رو آزاد کن!

tonypb
01-12-2011, 23:20
سلام...
من یه جایی گیر کردم...
تو کوئست find esbern in ratway پشت یه در esbern رو پیدا کردم و پشت در باهاش حرف زدم.از لای در باهاش حرف زدم.
بعدش لای در رو میبنده و نمیدونم باید چی کار کنم...تو quest هم نوشته talk to esbern ولی اون پشت دره و در هم باز نمیشه...

اینجا:

virus2009
01-12-2011, 23:50
سلام...
من یه جایی گیر کردم...
تو کوئست find esbern in ratway پشت یه در esbern رو پیدا کردم و پشت در باهاش حرف زدم.از لای در باهاش حرف زدم.
بعدش لای در رو میبنده و نمیدونم باید چی کار کنم...تو quest هم نوشته talk to esbern ولی اون پشت دره و در هم باز نمیشه...

اینجا:

همین صفحه پیش جواب داده شد :

اسپل سرعتو فقط باید استفاده کنی همین

اون اسپل ( Muffle ) مربوط به سرعت نیست و مربوط به صداست یعنی وقتی راه میرید صدای پاهاتون آرومه و کسی نمیشنوه

M e i s a m
01-12-2011, 23:52
تو پست قبل جواب داده شد
پاک شود.

saeed_136915
02-12-2011, 00:34
دوستان آپدیت جدید واسه بازی اومده؟؟

AlexMercer
02-12-2011, 00:57
به نظرتون تو ایران کسی عرضه اینو داره که این بازی رو دوبله کنه؟

فکر نکنم چون این بازی اینگدر گسترده هست که از 11/11/11 اینو دارم بازی میکنم ولی هنوز نمیشه گفت حتی چن نفر تو بازی هستن چه برسه به اینکه صدای همه اونا رو دوبله کنن

خلاصه به نظر من بهترین بازی 2011 اسکریم میشه 100% توش اصلا بحثی نیست

دوبله و ترجمه بازی عرضه نمیخواد بهر حال میشه کل فایل های صوتی بازی رو استخراج کرد و گوش داد و بعد دوبله کرد.کار وقت بریه ولی میشه.

در ضمن همه افراد تو بازی که صدای متفاوت ندارند یک صدا برای چندین نفر استفاده شده. و حتی بعضی از NPC های شهر دیالوگ خاصی برای گفتن ندارند و از کنارشون که رد میشی چیزی میگن که گه گاه مردم شهر های دیگه هم میگن .گارد ها هم که صدای یکسان و دیالوگهای یکسان دارند. پس انچنان هم که شما میگی گسترده نیست. ولی صنعت دوبله بازی ها خیلی وقته دیگه تو ایران انجام نمیشه چون سودی برای شرکت دوبلور نداره.شاید برای من خاطره انگیز ترن دوبله ها هم سایبریا 1 و کال اف 1 بود:46:

virus2009
02-12-2011, 00:58
دیدم بیکارم گفتم چندتا عکس بزارم

shodowmere مجهز به چراغ ( دیگر نگران حمله خرس ها و Troll ها از پشت نباشید :31: )

shadowmere تک شاخ :

Mass Effect باز ها یاد چی می افتید .... ؟؟؟ ( اگه گفتید )

AlexMercer
02-12-2011, 02:59
من از اون عکس مس افکت یاده هیچی نیفتادم!:41:

AlexMercer
02-12-2011, 03:00
من زیاد تو کار نقد بازی ها نیستم ولی چند تا ایراد شاهکار و بهترین بازی امسال رو میگم:

داستان بازی کلا فوق العادست ولی داستان کوئست اصلی خیلی سادست و خیلی کوتاه! یه جوری اصلا لذت نمیده با 18 کوثست آلدوین رو میکشیم و بعد ولیم در دنیای بازی. از نظر من پیشرفت بازیکن توی دنیای بازی باید همزمان با پیشرفت داستان اصلی جلو میرفت. خیلی راحت یک گیمری که از چیت و ترینر استفاده میکنه میتونه توی چند ساعت بدونه اینکه زحمتی بده به خودش خط اصلی داستان رو تموم کنه. حتی بدون چیت هم میشه . باقی SIDE STORY ها هم خیلی خوبند ولی کاش در جهت پیشرفت بازی و داستان اصلی نوشته میشدند.

به مثال شما با یک کارکتر لول 10 نتونید خط اصلی داستان رو تموم کنید بلکه باری رسیدن به اخر بازی مجبور بشین کوئست های مختلف رو برین تا اینکه کوئست های اصلی قابل انجام شه. شاید در بازی های دیگه انجام دادن SIDE MISSION برای رسیدن و باز کردن MAIN MISSION خسته کننده بیاد ولی برای این بازی اصلا اینطور نیست.

یکی از ضعف های دیگه بازی بعد از کشتن آلدوین به چشم میاد. وقتی شما او رو میکشید همه دراگون ها بالای THROAT OF WORLD جمع میشن تا از این به بعد زیر نظر پارانویکس باشن ولی بازم میبینیم به اینور اونور حمله میکنند! پس بهتره بریم پارانویکس رو هم بکشیم دیگه اونم خونخواره. اگر پایان دادن بازی تنها پس از انجام دادن بیشتر کوئست های مهم انجام میشد اونقت دیگه پس از کشتن آلدوین میشد بازی رو رها کرد و این ضعف هم به چشم نمیومد.

نداشتن یک پایان قوی هم خیلی تو ذوق زد.. وقتی مین کوئست تموم میشه هیچی نشون داده نمیشه. و این خستگی ادم رو از تنش بیرون نمیکنه شاید بتسدا با اضافه کردن چند سینماتیک به اول و اخر بازی میتونست بازیش رو جذاب تر کنه.

دیالوگ ها اصلا تو بازی تاثیری نداره خیلی وقتا چه خشن باشی و چه مهربون فرقی نداره چون توی شخصیت طرف مقابل تاثیر انچنانی نداره. به مثال در MASS EFFECT شما بد بودن و یا خوب بودنت تاثیر متفاوتی توی بازی داره و روی اینده شخصیتت و NPC ها تاثیر میزاره. تصمیم گیری هم تو بازی وجود نداره به مثال بازهم در MASS EFFECT شما با زنده نگه داشتن و یا کشتن یک فرد در روند بازی تغییر ایجاد میکنی ولی اینجا هیچ تفاوتی نداره.

reza207
02-12-2011, 03:06
دوبله و ترجمه بازی عرضه نمیخواد بهر حال میشه کل فایل های سوتی بازی رو استخراج کرد و گوش داد و بعد دوبله کرد.کار وقت بریه ولی میشه.

در ضمن همه افراد تو بازی که صدای متفاوت ندارند یک صدا برای چندین نفر استفاده شده. و حتی بعضی از NPC های شهر دیالوگ خاصی برای گفتن ندارند و از کنارشون که رد میشی چیزی میگن که گه گاه مردم شهر های دیگه هم میگن .گارد ها هم که صدای یکسان و دیالوگهای یکسان دارند. پس انچنان هم که شما میگی گسترده نیست. ولی صنعت دوبله بازی ها خیلی وقته دیگه تو ایران انجام نمیشه چون سودی برای شرکت دوبلور نداره.شاید برای من خاطره انگیز ترن دوبله ها هم سایبریا 1 و کال اف 1 بود:46:

مگه من گفتم که نمیشه؟ گفتم نمیتونن فقط میتونن بازی هایی مثل cod1 یا cod5 رو دوبله کنن
به نظر شما گسترده نیست
اونم میدونستم به این خاطر سود نمیکنه که بازی های به روزو دوبله نمیکنن اون بازی که من 10 بار تمومش کردم دیگه به چه دردی میخوره؟ حتی ارزش خریدن کپی اون بازی رو هم نداره چه برسه به اورجینال

AlexMercer
02-12-2011, 03:16
مگه من گفتم که نمیشه؟ گفتم نمیتونن فقط میتونن بازی هایی مثل cod1 یا cod5 رو دوبله کنن
به نظر شما گسترده نیست
اونم میدونستم به این خاطر سود نمیکنه که بازی های به روزو دوبله نمیکنن اون بازی که من 10 بار تمومش کردم دیگه به چه دردی میخوره؟ حتی ارزش خریدن کپی اون بازی رو هم نداره چه برسه به اورجینال

شما مطمئن باش اگر سود داشت میتونستن اینکارو بکنن و میکردن . مثل قبل که بازی های مثل سایبریا رو دوبله کردند برای ایرانی جماعت هیچ چیزی غیر ممکن نیست

شما بازی گسترده از نظر کلامی میخوای از نظر من مس افکت 2 خیلی گسترده تر از این بود. شما 10 تا یار داشتی توی صفینه که هر کدوم بعد از اتمام هر مرحله وقتی میرفتی پیششون حرف تازه واسه گفتن داشتن و خاطراتشون رو میگفتم و هر دفعه حداقل 50 سطر مکالمه داشت.

در ضمن من موافق با دوبله بازی ها بعضی بازی ها اگر دوبله بشه بیاد هم قابله بازیه چون هر چقدر هم انگلیسیمون خوب باشه شنیدن دیالوگ ها به زبان شیرین فارسی لذت بخشه:46:

reza207
02-12-2011, 03:32
شما مطمئن باش اگر سود داشت میتونستن اینکارو بکنن و میکردن . مثل قبل که بازی های مثل سایبریا رو دوبله کردند برای ایرانی جماعت هیچ چیزی غیر ممکن نیست

شما بازی گسترده از نظر کلامی میخوای از نظر من مس افکت 2 خیلی گسترده تر از این بود. شما 10 تا یار داشتی توی صفینه که هر کدوم بعد از اتمام هر مرحله وقتی میرفتی پیششون حرف تازه واسه گفتن داشتن و خاطراتشون رو میگفتم و هر دفعه حداقل 50 سطر مکالمه داشت.

در ضمن من موافق با دوبله بازی ها بعضی بازی ها اگر دوبله بشه بیاد هم قابله بازیه چون هر چقدر هم انگلیسیمون خوب باشه شنیدن دیالوگ ها به زبان شیرین فارسی لذت بخشه:46:

سود که حتما داره ولی این عامل اصلی این کپی کردن بازی هاست که اگه قفلی رو بزارن که امکان کپی به هیچ نحو نباشه میبینی که بازی های دوبله بیشتر از خود بازی که جدید اومده مثل اسکریم زیاد فروش میکنه البته اگه اونی که دوبله کردن بازی های 6 ماه پیش باشه نه زیاد تر از اون

مس که اره ولی اسکریم یه چیز دیگه هست اینم بگم که منم از بازی های دوبله خوشم میومد و تقریبا همشو بازی کردم

VeRsTiLe
02-12-2011, 07:44
دوستان تو یه مرحله گیر کردم بالای نوک کوه برفی اژدها ها همه دور هم جمع شدن دودونه پرواز می کنن و می رن بعد یکیشونو صدا می زنی میاد یه چیزی می گه می ره یه ازدها هم روی تخته سنکی وایستاده و یه چیزایی می گه باید چیکار کنم تو این قسمت از کجا بفهمم چقدر از بازی مونده
ممنون از همتون که کمک می کنید:46::19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leon-117
02-12-2011, 09:01
دوستان تو یه مرحله گیر کردم بالای نوک کوه برفی اژدها ها همه دور هم جمع شدن دودونه پرواز می کنن و می رن بعد یکیشونو صدا می زنی میاد یه چیزی می گه می ره یه ازدها هم روی تخته سنکی وایستاده و یه چیزایی می گه باید چیکار کنم تو این قسمت از کجا بفهمم چقدر از بازی مونده
ممنون از همتون که کمک می کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی اینجور موارد بهتره از اسپویلر استفاده کنید.
ایجا آخر داستان اصلی بازی هست.الان شما خط داستانی اصلی بازی رو تموم کردید.

Artam01
02-12-2011, 09:54
الکی 5 تومن پول اینو دادم جنگاش اصلن حال نداد.
میرو دوباره سراغ همون With fire and sword و Warband.

Leon-117
02-12-2011, 10:50
2-3 تا تیر تو بدنم گیر کرده بود هر کاری کردم نمیرفتن!الان رفتم تو بازی دیدم تیرها نیستن!کلی خوشحال شدم!:31:
+
داستان جنگ داخلی بازی از روی کتاب Legend(نویسندش David Gemmell هست)گرفته شده،خیلی به هم شبیه هستن._این کتاب توی ایران هم به اسم "اسطوره"ترجمه شده)
+
به نظرتون بهترین خونه بازی کدومه؟
من نظرم روی خونمون توی markarth هست.....

M e i s a m
02-12-2011, 11:01
من فقط تو whiterun خونه دارم 5000 تا طلا
از دم و دستگاه ضروری :دی هم فقط alchemy رو داشت...

یه خونه میخوام که هم ادرسش سر راست باشه از جایی که فست تراول وارد شهر میشه هم alchemy و enchant و از این ها رو داشته منتها دم دست نه تو زیرزمین :دی قیمتش هم مهمه

کجا بخرم؟

MILIN3M
02-12-2011, 11:10
این اپدیته که مشکل تکسچر ها رو توی 360 حل میکرد اومده یا نیومده؟؟

manuelcalavera
02-12-2011, 11:12
Solitude بهترین هست . خیلی خوبه . من با شهرش هم از همه بیشتر حال میکنم

Leon-117
02-12-2011, 11:16
این اپدیته که مشکل تکسچر ها رو توی 360 حل میکرد اومده یا نیومده؟؟
اومده و مشکل تکسچر ها رو حل میکنه ولی یه سری باگ دیگه به بازی ضاافه میکنه!توصیه میشه فعلا آپدیت رو نصب نکنین...

من فقط تو whiterun خونه دارم 5000 تا طلا
از دم و دستگاه ضروری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فقط alchemy رو داشت...

یه خونه میخوام که هم ادرسش سر راست باشه از جایی که فست تراول وارد شهر میشه هم alchemy و enchant و از این ها رو داشته منتها دم دست نه تو زیرزمین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمتش هم مهمه
یه گلیچ هست که میشه مجانی خونه خرید!:31:
دوروبر اونی که میخوای ازش خونه بخری ببین یه صندوقی چیزی هست یا نه بعد با طرف صحبت کن و بگو خونه رو میخوای بعد وقتی طرف شروع کرد به حرف زدن سریع از مکالمه خارج شو و برو پولاتو بزار تو اون صندوقه!بعد طرف کلیدو یمده بهت و خونه مال تو میشه بدون اینکه از پولات چیزی کم بشه!برا آپگرید ها هم میشه همین کارو کرد.
اگرم دیدی صندوق نیست اون دوروبر یه follower با خودت ببر توی یه اتاق که کسی نباشه و بکشش بعد جنازشو بکشون بقل فروشنده و وقتی قبول کردی خونه ـه رو میخوای پولاتو بزار تو جنازه ـه!:31:

manuelcalavera
02-12-2011, 11:16
Mass Effect باز ها یاد چی می افتید .... ؟؟؟ ( اگه گفتید )

من یاد ِ Conduitها افتادم

M e i s a m
02-12-2011, 11:20
اومده و مشکل تکسچر ها رو حل میکنه ولی یه سری باگ دیگه به بازی ضاافه میکنه!توصیه میشه فعلا آپدیت رو نصب نکنین...

یه گلیچ هست که میشه مجانی خونه خرید!:31:
دوروبر اونی که میخوای ازش خونه بخری ببین یه صندوقی چیزی هست یا نه بعد با طرف صحبت کن و بگو خونه رو میخوای بعد وقتی طرف شروع کرد به حرف زدن سریع از مکالمه خارج شو و برو پولاتو بزار تو اون صندوقه!بعد طرف کلیدو یمده بهت و خونه مال تو میشه بدون اینکه از پولات چیزی کم بشه!برا آپگرید ها هم میشه همین کارو کرد.
اگرم دیدی صندوق نیست اون دوروبر یه follower با خودت ببر توی یه اتاق که کسی نباشه و بکشش بعد جنازشو بکشون بقل فروشنده و وقتی قبول کردی خونه ـه رو میخوای پولاتو بزار تو جنازه ـه!:31:

فالوور فعلیم رو نمیتونم بکشم راهشم خیلی دوره بخوام دوباره برم برش دارم ولی صندوقچه اگر بود تست میکنم... حالا نوع صنودوقش مهمه؟ چقدر فاصله داشته باشه؟ کجای حرفش قطع کنم؟ :دی

راستی این هم امار کلی اپدیت 1.2

Leon-117
02-12-2011, 11:30
فالوور فعلیم رو نمیتونم بکشم راهشم خیلی دوره بخوام دوباره برم برش دارم ولی صندوقچه اگر بود تست میکنم... حالا نوع صنودوقش مهمه؟ چقدر فاصله داشته باشه؟ کجای حرفش قطع کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فاصلش هر چی کمتر باشه بهتره!اول بهش میگی که یه خونه میخوای.بعد میگه که یه خونه تو شهر داریم و یه گزینه میاد که میگی خونه ـه رو میخوای.این گزین هرو بزن و سریع برو پولاتو بزار تو صندوق....

5ajad
02-12-2011, 12:07
توی winterhold یه کوئست دارم که روی یه صخره ی بلنده...ولی راه منتهی به بالای صخره یه چندتا سنگ هست نمیشه رد شم...چیکار کنم:13:
راستی عجب برفی میاد تو winterhold....توی هیچ بازیی همچین برف خوشگلی ندیده بودم;)
ویرایش:راه رو اشتباه اومده بودم:دی

mf.designing
02-12-2011, 13:01
سلام.
دوستان آخرین پچی که برا بازی اومده چیه ؟

vahidgame
02-12-2011, 13:06
توی قسمت skill ها برای من two handed قرمز شده و نصف اونی که باید باشه نشون داده میشه! وقتی داخلش میشم واقعی میشه یعنی دو برابر!
هر چی هم گشتم هم چیزی دستگیرم نشد و دلیلی برای اون ندیدم. توی dragon age مثلا وقتی زخمی می شدی یه سری چیزا منفی می شدن و مشخص بود که چه قدر کم میشه. ولی اینجا مشخصه نیست که برای چی این skill نصف شده!
امیدوارم باگ نباشه

virus2009
02-12-2011, 13:30
من از اون عکس مس افکت یاده هیچی نیفتادم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معلومه یادت رفته
مرحله آخر توی Collector Base وقتی شپرد همه رو جمع میکنه و سخنرانی میکنه ( عاشق اون صحنش بودم یک حس عجیبی آخر بازی بهت میداد :40:)

به Zaeed نگاه کن :

من یاد ِ Conduit ها افتادم

منظورت councillـه ... ؟؟؟
آره شبیه اونا هم هست

2-3 تا تیر تو بدنم گیر کرده بود هر کاری کردم نمیرفتن!الان رفتم تو بازی دیدم تیرها نیستن!کلی خوشحال شدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون بهترین خونه بازی کدومه؟

اگه دوباره اینجوری شد کد عوض کردن جنسیت رو دوبار بزن درست میشه

من تو Markarth خونه دارم ، خیلی قشنگه

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

توی قسمت skill ها برای من two handed قرمز شده و نصف اونی که باید باشه نشون داده میشه! وقتی داخلش میشم واقعی میشه یعنی دو برابر!
هر چی هم گشتم هم چیزی دستگیرم نشد و دلیلی برای اون ندیدم. توی dragon age مثلا وقتی زخمی می شدی یه سری چیزا منفی می شدن و مشخص بود که چه قدر کم میشه. ولی اینجا مشخصه نیست که برای چی این skill نصف شده!
امیدوارم باگ نباشه

تو منوی Magic قسمت Active Effects رو نگاه کن شاید poison شدی

*Forgotten*
02-12-2011, 13:34
امیدوارم باگ نباشه

شما به یک سم مهلک گرفتار شدید اگر به مدت طولانی این سم رو شما بمونه و از بدن خارج نکنید جذب میشه تو اسکیل ها قرمز نشون میده

برو پیش آلچمی و آنتی اونو با نام curse all potion اگه اسمشو درست نوشته باشم رو بخر و بخور سه چهار تایی باید بخوری شاید بیشتر بعد یه جا برو استراحت کن و بخواب :27:

5ajad
02-12-2011, 13:38
اسبم مرد چطوری زندش کنم؟:((

*Forgotten*
02-12-2011, 13:47
اسبم مرد چطوری زندش کنم؟:((

:39: پول بدید زنده میشه یعنی یکی دیگه بخری مگه اسباش چند بار مصرفه

وگرنه باید آخرین سیو رو لود کنی

5ajad
02-12-2011, 13:53
:39: پول بدید زنده میشه یعنی یکی دیگه بخری مگه اسباش چند بار مصرفه

وگرنه باید آخرین سیو رو لود کنی
آخه خیلی گرونه 1000تا از کجا بیارم:دی

m.77
02-12-2011, 13:56
سلام.من یه جا از بازی گیر کردم چطوری عکس بگیرم اینجا بذارم که بفهمید کجاست؟

*Forgotten*
02-12-2011, 14:06

چنتا qeust انجام بده
یا برو تو این کوه و کمر ها چند جا رو غارت کن پر از جواهر و سول جم هست که گرونند اگه بفروشی یکی نه دوسه تا اسب میخری
خلاصه زحمت داره
حالا ببین یدونه رو بدزذ طوری که نبیننت امیدوارم از زندون سر در نیاری:31:

reza207
02-12-2011, 14:14
سلام.من یه جا از بازی گیر کردم چطوری عکس بگیرم اینجا بذارم که بفهمید کجاست؟

اینو دانلود کن

M e i s a m
02-12-2011, 14:31

اسب نخر اصلا من چند تا امتحان کردم به اون یدونه ای که خودش تو کوئیت میده نمیرسه
باید بری شهر riften فکر کنم دم در ورودی یه اصطبل هست باید مأموریت رو اونجا بگیری یخورده هم دنگ و فنگ داره ولی اخرش یه اسب گیرت میاد frost از همه اسبای فروشی قویتره
لامصب اسب هم که نیست اخه اژدهائه! :31:

MAHY@R
02-12-2011, 15:52
امکانش هست چهره رو تو خود بازی عوض کنیم؟
میخوام ریش میشارو بزنم پشت موهاشم ببندم :31:

*Forgotten*
02-12-2011, 16:26
امکانش هست چهره رو تو خود بازی عوض کنیم؟
میخوام ریش میشارو بزنم پشت موهاشم ببندم :31:

نه نمیشه فکر نکنم من ب چیزی بر نخوردم
ولی تو بازی fallout3 میشد بری پیش یه دکتر و صورتو تغییر بدی

virus2009
02-12-2011, 17:00
یک گلیچ جالب و بسیار کاربردی دیگه :

اگه کلی وسایل اضافی دارید و میخواهید بفروشید ولی خریدار پولش زود تموم میشه و یا کمه اینکار رو انجام بدید :

اول وسایلتون رو بهش بفروشید و بعد با F5 سیو کنید
حالا فروشنده رو بکشید و بعد با F9 دوباره لود کنید
حالا میبینید که فروشنده ریست شده و همون پول اول رو داره ، حالا بقیه وسایلتون رو بهش بفروشید و دوباره حرکت بالا رو انجام بدید :31:

david071
02-12-2011, 18:35
من با این دستگاه نمیتونم اصلحم رو آپ کنم قبلا یک شمشیر اولای بازی قوی کردم ولی حالا نمیشه باید چیکار کنم

Scary Feelings
02-12-2011, 19:05
من با این دستگاه نمیتونم اصلحم رو آپ کنم قبلا یک شمشیر اولای بازی قوی کردم ولی حالا نمیشه باید چیکار کنم
احتمالا اسکیل شما یا همون مهارتت در smithing پایین هست , ببرش بالاتر بعدن بیا

M e i s a m
02-12-2011, 19:59
مراسم عروسی چطوریه؟؟ من یه دست لباس خوب + کفش تکون دادم و بر تن کردم :دی amulet mara هم گردنمه به دختره هم گفته بودم و قبول کرده بود رفتم به یارو راهبه تو ریفتن گفتم گفت فردا بیا الان رفتم روش علامت زده attend wedding ولی طرف هیچکاری نمیکنه همونطور وایساده همون گزینه قبلیهاش رو هم داره چیزی اضافش نشده

دختره هم خودش نیست اصلا معلوم نیست میاد یا نه :دی

راهنمایی کنید

AlexMercer
02-12-2011, 20:03
مراسم عروسی چطوریه؟؟ من یه دست لباس خوب + کفش تکون دادم و بر تن کردم :دی amulet mara هم گردنمه به دختره هم گفته بودم و قبول کرده بود رفتم به یارو راهبه تو ریفتن گفتم گفت فردا بیا الان رفتم روش علامت زده attend wedding ولی طرف هیچکاری نمیکنه همونطور وایساده همون گزینه قبلیهاش رو هم داره چیزی اضافش نشده

دختره هم خودش نیست اصلا معلوم نیست میاد یا نه :دی

راهنمایی کنید

شما ساعت 8 صبح تا 8 شب میتونی بری مراسم ازدواج. بعد که خطبه رو خوندن دنباله تخت خواب باش:31:

soliman
02-12-2011, 20:04
دوستان من اینجا گیر کردم . نمیدونم با این راهبه چیکار کنم . وقتی باهاش حرف میزنم فقط یه جمله رو تکرار میکنه. همون مرحله اون معبد بالا کوه.

M e i s a m
02-12-2011, 20:23
شما ساعت 8 صبح تا 8 شب میتونی بری مراسم ازدواج. بعد که خطبه رو خوندن دنباله تخت خواب باش:31:

میرم تو temple of mara هیچ خبری نیست فقط 2 3 نفرن تبریک میگن هی :دی
هیچ اتفاقی هم نمیفته

علت چی هست؟ البته یه سر رفتم شهر دختره دیدم اژدها اومده دختره هم خونش نیست
از اونه؟ :دی شانسه داریم بخدا؟ :19: روز عروسی اژدها میباره :21:

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

دوستان من اینجا گیر کردم . نمیدونم با این راهبه چیکار کنم . وقتی باهاش حرف میزنم فقط یه جمله رو تکرار میکنه. همون مرحله اون معبد بالا کوه.

میخواد بهت دراگون شوت یاد بده
بخون بهت میگه چیکار کنی

AlexMercer
02-12-2011, 20:29
میرم تو temple of mara هیچ خبری نیست فقط 2 3 نفرن تبریک میگن هی :دی
هیچ اتفاقی هم نمیفته

علت چی هست؟ البته یه سر رفتم شهر دختره دیدم اژدها اومده دختره هم خونش نیست
از اونه؟ :دی شانسه داریم بخدا؟ :19: روز عروسی اژدها میباره :21:

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

بخون بهت میگه چیکار کنی

متاسفانه الان بهم خبر دادن اژدها زنتو خورده:31: میری اونجا با راهب صحبت میکنی عقدتون میکنه. میگه عروس دومادو ببوس دوماد عروسو ببوس هی!!!!!!

virus2009
02-12-2011, 20:30
The Elder Scrolls V : Skyrim

گرافیک :

گرافیک بازی یکی بهترین گرافیک هایی بود که در بازی های RPG شاهدش بودم
با اینکه گرافیک خیلی مشکل داشت و باگ های زیادی هم داشت ولی برای این نوع بازی باید بگم که عالی بود
افکت هایی که بازی داشت واقعا بی نظیر بود و توی هیچ بازی ای تا به حال ندیده بودم مثل افکت آب ، بخار و دود ، آتش و ...
ولی اگر بیشتر کار میشد میتونست از این هم بهتر بشه مانند Mod هایی که چند هفته بعد از انتشار بازی اومد و این افکت ها رو خیلی قشنگتر و واقعی تر جلوه داد
یک مورد دیگه که به چشم می خورد آسمان بازی بود جوری که وقتی به آسمون نگاه می کردم هرچی باگ تو بازی دیده بودم یادم میرفت و همین جور سازنگان بازی رو تحسین میکردم ( این نکته برای افکت آب هم صادق بود )
گرافیک بازی با اینکه خیلی بالا بود ، سیستم آنچنانی و قوی ای رو برای آخرین تنظیمات گرافیک نیاز نداشت که این یکی از مواردی است که باعث میشه نمره گرفیک یک بازی بالا بره مثل Crysis 2 و بر خلاف BF3 که هرچی سیستمت قوی تر باشه گرافیک بازیت بیشتر میشه ( البته این مورد هم تا حدی قابل قبوله )
حالا من بر اساس چیزهایی که تو بازی دیدم به گرافیک نمره 9.5 میدم چون میتونست از این خیلی بهتر باشه

گرافیک = 9.7
فقط به خاطر باگ هایی که داشت

نور پردازی :
من از قسمت نور پردازی بازی زیاد راضی نبودم ، به نظرم برای این بازی روش کم کار شده بود
مثلا وقتی توی یک خونه رفتم دیدم یک نور بسیار شدید از اتاق بقلی میتابه اول فکر کردم نور افکن گذاشتن اونجا وقتی رفتم نگاه کردم دیده نور از پنجره میتابه ، آخه خورشید که پشت پنجره نیست مثلا تو آسمونه و باید یکم خونه رو روشن کنه نه اینکه مثل نور افکن بتابه تو خونه
ولی در بعضی جاها نور پردازی عالی بود مثل دیده شدن ذرات آب یا گرد و غبار توی پرتوهای نوری که از آسمون می اومد

نورپرازی = 8.5

صداگذاری :

میتونم بگم صداگذاری یکی از نکات قوت بازی بود
همین که موزیک های بازی به زبان دراگون ساخته شده بودند حال و هوای زندگی در عصر اژدهاییان رو به آدم دست میداد و برای هر قسمت از بازی هم شاهد یک آهنگ زیبا بودم و این لذت بازی رو دوچندان میکرد
برای مثال وقتی توی شهر ها راه میرفتم آهنگی پخش میشد که متناسب با اون مکان بود و حال هوای گشتن در شهر های قدیمی رو به آدم دست میداد
صداهای افکت های بازی هم که عالی بودند مانند صدای آب ، آبشار ، رعد و برق ، بارون و .... به طوریکه وقتی کنار یک آبشار می ایستادم یک حس خنکی بهم دست میداد ( شایدم به خاطر این بوده که زمستونه و من کنار پنجره نشسته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صداگذاری = 10

گیم پلی :

گیم پلی هم به نظرم عالی بود
هر اسحله و آرمور خاصیت مربوط به خودش رو داشت مثل Axe و Mace که هر کدوم ویژگی هایی رو داشتند که نسبت به دیگری بهتر و بدتر بود
سیستم لولینگ بازی هم چندتا ایراد داشت و مهمترینشون هم این بود که لولینگ کاراکتر وابسته به لول های توانایی ها بود به طوری که شما اول بازی میتونستی پیش یک Trainer بری و با یک گلیچ ساده چندتا لول به کاراکترت اضافه کنی بدون اینکه حتی چند ضربه با سلاح به کسی بزنی یا چیزی رو بکشی ، به نظرم اگه لولینگ وابسته به XP میبود بهتر میشد و گیمر با توجه به میزانی که بازی میکنه و توانایی هایی که داره لول میگیره ( البته این سیستم هم تکراری شده و میشه گفت سیستم خود بازی یک نوع آوری بوده که بازم باید بیشتر روش کار میشد )
بخش لولینگ توانایی ها هم عالی بود همین که دست گیمر برای انتخاب باز بود یک نکته قوت برای این بخش بود مثلا میشد از هر بخش به اندازه ای که دوست داشتی استفاده کنی و اون توانایی رو افزایش بدی
نکته مثبت دیگه گیم پلی ، استفاده از جادو و نحوه درست کردن بخش جادو بود. جادوها نسبت به نسخه قبل خیلی قشنگتر و واقعی تر شده بودند و تنوع در جادوها هم خیلی بود و میتونست گیمر رو ساعت ها مشغول بکنه بدون اینکه خسته بشی
مثلا من الان با اینکه بازی رو تموم کردم ولی دوست دارم لول همه کلاس های جادو رو به صد برسونم و با جادوهای خاص دوباره بازی کنم

گیم پلی = 9.5
بهتر از این هم میشد بشه

داستان :

داستان اصلی بازی یکی از قشنگترین داستان ها بود ولی جوری بود که از اول بازی میشد حدس زد که آخر بازی قرار چه اتفاقی رخ بده
و مشکل بزرگی هم که داشت این بود که داستان اصلی بازی یک جوری تموم شد که اصلا حس تموم شدن بازی به آدم دست نداد و مشکلش هم این بود که داستان اصلی بود و انتظار میرفت که خیلی بهتر از این باشه
ولی در عوض داستان های قسمت های دیگر بازی به قدری قشنگ و جالب هستند که گیمر نهایت لذت رو از داستان میبره
مثل داستان های گیلد ها که بر خلاف داستان اصلی واقعا قشنگ کار شده بودند و با اینکه جزء قسمت فرعی حساب میشدند یا همین ساید کوئست های بازی مثل داستان مشروب خوردن در ، بار و فراموش کردن اتفاقات شب گذشته ( اشاره به فیلم Hangover ) که واقعا قشنگ بود
به نظرم باید به اندازه قسمت های فرعی روی داستان اصلی وقت میگذاشتن اونوقت داستانش تبدیل به یک شاهکار میشد

برای امتیاز من داستان بازی رو به دو بخش تقسیم میکنم :

داستان اصلی = 9
داستان های فرعی = 10

و در آخر امتیاز کلی من به بازی :

SKYRIM = 9.7
هنوز تا Perfect شدن راه زیاده
.
.
.
.
.
.
.
.

M e i s a m
02-12-2011, 20:43
متاسفانه الان بهم خبر دادن اژدها زنتو خورده:31: میری اونجا با راهب صحبت میکنی عقدتون میکنه. میگه عروس دومادو ببوس دوماد عروسو ببوس هی!!!!!!

راهبه پرته از ماجرا الان رفتم اژدهاهه رو کشتم مراسم هم به هم خورد :19: یه 2 3 روز دیگه هم مجردی عاشقی سر میکنیم تا بعد :دی حالا میگم نمیشه کیس رو عوض کرد؟ حتما باید همون نفر اولی باشه؟! این یارو دلفین مزدوج شوندست یا نه؟

Gamemaster
02-12-2011, 20:51
کسی‌ اینو گرفته بما هم بگه؟

Oblivion Walker
Collect 15 Daedric Artifacts

virus2009
02-12-2011, 21:00
کسی‌ اینو گرفته بما هم بگه؟

Oblivion Walker
Collect 15 Daedric Artifacts

آیتم هاش به همراه کوئست هاش اینجا هست :

h!tman
02-12-2011, 22:27
کسی میدونه این Evony Claw رو از کجا گیر بیاریم!؟
رفتیم با این ایمپریال ها بعد خوردیم به اون در سه گانه ها توی آیتم هام نیست!

mass
02-12-2011, 23:13
دوستان یه مشکل کوچیک دارم .

زنم گم شده !!! شما ندیدینش !! رفتیم تو riften عقد کردیم و بعد از مراسم دیگه ندیدمش :41: نکنه با یکی دیگه فرار کرده باشه. رفتم خونه اونجا هم نبود. وقتی زن میگیرین علامتی یا چیزی تو نقشه نمیزاره که بفهمیم زنمون کجاس ؟ ببینم کوئستی نداره که بریم زنمون رو پیدا کنیم؟؟؟!!!:31:

M e i s a m
02-12-2011, 23:43
برای بار دوم هم رفتم این سری خودش رو هم بردم باز اتفاقی نمیفته... حتی یارو میگه روز ازدواجه ولی ... :19:
خب یه بار کامل بگین باید چی کنم من یه امیولت مارا دارم و یه لباس خوب و یه کفش
حالا دیگه چی میخواد؟ نکنه باید تو ریفتن خونه داشته باشی؟؟

papillon11
02-12-2011, 23:46
کسی میدونه این Evony Claw رو از کجا گیر بیاریم!؟
رفتیم با این ایمپریال ها بعد خوردیم به اون در سه گانه ها توی آیتم هام نیست!

دقیقا جلوی در افتاده رو زمین

soliman
02-12-2011, 23:50
بخون بهت میگه چیکار کنی
ببخشید چی رو باید بخونم؟

M e i s a m
02-12-2011, 23:53

زنم گم شده !!! شما ندیدینش !! رفتیم تو riften عقد کردیم و بعد از مراسم دیگه ندیدمش :41: نکنه با یکی دیگه فرار کرده باشه. رفتم خونه اونجا هم نبود. وقتی زن میگیرین علامتی یا چیزی تو نقشه نمیزاره که بفهمیم زنمون کجاس ؟ ببینم کوئستی نداره که بریم زنمون رو پیدا کنیم؟؟؟!!!:31:

من فالوورم جا موند!!! اگر وسیله و اسلحه نداشت نمیرفتم دنبالش ولی مجبورم :19:

حالا دوستانی که بازی رو تمومیدن بگن لاقل فالوور خوب چی هست کی هست؟

virus2009
02-12-2011, 23:57
برای بار دوم هم رفتم این سری خودش رو هم بردم باز اتفاقی نمیفته... حتی یارو میگه روز ازدواجه ولی ... :19:
خب یه بار کامل بگین باید چی کنم من یه امیولت مارا دارم و یه لباس خوب و یه کفش
حالا دیگه چی میخواد؟ نکنه باید تو ریفتن خونه داشته باشی؟؟

1 -شما اول باید خواستگاری کنی
2- برو Riften جای معبد مارا
3- با اون راحب داخل معبد صحبت کن
4- دقیقا 24 ساعت صبر کن
5 - الان باید یک آیتم دیگه به کوئستت اضاف بشه اگه نشد بیشتر صبر کن
6- حالا برو تو مراسم ، لباس هم مهم نیست چی بپوشی
7- بعد از مراسم ازدواج سریع با زنت صحبت کن و نزار در بره :31:

زنم گم شده !!! شما ندیدینش !! رفتیم تو riften عقد کردیم و بعد از مراسم دیگه ندیدمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکنه با یکی دیگه فرار کرده باشه. رفتم خونه اونجا هم نبود. وقتی زن میگیرین علامتی یا چیزی تو نقشه نمیزاره که بفهمیم زنمون کجاس ؟ ببینم کوئستی نداره که بریم زنمون رو پیدا کنیم؟؟؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما برو جایی که ازش خواستگاری کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد باهاش صحبت کن بگو بیا خونه من بعدش برو سر زندگیت

من فالوورم جا موند!!! اگر وسیله و اسلحه نداشت نمیرفتم دنبالش ولی مجبورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا دوستانی که بازی رو تمومیدن بگن لاقل فالوور خوب چی هست کی هست؟

بهترین فالوور ها به نظرم اونایی هستن که موقعی که Thane میشید بهتون میدن
من از Markarth گرفتم هنوز یکبار هم نمرده ( مگر اینکه خودم بکشمش ) ، صداش هم قشنگه

M e i s a m
03-12-2011, 00:01
ببخشید چی رو باید بخونم؟

منظورم متن ها بود
میتونید زیرنویس رو از تو تنظیمات فعال کنید

دقیقا یادم نیست ولی میخواد بهتون استفاده از دراگون شوت رو یاد بده و قراره یجورایی تمرینتون بده :11:

I-Tech
03-12-2011, 00:56
چه کوئست تو کوئستی شده برا من! تا میام برم دنبال یه کوئست تو راه به یه غاری چیزی برخورد میکنم، منم که کنجکاوم ببینم اون تو چه خبره میرم تو غاره و کلا کوئست قبلی رو فراموش میکنم!
حالا چرا همه میخوان ازدواج کنن!؟ مجردی مگه بد میگذره :دی
ولی بازیش خواب و خوراک رو از ما گرفته، اصلا با اون چیزی که من راجب بازی های پی آر جی فکر میکردم متفاوته!

kumarbaz
03-12-2011, 01:00
دوستانی که Character شون Melee زن هستن توصیه میکنم Enchant رو Weapon فقط از Paralyze استفاده کنن، در حد المپیک میباشد :31:

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

اگر Weapon شما Enchant شده باشه فقط به شرطی میتونین Upgrade کنین که Perk مربوطه رو از شاخه Smitingگرفته باشین.

soliman
03-12-2011, 01:32
منظورم متن ها بود
میتونید زیرنویس رو از تو تنظیمات فعال کنید

دقیقا یادم نیست ولی میخواد بهتون استفاده از دراگون شوت رو یاد بده و قراره یجورایی تمرینتون بده :11:

زیرنویسش رو هم فعال کردم ولی چیزی درست نشد . همه کلید ها رو هم امتحان کرد و بازم هیچ تغییری نکرد. این همه راهو اومدم برای هیچ تو راه کمی مونده بود که چند تا یتی تیکه پاره ام کنند . لطفا اگه کسی دقیق میدونه راهنماییم کنه.

reza207
03-12-2011, 06:25
زیرنویسش رو هم فعال کردم ولی چیزی درست نشد . همه کلید ها رو هم امتحان کرد و بازم هیچ تغییری نکرد. این همه راهو اومدم برای هیچ تو راه کمی مونده بود که چند تا یتی تیکه پاره ام کنند . لطفا اگه کسی دقیق میدونه راهنماییم کنه.

شما باید اول دقمه p رو بزن بعد برو تو گزینه shouts اونجا unrelenting رو انتخواب کن و f رو هم بزن و بعد از اونجا بیا بیرون تو خود بازی و رو به انها دقمه z رو بزن و بعد از اون انها به شما یه سری چیز جدید یاد میدن

aramesh_61
03-12-2011, 08:28
دوستان بالاخره پچ درست و حسابی واسه نسخه ایکس باکس اومد؟ ممنون

Viren
03-12-2011, 09:35
Beginning in January, PC players will be able to download for free the same development tools we used at Bethesda Game Studios to create Skyrim. In tandem with the Creation Kit’s release, we will roll out a new Wiki and videos to help you get started. It also features something we think you’re going to love…

:26:

papillon11
03-12-2011, 09:40
اسب نخر اصلا من چند تا امتحان کردم به اون یدونه ای که خودش تو کوئیت میده نمیرسه
باید بری شهر riften فکر کنم دم در ورودی یه اصطبل هست باید مأموریت رو اونجا بگیری یخورده هم دنگ و فنگ داره ولی اخرش یه اسب گیرت میاد frost از همه اسبای فروشی قویتره
لامصب اسب هم که نیست اخه اژدهائه! :31:

عمرا از shodowmere بهتر باشه ، لعنتی یه دونه ancient dragon که با یه دم فالوور و کشت را کلی معطل خودش کرد تا من تونستم از پشت بکشمش.

*Forgotten*
03-12-2011, 09:52
سلام
من منبع درامدم کشتن باندیت ها و جک و جونوراست :31: و فروختن وسایل اونا هست (منبع درامد سریع)

مشکل اینجاست هر جا رو غارت میکنم یه 100 روز طول میکشه شایدم هرگز تا اونجا دوباره پر از انسان یا جانوران دیگه ای بشه

تو oblivion دو سه روز بعد مکانش پر از آدم میشد

میترسم همه skyrim رو بکشم و از بی پولی برم چوب خورد کنم :31:

بدبختی اینه که تا حالا 30 تا giant هم کشتم ولی چند روز بعد که میرم میبینم اونا هم زنده نمیشن تا دو باره بکشمشون :31: جسدشون هم همیجوری وله

کسی چیزی داره بگه؟؟؟

M e i s a m
03-12-2011, 14:17
عمرا از shodowmere بهتر باشه ، لعنتی یه دونه ancient dragon که با یه دم فالوور و کشت را کلی معطل خودش کرد تا من تونستم از پشت بکشمش.

کجاس این شادومر؟ این فراست که میگم 20 ثانیه رو حالت دو میره و بعد استامیناش تموم میشه اون رو هم میشه بگید چقدر استامینا داره؟ :11:

squall12
03-12-2011, 14:42
سلام . چجوری میشه perk گرفت بدون اینکه لول آپ بشه ؟یعنی راه دیگه ای داره؟

reza207
03-12-2011, 14:47
سلام
من منبع درامدم کشتن باندیت ها و جک و جونوراست :31: و فروختن وسایل اونا هست (منبع درامد سریع)

مشکل اینجاست هر جا رو غارت میکنم یه 100 روز طول میکشه شایدم هرگز تا اونجا دوباره پر از انسان یا جانوران دیگه ای بشه

تو oblivion دو سه روز بعد مکانش پر از آدم میشد

میترسم همه skyrim رو بکشم و از بی پولی برم چوب خورد کنم :31:

بدبختی اینه که تا حالا 30 تا giant هم کشتم ولی چند روز بعد که میرم میبینم اونا هم زنده نمیشن تا دو باره بکشمشون :31: جسدشون هم همیجوری وله

کسی چیزی داره بگه؟؟؟

شما با این همه پول چکار میکنید؟
تو این نسخه مثل ابلیوون نیست. هر کسی رو که بکشین جسدش همونجا میمونه و زنده نمیشن
شما میتونین جا های دیگه رو غارت کنین انقدر زیاد هست نقطه کشف نشده که برید هم انها رو پیدا کنین و فتحشون کنین

reza207
03-12-2011, 15:06
کجاس این شادومر؟ این فراست که میگم 20 ثانیه رو حالت دو میره و بعد استامیناش تموم میشه اون رو هم میشه بگید چقدر استامینا داره؟ :11:

شما میتونین کوئست شادومر رو از Astrid بگیرین

اینم عکس های شادومر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1322997851&Signature=Oog%2FHkcPUzCqZeEOTxTrxtWA1lc%3D

m.77
03-12-2011, 16:26
سلام این درو چطوری باز کنم؟

reza207
03-12-2011, 16:42
سلام این درو چطوری باز کنم؟

بالایی خرس وسطی عقاب پایینی جغد

البته باید کلیدی که به اون در میخوره رو که اسمش golden claw هست رو از اون ادمی که تو تار عنکبوت گیر کرده بود میگرفتی (باید اون طرف رو بعد از اینکه ازادش کردی میکشتی )

MobinS
03-12-2011, 17:57
چقدر مضخرف بود این Civil War ها!!! اصلا پایان مسخره! هیچیکی هیچ حرفی نمی زنه! حتی حوصله نداشتم استورمکلوک هارو بردارن الکی داستان ساختن که هنوز باقی موندن! خودت برو بکششون! هیچکی کوچیک ترین حرفی نمی زنه که جنگ تموم شد! حتی زن پادشاه الیسیف هم چیزی نمی گه! تازه توی بعضی کوئست ها حرف از Civil war می زدند! واقعا ضعیف کار کرده بودن! خیلی مصنوعی و بی معنی بود!
ولی این Thieves guild جالب به نظر می رسه! قبلا گفتین یک باگی داره؟ چیه؟ چیکار باید کرد اونوقت؟

kumarbaz
03-12-2011, 19:24
دوستان HELP
وقتی به Beast Form تبدیل میشه Character ام دیگه به حالت اول برنمیگرده 1 ساعت گذاشتم موند همینجوری ولی اصلا فرقی نکرد :41: چه کنم؟ :37:

M e i s a m
03-12-2011, 19:37
دوستان HELP
وقتی به Beast Form تبدیل میشه Character ام دیگه به حالت اول برنمیگرده 1 ساعت گذاشتم موند همینجوری ولی اصلا فرقی نکرد :41: چه کنم؟ :37:

باید بیشتر صبر کنید :20:
حتی شاید 5 6 ساعت یا بیشترم طول بکشه اونم بخاطر تعداد افرادی هست که میکشید که زمان باقی موندن رو بیشتر میکنه

virus2009
03-12-2011, 19:41
چقدر مضخرف بود این Civil War ها!!! اصلا پایان مسخره! هیچیکی هیچ حرفی نمی زنه! حتی حوصله نداشتم استورمکلوک هارو بردارن الکی داستان ساختن که هنوز باقی موندن! خودت برو بکششون! هیچکی کوچیک ترین حرفی نمی زنه که جنگ تموم شد! حتی زن پادشاه الیسیف هم چیزی نمی گه! تازه توی بعضی کوئست ها حرف از Civil war می زدند! واقعا ضعیف کار کرده بودن! خیلی مصنوعی و بی معنی بود!
ولی این Thieves guild جالب به نظر می رسه! قبلا گفتین یک باگی داره؟ چیه؟ چیکار باید کرد اونوقت؟

قبل از اینکه کوئست های اصلی گروه رو تموم کنی باید ماموریت های Vex و Dalvin رو همشون رو انجام بدی تا آخرش به باگ نخوری