PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

alireza661299
23-11-2011, 02:57
سلام
آقا آخر این مرحله ای که باید Elder Scrolle رو ریکاور کنیم چیکار باید کرد ؟ شرمنده نتونستم اسکرین شات بگیرم. ولی مرحله قبلیش اون یارو گفت باید دوتا شی یکی گرد و یکی لبه دار پیدا کنی حالا من آخر اون کوئستم ولی فک کنم شی گرده رو پیدا نکردم چون یه جایی هست که چهارتا کنترلر داره واسه فعال شدن که فقط دوتاش با اون شی لبه داره فعال میشه.
لطفا کمک کنید.

alireza661299
23-11-2011, 02:57
سلام
آقا آخر این مرحله ای که باید Elder Scrolle رو ریکاور کنیم چیکار باید کرد ؟ شرمنده نتونستم اسکرین شات بگیرم. ولی مرحله قبلیش اون یارو گفت باید دوتا شی یکی گرد و یکی لبه دار پیدا کنی حالا من آخر اون کوئستم ولی فک کنم شی گرده رو پیدا نکردم چون یه جایی هست که چهارتا کنترلر داره واسه فعال شدن که فقط دوتاش با اون شی لبه داره فعال میشه.
لطفا کمک کنید.

AlexMercer
23-11-2011, 04:15
سلام
لطفا کمک کنید.

اون مکعب رو بزار بعد چند بار دکمه دوم از سمت راس رو بزن تا دکمه سوم فعال شه بغ=عد اونو بزن تا اخرین دکمه سمته چپ فعال شه بعد اونم بزن تا بهت اسکرول رو بده

M e i s a m
23-11-2011, 06:58
خوب دیگه , میتونی گزینه من میرم زندان رو انتخاب کنی , بعدشم باهات لج میشن , بعدشم کوست هاشون رو نمیتونی انجام بدی !

یعنی چی خب خودش اومد دعوا راه انداخت :دی حالا بخوام رشوه بدم چی اون موقع باید دونه دونه رشوه بدم یا برم زندان حله؟ البته میگید که برم زندان دیگه نمیشه کوئست برم یعنی راهی نداره؟ خیلی جلو نرفتم ولی باز کم هم نیست... :41:

imi imi
23-11-2011, 08:09
سلام آقا من اونجایی که با اون زنه laidy میریم پیش delphin گیر کردم. delphin همون جوری جلوی یه کمد وایمیسته و میگه در قفله باید چی کنم؟ تو شهر riverwood هست.باید چی کار کنم؟؟؟؟

H M R 0 0 7
23-11-2011, 08:54
این بازی چرا انیقدر بزرگه نقشش؟
آدم کرک و پرش میریزه بخواد همه اینها رو بره
واقعا دمشون گرم این همه محیط را با گرافیک نسبتا خوب تولید کردن
مولفه های بازی هم خیلی زیاده
فکر کنم همین مرحله داستان اصلیش هم بخوای بری 6 ماه طول بکشه!

hobgoblin
23-11-2011, 09:24
دوستان يه سوال

من توي ليست كوئست هاي فرعي كوئستهايي رو انتخاب مي كنم و محل اون روي نقشه با فلش آبي نشون داده ميشه.
ولي وقتي ميرم و به اونجا ميرسم تو محل نشون داده شده هيچ چيزي نيست. جريان چيه؟

ببخشيد سوالاي آماتوري مي پرسم ولي اين اولين بازي توي اين سبكه كه دارم بازي مي كنم.

moghaddas mfa
23-11-2011, 09:29
سلام
من بااینکه این بازی رو ندارم همیشه به اینجا سر میزنم من زبانم زیاد تعریفی نداره.
اگه بازی رو بگیرم میتونم انجامش بدم یانه.

humanaga
23-11-2011, 11:01
سلام آقا من اونجایی که با اون زنه laidy میریم پیش delphin گیر کردم. delphin همون جوری جلوی یه کمد وایمیسته و میگه در قفله باید چی کنم؟ تو شهر riverwood هست.باید چی کار کنم؟؟؟؟

باید در رو ببندی که کسی تو رو نبینه بعد اون کمد رو باز می کنه
راستی دوستان من مراحل اصلی Elder Knowledge یه جایی که هم ادم اهنی هست هم جن و.... الا با یک نفر تو یه چیزه شبیه به کره که از بالاش نور میادر به 3 ته اینه اصلی و باید اون رو به اینه های بالای هدایت کنم که اصلا نمیشه فقط یه بار با یه جاد زدم که کمی باز تر شد اما هیچ کدوم رو نمی تونم تنظیمش کنم

babak2002
23-11-2011, 11:33
دوستان يه سوال

من توي ليست كوئست هاي فرعي كوئستهايي رو انتخاب مي كنم و محل اون روي نقشه با فلش آبي نشون داده ميشه.
ولي وقتي ميرم و به اونجا ميرسم تو محل نشون داده شده هيچ چيزي نيست. جريان چيه؟

ببخشيد سوالاي آماتوري مي پرسم ولي اين اولين بازي توي اين سبكه كه دارم بازي مي كنم.

دوست عزیز اون مارکر ابی که توی نقشه هست رو خود شما تعیین می کنید.
برای اینکه دیگه نبینیش روی نقشه راست کلیک کن( فقط شهر غار و یا ... نباشه) و بعد گزینه Remove It رو بزن :46:
مارکر های سفید نشون دهنده Quest هست

aristocrat
23-11-2011, 11:46
من الان میخوام یک کاراکتر رو معرفی کنم که شاید خیلی ها وقتی بهش برخورد می کنند نمی دونند چی میگه!
maiq the liar کاراکتری هست که در هر سه بازی morrowind و oblivion و skyrim حضور داشته. این کاراکتر در واقع از طرف خود بازی سازها داره صحبت میکنه و حرفهایی که میزنه بیشتر مربوط به اعتراض هایی هست که به خاطر تغییرات در هر بازی انجام میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند تا از دیالوگ هاش رو که وقتی باهاش صحبت میکنید میذارم اینجا البته هر دفعه مقدار کمی صحبت میکنه و دفعه ی بعدی که دوباره می بینیدش دیالوگ های جدیدتر میگه.

اژدها ها هیچوقت ناپدید نشده بودند. اونها فقط خیلی مخفی بودند. خیلی خیلی ساکت.
*ارجاع به دیالوگش در بازی morrowind که میگفت شما باید مقدار زیادی به بالا پرواز کنید تا اژدها ها رو ببینید بخاطر اینکه اژدهاهایی که نزدیک زمین هستند بسیار مخفی هستند.

چه معنی میده که جادو رو با جادو ترکیب کنیم؟ جادو+جادو همون جادو هست. یه بار تلاش کردم از دو تا آتیش استفاده کنم ولی همه چیز رو سوزوندم.
*اشاره به حرفهای طرفداران بازی که میخواستند جادوها رو با هم ترکیب کنند و جادوی جدید بسازند ولی در واقع فقط این امکان وجود داره که از دو تا جادوی همنوع استفاده کنیم(مثلا دو تا آتیش) و ورژن قوی تری از اون جادو رو استفاده کنیم.

اسکایریم زمانی سرزمینی بود پر از پروانه های زیاد. ولی حالا نه زیاد!
*اشاره به این که میتونید در بازی پروانه بگیرید :31:

بعضی ها از این صحبت میکنند که با دوستاشون برند ماجراجویی. من فکر میکنم تنهایی خیلی بهتره. اینجوری کمتر راجبه تقسیم کردن گنج بحث میشه.
*اشاره به این که اسکایریم مولتی پلیر نداره. ویژگی که به نظر میرسه خیلی از طرفدار ها درخواست کرده بودند.

من شنیدم که خیلی خطرناکه دوست تو بشم!
*اشاره به این که در بازی با هر کسی دوست بشید میتونید به عنوان companion ازش استفاده کنید.

راجبه جنگ داستان های خیلی زیادی شنیدم.... ولی هنوز تعداد خیلی کمی حقیقت دارند.
*اشاره به همزمان شدن ریلیز بازی با بازی های شوتر اول شخص پرطرفدار مثل call of duty و battlefield 3.

چند نکته جالب راجبه این کاراکتر:

*اگر این کاراکتر رو pickpocket کنید تعدادی بطری Skooma (مواد مخدر:31:) پیدا می کنید.
*این کاراکتر میتونه در هر حالتی شما رو ببینه حتی اگر invisible باشید.
*به هیچ عنوان نمیتونید لباس ها و اسلحه های این کاراکتر رو pickpocket کنید حتی اگر این مهارتتون به 100 رسیده باشه و تمام perk های pickpocket رو هم گرفته باشید.

Scary Feelings
23-11-2011, 11:49
این غولا عجب چیزین
از دور دیدمشون یه خورده رفتم جلو فکر کردم بی ازارن دیدم حالت اماده باش گرفت بدون توجه به جایی در رفتم
دو دقه بعد برگشتم دیدم نه کسی دنبالم نیست
برگشتم همونجا دیدم نه مثل اینکه بی ازارن رفتم جلوتر دیدم پتکش رو داره میاره طرف من من بازم در رفتم دو دقه بعد دیدم بازم خبری نیست
باز برگشتم این بار قدم برداشت طرفم
خلاصه در رفتن و برگشتن
بعد رفتم یه تیر زدم کلش اومد من در رفتم اما بهم رسید دیدم یه ضربه ضد نمیدونم نخورد چی شد خون ما نرفت منم گفتم چه قویم واسم بکشمش توک ثانیه اخرین چیزی که دیدم تو هوا معلق بودم توسط پتک جناب غول
غول ها تا زمانی که کاری به صندوقچه ها و ماموت هاشون نداشته باشی کاریت ندارن , زاتأ کاری به کسی ندارن.

یعنی چی خب خودش اومد دعوا راه انداخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا بخوام رشوه بدم چی اون موقع باید دونه دونه رشوه بدم یا برم زندان حله؟ البته میگید که برم زندان دیگه نمیشه کوئست برم یعنی راهی نداره؟ خیلی جلو نرفتم ولی باز کم هم نیست... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زندان برو راحت : )) یکی از بچه ها رفته بود زندان , اونجا هم شورش راه انداخته بود فرار کرده بود : ))

Aria1997
23-11-2011, 11:57
خوب برید زندان بعد بگیرید بخوابید سریع آزاد میشید ...... :)

king 2009
23-11-2011, 12:09
دوستان من امروز بازی میاد دستم.

با اصل rpg مشکلی ندارم. ولی نتونستم با گیم پلی dragon age و witcher کنار بیام.البته ویچر بد نبود وقت نکردم ادامه بدم ولی دراگون ایج خیلی بد بود و اصلا نمیتونستم کاراکتر رو کنترل کنم.البته با پی سی .

گیم پلی اسکایریم چطوره؟

و برای شروع بازی نکته ای هست که باید بدونم؟

virus2009
23-11-2011, 13:39
من الان میخوام یک کاراکتر رو معرفی کنم که شاید خیلی ها وقتی بهش برخورد می کنند نمی دونند چی میگه!
maiq the liar کاراکتری هست که در هر سه بازی morrwind و oblivion و skyrim حضور داشته. این کاراکتر در واقع از طرف خود بازی سازها داره صحبت میکنه و حرفهایی که میزنه بیشتر مربوط به اعتراض هایی هست که به خاطر تغییرات در هر بازی انجام میشه.

چند تا از دیالوگ هاش رو که وقتی باهاش صحبت میکنید میذارم اینجا البته هر دفعه مقدار کمی صحبت میکنه و دفعه ی بعدی که دوباره می بینیدش دیالوگ های جدیدتر میگه.

اژدها ها هیچوقت ناپدید نشده بودند. اونها فقط خیلی مخفی بودند. خیلی خیلی ساکت.
*ارجاع به دیالوگش در بازی morrowind که میگفت شما باید مقدار زیادی به بالا پرواز کنید تا اژدها ها رو ببینید بخاطر اینکه اژدهاهایی که نزدیک زمین هستند بسیار مخفی هستند.

چه معنی میده که جادو رو با جادو ترکیب کنیم؟ جادو+جادو همون جادو هست. یه بار تلاش کردم از دو تا آتیش استفاده کنم ولی همه چیز رو سوزوندم.
*اشاره به حرفهای طرفداران بازی که میخواستند جادوها رو با هم ترکیب کنند و جادوی جدید بسازند ولی در واقع فقط این امکان وجود داره که از دو تا جادوی همنوع استفاده کنیم(مثلا دو تا آتیش) و ورژن قوی تری از اون جادو رو استفاده کنیم.

اسکایریم زمانی سرزمینی بود پر از پروانه های زیاد. ولی حالا نه زیاد!
*اشاره به این که میتونید در بازی پروانه بگیرید :31:

بعضی ها از این صحبت میکنند که با دوستاشون برند ماجراجویی. من فکر میکنم تنهایی خیلی بهتره. اینجوری کمتر راجبه تقسیم کردن گنج بحث میشه.
*اشاره به این که اسکایریم مولتی پلیر نداره. ویژگی که به نظر میرسه خیلی از طرفدار ها درخواست کرده بودند.

من شنیدم که خیلی خطرناکه دوست تو بشم!
*اشاره به این که در بازی با هر کسی دوست بشید میتونید به عنوان companion ازش استفاده کنید.

راجبه جنگ داستان های خیلی زیادی شنیدم.... ولی هنوز تعداد خیلی کمی حقیقت دارند.
*اشاره به همزمان شدن ریلیز بازی با بازی های شوتر اول شخص پرطرفدار مثل call of duty و battlefield 3.

چند نکته جالب راجبه این کاراکتر:

*اگر این کاراکتر رو pickpocket کنید تعدادی بطری Skooma (مواد مخدر:31:) پیدا می کنید.
*این کاراکتر میتونه در هر حالتی شما رو ببینه حتی اگر invisible باشید.
*به هیچ عنوان نمیتونید لباس ها و اسلحه های این کاراکتر رو pickpocket کنید حتی اگر این مهارتتون به 100 رسیده باشه و تمام perk های pickpocket رو هم گرفته باشید.

e
چه جالب من همین نیم ساعت پیش این رو دیدم
پس بگو در مورد چی صحبت می کرده
دستت درد نکنه

---------------------------------------------------------------------------

دوستان تا حالا با یک ضربه یک Giant رو کشتید ..... ؟؟؟؟
( به این میگن قدرت Sneak )
کسی یک Dagger توپ سراغ نداره ..... ؟؟؟؟

reza207
23-11-2011, 13:48
..............................

mjorh
23-11-2011, 14:01
تو قسمت کوهای برفی یه حیوون سفیدی میاد اسمش خوب یادم نی فک کنم fros troll بود همچین چیزی...
چجوری باید کشتش؟ هی خونش برمیگرده یه جورایی ریکاوری میشه!

R O O T
23-11-2011, 14:07
تو کویست alduin's wall قسمتی که میگه برو sky haven temple گیر کردم نمیدونم چجوری باید این سر بزرگه تو کوه رو تکون داد چند تا سنگ هم رو زمین هست روشون میری صدا میدن چیکار کنم ؟

saeed_136915
23-11-2011, 14:16
سلام دوستان من تو مرحله ای که میریم دوست Delphine رو نجات بدیم توی Rat Ways گیر کردم از پشت در با من حرف میزنه (البته صداش نمیاد فقط زیرنویس ها سریع میان و رد میشن) بعد میگه بزار درو باز کنم ولی در رو باز نمیکنه.
فکر کنم مشکل از کرک باشه چون من این مشکل رو تو Xbox نداشتم.
آپدیت جدید نیومده؟؟

hamed30
23-11-2011, 14:22
این دیگه چه بازییه از آدم گرفته تا سوسمارو ببر و پلنگ و ... هرجک و جانوری حرف میزنن آدم یاد برنامه کودک میافته .:31: نمیگم بازیش بده ولی ظاهرا تو شخصیت پردازی خیلی دستشون باز بوده . تو حالت سوم شخص هم یارو خیلی نافرم میدوه انگار داره قر میده :31:

Arrowtic
23-11-2011, 14:45
دوستان یه سوال:من با دو تا one-hand میرم معمولا مگر دور باشن که با Bow بزنمشون.ولی وقتی با One-hand هستم خیلی ضعیفم یعنی مثلا 2 تا Bandit که میریزن سرم به زور میزنمشون.همون اولای بازیم!(سیو قبلیو پاک کردم دیگه)
بعدا بهتر میشه؟
مشکلمم اینه نمیدونم کی Power Attack بزنم؟Power Attack ها رو یکی یا دوتایی بزنم؟یعنی هر دو کلیکو با هم بگیرم یا یکیو بزنم اون یکی نگه دارم؟بعدشم مشکل دیگه اینه نصف بیشتر اتک هام اصلا به یارو نمیخورن!مثلا یارو عقب میره یا با Shield منو Block میکنه یا با Two-hand بازم Block میکنه!
کسی میتونه چندتا راهنمایی در مورد نبرد با One-Hand بگه؟
الآن 4تا اسکلت میریزن سرم وقتی همرو میکشم نصفه HPم

Scary Feelings
23-11-2011, 14:52
تو کویست alduin's wall قسمتی که میگه برو sky haven temple گیر کردم نمیدونم چجوری باید این سر بزرگه تو کوه رو تکون داد چند تا سنگ هم رو زمین هست روشون میری صدا میدن چیکار کنم ؟
جلوی در اصلی هستی؟ اگه هستی باید به زمین نگاه کنی , بعد e رو فشار بدی , تا یه خورده از خونتو بریزی رو زمین تا در باز شه!

دوستان تا حالا با یک ضربه یک Giant رو کشتید ..... ؟؟؟؟
( به این میگن قدرت Sneak )
کسی یک Dagger توپ سراغ نداره ..... ؟؟؟؟

dagger daedra بهترین دگر هست , enchantesh هم بکنی دیگه ...

R O O T
23-11-2011, 16:00
جلوی در اصلی هستی؟ اگه هستی باید به زمین نگاه کنی , بعد e رو فشار بدی , تا یه خورده از خونتو بریزی رو زمین تا در باز شه!

نه اینجا هستم
ببخشید عکسش کجه : دی . اونی هم که خط کشیدم اون سنگها هستن میرم رو دو تاشون صدا میدن نمیدونم باید چیکار کرد :19:

kumarbaz
23-11-2011, 17:36
بزار رو Master بعد ببین چی میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان، این همه زدم کشتم سرویسشون میکنم میشه بگن رو چه درجه ای دارن بازی میکنن؟ ما که رو Master از این چیزا نمیبینیم :9:فقط دارن میزنن میکشن و سرویس میکنن:37:یارو Mage کافیه از دور ببینتت( لازم نیست تو اونو ببینی) از همونجا داری تو هوا دست و پا میزنی:4:من که هربار Mage میبینم ختم قران نذر میکنم:31:
برا ما که از خبرا تا حالا نبوده:28:

Mobham69
23-11-2011, 17:45
دوستان، این همه زدم کشتم سرویسشون میکنم میشه بگن رو چه درجه ای دارن بازی میکنن؟ ما که رو Master از این چیزا نمیبینیم :9:فقط دارن میزنن میکشن و سرویس میکنن:37:یارو Mage کافیه از دور ببینتت( لازم نیست تو اونو ببینی) از همونجا داری تو هوا دست و پا میزنی:4:من که هربار Mage میبینم ختم قران نذر میکنم:31:
برا ما که از خبرا تا حالا نبوده:28:
دقیقا همینطوره !Archmage واقعا 2 تا Spell میزنن رو هوایی!!:18:من میجم رو پاک کردم دارم با Thief میرم!Warrior ام که کوئست Koldak باگ خورد واسش پاکش کردم!واقعا Full بود!!!:45:Deadra...dragon ست هم که full داشت!:45:

mokhtar
23-11-2011, 19:08
دوستان یه سوال با هر مدل که میری یه کوئست مخصوص خودشون رو دارن؟؟؟ یا فرقی نداره؟؟من الان با واریرو رفتم

aristocrat
23-11-2011, 19:24
توی تنظیمات برید میبینید درجه سختی رو. Adept درجه نرمال هست. دوستانی که مشکل پیدا کردند به خاطر اینه که تجربه ندارید :31: من الان میج هستم به جایی رسیدم که روی درجه نرمال بازی کنم اصلا بازی بهم حال نمیده گذاشتم روی Expert. وقتی میج می بینید یک Spell هست بنام Ward که نوع های مختلفی داره. اگه اون جادو رو توی یک دستتون اجرا کنید جادوی دشمنتون روی شما اثر خیلی کمی میذاره. البته اینم هست که باید سریع دخلشو بیارید.

دوستان یه سوال با هر مدل که میری یه کوئست مخصوص خودشون رو دارن؟؟؟ یا فرقی نداره؟؟من الان با واریرو رفتم یک سری کوئست های فرعی هست که با توجه به نوع کاراکترتون به شما داده میشه.

Mobham69
23-11-2011, 19:33
توی تنظیمات برید میبینید درجه سختی رو. Adept درجه نرمال هست. دوستانی که مشکل پیدا کردند به خاطر اینه که تجربه ندارید :31: من الان میج هستم به جایی رسیدم که روی درجه نرمال بازی کنم اصلا بازی بهم حال نمیده گذاشتم روی Expert. وقتی میج می بینید یک Spell هست بنام Ward که نوع های مختلفی داره. اگه اون جادو رو توی یک دستتون اجرا کنید جادوی دشمنتون روی شما اثر خیلی کمی میذاره. البته اینم هست که باید سریع دخلشو بیارید.

یک سری کوئست های فرعی هست که با توجه به نوع کاراکترتون به شما داده میشه.
مشکل اینجاست که Spell های میجی که داشتم خیلی کم دمیج میکرد!1ساعت باید میگرفتی تا بمیره!منظورم فقطArchmage ها هستن و Neromancer mages!اسکلت ها رو تا میان جلو هنوز بهم نرسیدن میکشم!ولی Archmage ها وقتی بهشونFirebolt or Ice میزنم سریع Ward میگیرن!Flame هم نه 8 تا دمیج میکنه!انگار که اصلا دمیج نمیکنه!!!

manuelcalavera
23-11-2011, 19:36
آقا من لِوِل ِ 31 هستم ، هنوز هیچی از Daedra ندارم . هیچ کدوم از تلتنتام بالا نیست همه شون حوالی ِ 50 اینا هستن .
احساس میکنم ضعیفم و سه سوت ممکنه بمیرم . پیشنهادی ، چیزی ؟

Mobham69
23-11-2011, 19:40
آقا من لِوِل ِ 31 هستم ، هنوز هیچی از Daedra ندارم . هیچ کدوم از تلتنتام بالا نیست همه شون حوالی ِ 50 اینا هستن .
احساس میکنم ضعیفم و سه سوت ممکنه بمیرم . پیشنهادی ، چیزی ؟
یه سر اینجا بزن خیلی جامع هست!
برای Deadra:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

manuelcalavera
23-11-2011, 19:51
بیشتر پیشنهاد بدید ، اینجوری فایده نداره که :دی

Leon-117
23-11-2011, 20:38
دوستان یه سوال:من با دو تا one-hand میرم معمولا مگر دور باشن که با Bow بزنمشون.ولی وقتی با One-hand هستم خیلی ضعیفم یعنی مثلا 2 تا Bandit که میریزن سرم به زور میزنمشون.همون اولای بازیم!(سیو قبلیو پاک کردم دیگه)
بعدا بهتر میشه؟
مشکلمم اینه نمیدونم کی Power Attack بزنم؟Power Attack ها رو یکی یا دوتایی بزنم؟یعنی هر دو کلیکو با هم بگیرم یا یکیو بزنم اون یکی نگه دارم؟بعدشم مشکل دیگه اینه نصف بیشتر اتک هام اصلا به یارو نمیخورن!مثلا یارو عقب میره یا با Shield منو Block میکنه یا با Two-hand بازم Block میکنه!
کسی میتونه چندتا راهنمایی در مورد نبرد با One-Hand بگه؟
الآن 4تا اسکلت میریزن سرم وقتی همرو میکشم نصفه HPم
من بازیمو با جادو+سلاح شروع کردم و وقتی رسیدم لول 30 one handed+one handed ادامه دادم.توی این لول(30 به بالا)من خیلی راضیم.دشمن ها معمولا مشکلی به وجود نمیارن.
در مورد تاکتیک ها(هرچند چیز خاصی نداره و با یکی-2 ساعت مبارزه کردن دستت میاد)،دشمنایی که سپر دارن و دفاع میکنن رو بهتره اول یه بار power attack بزن که یکم گیج میشن،بعد کلیک چپ و راست رو هم زمان بزن که ازش خیلی خون کم میشه.فقط باید یکم زمان بندی داشته باشی تا staminaـت هدر نره.دشمن هایی هم که یه جا وای نمیسن و همش در حال حرکت هستن رو یا باید یه گوشه گیر بندازی و روش power attack بزنی یا با شوت گیجش کنی بعد بهش حمله کنی!
+
توی بازی دقت کنین بعضی سربازا میگن"بهترین دفاع،حمله هست!"
بعضی جاها اگه زیادی عقب بکشی و سعی کنی دفاعی بازی کنی بیشتر صدمه میبینی......
+

بعدش با این روش میدونید برا لول آپ که میشی به چه ترتیبی Stamina و Health رو بالا ببری؟مثلا دو لول HP یه لول Stamina به ترتیب تا آخر همینطوری یا مثلا یکی در میون Stamina و HP.اوایل من اول یه بار stamina رو بالا میبردم و بعد لول بعدی health رو،ولی یه لباسی گرفتم که 30 تا به Stamina اضافه میکنه و این بخاطر این لباس 3-2 لول health رو بالا بردم،به نظرم همون یه لول stamina و یه لول health مناسب هست.

soltanarash
23-11-2011, 21:25
توی یه معبدی وقتی میگه یکی رو بیار دنبال خودت بعد نزدیک pillar قربانیش کن میرم یکیو استخدام می کنم میارمش pillar هم روشن می شه ولی دیگه نمی دونم چکار کنم.

soheil_julio
23-11-2011, 21:45
عجب کوئستی هست این کوئست Museum

در عرض 40 دقیقه 10000 تا سکه داد و 5تا قلب Daedra که قشنگ ستم کامل شد..البته یه شمشیرم میده که با یه ضربه به صورت تصادفی دشمن و میکشه..

برای دوستان هم بگم من two handet و فقط آپ زدم..اسپرک بردم بالا..الان مجیکام همون 100 اولش هست فقط health , stamina اپ زدم.. بعد از اون archery ..الان با وارهارمر Daedra با 3 تا ضربه دراگون میمیرن..غول ها هم سه تا.. اغراق هم نمیکنم..لول 46 هستم از لول 37 کسی نتونسته جونمو تا آخر کم کنه حتی این غول ها..خیلی حال میده..البته ماسک و گردنبند و انگشترم افزایش جون هست..کلا سلیقه ای هست..من با مجیک اصلان حال نمی کنم..چون جنگجو واقعی تر هست

mokhtar
23-11-2011, 22:43
یک سری کوئست های فرعی هست که با توجه به نوع کاراکترتون به شما داده میشه.[/QUOTE]

چه چالب سری بعد بدونه مارمولک برمیدارم

Scary Feelings
23-11-2011, 23:03
توی یه معبدی وقتی میگه یکی رو بیار دنبال خودت بعد نزدیک pillar قربانیش کن میرم یکیو استخدام می کنم میارمش pillar هم روشن می شه ولی دیگه نمی دونم چکار کنم.
اره , منم میارمش , بعد رو اون استوانه وسطی e میزنم , اما نمیکشتش :| البته یه دگر هم بهت میدن , باید اونم دستت باشه!

virus2009
24-11-2011, 01:16

اره , منم میارمش , بعد رو اون استوانه وسطی e میزنم , اما نمیکشتش :| البته یه دگر هم بهت میدن , باید اونم دستت باشه!

وقتی یارو رو آوردین اونجا باهاش صحبت کنید و بگید که I need u to do something ( یا اینکه روی یارو E رو نگه دارید ) بعد روی استوانه کلیک کنید

----------------------------

@ مبین :

چی شد نگفتی چجوری اسپل رایگان میزنی .... ؟؟؟
فکر کنم اینجا فقط ما دوتا میج هستیم

پ.ن : lol
پیدا کردم ....... :31:

Artam01
24-11-2011, 09:40
این بازیش چند تا دی وی دی هست؟
مال کدوم شرکتو بگیرم که باگش کمتر باشه؟
ممنون.

soliman
24-11-2011, 10:22
2 عدد دی وی دی.

Scary Feelings
24-11-2011, 10:24
اسم این اسپل که مرده ها رو زنده میکرد چی هست؟ از کجا بخرم؟؟

Leon-117
24-11-2011, 10:31
اسم این اسپل که مرده ها رو زنده میکرد چی هست؟ از کجا بخرم؟؟
Raise Zombie هست اگه اشتباه نکنم.
از کالج وینترهولد و اکثر جادوگر ها میتونی بخری...........

new evil
24-11-2011, 10:45
بازی رسید دستم(خودم رفتم از پست گرفتمش)
دارم نصبش می کنم
نمی دونم چرا انقدر یاد فیلم دزدان دریایی کارائیب افتادم؟؟؟Oo

mjorh
24-11-2011, 10:47
Raise Zombie هست اگه اشتباه نکنم.
از کالج وینترهولد و اکثر جادوگر ها میتونی بخری...........
من گرفتم اما بیدار نمیشن ،چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

darklordilidan
24-11-2011, 11:02
سلام
ببخشيد
من يه بازي ميخوام ولي اسم شو يادم رفته
محيط بازي مثل دفتر نقاشيه بايد با نقاشي كشيدن يه توپ قرمز رو به يك ستاره برسونيم
ممنون ميشم

darklordilidan
24-11-2011, 11:05
سلام
ببخشيد
من يه بازي ميخوام ولي اسم شو يادم رفته
محيط بازي مثل دفتر نقاشيه بايد با نقاشي كشيدن يه توپ قرمز رو به يك ستاره برسونيم
ممنون ميشم :31:

M e i s a m
24-11-2011, 11:15
من هم دارم ولی تستش نکردم حالا چطوری باید بزنیش که کار کنه؟ به یه ادم مرده؟؟

راستی یه دختره هست lydia فکر کنم ورش داشتم با خودم بردم به عنوان همراه که در اصل برام چیز میز جابجا کنه :دی ولی خیلی ضعیفه هی باید یه مرحله رو 10 بار برم که این نمیره :| چه وضعیه خب؟ :2:

Leon-117
24-11-2011, 11:15
من گرفتم اما بیدار نمیشن ،چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید دشمنه خیلی قویه و این جادوی شما ضعیفه!
روی دشمن های ضغیف تر امتحان کن ببین چی میشه........

mjorh
24-11-2011, 12:52
رو اسکلت امتحان کردم نشد ! دیگه از اسکلت ضعیفتر نداریم ک

Scary Feelings
24-11-2011, 12:58
من نمیخوام زنده بشن برا من بجنگن ! مثلا یکی از اعضای شهر مرده , جسدشم جلومه , میخوام زندش کنم خونوادش خوشحال شن :دی

Leon-117
24-11-2011, 13:08
من نمیخوام زنده بشن برا من بجنگن ! مثلا یکی از اعضای شهر مرده , جسدشم جلومه , میخوام زندش کنم خونوادش خوشحال شن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم بصورت عادی همچین چیزی شدنی باشه!
ولی یه جا خوندم یه چیت هست که میشه باهاش هر مرده ای رو زنده کرد........

hamed30
24-11-2011, 13:12
من نمیخوام زنده بشن برا من بجنگن ! مثلا یکی از اعضای شهر مرده , جسدشم جلومه , میخوام زندش کنم خونوادش خوشحال شن :دی
الهی چقدر شما مهربونی ، حس انسان دوستی در شما موج میزنه :31: من هنوز وقت نکردم بازی کنم اونوقت شما دنبال خوشحال کردن مردمی :31: .

new evil
24-11-2011, 13:45
من بازیرو نصبیدم ولی هرچی New Game میزنم بازی نمیاد
مشکل چیه؟

vampyre
24-11-2011, 13:59
الان رفتم تو خونه یه یارو بش دوتا طلا دادم داره کالکشنش رو بهم نشون میده.یه کتابه توش اسمش the book of fate هست.بعد بازش کردم دیدم سفیده!گفت بعضیا هستن که سفید میبینن که این به خاطر اینه که هیچ سرنوشت یا آینده ای ندارن!یعنی الان من هیچ سرنوشتی ندارم؟
--
من یه نقشه گنج دارم توش نقاشی خونه با یه فلش قرمز کشیده از کجا باید بدونم اون محل کجاست؟!

virus2009
24-11-2011, 14:19
دوستان
کسی تا حالا به جایی برخورده که حیوون و جانور زیاد داشته باشه .... ؟؟؟
واسه Pretty Soul Gem می خوام

:40:

Arrowtic
24-11-2011, 14:29
آقا من یه Mace دارم 20 تا دمیجشه ولی Enchant نداره(one-hand) یه Axe هم دارم(One-hand) 18 تا دمیجشه در عوض یه Enchant داره که دشمنای زیر لول 5 به مدت 30 ثانیه Flee میشن.کدومو بپوشم؟
+
میگم با دو تا One-hand یه اژدها رو کجاشو بزنم؟اژدها هست اوایل بازی میکشیش:اول خوب با Bow زدمش.وقتی رفت زمین شمشیر کشیدم حمله کردم بهش.ولی جلو بال یا دمش میرفتم بدجور میزد یا جلو دهنش که میرفتم منو میخورد : دی
خیلی سخت کشتمش با One-hand.همیشه اینطوره و سخته کشتن این یا واسه من سخته و ضعیفم؟لول 4 و نیم.البته وسط نبرد لول 5 شدم.میگم جونش خیلی کم بود من جونم کامل ولی بهش که حمله کردم منو کشت!اصلا نمیشد یا منو میخورد یا شدید میزد!
اعصابمو خرد کرد احساس میکنم کاراکترم خیلی ضعیفه که نتونستش اونو به راحتی بکشه آخر سر بعده کلی تمرین جونم نصف بود وقتی مرد!بهتر میشه بعدا یا نه؟!
همه یارامونم به غیر از اون Dark Elfه مرده بودن اونم که تاثیر نداشت یعنی در اصل 1 به 1 بود!
راستی Power Attack با دوتا سلاح با هم(با هم بگیری دوتا کلیکه موس رو) زمان بیشتری از Power Attack با یه سلاح میگیره؟

king 2009
24-11-2011, 15:09
دوستان من امروز بازی میاد دستم.

با اصل rpg مشکلی ندارم. ولی نتونستم با گیم پلی dragon age و witcher کنار بیام.البته ویچر بد نبود وقت نکردم ادامه بدم ولی دراگون ایج خیلی بد بود و اصلا نمیتونستم کاراکتر رو کنترل کنم.البته با پی سی .

گیم پلی اسکایریم چطوره؟

و برای شروع بازی نکته ای هست که باید بدونم؟

واقعا متشکرم از این همه راهنمایی.:31:

گیم پلی اش خوب بود.

فقط اصلا از صدا گذاری رازی نبودم.اصلا صدای خودمون ، ضربه تا اسلحه ها و ... تویه بازی نمیاد.یکم هیجانش رو کم میکنه.

نسخه من بلک باکسه.بخاطر این که نیست؟ برای همه همینطوره؟

دوستان بهتره بیشتر ساید کوئست رفت یا کوئست های اصلی؟

چند ساعت گیم پلی داره؟

virus2009
24-11-2011, 15:26

گیم پلی اش خوب بود.

فقط اصلا از صدا گذاری رازی نبودم.اصلا صدای خودمون ، ضربه تا اسلحه ها و ... تویه بازی نمیاد.یکم هیجانش رو کم میکنه.

چند ساعت گیم پلی داره؟

یکی از نکات مثبت بازی صدا گزاری قویه اونه
حتما بازیتون ایراد داره

میگم با دو تا One-hand یه اژدها رو کجاشو بزنم؟اژدها هست اوایل بازی میکشیش:اول خوب با Bow زدمش.وقتی رفت زمین شمشیر کشیدم حمله کردم بهش.ولی جلو بال یا دمش میرفتم بدجور میزد یا جلو دهنش که میرفتم منو میخورد : دیبهترین جا کنارشه ( بالش ) ، وقتی هم که چرخید با دهنش بزنه تو هم سریع برو پشتش
از potion ها و Shout هات هم استفاده کن راهت میزنیش

آقا من یه Mace دارم 20 تا دمیجشه ولی Enchant نداره(one-hand) یه Axe هم دارم(One-hand) 18 تا دمیجشه در عوض یه Enchant داره که دشمنای زیر لول 5 به مدت 30 ثانیه Flee میشن.کدومو بپوشم؟
+

اون Axe بستگی داره به جایی که شما میری ، اگه دشمنات زیر لول 5 بودن خوبه به مدت 30 ثانیه بهت حمله نمی کنند و میتونی راحت بزنیشون

راستی Power Attack با دوتا سلاح با هم(با هم بگیری دوتا کلیکه موس رو) زمان بیشتری از Power Attack با یه سلاح میگیره؟

معلومه دیگه ، با دوتا سلاح 3 ضربه میزنه که میشه 3 برابر یک سلاح Stamina کم میکنه

Davood_titan
24-11-2011, 15:28
آقا این بازی راهنما نداره
من که گیج شدم کجا برم
الان رفتم توی یه کوه موندم چه کار کنم

mokhtar
24-11-2011, 15:36

من روی اسکلت تست کردم بیدار شد

گیم پلی اش خوب بود.

چند ساعت گیم پلی داره؟

اره نسخه بلک باکس ربپ شده هست و کامل نیست

Arrowtic
24-11-2011, 16:04
معلومه دیگه ، با دوتا سلاح 3 ضربه میزنه که میشه 3 برابر یک سلاح Stamina کم میکنه
منظورم Stamina نیست منظورم زمانشه.چندبرابر حالت معمولی وقت میگیری انجام این حرکات؟
بابت جوابتون ممنون!

alireza661299
24-11-2011, 16:24
سلام
آقا یه سوال
Alduin رو که بکشیم کوئست های اصلی بازی تموم میشه؟ بعدش باید چیکار کرد؟

AlexMercer
24-11-2011, 16:48
سلام
آقا یه سوال
Alduin رو که بکشیم کوئست های اصلی بازی تموم میشه؟ بعدش باید چیکار کرد؟

سایر کوئست ها:46:

Mobham69
24-11-2011, 17:03
منظورم Stamina نیست منظورم زمانشه.چندبرابر حالت معمولی وقت میگیری انجام این حرکات؟
بابت جوابتون ممنون!
در حالات معمولی 1-2 ثانیه طول میکشه تا بزنه ولی وقتی 2 تا One-hand داشته باشین 3 تا ضربه ی سرعتی میزنه که اندازه ی همونه!

kumarbaz
24-11-2011, 17:04
از دوستان کسی تا حالا Krosis رو کشته یا باهاش مبارزه کرده؟:9:

R O O T
24-11-2011, 17:13
این چیت زنده کردن مرده ها رو یکی بگه :دی . یارو رو قبلا کشته بودهم الان برا کویست لازمش دارم :( .
یه نفر هست تو companion همش صحبت میکنه با ادم : دی اصلا خفه نمیشه همش هم میاد دنبالت صحیت میکنه فکر کنم باگه :13:

Mobham69
24-11-2011, 17:17
کسی تا حالا یه Archmage رو توی LvL پایین مثلا وقتی 3 هست اول بازی زده؟من خواستم 3 تاشونو بزنم ب اولین Firebolt که یکیشون زد چسبیدم به دیوار !:18:

Mobham69
24-11-2011, 17:30
این چیت زنده کردن مرده ها رو یکی بگه :دی . یارو رو قبلا کشته بودهم الان برا کویست لازمش دارم :( .
یه نفر هست تو companion همش صحبت میکنه با ادم : دی اصلا خفه نمیشه همش هم میاد دنبالت صحیت میکنه فکر کنم باگه :13:
اینو یه امتحان بکن:
Resurrect

AlexMercer
24-11-2011, 17:34

resurrect
روش کلیک کن بعد چیت رو بزن:46:

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

از دوستان کسی تا حالا Krosis رو کشته یا باهاش مبارزه کرده؟:9:

اره زیاد سخت نیست:31: واسه من باگ پیدا کرد توی دیوار یر کرد منم ریلکس زدمش:31:

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

اقا من از کجا daedra heart پیدا کنم؟؟؟؟ تازه سنگ ebony خم کم پیدا میشه

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

اون چیته کمه مد کیبورد رو بزن بعد رو مرده کلیک کن و resurrect رو بزن:46:

Scary Feelings
24-11-2011, 17:56
الهی چقدر شما مهربونی ، حس انسان دوستی در شما موج میزنه :31: من هنوز وقت نکردم بازی کنم اونوقت شما دنبال خوشحال کردن مردمی :31: .
شما فک کنم از بازی خوشت نیاد نه؟ درکل میگم عزیز , اگه بازی یه همچین حسی به آدم میده , یعنی که تاثیر خودشو گذاشته و حس واقعی بودن رو داشته , یعنی شاهکار , بعدشم عزیز , من یه کوست داشتم باید یکی رو قربانی میکردم , یکی از دوستای campion رو بردم نزدیکه محل قربانی کردن , بعد بهش گفتم به این دست بزن , دست که زد گیر افتاد بعد کشتمش! خیلی واقعی بود! واقعا خیلی بازی خوبی هست , کوست های جانبی هیچی از اصلی کم ندارن .

resurrect
روش کلیک کن بعد چیت رو بزن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون کار کرد :40:

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

راستی , من یه گردنبند ازدواج داشتم , یکی از تو کوست های mara گیرم اومد , با اولی یه زن گرفتم , بعد الان با اینکه زن دارم میتونم بازم بگیرم , جریان چیه؟ :دی صیغه ای کنم هر شهر 1 زن؟:دی

kumarbaz
24-11-2011, 18:03

واسه من باگ نشد اونقد با Shield زدمش که از رو صخره افتاد پایین بعد از بالا با کمان زدم که مرد :8:

kumarbaz
24-11-2011, 18:12
دوستانی که به صورت حرفه ای Skyrim رو بازی میکنن پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما به این Link سر بزنن، مطمئن باشید پشیمون نمیشید:10:

aristocrat
24-11-2011, 18:26
دوستانی که به صورت حرفه ای Skyrim رو بازی میکنن پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما به این Link سر بزنن، مطمئن باشید پشیمون نمیشید:10:

همیشه مدها برای الدر اسکرولز باعث شده ورژن مافوق این بازی ساخته بشه. از همه جالبتر فکر کنم اون مده باشه برای اونایی که از عنکبوت میترسند. :31: به جاش خرس گذاشتند :31: این مدها هم در صورتی اومده که هنوز بتزدا creation-kit مخصوص ساختن مد رو ریلیز نکرده!

Mobham69
24-11-2011, 18:41
resurrect
روش کلیک کن بعد چیت رو بزن:46:

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

اقا من از کجا daedra heart پیدا کنم؟؟؟؟ تازه سنگ ebony خم کم پیدا میشه

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

اون چیته کمه مد کیبورد رو بزن بعد رو مرده کلیک کن و resurrect رو بزن:46:
daedra heart توی معابدشون میده
Ebony هم که برو به این معدن!البته اگر اهل کاری!
Gloombound mine
در جنوب شرقی Windhelm جای یه کمپ ارک(orc)

Mobham69
24-11-2011, 18:50
عجب دنیای داره Cheat ها!ولی به نظر من شوق بازی رو از بین میبره!من تمام چیت های بازی رو دارم ولی واقعا توصیه میکنم به چیت فکر نکنین واردش هم نشین دوستان!:13::2:

AlexMercer
24-11-2011, 19:02
عجب دنیای داره Cheat ها!ولی به نظر من شوق بازی رو از بین میبره!من تمام چیت های بازی رو دارم ولی واقعا توصیه میکنم به چیت فکر نکنین واردش هم نشین دوستان!:13::2:

بعضی مثل tcl - resurrect- خوبه

حتی چیت اضافه کردن ددرا هارت هم هست:31:

Leon-117
24-11-2011, 19:14
یه راه خیلی آسون برای لول آپ شدن:
برید پیش یه دشمن قوی(ترجیحا سریع ضربه بزنه!)و بعد یه سپر بگیرید دستتون و بزارید اون دشمنه شما رو بزنه و خودتون دفاع کنید!
+
محل دقیق همه معبد های Daedra رو کسی داره؟

Mobham69
24-11-2011, 19:23
بعضی مثل tcl - resurrect- خوبه

حتی چیت اضافه کردن ددرا هارت هم هست:31:
Daedra heart که یکیشه! تمام آیتم ها ...کتاب ها ....حتی کشتن تمام موجودات در منطقه ای که هستید!!!!پول و ....!ولی وارد نشی بهتره واقعا شوق بازی رو از بین میبره!:2:

Davood_titan
24-11-2011, 19:32
آقا این بازی راهنما نداره
من که گیج شدم کجا برم
الان رفتم توی یه کوه موندم چه کار کنم

بچه ها کمک کنید :19:

AlexMercer
24-11-2011, 19:38
وای من sneak و archery رو صده! بعد تیر کمون deadra رو برداشتم با تیر های ebony در حالت sneak فقط با یک تیر giant رو از پا در اواردم و با 3 تیر یک ماموت!!!!!!!!!!!حال کردمممممم

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

بچه ها کمک کنید :19:

راهنما نداره j رو بزن تا مراحل برات بیاد یکیشو انتخاب کن بعد برو روی نقشه روی نزدیک ترین مکان نزدیک به مرحله(اگر سفید باشه و قبلا کشفش کرده باشی) کلیک کن تا سریع به اونجا بری بعد هم برو دنباله علامت:46:

manuelcalavera
24-11-2011, 19:39
وای من sneak و archery رو صده! بعد تیر کمون deadra رو برداشتم با تیر های ebony در حالت sneak فقط با یک تیر giant رو از پا در اواردم و با 3 تیر یک ماموت!!!!!!!!!!!حال کردمممممم

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

راهنما نداره j رو بزن تا مراحل برات بیاد یکیشو انتخاب کن بعد برو روی نقشه روی نزدیک ترین مکان نزدیک به مرحله(اگر سفید باشه و قبلا کشفش کرده باشی) کلیک کن تا سریع به اونجا بری بعد هم برو دنباله علامت:46:
خجالت نمیکشی چیت میزنی بد میای پز میدی ؟ :دی

AlexMercer
24-11-2011, 19:45
خجالت نمیکشی چیت میزنی بد میای پز میدی ؟ :دی

چیت؟؟؟:31: پدرم در اود تا همرو صد کردم چیت نزدم ولی از سوتی های خوده بازی استفاده کردم. مثلا شما توی زندان میتونی از هم سلولیت حتی اگر در حالت sneak ببیندت pickpocket کنی هر چقدر که میخوای اسکیل این کارت میره رو 100. من دائم muffle رو میزدم و illustration من شد 100. من چیت نزدم:41:

تنها باری که زدم 5 تا daedra heart گرفتم تا ست لباس خودم و لیدیا کامل شه:31:

Mobham69
24-11-2011, 19:45

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
من چیت زدم(برای امتحانش)تازه با Daedra bow و Daedra arrow در حالت Sneak تونستم با 2 تا تیر بزنم!چطوری کش کردی داداش؟:18::18::18::18::18::18:

AlexMercer
24-11-2011, 19:49
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
من چیت زدم(برای امتحانش)تازه با Daedra bow و Daedra arrow «Giant 2 تا تیر در حالت Sneak شد !چطوری تکش کردی داداش !:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

deadra bow رو enchanted کردم که هم shock بده و هم طرف رو اتیش بزنه که 15 پوینت از جونشو میگیره. اونوقت طرف از چندجا همزمان ضربه میخوره:31:

daedra arrow از کجا اواردی؟؟؟؟؟؟ کجا میشه ساخت؟؟:20:
در ضمن اسنیک من رو صد هست یعنی هر ضرب رو قدرتش رو 3 برابر میکنه خوده ارچری هم روی 100 هست و هر ضربه رو قدرتش رو 60 برابر میکنه و امکان زدن ضربه های مرگ اور بیشتره

Scary Feelings
24-11-2011, 19:54
اینم عکس من و همسر گرامی :دی فقط پخشش نکنید لطفا :دی

Mobham69
24-11-2011, 20:02
deadra bow رو enchanted کردم که هم shock بده و هم طرف رو اتیش بزنه که 15 پوینت از جونشو میگیره. اونوقت طرف از چندجا همزمان ضربه میخوره:31:

daedra arrow از کجا اواردی؟؟؟؟؟؟ کجا میشه ساخت؟؟:20:
در ضمن اسنیک من رو صد هست یعنی هر ضرب رو قدرتش رو 3 برابر میکنه خوده ارچری هم روی 100 هست و هر ضربه رو قدرتش رو 60 برابر میکنه و امکان زدن ضربه های مرگ اور بیشتره
دقیقا همین وضعیت رو داشتم ولی بدون Enchant ....این دفعه امتحان میکنم!Daedra arrow با چیت دیگه!ساختنی نیست!چتیدنیه!:46:

AlexMercer
24-11-2011, 20:06

اینم من لیدیا خانم همسرم . بنده خدا فکر نمیکرد از هیچی بشه زنه منو یک جنگجو.تانکیه واسه خودش میره همه رو درو میکنه میاد:31:

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

دقیقا همین وضعیت رو داشتم ولی بدون Enchant ....این دفعه امتحان میکنم!Daedra arrow با چیت دیگه!ساختنی نیست!چتیدنیه!:46:

کدشو لطف میکنی بدی؟؟؟:31:

Scary Feelings
24-11-2011, 20:10

اینم من لیدیا خانم همسرم . بنده خدا فکر نمیکرد از هیچی بشه زنه منو یک جنگجو.تانکیه واسه خودش میره همه رو درو میکنه میاد:31:

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

این کلاه سر لیدیا رو از کجا اوردی؟:دی بابا همه هم چیت بازنا :31: ما خودمون رو نمودیم تا یه ست ددرا ساختیما :دی شوخی :دی بعد این لیدیا هم که زن نمیشد , همه میگفت سرورم :( اگه میدونسم ....

m.77
24-11-2011, 20:16
سلام.بچه ها من این بازیو زیاد وارد نیستم یکم کمکم کنید:31:
اول اینکه من هیچ قفلیو نمیتونم باز کنم.همش اون آهنش میشکنه چطوریه؟بعد اینکه بعضی از دشمنام نمیمیرن یعنی وقتی میزنمشون هی میفتن زمین دوباره بلند میشن.

MobinS
24-11-2011, 21:02
بالاحره Destruction و enchanting و smithing و speech ام صد شد... لولم هم الان 40 هستش... بازی خیلی آسون شده... مانا هم بی نهایت هست دیگه راحت تر هم شده... البته از لول 40 به بعد دشمنا یکم قوی میشن مواظب باشید...
چطوری با لیدیا عروسی کردین؟
بگردم همتون هم جنگجو هستینا! هیچ کدومتون جادوگر نیستین! حالا منم عکس دواهکینمو می ذارم... یک سری دیگه هم عکس از اولای بازی دارم اونا هم آخر سری می ذارم...

Leon-117
24-11-2011, 21:05
بالاحره Destruction و enchanting و smithing و speech ام صد شد... لولم هم الان 40 هستش... بازی خیلی آسون شده... مانا هم بی نهایت هست دیگه راحت تر هم شده... البته از لول 40 به بعد دشمنا یکم قوی میشن مواظب باشید...
بگردم همتون هم جنگجو هستینا! هیچ کدومتون جادوگر نیستین! حالا منم عکس دواهکینمو می ذارم... یک سری دیگه هم عکس از اولای بازی دارم اونا هم آخر سری می ذارم...

مبینن چجوری اسپیچ رو 100 کردی؟!
درجه سختیت رو چیه الان؟
اونایی کهبا لیدیا عروسی کردن احتمالا با چیت و روی پی سی بوده............

h!tman
24-11-2011, 21:16
باو خفه کردن مارو
یکی لینک این چیت رو بده!
آخه یکی نیست بیاد بگه انگلیسی نداری چرا بازی میکنی:|

MobinS
24-11-2011, 21:20
درجه سختیت رو چیه الان؟

اس÷یچ که گلیچ داره دیگه! نمی دونستی؟ همون اولای بازی من ÷ست دادم گفتم چطوری این کارو کنید ! یک سرچی کن ÷یدا میشه... الان هم رفتم تو کار Alchemy اونو هم می خوام 100 کنم... اون سخت تره...

AlexMercer
24-11-2011, 21:32

اه رو کامپیوتر بازی میکنی کنسول رو فعال کن و روی لیدیا کلیک کن و این کد رو بزن:

addfac19809 1

:31:

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

درجه سختیت رو چیه الان؟

دوتا راه: از هر اهنگری که میبینی سنگ اهنگگگگگگ و چرم بخر و خنجر اهنی بساز و به خودش بفروش.

ب خرید و فروش زیاد هم میشه. از یک مغازه هر چی داره بخر برو یه شهر دیگه به یکی دیگه بفروش:31:

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

این کلاه سر لیدیا رو از کجا اوردی؟:دی بابا همه هم چیت بازنا :31: ما خودمون رو نمودیم تا یه ست ددرا ساختیما :دی شوخی :دی بعد این لیدیا هم که زن نمیشد , همه میگفت سرورم :( اگه میدونسم ....

این کلاه سر لیدیا رو تو مراحل brotherhood میگیری

با چیت زنم شد:31:

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

باو خفه کردن مارو
یکی لینک این چیت رو بده!
آخه یکی نیست بیاد بگه انگلیسی نداری چرا بازی میکنی:|

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

اولیه کامل تره:31:

manuelcalavera
24-11-2011, 21:49
من در آرمر ِ Daedra هیچ خاص بودنی نمیبینم ، چون تن ِ همه ی دائدرا لرد ها هست . برای همین با اینکه درگن آرمر زشته ، ولی تصمیم گرفتم از اون استفاده کنم

M e i s a m
24-11-2011, 21:50
من کلی وسیله تو اینونتوریم دارم که اصلا تو لیست فروش نمیره :19: نزدیک 20 30 تا اسلحه فقط که تو هر مرکز فروش شهری (مثل ریوروود و solitude و whiterun ) که میرم نشونشون نمیده مشکل از چیه؟ مثلا 3 تا کمان که یکیش رو نشون میده... کمک کنین که اوضاعم خرابه... راستی اسب های شهر ها با هم فرق داره؟ یه اسب خریدم اون اوایل 1000 تا خیلی کند و ضعیفه و البته بی شعور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر جا پارکش میکنی در میاد میره شیرین 500 600 متر اطراف گم و گور میشه

Mobham69
24-11-2011, 22:05

کد Daedra arrow:
player.additem 000139c0

---------- Post added at 11:05 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

ولی جدا میگم توی کار چیت نرین!خیلی بازی مسخره میشه!:5:

AlexMercer
24-11-2011, 22:22
کد Daedra arrow:
player.additem 000139c0

---------- Post added at 11:05 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

ولی جدا میگم توی کار چیت نرین!خیلی بازی مسخره میشه!:5:

من بیشتر کوئست های جالب و اصلی بازی رو بی چیت رفتم و همه اسکیل های روی صد یا هر عدیدی هست خودم رفتم تنها چیتیم واسه daedra heart بود اون زمان که من 2 ساعت وقت میزاشتم یک قفل درجه epert رو با اینکه میدونستم تو کدوم جهت باز میشه توی جهت های دیگه امتحان میکردم چیت هم بود ولی نخواستم استافده کنم تا اسکیل لولم بره بالا.

:46:

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

من کلی وسیله تو اینونتوریم دارم که اصلا تو لیست فروش نمیره :19: نزدیک 20 30 تا اسلحه فقط که تو هر مرکز فروش شهری (مثل ریوروود و solitude و whiterun ) که میرم نشونشون نمیده مشکل از چیه؟ مثلا 3 تا کمان که یکیش رو نشون میده... کمک کنین که اوضاعم خرابه... راستی اسب های شهر ها با هم فرق داره؟ یه اسب خریدم اون اوایل 1000 تا خیلی کند و ضعیفه و البته بی شعور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر جا پارکش میکنی در میاد میره شیرین 500 600 متر اطراف گم و گور میشه

اسلحه و تیر کمون رو بهتره به اهنگری ها بفروشی:46:

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

من در آرمر ِ Daedra هیچ خاص بودنی نمیبینم ، چون تن ِ همه ی دائدرا لرد ها هست . برای همین با اینکه درگن آرمر زشته ، ولی تصمیم گرفتم از اون استفاده کنم

خوب هم خوشگل تره و هم اینکه قدرتش بیشتره:31:

AlexMercer
24-11-2011, 22:43
soul gem full بهتره یا empty?????

virus2009
25-11-2011, 00:08
soul gem full بهتره یا empty?????

lol
این چه سؤالیه ....!!!
شما Soul Gem های Empty که بدردت نمیخوره ، باید با اسپل Soul Trap روح یک نفر رو توش حبس کنی و بعد تو Enchanting ازش استفاده کنی.

-------------------

دوستان اگه Azura's Star یا Black Star رو گرفتید نفروشیدش
این Gem قابلیت استفاده مجدد داره ، یعنی وقتی تو Enchanting ازش استفاده می کنید از بین نمیره و فقط روح داخلش خالی میشه و میشه دوباره پرش کرد ( از نوع Grand هم هست )

AlexMercer
25-11-2011, 00:16
lol
این چه سؤالیه ....!!!
شما Soul Gem های Empty که بدردت نمیخوره ، باید با اسپل Soul Trap روح یک نفر رو توش حبس کنی و بعد تو Enchanting ازش استفاده کنی.

-------------------

دوستان اگه Azura's Star یا Black Star رو گرفتید نفروشیدش
این Gem قابلیت استفاده مجدد داره ، یعنی وقتی تو Enchanting ازش استفاده می کنید از بین نمیره و فقط روح داخلش خالی میشه و میشه دوباره پرش کرد ( از نوع Grand هم هست )

black star رو از کجا اواردی؟؟؟؟؟ من azura رو دارم:31:

virus2009
25-11-2011, 00:19
black star رو از کجا اواردی؟؟؟؟؟ من azura رو دارم:31:

زیاد فرقی با هم ندارند
Black Star میشه شبیه Black Soul Gem
َAzura's Star هم میشه شبیه Grand Soul Gem

تو همون کوئستی که Azura's Star رو گرفتی اگه ستاره رو میدادی به اون یارو تو WinterHold بجاش Black Star رو بهت میداد

h!tman
25-11-2011, 11:15
5-6صفحرو خوندم:دی
چجوری از ومپایر در بیام :(

mjorh
25-11-2011, 11:23
میشه یه راهنمایی کنید ؟ اینجا گیر کردم :

MobinS
25-11-2011, 11:32
میشه یه راهنمایی کنید ؟ اینجا گیر کردم :

این یکی از سخت ترین معماهای بازی هست... برو اون طرف این معبد (یک دستگیره داره که اون یکی در باز میشه) اون جا دقیقا همین سه تا رو کشیده که باید چی باشن ، حالا برگرد همین ور و درست اینا رو طوری تنظیم کن که قرینه اون طرف در بیان... حالا از در برو بیرون (همون جایی یک صندلی بود که روش دوتا اسکلت بود) اونجا یک دستگیره هست. اونو بکش... وسط زمین اون در باز میشه و یک پله ای رو به زمین درست میشه...

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

5-6صفحرو خوندم:دی
چجوری از ومپایر در بیام :(

h!tman
25-11-2011, 11:33
مرسی مبین جان
بعد چرا همه میفهمن ومپایر ام!!!

5ajad
25-11-2011, 12:02
من این بازی رو نگرفتم ولی از صحبت هاتون متوجه شدم یه جورایی شبیه به wow و اون سرزمین بزرگ و quest گرفتن و لول آپ کردن و آیتم گرفتن و ایناس:27:....درسته؟

mjorh
25-11-2011, 12:14
این یکی از سخت ترین معماهای بازی هست... برو اون طرف این معبد (یک دستگیره داره که اون یکی در باز میشه) اون جا دقیقا همین سه تا رو کشیده که باید چی باشن ، حالا برگرد همین ور و درست اینا رو طوری تنظیم کن که قرینه اون طرف در بیان... حالا از در برو بیرون (همون جایی یک صندلی بود که روش دوتا اسکلت بود) اونجا یک دستگیره هست. اونو بکش... وسط زمین اون در باز میشه و یک پله ای رو به زمین درست میشه...

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

مرسی از توضیحاتت ولی بازم نتونسم !:41: هر کاری کردم نشد ک نشد ! این سه تا لبه داره نمیدونم باید کدومشونو بزارم کناره هم.....

Gamemaster
25-11-2011, 12:57
منظور این از Clear چی‌؟
Clear 50 dungeons [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسیهم جاهای اینرو میدون بگه:
Standing Stones
Find 13 Standing Stones

AlexMercer
25-11-2011, 13:44
منظور این از Clear چی‌؟
Clear 50 dungeon ns [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسیهم جاهای اینرو میدون بگه:
Standing Stones
Find 13 Standing Stones

50 تا غار رو باید بری توش و اگه کسی هست توش بکشی و به قولی clear کنی.

standing stone هم که اول بازی بهت نشون میدن یارات!

h!tman
25-11-2011, 13:45
هیچ راهی نداره نشون نده ومپایر ام!؟:دی
خفم کردن اینقدر زدن مارو

aaa1990
25-11-2011, 13:50
من تو این مرحله گیر کردم

REVEALING THE UNSEEN

نمیدونم ترتیب چیدن اینا چیه ، ممنون میشم اگه زودتر راهنمایی کنین.

AlexMercer
25-11-2011, 13:51
خفم کردن اینقدر زدن مارو

ومپایر لول 4 رو هر کی ببینه میزنه.خودت رو درمان کن یا دوستان میگفتن هر روز خون یک نفر رو بخوری کسی باهات تا روز بعد کاری نداره:46:

h!tman
25-11-2011, 13:54
ومپایر لول 4 رو هر کی ببینه میزنه.خودت رو درمان کن یا دوستان میگفتن هر روز خون یک نفر رو بخوری کسی باهات تا روز بعد کاری نداره:46:

خوب این خون خوری چطوریه!؟:دی
درمانشو میدونم
باید برم توی شهر و توی شهر همه میزنن!

AlexMercer
25-11-2011, 13:57
من تو این مرحله گیر کردم

REVEALING THE UNSEEN

داداش فرمت عکست رو از bmp به jpeg تغییر بده. 5 مگ سایز عکس!!!!!!!!!!:19:

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

درمانشو میدونم

شما دکمه t رو بزن چند ساعت ، ساعت بازی رو ببر جلو که شب شه وقتی همه خوابیدن( بازم انگار نزدیکشون باشی بیدار میشن) یا برو خون گارد ها رو بخور یا برو درمان رو انجام بده.:46:

virus2009
25-11-2011, 13:58
خفم کردن اینقدر زدن مارو

اینجا توضیح دادم :

من این بازی رو نگرفتم ولی از صحبت هاتون متوجه شدم یه جورایی شبیه به wow و اون سرزمین بزرگ و quest گرفتن و لول آپ کردن و آیتم گرفتن و ایناس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درسته؟

سبکش شبیه wow هست فقط این اول شخص هم میشه و باید خودت با سلاح و جادو مبارزه کنی
از wowـه تکراری به نظرم قشنگتره :31:

5ajad
25-11-2011, 14:15
سبکش شبیه wow هست فقط این اول شخص هم میشه و باید خودت با سلاح و جادو مبارزه کنی
از wowـه تکراری به نظرم قشنگتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد این کوئست هاش تکراری نیست؟
مثلا مثل wow کشتن یه تعدادی دشمن و گرفتن آیتم هاشون نیست؟
توی این بازی لول آپ کردن که سخت نیست؟:|

h!tman
25-11-2011, 14:17
بعد این کوئست هاش تکراری نیست؟
مثلا مثل wow کشتن یه تعدادی دشمن و گرفتن آیتم هاشون نیست؟
توی این بازی لول آپ کردن که سخت نیست؟:|
نه کوئست تکراری کم داره
ولی لول اپ سخته

panther99
25-11-2011, 14:35
آقا این بازی ، بازیه جالبی هست ؟؟؟؟؟؟ دوستانی که تموم کردن بازی رو واقعا باهاش حال کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mjorh
بابا اینو یه راهنمایی کنید اصن نمیشه ...:41:

AlexMercer
من تو این مرحله گیر کردم

REVEALING THE UNSEEN

داداش با جادوی یخ برو همون گوی آبی ( که ازش اشعه میاد) رو بزن چند بار بزن 3 یا 4 بار . بعد برو دکمه ها رو بزن تا لنزهای سقف جلوی نور قرار بگیرن. روی همون سکو یک میز هست که کتاب جادوی یخ و اتیش روشه:46:

Leon-117
25-11-2011, 14:39
امروز توی 1 ساعت illusion رو از 20 رسوندم به 76!خیلی راحته،همونطور که alex mercer گفته بود فقط کافیه همینجوری پشت سر هم muffle بزنید!(من لباس archmage و بقیه لباس هایی رو پوشیدم که جادوم رو سریعتر پر کنن.)
+
راه حل طلاق گرفتن رو کسی نمیدونه؟!اونی که خودم قبلا گفته بودم درست نبود...........

soltanarash
25-11-2011, 14:48
درمانشو میدونم

اگه توی گروهی مثل Companian هستی برو اونجا اونا بت حمله نمی کنن تا شب صبر کن وقتی خوابیدن برو روشون e گزینه feed.

virus2009
25-11-2011, 14:54
امروز توی 1 ساعت illusion رو از 20 رسوندم به 76!خیلی راحته،همونطور که alex mercer گفته بود فقط کافیه همینجوری پشت سر هم muffle بزنید!(من لباس archmage و بقیه لباس هایی رو پوشیدم که جادوم رو سریعتر پر کنن.)
+
راه حل طلاق گرفتن رو کسی نمیدونه؟!اونی که خودم قبلا گفته بودم درست نبود...........

اگه Enchantingـت 100 میبود لباسه فوق Arch-mage میتونستی بسازی که موقع Castـه اسپل هیچی Magicka کم نکنه.

من Restoration و Destruction ام هیچی Magicka نمی خواد الان هیچ Mageـی نمیتونه جلوم وایسته ، حتی تو حالت Master .

@مبین ( که هیچ وقت پیداش نیست :) )

Destruction رو چجوری 100 کردی ... ؟؟؟
من الان 90 ام داره پوستم کنده میشه :(

AlexMercer
25-11-2011, 14:58
اگه Enchantingـت 100 میبود لباسه فوق Arch-mage میتونستی بسازی که موقع Castـه اسپل هیچی Magicka کم نکنه.

من Restoration و Destruction ام هیچی Magicka نمی خواد الان هیچ Mageـی نمیتونه جلوم وایسته ، حتی تو حالت Master .

@مبین ( که هیچ وقت پیداش نیست :) )

Destruction رو چجوری 100 کردی ... ؟؟؟
من الان 90 ام داره پوستم کنده میشه :(

destruction
رو هم میتونی با light rune صد کنی همش اونو بزن از باقی سریع تر 100 میکنه من با اون صد کردم همش با اون مبارزه میکردم:31:

Mobham69
25-11-2011, 15:00
نه کوئست تکراری کم داره
ولی لول اپ سخته
لول آپ سخته ؟؟؟؟؟!!!!:18:
از Archmage زدن اول بازی که سخت تر نیست!!!
فقط حدود 10 تا لول که سر آهنگری رو 100 کنی بدست میاری!
ولی درسته کوئست تکراری کم داره!
Wow رو نمیشه با این مقایسه مرد مثلا میتونی گرافیکاشونو مقایسه کنی؟؟؟:27:
Wow مپش چندین برابر اینه ولی خیلی کوءست هاش تکراری تر از اینن!
جذابیتش فقط توی آنلاین بودنشه!:8:
من با اینکه خودم پیره WoW هستم ولی اینو یه جورایی Skyrim رو ترجیح میدم!:46:
WoW رو دسته کم نگیر داداش !
Skyrim واقعا یه شاهکاره که تا حالا ندیده بودم عینش رو!

aristocrat
25-11-2011, 15:00
من این بازی رو نگرفتم ولی از صحبت هاتون متوجه شدم یه جورایی شبیه به wow و اون سرزمین بزرگ و quest گرفتن و لول آپ کردن و آیتم گرفتن و ایناس:27:....درسته؟

یک مقایسه بین skyrim و WOW :27::

Davood_titan
25-11-2011, 15:03
بچه ها من این مجسمه که تو کاور بازی هست رو پیدا کردم :31:

h!tman
25-11-2011, 15:03
لول آپ سخته ؟؟؟؟؟!!!!:18:
از Archmage زدن اول بازی که سخت تر نیست!!!
فقط حدود 10 تا لول که سر آهنگری رو 100 کنی بدست میاری!
ولی درسته کوئست تکراری کم داره!
Wow رو نمیشه با این مقایسه مرد مثلا میتونی گرافیکاشونو مقایسه کنی؟؟؟:27:
Wow مپش چندین برابر اینه ولی خیلی کوءست هاش تکراری تر از اینن!
جذابیتش فقط توی آنلاین بودنشه!:8:
من با اینکه خودم پیره WoW هستم ولی اینو یه جورایی Skyrim رو ترجیح میدم!:46:
WoW رو دسته کم نگیر داداش !
Skyrim واقعا یه شاهکاره که تا حالا ندیده بودم عینش رو!

منم wow بازم
wow بلد باشی راحته آپ کردن
خیلی از اسکایریم راحت تر

mjorh
25-11-2011, 15:10
سومین بار .....لطفا راهنمایی کنید !

Mobham69
25-11-2011, 15:13
منم wow بازم
wow بلد باشی راحته آپ کردن
خیلی از اسکایریم راحت تر
پس ببخشید شاید من WoW بلد نیستم!:20:

mjorh
25-11-2011, 15:16
یه خبر بد....

[]Bethesda: ساخت بازی برای PC دردسر ساز است[

کمپانی بتسدا که اخیراً بازی The Elder Scrolls V: Skyrim را منتشر کرده در صحبتی عجیب اعلام کرد ساخت بر روی PC دردسر ساز است. به عقیده ی این شرکت وجود انواع درایور ها و پیکربندی های سخت افزاری عاملی است که باعث می شود حتی بهترین و قوی ترین بازی ها هم در ارائه ی تمام توانایی خود بر روی PC دچار مشکل شوند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x568.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Hines از اعضای ارشد بتسدا به سایت Joystiq گفت:
“از لحاظ فنی ساخت بازی بر روی PC دردسر ساز است چون در ساخت بازی بر روی PC باید میلیون ها احتمال برای پیکربندی های سخت افزاری، درایور ها و … در نظر گرفت.”
“وضعیت Rage نیز به همین صورت است و شما می بینید که نتیجه ی سال ها تلاش سازندگان تبدیل به یک بازی پر از باگ می شود در حالی که در واقع این بازی یک بازی قدرتمند و عالی است.”
“مشکل دیگر دزدی ها و کپی کردن بازی هاست. راه دیگری وجود ندارد به جز این که بر روی PC بازی نسازید. این مشکلی است که شما همیشه با آن مواجه خواهید شد.”
با این حال بتسدا نه تنها به PC بازان فشار نمی آورد (با DRM و …) بلکه همیشه بر روی این پلتفرم بازی های بهینه تر و با امکانات بیشتری می سازد.
Hines در این رابطه می گوید:
“ما تا جایی که می توانیم سعی می کنیم بدون استفاده از اقدامات خاص برای جلوگیری از دزدی ها از محصولاتمان محافظت کنیم. ما از PC بازان حمایت می کنیم مثلاً با Creation Kit. به کمک این ادیتور PC بازان می توانند بی نهایت محتوا و Mod های گوناگون برای بازی بسازند.”
لازم به ذکر است دو بازی پیشین سری The Elder Scrolls یعنی Oblivion و Morrowind هر دو بر روی رایانه های شخصی بسیار بهینه بودند. تجربه ی کلی Skyrim بر روی هر سه پلتفرم یکسان است البته دارندگان رایانه های گران قیمت می توانند به پرفورمنس بهتری در بازی دست پیدا کرده و بازی را با گرافیک بالاتری اجرا کنند با این حال این بازی همچنان یک بازی مبتنی بر دایرکت ایکس ۹ باقی می ماند اما شاید بتسدا با ارائه ی یک پچ پشتیبانی از دایرکت ایکس ۱۱ را هم به بازی اضافه کند.

virus2009
25-11-2011, 15:26
سومین بار .....لطفا راهنمایی کنید !

عین همین اتاقی که توش هستی یکی هم اونور هست ( قرینه این اتاق )
الان از در سمت راستت برو بیرون و برو تو اون یکی اتاق ، اونجا راه حلش رو کشیده

aristocrat
25-11-2011, 15:35
Bethesda: ساخت بازی برای PC دردسر ساز استاین یک حرف مسخره هست. اگه pc بده پس چرا سه بازی اول از همین سری فقط روی pc عرضه شد؟(نسخه سوم یک سال بعد از pc روی XBOX عرضه شد)

اینکه بازی روی pc باگ داره هم یک حرف مسخره دیگه هست چونکه این بازی الان روی Xbox یک باگ گرافیکی داره که روی pc نیست و همینطور باگ های دیگه اش هم مثل نسخه pc در نسخه ایکس باکس هست.

همینطور نمیشه گفت که بازی فقط روی pc دزدی میشه بلکه این مورد روی کنسول هم هست ولی حالا یکم سخت تر. اگه بازی روی pc ریلیز نشه خوب روی کنسول دزدی ها بیشتر میشه.

این حرفها بیشتر برای فشار آوردن به pc بازهای بدبخت هست که میلیونی برای سیستمشون خرج می کنند ولی نمیتونند از خدمات درست و حسابی برای بازیشون استفاده کنند و همیشه هم تو سری میخورند.

soltanarash
25-11-2011, 15:45
وقتی می خوام جای elder scroll رو پیدا کنم کتابدار اورک هیچ یبم نمی گه اونجا چجوری اطلاعاتو از زیر زبونش بیرون بکشم

alireza661299
25-11-2011, 16:17
وقتی می خوام جای elder scroll رو پیدا کنم کتابدار اورک هیچ یبم نمی گه اونجا چجوری اطلاعاتو از زیر زبونش بیرون بکشم

دو تا کتاب رو پیشخونش هست در مورد elder scroll باید اونا رو بخونی بعد دوباره باهاش حرف بزنی.

Arrowtic
25-11-2011, 16:35
آقا یه چیزی:برای رفتن به شهرهای دیگه صبر کنم تا شاید کوئستای اصلی منو راهنمایی کنن بهشون یا اشکال نداره اگه کالسکه بگیرم برم شهرای دیگه؟منظورم اینه اون شهرها+کوئستاشون برای لولای خاصین یا تو هر لولی و بدون کوئستم ایراد نداره برم؟(مثلا Riften)

virus2009
25-11-2011, 17:00
آقا یه چیزی:برای رفتن به شهرهای دیگه صبر کنم تا شاید کوئستای اصلی منو راهنمایی کنن بهشون یا اشکال نداره اگه کالسکه بگیرم برم شهرای دیگه؟منظورم اینه اون شهرها+کوئستاشون برای لولای خاصین یا تو هر لولی و بدون کوئستم ایراد نداره برم؟(مثلا Riften)

Explore کردن شهر ها ربطی به لول و کوئست نداره.
من لول 10 که بودم همه شهر ها رو Explore کرده بودم و هیچ مشکلی هم نبود.

squall12
25-11-2011, 17:44
بچه ها استخون اژدها به دردی می خوره؟ ا
گه بی مصرفه بفروشمشون خیلی وزنشون زیاده

Leon-117
25-11-2011, 17:47
دوستان یه راهی،روشی چیزی بگین که پول در بیارم!
برا یه اچیومنت باید 100,000 جمع کنم ولی نمیدونم چیکار کنم!:31:
+
Daedra lord کجاها میشه پیدا کرد؟!

اگه smithingـت رو 100 کنی و پرکشو بگیری میتونی با پوست و استخون اژدها زره درست کنی.........

marmolak kocholo
25-11-2011, 17:52
با استخونای اژدها می تونی زره دراگون درست کنی، برای اونم باید Smithing رو 100 کنی و پرک هاشو بگیری.
خونه بخر، اون هارو بزار تو صندق سیو کن که بعداً لازمت میشه.

M e i s a m
25-11-2011, 17:59
اقا کلی اسلحه و لباس و زره مونده رو دستم هیچ کی نمیخره بزور دارم 2 نفری جاشون میکنم چی کنم؟ :(
الان لول 18 ام هیچ چیم درست نیست ولی اینقدر بازیش طولانیه حسش نیس از اول برم :دی خسته میشه ادم ولی نمیتونه دل بکنه :دی با این حال یک اژدهای مردنی بیشتر نکشتم پس کوشن؟؟

Leon-117
25-11-2011, 18:04
اقا کلی اسلحه و لباس و زره مونده رو دستم هیچ کی نمیخره بزور دارم 2 نفری جاشون میکنم چی کنم؟ :(
الان لول 18 ام هیچ چیم درست نیست ولی اینقدر بازیش طولانیه حسش نیس از اول برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خسته میشه ادم ولی نمیتونه دل بکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این حال یک اژدهای مردنی بیشتر نکشتم پس کوشن؟؟
زره و اسلحه هارو باید به آهنگر ها بفروشید که توی همه همه شهر ها هستن،بقیه وسایل هم خریدار مخصوص خودشون رو دارن و بعضی ها هم هستن که همه چی میخرن.
در مورد اژدها:
توی بعضی شهر ها مثل Riften و Markarth اگه از مشاور jarl بپرسید که کاری براتون داره محل زندگی یه اژدها رو روی نقشه علامت میزنه که توی اون محل یه شوت جدید هم هست...

ممنون از پاسختون. کدوم شهر می تونم خونه بخرم؟اگه میشه دو مورد ازدواج هم توضیح بدید توی شهر های اصلی بازی مثل:Riften.Markarth,Solitude,Whiterun و....برای خونه خریدن هم برای jarl اون شهر باید یه سری ماموریت انجام بدید بعد میتونید از مشاور jarl خونه بخرید.
البته بعضی جاها هم رایگان بهتون یه اتاق یا خونه میدن،مثلا کالج Winterhold.
برای ازدواج هم باید برید شهر riften و از یه شخصی به اسم maramal یه گردنبند به اسم amulet of mara بخرید یعد گرنبند رو بندازید گردنتون با کیس مورد نظرتون صحبت کنید!البته قبلش باید برای فرد مورد نظرتون یه کوئست انجام بدید)

squall12
25-11-2011, 18:05
با استخونای اژدها می تونی زره دراگون درست کنی، برای اونم باید Smithing رو 100 کنی و پرک هاشو بگیری.
خونه بخر، اون هارو بزار تو صندق سیو کن که بعداً لازمت میشه.
ممنون از پاسختون. کدوم شهر می تونم خونه بخرم؟اگه میشه دو مورد ازدواج هم توضیح بدید

Mobham69
25-11-2011, 18:10
الان لول 18 ام هیچ چیم درست نیست ولی اینقدر بازیش طولانیه حسش نیس از اول برم :دی خسته میشه ادم ولی نمیتونه دل بکنه :دی با این حال یک اژدهای مردنی بیشتر نکشتم پس کوشن؟؟
دزدی؟:31:ببخشید منظورم اینه که وسایلتو دزدیدی؟اگه اینطوره فقط باید بری توی گیلد Thieves تا بتونی آبشون کنی اونجا اونایی که میدزدی رو با 1٪ زیر قیمت جاهای دیگه ازت میخرن!:21:

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

ممنون از پاسختون. کدوم شهر می تونم خونه بخرم؟اگه میشه دو مورد ازدواج هم توضیح بدید
برو توی Whiterun اونجا توی Dragonsreach با مشاور Jarl صحبت کن 5000 تا سکه یه خونه میده!
زن میخوای چیکار؟مجردی طی کن!صیغه!:27::21:

Arrowtic
25-11-2011, 18:20
اینو بگید لطفا
+
تو کوئست Greaybeards چطوری اون ترول رو رد کنم؟
+
Followerها هیچ وقت نمیمیرن؟!آخه دوستم امروز بهم گفت که حواسه تروله به لیدیا پرت شده افتاده به جون بدبخت دوستمم فرار کرده ازش رد شده یه مدت بعد که رفته وارد جایی شده لودینگ اومده بعدش دیده لیدیا زنده کنارشه؟آخه مسخرس نمرده باشه که تروله قورتش میده : دی

tonypb
25-11-2011, 18:21
سلام...
من چند روزه دارم به آرامی بازی رو بازی میکنم.چند تا سوال دارم...
1. من الان تو کلاس واریور هستم...برای اینکه یک کماندار قوی باشم چه لولای آپ کنم؟چه کار هایی بکنم؟
2.لول ۵ هستم...کی میشه رفت توی یک guild ؟چه جوری؟

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

molaali
25-11-2011, 18:22
من رفتم به شهر riften الانم توی زندانم کویست اینه که با esbern حرف بزنم ولی توی سلولشه و بیرون نمیاد هیچ راهی رو برای حرف زدن باهش پیدا نکردم.اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

Leon-117
25-11-2011, 18:26
اینو بگید لطفا
+
+
Followerها هیچ وقت نمیمیرن؟!آخه دوستم امروز بهم گفت که حواسه تروله به لیدیا پرت شده افتاده به جون بدبخت دوستمم فرار کرده ازش رد شده یه مدت بعد که رفته وارد جایی شده لودینگ اومده بعدش دیده لیدیا زنده کنارشه؟آخه مسخرس نمرده باشه که تروله قورتش میده : دی سوال قبلی رو که یکی از دوستان جواب داده بود.
رفتن به شهر ها به کوئست و لول ربطی نداره،میتونی به همه شهر ها بری از همون اول مشکلی پیش نمیاد.
+
برای اینکه همراهت نمیره به همراهت بگو یکم عقب تر وایسه،بعد خودت برو جلو تا ترول ـه بیاد دنبالت.سمت چپ اون محلی که ترول ـه هست یه سری سنگ و صخره هست که میشه رفت بالاشون.برو بالای اون صخره ها و با تیرکمون یا جادو بزنش..
+
همراها میمیرن،ولی اول یکی-2 بار میفتن زمین و بعد دوباره بلند میشن ولی برای دفعه سوم یا چهارم میمیرن....

1. من الان تو کلاس واریور هستم...برای اینکه یک کماندار قوی باشم چه لولای آپ کنم؟چه کار هایی بکنم؟
پرک های قسمت Archery رو باید بگیری.بیشتر سعی کن دشمن ها رو از دور و با کمان بزنی.مخفیانه بزنی بهتره چون 2(و اگه به پرک توی قسمت sneak رو بگیری 3)برابر از هدفت خون کم میشه.

M e i s a m
25-11-2011, 18:29
اینو بگید لطفا
+
+
Followerها هیچ وقت نمیمیرن؟!آخه دوستم امروز بهم گفت که حواسه تروله به لیدیا پرت شده افتاده به جون بدبخت دوستمم فرار کرده ازش رد شده یه مدت بعد که رفته وارد جایی شده لودینگ اومده بعدش دیده لیدیا زنده کنارشه؟آخه مسخرس نمرده باشه که تروله قورتش میده : دی

همراهای من یه ضرب میمیرن :| هی باید ریست کنم که اونا نمیرن دستم بمونه تو حنا :31:

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

دزدی؟:31:ببخشید منظورم اینه که وسایلتو دزدیدی؟اگه اینطوره فقط باید بری توی گیلد Thieves تا بتونی آبشون کنی اونجا اونایی که میدزدی رو با 1٪ زیر قیمت جاهای دیگه ازت میخرن!:21:

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

برو توی Whiterun اونجا توی Dragonsreach با مشاور Jarl صحبت کن 5000 تا سکه یه خونه میده!
زن میخوای چیکار؟مجردی طی کن!صیغه!:27::21:

یا غنیمت یا دزدی :دی چیزی نخریدم اصلا... حالا این دار و دسته دزدان کجا هستن من الان پیک پاکتم 60 هست :27:

kumarbaz
25-11-2011, 18:34
من رفتم به شهر riften الانم توی زندانم کویست اینه که با esbern حرف بزنم ولی توی سلولشه و بیرون نمیاد هیچ راهی رو برای حرف زدن باهش پیدا نکردم.اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.
همین Q رو برو اخرش اتفاقات خوبی میافته :31:

aramesh_61
25-11-2011, 18:44
سلام، آقا به این دیانا که همراهمونه نمیشه زرهی چیزی بدی تنش کنه؟! آخه زره هاش خوب نیست زود میمیره، کلاً چه دستوراتی میشه به همراهان داد؟ ممنون

Gamemaster
25-11-2011, 18:47
50 تا غار رو باید بری توش و اگه کسی هست توش بکشی و به قولی clear کنی.

standing stone هم که اول بازی بهت نشون میدن یارات!

خوب ۱۲تی‌ دیگه می‌خوام
اونا کجان؟

virus2009
25-11-2011, 18:49
دوستان Follower های شما هم لول دارند
فکر نکنید تنوع Follower ها فقط به خاطر چهره و خوشگلیشون هست
مثلا همین Lydia لولش فقط به درد همون لول های 10-20 میخوره.
الان تو لول 50 لیدیا رو برداشتم ست دراگون هم دادم بهش بعد با یک ضربه Daedric Mace مُرد
ولی وقتی همین ضربه رو به Followerـه خودم که از Markarth تو لول 40 گرفتم میزنم هیچیش نمیشه
دلیل اینکه تو بعضی Dungeon ها همراهتون میمیره همینه.

AlexMercer
25-11-2011, 18:58
خوب ۱۲تی‌ دیگه می‌خوام
اونا کجان؟

باید راه بری توی مپ کم کم پیدا میشن:46:

Gamemaster
25-11-2011, 19:09
باید راه بری توی مپ کم کم پیدا میشن:46:

خسته نباشی‌ داداش :31:

باری این چی‌ پیشنهاد داری:46:

Have 100,000 gold

تازه ۳۰۰۰ شده:27:

M e i s a m
25-11-2011, 19:20
الان تو لول 50 لیدیا رو برداشتم ست دراگون هم دادم بهش بعد با یک ضربه Daedric Mace مُرد
ولی وقتی همین ضربه رو به Followerـه خودم که از Markarth تو لول 40 گرفتم میزنم هیچیش نمیشه

من لیدیا رو همراه داشتم زدم رفت و از تو Markarth یه نفر گرفتم با 500 سکه این هم مردنیه... :2: چه وضعیه خب؟! لولشون از کجا معلوم میشه؟

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

راستی یه سگ هم خریدم 500 سکه :دی یه اسب 1000 تا داشتم جا موند تو یه شهر دیگه!! یادم رفته بود اسب دارم :31: یکی دیگه خریدم... تو همین Markarth اومدن ببرنم زندان گفتم حسش نیس 1000 تا سکه دادم ولم کردن :دی هی دارم پول خرج میکنم...... کم نیاد؟

mjorh
25-11-2011, 19:42

عین همین اتاقی که توش هستی یکی هم اونور هست ( قرینه این اتاق )
الان از در سمت راستت برو بیرون و برو تو اون یکی اتاق ، اونجا راه حلش رو کشیده

هر کاری بگی کردم،نشد:41::41:
الان این اون یکی اتاقه :

سه جور شکل هس من هرسه تاشونم چ قرینه چ خودشون امتحان کردم ولی نشد !
الان این یکیشون:

دارم دیووونه میشم:19:

Arrowtic
25-11-2011, 19:47
میگم این پسره تو Windhelm کجاست پس؟!برا Dark Brotherhood.
تو سایتا نوشته تو چی چی Residence .من درخونه رو Unlock کردم ولی خالیه هیچ کی توش نیست!نکنه به خاطره اینه که Lydia باهامه؟

soltanarash
25-11-2011, 19:58
بچه ها بازی با کشتن ALDUIN تموم می شه؟

Davood_titan
25-11-2011, 20:15
بچه ها یکی لطف کنه یه سیو به من بده
یه ذره ازش رفته باشه کافیه

molaali
25-11-2011, 20:22
همین Q رو برو اخرش اتفاقات خوبی میافته :31:
مسئله ی منم همینه. چطوری برم؟

Mobham69
25-11-2011, 20:26
همراهای من یه ضرب میمیرن :| هی باید ریست کنم که اونا نمیرن دستم بمونه تو حنا :31:

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

یا غنیمت یا دزدی :دی چیزی نخریدم اصلا... حالا این دار و دسته دزدان کجا هستن من الان پیک پاکتم 60 هست :27:
پس راسته کار خودتن! برو توی شهر Riften جای میدون شهر که دارن چیزی میفروشن خودش بهت پیشنهاد دزدی گردنبند یکی از غرفه دار ها رو میده !:21:

virus2009
25-11-2011, 20:29
من لیدیا رو همراه داشتم زدم رفت و از تو Markarth یه نفر گرفتم با 500 سکه این هم مردنیه... :2: چه وضعیه خب؟! لولشون از کجا معلوم میشه

فالور هایی که به همین راحتی بدست میان خوب معلومه ضعیف هستن ( من یکی رو از Collage of Winterhold گرفتم و برای تستش رفتم با Guard ها جنگیدم دیدم ترسید رفت یک گوشه نشست و دست هاش رو گذاشت رو سرش :31: )
شما وقتی کوئست های Jarl شهری که میخوای توش خونه بخری رو همشون رو بری از آخر میگه یک خونه از همراهم بگیر تا تو رو به عنوان Thane اعلام کنم
بعدش هم یک Follower تو خونت ظاهر میشه

هر کاری بگی کردم،نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان این اون یکی اتاقه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسه جور شکل هس من هرسه تاشونم چ قرینه چ خودشون امتحان کردم ولی نشد !
الان این یکیشون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددارم دیووونه میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین
اون 3 تا عکس اولی که هیچی ، چون قبلا یک نفر اون معما رو حل کرده و در رو باز کرده
در مورد عکس چهارم گفتم ، دقیقا شبیه همین اتاق ، یک اتاق طرف دیگه همون اتاق بزرگی هست که وسطش یک چاله بزرگ در دار وجود داره و از اون اومدی تو این اتاق.
اتاق طرف دیگه حال عین همین اتاقه منتها شکل هاش ثابته و از روی اون باید این ها رو مرتب کنی
وقتی مرتب شد برو دستگیره بالای اون چالهه رو فشار بده تا در چاله باز شه

اگه بازم نتونستی اسم جایی که توش هستی رو بگو تا عکس بگیرم بزارم :46:

Leon-117
25-11-2011, 20:42
خسته نباشی‌ داداش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باری این چی‌ پیشنهاد داری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Have 100,000 gold

تازه ۳۰۰۰ شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساعت یا حتی کمتر بازی کنی بصورت عادی میگیری اون اچیومنت مربوط به Dungeon هارو.بعد منظورش فقط غارها نیست Dragon Lair ها،مقبره ها و ......... هم حساب میشن.
در مورد اون 100,000 هم خودم موندم توش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الان 55,000 تا دارم!

تو سایتا نوشته تو چی چی Residence .من درخونه رو Unlock کردم ولی خالیه هیچ کی توش نیست!نکنه به خاطره اینه که Lydia باهامه؟ فکرنکنم بخاطر لیدیا باشه.یه سر برو ریفتن و شایعه ها رو بپرس بعد دوباره یه سر بزن ببین هست یا نه.
یا اصلا همونجا 3-4 ساعت صبر کن ببین چی میشه........

squall12
25-11-2011, 20:58
اسب من گم شده چجوری پیداش کنم ؟ جای قبلی هم هر چی گشتم نبود!
راستی
- چطور میشه همزمان از شمشیر و زره استفاده کرد؟ من هر کدوم رو equip میکنم اون یکی غیب میشه!
- jarl شهر riften کجاس ؟
- چجوری می تونم وارد کالج جادو Winterhold بشم؟
-چند صفحه پیش درباره مشکل تکسچر سوال پرسیده بودم و یکی از دوستان این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داد ولی راستش من زیاد متوجه نشدم منظورشون از پاک کردن اینستال بازی و اجرای مستقیم از روی dvd چی بود! .فکر کنم باید یه دی وی دی دیگه بگیرم.
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

aristocrat
25-11-2011, 21:11
بچه ها بازی با کشتن ALDUIN تموم می شه؟

نه فقط داستان اصلی تموم میشه. همین. بعدش میتونی به بازی ادامه بدی. تا موقعی که DLC هاش بیاد به بازیت ادامه بده.:46:

مسئله ی منم همینه. چطوری برم؟ این یک باگ هست بچه ها راه درست کردنش رو چندین صفحه قبل گفته بودن. اینجا راه حلش رو نوشته:

Arrowtic
25-11-2011, 21:13
میگم این ساید کوئسته هست تو Whiterun اولای بازی خودش میاد بهت میدش که باید یه زن Redguard رو پیدا کنی خیلی خیلی باحاله!شدید باهاش حال کردم!با آخرش در اصل!
+
معلومه که DLC اول کی میاد؟
+
یکی میتونه اینو برام یه جا دیگه آپ کنه؟آموزش کشتن Frost Troll تو لول پنجه برای Greybeards

R O O T
25-11-2011, 22:08
میگم این ساید کوئسته هست تو Whiterun اولای بازی خودش میاد بهت میدش که باید یه زن Redguard رو پیدا کنی خیلی خیلی باحاله!شدید باهاش حال کردم!با آخرش در اصل!
]
از کجا پیداش کردی زنه رو ؟
کجای شهر رو باید بگردی؟

alireza661299
25-11-2011, 22:16
سلام
میشه به صورت همزمان هم عضو campanion بود و هم عضو دار و دسته های دزد شهر riften؟ مشکلی پیش نمیاد تو کوئستاشون؟
در ضمن چه طوری میشه امتیاز یه مهارت خاص رو به 100 رسوند. من میخوام dragon armor بسازم ولی الان مهارتsmithing واسه من از سطح خاصی بالاتر نمیره؟

alireza661299
25-11-2011, 22:27
از کجا پیداش کردی زنه رو ؟
کجای شهر رو باید بگردی؟

منم این کوئست رو دارم ولی نمیدونم چرا نمیشه روی نقشه مارکش کرد که برم انجامش بدم؟

اون دکمه active کردنش غیرفعاله.

M e i s a m
25-11-2011, 22:36
پس راسته کار خودتن! برو توی شهر Riften جای میدون شهر که دارن چیزی میفروشن خودش بهت پیشنهاد دزدی گردنبند یکی از غرفه دار ها رو میده !:21:

الان فقط مونده زره یارو رو تو روز روشن از تنش در بیارم ولی پرک نیست که بخوام پیک پاکتش رو قویتر کنم... ایشالا دار و دسته دزدها هم بزودی :) فعلا رفتم تو ایمپریال ها و 40 50 تا تسک دارم که انجام بدم...

فالور هایی که به همین راحتی بدست میان خوب معلومه ضعیف هستن ( من یکی رو از Collage of Winterhold گرفتم و برای تستش رفتم با Guard ها جنگیدم دیدم ترسید رفت یک گوشه نشست و دست هاش رو گذاشت رو سرش :31: )
شما وقتی کوئست های Jarl شهری که میخوای توش خونه بخری رو همشون رو بری از آخر میگه یک خونه از همراهم بگیر تا تو رو به عنوان Thane اعلام کنم
بعدش هم یک Follower تو خونت ظاهر میشه

ببین
اون 3 تا عکس اولی که هیچی ، چون قبلا یک نفر اون معما رو حل کرده و در رو باز کرده
در مورد عکس چهارم گفتم ، دقیقا شبیه همین اتاق ، یک اتاق طرف دیگه همون اتاق بزرگی هست که وسطش یک چاله بزرگ در دار وجود داره و از اون اومدی تو این اتاق.
اتاق طرف دیگه حال عین همین اتاقه منتها شکل هاش ثابته و از روی اون باید این ها رو مرتب کنی
وقتی مرتب شد برو دستگیره بالای اون چالهه رو فشار بده تا در چاله باز شه

اگه بازم نتونستی اسم جایی که توش هستی رو بگو تا عکس بگیرم بزارم :46:

اصلا چطور باید خونه بخری؟ فالوور خوب هم که نیستش و...

جالبه رفتم یه سگ خریدم اولش تا من پیاده شم از ابس :دی همه رو لت پار میکرد اخرش عین گاو رفت از بالای یه سخره افتاد پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 تا اسب هم خریدم یکی از یکی بیشور تر :31: شانس نداریم بخدا

humanaga
25-11-2011, 23:06
دوستان من تو مراحل drak brotherhod قسمت the kill an empire میگه بو با اشپز صحبت کنن اما بعد از این که صحبت می کنم از من یه چیزی می خواد اما من نمی فهمم یه بار کلا وسایلامو ریختم و... روش امتحا کردم اما نشد حالا اگه یه کسی اینجا رو رفته به ما کمک کنه

R O O T
25-11-2011, 23:11
دوستان من تو مراحل drak brotherhod قسمت the kill an empire میگه بو با اشپز صحبت کنن اما بعد از این که صحبت می کنم از من یه چیزی می خواد اما من نمی فهمم یه بار کلا وسایلامو ریختم و... روش امتحا کردم اما نشد حالا اگه یه کسی اینجا رو رفته به ما کمک کنه

اونجا یه کلاه اشپزی هست باید اونو سرت کنی بعد دنبال زنه بری .

M e i s a m
25-11-2011, 23:27
راستی الان تو یه غاری هستم ماموریتش take the eagle sword یا یه چیزی تو همینم مایه هاست اسمش یادم نیس :دی گیر کردم نمیتوم برم جلو دوستان لطفا راهنمایی کنید :11:

virus2009
25-11-2011, 23:28
اصلا چطور باید خونه بخری؟ فالوور خوب هم که نیستش و...

جالبه رفتم یه سگ خریدم اولش تا من پیاده شم از ابس :دی همه رو لت پار میکرد اخرش عین گاو رفت از بالای یه سخره افتاد پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 تا اسب هم خریدم یکی از یکی بیشور تر :31: شانس نداریم بخدا

گفتم که باید کوئست های Jarl ـه شهری که میخوای توش خونه بخری رو انجام بدی

h!tman
25-11-2011, 23:49
بهترین فالوور مال کدوم شهره؟:دی

narotu
26-11-2011, 01:09
چه طوری وسایل مونو انبار کنیم ؟
صندوقی کشویی چیزی نمیشه گذاشت بعدا بر داریم ؟

papillon11
26-11-2011, 01:34
چه طوری وسایل مونو انبار کنیم ؟
صندوقی کشویی چیزی نمیشه گذاشت بعدا بر داریم ؟

تو هر گروهی که عضو شی بهت یه خونه می دن ، می تونی خودت خونه بخوری بندازی تو کمدی صندوقچه ای

papillon11
26-11-2011, 04:57
ببخشید این azura star که گرفتیمش به چه دردی می خوره ؟ در نقش ذخیره کننده ی روحه ؟ چه جوری میشه ازش استفاده کرد

M e i s a m
26-11-2011, 07:08
تو هر گروهی که عضو شی بهت یه خونه می دن ، می تونی خودت خونه بخوری بندازی تو کمدی صندوقچه ای

من ایمپریال عضوم اخرش خونه میدن یا اولش؟ :دی

---------- Post added at 07:08 AM ---------- Previous post was at 07:07 AM ----------

گفتم که باید کوئست های Jarl ـه شهری که میخوای توش خونه بخری رو انجام بدی

جارل چیه...؟ :19:

M e i s a m
26-11-2011, 07:24
پیداش کردم کوئست الانم اینه: The Legend of Red Eagle
من تو همون اولش که وادر غار میشم موندم... یه دریه بستس هیچ چی هم نیست بازش کنی جادوی راهنما هم به جای بی معنی اشاره میکنه... دوستان کسی رفته این رو؟ راهنمایی کنید لطفا

molaali
26-11-2011, 07:28
این یک باگ هست بچه ها راه درست کردنش رو چندین صفحه قبل گفته بودن. اینجا راه حلش رو نوشته:
از اینجا نتونستم دانلود کنم ولی با جست و جو تونستم اینو پیدا کنم:

اینو دانلود کردم ولی باز نمیشه و این ارور رو میده:

please set rigistry key hklm\.....\instalroot to point to the .net framework instal location

یکی از دوستان لطف کنه جواب بنده رو هم بده.ثواب داره به خدا!

marmolak kocholo
26-11-2011, 08:40
جارل چیه...؟ :19:
به فرمانروای هر شهر میگن Jarl .
به طور مثال همون ابتدای بازی میرید پیش Jarl ـه WhitRun و بعدش ماموریت کشتن اولین اژدها رو بهتون میده...

من تو همون اولش که وادر غار میشم موندم... یه دریه بستس هیچ چی هم نیست بازش کنی جادوی راهنما هم به جای بی معنی اشاره میکنه... دوستان کسی رفته این رو؟ راهنمایی کنید لطفا
دقیق تر توضیح بده یا یه عکس بزار...

M e i s a m
26-11-2011, 09:37
به فرمانروای هر شهر میگن Jarl .
به طور مثال همون ابتدای بازی میرید پیش Jarl ـه WhitRun و بعدش ماموریت کشتن اولین اژدها رو بهتون میده...

دقیق تر توضیح بده یا یه عکس بزار...

این اسم رو از یکی از سایت های گیم فک برداشتم و اگه تو کوئست ها برید اسمش رو میبینید فعلا نمیتونم عکس بگیرم با سیستمم ویندوزم اکسپایر شده و...

new evil
26-11-2011, 11:15
من دارم عضو Companion ها میشم که می گن باید Werewolf بشم
توی بازی تاثیر منفی داره گرگینه بودن؟دردسر داره؟
کلا به چه چه چیز هایی؟
Vampire و Werewolf و؟

virus2009
26-11-2011, 11:57
از اینجا نتونستم دانلود کنم ولی با جست و جو تونستم اینو پیدا کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو دانلود کردم ولی باز نمیشه و این ارور رو میده:

please set rigistry key hklm\.....\instalroot to point to the .net framework instal location

یکی از دوستان لطف کنه جواب بنده رو هم بده.ثواب داره به خدا!

ببخشید این azura star که گرفتیمش به چه دردی می خوره ؟ در نقش ذخیره کننده ی روحه ؟ چه جوری میشه ازش استفاده کرد

این یک نوع Soul Gem از نوع Grand هست و باید با اسپل Soul Trap یک روح Grand داخل اون حبس کنید
این ستاره یک خوبی که داره اینه که بعد از استفاده تو Enchanting از بین نمیره و فقط خالی میشه که باید دوباره پرش کرد.

قبل از اینکه وارد غار بشی سمت راستت یک پله هست ( دقیق نمیدونم ) باید از اونجا Red Eagle Sword رو پیدا کنی ( یک شمشیر که Enchantـه قرمز داره ) ( داخل جسد ها رو هم بگرد )
وقتی پیدا کردی توی غار باید شمشیر رو بزاری توی اون سنگ وسط بعد در سنگی باز میشه

کلا به چه چه چیز هایی؟
Vampire و Werewolf و؟

اگه لولتون بین 10-15 هست گرگنما بودن خوبه و قویه
ولی اگه لول بالا هستین اصلا به درد نمیخوره و بدون گرگنما بودن قوی تر هستید
تنها ضرری که داره اینکه از امتیاز های خوابیدن بهره نمیبرید
Vampire هم که کلا دردسره و هر شب باید خون یک نفر رو بخورید

M e i s a m
26-11-2011, 12:34
کلا به چه چه چیز هایی؟
Vampire و Werewolf و؟

ای وای فکر کنم من گند زدم رفت... یه یارو دختره به اسم eola بهم گفت از گوشت یه مورده هه بخور منم خوردم بعد یه صدایی اومد گفت بهت حلقه قدرت میدم دستت باشه و مرده بخوری قوی میشه و....
الان من چی شدم؟

molaali
26-11-2011, 13:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من دقیقا همین رو دانلود کردم ولی فایل رو باز نمیکنه و اروری رو که بالا دادم میده:

Arrowtic
26-11-2011, 13:21
+
معلومه که DLC اول کی میاد؟
+
یکی میتونه اینو برام یه جا دیگه آپ کنه؟آموزش کشتن Frost Troll تو لول پنجه برای Greybeards

کسی نمیتونه آپلود کنه ویدئو رو برام؟
___
درجواب دوستمون:توی Inn شهر Whiterun هستش زنه.

aristocrat
26-11-2011, 13:37
دوستانی که vampire میشن میتونن به همراه خودشون دستور بدن روی تخت بخوابه بعدش خونشو بخورند :31:

virus2009
26-11-2011, 13:42
من دقیقا همین رو دانلود کردم ولی فایل رو باز نمیکنه و اروری رو که بالا دادم میده:

شما آپدیت 128 مگی رو از اینجا نصب کن درست میشه :

majid322
26-11-2011, 13:54
شهرواندان امریکایی از کاخ سفید می خواهند تمام نسخه های بازی The Elder Scrolls V: Skyrim را نابود کند و هر کسی ان را خرید
او را مجازات کند.:18:

به گزارشی از Kotaku, در پستی که در سایت We The People قرار گرفته است مردم امریکا می خواهند :
دولت اوباما به سرعت باید تمام نسخه های این بازی را نابود کند تا برای ایمنی. نوجوانان این بازی را بازی نکنند
این بازی در افراد مشکلات اخلاقی و روحی بوجود می اورد چون در این بازی مسائل هم جنس گرایی وجود دارد و این مسائل پایه و اساس دین مسیحیت را نابود می کند
ما مردم امریکا از دولت می خواهیم
1-تصویب ممنوعیت 'SkyRim برای فروش در امریکا ساخته جدید بلیزارد
2-نابودی تمام نسخه های این بازی و لینک های در اینترنت
3-ایجاد یک بانک اطلاعاتی ملی که اسم صفحه ان" روش هایی که نوجوان بهتر کنترل می شوند "باشد

aristocrat
26-11-2011, 14:13
شهرواندان امریکایی از کاخ سفید می خواهند تمام نسخه های بازی The Elder Scrolls V: Skyrim را نابود کند و هر کسی ان را خرید

به گزارشی از Kotaku, در پستی که در سایت We The People قرار گرفته است مردم امریکا می خواهند :
دولت اوباما به سرعت باید تمام نسخه های این بازی را نابود کند تا برای ایمنی. نوجوانان این بازی را بازی نکنند
این بازی در افراد مشکلات اخلاقی و روحی بوجود می اورد چون در این بازی مسائل هم جنس گرایی وجود دارد و این مسائل پایه و اساس دین مسیحیت را نابود می کند
3-ایجاد یک بانک اطلاعاتی ملی که اسم صفحه ان" روش هایی که نوجوان بهتر کنترل می شوند "باشد

شهروندان آمریکایی خیلی کار بدی میکنند به خاطر اینکه اصلا بحث همچین چیزی نیست. توی بازی شما میتونید با هر کسی خواستید ازدواج کنید یعنی بازی سازها هیچ کاراکتری رو برای ازدواج قفل نکردند فقط همین. هیچگونه مسائل غیراخلاقی در بازی نمی بینید یعنی فوقش ازدواج کردید فقط میتونید با همسرتون برید بیرون یا براتون غذا بپزه همین. من هم اول فهمیدم اینجوری هست ناراحت شدم ولی الان فهمیدم که اصلا اونجوری که می گفتند هم نیست. این مسئله جدید هم نیست و چندین بازی قبل از این بازی هم امکان ازدواج با هرکسی رو فراهم کردند. این عده قلیل شهروندان آمریکایی بهتره به بازی های دیگه گیر بدن که پر از مسائل غیراخلاقی هست.

new evil
26-11-2011, 14:19

اگه اینطوره که خوب بازی هایی مثل سیمز باید به تاریخ بپیوندن :دی
منبع خارجی این خبر چیه؟

اگه لولتون بین 10-15 هست گرگنما بودن خوبه و قویه
ولی اگه لول بالا هستین اصلا به درد نمیخوره و بدون گرگنما بودن قوی تر هستید
تنها ضرری که داره اینکه از امتیاز های خوابیدن بهره نمیبرید
Vampire هم که کلا دردسره و هر شب باید خون یک نفر رو بخورید
اگه گرگینه بشم فقط شبها می تونم تبدیل بشم؟
برای چی می گید بدون گرگنما بودن قوی ترم؟
راستی من داخل Effect هام یدونه افکت هست به اسم Jointrack یا Rackjoint که 25% دمجمو کم می کنه
چطوری از بین میره؟؟؟

molaali
26-11-2011, 14:46
شما آپدیت 128 مگی رو از اینجا نصب کن درست میشه :
آپدیت رو دانلود کردم و ریختم تو فولدر اصلیه بازی ولی هنوزم اونم فایل اجرا نمیشه و باز ارور میده.

Mobham69
26-11-2011, 16:00
بچه ها یکی لطف کنه یه سیو به من بده
یه ذره ازش رفته باشه کافیه
سیو با Imperial or Stormclocks? بعد من 2 تا دارم هنوز توی گیلد ها دارم کار میکنم وارد داستان اصلی نشدم!با Warrior تموم کردم که توی یه ساید کوئست به یه باگ برخوردمو سیو رو هم پاک کردم!
الان یه میج و یه دزد(Thief)دارم کدومشو میخوای داداش؟:44:

manuelcalavera
26-11-2011, 16:03

منبعتون ؟؟؟؟

AlexMercer
26-11-2011, 16:32

دراگون ایج هم ازدواج با همجنس داره.مس افکت هم ازدواج با سوسک و کرگردن داره. اونا چرا جمع نشده؟:31:

Leon-117
26-11-2011, 16:56
توی دراگون ایج 2 تازه بدتر هم بود!

تصویب ممنوعیت 'SkyRim برای فروش در امریکا ساخته جدید بلیزارد
طرف حتی نمیدونسته سازنده و ناشر بازی کیه!:31:

new evil
26-11-2011, 17:42
دوستان یه تیر رفته توی گردن کاراکترم
بیرون نمیاد :دی
چیکارش کنم؟

M e i s a m
26-11-2011, 18:10
کلا به چه چه چیز هایی؟
Vampire و Werewolf و؟

ای وای فکر کنم من گند زدم رفت... یه یارو دختره به اسم eola بهم گفت از گوشت یه مورده هه بخور منم خوردم بعد یه صدایی اومد گفت بهت حلقه قدرت میدم دستت باشه و مرده بخوری قوی میشه و.... البته هیچ چیزی بهم نداد!
الان من چی شدم؟

virus2009
26-11-2011, 18:18
آپدیت رو دانلود کردم و ریختم تو فولدر اصلیه بازی ولی هنوزم اونم فایل اجرا نمیشه و باز ارور میده.

آپدیت رو که نصب کنی دیگه به باگ نمی خوری و نیاز به اون فایل دیگه نیست

اگه گرگینه بشم فقط شبها می تونم تبدیل بشم؟
برای چی می گید بدون گرگنما بودن قوی ترم؟
راستی من داخل Effect هام یدونه افکت هست به اسم Jointrack یا Rackjoint که 25% دمجمو کم می کنه
چطوری از بین میره؟؟؟

بله فقط شبها میتونی گرگ بشی
چون اسلحه و جادو در مراحل بالاتر قوی تر میشه و در ضمن موقع گرگ بودن فقط گرگ هستید و به هیچ چیز دسترسی ندارید ( یعنی از هیچ کدوم از منوهای Tap نمیشه استفاده کرد )

دوستان یه تیر رفته توی گردن کاراکترم
بیرون نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیکارش کنم؟

کد زیر رو دوبار توی کنسول ( با کلید ` پ باز میشه ) بزن برطرف میشه

s3xchange

3=e

Ali_softcenter
26-11-2011, 18:36
دوستان میشه سریع یه راهنمایی بکنید..

من الان تو بازی هستم اونجایی که باید race رو انتخاب کنم..

راستش من الان بین Nord و امپریال موندم..(از بقیه خوشم نمیاد) میشه یه توضیحی بدید چه فرق خاصی دارن؟

یه راهنمایی هم بکنید که چه کنیم که خون آشام نشیم! اصلا خوشم نمیاد..
مثل Oblivion دست خودمونه؟ یا یهو یکی گازمون میگیره ؟

Davood_titan
26-11-2011, 19:03
الان یه میج و یه دزد(Thief)دارم کدومشو میخوای داداش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشه یه خوبشو برام پییام خصوصی کن

squall12
26-11-2011, 19:47
کد زیر رو دوبار توی کنسول ( با کلید ` پ باز میشه ) بزن برطرف میشه

s3xchange

3=e

این کد برای تمام باگ های بازیه؟

marmolak kocholo
26-11-2011, 20:02
امروز بالاخره Smithing رو 100 کردم و 2 تا آرمور Dragon و Daedric رو ساختم...

خودم بیشتر از Daedra خوشم اومد تا Dragon ! این ست Dragon خیلی زشته :| ...

vampyre
26-11-2011, 20:10
سلام.
الان میخوام برم از سیوم بیارم که تا میزنم لود شه یهو بازی رو میبنده هر سیوی رو هم میخوام لودکنم همین مشکل رو داره!کسی میدونه مشکل از چیه؟

manuelcalavera
26-11-2011, 20:14
ماری جان منم با درگن حال نمیکنم ولی عوضش تکه .
Daedra ها زیادن ، لا اقل من هر سری میجنگم یکیشونو Summon میکنم . واسه همین حال نمیکنم زره ای تنم باشه که تن ِ یکی دیگه هم هست . به نظر من میتونستن یک ذره ِ تک و خاص که مثلا" مال ِ کینگ فلانی در شونصد سال قبل بوده و توی یکی از خرابه ها محافظت میشه ازش تعبیه کنن که از همه هم قوی تر باشه . همینطور راجع به سلاح . الان سلاح های Daedra از همه قوی ترن ولی خب خود ِ دائدرا ها هم ازش دارن . سلاح هایی که تک هستن و مخصوص ِ یک شخصیت ِ خاص هستند توی اسکایریم Damage ِ بالایی ندارن .

Mobham69
26-11-2011, 20:14
دوستان میشه سریع یه راهنمایی بکنید..

من الان تو بازی هستم اونجایی که باید race رو انتخاب کنم..

راستش من الان بین Nord و امپریال موندم..(از بقیه خوشم نمیاد) میشه یه توضیحی بدید چه فرق خاصی دارن؟

یه راهنمایی هم بکنید که چه کنیم که خون آشام نشیم! اصلا خوشم نمیاد..
مثل Oblivion دست خودمونه؟ یا یهو یکی گازمون میگیره ؟
imperial:
+10 Restoration
+5 Block.Destruction.Enchanting.Heavy Armor.One-handed
Nord:
+10 Two handed
+5 Block.Light Armor.Speech.Smithing.One-Handed
به علاوه:
ایمپریال ها اینارو دارن:
Imperial Luck
Voice of the Emperor
و نورد ها اینا رو دارن:
Resist Frost 50%
Battlecry

virus2009
26-11-2011, 20:23
این کد برای تمام باگ های بازیه؟

نه
این کد فقط جنسیت رو تغییر میده که باعث میشه کاراکتر ریلود بشه

R O O T
26-11-2011, 20:25
دوستان من تو کویست The Foresworn Conspiracy به باگ خوردم مثل اینکه ! یه قسمتش هست میگه Return to Eltrys من میرم اونجا ولی هیجی نیست فقط 3 تا سربازن . تو یه راهنما انگلیسی نوشته بود باید بری زندان من رفتم ولی بازم هیجی نشد ! چه کنم ؟:دی

Mobham69
26-11-2011, 20:49
دوستان من تو کویست The Foresworn Conspiracy به باگ خوردم مثل اینکه ! یه قسمتش هست میگه Return to Eltrys من میرم اونجا ولی هیجی نیست فقط 3 تا سربازن . تو یه راهنما انگلیسی نوشته بود باید بری زندان من رفتم ولی بازم هیجی نشد ! چه کنم ؟:دی
امیدوارم کمکت کنه :

reza207
26-11-2011, 21:48
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

من تا جایی بازی کردم که رفتیم پیش خوانواده دوستم وبعد اونا رفتن خونشون من نمیدونم بعد کجا برم

alihashtaad
26-11-2011, 21:59
من تو مرحلۀ IN MY TIME OF NEED اونجا که سه تا صخره مثلثی شکل هست
مشکل دارم .. یعنی نمیتونم بدوم فقط راه میره اونم با سرعت خیلی خیلی پایین
واز 310 کیلو 260 کیلو خرت وپرت دارم
مشکل چیه ؟؟ کمک کنیییییید:40:

reza207
26-11-2011, 22:08
alihashtaad
مشکل چیه ؟؟ کمک کنیییییید

شما میتونین وسایل اضافیتونو بندازین بیرون

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

تو اون وسیله ای که نمیخوای اونو داشته باشی دقمه ار رو بزن

alihashtaad
26-11-2011, 22:08
alihashtaad
مشکل چیه ؟؟ کمک کنیییییید

شما میتونین وسایل اضافیتونو بندازین بیرون
وسایل اضافی ندارم:41:
فقط 260 کیلو از 310 کیلو وسایل دارم

reza207
26-11-2011, 22:12
caps lock دقمه رو بزن

alihashtaad
26-11-2011, 22:16
caps lock دقمه رو بزن

caps lock چکار میکنه ؟؟
من اگه altـو بزنم یا نزنم فرقی نمیکنه همون سرعت میره :13:

alihashtaad
26-11-2011, 22:23
میتونه باگ باشه ؟؟؟

reza207
26-11-2011, 22:24
اگه اون دقمه روشن باشه و ندوه پ وسایلت زیاد از حده اونا رو بنداز بیرون امتحان کن بعد بگو

mjorh
26-11-2011, 22:39
امروز بالاخره Smithing رو 100 کردم و 2 تا آرمور Dragon و Daedric رو ساختم...

خودم بیشتر از Daedra خوشم اومد تا Dragon ! این ست Dragon خیلی زشته :| ...

باحالن !
چجوری باید 100 کنم ؟

alihashtaad
26-11-2011, 22:42
اگه اون دقمه روشن باشه و ندوه پ وسایلت زیاد از حده اونا رو بنداز بیرون امتحان کن بعد بگو

خیلی ممنون مشکل همون caps lock بود که حل شد :40::40::40::11::11:

marmolak kocholo
26-11-2011, 22:48
باحالن !
چجوری باید 100 کنم ؟
Iron ingot و Leather Strips بخر بعد باهاش Iron Dagger بساز...
همین کارو تکرار کن Smithـت Level up میشه بعد باید پرک هاشو بگیری تا بتونی آرمورهای مختلفو بسازی.
از Forge ( کوره آهنگری ) هم برای ساختن Iron Dagger استفاده کن که تو هر شهری هست.

virus2009
26-11-2011, 23:02
باحالن !
چجوری باید 100 کنم ؟

Iron ingot و Leather Strips بخر بعد باهاش Iron Dagger بساز...
همین کارو تکرار کن Smithـت Level up میشه بعد باید پرک هاشو بگیری تا بتونی آرمورهای مختلفو بسازی.
از Forge ( کوره آهنگری ) هم برای ساختن Iron Dagger استفاده کن که تو هر شهری هست.

وقتی iron Dagger ها رو ساختی حتما اونا رو یک جایی ذخیره کن چون برای lvl up کردن Enchanting ( که به اندازه Smiting مهمه ) خیلی بدرد میخورند و هزینه فروششون هم هر کدوم میشه بالای 200
من برای لول آپ کردن Enchanting مجبور شدم 200-300 Iron dagger دوباره بسازم :41:

hosseincode2008
26-11-2011, 23:07
تو تريلر هاش اون Giant ها به هيرو حمله نميكردن مگر اينكه تحريك ميشدن ولي من از كنارشون رد ميشم حمله ميكنن !
چرا؟

narotu
26-11-2011, 23:37
تو تريلر هاش اون Giant ها به هيرو حمله نميكردن مگر اينكه تحريك ميشدن ولي من از كنارشون رد ميشم حمله ميكنن !
چرا؟

اون غول بزرگا که حمله نمیکنن مگه اینکه نزدیک اسبابشون بشی
یا خودشون یا ماموتاشونو بزنی

__________________________________________________ ______________

یه جا زورم نمیرسید بزنم یه عده بودن اون ور هام ماموت بود کشیدم طرف مامونا تیر زدن خورد به ماموت دیگه ماموت ها 7 یا 8 نفرشونو کشت من فقط وسیله جم میکردم

marmolak kocholo
26-11-2011, 23:43
چرا؟
زیاد سخت نگیر!:31:
کلا موجودات خیلی خاص و جالبین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])! آزاری هم به آدم نمی رسونن تا زمانی که احساس خطر نکنن!
مثلا من اولای بازی یه بار رفتم کنارشون بهم حمله کردن! با بدبختی تونستم یکیشون رو بکشم...
یه دفعه ی دیگه رفتم نزدیکشون دیدم با اون گرزی که داره، هی داره به زمین می کوبه ، انگاری داره هشدار میده نزدیک نشو! ( من اون موقع تو حالت حمله بودم )
بار آخری که از دور دیدمشو، سریع اسلحمو غلاف کردم و رفتم پیششون، کاری باهام نداشتن...

پس میشه نتیجه گرفت تا وقتی که بهشون زیاد نزدیک نشی یا به ماموتاشون دست نزنی کاریت ندارن...
( موجودای خوبی هستن، چند بار منو تو کشتن دراگون کمک کردن :31: )

M e i s a m
26-11-2011, 23:57
اون غول بزرگا که حمله نمیکنن مگه اینکه نزدیک اسبابشون بشی
یا خودشون یا ماموتاشونو بزنی

__________________________________________________ ______________

یه جا زورم نمیرسید بزنم یه عده بودن اون ور هام ماموت بود کشیدم طرف مامونا تیر زدن خورد به ماموت دیگه ماموت ها 7 یا 8 نفرشونو کشت من فقط وسیله جم میکردم

اتفاقا این غول ها خیلی به اتیش حساسن فقط با ماموتاشون در نیفتین که...

به سلامتی منم اولین خونه ام رو تو وایت ران خریدم :20: حالا با لیدیا هم خونه شدم!! میشه باهاش ازدواج کرد؟

راستی اگه همه وسایل تزئینات خونه رو بخرم alchemy و enchating و... همش رو میاره؟ الان کلی اسلحه با قابلیت جادویی رو دستم مونده که برم تو اینچتینگ ابشون کنم ولی نشونشون نمیده... غنیمت و دزدی هستن همه :31:
حالا برم تو شهر ریفتن یعنی دسته دزدان میشه ابشون کرد؟ حداقل قابلیت جادوییشون رو بگیرم و gem پر کنم اینجوری بهتر میشه ولی... دوستان یه راهنمایی میکنید؟

--------------------------------------------------------------

دوستانی که دنیال فالوور خوب هستن Eola خیلی عالیه! عملا تنهایی یه بلود دراگون رو کشت من رفتم فقط روحش رو حذب کردم...!!

Ali_softcenter
27-11-2011, 00:02
الان در مورد 3 تا چیز من گیج شدم :

1-نمیشه همزمان هم میج زد هم شمشیر تو دستت باشه؟ oblivion میشد اخه! الان من P رو زدم رفت تو قسمت میج ها..یه میج رو فعال کردم..دیگه شمشیر رو نشون نمیده! باید میج رو غیر فعال کنم تا بره رو شمشیر! یعنی نمیشه سوئیچ کرد بین شمشیر و میج؟

2-کوئست های اصلی و فرعی چرا قاطی هستند؟ نمیشه اینا رو از هم تشخیص داد...چطوریه؟ توی oblivion .چیزی به اسم main quest داشتیم..

3- چطوری میشه بین شمشیر ها سوئیچ کرد؟ هی باید برم تو اینوتوری انتخاب کنم؟!!!!!

AlexMercer
27-11-2011, 00:29
کسایی که اهنگری رو 100 نکردن و deadra armor میخوان برن برای imperial legion بجنگن (یا همون پادشاه) هر دفعه که ماموریت رو تموم کنید یه چیز بهتون میده یکیش daedra armor هست . کلا خیلی هم بهتر از stormlock هستند.

mjorh
27-11-2011, 00:48
کسایی که اهنگری رو 100 نکردن و deadra armor میخوان برن برای imperial legion بجنگن (یا همون پادشاه) هر دفعه که ماموریت رو تموم کنید یه چیز بهتون میده یکیش daedra armor هست . کلا خیلی هم بهتر از stormlock هستند.
خب چجوری باید پیشه این پادشاه بریم ؟ پادشاهه هر شهری میشه ؟

VeRsTiLe
27-11-2011, 00:56
سلام دوستان من یه مشکل پیدا کردم خواهشا کمک کنید توی مرحه اول بالای نوک کوه برفی یه قصر هست 4 تا راهب هم داخلش بایکی که صحبت می کنی یه چیزی می گه show..... هرکاری کردم نشد اگه کسی رفته یه راهنمایی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

reza207
27-11-2011, 01:57
کد تقلب این بازی رو کسی بلده؟

alireza661299
27-11-2011, 02:11
بچه ها این کلیپ رو هم ببینید. آهنگ اصلی بازی (main theme) رو با پیانو و ویولون میزنن . باحاله.

AlexMercer
27-11-2011, 02:28
خب چجوری باید پیشه این پادشاه بریم ؟ پادشاهه هر شهری میشه ؟

نه باید بری پیش ژنرال تولیوس توی SOLITUDE

new evil
27-11-2011, 02:51
حالا که فکر می کنم می بینم دیگه وقتشه ازدواج کنم
شما کیس مناسبی سراغ ندارید من برم باهاش مزدوج بشم؟ :دی
Lydia رو که باید با چیت مزدوج شد ):

M e i s a m
27-11-2011, 09:01
من در مورد ارمور ها و انچتینگ تقریبا هیچ چی نمیدونم + ساخت POTION های مختلف... یه راهنمایی میکنید چکار کنم؟ با پرک ها تقریبا لول یک هر 18 تا رو گرفتم

---------- Post added at 09:01 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

حالا که فکر می کنم می بینم دیگه وقتشه ازدواج کنم
شما کیس مناسبی سراغ ندارید من برم باهاش مزدوج بشم؟ :دی
Lydia رو که باید با چیت مزدوج شد ):

چه چیتی؟ من الان لول بالای 20 هستم میشه استفادش کرد؟ :31:

new evil
27-11-2011, 10:18
چه چیتی؟ من الان لول بالای 20 هستم میشه استفادش کرد؟ :31:

Steps:
1) Tell her it's time to part ways.
2) Go to the keep she stays in.
3) Walk up to her, but don't talk.
4) Press ` (The tilda key).
5) Click on her through the console screen.
6) Type "addfac 19809 1"
7) Put on the amulet.
8) ???
9) REJOICE
نمیشه گفت چیت ولی من با این روش حال نمی کنم

Viren
27-11-2011, 11:13
الان در مورد 3 تا چیز من گیج شدم :

1-نمیشه همزمان هم میج زد هم شمشیر تو دستت باشه؟ oblivion میشد اخه! الان من P رو زدم رفت تو قسمت میج ها..یه میج رو فعال کردم..دیگه شمشیر رو نشون نمیده! باید میج رو غیر فعال کنم تا بره رو شمشیر! یعنی نمیشه سوئیچ کرد بین شمشیر و میج؟

2-کوئست های اصلی و فرعی چرا قاطی هستند؟ نمیشه اینا رو از هم تشخیص داد...چطوریه؟ توی oblivion .چیزی به اسم main quest داشتیم..

3- چطوری میشه بین شمشیر ها سوئیچ کرد؟ هی باید برم تو اینوتوری انتخاب کنم؟!!!!!

سلام

1- متاسفانه بزرگترین مشکل بازی همینه.نمی تونی 2h رو با جادو استفاده کنی .با سپر هم نمیشه.فقط 1h و جادو
من جادو رو بیخیال شدم.یه اورک وحشی ساختم با 2h یه ضرب همه رو میکشه:31:

2- کوئست های اصلی هر کدوم یک بخش جدا دارند اما فرعی ها همه میرن توی Misc

3-هر سلاحی رو که می خوای سریع استفاده کنی.باید بری تو Inventory و روش F بزنی تا توی Favorite قرار بگیره.بعدر در جریان بازی میتونی Favorite List رو با Q اجرا کنی و سریع سلاح انتخاب کنی

virus2009
27-11-2011, 11:53
سلام

1- متاسفانه بزرگترین مشکل بازی همینه.نمی تونی 2h رو با جادو استفاده کنی .با سپر هم نمیشه.فقط 1h و جادو
من جادو رو بیخیال شدم.یه اورک وحشی ساختم با 2h یه ضرب همه رو میکشه:31:

2- کوئست های اصلی هر کدوم یک بخش جدا دارند اما فرعی ها همه میرن توی Misc

3-هر سلاحی رو که می خوای سریع استفاده کنی.باید بری تو Inventory و روش F بزنی تا توی Favorite قرار بگیره.بعدر در جریان بازی میتونی Favorite List رو با Q اجرا کنی و سریع سلاح انتخاب کنی

برای اینکه جادو را توی هر دو دست داشته باشید باید با کلید های موس اونا رو انتخاب کنید
دست چپ --> Right Click
دست راست --> Left Click
این برای همه چیز صدق می کنه ( اسلحه ، مشعل ، سپر ... )

Mass
Effect 3

:40:

Arrowtic
27-11-2011, 13:12
دوستان دوستم امروز یه مشکلی داشتش گفت بگم:
گویا تو یکی از کوئست های Thieves Guild بعد از مدتی یهو همه چی وایمیسه افراد حرف نمیزنن و همونطوری ساکن میمونن(مثلا یکی دستاش جلو مونده) و دوستمم میتونه فقط راحت اینور اونور رو نگاه کنه ولی نمیتونه راه بره.بازی هنگ نمیکنه ولی همه چیز ثابت میمونه و ما هم نمیتونیم راه بریم.یکی دیگه از دوستامم تو کوئست اصلی مشکل برخورده همین مشکل دقیقا.کرک 128 مگیم بهشون دادم ریختن.

VeRsTiLe
27-11-2011, 13:52
سلام دوستان من یه مشکل پیدا کردم خواهشا کمک کنید توی مرحه اول بالای نوک کوه برفی یه قصر هست 4 تا راهب هم داخلش بایکی که صحبت می کنی یه چیزی می گه shuot..... هرکاری کردم نشد اگه کسی رفته یه راهنمایی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

Leon-117
27-11-2011, 14:11
یادتونه تقریبا 1 هفته پیش از کوئست های thieves guild میگفتم؟!
یه باگ ناجور هست!
ما باید guild master بشیم که همچین چیزی بعد از تموم کردن کوئست های اصلی پیش نمیومد.برای guild master شدن باید علاوه بر تموم کردن کوئست های اصلی کوئست های Vex و Delvine رو هم تموم کنید ولی اگه اول کوئست های اصلی رو تموم کنید یه باگ پیش میاد که برینیالف میگه الان سرش شلوغه و وقت صحبت کردن نداره!حتی اگه بعدش کوئست های Vex و Delvine رو تموم کنید این مشکل حل نمیشه.......
اگه Guild master بشیم یه زره جدید میگیریم که شبیه زره mercer frey هست و کلید اون اتاقی که درش آهنیه رو به ما تحویل میدن......

molaali
27-11-2011, 14:21
سلام دوستان من یه مشکل پیدا کردم خواهشا کمک کنید توی مرحه اول بالای نوک کوه برفی یه قصر هست 4 تا راهب هم داخلش بایکی که صحبت می کنی یه چیزی می گه shuot..... هرکاری کردم نشد اگه کسی رفته یه راهنمایی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول برید قسمت mgic و از اون جا shot مورد نظر رو انتخواب کنید.بعد بیاید جلوی راهب ها دکمه ی z رو فشار بدید.

squall12
27-11-2011, 15:01
اسب من گم شده چجوری پیداش کنم ؟ جای قبلی هم هر چی گشتم نبود!
راستی
- چطور میشه همزمان از شمشیر و زره استفاده کرد؟ من هر کدوم رو equip میکنم اون یکی غیب میشه!
- چجوری می تونم وارد کالج جادو Winterhold بشم؟

لطفا به این سوالها جواب بدید

hosseincode2008
27-11-2011, 15:11
دومين اژدهام رو كشتم فرو رفت تو زمين نتونستم Lootـش كنم! شانسه دارم؟

Mobham69
27-11-2011, 15:14
یکم غیرت و غرور داشته باش!:4:اول بازی همونا بودند که با اینکه توی لیستشون هم نبودی بازم داشتن میکشتنت!
من روشون کینه دارم!:5::47:

hobgoblin
27-11-2011, 15:27

من فقط جواب سوال دومت رو مي دونم
اگه منظورت از زره سپر باشه البته چون زره رو دست نميگيرن مي پوشن.
بايد شمشيرت از نوع One-handed باشه تا بتوني با يه دست ديگه سپر بگيري. بعضي شمشير هاي بزرگ رو چون دو دستي حمل مي كنه نميشه تو دست ديگه چيزي گرفت.

Mobham69
27-11-2011, 15:31
اسبت گم نمیشه یه شهر Fast Travel کن البته جای استبلش تا بیاد! خر که نیست!اسبه!شعور داره !:27:
منظورت از زره Sheild یا همون سپره دیگه؟هر جی رو میخوای سریع بینش جا به جا بشی اصولا توی لیست علاقه مندی هاتFavorite قرار بده بعد Q رو بزن و روی هر کدوم یه شماره از شماره های افقی کیبورد از 1-8 بزن!مثلا:شمشیر1
سپر:2
حالا اگه بخوای شمشیر و سپر بندازی باید 1و2 رو بزنی!
در مورد جادو ها هم صدق میکنه:مثلا آتیشFlame :1
و یخFrost:2
حالا اگه بخوای 1دست آتیش و یک دست یخ استفاده کنی باید 1و2 رو بزنی اگه نشد که میشه!2 بار 1 رو بزن 1 بار 2!:10:
کالج Winterhold? خوب برو WinterHold دیگه اونجا جای ورودی کالج یه تست ازت میگیرن رات میده راه رو هم نشونت میده!

MobinS
27-11-2011, 15:31
stormcloak ها یک مشت شورشی هستن بابا! ربطی به آزادی اسکایریم و استقلال که شعارشون هست نداره... خود رئیسشون استورمکلوک دنبال جاه و مقام از این چیزا هست...