PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

AlexMercer
18-11-2011, 16:50
آقایون ، این Dark Brotherhood کوئستاش بدرد بخوره ؟ چون اصلا" حال نکردم رفتم 3 تا بدبخت بیچاره رو کشتم

اره داداش پولشم خوبه. بعضی مراحل هم اگر طرف رو مثلا جلو چشه همه بکشی جایزه خاص داره. من تموم کردم حال داد اخرین جایزت هم 20000 سکه هست که میتونی خرج اپگرید همون دخمه برادرهود بکنی یا برای خودت خرج کنی:31:

manuelcalavera
18-11-2011, 16:56
این هم دواکین ِ ما ؛ با کُلا، بی کُلا :دی
دواکین باید ابهت داشته باشه ، بوتیک دار که نیست که ، درگنبرنــه :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chartab
18-11-2011, 16:59
اقا یه توضیح مختصر بدین چطور در مرحله اول وارد شهر میشی چی کارکنم

درضمن اگه سیو بازی رو دارین بدین مرسی

s.w.a.t
18-11-2011, 17:09
چجوری از یه اتحاد میشه اومد بیرون؟؟
----

gamepro
18-11-2011, 17:16
:21: اقا انقدر درباره ی این بازی حرف نزنین ما که میردیم :31:
فردا حتما باید بخرمش :20:

MASTER OC 7
18-11-2011, 17:17
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم
باید دقیقا چیکار کنم:41:

molaali
18-11-2011, 17:25
وارد قلعه ی high hrothgar شدم وقتی با راهبه صحبت میکنم میگه قدرت صدات رو نشون بده میدونم الان باید از shout استفاده کنم ولی نمیدونم چطوری؟ توی راهنما میگه دکمه ی z قدرت و shout رو اجرا میکنه ولی من هر چقدر z رو فشار میدم بازم راهبه میگه shout کن!
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
یکی از دوستان لطف کنه جواب بنده رو هم بده.
soheil_julio
18-11-2011, 17:38
بچه ها من یه اصلحه گرفتم Sanguine's Rose خیلی عالیه(از مرحله ی که میری پیش Sam Guinevere ایستک !! :20:میخوریم بعد که بیهوش میشیم.........)..همون گل رز..وقتی میزنی یه مقدار از majicka کم میکنه بعد یه Daedric Artifact ظاهر میشه برای 60 ثانیه..مثل خر میزنه..دمیج بالایی میده و اگرم بمیره دوباره میتونی ظاهرش کنی..همه ی اینارو گفتم که بگم چرا برام مهمه..حالا نمیدونم چی شده الان نیست تو اینونتوریم..هیچ جا نیست اعصابم خورد شده..حالا میخوام ببینم..مثل اصلحه های دیگه جای دیگه پیدا میشه..یا نه؟ برم از اول بازی کنم:41:

بچه ها اصلا لذت این بازی برام خیلی کم شده..من فقط 2 هندت و آرچری آپ زدم ..این اصلحه خیلی بدردم میخورد..میرفت تو شیکم دشمن قاطی میکرد..من راحت میزدم له میکردم..الان ناجور شده اصلان ... شده به استراتژیم..با این که حالم از چیت بهم میخوره ولی چون اینو قبلا گرفته بودم اگه رمزی داره بزنم دوباره برگرده..مرسی

Mobham69
18-11-2011, 17:46
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم
باید دقیقا چیکار کنم:41:
از چپ به راست:مار..مار....ماهی!راه فهمیدنش اینه::::::بالای دری که بسته ی جای 3 فش سنگ هست که یکیش افتاده پایین جای همون اهرم باید بالای در با اینا که جلوش ایستادی مچ بشه

MobinS
18-11-2011, 18:26
یه سوال !
وقتی دراگون رو می کشیم 2 تا آیتم هست که همیشه دراپ میشه Dragon Scales و Dragon Bones ، اینا در آینده به دردمون میخوره؟
من تا الان همشونو فروختم ! :|

اگه اسکیل Smithing ات 100 باشه می تونی زره اژدها بسازی که خیلی قویه و هرکدم 2500 تا میارزه!! ولی اگه فکر می کنی به اون جاها نمی رسی یا نمی ارزه همون بفروششون...

اقا یه توضیح مختصر بدین چطور در مرحله اول وارد شهر میشی چی کارکنم

درضمن اگه سیو بازی رو دارین بدین مرسی

توضیح دادم چند صفحه پیش... باید بری پیش آهنگر سمت چپ... یا داره کار می کنه یا تو خونه کنار محل کارش هست..

آقایون ، این Dark Brotherhood کوئستاش بدرد بخوره ؟ چون اصلا" حال نکردم رفتم 3 تا بدبخت بیچاره رو کشتم

خیلی قشنگه کوئستاش... دیگه ولی باید بکشی... :دی

این هم دواکین ِ ما ؛ با کُلا، بی کُلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دواکین باید ابهت داشته باشه ، بوتیک دار که نیست که ، درگنبرنــه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا! داداشی تو هم جنگجویی که! هیچ کی چرا جادوگر یا مخفی کار (کمان دار) نمیشه؟

چجوری از یه اتحاد میشه اومد بیرون؟؟
----

بستگی داره... اگه عضو دارک برادر هود هستی می تونی همشونو بکشی ... بری به رئیس گارد ها گزارش بدی و کلی پول بگیری...

تو باید یک فریاد بزنی دیگه... وقتی اون دکمه رو می زنی پلیر ات فریاد می زنه که همه چی پرت شه عقب؟

بچه ها اصلا لذت این بازی برام خیلی کم شده..من فقط 2 هندت و آرچری آپ زدم ..این اصلحه خیلی بدردم میخورد..میرفت تو شیکم دشمن قاطی میکرد..من راحت میزدم له میکردم..الان ناجور شده اصلان ... شده به استراتژیم..با این که حالم از چیت بهم میخوره ولی چون اینو قبلا گرفته بودم اگه رمزی داره بزنم دوباره برگرده..مرسی

اون اسلحه خیلی قویه... الان فکر کنم شارژجش تموم شده... برو enchantment اش کن..

virus2009
18-11-2011, 18:33
Z رو نگه دار تا با قدرت بیشتری بزنه

-----------------------------------------------
یک راه ساده برای لول آپ کردن یک توانایی به صورت مجانی:
اول برین پیش یک ترینر Pickpocket بعد یک لول Train کنید و بعد ازش pickpocket کنید و پولتون رو پس بگیرید :31:
بعد که خوب Pickpocket تون قوی شد پرک هاش رو هم بزنید ( تا پرک گلد ) ( پرک Capacity هم خوبه 100 ( کیلو :31: ) بهتون جا اضاف میکنه )
حالا پیش هر ترینری که میرید همین کار رو بکنید و بعد پولتون رو پس بگیرید ، اینجوری هم لول اون توانایی و هم pickpocket و هم لول کاراکترتون میره بالا
من به همین روش تو 1 ساعت به کاراکترم 3 لول اضافه شد و شدم لول 30 :31:

ای بابا! داداشی تو هم جنگجویی که! هیچ کی چرا جادوگر یا مخفی کار (کمان دار) نمیشه؟

منم از جنگجو خوشم نمیاد
الان هم میج ام و هم جنگیج ( جنگجو + میج [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
البته میج انگلیسیه پس میشه جنگدوگر ( جنگجو + جادوگر )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس هاش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

virus2009
18-11-2011, 18:44
و اینک خرضو دوواکین : :31:

manuelcalavera
18-11-2011, 18:53
و اینک خرضو دوواکین : :31:

@ مبین و سعید :

من هر ماموریت رو با توجه به دشمنام لباس و اسلحه هام رو عوض میکنم .

70 درصد مواقع هم یه One-Handed دارم دست ِ راستم ، یه Conjuration هم دست ِ چپم و قبل از هر درگیری یدونه شون رو وِل میکنم اون وسط . خیلی خوبه .

AlexMercer
18-11-2011, 19:08
دوستان از توی جادو ها muffle رو از illustration انتخاب کنید و در حال حرکت هی بزنید در کمتر از 1 ساعت لول این جادو به 100 میرسه!

Leon-117
18-11-2011, 19:33
من اول جنگجو بودم بعد الان استراتژیم رو تغییر دادم!از جادو استفاده نمیکنم،2 تا سلاح قوی میگیرم توی غار ها،Dungeon ها،کمپ های دشمن و......... هم با مخفیانه(با تیرکمون میرم).این مخفیانه کار کردن به آدم خیلی کمک میکنه.خیلی جاها بوده که مثلا 5-6 نفر هستن که راحت یا فرار کردم یا با تیرکمون دونه دونه کشتمشون!
+
دوستانی که کوئست های Thieves Guild رو تموم کردن،آخرین کوئستشون چی بود؟

molaali
18-11-2011, 19:37
تو باید یک فریاد بزنی دیگه... وقتی اون دکمه رو می زنی پلیر ات فریاد می زنه که همه چی پرت شه عقب؟

بله.این کار رو میکنم ولی بازم میگه فریاد بزن.

virus2009
18-11-2011, 19:46
بله.این کار رو میکنم ولی بازم میگه فریاد بزن.

گفتم دیگه ، باید Z رو نگه داری

دوستانی که کوئست های Thieves Guild رو تموم کردن،آخرین کوئستشون چی بود؟

کوئست هایی که Vex و اون یکی دیگه میده ... ؟؟؟؟
یا کوئست های اصلی داستانش

Arrowtic
18-11-2011, 20:00
آقا من امروز لول 4 شدم(هورا :دی) ولی خوب نمیتونم تو One-hand اون پرک اولشو بگیرم چون Skill 40 میخواد و واسه من 25ه.حالا یه چی:عادیه این؟برا شما هم پیش اومده بعد از لول آپ اسکـیلتون کم باشه؟

Leon-117
18-11-2011, 20:00
یا کوئست های اصلی داستانشکوئست های اصلی.
من به باگ بر خوردم فکرکنم.این کارلایا که هیچ جا نیست!برینیالف هم میگه من الان سرم شلوغه و حرف نمیزنه.ولی میدونم هنوز کوئست مونده!

آقا من امروز لول 4 شدم(هورا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی خوب نمیتونم تو One-hand اون پرک اولشو بگیرم چون Skill 40 میخواد و واسه من 25ه.حالا یه چی:عادیه این؟برا شما هم پیش اومده بعد از لول آپ اسکـیلتون کم باشه؟
آره عادیه.....
+
روی smithing حتما کار کنید.وقتی اسکیلتو نبره بالا میتونید سلاح ها و زره هاتون رو بهتر آپگرید کنید!اون mace خفنه(!)الان دمیجش 61ـه........
+
void salt جایی میفروشه؟

chartab
18-11-2011, 20:11
آقا ما بعد از اینکه رفتم پیش اهنگر چی کار کنم؟

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

چطور اسکرین شات بذارم؟

AlexMercer
18-11-2011, 20:20
آقا ما بعد از اینکه رفتم پیش اهنگر چی کار کنم؟

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

چطور اسکرین شات بذارم؟

داداش شما j رو بزن ببین ماموریت فعال داری؟(که مطمئنا داری) برو دنبال همون.

بعد برو توی جادوهات توی قسمت illustration یک جادویی هست به نام Clairvoyance اگر داریش انتخاب کن هر وقت جادو رو تو بازی فعال کنی مسری که تا مرحله باید بری رو بهت نشون میده:46:

kumarbaz
18-11-2011, 20:26
این هم دواکین ِ ما ؛ با کُلا، بی کُلا :دی
دواکین باید ابهت داشته باشه ، بوتیک دار که نیست که ، درگنبرنــه :دی

عالیه خیلی خوشگله :46: تقریبا همه Item های Elven خوشگلن ولی خوب چرا از Scaled یا Plate استفاده نکردی؟

virus2009
18-11-2011, 20:26
کوئست های اصلی.
من به باگ بر خوردم فکرکنم.این کارلایا که هیچ جا نیست!برینیالف هم میگه من الان سرم شلوغه و حرف نمیزنه.ولی میدونم هنوز کوئست مونده!
آره عادیه.....
+
روی smithing حتما کار کنید.وقتی اسکیلتو نبره بالا میتونید سلاح ها و زره هاتون رو بهتر آپگرید کنید!اون mace خفنه(!)الان دمیجش 61ـه........
+
void salt جایی میفروشه؟

آره یکم مشکوک میزنه
من رفتم Twilight Sepulcher دیدم هیچ خبری نیست و Skeletion key هم نیست
معلوم نیست این کارلایا کجا رفته
خودش گفت من برمیگردم به گیلد ولی....

Arrowtic
18-11-2011, 20:28
چطوری Smithing رو بالا ببرم اون Mat هاش چطوری به دست میان؟
___
چطوری به Imperial Guard بپیوندم تصمیممو گرفتم!
___
این Companion ها چطورن؟یعنی تا تهشون برم آیتم خوب میدن؟بعدش گرگنما شدن بینشون اجباریه یا بهم میگن خودت تصمیم بگیر که گرگنما بشی یا نه؟

Leon-117
18-11-2011, 20:36
چطوری Smithing رو بالا ببرم اون Mat هاش چطوری به دست میان؟
___
چطوری به Imperial Guard بپیوندم تصمیممو گرفتم!
___
این Companion ها چطورن؟یعنی تا تهشون برم آیتم خوب میدن؟بعدش گرگنما شدن بینشون اجباریه یا بهم میگن خودت تصمیم بگیر که گرگنما بشی یا نه؟
هرچقدر میتونی آهن بخر+leather strips و بعدش iron dagger درست کن.من اینجوری smithing رو بردم بالا.
+
باید بری شهر Solitude
+
آره کوئست های جالبی دارن،اگه اشتباه نکنم برای تموم کردن کوئست های اصلیشون باید حتما گرگنما بشی ولی یه جا میرسی که میتونی از حالت گرگ نما بودن برای همیشه خارج بشی.......
من Ebony Armor و Ebony helmet پیدا کردم ولی حیف light armor میپوشم........مجبور شدم بفروشمشون.

AlexMercer
18-11-2011, 20:49
احالا کدوم جبهه تو جنگ بهتره امپریال یا اون یکی مخالفان؟

Arrowtic
18-11-2011, 20:49
آره کوئست های جالبی دارن،اگه اشتباه نکنم برای تموم کردن کوئست های اصلیشون باید حتما گرگنما بشی ولی یه جا میرسی که میتونی از حالت گرگ نما بودن برای همیشه خارج بشی.......من نمیخوام گرگنما بشم!!!!!: دی
الآن راهی نیست اصلا منو بیخیالم بشن؟اصلا برم تو Thieves Guild!راهی هستش؟میشه کوئستو دیلیت کرد؟
چطوری عضو Thieves Guild بشم؟آیا نیازه که Perk های Thief رو برای رد کردن کوئستاشون بگیرم؟

mrbahram
18-11-2011, 21:28
ای کاش گیم پلیش شبیه ویچر2 بود اونوقت رویایی میشد این بازی....

hes25
18-11-2011, 22:03
بچه ها سلام

من هنوز این بازی رو نگرفتم میگم گرافیک بازی همینجوری هست ؟اگه باشه که خیلی خوبه که!

virus2009
18-11-2011, 22:23
بچه ها سلام

من هنوز این بازی رو نگرفتم میگم گرافیک بازی همینجوری هست ؟اگه باشه که خیلی خوبه که!

این عکس گیم پلی بازی درون نیست و یک نوع عکس درست شده است
این جور عکس ها واسه همه بازی ها هست ( مثل ترایلر ها و انیمیشن هایی که واسه بازی ها میسازن مثل ترایلر اساسین کرید )
گرفیک بازی اینه :

من تو هیچ بازی Open worldـی همچین گرافیکی ندیدم ( مخصوصا افکت آبشار و آب که شگفت انگیزه )
شک نکن و حتما بگیر بازی رو

Aria1997
18-11-2011, 22:37
سلام دوستان ... کسی تو اون غاره پشته کوه ها نرفته ؟؟؟ که کف زمین بخار داره ؟؟؟؟ :5:

chartab
18-11-2011, 22:48
اقا من اون مرحله بود که مار - مار- ماهی تو شکل بای مج می شد رفتم جلوتر حالا یه دری روش دایره است که باید سه تا شکل پروانه و... مچ کنم او شکل ها کدوم است؟

babak2002
18-11-2011, 22:51
یه سوال !
وقتی دراگون رو می کشیم 2 تا آیتم هست که همیشه دراپ میشه Dragon Scales و Dragon Bones ، اینا در آینده به دردمون میخوره؟
من تا الان همشونو فروختم ! :|

توصیه می کنم 100% نگه دارید چون بعداً می تونید Dragon Armor بسازید که دومین سری از قدرتمند ترین زره های بازیه
شمشیر تبر و کمان و... هم می شه باهاش ساخت ( قدرتمندترینش سری زره و اسلحه های Daedric هست )
البته جز دسته های Light Armor هستن زره هاشون
همچنین برای ساختشون توی Smithing باید Perk اش رو بگیری

chartab
18-11-2011, 22:58

alireza661299
18-11-2011, 23:06

6 حالت بیشتر نداره همه رو امتحان کن دیگه . فک کنم خرس بالا بود. در ضمن باید پنجه طلایی (golden clue) رو هم برای اون وسطش داشته باشی که دست اون کسی که عنکبوت دورش تار زده بود و تو نجاتش دادی

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

Aria1997
18-11-2011, 23:07

حیوون هارو از کوچیک به بزرگ مرتب کن :46:

alireza661299
18-11-2011, 23:10
این غول برفی رو چطوری باید کشت؟
من فقط تونستم از دستش فرار کنم

Scary Feelings
18-11-2011, 23:37
بچه ها stamina ِی من اصلا پر نمیشه , یه حالت باگ شده , Health هم همینطور , کسی چیزی نشنیده چیکار کنیم؟ یا حداقل یه چیت یا ترینر کسی بزاره ممنون میشم برا این 2تا

h!tman
18-11-2011, 23:38
بچه ها stamina ِی من اصلا نمیشه , یه حالت باگ شده , Health هم همینطور , کسی چیزی نشنیده چیکار کنیم؟ یا حداقل یه چیت یا ترینر کسی بزاره ممنون میشم برا این 2تا

چی نمیشه ؟

soltanarash
18-11-2011, 23:45
سلام دوستان ... کسی تو اون غاره پشته کوه ها نرفته ؟؟؟ که کف زمین بخار داره ؟؟؟؟ :5:

اگه اون غاره رو می گی که آتیش می گیری باید از توی سایه بری

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

هر وقت به این جا ها گیر کردی یا روی پنجه توی اینونتوریت c بزن روی پنجه ترتیب زده یا روی دیوار کنارش

virus2009
18-11-2011, 23:48
دوستانی کی کوئست های Companion رو تا آخر رفتند

من بعد از اینکه kodlak میمیره هیچ کوئست دیگه ای ندارم و هیچ کاری نمیشه کرد
اون اول هم که با Vikas صحبت کردم هواسمون نبود و نفهمیدم چی گفت ، سیو هم نکرده بودم
، برای شما هم همین مشکل هست .. ؟؟؟

soheil_julio
18-11-2011, 23:51
اون اسلحه خیلی قویه... الان فکر کنم شارژجش تموم شده... برو enchantment اش کن..

نه اصلا تو اینونتوریم نیست...

soltanarash
18-11-2011, 23:54

اون اول هم که با Vikas صحبت کردم هواسمون نبود و نفهمیدم چی گفت ، سیو هم نکرده بودم

احتمالا باگه چون بعد از مردن kodlak یکی بات صحبت می کنه بعد با هم میرید یه کمپ کامل قتل عام می کنید.یعنی علامت که می زنه هیچی تازه یکی هم باهاته بهمین خاطر باید اگه رفیق داری بفرستیش بره

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

من بازیم بدجوری باگ داره، هر کاری می کنم shout هام باز نمی شه. هر چی dragon soul جذب می کنم فایده نداره

soheil_julio
18-11-2011, 23:54

اون آخرین کوئست اصلیشه..بعد از اون 3 تا لیدرش همین جوری کوئست بهت میدن ولی فرعین..و تکرار میشن و بهت پول میدن..هیچ وقتم تموم نمیشه..مثلا میگن فلان زندانی فرار کرد برو بکشش..یا فلان حیوون رفته خونه فلانی.......

marmolak kocholo
18-11-2011, 23:58
احتمالا باگه چون بعد از مردن kodlak یکی بات صحبت می کنه بعد با هم میرید یه کمپ کامل قتل عام می کنید.یعنی علامت که می زنه هیچی تازه یکی هم باهاته بهمین خاطر باید اگه رفیق داری بفرستیش بره

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

من بازی بدجوری باگ داره هر کاری می کنم shout هام باز نمی شه هر چی dragon soul جذب می کنم فایده نداره
عزیز این پست منو دیدی ؟

AlexMercer
19-11-2011, 00:02
از دوستان خواهش دارم که لینک عکس رو بزارن و خود عکس رو در حالت نمایش نزارن عکسی نزدیکه 1 مگ میارین رو صفخه کند میکنید و حجم بچه ها هم کم میشه.

یکی از دوستان بگه imperial ها خوبن یا rebellion ها واسه عضو شدن؟

soltanarash
19-11-2011, 00:05
عزیز این پست منو دیدی ؟

شرمنده ندیدم.دمت گرم درست شد.اینقدر این بازی طرفدار داره که من می رم 2 ساعت بازی می کنم بر می گردم 30 تا صفحه اضافه شده.بعد خودمم بخاطر اینکه از بازی اومدیم بیرون نشستم پای اینترنت پشیمون می شم دوباره می رم بازی.بهمین خاطر همه صحفه ها رو نگشتم.

narotu
19-11-2011, 00:06

من بازیم بدجوری باگ داره، هر کاری می کنم shout هام باز نمی شه. هر چی dragon soul جذب می کنم فایده نداره

به زودی یک سری پچ میاد واسه باگ و غیره
حالا مطمئن نیستم واسه پی سی هم بیاد یا نه

Scary Feelings
19-11-2011, 00:32
چی نمیشه ؟
پر نمیشه :دی یعنی یه بار که استامینا کم میشه , دیگه اصلا پر نمیشه !

chartab
19-11-2011, 00:55
از بالا به پایین بود خرس - جغد-پروانه

alireza661299
19-11-2011, 02:46
آقا تو پارتی تو سفارت خونه چطوری باید حواس بقیه رو پرت کرد و با اون یارو از در رد شد؟

virus2009
19-11-2011, 02:49
آقا تو پارتی تو سفارت خونه چطوری باید حواس بقیه رو پرت کرد و با اون یارو از در رد شد؟

اول از مسئول بار ( همون wood elf ) یک drink بگیر و با اون یارو که کنار گارد روی صندلی نشسته صحبت کن

AlexMercer
19-11-2011, 03:36
ماموریت های اصلی تموم شد فقط میتونم بگم پایانش هم قشنگ بود و واقعا کل بازی یک شاهکار بود .

من الان هم ارچ میج ستم و هم رییس دارک برادرهود فکر نکنم بقیه گروه ها جالب باشن دیگه چیکار میشه کرد؟ برم سمت یک گروه تو جنگ و بجنگم؟ و واقعا جنگ میشه یا با چند تا مرحله فرمانده گروه و سپاه میشی و جنگی نداره؟(منظور از جنگ اینکه یک طرف پیروز شه گروه بعدی از اسکایریم خارج شه )

skhammari
19-11-2011, 04:42
سلام
این بازی سبکش چیه ؟
توی مایه های Fallout هست یا نه ؟ بهتره یا بدتر ؟
من از fallout خیلی لذت بردم و انگلیسیم هم نسبتا خوبه ، ارزش داره اینو بگیرم یا نه ؟
گشت و گذار هم تو بازی داره مثل جاهای مخفی یا نه فقط باید ماموریت رد کنیم ؟
راستی من نسخه های قبلی رو بازی نکردم بنابراین از این بازی شناخت ندارم ، پیش نیاز که نمیخواد ؟

AlexMercer
19-11-2011, 05:11
سلام
این بازی سبکش چیه ؟
من از fallout خیلی لذت بردم و انگلیسیم هم نسبتا خوبه ، ارزش داره اینو بگیرم یا نه ؟
راستی من نسخه های قبلی رو بازی نکردم بنابراین از این بازی شناخت ندارم ، پیش نیاز که نمیخواد ؟

داستان به نسخه های قبلی ربطی نداره ولی خوب یک سری شخصیت ها و نقل قول ها از اتفاقات نسخه های پیشه(البته منم بازی نکردم قبلیارو)

بله کلی هم گشت و گزار داره . در ضمن توانایی عضو شدن توی گروه های مختلف دارین از گروه اساسین ها گرفته تا دزد جنگجو جادوگرا

من فال اوت بازی نکردم چون بازی rpg اول شخص اصلا خوشم نمیاد ولی این فکر کنم خیلی بهتر از اون باشه

oomidd
19-11-2011, 06:46
سلام دوستان چجوری میشه از دوتا شمشیر همزمان استفاده کرد یعنی هر دستت یه شمشیر باشه

saeedblack
19-11-2011, 10:09
سلام دوستان چجوری میشه از دوتا شمشیر همزمان استفاده کرد یعنی هر دستت یه شمشیر باشه
باید شمشیرات one hand باشه مثلا دو تا One-hand sword داری یکی رو با کلیک چپ و اون یکیرو با کلیک راست انتخاب کنی تو هر دستت یه شمشیر هست.

hobgoblin
19-11-2011, 10:20
سلام
اين enhancment دقيقا چيه و چجوري بايد اينكارو انجام داد.

oomidd
19-11-2011, 10:43
باید شمشیرات one hand باشه مثلا دو تا One-hand sword داری یکی رو با کلیک چپ و اون یکیرو با کلیک راست انتخاب کنی تو هر دستت یه شمشیر هست.

ممنون. از کجا بفهمیم شمشیر on hand

{sahand}
19-11-2011, 11:48
سلام
این بازی سبکش چیه ؟
همونطور که قبلا گفتم رابطه ی بین Fallout و Elder Scrolls مثل رابطه ی Mass Effect و Dragon Ageـه. اگه فال آوت بازی کردید و لذت بردید صد در صد اسکایریم رو بگیرید. (و بالعکس!) چون دقیقا یک حس و حال رو دارن و همه چیز براتون آشناست.
.................................................
لول 10 هستم و با اعتماد به نفس کامل رفتم Krosis رو بکشم! ناممکن بود! با سه تا ضربه می مردم! با توجه به تجربه ی فالآوتی یه حرکت بتسدایی زدم، یعنی انگولکش کردم که بیدار شه و دنبالم بیاد، بعد فرار کردم رفتم طرف نزدیک ترین کمپ Giant و ماموت. یه Giant باهاش درگیر شد و با 4-5 ضربه کار Krosis رو ساخت! در حالی که خودش 10-15 درصد بیشتر از جونش کم نشده بود! موندم Giant ها رو چجوری میشه کشت!!!!
جایی خودم که 7 تا مثل Krosis یعنی Dragon Priest تو بازی هست، کسی می دونه بعد کشتن 7 تاشون چه اتفاقی میفته؟؟

hamed30
19-11-2011, 11:49
گرافیک بازی در چه حدی هست ؟ موتور گرافیکی قوی داره بازی روون اجرا میشه ؟
سیستم مبارزاتش چجوریه یکی من یکی تو :31: یا خودت باید بجنگی با هر کلیک یک ضربه ؟ کلا گیم پلی بازی خوبه یا بد ؟
داستانش گیرا هست یا آبکیه ؟

ELSIN
19-11-2011, 12:32
ببین اگر از سبکش خوشت میاد یرو بخر اصلا فکر هم نکن
من برای این بازی دارم سیستمم رو عوض میکنم 80% برای این 20% برای COD 8 :31:

fireboy666
19-11-2011, 13:04
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یارم رو که 500 تا گرفته بودم گم کردم الان تک و تنهام و هرکسی رو هم میگم بیان دنبالم میگن تو یک یار داری؟
حالا چیکا کنم؟حالا با کی ازدواج کنم؟:41:

aristocrat
19-11-2011, 13:52
خوب Dark brotherhood هم تموم شد. تقریبا بیشترش مثل oblivion بود البته ایندفعه بیشتر جنبه fun داشت تا جنبه جدی. اگر کسی هست که هنوز تمومش نکرده اینجارو نخونه:

بهترین قسمتش اونجا بود که روح خدا بیامرز Lucien Lachance رو به عنوان جایزه بهت میدادن که هر روز میتونیم روحشو احضار کنیم تا برامون بجنگه(Lucien Lachance توی بازی قبل به عنوان یکی از اعضای مهم Dark brotherhood بود که مرگش خیلی غم انگیز بود و همه ی ناراحت شدند).

وقتی هم روحشو احضار میکنی باهامون حرف میزنه مثلا وقتی وارد ساختمون Dark brotherhood می شدم بهم گفت این ساختمون نیاز به یک تصفیه حسابی داره :39:(توی شماره قبلی یک مرحله بود که همین ایشون بهمون میداد و باید میرفتیم تمام اعضای ساختمون Dark brotherhood رو می کشتیم که اسم مرحله اش تصفیه بود :31:)

Scary Feelings
19-11-2011, 13:55
سلام , بعد از یه 12 ساعت بالاخره Smithing رو کامل کردم , حالا دنبال آیتم های مورد نیاز برا Daedric هستم, باس هاش کجا هستند؟؟

molaali
19-11-2011, 14:09
کاراکتر من بدون هیچ دلیلی vampire شده! و الان همه بهش حمله میکنند.حتی راهب های معبد! اینجوری نمیتونم بازی رو ادامه بدم.
راهی هست که بشه خونش رو پاک کرد؟
تشکر.

Mobham69
19-11-2011, 14:11
Dragon armor چی و چه تعداد میخواد؟Heavy armor or light?اگه یه عکسی چیزی کسی ازش داره بزاره ممنون میشم

Arrowtic
19-11-2011, 14:26
این Mat های smithing از کجا گیر میان آخه؟موندم چطور آپش کنم!

AlexMercer
19-11-2011, 14:34
دوتا چیت خیلی خوب واسه بازی که کاربرد دارن.
یک tcl که میتونی باهاش از در و دیوار رد شی(اونجاهایی که باید اود شه نمیشه) بعضی مواقع که از بلندی میفتی یا راهتو گم کردی بدرد میخوره فقط یار همراهت و دشمن ها هم همین حالت رو خوااهند داشت.

دومی resurrect هست. وقتی بدرد میخوره که یک نفر مرده رو میخواین زنده کنید. مثلا من خواهر فروشنده شهر ریوروود که اسمش کامیلیا بود رو کشتم بعدا که رفتم پیش داداش دیدم از نبود خخواهرش ناراحته عضاب وجدان گرفتم زندش کردم

marmolak kocholo
19-11-2011, 15:30
موندم Giant ها رو چجوری میشه کشت!!!!
من یدونشونو فکر کنم تو همین لولی که بودی کشتم :31:
خیلی راحت Aggro رو من بود، از یه طرف هم یارم میزدش، خودمم هی در مرفتم و میزدمش، تا می خواست بزنه یه شوت میزدم پرت میشد اون ور، بعد دوباره میزدمش و به همین صورت این همین عملو تکرار کردم تا مرد :31:
( یه بار یارمو زد رفت هوا لیدیا، بعد 10 دقیقه دیدم از اون دور داره میدوه میاد سمت من :31: )

MobinS
19-11-2011, 15:46
مشکل اینه که با یک ضربه تقریبا نصف خون رو کم می کنه... من یک بار رفتم بالا کوه یکیشونو زدم ... بعدش رفتم پایین وقتی اومد بالا... دوباره اومد پایین باز من رفتم بالا :دی همین طور تا این که مرد... ( البته یا باید جادوگر باشین یا دورزن کماندار)
یک بار دیگه هم تا اونو زدم یک اژدها اومد... اژدها اونو می زد بجای من :دی اون دوتا با هم جنگیدن ، اژدها پیروز شد ، بعدش من با یک ضربه اژدها رو زدم :دی
این دوتا روش بودن واسه کشتن Giant ها :دی

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

با سلام خدمت دوستان عزیز
من یارم رو که 500 تا گرفته بودم گم کردم الان تک و تنهام و هرکسی رو هم میگم بیان دنبالم میگن تو یک یار داری؟
حالا چیکا کنم؟حالا با کی ازدواج کنم؟:41:
شما همراهتونو گم کردین چه ربطی به ازدواج داره؟ :دی
احتمالا به همراهتون گفتین یک جا ایست کنه... برید جای قبلی و بهشبگین که دنبالت کنه....

R O O T
19-11-2011, 16:17
اين كاراكتر من vampire شده همه ميفتن دنبالش تا بكشنش چيكار كنم ؟ هر جا ميرم همه ميان دنبالم اصلا وقت نميدن فرار كني :31:

molaali
19-11-2011, 16:20
اين كاراكتر من vampire شده همه ميفتن دنبالش تا بكشنش چيكار كنم ؟ هر جا ميرم همه ميان دنبالم اصلا وقت نميدن فرار كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این دقیقاً مشکل منم هست

saeedblack
19-11-2011, 17:35
ممنون. از کجا بفهمیم شمشیر on hand
تو inventory که میری بعضی شمشیرها بالاشون نوشته چه نوعی هستند یا two hand یا one hand

virus2009
19-11-2011, 17:57
کاراکتر من بدون هیچ دلیلی vampire شده! و الان همه بهش حمله میکنند.حتی راهب های معبد! اینجوری نمیتونم بازی رو ادامه بدم.
راهی هست که بشه خونش رو پاک کرد؟
تشکر.

اين كاراكتر من vampire شده همه ميفتن دنبالش تا بكشنش چيكار كنم ؟ هر جا ميرم همه ميان دنبالم اصلا وقت نميدن فرار كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vampire چهار تا stage داره
تا stage 3 هیچ کی به شما حمله نمیکنه و مشکلی نیست
ولی در stage 4 همه به شما حمله می کنند چون میترسند و برای اینکه به stage 3 برید باید خون یک نفر رو در خواب بمکید
حالا شما تو هیچ خونه ای نمی تونید یک آدم خواب پیدا کنید چون سریع بیدار میشن
یک روش اینکه کنار تخت یک نفر بایستید و با کلید T زمان رو ببرید به 1-5 شب بعد سریع خون کسی که رو تخته رو بمکید ( برای اینکار برید به حالت snake با کلید کنترل و بعد روی اون آدم E رو بزنید )
روش دوم اینکه به یک Guild مثل companion یا Dark brotherhood یا ... ملحق بشید و وقتی یکی از اعضای گروه خوابید خونش رو بخورید ( اعضای گروهتون به شما حمله نمی کنند )
حالا شما به Stage 3 رفتید و دیگه کسی به شما حمله نمیکنه
اگه از قدرت های ومپایر خوشتون میاد ( چند تا اسپل و قدرت اضافه میکنه ) و میخواهید ومپایر باشید باید هر شب خون یک نفر رو بخورید و هیچ مشکل دیگه ای نیست
حالا برای درمان ومپایر لینک زیر رو بخونید و کاملا درمان میشید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراه درمان ومپایر در stage 1-2 ( ترجمه متن لینک بالا ) :

1 تا 5 رو که بالا توضیح دادم که چطور به stage 1 برسید
6 - برید داخل یک شهر و در مورد شایعات ( Rumors ) اخیر از Inn keeper اونجا سوال کنید ( Inn keeper جایی است که در اون خونه میشه اتاق اجاره کرد و خوابید ) بعد بهتون میگه که یک مردی به نام Falion در Morthal هست که روی ومپایر ها مطالعه میکنه ( اگه همچین چیزی نگفت به شهرهای دیگه برید و از اونا سوال کنید )

7- بعد به Morthal برید و با Falion در مورد راه درمان ومپایر صحبت کتید
8- Falion بهتون میگه که یک Black soul Gem باید تهیه کنید ، اگه ندارید میتونید از خودش بخرید ، حال باید اون Gem رو قبل از اینکه بهش برگردونید با روح یک آدم پر کنید

9 - پر کردن یک Soul Gem رو در این پست توضیح دادم ( Black soul Gem باید با روح یک انسان پر بشه ) :

10 - اسپل Soul Trap رو میتونید از Mage ها بخرید که توی Whiterun هم هستن.

11- وقتی Gem رو با روح پر کردید برگردید پیش Falion ، بعد بهتون میگه که چند ساعت دیگه برید به فلان جا تو نقشه ، بعد از اینکه رسیدید به اونجا با کلید T چند ساعت صبر کنید ( تا ساعت 1-4 Am ) بعد وقتی اومد باهاش صحبت کنید و تمام. ( اگر صبر کردید و نیومد چندتا از خرچنگ ها یا عنکبوت های اون اطراف رو بکشید و بعد دوباره 12-24 ساعت صبر کنید )

Arrowtic
19-11-2011, 18:26
آقا مشکل بزرگی دارم:
من لیدیا رو وقتی دیدم میخواستم برم کوئست Farkas رو برم.برا Companions.بعدش که کوئستو گرفتم منصرف شدم از پیوستن بهشون(چون نمیخوام گرگنما باشم).این بود که به Farkas گفتم تو برو دم اون محل من میام با این خیال که دیگه دست از سرم بر میداره.حالا میخوام برم لیدیا رو بهش بگم بیاد بریم کوئست Main Story ولی بهم میگه تو یه Follower در حال حاضر داری.

tonypb
19-11-2011, 18:43
سلام...
دوستان بازی چند dvd هست؟؟؟

Arrowtic
19-11-2011, 19:09
2تا
____
آقا میگم گرگنما بشی ساعات خاصی بالاجبار گرگ میشی؟مثلا نیمه شب؟مثلا داری تو شهر راه میری یهو بدون کنترل خودت گرگ میشی؟
اگه نه خوب یعنی همیشه دست خودته؟میتونی هیچ وقت گرگ نشی؟این چه بدی داره خوب؟
مردم آیا وقتی انسانی میفهمن گرگنمایی؟ازقیافت مثلا؟مثل خون آشام

Mobham69
19-11-2011, 19:18
سلام...
دوستان بازی چند dvd هست؟؟؟
چون این روز ها آدم منصف پیدا نمیشه 2 تا! یه دی وی دی کامل و یه دی وی دی 300 مگ!:31:
حجمش دقیقا برای من:5.52GB

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

2تا
____
آقا میگم گرگنما بشی ساعات خاصی بالاجبار گرگ میشی؟مثلا نیمه شب؟مثلا داری تو شهر راه میری یهو بدون کنترل خودت گرگ میشی؟
فکر نکنم بفهمن!ولی خیلی باید حواست باشه توی شهر ها گرگ نما نشی!یا جلوی کسی!

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

بالاخره بعد 2 ساعت تازه اسکیل آهنگریم رسیده به 75!!!!!!!!اگه کسی راهی بلده که راحت آپ کنم بگه دارم کلافه میشم!!!!:5:

Arrowtic
19-11-2011, 19:28
اینم بگو plz

tonypb
19-11-2011, 19:54
بازی به این وسعت فقط 2 تا...
واقعا متعجب شدم.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

AlexMercer
19-11-2011, 20:02
گر نما شدن باعث میشه شما نتونی با همسرت همبسری کنی و یکی از قابلیت های خوب بازی رو از دست میدی. اگر با همسرت بخوابی به مدت 8 ساعت 15 درصد میزان یادگیریت اقزایش پیدا میکنه و سریع تر چیزا رو یاد میگیری

Arrowtic
19-11-2011, 20:04
یعنی شب ها هم بالاجبار یهویی گرگ نمیشم؟کاملا و همیشه فرمم دست خودمه؟
مهم نیست اون مورد من تا درسم تموم نشه قصد ازدواج ندارم!

779
19-11-2011, 20:08
آقا WareWolf ها دقیق کوئست آخر Companion میتونی Cure ش کنی فقط باید کوست 2 تا مونده به آخر رو قسمت Optimalش رو بری ( یک کوئست در مورده Witcher ها هست ) بعد خودت میفهمی...
نصفه شبم یکدفعه WareWolf نمیشی ( البته دقیقا یادم نیست موقعی که WareWolf بودم نصفه شب و کامل شدن ماه :دی بیرون رفتم یا نه! ) ولی اگرم بشی هیچ هیچ مشکلی نداره چون هیچ کس تورو نمیشناسه میتونی همه کار بکنی. کلا چیزه خوبیه ولی شب که میخوابی Well Rest نمیشی. من خودم رو دوباره انسان کردم به قوله Kodvalk : I want to be clean .

virus2009
19-11-2011, 20:08
2تا
____

وقتی گرگ نما میشید یک قدرت در بخش مجیک اضافه میشه ، که هر موقع خواستی میتونی به گرگ تبدیل بشی
ولی فقط شب ها میشه گرگ شد
مردم هم هیچ کاری بهت ندارند تا موقعی که اون قدرت رو استفاده نکنی
فقط بدی که داره اینکه :
موقعی که گرگ هستی فقط گرگی ( یعنی منوها رو نمیتونی باز کنی ، آیتم ها رو نمیتونی برداری ، لباس و اسلحه نمیتونی بپوشی و بگیری دستت و ... )
ولی موقع گرگ بودن می تونی با Z به حالت انسان برگردی
در کل خوبه پیشنهاد می کنم بگیر ، اگر هم نخواستی درمان میشه

-----------------------------------------------------

دوستان چیت باز :31:
رمزی هست که بشه یک کوئست رو گرفت ..... ؟؟؟
من به باگ برخوردم تو Companion

Leon-117
19-11-2011, 20:24
منم werewolf شدم ولی میخوام برم خودمو درمان کنم!به نظرم به dovahkiin نمیخوره werewolf باشه!
+
این thieves guild رفته رو اعصابم!
بقیه دوستان کسی کامل نکرده کوئست هاشونو؟
+
دوستان همین امضام خوبه یا اینو بزارم؟!(:31:)

virus2009
19-11-2011, 20:42
این thieves guild رفته رو اعصابم!
بقیه دوستان کسی کامل نکرده کوئست هاشونو؟

مثل اینکه اون کوئست آخرش بوده
اینجا همه کوئست ها رو نوشته :

Mobham69
19-11-2011, 20:45
Warrior ها بزنن فقط توی کار Dragon armor!من موندم چطوری میشه اسکرین شات گرفت وگر نه Dovahkiin میگذاشتم........!:46:

hes25
19-11-2011, 20:52
آقا سلام ...

من الان رفتم این بازی رو گرفتم و یه یکی دو ساعتی هم بازی کردم...اما چی بگم والا، یکم فشارم اومد پایین!
بازی یکم خورد تو ذوقم به چند دلیل، که نمی دونم این عادی میشه یا نه (؟)... البته خدا کنه بشه!!

اول اینکه بازی اول شخص بود و من اصلا تو این وادی ها نبودم (هر چند که قبلا اینجا خونده بودم، اما اون موقع فکرم خطور نمی کرد) هی میگم خدایا این دموی بازی چرا همش با یه دوربینه! پس کی میخواد تموم بشه و فلان...! بعدم که دیدم دارن از گاری میان پایین تازه دوزاریم افتاد که ای بابــــــــــا این اول شخصه کـــــــــه !!(اما اصلا عادت ندارم. واقعا چطوری شما بازی میکنین من در عجبم!)

در باره گرافیکم بگم اینکه واقعا تازه دارم می فهمم که چرا اینقدر بچه های PC از بازیهای کنسول ایراد میگیرن من تا حالا یه بازی رو روی کنسول ندیدم الان که گرافیک اینو دیدم واقعا خیلی ضایع بود! اصلا با گرافیک DA_O قابل مقایسه نیست حرکت لبها و انیمیشن ها خیلی مصنوعیه !تازه این با pc اینجوره ه ه ه ه ! پس نسخه کنسولی اون چیـــــه خـــــــــــــدااااااا.....( اینم بگم که همه تنظیمات و تا آخر بالا بردم تازه اینجوری شد!... منو باش که میگفتم میرم چندتا زن میگیرم و اینا...بگذریم حالا! )

انصافا جان بچتون ،این اوایلش اینطوریه؟ یا تا تـــــــــــه همینه!! اگه اینجوریه من برم یه سماور آب جوش با یه کارتون نبات بزارم بغلم، بلکه هر لحظه ممکنه احتیاج بشه!!ها!

حالا چندتا نکته:
1-اینکه این داستانم داره یا که نه همینطوری فقط باید بریم بگردیم و محیط ها رو کشف کنیم ندیدم اینجا کسی از داستان بگه داره واقعا؟
2-سوم شخص چطوری میشه من همه کلید ها رو زدم،نشد که نشد!
3-موس برای همه کنده یا فقط برای من اینطوریه؟

یه چیز دیگه اینکه، الان که به نمره دراگون ( 9.5 ) و به نمره این ( 9 ) نگاه میکنم واقعا متوجه میشم که 0.5 نمره فاصله خیلی هست!

در آخرم بگم که من قصدم نقص کردن بازی نبود فقط اون چیزایی که احساس کردم و گفتم، وگرنه حتما چیزی هست که بهترین بازی سال شده !
(البته الان یادم افتاد دراگون ایج و هم که بار اول نصب کردم و دیدم ،ثانیه نشد که پاکش کردم!)

marmolak kocholo
19-11-2011, 21:02
دوستان همین امضام خوبه یا اینو بزارم؟!(:31:)

پس منم برم Werewolf بشم! تو کوئیست آخر هم میرم درمانش می کنم...
-------
[ این قشنگ تره:21: از کجا آوردی ناقلا :31: ]

Arrowtic
19-11-2011, 21:15
خوب دیگه ما هم تصمیم گرفتیم که گرگنما بشیم!فوقش اصلا گرگ نمیشم ضرریم نمیبینم!چون گویا به غیر از بچه دار نشدن عیب دیگه ای نداره Human Formش!فقط یه چی:جلو یکی از گرگ بشم آدم(نه از آدم به گرگ) میره به گاردا لو میده که من گرگنما هستم؟
راستی Well Rest به چه دردی میخوره؟
بعدشم اگه گرگنما بشم دیگه نمیتونم خون آشام بشم دیگه؟

aristocrat
19-11-2011, 21:16
اول اینکه بازی اول شخص بود و من اصلا تو این وادی ها نبودم (هر چند که قبلا اینجا خونده بودم، اما اون موقع فکرم خطور نمی کرد) هی میگم خدایا این دموی بازی چرا همش با یه دوربینه! پس کی میخواد تموم بشه و فلان...! بعدم که دیدم دارن از گاری میان پایین تازه دوزاریم افتاد که ای بابــــــــــا این اول شخصه کـــــــــه !!(اما اصلا عادت ندارم. واقعا چطوری شما بازی میکنین من در عجبم!)شما ممکنه در وادی اول شخص نباشی ولی خیلی ها در این وادی هستند. بدون دوربین اول شخص نمیتونی آیتم ها رو خوب نگاه کنی و از روی زمین برداری. دوربین سوم شخص هم برای شما طراحی که با F تغییر میکنه و هیچ نقصی هم نداره.

در باره گرافیکم بگم اینکه واقعا تازه دارم می فهمم که چرا اینقدر بچه های PC از بازیهای کنسول ایراد میگیرن من تا حالا یه بازی رو روی کنسول ندیدم الان که گرافیک اینو دیدم واقعا خیلی ضایع بود! اصلا با گرافیک DA_O قابل مقایسه نیست حرکت لبها و انیمیشن ها خیلی مصنوعیه !تازه این با pc اینجوره ه ه ه ه ! پس نسخه کنسولی اون چیـــــه خـــــــــــــدااااااا.....( اینم بگم که همه تنظیمات و تا آخر بالا بردم تازه اینجوری شد!... منو باش که میگفتم میرم چندتا زن میگیرم و اینا...بگذریم حالا! )
لطفا حداقل یکی دو روز بازی رو انجام بدید و بیخودی ایراد نگیرید. این بازی یکی از بهترین نمراتش برای گرافیک هست و از نظر محیطی که دیگه نمره عالی بهش دادن. هیچ منبع معتبری پیدا نمیکنید که از گرافیک بازی ایراد گرفته باشه.

انصافا جان بچتون ،این اوایلش اینطوریه؟ یا تا تـــــــــــه همینه!! اگه اینجوریه من برم یه سماور آب جوش با یه کارتون نبات بزارم بغلم، بلکه هر لحظه ممکنه احتیاج بشه!!ها!
................................

-اینکه این داستانم داره یا که نه همینطوری فقط باید بریم بگردیم و محیط ها رو کشف کنیم ندیدم اینجا کسی از داستان بگه داره واقعا؟مسخره میکنید؟ بهترین چیزی که پیدا میکنید همین داستان هست. بازی چندین خط داستانی بلند داره که هر کدوم از همدیگه جدا هستند. خواهشا حداقل یه مقداری بازی رو انجام بدید!

-سوم شخص چطوری میشه من همه کلید ها رو زدم،نشد که نشد!دکمه F. با Scroll موس هم میشه اینکارو انجام داد.

-موس برای همه کنده یا فقط برای من اینطوریه؟میتونید تندش کنید. به همین سادگی.

یه چیز دیگه اینکه، الان که به نمره دراگون ( 9.5 ) و به نمره این ( 9 ) نگاه میکنم واقعا متوجه میشم که 0.5 نمره فاصله خیلی هست!خواهشا پای بازی های دیگه که برای خودشون قابل احترام هستند رو به اینجا نکشید. به نمره هم که باشه این بازی از خیلی منابع معتبر 10 گرفته همینطور 9.5. چون مقایسه کردید باید بگم دراگون به شماره دو نکشید بهش گند زدن ولی این بازی تا حالا 5 شماره ازش منتشر شده هرسال هم بهترین بازی سال میشه.

در آخرم بگم که من قصدم نقص کردن بازی نبود فقط اون چیزایی که احساس کردم و گفتم، وگرنه حتما چیزی هست که بهترین بازی سال شده !هنوز بهترین بازی سال نشده ولی پیش بینی میشه که بشه!

البته الان یادم افتاد دراگون ایج و هم که بار اول نصب کردم و دیدم ،ثانیه نشد که پاکش کردم!همون باید باشه. این رو هم سعی کنید مثل دراگون ایج یک بار پاک کنید و دوباره نصب شاید درست شد. :31:

AlexMercer
19-11-2011, 21:22
آقا سلام ...

من الان رفتم این بازی رو گرفتم و یه یکی دو ساعتی هم بازی کردم...اما چی بگم والا، یکم فشارم اومد پایین!
بازی یکم خورد تو ذوقم به چند دلیل، که نمی دونم این عادی میشه یا نه (؟)... البته خدا کنه بشه!!

اول اینکه بازی اول شخص بود و من اصلا تو این وادی ها نبودم (هر چند که قبلا اینجا خونده بودم، اما اون موقع فکرم خطور نمی کرد) هی میگم خدایا این دموی بازی چرا همش با یه دوربینه! پس کی میخواد تموم بشه و فلان...! بعدم که دیدم دارن از گاری میان پایین تازه دوزاریم افتاد که ای بابــــــــــا این اول شخصه کـــــــــه !!(اما اصلا عادت ندارم. واقعا چطوری شما بازی میکنین من در عجبم!)

حالا چندتا نکته:
1-اینکه این داستانم داره یا که نه همینطوری فقط باید بریم بگردیم و محیط ها رو کشف کنیم ندیدم اینجا کسی از داستان بگه داره واقعا؟
2-سوم شخص چطوری میشه من همه کلید ها رو زدم،نشد که نشد!
3-موس برای همه کنده یا فقط برای من اینطوریه؟

یه چیز دیگه اینکه، الان که به نمره دراگون ( 9.5 ) و به نمره این ( 9 ) نگاه میکنم واقعا متوجه میشم که 0.5 نمره فاصله خیلی هست!

در آخرم بگم که من قصدم نقص کردن بازی نبود فقط اون چیزایی که احساس کردم و گفتم، وگرنه حتما چیزی هست که بهترین بازی سال شده !
(البته الان یادم افتاد دراگون ایج و هم که بار اول نصب کردم و دیدم ،ثانیه نشد که پاکش کردم!)

f رو بزن سوم شخص میشه

نظورت چیه تا اخرش همینجوریه؟ شروع خوبی داشت که . در ضمن جلو تر میری قدرت های جدید میگیری گروه های مختلفی هست که میشه توش عضو شد .. . هر بازی یک مقدمه ای داره دیگه که شاید بعضی مواقع حوصله آدمو سر ببره.

پ. ن. پ داستان نداره واسه دلخوشی شرکت سازندش کلی محیط زیبا ساخته و چند صد صفحه متن دیالوگ واسه شخصیت های بازی نوشته ! داداش بازی rrpg بی داستان قوی دیدی تابحال؟

تنظیمات موس هم کاری نداره در setting controls انجام بده.

زیاد هم نیم نمره فرقی نداره:46: این بازی یک شاهکاره

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

دوستان چیت باز :31:
رمزی هست که بشه یک کوئست رو گرفت ..... ؟؟؟
من به باگ برخوردم تو Companion

Start all quests; may break storyline......saq

اینم کل چیت ها. همون دوتایی که بالا نوشتم بدرد میخوره وگرنه باقیش واقعا لذت بازی رو کم میکنه

Arrowtic
19-11-2011, 21:24
آقا کسی تا حالا گرگنما شده درمانم بکنه؟کی درمان میشه کرد؟در حین کوئست های Companions؟اگه آره اسم کوئستشو میگید؟آخه خونده بودم اینور اونور که برا خیلیا باگ شده همه رو میتونن درمان کنن ولی خودشون درمان نمیشن!

chartab
19-11-2011, 21:36
اقا کسی سیو این بازی رو نداره کامل شو ؟

amiredge
19-11-2011, 21:39
دوستان من ميخوام برم بازي رو بگيرم.فلسفه ي بازي چيه؟چون سري هاي قبل رو بازي نكردم.

marmolak kocholo
19-11-2011, 21:40
آقا کسی تا حالا گرگنما شده درمانم بکنه؟کی درمان میشه کرد؟در حین کوئست های Companions؟اگه آره اسم کوئستشو میگید؟آخه خونده بودم اینور اونور که برا خیلیا باگ شده همه رو میتونن درمان کنن ولی خودشون درمان نمیشن!
توضیحات کامل درمان Warewolf تو لینک زیر هست.

aristocrat
19-11-2011, 21:41

من تا حالا گرگنما نشدم ولی راه درمانش(cure) رو اینجا نوشته:

دوستان من ميخوام برم بازي رو بگيرم.فلسفه ي بازي چيه؟چون سري هاي قبل رو بازي نكردم. سری های قبلی زیاد ربطی به این سری ندارند. یعنی بازی سازها سعی کردند هر سری از این بازی رو مستقل از سری های قبلی دیگه بسازند. داستانش هم دویست سال بعد از سری قبلی میگذره. فلسفه اش اینه که فکر کن یک کشوری هست به نام tambriel. شما بازی رو از جایی شروع میکنید که قسمتی از این کشور هست و اسمش Skyrim هست. توی Skyrim جنگ داخلی هست ولی داستان اصلی اینه که شما باید اژدهاها رو که معلوم نیست برای چی برگشتن متوقف کنید. بزرگترینشون هم Alduin هست. شما اژدها زاده هستید و میتونید با یادگرفتن قابلیت هایی که اژدهاها دارند به جنگ اونها برید. جنگ داخلی در اون منطقه و کلی چیزهای دیگه داستان های فرعی رو تشکیل میده که البته دست کمی از داستان اصلی نداره.

Arrowtic
19-11-2011, 21:45
دوستان اینا رو خوندم ولی تو فرمای خارجی اکثرا میگفتن کوئستش باگ میشه واسشون درمان نمیشن خواستم ببینم کسی اینجا شخصا این راه هارو امتحان کرده؟

aristocrat
19-11-2011, 22:14
من conjuration کاراکترم به 100 رسیده از این dremora Lord ها میارم برام بجنگه. لامصب با یک ضربه دخل همه رو می آره. با یه Elder dragon میجنگیدم(حتی از blood dragon هم قویتره) یه Dremora Lord آوردم خودم وایستادم تماشا کردم زد اژدها رو کشت :31:

chartab
19-11-2011, 22:32

ما هم حالا کنیم؟

virus2009
19-11-2011, 22:44
دوستان اینا رو خوندم ولی تو فرمای خارجی اکثرا میگفتن کوئستش باگ میشه واسشون درمان نمیشن خواستم ببینم کسی اینجا شخصا این راه هارو امتحان کرده؟

آره باگ میشه
واسه من هم باگ شده و دیگه نمیشه رفت
باید منتظر پچ موند

babak2002
19-11-2011, 22:55
Dragon armor چی و چه تعداد میخواد؟Heavy armor or light?اگه یه عکسی چیزی کسی ازش داره بزاره ممنون میشم

Dragon Armor هم Light داره هم Heavy که Light اش بیشتره :46:

سلام , بعد از یه 12 ساعت بالاخره Smithing رو کامل کردم , حالا دنبال آیتم های مورد نیاز برا Daedric هستم, باس هاش کجا هستند؟؟

Deadric من تا حالا به یه دونشون برخورد کردم که خیلی هم سخت می شد کشتش چیزی حدود 10 دقیقه تا 15 دقیقه باهاش درگیر بودم و کلی Potion برای Health و Magika و Stamina خوردم
Deadric رو اگه Heavy Armor می پوشید بگیرد و گر نه Light دراگون خیلی بهتره اما سلاح های Deadric ها خیلی عالیه من یک کمان و یک شمشیر از Deadric دارم و Armor ام هم light دراگون هست

manuelcalavera
19-11-2011, 23:03
من conjuration کاراکترم به 100 رسیده از این dremora Lord ها میارم برام بجنگه. لامصب با یک ضربه دخل همه رو می آره. با یه Elder dragon میجنگیدم(حتی از blood dragon هم قویتره) یه Dremora Lord آوردم خودم وایستادم تماشا کردم زد اژدها رو کشت :31:

Conjuration رو چجوری 100 کردی ؟ هی زدی یا اینکه یاد گرفتی ؟ از کی و کجا ؟
موتوشکر :دی

Layken
19-11-2011, 23:04
این تصویر رو ببینید جالبه دو شاه کار رو باهم نشون میده....

Leon-117
19-11-2011, 23:06
آره باگ میشه
واسه من هم باگ شده و دیگه نمیشه رفت
باید منتظر پچ موند
e!
من هنوز امتحان نکردم!فردا یه تست میزنم نتیجه رو میام میگم..........

gta6767
19-11-2011, 23:41
سلام ببخشید این بازی چجوریه؟؟
چون من رفتم بخرم یارو گفت نمیاریم چون بازیش خیلی مذخرفه و پر از باگه وگفت بیا این L.A.NOIRE را بهت بدم برو حال کن ما هم L.A.NOIRE را خریدیم حالا اگه خوبه بازیش یکم دربارش توضیح بدید بفهمیم چیه ؟؟
اصلا ارزش خریدن داره؟؟

779
20-11-2011, 00:03

نه من WareWolf شدم دوباره به حالت عادی برگشتم.
البته یک نکته ی جالب اتفاق افتاد :
موقعی که میخوابی مینویسه Well Rested تو حالت معمولی. موقعی که WareWolf هستی به دلیل Beat Blood و ... نمی تونی Well Rest بشی. اما موقعی که دوباره از حالت WareWolf میای بیرون ، دیگه هیچی نمی نویسه!

من تا حالا گرگنما نشدم ولی راه درمانش(cure) رو اینجا نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری های قبلی زیاد ربطی به این سری ندارند. یعنی بازی سازها سعی کردند هر سری از این بازی رو مستقل از سری های قبلی دیگه بسازند. داستانش هم دویست سال بعد از سری قبلی میگذره. فلسفه اش اینه که فکر کن یک کشوری هست به نام tambriel. شما بازی رو از جایی شروع میکنید که قسمتی از این کشور هست و اسمش Skyrim هست. توی Skyrim جنگ داخلی هست ولی داستان اصلی اینه که شما باید اژدهاها رو که معلوم نیست برای چی برگشتن متوقف کنید. بزرگترینشون هم Alduin هست. شما اژدها زاده هستید و میتونید با یادگرفتن قابلیت هایی که اژدهاها دارند به جنگ اونها برید. جنگ داخلی در اون منطقه و کلی چیزهای دیگه داستان های فرعی رو تشکیل میده که البته دست کمی از داستان اصلی نداره.

Tamriel یک قاره هست. شامل کشور هایه Hammer Fall و .... Nirn هم جهان TES هست.
آقا یک اتفاق جالب برا من افتاد موقعی که خواستم برم کالج WinterHold .
اولا خواستم بگم که یاده هری پاتر افتادم و آموزش جادو و جمبل ... :دی
دوما این اولش که میگه بریم Tour و کالج رو بهت نشون بدم ، من رفتم تور و ... خلاصه وسطش یک Dragon حمله کرد و منم یارو رو ول کردم یارو هم گفت کجا میری و ... خلاصه همه چی به هم ریخت اونجا. رفتیم بالایه دیوارایه کالج و Dragon رو زدیم. بعد مشکل از اینجا پیش اومد! دیگه یارو جایی که میخواست نشون بده رو نشون نمیده! حرفم که میزنم میگه : After i show you the ground , you can talk
حالا این Ground کجایه من برم اونجا منتظر بشینم؟!:دی
راستی یکی کله پچ هایی که از بازی اومده رو میزاره؟ من از بس پچ مختلف دیدم هنگ کردم.

chartab
20-11-2011, 00:33

alireza661299
20-11-2011, 00:36
سلام
آقا تو Ratway من به زور این یارو رو پیدا کردم (Isbern) . چطوری باید باهاش حرف بزنم؟ در اتاقش باز نمیشه.

خواهشن جواب بدید

virus2009
20-11-2011, 01:02
یک کوئست جالب :

داشتم تو solitude راه میرفتم بعد دیدم یک گدایی داره راه میره و با خودش چیزی میگه از کنارش رد شدم بعد صدام کرد گفت چرا منو نمیبینی و Ignore رو از این حرف ها
اول فکر کردم الکیه بعد که باهاش صحبت کردم یک کوئست داد رفتیم تو خونه Jarl و .......................
بقیش رو نمیگم تا خودتون برید چون قشنگیش از بین میره
فقط میتونم بگم کوئستش با بقیه کوئست های بازی فرق داشت و جالب بود ( اسم کوئستش The Mind of Madness و اسم گدا هم Dervenin هست )
آخر کوئست هم یک Staff میده که هر بار باهاش شلیک کنید یک اتفاقی میافته مثلا یکبار میشه Destruction یکبار Restoration و بقیه کلس ها )

lol
شماره پست ( 1111 ) :31:

AlexMercer
20-11-2011, 01:24
سلام
آقا تو Ratway من به زور این یارو رو پیدا کردم (Isbern) . چطوری باید باهاش حرف بزنم؟ در اتاقش باز نمیشه.

خواهشن جواب بدید

اگه احتمالا به چنین مشکلی بر خوردین این برنامه رو دانلد کنید با حجم 140 کیلو بایت

بعد برنامه رو باز کنید و open رو بزنید و به مسیر نصب بازی برید و فولدر data رو باز کنید و Skyrim - VoicesExtra.bsa رو باز کنید و extract all رو بزنید و محل extract همون فولدر data باشه.یک فولدر جدید ایجاد میشه

این خودش یکی از کارهایی هست که اپدیت 220 مگی میکنه.

Scary Feelings
20-11-2011, 02:06
Dragon Armor هم Light داره هم Heavy که Light اش بیشتره :46:

Deadric من تا حالا به یه دونشون برخورد کردم که خیلی هم سخت می شد کشتش چیزی حدود 10 دقیقه تا 15 دقیقه باهاش درگیر بودم و کلی Potion برای Health و Magika و Stamina خوردم
Deadric رو اگه Heavy Armor می پوشید بگیرد و گر نه Light دراگون خیلی بهتره اما سلاح های Deadric ها خیلی عالیه من یک کمان و یک شمشیر از Deadric دارم و Armor ام هم light دراگون هست
همون یه دونه رو کجا بود؟ من Heavy هستم , الان ست دراگون کامل دارم , میخوام برم اینو بگیرم مثل اینکه خیلی بهتره

AlexMercer
20-11-2011, 03:27
این رو ببینید! به نظرتون چطور میشه؟؟؟؟؟

molaali
20-11-2011, 09:42
نه من WareWolf شدم دوباره به حالت عادی برگشتم.

می شه بگی چکار کردی؟
(میترسم برم به باگ بخورم)

Aria1997
20-11-2011, 10:36

عجب چیزی بود .... :18::18::18:
یا باگه یا یارو کلی تمرین کرده :27:

وین رونی
20-11-2011, 11:02
من هنوز این بازی رو انجام ندادم اما تاپیک رو دنبال می کنم.به نظرم خیلی شبیه The witcher باشه.درسته؟

new evil
20-11-2011, 12:56
من هنوز این بازی رو انجام ندادم اما تاپیک رو دنبال می کنم.به نظرم خیلی شبیه The witcher باشه.درسته؟

زیاد مثل ویچر نیستش
داخل ویچر ازادی محدود بود ولی توی این بازی ازادی خیلی دارید
کلا همه چیز متنوع تر از ویچر هست

soltanarash
20-11-2011, 13:20

عالی بود الان می رم امتحانش می کنم:31:

779
20-11-2011, 13:39
می شه بگی چکار کردی؟
(میترسم برم به باگ بخورم)

گفتم که Quest 2 تا مونده به آخر که خوده Kodvalk میده باید Optimalش هم بری.

آخرش که میخوای Kodvalk رو از WareWolf نجات بدی یک کله ی Witcher ها که تویه همون کوئست اضافی پیدا کردی برا خودت بنداز بعد با Beast خودت مباره میکنی تموم میشه.

Arrowtic
20-11-2011, 13:43
تاپیک تصاویر و ویدئوهای جالب کجاست هرچی سرچیدم یافت نشد!

موندم چطوری زنده موندم با این تیر:

اولین بیگناهی که کشتم:(البته بعدش Mage ها ریختن سرم از سیو قبلی رفتم!)

779 جان Optimal منظورتون چیه؟اسم کوئست هم میگید؟

hobgoblin
20-11-2011, 13:46
تو اين بازي جك و جونور هم ميشه summon كرد؟ اگه ميشه كدوم جادوئه؟

Arrowtic
20-11-2011, 13:47
Conjurtion اگه اشتباه نکنم

Erfan.
20-11-2011, 13:56
من هم یه چند ساعتی بازی کردم، واقعا فوق العادست بازی... از نظر گیم پلی، جزییات، آزادی عمل بی نظیره... نحوه تعادل Mgaic ها و نبرد Mele واقعا جای تحسین داره...

یه سوال پیش اومد، اگه فقط با magic بریم جلو سر boss ها دردسر میشه یا نه...؟

پیروز باشید.

soltanarash
20-11-2011, 13:57
بچه ها با این Azura star چکار می شه کرد؟

virus2009
20-11-2011, 14:15
من هم یه چند ساعتی بازی کردم، واقعا فوق العادست بازی... از نظر گیم پلی، جزییات، آزادی عمل بی نظیره... نحوه تعادل Mgaic ها و نبرد Mele واقعا جای تحسین داره...

پیروز باشید.

برای boss هایی مثل اژدها دو دست مجیک بهتره چون بیشتر تو هوا هستن
ولی وقتی روی زمین میان سلاح بهتر عمل میکنه
به نظر من یک سلاح یک دست و مجیک هم دست دیگه خیلی خوبه ، مواقعی هم که جادو نیازه با دو دست جادو میرم ( اسکیل هاش هم دارم )

بچه ها با این Azura star چکار می شه کرد؟

هم میشه فروخت و هم میشه تو Enchanting استفاده کرد

hobgoblin
20-11-2011, 14:46
برای boss هایی مثل اژدها دو دست مجیک بهتره چون بیشتر تو هوا هستن
ولی وقتی روی زمین میان سلاح بهتر عمل میکنه
به نظر من یک سلاح یک دست و مجیک هم دست دیگه خیلی خوبه ، مواقعی هم که جادو نیازه با دو دست جادو میرم ( اسکیل هاش هم دارم )

هم میشه فروخت و هم میشه تو Enchanting استفاده کرد

دادا اين Enchanting رو ميشه يه توضيحي راجع بهش بدي. اينكه دقيقا به چه دردي مي خوره و براي انجامش بايد چكار كرد. ممنون ميشم

virus2009
20-11-2011, 15:26

Arcane Enchanter

Enchant یعنی اضافه کردن جادو به سلاح یا لباس
اگه دیده باشید روی بعضی از سلاح ها و لباس ها علاوه بر Damage و Armor یک نوشته دیگه هم پایینش هست مثل ( Increase health 20 point در لباس ها یا مثلا Does 15 point stamina damage در سلاح ها یا چیز های دیگر )
به اینها میگن Enchant
فرض کنید یک سلاح در آهنگری میسازید وقتی نگاهش کنید میبینید هیچ Enchant ـی نداره و باید Enchantـش کرد تا قوی تر بشه
حالا برای Enchant کردن اول از همه باید Soul Gem داشته باشید که در این پست توضیح دادم :

حالا باید برید جای یک Arcane Enchanter که تصویرش در بالا هست ( میزی که دورش شمع چیده شده و آرم های آبی روش حک شده )
Disenchant : این گزینه برای یادگیری Enchant هاست
شما اول هیچ Enchantـی یاد ندارید و باید با خراب کردن آیتم هایی که Enchant شده هستند و از بیرون پیدا میکنید Enchantـشون رو یاد بگیرید
در منوی Disenchant روی آیتمی که میخواهید Enchantـش رو یاد بگیرید کلیک کنید و yes رو بزنید ، ( دقت کنید آیتمی که Disenchant میکنید نابود میشه و بعد Enchantـش یاد گرفته میشه )

نحوه Enchant کردن یک آیتم :
( آیتمی که میخواهید Enchant کنید نباید Enchantـی روش باشه )
1 - آیتم رو از منوی Item انتخاب کنید
2 - Enchantـی که می خواهید روی آیتم بزنید رو از منوی Enchants انتخاب کنید
3 - حال باید یک Soul Gem را از منوی Soul Gems انتخاب کنید ( Soul Gem ها بسته به نوع و قدرتشون میزان و یا قدرت Enchant رو افزایش می دهند )
4 - اگر می خواهید اسم آیتمتون رو تغییر بدید کلید F رو بزنید و برای اتمام کار کلید R را بزنید

aristocrat
20-11-2011, 16:06
Conjuration رو چجوری 100 کردی ؟ هی زدی یا اینکه یاد گرفتی ؟ از کی و کجا ؟
موتوشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از این جادو خیلی استفاده میکردم. فقط هم با جادو بازی میکنم. البته با همین جادو میتونم شمشیر جادویی احضار کنم که اونم خیلی باحاله. حتی وقتی باهاش کار میکنی مهارت one handed افزایش پیدا میکنه.

تو اين بازي جك و جونور هم ميشه summon كرد؟ اگه ميشه كدوم جادوئه؟ آره میشه. مربوط میشه به مهارت conjuration. برای راحتی کار توی college یه نفر هست که هم میتونه بهت یاد بده هم جادوهاش رو میفروشه.

یه سوال پیش اومد، اگه فقط با magic بریم جلو سر boss ها دردسر میشه یا نه...؟ بستگی به خودتون داره. اگر سری های قبلی رو بازی نکردید و تجربه ندارید ممکنه مشکل پیش بیاد.

موندم چطوری زنده موندم با این تیر

این مشکل رو فکر کنم اگر بری توی آیتم ها و تیرها رو بندازی زمین حل بشه.

hobgoblin
20-11-2011, 16:10
اگه دیده باشید روی بعضی از سلاح ها و لباس ها علاوه بر Armor یک نوشته دیگه هم پایینش هست مثل ( Increase health 20 point در لباس ها یا مثلا Does 15 point stamina damage در سلاح ها یا چیز های دیگر )
به اینها میگن Enchant
شما فرض کن یک سلاح در آهنگری میسازی وقتی نگاهش کنی میبینی هیچ Enchant ـی نداره و باید Enchantـش کرد تا قوی تر بشه
حالا برای Enchant کردن اول از همه باید Soul Gem داشته باشی که در این پست توضیح دادم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]

حالا باید بری جای یک میز Enchant که حتما باهاش برخوردی ( یک میز با آرم های آبی روش )
گزینه اول Disenchant : این گزینه برای یادگیری Enchant هاست
شما اول هیچ Enchantـی یاد ندارید و باید با خراب کردن آیتم هایی که Enchant شده هستند و از بیرون پیدا میکنید Enchantـشون رو یاد بگیرید
گزینه Disenchant هم برای همین کار است و آیتم ها رو خراب میکنه و Enchant همون آیتم رو یاد میگیرید
حالا برای اینکه اون Enchant رو روی یک سلاح یا لباس دیگه بزنید باید اول آیتمتون رو از منوی Item و بعد Soul Gem رو از منوی بعدی انتخاب کنید ( هر چی Soul Gem بزرگتری انتخاب کنید تاثیر Enchant بیشتر میشه )

واقعا ازت ممنونم دوست عزيز

با اين توضيح كاملي كه دادي دلم نيومد فقط دكمه تشكر خشك و خالي رو بزنم.

دمت گرم داداش.

دوستان ببخشيد كه اسپم شد.

Mobham69
20-11-2011, 16:56

پیروز باشید.
سلام.شما باید ببینی با چی بهتر میتونی بازی کنی چون Mage و magic را بعضی افراد خیلی دست کم میگیرن!با هر چی بری یاد میگیری... قول میدم به مشکل نخوری!!!:10:ولی ترجیها اگه خوشت میاد بار اول برو توی کار Warrior!چون اگه با اصطلاحات و بعضی چیزا توی کلاس Mage آشنا نباشی ارتباط برقرار کردن باهاش سخت تره از بقیه!

virus2009
20-11-2011, 17:54
واقعا ازت ممنونم دوست عزيز

با اين توضيح كاملي كه دادي دلم نيومد فقط دكمه تشكر خشك و خالي رو بزنم.

دمت گرم داداش.

دوستان ببخشيد كه اسپم شد.

خواهش

گفتم که Quest 2 تا مونده به آخر که خوده Kodvalk میده باید Optimalش هم بری.

آخرش که میخوای Kodvalk رو از WareWolf نجات بدی یک کله ی Witcher ها که تویه همون کوئست اضافی پیدا کردی برا خودت بنداز بعد با Beast خودت مباره میکنی تموم میشه.

دقیقا همینجا به باگ میخوره
وقتی که Kodlak میمیره دیگه کوئستی نیست که بریم از Silver hand انتقام بگیریم و بعدش kodlak رو نجات بدیم :41:

marmolak kocholo
20-11-2011, 18:04
اینم عکس از هیروی من D:

فعلا لول 22ام، خیلی آروم و آهسته دارم بازی رو ادامه میدم و تقریبا نمیزارم کوئیستی از زیر دستم در بره :31: یه بارم New Game کردم D: !
یه مدت دنبال Plate Armor بودم( عکس اولی) که امروز Chestـشو پیدا کردم و ست کامل شد، (دوستش میدارم D: )! بقیه ست ها هم یه کم و کسری دارن همون جور که میبینید.

Mobham69
20-11-2011, 18:26
سلام!من برای اولین بار گیر کردم!جای 3 تا سنگ نورانی که رنگش قرمز هم هست و 3 تا در هم هست!جلو هر کدوم که میری روشن میره و یه در باز میشه ولی مشکل اینجای که تا از جلوش میری اونطرف خاموش میشه و در بسته میشه!کسی میتونه راهنمایی کنه!؟؟؟؟

virus2009
20-11-2011, 18:29
دقیقا همینجا به باگ میخوره

ممنون از گوگل که به ما خیلی کمک کرد ، بالاخره این باگ هم درست شد :26:

مشکل به خاطر کوئستی بود که از Jarl ـه Winterhold گرفته بودم ( کوئستی که می گفت برو Helm of the Winterhold رو در Driftshade Refuge پیدا کن )
حالا این کوئستی هم که از Vikas باید می گرفتیم جایه همین Driftshade Refuge بوده و به خاطر همین باگ شده بود
من هم رفتم Driftshade Refuge و بدون اینکه کسی رو بکشم ( اگه همه رو بکشید دوباره باگ میشه ) اون Helm رو پیدا کردم و به Jarl برگردوندم و تموم شد
حالا وقتی برگشتم پیشه Vikas دیدم بازم کوئست نمیده که اینجا باید دستور زیر رو توی Command Console اجرا کنید :

player.setstage c05 0

دوستان دیگه مشکلی نیست و همه میتونند Wolf بشن و امتحانش کنند و بعد اگه نخواستند درمانش کنند

aristocrat
20-11-2011, 19:08
سلام!من برای اولین بار گیر کردم!جای 3 تا سنگ نورانی که رنگش قرمز هم هست و 3 تا در هم هست!جلو هر کدوم که میری روشن میره و یه در باز میشه ولی مشکل اینجای که تا از جلوش میری اونطرف خاموش میشه و در بسته میشه!کسی میتونه راهنمایی کنه!؟؟؟؟

عقب وایستا بعدش بدو بدو برو طرف سنگ ها سومین سنگ رو که رد کردی بعدش از اون Dragon shout که سرعتت رو افزایش میده استفاده کن تا از درها رد شی.

AlexMercer
20-11-2011, 19:09
جبهه گیری سیاسی کردین؟ من الان دارم میجنگم هی میریم شهرای دیگه رو از دست دشمن میگیریم.خیلی حال میده منم دراگون کال میزنم اژدها میاد همه رو خفت میکنه

marmolak kocholo
20-11-2011, 19:26
وقتی که Kodlak میمیره دیگه کوئستی نیست که بریم از Silver hand انتقام بگیریم و بعدش kodlak رو نجات بدیم :41:
دست گل شما بابت اسپویل درد نکنه! آخه دیگه شما چرا !! کل لذت کوئیست های Companion رو ازم گرفتی!

ممنون! : (

virus2009
20-11-2011, 19:53
دست گل شما بابت اسپویل درد نکنه! آخه دیگه شما چرا !! کل لذت کوئیست های Companion رو ازم گرفتی!

ممنون! : (

eee
واقعا شرمنده اصلا حواسم نبود ، چون دوستان زیاد در این مورد صحبت کردن فکر کردم همه میدونند
خودتون هم میدونید من همیشه اسپویل می کنم این دفعه حواسم نبود
بازم واقعا شرمنده :11:

tonypb
20-11-2011, 20:21
بالاخره طاقت نیوردم و رفتم بازی رو خریدم...
با تفاسیر شما از بازی این بازی چه در خارج و چه در داخل ایران خریدش میارزه.
با این کیفیت تو خارج 60 دلار خوبه
و با 2 dvd که میشه فقط 3 تومن تو ایران هم میارزه.
در کل میارزه دیگه.
من که رفتم بنصبم...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Mobham69
20-11-2011, 20:54
بالاخره Dragon armor رو ساختم!!!!!!!!در ضمن تا حالا شده تویWhiterun اژدها حمله کنه؟؟؟؟من تا حالا 8 تا اژدها زدم!2 تاشون توی Whiterun.....!:8:

R O O T
20-11-2011, 23:34
چجوري ميشه اين ادم اهنيا رو كشت ؟ :31: تا يكيو ميزني بقيه ميان ميكشنت .
+
اسلحه اي كه شارژش تموم شه چجوري ميشه شارژ كرد؟

marmolak kocholo
20-11-2011, 23:43
چجوري ميشه اين ادم اهنيا رو كشت ؟ :31: تا يكيو ميزني بقيه ميان ميكشنت .
+
اسلحه اي كه شارژش تموم شه چجوري ميشه شارژ كرد؟
کاری نداره که :31: یکم تلاش کن...!
برو تو Inventory ، آیتم مورد نظر رو انتخاب کن و بعد T رو بزن، Soul رو انتخاب کن و اسلحت Recharge میشه...

manuelcalavera
21-11-2011, 00:04
نامردا چیت نزنید ، گیمر های گولاخ فروم های خارجی هنوز نصف ِ اینکارایی که شما میکنید رو نکردن !
خب هی میاین تعریف میکنید آدم وسوسه میشه :(
من الان پول ندارم Conjuration بخرم :(( شماها دارید آپولو هوا میکنید ، چه وضعشه :دی

Scary Feelings
21-11-2011, 00:21
دراگون ست که کاری نداره , فقط باید اسکیل smithing 100 باشه که یه 12 ساعتی باید بری و بیای ! اگه تونستم یه چندتا عکس از هیروم با ست دراگون کامل میزارم , خیلی خوشکل شده

black.assassin
21-11-2011, 00:32
دوستای گلم من از rpg متنفرم. فقط یه بار fall out 3 رو بازی کردم زده شدم از هر چی rpg . ولی انگار این یکی خیلی سرو صدا کرده. به نظرتون اگه تهیه کنم خوشم میاد از بازی ؟ میشه کلا به یه آماتور تو سبک rpg بگین که چه خبره تو بازی ؟؟؟

tonypb
21-11-2011, 00:40
خوب بازی رو نصبیدم...تا اینجاش عالی بود...گرافیک خوب بود به جز سایه ولی به نظرم به ویتچر نمیرسه...

دوستان تو بازی اول شخص بازی کنم یا سوم شخص؟؟؟
کدومش بهتره؟؟؟

AlexMercer
21-11-2011, 00:43
دوستای گلم من از rpg متنفرم. فقط یه بار fall out 3 رو بازی کردم زده شدم از هر چی rpg . ولی انگار این یکی خیلی سرو صدا کرده. به نظرتون اگه تهیه کنم خوشم میاد از بازی ؟ میشه کلا به یه آماتور تو سبک rpg بگین که چه خبره تو بازی ؟؟؟

ببین بازیش فوق العاده زیباست و برخلاف فال اوت سوم شخص هم میشه بازی کرد.
ولی لذت بازی های rpg به داستانش دیالوگ های زیاد داستان فرار و انتخاب دیالوگ تصمیم گیریه. خیلی بیشتر از بازی های دیگه حوصله میخواد.و البته زبان انگلیسی نسبتا خوب.
توی بازی های rpg شما از یک شخص معمولی به یک قهرمان تبدیل میشین با افزایش لول و همچنین افزایش لول فابلیت های مختلفی که دارین. به مثال شما در اول بازی یک شمشیر زن معموولی هستین هر چی که در بازی جلو تر میرین تجربه شمشیر زنیتون بیشتر میشه و قابلیتتون بیشتر میشه.

بهترین بازی های rpg هم یکی اینه یکی mass effect2 از روی تجربه شخصی گفتم.

babak2002
21-11-2011, 00:57
ممنون از گوگل که به ما خیلی کمک کرد ، بالاخره این باگ هم درست شد :26:

مشکل به خاطر کوئستی بود که از Jarl ـه Winterhold گرفته بودم ( کوئستی که می گفت برو Helm of the Winterhold رو در Driftshade Refuge پیدا کن )
حالا این کوئستی هم که از Vikas باید می گرفتیم جایه همین Driftshade Refuge بوده و به خاطر همین باگ شده بود
من هم رفتم Driftshade Refuge و بدون اینکه کسی رو بکشم ( اگه همه رو بکشید دوباره باگ میشه ) اون Helm رو پیدا کردم و به Jarl برگردوندم و تموم شد
حالا وقتی برگشتم پیشه Vikas دیدم بازم کوئست نمیده که اینجا باید دستور زیر رو توی Command Console اجرا کنید :

player.setstage c05 0

دوستان دیگه مشکلی نیست و همه میتونند Wolf بشن و امتحانش کنند و بعد اگه نخواستند درمانش کنند

اقا شما چطور درمان شدید ؟
من Drfitshade هم رفتم روح kodlak رو هم از شر گرگه خلاص کردم
حالا برای درمان خودمم باید یه سر بندازم تو اتیش ؟
یا باید از Companion ها کوئست بگیرم ؟ چون الان سه روزه برگشتم از اون سه تایی که با من اومدن Driftshade هیچ کدوم هنوز بر نگشتن !!!

nima812
21-11-2011, 01:00
من آخر مرحله yngol barrow dungeon(شرق Windhelm) گیر کردم. اون جایی که اون اسکلته رو تخت نشسته . وقتی اون اسکلته (غولشو :31: ) رو می کشم از تو صندوق winterhold Helmet رو بر می دارم کنار دروازه یه دکمه هست که میگه فشار بده ولی هرچی می زنم هیچ اتفاقی نمی افته در خروجم باز نمیشه!
چجوری باید ازون جا خارج بشم؟

virus2009
21-11-2011, 01:38
اقا شما چطور درمان شدید ؟
من Drfitshade هم رفتم روح kodlak رو هم از شر گرگه خلاص کردم
حالا برای درمان خودمم باید یه سر بندازم تو اتیش ؟
یا باید از Companion ها کوئست بگیرم ؟ چون الان سه روزه برگشتم از اون سه تایی که با من اومدن Driftshade هیچ کدوم هنوز بر نگشتن !!!

اسپویل کنید :31:

خوب از روی کنجکاوی نمیشد یک سر بندازی تو آتیش...؟؟؟ :31:
وقتی انداختی تو آتیش میپرسه که مطمئنی با نه و تمام

دراگون ست که کاری نداره , فقط باید اسکیل smithing 100 باشه که یه 12 ساعتی باید بری و بیای ! اگه تونستم یه چندتا عکس از هیروم با ست دراگون کامل میزارم , خیلی خوشکل شده

آره حتما بزار ، منتظریم

:thumbsup:

alireza661299
21-11-2011, 01:59
سلام
آقا من دنبال Elder Scroll که رفتم که ظاهرا یه کتابه تو یه کتابخونه. یارو خودش نداره هیچ مامورتی هم نمیده که انجام بدم. باید چیکار کنم؟ خواهشا جواب بدید.
مرسی

Scary Feelings
21-11-2011, 02:52
سلام
آقا من دنبال Elder Scroll که رفتم که ظاهرا یه کتابه تو یه کتابخونه. یارو خودش نداره هیچ مامورتی هم نمیده که انجام بدم. باید چیکار کنم؟ خواهشا جواب بدید.
مرسی
اگه نگاه کنی یه کتاب گذاشته رو پیشخون اسمش Elder scroll هست , بعد از اونجا هم یه ماموریت بهت میده باید بری به سمت شمال تو یه غاری Elder نصفه نمیه رو از یکی بگیری و .. .

---------- Post added at 02:52 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

من آخر مرحله yngol barrow dungeon(شرق Windhelm) گیر کردم. اون جایی که اون اسکلته رو تخت نشسته . وقتی اون اسکلته (غولشو :31: ) رو می کشم از تو صندوق winterhold Helmet رو بر می دارم کنار دروازه یه دکمه هست که میگه فشار بده ولی هرچی می زنم هیچ اتفاقی نمی افته در خروجم باز نمیشه!
چجوری باید ازون جا خارج بشم؟
اون صندوقه قفل هست , وقتی میخوای بازش کنی اون بالا نمینویسه You Are Out of lootpick? این یعنی میله برای بازکردن قفل نداری

hobgoblin
21-11-2011, 08:14
اولين اژدهايي كه بايد بكشم دهنم رو مورد عنايت قرارداده.

خسته شدم چجوري بكشم اين به اين گندگي رو. يه آتيش ميزنه و تموم

aramesh_61
21-11-2011, 09:49
دوستان من اول بازیم، الان یک اژدها کشتم و Dragonborn شدم! jorl بهم گفت برو پیش dragonbeard یا یه همچین اسمی و باهاش صحبت کن! تو نقشه هم مشخصه کجا هست ولی اصلاً نمیتونم بهش برسم، چجوری باید رفت اونجا؟ از کدوم سمت؟ ممنون

Mobham69
21-11-2011, 10:11
اولين اژدهايي كه بايد بكشم دهنم رو مورد عنايت قرارداده.

خسته شدم چجوري بكشم اين به اين گندگي رو. يه آتيش ميزنه و تموم
بزار رفقا بزنن!تو هم اگه تونستی یه تیر با Bow بزن یاFlame و باز قایم شو...وقتی اومد پایین نشست که یعنی دیگه تمومه کارش اونوقت با هر چی داری بپر سرش!:27:

Artam01
21-11-2011, 10:26
آقا این بازیشو بدون جادو جنبل هم میشه بازی کرد؟
جادو جنبلی حال نمیده...

Ra1den
21-11-2011, 10:50
آقا این بازیشو بدون جادو جنبل هم میشه بازی کرد؟
جادو جنبلی حال نمیده...
میتونی شمشیر two handed برداری که دو دستی میگیره و قدرتش بیشتره ولی سرعتش کمه.
یا میتونی یه دستت تبری گرزی چیزی داشته باشی اونیکی دستت سپر.

moghaddas mfa
21-11-2011, 10:55
دوستان سلام.
من هنوز این بازی رو تهیه نکردم.
میخواستم بدونم سیستم مورد نیاز بازی چیه.
البته من بیشتر با بازی هایی ندای وظیفه روزامو سرمیکنم .حالا میخواستم بدونم برای تجربه اولین بازی در سبک سلاح سرد بنظرتون خوبه؟؟
ارزش اینو داره این بازی رو خرید اینترنت کنم.اخه اینجا این باز گیر نمیاد.

Davood_titan
21-11-2011, 11:10
این جور که از تایپک بچه ها معلومه بازی جذابیه

Scary Feelings
21-11-2011, 11:20
دوستان من اول بازیم، الان یک اژدها کشتم و Dragonborn شدم! jorl بهم گفت برو پیش dragonbeard یا یه همچین اسمی و باهاش صحبت کن! تو نقشه هم مشخصه کجا هست ولی اصلاً نمیتونم بهش برسم، چجوری باید رفت اونجا؟ از کدوم سمت؟ ممنون
باید اون کوه بزرگ رو دور بزنی , تا میرسی یه جا به نام Ivarstead , بعد 50متر نرسده به شهره , یه پل داره که پله میخوره میره بالا , پله ها به خاطر طولانی بودنشون معروفن , یه 6000تایی هستن , دیگه از پله ها که بری بالا دقیق جلو Dragonbeard در میای

Scary Feelings
21-11-2011, 12:09
اینم عکس های هیروم که گفته بودم با ست دراگون :
از ایتم ها هم عکس گرفتم برا اینکه مشخصاتشون رو ببینین ( فقط اینجا که هستم پر دراگون بود , کشتمشون ایتماشون رو برداشتم , زیاد از وزنی که دارم حمل میکنم تعجب نکنید :دی )

hamed30
21-11-2011, 12:53
حجم بازی چقدره آخه من بازیو گرفتم تو دو تا dvd بود تازه دی وی دی دومش نصفه هم کمتر بود ؟

I-Tech
21-11-2011, 13:05
حجم بازی چقدره آخه من بازیو گرفتم تو دو تا dvd بود تازه دی وی دی دومش نصفه هم کمتر بود ؟

درسته، حدودا 6گیگه...:46:

nima812
21-11-2011, 13:14
[/QUOTE]اون صندوقه قفل هست , وقتی میخوای بازش کنی اون بالا نمینویسه You Are Out of lootpick? این یعنی میله برای بازکردن قفل نداری[/QUOTE]

نه صندوق قفل نیست درش بازه. الان یه فیلم دیدم فهمیدم چجوریه.
بعد از اینکه سایه اسکلت رو میکشی خود اسکلته که تخت نشسته باید کلاه خود دوی سرشو برداری تا دروازه باز شه و از پله ها بری بالا خارج شی.

ولی اصلا اسکلتی رو ی تخت واسه من نشسته؟!! نیستش!!!
باگه؟ راه حلی نداره؟

aristocrat
21-11-2011, 14:28

6 گیگ هست. ولی اینقدر توی بازی کار میشه انجام داد که نگو. بقیه بازیهایی که حجمشون اندازه 6 تا دی وی دی هست یاد بگیرند.

alireza661299
21-11-2011, 14:34
اینم عکس های هیروم که گفته بودم با ست دراگون :
از ایتم ها هم عکس گرفتم برا اینکه مشخصاتشون رو ببینین ( فقط اینجا که هستم پر دراگون بود , کشتمشون ایتماشون رو برداشتم , زیاد از وزنی که دارم حمل میکنم تعجب نکنید :دی )

سلام
چطوری باید ست دراگون درست کرد ؟
میشه یه توضیح کامل بدین؟
مرسی

black.assassin
21-11-2011, 14:40
6 گیگ هست. ولی اینقدر توی بازی کار میشه انجام داد که نگو. بقیه بازیهایی که حجمشون اندازه 6 تا دی وی دی هست یاد بگیرند.

حجم بالای بازی ها به خاطر زیاد بودن آبجکت ها و تسکتچرهای بازی هست یعنی بیشتر مورد گرافیک هست. اینطور هم که دیدم این بازی اصلا گرافیک خوبی نداره.

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

ببین بازیش فوق العاده زیباست و برخلاف فال اوت سوم شخص هم میشه بازی کرد.
ولی لذت بازی های rpg به داستانش دیالوگ های زیاد داستان فرار و انتخاب دیالوگ تصمیم گیریه. خیلی بیشتر از بازی های دیگه حوصله میخواد.و البته زبان انگلیسی نسبتا خوب.
توی بازی های rpg شما از یک شخص معمولی به یک قهرمان تبدیل میشین با افزایش لول و همچنین افزایش لول فابلیت های مختلفی که دارین. به مثال شما در اول بازی یک شمشیر زن معموولی هستین هر چی که در بازی جلو تر میرین تجربه شمشیر زنیتون بیشتر میشه و قابلیتتون بیشتر میشه.

پس بازی قشنگیه. ولی من نمی تونم اینجوری بازی کنم. چون عادت دارم ناخنک میزنم به بازی مثلا نیم ساعت یا فوقش 2 ساعت. اما اینطور که تو پستها دیدم باید زندگیتو بزاری پاش :دی ممنون که خوب و کامل توضیح دادین :10:

Scary Feelings
21-11-2011, 14:46
سلام
چطوری باید ست دراگون درست کرد ؟
میشه یه توضیح کامل بدین؟
مرسی
باید اول شغل Smithing رو 100 کنید , بعد هم وقتی لول آپ میشید یه سری perk بهتون میده , اونو برای Smithing خرج کنید تا بتونید ست های جدید بسازید , بهترین ست بازی اول Daedric هست , بعد این دراگون , آیتم های مورد نیازشم آیتمایی هست که از دراگون ها دراپ میشه.

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

دوستانی که گرگینه رو درمان کردن , وقتی kodlak یه کوست میده که باید بری تو یه غار و یه سری جادوگر رو بکشی , جادوگر ها شما رو هم با 1 اسپل میکشن؟!!

aristocrat
21-11-2011, 15:23
حجم بالای بازی ها به خاطر زیاد بودن آبجکت ها و تسکتچرهای بازی هست یعنی بیشتر مورد گرافیک هست. اینطور هم که دیدم این بازی اصلا گرافیک خوبی نداره.
درسته حجم بازی به گرافیک خیلی ربط داره ولی به گفته خودشون به لطف موتور جدید و فشرده سازی اطلاعات باعث شده خیلی حجمش بیاد پایین. اینکه گرافیکش خوبه یا بده اول پیشنهاد میکنم بازی رو انجام بدید. چون من اینجا یکی از بهترین چیزهایی که دیدم گرافیک هست فقط دوست دارم توی بازی بگردم و از طبیعت فوق العاده اش لذت ببرم یکی از نمرات خوبشم به خاطر همین گرافیک بازی هست. نمیدونم شما از روی چی دیدی و اینطوری قضاوت کردی که اصلا گرافیک خوبی نداره. البته اینم بگم که من روی تنظیمات ultra بازی میکنم.

babak2002
21-11-2011, 15:26
باید اول شغل Smithing رو 100 کنید , بعد هم وقتی لول آپ میشید یه سری perk بهتون میده , اونو برای Smithing خرج کنید تا بتونید ست های جدید بسازید , بهترین ست بازی اول Daedric هست , بعد این دراگون , آیتم های مورد نیازشم آیتمایی هست که از دراگون ها دراپ میشه.

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

دوستانی که گرگینه رو درمان کردن , وقتی kodlak یه کوست میده که باید بری تو یه غار و یه سری جادوگر رو بکشی , جادوگر ها شما رو هم با 1 اسپل میکشن؟!!
Daedric زره اش برای کسایی خوبه که Heavy می پوشن چون Light نداره ولی دراگون هم light داره هم Heavy
من کمان و شمشیر Daedric رو دارم فوق العاده ست
اتفاقاً قلب یه Daedric رو توی همین Quest به دست اوردم (برای ساخت زره یا سلاح Daedric لازمه )

با کمان توی حالت Sneak بزن 2 برابر جون کم می کنه یه کمان خوب با تیر خوب مثل Ebony Arrow یا Glass Arrow بگیر بزن
چیزی حدود 4-5 تا تیر می خواد تا بکشیشون فقط حواست باشه جات لو نره
با کمان تو حالت Sneak کمی طول می ده اما خیلی راحت می شه کشت تازه حال هم می کنی :31:

دوستان کسی جایی سراغ نداره بشه خودمون تیر بسازیم ؟
تیر های خوب کم گیر میاد من هم جدیداً مصرف تیر ام رفته بالا

aristocrat
21-11-2011, 15:32
خوب اینم یک عکس از کاراکتر من :31: یک کاراکتر کاملا جادوگر:

Mobham69
21-11-2011, 16:31
وقتی Koldak لیدر Companion ها میمیره که همه میریم جای S;yforge باید چکار کرد !!!!؟؟؟؟؟مثل مجسمه همه یه جا رو دارن نگاه میکنن!!!!:9::9::9::9::9::9::9:

MILIN3M
21-11-2011, 16:44
من تازه بازیو گرفتم این اولش کلی شخصیت داره که میتونی انتخاب کنی ..تاثیری داره تو بازی کیو انتخاب کنی؟

Mobham69
21-11-2011, 16:51
من تازه بازیو گرفتم این اولش کلی شخصیت داره که میتونی انتخاب کنی ..تاثیری داره تو بازی کیو انتخاب کنی؟
بله!هر Race که انتخاب کنی پایینش نوشته شده که در چه چیزی مهارت دارند.مثلا Khajit ها توی Sneakingمهارت دارند!

MILIN3M
21-11-2011, 17:13
من که نمیدونم/.... کدومو بر دارم همین اول کار :دی

AlexMercer
21-11-2011, 17:23
من که نمیدونم/.... کدومو بر دارم همین اول کار :دی

من imperial شدم خیلی خوبه. هم جنگ جویی هم جادوگر بعد شانس اینکه از هر جسد و جعبه صندوق طلا پیدا کنی بیشتر از هم race دیگه ای هست

papillon11
21-11-2011, 17:24
خوب اینم یک عکس از کاراکتر من :31: یک کاراکتر کاملا جادوگر:

کاراکتر منم دقیقا همینه با همین نقاب ، فقط میج

MILIN3M
21-11-2011, 17:25
بچه ها به نظرتون من هر قابلمه بشقابی که دستم میرسه بر دارم؟؟؟ :دی

AlexMercer
21-11-2011, 17:32
بچه ها به نظرتون من هر قابلمه بشقابی که دستم میرسه بر دارم؟؟؟ :دی

نه سنگین میشی اونوقت نمیتونی بدوی:46:

Aria1997
21-11-2011, 17:33
نه سنگین میشی اونوقت نمیتونی بدوی:46:

میشه چیت زد سنگینیو برداشت :21::31:

Mobham69
21-11-2011, 17:35
وقتی Koldak لیدر Companion ها میمیره که همه میریم جای S;yforge باید چکار کرد !!!!؟؟؟؟؟مثل مجسمه همه یه جا رو دارن نگاه میکنن!!!!:9::9::9::9::9::9::9:
یکی جواب بده داره حالم گرفته میشه!!!!

black.assassin
21-11-2011, 17:45
درسته حجم بازی به گرافیک خیلی ربط داره ولی به گفته خودشون به لطف موتور جدید و فشرده سازی اطلاعات باعث شده خیلی حجمش بیاد پایین. اینکه گرافیکش خوبه یا بده اول پیشنهاد میکنم بازی رو انجام بدید. چون من اینجا یکی از بهترین چیزهایی که دیدم گرافیک هست فقط دوست دارم توی بازی بگردم و از طبیعت فوق العاده اش لذت ببرم یکی از نمرات خوبشم به خاطر همین گرافیک بازی هست. نمیدونم شما از روی چی دیدی و اینطوری قضاوت کردی که اصلا گرافیک خوبی نداره. البته اینم بگم که من روی تنظیمات ultra بازی میکنم.

بله حق باشماست بازی برای این سبک که محیط خیلی بزرگی داره گرافیک خوبی داره. اما من که ندیدم اشیای داخل بازی بافت خوبی داشته باشن . شایدم دوستان همه رو تنظیمات پایین بازی می کنن. من از روی عکسایی که اینجا می ذارید گفتم. بازی رو ندارم. :10:

Mobham69
21-11-2011, 17:49
اینم برای Race ها که چه فرقایی دارن:

Leon-117
21-11-2011, 18:02
یکی جواب بده داره حالم گرفته میشه!!!!
به باگ بر خوردید.
به صورت عادی یه مراسمی اجرا میشه و بعدش ادامه کوئست ها......

Mobham69
21-11-2011, 18:09
به باگ بر خوردید.
به صورت عادی یه مراسمی اجرا میشه و بعدش ادامه کوئست ها......
ممنون!من زیاد با Warrior حال نمیکنم!اینم دوستم تشویق کرد بسازم ..حالا که به باگ برخوردم پس New game میرم و ایندفعه میزنم توی کار Mage

s.w.a.t
21-11-2011, 18:09
وقتی بازی تموم میشه تیتراز نشون میده؟
آخه من همه ی کئست های اصلی رو رفتم ولی تیتراز نشون نداد!
:41:

Aria1997
21-11-2011, 18:12

شما خودت میگی کوئست های اصلی !!!! :31:

این بازی ساید کوئست زیاد داره :10:

s.w.a.t
21-11-2011, 18:17
شما خودت میگی کوئست های اصلی !!!! :31:

این بازی ساید کوئست زیاد داره :10:
کئست های فرعی بازی 10000 تاست!!
اگه قرار باشه همشو بریم تا تیتراز نشون بده که 100 سال طول میکشه!:19:
story mode بازی که فک نکنم به کئست های فرعی ربطی داشته باشه...
لطفا یکی که بازی رو تموم کرده بگه که آخرش چی میشه. مطمئن شم بازی تموم شده...:41:

Scary Feelings
21-11-2011, 18:22
Daedric زره اش برای کسایی خوبه که Heavy می پوشن چون Light نداره ولی دراگون هم light داره هم Heavy
من کمان و شمشیر Daedric رو دارم فوق العاده ست
اتفاقاً قلب یه Daedric رو توی همین Quest به دست اوردم (برای ساخت زره یا سلاح Daedric لازمه )

با کمان توی حالت Sneak بزن 2 برابر جون کم می کنه یه کمان خوب با تیر خوب مثل Ebony Arrow یا Glass Arrow بگیر بزن
چیزی حدود 4-5 تا تیر می خواد تا بکشیشون فقط حواست باشه جات لو نره
با کمان تو حالت Sneak کمی طول می ده اما خیلی راحت می شه کشت تازه حال هم می کنی :31:

دوستان کسی جایی سراغ نداره بشه خودمون تیر بسازیم ؟
تیر های خوب کم گیر میاد من هم جدیداً مصرف تیر ام رفته بالا
رفیق این heart of Daedric رو از کجا آوردی ؟ :( من خیلی در به درش هستم , یه چندتا مجسمه ازشون دیدم , اما نمیدونم چیکار کنم

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

وقتی تموم میشه تیتراژ که نشون نمیده , اما یه شات جدید میگیری , اگه تیتراژ هم دوست داری تو منو اصلی صفحه قبل از اینکه Load Game رو بزنی 3تا گزینه پایینتر تیتراژش هست.

s.w.a.t
21-11-2011, 18:24
---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

وقتی تموم میشه تیتراژ که نشون نمیده , اما یه شات جدید میگیری , اگه تیتراژ هم دوست داری تو منو اصلی صفحه قبل از اینکه Load Game رو بزنی 3تا گزینه پایینتر تیتراژش هست.
اسم اون شات call of valor هستش؟؟

humanaga
21-11-2011, 18:49
دوستان برید پیش لورد ulrifc (نمی دونم درست نوشتم یا نه) که ته داستان الا دارم با همین پادشا به دو تا از شهر اصلی حمله کردم و پادشهاشون رو کشتم الا هم منو یه جورای ژنرال کرده و یه لقب داده به اسم سرمای چی چی و.... کلا برید خیلی حال می کنید من که سرم داره گیج میره انقدر انتخاب هست تو این
راستی من الا خونه گرفتم اما نمی دونم کجای شهره انقدر پول دادم بهش که تزئین کنند اما تو نقشه هیچی از خونه که علامت بده نیست
و چطوری زن بگیرم و بچه دار بشم؟:31:

Leon-117
21-11-2011, 18:57
دوستان برید پیش لورد ulrifc (نمی دونم درست نوشتم یا نه) که ته داستان الا دارم با همین پادشا به دو تا از شهر اصلی حمله کردم و پادشهاشون رو کشتم الا هم منو یه جورای ژنرال کرده و یه لقب داده به اسم سرمای چی چی و.... کلا برید خیلی حال می کنید من که سرم داره گیج میره انقدر انتخاب هست تو این
راستی من الا خونه گرفتم اما نمی دونم کجای شهره انقدر پول دادم بهش که تزئین کنند اما تو نقشه هیچی از خونه که علامت بده نیست
و چطوری زن بگیرم و بچه دار بشم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این جنگ هاش خیلی کیف میده!من شوت Call Dragon رو میزدم و خودم از دور با تیرکمون میزم دشمنا رو!
ببین اسم خونه ای که خریدی چیه.(توی لیست کوئست های فرعی هست)بعد از توی نقشه ی شهر خونتو پیدا کن.
برای زن گرفتن هم باید بری شهر riften و از یه شخصی به اسمم maramal یه گردنبند به اسم amulet of Mara رو بخری.(این maramal توی یه مکانی به اسم temple of mara هست.)
بعد گردنبندو بنداز گردنت و با شخصی که میخوای باهاش ازدواج کنی حرف بزن.(البته برای اون شخص اول بایدیه کوئست انجام بدی)

R O O T
21-11-2011, 19:45
این جنگ هاش خیلی کیف میده!من شوت Call Dragon رو میزدم و خودم از دور با تیرکمون میزم دشمنا رو!
ببین اسم خونه ای که خریدی چیه.(توی لیست کوئست های فرعی هست)بعد از توی نقشه ی شهر خونتو پیدا کن.
برای زن گرفتن هم باید بری شهر riften و از یه شخصی به اسمم maramal یه گردنبند به اسم amulet of Mara رو بخری.(این maramal توی یه مکانی به اسم temple of mara هست.)
بعد گردنبندو بنداز گردنت و با شخصی که میخوای باهاش ازدواج کنی حرف بزن.(البته برای اون شخص اول بایدیه کوئست انجام بدی)

علی این شوت Call Dragon رو چجوری گرفتی ؟

AlexMercer
21-11-2011, 19:58
علی این شوت Call Dragon رو چجوری گرفتی ؟

توی کوئست های اصلی بازی بهت میدن. هر وقت بازی رو تموم کردی(کوئست اصلی) میتونی استفاده کنی.

با امپریال ها رفتین اونا چطورن؟ من با اولفریک تموم کردم جنگو

babak2002
21-11-2011, 20:08
رفیق این heart of Daedric رو از کجا آوردی ؟ :( من خیلی در به درش هستم , یه چندتا مجسمه ازشون دیدم , اما نمیدونم چیکار کنم

اگه اشتباه نکنم 4 تا اینجا گرفتم

Shrine of Mehrunes Dagon

نزدیک شهر Morthal هست متاسفانه Quest اش رو یادم نمی یاد
بعضی از مغازه دار ها هم دارن اما یه بار ازشون بخری تا یه چند وقتی نمی یارن مثل بقیه نیست که امروز بگیری فردا بیای بازم باشه
توی کالج جادوگری هم Enthlir اگه درست نوشته باشم می فروشه 900 تا که من پولش رو نداشتم و ازش نگرفتم
اونها ها هم که از درخت اویزون شده نمی شه گرفتشون :31:
من خودمو تیکه تیکه کردم بهم نداد

hamed30
21-11-2011, 20:11
بازی چند ساعت طول میکشه زود تموم میشه یا مثل Dragon Age طولانیه ؟

AlexMercer
21-11-2011, 20:14
بازی چند ساعت طول میکشه زود تموم میشه یا مثل Dragon Age طولانیه ؟

زیاد طولانی نیست شاید 200 یا 300 ساعت:31:

Mobham69
21-11-2011, 21:04
یک باگ های خفنی توی میج داره!مثلا من لول 2 که شدم Magika گرفتم و شد 190 ولی حالا که نگاه میکنم میبینم شده 180!آیتمام رو هم تغییر ندادم!

humanaga
21-11-2011, 22:16
دوستان من تو یه جای گیر کردم تو یه زندونه که باید با یکی حرف بزنم به اسم Esbren که اسم مرحلش فکر کنم the rateway warrnes من هر چقدر باهاش صحبت می کنم اون در رو باز نمی کنه حالا موندم باگ یا ....

khabgard7
21-11-2011, 22:33
دوستان کسی می دونه وقتی vampire شدی چکار باید بکنی تا خوب بشه؟

virus2009
21-11-2011, 22:54
دوستان کسی می دونه وقتی vampire شدی چکار باید بکنی تا خوب بشه؟

اینجا توضیح داده شده :

AlexMercer
21-11-2011, 22:57
دوستان من تو یه جای گیر کردم تو یه زندونه که باید با یکی حرف بزنم به اسم Esbren که اسم مرحلش فکر کنم the rateway warrnes من هر چقدر باهاش صحبت می کنم اون در رو باز نمی کنه حالا موندم باگ یا
....

اگه احتمالا به چنین مشکلی بر خوردین این برنامه رو دانلد کنید با حجم 140 کیلو بایت

بعد برنامه رو باز کنید و open رو بزنید و به مسیر نصب بازی برید و فولدر data رو باز کنید و Skyrim - VoicesExtra.bsa رو باز کنید و extract all رو بزنید و محل extract همون فولدر data باشه.یک فولدر جدید ایجاد میشه

در ضمن دوست من تاپیک مشکلات نصب و اجرا رو برای بیان همین سوالات گذاشتن.:46:

R O O T
21-11-2011, 22:57
دوستان من یه جا گیر کردم 1 ساعته : دی . کویست revealing the unseen با یه یارو رفتیم یه جا شبیه کره زمینه باید چند تا اینه رو جا به جا کرد از سقف هم یه نوری میاد فکر کنم باید جوری تنطیم کرد بخوره به اینه ها نورش حالا نمیدونم چجوریه هر جوری میچرخونم درست نمیشه لطفا کمک کنید . :10:

AlexMercer
21-11-2011, 23:04
دوستان من یه جا گیر کردم 1 ساعته : دی . کویست revealing the unseen با یه یارو رفتیم یه جا شبیه کره زمینه باید چند تا اینه رو جا به جا کرد از سقف هم یه نوری میاد فکر کنم باید جوری تنطیم کرد بخوره به اینه ها نورش حالا نمیدونم چجوریه هر جوری میچرخونم درست نمیشه لطفا کمک کنید . :10:

همون جا برو روی گوی زرد و اون focus sphere رو بزار روش بعد یکی از جادو های یخ رو انتخاب کن چند بار (3 بار فکر کنم بس باشه)بهش بزن تا جای اینه ها عوض شه. بعد یک سکویی اون بالاست با 3 تا کلید. برو اون اینه های روی سقف رو جابجا کن تا به نور بخورن و منعکس کنن نور رو

mokhtar
21-11-2011, 23:14
دوستان کسی با این زنه llia رفته؟؟ من کمکی برداشتمش خیلی قوی هست

الان رفتم تو یه شهر بعد یکی رو کشتن رفتم زندان بعدش فرار کردیم و شورش کردیم

خیلی زیبا ساختن شهر ادم اهنی ها برای خودش دنیایی هست :))

R O O T
21-11-2011, 23:28
همون جا برو روی گوی زرد و اون focus sphere رو بزار روش بعد یکی از جادو های یخ رو انتخاب کن چند بار (3 بار فکر کنم بس باشه)بهش بزن تا جای اینه ها عوض شه. بعد یک سکویی اون بالاست با 3 تا کلید. برو اون اینه های روی سقف رو جابجا کن تا به نور بخورن و منعکس کنن نور رو

خب یه چیزی این وسط هست : دی جادوی یخ ندارم :13: یه چند تا جادوی الکی دارم فقط

AlexMercer
21-11-2011, 23:36
خب یه چیزی این وسط هست : دی جادوی یخ ندارم :13: یه چند تا جادوی الکی دارم فقط

اوجا روی سکو دو تا کتاب اسپل اتش و یخ هستو بردار و بعد برو توی قسمت کتاب ها بخونشون تا به جادو هات اضافه شن

mokhtar
22-11-2011, 00:48
دوستان تو غار گیر کردم علامت اژدها.عقاب.گرگ هست ترتیبشون چی هست؟

Scary Feelings
22-11-2011, 01:11
اسم اون شات call of valor هستش؟؟
اره , روح اون پیرمرد که جزو 3تا دراگون برن ها بود رو احظار میکنه میجنگه

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

دوستان تو غار گیر کردم علامت اژدها.عقاب.گرگ هست ترتیبشون چی هست؟
عقاب نداره ها! اگه تو اون ماموریت هستی که باید Aldulin رو بکشی , از داخل به بیرون گرگ , شاپرک , اژدها هست

mokhtar
22-11-2011, 01:45
اره , روح اون پیرمرد که جزو 3تا دراگون برن ها بود رو احظار میکنه میجنگه

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

عقاب نداره ها! اگه تو اون ماموریت هستی که باید Aldulin رو بکشی , از داخل به بیرون گرگ , شاپرک , اژدها هست

اسم کوئست dead men rspit هست پروانه نیست عقابه :)

M e i s a m
22-11-2011, 01:57
من اینونتوریم حجمش هنوز حجم اولیش یعنی 300 هست چطوری باید زیادش کنم؟ لول اپ گرفتم ولی فقط به 3 تا از توانایی ها میشد اضافه کرد... در ضمن لول اپ فقط با جنگیدن هست یا کلی هست؟

در ضمن من wood elf زفتم واسه کمانداریش ولی الان خیلی کم از کمان استفاده میکنم اشتب کردم؟ (معمولا جادو + اسلحه میرم)

بعلاوه چطور میشه سریع بین جادو ها و اسلحه ها جابجا شد؟ اسلحه هیچی حالا بین جادوهای تخریبی و هیلینگ چطوری...؟؟!

و یک سوال دیگه من هنوز تو شهر اولم riverwood که 6 7 تا ماموریت حانبی گرفتم ولی نمیصرفه رهتنش واسم چون اسب ندارم و اینونتوریم خیلی کوچیکه... راهنمایی پلیز

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

راستی در مورد جادو اون جادوی اتیش چیز باحالیه اگرچه بردش کمه ولی در کل خوبه اون رو اپ کنم؟ اصلا اپ کردنش چطوریه؟ :18: بخرم یا استفاده کنم؟

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

نحوه ی دزدی کردن رو هم بگید :دی الان تو خونه ها کلی چیز میز هست نمیشه تکونش داد :دی باید راهی باشه که نفهمن و زود برم بفروشمشون

reza207
22-11-2011, 02:45
....................................

mokhtar
22-11-2011, 02:56

اینه

unknown47
22-11-2011, 13:40
درود.
دوستان میخواستم ازتون بپرسم آیا این بازی خیلی گیج کننده است؟
RPG باز آماتور نیستم ولی زیادم حرفه ای نیستم ( زبانم خوب نیست!)
من که از اوبلیویون هیچی نفهمیدم!
با تشکر.

Mobham69
22-11-2011, 15:53
درود.
دوستان میخواستم ازتون بپرسم آیا این بازی خیلی گیج کننده است؟
RPG باز آماتور نیستم ولی زیادم حرفه ای نیستم ( زبانم خوب نیست!)
من که از اوبلیویون هیچی نفهمیدم!
با تشکر.
یه خرده زبانت رو قوی تر کن واقعا لذت میبری !:20:خیلی که نه !زیاد گیج کننده نیست...ولی فقط اولش روانی میشی!:10:یاد میگیری

Mobham69
22-11-2011, 16:05
من اینونتوریم حجمش هنوز حجم اولیش یعنی 300 هست چطوری باید زیادش کنم؟ لول اپ گرفتم ولی فقط به 3 تا از توانایی ها میشد اضافه کرد... در ضمن لول اپ فقط با جنگیدن هست یا کلی هست؟

در ضمن من wood elf زفتم واسه کمانداریش ولی الان خیلی کم از کمان استفاده میکنم اشتب کردم؟ (معمولا جادو + اسلحه میرم)

بعلاوه چطور میشه سریع بین جادو ها و اسلحه ها جابجا شد؟ اسلحه هیچی حالا بین جادوهای تخریبی و هیلینگ چطوری...؟؟!

و یک سوال دیگه من هنوز تو شهر اولم riverwood که 6 7 تا ماموریت حانبی گرفتم ولی نمیصرفه رهتنش واسم چون اسب ندارم و اینونتوریم خیلی کوچیکه... راهنمایی پلیز

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

راستی در مورد جادو اون جادوی اتیش چیز باحالیه اگرچه بردش کمه ولی در کل خوبه اون رو اپ کنم؟ اصلا اپ کردنش چطوریه؟ :18: بخرم یا استفاده کنم؟

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

نحوه ی دزدی کردن رو هم بگید :دی الان تو خونه ها کلی چیز میز هست نمیشه تکونش داد :دی باید راهی باشه که نفهمن و زود برم بفروشمشون
اشتباه بزرگی که نکردی!!!ولی اگه من بودم چون هنوز اولایی New Game میکردم!
برای اینکه بین جادو ها سریع جا به جا شد:هر اسلحه یا جادویی که میخوای بینش سریع جا به جا بشی رو برو روش و F رو بزن!Favorite بکن.....بعدش Q رو بزن تا یه لیست از Fav هات در قسمت پایین سمت چپ صفحه بیاد!برو رو هر کدوم یه شماره بزار! بعد Q رو دوباره برای بستن لیست بزن و در آخر هر شماره ای که انتخاب کردی همون سریع میاد!مثلا:Flame=1...Steel Sword=2حالا اگه بخوای یه دست آتیش و یه دست شمشیر بگیری :1و2 رو میزنی و اگر بخوای جفت آتیش:دو بار 1 رو میزنی.
برای Steal یا دزدیدن یه چیزی وقتی مثلا توی یه مغازه ای سر همه یه قابلمه بنداز که هیچی نبینن!بدین منظور یه قابلمه یا سطل پیدا کن و E رو بزن و نگهش دار!بزار رو سر هر کی اونجاست!حالا راحت انگار نه انگار دزدی کن!آب کردنش با من !:27::21:

AlexMercer
22-11-2011, 16:42
دوتا چیت جالب که خیلی هم کاربردین البته برای سرگرمی:
sexchange اینو بزنید جنسیت کارکتر عوض میشه خیلی خنده داره

showracemenu این هم منوی انتخاب race هست میتونید عوض کنید دوباره خودتون رو بسازید.. ولی دقت کنید هرچی پیشرفت کرده بودین در skill ها زا بین میره(البته شاید یک درجه ارتقاع پیدا کنه برگرده به حالت قبلی من امتحان نکردم)

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

واسه دزدی بهتره وایسین شب شه که همه خوابن. برید تو مغازه بعد wait رو بزنید و به مثال ساعت رو بزارید رو 12 همه چیو بردارین برین بیرون کسی نمی فهمه

aristocrat
22-11-2011, 17:52
من اینونتوریم حجمش هنوز حجم اولیش یعنی 300 هست چطوری باید زیادش کنم؟ لول اپ گرفتم ولی فقط به 3 تا از توانایی ها میشد اضافه کرد... اگر موقع لول آپ به stamina اضافه کنید حجم اینونتوریت میره بالا. لول آپ هم که میکنید یک perk هم میگیری که اصلش همین perk انتخاب کردنه. هرچی بیشتر مهارتهاتون یا همون skill رو بیشتر افزایش بدین زودتر لول آپ میشین.

MILIN3M
22-11-2011, 17:57
من همین اول بازی گیر کردم.. از دست اژدها فرار کردیم رسیدیم به یه ده..... رفتم تو مغازه یه کوءست دادم بهم که برو بالا تپه نمیدونم چی چیو بیار سکه میدم بهت..تا میرم بالا میريزن. رو سرم...چجوریاس
بچه ها من نسخه 360 رو دارم بازی رو رو هارد نصب کردم .اما گرافیکش مثل این عکسهایی که میزارید چرا نیست.. تو ذوق میزنه

aristocrat
22-11-2011, 18:41
ما گرافیکش مثل این عکسهایی که میزارید چرا نیست.. تو ذوق میزنه

این به احتمال زیاد همون مشکل گرافیکی در بعضی از ایکس باکس هاست. منتظر patch باشید.

MILIN3M
22-11-2011, 18:43
من بازی یو رو 360 نصب کردم حجم بازی 3.8 گیگ..درسته؟؟؟ نسخه کامل مال من؟

aristocrat
22-11-2011, 18:45
من بازی یو رو 360 نصب کردم حجم بازی 3.8 گیگ..درسته؟؟؟ نسخه کامل مال من؟

درسته نسخه ایکس باکس 3.8 گیگ هست.

Arrowtic
22-11-2011, 19:08
میگم میشه همزمان عضو Dark Brotherhood و Stormcloaks بود؟(آخه شنیدم کوئستاشون تداخل دارن)

virus2009
22-11-2011, 19:12
به این میگن یک Followerـه توپ ( تانکی شده واسه خودش ):
( ست کامل Ebony با شمشیر و شیلد )
حیف که خودم light میپوشم و بیشتر با جادو میرم
با Ebony Armor وقتی به حالت Sneak برید potion میشید و هرکی بیاد نزدیکتون دمیج میخوره

یک Dragon رو هم دادم به تنهایی خودش کشت

virus2009
22-11-2011, 19:20
میگم میشه همزمان عضو Dark Brotherhood و Stormcloaks بود؟(آخه شنیدم کوئستاشون تداخل دارن)

نه ، مشکلی پیش نمیاد
من اول Dark Brotherhood و بعد Stormclock رو رفتم و هیچ مشکلی هم نبود

-------------------------------

بهترین گیلد برای پول در آوردن به نظر من Dark Brotherhood هست
یک نفر رو میکشی 2000 گلد میدن بهت ، از زندانی ها هم که اعتراف بگیری بهت جای گنج رو میدن ( هر کدوم 2000 )

vampyre
22-11-2011, 19:49
دوستانیکی یه راهی بگه که اینونتوری رو بزرگتر کنم 300 تا خیلی کمه.:((

manuelcalavera
22-11-2011, 20:00
@ سعید ویروس :

تو ایمپریالی ؟ چون برای من توی دارک برادرهود هر ماموریتی 1000 تا بیشتر نمیده ! :(

راستی این فالوئرت کیه ؟ همون Aranea هست ؟

MobinS
22-11-2011, 20:05
بالاخره Destruction ام 100 شد... یک اسپل خیلی قوی گرفتم که در و برم پر آتیش میشه ... تقریبا تا 100 متری... همه هم میمیرن :دی
یک روشی هم یاد گرفتم که باهاش می تونید هرچی می خواید Destruction اسپل بزنید بدون این که Mana ایی ازتون کم بشه... فردا من امتحان می کنم ببینم چی میشه... اگه شد روشش رو بهتون می گم (خیلی عالی میشه اون طوری چون یک اسپلی هست که از نوع برق هست ... یک لیزری متداوم به جاو میزنه... اگه مانا کم نکنه میشه همین طوری گرفت رو دشمن! خیلی عالی میشه دیگه...)
خیلی الان بازی اسون شده... یک اژدها اومد با 7 تا گلوله آتشین کشتمش! بدوناین که بدبخت وقت کنه سرشو بخارونه!!!

779
22-11-2011, 20:23
بالاخره Destruction ام 100 شد... یک اسپل خیلی قوی گرفتم که در و برم پر آتیش میشه ... تقریبا تا 100 متری... همه هم میمیرن :دی
یک روشی هم یاد گرفتم که باهاش می تونید هرچی می خواید Destruction اسپل بزنید بدون این که Mana ایی ازتون کم بشه... فردا من امتحان می کنم ببینم چی میشه... اگه شد روشش رو بهتون می گم (خیلی عالی میشه اون طوری چون یک اسپلی هست که از نوع برق هست ... یک لیزری متداوم به جاو میزنه... اگه مانا کم نکنه میشه همین طوری گرفت رو دشمن! خیلی عالی میشه دیگه...)
خیلی الان بازی اسون شده... یک اژدها اومد با 7 تا گلوله آتشین کشتمش! بدوناین که بدبخت وقت کنه سرشو بخارونه!!!

خوب حالا بزار رو آخرین درجه سختی مبین! کاری نداره! نگو که رویه اونم آسونه واسط!

Mobham69
22-11-2011, 20:24
آقا قضیه چیه؟من دارم کؤست های Winterhold College رو میرم چرا اینقدر دشمنا وحشین!من Warrior که داشتم همه رو 2 Attack میکردم!الان یه ساعت باید Flame..shock...iceاز آخر هم طرف 2 تا میزنه منو میکشه:18:!!!!!!!!یکی یه راه حل ارائه بده!!!!چرا اینقدر کم دمیج میکنم ولی دشمنام یه مشت Arch-mageاینقدر وحشیا!!!!:5::19:

virus2009
22-11-2011, 20:44
@ سعید ویروس :

تو ایمپریالی ؟ چون برای من توی دارک برادرهود هر ماموریتی 1000 تا بیشتر نمیده ! :(

راستی این فالوئرت کیه ؟ همون Aranea هست ؟

نه ، چه ربطی به Dark Brotherhood داره ... ؟؟؟
من contract های Night Mother رو زیاد رفتم ، هر چی بیشتر بری بیشتر پول میدن.
Follower رو هم از Jarlـه Markarth گرفتم ، بعد از اینکه همه کوئست هاش رو انجام دادم دیدم اومده تو خونم تو Markarth
اون Aranea هم دیدم خیلی ضعیفه واسه این لول فرستادمش رفت ، با اون mace قویه وقتی یکی بهش میزیدم سه چهارم خونش میرفت ولی این یارو هیچی ازش کم نمیشه

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

یک Staffـه Conjuration جالب :
یارو یک Sword داره به اندازه قدش

Leon-117
22-11-2011, 21:03
من امروز smithing رو رسوندم به 100.این زره و سلاح های Daedra خیلی وحشتتناکن!من یه daedra heart داشتم 2 تای دیگه هم از whiterun خریدم و چون با زره Light armor میرم فقط شمشیر،تیرکمون و خنجر daedra درست کردم.
توی یه کوئست یه کتابی گرفته بودم(اون کوئستی که یه جادوگر توی شمال وینترهولد یه مکعب بزرگ پیدا کرده بود)و نمیدونستم کاربردش چیه!
امروز کتابارو مرور میکردم که فهمیدم باهاش میشه چیکار کردمن path of warrior(درسته؟!) رو انتخاب کردم و یهو 2 لول رفتم بالاتر!
فقط این زره و سلاح های daedra و ebony خیلی خرج رو دستم گذاشتن!کلی پول خرج کردم برا Ebony Ignot.........

Arrowtic
22-11-2011, 21:32
آقا میگم من سیو قبلیو پاک کردم(حال نمیداد : دی)
حالا یه Redguard ساختم میخوام هر دو دستش One-hand بدم.قوی هست به نظرتون؟
چطوری بجنگم؟یعنی تاکتیکم!
آخه خیلی وقتا Power Attackم به دشمنا نمیخوره stamina الکی تموم میشه!
به نظرتون امکان پذیره که وقتی دورم ازشون و منو ندیدن هنوز یا راه زیاده Bow دربیارم نزدیک شدن 2 تا سلاحو بکشم؟
اینطوری اژدها میشه کشت؟(مشکلم با قبلی این بود که اژدها نمیتونستم بکشم میومد هوا یه آتیش میزد میمردم!Dragon معمولی بودا!لول 10)
اینم عکسم اول بازی:

Leon-117
22-11-2011, 22:20
حالا یه Redguard ساختم میخوام هر دو دستش One-hand بدم.قوی هست به نظرتون؟
چطوری بجنگم؟یعنی تاکتیکم!
آخه خیلی وقتا Power Attackم به دشمنا نمیخوره stamina الکی تموم میشه!
به نظرتون امکان پذیره که وقتی دورم ازشون و منو ندیدن هنوز یا راه زیاده Bow دربیارم نزدیک شدن 2 تا سلاحو بکشم؟
اینطوری اژدها میشه کشت؟(مشکلم با قبلی این بود که اژدها نمیتونستم بکشم میومد هوا یه آتیش میزد میمردم!Dragon معمولی بودا!لول 10)
من به قسمت Archery پرک دادم و الان واقعا راضیم.الان اگه مخفیانه کسی رو بزنم 3برابر از اونی که زدمش خون کم میشه،یعنی خیلی جاها این تیرکمون(+ مخفیانه بازی کردن)کوئست ها روساده تر میکنه.من الان با تیرکمون میرم و دشمنای که نزدیک میشن رو با 2 تا سلاح میزنم.در کل این سبک بازی کردن برا من که خوب بوده و مشکلی ندارم...........

MobinS
22-11-2011, 22:30
بچه ها کار کرد! جاتون خالی! دیگه فکر نکنم کسی بتونه جلوم وایسته! :دی Mana ام بی نهایت شد... هرچی اسپل Destruction که 100 هست میزنم کم نمیشه ازش! تند تند fire storm میزنه که هر گلولش 90 تا خون طرف رو کم می کنه... کامندارا با یک تیرش و شمشیر زنا با 2تا میمیرن... دیگه خیلی جالب شده...
علی کجایی؟ باز بگو جادوگری بده! پیر خرفت و این حرفا! نیستی ببینی که چه بازی شده...
@شایان
اتفاقا با این وضعیت فکر کردم که بذارم روی Hard

R O O T
22-11-2011, 22:30
این زنه astrit ( درست گفتم ؟؟) از dark brotherhood رو زیر نظر داشتم بعد از کویستهای dark brotherhood باهاش مزدوج بشم : دی شانس ما اینم خودمون کشتیمش :(

این amulet of mara رو دارم چجوری میشه باهاش با کسی ازدواج کرد ؟ :31:

babak2002
22-11-2011, 22:33
من به قسمت Archery پرک دادم و الان واقعا راضیم.

تایید می شه
یه کمان خوب با Enchantment و تیر های خوب کار ها رو خیلی راحت می کنه
برای اژدها کشتن که دیگه حرف نداره
من خودم همیشه از دور می زنم و رفیقم از نزدیک بهش حمله می کنه

اگه با کمان می خوایید برید جلو Perk های Sneak خیلی به دردتون می خوره مخصوصاً همون اولی که مربوط به Detection هست

Leon-117
22-11-2011, 22:36
اتفاقا با این وضعیت فکر کردم که بذارم روی Hard بزار رو Master بعد ببین چی میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

علی کجایی؟ باز بگو جادوگری بده! پیر خرفت و این حرفا! نیستی ببینی که چه بازی شده...کماندار من میزنه پک و پوز جادوگرت رو خورد میکنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+

این amulet of mara رو دارم چجوری میشه باهاش با کسی ازدواج کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ted!:31:
گردنبند رو بنداز گردنت و بعد برو با کیس مورد نظرت حرف بزن!البته برای اینکه بتونی با طرف ازدواج کنی باید براش یه کوئست انجام بدی........

من خودم همیشه از دور می زنم و رفیقم از نزدیک بهش حمله می کنهتوی محیط های باز این یار ها خیلی کمک میکنن!من یارم سپر+شمشیر داره و میره جلو من خودم از دور میزنم ولی توی غار ها و مکان های بسته دست و پای آدم رو توی مخفیکاری میبنده!مثلا من یکی رو مخفیانه میزنم و بقیه دشمنا متوجه میشن(منو پیدانمیکنن)بعد وقتی من دارم صبر میکنم تا اوضاع آروم بشه یهو یارم میپره جلو و بهشون حمله میکنه!

soheil_julio
22-11-2011, 22:50
نه ، چه ربطی به Dark Brotherhood داره ... ؟؟؟
من contract های Night Mother رو زیاد رفتم ، هر چی بیشتر بری بیشتر پول میدن.
Follower رو هم از Jarlـه Markarth گرفتم ، بعد از اینکه همه کوئست هاش رو انجام دادم دیدم اومده تو خونم تو Markarth
اون Aranea هم دیدم خیلی ضعیفه واسه این لول فرستادمش رفت ، با اون mace قویه وقتی یکی بهش میزیدم سه چهارم خونش میرفت ولی این یارو هیچی ازش کم نمیشه

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

یک Staffـه Conjuration جالب :
یارو یک Sword داره به اندازه قدش

منم همین اسلحه رو میگفتم...من اینو داشتم ..نمی دونم حواسم نبوده انداختمش زمین...عالللللللیه..خوش به حالت.. حواست بهش باشه گم نشه...تو هم از همون مرحله که میری .. میخوری بعد بیهوش میشی.......... گرفتی نه؟

virus2009
22-11-2011, 23:28
بچه ها کار کرد! جاتون خالی! دیگه فکر نکنم کسی بتونه جلوم وایسته! :دی Mana ام بی نهایت شد... هرچی اسپل Destruction که 100 هست میزنم کم نمیشه ازش! تند تند fire storm میزنه که هر گلولش 90 تا خون طرف رو کم می کنه... کامندارا با یک تیرش و شمشیر زنا با 2تا میمیرن... دیگه خیلی جالب شده...
علی کجایی؟ باز بگو جادوگری بده! پیر خرفت و این حرفا! نیستی ببینی که چه بازی شده...
@شایان
اتفاقا با این وضعیت فکر کردم که بذارم روی Hard

:whistle:

به ما هم بگو :31:
regenerateـت زیاده یا Magikaـت .....؟؟؟؟

منم همین اسلحه رو میگفتم...من اینو داشتم ..نمی دونم حواسم نبوده انداختمش زمین...عالللللللیه..خوش به حالت.. حواست بهش باشه گم نشه...تو هم از همون مرحله که میری .. میخوری بعد بیهوش میشی.......... گرفتی نه؟

آره

narotu
23-11-2011, 00:21
من موقع انتخاب اسم بازیکن هر کار میکنم یه سری حروف مربع میاد
کیبورد من پیشفرض روی فارسی و باید شیفت و الت رو بزنم انگلیسی شه که هر چقدر میزنم فایده نداره بازم همونجوریه

AlexMercer
23-11-2011, 00:32
من موقع انتخاب اسم بازیکن هر کار میکنم یه سری حروف مربع میاد
کیبورد من پیشفرض روی فارسی و باید شیفت و الت رو بزنم انگلیسی شه که هر چقدر میزنم فایده نداره بازم همونجوریه

باید از حالت پیشفرض بکنی انگلیسی چون واسه بازی اون دکمه های ترکیبی معنا نداره:46:

M e i s a m
23-11-2011, 00:34
اقا من اسب میخوام از کجا بگیرم دزدی نباشه؟؟ سربازای ایمورتال هم تا بهم میرسن میگن میشناسیمت بیا یا پول بده یا برو زندان... یه سری 5 6 تاشون بهم حمله کردن زورگیری کنن کشتمشون وسایلشون رو ورداشتم پوشیدم تنم :27: حالا باید چی کنم؟ راستی اسب بخرم فرار میکنه اگه ولش کنم یه جا؟

Scary Feelings
23-11-2011, 00:41
من امروز smithing رو رسوندم به 100.این زره و سلاح های Daedra خیلی وحشتتناکن!من یه daedra heart داشتم 2 تای دیگه هم از whiterun خریدم و چون با زره Light armor میرم فقط شمشیر،تیرکمون و خنجر daedra درست کردم.
توی یه کوئست یه کتابی گرفته بودم(اون کوئستی که یه جادوگر توی شمال وینترهولد یه مکعب بزرگ پیدا کرده بود)و نمیدونستم کاربردش چیه!
امروز کتابارو مرور میکردم که فهمیدم باهاش میشه چیکار کردمن path of warrior(درسته؟!) رو انتخاب کردم و یهو 2 لول رفتم بالاتر!
فقط این زره و سلاح های daedra و ebony خیلی خرج رو دستم گذاشتن!کلی پول خرج کردم برا Ebony Ignot.........
منم Daedra رو دارم میسازم برا هیرو تانکم , خیلی ترسناک شده , احتمالا فردا کلا بشینم بازی کنیم پول جمع کنم بسازم , هر heart of daedra 850تا گلد میخواد!!! اما خیلی ایتماش هم اینطور که من دیدم با ست دراگون فرقی نداشت , کلا تفاوتشون تو قیافه و 20-25 تا آرمور هست , اما لامصب خیلی خوشگله!

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

اقا من اسب میخوام از کجا بگیرم دزدی نباشه؟؟ سربازای ایمورتال هم تا بهم میرسن میگن میشناسیمت بیا یا پول بده یا برو زندان... یه سری 5 6 تاشون بهم حمله کردن زورگیری کنن کشتمشون وسایلشون رو ورداشتم پوشیدم تنم :27: حالا باید چی کنم؟ راستی اسب بخرم فرار میکنه اگه ولش کنم یه جا؟
خوب خیلی اشتباه کردی کشتیشون , حتما توصیه میکنم الکی آدم ها رو نکشی , برو زندان یا جریمه بده !

779
23-11-2011, 00:54
فکر نکنم کسی اینو اینجا گزاشته باشه :
ست Daedra :
دهنم سره پیدا کردن کلید Shrine of Mehrunes Dagon و پیدا کردن Ebony سرویس شد!

این Two-Hand ش هست ( شمشیرش هم ست هست ، 5 تا Daedra Heart! )بقیش هم انشالله 1 هفته ی دیگه( به وقت بازی ) کلا ست رو کامل میکنم :دی ( راستی اینا همه Upgrade Legendry روشون هست )
خوب میگفتی مبین چی شد؟:دی
برم تو کاره Enchanting.

babak2002
23-11-2011, 00:54
منم Daedra رو دارم میسازم برا هیرو تانکم , خیلی ترسناک شده , احتمالا فردا کلا بشینم بازی کنیم پول جمع کنم بسازم , هر heart of daedra 850تا گلد میخواد!!! اما خیلی ایتماش هم اینطور که من دیدم با ست دراگون فرقی نداشت , کلا تفاوتشون تو قیافه و 20-25 تا آرمور هست , اما لامصب خیلی خوشگله!

اگه ارتقا شون بدی اختلافشون بیشتر از اینها می شه من یه کمان Daedra رو ارتقا دادم به Legendary و الان دمیج فوق العاده ای می زنه

M e i s a m
23-11-2011, 01:04

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

خوب خیلی اشتباه کردی کشتیشون , حتما توصیه میکنم الکی آدم ها رو نکشی , برو زندان یا جریمه بده !

خو برگشته میگخ پول بده اونم 1000 تا منم ندادم یه همراه هم باهام بود سرویسشون کردیم ولی 2 تا میج داشتن حالمون رو گرفت :41:

Scary Feelings
23-11-2011, 01:09
خو برگشته میگخ پول بده اونم 1000 تا منم ندادم یه همراه هم باهام بود سرویسشون کردیم ولی 2 تا میج داشتن حالمون رو گرفت :41:
خوب دیگه , میتونی گزینه من میرم زندان رو انتخاب کنی , بعدشم باهات لج میشن , بعدشم کوست هاشون رو نمیتونی انجام بدی !

narotu
23-11-2011, 02:06
این غولا عجب چیزین
از دور دیدمشون یه خورده رفتم جلو فکر کردم بی ازارن دیدم حالت اماده باش گرفت بدون توجه به جایی در رفتم
دو دقه بعد برگشتم دیدم نه کسی دنبالم نیست
برگشتم همونجا دیدم نه مثل اینکه بی ازارن رفتم جلوتر دیدم پتکش رو داره میاره طرف من من بازم در رفتم دو دقه بعد دیدم بازم خبری نیست
باز برگشتم این بار قدم برداشت طرفم
خلاصه در رفتن و برگشتن
بعد رفتم یه تیر زدم کلش اومد من در رفتم اما بهم رسید دیدم یه ضربه ضد نمیدونم نخورد چی شد خون ما نرفت منم گفتم چه قویم واسم بکشمش توک ثانیه اخرین چیزی که دیدم تو هوا معلق بودم توسط پتک جناب غول